Adventní kalendář | Denně poděkujeme článkem i dárkem

Advent je sice ještě docela daleko, ale podařilo se a já našla energii na letošní adventní kalendář na blogu, který startuje právě dnes 🙂 . Denně se tu otevře nový článek, denně k němu bude i nějaká hezká výhra, na které jsem si dala opravdu zaležet a já věřím, že se nám tu čas do pečení cukroví a čertů, bude společně líbit 🙂 .

I letos vám moc děkujeme, my tři i ON

Adventní kalendář pro mě znamená nemálo práce, kdy já píšu a rozdávám, ale už třetím rokem má být hlavně poděkováním pro vás. Za to, že tu s námi jste, že mám od vás tak velkou a silnou odezvu, která mě těší a tlačí psát dál a dál 🙂 . A v neposlední řadě za to, že ač je vás tu tolik, nikdy se tu nikdo nehádá a je to vážně místem, kde jsem neskutečně ráda!

A už se k nám zase blíží, na blogu už jsou. Vánoce!

Pomalu a jistě se nám zase blíží Vánoce a tradičně začínáme s adventním kalendářem už dnes, aby stihly výhry včas dojít a vy jste je mohli použít pod vlastní Jedličky 🙂 . Dalším důvodem je to, že vás nechci tahat na internet v tom pravém čase adventu a i já už budu užívat času offline o moc víc, než tomu je teď 🙂 .

Vánoce s dětma mají tak dokonalé kouzlo, jsou tak skutečné a ta radost nefalšovaná, že už si holky nechávám víc doma, do školky je posílám s lehkou anarchií v docházce, ale kdo by si chtěl nechat utéct ty od mrazu červené tvářičky, zahřívání jejich promrzlých ručiček a malování, pečení a podpalování 😀 ?

Děkujeme s článkem a důkladně vybraným dárečkem

Takže pro vás jsme tu právě teď a já se těším, že si společně další měsíc hezky užijeme. Bude tu inspirace na výlety, nebudou chybět knížky, tipy na některé hezké dárky, pár článků zrecyklujeme, protože ne všichni je pamatují a já myslím, že za to stály a taky jsem vybrala pár dárků, které patří mezi ty dražší záležitosti, takže možnost je vyhrát bude prostě super 🙂 .

Soutěžní podmínky k adventnímu kalendáři

Ať máte všichni splněno předem a nemusíte řešit postupně, přidávám pravidla, která budou platit vždy stejně 🙂 .

1. Soutěže jsou tu pro vás, kteří tu s námi jste vážně rádi, takže z toho důvodu je i letos podmínkou nutné odebírat novinky na blogu emailem. Tento odběr lze snadno přihlásit na našem webu zde – úplně dole na stránce – viz obrázek. V levé tabulce si přihlásíte odběr novinek a blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂. Tabulka vpravo je pak pro všechny, kteří by chtěli vědět o všech speciálních slevách, které přes blog vyjednám.

2. Pokud sledujete náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentujete nám tam vždy konkrétní článek „soutěžím na blogu“, zařadíme vaše jméno do losování ještě jednou.

3. Pokud budete soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme vás do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

POZOR: Aby vám v této době nechodil email každý den a my neprudili tak často 🙂 , bude po celý adventní kalendář zasílán email jen 1x za týden, a to vždy v neděli. Přijde vám tak přehled všech soutěží za celý týden a vy se k nim můžete hezky přehledně vrátit 🙂 . 

A když už máme to úvodní představení za sebou, nezbývá než poslední informace pro vás 🙂 . Sešlo se mi dost krásných výher a napadlo mě, že letošní podekování by tak mohlo proběhnout i pro všechny z vás, kteří jste příznivci Instagramu a na blog třeba nemáte tolik času. Právě proto bude od dnešního dne na našem instagramu Velké knižní nadělení, kde se každý den otevře adventní okýnko s knižní soutěží 🙂 . Některé knihy už budete znát, jiné třeba vůbec. Takže máte-li „ho“ 😀 sledujte nás.

1. adventní okýnko: Naprogramuj a ovládej svůj nákladní vlak

A nebudu napínat. Na rozjezd nemůžu jinak než se rozjet nejstylovějš 🙂 . Jaký dopravní prostředek milují vaše děti nejvíc? U nás je to rozhodopádně vlak, takže vám jeden takový dnes přináším. S holkama jsme byli v listopadu na krásné akci, kam nás pozvalo Lego a představilo nové vláčky, které se dají programovat pomocí speciálních kostiček. Pokud takovou vložíte do kolejiště, vlak vám podle druhu kostičky zahouká, natankuje benzín, zastaví nebo třeba změní směr 🙂 . Nemusím vám říkat, jak vydřené z toho byly všechny děti 😀 .

A pokud jste taky vláčkovkáci, můžete si jednu takovou krabici s nákladním vlakem, který si lze programovat, odnést tady od nás 🙂 . Pravidla jsou lehká a já vám je tu dnes ještě jednou zopakuji 🙂 .

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na blogu dole v zápatí, kde vyplníte email do políčka tabulky o zasílání novinek. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Co doufáte, že v letošním adventním kalendáři najdete?

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu 21.11.2018,  výherce vyhlásíme na blogu v tomto článku.

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

851 Comments

 • Iva 12.11.2018 at 9:00

  Doufam, ze se v adventnim kalendari najde i neco pro maminky 🙂

  • Jiřina 12.11.2018 at 20:20

   V adventním kalendáři bych ráda našla dřevěné hračky, stavebnice.

 • Katka 12.11.2018 at 9:00

  V adventním kalendáři bych ráda našla dřevěné hračky,knížky a spoustu inspirace. Hezké dny Katka

 • Lenka 12.11.2018 at 9:05

  Magformers

 • Hani 12.11.2018 at 9:10

  Dobry den, dcerka si moc preje advetni kalendar Baby Born. Minuly rok jsme mely Barbie a byl super. Hezky den Hani

 • Verča S 12.11.2018 at 9:11

  Milá Míšo, moc děkujeme za adventní kalendář. Sice jsme minuly rok nic nevyhrali, ale přesto byl pro me kalendář velkou inspiraci. No protože mam doma legofila, tak určitě v kalendáři potěší nějaké lego nebo pěkná knížka.

