DEN 20: Zážitky v záři reflektorů

8.12.2016 in Osobní, Vánoce - 264 Comments
Proč by to někdo dělal? Proč bychom to dělaly my? No přeci pro zážitky! A že jich bylo na jeden den až až. Aaaaano je to jak to vypadá a opravdu jsme se jeden den proměnily v hérečky. Holky byly totálně báječný a asi jen díky nim jsem to zvládla líp než bych od sebe čekala. Nebylo třeba volat jiného doktora, nic se nemuselo točit na xkrát a vlastně celou práci odvedly dvě malé dětské dušičky :-). Chcete se mrknout jaké to je, když vemete na natáčení děti nebo vlastně jaké to je, když berete na natáčení sebe? Navíc pozor, díky téhle reklamě mám pro jednoho z vás supr čupr výhru :-).

Mít vlastní blog a nebýt exhibicionista je někdy docela problém. Píšeme vám tu o hodně věcech, kolikrát i osobních zážitcích, ale pořád jsme schované za písmenkama. Napíšu co chci, přečtu to po sobě a doplním o fotky, které se mi líbí. Video, to je jiný šlágr a právě proto ode mě nemáte videa na youtube. Sama za sebe nemusím ani svůj hlas na videu natož celek 😀 Je to prostě zvláštní a klobouk dolu všem těm blogerkám, které vylezou před kamery a ještě třeba vypadají přirozeně (na každé se to povede, že?)

Začátek tohohle příběhu je vlastně už v září, kdy jsme s holkama pořídily domů Nutribullet. Psala jsem o něm recenzi, kterou najdete tady. A právě blogem jsme se ukázaly nejen vám, ale i markeťákům tohohle mixéru. Přišla nabídka, já ji nenápadně promlčovala až už to nešlo. Všem se moc líbily holky a obzvlášť fotky, kde se futrujou prý zaujaly. A tak jsme jednu sobotu dorazili do krásné kuchyně plné jídla a rozhodli se sebrat nové zážitky.
Byly všude. Kamery, světla, kabely, ale holky – nervozita nikde žádná. Skákaly tam po gaučích, hypnotizovaly ty mísy s ovocem a já byla strašně vděčná, že natáčíme v sobotu a může tam být s námi i náš táta, který se o holky celé dopoledne dokonale staral.

Podmínky na nás nebyly žádné, takže jsem ani moc netušila, do čeho třeba obléct holky nebo sebe. Nakonec bílá trika rozhodla a já hlavně nic křiklavého, to nám stačilo. Prvním našim úkolem, tedy mým a Nelinčiným, bylo posedět na židli vizážistce.Profík slečna Lucka to měla vážně v malíku a obě jsme si užily, že se nám někdo věnuje :-). Nelinka byla úchvatná, krásně držela a nechala se na tu obrazovku hezky zkrášlit.

Vizážistka Lucka líčí pro tahle natáčení, ale je to mladá sympaťanda, která za vámi klidně přijede domů a nalíčí i učeše třeba na večer nebo jinou událost, na kterou chcete dobře vypadat. Třeba i před focením, když jedete za fotografkou :-). Děkujeme za péči.
Nelinka to měla vychytanější jak já. Nechápu jak to udělala, ale po čas jejích procedur ji bylo nošeno občerstvení přímo do chřtánu :-D. Na druhou stranu já byla tak nervózní, že bych Julince stejně řekla, že nechci.

A co máme v té reklamě dělat, ptala jsem, že? Nooo nic. Prostě dělejte co doma. Něco si umixujte, něco si vypijte, snězte cokoli vám bude chutnat …hmmm pravidla zní sympaticky :-D. Problém byl, že holky vymetly poloviny mističek ještě než se seply kamery :-D.

Nelinka vzala rozcvičku vážně, a i když se nečekalo, že by něco měla říkat, na ty haldy ovoce to prej chtělo ty koutky protáhnout :-D.

A je to tady. Začalo se klapat a divný to bylo jen chvilku. Do obličejů nám pařilo bílé světlo, ze dvou stran kamery, nade mnou i pode mnou mikrofon, ve kterém kameraman uslyší i mé kručení v břiše :-D. No fakt, prý to slyší :-).

Stačila chvilka a my s tátou poznaly, že obě holky se postrejdily. Můj bratr a strejda holek totiž vystudoval filmařinu ve Zlíně a dnes se jí poměrně úspěšně živí. Já byla na tu chvíli vděčná, že se za holky můžu trochu schovat, protože jejich nadšené „mňam“ a sosání z brček přetáhlo každičký pohled právě na ně :-).
Tady je máme. To jsme my, „herečky na skok“ a hlavně nesmrtelné šmakounky. V příštím roce nás budete mít možnost vidět na obrazovkách beden a já vás jen žádám, buďte shovívaví a já vám zaručuji, že žádný svůj youtube kanál, kde budu každé ráno volat ono „ahoooj, vítejte zpět na mém kanále“ ode mě zatím neuvidíte 😀
Za to dopoledne jsme toho umixovaly vážně hodně. Zvláštní jak člověk maká a pak z toho budou dvě minuty :-D. Holky si udělaly dva ovocné koktejly, jeden jen ovocný, další s mlíkem, pak jsme si ukuchtily rukolovou pomazánku, která měla být původně pestem, ale zapomnělo se na sýr, takže to vlastně pestem nazvat nešlo :-D.
Mlely jsme oříšky, mlely jsme kávu a já se snažila namlít nesmysle. Hodně mě překvapila Julinka. Zase je to důkaz toho, že se prostě nějak vyklubala a my si toho ani nevšimli. Vždy, když jsme byli v přítomnosti cizích lidí, hodně se mě držela a pokud tam byl i nějaký muž, spustila rovnou. V sobotu jí najednou vůbec nic nevadilo. Smála se na kameramana, pojídala nač jí oko padlo a vůbec to proběhlo tak pohodově, že bych se měla asi přestat stresovat předem, ušetřila bych si energii.
Možná to pro někoho vyzní jako jasná placená reklama, kde řekneme cokoli po nás chtějí, ale nebyla. Ač nemusím, ráda povím. Za natočení máme hlavně zážitky a pak poukázku na výběr Bulíka, příslušenství a sortimentu právě oné firmy, takže kdo se nám chystal načít byt, žádné balíky nehledejte :-D. To co jsme celé dopoledne dělaly o povídaly, to my vážně děláme doma denně. Každé dopoledne se ozve Juli a její připomínka „huuuu“ a pak už jen „mňam mňam“. Nekupujeme džusy, protože Bulíkujeme (tak říkaj holky Nutribulletu, pokud někdo nečetla náš první článek o něm 😀 ) denně a hlavně holkám to šmákne a vypijí cokoli jim tam dám.
Ze soboty máme tak krásné fotky, fůru vzpomínek, plná panděrka a ten čas, který to poběží v telce? Ten snad taky zvládnu :-D. Pečlivě to holkám uschovám a zamknu do jejich pamětních krabiček k prvním botičkám a prvnímu dudlíku, protože kdo ví, třeba to není jejich naposledy, ale rozhodně to bylo poprvé a chci to pro ně mít 🙂
Od 8 hodin od rána až do tří. Holky nás naštěstí opustily akorát na oběd, takže si je táta odvedl a mohly jít domů spát. Já takové štěstí neměla a najednou jsem tam bez nich stála jako nahá.
Dojelo se co bylo třeba, napovídal se rozhovor, který nebyl nijak předpřipravený a i když jsem chtěla, záměrně mi bylo řečeno, že otázky je lepší nevědět a nepřipravovat se na ně :-). Takže i já teď čekám, co z toho vznikne a jak to bude vypadat.
Jeden výsledek už to ale mělo. Za natáčení jsem dostala jednoho krásného Bulíka z edice Vánočních zlaťoušů, kterého můžu věnovat jednomu z vás :-). Takže jak jinak, než že Bulík získává čestné dvacáté okýnko a ač je macek trochu větší, nacpaly jsme ho tam 😀

Využil bys doma Bulíka: Nutribullet 600 GOLD

V tuto chvíli je ještě aktivní

Soutěž o rostoucí židličku WOOD Partner od Proděti.cz z 11.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o Láskografiku z 12.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o Průzkumníka od Svojtky a bagr z Bruderlandu ze 13.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o osušku Lodger a smě Do plavek od Mixitu ze 14.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o iThermonitor z 15.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o Originální knihu z 16.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o 2 poukazy do UNUO.cz softshellového oblečení, balíček Havlíkova Apothéka ze 17.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o 3 jeleny od Jelení šperky z 18.okýnka (do 10.12.)

