Egypt s dětmi | A to jste se nebáli?

26.11.2017 in Dr. Máma, Tipy, Výlety - 600 Comments

Co byste řekli na to, kdyby bylo dnes venku kolem třicítky a slunečno? Sci-fi, že? 😀 Ale pojďme si ho tu dnes spolu udělat, protože se vrátíme do Afriky a vememe vás s sebou. Nemálo komentářů, ale i emailů, bylo v září cíleno na naši dovolenou na jiném kontinentě. Vyjeli jsme s holkama do Egypta a vy se ptáte. Nebáli jsme se? Co ty průjmy? A nebylo tam na děti moc vedro? Tak dnes bych to tady všechno ráda sepsala, protože to usnadní dotazy na další rok 😀 . Všichni se tam totiž plánujeme vrátit.

Šestnáct dní v Africe. Není to moc?

Místo pro dovolenou jsme letos měli vybrané už v lednu. Bylo nám dost jedno kde to bude, ale měli jsme svá kritéria.

1./ Teplo a počasí! Nutnost číslo jedna, kterou vyžaduje především maminka. Rovnou vám řeknu, že celá tahle dovolená byla tak trochu sobecky hlavně pro mě. Miluju vedro, stejně jako moje mamka, se kterou jsme jezdili každý rok do horoucích pekel. Dětem by bylo dost podobně i na Mácháči a táta by rozhodně raději Norsko 😀 , ale je to za celý rok můj vysněný odpočinek a moc děkuju rodině, že tohle snáší. I když pro holky to trest rozhodně nebyl 😀

2./ Dovolená na dva týdny, finančně únosná. Jet někam s dětmi k moři na týden by byla obrovská škoda a potvrdilo se nám to i letos. Vrátím se k tomu ještě dál 🙂 . Vybalit a začít za pět dní znovu balit na cestu domů nechci. Zas na to ale musím při mateřské nějak vydělat, že?

3./ Alespoň jedna klouzačka u bazénu. Holkám to stačí. Nepotřebují veliké aquaparky, aby se zabavily, ale zase není na dva týdny úplně pohoda, aby tam nebylo nic 🙂 .

4./ All inclusive stravování. Může se to někomu jevit jako snobárna, ale s dětmi rychle pochopí každá rodina, že jet na dovolenou, kde musíte dětem zajistit dostatek vody a jídla není snadné. Rychle si spočítáte, že svačiny a voda se při žravosti našich dětí rovná druhé dovolené, takže tohle byla podmínka.

5./ Liduprázdno. A tady už se zase dostáváme k té sci-fi části. Namixovat všechny požadavky do jedné reálné dovolené se zdálo nemožné. Nakonec jsme ale našli 🙂 . A bylo to tak fantastické, že se vrátíme zase.

Jak na dovču bez lidí

Aby bylo liduprázdno, musíte jet v červnu, září nebo říjnu. Aby tam ale bylo teplo a slunečno na 100%, musí to být (z finančně dostupných zemí) Afrika. Tam je navíc příznivé to, že většina hotelů je baby-friendly, takže klouzačky jsou snad úplně všude. All inclusive je tam pak zcela běžnou záležitostí a přísun jídla a pití po celý den je zaručený, takže ani holky nijak nestrádaly.

Já se na tohle období vždy moc těším a už teď plánuju další rok. Obrovská náhoda byla, že jsem loni vybrala hotel, který navštívili moji rodičové dva roky zpět. Netušili jsme to ani jeden, a když se to provalilo, měla jsem ty nejlepší reference a rady právě od nejbližších 🙂 .

Zvykačka na vodu a klouzajdy

Dva týdny dovolené nebyl u táty velký problém a co jsme nečekali, byla adaptace holek. První týden nám totiž vlezly jen na ty klasické malé klouzačky. Julinka (2 roky) první 4 dny vůbec. Cachtala se jen s kyblíkem v brouzdališti a osmělovala se.

Raději s sebou chtěla místo pásečku mít kruh, o který se opírala jak o bojku 😀 . Ke konci prvního týdne, kdy už by končila týdenní dovolená, začaly se holky otrkávat a najednou poznaly kouzlo klouzaček a malých tobogánů.

Hotel, který jsme si vybrali měl totiž svůj vlastní aquapark, ve kterém byl ještě i jeden malý pro ty naše prťata. Měl své kratší tobogány, “pršící houby” a klouzajdy.

S každým dalším dnem pak holky lezly na větší a větší klouzačky, přestaly se bát, že někde nestačí. Od půl roku obě dvě chodily na plavání, takže potopit se pro ně v našem bazénu na plavání nebyl problém. Tady to ale prolomily až později. Povedlo se ale taky 🙂 .

Druhý týden už Nela jezdila nejen na klouzačkách, ale i tobogánech hlavou dolů, sama se potápěla a lovila v bazénu mořská zvířátka, která jsme si přivezli.

Tady zdravím čtenářku blogu Janču (a její děti Nelinku a Jůlinku – ano jmenují se stejně 😀 ), kteří hotel na náš tip navštívili o měsíc později a psali nám z Egypta nadšené zprávy. Mám radost, že se líbilo i vám 🙂 .

Do Afriky, ale ne k bazénu?

Pochopitelně jsme ale nejeli k moři, aby ten čas byl proplavaný a proklouzaný v bazénu. Nevýhoda našeho hotelu ale byla, že moře nebylo hned u něj a pláž nebyla úplně taková, jaká by se líbila nám i dětem. I tak jsme ale dny dělili a část trávili u moře, část u bazénů. Holky lovily mušle, prozkoumaly hvězdice, ale i živé kraby.

Jak si můžete všimnout, hodně jsem vždy řešila ochranu dětí. Vždy jsme natírali několikrát denně krémem (OF 50+), stříkala jsem jim ho i do vlásků a zásadně se naučily nosit sluneční brýle. Zvykly si na ně a mimo klouzačky a tobogány je hezky nosily všude.

A co ta Faraonova pomsta?

A jestli jsem se bála průjmů? Bála jsem se, že by nám průjem znesnadnil stravování a případné radovánky ve vodě. Nebála jsem se ale, že by jsme si s ním neporadili. Jednak je v místě hotelu pohotovost s česky mluvící sestřičkou, jednak dbáme na prevenci a jsme zásobení léky na případnou pomoc.

Každý ví, že v Africe je potřeba dávat pozor na místní vodu. Nepít ji a zuby čistit ve vodě balené nebo nepolykat místní. Už méně lidí ví, že některé hotely myjí ovoce a zeleninu v jejich místní vodě a průjmy si tak můžete odnést z normálního oběda, kde si dáte hrozno, které kuchtík umyl pod kohoutkem. O tomhle hotelu jsme věděli, že tady to nehrozí. Vše myjí ve vodě pitné. Prevencí je ale jíst ovoce loupané, které se nemusí mít (pomeranče, mandarinky, melouny,…).

Pozor je třeba dávat ale i na to, aby se ve velkém horku nepilo moc vychlazených nápojů, které způsobí právě ten střevní diskomfort. Týká se to hlavně ledu, který se s oblibou dává do alka i nealka nápojů. Nedávali jsme tedy vůbec.

Místní sirup, lepší než naše léky

Co ale u dětí člověk neohlídá, to je voda v bazénu. Ta pochopitelně pitná není a děti ji standardně pijí. Bohužel. Právě proto jsem si hned první den vyžádala od delegáta sirup Antinal. Mají i prášky, ale ty jsou pro dospělé. Děti užívají sirup, který si dáte do lednice v případě potíží popíjíte. Můžete dávat i preventivně, ale není chuťově nic moc, takže většina dětí chtít nebude.

Pokud si ho v Egyptě budete kupovat v lékárně, dáte za něj 15 Eur cca. Pokud si o něj ale řeknete delegátovi, přiveze ho z města za 2 Eura. Tak jsem to udělala hned první den a sirup zůstal nevyužitý 🙂 . Ani jedna z holek průjem neměla, a to jsme nebyli žádní sterilové. Jedli jsme vše, včetně vody v bazénu 😀 . Jen zuby jsme čistili ve vodě balené.

Sluníčko nad rovníkem

Ano sluníčko je v Egyptě ostré. Avšak dost dobře vychází s podmínkou “liduprázdno”, takže červen, září a říjen už to žádná drsárna nebyla. Stačilo mazat padesátkou a jen první tři dny víc chránit ramena, hlavu a raději se koupat v jednodílných velkých plavečkách.

Respektovala jsem ale to, že holky nebudou chodit na slunko od 12 do 15 hodin. Nebyl to vůbec žádný problém, protože ony ještě po obědě obě spí, takže si dávali dvacet i s tátou. Tady přicházel můj čas 🙂 . Přečetla jsem za dva týdny v těchhle pauzách 4 knihy, dala si kafe, které jsem vypila teplé 😀 (konečně…a vedro venku mi bylo fuk) a konečně jsem v bazénu i plavala 😀 . To se s dětma prostě nestane 😀 .

Bazén jsme měli hned před domečkem (ano žádný pětipatrový hotelový komplex) a bylo v něm vždy tak 5 lidí (včetně holek), ne víc 🙂 . První se budívala Nelinka, kterou táta obšlehl krémem a vypustil ke mně. Společně jsme pak čekali i na ségru s taťkou.

Polední spánek hodně pomáhal nejen mně, ale i holkám a strašně se těšily každý den k vodě. Ještě dva týdny po příjezdu domů se mě Julinka po probuzení ptala, jestli jdeme k bazénu 😀 . Pusinka 🙂 .

Konec legrace, jde se dom

Odpoledne byla bazénová část dne a tu nám přerušilo až 17.30 na hodinkách, kdy se vypnula voda v aquaparku a klouzačky přestaly téct. Do šest jsme se pak ještě plácali u bazénu, a pak hurá do sprch a chystat se na večeři. Taky milujete, když nemusíte řešit jídlo? Ty dva týdny bez plotny…uaaa vraťte čas 😀 .

Znovu se vrátíme

Pak tu byla samozřejmě otázka politické situace a rizika spojená s teroristickými útoky, ale tady tuhle část já házím na tátu. On se v téhle části pohybuje, informuje a denně ji řeší v práci, takže tohle rozhodnutí bylo na něm.

My si jen připlatili pojistku, abychom mohli i týden před odletem změnit destinaci. To pokud by byla špatná nebo riskantní situace. Před odjezdem mě ale táta ujistil, že je větší pravděpodobnost, že nás přejede auto než riziko útoku v místě, kde budeme.

Moc jsem chtěla na všechny vaše dotazy odpovídat, ale omlouvám se, že jsem nestíhala reagovat. Po příjezdu mě čekalo 169 nevyřízených emailů a to jsem s sebou měla počítač a reagovala už od rovníku. Proto tenhle dnešní článek.

Vím, že většina z vás by do takové destinace jednoduše nejela, ale pro mě je to část z roku, kdy vylezeme z lesa nebo města a nic neřešíme, protože tam jsme daleko od práce i povinností a vždy se vrátím a úplně prázdnou hlavou (a plným kufrem špinavých věcí 😀 ). Tak pojďme soutěžit.

Balíček na léto, nejen k moři Soutěž ukončena

Vybrala jsem vám do dnešní soutěže balíček, který podle mého dává velký smysl. Můj důraz je na ochranu dětí v létě. Vůbec ale ne jen u moře. Do tří let mažu i u nás holky padesátkou. Top produkty za celé léto tedy byly opalovací krémy. Od narození sázím na Biodermu, a to si ji kupuju. Nikdo mi ji prosím nedává, že jako ty si ta blogerka 😀 .

Letos prvně jsme s sebou měli i sluneční brýle, protože je holky přijaly a nesundavaly z očí. proto je tu máte do balíčku i vy. Budete si moct vybrat libovolný kousek KiETLA brýlí, o kterých jsem psala recenzi na blogu: Pitný režim a praktické letní vychytávky. Jsou to brýle skvělé, nezničitelné a oči 100% chránící.

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Jakou velikost a barvu si vyberete v případě výhry (hledej tady – klik) ? 🙂

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek “soutěžím na blogu”, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

Míša

All posts

600 Comments

 • Lucie vytiskova 26.11.2017 at 21:33

  Uvažovala jsme letos nad jejich koupí. Jsou skvělé ale dcera byla malá. Volila bych velikost jokaki tedy 18-30 měsíců a barva cream. Úžasné

 • Beata 26.11.2017 at 21:39

  vybrala by som velikost 4-6 rokov a barbu “sky blue”

 • Petra 26.11.2017 at 21:39

  Velikost 4-6 roků a barvu kteroukoliv modrou.

 • Jana Herrmannova 26.11.2017 at 21:39

  Vybrala bych bryle 12-30 mesicu, asi sede. Diky za tip 🙂
  Na instagramu: jana.herr

 • Mili 26.11.2017 at 21:41

  Velikost 2-4 roky a barvička Grey. 🙂 Dovolenou jste měli boží! Už se také těším až s dětmi vyrazíme k moři.

 • Blanka Nedvědová 26.11.2017 at 21:41

  Dobrý večer, teda to jsou bomba brýle! Hned bych vyrazila někam k moři! Hodily by se nám brýle pro věk 2-4 roky, barva žlutá nebo růžová. Děkuji za tip, píšu si do diáře 🙂

 • Lucie Kurdiovská 26.11.2017 at 21:41

  Velikost 4-6, barva mentol😊

 • Kačka Kunčická 26.11.2017 at 21:42

  My bychom si vybraly 2-4r barva menthol.
  A na tu dovolenou bych jela hned 🙂
  FB: Kačka Ku

 • Zuzana 26.11.2017 at 21:42

  Bioderma je od narodenia deti aj nasa prva volba. Bryle by sme si prijali farby coral na 4-6 rokov 🙂

 • Libka Smyčková 26.11.2017 at 21:42

  Libi se mi Coral, ale tu by kluci moc nenosili.. Takze Peacock blue.

 • Lucie Humlová 26.11.2017 at 21:42

  2-4 roky a barva cream… Jsou krásné 😉
  IG : lucie.humlova

  • Lenka Štembírkova 30.11.2017 at 23:44

   Velikost 4-6let a barva mentol.

 • Hanka 26.11.2017 at 21:42

  vybrala bych velikost 4-6 roků v růžové barvě… sdílím na FCB (Hanka Kju) a lseduji IG (Hani kju)

 • Jana K. 26.11.2017 at 21:43

  Bioderma, dá se sehnat za hezké ceny na mmb třeba, též používám a její vůně, to je prostě moře..
  Jinak brýle velikost 4-6 a barva? Fešná žlutá 😉

 • Lucie 26.11.2017 at 21:43

  Červené 2-4 roky 🙂

 • Petra 26.11.2017 at 21:43

  Velikost 0-18 mesicu a ruzove🙂

 • Lucie Cizkova 26.11.2017 at 21:43

  Já bych vybrala korálové 3-4 roky. Jinak my dáváme přednost Mallorce. 🙂

 • Majka 26.11.2017 at 21:45

  Hodila by se nám velikost 2-4 roky a barvička Royal Blue 🙂
  IG maruunzeitigova

 • Bára 26.11.2017 at 21:45

  Velikost 2-4 roky a barvu royal blue ☺ sdílím na fb

 • Adéla 26.11.2017 at 21:45

  Hned bych za teplem vyrazila! Už mi to čekají na pěknou ladovskou zimu začíná lézt krkem 🙁
  V případě výhry prosím nejmenší brýlky a žluté 🙂

 • Radka H 26.11.2017 at 21:46

  V případě výhry bych si vybrala velikost 12-30 měsíců v barvě coral.
  Sleduji na FB i IG(radulih)

 • Tereza 26.11.2017 at 21:46

  Menthol a 2-4 roky 🙂 Na IG jsem jako terezaba1

 • hanca 26.11.2017 at 21:47

  Já se teda přiznám, že bych děti do Egypta nevzala 🙂 Byla jsem tam sama jednou, když mi bylo 13 let a moje střeva se z toho vzpamatovávala ještě 3 měsíce 🙁 A to jsem si dávala bacha…
  A brýle bychom brali velikost 4-6 let a barvu Peacock blue.

