vesmírné okýnko | Milovníkům hvězd

Krásný den z vlaku do Bratislavy, kde dnes budu učit maminky, jak na ty krizové situace, které mohou nastat doma. První pomoc mě vytáhla z domova, ale mám alespoň čas tady sepsat další kousek pro vás 🙂 . Dnešní výhry jsou prostě aaach a já se moc těším, že se vám budou líbit. Na konci článku si budete moct vybrat hned ze tří kousků a klidě si jich napište víc než jeden 🙂 .

Začala bych ráda představením Lenky a její neotřelé značky FU.FO 🙂 .

Lenka a její originální FU.FO tvorba

Lenka je autorka, která vystudovala uměnovědy a nějaký čas dokonce pracovala na zámku 🙂 . Nebylo ale třeba moc času, aby jí došlo, že to není co by chtěla dělat. Začala pracovat pro slovenskou firmu jako grafička a při práci z domu mohla pomalu rozjíždět “něco svého”.

Pod značkou FU.FO tvoří Lenka od roku 2013 a vymýšlení názvu bylo prý komlikované 🙂 . Cíl byl jasný. Název, který bude krátký, lehce zapamatovatelný a vyslovitelný, a to zejména pro děti. Který bude stejný pro čestinu i slovenštinu a nebude s ním problém ani v jiném jazyce.

Její tvorba je typická, z 99% jde o zvířátka, a to veselá a podstatně jiná, než ta běžně ilustrovaná. Po spoustě kombinací došla k “funny forest” nebo “fun in the forest”, takže proto dnes vidíme ono FU.FO 🙂 .

 FU.FO-vo poprvé a nejoblíbenější

První výtvor od téhle značky byl kalendář na rok 2014 a vůbec nejpopulárnějším výrobkem jsou prý Lenčiny Puntíkovánky 🙂 . Já rozhodně rozumím, proč tomu tak je 🙂 . Jsou nápadité, originální a dotažené do posledního detailu. Dokonce jsou prý součástí 99% objednávek 🙂 .

Puntíkovánky frčí

Puntíkovánky jsou originální omalovánky jejichž součástí jsou 3 puntíkovací válečky. Děti pak mají za úkol se co nejpečlivěji trefit puntíkovacím válečkem přímo do předkreslených šedých kružnic, a tak postupně dotvořit z části nakreslený obrázek .

Když jsem Lenku oslovila, překvapilo mě, že není slovenka, když web je na adrese fufo.sk. Navíc některé články na webu jsou ve slovenštině, jiné v čestině. No guláš 😀 A tak jsem se zeptala. Teď už vím, že autorka FU.FA je slovenka žijící téměř celý život na Valašsku, která založila web se svou sestrou.

Máme ji tedy tady u nás a z psaného slova byste nepoznali, že “není naše” původem. Koncovku CZ ji ovšem nějaký vykuk vyfuk 😀 , tak hledejte pod www.fufo.sk

tip: Překrásný adventní kalendář Lenky, který jsem objednala na proprcky.cz už jste viděli. Jde odalší z mnoha krásných výrobků a my ho budeme díky fosforeskujícím puntíkům rozsvicet každý rok.

Lenky práce zaujme všechny děti, které se nebojí špíny a rády se patlají v barvách nebo mají duši kreativce. Já bych dokonce řekla, že takové Puntíkovánky by mohly tu kreativitu a nápaditost probudit i tam, kde je zatím ukrytá 🙂 .

A pozor. FU.FO jsou hlavně první omalovánky, které si rádi vybarví (vybodkují 🙂 ) i rodiče. Hodně osvěžující změna, skočit do dětského světa a společně si to tak moc užít 🙂 .

A můj FU.FO top?

Uuuuáááá! Kdo si tohle spojil s prosvicovací hrou Malý hvězdář, kterou už od nás znáte? 🙂 Ano! Já když ho uviděla, už byl na cestě k nám. FU.Fácká novinka na příští rok je nejen pro děti, ale vlastně celou rodinu. Nástěnný kalendář, který vás veme do světa nebeské zvěře. Zvířátka jsou pro Lenky výtvory hodně typická, takže spojení se souhvězdím je prostě skvělé.

Kalendář od FU.FA je totiž perfektní a nápaditou pomůckou, která učí děti vnímat čas, napomáhá jim pochopit pojem rok, měsíc, den, roční období, úplněk či slunovrat .

A není jen výbornou učební pomůckou, ale i skvělou dekorací, která oživí a obveselí nejen dětský pokojíček .

12 zvířecích souhvězdí

Zvířecích souhvězdí máme hned několik, v kalendáři je 12 nejzajímavějších – vždy jedno pro daný měsíc, a to ne náhodně. Každé souhvězdí je přidělené právě k tomu měsíci v roce, ve kterém je nejlépe pozorovatelné.

Každý měsíc se tak děti budou věnovat jednomu souhvězdí . V lednu třeba souhvězdí ZAJÍCE, v únoru souhvězdí VELKÝ PES . U každého souhvězdí je navíc uvedeno, v kolik hodin je nejvýše na obloze – a je tedy nejlépe vidět, i to, na které světové straně jej hledat .

Do planetária i z domu

Kalendář je vhodný už pro děti od 3 let . Pro ně je připravena fantastická pomůcka, díky které mohou noční oblohu pozorovat klidně v pravé poledne. Stellárium neboli virtuální planetárium si totiž můžete na fufáckém webu stáhnout do počítače nebo tabletu. Dokonce si při instalaci lokalizuje vaši polohu tak, abyste měli před sebou přesně tu vaší noční oblohu 🙂 .

Celé planetárium je koncipováno jako 3D prohlídka prostoru kolem vás, nad vámi ale i pod vámi 🙂 . Horizont, rozdělující kterou část oblohy můžete v daný čas a na daném místě pozorovat, lze totiž jednoduše vypnout a zapnout .

Při prvním zavěšení kalendáře obeznamte děti s tím, kolik má rok měsíců a každý jednotlivý měsíc jim krátce představte . S kalendářem to bude mé holky moc bavit. Vyplníme si v něm svátky a narozeniny, vypuntíkujeme si i kurzy první pomoci pro maminky na celý rok, protože se vždy pojí s nějakým příjemným pobytem v cizím městě a budeme se s fufem těšit 🙂 .

Vypuntíkujte své dny

Vřelým pomocníkem nám budou fufácké puntíky, které jsou ke kalendáři připojené 🙂 . 50 barevných nálepek – puntíků – kterými si mohou děti označit důležité dny v měsíci – narozeniny, začátek a konec školy, prázdniny, návštěvu pana doktora, kina nebo divadla, apod.

V kalendáři jsou zaznačeny i dny v roku, kdy začíná jaro/léto/podzim/zima, kdy se mění čas, i to, kdy nastává úplněk .

Lenčina práce není jen otázkou nápadu, tam to zdaleka nekončí. Veškerá práce je totiž 100% handmade. Každý výrobek, včetně tisku, balení až po odeslání projde jejíma rukama. A letošní adventní kalendář? Ten je řezán do oválného tvaru podle kartonové šablony, a to řezacím nožíkem 🙂 . Prostě očividně: Když chceš, jde všechno 🙂 . Leni já smekám!

Vybrat si Lenku do svého adventního kalendáře byla radost. Řekla jsem si, že bych letos chtěla dát prostor nejen velkým firmám jako je Lego nebo Nutribullet, ale právě nechat 2-3 články kreativním lidem, kteří nejsou tolik viditelní, ale moc si to zaslouží. První takovým zástupcem byla značka Juchuuu, která se vám tuze líbila a dnes je tu Lenka a její FU.FO 🙂 .

No a abych doplnila dnešní soutěžní balíček, vybrala jsem ještě další dvě tématické krásky 🙂 .

Malý hvězdýř pro velké badatele

Nesmí se stát, že by tady chyběla. Do kalendáře patří dítko, které se letos narodilo a tím jsou prosvěcovací karty Malý hvězdář. Jste úplně neuveřitelní, protože jste se na hru vrhli a vykoupili ji ve dvou vlnách, takže řezací plotry neustále jely na plné obrátky a jednu oblohu pošleme i k vám.

Krásně vám doplní hra kalendář a vůbec nebude vadit, že je některý večer zataženo 🙂 . Vem k ruce baterku a prosviť si nebe u sebe v pokojíčku 🙂 . Nejznámejší souhvězdí jsou vyřezány do pevných karet a děti si s nimi určitě pořádně užijí.

K sehnání je ještě několik kusů na www.pikle.cz, takže kdo hledá dárek pod Jedličku, doporučuji se podívat právě tam 🙂 .

Rozsviť si nebesky s Mamiee

Letos není o krásné dárky nouze a znovu tady děkuji e-shopu Mamiee, který mě zazásobil hned několika dary pro vás. Rakeťácká zatloukačka je top, o který už soutěží přes 800 lidí a já vám tady dnes věnuju ještě pokojíčkovou krásku. Dřevěná rakeťácká lampička pro malou hvězdářku nebo astronauta. K postýlce ideální praktický doplněk, při kterém budou usínat vaši drobci 🙂 .

Tři výhry pro tři z vás Soutěž ukončena

1.výhra: Noční lampička Kamarád z vesmíru od Djeco věnoval obchod Mamiee. Vydává uklidňující měkkou záři, která nasvítí postavičku pana Zinzina v jeho vesmírné lodi. Lampička je vybavena 14 LED diodami.

2.výhra: Poznávací sada Malý Hvězdář originálním způsobem seznamuje děti s nejznámějšími souhvězdími. Stačí prosvítit proříznuté hvězdičky a rázem je v pokojíčku noční obloha.

3.výhra: Kalendář na rok 2018 od FU.FO, který vás provede celým rokem. Báječně ilustrovaná pomůcka pro všechny badatele.

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Které FU.FO Puntíkovánky se vám nejvíc líbí (hledej tady – klik) ? 🙂 . Vyberte si výhru a napište o co soutěžíte.

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek “soutěžím na blogu”, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

710 komentářů

 • Katka 25.11.2017 at 20:06

  Nejvíc mě zaujali puntikovanky Afrika..naprosto skvělé!!!! Jinak bych ráda soutezila o kalendář,jelikož sada Malý hvezdar uz ceka schovana ve skriny pod jedlicku 🙂

 • Maia Soukupová 25.11.2017 at 20:11

  Teda ta abeceda je bozska… a vyhru bych si vybrala kalendar 🙂 dalsi skvele tipy, dekuji

 • Kačka Kunčická 25.11.2017 at 20:11

  Nám se nejvíce líbí FUFO základní tvary a rády bychom soutěžily o FUFO a Malého hvězdáře 🙂
  Děkujeme za příležitost.
  FB: Kačka Ku

 • Hanka Achsová 25.11.2017 at 20:13

  Líbí se mi puntíkovánka abeceda 😊 vybrala bych si výhru číslo 3 ☺️

 • Petra Pavlickova 25.11.2017 at 20:14

  Vodni svet 🙂

 • Klára 25.11.2017 at 20:14

  Z puntíkovánek se mi nejvíce líbí ptáčci a soutěžím o kalendář

 • Barbora Jastrzembská 25.11.2017 at 20:15

  Nejvíce se mi líbí vodní svět. Soutěžíme o sadu malý hvězdář.
  Barajastrzembska@gmail.com

 • jitka kubíčková 25.11.2017 at 20:15

  Miluji puntíky!!!! jen moji kluci moje nadšení nesdílí, takže bych ráda soutěžila a Malého hvězdáře.
  Líbí se mi sada FuFU základní tvary.Mohli by přidat třeba dopravní prostředky nebo česká zvířátka.

 • Monika Sahebová 25.11.2017 at 20:15

  Dekuji za zajimavy clanek! Nejvic se.nam.libi puntikivanky s ptacky, a jako cenu bychom.si vybraly maleho hvezdare 🙂

 • Monika Plonková 25.11.2017 at 20:16

  Nejvíc se mi líbí Puntikovanky Afrika 🙂 ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře a sledují vás na IG: monika_plonkova

 • lucie 25.11.2017 at 20:18

  Krásný večer mě se moc líbí puntikovánky vodní svět….a kdyby se na nás štěstí usmálo moc by se nám líbila lampička.

 • Klára Hrábková 25.11.2017 at 20:19

  ty mě zrujnuješ, protože i puntíkovánky musím mít….respektive koupit jako dárek pro někoho z rodiny. Jsou prostě krááásnýýý. Včera jsem si napsala Ježíškovi o Bulíka a dneska budu muset objednávat pro změnu já a budou to PUntíkovánky Afrika…to je prostě pecka. A co bych chtěla vyhrát je tím pádem uplně jasný 🙂

 • Bara 25.11.2017 at 20:19

  Nejvice se nam libi abeceda :)a hrali bychom o vyhru c.3 🙂

 • EL 25.11.2017 at 20:20

  Opět nádhera. Ráda bych si zasoutěžila o 1. výhru, tj. lampičku. A z puntíkovánek se mi hooodně líbí vodní svět. EL

 • Adela 25.11.2017 at 20:21

  Líbí se mi Základní tvary, můj syn je ještě malý a složitější věci by mu asi ještě nešly…i když kdo ví, ty děti vždycky dokážou něčím překvapit.
  Ráda bych soutěžila o kalendář, ale i Malý hvězdář si mne získal.
  Ig schovanka

 • Jana Kovandová 25.11.2017 at 20:22

  Moc se mi líbí . PUNTÍKOVÁNKY AFRIKA . Všechny tři výhry jsou kráné. Nejvíce by se nám libil kalendář.

 • Michaela Teuchnerová 25.11.2017 at 20:22

  Moc se mi líbí puntikovanky Afrika, do zoo chodíme moc rádi a myslím, že bychom tam našli většinu našich oblíbených zvířat. A soutezime o Malého hvězdáře.

 • Markéta Šmídová 25.11.2017 at 20:22

  Me se nejvíc líbí puntikovanky vodní svet. Jinak se mi ty puntikovanky moc líbí a určité poridim dceři. Super věc. A rada bych si zahrála o lampicku nebo o kalendář. Hvezdare už máme doma;)

 • Zuzana Vackova 25.11.2017 at 20:22

  Africke puntikovanky jsou krasne. A jednoznacne Maly hvezdar.

 • Zuzana 25.11.2017 at 20:23

  FUFA pozname, jedny putikovanky dostali holky tento rok (zakladni tvary). Z vyberu nam najviac ucarovala Afrika, ale radi si zasutazime o o vsetky ceny, su lakave!

 • Katka 25.11.2017 at 20:23

  Pěkný večer, ty puntíkovánky, to je teda věc! Ty ptáčkové by se nám líbily nejvíc. Z výher bysme si vybrali kalendář nebo hvězdáře.
  Instagram: katkubal

 • Johana 25.11.2017 at 20:23

  Puntikovanky jsou bezva. Kdybych si musela vybrat, tak bych rekla zviratka z afriky.

  Rada bych soutezila o saxu Maly hvezdar. Nadchla me jiz pri vydani.

 • Lucia 25.11.2017 at 20:24

  Fufo znám, sestra kupovala holkám. nejvíce se mi líbí asi Afrika. A ze všech dárků by se určitě dcera moc těšila.

 • Kateřina Valdmanová 25.11.2017 at 20:25

  Fu.fo je boží! Puntíkovánky základní tvary už vlastníme a do budoucna jistě přibude sada se zvířátky i abecedou. Zálusk mám také na fu.fo obličej pro znázornění nálad 🙂 Za mne tedy rozhodně kalendář fu.fo!

 • Eva Kmochová 25.11.2017 at 20:26

  Líbí se mi FU.FO Puntíkovánky ptáci, a soutěžíme o Malého hvězdáře 🙂

 • Martina K. 25.11.2017 at 20:26

  Pěkný večer, moc se mi líbí Puntíkovánky Abeceda a ten Kalendář na rok 2018 by se mi domů pro děti taky líbil.

 • Zuzana Zárecká Kašparová 25.11.2017 at 20:26

  Ahoj, puntíkovánky jsem vůbec neznala, a děkuji, že jsem je díky tobě objevila, vypadají úžasně 😊 líbí se mi všechny, ale když teda musím vybrat jedny, tak mořský svět 😁 z výher by se nám líbilo 1) lampička od djeco, a na ig tě sleduji jako @zuza_nka 😊

 • Markéta 25.11.2017 at 20:26

  Líbí se mi Puntíkovánky Afrika, ale celé je to krásné autorské dílo a nápad! Jako výhru bych si přála kalendář Fu.Fo 2018. Také krásný počin. Je skvělé, kolik lidí se nebojí jít za svým snem a dělají, co je baví. Tu radost pak otisknou do své práce = koníčku. Děkujeme za tipy a recenze!

 • HANA 25.11.2017 at 20:26

  Zdravím! Nápad s puntíky je super. Náš kreativní tříleťák (něco nakreslí a vzápětí to zamatlá černou barvou, že je obrázek zahalen v dýmu 🙂 ) by je ocenil. Ale jako správní hamouni bychom brali všechny výhry.
  Pěkný večer, sdílím na fcb.
  Hana

 • Hany 25.11.2017 at 20:27

  Nejvic se mi libi puntikovanky s abecedou a soutezit chci o kalendar(hvezdar ceka na Mikulase)
  Sleduji Fb i Inst(hanyjacko)

 • Petra Němcová 25.11.2017 at 20:27

  Mne se libi Puntikovanky zakladni tvary, je to skvely napad, ale rada bych si zasoutezila o Maleho hvezdare, ten je proste nejlepsi a hlavne u nas cokoliv s baterkou vede.
  Instagram follower: petullan

 • Lucie Kurdiovská 25.11.2017 at 20:27

  Nám se nejvíce líbí puntikovanky s ptáčky, ale hezké jsou vlastně všechny!
  A soutezime o kalendář 😍

 • Michaela Novotna 25.11.2017 at 20:28

  Nam se nejvice Abeceda 🙂 a chteli bychom soutezit o Maleho hvezdare a nebo o Kalendar. Sdilime a koukame na Fb i INs (michelle.novot)

 • Pavla 25.11.2017 at 20:28

  Puntikovanky vodní svět je prostě super. Topka 👍😊 libi se synovi i příteli 😀
  My bychom radi vyhraly lampičku 🙂

 • MiladaS 25.11.2017 at 20:28

  Super jsou zakladni tvary a Afrika ale pekne jsou vsechny :-).

 • Tereza 25.11.2017 at 20:29

  Za nás určitě Afrika 🙂 Na IG jsem jako terezaba1

 • Pavla Havlíčková 25.11.2017 at 20:30

  Ráda bych soutěžila o lampičku ufounka 🙂 a líbí se mi Puntikovanky ptáci. Sleduji vás na FB – Pavla Havlíčková

 • Michaela 25.11.2017 at 20:30

  Občas si říkám, kdo by v případě výhry měl větší radost – jeslti já nebo děti 😃 a tady jsem si jistá, že 100% já! FU.FO je krásný koncept, web je jedna velká touha mít všechno doma, ty nápady a to provedení! Závidím v dobrém slova smyslu každému, kdo se takové práci může věnovat! Z puntíkovánek mě zaujala abeceda, mám doma předškoláka a spojil by si tak příjemné s užitečným. A z výhry určitě kalendář!

 • Daniela Mašková 25.11.2017 at 20:30

  Nejvíce se mi líbí ptáčci a výhra by se mi líbila kalendář, ten vypadá fakt skvěle 🙂

 • Pavlína F. 25.11.2017 at 20:31

  Puntikovanky vypadají nádherně- nadchla mě písmenka. Ale jako výhru bychom si přáli Malého Hvězdáře- baterka je nyní nás nerozlučný kamarád!

 • Jana Holubcová 25.11.2017 at 20:31

  Nejvíc se mi asi líbí Vodní svět…a ráda bych soutěžila o lampičku nebo kalendář.

 • Zdenka Hrubčíková 25.11.2017 at 20:31

  Nejhezčí je afrika ale vsechny jsou krásný a noc pekny napad na vánoční darek..vynrala bych pro dcerku lampicku 🎄🎄🎁🎁🎁🎄🎄🎄❤❤

 • Míša 25.11.2017 at 20:31

  Puntikovanky vodní svět jsou krásné. A výběr je dnes těžký. I když se mi malý hvězdář moc líbí, asi zůstanu u těch puntíků a vyberu kalendář 🙂

 • Kateřina Kolářová 25.11.2017 at 20:31

  Líbí se mi Africké puntíkovánky, ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře. Oboje je fantastické !!!!

 • Martina 25.11.2017 at 20:32

  to je nádhera. Puntíkovánky afrika jsou krásné. Je to zase něco jiného a zajímavého, to mám ráda. 🙂 Líbil by si nám malý hvězdář nebo fu.fo kalendář.

 • Jana 25.11.2017 at 20:32

  Puntíkovánky jsou super, nejvíc se mi líbí Abeceda. Teda mým holkám by se líbila :-). Z dnešních výher by se mi líbila hra Malý hvězdář. Já už ji tedy mám a čeká ve skříni na zabalení pod náš stromeček, ale přesně vím, komu bych ji ještě nadělila :-).

 • Katka Dušková 25.11.2017 at 20:32

  FuFo jsem nikdy neviděla a vypadá to peckově! Moc se mi líbí ptáčci, protože teď trávíme celé hodiny výhledem na krmítko na zahradě. Z výher by se nám nejvíc líbila lampička.

 • Markéta Chovancová 25.11.2017 at 20:32

  Teď bude top MALÝ HVĚZDÁŘ <3
  Z puntíkovánek se mi nejvíc líbí vodní svět.

  Jinak sledujeme i na FB, děkujeme za inspiraci každým článkem 😉

 • Hanka 25.11.2017 at 20:32

  Nejvíc se mi líbí Puntikovanky Afrika a ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře.

