kuličkodráha Hubelino | Království lesa

kuličkodráha Hubelino | Království lesa

Dlouho jsme si na blogu nikam nevyrazili, takže bych vás dnes ráda vzala na výlet. My už se odstěhovali z domova a moc se těšíme, že na konci týdne bude doma zrekonstruováno, opraveno a vymalováno 🙂 . Holek pokoj byl hotový, ale jinak se vrátíme do “trochu nového zbytku” 🙂 . Společně si ale dnes vyrazíme a ještě naposledy zamíříme na jih, na Lipno. Krom té slavné Stezky korunami stromů je totiž vedle ono “malé Mirakulum”, kterému se říká Království lesa. Má cenu do něj vyrazit?

Pokud už na Lipno vyrazíte a na Stezku korunami stromů se vydáte, rozhodně doporučuju vzít to jedním vrzem. Oba tyhle areály jsou od sebe jen pár desítek metrů a děti budou rozhodně nadšené.

Všem kteří mi ale tvrdili, že jde o něco jako je rodinný park Mirakulum musím říct, aby příště nezapomínali dodat, že tématicky ano, ale velikostí a pestrostí už ne.

Království lesa je krásný park pro děti, kde jsme navíc neskutečně vychytali roční období a babí léto tam bylo nejen skvostné, ale na návštěvníky velice chudé. Takže nás v celém tom parku pobíhalo asi 30 včetně všech rodičů 😀 . Holky se tak dostaly kamkoli chtěly a nikde je “neohrožovaly ti větší”.

Když jsme byli v létě v Mirakulu, vylezla si Julinka do síťových prolézaček. Tehdy asi šestiletý chlapeček kolem ní ale proběhl takovou rychlostí, že sebou dvouletá Juli sekla do sítí, a ten den už nechtěla nikam. 

Dost podobné je to pak na velkých trampolínách. Pokud vedle prcka skočí někdo 2x tak těžký, vaše ratolest odletí jako pták 😀 . Takže my moc ocenili, že byl park prázdný. Jinak máme ostatní děti rádi, to ne že ne 😀 .

Julinka vybrala jako top celého parku právě obří trampolíny. Na 100% je to ale ovlivněno právě tím prázdnem. Asi prvně totiž byla královnou prostoru a ovládala sama sebe. Nerušily jí skoky jiných dětí, nebála se pořádně odrážet a my si museli rozdělit děti, protože jinak by chudák Nela “seděla” zbytek dne u trampolín 😀

Já si proto vzala Julču a dobré kafe, které mi tu uvařili a táta vyrazil s Nelinkou do provazových hradů. Uznávám, že trochu srabácky jsem si bleskurychle vybrala Julii, protože dobře vím, že Nela tátu protáhne každičkým tobogánem 😀 . To já první hodinu jen skákala, usrkávala kafe nebo houpala. Do toho ten vonící podzim a barvy babího léta. No ach 😀 .

Ehm! Jojo, psala jsem první hodinu 😀 . Julinka vycítila pravý důvod, proč jsem si tak ochotně vyrazila zaskákat s ní a odhodlala se vše změnit. Do té doby klaustrofobické dítko, které odmítalo vlézt do uzavřeného tobogánu a jezdilo jen na otevřených skluzavkách, řeklo “mami deme” 😀 .

Možná právě z tohohle důvodu jsem k dnešnímu článku vybrala výhru právě stavebnici Hubelino. Od září letošního roku totiž s holkama prolézáme každý tobogán nebo klouzačku a Nelinka si letos sama přišla říct, že chce pod Jedličku od Ježíška kuličkodráhu. Prý tam budou jezdit legáčci jako na tobogánech ony dvě 🙂 .

pozn.: Podle stojící Julinky to vypadá, že je tunel prostorově dost na pohodu 😀 No, jejích 93 cm možná neprotestovalo 😀 já na tom byla opoznání hůř. Na kolenou a s foťákem v ruce. Škoda, že někdo nefotil mě 😀

Každý majitel rodinného parku dobře ví, že děti mulují vodní hrátky a zvěř, na kterou si mohou sáhnout nebo ji dokonce nakrmit. Nejsem si jistá, jestli byl jen ten dnešní den bez návštěvníků, ale kozy vypadaly dost vyhladověle 😀 .

Krom toho, že zničily dávkovač na své oblíbené kukuřičné křupky (které jim chtěla ujídat i naše Julie) a my vypadali jako ti, kteří ho zničili za ně…

…pokusily se chytit stejně vysokou Julii. Nevím jestli si ji spletly s nějakou svou spolunocležnicí, ale takový hysterák Julinka ze zvířete ještě neměla. Máme ale štěstí, že děti se zvířat nikdy nebály a nechala si to i Julinka vysvětlit, takže krmení se nakonec dočkaly i kozleny. I když my už si Julinku dost hlídali 😀 .

Naše Hubelinová dáma. Julinčinu topku v podobě trampolín už jsem zmínila. Za Nelinku mohu s klidným svědomím prohlásit, že to nej z parku pro ní jsou klouzačky a tobogány. Může za to dovolená v Africe, kde se po prvním týdnu osmělila a začala jezdit. Na konci druhého už z ní byl totální profík, který sjel s tátou i ty největší tobogány na pneumatikách 🙂 .

V Království lesa na Lipně tedy najdete trampolíny, klouzačky, nechybí ani ty dřevěné hrady s lanovými chodbami. Julča se je naučila hezky prolézat a doporučuju, využijte tenhle čas. Konec léta, podzim nebo jaro je dokonalá doba na tuhle zábavu. Parky totiž nejsou přeplněné a stačí se dobře obléknout. Dětem je fuk, že není 25 a sluníčko.

Kdo park navrhoval, nezapomněl že dnes dychtíme i po tom, aby nás zábava něco málo naučila, takže krom té hrubé motoriky si děti mohou zábavnou formou “nastudovat” něco málo o přírodě.

Překvapilo mě, že ze spojovaček už holky dost věcí uměly. Dnes už by toho třeba Nela spojila mnohem víc, protože má slušně našlápnuto ze Světa zvířat od Albi Kouzelného čtení 🙂 .

Byl jste? V letních měsících si nejsem jistá jak moc atraktivní park bude. Musí tu být neskutečně nacpáno a vzhledem k počtu občerstvení to nebude asi úplně pohoda. Takže doporučím jídlo s sebou a nepočítat s tím, že nejmenší si vše projdou. Pro ně je tu ale speciální koutek, kde mají vlastní prolézačky a klouzajdy, takže bezpečné to s nimi bude 🙂

Když vám tu teď píšu vzpomínky na babí léto, úplně mě mrzí, že ta hlavní výletnická sezóna je pryč. Snažíme se vyrážet i mimo ni, ale dost dobře to nejde. Julinka po obědě ještě spí a kočár nemá. Do podzimu si tedy spala venku na dece a to už dneska možné není.

Celodenní výlety jsou tak scifi a my máme vždy dopo nebo odpo. To toho moc potúrovat nestihneme :-). Ale ono to jaro přijde, ani ohlédnout se nestihneme.

Poslední lanovkou jsme pak jeli z parku dolů. Za 10 km jsme byli ve Frymburku, kde jsme se ubytovali v Hotelu Leyla, o kterém si můžete přečíst recenzi v článku se soutěží o FirstBike tady: Hotel Leyla Frymburk. A my se sem zase jednou vrátíme, protože i příští rok nás kurzy první pomoci zavanou na jih republiky. Tak pusu na to! 😀

A na závěr ještě jedna technická připomínka. Doporučuju se dole u parkoviště podívat na světelnou tabuli, kde krásně najdete označené, co v danou chvíli funguje a co ne. Bohužel se stává, že kvůli počasí je dost atrakcí nebo stezka mimo provoz 🙂 .

Království lesa – webové stránky

No já bych zase jela. Ale jsme už téměř v opravdovém adventu, takže není čas na výlet, je čas rozdávat dárečky. Dnes tady pro vás mám stavebnici Hubelino. Je to společný dárek, který letos nadělí Ježíšek mým holkám a vybrala jsem tuhle stavebnici proto, že je kompatibilní s Legem. Veškeré Lego duplo, které doma máte s tím propojíte a Nelinka se navíc těší, že budou jezdit legáčci na tom tobogánu s ní 🙂

Vyhraj kuličkodráhu Starter set Hubelino Soutěž ukončena

Do soutěže mi ho pro vás věnoval e-shop Feedo, který mám moc ráda. Od nákupu až po dodání vždy bez problému a navíc jsou hlavním partnerem kurzů první pomoci pro maminky. Díky Feedu se můžeme s holkama podívat do 12 velkýchměst po ČR, díky němu vás můžeme poznat osobně a zase předat trochu pediatrického moudra dalším maminkám:-).

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Kde byl cíl vaše posledního výletu? 🙂

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek “soutěžím na blogu”, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

759 komentářů

 • Barbara 20.11.2017 at 14:25

  Sledujeme vás na instagramu pro nickem barusaatko. Naše poslední výlety byly v ošlikvém počasí zaměřeny na herničky a jelikož máme 20měsíční holčičku, vyzkoušeli jsme Koala Café, Žirafu a Brumbambuli v Praze. Všechny měly úspěch. 🙂

 • Andrea 20.11.2017 at 14:26

  Nas posledni vylet byl ve Frymburku,bohuzel pocasi a zdravi nam nepralo tak se na stezku a kralovstvi lesa budeme muset vratit jeste jednou. Hubelino mame uz v dopise Jeziskovi tak kdyby se na nas usmalo stesti, budeme skakat radosti 🙂

 • Dana 20.11.2017 at 14:27

  zdravim!posledni vylet byl vikend na sumave nedaleko prachatic. po ceste jsme zvladli i navstevu hluboke ktera byla na podzim nadherna.

 • Barbora Dočkalová 20.11.2017 at 14:31

  Cil nasich vyletu je momentalne les a priroda. Doted nam nepralo pracovni vytizeni spojeneho se stavbou 🙁 Nicmene uz jsme prestehovani, tak uz se moc tesim, az nekam vyrazime.. nejprve to bude asi Zetor muzeum Brno..

 • Dáša Kovalová 20.11.2017 at 14:31

  Vůbec jsem netušila, že taková dráha existuje, to nám by se taky líbila 🙂
  Poslední cíl byl JM – okolí Bukovan – krásné místo, kde jsme si to náramně užili na kolech, náš dvouletý Teo si ty kopce vychutnával ze sedačky, no a my s tatínkem si řádně mákli 🙂

 • Dyba 20.11.2017 at 14:31

  Milujeme skanzeny, naposled posvícení v Kouřimi 🙂

 • Pavla Kašparová 20.11.2017 at 14:32

  Cíl našeho posledniho výletu byl skanzen na Modré s tunelem pod vodní hladinou a zdejší rozhledna. Kdo pojedete okolo Uherského Hradiště urcite semrknete na Velehrad na Modrou a baziliku.
  Pavla

 • Barbora 20.11.2017 at 14:33

  My sme naposledy navštívili Vysoké Tatry, konkrétne Štrbské pleso:)

 • Barbora Jastrzembská 20.11.2017 at 14:36

  Westernové městečko Twin pings v Polsku bylo úžasné. V městečku Žory. Vyřádila se dvouletá dcera i dospělí. Barajastrzembska@gmail.com

 • Soňa Novotná 20.11.2017 at 14:36

  Dýňový svět – Statek u Pipků u Golčova Jeníkova, moc hezké podzimní hrátky s dýněmi 🙂

 • Nikol Horáková 20.11.2017 at 14:37

  Naposledy jsme na výletě byli ve skanzenu v Kouřimi. odebírám, sleduji

 • Lucie Skřejpková 20.11.2017 at 14:38

  Děkujeme za soutěž. Naposledy jsme byli na výletě na zřícenině hradu Cimburk u Koryčan. 🙂

 • Zuzana 20.11.2017 at 14:39

  Vzhledem k tomu, že jsem v polovině druhé těhotenství a musím dost odpočívat, tak je to s výlety trochu slabší. Naposledy jsme byli na Klokočůvkách – Oderské vrchy, kde je podzim ten nej na světě:)

 • Dita 20.11.2017 at 14:39

  Zdravim. Tedy to Hubelino se mi moc libi! Musim napsat na seznam! Super!
  Poslednim cilem byl vyslap na Jested v zari!
  Hezky den
  Dita
  xxx

 • Pavlína 20.11.2017 at 14:40

  Pořádný velký výlet byl v létě šumavskými lesy a loukami. Rádi chodíme jen tak přírodou bez velkých turistických atrakcí. Ale z turistických atrakcí se nám naposledy moc líbila stezka korunami stromů na Rujáně odkud byl krásný výhled na moře:-)

 • Nikola Nekvapilová 20.11.2017 at 14:40

  Naposledy jsme byli na Vysočině v centru Eden. Moc doporučuji, je to zábavě vzdělávací centrum.
  IG nikolson_n

 • Marketa Pravdová 20.11.2017 at 14:41

  Náš poslední výlet byl za kamarádkou do Děčína na oslavu narozenin:-)

 • Daniela 20.11.2017 at 14:42

  S cieľa nášho posledného výletu sme sa vrátili včera 🙂 boli sme v našom obľúbenom hoteli Bania v poľských tatrách, a keďže je spojený s termálnim kúpaliskom tak sme strávili krásne 3 dni kúpanim sa a oddychom na hoteli, lebo sa nám odtiaľ nikde nechcelo a to bol povodne v pláne výlet do bachlebovej doliny na chodník v korunách stromov a nejaká turistika 😀

 • Zuzana 20.11.2017 at 14:42

  Naposledy sme sa vydali do Luhačovíc, bolo nam tak krasne 🙂

 • Radka Kovářová 20.11.2017 at 14:43

  V podzimnim case na Kriviklate 😉

 • eva Suchomelova 20.11.2017 at 14:43

  Hrad Špilberk při nedělní vycházce s rodinkou FB:Eva Nějaká sdílím IG:Evulineek

 • Katka Röslerová 20.11.2017 at 14:44

  Hubelino máme od loňských Vánoc a mně a manžela to moc baví 😀 děti si poroučí, jak má tobogán vypadat, a pak koulí. Rozšíření by se nám určitě hodilo..
  Náš poslední výlet byl jen do nejbližšího lesa nasbírat nějaké přírodniny synovi do školky (chytlo se i jedno klíště 🙂 )
  na fb sleduji

 • Erika Pilařová 20.11.2017 at 14:45

  Náš poslední výlet bylo Mirakulum a bylo tam krásně. Lipno píšu na seznam na jaro 😉

 • Petra 20.11.2017 at 14:46

  Náš poslední výlet byl k babičce 😄 Jinak teď vzhledem k počasí spis hernicky.. ale rádi a často chodíme do ZOO, která je mimo jiné v Jihlavě opravdu krásná 😉

 • Michaela 20.11.2017 at 14:46

  Poslední vylet byl do zoo v Zittau, máme to tam moc rádi 🙂
  IG: myskyyy.l

 • Luci 20.11.2017 at 14:46

  Náš poslední výlet (kromě návštěvy babičky, z které se teď vracíme) byl Liberec a okolí. Poslední den jsme strávili v Ekoparku v Liberci a i přes ně příliš pěkné počasí to bylo super. Dcerce se nejvíc líbila Blátivá kuchyně, kde vydržela několik hodin. (FB sleduji a sdílím)

 • Kateřina Drongová 20.11.2017 at 14:46

  Dinopark Karviná 😊

 • eva Dozbabova 20.11.2017 at 14:47

  Hlídala jsem vnoučata a cílem bylo dojít alespoň do obchodu 🙂 Sleduji na facebooku Eva Dozbabová

 • Vendula 20.11.2017 at 14:48

  Výletujeme v lesích kolem nás a jinak jsme byli posledně v Dinoparku.

 • Pavlína Suchánková 20.11.2017 at 14:48

  Poslední výlet byl na naši chalupu na Slovensko, kde jsme chodili na procházky do lesa na houby, nic zvláštního…ale to ticho a klid mi chybí už teď 😀

 • Petra 20.11.2017 at 14:49

  Poslední výlet jsme podnikli tuto sobotu a to ze Štěchovic do Třebonic naučnou stezkou Svatojánské proudy. Bylo to nádherné a ani trochu nevadilo, že sem tam (no dobře, skoro celou dobu) lehce mrholilo 🙂
  Petra

 • Marketa Juřicová 20.11.2017 at 14:49

  Nas posledni vylet byl na Horecky ve frenstate pod radhoštem a restaurace Rekovice ☺

 • Paja Klimova 20.11.2017 at 14:49

  My uz si ted moc dalky nemuzem dovolit,jako bezdetni jsme byli na Snezce,coz je pro me ted absolutni top z mych zazitku a jako “detni” jsme si udelali vylet i s kocarkem do Marianek na miniatury ceskych pamatek:) taky moc doporucuju:)
  sdilim,odebiram a na ig jsem staflickaaa
  🙂

 • Katka 20.11.2017 at 14:51

  My se zrovna vracíme z výletu do Vídně, kde jsme se byli podívat na pandu v ZOO. Dcera totiz plyšovou pandu z IKEY nedá z ruky. Když jsem se jí teď ptala, kam pojedem příště, odpověď byla “do Číny, protože tam bude ještě víc pand” 😆 Tak to bude chtít delší dovolenou..
  Sleduji na FB i IG.

 • Pavlína Rytířová 20.11.2017 at 14:53

  Cíl posledního výletu byl vrchol hory Lovoš u Lovosic. Sice to byla dřina vytáhnout kočárek až nahoru, ale rozhodně to stálo za to – byl totiž krásný, slunečný den.

 • Jitka Křížková 20.11.2017 at 14:53

  u nás to byl zoo a dinopark Vyškov. Holky moc chtěly na dinosaury, malý tam byl poprvé. Vyšlo krásné počasí a byl to úžasný výlet.

 • Tana S. 20.11.2017 at 14:54

  Valasske muzeum v R. pod Radhostem 🙂 je tam krásne i pres podzim

 • Jindra 20.11.2017 at 14:54

  Zoo Praha

 • Alena Trechová 20.11.2017 at 14:54

  teda, hubelino by bylo super 🙂 naposledy jsme byli ve Vyškově v Dinoparku… dinosauři to je naše 🙂

 • Superterik 20.11.2017 at 14:54

  Náš nedávný výlet byl do Prahy do velké herny/zábavného parku Toboga – doporučuji, vyblbnou se nejen děti, ale i dospělí.

 • Veronika Kovalova 20.11.2017 at 14:55

  Zoo Ostrava 😊

 • Barbora Heděncová 20.11.2017 at 14:55

  Vzhledem k faktu, že za 2 měsíce rodím, jsou naše výlety momentálně trochu poklidnější. Naposledy jsme byli o víkendu v muzeu, ale dokud to šlo, jezdili jsme každý víkend na nějaký super výlet- jsme ty typy, které chvilku neposedí a dcerka je naštěstí po nás. Jen mě mrzí, že u nás na Moravě není tolik super vyžití jako v Čechách. Sleduji i na fb.

 • Eva 20.11.2017 at 14:55

  Poslední výlet byl na Chvalský zámek na výstavu Krtečka 🙂

 • Magdaléna Zemanová 20.11.2017 at 14:56

  Teď mi fakt mrzí, že jsme si při posledním výletu (dovolená na Lipně) nechali království lesa ujít. Tak příště, až si to užijeme i s Vítkem…

 • Jana Miškaničová 20.11.2017 at 14:56

  My sme naposledy navstivili Zoopark Milicov (Praha). Je to super pre mensie deti. Mozu tam pohladit a nakrmit domace zvieratka a mame to len par km z domu.

 • Jana Seidlová 20.11.2017 at 14:57

  Náš poslední výlet byl do Dinoparku v Orlové. Konečně bez milionů lidí, takže jsme byli spokojení všichni :-). Sleduji i na fb

 • Lenka Rybackova 20.11.2017 at 14:57

  Dobry den, naposledy jsme udelali vylet vlackem na Krivolkat a melo to velky uspech.
  Kulickove drahy jsou u nas moc oblibene a tuto lego kompatibilni jeste nemame-proto zkousim stesti v teto soutezi

 • Tereza Medřická 20.11.2017 at 14:57

  U nas prodlouzeny vikend v Ceske Kanade, z malebneho podzimu jsme v nedeli odjizdeli ze snehoveho kralovstvi.. A mistni rybniky a potucky si rikaji o navstevu i v lete!! 🙂

 • Eva Kmochová 20.11.2017 at 14:57

  Náš poslední výlet byly na Vrbici, na pravou moravskou svatbu 🙂

 • Martina Palacková 20.11.2017 at 14:57

  Tak my moc pozdravujeme z ďalekej ázie, konkrétne z Malajzie, kde sme s deťmi (2 a 4 roky) na vlastnú päsť. 3 týždne, 3-4 noci na jednom mieste a ide sa ďalej. Naša malá 2 ročná ešte tiež okolo obeda spí a riešime to Deuter ruksako-nosičom, kde ju posadíme, nosíme a ona spí.
  Taká guličkodráha by nás moc potešila, lebo sa vraciame až v decembri a na vyberanie darčekov bude málo času 😉
  Sledujem i FB. Pozdravujeme, Martina

 • Zuzana 20.11.2017 at 14:57

  K babičce a dedovi do Ceskych Budějovic:-)

 • Jana Herrmannova 20.11.2017 at 14:59

  Naposledy jsme byli v patek 17.11. na Narodni tride 🙂 jinak u nas vitezi Prokopak, mame ho pesky kousek, a je tam spousta hrist.
  Na instagramu: jana.herr

  • Jana 20.11.2017 at 18:55

   Tak dnes by se mi velmi líbilo vyhrát, teda největší radost by měla moje nejstarší dcera (o rok starší než Nela), protože ta si kuličkodráhu od Ježíška přeje, ale Hubelino je v tuhle chvíli už mimo naše možnosti.
   Na posledním pořádném výletě jsme byli v Kladrubech nad Labem, podívat se na koníky :-).

 • Káča 20.11.2017 at 15:00

  Byli jsme na Červené Lhotě, mají tam 1/2h okruh dětskymi pokoji, tak to bylo akorát i pro děti

 • Veronika O. 20.11.2017 at 15:00

  Tento vikend jsme vyrazili na Moninec lyzovat, uzil si tatinek a 4,5letka se naucila zase neco noveho. Pak nasledovala rodinna oslava v Penzione Hulin, kde si muzete rezervovat stul u velikeho detskeho koutku a moc dobre tam vari.

 • Marketa 20.11.2017 at 15:00

  Posledni vylet vedl do Zoo Plzen

 • Jana Radová 20.11.2017 at 15:01

  Poslední výlet nebo spíš dovolená byla v Egyptě, no co ti budu vykládat 😀 Jungle Aquapark je TOP 😀 Ale výlet jako takový byl asi do ZOO v Lešná, to je pro nás srdcová záležitost 🙂

 • Lenka Benesova 20.11.2017 at 15:01

  Cíl našeho posledního výletu bylo VIDA centrum Brno a krátce hrad Špilberk. Na sychravé podzimní počasí ideální. Hubelino máme na seznamu přání od Ježíška, takže tato výhra by byla TOP :).

 • Zuzana Landová 20.11.2017 at 15:01

  Poslední výlet během babiho leta (než jsme zacali být nemocní) byl do krásného parku u renesančního zamku Březnice.

 • Maia Soukupová 20.11.2017 at 15:02

  Dlouho jsme nikde nebyli, jak jsme nemocni, ale hodne se nam libla stezka Granickym udolim 🙂

 • Aneta H. 20.11.2017 at 15:02

  Naposledy jsme vyletili na Kuksu v ramci vanocnich trhu 🙂

 • Radka 20.11.2017 at 15:02

  Náš poslední výlet byl minulý týden do Nižboru. Synek tam řádil na bikrosové dráze na odrážedle 🙂 jinak v Nižboru se dá navštívit zámek případně si udělat procházku kolem řeky 🙂

 • Jana Povazska 20.11.2017 at 15:03

  Posledni vylet byl na lampionovy pruvod.

 • Ivana P. 20.11.2017 at 15:03

  my jsme byli naposledy v Zoo Lešná, všem vřele doporučuji! díky za soutěž.i.

 • martina 20.11.2017 at 15:04

  Posledni vylet byl za babi a dedou na Moravu. Ted se tesime az napadne kopec snehu a zacneme sankovat :). Martina

 • Vasia 20.11.2017 at 15:04

  Nas posledni vylet byl ted na prodlouzeny vikend do Dolni Male Upy pod Snezkou a bylo tam super – letos prvni setkani se snehem, nas dvoulety syn si hodne uzil.
  IG: vasianikolaeva

 • Jaroslava 20.11.2017 at 15:05

  Náš posledni výlet byl do Prahy,kde jsme navštívili zoo a farmapark s možností krmit zvířátka.Bylo to super.Kulickodraha je krásná a moc by se nam pod stromecek hodila😊 sledujeme u FB (Jaroslava Rychtecká)

 • Pavlína F. 20.11.2017 at 15:06

  Cílem našeho posledního výletu byla výstava vláčku:-) ale před měsícem je si užili liščí stezku v Harrachově a stezku v oblacích v Jánských lázních.

