Bulík na scénu | Nutribullet pro vás

24.11.2017 in Dr. Máma, Recenze, Tipy - 824 Comments

Dnešní článek bude recyklační. Je aktualizovaný (i když už rok a půl starý), ale je prostě TOP, protože v něm najdete nejen naše oblíbené recepty, ale i odpovědi na nejčastější dotazy, které ke mně máte 🙂 . Minulý rok jsme si domů pořídili Bulíka (rozuměj Nutribullet 🙂 ) a vážně u nás jede téměř každý den. Dopolední svačiny si s Julinkou dělám ovocné a na Nelinku čeká její sklenička vždy po příchodu ze školky.

Máme to fajn rozdělené a je to takový kus naší snahy v boji se zákeřným školkovým virem 🙂 . Krom toho, že se snažíme být hodně venku, snažíme se každou tu rýmu i kašel vyléčit do posledního náznaku nemoci, tak pojídáme skoro měsíc sirup Hlíváček. Hodně mile mě překvapily vaše reakce na něj. Že sirup znáte, s dětmi užíváte a já jsem hned optimističtější, že on bude ten, co u nás zabere. Vybrala jsem ho i na základě recenzí, čistě přírodního složení, a pro mne důležité absence doslazování.

Sirupy Hlíváček lze objednat u výrobce tady.

Dnes ale skočíme na naši další cestu v prevenci, na vitamínové bomby s Bulíkem 🙂 . I letos bych tenhle užitečný stroj chtěla věnovat jednomu z vás, tak pojďme otevřít tohle dnešní okýnko. Recenze, recepty, ale i soutěž 🙂 .

Snídám sladké, a svačím též ovoce, holky na něm frčí celý den. Smoothie je super fígl, jak do sebe i do dětí dostat nutriční bombu. Dokonce do nich dostanu i kapustu aniž bych je honila po bytě…přijdou totiž hned jak slyší „huuuu“. Nutribullet, pojďte si ho prohlédnout do naší kuchyně. 

A pokud ho někdo plánujete pod Jedličku, mám pro vás ještě alespoň slevu, která se ale sčítá s dalšími slevami, takže se dá dobře ušetřit 🙂 Ale varování. děti na vás budou často vrhat pohledy á la „to bylo jako všechno?“ 😀

Velký dík patří hlavně vám. Po třech měsících srovnávání recenzí a výběru mě napadlo napsat dotaz ohledně spokojenosti se smoothie makery na svůj facebook. Odpovědělo mi tehdy 26 z vás a rovných 19 vás napsalo, že máte doma Nutribullet, ani jedna špatná recenze. Ve skrytu duše jsem ho měla předvybraného, ale nějak jsem netušila, zda ta cena za něj není přemrštěná… jak řekl táta – vždyť ty jahody ti rozmixuje i lídláckej za čtyři kila 😀 .

Dopadlo to, je doma a táta už neřekne jediného křivého slova. Část našich výsledků totiž necháváme vždy pro tátu. Jak ten si chrochtá blahem 😀 . V naší domácnosti přistál Bulík. Holky mu jinak neřeknou a mně se to zalíbilo, takže na kuchyni už na nás stojí a „zírá jak bulík“ tenhle krásný NutriBullet. Žádný plasťák, ale poctivý kousek.

NutriBullet Pro 900 

 • V sadě k němu byly v krabici dvě nádoby – větší o objemu 0,7 litru a malá (naše snídaňovka) 0,5 litru
 • Plus dvě víka – jedna krytka jako klasika víčko, druhá s otvorem pro snadné pití nebo nalévání – holkám se z toho dobře pije, takže pro ně „pítkovka
 • Poslední součástí je extrakční čepel – prostě to, co vše uvnitř rozšmelcuje.

 Když hodíte NutriBullet do vyhledavače, nevyjedou vám jen odkazy ke koupi a to mě zaujalo. Dost rychle jsem se dostala do tohohle šílenství, protože to není jen nákup a šmelcuj, ale extraktor k sobě má velkou komunitu. Sdílí se recepty, tipy, dostala jsem k němu ještě i kuchařku a inspirace je všude kolem což já takhle ze začátku oceňuju hodně.

Borůvková prvotina

Začaly jsme zkoušet a mlsat. Všude kolem bylo ještě relativně hodně borůvek, my jich máme plný mrazák, takže si je házíme do kaší, do jogurtu a teď jimi krmíme i Bulíka.

Vím, že když chci holky na něco „naučit“, je dobré začít chutně. Přes jídlo je získám vždycky. Začala jsem tedy s Bulíkem kouzlit něco pro jejich jazýčky. Samozřejmě jsem se hned nevytasila s řepou a kapustou, ale začaly jsme hezky ovocně. Barva a hlasité „huuu“ je přitáhlo do kuchyně a účastnily se celé přípravy. Naházely jsme společně vše do nádoby, zašroubovaly čepel a už se šmelcovalo.

Docela dobrá věc je, že mašina nemá žádné tlačítko – nemá se co rozbít. Další super poznatek, čepele jsou uvnitř a dítě se o ně nemá jak poranit. Čepele se roztočí, když přimáčknete nádobu do mašinky – z vrchu přitlačíte.

Borůvková bomba oslovila tak, že jsem málem nezvládla udržet zbytky pro tátu v lednici. Spravedlivé dělení muselo být a já trnula, kde všude ty borůvky budou mít. Smíchaly jsme borůvky, banán, bílý selský jogurt Holandia, šťávu z pomeranče, vločky a chia semínka. Vše se rozšmelilo dohladka a „mamí chci pitíčko“ bylo na světě 😀 .

Až mi bylo těch pohledů líto, když se holky přiblížily ke dnu 😀 . No fakt, pětikačku na další bych jim dala. Škoda, že se Julče ta sklenice neobtiskla po celém obvodu, byly zas obě k sežrání, což se o našem prvním výtvoru z bulíka už říct nedalo pač nezbyla ani kapka.

Hustone (rozuměj Mámo), máme problém 😀 !

Karobové palačinky

Končim s metličkou a klasickou přípravou z palačinek. I po roce jsou u nás pořád v kurzu tyhle karobky. Těsto udělala v podstatě Nelinka sama. Já pomohla jen s odměřováním a rozklepnutím vajíčka. Nejen smoothie se nám tedy vyvedlo. Naházely jsme máslo, mouku, prášek do pečiva, jedno vejce, karob a sůl do nádoby od Bulíka (té větší)…

…dolily jsme mlékem a hurá šmelcovat 🙂 . Těsto bylo hned a pak už jen pánev, dvě minutky, namaltat a přidat ovoce. Pokud chcete osladit, doporučuji lžičku stévie nebo agávového sirupu. My sladily obložením. Uvnitř trocha merňkové džemu se selským jogurtem, navrch ovoce a poprášit trochou stévie.

Nelinka se ujala i mixáže :- ). Tady jedno upozornění. Pokud hledáte do bytu tichého společníka, tenhle to nebude. Hlučný, to on je! Nicméně výtvory z něj jsou nejlepší čerstvé, takže je vždy děláme, když jsou holky vzhůru a nažhavené na zkrmování 🙂 . Juli se bojí sedět přímo u něj, ta stojí dole a křičí „hůůů“ …ano, mluví řečí bulíkovou lépe než tou naší 😀 .

První zeleninový šmelc

Protože opravdu moc chci, aby holky zvládaly i ty zeleninové „mlsoty“, začínám hodně opatrně. Dopolední sváču (holek už asi sedmou) jsem pojala zelenino-ovocně. V brožuře k NutriBulletu je psané, že ideální je volit 50% listové zeleniny a 50% ovoce různých druhů. Můžete přidat jako vzpruhu vločky či oříšky, vše se umixuje dohladka. Nejideálnější je údajně začít s listovým baby špenátem, a je to tak. Nebyl v nápoji znát a holkám opět šmáklo :-).

Krom zásob borůvek mám v mrazáku i fůru jahod. Zlaté letošní samosběry nás zásobily moc dobře. Odebrala jsem tedy zmrzlé jahody (netřeba čekat až povolí, mašina šmelcuje i led a vše zmrzlé), trochu špenátu a polovinu pomeranče :-).

 Vše stačí naházet do nádoby, na 20 sekund mixovat a je hotovo. A abych nezapomněla. Pokud vydržíte alespoň hoďku počkat, krásně se vám v lednici oddělí vrstvy a dole najdete luxus jahodový lem 🙂 . Asi se divíte, že my vydržely čekat 😀 . Nevydržely, ale tohle je ten slíbený zbytek pro tátu, který mu každý den necháváme …ne, fakt už nezmiňuje Lídl ani jiné mixery Horsta Fuchse 😀 .

Takže až se k vám požene kamarádka a vy nebudete mít nic připraveného, leda tak kus kukuřičné křupky a ovoce, zkuste tohle. Je to rychle hotové, studené osvěží a oku určitě lahodící 🙂 .

Mašina zvládá i mletí, pokud budete pořizovat NutriBullet 600, tak tam potřebujete speciální čepel z důvodu nižšího výkonu. Tento NutriBullet 900 už je tak silný, že si poradí sám i s ořechy a mletím všeho potřebného 🙂 . Můžete si tak namlít oříšky, vločky, ale třeba i lněné a chia semínka. My si doma často děláme mandlovou mouku, ze které pak pečeme, takže i tu si s ní zvládneme vyrobit.

