Bulík na scénu | Nutribullet pro vás

Bulík na scénu | Nutribullet pro vás

Dnešní článek bude recyklační. Je aktualizovaný (i když už rok a půl starý), ale je prostě TOP, protože v něm najdete nejen naše oblíbené recepty, ale i odpovědi na nejčastější dotazy, které ke mně máte 🙂 . Minulý rok jsme si domů pořídili Bulíka (rozuměj Nutribullet 🙂 ) a vážně u nás jede téměř každý den. Dopolední svačiny si s Julinkou dělám ovocné a na Nelinku čeká její sklenička vždy po příchodu ze školky.

Máme to fajn rozdělené a je to takový kus naší snahy v boji se zákeřným školkovým virem 🙂 . Krom toho, že se snažíme být hodně venku, snažíme se každou tu rýmu i kašel vyléčit do posledního náznaku nemoci, tak pojídáme skoro měsíc sirup Hlíváček. Hodně mile mě překvapily vaše reakce na něj. Že sirup znáte, s dětmi užíváte a já jsem hned optimističtější, že on bude ten, co u nás zabere. Vybrala jsem ho i na základě recenzí, čistě přírodního složení, a pro mne důležité absence doslazování.

Sirupy Hlíváček lze objednat u výrobce tady.

Dnes ale skočíme na naši další cestu v prevenci, na vitamínové bomby s Bulíkem 🙂 . I letos bych tenhle užitečný stroj chtěla věnovat jednomu z vás, tak pojďme otevřít tohle dnešní okýnko. Recenze, recepty, ale i soutěž 🙂 .

Snídám sladké, a svačím též ovoce, holky na něm frčí celý den. Smoothie je super fígl, jak do sebe i do dětí dostat nutriční bombu. Dokonce do nich dostanu i kapustu aniž bych je honila po bytě…přijdou totiž hned jak slyší “huuuu”. Nutribullet, pojďte si ho prohlédnout do naší kuchyně. 

A pokud ho někdo plánujete pod Jedličku, mám pro vás ještě alespoň slevu, která se ale sčítá s dalšími slevami, takže se dá dobře ušetřit 🙂 Ale varování. děti na vás budou často vrhat pohledy á la “to bylo jako všechno?” 😀

Velký dík patří hlavně vám. Po třech měsících srovnávání recenzí a výběru mě napadlo napsat dotaz ohledně spokojenosti se smoothie makery na svůj facebook. Odpovědělo mi tehdy 26 z vás a rovných 19 vás napsalo, že máte doma Nutribullet, ani jedna špatná recenze. Ve skrytu duše jsem ho měla předvybraného, ale nějak jsem netušila, zda ta cena za něj není přemrštěná… jak řekl táta – vždyť ty jahody ti rozmixuje i lídláckej za čtyři kila 😀 .

Dopadlo to, je doma a táta už neřekne jediného křivého slova. Část našich výsledků totiž necháváme vždy pro tátu. Jak ten si chrochtá blahem 😀 . V naší domácnosti přistál Bulík. Holky mu jinak neřeknou a mně se to zalíbilo, takže na kuchyni už na nás stojí a “zírá jak bulík” tenhle krásný NutriBullet. Žádný plasťák, ale poctivý kousek.

NutriBullet Pro 900 

 • V sadě k němu byly v krabici dvě nádoby – větší o objemu 0,7 litru a malá (naše snídaňovka) 0,5 litru
 • Plus dvě víka – jedna krytka jako klasika víčko, druhá s otvorem pro snadné pití nebo nalévání – holkám se z toho dobře pije, takže pro ně “pítkovka
 • Poslední součástí je extrakční čepel – prostě to, co vše uvnitř rozšmelcuje.

 Když hodíte NutriBullet do vyhledavače, nevyjedou vám jen odkazy ke koupi a to mě zaujalo. Dost rychle jsem se dostala do tohohle šílenství, protože to není jen nákup a šmelcuj, ale extraktor k sobě má velkou komunitu. Sdílí se recepty, tipy, dostala jsem k němu ještě i kuchařku a inspirace je všude kolem což já takhle ze začátku oceňuju hodně.

Borůvková prvotina

Začaly jsme zkoušet a mlsat. Všude kolem bylo ještě relativně hodně borůvek, my jich máme plný mrazák, takže si je házíme do kaší, do jogurtu a teď jimi krmíme i Bulíka.

Vím, že když chci holky na něco “naučit”, je dobré začít chutně. Přes jídlo je získám vždycky. Začala jsem tedy s Bulíkem kouzlit něco pro jejich jazýčky. Samozřejmě jsem se hned nevytasila s řepou a kapustou, ale začaly jsme hezky ovocně. Barva a hlasité “huuu” je přitáhlo do kuchyně a účastnily se celé přípravy. Naházely jsme společně vše do nádoby, zašroubovaly čepel a už se šmelcovalo.

Docela dobrá věc je, že mašina nemá žádné tlačítko – nemá se co rozbít. Další super poznatek, čepele jsou uvnitř a dítě se o ně nemá jak poranit. Čepele se roztočí, když přimáčknete nádobu do mašinky – z vrchu přitlačíte.

Borůvková bomba oslovila tak, že jsem málem nezvládla udržet zbytky pro tátu v lednici. Spravedlivé dělení muselo být a já trnula, kde všude ty borůvky budou mít. Smíchaly jsme borůvky, banán, bílý selský jogurt Holandia, šťávu z pomeranče, vločky a chia semínka. Vše se rozšmelilo dohladka a “mamí chci pitíčko” bylo na světě 😀 .

Až mi bylo těch pohledů líto, když se holky přiblížily ke dnu 😀 . No fakt, pětikačku na další bych jim dala. Škoda, že se Julče ta sklenice neobtiskla po celém obvodu, byly zas obě k sežrání, což se o našem prvním výtvoru z bulíka už říct nedalo pač nezbyla ani kapka.

Hustone (rozuměj Mámo), máme problém 😀 !

Karobové palačinky

Končim s metličkou a klasickou přípravou z palačinek. I po roce jsou u nás pořád v kurzu tyhle karobky. Těsto udělala v podstatě Nelinka sama. Já pomohla jen s odměřováním a rozklepnutím vajíčka. Nejen smoothie se nám tedy vyvedlo. Naházely jsme máslo, mouku, prášek do pečiva, jedno vejce, karob a sůl do nádoby od Bulíka (té větší)…

…dolily jsme mlékem a hurá šmelcovat 🙂 . Těsto bylo hned a pak už jen pánev, dvě minutky, namaltat a přidat ovoce. Pokud chcete osladit, doporučuji lžičku stévie nebo agávového sirupu. My sladily obložením. Uvnitř trocha merňkové džemu se selským jogurtem, navrch ovoce a poprášit trochou stévie.

Nelinka se ujala i mixáže :- ). Tady jedno upozornění. Pokud hledáte do bytu tichého společníka, tenhle to nebude. Hlučný, to on je! Nicméně výtvory z něj jsou nejlepší čerstvé, takže je vždy děláme, když jsou holky vzhůru a nažhavené na zkrmování 🙂 . Juli se bojí sedět přímo u něj, ta stojí dole a křičí “hůůů” …ano, mluví řečí bulíkovou lépe než tou naší 😀 .

První zeleninový šmelc

Protože opravdu moc chci, aby holky zvládaly i ty zeleninové “mlsoty”, začínám hodně opatrně. Dopolední sváču (holek už asi sedmou) jsem pojala zelenino-ovocně. V brožuře k NutriBulletu je psané, že ideální je volit 50% listové zeleniny a 50% ovoce různých druhů. Můžete přidat jako vzpruhu vločky či oříšky, vše se umixuje dohladka. Nejideálnější je údajně začít s listovým baby špenátem, a je to tak. Nebyl v nápoji znát a holkám opět šmáklo :-).

Krom zásob borůvek mám v mrazáku i fůru jahod. Zlaté letošní samosběry nás zásobily moc dobře. Odebrala jsem tedy zmrzlé jahody (netřeba čekat až povolí, mašina šmelcuje i led a vše zmrzlé), trochu špenátu a polovinu pomeranče :-).

 Vše stačí naházet do nádoby, na 20 sekund mixovat a je hotovo. A abych nezapomněla. Pokud vydržíte alespoň hoďku počkat, krásně se vám v lednici oddělí vrstvy a dole najdete luxus jahodový lem 🙂 . Asi se divíte, že my vydržely čekat 😀 . Nevydržely, ale tohle je ten slíbený zbytek pro tátu, který mu každý den necháváme …ne, fakt už nezmiňuje Lídl ani jiné mixery Horsta Fuchse 😀 .

Takže až se k vám požene kamarádka a vy nebudete mít nic připraveného, leda tak kus kukuřičné křupky a ovoce, zkuste tohle. Je to rychle hotové, studené osvěží a oku určitě lahodící 🙂 .

Mašina zvládá i mletí, pokud budete pořizovat NutriBullet 600, tak tam potřebujete speciální čepel z důvodu nižšího výkonu. Tento NutriBullet 900 už je tak silný, že si poradí sám i s ořechy a mletím všeho potřebného 🙂 . Můžete si tak namlít oříšky, vločky, ale třeba i lněné a chia semínka. My si doma často děláme mandlovou mouku, ze které pak pečeme, takže i tu si s ní zvládneme vyrobit.

 

Rukolové pesto

Děti mají pupíky plné, je čas udělat něco i pro sebe. Krůtí panini (anooo, tohle je trochu nadnesené, ale zní to líp než opečený tousťák s máslem 😀 s rukolovým pestem, které jsem během pěti minut vyrobila v Bulíkovi. Jsem si vědoma toho, že pesta jsou nejlepší z hmoždíře, ale od té doby co mám děti, hmoždíř je na dovolené na dně nejspodnějšího šuplíku v kuchyni. Rychlost a chuť ale ocením i z Bulíka 🙂 .

 Bazalka, rukola, česnek a mandle Bulík semele na poměrně homogenní hmotu. Pak stačí přidat olej, okořenit, zakapat citronovou šťávou…a znovu mixovat, dohladka. Hotové je rychle a tousty pozvedne o dva levely výš.

 Chleby jsem z jedné strany potřela máslem a v paninovači (postačí i toustovač) opekla. Na první chleba jsem naložila rajčata a zaskládala mozzarelou. Druhý jsem obložila krůtím masem a nešetřila s rukolovým pestem. Celé panini jsem spojila a dala na 10 minut zapéct, aby se mozzarela hezky roztekla. Řeknu vám, táta chrochtal blahem 😀

Bulík ve sprše

Kdo se nemyje, do naší rodiny nesmí 😀 . I ta kočka se alespoň oblíže, takže u Bulíka jsem vybírala i to, jak snadno se bude umývat. Rodiče mají odšťavňovač, který je sice strašně fajn, ale při představě toho mytí by mě šlehlo.

Bulík i když zaschne, je to vcelku pohoda. Ideál je to samozřejmě umýt hned, to pak stačí propláchnout vodou a nádoby jsou hned čisté. Já ale měla těsto na karobové palačinky přes noc v lednici a před dalším použitím by bylo třeba to odmáčet. Do Bulíka ale stačí kápnout nějaký saponát a přidat teplou vodu, a pak si z toho udělat “chutný šejk”.

I po dni v lednici byl Bulík asi za 10 vteřin čistý. Už jsem jen vypláchla vodou a byl připraven na další použití. I tenhle požadavek splněn na 120% a věřím, že holky adoptují Bulíka hodně rychle. Zvládnou se totiž zapojit do procesu snad v každém kroku, nejlíp jim jde ale ten poslední. Ne očista, ale to jídlo 😀 .

 Holky z reklamy

 Po půl roce používání a sdílení našich zkušeností si nás s holkama vymáklo Delimano 🙂 , které Bulíka nabízí. Holky tak dostaly nabídku být v televizní reklamě. Neobcházím s nimi žádné konkurzy, ale když to přišlo, ony jásaly a my rodičové to odkývli. Koukat se na sebe v televizi a ještě celé natáčení jíst? 😀 Jojo, neodmítli jsme. Takže nás poslední rok můžete potkávat právě v téhle reklamě. Díky tomu vlastně můžu dnes rozdat Nutribullet 900 i vám 🙂 .

tip: Chcete se podívat na článek z natáčení reklamy? Máme ho tady na blogu právě z loňského adventního kalendáře. KUK sem 🙂

I letos jsem si vzpomněla na advent a na hodně úspěšné okýnko v loňském adventu, kde Nutribullet byl, takže je tu 🙂 . Kdo by Bulíka v okýnku nevyhrál a máte ho v hledáčku pod Jedličku rodině nebo pro sebe, použijte si kód na slevu, který se sčítá s dalšími, které už v e-shopu máte. Každá ušetřená kačka dobrá.

Slevový kód pro 5% slevu: MKLIFE NB (platí pro modely 600, 900 a RX)
NutriBullet lze pořídit a slevu uplatnit TADY

 Vyhraj od nás svého Bulíka (NB 900 Pro) Soutěž ukončena

 

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Jak to mají vaše děti s ovocem a zeleninou akterá barva Bulíka by se vám líbila? Vyber tady 🙂 .

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek “soutěžím na blogu”, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

824 komentářů

 • Natali a Filip 24.11.2017 at 17:17

  U nás se jí vše horem a dolem, ale kapustu bych do Filipka asi nedostala 🙂

 • Barbora Jastrzembská 24.11.2017 at 21:23

  Dcerka 2roky a 3 měsíce nemá problém se zeleninou a ovocem. Miluje jablka, banány vlastně všechno ovoce a že zeleniny vedou rajčata, hrášek a cibulka
  Barajastrzembska@gmail.com

 • Helena Pandulova 24.11.2017 at 21:27

  Juuuuu ❤
  Tak bulíka už si dlouho přeji 😍
  Moc by se mi líbil! Dělala bych si dobrůtky každý den ❤❤❤😍😍😍 Líbil by se mi stříbrný nebo i zlatý 😊
  Naše děti to mají obě se zeleninou i ovocem jedním slovem SUPER 🎉
  Oba krásné spadají denně jablíčko, okurku, papriku, banán, mandarinku, v létě meloun, Jahůdky, Třešinky, maliny, borůvky… ❤ Mají rádi snad vše až na rajčata 😀

 • Kateřina 24.11.2017 at 21:29

  S ovocem jsou na tom celkem dobře, se zeleninou hůř, obzvláště s tou zelenou 🙂

 • Barbora Dočkalová 24.11.2017 at 21:29

  Muj syn ma zeleninu a ovoce moc rad. Denne u nas frci cerstve, krajene ovoce. A me moc tesi, ze si rekne, maminko, jeste mrkvicku 🙂
  A barva buliku? Stribrna, ladila by krasne do nasi nove kuchyne 🙂

  • Barbora Dočkalová 24.11.2017 at 21:30

   IG :barbaradockal

 • Maria KUČEROVÁ 24.11.2017 at 21:30

  Ovoce u nás jede denně stejně tak i zelenina a když obcas dojde i na bojkot. Hlavně se nelíbi špenát, brokolice. Věřím tomu, ze kdybych spenat zamaskovala do smootie tak i ten by dostal milost.
  Barvy se mi líbí všechny. 😊

 • Soňa R. 24.11.2017 at 21:30

  U nas je to s ovocem jak na houpacce. Jeden tyden miluje banan, dalsi ho neda do ust a chce jenom hrusku. A takto sa to furt meni. Zelenina je na tom o neco lepe. Ale je to teda boj, prijit na to co je zrovna aktualne. 😀 Libil vy se nam cerveny “bulik”.

 • Pavlína Martinů 24.11.2017 at 21:30

  U nás vede hlavně teplá zelenin-, dýňová polévka, boršč a pod. Za syrova je úplný top okurkový salát. Líbil by se nám tmavě červený.

 • Markéta 24.11.2017 at 21:31

  Syn ovoce naštěstí miluje, hlavně klasika banány, jablka, hrušky, pomeranče, borůvky .. Akorát maliny mu moc nejedou. Se zeleninou je to jak kdy. Nejpopulárnější jsou okurky (ve všech podobách, dokonce i nakládané) a mrkev. Třeba se špenátem a hráškem už je to horší, ale to je u dětí normální 🙂 Freshe mi vždycky rád upíjí, takže věřím, že Nutribulet by se u nás neztratil. Nejvíc se mi líbí černá. Sleduji insta

 • Jana Herrmannova 24.11.2017 at 21:31

  S ovocem je to dobre, vedou samozrejme ruzne presnidavky a mixaze 🙂 se zeleinou je to trochu horsi, tu se mi do jidelnicku dari propasovat jenom pozvolna. Vybrala bych tmave sedeho nebo cerveneho Bulika 🙂
  Na instagramu: jana.herr

 • Michaela 24.11.2017 at 21:31

  Náš Matýsek miluje ovoce i zeleninu. Každý den dostane mističku s ovocem a k večeři kousek nějaké zeleniny. Jsem za to moc ráda 🙂 Bulík by se mi líbil šedý elegán.
  IG: myskyyy.l

 • Lucie 24.11.2017 at 21:33

  Dcera má moc ráda ovoce a zeleninu. A právě ve formě smoothie, každý den má aspoň jednoho koktejlika, jak ona rika

 • Tereza 24.11.2017 at 21:33

  Kluci mají ovoce i zeleninu rádi,nejvíc vedou banány a jablka 🙂 Barva se mi líbí zlatá. Na IG jsem jako terezaba1

 • Hanka S. 24.11.2017 at 21:33

  Naše Natálka jí ovoce bez problémů. Jediné, co nepozře, je banán. Se zeleninou trošku bojujeme 🙂 Miluje salátovou okurku a mrkev. Moc by se nám líbil Bulík v červené barvě 🙂 Sledujeme i na instagramu pod jménem hanci.st

 • Hanka 24.11.2017 at 21:33

  Tak u nás je to se zeleninou horší,převládá ovoce a to jakékoli.Ze zeleniny převládá mrkev,paprika a rajče.Zelená barva se u nás pořád “nerozjela”.Barva Bulíka by se mi líbila bílá.

 • Martina Svobodová 24.11.2017 at 21:34

  Naše Terezka (6 let) má od cca půl roka ráda ovoce i zeleninu. Od malička jí skoro všechny druhy. Nejraději má vše za syrova. Vařenou zeleninu nebo kompotované ovoce (kromě domácích třešní) nemusí. Raději sáhne po čerstvém. 😉

 • Nikola Nekvapilová 24.11.2017 at 21:34

  Tak u nás zatím basti jen starší syn a naučila jsem ho tak, že má rád veškeré ovoce i zeleninu, a to jak čerstvé, tak vařené. Takže já jsem spokojená.
  Nejvíce by se mi líbila ta bronzová varianta.

  IG nikolson_n

 • Monika Mokrá 24.11.2017 at 21:34

  Nastesti zeleninu i ovoce ma rad a Bulika by si jiste taky oblibil 😀 Libil by se nam cerveny. Sledujeme i na IG monim22

 • Klára 24.11.2017 at 21:34

  Tak s ovocem je to u nás špatný, max. cucík nebo šťáva z ovoce, s přibývajícím věkem chroupou jablka. Měděná barva je nejlepší do naší kuchyně.

 • Zdenka Hrubčíková 24.11.2017 at 21:34

  Ovoce miluje ,obzvlášť jablicko a jahudky..bulika by jsme si prali vsichni cerneho prosim děkujeme

 • Vanilka Bourbon 24.11.2017 at 21:35

  U nás vede zelenina (hlavně okurka a paprika), z ovoce jen to lesní, citrusy (grepový džus je top) a mrazem sušený rybíz (dcera je na kyselé). Všechny barvy “bulíka” jsou krásné, těžko vybrat – nejspíš výraznou červenou nebo neutrální černou. Hezký víkend přeji 🙂

 • Jitka 24.11.2017 at 21:36

  Tak tuhle věcičku bych fakt chtěla, ale letos na Vánoce asi nezbudou finance 🙁 Kdybych měla to štěstí ji vyhrát, určitě by se nám líbil červený Bulík 🙂 Jinak naše malá Adélka má ovoce i zeleninu celkem ráda. Má období, kdy jeden druh ovoce miluje a pak ho zas nechce vůbec. Ale tak nějak to vystřídá s jiným tak je to v pohodě. Jo a na naše tajné mlsací chvilky máme nejraději právě mražené jahody nebo maliny od babičky ze zahrádky 🙂 Jen tak pokřoupat ještě studené 😀 Lepší jak kdejaká zmrzlina z obchodu! Sdílím a komentuju i na facebooku jako Jituš Ka. 🙂

 • Libka Smyčková 24.11.2017 at 21:36

  U nás je to celkem bída. Jablka a hrušky ještě snědí, ale jinak se k ovoci nehrnou. Zeleninu jí jen mladší syn a to vesměs jakoukoli (miluje řepu, okurku, kysané zelí, cibuli…), ale nesmí to být cuketa. Smoothie teda vypijou rádi, ale to nedělám moc často, hlavně v létě, kdy si salát utrhnu na zahrádce.

  • Libka Smyčková 24.11.2017 at 21:36

   jo a do kuchyně by se nám hodila černá bulletka.

 • Pavla Havlíčková 24.11.2017 at 21:36

  Jako děti nebyl s ovocem ani zeleninou problém a přetrvává to i v dospělosti. Líbí se mi barva hned za první zlatohnědá nebo jaká to je 🙂 sleduji FB – Pavla Havlíčková

 • Klára Hrábková 24.11.2017 at 21:36

  dneska jsem zrovna přemýšlela, jestli si mám o nějaký podobný přístrojnapsat Ježíškovi a nebo jestli to není zbytečné a zase by se na něj jen neprášilo…tak naní, napíšu si o něj a nebo ho třeba i vyhraju 😀 Muj malej zeleninu sní, v podstatě skoro všechnu,ale třeba letos mi nejí vůbec mandarinky a nevím proč,ale snad ho zase ukecám 🙂 a barva Bulíku? ta vše je top 🙂

 • Zuzana Bláhová 24.11.2017 at 21:36

  U nás byl s ovocem i zelenickou docela problém. Dádík vzal na milost alespoň některé druhy ovoce a za každý další posun jsem moc ráda. Moc pomohlo, že v lesní školce viděl děti, jak papají mrkvičku, švestku, jablko…. A barvička vítězí červená! Pěkný večer

 • Eva Tomšovicová 24.11.2017 at 21:37

  Wow, tak toto je teda pecka. Moc by se nám líbil v barvě gold. A co se týče ovoce, tak to má Markét 18m ráda moc. Jak syrové, tak i mixlé s jogurtem. Na instagramu sleduji jako eva.toms

 • Eliška Dadáková 24.11.2017 at 21:37

  Starší syn ma rad snad všechny druhy ovoce a zeleninou taky nepohrdne,za což jsem noc rada. Doufam,ze mladší se to naučí taky. A nejvíce se mi líbí černý 🙂

 • Ludmila 24.11.2017 at 21:38

  Ovoce a zelenina je u nás, naštěstí, oblíbená 🙂
  Barva red

 • Michaela Kratochvílová 24.11.2017 at 21:38

  Syn má ovoce moc rád, hlavně banány. Několikrát do týdne děláme smoothie z různých druhů ovoce.se zeleninou už je to horší, nesmí nic co je zelené. Barva se mi líbí tmavě šedá.
  IG mk_michaela30

 • Eva 24.11.2017 at 21:38

  Myslim, ze by u nas spolehlive vedlo neco s boruvkama, kterych mame taky plny mrazak.
  Do kuchyne by se mi nejvic hodil cerveny Bulik 🙂
  Na Fb jako Eva Hrózová, na insta eita.hrozinka

 • Aneta 24.11.2017 at 21:39

  Deti miluji hroznové víno ,jahody a maliny, borůvky 🙂
  Se zeleninou to není moc slavné 🙁

  Sledujeme fb, insta

 • Martina 24.11.2017 at 21:39

  U nas maju obe deti radi akekolvek ovocie a zeleninu hlavne uhorky a paradajky.Napad rozmixovat novu zeleninku s oblubenym ovocim je super,tak vyskusam.Nutribulet by som si priala strieborny

 • Jana Povazska 24.11.2017 at 21:39

  S ovocem i zeleninou je nastesti kamarad 🙂 libila by se nam seda barva.

 • Karla Zupková 24.11.2017 at 21:39

  Ahoj, diky za super recepty, hlavně to pesto musím vyzkoušet. Dělali jsme na jaře z medvědího česneku, ale už je dávno pryč 🙂 Jinak syn miluje banány, jablka a hrozny bez pecek, v létě meloun a jahody. Smoothie mu taky docela chutná, ale nejvíce banánovo – kakaové s troškou arašídového másla 😉 Mixér se mi líbí zlatý.

 • Lenka 24.11.2017 at 21:39

  S ovocem a zeleninou jsme na tom stridave. Chvili ji, pak se toho nechce ani dotknout, nechce zkouset nove veci. Takovs pekny bulik by se nam moc hodil. Mala miluje cervenou repu, zrovna dnes chroupala syrovou. Byla pak kompletne na prevleceni a byt na umyti, ale nemuzu ji to odeprit 🙂
  Barvy se mi libi vsechny 🙂

 • Hany 24.11.2017 at 21:40

  U nas vedou okurky a bagany.
  Sleduji Fb i Inst(hanyjacko)

 • Radka H 24.11.2017 at 21:40

  Starší to má se zeleninou a ovocem jak kdy….Chodí do zdravé školky a tam baští všechno, ale doma je to sní občas na palici 🙂 Mladší zatím nemá problém a jí všechno, tak uvidíme jak to půjde dál 😉
  Barva se mi hodně líbí zrovna ta co je tady http://www.delimano.cz/nutribullet-pro-900-9ks nevím jak jí popsat hnědo-stříbrná? 🙂
  Sleduji na FB i IG (radulih)

 • Soňa Zemanová 24.11.2017 at 21:40

  Ahoj Míšo.

  Dneska jsem si přes den říkala.. jaké nádherné dárky jsi nám přichystala do Adventního kalendáře. Máš můj vellký obdiv.

  A s ,,Bulíkem,, by bylo v kuchyni ještě lepší čarování.

  Max ani Amálka se zeleninou a ovocem problém nemají,..s konzulují v jakékoliv formě.. A dávají přednost před sladkým. V zimě bych mohla mandarinky, banány, pomeranče nakupovat po kamionech. Jablíčka máme ve skepě, vždy nám stačili dvě přepravky ale letos mám pocit, že to nebude stačit.

  Sdílím, sleduji, komentuji 🙂
  Instagram: maminkarebelka

  Hezký večer.

 • Markéta 24.11.2017 at 21:40

  Ovoce jíme na kila, všichni. Zelenina za syrova taky dobrý,ale vařená jim teda nejede.
  Bulík by se nám líbil ten první, měděný 🙂

 • Petra 24.11.2017 at 21:40

  Červená. Po tomhle stroji toužím už dávno, bohužel, i ve slevě je pro mne zatím moc drahý🙁. Tak možná se na mne usměje štěstí🙂.

 • Ivana 24.11.2017 at 21:41

  To je super přístroj. Určitě by se nám doma hodil. Syn nemá problém s ovocem ani zeleninou. Hlavně okurky a rajčata má moc rád. Určitě by si zamiloval nápoje i z tohoto přístroje 🙂 Hodil by se nám červený – máme červeno – bílou kuchyň.

 • Marie 24.11.2017 at 21:41

  Ovoce naše děti (syn 2 roky, dcera 4 roky) sní v pohodě jakékoliv, se zeleninou je to horší, některou mají rádi, ale například listový salát nebo rajčata do nich nedostanu. K tomu by nám NutriBullet byl velice dobrým pomocníkem, protože přesnídávky a věci podobné konzistence mají rádi:-) Barva se mi líbí šedá.

 • Andrea 24.11.2017 at 21:42

  Moje dcera miluje jak ovoce, tak zeleninu. Nejraději má borůvky a kyselé okurky 😊
  barva by se mi nejvíce líbila červená.

 • Petra Miková 24.11.2017 at 21:42

  Syn odmalička jedl všechno ovoce a zeleninu. Ale jak roste, tak si více a více vymýšlí, co mu najednou nechutná. Naštěstí se vše dá “schovat”. Zeleninu stačí mixnout a přidat do jídla a z ovoce děláme koktejl s kefírem z tibetské houby. Barvu bych vybrala šedou klasiku.

 • Danca (na fb) Morningstar 24.11.2017 at 21:42

  Dobrý den,
  Synátor konečně začal jíst zase rajčata, nějakou dobu odmítal cokoliv kromě okurky a mrkve. Tak snad to začne být se zeleninou lepší…
  Úplně nejvíc by se nám domů hodil v nerez/stříbrné barvě, ale rudý i černý vypadají nádherně 😍
  Hezký den, D.

 • Kateřina Mejtská 24.11.2017 at 21:42

  Dobrý den, naše děti mají nejraději jablíčka, banány a hrozny. Se zeleninou je to horší, to mám problém do nich něco dostat. Bulík by nám určitě hodně pomohl. Líbil by se nám šedý. Děkuji Katka

 • Markéta 24.11.2017 at 21:44

  Ovoce u nás jede ve velkém a jakýkoliv druh, i když má Karolinka na výběr mezi sladkosti a třeba jablickem, vybere si jablíčko 🙂 se zeleninou už je to horší, v polévce ji, ale naštěstí vždycky bezproblemu sní:) Barvu bychom brali cervenou.
  Instagram: marketasmejova

 • Renata 24.11.2017 at 21:44

  Tak u nás naštěstí ovoce i zelenina celkem jede, hlavně teda banány, na ty snad už dostaneme množstevní slevu 🙂 a ze zeleniny okurkový salát, to má asi víc dětí. Taky občas mixujeme, ale my se právě snažili ušetřit a ten výkon není takový, jablíčka musíme loupat, jinak jsou cítit šlupičky atd. a to náš junior pak rovnou vrátí: “mamí neci!” 🙂 Takže by se nám dnešní výhra hodila a barva by nám byla úplně jedno 🙂 IG: kasitchka

 • Gisela 24.11.2017 at 21:44

  Tak u nas jsou ovoce I zelenina nastesti oblibene.A hodil by se nam stribrny krasavec

 • Marie Zikmundová 24.11.2017 at 21:44

  Náš chlapeček zatím papá jen zeleninku a moc mu teda nejede, hold mlíčko je mlíčko..:-) Bulík by se nám líbil šedý nebo stříbrný ..:-) Sleduju fb i IG (unholly.polly)

 • phn 24.11.2017 at 21:45

  Popravde toneni zadna slava…ji jablko,mandarinky a boruvky,ze zeleniny nejvic salatovou okurku-a vse v podstate “pod tlakem” …co se tyka barvy,libi se mi vsechny,spotrebice v kuchyni nemam sladene:-) Jinak skvele souteze;-) Hezky vecer!

 • Lucie Kurdiovská 24.11.2017 at 21:45

  Tak moje děti jedly vždycky ovoce a zeleninu,nikdy s ní problém neměly,ale ovoce milují víc!
  Bulíka si mooooc přejeme zlatého!!!Opět úžasná soutěž!!!

 • Efcza 24.11.2017 at 21:45

  Bulík se mi líbí červený… Syn má nejraději jablíčka – myslím, že i proto je docela zdravý .) A pak okurky (a úplně nejraději šedivý kyselé). A dcerka (22 měsíců) ovoce a zeleninu jen vařené, ovoce navíc namixované, takže nutribullet by se hodil .)

 • Jarmila Líkařová 24.11.2017 at 21:45

  Musím to zaťukat, ale u nás ovoce a zelenina jede ve velkém! 🙂 Takže černý Bulík by u nás své místo rozhodně našel! 🙂 sleduji a sdilim na FB Jarcca Jarunka.

 • Simona L. 24.11.2017 at 21:45

  Máme aktuálně zeleninové období, ale počítám, že do 2 týdnů se to (opět) změní 🙂 Aktuálně ujíždí dcerka na rajčatech a paprikách, ještě 3 týdny zpátky to bylo jablko a banán. Na druhou stranu, primárně jí jen zeleninu a ovoce, za což jsem moc ráda, protože do nás to násilím cpali 🙂

 • Eva 24.11.2017 at 21:46

  Ovoce i zelenina je u nás oblíbená a jí se každý den 🙂
  Barva Bulíku by se nám líbila stříbrná.

 • Eva 24.11.2017 at 21:46

  U nás vedou bobule -borůvky, jahody, maliny, ostružiny, rybíz. Nepohrdnou ani jablíčkem a hruškou 🙂 A zeleninu sní taky, mám doma 2 veliké jedlíky 😀
  A barva? Nejvíc bych ocenila zlatou nebo stříbrnou

 • Petra 24.11.2017 at 21:46

  Syn miluje ovoce a zeleninu – kdykoliv a jakkoliv připravené.. Je super, když dítě baští rádo třeba brokolici místo čokolády. Bulík by se nám líbil jakýkoliv, všechny barvy vypadají skvěle.

 • Petra 24.11.2017 at 21:46

  Filípek (14m) zatím nemá s ovocem a zeleninou problém, z ovoce miluje žlutý meloun, ze zeleniny špenát 😊 a smoothie milujeme taky my s manželem, takže Bulíkovi by se u nás určitě líbilo a nenudil by se ☺ všechny barvy jsou krásné, ale vybrala jsem klasiku – šedý

 • Petra 24.11.2017 at 21:46

  Ovoce kluci celkem jí, se zeleninou je to horší..tam je favorit vařená mrkev z polévky 🙂 Bulík by se mi líbil stříbrný, ale vlastně je to celkem jedno který, když by se na nás štěstí usmálo 😊

 • Markéta K. 24.11.2017 at 21:47

  u nás je to s ovocem a zeleninou trochu těžší. Pokud je to uvařené, tak sní téměř cokoliv. V syrovém stavu zeleninu dcera ještě nechce a z ovoce jen banány a hroznové víno. Zatím má teprve 3 zuby, tak jí to nejde moc kousat 🙂
  Barva se mi nejvíc líbí stříbrná

 • Adéla 24.11.2017 at 21:47

  Ovoce i zelenina jsou u nas dost v oblibe, takze je nemusime do niceho “schovavat” 🙂
  Libil by se mi sedy nebo cerveny…
  Sleduju na fb i ig

 • Helča 24.11.2017 at 21:47

  Barva Červená. Ať ladí s kuchyní 😀

  Syn ovoce miluje. To samé i zeleninu. Ke snídani 2 mrkve a pak jablko a banán není u něj žádný problém. V létě otrhal a snědl všechen rybíz, maliny i ostružiny. Zbožňuje i kiwi a pod 🙂 Ale nejí ovoce prošlé teplem. Takže neexistují kompoty, marmelády ani koláče s ovocem. Dcera zatím v 9m atakuje všechny pokusy o jakékoliv jídlo… ale nevzdávám se naděje, že se to zlomí 😀

 • Renata 24.11.2017 at 21:47

  Dcera zeleninu miluje vařenou všechnu, se syrovou je to zatím horší a právě teď má období kdy by se zamilovala do čerstvých jahod a malin (poslední zbytky v truhlíku na balkoně a na keři na zahradě). Lepší období si vybrat nemohla 🙂 Nejvíc by se nám líbil a hodil ten zlatohnědý

 • Jana 24.11.2017 at 21:48

  S ovocem a zeleninou by to mohlo být lepší, každá z holek má své oblíbené druhy a jiné nechce, nicméně pokud jim necpu ty neoblíbené, snědí ovoce a zeleninu v čerstvé podobě i tepelně upravené.
  Nejvíc se mi líbí černý Nutribullet, ten by naší kuchyni velmi slušel :-).