 • Helča 20.11.2017 at 15:07

  Poslední cíl výletu jsme měli zámek Loučeň a jeho bludišťárium.

  Hubelino je skvělá kuličkodráha, syn dostal jen rozšiřujicí sadu, protože obyčejných kostek Dupla má hodně. A vyhraje si s ní parádně 🙂

 • Lucie L. 20.11.2017 at 15:08

  Náš poslední výlet končil včera – vyrazili jsme celá rodina na prodloužený víkend do Vídně.

 • Anni 20.11.2017 at 15:08

  U nás je to teď z výlety slabé… za tři dny mám termín porodu a navíc dostavujeme domeček, tak chodíme nejčastěji do blízkého lesa… O víkendu byly děti s tatínkem zapalovat svíčky na Národní třídu… projeli se vláčkem, tak si i to moc užili. 😉 Hubelino chce přinést Ježíšek… 😀

 • Kamila 20.11.2017 at 15:10

  Naposled asi Červená Lhota 🙂

 • Alena 20.11.2017 at 15:11

  Poslednim výletem pro nás byla návštěva Sladovny v Písku, kluci se vydováděli v obřím mraveništi,užili si výstavu určenou přímo pro děti a já si tam nakoupila úžasné knihy.👍

 • Bohdana Pejchalová 20.11.2017 at 15:12

  Naposledy jsme vyletili s přáteli na chatu ve vristi na vysocine.velke společně prostory a hodně ložnic,abysme se všichni vesli:) na insta tttrable

 • Martina Wágnerová 20.11.2017 at 15:12

  Dobry den Miso, nas posledni vylet byl do termalnich laznich v Laa v Rakousku, protoze nase dcerka vodu miluje ❤

 • Zuzka 20.11.2017 at 15:13

  Popravdě poslední rok a půl je cíl našeho výletu stavba. Takže leda tak zlaté písky na Třeboňsku;)

 • Eliška 20.11.2017 at 15:14

  My jsme si poslední výlet udělali procházku kolem vinohradů na jižní Moravě a k rozhledně u Nového Poddvorova. Byl to jen menší výlet, ale bylo málo času, tak alespoň něco hezkého jsme stihli. Příště se chystáme do akvária v Modré

 • Petra M 20.11.2017 at 15:15

  Cíl našeho posledního výletu byl o víkendu Zámek Berchtold, ale bohužel děti nastydly a tak jsme prodloužený víkend (a i dnes) trávili doma 🙁 Poslední vydařený výlet byl tedy Žulové balvany nad Třebohosticemi, to nám přálo zdraví a ještě i počasí.

 • Bára M. 20.11.2017 at 15:15

  My byli naposledy u babičky ve východních čechách 🙂 sleduji i fb a instagram (bara_bienvenue)

 • Jitka Kubickova 20.11.2017 at 15:15

  HUBELINO je skvele.Zatacek neni nikdy dost 😉 my jsme byli naposledy v zari ve Spindlerove mlyne.pocasi nepralo ale stejne sme si to uzili.

 • Irena Durdilova 20.11.2017 at 15:19

  Naposledy jsme byli na konci srpna na chaloupce v Mukařově kousek od Malé Skály a jeli na výlet vlakem do Turnova. Od září už jsme v Praze a to proto, že se nám narodila druhá holčička. Takže cestování mi chybí strašně moc, zatím jsme zvládli jen návštěvu u rodičů právě na jihu. A Tak se těším na leden a týden na horách a potom na Velikonoce. To už vyrazíme na mini dovolenou. Jinak sleduji fb i instagram.

 • Lucka Strunová 20.11.2017 at 15:21

  Jéé ta kuličkodráha je super tip na dárek 🙂 když nepočítám “výlety” za babičkou a dědou (cca 75 km), tak poslední výlet byl dvě stanice vlakem. Byla to první jízda vláčkem s našimi 20 měsíčními dvojčaty a chtěli jsme vyzkoušet, jak se jim to bude líbit 🙂

 • Petra Francová 20.11.2017 at 15:21

  Stezka bosou nohou Valtice.
  na IG: plakatky4radost

 • Lucie 20.11.2017 at 15:21

  Jeden z posledních větších výletů byl v létě (před porodem), byli jsme se projít po Krtečkově stezce nedaleko Bruntálu. A výlet to byl moc pěkný a zábavný. Taky jsme přes léto vyzkoušeli Lesopark v Klimkovicích, navštívili ZOO v Ostravě a v Lešné, podívali jsme se na hrad Helfštýn. Prošli se po lesních stezskách v Rychlebských horách apod. Už se těším až na jaře zase vyrazíme na výlety do přírody. V zimě se chystáme na bobování a na nějaká ta interaktviní muzea, např. U6 – Malý svět techniky nebo Pevnost poznání.

 • Petra 20.11.2017 at 15:24

  Náš poslední výlet vedl do ZOO Ostrava. My dospělí jsme si to užili, Filípek to skoro celé prospal 😀 tak zase příští rok 😊

 • hanca 20.11.2017 at 15:24

  Fiiiiha, tak to je skvělá kuličkodraha! To by byli kluci nadšení. My byli naposledy na takovém větším výletu na Dolní Moravě. Oblíbená stezka v oblacích a pak Pískový svět a Mamutíkův vodní park….opravdu super výlet, ale cenově hodně drahý, ale stálo to za to!

 • Adela 20.11.2017 at 15:25

  Dlouho jsme nikde nebyli. Také je to těžší tím, že syn nechodí a na lezení po zemi už to moc není. Dám jen tip, na podzim jsme strávili pár dní v Paříži a objevili dětský park nedaleko boulogne lesíku: jardin d acclimatation.
  Insta schovanka

 • Eliška Gřešková😉 20.11.2017 at 15:28

  Ahojik Míšo, Nelinko a Jůlinko. Náš poslední výlet byl před dvěma týdny a to do Hruboskalska. Krásně náš 3lety syn vyšlape kopec a schody až na vyhlídku na kapelníky pak dojdeme až k hradu Valdštejn. Dolů se pak už nese. Hlavně jsou po cestě poznávací,hadaci tabule, tak ty nás už moc bavily.Sleduji Instagram(elisakgresik).y🎄

 • Helena 20.11.2017 at 15:31

  Ahoj, naposledy jsme byli v ekoparku liberec. Hodně vody, klacků a kamenů. . Pro naše dítě ideal… 🙂

 • Dana 20.11.2017 at 15:33

  Posledně jsme se procházeli ve Vodním parku Čabárna u Kladna. Jeli jsme na návštěvu k babičce a park je po cestě 🙂

 • Lenka Palmová 20.11.2017 at 15:35

  Poslední výlet byl do areálu Vrchbělá.

 • Helena K. 20.11.2017 at 15:35

  Poslední větší výlet jsme strávili ve Farmaparku Sobehrdy, kde se holky vyřadily a nakrmily spousty zvířátek. Sleduji vás i na FB a sdílím Helena Kvietkova

 • Andrea 20.11.2017 at 15:35

  Poslední výlet byl v apartmánech na Vršku. Pravidelně se sem vracíme, je zde nádherně ☺ ..Díky Andrea

 • Kateřina Blažková 20.11.2017 at 15:35

  Poslední výlet byl v září do Prahy, od té doby jenom marodíme 🙁

 • Lucka 20.11.2017 at 15:37

  Naše poslední velká výprava byla do Chorvatska – dovolená u moře. Ale jelikož nejsme moc na válení se na pláži, vydrželi jsme u moře třeba hodinu dvě a pak jsme vyráželi na výlety a výšlapy 😀

 • Petra 20.11.2017 at 15:38

  Naposledy jsme byli na výletě ve Zlíně na výstavě Lega a Igráčků. Moc se nám tam líbilo. 🙂

 • Eva 20.11.2017 at 15:40

  Jee, Hubelino u nás bude nejspíš taky nadelovat Ježíšek, dcera totiž kulickodrahy miluje! Podobně jako skluzavky a prolezacky. Naposled jsme se byli vyblbnout v nedalekých Uholickach, kde je kromě obří houpacky i hezky přírodní areal Svestkovna s několika dětskými lanovymi atrakcemi.

 • Lenka Veselská 20.11.2017 at 15:40

  Naposledy jsme byli ve Valašském muzeu v přírodě. Je to tam moc pěkné.
  Fb sleduji, instagram nemám…. 😉

 • Martina N. 20.11.2017 at 15:46

  My naposledy byli v zrcadlovem bludisti na Petrine:)

 • Monika 20.11.2017 at 15:48

  Cíl posledního výletu (když nepočítám Dny strašidel v našem ústeckém muzeu) byl Designblok 2017. Naštěstí jsme vše stihly v sobotu než začala ta větrná smršť. Užila si to i dcera 3,5roku, hlavně kolotoč a skákací kopec a prodírání se k TON židli, hraní si s Kutulu kostičkama, skákání na zvířatech od TYOplanet…byla to paráda 🙂 a pak jsem si přečetla váš článek cestou domů 😀
  sdílím FB

 • Jana Bystroňová 20.11.2017 at 15:48

  Náš poslední výlet byl do pražské botanické zahrady v Troji v rámci oslav Halloween-a. Jinak víkendy trávíme na chatě, což bereme jako naši cestu z města, únik, relax, výlet… 🙂
  Jinak kuličková dráha je úžasná!

 • Míša V. 20.11.2017 at 15:50

  Náš poslední výlet byl na Karlštejn. Jinak máme rádi procházky v Krčáku a Pražskou zoo 😀 Moc děkuji za vaše inspirace na výlety i na super dráhu, která by se nám taky moc líbila 🙂

 • Silvia 20.11.2017 at 15:51

  Delší cestovatelský výlet byl za babi na Slovensko, bylo zrovna babí léto 🙂

 • Denisa 20.11.2017 at 15:52

  My se vydali do jeskyne, ale nez jsme dojeli na misto, zacalo prset, tak snad priste 🙂

 • Lucka 20.11.2017 at 15:53

  Poslední výlet byl do dalešického údolí a ač to není ádná dálka, bylo tam parádně .. ani by člověk nevěřil, že je v Praze 🙂 a teď v pátek se chystáme za dědou a babi do Liberce a Jizerek 🙂 Lucka

 • Veronika 20.11.2017 at 15:56

  My naposled vyletili v Luhacovich, mame to kousek, a tak jsme symbolicky uzavreli sezonu:-D naposled nakrmili kacky, napili se z pramenu a dali si s tatou lazenske kaficko:-)
  Sleduji na IG @veronika.stojaspalova

 • Lenka F. 20.11.2017 at 15:56

  Vzhledem k tomu, že byl v pátek svátek a manžel měl tedy volno, tak jsme si udělali prodloužený víkend a zajeli si do Liberce:) Sobotu jsme strávili v IQ parku a v neděli jsme vyjeli lanovkou na Ještěd:)
  FB okomentován.
  IG sleduji jako cichulak – Lenka F.
  Lenka Fořtová

 • Ingrid Fikerlová 20.11.2017 at 15:59

  Poslední výlet byl do lázní Teplice nad Bečvou. Já tam navštívila kmotra, kterého tam převezli po operaci srdce, a děti s manželem a tchýní, která u nás zrovna slavila 70. narozeniny, prošli lázeňský park, ochutnali vodu ze dvou pramenů, vyzkoušeli teplý lázeňský oplatek a nakonec trávili čas pozorováním kačenek v řece. Bylo to fajn odpoledne.

 • Vjerca 20.11.2017 at 16:01

  Nas poslední výlet byl ve Frenštátu pod Radhoštěm do areálu Horečky – skokanské mustky, stezka v korunách stromů, hmyzi hotel, hezké místo. Pak areál Beskydskeho rehab.centra kde uz nějakou dobu pobyvam,tak tomu prizpusobujeme i výlety 🙂 a kulickodraha vypadá dokonale 😊

 • Sylva Sejpková 20.11.2017 at 16:10

  Poslední pořádný výlet byl do ZOO v Norimberku (na delfíny, no jasně 🙂 )

 • zuzana fidlerová 20.11.2017 at 16:11

  Naposledy jsme byli v zoo Chleby….

 • Michaela Kratochvílová 20.11.2017 at 16:11

  Teď o víkendu jsme byli u babičky ve Znojmě 🙂 jinak když nebudem počítat opravdu dlouhou cestu do Znojma,tak jsme naposledy byli právě na Lipně 🙂 království lesa bylo super 🙂
  IG mk_michaela30

 • Katka sramkova 20.11.2017 at 16:13

  Ahoj, poslední větší výlet byl na Slovensko do Besenove na konci října…. Jinak par vycházel po okolí, ono ted uz toho moc podnikat nejde, když je po praci hned tma 🙁
  Kuličkodraha by syna moc bavila, děkuji
  Katka, na instagramu ta_kacka

 • Verca 20.11.2017 at 16:15

  Vzhledem k tomu, ze je dcera mega zrout, tak je vzdy cilem vyletu nejake jidlo. A vlastne i zacatkem 😂

 • Barča 20.11.2017 at 16:15

  My výletíme do lesů a luk 🙂 Poslední větší výšlap byl asi na Kunětickou Horu.
  sleduji instagram – barcakovarikova

 • Lada 20.11.2017 at 16:16

  Naposledy jsme byli ted o vikendu na vylete v Praze v morskem svete. A pak procházka starym městem 🙂 A Hubelino? No tak to je top 😍😍😍 Toužime po nem již nekolik let. Ale takove stesti mit nebudeme, tak budeme toužit dál 😂

 • Renata 20.11.2017 at 16:17

  Jelikož čekáme druhého mrňouska a on nás už v bříšku trochu zlobí, mám túry zakázané, ale oni to kluci zvládají i beze mně a na posledním větším výletě byli v Krkonoších a na Sněžce, chytli poslední pěkné počasí. Ale jelikož bydlíme za Prahou, ve Voděradských bučinách, o parádní procházky “za barákem” taky není nouze 🙂 Sleduji FB i IG (kasitchka)

 • Věra 20.11.2017 at 16:19

  Naposledy jsme byli několik dnů v Českém ráji.

 • Verča 20.11.2017 at 16:20

  Náš poslední výlet byl v létě.. Jako rodina jsme byli na Orlické přehradě. A od srpna jsme měli taťku/manžela v nemocnici a do teď te na neschopence. Takže nám ty plánované výlety moc nevyšli a snad to příště napravíme ☺ A opět je toto super dárek! 👍 sleduji vás na FB i IG ..

 • Petra 20.11.2017 at 16:21

  Poslední větší výlet byl do Zlínské ZOO, sice bylo poznat, že je hlavní sezona ta tam, ale i tak to bylo super, byli jsme tam od otevíračky až po zavíračku 🙂

 • Lenka 20.11.2017 at 16:21

  Nas posledni vylet byl do lesa na houby, v krasne prirode, nedaleko NP Podyji. Mame to tu radi. Moc dekuji za tip u Lipna, chystame se v lete timto smerem 🙂

 • Anna 20.11.2017 at 16:23

  S mým Kubíkem výletíme nejraději na výstavy aut, traktorů, motorek, někdy stačí i stavba s bagrem 🙂 Poslední větší výlet byl v MIrákulu, užil si ho neuvěřitelně 🙂

 • Sabina 20.11.2017 at 16:24

  Zdravim! Nas posledni vylet byl ted 17.11.smer Vysocina. Navstivili jsme velky model vlackodrahy se spoustou jezdicich vlacku a v nedeli dokonce nasnezilo,tak jsme usporadali koulovanou a staveli snehulaka. Nadhera. Sleduji i FCB Sabina Driakova

 • Jana 20.11.2017 at 16:24

  My byli v Dinoparku v Plzni. Syn nadšený, dinosauři ho moc baví. Navíc je tam i par průlezek,takze se vyřádila i mladší sestřička,kterou dino nebaví.

 • Bára 20.11.2017 at 16:25

  ZOO Dvůr Králové. Pozdravit malého hrabáče:)

 • Tatana 20.11.2017 at 16:25

  Posledni vetsi vylet byl na Sumave,ns nelesni krajina z Kvildy. Syn miluje les tak byl nadseny neb nehlede na nazev,vetsina cesty je v lese:)) po Hubelinu pokukuji jiz delsi dobu..:)) pokud ji nevyhrajeme,urcite jednou poridime!

 • Aneta 20.11.2017 at 16:28

  jé, stavebnice Hubelino úžasná, tu potřebujeme a jestli nevyhrajeme, už vím, co bude na dalším seznamu dárků 🙂 My přijeli z Jizerských hor (jJablonec nad Nisou) a kousek před tím v Olomouci. Zoo jsme nestihli, budeme se tam muset vrátit. Zdržela nás skvostná cukrárna na Svatém kopečku 🙂 P.S. sleduju i na FB

 • Dagmar Kocourková 20.11.2017 at 16:29

  Zdravím,
  zatím náš poslední výlet byl tuto sobotu do zoo v Ostravě. Velmi se nám tam líbilo, hlavně malý sloník. Holčičky byly moc smutné, když se při komentovaném setkání dozvěděly, jak probíhají v Asii odběry žluči u medvědů. Nemohly se z toho vzpamatovat.
  Dáša

 • Kateřina Horáková 20.11.2017 at 16:31

  Dobrý den Míšo,
  Děkuji za další výletnický výlet. My letos na největším výletě byli v krásném penzionu Jurášek v Kunčicích pod Ondřejníkem. Z tama je to co by kamenem dohodil na výšlap na Pustevny nebo třeba do Skanzenu v Rožnově. Určitě můžu doporučit. Pro děti sice až tak plný atrakcí není, ale krásné rybníčky a bosá stezka to určitě vynahradí. No a pro výlet třeba jen s manželem je to dokonalá oáza klidu s krásnými pokoji, wellness a výborným jídlem.
  Na IG sleduji jako katerinahorak.
  Přeju hezký den

  Kateřina

 • Lucka 20.11.2017 at 16:32

  Ahoj
  Naš posledni vylet byl celoddeni vyslap do rokle a hradiste v okoli Doubravčic, středočeský kraj. Udelali jsme si cestou obed na ohni a meli super pocasi. I jsme si po obede polezeli i kdyz uz z nas nikdo spat po o nepotrebuje 🙂
  Lucka

 • Soňa Zemanová 20.11.2017 at 16:32

  Ahoj,
  Před týdnem jsme se vrátili z Adršpachu. Do Adršpachu se vracíme pravidelně. Zamilovali jsme si tohle kouzelné místo,…

  Sdílím, sleduji.
  Instagram maminkarebelka

  PS: Dnes mi nepřišel email, náhodoou jsem další okýnko objevilana facebooku.

 • Renata Ševčíková 20.11.2017 at 16:33

  Náš poslední cíl jsou Klimkovice, akorát tady čtyři týdny zůstaneme v lázních 😉 Jinak náš 2,5 letý Šimon taky ještě spí odpoledne, ale někdy to na výletě přežije a vytuhne pak v autě 😉 Jinak na fb sdílím, komentuji jako Renata Ševčíková a na instagramu sleduji jako sevcikova.renata 😉

 • Pavlína Nedvědová 20.11.2017 at 16:33

  My byli naposledy v lese a hledali s tátou “kešky”.:-)
  Hubelino je na našem vánočním seznamu, ale vyhrát ho by bylo úplně nejlepší….;-)
  Sdílím a už se moc těším na losování. Jsem snad natěšenější než ty děti…

 • Alexandra Pavlíková 20.11.2017 at 16:34

  U nás to byla Prašivá, a ta se dá stihnout právě jako dopolední výlet, sleduji a komentuji na f pod svým jménem Alexandra Pavlíková

 • Petra 20.11.2017 at 16:38

  Kuličkodráhu máme a rodiče doporučují :D. Bohužel děti nestaví, jen si na rodiče vymýšlí, co mají jak postavit…jen na jejich přání máme málo dílků. Naposledy jsme byly na výletě v ZOO.

 • Lucie 20.11.2017 at 16:38

  Náš poslední větší výlet byl na Hukvaldy. Prochazka parkem a hradem..vychytali jsme krásné babí léto 🙂 ted už jen okolí města, skrz odpolední spaní špuntů 🙂

 • Dana 20.11.2017 at 16:38

  Cil naseho posledniho vyletu znacne ovlivnilo pocasi, tak jsme se vydaly vlackem za pohadkou na Hlavni nadrazi, kde hraji pro deti Nejlokomotivovatejsi lokomotivu 😉 IG: Svobodova Dvorakova Dana

 • Eva Kalinová 20.11.2017 at 16:39

  Naposledy jsme byli ve Zruči nad Sázavou v cukrárně. Mají tam výborné, čerstvé dortíky za úplně jiné ceny než v Praze. Hubelino mám také na seznamu společných dárků pro kluky. Třeba se na nás usměje štěstí. Sdílím na FB, Eva

 • Veronika Kohoutová 20.11.2017 at 16:40

  ZOO Praha, mnoho zvířat a samozřejmě dráha rychlosti a velké dětské hřiště

 • Zuzka 20.11.2017 at 16:40

  Poslední cíl naši cesty,bylo určitě hřiště u baráku,protože se cely podzim nemůže vyhrabat z těch nemocí a jsme pořád doma😔

 • Veronika 20.11.2017 at 16:40

  Naposledy jsme byli na vetsim vylete v zari, kdy mel manzel dovolenou a to jsme stihli treba zoo v Jihlave nebo krokodyli zoo v Protivine. Ted uz jezdime jen do CB do hernicek (treba do Chnapika). 😉

 • Lenka 20.11.2017 at 16:41

  Naposledy jsme byli na letadlech v Air parku ve Zruči u Plzně 🙂

 • Marie 20.11.2017 at 16:54

  Zámek Plumlov – prohlídka s pohádkovými postavami.

 • Aneta 20.11.2017 at 16:57

  Naposledy jsme vyrazili do zoo do polskeho opole. Nemame to moc daleko a moc se nam tam libi. Na ig sleduji jako ancia_bajcia

 • Rienka 20.11.2017 at 17:00

  Park Dolni Pocernice a Slovensko Orava
  pekny den

 • Hanka 20.11.2017 at 17:01

  poslední výlet na Pražský hrad 🙂 sleduji a sdílím na FCB jako Hanka Kju a na instagramu jako Hani Kju 😉

 • Johana 20.11.2017 at 17:02

  Poslední Eliščin výlet byl do Farmaparku Blaník. Týden před tím jí babička ještě vzala do Zoo do Dvora Králové.

 • Ivana Kroupová 20.11.2017 at 17:09

  Naposledy jsme šli s dětmi na procházku minulou neděli 🙂 udělali jsme si výlet na Pálavu na dívčí hrad a vyšlo asi poslední krásné počasí

 • Aneta 20.11.2017 at 17:09

  Náš poslední výlet byl na Farmu Soběhrdy 🙂

 • Libka Smyčková 20.11.2017 at 17:10

  Posledni vylet byla asi Zoo v Praze, kde jsme byli poprve. A pak byla cesta na Moravu za prarodici, ale to nepovazuji za vylet..

 • Alžběta 20.11.2017 at 17:12

  Stezka korunami stromů v Jánských lázních. Jinak procházky s kočárkem Prokopským údolím nebo Kunratickým lesem.
  Insta dabetule

 • Iva Pelikánová 20.11.2017 at 17:12

  Jeee,dekujeme za dobrý tip,stezku Korunami stromu známe,ale tohle je pro nas novinka:-)Cílem našeho posledního výletu byl Velehrad a mohu jen doporučit-bazilika,krásnou procházkou kolem rybníků ke skanzenu a k Žive vodě,kde si prcci užijí ten nas cesky sladkovodní svet:-) jinak fajn ubytování Hotel Mlýn a uzasna kavarna hned naproti bazilice.Na instagramu sleduji jako graffivick

 • Klára 20.11.2017 at 17:13

  Poslední velky výlet jsme podnikli k Machová jezeru a protestovali jsme jeho okolí. Pocasi nam nepřálo, ale jinak je to krásný kraj.

 • Radka H 20.11.2017 at 17:14

  V poslední době to byla vždycky návštěva rodiny, jelikož ji nemáme v místě bydliště 🙂
  Sleduji na IG (radulih)

 • Anna Dušková 20.11.2017 at 17:15

  Naposledy jsme vyrazili na zříceninu Dívčí Kámen.

