Mini report | Co padlo do oka nám?

14.5.2017 in Pozvánky, Tipy - 46 Comments

Je už neděle a já mám přitom pocit, že víkend ještě nedorazil :). Už přestávám čekat. Tak našlapaných program, jako jsme měli za poslední týden, to jsme asi ještě neměli nikdy. V pátek začal Dětský festival mini, na který jsem vás tu v posledním týdnu lákaly a samozřejmě jsme tam s holkama byly též. Bylo to děsně fajn, holky chtěly většinu času běhat každá na jinou stranu, každá si ze stánků chtěla hrát s něčím jiným a hlavně, nic nechtěly vracet :-D. No kdo byl s dětma, určitě ví o čem mluvím :-D. Pro všechny, kteří jste tam ale nebyli, tu mám naditý foto-report a taky jednu krásnou soutěž, kterou ocení hlavně ty maminky, které dětem chtějí ukládat co nejvíc vzpomínek na dětství :-).

Pro letošek zvolili pořadatelé festivalu nové prostory a já musím tleskat, protože se to vydařilo. Bezbariérová hala C na Balabence byla super místem, kde se i páteční davy dokázaly hezky rozprostřít a vždy se dalo dostat kam jsme chtěli.  Praktický byl navíc i dvůr, na který přijeli kolotočáři a taky se tu mohly děti projet na koloběžkách a odrážedlech :-).

Tématicky nemohly chybět růže z poutě, takže my byli asi první, kdo si je už v 9 ráno očesal z téhle krásné stěny a růžičky s námi šly až domů, kde je teď holky mají u postýlek a jsou parádním lákadlem pro naší Kesinu …dávám jí tak dva dny než vymyslí jak je rozcupovat :-D.

Kam vedly dětské krůčky jako první? „De je ta půť?“ 😀 Tady Julinko. Já potřebovala využít čas, kdy ještě nejsou davy, abych si prošla stánečky a jako porotce v soutěži je stihla ohodnotit, ale holky se rozhodly, že si počkáme na davy a čas bez lidí pobudeme na pouti :-D. Krásná ale byla, ne že ne!

Celý festival je na dvou patrech, já si naivně myslela, že po projití jedničky mám to hlavní za sebou, ale byl to omyl. Pojďme tedy spolu na přízemí :-). Dětského oblečení, které je originální a neokoukané je tu vážně moc. Tenhle stánek, kde se holkám zdálo, že oblékají malé indiány, ten patří Elí Belí.

Sousedku jim dělalo malé panenkové království, kde se holkám tuze líbilo. Originální panenky Lollipop, které vypadají na první pohled všechny hodně podobně, ale v detailech je každá úplně jinak propracovaná. Manžela nejvíc pobavila černá, zahalená panenka Fatima, Nelince padla do oka tahle oboustranná panenka. Pod sukýnkou je vždy skrytá jedna hlava – na jedné hlavičce jsou oči otevřené, na té druhé se spinká. Super nápad.

 Takhle nabušený úvod. Mezi prvními stánky jsme přišly o víc jak půlhodinu. Třetím výkysem byla zastávka v parádnickém koutku Čarabičková design, kde bylo mraky krásných čelenek z kvítí, věnečků a indiánských ozdob. Jestli plánujete třeba nějaké rodinné focení, tak strašně doporučuju, protože s touhle krásou něco vymyslím i já :-).

Julinka to brala jako hračky, Nela už naopak moc dobře věděla, že je dobré si vybrat něco, co jí bude slušet a bude se moct parádit. Takže jakmile Julča mastila dál, převzal si ji táta a já musela vydržet než si Nelinka dovybere :-).

O brýlích KiETLA jsem tu psala, na festivalu mají taky stánek a já měla velikou radost, že jsem paní majitelku mohla osobně poznat. Neskutečně milá paní, se kterou jsme se nasmály a já díky ní viděla, že pokyn dětem, ať brýlky zkusí zničit, byl hodně chabý pokus. Přede mnou tam vyloupala skla z brýlí, ukazovala co vše snesou a konečně nemám strach už ani trochu.Celý článek o brýlkách si můžete přečíst tady na blogu. O nejen mém nadšení z brýlí svědčí i to, že hned v pátek odpoledne musela paní od stánku vyslat manžela zpět na Slovensko pro další, protože už během prvního dne bylo vyprodáno :-).