 • EL 24.11.2017 at 21:48

  Ahoj, jedí skoro všechnu zeleninu a ovoce…. Nutribullet vypadá skvěle, něco takového by u nás určitě našlo využití.. barva červená… EL

 • Veronika Kovalova 24.11.2017 at 21:48

  Nas syn miluje ovoce a ze zeleniny mu chutnaji rajcatka a repa 😀 Barva by se nam libila seda-stribrna..

 • Jana Holubcová 24.11.2017 at 21:48

  S ovocem a zeleninou to zatím není, jak bych si představovala…má rád jabka, banán, přes léto jahody, maliny, meloun…ostatní jsou boje…zeleninu hlavně tepelně upravenou, za syrova občas kedlubnu, občas mrkev, občas řepu…je to jak na houpačce…tmavě šedý bulík je parádní.

 • Veronika 24.11.2017 at 21:48

  To je tak úžasný soutěžní adventní kalendář, Míšo … Velká pochvala a poděkování! 🙂 No, náš táta by tohle opravdu neodsouhlasil, a poslouchat ty řeči by mi asi nestálo za to:( Kdybych náhodou tohle mohla vyhrát, měla bych tak obrovskou radost, že nějaká barva by mi byla úúúplně šumák:) Spíš bych asi dala přednost stříbrné než zlaté, ale … je to fakt jedno:) Děti to mají s ovocem a zeleninou docela dobré. Asi ne až tak, jako Vaše holčičky, ale v zásadě si nemůžu stěžovat. Dokud mají radost z mrkve do ruky a chodí se nasvačit na zahrádku, je to fajn:)

 • Haňulka Salátová 24.11.2017 at 21:48

  Dcera ma rada ruzne druhy ovoce i zeleniny. Jen by se mohla lepe trefit na sezoni ovoce a ne na jare chtit meloun, ktery je v te dobe dost drahy 😁 smoothie take delame, zatim mame mixer stary x let od ety, dosluhuje, takze novy by se moc hodil 😀 na barve nezalezi, hlavni je funkcnost 😉 fb, ig – Haneloore

 • Veronika 24.11.2017 at 21:48

  Tak my všichni milujeme ovoce a vše co je s ním spojené 😁 smootie dělám většinou s tycovim mixerem, ale co si budem povídat, není to ono 😂 jinak máme odstavnovac, který zabere sice půl kuchyňské linky, ale syn miluje ovocné šťávy. Nejvíce mu chutná řepa s jablkem. Jinak dnes koupil přítel sirup hliváček. Než stačil dojít z garáže do bytu, tak ho rozbil 😂prej “co o to není v plastové lavičce?” Tak zitra kupuje nanovo.
  Sledujeme fb i instagram

 • Katka Röslerová 24.11.2017 at 21:48

  líbí se mi červený 🙂
  děti (2,5 a 4) dřív snědly z ovoce téměř vše, ale teď je to bída – starší miluje třešně a meloun, zvládne jablka, mrkev a okurku (ideálně nakládanou :-D) a taky má rád červenou řepu a kukuřici. Mladší miluje meloun, banány a jablka, včera snědla mandarinku – hurá, miluje kukuřici a kyselé okurky.
  na fb sleduji

 • Alena Trechová 24.11.2017 at 21:49

  Syn má rád snad všechno ovoce a zeleninu. Jahody, jablíčka, brokolici, okurky, hrášek… podle toho, co zrovna roste na zahrádce, nebo na co narazíme v obchodě. Doufám, že dvojčata (6 měs.) na tom budou podobně. Proto by se mi výhra moc líbila – je to rychlá příprava svačinky a cokoli, co mi to pro 3 děti usnadní, bude fajn 🙂 Líbil by se mi stříbrný či černý.

 • Veronika 24.11.2017 at 21:49

  Prosim prosim,usmrj se kobecne stesti.Ovoce i zelenina je u nas oblibena.Libol by se nam zlaty.Na IG sleduji jako Veronika Bystřická

 • Karolína 24.11.2017 at 21:50

  Ovoce a zelenina je u dcery na prvním místě, úplný top jsou rajčata, jahody, jablka a brusinky. I ve školce, kde toho jinak příliš nesní, jí ovoce a zeleninu ve velkém… Barva sice na funkci nemá vliv, ale byla-li by možnost výběru, určitě bych sáhla po šedém.

 • Marcela 24.11.2017 at 21:50

  Holky nastesti basti temer vse, tedy i kvanta ovoce a zeleniny. Nejcasteji si reknou o jablicko, ale zase naopak jen vyjimecne jim neco nechutna. Pokud bych Nutribulet vyhrala, libil by se mi v sede barve, jelikoz do te je nase kuchyne ladena.

 • Bara 24.11.2017 at 21:52

  Moje děti jsou na tom s konzumací ovoce a zeleniny bídně. Bulík by se mi nejvíce líbil červený.😀

 • Romana Navrátilová 24.11.2017 at 21:52

  Ovoce i zeleninu má dcerka ráda, sice nejí úplně všechno (pomeranč, kyselé zelí), ale většinu ano. Jsem moc ráda, že jí to od miminka zůstalo a opravdu baští skoro všechno. Bulík by se nám líbil stříbrný.

  • Romana Navrátilová 24.11.2017 at 21:53

   Dcerka má tři.

 • Klara 24.11.2017 at 21:52

  Syn nepohrdne zadnym ovocem ci zeleninou, s vyjimkou te listove (ta musi byt doststecne rozmixovana, pak neni problem.)
  Libi se mi cerny. Na FB klara marova

 • phn 24.11.2017 at 21:53

  Instagram phnil27:-)

 • Katka 24.11.2017 at 21:53

  Dcera s ovocem ani zeleninou nema od malicka zadny problem..ji uplne vše co dostane..nejlepsi je pro ni Ale když si může ovoce utrhnout přímo na zahradě..syn teprve s zeleninou a ovocem zacina a také to vypadá,že nebude mít problém..😉 atva by se mi libila cerna.

 • hanca 24.11.2017 at 21:53

  Kluci zeleninu a ovoce mají rádi, ale hlavně domácí ze zahrádky! Pěstují si to, zalévají, pak trhají… Jak je to z obchodu, poznají to, sní to, ale mnohem méně 🙂
  Bulík by byl fajn a barva asi ta zlatá 🙂

 • Kristína šteflová 24.11.2017 at 21:54

  Ovoce u nás docela frčí – jablka, hrušky, banány, hozny (bez pecek), mandarinky, meloun, jahody, ostružiny, maliny,… V zelenině jsou vybíravější, ale ke snídani ji máme skoro každé ráno – mrkev, paprika, okurek, kedlubna,… A bulík by se mi líbil červený. Dlesuji FB i IG, Kritína

 • Petra M 24.11.2017 at 21:54

  Děti mají rády hlavně ovoce. V podstatě jakékoli, momentálně vedou banány, jablka a kaki kurma 🙂 Se zeleninou je to trochu horší a chutě se dost mění. Ale paprika a okurka jsou stálice 🙂 Barva by se mi líbila stříbrná.

 • Petra Hečová 24.11.2017 at 21:54

  Tak tato výhra by nás potěšila moc. S ovocem a zeleninou naštěstí problém nemáme, první v lednice kontroluje Emma právě tuto přihrádku. Jestli máme vše 🙂 červený by se nám hodil úplně nejvíc. Instagram Petra.hecova

 • lucie 24.11.2017 at 21:54

  Dobrý den u nás jede zeleninka i ovoce ve velkém.Barvička by se mi líbila černá.

 • Romana 24.11.2017 at 21:54

  Zjistili jsme, že malé víc než chutnají smoothie a kdykoli ho mám nikdy ho nevypiju sama. Tak že….skvělá cesta jak dostat dostatek ovoce a zeleniny do toho malýho tělíčka a ještě teď v zimním období!
  A jaká barva?…to už je to poslední, je to pecka v každém kabátě 🙂 ..kéž by se usmálo štěstí! 🙂

 • Jana Radová 24.11.2017 at 21:55

  Holky jsou žrouti všeho, ale s ovocem a zeleninou to není žádná sláva. Bulíka jsem pořidila asi před třemi lety a zjistila jsem, že to byla špatnou koupě,protože to byl jen nějaký fake a já naletěla, takže teď leží jen ve špajzu a práší se na něj, protože je nekvalitní a neumele vše dohladka jak by měl a špatně se i zapíná, je potřeba dost síly, aby se vůbe sepnul, takže tohle by byl luxusní vánoční dáreček pro naši rodinku a mohli by jme znovu zkusit smoothie vlnu 🙂 Barva je asi úplně jedno, ale jelikož máme bilou kuchyň tak by byl fajn ten stříbrný ale luxusně vypadá i ten zlato-stříbrný nebo co je to za barvu 😀 Ten by se mi libil více 😀

 • Eliška 24.11.2017 at 21:55

  Náš roční syn naštěstí zatím vybíravý není, takže ovoce a zeleninu sní všechnu, co dostane. Z dušené zeleniny vede brokolice, hrášek a dýně. Ze syrové spíše okurka (první zoubky se vyklubaly teprve nedávno). A ovoce má rád prostě všechno 🙂
  Nutribullet by se mi líbil červený

 • Petra 24.11.2017 at 21:55

  Já jsem ovoce mixovala, ale sotva začaly lézt zuby, tak jsem začala s kousky. Dneska je to tak na půl, některé ovoce i zeleninu sní celé (broskve, banán, okurky, rajčata,…) a některé mixuju a šťávuju. Moc by se mi líbil červený 🙂

  • Petra 24.11.2017 at 21:55

   Jo a sleduji i na IG (PetraSpl)

 • Iva Pelikánová 24.11.2017 at 21:55

  U nas je to momentálně aktuální tema,který stroj koupit,tak diky za radu:-)Terezka zná zatím jen mrkev:-),Adamek s ovocem nemá problem,zelenina je horší,s tou bojujeme….Bulik se nám libi šedý.Na instagramu sleduji jako graffivick.

 • Taťána 24.11.2017 at 21:55

  Mě by se líbil zlatý bulík :). Syn ovoce a zeleninu docela jí (i když si vybírá :)) nejradši má banán, jablko, kaki, papriku, okurku a cherry rajčátka :)).

 • Nikol Horáková 24.11.2017 at 21:55

  Zatím si vystačím s tyčovým mixérem a mini smoothie makerem, ale tohle by teda byla bomba 🙂 hlavně na výrobu domácího pesta! barva? asi červená. sleduji, odebírám

 • Katka 24.11.2017 at 21:56

  Jee, tak to by byla bomba výhra 😍 Dcera ze zeleniny miluje rajčata a okurky, ale ani s ostatní zeleninou nema větší problém. Kromě těch zelených druhů. Brokolici ani špenát nechce. Tak španát jí nenápadně přidávám do smoothie 🙂 Ovoce má ráda asi všechno.

  Na IG sleduju jako kacahorova.

  Pěkný pátek.

  Katka

 • Jana & Dominik 24.11.2017 at 21:56

  Tříletý syn miluje banány, jablka, hrozno, mandarinky, pomeranče, broskve … Ze zeleniny si ujíždí na rajčatech a okurkách 🙂 Ostatní zeleninu dostává formou polévek a omáček.

  • Jana & Dominik 24.11.2017 at 22:01

   Nejvíc se mi líbí zlatá limitka 🙂

 • Blanka Nedvědová 24.11.2017 at 21:57

  Dcerka je od začátku velký jedlík, takže může skoro všechno ovoce i zeleninu. Trošku mě mrzí, že teď na podzim ovoce a zelenina už nemá takovou chuť, což pociťuje bohužel asi i ona 🙁 Tak doufám, že ji to neopustí….Jinak by se mi líbila stříbrná barva a díky za tip! Máme doma odšťavňovač, ale jak píšete – to mytí…., to je fakt velká bída. Děkuji

 • Laduš Sojková 24.11.2017 at 21:57

  Tak tohle je láska na první pohled. Ale doma mám už jeden “skvost”, jako mají tví rodiče a to by mě manžel hnal, za další výmysl do kuchyně. Každopádně by mi to pomohlo asi vyřešit problém, kdy můj malej syn odmítá bobulovité ovoce, ale vlastně jakékoli bobule (ať už borůvky či hrách). Moc by se mi líbil ten měděný. Je to pastva pro oči 😻 A sleduji i na instagramu pod stejným nickem.

 • Oznam 24.11.2017 at 21:58

  Tak o něčem podobném už delší dobu uvazuju. Se zeleninou a ovocem jsme na tom špatně i my rodiče a až nám doroste mimčo, tak bych ráda, abychom spotřebu trochu zvýšili. A tohle by mohla být cesta. A barva se mi líbí červená.

 • Lucie Humlová 24.11.2017 at 21:58

  Jéé, tak na tohle jsem čekala ❤️❤️❤️ Bulíka si přeju už dlouho a pokukuji po 900 v té bronzové barvě 😊 tak si budu držet palce 😂 Naše Elli ovoce miluje, borůvky, jahody a maliny je schopná házet do sebe po kilech 😁 a když je přidám do kaše, olizuje se až za ušima… Smoothíčka mixuji tyčákem, tak je to hodně se strukturou a to jí moc nebaví 😕 Už se těším, až začneme s ovocem i s mladší dcerkou, které je teď 6 měsíců… Takže píšu Ježíškovi a doufám, že mě vyslyší, už mu to troubím rok 😂😂
  IG : lucie.humlova

 • Petra 24.11.2017 at 21:58

  U nás vede ovoce i zelenina ze zahrádky, teď co jsme všechno snědli, to už žádná velká sláva není. Nějaký fígl by se mi hodil – třeba Bulík (stříbrný) :-))) sleduji na FB i IG jako Petra Bulínová

 • Jitka Tykalová 24.11.2017 at 21:59

  U nás ovoce baští jedna radost, zelenina už tak moc nejede. Barva by se mi líbila černá 🙂

 • Hanka 24.11.2017 at 21:59

  Ty jo tak tohle by byla výhra!!! Mixujeme něco pořád, ale tyčákem. Na Bulíka si tajně myslím, ale momentálně je mimo mé finanční možnosti a zbytek rodiny se netváří, že by to bylo něco nezbytného… Naše holka nemá problém s ovocem, se zeleninou to je trochu horší, ale žádná tragédie, co opravdu nejí je listová a ta se do smoothie schová sama. Líbí se mi zlatá barva, ale jinou jsem tam pro 900 asi ani neviděla? Na insta jako o.k.hanicka.

 • Bára 24.11.2017 at 21:59

  U nás z ovoce nejvíc jablka, hrušky, banany a meloun. Ale v létě na zahrádce nechtěl vyzkoušet ani jahody, rybiz, maliny nebo borůvky, takže jsem mu je schovávala do pohankových muffinů. Zelenina je na tom lépe: dýně, pórek, špenát, rajčata, paprika, brokolice. Nejvíc se mi líbí barva toho Vašeho Bulíka, ale moc ji podle odkazů neumím rozeznat? Je to zlatá nebo stříbrná? ☺

  • Bára 24.11.2017 at 22:00

   Sdilim na fb

 • Veronika 24.11.2017 at 21:59

  S ovocem u nás nemáme problém (paradoxně dětem nechutnají jenom jahody – které většina ostatních dětí co znám miluje). Se zeleninou je to horší – v podstatě jenom okurka, salát, vařená mrkev a občas se mi podaří někam propašovat dobře rozmixovanou brokolici.
  Z uvedných barev by nám do kuchyně přesně sedla ta šedo-béžovo-zlatá ….. neurčitá 🙂

 • Soňa 24.11.2017 at 22:00

  u nás bohužel zelenina, ani ovoce moc nefrčí. Ale zjistila jsem, že když ovoce rozmixkuji, přidám jogurt či mléko, tak se hned oblizují! Se zeleninou jsem to ale nezkoušela, obávám se, že by to můj ponorný mixér nedokázal rozmixovat do hladka. Takže výhra by se nám určitě hodila! Krásný je ten zlatý.

 • b.babsi@seznam.cz 24.11.2017 at 22:01

  Smoothie, to je věc. Do našich holek, čím jsou větší, tím hůř některé věci dostat. Ale mixování je paráda. To si to tam sypou 🙂 Akorát jsme při výrobě těsta na domácí kokosové musli tyčinky zavařily náš klasický mixér 🙂 Zakouřilo se a bylo po něm 😀 Jinak co se zeleniny týká, nejlépe nechat samotné vypěstovat a připravit na talíř…

 • Lenka Láníková Košťálová 24.11.2017 at 22:01

  S jídlem je to u nás bída, dostat do syna jídlo je velký boj 🙁
  Bulíkovi sluší stříbrná 😉

 • Ivana Karkošková 24.11.2017 at 22:01

  Z ovoce u nás vedou aktuálně jablíčka a mandarinky, v létě jsou samozřejmě TOP jahody, maliny, třešně… a ze zeleniny jednoznačně vedou rajčata a u syn teď objevil chuť kyselých okurek, tak by si je dával ke všemu. Barva by se hodila jakákoliv, všechny jsou krásné!

 • Radka 24.11.2017 at 22:01

  Olala, tak tomu říkám krásný dáreček. U nás frčí ovoce téměř všechno, ale zelenina je problém, Bulíka bychom potřebovali jako sůl, abych děti trochu ošálila 😀 Červený je top 🙂

 • Martina Krhutová 24.11.2017 at 22:02

  Šedý by nám ladil nejvíce
  Jíme všechno a rádi.
  Kokinko je pro nás domácí džusík nebo vařená kukuřice

 • Martina 24.11.2017 at 22:02

  Naše malá dcerka sní z ovoce snad všechno, co jí dám a se zeleninou máme sem tam problém, ale většinou aspoň trochu taky sní. 🙂 A barva se mi líbí se mi přesně tenhle, který je v článku, krásně by nám ladil i s kuchyní 🙂 Pokukuji po něm už delší dobu.

 • Barbara 24.11.2017 at 22:02

  sledujeme instagram (barusaatko), moje dcera zeleninu i ovoce miluje, od malicka jsme jely metodu blw, takze si vzdycky ochutnala, pak dala kolik chtela a vyplatilo se, ted v 20mesicich da prednost na stole mandarince pred piskotem:) moc by se nam libila jakakoliv barva:)

 • Kateřina Bednářová 24.11.2017 at 22:03

  Naše už skoro devítiměsíčně zeleninu i ovoce doslova “žere jak mlejn”, jak by řekla naše babi 🙂 Hitem jsou husté zeleninovo-masové vývary, jen tak lehce pomixnuté, aby tam nebyla úplně voda, ale aby tam zůstalo hodně kousků. Zatím jsem nenarazila na žádný druh ovoce nebo zeleniny, který by striktně odmítala 🙂 Bulíky jsou krásné, líbil by se mi šedivý. Sleduji na fb i ig (bednar_ka) a sdílím.

 • Eva Kmochová 24.11.2017 at 22:03

  Přes léto jede samosběr ovoce na zahradě 🙂 v zimě mandarinky a hroznové víno, se zeleninou je to horší, Kryštůfek miluje kyselé okurky. A barva by se mi líbila červená nebo černá.

 • Míša 24.11.2017 at 22:04

  S ovocem to u nás není žádná sláva, frčí hrušky, jablka, borůvky, maliny, jahody, se zeleninou je to mnohem lepší, to sní skoro vše 🙂 Nejvíce by se mi líbil červený.

 • Aneta Šajtarová 24.11.2017 at 22:05

  Dnešním článkem jste mě moc potěšila.Už několik týdnů se rozhoduji mezi odšťavňovačem a smoothie mixerem.A teď už mám jasno, pořídíme si domů červeného Bulíka 🙂
  Dcera miluje veškeré ovoce a donedávna I zeleninu.Poslední dobou však vařenou zeleninu vyplivuje se slovy fůůj.

 • Michaela Teuchnerová 24.11.2017 at 22:06

  Zatím u nás vede spíš ovoce, ale zrovna dneska jsem zabodovala rizotem z červené řepy 🙂 Moc by se mi líbil ten černý.

 • Petra Benešovská 24.11.2017 at 22:06

  Naše holky ovoce radši, hlavně malá, ta by jedla pořád a všechno, velká nejvíc jablíčka, kiwi a nashi.. ale zeleninu, tu snad poznají zamaskovanou všude, dobrovolně snad jen okurku salátovku, tu můžou po tunách.. dál pak jen rajčátka, mrkev.. a to ostatní zelený na talíři asi k jídlu není 😮 (jsme i na fb)

 • Markéta Švecová 24.11.2017 at 22:06

  U nás ovoce boduje, zeleninu ale jí jen dcera, se kterou jsem od mala držela zelenou dietu kvůli ekzému. Syn přes léto miluje okurky a rajčata, kukuřici, ale nic jiného mi neprojde 😉
  Moc by se mi líbil zlatý, ach!
  Markéta

 • Veronika 24.11.2017 at 22:07

  U nás s ovocem problém není, holky ho celkem baští. Navic, podle vašeho vzoru, chci zkusit, co řeknou na to sušené. Se zeleninou je to o krapitek horší, ale takovou tu klasiku jako mrkvičku, rajčata, okurky a papriky do nich taky dostanu. A co milují obě od malička jsou olivy v jakékoliv podobě 🙂 Bulík by se mi líbil šedý.
  Na IG sleduji jako Vervila.

 • Verca 24.11.2017 at 22:07

  Libi se mi stribrny 🙂 U nas ted frcime na mandarinkach a v lete byl super meloun. Zelenina uz dceri tolik nejede, tak aspon to ovoce 🙂

 • Jana 24.11.2017 at 22:08

  5 letý syn je velmi vyhraněný, v poslední době až rypáčkovský 🙂 Nabízím, ale nenutím. Základní ovoce, zeleninu jí. Dva roky nejedl banán a červenou řepu, letos zjistil, že už mu chutnají 🙂 3 letý syn sní naprosto všechno, ale nové druhy cca měsíc odmítá, pak jí s chutí. Máme stejné chutě – milujeme dýně, cukety, pekingské zelí. Protože má od února zjištěnou cukrovku, je to s ovocem trošku složitější, ale každý den ho má min. 2x. Bulíka bych využila na mixování/mletí ořechů na mouku – krekry, sušenky a dezerty teď dělám většinou z mandlové mouky.

  • Jana 24.11.2017 at 22:08

   … a Bulíka zlatého! 🙂

 • Veronika 24.11.2017 at 22:08

  Me se moc libi ten zlaty. Bohuzel dcera nechce moc jist temer nic a to ani ovoce a zeleninu.

 • Maia Soukupová 24.11.2017 at 22:08

  Ovoce – tam vedou jabka… pak hrozny, obcas hrusky, maliny, jahody. Zelenina – vede okurka, paprika, meloun, mrkev, hrasek. Barevně se mě líbí zrovna ten o který se soutěží.

 • Monika 24.11.2017 at 22:09

  Dcerka (skoro 2,5 roku) nemá problém s ovocem a zeleninou. Od malá baští jako základ jídelníčku a je fakt, že se snažíme jít doma pozitivním příkladem :-).
  Bulík by se nám líbil stříbrný :).

 • Zdenka Zavadilíková 24.11.2017 at 22:09

  Mám štěstí, dcerka nemá problém s většinou ovoce i zeleniny, takže u nás by se určitě ujal. A na barvě nesejde. 🙂 Sleduji IG pod stejným jménem.

 • Zuzka T. 24.11.2017 at 22:09

  Naše 14m holčička zatím ovoce i zeleninku poctivě papá. Nemůžu si vybavit, že by bylo něco, co jí nechutná. Snad to tak bude i nadále 🙂 Líbil by se nám zlatý Nutribullet.
  Fb – Zuzka Tesarčíková, ig – zuzztesa

 • Lenka Richterová 24.11.2017 at 22:10

  Z ovoce má dcera nejraději borůvky, jahody a banány, a ze zeleniny aktuálně ujíždí na rajčatech. Občas se rozhodne bojkovat některý druh (např. brokolici), ale většinou ji to po čase přejde. Moc by se mi líbil zlatý Bulík. Pěkný večer

 • Jitka 24.11.2017 at 22:10

  U nás ovoce a zelenina jede ve velkém 🙂 jsem moc ráda, že Kuba nemá problém 🙂 a teď když ve školce není ke svačině ovoce, tak je vždy zklamaný
  Barva bulíka je jedno 😉 všechny jsou moc příjemné 🙂
  Sledujeme všude 🙂 Jitka Šimkó Jochmanová

 • Pavlína Mézlová 24.11.2017 at 22:10

  Naše děti nejvíce milují ovoce, hlavně to naše ze zahrádky. Jak přijde sezóna, pořád by se jen pásli v zahrádce 🙂
  Bulík by se mi líbil v červené barvě.

 • Dita 24.11.2017 at 22:11

  Hezky vecer 🙂
  No teda, vy mi snad čtete myslenky! Na tohoto krasavce mam zalusk uz dele nez rok, bohuzel zatim musim byt trpělivá! No snad se jednou dockam. Mame spoustu vladtniho ovoce i zeleniny, kterou pestujeme kazdy rok takze by se nam bulik narame hodil! A to rovnou v barve “red” do barvy s konvici a kuchyňským robotem 🙂 tak kdyz se na nas usměje štěstí budu ta nejstastnejsi !
  Diky
  Dita xxx

 • Jana 24.11.2017 at 22:11

  Mala naštěstí ovoce a zeleninu má ráda, i když zeleninu hlavně okurku a rajče jen vycucnout.Ovoce skoro všechno myslím. Hlavně borůvky, rybíz, mandarinky,jablko 😊
  Bulik by se mi líbil v teto hnede barvě 😊

 • Alexandra Pavlíková 24.11.2017 at 22:11

  Kluci naštěstí nemají se zeleninou ani ovocem problém. Barva by nám byla jedno 😉 Sleduji, komentuji a sdílím na fb jako Alexandra Pavlíková

 • Daya 24.11.2017 at 22:12

  S ovocem je to u nás lepší, rajčata jedině přímo ze zahrady nebo v omáčce, občas okurka, čerstvě vyloupaný hrášek… Šmelcujeme taky, ale nemáme na to takovouhle mašinu. V zimě je to se zeleninou problém. Nejvíc se nám líbí červený stroj!

 • Zuzana Till 24.11.2017 at 22:13

  Dcerka (19 měsíců) ovoce miluje, teď hlavně banány, mandarinky a hrozny, ale k chuti jí přijde i jablko, hruška, kiwi… Ráda má i grep, bohužel ho zatím nezvládne strávit, tak jsme ho raději vyřadili. Utlouct se může po mangu, ale ta cena… 🙂 Pomelo ji moc nezaujalo. Na zahrádce baštila s chutí jahody, ostružiny i maliny, už se těším na příští rok, to si pochutná (vysázela jsem nové záhony jahod :)).
  Zeleninu taky může, hlavně okurku, mrkev, cuketu či brokolici. A taky špenát, ať už ve vaječné omeletě nebo jako omáčku. No, o hrášku a kukuřici ani nemluvě, ale po těch nám trochu víc střílí a mám pocit, že pak hůř v noci spí, tak se snažím s mírou.
  “Bulík” by byl skvělý v barvě Red 🙂
  FB komentuji, sdílím 😉

 • Petra Benešovská 24.11.2017 at 22:13

  A barvička by se nám líbila každá, krom šedé a černé.. 😉

 • Renata Ševčíková 24.11.2017 at 22:13

  U nás se jí téměř vše, i když kapustu doma moc nemíváme, tak tu ani nevím, jestli jí. Děti moc nemusí akorát špenát a to já zas nechápu 😉 Super, že zvládne i lněné semínko a chia, to je pecka a u takové mašiny je mi barva jedno, i když jak jsem koukala, tak ta 900 je jen v jedné? Jinak sleduji a komentuji a sdílím pod svým jménem Renata Ševčíková, instagram: sevcikova.renata

 • Jeannette Tesařová 24.11.2017 at 22:13

  Tak tohle by byl dárek pro celou rodinu. Dělám koktejly docela často. Malá není moc velký jedlík a jsou dny, kdy je jediné jídlo koktejl. Ale takovýto pomocník mi chybí, mám jen stařičký šlehač s ponorným mixérem, takže ty koktejly jen mléčné s jogurtem a poslední dobou s kefírem, který mi kysá tibetská houba. Zeleninu a ovoce by asi do hladka nezvládl. Už mám doma i kuchařku České smoothie, tak teď už jen výkonného pomocníka, třeba toho měděného elegána.
  A jinak ovoce a zelenina je u nás vítané, malá miluje hlavně rajčata, čerstvou mrkev, jablka, ale i další. Zeleninu v polévce moc nemusí, ale čerstvou nepohrdne a s ovocem je to podobně.

 • Jája Juaritos 24.11.2017 at 22:14

  Ty jo, taková výhra, to si budu držet palce:-) Naše děti zeleninu a ovoce berou na milost více a více, také často pašuju kapusty a zelí do placiček, ale tenhle způsob mi příjde skvělý. Na barvě mi nezáleží, ten hnědý je super:-) Díky!

 • Tereza Cechova 24.11.2017 at 22:14

  Juuu Bulik,muj sen😍😍👏👏👏libil by se mi stribrny😊jedno dite by jedlo,cokoliv,co na zahradce potka,druhe ma k zelenine a ovoci snad odpor😢treba od bulika,by se to zmenilo😊treti testuje neco sni,neco vyplivne,tak uvidime casem😊

 • Jana 24.11.2017 at 22:14

  Syn je spíš na ovoce, zelenina nic moc, ale poslední rok se zlepšil a ji dost rajčat i okurku, jen ta mrkev pořád ne a ne 😊 Dcera má ráda oboje.

  • Jana 24.11.2017 at 22:15

   A barva stříbrná.

 • Kateřina 24.11.2017 at 22:14

  Dcera milovala ovoce a zeleninu, s nástupem do školky došlo doma na bojkot spousty jídel a bohužel i některé zeleniny. Trochu mě zaskočilo, že dítě, které milovalo špenátový nebo dýňový krém ho najednou odmítá vzít do pusy. Tak teď jí ten špenát pašuju třeba do malinového smoothie. A jen doufám, že tohle období brzy skončí, protože její vybírání zeleniny z rizota už odkoukala bohužel i ta dvouletá 🙁
  A pokud jde o barvy, tak do kuchyně by se mi nejvíce hodila stříbrná.

 • Petra 24.11.2017 at 22:15

  Dcera ma ovoce rada, byt ma vzdy v urcitem obdobi sve oblibene druhy a jine moc nechce, ale jsem rada za jakykoliv kousek ovoce, ktery sni. Se zeleninou je to bohuzel bida, te zatim na chut neprisla.
  A libila by se mi stribrna nebo zlata varianta.

 • Veronika Mlejnkova 24.11.2017 at 22:15

  Nás malý 20 měsíců má rád snad všechno ovoce a zeleninu, ještě jsme nenašli co by mu nechutnalo 😀 nejradši má asi banány, borůvky, hroznové víno a kiwi 🙂 Bulik by se nám asi nejvíce hodil stříbrný 🙂 sleduji a sdílím na fb 🙂

 • Radka 24.11.2017 at 22:17

  Domácí ovocné kapsičky u nás frčely snad od 8. měsíce do dvou let snad 5 dní v týdnu 🙂 a synek má rád i teleninu, krom salátu tedy. K večeři sní misku “zeleniny s olejem”, jak říká : D rozuměj paprika, rajče, okurka s trochou olivového oleje. “Bulík se mi líbi moc, nejvíce asi šedá varianta.

 • anna 24.11.2017 at 22:17

  U nás je to jako na houpačce, dcera miluje banán a rajčata, syn zas rád chroupe jablíčka. Nyní v období chřipek máme v mrazáku zásoby rakytníku ze zahrady a syn miluje zmrzlé kuličky, které vyžaduje každý den a já jsem za to ráda 🙂 Měděný Bulík by měl čestné místo v naší kuchyni.

 • Katka Weberová 24.11.2017 at 22:18

  S ovocem je to dobry. Obe nase deti basti snad vsechno ovoce. Se zeleninou u syna je to horsi, ten sni okurku a mrkev, papriku vydlabuje i z jidla, kapustu a brokolici vezme na milost v nejakem jidle nebo kremove polevce. Dcera je na tom trosku lip, papriku i rajce sni syrovou, zbytek take v jidle nebo ve smoothie.
  Smoothie mixery si zrovna projizdim na netu , procitam recenze, takze tato vyhra by byla opravdu super! Zatim pripravuji jen tycakem, ale ten opravdu nezvlada vse, takze bulik by se hodil 😊
  Barva bronzova/ zlato-hneda ci jaka to je 😊 nebo cervena.
  Instagram @katkaweberova

 • Eva Marešová 24.11.2017 at 22:18

  Dcerka je má teprve přes rok a papá zatím všechnu zeleninku i ovoce. Bulíka si přeji už hooodné dlouho😍 Líbik by se mi stříbrný😊

 • Marika V. 24.11.2017 at 22:20

  Prekvapivo nemame az taky problem so zeleninou a ovocim…dokonca ked si pytaju nejaku sladkost a poviem ze mozu byt cucoriedky/jablko ? Tak povedia ze ano…miluju jahody, cucoriedky, maliny, iablko, melon…nemaju radi banan a hrusku…a vsetci sa nak smeju v obchode lebo baby si nevyberaju cokolady ale pri pokladni stoja s balikom cherry rajcin ze kedy to uz mozu zjest…so zeleniny nemaju radi hrasok, kapustu, kel, fenikel a baklazan…ale inak myslim ze vsetko..v polievke aj zeler zjedia..cviklu pecenu maju radi…ja by som vyuzila nutribullet najma na doplnenie mliecnej zlozky kedze ta u nas nie je oblubena…tazko do nich dostat jogurt, tvaroh, mlieko…aj ked by toto bol skor darcek pre mna ;)…farebne hociktory…mame mismas v kuchyni :-D…

 • Simona 24.11.2017 at 22:20

  Dcera je vyloženě sladkožrout. Takže když jí dělám maso-zeleninový příkrm, tak jedině s kouskem ovoce, jako je jablko či hruška. Zajímavé ale je, že kupovaný maso-zeleninový příkrm jí chutná i bez ovoce. Začínám výrobce příkrmů podezírat, že tam na tajnačku přidávají ovoce 😀 Líbí se nám stříbrný Bulík.