 • Veronika Závodná 20.11.2017 at 17:20

  Naposledy jsme vyrazili do Hranic k babičce a dědečkovi. Ale takový větší opravdický výlet byl nedávno do Jizerských hor, do Bedřichova a okolí a na začátku roku se tam opět vrátíme na týdenní zimní dovču 🙂

 • Alice 20.11.2017 at 17:24

  Letošni rok moc výletům nepřál, kvůli práci. Ale naposledy jsme byli všichni spolu v lese na houbách 😀

 • Katerina Kmecova 20.11.2017 at 17:25

  Cil KAZDEHO vyletu by mel byt v hospode nebo nejakem podobnem pratelskem zarizeni 🙂 Jinak naposledy jsme vyrazili jen pres pole do vedlejsi vesnice, pro syna je to zatim pesky vzdalenost azaz 🙂

 • Veronika 20.11.2017 at 17:27

  My jsme naposledy stravili prodlouzeny vikend na Slovensku v Desne. Bylo krasne babi leto😌

 • Naďa 20.11.2017 at 17:29

  Naše poslední výletní procházka byla do obory krmit divočáky a daňky 🙂 Sleduju na FB a sdílím

 • Zuzka 20.11.2017 at 17:33

  Poslední výlet byl u Počátek, kde jsme byli na svatbě na krásném letohrádku sv. Vojtěcha. Bylo tam moc krásně 🙂

 • Michaela Novotna 20.11.2017 at 17:34

  Nas cil posledniho vyletu je dost cerstvy a to konkretne z tohoto vikendu 🙂 vcera jsme se vratili z termalu v Mederu a nas plavacek byl nadseny 😉

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 20.11.2017 at 17:35

  Mi byli na farmě v Benešově, kde mají telátko 🙂 jinak sleduji pod jménem radka ramík

 • Lenka 20.11.2017 at 17:36

  Pěkný podvečer,
  Měli jsme teď velké stěhovaní takže jsme na velké výlety nejezdili, ale pravidelně se snažíme chodit do přirody a na Svinec u Nového Jičína. Moc by se mi pro holky kuličkodráha líbila 🙂

 • Ivona 20.11.2017 at 17:40

  Včera jsme byli i přes pěknou zimu výletit na Karlštejně, v muzeu betlémů a cestou jsme se pokochali výhledem na Ameriku. (Insta ivon_hr)

 • Jeannette Tesařová 20.11.2017 at 17:44

  Poslední výlety byly Peklo v Čertovině a Pohádková vesnička.

 • Zuzka Kovářová 20.11.2017 at 17:44

  Zrovna ted v sobotu jsme byli na jarmarku na zricenine hradu Lukov. Pralo nam i krasne pocasi a nakoupili jsme spoustu dobrot a darku na Vanoce.

 • Lucka 20.11.2017 at 17:49

  U nás to byl Průhonický park 😉

 • Zuzana 20.11.2017 at 17:50

  Nas posledni vylet byl 17.11 do karlove studanky bohuzel malemu lezou zuby tak na praded jsme bohuzel nedošli ;(

 • Veru 20.11.2017 at 17:51

  Kromě návštěv příbuzných jsme se byli koupat v aquaparku v Gmündu v Rakousku 🙂 Naše deti to tam milujou :), je tam teplá slaná voda.

 • Adéla Moravcová 20.11.2017 at 17:51

  Naposledy jsme byli v Měšicích v rodinném centru v herně 🙂 instagram: adellines

 • Michaela Teuchnerova 20.11.2017 at 17:52

  Náš poslední výlet byl do českosaskeho švýcarska – měli jsme štěstí na krásné počasí. Bylo tam úplně neuvěřitelně nádherně, barevné babí léto jak z obrázku:)

 • Veronika 20.11.2017 at 18:06

  Naposledy jsme byli v Minizoo v Sestajovicich. iG Veronika Veskrnova

 • Adéla Šimková 20.11.2017 at 18:10

  Náš poslední výlet byl na Pustevny a stezku na Radegast. Menší byl v nosítku a skoro celý výlet prospal. Máme to tam moc rádi.

 • Petra Kadlecová 20.11.2017 at 18:12

  Pouzdřanská step a Pálava – paběrkovali jsme zbylé hrozny na vinicích a opět prošvihli zavíračku v archeoparku Pavlov, tak snad se tam podíváme na jaře.

 • Simona 20.11.2017 at 18:16

  Nás poslední výlet byl byla procházka po zámecké zahradě v Českým Krumlově 🙂 v království lesa jsme byli s klukama v létě a bylo to tam opravdu super 🙂

 • Bára 20.11.2017 at 18:18

  Posledni vylet za babího leta byl na Vysočině Tři studně.

 • Petra Baumrukova 20.11.2017 at 18:21

  Naposledy jsme pro neprizen pocasi zavitali do cirkusu a moc jsme si to uzili 🙂

 • Pavlína Martinů 20.11.2017 at 18:31

  Náš poslední výlet byl výstup na Bukovou horu za čerty.

 • Simona 20.11.2017 at 18:31

  O víkendu jsme chtěli vyrazit na Pustevny a odtud kolem sochy Radegasta až na Radhošť. Je to moc krásná trasa s hezkými výhledy. Bohužel je ale toto místo snadno přístupné a velmi oblíbené a my jsme se tak nahoru nedostali, protože parkoviště již bylo plné. A tak jsme vyrazili kousek dál k hotelu Martiňák a odtud lesem na horu směrem na Pustevny. Bylo krásně a skoro nikoho jsme tam v lese nepotkali.

 • Marie 20.11.2017 at 18:31

  Nas posledni vylet. Sumava – Modrava pivovar Lyer. Super bydleni, pivovar a restautace v jednom dome, takze neni problem si vzit pivo na pokoj, kdyz deti uz spi. Vari tu bajecne. Okoli paradni!!! Cesty jsou zpevneme, nektere alsfaltovane, takze i s malymi detmy super/nebo s kocarem. Urcite stoji za navstiveni svet drevenych hracek s hernou(kousek od pivovaru), pak vybeh s jeleny(jdete mezi nimi) a vybeh s vlky(jdete na lavce nad nimi). V info centrech pak hezke expozice o zviratech. Doporucuji.

 • Kahlova Lenka 20.11.2017 at 18:32

  Zatim poslední výlet s dětmi jsme uskutečnili do Dinoparku v Plzni. Pro naše děti nejoblíbenější místo,kam se vracíme několikrát za rok. Sleduji i na FB

 • Bara K. 20.11.2017 at 18:36

  Posledni vetsi vylet jsme podnikli do Pruhonickeho parku za barevnym listim. Ale jinak u nas vedou zviratka, takze nejcasteji jsme v prazske zoo. Fotka hladovych koz je povedena :))

 • Daniela Beckova 20.11.2017 at 18:41

  Juuu, kulickova draha a lego, to je parada! Vsichni pohromade jsme byli naposledy zrovna v Mirakulu, milují to tam jak deti, tak dospeli 🙂

  • Daniela Beckova 20.11.2017 at 18:42

   Vzdycky zapomenu pripsat sledovacku a sdileni na fb 😉

 • Martina Jurkova 20.11.2017 at 18:43

  Nás poslední výlet byl v září jen na prodlouženy víkend … Naše Amálka mela čerstve 4mes.tak sme moc vyletovat ještě nechtěli. Byli jsme taky na Lipne,jen nám počasí vylozene nepřálo :-/ meli jsme v planu Stezku ,ale tak moc pršelo ze jsme mrkli jen na výstavu Gigantů ….celý víkend teplota ne stoupla víc jak na 9stup.a pršelo. ..tak sme byli jen v zámku na Hluboke ,v krokodýly zoo ….

 • Jana & Dominik 20.11.2017 at 18:53

  Brno … procházka k hradu Špilberk 🙂

 • Lucie Ketzerova 20.11.2017 at 18:53

  K babicce a dedovi do Krnova 🙂 deti se stridaji od zari s nemocema, takze nikam moc necestujeme.

  Sleduji i na fb

 • Michaela 20.11.2017 at 18:54

  Cílem našeho posledního výletu byla Kovozoo ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Super výlet pro rodinu s malými dětmi. Zážitek podtrhlo krásné podzimní počasí.

 • Efcza 20.11.2017 at 18:54

  Naše poslední minivýprava byla do Mladé Boleslavi. Prošli a projeli na kole jsme po vichřici znovuotevřený lesopark Štěpánka. Děti byly nadšené z pontonů na Klenici a dřevěných veverek sedících na něm. Prohrály si na zrekonstruovaném dětském hřišti, o kus dál syn vylezl na vrchol lanové pyramidy a všichni si zacvičili na fitness strojích. A na konci jsme si zašli na dobrůtku do nového krytého bazénu s restaurací .)

 • Květa Hanáková 20.11.2017 at 18:57

  Cílem našeho posledního výletu byly procházky po lesích, kde jsme sbírali houby. Na IG jsem pod kvetoslavahanakova

 • Andrea 20.11.2017 at 19:00

  ZOO Dvůr Králové 🙂

 • Klara 20.11.2017 at 19:00

  U nas to byl Dum Ceskeho Svycarska v Krasne Lipe a kozi farma ve vedlejsim Jiretine. Vrele doporucuji.

 • Veronika 20.11.2017 at 19:02

  U nás je každosobotním cílem bývalý “krmelec” v lese kam chodíme stavět a opravovat skřítkům domečky. Z těch vzdálenějších cílů to byl naposledy Karlštejn. Sleduju i na FB.

 • Jitka 20.11.2017 at 19:02

  My naposledy asi zamířili do ZOO Zlín 🙂 Je to naše milovaná každoroční klasika, dle mě nejkrásnější ZOO v ČR, vřele doporučuju všem co tam ještě nebyli. Plno atrakcí, krásně tématicky rozdělená, tématické dekorace z různých částí světa… Prostě naše srdcovka! Na facebooku jsem pod přezdívkou Jituš Ka a sdílím i tam 🙂

 • Mirka 20.11.2017 at 19:02

  Posledni vylet byl jen holcici. Zajely jsme si na výstavu hraček, zastavily se v kavarne a zasly si spolu na obed. Moc hezky den to byl.
  Ig: miroslavamirec

 • Adela 20.11.2017 at 19:03

  Cíl našeho výletu byl v Beskydech, dobrodruzo v krásné přírodě obklopené horami 🙂

 • Radka Csémi 20.11.2017 at 19:07

  Naposledy jsme byli s rodinou v Orlických horách a tento nebo příští víkend chceme zajet do skanzenu Přerov n.L. mají tam již vánočně laděnou tradiční výzdobu

 • Venduli 20.11.2017 at 19:15

  Náš poslední výlet byl do Jeseníků, Velké Losiny nabízí spoustu možností jak zabavit nejen děti.

 • Ivana R. 20.11.2017 at 19:15

  Častolovice mini zoo😊

 • Eva Kinclova 20.11.2017 at 19:16

  Naposledy jsme byli na stezce v oblacich na Dolni Morave 🙂 cdlkove je Dolni morava nadherna startovaci misto k ceste na Kralicky sneznik a mnoho dalsich turistickych zajimavosti 😉

 • lucie 20.11.2017 at 19:19

  Dobrý den náš poslední vílet byl na severní moravu Jeseníky moje rodiště …za babičkou a dědečkem.

 • Lucie 20.11.2017 at 19:21

  Nedavno jsme byli v Tatra Koprivnice a v oblasti Dolni Vitkovice v Ostrav v technickem muzeu a svete techniky, moc se nam oboje libilo. Z prirody pak brnenske Lama centrum 😉

 • Iva 20.11.2017 at 19:23

  My jsme naposledy navštívili Zoo Hluboká, zoologické zahrady jsou u našich holek vůbec dost oblíbené 🙂
  Na Instagramu sleduji jako sallome13

 • Claire 20.11.2017 at 19:28

  Byli jsme v Buhumilich v Cechach a bydleli na zamku Skalice a bylo to uzasne. Meli jsme pro nas veliky apartman, hned vedle zamku jizdarna s moznosti vyjizdky na koni a protoze cestujeme skoro vzdycky vlakem, ocenili jsme super 5min vzdalenost od zastavky a vyrazeli jsme na vylety 🙂
  Fb Claire de Lune, IG yeemanjaa

 • Beata 20.11.2017 at 19:29

  Naposledy sme navstivili stezku v oblacich

 • Daniela Mašková 20.11.2017 at 19:31

  Naposledy jsme vyrazili na podzimní procházku do zámeckého parku na Sychrově 🙂

 • Veronika 20.11.2017 at 19:32

  Zoo Olomouc, v srpnu 🙂 Mo nevyletime, deti jsou spise rady doma v svem pisku a bazenku na dvore 😀 Ale to prijde! Delate mi tu s temi vylety takove chute, ze musim zase neco vymyslet 🙂

 • Veronika Mlejnkova 20.11.2017 at 19:32

  Naposledy jsme byli v minizoo Chuchle 🙂 ale teď co prituhlo, už chodíme spis na procházky tady po okolí a nebo jezdíme do hernicek 🙂 sleduji a sdílím na fb 🙂

 • Lenka Richterová 20.11.2017 at 19:33

  Na konci září jsme zavítali do České Kanady. Chatová osada Zvůle, výlet na bizoní farmu, krásná příroda a houby kam se podíváš.

 • Michaela 20.11.2017 at 19:34

  My jsme byli naposledy v aquaparku Olešná – Emma se totiž v létě konečně odvazila a začala jezdit na toboganech 😉 A ted chce zase jen jezdit na pogánu.. 😅 Ale je tam tepla voda a to nam všem vyhovuje 👍
  IG stepanova.michaela

 • Romana Navrátilová 20.11.2017 at 19:35

  Poslední větší rodinný výlet byl za zvířátky Dětský ranč Hlučín.

 • Ingrid 20.11.2017 at 19:36

  Minuly vikend jsme byli v okoli hradu Veveri (hradu uz skoncila sezona), mame to “za humny” :). Sleduji na instagramu jako inka.mala

 • Martina 20.11.2017 at 19:38

  Posledni vylet byl lampionovy pruvod v nedalekom mestecku,ale je na vylety uz fakt zima😑

 • Misa 20.11.2017 at 19:48

  Naposledy jsme si uzili prodlouzeny vikend na Kokorinsku, kde se nam moc libilo a planujeme se tam zase nekdy vydat (krasna priroda, blizko od Prahy, plno vyletu).

 • Soňa R. 20.11.2017 at 19:49

  Nas posledni vylet byl u babicky na Slovensku. Ono to baleni, cestovani … je vlastne vylet i kdyz clovek jede domu. 😀

 • Martina Walczysko 20.11.2017 at 19:49

  Náš poslední výlet byl do Adamova u Brna, kde je spousta krásných jeskyní, které se dají volně procházet a zkoumat. Děti se vyběhaly po lese, pozorovali jsme netopýry, pak si dali limonádu v lesním samoobslužném baru a oslavili tak pěkný podzim (ten den bylo krásně slunečno a poměrně i teplo).
  Na FB sledujeme jako Martina Walczysko.

 • Dagmar 20.11.2017 at 19:52

  Pokud jde primo o cil posledniho vyletu, tak to byla cinska restaurace. Asi to zni dost konzumne, ale bylo to poprve, co jsme se spolu s nasim rocnim ditetem odvazili zkusit normalni, zadnou baby friendly restauraci. Byl to pro me krasny odpocinek od vsech tech vyletu , zoo a ruznych detskych kurzu, bylo pekne zazit s ditetem i neco opet ze sveta pred materskou a rodicovskou dovolenou. Dite bylo vzorne, takze spokojenost na strane nas i obsluhy.

 • Lucie 20.11.2017 at 19:52

  Poslední výlet byl o víkendu do Biskupského dvora v Brně – je to muzeum vycpaných zvířat z okolí a akvárium. Poslední kouzelný výlet byl do Vida v Brně a Dům přírody v moravském krasu a Eden v Bystřici nad Pernštejnem. V zimě je to trochu horší, když nejezdíme na Nové Město na sjezdovku, tak jsem ráda, když jsou děti zdravé a těžko se mi hledá cíl.

 • Bára 20.11.2017 at 19:59

  Náš poslední větší výlet byl v Ostravské zoo, ale malý nechtěl být v kočárku ani nositku, takže to bylo trošku náročnější, tak snad to bude uz příští rok lepši ☺ ale jinak se nám moc líbilo, příští zkusíme zoo ve Zlíně ☺

  • Bára 20.11.2017 at 20:00

   Sdílím na fb

 • Blanka Nedvědová 20.11.2017 at 20:03

  Poslední větší rodinný výlet byl do zoo v Praze. Kdyby počasí přálo jako tehdy, nezlobila bych se 🙂 Děkuji

 • Gisela 20.11.2017 at 20:03

  Nas posledni vylet byl jenon za humna,kde se deti ale vzdyporadne vyradi

 • Veronika 20.11.2017 at 20:04

  My jsme naposledy byli na Ještědu, přespali jsme na samotném vrcholu, bylo to nádherné probouzet se v mracich.

 • Vendula Sliwka 20.11.2017 at 20:06

  Na posledním výletě jsme byli v zoo v Praze o víkendu:-)

 • Marika V. 20.11.2017 at 20:11

  My sme naposledy boli u prastrakej, kde boli deti nadsene zo sliepok a kohuta :D….ale nedavno sme boli aj v Lubine (SR) v Minifarma…bolo tam uzasne…nam sa pacilo viacej ako v Stupave (ak to citaju aj Slovenky tak vedia )…v kazdej ohrade je jeden instruktor, ktory ak je zaujem porozprava o zvieratkach, povie co mu mozeme dat papat…naozaj tam bolo vela deti vtedy, ale nejak sme sa dostali vsade a nemala som pocit ze by deti boli obmedzovane….da sa jazdit na konikovi od cca 2 rokov…Julinka dokonca krmila klokana (foto ako dokaz na FB)….v pohode to zvladla aj rocna Alica, ktora sa ale trochu bala koziciek :D…

 • Lenka Valová 20.11.2017 at 20:12

  Naposledy jsme byli na Pálavě. Naplánovali jsme si výlety s pěknými výhledy a jediné, co jsme viděli, byly špičky našich nosů. Ten týden tam byly zrovna takové mlhy, že jsme neviděli na krok. Aspoň máme důvod se tam na jaře vrátit.

 • Lenka Hajnová 20.11.2017 at 20:17

  Liberec ZOO. ☺

 • Anna 20.11.2017 at 20:18

  Hrad Lukov, kde jsme byli zavzpomínat na naši svatbu 🙂

 • Le 20.11.2017 at 20:18

  Na Seči:)

 • Gabriela L. 20.11.2017 at 20:19

  My byli naposledy v Zoo Brno.

 • Pavla 20.11.2017 at 20:23

  Poslední výlet byl víkendový pobyt na chalupě v Orlických horách 😉

 • Zuzana Kudrnová 20.11.2017 at 20:25

  Poslední výlet byl se sousedy a kupou dětí kolem Máchova jezera, trochu jsme bloudili, byla zima, ale nám to vůbec nevadilo, všichni si to náramně užili.

 • Zuzana Bláhová 20.11.2017 at 20:29

  Poslední výlet byl nádherný. Navštivili jsme Modelové království ve Žďáře nad Sázavou, malý byl úplně unešení, Vagon Polnička byl bohužel zavřený, tak jsme pěkný podzimní den využili u Pilské nádrže a pak ještě výšlap na Zelenou horu. Pěkný večer

 • Janka 20.11.2017 at 20:29

  Nás poslední rodinný větší výlet, byl v létě na Šumavě, ve Vlčí oboře v Srní 🙂 Vlky jsme dokonce i viděli, protože je zrovna přišli nakrmit 🙂 A bylo trošku pošmourno, tak tam ani moc lidí nebylo. Na Šumavu jezdíme každý rok, takže Království lesa bude příští léto na seznamu výletů! Díky, díky

 • Jitka Elicerová 20.11.2017 at 20:30

  Naposledy jsme byli v Židlochovicích v zámeckém parku, kde nás překvapil jelen 😀 sleduji fb

 • Katka Křechová 20.11.2017 at 20:32

  Cíl poslední naší cesty byl na dřevěné židli ( vyhlídka na obec) v malébné vesničce Mistrovice. Soutěžím na blogu.

 • Marcela 20.11.2017 at 20:33

  Nas posledni vylet byl v Jizerskych horach, nejprve rozhledna Cerna srudnice, nasledne IQ park v Liberci. Sleduji na instagramu jako marcelaxurbanova. Sdilim na fb 🙂

 • Bara 20.11.2017 at 20:36

  Vzhledem k cervnovemu miminku a zarijove dvakrat prelamane ruce petilete toho nebylo letos moc. Ale takovy vylet do lesa – na houby, nebo na sipky, kdy ho holky (temer 3 a 5) zakoncily doslova koupackou v blate, spinave a stastne, nam pro letosek taky stacil 🙂

 • Jana 20.11.2017 at 20:39

  Naposledy jsme byli v září v Beskydech. Ikdyž nám počasí nepřálo bylo to fajn. 🙂
  sleduji na ig Jana Kovandová

 • Lucie 20.11.2017 at 20:39

  Dcerka (28 mesicu) miluje dinosaury. Jeden z nasich poslednich vyletu byl do dinoparku. .

 • Katka 20.11.2017 at 20:40

  Pěkný večer, my byli naposled na výletě ve Slavkově u Brna. Udělali jsme si krásnou podzimní procházku zámeckým parkem 🙂
  Na instagramu: katkubal

 • Lucka 20.11.2017 at 20:40

  Byli jsme teď o víkendu v Praze 🙂 Sleduju na fb, sdílím a na IG jsem jako Culi.do.

 • Kateřina 20.11.2017 at 20:41

  naposledy jsme byli na výletě v Rožnově pod Radhoštěm 🙂

 • Eliška 20.11.2017 at 20:49

  naš poslední výlet byl před 14 dněma a byl směrem na rohlednu Bramberk která byla zavřená 😀 😀 a tak jsme se pak ještě prošli do josefova dolu na Šímovi milované vláčky a on ušel sám bez protestování přes osm kiláků…ale unavená jsem zas byla nejvíc já 😀 Království lesa vypadá krásně..my byly v létě v mirakulu a to teda byl zážitek 😀 příště tam pojedem taky takhle dýl a ne v sezoně to byl mazec 🙂 kuličkovou dráhu mám taky v merku tak třeba se mi poštěstí a vyhraju jí 😀 takže sdílím i na fb jako Kelishka Potramtaná a držim si úplně nejvíc pěsti

 • Iveta Ptáčková 20.11.2017 at 20:52

  Poslední výlet byl do Farmparku Muchomůrka ve Svobodě nad Úpou. Přestože bylo deštivé počasí i tak jsme si to moc užili. Jedná se o menší park, ale je kouzelný. Sleduji na IG (ivetaptackova) i na FB (a sdílím) 🙂

 • Pavlína H. 20.11.2017 at 20:58

  Je super si takhle doporučit různé tipy na výlety, či kratší dovolené. Naši poslední společnou cestu naplánoval manžel a zavedla nás do okolí vodní nádrže Švihov. Syn miluje vodu, mlýnky a vodní šrouby a taky kuličky a dráhy. Proto byly cíle jasné. Vodní dům nedaleko Hulic (uvnitř expozice a něco naučného), venku v atriu pak nespočet pump, šroubů a mlýnků, … dětí jako smetí (holt v létě a široko daleko spousty turistů a táborníků), ale tolik usměvavých tváří, že ta menší davovka ničemu nevadila. Po synkově spaní jsme pak ještě ve Zruči nad Sázavou navštívili místní kuličkový areál a pobyli do pozdních odpoledních hodin. Sleduji vás i na FB.

 • Martina 20.11.2017 at 21:00

  Naposledy jsme byli na řemeslných trzích v Havl. Brodě, naše malá tam byla poprvé a nevěděla kam dřív s očkama 🙂 , jezdíme tam každoročně, jinak předtím jsme byli na větším výletě ve Znojmě. 🙂

 • Vanda 20.11.2017 at 21:00

  Jako poslední cíl jsme vyzkoušeli podobný park ☺️ Také stezka v oblacích a vedle toho mamuti svět-výborná vodní atrakce, holky poustely vodu rovnou od pramene , a zkousely různé hráze apod. Do toho si zkousely různé fyziologické stroje za pomoci vody a poté se vyřadili v obřím pískovišti ☺️ Na stezku jsme tehdy nevyjeli, s malou Juli jsme měli strach jet lanovkou. Ale jednou se vrátíme a pojedeme ☺️ Bylo to na Dolní Moravě ☺️☺️ Sledujeme na fb, také na instagramu-vandaos. Jen mě dnes nepřišlo oznámení na e-mail 😔

 • Jana Holubcová 20.11.2017 at 21:05

  Naposledy jsme asi byli v lipske zoo.

 • Kamča 20.11.2017 at 21:07

  My jsme naposled byli v Hukvaldech na Vánočním jarmarku 🙂

 • Petra 20.11.2017 at 21:07

  Naposledy jsme byli na dovolené v Chorvatsku 🙂

  odebírám
  FB Petra Vojtěch
  Insta: Sebinka1316

 • Klara 20.11.2017 at 21:09

  Posledni vylet byl do Krkonos na polske strsne a do Jeleni Gory.