Soutěž o 3 x 1000Kč do URBANLUX z 19.okýnka (do 10.12.)

Ježíšek
MUDr. Michala Knězková

All posts

264 Comments

 • Blog Zrzky 8.12.2016 at 23:21

  Ježíš, vy jste krásné! Klobouk dolů Míšo, seš hrdinka 🙂 A když jsme v tom, tak to zkusím jen tak pro forma, limitka je v červené, zlaté a bílé verzi. Já si ho totiž zatím nepořídila, ale stejně to jednou udělám 🙂 Jana (blogzrzky@gmail.com)

 • Misa Mravcova 8.12.2016 at 23:23

  Je a ja si rikala, jak jste tam vyfintene a prekrasne!! Gratuluji k tak zajimave zkusenosti!
  Barvy jsou cervena, zlata a bila.

  Sleduju i na FB i na IG (berriesandblues).

  mravcova.michala@gmail.com

 • Jana Zdvihalová 8.12.2016 at 23:35

  Těším se na reklamu, holky jsou okouzlující. Zrovna Nutribullet je super mašinka, pokukuji po ní už nějaký ten pátek. Barevné limitky jsou červená, zlatá a bílá. Sleduji na insta, jana.zdvihalova()email.cz

 • Sam 8.12.2016 at 23:36

  Jste odvážné 🙂 a moc Vám to všem slušelo …. takže znám dalšího, kdo propaguje Nutribullet … osobně znám Moniku Brýdovou, která ho také moc chválí …. no dobře ukecaly jste mne a mé srdce zatoužilo po červeném …. další barvy jsou zlatá a ílá … tedy pokud bych ho vyhrála, beru jakýkoliv 🙂

 • Anet 9.12.2016 at 4:54

  Už se moc těším na reklamu s Vámi, holky jsou čuprovní a Vám to také moc sluší. Obdivuji odvahu do toho jít 😉 O bulikovi uvažuji od doby, kdy jste sama sháněla recenze na něj…. vánoční edice je červená, bílá, zlatá…. Anet (patikova.aneta@seznam.cz. – koukáme také na FB i IG)

 • Anonymní 9.12.2016 at 5:00

  Jasne, slusi vam to 🙂 a barvy cervena, zlata, bila 🙂 hanni@centrum.cz

 • Lucie Kučerová 9.12.2016 at 5:39

  Natáčení musela být opravdu zajímavá zkušenost, obdivuji, jak to holky zvládly. To já bych se bála, co by dělaly naše děti. Bulík má edici červená, zlatá a bílá. luciekucerov@gmail.com

 • Michal V. 9.12.2016 at 6:13

  Tak opět jedině obrovská pochvala, klaním se až k zemi!!! 🙂 Po tomhle stroji pokukuju už pár měsíců, čekám jen na novou kuchyň 😉 Vánoční limitka je zlatá, bílá, červená…
  FB Naďa Výmolová
  nadavymolova@seznam.cz

 • marunka 9.12.2016 at 6:14

  Cervena, zlata a bila. Na reklamu jsem zvedava a blog cist neprestanu:) sleduju i na FB a IG. bbudulinek@centrum.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 6:30

  Ty jo, tak to je super, že se vám to takhle vydařilo. U tak malých dětí člověk nikdy neví, jak budou reagovat… paráda. Vánoční Bulík je červený, zlatý a bílý. dolez.m@centrum.cz

 • Lucie 9.12.2016 at 6:39

  Wow, tak to musel být zážitek. Moc gratuluju a těším se na televizní verzi! Jinak zlatá, červená a bílá 🙂 Blog o Vašem Bulíkovi jsem četla a hodně mě zviklal, abychom si ho taky pořídili. Takže třeba se na nás teď usměje štěstí 🙂

 • Katka Roslerova 9.12.2016 at 6:40

  Barvy jsou bílá, zlatá a červená a na reklamu se těším 🙂 Moc Vám to všem třem sluší a zírám, jak jsou holky po jezení a pití čisté!
  Katerina.roslerova@seznam.cz

 • Veronika Ševčíková 9.12.2016 at 6:45

  Zlata, bila a cervena. Na reklamu jsem moc zvedava!
  1veronika.sevcikova@gmail.com

 • Markéta Waas 9.12.2016 at 6:46

  Červená, zlatá a bílá 🙂 a klobouk dolů, jak jste to zvládly. Holky by mi rozhodně takhle nepózovaly 🙂 sluší vám to!
  (marketa.waas@gmail.com)

 • Petra Kocourkova 9.12.2016 at 6:49

  Červená, zlatá a bílá barva. Využijeme jakoukoliv😄. Tedy obdivuji holky, že to tak krásně zvládly. Tolik cizích lidí, to ta naše mladší vy se asi rozpustila, hlavně aby na ni nikdo cizí nemluvil, nekoukal a nedejbože sáhnul. Ale sluší Vám to tam. Petra pkocourkova@gmail.com

 • Lucie Procházková 9.12.2016 at 6:50

  Hezký den,skvělé,opravdu vám to moc slušelo,jste krásné holky,tak už se těším na reklamu v televizi 🙂 barvy Bulíka jsou červená zlatá a bílá…
  lucie_prochazkova@centrum.cz

 • MrBublinka9 9.12.2016 at 6:50

  Dobrý den..
  barvičky jsou zlatá, červená a bílá 🙂 kontakt kdyby se usmálo štěstí je je MrBublinka9@seznam.cz a ano ráda si čtu Vaše příspěvky 😀

 • Alena Králová 9.12.2016 at 6:52

  Noo teeeda vy jste holky krasny! Uplne se tesim az to uvidim a budu vsem rikat, ze as znam a Tebe osobne! 😀 Krasne. Moc bych si Bulika prala. Jak ctu tvuj blog nabivam stale vetsiho dojmu, jak je nezbytny a co vsechno bychom s nim mohli doma udelat. A navic to tve hubnuti a bulik k tomu. Vyhrat ho by me treba konecne nakoplo jist vic zeleniny, kterou nemusim,protoze bych to skombinovala s necim jinym. Jee to by byli vanoce. Me uz se do seznamu darku od Jeziska nevesel. Ve vanocni edici maji krome zlateho, jeste cerveny a bily..:-)

 • Anonymní 9.12.2016 at 6:54

  Pěkný článek, krásní fotky. Po tomhle stroji už nějakou dobu koukám a limitka v červené, zlaté i bílé vypadá super. Andrea endyna@seznam.cz instagram audina.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 6:57

  Vy jste tak krásné holky, všechny 3! Krásně jste to zvládly a na reklamu jsem zvědavá 🙂 Barvy jsou: červená, bílá a zlatá.
  FB: Eva Auerbachová
  Eva.Auerbachova@seznam.cz

 • Michaela Strnadová 9.12.2016 at 7:00

  To je holt úděl blogerek, že jsou trochu více vidět 🙂 Ale moc vám to všem slušelo, reklamu si pak někde pustím, my na TV skoro vůbec nekoukáme, ale nerada bych ji propásla 😉 Každopádně po tomhle pomocníkovi koukám už dlouho, žel si ho zatím nemůžeme dovolit, kdyby se na nás štěstí usmálo, měla bych Vánoce vybrané nejméně na 10 let dopředu 🙂 Koukala jsem na limitky, že je tam kromě bílé, zlaté a červené i fialová, ta je krásná! Míša (mischa.strnadova@gmail.com)

 • Katerina Dejmkova 9.12.2016 at 7:01

  Moc vám to sluší 🙂 Barvy jsou opravdu vánoční: červená, bílá a zlatá.