 • Rienka 26.11.2017 at 21:47

  2-4 roky a zlte 😀
  uuuuu

  • Rienka 26.11.2017 at 21:50

   menim velkost na 4-6 😀 a aj tie vase fialove vyzeraju super hmm 😀

 • Petra Němcová 26.11.2017 at 21:47

  Bryle bych vybrala synovi ve velikosti 2-4 roky a v barve, no tezke vybrat jen jednu, vsechny modre jsou super, i ta mentolova a seda..hmm..vazne nevim 😉
  Insagram follower: petullan

 • Lenka Dostálová 26.11.2017 at 21:47

  12-30m barva coral
  Kdybych brýle pro dceru vyhrála, koupila bych i synovi, aby děcka ladila😃 Syn rád nosi brýle. Ikdyz máme levnější, kupované ale v lékárně.

 • Romana 26.11.2017 at 21:48

  2-4 roky v barvě cream 🙂

 • Šárka 26.11.2017 at 21:49

  Hezký večer, vybrala bych 2-4 roky a barva Sky Blue:-)Šárka

 • Jana Povazska 26.11.2017 at 21:49

  Velikost 2 az 4 roky, barva sky blue.

 • Eva 26.11.2017 at 21:50

  12-30 mesicu, barva sky blue
  Sleduji FB
  IG: eva.mazgutova

 • Le 26.11.2017 at 21:50

  Rozhodla bych se podle případné výhry.. pro jednu z dcer 2-4 nebo 4-6..a asi fialové

 • Johana 26.11.2017 at 21:50

  Znacku vubec neznam, ale libi se mi. Vybrala bych fialove 2-4 roky

 • Jolana 26.11.2017 at 21:50

  V případě výhry bych ráda brýle pro syna – velikost 4-6 let, barva Peacock Blue.

 • Kamila 26.11.2017 at 21:51

  Velikost bychom potřebovali 12-30 měs. a barva se mi nejvíc líbí peacock blue 🙂

 • Veronika 26.11.2017 at 21:51

  Tak s Biodermou plně souhlasím, už od narození holek používám jenom ji a nedám na ni dopustit. Brýle vypadají taky moc fajn, jen se mi pořád nepodařilo dcerku na ně naučit. U té mladší jsem to ještě, vzhledem k věku, neřešila. Možná by tomu pomohlo, kdyby byly v oblíbené žluté barvě 😉 A pro věk 4-6 let.
  Na IG sleduji jako Vervila.

 • Jana Fraisova 26.11.2017 at 21:52

  Dobry vecer. Ze bych opet byla prvni? Pro mladsiho bryle mam, takze bych zvolila velikost 4-6 let a barva mentolova, ta se mi libi a starsimu by slusela. Ja teda jsem cestovni lenoch, nerada nekam daleko. Mozna proto, ze oba synove jsou astmatici, a vloni nam propadly zalohy kvuli nemocem 🙁 Taky s manzelem uvazujeme o mori, detem by prospelo, zatim jsme byli jenna horach. Ale cekame, az mladsi zacne chodit, s nositkem nebo kocarem je cestovani jak maly cirkus, kvuli alergiim deti musime varit a to uz tech veci je poradna kupka i kdyz se jede jen na Vysocinu 😉 Ale treba jednou. O to radeji sleduji tipy na dovolenou a na vylety, protoze i unas je krasne a vy mate oko vyhlidnout zajimava mista. Pekny vecer.

 • Blanka Pavelková 26.11.2017 at 21:52

  Tu dovolenou vám přeji i závidím zaroven. Musel to být nádherný relax. Barva je skvělá Peacock Blue a velikost na šest let.

 • Soňa R. 26.11.2017 at 21:53

  Libili by se mi zlute ve velikosti 2-4 let.

 • Jana Radová 26.11.2017 at 21:53

  Jak já jsem se u toho tvého článku teď zasnila a okamžitě bych se vrátila zpět 🙂 jeee, to bylo krásně 🙂 A ještě ti to komentuji jako první, no to je krásná náhoda. Zrovna tento článek. Prostě tohle místo je TOP. Takže i my doporučujeme. Budeme šetřit a snad nám to zase v září nebo říjná bude vycházet 🙂 Jinak brýle v případě výhry by se nám hodily velikost 2-4 roky a barva pink, jak jinak 😀

 • Katka Weberová 26.11.2017 at 21:54

  Royal blue a velikost 4-6let.
  Do Egypta bych se bala jen skrz to co se tam deje, jinak v zari bych tam s detma klidne jela. A neni nic lepsiho nez 2tydny neresit jidlo a nestat u plotny. Dovolena jak ma byt!

  • Katka Weberová 26.11.2017 at 21:54

   A instagram @katkaweberova 😊

 • Michaela Teuchnerová 26.11.2017 at 21:54

  Peacock Blue, 12-30 měsíců 🙂 úplně mě váš článek přenesl do léta a skoro mám pocit, že jsem strávila odpoledne u vody 😉 No nic, jdu na tu adventní výzdobu, když malá konečně spí.

 • Michaela 26.11.2017 at 21:54

  Coral, 4-6 let 😎 Aaaaach, jak ja bych jela za sluníčkem … ☀️🏖 Miluju to! S dcerou jsme u moře jeste nebyli, tak snad příští rok 🤞😊 IG stepanova.michaela

 • Michaela 26.11.2017 at 21:54

  Royal Blue a vel. 4-6 let 🙂

  Já už se Miško taky tak těším na teplíčko, moře, bazény a Matýsek taky. Jsem zvědavá, co vybereme. Zatím to bylo vždy Řecko, teď přemýšlíme nad Egyptem právě. A zrovinka dneska jsme se s mužem bavili, že dovolená bude ne 8 ale 14 dní, tak uvidíme 🙂
  IG: myskyyy.l

 • Pavlína Rytířová 26.11.2017 at 21:55

  OOO. To je lákačka to moře a sluníčko. Ještě, že už máme zarezervovanou dovolenou na příští rok, ale v Chorvatsku. Už teď se těšíme. Vybrala bych velikost 2-4 roky barvy Coral.

 • Barbara 26.11.2017 at 21:56

  ty jsou nadherne. nam by se hodily cerne 4-6roku:) sledujeme ig- barusaatko i fb:)

 • Michaela 26.11.2017 at 21:57

  ahoj Míšo, my už se příští rok taky chystáme k moři, budu mít dost podobné podmínky pro rozhodování, tak jsem zvědavá, kde se nakonec ocitnem, ale chtěli bysme Řecko. Jinak v případě výhry bych si nejspíš jako správná konzerva vzala grey nebo royal blue a velikost 4-6 let.
  Ins sleduju pod michaela_moravcovaa
  Míša

 • Petra Miková 26.11.2017 at 21:57

  Velikost 4-6 let a barva mentol.

 • Mirjanka 26.11.2017 at 21:57

  U nas vede ruzova, takze urcite ruzove ve vel. 4-6let. Diky 😊

 • Petra Hečová 26.11.2017 at 21:57

  Jelikož aktuální velikost brýlí máme, byla bych ráda za tu další. Což je 4-6 let. Barva Pink. Instagram Petra.hecova

 • Petra 26.11.2017 at 21:57

  Červená – coral a velikost 2-4 roky.
  No ja se Egypta už bojím, asi bych tam s dětmi nejela. Ale jak popisujete v článku, zní to velmi lákavě. 🙂

 • Radka Šebelova 26.11.2017 at 21:57

  Barva mentol. Velikost 2-4roky.

 • Eva Kalinová 26.11.2017 at 21:57

  Vybrala bych královskou modř a velikost 2-4roky nebo 4-6let.

 • Martina 26.11.2017 at 21:57

  12-30 měsíců sky blue
  Instagram : mar_tina_ha

 • Kateřina Kolářová 26.11.2017 at 21:58

  Krásný článek. V případě výhry by se hodila velikost 12-30 měsíců v barvě Peacock Blue.

 • Pavlína F. 26.11.2017 at 21:58

  Nám by se líbila velikost 2-4 a barva menthol. ( Maminky oblíbená a po bráchovi by je pak mohla zdědit i ségra;)

 • Veronika Navrátilová 26.11.2017 at 21:58

  S dcerkou jsme ještě na takové velké dovolené nebyli, jezdíme po České Republice a i to nás noc baví. Snad až bude prďola větší, pojedeme i někam dál.
  Jinak hodila by se nám velikost 2-4 a barva Coral 🙂

 • Zuzana Vackova 26.11.2017 at 21:58

  Už chci zase léto! Nebaví mě cpát děti i sebe do zimního oblečení a potom střídavě mrznout venku a potit se v mhd. Vybrala bych velikost 4-6 let a šedou barvu.

 • Vanda 26.11.2017 at 21:58

  Naše holky brýle miluji. Naposledy jsme šly v brýlích a zimní bundě, čepce do školky 😱😄 na leto se nám hodí velikost 4-6 a 2-4 a barvicky – jemně růžové a nebo žluté ☺️ Letní dovolenou 2018 bych chtěla trávit u moře (byla bych tam i já s holkama poprvé) tak uvidíme, čím nás překvapí tatínek 😄✨

 • Olii 26.11.2017 at 21:59

  Prosim Jokakds 4-6 let; barva Royal blue 😉

 • Michaela Kratochvílová 26.11.2017 at 21:59

  Jee hned bych jela někam za sluníčkem :)) v Egyptě jsem byla před 3 roky a bylo to tam super, snad se mi podaří přemluvit přítele abychom jeli někam za teplem, jinak vyrazím sama se synem :))
  Vybrala bych si 2-4 roky, barva menthol.
  IG mk_michaela30

 • Katka 26.11.2017 at 21:59

  Potřebovali bychom velikost 2-4roky, tmavě šedé nebo mentolové. V létě jsem se snažila synovi brýle vyzkoušet a případně pořídit, ale nepodařilo se. Tak snad příští léto.

 • Zuzka 26.11.2017 at 22:00

  Barvy jsou krásné všechny. Vybrala bych žluté, 4-6let

 • Sylvie 26.11.2017 at 22:01

  Dobrý večer, v případě výhry prosím o brýle ve velikosti 12 – 30 měsíců, barva mentol. Brýle mám už pro starší dceru a sme moc spokojení.

 • Karol 26.11.2017 at 22:01

  Vypadají parádně! Vybrala bych si velikost 4-6 a barvu Pink 🙂

 • Michala 26.11.2017 at 22:03

  Dekuju moc za tip na dovolenou i opalovaci kremy. Bryle uz mam na seznamu pro Ianka na pristi leto- v pripade vyhry bych vybrala velikost 0-18 mesicu, ale barva to je jejda problem:) mentolove nebo svetle modre? Nebo tmave modre?…

 • Marcela 26.11.2017 at 22:04

  Pokud bychom vyhrali, budu muset hnedle jedny prikoupit 😀 velikost 2-4 roky dvakrat, mozna jedny uz ve vel. 4-6 let. Barvicky mentolova a ruzova, ty nejoblibenejsi nasich princezen 🙂

 • Aneta 26.11.2017 at 22:04

  Vzala bych 2-4 roky abarvu peacock blue. Na ig :ancia_bajcia

 • Katka 26.11.2017 at 22:05

  Pěkný večer, vybrala bych si pro malou brýle velikost 2-4 roky v růžové barvě. Jinak se teda musím přiznat, že děti moc nemažu. Na koupaliště nechodíme a přes poledne do těch tří stejně spinkají. Takže pokud nemají zrovna napuštěný bazének na dvoře, tak krém nevytahuju. Ale kloboučky a kšiltovky milujem 🙂
  Instagram: katkubal

 • Ilona 26.11.2017 at 22:07

  Menthol 2-4 roky

  • Ilona 26.11.2017 at 22:11

   Váš článek o Africe jsem přečetla jedním dechem a doufám, že se jednou podaří vyrazit na takovou dovču i nám 😉

   • Ilona 28.11.2017 at 22:38

    (ig: ilke2015)

 • Kateřina Klimentová 26.11.2017 at 22:07

  Zase bezva čtení díky. Výhra by byla zase super barvicku bych vybrala Coral ta je taková letní a velikost 4-6 let.

 • Jana & Dominik 26.11.2017 at 22:08

  Peckovní brýle! A navíc nerozbitné! Domča by byl frajer v brýlkách barvy Peacock Blue / vel. 4 – 6 🙂

 • Lenka Hermanová 26.11.2017 at 22:09

  Příští rok snad pojedeme s dětmi někam na dovolenou, ale Egypt mě tedy nenapadl, možná nad ním po přečtení článku začnu uvažovat. Brýle jsou tedy úžasné. Pro staršího syna by se hodily ve velikosti 2-4 roky a barva žlutá, ta je krásně veselá 🙂 Instagram: herminaeleonora

 • Vjerca 26.11.2017 at 22:09

  Royal Blue vel. 2-4 roky a Pink 4-6let. Brýle jsou bomba, dětičky si na ne z moře taky zvykly. V Egyptě jsme nikdy nebyli, zatím 2x Chorvatsko. Každopádně to asi po přečtení článku prehodnotim a dala bych si v říjnu prodloužené leeeto ☺

 • Petra 26.11.2017 at 22:10

  Krásná dovolená 😍 hned bych taky někam za teplem vyrazila 😀 My byli letos v Bulharsku a také se nám moc líbilo 😉
  Velikost bychom potřebovali 4-6 let a barvičku Sky Blue.

 • Marika V. 26.11.2017 at 22:11

  Mame mensiu velkost, ale Julinka z nich vyrastla, takze velkost 2-4 roky. A kedze ich teraz podedi Alicka tak aby spolu ladili tak farba PINK ♥️…pekny vecer prajeme

 • Katka Röslerová 26.11.2017 at 22:11

  Vybrala bych menthol 4-6let 🙂 na fb sleduji

 • Jana Kobzová 26.11.2017 at 22:11

  Vybrala bych velikost 2-4 roky v barvě menthol .)

 • Soňa 26.11.2017 at 22:12

  Tu dovolenou závidím, také bych se jela hned někam ohřát 🙂 A all inclusive, to si snad ani neumím představit ! Brýle jsou krásné, nám by se líbili tmavě modré, velikost 4-6 let.

 • Janka 26.11.2017 at 22:13

  Teda, nádherná dovolená a pro mě by byla asi také jako na míru 🙂 Miluju vedro :)Děkuji za tip, určitě bych neřekla, že to jde i s dětmi a opravdu celkem snadno. My se do Afriky teď určitě chvíli nedostaneme, protože čekáme druhé mimi, ale do budoucna bych o tom uvažovala 🙂 V případě výhry bychom si vybrali velikost 2-4 roky a barvu krémovou 🙂

 • Michaela Novotna 26.11.2017 at 22:14

  Taky se letos chystame k mori..tak jeste uvidime, jakou zvolime destinaci. Ja byvh chtela strasne recko. Krasna barva bryli je Peacock blue a nebo menthol. Velikost bych volila 12-30mesicu, aby nam chvilku vydrzeli. ;)sdilime a koukame i n FB a INs ( michelle.novot)

 • Eva K. 26.11.2017 at 22:15

  Děkuji za skvělý tip na brýle. Vybraly bychom růžové 2-4 roky.