 • Katka 20.11.2017 at 21:11

  Náš poslední výlet byl minulý víkend do Bezručova údolí “na kešky”. Vzali jsme s sebou pro jistotu krosnu, abychom “došli dál”. Nakonec to dopadlo tak, že Bára šlo do krosny po prvním kiláku, kešku jesme pod listím nenašli a začlo být zima, tak jsme šli zase domů :))

 • Marie 20.11.2017 at 21:14

  Náš poslední výlet byl na Javorový vrch v Beskydech 😉 a dáreček je opět nádherný!

 • Jana 20.11.2017 at 21:14

  Na podzim jsme byli v Lednicko-valtickém areálu.

 • Hanka 20.11.2017 at 21:14

  Dnes mi poprvé nepřišel e-mail s odkazem na kalendář.
  Náš poslední výlet byl do Brna k Olympii na veljé hřiště a vláček.

  • Míša 20.11.2017 at 21:22

   Hani dobrý večer, prosím kdyby se to opakovalo tak mi dejte vědět. Nehodilo vám ho to do spamu nebo náhodou do takové té sekce Hromadné emaily jak to má seznam? Děkuji

 • Dana Charvátová 20.11.2017 at 21:16

  My jsme byli teď o víkendu navštivit mamku v lázních Luhačovice. Bylo to super, jak je odpočatá, tak hlídala děcka a my jsme si zašli na wellness 🙂

 • Elizabeth Venkrbcová 20.11.2017 at 21:16

  Máme to blízko do pohádkové Telče. Rádi se procházíme s kočárkem v parku kolem zámku i po náměstí. Doporučuji i návštěvu volnočasového centra Panský dvůr.

 • Alice 20.11.2017 at 21:19

  Zdravim holky, nekdy jšou nahody tak neuveritelne…proto na ne neverim, ikdyz v tomto pripade nevim nevim co z toho bude 🙂 Nas posledni vylet byl prave do Mirakula a zrovna vcera jsem koukala kterou sadu Hubelina pod stromecek nadelit 😀 Tak alespon vim, kde ji koupit, diky za info ze ji ma me oblibene Feedo 🙂 Alice

 • Kateřina Mejtská 20.11.2017 at 21:20

  Dobrý večer,
  náš poslední výlet byl do zahradnictví Šebrov. Kde byla možnost nasát první adventní a vánoční atmosféru blížících se vánoc. Něco si koupit a také krásné dílničky pro děti. Takže si to užila celá rodina.

 • Lenka Pravdova 20.11.2017 at 21:21

  Posledny vylet bol v polsku- vyberali sme welneshotely kvoli plavaniu , kedze Terka miluje cvachtanie sa vo vode… v zakopanom, kde sme boli kus na ture, na lanovke…ale popravde mega vela ludi,vsade plno a hlucno…. a maly welnes pre vela ludi….ked tak doporucujem madarske kupele, ale je fakt ze zase tam nie je co robit…Za nas su vzdy top Rakuske alpy…nejaky apartmanik v skvelom prostredi /v lete to bolo Zell am See/ a bolo to bozske…karta s mnozstvom atrakcii zadarmo v cene ubytka /plaze, lanovky, tiesnavy, plavba lodou… tyzden by bol malo….

 • Mužiková Karolína 20.11.2017 at 21:23

  Nas posledni velky vylet byl do Vidne do Zoo na pandy 🙂

 • Kateřina Weberová 20.11.2017 at 21:24

  Posledním větším výletem byly Prachovské skály, na které jsme vyrazili na kole a vlakem. Poslední dobou takhle vyrážíme s partou, bereme kola , někde se ubytujeme a vyrážíme na výlety. Vždy se snažíme najít něco zajímavého pro děti, skály byly taky moc fajn, všechny děti to bavilo. Malé i velké. Loni to bylo Lipno, na stezce jsme byli, ale bohužel, království jsme nedali, malá se nám na to zdála ještě malá, takže rozhodně příště, protože na Lipno bych se moc ráda ještě podívala. Příští rok nás čeká Třeboň, tak snad tam také najdeme něco zajímavého pro děti.
  Instagram @katkaweberová

 • VB 20.11.2017 at 21:24

  Poslední výlet jako takoví byl asi, když jsme šli na rozhlednu Velký Kosíř. Na začátku stezky je půlka pohádky o dráčkovi a po výšlapu lesem k vyhlídce na nás čekal konec pohádky 🙂 všechno dobře dopadlo. Jinak rádi jezdíme jen tak do lesa na prochazky bez cíle….
  sleduji fb i instagram

 • Iveta Chovancová 20.11.2017 at 21:27

  Uf, tak teď mi došlo, že od léta jsme nebyli na žádném velkém výletě.. jen drakiáda, dětská diskotéka. A chystáme se na Mikulášskou akci do Sonnentoru v Čejkovicích 🙂 a vánoční trhy v UH.

 • Lenka 20.11.2017 at 21:32

  O víkendu jsme navštívili podzimní výstavu klubovních kolejišť. Kluci byli unešení 🙂

 • Sarka 20.11.2017 at 21:33

  uz se tesim, az si prectu a projdu vsechny tipy na vylet! diky moc, za tvoje soutezni otazky:) souteze, kde se odpovida nejaka naprosto zrejma vec nemam rada, stydim se tam i odpovidat:D:D nas posledni vylet mel skoncit v cukrarne..maly mel jet poprve mistnim autobusem, ale nakonec jsme museli upravit plany a jen se prosli po meste:)

 • Alice Nováková 20.11.2017 at 21:33

  Náš poslení velmi podařený výlet byl na Kamzíkovu stezku v Hrubé vodě u Olomouce, nádherné prostředí, babí léto, syn se vyřádil..co víc si přát 🙂 o kuličkodráže dneska slyším poprvé a nadchla mě.

 • Martina 20.11.2017 at 21:34

  Dobrý večer Míšo, náš poslední výlet byl včera odpoledne na Chvalský zámek na výstavu o Krtečkovi a zároveň to byla krásná vzpomínka na naši svatbu, kterou jsme tam měli 🙂

 • Verča S 20.11.2017 at 21:35

  Nás poslední výlet byl včelí dům v Hulicich, inspirace od vás. 😉 s následným zastavením na hřišti s kulickovou drahou ve Zruci nad Sázavou. Bylo to jeden z posledních krásných dnů a všichni jsme si to moc užili.

  • Verča S 20.11.2017 at 21:39

   Jak už tu někdo zmiňoval, ani me dnes nepřišel mail, za tu dobu úplně poprvé. Tak uvidíme co zítra…

 • Petrusa Babu 20.11.2017 at 21:36

  Nas vylet prave smeruje a smeroval do Frymburka, protoze odtud pochazim a presto jsem o tomto novem Kralovstvi nevedela:D. Takze dekuji, tesime se na vylet prestoze v roce 2018 😉

 • Zdenka Zavadilíková 20.11.2017 at 21:36

  Papouščí ZOO a Ždánický les. 🙂 Na IG sleduji pod stejným jménem.

 • Sylvie 20.11.2017 at 21:37

  Dobrý večer, cíl našeho posledního výletu byl Slavkov u Brna spojený s návštěvou přátel. Moc děkuji za tenhle článek, drahá je pro mě novinka, myslím, že kdyby ji viděly dcery, tak od starší určitě uslyším její oblíbenou větu :”Mamko, to sem si měla koupit.” Tak třeba se na nás usměje štěstí nebo uložím do seznamu přání :-).

 • Martina Machková 20.11.2017 at 21:39

  Poslední výlet byl zatím do Albrechtic v Jizerských horách. Moc pěkně je tam! V okolí je to prima na pěší i cyklovýlety…

 • Veronika Patočková 20.11.2017 at 21:41

  Dobrý den, náš poslední výlet vedl do Šaškárny v Brně. Tuto neděli. Bohužel takový nápad mělo hodně lidí a herna byla plná :o(
  Na Instagramu veronikapatockova

 • Andrea 20.11.2017 at 21:43

  Poslední výlet byl do divadla Bez Zábradlí na Krakonošovi pohádky den před tím na výstavu kreativity. Celý den jsme tvořili. Paráda. Mimochodem mě také nepřišel e-mail. Jinak vždy chodí. Mně to nijak nevadí. Jen pro vaše info. 😉

 • Tereza Vykydalová 20.11.2017 at 21:44

  Náš minulý výlet byl do ZOO Chleby před 10 dny a musím říct, i když dceři se líbilo, tak pro mne to bylo veliké zklamání.
  Nevím, zda se tam ještě vypravíme.

 • Martina Šmerdová 20.11.2017 at 21:46

  Dolní Morava a Stezka v oblacích.

 • Markéta Waas 20.11.2017 at 21:50

  Naposledy jsme vzali holky do aquaparku v Cestlicích, byly nadšené. A teď se chystáme do zemědělského muzea, máme samé pozitivní reference 🙂

 • Katka K. 20.11.2017 at 21:50

  Poslední výlet byl na naši oblíbenou chatičku na Stupavě. Je to malá malebná vesnička u Uherského Hradiště. Leží v Chřibech, kde se dá vymyslet spousta krásných výletů. A dokonce má Stupava malou lyžařskou sjezdovku.

 • Lucia 20.11.2017 at 21:51

  Musela som dlho spominat, kde sme boli naposledy, momentalne riesime len choroby 🙁 tak naposledy donovaly, 16 deti, 17 dospelych, nenudili sme sa, aj ked pocasie neprialo
  Sledujem instagram l.d

 • Helena Kotrchová 20.11.2017 at 21:53

  Posledni celodenni vylet byl do Dinoparku v Plzni. Ty mensi vylety delame skoro denne, bud na nakupy 😂 (tomu by se melo ale rikat bojovka,ne? 😂), za lumparnama s ostatnimi detmi 😉 a v neposledni rade je aktualni krmeni kacenek,labuti,nutrii a ostatni zvere (vsude,kde je to jen mozne) (IG chamed_hell)

 • Aneta Šajtarová 20.11.2017 at 21:54

  Náš poslední výlet byl na slavnostní výlov rybníka. Dcerce se moc líbily rybičky a my si na nich pochutnali.

 • Zuzana Pataky 20.11.2017 at 21:55

  Poslední výlet jsme měli na zámek Loučeň s Večerníčkem.
  IG Zuzapataky

 • Soňa 20.11.2017 at 21:55

  My byli tento víkend na jihu, blízko Orlíka, kde máem babičku, tak jsme se tam s dětma procházeli po okolní přírodě.. ale počasí bylo pošmourné, podzimní . Kuličková dráha je super, staršímu synovi se moc líbí, u sousedů si s ní pořád hraje, tak by výhra byla super!

 • Lenka Hermanová 20.11.2017 at 21:57

  Poslední výlet byl v nedaleké vesničce Kralovice na výlovu rybníka 😉 Instagram: herminaeleonora

 • Luciie 20.11.2017 at 21:57

  Nas posledni vylet byl do Zoo v Hradci Kralove.

 • Petra 20.11.2017 at 22:00

  Náš poslední výlet se konal včera, byli jsme v Lánech a navštívili muzeum T.G.Masaryka. Syna uchvátil starý psací stroj a dceru proutěné kočárky 😀 Sleduji na FB.

 • Lucie 20.11.2017 at 22:01

  Dolní Morava 🙂

 • Jani 20.11.2017 at 22:02

  Naše poslední společné výletování bylo v ZOO Letná ve Zlíně.

 • Martina 20.11.2017 at 22:02

  Pěkný večer, naposledy jsme pořádně výletovali ještě za tepla, cílem byla Dolní Morava a Mamutíkův vodní svět, prolézačky, voda, domečky a spousta dalších vychytávkek, děti se pěkně vydováděly.
  Jinak kuličková dráha, která ladí s Duplem, wau to by se stavělo 🙂 Skvělý nápad. *M*

 • Karla Zupková 20.11.2017 at 22:03

  My jsme naposledy byli v ZOO v Ostravě, máme celoroční permanentku, takže tam vyrážíme docela často. I přesto pokaždé objevíme něco zajímavého 🙂

 • Muška 20.11.2017 at 22:05

  Posledním cílem Příbram, speciální akce 28. října, posezonní otevření expozic baní a bylo to moc příjemný den.

 • Petra 20.11.2017 at 22:06

  Náš poslední výlet byl minulý víkend. Roubenky v Malenovicich, což je vesnička pod Lysou horou. Doporučujeme 🙂

 • Zuzana Till 20.11.2017 at 22:06

  Hubelino je super, také už máme nějakou základní sadu pod stromeček objednánu od příbuzných 🙂 Ale stejně jako s legem předpokládám, že těchhle kostiček “nebude nikdy dost” 😀
  Náš poslední větší výlet směřoval na konci října do Zooparku a Dinoparku Vyškov. Počasí nám moc nevyšlo, bylo deštivo, zima a hodně foukalo, takže cesta otevřeným vláčkem ze ZOO do Dinoparku byla trošku krušnější, ale dcerce to vůbec nevadilo a kupodivu jsme to všichni zvládli bez nachlazení 🙂 Pravda bonus byl ten, že bylo málo lidí. Velkým zklamáním pro nás byla restaurace u ZOO, tu teda doporučit nemůžu, jinak byl výlet moc fajn.
  Hned jdu na FB komentovat i sdílet 😉

 • Veronika 20.11.2017 at 22:07

  Teda Hubelino by skvěle sedlo k našemu Duplu 🙂 Naše poslední výprava byla do lesa na nejbližší kopec pouštět draka. Bydlíme v tom nejvíc větrném městě, co znám, ale ten den se jako naschvál nehnul ani list, o drakovi nemluvě 😉
  Na IG sleduji jako Vervila.

 • Renáta Hovoříková 20.11.2017 at 22:08

  My byli naposledy asi na Dýňobraní na Plandrech, teď jsme se už delší dobu nikam nedostali. Mirákulum ale vypadá dobře!

 • Renata 20.11.2017 at 22:09

  Na posledním výletě jsme byli ve Františkových lázních.

 • Veronika Mildnerová 20.11.2017 at 22:09

  Dobrý večer,
  u nás je to stejné malá ještě po obědě spí, tak že jsou to jen menší výlety. Krásný byl lampińový průvod v zahradě Dobříšského zámku (spousta pohádkových postaviček – princezna, strašidla, loupežníci, čarodějnice, duchové, vodníci, čerti, křemílek s vochomůrkou, rumcajs s mankou, král s královnou, víly, atd.). Určitě příští rok zopakujeme.
  Jelikož jsme z Prahy, tak i zde je řada míst které stojí za to. Nezapomenutelná pro nás všechny byla projížďka motorovým člunem na Vltavě, samozřejmě v létě 🙂

 • Klara Benešová 20.11.2017 at 22:10

  Ahoj, náš poslední výlet nás zavedl do pražské ZOO, kam chodíme moc rádi několikrát do roka. Jinak jsme v létě byli na parádní procházce Prokopským údolím. Člověk by nevěřil,že je v Praze (až na ty paneláky na horizontu). Paráda. Díky za Vaše tipy, určitě je využijeme.

 • Jana 20.11.2017 at 22:11

  My jsme si včera hráli na to, že nám zima nevadí a budeme výletovat i tak a byli jsme omrknout letadla na letišti v Praze, vrátili jsme se omrzlí a ofoukaní, zmrzlíky jsme táhli zpátky na zádech, takže už se taky těšíme na jaro.

 • Petra 20.11.2017 at 22:15

  Vysoke Tatry🙂.

 • Lucie 20.11.2017 at 22:16

  Náš poslední velký výlet se konal druhý týden v září, kdy jsme s dcerou a babičkou vyrazily na dámskou pětidenní jízdu do Jižních Čech. Naším centrálním bodem bylo ubytování na zámku ve městě Rožmberk nad Vltavou, ze kterého jsme každý den vyjížděly na výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Takže jsme mimo jiné stihly návštěvu Českého Krumlova, Vyššího Brodu a samozřejmě i Lipna a Stezky v oblacích. Jelikož už nebylo úplně hezké počasí, tak na samotnou stezku se celkem vydařilo. A přesně jak píšete Vy Míšo, dcera 2,5 roku už od ledna sice kočárek nepoužívá, ale v té době ještě spát po obědě chodila, tak jsme výlety také plánovaly tak, aby si chrupla třeba cestou zpátky v autě. Takže tím chci jen říct, že jsme toho stihly opravdu hodně, ale do Lesního království si zajedeme hned příští rok a tentokrát i s tatínkem. Hezký večer všem 🙂

 • Michaela Dostálová 20.11.2017 at 22:20

  Poslední dva výlety byly do velkých měst. První byl do Zoo v Brně a potom do Prahy, něco pořídit a zároveň projet se metrem a tramvají.

 • Eva 20.11.2017 at 22:21

  Poslední výlet i s nocováním na chatě v Beskydech, jen počasí nám moc nedopřálo :-/

 • Radka 20.11.2017 at 22:22

  Tento víkend jsme si všichni tři užili v Krkonoších v úžasném baby friendly penzionu Dana, kde jsme se dokonce vyřádili i v bazénu. Dali jsme jeden delší výšlap na Labskou boudu. Sice hodně mrzlo a foukalo, ale Samuelek cestui tam i zpět prospal v nosítku, takže se nám výlet vážně vydařil 🙂

 • Lenka T. 20.11.2017 at 22:23

  naposledy jsme byli na výletě v ZOO v Lešné, odkud jsme děti nemohli dostat pryč, jak se jim tam líbilo…
  l.tailorka@gmail.com

 • Tereza Meravá 20.11.2017 at 22:25

  Naše děti jsou teď skoro celý podzim na hromádce, takže poslední pořádný výlet byly asi před měsícem lesy v okolí Vysokého Mýta, kde jsme sbírali pravé hřiby doslova kosou:) Od té doby se spíš tak plácáme po Praze, už se těším, až se zase někam dostaneme:) Na instagramu sleduju pod celým jménem, na FB také komentuji:)

 • Romana Kašpárková 20.11.2017 at 22:27

  Náš poslední výlet byl nedávno, když jsme byli navštívit mého dědu v lázních Luhačovice. Dali jsme si teplou lázeňskou oplátku, ochutnali Vincentku, dali si kafe a dortík, vyvedli dědu na procházku a jeli jsme zase domů 😊
  Sdílím na fb, instagram @romiqeu 😊

 • Drahuše Poborská 20.11.2017 at 22:27

  Náš poslední výlet byl na konci října, když ješté bylo moje milovane babi leto. Jeli jsme i s dvouměsíčním synem do Zubrnic na Podzim na vesnici a pak na drakiádu.
  Sleduji vas pod prezdivkou drahusepoborska

 • jarcca 20.11.2017 at 22:28

  My si naposledy vyrazili na výlet na Kunětickou horu u Pardubic! A musím říct, že vyšlapak ten kopec s bříškem a ještě synem za ruku byla teda pořádná makačka! 🙂 Sledu ji a sdílím na fb jako Jarcca Jarunka.

 • Blanka 20.11.2017 at 22:29

  Náš poslední výlet byl do ZOO v Ústí nad Labem, doporučuji všem, krásné velké pavilony, akční zvířata (různé dovádivé opičky, lvice proháněla lva, tuleň si vyskočil na ostrůvek, zvědavé surikaty….) , minimum návštěvníků. Děti nadšené a já také.

 • Kateřina Jaklová 20.11.2017 at 22:29

  Tento víkend počasí nepřálo a mlha by se dala krájet, tak jsme byli jen na rychlo lovit “poklady” v okolí ranče Malevil v Jablonném v Podještědí. Jinak na instagramu vás sleduji jako katerina.jakl

 • Katka 20.11.2017 at 22:30

  Nas posledni vylet- Apartmany na vrsku… nadherna priroda, klid, skveli lide… urcite jsme tam nebyli naposled 🙂

 • Lucie Humlová 20.11.2017 at 22:32

  Naše poslední výletění bylo v Českém Švýcarsku a jelikož bylo ještě krásné babí léto, byla to nádhera…
  IG: lucie.humlova

 • Petra V. 20.11.2017 at 22:34

  Dobrý večer, Mišo, my se právě včera večer vrátili z prodlouženého víkendu, který jsem s partou kamaradů trávili v pronajaté roubence v Zábrodí. Pět rodin se sedmi dětmi, veselo bylo všechny tři dny. A i když nám počasí moc nepřálo výletnili jsem každý den, nejlepší byl pak určitě výlet do Babiččina údolí v Ratibořicích. Hezký zbytek večera. Sleduji a sdílim na FB.
  PS: Mišo, dnes mi poprvé nedorazilo upozornění o novém příspěvku na email. Nebyl schovaný ani ve spamu ani hromadné poště. Mám se do odběru přihlásit znovu? Děkuji. Petra.

 • Hana Ferynova 20.11.2017 at 22:37

  Náš poslední větší cíl byl v létě autokemp Paříž v jiždních Čechách, kam se určitě ještě vrátíme, ať už se stanem nebo karavanem, kola a plavky sebou, stojí to tam za to 🙂
  menší cíl bylo za větrného počasí hrad Svojanov. Krásně a vkusně opravený. S malým jsme tam byli jen tak, bez prohlídky a moc pěkné. Mají tam i zvířátka a děti se tam pěkně proběhnou 🙂
  Jinak pokud má kdokoliv rád menší cíle, zkuste Rudecké jeskyně v Rudce, u Kunštátu. Nádherná smyslová zahrada a ručně vytesané jeskyně Blanických rytířů. Tam to mohu doporučit jako krásný rodiný výlet 🙂
  Jinak pilně sledujeme na IG hannahferynova a pod stejným nickem i na FB 🙂

 • Blanka Pavelková 20.11.2017 at 22:39

  Tento víkend víkend jsme cestovali přes celé Slovensko k babičce. A to byl vlastně cíl naší cesty. No ale kluky zaujaly osvětlené hrady a zámky, takže při každé cestě k babičce jeden z nich navštívíme. Těším se, že si uděláme scrapbookovy zápisník.

 • Stepanka 20.11.2017 at 22:42

  Prezidentska chalupa v Jizerskych horach a hned vedle Kralovka s detskym venkovnim hristem, ktere bylo o vikendu jiz zasnezene a s vyhledem na pasouciho se velblouda na snehu vedle chlupatych krav Angus

 • Jana 20.11.2017 at 22:49

  O víkendu ve vodním světě v Kolíně. Sleduji na fb. Hezký večer!

 • Iva Majerová 20.11.2017 at 22:51

  Poslední výlet byl cca před 3 týdny pro nás “téměř ze Šumavy” ku Praze, stihli jsme auqapalace, zoo, vyhlídklu u letiště a náš dvouleťák byl přímo nadšenej 😀 😀

 • Lenka K. 20.11.2017 at 22:54

  město Písek 🙂

 • Petra 20.11.2017 at 22:56

  Jedna babi v Ceskem raji, druha babi v Zeleznych horach a posledni vikend Stromovka a obed Na Slamniku;-) Zdravim, Petra Fai (fb i instagram)

 • Jana S. 20.11.2017 at 23:02

  Vzhledem k tomu, že nás taky brzdí polední spánek našeho dítka, tak v poslední době vyletujeme jen po okolí .. dopo nebo odpoledne. Ale v Beskydech je co dělat i tak. Doporučuji 😉

 • Renata P-ova 20.11.2017 at 23:02

  Na poslednim vylete jsme byli v zari v krkonosich. Vzali jsme deti na snezku, i kdyz tam byly 4stupne a viditelnost nula. Ale v obrim dole jsme sli sami a holky si uzily cely vylet i pidihriste dole. Hubelino je skvela volba,uz si prejeme dalsi kostky neb ikea krabice plna dupla nestaci na vysoke stavby kulickodrahy 🙂

 • Zuzana Vacková 20.11.2017 at 23:06

  Na posledním výletě jsme byli v Pečkách na svatbě kamarádky. Stihli jsme i výstavu vláčků.

 • Jana 20.11.2017 at 23:06

  S dvouletou dcerou začínáme chodit do interaktivních muzeí či center. Takže posledni výlet, během pobytu maminky v porodnici se sourozencem, byl s tatínkem do dětského světa techniky v Ostravě, v Dolní oblasti Vítkovic. Vřele doporučuji, úžasné misto pro děti všeho věku. Když budete mít cestu kolem, své si najdou i rodiče.

 • Kristyna 20.11.2017 at 23:06

  Naposledy jsme byli krmit zvířátka v oboře Holedna v Brně.
  Ig: krissponer

 • Petra Bemová 20.11.2017 at 23:09

  Na instagramu vás sleduji jako petromilabem. Zrovna o víkendu jsem manželovi říkala, že bychom mohli v létě zajet na Lipno 🙂 Zatím jsme jezdili jenom u nás po Brně a okolí. Bydlíme kousek od přehrady, takže je tady kolem spousta lesů, kam chodíme kešovat nebo je blízko i zoo. Brno není tak velké, takže je to blízko a zajímavostí je tady dost. Dcera miluje zvířata, tak jsme byli např. v Lamacentru, kde kromě lam chovají taky ovce, kozy a králíky, které můžou děti krmit. Nebo jsou tady různé jízdárny, takže se občas zajdeme podívat na koně. Teď na podzim máme v okolí i dost akcí jako lampionové průvody, pouštění draků a už brzo rozsvícení stromů a vánoční trhy. S manželem ale pocházíme z Třince, takže když jedem “na sever”, máme z okna výhled na Beskydy, kam příští rok určitě taky zavítáme na nějaký ten menší výlet. A ještě máme takovou tradici, kterou jsme kvůli dětem přerušili. První víkend v březnu jsme vyšlapali v Jeseníkách z Karlovy studánky na Praděd. Příští rok chceme zase pokračovat, jen to přesuneme pravděpodobně na květen, aby nás nezaskočil led a hromada sněhu jako dříve. S dětmi by to nebylo to pravé ořechové.