 • Olii 24.11.2017 at 22:20

  U nas se to strida, chvili brokolici milujeme a chvili nesnasime… :). to se pravidelně střídá, ale boje se zeleninou máme víc… na bulíka slyším samou chválu, ale ta částka za něj je astronomická a je pravda, že mne láká vyzkouset nejprve ten lidlovský než se odhodlám nvestovat do originál Bulíka, za mne jedině červeného :-D.

 • Katka 24.11.2017 at 22:21

  Ovoce sní jedině rozmixované s banánem úplně do hladka ( má 27 měsíců). Zeleninu mu dávám do každého jídla, sní to vždy, ale ne vždy s chutí 🙂 Mě by se líbila červená barva

 • Paja Klimova 24.11.2017 at 22:21

  Krasa,krasa,krasa!!!V planu bylo si tenhle zazrak prat od Jeziska,ale bohuzel se na nej nedostane (a to jsem faaakt nezlobila!😁),takze tohle by byl muj splneny sen😍 ovoce a zelenina nas ceka poprve v lednu,uz se na to moc tesim a doufam,ze Stelinka bude stejny zelenino- a ovoce-zrout… tak jako ja:) a zatim bych mohla experimentovat na nasem tatkovi,ten po nem taky v reklame (s vami,holky😉) pokukoval… a barvicka je mi jedno,ale zlata by se hodila asi nejvic☺
  sleduji vsude,kde se da,na IG jako staflickaaa a sdilim… i kdyz v tomhle pripade mi to stve,protoze mensi sance pro me😂

 • Klára Toša 24.11.2017 at 22:21

  No mám velký problém do těch našich dvou starších něco dostat, ani maso nejedí :-/ ale ten nejmenší si dá rád se mnou okurku, hrozno i rajčátko 😉 jen co je žluté nebo světlé nejí (banán, ananas, ale ani u jiných dětí oblíbená brkaše) barva by nám byla úplně jedno, ale mám ráda zelenou 😀

 • Adéla Šimková 24.11.2017 at 22:21

  Naše děti naštěstí ovoce milují. Snad úplně všechno, takže máme obrovské štěstí. Se zeleninou je to už trochu horší. Mladší spase všechno ale 5ti leťák už vymýšlí. Sní rajčata, okurek, papriku, sem tam mrkev. Ostatní ee. Po nutribulletu pokoukavam už delší dobu a je to můj sen. Takže kdyby se mi podařilo vyhrát, skákala bych radosti. A líbil by se mi takový ten hnědý.

 • Adéla 24.11.2017 at 22:22

  Malá miluje skoro všechno ovoce a zeleninu. Koktejly jsme ještě nezkoušeli, ale slyšela jsem na ně samou chválu a my bychom měli zas o něco pestřejší jídelníček. Barva Nutribulletu je nejhezčí zlatá, ale rádi bychom byli za jakoukoli 🙂

 • Sarka 24.11.2017 at 22:22

  nas maly nema s ovocem problem, obcas ji musim dokonce schovavat, protoze uz by nejedl nic jineho..jablek sni denne i nekolik:) zelenina taky nebyva problem, jen s listovymi salaty zapasi:) co ovsem miluje jsou rajcata, kysele okurky a olivy:D a bulik se nam libi stribrny:)

 • Petra S 24.11.2017 at 22:22

  Jak kdy a jak co 😀 U nás nejvíc frčí jablka, ty jíme denně. Do smoothie vzdy banan a jahody (ale uz je to ohrané). Zeleninu jí syn, dcera moc nechce, to pak dělá potíž při vaření.
  Barva by se nám hodila červená 🙂

 • Zdenka 24.11.2017 at 22:23

  Tak u nás je jídlo problém skoro všechno. Náš malej frfňa. Uvítala bych možnost občas mu něco zamaskovat. A barva bronzová.

 • Lucie Vrbová 24.11.2017 at 22:24

  Moje dcerky mají ovoce i zeleninu rády; obě babičky nás od jara do podzimu zásobují domácími výpěstky. Sympatický je mi bulík ve stříbrné barvě.

 • Markéta Ž. 24.11.2017 at 22:25

  U nas vice frci ovoce, ale i domaci zelenina ze zahradky. V pripade vyhry bych zvolila cervenou variantu ke kuchyni…. Sleduji Vas i na fcb.

 • Zuzana Pataky 24.11.2017 at 22:25

  Dcerka to má poslední dobou s čerstvou zeleninou a ovocem na háku. Alespoň ta vařená zelenina a čerstvá okurka, jahody a borůvky se u nás drží a dneska konečně po třetím pokusu za několik měsíců dostala šanci i mandarinka. S ostatním to máme takové střídavé. Jablíčko, banán jednou projdou, podruhé zase ne. Třeba by to v té tekuté formě procházelo lépe. Bulík by se mi líbil červený.
  IG Zuzapataky

 • Hani 24.11.2017 at 22:26

  Ovoce je u nas hruza, zelenina lepsi ale zel varena jen… je fajn videt na fotkach i vas!👍🏻👏🏻Barva nere…

 • Jana Fraisova 24.11.2017 at 22:26

  Starsi byl odmalicka nejedlik, abych do nej dostala nejakou zeleninu, musela jsem vsechnu maskovat do mixovanych polevek a omacek. Zacal vice jist az ted, protoze prekvapive napodobuje mladsiho rocniho brasku. Ten na druhou stranu ma rad zeleninu i ovoce a basti spokojene od pul roku. Nejvic detem chutna cervena repa, okurka jen tak do ruky, rajcata od babicky ze zahradky, dynova polevka a mrkev na sto zpusobu. Mohu mit na vas dotaz,roc pouzivate stevii a agavovy sirup? Ja misto cukru sladim bananem, nesirenymi rozinkami, obcas do peceni trochu panely a do caje med. Zato sladkosti proste nevedeme, starsi syn obcas dostane kousek vysokoprocentni horke cokolady. Sirup hlivacek musime zkusit,mame babicku lekarnici. Naposledy nam privezla nejaky sirup s hlivou, ale je to samy invertovany cukr a prichut cola nic moc. Syn pokazde rika bleee, nechutna, babicka nekupuj (v prekladu, ze mam rici babicce, ze neni dobry). Kdyz jsem sirup ochutnala, vubec se mu nedivim, ze ho nechce. Musim se priznat, ze jsem myslela, ze nutribullet je mixer 🙂 Kdybych vyhrala, chtela bych cerveny, cervena je moje oblibena barva. Pekny vecer.

 • Iva Bidmonova 24.11.2017 at 22:26

  Krasny vecer. Nas syn ovoce a zeleninu miluje. Jedine co nemusi je brokolice. Bulik by se nam libil cerveny☺

 • Zuzana Landova 24.11.2017 at 22:26

  Nás dvouletý syn nejvíc miluje banány a jablka. Ale zrovna minuly týden si pochutnaval na mangu. Bulík by se mi nejvíc líbil tmavě stříbrný.

 • Pavla 24.11.2017 at 22:27

  Jsem moc ráda, že naše děti miluji ovoce a zeleninu také jedí 😉 nejmenší člen rodiny byl v létě v podstatě živ na ovoci, věčně stál na zahradě u nějakého keříku s ovocem 😁 bulíka si už dlouho moc přeji, tak kdyby to vyšlo, byla bych nadšená, barvy se mi líbí všechny ❤️

 • Helena Kotrchová 24.11.2017 at 22:28

  Nastesti ma rada jakekoliv ovoce i zeleninu. Nejvic banan,hroznove vino,jablko,jahody a rajcata. Libil se mi stribrny 😉

 • Kača Nogol 24.11.2017 at 22:28

  Je to zvláštní, ale když si to Ondra může sám naškubkat na zahradě, tak mu to chutná a je jedno, jestli jsou to jahůdky, maliny, ostružiny, rybíz všech barev nebo hrášek. Když mu to dám doma do mističky, tak ani ťuk 😀 Doma si dá maximálně jablíčka a banány, ale jinak je to boj. A o zelenině raději ani nemluvím…
  A barvička Bulíka se mi líbí hned ta první… zlato/hnědá 💙

 • D-žejn 24.11.2017 at 22:28

  Zelenina ani ovoce není u mých dětí problém v žádné formě a ani množství. Oba by v pohodě mohli být vitariáni a hlady by netrpěli.
  Do naší kuchyně by ladil černý mixér.

 • Tereza 24.11.2017 at 22:29

  Líbil by se mi jiný než červený, nějaký v barvě moka nebo nerez. Děti jedí ovoce skoro všechno, nejraději borůvky, ostružiny, maliny, jahody, rybíz. Teď začaly trochu odmítat banány, asi jich jsou přejedené. Jedna nechce ochutnat nevímproč hrušku. Se zeleninou to je horší, hlavněu starší. Jí čerstvou (salátovou okurku, papriku, kukuřici, občas ředkvičku, mrkev), vařená, dušená atd. moc nefrčí, často ji z jídla vybírá. Zvládne mrkev, hrášek, špenát, květák, cuketu, ale úspěch je tak ve 20% případů a je to totálně nepředvídatelné. Mladší vlastně jí i tu zeleninu celkem dobře. Ani jedna nechce rajčata, a to v žádné formě.

 • Pavlína F. 24.11.2017 at 22:30

  Už od druhých narozenin, které byly v březnu nemohu dostat do malého ze zeleniny nic jiného než mrkev a okurku,tak bychom to potřebovali prolomit. Líbí se nám černá barva.

 • Veronika 24.11.2017 at 22:30

  Ovoce u nás není problém, hlavně v létě přímo ze zdroje ze zahrádky 🙂 Se zeleninou je to už trochu horší, ale jakékoliv polévky to jistí! Bulík je tedy úžasný, moc by se nám líbil, nejvíce asi bronzový 🙂

 • Dana 24.11.2017 at 22:33

  Dcerka by nastesti dlabala na kila nejen sladkosti, ale i ovoce a zeleninu, takze se to vcelku vykompenzuje 😉 A Bulik by se nam na mixovani svacinek tuze hodil 😉 IG: Svobodova Dvorakova Dana

 • Lucie 24.11.2017 at 22:35

  Moje dcera nejí vůbec ovoce. Jeste nikdy nezkusila hrozny,jablko,atd. a to ji je 3,5 let. Jsem ráda,že aspoň zeleninové polévky jsem ji naučila jíst. Líbil by se mi červený.

 • Katka Křechová 24.11.2017 at 22:35

  Můj syn naštěstí už zmoudřel a baští zeleninu i ovoce. Ovoce teda baštil pořád, ale se zeleninou se dlouho nemohl ziamarádit. No doufám, že je to už kamarádství na celý život. Soutěžím na blogu.

 • Monika Plonková 24.11.2017 at 22:36

  Dcera miluje ovoce, se syrovou zeleninou zatím bojujeme, ji jen okurku salátovou, ale uvařenou zeleninu docela ji. Barva se mi líbí stříbrná

 • Mirjanka 24.11.2017 at 22:37

  U nas je to celkem drina. Ovoce holky muzou, ale ze zeleniny tak masximalne okurku a rajcata. Tohle by bylo asi reseni. Jinak barevne se mi moc libi ten v odstinu “kavy”…nenasla jsem presny nazev. Diky za hezkou soutez.

 • Lenka Palmová 24.11.2017 at 22:37

  Ovoce i zelenina dcerce chutnají, nejlepší je domácí ze zahrádky. V létě byly top kanadské borůvky a malá rajčätka, teď vede hroznové víno. Bulík se mi líbí červený.

 • Naděžda 24.11.2017 at 22:38

  Náš malý rarášek nemá s ovocem a se zeleninou žádnou potíž. Oříšky a třeba borůvky dokonce považuje za bezva dárek :o) Horší je to s masem.. nenutím ho, dávám mu čas, ale už už budu muset zařadit i nějaké alternativy :o( A jakou barvu Bulíka bych měla nejraději.. já s oblibou říkám, že barva na spotřebičích či autech se jen “nosí” – ale pokud bych si mohla vybrat, sáhla bych po černé. Je top :o) Fandím vám také na insta jako: bobule_obla

 • Lucie L. 24.11.2017 at 22:40

  U nás je to s čerstvým ovocem a zeleninou střídavé – připadá mi, že dcera jeden den něco jí a druhý ne. Ale v čerstvém stavu pojídá okurku, rajče, papriku, maliny, jahody, borůvky, meloun, kaki, pomelo a podobné věci. A naopak jí pořád nepřišly k chuti jablka, hrušky a banán. Jinak má ráda sušené ovoce. A ve vařeném stavu zatím projde všechna zelenina. Bulík by se mi líbil stříbrný, protože by nám krásné ladil do našeho interiéru.

 • Dagmar 24.11.2017 at 22:41

  Ovoce a zelenina se ji u nas po narozeni ditete ve velkem, nemame problem s zadnym druhem zeleniny, casto varim spenat, hrasek, kvetak, brokolici, ruzickovou kapustu, fazole, dyni, salaty pripravuji z rajcat, okurky, papriky… Nejvic se mne libi cervena barva.

 • Zuzka 24.11.2017 at 22:41

  Maličký s ovozelem nemá žádný problém, ale do toho staršího narvat něco ze zeleniny, je nadlidský úkol. Pomocník by se hodil. Naší kuchyni by slušela barva černá nebo i stříbrná 🙂

 • Martina 24.11.2017 at 22:42

  Juuu,bulik,to je skvely darek! A zlaty je nej,zkusim stesti😉
  U nas frci nejvic jahody a maliny ze zahradky,ale i jablka,exoticke ovoce casto neprojde a nemuzu holky donutit ani ochutnat…schovane v koktejlu z buliku by ale mohlo projit😉

 • Petra 24.11.2017 at 22:43

  Obě děti ovoce i zeleninu milují, hlavně v syrovém stavu, ale sní i vařenou. Nejoblíbenější jsou jablka, hrušky, jahody, rybíz, angrešt, mandarinky, pomeranče, banán, okurka, paprika, rajčata, červená řepa a mrkev. 6letý syn dá přednost zelenině před čokoládou 🙂 Dcera teda ne 😀
  Barva Bulíka nerozhoduje, všechny jsou krásný. Sleduji na FB.

 • Esther 24.11.2017 at 22:44

  U naseho syna vede bezkonkurencne banan. Pote z ovoce mandarinka a jablicko. Ze zeleniny to jsou bataty, dyne a repa. Je to skvely jedlik, dela nam jen radosti :)). Na Instagramu vas sledujeme jako esther.brezinova.

 • Kaca 24.11.2017 at 22:44

  Bulík červený 🙂 . Co se týká ovoce, tak to syn chce jen to co zná.. jablka, banány, pomeranč.. ostružiny i borůvky z keře.. ale doma zmražené už nechce, že to nezná 😀 . ale smoothie si dá v jakékoli podobě. zelenina je ok vařená, ale syrovou do něj nemůžu dostat 🙁 .

 • Nikola Šimková 24.11.2017 at 22:44

  Dobrý večer,
  s ovocem je to u nás ještě jakžtakž, se zeleninou už je to slabší, takže mixuju a schovávám – do polévek i do smoothie (rukolu, špenát, avokádo, řepu…).
  A nejhezčí “bilík” je ten zlatý!

  Sleduji i Váš ig.

  Zdraví Nikola

 • Kateřina Kolářová 24.11.2017 at 22:44

  Tak tuhle věcičku bychom rádi 🙂 naše Emma má raději zeleninu než ovoce, nejvíc frčí červená řepa, rajčátka, paprika, mrkev…vlastně mě nenapadá žádná, kterou by nejedla 🙂 Barva by se nám líbila zlatohnědá. Sleduji i na FB.

 • Ingrid 24.11.2017 at 22:45

  Po prvních dvou receptech jsem musela přestat číst, dostala jsem na ně taaakovou chuť, jenomže co mám teď skoro v 11 večer bez bulíku dělat? 😀 … Dcera by byla také nadšená,, ovoce i zeleninu má ráda víc než cokoliv jiného 🙂 (naštěstí 🙂 )… A asi by se jí líbila nejvíc holčičí barva – červená :).
  Na instagramu sleduji jako inka.mala 😉

 • Jana Braunová 24.11.2017 at 22:45

  My jíme ovoce ve velkém, už od mala se děti ládují, na zahradě máme veškerou směsici. Zelenina u nás taky celkem frčí, nejvíc ale u mého muže:) Potřebovali bychom červenou, přes to u naší Johanky nejede vlak.

 • Zuza Vesela 24.11.2017 at 22:46

  Ovoce a zelenina je super, děti ji opravdu můžou na všechny způsoby. Výjimkou jsou jahody, to pouze jako marmeláda. Líbí se mi Nutri Bullet 900 Pro, barva champange.

 • Danamazan@gmail.com 24.11.2017 at 22:46

  S ovocem nastesti deti obe dve nemaji problem,dcera kdyz neco papa tak jak to uvidi syn tak vidi ze ji to chutna tak to chce taky.mame zahradku tak jsou zvykli si u babicek utrhnout jakekoliv ovoce a zeleninu cerstvou.a jak rikate s tim odstavnovacem mate pravdu,ja ho koupila abych detem delala stavy cely rok no a prasi se nam na neho,protoze drhnout to tak byt na to cely den 🙂 jinak nam se libi gold 🙂 sledují insta mullermazan a sdilim na fb

 • Monika 24.11.2017 at 22:47

  Syn byl od nejedlik, preferoval vzdy mlicko, kdyz ovoce tak v presnidavce a zeleninu ve forme polevek snese vsechnu. Nevím kdy do toho dozraje. Treba druhe mimco mu pujde prikladem, kdyz rodice nestaci 😃 … barva se mi libi seda.

 • jitka kubíčková 24.11.2017 at 22:47

  Fotka s pusou od smoothie je nadherna !!
  Tentokrát by se výhra užasně hodila, přemýšlím stále nad koupí, jelikož ovoce jště do kluků nějak dostanu ale zeleninu vůbec pokud není rozvařená v polívce. Do kuchyně by se mi hodil šedý.

 • Radka Šebelova 24.11.2017 at 22:48

  Ovoce anooo, zelenina v polévce jídle. Hold na ni potřebuje přijít…
  Líbí se mi stříbrný, nebo červený.
  I na FCB.

 • Adéla 24.11.2017 at 22:48

  Teda ale po bulíkovi teď fakt toužím. Barva je hezká stříbrná, ale i bílá..je to vlastně jedno.
  Ig schovanka

 • Martina Vondráčková 24.11.2017 at 22:50

  Synovi nejvíc chutná to, co si na zahradě sám nabírá. Líbila by se mi červená nebo zlatá barva.

 • Barbora 24.11.2017 at 22:51

  Byla jsem zvyklá odmala mít denně ovoce ke svačince a k obědu i večeři salát nebo syrovou zeleninu. Jsem ráda, že i má dcerka má ovoce i zeleninu ráda. Bulík by nám jistě přinesl nové kombinace chutí. Z barev by se i líbil šedý.
  Sleduji FB i Insta jako Barbora Nétková

 • Marie 24.11.2017 at 22:53

  S ovocem a zeleninou je to u nas stridave oblacno. Nekdy mala sni i listky rukoly bez mrknuti, jindy nechce ani banan. 😂 Premlouvani ani vymysleni pribehu, proc “papat ovoce a zeleninu” nezabira. Vcera ale s tatou vyluxovali celou misu ovoce. 😂Mam doma odstavnovac, ale presne…. to myti!!! Katastrofa!!! Musel to urcite navrhovat chlap. Myti mi zabere vic casu nez samotne odstavnovani. Abych umyla hned, musim zapojit i malou – “chce pomahat”, takze naposledy se nam podarilo kousek plastu ulomit. “Bulik” vypada rozhodne lepe, jak na myti tak materialy… jen ta cena! Pokud bychom vyhrali, na barve nezalezi.😉

 • Jana Faixová 24.11.2017 at 22:54

  Moc Vám to tam sluší a musím říct, že stříbrná barva vypadá opravdu luxusně 🙂
  Synovi se take snažíme mixovat ovoce a občas zkoušíme přimixovat zeleninku. Má rád i zeleninové vývary a ve stylu BLW si dá s chutí jablíčko ( podle nálady, ta je každý týden jíná, rajčátko, okůrku, mrkvičku).
  Instagram: Januliinkab
  fb: Jana Bošinová

 • Jani 24.11.2017 at 22:55

  U nás zelenina i ovoce frčí denne. Holky (1,5 a 4 roky) mají moc rády čerstvou zeleninu, ale ještě vic snad pečenou. Z ovoce bych si do smoothie vybrala jahody s kiwi, protoze tuto kombinaci miluju.

 • Mirka 24.11.2017 at 22:56

  Krom rajcete se u nas doma sni asi všechno. Pro svacinku si dcera v období jaro-podzim chodila na zahradku a jedla primo raw😊.
  Na barvě mi nezáleží.
  Ig. Miroslavamirec

 • Martina 24.11.2017 at 22:56

  U nasich deti je oblibenejsi cerstve ovoce nez certstva zelenina :-D. Kdyz jedeme k babicce, tak cokoli najdou na zahrade a je to k jidlu, to je pro ne nej. Od nejoblibenejsiho hrasku az po uplne kysely rybiz 😀
  S Nutribulletem uz zkusenosti mam. Kdyz jsem pobyvala v cizine, hodne jsme ho pouzivala. Je to super vec! Rozmixuje hodne 😀
  Libil by se nam v jakekoli barve :-), myslim, ze na vykonu to nepoznam :-D.

 • Monika Mikulova 24.11.2017 at 22:56

  Dcery 1 a 3.5roku miluji vsechno jidlo. Bohuzel starsi kvuli polyvalent.potravin.alergiim toho muze opravdu malo. Ale vsechnu ovozel zblajznou na posezeni. Ta rocni si vezme cely.porek ci syrovou mrkev a hloda a hloda az zbyde jen maly.kousicek (ten z duvodu bezpecnosti je na.me 🙂 )
  Fb sdilim

  • Monika Mikulova 24.11.2017 at 22:59

   A na barve nezalezi 🙂 hezke jsou vsechny, sedivak mozna hezci

 • Veronika 24.11.2017 at 22:59

  Syn 3 roky ovoce ano,ale zeleninu takrka vubec. Druhy syn 10m nema se zeleninou problem,ale v podobe prikrmu nemel v jeho veku problem ani starsi syn. Bulikem bych mohla klukum zeleninu nejak nabulikovat;-) libil by se mi stribrny.

 • Michaela Dostálová 24.11.2017 at 22:59

  Máme rádi obojí, jak ovoce, tak zeleninu, něco trošku víc něco méně.
  Bulík se mi líbí asi nejvíc šedivý.

 • Lenka Hermanová 24.11.2017 at 23:00

  Honzíkovi budou dva roky a chutě stále objevuje. Ovoce jí asi všechno, co jsem mu zatím dala. Syrovou zeleninu se učí jíst postupně, hrášek miluje, naučil se jíst rajčata, okurku, mrkev… U mladšího Vojtíška zatím s jídlem trošku boj. Miluje banány a tím to asi končí. I když zatím převažuje kojení, takže jsem v klidu. Věřím, že se naučí jíst všechno, stejně jako jeho starší bráška . Úžasná výhra. Moc by se mi líbila šedá (stříbrná). Instagram: herminaeleonora

 • Vasia 24.11.2017 at 23:01

  Ze zeleniny nas syn moc rad ji brokolici a kukurici, taky cerstve okurky a rajcata a oblibene ovoce je momentalne pomeranc, taky si da banan a casto si rekne o ovocnou kapsicku. V lete jsme byli u babicky, ktera Bulika ma a ta nam pripravovala kazdodenne cerstve dobroty – tresne, broskve, chia pudding… je to skvely pomocnik a barva se nam libi stribrna 🙂

 • Lenka Kovařčíková 24.11.2017 at 23:01

  U nás frčí zelenina a ovoce ze zahrádky. Nejvíc hrášek a maliny. Teď na podzim hlavně jablíčka. Ty máme teď každý den. Bulík je fajn věc. Hodil by se nám a barva? Třeba zlatá 😊 sdílím na Facebooku

 • Kristy 24.11.2017 at 23:03

  U nás to má starší dcera s ovocem a zeleninou velmi špatné… máloco do ní dostanu.. ale není se čemu divit… My rodiče také extra neholdujeme ovoci, ale zeleninu jíme v velkém. Mladší dcerka by nám měla jít příkladem =) Bulík by se nám hodil, vloni jsme začali se smoothie, ale s krapet levnějším a neumí vše co “Bulík” =)
  líbil by se nám klidně stříbrný =)
  sleduji na FB i IG jako Kristy St-Sleemakova

 • Marie Horáková 24.11.2017 at 23:03

  Se zeken8nou dcerka nema problem, celou brokolici je schopna mi snist na posezeni. Nedelaji ji problem ani zelene fazolky ci spenat. To s ovocem je to horsi..jednu dobu mi nejedla nic cerveneho. Uz se to ale lepsi. “Bulik” by mi v tom urcite pomohl – ten hnedy by se nam do bytu hodil.

 • Kateřina Horáková 24.11.2017 at 23:04

  Dobrý večer Míšo,
  moje malá dvouletá holčička je milovník snad všeho jídla, ovoce a zeleninu naštěstí nevyjímaje. Jediné co moc nemusí jsou syrová jablka a špenát. Moc si nepotrpí ani na salát, ale jakmile je ve vietnamském letním závitku zblajzne ho jak malinu. 🙂 Jinak by se mi Nutribullet líbil v té šedo-stříbrné barvě, či jak ji nazvat. Na IG sleduji jako katerinahorak.
  Díky za článek a přeju hezký den

  Kateřina

 • Markéta 24.11.2017 at 23:04

  Se starší dcerou 4 roky bojujeme jak s ovocem a zeleninou. Dostanu do nich jen strouhaný jablíčko s mrkví jinak je to hodně výjmečně kdy něco zdravího sní.
  Mladší 2 roky sní úplně všechno☺
  Hodil by se mě stříbrný

 • Lenka 24.11.2017 at 23:04

  Starsi syn je na tom se zeleninou hodne spatne. Syrovou nesni zadnou, tepelne opracovanou leda smazeny kvetak ci brokolici. V jine podobe uz to ale nesni. Celkove u nej s jidlem dost bojujeme. Nechce poradne ani nic ochutnat. S ovocem je na tom o neco lepe. Mladsi syn ji zatim vse krom bananu a salatove okurky.

  Barva by se nam libila stribrna. Sleduji na FB.

 • Kristyna 24.11.2017 at 23:06

  Dcera kupodivu nemá problém se zeleninou, tu ji všechnu, ale s ovocem, jablka, banány, borůvky… nic ji ‘nevoni’. Takže takovej Bulik by se nám hodil 🙂 a líbí se nám červenej
  Ig: krissponer

 • Aňa 24.11.2017 at 23:07

  Ja teda nad týmito vašimi článkami slintám. Brala by som Bulíka všetkými desiatimi, ideálne toho béžovo-strieborného (900). No asi si budem musieť na neho počkať, až rodinný rozpočet dovolí. Naše deti majú určité druhy zeleniný ktoré milujú a potom tie čo teda nemusia. Čo sa týka surovej zeleniny tak u nás ide klasika, mrkva, uhorka, paprika,rajčiny len syn, ale dcéra miluje surové zemiaky. Dávam pozor aby boli vždy v dobrom stave a vždy zje len malú, takže ostávam kľudná, Dokonca jej jednu dobu chutil surový karfiól (květák), čo sa týka ovocia, tak tiež ostávajú deti verné klasike, jablka, banány, hrozno.
  Pozn.: sledujem na Inst (Krabsova) a zdieľam na fcb.

 • Lucie 24.11.2017 at 23:08

  Tak zeleninu a ovoce nas klucik papa celkem bez problemu, naopak mi nikdy nejedl ty kapsicky, tzn.umixovany ovoce, takze se smoothieckem bych nepochodila. Ale pro sebe bych brala ten vinovej ;-))

 • Karolína 24.11.2017 at 23:09

  Vašík má ovoce i zeleninu moc rád. Jsem dost přísná ohledně sladkostí, takže takovej banán je pro něj jedna z největších sladkostí:) a po salatove okurce se může utlouct 😀
  Bulik by se mi líbil cervenej 🙂
  Sdílím na FB. Sleduju na IG: karca.drnovska

 • Radka 24.11.2017 at 23:10

  Supééééér soutěž!Psali jsem o Bulíka Ježíškovi, kdyby se sumálo štěstí zde, budeme nadšení.Ovoce milujeme, zeleninu jen některou,ale mixované koktejly u nás schovají i tu, která moc nechutná a to je na tom nejlepší:-) barva je fajn zlatá nebo stříbrná.děkuji za soutěž!

 • Dasa Kovalova 24.11.2017 at 23:10

  U nás jede zelenina, hlavně zelena:-) takže brokolice, špenát či fazolky jsou u nás na denním menu. Synovi jsou 2 a ovoce ho zatím nebere, obecne není na sladké. Neví o co prichazi😂
  Třeba by Bulik zabral😀 stříbrný či cerny by nám do kuchyně pasoval.

 • Petra 24.11.2017 at 23:12

  Děti mají rády hlavně ovoce, většinou sezónní… Jahůdky, borůvky, rybíz, maliny, ostruziny a teď jablíčka, mandarinky, grep a zeleninová polívka u nás vede. Saláty nám taky ujidaji, aby jim to vydrželo…. 🙂
  Barva RED

 • Eva 24.11.2017 at 23:14

  Ovoce i zelenina jsou u nás na denním poradku a jsou vítáme jak v syrovem stavu, tak tepelně upravené. Co ale naše domácnost nechce vzít na milost je červená řepa. A zrovna ve smoothie je taaaak dobra 🙂
  Kdyby se na nás štěstí usmalo, tak nejvíc by se v kuchyni líbilo určitě červenemu Bulikovi.

 • Bohdana Pejchalová 24.11.2017 at 23:17

  Moje 18dite zboznuju ovoce,to jedeme každý den,zeleninu někdy si dá málo někdy hodně,různé druhy,ale je polevkova;tam zeleninu zblajzne vzdy;)hodil by se nám černý. na insta tttrable

 • Aneta 24.11.2017 at 23:17

  My mame doma prave ten lidlacky. Nedavno jsem ale na navsteve vyzkousela bulika a od te doby ho chci. Ale manzel rekl ze az se nam nas skazi, tak muzeme resit jiny. Tak kezby tovyresil tentokrat adventni kalendar :-D. Syn sni vsechno. Ale treba do rajcat ho musime premlouvat. Top jsou ted jablka…ale strida se to. Zlata je hezka, ale tady mi fakt na barve nezalezi :-D. Ig:ancia_bajcia

 • Ivana 24.11.2017 at 23:18

  Dobrý večer, o ovocem ani zeleninou problém nemáme, ovšem více dětem chutná zelenina syrová, vařenou do nich moc nedostanu :). Barvy se mi líbí všechny 🙂

 • Verča 24.11.2017 at 23:18

  U nas vic frci ovoce. Mala ma moc rada meloun,jablicka i hrusky. Banan treba nechce vubec. No a ze zeleniny okurek, jinak teeba v polevce hrasek nebo brokolice, kvetak. Ale s Nutribulletem by to slo aspon lip zkombinovat jeste😊. Barvy jsou pekne vsechny, treba ten co vlastnite Vy bych klidne brala😁.

 • Renáta Hovoříková 24.11.2017 at 23:20

  Starší syn baští odmalinka zeleninu i ovoce bez potíží, malá sestřička je hotový kontejner na cokoliv, včetně právě ovozel 🙂 Jediné, co ani jeden z nich nevzali dosud na milost, je řepa. Nechápu 🙂 Líbí se mi červený Bulík.

 • Radka 24.11.2017 at 23:22

  Naše děti nemají s ovoce a ani se zeleninou problém, samozřejmě mají své favority, nyní okurka, paprika, mrkev, ale vesměs snědí vše. Z ovoce teď vedou mandarinky, jablka, v létě jahody a maliny. Jsem ráda, že je do pojídání ovoce a zeleniny nemusím nutit a že si i samy řeknou, že chtějí mrkvičku, okurku, rajčátko… Mým favoritem je Nutribullet v šedé barvě. IG: radkastara

 • Adela Pudil 24.11.2017 at 23:22

  Ovoce (kromě jahod a pár výjimek) i zeleninu az na listovou (typu špenát, salaty..) má moc rád. Nejlepsi zpusob jak je dítěti podat je podle mě právě smoothie. Na bulika mám policeno uz delsi dobu 🙂 barevné by se mi líbil hned ten první, nejspíš to je barva zlatá? 😉

 • Eliška Gřešková 24.11.2017 at 23:22

  Krásný večer Míšo. Když jsem četla Váš článek, tak jsem měla pocit, že mám doma skoro stejného muže se stejným názorem. 😂Když jsem v srpnu přišla s nápadem k narozeninám, že bych chtěla mašinku na dělání Smoothie, tak mi bylo řečeno, že to je akorát další krám do baráku. Že mi ruční mixer udělá to samé. Moc jsem nepochodila.😞
  Jelikož syn miluje smoothie, tak se skoro denně trápím s ručním mixérem. Musím ovoce nakrájet na malinké kousíčky a ze začátku mixování mám pocit, že ho zavařím. Dělám různé ovocné kombinace a občas tam šoupnu i zeleninu,aby na to lumpík nepřišel😉. Nejvíc ale miluje jablíčka.
  Moc ráda bych chtěla Nutribulet vyhrát a ukázat mému muži, že je to šikovná hračka😉👼. Barvy se mi líbí všechny, ale stačí mi ta klasická. Sleduji na Ig(elisakgresik).🎄

 • Vendula 24.11.2017 at 23:24

  Holky naštěstí problém se zeleninou ani ovocem nemají (ťuk ťuk), s nápojem by to byla příjemná změna. Já bych ocenila rozhodně i to mletí oříšků…

 • Vendula 24.11.2017 at 23:26

  A barva by se nám hodila šedá…jsem zapomněla 🙂

 • Ivana Bartošová 24.11.2017 at 23:27

  Zatím snědl prďolka všechno ovoce, co jsem mu dala ochutnat. Je mu 18. měsíců a je to velký jedlík. Moje oblíbená barva je červená, takže barva bulíka je jasná 😀

 • Dyba 24.11.2017 at 23:31

  Děti mají rádi hlavně ovocné “koktejly”, zeleninu mají rádi, ale v jiné úprvě 🙂 Líbil by se nám třeba bronzový, ale všchny jsou pěkné.

