vesmírné okýnko | Milovníkům hvězd

Krásný den z vlaku do Bratislavy, kde dnes budu učit maminky, jak na ty krizové situace, které mohou nastat doma. První pomoc mě vytáhla z domova, ale mám alespoň čas tady sepsat další kousek pro vás 🙂 . Dnešní výhry jsou prostě aaach a já se moc těším, že se vám budou líbit. Na konci článku si budete moct vybrat hned ze tří kousků a klidě si jich napište víc než jeden 🙂 .

Začala bych ráda představením Lenky a její neotřelé značky FU.FO 🙂 .

Lenka a její originální FU.FO tvorba

Lenka je autorka, která vystudovala uměnovědy a nějaký čas dokonce pracovala na zámku 🙂 . Nebylo ale třeba moc času, aby jí došlo, že to není co by chtěla dělat. Začala pracovat pro slovenskou firmu jako grafička a při práci z domu mohla pomalu rozjíždět „něco svého“.

Pod značkou FU.FO tvoří Lenka od roku 2013 a vymýšlení názvu bylo prý komlikované 🙂 . Cíl byl jasný. Název, který bude krátký, lehce zapamatovatelný a vyslovitelný, a to zejména pro děti. Který bude stejný pro čestinu i slovenštinu a nebude s ním problém ani v jiném jazyce.

Její tvorba je typická, z 99% jde o zvířátka, a to veselá a podstatně jiná, než ta běžně ilustrovaná. Po spoustě kombinací došla k „funny forest“ nebo „fun in the forest“, takže proto dnes vidíme ono FU.FO 🙂 .

 FU.FO-vo poprvé a nejoblíbenější

První výtvor od téhle značky byl kalendář na rok 2014 a vůbec nejpopulárnějším výrobkem jsou prý Lenčiny Puntíkovánky 🙂 . Já rozhodně rozumím, proč tomu tak je 🙂 . Jsou nápadité, originální a dotažené do posledního detailu. Dokonce jsou prý součástí 99% objednávek 🙂 .

Puntíkovánky frčí

Puntíkovánky jsou originální omalovánky jejichž součástí jsou 3 puntíkovací válečky. Děti pak mají za úkol se co nejpečlivěji trefit puntíkovacím válečkem přímo do předkreslených šedých kružnic, a tak postupně dotvořit z části nakreslený obrázek .

Když jsem Lenku oslovila, překvapilo mě, že není slovenka, když web je na adrese fufo.sk. Navíc některé články na webu jsou ve slovenštině, jiné v čestině. No guláš 😀 A tak jsem se zeptala. Teď už vím, že autorka FU.FA je slovenka žijící téměř celý život na Valašsku, která založila web se svou sestrou.

Máme ji tedy tady u nás a z psaného slova byste nepoznali, že „není naše“ původem. Koncovku CZ ji ovšem nějaký vykuk vyfuk 😀 , tak hledejte pod www.fufo.sk

tip: Překrásný adventní kalendář Lenky, který jsem objednala na proprcky.cz už jste viděli. Jde odalší z mnoha krásných výrobků a my ho budeme díky fosforeskujícím puntíkům rozsvicet každý rok.

Lenky práce zaujme všechny děti, které se nebojí špíny a rády se patlají v barvách nebo mají duši kreativce. Já bych dokonce řekla, že takové Puntíkovánky by mohly tu kreativitu a nápaditost probudit i tam, kde je zatím ukrytá 🙂 .

A pozor. FU.FO jsou hlavně první omalovánky, které si rádi vybarví (vybodkují 🙂 ) i rodiče. Hodně osvěžující změna, skočit do dětského světa a společně si to tak moc užít 🙂 .

A můj FU.FO top?

Uuuuáááá! Kdo si tohle spojil s prosvicovací hrou Malý hvězdář, kterou už od nás znáte? 🙂 Ano! Já když ho uviděla, už byl na cestě k nám. FU.Fácká novinka na příští rok je nejen pro děti, ale vlastně celou rodinu. Nástěnný kalendář, který vás veme do světa nebeské zvěře. Zvířátka jsou pro Lenky výtvory hodně typická, takže spojení se souhvězdím je prostě skvělé.

Kalendář od FU.FA je totiž perfektní a nápaditou pomůckou, která učí děti vnímat čas, napomáhá jim pochopit pojem rok, měsíc, den, roční období, úplněk či slunovrat .

A není jen výbornou učební pomůckou, ale i skvělou dekorací, která oživí a obveselí nejen dětský pokojíček .

12 zvířecích souhvězdí

Zvířecích souhvězdí máme hned několik, v kalendáři je 12 nejzajímavějších – vždy jedno pro daný měsíc, a to ne náhodně. Každé souhvězdí je přidělené právě k tomu měsíci v roce, ve kterém je nejlépe pozorovatelné.

Každý měsíc se tak děti budou věnovat jednomu souhvězdí . V lednu třeba souhvězdí ZAJÍCE, v únoru souhvězdí VELKÝ PES . U každého souhvězdí je navíc uvedeno, v kolik hodin je nejvýše na obloze – a je tedy nejlépe vidět, i to, na které světové straně jej hledat .

Do planetária i z domu

Kalendář je vhodný už pro děti od 3 let . Pro ně je připravena fantastická pomůcka, díky které mohou noční oblohu pozorovat klidně v pravé poledne. Stellárium neboli virtuální planetárium si totiž můžete na fufáckém webu stáhnout do počítače nebo tabletu. Dokonce si při instalaci lokalizuje vaši polohu tak, abyste měli před sebou přesně tu vaší noční oblohu 🙂 .

Celé planetárium je koncipováno jako 3D prohlídka prostoru kolem vás, nad vámi ale i pod vámi 🙂 . Horizont, rozdělující kterou část oblohy můžete v daný čas a na daném místě pozorovat, lze totiž jednoduše vypnout a zapnout .

Při prvním zavěšení kalendáře obeznamte děti s tím, kolik má rok měsíců a každý jednotlivý měsíc jim krátce představte . S kalendářem to bude mé holky moc bavit. Vyplníme si v něm svátky a narozeniny, vypuntíkujeme si i kurzy první pomoci pro maminky na celý rok, protože se vždy pojí s nějakým příjemným pobytem v cizím městě a budeme se s fufem těšit 🙂 .

Vypuntíkujte své dny

Vřelým pomocníkem nám budou fufácké puntíky, které jsou ke kalendáři připojené 🙂 . 50 barevných nálepek – puntíků – kterými si mohou děti označit důležité dny v měsíci – narozeniny, začátek a konec školy, prázdniny, návštěvu pana doktora, kina nebo divadla, apod.