 • Andrea Čížková 20.11.2017 at 23:10

  Nás zavál vítr do Opavy, která byla moc krásná a srdcovou záležitostí se pro mě stal zámek v Hradci nad Moravicí. Měli jsme štěstí -nepršelo a z výletu máme nejen krásné fotečky, ale spoustu hezkých zážitků. Kuličkodráha je naprosto geniální a moc by nás doma potěšila všechny 🙂

 • Veronika Bohouš 20.11.2017 at 23:12

  Poslední výlet byl do muzea Merkuru v Polici nad Metují. Muzeum nás docela zklamalo…

  Sleduji IG – bohybous i FB

 • Lenka 20.11.2017 at 23:15

  My jsme naposledy byli koncem zari v Bartosovicich v Orlickych horach. Z mist, ktere jsme tam navstivili, doporucuji predevsim Kacencinu stezku v Destnem v OH, kde deti plni ukoly a sbiraji razitka a na konci si muzou vybrat malou odmenu a Mamutikuv vodni park na Dolni Morave.

  • Lenka 20.11.2017 at 23:37

   Jeste jsem chtela napsat, ze mi dneska nedosel email, ze vysel novy clanek. Divala jsem se i do spamu a hromadnych mailu a nikde nic…

 • LadyBird 20.11.2017 at 23:34

  Pěkný den, opět moc děkujeme za možnost účasti. Na výlety jezdíme často a rádi, ten poslední byl klášter Rosa coeli v Dolních Kounicích.
  Pěkné dny,Peťka
  Sleduji instagram jako booksofladybird.

 • D-žejn 20.11.2017 at 23:35

  Hubelino je super, jednu sadu mají děti doma od minulých Vánoc a staví jí velmi často. Poslední výlet byl vlakem k prarodičům na Vysočinu, není nic lepšího než 2 hodiny ve vlaku…
  Sleduji na instagramu jako D_žejn

 • Zdenka B. 21.11.2017 at 0:07

  Náš poslední větší výlet byla ZOO Praha (nic originálního). Ale pro nás byl zážitek samotná cesta, zvolily jsme vlak a mhd (dvě maminky s dětmi a (dvoj)kočárky, sranda). Jinak máme rádi výlety do přírody téměř kamkoliv. Proto děkuji za inspirace.

 • Marie 21.11.2017 at 0:28

  Míšo, tak u nás to byl výlet za dřevěnou zvoničkou v obci Paseky.

 • Radka 21.11.2017 at 0:37

  Naposled jsme byli v říjnu v ZOO Lešná. Království lesa máme letos taky za sebou a moc se nám tam líbilo. Byli jsme během červencových svátků a narváno mi nepřišlo, ale možná proto, že jsme byli až na konci otevírací doby.

 • Dana Schmittová 21.11.2017 at 1:14

  Cíl našeho posledního výletu byl v parku v Čechách pod Kosířem, máme to kousek a na podzim je tam krásně.

 • Radka 21.11.2017 at 1:28

  Naposledy jsme byli asi na Královce v Jizerkách

 • Hanka 21.11.2017 at 2:30

  Kvuli odpolednimu spani a brzke tme uz vylety moc nedavame… ale tento vikend jsme byli alespon na vystave Krtecka…
  Na insta jako o.k.hanicka 😉

 • Misa 21.11.2017 at 5:46

  Super tip, tam se urcite take podivame :). A vubec vsechny komenty jsou inspirujici! Dekuji. Nasim poslednim vetsim vyletem, byl v zari k synovym 4.tym narozeninam, do Dinoparku (na jeho oblibene dinosaury) a ZOO v Plzni. Ty jeho prekvapena a radostna ocicka, kdyz je videl, jak jsou velci, hybou se a vydavaji zvuky byla neuveritelna. A hriste k vyblbnuti take nemelo chybu. ZOO se mu take libila, ale Dinopark natolik, ze jsme se tam zastavili jeste i na konci.

 • Hanka Šafářová Chmelinová 21.11.2017 at 6:03

  Cíl našeho výletu byl Liberec a jeho IQLandia.Syn byl nadšený.Je to vědátor:)

 • Anna Michlová 21.11.2017 at 6:43

  My byli naposledy na Drábských světničkách, kde jsem byla naposledy jako dítě a moje vzpomínky byly trochu jiné….náš tříletý byl nadšenej, protože to je rozenej dobrodruh a lezec, ale já se o něj bála strašně.

 • Kateřina 21.11.2017 at 6:57

  Zoo Lešná

 • Kateřina Vítů 21.11.2017 at 7:25

  Poslední výlet byl tento víkend na Veselý kopec na Žďársku… Moc pěkné a navíc teď o Adventu tam budou speciální předvánoční ace, ta neváhejte a jeďte se tam podívat!!
  Jinak Instagram sleduji pod nickem @katuskavitu

 • Rosňa 21.11.2017 at 7:31

  Poslední výlet byl.k babičce a dědovi, ale minulé, víkend jsme byli v Počernicích na zámku na Krtkově výstavě. Fb, ig follower

 • Hanka 21.11.2017 at 7:38

  Úplně čerstvě máme za sebou Zubrnice-skanzen a historická železnice s procházkou po naučné stezce podél potoka, která je dost blativa.

 • Jana 21.11.2017 at 7:42

  Cíl našeho posledního výletu byly zámecké zahrady v Kroměříži. Moc jsme síto užili, navíc krásné vyšlo počasí takže super.

 • Michaela 21.11.2017 at 7:56

  Na posledním výletě jsme byli tuším, na dýňových slavnostech v Úvalně.

 • Anna Kočovská 21.11.2017 at 8:03

  My jsme byli v českosaském švýcarsku, kde to je opravdu nádherné. Děti si užily hlavně lodičky v Hřensku!
  Sleduji ji vás i na fb (jako Anna Ko)

 • Miška Roušarová 21.11.2017 at 8:08

  Náš poslední výlet byl čtvrteční až páteční výlet Prahou. Hradčany, Petřín a v pátek Vyšehrad. Poprchávalo, ale bylo nám krásně.

 • Lenka 21.11.2017 at 8:25

  Protože máme nejbližší babičku a dědu 200 km, je každá cesta k nim výletem. “Opravdový” výlet byl ale do polského zábavního parku Energylandia a bylo to dokonalé! Věkový rozdíl našich dětí je 7 let a vyřádily se teda na 200% obě. Můžu jen doporučit!!!

 • Hana Hospodková 21.11.2017 at 8:35

  Ahojky…:)
  Náš poslední opravdový výlet byl ještě v době, kdy s námi byl Bertík ještě v bříšku. Byli jsme v Poděbradech, Kutné Hoře a následující den na hvězdárně v Ondřejově – oslavit jejich 100.výročí. Celé léto jsme jinak ťapkali po krásách Českého Švýcarska. U Lipna jsme také před dvěma lety byli – asi tři dny před začátkem sezóny a dost nás zklamalo, že téměř vše bylo mimo provoz. Sháněli jsme se po půjčovně kol, ale totálně jsme neuspěli. Ani šalpadla nebyla v provozu a my moc chtěli na ostrov s morčaty a Králíky.
  Hanka H.

 • Petra 21.11.2017 at 8:41

  Náš poslední větší výlet byla návštěva Zoo Jihlava, podzimní výlety byly jen po okolních lesích,kde jsme sbírali houby;-)

 • Ivet 21.11.2017 at 8:51

  Poslední prodloužený víkend jsme trávili na Třeboňsku, je tam krásně za každého počasí 🙂

 • Petra Jedličková 21.11.2017 at 8:51

  Náš poslední výlet byl velmi konzumní – jeli jsme do Prahy do Hamleys na 50% slevu na lego. Kluk si užil i to jejich zrcadlové bludiště, ale do motýlího světa jsem chlapy nedostala. A spojili jsme to také s testováním metra a tramvaje (to my u nás na maloměstě nemáme 🙂 )

 • Nikola 21.11.2017 at 9:06

  Posledni vícedenní výlet byl právě do okolí Lipna, a jednodenní do Zoo Praha 🙂

 • Danca (na fb) Morningstar 21.11.2017 at 9:22

  Dobrý den,
  My jsme zápecníci, navíc věčně na kopici, takže naposled syn výletil s babičkou a dědou do Trocnova, kuknout na tu obr sochu. My s ním byli naposled v ZOO Hluboká, už to pár týdnů bude. Kuličkodráha vypadá fantasticky 🙂
  Do Stezky korunami stromů bude muset synáček jen s tatínkem, já mám hrůzu z výšek…
  Díky, krásný den, D.

 • Marcela Němcová 21.11.2017 at 9:26

  Paráda, moc se mi líbil článek o Frymburku, takže tento je skvělé doplnění, díky za něj.
  Náš poslední výlet byl do blízké Horky nad Moravou a areálu Sluňákov, kde je kolem nádherný Dům přírody…Určitě doporučuji jarní, letní nebo podzimní návštěvu. Stojí to za to.

 • Alena K. 21.11.2017 at 9:27

  Poslední výlet byl v Kokorinsku 😊. Ig: alenak1024

 • Tereza 21.11.2017 at 9:36

  V rijnu pri krasnem podzimnim pocasi jsme si udelali vylet do Luhacovic. Mame to blizko a je tam nadherne!!!!! Krasne barevne lesy kolem, krasna prochazka k prehrade a zpatky, oplatek na kolonade…do Luhacovic jsme jezdili od malicka a jezdkt budeme i dale. Sleduji taky na fb a inst. terezakrestova

 • Haňulka Salátová 21.11.2017 at 9:36

  Posledni vylet neni k chlubeni 😁 vcera jsme byli v Brne v Ikei 😀 jinak chodime kazdy den na prochazky. Julinka si nejradeji hraje na hristi. Jelikoz zacina zima, vyuzivame hernicek pro deti. Fb, Ig- Haneloore

 • Eva H. 21.11.2017 at 9:41

  Naposledy jsme se vydali na výlet do Jindřichova Hradce a moc jsme si to užili. Je tam krásně!:) Sleduji i instagram jako evihuli

 • Tereza 21.11.2017 at 9:44

  Krásný den
  Dinopark Vyškov a archeoskanzen Modrá ve Starém městě. Ale stejně se nejvíc líbilo dětem(a hlavně tatínkovi) v Živé vodě(hned vedle skanzenu) v podvodním tunelu😉

 • Petra 21.11.2017 at 9:54

  Nas posledni minivylet byl o vikendu do Dobrice na lampionovy pruvod a vecerni stezku odvahy se strasidly. Ac jsme meli trochu obavy, jak to mala zvladne, byla nadsena a trocha strachu ji nevadila 🙂

 • Markéta 21.11.2017 at 10:01

  Náš poslední výlet byl na Pohádkovou stezku v Městě Albrechticích. Je to stezka lesem, kde můžou děti plnit úkoly, je tam několik zastavení např. Dřevěné houpačky ve tvaru srnecek nebo malí skřítci kde se plní úkoly. Ten den nám krásně vyšlo počasí, měli jsme štěstí na babí léto 🙂

  • Markéta 21.11.2017 at 10:01

   Na Instagramu jsme jako marketasmejova

 • Petra 21.11.2017 at 10:03

  Náš poslední výlet byl na Radhošť s nosítkem 🙂 Ale teď už sněží, tak uvidíme, kam se odvážíme 🙂

 • Lucie Johaníková 21.11.2017 at 10:12

  Náš poslední výlet byl v Bílých Karpatech, kolem Starého Hrozenkova. Protože máme dvě malé děti (4 měsíce a 2,5 roku), tak výlety jsou spíš style “i cesta může být cíl”, protože málokdy dojdeme tam, kam chceme. A syna stejně nejvíc zajímají věci po cestě – traktor, krávy, kameny, listí, potoky atd. Zvládli jsme se ale podívat na Žítkovou a bylo to hodně zajímavé.
  Sleduji na instagramu jako Lucccik a sleduji i na fb.

 • Martina 21.11.2017 at 10:32

  Naposledy jsme byli o víkendu s dětmi hledat kešky kousek od Hrádku nad Nisou 🙂

 • Buroška 21.11.2017 at 10:40

  Moc krásný tip na výlet, na Lipně jsme byli ještě ‘ve dvou’ a už se moc těším, až se podíváme i s Cipískem 😉 naposledy jsme byli v zoo Zlín-Lešná (pro Vás trochu z ruky, ale určitě stojí za návštěvu – velkým lákadlem je hlazení a krmení rejnoků ;-). Krásný den přeji

 • Klára Toša 21.11.2017 at 10:45

  V tomhle počasí často navštěvujeme Dinopark v Liberci, když nemůžeme být venku. Teď o víkendu jsme byli v Krkonošík v Benecku v Chatě pod Špicí a doporučuji. Pro děti ideální. Menší rodinný podnik, dobré jídlo, zvířátka, hřiště a samozřějmě krásná příroda 😉

 • Martina Krehelova 21.11.2017 at 10:51

  posledny vylet bola prechadzka v lese – mozno pre niekoho nic mimoriadne, ale my milujeme les, ticho, prirodu….uz balime tasky na dalsi vylet tento krat stovezata Praha

  • Martina Krehelova 21.11.2017 at 10:52

   sledujem a zdielam na FB

 • Tereza 21.11.2017 at 10:51

  Poslední cílová vlajka našeho výletu byla v motýlím domě v Johnsdorfu ….jezdíme na výlety po Sasku pravidelně, máme to za bukem 🙂 V motýlím domě se nám moc líbí…čerpáme tam energii do těchto podzimních chmurných dnů 🙂

 • Eva 21.11.2017 at 10:58

  Náš poslední výlet (minulý víkend) byl v písecké Sladovně. Momentálně je tam úplně boží interakt. výstava “Hnízdo ilustrace” zaměřená na malé čtenáře. Je tam volně k dispozici spousta knížek (ale jakých!), kostek, stavebnic, hraček, panenek, promítačka obrázků, které si děti sami sestaví, kostky alá Sensory Blocks, všude spousta písmen různých forem, pódium, kde si mohu zahrát živé divadlo, no prostě TOP, holkám by se tam určitě líbilo 🙂 A dole je Mraveniště v nadměrné velikosti, kde se mohou děti převléct za mravence a podívat se, jak to uvnitř mraveniště vypadá (je to dřevěná prolejzačka, klouzačka, uvnitř mraveniště je kukátko, kde je vidět královna, informační tabule, jak se narodí mravenci, mravenčí vajíčka ke kutálení, světelné efekty, strom s mravenci, kde je uvnitř promítání atd.). Najdete tam i veliké mravenčí puzzle ze dřeva, stolek na malování, látkovou stavebnici 🙂 Je to moc povedené, určitě to stojí za to a je to na celodenní výlet. Sleduji i na IG: kamie_6 (btw mám tam fotky z téhle výstavy a mraveniště, tak můžete mrknout)

 • Lucie Šitrová 21.11.2017 at 11:11

  Naposledy jsme vyrazili na kopec Kleť, který je jinak nazýván jihočeským Everestem. Máme to tam rádi, tak ho zdoláváme několikrát do roka 🙂

 • Tereza Müllerová 21.11.2017 at 11:14

  My se moc na výlety nedostaneme, spíš chodíme tady u nás v pošumaví po okolí…Ale naposledy jsme asi byli na konci srpna kolem Bublavy v Krušných horách a na místních rašeliništích…nikde nikdo, krása krás…Na FB a Ig sleduji jako Terezka Müllerová

 • Barbora 21.11.2017 at 11:34

  Nas posledni vylet byl tuto sobotu do Prahy za synovou babickou.Navstivili jsme Werichovu vilu a prosli starou Prahu.Jinak moc radi chodime do lesa,do zoo pozorovat zviratka a ba Sumavu se chystame v unoru na hory

 • Martina 21.11.2017 at 11:34

  Náš poslední výlet byl do ZooParku na Hrádečku. Mají tam různé tématické akce na podzim i v zimě, takže super.

 • jana k. 21.11.2017 at 11:40

  Dobrý den Míšo, můj chlapeček Hubelino miluje… tak musím soutěžit, nikdy není dráhy totiž dost…. a v kombinaci s mým manželem, který se ve stavěný kuličkodráhy doslova vyžívá, se další sestava může hodit 😀 Naposledy, kam jsme mířili byla zologická zahrada na Hluboké nad Vltavou…S malými dětmi ideální…
  Hezké podzimní dny 😀

 • Eliška Francová 21.11.2017 at 11:52

  U nás letí zvířátka, takže jsme naposledy byli v ZOOparku Stěžery. Je to tam moc pěkné, rozhodně doporučuji

 • Petra Bartošová 21.11.2017 at 11:54

  Nas posledni cil cesty byla prochazka na rodinnou oslavu kdy se u nas otevrela nova cyklostezka i stezka pro pesi. Sleduji i na insta jako petra_el_barto

 • Nikol 21.11.2017 at 11:59

  Pocasi o vikendu moc nepralo a tak jsme vyrazili do Botanicke v Liberci,synek zboznuje rybicky,flora byl trochu problem,nejradeji by vse otrhal.Ale jinak se vse vyvedlo a snad bude i vikendu lepe,aby jsme mohli na nejaky ten vylet venku mimo prochazkovych tras,ktere mame uz milionkrat nachozene.Sleduji na fcb i na IG jako nikolik22

 • Katka 21.11.2017 at 12:09

  Naposledy jsme byli v krokodýlí zoo v Protivíně 🙂

 • Petra Chmelíčková 21.11.2017 at 12:22

  Dobrý den Míšo, náš poslední výlet byl v ZOO JIhlava, máme to tam kousek a navštěvujeme ji několikrát v roce … během všech ročních období … Je krásná. Sleduji a komentuji fb. Děkuji P.

 • Petra Němcová 21.11.2017 at 12:26

  Nas posledni mimoprazsky vylet byl do Kutne Hory. Vizualni dilny v GASKu jsou proste bozi, bavily i tatinka. Mohu jen doporucit.
  Sleduji i na instagramu jako Petullan.

 • Lenka A. 21.11.2017 at 12:44

  Nejčastěji jezdíme k rodičům, užíváme si tam komfortu rodinného domu s velkou zahradou, kde se mohou všichni vydovádět 🙂 Poslední výlet s cílem byl asi do Ostravské ZOO 🙂

 • Hanka 21.11.2017 at 12:47

  Náš poslední výlet byl asi lampioňák ve Wilsonově lese v Brně.. A pak samozřejmě vlakem k babičce na Vysočinu 😉 Díky, Hanka (sleduji FB)

 • Ivana 21.11.2017 at 12:50

  Nas posledni vylet byl tuto sobotu na hrad Lukov. Byl krasny den a tak jsme si to moc uzili. Byl tam uz vanocni jarmark s ruznymi dobrotami a remeslniky. Uplna parada.

 • Lenka 21.11.2017 at 13:06

  Dobrý den, náš poslední výlet byl do zemědělského muzea v Praze a děti si jej moc užili.

 • Andrea 21.11.2017 at 13:10

  Nas posledny vylet bol Koliba Panorama – Nezbudska Lucka nedaleko Strecna (Žilinský kraj -SR). Tiez tam maju zive zvieratka, niektore aj pobehuju volne po areali, detske preliezacky, domceky, chodule a deti sa tam paradne vyblaznili aj vdaka kolotocu 😀 Drahu hubelino mam uz dlho vyhliadnutu, vyborna volba 😀

 • Pavlína Mézlová 21.11.2017 at 13:13

  Poslední výlet jsme měli na kopec podívat se do našeho sadu a vinohradu 😊

 • Adéla Bělunková 21.11.2017 at 13:15

  Ke konci října jsme se byli podívat na Křivoklát, tento víkend plánujeme cestu do Mimoně na výstavu S Čerty nejsou žerty 😁

 • Martina 21.11.2017 at 13:21

  Nas posledni vylet byl k pritelove babicce na Moravu. Nasi kluci to tam miluji :-). Behani po dvorku, hrabat se v hline na zahrade a nej behat po vypustene kasne na mistnim namesti. :-D.

 • Iva Cyrany 21.11.2017 at 13:27

  My byli naposledy nakrmit zvířátka v minizoo na zámku v Častolovicich..

 • Radka Ž. 21.11.2017 at 13:29

  Na dovolené jsme byli právě na Lipně a království lesa jsme navštívili také. Musím ti dát za pravdu – v létě je to pěkně natřískané, věřím, že mimo sezónu je to úplně o něčem jiném.. Díky za super otázku, až bude čas, všechno pročtu a necháme se inspirovat, tipů není nikdy dost 🙂 Instagram: radka.fe

 • Lenka Červeňová 21.11.2017 at 13:31

  V poslední době chodíme na výlety hlavně do lesa, když rostly houby, tak na ně. Jinak kdybych měla doporučit, tak zoo Jihlava, mají to tam moc pěkně upravené, nejlépe v pracovní den, kdy tam nejsou takové návaly lidí.
  Sleduji na FB a sdílím.

 • Eliška Dadáková 21.11.2017 at 13:36

  Při našem posledním výletu jsme zavítali na Slovensko – Minifarma Lubina. Byl to skvělý výlet, muzu jenom doporučit. A ještě jsme to spojili s návštěvou aquaparku v Uherskem Hradišti. Moc jsme si to užili.

 • Marzb 21.11.2017 at 13:37

  Vesměs výletujeme po našich jesenických kopcích – doposavad s malou buď v kočárku, ale ve většině případech v nosítku. Před měsícem nám však začala ťapkat po svých, takže je pro ni velikým výletem už jen hodinová cca kilometrová trasa v okolí baráku. Je nádherné pozorovat dítě objevující svět. Do budoucna se těším po větších “výjezdních” výletech s programem pro děti… to už bude jiné kafčo :o)

 • Zdenka Hrubčíková 21.11.2017 at 13:39

  To byl lampionovy pruvod u nas v lese ke staremu dubu❤❤🎁🎁🎄🎄Zdeniada@seznam.cz

 • Anna Píšková 21.11.2017 at 13:42

  Náš poslední výlet byl na Svatého Martina do obce Bludov, kde je mimo jiné Praděcovo muzeum na hraní jako stvořené. Pronajali jsme si tam chatičku, zatopili dřevem, vyspali se parádně a v muzeu na nás čekaly dřevěné domečky s různou tématikou (pradlena, hospoda, prodejna potravin, kořenářka atd.) a mé 3 děti si všechny hraní uvnitř náramě užily. Nechyběla ani tradiční husa a výlet byl korunován procházkou do lesa, kde jsme po dlouhé době videli srnky 🙂 No prostě paráda.

 • Martina Krhutová 21.11.2017 at 13:54

  Naposledy jsme byli u rodiny v Ostravě.
  Pro nás je výlet i návštěva u příbuzných.
  Malá je malá, tak jsme rádi i za pár hodin bez pláče a únavy.

 • Anca 21.11.2017 at 13:56

  Nase posledni vyletni destinace byla do Pecek na vystavu modelovych kolejist. Oba raubiri jsou vlackama posedli. Jsou posedli i jinyma drahama, treba kulicko:-) na fb. Vas taky sleduju, jen by me zajimalo jak si me spojite, snad pres mail? 🙂

 • Jana Faixová 21.11.2017 at 13:58

  Poslední výlet byl na zámek Sychrov, kde jsme si udělali krásné podzimní fotečky a v zámecké kavárně se občerstvili výborným cheesecake. Teď nás čeká Vánoční víkend v Drážďanech, kde to máme moc rádi 🙂 sleduji na instagramu: Januliinkab

 • Leni 21.11.2017 at 14:02

  byli jsme o víkendu pozváni na vysočinu do překrásně zrekonstruované myslivny. vydali jsme se na výlet jen tak po okolí a skončili u potoka, kde jsme hodinu házeli kamínky a lístky 🙂 ale já nevím, no, mně je prostě pořád děsná zima. už aby bylo jaro 🙁
  instagram: lenka.scholleova

 • Míša 21.11.2017 at 14:12

  Hubelino by nám udělalo velkou radost a rozšířilo naší Duplo sbírku 🙂 Naposledy jsme byli v neděli ve Vraňanech na Perníčkování.

 • Míša 21.11.2017 at 14:14

  Teď moc nevyletujeme. I když starší prcek pokaždé v autě hlásí, že nechce domů a jedeme na výlet, tak si na větší výlety s mimcem moc netroufam. Naposledy jsme byli v Brně na výstavě vláčků.

