Adventní kalendář | Denně poděkujeme článkem i dárkem

Advent je sice ještě docela daleko, ale podařilo se a já našla energii na letošní adventní kalendář na blogu, který startuje právě dnes 🙂 . Denně se tu otevře nový článek, denně k němu bude i nějaká hezká výhra, na které jsem si dala opravdu zaležet a já věřím, že se nám tu čas do pečení cukroví a čertů, bude společně líbit 🙂 .

I letos vám moc děkujeme, my tři i ON

Adventní kalendář pro mě znamená nemálo práce, kdy já píšu a rozdávám, ale už třetím rokem má být hlavně poděkováním pro vás. Za to, že tu s námi jste, že mám od vás tak velkou a silnou odezvu, která mě těší a tlačí psát dál a dál 🙂 . A v neposlední řadě za to, že ač je vás tu tolik, nikdy se tu nikdo nehádá a je to vážně místem, kde jsem neskutečně ráda!

A už se k nám zase blíží, na blogu už jsou. Vánoce!

Pomalu a jistě se nám zase blíží Vánoce a tradičně začínáme s adventním kalendářem už dnes, aby stihly výhry včas dojít a vy jste je mohli použít pod vlastní Jedličky 🙂 . Dalším důvodem je to, že vás nechci tahat na internet v tom pravém čase adventu a i já už budu užívat času offline o moc víc, než tomu je teď 🙂 .

Vánoce s dětma mají tak dokonalé kouzlo, jsou tak skutečné a ta radost nefalšovaná, že už si holky nechávám víc doma, do školky je posílám s lehkou anarchií v docházce, ale kdo by si chtěl nechat utéct ty od mrazu červené tvářičky, zahřívání jejich promrzlých ručiček a malování, pečení a podpalování 😀 ?

Děkujeme s článkem a důkladně vybraným dárečkem

Takže pro vás jsme tu právě teď a já se těším, že si společně další měsíc hezky užijeme. Bude tu inspirace na výlety, nebudou chybět knížky, tipy na některé hezké dárky, pár článků zrecyklujeme, protože ne všichni je pamatují a já myslím, že za to stály a taky jsem vybrala pár dárků, které patří mezi ty dražší záležitosti, takže možnost je vyhrát bude prostě super 🙂 .

Soutěžní podmínky k adventnímu kalendáři

Ať máte všichni splněno předem a nemusíte řešit postupně, přidávám pravidla, která budou platit vždy stejně 🙂 .

1. Soutěže jsou tu pro vás, kteří tu s námi jste vážně rádi, takže z toho důvodu je i letos podmínkou nutné odebírat novinky na blogu emailem. Tento odběr lze snadno přihlásit na našem webu zde – úplně dole na stránce – viz obrázek. V levé tabulce si přihlásíte odběr novinek a blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂. Tabulka vpravo je pak pro všechny, kteří by chtěli vědět o všech speciálních slevách, které přes blog vyjednám.

2. Pokud sledujete náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentujete nám tam vždy konkrétní článek „soutěžím na blogu“, zařadíme vaše jméno do losování ještě jednou.

3. Pokud budete soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme vás do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

POZOR: Aby vám v této době nechodil email každý den a my neprudili tak často 🙂 , bude po celý adventní kalendář zasílán email jen 1x za týden, a to vždy v neděli. Přijde vám tak přehled všech soutěží za celý týden a vy se k nim můžete hezky přehledně vrátit 🙂 . 

A když už máme to úvodní představení za sebou, nezbývá než poslední informace pro vás 🙂 . Sešlo se mi dost krásných výher a napadlo mě, že letošní podekování by tak mohlo proběhnout i pro všechny z vás, kteří jste příznivci Instagramu a na blog třeba nemáte tolik času. Právě proto bude od dnešního dne na našem instagramu Velké knižní nadělení, kde se každý den otevře adventní okýnko s knižní soutěží 🙂 . Některé knihy už budete znát, jiné třeba vůbec. Takže máte-li “ho” 😀 sledujte nás.