 • Petra S 25.11.2017 at 20:33

  Krásné věci s ještě krásnějšími nápady! Ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře :-*

 • Eva Hruba 25.11.2017 at 20:33

  Jej ty vase super napady me zrujnujou :)) hvezdarbuz ceka ve skrini na Adamkuv svatek. Milujeme sviceni baterkou uz davno. Puntikovka ptaci!

 • Lucie 25.11.2017 at 20:34

  Kalendáře jsou krásné všechny, ale barevností by u nás zvítězili ptáčci. A pokud by se na nás náhodou usmálo štestí, tak bychom brali vašeho hvězdáře, ten je prostě dokonalý

 • Andrea 25.11.2017 at 20:34

  Z FUFO se nam nejvic libi “zakladni tvary” a soutezime o lampicku djeco 🙂 v predvanocnim obdobi nam nadelujete kvalitni inspiraci na darky .diky 😉

 • veronika horáčková 25.11.2017 at 20:34

  krásné nápady, mě se nejvíc líbí afrika a jako cena je nejlepší kalendář

 • Marie 25.11.2017 at 20:35

  Jee…. maly hvezdář od Míši TOP!!! Az pri cteni članku o 3D rezacce a vypraveni, jak maly hvezdar vznikl jsem si uvedomila, ze ukazat a popisovat male hvezdy je vlastne absolutne úzasne!!! V tech velkomestech na to uplne zapominame. Hned jsme vyrazili na chalupu😂😂😂. Bohuzek ten vecer mala usla brzy a ja mela po teseni.😂😂. Puntiky jsou nejhezsi ptacci, ale priznam se, ze bily papir pro deti povazuji za nej😉.

 • Hanka 25.11.2017 at 20:35

  Teda fakt si nemuzu vybrat. Prvne jsem si rekla Abeceda, pak Ptaci, potom Afrika a v zaveru jsem se priklonila k Vodnimu svetu 🙂 Skvely je Maly hvezdar, tak tohi bych si prala a nebo kalendar. Diky.
  Ig hankajerabkova

 • Katerina Kmecova 25.11.2017 at 20:36

  Puntiky jsou uzasne,pro maleho syna zatim asi nejlepe zakladni tvary. A moc by se mi jako cena libil Maly hvezdar.

 • barbora 25.11.2017 at 20:36

  Krásný večer, nejvíce mne ted zaujaly puntíkovánky vodní svět 🙂 ale všechny jsou moc krásné. a jako výhra by se nám líbil Malý hvězdář 🙂
  Bára (barbora.budakova@seznam.cz)

 • Soňa Novotná 25.11.2017 at 20:36

  Líbí se mi Puntikovánky Ptáčci, pro mě zase nová inspirace na tvoření s dětmi…
  Hru Malý hvězdář už mám připravenou pod stromeček, tak bych ráda soutěžila o kalendář.

 • Pavla 25.11.2017 at 20:36

  Nejvíce se mi líbí puntíkovánky základní tvary, abeceda, nebo vodní svět a soutěžíme o kalendář či lampičku, malý hvězdář již čeká na zabalení pod jedličku 😁

 • Jana Povazska 25.11.2017 at 20:37

  Mi se libi zakladni tvary a soutezime o lapmicku.

 • Dita 25.11.2017 at 20:37

  Hezky vecer! Uz temer denni zvyk jakmile je dcera v postylce cekam na novy clanek 🙂
  Fu.fo je nadherne cele, mame vanocni sadu a urcite pifidime zakladni tvary a pak abecedu! Hvezdare i kalendar bychom rady mely doma! Diky
  Dita
  xxx

 • Alžběta Žižková 25.11.2017 at 20:37

  Puntikovanky jsou pro me krasny objev. Nejvice me zaujala abeceda. Soutezime o maleho hvezdare, ale i cokoli jineho 🙂

 • Haňulka Salátová 25.11.2017 at 20:38

  Mne se libi Afrika. A dekuji za dalsi skvely tip, urcite jednou neco poridim ☺ chci hrat o prvni nebo treti vyhru. Tu druhou uz mame doma 😊 ikdyz by take nevadila, darovali bychom ji 😉 fb, ig-Haneloore

 • Nikola Nekvapilová 25.11.2017 at 20:40

  Nejvíce mě zaujal vodní svět. A z výher by se am nejvíce hodila lampička.

  IG nikolson_n

 • Irena Durdilová 25.11.2017 at 20:41

  Nejvíce se mi líbí puntikovanky ptáčci….a pokud si mohu vybrat, ráda budu soutěžit ó kalendář nebo lampičku, malého hvězdáře už máme doma. Sleduji fb i instagram.

 • Marika V. 25.11.2017 at 20:41

  myslim ze nasim babam by stacili zakladne tvary…takze za nas by som vybrala tie…kedze maleho hvezdare sme si kupili na Kid. detsky shop up…tak kalendar by bol paradny doplnok…

 • Kristy 25.11.2017 at 20:42

  Puntikovanky jsou super vodni svet a ptaci.
  A vyhry se nam libi 2. A 3. 🙂
  Sleduji n FB i IG jako Kristy St-Sleemakova

 • Martina 25.11.2017 at 20:42

  Určitě Afrika! Vypadá parádně. Ráda bych Malého hvězdáře. Děkuji!

 • Nikola Heyerova 25.11.2017 at 20:43

  Líbí se mi vodní svet a za výhru bychom uvítali malého hvezdare

 • Kamila 25.11.2017 at 20:44

  Moc se mi líbí set Afrika a ráda bych soutěžila o úžasného Malého hvězdáře 😉

 • Barbora Veselá 25.11.2017 at 20:44

  Vedou Puntíkovánky Ptáčci. A z výher rozhodně Malý hvězdář!
  Instagram – barca.ves

 • Hanka 25.11.2017 at 20:45

  Super!Konečně soutěžíme o Malého hvězdáře,ale FU.FO věci se mi taky moc líbí.Nejvíc se mi líbí Abeceda a do Adventního stromu jsem se tak zamilovala,že jsem vytvořila pro děti něco podobného.

 • Kateřina 25.11.2017 at 20:46

  Nejvíce se mi líbí Afrika a chtěla bych Malého hvězdáře

 • Lucie vytiskova 25.11.2017 at 20:46

  Me nejvíce zaujaly puntikovanky afrika. A jako výhru sadu Malý hvezdar, i já se něco naučím a poznám. A moc rada

 • Andrea 25.11.2017 at 20:46

  Mně se nejvíce líbí Afrika 😊
  z cen by se nám samozřejmě líbilo všechno, nejvíce Malý hvezdar, poté lampičku 😊

 • Andrea 25.11.2017 at 20:48

  Všechny vypadají dobře ale vodní svět mě zaujal nejvíc 😉

 • Soňa Zemanová 25.11.2017 at 20:49

  Ahoj.
  FU.FO na stránkách se nám líbí Vodní svět.
  A jaká vyhrá by se nám líbila? To je dnes moc těžká odpověď. Ale asi bych na prvním místě umístila lampičku a na druhém místě hvězdáře.
  Sdílím, sleduji, kometuji ‘:-)
  Instagram: maminkarebelka

  Hezký večer

 • Eliška 25.11.2017 at 20:49

  nejvíc se mi líbj puntíkovánky abeceda a chtěla bych soutěžit o všechno protože všechno je top!! 🙂

 • Marcela Jonáková 25.11.2017 at 20:49

  Nejvíce se mi líbí puntíkovánky vodní svět a z výher jednoznačně Malý hvězdář. Na instagramu jsem jako jonakovamarcela

 • Klara Marova 25.11.2017 at 20:50

  Nejvic se mi libi Afrika. A z vyher lampicka.

 • Karol 25.11.2017 at 20:51

  FU.FO znám a často se nad produkty rozplývám, ještě ale žádný nemáme. Nejvíc se mi líbí asi vodní svět.

  Z výher bych si vybrala Malého hvězdáře 🙂

 • Alena 25.11.2017 at 20:51

  Puntikovanky jsou uuuuzasne. Libi se mi všechny 😁,nejvic asi Vodní svět, a určitě nějaké objednám, děkuji za skvělý tip. Soutěžit budeme o Maleho hvezdare😊

 • Markéta Sližová 25.11.2017 at 20:52

  Ti je paráda, FU. DO jsem dosud neznala a puntikovanky dostane určitě nejen dcera, ale i příbuzenstvo:) nejvíc se mi líbí vodní svět. Ráda bych soutěžila o kalendář. A na instagramu jsem jako marketaslizova

 • Bára 25.11.2017 at 20:52

  Puntikovanky s ptáčky se mi líbí nejvíc ☺ a dnes bychom si přáli buď Malého hvězdáře nebo lampičku ( ale ani kalendářem bychom nepohrdli)👍

  • Bára 25.11.2017 at 20:52

   Sdílím na fb

 • Lucie 25.11.2017 at 20:53

  No to je zase nádhera, omalovánky musím pořídit, je to opravdu originální a nápadité, děkuji moc za inspiraci 🙂 Malého Hvězdáře dostane dcera letos pod stromeček, tak bych ráda soutěžila o Kalendář na rok 2018. 🙂 Hezký večer všem.

 • Katka sramkova 25.11.2017 at 20:53

  Teda o fufo jsem dříve neslyšela a je to Škoda, naprosto nádherné věci ma… Nejvíce se mi líbí puntikovanky vodní svět. Rada bych její kalendář, uplne me dostal….
  Děkuji, Katka (instagram ta_kacka)

 • Lucie 25.11.2017 at 20:54

  Jééé úplně jsem zapomněla, nejvíce se mi líbí puntíkovánky Vodní svět 🙂

 • Zuzana Bláhová 25.11.2017 at 20:54

  Za nás je nej nej afrika a pokud by se na nás usmálo štěští, bez váhání říkame, bereme hvězdáře! Pěkný večer. Z.

 • Lenka Quintero 25.11.2017 at 20:54

  U nás by se chytla buď Afrika, nebo Abeceda. a líbil by se nám Malý hvězdář.

 • Jana Herrmannova 25.11.2017 at 20:55

  To je tezke vybirani, libi se mi vsechny Puntikovanky, ale nejvic asi Afrika 🙂 nejvic bych mela zajem o kalendar nebo o maleho hvezdare.
  Na instagramu: jana.herr

 • Helena Kotrchová 25.11.2017 at 20:55

  Nejvic se mi libi Puntikovanky Vodni svet a rada bych pripadnou vyhru Maly hvezdar 😉

 • Petra 25.11.2017 at 20:56

  Puntíkovánky jsou fakt perfektní nápad! Díky za tip 😊 všechny jsou úžasné, ale tím, že u nás nejvíc frčí žirafa, je volba jasná – Afrika 😂 z dnešních výher by se nám líbil malý hvězdář 😍

 • Zuzana Landová 25.11.2017 at 20:57

  Moc se nám líbí Puntikovanky Afrika 🐘😍. A moc radi bychom soutezili o lampicku i o Maleho hvezdare.

 • Katka 25.11.2017 at 20:57

  Jsou nádherné všechny, ale nejvíc se mi líbí ptáčci ☺

  • Katka 25.11.2017 at 20:58

   A jako výhra by se mi moc líbil kalendář ☺

 • Petra 25.11.2017 at 20:58

  Puntikovanky jsou uzasne. Hned jdu objednat Vodni svet – pro muze ci pro syna. Nejspis to dostanou dohromady. A chceme moc vyhrát Malého hvezdare.

 • Petra 25.11.2017 at 20:58

  Puntikovanky Abeceda pro syna a Ptacci pro dceru😉 A soutezim o supertruper Kalendar, bo Hvezdar uz ceka ve skrini na Jeziska😊 Zdravim, Petra Fai (na fb i instagramu)

 • Hana S. 25.11.2017 at 20:58

  Nejvíc mě zaujaly puntínkovánky Afrika a ž výher bych uvítala kalendář nebo Malého hvězdáře.

 • Hana 25.11.2017 at 20:58

  Libi se nam Abeceda a jako vyhra by nás potěšil Maly hvezdar 🙂

 • Petulla 25.11.2017 at 20:59

  Poznávací sada Hvězdar o tu bychom si rádi zahráli a Puntikovanky-krasny je Vodni svet. Děkujeme krasny vecer

 • Lenka 25.11.2017 at 20:59

  No ty Puntíkovánky jsou nádherné, asi ještě budou pod stromečkem 🙂 Nejvíce se mi líbí Afrika. Jako výhru by jsme brali kalendář, hvězdáře už máme 🙂

 • ivča 25.11.2017 at 21:00

  Super nápad a vybrala jsem puntikovanky abeceda 🙂 ale soutěžit bych chtěla o hvězdáre. ..to je top 🙂

 • Andrea 25.11.2017 at 21:00

  Nejvíce se mi líbí Puntíkovánky Afrika. Soutěžím o poznávací sadu Malý Hvězdář 🙂

 • Dana Dvorakova 25.11.2017 at 21:00

  Nejvice se mi asi libi puntikovanky afrika a abeceda, ale krasne jsou uplne vsechny 😉 Rada bych soutezila o hru Maly hvezdar ☺️ IG: Svobodova Dvorakova Dana

 • silvia 25.11.2017 at 21:01

  Puntikovadlo s motivem Afrika, a výhra č. 1

 • Marie Zikmundova 25.11.2017 at 21:01

  Moc pěkný nápad, vubec sem neznala😊Nejvíc se mi líbí asi puntikovánky “vodní svět” a z výher by se nám moc líbil malý hvězdář nebo kalendář…Sleduji fb i IG (unholly.polly)

 • Martina Skočovská 25.11.2017 at 21:01

  FU.FO už mám nějakou dobu uloženou v inspiraci na dárky, ale zatím se mi ještě naše dcerka zdá na puntíkování malá. .Z puntíkovánek se mi nejvíc líbí vodní svět. Ráda bych soutěžila o malého hvězdáře nebo kalendář. Na fb soutěžím i sdílím. Na instagramu sleduji jako makaface.

 • Pavlína Rytířová 25.11.2017 at 21:01

  Sice mám ráda zvířata, ale z Puntíkovánek mě zaujaly tvary a abeceda. A rádi bychom vyhráli Malého hvězdáře.

 • Kristyna 25.11.2017 at 21:02

  Nejvíc se nám líbí puntikovanky Vodní svět. A vybrali bychom si Malého hvezdare.
  Ig: krissponer

 • Martina Svobodová 25.11.2017 at 21:02

  Zajímavý a inspirující článek 😉 Nejvíce se nám líbí puntíkovánky ptáčci. A o jakou výhru chceme hrát? Hodila by se nám sada Malý hvězdář nebo kalendář. Pokud se na nás usměje štěstí, tak jedna z těchto cen nám udělá velkou radost 😀

 • Nikola 25.11.2017 at 21:02

  Líbí se mi všechny, ale malému bych nejspíš napoprvé vybrala abecedu. Z dárků bych brala Fu.Fo, Hvězdáře mám totiž již objednaného 🙂

 • Petra Pivoňková 25.11.2017 at 21:02

  Dalsi uzasny tip!!! Dekuji!! Nejvic se mi libi Pismenka, ale na to je syn jeste asi maly, takze mu asi poridim Afriku,i s vodovkama 🙂 A soutezit bych chtela o Kalendar na 2018, protoze Hvezdare uz mam doma nachystanyho pod stromecek pro syna a manzela, budou nadseny 🙂

 • Ingrid Fikerlová 25.11.2017 at 21:02

  Nejvíc se mi líbí Afrika. A soutěžím o Noční lampičku.

 • Helča 25.11.2017 at 21:05

  My bychom soutěžili o noční lampičku 🙂

  Ale puntíkovánky bychom vybrali abecedu 😉

 • Radka H 25.11.2017 at 21:05

  Mě se nejvíc líbí Puntíkovánky Ptáci a ráda bych soutěžila o Poznávací sadu Malý Hvězdář.
  Sleduji na FB i IG (radulih).

 • Alena Trechová 25.11.2017 at 21:06

  Nejvíce se mi líbí Afrika. Kombinuje zvířátka s kontinentem – a přesně to teď u nás frčí. Líbí se mi lampička i kalendář. Hvězdáře v pátek vyzvedl manžel v zásilkovně, tak se těším, až jej vyzkoušíme 🙂

 • Lenka Hajnová 25.11.2017 at 21:06

  Krásný je vodní svět a kdybych vyhrála přála bych si malého hvezdare,. ☺

 • Monika Mikulova 25.11.2017 at 21:06

  Opet krasny tip! 🙂 dekujeme.
  Nejvice me.zaujala africka Puntikovanka. A libil by se mi vas Maly.hvezdar.
  sdilim FB

 • Naďa 25.11.2017 at 21:06

  Puntínkovánky určitě Ptáčci! Je to nádherný tip 😉 A z výher se nedokážu rozhodnout mezi kalendářem a hvězdářem 🙂 Sleduju na FB a sdílím

 • Šárka 25.11.2017 at 21:07

  Soutěžím o Malého hvězdáře a nejvíc se mi líbí puntíkovánky Vodní svět.Šárka

 • Sylvie 25.11.2017 at 21:07

  Dobrý večer,nejvíce by holky zaujaly puntíkovánky vodní svět a protože hvězdář už čeká doma, tak bychom rádi soutěžily o lampičku nebo kalendář. Krásný pobyt v Bratislavě.

 • lucie 25.11.2017 at 21:08

  líbí se mi afrika.
  výhra maly hvězdář.
  sleduji fb, komentuji, sleduji insta (lucie.eiben.cz)

 • JancaWilli 25.11.2017 at 21:09

  Vodni svet a vyhra c. 2 🙂

 • Renata Ševčíková 25.11.2017 at 21:09

  Mě se nejvíce líbí Vodní svět a soutěžit chci o všechny 😀 Jinat na fb sleduji, komentuji a sdílím jako Renata Ševčíková, instagram sevcikova.renata

 • Lenka Palmová 25.11.2017 at 21:10

  Líbí se mi Puntíkovánky Základní tvary a soutěžím o Malého hvězdáře.

 • Aneta 25.11.2017 at 21:10

  Rada bych soutezila o kalendar. Nemuzu se rozhodnout zda se mi vic libi vodni svet nebo afrika :-D. Na ig,: ancia_bajcia

 • Andrea 25.11.2017 at 21:10

  Nejvíc se mi líbí ptačci a ráda bych hrála o lampičku. Děkuji Andrea

 • Alžběta 25.11.2017 at 21:10

  Nejvíc se mi líbí puntíkovánky s ptáčky. Ale všechny jsou super! Chtěla bych soutěžit o lampičku nebo Malého hvězdáře. Na kalendář jsme ještě malí 🙂
  Insta dabetule

 • Markéta Ž. 25.11.2017 at 21:10

  Asi mám další tip pro Ježíška…děkuji. Nejvíc se mi líbí Puntíkovánky Vodní svět. A z výher bych pro dcerky uvítala kteroukoliv, ale ta nej je asi Malý hvězdář…:) děkuji a sleduji také na fcb. Markéta

 • Alexandra Pavlíková 25.11.2017 at 21:11

  Omálovánky jsou všechny krásné, ale nejvíce mne zaujala asi Afrika, soutěžila bych ráda o všechny tři ceny, pokud musím zvolit jen jednu tak asi lampička. Na fb pod svým jménem Alexandra Pavlíková komentuji i sdílím.

 • Lenka Benesova 25.11.2017 at 21:11

  U nás je teď písmenkové období, takže puntíkovánky bych vybrala s abecedou. Z výher by se hodila nejvíce lampička. Na druhém místě malý hvězdář, přesto, že už ho máme doma :). Obdarovali bychom s ním bratránka

 • Monika 25.11.2017 at 21:12

  Moc se mi líbí Africké puntíkovánky. Ráda bych případně vyhrála výhru č.3 🙂

 • Adéla Vejvodová 25.11.2017 at 21:12

  Nejhezčí jsou Puntíkovánky Afrika a soutěžím i sadu Malý hvězdář. Na IG sleduji jako vejvodova.adela.

 • Veronika 25.11.2017 at 21:12

  Puntikovánková abeceda je naprosto dokonalá, asi ji připíšu dětem do dopisu Ježíškovi. Pokud by se na nás usmálo štěstí v soutěži tak moc oceníme Malého hvězdáře.

 • Gisela 25.11.2017 at 21:12

  Nedokážueme vybrat nejhezčí, jen základní tvary se nám líbí trochu méně. Vybrali bychom si kalendář

 • Petra 25.11.2017 at 21:14

  Puntikovani – Vodni svet je pro mne nejhezci. Rada nych soutezila bud o Maleho hvezdare nebo kalendar.

 • Katarina N. 25.11.2017 at 21:15

  nám by sa teraz hodili Puntikovanky Abeceda. vyhru by som si asi vybrala nočnú lampu, tej by sa deti veľmi potešili.
  instagram: katchenkas

 • Verča S 25.11.2017 at 21:17

  Nejvic se mi líbí puntikovanky Afrika. Přemýšlím i o objednání. Nás Ondra vybarvovani moc nemusí ale tohle by ho mohlo bavit. Jinak by jsme asi soutěžili o kalendář. Ten by se nám hodil do pokojiku

 • Anna 25.11.2017 at 21:17

  Puntíkovánky jsou super nápad! Nejvíc se mi líbí písmenka. A soutěžím o Malého hvězdáře 🙂

 • Ingrid 25.11.2017 at 21:19

  Ty puntikovanky jsou super, u nas by vedlo vse se zviratkama, nejvic Afrika :). A soutezim o krasny kalendar… Jinak by to bylo asi o hvezdare, toho uz ale mame doma a dekujeme – je uuuuzasny a bavi celou rodinu :)… Na instagramu jsem a sleduji jako inka.mala

 • Verča 25.11.2017 at 21:19

  Krásné jsou Puntíkovánky Vodní svět a z výher by se mi líbil Malý hvězdář 🙂

 • Martina N. 25.11.2017 at 21:20

  Libi se mi puntikovanky Afrika.A zasoutezila bych si o kalendar.

