kuličkodráha Hubelino | Království lesa

Dlouho jsme si na blogu nikam nevyrazili, takže bych vás dnes ráda vzala na výlet. My už se odstěhovali z domova a moc se těšíme, že na konci týdne bude doma zrekonstruováno, opraveno a vymalováno 🙂 . Holek pokoj byl hotový, ale jinak se vrátíme do „trochu nového zbytku“ 🙂 . Společně si ale dnes vyrazíme a ještě naposledy zamíříme na jih, na Lipno. Krom té slavné Stezky korunami stromů je totiž vedle ono „malé Mirakulum“, kterému se říká Království lesa. Má cenu do něj vyrazit?

Pokud už na Lipno vyrazíte a na Stezku korunami stromů se vydáte, rozhodně doporučuju vzít to jedním vrzem. Oba tyhle areály jsou od sebe jen pár desítek metrů a děti budou rozhodně nadšené.

Všem kteří mi ale tvrdili, že jde o něco jako je rodinný park Mirakulum musím říct, aby příště nezapomínali dodat, že tématicky ano, ale velikostí a pestrostí už ne.

Království lesa je krásný park pro děti, kde jsme navíc neskutečně vychytali roční období a babí léto tam bylo nejen skvostné, ale na návštěvníky velice chudé. Takže nás v celém tom parku pobíhalo asi 30 včetně všech rodičů 😀 . Holky se tak dostaly kamkoli chtěly a nikde je „neohrožovaly ti větší“.

Když jsme byli v létě v Mirakulu, vylezla si Julinka do síťových prolézaček. Tehdy asi šestiletý chlapeček kolem ní ale proběhl takovou rychlostí, že sebou dvouletá Juli sekla do sítí, a ten den už nechtěla nikam. 

Dost podobné je to pak na velkých trampolínách. Pokud vedle prcka skočí někdo 2x tak těžký, vaše ratolest odletí jako pták 😀 . Takže my moc ocenili, že byl park prázdný. Jinak máme ostatní děti rádi, to ne že ne 😀 .

Julinka vybrala jako top celého parku právě obří trampolíny. Na 100% je to ale ovlivněno právě tím prázdnem. Asi prvně totiž byla královnou prostoru a ovládala sama sebe. Nerušily jí skoky jiných dětí, nebála se pořádně odrážet a my si museli rozdělit děti, protože jinak by chudák Nela „seděla“ zbytek dne u trampolín 😀

Já si proto vzala Julču a dobré kafe, které mi tu uvařili a táta vyrazil s Nelinkou do provazových hradů. Uznávám, že trochu srabácky jsem si bleskurychle vybrala Julii, protože dobře vím, že Nela tátu protáhne každičkým tobogánem 😀 . To já první hodinu jen skákala, usrkávala kafe nebo houpala. Do toho ten vonící podzim a barvy babího léta. No ach 😀 .

Ehm! Jojo, psala jsem první hodinu 😀 . Julinka vycítila pravý důvod, proč jsem si tak ochotně vyrazila zaskákat s ní a odhodlala se vše změnit. Do té doby klaustrofobické dítko, které odmítalo vlézt do uzavřeného tobogánu a jezdilo jen na otevřených skluzavkách, řeklo „mami deme“ 😀 .

Možná právě z tohohle důvodu jsem k dnešnímu článku vybrala výhru právě stavebnici Hubelino. Od září letošního roku totiž s holkama prolézáme každý tobogán nebo klouzačku a Nelinka si letos sama přišla říct, že chce pod Jedličku od Ježíška kuličkodráhu. Prý tam budou jezdit legáčci jako na tobogánech ony dvě 🙂 .

pozn.: Podle stojící Julinky to vypadá, že je tunel prostorově dost na pohodu 😀 No, jejích 93 cm možná neprotestovalo 😀 já na tom byla opoznání hůř. Na kolenou a s foťákem v ruce. Škoda, že někdo nefotil mě 😀

Každý majitel rodinného parku dobře ví, že děti mulují vodní hrátky a zvěř, na kterou si mohou sáhnout nebo ji dokonce nakrmit. Nejsem si jistá, jestli byl jen ten dnešní den bez návštěvníků, ale kozy vypadaly dost vyhladověle 😀 .

Krom toho, že zničily dávkovač na své oblíbené kukuřičné křupky (které jim chtěla ujídat i naše Julie) a my vypadali jako ti, kteří ho zničili za ně…

…pokusily se chytit stejně vysokou Julii. Nevím jestli si ji spletly s nějakou svou spolunocležnicí, ale takový hysterák Julinka ze zvířete ještě neměla. Máme ale štěstí, že děti se zvířat nikdy nebály a nechala si to i Julinka vysvětlit, takže krmení se nakonec dočkaly i kozleny. I když my už si Julinku dost hlídali 😀 .

Naše Hubelinová dáma. Julinčinu topku v podobě trampolín už jsem zmínila. Za Nelinku mohu s klidným svědomím prohlásit, že to nej z parku pro ní jsou klouzačky a tobogány. Může za to dovolená v Africe, kde se po prvním týdnu osmělila a začala jezdit. Na konci druhého už z ní byl totální profík, který sjel s tátou i ty největší tobogány na pneumatikách 🙂 .

V Království lesa na Lipně tedy najdete trampolíny, klouzačky, nechybí ani ty dřevěné hrady s lanovými chodbami. Julča se je naučila hezky prolézat a doporučuju, využijte tenhle čas. Konec léta, podzim nebo jaro je dokonalá doba na tuhle zábavu. Parky totiž nejsou přeplněné a stačí se dobře obléknout. Dětem je fuk, že není 25 a sluníčko.

Kdo park navrhoval, nezapomněl že dnes dychtíme i po tom, aby nás zábava něco málo naučila, takže krom té hrubé motoriky si děti mohou zábavnou formou „nastudovat“ něco málo o přírodě.

Překvapilo mě, že ze spojovaček už holky dost věcí uměly. Dnes už by toho třeba Nela spojila mnohem víc, protože má slušně našlápnuto ze Světa zvířat od Albi Kouzelného čtení 🙂 .

Byl jste? V letních měsících si nejsem jistá jak moc atraktivní park bude. Musí tu být neskutečně nacpáno a vzhledem k počtu občerstvení to nebude asi úplně pohoda. Takže doporučím jídlo s sebou a nepočítat s tím, že nejmenší si vše projdou. Pro ně je tu ale speciální koutek, kde mají vlastní prolézačky a klouzajdy, takže bezpečné to s nimi bude 🙂

Když vám tu teď píšu vzpomínky na babí léto, úplně mě mrzí, že ta hlavní výletnická sezóna je pryč. Snažíme se vyrážet i mimo ni, ale dost dobře to nejde. Julinka po obědě ještě spí a kočár nemá. Do podzimu si tedy spala venku na dece a to už dneska možné není.