 • Lucie L. 26.11.2017 at 22:16

  Biodermu mohu za nás také jen doporučit, používám stejné přípravky pro sebe (Bioderma Photoderm Bronz sprej a Photoderm After Sun mléko) i pro dceru (Photoderm Mineral SPF 50+ sprej). Sluneční brýle jsme letos ještě nepoužívali, ale na příští letní sezónu chci také již pořídit a ráda bych právě značku Kietla. Vybrala bych si velikost 12-30 měsíců a růžovou barvu 🙂

 • Kateřina Horáková 26.11.2017 at 22:17

  Dobrý večer Míšo,
  upřímně musím říct, že nadšení z Egypta po dvou dovolených tam moc nesdílím, byť šlo o dovolené luxusní. Naopak se nám moc líbilo v Turecku v oblasti Side, nádherné čisté pláže, antické památky, výborné jídlo i služby v hotelu i vyžití pro děti a na konci září klídek i super počasí. Brýle bych si vybrala ve velikosti 2-4 roky v barvě Pink.
  Díky za další článek a přeju hezký den

  Kateřina

 • barbora 26.11.2017 at 22:18

  krásně sepsaný článek 🙂 …tyhle brýle známe jsou super, tak by se nám hodili ted i pro syna 🙂 brali bychom velikost 12-30 měsícu v barvě menthol 🙂

 • Věra 26.11.2017 at 22:18

  Prosím velikost 2-4 roky ve žluté barvě 🙂

 • Hanka 26.11.2017 at 22:19

  Líbily by se mi brýle 12-30 měsíců v barvě Coral.

 • Barbora 26.11.2017 at 22:20

  Uplne jste me nalakala k mori.Hotel vypada uzasne a to vyziti pro deti je uzasne.
  Bryle jsou krasne.Moc by se mi libila velikost c.2 a barva peacock blue

 • Jani 26.11.2017 at 22:20

  Velikost 4-6 let a barva peacock blue. Bylo by krasne, kdyby se na nás usmálo štěstí s tímto balíčkem ☺

 • Soňa Zemanová 26.11.2017 at 22:21

  Ahoj.
  Super článek o Africe.
  Brýličky vypadají úžasně… vybrala bych velikost 2-4 roky a barvu peacock blue

  Sdílím, sleduji, komentuji 🙂
  Instagram: maminkarebelka

  PS: zatím nekomentuji, článek na FB nevidím

 • Lenka Dundáčková 26.11.2017 at 22:22

  Krasna soutěž, vse by se nam na léto hodilo, jelikoz se s malým poprve chystáme j moři:-) velikost pro syna 12-30 měsíců a barva Peacock Blue, ta by se mu mohla libit:-) sleduju i na IG jako dundackovalenka.

 • Radka 26.11.2017 at 22:24

  Hned bych jela do tepla 😀 Potřebovali bych brýle coral 2-4r 🙂

 • Lenka Richterová 26.11.2017 at 22:24

  Díky za super prosluněný článek. Hned bych se sbalila a jela někam za teplem 🙂 V případě výhry bych prosila velikost brýlí 2-4 roky a barvu Coral. Pěkný večer

 • Dasa Kovalova 26.11.2017 at 22:26

  Krasne napsáno. Po Vánocích chceme zase začít vybirat letní dovcu a taky se nám zamlouvá stejna destinace jako letos. Byli jsme na Rhodosu a pro nás s 1,5letym prckem to byl v červnu raj. Navíc víme, co od daného mista očekávát☺.
  Brylky ve vel 2-4 v barvě Peacock blue bud vyhrajeme nebo poridime sami😂jsou moc krásne. U nás taky vítězi Bioderma.

 • Kateřina Kolářová 26.11.2017 at 22:27

  Velikost 2-4 roky, barva mentolová. Děkuji za tip na dovolenou v teple 😉

 • Vladka 26.11.2017 at 22:30

  Páčili by sa nám mentolové vo veľkosti 4-6.. Chlapci sú holt velkohlaví ako ja😂

 • Zdenka Zavadilíková 26.11.2017 at 22:31

  Vybrala bych velikost 2až4 roky, barva korálová. 🙂 IG sleduji pod stejným jménem.

 • Petra 26.11.2017 at 22:32

  Barvu bych vybrala Pink a vel. 2-4 roky. Příští léto se k moři už chystáme, tak bychom balíček pěkně využili. P.

 • Renata P-ova 26.11.2017 at 22:32

  AAAch uplne bych jela k mori… 🙂 bryle by se nam libily 4-6let asi ruzove nebo fialove

 • Helena Pandulova 26.11.2017 at 22:32

  ❤ Mě se moc líbí barvička Coral a velikost na 3 roky ❤ Jsou krásné 😉😊😍

 • Adéla Bělunková 26.11.2017 at 22:32

  Egypta jsem se vždycky tak trochu bála, ale po přečtení Vašeho článku začínám o něm uvažovat 😉
  Pokud bychom vyhráli, tak nám se líbí brýle pink/vel. 2-4 roky 🙂

 • Dita 26.11.2017 at 22:32

  Hezky nedelni vecer,
  Netrpelive tu cekam na vecerni cteni 🙂 tak jsem se dockala! Nevim co si pocnu od prosince, kdyz jsem si ted zvykla na prispevek kazdy vecer!
  Kazdopadne bych pro svou princeznu brala Coral nebo pink 4-6 let ! A jeste vybrat tu dovcu 🙂
  Diky Dita
  xxx

 • Kateřina 26.11.2017 at 22:34

  Díky za soutěž, vybrala bych JokaKid’s 4-6 roků v barvě pink.

 • Martina Wágnerová 26.11.2017 at 22:36

  Dobry vecer, nam by se hodily ruzove 2-4 let 😉

 • Hanka 26.11.2017 at 22:36

  Krásně jste si to užili! A já jen sním o tom, že bych nemusela 16 dní řešit jídlo, achhhhh. Velikost by se hodila 2-4 roky. Koukám i na insta o.k.hanicka Hezký večer

 • Andrea 26.11.2017 at 22:40

  Vybrala bych velikost 2-4 roky a barvu krasne koralove červenou 😊

 • Lenka 26.11.2017 at 22:42

  Článek je úžasný, hned bych se vydala, kdybych nebyla taková posera… informace máme pouze z médií, to znamená, že jsme vystrašení a z domu se mi těžko podaří partnera dostat… :-/ 🙂 Biodermu používám jak pro dceru, tak pro celou rodinu od jejího narození a neměnila bych! no a brýle jsou teda stylovečka… šedé nebo růžové, věk 2-4.
  Sleduju i na FB a IG

 • Dana Charvátová 26.11.2017 at 22:42

  Dobrý večer, nám by se hodily žluté ve velikosti 4-6 let.

 • Míša Drozdová 26.11.2017 at 22:43

  Bezvadný a v těchto chladných dnech, krásně sluenčný článek 🙂 Letos jsme byli poprvé též letecky a bezvadná dovča, jen jsem se koupali, odpočívali a jedli 😀 K moři jsme už s dětmi byli loni poprvé (jezdíme na sever Německa), ale letos poprvé letadlem a do více teplé krajiny 😀
  Kietla je super. Letos je děti měly též a velmi rádi je nosily (nosí i doma :-D) a musím je fakt pochválit. Jsou skvělé! Budu doufat, že letošní velikost ještě dcerce bude a na příští rok se určitě hodí pro syna, velikost 2 – 4 roky, barva menthol 🙂 Hezký den!

 • Monika Bokišová 26.11.2017 at 22:43

  Vsechny jsou krasne, ale u dcerky vede ruzova. Velikost 4-6 roku.
  Meli jste se krasne!

 • Kristyna 26.11.2017 at 22:44

  Libili by se nám brylky v mentolove barvě velikost 2-4roky.
  Ig: krissponer

 • Zuzka 26.11.2017 at 22:46

  Brýle jsou skvělé,má je starší syn,tak bych je brala i pro toho mladšího ve vel.0-18mes.a v nějaké hezké modré,třeba menthol,děkuji:)

 • Veronika Mlejnkova 26.11.2017 at 22:46

  Dovolenou u moře moc závidím, také bych si nechala líbit 🙂 ale na Lipne bylo taky hezky 🙂 brýle by se nám hodily 12-30 měsíců, royal blue 🙂 sleduji a sdílím na fb 🙂

 • Maia Soukupová 26.11.2017 at 22:47

  Zní to jako skvělá dovolená, dáte i tip na hotel? Jinak velikost brýlí 4-6let a barva Pink. Děkuji 🙂

 • Ivana 26.11.2017 at 22:48

  Už aby bylo léto 🙂 Líbily by se mi modré brýle velikost 2-4 roky.

 • Jana 26.11.2017 at 22:49

  Všechny barvy jsou krásné! Pro naše kluky bych asi vybrala mentolovou a žlutou.

 • Barbora Jastrzembská 26.11.2017 at 22:49

  Krémové 2 až 4 roky. Taky letos máme za sebou cestu do Afriky, ale Tunisu. Měli by jste slyšet to vše co všichni říkali….. Nebojíte se, to jedete s malou? Na celých 15 dní? Jste normální? A byla to naše nejlepší dovolená. Barajastrzembska@gmail.com

 • Bára 26.11.2017 at 22:50

  Jo tak to je těžká otázka. Já bych volila mentolové, Aninka by brala růžové, Julinka žluté a nejmladší ségra ještě nemluví, ale brzy bude mít názor též… Asi velikost největší – 4-6 (a doufala bych, že opravdu vydrží všechno a dožijí se i využití mladšími sourozenci) a barvu mentolovou 😀

 • Haňulka Salátová 26.11.2017 at 22:50

  Bohuzel dcera uz davno spinka, jinak bych se ji zeptala na barvu. Rada si vybira veci na sebe sama 😁 a ted dilema. Ma tri a pul roku a kterou velikost? 2-4 nebo spis 4-6 😀 ma uzsi hlavu tak mozna ty mensi nebo radsi vetsi a ze do nich doroste. To jsou ale starosti 😂😂 fb, ig-Haneloore

 • Marie 26.11.2017 at 22:50

  Míšo, vybrala bych velikost 2-4, barvu mentol. Děkuji

 • Lucie Plšková 26.11.2017 at 22:53

  Díky za článek- vrátil mě zas do léta a zrovna už přemýšlím o letní dovolené😀 Prosím vel.2-4r a barva Peacock blue

 • Kaca 26.11.2017 at 22:56

  Takove bryle bych potrebovala taky 😀 .. letos sem znicila dvoje v batohu. Libi se mi peacock blue, 2-4 roky.

 • Eliška Gřešková 26.11.2017 at 22:57

  Krásný večer Míšo, Nelinko, Jůlinko. Tak na takovou dovolenou se jednou taky těším. My jsme byli se synem v Řecku a byl tam podobný resort. Hlavně vše uděláno pro děti.
  Ja bych vybrala velikost 2-4roky a barva Menthol. 😉
  Sleduji Ig (elisakgresik).💖

 • Klára Toša 26.11.2017 at 22:58

  Menthol 4-6 pro dva starší.. nejmenší k tomu ještě nedorostl 😉

 • Drahuše Poborska 26.11.2017 at 22:58

  S detmi se chystame snad pristi rok, tak diky za tip.
  Velikost bryli 2-4 roky a barva klucici, trwba grey nebo royal blue

  drahusepoborska instagram

 • Zuza Vesela 26.11.2017 at 23:00

  Vybrala bych si velikost 4-6 let, barva menthol.

 • Jana 26.11.2017 at 23:00

  Miso, Biodermu jsem letos také zvolila, tak jsem rada, ze jste mi můj výběr (jako maminka i dětská lékařka) potvrdila. Jen kdyby se ty naše deti ochotněji mazaly… Brýle bychom zvolili v barvě Sky blue, velikost 4-6 let. Dekuju za návrat do léta, potesil😉.

 • yansanm 26.11.2017 at 23:03

  V pripade vyhry bychom si vybrali skye blue 2-4 velikost,sleduji na instagramu yansanm

 • Adéla 26.11.2017 at 23:03

  Líbily by se mi brýle velikost 2-4roky, barva pink.

 • Ingrid 26.11.2017 at 23:04

  Tenhle clanek hezky zahral :). Vybrala bych bryle velikosti 12-30 mesicu a barva Sky blue. Na instagramu sleduji jako inka.mala

 • Andrea 26.11.2017 at 23:04

  Velkost 2-4,royal blue 🙂 Andrea.H.

 • Bohdana Pejchalová 26.11.2017 at 23:05

  Dceri by se sikl k plavkam sky blue a vel 2;) inst jako tttrable.

 • Kateřina 26.11.2017 at 23:08

  Tak sice nás určitě Afrika nečeká, oba jsme spíš typy na to Norsko 🙂 a dítě tedy v závěsu…ale já mám od malička velmi náchylnou pleť na slunce a tudíž to řeším i v našich podmínkách. Brýle jsou úžasné! Brala bych velikost 2-4 roky, barva Cream nebo Pink.

 • Petra 26.11.2017 at 23:08

  Nevím, jestli to tu teď nebude ode mě dvakrát. Dnes mi to nějak neposlouchá /na FB vůbec článek ještě nevidím, tak nemohu napsat ani sdílet, zkusím si vzpomenout a dokončit zítra/.
  Vybrala bych si pro prostřední dcerku 2-4 roky barvu Sky Blue a případně i pro nejmladší 0-18 v barvě asi menthol nebo růžové.

 • Milena 26.11.2017 at 23:11

  Děkujeme za skvělý tip na dovolenou. Vybrala bych si velikost 4-6 let, barva Coral.

 • Veronika Kovalova 26.11.2017 at 23:13

  Nam se v Egypte take moc libilo, ale byli jsme tam tehdy jeste bez deti.. Tak treba jednou se tam vydame vsichni ☺ V pripade vyhry bych vybrala bryle velikosti 2-4 roky a barvu peacock blue.

 • Tereza 26.11.2017 at 23:19

  Pokud bych vyhrála, vybrala bych vel. 2-4 pink.

  • Tereza 26.11.2017 at 23:21

   A ještě by mě zajímala značka růžových plavek – jsou krásné!

   • Míša 26.11.2017 at 23:44

    Dobrý večer Terez 🙂 Jsou z http://www.carters.com Miluju tuhle znacku a ujizdim na ní již od holek miminčího období 🙂 Krásný večer

 • Míša 26.11.2017 at 23:21

  ještě není rozhodnuto 🙂 2 – 4 roky korálové nebo 4 – 6 sky blue 🙂 Brýle vypadají moc dobře..

 • Katka Lichtenbergová 26.11.2017 at 23:26

  2-4 roky mentol 🙂

 • Alexandra Pavlíková 26.11.2017 at 23:29

  vybrala bych velikost 4-6 let žluté barvy. Sdílím, komentuji a sleduji na fb jako Alexandra Pavlíková

 • Renata Ševčíková 26.11.2017 at 23:30

  Volila bych velikost 4 až 6 let asi mentlovou barvu. Na fb jsem pod svým jménem Renata Ševčíková (sdílím i komentuji) a na instagramu sevcikovarenata.

 • Lenka Králová 26.11.2017 at 23:32

  Nám by se hodila velikost 2-4 roky a barva coral 🙂

 • Tereza Cechova 26.11.2017 at 23:33

  Vybrala bych si 12-30,royal blue😊

 • Zuzana Landová 26.11.2017 at 23:37

  Dobry den, dekuji za krásně napsany clanek a naprosto s nim souhlasim. Ja bych vyrazila k mori do Egypta klidne hned! Jinak bryle by se nam hodily na vek 2-4 roky, barva grey. Dekujeme!

 • Martina krehelova 26.11.2017 at 23:38

  Zase super tip na dovolenku i informacie 😉. Zislu by sa nam okuliare velkost 2-4roky vo farbe cream. Dakjujem a zdielam.i.na fb

 • Hany 26.11.2017 at 23:41

  Zvolila bych velikost 4-6 a barvu sedou
  Sleduji inst hanyjacko

 • Radka 26.11.2017 at 23:42

  Velikost 2-4 roky, pink

 • EL 26.11.2017 at 23:44

  Díky za zajímavý článek. Brýle bych brala růžové, velikosti 4-6.