 • Renata P-ova 24.11.2017 at 23:31

  Deti ovoce a zeleninu miluji a jsem za to rada, ctyrleta chce bezne k veceri okurku 🙂 koktejly nedelam,neb nemam na cem,takze sediva barva je krasna i elegantni a moc by se nam hodila.

 • Andrea Čížková 24.11.2017 at 23:33

  Syn má rád ovoce a některou zeleninu. Záleží, jak mu ji připravím a taky trošku, kde mu jí v jídle schovám 🙂 Mixovaná by mu určitě víc chutnala, než ta v celku a s Nutribulletem by “vařil” už sám a to by mu pak šmakovalo 🙂 A mě by se to jeho “vaření” líbilo taky a do kuchyně by mi víc barevně pasoval ten zlato/stříbrný krasavec.

 • Barbora P. 24.11.2017 at 23:38

  Se zeleninou to mame tak, ze ji k obedu nachystam, ale talir s ni davam na stul az ke konci jidla, protoze jinak nase kobylky nechavaji varene jidlo byt a vrhaji se na zeleninu, jako kdyby ji uz sto let nemely!

  Nastesti manzel postavil sklenik a uroda byla nadmerna (no jo, trochu jsem to pri vysazovani prehnala), takze jsme si smakovali a krmili i babicky, dedecky, mrazak a zavarovacky…

  Je dobry napad zaradit si smoothie jako kazdodenni svacinu. Ja ji mam zatim jako “svacinu za odmenu”, protoze mrazak neni bezedny a detem nejvic chutna smoothie s domacimi malinami, ci s boruvkami nasbiranymi babickou na Valassku, a zvladly by toho do sebe dostat kvanta, klidne i pet minut po snidani. Ale Jezisek by nam snad mohl donest vetsi mrazak, maliny se na podzim namnozily, a tak snad bude uroda dostatecna i pro zlateho bulika 🙂

 • Andrea 24.11.2017 at 23:39

  U nás se jí všechno ovoce. Ale tropické v zimě vynecháváme. Více se u nás sní zeleniny. Jakékoliv, kdekoliv 🙂 Barva je krásná šedá.

 • silvia 24.11.2017 at 23:41

  Bulleťák, a naučí se zeleninu jíst i nezletilák 😀
  Malá má nejraději okurku, a jabko. Ale taky kolikrát už od pohledu odmítne jídlo jíst. . Barvička není dle mně až tak důležitá, ale stříbrná je taková uni 🙂

 • Michaela 24.11.2017 at 23:47

  Mám 2 děti a samozřejmě každé jí úplně jinak, ale ovoce a zeleninu víc dcerka. Kromě řepy, kterou zas miluje syn 🙂 Ale tyhle smoothie makery jsou prostě nepřekonatelné v tom, že děti snědí i to, co by v původním stavu nesnědly. Teď mi pomáhají a koukají na ten proces, navíc do nich dostanu vitaminovou bombu.

 • Kateřina Kolářová 24.11.2017 at 23:47

  Malej mi baští ovoce i zeleninu v pohodě (naštěstí, ťuk ťuk). Bulíka bych moc přála, nejvíc by se mi líbil černý.

 • Johana 24.11.2017 at 23:50

  Aktualne u nas vedou krizali (pisu v mnoznem cisle, protoze ji je ujidam, priznavam se 😉 ) a mango. Pak nikdy nepohrdne rajcetem a okurkou. Jsem moc rada, ze ovoce i zeleninu El muze a ma vzdycky radost, kdyz ji neco z toho dam.
  Nutribullet je takove me dlouho nesplnene prani. Krome medene se mi libi vsechny barvy (cerna i stribrna se hodi do kuchyne a cervena je proste fajn )

 • Janka 24.11.2017 at 23:52

  U nás je to tak, že ovoce a zelenina je in, vše ostatní je na vedlejší koleji. Takže když je ke svačině rajče, okurek a ředkvičky s chlebem, zmizí první zelenina a chleba je za trest 🙂 Stejně tak ovoce 🙂 Koktejly naše malá prostě miluje. Jen s tím strojem co mám doma neudělám nic víc než koktejl… Takže tam nepropašuju např. ani kaši, ani ořechy ani semínka…. Bulík by byl teda senzace 🙂 A nejlépe ve zlaté barvě

 • Radka 24.11.2017 at 23:55

  Ovoce u nas neni problem..ji se kdykoli a jakekoliv..se zeleninou je to horsi. Syrove sni jen rajcata. Vse co je zelene je podle jejich projevu snad otravene …
  Barvu beru jakoukoliv…krome cervene.

 • Mužiková Karolína 24.11.2017 at 23:57

  Juu bulik to je super darek, toho bych si prala moc. Nas dvoulety syn basti vsechno, miluje jidlo a to i jakekoliv ovoce a zeleninu 🙂
  Bulik by se mi libil stribrny.

 • Karol 24.11.2017 at 23:57

  Líbil by se mi červený, protože máme takovou kuchyň 🙂 Jinak smoothie dělám občas. Když porovnám syrovou zeleninu/ovoce a pak množství rozmixované, tak takovým způsobem člověk “vypije” třeba 3 jablka. Takže spíš výjimečně hlavně v létě na osvěžení 🙂

 • Lenka Benesova 24.11.2017 at 23:59

  U našich dětí není problém s ovocem, kromě citrusových plodů. Ty nemusí ani jedno. Zelenina už je na tom trochu hůř, prim hrají okurka a mrkev a dýňová polévka. Jinak je to slabší.
  Barva by se mi líbila buď šedá/stříbrná nebo červená.

 • Kristýna 24.11.2017 at 23:59

  Dcera stejně jako já miluje smoothie 🙂 barva se mi nejvíce líbí zlatá 🙂

 • Hana 25.11.2017 at 0:00

  Nás syn v roce miloval zeleninu , teď ve dvou letech dává přednost ovoci , ale většinou sní vše , klepu 😂
  A nutribulet už si dlouho přeju , barvy jsou krásné všechny 😉

 • Petra Bemová 25.11.2017 at 0:01

  Bulík by se nám teď dost hodil, mladší dcera je asi dva měsíce na prikrmech a kromě králíka zatím jedla jenom zeleninu. Je to spis takový ochutnavac. Kromě toho se už dlouho chystám vyzkoušet nějaké rostlinné mléko, ale nemám na to poradny stroj. Ten černý by se nám hodil do kuchyně, ale stříbrný bychom tam taky nějak napasovali.
  Starší dcera nerada zkouší nové chutě a ma raději ovoce sladší. Citrusy třeba nechce vůbec, ale každý den sní cele jablko (my máme extra velké, proto to zdůrazňuji) a k tomu ještě par kuliček hroznoveho vina. Sem tam banán nebo kaki. Když je ale ovoce v něčem zamaskovane, tak ho bere na milost. Co se týká zeleniny, tak miluje hrasek. Když ma zeleninu zpracovanou, tak sní skoro všechno. Čerstvou ale odmítá.
  Na instagramu jsem petromilabem

 • Blanka Pavelková 25.11.2017 at 0:03

  Tak u nás je to těžká bída. Co se týká vitamínů, ” hjustne, máme problém” . Zato když se zašusti obalem od sladkostí, panáčkují malém ve stoje.
  Bulík by určitě moooc potěšil. Nejvíc teda mamku, ale děti by si zvykli.
  Moc by se mně zamlouval tmavě šedý, nebo stribrny,.

 • Alice Gažarová 25.11.2017 at 0:04

  Nemáme problém s ovocem ani zeleninou. Nejraději z ovoce má dcera hrušky a maliny. U zeleniny vede na plné čáře okurka a pak rajčátka. Ovoce i zeleninu se snažíme dávat denně.
  Za “bulíka” bych byla vděčná, nejraději mám vše bílé, ale když už tato barva není v nabídce, tak bych nepohrdla světle šedou.
  Sleduji na IG (AG_Alice)
  Sdílím na FB Alice Gažarová

 • Misa 25.11.2017 at 0:07

  IG/MishaTosha/, na FCB taky sleduju a sdilim

  Bulika prosime červeného, toho bychom rádi..

  Smothies mají holky docela rády, ovoce syrové taky velmi…ze zeleniny jede na 1.místě (hned po melounu) mrkev..

 • Helena 25.11.2017 at 0:07

  Ouuu, tož na bulíka si dělám dlouho zálusk a ještě dlouho ho mít nebudu. Dcera miluje snad všecko ovocíčko ze zahrádky, ovšem se zeleninkou je to jak kdy. Ale s tímto kámošem, by ta zeleninka šla jedna báseň. Nej barva je čená 🙂

 • Dana Schmittová 25.11.2017 at 0:14

  První dcera jí snad jenom jahody, druhá si dá skoro všechno. Barvy se mi líbí všechny.

 • Veronika 25.11.2017 at 0:14

  U nas jede ovoce a zelenina ve velkém. A od babičky ze zahrady je nejlepší. A ktera barva – Stříbrná je top. 🙂

 • Martina Palacková 25.11.2017 at 0:15

  Tak to je paráda, páčil by sa nám strieborný. Deti väčšinou okrem jablka, sezónnej broskyne a jahôd bojkotujú skoro všetko ovocie. Martina
  Sledujem i FB.

 • Martina krehelova 25.11.2017 at 0:17

  Dcerka 3roky miluje ovocie i zeleninu vsetkeho druhu a je ju na kila 😊 do kasi, krupice, palaciniek, smoothie, kompoty, surovu zeleninu v salatoch, varetenu zeleninu na pare, grilovanu. Najradsej ma cucoriedky, maliny, paradajkt, uhorky. Pacila bt sa mi medena farba 😉

 • Alena Srpová 25.11.2017 at 0:20

  Dcera zatím pije jen mateřské mléko, ale i tak jsou znát její preference. Nesnese jahody a rajčata, tedy abych je jedla já. Doufám ale, že ji to brzy přejde, abychom si tyhle dobroty nemuseli odpírat 🙂

  • Alena Srpová 25.11.2017 at 0:28

   A barvu bych vybrala stříbrnou.

 • Romana Kašpárková 25.11.2017 at 0:26

  Jednoznačně šedá ❤
  U nás jsme na tom s ovocem a zeleninou dobře – zeleninu přidáváme vždy k večeři, příp.i do jídla k obědu a ovoce ma malý ke svačince, někdy jednou, někdy dvakrat denně a nebo jen tak uzobáváme při hraní.
  Sdílím na fb, instagram @romiqeu 😉

 • Karolína Dvořáčková 25.11.2017 at 0:30

  U nás v kuchyni by se nejlépe zabydlel červený, ale každá barva je dobrá barva 🙂
  Dcera 2 a 1/4 roku. Ovoce miluje. Nejradši má jahody a různé malé bobulky 🙂 V zelenině je trošku vybíravá, asi bych ji taky měla propašovat nějakou kapustu do ovoce 🙂
  Syn 6 měsíců – ochutnává čerstvé vše co udrží v rukou 🙂
  Sleduji instagram (karolinadvorackova) i facebook a sdílím 🙂

 • Martina Teislerová 25.11.2017 at 0:32

  Moje roční dcerka má zeleninu a ovoce moc ráda, i když si taky vybírá mezi druhy-nejvíc vede brokolice a rajčata a nemusí mrkev 😉
  Bulíka bych si moc přála červeného 😉

 • Hanka 25.11.2017 at 0:35

  Syn miluje všechno ovoce, nejraději má ale to, co může na zahradě sklidit sám. Od srpna chodí smutně kolem keřů rybízu, maliníku a ostružiníku. Se zeleninou je to horší s výjimkou okurek se mu nezdá nic co má zelenou barvu, takže hlavně mrkev a papriky. Moc se mu taky nezamlouvá teplá zelenina. Bulík by se mi nejvíc líbil červenej

 • Katerina Kmecova 25.11.2017 at 0:43

  Syn (1,5 roku) odmalicka najel na prakticky vsechny druhy ovoce a zeleniny,ktere jsem mu postupne zarazovala. Mam stesti,ze je jedlik a ovoce i zeleninu z toho nevyjima. Snad jen paprika neni uplny top,ale kdyz neni nic jineho… 🙂
  Jinak barva by se nam hodila cerna.

 • Katka Lichtenbergová 25.11.2017 at 0:51

  Zelenina a ovoce, to je naše! Přemýšlím, jestli je něco z této sekce, co dětí nejedí? spíš je každý týden ve znamení něčeho jiného – jednou u nás padnou 4 banány za den, jindy pytel mandarinek….máme rádi ovoce sušené, mražené, někteří z nás i kompotované a zavařené do marmelád…o čerstvém ovoci a zelenině nemluvě 🙂 a co se týče volby barvy dárečku, tak na té nezáleží… 🙂 já osobně bych nemusela mít zlatou, ale darované výhře na zuby nekoukám 😀

 • Bára 25.11.2017 at 0:54

  Nejvíc z ovoce u nás frči to,co si můžou sami utrhnout na zahradě a v zelenině je jednička okurka.Jak salatová,tak nakladačka.Co kluci nemusí jsou citrusy. 😀

  • Bára 25.11.2017 at 1:26

   Jo a barva šedá😉

 • Markéta 25.11.2017 at 0:57

  Ovoce se už u nás rozjelo i v syrovém stavu. Začínali jsme hroznovým vínem, jablíčkem a banánem. Přes léto přibyly třešně, rybíz, maliny, jahody, borůvky.Teď už i granátové jablko. Citrusy zatím vynecháváme. K syrovému ovoci jsme si našli cestu tak, že jeden den se vypnul příjem přesnídávek (mnou ručně vyrobených v bio kvalitě ze sadu mých rodičů), pusa se neotevřela. Zbylo jich hodně a tak jsem z nich toto léto dělala sorbety do silikonového kornoutku od Tescomy a už mám asi jen 4 přesnídávky. Jako “zmrzka” to prošlo :D. Syrová zelenina už je horší, akorát ta okurka projde. Zbytek musí být schován v teplém jídle, nenápadně vidličkou pomačkané či mixované…Milovala mrkev, teď je zas “antimrkev” období. Nic nenadělám, jen nabízím a čekám, až to bude zas v kurzu :)…Šedý Bulík by u nás místo našel ;).

 • Hana 25.11.2017 at 1:01

  Ovoce a zeleniny se u nas nastesti sni docela dost. Ale je pravda, ze uz zacina odmitani nekterych druhu, a ty by se daly diky buliku pekne schovat 🙂 barva se mi libi zlata ci stribrna 😊

 • Kačka 25.11.2017 at 1:06

  Naši kluci mají rádi hlavně jablka, hrušky a okurky (včetně kyselých zavařených, kteréklidně zapijí mlékem).

  Líbí se mi stříbrný.

 • Hanka 25.11.2017 at 1:24

  Tak ovoce i zeleninu jíme denně a bez problému 🙂 A bulik by se nam moc hodil -protože my mame presne ten lidlovsky za 400! Barvicky jsou všechny krasne , hodila by se nam nejvice seda . Diky h

 • Hana S. 25.11.2017 at 1:45

  Čerstvé ovoce se ještě zvládne, ale zelenina velmi omezeně. Bezva způsob, jak ji propašovat do jídelníčku. Co se barev týče, líbí se mi všechny, nejvíce bronzová.

 • Andrea 25.11.2017 at 1:55

  Deti nastastie maju radi cerstve ovocie aj zeleniu. Vdaka takemuto pristroju by som do nich vsak dostala aj take ovocie, ktore moc neoblubuju 😀 Dakujem aj za inspirativne recepty. K clanku sa budem asi casto vracat 😀 Bulik by sa mi najviac pacil sedy alebo cierny.

 • Irena 25.11.2017 at 2:25

  Obě děti nejraději zónou na zahradě. Jahody, maliny, angrešt, rybíz, rajčat, jablka, třešně, švestky, ořechy to vede. Doma jí obě borůvky, banány, mandarinky. Jedna má ráda salát, druhá zas pomeranče. Našemu skoro 5 m začinám dávat mrkvičku. Líbil by se mi stříbrný či zlatý nutribolet.

 • Bara 25.11.2017 at 2:26

  Jime skoro vsechno ovoce a zeleninu,ale jen cerstvou;) varenou nebo v nejakem jidle moc neee… 🙂 krasna je seda barvicka;)

 • Leni 25.11.2017 at 3:26

  dcera ji hromady ovoce a zeleniny v lete, ale jak zacne podzim, tak nejak stagnuje. ke kazdemu jidlu nabizim cerstvou ovozel a nekdy neco sni, jindy vubec. ted mi prestala jist i ty svacinove kapsicky, smoothie do ni vubec nenarvu, tak si moc nevim rady.
  co sporada nadsene na posezeni, to jsou boruvky, maliny a jahody – vse superdrahe a ani si nejsem jista, jestli v tehle supermarketovych zimnich je vubec nejaky vitamin…
  bulik by se mi libil cerny.
  instagram: lenka.scholleova

 • Michaela 25.11.2017 at 3:30

  Starší dcera ovoce a zeleninu miluje. Mám problém kolikrát, aby snědla něco jiného, ke každému jídlu se snažím dát kousek ovoce nebo zeleniny. Z ovoce má nejradši jablko, jahody, ostružiny, angršt, hrozny, pomeranč, banán, … Ze zeleniny rajče, okurek, ředkev, kedlubna, mrkev co nemusí tak je paprika. Mladší konzumuje zatím pouze v tekuté formě v mateřském mléku. Po Bulíkovi pokukuji delší dobu, ale zatím nevyšly penízky. Stříbrný by nám padl do kuchyně.
  michaela.vyoralova.mv

 • Verča B. 25.11.2017 at 5:33

  U nás je ovoce a zelenina každý den vyhledávaná.. Hodně dáváme do kaší a palačinek. Smoothie je u nás top! Zelenina nesmí jako příloha chybět, ale v tom jsou už vybíravější 😊Barva by se mi líbila šedá.

 • Zuzana 25.11.2017 at 5:36

  Teda krasny darek tentokrat pro maminky 🙂 Brala bych stribrneho. Nase mala ovoce ji, s cerstvou zeleninou je to horsi. Aspon tu tepelne zpracovanou si da, mohlo by byt hur 🙂

 • Hanka Achsová 25.11.2017 at 6:04

  Mluvíš ovocem nemají problém, momentálně frčí mandarinky a jablíčka. Se zeleninou je to krapet horší,ale rajčátka, okurku, papriku nebo mrkev baští s chutí ☺️ Barva na výběr je tam jen jedna, ale to nevadí 😀

 • Jana 25.11.2017 at 6:08

  U nás je to jak kdy. Občas frčí na zelenině, občas na ovoci a pak přijdou dny, kdy je to jen mami, nééééééééééé. A ještě jedna podstatná věc. Pokud je to zelenina nebo ovoce od babičky, tak to je pak jiná. To už se pusinka skoro sama otvírá 🙂 Krásně vypadá červený i černý, ale asi červený 🙂 🙂 🙂

 • Klára 25.11.2017 at 6:08

  Ze zeleniny u nas doma frčí nejvíc mrkev a ted kupodivu i samotné vařené brambory, a v sezóně taky hrasek. Z ovoce je na prvním místě jablicko a pak meloun. Jinak je to bída. Na IG sleduji jako k.kubatova

 • Tana S. 25.11.2017 at 6:25

  Muj 2 rocni syn ma zeleninu i ovoce moc rad, smoothie delame se starym mixerem, takze novy by se hodil 🙂 nejlip v cervene barve 🙂

 • Michaela Moravcová 25.11.2017 at 6:28

  Ahoj Miso, teda, ty vaše bulikove výtvory vypadají skvele! Co se tyce našich deti a ovoce/zeleniny, starší 4,5 a s tim nema problem. Mladší 2,5 hroznej. Nesni ani jahody, sni jablko a to jen v případě, ze si u toho čteme nebo skládáme puzzle, jinak ne, nesni ani banán. A pritom jako mimi to tak dlabal 🤷🏻‍♀️ Se zeleninou je na tom o malinko lip, sni okurku, papriku a mrkev. Proste des, snad z toho brzo vyroste. Bulik by se mi uz jen kvuli tomu mooooc hodil 😊 Barvu jsem nebyla schopna pojmenovat, ale libi se mi ten, co mas i tady na obrazku k vyhraj nutribullet 900 😊
  Ins michaela_moravcovaa
  Krasny den, Míša

 • PajaRosy 25.11.2017 at 6:38

  U nás je to bida 🙁 v roce jedl syn vic jak ted ve 2 a pul letech, achjo. Libi se mi stříbrný.

 • Barbora Veselá 25.11.2017 at 6:47

  Syn ovoce i zeleninu miluje, hlavně jabka, hrušky a avokádo. Snad mu to vydrží 🙂
  Instagram – barca.ves

 • Veronika 25.11.2017 at 7:03

  Dcerka i syn miluji vsechno ovoce…nejradsi si stoupnou na zahradce ke stromku nebo keri a sbiraji si sami a zelenina taky problem neni…jsem za to velice rada, ze nemusim bojovat
  Libil by se mi stribrny bulik, kdyby se na nas usmalo stesti 🙂

 • Hanka 25.11.2017 at 7:04

  Obe deti maji ovoce a zeleninu rady, ale ja bych byla radeji, kdyby ho jedli jeste trochu vic a pestreji. Miluji hlavne jablka a hrusky. Zeleninu si rady daji i v polivce nebo k masu. Vybrali bychom si stribrnou barvu.
  Ig:hankajerabkova

 • Petra Pavlickova 25.11.2017 at 7:07

  Bulik Gold nebo stribrny…
  Zelenina a ovoce u nas neni problem…nejvic frci okurka a minirajcatka a z ovoce jablka a meloun,maliny…ale jedi vsechno,krom grepu (ten mam rada zase ja,aspon zbyde 😀 )

 • Lucie Chmielova 25.11.2017 at 7:13

  Syn má rád jen hrušky, jablka a meloun, jiné ovoce odmítá. Dcera sní naprosto vše. Líbí se mi stříbrný. Sleduji na instagramu luciechmielova i na FB Lucie Chmielová. Sdílím

 • Zuzana 25.11.2017 at 7:14

  Ovocieaj zelenina su u nas naststie oblubene, momentalne su top cervene papriky, pomelo a mandarinky.
  Farba by sa mam pacila ta bronzova 🙂

 • Claire 25.11.2017 at 7:17

  Bulik by byl uzasnej na prvni prikrmy 🙂 a protoze mam rada barvy, tak urcite ten cerveny 🙂
  Fb Claire de Lune, Ig yeemanjaa

 • Monika Bokišová 25.11.2017 at 7:19

  Obě dcerky mají ovoce a zeleninu moc rády. Jediné, co jimmoc nejede, jsou rajčata.
  Líbil by se nám červený.

 • Hanka 25.11.2017 at 7:32

  ovoce a zelenina u nás celkem jede v syrovém stavu 🙂 líbil by se mi zlatý! Sleduji na IG (Hani Kju) a sdilim na FCB (Hanka Kju)

 • Katka 25.11.2017 at 7:34

  Dobré ráno, tak to je peckovní cena! Já bych si vybrala černý. Dcerka (2,5) má nejradši jablíčka, těch máme doma vždycky dost. Dál pak hrozny a všechno letní ovoce jako jahody, maliny, ostružiny, meruňky. Naopak exotické ovoce se jí nezalíbilo vůbec, ani banány. Zato syn (10m) má nejradši právě ty banány a pak taky jablka. Ze zeleniny malá jí nejradši mrkev a okurky, ale ty jedině zavařené :-D. A syn zase mrkev nechce vůbec. Takže my to máme takhle rozdělené 😉
  Instagram: katkubal

 • Zuzana N 25.11.2017 at 7:40

  Dcera miluje vsechno ovoce ze zahradky , ale syrovou zeleninu moc neji, jen rajce a hrasek. Zato varena nebo dusena ji chutna vsechna krome porku. Bulik by se me libil hlavne na vyrobu mandlove mouky do vanocniho peceni a ruznych oriskovych kremu. Barevne by se mi hodil stribrny, bily nebo hnedy. Dekuji za moznost soutezit a preji hezky advent.

 • Petra 25.11.2017 at 7:45

  Jeeeee, po tomto se dlouho dívám a řeším zda koupit nekoupit- to by bylo moc fajn vyhrát. Moc se mi líbí ten červený.
  Malá ovoce i zeleninu miluje-ve školce si raději než rohlík s pomazankou vezme několik jablek ci jineho ovoce.

 • Lenka Valová 25.11.2017 at 7:47

  Ovoce dcera miluje, hlavně to české, takže v létě je v sedmém nebi. Se zeleninou teď začínáme bojovat, bez problémů sní tak akorát hrášek, špenát a brokolici. Ale aspoň něco 🙂 Barva se mi líbí černá.

 • Hana Hospodková 25.11.2017 at 7:49

  Ahojky…:)
  U nás smoothiečka frčí…ale musím je udělat já, jinak totiž po nich nikdo ani neštěkne. Manžel totiž nerad mytí mixéru a já pak jeho mytí, když zbytky zaschnou v nádobě. Obecně se dá říct, že mixujeme hlavně ovoce s cereáliemi a semínky.
  Manžel už pokukoval po menším stroji, který by si prý vzal do práce. Kdyby náhodou jsme byli v soutěži úspěšní, líbil by se mi bílý nebo modrý model.
  Děkuji za soutěž.
  Hanka H.

 • Kateřina 25.11.2017 at 7:49

  S ovocem u nás není problém, děti zbaští celkem všechno. Je pravda, že v rozmixovaném stavu to do nich padá rychlostí přímo kosmickou. Ideální kombinace banány, jahody, borůvky… A bulík by se mi líbil šedý…

 • Pavla 25.11.2017 at 7:53

  Holky mají rády všechno domácí ovoce a taky banány a mandarinky. Se zeleninou jsme na tom dle nálady. Že začátku jedly vše a teď občas něco nechtějí, ale pak se k tomu naštěstí zase vrátíme. Tedakromě špenátu, tomu nevěří doteď.

  • Pavla 25.11.2017 at 7:54

   Líbil by se mi červený bulík.

 • Lucie 25.11.2017 at 7:56

  Naše děti zeleninu i ovoce sní bez problémů. Mixer na smoothie jeden doma máme – Maty pomáhá házet přísady, Klarka komentuje brbbbrrr .. ale uz má své nejlepší za sebou a zajimalo by me srovnání právě s “Bulikem”
  V naší kuchyni by krásně vynikl červený 🙂

 • Erika Pilařová 25.11.2017 at 7:56

  U nás to mají rozdělený. Starší syn miluje zeleninu i ovoce v čerstvém stavu, v tepelné úpravě je nechce, dcera nechce zase čerstvé, ale po zelenině v polévce se může utlouct 😀 ovoce si dá jen ve smoothie, které dělám tyčákem a není to prostě ono. Barva by se mi líbila stříbrná, ale na barvě nezáleží 🙂

 • Hana 25.11.2017 at 7:59

  Ovoce a zeleninu maji naše děti rády…jsou ovšem i druhy zeleniny, které az tak v oblibě nejsou…a tak se je snazim do jídla dostat i jiným způsobem. Smoothy nápoje jsme doposud nezkoušeli…a možná by mely u dětí úspěch. Barva se nám nejvíce líbí černá.

 • Tereza Bezačínská 25.11.2017 at 8:01

  Jééé bulík, zrovna mi ho přinese Ježíšek, ale jen 600… barvička buď zlatá/červená…. děti mají rády jablíčka, mandarinky, banánky a zeleninku zobnou mrkvičku, jinak dělám hodně polívky, v této formě zeleninu baští:-) Sdílím na FB Tére bezinka …. ahoj Tereza

  • Míša 25.11.2017 at 9:13

   Tak Terez super. Případně Ježíškovi ráda se slevovým kódem 🍎🍓🍇🍐🍒💌

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 25.11.2017 at 8:01

  Moje děti doslava milují ovoce i zeleninu, nejvíce syrovou, takže nám by se moc hodil a barva možná červená, nebo zlatá. Sdílím a sleduji na I. Radka ramík

 • Lenka Dostálová 25.11.2017 at 8:02

  Syn uz sice nemá efekt zvracení, kdyz se mu do pusy dostane kousíček zeleniny, ale zeleninu do něj prostě nedostanu. Z ovoce max. jablko ci kousek banánu:-(
  Dceři je 10m a pevně doufám, ze s ni to bude lepší. Kousky ovoce moc nechce, rozmačkané vidličkou a nastrouhané ano.
  Bulík by se mi líbil zlatý.

 • Pavla T. 25.11.2017 at 8:02

  Syn ji zeleninu leda v polévce, ale ovoce má rád. Miluje hroznové víno bez “pekikek”(peciček) 😉 Zlatý NB je moc pěkný.

 • Martina 25.11.2017 at 8:03

  Dobry den, nase mala ovoce miluje, jeji nejoblibenejsi jsou maliny a jahody a meloun. Ted jede na mandarinkach,kiwi a kaki. Pak klasika jablka a hrusky, hrozny, sem tam pomelo. V mrazaku mame hromadu svestek a merunek, hned bych je “rozbulikovala”, kdyz ctu vase recepty 🙂 se zeleninou je to trosku horsi, tam to nemame tak pestre – ma rada okurky a rajcatka. LIbil by se mi cerny, na instagramu sledujeme jako maciceksta

 • Lenka 25.11.2017 at 8:04

  U nás je ovoce a zelenina boj…. každodenní… Partnerův syn (10) si zakládá na tom, že nejí žádné ovoce a moje snahy dostat do něj aspoň něco společně s dcerou skončily úplně naopak – dcera dělá vše, co syn, takže odmítala ovoce a zeleninu… Teď zkouším obráceně – když u nás syn není, snažím se mít zásoby ovoce, nabízet, sama jíst a občas se dcerka chytá…
  Barva by se mi líbila stříbrná 🙂
  sleduji i IG a FB

 • Soňa Novotná 25.11.2017 at 8:10

  Dcery vyhledávaní hlavně čerstvé ovoce – jablka, banány, pomelo teď vedou. Se zeleninou je to trošku horší. Řeším to zeleninovými vývary a krémovými polévkami kde se dá dost druhů skrýt 🙂
  Bulik by se mi líbil červený.

 • Denisa 25.11.2017 at 8:14

  Prcek jí ovoce i zeleninu každý den – opravdu mu chutná (a nebo nemá na vybranou). Nejkrásnější Bulík je jistojistě ten červený!
  Sdílím na fcb

 • Daniela 25.11.2017 at 8:17

  Náš drobek jí snad všechny druhy zeleniny a ovoce. Vařené, sušené, čerstvé, rozemlete, nakrájené. S masem to už je horší😞 co se týče barvy bulika, všechny jsou nádherné😍

 • Lenka Quintero 25.11.2017 at 8:20

  Kluci mají rádi snad všechno ovoce. Se zeleninou je to horší a dost se to mění. Toto léto začali jist syrovou okurku a papriku. Spoustu zeleniny nejedi, ale kupodivu mají oblíbenou třeba brokolici.

 • Vladka 25.11.2017 at 8:22

  Páčila by sa nám strieborná.. starší i mladší sú ovocný a zeleninový zrúti. Takže nemáme problémy..😁

 • Petra Pivoňková 25.11.2017 at 8:25

  Kubicek ma rad predevsim zeleninu, z ovoce hlavne jablicka a maliny 😀 ale s nastupem do skolky se to zlepsuje a ji vic a vic druhu..ovsem s nastupem do skolky je taky casteji nachlazeny a unudleny,tak by nejaky ty vitaminkovy bomby mohl zacit pit…nejvic by se mi libil cerveny Bulik 🙂

 • Michaela 25.11.2017 at 8:26

  Naštěstí ma dcera patří k dětem, které s ovocem ani zeleninou nemají problem… 😊 Az na vařenou mrkev, tu ale nemusím ani ja 😇 Od miminka miluje ovoce a zeleninu v kuse, ani moc nakrájenou … takze všechny děti chodily s mesickem jablicka v ruce – ona s celým jablkem 😅🍎🍇🍉🍓🍒 líbí se nam zlatý a na IG sleduju 😉

 • Gabka 25.11.2017 at 8:29

  Dcera má 4 měsíce, takže se na ovoce a zeleninu teprve chystáme a bulík by byl super pomocník na přípravu. Líbil by se nám černý.

 • Pavla 25.11.2017 at 8:30

  Syn miluje ovoce a nejvic banany, jablka a momentálně i kaki 🙂 Je mekke a sladke a to mu vyhovuje 🙂 Ale zeleninu ma taky rad. Nejvic brambory, špenát, papriky 🙂
  Libil by se mi černý 🙂

 • Helena K. 25.11.2017 at 8:30

  Obě holky naštěstí mají ovoce hodně rady a s většinou zeleniny také nemají problém. Jedine u malin chvilku trvalo, než je vzaly na milost. Nutribulet máme doma už přes rok a nedám na něj dopustit, holky strašne rady se mnou smoothie připravují a ta nejmladší dvouleta je první, kdo ho má vypity. Strašne je baví to tam dávat a je super, že jim tam dam třeba i tu kapustu. Moje mamka u nás po nem pořád pokukuje a te by se hodil červený. Sleduji vás i na FB Helena Kvietkova

 • ALENA 25.11.2017 at 8:31

  Ovoce a ani zelenina u nas nastesti zadny problem,samozrejme do sebe nikdy kousanim nedostanou to co ve smothie ☺.Barvu uplne neresim klidne cervenou,zlatou,stribrnou.

