Svítíme | A rozsvítíme i u vás

23.11.2017 in Hraní, Knihovna - 716 Comments

Baterka 🙂 , děti ji milují. Není tak moc velkým překvapením, že hry kde ji zapojíme, mají obrovský úspěch. Dnes vám ukážu knihy, které rozhodně nejsou žádné novinky, ale máme je v knihovničce a někdy vozíme s sebou na malé víkendové výlety. Přesně tak tomu bylo i teď. Ono totiž zhasnout v cizím prostředí a rozzářit si strop je ještě větší vzrůšo. Obě knížky vám tu navíc nabídneme, takže si nezapomeňte vybrat, která se bude líbit vám 🙂 .

Hra stínů aneb hravá Tuletka

Hervé Tullet je autor dětských knih, které jsou neobvyklé nejen nápadem, ale i formou zpracování a stylem „čtení“. My od něj máme doma knihy čtyři, ale vybrala jsem do dnešního článku dvě, abych vám je mohla představit detailně a nebyli jsme tu spolu až do rána 😀 .

Leporelo The game of Shadows je nápaditá kniha plná příběhů, ve které je ale minimum textu. Stačí si vzít k ruce baterku. My máme vůbec nejraději tu z mobilu, protože dělá nej světlo na prosvicování.

My si tak doma svítíme i skrz hru Malý hvězdář, kdy si na strop pokojíčku promítnete celou noční oblohu 🙂 .

tulett, recenze, knihy, baterka

Protože jsme doma tenhle týden opravovali „centrum bytu“ a nebylo možné byt obývat, udělali jsme si menší dovolenou na kraji Prahy. Tulletky cestovaly s námi a jeden večer jsem pro vás prohlížení nafotila 🙂 .

Vem baterku a prosviť

Otevři knihu a skoč. I když lepší by bylo „a sviť“. Kniha je „prořezané“ leporelo, skrz které si posvítíte baterkou a kamkoli si promítnete příběhy.

„Julinko co asi dělají ti pánové v okně? Mají všichni čepici nebo klobouky? Myslíš, že se znají? Myslíš, že mají okna otevřená a povídají si? O čem asi?“ Mraky a mraky možností na každé sránce. 🙂

Přiznám se, že „na první držení“ mi přišla kniha v ruce vyloženě strašidelná. Barvy, výřezy v knize a spousta toho plápolajícího cosi kolem obrázků. Je ale krásné vidět, že děti to vidí jinak. Absolutně je nenapadlo, že by z knihy měl být takový dojem. A to jsem si myslela, že co nehýří barvami, to děti zaujme jen minimálně. U Tulleta zjistíte, že tohle je omyl.

Jde to i bez světýlka

Kniha se dá prohlížet i bez baterky. Rozevřete si knihu dostatečně, aby byl vidět obrázek a kouknete se do ní proti světlejšímu pozadí. Obrázky jsou tak vidět stejně dobře, i když ta zajímavost a potenciál knihy klesne.

tip: Knihu nemusíte jen prosvicovat. Díky pevnosti stránek se dá i obkreslovat a následně domalovávat nebo vybarvovat 🙂

Zprvu holky bavilo obrázky popisovat a chodit ke zdi, na které mohly přímo na obrázky ukazovat. Pak se stal ternem mobil s baterkou a nejzajímavější bylo svítit. Zkoušely si co dělá obraz, když baterku dáte úplně ke knize nebo co se stane, když ji dáte naopak daleko. Krom čtení a prohlížení je to vážně i hra stínů, kde jsou děti tím mocným pánem 🙂 .

Mínus Tuleťáckých svítivek

Pokud bych měla něco knize vyčíst, byl by to fakt, že jde o knihu 😀 . Abyste udělali hezký obrázek na stěně, musíte knihu hodně rozevřít, aby prosvicování nepřekážela následující stránka.

Kdyby to bylo balení jednotlivých karet (trochu si přihřeju polívčičku: jako u Malého hvězdáře 😀 ), bylo by to pro děti jednodušší a zvládly by to samotné. Takhle holky samy nezvlánou. Nám to ale nevadí, svítíme si společně 🙂 .

Anglicky vám Hervé poradí

Občas jsou obrázky dost náročné, takže na první pohled nevidí děti co je záměr strany. Tomu vždy pomůže řádek textu, který uvnitř najdete 🙂 . Budete ho ale muset přečíst dětem vy. Nápisy jsou v knize v angličtině.

Tenhle obrázek byl vtipný. Julinka vůbec nechápala, že tam je pes. Tak moc se zaměřila na detaily, že neviděla celek. Musela jsem ji vzít až hodně daleko od stěny (což šlo dost špatně, protože jsme zrovna na palandě 😀 ), aby pochopila. Neustále nám popisovala oblohu a měsíček (oko psa byl její měsíc).

Takže to je ona. První z knih Hervé Tulleta. Nejsou tady nafoceny úplně všechny strany, aby se sem dnes vešla ještě kniha druhá, ale to hlavní z ní pochopíte 🙂 . Kniha je pevným leporelem, takže klidně dětem od roka můžete pořídit, ale počítejte s tím, že svítit budete vy. I tak bude ale hra stínů zábavou, protože už malé děti milují kontrasty.

Knihu mám z e-shopu KidTown, který mi ji pro vás věnoval i do adventního okýnka. Navíc mají momentálně velice dobrou cenu knihy na eshopu. Do dnešní půlnoci v rámci Black Friday stojí jen 213 Kč. A pozor, kdo by chtěl cenu knihy využít i dál, tak jen pro vás jsem vyprosila kód, aby vám cena zůstala dál na 213 Kč 🙂

Od zítřka tedy zadávejte v košíku tento slevový kód, cena se upraví. Platí na všechny tituly Tulleta. Pokud byste jich chtěli více, kód udělá slevu jen na jednu. Stačí ale napsat do poznámky, že žádáte o úpravu ceny a ručně vám ji přenastaví obchod.

kód pro knihy the game of Shadows aj. za 213 Kč: MKLIFETULLET

kód je platný do 24.12.2017

Fosforeskující překvapení

Když jsem doma knihy od Hervé Tulleta vybalila prvně a prohlídla, představovala jsem si, která asi zaujme víc a proč. Mým tipem byla kniha první (The game of Shadows), protože mi přišlo, že je v ní toho mnohem víc. Děti si to ale rozhodly a jednomyslně u nich vyhrála tahle. The game in the dark neboli Hra ve tmě.

Možná je to tím, že žádnou takovou nikdy neviděly a nemají nad postýlkama svítící hvězdičky 🙂 . Prostě ten efekt je úplně dostal a obzvlášť Nelinku bavilo, že je na obsluhu kniha strašně jednoduchá a ovládá ji celou sama. Posvítit si do knihy, a pak jen prohlížet je hodně snadné.

U prosvicovací knihy už je třeba správně strany držet, pod správným úhlem svítit a je to prostě na obsluhu náročnější.

Cože? Vždyť je prázdná

Když knihu otevřete, zdá se, že je prázdná. Úplně. Jen bílé stránky, na kterých cítíte cosi, pokud přejede prstem přes bílou stránku. To hlavní se ale ukáže, když stránce dodáte trochu světla. Jakmile baterku zhasnete, kniha na vás bude zářit. Všude, kam dosáhlo světlo, tam se vám zeleně rozsvítí a děti spolu s ní 🙂 .

Tady vidíte, jak je kniha bílá. Pokud na ni budete svítit ve dne, neuvidíte ani odlesky světle zelené. Není potřeba mít doma tmu. Stačí knihu nasvítit, a pak s ní naprosto jednoduše zalézt pod peřinu 🙂 . Vidíte, že i roční dítě by pochopilo jak na ní 🙂 .

Letíme do vesmíru

Kniha, která bude s vámi cestovat vesmírem, a to bez opuštění vašeho pokoje. Cestujte k měsíci, tancujte s hvězdami a nechte se unášet vesmírem, a to z pohodlí svých postýlek. Hra ve tmě je kniha, která svítí ve tmě a přetvoří váš svět 🙂 .

I tuhle knihu vám dnes chceme dát 🙂 . Doufám, že se vám bude tvorba Hervé Tulleta líbit a opět na ni můžete využít kód, který jen pro vás prodlouží Black Friday a akční cena 213 Kč vám zůstane. Jestli vás tyhle knihy nadchly, mrkněte i na další Tulletky, protože jsou všechny krásné a originální.

Někoho chytnou, jiného zase vůbec. Hodně podobná tématicky je ještě jedna, ke které využijete baterku, tu my nemáme, ale krásná je také: The game of Light.

Všechny Tulletky můžete mít dál za 213 Kč s kódem MKLIFETULLET

kód je platný do 24.12.2017

Zpracování je úplně stejné jako u knihy první. Pevné leporelo. Věkově bych ji dala klidně i ročním dětem. Julinka ji ovládá sama už velice dlouho. Nasvícený efekt se vytrácí docela rychle. Tak do půl minuty si budete muset zase přisvítit, aby byl ten šajn pořádný 🙂 .

Tak kdo jde s námi ke hvězdám? Zajímalo by mě, zda už doma něco z tvorby Hervé Tulleta máte. Jak se knihám daří? Jsou čtené, prohlížené a svícené? Máme ještě nejznámejší knihu k barvám, ale top je určitě tahle svítivka. Ta se povedla moc 🙂 .

S baterkou je to pro dnešek vše, ale ještě mám v knihovničce jednu, kterou vám brzy ukážeme. Věřím, že zaujme. Není to sice Tullet, ale podařila se taky. Malé Tulletky s námi ale cestují a jsou praktické právě i na ty cesty, protože ten mobil s sebou máme prostě všude.

Rozsviťte to i u vás doma Soutěž ukončena

Tak a jsem zvědavá, o kterou si budete psát 🙂 . Která zaujala vás, která zaujme vaše děti? Můžete jim článek ukázat a třeba si vyberou a řeknou si. Jdeme do toho 🙂 Další okýnko adventního kalendáře se otevírá. Napište si, o kterou hrajete.

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Která z Tulletek vás zaujala nejvíc – koukněte tady? 🙂 .

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

Míša

All posts

716 Comments

 • Gis 23.11.2017 at 20:15

  Tulletovek mame nekolik a jejich obliba se meni.Stinova nam zatim chybi,ale fosforeskujici je uzasna

 • Jana Povazska 23.11.2017 at 20:15

  My bychom radeji tu stinovou 🙂

 • Jana Herrmannova 23.11.2017 at 20:20

  Asi koupime postupne vsechny 🙂 ale zacneme s Game pf Shadows 🙂
  Na instagramu: jana.herr

 • Simona L. 23.11.2017 at 20:21

  Tak za mě The game in the dark 🙂 Už máme doma Hvězdáře, což je přece jen na podobném principu, jako kniha první, takže za nás fosforeskující leporelo:-)

 • Markéta 23.11.2017 at 20:21

  Hra se stíny, opravdu nádherná a vše,co svítí,děti zaujme 🙂

 • Katka 23.11.2017 at 20:22

  Dcera miluje sviceni baterkou..uplne si to zamilovala,když jsme pořídili prvni číslo casopisu Puntik a tam byl kluk Zarovka..pokazde když vyndame nové číslo ze schránky,hned běží s baterkou..pod jedlicku uz cekaji tři svojtkoviny z edice posvit na to a už se moc těším,až je tam najde..😊 myslím,ze z těchto knih by ji vice zaujala ta druha,tedy Hra ve tmě a rada bych o ni soutezila..

  • Tři Mušketýrky 24.11.2017 at 18:54

   My to máme s dcerou úplně stejně. Začalo to časopisem Puntík a Žárovkou 😀 Takže vánoční dárky jsou jasné – vlastní baterka a Knížka na prosvícení. Jinak souhlasím s autorkou, že lepší jsou na hraní karty než kniha. Malým dětem se opravdu špatně drží velká kniha (která se zavírá) a ještě baterka. Takže za nás by vedla špíše kniha Hra ve tmě

 • Eva Hruba 23.11.2017 at 20:22

  Jee zrovna uspim a cinkne mi email s novym clankem. Obe jsou super! Ale kdyz jednu tak Game in the dark!
  Moc vam fandim!

 • Lenka Dostálová 23.11.2017 at 20:23

  Svítící vesmír? To by mělo u syna jistě úspěch 😃 Zvolila bych jako výhru The game in the dark, ale z kompletní nabídky Tullet me zaujala nejvíce The game of light.

 • Kateřina Klimentová 23.11.2017 at 20:23

  Tak knížka hra se stíny mě zaujala hned a po přečtení recenze je vážně bezva. Také na mě působí trochu děsivě,ale věřím že děti to vnímají jinak. Tak soutěžíme o ní.

 • MAR MAR 23.11.2017 at 20:23

  Tulletka ve tmě svítící bude pod stromečkem jednoznačně hitem, už teď synáček po bytě bloudí s baterkou a hledá rozsypané svítící hvězdičky

 • Petra Hečová 23.11.2017 at 20:25

  Popravdě první knihy bych se bála 🙂 Ráda bych tedy soutěžila o the game in the dark. Ins. petra.hecova

 • lucie 23.11.2017 at 20:25

  Všechny knížky jsou neskutečně zajímavé.Myslím,že zrcadlová by mohla být taky moc super.

 • Nikola 23.11.2017 at 20:25

  hra světla

  • Zuzana 23.11.2017 at 23:14

   Hra se stiny nebude pro zacatek spatna volba 🙂

 • Martina 23.11.2017 at 20:26

  Líbilo by se nám svítící „The game in the dark“;-) Ale krásně hravé jsou všechny:-) Díky za inspiraci, možná si půjčím od manžela zalamovací nožík a zatím si zkusíme aspoň nějaký jeden jednoduchý obrázek vyřezat:-))

 • Eva Tomšovicová 23.11.2017 at 20:26

  Velice mne zaujala kniha hra ve tmě. Markét má fosforeskujici dudliky a moc se ji líbí, když jí je před spaním nasvitime. Instagram eva.toms

 • Dáša 23.11.2017 at 20:26

  Ahojky,
  mě zaujala knížka Hra na světla. Knížku od Hervé Tuletta zatím nemáme. Ale budeme mít. Objednávala jsem v KidTownu Sensory Block a přibrala jsem pro každou holčičku jednu Tulettku. Ale vybrala jsem jiné a je pravda, že jsem se dlouho rozmýšlela, které to budou.
  Dáša

 • Nikola Nekvapilová 23.11.2017 at 20:26

  Stíny vypadají báječně.

  IG nikolson_n

 • Tereza Vykydalova 23.11.2017 at 20:27

  Tyto knizky vubec neznam, diky za perfektni typ. Jinak mne vice zaujala The Game of Shadows. 🙂

 • Lenka Palmová 23.11.2017 at 20:27

  Knížky jsou krásné všechny, nejvíce se mi líbí The game in the dark.

 • Johana 23.11.2017 at 20:27

  Jedna o puntikach uz ceka na El pod stromecek, ale fosforeskujici me nadchla. O tu bych rada soutezila.

 • Bara 23.11.2017 at 20:27

  Stinovou jeste nemame a zaujala nas hra svetla 🙂

 • Katka Lichtenbergová 23.11.2017 at 20:27

  Tak u nás rozhodně vede fosforeskující Vesmír! tu bychom moc rádi měli doma…asi nebudu čekat na štěstí v soutěži 😀

 • Alice 23.11.2017 at 20:27

  Vybrala bych Hru ve tmě. Jinak se mi líbí i ta Hra světla.

 • Jana Bystroňová 23.11.2017 at 20:28

  Skvělé jsou obě, ale pro dceru by se víc hodila The game in the dark 🙂

 • Petra Francová 23.11.2017 at 20:28

  Líbí se mi všechny 🙂 Ale asi víc ta fosforeskující.
  Zdraví Petra
  IG: plakatky4radost

 • Nikola 23.11.2017 at 20:30

  Jak znám svou dceru, tak té by se jednoznačně líbila hra ve tmě.. 🙂 Přesně jak jsi psala, tak obrázky z té první knihy hra stínů na mě též působí trochu strašidelně.. 🙂 🙂

 • misa 23.11.2017 at 20:30

  libi se mi vice game in the dark

 • Iveta Chovancová 23.11.2017 at 20:30

  Dcera má moc ráda hru s baterkou, stíny by byla asi prvá volba. Žádnou z Tulletovek nemáme a nikdy jsem ani neslyšela, díky tudíž za tip!