Celodenní výlety jsou tak scifi a my máme vždy dopo nebo odpo. To toho moc potúrovat nestihneme :-). Ale ono to jaro přijde, ani ohlédnout se nestihneme.

Poslední lanovkou jsme pak jeli z parku dolů. Za 10 km jsme byli ve Frymburku, kde jsme se ubytovali v Hotelu Leyla, o kterém si můžete přečíst recenzi v článku se soutěží o FirstBike tady: Hotel Leyla Frymburk. A my se sem zase jednou vrátíme, protože i příští rok nás kurzy první pomoci zavanou na jih republiky. Tak pusu na to! 😀

A na závěr ještě jedna technická připomínka. Doporučuju se dole u parkoviště podívat na světelnou tabuli, kde krásně najdete označené, co v danou chvíli funguje a co ne. Bohužel se stává, že kvůli počasí je dost atrakcí nebo stezka mimo provoz 🙂 .

Království lesa – webové stránky

No já bych zase jela. Ale jsme už téměř v opravdovém adventu, takže není čas na výlet, je čas rozdávat dárečky. Dnes tady pro vás mám stavebnici Hubelino. Je to společný dárek, který letos nadělí Ježíšek mým holkám a vybrala jsem tuhle stavebnici proto, že je kompatibilní s Legem. Veškeré Lego duplo, které doma máte s tím propojíte a Nelinka se navíc těší, že budou jezdit legáčci na tom tobogánu s ní 🙂

Vyhraj kuličkodráhu Starter set Hubelino Soutěž ukončena

Do soutěže mi ho pro vás věnoval e-shop Feedo, který mám moc ráda. Od nákupu až po dodání vždy bez problému a navíc jsou hlavním partnerem kurzů první pomoci pro maminky. Díky Feedu se můžeme s holkama podívat do 12 velkýchměst po ČR, díky němu vás můžeme poznat osobně a zase předat trochu pediatrického moudra dalším maminkám:-).

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Kde byl cíl vaše posledního výletu? 🙂

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

MUDr. Michala Knězková

All posts

759 Comments

 • Barbara 20.11.2017 at 14:25

  Sledujeme vás na instagramu pro nickem barusaatko. Naše poslední výlety byly v ošlikvém počasí zaměřeny na herničky a jelikož máme 20měsíční holčičku, vyzkoušeli jsme Koala Café, Žirafu a Brumbambuli v Praze. Všechny měly úspěch. 🙂

 • Andrea 20.11.2017 at 14:26

  Nas posledni vylet byl ve Frymburku,bohuzel pocasi a zdravi nam nepralo tak se na stezku a kralovstvi lesa budeme muset vratit jeste jednou. Hubelino mame uz v dopise Jeziskovi tak kdyby se na nas usmalo stesti, budeme skakat radosti 🙂

 • Dana 20.11.2017 at 14:27

  zdravim!posledni vylet byl vikend na sumave nedaleko prachatic. po ceste jsme zvladli i navstevu hluboke ktera byla na podzim nadherna.

 • Barbora Dočkalová 20.11.2017 at 14:31

  Cil nasich vyletu je momentalne les a priroda. Doted nam nepralo pracovni vytizeni spojeneho se stavbou 🙁 Nicmene uz jsme prestehovani, tak uz se moc tesim, az nekam vyrazime.. nejprve to bude asi Zetor muzeum Brno..

 • Dáša Kovalová 20.11.2017 at 14:31

  Vůbec jsem netušila, že taková dráha existuje, to nám by se taky líbila 🙂
  Poslední cíl byl JM – okolí Bukovan – krásné místo, kde jsme si to náramně užili na kolech, náš dvouletý Teo si ty kopce vychutnával ze sedačky, no a my s tatínkem si řádně mákli 🙂

 • Dyba 20.11.2017 at 14:31

  Milujeme skanzeny, naposled posvícení v Kouřimi 🙂

 • Pavla Kašparová 20.11.2017 at 14:32

  Cíl našeho posledniho výletu byl skanzen na Modré s tunelem pod vodní hladinou a zdejší rozhledna. Kdo pojedete okolo Uherského Hradiště urcite semrknete na Velehrad na Modrou a baziliku.
  Pavla

 • Barbora 20.11.2017 at 14:33

  My sme naposledy navštívili Vysoké Tatry, konkrétne Štrbské pleso:)

 • Barbora Jastrzembská 20.11.2017 at 14:36

  Westernové městečko Twin pings v Polsku bylo úžasné. V městečku Žory. Vyřádila se dvouletá dcera i dospělí. Barajastrzembska@gmail.com

 • Soňa Novotná 20.11.2017 at 14:36

  Dýňový svět – Statek u Pipků u Golčova Jeníkova, moc hezké podzimní hrátky s dýněmi 🙂

 • Nikol Horáková 20.11.2017 at 14:37

  Naposledy jsme na výletě byli ve skanzenu v Kouřimi. odebírám, sleduji

 • Lucie Skřejpková 20.11.2017 at 14:38

  Děkujeme za soutěž. Naposledy jsme byli na výletě na zřícenině hradu Cimburk u Koryčan. 🙂

 • Zuzana 20.11.2017 at 14:39

  Vzhledem k tomu, že jsem v polovině druhé těhotenství a musím dost odpočívat, tak je to s výlety trochu slabší. Naposledy jsme byli na Klokočůvkách – Oderské vrchy, kde je podzim ten nej na světě:)

 • Dita 20.11.2017 at 14:39

  Zdravim. Tedy to Hubelino se mi moc libi! Musim napsat na seznam! Super!
  Poslednim cilem byl vyslap na Jested v zari!
  Hezky den
  Dita
  xxx

 • Pavlína 20.11.2017 at 14:40

  Pořádný velký výlet byl v létě šumavskými lesy a loukami. Rádi chodíme jen tak přírodou bez velkých turistických atrakcí. Ale z turistických atrakcí se nám naposledy moc líbila stezka korunami stromů na Rujáně odkud byl krásný výhled na moře:-)

 • Nikola Nekvapilová 20.11.2017 at 14:40

  Naposledy jsme byli na Vysočině v centru Eden. Moc doporučuji, je to zábavě vzdělávací centrum.
  IG nikolson_n

 • Marketa Pravdová 20.11.2017 at 14:41

  Náš poslední výlet byl za kamarádkou do Děčína na oslavu narozenin:-)