 • Martina 26.11.2017 at 23:46

  Vybrala by som.si 4-6 r a barva modra.Skoda ze to more nebolo take super ako zvysne veci,all inclusive, baby friendly hotel a more su pre mna zaklad😉

 • Michaela Wagnerová 26.11.2017 at 23:47

  2-4 roky a barva Menthol

 • Vasia 26.11.2017 at 23:48

  Brala bych velikost 2-4 roky, modra barva.
  IG: vasianikolaeva

 • Misa 26.11.2017 at 23:48

  Na fcb sdilim a sleduji, na IG tez (nick: MishaTosha)

  Díky..

  Jo a barvu brýlí asi červenou nebo růžovku..

  • Misa 26.11.2017 at 23:49

   JO a vel. 4-6

 • Michaela 26.11.2017 at 23:48

  Velikost 12-30, barva coral, Moc děkuji za článek pro mě spousta zajímavých informací.

 • Zuzka 26.11.2017 at 23:52

  Dcerce to bude nejvíce slušet v barvě peacock blue velikosti 2-4 roky 😏
  IG Zuzapataky

 • Andrea 27.11.2017 at 0:03

  Vybrala by som si pre 2-4 roky a farba PINK 😀

 • Renata 27.11.2017 at 0:05

  Teda já bych jela za teplem klidně hned! To není fér takový článek před Vánoci 🙂 Na Biodermě jedeme taky hned od narození našeho dítka a to i kvůli ekzému, který měl v prvních měsících a nic nám nepomohlo tak, jako Sudocrem a Bioderma, takže opalovací kosmetika pak byla taky jasná. Jinak by se nám hodila velikost 2-4 roky a barvička žlutá nebo mentolová, ať jsme hezky vidět 🙂 IG: kasitchka

 • Verča S 27.11.2017 at 0:07

  Líbily by se mi peacock blue velikost 4-6 let

 • Lenka K. 27.11.2017 at 0:08

  Brýle jou opravdu krásné. Vybrala bych Menthol pro velikost 4-6 let.

 • Petra Benešovská 27.11.2017 at 0:25

  Člověk se díky fotkám hned přenese zpátky do léta;) Vybrala bych 2-4r, asi žluté..

 • Daniela Beckova 27.11.2017 at 0:25

  Velikost 12-30 mesicu a barva korálová je přesně ona 😊

 • Martina F 27.11.2017 at 0:29

  Líbí se mi 2-4 roky mentolové.

 • Irena Durdilova 27.11.2017 at 0:47

  2-4roky a žluté…. sledují fb i instagram

 • Lucie Chmielova 27.11.2017 at 0:48

  Velikost 4-6, modré. Sleduji na instagramu luciechmielová i na FB Lucie Chmielová. Sdílím.

 • Irena 27.11.2017 at 1:13

  Velikost 4-6 roku, barva menthol.
  Irena.myslikovjanova@seznam.cz

 • Lenka Palmová 27.11.2017 at 2:43

  Brýle by se nám hodily Coral 2-4 roky.

 • Karolína 27.11.2017 at 4:21

  Dcera má právě růžové pbdobí, takže barva je jasná a velikost vlastně taky – 2-4 roky. Jinak trochu závidím všem, kdo mohou vyrazit v červnu či září, hlavně kvůli příjemnějším cenám i teplotám. To se mně jako učitelce nepoštěstí, ale zase mám dlouhé prázdniny. 😁

 • Nikola 27.11.2017 at 6:41

  Velikost 2-4 roky a barva sky blue 🙂 Hodili by se nám 🙂 U moře jsem nikdy nebyla a koukat na váš výlet byla slast.Můj malej by si to užíval.

 • lucie 27.11.2017 at 6:46

  Dobrý den nám se líbí barva coral velíkost 4-6.Krásný den.

 • Jana K. 27.11.2017 at 6:47

  Dobrý den, vybrala bych velikost 4-6, žluté… Hezký den J.

 • Klára 27.11.2017 at 6:50

  Nám by se hodila velikost 12-30 měsíců a barva cream. Na IG sleduji jako k.kubatova.
  Jinak děkuji za tip, příští rok se chystame poprvé k moře, tak brýle určitě poridim, i když nevyhrajeme.

 • Jitka Elicerová 27.11.2017 at 6:58

  Velikost 2-4 roky, barva Sky Blue 😀

 • Lenka 27.11.2017 at 6:58

  Výhra by mi udělala velikou radost, biodermu používáme brýlečky na léto budeme muset pořídit 🙂 Vybrala jsem žluté a vel. 2-4 roky 🙂

 • Petra 27.11.2017 at 7:03

  Velikost 4-6 let v barvě royal blue :-).

 • Lenka 27.11.2017 at 7:10

  Povidani o teple je dobra podpasovka, pri pomysleni kolik vrstev na sebe i mimco musim v tomto pocasi navleknout, bych to s radosti vymenila za more a vyhraty pisek, o all inclusive nemluve 🙂 taky s partnerem nesdilime predstavu o idealni dovolene, ale vzdycky jsme zatim dospeli ke kompromisu a jednou bylo i moje more, takze si rozhodne nestezuju. Pristi rok se chystame do Nemecka k jezerum, na vzdalenejsi destinaci si s rocnim ditetem netroufam. Vybrala by velikost 0-18 mesicu v barve coral. Sleduji vas na ig: _smidova

 • Kačas 27.11.2017 at 7:15

  Bryle Kietla jsem obhlizela uz v kvetnu na Festivalu Mini, ale to jsme se i doma domluvili, ze 8mesicni mimco bude proste ve stinu s kloboukem a 50+ kremem..ted uz by staly za zkousku! Libila by se mi barva Coral a velikost 12-30mesicu!😊

 • Hana 27.11.2017 at 7:16

  Vypadaji super! Vybrali bychom velikost 4-6 let a barvicku Grey 🙂

 • Veronika Przybylová 27.11.2017 at 7:28

  Super článek, děkuji. Zrovna vybíráme dovolenou na příští rok 🙂
  V případě výhry bych brala brýlky 12-36m v růžové barvě 🙂

 • Jana Seidlová 27.11.2017 at 7:28

  Líbily by se mi Peacock blue velikost 4-6 let. Sleduji i na fb.

 • Martina Machková 27.11.2017 at 7:30

  Díky za tip a shrnující článek! My bychom si vybrali Sky blue pro 2-4 roky. Pěkný večer 😉

 • Andrea 27.11.2017 at 7:40

  2-4 mentolové a pak budu muset ještě přikoupit pro druhého 4-6 také mentolove – jinak by to nešlo 😀😀😀. Díky Andrea

 • Eva M. 27.11.2017 at 7:40

  Zdravime z Izraele, taky jsme utekli do tepla. Hodily by se nam ruzove vel. 4-6let.

 • Petra 27.11.2017 at 7:43

  Zvolila bych velkost 12-30 měsíců v mentolové barvě. Pokaždé obdivuji nádherné fotky, dnes obzvlášť. Měla bych s tím focením taky něco udělat..

 • Petra Pavlickova 27.11.2017 at 7:45

  4-6 let,menthol.
  Afrika vypada hezky, my jsme spis typy na Alpy,Norsko,Island 😀

 • Tana S. 27.11.2017 at 7:47

  Vel. 2-4, barva royal blue 🙂

 • Jana 27.11.2017 at 7:49

  Jsem moc ráda, že jsem nakonec taky mezi opalovacimi krémy vybrala biodermu. Nedám na ni dopustit. Z brýlí bych vybrala velikost 12-30M a barva peacock blue nebo žlutá.
  Sleduji FB i IG.

 • Zdenka Hrubčíková 27.11.2017 at 7:55

  Nádhera volim velikost 4-6 barvicku pink❤❤❤🎁🎁🎁🎄🎄🎄

 • Adéla Šimková 27.11.2017 at 7:58

  V případě výhry bych poprosila o 4-6 Grey.

 • Marketa 27.11.2017 at 7:59

  Slunce a teplo to mi chybi…u nas na severu Cech jsou ted porad mlhy😢jinak bych vybrala pink 2-4😉

 • Klara Marova 27.11.2017 at 8:00

  Vybrala bych si barvu coral 0-18m. Sleduju i na fb.

 • Lucík 27.11.2017 at 8:01

  Royal Blue na 2-4roky. Jeee, já bych tak chtěla aby už zase bylo teplo!!! 🙂

 • Pavla Havlíčková 27.11.2017 at 8:02

  Dekuji za výborný typ na opalovací kosmetiku, příští rok vyzkoušíme. Barvu a velikost brýlí bych zvolila Peacock Blue 2-4 roky. Sledují FB – Pavla Havlíčková

 • Anetab Švábová 27.11.2017 at 8:02

  Tak vybrala Bych 4-6 sky blue. Já se ale přiznám že egypt jsem byla někokikrat, qle s dětmi si to vážně neumím představit. Asi pro to že vše jak popisujete jsme dodržovali, jako dospělí jsme ještě přidali ranní desinfekci slivkou a stejně pokaždé někdo faraona odskakal a když si vezmu že i dospělý chlapi museli na injekce a antibakteriální nezabral dost rychle… Pro mě děsná představa. Ale já zase pravda že ja tam faraona nikdy neměla ale střevní potíže si užila i v obyčejném Chorvatsku… No až budou děti větší, tak se tam vydáme určitě také! Budeme muset hlavně ušetřit. Děkuji za super článek, zase je fajn si najít recenzi na pěknou dovcu a kochat se letem. U nas leží sníh, my se na něj teda těšíme, ale teď jen aby se z toho nestalo zase bahno…

 • Markéta Sližová 27.11.2017 at 8:05

  Velikost 2-4 roky a barva Royal Blue. Instagram- marketa.slizova

 • Danamazan@gmail.com 27.11.2017 at 8:05

  My bysme si vybrali na 2-4roky a mentolove barvy.jinak.krasny clanek sdilim na fb a insta mullermazan 🙂

 • Pavla 27.11.2017 at 8:08

  Úžasná dovolená, hned bych jela taky 😁 Brýle bych vybrala 2-4 roky a barva menthol 😉

 • Nikola Nekvapilová 27.11.2017 at 8:09

  Mentolove na 2-4 roky.

  IG nikolson_n

 • Moni 27.11.2017 at 8:09

  Dobry den..bryle urcite poridim..dekuji za typ.
  V pripade vyhry bych brala 2-4roky a barvu modrou (napr.peacock blue)
  Dekuji:)

 • Alžběta 27.11.2017 at 8:11

  Pro našeho chlapečka bychom vybrali brýle pro 12-30 měsíců nejspíše v barvě “paví modř”. A pokud nevyhrajeme, stejně je asi na jaře pořídíme.
  Insta dabetule

 • Hanka 27.11.2017 at 8:12

  Deti miluji cervenou (holka i kluk 😊) tak urcite Coral a velikost 4-6 let. Diky.
  Ig. Hankajerabkova

 • Helena Kotrchová 27.11.2017 at 8:15

  4-6 let, Peacock Blue 😉

 • Petra Koubská Samohelová 27.11.2017 at 8:16

  Líbí se mi barva coral a velikost 2 – 4 roky.

 • Veru 27.11.2017 at 8:23

  Krásný článek 🙂 my se snad taky uz příští rok podíváme někam do tepla 🙂 brýle bychom vybrali Coral, 12-30měsíců 🙂

 • Monika Plonková 27.11.2017 at 8:24

  Příští léto vyzkoušíme vámi doporučovanou kosmetiku na opalování, děkuji moc za typ. Brýle bych si vybrala žluté na věk 2-4 let 🙂 sledují IG – monika_plonkova

 • Dagmar 27.11.2017 at 8:25

  Vybrala bych si 2-4 roky, barvu kremovou. Na vase doporuceni jiz mame ty o velikost mensi a jsou super.

 • Petra 27.11.2017 at 8:25

  Kubickovi by strasne slusely urcite ty peacock blue ve velikosti 4-6 let 🙂 A dovcu moc zavidim,jela bych taky 🙂

 • Pavla 27.11.2017 at 8:26

  Velikost 2-4 roky.

 • Eliška 27.11.2017 at 8:27

  Krásný článek z krásné dovolené 🙂 A děkuji za spoustu tipů, na co se při dovolené připravit. Brýle bych vybrala 2-4 roky a barvu…nooo, všechny jsou krásné. Ale mám ráda modrou, tak bych vybrala asi Peacock blue nebo Sky Blue

 • Kacka 27.11.2017 at 8:28

  4-6 mentol 🙂

 • lucie 27.11.2017 at 8:32

  Ja bych se tech teroristu bala…

  Bryle bych vybrala 2-4roky a barvu Coral 😉

  Sleduji mailem i fb( lucie lesprix)

  Lucie

 • Týna 27.11.2017 at 8:36

  WOW, to jsou krásné barvičky!! Pro sebe bych vybrala Pink 😀 Ale vzhledem k tomu, že jsou jen dětské velikosti, tak pro syna barvu menthol a velikost 2-4 roky. 🙂

 • Jana Bystroňová 27.11.2017 at 8:36

  Krásná barvička je menthol-olvá a velikost 2-4 roky 🙂 Brýle u nás frčí i doma 😀

 • Adéla 27.11.2017 at 8:38

  U nás by vedla jistě mentolová velikost 4-6 let

  • Michaela 27.11.2017 at 9:17

   Vybrala bych barvu metolovou a velikost 4- 6 let..:)

 • Verča 27.11.2017 at 8:42

  Korálová pro 4-6 let 🙂 Už máme menší ve velikosti 2-4 a jsou fakt parádní! Ani není potřeba přibalená gumička, brýlky drží moc hezky.

 • Marketa 27.11.2017 at 8:43

  Velikost bryli 2-4 a barvu mentol.

 • Adéla 27.11.2017 at 8:43

  Poprvé mi nepřišel upozorňovací email :(.
  Tyhle brýle se mi moc líbí, na miminko jsem dostala poděděné, ale synem v létě úplně nevyužité. Okamžitě je strhávál.
  Brala bych tedy velikost 2-4 roky a asi mentolovou či šedou
  Ig schovanka

 • Jana 27.11.2017 at 8:44

  12-30 měsíců cream. Už se taky těším na dovolenou 😊

 • Aneta Šajtarová 27.11.2017 at 8:44

  Brýle vypadají úžasně, hodily by se nám ve velikosti 2-4 roky růžově

 • Tereza Müllerová 27.11.2017 at 8:47

  K móři se asi nedostaneme,ale brýle by se hodily i u nás, nejlépe velikost 4-6let, barva Coral:)

 • Barbora 27.11.2017 at 8:48

  Páčila by sa nám farba Cream, veľkosť 12-30m

 • Alena 27.11.2017 at 8:50

  My byli letos na dovolené v Turecku s dětmi 6 let a skoro 2 roky a bylo to dokonalé. ☀️Kriteria výběru mame stejná jako vy.👍Všem bych taķovou dovolenou přála. Brýle by se určitě na příští rok hodily.Velikost 2-4 roky,barva šedá. 😎

 • Ivet 27.11.2017 at 8:52

  Brali bychom 4-6 let a odstín mentol 🙂

 • Jeannette Tesařová 27.11.2017 at 8:54

  Brýle by se hodily 4-6 a buď růžové nebo korálové. A balíček kosmetiky vypadá taky moc pěkně. Biodermu ještě vyzkoušenou nemám.

 • Pavla 27.11.2017 at 8:54

  Barva mentolova by byla topka 👍😊 A 2 – 4 roky…

 • Eva 27.11.2017 at 8:55

  Dobrý den, super článek!
  Vybrala bych krémovou a velikost 2 – 4 roky.