 • Gabriela L. 25.11.2017 at 21:20

  Vodní svět je moc pěkný.

 • Misa 25.11.2017 at 21:21

  Nejvice se mi libi puntikovanky ptacci a pro maleho bych si prala hrat o krasnou poznavaci sadu Maly hvezdar 🙂

 • Misa 25.11.2017 at 21:22

  FCB sleduji a sdilim, IG tez (Misha Tosha)

  Hrajeme o Malého Hvězdáře, ale ani kalendář by nebyl marný…

  díky

  • Misa 25.11.2017 at 21:22

   JO a nejvíc se mi líbí puntíkovaná Afrika

 • Zuzana Kudrnová 25.11.2017 at 21:22

  Všechno je boží, ale nejvíc se mi asi líbí puntíkovánky Afrika a vybrala bych si malého hvězdáře. Dík moc! 🙂

 • Pavlína Mézlová 25.11.2017 at 21:22

  Puntíkovánky vypadají všechny skvěle, jako první bych asi sáhla po abecedě a vodním světě.
  Soutěžím o Malého Hvězdáře.

 • Eva Kreuzová 25.11.2017 at 21:23

  Abeceda, vyhra Maly hvezdar, soutezim i na fb

 • Veronika Mlejnkova 25.11.2017 at 21:23

  Nejvíc se nám líbí puntikovana Afrika, milujeme zvířátka 🙂 Radi bychom soutěžili o Malého hvezdare 🙂 sleduji a sdílím na fb 🙂

 • Martina 25.11.2017 at 21:23

  Krása:-)
  Z puntíkovánek se mi líbí Vodní svět:-) A zasoutěžili bychom si o sadu Malý hvězdář:-)

 • happy mum 25.11.2017 at 21:25

  Ahoj,
  teda dnes se mi článek i adventní soutěž velmi líbí. Protože pokojík máme laděný vesmírně a prostřední má od polštářku, přez pyžamo, sety od Juchuuu naprosto vše vesmírné! Nejvíc by asi děti nadchla lampička. Já jsem unešena z kalendáře a je to zároveň asi nejlepší věc, která se mi od Fu.Fa líbí. Máme mořské puntikovánky a i afriku. Oboje děti bavilo. Ale tohle vypadá skvěle!! děkuji za inspiraci a myslím si, že si ho budu muset koupit 🙂
  Budu se opakovat, ale Vaše fotky jsou opravdu nádherné!!!Jste moc šikovná a i když jsem Váš blog objevila teprve nedávno, už ho mám téměř celý přečtený. A že těch článků nemáte vůbec málo 🙂 pa a díky

 • Lucka Chlupová 25.11.2017 at 21:25

  Nejvic se mi libi puntikovanky Afrika.chtela bych soutezit o kalendar na rok 2018.

 • Eliška Gřešková 25.11.2017 at 21:26

  Krásný večer Míšo, je to vážně těžké rozhodnutí, protože všechny jsou vážně TOP. Ale jako první bych vybrala ptáčky😉😊.
  Po pravdě bych je vybrala pro sebe. Nejdříve bych si aspoň s jedním obrázkem vyhrála já a pak až předala dětem 😂😂.
  Moc ráda bych chtěla soutěžit o Malého hvězdáře. Kalendář je taky perfektní😉🎄
  Sleduji Ig (elisakgresik).

 • Eliška Rozšafná 25.11.2017 at 21:26

  Líbí se mi puntíkovánky Afrika 🙂 noční lampička by byla pěkná 🙂

 • Renata 25.11.2017 at 21:27

  Nejvíc se mi líbí ptáčci a kdyby se na nás usmálo štěstí, tak by nás doma všechny potěšil Malý hvězdář.

 • Tereza 25.11.2017 at 21:27

  Nejvíce se mi líbí puntíkovánky Ptáčci. Vyhrát bych chtěla Malého hvězdáře, případně kalendář 🙂

 • jarcca 25.11.2017 at 21:27

  Moc se mi líbí puntínkovánky Ptáčci…díky moc, zase jsem se dozvěděla o nějaké super vychytávce, kterou jsem neznala! 🙂 A moc rádi bychom soutěžili o výhru číslo jedna! 🙂 Na FB sdílím a sleduji jako Jarcca Jarunka

 • Martina 25.11.2017 at 21:27

  Puntikovánky vypadají super všechny, nejvíce se mi líbí Vodní svět. A z výher by jsem ráda soutěžila o Malého hvězdáře nebo kalendář.

 • Jani 25.11.2017 at 21:27

  Puntikovanky jsem dosud neznala, jen z vašeho webu. Moc se mi libi set Afrika. A kdyby se na naše děvčátka usmálo štěstí,vybrala bych jim jako výhru lampičku.

 • Michaela Wagnerová 25.11.2017 at 21:28

  Nejvíce se mi líbí Puntíkovánky Ptáčci a vybrala bych si Malého Hvězdáře.

 • Helena 25.11.2017 at 21:28

  Nejvíc se mi líbí puntíky ptáčci. Výhra malý hvězdář je jasná volba 🙂

 • Martina 25.11.2017 at 21:29

  Pěkný večer, nejvíc by se nám líbilo puntíkovat Afriku. Moc se těším, jak se bude líbit Vánoční příběh, který je připraven na Mikuláše. Příští rok už to snad zvladnem komplet i s adventním kalendářem od FU. FO. Pokud by se na nás usmálo štěstí, tak bychom brali Malého Hvězdáře. Jeden už je přichystaný jako dárek a přiznám, že mám problém se ho vzdát ; ) ale i kalendář je super a jistě by se hodil taky (není nad skromnost 🙂 )*M*

 • Lucie Humlová 25.11.2017 at 21:30

  Nádhera 😊 tahle inspirace mě na Vašem blogu fakt baví 😉 Moc se mi líbí Puntíkovánky Afrika a jako výhra by se mi líbil Malý hvězdář nebo kalendář 😊
  IG : LUCIE.HUMLOVA

 • Jana Seidlová 25.11.2017 at 21:31

  Nejvíc mě asi zaujaly Puntíkovánky ptáčci. Ráda bych soutěžila o lampičku, ale zbylé dvě výhry jsou taky super, hvězdář by moje kluky nadchl určitě taky, s kalendářem se zatím ani jeden nekamarádí, ale třeba by ten starší začal 🙂
  Sleduji i na fb.

 • Martina 25.11.2017 at 21:32

  Puntikovanky vypadaji skvele :-). Nam by se urcite libila abeceda a zakladni tvary.
  A z vyher je tezke vybrat, jsou vsechny skvele! Myslim, ze by se nam libil kalendar.

 • Eva K. 25.11.2017 at 21:32

  Fufo známe, něco i mame 😉 Afrika je náš top
  . Přáli bychom si malého hvězdáre, ten je prostě boží.

 • Marcela 25.11.2017 at 21:32

  Na Fu.Fo uz take dlouho koukam a cekam, az do toho holky dorostou 😀 moc se mi libi jednoduchy, ale krasny design. Puntikovala bych hnedle sama. Nejvic se mi libi asi ptacci. Soutezim o lampicku, jelikoz maleho hvezdare jsem koupila a ceka na holky pod stromecek 🙂 a kalendar jsem poridila na pristi rok rodinny od Bbusy, se samolepkami a kapsou na dokumenty na kazdy mesic, jsem spokojena, uvidime, co prinese praxe 🙂 na IG sleduji jako marcelaxurbanova

 • Veronika 25.11.2017 at 21:33

  Urcite Africke puntikovanky a libil by se nam Hvezdar 😉

 • Barča 25.11.2017 at 21:35

  Z Puntíkovánek se mi nejvíc líbí Vodní svět. Mám na ně už chvilku políčíno, tak uvidíme, jestli se jich nějaký Ježíšek ujme.
  No a z výher by se nám líbil Malý hvězdář nebo Fufácký kalendář.
  instagram – barcakovarikova

 • zuzana fidlerová 25.11.2017 at 21:36

  Nejvíce se nám líbí puntíkovánky afrika….a moc moc se mi líbí sada malý hvězdář a taky kalendář…

 • Ivana 25.11.2017 at 21:36

  Líbí se mi puntikovánky Afrika :o) Ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře a o kalendář od FuFo :o)

 • Monika 25.11.2017 at 21:37

  Tak puntíkovánky vedou určitě Ptáčci. Jako výhru bychom brali Malého hvězdáře. Karty už jsme obdivovali po prvním představení na blogu.

 • Adéla 25.11.2017 at 21:37

  Nejvíce mě zaujal Vodní svět. Ale v případě výhry bych ráda doplnila pokojíček o noční lampičku 🙂

 • Jana & Dominik 25.11.2017 at 21:37

  Nejvíc se mi líbí PUNTÍKOVÁNKY AFRIKA a soutěžím bez rozmýšlení o poznávací sadu MALÝ HVĚZDÁŘ 🙂

 • Lucie 25.11.2017 at 21:37

  Nejvíce mě zaujaly puntíky Afrika. Dcerka miluje zvířátka, byla by nadšená 🙂
  A soutěžíme o sadu malý hvězdář.

 • Martina Krhutová 25.11.2017 at 21:38

  Puntíkovánky ptáčci
  2. výhra

 • Petra Jedličková 25.11.2017 at 21:38

  Mně se z puntíkovánek nejvíce líbí tvary. Škoda, že nemají i nějaké dopravní prostředky. Z dnešních cen se mi nejvíce líbí Malý hvězdář. Již jsem tu o něm četla a mám ho v seznamu “to musíme pořídit”.

 • Iveta Chovancová 25.11.2017 at 21:38

  Krásní jsou Ptáčci 🙂 a ráda si zasoutěžím o lampičku.

 • Andrea 25.11.2017 at 21:39

  Waw, to je krasa. Pacia sa nam hociktore o zvieratkach. Uzasny napad. A velmi sa nam paci sada Maleho hvezdara (tu by sme chceli najviac) alebo kalendar 😀 I ked aj tretia vyhra by urobila radost 😀

 • Hanka 25.11.2017 at 21:39

  Malého hvězdáře už máme, tak bych volila kalendář. Z omalovánek se mi nejvíc líbí Afrika. Nejradš bych měla takovou omalovánku pro sebe 🙂 insta o.k.hanicka

 • Kateřina Mejtská 25.11.2017 at 21:40

  Dobrý večer,nejvíc se nám líbí puntikovanky Afrika a rádi budeme soutěžit o kalendář a lampičku. Děkuji Katka

 • Veronika 25.11.2017 at 21:40

  Už při zveřejnění okýnka s adventním kalendářem mě zaujaly Vánoční omalovánky i adventní strom, ale asi jsem letos oboje propásla, musím si to nechat jako tip na příští advent 🙂 Z další tvorby se mi líbí puntíkovačky s ptáčky a Afrika. Dnes by se mi líbila jedna z cen od Fu.Fo. jedno jaká, protože obě jsou skvělé.
  Sleduji i na IG jako Vervila.

 • Lubica 25.11.2017 at 21:40

  Mne sa najviac paci puntikata abeceda:) a z vyhier by sa nam hodila lampicka takze cislo 1.

 • Sarka 25.11.2017 at 21:41

  tak FU.FO je uzasna:)) to by u nas mohlo zabodovat:)) nejvic se mi libi puntikovanky s ptacky:) a chteli bychom soutezit o puntikovanky:)

 • Daniela 25.11.2017 at 21:41

  U nás by jednoznačně zaujaly Puntikovanky Afrika 🙂 A co se týče výher, rádi bychom zkusili štěstí s Malým hvězdáře😃

 • Markéta 25.11.2017 at 21:43

  Pěkný je vodní svět.

  Líbí se mě malý hvězdář

 • Lenka 25.11.2017 at 21:43

  DObrý večer, nápad s puntíkovánkama je super” to jen tak mimochodem 🙂 Moc se mi líbí Afrika.
  No a soutěžím o Malého hvězdáře.
  sleduji i na FB a IG

 • Olii 25.11.2017 at 21:45

  Puntikovanky jsou krasne vsechny, ale TOP je Afrika 🙂 a Maly hvezdar vypada uzasne, ten by byl nasi volbou 😉

 • Jana Patočková 25.11.2017 at 21:46

  Moc se mi líbí puntíkovánky Afrika. Doma by se nám hodil kalendář a Malý hvězdář 🙂

 • Blanka Nedvedova 25.11.2017 at 21:47

  Dobry vecer, libi se mi zviratka z Afriky a jeste vic Maly Hvezdar.Dekuju

 • Bohdana Pejchalová 25.11.2017 at 21:48

  Puntikovanky jsou skvele!afrika a zakladni tvary.hvezdare už Na ne doma,proto víme,že neřeším by udělal obrovskouradost;)í kalendář od fufu;) na insta tttrable

 • Petra 25.11.2017 at 21:48

  Líbí se mi Abeceda, Afrika a vodní svět. A přála bych si vyhrát Malého hvězdáře nebo lampičku. Ale i ten kalendář je krásný.

 • Petra 25.11.2017 at 21:48

  Dobrý večer,

  mě nadchly Puntikovanky Abeceda! A z výher bych volila Malého hvězdáře nebo rodinný kalendář.

  Přeji hezkou neděli

  Ig: cllowie

 • Veronika 25.11.2017 at 21:48

  My bychom brali poznávací sadu =) Kalendář se nám také líbí =) Děkuji opět za krásnou inspiraci. Všechno se mi taaaak moc líbí. Na IG sleduji jako Veronika Bystřická

 • Lenka Kovařčíková 25.11.2017 at 21:49

  Líbí se mi Základní tvary a z výher Malý hvězdář. Včera nám vypnuli elektřinu a tak si děti hrály s baterkou a takový Malý hvězdář by byl v tu chvíli ideální 😊 Sdílím na Facebooku

 • Helena Pandulova 25.11.2017 at 21:50

  Krásný večer ⭐ jelikož jsme v 1.tride tak mě se nejvíc líbí Abeceda puntikova ❤
  Ještě jsem nic takového neviděla a moc se mi to líbí….skvělý nápad 👍
  A rádi bychom soutěžili o LAMPIČKU ❤😘😍

 • Míša 25.11.2017 at 21:51

  Nejlepší mi přijde vodní svět. Jako výhra rozhodně malá hvězdář!

 • Dyba 25.11.2017 at 21:52

  FU. FO. moc dobře známe, nádherné stránky plné překrásných “nápadů na tvoření”. Mám už delší dobu vybranou abecedu a krásné vánoční puntikovánky. Vybrala bych si kalendář na příští rok.

 • Jana Braunová 25.11.2017 at 21:53

  Od FU.FO již něco málo máme, líbí se mi ptáci nebo vodní svět. Kalendář je parádní 😀

 • Jolana Hrubá 25.11.2017 at 21:53

  Z puntíkovanek se mi líbí nejvíce Afrika, ale krásně jsou všechny.
  Vyhrála bych ráda kalendář FU.FO.
  Malého hvězdáře mám k Vánocům pro několik přátel a děti.

 • Zuzka 25.11.2017 at 21:54

  Puntíkování nás dost baví, vážně nevím koho víc jestli mě nebo syna.Doma máme ptáčky, takže příště bych volila asi Afriku. A jinak z balíčku bych si vybrala lampičku,protože ještě žádnou nemáme:) Hvězdář už je totiž připraven mezi dárkama:)

 • Zuzana 25.11.2017 at 21:54

  Puntikovanky abeceda jsou krasne,mam doma predskolacku a pismenka ted u nas jedou denne :)Nejvice by se nam libila vyhra maly hvezdar,v lete jsme se zacaly pri stanovani zajimat o hvezdy a mohly bychom poznavat i ted v zime 🙂

 • Kateřina 25.11.2017 at 21:56

  Moc se mi líbí Afrika. A pro svého malého badatele bych vybrala Malého hvězdáře 😊

 • Kateřina 25.11.2017 at 21:57

  Puntíkovánky mě moc nadchnuly, jednoznačně vedou Ptáčci. Pokud bych si mohla vybrat, tak malý hvězdář nebo lampičku 🙂

 • Míša 25.11.2017 at 21:57

  Nejvíce se mi líbí Puntíkovánky Vodní svět a Základní tvary 🙂 vyhrát bychom si přáli hvězdáře nebo kalendář :-)3,

 • Karla Zupková 25.11.2017 at 21:59

  Ahoj, tak to je nádhera!!! Fu.fo mě absolutně nadchlo a pokud nevyhraji, určitě si od nich něco objednám. Puntíkovánky se mi nejvíce líbí Afrika, ale boží jsou i další věci – kalendář, malá návrhářka….Fakt paráda. Jinak Malého hvězdáře už máme doma, tak soutěžím o kalendář a lampičku. Sleduji vás i na fb jako Karla Pyszková.

 • Adéla Šimková 25.11.2017 at 21:59

  Líbí se mi puntíkování vodní svět. A rádi bychom hráli o lampičku a malého hvězdáře. 😉🎁🎄velké díky a super tipy.

 • Vladka 25.11.2017 at 22:00

  Najviac sa mi páči Afrika a súťažíme o kalendár 😁

 • Lucie Skřejpková 25.11.2017 at 22:05

  Děkujeme za soutěž! Nejvíc se mi líbí Puntíkovánky Afrika a jako výhru bych vybrala Malého hvězdáře. 🙂

 • Majka 25.11.2017 at 22:05

  Z Puntikovanek se mi nejvic libi Vodni svet, ale i ostatni vypadaji bajecne, urcite nejake nutne potrebujeme 😀 Jako vyhra by nas potesila lampicka.
  IG maruunzeitigova

 • Libka Smyčková 25.11.2017 at 22:07

  Nejvíc se líbí Afrika. A ráda bych hrála o malého hvězdáře. Nebo kalendář? Nebo lampičku?

 • barbush@seznam.cz 25.11.2017 at 22:07

  Nejvíc se mi líbí asi puntíkovánky s ptáčky, ale všechny jsou hezké 🙂 A moc ráda bych vyhrála Malého hvězdáře, to je jasná volba: )

 • Katarina 25.11.2017 at 22:09

  Nadhera, zasnem and originalitou a kreativitou autorky! Zaujali Africke zvierata a rada by som sutazila o Maleho hvezdara.

 • Katka 25.11.2017 at 22:11

  Dobry vecer, FU.FO… to je krasa ! Uzasny napad…a ty perletove vodovky… Dcerka je na puntiky asi jeste mala, ale neodolam 🙂 A moc bych si prala Maleho hvezdare 🙂

 • Eva Uldrichová 25.11.2017 at 22:11

  Moc se mi líbí puntikovaná Abeceda. A Malý hvězdář jako výhra je nádherný.
  Na IG sleduji jako uldrie.
  Děkuji!

 • Michaela Moravcová 25.11.2017 at 22:12

  Ahoj Miso, puntikovky se mi nejvíc líbí Afrika nebo vodní svět a vyhrát bych chtela hvezdare nebo kalendář.
  Ins michaela_moravcovaa
  Hezky den, Míša

 • Taťána 25.11.2017 at 22:15

  Děkuji za další parádní tipy!! Nejvíc se mi líbí Afrika :). Malého hvězdáře již máme doma, ráda bych soutěžila o lampičku nebo kalendář 🙂 hezký den

 • Míša M. 25.11.2017 at 22:15

  Dobrý večer, děkuji za rozšíření obzoru. Troufám si říci, že FU.FO má pěkně našlápnuto 🙂 a obdivuji, že to realizuje pouze jedna osoba. Puntíkovánky jsou prostě VŠECHNY parádní 🙂 Co se týče výher, dárky jsou krásné, že nevím pro co se rozhodnout 🙂 hmmm tak asi hru nebo kalendář. Krásný zbytek večera.

 • Lucie 25.11.2017 at 22:16

  Líbí se mi Afrika. Z dárků by jsme si vybrali Malého hvězdáře.

 • Vanda 25.11.2017 at 22:18

  Mě by se líbila pro holky puntikovana abeceda ☺️ Ale soutěžní výhru by se nám líbila lampicka, aby se Julínka v noci nebala v pokojíčku ☺️ Krásný článek, krásné výhry 👏✨😉

 • yansanm 25.11.2017 at 22:18

  Tak u nas je aktualni abeceda,tak z puntikovanek by to bylo bezvadne a hrali bychom o paradni lampicku, sleduji na instagramu yansanm

 • Jana 25.11.2017 at 22:20

  Puntíkovánky se mi líbí základní tvary. Jako výhra by se mi líbil Malý hvězdář.

 • Kateřina Kolářová 25.11.2017 at 22:22

  To jsou boží věci, ti Ptáčci jsou nádherní. Malého hvězdáře bych si hrozně moc přála.

 • Tereza 25.11.2017 at 22:24

  FU.FO je uzasne!!!!!! Skvely napad s puntiky!!!!! Hned bych se do ne pustila taky 😊 nejvic se mi libi ptacci🐦🦉, ale klobouk 🎩dolu za propracovana africka zviratka 🦏🐘a ryby 🐳🐋🦈🐠 jen mi chybi mezi puntikovanky (soce jsou nektere v kalendari) domaci zvirata jako 🐱🐕🐄🐏 nebo zviratka z lesa 🦊🦌🐗 a radi bychom soutezili o lampicku. Ikdyz je tezke si vybrat, protoze i kalnedar je uzasny a i Maly hvezdar. Vlastne budeme radi za jakykoliv darek 😊 na fb sdilime a na inst. terezakrestova

 • Mužiková Karolína 25.11.2017 at 22:24

  Mne se moc libi vodni svet a prala bych si vyhrat Maleho hvezdare 🙂

 • Jana Chichi 25.11.2017 at 22:25

  Pro moje malosky jednoznacne Ptacky a vyhra by se hodila c.3,kalendar teda vypada famozne!,nebo 1 – lampicka. Maleho hvezdare uz mame .o)

 • Klára Hošáková 25.11.2017 at 22:26

  Na FUFO už nějakou dobu koukám a mám jej poznamenaný i v seznamu mezi dárky 🙂 Nejvíc se mi líbí Vodní svět,může být krásně pestrý ☺️
  Tudíž by nám kalendář přišel vhod ☺️ ale i malý hvězdář je lákavý 😁
  Sledujeme na FB i IG

 • Iva Bidmonova 25.11.2017 at 22:27

  Puntikovanky me nadchly a nejvic Afrika. Je uzasne jak kreativni lidicky u nas mame☺ soutezime o lampicku😇

 • M. Antonová 25.11.2017 at 22:28

  Líbi se mi africké Puntíkovánky. Z výher bychom rádi Malého hvězdáře.