 • Daniela 20.11.2017 at 14:42

  S cieľa nášho posledného výletu sme sa vrátili včera 🙂 boli sme v našom obľúbenom hoteli Bania v poľských tatrách, a keďže je spojený s termálnim kúpaliskom tak sme strávili krásne 3 dni kúpanim sa a oddychom na hoteli, lebo sa nám odtiaľ nikde nechcelo a to bol povodne v pláne výlet do bachlebovej doliny na chodník v korunách stromov a nejaká turistika 😀

 • Zuzana 20.11.2017 at 14:42

  Naposledy sme sa vydali do Luhačovíc, bolo nam tak krasne 🙂

 • Radka Kovářová 20.11.2017 at 14:43

  V podzimnim case na Kriviklate 😉

 • eva Suchomelova 20.11.2017 at 14:43

  Hrad Špilberk při nedělní vycházce s rodinkou FB:Eva Nějaká sdílím IG:Evulineek

 • Katka Röslerová 20.11.2017 at 14:44

  Hubelino máme od loňských Vánoc a mně a manžela to moc baví 😀 děti si poroučí, jak má tobogán vypadat, a pak koulí. Rozšíření by se nám určitě hodilo..
  Náš poslední výlet byl jen do nejbližšího lesa nasbírat nějaké přírodniny synovi do školky (chytlo se i jedno klíště 🙂 )
  na fb sleduji

 • Erika Pilařová 20.11.2017 at 14:45

  Náš poslední výlet bylo Mirakulum a bylo tam krásně. Lipno píšu na seznam na jaro 😉

 • Petra 20.11.2017 at 14:46

  Náš poslední výlet byl k babičce 😄 Jinak teď vzhledem k počasí spis hernicky.. ale rádi a často chodíme do ZOO, která je mimo jiné v Jihlavě opravdu krásná 😉

 • Michaela 20.11.2017 at 14:46

  Poslední vylet byl do zoo v Zittau, máme to tam moc rádi 🙂
  IG: myskyyy.l

 • Luci 20.11.2017 at 14:46

  Náš poslední výlet (kromě návštěvy babičky, z které se teď vracíme) byl Liberec a okolí. Poslední den jsme strávili v Ekoparku v Liberci a i přes ně příliš pěkné počasí to bylo super. Dcerce se nejvíc líbila Blátivá kuchyně, kde vydržela několik hodin. (FB sleduji a sdílím)

 • Kateřina Drongová 20.11.2017 at 14:46

  Dinopark Karviná 😊

 • eva Dozbabova 20.11.2017 at 14:47

  Hlídala jsem vnoučata a cílem bylo dojít alespoň do obchodu 🙂 Sleduji na facebooku Eva Dozbabová

 • Vendula 20.11.2017 at 14:48

  Výletujeme v lesích kolem nás a jinak jsme byli posledně v Dinoparku.

 • Pavlína Suchánková 20.11.2017 at 14:48

  Poslední výlet byl na naši chalupu na Slovensko, kde jsme chodili na procházky do lesa na houby, nic zvláštního…ale to ticho a klid mi chybí už teď 😀

 • Petra 20.11.2017 at 14:49

  Poslední výlet jsme podnikli tuto sobotu a to ze Štěchovic do Třebonic naučnou stezkou Svatojánské proudy. Bylo to nádherné a ani trochu nevadilo, že sem tam (no dobře, skoro celou dobu) lehce mrholilo 🙂
  Petra

 • Marketa Juřicová 20.11.2017 at 14:49

  Nas posledni vylet byl na Horecky ve frenstate pod radhoštem a restaurace Rekovice ☺

 • Paja Klimova 20.11.2017 at 14:49

  My uz si ted moc dalky nemuzem dovolit,jako bezdetni jsme byli na Snezce,coz je pro me ted absolutni top z mych zazitku a jako „detni“ jsme si udelali vylet i s kocarkem do Marianek na miniatury ceskych pamatek:) taky moc doporucuju:)
  sdilim,odebiram a na ig jsem staflickaaa
  🙂

 • Katka 20.11.2017 at 14:51

  My se zrovna vracíme z výletu do Vídně, kde jsme se byli podívat na pandu v ZOO. Dcera totiz plyšovou pandu z IKEY nedá z ruky. Když jsem se jí teď ptala, kam pojedem příště, odpověď byla „do Číny, protože tam bude ještě víc pand“ 😆 Tak to bude chtít delší dovolenou..
  Sleduji na FB i IG.

 • Pavlína Rytířová 20.11.2017 at 14:53

  Cíl posledního výletu byl vrchol hory Lovoš u Lovosic. Sice to byla dřina vytáhnout kočárek až nahoru, ale rozhodně to stálo za to – byl totiž krásný, slunečný den.

 • Jitka Křížková 20.11.2017 at 14:53

  u nás to byl zoo a dinopark Vyškov. Holky moc chtěly na dinosaury, malý tam byl poprvé. Vyšlo krásné počasí a byl to úžasný výlet.

 • Tana S. 20.11.2017 at 14:54

  Valasske muzeum v R. pod Radhostem 🙂 je tam krásne i pres podzim

 • Jindra 20.11.2017 at 14:54

  Zoo Praha

 • Alena Trechová 20.11.2017 at 14:54

  teda, hubelino by bylo super 🙂 naposledy jsme byli ve Vyškově v Dinoparku… dinosauři to je naše 🙂

 • Superterik 20.11.2017 at 14:54

  Náš nedávný výlet byl do Prahy do velké herny/zábavného parku Toboga – doporučuji, vyblbnou se nejen děti, ale i dospělí.

 • Veronika Kovalova 20.11.2017 at 14:55

  Zoo Ostrava 😊

 • Barbora Heděncová 20.11.2017 at 14:55

  Vzhledem k faktu, že za 2 měsíce rodím, jsou naše výlety momentálně trochu poklidnější. Naposledy jsme byli o víkendu v muzeu, ale dokud to šlo, jezdili jsme každý víkend na nějaký super výlet- jsme ty typy, které chvilku neposedí a dcerka je naštěstí po nás. Jen mě mrzí, že u nás na Moravě není tolik super vyžití jako v Čechách. Sleduji i na fb.

 • Eva 20.11.2017 at 14:55

  Poslední výlet byl na Chvalský zámek na výstavu Krtečka 🙂

 • Magdaléna Zemanová 20.11.2017 at 14:56

  Teď mi fakt mrzí, že jsme si při posledním výletu (dovolená na Lipně) nechali království lesa ujít. Tak příště, až si to užijeme i s Vítkem…

 • Jana Miškaničová 20.11.2017 at 14:56

  My sme naposledy navstivili Zoopark Milicov (Praha). Je to super pre mensie deti. Mozu tam pohladit a nakrmit domace zvieratka a mame to len par km z domu.

