Kouzelné čtení | Tužka i Hravé učení pro tebe

22.11.2017 in Hraní, Knihovna - 832 Comments

Někdo na něj netrpělivě čeká, někdo si možná řekl, že Albi Kouzelné čtení bude super dárek pod letošní Jedličku. Jestli je to tak i u vás, můžete se dnes podívat na další díl z téhle edice. V rámci spolupráce s Albi jsem dostala zdarma elektronickou tužku. Po týdnu jsem šla sama koupit druhou a dnes chci poděkovat Albi, že mi do adventu věnovali i pro vás stejný dar 🙂 . Krom tužky jsem ale vybrala i jednu speciální knihu, takže vy můžete mít pro děti obojí.

Kouzelná tužka od Albi

Elektronická Albi tužka je ke všem knihám nezbytností. Bez tužky by měly knihy minimální využitelnost. Od jakého věku jsou vhodné? I když na knihách je psaný věk poměrně vysoký, určitě ty jednoduché knihy zvládne i dvouleťák. Já si pro začátek vybrala k tužce dvě knihy. Každá pro jednu z holek. Julinka na začátek dostala O perníkové chaloupce, pro Nelinku jsem vybrala Hravé učení, které si dnes ukážeme.

Hravé učení

Tahle kniha je takovým mišmaš vydáním, které zahrnuje velké množství informací, her, písniček a poznávaček. Děti se v jejím průběhu dostanou do prostředí domácího, do přírody, do ordinace paní doktorky, do obchodu, nezapomene se na školku, ale ani na ulici s velkou křižovatkou, statek babičky a dědy nebo zahradu s dopravním hřištěm.

Symboly pro snadné ovládání

Stejně jako všechny knihy z řady Kouzelné čtení, ovládáte knihu elektronickou tužkou pomocí symbolů při dolním okraji stránky. Co který znamená?

otevřená kniha: dozvíš se něco o jednotlivých postavách nebo předmětech
komiksová bublina (dialog): pokud se chceš dozvědět, co jednotlivé postavy dělají nebo říkají
notička: můžeš objevovat další zvuky, básničky nebo písničky, které najdeš u různých věcí nebo postav
kostka s 1-3 tečkami: Chceš si zvé znalosti procvičit? Kvízy jsou rozděleny na 3 kategorie podle obtížnosti. Vždy dostaneš 5 úkolů a po skončení kvízu se dozvíš svůj výsledek.
prázdný čtverec: slouží k zastavení přehrávání nebo kvízu

„Pokud vše chápeš, můžeš se seznámit s medvídkem Brumlou, který tě bude knihou provázet.“

Brumla průvodce

Brumla je Kubíkův nejlepší plyšový kamarád. Na všech stránkách ho děti najdou a právě on jim bude pomáhat se všemi úkoly a knihu s nimi projde. Na první straně skočíme ke Kubíkovi domů. Rodina se sešla u stolu a díky tužce můžete být u toho s nimi 🙂 .

V režimu otevřené knihy se dovíte zajímavosti k předmětům a postavám. Příkladem může být:

klik na tátu „Tatínek dává Kubovi hádanku. Jednou dírou dovnitř a dvěma ven. A když jsi venku, tak jsi teprve tam. Co to je? Kalhoty 🙂
tužku na talíř „modrý talíř“
tužku na panenku na židli „To je panenka Jája.“
tužku na kočku „Naše kočka Míca.“

Pokud se přepnete na znak dialogu ,zjistíte o čem se postavy baví nebo jaké dělají zvuky:

táta: „Tááák, co máme dnes k večeři? Krááásně to voní. Hmmm“
medvídek Brumla: „Mám chuť na cokoli s medem.“
maminka: „Pozor, je to ještě horké, budete muset foukat.“

Prozpěvující tlapka

V průběhu knihy narazíte s dětmi ještě na jednu ikonu. Ťapička. Jakmile se na ní dostanete tužkou, začne zpívat. Tahle stopička je u Hravého učení oblíbená u Julinky (2,5 roku).

Na pravé straně první dvoustránky najdete celou naší abecedu. V režimu knihy i dialogu vám ji příjemný hlas odříká. Na které písmeno přiložíte tužku, to vám tužka správně přečte. Mezi abecedou je pak několik kartiček, které otevřená kniha pojmenuje.

Tady si všimněte, že tužka rozliší jestli se trefíte jen na kartičku nebo přímo obrázek. Na jedné kartičce jsou tak rovnou dvě informace. Př. dort (klik na dort), zelená kartička (klik na kartičku s obrázkem dortu).

Jaro, léto, podzim, zima

Skočme ale na stranu další. Tahle mi dala docela zabrat 😀 . Na levé straně je záběr na jedno prostředí, které se mění podle ročních období. To se tady děti dozví a hravě naučí. Můžete si přiložit tužku a dovědět se kdo je kdo (režim kniha), kdo co říká (režim dialogu) nebo si poslechnete písničku (režim noty). Pokud si ale budete chtít zahrát kvíz, pozor, že ač je ikona pro kvíz vpravo dole na stránce, kvízové otázky zahrnují celou dvoustranu.

Celý rok hezky a přehledně. Letos prvně se holky začaly o celý průběh roku zajímat a roční období u nás frčí. Oblíbená je tedy určitě kniha Rok v lese, kterou jste na blogu určitě nepřehlédli 🙂 .

Čím se budu živit?

S Brumlou kamarádem hurá dál. Tentokrát se dostáváme k povoláním a hlavní prostředí je mně blízké, ordinace dětské paní doktorky 🙂 .

Paní doktorka: Režim knihy – Paní doktorka je moc hodná, pozná když je Kubík nemocný a pomáhá nám, abychom byli zase zdraví. Režim dialog – Kubíku, co bys chtěl dělat až vyrosteš? Režim noty – uslyšíte zvuky tužky jak paní doktorka zapisuje do karty malého Kubíka 🙂

Pokud děti přiloží tužku na tlapičku vlevo dole, poslechnou si písničku Jede jede poštovský panáček.

Kvízy a rébusy

Na pravé straně následuje spojovačka. Je ale trošičku popletená, protože třeba paní doktorka drží vařečku, hasič nádražáckou plácačku nebo třeba vtipná paní prodavačka stojící u popelnice. Spojovací čáry ale pomohou celý kvíz rozluštit.

hasič„V práci potřebuji spoustu odvahy, nehořlavý oblek a vodu.“
popelář„V práci jezdím velikým autem, které sváží odpadky.“
policistka „V práci dohlížím na bezpečnost ve městě, nosím uniformu a dbám na dodržování pravidel.“

Do krámu si zaskočíme na kvíz. Abyste viděli jak záludné jsou v knize otázky, ukážeme si režimy kostek.