 • Jana Radová 25.11.2017 at 22:29

  Teda Miši, to je zase pecka. 🙂 Všechny puntíkovánky jsou nádherné, to je fakt. Je jedno které si člověk koupí, všechny jsou nádherně zpracované. Top je asi vodní svět. A výhra by byla super Malý hvězdář 🙂

 • Eva Riesnerova 25.11.2017 at 22:33

  to je krásne! 🙂 Afrika by syna, asi potešila najviac.

 • D-žejn 25.11.2017 at 22:34

  FU.FO už nějakou dobu také sleduji, puntíkovánky jsou skvělý nápad, u nás by se užil Mořský svět. Máme totiž doma jednoho milovníka podvodního světa.
  Jako výhra by se u nás užil Hvězdář, po návštěvě planetária se o vesmíru bavíme velmi často.
  Sleduji na insta jako d_zejn

 • Lenka 25.11.2017 at 22:39

  Abeceda vypadá super, stejně jako kalendář, který by se nám hodně hodil.
  (iG@farbakl)

 • Superterik 25.11.2017 at 22:40

  Syn začíná mít vesmírné a hvězdné období, tak by nás potěšila jakákoliv výhra 🙂

  Vodní svět je dokonalý 🙂

 • Hani 25.11.2017 at 22:43

  Libi se mi abeceda, ale vse je krasne😊vyhra kalendar

 • Petra 25.11.2017 at 22:46

  Nejlepší puntíky Ptáčci a hraji o č.1 lampičku 🙂 opět krásný článek

 • Bara 25.11.2017 at 22:47

  Nejvíce mě zaujaly Puntíkovánky Afrika, i když výběr je opravdu těžký a jako výhra by nás potěšil Malý hvězdář nebo kalendář nebo lampička 😊

 • Rienka 25.11.2017 at 22:50

  FU.FO Puntíkovánky Afrika vyzeraju vyyyyborne.
  Poprosila by som – 2.výhra: Poznávací sada Malý Hvězdář
  Pekny vecer este

 • Daniela Beckova 25.11.2017 at 22:53

  No to je krása vesmírná! Vypuntíkovala bych nejradši velryby a další ploutvonožce a zahrála bych si o domácí hvězdnou promítačku 🌟🌟🌟 Malý hvězdář, jeeee 😍

 • Petra M 25.11.2017 at 22:54

  Soutěžím o poznávací sadu Malý hvězdář. Na Fu.fo se mi nejvíc líbí puntíkatá abeceda 🙂

 • Jana 25.11.2017 at 22:54

  Nejvíc se mi líbí Afrika, moc hezké! U nás by měl úspěch Malý hvězdář 🙂

 • HANA 25.11.2017 at 22:56

  Fufo už mám uložené mezi nápady co v budoucnu pořídíme. Nejvíc by se nám hodily základní tvary, abychom s nimi začali 😊 soutěžíme buď o malého hvezdare, nebo o kalendář.

 • Petra 25.11.2017 at 22:56

  Děkuji za další skvělý tip na dárek 😉 Puntíkovánky vidím poprvé a je to super nápad 👍 Nejvíce se nám líbí Puntíkovánky Afrika. Z výher by se nám líbila noční lampička 🙂

 • Renáta Hovorikova 25.11.2017 at 22:57

  Vzhledem k lasce synka k vodnim zivocichum urcite Vodní svět ☺ A moc se mi líbí kalendář taktéž od FU.FO ☺

 • Petra 25.11.2017 at 22:57

  Všechny jsou krásný – no ale něj jsou Ptáčci. Jako výhra by se mi líbil Malý hvězdář. Sleduji FB a IG jako Petra Bulínová

 • Darina 25.11.2017 at 22:57

  Moc se mi Afrika a soutezim o sadu Maly Hvezdar. IG darina_j_

 • Petra V. 25.11.2017 at 23:00

  Dobrý večer Míšo, opět děkuji za inspirativní článek. Za nás nej Puntikovánky z vodního světa. A protože už u nás doma na vánoční rozbalení čeká Malý hvězdář, ráda bych soutěžila o kalendář. Děkuji, příjemný zbytek večera. Sleduji a sdílim na FB. Petra.

 • Lucie Cizkova 25.11.2017 at 23:03

  Vesmírné okénko, to je něco pro nás. Puntíkovánky Afrika nebo abeceda. Moc pěkné jsou. A hrála bych o malého hvězdáře nebo kalendář.

 • Beata 25.11.2017 at 23:04

  Najviac ma zaujala afrika a sutazit by sme chceli o kalendar od fu.fo

 • Eva s 25.11.2017 at 23:06

  U nás vyhrála afrika a už ji máme doma ve skříni. Hvězdář je už také ve skříni, tak bychom asi jako výhru brali lampičku. 🙂

 • Books Of LadyBird 25.11.2017 at 23:07

  Pěkný večer, Puntíkovánky u nás už nějaký čas hodně “frčí” – nyní je v kurzu Abeceda, máme i Afriku a pokukuji po tvarech. Pokud bych si měla vybrat z dnešní výhry, tak by se mi líbila hra Malý hvězdář, taky kalendář je nádherný. Na posledním (i když krásném) místě je ale taky krásná lampička. Mějte pěkné dny, zdraví Peťka 🙂
  Instagram sleduji jako booksofladybird.

 • Barbara 25.11.2017 at 23:08

  no tak to je nádhera!!!!! Puntikovanky se mi strasne libi abeceda, výhra by se nam hodila maly hvezdar, nebo kalendar:) sledujeme ig (barusaatko) i fb:)

 • Lenka 25.11.2017 at 23:10

  Nejvice me zaujala abeceda. Radi bychom soutezili o Maleho hvezdare.
  Sleduji na FB.

 • Vasia 25.11.2017 at 23:12

  Puntikovanky Vodni svet a soutezili bychom radi o kalendar 🙂
  IG: vasianikolaeva

 • Ilona 25.11.2017 at 23:14

  Soutěžíme o malého hvězdáře, je úplně nejvíc nejkrásnější hvězdoprůvodce pro nejen děti 🙂 a od FuFo bychom brali všechno 😀 Nejvíc se mi líbí magnetické rybisko, protože kluci mají období magnetek

  • Ilona 28.11.2017 at 22:38

   (ig: ilke2015)

 • Kristína šteflová 25.11.2017 at 23:17

  Vzhledem k zájmům nejstarší dcery, bych volila Abecedu. Pro mladší jakékoli zvířátka 🙂 Z výher bych brala Malého hvězdáře. Sleduji FB i IG, Krásný den Kristína

 • Vendy 25.11.2017 at 23:22

  Puntikovanky jsou krasne vsechny, ale vybrala nych si Afriku. Soutezim o Maleho hvezdare. Dekuji
  IG: vendulkahouskova

 • Katka Lichtenbergová 25.11.2017 at 23:23

  Tak tentokrát rozhodně potřebujeme Malého hvězdáře 🙂 ještě že ty děti mám a můžu SI ho pro ně vysoutěžit 😀 FU.FO Safari je úžo :_)

 • Dasa Kovalova 25.11.2017 at 23:23

  Puntikovanky známe. Je to uzasna prace☺ moc se povedlo. Radost by udělala Afrika. Hvězdár už je doma rozděleny v adventnim kalendáři. No a ta lampička je nadherna😆

 • Hela K. 25.11.2017 at 23:30

  Nadhera! Z Puntikovanek se mi nejvíc líbí Abeceda, momentálně velmi aktuální – syn stále dokola píše písmena. Z výher potom Malý hvězdář.

 • Monika Bokišová 25.11.2017 at 23:32

  Nejvice se nam libi Afrika, bezva napad. Urcite neco poridime.
  Soutezime o Maleho hvezdare.

 • Ivona 25.11.2017 at 23:35

  Líbí se mi vodní svět a nejvíce by mě potěšila lampička :). Instagram: ivon_hr

 • Kaca 25.11.2017 at 23:38

  Libi se mi asi puntikacky s ptacky 🙂 . A jako vyhra by se nam libila raketacka lampicka.

 • Klára Zindulková 25.11.2017 at 23:38

  Nejvíc se mi líbí Puntíkovánky abeceda 🙂 Učitelku v sobě prostě nezapřu 😀 A soutěžím o lampičku, protože hvězdáře už mám pečlivě schovaného v podsmrčkové skříni a kalendář nepoužíváme 🙂
  IG klarkakrejcova 🙂

 • Marie 25.11.2017 at 23:45

  Wau, za nás Afrika 😉 A výhra? Kalendář. Děkujeme

 • Zuzka 25.11.2017 at 23:49

  U nás jsme hodně zvířátkoví….takže určitě Afrika!

 • Veronika 25.11.2017 at 23:49

  Fu.fo je uuuzasne! Z puntikovanek me proste padly do oka vodni zviratka. To je proste neco tak jineho, neokoukaneho a krasneho! 🙂 Zasoutezili by jsme si o kalendar i hru maly hvezdar, tezko vybrat 😉

 • Jana 25.11.2017 at 23:55

  Vybrala bych malého hvězdáře + fufo puntíkovaná abeceda. Děkuji.

 • Marie 25.11.2017 at 23:59

  Puntíkovánky mě nejvíc zaujaly Afrika a Ptáčci. Ráda bych soutěžila o ceny č. 2 a 3.

 • Martina Jurkova 26.11.2017 at 0:00

  FU. FO mam moc ráda !inspiroval me i k adventnímu kalendáři. Zrovna se chystám dcerce objednat vodovky 🙂 vybrat si z výher je těžké! Super je jak hvězdár tak kalendář ,ale dnes bych asi vybrala hvězdáre….I když ??? Nooo když už budu obj.ty vodovky možná že se mi tam kalendář taky dostane 🙂 jinak mám ráda od FU. FO ptáčky nebo Afriku…. tako joo miluji od nich uplne vse 😂🎨

 • Míša 26.11.2017 at 0:00

  Fu.Fo je úžasné. Kluci mají připraveno pod stromeček, uvidíme, jak se budou líbit. Vybrali jsme práčky a ryby, přijdou mi nejveselejší. A z výher pro mrňousky by se nám líbil Malý hvězdář, to je moc pěkný nápad.

 • Vendula 26.11.2017 at 0:01

  Puntíkovánky by se našim holkám sto pro líbily, za mě vede vodní svět. A z výher bych byla ráda za Malého hvězdáře.

 • Iva Pelikanova 26.11.2017 at 0:06

  Puntíkovánky Afrika pro nas srdcovka!!!!Skvele tipy na darky na Vanoce,takovou kreativitu jsem nevidela dlouho,velká pecka!!!!Jinak my bychom moc radi Kalendář,nebo Malého hvězdáre:-)na instagramu sleduji jako graffivick

 • Martina 26.11.2017 at 0:24

  Paci sa mi afrika.Maly hvezdar uz caka doma,tak rada zasutazim o kalendar.Inak uz chapem preco ste dala adventny kalendar tak brzo,vsetko toto citat a zaznamenavat,a pak losovat,ale hlavne ta praca s pripravou clankov a tipov,klobuk dolu.Nedivim sa ze chcete mat skutocny advent v klude😉

 • Lenka Králová 26.11.2017 at 0:26

  Soutěžím ó Malého hvězdáře. Dcerka je malá, tak se jim nejvíce líbí základní tvary

 • Soňa 26.11.2017 at 0:30

  Jé, Hvězdáře bych si moc přála! Puntíkovanky jsou všechny krásné, ale vodní svět se mi asi líbí nejvíc.

 • Dana Schmittová 26.11.2017 at 0:46

  Líbí se mi Abeceda a soutěžím o Malého hvězdáře.

 • Tana S. 26.11.2017 at 0:48

  Libi se mi puntikovanky Afrika. Z vyher bych brala maleho hvezdare, myslim ze by byl velky uspech i u tatinka 🙂

 • Irena 26.11.2017 at 3:08

  Mě se z FuFA líbí magnetická zvířata( papoušek, gepard, plameňák….) těžko si vybrat. Ta lampička je krásná!

 • Lucie Černíková 26.11.2017 at 3:53

  Milé děvčátka, opět TOP článek! Já jsem úplně uchvácena novým způsobem omalovánek-puntikovánek 🙂 Rozhodně nějaké pod stromeček pořídím. Libí se mi všechny!!! Pro naší tříletou objednám ptáčky 🙂 Rády bychom soutěžily o Malého hvezdáře. Děkuji, Lucka &Terča
  Sleduji i na Instagramu – luciecernikova

 • Lenka 26.11.2017 at 5:39

  Diky za dalsi krasny tip! Me se moc libi Ptacci a jako vyhra by me potesil kalendar nebo Maly hvezdar.

 • Anna Michlová 26.11.2017 at 6:32

  Moc se mi líbí abeceda a vodní svět. Jinak z výher soutěžíme o malého hvězdáře nebo kalendář.

 • Mirjanka 26.11.2017 at 6:35

  U nas ted frci pismenka, takze abeceda by vyhrala. Jinak Maly hvezdar by byla krasna vyhra. Diky

 • Hana 26.11.2017 at 6:40

  Nejvíce me zaujala od Fufo Afrika…. krásný nápad a rada bych si zasoutěžila o lampičku.

 • Zuzana 26.11.2017 at 6:42

  Nejvice se mi libi puntikovanky afrika a soutezim o maleho hvezdare ale libi se nam take nocni lampicka

 • Buroška 26.11.2017 at 7:17

  Ahoj Míšo, zase nádherné a nápadité dárečky! Moc se mi líbí Puntíkovánky Afrika a moc ráda bych si zasoutěžila o kalendář (hra Malý hvězdář objednána 😉

 • Tereza Válková 26.11.2017 at 7:19

  Dobrý den, líbí se mi v podstatě vše od Fu.Fo, ale nejvíc asi kalendáře. Soutěžím o Malého hvězdáře.

 • Barbora Dočkalová 26.11.2017 at 7:22

  Za me vedou puntikovanky africka zvirata.. Uplne me laka si je vypuntikovat 🙂 Rada bych hru maly hvezdar ..
  ig: barbaradockal

 • Jindra 26.11.2017 at 7:24

  Puntikovanky Afrika se mi líbí pro svou rozmanitost.
  Z dnešních cen mi odpadá první, protoze pro lampičku už bychom místo doma nenašli. Hvězdář i kalendář se mi moc líbí, ale kalendář pro rok 2018 už máme vybraný, takže dnes z toho vytěžené vychází Malý hvězdář.

 • Klára 26.11.2017 at 7:28

  Nejlepsi je puntikova abeceda a jako výhru bych brala malého hvezdare. Na IG sleduji jako k.kubatova

 • Tereza Beza 26.11.2017 at 7:29

  Mně se nejvíce líbí puntikovany ptacci:-) a z výhry LAMPICKA. P.s. – ten kalendář je moc krásný. Zdraví Tereza

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 26.11.2017 at 7:38

  Mě se líbí vodní svět, afrika i písmena, malého hvězdáře už mám schovaného pod stromeček, tak bychom rádi spoutěžili o lampičku, na Instagramu Radka ramík a sdílím 🙂

 • Lenka Pravdova 26.11.2017 at 7:46

  FU.FO je neskutocne krasny napad a vybrat to naj? Nerealne. Uzasne pohladnice,magneticke hry,abeceda,adventny kalendar je nadherny….za mnabteda nevyberiem top,prepac Misa,neda sa,ale ty to pochopis….v pripade vyhry by som brala sadu vesmir v kalendari od fu.fa a aj tvoje krasne karticky….lenka

 • Romana Navrátilová 26.11.2017 at 8:02

  Moc se mi líbí puntíkování Ptáčci a Malý hvězdář.:-)

 • Maria KUČEROVÁ 26.11.2017 at 8:16

  Puntikovanky ptáčci jsou nej nej nej 🙄. Soutěžíme o lampičku. 😉

 • Lucie Chmielova 26.11.2017 at 8:21

  Líbí se mi abeceda a vyhrát bych chtěla Malého hvězdáře. Sleduji na Instagramu luciechmielová i na FB Lucie Chmielová, sdílím

 • Zuzka Kovářová 26.11.2017 at 8:25

  Nejvic me zaujala abeceda karticky. Je to opravdu nadherna a velmi precizni prace.
  Vyuzila bych hvezdare i kalendar 😜

 • Mili 26.11.2017 at 8:35

  Nejvíce se mi líbí základní tvary. Jsou ideální pro začátek. V budoucnu určitě pořídím i další Fufo. Je to skvělý nápad s puntíky!

 • Lucie Binarová 26.11.2017 at 8:44

  Fu Fo puntíkovánky jsou úžasné všechny. Pro svého předškoláčka bych vybrala asi abecedu a základní tvary. Mně osobně se nejvíce líbí Ptáčci. Soutěžím o sadu Malý hvězdář a o kalendář od Fu.Fo.. Sdílím a komentuji na facebooku, sleduji na IG binarovalucie

 • Lenka 26.11.2017 at 8:44

  Nejvíc se mi líbí puntíkatá Afrka, moc povedené 🙂 Soutěžím o sadu Malý hvězdář 🙂 Děkuji, sleduji i na fb a instagramu.

 • Lenka 26.11.2017 at 8:46

  Soutěžím o malého hvězdáře, ten by u nás měl úspěch. Z puntíku se mi nejvíce zamlouvá Afrika.

 • Blanka Pavelková 26.11.2017 at 8:52

  Tak určitě bych volila Afriku. Je to nádhera.
  Výhra by nám udělala radost kterákoliv, protože hodne věcí by užili naší kluci a kterou ne, tak ta by potěšila pod jedlickou nekoho, kdo to potřebuje a má málo. Těžko se to všechno vysvětluje, ale bude to tak.

 • Lenka Kotroušová 26.11.2017 at 8:59

  Moc se mí líbí Vodní nebo Africké, je to skvělý nápad:-) A přáli přáli bychom si Hvězdáře.

 • Pepe Peťule 26.11.2017 at 9:00

  Libi se mi abeceda a soutezime s kluky o sadu maly hvezdar 🙂 uchvatila me hned,kdyz jsi ji predstavila svetu.

 • Jana 26.11.2017 at 9:05

  Z FU.FO webu se mi nejvíce líbí Afrika a urcite v budoucnu budu pořizovat i Tvary.
  Soutěžní o kalendář, protože je naprosto boží. 🙂
  Sleduji fb i IG. 😉

 • Jana K. 26.11.2017 at 9:17

  Dobrý den Míšo, nejvíce se mi líbí puntíkovánky Afrika.
  Zdravím J.

 • Jana Bystroňová 26.11.2017 at 9:25

  Úžasné jsou Puntikovánky – Afrika. Je to úžasný nápad. I když se na nás neusměje štěstí, tak něco podobného vyrobím pro dceru doma 🙂 Jinak nejvíc by se nám hodila výhra – noční lampička 🙂

 • Marketa 26.11.2017 at 9:35

  Líbí se mi Afrika a ráda bych soutěžila o kalendář. Instagram vec040

 • Janka 26.11.2017 at 9:35

  Krásný nápad, opravdu. Mě se nejvíc líbí Afrika 🙂 Jako výhru bych si přála pro naši malou slečnu Hvězdáře nebo kalendář 😀

 • Markéta Švecová 26.11.2017 at 9:38

  Ach, to je nádhera! Nejvíc zaujaly Puntíkovánky Afrika. Soutěžit prostě musím o FU.FO a Hvězdáře!
  A sdílim na FB 😉
  Markéta

 • Jolana Niemczyková 26.11.2017 at 9:39

  Nejvíce se mi líbí Vodní svět a výhra noční lampička 🙂 IG yolcza

 • Lenka 26.11.2017 at 9:42

  Opět jste nám představila samé krásné věci. FU.FO je pecka, neteř by puntíkovací válečky nedala z ruky. Je fajn poznat kreativní hračky, spoustu tipů od vás si ukládám jako inspiraci do budoucna pro dceru, která je na to ještě maličká. Nejvíc se mi líbí Vodní svět. A z výher jednoznačně Malý hvězdář. Sleduji vás na IG: _smidova

 • Martina Walczysko 26.11.2017 at 9:43

  Nejvíce se nám s dcerkami líbí Puntikovánky – Ptáčci. A ráda bychom soutěžily o výhru č. 2 – poznávací sada Malý hvězdář. Sledujeme na FB.

 • Rita 26.11.2017 at 9:44

  Zase skvělý tip a inspirace. Nejvíc mě zaujali puntikovánky – písmena, určitě použiji s mým předškolákem, další zábavná forma jak se seznámit s písmeny 🙂 A z výher bych si vybrala Malý hvězdář.

 • Drahuše Poborska 26.11.2017 at 9:47

  Puntikovanky se nam libi vsechny zvireci, jak Afrika,vodni svet,ptaci, syn ma rad vse tykajici se zviratek a auticek 🙂
  Soutezime o kalendar a lampicku, Maly hvezdar je krasny,ale my jsme na to jestealy.

  drahusepoborska na Instagramu

 • Eva 26.11.2017 at 9:56

  Dobrý den, nejvíce se mi líbí puntíkovánky Základní tvary a zasoutěžili bychom si o krásný kalendář na rok 2018 🙂

 • Eva Kalinová 26.11.2017 at 10:00

  Nejvíce mne zaujala Afrika a Ptáčci. Soutěžíme o Kalendář nebo Lampičku.

