Kouzelné čtení | Tužka i Hravé učení pro tebe

Kouzelné čtení | Tužka i Hravé učení pro tebe

Někdo na něj netrpělivě čeká, někdo si možná řekl, že Albi Kouzelné čtení bude super dárek pod letošní Jedličku. Jestli je to tak i u vás, můžete se dnes podívat na další díl z téhle edice. V rámci spolupráce s Albi jsem dostala zdarma elektronickou tužku. Po týdnu jsem šla sama koupit druhou a dnes chci poděkovat Albi, že mi do adventu věnovali i pro vás stejný dar 🙂 . Krom tužky jsem ale vybrala i jednu speciální knihu, takže vy můžete mít pro děti obojí.

Kouzelná tužka od Albi

Elektronická Albi tužka je ke všem knihám nezbytností. Bez tužky by měly knihy minimální využitelnost. Od jakého věku jsou vhodné? I když na knihách je psaný věk poměrně vysoký, určitě ty jednoduché knihy zvládne i dvouleťák. Já si pro začátek vybrala k tužce dvě knihy. Každá pro jednu z holek. Julinka na začátek dostala O perníkové chaloupce, pro Nelinku jsem vybrala Hravé učení, které si dnes ukážeme.

Hravé učení

Tahle kniha je takovým mišmaš vydáním, které zahrnuje velké množství informací, her, písniček a poznávaček. Děti se v jejím průběhu dostanou do prostředí domácího, do přírody, do ordinace paní doktorky, do obchodu, nezapomene se na školku, ale ani na ulici s velkou křižovatkou, statek babičky a dědy nebo zahradu s dopravním hřištěm.

Symboly pro snadné ovládání

Stejně jako všechny knihy z řady Kouzelné čtení, ovládáte knihu elektronickou tužkou pomocí symbolů při dolním okraji stránky. Co který znamená?

otevřená kniha: dozvíš se něco o jednotlivých postavách nebo předmětech
komiksová bublina (dialog): pokud se chceš dozvědět, co jednotlivé postavy dělají nebo říkají
notička: můžeš objevovat další zvuky, básničky nebo písničky, které najdeš u různých věcí nebo postav
kostka s 1-3 tečkami: Chceš si zvé znalosti procvičit? Kvízy jsou rozděleny na 3 kategorie podle obtížnosti. Vždy dostaneš 5 úkolů a po skončení kvízu se dozvíš svůj výsledek.
prázdný čtverec: slouží k zastavení přehrávání nebo kvízu

“Pokud vše chápeš, můžeš se seznámit s medvídkem Brumlou, který tě bude knihou provázet.”

Brumla průvodce

Brumla je Kubíkův nejlepší plyšový kamarád. Na všech stránkách ho děti najdou a právě on jim bude pomáhat se všemi úkoly a knihu s nimi projde. Na první straně skočíme ke Kubíkovi domů. Rodina se sešla u stolu a díky tužce můžete být u toho s nimi 🙂 .

V režimu otevřené knihy se dovíte zajímavosti k předmětům a postavám. Příkladem může být:

klik na tátu “Tatínek dává Kubovi hádanku. Jednou dírou dovnitř a dvěma ven. A když jsi venku, tak jsi teprve tam. Co to je? Kalhoty 🙂
tužku na talíř “modrý talíř”
tužku na panenku na židli “To je panenka Jája.”
tužku na kočku “Naše kočka Míca.”

Pokud se přepnete na znak dialogu ,zjistíte o čem se postavy baví nebo jaké dělají zvuky:

táta: “Tááák, co máme dnes k večeři? Krááásně to voní. Hmmm”
medvídek Brumla: “Mám chuť na cokoli s medem.”
maminka: “Pozor, je to ještě horké, budete muset foukat.”

Prozpěvující tlapka

V průběhu knihy narazíte s dětmi ještě na jednu ikonu. Ťapička. Jakmile se na ní dostanete tužkou, začne zpívat. Tahle stopička je u Hravého učení oblíbená u Julinky (2,5 roku).

Na pravé straně první dvoustránky najdete celou naší abecedu. V režimu knihy i dialogu vám ji příjemný hlas odříká. Na které písmeno přiložíte tužku, to vám tužka správně přečte. Mezi abecedou je pak několik kartiček, které otevřená kniha pojmenuje.

Tady si všimněte, že tužka rozliší jestli se trefíte jen na kartičku nebo přímo obrázek. Na jedné kartičce jsou tak rovnou dvě informace. Př. dort (klik na dort), zelená kartička (klik na kartičku s obrázkem dortu).

Jaro, léto, podzim, zima

Skočme ale na stranu další. Tahle mi dala docela zabrat 😀 . Na levé straně je záběr na jedno prostředí, které se mění podle ročních období. To se tady děti dozví a hravě naučí. Můžete si přiložit tužku a dovědět se kdo je kdo (režim kniha), kdo co říká (režim dialogu) nebo si poslechnete písničku (režim noty). Pokud si ale budete chtít zahrát kvíz, pozor, že ač je ikona pro kvíz vpravo dole na stránce, kvízové otázky zahrnují celou dvoustranu.

Celý rok hezky a přehledně. Letos prvně se holky začaly o celý průběh roku zajímat a roční období u nás frčí. Oblíbená je tedy určitě kniha Rok v lese, kterou jste na blogu určitě nepřehlédli 🙂 .

Čím se budu živit?

S Brumlou kamarádem hurá dál. Tentokrát se dostáváme k povoláním a hlavní prostředí je mně blízké, ordinace dětské paní doktorky 🙂 .

Paní doktorka: Režim knihy – Paní doktorka je moc hodná, pozná když je Kubík nemocný a pomáhá nám, abychom byli zase zdraví. Režim dialog – Kubíku, co bys chtěl dělat až vyrosteš? Režim noty – uslyšíte zvuky tužky jak paní doktorka zapisuje do karty malého Kubíka 🙂

Pokud děti přiloží tužku na tlapičku vlevo dole, poslechnou si písničku Jede jede poštovský panáček.

Kvízy a rébusy

Na pravé straně následuje spojovačka. Je ale trošičku popletená, protože třeba paní doktorka drží vařečku, hasič nádražáckou plácačku nebo třeba vtipná paní prodavačka stojící u popelnice. Spojovací čáry ale pomohou celý kvíz rozluštit.

hasič“V práci potřebuji spoustu odvahy, nehořlavý oblek a vodu.”
popelář“V práci jezdím velikým autem, které sváží odpadky.”
policistka “V práci dohlížím na bezpečnost ve městě, nosím uniformu a dbám na dodržování pravidel.”

Do krámu si zaskočíme na kvíz. Abyste viděli jak záludné jsou v knize otázky, ukážeme si režimy kostek.

Kostka s jednou tečkou

Na které kartičce jsou 4 mrkve?
Na které kartičce je 8 rohlíků?
Najdi kartičku s fialovým rámečkem.
Najdi kartičku se světle modrým rámečkem.
Najdi kartičku se zeleným rámečkem.

V tomhle kvízu si posilňuje sebevědomí Julinka 😀 . I když už do deseti počítat umí a dokonce počítání chápe, umět to pro kvíz třeba není. V zadání se totiž dovídáte, co hledat a dětem je jedno, zda sedí číslo. Ono totiž sedí. Bude ale třeba rozlišovat barvy a chápat pojmy jako světlý a tmavý. 

Pozor, že k ikoně je třeba tužku jen přiložit a dát ji zase pryč. Pokud ji tam děti drží (dělají to zejména ty malé), bude tužka neustále začínat od začátku a uslyšíte spíš zvuk zaseklé gramofonové desky než něco smysluplného 🙂 .

Kostka se dvěma tečkami

Jdeme o stupínek nahoru. 🙂 Zahraj si těžší kvíz:

Jsou sladké a kulaté, někdy makové, někdy tvarohové, jindy povidlové. Co to je?
Kdo říká na obrázku “Tati, Brumla by chtěl taky koláč”
Uvnitř je žlutý a nahoře má zelené listy skoro jako palma. Je moc moc sladký. Co je to?
V obchodě řádil skřítek škodílek a schoval ananas na místo kam nepatří. Najdeš ho?
V obchodě řádil skřítek škodílek a schoval rajče na místo kam nepatří. Najdeš ho?

Tady už je třeba zapojit do kvízu krom karet i samotný obchod. Otázky mají složitější formulaci, ale i Julinka tuto úroveň ještě zvládne. Tady ale končí, trojku zvládne jenom Nelinka. Všeobecně tuto knihu doporučuju nejdřív od tří let. Do té doby jen hodně s dopomocí a nevyužijete ji tak, jako třeba Perníkovou chaloupku, Zpívánky 1,2 nebo třeba Zvířátka na statku.

Ve školce právě probíhá karneval. Úplně stejně si ji celou projdete v režimu otevřené knihy a dovíte se, že princ našel Sněhurku, jak odpočívá v začarovaném spánku. Políbil ji a ona se probudila a v jeho očích spatřila lásku.

Krom Sněhurky a prince tu běhá i ježibaba z perníkové chajdy nebo dědeček, který vypěstoval velikánskou řepu 🙂 . Tohle holky baví. Zopakujete si nejznámější dětské pohádky a u téhle stránky se dá zůstat hodně dlouho.

Julči neoblíbená

Čas vyrazit na ulici:-) . Tahle dvoustrana je první, kterou Julinka vyloženě nemá ráda 😀 . Vadí jí zvuky dopravních prostředků v téhle knize – hlavně teda mašina vpravo dole. Přitom to ale nijak děsivé ani hlučné není. S Nelinkou ji ale procházíme, takže tuším o co jde 😀 .

Jedem na rodinný výlet busem. V cukrárně u tří dortíků mají povedenou brůvkovou zmrzlinu. Pán venčící pejska čeká už dobrých 15 minut a miminko v kočárku se roztomile řehtá. To všechno a ještě víc se ozve z tužky v prvních dvou režimech. 

Zásek vyřešen – nejezdit, klikat

Hra na pravé straně je docela těžká, nějak se nám nedařilo cestu správně projíždět, takže na nás tužka hulákala tónem pro “máš tam chybu 😀 ” , ale už to máme a poradíme.

Kvíz s jednou tečkou dává úkoly jako”Doleť s vrtulníkem na přistávací plochu. Dovez náklaďák do továrny. Dovez auto do domu. Dovez vlak na nádraží..”. Tady je ale dobré vědět, že nemáte tužkou po cestě jet, ale jen klikat na ty malé šipky v kolečku, které jsou na cestách. Jakmile je tužka vedle, už to huláká 😀 .

Ha,vidíte Julinku jak má tužku u ucha? To je u nás teď populární. Paní v tužce je totiž kamarádka na telefonu … kde tohle viděla? Budu muset projít našemu pantátovi telefon 😀 .

Zahrada ve školce je plná zábavy, takže zase dětem moc sympatické prostředí. Tady je krásně vidět rozdíl mezi kvízy.

Režim kostky na hřišti

kostka s 1 tečkou: Mám dlouhé hnědé kudrnaté vlasy a žluté triko se srdíčky, kdo jsem? Martínek ztratil botu, najdeš ji? Bertík ztratil kšiltovku, nevíš kde je? Julča ztratila korálky, najdeš je? Petřík nemůže najít pití, kde je?

kostka se 2 tečkami: Byl jsem tu první, další jedu já – kdo to říká? Holčička v růžových šatech drží lopatku, směje se a má radost, kde je? Počkej až dojezdím, pak ti to půjčím, kdo to říká? Můžu si půjčit lopatku? Chlapeček má otevřenou pusu, možná se lekl nebo se trochu bojí, najdeš ho?

kostka se 3 tečkami: Kdo stojí druhý v řadě? U čeho na hřišti musí být vždy dva a spolupracovat? Seřadili jsme pro tebe věci podle tajného pravidla, která další věc bude další na řadě: auto – klouzačka – houpačka – auto – klouzačka …co bude další v řadě? Kdo čeká na motorku? Seřadili jsme pro tebe věci podle tajného pravidla, která věc bude další na řadě červená lopatka – červený kyblík – modrá lopatka,… jak to pokračuje?

Na závěr knihy si zajedete k babi a dědovi na statek. Pod tlapičkou se schovává tématická písnička Já mám koně, vraný koně. Pod zbytkem ikon je pak spousta termínů, dialogů a zvuků z farmy. Dětem je to téma blízké a baví. Ani tady nebude chybět kvíz, ale nebudu víc prozrazovat 🙂 . Bude lepší, když si knihu a tužku vyhrajete a projdete doma spolu s dětmi 🙂 .

A pokud vybíráte pod Jedličku a nevíte jakou vybrat, třeba vám pomohou recenze knih tady na blogu.

Albi tužka a Perníkajda
Zpívánky – kouzelné ráno
Svět zvířat z knih a večerníčků?
Albi roboti – logopedická zábava

Vyhraj sadu Kouzelná tužka & Hravé učení Soutěž ukončena

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Jaká z Albi knih je váš favorit? Pokud ještě nemáte, kterou vyberete jako první? 🙂 .

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek “soutěžím na blogu”, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

832 komentářů

 • JancaWilli 22.11.2017 at 21:34

  Zadnou z knih jeste nemame a jednoznacne buch sahla po Zpivankach!

 • Katka 22.11.2017 at 21:35

  Kouzelné cteni zatim nemame..a přesne tato knížka je mým favoritem pro mou 3letou dceru. Další favorit jsou knizky zpivanky 1 a 2.

 • Maria KUČEROVÁ 22.11.2017 at 21:37

  Můj favorit je prave hravé učení.

 • Petra 22.11.2017 at 21:38

  Zatím ještě žádnou nemáme. Ale líbí se mi Zpívánky. Tak třeba na ně jednou dojde.

 • Aneta 22.11.2017 at 21:40

  Tak dnesni vyhra by me mimoradne potesila. Knihu zatim nemame zadnou, ale uz jsem se o ni poohlizela a libi se mi prave hrave uceni a svet zvirat. Ig: ancia_bajcia.

 • Jana Herrmannova 22.11.2017 at 21:40

  Na Kouzelne cteni se tesim, cetla jsem doporuceni, ze je dobre zacit prave u Pernikove chaloupky a Hraveho uceni, tak jsem rada, ze jsem se tu o tom docetla vic 🙂
  Na instagramu: jana.herr

 • Lenka L. 22.11.2017 at 21:40

  Zatim nemame,ale moc se mi libi Zpivanky, myslim,ze by to tak i pasovalo k dvouletakovi nejlip.
  Sleduji i na ig jako dancing with devil
  Lenka

 • Eliška Francová 22.11.2017 at 21:41

  My máme k Vánocům připravené Zpívánky, ale brousíme si zuby na Dopravu 🙂

 • Petra Hečová 22.11.2017 at 21:41

  Tak tahle kniha mi unikla, vypadá suprove, myslím, že by se Emme líbila. Jako první a asi i top zatím stále máme pernikovou chaloupku. zpivanky jsou také dobré, na narozeniny bude i dvojka. Instagram Petra.hecova

 • Veronika 22.11.2017 at 21:41

  Náš syn miluje náš les a svět zvířat:)

 • Soňa R. 22.11.2017 at 21:41

  Jeste zadnou nemame, ale moc se mi libi Zpivanky.

  • Ingrid Fikerlová 25.11.2017 at 20:22

   Ještě žádnou knihu nemáme, ale asi bych jako první vybrala Zpívánky. 🙂

 • Lucie Serbousková 22.11.2017 at 21:41

  Náš favorit je Svět zvířat a mimo jiné by si syn přál Hru do auta a Dinosaury, tak uvidíme, co Ježíšek nadělí 🙂 každopádně Hravé učení je takové neutrální a najde si v ní své jak 3leté tak i trochu starší dítě.

 • Lenka Dundáčková 22.11.2017 at 21:42

  Zrovna teď je Kouzelné čtení u nás aktuální, takze moc dekuji za článek:-) chceme ho pořídit neteri a prave jsem přemýšlela o Hravem učení 🙂 a nebo Atlas světa 🙂 Sleduji i na IG jako dundackovalenka.

 • Jana Miškaničová 22.11.2017 at 21:42

  Tak náš favorit by bola asi Doprava príp. Hravé učení 😉
  FB: Jana Poľašková Miškaničová

 • Veronika Kohoutová 22.11.2017 at 21:42

  Ještě žádnou knížku zatím nemáme, ale líbí se nám Zpívánky.

 • Bara K. 22.11.2017 at 21:42

  Naší “zvěrolékařce” by se líbil Svět zvířat a Hravé učení vypadá taky skvěle!

 • Tereza Cechova 22.11.2017 at 21:42

  Jeste nemame,ale pisem o ni jeziskovi😊ja bych brala hrave uceni,lidske telo a brebentive roboty😊

 • Lucie L. 22.11.2017 at 21:42

  Z Albi knížek jich zatím moc neznáme. Ale moje sedmiletá sestra má zatím své první knížky Atlas světa a Lidské tělo a ty vypadají moc pěkně! Až mi budeme vybírat svou knížku, tak určitě začneme něčím jako je právě třeba Hravé učení nebo Zvířatka na farmě.

 • Pavla Havlíčková 22.11.2017 at 21:43

  Knihy znám jen od vás z blogu, až bude vnučka větší zkusíme pořídit a začneme asi s Pernikovou chaloupkou. Sledují vás na FB – Pavla Havlíčková

 • Radka H 22.11.2017 at 21:43

  Doma máme už Hravé učení, abecedu a pod stromeček koupené Lidské tělo. Hodně se mi líbí ještě Svět zvířat a atlas světa.
  Sleduji i na FB a IG (radulih).

 • Marcela 22.11.2017 at 21:43

  Popravde me zatim Albi knihy nejak miji, nechapu to davove silenstvi kolem nich, ale treba je to jen nedostatkem zkusenosti s nimi. Pokud bychom vyhraly, tak budpu mit holky prave tuto soutezni, jinou zatim nevybiram 🙂

 • Helena Kotrchová 22.11.2017 at 21:43

  Nemame jeste ani jednu,ale jako prvni bych vybrala dinosaury. A jako dalsi asi Zpivanky 😉

 • Marika V. 22.11.2017 at 21:44

  My este pero ani knihu nemame, ale urcite by sme si vybrali svet zvierat, kedze tu uz deti lustili s tatinom v jednom knihkupectve..a odvtedy vzdy ked to vidia tak to chcu skusat…je to aj nas tip na darcek ;-)…

 • Michaela Vyoralová 22.11.2017 at 21:44

  Doma žádnou knihu od Albi ještě nemáme, ale snad časem najde i ona u nás své místo. Jedna z prvních bude Zpívanky. Sleduji instagram michaela.vyoralova.mv

 • Rosňa 22.11.2017 at 21:44

  Dobrý večer, máte tam pár překlepů, jinak super článek, takhle knížka mi taky dala trochu zabrat, i jsem psala do Albi, co od té stránky s ročními obdobími mám čekat 🙂 knížku teda už máme, ale tužka by se hodila moc, dorůstá nám syn 🙂 fb, ig.

 • Klára Hrábková 22.11.2017 at 21:45

  tužku jsme koupili k narozeninám a k tomu dostal syn Dopravu, Hravé učení a svět zvířat. Vzhledem k tomu, že miluje zvířátka, tak ta je to pro něj…mně se moc líbí to hravé učení a k Vánocům koupíme dinosaury 🙂

 • Simona 22.11.2017 at 21:45

  Albi tužku zatím nemáme, jako první bych vybrala Zpívánky, jelikož dcera má písničky moc ráda.

 • Zuzana 22.11.2017 at 21:45

  Nas favorit je Svet zvirat.

 • Markéta Sližová 22.11.2017 at 21:45

  Instagram: marketa.slizova
  Dcera je ještě malá, takže první přijdou na řadu Zpívánky. Z tužky jsem nadšená, objevila jsem ji právě díky vašemu článku a manžel mi musel rozmlouvat abych ji nekoupila hned. Ale měl pravdu, příští rok to bude stačit… Pokud ovšem nevyhraju, to bych vystřihla i oslavný taneček:D

 • Jitka Ježková 22.11.2017 at 21:45

  Dobrý večer, my ještě nemáme, ale mám zálusk na hravé učení a zpívánky:). Hezký článek Jitka

 • lucie 22.11.2017 at 21:46

  Dobrý den nám se líbí Večerníčkovy pohádky.

 • Lucie Kozáková 22.11.2017 at 21:46

  U nás tou první bude Perníková chaloupka, protože holky rády pohádky.

 • Šárka 22.11.2017 at 21:46

  Dceři by se nejvíc líbily Zpívánky. Šárka

 • Jana Stecová 22.11.2017 at 21:46

  Zatím teprve zvažuji, kterou vybrat a čekám na Vaše další recenze. Díky za ně a za možnost výhry 🙂

 • Pavla 22.11.2017 at 21:46

  My Albi tužku máme a je super a moc by se nám líbil Svět zvířat 😉

 • Lenka Hajnová 22.11.2017 at 21:47

  Svět zvířat ☺

 • Nikola Šimková 22.11.2017 at 21:47

  Dobrý večer, dcera najde pod stromečkem Hravé učení, takže další bych pořídila Zpívánky pro syna, který zpívá moc rád.
  Sleduji Vás i na IG – id bedlicka.

  Přeji pěkný večer.

 • Markéta 22.11.2017 at 21:47

  Syn miluje zpívánky, takže si myslím, že z této by byl naprosto nadšený. Sleduji také na insta 🙂

 • Katka 22.11.2017 at 21:47

  Kouzelné čtení je ůžasná věc! Starší syn ho dostal k narozeninám spolu s knížkou Večerníčkovy pohádky a teď je o pero boj. Mladší roční syn nedá pero z ruky a stále si to pouští dokola. A také nosí pero přímo u ucha 🙂 Ježíšek bude muset přinést asi zpívánky, to by se mu líbilo moc! kdybychom vyhráli, tak by snad byl doma komečně klid 🙂 (instagram: Katerina.jakl)

 • Monika 22.11.2017 at 21:48

  Zatim mame pouze pernikovou chaloupku, rada bych dceri poridila prave Hrave uceni 🙂

 • Lucie 22.11.2017 at 21:48

  My mame aktuálně zálusk na dopravu pro staršího a zpivanky pro mladší 🙂

 • Jindra 22.11.2017 at 21:48

  Roboti brebenti.

 • lída brzicová 22.11.2017 at 21:48

  zatím ještě nemáme, kluci 2 roky a 3,5-dostanou na vánoce. starší dostane hravé učení a dinosaury -které miluje.a mladší dostane spívánky… a samozřejmě si budou knihy pujčovat. 😀 😀

 • Michala 22.11.2017 at 21:48

  Nemame jeste zadnou z knih, ale urcite bych si jako prvni prala Zpivanky. Hlavne z toho duvodu, abych si posnicky pripomnela a byla o krok napred pred synem:)

 • Lucie Humlová 22.11.2017 at 21:48

  Na Vánoce mám připravené Zpívánky 1, Perníkovou chaloupku, Večerníčka a Na statku… Hravé učení mám v mém seznamu hned na dalším místě 😉 S napětím čekám, jak se dárek ujme 😊
  IG : lucie.humlova

 • Romana 22.11.2017 at 21:48

  Ještě také žádnou z knih nemáme, ale věřím, že tohle by byl správný první favorit! :))

 • Renata P-ova 22.11.2017 at 21:49

  My mame knih uz celkem 5, ale oblibene jsou v nich hlavne pisnicky, libila by se mi kterakoliv dalsi treba svet zvirat.

 • Tereza 22.11.2017 at 21:49

  Nejlepší je za nás Doprava 🙂 Na IG jsem jako terezaba1

 • Misa 22.11.2017 at 21:49

  na fcb sdilim a sleduji, na IG tez /misha tosha/

  ALBI TUZKU jeste nemame, libi se mi neco naucneho – i zviratech atd.

 • Ivana 22.11.2017 at 21:50

  Zatím žádnou nemáme, ale už mám ve skříni nachystanou perníkovou chaloupku pod stromeček. Doufám, že se bude líbit. Jinak by se mi určitě líbilo hravé učení nebo zpívánky.

 • Petra 22.11.2017 at 21:50

  Také ještě žádnou knížku nemáme, ale moc se mi líbí Hravé učení a Zpívánky. Určitě by nám pod jedličkou taková knížka udělala velkou radost.

 • Vanda 22.11.2017 at 21:50

  Mám kolem sebe maminky, které knížky už mají, a nebo letos kupujou. My si s knizkama dáme asi ještě rok načas (holky mají 3,5 a 2r) Proto bych asi na začátek šáhla po Zpívankách (holky mají teď zpěvné období 😄).

 • Iva Pelikánová 22.11.2017 at 21:50

  My ještě zkušenost nemame,ale jako první asi sáhneme po Svete zvířat,ta u nas totiž frciiii:-)na instagramu sleduji jako graffivick

 • Petra 22.11.2017 at 21:50

  U nas nejvic frcej Zpivanky, mame triletaka..u toho vydrzel i hodinu,vecer,misto spani 😀 K vanocum chceme poridit Dopravu,tak snad bude take dobra 🙂

 • Michaela Novotna 22.11.2017 at 21:51

  Jeste jsme nekoukali, protoze jsme prtavy, ale do budoucna asi Zpivanky 🙂 nechame si radi neco doporucit 🙂 sledujeme na FB i INs jako Michelle.Novot a sdilime 😉

 • Beata 22.11.2017 at 21:51

  Zatial ziadnu nemame a ako prvuby som vybrala svet zvirat 🙂

 • Zdenka Hrubčíková 22.11.2017 at 21:51

  Jelikoz mame doma malou zpěvačku🎁vybiram zpivanky❤❤ je to naprosto dokonala tužka🎄🎄🎄

 • Miru 22.11.2017 at 21:51

  Už jsem na to koukala v Albi a líbily se mi Vecernicky 😃 do těch bych určitě šla 😄ale pro začátek bych taky volila hravě uceni.