 

Rukolové pesto

Děti mají pupíky plné, je čas udělat něco i pro sebe. Krůtí panini (anooo, tohle je trochu nadnesené, ale zní to líp než opečený tousťák s máslem 😀 s rukolovým pestem, které jsem během pěti minut vyrobila v Bulíkovi. Jsem si vědoma toho, že pesta jsou nejlepší z hmoždíře, ale od té doby co mám děti, hmoždíř je na dovolené na dně nejspodnějšího šuplíku v kuchyni. Rychlost a chuť ale ocením i z Bulíka 🙂 .

 Bazalka, rukola, česnek a mandle Bulík semele na poměrně homogenní hmotu. Pak stačí přidat olej, okořenit, zakapat citronovou šťávou…a znovu mixovat, dohladka. Hotové je rychle a tousty pozvedne o dva levely výš.

 Chleby jsem z jedné strany potřela máslem a v paninovači (postačí i toustovač) opekla. Na první chleba jsem naložila rajčata a zaskládala mozzarelou. Druhý jsem obložila krůtím masem a nešetřila s rukolovým pestem. Celé panini jsem spojila a dala na 10 minut zapéct, aby se mozzarela hezky roztekla. Řeknu vám, táta chrochtal blahem 😀

Bulík ve sprše

Kdo se nemyje, do naší rodiny nesmí 😀 . I ta kočka se alespoň oblíže, takže u Bulíka jsem vybírala i to, jak snadno se bude umývat. Rodiče mají odšťavňovač, který je sice strašně fajn, ale při představě toho mytí by mě šlehlo.

Bulík i když zaschne, je to vcelku pohoda. Ideál je to samozřejmě umýt hned, to pak stačí propláchnout vodou a nádoby jsou hned čisté. Já ale měla těsto na karobové palačinky přes noc v lednici a před dalším použitím by bylo třeba to odmáčet. Do Bulíka ale stačí kápnout nějaký saponát a přidat teplou vodu, a pak si z toho udělat „chutný šejk“.

I po dni v lednici byl Bulík asi za 10 vteřin čistý. Už jsem jen vypláchla vodou a byl připraven na další použití. I tenhle požadavek splněn na 120% a věřím, že holky adoptují Bulíka hodně rychle. Zvládnou se totiž zapojit do procesu snad v každém kroku, nejlíp jim jde ale ten poslední. Ne očista, ale to jídlo 😀 .

 Holky z reklamy

 Po půl roce používání a sdílení našich zkušeností si nás s holkama vymáklo Delimano 🙂 , které Bulíka nabízí. Holky tak dostaly nabídku být v televizní reklamě. Neobcházím s nimi žádné konkurzy, ale když to přišlo, ony jásaly a my rodičové to odkývli. Koukat se na sebe v televizi a ještě celé natáčení jíst? 😀 Jojo, neodmítli jsme. Takže nás poslední rok můžete potkávat právě v téhle reklamě. Díky tomu vlastně můžu dnes rozdat Nutribullet 900 i vám 🙂 .

tip: Chcete se podívat na článek z natáčení reklamy? Máme ho tady na blogu právě z loňského adventního kalendáře. KUK sem 🙂

I letos jsem si vzpomněla na advent a na hodně úspěšné okýnko v loňském adventu, kde Nutribullet byl, takže je tu 🙂 . Kdo by Bulíka v okýnku nevyhrál a máte ho v hledáčku pod Jedličku rodině nebo pro sebe, použijte si kód na slevu, který se sčítá s dalšími, které už v e-shopu máte. Každá ušetřená kačka dobrá.

Slevový kód pro 5% slevu: MKLIFE NB (platí pro modely 600, 900 a RX)
NutriBullet lze pořídit a slevu uplatnit TADY

 Vyhraj od nás svého Bulíka (NB 900 Pro) Soutěž ukončena

 

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Jak to mají vaše děti s ovocem a zeleninou akterá barva Bulíka by se vám líbila? Vyber tady 🙂 .

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

MUDr. Michala Knězková

All posts

824 Comments

 • Natali a Filip 24.11.2017 at 17:17

  U nás se jí vše horem a dolem, ale kapustu bych do Filipka asi nedostala 🙂

 • Barbora Jastrzembská 24.11.2017 at 21:23

  Dcerka 2roky a 3 měsíce nemá problém se zeleninou a ovocem. Miluje jablka, banány vlastně všechno ovoce a že zeleniny vedou rajčata, hrášek a cibulka
  Barajastrzembska@gmail.com

 • Helena Pandulova 24.11.2017 at 21:27

  Juuuuu ❤
  Tak bulíka už si dlouho přeji 😍
  Moc by se mi líbil! Dělala bych si dobrůtky každý den ❤❤❤😍😍😍 Líbil by se mi stříbrný nebo i zlatý 😊
  Naše děti to mají obě se zeleninou i ovocem jedním slovem SUPER 🎉
  Oba krásné spadají denně jablíčko, okurku, papriku, banán, mandarinku, v létě meloun, Jahůdky, Třešinky, maliny, borůvky… ❤ Mají rádi snad vše až na rajčata 😀

 • Kateřina 24.11.2017 at 21:29

  S ovocem jsou na tom celkem dobře, se zeleninou hůř, obzvláště s tou zelenou 🙂

 • Barbora Dočkalová 24.11.2017 at 21:29

  Muj syn ma zeleninu a ovoce moc rad. Denne u nas frci cerstve, krajene ovoce. A me moc tesi, ze si rekne, maminko, jeste mrkvicku 🙂
  A barva buliku? Stribrna, ladila by krasne do nasi nove kuchyne 🙂

  • Barbora Dočkalová 24.11.2017 at 21:30

   IG :barbaradockal

 • Maria KUČEROVÁ 24.11.2017 at 21:30

  Ovoce u nás jede denně stejně tak i zelenina a když obcas dojde i na bojkot. Hlavně se nelíbi špenát, brokolice. Věřím tomu, ze kdybych spenat zamaskovala do smootie tak i ten by dostal milost.
  Barvy se mi líbí všechny. 😊

 • Soňa R. 24.11.2017 at 21:30

  U nas je to s ovocem jak na houpacce. Jeden tyden miluje banan, dalsi ho neda do ust a chce jenom hrusku. A takto sa to furt meni. Zelenina je na tom o neco lepe. Ale je to teda boj, prijit na to co je zrovna aktualne. 😀 Libil vy se nam cerveny „bulik“.

 • Pavlína Martinů 24.11.2017 at 21:30

  U nás vede hlavně teplá zelenin-, dýňová polévka, boršč a pod. Za syrova je úplný top okurkový salát. Líbil by se nám tmavě červený.

 • Markéta 24.11.2017 at 21:31

  Syn ovoce naštěstí miluje, hlavně klasika banány, jablka, hrušky, pomeranče, borůvky .. Akorát maliny mu moc nejedou. Se zeleninou je to jak kdy. Nejpopulárnější jsou okurky (ve všech podobách, dokonce i nakládané) a mrkev. Třeba se špenátem a hráškem už je to horší, ale to je u dětí normální 🙂 Freshe mi vždycky rád upíjí, takže věřím, že Nutribulet by se u nás neztratil. Nejvíc se mi líbí černá. Sleduji insta

 • Jana Herrmannova 24.11.2017 at 21:31

  S ovocem je to dobre, vedou samozrejme ruzne presnidavky a mixaze 🙂 se zeleinou je to trochu horsi, tu se mi do jidelnicku dari propasovat jenom pozvolna. Vybrala bych tmave sedeho nebo cerveneho Bulika 🙂
  Na instagramu: jana.herr

 • Michaela 24.11.2017 at 21:31

  Náš Matýsek miluje ovoce i zeleninu. Každý den dostane mističku s ovocem a k večeři kousek nějaké zeleniny. Jsem za to moc ráda 🙂 Bulík by se mi líbil šedý elegán.
  IG: myskyyy.l

 • Lucie 24.11.2017 at 21:33

  Dcera má moc ráda ovoce a zeleninu. A právě ve formě smoothie, každý den má aspoň jednoho koktejlika, jak ona rika

 • Tereza 24.11.2017 at 21:33

  Kluci mají ovoce i zeleninu rádi,nejvíc vedou banány a jablka 🙂 Barva se mi líbí zlatá. Na IG jsem jako terezaba1

 • Hanka S. 24.11.2017 at 21:33

  Naše Natálka jí ovoce bez problémů. Jediné, co nepozře, je banán. Se zeleninou trošku bojujeme 🙂 Miluje salátovou okurku a mrkev. Moc by se nám líbil Bulík v červené barvě 🙂 Sledujeme i na instagramu pod jménem hanci.st

 • Hanka 24.11.2017 at 21:33

  Tak u nás je to se zeleninou horší,převládá ovoce a to jakékoli.Ze zeleniny převládá mrkev,paprika a rajče.Zelená barva se u nás pořád „nerozjela“.Barva Bulíka by se mi líbila bílá.