 • Aneta 26.11.2017 at 10:06

  Jeeej,puntikovanky:)Nam chybi jeste vodni svet.Moc mily projekt,Lence fandim!
  Z vyher,no tentokrat skromna nebudu,vsechny bych brala:)

 • Venduli 26.11.2017 at 10:11

  Nejvíc se mi libi puntikovanky Vodní svět a ráda bych soutěžila o puntikovanky či malého hvezdare. Děkuji

 • Adela Pudil 26.11.2017 at 10:25

  Wow, to je nádhera, pro syna by se mi líbily puntikovanky Abeceda a pro sebe rozhodně Afrika. Určitě do budoucna pořídíme:) soutezime o Malého hvezdare.

 • Denisa Jenčovská 26.11.2017 at 10:28

  Nejvíce se mi líbí FUFO ptáčci a rády bychom soutěžily o FUFO – výhru, popř. Malého hvězdáře 🙂 Na FC sleduji jako Dendy Malá

 • Marcela Němcová 26.11.2017 at 10:35

  Noteda, to je zase něco. Od Fu.fo potřebujme úplně všechno…to je tak krásná tvorba. Z puntikovanek ani neumím vybrat, které se mi líbí nejvic. Asi zvířata, ale i aveceda a tvary by se mi pro naseho malého libily, takže fakt asi neřeknu, které jsou top. Vyhrát bychom chtěli buď kalendář a nebo hvezdáře, protože když nevyhrajeme určitě si oboje musíme pořídit 😉
  Díky za moc hezky vybranou inspiraci, kalendář je čím dál zajímavější.

 • Marti 26.11.2017 at 10:37

  Dobrý den Míšo, to je skvělé, ountíkovánky jsem ještě vůbec neviděla. Než je stihnu pořídit, ám doma tři špunty od vína, takže jdeme na to hned dneska 🙂 A kdybychom náhodou s holkama vyhrály, moc se nám líbí Malý hvězdář a kalendář 🙂 Krásný den 🙂

 • Barbora 26.11.2017 at 10:44

  Páči sa mi Afrika a rady by sme súťažili o Malého Hvezdára 🙂

 • Jitka Elicerová 26.11.2017 at 10:47

  Nejvíce se mi líbí Vodní svět a soutěžím o Malého hvězdáře nebo kalendář 🙂 sleduji fb

 • Veronika O. 26.11.2017 at 10:49

  Puntikovanky jsou nadherny napad, libi se mi třeba vodni svet. Maleho hvezdare mame pripraveneho na prosinec pro nas i kamarady, tak si radi zasoutezime o kalendar a lampicku. Dekujeme

 • Katka 26.11.2017 at 10:52

  Nejhezčí jsou ptáčci a soutěžíme o lampičku, hračky od Djeco doma milujem 🙂

 • Míša Drozdová 26.11.2017 at 10:59

  Míšo, tohle je jeden z dárků, který letos dcerka pod stromečkem najde a já jsem hrozně zvědavá, co ona na to 🙂 mě samotné se to strašně líbí 🙂 Jelikož abecedu už mít bude, dalším v pořadí je Afrika. Jsou to úžasné kreativní omalovánky 🙂

 • Tereza Vykydalová 26.11.2017 at 11:10

  Dobrý den, mne nejvíce zaujaly Puntíkovánky Ptáčci.
  A soutěžit bychom moc chtěly o Malého hvězdáře.

 • Tereza Cechova 26.11.2017 at 11:16

  Nejvice se mi libi vodni svet a soutezit bych chtela o hvezdare😊

 • Andrea Dosoudilová 26.11.2017 at 11:21

  Všechny výhry jsou pěkné, nejvíc se mi líbí asi kalendář. Puntíkovánky jsou taky fajn, myslím, že by to bavilo i mě. Nejhezčí mi přijdou asi ty africké. Na instagramu sleduju jako uzivat_si

 • Lenka T. 26.11.2017 at 11:51

  nejvíc se mi líbí Základní tvary, soutěžím o noční lampičku, aby se dcera nebála sama spát v pokojíčku….
  l.tailorka@gmail.com

 • Marketa 26.11.2017 at 12:12

  My máme doma od fu.fo Afriku líbí se mi i vodní svět a z výher by byl super malý hvezdar😍

 • Katerina Pipalova 26.11.2017 at 12:15

  Puntiky se mi libi vodni svet.
  Rada bych soutezilabokalendar.
  Na FB sdilim.
  Instagram katerina_pipalova
  😊😊😊

 • Marzb 26.11.2017 at 12:16

  Značku FU.FO už mám v merku, ale zatím dítko nedorostlo, aby též ocenilo… ale třebas příští roku už by Zákldaní tvary mohly být aktuální. Ráda bych si zasoutěžila o 2. cenu Malý hvězdář :o)

 • Eliška Francová 26.11.2017 at 12:25

  Nejvíce se mi líbí vodní svět a soutěžím o malého hvězdáře

 • Nikol Horáková 26.11.2017 at 12:28

  Nejvíce se mi líbí PUNTÍKOVÁNKY . VODNÍ SVĚT a chtěla bych vyhrát pro syna Poznávací sadu Malý hvězdář, je úžasná 🙂 odebírám, sleduji, sdílím

 • Zuzana Till 26.11.2017 at 12:35

  Jednoznačně puntíkovánky ptáčci, ti jsou!
  A z výher prosím Malého hvězdáře 🙂
  Sdílím 😉

 • Eva Tomšovicová 26.11.2017 at 12:49

  No tak to je něco krásného. To by se líbilo nejen Markétce, ale i mamince (mě) 😊 afrika nebo vodní svět nás zaujali nejvíce. A pak by se nám líbil kalendář na rok 2018. Sleduji na instagramu jako eva.toms

 • Terka 26.11.2017 at 12:51

  Zaujali mě ptáčci. A vybrala bych si malého hvězdáře.

 • Leni 26.11.2017 at 12:53

  nejvíc se mi asi líbí vodní svět nebo ptáci, ale vše je krásné. ráda bych soutěžila o malého hvězdáře – sice už mám tři kusy doma (jako dárky k vánocům), ale je to tak parádní, že jich není nikdy dost a ráda ho daruji ještě někomu dalšímu 🙂
  děkuji za další krásný článek a soutěž.
  instagram: lenka.scholleova

 • Nikol 26.11.2017 at 12:55

  Vybrala bych puntikovku s ptacky,co mame na okne krmitko a nekolikrat denne musime chodit kontrolovat,jestli maji hami 😃 urcite by se prckovi libila.Hvezdar uz ceka na Vanoce ve skrini a tak bych ocenila vyhru c.3.Moc dekuji za krasne inspirace.Sleduji na fcb i na IG (nikolik22)

 • Sylva Sejpková 26.11.2017 at 12:59

  Pro holky by se mi asi nejvíc líbili Ptáčci 🙂 je to skvělý nápad 🙂 Soutěžíme o Kalendář 🙂

 • Kacka 26.11.2017 at 13:01

  Puntikovanky afrika 🙂
  Nejvic by potesily prave ty nebo hvezdarske karty
  Insta Katie’s design

 • Bara 26.11.2017 at 13:10

  Libi se mi Vodni svet, popr. Abeceda. A zajem bychom s holkama mely o kalendar. Maleho hvezdare mame. ☺

 • Lucie Bílková 26.11.2017 at 13:11

  Mě zaujali základní tvary, pro začátek pro prcky skvělý a jednoduchý.
  A výhra by s mi líbila ta třetí, Puntikatý kalendář

 • Zuzana 26.11.2017 at 13:14

  Libi se mi abeceda a zasoutezit bych si chtela o Maleho hvezdare nebo o kalendar.

 • Dana 26.11.2017 at 13:14

  Fu.fo uz mam v zalozkach dlouho. Adventni strom, o kterem jste nedavno psala je nadherny, a pocitam, ze pristi rok uz budem s dcerou zdobit :). Puntikovanky jsou vsechny paradni a urcite nejen pro deti. Za nas vede cokoli se zviraty. Jako vyhra by nam udelal ohromnou radost maly hvezdar. Mejte se d.

 • Veronika 26.11.2017 at 13:23

  Moc se mi libi vsechny Puntikovanky, fakt super napad. 👍
  Asi nejvic Afrika a Vodni svet.
  Z vyher bych si prala kalendar, ale mala by urcite chtela nejvic Hvezdare. 😉

 • Kačas 26.11.2017 at 13:34

  Miso, moc zdravim..ja jsem znacku FU.FO objevila jeste jako bezdetna na strankach artbe, kde se predstavuji a mohou prodavat talentovani lide z ruznych odvetvi..uz tehdy se mi libila jejich pexesa a abeceda se zviraty..puntikovanky se mi libi “zakladni tvary” nebo “abeceda” – coz se mi zda pro nase skoro 15mesicni batole do budoucna jako dobry vytvarny start!😂..a rada bych soutezila o kalendar nebo maleho hvezdare!😉 PS: opet dekuju za spoustu inspirace – vcera k nam dorazila velkoformatovka Rok v lese a muj “tajny suplik s rezervnima vychytavkama” prestava kapacitne stacit!😂😁😍😇

 • Tereza 26.11.2017 at 13:49

  Puntikovanky jsou super nápad určíte vyzkoušíme. Rada bych soutěžila o kalendář a malý hvezdař.

 • Veronika 26.11.2017 at 14:02

  Puntíkat abeceda je úžasná, asi ji budeme muset našemu předškolákovi pořídit 🙂 a ten kalendář je naprosto překrásný!!!

 • Marie Vágnerová 26.11.2017 at 14:14

  Africké puntíkovánky a Malý hvězdář, ale těžko něco vybrat 🙂 vše je krásné. Sdílím Vás na facebooku.

 • Martina Wágnerová 26.11.2017 at 14:28

  Dobry den Miso, nejvice se mi libi puntikovanky Afrika. Z vyher bych si prala maleho hvezdare nebo rocni kalendar 😉

 • Veronika Lamplotova 26.11.2017 at 14:34

  Dobry den, za mne vodni svet 🙂 ovsem ibostatni jsou opravdu nadherne. Soutezit bych chtela o kalendar nebo Maleho hvezdare.

 • Adéla 26.11.2017 at 15:07

  Za mě teda fu-fo fšechno 🙂 A z výher taky 🙂

 • Iveta 26.11.2017 at 15:51

  Noční lampička Kamarád z vesmíru ivcalaznicka

 • Jana 26.11.2017 at 16:54

  Nejvíc se mi líbí Vodní svet. A soutěžili bychom o Malého hvezdare. Dekuji.

 • Radka Šebelova 26.11.2017 at 16:57

  Vodní svět, se mi moc líbí.
  Soutěžím energie o Malý hvězdář.

 • Vjerca 26.11.2017 at 17:12

  Nejvíc se mne líbí puntikovanky Vodní svět 😉 a moc by sme si přály vyhrát Malého hvezdare nebo případné i lampičku 😊😊😊

 • Michaela Dostálová 26.11.2017 at 17:15

  Líbí se mi všechny, ale nejvíce asi vodní svět nebo Afrika:)

 • Martina krehelova 26.11.2017 at 17:25

  Kraaaaasa 😀 najviac sa mi paci puntikovacia abeceda a afrika.
  Sutazim o kalendar 2018 ten je prekraaaaasny.
  Sledujem a zdielam.i na fb

 • Jana Fraisova 26.11.2017 at 17:28

  Dobry den. Mne se nejvic libi puntikovanky Afrika. A jinak bych byla rada za vyhru maly hvezdar, syn nyni miluje jakekoliv promitani. Skoda, ze uz se nevyrabi promitacky, jak si pamatuji ze sveho detstvi. Pekny den.

 • Karolína 26.11.2017 at 17:28

  FU.FO s obdivem sleduji již nějakou dobu, z Puntíkovánek se mi nejvíc líbí Abeceda, protože ta u nás vedle hvěz “jede”. Proto již taky máme Malého hvězdáře připraveného pod stromeček. Takže jako výhru bych si vybrala č. 3 – Kalendář.

 • Veronika 26.11.2017 at 17:31

  Puntikovanky jsou boží, až do teď jsem neznala :). moc se mi líbí vodní svět a afrika a o co soutezime?.? o cokoliv? 😀 líbí se mi malý hvezdar, zrovna máme období baterek, takže zábava zaručená:)

 • Dáša 26.11.2017 at 17:32

  Krásný večer,
  prohlédla jsem všechny puntíkaté puntíkovánky – nádhera – nevím, co bych vybrala. Pexeso, abeceda, magnety…..
  Soutěžila bych o nástěnný kalendář. A adventní je taky překrásný.
  Dáša

 • Kateřina 26.11.2017 at 17:40

  Nejvíce se mi líbí abeceda 🙂 a co se týče výhry, tak by nám to bylo jedno, nemáme nic z toho a všechno vypadá moc pěkně.

 • Hanka 26.11.2017 at 17:55

  puntikovana abeceda je krásná i Afrika 🙂 soutěžila bych ráda o lampičku nebo sadu malý hvězdář 🙂 sleduji na IG (Hani Kju) a sdili na FCB (Hanka Kju)

 • Veronika 26.11.2017 at 18:09

  Nejvice se mi libi Afrika. Rada bych soutezila o kalendar. iG Veronika Veskrnova
  Dekuji za dalsi super tipy

 • Dita 26.11.2017 at 18:35

  Pro mě je jednoznačným favoritem puntíkatá abeceda, už dlouho uvažuju o jejím pořízení. A díky tomuto blogu jsem právě zjistila, že autorka bydlí tady za kopcem 🙂
  A ač jsou puntíkovánky překrásné, tak kdybych měla dnes na výběr, rozhodla bych se pro malého hvězdáře.

 • Gabka 26.11.2017 at 18:38

  Líbí se mi puntíkovánky Afrika, ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře a puntíkovánky.

 • Radka 26.11.2017 at 18:39

  Nejvíce se mu líbí puntíkovánky afrika. Z výher mě zase nejvíce zaujala lampička.

 • Kateřina 26.11.2017 at 18:39

  Afrika

 • Květa Hanáková 26.11.2017 at 18:53

  z puntíkovánek se mi nejvíc líbí ptáčci. Soutěžím o lampičku nebo kalendář, Malého hvězdáře už doma máme. Na IG: kvetoslavahanakova

 • Tereza Suková 26.11.2017 at 19:02

  Nejvíce se mi líbí puntikovánky vodní svět.
  soutěžím o kalendář
  instagram tereza_sukova_

 • Radka 26.11.2017 at 19:07

  FU.FO se mi strašně líbí! Je to perfektní nápad, nejvíce se mi líbi ptáčci. Soutěžím o noční světýlko, to by se se nám hodilo, máme ho na seznamu vánočních dárků.

 • Le 26.11.2017 at 19:13

  moc se mi líbí vodní svět..a v soutěži bereme klidně vše -nic z toho nemáme a líbí se nám vše:) (nejvíc hvězdář)

 • Markéta K. 26.11.2017 at 19:15

  Z Puntíkovánek se mi líbí nejvíc vodní svět. A tedy vidím to poprvé – to asi do budoucna Madlence pořídím.
  Z výher by se mi líbila výhra č.1
  Na IG: marketakopackova

 • Kamila 26.11.2017 at 19:31

  Libi se nam vodni svet. A fakt bychom si prali vyhrat kalendar od FU. FO

 • Lenka Veselská 26.11.2017 at 20:13

  Líbí se nám Afrika, Abeceda, Ptačci… No a výhra? Samozřejmě všechny tři. 🙂
  Všechny jsou bezvadné, takže pokud bychom byli vylosováni, vzali bychom si to, co by na nás zbylo a ze všeho by byla radost veliká.

 • Jana 26.11.2017 at 20:14

  Nejvíce se mi asi líbí Abeceda a kalendář a ráda bych soutěžila o ten. Děkuji. Na IG bukova.jana

 • Lenka K. 26.11.2017 at 20:15

  Nám se nejvíc líbí Ptačci. A pokud si mám vybrat výhru, tak nejraději Kalendář, ale potěší nás jakákoliv výhra.

 • phn 26.11.2017 at 20:15

  Abeceda je moooc hezka:-) a Maly hvezdar taky;-)

 • Pavla Netíková 26.11.2017 at 20:18

  Z puntíkovánek se mi líbí Afrika a protože puntíkovánky i hvězdář budou pod stromečkem, tak by se nám líbila lampička 🙂
  IG:PavlaNetik

 • Michaela Hofericová 26.11.2017 at 20:29

  Fu.fo vypadá moc zajímavě! Nejvíc mě zaujal vláček Fu.Fůůů 3v1, z omalovánek pak asi Afrika… Soutěžím o Fu.Fo nebo Hvězdáře, obojí bych pod jedličkou viděla moc ráda. 🙂 Sleduji na instagramu jako michaelahofericova

 • Petra Hečová 26.11.2017 at 20:34

  Vzhledem k oblíbené ZOO by se nám asi nejvíce líbily FU.FO. Afrika. Ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře, kalendář na rok 2018 už máme (jiný než v soutěži). instagram petra.hecova

 • Nikola 26.11.2017 at 20:36

  Nejvíc se mi líbí Afrika.. opravdu nádherně zpracované.. 🙂 Dnes bych ale z výher volila malého hvězdáře.. 🙂 FCB: Nikola Svobodová, IG: Nicol7717

 • Gabriela Juriga 26.11.2017 at 20:45

  Puntikovaný vodní svět, a kdybych vyhrála, byla bych mega šťstná za Malého hvězdáře. Díky za soutěže, přináší příjemné těšení nad možnou výhrou. Zdravím.

 • Katka R. 26.11.2017 at 20:48

  Hezký večer, FU.FO má krásné a originální výrobky..už dlouho po puntíkových omalovánkách pokukuji, moc by se mi líbilo to vyzkoušet 🙂 Z nabídky se mi nejvíce líbí téma mořského světa. Vyhrát bych si přála Malého hvězdáře nebo kalendář. Na IG sleduji jako k.fleky. Díky za hezkou inspiraci.

 • Lenka Hermanová 26.11.2017 at 20:50

  Z FU.FO Puntíkovánek se mi nejvíc líbí Afrika a ptáčci. Z cen bych si přála lampičku pro naše kluky do pokojíku 😉 instagram: herminaeleonora

 • Adéla Bělunková 26.11.2017 at 20:55

  Mně by se pro dceru nejvíce líbily FU.FO omalovánky základní tvary. Jinak bychom rády soutěžily o noční lampičku a Malého hvězdáře 😉

 • Lucie L. 26.11.2017 at 20:57

  Nejvíce se mi asi líbí Puntíkovánky – Afrika. A soutěžit bych chtěla o poznávací sadu Malý hvězdář.

 • Lenka 26.11.2017 at 20:57

  Najvíce mě zaujaly puntikovánky Ptáčci a Afrika. Kdyby se na nás usmálo štěstí rádi bychom Malý hvězdář nebo kalendář.

 • Petra Chmelíčková 26.11.2017 at 21:01

  Dobrý den Míšo, tak tohle se mi mooooc líbí, chci taky puntíkovat 😀 MOOOC se mi líbí Puntíkovánky Ptáčci to by starší dcerka byla v sedmém nebi… V případě výhry určitě kalendář, ale i Malý hvězdář by se hodil 😀 Komentuji a sdílím na fb. Děkuji P.

 • Hana Beránková 26.11.2017 at 21:01

  Puntíkovánky neznáme, nedokážu mluvit za kluky, už spí, ale mě se moc líbí afrika. Jako výhra by se nám líbila dřevěná lampička.

 • Martina H. 26.11.2017 at 21:04

  Od Fu.fo se mi nejvíce líbí vodní svět. K tomu se puntíky a vodovky hodí přímo dokonale! Z cen bych úplně nejvíc chtěla sadu malého hvězdáře- ta je totiž přímo parádní! PS: Na IG sleduji jako “mufinkovo”.

 • Lucie Johaníková 26.11.2017 at 21:08

  Puntíkovánky jsou skvělý nápad. Syn je na to ještě malý, ale za rok až dva by to pro něj mohla být skvělá zábava.
  Nejvíce bych si přála Malého hvězdáře.
  Sleduji na instagramu jako Lucccik.

 • Zuzka Hájková 26.11.2017 at 21:11

  Z Puntíkovánek se mi libí vodní svět a rádi bychom soutěžili o malého hvězdáře, případně o kalendář 🙂

 • Katka Weberová 26.11.2017 at 21:13

  Me se libi vodni svet a Afrika.
  Soutezime o Maleho hvezdare

 • Tereza Frieserova 26.11.2017 at 21:23

  Nejvice se mi libi puntikovanky Ptacci a nejradeji bych vyhrala Maleho hvezdare 🙂

 • Lenka 26.11.2017 at 21:25

  Z Puntíkovánek bych zvolila vodní svět. Soutěžím o Malého hvězdáře, i když i ostatní ceny jsou velmi lákavé a bylo těžké si vybrat.
  Děkuji.

 • Iva 26.11.2017 at 21:31

  U nás teď frčí písmenka, takže mě zaujala Abeceda a vybrala bych výhru č. 1 🙂 Na Instagramu sleduji jako sallome13

 • Monika 26.11.2017 at 21:33

  Krasne darky opet!!! Jako prvni puntikovanky bych vybrala tvary, at se maly procvici, a později Abecedu a Vodni svet. I ja bych se u toho naramne bavila. Ach… pod jedlicku poridim. V pripade vyhry bych rada Malého hvezdare. 😊 byla by to hra i pro dedu, ktery miluje vesmir a vse kolem nej.

 • Zuzana Bystřičanová 26.11.2017 at 21:36

  Wau tak ty puntikovánky jsou super boží. Nevím která je úplně top. Asi Afrika. A pokud bych vyhrála tak bych prosila o malého hvězdáře který je úžasný.
  IG zuzkabystricanova

 • Petra Kadlecová 26.11.2017 at 21:36

  U puntíkovánek se se synkem neshodneme, mně se líbí Afrika, jemu vodní svět. O tom, že bychom do pokojíčku chtěli raketu se shodneme.