 • Alice 12.11.2018 at 9:15

  Doufám, že najdu tipy nejen pod stromeček, ale i na budoucí narozeniny, svátky a podobně, 🙂 a hned první dárek vypadá super, moc by potěšil syna, který si konečně s Duplem začal víc hrát a občas nad jeho představivostí sama žasnu 🙂

 • Jana Herrmannova 12.11.2018 at 9:19

  Doufam, ze v adventnim kalendari najdeme nejake tipy na kreativni hracky a hlavne knihy 🙂

 • Denisa 12.11.2018 at 9:21

  Doufam, ze letos najdeme prkno 😉

 • Lucie 12.11.2018 at 9:22

  Tak ráda bych našla v kalendáři dětskou kosmetiku a pěknou knížku

 • ALENA 12.11.2018 at 9:24

  Určitě nápady na zajímavé knížky a hračky.

 • Hanka 12.11.2018 at 9:24

  Lego 😁 nějakou pěknou hru ☺️

 • Annie 12.11.2018 at 9:25

  Misi moc se těším na tvé články a inspiraci, od andventniho kalendáře necekam nějaké speciální výhry ale hlavně to, ze se zastavím, nasaju inspiraci a tu pohodovou inspiraci, která aha tvých článku přímo čiší 🙂

 • Aneta 12.11.2018 at 9:26

  První den a hned taková pecka.Dcerka si moc přeje od Ježíška vláček,takže by výhra hooodně potěšila.
  Mě osobně by potěšil tip na knížku pro tříleté a starší.

 • Monika Moravcová 12.11.2018 at 9:26

  Určitě tady najdu spoustu inspirace nejen na dárky, ale i výlety a akce a výlety, které rádi navštívíme. Moc děkuji, že si s tím vším dáte takovou práci :). Zrovna tyhle vláčky naše holky určitě potřebují.

 • Veronika 12.11.2018 at 9:26

  Každý den nějaké překvapení, indpiraci. To hezké na adventních kalendářích rpo měje to, že tuším, že něco bude, ale musím si prostě denně počkat :-).

 • Lucie Serbousková 12.11.2018 at 9:27

  Pěkný den Míšo, na Váš adventní kalendář jsem se moc těšila a doufala, že v něm najdeme soutěž o lego. A ono hned první den 😊 paráda. Snad nebude poslední. Díky za vše a všechny soutěže, které pro nás pořádáte!

 • Eliška Rozšafná 12.11.2018 at 9:27

  Nějaký parfém nebo Philips aqua vysavač 🙂 Byl by super ho vyhrát 🙂

 • Martina 12.11.2018 at 9:28

  Pacil by sa mi postupny kalendar…kazdy den nieco, co 24.12 urobi celok❤takze by som privitala tipy co okrem puzzlikov, malovaniek mozno pouzit.Dakujem za super blog👍

 • Mirka 12.11.2018 at 9:30

  Doufám, ze najdu pekny tip na dárek. V té hromadě reklam se člověk ani nemůže snad rozhodnout.

 • Hrubá 12.11.2018 at 9:30

  Nečekám nic ….. Budu ráda za cokoliv ….. Hezký den 🌷

 • Kateřina Spejchalová 12.11.2018 at 9:30

  Potěšila by nás nějaká „vytuněná“ kniha 🙂 Ale tohle dnešní LEGO je teda bezkonkurenční 😀 ♥

 • Magda 12.11.2018 at 9:31

  Doufám, že letošní adventní kalendář bude stejně super jako každý rok a že v něm najdu hooodně inspirace na Vánoce a snad se mi poštěstí pro nás něco i vyhrát. Nejradši bych houpací prkno. Děkuji Ježíšku

 • Pepe Peťula 12.11.2018 at 9:32

  Ahoj 😍 zase krasny cas vyher… Ja doufala v Duplo a hned se tim zacalo 😍 navic masinka, to je splneny sen 🍀

 • Zdenka 12.11.2018 at 9:35

  Duplo a tipy na zajímavé knihy a hry 😊

 • Petra 12.11.2018 at 9:35

  Upřímně doufám, že v něm najdu spoustu inspirace, jako je tomu každý rok a to nejen v adventním kalendáři. Ať už inspiraci na výlet, společnou aktivitu, knihu nebo dáreček 🙂

 • Dagmar Sedláková 12.11.2018 at 9:36

  Ahoj, já doufám, že najdu nějaké skvělé tipy. Doma máme duplo vlak, ale Ježíšek letos bude rozšířovat dřevěné koleje, ty u nás vedou!

 • Zuzana 12.11.2018 at 9:36

  Já se hlavně nejvíc těším na všechny vaše články, výhry jsou krásný bonus, ale tipy na výlety, knížky, atd. jsou nenahraditelné. Nezapojuji se do každé soutěže, velmi často vynechám, ale na tu adventní se mooooc těším 😉 Ať vám jde psaní Míši hezky od ruky a už teď přeji klidné a pohodové Vánoce 🙂

 • Marie Gregorová 12.11.2018 at 9:36

  Já bych chtěla v adventní kalendáři najít tipy na nějaké společenské hry pro menší děti 🙂

 • Petra 12.11.2018 at 9:36

  Je mi jasné, že letos opět bude ve vašem kalendáři spousta skvělých věcí. Zas budu mít spoustu inspirace, co koupit synovi. A dnešní výhra je opravdu úžasná, protože kombinace vláček + Lego, to je něco, z čeho by měl prcek neskutečnou radost. (Zrovna mi tu sedí za zády a volá: Lego vláček – viděl obrázek).

 • sona.min 12.11.2018 at 9:39

  Doufam, ze najdu inspiraci na zaujimave darky pro syna.

 • Jana Rambousková 12.11.2018 at 9:39

  Nic konkrétního nehledame, ale máme rádi kreativní, smysluplné hračky. 😊 A moc dekuju za takovou soutěž!

 • Petra Zh. 12.11.2018 at 9:39

  Díky, za každou soutěž 🙂 Nikdy jsem neholdovala soutěžím, ale konečně soutěžě, které mají smysl – možná je to tím, že nechci výhru pro sebe, ale pro svou nejmilejší 🙂 Doufám a přála bych si v adventním kalendáři houpací prkno nebo některé z dalších Lego Duplo stavebnic.

 • Petra 12.11.2018 at 9:39

  Emma právě uviděla fotku s holkami a jejich šaty a čelenky. Takže pokud by bylo něco v tomto směru, tak super.