 • Andrea 23.11.2017 at 20:30
 • Lenka Betušová 23.11.2017 at 20:30

  Dobrý večer, mám doma Finger travel game a Knížka. Obě jsou moc pěkné a moc by se mi líbila právě The game in the dark 🙂

 • Le 23.11.2017 at 20:30

  Tulletky jsou u nás velmi oblíbené..a těchto dvou jsem letos také přemýšlela.. více se mi líbí The game in the dark. 🙂

 • Kateřina 23.11.2017 at 20:31

  Zajímá mě nejvíce The game in the dark, protože je o vesmíru, a tu bych si tedy i vybrala při výhře

 • JancaWilli 23.11.2017 at 20:31

  The game in the dark a to hlavne proto, ze je treba neco udelat proto, aby se odhalil obsah stranky. Za me proste super napad!

 • Monika 23.11.2017 at 20:31

  Nejvíc mě zaujala hra ve tmě. 🙂

 • Aneta Gatford Peterkova 23.11.2017 at 20:32

  jsem hrozne rada ze ctu vase stranky ale manzel me asi brzo zastreli… jsem nadsene snad ze vseho co sem davate a hned bych vse objednalavala:-) tyto knihy vubec nezname takze je nam jedno o kterou soutezit protoze me zaujali obe dve a hned se jdu podivat na jejich web a treba i nejakou objednat:-)

 • Michaela Teuchnerová 23.11.2017 at 20:32

  Ó knížkách už jsem slyšela, ale myslela jsem si, že jsou spíš až pro starší. Váš článek mě ale přesvědčil, že bychom si je mohli pořídit už teď. Hlavně když v zimě je tma skoro pořád, že 🙂 Volila bych Game of Lights.

 • Radka H 23.11.2017 at 20:33

  Mě se hodně líbí tady ty světelné. Pokud by se na mě štěstí usmálo, tak by se mi více líbila The game in the dark.
  Sleduji na FB i IG (radulih).
  Opět děkuji za úžasné tipy na knížky a za vyjednanou slevu 🙂

 • Pavlína Mézlová 23.11.2017 at 20:33

  mě jednoznačně zaujala fosforeskující

 • Nikita 23.11.2017 at 20:33

  Určitě hra se stíny…Moooc rádi děláme vylomeniny a bát se je pro nás neskutečný adrenalin 😉 Mrňous to i občas vyhledává, takže doma hrajeme i na schovávanou…

 • Eva Riesnerova 23.11.2017 at 20:34

  Mojho syna by nadchla fosforeskujuca! URcite by sa zavrel do skrine 😀

 • Adela 23.11.2017 at 20:34

  Více se mi líbí the Game in the dark.
  Ig schovanka

 • Lenka 23.11.2017 at 20:34

  To by byl parádní dárek pro synovce… má v oblibě vesmír… takže jednoznačně Hra ve tmě.. už mám pro něj k svátku Malého hvězdáře… 🙂 🙂

 • Verča B. 23.11.2017 at 20:34

  Úžasné knížky! Nejvíc mě zaujala kniha Hra ve tmě. Na tento styl knížek jsem ani nenarazila.. Sledovat Vás je pro mě inspirace ☺

 • Petra 23.11.2017 at 20:34

  Zatím žádnou Tulletku nemáme, ale už po nich delší dobu pokukuju a na Vánocejsem u příbuzných Filípkovi „objednala“ Knížku. Ta mě zaujala na první pohled nejvíc a jsem na ni strašně moc zvědavá, tak snad nezklame ☺ z dnešních zajímavých Tulletek mě lákají obě, ale vyberu Hru stínů ☺

 • veronika horáčková 23.11.2017 at 20:35

  určitě stínovka

 • Lenka 23.11.2017 at 20:35

  Musim rict, ze jsem zase mile prekvapena, na tyto knizky jsem nikde nenarazila. I ty prstove vypadaji perfektne, navic ta cena je opravdu prizniva. Urcite jeste zvazim, jestli je neobjednam pod stromecek. Za me vitezi stejne ta stinova 🙂
  A mimochodem, dnes mi prisla knizka Rok v lese, kterou jste nam ukazovala nedavno, moc me zaujala, tak jsem ji objednala a je fakt bajecna. Vzala jsem k ni i Rok v zahrade a moc se tesim, tak si v tom budeme s dcerkou listovat. Krasne ilustrace, bezva zpracovani, takze opravdu moc dekuji 🙂

 • Klára Hrábková 23.11.2017 at 20:35

  další knihy, které vubec neznám…parádní…hra se stíny by byla super 🙂

 • Katka Šrámková 23.11.2017 at 20:35

  Zatím doma žádnou knihu od tulleta nemám, ale fakt vypadají skvěle! Líbí se mi vice ta stínová
  Děkuji, Kafka (instagram: ta_kacka)

 • Zuzana Vackova 23.11.2017 at 20:35

  Obe knizky jsou moc zajimave. Neodvazuji se hadat, ktera by nase deti zaujala vice. Ale mladsimu je rok a pul, takze mozna druha.

 • D-žejn 23.11.2017 at 20:36

  Tulletovy knihy mají naše děti moc rádi, jsou nadčasové a užijí si jí v různém věku. Ale jak znám naše děti, fosforeskující by byl větší hit.
  Sleduji na Instagramu jako d_zejn

 • Veronika 23.11.2017 at 20:36

  Opravdu skvely tip…dekuji…zaujaly mně vsechny, ale brala bych fosforeskujici vesmir pro sveho maleho syna…

 • Lenka 23.11.2017 at 20:36

  Krásné a zajímavé jsou obě, vybrala bych si stínovou hru tedy „The Game of Shadows“ 🙂
  Děkuji.

 • Zuzana Zárecká Kašparová 23.11.2017 at 20:36

  Ahoj, tak za nás jednoznačně The game of shadows, protože syn miluje hry se stíny 🙂 na ig tě sleduji jako @zuza_nka 😊 a moc děkujeme za slevový kód, který rádi využijeme ❤

 • Karla Zupková 23.11.2017 at 20:37

  Ahoj, Game of shadows máme a je super, ale určitě bych chtěla vyzkoušet Game in the dark 🙂

 • Adéla 23.11.2017 at 20:38

  Úplně jsem si zavzpomínal na dětství a divadlo stínu, které nám hrával taťka 🙂
  Takže mi se nejvíce líbí první knížky – Hra stínů 🙂

 • Veronika Olejníková 23.11.2017 at 20:38

  Mikuláš nebo Ježíšek u nás donese The game in the dark, bylo těžké se rozhodnout, kterou vybrat 😀 Proto bychom rádi soutěžili o The game of shadows. Na webu mě dnes zaujala i The Game of Mirrors. Asi neodolám 😉 Děkuji za soutěž

  • Veronika Olejníková 23.11.2017 at 20:44

   Akorát jsem teda teď trošku mrzutá, protože jsem tu knihu koupila už v létě za čtyři stovky :-/

 • Soňa R. 23.11.2017 at 20:38

  Moc se mi libi Hra se stiny. I kdyz vsechny knihy co jsem od Herve Tullet videla jsou moc napadite.

 • Luci 23.11.2017 at 20:39

  Všechny jsou nádherné. Nejvíce mě asi zaujala Hra ve tmě. FB sleduji a sdílím.

 • Veronika 23.11.2017 at 20:39

  To je krasna dvojice, libily by se mi obe:-) jeste mě zaujala Hra na farmu. Myslim ale, ze bych mela problem si vybrat, tento typ knih me bavi:-D

 • Jana Motlová 23.11.2017 at 20:39

  Hra ve tmě! Parádní…

 • Iva Pelikánová 23.11.2017 at 20:40

  Pro nas další novinka a opět tleskam:-)každá má něco do sebe,ale vede The game in the dark!!!na instagramu sledujeme jako graffivick

 • Pavlína Rytířová 23.11.2017 at 20:41

  Obě jsou moc zajímavé. A pro nás bych vybrala The game in the dark.

 • anna 23.11.2017 at 20:41

  Tulletku máme jen Knížku, ta u nás jede na plné čáře. Líbila by se nám ještě Game in the dark 🙂

 • Hany 23.11.2017 at 20:42

  Mame od Tuleta prstove cerviky. Libi se mi ta fosforeskujici the game in the dark.
  Sleduji Fb i Inst (hanyjacko)

 • Libka Smyčková 23.11.2017 at 20:42

  Pokukuji po Tulletkách už delší dobu. Nejvíc se mi líbí dvě (nebo tři) – Hra ve tmě, hra se stíny a hra světla, nevím, kterou bych vybrala..

 • Lenka Kovařčíková 23.11.2017 at 20:42

  Pane jo, já si předevčírem objednávala Siláky a teď abych objednala pod stromeček 🌲 ještě Tulletovku 😁 Moc se mi líbí Hra se stíny, ale brala bych všechny 😊 sdílím na Facebooku

 • Pavla 23.11.2017 at 20:42

  Kniha Hra ve tmě mě zaujala nejvic 🙂

 • Romana 23.11.2017 at 20:42

  Jsou úžasné všechny! Ale když si vzpomenu na své dětství vím, že jsem byla naprosto učarovaná z fosforeskujících věcí. Bylo to pro mě naprosto neuvěřitelné a kouzelné! 🙂 …Tak že bych vybrala The game in the dark.

 • Hanka 23.11.2017 at 20:42

  nThe game of shadows 😉 sleduji na FCB i IG (Hani kju) a sdílím

 • Zuzana Landová 23.11.2017 at 20:43

  Mě by se sice asi vic libila hra stínů, ale věřím, že to dopadne jako u Vašich holčiček a mému dvouletemu synkovy se bude vic libit svítící hra ve tmě, jelikož je tam jeho oblibena „rat-ket-kaaa“ 😂…

 • Miru 23.11.2017 at 20:43

  Nejvíc mě zaujala Game of Shadows,vypadá to zajímavě 😎

 • Irena Durdilova 23.11.2017 at 20:44

  Mně osobně se více líbí hra světla. Diky za pěknou inspiraci.

 • Lucie vytiskova 23.11.2017 at 20:44

  Mě se líbí Hra ve tmě. Přijde mi to zábavnější

 • Petra Pavlickova 23.11.2017 at 20:44

  Letime do vesmiru,fosforeskujici,ta je moc hezka.

 • Kveta Strilkova Honzalkova 23.11.2017 at 20:44

  Nas nejvice zaujala The game in the dark – my uz ji tedy mame, ale kdybysme ji vyhrali,tak ji venujeme jako darek dal je nadherna 🙂 Nas tajny tip k teto knize – kdyz polozite ruku ci nejaky objekt na hvezdu uprostred knihy a osvitite stranku,tak tam zustane jeji ‚stin‘. Lze tam treba nasvitit i stranky z hry stinu 😉

 • Veronika 23.11.2017 at 20:44

  Me nejvice zaujala kniha Mix and math…originalni a hrave😊

 • Adéla 23.11.2017 at 20:45

  Opět báječná recenze. za nás je top fosforeskujici a zrcadlová by nás taky moc zajímala.

 • Lucie Humlová 23.11.2017 at 20:45

  Knížky jsou hodně zajímavé všechny, ale mě se nejvíc líbí „ta fosforeskující“, takže o ní bych také chtěla soutěžit. Úplně mi připomněla dětství, když jsme s bráchou poprvé objevili fosforeskující hvězdičky a brouky a těšili se na večer, až nám budou svítit k usínání ❤️ děkuji už jenom za to připomenutí 😘
  IG : lucie.humlova

 • Martina 23.11.2017 at 20:46

  Za mě teda Hra ve tmě (game in the dark) … Uz ted má prcek slíbený hvězdičky a tady ta kniha by se mu určitě moc líbila 😉

 • Maria KUČEROVÁ 23.11.2017 at 20:46

  Hra se stíny je TOP. 🤗😉

 • Lucie Kuchařová 23.11.2017 at 20:47

  Brala bych obě 🙂 ale myslím,že syna by bavila Hra ve tmě, jelikož teď, kdykoliv je možnost děláme různé stíny na zeď a hrajem divadlo 🙂 super knizk a moc děkuji za další tip na dárek.

 • Soňa Novotná 23.11.2017 at 20:47

  Tyto knížky neznám, líbil by se nám vesmír 😉

 • alice 23.11.2017 at 20:48

  Všechny!!!!! 😉

 • Michaela Novotna 23.11.2017 at 20:48

  Po Tuletkach koukam uz dlouho a radi bychom hlavne Game of the Shadows 😉 sdilime a koukame na Fb i Ins (michelle.novot)

 • Marketa Pravdová 23.11.2017 at 20:48

  Urcite ta fosforeskujici, ta vypada luxusne:-)

 • Andrea 23.11.2017 at 20:49

  Hra ve tmě 🙂

 • Janka 23.11.2017 at 20:49

  Za nás určitě Hra ve tmě. To je u nás teď vyloženě terno 🙂

 • Iva Bidmonova 23.11.2017 at 20:50

  Game in the dark je uzasna. Ta by se nam libila☺

 • Tana S. 23.11.2017 at 20:50

  The game in the dark

 • Zuzana Bláhová 23.11.2017 at 20:51

  To se prostě nedá vybrat! Dnes opět úžadný článek ze kterého mi padá brada 🙂 Díky!

 • Jana 23.11.2017 at 20:51

  The game in the dark se mi opravdu líbí 😊

 • Jaroslava Malcová 23.11.2017 at 20:51

  Jednoznačně game of shadows, přijde mi úžasná! dají se z ní tvořit krásně příběhy a děti rozmlouvat (a u toho rodič musí být, že:-)) Žadnou Tuletku nemáme, opět krásný tip Míšo! Děkuji! Sleduji fb.

 • Eva Kalinová 23.11.2017 at 20:51

  Tulletku zatim doma nemame, libi se mi ta fosforeskujici. Sleduji na Fb.

 • Aneta 23.11.2017 at 20:52

  tak jo, přiznávám, dostala jste mě! já myslela, že trh mám načtený, sleduju to dost, ale toto je pecka! mně se líbí Tullet fosforeskující, ale malá by asi skočila po stínech, fascinovaně je teď sleduje a dnes si prohlížela stín ruky pána v autobuse jako něco úžasného. Takže toto budu muset mít 🙂 Jen jste nenapsala, do kdy kód na eshopu lze uplatnit? je nějaká čas.hranice? p.s. sleduju i na FB a ještě jednou díky za článek!

 • Lenka Benesova 23.11.2017 at 20:52

  Máme už doma Knížku a Barvy. V kurzu jsou obě. Na tyto baterkové už se nějakou dobu taky chystám. Jelikož pod stromečkem už bude Váš prosvěcovací hvězdář, vybrala bych si spíše The game in the dark. Jinak na eshopu bych si asi vybrala právě jednu z baterkových.

 • Marie 23.11.2017 at 20:53

  The game of the light zni zajimave. Jo tyhle knizky jsou bozi!!! Utikam uspavat.

 • Oznam 23.11.2017 at 20:53

  Nejlepší je asi Hra ve tmě a také bych o ni ráda soutezila. Svítící a ještě k tomu vesmír, to je super kombinace!

 • Jana H. 23.11.2017 at 20:53

  Máme game of sculptures, u dětí ale propadák, nevzala je (já si byla jistá úspěchem, ale to se někdy stává…). Druhou tulletovku s názvem Knížka naopak milují – koupila jsem ji před 2 roky ve výprodeji za 100Kč a dodnes nechápu, co je na ní tak bere, ale obě děti (2,5 + 5) ji doslova milují…. Z Vašeho článku se mi líbí game of shadows. Sleduji na fb. Hezký večer!

 • Jana & Dominik 23.11.2017 at 20:53

  Baterku přinese Ježíšek 🙂 Tyto knihy jsou pro mě novinkou. Zaujala mě zrcadlová a stínová 🙂

 • Verca 23.11.2017 at 20:53

  Nejvíce nás zaujala The game of shadows, ale obě vypadají krasne, sleduji i má IG jako vachovaverca😊

 • Petra M 23.11.2017 at 20:53

  To je otázka, kterou řeším již dva měsíce… 🙂 Zaujala mě třeba Hra na trasu, ale i právě dvě knížky z tohoto článku…

 • Zuzana 23.11.2017 at 20:54

  Bomba.. urcite the game in the dark.. prosim je zaregistrovany muj email? Nechodi mi info o novych clancich.. dekuji :/

 • Ajka 23.11.2017 at 20:54

  Mě moc zaujala z těchto dvou The Game in the Dark – tu jsme také koupili k Vánocům a jsem zvědavá na reakci syna (já jsem byla unešená, opravdu moc nezvyklá, zajímavá kniha). Z Kidtownu mne ještě zaujala The Game of Light.

 • Petra Němcová 23.11.2017 at 20:54

  Tak Tulletky jsem neznala, ale obe dve vyse zminovane jsou skvele. Malemu by se asi vice libila Game of shadows, neustale musime delat nejake stiny na zed. Tak dekuji za slevovy kod a dalsi inspiraci.

  • Petra Němcová 23.11.2017 at 20:55

   Sleduji i na instagramu: petullan

 • Simona P. 23.11.2017 at 20:54

  Kniha Hra ve tmě 🙂 Ale hezkých je jich více.