 • Michaela Kratochvílová 9.12.2016 at 7:02

  Sluší vám to moc a těšíme se na reklamu 🙂 limitka je v barvě bila,cervena a zlatá 🙂
  MK.Michaela@seznam.cz

 • Bienvenue chez nous 9.12.2016 at 7:04

  jůůůů, po něm pokukuji na Vánoce 🙂 šem Vám to tam moc sluší a jsem zvědavá na výsledek 😉 barvy jsou zlatá, červená a bílá. Bára Mintělová (bara.krejci@gmail.com, sleduji i na instagramu bara_bienvenue)
  Přeji krásný den

 • Anonymní 9.12.2016 at 7:04

  Červená, zlatá a bílá. A na reklamu jsem zvědavá ☺. Marie Kubíková mariezprahy@gmail.com

 • Marie Šmídová 9.12.2016 at 7:06

  Moc Vám to vše sluší! Je fajn, že to není jen reklamní tah, ale že to někdo může takto opravdu doporučit. My bychom ho s dcerkou doma určitě užily! Takže barvy jsou bílá, zlatá a červená – všechny moc krásné!
  A na reklamu s Vámi se těším. Ale já se taky nerada kdekoli vidím a slyším (i na svatební video jsem si musela zvykat), takže rozumím 🙂

  Krásný advent!

  smidovamarie6@gmail.com
  FB: Marie Kubešová Šmídová
  Instagram: m.smidova

 • Bohumila Filgasová 9.12.2016 at 7:07

  Obdivuju odvahu do toho jit 🙂 myslim, ze se to povedlo 🙂 barvy jsou cervena,zlata a bila 🙂 nam by se jeden moc hodil 🙂 sdileno i na fb..fbonytka@gmail.com

 • Anonymní 9.12.2016 at 7:07

  Vy jste úžasné!! Obdivuji Vás aa smekám! Miso, nechces někdy napsat článek, jak to děláš, že vše zvladas s holcickami?? Jinak barvičky jsou zlatá, bílá, červená. Mějte se krásné, Tereza Tkonvalinova@email.cz

 • Proprepiaf 9.12.2016 at 7:09

  Ahoj,
  jelikož se mi Ježíšek na tento dárek moc netvářil (prý kam ten další krám dáme? Nech sit o do nové kuchyně), tak se na něj vyprdnu aa zasoutěžím si! 😀
  Je jedno, zda je červený, zlatý, nebo bílý, hlavně že je to ten kouzelný Bulík, že…
  Jó kdyby tobyls reklama na nějaký šumivý vánoční nápoj nebo podobně, měla by to u mne nahnuté, ale já jsem prostě zamilovaná čtenářka.
  Sleduju tě všude,kde to jde (on-line), ale neboj ba stalking jsem moc lína
  😀
  Míšo, jen tak dál, tvoje články miluju a obdivuji tě, jak to všechno zvládáš!
  info@proprepiaf.cz
  IG:proprepiaf

 • Jarmila N. 9.12.2016 at 7:11

  Koukam po nem dlouho, libil by se mi, ale finance mi to prozatim neumoznuji. Doufam ze az budu mit po rodicaku, tak najdu brzy praci, abych si ho mohla nadelit k pristim Vanocum.
  Barvy jsou zlata, cervena a bila.
  Sleduji na fcb i na insta.
  Jarmila Nováčková, tacek01@seznam.cz

  • Jarmila N. 9.12.2016 at 7:14

   Jeste dodam ze reklamy nesledujem, prepiname, a celkove doma bezi hlavne minimax kde asi Vase reklama nepobezi 🙂 Jsem zvedava jestli az ji jednou zahlednu, mi dojde ze jste to Vy 🙂

 • Míša Drozdová 9.12.2016 at 7:12

  Míšo, teda tak už i záře reflektorů? Moc vám to slušelo a zdá se mi, že jste si to náramně užily 🙂 Barevné limitky jsou červená, bílá a zlatá.
  DROZDOVA.MISA@GMAIL.COM

 • Lucka 9.12.2016 at 7:13

  Dobrý den Míšo, máte můj velký obdiv a na reklamu se budu moc těšit. Určitě bude skvělá. Vaše holky jsou super, takže věřím, že Vám ten "strach" pomohly překonat. Vánoční bulíci jsou v barvě zlatá, červená a bílá a kdyby se štěstí usmálo na mě?…to bych skákala radostí až ke stropu 🙂 a když ne, i tak vás budu nadále sledovat. Lucka budluc@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 7:13

  Cervena, zlata, bila. Nelinka ma nadherne zapleteny vlasky :-). Moc vam to vsem slusi.
  Krasny patek
  Jitka
  Sdilim
  Jitkahrncirikova@seznam.cz

 • Bara Zilova 9.12.2016 at 7:18

  Jee jasne ze vas budu cist dal:) cervena,zlata a bila jsou ty barvy ..
  Baraz@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 7:18

  Červená zlatá a bílá. Na reklamu jsem taky zvědavá. Srb.lucie@seznam.cz

 • Markéta Kuzebauchová 9.12.2016 at 7:18

  No nádhera Míšo, holkám i Tobě to moc sluší a už se těším až reklamu uvidím a určitě Tě číst nepřestanu, kde bych získala takové úžasné rady a podněty a pokoukala se na nádherné fotky. Bulíka bych využila pro mamku, aby si taky mohla dělat koktejlíky a poté i svým vnoučatům, když k ní přijedou.

  Vánoční bulíci mají krásnou červenou, bílou a zlatou barvičku.

  (Marketa.Musilova@seznam.cz, FB Markét Kuzebauchová)

 • Sawas 9.12.2016 at 7:20

  Bila, zlata, cervena. A.saj@centrum.cz

 • Lenka Adoltová 9.12.2016 at 7:21

  Woow, klobouk dolů, na Bulíka slintám už dlouho, ale nejspíš se nedočkám, jedině, že bych vyhrála 😁 barvy jsou červená, zlatá a bílá 😉
  adoltovalenka@gmail.com

 • Anonymní 9.12.2016 at 7:21

  červená, zlatá, bílá.
  předchozí článek o tomto stroji jsem nečetla, takže mě to zaujalo, protože doma všechno řeším tyčákem… tak třeba až bude víc místa a víc dětáí 🙂
  (což o to děti budou na jaře, ale to místo..)
  díky
  lucie
  eiben@post.cz

 • Silvie Zouharova 9.12.2016 at 7:23

  No tééda, vám to slušelo a zvládly jste to tedy na 1. Na reklamu se moc těším, ačkoliv běžně na ně nekoukám, tuto si nenechám ujít… 🙂 Vánoční edice je červená, zlatá a bílá. Brala bych jakýkoliv. Věřím, že by nám to všem doma prospělo a nějaké to kilčo šlo také dolů… silva.zouharova@gmail.com