 • Elizabeth Venkrbcová 26.11.2017 at 21:42

  Líbí se mi puntíkatá Abeceda a chtěla bych vyhrát sadu Malý hvězdář. Fb – Eliška Venkrbcová, Instagram – elizabethvenkrbcova

 • Michaela Kratochvílová 26.11.2017 at 21:43

  Nejvíce se mi líbí vodní svět.a výhra lampička nebo malý hvězdář 🙂
  IG mk_michaela30

 • Jana 26.11.2017 at 21:44

  Potřebuji vyhrát milion, abych mohla zlatíčkům koupit všechny ty Vaše tipy na dárky. Vybrali bychom malého hvězdáře a abecedu a jako výhru určitě kalendář 🙂

 • Peta 26.11.2017 at 21:52

  Nejvíc se nám líbí písmenka 🙂 Malý hvězdář už na nás bude čekat pod stromečkem, tak bychom měli radost z kalendare (pripadne z lampičky). Sledujeme na FB a mavame 🙂

 • Michaela 26.11.2017 at 22:00

  Vodní svět je kraaasny 😍 Soutěžit bych chtela o kalendář, takze výhra c.3 😉 Tohle by se me tvorilce moc líbilo 🎨😊

 • Vendula Sliwka 26.11.2017 at 22:10

  Teda nejvíce se mi líbí Afrika kvůli překrásná kresbam a opět úžasný tip co koupit dejtem. Nic děkuji. Soutěžily bych o raktackou lampicku

 • Petra 26.11.2017 at 22:11

  Z puntikovanek se mi nejvice libi Afrika. A z pripadnych darku kalendar nebo lampicka, hvezdar uz i nas ceka ve skrini.

 • Barbora 26.11.2017 at 22:12

  Dnesni vyhry jsou nadherne a napadite!
  Fufo vyrabi nadherne veci.Libil by se nam vodni svet a jako vyhru bych si vybrala maleho hvezdare ci lampicku 🙂

 • Radka 26.11.2017 at 22:14

  Pro nás by teď byla nejlepší puntíkatá abeceda pro staršího a mořský svět pro mladší dcerku. Ceny se nám líbí moc všechny tři, takže se případně necháme překvapit 🙂

 • Věra 26.11.2017 at 22:14

  Velice se mi líbí PUNTÍKOVÁNKY . PTÁČCI .:-) Rádi soutěžíme o Hvězdáře

 • Katka Röslerová 26.11.2017 at 22:18

  To je krásné!!! Puntíkovánky bych brala Vodní svět. A z cen kalendář a Hvězdáře.
  na fb sleduji

 • Zdenka Zavadilíková 26.11.2017 at 22:24

  Moc se mi líbí puntíkovánky Afrika a soutěžíme o Malého hvězdáře. IG sleduji pod stejným jménem.

 • Vladimíra Juchelková 26.11.2017 at 22:24

  Líbí se mi všechny, nejvíc asi právě adventní kalendář – proto bych o něj ráda soutěžila. Ale také Afrika je krásná. Opět parádní inspirace – děkuji. Pár věcí pod stromeček jsem díky těmto článkům už pořídila 🙂

 • Dari 26.11.2017 at 22:31

  Zajimave tvorenicko, libilo by se nam vyhrat zakladni tvary.

 • Lenka Dundáčková 26.11.2017 at 22:32

  Mne se nejvic libi Afrika. A pro Matyho bych si přála vyhrát lampičku 🙂 Sleduji i na IG jako dundackovalenka.

 • Kateřina 26.11.2017 at 22:44

  Krásné je všechno, mně se nejvíc líbí abeceda a adventní strom.
  Rády bychom vyhráli sadu Malý hvězdář nebo Djeco lampičku.

 • Veronika 26.11.2017 at 22:47

  Nejvice se mi libi puntikovanky ptacci.

 • Veronika 26.11.2017 at 22:50

  Nejvice se mi libi puntikovanky ptacci. A rada bych soutezila o maleho hvezdare

 • Zuza Vesela 26.11.2017 at 23:05

  Puntikovánky vodní svět jsou úžasné. Další, co mi na stránkách líbilo byl Malý hvězdář

 • Michaela 26.11.2017 at 23:06

  Mě se z puntíkovánek.nejvíce líbí vodní svět a přála bych si vyhrát kalendář. IG: prácimichaela.vyoralova.mv

 • Veronika Camfrla 26.11.2017 at 23:08

  Naše oblíbené barvičky jsou jednoznačně ve VODNÍM SVĚTĚ 🙂
  Jelikož MALÝ HVĚZDÁŘ čeká už nějakou dobu na svůj velký den, rádi bychom vyhráli Noční lampičku Kamarád z Vesmíru nebo Kalendář :-*
  Jméno na Instagramu: verunkacamfrla (Veronika Camfrla)

 • Milena 26.11.2017 at 23:19

  Vodní svět je nej. Děkuji

  • Milena 26.11.2017 at 23:21

   A Malý hvězdář.

 • Lenka Pejšová 26.11.2017 at 23:19

  Nejvíce se mi líbí Ptáčci. Ráda bych soutěžila o kalendář. IG lenkapejsova

 • Radka 26.11.2017 at 23:24

  Puntíky jsou skvělý nápad. Nejvíc se mi líbí asi Afrika. Ráda bych soutěžila o malého hvězdáře 🙂

 • Petra Obrtlíková 26.11.2017 at 23:27

  Moc pěkný článek. Z puntíkovánek se mi hodně líbí vodní svět. Ráda bych si zasoutěžila o 1. výhru, tj. lampičku. Hezký den.

 • Tereza Spirhanzlova 26.11.2017 at 23:27

  Díky za další super tip. Puntíkovánky jsou krásné, nejvíc se mi líbí Afrika 🙂 Z výher bych vybrala kalendář 🙂 Na IG sleduji jako tereza.spirhanzlova.

 • Karolina 26.11.2017 at 23:50

  Nejkrásnější puntíkovánka je Afrika. Jako výhru bychom si moc přáli Malého hvězdáře.

 • Lucie 27.11.2017 at 0:07

  Tak Afrika i vodni svet jsou uzasne, mozna vic ta Afrika, to zna a proziva syn vic. Vyhrat bych moc chtela Maleho hvezdare, uvazuji, ze bych jeste poridila pod stromecek, no a k tomu se paradne hodi i Fu.Fo kalendar !!! 🙂

 • Martina F 27.11.2017 at 0:35

  Moc krásná je abeceda. Jako výhru bych brala Malého hvězdáře.

 • Petra Benešovská 27.11.2017 at 0:40

  Nejvíc by se nám líbilo vypuntíkovat ptáčky:) Vyhrát si přejeme kalendář .. úplně top by byl Malý hvězdář, ale toho se mi povedlo ulovit už v “první várce”, zatím ale čeká schovaný na Ježíška;)

 • Miru 27.11.2017 at 1:46

  Puntikovanky jsou nejhezčí pro mě ptacci 😃a soutěžim o lampičku a kalendář, hvezdar uz je zabalen a čeká na Vánoce 😎pa

 • Hanka Šafářová Chmelinová 27.11.2017 at 5:54

  Nejvíc se mi asi líbí Vodní svět. A ráda bych soutěžila o sadu malý Hvězdář. Sdílím na FB.

 • Nikola 27.11.2017 at 6:45

  Fufo základní tvary, vyřádili bychom se na tom celá rodina 🙂

 • Veronika 27.11.2017 at 7:03

  Zase uzasne veci…jsem moc rada za Vas blog …libi se mi vodni svet a zviratka a rada bych soutezila o kalendar k hvezdari, ktery uz doma je 🙂

 • Eva M. 27.11.2017 at 7:36

  Nejvic se nam libi Afrika. A soutezime o hvezdare.

 • Lucík 27.11.2017 at 8:04

  Puntínkovánky Afrika a vyhrát bych pro syna chtěla Hvězdáře:-)

 • Bara M. 27.11.2017 at 8:16

  Puntikovanky vypadaji skvele, do me dnesni nalady se nejvice trefil vodni svet 🙂 a soutezili bychom radi o hvezdare 🙂 sleduji i instagram (bara_bienvenue)

 • Rosňa 27.11.2017 at 8:24

  Líbila by se mi Afrika, Puntíkovanky. Krásný to pani má! Ig, fb follower.

 • Jeannette Tesařová 27.11.2017 at 8:25

  Nejvíc se mi líbí puntíkovánky vodní svět. A hvězdy mě vždycky přitahovaly, ale souhvězdí poznám jen asi 3 nejznámější. Třeba bychom se to s malou naučily skolečně hravou formou s Malým hvězdářem.

 • Pavla 27.11.2017 at 8:30

  Abeceda.

 • Markéta K. 27.11.2017 at 8:35

  Nejvíce se mi líbí Abeceda a ráda bych soutěžila o výhru č. 3 – Kalendář na rok 2018 od FU.FO.

  Sleduji na instagramu jako marketkuzebauch.

 • Veronika Przybylová 27.11.2017 at 8:37

  Libi se mi puntikta abeceda a rada bych soutezila o lampicku.

 • Katka L. 27.11.2017 at 8:39

  Libi se mi puntikovanky vodni svet. A soutezim o Maleho hvezdare :-).

 • Týna 27.11.2017 at 8:43

  Nejvíc by se nám líbily Puntíkovánky s ptáčky, ti u nás teď jedou 🙂

 • Ivet 27.11.2017 at 9:14

  Puntíkovánky jsou krásné všechny! Líbí se mi vodní svět. Soutěžíme o výhru č. 2 Malý hvězdář 🙂

 • Martina Eignerová 27.11.2017 at 9:45

  Puntíkatá Afrika ta se líbí mě 😀 soutěžím o malého hvězdáře , a sdílím na FB 🙂

 • Naděžda 27.11.2017 at 9:45

  Puntíkovánky jsou úžasné! Už dluho na ně mám zálusk :o) Mně osobně se bílí nejvíc Afrika, ale pro malého bych vybrala písmenka, o která se poslední dobou začíná zajímat :o) A kdyby nás paní štěstěna zaahala za nos.. přáli bysme si lampičku – takového kamaráda bysme (nejen) večer v pokojíčku uvítali. Krásný den vám třem :-* Sleduji vás také na insta jako bobule_obla

 • Martina Machková 27.11.2017 at 9:47

  Z Puntíkovánek se nám nejvíc zalíbila Afrika a doma bychom nejraději viděli ten skvělý kalendář 🙂 Krásný den přejeme!

 • Lucie Šitrová 27.11.2017 at 9:49

  Krásné jsou všechny, ale aktuálně by se nám nejvíc hodila abeceda :-).

  na IG jsem pod jménem lucik_68

 • Daniela 27.11.2017 at 9:49

  Nejvíc se mi líbí všechno :-D, ale asi bych vybrala Afriku. Soutěžím o Malého hvězdáře, ten je úplně perfektní, A kalendář jdu hned koupit, už 14 dní nějaký “dokonalý” hledám 😉 Díky!

 • Simona 27.11.2017 at 9:57

  Tak ty puntíkovánky teda nemají chybu! Nejvíc se nám líbí Ptáčci.
  Z výher se nám líbí Malý hvězdář.

 • Aneta 27.11.2017 at 10:00

  Další super objev díky Vám Míšo . Krásná kreativní zábava pro děti i rodiče 🙂 Moc by se nám líbilo Puntíkování Afrika 🙂

  • Aneta 27.11.2017 at 10:01

   soutěžím o Malého hvězdáře 🙂

 • Olga Salvanou 27.11.2017 at 10:26

  Opravdu originální. Nam se nejvíce libi bud Abeceda pro starší nebo Afrika pro mladší. Všechny jsou ale super. Rady bychom soutezily o Malého hvezdare. Dekujeme. 😊

 • Veronika Závodná 27.11.2017 at 10:39

  Z výběru z webu se mi nejvíc líbí Ptáčci. Ale Afrika je taky moc hezká 🙂 Soutěžíme o Kalendář 2018.

 • Marketa Juřicová 27.11.2017 at 10:49

  Krasne jsou vsechny, my bychom zatim nejvic vyuzili zakladni tvary. A soutezit bych chtela o nocni lampicku ☺

 • Adela B. 27.11.2017 at 11:16

  Moc krásné, Fu.Fo už sleduji déle, ale zatím doma ještě nic nemáme. Z její tvorby se mi líbí puntíkování zvířátek- Afrika. A jako výhru bych si vybrala právě její kalendář :).

 • Anicka 27.11.2017 at 11:21

  Nejvíce se mi líbí Afrika.
  A ráda bych vyhrála malého hvezdare.

 • Petra Bartošová 27.11.2017 at 11:34

  Nejvice se mi libi puntikovanky vodni svet a prala bych si vyhrat maleho hvezdare

 • Jana 27.11.2017 at 11:58

  Vybrala bych puntíkovánku Ptáčci a Malý hvězdář. Puntíky budou bavit i maminku a hvězdy zase tatínka 🙂

 • Martina 27.11.2017 at 12:20

  Nejvíc se mi líbí Afrika a soutěžím o Malého hvězdáře 🙂

 • Karolína Dvořáčková 27.11.2017 at 12:27

  Nejvíce se mi líbí Vodní svět 🙂
  Nejraději bych soutěžila o výhru č. 2 Malého hvězdáře 🙂
  Sleduji Vás na instagramu (karolinadvorackova) i facebooku a sdílím 😉

 • Jana M 27.11.2017 at 12:28

  NEjvíc mě zaujala puntíkovánka Abeceda, trochu se obávám, že ji budeme muset mít. Soutěžit bych chtěla o lampičku, protože hvězdáře už máme připraveného od ježíška a kalendář taky.

 • Barbora Heděncová 27.11.2017 at 12:58

  Afrika je úúúžasná!!! A z výher je to jasné, Malý hvězdář by zaujal celou rodinu…

 • Kateřina 27.11.2017 at 12:58

  Soutěžíme o malého hvězdáře. Z omalovánek se nám líbí vodní svět.

 • Věra 27.11.2017 at 13:11

  Moc se mi líbí abeceda.
  Z výher bych zvolila kalendář, je nádherný.

 • Věra 27.11.2017 at 13:12

  nejvíc se nám líbí vodní svět. Soutěžit bychom chtěly o kalendář fufo. Díky za tip 🙂

 • Hanka 27.11.2017 at 13:18

  Nejvíc se mi líbí Vodní svět a soutěžím o kalendář 🙂

 • Pavlína Lolloková 27.11.2017 at 13:21

  Puntíkovánky se mi líbí ptáčci, dcerka by jistě byla paf z Afriky. Soutěžím o Kalendář.

 • Anna Dušková 27.11.2017 at 13:28

  Nám se nejvíce líbí FUFO základní tvary a rády bychom soutěžily o FUFO a Malého hvězdáře

 • Eva Suchomelová 27.11.2017 at 13:29

  Nejvíc mně nadchly puntíkovánky ptáčči – to je taková nádhera ♥ Rádi bychom si zasoutěžili o poznávácí sadu 🙂 IG:Evulineek FB: Eva Nějaká (sdílím)

 • Adéla Moravcová 27.11.2017 at 13:57

  Nejvíce se mi líbí základní tvary, na zbytek je syn ještě malý 🙂 A chtěli bychom soutěžit o malého hvězdáře. Sleduji jako @adellines

 • Adéla Hřebíková 27.11.2017 at 13:58

  Nejvíc se mi líbí vodní svět a ž výher

 • Adéla Hřebíková 27.11.2017 at 14:00

  Nejvíc se mi líbí vodní svět a z výher kalendář 😉

 • Lada 27.11.2017 at 14:01

  Dobrý den, líbí se nám puntíkovánky Afrika a moc rádi bychom soutěžili o malého hvězdáře 🙂 Děkuji.

 • olga pokorná 27.11.2017 at 14:02

  Nejvíce se mi líbí Vodní svět a soutěžím o kalendář 2018. sdílím na FB

 • Lenka Červeňová 27.11.2017 at 14:02

  Nejvíce bychom asi využili Puntíkovánky Abeceda nebo Ptáčci, moc hezké. Díky za tip, o této kreativní zábavě jsem neměla vůbec tušení. U Jiříka by měly Puntíkovánky určitě úspěch, je to náš malý “tvořitel” a malíř. Rádi bychom si zasoutěžili o 2.výhru: Poznávací sada Malý Hvězdář. To by byla super zábava před spaním pro celou rodinku. Sdílím a sleduji na FB 🙂

 • Eliška Dadáková 27.11.2017 at 14:02

  Nejvíce se mi líbí puntikovanky Abeceda. Malého hvezdare už mám psaného na seznamu na příští Vánoce, tak by vůbec nebylo spatne sadu vyhrát 🙂

 • Lenka F. 27.11.2017 at 14:15

  Všechny puntíkovky jsou TOP, ale když mám uvést jen jednu, tak tedy Vodní svět:)
  S dcerkou bychom uvítaly první výhru – lampičku:)
  Na FB okomentováno pod profilem Lenka Fořtová (Cichá)
  Na IG sleduji jako cichulak – Lenka F.

 • Jana Faixová 27.11.2017 at 14:17

  Vodní svět, safari vše je krásné 🙂
  Malý hvězdář je úžasný.
  Instagram: Januliinkab
  fb: Jana Bošinová

 • Miška Roušarová 27.11.2017 at 14:24

  Nejvíce se mi líbí puntíkovánky Abeceda. A přála bych si 1.výhru: Noční lampička Kamarád z vesmíru.
  Malého hvězdáře jsem už koupila a kalendář na rok 2018 už také máme, ale rodinný, je nás pět a tenhle by pro nás byl malý. Díky

 • Kateřina Pelikánová 27.11.2017 at 14:42

  Tak to je vážně paráda ty puntíkovánky! Nejvíce se mi líbí vodní svět <3 Malého hvězdáře jsem stihla koupit hned v první vlně a zatím si ho zálibně prohlížím sama 😀 takže bych ráda soutěžila o číslo 3 Kalendář na rok 2018- Na Instagramu sleduji jako kvakik.

 • Denisa 27.11.2017 at 14:46

  Na puntíkovánky už jsem kdysi narazila, ale pak je zas vytěsnila. Jsou boží, ale máme na mě ještě dost času. Nejvíc se mi líbí Vodní svět, nebo Ptáčci. Zahrála bych si o vesmírnou lampičku nebo Malého hvězdáře.

 • Kateřina Vítů 27.11.2017 at 14:59

  Základní tvary se mi líbí nejvíce a hodili by se nám nejvíce, vzhledem k prckově věku 🙂
  Jinak bych ráda soutěžila o výhru 1. nebo 2.
  Na insta pod nickem @katuskavitu

 • Zuzka 27.11.2017 at 15:13

  Puntíkovánky základní tvary. Ale krásné jsou všechny. Ráda bych vyhrála Malého hvězdáře .

 • Barbora 27.11.2017 at 15:41

  To jsou zase tak krásné výhry, že nevím co vybrat. Tak vzhledem k věku syna asi lampičku. Snad bude Malý hvězdář k dostání i příští rok, to už by ho mohl pod stromečkem ocenit ;-). Puntíkovánky jsou úžasné všechny, ale nejvíc mi padl do oka vodní svět.

 • Michaela Pušová 27.11.2017 at 16:37

  Nejvíce se mi líbí puntikovanky Vodní svět. Soutěžním o Malého hvezdare a Fu.Fo kalendář

 • Alena K. 27.11.2017 at 16:37

  Nejvíce se nám líbí vodní svět. Ig: alenak1024

 • Klára D. 27.11.2017 at 17:16

  Sama hvezdy moc neumim, takze nevim jestli dokazu tohle nadseni u dcery vyvolat.. ale vzhledem k zamilovanosti do sviticich tulletek tusim ze Maly hvezdar by zaujal;-) takze o nej bych rada soutezila.. a puntikovanky jednoznacne potrebujeme! libi se mi afrika a vodni svet.. sleduji vas ma ig jako klarkaad

 • Simona P. 27.11.2017 at 18:06

  Hmm, asi Abeceda 🙂

 • Lenka Jarošová 27.11.2017 at 18:45

  Děkujeme za pěknou soutěž. Mě by se nejvíc líbil Kalendář 🙂 Sleduji na FB jako Lenka Jarošová a na IG jako @moje_tvoreni_muj_relax

 • Martina 27.11.2017 at 18:53

  Nejvíce se mi líbí asi Afrika…ostatní jsou také moc krásné 🙂 Rády bychom si zasoutěžily o výhru č. 1 – lampičku.

 • Yvette 27.11.2017 at 18:59

  Tak puntíkovánky mne uchvátily. Líbí se mi VOdní svet i Afrika i ptáčci.. to je opravdu těžké vybrat. No a soutěžím samozřejmě o FUFO! úžasné nápady i práce!!!! Sleduji na FB

 • Jana Novackova 27.11.2017 at 20:44

  Nejvíc se mi líbí vodní svět. A po Malém hvězdáři už nějakou chvíli uvažuji, takže z výher je tato volba jasná.

 • Katka Křechová 27.11.2017 at 20:45

  Puntíkovánky vodní svět. Ty jsou moc pěkné 🙂 Soutěžím na blogu.