Brýle na festival přivezla firma Likegroup a s sebou dovezli i další z novinek a to kaučukové hračky pro nejmenší. Pokud znáte a máte rádi žirafu Sophii, tohle se vám bude moc líbitMeiya and Alvin

Že máme teepee doma a zrovna od Vigvam design víte? Nejsem si jistá, zda jsem je už na blogu zmiňovala. Takže ano, máme ho už víc jak rok a je skvělé. Holky se tak cítily na výstavním ostrůvku u téhle značky jako doma :-).

Byla jsem mile překvapená, jak krásně barevný, ale přesto světloučký a elegantní jejich prostor byl a přiznávám, že u mě jako porotkyně cen festivalu,měli velké body za krásný stánek. Škoda, že na cenu nedosáhl.

Originální hry s sebou na festival přivezly i dámy z Kidtownu. Z hraček na festivalu to byl jeden z obchodů, který má v Praze i svou kamennou prodejnu a dá se tam vše vyzkoušet a osahat si, pokud jste nemohli na festival dorazit.

Zaujaly mě tyhle Re,cycle,me, sady, kde si v podstatě „z odpadků“ vytvoříte zábavné hračky. Mají moc hezkou myšlenku, vše na tvoření je už v obsahu a vypadaly moc hezky. Ani cena nebyla nemilá :-).

Zajímavá novinka jsou i tyhle dřevěné základy (může to být strom, ale jsou třeba i klučičí rakety), které slouží jako podklad pro stavění lega.

 

V zadní části přízemí jsme prošmejdili obchůdek Arki. Tady bylo dost krásy do dětských pokojíčků a přesně v barvách, které se mému oku líbí :-). Jediné štěstí, že my už máme pokojíček hotový :-).Dřevěné doplňky, hračky… není překvapením, že byl tento stánek vybrán festivalovou porotou a oceněn cenou NEJLEPŠÍ OBCHOD, který zohledňoval funkčnost, sortiment a přehlednost obchodu a jeho webu. Právem si tenhle festivalový věneček zasluhuje :-).

Souseda obchůdku s nábytkem pak dělalo stylové streetové oblečení Loowfat kids. Milá slečna nám všechno ukázala, holky proběhly mezi oblečením a pastelové barvy tady nehledejte. Měla jsem možnost tohle oblečení vidět poprvé. Na svých holkách si ho moc nedokážu představit, ale to jsem si nedovedla dřív představit u více kousků a dnes je to jiné. Kluka bych tam oblíkla hned :-).

Tak a tady bacha. Jakmile je děti najdou, bude problém je uhlídat :-D. Kola a vystavovatel Urbane. Ani Julie neodolala a musela se sápat na pastelově růžový bicykl :-D. Byla boží, už se těším až se k nám přidá a budeme moct drandit na výlety jen s kolem.

 

Lumpku už znáte? Její stánek jsem poznala na první pohled. Svojí tvorbou je typický a moc se mi její batůžky, taštičky, ale i indiánské čelenky, líbí. Tuhle šikovnou maminku najdete na Fleru a věřím, že se zalíbí a my ji na dalším ročníku uvidíme zase.

Je strašně fajn, že velká spousta vystavovatelů už počítá s tím, že si s sebou ty nejdůležitější vemete. Pro děti je tak na dosti místech připravený stoleček s pastelkami, omalovánkami, hračkami, které dotyční prodávají a nám se moc líbilo u Mamiee.

Nové hračky, které dětem pomáhají i s procvičováním jemné motoriky, ty se líbily Nelince a prošívala kolíčky, skládala podle šablon a vůbec toho bylo víc, s čím se tady dalo pohrát, takže děkujeme.

A blížíme se k závěru přízemí, kde ještě zmíním dvě milé fashion značky a obě naprosto originální. Šimido je značka, o které jsem se z festivalu dověděla prvně. Co vás u nich bouchlo do očí? Přiznám se, že oblečení a téhle kolekce jsem si všimla až na pohled druhý. Ten první nám ukázaly a holky a byl to…

…tenhle boží les. Šimido si s sebou přivezlo i kus přírody a z nich měli na stánku dokonalý koutek pro děti. Moje holky okamžitě zasedly a na zemi si hrály s propracovaným parkem, který vystavovatel připravil.