 • Lucie 21.11.2017 at 14:18

  Zoopark Zájezd, ale kvůli nacházení to nevyšlo. Tak snad další víkend.

 • Eva Halikova 21.11.2017 at 14:28

  Poslední pořádný výlet byl do Třeboně na výlov kaprů. Naše dvouletka byla nadšena od te doby pořád na střídačku rymičkujeme….

 • Kristína šteflová 21.11.2017 at 14:31

  Naposledy jsme výletovali o víkendu, kdy jsme se vydali v Hostýnských vrších na Troják a rozhlednu Maruška. Sleduji FB i IG, Kristína

 • Tereza 21.11.2017 at 14:37

  Naše poslední cesta vedla za zvířátky a to do Zoo Ohrada v Hluboké nad Vltavou.
  Sdílíme a sledujeme Fb.

 • Karolína 21.11.2017 at 14:46

  Naposledy jsme byli teď v neděli v Litoměřicích a vyšlápli jsme si na Radobýl, tedy malej se spíš nesl. Cestou nahoru bylo sice brutus bláto, ale výhled nahoře za to stál. Kopec je holej, takže je výhled na všechny strany Českého středohoří.
  Pro malého (17 měsíců) byl největší zážitek jízda vlakem 🙂
  Sledujeme na FB i na Instagramu: karca.drnovska
  A sdílíme.

 • Katarina 21.11.2017 at 14:56

  Marianske Lazne – parky, lesy, kolonada a samozrejme detske ihriska.

 • Míša 21.11.2017 at 14:57

  Ještě za pěkného podzimu v Jizerkách…

 • Radka 21.11.2017 at 15:05

  Poslední větší výlet byl do Podyjí. Vyhlídka Hardegg za sluníčka a barevného podzimního listí.

 • Zdenka 21.11.2017 at 17:05

  Na podzim jsme byli na Vysočině – Tři Studně a okolí rybníku Sykovec – lesní studánky a les vůbec můžeme, nejen na houby. 🙂

 • Lenka V. 21.11.2017 at 17:11

  Teď o víkendu jsme se vrátili z Andalusie, kde jsme se byli ještě trochu ohřát před zimou a navštívili jsme třeba akvárium v Malaze.

 • Lenka Quintero 21.11.2017 at 17:46

  tento víkend jsme šli do Opárenského údolí v Českém středohoří. Cílem byla tedy spíše polévka v restauraci 🙂

 • Lenka 21.11.2017 at 18:03

  NAPOSLEDY V JIŽNÍCH ČECHÁCH TAM TO MILUJEME

 • Lenka 21.11.2017 at 18:17

  Nas posledni vylet byl k josefodolske prehrade, ke ktere jsme si udelali okruzni prochazku s kocarkem ted v nedeli. Rovnou tim mame za sebou prvni snih, a prvni obed na Kralovce, ktera je pro vylety po Bedrichove idealnim vychozim bodem. Uz se tesim az dcera trosku vyroste a budeme tyhle cesty brazdit v lete na odrazedle, pozdeji kole a v zime na bezkach 🙂 sleduji vas na ig: _smidova

 • Markéta Němčanská 21.11.2017 at 18:25

  Na Lipno máme zálusk příští léto, tak aspon díky článku víme, kam s dětma 🙂 My máme rádi procházky přírodou, poslední výlet byl k nedaleké přehradě. Prošli jsme se lesem a na závěr si dali dobrotu ve srubu, kde měli i ovečky a koníky.

 • Jana 21.11.2017 at 19:01

  Zdravím, cíl našeho poslední výletu byla Itálie (cca před 2 měsíci) 🙂 Jinak letos jsme také byli v Království lesa :-). Komentuji a sdílím na FCB jako Anaj Ma. Pěkný den. J.

 • Markéta Sližová 21.11.2017 at 19:11

  Náš poslední výlet byl do Ostravy do Malého světa techniky. Dcera se zamilovala a určitě pojedeme znova. Instagram: marketa.slizova

 • lucie 21.11.2017 at 19:18

  Poslední cíl byla Olomouc – dámská jízda s dětmi u kamarádky – Mladečské jeskyně, Litovel, olomoucký Svět poznání..
  Sleduji fb, komentuji pod článkem, sleduji inst jako lucie.eiben.cz

 • Marta vojkuvkova 21.11.2017 at 19:24

  V tomhle měsíci jsme toho stihli podle mého azaz:Besenova termaly,Šumava novohradky a Ostrava svět techniky, ale nejvíc a nejčastěji se poflakujeme kolem našeho domu,kde je les,potok i louka :-)instagram yansanm

 • Misa 21.11.2017 at 19:37

  Na FCB sdilim a sleduji. na IG taky (Misha tosha).

  Posledni vylet byl do Pelin na vyhlídku na skály.. v Chocni.

 • Eva 21.11.2017 at 19:57

  Posledni velky vylet jsme meli do Berlina 🙂
  Sleduji i na FB (Evka HruŠán)

 • Hana 21.11.2017 at 20:14

  Botanicka zahrada v Praze… krasne vyhledy, programy pro deti….

 • Barbora Veselá 21.11.2017 at 20:19

  Naposledy jsem byla s prckem ve Znojmě, spíš jen procournout město… Ty pravé výlety nám snad začnou od jara 🙂
  Instagram – barca.ves

 • Eva 21.11.2017 at 20:24

  poslední výlet byl zvonečkovým vlakem do Netolic, kde probíhali adventní trhy, dílničky, příjezd paní zimy a přílet anděla

 • LenkaK 21.11.2017 at 20:37

  Poslední výlet byl do Liberce, kde mě můj přítel za přítomnosti naší 17 měsíční dcerky požádal o ruku.
  Na instgramu sleduju jako Lenka0610

 • Tereza Spirhanzlova 21.11.2017 at 20:39

  Cílem posledního výletu byl Harrachov a jeli jsme tam vláčkem (zubačkou).

 • Lenka L. 21.11.2017 at 20:42

  My jsme vyrazili do Zoo v Brne.
  Sleduji i na ig jako dancing with devil.
  Super draha.
  L.

 • JANA Chichi 21.11.2017 at 20:43

  Poslední výlet, než začalo rýmečkové období, jsem “spáchali” na Špilas (Špilberk), krásný majestátní hrad v Brně. Moji chlapečkové své mužské rysy nezapřou, museli jsme vyrazit okouknout děla! 🙂 juuuuu, tato kuličkodráha by se nám vážně šikla 🙂

 • Kateřina Pružinová 21.11.2017 at 20:46

  Náš poslední cíl byla cesta :)) jeli jsme vláčkem, abychom se projeli, syn má vlak prostě rád 😉 pár stanic, procházka, oběd a zpátky domů. Bezva výlet do Říčan a radost na všech stranách 😀

 • Veronika Cejnarová 21.11.2017 at 20:54

  Naposledy jsme vzali děti do IQ parku v Liberci a všichni jsme si to moc užili. Holky by tam vydržely snad celý den. Rozhodně jsme tam nebyli naposledy.

 • Jája Juaritos 21.11.2017 at 20:55

  Cílem našeho posledního výletu byly Malenovice v Beskydech, výhled na zasněženou Lysou horu stál za to 🙂

 • Jana Patočková 21.11.2017 at 20:56

  Nedávno jsme byli navštívit kamarádku v Jablonci a při té příležitosti jsme se zastavili v Liberci v IQparku. Bylo to naprosto úžasný. Byli jsme tam ve všední den a nikdo tam nebyl. Paráda 🙂

 • Markéta 21.11.2017 at 21:00

  Náš poslední výlet byl do Luhačovic. Máme to tam moc rádi 🙂

 • Mirka Vošická 21.11.2017 at 21:10

  Posledním bodem výletů byly Karlovy Vary,přesněji Merklin 😃Mirka Vošická

 • Klára Hrábková 21.11.2017 at 21:11

  náš poslední výlet byl v sobotu, v dešti, s pláštěnkou a gumovkách…šli jsme na chvojí, abysme mohli udělat vánoční výzdobu do oken a přikrýt hortenzie, aby nám přežily zimu 🙂

 • Míša M. 21.11.2017 at 21:13

  Dobrý večer, děkuji za článek a další tip. Náš poslední výlet byl za zvířátky do minizoo v Častolovicích. Tento rok již potřetí :). Pěkný večer. M.

 • Táňa R 21.11.2017 at 21:15

  Poslední cíl našeho výletu byla zoo Brno, pokud tedy nepočítám každo víkendové výlety do lesa s našimi hafany 🙂 Instagram: tanarohlikova

 • Lenka Kovařčíková 21.11.2017 at 21:15

  Poslední výlet jsme zvládli v létě a to na hrad Starý Jičín. Pak byl nástup do školky a s tím spojené nachlazení a rýma a s výlety byl utrum. Sdílím FB.

 • Tereza 21.11.2017 at 21:19

  Mumlavské vodopády 🙂 Na IG jsem jako terezaba1

 • Petra S 21.11.2017 at 21:21

  Naposledy jsme byli v létě v Zeměráji a na Farmě Blaník. Zeměráj skvělý, mají tam výbornou dloooouhou bosou stezku. Farma Blaník zklamání, celkový dojem půbil neuceleně, každá atrakce jiná, některé se do toho stylu nehodily (jednou farma a přírodní atrakce jako balíky slámy a pak plastové traktůrky pro děti na asfaltové ceste).

 • Jana 21.11.2017 at 21:22

  Naše poslední cesta byla na měsíc v Egypte 😊 a předtím to byla Sněžka,což uplne nevyšlo díky bouřce a dešti při sestupu dolů.

 • Viki 21.11.2017 at 21:24

  Výletování mám moc ráda a pochvaluju si, že stačí vyjet nedaleko a dají se najít pěkná procházková místa. Nedávno jsme byli například v PR Strádovské Peklo. Sleduji na fb.

 • Tamara 21.11.2017 at 21:29

  V neděli jsme vyrazili užít si prvního letošního sněhu – na Suchý vrch v Orlických horách.

 • Marie 21.11.2017 at 21:30

  Zámek Žleby

 • Yvette 21.11.2017 at 21:32

  Juuuj hubelino mame napsane na seznamu prani od Jeziska! Nas posledni vylet? Asi Svatý Jan pod Skalou, kde to máme rádi.Sleduji na FB. Děkuji

 • Kateřina Pelikánová 21.11.2017 at 21:37

  Náš poslední výlet byl na Kozí hřbety u Suchdola, byla to krásná procházka. Na instagramu sleduji jako kvakik

 • Michaela Moravcová 21.11.2017 at 21:38

  Ahoj Miso, ta draha vypada skvele! My mame v planu klukům dráhu taky koupit, tak treba se na nas usmeje štěstí a vyhrajeme ji 😊
  Nas posledni výlet byl do pražský zoo.
  Instagram sleduju pod michaela_moravcovaa.
  Mějte se krasne a diky za tip! Misa

 • Markéta 21.11.2017 at 21:43

  Na výletě jsme byli v 3D bludišti v korunách stromů v Oseku. Je to docela malé, ale pro naší dvou a půl letou akorát. Když spí malý bráška dopoledne a odpoledne a sestřička po obědě, nějak nám výletování nevychází.
  Instagram: marketa_malkova

 • Adéla 21.11.2017 at 21:43

  Poslední výlet byl za RC modely do Domažlic M. Úžasná podívaná pro všechny

 • Jana 21.11.2017 at 21:50

  Náš poslední výlet byl do Inwald parku v Polsku

 • Gabriela Juriga 21.11.2017 at 21:50

  Třebíč.

 • Verca 21.11.2017 at 21:56

  Na poslednim vylete jsme byli na rozhledne Babi lom u Lelekovic, jeste kdyz bylo krasne babi leto 🙂

 • Vanilka Bourbon 21.11.2017 at 22:06

  V tomhle počasí toho moc není, ale moc se nám po dlouhé době líbilo v ZOO 🙂

 • Nikola 21.11.2017 at 22:09

  Jestli to považovat za výlet nevím, ale byly jsme na procházce centrem Prahy a navštívili Hamleys. Pak nějaké návštěvy funparků apod.. Jinak posledním “pořádný” výlet byl Mirakulum. fcb: Nikola Svobodová, Inst: Nicol7717

 • Lenka Pejšová 21.11.2017 at 22:16

  My jsme naposled vyrazili do minizoo ve Velké Chuchli, moc doporučuji.

 • Hany 21.11.2017 at 22:16

  Jelikoz od rijna pracuji, tak na vylety neni moc cas. A kombinace se skolkou, tak si posledni dobou jen stridame bacily. Posledni vylet asi v Jindrichove Hradci muzeum a Kryzovi jeslicky a zpivajici fontana.
  Sleduji Fb i Inst(hanyjacko)

 • Martina Skočovská 21.11.2017 at 22:17

  Bohužel poslední náš větší výlet byl v létě do ZOO, protože syn potřeboval při kojení ležet a nejlépe v naší ložnici kde ho nic nerušilo, tak jsme byli na nějaké větší výlety časově omezení kvůli jeho pití, ale už je to lepší tak si to budeme vynahrazovat :). Na fb sleduji a sdílím. Na instagramu sleduji jako makaface.

 • Veronika 21.11.2017 at 22:23

  Naposledy jsme cestovali přes celou republiku a tak jsme příjemné spojili s užitečným a udělali si zastávku v Luhačovicích. Bylo to super a náš syn byl rád za čokooplatek 😁

 • Tereza Kohoutková 21.11.2017 at 22:23

  Kupodivu, ale náš poslední výlet bylo Lipno, také v babím létě a také jsme navštívili Království lesa… 🙂

 • Monika Rajňáková 21.11.2017 at 22:26

  Naposledy jsme výletili na Rysí stezce v Hřensku a pak jsme si to vyšlápli až na Pravčickou bránu, se špatnou domněnkou, že to není už tak daleko. Jednu holčičku v nosítku, druhá šlapala po svých a zpátky jsme šli za tmy. Ještě že máme ty mobily se světlem, jinak bysme se z toho lesa asi nedostali 😀

 • Markéta Kubánková 21.11.2017 at 22:27

  Podzimní výletování jsme uzavřeli jen pár kilometrů od bydliště:-) Z Bedřichova jsme vyrazili po krásné naučné stezce, která dětem ukáže zvířata Jizerských hor, na rozhlednu Královka. Pro děti tu vybudovali pěkné hřiště, rodiče si mohou zatím vypít kávu a dát něco dobrého na zub:-) Dál jsme pokračovali až do Hrabětic.

 • Klára 21.11.2017 at 22:30

  Příchovice – U Čápa

 • Petra Hečová 21.11.2017 at 22:33

  Náš poslední výlet byl během října zoo Hodonín. instagram Petra.hecova

 • Jolana 21.11.2017 at 22:37

  Poslední výlet byl do nepříliš vzdáleného Českého Rudolce.

 • Marie Zikmundová 21.11.2017 at 22:45

  Náposled jsme byli na prodloužený víkend v Bedřichově. Mají tam spoustu tras vhodných pro kočárek, vyšlo nám i počasí a byla to pecka. Sleduji fb i instagram (unholly.polly).

 • Zuza Vesela 21.11.2017 at 22:53

  Loutkové divadlo v Chrudimi

 • Kristy 21.11.2017 at 22:57

  Na náš poslední výlet marně vzpomínám.. mladší dcerka dost nerada cestuje, tak jestli se da brát krytý bazén jako vylet, tak jsme byli na Olešné na.koupačce 🙂 Hubelino by se nam.mooooc libilo 🙂

 • Markéta 21.11.2017 at 23:00

  Zoo Praha – opět jsme nestihli vše, ale moc se nám tam i přes chladnější počasí líbilo. 🙂

 • Klára Zindulková 21.11.2017 at 23:01

  Cílem posledního pořádného výletu (pořádného proto, že výlet říkáme i vzdálenější cestě na nákup, aby se starší syn na tu otravnou cestu autem vlastně těšil 😀 ) byla Litomyšl, ale skončili jsme už u zámku v Nových Hradech, protože se syn nejprv neskutečně pozvracel ve stojícím autě (do té doby pouze v jedoucím 😉 ), následně se pokakal u brány do zámeckých zahrad (a to to víc než rok bezpečně zvládá vydržet až na nočník nebo záchod, ale touha blbnout s kamarádkou, kterou vídáme jen dvakrát ročně, byla silnější) a završil to tím, že sebou plácnul do bahna v bludišti 😀 No, do Litomyšle už jsme opravdu nepokračovali 😀
  na IG sleduji jako klarkakrejcova

 • Vendy 21.11.2017 at 23:02

  Náš poslední výlet byla Stezka korunami stromů v Krkonoších. V.
  I: vendulkahouskova

 • Andrea Dosoudilová 21.11.2017 at 23:02

  Vzhledem k tomu, že syn neusne v kočárku a spí jen doma a ještě k tomu dvakrát denně, tak jsme hodně omezení ve výletování. Prakticky nám vyhovuje jet někam na víc dní, byli jsme v Mariánských Lázních. Takže spíš lovíme akce po Praze. O víkendu se chceme podívat na Chvalský zámek. Na instagramu sleduju jako uzivat_si

 • Marie 21.11.2017 at 23:08

  Jéé Hubelino by byla parádní výhra, asi ji ještě zařadíme do seznamu 🙂 Náš poslední výlet s dětmi byl do FrenŠtátu pod Radhoštem.

 • Aneta Němečková 21.11.2017 at 23:11

  my byli naposledy v září tady: http://zeleznice600.cz/
  kdo má rád vláčky, bude nadšený, bylo to opravdu super!

  fcb: Aneta Němečková
  inst: anet.nemik

 • Pavla T. 21.11.2017 at 23:11

  Naposledy jsme byli v zoo Olomouc. bylo to super.

 • Andrea 21.11.2017 at 23:16

  Tak nas posledny vylet bol nedaleko Benesova na hrad Hlaska u Senohrab. Pocadie nam sice velmi neprialo-prsalo a bola zima, ale vidina pokladu a pecene burty na ohni, nas hnali dopredu 🙂

 • daniela 21.11.2017 at 23:26

  o hubelinu premyslim uz asi mesic..mel bych vyreseno:)
  nas posledni vylet byl za kostickami z lega do zlina, vystava krasna, dilnicky trosku slabsi, ale svitilo slunicko a objevili jsme v centru celkem dobry park, tak jsme si spolecny cas uzili:)

 • Markéta Chovancová 21.11.2017 at 23:28

  Náš poslední výlet byla lampionková večerní prohlídka ZOO Lešná. Dcerka o tom mluví doteď 🙂 Krásný zážitek.

  Jinak sledujeme i na FB, děkuji opět za skvělý tip, tentokrát na výlet. 😉

 • Zdeňka 22.11.2017 at 0:46

  Naposledy jsme byli v zoo ve Dvorci u Borovan. Je tam nadherne. Je to spis rodinna farma se zviratky typu lev, hroch, tygr. A citili jsme se tam jako doma. Pan majitel vypravel o hrochovi Bubline a ten si s nim hral jako pejsek a neustale vyzadoval drbani. Moc mile prostedi. A tak moc blizko ke zviratkum jsme snad jeste nebyli.

 • Irena 22.11.2017 at 2:22

  Naposledy jsme byli v zoo Lešná. Velmi krásná zoo. Letos jsme toho moc nenajezdili, máme 4 m mimi:-) .

 • Pavla 22.11.2017 at 8:16

  ahoj, náš poslední větší výlet jinam než na chatu nebo tak byl asi do Prahy na interaktivní výstavu Zahrada a na lanové hřiště, u kterého zrovna byla
  na ig sleduju jako pavla_rennfri

 • Alice 22.11.2017 at 8:27

  Boží Dar, Ježíškova cesta.

 • Adéla 22.11.2017 at 8:51

  Termální park Velké Losiny 🙂

 • Pepe Peťula 22.11.2017 at 8:55

  Naposledy to byla Zoo v Ostrave.Na Lipno si brousim zoubky uz dlouho,tal snad to pristi rok vyjde 🙂

 • Lucie Bílková 22.11.2017 at 8:55

  Slovensko – Malkia park a Oaza sibiřského tygra

 • Verča 22.11.2017 at 9:04

  My naposledy vyrazili jen na kratší procházku k prameni Těšíkovské kyselky. Letošní prázdniny jsme toho bohužel moc nestihli…byla jsem na neschopence kvůli rizikovému těhotenství, tak nebyla možnost dělat nějaké delší výlety. Teď s kojencem to v zimě asi nebude s těmi výlety o moc lepší, ale příští rok snad zase začneme něco podnikat, jak malý trochu povyroste 🙂

 • Petra Kopecká 22.11.2017 at 9:11

  My jsme byli naposledy v Krkonoších. Moc doporučuji vyjet ze Špindlerova Mlýna lanovkou na Medvědín. Tam je dětské hřiště, trampolína, “letteringové hřiště” a naučnou “Medvědí stezkou” zpátky ke spodní stanici lanovky. Trasa má teda asi 8,5 km. Bydleli jsme v hotelu Sněžka, kde krom dětského hřiště měli i miniZOO, takže ráno před odchodem na výlet přivítání s kozami a ovečkami a to samý po návratu, byly naše denní rituály.

 • Veronika 22.11.2017 at 9:33

  Hezký den,
  na Lipno se chystáme v létě, tak už se moc těším 🙂
  Poslední cíl našeho výletu bylo brněnské vlakové nádraží, přijela sestra se synem, tak jsme se byli s dětmi podívat na vláčky a šli jim naproti, počasí nám moc nepřálo, ale to vůbec nevadilo.

 • Jana 22.11.2017 at 9:57

  Poslední náš výlet byl v Beskydech, v okolí vegetariánského hotelu Antarik – opravdu mezi nebem a zemí, vysoko v horách, v úplném tichu. Druhý den jsme vyšlápli Čertovu skálu u Lidečka.

 • GS 22.11.2017 at 10:39

  Lamí centrum Brno Hády. Krása! 🙂

 • Kacka 22.11.2017 at 10:43

  Naposledy jsme byli na Sumave.
  Sleduji ins. Katie’s design

 • Šárka 22.11.2017 at 10:49

  zoo Zlín

 • Jana Fraisova 22.11.2017 at 10:53

  Dobry den. Posledni vylet byl do brnenske zoo, omrknout nove obyvatele — lvy. Uz bylo chladno, takze jsme ocenili piti v chytrych termoskach, rocni uz z ni take dokaze pit a ja jako rodic se citim lepe, ze deti piji neco tepleho 🙂 Starsi jel se mnou v malem vlacku, co tam maji, jezdi jen do komce rijna. Pak zacal chodit do skolky, po dvou tydnech marod a mam ho doma jeste ted (mel zapal plic), tak vylety se ted nekonaji, jen prochazky na cerstvem vzduchu.

 • Anna Znojilová 22.11.2017 at 11:05

  Naposledy jsme vyrazili směr ZOO Hodonín i když počasí moc nepřálo, výlet se dětem moc líbil a to nejvíc malí tygříci.

 • Michaela Benešová 22.11.2017 at 12:21

  My byli na krásné zřícenině – na Helfenburku u Úštěka.

 • MAR MAR 22.11.2017 at 12:25

  Naše poslední minivýlety byly zaměřené na svatomartinské lampionové průvody. Je zajímavé, jak se čtvrť od čtvrti liší. Příští rok si dáme kolečko zase, bývá to krásná podívaná, navíc když se zpívá a přijede i rytíř na bílém koni.

 • Ivana 22.11.2017 at 13:11

  Poslední výlet byl do Mikulova a přilehlých vinařských vesniček – ostatní členové výpravy poctivě degustovali ve sklípcích a my se synem brázdili mezi sklepy a vinicemi v kočárku 😉

 • Veronika 22.11.2017 at 13:29

  Naposled v Miloticích na zámku =) Sleduji pod profilem Veronika Bystřická

 • Jana 22.11.2017 at 13:29

  Posledni velky vylet byl jeste v lete v Mirakulu. Jinak spis chodime po lese. 🙂
  Sleduji na FB (okomentovano a sdileno) a na IG (malicek.vypravuje)

 • Míša Štr. 22.11.2017 at 13:48

  Vzhledem k tomu, že máme měsíční miminko, tak jezdíme jen na krátké výlety jednodenní. A hodně do přírody. Starší dcery jezdí na kole a odrážedle, diriguje je manžel a já většinou tlačím kočár. Naposledy jsme byli v neděli na naučné stezce Borkovická blata. Pěkný den a čteme Vás i na FB /M. Štroufová/

 • Misa 22.11.2017 at 13:54

  Nas posledni vylet byl do podzimni stromovky. To jeste bylo krasne.

 • Petra 22.11.2017 at 14:08

  Naposled to byl vylet za dedou a babickou pres pul republiky do srdce Ceskeho raje -‘Turnova 🙂 jestli se to teda pocita :))

 • Lenka K. 22.11.2017 at 14:09

  Náš poslední větší výlet byl do ZOO Praha – klasika. Ale lampionový průvod s pohádkovýma a strašidelnýma postavama byl taky super.