 • Tereza Suková 27.11.2017 at 8:58

  Dceři by se hodila velikost 2-4 let a barva Coral
  instagram tereza_sukova_

 • Petra 27.11.2017 at 9:03

  Krasny clanek! Pro dceru 12-30m Coral a pro syna 2-4r Grey, jsou fakt pekne. Hezke dny, Petra Fai (na fb i instagramu)

 • Venduli 27.11.2017 at 9:04

  K mori se zatím nechystame, ale využijeme brýle 2-4 roky v mentol barvě. 😉

 • Vanilka Bourbon 27.11.2017 at 9:06

  Jedny Jokala (2-4 roky) v růžové barvě by se nám moc hodily – loni jsme podřeli skla pískem 🙁

 • Lucie Zvěrinova 27.11.2017 at 9:08

  Mně se nejvíc líbí mentolová 2-4 roky, už jsem po nich pokukovala minulý rok!

 • Ingrid Fikerlová 27.11.2017 at 9:09

  Vybrala bych si barvu sky blue a velikost 4-6 let 🙂

 • Veronika 27.11.2017 at 9:09

  Dcera by potrebovala velikost 2-4 a barvu pink

 • Veronika 27.11.2017 at 9:11

  Mam doma dva raubire tak bychom potrebovali bud pink 4-6 nebo 2-4 peacock blue…

 • Natalia Tureková 27.11.2017 at 9:12

  Dovolenou jste měli krásnou. Z celé dovolené bych si asi nejvíc užila All inclusive. Věčné vymýšlení jídel je fakt na prt..
  Vybrala bych velikost 4-6 let no a ta má cácorka by jiné než růžové nechtěla 🙂
  Sleduji na FB a IG (turenatty) a upaluji sdílet 🙂

 • Tatana 27.11.2017 at 9:13

  Krasne letni clanek!:) bryle by se hodily ve vel. 2-4roky peacock blue:)

 • Martina Vondráčková 27.11.2017 at 9:16

  Vybrala bych si peacock blue a velikost 4-6 let

 • Jana Chichi 27.11.2017 at 9:17

  Paradni clanek,diky,taky se chystame,jak kluci povyrostou (zatim 3 a 1 rok,),takze pristi rok,treba .o) bryle by bodly nad 5let a “mentolky” .o)

 • Lucie Ketzerová 27.11.2017 at 9:18

  Bryle jsme poprve resili az letos, protoze dcerce na kole vadilo slunicko. Vybrala bych si 4-6 a barvu coral

 • Klára 27.11.2017 at 9:23

  já bych si vybrala barvu coral ve velikosti 2-4 roky

 • Denisa Jenčovská 27.11.2017 at 9:34

  Brejličky jsou super, naší princezně by se určo líbila růžová, vel. 2-4 roky 🙂 Sleduji na FC jako Dendy Malá.

 • Martina Svobodová 27.11.2017 at 9:35

  Líbí se mi Peacock Blue, velikost 4-6

 • Martina Eignerová 27.11.2017 at 9:36

  Tak je jasno velikost 2-4 roky peacock blue 🙂 půjde k očím naší Makči.

 • Lenka Láníková Košťálová 27.11.2017 at 9:41

  Peacock blue brýle velikost 2-4. Hodily by se I na naše dovolené v Krkonoších 😀

 • Lucie Šitrová 27.11.2017 at 9:47

  Vybrala bych velikost 2-4 roky a barvu Sky Blue.
  Mé jméno na IG: lucik_68

 • Katka L. 27.11.2017 at 9:48

  Velikost 4-6 let, mentolova :-).
  IG: rozevlata

 • Verča 27.11.2017 at 9:51

  Ty jsou super!😊nam by se hodily 2-4 roky velikost a barva menthol.diky👍

 • Simona 27.11.2017 at 9:51

  To je ale parádní dovolená! 😉
  Nám by se hodily brýle ve velikosti 12-30 měsíců, barva Menthol.

 • Tereza Vykydalová 27.11.2017 at 9:52

  Dobrý den,
  v případě výhry bych volila velikost 2-4 roky a barvu Yellow.

 • Veronika O. 27.11.2017 at 9:55

  Aj, neni oranzova… Pak bych tedy vybrala nejvetsi velikost v kralovske modri. Dekuji za soutez.

 • Tereza 27.11.2017 at 10:01

  Uzasny a prkaricky clanek…ja bych hned taky zamirila k mori, ale manzel je spise na hory nebo na termaly, kde je skvele jidlo a hlavne kde zkusi nove vinka. V termalech sice tepla voda je, ale.chybi mi tam 🌊⛱🏖🌅. My bychom si radi vybrali velikost 12- 30 mesicu v barve menthol nebo peacock blue. Sdilim na fb a na inst terezakrestova

 • Veronika Závodná 27.11.2017 at 10:03

  12-30 měsíců, coral 🙂 nádherná barva :-), na IG Veronika Závodná :.-)

 • veronika 27.11.2017 at 10:05

  Vybrala bych 20-30 měsíců a mentolovou barvu 🙂 + FB

 • Aneta 27.11.2017 at 10:05

  Volila bych vel. 2-4 roky a barvičku mentolovou 🙂

 • Olga Salvanou 27.11.2017 at 10:05

  Pro menší už tyto brýle mam z veletrhu Mini prave diky Vašemu blogu, ale naše větší by jedny potřebovala. Vybrala bych velikost 4-6 let a barvu jedine růžovou 😊 Dekujeme!

 • Veronika 27.11.2017 at 10:34

  Nam by se hodily 2-4 roky barva Coral.
  Rada bych s prckama taky vyrazila nekam k mori, ale priznam se, ze zrovna na ten Egypt (po tom, co jsem sama pred par lety trpela prujmem jeste 14 dni po navratu a Faraon postihl cely zajezd, ktery teda nebyl pobytovy, ale poznavaci, takze se mista pobytu stridala i s lodi) bych si netroufla, i kdyz je tam krasne.

 • Daniela 27.11.2017 at 10:42

  Vybrala bych velikost 2-4 roky a barvu šedou. 🙂

 • Nikol Horáková 27.11.2017 at 10:43

  Pěkný článek a super fotky, očividně jste si to užili 🙂 2-4 roky velikost, Menthol barva. sleduji, odebiram

 • Petra 27.11.2017 at 10:59

  2-4 roky a barva Sky blue
  Krasny clanek, krasne se cetlo, hned bych jela kamkoliv k moři a sluníčku 😊

 • silvia 27.11.2017 at 11:09

  Velikost 4-6 let a barva Grey.

 • Anna Michlová 27.11.2017 at 11:09

  Brejličky by se nám hodily ve velikosti 4-6 let a barva royl blue. 😉

 • Zuzka 27.11.2017 at 11:11

  Menthol 2-4 roky. Hodily by se hned dvoje ;-D
  Moc děkuji za článek plný informací.

 • Iva 27.11.2017 at 11:12

  Dobrý den, nám by se hodily royal blue nebo menthol ve velikosti 2-4 roky, jsou super 🙂

 • Jindra 27.11.2017 at 11:17

  Peacock Blue 2-4 roky. Egypt v září bych si také řada užila. Teplá voda a přitom už není takové horko. Bohužel náš táta moc nemá rád valenicko a vodu. Takže u nás projde spíš to Norsko.

 • Eva Tomšovicová 27.11.2017 at 11:20

  My se k moři jen tak nedostaneme….
  Stavíme 🏡 takže léto trávíme na maltě a zlatých píscích.
  Takže brýle bychom užili v našich podmínkách, kde bývá v létě horko jak u moře.
  Velikost 2-4 roky a barva pink
  Slduji i na instagramu jako eva.toms

 • Adela B. 27.11.2017 at 11:25

  Také jsme byli s dětmi u moře a děti mají moc zážitků a doptávají se, jestli pojedeme zase. Ale držíme se raději Evropy, byli jsme v Řecku :). Velikost prosím 4-6 let, barvu korálovou.

 • Martina 27.11.2017 at 11:38

  Dobrý den Míšo, brala bych velikost 4-6 roků a barvu kteroukoliv modrou.

 • Petra 27.11.2017 at 11:43

  Opět díky za tipy. Brýle by se nám líbily vel 2-4 roky, barva coral.

 • Jana 27.11.2017 at 11:49

  Vybrala bych velikost 2-4roky a barvu mentolovou. Po přečtení článku bych nad Egyptem i uvažovala 🙂

 • Katka 27.11.2017 at 11:49

  Urcite skvela dovolena,závidím. Mentolova barva brýlí je nejlepší!

 • Katka 27.11.2017 at 11:57

  2 – 4 roky a mentolovou. Já bych teda do Egypta nejela, ale já jsem srab 🙂 Ale to počasí bych teda brala hned!

 • Lenka Quintero 27.11.2017 at 12:05

  Velikost 4-6. Barva coral.

 • Iva Pelikanová 27.11.2017 at 12:09

  Brylecky jsou boziii:-)my bychom volili 12-24 mesicu a pink,protože jen růžová to muže být:-)na instagramu sledujeme jako graffivick

 • Marie Zikmundova 27.11.2017 at 12:14

  My bychom rádi velikost 12-30mes a barva Grey. Sleduji fb i IG (unholly,polly). My se s manželem rozhodli že využijeme to že je prcek malý k tomu, abymse poradne procestovali českou republiku. Tak jsem zvědavá jak nám toto přesvědčení dlouho vydrží..

 • Maria KUČEROVÁ 27.11.2017 at 12:16

  Hodila by se nám velikost 0-18m a růžová barva. 🤗

 • Jana 27.11.2017 at 12:17

  Jezdíme v půlce září do Itálie a s teplotami vzduchu nebo moře problém nemáme.
  Brýle bych volila korálové v největší velikosti.
  Jana

 • veronika horáčková 27.11.2017 at 12:27

  12-30 mesiacov barva coral. Já bych s malou ráda do Bulharska, ale uvidíme jestli nám to projde

 • Iva Sedláčková 27.11.2017 at 12:30

  Super článek, volila bych velikost 4-6 roků a barvu menthol

 • Pavlína Lolloková 27.11.2017 at 12:41

  Prosíme coral 2-4 roků, pěkné brýle! Hezkou dovolenou.

 • Karolína Dvořáčková 27.11.2017 at 12:42

  Velikost 2 -4 roky, barva Sky Blue.
  Děkuji za tipy na dovolenou 🙂
  Sleduji Vás na instagramu (karolinadvorackova) i facebooku a sdílím 😉

 • Zuzka Kovářová 27.11.2017 at 12:48

  Uz jsem se na tyto bryle divala loni, ale nakonec jsem malou jen prikryla plinou 😃 ted je urcite vyuzijeme vic. 12-30 mesicu a super jsou ty mentolove 😜

 • Kateřina 27.11.2017 at 12:51

  Ahoj! 2-4 roky, žlutá. 🙂

 • Aneta 27.11.2017 at 12:56

  2-4 coral;)

 • Oznam 27.11.2017 at 12:58

  Líbí se mi barva krémová a mentol a velikost asi 2_4 roky, dříve si neumím představit že by brýle na hlavě vydržely. Díky za inspiraci, teď ještě vybrat bezbariérovou destinaci a jedu hned 🙂

 • Nikol 27.11.2017 at 12:58

  Velikost 12-30 a barva Grey.Jinak moc hezka recenze Miso.Sleduji na IG (nikolik22) i na fcb.

 • Luciw 27.11.2017 at 12:59

  Hezký den všem, já bych vybrala barvu menthol pro dítě 2-4 roky 🙂

 • Jana Miškaničová 27.11.2017 at 13:06

  Peacock blue 2-4 roky
  FB: Jana Poľašková Miškaničová

 • Daniela Mašková 27.11.2017 at 13:09

  Vybrala bych barvu cream a velikost 12-30 měsíců

 • Zuzana Bláhová 27.11.2017 at 13:11

  Dnes opět článek, po jeho přečtení člověk ředne wow! A brýle jsou nádhrené, potřebovali bychom vel. 2 – 4 roky a ta barva, těžko vybrat 🙂 asi bych volila nějaký odstín modré. Díky.

 • Hanka 27.11.2017 at 13:13

  Za mě teda Coral-ta je moc hezká 🙂

 • Eva Kmochová 27.11.2017 at 13:23

  Vybrala bych 2-4 roky žluté 🙂 Jinak musím říct, že tyto opalovací krémy taky používáme, jsou super, akorát mě mrzí, že přestali dělat 15 olej ten jsem používala tady u nás a byl super 🙂

 • Anna Dušková 27.11.2017 at 13:26

  Krásné brýlé a super článek. Pořád váháme zda někam vyrazit
  Vybrala bych JokaLa 2-4 roky Peacock blue

 • Martina 27.11.2017 at 13:29

  Pěkný den, máme vybrané mentolky, vel. 2-4 roky a jen doufám že letos už to nebude “zbytečná” investice a brýle vydrží na očích 🙂 na loňské sluníčko to ještě nešlo. *M*

 • Danča (na fb) Morningstar 27.11.2017 at 13:43

  Dobrý den,
  zrovna příští červen se chystáme na dovču, a taky přemýšlíme nad Egyptem. Já tam byla dvakrát jen se segrou, na dámské jízdě, v Hurghadě, a byla to pecka. Moc jste mě pobavila s tou Afrikou – to vždycky dělával můj taťka, i když letěli naši “jen” do Tunisu, tak vyprávěl, že poletí do Afriky. Což samozřejmě obojí Afrika je, ale já bych očekávala alespoň Keňu 😀
  Prozradíte, kde konkrétně jste byli, prosím? Nějak to neumím dohledat :-/
  A k případné výhře – náš kulihrášek má hlavu jak starosta, takže by potřeboval největší velikost, 4-6 let, a z barviček se mi nejvíce líbí paví modř 🙂
  Hezký den!
  D.

 • Katerina Kmecova 27.11.2017 at 13:46

  Velikost bych brala 2-4 roky a barvu jakoukoli modrou.

 • Lenka 27.11.2017 at 13:49

  12 – 30 měsíců, barva coral

 • Zuzana 27.11.2017 at 13:51

  4-6roku a barvu ruzovou. Krasny clanek!

 • Katka Dušková 27.11.2017 at 13:51

  2-4 roky, Sky blue – to by naší odroočce fakt slušelo. No, respekt – do Egypta bych jako lékařka fakt s malýma dětma nejela.

 • Iveta Chovancová 27.11.2017 at 13:52

  Vypadají super pružně, no to jsem zvědavá zda by obstály i u nás. Loni jsem kupovala Polaroidy a na konci léta nám křuply v kloubu ve stranici 🙁 Ale jinak Polaroidy jsou za mě taky super!
  Prosím vel. 2-4, barva žlutá.

 • Adéla Moravcová 27.11.2017 at 13:54

  Vybrali bychom si ty do 30měsíců a mentolové <3 sleduji jako adellines na instagramu

 • Kristyna Weberova 27.11.2017 at 14:00

  Teda, dovolenou bych brala hned, ale nas tara by do Egypta nikdy nejel… Bryle bysme vybrali 2-4 roky a barvu mentolovou. Sleduji i na FB

 • Buroška 27.11.2017 at 14:03

  Jů, moc krás brýlky, vybrala bych buď Royal blue nebo Peacock blue ve velikosti 12-30m. Moc by se nám hodily, příští rok jedeme někam za teplem s Cipískem, tak snad to také hezky zvládneme, bude mít rok a půl 🙂

 • Lada 27.11.2017 at 14:05

  Dobrý den, v případě výhry bychom rádi barvu grey a velikost 4-6 let. Děkujeme!