 • Zuzana 23.11.2017 at 20:55

  The game in the dark vyzera uzasne!! Myslim, ze by u nas zabodovala.

 • Andrea S 23.11.2017 at 20:57

  Jee, mě se teda ta Hra ve tmě moc nelíbí, vidím v těch obrázkách samé zuby, křenící se tváře a tak 😀 ale děti to asi vidí jinak….takže raději bych soutěžila o tu Fosforeskující. sleduji na IG ajasalvetova i na FB Andrea Ajca Salvetova

 • Jitka 23.11.2017 at 20:57

  Opět super tip na dárek pro dcerku! Ukládám si odkaz 😀 Líbí se mi obě moc, ale myslím že dceři by se víc líbila ta fosforeskující. Máme doma už 2 knížky u kterých je potřeba baterka. Zdá se mi, že tip na nějsem měla taky od vás. 🙂 Jsou to prosvicovací knížky od svojtky lidské tělo a maskování živočichů, jsou úžasné a u dcery moc oblíbené! Sleduju a sdílím i na facebooku jako Jituš Ka! 🙂

 • Marie 23.11.2017 at 20:57

  Jee, mě a snad i mým dětem, by se líbila The game in the dark 😉 a také The game of finger worms vypadá úžasně!

 • Petra 23.11.2017 at 20:58

  The game of shadows. Ale obe jsou bozi.

 • Jana 23.11.2017 at 20:59

  Nejvíce u nás zatím frčí Barvy a Knížka
  Vybrala bych The game in thé dark

 • Jindra 23.11.2017 at 20:59

  Máme „obyčejnou“ Knížku od Tulleta, z nových se mi líbí Hra s pruhy, ale největší úspěch by asi měla kniha svítící. Tu by myslím mohl Ježíšek donést.

 • EL 23.11.2017 at 20:59

  The Game of Light mě zaujala. Krása. 🙂 EL

 • Šárka 23.11.2017 at 20:59

  Nejvíc nás zaujala Hra se stíny:-)Šárka

 • Irena 23.11.2017 at 21:00

  Všechny potřebujeme 😀 ale pokud se má vybrat jedna, tak Hra se stíny 🙂

 • Kateřina Pelikánová 23.11.2017 at 21:00

  Zatím mě nejvíc zaujala Hra ve tmě, na tu se vážně těším. Tulletek máme doma několik, zatím dceru hodně baví Mix and Match a určitě budu pořizovat v průběhu času další 🙂 Na Instagramu Vás sleduji jako kvakik.

  Hezký den

 • Martina 23.11.2017 at 21:00

  Tu baterku uz musim vyskusat😉pacila by sa mi game in dark

 • Kateřina 23.11.2017 at 21:01

  z tulletek nelze vybrat – všechny jsou úúúžasnééé 🙂 !!!

 • Lenka Pravdova 23.11.2017 at 21:01

  Panecku tak tu fosforujucu si prajeme….tieto knihy boli dlho nezohnatelne. Tuletofky su proste super….mame farby a prstiky a su oblubene .

 • jitka kubíčková 23.11.2017 at 21:01

  Děkuji moc za tip na novou zábavu pro děti. Za mého staršího uřčitě ta druhá fosforeskující. Stačí, že máme pyžamo z Tchiba a každý den svítím před spaním mobilem, aby mu pyžamo na noc svítilo :))) takže z knížky by byl nadšený.

 • Pavlína F. 23.11.2017 at 21:03

  Nemáme žádnou, je to pro nás nový pěkný objev. Pěkně vypadá game od shadows,ale zaujala nás i ta fosforeskující a na stránkách jsme zvědavě pokukovali po game od mirrors.

 • Jana 23.11.2017 at 21:03

  U nás by bodovala Hra se stíny. Páč já umím jen pejska 🙂

 • Efcza 23.11.2017 at 21:03

  Za nás hra ve tmě. S baterka by se mi akorát porvali 😀

 • Taťána 23.11.2017 at 21:03

  Díky za další tipy od Tulleta!! zatím jsme četli jen „Knížku“ o puntíkách, a líbila se :). Obě knihy které popisujete vypadají zajímavě, ale víc by se nám asi líbíla The Game of Light. Krásný večer všem!

 • Ivana 23.11.2017 at 21:03

  V podstate me zaujali nejvic asi ty dve, ktere jste tady zminila 🙂 jenom se nevim rozhodnout ktera vic…

 • Lucie Skřejpková 23.11.2017 at 21:04

  To je parádní! Hra světla vypadá skvěle! Stejně jako Hra se stíny a Hra ve tmě. Děkuji za inspiraci! 🙂

 • Kateřina Valdmanová 23.11.2017 at 21:04

  Na Tulletky už si dělám zálusk dlouho 🙂 líbí se mi všechny :), ale nejvíc asi právě ty se světlem, zrcadly, linie, ale Madlenka by byla určitě nejnadšenější z zizalaku 🙂

 • Gabka 23.11.2017 at 21:04

  Obě knihy jsou velmi zajímavé, ale více mě zaujala Kniha Hra ve tmě / The Game in the Dark. Tak soutěžním o ni.

 • Dita 23.11.2017 at 21:05

  Wow jsem nadsena! Na webu je odkaz na youtube video kde jsou v rychlosti predstaveny vsechny knihy z edice! Tak napr. The game of sculpture vypada uplne nej! Originalni napady a kdyby se zadarilo tak bych rada pro dceru the game in the dark! Diky xxx
  Dita

 • Zuzana Kudrnová 23.11.2017 at 21:05

  URČITĚ FOSFORESKUJÍCÍ, MÁM OBAVY, ŽE BY TY STÍNY JEŠTĚ NECHÁPAL 😀

 • Eva 23.11.2017 at 21:06

  The game in the dark 🙂

  Sleduji FB
  IG: eva.mazgutova

 • Vendula 23.11.2017 at 21:07

  Ta se stíny vypadá opravdu trochu strašidelně, proto bych dala přednost knize Hra ve tmě.

 • Markéta 23.11.2017 at 21:08

  The game in the dark! Neznala jsem a úplně mě to nadchlo. Jak malé dítě :D.

 • Iva 23.11.2017 at 21:08

  Tulletku máme zatím jen Knížku, ale moc mě zaujala i Hra se stíny, o kterou bych chtěla soutěžit. Baterku a promítání obrázku a světýlek na strop má náš chlapeček moc rád.

 • Pavla Konečná 23.11.2017 at 21:09

  Líbí se mi všechny, ale pro teď bych vybrala Hru stínů. Pavla Konečná na FB a Papaja7828 na IG.

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 23.11.2017 at 21:09

  O těchto knihách jsem slyšela, ale zatím žádnou nemáme, zaujala nás Game in the dark. sleduji instagram radka ramík

 • Paja Klimova 23.11.2017 at 21:10

  Ja te miluju!!:) tenhle typ knizek je naprosto bozi a za me top je knizka svitici… sice je mala jeste mala:-D ale myslim,ze nejakou objednam,se zatim pokocham ja o:-) ig-staflickaaa

 • Katka Weberová 23.11.2017 at 21:10

  Hra ve tme 👍 u nas je ted oblibene svitit na kostym kostry, ktera pak sviti, takze tahle kniha by byla oblibena urcite taky
  Instagram @katkaweberova

 • Tereza Cechova 23.11.2017 at 21:10

  Me zaujaly obe a moooc,takze by mi bylo uplne jednou,jakou bychom vyhrali😊

 • Iva Sedláčková 23.11.2017 at 21:10

  Knihu jsem neznala a určitě pořídíme, a asi Hra světla nyní zaujala nejvíce

 • Anna 23.11.2017 at 21:11

  The game in the dark mě zaujala nejvíc – myslím, že u nás by teď byla velice populární, proto o ni i soutěžím 🙂 Nachystanou už doma máme Knížku, její čas už se pomalu blíží.

 • Jeannette Tesařová 23.11.2017 at 21:12

  Od Tulleta máme Knížku a Barvy a jsou oblíbené tak, že už je musím schovávat, protože mě to už vůbec nebaví. Ale vždycky je po čase zase vytáhnu a jedou pořád dokola, dokola, dokola… jako by byly úplně nové a neznámé. Malá už si je „čte“ i sama, ale stejně ji to baví víc, když čtu já. No a ty další neznám, ale vypadají báječně. Možná by nám pomohly i s věčným – bojím se tmy. Spíme spolu, musí být rozsvícená malá lampička a stejně – bojím se tmy. Bojím se té tmy, co je venku. Nevím, kde se to vzalo a zatím nic nepomáhá, ani knížky o tmě.
  Další Tulletovy knížky asi neznám i proto, že jsem absolutní neangličtinář, tak po těch nepřeložených ani nepátrám. A vidím, že je to škoda.
  Vzhledem ke strachu ze tmy by se asi víc líbila ta svítící a jelikož je asi bez textu, tak bych ji mohla „číst“ i já :).

 • Jája Juaritos 23.11.2017 at 21:13

  My máme doma dvě knihy o barvách – ta s puntíky je hit už dva roky:-) Z Vašeho výběru mě zaujala The game in the dark.

 • Lenka Dundáčková 23.11.2017 at 21:13

  Skvělý tipy, vubec jsem tyto knížky neznala 🙂 mne by se pro Matyho líbila The game of shadows:-) na netu me pak zaujala The game of Finger worms. Sleduji i na IG jako dundackovalenka.

 • Soňa Zemanová 23.11.2017 at 21:13

  Ahoj,
  líbí se nám The game in the dark neboli Hra ve tmě.
  Na stránkách mě zaujala: Kniha Hra červené, žluté a modré/The Game of Red, Yellow and Blue

  Sdílím, sleduji, Instagram: maminkarebelka.

 • Kateřina 23.11.2017 at 21:13

  Holek první a tudíž i nejoblíbenější Tulletkou je Knížka a je to na ní už vidět. Radost by nám udělaly určitě obě, ani jednu zatím nemáme.

 • Adéla Vejvodová 23.11.2017 at 21:13

  Game of shadows. Sleduji na FB, na IG jako vejvodova.adela

 • Petra Miková 23.11.2017 at 21:14

  Já o těchto knihách zatím vůbec nevěděla! Jsou úžasné, zase tip na úžasný dárek a už se těším na všechny dlouhé a tmavé zimní večery;) Nejvíc se nám líbí The game in the dark.

 • Hana 23.11.2017 at 21:15

  Libi se mi obe, ale mozna malinko vic Hra se stiny.

 • Jitka 23.11.2017 at 21:15

  Mě zaujala The game in the dark 🙂 a myslím, že by měla úspěch i u syna 🙂
  sleduji všude 😉 Jitka Šimkó Jochmanová

 • Petra Pivoňková 23.11.2017 at 21:15

  Och och…tak Hra ve tme me naprosto dostala, myslim ze i kdyz bych ji nejakou zahadou nevyhrala 😀 Tak ji pro manzela aa syna poridim…vypada paradne! 🙂

 • Karol 23.11.2017 at 21:16

  Od Tulleta máme již barvy a knížku .. dále mě hodně zaujala hra se stíny 🙂

 • Zuzka Kovářová 23.11.2017 at 21:16

  Me hodne zaujala hra se stiny. Myslim ze je to opravdu skvely napad. Jeste moc pekne vypada i ta se zrcadlem.

 • Katka K. 23.11.2017 at 21:16

  Jednu „tulletovku“ už Ježíšek přinese, ale „the game in the dark“ by se nám taky moc líbila.

 • Olga Horáková 23.11.2017 at 21:17

  Prozatím máme Knížku a Barvy a obě naše děti (2 a 5 let) je milují, takže je jasné, že letos pod stromečkem přibude další. Myslím, že Game in the Dark by byla trefa do černého 🙂

 • Gabriela L. 23.11.2017 at 21:17

  Perfektní zábava, u nás by měla úspěch. Vybrala bych Hru ve tmě.

 • Michaela 23.11.2017 at 21:17

  The game in the dark – Wow! Z te jsem naprosto unesena! 😍❤️ Malý hvezdar uz čeká pod stromeček, takze tato by krasne doplnila naši bazerkovou sérii… 😊🎄
  IG stepanova.michaela

 • Daya 23.11.2017 at 21:18

  Tak my zatím žádnou nemáme, uvažovala jsem o té barvičkové, ale nakonec jsem ji nekoupila. Myslím, že synovi by se líbila ta fosforeskující 🙂

 • Vanda 23.11.2017 at 21:19

  A mě by se líbila pro holky transparujici ☺️☺️ Juli má období bojím bojím a nevidim 😄 kdykoliv se zasne, hned volá “nevidim” a když má někde jít a je tam tma “bojiim, bobaaak” ☺️

 • Jana Braunová 23.11.2017 at 21:19

  Za nás Hra ve tmě! Je super, že si ji můžou obsluhovat děti samy. Jinak i ta druhá je veliká krása 😀 Díky za ně!

 • Michaela 23.11.2017 at 21:20

  Já jsem tento typ knížek neznala a úplně mě nadchly. Obě jsou super. Dceři by se více líbila asi Hra ve tmě. Děkuji za skvělí tip na dárek. Sleduji intagram michaela.vyoralova.mv

 • Eliška 23.11.2017 at 21:21

  Tulleta už mám v knihovničce pro syna 4, ale tyto zrovna ne. Jednoduchá a velice zajímavá a poutavá kniha je „Knížka“. Ale teď mě opravdu zaujala „The game in the dark“

 • Nikola 23.11.2017 at 21:21

  Musím přiznat, že jsem vůbec neznala. Víc by se mi líbila druhá 🙂

 • Tereza Spirhanzlova 23.11.2017 at 21:21

  O Tulletkách jsem se dozvěděla asi před 2 roky a hned jsem přemýšlela, kdy ji syn dostane a kterou první. Nejvíc mě zaujala právě Hra se stíny 😀

 • Helena Pandulova 23.11.2017 at 21:22

  Nás nejvíce zaujala Hra SVĚTLA ❤ děti milují když večer rozsvítila baterku děláme zvířátka na zeď a nebo když si vlezeme pod peřinu a děláme s baterkou hlouposti tam 🐒🎉😍😊😉

 • Jana Seidlová 23.11.2017 at 21:24

  Tulletky máme 3 – Knížka, The game of patterns a The game of finger worms. Nadchla mě ta The game in the dark, tu musíme mít ;-). Sleduji i na fb.

 • Radka 23.11.2017 at 21:25

  Tyhle knížky mají nápad, krásné zpracování. Syn miloval ty, kde se přístroje prstík s obličejem. A tyhle pro hru s baterkou jsou skvělé taky. Líbí se nám ta fosforeskující.

 • Bára 23.11.2017 at 21:25

  Z ostatních se mi ještě zalibila Hra se zrcadlem ☺ jinak obě výhry jsou dnes zajímavé, takže vybírám obě 😊 sdílím na fb (Barbora Žilová)

 • Pavla T. 23.11.2017 at 21:25

  Líbí se mi hra na žížaly s tou může být dost legrace, ale hra ve tme tak to je pecka, takovou knihu jsem ještě neviděla 👍

 • Radka Šebelova 23.11.2017 at 21:26

  Tyhle knížky mají nápad, krásné zpracování. Syn miloval ty, kde se přístroje prstík s obličejem. A tyhle pro hru s baterkou jsou skvělé taky. Líbí se nám ta fosforeskující.

 • Martina 23.11.2017 at 21:26

  Pěkný večer, jak my mohly tyhle knihy uniknout?? úplně vidím nadšení naší holčičky, má období, že lítá s baterkou od mini promítačky, sleduje a honí stíny světýlka. Myslim, že aktuálně by ji víc zaujala Hra ve tmě, mohla by koukat pod peřinou, kam se ráda schovává. Moc se těším až zkusíme Malého hvězdáře *M*

 • Martina Wágnerová 23.11.2017 at 21:29

  Dobry vecer, opet dekuji za super tipy 😉 knihy tulletky doma zatim jeste nemame…
  Vim, ze dcerku by jednoznacne zaujala the game in the dark.

 • Tereza 23.11.2017 at 21:30

  The game of light 🙂 Na IG jsem jako terezaba1

 • Renata Ševčíková 23.11.2017 at 21:31

  Tulletky jsem tedy vůbec neznala, ale ta druhá mě tedy úplně nadchla, jaktože se to ke mě nedostalo, že existuje něco takového?! Nechápu … A děkuji moc za typ! Sleduji a komentuji a sdílím na fb jako Renata Ševčíková, instagram jako sevcikova.renata

 • Markéta 23.11.2017 at 21:31

  Obě jsou zajímavé ale asi tu druhou svítící.