 • Katerina Pipalova 22.11.2017 at 21:51

  Zatim zadnu nemame, ale nejvic me zaujala Pernikova chaloupka.
  Sdilim na FB
  Instagram katerina_pipalova
  🌞🌞🌞

 • Lucie 22.11.2017 at 21:51

  U nás teď nejvíc frčí Svět zvířat (u syna 4,5 roku) a Atlas světa (u dcerky 2,5 roku – pořád ťuká na upíra, aby se strašidelně zachechtal… 🙂 ). Ale pod stromek se chystají Zpívánky a Dinosauři, tak jsem zvědavá, jaký budou mít úspěch. 🙂

 • Gisela 22.11.2017 at 21:51

  Nám se líbí Svět zvířat. Sleduji na IG jako gis.kv

 • Eva 22.11.2017 at 21:51

  Nemáme zatím žádnou a chystám se také koupit k těmto Vánocům.
  Favoritem a tudíž ji i vyberu jako první jsou Zpívánky.

 • Veru 22.11.2017 at 21:52

  Jeee to je nádhera😊 Chtěla jsem ji letos pořídit našemu tříletému, ale počkám na příští rok. Pokud tedy nevyhraju😄 A líbí se mi Večerníčkovi pohádky 😊

 • Radka 22.11.2017 at 21:52

  My už kouzelné čtení a několik knih máme, takže výhru bych moc ráda pro synovce. Jednoznačně nejoblíbenější je u nás Hravé učení, dcerka má moc ráda i zpívánky.

 • Vladimíra Hrňová 22.11.2017 at 21:52

  Knihu jeste nemam, ale letos chci koupit neterim anglictinu. Podle me vyborny zpusob, jak deti donutit neco se naucit. V pripade vyhry bych vybrala zviratka.

 • Petra Francová 22.11.2017 at 21:52

  Hravá angličtina a Perníková chaloupka, to bych si přála pro své holky.
  IG: plakatky4radost

 • Michaela 22.11.2017 at 21:52

  Albi tužku mame, je velmi oblíbená a další knihy čekají na Ježíška… ma sestra je knihovnice, takze i do knihovny si je chodíme půjčovat 😊 Těšíme se na moje prvni písmena… a vedou zpivanky… výhrou bych tedy obdarovala některou ze svých kamarádek, které po ni také pokukuji… 😊

  • Michaela 22.11.2017 at 21:54

   A maily v poradku chodí… 😉💌

 • Jitka 22.11.2017 at 21:53

  Knihu doma nemáme, ale známe od bratranečka a naše Adélka miluje svět zvířat a zpívánky, takže ty bychom určitě rádi jednou pořídili. Ale i tohle hravé učení vypadá úžasně! Na facebooku komentuji a sdílím jako Jituš Ka. 🙂

 • Lucie 22.11.2017 at 21:53

  Svět zvířat a Hravě učení.

 • Aneta 22.11.2017 at 21:54

  Zpivanky😉

 • Lucie Skřejpková 22.11.2017 at 21:54

  Mě se nejvíc líbí Svět zvířat, ale tužku zatím nemáme. 🙂 Děkujeme za soutěž!

 • Veronika 22.11.2017 at 21:54

  U nás tužku i s první várkou knih přinese Ježíšek. A když si pročítám vaše recenze, tak jsem moc ráda, že jsem pro starší vybrala Hravé učení a pro mladší Perníkovou chaloupku 🙂 U babi a dědy pak bude čekat ještě Svět zvířat a Zpívánky. Akorát tužka je prozatím jen jedna, tak snad se holky domluví 😉
  Na IG sleduji pod jménem Vervila.

 • Taťána 22.11.2017 at 21:54

  Zatím žádnou knihu nemáme, ale pro syna by se mi nejvíc lílbila kniha DOPRAVA. Hezký večer všem

 • Adéla 22.11.2017 at 21:54

  Zatím nemáme žádnou takovou knihu. Líbilo by se mi pro dceru Zpívánky nebo Hravé učení.

 • Miriam 22.11.2017 at 21:55

  Dobrý večer, knížky ještě nemáme, ale líbily by se nám zvířátka nebo zpivanky. Velkou radost by udělalo i Hravě učení o které soutěžíme zde.

 • Hany 22.11.2017 at 21:55

  Zadnou jeste nemame. Libi se mi roboti. Jednou jsem ji zkousela v hrackarne a nejak jsem ji nepochopila 😳 Zatim je to pro me dost sci-fi
  Sleduji FB a Inst(hanyjacko)

 • Pavlína H. 22.11.2017 at 21:55

  Kromě této knížky, která je moc hezky vyvedená, bychom určitě rádi Roboti brebentí. Synek se s ní seznámil už v rodinném a mateřském centru, co je u nás a jednoznačně pro něj TOP (i vzhledem k ozubeným kolům uvnitř, které miluje 😀 ). Sleduji vás i na FB.

 • Marzb 22.11.2017 at 21:55

  Na Albi tužku mám rozpolcený názor. Nevím, zdali bych sama investovala, ale v případě výhry či daru bych se asi nebránila… No zatím osobní zkušenost nemáme. Líbí se mi zpracovaní české historie, ale to je opravdu hudba budoucnosti, takže pro začátek by malé určitě udělaly radost již několikrát zmíněné Zpívánky :o)

 • Nikola Nekvapilová 22.11.2017 at 21:55

  Tak mě láká právě Hravé učení, Doprava a pak také Zvířátka na statku.

  IG nikolson_n

 • Marie 22.11.2017 at 21:55

  Juuu, Albi tužka – už nějaký čas po ní pokukuju, ale zatím ji doma nemáme…a k ní by se mi moc líbila kniha Zpívanky 😉

 • Klára Vápeníková 22.11.2017 at 21:55

  Zatím žádnou nemáme, ale uvažovala jsem právě nad Hravým učením a dopravními prostředky.

 • Veronika 22.11.2017 at 21:55

  Muj favorit je Doprava, uvidime co si vybere dcera o Vanocich az ji dostane 😁

 • zuzana fidlerová 22.11.2017 at 21:56

  Díky díky…tak tohle mě nadchlo.. Já už o tom dlouho přemýšlím už jsem to i s dětmi několikrát prozkoumala…na výstavišti, u kamarádky která to má schované už…ale stále jsem se nerozhoupala ke koupi…JInak se mi líbí hravé učení a zpívánky..

 • Katka 22.11.2017 at 21:56

  Máme Hravou angličtinu a ještě puzzle Vesmír a to je úžasné. Ale je to spíš pro starší děti, pro ty mladší bych chtěla právě Hravé učení, aby se také mohli rozvíjet:)

 • Superterik 22.11.2017 at 21:56

  Syn dostal k 3. narozeninám (letos v říjnu) Albi tužku s Hravým učením a jako další knížku Hravé učení.
  Hravé učení leží v koutě a uchvátila ho právě kniha Doprava. K Ježíšku pro něj další knížku nemáme, ale v dalším roce se chystáme na Svět zvířat :).
  A kdyby se poštěstilo sadu vyhrát, tak najde svého nového majitele – moji 15m dcerku…jakmile jsou v rodině dvě děti, jedna Albi tužka nestačí :-D, už teď o ní jeví dcerka zájem a docela rychle chápe, co se s ní má dělat, aby tužka něco povídala 🙂

 • Verča B. 22.11.2017 at 21:56

  My už několik knížek vlastníme a i tuto bych chtěla pořídit.. Náš favorit je Svět zvířat! A Ježíšek donese Dinosaury a Dopravu. Knížky u nás jedou denně ☺

 • Eliška 22.11.2017 at 21:57

  Zatím žádnou knihu nemáme, protože je syn malý, ale jako první bych mu už vybrala asi Zvířátka na statku nebo Zpívánky

 • Michaela Kratochvílová 22.11.2017 at 21:57

  Mě se pro syna 2roky, líbí Perníková chaloupka a zpívánky 🙂
  IG mk_michaela30

 • Katka Weberová 22.11.2017 at 21:57

  Muj favorit je Svet zvirat 😊
  Instagram @katkaweberova

 • Jana & Dominik 22.11.2017 at 21:58

  Pro našeho tříletého cipíska, vášnivého milovníka všeho co má volant a kola, by byla favoritem jednoznačně kniha DOPRAVA 🙂 U mě je top HRAVÉ UČENÍ a HRAVÁ ANGLIČTINA …

 • Stepanka 22.11.2017 at 21:58

  Libi se mi Atlas sveta, ale na tu si pockam, az ctyrleta dcera jeste malinko povyroste a Jezisek jiz ma pripravenou kouzelnou tuzkuva hrave uceni, ale zvazuji i druhou tuzku pro jednoletou se zpivankama

 • Marie Zikmundová 22.11.2017 at 21:58

  Knihu zatím nemáme žádnou, ale až nastane ten pravý čas, tak určitě pořídíme.. děti které máme v rodině ji mají a jsou z ní nadšené..Pro začátek budu pořizovat asi Zpívánky. Sluduji fb i Ig (unholly.polly)

 • Lenka 22.11.2017 at 21:58

  Na kouzelné čtení se teším, zatím nemáme. Jelikož si prcek začíná broukat, pro začátek bych pořídila pro prcka zpívánky.

 • Olii 22.11.2017 at 21:58

  Albi tuzku nemame, prislo mi to jako draha sranda, aby se po par dnech tuzka valela nefunkcni a tudiz i knizka pozbyva smyslu, za tu cenu by bylo zajimavych knizek… zajimalo by mne, zda ti co ji maji dele, jak jsou s ni spokojeni, ja zatim moc pozitivni ohlasy nemam… v pripade vyhry bych zkusila hrave uceni 😉

 • Kateřina Klimentová 22.11.2017 at 21:58

  Juuu super po této knížce už nějaký ten patek pokukuji. Tak teď ji už asi budem muset koupit a nebo teda vyhrát. 🙂 A můj fovorit je právě přesně tato. Pak Zpívánky a Perníková chaloupka.

 • Věra 22.11.2017 at 21:59

  Albi knihu ani tužku ještě nemáme. Vybrala bych dceři Lidské tělo, hodně ji teď zajímá.

 • Petra 22.11.2017 at 21:59

  Zatim nemame zadnou, ale urcite planujeme koupit. Libi se mi Pernikova chaloupka a Hrave uceni.

 • Zuzka Kovářová 22.11.2017 at 21:59

  Jeste zadnou doma nemame. Ale slisim na tyto knizky jenom samou chvalu. Me se moc libi Svet zvirat.

 • Míša 22.11.2017 at 21:59

  Moc se mi líbí knížky Staré pověsti české nebo Naše dějiny. 😀

 • Luci 22.11.2017 at 21:59

  Ještě nemáme žádnou, asi bych vybrala Zpívánky. Sdílím na FB, na IG jsem jako Culi.do.

 • Petra 22.11.2017 at 22:00

  Knihu od Albi nemáme, zatím pořád preferuji četbu s dítětem než posadit dítě na sedačku aby četla kniha za mě 😀 ale mám ji v hledáčku před dlouhou cestou na dovolenou. A tak by se nám hodil nějaký ten Atlas.

 • Veronika 22.11.2017 at 22:00

  Tak Albi tužka je opravdu jeden z dárku,který bych chtěla synovi pořídit. Libila by se mi pro něho nejspíš Doprava nebo Hrave učení.
  ig: veronika.km

 • hanca 22.11.2017 at 22:00

  My Kouzelné čtení nemáme (zatím)…Pořád váhám 🙂 Ale líbí se mi hravé učení, to by myslím využili oba.

 • Adéla Moravcová 22.11.2017 at 22:01

  líbí se mi Kouzelné čtení – Svět zvířat 🙂 sleduji jako adellines na instagramu

 • Markéta K. 22.11.2017 at 22:01

  Ještě nemáme žádnou, ale líbí se mi hlavně Svět zvířat
  Na IG sleduji jako: marketakopackova

 • Kateřina 22.11.2017 at 22:01

  Dobrý den, Albi tužku zatím nemáme, zatím jsem pokukovala po Atlasu světa, ale i vámi prezentovaná kniha vypadá velmi hezky zpracovaná a zajimavá.

 • Dana Farska 22.11.2017 at 22:01

  Zdravim! Albi tuzku zatim nemame. Libi se mi zminovane chytre uceni nebo zviratka na farme. D.

 • Zdeni 22.11.2017 at 22:02

  Máme objednanou od ježíška s angličtinou a ještě knížky o milovaném vesmíru a dinosaurech.. ale jelikož máme dvě děti, i tužka by se hodila dvakrát…znáš to :-))

 • Alexandra Pavlíková 22.11.2017 at 22:02

  My máme rádi zvířátka, takže Svět zvířat. Na fb sleduji, komentuji a sdílím pod svým jménem Alexandra Pavlíková

 • Martina Skočovská 22.11.2017 at 22:02

  Kouzelné čtení zatím nemáme, plánuji ho na příští rok a asi pořídím zmiňované Hravé učení nebo Zpívánky a pro sebe bych pořídila Hravou angličtinu :). Na fb sleduji, sdílím a soutěžím. Na instagramu sleduji jako makaface.

 • Ivana Kroupová 22.11.2017 at 22:02

  Kouzelné čtení ještě nemame. Nevím které bych dřív vybrala možná zpívánky a nebo pernikovou chaloupku, to je u nás momentálně populární pohádka.

 • Zdenka Zavadilíková 22.11.2017 at 22:02

  Albi ještě nemáme a jako první bych volila Zpívánky. IG sleduji pod stejným jménem.

 • Martina Wágnerová 22.11.2017 at 22:03

  Dobry vecer, albi tuzku zatim nemame, ale radi bychom 😀
  Jako prvni albi knihu bych pro svou dcerku vybrala asi zvirata na statku.

 • Lucie vytiskova 22.11.2017 at 22:03

  Hrave učení je skvělé, mají to synovci a sna jednou taky pořídíme. Líbí se mi pernikova chaloupka ale třeba i země. Je toho velmi vo by se líbilo.

 • Jana 22.11.2017 at 22:03

  Zatím nemáme žádnou knížku, teprve uvažují o koupi, ale syn miluje traktory takže asi na farmě anebo hravá angličtina.

 • Dana 22.11.2017 at 22:03

  Zrejme dlouhy den 🙂 hrave uceni a zviratka ze statku.

 • Renata Ševčíková 22.11.2017 at 22:03

  Nás lákají Dinosauři, druhá tužka by se hodila, protože kluci už o ni trochu bojují 😉 Jinak na fb, sleduju, sdílím a komentuji jako Renata Ševčíková a na instagramu sleduji jako sevcikova.renata

 • Ter 22.11.2017 at 22:04

  :)) Nejsme moc nadšená z tabletu, počitaču a mobilu:) tka pořád pokukuju po těchto knížkách, ale zatím jsme se neodvážila koupit:)) Líbí se mi hravé učení nebo také jazykové knihy Albi.

 • Katy Maky 22.11.2017 at 22:04

  Nemame doma zadnou, ale bude chci k narozeninam perníkovou chaloupku a hrave učení 🙂 tak snad to tu mou cacorku bude konecne bavit 🙂
  Insta (Cacorka83)
  FB (Katy Maky)

 • Lenka Hermanová 22.11.2017 at 22:04

  Žádnou z knih ještě nemáme, líbí se mi třeba Zpívánky 😉 Instagram: herminaeleonora

 • Žanet H. 22.11.2017 at 22:04

  Zatím žádnou nemáme, ale určitě chci dvouleté dceři Kouzelné čtení pořídit. Vzhledem k jejímu věku budu zatím koukat po Zpívánkách, Perníkové chaloupce, Zvířátkách na statku, ale líbí se mi třeba i toto Hravé učení. Budu muset projít ještě jednou všechny recenze 🙂
  Já sama bych si hned koupila Svět, Lidské tělo a obrazové slovníky (být mi ovšem o 25 let míň :-D)
  Sleduji na FB 🙂

 • Tereza Válková 22.11.2017 at 22:04

  Dobrý večer, u nás vedou Večerníčkovy pohádky.

 • Hanka 22.11.2017 at 22:04

  Hravé učení by se mi líbilo pro synovce, měla bych super dárek k Vánocům. Pro dceru bych vybrala Zvířátka na statku. Sleduju insta jako o.k.hanicka.

 • Monika Plonková 22.11.2017 at 22:04

  Knihu nemáme, ale neteř ano a letos jsme ji pod stromeček koupili Svět zvířat, jelikož mě velmi zaujala ve vašem článku na blogu. Sledují IG – monika_plonkova

 • Petra Bemová 22.11.2017 at 22:05

  Všechny výhry jsou super, ale teda zrovna tahle by se mi obzvlášť hodila pod stromeček 🙂 Dost o ni totiž uvažuju. Dceři jsem jako první chtěla pořídit tužku spolu s Perníkovou chaloupkou a jako další samostatnou knihu Zpívánky. Nicméně, když jsem se na to dívala, tak jsem ještě nevěděla o Hravém učení, takže teď bych vybrala asi to + Zpívánky. Další v pořadí by pak bylo něco se zvířaty.
  Instagram petromilabem

 • Markéta 22.11.2017 at 22:05

  Zatím je top určitě lidské tělo! Hravé učení ještě nemáme 🙂

 • Iva Sedláčková 22.11.2017 at 22:05

  Akorát s rozhoduji mezi dopravou a dinosaury 🙂 🙂

 • anna 22.11.2017 at 22:05

  Ještě žádnou nemáme, ale líbí se mi zpívánky a hravé učení.

 • Petra Pavlickova 22.11.2017 at 22:05

  Jeste nemame zadnou,stale vaham,ale recenze je pekna,tak uvidime k narozeninam.Libila by se mi o doprave nebo o zviratech.

 • Jana 22.11.2017 at 22:05

  Žádnou knihu z této sady zatím nemáme, ale Hrave učení by pro nás bylo, myslím, pro začátek jako dělané.

 • Barča 22.11.2017 at 22:06

  Mám políčíno na Zvířátka na statku a Lidské tělo 🙂

 • Lucie 22.11.2017 at 22:06

  Tak naší dceři také donese Ježíšek tužku a knížku O perníkové chaloupce, tak se strašně těším, co na to bude říkat. 🙂 rádi bychom v případě výhry Hravé učení, líbí se mi i Svět zvířat. 🙂

 • Drahuše Poborská 22.11.2017 at 22:06

  Mam vic favoritu – Svet zvirat, Lidske telo,Dinosauri, Doprava 🙂

  drahusepoborska

 • Kamila 22.11.2017 at 22:06

  Nejvíc se mi líbí Svět zvířat 🙂

 • Alena Trechová 22.11.2017 at 22:07

  Albi tužku dostane syn od Ježíška (další by se ale hodila, protože máme ještě malá dvojčata). Vybrala jsem Hravé učení a od sestry dostane Dopravu. Tak doufám, že se mu bude líbit.

 • Jitka 22.11.2017 at 22:08

  Moc díky za super článek 🙂 pořád jsem váhala zda Ježíšek přinese tužku a teď vím, že určitě ano 🙂 nejvíc mě zaujalo Hravé učení 🙂 a je super, že lze dokupovat a postupně rozšířit sbírku 🙂

 • Nikola 22.11.2017 at 22:08

  žádnou nemáme a doufám, že to tak i zůstane … vcelku mě kouzelné čtení nenadchlo 🙂

 • Eva Tomšovicová 22.11.2017 at 22:08

  Pro Markét by se mi líbil svět zvířat a nebo zpivanky. Je jí rok a půl, takže tato témata by se jí zaručeně líbila. Na insta sleduji jako eva.toms a na fb pod svým jménem

 • Katka sramkova 22.11.2017 at 22:09

  Je, to je skvěle, z toho b by by syn uplne hotovy 🙂 Zatím zasednou knížku nemáme, ještě me zaujala i doprava… Děkuji, Katka (sleduji i instagram: ta_kacka)

 • Míša V. 22.11.2017 at 22:09

  Kouzelnou tužku zatím nemáme, ale je skvělá! Znám ji od neteří, holky ji mají moc rády. Díky ním znám Svět zvířat, Atlas světa a Lidské tělo. Všechno doporučuji. O tomhle hravém učení, jsem nevěděla, takže moc děkuji za pěkný článek.

 • Monika taušová 22.11.2017 at 22:09

  Zatím nemáme tužku ani žádnou knížku. Ale časem určitě pořídíme. Velice mě zaujala právě kniha Hravé učení 🙂

 • Eva 22.11.2017 at 22:09

  Zatím žádnou nemáme. Jako první bych vybrala Harvé učení.
  Sleduji na IG jako mea7mea

 • Zuzana Vacková 22.11.2017 at 22:09

  Kouzelné čtení nemáme. Kdybych si měla vybrat… Nevím. Hravé učení, písničky, zvířátka, tělo…

 • Dita 22.11.2017 at 22:10

  Hezky vecer 🙂
  Tedy musim rict diky za velmi podrobný rozbor knihy 🙂 ! Albi tuzku zatim nemame, tech tipu na darecky je tolik a vse nejde bohuzel pořídit naraz 🙂 mame tedy v zaloze ke svatku! Osobne jsem myslela zacit treba Pernikovou chaloupkou a nebo Zpivankami, ale po dnešním cteni asi menim nazor 🙂
  Diky Dita
  xxx

 • Zuzana Pataky 22.11.2017 at 22:11

  Prozatím nemáme kouzelné čtení a začít chceme s Perníkovou chaloupkou.
  IG Zuzapataky

 • Lucie 22.11.2017 at 22:11

  Albi tužku ještě nemáme, ale určitě pořídíme s Hravým učením, Zpívánkami a Světem zvířat 🙂 Všechny knížky jsou ale krásné, takže myslím, že časem má doma každý slušnou sbírku. Děkujeme za nádherné soutěže a inspirace, holky❤️ U nás už má díky vám ježíšek schovaný leporelo Rok v lese, divadlo Kvído, aj. 🙂

 • Lucie 22.11.2017 at 22:13

  Jako prvni bych zvolila knizku Zvířátka na statku.

 • Martina Krhutová 22.11.2017 at 22:13

  Zpívánky a Perníková chaloupka
  Ty u nás vedou.
  Další by se nám hodila k babičce, ať nemusíme pořád převážet

 • Eliška Gřešková 22.11.2017 at 22:13

  Krásný večer Míšo. 😉
  U mého 3 letého syna vede jednoznačně Doprava a obě knihy Zpívanky. Je to opravdu suprová věc. Syn se díky tomu dost naučil. Pod stromečkem najde Svět zvířat.😉 Další tužka by se nám moc hodila, pač se ségrou se určitě o jednu tužku nebude dělit. 😂🎄

 • Petra Jedličková 22.11.2017 at 22:13

  Albi tužku zatím nemáme, ale mám takové tři tipy, co bych chtěla koupit za knízky – Hravé učení, Když roboti brebentí a Angličtina. Ale je pravda, že jsem to ještě důkladně nezkoumala, takže třeba objevím ještě něco zajímavějšího. Chystáme to až k narozeninám v lednu.

 • Lucie Černíková 22.11.2017 at 22:14

  Albi tužku ještě nemáme, ale určitě pořídíme s Hravým učením, Zpívánkami a Světem zvířat 🙂 Všechny knížky jsou ale krásné, takže myslím, že časem má doma každý slušnou sbírku. Děkujeme za nádherné soutěže a inspirace, holky❤️ U nás už má díky vám ježíšek schovaný leporelo Rok v lese, divadlo Kvído, aj. 🙂

 • Zuzana 22.11.2017 at 22:14

  Plánujeme k lednovým narozeninám pro tříleťáka a pokukuju právě po Hravém učení a Světě zvířat. Možná i ty Zpívánky….

 • Vladka 22.11.2017 at 22:14

  My máme pernikovu Chalupku a kúpila som na Slovensku Slovensko.. je pre väčšie deti, ale chcela som, aby vedel niečo i o.mojej domovine.. chystám sa na zvieratká a dopravu- pod stromček.. hravé učenie by bolo fajn mať doma.. 😁 určite by sa čerstvý stvorrocik niečo priučil.. pekný večer prajeme

 • Veronika 22.11.2017 at 22:14

  Taakže nečekaně Zpívánky 😀

 • Zuzka 22.11.2017 at 22:14

  Už delší dobu pokukuji po té se světem zvířat a angličtině…

 • Markéta 22.11.2017 at 22:15

  Albi tužku nemáme zvažujeme jestli jo nekoupit k vánocům nebo narozeninám. Vybrala bych pohádku Perníková chaloupka

 • Veronika 22.11.2017 at 22:15

  Zatim zadnou nemame tak bychom zacli hravym ucenim 🙂

 • Radka 22.11.2017 at 22:16

  Líbí se nám doprava a svět zvířat.

 • Veronika Mlejnkova 22.11.2017 at 22:16

  My mame koupenou Pernikovou chaloupku, Zpivanky, Zviratka na statku, Atlas světa (pro rodice), malý dostane ke druhým narozeninám zpivanky a zvířátka a zbytek pak postupně bude dostávat k dalším svátkům 🙂 kouzelné cteni se mi moc líbili, všechní knížky co máme doma jsem poctivě prohlédla a určitě budeme dále dokupovat 🙂 sleduji a sdílím na fb 🙂

 • Kateřina 22.11.2017 at 22:16

  Kouzelné čtení je u nás velice oblíbené. Starší (4) má nejraději Svět zvířat a Hravé učení. U mladší dcery (2) teď frčí Zpívánky 1, 2. Se střídavou oblibou jedou i další tituly. A vzhledem k tomu, že Ježíšek ještě naježí další, docela by se druhé kouzelné pero hodilo, aby se slečny nemusely o dohadovat.