V kalendáři jsou zaznačeny i dny v roku, kdy začíná jaro/léto/podzim/zima, kdy se mění čas, i to, kdy nastává úplněk .

Lenčina práce není jen otázkou nápadu, tam to zdaleka nekončí. Veškerá práce je totiž 100% handmade. Každý výrobek, včetně tisku, balení až po odeslání projde jejíma rukama. A letošní adventní kalendář? Ten je řezán do oválného tvaru podle kartonové šablony, a to řezacím nožíkem 🙂 . Prostě očividně: Když chceš, jde všechno 🙂 . Leni já smekám!

Vybrat si Lenku do svého adventního kalendáře byla radost. Řekla jsem si, že bych letos chtěla dát prostor nejen velkým firmám jako je Lego nebo Nutribullet, ale právě nechat 2-3 články kreativním lidem, kteří nejsou tolik viditelní, ale moc si to zaslouží. První takovým zástupcem byla značka Juchuuu, která se vám tuze líbila a dnes je tu Lenka a její FU.FO 🙂 .

No a abych doplnila dnešní soutěžní balíček, vybrala jsem ještě další dvě tématické krásky 🙂 .

Malý hvězdýř pro velké badatele

Nesmí se stát, že by tady chyběla. Do kalendáře patří dítko, které se letos narodilo a tím jsou prosvěcovací karty Malý hvězdář. Jste úplně neuveřitelní, protože jste se na hru vrhli a vykoupili ji ve dvou vlnách, takže řezací plotry neustále jely na plné obrátky a jednu oblohu pošleme i k vám.

Krásně vám doplní hra kalendář a vůbec nebude vadit, že je některý večer zataženo 🙂 . Vem k ruce baterku a prosviť si nebe u sebe v pokojíčku 🙂 . Nejznámejší souhvězdí jsou vyřezány do pevných karet a děti si s nimi určitě pořádně užijí.

K sehnání je ještě několik kusů na www.pikle.cz, takže kdo hledá dárek pod Jedličku, doporučuji se podívat právě tam 🙂 .

Rozsviť si nebesky s Mamiee

Letos není o krásné dárky nouze a znovu tady děkuji e-shopu Mamiee, který mě zazásobil hned několika dary pro vás. Rakeťácká zatloukačka je top, o který už soutěží přes 800 lidí a já vám tady dnes věnuju ještě pokojíčkovou krásku. Dřevěná rakeťácká lampička pro malou hvězdářku nebo astronauta. K postýlce ideální praktický doplněk, při kterém budou usínat vaši drobci 🙂 .

Tři výhry pro tři z vás Soutěž ukončena

1.výhra: Noční lampička Kamarád z vesmíru od Djeco věnoval obchod Mamiee. Vydává uklidňující měkkou záři, která nasvítí postavičku pana Zinzina v jeho vesmírné lodi. Lampička je vybavena 14 LED diodami.

2.výhra: Poznávací sada Malý Hvězdář originálním způsobem seznamuje děti s nejznámějšími souhvězdími. Stačí prosvítit proříznuté hvězdičky a rázem je v pokojíčku noční obloha.

3.výhra: Kalendář na rok 2018 od FU.FO, který vás provede celým rokem. Báječně ilustrovaná pomůcka pro všechny badatele.

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Které FU.FO Puntíkovánky se vám nejvíc líbí (hledej tady – klik) ? 🙂 . Vyberte si výhru a napište o co soutěžíte.

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

MUDr. Michala Knězková

All posts

710 Comments

 • Katka 25.11.2017 at 20:06

  Nejvíc mě zaujali puntikovanky Afrika..naprosto skvělé!!!! Jinak bych ráda soutezila o kalendář,jelikož sada Malý hvezdar uz ceka schovana ve skriny pod jedlicku 🙂

 • Maia Soukupová 25.11.2017 at 20:11

  Teda ta abeceda je bozska… a vyhru bych si vybrala kalendar 🙂 dalsi skvele tipy, dekuji

 • Kačka Kunčická 25.11.2017 at 20:11

  Nám se nejvíce líbí FUFO základní tvary a rády bychom soutěžily o FUFO a Malého hvězdáře 🙂
  Děkujeme za příležitost.
  FB: Kačka Ku

 • Hanka Achsová 25.11.2017 at 20:13

  Líbí se mi puntíkovánka abeceda 😊 vybrala bych si výhru číslo 3 ☺️

 • Petra Pavlickova 25.11.2017 at 20:14

  Vodni svet 🙂

 • Klára 25.11.2017 at 20:14

  Z puntíkovánek se mi nejvíce líbí ptáčci a soutěžím o kalendář

 • Barbora Jastrzembská 25.11.2017 at 20:15

  Nejvíce se mi líbí vodní svět. Soutěžíme o sadu malý hvězdář.
  Barajastrzembska@gmail.com

 • jitka kubíčková 25.11.2017 at 20:15

  Miluji puntíky!!!! jen moji kluci moje nadšení nesdílí, takže bych ráda soutěžila a Malého hvězdáře.
  Líbí se mi sada FuFU základní tvary.Mohli by přidat třeba dopravní prostředky nebo česká zvířátka.

 • Monika Sahebová 25.11.2017 at 20:15

  Dekuji za zajimavy clanek! Nejvic se.nam.libi puntikivanky s ptacky, a jako cenu bychom.si vybraly maleho hvezdare 🙂

 • Monika Plonková 25.11.2017 at 20:16

  Nejvíc se mi líbí Puntikovanky Afrika 🙂 ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře a sledují vás na IG: monika_plonkova

 • lucie 25.11.2017 at 20:18

  Krásný večer mě se moc líbí puntikovánky vodní svět….a kdyby se na nás štěstí usmálo moc by se nám líbila lampička.

 • Klára Hrábková 25.11.2017 at 20:19

  ty mě zrujnuješ, protože i puntíkovánky musím mít….respektive koupit jako dárek pro někoho z rodiny. Jsou prostě krááásnýýý. Včera jsem si napsala Ježíškovi o Bulíka a dneska budu muset objednávat pro změnu já a budou to PUntíkovánky Afrika…to je prostě pecka. A co bych chtěla vyhrát je tím pádem uplně jasný 🙂

 • Bara 25.11.2017 at 20:19

  Nejvice se nam libi abeceda :)a hrali bychom o vyhru c.3 🙂

 • EL 25.11.2017 at 20:20

  Opět nádhera. Ráda bych si zasoutěžila o 1. výhru, tj. lampičku. A z puntíkovánek se mi hooodně líbí vodní svět. EL

 • Adela 25.11.2017 at 20:21

  Líbí se mi Základní tvary, můj syn je ještě malý a složitější věci by mu asi ještě nešly…i když kdo ví, ty děti vždycky dokážou něčím překvapit.
  Ráda bych soutěžila o kalendář, ale i Malý hvězdář si mne získal.
  Ig schovanka

 • Jana Kovandová 25.11.2017 at 20:22

  Moc se mi líbí . PUNTÍKOVÁNKY AFRIKA . Všechny tři výhry jsou kráné. Nejvíce by se nám libil kalendář.