Kostka s jednou tečkou

Na které kartičce jsou 4 mrkve?
Na které kartičce je 8 rohlíků?
Najdi kartičku s fialovým rámečkem.
Najdi kartičku se světle modrým rámečkem.
Najdi kartičku se zeleným rámečkem.

V tomhle kvízu si posilňuje sebevědomí Julinka 😀 . I když už do deseti počítat umí a dokonce počítání chápe, umět to pro kvíz třeba není. V zadání se totiž dovídáte, co hledat a dětem je jedno, zda sedí číslo. Ono totiž sedí. Bude ale třeba rozlišovat barvy a chápat pojmy jako světlý a tmavý. 

Pozor, že k ikoně je třeba tužku jen přiložit a dát ji zase pryč. Pokud ji tam děti drží (dělají to zejména ty malé), bude tužka neustále začínat od začátku a uslyšíte spíš zvuk zaseklé gramofonové desky než něco smysluplného 🙂 .

Kostka se dvěma tečkami

Jdeme o stupínek nahoru. 🙂 Zahraj si těžší kvíz:

Jsou sladké a kulaté, někdy makové, někdy tvarohové, jindy povidlové. Co to je?
Kdo říká na obrázku „Tati, Brumla by chtěl taky koláč“
Uvnitř je žlutý a nahoře má zelené listy skoro jako palma. Je moc moc sladký. Co je to?
V obchodě řádil skřítek škodílek a schoval ananas na místo kam nepatří. Najdeš ho?
V obchodě řádil skřítek škodílek a schoval rajče na místo kam nepatří. Najdeš ho?

Tady už je třeba zapojit do kvízu krom karet i samotný obchod. Otázky mají složitější formulaci, ale i Julinka tuto úroveň ještě zvládne. Tady ale končí, trojku zvládne jenom Nelinka. Všeobecně tuto knihu doporučuju nejdřív od tří let. Do té doby jen hodně s dopomocí a nevyužijete ji tak, jako třeba Perníkovou chaloupku, Zpívánky 1,2 nebo třeba Zvířátka na statku.

Ve školce právě probíhá karneval. Úplně stejně si ji celou projdete v režimu otevřené knihy a dovíte se, že princ našel Sněhurku, jak odpočívá v začarovaném spánku. Políbil ji a ona se probudila a v jeho očích spatřila lásku.

Krom Sněhurky a prince tu běhá i ježibaba z perníkové chajdy nebo dědeček, který vypěstoval velikánskou řepu 🙂 . Tohle holky baví. Zopakujete si nejznámější dětské pohádky a u téhle stránky se dá zůstat hodně dlouho.

Julči neoblíbená

Čas vyrazit na ulici:-) . Tahle dvoustrana je první, kterou Julinka vyloženě nemá ráda 😀 . Vadí jí zvuky dopravních prostředků v téhle knize – hlavně teda mašina vpravo dole. Přitom to ale nijak děsivé ani hlučné není. S Nelinkou ji ale procházíme, takže tuším o co jde 😀 .

Jedem na rodinný výlet busem. V cukrárně u tří dortíků mají povedenou brůvkovou zmrzlinu. Pán venčící pejska čeká už dobrých 15 minut a miminko v kočárku se roztomile řehtá. To všechno a ještě víc se ozve z tužky v prvních dvou režimech. 

Zásek vyřešen – nejezdit, klikat

Hra na pravé straně je docela těžká, nějak se nám nedařilo cestu správně projíždět, takže na nás tužka hulákala tónem pro „máš tam chybu 😀 “ , ale už to máme a poradíme.

Kvíz s jednou tečkou dává úkoly jako“Doleť s vrtulníkem na přistávací plochu. Dovez náklaďák do továrny. Dovez auto do domu. Dovez vlak na nádraží..“. Tady je ale dobré vědět, že nemáte tužkou po cestě jet, ale jen klikat na ty malé šipky v kolečku, které jsou na cestách. Jakmile je tužka vedle, už to huláká 😀 .

Ha,vidíte Julinku jak má tužku u ucha? To je u nás teď populární. Paní v tužce je totiž kamarádka na telefonu … kde tohle viděla? Budu muset projít našemu pantátovi telefon 😀 .

Zahrada ve školce je plná zábavy, takže zase dětem moc sympatické prostředí. Tady je krásně vidět rozdíl mezi kvízy.

Režim kostky na hřišti

kostka s 1 tečkou: Mám dlouhé hnědé kudrnaté vlasy a žluté triko se srdíčky, kdo jsem? Martínek ztratil botu, najdeš ji? Bertík ztratil kšiltovku, nevíš kde je? Julča ztratila korálky, najdeš je? Petřík nemůže najít pití, kde je?

kostka se 2 tečkami: Byl jsem tu první, další jedu já – kdo to říká? Holčička v růžových šatech drží lopatku, směje se a má radost, kde je? Počkej až dojezdím, pak ti to půjčím, kdo to říká? Můžu si půjčit lopatku? Chlapeček má otevřenou pusu, možná se lekl nebo se trochu bojí, najdeš ho?

kostka se 3 tečkami: Kdo stojí druhý v řadě? U čeho na hřišti musí být vždy dva a spolupracovat? Seřadili jsme pro tebe věci podle tajného pravidla, která další věc bude další na řadě: auto – klouzačka – houpačka – auto – klouzačka …co bude další v řadě? Kdo čeká na motorku? Seřadili jsme pro tebe věci podle tajného pravidla, která věc bude další na řadě červená lopatka – červený kyblík – modrá lopatka,… jak to pokračuje?

Na závěr knihy si zajedete k babi a dědovi na statek. Pod tlapičkou se schovává tématická písnička Já mám koně, vraný koně. Pod zbytkem ikon je pak spousta termínů, dialogů a zvuků z farmy. Dětem je to téma blízké a baví. Ani tady nebude chybět kvíz, ale nebudu víc prozrazovat 🙂 . Bude lepší, když si knihu a tužku vyhrajete a projdete doma spolu s dětmi 🙂 .

A pokud vybíráte pod Jedličku a nevíte jakou vybrat, třeba vám pomohou recenze knih tady na blogu.

Albi tužka a Perníkajda
Zpívánky – kouzelné ráno
Svět zvířat z knih a večerníčků?
Albi roboti – logopedická zábava

Vyhraj sadu Kouzelná tužka & Hravé učení Soutěž ukončena

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Jaká z Albi knih je váš favorit? Pokud ještě nemáte, kterou vyberete jako první? 🙂 .