 • Adéla Moravcová 23.11.2017 at 21:32

  Nejvíc je tato: Hra světla – The Game of Light <3 sleduji na instagramu jako adellines

 • Alexandra Pavlíková 23.11.2017 at 21:32

  Nádherné knihy, zajímala by mne ta zrcadlová 😉 Z těchto dvou bych asi vybrala první 😉 Sleduji, komentuji, sdílím na fb pod svým jménem Alexandra Pavlíková

 • Jana Radová 23.11.2017 at 21:32

  Knihy jsou krásné, vidím je poprvé a moc by se nám líbila Hra světla 🙂

 • Vlaďka 23.11.2017 at 21:32

  Och, neviem, sa rozhodnúť, ktorá je lepšia.. asi game in the dark.. ! 🙂

 • Zuzana Till 23.11.2017 at 21:33

  Nejvíc mě zaujala Kniha Hra ve tmě / The Game in the Dark a ráda bych o ni i soutěžila 🙂 Na FB sdílím 😉

 • Kristýna Prokůpková 23.11.2017 at 21:38

  Jůů, tak to je super tip!! Mě by se moc líbila knížka The game in the dark. 🙂

 • Eliška Gřešková 23.11.2017 at 21:38

  Krásný večer, můj syn teď denně lítá po bytě s baterkou. Objevuje svůj stín, svítí si do tunelů apod. Nicméně mě zaujala Hra ve tmě. Sleduji Ig (elisakgresik)

 • Kamila 23.11.2017 at 21:38

  Určitě ta stínová, úžasné!

 • Hana Dlouhá 23.11.2017 at 21:39

  jééé obě jsou boží ale více se mi líbí The Game of Shadows

 • Radka Csémi 23.11.2017 at 21:39

  Obe jsou fajn, vice bychom chteli tu fosforeskujici, i tu bych sama vybrala v obchode

 • Helča 23.11.2017 at 21:39

  Nejvíc zaujala právě the Game in the dark 🙂

  Od Tuleta zatím doma žádnou nemáme, byl by to pěkný dárek 🙂

 • Petra 23.11.2017 at 21:39

  Zaujala nás The game in the dark. Jinak doma máme jen Knížku (malý ji má moc rád), ale už si delší dobu brousím zuby na další knihy tohoto autora.

 • Lenka K. 23.11.2017 at 21:40

  Mám ráda „Knížku “ a The game in the dark

 • Hanka 23.11.2017 at 21:40

  Stínovou už máme, tak bych preferovala The game in the dark. jinak doma máme prstíkovou dobré ráno, ale já bych nejraději Knížku (tu co se tak fakt jmenuje a jsou v ní puntíky) a tu jsem na na eshopu nenašla… Hezký večer 😉

 • Lenka Hermanová 23.11.2017 at 21:41

  Nejvíc se mi líbí Kniha Hra ve tmě / The Game in the Dark a o tu bych také moc ráda soutěžila. Instagram: herminaeleonora

 • Martina Krhutová 23.11.2017 at 21:41

  Hra na žížaly
  Sleduji fcb i Instagram

 • Michaela Pušová 23.11.2017 at 21:41

  Mě naprosto nadchla The game in the dark! Vypadá kouzelně, to musí být pro dítě opravdu dobrodružství a zàžitek!

 • Sylvie 23.11.2017 at 21:42

  Dobrý večer, na tohoto autora už sem jednou narazila, ale na první pohled mě kniha nezaujala, ale Vaše představení vše změnilo. Ráda bych soutěžila o knihu svítivou, the game in the dark. Na Vánoce už mám Vašeho hvězdáře, tak tahle by byla krásným doplněním.

 • Jani 23.11.2017 at 21:42

  Máme doma Knížku, Barvy a Prstíky a všechny tři jsou u holek velice oblíbené. Hra se stíny vypadá úžasně, urcite jí doplníme naší sbírku Tulletovek ☺

 • Helena Kotrchová 23.11.2017 at 21:44

  Nejvic Hra ve tme 🙂

 • Adéla Šimková 23.11.2017 at 21:44

  Ráda bych hrála o fosforeskujici. The game in the dark. Ta by se Honzíkovi moc líbila. 😉

 • Zdenka Zavadilíková 23.11.2017 at 21:44

  Hru stínů už doma máme, takže bych si ráda zasoutěžila o knížku fosforeskující. IG sleduji pod stejným jménem.

 • Pavla 23.11.2017 at 21:44

  Krásné jsou obě, ale vyhrála by nejvíc The game in the dark, syn by byl unešený ze svítících stránek 😁

 • Radka 23.11.2017 at 21:45

  My máme Knížku a Barvy, ale tyhle světelné jsou prostě pecka. Syn by byl nadšený The game in the dark, ale časem asi pořídíme obě 🙂

 • Drahuše Poborská 23.11.2017 at 21:46

  Obe jdou velice zajimave, diky za tip. Synovi by se urcite libila The game in the dark.

  Instagram drahusepoborska

 • Ingrid 23.11.2017 at 21:46

  V nabidce kidtown jsem tyto knihy zahledla, ale zaujaly me az ted, jak je vidim na vasich fotkach „v akci“…:). Urcite je poridim, ale az casem, svuj limit na vanocni darky jsem uz vycerpala 🙁 :D… Nicmene si alespon zasoutezim o tu uzasnou fosforeskujici. Na instagramu sleduji jako inka.mala

 • Katka 23.11.2017 at 21:46

  Nějaké knihy už od Tulleta máme a jsou jedny z nejoblíbenějších. Další bych chtěla pořídit buď nějakou prstovou nebo stínovou. Ale věřím, že všechny jsou úžasné.

 • Andrea 23.11.2017 at 21:48

  Nas nejvíce zaujala The game in the dark. 😊
  určitě by měla úspěch😊

 • Hani 23.11.2017 at 21:48

  Hra svetla

 • Alžběta 23.11.2017 at 21:48

  Krásné jsou obě. Syn by dal asi přednost „game in the dark“, tak soutěžíme o ni. Ještě mě zaujala „hra se zrcadlem“. Moc děkuji za tip, až syn trochu povyroste, určitě pořídíme 🙂
  Insta dabetule

 • Blanka Nedvědová 23.11.2017 at 21:49

  Dobrý večer, pro moji malou(2 roky) by se asi nejvíc hodila The Game of Light, třeba příště 🙂 Volila bych teď blíže podobnou a to tedy The Game in the Dark. Děkuji

 • Tereza 23.11.2017 at 21:49

  Maly zboznuje hru se stiny!!!!!! Lezime v posteli, zapnu svetlo v mobilu a rukama mu delam na strop stiny. Uplnr kouka, co to je…tak vydrzime hodinu lezet 😊. Nebo na pomoc vezmu plysaky, takze urcite uvitame Hru se stiny. Na fb sdilim a na inst. terezakrestova

 • Veronika, facebook Foto VP 23.11.2017 at 21:49

  Hezký den, jelikož mi dcerka vždy večer povídá o hvězdách, a dnes i říkala, že mě má ráda tolik jako je hvězd na nebi, tak myslím, že ta „vesmírná“ Tulletka by se nám moc líbila 🙂 A svítit si pod peřinou a mít takovou tu naší společnou chvíli, no neberte to 🙂 (Sdílíme i na fb)

 • Zuzka 23.11.2017 at 21:50

  Knížky znám,ale zatím ještě žádnou nevlastníme,děkuji za připomenutí!Moc se mi líbí The dark in the game,tu pořídim (kdybych nevvyhrala:)))

 • Jana Patočková 23.11.2017 at 21:51

  Knížky znám, ale doma žádnou nemáme. Moc se mi líbí Hra ve tmě.

 • Eliška 23.11.2017 at 21:51

  no tak ta fosforující je boží!!!! tu nutně potebujem 🙂

 • Katka 23.11.2017 at 21:51

  Zaujala mě Hra stínů.
  Sleduji na IG(vovo.ka)

 • Petra 23.11.2017 at 21:52

  Neznala jsem, ale pro děti bych vybrala The game in the dark, sleduji na FB 🙂

 • Jana 23.11.2017 at 21:53

  The game in the dark. Jednoznačně! Me zaujala moc a u ratolesti by také určitě měla úspěch. Doma mame Barvy a Knížku a jsou oblíbené u obou deti. Mladší jednu chvíli tukala po vzoru Knížky do všeho čtiva😀.

 • Katka 23.11.2017 at 21:54

  Dobry vecer, zrovna vcera jsem dve objednala na kidtown 🙂 a zitra si jdu pro ne. Zvazovala jsem i The game in the dark, ale nakonec jsem vzala jinou. Tak bychom radi tady tu 🙂

 • Marcela 23.11.2017 at 21:54

  Nase holky miluji prave „svitivku“, takze rozhodne soutezine o stiny, abychom doplnili sbirku. Tulletek mame 5, dvakrat finger worms, svitivku, mix and match a jednu o hledani rozdilu. Stale premyslim nad Press it, ale jeste jsem ji neporidila. U nas se Tulletky ctou pravidelne, ale ne kazdy den a zatim jsou v moc peknem stavu 🙂 sleduji na IG jako marcelaxurbanova

 • Aneta 23.11.2017 at 21:55

  Za mne take Hry svetla!

 • Zuza Vesela 23.11.2017 at 21:56

  Hra ve tmě se svíticími stránkami. Tu jsem si okamžitě zamilovala. Děkuji za další dárek od Ježíška.

 • Kača M. 23.11.2017 at 21:56

  Uaaa,bozi jsou vsechnyyy!!! Potrebuju je mit doma a dcerce je mozna nekdy pujcim:-) sleduji na IG kachnunka87

 • Adéla Bělunková 23.11.2017 at 21:57

  Tulletky jsem minulý rok koupila synovci a to hned dvě: Barvy a Knížka (české)…nádherné zpracování, úplně mě okouzlily 😀 Musím se zeptat, jaký mají vůbec úspěch. Dnes mě zaujala více ta fosforeskující 😉

 • Pavlina 23.11.2017 at 21:57

  Tullet je parádní. Zrovna dnes jsme svítili na Game of light a taky na různé hračky, no a funguje to dokonce výborně i na některých stránkách The countryside Game. Stíny jsou prostě super zábava. Do série bysme uvítali The Game in the Dark.

 • Vladimíra Hrňová 23.11.2017 at 21:59

  Úžasná je ta The game of the dark. My se pod peřinou zatím bojíme, tak by toto mohla být cesta jak nehysterčit 🙂 Opět skvělý nápad a typ na dárek.

 • Jana Gerlická 23.11.2017 at 22:00

  Doma máme Knížku a mají ji rády obě naše děti, dokonce zaujala i prarodiče 🙂 Určitě by se jim moooc líbila i ta druhá, svítící, The game in the dark.

 • Veronika 23.11.2017 at 22:00

  Tulletky mám v seznamu už dlouho, ale zatím jen ty o barvách. Tyto jsem neznala a musím říct, že vypadají daleko lépe, jsem z nich nadšená a myslím, že by byly i moje holky. Vybírání je těžké, ale mám tušení, že stejně jedné z nich neodolám a brzy se objeví v naší knihovničce. Zrovna dnes jsem ji trochu přestavila 🙂 Teď vybírám číslo dvě, Hru ve tmě. Čtení pod peřinou s baterkou by dcerku dostalo 😉
  Sdílím na FB a na IG sleduji jako Vervila.

 • Lenka Láníková Košťálová 23.11.2017 at 22:00

  Knížkami Knížka a Barvy jsem obdarovávala děti kamarádů a vždy slavily úspěch I u tam, kde knihy běžnê nebodují….pro syna už jsou také připravené, ale ještě chvilku si na nê počká 🙂

 • Milka 23.11.2017 at 22:01

  Nejvíc mě zaujala Hra se stíny. Jinak jsou knížky velice inspirativní

 • Kačas 23.11.2017 at 22:01

  Tak to je opet bomba!!!! Nevim, ktere bych sama dala prednost..ale asi tu fosforeskujici a zalezt si s ni pod perinu!😂😇😍

 • Barbora 23.11.2017 at 22:01

  Knizky se synem milujeme a knihy od Tulleta nam v nasi sbirce chybi.Jsou nadherne a zajimave.
  Moc by se mi libila ta fosforeskujici.

 • Petra 23.11.2017 at 22:02

  Obe Tuletky jsou bozi! Vzdy kdyz doctu Vas clanek, napadne me, to musime mit! A pak se brzdim.. Drzim pravidlo 3-5 darku na osobu a to uz jsem davno naplnila (preplnila).. Ach jo. Proc mi to delate😌? Ale jinak moc diky za super tip, koupim v lednu😊 Vic me zaujala The game in the dark. Zdravim, Petra Fai (na fb i instagramu)

 • Tereza Meravá 23.11.2017 at 22:03

  Moc se mi líbí ta stínová. Na IG pod svým celým jménem a na FB také komentuji:)

 • Michala 23.11.2017 at 22:03

  Mame doma cirkus a urcite by se nam libil Game in the dark. Preju hezky vecer a dekuju za dalsi super tipy.

 • Mishi Fufu 23.11.2017 at 22:04

  The game inthe dark! O trosku vic semi libi the game of light. Ale vsechny jsou uzasny! Na insta jako mishi fufu.

 • Dasa Kovalova 23.11.2017 at 22:04

  Minuly týden dorazil Maly hvězdár a už je rozdělen do 4 adventních dni:-) a je boziii. Už se těším na večery s baterkou v ruce.
  Líbí se mi The game in the dark. Tak snad vyhrajeme:-)

 • Dana 23.11.2017 at 22:04

  My jesze zadnou nemame, ale The game in the dark se mi líbí moc 🙂

 • Lucie 23.11.2017 at 22:05

  Věřím,že dceři by se takové knihy moc líbily. Líbí se mi The game in the dark.

 • Soňa 23.11.2017 at 22:05

  Ta svítící ve tmě je úžasná! Kluci rádi lezou pod deku, tam by se jim krásně četla 🙂
  Jinak doma máme Knížku a Barvy -a u obou kluků (4 roky a 1,5) jsou velmi oblíbené.

 • Katka 23.11.2017 at 22:06

  Pěkný večer, mě teda zaujala ta hra stínů. Už dlouho se chystám aspoň jednu jeho knížku na zkoušku koupit.
  Instagram: katkubal

 • Trubirohová 23.11.2017 at 22:08

  Líbí se mi Hra se zrcadlem

 • Kateřina Kolářová 23.11.2017 at 22:09

  Hra stínů je fakt super, moc se mi líbí.

 • Patockova 23.11.2017 at 22:12

  Shadow už doma máme, takže mě rozhodně zaujala ta druha. Dokonce tak, že přemýšlím že ji koupím. Pokud ji teda nevyhraji :0) na Instagramu veronikapatockova

 • Hanka Šafářová Chmelinová 23.11.2017 at 22:12

  Krásné knížky.ani jednu bohužel nemáme ale rádi by jsme The game in the dark. Sdílím FB.

 • Andrea 23.11.2017 at 22:13

  Máme nejraději tu, kam lze strkat prstíky. Je to velká legrace.

 • Blanka Pavelková 23.11.2017 at 22:13

  Obě knihy jsou skvělé. Vůbec jsem netušila, že něco takového existuje. Starší syn dostane knížky na čtení pro velké kluky a pro mladšího je toto bezva alternativa . Kdybych si mohla vybrat, tak The game in the dark.

 • kata 23.11.2017 at 22:16

  určitě game in the dark, stínová by syna ještě asi nezaujala..ale fakt zajímavé knížky

 • Petra V. 23.11.2017 at 22:17

  Dobrý večer Míšo, Vy mi dáváte, co den, to skvělý tip na originální dárek. Myslím, že na konci Vašeho „adventního kalendáře“ budeme mít doma problém, který z těchto tipů pod stromeček vybrat. A já Vám za způsobení tohoto „problému“ moc děkuji :0). Knížky od Tulleta jsou pro nás novinkou, která mě naprosto nadchla. A jelikož už u nás doma čeká na vánoční rozbalení Malý hvězdář, určitě bych v případě dnešní možné výhry volila druhou knížku The game in the dark. Hezký zbytek večera. Sleduji a sdílim na FB. Petra.

 • jarcca 23.11.2017 at 22:19

  Mě se moc líbí ta fosforeskující, synovi zas stínová! 🙂 Takže každý asi soutěžíme o jinou! 😀 Sleduji a sdílím na fb jako Jarcca Jarunka.

 • Kamila 23.11.2017 at 22:21

  My už nějaké Tulletky máme (a jsou oblíbené), ale zaujala mne hra se stíny, ta by se nám hodila 😊

 • Markéta Šmídová 23.11.2017 at 22:21

  Me se líbí ta game in the dark. Ta vypadá super

 • Martina 23.11.2017 at 22:23

  Od Tulleta máme doma Knížku a Barvy – všem doporučujeme, zaujmou jak roční dítě, tak 5 leté, ale i dospělé 🙂 K barvám jsem si vybarvila kolečka a zalaminovala jednotlivé barvičky k přiřazování. Na těchto knížkách se prostě krásně vyřádíte!! Nám by se moc líbila kniha Game in the dark.