 • Lenka Červeňová 27.11.2017 at 14:07

  Nejvíce mě oslovila barva “royal blue” velikost 2-4 roky
  Hned bych jela někam do tepla, zahodit starosti za hlavu, ale ne teď před Vánoci, i když do Egypta bych se asi jet bála. Parádní článek.
  Sdílím a sleduji přes FB 😀

 • eva Suchomelova 27.11.2017 at 14:09

  0-18 grey 🙂

 • Jana Faixová 27.11.2017 at 14:14

  inspirující článek jako vždy 🙂 musím říct, že obdivuji Vaše krásné fotografie. My byli se synem v 6m zatím na Tenerfie, tak třeba příště? 🙂
  Peacock blue – 12-30 měsíců.
  instagram: Januliinkab
  Fb: Jana Bošinová

 • Zuzka Hájková 27.11.2017 at 14:18

  V případě, že by se na nás usmálo štěstí, vybrala bych velikost 2-4 roky a barvu sky blue 🙂

 • Pavla 27.11.2017 at 14:26

  Nám by se líbila Sky Blue 4-6let. Už na jaře jsem na ně koukala, ale pak jsme dostali od babičky jiné. T až jim holky zase utrhnou nožičky, tak snad už dojde na tyto.
  IG:PavlaNetik

 • Lenka F. 27.11.2017 at 14:28

  Vybrala bych velikost 2-4 roky a barvičku bych brala světle fialovou nebo růžovou, to bych se rozhodla až v případě výhry, obě jsou krásné:D
  Na FB okomentováno pod jménem Lenka Fořtová (Cichá)
  Na IG sleduji jako cichulak – Lenka F.

 • Eliška Dadáková 27.11.2017 at 14:28

  V případě výhry bych si vybrala velikost 2-4, a barva yellow.

 • Kateřina Pelikánová 27.11.2017 at 14:29

  V případě výhry bych vybrala Coral 2-4 roky. Na Instagramu Vás sleduji jako kvakik.

  Děkuji 🙂

 • Květa Hanáková 27.11.2017 at 14:29

  Vybrala bych brýle velikosti 4-6 let v barvě pink. Na IG jsem kvetoslavahanakova.

 • Martina 27.11.2017 at 14:30

  TAkova dovolena do tepla zni dobre :-D. Hned bych jela s temi nasimi kluciky :-).
  Libili by se nam bryle vel. 2-4 roky ve “sky blue” barve 🙂

 • Zuzana Zárecká Kašparová 27.11.2017 at 14:31

  Ahoj, líbili by se nám v barvě Peacock blue a velikosti 4-6let 😊 na ig tě sleduji jako @zuza_nka 🙂

 • Hani 27.11.2017 at 14:32

  4-6 roku Coral😄

 • Míša 27.11.2017 at 14:34

  Velikost 2-4 roků a barva menthol, aby je mohla podedit i mladší sestřička

 • jitka kubíčková 27.11.2017 at 14:41

  Užilijste si nádhernou dovolenou, máte krásné fotky malých plavkyň! Já se zatím děsím letadla s 2leťákem. on neposedí ani minutu v klidu. No bud velikost 2-4roky Sky blue pro mladšího nebo 4-6 let Grey pro starího 🙂

 • Petra 27.11.2017 at 14:55

  Vybrala bych Coral 4-6 let. Sleduji na FB 🙂

 • Míša 27.11.2017 at 14:59

  Velikost 4-6, nejlépe růžové…..

 • Miška Roušarová 27.11.2017 at 15:04

  Velikost 4-6 let barva Menthol.

 • Kateřina Vítů 27.11.2017 at 15:04

  Royal blue a velikost 12-30 měsíců. Egypt miluju a nebála bych se tam ani s dětmi, pěkný článek 😉

 • Jana M 27.11.2017 at 15:07

  4-6let, royal blue
  krásné čtení, hned bych jela na dovolenou.

 • Martina 27.11.2017 at 15:24

  Velikost 12-30 měsíců a barvu žlutou, popř. menthol (nějak se teď nemůžu rozmyslet) 🙂

 • Radka 27.11.2017 at 15:35

  Vybrala bych velikost 4-6 let v barvěcream. Článek mě velice zaujal. V Egyptě, jsem byla před pár lety a teď už bych se i s dcerkou bála.

 • Katka 27.11.2017 at 15:43

  Opět skvělá soutěž 🙂 Biodermě jsme u dcery věrni od narezení a ještě určitě pár let zůstanem.
  Přesně na tyto brýle jsem pro dceru koukala. Letos jsme zkoušeli jiné a odmítala je nosit, tak doufám, že příští tok budeme úspěšnější.
  Líbila by se mi barva Grey nebo Cream ve velikost 2 – 4 roky.
  Sleduji na IG jako kacahorova.

 • Eva Kinclova 27.11.2017 at 15:49

  Dobry den,nam by se libily bryle pro 2-4 roky peacock blue 🙂

 • Jitka Křížková 27.11.2017 at 15:57

  No krása, úplně jsem už natěšená na dovolenou. Taky milujeme horko a moře, letos nám dovolená skvěle vyšla a to jsme do poslední chvíle ani nevěděli, jestli pojedeme. Nakonec to klaplo a bylo tam úžasně (jen jsme pořád hlídali klimatizaci, hlavně v noci, což bylo náročné, ale ustály jsme to). Ale teď jsem se tam prostřednictvím tvého blogu vrátila :)) Afrika je tedy zatím můj sen, ale třeba za dva roky…
  nám by se líbily…… 12-30m, nebo i větší peacoc blue
  děkujeme za další krásnou soutěž a bezva článek s tipy, které využijeme

 • Barbora Heděncová 27.11.2017 at 16:10

  My jsme byli letos na Krétě a bylo to přesně tak super, jak popisujete vy… jen jsme trávili celé dny u moře. Brýlky by se nám hodily 4-6 let a barva mentolová.

 • Sylva Sejpková 27.11.2017 at 16:10

  bože, tolik krásných barviček 🙂 váhala bych mezi menthol a coral 🙂 nebo sky blue? 😀 velikost asi 2-4 roky… to by snad sedlo 🙂 jinak úžasná dovča a nádherné fotky 🙂

 • Katarina N. 27.11.2017 at 16:20

  vybrala by som si 4-6 rokov, farba grey.

  Instagram: katchenkas

 • Lenka Benesova 27.11.2017 at 16:35

  Barva coral nebo peacock blue a velikost 4-6 let

 • Alena K. 27.11.2017 at 16:46

  Vybrali bychom si 12-30 cream. Ig: alenak1024

 • Michaela Pušová 27.11.2017 at 16:47

  Brala bych velikost 2-4 roky bílé

 • Klára Hrábková 27.11.2017 at 16:47

  já bych táák někam jela..podzim je letos vyložene příšernej, aspoň co se počasí týká a já potřebuju vitamin See 😀 a brejlličky modré 4-6 roků – royal blue…díky

 • Alena Trechová 27.11.2017 at 16:48

  Článek jsem “četla” se synem a on se teď pořád ptá, kdy pojedeme k moři 🙂 Nejvíce se mu líbí mentolové a velikost? 2-4 nebo 4-6 let (o prázdninách bude mít 4)

 • Andrea Dosoudilová 27.11.2017 at 16:55

  Vybrala bych 2 – 4 roky a barvu Royal Blue nebo Grey. Na instagramu sleduju jako uzivat_si

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 27.11.2017 at 16:59

  velikost 4-6 a barva blue sky

 • Klára D. 27.11.2017 at 17:28

  Hm hm.. asi mentol 2-4 roky;-) my jezdime do chorvatska do domecku, ale zas tak moc nevarime;-) nicmene vas uplne chapu a urcite me takova dovolena jednou ceka;-))) jen tomu egyptu proste neverim.. sleduji vas na ig jako klarkaad

 • Pavlína Nedvědová 27.11.2017 at 18:14

  Nám by se líbily v odstínu Peacock blue, velikost 2-4 let. Sdílím…;-)

 • Dana 27.11.2017 at 18:34

  Braly bychom velikost 4-6 a barvu zlutou 😉

 • Hanka 27.11.2017 at 18:34

  Belikost 4-6, barva sky blue. A diky za prima clanek 🙂

 • Lenka Jarošová 27.11.2017 at 18:39

  Děkujeme za pěknou soutěž. Mě by se pro syna líbily brýle Peacock blue, velikost 2-4 let..
  Na FB sleduji jako Lenka Jarošová a na IG jako @moje_tvoreni_muj_relax

 • Martina 27.11.2017 at 18:40

  kdyby se poštěstilo, tak 2-4 roky – růžové 🙂

 • Veronika 27.11.2017 at 18:42

  2-4r Coral. IG Veronika Veskrnova

 • Martina Jurkova 27.11.2017 at 18:52

  Vybrala bych brylky 12-30mes. a některou modrou barvičku. Ta naší male blonďate Amalce slusi 🙂 Škoda že starší Leontynka má brylky dioptricke tam bych brala červené 🙂

 • Martina 27.11.2017 at 19:41

  Velikost 2 -4 roky a barva coral by byla super

 • Lucia 27.11.2017 at 19:44

  Barva žlutá nebo ružová a velikost 2-4 roky

 • Martina H. 27.11.2017 at 19:45

  Vybrala bych velikost 2 a barvu peacock blue- i když pro holčičku, ale nemám ráda vše růžové. PS: Na IG sleduji jako “mufinkovo”.

 • Bara M. 27.11.2017 at 19:45

  v pripade vyhry bych zvolila velikost 12-30 mesicu a barvu royal blue. Sleduji i na instagramu (bara_bienvenue)

 • Michaela Hofericová 27.11.2017 at 19:57

  vybrala bych 4-6. U nás Egypt v současné době neprojde u manžela, ale souhlasím, že týden je málo. My letíme příští rok na 11 dní do Bulharska, taky all inclusive, taky klouzačky a moře celkem blízko. Už se těšíme. 🙂 A ani to nebyl takový rozdíl v ceně, čekala jsem to horší… sleduji na instagramu jako michaelahofericova

 • martina 27.11.2017 at 19:59

  Videla bych to na coral nebo zlute ve vel 2-4roky 🙂

 • Ivana P. 27.11.2017 at 20:07

  Šedé 2 – 4 roky:-)

 • Eva Riesnerova 27.11.2017 at 20:10

  Klobuk dole za dovcu. Brylky by sa hodili. 4-6’let menthol.

 • Bára 27.11.2017 at 20:18

  Já bych teda osobně taky raději Norsko:), ale asi bych se nechala přemluvit:) Líbí se mi Peacock blue, velikost 4-6let.

 • Andrea 27.11.2017 at 20:26

  Pro mojí neteř by se mi líbila žlutá,2-4 roky😊

 • Marzb 27.11.2017 at 20:29

  Já moře a přímořské oblasti k životu přímo nepotřebuji, ale i tak jsem zvědavá, zdali se někdy k takové dovolené odhodláme.. Nikdy neříkej nikdy. Pro dcerku by se mi líbily brýlky vel. 2 – 4 roky barva Menthol :o)

 • Zuzana Kudrnová 27.11.2017 at 20:37

  Super tip, všechny jsou krásné, asi bych vybrala barvu cream ve věku 2:4 roky. Díky :-).

 • Jana Novackova 27.11.2017 at 20:40

  vel. 4-6, sky blue

 • Eva Padrtová 27.11.2017 at 20:44

  Dobrý večer, velikost bych volila 4-6 let, barvu coral.. děkuji za článek, myslím že vás budu v budoucnu kontaktovat s dotazem o jaký hotýlek se to vlastně jedná. Eva

 • Dyba 27.11.2017 at 20:49

  Hodily by se nám brýle pro 4 – 6 let v odstínu peacock blue.

 • Eva 27.11.2017 at 20:51

  Líbily by se nám růžové 4-6 let 🙂 Eva

 • Iva 27.11.2017 at 20:55

  Vybrala bych Menthol a velikost 4-6 let 🙂 Na Instagramu sleduji jako sallome13

 • Jana 27.11.2017 at 20:55

  Za nás určitě velikost 0-18 měsíců a barva menthol 🙂

 • Karla Zupková 27.11.2017 at 20:58

  4-6 roků Mentol. Mohu poprosit název hotelu, kde jste byli? Já Egypt miluji a napřesrok bychom s klukama taky někam vyrazili, tak budu ráda za tip 😉 Děkuji!

 • Kristina C 27.11.2017 at 21:00

  2-4 roky, sky blue 🙂

 • Jasna Valentovicova 27.11.2017 at 21:04

  Velkost 2-4 roky, farba menthol 🙂 vdaka

 • Andrea 27.11.2017 at 21:05

  2-4 roky růžové 🙂

 • Svatava Štefanová 27.11.2017 at 21:07

  U nás velikost 4-6let v barvě coral nebo mentol.

 • Mirka 27.11.2017 at 21:16

  Velikost 2-4roky. Barvu bych nechala na dceři, jak ji znam bude to žlutá jako sluníčko nebo cervena jako krev.
  Ig: Miroslavamirec

 • Romana Navrátilová 27.11.2017 at 21:18

  Velikost 2-4 roky a cream 🙂

 • Monika Mikulova 27.11.2017 at 21:19

  Velikost 4-6let, barva jednoznacne Pink. Sdilim na FB.
  😀 zrovna dnes dcera rikala, ze ji sviti do oci slunicko a potrebuje stin. Nojo, na zimnich detskych capkach se moc nepocita s ksiltem 😀 a brylky jeste nema.
  Kvuli celotelo ekzemu bych ji rada vzala k mori, jen me.desi predstava cesty, mladsi sestry a nutnosti vareni (smi jen jahly, par druhu zeleniny, z ovoce tri druhy a dva z masa).

 • Markéta Němčanská 27.11.2017 at 21:20

  Velikost 4-6 roků a barva Menthol 🙂

 • Markéta Kocurová 27.11.2017 at 21:28

  Skvělá inspirace a úžasné fotky! Hodily by se nám 4-6 roků a barva Peacock Blue.

 • Zuzana 27.11.2017 at 21:28

  VYbrala bych velikost 2-4 roky a barvu Peacock blue.
  Sleduji IG (zuzanacerna)

 • Martina 27.11.2017 at 21:30

  Hned bych se jela slunit..Brýle jsou tak akorát ve vel 2-4 a barva PeacockBlue.

 • Martina 27.11.2017 at 21:33

  V pripade vyhry bych vybrala bryle JokaLa 2-4 roky v barve koralove. Sleduji i IG @marmenpepa.

 • Markéta Kubánková 27.11.2017 at 21:35

  S dětmi jsme ještě u moře nebyli, ráda bych příští rok 🙂 Tak by se brýle hodily. Mladší by je sundával, tak bych zvolila pro většího, takže vel. 4-6let.. Barva jakákoli krom růžové, mentol je TOP!

 • Helena 27.11.2017 at 21:35

  Dobrý den, brali bychom 4-6, modrou. Hezký den, Helena

 • Simona L. 27.11.2017 at 21:35

  12-30 měsíců, grey 🙂 jinak skvělý tip, díky

 • Veronika 27.11.2017 at 21:39

  Fajn článek, díky, vybrala bych velikost 2-4roky a barvu peacock blue 😉

 • Lenka 27.11.2017 at 21:40

  Dobrý večer, líbila by se mi barva royal blue a velikost 2-4 roky.

 • Nikola Šimková 27.11.2017 at 21:43

  Dobrý večer, dovolená musela být skvělá 🙂
  Pokud bychom vyhráli, ráda bych brýle pro dceru, takže velikost 4-6 let a určitě by trvala na růžové. Syn už má podobné ze Států.

  Sleduji Vás i na IG.

  S pozdravem Nikola Šimková.