 • Martina 12.11.2018 at 9:40

  Ano, v duplo doufame, to se neomrzi:) A jinak radost udela chytre cteni, softshelove obleceni, knizky, deskove hry, sikovne obuti ci obleceni, treba i nejake hezke vytvarne veci… Jen se obavam, ze zase budeme „slintat“ nad vyhrami a nic:))/

 • Luci 12.11.2018 at 9:40

  Já doufám hlavně v inspiraci na dárky. My už máme vyřešeno, ale babičky a tetičky vždy uvítají nějaké ty tipy.

 • Veronika 12.11.2018 at 9:43

  Nás by v kalendáři potěšila právě nějaká vláčkodráha 😊

 • Verča 12.11.2018 at 9:44

  Spoustu lega, nějaké dřevěné hračky a i něco pro maminky 🙂

 • Paja 12.11.2018 at 9:45

  Miso,predem diky,diky,jsi uzasna!!! Lego u nas zacne svou eru na letosni Vanoce,takze vlak (taky nejoblibenejsi) by byl super:) a v letosnim adventnim kalendari by byl skvely samozrejme bulik,protoze sebe ted zanedbavam,tak by potesil;)

 • Lucie 12.11.2018 at 9:46

  Letos u nás hodně jedou stavebnice, tak doufám, že nějakou pro dcerku vyhraji 🙂 a když nevyhraji, tak aspoň budu mít tip, co pod stromeček.

 • Hanka 12.11.2018 at 9:46

  Doufám, že v adventním kalendáři najdu inspiraci čím obdarovat své blízké

 • Kateřina Bednarova 12.11.2018 at 9:46

  Díky, Miso, za všechnu Vaši práci! Při každém novém článku stále dokola smekám klobouk, moc rada se sem vracím, i když často ‘anonymne’, bez zanechani komentáře 🙂 Ale sleduju vše poctivě a tesim se na každé čtení. A teď tak trochu doufám, ze se tu opět objeví Sensory blocks 🙂

 • Tereza K. 12.11.2018 at 9:48

  Tak to je nádhera! Už se moc těším na všechny ty články plné tipů nejen na dárky, ale i na ty výlety a tak. A nasávání vánoční atmosféry 🙂

 • Marcela Jonáková 12.11.2018 at 9:49

  Určitě by nemělo chybět houpací prkno.

 • Pavlína Rytířová 12.11.2018 at 9:51

  Rádi bychom letos v kalendáři našli lego duplo, knížky nebo třeba dobroty od Mix it. To první už se splnilo. Myslím, že se máme na co těšit. Jako vždy to bude dokonalé.

 • Vendula Kamenčáková 12.11.2018 at 9:53

  Nedoufam ani tak v konkrétní věc, spíš, že objevím něco nového pro prcka 🙂

 • Katerina Pipalova 12.11.2018 at 9:54

  Ahoj, tak ja doufala, ze se tu objevi presne tento darek 🚂🚃🚃🚃
  Ale rozhodne se tesim na dalsi vanocni inspiraci. Tak hodne stesti 🎄🎄🎄

 • Klára 12.11.2018 at 9:55

  Vánoční atmosféru pohodu a inspiraci.

 • Eva Krasulová 12.11.2018 at 9:57

  Já doufám, že v něm bude spousta hezkého počtení, inspirace a taky soutěží třeba i o něco pro úplné mrňata 🙂

 • Barbora Heděncová 12.11.2018 at 9:58

  Ja jsem tedy adventni kalendar nemela uz leta letouci. Dcerce kazdy rok vyrabim a plnim vlastnorucne, letos s velmi narocnym kojencem bohuzel nejak chybi sily i cas, tak jsem trosku svindlovala a koupila adventni kalendar Lego friends. Velmi si toto lego ted oblibila, tak doufam, ze mi pro letosek odpusti.

 • Zuzana Till 12.11.2018 at 9:58

  Potěší cokoliv, co rozzáří dětská očka, ale já doufám, že to bude třeba i Hubelino nebo jiná kuličková záležitost 🙂

 • Pavlína 12.11.2018 at 9:59

  Nás doma potěší jakákoliv knížka nebo desková hra 🙂

 • Zuzana Kudrnová 12.11.2018 at 10:02

  Moc by se mi líbily vstupenky do dětského divadla. Děkuji a přeji krásný advent všem!

 • Petra Bemová 12.11.2018 at 10:02

  Nám by se nejvíc líbilo prkno nebo houpačka od Utukutu 🙂 Asi nepřesvědčim nikoho z rodiny ke koupi, protoze je to blbost a draha, ze jo… Tak by bylo super ho vyhrát 🙂

  Jinak ten vláček je super! Pokukovala jsem po něm a myslím, ze našim holkam by se taky moc líbil. Doteď s hrajou s Megabloks, protože máme pořad málo kosticek a není úplně jednoduché postavit dům nebo věž, ale pomalu zvetsujeme zásobu Dupla a holky si s nim hrají čím dal víc. A ten vláček by byl vážně pecka! 😉

 • Eva Mezerová 12.11.2018 at 10:05

  Jsem obrovský knihomil, takže bych byla ráda za jakoukoliv zajímavou knížku pro našeho prcka 🙂

 • Katka 12.11.2018 at 10:06

  Jůů ten mám vybraný! Tak já doufám, že tam budou stejně krásné dárky jako loni. Mě by se líbilo, Lego, knihy, zajímá stavebnice, předplatné časopisu pro děti, poukaz na nějaký pobyt s dětmi nebo do zábavného centra, divadla, termoska Pura, nějaký poukaz na oblečení pro děti 😊 ale i za maličkou drobnost budu moc ráda, tak snad se štěstí na nás konečně usměje 😃 a moc děkuji za příležitost soutěžit!

 • Táňa 12.11.2018 at 10:09

  Libili by se mi nejake spoločenské hry, u nas vede clovece a „vedomostni“ karticky, ktere jsem vytvorila detem na miru 🙂

 • Proprepiaf 12.11.2018 at 10:10

  Míšo, já moc děkuju, že tohle děláš. Nemyslím tím adventní kalendář, ale prostě tenhle blog!
  Kalendář je samozřejmě super a říkala jsem si, že pokud bude soutěž o Duplo, tak budu soutěžit 😀
  Takže to je moje odpověď, doufala jsem v Duplo a mám ho tu!
  Vážně ještě jednou díky, za to jaká jsi, fakt moc a doufám, že se konečně uvidíme 😀

 • Jana Černotová 12.11.2018 at 10:12

  Já hlavně doufám, že tam najdu typy co nadělil naším dětem, letos je Ježíšek úplně bezradný…a pokud se zadari něco vyhrát, bude to příjemný adventní bonus 😉

 • Lucka Procházková 12.11.2018 at 10:12

  Hezký den, zase úplně božská soutěž s božskou výhrou…konkrétně z této výhry by byl syn nadšený 🙂 ale Vy máte celou soutěž vždy tak krásnė propracovanou a všechny výhry bývají úžasné…takže konkrétně ani nevím, která by byla nejlepší 😍 Lucka

 • Olga 12.11.2018 at 10:13

  Konečně je tady kalendář! Tajně doufám, že letos bude zase nějaké prkno od Utuktu, nebo šatičky od Zuppadesign.