 • Michaela Teuchnerová 25.11.2017 at 20:22

  Moc se mi líbí puntikovanky Afrika, do zoo chodíme moc rádi a myslím, že bychom tam našli většinu našich oblíbených zvířat. A soutezime o Malého hvězdáře.

 • Markéta Šmídová 25.11.2017 at 20:22

  Me se nejvíc líbí puntikovanky vodní svet. Jinak se mi ty puntikovanky moc líbí a určité poridim dceři. Super věc. A rada bych si zahrála o lampicku nebo o kalendář. Hvezdare už máme doma;)

 • Zuzana Vackova 25.11.2017 at 20:22

  Africke puntikovanky jsou krasne. A jednoznacne Maly hvezdar.

 • Zuzana 25.11.2017 at 20:23

  FUFA pozname, jedny putikovanky dostali holky tento rok (zakladni tvary). Z vyberu nam najviac ucarovala Afrika, ale radi si zasutazime o o vsetky ceny, su lakave!

 • Katka 25.11.2017 at 20:23

  Pěkný večer, ty puntíkovánky, to je teda věc! Ty ptáčkové by se nám líbily nejvíc. Z výher bysme si vybrali kalendář nebo hvězdáře.
  Instagram: katkubal

 • Johana 25.11.2017 at 20:23

  Puntikovanky jsou bezva. Kdybych si musela vybrat, tak bych rekla zviratka z afriky.

  Rada bych soutezila o saxu Maly hvezdar. Nadchla me jiz pri vydani.

 • Lucia 25.11.2017 at 20:24

  Fufo znám, sestra kupovala holkám. nejvíce se mi líbí asi Afrika. A ze všech dárků by se určitě dcera moc těšila.

 • Kateřina Valdmanová 25.11.2017 at 20:25

  Fu.fo je boží! Puntíkovánky základní tvary už vlastníme a do budoucna jistě přibude sada se zvířátky i abecedou. Zálusk mám také na fu.fo obličej pro znázornění nálad 🙂 Za mne tedy rozhodně kalendář fu.fo!

 • Eva Kmochová 25.11.2017 at 20:26

  Líbí se mi FU.FO Puntíkovánky ptáci, a soutěžíme o Malého hvězdáře 🙂

 • Martina K. 25.11.2017 at 20:26

  Pěkný večer, moc se mi líbí Puntíkovánky Abeceda a ten Kalendář na rok 2018 by se mi domů pro děti taky líbil.

 • Zuzana Zárecká Kašparová 25.11.2017 at 20:26

  Ahoj, puntíkovánky jsem vůbec neznala, a děkuji, že jsem je díky tobě objevila, vypadají úžasně 😊 líbí se mi všechny, ale když teda musím vybrat jedny, tak mořský svět 😁 z výher by se nám líbilo 1) lampička od djeco, a na ig tě sleduji jako @zuza_nka 😊

 • Markéta 25.11.2017 at 20:26

  Líbí se mi Puntíkovánky Afrika, ale celé je to krásné autorské dílo a nápad! Jako výhru bych si přála kalendář Fu.Fo 2018. Také krásný počin. Je skvělé, kolik lidí se nebojí jít za svým snem a dělají, co je baví. Tu radost pak otisknou do své práce = koníčku. Děkujeme za tipy a recenze!

 • HANA 25.11.2017 at 20:26

  Zdravím! Nápad s puntíky je super. Náš kreativní tříleťák (něco nakreslí a vzápětí to zamatlá černou barvou, že je obrázek zahalen v dýmu 🙂 ) by je ocenil. Ale jako správní hamouni bychom brali všechny výhry.
  Pěkný večer, sdílím na fcb.
  Hana

 • Hany 25.11.2017 at 20:27

  Nejvic se mi libi puntikovanky s abecedou a soutezit chci o kalendar(hvezdar ceka na Mikulase)
  Sleduji Fb i Inst(hanyjacko)

 • Petra Němcová 25.11.2017 at 20:27

  Mne se libi Puntikovanky zakladni tvary, je to skvely napad, ale rada bych si zasoutezila o Maleho hvezdare, ten je proste nejlepsi a hlavne u nas cokoliv s baterkou vede.
  Instagram follower: petullan

 • Lucie Kurdiovská 25.11.2017 at 20:27

  Nám se nejvíce líbí puntikovanky s ptáčky, ale hezké jsou vlastně všechny!
  A soutezime o kalendář 😍

 • Michaela Novotna 25.11.2017 at 20:28

  Nam se nejvice Abeceda 🙂 a chteli bychom soutezit o Maleho hvezdare a nebo o Kalendar. Sdilime a koukame na Fb i INs (michelle.novot)

 • Pavla 25.11.2017 at 20:28

  Puntikovanky vodní svět je prostě super. Topka 👍😊 libi se synovi i příteli 😀
  My bychom radi vyhraly lampičku 🙂

 • MiladaS 25.11.2017 at 20:28

  Super jsou zakladni tvary a Afrika ale pekne jsou vsechny :-).

 • Tereza 25.11.2017 at 20:29

  Za nás určitě Afrika 🙂 Na IG jsem jako terezaba1

 • Pavla Havlíčková 25.11.2017 at 20:30

  Ráda bych soutěžila o lampičku ufounka 🙂 a líbí se mi Puntikovanky ptáci. Sleduji vás na FB – Pavla Havlíčková

 • Michaela 25.11.2017 at 20:30

  Občas si říkám, kdo by v případě výhry měl větší radost – jeslti já nebo děti 😃 a tady jsem si jistá, že 100% já! FU.FO je krásný koncept, web je jedna velká touha mít všechno doma, ty nápady a to provedení! Závidím v dobrém slova smyslu každému, kdo se takové práci může věnovat! Z puntíkovánek mě zaujala abeceda, mám doma předškoláka a spojil by si tak příjemné s užitečným. A z výhry určitě kalendář!

 • Daniela Mašková 25.11.2017 at 20:30

  Nejvíce se mi líbí ptáčci a výhra by se mi líbila kalendář, ten vypadá fakt skvěle 🙂

 • Pavlína F. 25.11.2017 at 20:31

  Puntikovanky vypadají nádherně- nadchla mě písmenka. Ale jako výhru bychom si přáli Malého Hvězdáře- baterka je nyní nás nerozlučný kamarád!