 • Martina Svobodová 24.11.2017 at 21:34

  Naše Terezka (6 let) má od cca půl roka ráda ovoce i zeleninu. Od malička jí skoro všechny druhy. Nejraději má vše za syrova. Vařenou zeleninu nebo kompotované ovoce (kromě domácích třešní) nemusí. Raději sáhne po čerstvém. 😉

 • Nikola Nekvapilová 24.11.2017 at 21:34

  Tak u nás zatím basti jen starší syn a naučila jsem ho tak, že má rád veškeré ovoce i zeleninu, a to jak čerstvé, tak vařené. Takže já jsem spokojená.
  Nejvíce by se mi líbila ta bronzová varianta.

  IG nikolson_n

 • Monika Mokrá 24.11.2017 at 21:34

  Nastesti zeleninu i ovoce ma rad a Bulika by si jiste taky oblibil 😀 Libil by se nam cerveny. Sledujeme i na IG monim22

 • Klára 24.11.2017 at 21:34

  Tak s ovocem je to u nás špatný, max. cucík nebo šťáva z ovoce, s přibývajícím věkem chroupou jablka. Měděná barva je nejlepší do naší kuchyně.

 • Zdenka Hrubčíková 24.11.2017 at 21:34

  Ovoce miluje ,obzvlášť jablicko a jahudky..bulika by jsme si prali vsichni cerneho prosim děkujeme

 • Vanilka Bourbon 24.11.2017 at 21:35

  U nás vede zelenina (hlavně okurka a paprika), z ovoce jen to lesní, citrusy (grepový džus je top) a mrazem sušený rybíz (dcera je na kyselé). Všechny barvy „bulíka“ jsou krásné, těžko vybrat – nejspíš výraznou červenou nebo neutrální černou. Hezký víkend přeji 🙂

 • Jitka 24.11.2017 at 21:36

  Tak tuhle věcičku bych fakt chtěla, ale letos na Vánoce asi nezbudou finance 🙁 Kdybych měla to štěstí ji vyhrát, určitě by se nám líbil červený Bulík 🙂 Jinak naše malá Adélka má ovoce i zeleninu celkem ráda. Má období, kdy jeden druh ovoce miluje a pak ho zas nechce vůbec. Ale tak nějak to vystřídá s jiným tak je to v pohodě. Jo a na naše tajné mlsací chvilky máme nejraději právě mražené jahody nebo maliny od babičky ze zahrádky 🙂 Jen tak pokřoupat ještě studené 😀 Lepší jak kdejaká zmrzlina z obchodu! Sdílím a komentuju i na facebooku jako Jituš Ka. 🙂

 • Libka Smyčková 24.11.2017 at 21:36

  U nás je to celkem bída. Jablka a hrušky ještě snědí, ale jinak se k ovoci nehrnou. Zeleninu jí jen mladší syn a to vesměs jakoukoli (miluje řepu, okurku, kysané zelí, cibuli…), ale nesmí to být cuketa. Smoothie teda vypijou rádi, ale to nedělám moc často, hlavně v létě, kdy si salát utrhnu na zahrádce.

  • Libka Smyčková 24.11.2017 at 21:36

   jo a do kuchyně by se nám hodila černá bulletka.

 • Pavla Havlíčková 24.11.2017 at 21:36

  Jako děti nebyl s ovocem ani zeleninou problém a přetrvává to i v dospělosti. Líbí se mi barva hned za první zlatohnědá nebo jaká to je 🙂 sleduji FB – Pavla Havlíčková

 • Klára Hrábková 24.11.2017 at 21:36

  dneska jsem zrovna přemýšlela, jestli si mám o nějaký podobný přístrojnapsat Ježíškovi a nebo jestli to není zbytečné a zase by se na něj jen neprášilo…tak naní, napíšu si o něj a nebo ho třeba i vyhraju 😀 Muj malej zeleninu sní, v podstatě skoro všechnu,ale třeba letos mi nejí vůbec mandarinky a nevím proč,ale snad ho zase ukecám 🙂 a barva Bulíku? ta vše je top 🙂

 • Zuzana Bláhová 24.11.2017 at 21:36

  U nás byl s ovocem i zelenickou docela problém. Dádík vzal na milost alespoň některé druhy ovoce a za každý další posun jsem moc ráda. Moc pomohlo, že v lesní školce viděl děti, jak papají mrkvičku, švestku, jablko…. A barvička vítězí červená! Pěkný večer

 • Eva Tomšovicová 24.11.2017 at 21:37

  Wow, tak toto je teda pecka. Moc by se nám líbil v barvě gold. A co se týče ovoce, tak to má Markét 18m ráda moc. Jak syrové, tak i mixlé s jogurtem. Na instagramu sleduji jako eva.toms

 • Eliška Dadáková 24.11.2017 at 21:37

  Starší syn ma rad snad všechny druhy ovoce a zeleninou taky nepohrdne,za což jsem noc rada. Doufam,ze mladší se to naučí taky. A nejvíce se mi líbí černý 🙂

 • Ludmila 24.11.2017 at 21:38

  Ovoce a zelenina je u nás, naštěstí, oblíbená 🙂
  Barva red

 • Michaela Kratochvílová 24.11.2017 at 21:38

  Syn má ovoce moc rád, hlavně banány. Několikrát do týdne děláme smoothie z různých druhů ovoce.se zeleninou už je to horší, nesmí nic co je zelené. Barva se mi líbí tmavě šedá.
  IG mk_michaela30

 • Eva 24.11.2017 at 21:38

  Myslim, ze by u nas spolehlive vedlo neco s boruvkama, kterych mame taky plny mrazak.
  Do kuchyne by se mi nejvic hodil cerveny Bulik 🙂
  Na Fb jako Eva Hrózová, na insta eita.hrozinka

 • Aneta 24.11.2017 at 21:39

  Deti miluji hroznové víno ,jahody a maliny, borůvky 🙂
  Se zeleninou to není moc slavné 🙁

  Sledujeme fb, insta

 • Martina 24.11.2017 at 21:39

  U nas maju obe deti radi akekolvek ovocie a zeleninu hlavne uhorky a paradajky.Napad rozmixovat novu zeleninku s oblubenym ovocim je super,tak vyskusam.Nutribulet by som si priala strieborny

 • Jana Povazska 24.11.2017 at 21:39

  S ovocem i zeleninou je nastesti kamarad 🙂 libila by se nam seda barva.

 • Karla Zupková 24.11.2017 at 21:39

  Ahoj, diky za super recepty, hlavně to pesto musím vyzkoušet. Dělali jsme na jaře z medvědího česneku, ale už je dávno pryč 🙂 Jinak syn miluje banány, jablka a hrozny bez pecek, v létě meloun a jahody. Smoothie mu taky docela chutná, ale nejvíce banánovo – kakaové s troškou arašídového másla 😉 Mixér se mi líbí zlatý.

 • Lenka 24.11.2017 at 21:39

  S ovocem a zeleninou jsme na tom stridave. Chvili ji, pak se toho nechce ani dotknout, nechce zkouset nove veci. Takovs pekny bulik by se nam moc hodil. Mala miluje cervenou repu, zrovna dnes chroupala syrovou. Byla pak kompletne na prevleceni a byt na umyti, ale nemuzu ji to odeprit 🙂
  Barvy se mi libi vsechny 🙂

 • Hany 24.11.2017 at 21:40

  U nas vedou okurky a bagany.
  Sleduji Fb i Inst(hanyjacko)

 • Radka H 24.11.2017 at 21:40

  Starší to má se zeleninou a ovocem jak kdy….Chodí do zdravé školky a tam baští všechno, ale doma je to sní občas na palici 🙂 Mladší zatím nemá problém a jí všechno, tak uvidíme jak to půjde dál 😉
  Barva se mi hodně líbí zrovna ta co je tady http://www.delimano.cz/nutribullet-pro-900-9ks nevím jak jí popsat hnědo-stříbrná? 🙂
  Sleduji na FB i IG (radulih)

 • Soňa Zemanová 24.11.2017 at 21:40

  Ahoj Míšo.

  Dneska jsem si přes den říkala.. jaké nádherné dárky jsi nám přichystala do Adventního kalendáře. Máš můj vellký obdiv.

  A s ,,Bulíkem,, by bylo v kuchyni ještě lepší čarování.

  Max ani Amálka se zeleninou a ovocem problém nemají,..s konzulují v jakékoliv formě.. A dávají přednost před sladkým. V zimě bych mohla mandarinky, banány, pomeranče nakupovat po kamionech. Jablíčka máme ve skepě, vždy nám stačili dvě přepravky ale letos mám pocit, že to nebude stačit.

  Sdílím, sleduji, komentuji 🙂
  Instagram: maminkarebelka

  Hezký večer.

 • Markéta 24.11.2017 at 21:40

  Ovoce jíme na kila, všichni. Zelenina za syrova taky dobrý,ale vařená jim teda nejede.
  Bulík by se nám líbil ten první, měděný 🙂

 • Petra 24.11.2017 at 21:40

  Červená. Po tomhle stroji toužím už dávno, bohužel, i ve slevě je pro mne zatím moc drahý🙁. Tak možná se na mne usměje štěstí🙂.