 • Darja 12.11.2018 at 10:16

  Doufam, ze v adventnim kalendari najdeme vsichni radost❤️

 • Barbora Vaňková 12.11.2018 at 10:24

  Rada najdu clanky s inspiraci na hracky pro nejmensi a treba se postesti nejaka vyhra pro naseho skoro petimesicniho prcka.

 • Míša 12.11.2018 at 10:25

  Sice asi to není moc reálný, ale tajne toužíme po kole Woom. A kdyby se tu objevilo byl by krásný dárek 😍

 • Marie Ziduv 12.11.2018 at 10:26

  Moc Vám děkuji za to, co pro své (převážně) čtenářky delate. Já jsem doufala v lego a je tu hned první den a navíc vlak, které, u nás nic nepřekoná:) a samozřejmě bych u Vás chtěla načerpat tipy na dárky pro děti v naší rodině:)
  Marie

 • Pavla 12.11.2018 at 10:28

  Mam rada Vas blog. V clancich nachazim inspiraci at uz na tip na vylet, knizku nebo napriklad osusku s Karkulkou, o ktere bych nevedela nebyt clanku tady. Takze ani ne tak doufam spis cekam, ze najdu zas nejakou inspiraci, neco se dozvim neco, co me zas jako mamu trosku uklidni nebo informuje a tim posune zas o neco dal. A doufat muzu v to, ze treba neco vyhrajeme a udela nam to radost pod stromeckem. Je super co delate a jsem rada, ze Vas blog existuje. 😉😊

 • Dana Müller-Mazan 12.11.2018 at 10:28

  Přejeme krasny den a dekujeme za opet krasny adventni kalendar. Co by bylo super tak nejaky dreveny vlkadacky,kostky atd. To je u nas ted to nej a se detem moc zalíbilo u vas a preji si na je houpaci prkna a houpacka 🙂 sleduji a sdílím na fb.

 • Barča 12.11.2018 at 10:29

  Doufám, že opět najdu zajímavé články a tipy nejen na vánoční dárky 🙂

 • Zdenka Koplikova 12.11.2018 at 10:31

  Tak toto uz asi nic neprekona, ale kdyby tam byla nejaka holcici sada od playmobilu, taky bych se asi losovani zucastnila 🙂 dekuji a opravdu nevim, kde na to berete cas, jste uzasna, deti se mi malem zabily navzajem, jen co jsem psala tento komentar 😀

 • Martina 12.11.2018 at 10:31

  Dobrý den, moc se těším na Váš kalendář a články. Syn má 5 týdnů, takže my budeme doufat, že se v kalendáři objeví něco i pro takového mrňouse:)

 • Andrea S. 12.11.2018 at 10:32

  Míšo, tak to by byl pro mého syna vyhrát uplny sen! V létě je hrooozně moc chtěl, ale nakonec psal Ježíškovi o něco jiného (kytara), ale i tak myslím, že by měl velkou radost. Doufala jsem, že aspon jedna sada lega se tu objeví a ono hned na start! A pak doufám, že najdu soutěž o nějakou dřevenou super hračku!

 • Guna Halama Leite 12.11.2018 at 10:33

  Krásné fotky holek z pouštění lodicek! A štěstí na vláček musím zkusit 😉 Loni byl kalendář plný skvělých tipů, letos doufám že budou i nějaké „nehrackove“, nějaké stylové ozdoby do pokojíčku nebo na stromeček. A děkuji, že to pro nás děláte, organizačně to musí být náročné!

 • Věra 12.11.2018 at 10:33

  Moc by se mi líbila houpačka ☺

 • Martina Nováčková 12.11.2018 at 10:33

  Na adventni kalendar jsem se moc tesila a to, co bych si v nem prala, se splnilo hned prvni den! Jsme Duplo maniaci, syn urcite nejake najde pod stromeckem. Jinak by se mi libilo Houpaci prkno 😉 diky Miso💙

 • Míša 12.11.2018 at 10:34

  Opět očekávám spoustu zajímavých tipů na dárky 🙂 Míša

 • Barbora Folkova 12.11.2018 at 10:35

  Tak zrovna Duplo je super a vláčkové extra. Ale každé by potěšilo. Z článkù se těším na inspiraci na adventní tvoření a výletování. Každopádně předem díky za celý adventní kalendář na blogu ☺

 • Tereza Vykydalova 12.11.2018 at 10:38

  Předně chci moc poděkovat za celý váš blog a všechny adventní soutěže. Potěšila by nás jakákoliv výhra (ale hlavně asi knížky nebo lego). Doufám, že s vámi strávíme hezký adventní čas a hlavně, že v adventním kalendáři najdeme spoustu inspirace a zajímavých článků. Děkujeme 😍

 • Maria Soukupova 12.11.2018 at 10:40

  Určitě dinosauři 🙂 To je něco na čem se shodnou všechny naše tři děti 🙂 Děkujeme za hravý advent.

 • Marta 12.11.2018 at 10:41

  V adventnim kalendari by bylo prima najit barevne kameny. 😊

 • jitka kubíčková 12.11.2018 at 10:43

  juchuuuu na adventni kalnedář jsme se už moc těšila hlavně na tipy na knížky a hry.

  • jitka kubíčková 12.11.2018 at 10:44

   tento vláček z Dupla vypadá fantasticky!!!

 • Renata Ševčíková 12.11.2018 at 10:43

  V co doufáme, už je tu 😉 Lego duplo je u nás top, sdílím a komentuji na fb jako Renata Ševčíková

 • Monika 12.11.2018 at 10:45

  Vaše články zbožňuju a všechny věcičky, co recenzujete, bychom asi potřebovali 😂, protože je vždy parádně vychválíte a doporučíte. Těšíme se moc na všechna doporučení a taky na soutěže. Doufám, že se na nás usměje štěstí. Ráda bych v soutěži našla nějakou knížku od Albi kouzelného čtení.
  Mějte se parádně!!!