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

MUDr. Michala Knězková

All posts

832 Comments

 • JancaWilli 22.11.2017 at 21:34

  Zadnou z knih jeste nemame a jednoznacne buch sahla po Zpivankach!

 • Katka 22.11.2017 at 21:35

  Kouzelné cteni zatim nemame..a přesne tato knížka je mým favoritem pro mou 3letou dceru. Další favorit jsou knizky zpivanky 1 a 2.

 • Maria KUČEROVÁ 22.11.2017 at 21:37

  Můj favorit je prave hravé učení.

 • Petra 22.11.2017 at 21:38

  Zatím ještě žádnou nemáme. Ale líbí se mi Zpívánky. Tak třeba na ně jednou dojde.

 • Aneta 22.11.2017 at 21:40

  Tak dnesni vyhra by me mimoradne potesila. Knihu zatim nemame zadnou, ale uz jsem se o ni poohlizela a libi se mi prave hrave uceni a svet zvirat. Ig: ancia_bajcia.

 • Jana Herrmannova 22.11.2017 at 21:40

  Na Kouzelne cteni se tesim, cetla jsem doporuceni, ze je dobre zacit prave u Pernikove chaloupky a Hraveho uceni, tak jsem rada, ze jsem se tu o tom docetla vic 🙂
  Na instagramu: jana.herr

 • Lenka L. 22.11.2017 at 21:40

  Zatim nemame,ale moc se mi libi Zpivanky, myslim,ze by to tak i pasovalo k dvouletakovi nejlip.
  Sleduji i na ig jako dancing with devil
  Lenka

 • Eliška Francová 22.11.2017 at 21:41

  My máme k Vánocům připravené Zpívánky, ale brousíme si zuby na Dopravu 🙂

 • Petra Hečová 22.11.2017 at 21:41

  Tak tahle kniha mi unikla, vypadá suprove, myslím, že by se Emme líbila. Jako první a asi i top zatím stále máme pernikovou chaloupku. zpivanky jsou také dobré, na narozeniny bude i dvojka. Instagram Petra.hecova

 • Veronika 22.11.2017 at 21:41

  Náš syn miluje náš les a svět zvířat:)

 • Soňa R. 22.11.2017 at 21:41

  Jeste zadnou nemame, ale moc se mi libi Zpivanky.

  • Ingrid Fikerlová 25.11.2017 at 20:22

   Ještě žádnou knihu nemáme, ale asi bych jako první vybrala Zpívánky. 🙂

 • Lucie Serbousková 22.11.2017 at 21:41

  Náš favorit je Svět zvířat a mimo jiné by si syn přál Hru do auta a Dinosaury, tak uvidíme, co Ježíšek nadělí 🙂 každopádně Hravé učení je takové neutrální a najde si v ní své jak 3leté tak i trochu starší dítě.

 • Lenka Dundáčková 22.11.2017 at 21:42

  Zrovna teď je Kouzelné čtení u nás aktuální, takze moc dekuji za článek:-) chceme ho pořídit neteri a prave jsem přemýšlela o Hravem učení 🙂 a nebo Atlas světa 🙂 Sleduji i na IG jako dundackovalenka.

 • Jana Miškaničová 22.11.2017 at 21:42

  Tak náš favorit by bola asi Doprava príp. Hravé učení 😉
  FB: Jana Poľašková Miškaničová

 • Veronika Kohoutová 22.11.2017 at 21:42

  Ještě žádnou knížku zatím nemáme, ale líbí se nám Zpívánky.

 • Bara K. 22.11.2017 at 21:42

  Naší „zvěrolékařce“ by se líbil Svět zvířat a Hravé učení vypadá taky skvěle!

 • Tereza Cechova 22.11.2017 at 21:42

  Jeste nemame,ale pisem o ni jeziskovi😊ja bych brala hrave uceni,lidske telo a brebentive roboty😊

 • Lucie L. 22.11.2017 at 21:42

  Z Albi knížek jich zatím moc neznáme. Ale moje sedmiletá sestra má zatím své první knížky Atlas světa a Lidské tělo a ty vypadají moc pěkně! Až mi budeme vybírat svou knížku, tak určitě začneme něčím jako je právě třeba Hravé učení nebo Zvířatka na farmě.

 • Pavla Havlíčková 22.11.2017 at 21:43

  Knihy znám jen od vás z blogu, až bude vnučka větší zkusíme pořídit a začneme asi s Pernikovou chaloupkou. Sledují vás na FB – Pavla Havlíčková

 • Radka H 22.11.2017 at 21:43

  Doma máme už Hravé učení, abecedu a pod stromeček koupené Lidské tělo. Hodně se mi líbí ještě Svět zvířat a atlas světa.
  Sleduji i na FB a IG (radulih).

 • Marcela 22.11.2017 at 21:43

  Popravde me zatim Albi knihy nejak miji, nechapu to davove silenstvi kolem nich, ale treba je to jen nedostatkem zkusenosti s nimi. Pokud bychom vyhraly, tak budpu mit holky prave tuto soutezni, jinou zatim nevybiram 🙂

 • Helena Kotrchová 22.11.2017 at 21:43

  Nemame jeste ani jednu,ale jako prvni bych vybrala dinosaury. A jako dalsi asi Zpivanky 😉

 • Marika V. 22.11.2017 at 21:44

  My este pero ani knihu nemame, ale urcite by sme si vybrali svet zvierat, kedze tu uz deti lustili s tatinom v jednom knihkupectve..a odvtedy vzdy ked to vidia tak to chcu skusat…je to aj nas tip na darcek ;-)…

 • Michaela Vyoralová 22.11.2017 at 21:44

  Doma žádnou knihu od Albi ještě nemáme, ale snad časem najde i ona u nás své místo. Jedna z prvních bude Zpívanky. Sleduji instagram michaela.vyoralova.mv

 • Rosňa 22.11.2017 at 21:44

  Dobrý večer, máte tam pár překlepů, jinak super článek, takhle knížka mi taky dala trochu zabrat, i jsem psala do Albi, co od té stránky s ročními obdobími mám čekat 🙂 knížku teda už máme, ale tužka by se hodila moc, dorůstá nám syn 🙂 fb, ig.