 • Ivana 24.11.2017 at 21:41

  To je super přístroj. Určitě by se nám doma hodil. Syn nemá problém s ovocem ani zeleninou. Hlavně okurky a rajčata má moc rád. Určitě by si zamiloval nápoje i z tohoto přístroje 🙂 Hodil by se nám červený – máme červeno – bílou kuchyň.

 • Marie 24.11.2017 at 21:41

  Ovoce naše děti (syn 2 roky, dcera 4 roky) sní v pohodě jakékoliv, se zeleninou je to horší, některou mají rádi, ale například listový salát nebo rajčata do nich nedostanu. K tomu by nám NutriBullet byl velice dobrým pomocníkem, protože přesnídávky a věci podobné konzistence mají rádi:-) Barva se mi líbí šedá.

 • Andrea 24.11.2017 at 21:42

  Moje dcera miluje jak ovoce, tak zeleninu. Nejraději má borůvky a kyselé okurky 😊
  barva by se mi nejvíce líbila červená.

 • Petra Miková 24.11.2017 at 21:42

  Syn odmalička jedl všechno ovoce a zeleninu. Ale jak roste, tak si více a více vymýšlí, co mu najednou nechutná. Naštěstí se vše dá „schovat“. Zeleninu stačí mixnout a přidat do jídla a z ovoce děláme koktejl s kefírem z tibetské houby. Barvu bych vybrala šedou klasiku.

 • Danca (na fb) Morningstar 24.11.2017 at 21:42

  Dobrý den,
  Synátor konečně začal jíst zase rajčata, nějakou dobu odmítal cokoliv kromě okurky a mrkve. Tak snad to začne být se zeleninou lepší…
  Úplně nejvíc by se nám domů hodil v nerez/stříbrné barvě, ale rudý i černý vypadají nádherně 😍
  Hezký den, D.

 • Kateřina Mejtská 24.11.2017 at 21:42

  Dobrý den, naše děti mají nejraději jablíčka, banány a hrozny. Se zeleninou je to horší, to mám problém do nich něco dostat. Bulík by nám určitě hodně pomohl. Líbil by se nám šedý. Děkuji Katka

 • Markéta 24.11.2017 at 21:44

  Ovoce u nás jede ve velkém a jakýkoliv druh, i když má Karolinka na výběr mezi sladkosti a třeba jablickem, vybere si jablíčko 🙂 se zeleninou už je to horší, v polévce ji, ale naštěstí vždycky bezproblemu sní:) Barvu bychom brali cervenou.
  Instagram: marketasmejova

 • Renata 24.11.2017 at 21:44

  Tak u nás naštěstí ovoce i zelenina celkem jede, hlavně teda banány, na ty snad už dostaneme množstevní slevu 🙂 a ze zeleniny okurkový salát, to má asi víc dětí. Taky občas mixujeme, ale my se právě snažili ušetřit a ten výkon není takový, jablíčka musíme loupat, jinak jsou cítit šlupičky atd. a to náš junior pak rovnou vrátí: “mamí neci!” 🙂 Takže by se nám dnešní výhra hodila a barva by nám byla úplně jedno 🙂 IG: kasitchka

 • Gisela 24.11.2017 at 21:44

  Tak u nas jsou ovoce I zelenina nastesti oblibene.A hodil by se nam stribrny krasavec

 • Marie Zikmundová 24.11.2017 at 21:44

  Náš chlapeček zatím papá jen zeleninku a moc mu teda nejede, hold mlíčko je mlíčko..:-) Bulík by se nám líbil šedý nebo stříbrný ..:-) Sleduju fb i IG (unholly.polly)

 • phn 24.11.2017 at 21:45

  Popravde toneni zadna slava…ji jablko,mandarinky a boruvky,ze zeleniny nejvic salatovou okurku-a vse v podstate „pod tlakem“ …co se tyka barvy,libi se mi vsechny,spotrebice v kuchyni nemam sladene:-) Jinak skvele souteze;-) Hezky vecer!

 • Lucie Kurdiovská 24.11.2017 at 21:45

  Tak moje děti jedly vždycky ovoce a zeleninu,nikdy s ní problém neměly,ale ovoce milují víc!
  Bulíka si mooooc přejeme zlatého!!!Opět úžasná soutěž!!!

 • Efcza 24.11.2017 at 21:45

  Bulík se mi líbí červený… Syn má nejraději jablíčka – myslím, že i proto je docela zdravý .) A pak okurky (a úplně nejraději šedivý kyselé). A dcerka (22 měsíců) ovoce a zeleninu jen vařené, ovoce navíc namixované, takže nutribullet by se hodil .)

 • Jarmila Líkařová 24.11.2017 at 21:45

  Musím to zaťukat, ale u nás ovoce a zelenina jede ve velkém! 🙂 Takže černý Bulík by u nás své místo rozhodně našel! 🙂 sleduji a sdilim na FB Jarcca Jarunka.

 • Simona L. 24.11.2017 at 21:45

  Máme aktuálně zeleninové období, ale počítám, že do 2 týdnů se to (opět) změní 🙂 Aktuálně ujíždí dcerka na rajčatech a paprikách, ještě 3 týdny zpátky to bylo jablko a banán. Na druhou stranu, primárně jí jen zeleninu a ovoce, za což jsem moc ráda, protože do nás to násilím cpali 🙂

 • Eva 24.11.2017 at 21:46

  Ovoce i zelenina je u nás oblíbená a jí se každý den 🙂
  Barva Bulíku by se nám líbila stříbrná.

 • Eva 24.11.2017 at 21:46

  U nás vedou bobule -borůvky, jahody, maliny, ostružiny, rybíz. Nepohrdnou ani jablíčkem a hruškou 🙂 A zeleninu sní taky, mám doma 2 veliké jedlíky 😀
  A barva? Nejvíc bych ocenila zlatou nebo stříbrnou

 • Petra 24.11.2017 at 21:46

  Syn miluje ovoce a zeleninu – kdykoliv a jakkoliv připravené.. Je super, když dítě baští rádo třeba brokolici místo čokolády. Bulík by se nám líbil jakýkoliv, všechny barvy vypadají skvěle.

 • Petra 24.11.2017 at 21:46

  Filípek (14m) zatím nemá s ovocem a zeleninou problém, z ovoce miluje žlutý meloun, ze zeleniny špenát 😊 a smoothie milujeme taky my s manželem, takže Bulíkovi by se u nás určitě líbilo a nenudil by se ☺ všechny barvy jsou krásné, ale vybrala jsem klasiku – šedý

 • Petra 24.11.2017 at 21:46

  Ovoce kluci celkem jí, se zeleninou je to horší..tam je favorit vařená mrkev z polévky 🙂 Bulík by se mi líbil stříbrný, ale vlastně je to celkem jedno který, když by se na nás štěstí usmálo 😊

 • Markéta K. 24.11.2017 at 21:47

  u nás je to s ovocem a zeleninou trochu těžší. Pokud je to uvařené, tak sní téměř cokoliv. V syrovém stavu zeleninu dcera ještě nechce a z ovoce jen banány a hroznové víno. Zatím má teprve 3 zuby, tak jí to nejde moc kousat 🙂
  Barva se mi nejvíc líbí stříbrná

 • Adéla 24.11.2017 at 21:47

  Ovoce i zelenina jsou u nas dost v oblibe, takze je nemusime do niceho „schovavat“ 🙂
  Libil by se mi sedy nebo cerveny…
  Sleduju na fb i ig

 • Helča 24.11.2017 at 21:47

  Barva Červená. Ať ladí s kuchyní 😀

  Syn ovoce miluje. To samé i zeleninu. Ke snídani 2 mrkve a pak jablko a banán není u něj žádný problém. V létě otrhal a snědl všechen rybíz, maliny i ostružiny. Zbožňuje i kiwi a pod 🙂 Ale nejí ovoce prošlé teplem. Takže neexistují kompoty, marmelády ani koláče s ovocem. Dcera zatím v 9m atakuje všechny pokusy o jakékoliv jídlo… ale nevzdávám se naděje, že se to zlomí 😀

 • Renata 24.11.2017 at 21:47

  Dcera zeleninu miluje vařenou všechnu, se syrovou je to zatím horší a právě teď má období kdy by se zamilovala do čerstvých jahod a malin (poslední zbytky v truhlíku na balkoně a na keři na zahradě). Lepší období si vybrat nemohla 🙂 Nejvíc by se nám líbil a hodil ten zlatohnědý

 • Jana 24.11.2017 at 21:48

  S ovocem a zeleninou by to mohlo být lepší, každá z holek má své oblíbené druhy a jiné nechce, nicméně pokud jim necpu ty neoblíbené, snědí ovoce a zeleninu v čerstvé podobě i tepelně upravené.
  Nejvíc se mi líbí černý Nutribullet, ten by naší kuchyni velmi slušel :-).

 • EL 24.11.2017 at 21:48

  Ahoj, jedí skoro všechnu zeleninu a ovoce…. Nutribullet vypadá skvěle, něco takového by u nás určitě našlo využití.. barva červená… EL

 • Veronika Kovalova 24.11.2017 at 21:48

  Nas syn miluje ovoce a ze zeleniny mu chutnaji rajcatka a repa 😀 Barva by se nam libila seda-stribrna..