 • myskyyy.l 12.11.2018 at 10:48

  Ahoj, tak to je teda pecka dárek hned ze začátku kalendáře ! Já letos budu aktivně soutěžit i na Facebooku, protože knížky teď u nás frčí několikrát denně a nesmíme zapomenout pohádku na spinkání, takže jsem spkkojena, že se bude hrát o knížky. Jinak by bylo fajn otevřít okénko s nějakým zážitkem, třeba volným vstupem do farmaparku Soběhrdy, ještě jsme tam nebyli 🙂 tak děkujeme za kalendář a budeme se každý den těšit!

 • Monika 12.11.2018 at 10:48

  Krásný vláček. Nejvíc by mne potěšili v adventním kalendáři ty barevné kameny.
  😉

 • Marcela Urbanova 12.11.2018 at 10:49

  Tak já bych byla ráda za nějakou vyhru 🙂 jakoukoliv, soutěžím jak blázen a zatím nic 😀 ale i tipy nám krásné knížky a dárky jsou vlastně výhra, tak se spokojím i s tím 👍🏻❤️

  • Nikol 12.11.2018 at 13:12

   Stejne jako loni ocenim knizky a drevene hracky,kdyz nic nevyhraji,budu zase mit spoustu inspirace na darecky,coz je pro mne vlastne nejvetsi vyhra 😊😉.

 • Zuzana Zárecká Kašparová 12.11.2018 at 10:51

  Ahoj 😊 tak jestli mám být upřímná tak největší top by pro mě byl Piklerův trojúhelník s klouzačkou 😂 a nebo nějaké oblečení od Shark in The dark, na které moc ráda, bohuzel, zatím jen koukám 😊 ale víc než na dárečky se těším hlavně na tvé skvělé články, které mi každý den zpříjemní den 😊 a taky se moc těším na IG, kde se budu dovídat o nějakých nových knížkách 😊 Děkujeme Mišo! 😍😘

 • Lucie 12.11.2018 at 10:54

  Budu ráda za jakýkoliv dáreček pro moji holčičku. 😉

 • Iva 12.11.2018 at 10:55

  Já se těším hlavně na to pravidelné, každodenní počtení a spousty tipů a nápadů 🙂 Nejvíc se těším asi na knížky a různé společenské hry, ale určitě nevynechám jediný článek 🙂

 • Eliška Hrubá 12.11.2018 at 10:56

  no tak z tohodle vlaku by byl náš Šíma úúúplně vydřenej!!!!! je to vláčkomil jak se patří 🙂 takže jdem soutěžit a budem doufat že se na nás štěstí usměje 🙂

  • Eliška Hrubá 12.11.2018 at 10:58

   a doufám že se objeví soutěž o koníka futu 🙂 z toho by zas měla velkou radost naše Dorotka 🙂

 • Alice 12.11.2018 at 10:56

  Milá Míšo,doufám ze i letos ve Vašem adventnim kalendáři najdu spoustu skvělých nápadu na dárky pod stromecek.Hned ten první je absolutně TOP👍Jen bych ho raději vyhrála než kupovala,to se přiznám bez mučení😂Mějte se fajn a tesim se na Váš predadventni cas😉

 • Jana M. 12.11.2018 at 10:59

  Ahoj, tak tenhle vláček je pecka – ani jsem nevěděla, že takovu novinku mají. To by se syn zbláznil radostí, protože vláčky jsou jeho „posedlost“. A když píšu posedlost, tak opravdu posledlost – v pokojíku má na podlaze (minimálně na polovině její plochy) neusále rozloženou vláčkodráhu, kterou neusále obměňuje, zvětšuje, vymazluje….a Bůh ví co ještě a já jsem pak na mrtvici, protože jen vytírání podlahy mi zabere minimálně 3 hodiny. Musím všechno nadzvednout, přesunout, posunout, vrátit na místo…….apod. Ale k otázce – tak trochu doufám, že v kalendáři bude i něco pro nás maminky. Něco, co by nás uvedlo do pohody po celodenním „maratonu“. Třeba vonná svíčka yankee candle, kterou bych si večer zapálila a naložila se do vany s pěknou knihou. 🙂 A pro děti by mě potěšilo něco ze stavebnice Magformers. 🙂 Neskromné přání, vím……..ale proč si klást malé cíle že? Mějte krásný a pohodový den. J. PS: Na FB sdílím jako AnajMA. 🙂

 • Veronika 12.11.2018 at 11:00

  Spoustu inspirace a napadu😊

 • Kamila 12.11.2018 at 11:00

  Knihy, deskové hry, kuličkovou dráhu Hape a hlavně INSPIRACI :)))

 • RadkaH 12.11.2018 at 11:02

  Ahoj Míšo, potěší tipy na dárky jakéhokoliv druhu 😉 Jinak doufám v Lego Duplo, mamapocket osušky, nějaké oblečení, společenské hry, knížky, logické hry.

  • Lucie 13.11.2018 at 10:01

   Mě by se líbila stavebnice Magformers.Nebo nějakou inspiraci,co synovi.🙂

 • Katerina 12.11.2018 at 11:02

  Nás by určitě potěšilo něco z kid town, uz máme objednané sensory kosticky. Treba ještě barevné kmínky by potěsily. No a duplo je vzdy tutovka 😆.

 • Adéla Hřebíková 12.11.2018 at 11:02

  Ahoj Míšo, doufám, že se tu objeví nějaké dřevěné nářadí pro kluky, to by bylo super. Ale i lego by mělo velký úspěch😉díky za to, co děláš. Jsi skvělá😍

 • Lenka Pěnkava Kotroušová 12.11.2018 at 11:03

  Doufám v inspiraci a krásné články, tohle předvánoční období je hektické a já si hrozně ráda udělám chvilku s Vašimi články a tipy. Mimochodem hlavní Vánoční dárek jsem už vybrali a to u Vás, takže moc děkuji:-) Pokud jde o dárky, tak ocením i dárky pro mladší školáčky.

 • Adéla Ž. 12.11.2018 at 11:05

  K Vám na blog chodím neustále pro tipy na knihy a hezké hračky. Ale ať sem dáte cokoliv, s radostí si vždy ráno u kávy počtu – dají li mi děti čas 🙂

 • Zdenka Hrubčíková 12.11.2018 at 11:05

  Každý dáreček potěší,lego nikdy nezklame💋Zdeniada@seznam.cz

 • Claire 12.11.2018 at 11:05

  Protoze bude nejvetsi darek novy pokojicek, tesim se na tipy, co by v nem nemelo chybet 🙂 duplo je u nas top, takze i kdyz nevyhrajeme, Jezisek ho nadeli 🙂

 • Michala 12.11.2018 at 11:07

  Tyy jo, doufam, ze najdu tipy na vanocni darky a knizky. Utukutu nalozi Jezisek, tak by se urcite hodilo i nejake Duplo- a vida! O Duplo uz se soutezi!