 • Lenka Veselská 22.11.2017 at 22:16

  Takže Ježíšku, Hravé učení, Lidské tělo, Doprava, Atlas světa nebo zvířat, Zpívánky nebo cokoli jiného. Knížky bez tužky jsou na nic a stejně tak tužka bez knížky. Děti mám čtyři od roku a půl po šestnáct a půl, takže by se asi hodila kterákoliv…

 • Lucie Cizkova 22.11.2017 at 22:17

  Už několikrát jsem o Albi tužce uvažovala a nakonec to u starší prošvihla, takže jí plánuji až teď u mladší a určitě začneme hravým učením.

 • Jana 22.11.2017 at 22:17

  Favoriti jsou roboti, ale spadeno mám i na zpívánky. 😉
  Sleduji FB i IG.

 • Jana Radová 22.11.2017 at 22:18

  U nás je kouzelná tužka hračka č. 1 a opravdu TOP. Milujeme to celá rodina. Julinka u toho vždy sedí a poctivě zkoumá každý kousíček kníhy. Máme doma nejoblíbenější Hravé učení a Svět zvířat, to je taky TOP. Jinak pod stromečkem na holky čeká ještě dalších 5 nových knížek, jen ještě jedna tužka by se hodila, aby se holky nedohadovali. Zrovna včera jsem se dívala, kde by se dala obj. co nejlevněji, takže tahle výhra by byla u nás super 🙂 🙂

 • Jana 22.11.2017 at 22:18

  Albi tužku nemáme, ale pokud bych měla vybrat, tak by se mi nejvíc líbilo právě to Hravé učení.

 • Hanka 22.11.2017 at 22:18

  Tužku dostane syn k narozeninám, jakákoli knížka by se hodila.

 • Barbora Jastrzembská 22.11.2017 at 22:19

  Byla by to první knížka a líbí se nám hravě učení. Barajastrzembska@gmail.com

 • Alena 22.11.2017 at 22:19

  Největší úspěch u nás sklidila Doprava a to jak u dvouletého, tak i u šestiletého. 👍

 • Adéla Šimková 22.11.2017 at 22:19

  Tužku máme s knihami Atlas světa, Roboti a Hravé učení. Hravé učení baví i ročního syna, takže za nás nejlepší právě Hravé učení. Letos Ježíšek přinese Atlas zvířat. A kdybych výhrala, vůbec bych se nezlobila 😉

 • Bara 22.11.2017 at 22:20

  Favoritem je kniha Svet zvirat a Zpivanky 🙂

 • Lenka Kovařčíková 22.11.2017 at 22:20

  Máme dvě knihy (Perníkovou a Večerníčky), hru do auta a dvě puzzle a největším favoritem jsou právě puzzle – Česká republika a Svět zvířat. Na Vánoce přibudou další dvě knihy (Hravě učení a Doprava) a jedno puzzle Svět.. a co bych si ještě přála, tak knihu Když roboti brebentí. Sdílím na FB.

 • Petra M 22.11.2017 at 22:20

  Zkoupila bych tak půlku knih a her, ale pokud bych si mohla vybrat, tak kromě Hravého učení pro dceru Angličtinu pro syna. Děti by určitě zaujal i Vesmír a Atlas světa 🙂

 • Petra 22.11.2017 at 22:20

  Albi tužku mám schovanou k Vánocům s knížkou Hravá Angličtina. Pro dceru chci ještě dokoupit Svět zvířat a syn dostane od babičky Atlas světa. Sleduji na FB 🙂

 • Lenka Košťálová 22.11.2017 at 22:21

  Máme doma Dopravu a zatím je to HIT 🙂 Hravé učení by bylo také fajn 🙂

 • Iveta Chovancová 22.11.2017 at 22:21

  Já už mám na vánoce nachystáno Hravé učení s tužkou a zpívánky. V případě výhry bych knihu darovala synovci, 11.1. má narozeniny. Jinak budou určitě fajn i Večerníčkovy pohádky 🙂

 • Marie 22.11.2017 at 22:22

  Albi tužku nemáme, protože je na nás dost drahá:-( Dcera ale měla možnost ji vyzkoušet u svého bratrance a byla z ní hodně nadšená a nechtěla ji dát z ruky:-) Nejvíc bych si pro ni přála Svět zvířat.

 • Helena Pandulova 22.11.2017 at 22:22

  Jeeeee ❤ Kouzelné čtení naše děti milují ❤
  Máme doma perníkovou chaloupku ( tu zbožňuje naše Simonka) , puzzle Vesmír, hry do auta, zvířátka a hrací nástroje a na Vánoce máme koupené Lidské tělo pro Dominička ❤🎄 Albi je i nás super hračka –
  hraní, zábava a učení v jednom 😍 🎉

 • Iva Cyrany 22.11.2017 at 22:23

  Nad Albi tužkou zatím jen uvažuji a jako první bych asi vybrala svět zvířat nebo právě hravě učení..

 • Bára 22.11.2017 at 22:26

  My zatím také nemáme a dnes jsem se poprvé pořádně podívala, jak to vlastně funguje, doteď jsem si myslela, že tužka pouze čte příběh a to mě odrazovalo od dalšího zkoumání. Takže moc děkuji za tak rozsáhlé představení☺ hodně se mi líbí Hravé učení a Svět zvířat ☺

  • Bára 22.11.2017 at 22:26

   Sdílím na fb

 • Adax 22.11.2017 at 22:26

  Jeste nemame, ale zvazuji Svet zvirat a Atlas sveta. I kdyz by me teda dost zajimalo zpracovani hry farma… Tak treba nekdy o tom zabavne napisete;)

 • Soňa Zemanová 22.11.2017 at 22:26

  Ahoj,
  knihu ještě nemáme ale favoritem je kniha ,,Svět zvířat,,
  Chtěla bych tužku pořídit Amálce i Maxovi, aby každý měl svoji a postupně doplňovat knížky. Časem bych chtěla Amálce koupit Angličtinu.
  Sdílím na FB, sleduji.
  Instagram maminkarebelka.

  Hezký večer.

 • Lenka Betušová 22.11.2017 at 22:27

  Doma tužku máme, chtěla bych starší dceři koupit lidské tělo 🙂 Pro mladší dceru by se hodila druhá tužka 🙂

 • Jana Patočková 22.11.2017 at 22:27

  Albi tužku zatím nemáme, ale je v dárečkovém pořadí 😉 Asi bych jako první vybrala právě Hravé učení.

 • Klára 22.11.2017 at 22:27

  Také bych sáhla po Hravém učení, jako druhou bych volila atlas zvířat.

 • Katka 22.11.2017 at 22:27

  Kouzelné čtení zatím nemáme,z části i proto, že nevím, která z knih bude nejlepší. Asi budu muset být neutrální a zvolit Hravé učení. Líbí se i Hravá angličtina (tu si musíme procvičit všichni, když to tak vypadá, že budeme mít bratrance v zahraničí, tak ať se s nimi alespoň základně domluvíme :-)). A později Atlas světa, Česká republika, Staré pověsti české, atd. – myslím, že to bude skvělá pomůcka do školy. Na pohádky a zpívánky mi přijdou kluci (3 a 4 roky) už trochu větší.
  Sleduji FB i instagram jako Kateřina Wagnerová.

 • Jana Fraisova 22.11.2017 at 22:27

  Dobry den. Albi tuzku nemame, ale pokud bychom vyhrali, u nas by to vyhraly zpivanky 😉 Slovo zpivanky ve mne nostalgicky vyvolava studene rano, natrepavani do puncochacu, kakao a ovesnou kasi, cesta po tme do skolky pesky nebo u taty na nosici kola a ve skolce se po svacince poustely zpivanky s holubickou 😉 Muj starsi syn ma opozdeny vyvoj reci a po albi tuzce pokukuji. Hezky vecer.

 • Bara 22.11.2017 at 22:28

  Dobry vecer, zatim nemame. Videla bych to na lidske telo, nebo pismenka.

 • Simona P. 22.11.2017 at 22:29

  Pod stromeček bude teprve první Kouzelné čtení, už se na něj moc těšíme. Krásný je Svět zvířat.

 • Dana 22.11.2017 at 22:29

  U nas nejvic bavi Hrave uceni a Zpivanky 😉 IG: Svobodova Dvorakova Dana

 • Lenka Svobodová 22.11.2017 at 22:30

  Tužku ani knížku ještě zatím nevedeme, ale myslím, že pro začátek je to Hravé učení asi nejlepší volba. Z dalších se pak cyklím v našich oblíbených tématech – lidské tělo a dinosauři, hodně mě zaujaly taky varianty puzzle, to je teď v klasické podobě u nás velmi oblíbené, nejlépe aasi mapa světa. No, až budem jednou vybírat, nebude to jednoduché rozhodování 😀
  Sleduju i na FB (pod stejným jménem a mailem)

 • Hani 22.11.2017 at 22:30

  Atlas sveta jeste nemame😄

 • Lenka 22.11.2017 at 22:31

  Albi tuzku mame uz dva roky a je cim dal oblibenejsi. Miluje ji i nas rocni Tobik. Se starsim braskou se o ni dost hadaji, tak brzy asi poridime druhou. Mame na ni i nahrane detske pisnicky a kluci si je pomoci samolepek ruzne umistenych po byte pousti. Dost rychle to okoukal i mladsi syn, takze s tuzkou hned utika k lednicce pustit pisnicku. Kupodivu i presne vi, ktere knihy k ni patri. Dlouho u starsiho frcelo jen Hrave uceni, Zpivanky ignoroval. Asi proto, ze v Hravem uceni jsou ty stejne pisnicky, tak nemel potrebu vytahovat dalsi knihu. Loni ma Vanoce dostal Svet zvirat a tuto knihu vytahl asi 5x. Zato mladsi syn ji vytahuje a pousti neustale. Ted dostal starsi k narozeninam Hravou anglictinu, protoze aj miluje, porad dela, ze mluvi anglicky a na youtube si sam od sebe pousti pohadky v anglictine, tak pomalu zaciname i s touto knihou. Na Vanoce dostane Hru do auta. Na tu jsme dost zvedavi.

 • Katka 22.11.2017 at 22:31

  Dobry vecer, tuzku jeste nemame…porad si rikam, ze je na ni dcerka jeste malicka… ale kdybychom ji vyhrali, vubec bych se nezlobila 🙂 a asi jako prvni bych volila Pernikovou chaloupku.

 • Andrea 22.11.2017 at 22:33

  Tužku uz máme a s ni Pernikovou chaloupku a Zpivanky 1. Teď je mým favoritem Svět zvířat a Hravá angličtina 😊

 • Dyba 22.11.2017 at 22:33

  Líbila by se nám Doprava nebo Hravá angličtina, protože můj přízvuk v angličtině je něco, co by děti rozhodně neměli dědit 🙂

 • Dasa Kovalova 22.11.2017 at 22:36

  Zatím nemáme, dle vašeho doporučení, bych tedy pro našeho dvouletaka sáhla po Perníkové chaloupce a následne Hravého učení.

 • Dany 22.11.2017 at 22:36

  Nase prvni vybrana kniha je logopedicka Kdyz roboti brebenti. Snad se bude libit a kez by i pomohla 🙂

 • Romana Kašpárková 22.11.2017 at 22:37

  Jejda, tam je favoritů 🙂 nejvíc se mi asi líbí Doprava, ta by se synovi líbila, on je na ty autíčka 🙂 potom Zpívanky, aby jsme si mohli zazpívat, Hravé učení, abychom se něco naučili a Perníková chaloupka, abychom si pak u pohádky odpočinuli 🙂
  Sdílím na fb, instgram @romiqeu 🙂

 • veronika horáčková 22.11.2017 at 22:37

  knihy nemáme, plánujeme koupi první v dubnu – zatím váhám mezi Hravým učením a zpívánkami

 • Lucie 22.11.2017 at 22:38

  Jeste doma zadnou knihu nemame, ale zacala bych urcite Dopravou, to syn miluje, nasledovalo by Hrave uceni – mam rada, kdyz je na jednom miste od vseho trochu.

 • Katka 22.11.2017 at 22:39

  Dcera si hraje s tužkou a atlasem zvířat a světa, kterou má její nevlastní ségra. Pod stromeček máme v plánu pořídit jí vlastní tužku a k tomu asi zpívánky a zvířátka na statku.

  Sleduji na FB i IG (kacahorova).

  Pěkný večer.

  Katka

 • Petra 22.11.2017 at 22:39

  Myslím, že bych knížek pořídila hned několik a hravé učení by mezi nimi určitě bylo na prvním místě

 • Martina Novackova 22.11.2017 at 22:40

  Albi kouzelné čtení ještě nemáme, ale syn je zatížený na auta, stavební stroje, letadla a pod. takže bych uvažovala nad knihou Doprava.
  Sdílím a sleduji na IG beelzebub103

 • Misa 22.11.2017 at 22:41

  Zatim nemame zadnou z knih, pro syna bych si prala Zpivanky – myslim, ze by se mu libily.

 • Soňa 22.11.2017 at 22:42

  Hravé učení vypadá parádně!! To by možná mohla být naše první knížka.

 • Míša 22.11.2017 at 22:45

  Tužka čeká na rozbalení k narozeninám s knihou hravé učení. A aby to nebylo jen učení, zaukolovali sme babičku, ať koupí pernikajdu a zpívánky. Pak mám zálusk a atlas zvířat 🙂

 • Lucie 22.11.2017 at 22:46

  Já bych pro dceru chtěla zpívánky nebo zvířátka

 • Míša M. 22.11.2017 at 22:46

  Dobrý večer, děkuji za článek, ikdyž mi dal zabrat (asi je to tou hodinou :)) Albi tužku zatím nemáme, ale třeba mít budeme 🙂 Já bych asi první vybrala Zpívánky nebo Perníkovou chaloupku. Dobrou noc. M.

 • Lubica 22.11.2017 at 22:47

  Este ziadnu nemame ale zacala by som s knihou Zpivanky

 • Jana Holubcová 22.11.2017 at 22:47

  Zatím žádnou nemáme, ale líbí se nám Svět zvířat.

 • Martina 22.11.2017 at 22:47

  Tuzku ALBI doma mame, zatim jen jednu. Starsi syn dostal k 2. narozeninam. Jeho oblibena je “Kdyz roboti brebenti”. Mladsi (skoro 2) miluje zpivanky a zpivanky 2 dostane k narozeninam. Je to super vec!!! Uz jsem koukala i po dinosaurech a pismenkach 🙂
  Hrave uceni jeste nemame, pouze videl u kamaradu :-).

 • Martina 22.11.2017 at 22:48

  Začínám vážně uvažovat, že Kouzelné čtení pořídíme k Vánocům. Rozhoduji se mezi Hravým učením a Světem zvířat.

 • IvetaDekanova 22.11.2017 at 22:48

  Tužku dcerka dostane od ježíška 🙂 Jako první knihu máme vybráno Zpívánky 2 a brzy doroste i druhá dcerka tak by se nám hodila druhá 🙂 Sdílím na FB a sleduji instagram IvetaDekanová Děkuji

 • Veronika 22.11.2017 at 22:49

  Holky moc baví Svět zvířat, protože tam je spousta zvuků zvířátek 🙂 Knížka vypadá dobře.

 • Blanka Pavelková 22.11.2017 at 22:49

  Za nás angličtina a svět zvířat. Knížky jsou ovšem krásné všechny!

 • Michaela Teuchnerová 22.11.2017 at 22:50

  Ještě nemáme, ale moc se mi líbí Hry do auta a protože cestování je u nás trochu boj, mohlo by nám to trochu pomoci 🙂

 • silvia 22.11.2017 at 22:50

  Žádnou zatím nemáme, a líbí se mi hravé učení

 • Radka 22.11.2017 at 22:51

  Dobrý večer, naším favoritem je právě Hravé učení, 1,5 letrá dcera pužívá tužku svým způsobem,ale vydrží u ní dlouho:-) Další tužka by se hodila pro staršího bratra,aby se o ni nepřetahovali. Z knih bychom vybrali asi Staré pověsti české nebo Zpívánky. Pokud se neusměje štěstí, některou z knih přinese dětem Ježíšek:-)Děkuji!

 • Anna 22.11.2017 at 22:51

  Uvidíme, kdy u nás na Tužku dojde. Podle věku pak první knížka budou buď Zpívánky, anebo právě Hravé učení – děkuji za recenzi, neměla jsem představu, “co v tom je” 😉

 • Kristyna 22.11.2017 at 22:52

  Emme by se asi nejvíc líbil Svět zvířat, protože má zrovna ‘zviratkove obdobi’ a me Hrave učení.
  Ig: krissponer

 • Lenka K. 22.11.2017 at 22:54

  Tužku má moje neteř a dcera i já jsem byla naprosto uchvácená. Z toho, co jsme viděly, se nám asi nejvíc líbilo Lidské tělo.

 • Janka 22.11.2017 at 22:54

  Albi tužka s knihou se mi líbí a zrovna dnes mi babička oznámila, že koupila malé k Mikuláši Svět zvířat. Tak jsem natěšená, jak se bude líbit naší Danielce. Jako můj další favorit je právě Hravé učení 🙂 Díky

 • Veronika 22.11.2017 at 22:56

  Nam by se do budoucna druha tuzka pro syna hodila a knizku bychom darovali synovcum.
  Ti uz maji Atlas sveta a Ceskou republiku. K Vanocum od nas dostanou Lidske telo a Roboty. Nase mala tuzku dostala, kdyz jsem prisla se synem z porodnice. A favorit je pro ni vzdy ta nejnovejsi kniha, takze aktualne Svet zvirat, ale vraci se i ke Zpivankam a Hravemu uceni. Na Vanoce sbirku rozsirime bud o Roboty, Muj svet (pokud vyjde), Dopravu nebo Prvni cisla. 😉

 • Adela Pudil 22.11.2017 at 22:57

  Zatím nemáme zkušenost, nicméně prvni knihu bych volila svět zvířat;)

 • Kaca 22.11.2017 at 22:58

  Kouzelne cteni jsme zatim neporidili, i kdyz o nem uz asi ctvrt roku uvazuju. Tak asi pocka na jaro k tretim narozeninam. Pro syna bych vybrala asi to Hrave uceni.. a pro sebe bych vybrala urcite Lidske telo 🙂 .

 • Petra 22.11.2017 at 22:58

  Tužka je super, koupili jsme starší dcerce a nyní, když už máme dětičky 2, je o ni boj 🙂 Nejraději máme knihu Zpívánky, holčičky písničky milují, tak jsme dokoupili Zpívánky 2 a Moje první písmenka a Moje první čísla 🙂

  FB Petra Vojtěch – sdílím
  Insta: Sebinka1316
  odběr přihlášen 😉

 • Verča S 22.11.2017 at 23:00

  My zatím knihu jeste nemáme, nějak se te technice braním. Pořad si myslím, ze si můžeme povídat o knize spolu a řešit úkoly v dětských časopisech, ale kdo ví, třeba bych byla mile překvapena.Takze kdyby jsme vyhráli tak by se nám líbilo asi hravě učení.

 • Marie 22.11.2017 at 23:00

  Doma máme zpívánky a pod keř by se nám určitě hodila kniha doprava 🙂

 • Books Of LadyBird 22.11.2017 at 23:01

  Pěkný den, kouzelné čtení dostane syn pod Jedličku, společně s pohádkou O perníkové chaloupce a knihou první písmena a zpívánky. Nejvíce se mi líbí Svět zvířat a atlas České republiky…
  Pěkné dny, Peťka 🙂
  Na instagramu sleduji jako booksofladybird.

 • Eva 22.11.2017 at 23:03

  Pro našeho vlackofila a autofila jednoznačně Doprava ☺️

 • Petra 22.11.2017 at 23:04

  Jednu vybrat nemůžu ☺️ Budeme určitě kupovat Dopravní prostředky, Angličtinu, Zvířata 😊 a určitě ještě nějakou navíc 😊

 • Vendula Karafiátová 22.11.2017 at 23:07

  Kouzelné čtení ještě nemáme, ale ráda bych ho pro holky pořídila:-). Pro moji starší dcerku Hravé učení a pro mladší bych vybrala Perníkovou chaloupku:-).
  Sdílím na fb + instragram (vendy_karafiatova)
  Pěkný večer,
  Venda

 • Lenka Dostálová 22.11.2017 at 23:09

  Syn si nejvíce vyhraje s volantem. Jmenuje se to, tuším, Hra na cesty. Pouští si tužkou písničky a kvízy, naučil se diky tomu dopravní značky. Měli jsme i knihu Večerníčkovy pohádky, byla nudná a nelíbil se mi ani výběr pohádek. Tak jsme ji prodali na bazarku.
  Letos jsem koupila pod jedli AJ obrázkový slovník.

 • Vendula 22.11.2017 at 23:09

  Zatím taky nemáme žádnou knihu, ale líbí se mi Doprava a Lidské tělo.

 • Jaroslava 22.11.2017 at 23:10

  O těžce v budoucnu určitě uvažuji,letos je poridila sestra detem,tak si je okoukne a uvidime 😊…aktuálně mame doma dvouletacku,takze bych vybírala některou z jednodušších knížek pro nejmenší…

  • Jaroslava 22.11.2017 at 23:11

   Sleduji i FB – Jaroslava Rychtecká

 • Markéta 22.11.2017 at 23:12

  My zatím Albi tužku také nemáme. Ale po dnešním přečtení Vašeho článku si mě zas o trochu víc získala a do budoucna o ní začnu uvažovat. Vím, že by určitě u nás měly úspěch Zpívánky a jakákoli Zvířátka (les/statek/planeta…).

 • Tereza Meravá 22.11.2017 at 23:12

  Zdravím, pro nás je nejúžasnější knihou Česká republika, malá je velmi zvídavá. Ráda bych vyhrála druhou tužku, s bráchou se o ní totiž budou už brzy straaaašně rvát:D Na IG sleduji a na FB komentuji:D

 • vera 22.11.2017 at 23:13

  Albi tužku nemáme ale urcite by jsme chtěli. A zacli by jsme u zpivanek neb jsme zpívající rodina

 • Veronika Mikuskova 22.11.2017 at 23:14

  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
  Uz parkrat jsem zahledla tuto interaktivni tuzku, ale vzdy jsem si rikala, ze to je jen nejaka dalsi nepotrebna vec do sbirky. Ale az ted jsem si poradne precetla celou recenzi a nestacim se divit co vse dovede! Pro mou triletacku idealni darecek pod 🎄a nejvic by ji bavilo Hrave uceni 👏

  1) Sleduji blog pres email ✔️
  3) Sleduji facebook i instagram ✔️
  4) Sdilim na fb ✔️
  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

 • Sarka Koudelkova 22.11.2017 at 23:15

  Zadnou zatim doma nemame. Zacala bych tedy bud doporucovanou Pernikovou chaloupkou anebo Zpivankami 🙂

 • Pavlína Nedvědová 22.11.2017 at 23:15

  U nás bude pod jedličkou Doprava, tak snad bude mít úspěch. Hravé učení ještě nemáme, třeba příště…:-)
  Sdílím a sleduji na fb

 • Kristýna Hurychová 22.11.2017 at 23:16

  Mně by se líbila pro dceru kniha o písmenkách. Slyším na kouzelné čtení samou chválu, tak určitě nějakou koupíme 🙂

 • Michaela Wagnerová 22.11.2017 at 23:17

  Žádnou ještě nemáme, pro začátek by jsme vybrali určitě knihu Hravé učení.

 • Lenka Richterová 22.11.2017 at 23:17

  Albi tužku ještě nemáme. Uvažuji, že bych ji dceři koupilav příští rok. Jako první knížku bych vybrala určitě Hravé učení.

 • Lenka Benesova 22.11.2017 at 23:17

  Já mám zálusk na Dinosaury nebo Svět zvířat pro starší. A zpívánky pro mladší.

 • Iva Bidmonová 22.11.2017 at 23:18

  dekujeme za recenze, uz jsem tuzku parkrat videla ale neveela jsem jak funguje. Libilo by se nam Hrave uceni nebo Zpivanky .

 • Petra Koubska Samohelova 22.11.2017 at 23:21

  Tužku máme,ale plánujeme pořídit druhou pro dceru, která ji nutné potřebuje,když s ní pracuje syn.Nyni kupujeme anglický slovník.

 • Majka 22.11.2017 at 23:21

  Zatim nemame zadnou z knih od Albi, ale premyslela jsem, ze jako prvni bych poridila prave Pernikovou chaloupku a Zpivanky.

  • Majka 23.11.2017 at 0:06

   IG maruunzeitigova

 • Andrea 22.11.2017 at 23:21

  U nas je favorit Svet zvierat. To bola aj nasa prva, ktoru sme si zaobstarali. Potom je to Atlas sveta. Su to super knihy. Deti ich maju velmi radi. Takze pod stromcek dostanu dalsie 🙂

 • Aneta 22.11.2017 at 23:24

  Ježíšek od jedné z babiček u nás byl dřív a přinesl tříleťačce Hravé učení. A šikula, zvládá pěkně, i když kvízy s asistencí 🙂 Jinak bych šla (půjdu) do Zpívánek, Perníkajda mě nenadchla a doteď mě štve, že takhle povedeným knihám víc nevymazlily ilustrace. P.S. sdílím i na FB

 • EL 22.11.2017 at 23:24

  Albi tužka je super…. Máme Hravé učení a je to fajn… K Vánocům budou Dinosauři a Lidské tělo, tak se taky těším… Tužku bych darovala naší dvouleté Viktorce. EL

 • Martina 22.11.2017 at 23:25

  Zatím u nás vede Svět zvířat 🙂

 • Lucia 22.11.2017 at 23:27

  Svet zvierat, maju ju nasi kamarati doma a ozaj zaujala.
  Sledujem instagram l.d

 • Daniela Beckova 22.11.2017 at 23:27

  Albi tužka nás doposud nějak míjela, zdaleka neznám všechny. Hravé učení vypadá hodně dobře, pro malou by se hodily i Zpívánky. Pro starší bych asi volila angličtinu.