Krásné vyřezávané postavičky, kde najdete rodinku. Maminka měla v šátku uvázané miminko, na šňůře jim viselo prádlo, tatínek stěhoval z lesa šišky na podpal…nááádhera a tady u mě byly hodně vysoké body v hlasování o ten nejkrásnější stánek!

Druhá fashion značka je vám asi už známá a já přeci jen byla překvapená. Be Birdie už určitě není neznámý pojem, oblečení dokonalé a tenhle spacák pro miminko? Kvůli němu bych si s nad pořídila další miminčí kousek k holkám :-D. Snad tenhle článek manžel vynechá :). Přiznávám, že od Venduly jsem si něco donesla i já, pěkně naditou tašku, která obleče obě dvě holky, ale nešlo odolat.Co pro mě ale bylo překvapením největším? Milá, energická a vtipná autorka celé kolekce Vendula. Právě proto miluju nakupování na trzích a festivalech na rozdíl od e-shopování, protože od Be Birdie šel snad každý s úsměvem, i když tam nechal značnou část rodičáku, my rozhodně vysmáté byly a za to veliký dík.

NEJLEPŠÍM PRODUKTEM celé výstavy byl porotou odhlasován Hojdavak. Znáte? Textilní kolébky, které už zdaleka nejsou určeny jen pro miminka. Na festivalu se daly vyzkoušet a vypadají parádně.

Než jsme přešly na patro druhé, zaskočily jsme si ještě na dobrou kávičku a něco dobrého do koutku s občerstvením. Zase tu byl prostor pro děti, kde Julie okamžitě vletěla do žlutého stanu a vydržela tam až podezřele dlouhou dobu… já vám mám pocit, že tam měli nějakou elektro-ohrádku :-D.

Druhé patro zavolalo. Po schodech jsme vyšly do druhého patra, kde jsme potkali nejednu naší čtenářku. Jen škoda, že na nás nekřičíte :-). Volejte, i když zrovna vypadáme jak z divokých vajec. My tak totiž vypadáme skoro vždycky :-D.Co nemohlo zklamat byl Kuříkov. Kdo svojí rodinu má, ten tomu už je asi nemusím představovat, ale Pikle z pytle opět dovezli fůru kufříků a mně se u nich líbilo moc.

Jako porota jsme měli hodnotit nejlepší produkt a novinku na festivalu a mé body si získaly tyhle šablony, díky kterým si děti mohou utkat vlastní koberečky. Ty si pak vložíte do kufříků a rodině můžete vybavit byteček vlněnými koberci. Nejen v tomhle tvaru si můžete koberečky vytvořit. Moc hezké a i když se na cenu nepovedlo dosáhnout, já strašně moc tleskám.

Houpací prkna od Utukutu jsou věc jasná a nové houpačky Spectra už od třetího ročníku festivalu také. Děti se houpaly na prknech i houpačkách, dokonce jsem si prohlédla i prkno pro dospělé a teda ta váha, když jsem se to snažila přenést…wow to už je pořádný kus z lesa :-D.

Dostává se k nám už i kolekce oblečení Small Rags, jejíž maskotem je tenhle ušatý šedivák. Na festival jej dovezl obchod Fór kids a tuhle kolekci můžete během roku sehnat a zkusit v kamenné prodejně v Praze u Jířáku.

Magda a její krásna Nadoma a Naven nechyběla. V prvním patře jsme potkaly nejen jí, ale i její malou modelku, kterou vidíte na jejích produktových fotkách z internetu :-). Ano, i tam se ZASE utrácelo a zase jsme neodolaly té její biobavlně.

Osahala jsem si výrobky, které dovezla slovenská značka MOE, jež se specializuje na dětské designové podkolenky a ponožky, no a ty capáčky. Škoda, že holky už jsou tak veliké. Nááádhera veliká a k šatičkám moc hezké kousky.

I knížky bylo možné vidět a stánků s nimi bylo několik. Moc se mi líbil stánek Pinwheels v prvním patře, od kterých máme nejednu knihu a dost z nich už jste potkali i tady na blogu.