 • Klára Hrábková 22.11.2017 at 21:45

  tužku jsme koupili k narozeninám a k tomu dostal syn Dopravu, Hravé učení a svět zvířat. Vzhledem k tomu, že miluje zvířátka, tak ta je to pro něj…mně se moc líbí to hravé učení a k Vánocům koupíme dinosaury 🙂

 • Simona 22.11.2017 at 21:45

  Albi tužku zatím nemáme, jako první bych vybrala Zpívánky, jelikož dcera má písničky moc ráda.

 • Zuzana 22.11.2017 at 21:45

  Nas favorit je Svet zvirat.

 • Markéta Sližová 22.11.2017 at 21:45

  Instagram: marketa.slizova
  Dcera je ještě malá, takže první přijdou na řadu Zpívánky. Z tužky jsem nadšená, objevila jsem ji právě díky vašemu článku a manžel mi musel rozmlouvat abych ji nekoupila hned. Ale měl pravdu, příští rok to bude stačit… Pokud ovšem nevyhraju, to bych vystřihla i oslavný taneček:D

 • Jitka Ježková 22.11.2017 at 21:45

  Dobrý večer, my ještě nemáme, ale mám zálusk na hravé učení a zpívánky:). Hezký článek Jitka

 • lucie 22.11.2017 at 21:46

  Dobrý den nám se líbí Večerníčkovy pohádky.

 • Lucie Kozáková 22.11.2017 at 21:46

  U nás tou první bude Perníková chaloupka, protože holky rády pohádky.

 • Šárka 22.11.2017 at 21:46

  Dceři by se nejvíc líbily Zpívánky. Šárka

 • Jana Stecová 22.11.2017 at 21:46

  Zatím teprve zvažuji, kterou vybrat a čekám na Vaše další recenze. Díky za ně a za možnost výhry 🙂

 • Pavla 22.11.2017 at 21:46

  My Albi tužku máme a je super a moc by se nám líbil Svět zvířat 😉

 • Lenka Hajnová 22.11.2017 at 21:47

  Svět zvířat ☺

 • Nikola Šimková 22.11.2017 at 21:47

  Dobrý večer, dcera najde pod stromečkem Hravé učení, takže další bych pořídila Zpívánky pro syna, který zpívá moc rád.
  Sleduji Vás i na IG – id bedlicka.

  Přeji pěkný večer.

 • Markéta 22.11.2017 at 21:47

  Syn miluje zpívánky, takže si myslím, že z této by byl naprosto nadšený. Sleduji také na insta 🙂

 • Katka 22.11.2017 at 21:47

  Kouzelné čtení je ůžasná věc! Starší syn ho dostal k narozeninám spolu s knížkou Večerníčkovy pohádky a teď je o pero boj. Mladší roční syn nedá pero z ruky a stále si to pouští dokola. A také nosí pero přímo u ucha 🙂 Ježíšek bude muset přinést asi zpívánky, to by se mu líbilo moc! kdybychom vyhráli, tak by snad byl doma komečně klid 🙂 (instagram: Katerina.jakl)

 • Monika 22.11.2017 at 21:48

  Zatim mame pouze pernikovou chaloupku, rada bych dceri poridila prave Hrave uceni 🙂

 • Lucie 22.11.2017 at 21:48

  My mame aktuálně zálusk na dopravu pro staršího a zpivanky pro mladší 🙂

 • Jindra 22.11.2017 at 21:48

  Roboti brebenti.

 • lída brzicová 22.11.2017 at 21:48

  zatím ještě nemáme, kluci 2 roky a 3,5-dostanou na vánoce. starší dostane hravé učení a dinosaury -které miluje.a mladší dostane spívánky… a samozřejmě si budou knihy pujčovat. 😀 😀

 • Michala 22.11.2017 at 21:48

  Nemame jeste zadnou z knih, ale urcite bych si jako prvni prala Zpivanky. Hlavne z toho duvodu, abych si posnicky pripomnela a byla o krok napred pred synem:)

 • Lucie Humlová 22.11.2017 at 21:48

  Na Vánoce mám připravené Zpívánky 1, Perníkovou chaloupku, Večerníčka a Na statku… Hravé učení mám v mém seznamu hned na dalším místě 😉 S napětím čekám, jak se dárek ujme 😊
  IG : lucie.humlova

 • Romana 22.11.2017 at 21:48

  Ještě také žádnou z knih nemáme, ale věřím, že tohle by byl správný první favorit! :))

 • Renata P-ova 22.11.2017 at 21:49

  My mame knih uz celkem 5, ale oblibene jsou v nich hlavne pisnicky, libila by se mi kterakoliv dalsi treba svet zvirat.

 • Tereza 22.11.2017 at 21:49

  Nejlepší je za nás Doprava 🙂 Na IG jsem jako terezaba1

 • Misa 22.11.2017 at 21:49

  na fcb sdilim a sleduji, na IG tez /misha tosha/

  ALBI TUZKU jeste nemame, libi se mi neco naucneho – i zviratech atd.

 • Ivana 22.11.2017 at 21:50

  Zatím žádnou nemáme, ale už mám ve skříni nachystanou perníkovou chaloupku pod stromeček. Doufám, že se bude líbit. Jinak by se mi určitě líbilo hravé učení nebo zpívánky.

 • Petra 22.11.2017 at 21:50

  Také ještě žádnou knížku nemáme, ale moc se mi líbí Hravé učení a Zpívánky. Určitě by nám pod jedličkou taková knížka udělala velkou radost.

 • Vanda 22.11.2017 at 21:50

  Mám kolem sebe maminky, které knížky už mají, a nebo letos kupujou. My si s knizkama dáme asi ještě rok načas (holky mají 3,5 a 2r) Proto bych asi na začátek šáhla po Zpívankách (holky mají teď zpěvné období 😄).

 • Iva Pelikánová 22.11.2017 at 21:50

  My ještě zkušenost nemame,ale jako první asi sáhneme po Svete zvířat,ta u nas totiž frciiii:-)na instagramu sleduji jako graffivick

 • Petra 22.11.2017 at 21:50

  U nas nejvic frcej Zpivanky, mame triletaka..u toho vydrzel i hodinu,vecer,misto spani 😀 K vanocum chceme poridit Dopravu,tak snad bude take dobra 🙂

 • Michaela Novotna 22.11.2017 at 21:51

  Jeste jsme nekoukali, protoze jsme prtavy, ale do budoucna asi Zpivanky 🙂 nechame si radi neco doporucit 🙂 sledujeme na FB i INs jako Michelle.Novot a sdilime 😉

 • Beata 22.11.2017 at 21:51

  Zatial ziadnu nemame a ako prvuby som vybrala svet zvirat 🙂

 • Zdenka Hrubčíková 22.11.2017 at 21:51

  Jelikoz mame doma malou zpěvačku🎁vybiram zpivanky❤❤ je to naprosto dokonala tužka🎄🎄🎄

 • Miru 22.11.2017 at 21:51

  Už jsem na to koukala v Albi a líbily se mi Vecernicky 😃 do těch bych určitě šla 😄ale pro začátek bych taky volila hravě uceni.