 • Pavla Netíková 23.11.2017 at 22:23

  Knihy jsou to krásná všechny. Holky by asi víc nadchla The game in the dark a už na ně pod stromečkem čekají podobná pyžamka.

 • Aneta 23.11.2017 at 22:24

  Stíny jsou boží , líbí se mi i prstové 🙂

 • Kristyna 23.11.2017 at 22:26

  My preferujeme the Game in the Dark. Zajímavá knížka.
  Ig: krissponer

 • Veronika Kohoutová 23.11.2017 at 22:26

  Nejvíc mě zaujala Hra ve tmě.

 • Viki 23.11.2017 at 22:27

  U mě vede The game in the dark. Sleduji na fb.

 • barbora 23.11.2017 at 22:27

  dobrý večer, tyhle knížky ani autora neznám, ale uplně mne to nadchlo…a jelikož dceru ted okouzlil vesmír, byla by celá paf z knížky The game in the dark 🙂
  Bára (barbora.budakova@seznam.cz)

 • Jana Holubcová 23.11.2017 at 22:27

  Moc díky za tipy, doteď jsem tyhle knížky neznala…moc se mi líbí The game in the dark.

 • Veronika Mlejnkova 23.11.2017 at 22:28

  Porad dokola prohlížím obrázky a nemůžu se rozhodnout která je lepší 😀 ale nakonec teda volím hru stínů 🙂 sleduji a sdílím na fb 🙂

 • Bara 23.11.2017 at 22:28

  The game in the dark. Nebo by me zajimala asi Game of Mirrors…

 • Věra 23.11.2017 at 22:29

  Hra se stíny by se nám všem doma mohla líbit 🙂

 • Petra 23.11.2017 at 22:30

  Game in the dark prinese Jezisek, tak by se nam libily stiny. Jinak mame doma jeste Countryside a Barvy. Vsechny tulletky jsou uzasne napadite.

 • Věra 23.11.2017 at 22:30

  Stínovou už máme, ještě mám pro dceru v záloze Knížku. Z e-shopu se mi ještě líbí hra na farmu a zrcadlová.

 • Eliška 23.11.2017 at 22:31

  Moc děkuju za tip. Naše dečka by určitě bavila Hra ve tmě (ale asi i ty druhé dvě). Eliška

 • Iveta Dekanová 23.11.2017 at 22:34

  Hra se stíny je hezká 😉

 • Romana Kašpárková 23.11.2017 at 22:35

  Tak teď mám pocit, že musíme mít všechny 😁 opravdu, líbí se mi všechny. Ale pro syna by myslím měla úspěch ta hra se stíny, jelikož baterka je jeho zaliba 😉 děkujeme za slevu 😉
  Sdílím na fb, instagram @romiqeu 😉

 • Iveta Dekanová 23.11.2017 at 22:36

  Hra se stíny vypadá moc hezky 😉

 • Dana 23.11.2017 at 22:37

  My mame jen knizku Knizku ;-), ale frci u nas uz vice jak dva roky 🙂 IG: Svobodova Dvorakova Dana

 • Hanka 23.11.2017 at 22:37

  Ja bych si vybrala The game of dark. Ciste proto, ze stiny uz mame par let doma. V odkazu me jeste hodne zaujala Hra se zrcadly. Tu jsem neznala a muze byt moc dobra.

 • Petra 23.11.2017 at 22:38

  No krása. Já asi Hra světla… 🙂

 • Petra Jedličková 23.11.2017 at 22:39

  My máme od Ježíška (tety) objednanou Knížku a já už se na ni moc těším. Z těchto dvou se mi více líbí The game in the dark, ale postupně budeme tvořit Tulletovu polici v knihovně 🙂

 • Michaela Moravcová 23.11.2017 at 22:39

  Nejvíc me zaujala popisovaná the game in the dark a o tu bych si rada zasoutezila, kluci by byli nadšeni 🙂 Diky
  Ins Michaela_moravcovaa

 • Míša V. 23.11.2017 at 22:41

  Zase úžasná recenze! Každý den se těším na večer, čím mě zase překvapíte 😉
  Líbí se mi všechny, snad je časem budeme mít doma:D
  Teď bych zvolila tu fosforeskující.

 • Veronika Kovalova 23.11.2017 at 22:42

  Tyto knihy jsem vubec neznala a tak dekuji moc za tip ☺ Hrajeme tedy o The game in the dark.

 • Klára Toša 23.11.2017 at 22:43

  Slyším o nich poprvé a jsou boží. Ty prstíkové třeba.. Hra na žížaly nebo Hra na dobré ráno! 😉 a z výše uvedených Hra na stíny 😉

 • Rienka 23.11.2017 at 22:45

  Výber – The game in the dark neboli Hra ve tmě.
  A fakt sa asi paci najviac 😀

 • Mužiková Karolína 23.11.2017 at 22:46

  O techto knihach jsem jeste neslysela, syn miluje hvezdicky, lita s baterkou a tohle by se mu urcite libilo. Za mas the game in the dark.

 • Petra Bemová 23.11.2017 at 22:46

  The game in the dark vypadá skvěle! Už jsem se na tulletky divala asi před rokem, ale úplně jsem je vytesnila. To budu muset asi využít slevových kupon, za který dekuju 😉 inst. petromilabem

 • Barbora 23.11.2017 at 22:47

  Pro dcerku mám knížku Barvy..až bude větší, určitě pořídíme Hru se stíny.
  Sleduji FB i Insta jako Barbora Nétková

 • Michaela Dostálová 23.11.2017 at 22:49

  Nám se moc líbí ta fosforeskující Hra ve tmě..:)

 • Martina 23.11.2017 at 22:50

  Chtěla bych vyzkoušet Hru se stíny.

 • Kateřina Kolářová 23.11.2017 at 22:55

  Líbí se mi The game in the dark . Naší malou slečnu by to určitě zaujalo také 🙂 Sleduji i na FB.

 • Míša Drozdová 23.11.2017 at 22:56

  Obě jsou parádní, ale ta fosforeskující je boží 🙂

 • Martina Skočovská 23.11.2017 at 22:57

  Jednu knížku od Tulleta už máme. Je těžké vybrat která se mi líbí nejvíc, ale asi hra na farmu. Dcera by si chtěla zasoutěžit o knížku Hra ve tmě. Na fb soutěžím i sdílím. Na instagramu sleduji jako makaface.

 • Marie 23.11.2017 at 22:57

  Dobrý večer Míšo. Tuletky máme doma již dvě a to hru s prostrkáváním prstů a hry po tmě. A jelikož je brzy ma (tma) a jsou tína (stíny), brali bychom výhru The game of Shadows 🙂 Děkujeme

 • Moni 23.11.2017 at 22:57

  Ty knizky jsou skvely, vibev jsem o nocem takovem nevedela.. jdu se hned mrknout na dalsi typy knizek..
  Kdybych naahodou vyhrala, vubec nevim, jakou vybrat.. mozna tu fosforeskujici☘

  • Moni 23.11.2017 at 22:57

   Vubec jsem o nicem…

 • Majka 23.11.2017 at 22:57

  Mame obe i nektere dalsi. Zatim schovane ve skrini, ale uz brzy bude prilezitost je vytahnout. Mne osobne primo fascinovala knizka The game in the dark. Pokud bychom ji vyhrali, urcite bychom vedeli, koho podarovat.
  IG maruunzeitigova

 • Veronika 23.11.2017 at 23:02

  Hra se stiny pro zacatek. Ale verim,ze i svitici stranky by syn uvital. Diky za tip.

 • Veronika 23.11.2017 at 23:02

  Za nas urcite hra se stiny.

 • Barbara 23.11.2017 at 23:05

  moc se nám líbí hra světla:)) sleduji fb i instagram /barusaatko/

 • Tess 23.11.2017 at 23:08

  Hra světla….Tulletky máme moc rádi:-)

 • Daniela Beckova 23.11.2017 at 23:09

  Na Tulletky uz nejakou dobu pokukuju, meli jsme pujcenou Knížku a Barvy a dcera byla nadšená. Líbí se mi také Mirrors a Sculptures. No, téhle slevě se nedá odolat, takze objednavam fosforeskující a soutezim o Game of the shadows.

 • Martina 23.11.2017 at 23:09

  Knihy jsou všechny krásné a originální, nejvíc mě stejně chytla kniha The game in the dark, myslím, že by se malé mohla líbit. Asi jich pořídíme víc, protože jsou krásné a knížky máme rády obě. 🙂

 • Tess 23.11.2017 at 23:09

  sdílím vše na fcb jako Shalva Tess

 • Kaca 23.11.2017 at 23:10

  Tak dalsi knihy, kt. mne doposud minuly! Moc diky za inspiraci. Svitici nas ceka od jeziska, ale trosku jina 🙂 . Libi se mi urcite ta nabizena The Game in the dark .. a dalsi zajimava muze byt The Game of mirrors.. ale neni tam moc stastne nafocena. Uplne jednoducha, ale pritom o to zabavnejsi pro deti mi prijde i The Game of let´s go. Ta Stinova na mne pusobi jak na Vas, dost strasidelne 😀 .

 • Míša 23.11.2017 at 23:14

  Asi stíny, tu svítící už máme a je zábavná…

 • Anička B. 23.11.2017 at 23:15

  Ahoj Míši tak o těchto knížkách jsem vůbec nevěděla, a že jsme teda čtenáři… takže jsem se prostě neudrželo a tu ve tmě svítící jsem hned objednala 2x i pro bratránka… pokud by se poštěstilo,tak bychom brali určitě tu hra se stíny,ta vypadá taky moc dobře

 • Yvette 23.11.2017 at 23:19

  Juuuj, nadherna!!! Kdybych vyhrála tak budu ráda za jakoukoliv z nich. Měli jsme doma takovou hezkou baterku s nástavci, na kterých byly obrázky, ale ty se samozrejme poztracely, takze tohle by byla parada. Děkuji. Sleduji í na FB

 • Šárka 23.11.2017 at 23:20

  Za mě určitě The game in the dark , moc se mi líbí pro mého syna.

 • Renáta Hovoříková 23.11.2017 at 23:21

  Líbí se mi „Knížka“, ale i ty ostatní jsou super. A v dnešním článku mě opravdu nadchla knížka, která svítí! Z toho by byl i náš prvňák pif paf :))

 • Darina 23.11.2017 at 23:22

  Zaujala mě Hra stínů.
  IG darina_j_

 • Verča S 23.11.2017 at 23:26

  Asi víc se mi líbí hra se stíny. Úplně nás vidím večer jak lezime v postýlce a promítáme si obrázky 😀

 • Marzb 23.11.2017 at 23:29

  Ach… co mi to jen děláte… Nedávno jsem dceři pořídila dvě Tulletovky s tématikou barev, ale ty na ní zatím počkají, než doroste (střádání dárků mě jednou zrujnuje!) a upřímně řečeno… zjištění, že je jich vydaných tooolik!!! To mě asi jednou zrujnuje ještě víc :oD Námět mi přijde ve své podstatě tak primitivní, ale zpracování a hlavně podání je naprosot geniální záležitostí. Měla bych záme o Hru se stíny, jelikož po přečtení článku už mám Hru ve tmě objednanou :o)

 • Renata P-ova 23.11.2017 at 23:35

  Libi se mi Game in the dark,to by holky moc bavilo.

 • Marika V. 23.11.2017 at 23:41

  My mame tiez Knizku a Barvy 🙂 ale ani som netusila kolko krasnych kniziek este ma….z tychto by sme chceli Hra se stiny…a na stranke ma este zaujali Game of mix and match…to si myslim ze by bavilo aj mladsiu Alicku…a mohla by byt zaujimava aj Hra na zizaly ;-)…dnes sme boli v Bratislave na Kid.detsky shop up a odniesli sme si Maleho hvezdare 😉 tesime sa na Vianoce

 • Michaela Wagnerová 23.11.2017 at 23:42

  Obě knihy mě zaujaly, líbily by se nám obě. Vybrala bych The Game in the Dark

 • Jana 23.11.2017 at 23:53

  Nejvíce mě zaujala Tulletka Hra s míčem. Doma máme Hra ja oči a to je taky bezva zábava.

 • LenkaN. 24.11.2017 at 0:40

  Obě vypadají skvěle. Moc díky za krásné fotky a článek. Vždy se mi líbila Game of shadows, takže špíš ta! 🙂 Tulletky máme vyzkoušené s barvami (Knížku a Barvy), tak by bylo fajn to teď rozsvítit.

 • Jolana 24.11.2017 at 0:59

  O trošku více se mi líbí Hra ve tmě.

 • Irena 24.11.2017 at 2:26

  Nejvíce se mi líbí knížka se stíny. S holka má rády hraném stínové divadlo.

 • Hanka Achsová 24.11.2017 at 5:18

  Vybrala bych Hru ve tmě 🙂

 • Klára 24.11.2017 at 6:16

  Tak treba The game of the light 😉 na IG sleduji jako k.kubatova

 • Lucie Binarová 24.11.2017 at 7:02

  Tyto knihy ještě doma nemáme a pro prostudování vašeho odkazu myslím, že pod stromečkem nesmí chybět. Líbí se mi Hra ve tmě a myslím, že kluky by zaujala i Hra na trasu.

 • Denisa Jenčovská 24.11.2017 at 7:06

  Knížky jsou krásné obě, víc se mi líbí The game in the dark, tak zkusíme soutěžit o ní. Knížky Tullet doma nemáme, z nabídky se mi líbila ještě ta o žížalkách 🙂 Sleduji na FC jako Dendy Malá

 • Eva Šírová 24.11.2017 at 7:11

  Za mě by vyhrály stíny, ale věřím,že by měly úspěch úplně vsechny

 • Barbora Heděncová 24.11.2017 at 7:12

  Úplně se stydím, že jsem na tyto 2 tulletky ještě nenarazila… zase až díky vám 🙂 Za nás určitě ta fosforeskující, z halloweenské výzdoby máme ještě všude po bytě fosforeskující netopýry, takže by to bylo super doplnění.

 • Kateřina Vítů 24.11.2017 at 7:21

  Rádi cestujeme, takže mne zaujala kniha s názvem Hra na cestovaní 🙂
  Insta: @katuskavitu

 • Lenka 24.11.2017 at 7:34

  Mame doma obe dve a obe jsou skvele. Stiny na me ze zacatku taky pusobily desive, pri prvnim prohlizeni sviticiho vesmiru se mi zase tajil dech 🙂 Syn ma rad obe dve, ale prisel jim na chut az ted ve 4 letech. Predtim ho moc nebraly. Jeste ma hodne rad Knizku, u nas doma zvanou Puntik.

 • Andrea 24.11.2017 at 7:37

  Mna najviac zaujala The game in the dark. Ale aj tie dalsie su uzasne.

 • Simona m. 24.11.2017 at 7:39

  The game in The dark vypadá úžasně.

  Sleduji na Facebooku i na instagramu jako smarkova.

 • Jana 24.11.2017 at 7:40

  Další nádherný tip. Já bych vybrala The Game In The Dark. Šla jsme kouknout i na stránky a videa na YT a nemůžu od toho odtrhnout oči, každá kniha má něco do sebe.. Opravdu parádní nápad. Super interakce dítěte a knížky. 🙂
  Sleduji FB i IG

 • Martina N. 24.11.2017 at 7:41

  Miso,zatim mame doma od Tulleta knihu Knizka a je moc fajn.Tesim se na recenzi na knihu Barvy,protoze jsem se ji chystala taky poridit.Kazdopadne tyto svetelne me moc nadchly.Vybrala bych Game in dark.M.N.

 • Monika Plonková 24.11.2017 at 7:46

  The game of finger worms se mi líbí moc. Soutěžit bych chtěla o The game in the dark. Sledují váš IG – monika_plonkova

 • Pavla Havlíčková 24.11.2017 at 7:53

  Mě se z internetové nabídky líbí nejvíce Kniha Hra světla a soutěžit bych chtěla o fosforeskující knihu The Game in the dark. Sledují vás na FB – Pavla Havlíčková

 • Marie 24.11.2017 at 7:54

  Knihy tohoto autora jsem neznala, ale hodně se mi líbí. Dost mě zaujala The Game of let´s go! Soutěžím o knihu The game in the Dark.

 • Naďa 24.11.2017 at 8:02

  Super! U nás by určitě bodovala The game in the dark 🙂 Sleduju na FB a sdílím

 • Kateřina Bednářová 24.11.2017 at 8:11

  Tyjojo, tak u mě vede Hra ve tmě! Super nápad. Sleduji na fb i ig (bednar_ka). A moc děkuji za tipy a slevy!