 • Jana Holubcová 25.11.2017 at 20:31

  Nejvíc se mi asi líbí Vodní svět…a ráda bych soutěžila o lampičku nebo kalendář.

 • Zdenka Hrubčíková 25.11.2017 at 20:31

  Nejhezčí je afrika ale vsechny jsou krásný a noc pekny napad na vánoční darek..vynrala bych pro dcerku lampicku 🎄🎄🎁🎁🎁🎄🎄🎄❤❤

 • Míša 25.11.2017 at 20:31

  Puntikovanky vodní svět jsou krásné. A výběr je dnes těžký. I když se mi malý hvězdář moc líbí, asi zůstanu u těch puntíků a vyberu kalendář 🙂

 • Kateřina Kolářová 25.11.2017 at 20:31

  Líbí se mi Africké puntíkovánky, ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře. Oboje je fantastické !!!!

 • Martina 25.11.2017 at 20:32

  to je nádhera. Puntíkovánky afrika jsou krásné. Je to zase něco jiného a zajímavého, to mám ráda. 🙂 Líbil by si nám malý hvězdář nebo fu.fo kalendář.

 • Jana 25.11.2017 at 20:32

  Puntíkovánky jsou super, nejvíc se mi líbí Abeceda. Teda mým holkám by se líbila :-). Z dnešních výher by se mi líbila hra Malý hvězdář. Já už ji tedy mám a čeká ve skříni na zabalení pod náš stromeček, ale přesně vím, komu bych ji ještě nadělila :-).

 • Katka Dušková 25.11.2017 at 20:32

  FuFo jsem nikdy neviděla a vypadá to peckově! Moc se mi líbí ptáčci, protože teď trávíme celé hodiny výhledem na krmítko na zahradě. Z výher by se nám nejvíc líbila lampička.

 • Markéta Chovancová 25.11.2017 at 20:32

  Teď bude top MALÝ HVĚZDÁŘ <3
  Z puntíkovánek se mi nejvíc líbí vodní svět.

  Jinak sledujeme i na FB, děkujeme za inspiraci každým článkem 😉

 • Hanka 25.11.2017 at 20:32

  Nejvíc se mi líbí Puntikovanky Afrika a ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře.

 • Petra S 25.11.2017 at 20:33

  Krásné věci s ještě krásnějšími nápady! Ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře :-*

 • Eva Hruba 25.11.2017 at 20:33

  Jej ty vase super napady me zrujnujou :)) hvezdarbuz ceka ve skrini na Adamkuv svatek. Milujeme sviceni baterkou uz davno. Puntikovka ptaci!

 • Lucie 25.11.2017 at 20:34

  Kalendáře jsou krásné všechny, ale barevností by u nás zvítězili ptáčci. A pokud by se na nás náhodou usmálo štestí, tak bychom brali vašeho hvězdáře, ten je prostě dokonalý

 • Andrea 25.11.2017 at 20:34

  Z FUFO se nam nejvic libi „zakladni tvary“ a soutezime o lampicku djeco 🙂 v predvanocnim obdobi nam nadelujete kvalitni inspiraci na darky .diky 😉

 • veronika horáčková 25.11.2017 at 20:34

  krásné nápady, mě se nejvíc líbí afrika a jako cena je nejlepší kalendář

 • Marie 25.11.2017 at 20:35

  Jee…. maly hvezdář od Míši TOP!!! Az pri cteni članku o 3D rezacce a vypraveni, jak maly hvezdar vznikl jsem si uvedomila, ze ukazat a popisovat male hvezdy je vlastne absolutne úzasne!!! V tech velkomestech na to uplne zapominame. Hned jsme vyrazili na chalupu😂😂😂. Bohuzek ten vecer mala usla brzy a ja mela po teseni.😂😂. Puntiky jsou nejhezsi ptacci, ale priznam se, ze bily papir pro deti povazuji za nej😉.

 • Hanka 25.11.2017 at 20:35

  Teda fakt si nemuzu vybrat. Prvne jsem si rekla Abeceda, pak Ptaci, potom Afrika a v zaveru jsem se priklonila k Vodnimu svetu 🙂 Skvely je Maly hvezdar, tak tohi bych si prala a nebo kalendar. Diky.
  Ig hankajerabkova

 • Katerina Kmecova 25.11.2017 at 20:36

  Puntiky jsou uzasne,pro maleho syna zatim asi nejlepe zakladni tvary. A moc by se mi jako cena libil Maly hvezdar.

 • barbora 25.11.2017 at 20:36

  Krásný večer, nejvíce mne ted zaujaly puntíkovánky vodní svět 🙂 ale všechny jsou moc krásné. a jako výhra by se nám líbil Malý hvězdář 🙂
  Bára (barbora.budakova@seznam.cz)

 • Soňa Novotná 25.11.2017 at 20:36

  Líbí se mi Puntikovánky Ptáčci, pro mě zase nová inspirace na tvoření s dětmi…
  Hru Malý hvězdář už mám připravenou pod stromeček, tak bych ráda soutěžila o kalendář.

 • Pavla 25.11.2017 at 20:36

  Nejvíce se mi líbí puntíkovánky základní tvary, abeceda, nebo vodní svět a soutěžíme o kalendář či lampičku, malý hvězdář již čeká na zabalení pod jedličku 😁

 • Jana Povazska 25.11.2017 at 20:37

  Mi se libi zakladni tvary a soutezime o lapmicku.

 • Dita 25.11.2017 at 20:37

  Hezky vecer! Uz temer denni zvyk jakmile je dcera v postylce cekam na novy clanek 🙂
  Fu.fo je nadherne cele, mame vanocni sadu a urcite pifidime zakladni tvary a pak abecedu! Hvezdare i kalendar bychom rady mely doma! Diky
  Dita
  xxx

 • Alžběta Žižková 25.11.2017 at 20:37

  Puntikovanky jsou pro me krasny objev. Nejvice me zaujala abeceda. Soutezime o maleho hvezdare, ale i cokoli jineho 🙂

 • Haňulka Salátová 25.11.2017 at 20:38

  Mne se libi Afrika. A dekuji za dalsi skvely tip, urcite jednou neco poridim ☺ chci hrat o prvni nebo treti vyhru. Tu druhou uz mame doma 😊 ikdyz by take nevadila, darovali bychom ji 😉 fb, ig-Haneloore

 • Nikola Nekvapilová 25.11.2017 at 20:40

  Nejvíce mě zaujal vodní svět. A z výher by se am nejvíce hodila lampička.