 • Jana Seidlová 20.11.2017 at 14:57

  Náš poslední výlet byl do Dinoparku v Orlové. Konečně bez milionů lidí, takže jsme byli spokojení všichni :-). Sleduji i na fb

 • Lenka Rybackova 20.11.2017 at 14:57

  Dobry den, naposledy jsme udelali vylet vlackem na Krivolkat a melo to velky uspech.
  Kulickove drahy jsou u nas moc oblibene a tuto lego kompatibilni jeste nemame-proto zkousim stesti v teto soutezi

 • Tereza Medřická 20.11.2017 at 14:57

  U nas prodlouzeny vikend v Ceske Kanade, z malebneho podzimu jsme v nedeli odjizdeli ze snehoveho kralovstvi.. A mistni rybniky a potucky si rikaji o navstevu i v lete!! 🙂

 • Eva Kmochová 20.11.2017 at 14:57

  Náš poslední výlet byly na Vrbici, na pravou moravskou svatbu 🙂

 • Martina Palacková 20.11.2017 at 14:57

  Tak my moc pozdravujeme z ďalekej ázie, konkrétne z Malajzie, kde sme s deťmi (2 a 4 roky) na vlastnú päsť. 3 týždne, 3-4 noci na jednom mieste a ide sa ďalej. Naša malá 2 ročná ešte tiež okolo obeda spí a riešime to Deuter ruksako-nosičom, kde ju posadíme, nosíme a ona spí.
  Taká guličkodráha by nás moc potešila, lebo sa vraciame až v decembri a na vyberanie darčekov bude málo času 😉
  Sledujem i FB. Pozdravujeme, Martina

 • Zuzana 20.11.2017 at 14:57

  K babičce a dedovi do Ceskych Budějovic:-)

 • Jana Herrmannova 20.11.2017 at 14:59

  Naposledy jsme byli v patek 17.11. na Narodni tride 🙂 jinak u nas vitezi Prokopak, mame ho pesky kousek, a je tam spousta hrist.
  Na instagramu: jana.herr

  • Jana 20.11.2017 at 18:55

   Tak dnes by se mi velmi líbilo vyhrát, teda největší radost by měla moje nejstarší dcera (o rok starší než Nela), protože ta si kuličkodráhu od Ježíška přeje, ale Hubelino je v tuhle chvíli už mimo naše možnosti.
   Na posledním pořádném výletě jsme byli v Kladrubech nad Labem, podívat se na koníky :-).

 • Káča 20.11.2017 at 15:00

  Byli jsme na Červené Lhotě, mají tam 1/2h okruh dětskymi pokoji, tak to bylo akorát i pro děti

 • Veronika O. 20.11.2017 at 15:00

  Tento vikend jsme vyrazili na Moninec lyzovat, uzil si tatinek a 4,5letka se naucila zase neco noveho. Pak nasledovala rodinna oslava v Penzione Hulin, kde si muzete rezervovat stul u velikeho detskeho koutku a moc dobre tam vari.

 • Marketa 20.11.2017 at 15:00

  Posledni vylet vedl do Zoo Plzen

 • Jana Radová 20.11.2017 at 15:01

  Poslední výlet nebo spíš dovolená byla v Egyptě, no co ti budu vykládat 😀 Jungle Aquapark je TOP 😀 Ale výlet jako takový byl asi do ZOO v Lešná, to je pro nás srdcová záležitost 🙂

 • Lenka Benesova 20.11.2017 at 15:01

  Cíl našeho posledního výletu bylo VIDA centrum Brno a krátce hrad Špilberk. Na sychravé podzimní počasí ideální. Hubelino máme na seznamu přání od Ježíška, takže tato výhra by byla TOP :).

 • Zuzana Landová 20.11.2017 at 15:01

  Poslední výlet během babiho leta (než jsme zacali být nemocní) byl do krásného parku u renesančního zamku Březnice.

 • Maia Soukupová 20.11.2017 at 15:02

  Dlouho jsme nikde nebyli, jak jsme nemocni, ale hodne se nam libla stezka Granickym udolim 🙂

 • Aneta H. 20.11.2017 at 15:02

  Naposledy jsme vyletili na Kuksu v ramci vanocnich trhu 🙂

 • Radka 20.11.2017 at 15:02

  Náš poslední výlet byl minulý týden do Nižboru. Synek tam řádil na bikrosové dráze na odrážedle 🙂 jinak v Nižboru se dá navštívit zámek případně si udělat procházku kolem řeky 🙂

 • Jana Povazska 20.11.2017 at 15:03

  Posledni vylet byl na lampionovy pruvod.

 • Ivana P. 20.11.2017 at 15:03

  my jsme byli naposledy v Zoo Lešná, všem vřele doporučuji! díky za soutěž.i.

 • martina 20.11.2017 at 15:04

  Posledni vylet byl za babi a dedou na Moravu. Ted se tesime az napadne kopec snehu a zacneme sankovat :). Martina

 • Vasia 20.11.2017 at 15:04

  Nas posledni vylet byl ted na prodlouzeny vikend do Dolni Male Upy pod Snezkou a bylo tam super – letos prvni setkani se snehem, nas dvoulety syn si hodne uzil.
  IG: vasianikolaeva

 • Jaroslava 20.11.2017 at 15:05

  Náš posledni výlet byl do Prahy,kde jsme navštívili zoo a farmapark s možností krmit zvířátka.Bylo to super.Kulickodraha je krásná a moc by se nam pod stromecek hodila😊 sledujeme u FB (Jaroslava Rychtecká)

 • Pavlína F. 20.11.2017 at 15:06

  Cílem našeho posledního výletu byla výstava vláčku:-) ale před měsícem je si užili liščí stezku v Harrachově a stezku v oblacích v Jánských lázních.

 • Helča 20.11.2017 at 15:07

  Poslední cíl výletu jsme měli zámek Loučeň a jeho bludišťárium.

  Hubelino je skvělá kuličkodráha, syn dostal jen rozšiřujicí sadu, protože obyčejných kostek Dupla má hodně. A vyhraje si s ní parádně 🙂

 • Lucie L. 20.11.2017 at 15:08

  Náš poslední výlet končil včera – vyrazili jsme celá rodina na prodloužený víkend do Vídně.