 • Petra 24.11.2017 at 8:19

  My doporučujeme Tulletku Knížku. Dcera ji dostala k 2. nebo 3. narozeninám a je to její oblíbený večerní rituál (za pár dní ji bude 5 a stále ji baví). Říká jí „ťukací“. Tyhle dvě by se jí určitě také líbily.

 • Jitka Ježková 24.11.2017 at 8:19

  Dobré ráno, mě se nejvíce líbí Hra se stíny, přemýšlím, že ještě dokoupím na Vánoce. Hezký den Jitka.

 • Barbora Veselá 24.11.2017 at 8:25

  Tulletky jsou geniální. Máme jich pár doma a právě Thr Game of shadovs a The Game of light mám vyhlídnuté dál…
  Instagram – barca.ves

 • Pavla 24.11.2017 at 8:27

  The game of light a soutěžit o the game in the dark.

 • Eva 24.11.2017 at 8:32

  Máme dvě Tulletky, Barvy a Knížku, a děti moc baví. Nám se líbí The game in the dark a The game of shadows.

 • Venduli 24.11.2017 at 8:35

  Máme prosvětlovací knihy od Svojtky a jsou super! Ráda bych soutěžila o fosforeskující knihu.

 • Jana K. 24.11.2017 at 8:43

  Dobrý den Míšo, no jsem nadšená ze všech, ale dala bych asi přednost knize Hra ve tmě.

 • Tereza 24.11.2017 at 8:48

  Rozhodně zase zajímavý tip, díky 🙂 Knížky jsem neznala, líbí se mi The game in the dark.

 • Eva 24.11.2017 at 8:48

  Všechny jsou bezvadné 🙂 Teď mě nejvíce asi zaujala ta se stíny 🙂

 • Vendula Sliwka 24.11.2017 at 8:56

  Oper moc krásný tip :-). Rád i bychom tu game in the dark 🙂

 • Aneta 24.11.2017 at 9:11

  Vybrala bych si the game in the dark, protoze prvni knihu uz mame a je pripravena na mikulase. Od tulleta mame jeste tecky, a byly kolem 1.roku moc oblibene. Ig:ancia_bajcia

 • Lucie L. 24.11.2017 at 9:13

  Opět děkuji za krásnou inspiraci, tyto knihy vůbec neznám. Zaujala mě tedy asi nejvíce Hra světla.

 • Květa Hanáková 24.11.2017 at 9:17

  Líbí se mi kniha The game in the dark. Malého hvězdáře mám pro dcer schovaného, donese ho Ježíšek. Na IG jsem kvetoslavahanakova.

 • Sylva Sejpková 24.11.2017 at 9:34

  Líbí se mi nápad obou knížek. Asi bych brala pro holky spíš tu stínovou 😀

 • Eva Kmochová 24.11.2017 at 9:39

  Líbí se mi The Game in the Dark, kterou by jsme využili při večerním usínání 🙂

 • Martina Eignerová 24.11.2017 at 9:40

  My máme Barvy a Knížku a jsou skvělé stínovou jsem moc chtěla ta ně taky zaujala. Geniální knihy 🙂
  Takže soutěžím o Game in the dark

 • Lucie 24.11.2017 at 9:41

  Ty jsou krásné, vůbec jsem o takovémto druhu knih nevěděla. Každopádně parádní jsou obě, ale jako výhru bychom brali The Game in the Dark a tu druhou koupíme pak 🙂 Jinak ze stránek se mi líbila i The Game of Mirrors. Děkuji za další super inspiraci 🙂

 • Klára 24.11.2017 at 9:43

  Tak já věřím, že mé děti by také více zaujala Hra ve tmě…

 • Pavlína Martinů 24.11.2017 at 9:55

  Úžasné knížky, o chlup víc mě zaujala The game in the dark, protože si s ní bude malá moct hrát i sama.

 • Jitka Elicerová 24.11.2017 at 10:08

  Vůbec jsem tyto knihy neznala, takže díky Vám 😀 a líbila by se nám Hra se stíny. Sleduji fb

 • Martina Machková 24.11.2017 at 10:10

  Teda, tyhle dvě jsou skvělé! Úplně si dokážu představit ten úžas u fosforeskující knížky i zábavu u knížky stínové. Mimo ně by mě docela zajímala Hra za zrcadlem. Ale i ty prstové… No jak je možné, že jsem o těhhle knížkách vůbec nikdy neslyšela? 🙂

 • Katka Dušková 24.11.2017 at 10:10

  asi ta svítivá – malá se zatím stínů bojí. Jinak je to ale perfektní nápad obojí!

 • Kacka 24.11.2017 at 10:16

  Hra se stiny 🙂 uz po ni pokukuji delsi dobu
  Insta Katie’s design

 • Hanka 24.11.2017 at 10:17

  Po čtení vašich článků si říkám, proč se vůbec snažím mít všechny dárky koupeny pěkně dopředu, abych pak nemusela nikde nic shánět?! Vy si pak dáváte na blog jednu inspiraci vedle druhé a já pak musím přemýšlet, zda naše vánoční nadělení budeme rozšiřovat a nebo statečně odoláme. 🙂 Obě knihy jsou moc zajímavé, nic takového jsem nikdy neviděla. Líbí se mi The game of Shadows, ale dcera má teď období, kdy se někdy večer bojí, když jdeme např. odpoledne z procházky, tak jí tma už nedělá dobře a mám strach, že stíny by mohly pro ni být spíše lehce strašidelné. Zato druhá kniha by se určitě líbila nejen mně, ale hlavně i jí a i našemu malému chlapečkovi. Jí by se líbila o to víc, že je s tématem vesmíru, což je v poslední době oblast, která ji velmi zajímá. Rozhodně bych v soutěži volila The game in the Dark. Z Tulletek znám pouze knihu Barvy a již teď lituji, že jsem se nikdy nezajímala více o celou jeho tvorbu. Jen bych asi potřebovala, aby mi ty knihy někdo tak skvěle předvedl, jako jste to nyní udělala vy. Sdílím a sleduji na FB jako Hana Svobodová.

 • Lenka L. 24.11.2017 at 10:21

  Tulletky jsem prohlizela uz nekolikrat v knihkupectvi, kdyz je kolem nich tolik ohlasu, ale musim rict, ze krome prave teto stinove, me uplne neuchvatily. Takze za me urcite Game of shafows, ta si myslim,ze by nas bavila.

 • Adela Pudil 24.11.2017 at 10:30

  Za nás jednoznačně the game in the dark 🙂

 • Alena Trechová 24.11.2017 at 10:31

  Na tyto knihy jsem narazila minulý týden, tak jsem ráda, že jste nám je, Míšo, blíže představila. Prosvítací aktivity už nějaké máme a až manžel vyzvedne Hvězdáře, tak budeme mít další. Proto mě více zaujala ta fosforeskující., protože je to něco úplně nového.

 • Marketa Juřicová 24.11.2017 at 10:50

  The game in the dark ☺

 • Katka 24.11.2017 at 10:53

  Knihy jsem neznala, ale musím říct, že The Game in the dark se mi hodně líbí! Uvažuju, jestli jí ještě dokoupit 🙂

 • Hana S. 24.11.2017 at 10:54

  Nejvíc by se nám hodila Hra se stíny, syn má období fascinace tomu 🙂

 • Nikol 24.11.2017 at 10:55

  Pro tatu a synka mam pod stromecek koupeneho hvezdare a hodnr mne zaujala the game in the dark,takze jdu objednavat a pridam k hvezdari.Moc dekuji za krasne tipy Miso 🙂

  • Nikol 24.11.2017 at 10:56

   Sleduji na fcb i na IG (nikolik22)

 • kristee 24.11.2017 at 11:01

  No tak to je naprostá bomba! Vůbec jsem neznala.. A tentokrát jsi mne tentokrát opravdu vánočně inspirovala. Protože neteř si letos k Vánocům přeje baterku a já dosud marně přemýšlela čím ji vhodně doplnit. Takže ji budu muset pořídit v každém případě! Moc se mi líbí Game of shadows. Kristee

 • Veronika 24.11.2017 at 11:05

  Moc krásné knížky, autora jsem vůbec neznala a Hra stínů by bavila i tu naši nejmenší, když jsou tam zvířátka 🙂

 • Laduš Sojková 24.11.2017 at 11:19

  Tak tohle jsem vůbec neznala. Líbí se nám Hra světel. Je to moc krásné. Sleduji pod stejným jménem na FB i insta 🙂

 • Radka 24.11.2017 at 11:27

  Obě knihy jsou úžasné, ale asi bych vybrala The Game in the Dark.

 • Helča 24.11.2017 at 11:30

  Obě knížečky jsou moc krásné, ale myslím, že by se holkám víc líbila ta neonová Hra ve tmě 😉 Sdílím a soutěžím na fb, instagram helenalipinska 🙂

 • Simona 24.11.2017 at 11:32

  Tohle je mé první seznámení s tímto autorem a musím říct, že je to zase něco jiného. Rozhodně se mi líbí možnost použití baterek u knihy Hra se stíny i kniha Hra světla vypadá dobře. Z těch „nebaterkových“ se mi líbí Kniha hra na cestování.

 • Guna 24.11.2017 at 12:05

  Strašně mě baví autorské knihy, zatím jsem jich pár vytvořila a docela dost jich viděla na výstavách. Tak Tulleta budeme potřebovat! Stejně jako u Džungle dzunglovite, až to doctou děti, stanou se součástí me knihovny, protože k tvorbě knih se planuju vrátit. Z dnešního okénka bych se ráda soutezila o The Game in The dark, syna začal zajímat vesmír. A ta kniha mi připomíná diplomovou knihu mé spolužačky Mio můj Mio, kde se střídali bílé a černé stránky a na první pohled nebylo nic vidět. Ale ještě mě hodně zaujala ta zrcadlová. Jak dlouho vlastně bude platit slevový kód? Myslím, že ho určitě využiji. PS Instagram – gunaleite

 • Daniela 24.11.2017 at 12:08

  Tulletky miluju, jsou báječné. Hru stínů máme. Takže bychom rádi vyhráli Hru ve tmě. 😉 A na otázku, nejvíc nás zaujala právě Hra stínů, ale máme i jiné.

 • Markéta Kubánková 24.11.2017 at 12:21

  Z Vašeho výběru se mi více líbí Game in the dark, z druhé by měl syn strach, myslím si. Jinak Tulletky jsou kásné, máme Kniha Hra na farmu/The Countryside Game a pro menší děti doporučuji 🙂

 • Veronika Mildnerová 24.11.2017 at 12:32

  Velice oceňuji Vaše nápady a tipy na dárky, kam na ně chodíte? 🙂
  Určitě v budoucnu koupíme některé z knížek od tohoto autora – velice se mi líbí, jsou odlišné, mají nápad a jsou super pro rozvíjení dětské představivosti.
  Dcerce bych vybrala Hru ve tmě, ale i Hra světla vypadá krásně.
  Instagram: veronikamild

 • Lenka 24.11.2017 at 12:52

  Obě knihy vypadají nádherně, ale více se přikláním Hra ve tmě/ The Game in the dark 🙂

 • Veronika 24.11.2017 at 12:54

  Zvolila bych Hru ve tmě:)

 • Lenka 24.11.2017 at 12:55

  I bez knih si rádi hrajeme se stíny rukou, proto bych vybrala knihu Hra se stíny 🙂

 • Katka Röslerová 24.11.2017 at 13:33

  Tulletku máme jednu – Knížku a děti ji milují, když ji dostaly, řekla jsem, že je kouzelná a jim se to moc líbí. Z těchto dvou bych brala tu fosforeskující.

 • Misa 24.11.2017 at 13:38

  Vsechny knizky jsou moc krasne, ale nejvice me zaujala kniha The Game of Shadows.

 • Helena K. 24.11.2017 at 13:40

  Holky milují svíceni baterkou, moc se jim třeba líbi prosvecujici stránky v Puntíku, toto by je nadchlo. Me se moc líbi Hra ve tmě /The game in the dark. Sleduji vás i na FB Helena Kvietkova

 • Míša 24.11.2017 at 13:41

  Krásné jsou obě, ale vyhrála by to druhá- the game in the dark 🙂

 • Daniela 24.11.2017 at 13:44

  Knížky jsou naprosto úžasné😍 Tulletku ještě nemáme žádnou. Ale budeme to muset napravit. Jinak u nas by jednoznacne vyhrála knížka The game in the dark 😍

 • Katarina 24.11.2017 at 13:55

  Fosforeskujuce prvky mame na hrackach a su velmi oblubene, takze urcite planetky z knizky „Hra ve tme“ by zaujali, najma vo „vesmirnom obdobi“. Mna zaujala aj knizka „Mix it up“.

 • Monika 24.11.2017 at 13:56

  Dceři se líbí Hra ve tmě

 • Martina 24.11.2017 at 14:08

  Můj syn si rád hraje s baterkou, určitě by ho nadchla Hra se stíny..:)

 • Marie Vágnerová 24.11.2017 at 14:09

  vnučče se líbí ta druhá svítící 😀 sdílím na facebooku

 • Zuzka 24.11.2017 at 14:12

  syn by bral asi obe, ja sa priklanam ku The game in the dark

 • Lucie Šitrová 24.11.2017 at 14:14

  Líbí se mi Hra světla .

 • lucie 24.11.2017 at 14:14

  tak já mám v hledáčku přesně tyto dvě 🙂
  a po přečtení článku vlastně nevím, která se i líbí víc 🙂
  možná in the dark?
  sleduji fb, komentuji, sleduji ins (lucie.eiben.cz)

 • Petra Vraníková 24.11.2017 at 14:15

  Líbi se nám víc Kniha Hra ve tmě 🙂

 • Anna Michlová 24.11.2017 at 14:43

  Za nás bych volila Hru se stíny. 😉

 • Pavlína Suchánková 24.11.2017 at 14:45

  Ráda bych hrála o fosforeskujicí, ta by se naší Emmičce moc líbila 🙂

 • Miška Roušarová 24.11.2017 at 14:50

  My máme knihu KNÍŽKA a děti ji vytahují i po čtyřech letech pořád a foukají, hrkají do puntíků. Líbila by se nám Hra ve tmě.

 • Kristína šteflová 24.11.2017 at 14:50

  Stínovou knihu doma máme, tak bych ráda soutěžila o druhou knihu The gama in the darl 🙂 Jinak Tullet za nás super autor :-D. Sleduji FB i IG, Kristína

 • Barbora 24.11.2017 at 14:51

  Tulletky jsou krásné, znám zatím jen Barvy. Z nabídky se mi ještě velmi líbí Hra na farmu. A ráda bych soutěžila o svítící Hru ve tmě. Díky, Bára

 • Lucie Kurdiovská 24.11.2017 at 14:53

  Jednoznačně the game in the dark!
  Stíny vypadají také zajímavě, a barvičky byly taky fajn!

 • Lenka Červeňová 24.11.2017 at 15:26

  Knížky jsem vůbec neznala, tak děkuji za tip. Vypadají zajímavě. Nejvíce mě z nabídky zaujala The Game of Light. Zasoutěžila bych si o The game in the dark, těch stínů by se asi naši kluci báli, a možná i maminka 😀 Sdílím a sleduji na FB

 • Lenka F. 24.11.2017 at 15:46

  Ráda bych soutěžila o Game in the dark:) Kdysi jsem ji pořídila synovci a ráda bych ji měla i pro dcerku, je boží:)
  Jinak doma máme taky několik Tulletek – u dcery je moc oblíbená The Countryside Game. Těžko říct, která mě dále z odkazu zaujala nejvíce, protože boží jsou fakt všechny! Asi je budu muset vypsat všechny nebo co:))) – Hra červené, žluté a modré, Hra na tvary, Hra na kombinace umění, Hra s pruhy…to jsou fakt topky, ty ještě doma nemáme, budeme muset pořídit 😀
  Okomentováno i na FB jako Lenka Fořtová (Cichá)
  Na IG sleduji jako cichulak – Lenka F.

 • Michaela 24.11.2017 at 15:51

  Zaujali mě všechny knihy, opravdu zajímavé. A soutěžila bych o The game in the dark.

 • Dagmar T. 24.11.2017 at 15:59

  Tento druh knížek vůbec neznám a jsem nadšena. Dovedu si představit, jak se budou líbit malému. Miluje momentálně všechna světýlka, takže nejspíš budeme objednávat další dárek pod stromeček. A to jsem si řekla, že už nic nekoupím! 😀 nebo možná počkám, jestli se třeba neusměje štěstí a nevyhrajeme 🙂 Radši bychom tu fosforeskující knížku. Prcek by si asi užil víc, vzhledem k tomu, že mu je 20 měsíců.

 • Dagmar T. 24.11.2017 at 16:00

  A moc děkuji za tip na bezva knížky!