 • Klára Hošáková 25.11.2017 at 8:31

  U naší cácorky je to s jídlem celkově náročný,moc toho nepojí a ještě je mlsoun..Má období která se různě střídají..jednou sní vše podruhé vůbec nic..Ale teď si zrovna oblíbila pomeranče🙂 Takže vlastnit Bulíka a pěknou motivací do ní dostat plno vitamínů,by bylo úžasny 😁👍 Líbil by se třeba stříbrný
  Sledujeme na FB i IG

 • Jaroslava Duskova 25.11.2017 at 8:38

  Aaaa, Bulika bych brala vsema deseti 😁 U nas je to s jídlem celkově složité, ale vždy mi holky jedí aspoň něco málo ovoce nebo zeleniny. Třeba z polívky mi vybíraj, dušená mrkev je fuj (a přitom v podobě kašiček byla oblíbená), špenát eee, no ale aspoň čerstvou baští okurku, rajčata. Jednou jsem načapala dceru, že jí ve školce červenou papriku, tak pak jedla i tu. Smoothie taky děláme (mé oblíbené je kiwi, šťáva z pomeranče a banán, ale máme smoothiovač za 400 z Kafu a čekám kdy se z něj začne kouřit 😀
  Sleduju FB a IG jako jariinka

 • Radka Csémi 25.11.2017 at 8:40

  S ovocem problem nemame, se zelenou to byva horsi, takze schovat ji do ovoce by mohlo pomoci 🙂 nejvic by mi ladil doma cerny, ale vsechny jsou paradni, IG: radka.csemi

 • Lenka Jarošová 25.11.2017 at 8:41

  Děkujeme za pěknou soutěž. Synovi budou dva a zatím jí všechnu zeleninu i ovoce. Některé druhy zatím preferuje nastrouhané, nebo rozmixované, ale má rád všechny druhy. Doufám, že mu to vydrží .-) Sleduji na FB jako Lenka Jarošová a na IG jako @moje_tvoreni_muj_relax

 • Jana 25.11.2017 at 8:48

  U nás ovoce a zelenina jde, pokud je ve správné formě. Ovoce přeci jen víc, než zelenina ale třeba lesní ovoce mi nechce vůbec. Barva se mi nejvíce líbí černá.

 • Dáša 25.11.2017 at 8:55

  Ahojky,
  Nutribulet se mě líbí červený.
  A zeleninu a ovoce holky jí pěkně. Nejlepší je, když si to můžou utrhnout ze záhonku, omýt a hned sníst. To potom spořádají vše a ve velkém množství. Z ovoce v létě vedou jahody a maliny, i borůvky se letos urodily. Přes zimu hlavně jablíčka. Přebytky suším. Nejraději mají sušené banány (kupuji v akci a nasuším zásoby) a různé placky (kůže). O Nutribuletu jsem vážně uvažovala, pak nějak došlo ovoce i zelenina ze záhrádky, tak jsem to odsunula na příští rok.
  D.

 • Markéta Sližová 25.11.2017 at 9:02

  S ovocem a zeleninou u nás naštěstí problém není. Dcera má ráda všechno, ale běda když se pokusím krmit ji často jedním druhem jídla, to se přejí a potravinu pak odmítá třeba dva měsíce. Momentálně takhle bojkotuje banány a jogurty. Takže možnost schovat obojí do nápoje se hodí:) instagram: marketa.slizova

 • Lucie Serbousková 25.11.2017 at 9:04

  Syn je velký jedlík, ale naštěstí miluje i ovoce a zeleninu. Občas mu dělávám “džusík” z odšťavňovače, ale je to poměrně pracné 🙁 a k večeři mívá dost často nakrájenou zeleninu (rajčátka, okurka, kedlubna, ředkvičky). Dokonce mě jednou při oslavě překvapil, že sahal po talířku s nakrájenou zeleninou než po tom, kde byly sladkosti 🙂 Já smoothie zbožňuju, takže bych z dárku měla ohromnou radost a barva by mi byla asi jedno…na té nezáleží 🙂

 • Míša 25.11.2017 at 9:04

  Nejlepší by byla stříbrná/šedá barva. Prcek miluje všechny ovocné koktejly. Když jdeme na nákup, tak si je spolu dáváme místo kávičky 🙂 jinak je celkem vybíravý, pomeranče třeba vůbec nejí. Ale když se schová právě do nějakého koktejlu, tak to slupne, ani nemrkne.

 • Lucie 25.11.2017 at 9:06

  Dceri chutna ovoce i zelenina vseho druhu, cerstve, sušené, vařené. Diky bohu! Dzusu, tech by se upila, ale rucni vymackavani me moc neba. 🙂 Driv jsem delala ve fresh baru, takze receptu by byla fura. Libil by se nam stribrny.

 • Martina 25.11.2017 at 9:07

  Moje dcera s tím šla velice pomalu :), ale jí všechno až na kapustu :).
  Snažíme se jíst co nejvíce lokálně a sezóně, i když zavařeniny a zmražené mňamky taky máme rádi.
  Bullet jsem chtěla, ale nebyla jsem rozhodnutá. Máte s tím nějaký funkční problém po roce používání?

  Ráda se zúčastním Martina

 • Petra Nováková 25.11.2017 at 9:15

  Dcera ma ovoce rada,ale zeleninu zatim hlavne v polevce a samozřejmě frci syrova rajcata.Bulik by se mi libil cerveny.

 • Zuzka Kovářová 25.11.2017 at 9:16

  Ovoce a zeleniny ani mala hromadu. Ale uz si obcas vymysli. Tak uvidime jak to bude s pribivajicim vekem. Moc by se mi libil stribrny 😄

 • Veronika 25.11.2017 at 9:20

  Náš syn miluje ovoce, jak se objeví na stole obsadí misku a dokud ji nevyluxuje ani se nehne :D. Se zeleninou je to horší, ale také ji jíme:).
  Jinak barva se nám líbí černá:)

 • Petra K. S. 25.11.2017 at 9:24

  Obě děti mají ovoce a zeleninu rádi. Když neznají, tak nejdříve aspoň ochutnají. Co ale miluje syn nejvíc – jsou černé olivy;-) Líbila by se mi barva bronzová.

 • Pavlína Rytířová 25.11.2017 at 9:24

  U nás je na tom samozřejmě ovoce líp než zelenina. Ze zeleniny vede okurka. Mě by se líbil zlatý bulík.

 • Věrka 25.11.2017 at 9:30

  Moje dětičky s ovocem a zeleninou problém nemají, ale upřímně mají radši ze zeleniny omáčky, takže když dělám něco na zelenině pak to často mixnu :-Ddo kuchyně by se nám bulík hodil stříbrný, to by byla pecka ho vyhrát:-D

 • Lucie vytiskova 25.11.2017 at 9:35

  Dcerka by mohla už vše, ale vybírá si. Z ovoce nejraději banán a meloun. A že zeleniny okurku a papriku. Vařenou ale jakoukoliv. A libil by se nam zlatý.

 • Tereza Šebestová 25.11.2017 at 9:39

  Krásné rano holky
  Protože je náš maly prcek alergický na mléko a vejce tak mu od malinka musíme dodavat živiny na doporučení doktora hromadou zeleniny a ovoce. Dikybohu není nutné cpát to do něj na sílu. Má rád všechny druhy ovoce a zeleniny. Samozřejmě třeba dá přednost paprice před rajčaty ale s chutí sní všechno. Kolikrát si i vyptâ sám místo “kokina” od babiček, za což jsem hrozně ráda ☺
  Barvička třeba stříbrná
  Hezký den

 • Lenka T. 25.11.2017 at 9:52

  naše děti nemají se zeleninou ani ovocem problém, dávala jsem od malička a mohou to jíst po tunách…..líbil by se mi zlatý..
  l.tailorka@gmail.com

 • Alžběta 25.11.2017 at 9:59

  S příkrmy teprve začínáme. Takže zatím jen jablka a hrušky. Ale repertoár budeme postupně rozšiřovat. A do kuchyně by se nám hodila šedá nebo stříbrná barva.
  Insta dabetule

 • Barbora Heděncová 25.11.2017 at 10:00

  U nás je problém od malinka s jídlem obecně, ani ovoce a zelenina tedy nejsou žádná hitparáda. Ze zeleniny dcera miluje řepu, ovoce je menší boj a pro jistotu ještě zdravě mlsáme lyofilizované ovoce. A barva jednoznačně červená, protože máme doma všechny drobné spotřebiče červené.

 • Lucie Binarová 25.11.2017 at 10:03

  Kluci mají ovoce a zeleninu rádi. Nejraději ji mají v syrové podobě, takový čerstvý hrášek ze zahrádky je absolutní TOP. Na večeři nebo svačinu jsou schopní ve dvou sníst celou salátovou okurku a k tomu přikusují mrkev. Prostřední syn navíc miluje brokolici připravenou na páče. Smoothie mají taky rádi a Nutribulet by se nám hodil. nejvíc se mi líbí v černé barvě krásně by se hodil k naší černé lednici. 😀 IG luciebinarova, sdílím a komentuji na facebooku

 • Darina 25.11.2017 at 10:10

  Ovoce maji deti rady spis klasicke, zadna exotika byt nesmi😀 Zeleninu taky muzou, ale jsou vice vybíravé. Ale zase po okurkach (v jakekoli formě) se muzou utlouct.
  Barva by se mi libila zlata.
  Na IG darina_j_

 • Misa 25.11.2017 at 10:13

  Jee, to je krasna vyhra. Maly nema s nicim problem, ze vseho nejradeji basti banany a jablka, to u nas jede ve velkem. Libil by se mi stříbrný.

 • Drahuše Poborska 25.11.2017 at 10:22

  Bulika by jsme su moc prali, uz ho mam c hledacku dlouho. Do syna dostanu jen jablko a hroznove vino, ze zeleniny tak okurku a mrkev, v lete to je teda mnohem lepsi,nejradsi ji ovoce a zeleninu primo ze zahrady a doma uz ne :-)na barve nezalezi 🙂

  Drahusepoborska instagram

 • Petra 25.11.2017 at 10:23

  Tohle by byl dárek pro mě a na barvě by mi vůbec nezáleželo :D. Do dcery nedostanu čerstvou zeleninu ani ovoce :(. Maximum, co je ochotná bez zvracení sníst je přesnídávka, a to jen mangová. Kupuji jí mošty, ale dělat si je sama doma, vědět, že jsou bez chemie, to by bylo něco. Jdu napsat Ježíškovi.

 • Kacka 25.11.2017 at 10:25

  To by byla parada,vyhrat. Deti maji ovoce i zeleninu radi, takze bychom urcite vyuzili, no a to pesto mnam,vypada luxusne.
  Libil by se bezovy.
  Insta Katie’s design

 • Barbora 25.11.2017 at 10:26

  U nás 8mesacnej slečne chutí úplne všetko čo jej ponúkneme. Ale, že úplne:) Banán, jablko, hruška, čučoriedky,jahody a všetka prístupná zeleninka. Dúfam, že jej to vydrží. Farby červená, zlatá, strieborná
  Barbora Liskayová, bajula@centrum.sk

 • Katka 25.11.2017 at 10:31

  Musím zaklepat, že zatím žádný problém nemáme, náš otesánek sní vše, tak doufám, že jí to zůstane 🙂
  Jsem zatížená na červenou, takže jedině červený 🙂

 • Jana K. 25.11.2017 at 10:31

  Ovoce i zeleninu dávají v pohodě, spíš podle nálady 🙂
  A líbil by se mi černej, nebo hnědej.. ale koukám, ona to je spíš zlatá

 • Míša Štr. 25.11.2017 at 10:42

  Děkujeme za krásnou soutěž! Naše holky jedí od malinka naštěstí vše. A uvidíme, co to nejmenší princátko. Bulik by se nám hodil v cerne, sede ci bile barvě. Sledujeme i na FB /M.Štroufová / a přejeme pěknou sobotu!

 • Irena 25.11.2017 at 10:43

  Ovoce a zeleninu má malý rád, kamarádka při návětěvě byla překvapená jeho jásotem nad tím, že přinesla okurku 😀 Barva se mi líbí zlatá 🙂

 • Marcela Němcová 25.11.2017 at 10:46

  To skvělé, že je bulik v kalendáři! Už si ho chci pořídit …no asi to už bude rok….kdy jsem právě kvůli recenzi na bulika zavitala na váš web a už u čtení zůstala. A proč ho ještě nemáme…u nás má táta také podobný názor, jako zazněl…ze je zbytečně drahý na to aby rozmixoval mrkev nebo banán. Ale naštěstí už jsem přemluvila, že po Vánocích ho teda asi pořídíme, když o něm tak dlouho mluvím. Vyhrát ho by bylo senzační, to by byl táta nadšený. A jak je to u nás se zeleninou? No milujeme ji celá rodina. Táta vařenou zeleninu v páře, ovicehl hlavně syrové a v celku, já jakkoli zeleninu i ovoce a ten náš drobek ovocné přesnídávky dělané maminkou, hroznové víno tak jak je a zeleninku v páře jen tak do ručky nebona vidličku miluje stejně jako tatínek…hlavně brokolici a květák má moc rád.

 • Aneta 25.11.2017 at 10:48

  Holky,zeleninu i ovoce papaji,je pravda,ze nektere musim do jidelnicku ,zamaskovat, napr.cervenu repu😁Ale smoothie anebo ,omacka, to zni hnusne,to jisti.Zatim jsem si vystacila s robotem,ale ,bulik, mi prijde na pripravu opravdu rychlejsi a komfortnejsi,libi se mi seda:)

 • Zuzka 25.11.2017 at 10:49

  Syn jí jen některé druhy ovoce a zeleniny,má rad jablicko,banán v létě meloun,jahody,borůvky a okurku,Bulik by se mi líbil a hodil šedý,děkuji!

 • Radka 25.11.2017 at 10:50

  S naší malou princeznou, je kolem jidla všeobecně problém. Co se týče zeleniny, miluje okurky. Ty může jíst klidně pořád a ke všemu. Občas si dá i mrkev a jablíčko. To je bohužel vše co do ní ze zeleniny dostanu. Nejčastěji to řešíme vařenou zeleninou v podobě omáček a polévek. U ovoce zase ovocne koktejly. Bulík by se naz líbíl v jakékoliv barvě.

 • Michaela Mazálková 25.11.2017 at 11:02

  Dcerka je začínající jedlík, ale mezi TOP potraviny u ní zatím jede jabko a brambora 🙂 u nás by se líbilo stříbrnému Bulíkovi 🙂 IG: maxi.mys

 • Andrea Dosoudilová 25.11.2017 at 11:05

  Nutri Bullet by se nám hodil červený. S ovocem jsme na tom byli líp než se zeleninou. Ale nějak se to zhoršuje a co prckovi chutnalo, teď odmítá. Nejlepší je to v létě, sezóna jahod, borůvek, atd. Na instagramu sleduju jako uzivat_si

 • Helena Wachtlová 25.11.2017 at 11:09

  Naše děti mají pojídání ovoce a zeleniny nejvíc dle nálady, ale klademe důraz na to, aby měly ovoce a zeleninu každý den. Je fajn, že i ve školce mají možnost vybírat při každé svačince i obědě. Barvy Bulíku jsou všechny super, no ale ta zlatá… 🙂

 • Jana 25.11.2017 at 11:21

  V létě se zeleninou problém není, ale jak se ochladí, tak ji musím do jídla maskovat. 🙂 Ovoce jde u nás na odbyt pořád. Navíc v zimě vedou ovocné kapsičky a “ďusíky”. 🙂 Nejvíc by se mi líbil stříbrný bulík.
  Sleduji na FB (okomentováno a sdíleno) a na IG (malicek.vypravuje).

 • Lucie S. 25.11.2017 at 11:26

  Můj syn má v oblibě momentálně kaki. Přes léto zbožňuje meloun, jahody, moravské meruňky. Jablka od naší babičky jsou teď také v kurzu 🙂 Zamilovala jsem se do měděného Bulíka ❤

 • Markéta Šmídová 25.11.2017 at 11:33

  Terka ma rada hlavně sušené jahody a jablka. Normálně pak banán a ze zeleniny ma rada okurku, papriku a rajče. Ale v políčkách sní jinak skoro vše. A barva se mi libi cerna

 • Daniela 25.11.2017 at 11:34

  S ovocim problém nemáme a zelenina u nas ide najviac čerstná, nijako tepelne upravená, dcéra už uje všetko, tomu menšiemu niesu sympatické rajčiny, ale tie nejedla ani dcéra asi do 6 rokov. Bulík sa mi najviac páči ten čo tu máš vyfotený, ale ani neviem aka je to forma 😀 ale potešil by v akejkoľvek farbe 🙂

 • Stepanka 25.11.2017 at 11:44

  Jakakolov barva, ale pri moznosti stribrna. Holky miluji bobulove ovoce a samosberem zasobujeme mrazak, az by to chtelo.misto tri supliku celoy pultak:-)

 • veronika horáčková 25.11.2017 at 11:47

  naše holčička, to má střídavě oblačno, jediná jistota je okurka a jahody … jinak průběžně vše miluje a ignoruje. Bulík je nejhezčí černej 🙂

  • veronika horáčková 25.11.2017 at 11:48

   ale jinak jsou všechny barvy super

 • Jitka Křížková 25.11.2017 at 11:52

  U nás je to se zeleninou a ovocem bezva. Jsme zvyklí si krájet zeleninu skoro ke každému jídlu, přes zimu je to trochu horší, protože třeba okurky a rajčata nejsou chuťově nic moc. Ale zase máme třeba víc papriky apod. Přes léto je to úplně nejlepší, máme vše z naší zahrady, stejně tak i ovoce, sotva něco sklidíme zraje něco jiného a děti jsou spokojené :)) u nás je to prostě vše součástí každodenního jídelníčku odjakživa. Momentálně zpracováváme ze zahrady hokaida. Malý má nejraději jablíčka a banány.
  bulík je krásný stříbrný, ale je to jedno 🙂
  děkujeme za další soutěž

 • Radka 25.11.2017 at 12:05

  Zeleninu a ovoce má syn obecně rád, v létě mu nejvíc šly domácí okurky. Těch mohl sníst hooodně za den 🙂 Teď nám hodně zachutnaly banány. Přijde mi, že se to docela střídá. Uvidíme, jak to bude dál.
  Co se týče výběru barvy, jsem v tomto šíleně nerozhodná 🙂 Určitě by nám udělala radost barva jakákoliv, takže pokud se poštěstí, aspoň to bude překvapení 🙂

 • Petra 25.11.2017 at 12:10

  U nás vedou jablíčka a salátová okurka u obou prcků, pak také meloun a hrozno 😁nám by se líbil jakýkoli”bulík hlavně náš😎

 • Kateřina Valdmanová 25.11.2017 at 12:15

  Tak u na tedy boj:( Ovoce jak které – banány, jablko, mandarinky, v létě maliny a jahody, borůvky a meloun ne. Zeleninu jen tu co barvu do polévky (zaplaťpánbůh), čerstvou ani náhodou. Je pravda ale, že když jí to pomixuji tyčovým mixérem tak si dá, pro Bulíka tedy velká motivace 🙂 líbil by se mi cerny, červený nebo zlatý…vlasne jakýkoliv 😀

 • Nikol 25.11.2017 at 12:45

  U nas se to zatim strida,miluje banan a po trech dnech ho treba tyden nechce.To same u zeleniny.Jen skoda,ze se mu objevila alergie na jahody,ty totiz milujeme.Jinak barva sampan.Sleduji na fcb i IG (nikolik22)

 • Jana Seidlová 25.11.2017 at 12:48

  Mladší syn sní zatím vše, co mu dám. Starší tříleťák jí a nejí. Jeden den mu jahoda chutná, druhý den ne atd. Jediné, co vím, že u něj uspěje kdykoli je z ovoce banán a ze zeleniny červená řepa. Barva mi je jedno, jsou pěkné všechny. Sleduji i na fb.

 • Marie 25.11.2017 at 12:55

  Teda to je něco! O bulíkovi slyším prvně a je to nádhera! Moje děti jsou na tom s ovocem dobře, se zeleninou už je to horší…a barva by se mi líbila stříbrná 😉 děkuji za tak krásné tipy na dárky!

 • Le 25.11.2017 at 13:02

  U nás se jí ovoce a zelenina ve velkém..a líbil by se mi černý 🙂

 • Věra 25.11.2017 at 13:07

  ovoce a zelenina u nás nejvíc jedou syrové. nejoblíbenější je léto – maliny, jahody, ostružiny 🙂 Líbí se mi zlatý nebo stříbrný Bulík.

 • Nikola 25.11.2017 at 13:12

  U nás jelo nejvíc letní ovoce (jahody, meruňky, broskve, ostružiny, maliny …), teď je trošku problém a v mrazáku dochází zásoba. Zeleninu má radši mladší. Bulík by se nám líbil stříbrný.

 • Míša M. 25.11.2017 at 13:21

  Eli není úplně králík a na čerstvé zelenině k svačince si úplně nepochroupá, ale ovoce je oblíbené. Ze zeleniny nejradši okurky, rajčata a vařenou s jídlem, sem tam kvašenou..

  Červený je nej!

  diby@seznam.cz

 • Venduli 25.11.2017 at 13:30

  Dvoulety syn sni jakekoliv ovoce či zeleninu. Nemá problém si utrhnout čerstvé ze stromu, či obchází záhony a hledá lup; ) Hodila by se nám červena barva.

 • Miru 25.11.2017 at 13:31

  Ovoce mi triletacka jí asi Vsechno,v zelenině je vybiravejsi 🙂s “bulikem”by to bylo určitě jednodušší 😃a líbil by se nám šedý 😃

 • Zuzana 25.11.2017 at 13:33

  Obe holky jsou naštěstí jedlici, a to včetně ovoce a zeleniny. Moc by se mi libil červený.

 • Alice 25.11.2017 at 13:40

  U nás je nejoblíbenější jablko, mandarinka, jahody, maliny a borůvky si trhá dcerka z keříku rovnou do pusy. Ze zeleniny hlavně okurka, rajče, kukuřice. Taky se si doma děláme ovocné koktejly. Malá si ho i sama umixuje. Barva by se mi líbila černa.

 • Majka 25.11.2017 at 13:41

  U nas se zeleninou zatim neni problem. Z varene sni syn vpodstate cokoliv, ze syrove ma nejradsi mrkvicku. U ovoce je to horsi, docela se po vetsine osypava, takze spis dusime nebo kapsickujem, ale snad ho to prejde. Barva Bulika by se nam libila cervena. IG maruunzeitigova

 • Jarmila N. 25.11.2017 at 13:42

  Vloni jedl veskere ovoce a ze zeleniny okurky, rajcata a kedlubny. Letos je to uz od jara bida. Z ovoce jen jablicka, banan a ze zeleniny pouze okurky. V teplych jidlech mi jeste projde mrkev a tom koncime 🙁
  Jakou barvu bych chtela? Libi se mi vsechny ale jen cerveny by se mi sem fakt nehodil 😀
  Insta- jarmilanovackova

 • Katka sramkova 25.11.2017 at 13:44

  Je, to je úžasná věc, to bych určitě využila- syn, který ma skoro 3 roky nejraději ji ovoce mixovane, když dostane krajene, tak si dvakrát kousne a konec… Zelenina je u nás ok, samotnou ji jíme málo, ale dost ji máme k hlavnimu chodu či dělám zeleninové jídla….
  Nejhezčí je šedý, takový elegantní…
  Děkuji, Katka (instagram ta_kacka)

 • Jana Chichi 25.11.2017 at 13:44

  U nas ovoce i zeleninasocela frci,Bulik by bodl!Barva idealne stříbrná,ale je to fuk. .o)

 • Lenka 25.11.2017 at 13:45

  Dobrý den, holky mají ovoce i zeleninu moc rádi, někdy vyhraje i nad sladkým .Barva Bulíka je mi jedno, líbí se mi všechny.

 • Iveta Chovancová 25.11.2017 at 13:46

  S ovocem a zeleninou je to u nás každý den jinak. Občas sní vše, co přichystám a jindy se zase odmítá jakoukoli zeleninu a ovoce. Když jí z daných věcí udělám koktejl (mléčný) tak jej vypije ani neví jaki 🙂 Z barev se mi líbí zlatá 🙂

 • Rita 25.11.2017 at 13:49

  Bulíka by ocenila určitě dcera, která na smoothie ujíždí 🙂 a syn nemá se zeleninou ani ovocem problém a ve velkém . Už jsme založili i zahrádku a pěstuje si svoje a o to více chutná. Bulík by se nám líbil červený 🙂

 • Katka K. 25.11.2017 at 14:08

  Náš roční chlapeček je zdatný jedlík a ovoce i zeleninu miluje. Ze všeho nejvíc mu chutnají rajčátka, banány, maliny a třešně, které jsme měli v létě u babičky na zahradě. “Bulík” by se nám moc hodil a nejvíc černý.

 • Martina 25.11.2017 at 14:14

  Ovoce u nás frčí dobře:-) Zelenina sice ne úplně všechna, ale i tak dost obstojně. Řepu by malá jedla i syrovou. A ji í kaktus:-)) Nějak se jí to pomotalo a avokádu jinak neřekne;-)
  A oboje sice zvládáme chroupat i vcelku, ale taková fajn ovocno/zeleninové pitíčko by bylo taky dost dobrý! Tak kdyby náhodu bylo štěstí, bulíka bychom rádi stříbrného..

 • Monika 25.11.2017 at 14:16

  Jej, tak bulíka mi taky potřebujeme. Asi bych vybrala červeného. U nás je top místní ovoce, nejvíce jablka a hrušky švestky a přesto, že manžel se stála snaží syna ládovat citrusy (kvůli vitamínům), tak syn úspěšně odolává. Zeleninu jí naštěstí vše, ikdyž třeba větší dávka celeru v polévce už je vnímána s protesty.

 • Ivana P. 25.11.2017 at 14:20

  Dcerka je banánomilec, ale v podstatě jí všechno ovoce a zeleninu bez problémů. Bulíka si přeji už rok, tak zkusím štěstí, líbil by se mi Gold (zlatý) a nebo Pro900 (bronzový). Díky. I.

 • Petra 25.11.2017 at 14:20

  Naše holčičky mají rády všechno ovoce a zeleninu! milují i kysané zelí a třeba čalamádu, za co jsem strašně ráda!
  Moc se nám líbí Bulík ve zlaté barvě, je dokonalý, elegantní a to co umí, to je bomba!!!

  FB Petra Vojtěch
  instagram Sebinka1316
  odběr přihlášen

 • Irena Durdilova 25.11.2017 at 14:20

  Míšo na základě loňského článku už u nás smoothie také jede a je to ten nejlepší způsob, jak do malé ty vitamíny dostat. Protože ona není velký jedlík, ale koktejl si dělá skoro sama a potom ji šmakuje. Bulíka ale nemáme, zkusím tedy štěstí. A barva červená 😁

 • Veronika Przybylová 25.11.2017 at 14:54

  Ovoce a zelču milujem a nejraději děláme jogurtová smoothie s borůvkami. Bulík by se nám hodil červený, protože máme červenou kuchyň 🙂

 • Veronika 25.11.2017 at 15:14

  U nás je to bída se vším. Ani to sladké jim nejede… Starší se rozjídá až po čtvrtém roce. Ta dvouletá je na mašli… Líbil by se mi ten šedostříbrný! 🙂

 • Buroška 25.11.2017 at 15:24

  Jé, paráda! Také mě odrazuje cena, tak kdyby se neusmálo štěstí (náhodou), tak až nastoupím do pracovního procesu, tak to určo pronde 😀 Cipísek miluje všechnu zeleninu i ovoce, dokonce se díky němu učí i máma jíst to, co dříve neměla ráda 😉 moc se mi líbí v barvě capuccino

 • Petra Krejčí 25.11.2017 at 15:30

  Záza má ráda ovoce i zeleninu od malička, nejraději banán a okurku. Jediný problém máme s jablkem, po něm zvrací ať je v jakémkoliv stavu 🙁 Bulík se mi líbí šedý nebo gold.

 • Andrea S 25.11.2017 at 15:31

  Jak ja bych ten pristroj rada mela/vyzkousela!! Maly ovoci ani zelenine moc neda 🙁 jedl celkem dost, ale v lete nas postihli rotaviry a nemocnice a od te doby cerstve ovoce neji skoro vubec. Doufam, ze v tomhle by “bulik” pomohl. Moc bych si ho prala!! Na ig ajasalvetova a na facebooju sdilim i sleduji

 • Míša M. 25.11.2017 at 15:34

  Dobré odpoledne, hmmm hned bych si dala borůvky s banánem… U nás ovoce a zelenina není žádný problém, zrovna včera jsme měli kukuřici na másle 🙂 a jen se po ní zaprášilo.. No dokážete si představit, jak vypadala plínka :). A co se týče barvičky, no červená přece. Pěkný zbytek soboty, M.

 • Katka 25.11.2017 at 15:37

  Nase dcerka ji uplne vsechno, jeste se nestalo, ze by nejakou zeleninu ci ovoce nesnedla, je to jedlik 🙂 Manzel se me pta, co bych chtela pod stromecek a ja porad nevedela, tak ted uz vim. Diky za tip 🙂 Kdybych si mohla prat, tak stribrna nebo zlata barva.

 • Lucia 25.11.2017 at 15:40

  Dcera má moc ráda témeř veškeré ovoce, se zeleniny moc nemusí brokolici, hrášek a petržel, ale v zeleninových karbanátkách sní všechno

 • Katarina N. 25.11.2017 at 16:01

  najlepší spôsob ako dostať do mojich detí dostatok ovocia a zeleniny je cez smoothie. Robíme ho pravidelne každý deň už asi rok a deťom sa ešte nezomrel. takýto nutribullet – zlatý by sa nám určite hodil.

 • Tereza 25.11.2017 at 16:01

  Naše Ema miluje ovoce v jakékoli podobě, takže myslím že smoothie by ji dost bavilo. Je jí rok, takže pořád ještě trochu objevuje nepoznané chutě, i když jich moc není. Barva by mi byla asi skoro jedno, je to pěkná hračka 🙂
  Na instagramu vás sleduju coby sou_teresinha

 • Aneta 25.11.2017 at 16:18

  Tomu zase říkám dáreček 🙂 brala bych, nemáme doma ještě ani ten lidláckej za čtyři sta 😉 S ovocem to má cácora (3 roky) parádně, to valí na kila a bez problémů. V létě jedla tolik třešní, že jsem nestíhala vypeckovávat. Se zeleninou je to horší, jí rajčata na kila, občas na milost trochu papriky, ale tím to končí (počítám-li ovoce a zeleninu v syrovém stavu). listovou zeleninu nepozře vůbec, nadavuje ji a neumí pořádně rozkousat a pozřít. I v souvislosti s tím mě zaujal recept na 50 % ovoce a 50 % zeleniny i listové. Na barvě nám nezáleží, líbí se mi všechny 🙂 P. S. sdílím i na FB

 • Anna Nováková 25.11.2017 at 16:40

  Tak u nás ovoce a zelenina frčí denně, protože starší Magdalenka je totálně zbožňuje, a i když má na výběr mezi sladkostí a ovocem nebo zeleninou, tak dostane přednost, což sama nechápu 🙂 ale jsem za to moc ráda, a jen doufám, že se to podaří předat i mladší dcerce 🙂 líbil by se mi v barvě gold . jinak sdílím, odebírám, a na insta jsem jako anna.ema.novakova

 • Zuzana 25.11.2017 at 16:46

  Ze zeleniny jí snad všechno a hodně a rád, ale u ovoce si dost vybírá a třeba bobuloviny zatím nechce vůbec. Barvu bulíka bych volila červenou.
  Sleduji i IG (zuzanacerna)

 • Richard Bojnican 25.11.2017 at 17:06

  Ovocie asi vsetko, zeleninu zavisi od toho v akom prevedeni, ale v syrovej omacke k cestovinam skoro vsetku tiez :). Moja farba je zial nesutazna (cokolvek cierne je lepsie ako ine), takze na nej nejako nezalezi :-D.

 • Pavlína Lolloková 25.11.2017 at 17:17

  Dcerka 20 měsíců, čerstvé ovoce a zelenina jí moc nejede. Ovoce zatím v buchtě, zeleninu zapečenou, dušenou, v polévce s vývarem. Doufám, že jí brzy zachutná – nabízím jí denně, doputuje k ní v mlíčku. Bulík by se mi líbil červený.

 • Tereza 25.11.2017 at 17:19

  Juuuuu!!!!! Skákala bych radostí, kdybych vyhrála Bulíka!!!!!! My teď se synem začínáme s příkrmy. Zatím baštíme klasické jablíčko, ale i hrušku nebo domácí přesnídávky a v Bulíku bychom si mohli dělat spoustu zdravých a báječných dobrotek. Je vidět, že tatínci jsou stejní, protože ten náš nám taky navrhoval lídlácký, že je zbytečné kupovat Bulíka. Takže my ho zatím nemáme, ale doufám, že se k němu buď touto cestou nebo pak jinak dostaneme 🙂 a vybrali bychom si zlatého 🙂 na fb sdílím a na inst. terezakrestová….jůůůůů kéžby nám to vyšlo 😉

 • Helča 25.11.2017 at 17:34

  Ovoce a zelenina u nás drčí hodně, holky sní v podstatě všechno. teď je zrovna v kurzu pomelo – když ho teda maminka pěkně pracně oloupe 😀 Nutribullet má naše babička a pochvaluje si ho, takže by se určitě hodil i do naší domácnosti 😉 Barvička je asi jedno, já jsem ulítlá na červenou, ale na barvě přece nezáleží 😉 sdílím na fb, instagram helenalipinska 🙂

 • Veronika 25.11.2017 at 17:42

  Dcera ma rada ovoce i zeleninu. Delame i fresh dzusy. Barva zlata. IG Veronika Veskrnova

 • Eva Kreuzová 25.11.2017 at 18:01

  Stříbrný..u nas jsou v oblibe jablka a jahody a ze zeleniny rajcata

  Fb sleduji

 • Sylva Sejpková 25.11.2017 at 18:04

  u nás frčí ovoce i zelenina 🙂 holky milují okurky, rajčata, kukuřici, hrášek, banány, jablíčka, jahody, mandarinky,… bože, je něco, co nejí? 😀 😀 😀 nám by se líbil šedý (nebo co je to za barvičku) – máme novou šedou kuchyň, tak by mu to tam slušelo 😀

 • Tereza Müllerová 25.11.2017 at 18:05

  U nás vedou jablíčka, ostatní ovoce je jako počasí, každý den každá dcera jí/ nejí něco…ale teď jsem ráda za jejich lásku ke kysanému zelí:) Líbí se mi červený:)Sleduji FB i IG jako Terezka Müllerová

 • Lenka K. 25.11.2017 at 18:07

  U nás s ovocem není problém, zelenina celkem OK, jen naše předškolačka si už trochu vybírá (hrášek a zelené fazolky jí nejedou). Bulík se mi nejvíc líbí ve stříbrné barvě.