 • Jana Holubcová 24.11.2017 at 21:48

  S ovocem a zeleninou to zatím není, jak bych si představovala…má rád jabka, banán, přes léto jahody, maliny, meloun…ostatní jsou boje…zeleninu hlavně tepelně upravenou, za syrova občas kedlubnu, občas mrkev, občas řepu…je to jak na houpačce…tmavě šedý bulík je parádní.

 • Veronika 24.11.2017 at 21:48

  To je tak úžasný soutěžní adventní kalendář, Míšo … Velká pochvala a poděkování! 🙂 No, náš táta by tohle opravdu neodsouhlasil, a poslouchat ty řeči by mi asi nestálo za to:( Kdybych náhodou tohle mohla vyhrát, měla bych tak obrovskou radost, že nějaká barva by mi byla úúúplně šumák:) Spíš bych asi dala přednost stříbrné než zlaté, ale … je to fakt jedno:) Děti to mají s ovocem a zeleninou docela dobré. Asi ne až tak, jako Vaše holčičky, ale v zásadě si nemůžu stěžovat. Dokud mají radost z mrkve do ruky a chodí se nasvačit na zahrádku, je to fajn:)

 • Haňulka Salátová 24.11.2017 at 21:48

  Dcera ma rada ruzne druhy ovoce i zeleniny. Jen by se mohla lepe trefit na sezoni ovoce a ne na jare chtit meloun, ktery je v te dobe dost drahy 😁 smoothie take delame, zatim mame mixer stary x let od ety, dosluhuje, takze novy by se moc hodil 😀 na barve nezalezi, hlavni je funkcnost 😉 fb, ig – Haneloore

 • Veronika 24.11.2017 at 21:48

  Tak my všichni milujeme ovoce a vše co je s ním spojené 😁 smootie dělám většinou s tycovim mixerem, ale co si budem povídat, není to ono 😂 jinak máme odstavnovac, který zabere sice půl kuchyňské linky, ale syn miluje ovocné šťávy. Nejvíce mu chutná řepa s jablkem. Jinak dnes koupil přítel sirup hliváček. Než stačil dojít z garáže do bytu, tak ho rozbil 😂prej „co o to není v plastové lavičce?“ Tak zitra kupuje nanovo.
  Sledujeme fb i instagram

 • Katka Röslerová 24.11.2017 at 21:48

  líbí se mi červený 🙂
  děti (2,5 a 4) dřív snědly z ovoce téměř vše, ale teď je to bída – starší miluje třešně a meloun, zvládne jablka, mrkev a okurku (ideálně nakládanou :-D) a taky má rád červenou řepu a kukuřici. Mladší miluje meloun, banány a jablka, včera snědla mandarinku – hurá, miluje kukuřici a kyselé okurky.
  na fb sleduji

 • Alena Trechová 24.11.2017 at 21:49

  Syn má rád snad všechno ovoce a zeleninu. Jahody, jablíčka, brokolici, okurky, hrášek… podle toho, co zrovna roste na zahrádce, nebo na co narazíme v obchodě. Doufám, že dvojčata (6 měs.) na tom budou podobně. Proto by se mi výhra moc líbila – je to rychlá příprava svačinky a cokoli, co mi to pro 3 děti usnadní, bude fajn 🙂 Líbil by se mi stříbrný či černý.

 • Veronika 24.11.2017 at 21:49

  Prosim prosim,usmrj se kobecne stesti.Ovoce i zelenina je u nas oblibena.Libol by se nam zlaty.Na IG sleduji jako Veronika Bystřická

 • Karolína 24.11.2017 at 21:50

  Ovoce a zelenina je u dcery na prvním místě, úplný top jsou rajčata, jahody, jablka a brusinky. I ve školce, kde toho jinak příliš nesní, jí ovoce a zeleninu ve velkém… Barva sice na funkci nemá vliv, ale byla-li by možnost výběru, určitě bych sáhla po šedém.

 • Marcela 24.11.2017 at 21:50

  Holky nastesti basti temer vse, tedy i kvanta ovoce a zeleniny. Nejcasteji si reknou o jablicko, ale zase naopak jen vyjimecne jim neco nechutna. Pokud bych Nutribulet vyhrala, libil by se mi v sede barve, jelikoz do te je nase kuchyne ladena.

 • Bara 24.11.2017 at 21:52

  Moje děti jsou na tom s konzumací ovoce a zeleniny bídně. Bulík by se mi nejvíce líbil červený.😀

 • Romana Navrátilová 24.11.2017 at 21:52

  Ovoce i zeleninu má dcerka ráda, sice nejí úplně všechno (pomeranč, kyselé zelí), ale většinu ano. Jsem moc ráda, že jí to od miminka zůstalo a opravdu baští skoro všechno. Bulík by se nám líbil stříbrný.

  • Romana Navrátilová 24.11.2017 at 21:53

   Dcerka má tři.

 • Klara 24.11.2017 at 21:52

  Syn nepohrdne zadnym ovocem ci zeleninou, s vyjimkou te listove (ta musi byt doststecne rozmixovana, pak neni problem.)
  Libi se mi cerny. Na FB klara marova

 • phn 24.11.2017 at 21:53

  Instagram phnil27:-)

 • Katka 24.11.2017 at 21:53

  Dcera s ovocem ani zeleninou nema od malicka zadny problem..ji uplne vše co dostane..nejlepsi je pro ni Ale když si může ovoce utrhnout přímo na zahradě..syn teprve s zeleninou a ovocem zacina a také to vypadá,že nebude mít problém..😉 atva by se mi libila cerna.

 • hanca 24.11.2017 at 21:53

  Kluci zeleninu a ovoce mají rádi, ale hlavně domácí ze zahrádky! Pěstují si to, zalévají, pak trhají… Jak je to z obchodu, poznají to, sní to, ale mnohem méně 🙂
  Bulík by byl fajn a barva asi ta zlatá 🙂

 • Kristína šteflová 24.11.2017 at 21:54

  Ovoce u nás docela frčí – jablka, hrušky, banány, hozny (bez pecek), mandarinky, meloun, jahody, ostružiny, maliny,… V zelenině jsou vybíravější, ale ke snídani ji máme skoro každé ráno – mrkev, paprika, okurek, kedlubna,… A bulík by se mi líbil červený. Dlesuji FB i IG, Kritína

 • Petra M 24.11.2017 at 21:54

  Děti mají rády hlavně ovoce. V podstatě jakékoli, momentálně vedou banány, jablka a kaki kurma 🙂 Se zeleninou je to trochu horší a chutě se dost mění. Ale paprika a okurka jsou stálice 🙂 Barva by se mi líbila stříbrná.

 • Petra Hečová 24.11.2017 at 21:54

  Tak tato výhra by nás potěšila moc. S ovocem a zeleninou naštěstí problém nemáme, první v lednice kontroluje Emma právě tuto přihrádku. Jestli máme vše 🙂 červený by se nám hodil úplně nejvíc. Instagram Petra.hecova

 • lucie 24.11.2017 at 21:54

  Dobrý den u nás jede zeleninka i ovoce ve velkém.Barvička by se mi líbila černá.

 • Romana 24.11.2017 at 21:54

  Zjistili jsme, že malé víc než chutnají smoothie a kdykoli ho mám nikdy ho nevypiju sama. Tak že….skvělá cesta jak dostat dostatek ovoce a zeleniny do toho malýho tělíčka a ještě teď v zimním období!
  A jaká barva?…to už je to poslední, je to pecka v každém kabátě 🙂 ..kéž by se usmálo štěstí! 🙂

 • Jana Radová 24.11.2017 at 21:55

  Holky jsou žrouti všeho, ale s ovocem a zeleninou to není žádná sláva. Bulíka jsem pořidila asi před třemi lety a zjistila jsem, že to byla špatnou koupě,protože to byl jen nějaký fake a já naletěla, takže teď leží jen ve špajzu a práší se na něj, protože je nekvalitní a neumele vše dohladka jak by měl a špatně se i zapíná, je potřeba dost síly, aby se vůbe sepnul, takže tohle by byl luxusní vánoční dáreček pro naši rodinku a mohli by jme znovu zkusit smoothie vlnu 🙂 Barva je asi úplně jedno, ale jelikož máme bilou kuchyň tak by byl fajn ten stříbrný ale luxusně vypadá i ten zlato-stříbrný nebo co je to za barvu 😀 Ten by se mi libil více 😀

 • Eliška 24.11.2017 at 21:55

  Náš roční syn naštěstí zatím vybíravý není, takže ovoce a zeleninu sní všechnu, co dostane. Z dušené zeleniny vede brokolice, hrášek a dýně. Ze syrové spíše okurka (první zoubky se vyklubaly teprve nedávno). A ovoce má rád prostě všechno 🙂
  Nutribullet by se mi líbil červený

 • Petra 24.11.2017 at 21:55

  Já jsem ovoce mixovala, ale sotva začaly lézt zuby, tak jsem začala s kousky. Dneska je to tak na půl, některé ovoce i zeleninu sní celé (broskve, banán, okurky, rajčata,…) a některé mixuju a šťávuju. Moc by se mi líbil červený 🙂

  • Petra 24.11.2017 at 21:55

   Jo a sleduji i na IG (PetraSpl)

 • Iva Pelikánová 24.11.2017 at 21:55

  U nas je to momentálně aktuální tema,který stroj koupit,tak diky za radu:-)Terezka zná zatím jen mrkev:-),Adamek s ovocem nemá problem,zelenina je horší,s tou bojujeme….Bulik se nám libi šedý.Na instagramu sleduji jako graffivick.