 • Anni 20.11.2017 at 15:08

  U nás je to teď z výlety slabé… za tři dny mám termín porodu a navíc dostavujeme domeček, tak chodíme nejčastěji do blízkého lesa… O víkendu byly děti s tatínkem zapalovat svíčky na Národní třídu… projeli se vláčkem, tak si i to moc užili. 😉 Hubelino chce přinést Ježíšek… 😀

 • Kamila 20.11.2017 at 15:10

  Naposled asi Červená Lhota 🙂

 • Alena 20.11.2017 at 15:11

  Poslednim výletem pro nás byla návštěva Sladovny v Písku, kluci se vydováděli v obřím mraveništi,užili si výstavu určenou přímo pro děti a já si tam nakoupila úžasné knihy.👍

 • Bohdana Pejchalová 20.11.2017 at 15:12

  Naposledy jsme vyletili s přáteli na chatu ve vristi na vysocine.velke společně prostory a hodně ložnic,abysme se všichni vesli:) na insta tttrable

 • Martina Wágnerová 20.11.2017 at 15:12

  Dobry den Miso, nas posledni vylet byl do termalnich laznich v Laa v Rakousku, protoze nase dcerka vodu miluje ❤

 • Zuzka 20.11.2017 at 15:13

  Popravdě poslední rok a půl je cíl našeho výletu stavba. Takže leda tak zlaté písky na Třeboňsku;)

 • Eliška 20.11.2017 at 15:14

  My jsme si poslední výlet udělali procházku kolem vinohradů na jižní Moravě a k rozhledně u Nového Poddvorova. Byl to jen menší výlet, ale bylo málo času, tak alespoň něco hezkého jsme stihli. Příště se chystáme do akvária v Modré

 • Petra M 20.11.2017 at 15:15

  Cíl našeho posledního výletu byl o víkendu Zámek Berchtold, ale bohužel děti nastydly a tak jsme prodloužený víkend (a i dnes) trávili doma 🙁 Poslední vydařený výlet byl tedy Žulové balvany nad Třebohosticemi, to nám přálo zdraví a ještě i počasí.

 • Bára M. 20.11.2017 at 15:15

  My byli naposledy u babičky ve východních čechách 🙂 sleduji i fb a instagram (bara_bienvenue)

 • Jitka Kubickova 20.11.2017 at 15:15

  HUBELINO je skvele.Zatacek neni nikdy dost 😉 my jsme byli naposledy v zari ve Spindlerove mlyne.pocasi nepralo ale stejne sme si to uzili.

 • Irena Durdilova 20.11.2017 at 15:19

  Naposledy jsme byli na konci srpna na chaloupce v Mukařově kousek od Malé Skály a jeli na výlet vlakem do Turnova. Od září už jsme v Praze a to proto, že se nám narodila druhá holčička. Takže cestování mi chybí strašně moc, zatím jsme zvládli jen návštěvu u rodičů právě na jihu. A Tak se těším na leden a týden na horách a potom na Velikonoce. To už vyrazíme na mini dovolenou. Jinak sleduji fb i instagram.

 • Lucka Strunová 20.11.2017 at 15:21

  Jéé ta kuličkodráha je super tip na dárek 🙂 když nepočítám „výlety“ za babičkou a dědou (cca 75 km), tak poslední výlet byl dvě stanice vlakem. Byla to první jízda vláčkem s našimi 20 měsíčními dvojčaty a chtěli jsme vyzkoušet, jak se jim to bude líbit 🙂

 • Petra Francová 20.11.2017 at 15:21

  Stezka bosou nohou Valtice.
  na IG: plakatky4radost

 • Lucie 20.11.2017 at 15:21

  Jeden z posledních větších výletů byl v létě (před porodem), byli jsme se projít po Krtečkově stezce nedaleko Bruntálu. A výlet to byl moc pěkný a zábavný. Taky jsme přes léto vyzkoušeli Lesopark v Klimkovicích, navštívili ZOO v Ostravě a v Lešné, podívali jsme se na hrad Helfštýn. Prošli se po lesních stezskách v Rychlebských horách apod. Už se těším až na jaře zase vyrazíme na výlety do přírody. V zimě se chystáme na bobování a na nějaká ta interaktviní muzea, např. U6 – Malý svět techniky nebo Pevnost poznání.

 • Petra 20.11.2017 at 15:24

  Náš poslední výlet vedl do ZOO Ostrava. My dospělí jsme si to užili, Filípek to skoro celé prospal 😀 tak zase příští rok 😊

 • hanca 20.11.2017 at 15:24

  Fiiiiha, tak to je skvělá kuličkodraha! To by byli kluci nadšení. My byli naposledy na takovém větším výletu na Dolní Moravě. Oblíbená stezka v oblacích a pak Pískový svět a Mamutíkův vodní park….opravdu super výlet, ale cenově hodně drahý, ale stálo to za to!

 • Adela 20.11.2017 at 15:25

  Dlouho jsme nikde nebyli. Také je to těžší tím, že syn nechodí a na lezení po zemi už to moc není. Dám jen tip, na podzim jsme strávili pár dní v Paříži a objevili dětský park nedaleko boulogne lesíku: jardin d acclimatation.
  Insta schovanka

 • Eliška Gřešková😉 20.11.2017 at 15:28

  Ahojik Míšo, Nelinko a Jůlinko. Náš poslední výlet byl před dvěma týdny a to do Hruboskalska. Krásně náš 3lety syn vyšlape kopec a schody až na vyhlídku na kapelníky pak dojdeme až k hradu Valdštejn. Dolů se pak už nese. Hlavně jsou po cestě poznávací,hadaci tabule, tak ty nás už moc bavily.Sleduji Instagram(elisakgresik).y🎄

 • Helena 20.11.2017 at 15:31

  Ahoj, naposledy jsme byli v ekoparku liberec. Hodně vody, klacků a kamenů. . Pro naše dítě ideal… 🙂

 • Dana 20.11.2017 at 15:33

  Posledně jsme se procházeli ve Vodním parku Čabárna u Kladna. Jeli jsme na návštěvu k babičce a park je po cestě 🙂

 • Lenka Palmová 20.11.2017 at 15:35

  Poslední výlet byl do areálu Vrchbělá.

 • Helena K. 20.11.2017 at 15:35

  Poslední větší výlet jsme strávili ve Farmaparku Sobehrdy, kde se holky vyřadily a nakrmily spousty zvířátek. Sleduji vás i na FB a sdílím Helena Kvietkova

 • Andrea 20.11.2017 at 15:35

  Poslední výlet byl v apartmánech na Vršku. Pravidelně se sem vracíme, je zde nádherně ☺ ..Díky Andrea

 • Kateřina Blažková 20.11.2017 at 15:35

  Poslední výlet byl v září do Prahy, od té doby jenom marodíme 🙁

 • Lucka 20.11.2017 at 15:37

  Naše poslední velká výprava byla do Chorvatska – dovolená u moře. Ale jelikož nejsme moc na válení se na pláži, vydrželi jsme u moře třeba hodinu dvě a pak jsme vyráželi na výlety a výšlapy 😀

 • Petra 20.11.2017 at 15:38

  Naposledy jsme byli na výletě ve Zlíně na výstavě Lega a Igráčků. Moc se nám tam líbilo. 🙂

 • Eva 20.11.2017 at 15:40

  Jee, Hubelino u nás bude nejspíš taky nadelovat Ježíšek, dcera totiž kulickodrahy miluje! Podobně jako skluzavky a prolezacky. Naposled jsme se byli vyblbnout v nedalekých Uholickach, kde je kromě obří houpacky i hezky přírodní areal Svestkovna s několika dětskými lanovymi atrakcemi.