 • Veronika 22.11.2017 at 23:27

  Zadnou z knih zatim nemame ale libila by se nam kniha Svet zvirat

 • Zuzana Vařincová 22.11.2017 at 23:27

  Doufám, že tuhle tužku holkám letos donese Ježíšek. Právě s knížkou Hravé učení :-). A pak si naše nejstarší přeje Cestu kolem světa…;-)

 • Bara Molkova 22.11.2017 at 23:28

  Az tak dobre Albi tuzku zmaklou nemam, chtela bych poridit nejdrive za rok, ale urcite bych rada poridila Svet zvirat.

 • Jani 22.11.2017 at 23:29

  Zatím Albi tužku nemáme, ale plánujeme pořizovat a jako první bych sáhla asi po Perníkové chaloupce a Zpivankach.

 • Radka 22.11.2017 at 23:29

  Zatím žádanou z knih a tužku nemáme. Už jsem na to koukala jako vánoční dárek, ale nakonec se pořídil jiný . Pravděpodobně budeme tedy kupovat až jako dárek k narozeninám. No a nejvice me asi zaujala kniha Zpívánky, Hravé učení a Perníková chaloupka.

 • Markéta Kubánková 22.11.2017 at 23:29

  Syn dostal tužku v říjnu k 4.narozeninám s knihou Svět zvířat. K Vánocům si přeje Dinosaury. Hrát si s knihou však musí ve svém pokoji, jinak mu mladší syn tužku neustále bere.. Jestli ho přestane tužka bavit než doroste mladší?! Jinak snad budu muset pořídit druhou 🙂

 • Ivana 22.11.2017 at 23:30

  Libi se nám Lidské telo😊 A potom taky Hrava anglictina.

 • Aneta 22.11.2017 at 23:30

  Knížek máme tedy už hodně a jedno pero teď řešíme jestli koupit ještě jedno protože se o to děti hádají …
  pro mou dvouletou dceru jsou nejlepší zpivanky 1,2 hrozné se nám všem líbí..

  Sledujeme insta a fb 🙂

 • Michaela Dostálová 22.11.2017 at 23:34

  Taky ještě žádnou knížku nemáme, ale asi bych si vybrala Svět zvířat:)

 • Barbora 22.11.2017 at 23:35

  Albi tuzka je uzasna vec a moc by se nam libila.Vybrala bych si urcite Zpivanky a synem bych zpivala 🙂

 • Monika 22.11.2017 at 23:37

  Žádnou knihu taky ještě nemáme, ale myslím, že dceru by bavily Zpívánky :).

 • Andrea 22.11.2017 at 23:37

  Hravé učení je top. Potom se mi v angličtině líbí ty písničky. Nakonec i doprava mám pěkné písničky.

 • Kateřina Valdmanová 22.11.2017 at 23:37

  Tužku zatím nemáme, ale musím uznat, že se mi líbí čím dál víc. Dostala mě hlavně tedy kniha Svět zvířat, ale zpívánky, pohádky i hravě učení jsou také moc hezké. Když se nepostesti v kalendáři 🙂 myslím, že jo k 3. narozeninám musíme mít 🙂

 • Marie 22.11.2017 at 23:39

  Albi tuzku nemame… nekolikrat jsem po ni pokukovala, ale pak jsem se hlavnim trendovym proudem nenechala strhnout. Rikala jsem si, ze by bylo fajn, kdyz by ji mel nekdo v okoli na vyzkouseni, ale nema. Tak stale vaham. No treba se postesti a rozhodujici proces bude vyresen za me. Z knizek se mi libi Kdyz roboti brebenti a Doprava. Clanek krasne podrobne popsany. Super!

 • Lucie Chmielova 22.11.2017 at 23:45

  Lidské tělo, sleduji na instagramu luciechmielová i na FB Lucie Chmielová, sdílím

 • Hanka 22.11.2017 at 23:49

  Kouzelné čtení je super tip na Vánoční dárek. Knihy se mi hodně líbí všechny, přestože jsem se setkala i s opačným názorem stylem-Dětem chci číst sama a ne je nechat u knihy. Tak to není je to aktivita společná, ale i pro dítě samotné. Moc by se mi líbila kniha Svět zvířat. Hravé učení a Zpívánky 1,2 máme.

 • Zuzana Landova 22.11.2017 at 23:49

  Knihy ještě nemáme a vzhledem k tomu, ze nás dvouletý syn si před par týdny začal často a velmi pěkně zpívat, tak by se mu asi nejvíc líbily Zpivanky.

 • Jana Nováčková 22.11.2017 at 23:50

  S tužkou zatím koketuju jen v hlavě. Ale volba je jasná. Zpívánky.

 • Sabina 23.11.2017 at 0:08

  Albi tuzku nadeli Jezisek. Syn je jeste maly a nejsem uple zastance elektroniky. Syn si ale chce poustet pisnicky na mem telefonu,coz ale skonci tak,ze bud kouka na klip a netancuje,nebo si pusti pohadku. Nemame tekevizi a pohadky mu poustim velmi malo,proto jsme pořídili Zpivanky,aby si mohl syn poustet pisnicky a neskoncilo to scenou,kdy se vzteka,ze jsem mu vypnula pohadku. Tak snad to nebyla chyba.

 • Michaela Večeřová 23.11.2017 at 0:16

  Delší dobu jsem Kouzelnému čtení odolávala, ale jakmile letos vyšli i Dinosauři, tak máme samozřejmě pod stromeček objednáno pro syna. Mladší dceři zatím vybírám a Hravé učení je jeden z favoritů, spolu s Atlasem zvířat.

 • Jana 23.11.2017 at 0:22

  Hravé učení dcerka dostane za dva týdny ke 3.narozeninám, tak snad ji bude bavit 😁 ještě by se nám moc líbily zpivanky nebo pohádky

 • Renáta Hovoříková 23.11.2017 at 0:28

  Zatím nemáme, ale ježíšek donese – máme koupený Atlas světa a Hravou angličtinu pro sedmiletého. Tak jsem na to zvědavá 🙂

 • Terezie 23.11.2017 at 0:28

  Malá miluje knížky a ó Albi tužce hodně uvažuju. Díky moc za recenzi, Hravé učení bude moje první volba! 😉

 • Karolina 23.11.2017 at 0:37

  Svet zvirat se mi moc libi, ale prvni bude asi hrave uceni. Pokud nevyhrajeme,koupime na Vanoce.

 • Veronika Závodná 23.11.2017 at 0:41

  Tužku jsme pořídili synovci a neteři už dříve a postupně dokupujeme a dokupujeme 🙂 Aspoň nemusíme moc přemýšlet nad dárky 😉 pro naši holčičku by byla asi nej ta Pernikova chaloupka 🙂

 • MAR MAR 23.11.2017 at 0:44

  Zatím váhám mezi Dopravou a Hravým učením. Je mi jasné, že jakmile začneme jednou, už v tom pojedeme 😀

 • Tana S. 23.11.2017 at 1:03

  U nas je z albi top Doprava 🙂

 • Markéta Rudolfová 23.11.2017 at 1:13

  Původně jsem chtěla Kouzelné čtení k Vánocům, alw už máme dárku dost.. Tak ho pořídím až k narozeninám. Líbí se my zpívánky a hravé učení.

 • Eva Hruba 23.11.2017 at 1:26

  Uz po ni chvili ppkukuji, asi bych zacla se zviraty z vecernicku.
  Fb I instagram

 • Petra Krejčí 23.11.2017 at 1:31

  Nemáme ještě žádnou, můj favorit jsou Zpívánky, avšak první bych sáhla O perníkové chaloupce. Četla jsem recenze a doporučení pro dvouleté děti je právě tato, tak proto 🙂

 • Eliška Rozšafná 23.11.2017 at 2:34

  My máme ve 2 letech Popelku a moc jí baví 🙂

 • Katerina Kmecova 23.11.2017 at 2:46

  Albi tuzku jeste nemame,ale v bucoucnu ji mam se synem (1,5 roku) urcite v planu. Pokud ho nadale bude bavit zpivani tolik jako ted,urcite bych jako prvni sahla po Zpivankach.

 • Moni 23.11.2017 at 2:53

  Asi hravé učení nebo tu knihu s auty:))

 • Irena 23.11.2017 at 2:57

  Jako první knížku bych vybrala právě hravé učení. Ale nejvíc se mi líbí svým grafickým znázorněním svět zvířat.

 • Hana Kovářová 23.11.2017 at 3:16

  Kniha Albi me zaujala uz drive, spolu s babickou uz sme si ji prohlizéy v obchode a vybirali jakobdarek pro starsi vnoucatka 🙂 Jako prvni knizku pro svoji ratolest bych urcite vybrala zpivanky a svez zvirat.
  Sleduji Fcb i instagram ( kov.hanina)

 • Kristy 23.11.2017 at 3:51

  My stale nemame a porad zvazuji… volila bych Hrave uceni. Sleduji ma fb i IG jako Kristy St-Sleemakova

 • Jeannette Tesařová 23.11.2017 at 3:52

  Tak přesně tohle je ten jediný dárek, který si přeje moje zlato pod stromečkem. I když se přání občas změní, tak mluvící tužka zůstává pořád a dokonce nedávno malá prohlásila, že chce pod stromečkem jen jeden dárek – mluvící tužku. No asi by se divila, kdyby tam našla opravdu jen tu, ale nejvíc zklamaná by byla, kdyby tam tenhle dárek chyběl. A právě Hravé učení se mi zdá nejlepší, protože hned v lednu budeme slavit 4. narozeniny.

 • Eliška 23.11.2017 at 4:06

  já si myslím že u všech dětí je top kniha svět zvířat 🙂 mě se líbí doprava tu máme připravenou bud k Vánocům nebo k svátku no a přítel ten furt prudí že nutně potřebujem atlas světa 🙂 mě by celkem zajímala kniha lidské tělo 🙂

 • Moni 23.11.2017 at 4:40

  Porad uvazuji, jestli to synovi koupit uu ted na Vanoce nebo az k narozkam v breznu.
  Myslim, ze by ho mohlo bavit hrave uceni, pak ty zvuky zviratek-farma a mozna zpivanky:)

 • Lenka Palmová 23.11.2017 at 4:54

  Albi tužku zatím nemáme, plánují pořídit příští rok. První budou asi Zpívánky.

 • Kamila Tvrdá 23.11.2017 at 5:17

  Emaily chodí, žádnou knížku zatím nemáme, moc ráda bych dcerce k Vánocům nějakou pořídila, tak třeba vyhrajeme tuhle:). Sleduji na FB.

 • Bohdana Pejchalová 23.11.2017 at 5:30

  Dcerka dostala svět zvířat,přenosovou,zvířata na statku,ale prakticky otvírá jednou za cas a vyloženě si užívá jenom zpívánky;)my s tatínkem jedem ve světě zvirat:)

  • Bohdana Pejchalová 23.11.2017 at 5:31

   Na insta tttrable

 • Jarka S 23.11.2017 at 5:47

  Všichni ukazují Albi tužku, ale nikde jsem neviděla, jak vlastně vypadá uvnitř a jak se s ní pracuje v reálu. Moc děkuju za tenhle článek. Přemýšlím, že bych synovi pořídila právě tohle Hravé učení 😉 Na Instagramu sleduji jako @jarkasoysal

 • Zuzana Brňová 23.11.2017 at 5:49

  První by pro mě byla knížka Když roboti brebentí. Už dva roky chodíme s mladším synem na logopedii a ještě chvilku budeme. To r je takové krkolomné.

 • Zuzana 23.11.2017 at 5:57

  Tuzku od albi zatim nemame,ale uvazuji o ni k narozeninam a jako prvni knihu bych zvolila zpivanky 🙂

 • Hanka Šafářová Chmelinová 23.11.2017 at 6:00

  Ještě nemáme ale líbí se nám kniha dinosauři a zvířátka na statku.Sdílím na FB

 • Tamara 23.11.2017 at 6:04

  Kouzelnou tužku nemáme a dceru by určitě zaujalo a bavilo Hravé učení.

 • Hana 23.11.2017 at 6:14

  Favoritu je vicero – Zpivanky, Hrave uceni, Zviratka na statku a kdyz jsem koukala na clanek o knize Avet zvirat, tak i ta vypada suprove 🙂

 • Veronika Przybylová 23.11.2017 at 6:16

  Zatím ještě žádnou nemáme a nemůžu se rozhodnout, která se mi líbí nejvíc. Dcera je dost všestranná, tak je výběr o to těžší 🙂

 • Kristína Šteflová 23.11.2017 at 6:27

  Včera nám zrovna Albi tužka došla spolu se Světem zvířat pro nejstarší dceru 🙂 ale jelikož máme děti 3, tak myslím, že by se případná další tužka mohla hodit 😀 Pro prostřední dceru bych vybrala Zpívánky. Sleduji DB i Ig. Kristína

 • Lucie 23.11.2017 at 6:27

  Kluci dostanou k Vánocům Dopravu a Dinosaury. Hravé učení vypadá také moc pěkně a uvažovala jsem o něm již několikrát. Sdílím a sleduji na IG luciebinarova.

 • Ivana R. 23.11.2017 at 6:28

  Vybrala bych zpívánky 😉

 • Adela 23.11.2017 at 6:30

  Letos bude Albi tužka i se Zviratky z farmy pod stromečkem. Sama jsem moc zvědavá jaké to bude.
  Ig schovanka

 • Hanka Achsová 23.11.2017 at 6:30

  Tužku dostanou kluci od Ježíška s Hravým učením pro staršího a Zvířátky na statku pro mladšího ☺

 • Eva 23.11.2017 at 6:32

  Koupila jsem synovi knihu s hravou angličtinou a vůbec ho nezaujala. Pod stromeček dostane ještě Roboty a Lidské tělo, tak uvidíme.

 • Lenka 23.11.2017 at 6:41

  Albi tuzku mam schovanou, dcerka ji dostane lod stromecek. Koupila jsem Zpivanky, Hrave uceni a Pernikovou chaloupku, tak snad bude mit radost 🙂

 • Bara 23.11.2017 at 6:44

  Nad Albi tužkou stále jako dárek k Vánocům stále váham. Tak zkusím štěstí tady 😀. Vybrala bych si Svět zvířat.

 • Nikita 23.11.2017 at 6:44

  Zdravím a přeji pěkné ráno.Náš 2 letý syn tužku nemá a myslím, že bychkm to ocenili všichni 🙂 Rad si hraje s knihami.Určitě by jsme pro začátek chtěli hravé učení 😘

 • Verča 23.11.2017 at 6:45

  My zatím nemáme, ale chceme pořídit na Vánoce, mám v plánu právě hravé učení – pro 3leťačku se mi zdá na úvod nejlepší.

 • Petra 23.11.2017 at 6:46

  Favoritem jsou všechny, moc se mi líbí zpívánky-takže po nich bych určitě šáhla jako první.

 • Jana Černotová 23.11.2017 at 6:46

  U nas vede prave Hrave uceni a to u obou deti (2 a 4,5).

 • Klára 23.11.2017 at 6:51

  Mame ve skříni schovanou tužku a prave pernikovou chaloupku. Malé budou za chvili dva, tak ji za chvili vytahnem a zkusíme, jestli uz to zvládne 👍 sleduji na IG jako k.kubatova

 • Hana 23.11.2017 at 6:54

  O albi tužce jsem hodně uvažovala pod stomeček, ale asi to necháme až na jaro, kdy bude mít dcera svátek. A právě hravé učení se mi moc líbí, tak asi bude první a pak bude následovat Doprava.

 • Michaela Moravcová 23.11.2017 at 6:56

  Mne se moc libi svět zvířat, ale k Vánocům jsme objednali dinosaury a doprava, tak jsem zvedava, jak se budou libit.
  Ins sleduju pod michaela_moravcovaa
  Hezky den, Míša

 • Aneta Šajtarová 23.11.2017 at 6:57

  U nás přinese ježíšek Albi tužku s knìžkou Večerníčkovy pohádky. Z dalších knížek by se mi pro dceru líbilo Hravé učení nebo Zpívánky.

 • Maja 23.11.2017 at 7:06

  Potesila by nas velmi Pernikova chaloupka. Dliuho jsem zvazovala zda ano neno ne… Oba kluci maji totiz narozeniny kousek pred Vanoci, tak toho bude vic. Kazdopadne knizka by byla super prekvapenim! 😍

 • Kateřina 23.11.2017 at 7:07

  Svět zvířat

 • Martina N. 23.11.2017 at 7:10

  Albi tuzku zatim nemame,ale pokud ji budu porizivat,tak dcere budou cca 2 roky a zacnu knihama pro nejmensi-O pernikove chaloupce atd.

 • Veronika 23.11.2017 at 7:10

  Zatím jsme nezkusili, ale favotitem pro koupi jsou zpívánky, o kterých jste psala v jednom starším příspěvku.

 • Lenka debbie 23.11.2017 at 7:13

  Super recenze:-) holkam se libi iHrava anglictina:-) fb sdilim debbie debbiova:-)

 • Katka 23.11.2017 at 7:18

  Dobré ráno, my zatím taky žádnou nemáme. Snad ke třetím narozeninám už pořídíme. Líbí se mi ta Perníková chaloupka a Večerníčkovi pohádky.
  Instagram: katkubal

 • Barbora Heděncová 23.11.2017 at 7:19

  U nás bylo dlouho nej právě Hravé učení, pak Zvířata (ty zvuky jsou bomba, kolikrát ani já nevím), ale mám takový dojem, že po Ježíšku se to změní na Dinosaury… Ještě se mi moc líbí Vesmír, ale s tím ještě chvíli počkáme.

 • Pavla T. 23.11.2017 at 7:21

  U nás by jednoznačně zabodovaly zpívánky. Už jsem pořídila k Vánocům knížku písniček s takovým tím klavírem.

 • Hanka 23.11.2017 at 7:26

  Mne se moc libi Hrave uceni ro mensi, ale super mi prijde, ze jsou knihy i pro starsi. Skvele vypada Lidske telo nebo Svet zvirat.

 • Lucie Mikova 23.11.2017 at 7:28

  Zatim nemame zadnou, libi se mi uplne vsechny, ale vybrala bych asi Zpivanky 🙂

 • Naďa 23.11.2017 at 7:28

  Nemáme zatím žádnou, ale sáhla bych po Hravém učení 🙂 Sleduju na FB a sdílím

 • Zuzka 23.11.2017 at 7:30

  Máme jich doma víc a momentálně vede Hra do auta,která je v podobě volantu:)Docela mě překvapil,protože nikdy moc nemel zájem o písničky a tady u te knížky je musíme poslouchat stále dokola..:)a on zpívá a zpívá,takze další knížka pod stromek je jasná :)))

 • Svetlana T. 23.11.2017 at 7:32

  Nam by se libily Zpivanky a Zvirata na statku, dcera ma dva roky.

 • Mužiková Karolína 23.11.2017 at 7:33

  Po kouzelne tuzce uz pokukuju, pristi rok bych ji chtela poridit nasemu dvouletakovi a vybrala bych asi zpivanky, pernikovou chaloupku nebo svet zvirat.

 • Andrea 23.11.2017 at 7:35

  Líbí se mi svět zvířat, byla by to tedy první volba, když bych tužku vyhrála. Díky Andrea

 • Kačka 23.11.2017 at 7:37

  Tak my ještě Albi kouzelné čtení nemáme, hravé učení mně zaujalo, ale favoritem jsou knížky o zvířátkách.

 • Lenka 23.11.2017 at 7:41

  Kouzelné čtení mám připravené na Vánoce, vybrala jsem Hravé učení a Zpívánky. Dále se mi líbí Doprava a Když roboti brebentí, uvidím co se bude líbit synovi. Sleduji i na fb a instagramu.

 • Táňa Stejskalová 23.11.2017 at 7:44

  Tak tuhle vyhru potrebujeme 😉 Tuzku zatim nemame a na zacatek bych asi volila Zpivanky a Svet zvirat. A casem urcite dopravu, protoze syn brrrrm brrrrm miluje 🙂
  Sleduji i na IG – tana.stejskalova

 • Marketa 23.11.2017 at 7:50

  Ježíšek nám přinese Pernikovou chaloupku. Už ji mám schovanou od léta a nemůžu se Vánoc dočkat 😉

 • Adéla 23.11.2017 at 7:51

  Za nás asi kouzenlné čtení nebo hravé učení… 🙂

 • Bara M. 23.11.2017 at 7:51

  Dobre rano, porad premyslim, zda tuzku koupit k vanocum nebo az na jare k narozeninam, takze tato vyhra by se vylozene hodila, problem by byl vyresen 🙂 muj favorit je svet zvirat, ale jako prvni poridim prave asi hrave uceni. Sleduji i instagram (bara_bienvenue)

 • Alžběta 23.11.2017 at 7:53

  Láká mě nejvíc kniha Doprava, vypadá parádně. Ale pro začátek asi to Hravé učení nebo Zvířátka na statku
  Insta dabetule

 • Dagmar 23.11.2017 at 7:53

  Zatim nemame jeste zadnou, knizku, ale libi se mne svet zvirat z knih a vecernicku.

 • Pavlina 23.11.2017 at 7:55

  Knizku nemame. Ale prala bych Hrave uceni pro mou 5ti letou cacorku a nejakou krasnou pohadku pro 2.5 leteho raubire 🙂

 • Kateřina Horáková 23.11.2017 at 7:56

  Dobrý den Míšo,
  Díky za další článek. Tahle knížka pro naši za chvilku dvouletou asi zatím úplně celá nebude. Zvolila bych spíše Zpívánky, protože miluje snad všechny písničky a když má třeba nějaké neštěstí, písnička na uklidnění už od miminka vždycky zabere.
  Na instagramu sleduji jako katerinahorak.
  Tak ještě jednou díky a těším se na další článek.

  Kateřina

 • Hana Hospodková 23.11.2017 at 7:59

  Ahojky…:)
  Tak toto je opravdu skvělá cena. Zrovna jsme uvažovali o tom, že by to byl pěkný vánoční dárek pro manželovu malou sestřenici. Určitě bychom nejprve sáhli po Perníkové chaloupce.
  Děkuji za soutěž.
  Hanka H.

 • Helena K. 23.11.2017 at 8:00

  Našim favoritem je Svět zvířat, jsem z te knížky vážně unesena, holky ji dostanou pod stromeček. Jinak doma máme pro mladší Hrave učení a v sobotu k narozeninám dostane ta starší Hravou angličtinu. Po pravdě se trochu bojím, jak to pak dopadne s jednou tužkou pro obě, takže další tužka by byla super. Sleduji i na FB Helena Kvietkova

 • Hana Beránková 23.11.2017 at 8:01

  My zrovna vybíráme, kterou bychom začali :-), v předvýběru bylo právě i hravé učení a jako druhá moje první čísla, protože syn má právě období, kdy se o čísla hodně zajímá.

 • Venduli 23.11.2017 at 8:01

  Albi tužku nemáme, malý rád zpiva, tak by ocenil zpivanky.

 • Nikola F. 23.11.2017 at 8:07

  Nádherná výhra…naše holčičky by určitě ocenily Hravé učení. Starší dcera (5let) je velký zvídálek, takže tu už dlouho zajímá lidské tělo a mapa světa 🙂 kéž by se nám poštěstilo…(sdíleno i na FB)

 • Eva Kmochová 23.11.2017 at 8:12

  Žádnou knížku od albi ještě nemáme a vybrala bych si Svět zvířat z knih a večerníčků.

 • Lenka Vyhnálková 23.11.2017 at 8:13

  Ještě žádnou nemáme, ale uvažuji právě nad Hravým učením, myslím si, že by pro syna byla do začátku ideální, jsou mu dva a knížky miluje. Sleduji na FB a IG lenullev.

 • Pavla 23.11.2017 at 8:16

  Máme první dvě a postupně plánujeme doplňovat snad všechny.

 • Anastasiya 23.11.2017 at 8:18

  Zatím nemáme žádnou knihu ani tužku…ale moc bych si je přála 🙂 jako první bych vybrala Zpívánky.
  Instagram – nastenka150

 • Dana Mazankievicova 23.11.2017 at 8:22

  U nás dcera dostala vecernicek a svet zvirat a takz zviratka vedou,kdyz sme byli v zoo překvapila a sama rikala jak se jmenuji.sledujeme insta mullermazan.a fb

 • Jana 23.11.2017 at 8:25

  Jeśtě žádnou knihu nemáme, ale Hravé učení vypadá skvěle.