 • Leni 27.11.2017 at 21:45

  ja bych brala 2-4 roky a barvu zlutou.
  ta dovolena vypada taaaak krasne, kez bych se mohla nejak teleportovat – ja se strasne bojim letat, tak to poradne more asi uz nikdy nezaziju… a predstava, ze letim s detma, kdy budu mit co delat sama se sebou a jeste uklidnovat holky, no, to uz se asi radeji smirim s tim, ze zas pujdem do lesa na houby
  instagram: lenka.scholleova

 • Zaneta Striteska 27.11.2017 at 21:48

  Nam by se libilola vel. 4-6 let v royal blue. Dekuju. Zaneta Striteska

 • Alice Nováková 27.11.2017 at 21:50

  velikost 2-4 roky a barvu modrou – peacoc blue

 • Jana Holubcová 27.11.2017 at 21:52

  Pro nás velikost 2-4 roky a barva Peacock blue.

 • Veronika Patočková 27.11.2017 at 21:53

  Dobrý večer,
  barva royal blue a velikost 2-4.
  na Instagramu: veronikapatockova

 • Zuzana 27.11.2017 at 21:53

  Egypt vám docela závidím a souhlasím s tím, že riziko je podobné jako že vás tady v ČR srazí auto. Jen my jsme rodina, která by se za chvíli u vody nudila a vyhledáváme spíše hory:) Takže naše první zahraniční dovolená s dětma bude určitě v Tatrách:) A možná později vyjedeme směr Chorvatsko úplně na hornatý jih, dámě Černou Horu nebo Korsiku, až bude čas na moře…
  Brýle by se nám libily “sky blue” ve velikosti 2-4 let

 • Martina P. 27.11.2017 at 21:55

  Nám by se líbila žlutá nebo fialová pro 4-6 let

 • Lada 27.11.2017 at 21:58

  V Kietlách frčíme cca od jednoho roku, takže už máme doma 2 velikosti. Proto by se nám hodila ta následující 4-6 let, barva Cream.

 • Pavla Konečná 27.11.2017 at 22:00

  Vybrala bych 2-4 roky a mentolovou barvu. Na IG papaja7828

 • Lucie Johaníková 27.11.2017 at 22:02

  Se synem jsme zatím byli u moře jednou, v Řecku, jinak spíš volíme hory. Milujeme Rakousko. A i na horách by se brýle velice hodily. Nejvíce se mi líbí barva mentol, velikost 2 – 4 roky.
  Sleduji na instagramu jako Lucccik.

 • Veronika Kohoutová 27.11.2017 at 22:03

  Všechny barvy jsou krásné, ale zvítězila Menthol a velikost 2-4 roky.

 • Kristína šteflová 27.11.2017 at 22:06

  Brala bych velikost 4 – 6 let a barvičku Coral. Sleduji FB i IG, Kristína

 • Jana Patočková 27.11.2017 at 22:07

  Ahoj Míšo, brala bych velikost 4-6 let a barvu mentol. Prima, že jste si letos dovolenou užili 🙂

 • Pavla 27.11.2017 at 22:10

  ahoj, nám by se hodily pro věk 4-6let peacock blue
  na ig sleduji jako pavla_rennfri

 • Tereza Frieserova 27.11.2017 at 22:13

  Brala bych velikost 12-30 mesicu, barvu Peacock Blue.

 • Lubica 27.11.2017 at 22:18

  Ahoj, tak nam velkost 4-6 farba coral:) mladsej slecne by sme.pripadne dokupili:)) ale uz teraz sa tesime na leto, teplo a dovolenku;)

 • Andrea 27.11.2017 at 22:20

  Velikost 2-4 roky. Dcera miluje žlutou a růžovou. Těžko říct, které by dala přednost.

 • Romana 27.11.2017 at 22:20

  Vel4-6 let a peacok blue, ty by Honzikovi ladily 😉

  Fcb romana krejci

 • Vendula 27.11.2017 at 22:28

  Vybrala bych velikost 4-6 a barva nemůže být jiná než růžová 🙂

 • Kateřina Mejtská 27.11.2017 at 22:42

  Dobrý večervelikost 4-6 barva modrá.
  Děkuji Katka

 • Verca 27.11.2017 at 22:47

  Velikost 12-30 mesicu a barvu Grey 🙂 sleduji na IG jako vachovaverca

 • Nadja 27.11.2017 at 22:49

  Velikost 4-6, barva žlutá…. moooooře ahooooj!

 • Petra Z. 27.11.2017 at 22:57

  Velikost 12-30měsíců a barva coral.

 • Veronika Camfrla 27.11.2017 at 22:59

  Můj favorit je Peacock blue 🙂 Velikost 2-4 roky :-*
  Jména na Instagramu: verunkacamfrla (Veronika Camfrla)

 • LenkaK 27.11.2017 at 23:07

  Velikost 2-4 roky a barva menthol
  Instagram Lenka0610

 • Veronika Bohouš 27.11.2017 at 23:08

  Coral, 4-6 let:) doufám, že se brzo taky dostaneme někde k bazénu nebo k moři… sleduji i na IG bohybohous

 • Luci 27.11.2017 at 23:17

  Vybrala bych 2-4 roky v barvě Mentol. FB sleduji a sdílím

 • Markéta K. 27.11.2017 at 23:21

  Vybrala bych model JokaKi 12-30 měsíců v barvě Coral
  IG: marketakopackova

 • Jana S. 27.11.2017 at 23:39

  Letos jsme meli růžové ve velikosti 12-30 měsíců a byly top! Na příští rok by jsme už ale asi potřebovali vel. 2-4 roky. A barva? To by si asi vybrala slečna sama 🙂 Jinak já jsem moc spokojená i s Avéne krémy.

 • Dita 27.11.2017 at 23:39

  Paráda! Peacock blue, 4-6 let. Inst: ditule_b

 • Iva Bidmonová 27.11.2017 at 23:48

  Vybrala bych bryle 12-30 mesicu, asi Sky blue 🙂

 • Petra 28.11.2017 at 0:46

  Velikost 2-4 roky a barva Mentol

 • Lucia 28.11.2017 at 1:29

  Velkost 4-6 rokov a farbu akukolvek modru, vsetky su pekne
  Sledujem aj insagram l.d

 • Hana 28.11.2017 at 6:49

  Líbili by se mi ve velikosti 2-4 roky v barvě královská modrá:)

 • Martina 28.11.2017 at 7:03

  velikost 4-6 a růžová 🙂

 • Helča 28.11.2017 at 8:21

  velikost brýlek 4-6 let a barva fialová 😀 sdílím na fb, instagram: helenalipinska

 • Eva Nikodemova 28.11.2017 at 8:25

  Vybrala bych 4-6let a u nas favoritni barva ruzova nebo coralova.

 • Monika Rajňáková 28.11.2017 at 9:46

  Vybrala bych velikost 4-6 let, barvu coral.

 • Petra Kopecká 28.11.2017 at 10:24

  Vybrala bych brýle 2 – 4 roky a barva Peacock Blue.

 • Radka Žižková 28.11.2017 at 10:25

  Vybrala bych velikost 12-30 měsíců a barvu royal blue. Díky. FB: Radka Fejksová, instagram: radka.fe

 • Ingrid 28.11.2017 at 10:48

  4 – 6 let, peacock blue 🙂

 • Ivana 28.11.2017 at 11:14

  Vybrala bych brýle velikosti 12-30 měsíců v barvě Royal nebo Peacock blue :)….

 • lucie 28.11.2017 at 11:19

  vel 4-6 a barva pink nebo sky blue.
  komentuji na fb, sleduji ig (lucie.eiben.cz)

 • Martina Skočovská 28.11.2017 at 11:42

  velikost 2-4 roky a barvu šedou. Na fb soutěžím i sdílím. Na instagramu sleduji jako makaface.

 • Misa 28.11.2017 at 12:30

  Velikost nejvetsi, barvu bych brala modrou, ale je mi jasne, ze dcera ruzovou.

 • MP 28.11.2017 at 12:37

  4-6 let Pink. sleduji FB

 • Peta 28.11.2017 at 13:12

  Velikost 4-6, a barva royal blue

 • Karolína 28.11.2017 at 13:14

  velikost 2-4 roky, a barva: sky blue 🙂
  Sleduji FB a sdílím. Na Instagramu: karca.drnovska

 • jarcca 28.11.2017 at 13:14

  2-4 roky a barva bych brala tmavě modrou 🙂 Sledu ji a sdílím na fb Jarcca Jarunka

 • Veronika Mildnerová 28.11.2017 at 14:13

  Dobrý den, barvičku bych vybrala Menthol a velikost 2-4 roky 🙂
  Instragram: veronikamild

 • Lenka Pejšová 28.11.2017 at 14:21

  2-4 roky, barva menthol. IG pejsovalenka

 • Martina 28.11.2017 at 16:22

  barva urcite mentol a velikost 2-4 roky.
  jinak ja letela s 9m synem na 2m do asie a uplne bez problemu! uz se tesime na dalsi cestovani

 • Jana 28.11.2017 at 17:53

  Bryle bych si vybrala 4-6 let v mentolove barve.
  Sleduji na FB (okomentováno a sdíleno) a na IG (malicek.vypravuje).

 • Monika 28.11.2017 at 18:00

  Tak já bych vybrala velikost 2-4 roky, barva šedá. Jinak tento rok jsme se synem (2 roky) byli nedobrovolně u moře (jako náhradníci za nemocného cestovatele) a musím říct, že příští rok pojedeme nejspíš dobrovolně celá rodina 🙂 Ale ten váš výběr destinace, mě fakt překvapil.

 • Ivana R. 28.11.2017 at 19:49

  4-6let žlutá barva

 • Lenka L. 28.11.2017 at 20:07

  Velikost 2-4 roky, barva menthol.
  Jsou paradni!
  Sleduji i na IG jako dancing with the devil

 • Věra 28.11.2017 at 21:02

  2-4 roky, barva žlutá

 • Veronika 28.11.2017 at 21:04

  4-6 pink 🙂 U nás je všechno pink. Prádlo se u nás třídí na bílé, růžové a manželovo 😀

 • Eva Přibylová 28.11.2017 at 21:07

  Ahoj Miso, konecne clanek o vasi dovolene z Afriky, hura, precetla jsem ho jednim dechem. Mate muj obdiv, s detmi bych tuto destinaci asi nezvladla, urcite by faraon proklel celou nasi rodinu a my pak bojovali o trun :-D. Hodily by se nam bryle 4-6 roku a sede, jsou dost univerzalni. Jsme ostudy, nas Honzik (4,5 roku) jeste slunecni bryle nema, ale letos jsme u more ani nebyli. Pristi rok urcite poridime.
  Sleduji na Fb i IG (eva_mom_of_2)

 • Verča 28.11.2017 at 21:14

  Nám by se hodily pro 4-6 let v Peacock Blue.

 • Mirka Vošická 28.11.2017 at 21:16

  Vybrala bych velikost 4-6 barva pink 😍holcici klasika😎

 • Magdaléna Vlachová 28.11.2017 at 21:26

  V případě výhry by se nám hodily 2-4 roky a barva žlutá.

 • Bara K. 28.11.2017 at 21:26

  Velikost 4-6 let, barva menthol, jsou nádherné 🙂

 • Aneta Němečková 28.11.2017 at 21:41

  12 – 30 měsíců PINK 🙂

  inst: anet.nemik

 • Hanka 28.11.2017 at 21:55

  Děkuji ta tip na dovolenou. V pripadě vyhry by se mi libili peacock blue velikost 2-4.

 • Petra Jedličková 28.11.2017 at 22:01

  Krásný hotel (nebo spíše bazén) ! Brýle bych vybrala 4-6 let, barva royal blue.

 • HANA 28.11.2017 at 22:16

  Nad brýlemi zrovna uvažuji, budou se hodit i na zimu. Takže my bychom brali velikost 12-30 měsíců a barvu cream.

 • Romana Kašpárková 28.11.2017 at 22:20

  Černou, velikost 2 – 4 roky 😊
  A jeden poznatek, při čtení vašeho článku mi tady začala být strašná zima 😁
  Sdílím na fb, instagram @romiqeu 😉

 • Alice Gažarová 28.11.2017 at 22:21

  Sky blue, 4-6 let
  Sleduji na FB (Alice Gažarová) a IG (AG_Alice)

 • Martina 28.11.2017 at 22:39

  Líbí se mi mentol 4-6 let. Děkuji.

 • Andrea Šustrová 28.11.2017 at 22:45

  12-30 měsíců a barva pink nebo sky blue

 • Gabriela Juriga 28.11.2017 at 23:22

  Velikost 4-6let, sky blue. Díky:-)

 • Petra 28.11.2017 at 23:57

  Brýle by se nám hodily ve velikosti 2-4 roky v mentolové barvě

 • Monika Sahebová 29.11.2017 at 1:04

  Barva coral, 2-4roky 🙂 Krasne !🙂

 • Kristýna 29.11.2017 at 1:26

  Barva menthol a velikost 2-4 roky 🙂

 • Blanka 29.11.2017 at 1:35

  Velikost 4-6let, barva grey

 • Aneta 29.11.2017 at 7:00

  Vybrala bych si 2-4 roky bylo by to pro mou dceru a. Srba určitě pink:-)

  Soutěžím na blogu, fb, instagramu

 • Pavlína Suchánková 29.11.2017 at 7:38

  Vybrala bych si velikost 4-6 let a barvičku Coral. Příští rok se chystáme s dcerkou poprvé k moři, tak by výhra udělala radost :-)hezký den, Pavlína

 • Jana 29.11.2017 at 8:14

  Velikost bych vybrala 2-4 a barva menthol. A děkuji za článek. Mam to stejne s malou 😊

 • Pavlína 29.11.2017 at 8:40

  Barvička Royal Blue a velikost asi už 2-4 roky. 🙂
  Odebírám, sleduji FB a komentuji, sleduji Instagram (pauline_h1) a sdílím

 • Marie Vágnerová 29.11.2017 at 9:24

  Pink pro 4-6let 🙂 sdílím na facebooku

 • Veronika 29.11.2017 at 10:00

  Tak pro nás velikost 2-4 roky a babičku grey😊😊 sledují fb i instagram

 • Eva Kovaříková 29.11.2017 at 10:01

  Vybrala bych Peacock blue a velikost 2-4 a teda, jak jsem strašpytel, tak popřečtení článku, bych jela hned 🙂

 • Simona 29.11.2017 at 10:08

  Super by bylo vyhrát velikost 2-4 roky v barvě Royal Blue 🙂

 • Jája Juaritos 29.11.2017 at 10:17

  Také miluji horka, takže tiše závidím:-) Vybrala bych velikost 4-6 pink. Díky!

 • Markéta Waas 29.11.2017 at 11:00

  Brala bych vel. 4-6 a barvu “sky blue”

 • Alena Přerostová 29.11.2017 at 11:08

  Velikost 4-6 let a barva pink. Ať už je léto :-).

 • Michaela 29.11.2017 at 11:30

  2-4 Coral

 • Bara Molkova 29.11.2017 at 12:33

  Šikly by se nám 12-30m v té krásně žluťoučké barvě 🙂

 • Andrea Mertova 29.11.2017 at 12:57

  2-4 roky a Peacock blue. Take se chystame do Egypta,ale v lednu tak jsem zvedava 🙂

 • Lenka Valová 29.11.2017 at 13:32

  Brýle Kietla jsem chtěla koupit už na jaře, ale dcera si pak vybrala v optice jiné, když jsem si kupovala dioptrické pro sebe. A nedalo se s ní hnout 😂 Ale pořád je mám v merku, takže bych vybrala vel. 4-6 roků ve žluté barvě.

 • Helena K. 29.11.2017 at 14:21

  Už jsem po nich pokukovala na minulém festivalu mini, líbily by se mi pro dceru Pink 2-4 roky.