 • Lenka Veselská 20.11.2017 at 15:40

  Naposledy jsme byli ve Valašském muzeu v přírodě. Je to tam moc pěkné.
  Fb sleduji, instagram nemám…. 😉

 • Martina N. 20.11.2017 at 15:46

  My naposledy byli v zrcadlovem bludisti na Petrine:)

 • Monika 20.11.2017 at 15:48

  Cíl posledního výletu (když nepočítám Dny strašidel v našem ústeckém muzeu) byl Designblok 2017. Naštěstí jsme vše stihly v sobotu než začala ta větrná smršť. Užila si to i dcera 3,5roku, hlavně kolotoč a skákací kopec a prodírání se k TON židli, hraní si s Kutulu kostičkama, skákání na zvířatech od TYOplanet…byla to paráda 🙂 a pak jsem si přečetla váš článek cestou domů 😀
  sdílím FB

 • Jana Bystroňová 20.11.2017 at 15:48

  Náš poslední výlet byl do pražské botanické zahrady v Troji v rámci oslav Halloween-a. Jinak víkendy trávíme na chatě, což bereme jako naši cestu z města, únik, relax, výlet… 🙂
  Jinak kuličková dráha je úžasná!

 • Míša V. 20.11.2017 at 15:50

  Náš poslední výlet byl na Karlštejn. Jinak máme rádi procházky v Krčáku a Pražskou zoo 😀 Moc děkuji za vaše inspirace na výlety i na super dráhu, která by se nám taky moc líbila 🙂

 • Silvia 20.11.2017 at 15:51

  Delší cestovatelský výlet byl za babi na Slovensko, bylo zrovna babí léto 🙂

 • Denisa 20.11.2017 at 15:52

  My se vydali do jeskyne, ale nez jsme dojeli na misto, zacalo prset, tak snad priste 🙂

 • Lucka 20.11.2017 at 15:53

  Poslední výlet byl do dalešického údolí a ač to není ádná dálka, bylo tam parádně .. ani by člověk nevěřil, že je v Praze 🙂 a teď v pátek se chystáme za dědou a babi do Liberce a Jizerek 🙂 Lucka

 • Veronika 20.11.2017 at 15:56

  My naposled vyletili v Luhacovich, mame to kousek, a tak jsme symbolicky uzavreli sezonu:-D naposled nakrmili kacky, napili se z pramenu a dali si s tatou lazenske kaficko:-)
  Sleduji na IG @veronika.stojaspalova

 • Lenka F. 20.11.2017 at 15:56

  Vzhledem k tomu, že byl v pátek svátek a manžel měl tedy volno, tak jsme si udělali prodloužený víkend a zajeli si do Liberce:) Sobotu jsme strávili v IQ parku a v neděli jsme vyjeli lanovkou na Ještěd:)
  FB okomentován.
  IG sleduji jako cichulak – Lenka F.
  Lenka Fořtová

 • Ingrid Fikerlová 20.11.2017 at 15:59

  Poslední výlet byl do lázní Teplice nad Bečvou. Já tam navštívila kmotra, kterého tam převezli po operaci srdce, a děti s manželem a tchýní, která u nás zrovna slavila 70. narozeniny, prošli lázeňský park, ochutnali vodu ze dvou pramenů, vyzkoušeli teplý lázeňský oplatek a nakonec trávili čas pozorováním kačenek v řece. Bylo to fajn odpoledne.

 • Vjerca 20.11.2017 at 16:01

  Nas poslední výlet byl ve Frenštátu pod Radhoštěm do areálu Horečky – skokanské mustky, stezka v korunách stromů, hmyzi hotel, hezké místo. Pak areál Beskydskeho rehab.centra kde uz nějakou dobu pobyvam,tak tomu prizpusobujeme i výlety 🙂 a kulickodraha vypadá dokonale 😊

 • Sylva Sejpková 20.11.2017 at 16:10

  Poslední pořádný výlet byl do ZOO v Norimberku (na delfíny, no jasně 🙂 )

 • zuzana fidlerová 20.11.2017 at 16:11

  Naposledy jsme byli v zoo Chleby….

 • Michaela Kratochvílová 20.11.2017 at 16:11

  Teď o víkendu jsme byli u babičky ve Znojmě 🙂 jinak když nebudem počítat opravdu dlouhou cestu do Znojma,tak jsme naposledy byli právě na Lipně 🙂 království lesa bylo super 🙂
  IG mk_michaela30

 • Katka sramkova 20.11.2017 at 16:13

  Ahoj, poslední větší výlet byl na Slovensko do Besenove na konci října…. Jinak par vycházel po okolí, ono ted uz toho moc podnikat nejde, když je po praci hned tma 🙁
  Kuličkodraha by syna moc bavila, děkuji
  Katka, na instagramu ta_kacka

 • Verca 20.11.2017 at 16:15

  Vzhledem k tomu, ze je dcera mega zrout, tak je vzdy cilem vyletu nejake jidlo. A vlastne i zacatkem 😂

 • Barča 20.11.2017 at 16:15

  My výletíme do lesů a luk 🙂 Poslední větší výšlap byl asi na Kunětickou Horu.
  sleduji instagram – barcakovarikova

 • Lada 20.11.2017 at 16:16

  Naposledy jsme byli ted o vikendu na vylete v Praze v morskem svete. A pak procházka starym městem 🙂 A Hubelino? No tak to je top 😍😍😍 Toužime po nem již nekolik let. Ale takove stesti mit nebudeme, tak budeme toužit dál 😂

 • Renata 20.11.2017 at 16:17

  Jelikož čekáme druhého mrňouska a on nás už v bříšku trochu zlobí, mám túry zakázané, ale oni to kluci zvládají i beze mně a na posledním větším výletě byli v Krkonoších a na Sněžce, chytli poslední pěkné počasí. Ale jelikož bydlíme za Prahou, ve Voděradských bučinách, o parádní procházky “za barákem” taky není nouze 🙂 Sleduji FB i IG (kasitchka)

 • Věra 20.11.2017 at 16:19

  Naposledy jsme byli několik dnů v Českém ráji.