 • Buroška 23.11.2017 at 8:27

  Dobré ráno Míšo 🙂 zatím žádnou z knih nemáme, Cipískovi bude v lednu rok, ale třeba pod druhou jedličku? Protože je zatím prcek, vybrala bych Perníkovou chaloupku. A zase děkuji za super tip (budu si muset na ně založit deníček 🙂 Přeji krásný den

 • Jitka Křížková 23.11.2017 at 8:27

  Kouzelné čtení dostala malá letos na narozeniny od babičky a dědečka, perfektní dárek. Moc se mi líbí lidské tělo, atlas světa, určitě časem pořídíme. Teď to budou jednoznačně zpívánky….ale všechny jsou super, těžko se vybírá 🙂

 • Evka 23.11.2017 at 8:27

  U nas vedou Zvířátka na statku (syn 16 mesicu) a premyslim, co dalsiho poridit. Hravé učení vypadá dobře 🙂
  Sleduji i na FB (Evka HruŠán) 😉

 • Martina 23.11.2017 at 8:28

  Mě se moc líbí právě Hravé učení a malá by si jednoznačně vybrala zpívánky:-) Anebo by překvapila a dopravní výchovu, občas ulítne k autíčkům:-)

 • Eva Kalinová 23.11.2017 at 8:30

  Albi Kouzelné čtení dostal loni starší syn k Vánocům a moc ho to nenadchlo. Více to začíná bavit mladšího. Z knih máme doma Svět zvířat, Perníkajdu, Hravé učení, Zpívánky 2. Líbí se mi Doprava a Lidské tělo. Sleduji na FB, Eva

 • Lucie 23.11.2017 at 8:30

  Pro brzy triletou slecnu bych vybrala prave Hrave uceni nebo Zpivanky. Sleduji i na inst, luciecumrik.

 • Michaela Nathanská 23.11.2017 at 8:30

  Pod stromečkem u nás bude vysněná tužka společně s Dopravou a Zpívánkami. Po Hravém učení taky pokukuji 😉

 • Anetab Švábová 23.11.2017 at 8:32

  Je nám by se líbila též, hlavně svět zvířat, ta by byla první. Uvidíme, snažím se získat lepší cenu, pokid klapne, dostanou obě naší děti. Jdu sdilet

 • Daniela 23.11.2017 at 8:32

  U nás by jednoznačně vyhrála jako první knížka Hravé učení☺ Je parádní😍

 • Irena 23.11.2017 at 8:35

  Jeste nemame, ale chtela bych Kouzelne cteni a pro syna jeste knizku Doprava 🙂

 • Pepe Peťula 23.11.2017 at 8:38

  Velmi me zaujala knizka Svet zvirat,pro starsiho pak anglictina ci stare povesti ceske 🙂 Tuzku by tak do budoucna vyuzili oba dva,i kdyz rozdil je mezi nimi 8let,Albi proste vi,i jak zaujmout starsi deti 🙂

 • Kača M. 23.11.2017 at 8:45

  Albi tuzku mame a dcera je spokojena. Nejvice si vyhraje s Pernikovou chaloupkou a pisnickama. Sleduji IG jako Kachnunka87,sleduji i emailem. Preji pekny den

 • Lucie Plšková 23.11.2017 at 8:46

  Náš favorit je DOPRAVA a Můj SVĚT. Elektronickou tužku již máme rok doma – začli jsme s Perníkovou chaloupkou (to byli naší Julince 4 roky),pak jsme dokoupili ještě Lidské tělo a to nadšeně čteme stále-je oproti jiným knížkám Albi hodně našlapané informacemi.Synovi Honzíkovi (budou mu 2 roky) jsme koupili Na Statku a čtou to obě děti,je to ideální pro věk 2-4roky. Pod stromeček nám teď Ježšek donese Dopravu a pokukujeme po “nové” knize Můj svět.

 • Dana Charvátová 23.11.2017 at 8:48

  My ještě žádnou nemáme, ale chystáme se asi na angličtinu, máme pár anglických leporel a syna to teď hodně zajímá, tak bych ho v tom podpořila.

 • Maia Soukupová 23.11.2017 at 8:49

  Žádnou zatím nemáme, líbí se mě jich víc, těžko vybrat. Ale tohle Hravé čtení je možná univerzální.

  • Maia Soukupová 23.11.2017 at 8:49

   Jasně, Hravé učení… 🙂

 • Adéla 23.11.2017 at 8:51

  Jsem knihomol, můj syn má také rád knížky. Albi tužce jsem se zatím bránila, že si radši povídáme spolu a s knížkou než aby mu povídala tužka. ale když vidím kolik zábavy si s tím děti užijí, tak možná povolím. A jakou knížku, to by bylo asi těžké, pro začátek si myslím, že Hravé učení by bylo to pravé. Moc děkuji za bezvadnou recenzi

 • Ingrid 23.11.2017 at 8:57

  Zatim jsem o tuzce ani neuvazovala, ale toto hrave cteni se mi moc libi. Uz kvuli teto knize bych kouzelne cteni poridila :)… Na instagramu sleduji jako inka.mala

 • Vendula 23.11.2017 at 8:59

  Zatím nemáme a první bych vybrala perníkovou chaloupku

 • Verča 23.11.2017 at 8:59

  Líbí se mi Hravé učení a Svět zvířat, ta je fakt nádherná, jen asi pro starší..

 • Barbara 23.11.2017 at 9:00

  K Vánocům máme vybrané Hravé učení, Zpívánky a Perníkovou chaloupku:) snad se poštěstí:) n ig sledujeme pod nickem Barusaatko:)

 • Veronika 23.11.2017 at 9:00

  Svět zvířat bude k narozeninám. A pod stromeček ne a ne si vybrat mezi Hravym ucenim a Dopravou.

 • Tereza Vykydalová 23.11.2017 at 9:06

  Taky ještě žádnou z knih nemáme, ale začalo se mi to dost líbit, takže asi brzy mít budeme.
  Nejvíc se mi líbí právě recenzovaná Hravé učení.

 • Jana 23.11.2017 at 9:09

  Žádnou knihu zatím nemáme. VYbrala bych Svět zvířat.

 • Jana 23.11.2017 at 9:11

  Pro děti by se mi líbil Svět zvířat a pro sebe Lidské tělo 🙂

 • Haňulka Salátová 23.11.2017 at 9:11

  Julinka dostala mibule Vanoce Albi tuzku s pernikovou chaloupkou. Na narozeniny jsem ji poridila Lidske telo, zdravotnice se nezapre 😁 na Vanoce od Albi jeste zadnou nemam, Hrave uceni by bylo fajn a tuzka se bude hodit synovi 😀 aby se nehadali, ikdyz na to je cas, ale leti to 😀 fb, ig- Haneloore

 • Daniela 23.11.2017 at 9:13

  Máme doma viac kníh, mne sa najviac páčili brebentiaci roboti, ale je to kniha hodne zložitá. Miškovím favoritom je práve hrave učenie, ale verím, že keď mu kúpime Atalas zvierat, tak sa stane absolútnim topom. On proste zbožňuje zvieratká :D. Jedno pero už doma máme, ale keďže deti máme dve tak by sa určite uplatnilo ešte jedno 🙂

 • Lucie Kurdiovská 23.11.2017 at 9:16

  My už jich pár máme, každá je skvělá, teď by se nám hodilo lidské tělo a nebo roboti 😀

 • Petra Vraníková 23.11.2017 at 9:17

  U nás vede momentálně Hravé učení a Svět zvířat 🙂 a k narozeninám máme v záloze Dopravu – ta si myslím, že se bude hodně líbit 🙂

 • Monika Mikulova 23.11.2017 at 9:19

  Nejvice se mi libi Hrave uceni a pak mame Zvirata a . A pod jedlicku Lidske telo a Roboty. Je to moc hezky vymyslene. A doufam, ze se dcery o jednu nebudou v budoucnu dohadovat.

  • Monika Mikulova 23.11.2017 at 9:20

   Jinak s hrou jsme meli take problem 🙂 stejny jako vy a pak ze dcera klikala az moc rychle na jednotliva mista

 • Pavla Netíková 23.11.2017 at 9:19

  My už doma máme Zpívánky 1,2 (dvojku dostane mladší pod stromek), Roboty, Perníkajdu a Večerníčkovy pohádky.
  My teď máme zálusk na Hravé učení, Angličtinu, Písmena či Čísla.

 • Katka L. 23.11.2017 at 9:25

  K Vanocum mam pripravenou Dopravu :-). Krasny den!

 • Daniela 23.11.2017 at 9:27

  My ještě nemáme a nejvíc se mi líbí asi Svět zvířat.

 • Katka Jandíková 23.11.2017 at 9:33

  Dcera dostane k vánocům kouzelnou tužku a zpivanky, ma hrozně ráda pisnicky tak se ji to snad bude libit a prave bych ji chtela poridit i hrave uceni ale myslim si ze je to na ni jeste brzy

 • Marketa Juřicová 23.11.2017 at 9:35

  Pro nas jsou uzasne zpivanky ☺

 • Klara 23.11.2017 at 9:36

  Zatim nemame zadnou doma, syn je mladsi, takze urcite Pernikovou chaoupku.

 • Rienka 23.11.2017 at 9:56

  Ahoj,
  zatial nemame ziadnu, ale zo vsetkych stran dobre ohlasy, takze Jezisko zvazuje. No a ktoru? Teraz ma dcera obdobie anglictiny, takzte urcite ANGLICKÝ OBRÁZKOVÝ SLOVNÍK, alebo jej oblubene LIDSKE TELO, oblubena tema.
  Pekny den prajem dievcata

 • Petra Němcová 23.11.2017 at 9:59

  Nam Jezisek prinese Zpivanky a Dopravu, ale mozna jsme misto Dopravy meli poridit Zviratka na statku 🤔 Syn ma 2 a ctvrt roku. Kazdopadne Albi tuzka me nadchla. Tak doufam, ze se zalibi i nasemu Matyskovi, je hodne prohlizeci, tak snad ano.

 • Tereza 23.11.2017 at 10:07

  Tyto knihy jsem zaregistrovala u starsich deti, ktere miluji Atlas sveta a anglictinu. Je to fakt vychytane a u nas bych zacala Pernikovou chaloupkou a pak presla na Hrave uceni. Sdilim na fb a inst. terezakrestova

 • Jana 23.11.2017 at 10:13

  Zpívánky a perníková chaloupka 🙂 super článek, díky za další bezvadný tip! Sleduji i na fb.

 • Veronika 23.11.2017 at 10:16

  No, kolem Albi kouzelné tužky už chodím delší dobu a vážně zvažuji, že ji děti letos opravdu dostanou pod stromeček (takže tahle výhra by se nám fakt hodila 🙂 ) A jako první knížku bychom asi pořídili Zpívánky.
  Sleduji i na FB.
  V.

  • Veronika 23.11.2017 at 10:17

   Na FB také sdílím 🙂

 • Markéta 23.11.2017 at 10:17

  Knížku zatím ještě nemáme. Jelikož syn má rád hudbu tak bych sáhla po Zpívánkách.

 • Romana Navrátilová 23.11.2017 at 10:17

  Žádnou knihu ještě nemáme, vybrala bych Albi roboti – logopedická zábava nebo Svět zvířat 🙂

 • Veronika Olejníková 23.11.2017 at 10:18

  Zatím nemáme, ale je jisté že starší holčičce by se moooc líbili dinosauři. Je jí 4,5 a drží jí už druhým rokem. Pořád jsou na prvním místě, i když meteority a černé díry si pomalu a jistě získávají své místo.

 • Kačka Kunčická 23.11.2017 at 10:22

  Tak tu bychom si mooooooc přály! A pro začátek bychom si vybraly třeba Zpívánky nebo Objevujeme svět.
  Pořád o tužce čtu a taky bych ji s dcerou ráda vyzkoušela. Kéž by se na nás štěstí usmálo 🙂
  FB: Kačka Ku

 • Jana Seidlová 23.11.2017 at 10:24

  Zatím nemáme, vůbec jsem o tom nevěděla, takže moc děkuju za super tip. U nás by se asi začalo Zpívánkami, a pak Hravé učení. Sleduji i na fb.

 • Jitka Tykalová 23.11.2017 at 10:34

  Ještě žádnou nemáme, ale líbí se mi když roboti brebentí 🙂

 • Katka 23.11.2017 at 10:37

  Ještě nic nemáme, ale přemýšlíme nad Zpívánkami, ty by měly určitě úspěch.

 • Sylva Sejpková 23.11.2017 at 10:38

  U nás jsou oblíbené Zpívánky (starší už si s nima zpívá, mladší se jen kroutí) a Doprava (starší miluje stranu s dopraní nehodou, neb je tam pan doktor a mladší letiště, protože tam má chlapeček balonky a ty jsou u nás tuze oblíbené) 😀

 • lucie 23.11.2017 at 10:44

  Nemáme a vybrali bychom Svět zvířat z knih a večerníčků
  sleduji fb, komentuji, sleduji inst (lucie.eiben.cz)

 • Naděžda 23.11.2017 at 10:47

  Míšo, díky za úžasnou prezentaci Kouzelného čtení od Albi! Stále jsem se rozhodovala, ale teď už mám jasno! Já osoobně bych sáhla po Hravém učení, ale náš dinofil by všemi deseti bral dinosauří knížku :o) Fandím vám na instagramu jako bobule_obla

 • jarcca 23.11.2017 at 10:50

  Syn ještě tužku nemá, ale přemýšlím, že jí Ježíšek donese! 🙂 A moc se mi líbí právě Hravé čtení a Doprava! 🙂 Jinak sleduji a sdílím na fb jako Jarcca Jarunka

 • Tereza Frieserova 23.11.2017 at 10:51

  Knizku zadnou doma jeste nemame a priznam se, ze ani nevim, jestli budeme porizovat. Nicmene pokud ano, tak zacneme Zpivankami.

 • Veronika 23.11.2017 at 10:53

  Svět zvířat a dinosauři by se nám moc líbily. Jako dárek mám připravená první písmena a v záloze mám hravou angličtinu. Ale moje čtení s dcerou určitě tahle verze čtení nenahradí. Sleduji i na FB.

 • Miška Roušarová 23.11.2017 at 10:54

  My máme Atlas světa, Svět zvířat a Perníkovou chaloupku. Od Ježíška si děti přejí Kouzelné čtení, Zpívánky a Písmena, Čísla. Tři děti více přání.

 • Miška Roušarová 23.11.2017 at 10:55

  Mělo to být Hravé učení ……

 • Katka 23.11.2017 at 11:00

  Zatím žádnou nemáme, ale top by byla nejspíš Doprava.

 • Guna 23.11.2017 at 11:06

  Když jsem vaši adventní soutěž objevila, říkala jsem si, že se zapojim jen když doopravdy budu chtít vyhrát. A ty výhry jsou tak skvělé, že jsem tady skoro každý den. U Albi tužky bych chtěla jako první Pernikovou chaloupku, protože nám ještě malé děti. Ale nejvíc by se nám hodila nějaká lotysska verze Albi tužky, protože žijeme v Česku a máme bílingvni výchovu, tak by to byla skvělá pomůcka k podpoře minoritniho jazyka. Instagram gunaleite

 • Jana K. 23.11.2017 at 11:10

  Dobrý den Míšo, žádnou nemáme… Asi bych si vybrala lidské tělo… Hezký den J.

 • Květa Sedláčková 23.11.2017 at 11:10

  S knížkami Kouzelné čtení zatím zkušenost nemáme. Líbí se mi Atlas světa a Když roboti brebentí. Určitě si o ně Ježíškovi napíšeme.

 • Petra 23.11.2017 at 11:13

  Teda, to je zase krásná výhra a superpodrobný článek ☺ tužku zatím nemáme a jako první bych asi sáhla po Zpívankách nebo Perníkové chaloupce.. i když i ty zvuky zvířat musí být faajn 😊

 • Maruška 23.11.2017 at 11:18

  Přesně tenhle dárek i s touto knizkou ceka moji 2,5 letou dceru pod jedničkou. Moc děkuji za recenzi,když to tak vidim už se nemohu dočkat az ji budeme společne objevovat.

 • Katarína 23.11.2017 at 11:18

  Určitě jako po první sáhneme po Hravém učení. 🙂 Ta mě okouzlila právě teď.

 • Michaela Benešová 23.11.2017 at 11:19

  Skvělý tip na dárek, líbila by se nám kniha Na statku

 • Renata Spáčilová 23.11.2017 at 11:33

  Zatím knihu nemáme, chystáme se pořídit dětem na Vánoce. A protože máme děti 3, vybrala bych pro každého jednu knihu.Nejstarší dceři Česká republika, prostrednimu synovi Dinosauři a nejmladšímu synovi Hravé učení. 😊

 • Adéla 23.11.2017 at 11:43

  Zadnou jeste nemame, ale nejspis bych “sahla” po Svete zvirat 🙂

 • Simona L. 23.11.2017 at 11:44

  Knihy nemáme, ale zaujali mě Zpívánky a nebo Svět zvířat 🙂

 • Pavla 23.11.2017 at 11:48

  Moc bychom se synem chteli Zpivanky nebo Zvířátka na statku 🙂

 • Hana Dlouhá 23.11.2017 at 11:53

  My zatím žádnou nemáme a zvažuji Zvířátka na statku. Ale ještě nevím nevím. 🙂

 • Kateřina Kolářová 23.11.2017 at 11:57

  Zatím žádnou nemáme. Ale myslím, že Doprava nebo Svět zvířat by ho určitě zaujaly.

 • Martina 23.11.2017 at 12:00

  Máme Hravé učení a Lidské tělo, teď se chystáme na Hravou angličtinu a Písmenka. Na INST. vás sleduju jako maciceksta

 • Nikol 23.11.2017 at 12:05

  Od Albi zatim nic nemame,musim priznat,ze diky tobe jsme objevili Svojtku a proto k prvnim narozeninam obdrzel synek dve knihy,dalsi dve dostane k Vanocum a uz mam vybrano i k svatku :-D.Co mne od Albi zaujalo je kniha Pernikova chaloupka,klasika,ktera nam chybi.Mame totiz i knihy starsi,jeste po mne a mych sourozencu.Sleduji na fcb i na IG(nikolik22)

 • Veronika 23.11.2017 at 12:06

  Libi se nam kniha s pisnickami, o ktere jsme tu take psali. Tak jsem se poprve o tuzce dozvedela 🙂

 • Pavla 23.11.2017 at 12:09

  ZAtím knihu nemáme, ale líbíse mi nejvíce hravé učení:-)

 • Hanka 23.11.2017 at 12:14

  žádnou nevlastníme…hrave učení nebo zpívánky by byly fajn. Sleduji IG (Hani Kju) a sdílím na fcb (Hanka Kju)

 • Kateřina Mejtská 23.11.2017 at 12:15

  Dobrý den, taky jsem se už na ty knihy dívala. Jen mě trochu zaráží ta cena! Ale Ježíšek by u nás asi měl donést Dopravu.
  Děkujeme

 • Andrea 23.11.2017 at 12:16

  Nejraději máme Hravé učení 🙂

 • Veronika a Beátka Zelenkovi 23.11.2017 at 12:26

  Kouzelné čtení vůbec neznám. Nadchlo mě to, je to skloubení moderní techniky a nenásilného učení pro děti. Myslím, že pro Beátku by to byl krásný dárek. Je šikulka, ve 2,5 letech počítá do deseti, říká básničky, zpívá písničky, zná barvy a rozšířila by si vědomosti o ročních období, povolání, dopravě a další z knihy Hravé učení. Opravdu to vypadá hezky a jsem zvědavá, jak to je na živo.

 • Veronika 23.11.2017 at 12:27

  Určitě Doprava.

 • Veronika Mildnerová 23.11.2017 at 12:28

  Dcera dostane k vánocům kouzelnou tužku a perníkovou chaloupku. Mám pro knížky slabost a tento způsob je i pro malé děti zajímavý. Určitě by se nám líbily i další knížky od – zvolila bych tedy Hravé učení a nebo zpívánky 🙂
  Instragram: veronikamild

 • Jája Juaritos 23.11.2017 at 12:32

  Zatím žádnou knihu s Albi tužkou nemáme. Třeba tahle Hravé učení vypadá zajímavě.

 • Lenka 23.11.2017 at 12:33

  Syn dostane od Ježíška Albi tužku, knihu Hravé učení a Doprava, máme koupenou ještě knihu Svět zvířat. Přemýšlela jsem i nad Zpívánkami, tak ty asi budou spolu s Roboty další v řadě, pokud to syna zaujme. Když ne, knihy počkají na dceru 🙂

 • Ivana U. 23.11.2017 at 12:34

  Pro naseho trileteho Mise je nejlepší hrave uceni. Ale Jezisek by mel donest Zpivanky, tak na ty uz se taky tesime. Sleduji fcb i insta.

 • Blanka Nedvědová 23.11.2017 at 12:43

  Dobrý den, máme Perníkovou chaloupku a myslím, že nejvhodnější pro další rozjezd by bylo právě Hravé učení :), tak třeba to vyjde?
  Děkuji

 • Zuzana 23.11.2017 at 12:45

  Ještě žádnou nemáme, ale líbila by se mi pro syna Doprava.
  Odebírám, sleduji FB i IG (zuzanacerna)

 • Květa Hanáková 23.11.2017 at 12:50

  Zatím žádnou knihu nemáme, ale Ježíšek určitě donese :). Favorit u dcery by byla asi kniha Svět zvířat. Na IG jsem kvetoslavahanakova. Pěkný den

 • Eva Kinclova 23.11.2017 at 12:50

  Zatim zadnou knihu s kouzelnou tuzkou nemame. Moc se nam libi prave Hrave uceni,jako dalsi kniha nas zaujaly Zpivanky 🙂

 • Lada 23.11.2017 at 12:52

  Hravé učení pro mladší dceru a svět zvířat pro staršího syna 🙂 Opet dekuji za super soutěž!!!

 • Daniela Mašková 23.11.2017 at 12:56

  Velmi aktuální otázka u nás 🙂 Plánujeme pořídit kouzelné čtení pro dceru k vánocům a určitě jako první pořídíme zpívánky a zřejmě také Zvířátka na statku

 • Duskova 23.11.2017 at 12:56

  Vybrala bych si “Zpívánky”. Bohužel ještě žádnou Vaši knihu nemáme.

 • Veronika 23.11.2017 at 12:57

  U našich dětí vede Svět zvířat a Ježíšek má v plánu pořídit pro staršího Písmena a pro malou asi Farmu 🙂

 • Lenka Jarošová 23.11.2017 at 12:58

  Děkujeme za pěknou soutěž. Albi tužku zatím nemáme, ale mým favoritem je Svět zvířat a Zpívánky .-) Sleduji na FB jako Lenka Jarošová a na IG jako moje_tvoreni_muj_relax

 • Libka Smyčková 23.11.2017 at 13:01

  Zadnou takovou knizku jeste nemame. A kterou bychom vybrali? Hrave uceni . Nebo zpivanky??

 • phn 23.11.2017 at 13:02

  Tuzku nemame,uvazuji o ni k vanocum. Jako prvni knizku bych zkusila asi Svet zvirat a nebo Lidske telo.

 • Eliška Dadáková 23.11.2017 at 13:06

  Syn ji dostane pod stromeček a vybrali jsme knížku Doprava. Četla jsem na ni dobré recenze a syn ma dopravní prostředky moc rad. Tak doufám,ze bude mít úspěch 🙂 V lednu bude mít 3 roky.

  • Zaneta Striteska 23.11.2017 at 13:35

   My uz doma jednu tuzku mame a zacina byt o ni rvacka…z knizek u nas vedou zpivanky 1 a atlas sveta.
   Zaneta

 • LenkaK 23.11.2017 at 13:08

  Zatím ještě žádnou nemáme. Líbí se mi většina, ale první nejspíš budou Zpívánky

 • Lenka Valová 23.11.2017 at 13:12

  Zrovna jsem chtěla objednávat za babičku, která chce dát tužku dceři pod stromeček. Tak já teda ještě týden počkám, jestli se na nás neusměje štěstí 😁 Chtěla jsem objednat právě Hravé učení a pak dokoupit Svět zvířat, protože zvířátka ve všech podobách u nás frčí.

 • Petra K. 23.11.2017 at 13:16

  Zatim doma nemame. Syn ma dva roky, tak bych vybrala neco pro nej vhodneho… mozna prave Hrave uceni… Zdravím, fb

 • Zuzana Zárecká Kašparová 23.11.2017 at 13:30

  Ahoj, naše děti mají nejraději knihu Svět zvířat 😊 na ig tě sleduji jako @zuza_nka 🙂

 • Pravdova Lenka 23.11.2017 at 13:36

  Svet zvierat zatial nezaujal, zato rozpravky (je ich tam viac) ficia na cestach za vyletmi ci do posteli na dobru noc….

 • Lenka 23.11.2017 at 13:37

  Dobrý den, kouzelnou tužku dostanou holky letos od ježíška a k tomu knížku hravé učení.

 • D-žejn 23.11.2017 at 13:42

  Tužku doma ještě nemáme, zatím nepociťuji, že by po ní děti nějak výrazně toužily nebo se bez ní neobešly. Ale oba projevily zájem o angličtinu, takže Albi kniha s angličtinou by byl fajn doplněk k seznámení s cizím jazykem

 • Denisa Jenčovská 23.11.2017 at 13:43

  My ještě nemáme, ale pokud bych vybírala pro skoro dvouletou dceru, líbí se mi zpívánky 🙂 Sleduji na FC jako Dendy Malá.

 • Martina Svobodová 23.11.2017 at 13:53

  Jelikož nám loni Ježíšek přinesl tužku s knihou “Svět” pro dceru necelých 6let tak je kupodivu nejvyhledávanější knihou právě tato. a Už si leccos pamatuje 😉 Máme pak ještě ČR, zvířata a večerníček. Pak je ještě hodně oblíbená ta o zvířatech, ráda poslouchá zajímavosti o zvířatech ale také jejich zvuky 😉 Letos Ježíšek jistě doplní naší sbírku knih 😉

 • Kateřina 23.11.2017 at 13:57

  Tento vynález nemůžu vynachválit. Syn dostal ke druhým naroozeninám a po stromečkem ji bude mít letos i 18i měsíční dcera. Ta jí díky staršímu bráškovi zvládá s přehledem už teď. Za rok a půl se u nás zabydlelo Hravé učení, Doprava a Svět zvířat. Ježíšek nadělí Zpívánky, Statek a Dinosaury. Všechny knížky se dělí o pozornost rovnoměrně. Tohle se Albi vážně povedlo a za nás velký palec nahoru.