  IG nikolson_n

 • Irena Durdilová 25.11.2017 at 20:41

  Nejvíce se mi líbí puntikovanky ptáčci….a pokud si mohu vybrat, ráda budu soutěžit ó kalendář nebo lampičku, malého hvězdáře už máme doma. Sleduji fb i instagram.

 • Marika V. 25.11.2017 at 20:41

  myslim ze nasim babam by stacili zakladne tvary…takze za nas by som vybrala tie…kedze maleho hvezdare sme si kupili na Kid. detsky shop up…tak kalendar by bol paradny doplnok…

 • Kristy 25.11.2017 at 20:42

  Puntikovanky jsou super vodni svet a ptaci.
  A vyhry se nam libi 2. A 3. 🙂
  Sleduji n FB i IG jako Kristy St-Sleemakova

 • Martina 25.11.2017 at 20:42

  Určitě Afrika! Vypadá parádně. Ráda bych Malého hvězdáře. Děkuji!

 • Nikola Heyerova 25.11.2017 at 20:43

  Líbí se mi vodní svet a za výhru bychom uvítali malého hvezdare

 • Kamila 25.11.2017 at 20:44

  Moc se mi líbí set Afrika a ráda bych soutěžila o úžasného Malého hvězdáře 😉

 • Barbora Veselá 25.11.2017 at 20:44

  Vedou Puntíkovánky Ptáčci. A z výher rozhodně Malý hvězdář!
  Instagram – barca.ves

 • Hanka 25.11.2017 at 20:45

  Super!Konečně soutěžíme o Malého hvězdáře,ale FU.FO věci se mi taky moc líbí.Nejvíc se mi líbí Abeceda a do Adventního stromu jsem se tak zamilovala,že jsem vytvořila pro děti něco podobného.

 • Kateřina 25.11.2017 at 20:46

  Nejvíce se mi líbí Afrika a chtěla bych Malého hvězdáře

 • Lucie vytiskova 25.11.2017 at 20:46

  Me nejvíce zaujaly puntikovanky afrika. A jako výhru sadu Malý hvezdar, i já se něco naučím a poznám. A moc rada

 • Andrea 25.11.2017 at 20:46

  Mně se nejvíce líbí Afrika 😊
  z cen by se nám samozřejmě líbilo všechno, nejvíce Malý hvezdar, poté lampičku 😊

 • Andrea 25.11.2017 at 20:48

  Všechny vypadají dobře ale vodní svět mě zaujal nejvíc 😉

 • Soňa Zemanová 25.11.2017 at 20:49

  Ahoj.
  FU.FO na stránkách se nám líbí Vodní svět.
  A jaká vyhrá by se nám líbila? To je dnes moc těžká odpověď. Ale asi bych na prvním místě umístila lampičku a na druhém místě hvězdáře.
  Sdílím, sleduji, kometuji ‚:-)
  Instagram: maminkarebelka

  Hezký večer

 • Eliška 25.11.2017 at 20:49

  nejvíc se mi líbj puntíkovánky abeceda a chtěla bych soutěžit o všechno protože všechno je top!! 🙂

 • Marcela Jonáková 25.11.2017 at 20:49

  Nejvíce se mi líbí puntíkovánky vodní svět a z výher jednoznačně Malý hvězdář. Na instagramu jsem jako jonakovamarcela

 • Klara Marova 25.11.2017 at 20:50

  Nejvic se mi libi Afrika. A z vyher lampicka.

 • Karol 25.11.2017 at 20:51

  FU.FO znám a často se nad produkty rozplývám, ještě ale žádný nemáme. Nejvíc se mi líbí asi vodní svět.

  Z výher bych si vybrala Malého hvězdáře 🙂

 • Alena 25.11.2017 at 20:51

  Puntikovanky jsou uuuuzasne. Libi se mi všechny 😁,nejvic asi Vodní svět, a určitě nějaké objednám, děkuji za skvělý tip. Soutěžit budeme o Maleho hvezdare😊

 • Markéta Sližová 25.11.2017 at 20:52

  Ti je paráda, FU. DO jsem dosud neznala a puntikovanky dostane určitě nejen dcera, ale i příbuzenstvo:) nejvíc se mi líbí vodní svět. Ráda bych soutěžila o kalendář. A na instagramu jsem jako marketaslizova

 • Bára 25.11.2017 at 20:52

  Puntikovanky s ptáčky se mi líbí nejvíc ☺ a dnes bychom si přáli buď Malého hvězdáře nebo lampičku ( ale ani kalendářem bychom nepohrdli)👍

  • Bára 25.11.2017 at 20:52

   Sdílím na fb

 • Lucie 25.11.2017 at 20:53

  No to je zase nádhera, omalovánky musím pořídit, je to opravdu originální a nápadité, děkuji moc za inspiraci 🙂 Malého Hvězdáře dostane dcera letos pod stromeček, tak bych ráda soutěžila o Kalendář na rok 2018. 🙂 Hezký večer všem.

 • Katka sramkova 25.11.2017 at 20:53

  Teda o fufo jsem dříve neslyšela a je to Škoda, naprosto nádherné věci ma… Nejvíce se mi líbí puntikovanky vodní svět. Rada bych její kalendář, uplne me dostal….
  Děkuji, Katka (instagram ta_kacka)

 • Lucie 25.11.2017 at 20:54

  Jééé úplně jsem zapomněla, nejvíce se mi líbí puntíkovánky Vodní svět 🙂

 • Zuzana Bláhová 25.11.2017 at 20:54

  Za nás je nej nej afrika a pokud by se na nás usmálo štěští, bez váhání říkame, bereme hvězdáře! Pěkný večer. Z.

 • Lenka Quintero 25.11.2017 at 20:54

  U nás by se chytla buď Afrika, nebo Abeceda. a líbil by se nám Malý hvězdář.

 • Jana Herrmannova 25.11.2017 at 20:55

  To je tezke vybirani, libi se mi vsechny Puntikovanky, ale nejvic asi Afrika 🙂 nejvic bych mela zajem o kalendar nebo o maleho hvezdare.
  Na instagramu: jana.herr

 • Helena Kotrchová 25.11.2017 at 20:55

  Nejvic se mi libi Puntikovanky Vodni svet a rada bych pripadnou vyhru Maly hvezdar 😉

 • Petra 25.11.2017 at 20:56

  Puntíkovánky jsou fakt perfektní nápad! Díky za tip 😊 všechny jsou úžasné, ale tím, že u nás nejvíc frčí žirafa, je volba jasná – Afrika 😂 z dnešních výher by se nám líbil malý hvězdář 😍

 • Zuzana Landová 25.11.2017 at 20:57

  Moc se nám líbí Puntikovanky Afrika 🐘😍. A moc radi bychom soutezili o lampicku i o Maleho hvezdare.