 • Katerina Pipalova 22.11.2017 at 21:51

  Zatim zadnu nemame, ale nejvic me zaujala Pernikova chaloupka.
  Sdilim na FB
  Instagram katerina_pipalova
  🌞🌞🌞

 • Lucie 22.11.2017 at 21:51

  U nás teď nejvíc frčí Svět zvířat (u syna 4,5 roku) a Atlas světa (u dcerky 2,5 roku – pořád ťuká na upíra, aby se strašidelně zachechtal… 🙂 ). Ale pod stromek se chystají Zpívánky a Dinosauři, tak jsem zvědavá, jaký budou mít úspěch. 🙂

 • Gisela 22.11.2017 at 21:51

  Nám se líbí Svět zvířat. Sleduji na IG jako gis.kv

 • Eva 22.11.2017 at 21:51

  Nemáme zatím žádnou a chystám se také koupit k těmto Vánocům.
  Favoritem a tudíž ji i vyberu jako první jsou Zpívánky.

 • Veru 22.11.2017 at 21:52

  Jeee to je nádhera😊 Chtěla jsem ji letos pořídit našemu tříletému, ale počkám na příští rok. Pokud tedy nevyhraju😄 A líbí se mi Večerníčkovi pohádky 😊

 • Radka 22.11.2017 at 21:52

  My už kouzelné čtení a několik knih máme, takže výhru bych moc ráda pro synovce. Jednoznačně nejoblíbenější je u nás Hravé učení, dcerka má moc ráda i zpívánky.

 • Vladimíra Hrňová 22.11.2017 at 21:52

  Knihu jeste nemam, ale letos chci koupit neterim anglictinu. Podle me vyborny zpusob, jak deti donutit neco se naucit. V pripade vyhry bych vybrala zviratka.

 • Petra Francová 22.11.2017 at 21:52

  Hravá angličtina a Perníková chaloupka, to bych si přála pro své holky.
  IG: plakatky4radost

 • Michaela 22.11.2017 at 21:52

  Albi tužku mame, je velmi oblíbená a další knihy čekají na Ježíška… ma sestra je knihovnice, takze i do knihovny si je chodíme půjčovat 😊 Těšíme se na moje prvni písmena… a vedou zpivanky… výhrou bych tedy obdarovala některou ze svých kamarádek, které po ni také pokukuji… 😊

  • Michaela 22.11.2017 at 21:54

   A maily v poradku chodí… 😉💌

 • Jitka 22.11.2017 at 21:53

  Knihu doma nemáme, ale známe od bratranečka a naše Adélka miluje svět zvířat a zpívánky, takže ty bychom určitě rádi jednou pořídili. Ale i tohle hravé učení vypadá úžasně! Na facebooku komentuji a sdílím jako Jituš Ka. 🙂

 • Lucie 22.11.2017 at 21:53

  Svět zvířat a Hravě učení.

 • Aneta 22.11.2017 at 21:54

  Zpivanky😉

 • Lucie Skřejpková 22.11.2017 at 21:54

  Mě se nejvíc líbí Svět zvířat, ale tužku zatím nemáme. 🙂 Děkujeme za soutěž!

 • Veronika 22.11.2017 at 21:54

  U nás tužku i s první várkou knih přinese Ježíšek. A když si pročítám vaše recenze, tak jsem moc ráda, že jsem pro starší vybrala Hravé učení a pro mladší Perníkovou chaloupku 🙂 U babi a dědy pak bude čekat ještě Svět zvířat a Zpívánky. Akorát tužka je prozatím jen jedna, tak snad se holky domluví 😉
  Na IG sleduji pod jménem Vervila.

 • Taťána 22.11.2017 at 21:54

  Zatím žádnou knihu nemáme, ale pro syna by se mi nejvíc lílbila kniha DOPRAVA. Hezký večer všem

 • Adéla 22.11.2017 at 21:54

  Zatím nemáme žádnou takovou knihu. Líbilo by se mi pro dceru Zpívánky nebo Hravé učení.

 • Miriam 22.11.2017 at 21:55

  Dobrý večer, knížky ještě nemáme, ale líbily by se nám zvířátka nebo zpivanky. Velkou radost by udělalo i Hravě učení o které soutěžíme zde.

 • Hany 22.11.2017 at 21:55

  Zadnou jeste nemame. Libi se mi roboti. Jednou jsem ji zkousela v hrackarne a nejak jsem ji nepochopila 😳 Zatim je to pro me dost sci-fi
  Sleduji FB a Inst(hanyjacko)

 • Pavlína H. 22.11.2017 at 21:55

  Kromě této knížky, která je moc hezky vyvedená, bychom určitě rádi Roboti brebentí. Synek se s ní seznámil už v rodinném a mateřském centru, co je u nás a jednoznačně pro něj TOP (i vzhledem k ozubeným kolům uvnitř, které miluje 😀 ). Sleduji vás i na FB.

 • Marzb 22.11.2017 at 21:55

  Na Albi tužku mám rozpolcený názor. Nevím, zdali bych sama investovala, ale v případě výhry či daru bych se asi nebránila… No zatím osobní zkušenost nemáme. Líbí se mi zpracovaní české historie, ale to je opravdu hudba budoucnosti, takže pro začátek by malé určitě udělaly radost již několikrát zmíněné Zpívánky :o)

 • Nikola Nekvapilová 22.11.2017 at 21:55

  Tak mě láká právě Hravé učení, Doprava a pak také Zvířátka na statku.

  IG nikolson_n

 • Marie 22.11.2017 at 21:55

  Juuu, Albi tužka – už nějaký čas po ní pokukuju, ale zatím ji doma nemáme…a k ní by se mi moc líbila kniha Zpívanky 😉

 • Klára Vápeníková 22.11.2017 at 21:55

  Zatím žádnou nemáme, ale uvažovala jsem právě nad Hravým učením a dopravními prostředky.

 • Veronika 22.11.2017 at 21:55

  Muj favorit je Doprava, uvidime co si vybere dcera o Vanocich az ji dostane 😁

 • zuzana fidlerová 22.11.2017 at 21:56

  Díky díky…tak tohle mě nadchlo.. Já už o tom dlouho přemýšlím už jsem to i s dětmi několikrát prozkoumala…na výstavišti, u kamarádky která to má schované už…ale stále jsem se nerozhoupala ke koupi…JInak se mi líbí hravé učení a zpívánky..