 • Eva 27.11.2017 at 20:55

  Nejvíc se mi líbí ptáčci a soutěžím o sadu Malý hvězdář. děkuji Eva

 • Katka 27.11.2017 at 20:56

  Nejvíce se mi líbí Vodní svět a soutěžím o Malého hvězdáře 🙂
  Sleduji na IG (vovo.ka)

 • Eva Padrtová 27.11.2017 at 21:02

  U nás by se nejvíce ujala abeceda. Děkuju za představení tvořivého človíčka. Moc fandím takovým akčním a tvořivým ženám, které mají nápady a odvahu pustit se do svého projektu, něco vyrobit vlastníma rukama a dotáhnout to do detailu a do zdárného konce k vlastnímu podnikání. Eva

 • Svatava Štefanová 27.11.2017 at 21:04

  Dobrý večer, mě se nejvíce líbí Vodní svět…a potom bychom klidně soutěžili i o Malého hvězdáře…:)

 • Markéta Kubánková 27.11.2017 at 21:09

  Puntíkovánky se mi líbí všechny! Afrika by se ale nejvíc líbila synovi:-) ceny jsou krásné, Hvězdář je best a určitě bych zvolila tuto cenu, ale už ji máme 🙂 v případě výhry bych tedy ráda lampičku 🙂

 • Markéta Němčanská 27.11.2017 at 21:16

  Abeceda je super. Ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře.

 • Lenka 27.11.2017 at 21:29

  Dobrý večer, nejvíce se mi líbí Abeceda a Afrika, ráda bych soutěžila o výhru č.3.

 • Simona L. 27.11.2017 at 21:33

  Za nás vedou základní tvary 🙂 jinak Hvězdáře už mám doma schovaného pod stromek:-)

 • Helena 27.11.2017 at 21:33

  Ahoj, nám se líbí Afrika a soutěžila bych o lampičku, nebo I malý hvězdář je moc pěkný!

 • Zuzana 27.11.2017 at 21:35

  Puntíkovánky jsou skvělé! Nejvíc se mi líbí Ptáčci. Ráda bych soutěžila o noční lampičku.
  Sleduji IG (zuzanacerna)

 • Martina 27.11.2017 at 21:37

  Úžasné jsou puntíkovánky Afrika..mám k ní blízko, přestože jsem tam ještě nikdy nebyla..A ráda bych vyhrála kalendář..je naprosto boží..

 • Andrea S 27.11.2017 at 21:43

  Mě se nejvíce líbí asi základní tvary. Soutěžila bych o hru Malaý hvězdář. Moc se mi líbí! Na IG ajasalvetova

 • Pavla Konečná 27.11.2017 at 21:52

  Tak nejvíc se mi líbí puntikovaní ptáci. No a hraju o všechny tři výhry 😀 Soutěžím na FB a moje IG Papaja7828

 • Bara Molkova 27.11.2017 at 21:52

  Nejvic se mi libi Puntikovanky Afrika, i kdyz bychom zacaly Zakladnimi tvary. Radabych vyhrala sadu Maly hvezdar.

 • Martina 27.11.2017 at 21:57

  Nejvice se mi libi Puntikovanky Afrika a vyhrat bychom chteli Maleho hvezdare. Sleduji i IG @marmenpepa.

 • Bara K. 27.11.2017 at 21:59

  Vodní svět a Afrika, krásné barvy. Vybraly bychom si Malého hvězdáře 🙂

 • Nikola Šimková 27.11.2017 at 21:59

  Dobrý večer,
  z puntíkovánek bÿ u nás asi největší úspěch měl vodní svět.
  A z výher těžko vybírám mezi Hvězdářem a Kalendářem, ale nakonec hlasuji pro Hvězdáře.
  Sleduji Vás i na IG (ID bedlicka) i na FB.

  Pěkný večer.

 • Veronika Kohoutová 27.11.2017 at 22:00

  Nejvíce se mi líbila puntiková Afrika a soutěžily bych ráda o kalendář.

 • Veronika Patočková 27.11.2017 at 22:03

  Dobrý večer,

  nejvíce se mi líbí puntikovánky – tvary, které jsem si i nedávno koupila. :o) Nejvíc se mi líbí Malý hvězdář! Na Instagramu: veronikapatockova

 • Alice Nováková 27.11.2017 at 22:13

  Malý hvězdář je top, ale protože už mámě dárků pod stromeček připraveno dost tak Hvězdáře si schovám jako super dárek na narozeniny pro syna. Puntíkovánky mě taky moc zaujaly, líbí se mi Puntíkovánky vodní svět

 • Martina P. 27.11.2017 at 22:16

  Puntíkovanky je úžasný nápad….. jsem ráda za Vaše neotřelé tipy na dárky…….Afrika by byla nej, koupím ji a kdybychom vyhrály, tak bychom si přály Fu.Fo kalendář neb malý hvězdář už je zabalen pod jedličku 🙂

 • Romana 27.11.2017 at 22:25

  Me se moc libi puntikaci ptacci a soutezila bych rada o maleho hezdare 🙂 diky

  Fcb romana krejci

 • Pavla 27.11.2017 at 22:33

  ahoj, nejzajímavější je pro mě asi abeceda
  jako výhra by se mi líbil malý hvězdář nebo lampička
  na ig sleduji jako pavla_rennfri

 • Veronika Bohouš 27.11.2017 at 22:37

  Puntíkovánky jsou moc hezké, nejlepší je vodní svět…Z výher se mi nejvíce líbí kalendář…Ig sleduji bohybohous

 • Míša Večeřová 27.11.2017 at 22:42

  Puntíkovánky jsou další skvělý tip, jednoznačně by u nás vyhrála Abeceda, písmenka teď u nás frčí. Jako dárek by byl super Malý hvězdář, protože to promítání je pořád v kurzu 🙂

 • Nadja 27.11.2017 at 22:43

  Všechny skvělé, Afrika zaujala nejvíc… Malý hvězdář by už našel využití, na Kalendář je ještě brzy.

 • Petra Z. 27.11.2017 at 22:44

  Nejvíce mě zaujali puntíkovánky Afrika a výhru bychom uvítali sadu malého hvězdáře.

 • Verca 27.11.2017 at 22:52

  Afrika by byla nejlepsi a prali bychom si vyhrat maleho hvezdare, na IG sleduji jako vachovaverca 🙂

 • LenkaK 27.11.2017 at 23:02

  Vodní svět a přála bych si kalendář

 • Jana S. 27.11.2017 at 23:28

  Líbí se mi Afrika a přála bych si kalendář a Malého hvězdáře. Sleduji i na fb.

 • Dita 27.11.2017 at 23:52

  My se právě zase vrátili k puntíkování špunty od šampusu :-))). Z těchto puntíkovánek mě zaujala AFRIKA. A určitě jsem pro Malého hvězdáře! Stíny a svícení u nás vedou! inst: ditule_b

 • Michaela V. 28.11.2017 at 0:38

  No teda! Všechny se mi líbí. Těžké vybrat, ale nejvíc mě zaujala Africká zvířata a Vodní svět. Jako dárek bychom si přáli Malého hvězdáře.

 • Petra 28.11.2017 at 0:52

  Asi se mi nejvíc líbí Afrika a z výher lampička

 • Hana 28.11.2017 at 6:59

  nemůžu se rozhodnout zda vodní svět a nebo ptáci… A z výher by asi nejvíc potěšila noční lampička

 • Helča 28.11.2017 at 8:16

  Krádné jsou všechny, ale nejvíc se mi líbí asi Afrika 🙂 Ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře. Sdílím na fb, instagram: helenalipinska

 • Veronika Mildnerová 28.11.2017 at 8:29

  Moc se mi líbí české (v tomto případě česko-slovenské výrobky). Takto skvělé nápady dokáží ocenit jak rodiče, tak děti. Moc se mi líbí zpracování jednotlivých výkresů a především jednoduchost. Pro malou bych určitě vybrala Puntíkovánky vodní svět. Jako výhru bych vybrala kalendář pro rok 2018 FU.FO.
  Instgram: veronikamild

 • Monika Rajňáková 28.11.2017 at 10:09

  Nejvíc se mi asi líbí puntíkovánky Ptáčci… Ráda bych soutěžila o Malého hvězdáře.

 • Radka Žižková 28.11.2017 at 10:18

  Opět moc díky za skvělý tip, úžasný originální dárek nejen pro naše děti, ale třeba i děti kamarádek.. od FU.FO se mi líbí Afrika a Ptáčci a soutěžím o malého hvězdáře. FB Radka Fejksová, instagram: radka.fe

 • Petra Kopecká 28.11.2017 at 10:35

  Puntikovánky jsou moc hezký, k nám by se aktuálně nejvíc hodila Afrika. Přesto soutěžíme o Malého hvězdáře. Ten je prostě dokonalý :-).

 • Ivana 28.11.2017 at 10:39

  Puntíkovánky jsou krásné – nejvíce bych se na nich momentálně vyřádila já :D….Nejvíce mi padl do oka Vodní svět.
  A rádi bychom si zasoutěžili o Malého hvězdáře nebo kalendář 😉

 • MP 28.11.2017 at 12:27

  Puntíkovánky sleduji už dlouho a nejvíc se mi líbí základní tvary. Soutěžím o hvězdáře. sleduji FB.

 • Ludmila 28.11.2017 at 12:58

  Puntikovanky jsou super napad. Nejvic se mi libi Abeceda, pismenka jsou u nas v kurzu. A soutezit bych chtela o kalendar, hvezdare uz mame nachystaneho pod stromecek a lampicku nepotrebujeme.

 • Martina 28.11.2017 at 16:13

  puntiky jsou bomba! super inspirace pro dalsi tvoreni.. nejvice se mi libi abeceda. a rada bych hrala o maleho hvezdare

 • Honza Kropáč 28.11.2017 at 16:44

  Nejvíc se mi líbí FUFO puntíková abeceda a rád bych soutěžil o Malého hvězdáře

 • Jana 28.11.2017 at 17:51

  Nejvice se mi libi Puntikovanky Afrika a soutezim o Maleho hvezdare.
  Sleduji na FB (okomentováno a sdíleno) a na IG (malicek.vypravuje).

 • Lenka 28.11.2017 at 18:05

  Mě se nejvíc líbí Afrika, ráda bych soutěžila o poznávací sadu malý hvězdář

 • Julie 28.11.2017 at 19:28

  Líbí se mi Vodní svět a soutěžím o kalendář. Děkuji

 • Hana Dlouhá 28.11.2017 at 20:43

  Zdravím,
  nejvíc se mi líbí vodní svět. A ráda bych hrála o hvězdáře a lampičku 🙂
  Děkuji

 • Veronika 28.11.2017 at 21:33

  To je zase krásy! Mě se líbí nejvíc asi ten vodní svět 😉 a soutěžit chci o kalendář nebo Malého hvězdáře, díky!

 • Magdaléna Vlachová 28.11.2017 at 21:33

  Nejvíce se mi líbí Vodní svět a soutěžit bych chtěla o Malého hvězdáře. 🙂

 • Verča 28.11.2017 at 21:43

  Puntíkovánky jsem vůbec neznala a hned mě moc zaujaly, myslím, že by z nich dcera byla nadšená. Na vánoce už toho máme hodně, ale určitě pořídíme třeba k svátku nebo narozeninám na jaře.
  Brala bych Hvězdáře.

  • Verča 28.11.2017 at 21:45

   Úplně jsem zapomněla….nejvíc se mi líbí Afrika.

 • Lenka K. 28.11.2017 at 21:49

  Nejvíce se mi líbí abeceda. Soutěžím o hvězdáře, je peckovní

 • Aneta Němečková 28.11.2017 at 21:59

  nejlepší se mi zdá abeceda (jsem učitelka 😀 ) a soutěžíme o malého hvězdáře!

  inst: anet.nemik

 • Romana Kašpárková 28.11.2017 at 22:11

  Vodní svět, ale všechny jsou krásné 😊 kdyby se na nás usmálo štěstí, líbil by se nám kalendář od FuFo 😊
  Sdílím na fb, instagram @romiqeu 😉

 • Alice Gažarová 28.11.2017 at 22:25

  Líbí se nám nejvíce vodní svět a soutěžili bychom o Malého hvězdáře.
  Sleduji na FB (Alice Gažarová) a IG (AG_Alice)

 • Michaela Mazálková 28.11.2017 at 22:26

  Puntikovanky jsou bozi! Asi je budu muset nekomu nadelit pod Jedlicku (mozna sobe). Nejvíc se mi líbí Afrika:-) ráda bych soutěžila o Malého hvezdare. IG: maxi.mys

 • Martina 28.11.2017 at 22:34

  Moc děkuji za inspiraci, vůbec jsem fufo neznala. Nejvíce se mi líbí Afrika a vybrala bych si fufo kalendář.

 • Monika Nešverová 28.11.2017 at 22:53

  Líbí se mi puntikavánky Afrika a ráda bych hrála o sadu Malý hvězdář.

 • Andrea Šustrová 28.11.2017 at 22:56

  Nejvíc se mi líbí Puntíkovánky Afrika a soutěžit bych chtěla o Malého hvězdáře.

 • Esther Březinová 28.11.2017 at 23:18

  Nejvice se nam libi set Afrika 🙂

 • Šárka 28.11.2017 at 23:32

  Puntíkovánky Modrý svět jsou nej právě pro ty “mázlé” puntíky… jako pod vodou… Soutěžím o malého hvězdáře,případně o kalendář

 • Petra 28.11.2017 at 23:54

  Nejvíc se mi líbí Puntíkovánky Vodní svět a ráda bych soutěžila o FU.Fo kalendář 2018

 • Lucia 29.11.2017 at 0:02

  Najviac sa mi paci afrika a velmi rada si zasutazim o maleho hvezdara.
  Sledujem instagram l.d

 • Marťa 29.11.2017 at 0:46

  Synovi by se určitě líbila abeceda – má písmenkové období. Mně se ještě líbí i ptáci a Afrika.
  Soutěžím o lampičku a kalendář.
  Sleduji a sdílím na FB

 • Kristýna 29.11.2017 at 1:19

  Puntikovanky jsou krásné! Moc děkuji za inspiraci 🙂 jsou úžasné všechny, velmi originální, ale pokud mám vybrat jen jedny, byli by to asi ptáčci 🙂 a moc ráda bych pro dceru vyhrála ten nadhern kalendář od Fu.fo 🙂

 • Aneta 29.11.2017 at 7:07

  Soutěžím o hvezdařske karty:-)
  A publikování základní tvary a Afrika

  Soutěžím na blogu, fb, instagramu

 • TerMat 29.11.2017 at 7:34

  http://fufo.sk/puntikovanky-afrika/ Afrika je nejkrásnější, ale všechny jsou super a nejen dítě se s nimi něco naučí, přali bychom si vyhrat Malý hvězdář, žijeme v místě, kde je malo světelného smogu a tak v létě pozorujeme hvězdičky

 • Miroslava Cichá 29.11.2017 at 7:58

  Výhry se nám líbí všechny tři….a puntíkovánky u nás vyhrává vodní svět, ovšem jedině s božskými perleťovými vodovkami:)

 • Jana 29.11.2017 at 8:19

  Nejvíc se mi líbilo Puntikovanky Afrika a výhra sada Mladý hvezdar

 • Pavlína 29.11.2017 at 8:31

  Děkuji za další krásné tipy! Ještě jsem o nich neslyšela. Moc se mi líbí Puntíkovánky Ptáčci. Z výher bych si vybrala lampičku.
  Odebírám, sleduji FB a komentuji, sleduji Instagram (pauline_h1) a sdílím

 • Anna Kočovská 29.11.2017 at 8:55

  Nekrásnější nám připadá vodní svět a rádi bychom se přiučili něco o hvězdách. Ale i ten FU FU kalendář je bezva!
  Sleduji vás i na fb (jako Anna Ko). 😉
  Díky
  Anna

 • Jaroslava Duskova 29.11.2017 at 9:39

  Libi se mi Afrika a rada bych pro nas vyhrala Maleho hvezdare. IG jariinka, sleduju fb

 • Anna Nováková 29.11.2017 at 9:53

  Ráda bych soutěžila o sadu malého hvězdáře 🙂 a krásný mi přijde vodní svět – ten je luxusní! 🙂 na insta jsem jako anna.ema.novakova

 • Monika 29.11.2017 at 9:57

  za me hvezdar!
  na ig sleduji jako monikop

 • Veronika 29.11.2017 at 9:57

  Puntikovanky jsou bozi novinka.diky:)
  Nejvic se mi libi abeceda a adventni kalendar.
  Prala bych si pro deti maleho hvezdare.

 • Jája Juaritos 29.11.2017 at 10:09

  Nejvíce se mi líbí puntíkovánky abeceda, to u nás momentálně frčí:-) Soutěžím o kalendář!

 • Simona 29.11.2017 at 10:09

  Moc by se nám líbil vodní svět 🙂

 • Simona 29.11.2017 at 10:12

  Děti milují všechno letní ovoce, zasadili jsme si na zahradu boruvky, maliny, ostružiny, rybízi a angrešty, jabloně, hrušky….ze zimního ovoce milují pomela a grepy 🙂 se zeleninou nemají problém. Barvu bych zvolila červenou 🙂

 • Markéta Waas 29.11.2017 at 11:03

  Nejvíc se nám líbí Afrika. No a rádi bychom vyhráli malého hvězdáře 🙂

 • Alena Přerostová 29.11.2017 at 11:04

  Líbí se mi Vodní svět a Abeceda. Jako výhra by mi líbil Malý hvězdář.

 • Michaela 29.11.2017 at 11:06

  Nejvíc se mi líbí ptáčci a soutěžím o kalendář anebo malého hvězdáře.

 • Tereza Kohoutková 29.11.2017 at 11:42

  Nejvíce se mi líbí Puntíkovaná abeceda, vybrala bych si hru Malý hvězdář, ta mě nadchla už dříve. 🙂

 • Simona 29.11.2017 at 12:32

  Libi se mi Vodni svet. A radi bychom vyhrali Maleho hvezdare 🙂

 • Andrea Mertova 29.11.2017 at 13:03

  Puntikovanky ptacci a soutezim o Maleho Hnezdare. Sleduji na Insta mertovaandrea

 • Eva Kinclova 29.11.2017 at 13:19

  Tak to je dokonale! Puntiky,jooooo 🙂 libi se mi vsechny, ale nejvic asi untikata abeceda. Opravdu moc diky za tip👍a rady bychom FU FU kalendar 🙂

 • Katka 29.11.2017 at 13:24

  krásné jsou všechny, vybrala bych ale puntíkovánky s ptáčky a jako výhru malého hvězdáře.

 • Lenka Valová 29.11.2017 at 13:41

  Ty puntikovánky jsou něco úžasného. Děkuji za další super tip. Nejvíc se mi líbí Vodní svět. A z výher nevím, co bych chtěla (samozřejmě pro děti 😁) víc… Asi toho hvězdáře, začíná u nás frčet baterka. Ten kalendář je nádherný, ale asi bych z něj měla radost jen já.

 • Lenka 29.11.2017 at 14:14

  Puntíkaté omalovánky jsou nádherné. Nejvíce se nám doma líbí ptáčci. A už i vím co Ježíšek donese dceřině nejlepší kamarádce. Moc děkuji za tyto články. Jsou plné inspirace. Jako výhru bychom brali Malého hvězdáře. Už dlouho ho sháním.

 • Helena K. 29.11.2017 at 14:36

  To je úžasné, mala miluje puntíky, pořád je někde lepime, takže puntikovanky jsou super, další krásný tip od vás, moc se mi líbi Vídni svět a Afrika. Rádi bychom vyhrály malého hvězdáre. Sleduji vás i na FB

 • Monika 29.11.2017 at 14:39

  Nám se líbí Vodní svět a jako výhru bych vybrala kalendář pro rok 2018 FU.FO (protože vašeho Hvězdáře už máme:))

 • Sabina Chlupová 29.11.2017 at 16:12

  Dobrý den! libí se mi nejvíc vodní svět a potom na druhé místě Afrika. Soutěžili bychom o lampičku. Malý hvězdář už máme- bude součást dárku k Mikuláši a kalendář již máme od kamarádky ručně malovaný. Nevím, zda by ty puntíky syna bavily, už déle o nich přemýšlím. Třeba se k tomu dostana s někdy zkusí… Sleduji i FCB- Sabina Driáková

 • Blanka 29.11.2017 at 16:18

  Tak nejvíc se mi líbí asi Afrika…
  A soutěžila bych ráda o Malého hvězdáře 🙂 – to by se líbilo i tatínkovi…
  IG: @blanchettka

 • Lenka 29.11.2017 at 16:53

  Líbí se mi puntíky Abeceda, to je teda bomba, nikdy by mě nenapadlo, že něco takového existuje 🙂 Soutěžím o sadu Malý hvězdář 🙂 Děkuji za rozšíření obzorů 🙂

 • Eva Šírova 29.11.2017 at 17:45

  Puntikovanky se me libi zakladni tvary a ptaci.
  Vyhrat bych chtela kalendar od fufo.

  Ig: sirovae

 • Kateřina Vacková 29.11.2017 at 18:07

  Krásné 🤩 Nejvíce se nám líbí Vodní svět a jako výhru bychom si vybrali kalendář.

 • Romča 29.11.2017 at 19:55

  Puntíky u nás vedou, krásna inspirace 🙂 Líbila by se mi ta Puntíkovánková Abeceda a výhra Malý hvězdář 🙂

 • Milka 29.11.2017 at 20:17

  Podle demokratického hlasování u nás doma zvítězily Pintíkovánky Afrika. Jako výhru bychom si přáli kalendář od FU,FO

 • Lucie Vasilová 29.11.2017 at 20:33

  Nejvíce se nám líbí puntíkovánky Afrika a z výher by se nám líbil kalendář FU.FO a Malý hvězdář.

 • Karolina 29.11.2017 at 20:35

  Ach…to je krasa! Ten kalendar je neuveritelny! Puntikovanky ptacci a afrika a soutezime o treti vyhru- kamendar. Hvezdare uz mame doma😉

  Fb.: Karolina Böhmová

 • Tamara 29.11.2017 at 20:46

  Z puntíkovánek mě nejvíce zaujali ptáčci. A jako výhra by se nám líbil Malý hvězdář.

 • Viki 29.11.2017 at 21:18

  Líbí se mi Afrika a jako výhru bych si vybrala sadu Malý hvězdář.