 • Veronika Przybylová 24.11.2017 at 16:01

  Dcerka miluje svetylka. Takze vede The game in the dark!

 • Táňa R 24.11.2017 at 16:07

  hmm, těžká volba, zajímavě vypadají obě. Ale protože máme děti 4,5 a rok, tak bych sáhla po té fosforeskující – tedy Hra ve tmě,, aby si vyhráli oba. instagram: tanarohlikova

 • Iva 24.11.2017 at 16:08

  Velice se mi líbí Kniha Hra se stíny, ale určitě stojí za to všechny tyto knížky. Na Instagramu sleduji jako sallome13

 • Marie Zikmundová 24.11.2017 at 16:13

  Opět skvělá inspirace 🙂 Děkuju! Z těchto dvou by se nám líbila víc Game in the dark. A zároveň to bude taky naše první volba na nákup, pokud nevyhrajeme:-) Sleduju fb i IG (unholly.polly).

 • Andrea Dosoudilová 24.11.2017 at 16:21

  Žádnou knihu od Tulleta doma nemáme. Zaujala mě nejvíc Hra ve tmě. Na instagramu sleduju jako uzivat_si

 • Ivana P. 24.11.2017 at 16:45

  vybrala bych Kniha Hra ve tmě / The Game in the Dark, je supeer!

 • Lenka K. 24.11.2017 at 17:19

  Nás určitě zaujala víc ta fosforeskující, tu kdybychom vyhrály…. Ale stínová je taky supr. Obě vhodné na dlouhé zimní večery, ideální.

 • Petra Kadlecová 24.11.2017 at 18:46

  U nás udělá radost kniha se stíny, zatím máme Barvy a Knížku a těší nás obě.

 • Lenka 24.11.2017 at 18:53

  nepohrdal bych žádnou :_) ale Tak za mě The game in the dark, i když já bych si vyhrála tak i tak možná víc než malá 🙂

 • Buroška 24.11.2017 at 18:55

  Hodně se mi líbí The game of light nebo zajímavá by i mohla být The game of mirrors. Ráda bych si zasoutěžila o The game of shadows 🙂

 • Zuzana Pataky 24.11.2017 at 18:58

  Knížky jsem dosud neznala a díky Vám jsem dostala tuto možnost. 🙂 Z nabídky se mi nejvíce líbí fosforeskující Hra ve tmě a ráda si právě o ni zasoutěžím.
  IG Zuzapataky

 • Jana Kolarova 24.11.2017 at 18:58

  Muzu rict, ze knihy jsem vubec neznala a naprosto me dostaly a hned jsem kamaradce poslala vas clanek… Moc se mi libi celkove ten napad, ale jelikoz mame zatim 6 mesicniho chlapika, tak se m nejvic libi Hra ve tme.

 • Lenka Quintero 24.11.2017 at 19:07

  Teda to je těžké rozhodování. Včechny jsou pěkné. Vzhledem k vesmírnému tématu, bych možná vybrala tu svíticí. Ale radost by udělala každá.

 • Lenka Kotroušová 24.11.2017 at 19:08

  Knížky neznám, ale vypadají úžasně. Asi se mi nejvíc líbí The game in the dark, ale je to vážně těžká volba:-)

 • Veronika 24.11.2017 at 20:01

  Teda to je pecka,vubec neznam.The game in the dark u me vede.Na IG sleduji jako Veronika Bystřická

 • Barbora Klejchová 24.11.2017 at 20:02

  Nejvíce se mě zalíbila Hra světla – The Game of Light
  Na FB jsem pod jménem Barbora Klejchová

 • Veronika 24.11.2017 at 20:07

  Tulletky jsou proste vsechny uzasne! Hra stinu je ted to prave pro me prcky 😉

 • Klára Hošáková 24.11.2017 at 20:11

  Nedávno jsem narazila na první Tulletovku-Knížka,kde se hraje s puntíky a naprosto mě nadchlo jak je to jednoduché a přitom chytlavé a úžasně hravé 👍☺️ Má opravdu nápadité knížky..líbila by se nám stínová ☺️
  Sledujeme na FB i IG

 • Petra 24.11.2017 at 20:11

  Obě knížky jsou nádherné, ale nakonec jsem zvolila tu druhou – fosforeskující leporelo. Sdílím FN i na IG jako Petra Bulínová

 • Jitka Křížková 24.11.2017 at 20:48

  No teda, to vubec neznam, nejvic zaujaly tady ty uvedené na blogu. Urcite diky tvym peknym fotkam…nadchly, urcite musime poridit. dekuji za dalsi soutez a super tip pod stromecek

 • Lucie Bílková 24.11.2017 at 21:03

  Nejvíce mě zaujala ta fosforeskující kniha

 • hanca 24.11.2017 at 21:06

  Z těchto 2 nafocených se mi asi více líbí ta druhá…je to zase něco jiného, nového. A dále se mi z výběru líbí Hra světla – The Game of Light.

 • Michaela Kratochvílová 24.11.2017 at 21:07

  Knížky jsou super a zaujala mě Kniha hra ve tmě 🙂
  IG mk_michaela30

 • Marcela 24.11.2017 at 21:12

  The game in the dark! protoze sama miluji vsechno svitici a Miso, moc dekuji za slevove kupony, ty rada vyuziju!

 • Eliška Dadáková 24.11.2017 at 21:22

  Nejvíce se mi líbí kniha Game in the dark. A o tu bych také rada soutěžila 🙂 myslim, ze by u syna mela velký úspěch.

 • Markéta 24.11.2017 at 21:27

  O těchto knížkách slysim poprvé a děkuji za to, vypadají úžasně. Je těžké jednu vybrat, ale asi teda fosforeskující. Ale i kdybychom nevyhráli, určitě si tyhle knížky poridime 🙂
  Instagram: marketasmejova

 • Romana Navrátilová 24.11.2017 at 21:31

  To je bomba, úplně super, líbí se mi moc, určitě dcerce pořídím. Líbí se mi Hra ve tmě.

 • Katarina N. 24.11.2017 at 21:33

  game of Shadows ma najviac zaujala. deti si minule začali hrať na tieňové zvieratká, tak toto by sa im určite páčilo.
  Instagram: katchenkas

 • Monika Mokrá 24.11.2017 at 21:38

  Urcite chci poridit par Tulletek a zaujala me Fosforeskujici ☺ Instagram – monim22

 • Jana 24.11.2017 at 21:40

  U nás by rozhodně bodovala ta fosforeskující, holky milují věci svítící ve tmě :-).

 • Lenka T. 24.11.2017 at 21:46

  všechny knihy jsou originální, doteď jsem je neznala, nejvíce se mi líbí Hra se zrcadlem, ráda bych soutěžila o The game in the dark
  l.tailorka@gmail.com

 • Alžběta Žižková 24.11.2017 at 21:51

  Hra ve tme vypada skvele!

 • Nikol Horáková 24.11.2017 at 21:53

  Úžasné jsou obě, ale malého by asi potěšila více The Game in the Dark 🙂 o autorovi Tulletovi již vím (Knížka a Barvy je i v češtině pokud se nemýlím), ale zatím jsem se ještě neodvažovala nic pořizovat, protože jsem si nebyla jistá, zdali by tomu syn rozuměl. Na jiném blogu jsem před nějakou dobou shlédla recenzi na jednu jeho knihu, kde se strkali do otvorů prsty, to taky vypadlo zábavně 😀 The game of Finger worms, jo to bude ono, ta mě zaujala. odebírám, sleduji, budu sdílet

 • Hanka S. 24.11.2017 at 21:55

  Všechny knihy jsou krásné, určitě dcerce nějakou pořídím. Nejvíce se mi líbí Hra ve tmě. Na IG sleduji jako hanci.st

 • Zuzana Bystřičanová 24.11.2017 at 21:55

  obě jsou parádní, vůbec jsem nevěděla že takové knihy jsou, asi bych vybrala hra se stíny 🙂

 • Martina 24.11.2017 at 21:55

  Knihy jsou super. Nase deti si radi hraji s baterkami. Nejvice me zaujaly dve knihy z webovek, krom tech co jste nam predstavila, ty jsou taky uzasne, a to Hra světla – The Game of Light a Kniha Hra kombinaci a srovnávání/The Game of Mix and Match. To si myslim, ze by u nas melo uspech.
  Z tech vyhernich by se nam asi vice hodila Kniha Hra ve tmě / The Game in the Dark.

 • Haňulka Salátová 24.11.2017 at 22:06

  Hra ve tme je uzasna 😊 a takova mala otazecka, adventni kalendar je pro deti nebo dospele? 😂😂 no dobre podelim se 😁 fb, ig- Haneloore

 • Petra S 24.11.2017 at 22:16

  Těžké rozhodnout… nejspíš Hra světla.

 • Barča 24.11.2017 at 22:21

  Z výher bych vybrala The Game of Shadows, a z kompletní nabídky se mi líbí The Game of Light.
  instagram – barcakovarikova

 • Katka Křechová 24.11.2017 at 22:33

  Moc se mi líbí kniha Hra se stíny. Soutěžím na blogu.

 • Olii 24.11.2017 at 22:33

  Dalsi tip do nasi knihovny, ktera uz praska ve svech ;). Moc by se hodila ta fosfereskujici a divala jsem se na jejich stranky, tak mne zaujaly i knizky, kde hlavni ulohu hraje prstik s namalovanym oblicejem 😉

 • Jana Faixová 24.11.2017 at 22:42

  Moc krásná je Hra se stíny. Uplně to vidím, jak nás hraní si s baterkami také moc bavilo a tato nabídka je k těmtu účelům dokonalá.
  Instagram: Januliinkab
  facebook: Jana Bošinová

 • silvia 24.11.2017 at 22:58

  Velice zajímavé, a působivé, těžké rozhodování ale přikláním se ke knize Hra ve tmě.

 • Vasia 24.11.2017 at 23:05

  Kniha Hra se stiny
  IG: vasianikolaeva

 • Ivana 24.11.2017 at 23:20

  Tulletky neznám, jsou krásné. Více by se nám líbila The Game in the Dark.

 • Lucie 24.11.2017 at 23:24

  Neodolala jsem a na zaklade recenzi poridila Knizku, ale mame ji schovanou az pod stromecek. Kdyby k ni pribyla jeste ta fosforeskujici, vubec by to nebylo spatne 🙂 Jinak musim rict, ze vsechny knihy od Tulleta jsou velmi zvlastni … vubec bych nerekla, ze budou pro deti atraktivni … a nebo jsou atraktivni prave a jen diky tomu, ze jsou jine a zvlastni 🙂

 • Helena 24.11.2017 at 23:51

  Úžasné! Tenhle tip knižek neznám. Určitě pořídím Hru ve tmě a ráda bych soutěžila o knihu Hra na trasu 🙂

 • Andrea Čížková 25.11.2017 at 0:04

  Asi by se nám líbila knížka The game of Shadows, protože jsme začali zkoušet stínové divadélko a u syna má velký úspěch.

 • Karolína Dvořáčková 25.11.2017 at 0:08

  Nejvíc mě jednozjačně zaujala The Game of Shadows, kterou bych si přála i vyhrát. U nás pod jedličkou se objeví Knížka, tak jsem zvědavá, jak zaujme.
  Sleduji Instagram (karolinadvorackova) i facebook a sdílím.

 • Dana Schmittová 25.11.2017 at 0:16

  Nejvíc se mi líbí The Game in the Dark.

 • Misa 25.11.2017 at 0:17

  IG (MishaTosha), FCB sleduji a sdilim tez

  Nejvic zaujaly zatim ty s dirkami pro prsty,mame doma!!

  Hrajeme o černou

  diky

 • Hanka 25.11.2017 at 0:19

  Z výher bych vybrala The Game of Shadows z kompletní nabídky se mi líbí Hra se zrcadlem ale mě jako malou by moc bavila Hra na trasu.

 • Leni 25.11.2017 at 2:56

  moc se mi libi the game in the dark! a z nabidky finger worms, to by na bavilo.

  instagram: lenka.scholleova

 • Ivana R. 25.11.2017 at 4:52

  Hra se stíny☺

 • Mili 25.11.2017 at 6:55

  Tuletku nemáme zatím žádnou. Určitě by se nám moc líbila ta stínová.

 • Claire 25.11.2017 at 7:26

  Fosforeskujici leporelo je top 🙂 Krystufek si strasne rad dela pod perinou bunkr a tohle by byla presne knizka do bunkru, byl by nadseny 😊
  Fb Claire de Lune, Ig yeemanjaa

 • Petra 25.11.2017 at 7:35

  To je naprostá bomba. Nejvíc se mi líbí The game in the dark! Tento autor dětských knih je originální- doma máme od něj Knížka a Barvy a ty jsou též povedené.

 • Denisa 25.11.2017 at 8:07

  My máme zatím jen Barvy, ktere jsou opravdu bezva. Víc se mi líbí Game of Shadows, takže bychom si zahráli právě o ni.

 • Martina 25.11.2017 at 8:12

  Super knizky! Netusila jsem, ze existuji. Libila by se mi Hra se stiny. Instagram: maciceksta

 • Monika Bokišová 25.11.2017 at 8:14

  Obe jsou krasne, ale vic se nam libi ta stinova.

 • Bara M. 25.11.2017 at 8:38

  mne zaujala game in the dark 🙂 sleduji i instagram (bara_bienvenue).

 • Lenka Jarošová 25.11.2017 at 8:39

  Děkujeme za pěknou soutěž. Kromě stínových se mi moc líbí hra na farmu 🙂 Sleduji na FB jako Lenka Jarošová a na IG jako @moje_tvoreni_muj_relax

 • Věrka 25.11.2017 at 9:35

  Tak něco podobného nám doma opravdu chybí! Moc krásné knihy, určitě bych ráda vyzkoušela všechny, ale fosforeskující vyhrála:-)

 • Jana K. 25.11.2017 at 10:22

  Jakákoliv „stínohra“ je pro dědi wow.. a vlastně i pro dospělé!
  Btw: hádají se ty vaše holčičky někdy? Ze všech článků a fotek to vypadá, že nikdy, potřebuju uklidnění, že taky 😀

 • Barbora 25.11.2017 at 10:29

  Jednoznačne Game in the dark:)
  Fb. Barbora Liskayová, bajula@centrum.sk

 • Jana 25.11.2017 at 11:26

  Nejvíc se mi líbí Hra světla a z těch v článku Hra se stíny (ta by se líbila nejvíc dceři, protože vypadá strašidelně a to teď u nás vede. I z pohádek chce přečíst jen tu strašidelnou část.).
  Sleduji na FB (okomentováno a sdíleno) a na IG (malicek.vypravuje).

 • Michaela Mazálková 25.11.2017 at 11:33

  Ráda bych The game in the dark 🙂 a jinak co se týče těch ostatních knížek, tak nápady jsou to parádní všechny, těžko se mi vybírá nějaká, co by se mi líbila nejvíc, musela bych je asi vidět na vlastní oči 🙂 i když video na youtube taky docela napovědělo 🙂 tak asi Hra na žížaly 🙂 IG: maxi.mys

 • Stepanka 25.11.2017 at 11:49

  Hra ve tme me okouzlila, super napad! super zabava pro deti i dospele!

 • Lenka B 25.11.2017 at 12:30

  Knihy jsou moc krásné od Tulleta ještě žádnou nemáme. Rádi bychom začali s tou od Vás a to The game of shadows. Pokud ne máme krásný typ na doplnění knihovny.

 • Jana Chichi 25.11.2017 at 13:03

  Páni,ty jsou!brali bycho Game in the dark.o)

 • Eva Halikova 25.11.2017 at 13:39

  Asi Game of shadows. Jinak se mi libi všechny….

 • Eva Uldrichová 25.11.2017 at 13:40

  Pár Tulletek máme, ale ani jednu z těchto. Věřím, že ta fosforeskující by zabavila i moji skoro čtyřleťačku.
  Na IG sleduji jako uldrie.
  Díky!

 • Lenka 25.11.2017 at 13:53

  Dobrý den, tuletku máme zatím doma jen jednu a jako další by se nám líbila Game in the dark.

 • Rita 25.11.2017 at 13:59

  Baterka je synova povinná výbava, na každý výlet a hra s baterkou, která by se dala povýšit o další zážitky super nápad. Jelikož u nás v této době velice probírané téma vesmír tak – Hra ve tmě 🙂

 • Monika 25.11.2017 at 14:10

  Tak nám se líbí jakékoli z prstovek – prostrkovat prstíky, případně je pomalovat obličeji. To je zábava.
  Z dvou výher by nás potěšila více asi fosforeskující.