 • Katka 22.11.2017 at 21:56

  Máme Hravou angličtinu a ještě puzzle Vesmír a to je úžasné. Ale je to spíš pro starší děti, pro ty mladší bych chtěla právě Hravé učení, aby se také mohli rozvíjet:)

 • Superterik 22.11.2017 at 21:56

  Syn dostal k 3. narozeninám (letos v říjnu) Albi tužku s Hravým učením a jako další knížku Hravé učení.
  Hravé učení leží v koutě a uchvátila ho právě kniha Doprava. K Ježíšku pro něj další knížku nemáme, ale v dalším roce se chystáme na Svět zvířat :).
  A kdyby se poštěstilo sadu vyhrát, tak najde svého nového majitele – moji 15m dcerku…jakmile jsou v rodině dvě děti, jedna Albi tužka nestačí :-D, už teď o ní jeví dcerka zájem a docela rychle chápe, co se s ní má dělat, aby tužka něco povídala 🙂

 • Verča B. 22.11.2017 at 21:56

  My už několik knížek vlastníme a i tuto bych chtěla pořídit.. Náš favorit je Svět zvířat! A Ježíšek donese Dinosaury a Dopravu. Knížky u nás jedou denně ☺

 • Eliška 22.11.2017 at 21:57

  Zatím žádnou knihu nemáme, protože je syn malý, ale jako první bych mu už vybrala asi Zvířátka na statku nebo Zpívánky

 • Michaela Kratochvílová 22.11.2017 at 21:57

  Mě se pro syna 2roky, líbí Perníková chaloupka a zpívánky 🙂
  IG mk_michaela30

 • Katka Weberová 22.11.2017 at 21:57

  Muj favorit je Svet zvirat 😊
  Instagram @katkaweberova

 • Jana & Dominik 22.11.2017 at 21:58

  Pro našeho tříletého cipíska, vášnivého milovníka všeho co má volant a kola, by byla favoritem jednoznačně kniha DOPRAVA 🙂 U mě je top HRAVÉ UČENÍ a HRAVÁ ANGLIČTINA …

 • Stepanka 22.11.2017 at 21:58

  Libi se mi Atlas sveta, ale na tu si pockam, az ctyrleta dcera jeste malinko povyroste a Jezisek jiz ma pripravenou kouzelnou tuzkuva hrave uceni, ale zvazuji i druhou tuzku pro jednoletou se zpivankama

 • Marie Zikmundová 22.11.2017 at 21:58

  Knihu zatím nemáme žádnou, ale až nastane ten pravý čas, tak určitě pořídíme.. děti které máme v rodině ji mají a jsou z ní nadšené..Pro začátek budu pořizovat asi Zpívánky. Sluduji fb i Ig (unholly.polly)

 • Lenka 22.11.2017 at 21:58

  Na kouzelné čtení se teším, zatím nemáme. Jelikož si prcek začíná broukat, pro začátek bych pořídila pro prcka zpívánky.

 • Olii 22.11.2017 at 21:58

  Albi tuzku nemame, prislo mi to jako draha sranda, aby se po par dnech tuzka valela nefunkcni a tudiz i knizka pozbyva smyslu, za tu cenu by bylo zajimavych knizek… zajimalo by mne, zda ti co ji maji dele, jak jsou s ni spokojeni, ja zatim moc pozitivni ohlasy nemam… v pripade vyhry bych zkusila hrave uceni 😉

 • Kateřina Klimentová 22.11.2017 at 21:58

  Juuu super po této knížce už nějaký ten patek pokukuji. Tak teď ji už asi budem muset koupit a nebo teda vyhrát. 🙂 A můj fovorit je právě přesně tato. Pak Zpívánky a Perníková chaloupka.

 • Věra 22.11.2017 at 21:59

  Albi knihu ani tužku ještě nemáme. Vybrala bych dceři Lidské tělo, hodně ji teď zajímá.

 • Petra 22.11.2017 at 21:59

  Zatim nemame zadnou, ale urcite planujeme koupit. Libi se mi Pernikova chaloupka a Hrave uceni.

 • Zuzka Kovářová 22.11.2017 at 21:59

  Jeste zadnou doma nemame. Ale slisim na tyto knizky jenom samou chvalu. Me se moc libi Svet zvirat.

 • Míša 22.11.2017 at 21:59

  Moc se mi líbí knížky Staré pověsti české nebo Naše dějiny. 😀

 • Luci 22.11.2017 at 21:59

  Ještě nemáme žádnou, asi bych vybrala Zpívánky. Sdílím na FB, na IG jsem jako Culi.do.

 • Petra 22.11.2017 at 22:00

  Knihu od Albi nemáme, zatím pořád preferuji četbu s dítětem než posadit dítě na sedačku aby četla kniha za mě 😀 ale mám ji v hledáčku před dlouhou cestou na dovolenou. A tak by se nám hodil nějaký ten Atlas.

 • Veronika 22.11.2017 at 22:00

  Tak Albi tužka je opravdu jeden z dárku,který bych chtěla synovi pořídit. Libila by se mi pro něho nejspíš Doprava nebo Hrave učení.
  ig: veronika.km

 • hanca 22.11.2017 at 22:00

  My Kouzelné čtení nemáme (zatím)…Pořád váhám 🙂 Ale líbí se mi hravé učení, to by myslím využili oba.

 • Adéla Moravcová 22.11.2017 at 22:01

  líbí se mi Kouzelné čtení – Svět zvířat 🙂 sleduji jako adellines na instagramu

 • Markéta K. 22.11.2017 at 22:01

  Ještě nemáme žádnou, ale líbí se mi hlavně Svět zvířat
  Na IG sleduji jako: marketakopackova

 • Kateřina 22.11.2017 at 22:01

  Dobrý den, Albi tužku zatím nemáme, zatím jsem pokukovala po Atlasu světa, ale i vámi prezentovaná kniha vypadá velmi hezky zpracovaná a zajimavá.

 • Dana Farska 22.11.2017 at 22:01

  Zdravim! Albi tuzku zatim nemame. Libi se mi zminovane chytre uceni nebo zviratka na farme. D.