 • Pavla Dvorská 9.12.2016 at 7:24

  Míšo, úžasný! Všem třem vám to moc sluší. Na reklamu se moc těším a určitě vás nepřestanu sledovat 😉 A barvy jsou kromě zlaté ještě bílá a červená. pavla.dvorska@centrum.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 7:24

  No to je paráda!
  Farby sú červená,biela, zlatá.
  Slávka Púčková
  salvija@szm.sk

 • Martina Šlapáková 9.12.2016 at 7:26

  Moc gratuluji k tak krásnému zážitků. Moc vám to sluší a ja se už těším na leden ���� Pod stronkem na mě už čeká devitikilčo , ale moc by se mj libilo vyhrat Bulíka pro moji maminu. Jezdime k ním dost často a v létě by jsme mixovali vše co nám zahrádka dá ���� Vanocni edice je v krásné bílé (ten jsem chtěla moc ale nebyl v 900) červený a zlatý. 🙂

 • Anonymní 9.12.2016 at 7:28

  Teeda vy jste fakt úžasňáci,jako ze na se na tv divam minimalne a reklamy jeste mene,ale vas si ujit nenecham!Bulik ma cervenou,zlatou a bilou barvu.Al uska,helca.helik@seznam.cz

 • Miška Fettersová 9.12.2016 at 7:29

  Barvičky jsou zlatá, bílá, červená moc Vám to sluší, těším se na reklamu až ji zkouknu. Míša
  Sdílím
  m.fettersova@seznam.cz

 • Monika Vágnerová 9.12.2016 at 7:31

  Cervena a zlata a bila 🙂
  Vagnerovamonikaz@seznam.cz

 • ervulenka 9.12.2016 at 7:35

  Červená, zlatá a bílá. Tesim se na reklamu.
  Fb EVA richterová
  Ervulenka@seznam.cz

 • ervulenka 9.12.2016 at 7:35

  Instagram Eva Richterová
  Ervulenka@seznam.cz

 • ervulenka 9.12.2016 at 7:35

  Sdílím jako Eva Richterová
  Ervulenka@seznam.cz

 • Zupkova Karla 9.12.2016 at 7:35

  Holky jsou boží a vám to moc sluší! Na reklamu určitě budu koukat a vás číst i nadále 🙂 O Nuteribulletu přemýšlím už dlouho, syn je taky mixovací typ, určitě by mi pomáhal a koktejly i pomazánky milujeme všichni. Barvy jsou zlatá, červená a bílá. Kaja.zupkova@seznam.cz, Karla Zupková na fb.

 • Veronika Fischerová 9.12.2016 at 7:37

  No jasne, ze budu! 😀 zadny strach 🙂
  Limitka je bila, zlata a cervena.
  Verca.fischer@gmail.com
  Insta verca.fischerka

 • Nikola Vasickova 9.12.2016 at 7:37

  Cervena,zlata,bila.
  Reklama bude urcite vydarena!😉👏
  N.i.k.y.s@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 7:40

  Barvy jsou bílá, zlatá a červená 🙂 Moc vám to sluší a těším se na reklamu 🙂 Děláte to soutěžení velice zábavné 🙂 Sdílím na FB. Tereza Kovárníková, t. kovarnikova@seznam.cz

 • Barbora Staňková 9.12.2016 at 7:43

  och, taky tady po tomto přístroji toužím už nějakou dobu. Barvy jsou zlatá, červená a bílá. Na reklamu se moc těším, normálně to hnedka přepínám, ale vás si nechám zapnuté 🙂
  bar.stankova@seznam.cz

 • Limetka 9.12.2016 at 7:45

  Červená, zlatá a bílá? Teda gratuluji televizním hvězdám! Vypadá to, že Bulík kromě zdraví přináší i slávu ☺ těšíme se na vás v telce, třeba holky budou chtít taky Bulíka (ano ano Ježíšku, příští rok už určitě nezapomeň),ale určitě začnou smoothie i pít, až uvidí ty dvě princezny jak baští…hm, kéž by. Jste fakt super. Musím nechat nutně kontakt nebo to stačí vědět jak mě najít přes Facebook? Klára Č.

 • Anonymní 9.12.2016 at 7:46

  Klobouk dolů, byla bych hrůzou bez sebe, co tam budu předvádět, navíc nikdo nikdy neví, jak naložené budou naše ratolesti :-). Edice je v červené, zlaté a bílé barvě. Blog je fajnový. Hana Ondriková fb, hana.ondrikova@email.cz

 • Maťka Andelová 9.12.2016 at 7:47

  Juuu, to je paráda! 🙂 vianočné farby sú červená, zlatá a biela. Tešíme sa už teraz na reklamu.
  matka.andelova@gmail.com

 • Anonymní 9.12.2016 at 7:49

  Máte zážitek na celý život 😉 Barvičky jsou červená,zlatá, bílá Fb: Michaela Škodová
  Misa.skodova@enail.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 7:55

  Jee no tedy Vy jste televizní stáár 🙂 super 🙂 Barvy jsou červená, zlatá a bílá. Chtěla jsem Nutribullet na vánoce, tak třeba se povedea ježíšek se slituje a já porvé něco vyhraju 🙂 A když ne, tak si ho holt budu muset pořídit sama 🙂
  FB Velecká Andrea, VykoukalovaAndrea@seznam.cz

 • Denisa Bnešová 9.12.2016 at 7:56

  Ahoj, každý den se těším na článek, pěkně se to čte. Na Bulíka koukám už dlouho ale peníze nikdy na něj nejsou 🙁 ale až se nám prcek povede určitě si ho pořídím je to skvělá věc. Jinak barvičky jsou zlatá, bíla a červená. (denybeny@seznam.cz)

 • Pavlína Mníšová 9.12.2016 at 7:58

  Barvičky jsou červená, bílá a zlatá a rozhodně budu číst tyto báječné články i po reklamě, na kterou se opravdu moc těším. Nakouknout pod pokličku natáčení reklamy a zjistit, že ji můžou točit opravdu i neobyčejně obyčejní lidi, což myslím jako kompliment :), a ne jen herci, kteří to mají jako své povolání, pak opravdu klobouk dolů před vámi co vše dokážete :). Jste opravdu úžasná a díky za vás i váš báječný blog.
  paja.kulicka@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 7:58

  Vánoční barvy jsou jak jinak než vánoční: bílá, červená a zlatá. Jestli uvidím reklamu bude spíš náhoda, na Déčku reklamy nejsou:-), ale i tak mě to určitě neodradí od čtení blogu. Nuteribullet bych si přála, ale doma mi koupě neprošla. Není kam dát, ale kdybych ho vyhrála, tak by se nějaké místo najít muselo 🙂
  Tereza (tereza.vraspirova@seznam.cz, FB Tereza Vraspírová)

 • Stanislava Černá 9.12.2016 at 7:59

  Juuu to je super 😍 Těším se až Vás v telce uvidím 😍 Už po prvním příspěvku jsem nad Bulíkem začála uvažovat, že by třeba i náš nejedlík konečně začal dlabat zdravé věci 😊 A možnost vyhrát ho, to je skvělé. Ty jsi skvělá, že tyhle věci pro nás děláš 😘 Veliké díky, za čas a práci, kterou tomu věnuješ. Jinak barvičky jsou zlatá, bílá, červená 😊

 • Petra B 9.12.2016 at 8:00

  To je změna vidět Te s rozpustenymi vlasy :-). Na reklamu jsem zvedava.
  Kazdopadne barvy limitovane edice jsou cervena, zlata, bila.
  p.bohackova@centrum.cz

 • Martina Tománková 9.12.2016 at 8:01

  Jeee, tak to se tesim, az vas uvidime! Moc vam to slusi! A na Bulika jsem slysela jen to nejlepsi, taky by se mi hodil a frceli bychom smoothicka jedna basen 🙂 Limitka je cervena, zlata a bila. Diky! ms.tomankova@gmail.com

 • Alice G. 9.12.2016 at 8:01

  Super článek a ještě lepší výhra. Taky už po to Vašem Bulíku nějaký pátek pokukuji …. pod stromeček by určitě potěšil.
  Barvičky jsou zlatá, červená a bílá.
  Sdílím na FB: Alice Gažarová
  IG: AG_Alice
  alice.gazarova@seznam.cz

 • Hana Jacková 9.12.2016 at 8:02

  Bila, zlata, cervena 🙂
  hanapotmesilova@gmail.com

 • Eva Dozbabová 9.12.2016 at 8:06

  Boží článek, Bulík má červenou (na tu pokukuju) zlatou a bílou 🙂 Eva.dozbabova@gmail.com IG:Evulineek

 • Veronika Mihálová 9.12.2016 at 8:09

  Dobrý den,
  Vánoční bulící jsou v barvách :červená, zlatá, bílá.
  Příjemné prožití vánočních svátků.