 • Lenka 23.11.2017 at 13:58

  Prozatím nemáme, ale je to jeden ze žhavých tipů na Vánoce. Líbí se mi Hravé učení, Zpívánky a Perníková chaloupka.

 • Aňa 23.11.2017 at 14:02

  Albi tužku zatiaľ nemáme a chceli sme ju nadeliť pod stromeček. Tatínek vybral pre dcéru (4,5) Hravú Angličtinu, pretože v poslednej dobe má rada jednu anglickú encyklopédiu, ktorú si prechádza vždy večer s tatínkem. No a ja som pre syna (2,5) chcela buď Zpívánky alebo som ešte pozreala práve Hravé učení. Trošku mi teda pomohla vaša recenzia, ale stále sa nemôžem rozhodnúť.

  Pozn.:sledujem na Inst. a sledujem a zdieľam na fcb.

 • Radka 23.11.2017 at 14:06

  Syn dostane Albi tužku pod stromeček v sadě s právě s knížkou Hravé učení. Doma jsem už do zásoby koupila Dopravu a hodně se mi líbila i připravovaná kniha “Můj svět”, která by měla vyjít v zimě.

 • Zuzana 23.11.2017 at 14:07

  Líbí se mi Hravé učení a Doprava.

 • Věra 23.11.2017 at 14:11

  Žádnou Albi knihu s tužkou ještě nemáme. Lákají mě zpívánky 🙂

 • Klára Toša 23.11.2017 at 14:12

  Vybrala bych Hravé učení. Klukům je sice 6,5/4,5 a 1,5 ale nejsou mentálně věkově “na svým”, takže pro nás do začátku by to bylo ideální a vypadá to parádně 😉 na FB Klára Toša 😉

 • Veronika 23.11.2017 at 14:29

  Určitě by to byla kniha Svět zvířat, vše se zvířátky prcka baví 🙂

 • barbora 23.11.2017 at 14:31

  po tomto dárku pokukuji k Vánocům tak by bylo prima kdyby se na nás usmálo štěstí ve hře :-)…mne určitě zaujalo na první knihu Hravé učení , Zpívánky či Večerníčkovy pohádky 🙂
  Bára (barbora.budakova@seznam.cz)

 • Marie Vágnerová 23.11.2017 at 14:33

  Vnučka má také tužku se stejnou knihou. Líbí se nám oběma 🙂 a pořídila jsem jí na dcery radu Když roboti brebentí.

 • Nikola 23.11.2017 at 14:37

  Já stále zvažuji, zda se do kouzelného čtení pouštět či ne, původně jsem plánovala letos k Vánocům, ale nakonec jsem to odložila. Jednou z prvních knížek by určitě byla Doprava.

 • Katka Röslerová 23.11.2017 at 14:40

  Albi tužku nemáme a líbla by se mi kniha Svět zvířat.
  Na fb sleduji a jdu okomentovat 😉

 • Táňa R 23.11.2017 at 14:54

  Syn má nejoblíbenější právě Hravé učení, na druhém místě jsou Zpívánky. Kdybych vybírala znovu, jako první bych opět vzala Hravé učení. Protože tužku a knížku už máme, kdybych náhodou vyhrála, darovala bych obojí někomu, kdo si to nemůže dovolit.

 • Markéta K. 23.11.2017 at 14:56

  Hned bych vybrala Lidské tělo a Česká republika….ty vypadají hodně zajímavě.

  Sdílím na FB a sleduji na Instagramu jako marketkuzebauch.

 • Pavlína Rytířová 23.11.2017 at 15:01

  Albi tužka mě strašně zaujala, ale zatím ji nemáme. Pro začátek bych zvolila Zpívánky.

 • Nikol Horáková 23.11.2017 at 15:02

  Mě se moc líbí Večerníčkovi pohádky, kouzelné čtení je úžasný vynález a už se nemohu dočkat, až si taky nějaké pořídíme 🙂 odebírám, sleduji, budu sdílet

 • Míša 23.11.2017 at 15:02

  Nejspíš hravé učení….

 • Rita 23.11.2017 at 15:05

  Albi tužku , také ještě nemáme. Ale už druhým rokem ježíšek uvažuje o nadělení. Vybrala bych Atlas sveta nebo Vesmír témata u nás momentálně velice aktuální.

 • Tereza Beza 23.11.2017 at 15:09

  Jezisek nějakou knížku přinese, ale byla by hezká í ta ZPIVANKY nebo SVĚT ZVÍŘAT: -) Tereza

 • Ivet 23.11.2017 at 15:21

  Líbí se mi Svět zvířat 🙂

 • Blanka 23.11.2017 at 15:21

  Zdravím,

  zatím ještě Albi nemáme, ale první budou určitě nějaké zvířátka!
  B.
  IG: @blanchettka

 • Jana Bystroňová 23.11.2017 at 15:22

  Albi tužku a knížku s abecedou nám už donese Ježíšek 🙂 V plánu máme knížku s počítáním a se světem zvířat 🙂

 • Lenka Mužíková 23.11.2017 at 15:36

  Krasny den, tak u nas by to byl pro starsi dcerku jednoznacne Atlas sveta, meli jsme ted pujceno od kamaradky a tezko se s nim loucila, trileta dcerka ma ted obdobi Pernikove chaloupky, takze jasna volba, pripadne Zpivanky, porad zpiva a nakrucuje se, pro synovce Dinosaury a dvoulete neterince urcite Hrave uceni..jsou to super knizky! Sleduji i na fb – Lenka Mužíková 🙂

 • Kateřina Vítů 23.11.2017 at 15:48

  Zadnou z knih jeste nemame, ale libi se nam Svet zvirat a Zpivanky…

 • Zdenka K. 23.11.2017 at 16:01

  Náš favorit je Hravé učení.

 • Michaela Pušová 23.11.2017 at 16:05

  Knihu k albi tuzce zatim nemame zadnou, ale libi se mi prave hrave uceni.

 • Dag Mar 23.11.2017 at 16:05

  Albi tužku nemáma,zatïm jsem ji zkoušela jen u kamarádky a je to úžasné. Nám se líbí jak svět zvířat,tak hravé učení,ale asi by naše malá uvítala Večerníčkovy pohádky😊
  Sleduji na fb jako Dag Mar

 • Lenka Červeňová 23.11.2017 at 16:16

  To je super výhra! Albi tužku a Kouzelné čtení ještě nemáme, i když o tom už nějakou dobu přemýšlím, když slyším a čtu recenze všude okolo. Nejvíce mě zaujalo právě Hravé učení, které by využil i mladší syn, dorostl by do něj . Pro staršího se mi líbí Svět zvířat a hra Na farmě. Sdílím a sleduji na FB

 • Kateřina Blažková 23.11.2017 at 16:24

  Zatím nemáme a letos to asi už neklapne, ale vybrala bych Zpívánky.

 • Andrea Čížková 23.11.2017 at 16:25

  Knížka a hlavně kouzelná tužka nás moc zaujala a synovi se moc líbila. V obchodě si vyzkoušel Perníkovou chaloupku a slíbila jsem mu, že si o ní napíšeme Ježíškovi 🙂

 • Kateřina Pelikánová 23.11.2017 at 16:36

  S ohledem na věk dcery bych vybrala Zvířátka na statku, to by pro ni bylo tak akorát, navíc zvířátka jsou u nás hodně oblíbená. Na Instagramu Vás sleduji jako kvakik.

  Pěkný den

 • Yvette 23.11.2017 at 16:43

  Krásná inspirace. Albi tužku ještě nemáme a pravdou je, ze jsem nad ní premyslela. A chtela bych hrave ctei nebo zpivanky. Sleduji na FB. Děkuji

 • Lenka F. 23.11.2017 at 16:47

  Tužku ještě nemáme, takže výhra by byla naprosto super. Určitě bych k ní krom vyhraného Hravého učení pořídila Zpívánky a Perníkovou chaloupku:)
  Článek na FB okomentován jako Lenka Fořtová (Cichá)
  Na IG sleduji jako cichulak – Lenka F.

 • Barbora 23.11.2017 at 17:23

  Žiadnu z knižiek ešte nemáme, ale rada by som siahla po svete zvierat ako po prvej

 • Petra Brázdová 23.11.2017 at 18:34

  Nejvíce mě zaujala knížka Večerníčkovy pohádky.
  Sleduji na Instagramu – petrabrazdova84.

 • Mirka 23.11.2017 at 18:51

  Kouzelné čtení ještě nemáme,ale je v plánu,nejvíc by se nám líbil Atlas světa Mirka

 • Lenka Quintero 23.11.2017 at 19:05

  zatím tuýku nemáme a líbilo by se mi Hravé učení nebo Lidské tělo.

 • Veronika 23.11.2017 at 19:21

  Mame zatim jen Hrave uceni, jako prvni budu dokupovat Svet zvirat. IG Veronika Veskrnova

 • Julie 23.11.2017 at 19:25

  Kouzelnou tužku zatím nemáme. Dětem by se líbila knížka Hravé čtení, Atlas světa nebo Svět zvířat. Děkuji.

 • Petra Bartošová 23.11.2017 at 19:37

  Kouzelne cteni dostala nase viktorka na sve prvni narozeniny. Mame knizku o pernikove chaloupce. Kdybych tuzku vyhrala, venovala bych ji sve sestre, ktere se nedavno narodila holcicka.

 • Eva Cilínková 23.11.2017 at 19:48

  Zatim zadniu nemame. Premyslime i Vanocum o Hravem uceni, takze asi ta:)
  Ig eva.cili

 • Zuzana Bláhová 23.11.2017 at 19:57

  Ahoj Míšo, kouzelné čtení ještě nemáme, ale vzhledem k tomu, že je Davídkovi 3 a půl roku, vybereme Perníkovou chaloupku. Jinak jsem chtěla nahlásit, že mi na e-mail vůbec nechodí zprávy o novém článku na blogu. A ještě jedna technická 🙂 jestli mohu poprosit. Nešlo by odkazy vkládat tak, aby se rozbalovaly v novém panelu? Díky a pěkný večer. Z.

 • Simona Marková 23.11.2017 at 20:14

  Zatím u nas asi vedou cestovní “volanty” díky písničkám 🙂 ale určitě plánujeme sbírku rozšířit. A druhá tužka by pro druhého přišla víc než vhod 🙂
  Na instagramu sleduji jako smarkova

  • Simona M. 23.11.2017 at 20:38

   Sleduji i na fb 🙂

 • Alice 23.11.2017 at 20:14

  Hravé učení se mi moc líbí :)A pak také Zpívánky

 • Katarina 23.11.2017 at 20:16

  Ziadnu knizku este nemame, ale zacali by sme Hravim ucenim.

 • Jana Povazska 23.11.2017 at 20:18

  Zatim zadnou nemame. Tak treba Zpivanky?

 • Lucie 23.11.2017 at 20:20

  Tužka je u nás stále na takovém mezi seznamu. Zvažuji ji poněkolíkáté. Chtěla jsem dinosaury, ale když vidím hravé učení , tak pro předškoláka asi ideální.. Dceři jsem chtěla perníkovou chaloupku.

 • Dagmar Fialova 23.11.2017 at 20:21

  Mela jsem moznost vyzkouset Nas les a Svet zvirat, rozhodne bych vybrala jednu z techto dvou. Na instagramu sleduji jako dagmar.fialova1

 • Soňa Novotná 23.11.2017 at 20:25

  Kouzelné pero jedno vlastníme, hitem jsou Zpívánky. V případě výhry by se další pero hodilo, aby se holky nehádaly.

 • Katka Lichtenbergová 23.11.2017 at 20:36

  Mě přijdou Albi knížky zajímavé až pro větší děti – třeba zeměpis nebo lidské tělo.

 • Le 23.11.2017 at 20:36

  Favorit je hravé učení:)

 • Pavlína Mézlová 23.11.2017 at 20:37

  Albi knihu zatím žádnou nemáme, Hravé učení by pro začátek klidně mohlo být.

 • Jana Motlová 23.11.2017 at 20:42

  Svět zvířat vypadá moc hezky! Ta by byla!

 • Kamča 23.11.2017 at 20:47

  Syn je nadšený z traktorů, aut, hasičů… takže určitě Doprava 🙂

 • misa 23.11.2017 at 20:47

  tuzku zatim nemame a jako prvni bych koupila asi hrave uceni nebo pernikovou chaloupku

 • Nikola 23.11.2017 at 20:50

  U naší dcery (2r.) frčí nejvíc hravé učení a zpívánky. Dokonce i perníková chaloupka jí baví, hlavně ta ježibaba tam.. 🙂 Pod stromeček dostane Zpívánky 2 a nejspíš pořídíme i knížku Doprava.. Naopak stránka s mašinkou v hravém učení je u nás ta neoblíbenější.. 😀 😀 Hold každé dítě to má jinak.. 🙂 Kdyby se na nás štěstí usmálo, tak druhá tužka by byla pro sestřičku, aby se nehádaly.. fcb: Nikola Svobodová, Inst: Nicol7717

 • Luci 23.11.2017 at 20:51

  Nejvíce se mi líbí právě Hravé učení. Děkuji za skvělou recenzi. Díky Vašim recenzím a tipům bych potřebovala více místa :-). FB sleduji a sdílím

 • Lenka 23.11.2017 at 20:57

  Albi tužku nemáme, zaujala mě však kniha Albi Atlas světa.

 • Zuzana 23.11.2017 at 20:57

  U nas by urcite vedl svet zvirat.. a albi tuzku zatim nemame tak by jsme teda byli moc radi

 • Adéla Vejvodová 23.11.2017 at 20:58

  Doma máme Pernikovou chaloupku a Zpívánky, takže by se nám nejvíce hodilo Hravé učení. Komentuji na FB a na IG sleduji jako vejvodova.adela

 • Zuzana Kudrnová 23.11.2017 at 20:58

  Zatím žádnou nemáme a určitě bych vybrala zpívánky 🙂

 • Veronika 23.11.2017 at 20:59

  Zatim Albi nemame. Libily by se mi Zpivanky a Vecernicek nebo Anglictina. Sleduji IG @veronika.stojaspalova

 • Oznam 23.11.2017 at 20:59

  Zatím jsem neviděla naživo, ale zaujal mne Atlas světa a Svět zvířat a pak také puzzle- to mi přijde také jako zajímavá kombinace, i když kniha se určitě líp převáží 🙂

 • Verca 23.11.2017 at 21:03

  My by jsme rádi začali Pernikajdou, přijde mi pro začátek asi nejlepsi 😊

 • Gabriela L. 23.11.2017 at 21:05

  Popravdě mě toto Kouzelné čtení moc nepřesvědčilo, u nás zatím není. Zvolila bych Albi roboti.

 • Lenka T. 23.11.2017 at 21:06

  zatím žádnou nemáme, ale chtěla bych pořídit příští rok, kdybychom vyhráli, bylo by to supeeerrr, nejvíc se mi líbí Vesmír, ale nejradši bych koupila rovnou všechny-zvířata, angličtinu…l.tailorka@gmail.com

 • Martina 23.11.2017 at 21:11

  Potesili by nas zpivanky

 • Pavla Konečná 23.11.2017 at 21:13

  Můj favorit je Svět zvířat, ale dceřin Zpívanky 1 a Atlas světa (tam miluje symboly, které hrají muziku dané kultury/země. Pavla Konečná na FB, Papaja7828 na IG.

 • Tereza Spirhanzlova 23.11.2017 at 21:13

  Kouzenou tužku mám připravenou ve skříni na duben pro syna ke třetím narozeninám (klasika, koupila jsem ji v rámci Marianne dnů se slevou :)). Jednoznačně jsem sáhla po Dopravě, protože u nás frčí všechny možné dopravní prostředky. Tužku jsem kupovala v setu s knihou a tam jsou na výběr snad jen 4 možnosti. Musím říct, že třeba Perníková chaloupka mi přišla pro našeho chytrolína moc jednoduchá. A tak jsem sáhla rovnou po Atlase. Já vím, že je snad až od 7 let, ale ráda bych mu ukazovala svět už teď – určitě si najdeme způsob a nějakou jednoduchou dětskou formu 🙂

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 23.11.2017 at 21:15

  Strašího syna baví albi zvířata a mladšího atlas světa, moc se mu líbí ty různorodé zvuky ke každé zemi, zrovna dnes si ji pouštěl, ještě máme angličtinu pro staršího. Hravé učení by určitě moc rád mladší syn. 🙂 sleduji In. pod jménem radka ramík

 • Petra Miková 23.11.2017 at 21:19

  Albi knihu žádnou nemáme, ale myslím, že Ježíšek letos dětem nějakou nadělí. A určitě nezapomene knížku Doprava, pro našeho malého obdivovatele všeho, co má kola.

 • Kristyna Weberova 23.11.2017 at 21:27

  Zadnou z techto knih jeste nemame. Nazivo jsem ji videla az vcera v knihkupectvi a je to pecka! Vubec nechapu, jak to funguje:)
  Vybrala bych Hrave uceni nebo Dopravu
  Sleduji i na FB

 • Mishi fufu 23.11.2017 at 21:28

  K letosnim Vanocum tuzku take zvazuju, takze vyhra by mi udelala velkou radost. Snad ji nas dvouletak hned nerozbije. Jako prvni knizku bych zvolila Nas les. Bydlime u lesa, tak je to pro nas dobre tema. Na insta sleduju jako mishi fufu.

 • Ivana 23.11.2017 at 21:33

  Albi tužku zatím nemáme, ale už jsem po ní pokukovala – myslím, že příští Vánoce už pro nás bude aktuální 😉 ! Zatím to vypadá na Zvířátka na statku a Zpívánky…

 • Jana 23.11.2017 at 21:34

  Opět krásný článek. Žádnou knihu ještě nemáme a asi bych šáhla jak po Perníkové chaloupce tak po Zpívánkách. 🙂

 • Lenka K. 23.11.2017 at 21:40

  Perníková chaloupka

 • Zuza Vesela 23.11.2017 at 21:45

  Máme doma knihu Atlas světa, dělám si zálusk ještě na Hravé učení a Česká republika. Jinak je Albi tužka fakt super.

 • Adéla Bělunková 23.11.2017 at 21:46

  Zrovna psalo Albi, že nám expedují tužku a zvířátka na statku….nemůžu se dočkat 😉 Další kniha do sbírky by se jistě hodila 😀

 • Milka 23.11.2017 at 21:54

  My máme Pernikovou chaloupku a k Vánocům Ježíšek nadělí Zpívánky

 • Lucie 23.11.2017 at 21:57

  z edice Albi se mi líbí zpívánky, noty mi nic neříkají a mít písničky nahrané v jedné knize mi přijde perfektní

 • Katka 23.11.2017 at 22:02

  Můj favorit je Hravé učení.
  Sleduji na IG: vovo.ka

 • Alena 23.11.2017 at 22:06

  Zatím nic od Albi nemáme. Zaujali mne Zpívánky a věřím, že i našeho syna by určitě zajímali, protože rád “zpívá” a říká říkanky a tak.

 • Viki 23.11.2017 at 22:15

  Já hlasuji pro Svět zvířat. Sleduji na fb.

 • Týna 23.11.2017 at 22:18

  Ještě nemáme, ale uvažuji o koupi Hravého učení.

 • Míša 23.11.2017 at 22:19

  Svět zvířat a nebo Dinosauři

 • Patockova 23.11.2017 at 22:19

  Dobrý den, koupila jsem synovi pod stromeček sadu s tužkou Pernikova chaloupka. Snad se mu bude líbit. Instagram: veronikapatockova

 • Petra 23.11.2017 at 22:23

  Hrave uceni mame doma a je perfektnj, dcera se k nemu porad vraci. Jezisek prinese urcite jeste nejakou knizku, dcerka ted vsechno pocita, tak asi Moje prvni cisla…

 • Petra 23.11.2017 at 22:25

  Zpivanky nebo o Perníkové chaloupce. A pak Hravé učení… 🙂

 • Aneta 23.11.2017 at 22:27

  Vzhledem k věku mé dcery bych nejprve vybrala pohádkovou knihu, perníkovou chaloupku 🙂

 • Martina 23.11.2017 at 22:27

  Ještě doma nemáme žádnou, nejvíce mne zaujal Svět zvířat.

 • Karla Zupková 23.11.2017 at 22:29

  Kouzelné čtení máme schováno pod stromeček. Ještě by se mi pro syna líbila novinka – Dinosauři. Jinak díky za super návod k práci s tužkou, určitě po Vánocích využijeme 🙂

 • Petra V. 23.11.2017 at 22:39

  Dobrý večer Míšo, máme doma téměř už 15-ti měsíčního synka, původně jsem myslela, že s kouzelnou tužkou od Albi počkáme až do druhých narozenin, ale říkám si, zda už ho s ní neseznámit přece jenom dříve. Kdybych si měla vybrat určitě začneme knížkou Zpívánky. Příjemný zbytek večera. Petra.

 • Tess 23.11.2017 at 23:15

  Máme tužku a tři tituly již od lonska a synek ji má moc rád…”maminto, vidíš, čtu si sám:-))”..a potešil by nás titul Roboti brebentí:-) na fcb jako Shalva Tess

 • Anička B. 23.11.2017 at 23:18

  Ahoj Míši, my tužku ještě nevlastníme a mám ji v plánu k Honzíkovým pátým a Zuzčiným třetím narozeninám. Jako první bych koupila perníkovou chaloupku a tu o dynosaurech:-)

 • Šárka 23.11.2017 at 23:26

  Mě se líbí pohádka O perníkové chaloupce a Zpívánky. Kouzelné čtení zatím nemáme ale moc se mi líbí. 🙂

 • LenkaN. 23.11.2017 at 23:26

  Právě Hravé učení je mým favoritem. Líbila by se mi pod stromeček spolu s tužkou pro mé kluky. Dostanou i puzzle, které fungují s Albi tužkou, takže tužka bude potřeba 🙂

 • Jana 23.11.2017 at 23:55

  Zatím nemáme knihu žádnou, ale nejvíce se mi líbí Svět zvířat. Myslím, že se Ježíšek zamyslí 🙂

 • Petra 24.11.2017 at 0:50

  Tužku Albi jsem objevila teprve nedávno a doufám, že ji dětem letos Ježíšek přinese😍. Ježíšku, pro Adámka prosím Svět zvířat, pro Kiki Hravou angličtinu. Děkuji🙏! Insta petrasnb

 • Milena 24.11.2017 at 1:09

  U nás dlouho vedla kniha Hravé učení, ale momentálně je top Doprava. Potěšila by nás knížka Zpívánky 2.

 • Jolana 24.11.2017 at 1:10

  Nejoblíbenější jsou Dinosauři.

 • Kateřina Bednářová 24.11.2017 at 8:03

  Je to pro mě ještě velká neznámá, ale asi jako první vybereme Zpívánky nebo Večerníčkovy pohádky 🙂 Sleduju na fb i ig (bednar_ka).

 • Jitka Elicerová 24.11.2017 at 8:11

  Zatím také nemáme, ale už letos dostane k Ježíškovi nebo k lednovým narozeninám. Líbilo by se asi Hravé učení. Sleduji fb

 • Tereza 24.11.2017 at 9:03

  O ALbi tužce už dlouho uvažuji, asi bych vybrala nějaké zpívánky. Žijeme v zahraničí, holky mají (možná předobraz české Albi tužky) Tiptoi od Ravensburger a knížky v němčině. To může být i tip pro ty, kdo by chtěli, aby si děti němčinu procvičili. Ale spíš je to pro děti, které už trochu německy umí. Princip úplně stejný.

  • Jiri 7.8.2018 at 9:25

   Prosim o zdileni zkusenosti se systemem Tiptoi a ALBI…funguje to navzajem nebo to jsou dva uplne ruzne systemy? Odpoved do majlu prosim….J.

 • Petra Kopecká 24.11.2017 at 9:38

  U nás jsou jednoznačně nejhranější Zpívánky. S nimi se dcera seznámila u známých. Když potom k narozeninám dostala svoji sadu s Perníkovou chaloupkou, zkušeně to vzala do ruky, zkusila a odložila, protože to nezpívalo!!! Pak ale přišly i zpívánky a přes ně se propracovala i k té chaloupce a potom i Zvířátka na statku, ty se taky moc líbí.

 • Martina Eignerová 24.11.2017 at 9:46

  Albi tužka, za mě perfektní vynález, Maki má od druhých narozenin a k vánocům plánujeme spousty knih od celé rodiny. Začali jsme Pohádkami, už na ni čeká hravé učení a když roboti brebentí od BABIČKY. DRUHÁ TUŽKA BY SE NÁM HODILA pro mladší Alžbětku. Ta si na ni ale bude muset ještě ten nějaký rok počkat 🙂

 • Hana S. 24.11.2017 at 10:50

  Zatím Albi tužku nemáme, díky za recenzi, zvážíme jako tip pro Ježíška. Nejprve bychom k ní pořídili Hravé učení nebo Zpívánky.

 • Helča 24.11.2017 at 11:15

  Albi tužku máme prozatím schovanou v krabici a holčičky dostanou dohromady pod stromeček. Starší čtyřletá si o tužku sama řekla, když ji viděla u kamaráda, hrozně se jí líbila. Knížky jsme pro začátek vybrali Hravé učení a Svět zvířat pro starší a Zpívánky pro dvouletou, tak snad se jim bude líbit a nepomlátí se u toho 😀 Sleduji a sdílím na fb, instagram helenalipinska 🙂

 • Radka 24.11.2017 at 11:19

  Žádnou z knih ještě nemáme, ale asi bych sáhla po Zpívánkách. Pro nejmenší to bude jistě dobrá volba.