 • Zdeni 22.11.2017 at 22:02

  Máme objednanou od ježíška s angličtinou a ještě knížky o milovaném vesmíru a dinosaurech.. ale jelikož máme dvě děti, i tužka by se hodila dvakrát…znáš to :-))

 • Alexandra Pavlíková 22.11.2017 at 22:02

  My máme rádi zvířátka, takže Svět zvířat. Na fb sleduji, komentuji a sdílím pod svým jménem Alexandra Pavlíková

 • Martina Skočovská 22.11.2017 at 22:02

  Kouzelné čtení zatím nemáme, plánuji ho na příští rok a asi pořídím zmiňované Hravé učení nebo Zpívánky a pro sebe bych pořídila Hravou angličtinu :). Na fb sleduji, sdílím a soutěžím. Na instagramu sleduji jako makaface.

 • Ivana Kroupová 22.11.2017 at 22:02

  Kouzelné čtení ještě nemame. Nevím které bych dřív vybrala možná zpívánky a nebo pernikovou chaloupku, to je u nás momentálně populární pohádka.

 • Zdenka Zavadilíková 22.11.2017 at 22:02

  Albi ještě nemáme a jako první bych volila Zpívánky. IG sleduji pod stejným jménem.

 • Martina Wágnerová 22.11.2017 at 22:03

  Dobry vecer, albi tuzku zatim nemame, ale radi bychom 😀
  Jako prvni albi knihu bych pro svou dcerku vybrala asi zvirata na statku.

 • Lucie vytiskova 22.11.2017 at 22:03

  Hrave učení je skvělé, mají to synovci a sna jednou taky pořídíme. Líbí se mi pernikova chaloupka ale třeba i země. Je toho velmi vo by se líbilo.

 • Jana 22.11.2017 at 22:03

  Zatím nemáme žádnou knížku, teprve uvažují o koupi, ale syn miluje traktory takže asi na farmě anebo hravá angličtina.

 • Dana 22.11.2017 at 22:03

  Zrejme dlouhy den 🙂 hrave uceni a zviratka ze statku.

 • Renata Ševčíková 22.11.2017 at 22:03

  Nás lákají Dinosauři, druhá tužka by se hodila, protože kluci už o ni trochu bojují 😉 Jinak na fb, sleduju, sdílím a komentuji jako Renata Ševčíková a na instagramu sleduji jako sevcikova.renata

 • Ter 22.11.2017 at 22:04

  :)) Nejsme moc nadšená z tabletu, počitaču a mobilu:) tka pořád pokukuju po těchto knížkách, ale zatím jsme se neodvážila koupit:)) Líbí se mi hravé učení nebo také jazykové knihy Albi.

 • Katy Maky 22.11.2017 at 22:04

  Nemame doma zadnou, ale bude chci k narozeninam perníkovou chaloupku a hrave učení 🙂 tak snad to tu mou cacorku bude konecne bavit 🙂
  Insta (Cacorka83)
  FB (Katy Maky)

 • Lenka Hermanová 22.11.2017 at 22:04

  Žádnou z knih ještě nemáme, líbí se mi třeba Zpívánky 😉 Instagram: herminaeleonora

 • Žanet H. 22.11.2017 at 22:04

  Zatím žádnou nemáme, ale určitě chci dvouleté dceři Kouzelné čtení pořídit. Vzhledem k jejímu věku budu zatím koukat po Zpívánkách, Perníkové chaloupce, Zvířátkách na statku, ale líbí se mi třeba i toto Hravé učení. Budu muset projít ještě jednou všechny recenze 🙂
  Já sama bych si hned koupila Svět, Lidské tělo a obrazové slovníky (být mi ovšem o 25 let míň :-D)
  Sleduji na FB 🙂

 • Tereza Válková 22.11.2017 at 22:04

  Dobrý večer, u nás vedou Večerníčkovy pohádky.

 • Hanka 22.11.2017 at 22:04

  Hravé učení by se mi líbilo pro synovce, měla bych super dárek k Vánocům. Pro dceru bych vybrala Zvířátka na statku. Sleduju insta jako o.k.hanicka.

 • Monika Plonková 22.11.2017 at 22:04

  Knihu nemáme, ale neteř ano a letos jsme ji pod stromeček koupili Svět zvířat, jelikož mě velmi zaujala ve vašem článku na blogu. Sledují IG – monika_plonkova

 • Petra Bemová 22.11.2017 at 22:05

  Všechny výhry jsou super, ale teda zrovna tahle by se mi obzvlášť hodila pod stromeček 🙂 Dost o ni totiž uvažuju. Dceři jsem jako první chtěla pořídit tužku spolu s Perníkovou chaloupkou a jako další samostatnou knihu Zpívánky. Nicméně, když jsem se na to dívala, tak jsem ještě nevěděla o Hravém učení, takže teď bych vybrala asi to + Zpívánky. Další v pořadí by pak bylo něco se zvířaty.
  Instagram petromilabem

 • Markéta 22.11.2017 at 22:05

  Zatím je top určitě lidské tělo! Hravé učení ještě nemáme 🙂

 • Iva Sedláčková 22.11.2017 at 22:05

  Akorát s rozhoduji mezi dopravou a dinosaury 🙂 🙂

 • anna 22.11.2017 at 22:05

  Ještě žádnou nemáme, ale líbí se mi zpívánky a hravé učení.

 • Petra Pavlickova 22.11.2017 at 22:05

  Jeste nemame zadnou,stale vaham,ale recenze je pekna,tak uvidime k narozeninam.Libila by se mi o doprave nebo o zviratech.

 • Jana 22.11.2017 at 22:05

  Žádnou knihu z této sady zatím nemáme, ale Hrave učení by pro nás bylo, myslím, pro začátek jako dělané.

 • Barča 22.11.2017 at 22:06

  Mám políčíno na Zvířátka na statku a Lidské tělo 🙂

 • Lucie 22.11.2017 at 22:06

  Tak naší dceři také donese Ježíšek tužku a knížku O perníkové chaloupce, tak se strašně těším, co na to bude říkat. 🙂 rádi bychom v případě výhry Hravé učení, líbí se mi i Svět zvířat. 🙂

 • Drahuše Poborská 22.11.2017 at 22:06

  Mam vic favoritu – Svet zvirat, Lidske telo,Dinosauri, Doprava 🙂

  drahusepoborska

 • Kamila 22.11.2017 at 22:06

  Nejvíc se mi líbí Svět zvířat 🙂

 • Alena Trechová 22.11.2017 at 22:07

  Albi tužku dostane syn od Ježíška (další by se ale hodila, protože máme ještě malá dvojčata). Vybrala jsem Hravé učení a od sestry dostane Dopravu. Tak doufám, že se mu bude líbit.