 • Michaela 22.11.2017 at 14:31

  Naposledy jsme byly na “výletě” v lese sbírat šišky na vánoční výzdobu 😉 Jinak kuličkodráhu máme od loňska a za nás super. Kdyby jsme ale vyhráli přidáme ježíškovi do nadílky 😉 sdílím

 • Šárka 22.11.2017 at 14:33

  My jsme byli naposledy v Zoo Jihlava moc pěkná a doporučuji navštívit. 🙂

 • Lucie Kurdiovská 22.11.2017 at 14:45

  Lázně Klimkovice, Lesní stezka

 • Verča 22.11.2017 at 19:24

  Naposledy jsme byly s dcerkama (pro nás teda né až tak výlet, když to máme v místě bydliště, takže spíš atrakce) – Dětský svět v důlní oblasti Vítkovice v Ostravě. Je to tam pro prcky skvělé. Verča S.

 • Veronika Vávrová 22.11.2017 at 19:30

  Náš poslední cíl byl hrad Helfenburk a bylo tam krásně. Procházka lesem a pak sváča na hradě. super. Na Lipně jsme ještě nebyli, ale kuličkodráha je taky super. Sleduji i na FB.

 • Katy 22.11.2017 at 19:57

  Poslední výlet do “přírody” byl do Přerova do krásného parku a lesoparku. A poslední výlet za “kulturou” bylo do hračkářství Hamleys v Praze 😉

 • Michaela Hofericová 22.11.2017 at 20:05

  Naposledy Praha, ale hezky autobusem. A teď je před námi výlet do Krkonoš, jedeme okouknout penzion, kde budeme mezi svátkama… sleduji na instagramu jako michaelahofericova

 • Veronika 22.11.2017 at 20:10

  náš poslední cíl byl letiště Praha a koukání na letadla, které dcera zbožňuje

 • Katy Maky 22.11.2017 at 20:17

  Náš poslední výlet byl dnes na kole – cíl nakrmit kachny, pozdravit a pohladit koníky a ještě si zajít zaházet na hřišti – vše splněno 🙂
  Insta (Cacorka83), FB (Katy Maky)

 • Iva Bidmonová 22.11.2017 at 20:33

  Uzasny vylet jsme letos absolvovali do Bruntalu a odtud lodickou pres Slezskou Hartu a na sopku Velky Roudny, krasny vylet…

 • Martina 22.11.2017 at 20:37

  O víkendu jsme se zúčastnili celá rodina lampionového průvodu zámeckým parkem – krásná podzimní světélková procházka 🙂

 • Zuzka Hájková 22.11.2017 at 20:52

  Náš poslední výlet byl na Českolipsko za našimi příbuznými 🙂 sledujeme i na FB (Zuzana Hájková)

 • JancaWilli 22.11.2017 at 21:24

  Vyrazili jsme do ZOO v Praze a bylo uzasne sledovat dceru, jak rozpoznava zvirata, ktera zna z knizek. Vyslo nam krasne slunecne, i kdyz chladne a vetrne pocasi.

 • Hana Simonekova 22.11.2017 at 21:39

  Náš poslední výlet byl do Mikulova a nedalekého Aquaparku Moravia

 • Veronika 22.11.2017 at 21:47

  Naposledy jsme byli v zahradě Slavkovského zámku. Krásný, rozlehlý a nikde nikdo. Značka ideál. 🙂

 • Martina Novackova 22.11.2017 at 21:52

  My jezdime převážně do Velkých Karlovic, kde máme chaloupku. Naposledy jsme však zavítali do Velkých Losin a bylo tam úžasně! U nás prostě vedou kopce 🙂
  sdílím a sleduju na IG beelzebub103

 • Tereza Válková 22.11.2017 at 22:02

  Dobrý večer, naposledy to bylo ZOO Brno.

 • Iva Sedláčková 22.11.2017 at 22:06

  Poslední výlet byla Morávka, krásné prostředí 🙂

 • Marcela Jonáková 22.11.2017 at 22:07

  Naposledy ZOO Ústí nad Labem. Sleduji na instagramu jako jonakovamarcela

 • Kristýna 22.11.2017 at 22:09

  Radyně nad Plzní

 • Hanka 22.11.2017 at 22:21

  Poslední výlet bylo Safari Dvůr Králové

 • Lenka Láníková Košťálová 22.11.2017 at 22:34

  Rytířské hradiště v Hradci Králové.

 • Petra Bartoskova 22.11.2017 at 22:55

  Sledujeme i na Insta pod jmenem petrabartoskova 🙂 Jinak nas zrovna aktualne vylet ceka ted o vikendu, chystame se do vychvalovanych Apartmanu na vrsku v Orlickych horach. Ubytování je v nadhernych aprtmanech pojmenovanych podle jednotlivych stromu, k dispozici je krasne venkovni hriste i areal lesni skolky, takze jsem zvedava, jestli ocekavani budou naplnena. Snad ano 🙂

 • Jana Mizerová 22.11.2017 at 23:02

  Naposledy jsme byli v Techmanii v Plzni. Sleduji na IG bukova.jana.

 • Anna Konečná 22.11.2017 at 23:02

  Zoo Zlín Lešná

 • Kaca 22.11.2017 at 23:08

  Posledni vetsi byl snad v lete, pak uz jsem se jen koulela a radsi jsme daleko od domova a porodnice nevyjizdeli 🙂 . Takze Liberec a tam turisticke trasy kolem Jestedu.

 • IvetaDekanova 22.11.2017 at 23:17

  4dny na Úštěku 🙂 Sdílím na FB,Instagram IvetaDekanová

 • Bara Molkova 22.11.2017 at 23:17

  Naposledy, tedy pokud nepocitam vyjizdky po okoli, jsme bylo v Zoo Lešná. Je krasna, mame ji ze vsech co zname, nejradeji.

 • Michaela Wagnerová 22.11.2017 at 23:27

  Náš poslední výlet byl na Horečky, je to ve Frenštátě pod Radhoštem a bylo tam moc krásně.

 • Majka 22.11.2017 at 23:29

  Na male vylety do okoli vyrazime za pekneho pocasi casto. Vetsi vylet jsme naposledy podnikli do ZOO Olomouc.

 • Jana Nováčková 22.11.2017 at 23:57

  Poslední výlet byl na betlémy v Třebechovicích pod Orebem. Když se blíží ty Vánoce, museli jsme zjistit, jak to s tím Ježíškem vlastně je.

 • Radka Eliasova 23.11.2017 at 0:28

  Tak posledni vicedenni vylet byl do oblasti Krivokladska…u hradu Krivoklad je moc hezka detska naucna stezka s mnohymi zastavkami jak naucnymi tak k odreagovani (klouzacky, houpacky….) byli jsme na cele stezce uplne sami ( duvodem bylo asi to ze jsme tam sli pres tyden) a byli jsme vsichni nadseni. Takze vrele doporucuji
  Na IG sleduji jako raduelias

 • Markéta Rudolfová 23.11.2017 at 1:22

  Náš poslední výlet byl do zooparku Stěžery.

 • Moni 23.11.2017 at 4:29

  Syn miluje kulicky a tato draha me nadchla, protoze se da stavet na lego duplo kostky:)
  Naposledy jsme byli ve slanych laznich u Liberce (ja v 9.mesici tehotenstvi), ale moc jsme si to uzili.
  Lazne se jmenovali myslim Chrastava.
  Jsou sice u dalnice, ale nic neni slyset. I jsme tam byli ubytovani.
  Lazne doporucuji:)

 • Hana 23.11.2017 at 7:05

  Nedávno jsme vyrazili se švagrovou a dětmi do zooparku v Chomutově, pro děti je to tam super a jak už byl podzim, tak tam bylo málo lidí a my si užili bezvadnou procházku…

 • Ivana Syrovátková 23.11.2017 at 7:57

  Poslední cestování bylo po Jizerských horách. Kluci si to moc užili. Hubelino by pro ně byl skvělý dárek na společnou zábavu.

 • Natalia Tureková 23.11.2017 at 8:50

  Výlet do Království lesa máme naplánovaný na jaro. Už se tam moc těšíme. Malé bude tou dobou rok a čtvrt, tak se mi moc líbí představa houpání hopsání a usrkávání dobré kávy. No a manžel si taky rád úžije tobogány se starší 😀
  Minulý víkend jsme vyrazili do Písku do Sladovny na Mraveniště. Bylo tomoc fajn. Krásný mravenčí tunely, koutek Pilařiště pro nejmenší, kde jsme si všichni odpočinuli, expozice ilustrace byla nádherná. Měli tam spousty starých knížek ale i nových, takže pěkná inspirace na Vánoce. Taky tam mají malý obchůdek, kde si starší vyrobyla vlastní voskovky.
  Ten Hubelino tobogán je úžasný. Taťka s holkama staví tobogán z Žaka. Nikdy jsem nepochopila jak to dělaj 😀
  Sleduji na FB i IG (turenatty) a upaluji sdílet 😀

 • Vendula 23.11.2017 at 9:02

  Naposledy jsme byli na výletě v Zoo v Brně

 • Irena 23.11.2017 at 9:08

  Náš poslední výlet byl vrámci dovolené v Jeseníkách, teď si v Prze užíváme parky a lampionový průvod v Malešickém parku byl fakt super.

 • Petra Vraníková 23.11.2017 at 9:27

  Poslední cíl našeho výletu byla Ježíškova cesta na Božím Daru 🙂

 • Katka L. 23.11.2017 at 9:32

  Posledni velke vylety byly v Ceskem Svycarsku :-).
  IG: rozevalata

 • Guna 23.11.2017 at 10:51

  Náš poslední výlet byl pravý listopadový. Jsme teď na nějakou dobu v Lotyšsku, kde v listopadu už je fakt brzo tma, tak město Riga už několik let pořádá festival Staro Rīga – Riga zari ar politiku celém městě jsou různé umělecké světelné instalace. Tak jsme vzali mapu a vydali se část z nich prozkoumat. Instagram -gunaleite

 • Lucie vytiskova 23.11.2017 at 10:59

  Byla to zoo v jihlavě, jako opravdový vylet. Ale byli jsme teď v Brně na utz podívat se na miminko. Možná se to taky bere jako výlet.

 • Lenka 23.11.2017 at 11:00

  Cíl našich výletů je vždycky stejný – vrátit se šťastně domů 🙂 Naposledy jsme byli společně na výletě v porodnici 😀

 • Kateřina Kolářová 23.11.2017 at 11:46

  Poslední velký výlet v létě byl na Stezku korunami stromů, ale teď na podzim chodíme do lesa a na nádraží koukat na mašinky.

 • Hana Dlouhá 23.11.2017 at 11:57

  My jsme byli na posledním výletě za kulturou v Praze 🙂 Občas musíme vylézt z lesů 😀

 • Denisa Jenčovská 23.11.2017 at 12:03

  V poslední době jsme vejletili hlavně po okolí Hradce a Jičína – hledáme s dětma kešky 🙂 na FC jako Dendy Malá

 • Pavla 23.11.2017 at 12:18

  Náš poslední výlet byla Dolní Morava…moc doporučuji:-)

 • Monika Mokrá 23.11.2017 at 12:52

  Zatim jeste moc nevyletujeme, protoze maly bude mit teprve 2 roky.Ale byli jsme zacatkem podzimu v Zoo Brno. Na IG sleduji jako monim22

 • Zuzana 23.11.2017 at 12:59

  Naposled jsme byli v Kutné Hoře – i pro malé děti super výlet.
  Odebírám, sleduji IG (zuzanacerna)

 • Lenka Jarošová 23.11.2017 at 13:00

  Děkujeme za pěknou soutěž 🙂 Naposledy jsme byli na výletě v Krčském lese 🙂 Byla to skvělá procházka 🙂 Sleduji na FB jako Lenka Jarošová a na IG jako moje_tvoreni_muj_relax

 • Katka Dušková 23.11.2017 at 14:03

  Cílem posledního výletu bylo Národní muzeum a výstava Noemova Archa – fakt jsme si to užili!

 • Veronika 23.11.2017 at 14:31

  Tento víkend jsme byli na Šumavě na Hamrech a viděli jsme první sníh!:)

 • Marie Vágnerová 23.11.2017 at 14:41

  Naposledy jsem byla s dcerou a vnoučaty v muzeu na akci Den strašidel. Máme rádi jejich akce plné zábavy a tvoření. Sdílím FB

 • Blanka 23.11.2017 at 15:16

  Zdravím,

  cíl našeho posledního výletu byl myslím ve Farmaparku v Soběhrdech…
  Nebylo to špatné.
  B.
  IG @blanchettka

 • Michaela Pušová 23.11.2017 at 16:17

  Poslední velký výlet byl do Mamutikova vodního parku na Dolní Moravě a my i dvouletá. dcera jsme byli nadšení

 • Petra Brázdová 23.11.2017 at 18:36

  Naposledy jsme byli na výletě v ZOO Lešná.
  Sleduji na Instagramu – petrabrazdova84.

 • misa 23.11.2017 at 20:39

  naposledy zoo brno 🙂

 • Lenka 23.11.2017 at 20:51

  Bobová dráha v Hlubočkách u Olomouce.

 • Jana Braunová 23.11.2017 at 21:30

  Hrubá Skála, to je naše oblíbené rodinné místo. Po Hubelinu pokukuji už dlouho. Tak nám držím palce 😀

 • Pavla Konečná 23.11.2017 at 21:30

  Tak my jsme rodina “kačerů” (chápej, hrajeme geocaching už spoustu let, kdy to ještě nebyla masová akce), takže výletujem opravdu často. V neděli jsme byli v okolí Kostelce na Hané. Cesta vedla podél potoka, příjemném lesíků, kousek po poli, kousek podél tratě takový pohodový výlet. Jedno dítě v krosně a druhé v manduce 🙂 Pavla Konečná na FB, Papaja7828 a Sněhuláci na geocachingu 😀

 • Milka 23.11.2017 at 21:41

  Poslední říjnovou sobotu jsme vyrazili na pěší túru po lese v Chřibech. Děti zaujala nádherná barevnost listí, na Klimentku si zazvonily na zvonečky, krása podzimu!

 • Simona M. 23.11.2017 at 21:45

  Když nepočítám podzimní dovolenou u more tak zámek Nelahozeves, bohužel v době naši návštěvy zavřeny :))

  Sleduji na Facebooku i na instagramu jako smarkova.

 • Lucie 23.11.2017 at 22:01

  Náš poslední výlet byl Pivečkův lesopark Slavičín :o)

 • Alena 23.11.2017 at 22:01

  Rádi jezdíme na výlet k sestře do malé obce Písečná. Okolní příroda, lesy atd. jsou nádherné a proti městu je tam báječný klid.

 • Míša 23.11.2017 at 22:01

  Poslední výlet před nemocným obdobím byl turistický v okolí Mšena na Kokořínsku. Krásný les, krásné skály, krásné prolézání a objevování v podzimním počasí.

 • Týna 23.11.2017 at 22:12

  Naposledy jsme vyrazili se sestřenkami (dvojčata 4 roky) do Harrachova na Mumlavské vodopády. Máme Krkonoše moc rádi.

 • Andrea S 23.11.2017 at 22:16

  Náš poslední výlet byl do Německa do Weidenu. Vždy se jdeme zrelaxovat do vodního termálního centra, kde mají i super atrakce pro děti a syn je tam moc spokojený. Mají i venkovní bazén a je to i v zimě paráda! A pak vždy spojíme příjemné s užitečným a nakoupíme tam. sleduji na FB Andrea Ajca Salvetova a IG ajasalvetova

 • Kateřina Kolářová 23.11.2017 at 22:49

  Náš poslední výlet byl za babičkama a dědečkama na Vysočinu 🙂 Sleduji i na FB.

 • Tess 23.11.2017 at 23:24

  Náš poslední výlet byl na Soos, přírodní rezervaci…o víkendu se chystáme do lesu na Kladskou…rádi ťapkáme po celý rok:-) na fcb Shalva Tess

 • Anička B. 23.11.2017 at 23:25

  Ahoj Míši no vypadá to perfektně:-) my co začal podzim výletujeme jen k babi a dědovi a nebo na zahradu, jinak je to Mš a nebo postýlka, protože chytáme pořád nějaké bacily. Pořádně jsme cestovali v půlce září, když jsme byli v Turecku, ach

 • Alžběta Žižková 23.11.2017 at 23:40

  Posledni vetsi vylet smeroval do Oburky na Bile. Jen toho jezevce jsme zase nevideli 😉

 • Zdenka B. 23.11.2017 at 23:55

  Poslední výlet byl prodloužený víkend v okolí Nového Města nad Metují. Bydleli jsme u nádrže Rozkoš a navštívili mj. Babiččino údolí.

 • Tereza 24.11.2017 at 9:16

  Protože bydlíme v zahraničí (sever Itálie), poslední výlet byl do Prahy a do Čech 🙂 Jinak výletujeme tady po okolí, třeba je tu krásné středověké městečko Glurns, tam se brzy chystáme na vyhlášené vánoční trhy.

 • Hana S. 24.11.2017 at 10:35

  Momentálně děláme jen menší výlety po Praze – poslední do Stanice přírodovědců. Doporučuji!

 • Klára 24.11.2017 at 10:36

  Kyjovské údolí v českém švýcarsku… ještě před vichrem, teď se nesmí do lesa až do konce ledna.

 • Laduš Sojková 24.11.2017 at 11:26

  Náš poslední výlet byl asi v létě v ZOO Praha, od té doby jsme neměli moc příležitostí něco uskutečnit 🙁

 • Martina 24.11.2017 at 14:22

  Ještě před tím, než nás skolily podzimní virózy a jsme už asi 3 týdny doma, jsme byli v Mariánských Lázních na Miniaturách, bylo to moc hezké, nedaleko je výběh pro jeleny a srnky, kterým jsme dali ovoce a zeleninku a dál se šli projít na vyhllídkovou věž..Mariánky jsou kouzelné místo, mají krásné hřiště pro děti a jako bonus klasická teplá oplatka do ruky..Mňam..užili jsme si to!

 • Zuzka 24.11.2017 at 14:37

  naposledy (18.11.) sme boli na vylete na hrade Trencin

 • Hanka 24.11.2017 at 16:58

  Náš poslední výlet byl o prodlouženém víkendu za rodinou na Moravu. To byla s příchodem prvního dítka vždy bojovka, ale teď se dvěma dětma je to už docela výzva. Sleduji a sdílím na FB jako Hana Svobodová.

 • Lenka Kotroušová 24.11.2017 at 18:58

  Poslední výlet byl v Hradci Králové před 14dny, sobota na běžeckých závodech, kde běžel přítel a taky dcerka a v neděli Obří akvárium 🙂

 • Katarina N. 24.11.2017 at 21:22

  naposledy sme boli s deťmi na výlet v Košiciach v zoo a ako bonus sme si dopriali obed v mcdonalds, keďže sme z malého mesta, pre deti to bola novinka a nechytilo ich to…chvala bohu 😉

  instagram: katchenkas

 • Helena Pandulova 24.11.2017 at 21:30

  Náš poslední výlet byl tet minulý víkend na Krásných Vánocích v Šebrově ❤🎄
  Byli tam dilničky pro děti, kde si mohli ozdobit baňky a různé dekorace, Vánoční květinová show, ochutnali jsme punč, cukroví, živá hudba 🎉🎉🎉
  Byla to nádhera 🎄❤🎄
  Moc jsme si to celá rodina uzily !!! 👦👧👨👩

 • Eva 24.11.2017 at 21:55

  Kvůli nemocem po nástupu do školky jsme už dlouho na pořádném výletě nebyli :-(Naposledy asi v ostravské zoo kouknout na slůně 🙂

 • Katka 24.11.2017 at 22:12

  Naposledy jsme byli ve Chvalském zámku, podívat se na výstavu Krtečka 🙂

 • Ivana Karkošková 24.11.2017 at 22:33

  Náš poslední výlet byl do Kroměříže – Zrcadlové bludiště a Dětský svět. Děti se vyřádili a my si dali výborné kafíčko 😉

 • Veru 24.11.2017 at 23:04

  Náš poslední výlet byl do rožnovského skanzenu a moc jsme si to všichni užili, stálo to za to 🙂

 • Karolína Dvořáčková 24.11.2017 at 23:11

  Poslední výlet byl na Ekofarmu Bošina – Vernéřovice (okres Náchod). Doporučuji. V jejich milém obchůdku můžete nakoupit jejich biomaso a další nemasité produkty 🙂 Uvaří výbornou kávu, je tam dětské hřišťátko se skluzavkou a možnost prohlédnout si zvěřinec (osel, králíci, různá drůbež, kozy, koně, krávy, ovce…). Děti byly nadšené 🙂
  Sleduji Instagram (karolinadvorackova) i facebook a sdílím 🙂

 • Adela B. 24.11.2017 at 23:21

  Cíl našeho posledního výletu byl v lese najít, co nejvíce hub :). Teď už jsme více v Praze, takže spíše vyrážíme za kulturou. Sleduji FB.

 • Petra Kocourková 25.11.2017 at 8:27

  Poslední malý výlet byl na výstavu pata a mata a jako do přírody chodíme pořád – máme dva velké psy a taksobota neděle jedeme vždy na dopoledne na větší procházku – výlet. Teď je oblíbený jedovnický rybník Olšovec.

 • Monika Bokišová 25.11.2017 at 8:45

  Naposledy jsme byli na prochazce v lese a moc jsme si to uzili.

 • Věrka 25.11.2017 at 9:38

  My byli naposledy v chvalském zámku na výstavě krtečka a bylo to super:-)

 • Monika 25.11.2017 at 10:59

  Tak Hubelino bude náš Ježíšek také kupovat. Už se moc těšíme. Poslední náš výletní cíl byl vlastně Soumarské rašeliniště na Šumavě. Není to tedy přímo výlet koncipovaný pro děti, ale náš dvouleťák byl nadšen z poválkových chodníčků a celou délku výletu hravě zvládl.

 • Michaela Mazálková 25.11.2017 at 11:21

  Teďka výletujeme hlavně v okolí bydliště, protože dcera je ještě prcek (9 měsíců) a ráda se nosí, tak aby rodičům neupadly záda 😀 posledně jsme byli v oboře Holedná, kde jsme si dokonce i sáhli na krásné daňky, kteří tu bydlí 🙂 IG:maxi.mys

 • Eva Uldrichová 25.11.2017 at 14:06

  Naším posledním velkým výletem bylo uzavření chatařské sezóny spojené s nádherným lampiónovým průvodem ve vesnici. Už teď se těším na jaro!
  Na IG sleduji jako uldrie.
  Děkuji.

 • Adéla 25.11.2017 at 14:12

  Poslední výlet byl minulý víkend do sklípku na jižní Moravě, aby si i rodiče udělali radost a malá byla nadšená. Měla tam spoustu hraček a tet, které se jí líbily.

 • Lucia 25.11.2017 at 15:25

  Náš téměř každovíkendový cíl je zoo, ale naposledy jsme byly v Ctěnicích a malé se moc líbilo.

 • Tereza Frieserova 25.11.2017 at 16:46

  Nas posledni vetsi vylet byl s prateli a jejich detmi na Vysocinu do Noveho Jimramova. Krasne straveny vikend jak pro rodice tak pro deti 🙂

 • Monika Sahebová 25.11.2017 at 19:38

  Vyletujeme.na.jizni Morave, kde mame malinkou chaticku.bez vody a vseho ostatniho, ale.libi se nam tam!

 • Markéta Šmídová 25.11.2017 at 20:32

  Nás poslední výlet byl do Mostu za příbuznými (jsme z východních cech, takže pres půlku republiky) . male se u babiček líbilo. A snad az bude větší ji budu moct ukázat kde já vyrůstala. Protože i v tomto městě a jeho okolí se dají najít hezké místa.

 • Eva K. 25.11.2017 at 21:02

  Na výlety teď moc nechodíme, máme malé miminko, spíš na procházky do lesíka za domečkem.

 • Zuzana Bystřičanová 25.11.2017 at 21:05

  Náš poslední větší výlet byla plavba lodi po Vranovské přehradě, před pár dny 🙂

 • Martina K. 25.11.2017 at 21:06

  Když to tu čtu, tak na Lipno se budeme muset ještě vrátit s dětmi:) Na velkém výletě jsme byli naposledy v Liberci, kde u dětí (nejen u nich) zabodoval IQ park.