 • ivča 25.11.2017 at 18:12

  Akorát si na něj brousim zuby 🙂 nejvíce Mé zaujala zlata barva. .po vašem článku měnim ale výběr ze 600 na 900…chvíli počkám zda se na me usměje štěstí…jinak důvod proc ho chci pořizovat právě je ze deti mi je do jen jablka a občas banán. ..ale raději bych do nich dostala více vitamínů 🙂

 • Zuzana Kudrnová 25.11.2017 at 18:13

  Nutribulet mám několik let a nedám na něj dopustit. Na cesty plním synovi plnitelné kapsičky, miluje avkoádo s banánem a snadno se tam propašuje zelená zelenina, která u něj není úplně top, ale je asi nejzdravější.Barva by se mi líbila zlatá. Hlíváček mám taky, ale když jsem si přečetla složení, zjistla jsem, že je tam právě cukru celkem dost, vlastně je to téměř samý cukr, což se dá tak trochu od sirupu čekat, takže jsem ho přestala synovi podávat, sic je tam psané, že je bez přidaného cukru, ale fruktóza je prosím co? je to ten nejnezdravější cukr, který vůbec je. Vzhledem k tomu, že potravinové doplňky nemusejí prokazovat účinnost, ale jen neškodnost, nějak tomu něvěřím. Takže to jen k tomu hlíváčku.

 • Pavla 25.11.2017 at 18:18

  ahoj, kluci mi naštěstí jedí ovoce a zeleninu ve velkém, ale pro můj mlsný jazýček by se tahle vychytávka docela hodila, ono mixovat to tyčákem není nic moc 😀 barva se mi nejvíc líbí ta základní (šedobéžová nebo jak to popsat)
  na ig sleduju jako pavla_rennfri

 • Lucie Šitrová 25.11.2017 at 18:18

  Ovoce u nás jede ve velkém u obou kluků. Se zeleninou je to trochu horší. Štěpánek je konzerva jí jenom okurku, zbytek zeleniny jen v tepelné úpravě. Adámek baští naštěstí i zeleninu na kila, řekla bych že víc než například maso.
  Mixér by se mi líbil stříbrný.
  Na IG jsem pod jménem lucik_68

 • Lenka 25.11.2017 at 18:27

  malá ráda jablíčka banány okurku,.ale nic moc. ale jak je to v tekuté formě -koktejlm utloukla by se, musím přiznat, že já do sebe dostanu mnohem méne, když koupím tekuté můžu se také utlouct, asi geny 🙂 🙂 po bulíkovi jsem vždycky toužila,, nádherný je červený a pak stříbro šedý

 • Rienka 25.11.2017 at 18:44

  Farba Pro 900 (bronzovy??)
  Dcerka miluje vsetko ovocie a zeleninu, rajcatu su urcite top. Z varenej zeleniny vsetky polievky. Jedine sem tam ma problem so spenatom, ale ani to nastastie nie je pravidlo :D. Uvidime, ako to bude u druheho. Pekny den

 • Pavlína Nedvědová 25.11.2017 at 18:53

  Dobrý večer, snad bych takto i já donutila kluky jíst zeleninu.;-) Líbil by se mi stříbrný.

 • Dana Charvátová 25.11.2017 at 19:05

  Já neučím na sladké, takže u nás je zelenina na stejné úrovni jako ovoce. V kuchyni máme všechny doplňky do červena, takže bych volila tuto barvu.

 • Martina 25.11.2017 at 19:10

  U nás naštěstí jedí holky snad všechno ovoce a skoro všechnu zeleninu. Nejlepší je to ale v létě na chatě u babičky, kdy obchází zahrádku a uzobávají vše co vidí – rybíz, rajče, jahody, hrášek a pod. A na jablka a hrušky by jsme potřebovali vlastní sad. Barva se mi líbí šedá/stříbrná.

 • Monika Sahebová 25.11.2017 at 19:31

  Dcerka.ji ovoce I zeleninu, vic ovoce. Vybrala bych si cerveny nebo stribrny,moc bychom vyuzily.

 • Verca 25.11.2017 at 19:33

  Nas Ondra ovoce miluje asi vsechno, horsi je to vsak se zeleninou v syrovem stavu, tu neji skoro vubec, nejradeji obira maliny u babicky na zahrade 🙂 nejvice by se nam libila bronzova barva 🙂 sleduji na IG jako vachovaverca 🙂

 • Michaela Wagnerová 25.11.2017 at 19:39

  Syn byl vždycky nejedlík všeho možného, ale když mu ovoce rozmixuji jako přesnídávku tak mu chutná, hlavně banány nebo i mrkev. Bulík by se nám proto určitě hodil. Barvu by jsme vybrali stejnou jako máte vy 🙂

 • Květa Hanáková 25.11.2017 at 19:44

  Ovoce se u nás jí ve velkém. Se zeleninou je to horší, děti jí snad jen rajčata, hrášek a kukuřici. Výhra by nás potěšila a konečně bych do dětí dostala i neoblíbenou zeleninu. Barva se nám líbí nerez nebo gold.

 • Zuzana Vacková 25.11.2017 at 19:53

  Nase deti take nemaji s ovocem problem. Vedou banany, jablka a hrusky. Zeleninu musim vybirat peclive. Rajcata, cervene papriky a okurky jedou dobre. Zeleninove polevky musi byt kremove, aby prosly. Co u dcery urcite neprochazi, jsou zelene fazolove lusky. Bulik by urcite pomohl. Stribrny je luxusni.

 • Kamča 25.11.2017 at 19:56

  tak nám by se určitě hodila šedá 🙂 a jinak syn ovoce miluje, není snad žádné co by nejedl. Se zeleninou to je horší, syrovou momentálně nejí žádnou, takže hodně vařím zeleninové polévky, mrkvovou, špenátovou, brokolicovou… Tam mu to nevadí 🙂

 • Milka 25.11.2017 at 19:57

  My s ovocem i zeleninou trochu bojujeme. Banány a jahody děti konzumují bez problémů, jablka a hrušky jen oloupané, citrusy vůbec. Ze zeleniny milují mrkvičku a hrášek, sní papriku a rajče, ostatní na talíři poctivě preparují od ostatního jídla. Barvu bulíku bych volila červenou.
  Fb jméno – Marfuška Katuška

 • Daniela Beckova 25.11.2017 at 20:09

  Se starší s jídlem nikdy problémy nebyly. Ta mladší bere na milost jen banán a mandarinku, zeleninu vytrvale odmítá. Ale však já jednou na něco přijdu! 😉 Červený bulík by nám to tu rozzářil 🙂

 • Daniela Mašková 25.11.2017 at 20:12

  Naše malá nemá ani s jedním problém, zeleninu baští i samostatně a ovoce téměř celý den. 🙂 Barva by se nám líbila zlatá

 • Lucie 25.11.2017 at 20:22

  Tak u nás smoothie taky jede ve velkém, ale spíše ty ovocné varianty. Je fakt, že touhle cestou do sebe i dcery dostanu daleko větší množství ovoce než normálně. Hlavně ji baví loupat banány a házet vš dovnitř a pak mixovat, nemáme sice NutriBullet, ale jde to i tak. Nejvíce by se mi líbil zlatý fešák.

 • Jana Kovandová 25.11.2017 at 20:25

  Kluci ovoce miluji. Se zeleninou je bohužel horší, ale doufám, že se to věkem zlepší. 😀

  • Jana Kovandová 25.11.2017 at 20:26

   jo a barva se mi líbí černý 🙂

 • Michaela Hofericová 25.11.2017 at 20:28

  Starší ovoce i zeleninu miluje, i koktejly z nich. Když chce dobrotu, je to buď jablko, okurka nebo mrkev (máčíme jí ve vodě, aby nevyschla).Do mladší je trochu problém dostat cokoliv… 🙁 Líbil by se mi zlatý… sleduji na instagramu jako michaelahofericova

 • Michaela Novotna 25.11.2017 at 20:32

  My momentalne ujizdime na mandarinkach, banany uz nam moc nejedou..ale diky tomu ze maly ji vse a krasne, tak s nicim nemame problem 😉 nutribullet by se mi libil ten bezovy 🙂 sdilime a koukame na FB i INs (michelle.novot)

 • Katka Dušková 25.11.2017 at 20:35

  Naše malá jí ovoce prakticky všechno. Nemá tedy jen ráda pecičky. Barva by se nám líbila červená.

 • Andrea 25.11.2017 at 20:38

  Dcerka má ovoce i zeleninu moc ráda, syn je dost vybíravý. Líbí se mi Nutribullet bronzový 🙂

 • Ingrid Fikerlová 25.11.2017 at 20:40

  Děti ovoce milují, zvláště to, co zrovna uroste na zahrádce – jahody, maliny, jahodomaliny, jablka, taky milují hrušky, meloun a přes zimu mandarinky a grep. Z jablíček a banánů milují domácí kapsičky. Zeleninu jedí podle nálady, hlavně rajčata, hrášek, občas nějaký sálat, okurky.
  Bulík by se nám hodil dost, barevně asi stříbrný.

 • Alžběta Žižková 25.11.2017 at 20:41

  Ovoce ji dcerka rada vsechno, i to velmi kysele. Zeleninu ma rada vetsinou jen mekkou varenou. Ale jsem rada, ze aspon tak 🙂 barva by se mam libila medena

 • Martina Skočovská 25.11.2017 at 20:42

  Dcera jí naštěstí skoro všechno ovoce i zeleninu. Syn má teprve 10 měsíců, ale vypadá to, že mu bude taky spousta věcí chutnat. Barva se mi líbí šedá nebo je to stříbrná? Na fb sdílím i soutěžím. Na instagramu sleduji jako makaface.

 • Lucie Ketzerová 25.11.2017 at 20:43

  Libila by se mi stribrna. Dcerka ma obdobi bojkotu jidla celkove, drive jedla aspon vsechno ovoce a zeleninu krom spenatu. A byla to drive sazka na jistotu. A prcek, 8 mesicu, sni zatim vsechno 🙂

 • Anna Znojilová 25.11.2017 at 20:45

  Našim dětem chutná zelenina a ovoce nejvíc, takže musíme často hlídat, aby z talíře snědli i to ostatní. Nám by se nejvíc hodil černý, případně stříbrný.

 • Marcela Jonáková 25.11.2017 at 20:45

  Tak naše malá nemá problém ani se zeleninou ani s ovocem, spíš naopak spořádá toho na kila. Barva by se mi líbila zlatá. Na instagramu sleduji jako jonakovamarcela

 • Lucie 25.11.2017 at 20:47

  U nás je to hodně různé, starší dcera ovoce moc nepojí, když už se odváží sníst nějaké ovoce, je to většinou sezónní záležitost. Takže jahody pouze v létě, kdy zrajou, v zimě už je nesní, maliny pouze utržené z keře a jablko ve štrůdlu. Zeleninu si dává, ale také hodně vybíravě, rajčata pouze ty, které chutnají jako rajčata, okurek. Ale mladší dcera zkusí všechno, ale děti nenutím, pokud jim to nechutná, tak to nechám na nich, ony stejně jednou přijdou, že to chtějí zkusit. Smoothie nápoje děláme zatím jen v sekáčku z Lidlu, který nám ovoce rozmixuje, ale není to ten pravý bulíík, takže by se nám určitě hodil a barva – stříbrná

 • Petra Bartošová 25.11.2017 at 20:50

  Nase rocni dcera miuje banany, jabka a hroznove vino! To si vzdycky narve do te sve pusinky cele hrozno a ja jen trnu at se nezadusi. Mate pravdu, my meli smoothie maker z lidlu a po par pouziti prestal fungovat😏Nam by se hodila bila nebo seda barva

 • Lucie Kuchařová 25.11.2017 at 20:50

  Tak náš syn ovoce,kromě banánu nechce. Takže pouvažuji nad koupi a ráda bych do něj nějaké to ovoce dostala. Zato zeleninu sní všechnu,hlavně mu chutná špenát a kapusta 🙂 nám by se líbil zlatý buláček 🙂

 • Anna S. 25.11.2017 at 20:51

  keď babka nakrája a ošupe tak sa spapá všetko, jablko, banán aj mrkvička 🙂

 • Eliška 25.11.2017 at 20:55

  jako malej mi Šimon jedl všechno ovoce i zeleninu ale zato ted bojkotuje co se dá…:/ moc by se mi líbil stříbrnej bulík a třeba bych tímto do toho mýho malýho roštáka dostala něco zdravýho a dobrýho 🙂 sleduju i na fb jako kelishka potramtaná

 • michala 25.11.2017 at 20:58

  U nas zatim vede dyne, brokolice a hruska. Doufam, ze se to casem rozsiri. Barva by se nam libilaseda/ stribrna.

 • Adéla Vejvodová 25.11.2017 at 21:07

  Moje holky s ovocem a zeleninou naštěstí nemají problém -už úplně od mala jsem ji nabízela opravdu ve velkém množství a to je podle mě základ, atraktivně to podat – třeba i ve formě smoothie, nebo pěny – u nás frčí avokádovo bananová s troškou kakaa.
  Sleduji na FB a na IG pak jako vejvodova.adela

 • Lenka 25.11.2017 at 21:08

  Zrovna včera jsme začaly se zeleninovým příkrmem, konkrétně s mrkví, a co si budeme nalhávat, víc jí bylo snad i na stropě než v dítěti 😀 takže zatím to na kladný vztah nevypadá. Smoothie mám moc ráda. Mám bohužel, stejně jako vaši rodiče, klasický odšťavňovač, na který se práší, a já si občas nějaké udělám k snídani, při mytí se proklínám, a vzpomenu si proč se na něj vlastně práší, a tak dokola… Líbí se mi klasická stříbrná barva, hodila by se mi k ostatnímu vybavení na lince, ale barva samozřejmě není rozhodující 🙂 Sleduji vás na IG: _smidova

 • lucie 25.11.2017 at 21:15

  S ovocem (a masem :D) u nás problém není.
  Extraktor NutriBullet Pro 900 jsem našla jen v jedné barvě 😀
  sleduji fb, komentuji, sleduji insta (lucie.eiben.cz)

 • Gabriela L. 25.11.2017 at 21:19

  U nás je období, kdy se jí více ovoce a pak se to zase prostřídá se zeleninou. Samozřejmě některé druhy mají děti raději a něco nejí vůbec. Líbí se mi stříbrný.

 • Ivana 25.11.2017 at 21:25

  Ovoce i zelenina u nás frčí ve velké – syn (9 měsíců) s velkou chutí zbaští cokoli zeleného i barevného :)…..Pan Bulík vypadá luxusně v jakémkoli provedení – krásná je červená, v kuchyni by se mi ale spíše hodil ten stříbrný 😉

 • Anna 25.11.2017 at 21:26

  Zelenina i ovoce frčí od mala – máme doma jedlíka. Začínala červenou řepou a i ostatní často “neoblíbené” druhy zeleniny konzumuje ráda. Možná to odmítací a vybíravé období teprve přijde… Bulík by se nám hodil šedý.

 • Eva K. 25.11.2017 at 21:26

  Ovoce i zeleninu dcerka basti ráda, synek teprve začíná s příkrmy. Teď jste mi nasadila brouka do hlavy, zda bulika neporidit domu 😉 na barvě mi nesejde 🙂

 • Lucie 25.11.2017 at 21:32

  Zeleninu i ovoce má dcerka moc ráda. Má 29 měsíců a nejvíce jí chutnají rajčata 🙂
  Barvička by se nám líbila červená 🙂

 • Veronika 25.11.2017 at 21:35

  U nas malá zbaští skoro všechnu zeleninu i ovoce, to máteda tadši, ale funguje podle sezón…mandarinky miluje v zimě, ale v zimě je vůbec nechce…bulík se mi nejvíce líbí ten béžový😊

 • Nikola 25.11.2017 at 21:38

  Dcerka 2,5 roku miluje veskere ovoce. Denne sni jablicko, mandarinku nebo banan. Nekdy i vsechno najednou. Az se kolikrat divim kam se ji to vejde. Protoze ja mam popravde velky problem tohle vsechno za den snist. 🙂 Ale je pravda, ze kdyz si to umixuju vejde se to do me mnohem lip. Se zeleninou je to horsi, ale ma rada rajcatka, okurku a zeleninu v polevce jako mrkev, brambory sni, tak aspon neco. Jinak je po manzelovi a cokoliv zeleneho odmita. Jinak nam by se libil ten sedivy…hodil by se nam do kuchyne.

 • Katarina 25.11.2017 at 21:45

  Tak my tu budeme trosku as exotov😀 nas syn surove ovocie ani surovu zeleninu do pusy este nedal, ziadneho druhu, v ziadnej forme a farbe. Zeleninu zje nastastie v polievke alebo varenu ako prilohu. Nepije dzusiky ani nepapa cuciky, presnidavky, nic. Jablko prepasujem len do cesta na muffiny alebo na palacinky. Snad v skolke sa to zmeni-dufame. Farba by sa nam hodila strieborna

 • Kristyna Weberova 25.11.2017 at 21:51

  Syn je otesanek a zbasri vsechno v jakekoliv podobe (zlate dite). Barva se mi libi zlata, le verim, ze stejnou praci odvede i ten stribrny. 😉

 • Kateřina 25.11.2017 at 21:53

  Každá dcera je jiná, jedna baští vše . Zato u druhé musím stále vymýšlet, jak do ní dostat nějakou zeleninu a ovoce. Takže takový pomocník by se určitě hodil a v šedé barvě.

 • Barbína 25.11.2017 at 22:02

  Syn je zatím plnně kojený, ale s ochutnáváním jsme taky začali a zatím mu chotnalo všechno ovoce i zelenina kterou dostal a tak doufám, že mu to vydrží a moc se těším, až budeme taky mixovat všmožné i nemožné kombinace 🙂 Po Nutribullet pokukuju už dýl a zatím jsem na něj slyšela jen samé kladné recenze, takže kdybychom ho vyhráli, tak bych se vůbec nezlobila 🙂 A Barva by pro nás byla nejlepší stříbrná, nebo černá, ale je to celkem jedno 🙂

 • Zuzana 25.11.2017 at 22:12

  U nas z ovoce chutnaji nejvice banany a jablka,hlavne u mladsi dcery (2roky).Starsi ma rada skoro vse a i se zeleninou nemaji problem 🙂

 • Helena 25.11.2017 at 22:13

  Dcera zeleninu i ovoce miluje. Na barvě nesejde. Přeji si ho už drahně let, ale manžel nechce další krám do baráku, takže vzhrát ho by bylo ideální 😀

 • yansanm 25.11.2017 at 22:15

  Tak ovoce kluci miluji vsechno,aktualne rocni syn blazni do mandarinek,jinak v lete bastime vse,co nam nabizi priroda a les: lesni jahody ,maliny,hafery a cernice,a kupovany meloun nesmi chybet,se zeleninou je to horsi,maly ma rad repu a mrkev,starsi aspon dynovou polevku,ale jinak nic moc,proto by nam bulik rozhodne v maskovani pomohl 😉 líbí se mi treba stribrny bulik, sleduju na instagramu. yansanm

 • Superterik 25.11.2017 at 22:24

  15m dcerka je jak kyselina, ta s ní úplně všechno ovoce a zeleninu:), 3letý syn do nedávna také jedl vše, teď má ale nějaké období, kdy nechce vůbec jíst a nejraději by jen sladkosti (což samozřejmě nelze) – džusíky miluje, tak snad bych tak přes smoothie do něj dostala více živin :).

  Barva by se nám líbila stříbrná 🙂

 • Markéta Kocurová 25.11.2017 at 22:24

  Syn 3,5 zbaští vše. Hlavně, když jsme za zahradě a může se obsloužit sám 🙂
  Líbil by se mi broušený nerez.

 • Eva Riesnerova 25.11.2017 at 22:30

  Ovocie moj syn miluje, maliny, boruvky, jablka, hrusky, dokonca i sušené ovocie u nas ide vo velkom. So zeleninou je to horšie, do jedla ju musím pašovať 😀 Nutribullet su krasne vsetky, ale asi strieborna.

 • Lenka 25.11.2017 at 22:42

  Ovoce a zeleninu můj syn více-méně baští (i když má svá období…) jediné, co do něj nedostanu je “lupení” salát, špenát nic… Jedině v dreen smoothie. To vypije bez problémů. Možná mu vadí ta struktura. Těžko říct. Takže Bulíka bychom asi užili, zatím máme klasický blender, na jedno smoothie je ale zbytečně velký.
  (@farbakl)

 • Lenka debbie 25.11.2017 at 22:43

  Vyhrat cerveneho bulika pod stromecek, tak bych skoro zacla verit na Jezucha:-) Starsi dcerka jedla vse do doby skolky, kde asi nejaci spolustravnici by zaslouzili na prdel:-( Dnes neji temer nic ze zeleniny:-( Mladsi dcerka zatim odolava:-) …sdilim, sleduji:-) fb debbie debbiova

 • M. Antonová 25.11.2017 at 22:43

  Stříbrný je pěkný. Zatím jsem ještě neobjevila ovoce, které by syn nejedl, ale je fakt, že jíme jen ovoce z naší zahrádky nebo v biokvalitě a to je na chuti sakra znát.

 • Petra V. 25.11.2017 at 22:47

  Dobrý večer Míšo, u našeho synka (necelých 15měsíců) zatím (a já doufám, že se to nezmění) problém s jídlem nemáme a to ani s ovocem či zeleninou. V podstatě spořádá vše, co mu naservíruji. V zelenině favorita nemá, ale co se týče ovoce, tam vede jednoznačně banán. Ovocné koktejly si doma děláme v klasickém mixéru, který ale bohužel zmražené kousky nebo ořechy nezvládá, takže jeden Bulík a to konkrétně stříbrný by se nám doma určitě hodil :0). Sleduji a sdílím na FB. Hezký zbytek večera. Petra.

 • Zuzka 25.11.2017 at 22:54

  Holky mi baští ovoce i zeleninu ve velkém, za což jsem fakt ráda. Jen ta starší už nechce tepelně upravovanou (vařenou, pečenou, na pánvi). Barvičky “Bulíku” se mi líbí červený i černý.

 • Hela K. 25.11.2017 at 22:58

  My nedávno pořídili podobný mixér od Sencoru, pomele taktéž vše včetně ledu nebo mouky, zatím je v denní pohotovosti a dělame ovocné nebo ovocnozeleninové koktejly a mám jistotu, že do sebe děti i já dostaneme nějaké vitamíny. Ovoce děti rádi mají, zeleninu spíš jen v rámci jídla nebo polévky, v syrovém stavu podle nálady. Nutribullet (barva gold) bych darovala rodičům, kde jsou s pojídáním ovoce a zeleniny na štíru… a my tam často jezdíme a aspoň by si děti mohli udělat koktejl i u nich.

 • Ilona 25.11.2017 at 23:05

  Naše děti tak nějak milují všechno ovoce i zeleninu 🙂 V létě postávají u keříků s ovocem a cpou se, radost pohledět…jen pak nemám z čeho dělat marmelády, šťávy apod. 😀 když začneme nosit na jaře salát ze skleníku, později okurky, rajčata a další zeleninu tak všechno zbaští… ne nejsme vegetariáni, ale od jara vidí jak všechno sadíme a jak to roste a to je asi to proč to chtějí i zkusit… jsou to miláčci 😉

  • Ilona 25.11.2017 at 23:06

   a Bulík zlatý je krásný 🙂

   • Ilona 28.11.2017 at 22:39

    (ig: ilke2015)

 • Petra 25.11.2017 at 23:09

  Děkuji za recenzi 😉 Náš syn je celkem v ovoci a zelenině vybíravý – ale miluje jablka, okurky, papriky 🙂 asi v roce jsem před nim musela dokonce schovávat mandarinky, protože by byl schopný sníst jich kilo najednou 😀
  A “Bulík” se mi nejvíce líbí a hodí stříbrný 👍

 • HANA 25.11.2017 at 23:29

  No… Tak zas mám o čem přemýšlet😆 líbil by se mi ten šedý, tak uvidíme, jestli se na nás usměje štěstí, nebo budem přemlouvat tatínka 😊 dcera naštěstí ovoce a zeleninu baští dobře, jen se syrovou zeleninou má celkem problém-ale myslím, že zuby, nebo bulík by to vyřešil 😎

 • Vendy 25.11.2017 at 23:32

  Ovoce a zeleninu maji moje deti moc radi. Libil by se mi stribrny.
  IG: vendulkahouskova

 • Marie 25.11.2017 at 23:39

  U nás frčí jak ovoce tak zelenina, především syrová. Někdy malý upřednostňuje jeden druh zeleniny, pak zase jiný. Je to různé… Nejvíce miluje rajská, okurky, mrkev a maliny. Bulík by se nám líbil zlatý. Děkujeme

 • Ivona 25.11.2017 at 23:40

  U nás se ovoce a zelenina kupují na doslova na kila, obě děti to naštěstí baští 🙂. Mladší by snědla cokoli, je to náš otesánek, ale starší odmítal zeleninu i většinu ovoce cca rok, tak jsem moc ráda, že se to otočilo 🙂. Líbí se mi černý a sleduji na Instagramu jako ivon_hr

 • Klára Zindulková 25.11.2017 at 23:44

  Syn už konečně vzal na milost ovocné mixy z Ugových šťáv a podobných stánků, takže snad konečně budeme moct dělat i doma nějaké dobroty i pro něj 🙂 Jinak totiž jedl jen jahody, banány a jablka, ze zeleniny pak rajčata a okurky… Bulík by se mi líbil šedý nebo černý 🙂
  ig klarkakrejcova

 • Jana 25.11.2017 at 23:48

  Dobrý večer, asi bych vybrala červený, celkem netradiční barva pro mixer. U nás jedou jablíčka, mrkev, banány, sem tam hrozno, exotiku kupuji minimálně (postřiky, cesta přes půl zeměkoule…). V létě jahody, maliny, ostružiny, vše u babičky na zahradě, utrhnout si ovoce doma na zahradě chemicky neošetřené má s dětmi nový rozměr 🙂 děkuji za další krásnou soutěž.

 • Nikola 26.11.2017 at 0:14

  U nás frčí syrové – ovoce i zelenina. Po tepelné úpravě už jsou vybíraví. Právě proto řeším smoothies, chci jim (a sobě) nabídnout další formu 😀 Líbil by se mi šedý.

 • Lenka Králová 26.11.2017 at 0:33

  Ovoce miluje snad všechno. hlavně maliny a jahody. se zeleninou je to horší. rajčata by jedla na kila, ale tím to končí. max. něco v polévce. Líbil by se nám stříbrný

 • Anna Michlová 26.11.2017 at 6:24

  Syn naštěstí ovoce a zeleninu miluje a zbouchá toho neuvěřitelné množství. 😀 Jediné s čím válčí je listová zelenina, nemá trpělivost na její kousání a vadí mu, jak se lepí v puse a pak se mu navaluje. Bulík by byl dobré řešení. 😉 A barvička asi červená, ale krásný jsou všechny.

 • Zuzana 26.11.2017 at 6:46

  U nas jede nyni hlavne banan a salatova okurka v lete pak maliny.. libi se nam nejvice sedy Bulik 😉

 • Tereza Válková 26.11.2017 at 7:20

  Dobrý den, s ovocem a zeleninou to u kluků není nic moc, možná by pomohl právě Nutribullet. Nejvíc se mi líbí šedý.

 • Jindra 26.11.2017 at 7:42

  Se zeleninou u nás není problém pouze ve formě kremovych polévek a přes léto pri samosberu rajčat nebo okurek. Jinak ani tak oblíbená mrkev u nás samotná sýrová nejede. Ovoce naopak dcera ji snad všechno, ať už čerstvé nebo lyofilizované.
  Bulík se mi líbí červený a stříbrný.

 • Kateřina Klimentová 26.11.2017 at 8:49

  Ovoce u nás frčí bez problémů, za to bojujeme se zeleninou. Snad se to věkem zlepší. Bulik by se mi hodil červený.

 • Lenka 26.11.2017 at 8:51

  Starší syn (3,5) má naštěstí ovoce (a to ve velkém) rád, se zeleninou je to horší, ale také jí jí. Nejvíc se mi líbí Bulík červený. Sleduji i na fb a instagramu – LenkaKasparkova

 • Pepe Peťule 26.11.2017 at 8:53

  Ja mam to stesti,ze obe deti velmi miluji jak ovoce tak zeleninu.Ovoce si pres den berou nekolikrat sami,o zeleninu si rikaji,hlavne o salaty.Barvicka by se nam libila tm.seda/cerna.U nas by se nezastavil 🙂

 • Lenka Kotroušová 26.11.2017 at 9:03

  Nejvíc se mi líbí tahle barva http://www.delimano.cz/nutribullet-pro-900-9ks. Dcera od malička ovoce i zeleninu má moc ráda, zeleninu, ale raději syrovou, s tepelně upravenou už takový úspěch nemám 😀 Tohle je úžasná výhra, zrovna nad ním uvažujeme.

 • Martina Machková 26.11.2017 at 9:17

  My rodičové snídáme ovoce a každý den v ovesné kaši nebo něčem podobném a zeleninu máme v každém (nebo u každého) teplého oběda nebo večeře. Starší syn má se vším zdravým, ale v podstatě se vším jídlem, obvykle problém. Jednou mu mrkvička chutná, podruhé mu v jídle vadí… Doufáme, že je to jen otázka času a že “příklady táhnou” 🙂 Mladšímu zatím stačí jen mateřské mléko, i když už je mu půl roku a brzy ochutná i jiné dobroty. Za ovoce a zeleninu a pak taky za různá semínka dáváme při nákupech nejvíc peněz, resp. kupujeme je ze všeho jídla nejčastěji a moc si život bez těch vitamínů neumíme představit 🙂 Z barev NutriBulletu se mi nejvíc líbí zlatá, ale pak i stříbrná nebo šedá. Nejmíň černá 🙂

 • Marketa 26.11.2017 at 9:29

  Kluci (7 a 2 roky) jí bez problémů ovoce i zeleninu. Líbí se mi zlatá barva.

 • Milada 26.11.2017 at 9:56

  My trošku bojujeme, hlavně se zeleninou, takže by bulík byl pro nás řešení. Barva asi nerozhoduje, i když malá by si vybrala určitě červený.

 • Eva Kalinová 26.11.2017 at 10:09

  Ovoce děti jedí na kila, ovšem se zeleninou bojujeme. Jedí jen mrkev, hrášek a okurky sterilované, čerstvý okurkový salát a toť vše. S Bulíkem bych do nich dostala zeleninu nepozorovaně. Líbil by se mi černý nebo stříbrný.

 • Marti 26.11.2017 at 10:48

  Míšo, my jedeme v ovoci a zelenině 🙂 Spotřebu mrkve máme ve čtyřech tak pět kg na dva týdny, milujeme rajčata, okurky. Z ovoce u holek vedou borůvky, jahody, jablka. Asi není nic, co bychom nepořizovali, když jdeme ven, beru krabičkové svačinky – vždycky jednu ovocnou a jednu zeleninovou 🙂 A Bulík by se nám líbil červený, aby nám na lince ladil s presovačem 🙂

 • Tereza Vykydalová 26.11.2017 at 11:15

  Ovoce a zelenina jsou naštěstí u nás v kurzu (hlavně banány, jablíčka, hrušky, mandarinky, pomeranče, víno,… ze zeleniny má dcerka nejradši mrkev a ředkvičky)- V podstatě máme jednu denní svačinu ovocnou a druhou zeleninovou. A ještě si teď každý den vymačkáme šťávu z citrusů.
  Nutribullet by u nás asi byl jak doma. Barvička Nutribulletu se mi líbí červená, stříbrná nebo zlatá.
  Děkujeme moc za soutěž 🙂

 • Adéla Bělunková 26.11.2017 at 11:23

  My máme to štěstí, že naše dcera má ráda jak ovoce, tak zeleninu. Bez problému sní jakékoliv ovoce – borůvky, maliny, jablka, hrušky, ananas, mandarinky, banán….Ze zeleniny má ráda hlavně okurky, rajčata, papriky…občas nechce mrkev, jindy zase hrášek, pak je vystřídá brokolice 😉
  Nám by se líbil stříbrný bulík 😉

 • Veronika O. 26.11.2017 at 11:25

  Dekujeme za soutez, barva je pekna cervena, ale neni dulezita. S ovocem a zeleninou je to u nas pohoda. Ovoce jime jako dezert nebo sladkost, zelenina je zaklad vetsiny jidel. Protoze si s manzelem nijak nevybirame a jime pestre, asi to ty holky vnimaji jako normalku. Vtipne je, ze znaji mnojem vic brokolici, nez kvetak a tak v obchode rikaji “Mami, koupime tu bilou brokolici?” 😀
  Kdyz byly mensi a mely ruzna chuzova obdobi, pomohl nam odstavnovac. Ale jestli se Bulik tak snadno umyva… 😉
  Dekuji za clanek, na Hlivacka uz se musím kouknout.

 • Jolana Niemczyková 26.11.2017 at 11:51

  Hezký den, starší dcerka má moc ráda ovoce i zeleninu, miluje okurky a mladší chce vše opakovat po starší, tak papá taky vše. Líbil by se nám stříbrný. IG yolcza

 • Barbora Klejchová 26.11.2017 at 11:57

  U nás se se zeleninou trochu bojuje, ovoce už papkáme v pohodě, ale ta zelenina! Bulík by se nám docela šikl, mám malý ruční odšťavňovač a z toho dětem chutná, tak si myslím, že s bulíkem by byla jedna zábava, ale i dobrota.
  V kuchyni mám spotřebiče červené, takže by k nim krásně zapadl červený bulík, ale není to nutné.

 • Marzb 26.11.2017 at 12:03

  Dcera nemá obecně s jídlem problém a jak říkám, jí 1 denně – ráno začne a večer skončí. Za celou dobu, co před cca rokem začala přijímat pevnou stravu, si nejsem vědoma, že by nějaké ovoce či zeleninu odmítla a to se jich v kuchyni opravdu nebojíme. Líbil by se mi v červené barvě – ladil by mi s kuchyní :o)

 • Katerina Pipalova 26.11.2017 at 12:08

  Ja si vzdycky rikam, ze uz lepsi darek vybrat nemuzete a ono me stejne vzdycky mile prekvapite 😊
  Dcera ji uplne vsechno,takze ani s ovocem a zeleninou problem nema. Syn je zatim jenom na mleku.
  Na FB sdilim
  Instagram katerina_pipalova

  • Katerina Pipalova 26.11.2017 at 12:10

   A barva by se mi libila cervena ♥️♥️♥️

 • Eliška Francová 26.11.2017 at 12:27

  Moc by se mi líbil zlatý nebo stříbrný.

  S ovocem jsme na tom skvěle a se zeleninou máme období, kdy ji miluje a chce ji pořád a období, kdy ji jí míň. 🙂

 • Veronika 26.11.2017 at 12:40

  Dcera miluje ovoce vseho druhu. Jahody muze jist na kila, v lete jsme ji rikali jahodovy kombajn. 😊
  Zeleninu ma rada jen syrovou – rajcata, okurku, mrkev, ale v kremove polevce nebo placickach sni skoro vsechno. 😉
  Syn s prikrmy teprve zacina a zatim vede MM.
  Barva se mi libi cervena.