 • Jitka 22.11.2017 at 22:08

  Moc díky za super článek 🙂 pořád jsem váhala zda Ježíšek přinese tužku a teď vím, že určitě ano 🙂 nejvíc mě zaujalo Hravé učení 🙂 a je super, že lze dokupovat a postupně rozšířit sbírku 🙂

 • Nikola 22.11.2017 at 22:08

  žádnou nemáme a doufám, že to tak i zůstane … vcelku mě kouzelné čtení nenadchlo 🙂

 • Eva Tomšovicová 22.11.2017 at 22:08

  Pro Markét by se mi líbil svět zvířat a nebo zpivanky. Je jí rok a půl, takže tato témata by se jí zaručeně líbila. Na insta sleduji jako eva.toms a na fb pod svým jménem

 • Katka sramkova 22.11.2017 at 22:09

  Je, to je skvěle, z toho b by by syn uplne hotovy 🙂 Zatím zasednou knížku nemáme, ještě me zaujala i doprava… Děkuji, Katka (sleduji i instagram: ta_kacka)

 • Míša V. 22.11.2017 at 22:09

  Kouzelnou tužku zatím nemáme, ale je skvělá! Znám ji od neteří, holky ji mají moc rády. Díky ním znám Svět zvířat, Atlas světa a Lidské tělo. Všechno doporučuji. O tomhle hravém učení, jsem nevěděla, takže moc děkuji za pěkný článek.

 • Monika taušová 22.11.2017 at 22:09

  Zatím nemáme tužku ani žádnou knížku. Ale časem určitě pořídíme. Velice mě zaujala právě kniha Hravé učení 🙂

 • Eva 22.11.2017 at 22:09

  Zatím žádnou nemáme. Jako první bych vybrala Harvé učení.
  Sleduji na IG jako mea7mea

 • Zuzana Vacková 22.11.2017 at 22:09

  Kouzelné čtení nemáme. Kdybych si měla vybrat… Nevím. Hravé učení, písničky, zvířátka, tělo…

 • Dita 22.11.2017 at 22:10

  Hezky vecer 🙂
  Tedy musim rict diky za velmi podrobný rozbor knihy 🙂 ! Albi tuzku zatim nemame, tech tipu na darecky je tolik a vse nejde bohuzel pořídit naraz 🙂 mame tedy v zaloze ke svatku! Osobne jsem myslela zacit treba Pernikovou chaloupkou a nebo Zpivankami, ale po dnešním cteni asi menim nazor 🙂
  Diky Dita
  xxx

 • Zuzana Pataky 22.11.2017 at 22:11

  Prozatím nemáme kouzelné čtení a začít chceme s Perníkovou chaloupkou.
  IG Zuzapataky

 • Lucie 22.11.2017 at 22:11

  Albi tužku ještě nemáme, ale určitě pořídíme s Hravým učením, Zpívánkami a Světem zvířat 🙂 Všechny knížky jsou ale krásné, takže myslím, že časem má doma každý slušnou sbírku. Děkujeme za nádherné soutěže a inspirace, holky❤️ U nás už má díky vám ježíšek schovaný leporelo Rok v lese, divadlo Kvído, aj. 🙂

 • Lucie 22.11.2017 at 22:13

  Jako prvni bych zvolila knizku Zvířátka na statku.

 • Martina Krhutová 22.11.2017 at 22:13

  Zpívánky a Perníková chaloupka
  Ty u nás vedou.
  Další by se nám hodila k babičce, ať nemusíme pořád převážet

 • Eliška Gřešková 22.11.2017 at 22:13

  Krásný večer Míšo. 😉
  U mého 3 letého syna vede jednoznačně Doprava a obě knihy Zpívanky. Je to opravdu suprová věc. Syn se díky tomu dost naučil. Pod stromečkem najde Svět zvířat.😉 Další tužka by se nám moc hodila, pač se ségrou se určitě o jednu tužku nebude dělit. 😂🎄

 • Petra Jedličková 22.11.2017 at 22:13

  Albi tužku zatím nemáme, ale mám takové tři tipy, co bych chtěla koupit za knízky – Hravé učení, Když roboti brebentí a Angličtina. Ale je pravda, že jsem to ještě důkladně nezkoumala, takže třeba objevím ještě něco zajímavějšího. Chystáme to až k narozeninám v lednu.

 • Lucie Černíková 22.11.2017 at 22:14

  Albi tužku ještě nemáme, ale určitě pořídíme s Hravým učením, Zpívánkami a Světem zvířat 🙂 Všechny knížky jsou ale krásné, takže myslím, že časem má doma každý slušnou sbírku. Děkujeme za nádherné soutěže a inspirace, holky❤️ U nás už má díky vám ježíšek schovaný leporelo Rok v lese, divadlo Kvído, aj. 🙂

 • Zuzana 22.11.2017 at 22:14

  Plánujeme k lednovým narozeninám pro tříleťáka a pokukuju právě po Hravém učení a Světě zvířat. Možná i ty Zpívánky….

 • Vladka 22.11.2017 at 22:14

  My máme pernikovu Chalupku a kúpila som na Slovensku Slovensko.. je pre väčšie deti, ale chcela som, aby vedel niečo i o.mojej domovine.. chystám sa na zvieratká a dopravu- pod stromček.. hravé učenie by bolo fajn mať doma.. 😁 určite by sa čerstvý stvorrocik niečo priučil.. pekný večer prajeme

 • Veronika 22.11.2017 at 22:14

  Taakže nečekaně Zpívánky 😀

 • Zuzka 22.11.2017 at 22:14

  Už delší dobu pokukuji po té se světem zvířat a angličtině…

 • Markéta 22.11.2017 at 22:15

  Albi tužku nemáme zvažujeme jestli jo nekoupit k vánocům nebo narozeninám. Vybrala bych pohádku Perníková chaloupka

 • Veronika 22.11.2017 at 22:15

  Zatim zadnou nemame tak bychom zacli hravym ucenim 🙂

 • Radka 22.11.2017 at 22:16

  Líbí se nám doprava a svět zvířat.

 • Veronika Mlejnkova 22.11.2017 at 22:16

  My mame koupenou Pernikovou chaloupku, Zpivanky, Zviratka na statku, Atlas světa (pro rodice), malý dostane ke druhým narozeninám zpivanky a zvířátka a zbytek pak postupně bude dostávat k dalším svátkům 🙂 kouzelné cteni se mi moc líbili, všechní knížky co máme doma jsem poctivě prohlédla a určitě budeme dále dokupovat 🙂 sleduji a sdílím na fb 🙂