  Fb,Insta: Veronika Mihálová
  veronika.kralickova@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 8:11

  cist vas budu dal, chapu vase duvody, ze mate zazitek:-) a moc vam to tam vsem slusi! barvy jsou bila,zlata a cervena. Klara Drdova, klarkaa.k@seznam.cz

 • Dadida 9.12.2016 at 8:14

  Cist blog rozhodne neprestanu, moc me bavi, a limitky jsou v barvach cervena, zlata a bila. dagmar.fialova1@seznam.cz

 • Nemuzu se dockat, az si mi budete zprijemnovat lednova rana. Fakt se tesim. Zase se budu opakovat, ale co clanek to perla, co vyhra, to skvost. Barvy jsou bila, zlata, cervena a me se to ryje pod kuzi cim dal vic. Mamka ho ma achvali si ho, tak ja nad nim uvazuju od doby, co jsem ho videla tady. Zavidim ty maly zrouty :-D, dostat nejaky ovoce do Filipka je nadlidskej ukon. Uplne se mi od leta zasekl a mam co delat. Bulik by treba pomohl a navic jedu v dietnim rezimu a miluju zeleny smoothie, ty teda uz roky z tycaku a musim priznat, ze to neni ono a nadobi kolem spinavyho moc. Vsechny palce nahoru, kuchyn jste vybrali prekrasnou a holky jsou kouzelny…no a ty, ty tam zaris jako hvezda jasna. Proste krasna maminka a cupr baba :-D.

 • Jitka Křížková 9.12.2016 at 8:19

  Ahoj Míšo, už se moc těším na reklamu, jste tam všechny krásné 🙂 A výhra je tedy taky moc pěkná, už podle komentů jde vidět, jak o něj všichni stojíme 🙂 Vánoční bulíci jsou v barvě bílé, zlaté, červené.
  A holky budou mít krásné vzpomínky.
  Jitka (smallion@seznam.cz)

 • Petra 9.12.2016 at 8:21

  Po Nutribulletu pokukuju už strašně dlouho. Doma smoothíjujeme o sto šest, jen zatím v levnější verzi a tahle mašinka je pro mě sen. Vánoční barvičky jsou zlatá, červená a bílá. A co se týče té reklamy, divím se, že jste nenatočily nějakou už mnohem dříve 🙂 Na těch fotkách to působí tak přirozeně a uvolněně, že se na tu reklamu vysloveně těším 🙂
  petulane@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 8:25

  Nutribullet má bílou, zlatou nebo červenou barvou. Reklama vypadá opravdu dobře, na fotkách Vám to moc sluší.
  sedlackova.kveta@gmail.com (fb Květa Sedláčková)

 • Vendula Janků 9.12.2016 at 8:31

  Moc pěkné super 🙂
  Barvy jsou v červené, zlaté a bílé verzi.
  kutrovavendula@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 8:33

  Nutribullet má bílou, zlatou a červenou barvu�� Chtěla bych ho už dlouho, tak by to byl krásný vánoční dáreček☺ A ty koktejly, mňam. Markéta palmicka.maya@seznam.cz

  • Anonymní 9.12.2016 at 8:48

   A na fcb: Markéta Maya Miklová

 • Anonymní 9.12.2016 at 8:34

  Červená, zlatá a bílá. Mixér mám jen tyčový, hodil by se pořádný :-). Na FB Monika Kohutová, mail tonia@centrum.cz

 • Radka H. 9.12.2016 at 8:34

  Jste nádherné 🙂
  Barvy jsou červená, zlatá, bílá (i když já si myslela, že stříbrná :))
  r.harabisova(zavinac)gmail.com
  Sleduji i na Instagramu (RaduliH).

 • Anonymní 9.12.2016 at 8:40

  Tak i ja zkusim stesti 🙂 moc hezky clanek a nadherne fotky 🙂 Vánoční bulíci jsou v barvě bílé, zlaté, červené. A urcite Vas budu cist i po shlednuti reklamy 🙂 Hanka.Jirkova@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 8:45

  Jsou to cervena,bila a zlata..fotky vypadaji dobre,reklama bude povedena

  Eva Šírová
  Sedlackova.eva11@gmail.com

 • Anonymní 9.12.2016 at 8:48

  Určitě vás budu číst i po shlédnutí reklamy bude určitě krásná:-) barvy buliku jsou červená zlatá bílá. hankafb@centrum.cz FB:Hanka Šafářová Chmelinová

 • Anonymní 9.12.2016 at 8:55

  Červená, zlatá a bílá 😉 Ano, budeme Vás číst dále. helena.xxxxx@seznam.cz (Helena Kotrchová)

 • Veronika Fridrichova 9.12.2016 at 8:56

  Odpověď na soutěžní otázku-ZLATÁ,BÍLÁ,ČERVENÁ 🙂 na reklamu se moc těším, všechny jste nádherné a uz se tesim, na dalsi clanek 🙂
  veronika.fri@seznam.cz

 • Veronika Vecerkova 9.12.2016 at 8:57

  Cervena bila a zlata jsou barvy Buliku :)), coz mi pripomnelo, ze mi kdysi podobnou pisnicku zpivala babicka na Vanoce, cervena zlata zelena, co to asi znamena 🙂 Verousekvecerkova@gmail.com

 • Lucy V. 9.12.2016 at 9:02

  Ty joo to je super, jste nádherní 🙂 Myslím, že se reklama opravdu povedla. Jinak barvičky jsou zlatá, červená a bílá 🙂
  va.lucinka@seznam.cz
  IG lusyvaclavikova

 • Anonymní 9.12.2016 at 9:22

  Červená, zlatá, bílá 🙂 A na reklamu se moc těším, fotky vypadají krásně 🙂 linhartova.marie@gmail.com
  Na fb: Marie Linhartová

 • saui.dj 9.12.2016 at 9:26

  Tak na reklamu se moc moc teším a barvy jsou zlatá, červená a bílá:-)Šárka(saui.dj@seznam.cz)

 • Vera _ 9.12.2016 at 9:33

  Moc Vám to sluší! Už se strašné těším na reklamu 🙂 Barvičky jsou: červená zlatá a bílá.
  verka.krylova@gmail.com

 • Pepe Peťula 9.12.2016 at 9:38

  Bulík je nádherný,je to už nějaký ten pátek můj sen 🙂 Doma by byl jako člen rodiny,miluji smoothie a jeho nová práce by byla i příkrmy 🙂 Limitka má barvy bílá,červená a zlatá 🙂
  kopasova.petra@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 9:48