 • Taťána 24.11.2017 at 21:55

  Mě by se líbil zlatý bulík :). Syn ovoce a zeleninu docela jí (i když si vybírá :)) nejradši má banán, jablko, kaki, papriku, okurku a cherry rajčátka :)).

 • Nikol Horáková 24.11.2017 at 21:55

  Zatím si vystačím s tyčovým mixérem a mini smoothie makerem, ale tohle by teda byla bomba 🙂 hlavně na výrobu domácího pesta! barva? asi červená. sleduji, odebírám

 • Katka 24.11.2017 at 21:56

  Jee, tak to by byla bomba výhra 😍 Dcera ze zeleniny miluje rajčata a okurky, ale ani s ostatní zeleninou nema větší problém. Kromě těch zelených druhů. Brokolici ani špenát nechce. Tak španát jí nenápadně přidávám do smoothie 🙂 Ovoce má ráda asi všechno.

  Na IG sleduju jako kacahorova.

  Pěkný pátek.

  Katka

 • Jana & Dominik 24.11.2017 at 21:56

  Tříletý syn miluje banány, jablka, hrozno, mandarinky, pomeranče, broskve … Ze zeleniny si ujíždí na rajčatech a okurkách 🙂 Ostatní zeleninu dostává formou polévek a omáček.

  • Jana & Dominik 24.11.2017 at 22:01

   Nejvíc se mi líbí zlatá limitka 🙂

 • Blanka Nedvědová 24.11.2017 at 21:57

  Dcerka je od začátku velký jedlík, takže může skoro všechno ovoce i zeleninu. Trošku mě mrzí, že teď na podzim ovoce a zelenina už nemá takovou chuť, což pociťuje bohužel asi i ona 🙁 Tak doufám, že ji to neopustí….Jinak by se mi líbila stříbrná barva a díky za tip! Máme doma odšťavňovač, ale jak píšete – to mytí…., to je fakt velká bída. Děkuji

 • Laduš Sojková 24.11.2017 at 21:57

  Tak tohle je láska na první pohled. Ale doma mám už jeden “skvost”, jako mají tví rodiče a to by mě manžel hnal, za další výmysl do kuchyně. Každopádně by mi to pomohlo asi vyřešit problém, kdy můj malej syn odmítá bobulovité ovoce, ale vlastně jakékoli bobule (ať už borůvky či hrách). Moc by se mi líbil ten měděný. Je to pastva pro oči 😻 A sleduji i na instagramu pod stejným nickem.

 • Oznam 24.11.2017 at 21:58

  Tak o něčem podobném už delší dobu uvazuju. Se zeleninou a ovocem jsme na tom špatně i my rodiče a až nám doroste mimčo, tak bych ráda, abychom spotřebu trochu zvýšili. A tohle by mohla být cesta. A barva se mi líbí červená.

 • Lucie Humlová 24.11.2017 at 21:58

  Jéé, tak na tohle jsem čekala ❤️❤️❤️ Bulíka si přeju už dlouho a pokukuji po 900 v té bronzové barvě 😊 tak si budu držet palce 😂 Naše Elli ovoce miluje, borůvky, jahody a maliny je schopná házet do sebe po kilech 😁 a když je přidám do kaše, olizuje se až za ušima… Smoothíčka mixuji tyčákem, tak je to hodně se strukturou a to jí moc nebaví 😕 Už se těším, až začneme s ovocem i s mladší dcerkou, které je teď 6 měsíců… Takže píšu Ježíškovi a doufám, že mě vyslyší, už mu to troubím rok 😂😂
  IG : lucie.humlova

 • Petra 24.11.2017 at 21:58

  U nás vede ovoce i zelenina ze zahrádky, teď co jsme všechno snědli, to už žádná velká sláva není. Nějaký fígl by se mi hodil – třeba Bulík (stříbrný) :-))) sleduji na FB i IG jako Petra Bulínová

 • Jitka Tykalová 24.11.2017 at 21:59

  U nás ovoce baští jedna radost, zelenina už tak moc nejede. Barva by se mi líbila černá 🙂

 • Hanka 24.11.2017 at 21:59

  Ty jo tak tohle by byla výhra!!! Mixujeme něco pořád, ale tyčákem. Na Bulíka si tajně myslím, ale momentálně je mimo mé finanční možnosti a zbytek rodiny se netváří, že by to bylo něco nezbytného… Naše holka nemá problém s ovocem, se zeleninou to je trochu horší, ale žádná tragédie, co opravdu nejí je listová a ta se do smoothie schová sama. Líbí se mi zlatá barva, ale jinou jsem tam pro 900 asi ani neviděla? Na insta jako o.k.hanicka.

 • Bára 24.11.2017 at 21:59

  U nás z ovoce nejvíc jablka, hrušky, banany a meloun. Ale v létě na zahrádce nechtěl vyzkoušet ani jahody, rybiz, maliny nebo borůvky, takže jsem mu je schovávala do pohankových muffinů. Zelenina je na tom lépe: dýně, pórek, špenát, rajčata, paprika, brokolice. Nejvíc se mi líbí barva toho Vašeho Bulíka, ale moc ji podle odkazů neumím rozeznat? Je to zlatá nebo stříbrná? ☺

  • Bára 24.11.2017 at 22:00

   Sdilim na fb

 • Veronika 24.11.2017 at 21:59

  S ovocem u nás nemáme problém (paradoxně dětem nechutnají jenom jahody – které většina ostatních dětí co znám miluje). Se zeleninou je to horší – v podstatě jenom okurka, salát, vařená mrkev a občas se mi podaří někam propašovat dobře rozmixovanou brokolici.
  Z uvedných barev by nám do kuchyně přesně sedla ta šedo-béžovo-zlatá ….. neurčitá 🙂

 • Soňa 24.11.2017 at 22:00

  u nás bohužel zelenina, ani ovoce moc nefrčí. Ale zjistila jsem, že když ovoce rozmixkuji, přidám jogurt či mléko, tak se hned oblizují! Se zeleninou jsem to ale nezkoušela, obávám se, že by to můj ponorný mixér nedokázal rozmixovat do hladka. Takže výhra by se nám určitě hodila! Krásný je ten zlatý.

 • b.babsi@seznam.cz 24.11.2017 at 22:01

  Smoothie, to je věc. Do našich holek, čím jsou větší, tím hůř některé věci dostat. Ale mixování je paráda. To si to tam sypou 🙂 Akorát jsme při výrobě těsta na domácí kokosové musli tyčinky zavařily náš klasický mixér 🙂 Zakouřilo se a bylo po něm 😀 Jinak co se zeleniny týká, nejlépe nechat samotné vypěstovat a připravit na talíř…

 • Lenka Láníková Košťálová 24.11.2017 at 22:01

  S jídlem je to u nás bída, dostat do syna jídlo je velký boj 🙁
  Bulíkovi sluší stříbrná 😉

 • Ivana Karkošková 24.11.2017 at 22:01

  Z ovoce u nás vedou aktuálně jablíčka a mandarinky, v létě jsou samozřejmě TOP jahody, maliny, třešně… a ze zeleniny jednoznačně vedou rajčata a u syn teď objevil chuť kyselých okurek, tak by si je dával ke všemu. Barva by se hodila jakákoliv, všechny jsou krásné!

 • Radka 24.11.2017 at 22:01

  Olala, tak tomu říkám krásný dáreček. U nás frčí ovoce téměř všechno, ale zelenina je problém, Bulíka bychom potřebovali jako sůl, abych děti trochu ošálila 😀 Červený je top 🙂

 • Martina Krhutová 24.11.2017 at 22:02

  Šedý by nám ladil nejvíce
  Jíme všechno a rádi.
  Kokinko je pro nás domácí džusík nebo vařená kukuřice

 • Martina 24.11.2017 at 22:02

  Naše malá dcerka sní z ovoce snad všechno, co jí dám a se zeleninou máme sem tam problém, ale většinou aspoň trochu taky sní. 🙂 A barva se mi líbí se mi přesně tenhle, který je v článku, krásně by nám ladil i s kuchyní 🙂 Pokukuji po něm už delší dobu.

 • Barbara 24.11.2017 at 22:02

  sledujeme instagram (barusaatko), moje dcera zeleninu i ovoce miluje, od malicka jsme jely metodu blw, takze si vzdycky ochutnala, pak dala kolik chtela a vyplatilo se, ted v 20mesicich da prednost na stole mandarince pred piskotem:) moc by se nam libila jakakoliv barva:)

 • Kateřina Bednářová 24.11.2017 at 22:03

  Naše už skoro devítiměsíčně zeleninu i ovoce doslova „žere jak mlejn“, jak by řekla naše babi 🙂 Hitem jsou husté zeleninovo-masové vývary, jen tak lehce pomixnuté, aby tam nebyla úplně voda, ale aby tam zůstalo hodně kousků. Zatím jsem nenarazila na žádný druh ovoce nebo zeleniny, který by striktně odmítala 🙂 Bulíky jsou krásné, líbil by se mi šedivý. Sleduji na fb i ig (bednar_ka) a sdílím.