 • Katka 25.11.2017 at 20:57

  Jsou nádherné všechny, ale nejvíc se mi líbí ptáčci ☺

  • Katka 25.11.2017 at 20:58

   A jako výhra by se mi moc líbil kalendář ☺

 • Petra 25.11.2017 at 20:58

  Puntikovanky jsou uzasne. Hned jdu objednat Vodni svet – pro muze ci pro syna. Nejspis to dostanou dohromady. A chceme moc vyhrát Malého hvezdare.

 • Petra 25.11.2017 at 20:58

  Puntikovanky Abeceda pro syna a Ptacci pro dceru😉 A soutezim o supertruper Kalendar, bo Hvezdar uz ceka ve skrini na Jeziska😊 Zdravim, Petra Fai (na fb i instagramu)

 • Hana S. 25.11.2017 at 20:58

  Nejvíc mě zaujaly puntínkovánky Afrika a ž výher bych uvítala kalendář nebo Malého hvězdáře.

 • Hana 25.11.2017 at 20:58

  Libi se nam Abeceda a jako vyhra by nás potěšil Maly hvezdar 🙂

 • Petulla 25.11.2017 at 20:59

  Poznávací sada Hvězdar o tu bychom si rádi zahráli a Puntikovanky-krasny je Vodni svet. Děkujeme krasny vecer

 • Lenka 25.11.2017 at 20:59

  No ty Puntíkovánky jsou nádherné, asi ještě budou pod stromečkem 🙂 Nejvíce se mi líbí Afrika. Jako výhru by jsme brali kalendář, hvězdáře už máme 🙂

 • ivča 25.11.2017 at 21:00

  Super nápad a vybrala jsem puntikovanky abeceda 🙂 ale soutěžit bych chtěla o hvězdáre. ..to je top 🙂

 • Andrea 25.11.2017 at 21:00

  Nejvíce se mi líbí Puntíkovánky Afrika. Soutěžím o poznávací sadu Malý Hvězdář 🙂

 • Dana Dvorakova 25.11.2017 at 21:00

  Nejvice se mi asi libi puntikovanky afrika a abeceda, ale krasne jsou uplne vsechny 😉 Rada bych soutezila o hru Maly hvezdar ☺️ IG: Svobodova Dvorakova Dana

 • silvia 25.11.2017 at 21:01

  Puntikovadlo s motivem Afrika, a výhra č. 1

 • Marie Zikmundova 25.11.2017 at 21:01

  Moc pěkný nápad, vubec sem neznala😊Nejvíc se mi líbí asi puntikovánky „vodní svět“ a z výher by se nám moc líbil malý hvězdář nebo kalendář…Sleduji fb i IG (unholly.polly)

 • Martina Skočovská 25.11.2017 at 21:01

  FU.FO už mám nějakou dobu uloženou v inspiraci na dárky, ale zatím se mi ještě naše dcerka zdá na puntíkování malá. .Z puntíkovánek se mi nejvíc líbí vodní svět. Ráda bych soutěžila o malého hvězdáře nebo kalendář. Na fb soutěžím i sdílím. Na instagramu sleduji jako makaface.

 • Pavlína Rytířová 25.11.2017 at 21:01

  Sice mám ráda zvířata, ale z Puntíkovánek mě zaujaly tvary a abeceda. A rádi bychom vyhráli Malého hvězdáře.

 • Kristyna 25.11.2017 at 21:02

  Nejvíc se nám líbí puntikovanky Vodní svět. A vybrali bychom si Malého hvezdare.
  Ig: krissponer

 • Martina Svobodová 25.11.2017 at 21:02

  Zajímavý a inspirující článek 😉 Nejvíce se nám líbí puntíkovánky ptáčci. A o jakou výhru chceme hrát? Hodila by se nám sada Malý hvězdář nebo kalendář. Pokud se na nás usměje štěstí, tak jedna z těchto cen nám udělá velkou radost 😀

 • Nikola 25.11.2017 at 21:02

  Líbí se mi všechny, ale malému bych nejspíš napoprvé vybrala abecedu. Z dárků bych brala Fu.Fo, Hvězdáře mám totiž již objednaného 🙂

 • Petra Pivoňková 25.11.2017 at 21:02

  Dalsi uzasny tip!!! Dekuji!! Nejvic se mi libi Pismenka, ale na to je syn jeste asi maly, takze mu asi poridim Afriku,i s vodovkama 🙂 A soutezit bych chtela o Kalendar na 2018, protoze Hvezdare uz mam doma nachystanyho pod stromecek pro syna a manzela, budou nadseny 🙂

 • Ingrid Fikerlová 25.11.2017 at 21:02

  Nejvíc se mi líbí Afrika. A soutěžím o Noční lampičku.

 • Helča 25.11.2017 at 21:05

  My bychom soutěžili o noční lampičku 🙂

  Ale puntíkovánky bychom vybrali abecedu 😉

 • Radka H 25.11.2017 at 21:05

  Mě se nejvíc líbí Puntíkovánky Ptáci a ráda bych soutěžila o Poznávací sadu Malý Hvězdář.
  Sleduji na FB i IG (radulih).

 • Alena Trechová 25.11.2017 at 21:06

  Nejvíce se mi líbí Afrika. Kombinuje zvířátka s kontinentem – a přesně to teď u nás frčí. Líbí se mi lampička i kalendář. Hvězdáře v pátek vyzvedl manžel v zásilkovně, tak se těším, až jej vyzkoušíme 🙂

 • Lenka Hajnová 25.11.2017 at 21:06

  Krásný je vodní svět a kdybych vyhrála přála bych si malého hvezdare,. ☺

 • Monika Mikulova 25.11.2017 at 21:06

  Opet krasny tip! 🙂 dekujeme.
  Nejvice me.zaujala africka Puntikovanka. A libil by se mi vas Maly.hvezdar.
  sdilim FB

 • Naďa 25.11.2017 at 21:06

  Puntínkovánky určitě Ptáčci! Je to nádherný tip 😉 A z výher se nedokážu rozhodnout mezi kalendářem a hvězdářem 🙂 Sleduju na FB a sdílím

 • Šárka 25.11.2017 at 21:07

  Soutěžím o Malého hvězdáře a nejvíc se mi líbí puntíkovánky Vodní svět.Šárka

 • Sylvie 25.11.2017 at 21:07

  Dobrý večer,nejvíce by holky zaujaly puntíkovánky vodní svět a protože hvězdář už čeká doma, tak bychom rádi soutěžily o lampičku nebo kalendář. Krásný pobyt v Bratislavě.