  No tedy, jste přímo hvězdy filmového plátna! Já jsem si o bulíka napsala Ježíškovi, ale pořád jsem napnutá, jestli dopis četl… 🙂 Limitka má červenou, bílou a zlatou barvu.
  Kristee

 • Martina Hradzka 9.12.2016 at 9:58

  Nádherná trojka a na reklamu se už moc těším. Bulíci jsou červení, zlatí a bílí. Chystáme se jeden koupit, jejda, to by bylo radosti:) hradzka@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 10:16

  Zlatá, bílá, červená. Jste profíci! 🙂
  (zelenkovam@centrum.cz, FB marie.z.ortova)

 • bojko 9.12.2016 at 10:30

  No podla fotiek ste sa pre reklamu narodily :-). Vianocne farby u biela, zlata a bila. Andrea (awdwa@post.sk)

 • bojko 9.12.2016 at 10:31

  No podla fotiek ste sa pre reklamu narodily :-). Vianocne farby u biela, zlata a bila. Andrea (awdwa@post.sk)

 • Anna Krabsová 9.12.2016 at 11:09

  Tak to som na vás dievčatá zvedavá ako budete žiariť na obrazovke. Len si to budem musieť niekde vyhľadať, lebo tv nemáme �� Inak bulíkove vianočné farbičky sú biela zlatá a červená. Teda ten biely by fakt zapadol do našej kuchyne��

 • Mishi Fufu 9.12.2016 at 11:23

  Zlatá, bílá, červená. Ja bych ho vyuzila maximalne, mame zahradu a schmelzuju v podstate porad. Mixer sem ale nedavno precenila, kdyz sem vyrabela bananovou zmrzlinu ze zmrzlych bananu, ups. Na insta sleduju. sitovova@seznam.cz

 • Michaela Kozakova 9.12.2016 at 11:26

  Co na to rict nez wooow jste uzasne holky �� Ve vsem ty clanky precteny jednim dechem 🙂
  Bulika by jsme s mojima holkama 3,5 roku a 4 mesice rady uvitali v nasi domacnosti starsi miluje drinky koktejly ale nasim mixetem neziska vsechny vitaminky jako by mela z bulika.
  Jeho vanocni barvy jsou bila zlata a cervena 🙂
  Kozakova.misa@seznam.cz

 • Adéla V. 9.12.2016 at 11:34

  Holky, vy jste úžasné! A vůbec se na té "mateřské" nenudite. 😉 Uz se tesim, az v bedne pobezite.
  Narvy jsou bila, zlata, cervena a vyuziti tenhle darecek najde vzdy a vsude.
  adela.prsalova@seznam.cz

 • Zuzana Černá 9.12.2016 at 11:57

  Barvy – červená, zlatá a bílá. O nutribuletu uvažuji, tak třeba se zadaří. Všem třem vám to moc sluší!
  Sleduji i insta
  zcernala@gmail.com

 • cichulak 9.12.2016 at 11:58

  Vánoční edice je červená, bílá, zlatá.
  Sdílím na FB jako Lenka Fořtová (Cichá)
  Na instagramu sleduji jako cichulak – Lenka F.
  lenka.cicha@email.cz

  • cichulak 9.12.2016 at 12:00

   jo a číst vás samozřejmě budu dál 😀 ;o)

 • Mia 9.12.2016 at 12:06

  Pani. To musel byt zvláštní zážitek, co? O Bulletu stále uvazuju zda pořídit. Hodně delam rostlinna mleka a ruzna oriskova masla ale porad se přesvědčuju, ze stavajici robot ještě staci.
  Cervena, zlata a bila jsou barvy vánoční edice.
  Na IG i FB sleduji

 • Lenka Pejšová 9.12.2016 at 12:12

  Určitě budeme číst i po reklamě a těšíme se na ni 😀 Nutribulet by se mi moc líbil. Vánoční edice je bílá, červená, zlatá. na instagramu lenkapejsova len.srb@post.cz

 • Lenka 9.12.2016 at 12:12

  No teda, dievcata, ze waw… Ste krasne… To musela byt zabava… Obdiv… Neviem si samu seba takto predstavit a Terka by veru moc nespolupracovala… Super fotky… A jasne citame dalej 😀nebojky. Farby:biela, cervena a zlata. Verim ze vyhram pre moju mamku spravil by jej velku radost, zasluzi si. Lenka lpravdova@gmail.com

 • Anonymní 9.12.2016 at 12:20

  Holky jsou bozi!!! Fandim vam ;-). Barvy jsou cervena, bila a zlata. dvopavla@gmail.com

 • Anonymní 9.12.2016 at 12:23

  Cervena, bila, zlata.
  Jasne 🙂 jste sikovne.
  k.hubickova@seznam.cz, Kateřina michlová

 • Ivka 9.12.2016 at 12:28

  Vyzeráte krásne <3
  Vianočné farby sú červená,biela, zlatá.
  sledujem na IG a zdieľam na FB
  igrigelova@gmail.com

 • Anonymní 9.12.2016 at 12:33

  Super, těším se na reklamu. 🙂 Nutribullet bych určitě užila, jsem smůtímaniak, jak říká manžel. 😀 Sdílím na facebooku jako Luci Es. Díky!!! Lucie Skřejpková (email: lucius.shine@seznam.cz)

  • Anonymní 9.12.2016 at 12:34

   A vánoční limitky jsou v barvě červené, zlatéa bílé. 🙂 Lucie Skřejpková

 • Kaca 9.12.2016 at 12:35

  Červená, zlatá a bílá…s Bullikem bych šťastná byla! Třeba by ta naše potvurka začala bastit jako Nelca a Julinka! 🙂 katvald@centrum.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 12:40

  Na vas fakt radost se dívat 🙂 !Dneska nádherna cena,asi bude rekordni navstevnost :-),takže červena,zlatá a bíla.Aja Perna,ajaperna@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 12:40

  Míšo, holčičky jsou krásné a moc vám to všem sluší. Zrovna nedávno jsem viděla reklamu a přemýšlela nad koupí bílého.. Barvy limitek jsou bílá, zlatá a červená. Už se moc těším na reklamu s vámi 🙂 jancaotrubova@gmail.com

 • Unknown 9.12.2016 at 12:40

  Krásné, povedené! Barvy zlatá, bílá červená. Ač nemám ráda všemožné kuchyňské stroje, tenhle vypadá smysluplně, určitě bychom ho využili! Vše dobré!
  danielakulhanova@gmail.com

 • Míša Leidemanová 9.12.2016 at 12:44

  Tak jsem celá natěšená! Limitovaná edice je zlatá, červená a bílá.. Hořím nedočkavostí, ráda bych měla doma svého Bulíka! Na všechny tři se moc těším i v televizi! 🙂
  misa.leidemanova@email.cz
  misa_leideman na instagramu
  Míša Leidemanová na FB
  A jinak prostě Míša, co by chtěla mít kliku a vyhrát! 🙂

 • Anonymní 9.12.2016 at 12:47

  Tak na reklamu se těším 🙂 doma se také snažíme mixovat a zlatý nutribullet vypadá báječně
  chrustova.katerina@seznam.cz

 • Veruberu 9.12.2016 at 12:57

  Gratuluji! Reklama na rodinne stesti!
  Na Nutribulet si brousim zuby uz hodne dlouho, byla bych stastna jako blecha kdybych ho vyhrala!!
  A je jedno jestli cerveny, zlaty nebo bily!!!