 • Eva Kmochová 24.11.2017 at 22:03

  Přes léto jede samosběr ovoce na zahradě 🙂 v zimě mandarinky a hroznové víno, se zeleninou je to horší, Kryštůfek miluje kyselé okurky. A barva by se mi líbila červená nebo černá.

 • Míša 24.11.2017 at 22:04

  S ovocem to u nás není žádná sláva, frčí hrušky, jablka, borůvky, maliny, jahody, se zeleninou je to mnohem lepší, to sní skoro vše 🙂 Nejvíce by se mi líbil červený.

 • Aneta Šajtarová 24.11.2017 at 22:05

  Dnešním článkem jste mě moc potěšila.Už několik týdnů se rozhoduji mezi odšťavňovačem a smoothie mixerem.A teď už mám jasno, pořídíme si domů červeného Bulíka 🙂
  Dcera miluje veškeré ovoce a donedávna I zeleninu.Poslední dobou však vařenou zeleninu vyplivuje se slovy fůůj.

 • Michaela Teuchnerová 24.11.2017 at 22:06

  Zatím u nás vede spíš ovoce, ale zrovna dneska jsem zabodovala rizotem z červené řepy 🙂 Moc by se mi líbil ten černý.

 • Petra Benešovská 24.11.2017 at 22:06

  Naše holky ovoce radši, hlavně malá, ta by jedla pořád a všechno, velká nejvíc jablíčka, kiwi a nashi.. ale zeleninu, tu snad poznají zamaskovanou všude, dobrovolně snad jen okurku salátovku, tu můžou po tunách.. dál pak jen rajčátka, mrkev.. a to ostatní zelený na talíři asi k jídlu není 😮 (jsme i na fb)

 • Markéta Švecová 24.11.2017 at 22:06

  U nás ovoce boduje, zeleninu ale jí jen dcera, se kterou jsem od mala držela zelenou dietu kvůli ekzému. Syn přes léto miluje okurky a rajčata, kukuřici, ale nic jiného mi neprojde 😉
  Moc by se mi líbil zlatý, ach!
  Markéta

 • Veronika 24.11.2017 at 22:07

  U nás s ovocem problém není, holky ho celkem baští. Navic, podle vašeho vzoru, chci zkusit, co řeknou na to sušené. Se zeleninou je to o krapitek horší, ale takovou tu klasiku jako mrkvičku, rajčata, okurky a papriky do nich taky dostanu. A co milují obě od malička jsou olivy v jakékoliv podobě 🙂 Bulík by se mi líbil šedý.
  Na IG sleduji jako Vervila.

 • Verca 24.11.2017 at 22:07

  Libi se mi stribrny 🙂 U nas ted frcime na mandarinkach a v lete byl super meloun. Zelenina uz dceri tolik nejede, tak aspon to ovoce 🙂

 • Jana 24.11.2017 at 22:08

  5 letý syn je velmi vyhraněný, v poslední době až rypáčkovský 🙂 Nabízím, ale nenutím. Základní ovoce, zeleninu jí. Dva roky nejedl banán a červenou řepu, letos zjistil, že už mu chutnají 🙂 3 letý syn sní naprosto všechno, ale nové druhy cca měsíc odmítá, pak jí s chutí. Máme stejné chutě – milujeme dýně, cukety, pekingské zelí. Protože má od února zjištěnou cukrovku, je to s ovocem trošku složitější, ale každý den ho má min. 2x. Bulíka bych využila na mixování/mletí ořechů na mouku – krekry, sušenky a dezerty teď dělám většinou z mandlové mouky.

  • Jana 24.11.2017 at 22:08

   … a Bulíka zlatého! 🙂

 • Veronika 24.11.2017 at 22:08

  Me se moc libi ten zlaty. Bohuzel dcera nechce moc jist temer nic a to ani ovoce a zeleninu.

 • Maia Soukupová 24.11.2017 at 22:08

  Ovoce – tam vedou jabka… pak hrozny, obcas hrusky, maliny, jahody. Zelenina – vede okurka, paprika, meloun, mrkev, hrasek. Barevně se mě líbí zrovna ten o který se soutěží.

 • Monika 24.11.2017 at 22:09

  Dcerka (skoro 2,5 roku) nemá problém s ovocem a zeleninou. Od malá baští jako základ jídelníčku a je fakt, že se snažíme jít doma pozitivním příkladem :-).
  Bulík by se nám líbil stříbrný :).

 • Zdenka Zavadilíková 24.11.2017 at 22:09

  Mám štěstí, dcerka nemá problém s většinou ovoce i zeleniny, takže u nás by se určitě ujal. A na barvě nesejde. 🙂 Sleduji IG pod stejným jménem.

 • Zuzka T. 24.11.2017 at 22:09

  Naše 14m holčička zatím ovoce i zeleninku poctivě papá. Nemůžu si vybavit, že by bylo něco, co jí nechutná. Snad to tak bude i nadále 🙂 Líbil by se nám zlatý Nutribullet.
  Fb – Zuzka Tesarčíková, ig – zuzztesa

 • Lenka Richterová 24.11.2017 at 22:10

  Z ovoce má dcera nejraději borůvky, jahody a banány, a ze zeleniny aktuálně ujíždí na rajčatech. Občas se rozhodne bojkovat některý druh (např. brokolici), ale většinou ji to po čase přejde. Moc by se mi líbil zlatý Bulík. Pěkný večer

 • Jitka 24.11.2017 at 22:10

  U nás ovoce a zelenina jede ve velkém 🙂 jsem moc ráda, že Kuba nemá problém 🙂 a teď když ve školce není ke svačině ovoce, tak je vždy zklamaný
  Barva bulíka je jedno 😉 všechny jsou moc příjemné 🙂
  Sledujeme všude 🙂 Jitka Šimkó Jochmanová

 • Pavlína Mézlová 24.11.2017 at 22:10

  Naše děti nejvíce milují ovoce, hlavně to naše ze zahrádky. Jak přijde sezóna, pořád by se jen pásli v zahrádce 🙂
  Bulík by se mi líbil v červené barvě.

 • Dita 24.11.2017 at 22:11

  Hezky vecer 🙂
  No teda, vy mi snad čtete myslenky! Na tohoto krasavce mam zalusk uz dele nez rok, bohuzel zatim musim byt trpělivá! No snad se jednou dockam. Mame spoustu vladtniho ovoce i zeleniny, kterou pestujeme kazdy rok takze by se nam bulik narame hodil! A to rovnou v barve „red“ do barvy s konvici a kuchyňským robotem 🙂 tak kdyz se na nas usměje štěstí budu ta nejstastnejsi !
  Diky
  Dita xxx

 • Jana 24.11.2017 at 22:11

  Mala naštěstí ovoce a zeleninu má ráda, i když zeleninu hlavně okurku a rajče jen vycucnout.Ovoce skoro všechno myslím. Hlavně borůvky, rybíz, mandarinky,jablko 😊
  Bulik by se mi líbil v teto hnede barvě 😊

 • Alexandra Pavlíková 24.11.2017 at 22:11

  Kluci naštěstí nemají se zeleninou ani ovocem problém. Barva by nám byla jedno 😉 Sleduji, komentuji a sdílím na fb jako Alexandra Pavlíková

 • Daya 24.11.2017 at 22:12

  S ovocem je to u nás lepší, rajčata jedině přímo ze zahrady nebo v omáčce, občas okurka, čerstvě vyloupaný hrášek… Šmelcujeme taky, ale nemáme na to takovouhle mašinu. V zimě je to se zeleninou problém. Nejvíc se nám líbí červený stroj!