 • Veronika 25.11.2017 at 21:11

  Náš poslední výlet byla návštěva Pradědova dětského muzea v Bludově. Bylo to moc fajn. Sleduji blog i na FB

 • Ivana 25.11.2017 at 21:24

  Naposledy jsme byli na pohádkovém zámku Staré Hrady. Mají tam prohlídky pro děti :o)

 • Ilona 25.11.2017 at 22:15

  Náš poslední výlet s holkami (kluci by nevyšlápli) byla menší túra na Portáš (Javorníky), bylo to náročnější, ale dámská jízda se vyvedla 🙂

  • Ilona 28.11.2017 at 22:43

   (ig: ilke2015)

 • barbush@seznam.cz 25.11.2017 at 22:16

  Naposledy jsme byli na zámku v Častolovicích, omrkli jsme zvířátka i místní kavárnu a bylo to príma 🙂

 • Helena 25.11.2017 at 22:17

  Cíl výletu je vždy doma v teple 🙂

 • Markéta 25.11.2017 at 23:10

  Náš poslední výlet bylo Lipno 🙂 i to Království lesa jsme stihli, je to tam báječné 🙂

 • Zuzka 25.11.2017 at 23:19

  Využili jsme volného pátku a vyrazili do Prahy. Za 3 dny stihli prošmejdit 3 budovy Národního muzea, Zoo, listopadové oslavy na Václaváku a Národní třídě i Žižkov. A moc jsme si to užili

 • Lenka Králová 26.11.2017 at 0:03

  U nás to byla záchranná stanice pro zvířata u Kladna

 • mirka 26.11.2017 at 11:17

  Minaret v Lednickem parku

 • Jolana Niemczyková 26.11.2017 at 11:56

  Hezký den, u nás to bylo naposledy na výstavu o dětské knižní ilustraci v Polském Těšíně. IG yolcza

 • Lucie Miková 26.11.2017 at 13:15

  Krásný den všem 🙂 Cíl našeho posledního výletu byl Prostějov, kde jsme nenavštívili žádnou atrakci, ale rodinu kamaráda s malým miminkem, což bylo pro naši 2,5 letou dceru momentálně asi to nejvíc co jsme v cíli mohli najít 😀 Ale jinak moc děkuji za vaše stránky a tolik inspirace a krásné fotky 🙂

 • Martina 26.11.2017 at 15:08

  Naposledy jsme vyrazili na Masarykovu chatu na hřebeni Orlických hor. Minulý týden se tam dalo krásně sankovat a stavět sněhuláky:) Zima už je za rohem…

 • Tereza Suková 26.11.2017 at 19:08

  Velký výlet byl minulou sobotu, kdy jsme jeli vláčkem do Olomouce, kdy měla švagrová promoci. Speciálně jsme si zamluvili dětské kupé a vyrazili na výlet. Děti byly užasný a vše krásně zvládli a užili jsme si přitom hodně legrace a navštívili nová zajimavá místa.
  instagram tereza_sukova_

 • Alena M. 26.11.2017 at 20:48

  Ufff, tak to už je bohužel pořádně dlouho. Pokud nepočítám víkend na chatě a procházka po okolí, tak asi výlet k Novomlýnským nádržím na Moravě. Příší sobotu nás však čeká výlet do Koněpruských jeskyň 😉

 • Terka 26.11.2017 at 20:55

  Naposledy jsme byli v zoo Jihlava. Tam to máme moc rádi. Zoo tak akorát pro kočárky i malinké nožičky 😉 sleduji i Fb

 • Ziii 26.11.2017 at 20:59

  Naposledy jsme byli na Sněžce a teď se chystáme do Tater 🙂 sleduji IG (kackins_ziii) i FB a sdilim

 • Katka R. 26.11.2017 at 21:15

  My se zrovna dnes vypravili vlakem na adventní trhy do Nelahozevsi a byl to super celodenní výlet, díky kterému syn večer brzy odpadl a já můžu číst všechny články a soutěžit 🙂 Na IG sleduji jako k.fleky.

 • Vlaďka Juchelková 26.11.2017 at 22:30

  Byli jsme na podzim na Vranovské přehradě a moc jsme si ten vylidněný kemp a přehradu užili 😀 Teď už vyhlížíme sníh. Děti duplo milují, takže radost by byla obrovská.

 • Veronika Camfrla 26.11.2017 at 22:51

  Nejraději se touláme v lese a chodíme pěšky, takže kolem komínu :-* Tatínek je téměř pořád pryč, takže na výlety nemáme moc čas 🙁
  Jméno na Instagramu: verunkacamfrla (Veronika Camfrla)

 • Dita 27.11.2017 at 1:00

  Poslední “velký výlet” byla myslím ZOO Lešná, jinak se zdržujeme spíš v okolí domova.

 • Petra 27.11.2017 at 8:32

  My jsme si naposledy udělali s klukama výlet do Kutné hory a líbilo se nám tam. Ale to už je pár týdnů, teď jsme většinou nemocní a o víkendech se celá rodina kurýrujeme. Prostě klasický podzim a nástup do školky ;-).

 • Jasna Valentovicova 27.11.2017 at 9:25

  Vdaka za krasny tip na vylet 🙂 nas posledny bol do Sparbachu kusok za Viednou, les s krasnym ihriskom, diviakmi, jelenmi, ohradou s oslikmi, kozami, zajacmi.. idealne pre nasho milovnika zvierat 🙂

 • Olga Salvanou 27.11.2017 at 10:16

  Nas úplně poslední výlet byl k babičce a dědovi do jižních Čech, kde si to holky jako tradičně užily, ale předtím jsme spolu vyrazily do Pralesa ve Kbelich, kde jsme si zkusily bosou stezku, poznavaly stromy a jejich listy a semínka a ještě jsme si zblízka prohlídky ovečky a nutrie, které byly moc přátelské a zavrsily to svacinou a houpackama. Počasí nam pralo, bylo uplne jasno a moc jsme si to dopoledne uzily. Hubelino by byl super skvělý dáte pod stromeček.

 • Kateřina 27.11.2017 at 12:45

  Ahoj! Na výlety moc často nejezdíme, ale naposled jsme navštívili krytý aquapark ve Valašském meziříčí.

 • Hanka 27.11.2017 at 13:03

  Náš poslední výlet byl na hrad Hukvaldy. V oboře pod hradem jsme měli štěstí na stádo daňků. Navíc pod hradem pečou výborné frgály a krásně zdobené perníčky, které mají naše holky moc rády.

 • Barbora 27.11.2017 at 15:21

  Aktuálně poslední “výlet” byl do Egypta, předtím v říjnu do Krkonoš, kam jezdíme několikrát ročně, vždycky se snažíme poznat jinou oblast, takže tentokrát to bylo okolí Vysokého nad Jizerou.

 • Zuzka 27.11.2017 at 15:26

  Nejčastěji jsme letos vyjeli vlakem na kopec a šlapaly ( občas se někdo nesl nebo vezl) zpět domů. Cestou jsme koukaly na zvířátka, nejlepší jsou krávy 😀

 • Hanka 27.11.2017 at 19:02

  Naposledy jsme byli v lese, na zalesackem taboristi, zkontrolovat studanku a srub. Tam je hezky.

 • Svatava Štefanová 27.11.2017 at 20:49

  Náš poslední menší výlet byl asi do Mikulova.

 • Eva 27.11.2017 at 20:57

  Cíl posledního výletu – Vysočina, ale chytli jsme celá rodina střevní virózu. Výlet se tedy nekonal 🙁

 • Katka 27.11.2017 at 21:14

  Náš poslední větší výlet byl Dinopark u Ostravy. Přes týden je cílem našich výletů okolní příroda.
  Sleduji i na IG (vovo.ka)

 • Eva Padrtová 27.11.2017 at 21:36

  Cíl našeho posledního výletu byl ve strašidelném lese plném pohádkových postav při lampionovém průvodu. Eva

 • Pavlína Lolloková 27.11.2017 at 22:02

  Máme malé i velké cíle, ven prostě jdeme každý den. Včera jsme se vypravily s kamarádkou a její dcerkou do večerního centra Brna na trhy, holky zlézaly betlémské kozy, ovce, velbloudy a koně. Toho smíchu a cupitání! A z větších výletů třeba zahrady v Lednici nebo mandloňové sady a rozhledna v Hustopečích u Brna.

 • Nadja 27.11.2017 at 22:09

  U přátel v Bratříkově, moc pěkné…

 • Marťa 27.11.2017 at 23:35

  Poslední výlet byl do Ostravy do světa techniky ve Vítkovicích. Šli jsme do dětského světa a starší syn byl nadšený, nemohli jsme ho dostat ven, i když už zavírali. Nejvíc ho bavila dřevěná stavebnice a obchod, kde suverénně zabral váhu a kasu 😂 Příští rok bychom chtěli navštívit farmapark Soběhrdy, tak snad nám to vyjde. Letos s půlročním mimčem toho moc nešlo – není tak velký cestovatel jako jeho starší bráška.
  Sleduji a sdílím na FB

 • Kristýna 28.11.2017 at 2:02

  Naším posledním výletem byla procházka po krásné Litomyšli 🙂

 • Martina Hrubanová 28.11.2017 at 11:19

  Syn je už 5.týden doma, takže poslední výlet si moc nepamatuji. Ale musím říct, že obecně máme rádi výlety bez cíle – tedy za nosem. Prostě vyjedeme a někam dorazíme. Přes zimu se chystáme do Vida centra v Brně. Na IG – mamabloguje

 • MP 28.11.2017 at 12:13

  Děkujeme za krásné tipy na výlety. Bohužel pro nás jsou na úplně opačné straně republiky 😀 😀 😀 my jsme byli na posledním výletě na Bílé.

 • Ludmila 28.11.2017 at 12:27

  Nas posledni vylet skoncil vcera vecer, byli jsme na prodlouzeny vikend u me nejlepsi kamaradky na vesnici za Berounem, ma podobne stara dvojcatka holcicky, jako nas syn, deti se maji rady a vsichni jsme se tesili ze spolecne stravenych chvil. A jeli jsme vlakem, nekolik hodin, syn vlaky miluje, takze zazitek navic 🙂

 • Martina 28.11.2017 at 15:19

  my prave vyletime, jsme za kamaradkou v italii

 • Lenka 28.11.2017 at 18:21

  No u nás je malej nastydlej, takže u nás výlety poslední dobou nic moc. Na co si naposled pamatuji je SOOS, nejlepší na něm byla jízda vláčkem.

 • Kristýna 28.11.2017 at 19:09

  Náš poslední výlet byl do Jeseníků do vesničky Ruda. Na té by nebylo až tak moc krásného, ale je tam moc hezká křížová cesta na kopeček, ze kterého je krásně vidět až na Olomouc (když je počasí). Po cestě zpět doporučuji zastavit se v Italské hospůdce u hlavní silnice. Majitel je Ital a je to znát 🙂
  Ig zapkr

 • Julie 28.11.2017 at 20:38

  Cíl výletu Vodní dům. Moc hezké . Julie

 • Veronika 28.11.2017 at 21:49

  Naposledy jsme výletovali v okolí Brna, šli jsme údolím řeky Bobravy, krásná místa 😉

 • Monika Nešverová 28.11.2017 at 22:17

  Hrad Točník. Dcerka Karolínka šlapala po svých celou cestu z parkoviště až na hrad. Za odměnu jí místní medvědi předvedli koupání, což se jí moc líbílo.

 • Pavlína 28.11.2017 at 23:02

  Našim posledním celodenním výletem byla návštěva brněnské ZOO 🙂 teď jak malý roste a už krásně chodí naplánujeme výšlap po Jesenikách
  Odebírám, sleduji FB a komentuji, sleduji na Instagramu (pauline_h1) a sdílím

 • Petra 28.11.2017 at 23:37

  Zatím s holkama podnikáme pouze výšlapy po okolních kopcích.

 • Monika 29.11.2017 at 9:52

  Sumava, kde to na podzim milujeme!

 • Danica Slabejova 29.11.2017 at 9:58

  naposledy sme boli na navšteve u starých rodičov.

 • Miroslava Cichá 29.11.2017 at 10:01

  Naposledy jsme vyrazili na Ještěd…

 • Eva Kovaříková 29.11.2017 at 10:28

  Protože máme miminko, velký výlet už chvilku nebyl..zbývají ty malé do ZOO Lešná, kterou máme za rohem, do Luhačovic na přehradu, kolem Zlína po kopcích. Ale už se těšíme, protože Šumava je v plánu na začátku léta.

 • Alena Přerostová 29.11.2017 at 10:36

  Zatím náš poslední výlet byl na mini pouť v Klenčí pod Čerchovem.

 • Veronika 29.11.2017 at 10:43

  Krasny kopec a rozhledna Babi lom u Brna:)

 • Petra 29.11.2017 at 11:35

  Mikulov – nádhera 🙂

 • Veronika 29.11.2017 at 12:03

  V sobotu jsme vyrazili nasát atmosféru blížících se Vánoc do malé vesničky Pravčic na Adventní a vánoční prodejní výstavu

 • Eva J. 29.11.2017 at 14:02

  Poslední výlet, na který jsme vyrazili byl do Karlových Varů – Vánoční dům. Nasát trošku té vánoční atmosféry 🙂

 • Alice Gažarová 29.11.2017 at 14:11

  Poslední výlet byl na šípkách (milujeme šipkový čaj) na Pohořanech tady u nás na Olomoucku. Olomouc byl zahalen v inverzi, ale tady krásné svítilo sluníčko.
  Sleduji na FB (Alice Gažarová) a IG (AG_Alice)

 • Iva 29.11.2017 at 15:28

  Teda, musím říct, že teď si vůbec nedokážu vybavit, kde jsme byli naposledy na výletě 🙁 díky vlídnému počasí jsme hodně času na podzim trávili na chalupě ve Velkém Vřešťově. Sleduji i na FB – Iva Heringová

 • Romča 29.11.2017 at 19:07

  Náš poslední výlet byl do lesa, u nás kousek za městem. Bylo zrovna po dešti a les krásně voněl. Nikam dál jsme to už bohužel nestihli :/

 • Kamila 29.11.2017 at 20:28

  Ahoj, tak naposledy jsme byli na Pernštejně.

 • Marie 29.11.2017 at 20:37

  Náš poslední výlet byl na Zámek Plumlov, kde byl skvělý “Halloweenský” program pro děti :-).

 • Magdaléna Vlachová 29.11.2017 at 20:59

  Náš poslední výlet byl nedaleko Pacova, k jednomu rybníku, kam manžel jezdil stanovat vždycky na půlku prázdnin, když byl malý.. Byla hrozná zima, nějakej cizí pes co pobíhal kolem ukousl našemu drakovi ocas a pak i mladší dcerce sebral deku z kočárku.. Byl to opravdu zážitek a starší dcera na něj pořád vzpomíná.. 🙂

 • karolina N. 29.11.2017 at 21:30

  1. odebírám

  2. Náš poslední výlet byl na haldu Emu v Ostravě a food festival, který se konal týž den na náměstí

  3. FB sleduji pod stejnym emailem a instagram: wiiewiorka

 • Marie Linhartová 29.11.2017 at 21:38

  Naposledy jsme se byli projít kolem Plumlovské přehrady. Na ig sleduji jako annieli8.

 • Lucie Vasilová 29.11.2017 at 21:38

  Vaše otázka mi připomíná, že už jsme dlouho na žádném větším výletu nebyli. Ale někdy jsou takové “obyčejné” každodenní výlety do přírody nejlepší.

 • Tereza 29.11.2017 at 21:38

  Náš poslední společný výlet má už straší datum (ošklivá podzimní nachlazení). Byli jsme v Krkonaších na Žalý – přiměřeně dlouhý výstup s odměnou v podobě krásného výhledu z rozhledny.

 • Olga Horáková 29.11.2017 at 21:56

  Společný rodinný cyklovýlet na Hukvaldy.

 • Ivana Křížová 29.11.2017 at 22:44

  Nejsem milec plastových hraček, ale toto vypadá fajnove.
  Poslední výlet byl v pondělí a jeli jsme se podívat na vánoční trhy 🙂

 • Alena 29.11.2017 at 22:49

  Náš posledný veľký výlet bol na Hrubej Skale

 • Romana Nedvědová 29.11.2017 at 22:51

  Naposledy to bylo Liberecko a líbilo moc

 • Jana Dřevjaná 29.11.2017 at 22:54

  Poslední cíl výletu byl Lesopark v Klimkovicích 😉

 • Bloud. Well Bloud. 29.11.2017 at 23:20

  Náš poslední výletní cíl byla sedmnáctého listopadu národní třída. Malý byl nadšený ze všech těch svíček a všichni cvakálisti pohoršení z toho, že jim stojí dlouho v záběru a fotka na instagram je tak v ohrožení :)) Ale nakonec se dočkali 🙂

 • Martina Teislerová 29.11.2017 at 23:45

  Naposledy jsme byli teď v listopadu na prodloužený víkend s dětmi v Černém dole v Bobrově roubence (mimochodem doporučuju, chalupa je skvěle vybavená pro 3-4 rodiny s dětmi😉) akorát nám vůbec nepřálo počasí😔 ale děti se užily navzájem, bylo to i tak fajn 😉

 • Dita 29.11.2017 at 23:45

  No, teď mě z poslední doby nic nenapadá. Začala jsem pracovat na plný úvazek a tak to lítá a času….no méně. Takže poslední výlet byl za babičkou a dědou neb ji máme dost z ruky. A pěší výlet byl s odrážedlem po Počernicích. To bylo moc super. Ins. ditule_b

 • Vlasta 30.11.2017 at 0:01

  Naposledy jsme byli na výletě v Branné.

 • Jitka 30.11.2017 at 0:03

  Poslední výlet byl so Jednovnic a Rudicke propadání .

 • Kami 30.11.2017 at 0:08

  Zatím poslední výlet byl s kamarády na chatu, odkud jsme si přivezli naši novou a doufejme velmi dočasnou spolubydlící – střevní virózu. Až budeme fit zkusíme se vydat aspoň na nějaké vánoční trhy, ať prcek pozná tu atmosféru 🙂

  • Kami 30.11.2017 at 0:10

   Pro jistotu připisuju, že sleduju na Fb, okomentovala jsem a sdílím.

 • Martina B. 30.11.2017 at 0:19

  poslední byl výlov rybníka Žár a předtím kultura 🙂 Pohádková Třeboň sleduji i na FB

 • Kateřina Burešová 30.11.2017 at 0:38

  ZOO Jihlava:)

 • julka 30.11.2017 at 2:55

  posledny vacsi vylet bol v oktobri v thajsku a odvtedy spime stale doma 🙂 tak len jednodnovka napr. v tatrach
  instagram: instagram ako julacizmarikova

 • Lenka H. 30.11.2017 at 3:20

  Naposledy jsme byli v Lednici.

 • Iva 30.11.2017 at 3:55

  Cíl našeho posledního výletu byl posed uprostřed polí nedaleko Českého Brodu 🙂

 • Lucie 30.11.2017 at 8:29

  Náš poslední cíl výletu bylo poutní místo Svatý Hostýn

 • Šimon Suchomel 30.11.2017 at 8:38

  Naposledy byl náš cíl ani ne tak jako místo jako to, co jsme potřebovali donést a to novou hrabanku pro šnečky a mamince větvičky na věnec 🙂 Mise byla úspěšná. IG:Simon.suchomel

 • Markéta J. 30.11.2017 at 8:51

  Naposled jsme byli vlakem v Kryštofově Údolí podívat se na Jírův betlém. Od té doby by mladší dcerka jezdila všude vláčkem.

 • Martina P. 30.11.2017 at 9:54

  vlakem do Prahy – Národní muzeum na výstavu Noemova archa

 • Marie 30.11.2017 at 10:20

  Dobrý den, naposledy jsme byli ve Slavonicích, na starých bunkrech (klučicí téma) a na pohádkové stezce. Hezké dny

 • Zuzka 30.11.2017 at 10:41

  Naposledy jsme navštívili Jižní Čechy, kde jsme navštívili něco podobného 😉 Rozhlednu u Jakuba.
  https://www.facebook.com/Rozhledna-U-Jakuba-a-lesopark-U-Jakuba-338527503000249/
  Bylo tam také spoustu hracích prvků, nějaké prolézačky a jakési bludiště z dřevěných kmenů a kamenů. Krom toho procházky po okolí taky stály za hřích a navštívili jsme i Ďáblovu prdel 😉 Sleduji na fb a sdílím. Zuzana Kratinová

 • Pavlína 30.11.2017 at 13:52

  Poslední větší výlet jsme strávili ve Frymburku. Podívali jsme se i do Lipna, ale na Stezku jsme se nevydali, to až někdy příště 🙂
  Na IG Vás sleduji jako pav_slez.

 • Míša 30.11.2017 at 13:54

  dovolená v říjnu- Španělsko 🙂 Bylo tam moc příjemně i na koupání a minimum turistů po sezóně, takže za nás TOP!

 • Pavla 30.11.2017 at 14:11

  My naposledy výletili na hory 🙂 s vyhlídkou na svatomartinskou husu, takže to byla taková odměna v cíli 🙂
  A musím říct, že všechny ty výhry tady jsou úplně úžasné

 • Katka Jandíková 30.11.2017 at 14:14

  Nas posledni výlet byl v lesopraku v Chomutově

 • Martina Vasickova 30.11.2017 at 14:21

  Take mame doma poobědového spavce co toho uz v kocarku moc nenaspi, tak pulime dny a vymyslime programy vždy na tech par hodin. Naposledy jsme si udelali vylet na vikend do Vidne a i přes vichrici co se v nedeli přiřítila jsme si to moc uzili – zvladli jsme prochazku centrem, farmarske trhy, ZOO v Schonbrunnu a před spatnym počasí se schovali do dětského muzea, bylo to moc fajn 🙂

 • Zuz 30.11.2017 at 14:26

  Tierpark Berlín.

 • Lucie 30.11.2017 at 14:38

  Naposledy jsme byli ve Farmaparku v Soběhrdech. Mají tam krásná dětská hřiště, vyžití pro malé i velké. Rozhodně stojí za návštěvu.

 • Nikola F. 30.11.2017 at 14:41

  Jelikož nejsou naše děti nadšené cestovatelky, tak volíme kratší výlety nedaleko domova 😀 takže poslední cíl výletu byl v Apolence ve Spojile (zvířecí farma přístupná veřejnosti).

 • Lenka 30.11.2017 at 15:05

  Posledny vylet bol do Karlovic. Uz da tesime sz tam byrazime so sankami. Juchuuu!!!

 • Lenka Jirková 30.11.2017 at 15:16

  Náš poslední výlet byl do Průhonického parku, kde je to v každém ročním období moc hezké 🙂

 • Jitka Ježková 30.11.2017 at 15:24

  Dobrý den, tak náš poslední cíl bylo Zoo v Olomouci, už jsme tam byli mnohokrát, ale rádi se vracíme.

 • Pavlina 30.11.2017 at 15:37

  Janske lazne a stezka korunami stromu a vylet lanovkou na Cernou horu.instagram paja1021

 • Jana Panáčková 30.11.2017 at 15:54

  Náš poslední výlet byl do lesa na hřiby. Příště se chystáme do předvánoční Olomouce.

 • Markéta 30.11.2017 at 15:54

  Hračkárna…festival hraček v Táboře 🙂

 • Peta 30.11.2017 at 18:00

  Posledním cilem našeho vyletu bylo nadherne francouzske jezero Bourget, jen počasí nam moc nepralo. Sledujeme na FB a mavame 🙂

 • Jolana 30.11.2017 at 18:25

  Vánoční trhy v Brně

 • Martina 30.11.2017 at 18:56

  My naposledy vyrazili na Kokořínsko, tam je nádherně. Sleduji na fb i ig. Díky.

 • Zuzana 30.11.2017 at 19:31

  Naposledy jsme vyjeli do krokodyli zoo. Hezký večer. Zuzka, sleduji i na IG likka.cz

 • Linda 30.11.2017 at 19:57

  Posledni cil naseho vyletu byla ohrada s konmi…. Nase mala kone miluje a nevynecha jedinou prilezitost si je pohladit.

 • Ludmila Syrůčková 30.11.2017 at 20:11

  Náš poslední výlet vedl do Chrudimi do Muzea loutek.

 • Klára D. 30.11.2017 at 20:24

  Cil posledniho vyletu byla Naplavka v Praze a jeji sobotni trh a bylo to moc hezke;-) Sleduji vas na IG klarkaad

 • Tereza 30.11.2017 at 20:47

  naposledy jsme byly na vylete v jihlavske zoo ta je vazne nadherna,moc ji doporucuji. na IG jako terezaka

 • Misa 30.11.2017 at 21:07

  Posledni vylet byl blizko – konecne jsme se podivali do Prazske zoo, cekali jsme az bude podzim a vsedni den ale i tak bylo pomerne dost lidi. Prosli jsme jen jednu cats takze se nekdy vratime

 • Táňa Stejskalová 30.11.2017 at 21:09

  Naším posledním cílem bylo nádherné město Třebíč. Moc doporucuji, je tam spoustu míst k vidění, hlavně Židovský hřbitov mě nadchnul. Sleduji i na IG

 • Eva Přibylová 30.11.2017 at 21:11

  Naposledy jsme vyletovali po Jihlave a okoli.
  Sleduji na Fb i IG (eva_mom_of_2)

 • <