 • Anna 24.11.2017 at 11:23

  Já měla jasno, že chceme pořídit hravé učení. Ale čím více se o knížkách dozvídám, tím jich chci pro dcerku více 😀

 • Laduš Sojková 24.11.2017 at 11:34

  Vzhledem k tomu, že mám doma malého prďocha (20 m), tak bych vybrala Perníkovou chaloupku. Ale jinak to vypadá, že bude zemědělec každým coulem, tak jako první volba by byla určitě Farma. Miluje traktory a zvířátka, takže by to nebyl krok vedle. A pokud nevyhrajme, tak bych mu chtěla tužku pořídit k 2 narozeninám 🙂 Sleduji na instagramu jako ladussojkova.

 • Katarina N. 24.11.2017 at 12:13

  jeeej na tieto knihy sa chystam 🙂 urcite sa mi paci svet zvierat, hrava anglictina aj hry do auta…. vlasnte vsetky su uzasne 🙂

 • Klára Hošáková 24.11.2017 at 13:47

  Albi Kouzelné čtení máme na vánočním seznamu jako jeden z hlavních dárků a už se na něj moc těšíme ☺️ Jako na první knížky a seznámení s tužkou jsem koukala na Perníkovou chaloupku a Zpívánky 👍 ale teď mě moc zaujalo i Hravé učení,které krásně procvičí spoustu znalostí 🙂
  Sledujeme na FB i IG

 • Lucie Šitrová 24.11.2017 at 14:15

  Letos přinese Ježíšek prvně obou klukům Albi tužku i s knihami. Vybral pro ně Atlas světa, Hravé učení. Zpívánky a Perníkovou chaloupku. Ale kdyby bylo po mým, vyzkoušela bych všechny 🙂

 • Anna Michlová 24.11.2017 at 14:40

  Na knihy jsem koukala v Albi prodejně a moc se mi líbil Svět zvířat a Atlas světa.

 • Pavlína Suchánková 24.11.2017 at 14:51

  Máme doma hravé učení a další přinese Ježíšek. Jako další bych pořídila ZPÍVÁNKY 2 nebo ZVÍŘÁTKA NA STATKU….

 • Barbora 24.11.2017 at 14:56

  Albi tužku zatím nemáme a stále váhám, jestli ji pro dvouleťáka pořídit či ještě počkat. Takže výhra by mi tohle dilema vyřešila :-). Pokud ji nakonec koupím, vyberu asi knížku Doprava, syn je fascinován veškerými dopravními prostředky. Díky, Bára

 • Michaela 24.11.2017 at 15:30

  Žádnou knihu doma nemáme a kterou vybrat netuším, nesleduju to, ale tahle vypadá moc pěkně 🙂

 • Iva 24.11.2017 at 16:19

  Naše holky dostanou Albi tužku letos k Vánocům se knížkou Hravá angličtina a Zpívánky a maminka už se moc těší 🙂 Na Instagramu sleduji jako sallome13

 • Andrea Dosoudilová 24.11.2017 at 16:25

  Žádnou z těchto knížek ještě doma nemáme. Vybrala bych svět zvířat. Na instagramu sleduju jako uzivat_si

 • Ivana P. 24.11.2017 at 16:37

  o Albi tužce jsem slyšela jen samé pozitivní recenze, ale zatím jsme žádnou nepořídili, ale dceři by se určitě líbila Svět zvířat z knih a večerníčků. Díky za soutěž. i.

 • Hanka 24.11.2017 at 16:40

  Jako první bych asi vybrala právě Hravé učení, ale osobní zkušenost s těmito tužkami nemám. Sleduji a sdílím na FB Hana Svobodová.

 • Ludmila 24.11.2017 at 17:13

  Doma ještě nemáme, ale Ježíšek už o nich uvažuje. 🙂
  Nejvíce mě zaujala knížka Lidské tělo 🙂

 • eva Suchomelova 24.11.2017 at 17:14

  Přesně tuhle sadu máme a můžeme vřele doporučit poté máme rádi svět zvířat ( i se mi líbí ted ta novinka zířatka na statku ale to už pro starší není to necháme až pro našeho juniora), proto bych ji ráda vyhrála pro neteřinku, protože se jí u nás moc líbíla 🙂
  IG:Evulineek FB:Eva Nějaká sdílím 🙂

 • Petra Kadlecová 24.11.2017 at 18:51

  Zatím po těchto knížkách jen pokukuji, ale svět zvířat mě asi přesvědčí k nákupu.

 • Lenka 24.11.2017 at 19:00

  Žádnou knihu z této sady zatím nemáme, ale Hrave učení by pro nás bylo, myslím, pro začátek super ale i atlas zvířat

 • Lenka Kotroušová 24.11.2017 at 19:03

  U nás vedou Zvířata, dcera je miluje. K Vánocům dostane Lidské tělo, tak uvidím, jak se bude líbit. Jinak přemýšlím i o Angličtině nebo Dinosaurech.

 • Veronika 24.11.2017 at 19:58

  Knizku nemame a libi se mi zpivanky.Na IG sleduji jako Veronika Bystřicka

 • Markéta 24.11.2017 at 21:11

  Knížku ještě nemáme žádnou. A jelikož naše Karolinka má ráda,když ji zpívám a i ona ráda zpívá, vybrala bych Zpívánky.
  Instagram: marketasmejova

 • Petra 24.11.2017 at 21:31

  Ježíšek má pro dceru připravenou tužku s Perníkovou chaloupkou a Zpívánky. Trošku se bojím, že se s mladším bráškolu poperou o tužku – takže druhá by se hodila. Hravé učení vypadá pěkně. Sleduji na FB i IG jako Petra Bulínová

 • Zuzana Bystřičanová 24.11.2017 at 22:00

  zatím nemáme žádnou , ale první pořídíme hravé učení 🙂
  na FB jako Zuzka Bystřičanová

 • Hanka S. 24.11.2017 at 22:02

  Knihu ještě nemáme žádnou, ale jako první bych vybrala Zpívánky nebo O perníkové chaloupce. Na IG sleduji jako hanci.st

 • Petra S 24.11.2017 at 22:11

  Zadnou knizku od Albi nemáme a nejvíc mě zaujala Hravé učení 🙂

 • Jana Chichi 24.11.2017 at 22:12

  Favoritem je urcite Hrave uceni .o)

 • Katka 24.11.2017 at 22:14

  Zatím nemáme. Koukám se po Hravém učení a O perníkové chaloupce.

 • Veronika Severinová 24.11.2017 at 22:15

  Ještě nemáme, ale už tedy vážně uvažuji. Nedávno mne teď nadchla Hra Cesta Kolem Světa, ta by asi měla velký úspěch. Než pořídím, zkusím štěstí v soutěži.
  A sleduji i na insta pod jménem Verunka.fairy .

 • Markéta Ž. 24.11.2017 at 22:30

  Pro starsi dceru ma Jezisek pripravene pero a knizkou O pernikove chaloupce a Atlas sveta. Bojim se, ze se budou s mladsi dcerou o peru prat…tudiz zkusim stesti o druhe pero..:-) dalsi knihu na kterou mam zalusk je Lidske telo. Sleduji Vas zaroven na fcb.

 • Katka Křechová 24.11.2017 at 22:31

  Nevlastníme ještě žádnou knihu. Můj favorit je NA FARMĚ. Soutěžím na blogu.

 • Jana Faixová 24.11.2017 at 22:39

  Moc se mi líbí Perníková chaloupka a hravá Angličtina, musím říct, že ta by se hodila i mě 🙂 Instagram: Januliinkab, na fb (Jana Bošinová)

 • Vasia 24.11.2017 at 22:52

  Jeste nemame, myslela jsem si, ze je nas dvoulety syn na to jeste maly, ale moc se tesim, az to jednou budeme mit a jako prvni bych vybrala Zpivanky, ale rozhodne nezustaneme u jedne :))
  IG: vasianikolaeva

 • Veru 24.11.2017 at 23:01

  Zatím kouzelné čtení nemáme, ale uvažuji o ní. Líbí se mi s ohledem na věk mých holčiček Hravé učení a Perníková chaloupka 🙂

 • Jana 24.11.2017 at 23:07

  Ještě žádnou nemáme, ale slyšela jsem na ně chvály, starší holčička má dva roky, tak kdybych náhodou vyhrála, tak jakoukoliv pro věk dva roky.

 • Ivana 24.11.2017 at 23:28

  Z knížek má dcera Večerníčky a ty jedou skoro každý večer. Pod stromeček jsme koupili další tři knihy: Svět zvířat, Roboti brebentí a pro mladší dceru Zpívánky. Líbilo se mi ještě Lidské tělo, ale bylo vyprodáno a určitě mě zaujalo díky Vašemu článku Hravé učení. Děkuji za tipy na dárky!!!! Našla jsem tady na blogu už spoustu inspirace.

 • Karolína Dvořáčková 24.11.2017 at 23:52

  Zatím žádnou nemáme, ale myslím, že u nás doma by největší radost udělaly Zpívánky 🙂
  Sleduji na Instagramu (karolinadvorackova) i facebooku a sdílím 😉

 • Hanka 24.11.2017 at 23:52

  Zatím žádnou nemáme. U nás by měla asi největší úspěch Doprava ale Hravé učení by se nám také líbilo.

 • Dana Schmittová 25.11.2017 at 0:18

  Ježíšek přinese Hravé učení, Perníkovou chaloupku a Zpívánky.

 • Leni 25.11.2017 at 3:10

  tuzku nemame, je to pro me velka investice, za kterou by me mamlnzel prizabil, takze bych ji milerada vyhrala 🙂
  pro zacatek bych asi sahla po zpivankach, ale dceru by bavila i zvirata nebo zrovna tahle popisovana vyse.
  instagram: lenka.scholleova

 • Zuzana 25.11.2017 at 5:41

  Mymi favority jsou prave Hrave uceni, Svet zvirat a Na farme. A pry Zpovanky jsou taky fajn. Ale clovek by uzil vsechny :))

 • Mili 25.11.2017 at 7:00

  Zatím nemáme žádnou, ale malému by se určitě líbila doprava. 🙂

 • Erika Pilařová 25.11.2017 at 8:09

  Naším favoritem je Atlas světa.

 • Petra Kocourková 25.11.2017 at 8:13

  Máme taky hravé učení a pohádky. Potom ještě angličtinu, ta je nejmíň žádaná. Nejvíc asi jedou pohádky, u těch se zabaví obě. Starší si je pouští když nemůže usnout večer do ucha. Teď na vánoce donese ježíšek lidské tělo, tak dofám že se bude líbit.
  A základní sadu budeme kupovat neteřím k ježíšku- tak třeba ji vyhrajeme.

 • Irena 25.11.2017 at 8:20

  Dobry den, kouzelne cteni jeste nemame a favoritem je Hrave uceni, Zpivanky a Anglictina pro starsiho.

 • Monika Bokišová 25.11.2017 at 8:36

  Obě dcerky mají rády Hravé učení. Ještě máme Lidské tělo, ale to se zatím moc nechytilo.

 • Barbora 25.11.2017 at 10:33

  FB Barbora Liskayová bajula@centrum.sk

 • Anna S. 25.11.2017 at 10:59

  Dobrý deň, veľmi sa mi páči Svet zvierat aj Hravá angličtina. Pre vnúčence ideálny darček.

 • Jaroslav S. 25.11.2017 at 11:09

  verim, že deťom by sa páčili všetky, moje obľúbené je Svet zvierat.

 • Michaela Mazálková 25.11.2017 at 11:27

  Kouzelné čtení je můj favorit už několik let (to jsme malou ještě ani neplánovali :-D) a moc se těším, až nějakou knížku pořídíme a budeme si s dcerkou hrát 🙂 jako první plánuju Zpívánky (teď nevím, jestli radši nepořídit dřív, než to přestanou vyrábět 😀 – přece jen je dceři 9 měsíců a do čtení má ještě daleko :-D) IG: maxi.mys

 • Jana 25.11.2017 at 11:28

  Tužku ještě nemáme, ale ve výběru vede právě Hravé učení a hned by následovaly Zpívánky.
  Sleduji na FB (okomentováno a sdíleno) a na IG (malicek.vypravuje).

 • Jarmila N. 25.11.2017 at 13:30

  Nasim favoritem je Doprava 🙂 syn ji miluje! Ja mam rada Kdyz roboti brebenti a tesim se na novinku co by mela v prosinci vyjit Muj svet. Soutezim, protoze neter tuzku jeste nema, tak by ji dostala od Jeziska 🙂

 • Markéta Šmídová 25.11.2017 at 13:42

  Albi tužku teda nemáme. Terce je rok a tak je na to ještě malá. Ale kdybych pořizovala tak jako první ty večerníčkovi pohádky nebo zpívánky. Ale pro starší se mi tam hodně líbí ty české dějiny a staré pověsti české.

 • Eva Uldrichová 25.11.2017 at 13:50

  Jěstě nemáme žádnou a pořád váhám. Recenze jsou pozitivní, ale pořád si říkám, jestli to za tu cenu stojí. Věřím, že na cestování nebo pokud je dítě nemocné to musí být super. Tak třeba mne výhra mile překvapí a zařadíme se tak do řad spokojených uživatelů. Dceru teď baví angličtina, takže tato kniha by jí mohla bavit.
  Na IG sleduji jako uldrie.
  Děkuji.

 • Monika 25.11.2017 at 14:07

  Zatím tedy žádnou knihu nemáme, ale moc se mi líbí Zpívánky a pro starší pak Svět zvířat.

 • Lucia 25.11.2017 at 15:38

  Hravé učení a tu máme i doma, ale take mě zaujali zvířatka

 • Alice 25.11.2017 at 16:33

  Letos plánujeme po stromeček. Nejspíš pořídíme právě Hravé učení, nebo Svět zvířat

 • Anna Nováková 25.11.2017 at 16:33

  Ahoj, opět krásná soutěž 🙂 nad albi tužkou uvažuju už dýl, ale zatím nebyla nějak správná doba na koupi, tak uvidíme, jestli se poštěstí teď 🙂 jako první bych pořídila asi zpívánky, nebo zvířata, obojí by určitě sklidilo úspěch. sdílím, lajkuju, odebírám! díky .) na insta jako anna.ema.novakova

 • Tereza Müllerová 25.11.2017 at 18:02

  Já pořád ještě nemám jasno, jestli se mi toto líbí nebo ne,ale asi by to stálo za vyzkoušení, kolem nás jsou na to pěkné ohlasy…Líbilo by se mi čtení (pro starší) nebo Zpívánky (pro mladší). Sleduji FB i Ig jako Terezka Müllerová

 • Monika Sahebová 25.11.2017 at 19:35

  Zatim.nemame, ale.libi se mi.zpivanky..

 • Míša Štr. 25.11.2017 at 19:51

  Zatím žádnou knížku nemáme, hrozně jsem se takové věci pro líné rodiče bránila. Pak jsem ji ale viděla v akci u kamarádů a k Vánocům budeme pořizovat tužku taky
  ! Dle zkušeností asi rovnou dvě pro naše dcerky 5 a 2,5 let, tak třeba se na nás usměje štěstí. Z titulů bychom zkusili svět zvířat, tělo a zpívánky. Sledujeme i na FB Míša .Štroufová

 • Michaela Hofericová 25.11.2017 at 20:08

  U nás je favoritem Hravé učení. Staršího poslední dobou už moc nebaví, ten teď zkoumá hravou angličtinu. A doufáme, že ježíšek donese druhou tužku pro dcerku, aby se nehádali a novou knížku (asi dopravu). A k tomu sluchátka, aby se nehádali, že se neslyší. 🙂 sledujii na instagramu jako michaelahofericova

 • Alžběta Žižková 25.11.2017 at 20:29

  Knizky ani kouzelnou tuzku nemame. Ale zaujaly me ty zpivanky, mala ma rada ruzne pisnicky, ohlizi knizku s ilustrovanyma pisnickama a rikankama a vyzaduje, abych ulohu kouzelne tuzky plnila ja 😉

 • Marcela Jonáková 25.11.2017 at 20:37

  Nejvíc se mi líbí Svět zvířat. Na instagramu sleduji blog jako jonakovamarcela.

 • Zuzka 25.11.2017 at 20:49

  Koupila jsem dětem k Vánocům, i když jim jsou teprve dva roky. Ale ráda bych ještě Hravé učení a Zpívánky jako dárky k dalším narozeninám, svátkům…

 • Ingrid Fikerlová 25.11.2017 at 20:56

  Tužku ani knihy doma nemáme. Jako první bychom si asi vybrali Zpívánky.

 • Alena M. 25.11.2017 at 21:01

  Albi tužku dostala dcera před týdnem ke 3. narozeninám. Dostala ji v sadě spolu s Hravým učením. S knížkou si hraje, poslouchá různé dialogy, ale nejvíc ji stejně baví, když začne zpívat. Ježíšek přinese další kousky, včetně Zpívánek, ty ji budou myslím bavit zatím nejvíc.

 • Eva K. 25.11.2017 at 21:16

  Nemáme a zatím jsem na ně ani nekoukala, dětem se snažím zatím číst klasické knihy. Ale až trochu povyrostou, tak je mi jasné, ze je to bude bavit 😉

 • Helena 25.11.2017 at 22:19

  Hravé učení. <3 Až jednou za 2 roky bude ten správný čas, tak ji určitě pořídíme. 🙂

 • barbush@seznam.cz 25.11.2017 at 22:24

  Zatím ještě nemáme, ale vzhledem k samým kladným ohlasů je to další věc na seznamu minimálně na vyzkoušení 🙂 A pro začátek bych zvolila asi zpívánky, nebo pohádky. 🙂

 • Ilona 25.11.2017 at 22:44

  Tužku zatím nemáme a ani jsem na ni ještě nenarazila…asi by bylo fajn mít Albi roboti – logopedická zábava , hravé učení nebo svět zvířat…

  • Ilona 28.11.2017 at 22:40

   (ig: ilke2015)

 • M. Antonová 25.11.2017 at 22:53

  Zatím nemáme žádnou, ale určitě se mi líbí Svět zvířat.

 • HANA 25.11.2017 at 23:04

  Já znám albi od sousedů, tak si zatím chodím hrát jen já 🤣 ale příští vánoce jsou jasné, tam už jedno kouzelné čtení bude. Mně se líbí svět zvířat.

 • Zuzka 25.11.2017 at 23:10

  U nás vede Svět zvířat. S dcerou jsme si prohlížely od 2 let, hlavně tedy zvuky, které vydávají. Teď už víc posloucháme povídání a plníme kvízy.

 • Hela K. 25.11.2017 at 23:41

  Přiznám se, že jsem ještě loni byla k Albi tužce skeptická, ale čím víc o ní čtu, tím víc se mi líbí 🙂 Kromě Hravého učení by se mi líbil Svět zvířat.

 • Klára Zindulková 25.11.2017 at 23:55

  Tužku má syn – za mě je top knížka Když roboti brebentí 🙂 A “obávám se”, že dcerka bude zanedlouho potřebovat svoji tužku 😀
  ig klarkakrejcova

 • Ivona 25.11.2017 at 23:56

  Kouzelná tužka je poslední dárek, nad kterým váhám – jestli od Ježíška nebo ji nechat na jaro k narozeninám. Pro staršího bych určitě pořídila Když roboti brebentí, má vývojovou dysfázii a já pevně věřím, že brzy se dostaneme k písmekům v této knize (zatím by nám nesloužila – cvičíme B,PM). No a mladší by se stopro líbila Zvířátka na statku a zpívání. (Instagram ivon_hr)

 • Lenka Králová 26.11.2017 at 0:16

  Žádnou nemáme, ale rozhodovala bych se mezi Světem zvířat a zpivanky

 • Veronika Cejnarová 26.11.2017 at 9:02

  Naše holky dostanou Albi tužku letos pod stromeček. Určitě by se jim líbily zpívánky!

 • Lenka 26.11.2017 at 10:10

  Kouzelné čtení mě zaujalo už když jste o něm psala poprvé, mám uloženo, až budou dceři dva. Zatím ještě žádnou knihu nemáme, je na to brzy. První chci pořídit Zvířátka na statku, ty jsou podle mě pro nejmladší dítko. Sleduji vás na ig: _smidova

 • Marti 26.11.2017 at 11:00

  Míšo, u nás zatím vedou Zpívánky – a taky knížky s piánky a knížka s cd s písničkami a říkadly 🙂 Ale po Hravém učení pokukujeme 🙂 A také po hře do auta, i když holky vlastně skoro každou cestu prospí, což je naprosto super :.)

 • Eva Mimo Jine 26.11.2017 at 11:05

  DLouho po ni pokukujem (zatim finance nedovolili ji poridit) No pro predskolaka urcite Anglictinu a pro nasi mimi devce bych volila Zpívanky!

 • mirka 26.11.2017 at 11:24

  Atlas sveta

 • Jolana Niemczyková 26.11.2017 at 11:54

  Hezký den, zatím doma nemáme, ale vybrali bychom Svět zvířat. IG yolcza

 • Markéta 26.11.2017 at 12:18

  Naším jednoznačným favoritem jsou zatím Zpívánky.

 • Lucie Horská 26.11.2017 at 14:21

  Albi knížku ještě nemáme, ale koupila bych Zpívánky.

 • Iveta 26.11.2017 at 16:00

  Líbila by se mi o zvířátkách. ivcalaznicka

 • Eliška 26.11.2017 at 16:14

  Nemáme ale chceme ji

 • Hana 26.11.2017 at 16:51

  Nás zaujalo hravé učení u známých tak snad Ježíšek přinese.

 • Monika 26.11.2017 at 17:53

  Ještě žádnou nemáme, ale za nás Vesmír nebo Dinouše:)

 • Zuzka Hájková 26.11.2017 at 20:26

  Ahoj Míšo, děkujeme za moc pěkný tip na dárek. Knížky ani tužku zatím nemáme, takže bychom asi začali buď s Perníkovou chaloupkou nebo s Hravým čtením.

 • Petra Chmelíčková 26.11.2017 at 20:34

  Dobrý den Míšo, Albi tužka se mi moc líbí, mám ji v hledáčku už od posledního tvého článku o ní, ten jsem ukazovala dokonce i manželovi, ale zároveň se trochu bojím, aby k ní holky moc netíhly a nebyl to pro ně takový dětský počítač. Zatím ji tedy nemáme, i když velká část mě by jim ji chtěla pořídit 🙂 Pokud bych vyhrála, přála bych si pro začátek Hravé učení. Komentuji a sdílím na fb. Děkuji P.

 • Jana 26.11.2017 at 20:43

  Hravé učení s tužkou zatím čeká ve skříni na Ježíška. A jak jsem četla recenzi, myslím, že budou nadšené. Zajímalo by mě, jak jsou zpracované Atlasy, jestli by 4 leté dítě bavily. Sleduji na IG bukova.jana

 • Lucie Johaníková 26.11.2017 at 20:52

  Ještě žádnou knihu z edice Kouzelné čtení nemáme, ale do budoucna jsou mým tipem. Jako první bychom asi pořídili Zpívánky.
  Sleduji na instagramu jako Lucccik.

 • Lenka 26.11.2017 at 20:58

  U nás se nejvíce líbí Perníková chaloupka a pod stromečkem bude Doprava 🙂

 • Ziii 26.11.2017 at 21:07

  Tužku máme objednanou u ježucha, ale ještě netušíme, zda nám ji doručí. A z knížek určitě zpívánky a taky hra do auta. sleduji IG (kackins_ziii) i FB a sdilim

 • Katka R. 26.11.2017 at 21:09

  My se na Kouzelné čtení těšíme na Ježíška, nadělí nám Hravé učení a Perníkovou chaloupku, tak uvidíme 🙂 Na IG sleduji jako k.fleky. Díky za další inspiraci, myslím, že se k článkům budu hodně vracet při prvním seznamování s tužkou 😉

 • Katy 26.11.2017 at 21:14

  Kouzelné čtení ještě nemáme, ale časem si myslím, že ho pořídíme. Asi bych koupila zvířata jako první, ale i hravá učení je fajn 😉 Ještě bez dětí jsem měla brigádu v Albi, když to byla horká novinka, tak to dobře znám 😉

 • Martina H. 26.11.2017 at 21:20

  Když jsem poprvé viděla Albi tužku, ani trochu mě nezaujala…”Další elektronický krám….” Ale četla jsem už tolik pozitivních reakcí, že moje touha ji vyzkoušet je opravdu velká! Začaly bychom asi zpívánkami…i když by ještě pár dlouhých měsíců čekala ve skříni. PS: na IG sleduji jako “Mufinkovo”.

 • Gabriela Juriga 26.11.2017 at 21:24

  Vesmír.

 • Jana Sovová 26.11.2017 at 21:33

  Albi kouzelné čtení zatim nemáme, ale chtěly bychom ho 😊Naše Malvinka je ještě malinká, tak bych vybrala buď zpívánky nebo perníkovou chaloupku..

 • Katka 26.11.2017 at 21:35

  O koupi knihy jsem uvažovala, ale asi ještě počkáme. Vybrala bych Hravé učení nebo O perníkové chaloupce.