Celé dopoledne jsme ta s holkama prošmejdily, já je pak jen zajela domů nakrmit a dát spát a zase zpátky. Krom dvou hodin jsem tam byla celý den a jako porotce zůstala až do půl jedenácté. Hodnotily jsme, vybíraly, fotily a já navíc věděla, že ve 3,40 hod mi ráno zabzučí budík, protože v pět jedu směr Bratislava na dva semináře první pomoci, kde už čekaly slovenské maminky. Napadlo mě tehdy jen jediné, kéž bych uměla v autobuse usnout. Neumím, takže celé dva dny a jen 3 a kousek hodiny spánku.

Bez holek jsem pak k večeru došla do druhého patra haly C na Balabence a pokochala se dalšími krásnými capáčky a botkami u stánku Neobuto, kteří letos na festival dojeli a přivezli s sebou velké množství barefootové obuvi :-). Dokonce tam byli i naše Livie & Luca botky.

Nová značka Beans, kteří zahráli na notu všem romanticky laděným maminkám s holčičkami. Na mini představili svou novinku, šatičky pro princezny ve velikosti 2-3 roky. Julince už by ale byly tak tak, i když jí jsou jen dva. To je ta cena za veliké děti. Ty malé velikosti mi neznáme.

Kitchenette určitě znáte. Milá maminka, která zvládá i nemožné a je mimo to všechno ještě další ambasadorkou festivalu mini. Krom sebe a svého syna dovezla na festival i svůj obchůdek a zase se bylo na co dívat. Jak už mě teď znáte, musela mě prostě zaujmout pastelová kolekce nádobí…

 

… nebo třeba tyhle válečky, se kterým je to pečení ještě víc oku lahodící :-). Pamatuju, kdy jsem něco takového hledala na první Vánoce s Nelinkou. Procházela jsem toho tehdy dost a nikde nebyl. Tak jestli ještě hledáte, najdete je u Kitchenette.

Jedno z dalších posezení bylo v NILA kids stánku. Ten byl krásný, prostorný a pořád v něm bylo tolik lidí, že samotnou fotku celého stánku nemám. Věřte ale, že byl moc hezký a právem si od poroty zasloužil cenu festivalu za NEJLEPŠÍ STÁNEK.

 

No a kdo si odnáší hlavní cenu v kategorii NEJLEPŠÍ NOVINKA FESTIVALU? Jsou to hravé domečky Domki, se kterými s mohly děti hrát na festivalu a vypadají do pokojíčků i na zahradu moc fajnově.

Byl krásný. Moc gratuluju všem vystavovatelům, protože před festivalem nikdo z nich extra nespal (a po své cestě do Blavy s nimi vážně soucítím), jen aby stihl připravit co nejvíc výrobků. Organizátorům a Terez Bruthansové velká poklona za to, že dokáží udělat každý ročník lepší a lepší a vám, kteří jste dorazili děkuji za to, že podporujete tuto lokální tvorbu a šikovné maminky a designéry.

My už se moc těšíme na ten další, předvánoční ročník festivalu, kde se bude shánět vše pod kouzelnou Jedličku. A protože vím, jak líto vám může být, že jste na festivalu být nemohli, mám tu pro vás z festivalu soutěž rovnou o 3 krásné výhry.
Na festival dorazily i Mama by segra. Stánek s krásným oblečením mě zaujal hlavně novým papírovým produktem. To jsem vás moc nepřekvapila, že? 🙂 Já a papír prostě. Tři grafické designérky vytvořily tenhle krásný Můj první rok. Do archu můžete zaznamenat vše, co byste jinak zapomněli. Dětem tak uchováte vzpomínky na první rok života a společně se nad ním budete ještě dlouho usmívat :-).

 

Tahle připomínka prvního roku vašeho dítka, může být i hezkým dárkem pro prarodiče, Doma si plakátek vystavíte, mezi kojením a přebalováním doplníte nějaký ten řádek a vzpomínka se uchová dál. Líbí se vám? Mám tu pro vás rovnou 3 balení.

Tři z vás mohou vyhrát Můj první rok, jak nato?

 

 

1/ buď nebo se staň fanouškem naší FB stránky MK-Life 
2/ Do 18.5.. napiš,  komentář pod tento článek nebo na FB
(nezapomeň na sebe nechat kontakt!)

3/ pokud navíc budeš sdílet veřejně článek i na FB, zařadíme Tě do slosování hned 2x

4/ Pokud nás sleduješ na instagramu (mk_life.cz) zařadíme tě do slosování gratis ještě jednou!