 • Tereza Spirhanzlova 26.11.2017 at 12:46

  U nás se jí pouze banány, jablíčka a hroznové víno. Ze zeleniny okurka a mrkev. Nic víc do té malé potvůrky nedostanu. V létě ještě zobal babičce na zahrádce jahody. Překvapivě. Ale jinak nehce nové druhy ovoce a zeleniny ani ochutnat. Trochu mě to mrzí. Barva bulíka by se mi líbila šedá. A díky za tip na karobové palačinky. Zkusím 🙂

  • Tereza Spirhanzlova 26.11.2017 at 12:48

   P.S: Na IG jsem jako tereza.spirhanzlova 🙂

 • Terka 26.11.2017 at 12:56

  S ovocem problém nemáme..se zeleninou jako je špenát a brokolice trochu bojujeme, ale to řešíme krémovými polévkálami 😉 a líbil.by se nám červený. Sledují i FB

 • Lucie Bílková 26.11.2017 at 13:00

  Moje dítko ovoce a zeleninu miluje a nejvíce by se nám líbil červený bulík 🙂

 • Dana 26.11.2017 at 13:16

  Doma mame jedlika. Z ovoce a zeleniny vic vede ovoce, v posledni dobe hlavne ‘mnda’..mandarinka:). Na barve asi nezalezi.

 • Kačas 26.11.2017 at 13:41

  Ovoce u nas zatim strouham, mackam nebo mixuju..zelenina zatim varena, sparena a rozmixovana..vetsi kousky VSEHO konci vetsinou “nastlany” v zidlicce a vsude kolem jen ne v puse!😂😂😂 bulik by se nam hodil stribrny nebo sedy! diky za recepty!😍

 • Veronika 26.11.2017 at 13:58

  S ovocem u nás problém není, děti ho milují, se zeleninou je to o chlup horší, takže by se nám hodil šedý Bulík 🙂 ve formě smooties bych ji do nich snad dostala 🙂

 • Martina Wágnerová 26.11.2017 at 14:15

  Dobry den, dcerka ji rada denne ovoce i zeleninu. Snazime se vzdy jist hlavne sezoni potraviny, mame vlastni zahradu, takze prebytky mrazim a v zime jsem rada, ze mam z ceho brat 😀
  Nejvice se mi libi bulik 😀 ve zlate barve 😉

 • Marie Vágnerová 26.11.2017 at 14:16

  Vnučky sní vše až na starší, která má velké potravinové alergie, ale ovoce a zeleninu mají rády. Šedý nebo stříbrný, ale každá barva je hezká. Sdílím Vás na facebooku.

  • Veronika Lamplotova 26.11.2017 at 14:49

   V soucasne dobe vede ovoce susene 🙂 a mame take obdobi, kdy si dcera oblibila hrusky. 😉 libila by se mi bronzova barva.

 • Iveta 26.11.2017 at 15:57

  Mladší syn miluje ovoce a zeleninu. Starší syn nemá rád ani ovoce a zeleninu. Líbila by se mi barva černá nebo stříbrná. ivcalaznicka

 • Hanka Šafářová Chmelinová 26.11.2017 at 16:32

  U nás frčí ovoce hlavně mixlé různé kombinace.zelenina spíš varena jako polévky.moc se mi líbí tmavě šedý. Sdílím na FB.

 • Vjerca 26.11.2017 at 17:29

  Barvicka by se nám hodila Gold
  a dětičky mají rady papriky, okurek a z ovoce vedou jablíčka a Se tam.banan. Ale.kdyz je sezóna a roste nám úroda na zahrade, spasou všechno jako spacci 😀

 • Kateřina 26.11.2017 at 17:43

  Od té doby co začal starší syn chodit do školky a tam mají zeleninu a ovoce pravidelně, tak to vyžaduje i doma 🙂 Dokonce je i česnekomi a cibulomil, takže nemáme problém…jinak jako výhru bych preferovala červenou barvičku 🙂

 • Jana 26.11.2017 at 18:11

  Naše deti ovoce miluji, mohli bychom pěstovat a nakupovat po tunách… Se zeleninou je to malinko horší, tam uz si vybírají… Do kuchyně by se nám nejvíc hodil “bulik” stříbrný, ale nám na barvě nezáleží, všechny vypadají krasne😉.

 • Dita 26.11.2017 at 18:46

  Na ovoce jsou naše děti jak housenky, zeleninu mají také rádi.
  A mixér by se nám hodil béžový, ale nepohrdnem jakýmkoliv 🙂

 • Tereza Suková 26.11.2017 at 19:18

  S ovocem a zeleninou je to u nich jak na houpačce. Jednou to sní a podruhé zase ne. Vařím hodně polévky, kde mi tu zeleninu snědi bez problému. Syrovou mi snědí okurku a pak hrášek, který si sami vypěstují (jiný do nich nedostanu). Ovoce je celkem baví.
  Barva se mi líbí červená.
  instagram tereza_sukova_

 • Iveta Ptáčková 26.11.2017 at 19:48

  U nás u dcerky 3 roky bojujeme jak se zeleninou, tak s ovocem. Zeleninu např. v polévce sní, ale samotnou vůbec. Ovoce zase sní jenom jako přesnídávku nebo koktejl. Pořád doufáme, že se to zlomí. Přitom doma jsme jinak milovníci zeleniny a ovoce, tak příklad v nás má…Nejvíce by se nám asi líbila stříbrná barva. Sleduji na IG (ivetaptackova) i na FB (a sdílím).

 • Lenka 26.11.2017 at 20:15

  Zelenina ani ovoce nejsou u nás problém, pouze mi dcera odmítá pít zelené smoothies 😀
  Zamlouvá se mi tmavě šedý NB.
  Děkuji.

 • Lenka Veselská 26.11.2017 at 20:20

  Ovoce i zelenina jsou u nás top. Teda zelenina víc. Z ovoce mají děti rádi hlavně jablka a v létě melouny a veškeré bobule plus jahody. Občas mají i banánové období. Zeleninu mají rádi na všechny způsoby.
  Bulik se mi líbí zlatý nebo červený.

 • Jana 26.11.2017 at 20:23

  U nás holky doma ovoce milují, ať už čerstvé, rozmixované nebo lyofilizované. Se zeleninou je to horší, ale milují malá rajčátka, okurku, hrášek a v krémových polévkách snědí snad všechny druhy. Líbíla by se mi červená barva. Na IG bukova.jana

 • Mishi fufu 26.11.2017 at 20:28

  My máme zatím velkýho jedlíka, co si nevybírá. Je fajn, že tahle mašinka zvládne i oříšky.,to bych se asi vyřádila. V červený barvě by se mi moclíbila. Na ig sleduju jako mishi fufu.

 • Nikola 26.11.2017 at 20:29

  Ovoce a zelenina u nás frčí.. Vždy jí radši koupím jahody a borůvky než sušenky a čokolády.. Naštěstí jí to vůbec nevadí a sladkostí se ani nedožaduje, až teda na zázvorová lízátka.. 🙂 Nejvíc se mi líbí ten stříbrný.. 🙂 fcb: Nikola Svobodová, Ins: Nicol7717

 • Veru 26.11.2017 at 20:35

  U nás milujeme v létě melouny 🙂 my i deti máme zeleninu a ovoce každy den a jsem rada, že si syn (3roky) sám vybere ke svačince místo Brumika třeba banán nebo jablíčko :)). Po bulíku koukám už dlouho, mám doma sice odšťavňovač, ale po tom,co si představím práci s čistěním všech dílů…se mi do toho nikdy moc nechce :(. Moc by se mi líbil zlatý bulík 🙂

 • Petra Chmelíčková 26.11.2017 at 20:51

  Dobrý den Míšo, mladší dcera (1,5 roku) miluje všechnu zeleninu a ovoce, je největší milovnicí “bo” (rozuměj borůvka) a žlutých minirajčátek z dědova skleníku (ty je schopná spořádat po cestě domů od dědy,samozřejmě v sezóně). Starší dcerka (3,5 roku) už chytá všelijaké manýry a v jídle si už i vymýšlí, takže jednou nejí to a podruhé ono, ale čím nikdy nepohrdne jsou okurky ty by jedla na kila:) Nutribulet by se mi líbil šedý. Komentuji a sdílím na fb. Děkuji P.

 • Hana Beránková 26.11.2017 at 20:55

  kluci to mají se zeleninou jak na houpačce, jsou dny, kdy se nemůžou nabažit mrkve, jindy zas banánů, paprik či okurky…Jablka, pomeranče, no prostě jak mají zrovna chuť, a mixované pochoutky úplně milují. Barvu kluci ukazují stříbrnou.

 • Zuzka Hájková 26.11.2017 at 20:57

  Matýsek má rád jak ovoce, tak i zeleninu.. nejraději jablka, banány a ze zeleniny rajčata a papriku… a bulík by se nám líbil asi stříbrný.. okomentuji i na FB (Zuzana Hájková)

 • Katka R. 26.11.2017 at 20:59

  To je krásná cena! Dvouletý syn má ovoce rád, ale je v tom trochu “konzerva” a nerad zkouší něco nového a zároveň, co mu frčí jednu sezónu, při té další nad tím ohrnuje nos…ze zeleniny vedou rajčata a okurky 🙂 Barvy jsou všechny pěkné, ale nejvíc se mi líbí asi ta první – medová. Na iG sleduji jako k.fleky.

 • Lucie Johaníková 26.11.2017 at 21:01

  Syn naštěstí jí všechno, včetně ovoce a zeleniny a dcera má 5 měsíců, tak u ní zatím nevíme 🙂
  Barva by se mi líbila stříbrná.
  Sleduji na instagramu jako Lucccik.

 • Kateřina Vítů 26.11.2017 at 21:03

  Jelikož jsem nutriční terapeutka, ovoce ani zelenina u nás doma chybět nesmí a prce je na ni naučený už od malička…Zatím jí všechny druhy, takže jsem spokojená 🙂
  A Bulík by se mi mooc líbil, zatím nejlepší výhra z mého pohledu 😉 (i když všechny jsou super ;))
  A barva by se mi nejvíce líbila vínová 🙂
  Na insta sleduji pod jménem @katuskavitu

 • Katy 26.11.2017 at 21:07

  Ani miluje borůvky a maliny. Tak často na dotaz dáš si banán nebo jablíčko ke svačině? Odpoví: maliny! Jinak jí skoro všechno ovoce (zatím ji nedáváme ještě moc citrusy) a vařenou zeleninu ve velkém, ale bohužel s tou čerstvou zeleninou je to slabší… Nám by se hodil černý, popřípadě stříbrný 😉

 • Petra 26.11.2017 at 21:10

  Dobrý večer,

  ovoce a zelenina jsou hlavní složkou stravy naší desetiměsíční dcery.

  Nám by se do kuchyňského interéru nejvíce hodil buík černé nebo měděné barvy.

  Hezký večer

  Petra

  Ig: cllowie

 • Martina H. 26.11.2017 at 21:12

  S ovocem a zeleninou to máme zatím jednoduché- vše filtruji skrz mlíčko, malá princezna ochutnala několik prvních lžiček mrkve a nebyla to žádná hitparáda ;-)) Takže zcela sobecky bych nutribullet chtěla zatím hlavně pro sebe, abych si mohla dělat výživné šejky, že jo ;-)) A také na oříšková másla, na kterých mám při kojení závislost a která stojí poměrně dost v obchodě. Barva se mi nejvíce líbí asi ta stříbrná. PS: na IG sleduji jako “mufinkovo”.

 • Ziii 26.11.2017 at 21:15

  Ovoce ideálně rozmixované, zelenina je top okurka a mražená super sweet kukuřice bonduelle. Červený Bulík by nám ladil k mikrovlnce 😉 sleduji IG (kackins_ziii) i FB a sdilim

 • Elizabeth Venkrbcová 26.11.2017 at 21:21

  Syn začíná teprve kousat. S chutí se zakousne zatím do jablka, hrušky a banánu. Ze zeleniny vede okurka, vařená pak mrkev nebo dýně. O Bulíkovi přemýšlím už dlouho, ale vždy si to při pohledu na cenu rozmyslím. 🙂 Barva černá.

  • Elizabeth Venkrbcová 26.11.2017 at 21:22

   FB – Eliška Venkrbcová
   Instagram – elizabethvenkrbcova

 • Eva Kinclova 26.11.2017 at 21:48

  Dcera syrovou zeleninu moc nebasti,jen okurku mikuje 😀 z ovoce vede ,jablicko,banan,hrusku. Nastesti bez problemu basti varenou zeleninu v polivce,rizotu apod. 🙂 “bulik”by se nam moc hodil,a v tmave sede luxus 👌

 • Zuzana Bystřičanová 26.11.2017 at 21:50

  Nejraději má Anička ráda jabko z ovoce a ze zeleniny salátovou okurku. Barva nutribuletu by se nám hodila stříbrná.
  IG zuzkabystricanova

 • Petra Kadlecová 26.11.2017 at 21:54

  Syn miluje ovoce i zeleninu – zejména syrové, vařenou zeleninu také, ale tu nechce míchat – nejdříve vybere hrášek, pak dojí mrkev a pod. Pokud jde o barvu, líbí se mi červená, a k naší zelené kuchyni by sedla krásně.

 • Kamila 26.11.2017 at 21:57

  Líbí se mi červená barvička. Syn 10 měs. miluje hlavně ovoce v přesnídávkách, s čerstvým se zatím moc nekamarádí. A ze zeleniny má nejradši batáty a dýni.

 • Peta 26.11.2017 at 21:58

  Obe deticky miluji skoro vsechnu zeleninu a hlavne ovoce, po jahůdkách to bych se utloukli 🙂 na barve nezalezi, ale na první pohled to vyhral zlaty 🙂 sledujeme na FB

 • Barbora 26.11.2017 at 22:04

  Moc by se nam libil stribrny bulicek do nasi rodiny.
  V rodine mame moc radi ovoce i zeleninu a vedeme k tomu i naseho syna.Ma moc rad smoothie z bananu a malin s mleckem.
  Jinak ma rad melou,kaki a jablicka

 • Věra 26.11.2017 at 22:09

  Haninka poslední dobou několikrát denně žadoní okurek. 😀 Z ovoce má nejvíc ráda banán. K citrusům si zatím nenašla cestu. Líbí se mi Limitovaná edice NutriBulletu v červené barvě 🙂

 • Lucie Černíková 26.11.2017 at 22:10

  Milá Míšo, už se pomalu začínám stydět, že se skoro každý den dočítám o produktu, viz. Bulík 😀 či hračce (výukové-nevýukové) dozvýdám až z Vašich článků 😀 U dcery (3 roky) naštěstí není problém s žádným ovocem ani zeleninou, dala jsem si na tom od příkrmů zaležet a zůstalo jí to. Je to tedy jablečná královna, ty miluje, manžel jí říka malej koník, kolik těch jablíček spase 😀 Bulík by se nám líbil stříbrný, ale jsou hezké všechny! Sleduji i na Insta (

  • Lucie Černíková 26.11.2017 at 22:12

   luciecernikova

 • Vendula Sliwka 26.11.2017 at 22:14

  Barva by se nám líbilo červená. Dcera má oboře nejradši a ji snad skoro vše a to dokonce i v smíšeném stavu. Teď ma obdobikdy by se ujedla rozinek. Dává si je několikrát denně.

 • Zdeňka 26.11.2017 at 22:19

  Libila by se nam barva Gold. S ovocem a zeleninou to je u nas hodne spatne. Deti o ne vubec nestoji. V lete ano, nastesti, kdyz si muzou sami natrhat na zahrade. Ale v zime je to boj. A pokud vse neoloupu a nenakrajim na platecky, nesni vubec nic. Prave proto uz dlouho premyslim nad Bulikem, ktery by nam mohl snad pomoci.

 • Lenka Dundáčková 26.11.2017 at 22:27

  Maty ovoce i zeleninu zatim papa rad :-)nejradši ma banan, ten uz pekne okusuje (je mu 14 měsíců) 🙂 barva by se mi líbila stříbrná:-) Sleduji i na IG jako dundackovalenka.

 • Dari 26.11.2017 at 22:34

  Libila by se nam do nasi kuchyne barva red. Ovoce maji moje deti rady snad vsechno, ze zeleniny urcite brambory,mrkev,hrasek.

 • Jana Kobzová 26.11.2017 at 22:34

  Do kuchyně by se nám nejvíce hodil černý 🙂 nejvíce u nás frčí jablka, mrkev, červená řepa a rajčata 🙂

 • Lenka Pejšová 26.11.2017 at 22:52

  Dcera je jedlík a ani s ovocem a zeleninou nemá problém, baští všechno. Líbil by se mi stříbrný. Instagram: lenkapejsova

 • Veronika 26.11.2017 at 22:59

  Syn miluje ovoce a zeleninu. Kazdy den sporada jablko a hrusku. V lete chodi na maliny, boruvky. A ani v zelenine neni vybiravy, ma rad okurky, rajcata, papriky. Barva by se mi libila seda.

 • Veronika Camfrla 26.11.2017 at 23:02

  Mikulášek miluje jak ovoce tak zeleninu všeho druhu 🙂
  Barvička se nám nejvíce líbí – GOLD 🙂

 • Andrea 26.11.2017 at 23:12

  Zatim papa vsechno ale zacina uz taky obcas vybirat a vytahovat z ust,ze to nebudu (napr.slupku od jablek)ale jinak basti vsechno co mu dame ,takze sme radi..Bulik by se nam hodil stribrny. Andrea H.
  andreaharhajova@gmail

 • Klára D. 26.11.2017 at 23:27

  Ovoce i zeleninu ma dcera rada, ale nerada zkousi nove veci, takze preferuje zname ozkousene kousky (okurka, jablko, mandarinka,..) a proste jine odmita vyzkouset.. takze mixuji v klasickem mixeru.. ale zeleninu mi ve smoothie pozna potvora;-) bulik je krasny.. libi se mi hnedozlata, stribrna i cerna;-) sleduji vas na ig jako klarkaad

 • Petra Obrtlíková 26.11.2017 at 23:30

  Náš syn miluje z ovoce nejvíce banány, ale nepohrdne prakticky žádným druhem ovoce, se zeleninou je to už horší. Nejvíce by se mi líbil červený Bulík. 🙂 Hezký den.

 • Lucia 26.11.2017 at 23:44

  Syn miluje skoro vsetko ovocie a zeleninu, ale pretoze ma reflux je na dost obmedzujucej diete a vela ovocia a zeleniny sme bohuzial museli vylucit 🙁
  Strieborny je najkrajsi.
  Sledujem instagram ako l.d

 • Lucie 26.11.2017 at 23:48

  Ovoce u nás obě děti jí krásně, ale zelenina se musí ukrývat, rozmixovaná omáčka, polévka atd. Jediné kdy něco sní, je u prababičky na zahrádce a to je hrášek a někdy ředkvička. Kedlubnu je učím a ostatní je boj. Barva by asi vyhrála do šeda. Na IG jsem pod stejným jménem jako mail. Pěkný týden.

 • Martina F 27.11.2017 at 0:40

  Syn (necelé 2 roky) jí téměř všechno ovoce a zeleninu. Dcera (4 roky) nechce zeleninu vůbec a mám pocit, že poslední dobou jí jen jablka a víno. 🙁 Barva Bulíka asi stříbrná.

 • Moni 27.11.2017 at 1:14

  Syn 2,5roku si ovoce ochutna, ale neji ho na ,,kila”..
  Chutna mu banan, jablicko a kaki, merunky..
  A miluje melouny.
  Barva bulika cervena☘

 • Petra 27.11.2017 at 7:14

  Mym klukum (2,5 roku) jsem davala hodne ovoce a zeleniny od malicka. Ale cim jsou vetsi, tim jsou vybiravejsi. Uz se asi zacinaji projevovat geny po tatinkovi. Bulik by byl dobry zpusob, jak by do sebe vsichni moji chlapi dostali trochu vitaminu :-).

 • Eva M. 27.11.2017 at 7:33

  Mala by se nejradeji stravovala na zahrade. Ji vse a s chuti co roste venku. S malym je to uz horsi, ale taky toho sni z ovoce zeleniny dost, takze narikat nemuzeme. Barva klidne stribrna.

 • Andrea 27.11.2017 at 7:50

  Ovozel u nás frčí ve všech formách, tyčák jede denně. Po zlatém Bulikovi pokukuji už pěkně dlouho, popravdě mě ,ale odrazuje cena, tak snad se na nás usměje při soutěži štěstí 😀. Díky Andrea

 • Lucík 27.11.2017 at 7:50

  K Vánocům dostaneme obyč. smoothie mixer:-) a moc se na něj těšíme, snad to Honzík vezme na milost. Je strašně vybíravý, nejraději má jahody a salátovou okurku, zbytek ovoce a zeleniny občas přijme, ale vyjímečně:-) Bulík se mi líbí černý:-) pasoval by krásně do naší šedobílé kuchyně.

 • Pavla 27.11.2017 at 8:29

  Ovoce zcela bez omezení, zelenina vařená prakticky také, pohoda. A barva šedá / stříbrná.

 • Adéla 27.11.2017 at 8:47

  Mají krásné barvy hodící se ke všemu. Nejvíce asi ta co je tady na blogu .. zlatavorůžovošedá 😀
  Máme velkou zahradu, takže o zeleninu a ovoce u nás není nouze a tak se jí na to co je zrovna chuť. A hlavně si to děti můžou kdykoliv utrhnout sami. Teď v zimě je to horší i chuť zeleniny není moc valná, a tak zatím využíváme zásob ve sklenicích. A občas se koupí nějaké to rajčátko, paprika nebo pomeranč.

 • Katka L. 27.11.2017 at 8:49

  Se zeleinou a ovocem je tou nas ruzne, nekdy lepsi, nekdy horsi :-).
  Barva se mi libi treba seda.
  IG:rozevlata

 • Sarka Kroutilova 27.11.2017 at 8:57

  U nas ovoce neni zadny problem. Ale moc se netvari na mixovane, asi se toho prejedla v miminkovskem obdobi 🙂 Zato ja uz dlouho pokukuju po smoothie makeru. Takze Bulik by se mi moc libil, barva stribrna.

 • Věra 27.11.2017 at 9:00

  S ovocem dcera problém nemá, je sladké. Dokonce i sní kousek grepu. Se zeleninou je to horší, hlavně s čerstvou. To baští jen okurky a mrkev. Rajčata, papriky vůbec. Snažím se alespoň teplá jídla vařit se zeleninou.
  Líbí se mi červený bulík 🙂

 • Denisa Jenčovská 27.11.2017 at 9:39

  Tak u nás s ovocem i zeleninou někdy válčíme. Máme občas období, kdy nechce nic a pak to teda aspoň trochu zachraňujeme přesnídávkami a lyofilizovaným ovocem, to většinou projde 🙂 Mně by se Bulík moc hodil, asi nejhezčí pro mě je ten stříbrný 🙂 Sleduji na FC jako Dendy Malá.

 • Daniela 27.11.2017 at 9:39

  Oba synové nemají problém s ovocem nebo zeleninou, mají sice své favority, ale většinou sní všechno, naštěstí 😉 Barva by se mi líbila stříbrná. Dlouho už nad ním uvažuji, ale ještě jsem se nerozhoupala.

 • Aneta 27.11.2017 at 9:45

  Tak tohle je moc super soutěž a článek . Bulík je super a přejeme si ho už dlouho. Ovoce a zeleninu milujeme celá rodina, takže tohle by byl super člen rodiny 🙂 Pěkný je ten šedivý nebo béžový .

 • Martina Eignerová 27.11.2017 at 10:00

  Jablka, hrušky, banány, zelenina momentálně nic a už vůbec nic co má zelenou barvu 🙁
  Mě by se líbil červený, tak uvidíme, sama bych si ho určitě nekoupila, ale třeba by nám pomohl s konzumací dalšího ovoce a zeleniny 🙂

 • Olga Salvanou 27.11.2017 at 10:43

  Naše holky uprednostnuji poslední dobou hlavně zeleninu, ovoce musí trosku nutit nebo jim ho dávat do pusy pri hře. Zato smoothie většinou projde, pašuju jim do nej bily jogurt, který ta starší normálně nesní. Barva by se nam moc líbila a hodila stříbrná.

 • Adela B. 27.11.2017 at 10:58

  U nás holky ovoce docela jí, ale ze zeleniny jen okurky a rajčata. Váš první článek mě loni dost inspiroval, hlavně přes zimní měsíce dětem smoothie připravujeme. Ale zatím jsem se ke koupi bulíku nedostala a dětem mixuji smoothie v mixéru, kde to není až tak krásně do hladka :). Barva by se mi líbila stříbrná.

 • Marketa Juřicová 27.11.2017 at 11:11

  My s cerstvou zeleninou i ovocem bojujeme, chutna pouze tepelne upravena zelenina ☺ libil by se mi ten sedo hnedy, ktery mate vyfoceny u clanku

 • Veronika Závodná 27.11.2017 at 11:25

  já musím zaťukat, u nás frčí jak ovoce tak zelenina. Ovoce je teda o chlup oblíbenější, protože je sladší a barevnější. A protože jinak sladké Elinka zatím vůbec nedostává, je to jediný zdroj sladkůstek. Přes léto byl číslo jedna meloun, teď hrozny a mandarinky.
  Z krásných Bulíků bych pro naši kuchyni vybrala krasavce v červené.

 • Martina 27.11.2017 at 11:42

  Barvy se mi líbí všechny a ze zeleniny u nás vede brokolice, mrkev a fazolky 🙂

 • Anicka 27.11.2017 at 11:51

  Syn ovoce moc neji. Sr zeleninou je ns tom o dost lepe.
  Í díky čulíkovi by s3 mi jistě povedlo dostat do něj více vitamínů a pro naši nejmenší v něm mohu připravovat první příkrmy.
  Barva není zásadní ale nejvíce mě oslovila asi ta zlatá.

 • Jana 27.11.2017 at 12:03

  Jako roční jedla dcerka všechno ovoce, ve dvou letech si začala vybírat. Právě jediná cesta jak propašovat pár vitamínů je smoothie. Do kuchyně by se nám hodila šedá.

 • Jana 27.11.2017 at 12:21

  Nutribulet se mi líbí nejvíc zlatý, i do kuchyně by se hodil. U nás je dcerka nadšenec do ovoce i zeleniny, zato kluk je jenom na jablka, jahody a okurky a vše ostatné prý nic moc 🙂 Ale třeba se to za chvíli změní.

 • Kateřina 27.11.2017 at 13:01

  Ahoj! Dcerka preferuje ovoce čerstvé, smoothie si dává maminka a tatínek. Zeleninu (krom okurky) dcera syrovou moc nechce, tak vaříme husté zeleninové polévky.

 • Kateřina 27.11.2017 at 13:02

  Zapomněla jsem na barvu – černá. 🙂

 • Pavla 27.11.2017 at 13:34

  Obě holky mají ovoce i zeleninu rády, z ovoce hlavně jablka a hrušky a ze zeleniny vede mrkev, okurek a a paprika:-) Barva by se nám líbila červená:_)

 • Lenka Červeňová 27.11.2017 at 13:57

  Starší syn (skoro 5 let) ovoci moc neholduje, to spíš zeleninku, to si dává více, zato mladší syn (19měs), tomu chutná oboje. V létě si na zahradě trhal jahody, ostružiny, zbožňuje rajčata, hlavně ta malinká, akorát do pusy, sní úplně vše, z čehož máme obrovskou radost. Tuhle jedl jen uvařené zelené fazolky, nepřestává mě to udivovat 🙂 Bulík by se nám líbil nejvíce ve stříbrné barvě. Sdílím a sleduji na FB

 • Lada 27.11.2017 at 14:11

  Tak u nás se to neustále mění, momentálně dcera 2 roky jí úplně vše z ovoce a zeleniny ve všech formách a syn 4,5 už je dost vybíravý (bohužel). Ze zeleniny jen okurky, rajčata, papriky a mrkev. Ale běda, jak to uvařím. To nepozře vůbec nic! A barva Bulíka? No krásné jsou všechny, ale třeba šedá 🙂 Děkujeme.

 • Miška Roušarová 27.11.2017 at 14:16

  Bulík by se nám líbil měděný. Mám doma tři děti a zeleninu i ovoce mají rádi. Chutě se jim mění, ale jediné co teď nechtějí je špenát, do tří let ho jedli a teď to je blééé. Ale minule jsem je obelstila do dalo ho do palačinek na slano a prošlo to. Nejlepší je ale samo sebou ovoce a zelenina, které si přímo trhají na zahradě nebo v lese přímo do pusiny.

 • Lenka F. 27.11.2017 at 14:34

  Dcerka s ovocem nemá problém, u zeleniny jak co teda. Z ovoce vedou maliny a jahody, ze zeleniny nejvíc miluje cherry rajčátka:)
  Zlatý “bulík” je TOP:)
  Na FB okomentováno pod jménem Lenka Fořtová (Cichá)
  Na IG sleduji jako cichulak – Lenka F.
  Sdílím veřejně na svém FB profilu:)

 • Kateřina Pelikánová 27.11.2017 at 14:38

  Musím zaklepat, dcera zatím jí krásně zeleninu i ovoce, jak syrové na kousky, tak rozmixované (kombinuju jí ovoce a zeleninu),zatím není vybíravá, ale nebojím se, že na to nedojde 🙂 barva do kuchyně by se mi líbila stříbrná. Na Instagramu Vás sleduji jako kvakik.
  Příjemný den

 • Hanka 27.11.2017 at 15:08

  U nás není problém prakticky s žádným ovocem a zeleninou. Nevím o ničem, co by dcerka nejedla. Náš malý syn teprve s jídlem začíná a musím zaťukat, že mu zatím “jede” také vše z toho, co zatím ochutnal. Líbí se mi všechny. Moc hezký je třeba ve stříbrné barvě. Sdílím a sleduji na FB jako Hana Svobodová.

 • Veronika 27.11.2017 at 15:28

  U nás vede téměř všechno ovoce a okurka, ostatní zelenina trochu pokulhává, ale když se udělá dobrá kombinace, tak není, co řešit a sní vše  barevně se mi líbí “bulíky” všechny i když u nás vždy vede vše v zelené!

 • Barbora 27.11.2017 at 15:32

  Syn (2 roky) Má zatím rád ovoce i zeleninu, vedou banány, meloun, pomeranče a mandarinky, ze zeleniny pak okurka, avokádo, brokolice a dýně. Bulík by se mi nejvíc hodil bronzový. Díky, Bára

 • Veronika 27.11.2017 at 16:02

  U nás se ovoce i zelenina spotřebovává ve velkém:-) Malý jídlo miluje a o ovoce i zeleninu už si během dne sám říká (měl rok a půl). V očích tetiček a strýčků je to sice “chudáček, kterého jeho maminka cpe jen tím zdravým a nedovolí mu sladkosti…”, ale já jsem ráda, že mu šmakuje:-) Bulík by byl super pomocník, jinak se z toho krájení asi… 😀
  A barvy mají povedené všechny, nejvíce mi do oka asi padla zrovna ta, kterou máte tady na obrázku a v odkaze se ukazuje jako první. Je to ta “Blender – Champagne”? Nebo je to zlatá?

 • Michaela Pušová 27.11.2017 at 16:25

  U nas je naštěstí zatím ovoce i zelenina v kurzu (2roky) doufam,ze to vydrží,třeba i díky bulikovi, do kuchyně by se nám hodil červený

 • Alena K. 27.11.2017 at 16:33

  Bulík by se nám velmi hodil 😊. Naše ditko ma nejraději okurku, mrkev, repu a dyni 😊. Barva by se nám hodila zlatohneda. Ig.: alenak1024

 • Ivet 27.11.2017 at 16:59

  Naše děťátko starší je teď velmi vybíravé a mění své chuťové preference. Jednou jí maliny (teď mražené), pak zase nejí, dá se říci, že u ovoce zásadně mění náladu. Jediné stálice jsou jablka (v žádném případě ale né pečená v buchtě či koláči), pak mrkev, kukuřice, brokolice a hrášek :). Bulík by se nám hodil šedý.

 • Martina 27.11.2017 at 18:47

  Holky (2,5 roku) by asi preferovaly více ovoce, ale dají si s chutí i zeleninu.. nenapadá mne asi žádný druh, který by odmítaly. Jedí dokonce i olivy (a k těm se prý musí člověk projíst 🙂 Hodně mixujeme také s tvarohem, jogurtem nebo zapékáme zeleninu do toustů. Bulík by byl v kuchyni fajn pomocník, líbí se mi šedý…

 • Yvette 27.11.2017 at 18:53

  Kdyby Bulík přistál u nás, tak by se nám určitě líbil červený 🙂 Alespoň by z něj dceři více chutnalo. Jinak děti mají hodně rády ovoce i zeleninu, jediné co mám problém do nich dostat je třeba špenát nebo některá vařená zelenina. Sleduji na FB a budu i sdílet. Děkuji

 • Hanka 27.11.2017 at 19:21

  Cervenej je krasnej 🙂 Poridili jsme ho babicce k 80. narozeninam. Nas chlapicek ma ovoce i zeleninu mic rad, nejradsi okurky . Ji vlastne uplne vsechno, tak nemame se zeleninou problem. Ale predstava ovocnych koktejlu, hm.. 🙂

 • Eva 27.11.2017 at 19:37

  U. nás frčí ovoce i zelenina 🙂 Bulík by se nám líbil šedý. IG: kamie_6

 • Karolina 27.11.2017 at 20:18

  Starší dcera má syrovou zeleninu i ovoce ráda, ale pokud je zelenina vařená v jídle, je to horší. Synovi vařená zelenina nevadí, ze syrového ovoce má nejraději jablka. Těch by snědl denně klidně 5 i více, někdy je nestačím ani kupovat. Minule jsme zajeli rovnou do sadu a koupili 15 kg, abych to nemusela tahat každý den cestou z práce. A mladší dcera, ta to má jak kdy. Ale třeba pomeranče vůbec nechce, ale když z nich vymačkám šťávu, je první u stolu.
  Bulík by se nám nejvíce líbil červený, hodil by se nám do kuchyně.

 • Eva 27.11.2017 at 20:37

  Ovoce a zelenina je u nás v kurzu, cokoliv a v jakémkoliv množství 🙂 Bulík by se nám líbil stříbrný. Děkuji za soutěž. Eva

 • Jana Novackova 27.11.2017 at 20:47

  Ovoce a zelenina je u nás peklo. Ze zeleniny do prcků dostanu jen okurku a někdy nějakou polévku a z ovoce banány, jablka a jahody. A to ještě ne vždycky :-(. Teď zkouším zkouším smoothie, ale úspěch je tak ve 30i procentech. Bulík by zapadl šedý.