 • Zuzana Till 24.11.2017 at 22:13

  Dcerka (19 měsíců) ovoce miluje, teď hlavně banány, mandarinky a hrozny, ale k chuti jí přijde i jablko, hruška, kiwi… Ráda má i grep, bohužel ho zatím nezvládne strávit, tak jsme ho raději vyřadili. Utlouct se může po mangu, ale ta cena… 🙂 Pomelo ji moc nezaujalo. Na zahrádce baštila s chutí jahody, ostružiny i maliny, už se těším na příští rok, to si pochutná (vysázela jsem nové záhony jahod :)).
  Zeleninu taky může, hlavně okurku, mrkev, cuketu či brokolici. A taky špenát, ať už ve vaječné omeletě nebo jako omáčku. No, o hrášku a kukuřici ani nemluvě, ale po těch nám trochu víc střílí a mám pocit, že pak hůř v noci spí, tak se snažím s mírou.
  „Bulík“ by byl skvělý v barvě Red 🙂
  FB komentuji, sdílím 😉

 • Petra Benešovská 24.11.2017 at 22:13

  A barvička by se nám líbila každá, krom šedé a černé.. 😉

 • Renata Ševčíková 24.11.2017 at 22:13

  U nás se jí téměř vše, i když kapustu doma moc nemíváme, tak tu ani nevím, jestli jí. Děti moc nemusí akorát špenát a to já zas nechápu 😉 Super, že zvládne i lněné semínko a chia, to je pecka a u takové mašiny je mi barva jedno, i když jak jsem koukala, tak ta 900 je jen v jedné? Jinak sleduji a komentuji a sdílím pod svým jménem Renata Ševčíková, instagram: sevcikova.renata

 • Jeannette Tesařová 24.11.2017 at 22:13

  Tak tohle by byl dárek pro celou rodinu. Dělám koktejly docela často. Malá není moc velký jedlík a jsou dny, kdy je jediné jídlo koktejl. Ale takovýto pomocník mi chybí, mám jen stařičký šlehač s ponorným mixérem, takže ty koktejly jen mléčné s jogurtem a poslední dobou s kefírem, který mi kysá tibetská houba. Zeleninu a ovoce by asi do hladka nezvládl. Už mám doma i kuchařku České smoothie, tak teď už jen výkonného pomocníka, třeba toho měděného elegána.
  A jinak ovoce a zelenina je u nás vítané, malá miluje hlavně rajčata, čerstvou mrkev, jablka, ale i další. Zeleninu v polévce moc nemusí, ale čerstvou nepohrdne a s ovocem je to podobně.

 • Jája Juaritos 24.11.2017 at 22:14

  Ty jo, taková výhra, to si budu držet palce:-) Naše děti zeleninu a ovoce berou na milost více a více, také často pašuju kapusty a zelí do placiček, ale tenhle způsob mi příjde skvělý. Na barvě mi nezáleží, ten hnědý je super:-) Díky!

 • Tereza Cechova 24.11.2017 at 22:14

  Juuu Bulik,muj sen😍😍👏👏👏libil by se mi stribrny😊jedno dite by jedlo,cokoliv,co na zahradce potka,druhe ma k zelenine a ovoci snad odpor😢treba od bulika,by se to zmenilo😊treti testuje neco sni,neco vyplivne,tak uvidime casem😊

 • Jana 24.11.2017 at 22:14

  Syn je spíš na ovoce, zelenina nic moc, ale poslední rok se zlepšil a ji dost rajčat i okurku, jen ta mrkev pořád ne a ne 😊 Dcera má ráda oboje.

  • Jana 24.11.2017 at 22:15

   A barva stříbrná.

 • Kateřina 24.11.2017 at 22:14

  Dcera milovala ovoce a zeleninu, s nástupem do školky došlo doma na bojkot spousty jídel a bohužel i některé zeleniny. Trochu mě zaskočilo, že dítě, které milovalo špenátový nebo dýňový krém ho najednou odmítá vzít do pusy. Tak teď jí ten špenát pašuju třeba do malinového smoothie. A jen doufám, že tohle období brzy skončí, protože její vybírání zeleniny z rizota už odkoukala bohužel i ta dvouletá 🙁
  A pokud jde o barvy, tak do kuchyně by se mi nejvíce hodila stříbrná.

 • Petra 24.11.2017 at 22:15

  Dcera ma ovoce rada, byt ma vzdy v urcitem obdobi sve oblibene druhy a jine moc nechce, ale jsem rada za jakykoliv kousek ovoce, ktery sni. Se zeleninou je to bohuzel bida, te zatim na chut neprisla.
  A libila by se mi stribrna nebo zlata varianta.

 • Veronika Mlejnkova 24.11.2017 at 22:15

  Nás malý 20 měsíců má rád snad všechno ovoce a zeleninu, ještě jsme nenašli co by mu nechutnalo 😀 nejradši má asi banány, borůvky, hroznové víno a kiwi 🙂 Bulik by se nám asi nejvíce hodil stříbrný 🙂 sleduji a sdílím na fb 🙂

 • Radka 24.11.2017 at 22:17

  Domácí ovocné kapsičky u nás frčely snad od 8. měsíce do dvou let snad 5 dní v týdnu 🙂 a synek má rád i teleninu, krom salátu tedy. K večeři sní misku „zeleniny s olejem“, jak říká : D rozuměj paprika, rajče, okurka s trochou olivového oleje. „Bulík se mi líbi moc, nejvíce asi šedá varianta.

 • anna 24.11.2017 at 22:17

  U nás je to jako na houpačce, dcera miluje banán a rajčata, syn zas rád chroupe jablíčka. Nyní v období chřipek máme v mrazáku zásoby rakytníku ze zahrady a syn miluje zmrzlé kuličky, které vyžaduje každý den a já jsem za to ráda 🙂 Měděný Bulík by měl čestné místo v naší kuchyni.

 • Katka Weberová 24.11.2017 at 22:18

  S ovocem je to dobry. Obe nase deti basti snad vsechno ovoce. Se zeleninou u syna je to horsi, ten sni okurku a mrkev, papriku vydlabuje i z jidla, kapustu a brokolici vezme na milost v nejakem jidle nebo kremove polevce. Dcera je na tom trosku lip, papriku i rajce sni syrovou, zbytek take v jidle nebo ve smoothie.
  Smoothie mixery si zrovna projizdim na netu , procitam recenze, takze tato vyhra by byla opravdu super! Zatim pripravuji jen tycakem, ale ten opravdu nezvlada vse, takze bulik by se hodil 😊
  Barva bronzova/ zlato-hneda ci jaka to je 😊 nebo cervena.
  Instagram @katkaweberova

 • Eva Marešová 24.11.2017 at 22:18

  Dcerka je má teprve přes rok a papá zatím všechnu zeleninku i ovoce. Bulíka si přeji už hooodné dlouho😍 Líbik by se mi stříbrný😊

 • Marika V. 24.11.2017 at 22:20

  Prekvapivo nemame az taky problem so zeleninou a ovocim…dokonca ked si pytaju nejaku sladkost a poviem ze mozu byt cucoriedky/jablko ? Tak povedia ze ano…miluju jahody, cucoriedky, maliny, iablko, melon…nemaju radi banan a hrusku…a vsetci sa nak smeju v obchode lebo baby si nevyberaju cokolady ale pri pokladni stoja s balikom cherry rajcin ze kedy to uz mozu zjest…so zeleniny nemaju radi hrasok, kapustu, kel, fenikel a baklazan…ale inak myslim ze vsetko..v polievke aj zeler zjedia..cviklu pecenu maju radi…ja by som vyuzila nutribullet najma na doplnenie mliecnej zlozky kedze ta u nas nie je oblubena…tazko do nich dostat jogurt, tvaroh, mlieko…aj ked by toto bol skor darcek pre mna ;)…farebne hociktory…mame mismas v kuchyni :-D…

 • Simona 24.11.2017 at 22:20

  Dcera je vyloženě sladkožrout. Takže když jí dělám maso-zeleninový příkrm, tak jedině s kouskem ovoce, jako je jablko či hruška. Zajímavé ale je, že kupovaný maso-zeleninový příkrm jí chutná i bez ovoce. Začínám výrobce příkrmů podezírat, že tam na tajnačku přidávají ovoce 😀 Líbí se nám stříbrný Bulík.

 • Olii 24.11.2017 at 22:20

  U nas se to strida, chvili brokolici milujeme a chvili nesnasime… :). to se pravidelně střídá, ale boje se zeleninou máme víc… na bulíka slyším samou chválu, ale ta částka za něj je astronomická a je pravda, že mne láká vyzkouset nejprve ten lidlovský než se odhodlám nvestovat do originál Bulíka, za mne jedině červeného :-D.

 • Katka 24.11.2017 at 22:21

  Ovoce sní jedině rozmixované s banánem úplně do hladka ( má 27 měsíců). Zeleninu mu dávám do každého jídla, sní to vždy, ale ne vždy s chutí 🙂 Mě by se líbila červená barva

 • Paja Klimova 24.11.2017 at 22:21

  Krasa,krasa,krasa!!!V planu bylo si tenhle zazrak prat od Jeziska,ale bohuzel se na nej nedostane (a to jsem faaakt nezlobila!😁),takze tohle by byl muj splneny sen😍 ovoce a zelenina nas ceka poprve v lednu,uz se na to moc tesim a doufam,ze Stelinka bude stejny zelenino- a ovoce-zrout… tak jako ja:) a zatim bych mohla experimentovat na nasem tatkovi,ten po nem taky v reklame (s vami,holky😉) pokukoval… a barvicka je mi jedno,ale zlata by se hodila asi nejvic☺
  sleduji vsude,kde se da,na IG jako staflickaaa a sdilim… i kdyz v tomhle pripade mi to stve,protoze mensi sance pro me😂

 • Klára Toša 24.11.2017 at 22:21

  No mám velký problém do těch našich dvou starších něco dostat, ani maso nejedí :-/ ale ten nejmenší si dá rád se mnou okurku, hrozno i rajčátko 😉 jen co je žluté nebo světlé nejí (banán, ananas, ale ani u jiných dětí oblíbená brkaše) barva by nám byla úplně jedno, ale mám ráda zelenou 😀

 • Adéla Šimková 24.11.2017 at 22:21