Mějte se krásně a pokud se vám články na blogu líbí, rádi si tu zasoutěžíte nebo něco málo přečtete, budu moc ráda, když nám pošlete hlas v anketě MAMAblog roku, která je pro mě osobně hodně srdcová. Krása téhle ankety je i v tom, že hlasovat se dá až do 1.6. každý den jednou. Pokud tedy sledujete blogů více, budeme rádi, když nějaký ten den pošlete třeba i nám. Ten kdo odhlasuje právě dnes, soutěží tak navíc o krásnou tašku od Mimmo.

Hlasovat můžete TADY.

Děkuji i za holky a přejeme krásný týden 🙂

 

 

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

46 Comments

 • Anonymní 14.5.2017 at 19:36

  Toto je krásný článek, spousta inspirace, škoda, že to máme do prahy daleko.:) Moc děkujeme za giveaway. 🙂 Sdílím veřejně na FB jako Luci Es. Lucie Skřejpková (lucius.shine@seznam.cz

 • Michaela Kratochvílová 14.5.2017 at 19:48

  Super, krásné shrnutí.nejvice mě zaujala značka Loowfat kids, kterou jsem vůbec neznala a ty jejich kšiltovky jsou prostě boží​ :))
  Sdílím i na fb.
  MK.Michaela@seznam.cz

 • Jitka 14.5.2017 at 19:53

  Festival vypadal dle fotek naprosto parádně 😍 škoda, že je to daleko 😞 protože Kuba by si to tam určitě užil a já bych tam zkrachovala 😂
  sleduji a fandím všude 😉
  kontakt: jitkajochmanova@seznam.cz

 • Dida 14.5.2017 at 19:54

  Paráda, škoda, že jsem nezašla… už ale koukám na stránky výrobců.dita.brezinova@seznam.cz

 • Anet 14.5.2017 at 20:02

  Míši, škoda, že u nás se nic takového nekoná 🙁 Spousta věcí z tvého článku se mi líbí a určitě kouknu na stránky vystavovatelů. Díky za pěkné shrnutí a fotky. Pá a sledujeme tě všude 😉 Anet

 • Adela Vejvodova 14.5.2017 at 20:14

  Moc mě mrzí, že jsem se na festival nedostala, tolik nádherných věcí pohromadě 🙁 snad příští rok.
  Na IG sleduji jako vejvodova.adela

 • Anonymní 14.5.2017 at 20:18

  Sdilim,namnejvic provetrala penezenku kolekce u Be bride.To neslo odolat.Pak uzasne pastelove nadobi se slonikama,lak omyvatelny vodou a hry od Djeco.Hlavne ta spinkaci je proste uuuuzasna.Presli jsme podkolenky,coz me neskutecne mrzi a mozna stalo za to byvalo sinechat ukazat brylky…..Sdilim,instuju a kontakt zanys@seznam.cz

 • DD 14.5.2017 at 20:18

  Byly jsme s dcerkou take a take provetraly penezenku ;-), ale stalo to za to 🙂

 • Tereza P 14.5.2017 at 20:27

  Tak já se na festival chystala pěkné dlouho, hlídání zajištěné už týdny dopředu… a… v pátek mě sejmula, doslova, střevní viróza. Takže alespoň takhle, díky Vašemu článku Míšo, se kochám… a případná výhra?!? Dnes jsem se dozvěděla, ze moje malá sestřička, moje druhá půlka, čeká svoje první miminko! Tak to je znamení snad… Tereza reza.r@seznam.cz

 • Petra 14.5.2017 at 20:27

  Super článek nabitý spoustou inspirací!!! moc za nj děkujeme, Míšo:)
  petra.hlavackova@email.cz, instagram p.hlavackova

 • Bohdana Rihova 14.5.2017 at 20:31

  Krásný článek plný inspirace.priste,prosím,brno;)

 • Lenka Malinová 14.5.2017 at 20:54

  krasný článek, teď mě ještě víc mrzí, že jsem nemohla jet.
  lenka.burvalova@centrum.cz, IG: lenka.burvalova

 • Kateřina Bednářová 14.5.2017 at 21:02

  Děkuji za krásný report, s naším dvouměsíčním trpaslíkem jsme na Mini ještě nevyrazili, ale na podzimní už si brousím zuby a začínám odkládat část PPM 🙂 Sdílím na Facebooku i instagramu (bednar_ka). Kateřina Bednářová (kacii.karesova@gmail.com)