 • Markéta Kubánková 27.11.2017 at 21:00

  Mladší syn (18m) má rád z ovoce i zeleniny prakticky cokoli, co před ním v létě babička nesklidila ze zahrádky sama, to nemělo šanci 🙂 Zato starší syn (4r) to šidí, ovoce ještě po důkladném výběru,ale zeleninu nee. Nanejvýš vařenou mrkev nebo hrášek ze zahrádky 🙂

 • Svatava Štefanová 27.11.2017 at 21:01

  U nás je to jako na houpačce…jeden den i dvě jablíčka, okurek, rajče…a druhý den nic moc…takže stále dokola nabízím…
  Bulík by se mi nejvíce líbil asi zlatý 🙂

 • Katka 27.11.2017 at 21:03

  Se zeleninou a ovocem neni u syna naštěstí problém. Nejvíc se mě líbí červený bulík 🙂
  Sleduji na i IG (vovo.ka)

 • Markéta Němčanská 27.11.2017 at 21:11

  Syn i dcera mají oblíbené kousky a nic jiného do nich nedostanu, takže u nás frčí pořád dokola jen jablko (ale třeba i 4 denně), mrkev,okurka, banán a v létě meloun, to je všechno…

 • Markéta Němčanská 27.11.2017 at 21:12

  Syn i dcera mají oblíbené kousky a nic jiného do nich nedostanu, takže u nás frčí pořád dokola jen jablko (ale třeba i 4 denně), mrkev,okurka, banán a v létě meloun, to je všechno… Barva by se mi líbila červená 🙂

 • Helena 27.11.2017 at 21:36

  Ahoj, my máme bulíka cca měsíc a jede denně několikrát, takže co neschroupou kluci k snídani a ke svačině, je pak v kaši 🙂 Brali bychom pro rodinu zlatého. Děkuji, Helena

 • Martina 27.11.2017 at 21:43

  U nás jednoznačně vede okurka, mrkev..jiná zelenina jen zamaskovaná ve šťávách, nebo podušená pod maso – třeba takovou dýni můžeme kdekoli (v polévce, koláči, guláši..). Z ovoce dlabe syn všechno, top je samozřejmě meloun, jen nad grepem se ošklíbne:)a barva nutribulletu šedá..

 • Pavla Konečná 27.11.2017 at 21:45

  Tak u nás je to stejné jako u vás, jako s tím tátou. Mažel říkál, že mi stačí tyčák z lidlu, tak zatím musí. Ale tohle je další výhra, kterou bych chtěla a určitě si ji zasloužila 😀 U nás nejčastěji mixuje ovoce manžel, tyčák z lidlu 😀 a musím říct, že to má fakt dobré. Naposledy jsme měli kombinaci banánu, ananasu a mandarinek. Jinak dcera, co už není jen na mlíku má nejraději mixované ovoce a ze zeleniny papriku, špenát, rajčata. Doufám, že i druhé dceři bude ovoce a zelenina chutnat. Jinak soutěžím i na FB a mám IG Papaja7828.

  • Pavla 27.11.2017 at 23:46

   A poprosim o cerveny, bude se nam hodit ke kavovaru 😉

 • Bara Molkova 27.11.2017 at 21:48

  Dcera ma urcite radsi zeleninu, s ovocem je opatrna, prece jen ma 20m, porad se seznamuje, ale vidim, ze ji vesmes odrazuje vzhled popr textura. Kdyz ochutna, chutnaji ji, aleorisek je prave primet k ochutnani. Nalakat ji 🙂

 • Jana 27.11.2017 at 21:56

  Děti s ovocem ani zeleninou nemají problém, jen já mám problém s její aktuální zimní kvalitou 🙁 A hodil by se nám šedý kamarád.

 • Veronika Kohoutová 27.11.2017 at 21:56

  Můj syn baští jak ovoce tak zeleninu. Miluje maliny, jahody, rybíz; rajčata a kyselé okurky 🙂 Barva by se mi líbila červená.

 • Bara K. 27.11.2017 at 22:03

  Každé z dětí jí trochu jiné ovoce nebo zeleninu, dcera je vybíravější, syn sní naštěstí skoro všechno. Džusy mají rádi, tak by se bulík hodil, nejlépe stříbrný.

 • Martina 27.11.2017 at 22:04

  Ovoce chutna dcerce prakticky vse. Se zeleninou to je horsi. Jako male miminko jedla vse, postupem casu ji ze syrove zeleniny snad jen okurku a varenou naprosto zboznuje brokolici a ted zacala znovu jist i varenou mrkev. Bulik by se nam libil v barve stribrne nebo sede. Sleduji i IG @marmenpepa

 • Veronika Patočková 27.11.2017 at 22:10

  Dobrý večer,

  starší syn má ovoce moc rád. Nejradši má banány. A samozřejmě miluje sušené ovoce, nejradši rozinky. Barva: červená. Na Instagramu: veronikapatockova

 • Alice Nováková 27.11.2017 at 22:17

  V kuchyni máme červené doplňky takže se i líbí červený Nutribullet. Jinak ovoce a zeleninu má syn rád, nejí akorát rajčata. Občas obzvláštníme sušeným či mrazem sušeným ovocem.

 • Míša Večeřová 27.11.2017 at 22:19

  Dnes večer jsem si udělala čas na články na Vašem blogu a vůbec nelituji. Co článek, to skvělý tip na dárky pro děti (i rodiče :-)) A tento bulík by byl právě takový velký dárek pro mě. Hrozně bojuji s dětmi a jejich jídlem a Nutribullet by mě mohl trochu podpořit v mém snažení dostat do dětí nějaké nové chutě. O barvu moc nejde, ale zlatý je krásný.

 • Martina P. 27.11.2017 at 22:27

  Holky stejně jako já milují ovoce i zeleninu, jak nastoupily do školky už toho tolik nespořádají, ale koktejly by to napravily ;-). Barva se mi líbí zlatá nebo střibrná

 • Nadja 27.11.2017 at 22:28

  Synek zbaští všechno zelené, všechno statní víceméně ignoruje… Stříbrný Bulík by byl ideál…

 • Romana 27.11.2017 at 22:31

  Ovoce a zelenina (syrova i varena) je naprosto nedilnou soucasti jidelnicku. Syn oboje miluje, obzvlast jablka, je “jabkozrout” . Dve jablka denne nejsou problem, zaplaťpánbůh 🙂
  Bulik by se nam hodil nejvic sedy,.ale neodmitli bychom zadny, barva nerozjoduje 😉
  Fvb romana krejci

 • Veronika Bohouš 27.11.2017 at 22:33

  nejhezčí je červený:) snažíme se jíst hodně zeleniny i ovoce čerstvé. teď když je ho nedostatek, tak hodně frčíme v kapsičkách…IG bohybohous

 • Martina 27.11.2017 at 22:53

  Matysek preferuje ovoce pred zeleninou, ale i tu si da rad, zalezi na druhu.
  barva buliku se mi libi cervena a na IG jsem jako mhnilda

 • Hanka 27.11.2017 at 22:56

  Ovoce má dcera (1,5 roku) moc ráda – banány, hrozny, borůvky u nás frčí téměř denně. Zelenina podle nálady, ale okurkou nepohrdne nikdy. Barva by se nám líbila stříbrná.

 • Petra 27.11.2017 at 23:22

  Super clanek! Bulletka by bylo neco pro me😍 Ovoce je u nas v pohode, ale ta zelenina.. Aspon bych vytrela zrak tchyni, ktera furt rype “uc ho jist i to, co nechce”.. A libi se mi seda! Zdravim, Petra Fai (na fb i instagramu)

 • Dita 28.11.2017 at 0:07

  Dobrý večer, jsem ráda, že mohu napsat, že dcerka může cokoliv, dokonce i řapíkatý celer :-). Máme šnekový odšťavňovač a vždy mi pilně pomahá a tekoucí šťávu olizuje. Jak však přijde na samotné pití, tak žádná sláva a mamka si to může vypít….Na barvě mi nesejde šedá či měněná. Inst: ditule_b

 • Jiřina 28.11.2017 at 0:55

  Náš syn je “nejedlík” už od narození. Vařená mrkev a brokolice je naštěstí velmi oblíbená, ale ze syrové si dá jen okurku. S ovocem je to horší, kromě banánu není ochotný ochutnat ani jabko. Na tajňačku mu strouhám ovoce do kaší, aby měl alespoń nějaké vitamíny. Doufám, že se to zlomí. Právě proto si myslím, že by se nám bulík hodil. Takhle forma vitamínů by pro něj byla snad přijatelnější :). Líbil by se nám ten bronzovohnědý. Díky za článek (na FB Jirina Netopilova)

 • Hana 28.11.2017 at 6:51

  Být to na dceři, tak nejí nic jiného než čerstvé ovoce, zeleninu a jogurty:) a líbila by se mi zlatá

 • Jarka S 28.11.2017 at 8:30

  U nás ovoce i zelenina frčí. Syn (2r) si sám i o zeleninu a ovoce říká. Nejí ale listovou zeleninu, ikdyž vyzkouší ochutnat, ale u toho to končí. Myslím, že stříbrný a nebo černý bulík by byl skvělým doplňkem pro zpestření našich svačin a snídaní a zjevně nejen těch. 😉 INST (jarka soysal)

 • Míša 28.11.2017 at 8:45

  U nás je to různé – Maty (3.5) baští zeleninu i ovoce vlastně jakékoli moc rád. Ale Kubíkova (3.5) standartní odpověď na polovinu nabízené zeleniny je “Kubík bude jíst zeleninku až bude velký”. No tak alespoň povině ochutnává (“stačí když to ochutnáš”) a doufám, že mu to časem zachutná (což, zdá se, funguje, postupně jí víc a víc druhů, které dřív odmítal). A červený Bulík je nejkrásnější.

 • Dana 28.11.2017 at 10:18

  Z ovoce jablka, banány, meruňky, broskve… vlastně téměř všechno. Za zeleninu papriku, mrkev, květák. Smoothie ale neděláme, nemáme pořádně v čem 😀

  Bulík se mi líbí ten šedý/stříbrný.

 • Radka Žižková 28.11.2017 at 10:29

  Zelenina se u nás jí k večeři, ale teď v zimě je to s chutí fakt bída, takže mi to moc jíst dcera nechce. Ovoce máme jako odpolední svačinu. Barva by se mi líbila červená. Díky. FB: Radka Fejksová, instagram: radka.fe

 • Petra Kopecká 28.11.2017 at 10:40

  Ovoce u nás frčí. Hlavně jablka, ale sní snad všechno. Nejlepší bylo léto, kdy fungovala samoobsluha na zahradě – maliny, jahody, ostružiny, ale i rybíz nebo angrešt, hrozny. Stojí u keříku a cpe se (už by zase mohla být sezóna). U zeleniny je nejoblíbenější mrkev, ostatní moc ne, ale chyba bude spíš na mé straně. Polepším se a budu častěji nabízet :-). Bulík se mi líbí stříbrný.

 • Ingrid 28.11.2017 at 11:54

  Obě děti do 3 let zeleninu i ovoce odmítali, naučili se ji jíst ve školce, ale každý si vybírá to svoje co má rád. Je pravda, že u nás doma se to se zeleninou ani ovocím moc nepřehání :-(, každý máme rád něco jiného a dle toho to kupujeme. Něco si také vypěstujeme na balkone (borůvky, maliny, rajčata, papriky…). Ale ovocné koktejly vypijou, když nevědí, co všechno tam přimíchám :-). Bulík bych brala černý.

 • MP 28.11.2017 at 12:25

  Moje děti na ovoci a zelenině ujíždějí opravdu hodně. Nejoblíbenější jsou okurky hadovky, to snědí jednu celou každý den (4 roky a téměř 2 roky). Líbí se mi červený. Sleduji FB

 • Ludmila 28.11.2017 at 12:47

  U nas s konzumaci ovoce a zeleniny dost bojujeme, syn neji skoro nic, nepomaha hezke servirovani, smoothie atp.. A barva cerno/stribrna prip. cerna, v takove mame ostatni spotrebice na kuchynske lince.

 • Misa 28.11.2017 at 12:48

  Ovoce a zelenina se u nas ji ve vlnach – vzdycky jeden druh, ktereho by se mohli uzrat. Pred par dny snedli najednou snad tri kila pomerancu. A barva sediva/stribrna.

 • Tereza 28.11.2017 at 14:07

  Moje děti mají své oblíbené druhy ovoce a zeleniny a té by snědí hodně. K dalším druhům jsou rezervovanější a musím je trochu “maskovat”, ale nevzdávám to 🙂 Barva by se mi líbila červená.

 • Veronika Mildnerová 28.11.2017 at 14:18

  Opět krásná soutěž 🙂
  Ovoce a zeleninu máme doma všichni rádi, byl by to tedy dáreček pro celou rodinku 🙂 Moc by se mi líbil stříbrný.
  Dcerka má ze zeleniny nejraději okurku, ale úspěch u ní mají i červená řepa, cuketa, mrkev, batáty, papriky, mrkev. Co úplně nemusí je celer – ale to má asi po mamince 😀 A z ovoce? Na celé čáře vedou maliny a borůvky.

 • Zuzka 28.11.2017 at 15:21

  Na bulika uz ukecavam naseho tatinka druhy rok,tak by to byl super darecek .. mensi dcerunka se koji a tim by se nam hodil i na prvni prikrmy a mame na vitaminove bomby,aby se do mlicka dostalo vse dobre,pro starsi dvouletou by byla legrace to pripravovat a tim,ze ovoce i zeleninu miluje,verim,ze by ji chutnalo ..
  Barva by byla super cerna/stribrna

 • Lucie Skřejpková 28.11.2017 at 17:12

  Děkujeme za soutěž, Bullík by se hodil snad do každé domácnosti. 🙂 Syn miluje ovoce, hlavně jahody a borůvky. A zeleninou také nepohrdne. Barva by se nám líbila černá nebo zlatá. 🙂

 • Markéta Rudolfová 28.11.2017 at 18:58

  Dcera nejradeji basti okurky, papriku, jablka, banány, melouny, broskve, nektarinky, merunky, jahody. Rajčata ji nechutnaji stejne jako mamince 🙂 Červený bulik je moc hezký.

 • Julie 28.11.2017 at 19:32

  Děti ovoce mají rády, ale se zeleninou to je horší. Barva bulíka by se mi líbila šedá. Děkuji

 • Adéla 28.11.2017 at 19:48

  U nás je to s ovocem a zeleninou v pohodě, vede rajčátko, okurek, jablko a jahody. Zajímavé je, že ta mladší nemá ráda banány, přitom většina dětí se po nich může utlouct 🙂

 • Lenka L. 28.11.2017 at 20:16

  Ovoce jime nekolijrat denne bez problemu, zelenina k obedu taky prochazi, takze u nas zatim ideal.
  Zlata barva je krasna. Dekuji za paradni souteze. Sleduji i na IG jako dancing with the devil.

 • Hana Dlouhá 28.11.2017 at 21:22

  Dcera mi jí bez problému jakoukoliv zeleninu i ovoce 🙂 Horší je to s tím ostatním 🙂 A na barvě nezáleží 🙂

 • Verča 28.11.2017 at 21:22

  Co se týče ovoce a zeleniny, myslím, že jsme na tom docela dobře. Z ovoce jsou nejoblíbenější jsou hrozny, jahody, maliny a banány.
  V případě zeleniny se to hodně střídá, co dcerce jeden den chutná, je další den fuj… a zásadně chce zrovna to co nemáme 😀 Něco si ale dá vždycky.
  Líbil by se mi stříbrný model.

 • Katka Šormová 28.11.2017 at 21:30

  Naše malá zatím jí ze zeleniny a ovoce všechno. Ale jsme teprve na začátku ochutnávání, takže by se bulík doma hodil. Zaujala mě červený bulík. Děkuji za další bezva soutěž.

 • Magdaléna Vlachová 28.11.2017 at 21:46

  Ač začala starší dcera jíst příkrmy naprosto ukázkově, teď (2 roky) je řekla bych dost vybíravá.. Mladší s příkrmy teprve začíná.. Ale jsem ráda, že do nich aspoň nějaké ovoce a zeleninu dostanu, to že jim něco nechutná neznamená, že to tak bude navždy.. 🙂
  A barva se mi líbí stříbrná.

 • Aneta Němečková 28.11.2017 at 22:08

  zelenia, ovoce – frčíme všechno a rádi a jsem za to ráda i já 🙂 kromě rukoly – to syn vyplivl, že je hořká. v lásce moc nemá pomeranče – hodně dužiny, která mu zůstává v puse. roční dcera zatím vše ochutnává. barva – šedá

  inst: anet.nemik

 • Martina 28.11.2017 at 22:28

  U nás vedou borůvky, jahody, mandarinky, okurky a mrkev. Líbí se mi červená barva.

 • Monika Nešverová 28.11.2017 at 23:04

  Dcera má ovoce a zeleninu moc ráda, takže ochotně sní vše, co jí nabídnu. Snažím se, aby její jídelníček byl vyvážený a pestrý. Ovoce u nás zcela nahrazuje sladkosti. Jsem šťastná matka 🙂 Za bulíka bychom byli vděční, barva stříbrná je pěkná.

 • Andrea Šustrová 28.11.2017 at 23:22

  Starší dcera má ráda skoro všechno ovoce i zeleninu. Nejoblíbenější jsou maliny, borůvky, jahody, rajčata, okurek, paprika a cuketová polévka. 😉 Nemá ráda ananas a listové saláty. Mladší dcera ve svých 13 měsících nejí skoro nic, ale ovocné šťávičky si občas dá.
  Barva by se mi nejvíc líbila zlatá.

 • Pavlína 28.11.2017 at 23:35

  Syn miluje ovoce v jakékoliv podobě, se zeleninou je to malinko horší. Syrové pozře jen rajče, zbytek tepelně upravené.
  Barvička se mi líbí zlatá, ale vzhledem k okolním spotřebičům volím červenou 🙂
  Odebírám, sleduji FB a komentuji, sleduji Instagram (pauline_h1) a sdílím

 • Šárka 28.11.2017 at 23:38

  Dítě by zatím snědlo uplně všechno… ale obávám se, že nás vybírání co bude a nebude jíst teprv čeká…
  Červený je nejhezčí.

 • Petra 28.11.2017 at 23:49

  Momentálně naše dvouletá dcera odmítá veškerou zeleninu i ovoce, takže hrajeme na schovky a maminka ukrývá zeleninu a ovoce různě do pokrmů a pití a “Bulík” by mi práci dost usnadnil 🙂
  Nejvíce by se mi líbila stříbrná barva.

 • Michaela Hanáková 29.11.2017 at 0:13

  Právě kvuli vitamínům z ovoce a zeleniny si chci bulíka pořídit, dcerka moc zeleniny nechce a z ovocer pár druhů a takhle by měla plno vitamínů v osvěžujícím nápoji a nejen kvůli dceři ,ale kvůli sobě a špatným stravovacím zvykům. Přála jsem si ho od Ježíška, ale letos to nevjde, tak kdybych měla štěstí tu byla bych šťastná jak blecha 😀

 • Míša V. 29.11.2017 at 0:42

  Syn ještě nemá zuby (1rok), ale je to okurkožrout, hruškožrout i jabkožrout. Se vším si poradí. V létě zbožňoval melouny. Jinak nemá problém s žádnou pečenou, či vařenou zeleninou. A jiné ovoce sní jen jako přesnídávku nebo právě mixnuté. Ale co milujeme oba, je pomixované avokádo s banánem a lžící bílého jogurtu. Má to skvělou pudinkovou konzistenci. A když se místo jogurtu přidá ještě kakao a med je z toho úžasná čoko pomazánka, zatím si teda dává jen maminka 😀
  Moc bych si přála vyhrát bulíka v té Hnědé? barvě 🙂

 • termaty 29.11.2017 at 7:44

  Syn miluje ovoce, hlavně jablka, banany, mandarinky a ze zahrádky maliny, jahody, otružiny rád sbirá a ještě radeji papká, ze zeleninou take nemá problém, zeleninové pokrmy sní a to rád, ze syrové zeneniné má rád mrkev a hrášek a meloun(otázka zda zelenina nebo ovoce). Bulik by se nam do kuchyně hodil stříbrný.

 • Anna Kočovská 29.11.2017 at 8:53

  Naše děti také naštěstí skoro všechno jedí, takže každý den svačíme nakrájené ovoce nebo třeba nakrájenou okurku s cherry rajčátky. U vařené zeleniny je to trochu horší, ale když je třeba ve vývaru, tak taky v pohodě. Bulík by s nám hodil stříbrný.
  Sleduji vás i na fb (jako Anna Ko). 😉
  Díky
  Anna

 • Veronika 29.11.2017 at 10:02

  Stavy jsou jedina forma zpracovani ovoce a zeleniny,kterou si daji s chuti a bez reci:)
  Libil by se mi cerveny.

 • Eva Kovaříková 29.11.2017 at 10:07

  Tak pro nás by tahle fintička byla jako dělaná, malý je vybíravý a třeba přesvědčit ho do jablíček nám trvalo asi rok a půl. Vybrala bych Red.

 • Michaela 29.11.2017 at 10:51

  Dcera nemá s ovocem, ale hlavně se zeleninou žádný problém. Má ráda všechno. A barva by se mi líbila červená.

 • Alena Přerostová 29.11.2017 at 11:00

  S ovocem je to u nás občas boj. Holkám se dost často mění chutě, jeden by se utloukly třeba po mandarinkách a druhý den je vůbec nechtějí. Líbil by se mi stříbrný.

 • Anna Konečná 29.11.2017 at 12:20

  Naše holky jsou dost vybíravé, bojí se ochutnat něco nového a hlavně se na ně nesmí tlačit.. Ovoce a zeleninu nabízím, ale s větším či menším úspěchem.. Nejlíp je na tom náš nejmenší (14 měsíců), ten ochutná vše, a pak dá krásně najevo, jestli chutná nebo ne 🙂
  Barvy se mi líbí všechny, ale nepohrdla bych zlatou.

 • Zuzana T. 29.11.2017 at 12:22

  Dcera má moc ráda jablka, banány, okurky a rajčata. Ostatní zelenina a ovoce jí moc nechutná. Barva by se nám líbila stříbná

 • Eva J. 29.11.2017 at 13:55

  U nás jede hlavně ovoce v jakékoliv formě, zeleninu ne-e. Takže namixovat ovoce se zeleninou je ideální!
  Stříbrná je můj favorit 🙂

 • Lenka 29.11.2017 at 14:01

  Starší dcera jí jen jablka, okurky, rajčata a mrkev. Šílím z ní. Možná by Bulík byl řešením jak do ní dostat vitamíny. Mladší dcerka je zatím “nezkažená” a sní prakticky vše. S partnerem jsme doslova žrouti salátů. Dát je tekuté by mohlo být zajímavé. Barva by se hodila antracitová.

 • Jaroslava Malcová 29.11.2017 at 15:10

  Tak se přidávám do skupiny části maminek s dvěma dětmi , kde mladší jí zeleninu a ovoce bez odporu, zatímco ta starší bojkotuje zeleninu. Zejména vařenou. Barvy – jsou pěkné všechny, ale asi nejvíc se mi líbí stříbrný. sleduji fb.

 • Blanka 29.11.2017 at 16:16

  Tak ten červený je top!
  Náš Hugo má ovoce a zeleninu zatím celkem rád, mívá různá období – teď jede paprika a okurka, jablíčko a hruška. Předtím se nemohl dojíst banánu apod.
  IG: @blanchettka

 • Lenka 29.11.2017 at 16:47

  Kupodivu u nás ovoce i zelenina jede synovi snad všechno – i to, co já nestrčím do pusy (např. porek), za což jsem moc ráda a doufám, že mu to vydrží. Dcera je maličká a má ovoce a zeleninu v mlíčku, které jí moc ráda poskytuju 🙂 Limitovaná edice NutriBulletu ve zlaté barvě vypadá víc než dobře.

 • Kateřina Vacková 29.11.2017 at 17:55

  S dcerou je to vždy velké přemlouvání a syn miminko zatím baští s chutí. Můj favorit je stříbrný.

 • Romča 29.11.2017 at 19:39

  Se zeleninou ani ovocem naštěstí už nemáme problém, ale také tomu předcházelo dlouhé ochutnávání a někdy i přemlouvání :). Má ale své oblíbené favority jako jsou jablka, banány a hrozno a pak hrášek, kukuřici, okurky a papriky. Ovšem nejoblíbenější zelenina je kyselá okurka 😀

  • Romča 29.11.2017 at 19:40

   Jo a líbila by se mi červená barva.:)

 • Tereza 29.11.2017 at 19:49

  Deti v rodine jsou na tom se zeleninou dobre, jsou male. Horsi je, co vidim ve skole, tam se telenina moc nenosi a mocny kolektiv casto prevalcuje i milovniky zeleniny :-/

 • Tereza 29.11.2017 at 19:50

  Jinak barvy Buliku jsou vsechny pekne!
  A sleduji i pres fb 😉

 • Karolina 29.11.2017 at 20:29

  Beatka miluje ovoce i zeleninu, rada ochutnava nove veci…nedavno jsme delaly fresh z pomerancu a moc nam chutnal… libil by se nam zlaty nebo cerny.

  Fb: Karolina Böhmová

 • Kamila 29.11.2017 at 20:41

  Ahoj, zatím jí syn všechno co mu předložím, ale předpokládám, že období “Já to jíst nebudu” teprve přijde.
  Barva stříbrná.

 • Marie 29.11.2017 at 20:53

  Syn je jídlo bohužel docela vybíravý. Top ovoce je u něj jablíčko. To by mohl jíst každý den :-). A v zelenině vede asi okurek.
  Líbí se mi všechny barvy. Pokud bych musela vybrat pouze jednu barvu, tak by to byla červená :-).

 • Tamara 29.11.2017 at 20:54

  Obě naše děti mají rády ovoce i většinu zeleniny. Uvidíme, jak to bude u třetího 🙂 Barva by se mi líbila šedá.

 • Viki 29.11.2017 at 21:04

  Starší má rád ovoce i zeleninu. Hlavně jablka, banány, rajčata a salátovou okurku. Mladší s chutí baští vařenou zeleninu, převážně kořenovou, ale zkoušíme už i první ovoce. Barva se mi líbí červená, šla by nám pěkně k rádiu 🙂

 • Lucie Vasilová 29.11.2017 at 21:20

  Naše děti ovoce a zeleninu naštěstí baští rády, ale přesto by se nám bulík hodil. V barvě nemám favorita.

 • Vendy 29.11.2017 at 21:37

  Synovi bude šest a má stále ještě “období”. Někdy to je období mandarinek, jindy salátových okurek, někdy překvapivě i ředkviček, které ovšem prý jinak šíleně pálí. Měli jsme i období papriky. Čínského zelí. Hrášku. Špenátu. Jahod – ty ovšem musely být jen ze zahrádky, kupované vždy poznal a odmítl. Jablek. Banánů. Borůvek. Manga. Melounu. Prostě jak kdy. Věřím, že kdyby si mohl sám naházet ingredience do toho krásného červeného bulíka, vypil by si to až do dna. A rád:)

 • karolina N. 29.11.2017 at 21:39

  1. odebírám
  2. jelikož mou nejoblíbenější fialovou nevidím, tak bych si vybrala šedy 🙂 ten krásně doladí naší kuchyn

  3. fb sleduji- stejny email jako zde
  instagram: wiiewiorka

 • Olga Horáková 29.11.2017 at 21:43

  Naše děti milují všechno, co se dá utrhnout na zahradě, takže jsme letos nasadili další maliny, ostružiny, rybíz a borůvky. A ze zeleniny u nás momentálně vede kedlubna. Barva by se nám líbila červená.

 • Marie Linhartová 29.11.2017 at 21:49

  Zeleninu i ovoce mají děti rády, ale s věkem ta obliba zeleniny klesá :/ Bulík by se mi nejvíc líbil stříbrný 🙂
  Na ig sleduji jako annieli8.

 • Zdenka B. 29.11.2017 at 22:20

  Syn (skoro 2 roky) má moc rád ovoce, nesmí být ale kyselé, točíme nejvíce jablka, hrušky a banány. Po doma vyrobených “kapsičkách” se může utlouct. Zeleninu jí zatím jen uvařenou, syrovou téměř nepozře. S Bulíkem by snědl hlavně v letních měsících mnohem více čerstvé zeleniny a různorodějšího ovoce. Barva by se mi líbila měděná.

 • Ivana Křížová 29.11.2017 at 22:29

  Právě ovoce a zelenina je u naší Nelci top. Černá by se nám hodila nejvíc

 • Alena 29.11.2017 at 22:31

  Obidve dievčatá,tak ako aj celá rodina, ovocie a zeleninu milujú. Páči sa nám farba červená

 • Romana Nedvědová 29.11.2017 at 22:49

  Líbil by se mi černý a můj syn jí jen jablka, hrušky, banány

 • TerezaP 29.11.2017 at 22:56

  Naše dcera miluje jahody, maliny a borůvky. V létě jsme smoothie měly rády obě. Líbila by se nám barva stříbrná.

 • Bloud. Well Bloud. 29.11.2017 at 23:11

  Na to jaký jsem masožravec, je můj syn s ovocem a zeleninou podezřele za dobře. Doufám, že mi z něj nevyroste vegetarián, co já bych mu pak vařila…:) Barva se mi líbí gold 🙂

 • Martina Teislerová 29.11.2017 at 23:13

  Dcerka má zeleninu a ovoce moc ráda, od 6 měsíců do ručičky, ale i sem😉a Bulíka červeného 😉

 • Lenka 29.11.2017 at 23:27

  Krásné dny! Starší dcerka je zeleninoovocný vysavač.. mladší dávala dřív přednost zelenině, teď ve dvou letech je to spíš ovoce,… prakticky sní (kromě papriky) vše… a Bulík by se nám líbil šedý… 🙂 sleduji na fb..

 • Jitka 29.11.2017 at 23:44

  U nás je to napůl , jedno dítě frčí na ovoci a zelenině a druhé vůbec a zvládá jen juice. 🙂 Keasne jsou všechny 😉 🙂

 • Vlasta 30.11.2017 at 0:14

  Můj prcek má rád ovoce a zeleninu. Nejvíce jablko a mrkev. Bulíka bych brala červeného 🙂

 • Martina B. 30.11.2017 at 0:34

  barva gold. Od mala frčela zelenina. I do teď chroupe co najde, hlavně od dědy ze zahrádky, to dává i ředkvičky… Ale poslední dobou frčí mandarinky 🙂 Snad se jich už přejí 🙂

 • Martina Novackova 30.11.2017 at 0:34

  U nás celkově moc jídlo nefrčí, ale pokud něco ano tak jahody, borůvky a salátová okurka 😀
  Z barev se mi líbí zlatý 🙂
  sleduju na IG beelzebub103, sdílím

 • Kateřina Burešová 30.11.2017 at 0:46

  Moje dcerky naštěstí ovoce i zeleninu milují:) A líbil by se nám stříbrný mazlík.

 • Lucie Bočková 30.11.2017 at 1:52

  Ovoce u malé skoro 3leté moc nefrčí,snad jen melou a jablka a jahody..v lété se ještě pase na zahradě na rybízu,borůvkách a švestkách,zato je ale zeleninová 😀 Bulíka moc potřebujeme,ideálně v černé 🤗 IG luciebockova.photography.sdílím i na fb

 • MAR MAR 30.11.2017 at 2:21

  Syn sdědil lásku k ovoci a zelenině po mě a paradoxně je problém do něj občas dostat vařená jídla. Ale co, hlavně, že mu chutná. Nejraději bych “buletila” v černé.

 • Lenka H. 30.11.2017 at 3:04

  Jelikož mám děti už velké, moc přehled už nemám, ale co vím tak bez zeleniny a ovoce se jejich jídlo neobejde, zvlášť Monča si dělá zeleninové mňamky – koktejly. Barva Bulíka by se mi líbila černá nebo stříbrná.

 • julka 30.11.2017 at 3:15

  deti nezjedia vsetku zeleniu a ovocie, ale maju vzdy obdobie nejakej oblubenej zeleninky ci ovocia, teraz vedu mandarinky a cvikla….
  farba seda
  instagram: julkacizmarikova

 • Iva 30.11.2017 at 3:40

  Do kuchyně by se mi hodil červený. Ovoce mají dcery rády obě, každá však jiné druhy. Zeleninu kromě salátů jí taky všechnu.

 • Eva 30.11.2017 at 7:49

  Viktor má rád ovoce i zeleninu. Z ovoce vede hruška a banán, ze zeleniny petržel a brokolice.
  Líbil by se mi ve bullík ve stříbrné.

 • Lucie 30.11.2017 at 8:34

  Dcera miluje maliny, boruvky, ostruziny, meloun, a v tomhle obdobi zase mandarinky, jablka, pomerance. Se zeleninou je to trochu horší 🙁 to má ráda okurek, někdy sní cuketu

 • Lucie 30.11.2017 at 8:34

  Dcera miluje maliny, boruvky, ostruziny, meloun, a v tomhle obdobi zase mandarinky, jablka, pomerance. Se zeleninou je to trochu horší 🙁 to má ráda okurek, někdy sní cuketu. A barva bulika by se mi libila zlata

 • Iva 30.11.2017 at 8:55

  Já po něm tak toužím 🙂 🙂 Nikolce jsou 4 a ovoce i zelenina jsou dost problém… 🙁 má pár kousků zeleniny, co sní (hrášek, okurka, kedlubna, mrkev), ze ovoce jablíčka a banány, ale dost do ní třeba maliny, borůvky, kivi, mandarinku, to je nadlidský úkol 🙁 nejhorší je, že nechce ani ochutnat. Co bych dala v tomto ohledu za vaše holky 😀 Sleduji i na FB – Iva Heringová.

 • Marie 30.11.2017 at 10:08

  Dobrý den, moji kluci sní rádi ovoce, ale zeleninu NEE, preparují každý kousíček. doufám, že je to přejde… Barvu bulíka prosím šedou. Díky a hezké dny

 • Tereza 30.11.2017 at 10:24

  U nás naštěstí ovoce ani zelenina není problém 🙂 Syn miluje maliny, ze zeleniny teď frčí paprika, kterou sni vždycky, ale houska zůstane 🙂 projde mi i červená řepa nebo celer. Bulik se nam nejvíc líbí šedý.

 • Zuzana 30.11.2017 at 10:46