  ☘️☘️☘️
  Ps: sdileno i na fb
  mikuskovav@gmail.com

 • Lucie Patková 9.12.2016 at 13:11

  Uz se tesim na reklamu 🙂 Barvy jsou cervena, zlata a bila. Lucka (luciepatkova@seznam.cz)

 • Ludmila Šebejová 9.12.2016 at 13:17

  Smoothie jsou super a na přístroj jsem taky slyšela chválu. Barvy jsou cervena, zlata a bila, prostě vánoční 😉 lidarocnova-zavinac-gmail.com

 • Jana Krupová 9.12.2016 at 13:21

  Barvy jsou červená, zlatá, bílá 🙂 A jestli vás budu číst i nadále? Míšo, to si pište, páč já vás všechny tři holky prostě žeru! 😀 Díky za další super příspěvek! :-)♥

 • Annie 9.12.2016 at 13:28

  Přimlouvám se o zveřejnění videa na web pro ty, co nemají televizi..;) ta nám sice neschazi, ale takovej sikovnej mixer by se rozhodne hodil, jedno jestli červený, zlatý, nebo bílý..
  Mahnertova.anna@gmail.com

 • Irena Durdilová 9.12.2016 at 13:50

  Zlata, červená a bílá. A jasně že budu�� irena.durdilova@seznam.cz

 • Adika Šedinová 9.12.2016 at 13:51

  Je to červená, zlatá a bílá a hodně by sa nám doma hodil, lebo ho má babička a dcerka to miluje 🙂 adriana.sedinova@seznam.cz

 • Míša L. 9.12.2016 at 13:55

  wooow! Barvy jsou cervena, bila a zlata. Uz po nem dlouho pokukuju, tak kdyby se nahodou zadarilo, to by bylo radosti 🙂 michaela.larruchon@centrum.cz

 • Jitka 9.12.2016 at 14:00

  Odpověď: bílý, červený, zlatý
  A ANO budeme vás číst dál, fakt jste mi přirostly k srdci holky ❤ a už se moc těším na video, já sama po bulíkovi moc toužím, tajně jsem doufala, že jej donese Ježíšek, jenže si jak na potvoru zdechl vysavač 🙁

  kontakt: jitkajochmanova@seznam.cz
  Jsem váš fanda všude, kde to jde 🙂 už se mi o vás i zdálo 😀 😀 😀

 • Veronika Patočková 9.12.2016 at 14:23

  Červená, bílá a zlatá. Slyším o něm poprvé a musím říct že mě zaujal.
  veronika.sleglova@seznam.cz

 • Klára Hošáková 9.12.2016 at 15:58

  Holky vy jste skvělý 👍😉 jak to dělate,že zvládáte tolik aktivit a ještě k tomu úlpně v pohodě.Já si ti kolikrát s tou svojí treperendou nedovedu představit,nebo jsem minimálně pěkně spocená 😁 Bulík by se nám moc šikl,když do malinké potřebuji dostat vitamíny,smoothie u nás jede ve velkým,ale tyčák který u nás doma momentálně přebývá to moc nezvládá 😤😁 Barvy jsou bílá,zlatá,červená..
  (krutovaklara@gmail.com)
  (ig: klarus_h)

 • Dagmar Salakova 9.12.2016 at 16:00

  červená, bílá, zlatá 🙂 K Vánocům jsem si přála mixér G21, ale kdybych vyhrála Bulíka, bohatě by mi stačil, byl by to peckovní dárek pod stromeček 🙂

  dadulinka3@seznam.cz

 • asmeena 9.12.2016 at 16:25

  Jůů, holky to jste měly super zážitek a fotečky jsou z natáčení skvělé (to se bude hodit do albíčka :-D).
  Nutribullet by se hodil a vánoční barvy jsou červená, zlatá a bílá. (Verča Sembolová – kontakt FB)

 • Anonymní 9.12.2016 at 16:37

  Jste uzasne a Nutribullet take 🙂 limitka je bila, cervena a zlata 🙂
  FB Claire De Lune, Instagram Yeemanjaa

 • Kateřina Šikýřová 9.12.2016 at 16:49

  Jasně,že vás budu číst! 😉 Bulík by byl moc fajn. A vánoční barvy – zlatá,bílá červená jsou moc krásné.
  katka.sikyrova@gmail.com
  sdílím na FB jako Katka KaTka
  na instagramu sleduji jako Kettr

 • Učitelka Hanička 9.12.2016 at 16:59

  Cervena, zlata, bila. Chtela jsem ho k vanocum, ale nejak mi to doma neproslo, tak treba se na me usmeje stesti jinak 🙂 a neuveritelne vam to tam slusi! A jeste i reklama pro Na doma a na ven – ty teplacky jsou toriz taky bozi 😉 sleduju na fb jako hana kolomaznikova kropackova a na insta jako o.k.hanicka. o.k.hanicka@seznam.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 17:27

  Vypadá to, že jste si opravdu užily prima den. Doma nám smoothies chutnají, ale když mě tááák nebaví se s tím chystat, tak třeba kdyby se štěstí usmálo, kdo ví 🙂
  Vánoční edice bulíků jsou v bílé, červené a zlaté.
  lenka.sim@centrum.cz

 • Olga Miletínská 9.12.2016 at 17:50

  Určitě budeme číst i dál a moc se těšíme na reklamu. Barvy jsou červená, zlatá a bílá.
  Olga.miletinska@gmail.com

 • Martina Slancová 9.12.2016 at 18:36

  Červená, zlatá a bílá. Holky, jste nádherné. Dneska jsem Vás objevila poprvé a hrozně se mi tu líbí, takže se spolu určitě budeme nadále setkávat. 🙂
  FB: Martina Slancová, e-mail: slancova.m@seznam.cz

 • Lenka Horáková 9.12.2016 at 19:00

  Vánoční bulíci mají zlatou, červenou a bílou barvu.
  Jinak vám to všem moc slušelo, holčinky podle fotek, navíc vypadají přirozeně a spokojeně.

 • Anonymní 9.12.2016 at 19:06

  Červená, zlatá a bílá. Jsem zvědavá na reklamu. (Lucie Cvetlerová, lucily@seznam.cz)

 • Petra 9.12.2016 at 19:13

  Dobrý večer,

  limitovaná vánoční edice je v červené, zlaté a bílé barvě.

  Gratuluji k reklamě! 🙂

  Sleduji Vás na fb.
  cllowie@gmail.com

 • Anonymní 9.12.2016 at 19:27

  Červená, zlatá a bílá. A číst dál určitě budu. Dokonce jsem naopak ve volných chvilkach začala číst první zveřejněne články.
  midnigt@seznam.cz
  FB Andrea Dosoudilova

 • Barča a Míra 9.12.2016 at 19:31

  Červená, zlatá a bílá. A jasně, že budeme sledovat dál 😀 my teda nemáme televizi, takže reklamu s velkou pravděpodobností neuvidíme, ale stejně… 🙂
  barcastiborova@seznam.cz

 • Aneta Samcová 9.12.2016 at 19:48

  Červená,zlatá a bíla!
  Holky jste úžasné!Moc se teším na reklamu!
  aneta.samcova@gmail.com

 • Anonymní 9.12.2016 at 19:54

  Vánoční Bulíci, to je cervena, bila a zlata 🙂 . Libi se mi cerveny nebo zlaty.
  Na reklamu se moc tesim,podle fotek vam to vsem moc sluselo 😉 .
  Byl by to pro nas vytouzeny vanocni darek, uz si ho nejakou dobu preji, ale zatim nebyli finance.
  FB Jana Dušková
  Janca.Duskova@email.cz

 • Anonymní 9.12.2016 at 20:15

  Jste všechny perfektní a na reklamu se těším. Vánoční bulíci jsou: bílý, červený a zlatý. T+E (radim73a@seznam.cz – FB: Joel Te, IG: Teri.emmi)