 • Andrea 26.11.2017 at 21:38

  Ještě nemáme žádnou z knih, ale Nelinka si o ni napsala Ježíškovi a na doporučení kamarádek je právě Hravé učení na začátek tou nejlepší volbou 🙂

 • Lenka Pejšová 26.11.2017 at 22:29

  Kouzelné čtení přinese Ježíšek, takže oblíbenou knížku zatím nemáme. Ale tuším, že velký úspěch budou mít Zpívánky. Instagram: Lenkapejsova

 • Veronika Camfrla 26.11.2017 at 22:55

  Albi tužku nám pravděpodobně přinese Ježíšek, ale moc se mi líbí Večerníček 🙂 A určitě u nás najde své místo i BRM (DOPRAVA) 😀
  Jméno na Instagramu: verunkacamfrla (Veronika Camfrla)

 • Klára D. 26.11.2017 at 23:04

  Tuzka se mi libi, ale letos jsem ji jeste neporidila;-) lakaji me zpivanky.. a u kamaradky jsem videla Pernikovou chaloupku a to by byla myslim aktualni uroven pro nas;-) kazdopadne paradni vyhra! sleduji vas na ig jako klarkaad

 • yansanm 26.11.2017 at 23:07

  u nas frčí svět zvířat a lidské tělo,ale druhá tužka by se hodila pro mensiho,ktery ji neustale starsimu bere 🙂 sleduji na instagramu yansanm

 • Adela B. 26.11.2017 at 23:19

  My máme Roboti brebentí, ale o Vánocích přibude Abeceda a Čísla. Moc se těším, jestli holky zaujmou :). Zatím u toho samy tolik nevydrží, musím spíš s nimi knihy procházet.

 • Nela 26.11.2017 at 23:22

  Poridila bych Pernikovou chaloupku nebo hrave uceni.. Pry je to super:)

 • Petra 26.11.2017 at 23:41

  Zatim žádnou z těchto knih nemame, ale moc se mi libi Zpivanky, ty bych vybrala jako první. Hezký den.

 • Dita 27.11.2017 at 0:51

  Syn by si určitě přál Atlas světa.

 • Petra 27.11.2017 at 7:21

  Nam by se líbily Zpívánky nebo Svět zvířat :-).

 • Lucík 27.11.2017 at 7:38

  Žádnou nemáme, asi bychom začali Zpívánkami.

 • Jasna Valentovicova 27.11.2017 at 9:34

  Zatial este nemame ziadnu, mam v plane kupit svet zvierat 🙂

 • Verča 27.11.2017 at 10:08

  Mela jsem v planu casem albi tuzku koupit, ale vyhrat ji by bylo mnohem lepsi😄. A libi se mi pro zacatek nejvic knihy Zviratka na statku, Hrave uceni nebo Zpivanky😊.

 • Olga Salvanou 27.11.2017 at 10:50

  U nas jsou jednoznacne favoritem Zpivanky, zatím mame první díl a pod stromeček už je pripraveny dil druhy. Akorát mame jenom jednu tužku a dvě dcerky, tak je to občas náročné 😅 Jinak určitě by se nám líbil moc Svět zvířat.

 • Hanka 27.11.2017 at 12:50

  U nás je Kouzelná tužka plánovaná na letošnì Vánoce. O knížce zatím nemáme jasno. Váháme mezi Hravým učením nebo Zpívánkami. Výhledově bych pak ráda pořídila Angličtinu a Písmenka.

 • Kateřina 27.11.2017 at 12:57

  Ahoj, žádnou zatím nemáme, možná bude od babičky na Ježíška. Líbí se nám zpívánky.

 • Anna Dušková 27.11.2017 at 13:34

  U nás nejspíš knížku s tužkou přinese Ježíšek – vybrala bych roboty.

 • Jana M 27.11.2017 at 15:12

  Tužku už doma, máme, ale jelikož je o ní slušná pranice, tak další by se hodila. Nejlepší z těch co doma máme mi přijde Atlas světa a teď zvažuji koupit mladšímu dopravu a starší Historii

 • Alena K. 27.11.2017 at 16:12

  Zatím Albi nevlastníme, nejvíce se nám líbí svět zvířat. Ig: alenak1024

 • Richard Bojnican 27.11.2017 at 18:17

  Jednoznacne kniha so zvieratkami 🙂 Tie u nas letia v lubovolnom prevedeni 🙂

 • Hanka 27.11.2017 at 19:59

  U nas zrovna aktualni, jezisek vybira… Na tuhle recenzovanou jsem se zamerila, ze by mohla byt tou prvni, tak jsem rada, ze vidim podrobneji. Jinak uz mame vybrane zpivanky a dopravu.

 • Eva 27.11.2017 at 20:45

  Kouzelné čtení je u nás v kurzu skoro dva roky, máme několik knih, nejvíce se nám líbí SVĚT ZVÍŘAT. Teď budeme muset pořídit tužku i pro syna, jelikož dvě děti a jedna tužka je neřešitelný problém 🙂 Eva

 • Svatava Štefanová 27.11.2017 at 20:55

  Dobrý den, u nás bychom asi vybrali ..Když roboti brebentí a nebo Dopravu. Svět zvířat už nás čeká pod stromečkem 🙂

 • Markéta Němčanská 27.11.2017 at 20:59

  Syn 4roky má nejraději Hravé učení a dcerka 1,5roku Perníkovou chaloupku – poští si tam hlavně zvuky zvířátek 🙂 Na Vánoce jsme pro syna pořídili roboty. Další tužka by se nám hodila, aby se o tu naši jednu pořád nehádali 😀

 • Eva Padrtová 27.11.2017 at 21:29

  U nás zatím ve de Perníková chaloupka, ale pomalu koukáme po hravém učení a Když roboti brebentí. Děkuju Eva

 • Helena 27.11.2017 at 21:42

  Ahoj, u nás teď vede doprava, I když teda zvířata a hravé učení taky dobrý.. Jen mi tedy vadí, že v deprave změnili trochu ovládání – misto pacičky na písničku tam písničku spouští noty a místo zvuků notama se zvuky spouští symbolem Play… no trochu zbytečné.. :-/
  Hezký den, Helena

 • Nadja 27.11.2017 at 22:13

  Nemáme, ale klidně rádi zkusíme…Hravé učení vypadá fajn…

 • Veronika Bohouš 27.11.2017 at 22:18

  Můj favorit je Svět zvířat:) sleduji i na IG bohybohous

 • Pavla 27.11.2017 at 22:41

  ahoj, kluci milují svět zvířat a uvažuji pořídit roboty kvůli logopedii pro staršího, ale to budu muset nejdřív vyreklamovat tužku, která nám nějak přestala spolupracovat 🙂
  na ig sleduji jako pavla_rennfri

 • Martina P. 27.11.2017 at 22:43

  Svět zvířat by byl pro nás skvělou volbou

 • Anna H. 28.11.2017 at 4:42

  HRAVÁ ANGLICTINA bude u nas pod stromečkem

 • Dana 28.11.2017 at 10:10

  Knihy zatím nemáme, ale pošilhávám po Světě zvířat.

  D.

 • Radka Žižková 28.11.2017 at 10:38

  Doma máme hravé učení a zpívánky2, mám v plánu pořídit Lidské tělo. FB: Radka Fejksová, instagram: radka.fe

 • MP 28.11.2017 at 12:19

  Perníková chaloupka!!!!! Sledujeme i FB

 • Ludmila 28.11.2017 at 12:36

  U nas Hrave uceni moc nezaujalo, ale TOP je u nas Doprava, u te syn vydrzi hooodne dlouho. Pod stromecek mame schovana Zvirata..

 • Misa 28.11.2017 at 13:09

  Uz mame tuzky dve, ale tomu tri deti. Nejmladsi si ji pucuje od roka a “pousti” si zvuky zvirat. Takze na vanoce urccite bude nejaka knizka, kde tech zvirat je hodne. Zatim mame atlas sveta a anglictinu – ta rozhodne vede, predevsim pisnicky.

 • Martina 28.11.2017 at 13:15

  Líbí se mi skoro všechny:) Nejvíc bychom užili asi Hravou angličtinu.

 • Hanka 28.11.2017 at 14:28

  Knížky nám teprve přinese Ježíšek a jedna tužka navíc by se rozhodně hodila 😉 Čeká na nás Svět zvířat a Angličtina.. Díky, H. (Sleduji na FB)

 • Martina 28.11.2017 at 15:24

  albi tuzku nemame, zacala bych asi zpivankami

 • Kristýna 28.11.2017 at 19:14

  Žádnou knihu ještě nemáme, stále jsem ve fázi okukování. Tento článek mě ale přesvědčil že Hrave učení by moje slečna ještě nezvládla. Určitě začneme s něčím jednodušším a protože má moc ráda pohádky, vidím to na Pernikovou chaloupku.
  Ig zapkr

 • Aneta Němečková 28.11.2017 at 20:42

  tužku máme a je super.potřebujeme akutně od Ježíška ještě jednu, ptž roční dcera ji nedá z ruky. Se synem najdou pod stromečkem knihy:doprava, zpívánky 2 a zvířátka na statku. doma už máme hravé učení a večerníčkovy pohádky 🙂 zítra jedeme poprvé na logopedii a tak by se nám hodila ještě když roboti brebentí!

  fcb: Aneta Němečková
  inst: anet.nemik

 • Monika Nešverová 28.11.2017 at 22:11

  Ještě žádnou Albi knihu nemáme a nadchlo mě Hravé učení, takže tu asi budeme pořizovat pod stromeček.

 • Alice Nováková 28.11.2017 at 22:15

  Albi knížku nemáme, ráda bych si ji nejdřív se synem vyzkoušela (máme v plánu u synovce) než ji budu kupovat , nejvíc se i líbí Svět zvířat

 • Alice Gažarová 28.11.2017 at 22:31

  Ve skříni čeká právě knížka Hravé učení. Ještě by se nám líbila a časem dokoupíme Roboti brebentí
  Sleduji na FB (Alice Gažarová) a IG (AG_Alice)

 • Renata 28.11.2017 at 22:58

  Určitě Když roboti brebentí. Třeba by to synkovi konečně pomohlo k tomu R. 🙂

 • Dita 28.11.2017 at 23:13

  Kouzelnou čtení používáme. Nej bylo a je právě hravé učení a zpívánky. Teď mají být zpívanky 2 tuším, tak tu určitě pořídíme. Pod stromeček bude lidské tělo. ins. ditule_b

 • Pavlína 28.11.2017 at 23:18

  Koupila jsem synovi na Vánoce – sadu s Hravým učením, Zvířátka na statku, Dopravu a oboje Zpívánky. Ale přemýšlím, zda mu je vážně již dát, nebo nechat k 2. narozeninám. Líbí se mi i novinka o Dinosaurech a Roboti brebentí na procvičování výslovnosti. A taky Atlas zvířat a vlastně všechny 😀
  Odebírám, sleduji FB a komentuji, sleduji Instagram (pauline_h1) a sdílím

 • Petra 28.11.2017 at 23:41

  Albi kouzelné čtení ještě nemáme, chceme pořídit k Vánocům a první knihou bude asi Perníková chaloupka nebo Zpívánky.

 • Šárka 28.11.2017 at 23:53

  Svět zvířat , zvířat není nikdy dost 🙂

 • Andrea Šustrová 29.11.2017 at 0:05

  Tužku máme a dcera má nejradši Lidské tělo. Teď jí tužku bere i mladší dcera, té se líbí Zpívánky, takže by se druhá tužka hodila. Líbil by se nám Svět zvířat.

 • Kristýna 29.11.2017 at 0:57

  Albi tužku ještě nemáme, ale dcera miluje hudbu, takže začneme určitě zpivankami 🙂

 • Monika Sahebová 29.11.2017 at 1:07

  Albi tuzku zatim nemame, zacala bych svetem.zvirat.

 • termaty 29.11.2017 at 7:47

  syn by si určitě vybral Dinosaury nebo Vesmír, já bych nám vybrala Na farmě(hra Farma 3D) a určitě bych neudélala chybu, miluje zvířátka a zemědělské stroje

 • Miroslava Cichá 29.11.2017 at 8:34

  Zatím tužku nemáme a asi bych zvolila svět zvířat….

 • Anna Kočovská 29.11.2017 at 8:50

  My taky zatím nemáme a pořád bojuji s tím, jestli mi to přijde jako super vynález, který dovede děti ke knížkám nebo jako náhrada pro rodiče, který chce mít klid. Tak tu albi tužku asi budeme muset vyzkoušet, abych si v tom udělala jasno. 😉 Líbí se nám Atlas světa…
  Sleduji vás i na fb (jako Anna Ko). 😉
  Díky
  Anna

 • Marketa 29.11.2017 at 8:52

  Ještě zádnou nemáme. Líbí se mi Zpívánky. Instagram vec040

 • Veronika 29.11.2017 at 10:08

  Albi tuzku hodne zvazujeme.poridit.Mne samotne se nejvic libi Atlas zvirat,Atlas sveta a Lidske telo….Ale vzhledem k tomu,ze je to dohromady pro holcicku skoro 5let a kluka skoro 3roky,tak bych jako prvni zvolika Hrave uceni 🙂

 • Eva Kovaříková 29.11.2017 at 10:13

  Taky pořád váhám, čteme rádi a tak byl strach, aby to nebylo moc pohodlné. Ale do auta, čekárny a na podobné “kratochvíle” mi přijde super. Protože ještě nemáme a jsme docela malí, vybrala bych Hravé učení

 • Simona 29.11.2017 at 10:14

  U nás by byla volba jasná, perníková chaloupka, tu musíme vyprávět každý večer před spaním a kluci už jí znají naspamět 🙂

 • Tereza Kohoutková 29.11.2017 at 11:37

  Kouzelné čtení zatím nemáme, ale plánujeme ho pod stromeček. Naším favoritem je právě Hravé učení, ale také se mi moc líbí Svět zvířat a Zpívánky. 🙂

 • Lenka 29.11.2017 at 11:38

  Ježíšek pořídil pro starší dceru tužku s Hravým učením. Mladší dceři Zpívánky 1. Ale tužku pořídil jen jednu a děti jsou dvě, takže by se výhra hodila. Z knih se mi ještě líbí Lidské tělo a Zvířátka na statku.

 • Terka 29.11.2017 at 11:53

  Po Albi tužce už chvíli pokukuji. A nejvíc se mi právě líbí Hravé učení. Sleduji i FB

 • Andrea Mertova 29.11.2017 at 13:07

  Albi knizku jeste nemame, uz jsem po nich pokukovala,nejvic se mi libi asi Svet Zvirat

  • Andrea Mertova 29.11.2017 at 13:07

   Sleduji na insta mertovaandrea

 • Eva J. 29.11.2017 at 14:00

  Knížku ještě nemáme žádnou, ale plánujeme pořídit pod stromeček Svět zvířat.

 • Iva 29.11.2017 at 15:44

  Tužku dcera dostala vloni k vánocům vč. Hravého učení. Musím říct, že jsem čekala, že bude mít větší úspěch…. Teď jsem pořídila čísla a písmenka, mám schované pod stromeček, tak uvidíme…. Sleduji i na FB – Iva Heringová.

 • Kateřina Vacková 29.11.2017 at 17:33

  Jako první bychom pořídili Hravé učení.

 • Romča 29.11.2017 at 19:23

  U nás vedou auta, takže určitě Doprava a zároveň bych ji vybrala jako první 🙂

 • Tereza 29.11.2017 at 19:39

  Urcite Kouzelny svet zvirat 🙂

 • Karolina 29.11.2017 at 20:17

  Tyto knizky jeste nemame, ale v budoucnu bych poridila zpivanky a svet zvirat.

 • Kamila 29.11.2017 at 20:33

  Ahoj, knížku ani tužku žádnou nemáme. Nejvíc by se nám asi líbila Perníková chaloupka nebo Zpívánky.

 • Marie 29.11.2017 at 20:45

  Albi tužku ještě nemáme. Pořád zvažuji, zda ji koupit nebo ne. Pokud bychom koupili, tak bych nejspíše vybrala Hravé učení.
  (FB: Marie Štěpánková)

 • Magdaléna Vlachová 29.11.2017 at 20:46

  Albi tužku jsem poprve viděla u příbuzných před více než rokem a už tehdy mě zaujala.. 🙂 Měli právě Hravé učení a myslím si, že je to taková všehochuť, takže bychom začali asi tou.. 🙂

 • Lucie Vasilová 29.11.2017 at 21:30

  Albi tužku ještě nemáme, ale poohlížím se po Zpívánkách a Hravém učení.

 • karolina N. 29.11.2017 at 21:34

  1. odebírám

  2. My budeme pravděpodobně začínat knihou “zvířatka na statku”. Měli jsme tužku zapůjčenou z knihovny a měla obrovský úspěch

  3. FB sleduji pod stejnym emailem
  instagram : wiiewiorka

 • Marie Linhartová 29.11.2017 at 21:45

  Favoritem jsou Zpívánky, Hravé učení a Písmenka 🙂
  Na ig sleduji jako annieli8.

 • Olga Horáková 29.11.2017 at 21:49

  Syn má nejraději Hravé učení a Svět zvířat. V poslední době se o tužku začíná zajímat i mladší dcera a té se líbí Zpívánky.

 • Zdenka B. 29.11.2017 at 22:28

  Albi tužku nemáme, původně jsem ji chtěla koupit až k 3. narozeninám. Ale jak čtu recenze, využila by se dříve. Můj favorit je Hravé učení.

 • Monika K 29.11.2017 at 22:36

  Je pravda že jsem albi tužku už omrkávala ale ke koupi jsem se ještě neodhodlala. Líbila se mi perníková chaloupka

 • Ivana Křížová 29.11.2017 at 22:36

  Knížku prozatím nemáme, ale budeme brzo pořizovat, protože když navštívíme sestru, tak to je první po čem naše Nelinka jde 🙂 a určitě pořídíme svět zvířat

 • Alena 29.11.2017 at 22:38

  Knihu ešte nemáme,ale uz dlho nad ňou premýšľam. Páčila by sa mi ľudské telo

 • Romana Nedvědová 29.11.2017 at 22:43

  Líbí se mi puzzle vesmír

 • TerezaP 29.11.2017 at 23:04

  U nás vede Hravé učení anebo Svět zvířat 🙂
  Sdílíme a sledujeme fb.

 • Bloud. Well Bloud. 29.11.2017 at 23:17

  Vybrala bych Albi atlas světa 🙂

 • Martina Teislerová 29.11.2017 at 23:26

  Vloni jsem dávala dvouleté neteři perníkovou chaloupku a je to jedna z jejích nejoblíbenějších hraček/knížek 😉 teď už jich má několik, ale Hravé učení ještě ne… 😉

 • Monika Škaloudová 29.11.2017 at 23:26

  U nas vedou Zpivanky a Svet zvirat

 • Lenka 29.11.2017 at 23:45

  Knížku zatím nemáme, ale jde o ní hodně slyšet. Naživo jsem sice žádnou zatím neviděla, ale ilustrace v brebentících Robotech jsou naprosto kouzelné, tak bych asi začala s touto:))

 • Vlasta 30.11.2017 at 0:08

  Kouzelnou tužku zatím ještě nemáme, ale jako první bych volila nějakou o přírodě a zvířatech.

 • Martina B. 30.11.2017 at 0:27

  Knížky jsou pěkné všechny, už se těším až je vybalí pod stromečkem. Já bych volila angličtinu, s tou začíná tak by ji to mohlo bavit. sleduji i na FB

 • Kami 30.11.2017 at 0:32

  Prcek má Zpívánky, Zvířátka na statku a Brumíkovu hru. Má je rád všechny, ale překvapilo mě, že nejvíce si vyžaduje “totem” a miluje zvuky, které tam jsou. Ačkoli medvěda se pořád ještě děsí a musí ho ťuknout máma nebo táta 😀
  Sleduju na Fb, okomentovala jsem a sdílím.

 • Kateřina Burešová 30.11.2017 at 0:41

  Albi tužku spolu s Hravým učením máme od léta. Ale momenátlně u nás vede knížka Zpívánky 1 – díky ní se dcerka konečně zpívá:) A mladší si přehrává zvuky zvířátek z písniček. Jako další knížky plánujeme určitě koupit Zpívánky 2 a Lidské tělo.

 • Lucie Bočková 30.11.2017 at 1:39

  Ahoj,máme tužku od léta,ale až teď zpívànky bodují…v perníkové chaloupce se bojí ježibaby a v mých prvních písmenech pouští jen čerta co má pytel na zlobivé děti 😀 jinak je to knihomil. IG luciebockova.photography sdílím i na FB

 • MAR MAR 30.11.2017 at 2:26

  Ještě nemáme, ale máma už má nastudováno. Začali bychom hravym učením a pohadkou😊

 • julka 30.11.2017 at 3:08

  este nemame ale zvazujeme anglictinu alebo ludske telo
  instagram: julkacizmarikova

 • Lenka H. 30.11.2017 at 3:14

  Nejvíc se mi líbí Doprava a lidské tělo.

 • Iva 30.11.2017 at 3:47

  Nejvíc se mi líbí roboti, které dcerka rozbalí pod stromečkem. Určitě časem koupíme i svět zvířat.

 • Eva 30.11.2017 at 7:43

  Ještě žádnou knihu nemáme, ale mými favority jsou Zpívánky a Hravá angličtina.

 • Marie 30.11.2017 at 10:16

  Dobrý den, máme zpívánky, Svět zvířat a Hravé učení. Nyní bych pro staršího ráda pořídila Lidské tělo. Díky a hezké dny

 • Eva 30.11.2017 at 11:02

  mně přijde uplně parádní anglicý slovník. To je fakt pecka, myslím, že i dospělák se leccos přiučí když je d 4 do 99 let:)

 • Zuzka 30.11.2017 at 11:33

  Hravé učení dostal syn ke druhým narozeninám a opravdu ho zaujalo. Myslím, že jako první kniha super, protože je tam od každého něco. Roční období, počítání, situace ze života, no prostě vše, co kolem dětí točí. Máme i Knihu zvířat, tak je zase super poučná, taky se dozvím vždy něco nového. Myslím, že Albi tužka je skvělý dárek pro každého. V každém věku ocení asi děti jinou. Kdybychom ji vyhráli, darovali bychom ji naši neteři, která oslaví dva roky na Mikuláše 😉 Sdílím a sleduji fb. Zuzana Kratinová

 • Inka D 30.11.2017 at 13:02

  Detem bych rada poridila logopedickou knizku Kdyz roboti brebenti a hodne me zaujaly Stare povesti ceske.

 • Pavla 30.11.2017 at 13:52

  Zatím ještě žádnou nemáme, ale líbí se mi Zpívánky 🙂

 • Marie Škopíková 30.11.2017 at 14:18

  Ještě žádnou knihu nemáme, ale Ježíšek nám letos přinese tužku a atlas světa=)

 • Zuz 30.11.2017 at 14:25

  Atlas světa.

 • Marie 30.11.2017 at 14:33

  Ahoj, albi knížku ještě nemáme, po čem bych první sáhla by asi byla právě kniha hravé učení 🙂 Díky

 • Lucie 30.11.2017 at 14:46

  Dobrý den, naše Barunka ráda listuje v knihách.Albi knížku ještě nemáme.Me osobně zaujala Hravé učení,pro malé děti podle mého názoru naprostá špička 🙂

 • GS 30.11.2017 at 14:46

  Žádnou nemáme, ovšem líbí se mi Svět zvířat.

 • Lenka 30.11.2017 at 14:55

  Nemame a radi by sme mali Spivanky, nech si zlepsime nasu cescinu.

 • Lenka Jirková 30.11.2017 at 15:21

  Albi tužku a knížky zatím nemáme, ale jako první vybereme Hravé učení a pak Zpívánky, dcera má moc ráda písničky..

 • Pavlina 30.11.2017 at 15:25

  Knizku jeste nema jako prvni bych volila hrave uceni a zpivanky. Instagram paja1021

 • Hana Ferynova 30.11.2017 at 15:54

  Albi tužku a knížku dostane letos pod stromeček od babičky a dědy. Sama se na ní moc těším. Vybrali set s Perníkovou chaloupkou. Určitě pak ještě hned dokoupíme další, líbí se mi Farma a Zpívanky, protože spolu rádi zpíváme a říkáme básničky 🙂
  jinak sledujeme na IG hannahferynova i na FCB hannah Ferynová

 • Markéta 30.11.2017 at 15:56

  Albi knížky ještě nemáme…začneme Zpívánkami 🙂

 • Klara 30.11.2017 at 15:57

  Jezisek letos donese zviratkovou knihu s kouzelnou tuzkou ale Hrave uceni by bylo fajn. Jeste mame vyhlidle Lidske telo.

 • Jana Panáčková 30.11.2017 at 16:02

  Ještě nemáme ale asi bychom rády Hravé učení nebo zpívánky.

 • Eva Šírová 30.11.2017 at 16:10

  Albi tuzku jeste nemame a laka me vyzkouset. Z knizek se me libi treba, zviratka na statku, v lese, muj svet.

  Ig: sirovae

 • Bára 30.11.2017 at 16:15

  Vybrala bych Lidské tělo… Ale pořád váhám, zda tužku ano či ne…

 • Peta 30.11.2017 at 16:36

  Albi tuzku zatím ještě nemame. Moc se nam libi prave Hrave uceni a Doprava. Sledujeme na FB amavame 🙂

 • Petra 30.11.2017 at 17:22

  Kouzelnou tužku nemáme, ale první by asi byla kniha Svět zvířat. Připadá mi to jako fajn zábava do auta nebo pro chvíle, kdy maminka potřebuje něco udělat a je to lepší než třeba televize… Sleduji i na IG i na FCB 🙂

 • Martina 30.11.2017 at 19:01

  Zatím nemáme, ale líbí se mi Zpívánky! Sleduji na fb i ig. Díky.

 • Markéta 30.11.2017 at 19:31

  rozhodně hravé učení. Dcera chce většinou jenom to.

 • Andrea 30.11.2017 at 20:01

  Albi som objednala detom pod stromcek – zacali sme hravym ucenim a zpivankami… mne osobne by sa pacilo ludske telo alebo anglictina… ak sa kouzelne cteni ujme, tak urcite casom dokupim.