 • lucie 25.11.2017 at 21:08

  líbí se mi afrika.
  výhra maly hvězdář.
  sleduji fb, komentuji, sleduji insta (lucie.eiben.cz)

 • JancaWilli 25.11.2017 at 21:09

  Vodni svet a vyhra c. 2 🙂

 • Renata Ševčíková 25.11.2017 at 21:09

  Mě se nejvíce líbí Vodní svět a soutěžit chci o všechny 😀 Jinat na fb sleduji, komentuji a sdílím jako Renata Ševčíková, instagram sevcikova.renata

 • Lenka Palmová 25.11.2017 at 21:10

  Líbí se mi Puntíkovánky Základní tvary a soutěžím o Malého hvězdáře.

 • Aneta 25.11.2017 at 21:10

  Rada bych soutezila o kalendar. Nemuzu se rozhodnout zda se mi vic libi vodni svet nebo afrika :-D. Na ig,: ancia_bajcia

 • Andrea 25.11.2017 at 21:10

  Nejvíc se mi líbí ptačci a ráda bych hrála o lampičku. Děkuji Andrea

 • Alžběta 25.11.2017 at 21:10

  Nejvíc se mi líbí puntíkovánky s ptáčky. Ale všechny jsou super! Chtěla bych soutěžit o lampičku nebo Malého hvězdáře. Na kalendář jsme ještě malí 🙂
  Insta dabetule

 • Markéta Ž. 25.11.2017 at 21:10

  Asi mám další tip pro Ježíška…děkuji. Nejvíc se mi líbí Puntíkovánky Vodní svět. A z výher bych pro dcerky uvítala kteroukoliv, ale ta nej je asi Malý hvězdář…:) děkuji a sleduji také na fcb. Markéta

 • Alexandra Pavlíková 25.11.2017 at 21:11

  Omálovánky jsou všechny krásné, ale nejvíce mne zaujala asi Afrika, soutěžila bych ráda o všechny tři ceny, pokud musím zvolit jen jednu tak asi lampička. Na fb pod svým jménem Alexandra Pavlíková komentuji i sdílím.

 • Lenka Benesova 25.11.2017 at 21:11

  U nás je teď písmenkové období, takže puntíkovánky bych vybrala s abecedou. Z výher by se hodila nejvíce lampička. Na druhém místě malý hvězdář, přesto, že už ho máme doma :). Obdarovali bychom s ním bratránka

 • Monika 25.11.2017 at 21:12

  Moc se mi líbí Africké puntíkovánky. Ráda bych případně vyhrála výhru č.3 🙂

 • Adéla Vejvodová 25.11.2017 at 21:12

  Nejhezčí jsou Puntíkovánky Afrika a soutěžím i sadu Malý hvězdář. Na IG sleduji jako vejvodova.adela.

 • Veronika 25.11.2017 at 21:12

  Puntikovánková abeceda je naprosto dokonalá, asi ji připíšu dětem do dopisu Ježíškovi. Pokud by se na nás usmálo štěstí v soutěži tak moc oceníme Malého hvězdáře.

 • Gisela 25.11.2017 at 21:12

  Nedokážueme vybrat nejhezčí, jen základní tvary se nám líbí trochu méně. Vybrali bychom si kalendář

 • Petra 25.11.2017 at 21:14

  Puntikovani – Vodni svet je pro mne nejhezci. Rada nych soutezila bud o Maleho hvezdare nebo kalendar.

 • Katarina N. 25.11.2017 at 21:15

  nám by sa teraz hodili Puntikovanky Abeceda. vyhru by som si asi vybrala nočnú lampu, tej by sa deti veľmi potešili.
  instagram: katchenkas

 • Verča S 25.11.2017 at 21:17

  Nejvic se mi líbí puntikovanky Afrika. Přemýšlím i o objednání. Nás Ondra vybarvovani moc nemusí ale tohle by ho mohlo bavit. Jinak by jsme asi soutěžili o kalendář. Ten by se nám hodil do pokojiku

 • Anna 25.11.2017 at 21:17

  Puntíkovánky jsou super nápad! Nejvíc se mi líbí písmenka. A soutěžím o Malého hvězdáře 🙂

 • Ingrid 25.11.2017 at 21:19

  Ty puntikovanky jsou super, u nas by vedlo vse se zviratkama, nejvic Afrika :). A soutezim o krasny kalendar… Jinak by to bylo asi o hvezdare, toho uz ale mame doma a dekujeme – je uuuuzasny a bavi celou rodinu :)… Na instagramu jsem a sleduji jako inka.mala

 • Verča 25.11.2017 at 21:19

  Krásné jsou Puntíkovánky Vodní svět a z výher by se mi líbil Malý hvězdář 🙂

 • Martina N. 25.11.2017 at 21:20

  Libi se mi puntikovanky Afrika.A zasoutezila bych si o kalendar.

 • Gabriela L. 25.11.2017 at 21:20

  Vodní svět je moc pěkný.

 • Misa 25.11.2017 at 21:21

  Nejvice se mi libi puntikovanky ptacci a pro maleho bych si prala hrat o krasnou poznavaci sadu Maly hvezdar 🙂

 • Misa 25.11.2017 at 21:22

  FCB sleduji a sdilim, IG tez (Misha Tosha)

  Hrajeme o Malého Hvězdáře, ale ani kalendář by nebyl marný…

  díky

  • Misa 25.11.2017 at 21:22

   JO a nejvíc se mi líbí puntíkovaná Afrika

 • Zuzana Kudrnová 25.11.2017 at 21:22

  Všechno je boží, ale nejvíc se mi asi líbí puntíkovánky Afrika a vybrala bych si malého hvězdáře. Dík moc! 🙂

 • Pavlína Mézlová 25.11.2017 at 21:22

  Puntíkovánky vypadají všechny skvěle, jako první bych asi sáhla po abecedě a vodním světě.
  Soutěžím o Malého Hvězdáře.