 • Markéta Beránková 9.12.2016 at 20:31

  Červená, zlatá a bílá. Moc se těším až vás uvidím v televizi:-)Tvůj blob mám moc ráda.
  market.berankova@gmail.com

 • Martina Sedláčková 9.12.2016 at 20:43

  Míšo, moc se těším na reklamu 🙂 jste všechny hvězdy. Bulici jsou zlatý, bílý a červený 🙂 hodil by se 😉 sedlackova75@centrum.cz

 • Renata Kasíková 9.12.2016 at 20:59

  No vy jste boží! 🙂 To se na reklamu moc těším! Vánoční barvy jsou červená, zlatá a bílá.. renata.kasikova@centrum.cz, instagram – kasitchka

 • Anonymní 9.12.2016 at 21:11

  Smekám před vaší odvahou. O nutribulletu jsem četla poprvé a nevypadá špatně 🙂 A v limitované edici je červená, zlatá, bílá a fialová. verca.dolezalova@seznam.cz

 • libie 9.12.2016 at 21:35

  Barvy jsou červená, zlatá a bílá. Číst dál určitě budu, nemáme televizi 😉 smyckova.lib@gmail.com, FB – Libka Ve Smyčce

 • Anna Blažková 9.12.2016 at 21:58

  Tak holky klobouk dolů,hlavně tobě Míši, jsou to takové ty zážitky, na které se nezapomíná. Nutribullet je na mé listině MUST už asi půl roku,a vánoční zlatá, červená a bílá jsou super. Kdyby si mě štěstí našlo..annie.blazkova@gmail.com

 • Míša 9.12.2016 at 23:20

  červená, zlatá a bílá…

  sdílím i na fcb, sleduji na inst. a zkusím štěstí, hodil by se.

  Michaela@tosovska.eu

 • Lenka Malinová 10.12.2016 at 0:24

  Červená, zlatá a bílá. už se moc těším, až reklamu s vámi uvidím.Sluší vám to všem!
  lenka.burvalova@centrum.cz

 • Lenka Tesařová 10.12.2016 at 6:07

  Barvy jsou cervena, zlata a bila. (tesarova.lenka@gmail.com)

 • Jája V 10.12.2016 at 6:18

  To je teda krasavec, stejně jako vy, holky 🙂
  Barvy jsou zlatá, bílá a červená.
  Sleduji i na FB a Instagramu (ecolalacz)
  Díky a hezké dny, ecolala@seznam.cz

 • Eliška Hrubá 10.12.2016 at 6:58

  juch tak to asi taky potřebujem bulíka 😀 😀 třeba se na mě štěstí usměje 🙂 jinak Vánoční barvy jsou zlatá,červená,bílá a určo budu Vaše články číst dále a neustále 🙂
  Hruba.eliskaa@seznam.cz
  na fb sdílím jako Kelishka Potramtaná 🙂

 • Lenka Jerlingová 10.12.2016 at 7:41

  Ahoj Vánoční barvy jsou bílá, červená a zlatá 🙂
  Na instagramu sleduji jako moje_tvoreni_muj_relax.
  Na FB sdílím jako Lenka Jarošová.
  Lenka
  len.jarosova@gmail.com

 • Kuk Cvak 10.12.2016 at 8:07

  Jakýkoliv smoothie maker by se mi moc hodil a na tenhle jsem slyšela samé dobré recenze 🙂 Barvy jsou zlatá, bílá a červená. majkik.c@seznam.cz (FB JO Dee)

 • Daniela Šmelková 10.12.2016 at 8:49

  Reklama bude urcite uzasna. Vianocne farby su zlata, biela a cervena. d.smelkova@gmail.com na FB Daniela Šmelková

 • Anonymní 10.12.2016 at 8:51

  dobrý den, barvy jsou červená, bílá a zlatá.
  ivana.pasekova@email.cz

 • Adela Vejvodova 10.12.2016 at 8:58

  Červená, zlata a bíla. Reklama je uplne v klidu, holky velke sikulky včetně maminky 😉 takže zůstávám vasim fan i nadale 🙂

  vejvodova.adela@seznam.cz

 • Anonymní 10.12.2016 at 9:18

  Cervena, zlata a bila. Samozrejme, ze budu cist blog i dale:-) zuzankat@seznam.cz fb Zuzana Zuntova Tymlova

 • Karcoolka 10.12.2016 at 9:36

  Zlatá, bílá a červená a určitě budu! karolina.kucharova@email.cz (FB Karolína Kuchařová)

 • Luciiiii 10.12.2016 at 9:52

  Červená, zlatá a bílá a určitě budu 😀 Lucie.dolezalova84@gmail.com

 • Hana Dlouhá 10.12.2016 at 10:16

  Červená zlatá bílá 🙂

  komu by se nehodil 🙂 Hana a Magdalenka

 • Štěpánka Čechová 10.12.2016 at 10:24

  Na reklamu s Vámi se neskutečně těším. Vypadáte tak profesionálně a na tuto práci jak stvořené 🙂
  Barvy jsou červená, zlatá a bílá.
  stepi.l@seznam.cz

 • Barbora Jastrzembská 10.12.2016 at 10:25

  Jsou v krásných barvách vánoc.Červená,zlatá a bílá.A číst Vás určitě budeme stále 😀
  Barajastrzembska@gmail.com

 • Lenka Mužíková 10.12.2016 at 10:45

  Tak u nás bychom Bulíka určitě náležitě využili.. 🙂 milujeme ovoce a zeleninu… barvičky jsou bílá, červená a zlatá… a nebojte, číst Vás nepřestaneme.. 😀 Lenka M. (blahuskablue@seznam.cz)

 • Anonymní 10.12.2016 at 10:51

  Barvy jsou červená, bílá, zlatá.
  Moc vám to sluší a smekam, že to holky tak skvěle zvladly. 🙂 Na chvíli jsem si tam představovala naší malou a směju se do teď :-)))))
  Sdílím na fb (Margarit Šicnerová Šachbazjan), ritush@seznam.cz

 • Martina Hepnerová 10.12.2016 at 11:15

  Uff, do televize bych nevlezla ani za milion (no za ten možná jo:). Sluší vám to všem třem. Barvy jsou červená, zlatá, bílá Díky fejlkova@seznam.cz

 • Veru M 10.12.2016 at 12:07

  Jako Vánoce červená, bílá a zlatá. Jste tam krásné! Těším se, až Vás uvidím v reklamě 🙂

  veronikamachurova@gmai.com

  • Veru M 10.12.2016 at 12:08

   gmail.com , že ano 😀

 • Marianna Jančurová 10.12.2016 at 12:26

  Pánečky žienky, skladám klobúk pred vami, ja by som na to nemala, trémou hneď sčerveniem, priblblo sa usmievam a trepem dve na tri 😀 ešte že si tam mala svoje dve krásne pomocníčky.
  No a po strojčeku už dávno poškuľujem, u nás idem ovocie na kilá, Adamko ich neskutočne zbožňuje, preto by som rada skúsila, či mu bude chutiť aj v inom stave ako v tom pevnom na kuskanie 🙂 Farby sú červená, zlatá a biela 🙂
  maryennn@gmail.com

 • Karolína S. 10.12.2016 at 12:27

  Bílá, červená a zlatá… Těším se na reklamu i na další příspěvky. Komba Ušatá (usatakomba@gmail.com)

 • Denisa Vašourková 10.12.2016 at 12:42

  Na reklamu se tesim a jsem zvedava! 🙂 barvy jsou bila, cervena a zlata:) denisa.vasourkova@gmail.com

 • Anonymní 10.12.2016 at 12:47

  Na reklamu už se těším, moc vám to sluší. Barvy jsou bílá, zlatá a červená. Zdeňka
  arabi@email.cz