 • Verča 20.11.2017 at 16:20

  Náš poslední výlet byl v létě.. Jako rodina jsme byli na Orlické přehradě. A od srpna jsme měli taťku/manžela v nemocnici a do teď te na neschopence. Takže nám ty plánované výlety moc nevyšli a snad to příště napravíme ☺ A opět je toto super dárek! 👍 sleduji vás na FB i IG ..

 • Petra 20.11.2017 at 16:21

  Poslední větší výlet byl do Zlínské ZOO, sice bylo poznat, že je hlavní sezona ta tam, ale i tak to bylo super, byli jsme tam od otevíračky až po zavíračku 🙂

 • Lenka 20.11.2017 at 16:21

  Nas posledni vylet byl do lesa na houby, v krasne prirode, nedaleko NP Podyji. Mame to tu radi. Moc dekuji za tip u Lipna, chystame se v lete timto smerem 🙂

 • Anna 20.11.2017 at 16:23

  S mým Kubíkem výletíme nejraději na výstavy aut, traktorů, motorek, někdy stačí i stavba s bagrem 🙂 Poslední větší výlet byl v MIrákulu, užil si ho neuvěřitelně 🙂

 • Sabina 20.11.2017 at 16:24

  Zdravim! Nas posledni vylet byl ted 17.11.smer Vysocina. Navstivili jsme velky model vlackodrahy se spoustou jezdicich vlacku a v nedeli dokonce nasnezilo,tak jsme usporadali koulovanou a staveli snehulaka. Nadhera. Sleduji i FCB Sabina Driakova

 • Jana 20.11.2017 at 16:24

  My byli v Dinoparku v Plzni. Syn nadšený, dinosauři ho moc baví. Navíc je tam i par průlezek,takze se vyřádila i mladší sestřička,kterou dino nebaví.

 • Bára 20.11.2017 at 16:25

  ZOO Dvůr Králové. Pozdravit malého hrabáče:)

 • Tatana 20.11.2017 at 16:25

  Posledni vetsi vylet byl na Sumave,ns nelesni krajina z Kvildy. Syn miluje les tak byl nadseny neb nehlede na nazev,vetsina cesty je v lese:)) po Hubelinu pokukuji jiz delsi dobu..:)) pokud ji nevyhrajeme,urcite jednou poridime!

 • Aneta 20.11.2017 at 16:28

  jé, stavebnice Hubelino úžasná, tu potřebujeme a jestli nevyhrajeme, už vím, co bude na dalším seznamu dárků 🙂 My přijeli z Jizerských hor (jJablonec nad Nisou) a kousek před tím v Olomouci. Zoo jsme nestihli, budeme se tam muset vrátit. Zdržela nás skvostná cukrárna na Svatém kopečku 🙂 P.S. sleduju i na FB

 • Dagmar Kocourková 20.11.2017 at 16:29

  Zdravím,
  zatím náš poslední výlet byl tuto sobotu do zoo v Ostravě. Velmi se nám tam líbilo, hlavně malý sloník. Holčičky byly moc smutné, když se při komentovaném setkání dozvěděly, jak probíhají v Asii odběry žluči u medvědů. Nemohly se z toho vzpamatovat.
  Dáša

 • Kateřina Horáková 20.11.2017 at 16:31

  Dobrý den Míšo,
  Děkuji za další výletnický výlet. My letos na největším výletě byli v krásném penzionu Jurášek v Kunčicích pod Ondřejníkem. Z tama je to co by kamenem dohodil na výšlap na Pustevny nebo třeba do Skanzenu v Rožnově. Určitě můžu doporučit. Pro děti sice až tak plný atrakcí není, ale krásné rybníčky a bosá stezka to určitě vynahradí. No a pro výlet třeba jen s manželem je to dokonalá oáza klidu s krásnými pokoji, wellness a výborným jídlem.
  Na IG sleduji jako katerinahorak.
  Přeju hezký den

  Kateřina

 • Lucka 20.11.2017 at 16:32

  Ahoj
  Naš posledni vylet byl celoddeni vyslap do rokle a hradiste v okoli Doubravčic, středočeský kraj. Udelali jsme si cestou obed na ohni a meli super pocasi. I jsme si po obede polezeli i kdyz uz z nas nikdo spat po o nepotrebuje 🙂
  Lucka

 • Soňa Zemanová 20.11.2017 at 16:32

  Ahoj,
  Před týdnem jsme se vrátili z Adršpachu. Do Adršpachu se vracíme pravidelně. Zamilovali jsme si tohle kouzelné místo,…

  Sdílím, sleduji.
  Instagram maminkarebelka

  PS: Dnes mi nepřišel email, náhodoou jsem další okýnko objevilana facebooku.

 • Renata Ševčíková 20.11.2017 at 16:33

  Náš poslední cíl jsou Klimkovice, akorát tady čtyři týdny zůstaneme v lázních 😉 Jinak náš 2,5 letý Šimon taky ještě spí odpoledne, ale někdy to na výletě přežije a vytuhne pak v autě 😉 Jinak na fb sdílím, komentuji jako Renata Ševčíková a na instagramu sleduji jako sevcikova.renata 😉

 • Pavlína Nedvědová 20.11.2017 at 16:33

  My byli naposledy v lese a hledali s tátou „kešky“.:-)
  Hubelino je na našem vánočním seznamu, ale vyhrát ho by bylo úplně nejlepší….;-)
  Sdílím a už se moc těším na losování. Jsem snad natěšenější než ty děti…

 • Alexandra Pavlíková 20.11.2017 at 16:34

  U nás to byla Prašivá, a ta se dá stihnout právě jako dopolední výlet, sleduji a komentuji na f pod svým jménem Alexandra Pavlíková

 • Petra 20.11.2017 at 16:38

  Kuličkodráhu máme a rodiče doporučují :D. Bohužel děti nestaví, jen si na rodiče vymýšlí, co mají jak postavit…jen na jejich přání máme málo dílků. Naposledy jsme byly na výletě v ZOO.