 • Jana 12.11.2018 at 11:11

  Me a hlavne me deticky potesi jaka koli hracka, tak doufame ze se treba postesti…

 • Nikola Šimková 12.11.2018 at 11:17

  Zdravím, doufám v tipy na výlety, hry a knížky. A třeba v Utukutu ☺️
  Pěkný den, Nikola.

 • Kata 12.11.2018 at 11:18

  Nejvíce se s Adelkou (4roky) a Filipkem (1,5roku) tesime na lego duplo, které oba zboznujou nebo na knizky od svojtky, které snad zboznujou ještě vic. A maminka se těší na kazdodenni odreagovani u cteni tveho článku 🙂

 • Pavlína Holoubková 12.11.2018 at 11:18

  Krásný dárek pro naše sviště. Synek bude mít v prosinci i narozeniny, tak je to pro nás vždy šílené, co vybrat, kolik čeho dát. Tohle by vyřešilo přemýšlení a hledání dárku. Malá by si jistě pojezdila aspoň s vláčkem nebo lodičkou.

 • Lenka 12.11.2018 at 11:18

  Perfektní dárek hned ze startu, to je pecka;) Lego Duplo je u nas momentalně TOPka. Kdyby tuhle sadu u nas nadělil Ježíšek,nedovedu si představit to šílenství a radost:D
  Každopádně velké díky za tenhle úžasný blog.Už se nemohu dočkat dalších skvělých tipu na darečky,třeba i něco pro starší generaci??:)

 • Veronika 12.11.2018 at 11:19

  Na adventní kalendář jsem se moc těšila a (asi jako většina) doufala v Lego Duplo 🙂 a nějaké zajímavé společenské hry. Děkuji

 • Eliška Vokřapová 12.11.2018 at 11:27

  Míšo, těším se na každý článek, který me na chvíli zastaví v kolotoči denních poviností, inspiruje nejen na vánoční dárky a taky připomene, že být mámou je to největší štěstí, protože občas je toho prostě moc a nevážím si toho, jak bych měla…. No, a když se štěstí unaví a cinkne nějaká výhra, tak to bude jen třešničkou na dortu :-).
  Mějte se krásně a děkuji nejen za tenhle blog. Eliška

 • Hanka 12.11.2018 at 11:34

  Hned první dárek – Lego vláček je totální pecka. Nic lepšího už můj klučina ani nepotřebuje, právě ten si totiž přeje mít od Ježíška pod stromečkem.

 • Hana Lorencová 12.11.2018 at 11:39

  Doufám v Duplo se zvířátky, nebo nějaké kreativní sady. Všem přeji krásný zbytek podzimu i nastávající advent!

 • Petra Bartošová 12.11.2018 at 11:40

  Doufám ze zde objevim nějaké krásné velké puzzle pro moji dvouletou viktorku, která sev tom momentálně našla.

 • Lucie 12.11.2018 at 11:40

  Kniha Toulky s detmi v baglu, Duhove pratelstvi, dalsi detske knihy ci encyklopedie, spolecenske hry, treba jizdni kolo nebo detsky nabytek 🙂

 • Tereza 12.11.2018 at 11:43

  Ja doufam v ukutuku, nejake hadriky, knizky a inspiraci 🙂 a potesi me lego!

 • Kateřina Klimentová 12.11.2018 at 11:45

  Jasně lego a ještě jednou lego. To je určitě nejvíc a pak jaký koliv jiný dáreček udělá velkou radost. 😉 😀

 • Kateřina Klimentová 12.11.2018 at 11:46

  Jasně lego a ještě jednou lego. To je určitě nejvíc a pak jaký koliv jiný dáreček udělá velkou radost. 😉 😀

 • Eliška 12.11.2018 at 11:47

  U nás by mělo úspěch duplo a nebo dřevěné koleje. Tahle výhra by byla úplně top, protože u našeho nemluvky frčí v poslední době hlavně hůů, gogon (vagon) a koleje.
  Ale jinak by se mi líbil i třeba nějaký dárek pro maminky, třeba nutribullet 🙂

 • Jana 12.11.2018 at 11:50

  Tak tohle Lego je vážně super! Jinak doufám, ze v kalendáři bude nejake okynko věnované šikovným českým maminam, rada podporuji „domácí“ výrobu a značky a u Vas uz jsem nasla spoustu zajímavých tipů. 🙂

 • Veronika Budínská 12.11.2018 at 11:50

  Jůůů.. Děkujeme za adventní soutěž a za zpestření před Vánocemi 🤗 Co bychom v kalendáři rádi našli je lego a knížky 😄 A hned první den taková pecka.. Tohle by mělo u nás velký úspěch 👍 Krásný den Míšo!

 • Hana Dlouhá 12.11.2018 at 11:50

  Duplo je klasika 😉 taky bych tam rada našla nějakou super deskovou. 🙂

 • Jana 12.11.2018 at 11:52

  Loni jsem kromě kalendáře pro děti tvořila i jeden pro manžela. Letos doufám, že se manžel inspiruje a také jeden s maličkostmi typu „dnes vytřu já“ nebo „zajdi si na kafe“ najdu i já. Jinak děti budou mít kromě ovoce a oříšků v kalendáři kostky a dcera každý den kousek puzzle, omalovánku a kratičkou ztrestenou pohádku,ktere si večer vymýšlím před spaním

 • Kateřina 12.11.2018 at 11:57

  Děkuji za přípravu letošního adventního kalendáře. Ráda v něm najdu spoustu užitečných tipů na hračky, knížky, aktivity s dětmi atd.

 • Katka 12.11.2018 at 12:01

  U nás vedou vláčky, takže toto lego je super a určitě by radost udělaly i dřevěné vláčkodráhy.