 • Radka H. 14.5.2017 at 21:06

  Díky za inspiraci. Škoda, že něco takového nemáme i v Brně, třeba si jednou jak povyroste mladší dcera uděláme výlet 🙂
  Sleduji na FB i na Instagramu.
  r.harabisova(zavinac)gmail.com

 • Hana Dlouhá 14.5.2017 at 21:20

  Super článek, já jsem nakonec nejela protože mne odradila velká dálka, ale příští rok se chystám už to bude aktuálnější.
  Hana hana.dlouha125@seznam.cz

 • Ina 14.5.2017 at 22:08

  Paradni, hned bych sla. Tak jdu aspon prohlednout weby 🙂 diky (FB: Ina Ba, ina.bay@post.cz)

 • Anonymní 14.5.2017 at 22:23

  Fb:ifanka rihova…. na festivalu jsme byli. Jen mne moc mrzí, ze jsme neobjevili 2. patro 🙁

 • Anonymní 14.5.2017 at 23:28

  Velmi zajimavy clanek! Dekuji za vsechny prespolni:-) sdilim:-) debbie debbieova; debbie@post.cz

 • Jane 15.5.2017 at 0:56

  U nás to tentokrat nedopadlo :(, ale na podzim se tesiiim!😍

 • Míša 15.5.2017 at 4:58

  Sdilim na FCB. Misha88@seznam.cz

 • Klára Dobrovodová 15.5.2017 at 4:59

  Mrzí mě, že jsme nemohli přijít osobně, do Prahy je to přes celou republiku, tak se kocham alespoň zprostředkovaně. A na miminko k dvouletakovi, které čekáme, by se nám tento krásný arch moc hodil 🙂 Treba se stihneme ještě na podzim hecnout na výlet do Phy. Sdílím, k.dobrovodova@seznam.cz

 • Anonymní 15.5.2017 at 6:28

  Vsechny veci uchvatne!!! Nejradeji bych skoro vse koupila prckovi �� Proste parada ��
  barunkak@email.cz na fb Barbora Kopkova

 • Kacka 15.5.2017 at 6:50

  Skoda,ze to mame do Prahy tak daleko. Krasa. k.kata@centrum

 • Michaela Teuchnerová 15.5.2017 at 7:16

  Bezva článek! Na festivalu jsme byla i s roční dcerkou, ale koukám, že jsme ne všechno objevili. Tak alespoň takto díky Vám.
  Michaela.teuchnerova@gmail.com

 • Susan Arp 15.5.2017 at 7:18

  Zrovna máme novorozence doma a tak by se první rok dost hodil 😉. Susan.elfahelova@gmail.com

 • Adéla V. 15.5.2017 at 9:20

  Krásný článek! Na další mini už se snad taky vypravim…ale upřímně mám strach, že tam padne hromada peněz 😉
  adela.vlasakova@gmail.com

 • fortik 15.5.2017 at 11:11

  Tolik krásných lákadel!…snad se příště už konečně na festival taky dostanu, i když návštěva bude pro peněženku smrtící 😀
  Na FB sleduji jako Lenka Fořtová (Cichá)
  NA IG sleduji jako cichulak – Lenka F.
  lenka.cicha@email.cz

 • Vik R 15.5.2017 at 11:23

  Diky za zhrnutie a skvele typy. Viki viktoria133@hotmail.com

 • Anonymní 15.5.2017 at 12:23

  Teď mě to začíná mrzet, že jsem na festival nedorazila, ale s mojí váhavostí bych tam asi stejně nic nekoupila. No ale za pokochání by to určitě také stálo.
  Sleduji na fb (zároveň sdílím) a instagramu(malicekvypravuje). Jana meskjana@seznam.cz.