 • Lucie 20.11.2017 at 16:38

  Náš poslední větší výlet byl na Hukvaldy. Prochazka parkem a hradem..vychytali jsme krásné babí léto 🙂 ted už jen okolí města, skrz odpolední spaní špuntů 🙂

 • Dana 20.11.2017 at 16:38

  Cil naseho posledniho vyletu znacne ovlivnilo pocasi, tak jsme se vydaly vlackem za pohadkou na Hlavni nadrazi, kde hraji pro deti Nejlokomotivovatejsi lokomotivu 😉 IG: Svobodova Dvorakova Dana

 • Eva Kalinová 20.11.2017 at 16:39

  Naposledy jsme byli ve Zruči nad Sázavou v cukrárně. Mají tam výborné, čerstvé dortíky za úplně jiné ceny než v Praze. Hubelino mám také na seznamu společných dárků pro kluky. Třeba se na nás usměje štěstí. Sdílím na FB, Eva

 • Veronika Kohoutová 20.11.2017 at 16:40

  ZOO Praha, mnoho zvířat a samozřejmě dráha rychlosti a velké dětské hřiště

 • Zuzka 20.11.2017 at 16:40

  Poslední cíl naši cesty,bylo určitě hřiště u baráku,protože se cely podzim nemůže vyhrabat z těch nemocí a jsme pořád doma😔

 • Veronika 20.11.2017 at 16:40

  Naposledy jsme byli na vetsim vylete v zari, kdy mel manzel dovolenou a to jsme stihli treba zoo v Jihlave nebo krokodyli zoo v Protivine. Ted uz jezdime jen do CB do hernicek (treba do Chnapika). 😉

 • Lenka 20.11.2017 at 16:41

  Naposledy jsme byli na letadlech v Air parku ve Zruči u Plzně 🙂

 • Marie 20.11.2017 at 16:54

  Zámek Plumlov – prohlídka s pohádkovými postavami.

 • Aneta 20.11.2017 at 16:57

  Naposledy jsme vyrazili do zoo do polskeho opole. Nemame to moc daleko a moc se nam tam libi. Na ig sleduji jako ancia_bajcia

 • Rienka 20.11.2017 at 17:00

  Park Dolni Pocernice a Slovensko Orava
  pekny den

 • Hanka 20.11.2017 at 17:01

  poslední výlet na Pražský hrad 🙂 sleduji a sdílím na FCB jako Hanka Kju a na instagramu jako Hani Kju 😉

 • Johana 20.11.2017 at 17:02

  Poslední Eliščin výlet byl do Farmaparku Blaník. Týden před tím jí babička ještě vzala do Zoo do Dvora Králové.

 • Ivana Kroupová 20.11.2017 at 17:09

  Naposledy jsme šli s dětmi na procházku minulou neděli 🙂 udělali jsme si výlet na Pálavu na dívčí hrad a vyšlo asi poslední krásné počasí

 • Aneta 20.11.2017 at 17:09

  Náš poslední výlet byl na Farmu Soběhrdy 🙂

 • Libka Smyčková 20.11.2017 at 17:10

  Posledni vylet byla asi Zoo v Praze, kde jsme byli poprve. A pak byla cesta na Moravu za prarodici, ale to nepovazuji za vylet..

 • Alžběta 20.11.2017 at 17:12

  Stezka korunami stromů v Jánských lázních. Jinak procházky s kočárkem Prokopským údolím nebo Kunratickým lesem.
  Insta dabetule

 • Iva Pelikánová 20.11.2017 at 17:12

  Jeee,dekujeme za dobrý tip,stezku Korunami stromu známe,ale tohle je pro nas novinka:-)Cílem našeho posledního výletu byl Velehrad a mohu jen doporučit-bazilika,krásnou procházkou kolem rybníků ke skanzenu a k Žive vodě,kde si prcci užijí ten nas cesky sladkovodní svet:-) jinak fajn ubytování Hotel Mlýn a uzasna kavarna hned naproti bazilice.Na instagramu sleduji jako graffivick

 • Klára 20.11.2017 at 17:13

  Poslední velky výlet jsme podnikli k Machová jezeru a protestovali jsme jeho okolí. Pocasi nam nepřálo, ale jinak je to krásný kraj.

 • Radka H 20.11.2017 at 17:14

  V poslední době to byla vždycky návštěva rodiny, jelikož ji nemáme v místě bydliště 🙂
  Sleduji na IG (radulih)

 • Anna Dušková 20.11.2017 at 17:15

  Naposledy jsme vyrazili na zříceninu Dívčí Kámen.

 • Veronika Závodná 20.11.2017 at 17:20

  Naposledy jsme vyrazili do Hranic k babičce a dědečkovi. Ale takový větší opravdický výlet byl nedávno do Jizerských hor, do Bedřichova a okolí a na začátku roku se tam opět vrátíme na týdenní zimní dovču 🙂

 • Alice 20.11.2017 at 17:24

  Letošni rok moc výletům nepřál, kvůli práci. Ale naposledy jsme byli všichni spolu v lese na houbách 😀

 • Katerina Kmecova 20.11.2017 at 17:25

  Cil KAZDEHO vyletu by mel byt v hospode nebo nejakem podobnem pratelskem zarizeni 🙂 Jinak naposledy jsme vyrazili jen pres pole do vedlejsi vesnice, pro syna je to zatim pesky vzdalenost azaz 🙂

 • Veronika 20.11.2017 at 17:27

  My jsme naposledy stravili prodlouzeny vikend na Slovensku v Desne. Bylo krasne babi leto😌

 • Naďa 20.11.2017 at 17:29

  Naše poslední výletní procházka byla do obory krmit divočáky a daňky 🙂 Sleduju na FB a sdílím

 • Zuzka 20.11.2017 at 17:33

  Poslední výlet byl u Počátek, kde jsme byli na svatbě na krásném letohrádku sv. Vojtěcha. Bylo tam moc krásně 🙂

 • Michaela Novotna 20.11.2017 at 17:34

  Nas cil posledniho vyletu je dost cerstvy a to konkretne z tohoto vikendu 🙂 vcera jsme se vratili z termalu v Mederu a nas plavacek byl nadseny 😉

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 20.11.2017 at 17:35

  Mi byli na farmě v Benešově, kde mají telátko 🙂 jinak sleduji pod jménem radka ramík

 • Lenka 20.11.2017 at 17:36

  Pěkný podvečer,
  Měli jsme teď velké stěhovaní takže jsme na velké výlety nejezdili, ale pravidelně se snažíme chodit do přirody a na Svinec u Nového Jičína. Moc by se mi pro holky kuličkodráha líbila 🙂

 • Ivona 20.11.2017 at 17:40

  Včera jsme byli i přes pěknou zimu výletit na Karlštejně, v muzeu betlémů a cestou jsme se pokochali výhledem na Ameriku. (Insta ivon_hr)

 • Jeannette Tesařová 20.11.2017 at 17:44

  Poslední výlety byly Peklo v Čertovině a Pohádková vesnička.

 • Zuzka Kovářová 20.11.2017 at 17:44

  Zrovna ted v sobotu jsme byli na jarmarku na zricenine hradu Lukov. Pralo nam i krasne pocasi a nakoupili jsme spoustu dobrot a darku na Vanoce.

 • Lucka 20.11.2017 at 17:49

  U nás to byl Průhonický park 😉