 • Markéta Rudolfová 29.11.2017 at 21:32

  Libi se mi puntikovana Afrika. Jako vyhra by se mi libila raketacka lampička.

 • Olga Horáková 29.11.2017 at 21:35

  Vybrat bylo těžké, ale nakonec volíme ptáčky a jako výhru bychom brali kalendář od FU.FO, protože Malého Hvězdáře jsme díky Vašemu tipu už stihli objednat.

 • Petra Bemová 29.11.2017 at 21:50

  Ukládám si další stránku se super nápady 🙂 Nejvíc se mi líbil adventní kalendář a potom vodní svět. Ale až budu jednou něco objednávat, tak to budu muset vzít vždycky dvakrát, protože bych jim do toho pořád fušovala 😀 Hraju o balík číslo 2, tedy o malého hvězdáře. Manžel je vystudovaný astrofyzik, takže jsou hvězdy jeho velkou vášní a s našima dvěma holkama by si takovou výhru opravdu užil. Na Instagramu jsem jako petromilabem

 • Alena 29.11.2017 at 22:27

  Paci sa mi puntikovana abeceda. A vyhra maly hvezdar. Jedneho uz mam ako darcek pre znamu a jej deti. Alw uvítala by Som aj pre moj dievcata, je to krasna sada! 🙂

 • Martina Teislerová 29.11.2017 at 22:58

  Všechno je super, ale asi bych vybrala malého hvězdáře 😉a puntíkovánky vodní svět mě zaujaly nejvíc 😉

 • Lenka 29.11.2017 at 23:01

  Příjemný večer! Nám by udělal radost kalendář nebo Malý Hvězdář.. Afriku už doma máme vypuntíkovanou, koukáme teď po Abecedě… 🙂 sleduji na fb…

 • Zdenka B. 29.11.2017 at 23:05

  Puntíkovánky by byl moc fajn relax pro maminku 🙂 a synka by určitě bavilo jen tak puntíkování. Nejvíce se mi líbí Afrika nebo Vodní svět. Zasoutěžila bych si o noční lampičku.

 • Bloud. Well Bloud. 29.11.2017 at 23:07

  Dobrý den, soutěžím o lampičku a nejvíce se mi líbí puntíkovaný vodní svět 🙂

 • Ivana Křížová 29.11.2017 at 23:32

  Nejvíce se mi líbí Afrika… A příště znova o Malého hvezdare 🙂

 • Lenka 29.11.2017 at 23:35

  Vodní svět je naprosto nejpuntíkovatější:), ale nejvíce by se mi hodilo vyhrát hvezdáře, kterého už delší dobu sleduju:D

 • Jitka 30.11.2017 at 0:00

  Malý hvězdárny je nej 🙂

 • Vlasta 30.11.2017 at 0:17

  Krásní jsou puntikovánky ptáčci. Ráda bych si zasoutěžila o sadu Malý hvězdář.

 • Martina B. 30.11.2017 at 0:36

  Z omalovánek se mi líbí vodní svět, a jako výhru bych vybrala Malý hvězdář. sleduji i na FB

 • Martina Novackova 30.11.2017 at 0:40

  wau, to je krása!! Líbí se mi z puntíkovek Afrika 🙂 soutěžíme se o sadu Malý Hvězdář 🙂
  sleduji na IG beelzebub103, sdílím

 • Kateřina Burešová 30.11.2017 at 0:50

  Suprová je puntíkovaná abeceda a vyhrát bychom chtěli Malého hvězdáře.

 • Lucie Bočková 30.11.2017 at 1:59

  Tak puntíkovánky jsou pecka a musíme je mít 😀 top je Afrika! A soutěžíme o kalendář,Hvězdáře sem si nedávno pořídila pro sebe 🤗 IG luciebockova.photography

 • MAR MAR 30.11.2017 at 2:17

  Od FU.FO naprosto cokoliv, malý hvězdář by byl to pravé. Třeba se poštěstí. Krásný den všem! (Sleduji na FB, sdílet nestíhám)

 • Lenka H. 30.11.2017 at 2:52

  Ty kalendáře jsou úžasný, nevím, který se mi líbí nejvíc, ale vybrala bych si Abecedu – pro naše prvňáčky ve škole. Teda do školy by byly skvělé všechny. A jinak Malý hvězdář by se nám hodil k vesmíru, který jsem u tebe vloni vyhrála.

 • julka 30.11.2017 at 3:17

  radi by sme vyhrali sadu maly hvezdar a najlepsia sa mi zda puntikova abeceda
  instagram: julkacizmarikova

 • Iva 30.11.2017 at 3:37

  Líbily by se nám puntíkovánky ptáčci a jako dárek Malý hvězdář.

 • Eva 30.11.2017 at 7:52

  Puntíkovánky Afrika. Soutěžit bych chtěla o Malého hvězdáře.

 • Markéta J. 30.11.2017 at 8:44

  Puntíkovánky jsou všechny krásné a jsou skvělý nápad. Ale Afrika by u nás vyhrála. Výhru bychom brali kalendář, hvězdáře přinese Mikuláš (a já už se nemůžu dočkat 😉 ).

 • Pavla T. 30.11.2017 at 8:55

  Nejvíce se mi líbí ptačí. Soutěžím ó noční lampičku. 😉

 • Iva 30.11.2017 at 9:05

  Jako dárek by se mi nejvíc líbil hvězdář, případně kalendář. Puntíkovánky jsou krásné všechny, nejvíc se mi líbí Afrika. Sleduji i na FB – Iva Heringová.

 • Katka 30.11.2017 at 9:27

  Z puntíkovánek by u nás asi nejvíc vedla abeceda. A rádi bychom ten kalendář 🙂

 • Marie 30.11.2017 at 10:05

  Dobrý den, líbí se mi ptačí puntíkovánky. A soutěžíme o kalendář. Pěkné dny

 • Tereza 30.11.2017 at 10:05

  Puntíkovky se mi líbí všechny, ale nejvíc mě okouzlil “Vodní svět”. A jako dárek bych zvolila Malého hvězdáře.

 • Eva 30.11.2017 at 10:15

  Pro nás určiě nej puntíkovanky abeceda. A soutěžíme o noční lampičku.

 • Tereza 30.11.2017 at 10:27

  Puntikovanky afrika jsou nej 🙂 soutezime o hvězdaře.

 • Zuzana T. 30.11.2017 at 10:32

  Puntíkovánky vodní svět jsou moc krásné. Výhra by se nám líbila Malý hvězdář.

 • Simona M 30.11.2017 at 10:54

  Malý hvězdář, malý hvězdář 🙂
  a puntíkovánky mně osobně se nejvíc líbí Vodní svět
  sleduji na fb i instagramu jako smarkova
  dekuji, hezky advent.

 • Zuzana 30.11.2017 at 11:01

  Díky za soutěž, na IG sleduji pod @zuzvil a na FB sdílím. Puntíkovánky jsou velice zajímavé, nejvíc mě asi zaujal Vodní svět. Soutěžím prosím o hru Malý hvězdář, případně o kalendář na rok 2018 😉

 • Jitka Křížková 30.11.2017 at 11:11

  tak me by se nejvíc líbila afrika, holkám spíš vodní svět, ale úžasné jsou všechny, díky za další bezva soutěž
  a jinak se nam libi lampicka

 • Hanka 30.11.2017 at 13:23

  Starší dcerka je předškolačka, takže té bych vybrala písmena a pro mladší asi Afriku.. A moooooc by se nám líbilo vyhrát Malého hvězdáře 🙂 Díky, Hanka (sleduji FB)

 • Zuzana T. 30.11.2017 at 13:41

  Puntíkovánky vodní svět jsou moc krásné. Výhra by se nám líbila Malý hvězdář

 • Veronika 30.11.2017 at 13:46

  Zakladni tvary a Fufo😌

 • Markéta 30.11.2017 at 13:46

  Puntíkovánky jsou krásné, zase něco nového, co bych nejradši měla doma hned 🙂 Jsou krásné všechny, ale nej je vodní svět.
  Z cen se nám nejvíc líbí lampička 🙂

 • Karolina 30.11.2017 at 13:54

  Puntíkovánky Vodní svět – dcera miluje rybičky a soutěžíme o Hvězdáře, je super 🙂

 • Katka 30.11.2017 at 14:04

  Morsky svet a hrajeme o maleho hvezdare😊

 • Nika Avokabre 30.11.2017 at 14:08

  Nejvíce se mi líbí puntíkovaní ptáčci o ty soutěžíme:-) ovšem i abeceda je skvělý nápad, psaní u nas moc nefrčí, tak třeba tímhle způsobem by písmena zaujala:-)

 • Katka Jandíková 30.11.2017 at 14:11

  Líbí se mi vodni svět a chtěly bysme hrát o lapicku

 • Tři Mušketýrky 30.11.2017 at 14:12

  Pro 4leťačku bych vybrala Abecedu, protože teď objevujeme písmena a obtahujeme prstíkama jejich tvar nebo zkoušíme psát. A pro mladší Vodní svět, rybičky jí fascinují už od mimi a bylo to první zvíře, které napodobovala pusinkou. Ráda bych se zapojila do soutěže o Malého hvězdáře. Ty malé karty jsou super a akorát do ručky!

 • Kamila 30.11.2017 at 14:13

  Ahoj, z Puntíkovánek je super Vodní svět. A Malý hvězdáře je top :).

 • Lenka Fortelná 30.11.2017 at 14:15

  Z puntíkovánek se mi nejvíc líbí ptáčci a afrika. Moc povedený nápad. Soutěžíme o Malého hvězdáře 🙂

 • Zuzana 30.11.2017 at 14:20

  Puntíkovky Afrika a soutěžit o Malého hvězdáře.

 • Ivana 30.11.2017 at 14:21

  Dobrý den, nejvíc se mi líbí Ptáčci a Afrika. Z výher bych si vybrala Malý hvězdář. Děkuji.

 • Jaroslava 30.11.2017 at 14:21

  Líbí se nám cokoliv se zvířátky, nejvíc asi Afrika 🙂
  Soutěžím o malého hvězdáře 🙂

 • Adéla 30.11.2017 at 14:34

  nejvíce se nám líbí puntíkovaná afrika, vypadá naprosto kouzelně. a hrajeme o malého hvězdáře 🙂

 • Jitka 30.11.2017 at 14:35

  Tak hezké jsou všechny:), ale nejvíc asi Afrika. A super by bylo vyhrát Malého hvězdáře:)

 • Lucka Strunová 30.11.2017 at 14:53

  Líbí se nám vodní svět a poznávací sada Malý hvězdář 🙂

 • martina 30.11.2017 at 15:02

  Fufo se mi libilo jeste driv nez se m.i narodila dcerka. Libi se mi vsechny. Vodni svet..proste zviratka :). Libil by se mi hvezdar. Pekny vecer Martins

 • Markéta 30.11.2017 at 15:10

  Všechny puntíky jsou krásné…vzhledem k věku syna bych začala Základními tvary 🙂 Soutěžíme o lampičku Djeco 🙂

 • Klara 30.11.2017 at 15:42

  Jako mamince prvnacka se nejvice libi abeceda a radi bychom maleho hvezdare.

 • Bára 30.11.2017 at 15:54

  Nejvíc se mi líbí Ptáčci, ale vše FU.FO je super! Líbil by se nám Malý hvězdář…

 • Denisa 30.11.2017 at 16:07

  Nejvice se mi libi afrika a brala bych prave kalendar 🙂 insta sleduji jako denisakaluzova

 • Jana Panáčková 30.11.2017 at 16:23

  Nejvíc se mi líbí základní tvary. A soutěžím o Malého hvězdáře nebo o kalendář.

 • Jana Dřevjaná 30.11.2017 at 16:28

  Soutěžím o kalendář na rok 2018 😉 z Puntikovanek se mi nejvíce líbí Afrika, ale jinak jsou všechny krásné a má dcera by určitě ráda puntikovala.

 • Petra 30.11.2017 at 17:27

  Moc se mi líbí Afrika. V případě výhry bychom braly Malého Hvězdáře, ten se vám opravdu povedl! Sleduji IG (PetraSpl) i FCB.

 • Hanka 30.11.2017 at 17:39

  Staršího syna nadchlo letos moře, takže u nás vodní svět a rádi bychom vyhráli Malého hvězdáře 🙂

 • Lenka Jirková 30.11.2017 at 17:49

  Nejvíce se mi líbí abeceda a soutěžím o výhru č. 1, noční lampičku.

 • Petra 30.11.2017 at 17:52

  Co se mi líbí nejvíc z fu.fo ani nemůžu napsat, protože se mi líbí úplně všechno 😍 Jako výhra by se nám nejvíc asi líbil kalendář na příští rok 😊

 • Pavlína Suchánková 30.11.2017 at 18:30

  Nejkrásnější jsou PUNTÍKOVÁNKY . VODNÍ SVĚT . Ale hezké jsou i ostatní… A ráda bych soutěžila o kalendář, na ten mám zálusk 😀 Je parádní, už jsem si ho uložila jako inspiraci na další rok, když jste o něm psala….Hezký den

 • Pavlina 30.11.2017 at 18:30

  Nejhezčí je puntíkovaná abeceda. Líbilo by se nám vyhrát Malého hvězdáře.

 • Lenka Svobodová 30.11.2017 at 18:58

  Písmenka nás baví, takže za nás nejlepší puntíkovánky jsou ty s abecedou. A soutěžit chceme o malého hvězdáře či kalendář.

 • Markéta 30.11.2017 at 19:08

  Mě se nejvíc líbí vodní svět a co se týče výher tak nevím, líbí se mi všechny:-)

 • Andrea 30.11.2017 at 19:50

  Tak mne sa pacia vsetky, ale mozno bych vilila morsky svet. A vyhru…. myslim ze lampicka by nam urobila radost 😉

 • Ludmila Syrůčková 30.11.2017 at 20:17

  Všechny jsou krásné, ale nejvíce mě zaujala Afrika. Ráda bych hrála o sadu Malý hvězdář.

 • Kristýna 30.11.2017 at 20:21

  Vodní svět….bez Kevina prosím

 • Tereza 30.11.2017 at 20:56

  maly hvezdar!! A puntinkovanky s afrikou,na IG jako terezaka

 • Oznam 30.11.2017 at 21:01

  Mě se líbí vodní svět. A soutěžili bychom o Malého hvezdare. Mohly by být i puntikovanky souhvězdí jako v kalendáři.

 • lucie 30.11.2017 at 21:04

  Puntikovanky vsechny krasny, vybrala bych ptacky.
  A soutezila bych o vse, hlavne hvezdar 🙂

  Sleduji mailem i fb (lucie lesprix)

  Lucie

 • Katy Maky 30.11.2017 at 21:17

  Nejvíce se mi líbí Abeceda a vodní svět 🙂
  3.výhra – hvězdáře už máme a lampička by nebyla kam postavit 🙁
  Jinak jsem chtěla poděkovat za ten adventní strom – mám jej doma, výroba homemade a trošku jiný koncept, ale taky bude svítit 🙂 Malá krom puntíků bude na stromek tisknout i razítka, která má různě v adventním kalendáři 🙂 A to sem si myslela že nejsem kreativní – nemusím umět malovat, ale musím umět vymyslet, jak to udělat jinak a jednodušeji a ještě více zapojit dcerku 🙂

  • Katy Maky 30.11.2017 at 21:18

   Cacorka83 (Insta)
   Katy Maky (FB)

 • Eva Přibylová 30.11.2017 at 21:18

  Nejvic me zaujala Afrika, zvirata jsou velmi povedena. Z vyher se mi libi Maly hvezdar a i kalendar je hezky.
  Sleduji na Fb i IG (eva_mom_of_2)

 • Veronika Mikuskova 30.11.2017 at 21:23

  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
  1) Sleduji blog pres email ✔️
  2) Nejvic se mi libi morsky svet 🐠 a radost by nam udelal maly hvezdar ⭐️🌟💫
  3) Sleduji facebook i instagram (mikuskovav) ✔️
  4) Sdilim na fb ✔️
  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

 • Romi Zvonařová 30.11.2017 at 21:35

  Puntíkovánky vodní svět. Sleduji fb i ig (momentumvideo) 🙂

 • marie lilie 30.11.2017 at 21:48

  Soutěžím o ptáčky 🙂

 • Lenka Hladíková 30.11.2017 at 22:03

  ráda bych hrála o fufo malý hvězdář.. a velmi mě zaujala abeceda

 • Barbora Prauzková 30.11.2017 at 22:23

  Nejvic se mi libi Afrika, protoze tu uz by si deti dokazaly predstavit.

  Z darku – budu rada za jakykoli, ktery na me zbyde 🙂 Kalendar bych si sobecky nechala pro sebe a sve deti, Maleho hvezdare dostane pradeda k Vanocum, takze tohodle bych v pripade vyhry venovala skautum, protoze je to proste super napad a zpracovani, a lampicka by putovala synovci, protoze je v pokojicku sam a tohle by mu mohlo pomoct.

 • Petra 30.11.2017 at 22:25

  Chtela bych vyhrat kalendar.
  Z Puntikovanek se mi nejvic libi Ptacci.
  Dekuju za vylet do krasneho sveta 🙂

 • Ivona 30.11.2017 at 22:26

  Jako výhra by se mi moc líbil kalendář a puntíkovánky jsou všechny krásné. Moc se mi líbí mořský svět, ale úspěch by určitě měla i abeceda.

 • Kami 30.11.2017 at 22:36

  Z Puntíkovánek se mi nejvíc líbí Základní tvary, ale prcek by asi nejvíc ocenil Afriku, vzhledem k tomu, že nejvíc ze všech zvířat miluje slony 🙂
  V případě výhry, by největší radost udělal Malý hvězdář.
  Sleduju na Fb, okomentovala jsem a sdílím.

 • Misa 30.11.2017 at 22:43

  Nejvic se mi lbi ptacci a chci soutezit o kalendar

 • Katka K. 30.11.2017 at 22:46

  Nejvice me oslovil Vodni svet. A brala bych hvezdare, i kdyz kalendar ma taky neco do sebe.

 • Iveta 30.11.2017 at 22:46

  Libi se mi vodni svet! A z vyher jsou vsechny super, ale lampicka by se asi ted libilal nejvic. Na IG jako twistila.

 • Katka 30.11.2017 at 22:49

  FU.FO je super! Objevila jsem ho kdysi na Fleru, zatím ale čekám, až malý trochu povyroste. Začneme asi se základními tvary, nejvíc se ale těším na zvířátka. Na kalendáře mě moc neužije, zato Malého hvězdáře bych brala hned! Sleduju FB i IG (navidlickublog).

 • Šárka 30.11.2017 at 22:51

  Mě se líbí puntíkování Afrika a Ptáčci. Vybrala bych si výhru 1) Lampičku se nám líbí 🙂

 • Martina 30.11.2017 at 22:56

  Puntíkovánky vodní svět.
  Výhry se mi líbí všechny. Nejvíc asi Malý hvězdář.

 • Petra 30.11.2017 at 23:00

  puntíkovaná Afrika, z výher malý hvězdář

 • Martina 30.11.2017 at 23:01

  U nás by nejvíce zaujaly puntíkovánky Afrika. Malého hvězdáře už máme, takže nejlépe by vyhovoval Kalendář 2018

 • Alice 30.11.2017 at 23:02

  Líbí se mi Afrika. Zvířátka malá miluje. Balíčky jsou pěkné všechny.

 • Zuzana 30.11.2017 at 23:03

  Puntikovanky se mi nejvíc libi vodní svět a jako vyhra by byla nejlepší jednoznacene hvezdar. Zuzka, sleduji i na IG likka.cz

 • Bara 30.11.2017 at 23:10

  Z Puntikovek urcite Afrika. A soutezit bych chtela o 2. a 3. moznost. Na IG jako Bara_Happy.

 • Iva 30.11.2017 at 23:11

  Nejvic se mi libi puntikovanky a rada bych sougezila o maleho hvezdare (ake vsechny jsou super)!

 • Adriana 30.11.2017 at 23:25

  Líbí se mi všechny Puntikovanky , nejvíce asi Ptáčci. Jako výhru bych brala sadu Malý hvezdar

 • Laduš Sojková 30.11.2017 at 23:29

  Ahoj! Nejvíce se mi líbí Ptáčci, ale prďola je na to ještě malej, takže kvůli němu Afriku, tam by už ty zvířátka poznal. A soutěžily bych o Malého hvězdáře 🙂 Sleduji na FB i insta pod stejným nickem-Laduš Sojková.

 • Jitka Jurkovicova 30.11.2017 at 23:35

  Puntikovanky urcite ptacci, hlavne kdyz je tam sova (nas rodinny ochrance). Hvezdare uz jsem zakoupila, takze bych vybrala kalendar 😉

 • Zuzka 30.11.2017 at 23:36

  Puntikovanky se zviraty vypadaji super, soutezim o Maleho hvezdare.

 • Petra Svobodová 30.11.2017 at 23:43

  Puntíkovánky jsou skvělé všechny, líbí se mi mocvodní svět, afrika a abeceda. Z ýher jednoznačně kalendář, malého hvězdáře jsem darovala dceři před týdnem k svátku a musíme promítat nebe každý večer před spáním. Vždycky mi říká: A než usnu chtěla bych vidět ještě tmu a hvězdičky <3

 • Petra Grof 30.11.2017 at 23:47

  Vybrala bych si kalendar. Jinak se mi libi puntikovana abeceda. Sleduju i na instagramu jako Petra Grof

 • Katarína Pavličová 30.11.2017 at 23:49

  Puntikovanky abeceda a ako vyhra maly hvezdar..soutěžím na blogu a sledujem ig Katarína Pavličová

 • Daya 30.11.2017 at 23:55

  Nám by se nejvíc teď hodily základní tvary. A soutěžíme o kalendář.

 • Napsat komentář

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  Kam za námi

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Nejnovější příspěvky

  Na FB nechybíme, přihlaš se a nic Ti neunikne

  ×