 • Iveta 15.5.2017 at 12:28

  Ďakujeme krásne za pekné slová a všetky pochvaly 😊 Moc rada som sa s Vami stretla osobne. Pre nás naozaj náročný víkend… od rána do večera na nohách a v noci cestovať Praha – Liptov – Praha 🙂 … ale zato tak veľmi príjemný, plný priateľskej atmosféry a milých stretnutí, že to zase dobíjalo energiu naspäť 🙂 Je to super vypadnúť občas od počítača medzi ľudí. Kiež by bolo mini každý mesiac 🙂 Iveta, likegroup (KiETLA a Meiya&Alvin)

 • Martina 15.5.2017 at 13:49

  Děkuji za inspiraci, hned jsem poukládala odkazy. Martina, makaface@seznam.cz

 • Anonymní 15.5.2017 at 18:11

  Krasa – pulku veci bych brala hned a to jsem minimalista. Jen snad to pradlo viselo (nevyselo) 🙂 kachnana@email.cz

 • Marcela Urbanová 15.5.2017 at 19:11

  Na mini jsem vzalanholky hned v patek a byl to mazec. Jak pisete, kazda na jinpu stranu, kazda chtela neco jineho. Ale byla to nadhera. Nejvic me zaujali prave ta teepee. marcelaxurbanova@gmail.com

 • Sylvie 15.5.2017 at 19:37

  Spousta krásných věcí, děkujeme za tipy. Sylvie sdohnalikova@gmail.com

 • Unknown 15.5.2017 at 19:47

  Musím pochválit pořadatelé, skvělé místo a dostatek prostoru. I maličkosti jako plenky a ubrousky u přebalovaku. Jen mne mrzí že v článku chybí zmínka o knihách paní Kopecké – a ty nádherné medvídky k tomu. Ale bylo tam toho více, těším se na podzim 😊

 • Natalie Karasova 15.5.2017 at 19:48

  Musím pochválit pořadatelé, skvělé místo a dostatek prostoru. I maličkosti jako plenky a ubrousky u přebalovaku. Jen mne mrzí že v článku chybí zmínka o knihách paní Kopecké – a ty nádherné medvídky k tomu. Ale bylo tam toho více, těším se na podzim 😊

 • Nikol Horáková 15.5.2017 at 19:59

  Krásné fotografie i popisky, jako bych tam byla =) děkuji, objevila jsem díky tomuto článku spoustu nových výrobků, co by stály za to! Budu i sdílet, slunicko1321@seznam.cz

 • Anonymní 15.5.2017 at 21:43

  Dekuji za super shrnuti. Na festivalu jsem byla poprve a byla jsem nadsena, tolik krasnych veci! Ale podle clanku to vypada, ze jsem toho i spoustu prehlidla:-(
  Me zaujaly panenky od Brichopas, pani byla skvela a koupila jsem do zasoby na dalsi mimi. No, uz se tesim na podzimni festival, to uz bych tam mohla dotahnout i sveho chlapa, ktery tentokrat odolal 🙂
  Sleduji na fb (pololo@seznam.cz)

 • Ola 16.5.2017 at 2:51

  Festival byl skvělý! Díky za soutěž, sleduji i instagram.

 • Kateřina Ottmarová 16.5.2017 at 8:10

  super článek, díky za zprostředkování 🙂 hhranolkakatka@seznam.cz

 • Lucie Johaníková 16.5.2017 at 9:00

  Krásný článek. Škoda, že mi to letos na festival nevyšlo (ale bankovní účet je asi rád :-)).
  Sleduji na fb i na instagramu (Lucccik)
  johanikova.l@email.cz

 • Lenka Hermanová 16.5.2017 at 20:45

  Skvělá inspirace,díky 🙂 Příště na festival určitě musím 😉 lenka.hermanova@email.cz

 • Anonymní 16.5.2017 at 21:03

  Krásně zachycená atmosféra festivalu. Díky! jis1861@gmail.com

 • Splendidka 18.5.2017 at 7:38

  Jaj, tam by moje srdce zaplesalo, přesně moje krevní skupina :)..Moc díky, že jsem měla možnost se pokochat aspon prostřednictvím krásných foteček a článku, když už jsem zdaleka :). Sdílím na FB jako Katerina Krupova. IG splendidka1(splendidka@yahoo.de)

 • Anonymní 18.5.2017 at 8:02

  Dobrý den, děkuji za report. Mohla bych se zeptat od koho jsou hrnečky se zvířátky, jestli si vzpomenete prosím? Ty jsou úplně boží. Moc děkuji.

 • Mamiee 3.6.2017 at 18:26

  Díky moc, že jste se u nás stavila i s dcerkami a jsem moc ráda, že si vyhrály. Markéta Mamiee

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×