 • Eva Kreuzová 25.11.2017 at 21:23

  Abeceda, vyhra Maly hvezdar, soutezim i na fb

 • Veronika Mlejnkova 25.11.2017 at 21:23

  Nejvíc se nám líbí puntikovana Afrika, milujeme zvířátka 🙂 Radi bychom soutěžili o Malého hvezdare 🙂 sleduji a sdílím na fb 🙂

 • Martina 25.11.2017 at 21:23

  Krása:-)
  Z puntíkovánek se mi líbí Vodní svět:-) A zasoutěžili bychom si o sadu Malý hvězdář:-)

 • happy mum 25.11.2017 at 21:25

  Ahoj,
  teda dnes se mi článek i adventní soutěž velmi líbí. Protože pokojík máme laděný vesmírně a prostřední má od polštářku, přez pyžamo, sety od Juchuuu naprosto vše vesmírné! Nejvíc by asi děti nadchla lampička. Já jsem unešena z kalendáře a je to zároveň asi nejlepší věc, která se mi od Fu.Fa líbí. Máme mořské puntikovánky a i afriku. Oboje děti bavilo. Ale tohle vypadá skvěle!! děkuji za inspiraci a myslím si, že si ho budu muset koupit 🙂
  Budu se opakovat, ale Vaše fotky jsou opravdu nádherné!!!Jste moc šikovná a i když jsem Váš blog objevila teprve nedávno, už ho mám téměř celý přečtený. A že těch článků nemáte vůbec málo 🙂 pa a díky

 • Lucka Chlupová 25.11.2017 at 21:25

  Nejvic se mi libi puntikovanky Afrika.chtela bych soutezit o kalendar na rok 2018.

 • Eliška Gřešková 25.11.2017 at 21:26

  Krásný večer Míšo, je to vážně těžké rozhodnutí, protože všechny jsou vážně TOP. Ale jako první bych vybrala ptáčky😉😊.
  Po pravdě bych je vybrala pro sebe. Nejdříve bych si aspoň s jedním obrázkem vyhrála já a pak až předala dětem 😂😂.
  Moc ráda bych chtěla soutěžit o Malého hvězdáře. Kalendář je taky perfektní😉🎄
  Sleduji Ig (elisakgresik).

 • Eliška Rozšafná 25.11.2017 at 21:26

  Líbí se mi puntíkovánky Afrika 🙂 noční lampička by byla pěkná 🙂

 • Renata 25.11.2017 at 21:27

  Nejvíc se mi líbí ptáčci a kdyby se na nás usmálo štěstí, tak by nás doma všechny potěšil Malý hvězdář.

 • Tereza 25.11.2017 at 21:27

  Nejvíce se mi líbí puntíkovánky Ptáčci. Vyhrát bych chtěla Malého hvězdáře, případně kalendář 🙂

 • jarcca 25.11.2017 at 21:27

  Moc se mi líbí puntínkovánky Ptáčci…díky moc, zase jsem se dozvěděla o nějaké super vychytávce, kterou jsem neznala! 🙂 A moc rádi bychom soutěžili o výhru číslo jedna! 🙂 Na FB sdílím a sleduji jako Jarcca Jarunka

 • Martina 25.11.2017 at 21:27

  Puntikovánky vypadají super všechny, nejvíce se mi líbí Vodní svět. A z výher by jsem ráda soutěžila o Malého hvězdáře nebo kalendář.

 • Jani 25.11.2017 at 21:27

  Puntikovanky jsem dosud neznala, jen z vašeho webu. Moc se mi libi set Afrika. A kdyby se na naše děvčátka usmálo štěstí,vybrala bych jim jako výhru lampičku.

 • Michaela Wagnerová 25.11.2017 at 21:28

  Nejvíce se mi líbí Puntíkovánky Ptáčci a vybrala bych si Malého Hvězdáře.

 • Helena 25.11.2017 at 21:28

  Nejvíc se mi líbí puntíky ptáčci. Výhra malý hvězdář je jasná volba 🙂

 • Martina 25.11.2017 at 21:29

  Pěkný večer, nejvíc by se nám líbilo puntíkovat Afriku. Moc se těším, jak se bude líbit Vánoční příběh, který je připraven na Mikuláše. Příští rok už to snad zvladnem komplet i s adventním kalendářem od FU. FO. Pokud by se na nás usmálo štěstí, tak bychom brali Malého Hvězdáře. Jeden už je přichystaný jako dárek a přiznám, že mám problém se ho vzdát ; ) ale i kalendář je super a jistě by se hodil taky (není nad skromnost 🙂 )*M*

 • Lucie Humlová 25.11.2017 at 21:30

  Nádhera 😊 tahle inspirace mě na Vašem blogu fakt baví 😉 Moc se mi líbí Puntíkovánky Afrika a jako výhra by se mi líbil Malý hvězdář nebo kalendář 😊
  IG : LUCIE.HUMLOVA

 • Jana Seidlová 25.11.2017 at 21:31

  Nejvíc mě asi zaujaly Puntíkovánky ptáčci. Ráda bych soutěžila o lampičku, ale zbylé dvě výhry jsou taky super, hvězdář by moje kluky nadchl určitě taky, s kalendářem se zatím ani jeden nekamarádí, ale třeba by ten starší začal 🙂
  Sleduji i na fb.

 • Martina 25.11.2017 at 21:32

  Puntikovanky vypadaji skvele :-). Nam by se urcite libila abeceda a zakladni tvary.
  A z vyher je tezke vybrat, jsou vsechny skvele! Myslim, ze by se nam libil kalendar.

 • Eva K. 25.11.2017 at 21:32

  Fufo známe, něco i mame 😉 Afrika je náš top
  . Přáli bychom si malého hvězdáre, ten je prostě boží.

 • Marcela 25.11.2017 at 21:32

  Na Fu.Fo uz take dlouho koukam a cekam, az do toho holky dorostou 😀 moc se mi libi jednoduchy, ale krasny design. Puntikovala bych hnedle sama. Nejvic se mi libi asi ptacci. Soutezim o lampicku, jelikoz maleho hvezdare jsem koupila a ceka na holky pod stromecek 🙂 a kalendar jsem poridila na pristi rok rodinny od Bbusy, se samolepkami a kapsou na dokumenty na kazdy mesic, jsem spokojena, uvidime, co prinese praxe 🙂 na IG sleduji jako marcelaxurbanova

 • Veronika 25.11.2017 at 21:33

  Urcite Africke puntikovanky a libil by se nam Hvezdar 😉

 • Barča 25.11.2017 at 21:35

  Z Puntíkovánek se mi nejvíc líbí Vodní svět. Mám na ně už chvilku políčíno, tak uvidíme, jestli se jich nějaký Ježíšek ujme.
  No a z výher by se nám líbil Malý hvězdář nebo Fufácký kalendář.
  instagram – barcakovarikova

 • zuzana fidlerová 25.11.2017 at 21:36

  Nejvíce se nám líbí puntíkovánky afrika….a moc moc se mi líbí sada malý hvězdář a taky kalendář…

 • Ivana 25.11.2017 at 21:36

  Líbí se mi puntikovánky Afrika :o) Ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře a o kalendář od FuFo :o)