 • Blanka 29.11.2017 at 16:21

  Ahoj,

  to je super výhra! Brýle Kietla jsme měli už letos v Chorvatsku, žluté, Hugo je měl na sobě za celý týden asi tak … deset vteřin? 😀
  Rval si je z očí jako blázen.
  Ale zkusíme to příští rok zase. Potřebovali bychom už 2-4 roky, a aby byla změna, tak třeba ty zeleňoučké …
  B.
  IG: @blanchettka

 • Marketa Juřicová 29.11.2017 at 16:24

  Velikost by nam vyhovovala 2 az 4 roky a barva grey ☺ jej jak moc bych si je pro syna prala, dekuju vam za moznost soutezit

 • Lenka 29.11.2017 at 16:29

  Wow, krásné fotky. Super barva je „royal blue“ ve velikosti 4-6 roků.

 • Petra 29.11.2017 at 17:10

  Moc se mi líbí fialové, ale ty tam nějak nevidím – tak menthol – 4 až 6 let. Sleduji FB I IG.jako Petra Bulínová

 • Eva Šírova 29.11.2017 at 17:34

  Biodemu mam moc rada. Bryle bych vybrala 4-6 let Peacock blue

  Ig: sirovae

 • Kateřina Vacková 29.11.2017 at 18:46

  Nám by se líbily mentolové ve velikosti 4 – 6 let

 • Romča 29.11.2017 at 19:50

  Brala bych velikost 2-4 roky a barvu Royal blue 🙂 Jé ať už je zase teplíčko.

 • Aneta 29.11.2017 at 19:53

  to je zase dilema 🙂 2/4 roky a barva menthol, bude super ladit ke všemu tomu růžovému 🙂 P.S. sdílím i na FB 🙂

 • Petra V. 29.11.2017 at 19:55

  Dobrý večer Míšo, vybrala bych velikost 2-4 roky, barva Royal blue. Děkuji, hezký večer, Sleduji a sdílím na FB. Petra.

 • Kateřina Drongová 29.11.2017 at 20:28

  4-6 let coral barva 😊

 • Nikola 29.11.2017 at 20:37

  Taky jsem na ně narazila poprvé na minulém mini.. Vypadají skvěle a hlavně ta ohebnost.. 🙂 Brala bych 4-6 let v šedé barvě.. 🙂 fcb: Nikola Svobodová, IG: Nicol7717

 • Tamara 29.11.2017 at 20:42

  Velikost 4-6 let a barva Pink.

 • Marie 29.11.2017 at 20:57

  Líbily by se mi brýle v barvě Royal Blue a velikost 2-4 roky :-).

 • Stepanka 29.11.2017 at 21:06

  Ruzove, 4-6 let

 • Lucie Vasilová 29.11.2017 at 21:12

  Velikost 2-4 roky, barva mentolová.

 • Olga Horáková 29.11.2017 at 21:23

  Pro dceru 2-4 roky Pink.

 • Viki 29.11.2017 at 21:28

  Velikost 12-30 měsíců a barva šedá.

 • karolina N. 29.11.2017 at 21:42

  1. odebírám

  2. velikost 4 – 6 let , peacock blue je dokonalá barvička pro syna

  3. sleduji fb – stejny email
  instagram wiiewiorka

 • Milka 29.11.2017 at 21:52

  Vybrala bych růžovou barvu na 2-4 roky

 • Kateřina Bednářová 29.11.2017 at 21:55

  Tyjojo, vypadá to krásně, i když mě by taková dovolená asi zabila 😀 Brýle bychom brali 0-18 měsíců žluté.. Jsou supr! Sleduji na fb a ig (bednar_ka). Děkuji 🙂

 • Petra Bemová 29.11.2017 at 22:03

  Děkuji za tipy hlavně, jak se vybavit po zdravotní stránce. Jaké vzít sebou léky, na co si dát pozor a podobně. My bychom hráli o velikost 2-4 roky a barva buď korálová nebo krémová. Instagram petromilabem

 • Tereza Spirhanzlova 29.11.2017 at 22:37

  Vybrala bych velikost 4-6 roků (pro menší máme) a barvu stylovou grey 🙂

 • TerezaP 29.11.2017 at 22:51

  2-4 roky – menthol.
  Sdílím a sleduji fb.

 • Martina Teislerová 29.11.2017 at 22:52

  2-4 roky a třeba červené 😉

 • Jana H. 29.11.2017 at 23:08

  Velikost 4-6, barva coral. Jsou moc pěkné.

 • Zdenka B. 29.11.2017 at 23:13

  Velikost 2-4 roky a všechny modré barvy ladí k očím syna 😀 nejvíce royal blue

 • Lenka 29.11.2017 at 23:16

  Hezký den! Na Biodermě “frčíme” také.. Royal, Peacock, Menthol, Grey nebo Pink… 😀 je těžké vybrat…pro 2 – 4 roky… Starší cácorka nosí dioptrické a jsou na stejném principu, parádní, nerozbitné, na gumičku na sport., vyměnitelné nožičky…

 • Ivana Křížová 29.11.2017 at 23:23

  Vybrala bych 2-4 roky a moji oblíbenou mentolovou <3

 • Martina B. 29.11.2017 at 23:26

  velikost 4-6, sky blue

 • Markéta Rudolfová 30.11.2017 at 0:08

  Velikost 2 – 4 roky barva pink.

 • Mishifufu 30.11.2017 at 0:34

  Krémová 4 /6 let. Na insta sledujujako mishi fufu. Na tyhle bryleuzjsem koukala na minulem minifestivalu.

 • Martina Novackova 30.11.2017 at 0:48

  Krásné! U nás vedou hory, takže malý v roce a půl poprvé stanoval v Livignu, 1800mnm, teploty kolem nuly a zvládal to krásně 😀
  Líbila by se nám velikost 2-4 roky, barbva Peacock blue.
  Sleduji na IG beelzebub103, sdílím

 • MAR MAR 30.11.2017 at 2:15

  Ach, Egypt, tím je prosyceno celé mé dětství. Mrňouskovi bych vzala velikost 2-4 roky, barvu bych nechala na něm, snad nezvolí růžovou. Jako jedno z mála dětí brýle v létě miloval a dokonce si o ně sám řekl 🙂

 • julka 30.11.2017 at 3:21

  peacock blue 2-4 alebo cream 4-6
  instagram: julkacizmarikova

 • Iva 30.11.2017 at 3:32

  Růžové, velikost 2-4 roky

 • Eva 30.11.2017 at 7:53

  Velikost 12 – 30 měsíců, barva Grey.

 • Pavla T. 30.11.2017 at 8:59

  Velikost 2-4roky v barvě Menthol

 • Míša Štr. 30.11.2017 at 9:01

  Dobrý den, my s dětmi byli v zahraničí jen jednou. Teď se nám narodilo miminko, tak zase si dáme výlety po Čechách, však tu máme krásně:-) Brýle 4-6 let, barva jakákoliv modrá. Pěkný den!

 • Iva 30.11.2017 at 9:15

  úplně Vám tu dovolenou závidím 😀 my letos měli moře taky v plánu, s naší 4 letou poprvé, ale vzhledem k smutné události v rodině jsme dovolenou zrušili a musím uznat, že mi to chybí 🙁 tak snad za rok. Brýle bych vybrala 4-6 a barvu červenou nebo fialovou. Sleduji i na FB – Iva Heringová.

 • Katka 30.11.2017 at 9:23

  VYbrala bych velikost 4-6 let a barvu peacock blue.

 • Marie 30.11.2017 at 10:01

  Dobrý den, velikost 4-6 let, barva modrá. Hezké dny

 • Eva 30.11.2017 at 10:07

  4-6 let gray. Opět super článek a ty o cestování mám nejradši.

 • Tereza 30.11.2017 at 10:30

  Dobry den, vybrala bych bryle 2-4 menthol.

 • Simona M 30.11.2017 at 10:55

  brali bychom žluté 4-6 let, žlutá je dobrá, pro holku i pro kluka 🙂
  sleduji na fb i instagramu jako smarkova
  dekuji, hezky advent.

 • Barbora 30.11.2017 at 10:59

  O dovolené v zahraničí uvažujeme na příští rok..spíš ale srdcovka Mallorca nebo Kanárské ostrovy. Z brejliček bych vybrala JokaKi, barvu Pink.
  Sleduji i Insta jako Barbora Nétková 🙂

 • Zuzana 30.11.2017 at 11:15

  Díky za soutěž, na IG sleduji pod @zuzvil a na FB sdílím. Barva brýlek buď mentolová nebo růžová a velikost na věk 4-6 let. Stejně jako vy se vracíte s nadšením do Egypta, my takto s dcerkou od 2 let jezdíme do Turecka a spokojenost na 120%.

 • Jana 30.11.2017 at 11:27

  Vybrala bych si 4-6let a jakoukoliv modrou, nebo šedou. 🙂

 • Markéta 30.11.2017 at 12:34

  Sluneční brýle naše Karolinka taky používá naštěstí bez problémů. Někdy by je chtěla nosit i když venku prší a je zataženo 😀
  Vybrala bych velikost 2-4roky a růžovou barvu:)

 • Veronika 30.11.2017 at 13:42

  2-4 roky a mentol

 • Lenka Pravdova 30.11.2017 at 13:46

  4-6r…a farba zlta alebo cervena

 • Karolina 30.11.2017 at 13:51

  Velikost 2-4 roky, Royal blue. Parádní dovolená. My letos vyrazili po 5ti letech k moři – konečně, vybrali jsme Řecko a bylo to taky moc fajn, akorát jen týden 😉

 • Misa 30.11.2017 at 14:05

  Pekny den, vybrala bych velikost 2-4 roky, barva menthol

 • Ivana 30.11.2017 at 14:13

  Dobrý den, vybralal bych růžové nebo mentolové pro dceru, velikost pro věk 4 – 6 let. Děkuji

 • Lenka 30.11.2017 at 14:13

  Loni dcera poprvé nosila sluneční brýle a našla pro ně využití i v zimě – když vstává ráno do školky, je ještě tma. Taťka rozsvítí lampu a ona mžourá než si zvykne. Tak si nasadí sluneční brýle a světlo ji už netrápí 🙂 Minulý týden si na ně omylem sedla takže rozhodně velikost 4 – 6 let a jen růžová to může být.

 • Kamila 30.11.2017 at 14:20

  Ahoj, Maxíkovi velikost 12-36 měsíců a barvu mentolovou nebo modrou paví.

 • Jaroslava 30.11.2017 at 14:23

  Jéééé léto 🙂
  Vybrala bych velikost 2-4 roky 🙂

 • Alena Srpová 30.11.2017 at 15:08

  Velikost 0-18 měsíců a barvu coral. Instagram: skalenka

 • Jitka Ježková 30.11.2017 at 15:10

  Velikost bych brala 2 – 4 roky a barvu Coral a k moři bych jela hned:)

 • Lenka 30.11.2017 at 15:20

  Vybrala by som Coral 2-4 roky

 • Petra 30.11.2017 at 15:20

  Taky používám faktor 50 a Biodermu střídám s La Roche Posay. Už nyní plánujeme dovču na léto, tak by se přípravky moc hodily 🙂 Brýlky bych chtěla v barvě Pink a velikost na 4-6 let 🙂
  FB Petra Vojtěch
  insta Sebinka1316

 • Dita 30.11.2017 at 15:21

  žluté, 4-6 roků.

 • Gabriela Hamplová 30.11.2017 at 15:35

  Mentol 12-30m:-)

 • Markéta 30.11.2017 at 15:38

  Hned bych jela taky 🙂 Ještě jsme s dětmi u moře nebyli, tak snad jednou se poštěstí. Brýle by se nám hodily 4-6 barva cream

 • Klara 30.11.2017 at 15:48

  Brylicky bychom potrebovali 4-6 let barvu methol – mame trochu vetsi hlavicku.

 • Žaneta Bašistová 30.11.2017 at 16:05

  Preczeno mam poctive, ale zapomnela jsem odpoved :-). Takze bychom v pripade vyhry prosili brylky v barve mint ve velikosti 2-4 roky. Moc delujemeeee, sledujeme FB a insta zaneta_amelie

 • Hana Ferynova 30.11.2017 at 16:06

  Pro Aďu b ych vybrala velikost 2-4 roky a barvu Royal Blue už aby bylo léééto 🙂
  IG hannahferynova a FCB hannah ferynova

 • Denisa 30.11.2017 at 16:12

  Nam by se moc libily cream nebo ruzove velikosti 2-4 roky. Insta sleduji jako denisakaluzova 😉

 • Peta 30.11.2017 at 16:19

  Krasna inspirace na léto 🙂 hodily by se nám 4-6 mentol nebo sky blue . sledujeme na FB a mavame 🙂

 • Jana Panáčková 30.11.2017 at 16:28

  Velikost 2-4 roky a barva krémová.

 • Lucka 30.11.2017 at 16:53

  Vybrala bych velikost 2-4 roky a barvu Peacock Blue 🙂

 • Petra 30.11.2017 at 17:31

  Velikost 12-30 měsíců v krásné korálové barvě 🙂 Sleduji na IG i FCB 🙂

 • Lenka Jirková 30.11.2017 at 17:55

  Velikost 2-4 roky, barva menthol. Brýle Kietla jsme měli pro dceru tohle léto a byly super! 🙂

 • Petra 30.11.2017 at 17:55

  Nejvíc by se klukům hodily brýle 4-6 peacock blue 🙂

 • Veronika 30.11.2017 at 17:57

  vybrala bych bych barvu růžovou a velikost 2-4 roky, na IG sleduji jako Veronika Bystřciká

 • Jolana 30.11.2017 at 18:17

  Velikost 2-4 roky zelené a nebo 4-6 žluté

 • Lenka Svobodová 30.11.2017 at 18:46

  vybrala bych velikost 4-6 let, barvu coral

 • Markéta 30.11.2017 at 19:24

  vybrala bych velikost 2-4 roky a barva žlutá

 • Petra Chmelíčková 30.11.2017 at 19:40

  Dobrý den Míšo, také sázím na Biodermu, používáme ji celá rodina:) V případě výhry bych si vybrala brýle 4-6 let v barvě fialové. Komentuji a sdílím na fb. Děkuji P.

 • Andrea 30.11.2017 at 19:44

  Tak asi pro dceru bych vybrala, kdyztak syn by podedil :), 4-6let blue sky alebo yellou. Je mi to jedno. Dakujem 😉

 • Markéta Šmídová 30.11.2017 at 20:13

  12-30mesicu, zlute

 • Ludmila Syrůčková 30.11.2017 at 20:21

  Hodila by se nám velikost 4-6 let a barva růžová.

 • Marcela Jonáková 30.11.2017 at 20:38

  Velikost 2-4 roky a barva pink. Na unstagramu sleduji jako jonakovamarcela

 • Markéta 30.11.2017 at 20:50

  Peacock Blue 12-30 měs 🙂

 • Tereza 30.11.2017 at 21:00

  pink a 12-30M,na IG jako terezaka

 • Natalie Karasová 30.11.2017 at 21:02

  Moje dcera brýle miluje a neustále je krade staršímu braskovi. Máme kietlu ale dcera z nich do léta vyroste, takže bych si přála 2-4 roky v jemné růžové 😊 dekuji

 • Katy Maky 30.11.2017 at 21:09

  2-4roky mentolová 🙂
  Cacorka83 (Insta)
  Katy Maky (FB)

 • Veronika Mikuskova 30.11.2017 at 21:18

  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
  1) Sleduji blog pres email ✔️
  2) vybrala bych 4-6 let barvu bilou
  3) Sleduji facebook i instagram (mikuskovav) ✔️
  4) Sdilim na fb ✔️
  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

 • kata 30.11.2017 at 21:20

  brylky 2-4 roky mentol ty jsou super 😀