 • Veronika Bohouš 25.11.2017 at 15:04

  Svícení baterkou a vůbec fungování ve tmě je teď u nás hoodně populární. Knížky obě jsou báječné. Vyhrát můžeme klidně obě 🙂 trochu více by nás asi lákala svítící ve tmě…IG bohybohous

 • Míša M. 25.11.2017 at 15:21

  Dobré odpoledne, já bych to nazvala Tuletmánie a oprávněně. Doma máme zatím jednu Knížka, ale všechny vypadají prostě parádně, mě zaujaly všechny :)). A ze dvou představovaných by to byla asi The game in the dark. M.

 • Veronika 25.11.2017 at 15:37

  Obě holky milují knížku „Knížka“. Tu by dělaly/četly pořád dokola. Tuhle efektní ještě nemáme. Takže si prosíme Game in the dark. 🙂

 • Lucia 25.11.2017 at 15:42

  The game in the dark vyzera perfektne, určitě by se dceři moc líbila

 • Alice 25.11.2017 at 16:27

  Knížky vypadají dobře všechny. Doma ještě žádnou nemáme. Líbila by se mi Hra ve tmě.

 • Makina 25.11.2017 at 16:29

  Jdou mi postou zrovna 3 a nejvic jsem zvedava na zrcadlovou.

 • Anna Nováková 25.11.2017 at 16:30

  Panečku, takové knížky vůbec neznám, a přitom je to taková pecka!! 🙂 moc by se mi líbila Hra ve tmě, a na stránkách mě zaujala Hra světla, takže doufám, že nějaká u nás doma přistane, protože mě to faaakt láká! 🙂 sdílím, lajkuju, odebírám! díky .)

 • Tereza Frieserova 25.11.2017 at 17:10

  Jee, moc dekujeme za inspiraci! Knizky tuletky vidim poprve. Libi se mi a brala bych fosforeskujici Hru ve tme.

 • Tereza Müllerová 25.11.2017 at 18:07

  Hra ve tmě!!!! To je nádhera!!! Moc děkuji za krásné tipy!Sleduji FB i IG jako Terezka Müllerová

 • Pavla 25.11.2017 at 18:49

  ahoj, mě nejvíc zaujala ta Hra ve tmě o kterou se soutěží, tak bych brala ji 🙂
  na ig sleduju jako pavla_rennfri

 • Martina 25.11.2017 at 18:56

  U nás by vyhrála Hra se stíny. Určitě by jsme u ní strávili nejeden večer.

 • Marcela Němcová 25.11.2017 at 19:16

  Doma máme barvy, ale na tyto vážně nemají. Moc mě nadchla Hra ve tmě, oo tu si rádi zasloužíme.

 • Ivana 25.11.2017 at 20:02

  Obě vypadají parádně a pokud se na nás neusměje štěstí při losování, určitě je objednáme jako dárek pod stromeček, protože syn je teď stíny naprosto fascinován :D….zkusíme zasoutěžit třeba o Hru ve tmě 😉

 • Jana 25.11.2017 at 20:21

  Wow, líbí se mi všechny a nejhorší je, že bych si to užila víc než děti 🙂 Takže to u mě vyhrála Game of light 🙂

 • Michaela Hofericová 25.11.2017 at 20:22

  Ta fosforeskující je krásná! Máme doma Knížku a děti hodně baví… Tuhle píšu na seznam… sleduji na instagramu jako michaelahofericova

 • Martina K. 25.11.2017 at 20:31

  Syn má od Tulleta knížky rád, ale klidně bychom rozšířili náš seznam a to nejradši o Hru ve tmě.

 • Marcela Jonáková 25.11.2017 at 20:42

  Mě asi The game in the dar. na instagramu sleduji jako jonakovamarcela

 • Ingrid Fikerlová 25.11.2017 at 20:48

  My bychom asi zkusili Hru světla 🙂

 • Lucie 25.11.2017 at 20:53

  líbí se mi hra se stíny. Tulletky máme doma dvě Barvičky a samotnou mě překvapilo, jak dlouho děti baví. Ikdyž ví, že ty knížky nejsou kouzelné, tak se k nim pořád vrací. A pak když vidím některé rodiče, kteří tyhle knihy koupí a pak je rychle prodávají, protože se jim nelíbí, tak mě to mrzí. Ono děti to vnímají úplně jinak. Jinak děkuji za krásný knižní tip

 • Eva K. 25.11.2017 at 21:22

  Tulletky máme 4, dcerku najvic baví Knížka a Barvy. The game of shadow by se nám moc líbila taky.

 • Ivana 25.11.2017 at 21:26

  Nejvíce se nám líbí The Game of the Dark :o)

 • Lucka Chlupová 25.11.2017 at 21:29

  Nejvice se mi libi stinova Tuletka

 • Sarka 25.11.2017 at 21:46

  tak me nejvic zaujaly prave ty dve z clanku:)) me osobne by se vic libila hra stinu, ale malemu asi spis ta fosforeskujici:) takze bych chtela soutezit o fosforeskujici:)

 • zuzana fidlerová 25.11.2017 at 22:01

  U nás čekají ve skříni 3 tuliletky….Tak jsem zvědavá…jaký budou mýt úspěch…The game of Finger Worms,The game of mixand…a pak The Game of light…ta se mi líbí zatím nejvíce…A zaujala mě tu z blogu ta The Game Of the Dark…Ta je úplně boží .Tu bychom si přály.s dětmi vyhrát..

 • Helena 25.11.2017 at 22:19

  Good morning game. 🙂

 • Superterik 25.11.2017 at 22:28

  Děti mají na spinkání svítící medvídky od Teddies (dostali je loni od Ježíška) a moc se jim líbí jak ve tmě svítí..proto by určitě vyhrála knížka „KNIHA HRA VE TMĚ / THE GAME IN THE DARK“

 • Katka 25.11.2017 at 22:42

  Děti by určitě bavila hra se stíny. Doma už máme knížku Barvy a syn ji úplně zbožňoval 🙂 (instagram: Katerina.jakl)

 • M. Antonová 25.11.2017 at 22:48

  Nejvíc mě asi zaujala ta stínová, o tu bychom taky rádi soutěžili. O autorovi slyším poprvé, tak jsem si zase trochu rozšířila obzory. =)

 • Ilona 25.11.2017 at 22:49

  Máme obě a jsou obě úplně boží. Děti je milují a když nečteme nebo nevykládáme pohádky tak přijdou na řadu Tulletky. Proto nesoutěžím ani o jednu a ráda přenechám další mamince 🙂

 • Zuzka 25.11.2017 at 23:04

  Máme doma „Barvy“ a „Knížku“ a obě jsou super. Obě moje holky jsou z nich nadšené a já popravdě taky. Jen ta mladší zkouší i na jiných knížkách, co se stane když zaťuká nebo pohladí stránku..a ono nic:-( Z těhlech dvou bych vybrala Game in the dark.

 • Bara 25.11.2017 at 23:05

  Tulletku máme doma zatím jen jednu – Knížka. A ta byla jeden čas tak oblíbená, že by nám stačila v knihovně jen ta jedna :-). Líbí se mi více Tulletek, ale ty dvě vybrané Vámi jsou asi top. Vybrala bych tu svítící The game in the dark, ta by se klukům moooc líbila.
  Díky 🙂

 • Hela K. 25.11.2017 at 23:11

  Tullet je super, máme doma Knížku a musíme určitě pořídit další, moc se mi líbí The Game of Light. Z nabízených potom fosforeskující The Game in the Dark.

 • HANA 25.11.2017 at 23:43

  Máme doma game of lines a zatím (1rok)to není úplně top kniha, uvidíme jak časem. Z vašeho popisu mě zaujala the game of dark a pak ty prstové vypadají dobře.

 • Ivona 25.11.2017 at 23:45

  The Game in the Dark. Jinak děkuji za tip, toto jsem vůbec neznala, asi Ježíšek bude muset zase nakupovat 🙂. (Instagram ivon_hr)

 • Martina Jurkova 25.11.2017 at 23:48

  Vybrala bych hru ve tmě. ..myslím že by dcerku bavila moc….:-)

 • Klára Zindulková 25.11.2017 at 23:51

  A to mám jako vážně vybrat jen jednu?!? Nikdy jsem nechápala, co všichni na těch Tulletkách mají…. A po Knížce a Barvách už chápu 🙂 Syn z nich byl úplně vedle!!! Nejvíc se mi asi líbí Hra ve tmě 🙂 S tou bych si hrála i já 😀
  IG klarkakrejcova

 • Míša 25.11.2017 at 23:58

  Hru ve tmě už máme, takže teď je v pořadí ta se stíny. Při posledním nadělování u nás byla vyprodaná 🙁

 • Sarka V. 26.11.2017 at 0:16

  Poridila jsem prosvicovaci knizky od Svojtky a jsou hit..stejne jako stinove divadloze Silhouette ale fosforeskující knizka by byla urcite hitem!

 • Lenka Králová 26.11.2017 at 0:19

  Hra se stíny

 • Zuzana 26.11.2017 at 6:51

  Vice mne zaujala hra game in the dark 😉

 • Tereza Válková 26.11.2017 at 7:21

  Dobrý den, více se mi líbí Hra se stíny.

 • Lenka 26.11.2017 at 8:48

  Líbí se mi obě, ale víc ta stínová 🙂

 • Milada 26.11.2017 at 9:35

  Nejvíc mě zaujala Hra na sochaře a Hra ve tmě, o kterou bych ráda soutěžila a která by asi nejvíce nadchla i naši Emču. Děkujeme moc za skvělé tipy.

 • Tereza 26.11.2017 at 10:15

  Hra ve tmě je úžasná! <3

 • Lenka 26.11.2017 at 10:25

  Zamilovala jsem se to do The game in the dark. Při každém dalším článku si říkám, že už mě nemůže nic tak moc nadchnout, ale opak je pravdou. Jen se děsím kam to všechno dáme 😀 protože bych dceři nejradši pořídila úplně všechno, co mě zaujme. Samozřejmě ne najednou… Sleduji vás na IG: _smidova

 • Marti 26.11.2017 at 10:56

  Míšo, já jsem úplně nadšená. Jediné, co mne trochu brzdí, je to, že pro holky mám na Vánoce už haldu knížek, ale ta foskoreskujícící i ta stínová jsou prostě báječné. Já si budu muset sednout a ještě jednou pročíst celý kalendář a vypsat si jednotlivé dárečky a postupně je všechny pořídit… Díky 🙂 Krásný den.

 • mirka 26.11.2017 at 11:26

  mame barevne puntiky – ta zaujala tak moc, ze syn si z papiroveho leporela vyrabi svoje verze
  a socharskou

  chtela bych Stinovou

 • Eliška Francová 26.11.2017 at 12:29

  Nejvíce se mi líbí The game in the dark, a tu bych si i přála.

 • Dana 26.11.2017 at 13:27

  Zaujaly me snad uplne vsechny. Roztomila je treba the good morning game. Ted v obdobi nekoncici tmy by se hodila the game in tha dark 🙂

 • Veronika 26.11.2017 at 13:30

  My mame zatim jen Knizku a Zizalaci cekaji ve skrini. Na webu me dal zaujala ta zrcadlova a z tech dvou, o ktere se soutezi, urcite ta se stiny.

 • Jana Fraisova 26.11.2017 at 17:32

  Dobry den. Protoze je syn bazlivy, brala bych spis fosforeskujici variantu. Jinak u nas ted frci ve velkem promitani na zed, takze urcite by se vyhra libila. Tullet se v nasi knihovne uz zabydlel vloni, mame Knizku a synovi se moc libi. Na narozeniny jsem mu objednala Hru svetla, jiste bude mit I ona uspech. Pekny vecer.

 • Monika 26.11.2017 at 18:07

  Miluju knihy takového typu a naši kluci jsou taky takoví:) Nejradši mi nosí knihu KNÍŽKA a jsou z ní úplně nadšení, i když ji otevřeli a prošli už 100x. Jinak máme v plánu koupit ještě obě, které jste tu zmínila, ale zajimavější mi přijde The game in the dark:)

 • Veronika 26.11.2017 at 18:20

  hra se stiny. iG Veronika Veskrnova

 • Tereza Suková 26.11.2017 at 19:14

  Líbí se mi The Game in the Dark a myslím, že syn by z ní byl unešený.
  Instagram tereza_sukova_

 • Tereza Suková 26.11.2017 at 19:15

  Líbí se mi The Game in the Dark a myslím, že syn by z ní byl unešený a já taky 🙂
  Instagram tereza_sukova_

 • Markéta K. 26.11.2017 at 19:28

  Každá má něco do sebe, ale za mě asi spíš Hra se stíny.
  na IG: marketakopackova

 • Iveta Ptáčková 26.11.2017 at 19:32

  Tulletky máme moc rádi. Hru se stíny jsme ještě ale nezkoušeli a moc by se nám líbila 🙂 Sleduji na IG (ivetaptackova) i na FB (a sdílím).

 • Jana 26.11.2017 at 20:32

  Mě zaujaly obě, nějak si neumím vybrat. Z knihovny máme půjčenou KNÍŽKU a dcera je z ní nadšená, při sfoukávání puntíků dostává záchvaty smíchu:-) Na IG bukova.jana

 • Zuzka Hájková 26.11.2017 at 20:41

  Super knížky, pokud nevyhrajeme, pořídíme domů asi sami 🙂 víc mě zaujala The game in the dark (fosforeskující)….

 • Petra Chmelíčková 26.11.2017 at 20:41

  Dobrý den Míšo, super, vůbec jsem netušila, že něco takového existuje, moc se mi obě knížky líbí. Nejvíce Hra ve tmě, tu bych si v případě výhry i přála:) Komentuji a sdílím na fb. Děkuji P.

 • Terka 26.11.2017 at 20:48

  Hra ve tmě se mi líbí asi nejvíc..sleduji i FB

 • Lucie Johaníková 26.11.2017 at 20:57

  Děkuji za další krásné tipy na dárky. Nejvíce mě zaujala The game in the dark.
  Sleduji na instagramu jako Lucccik.

 • Katka R. 26.11.2017 at 21:06

  Tyhle knížky vůbec neznám, ale ta fosforeskující je skvělá!! Trochu to zavání nějakým kouzlem a to se mi líbí 🙂 Tak si o ni ráda zasoutěžím. Na IG sleduji jako k.fleky. Díky za krásnou inspiraci.

 • Ziii 26.11.2017 at 21:10

  Moc se mi líbí hra se stíny 🙂 sleduji IG (kackins_ziii) i FB a sdilim

 • LenkaK 26.11.2017 at 21:12

  Bombastické jsou naprosto všechny, hodně mě ještě zaujala Hra na farmu. A chtěla bych pro dcerku vyhrát knihu Hra ve tmě

 • Martina H. 26.11.2017 at 21:16

  Žasnu, co tady všechno ještě neobjevím- a to jsem si myslela, že mám o trhu s dětským zbožím a knížkami přehled. Nemám, vůbec ;-)) Nejvíc se mi líbí určitě The Game in the Dark. PS: na IG sleduji jako „mufinkovo“.

 • Gabriela Juriga 26.11.2017 at 21:21

  the game in the dark, rozhodne.

 • Katka 26.11.2017 at 21:26

  Knihy jsou originální, líbí se mi hra ve tmě. Jsou to úlná kouzla.
  Kateřina Štosková

 • Veronika Navrátilová 26.11.2017 at 22:01

  Za nás určitě The game of the dark. Děkuji za tip, takové knížky vůbec neznám 🙂

 • Veronika Camfrla 26.11.2017 at 22:59

  Tedy toto vůbec neznám.. HVĚZDÁŘ už čeká ve skříni a tady se mi líbí Kniha Hra se zrcadlem/The Game of Mirrors 🙂
  Jméno na Instagramu: verunkacamfrla (Veronika Camfrla)

 • Petra 26.11.2017 at 23:37

  Nejvíce se mi líbí The game in the dark, i když i ostatní z knih jsou úžasné. Fosforeskující leporelo by syna určitě zaujalo. 🙂

 • Dita 27.11.2017 at 0:48

  U nás nejvíc frčí klasika – Knížka. Loni donesl Ježíšek i stíny a ta je taky parádní, ještě po té „svítící“ už dlouho pokukuju.
  Některé naopak tolik nezaujaly, třeba od těch s dírkou na prst jsem čekala víc… 🙂

 • Lucík 27.11.2017 at 7:44

  Kamarádka má Hru světla a moc se mi líbila, takže bych jednou asi pořídila tu:-)

 • Adela B. 27.11.2017 at 10:15

  Některé Tulletky už doma máme, jsou skvělé. Z těchto bych si vybrala Game in the dark (Hra ve tmě), vypadá krásně. Jinak bych doporučila The Game of Mix and Match a holky jako malé zaujala Knížka.

 • Veronika Závodná 27.11.2017 at 11:34

  The game in the dark by určitě zaujala nejen Elinku (ale taky mě) 🙂 Teda ty tvoje tipy mě jednou zruinujou