 • Petra 12.11.2018 at 12:02

  Třeba nějaké lístky do divadla,na nějaké hezké dětské představení:-)

 • Terka 12.11.2018 at 12:02

  Jeeee, tak z vláčku by byli u nás všichni paf, Duplo je nejoblíbenější hračka, není snad dne, kdy se něco nestaví. Letos najdou pod stromečkem Albi tužku, tak by nás potěšila soutěž o nějakou pěknou knížku z kouzelného čtení. 🙂
  A moc díky za tenhle blog, rádi zde čerpáme inspiraci a to hlavně na výlety 🙂

 • Zuzana 12.11.2018 at 12:06

  Moc se těším na pohodovou vánoční atmosféru, která z článků sálá. Děkuji.

 • Jaroslava 12.11.2018 at 12:06

  Jeee už je to tu😊 Já se těším na spoustu nápadů na dárečky a děti by určitě rády našly Lego, nějaké zdravé dobroty, knihu nebo nápadité dřevěné hračky 😊

 • Nadja 12.11.2018 at 12:08

  Loni jsem v adventním kalendáři našla spoustu úžasné inspirace.. letos se těším na to stejné🙏❤️

 • Vendul 12.11.2018 at 12:09

  Mám ráda Vaše články a dárky jsou takova třešnička na dortu. Urcite nás potesi knížka, lego, společenský hra pro male a po cem stále pokukuji je houpací prkno 😉 Děkuji za fajn inspiraci

 • Lucie 12.11.2018 at 12:09

  V adventním kalendáři bych ráda našla krásné dřevěné hračky a nějaké překvapení pro maminky.

 • Bara 12.11.2018 at 12:10

  Můj syn miluje knížky, tak si přeji vyhrát knížku, ale stačí mi i nechat se inspirovat. 😉

 • Martina 12.11.2018 at 12:10

  Doufala jsem přesně v tento vláček pro syna 😀

 • Adéla Urbancová 12.11.2018 at 12:13

  Díky za další ročník kalendáře! 🙂
  Hodně by mě potěšila možnost vyhrát nějaké pěkné oblečení nebo botičky 🙂

 • Lucie 12.11.2018 at 12:15

  Určitě by byli super dětské knížky a například Kouzelné čtení od Albi 🙂

 • Eliška 12.11.2018 at 12:17

  Doufám že v adventním kalendáři najdu tipy na originální hračky 🙂

 • Petra 12.11.2018 at 12:19

  Inspiraci na Vánoční dárky 🙂

 • Jana Šlesingerová 12.11.2018 at 12:22

  Určitě nějaké pěkné knížky nebo stavebnice. A spoustu dobrých tipů . 😆

 • JanaK 12.11.2018 at 12:22

  Doufám, že v kalendáři najdeme Duplo, které u nás teď frčí a tipy na dárky od Ježíška 😉.

 • Zuzana Hrubanová 12.11.2018 at 12:24

  Dobrý den, děkujeme že na nás myslíte. Neočekávám nic konkrétního, ale naše děti milují Lego, dřevěné hračky a hlavně knížky. Krásné podzimní dny od nás.

 • Dita 12.11.2018 at 12:25

  Konečně je ru adventní kalendář:-) uz jsem se těšila jako malá holka! Tipy na dárky se hodí a snad letos dopadne i nějaká ta výhra jako bonus 🙂 diky za Vaši nemalou snahu a super blog. Dita

 • Jana Panáčková 12.11.2018 at 12:30

  Pod naším stromečkem by zabodovala nějaká výtvarná pomůcka, nebo přimo tvořící sada. A taky určitě nějaká paráda. Klidně rukavice, čepice, šátky 🙂

 • Lenka 12.11.2018 at 12:30

  Dobry den, nejvice se těším v kalendáři na inspiraci a na příjemnou vánoční atmosféru. Vlacky mame starší tyhle jsou super a určitě letos plánuji nějakou společenskou hru 🙂 Hezký den Lenka

 • Klára Tošovská 12.11.2018 at 12:31

  Hezký den.. tak já doufala v Lego Duplo, tak mám hned ze startu splněno 😀 Máme tři kluky a kostky staví denně 😉

 • Veronika Mlejnková 12.11.2018 at 12:33

  Tak tenhle vlak neznám a je teda fakt parádní, ten by se nám líbil 🙂 jinak se těším na všechny ceny, vás výběr je vždy skvělý 🙂 nejvíc se nám hodí hračky pro kluky a knížky 🙂 sdílím na fb 🙂

 • Miška 12.11.2018 at 12:34

  Jééé, moc děkujeme za adventní kalendář, za soutěže a celý blog. Loňská okénka mě inspirovala vánočními tipy na dárky pro děti, už se moc těším. Líbila by se nám soutěž o houpací prkno, to ještě doma nemáme a pak ještě vyhrát hiiiii. Zdraví Míša s dětmi

 • Petra Kočerová 12.11.2018 at 12:35

  Hezký den, mé děti by potěšilo oblečení od Shark in the park. A proč? Protože houpací prkno i další knížku od Albi přinese Ježíšek, a to díky Vám Míšo. Děkuji Petra

 • Anna Hrabinova 12.11.2018 at 12:37

  Těším se na nové nápady a tipy na dárky a konkrétně by mě potěšilo Hubelino 🙂

 • Hanka jonakova 12.11.2018 at 12:39

  Tak me by se libilo nějaké funkční obleceni, to se ve skolce neztratí a pak lego diplo😉, toho snad se třemi detmi není nikdy dost😉

 • Hanka 12.11.2018 at 12:42

  Doufám, že v adventním kalendáři najdu spoustu inspirace co za dárek pořídit pro syna. A výhra by byla super bonus.

 • Lenka 12.11.2018 at 12:42

  Především se těším na tipy, co třeba darovat blízkým.. ale rada bych nějaké dřevěné rozvíjející hračky.. 🙂

 • Andrea Mertová 12.11.2018 at 12:42

  V podstate cokoli,mam tri deticky s ruznymi zajmy 🙂 tesim se na clanky,tipy co do adventniho kakendare detem atd 🙂

 • Martina Leontynka Amalka 12.11.2018 at 12:43

  U nás už má Ježíšek skoro vse,ale spis pro starší dcerku pro tu druhou (1.5r) je to vybírání už horší ,jelikož plno věcí zdědí 🙁 tak se těším na inspiraci….nejlépe když tady bude něco i pro takove male prcky 🙂 a teda vlaky mají rády obě 🚂

  • Martina Leontynka Amalka 12.11.2018 at 12:44

   A teda s vláčkem by si pohrál urcite i tatínek , protože přeci jen máme víc holcicich her a tohle by udělalo radost i jemu 😀

 • Markéta P. 12.11.2018 at 12:44

  Tak hned první okénko a takový super dárek, to by byly holky nadšené. Díky moc, že se s tím pro nás tady děláte. U nás je to také dost podobné, co už tady v komentářích zaznělo: Lego Duplo, knížky od Svojtky, knížky od Albi a pak samozřejmě vedou šatičky a sukýnky 🙂

 • Jolly 12.11.2018 at 12:44

  Já se moc těším na články, rady a inspiraci pod stromeček, líbila by se mi nějaká panenka pro dcerku, hezké dřevěné hračky nebo něco i pro maminky, které myslí hlavně na ty svoje miláčky a občas zapomínají, že by bylo fajn udělat radost jednou i sobě:) Děkuji moc za Váš úžasný blog

 • Katerina Kmecova 12.11.2018 at 12:45

  Hezky “predadvent” vsem, nejak to hrozne uteklo 🙂 V letosnim kalendari by potesilo snad cokoli od Albi nebo Lego duplo.

 • Alžběta 12.11.2018 at 12:50

  Doufám že najdu spoustu tipů na dárky nejen pro letošní Vánoce, ale i všechny další příležitosti. A ráda uvidím víc tipů pro kluky, i když máte holčičky. Vláčkem jste to skvěle odstartovala 🙂 A moooc by mě lákala ta stavebnice,co z ní holky mají koloběžku 😉

 • Maria 12.11.2018 at 12:51

  Moc by mě potěšil polštářkový mantinel pro dcerku do postýlky.

 • Hana Pribylova 12.11.2018 at 12:51

  Minuly rok jsem jeste adventni kalendar nezazila, letos budu poctive vyhlizet a sledovat vase uzasne prispevky. A co ocekavam? Prvni uz jste mi splinla.. – lego duplo, miluji nase obe cacorky, dale bych uvitala tip na nejakou supr knizku pro deti a spolecenskou hru pro 3,5 letou holcicku. Diky ze jste 😗

 • Terezie 12.11.2018 at 12:52

  Houpacku od Utukutu 🙂

 • Renáta Rídlová 12.11.2018 at 12:55

  Doufám v nějakou pěknou knížku od Svojtky, nebo z nakladatelství Host. A taky nějakou drobnost pro maminku 🙂 Díky za inspirativní blog. Renáta

 • Lucie Vrbová 12.11.2018 at 12:55

  Doufám v mnoho dobrých nápadů na smysluplné hračky 😊

 • Eva Šamonilová 12.11.2018 at 12:57

  Já bych si přála nalézt ve Vašem adventním kalendáři inspraci a předvánoční pohodu. Protože Advent je na Vánocích to nejkrásnější. V kalendáři by se nám líbili hlavně poukázky na společné zážitky, třeba vstupenky do Bruno parku, Lego a už i Lego Friends a něco té holčičkovské parády.

 • Michaela Giercuszkiewiczová 12.11.2018 at 12:58

  Krásný nápad, letos soutěžím poprvé. Líbilo by se mi něco dřevěného, každopádně hned první okynko stojí taky zato!

 • Zlatka 12.11.2018 at 12:58

  Moc se těším na inspiraci z adventního kalendáře. A kdyby se tam našlo prkno třeba pro naše kluky, už by nemohl nic namítat ani manžel 🙂

 • Markéta K. 12.11.2018 at 12:58

  Doufat nemusím, protože je mi jasné že to najdu 🙂 A to nějakou pořádnou knížku, kterou bude milovat jak moje dvouletá Madlenka, tak já 🙂

 • Monika Šimáčková 12.11.2018 at 13:02

  Potěšila by mě kosmetika pro mimčo 😊

 • Míša Mazálková 12.11.2018 at 13:03

  Jako každý rok doufám, že v adventním kalendáři najdu hlavně inspiraci 🙂 páč ty výhry mi nějak nejdou 😀

 • Splendidka 12.11.2018 at 13:05

  Ráda bych našla v kalendáři například poukaz na fotoknihu a nebo fotoobraz 😉

 • Bára Veselá 12.11.2018 at 13:07

  Doufán, že tady, v adventním kalendáři, najdu hlavně inspiraci. I když třeba nevyhraju, jsem ráda za tipy na kvaliní a smysluplné hračky.

 • Anzet 12.11.2018 at 13:08

  Sleduji vás již dlouho a ráda čerpám inspiraci a tipy od vás. Chtěla bych moc poděkovat za tento blog a i nápad s adventní soutěží. Potěšila by nás jakákoliv výhra, nikdy jsme ještě nic nevyhráli 😢 Ale nejvíce asi knížky nebo lego (to u nás momentálně frčí).
  Mějte se.

 • Andrea Trubirohová 12.11.2018 at 13:09

  Určitě ocením nápady na dárky pro mou neteř,už jsem se několikrát zde na blogu inspirovala a dárek měl vždy úspěch.

 • Noemi Vankova 12.11.2018 at 13:10

  Co bych rada nasla v adventnim kalendari je cokoliv, co by udelala radost mym detem a bylo to originalni, protoze mam pocit, ze prave takovych veci je tu vzdy spousta a ja je ma moc rada! 🙂 Jinak tenhle nakladni vlak z Lega vypada fantasticky, to by se mym kluki ale jezdilo.. 😉

 • Ivona 12.11.2018 at 13:10

  Jsem si jistá, že zde najdu inspiraci v podobě kvalitních dárků s nápadem. Ostatně jako vždy. Už máme objednanou návštěvu Smaltérie. 🙂

 • Jana Dřevjaná 12.11.2018 at 13:10

  V kalendáři se těším na Lego, knížky (dcera je knihomil) a celkově tipy na dárky, že si rozšířím obzor o nějaké nové hračky …

 • Hanka 12.11.2018 at 13:11

  Ja se tesim na zajimave drevene hracky a knihy.

 • Lenka 12.11.2018 at 13:12

  Ja si přeji novpu penezenku. Doufam, ze to Jezisek trefi 😁

 • Jana 12.11.2018 at 13:13

  Starší tříleté holčičce jsme dali ted k narozeninám Albi mluvící tužku a Hravé učení, tak by se nám líbila i nějaká další kniha kouzelného čtení od Albi. Jinak akci na Utukutu jsme využili a krabice se Spectrou už čeká schovaná za gaučem až dostane vánoční ohoz a těšíme se až ji budou holky s tatínkem u stromečku montovat dohromady. 🙂 Děkujeme tímto za slevu 🙂

 • Nikol 12.11.2018 at 13:13