1. adventní okýnko: Naprogramuj a ovládej svůj nákladní vlak

A nebudu napínat. Na rozjezd nemůžu jinak než se rozjet nejstylovějš 🙂 . Jaký dopravní prostředek milují vaše děti nejvíc? U nás je to rozhodopádně vlak, takže vám jeden takový dnes přináším. S holkama jsme byli v listopadu na krásné akci, kam nás pozvalo Lego a představilo nové vláčky, které se dají programovat pomocí speciálních kostiček. Pokud takovou vložíte do kolejiště, vlak vám podle druhu kostičky zahouká, natankuje benzín, zastaví nebo třeba změní směr 🙂 . Nemusím vám říkat, jak vydřené z toho byly všechny děti 😀 .

A pokud jste taky vláčkovkáci, můžete si jednu takovou krabici s nákladním vlakem, který si lze programovat, odnést tady od nás 🙂 . Pravidla jsou lehká a já vám je tu dnes ještě jednou zopakuji 🙂 .

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na blogu dole v zápatí, kde vyplníte email do políčka tabulky o zasílání novinek. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Co doufáte, že v letošním adventním kalendáři najdete?

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu 21.11.2018,  výherce vyhlásíme na blogu v tomto článku.

 

Míša

All posts

851 Comments

 • Iva 12.11.2018 at 9:00

  Doufam, ze se v adventnim kalendari najde i neco pro maminky 🙂

  • Jiřina 12.11.2018 at 20:20

   V adventním kalendáři bych ráda našla dřevěné hračky, stavebnice.

 • Katka 12.11.2018 at 9:00

  V adventním kalendáři bych ráda našla dřevěné hračky,knížky a spoustu inspirace. Hezké dny Katka

 • Lenka 12.11.2018 at 9:05

  Magformers

 • Hani 12.11.2018 at 9:10

  Dobry den, dcerka si moc preje advetni kalendar Baby Born. Minuly rok jsme mely Barbie a byl super. Hezky den Hani

 • Verča S 12.11.2018 at 9:11

  Milá Míšo, moc děkujeme za adventní kalendář. Sice jsme minuly rok nic nevyhrali, ale přesto byl pro me kalendář velkou inspiraci. No protože mam doma legofila, tak určitě v kalendáři potěší nějaké lego nebo pěkná knížka.

 • Alice 12.11.2018 at 9:15

  Doufám, že najdu tipy nejen pod stromeček, ale i na budoucí narozeniny, svátky a podobně, 🙂 a hned první dárek vypadá super, moc by potěšil syna, který si konečně s Duplem začal víc hrát a občas nad jeho představivostí sama žasnu 🙂

 • Jana Herrmannova 12.11.2018 at 9:19

  Doufam, ze v adventnim kalendari najdeme nejake tipy na kreativni hracky a hlavne knihy 🙂

 • Denisa 12.11.2018 at 9:21

  Doufam, ze letos najdeme prkno 😉

 • Lucie 12.11.2018 at 9:22

  Tak ráda bych našla v kalendáři dětskou kosmetiku a pěknou knížku

 • ALENA 12.11.2018 at 9:24

  Určitě nápady na zajímavé knížky a hračky.

 • Hanka 12.11.2018 at 9:24

  Lego 😁 nějakou pěknou hru ☺️

 • Annie 12.11.2018 at 9:25

  Misi moc se těším na tvé články a inspiraci, od andventniho kalendáře necekam nějaké speciální výhry ale hlavně to, ze se zastavím, nasaju inspiraci a tu pohodovou inspiraci, která aha tvých článku přímo čiší 🙂

 • Aneta 12.11.2018 at 9:26

  První den a hned taková pecka.Dcerka si moc přeje od Ježíška vláček,takže by výhra hooodně potěšila.
  Mě osobně by potěšil tip na knížku pro tříleté a starší.

 • Monika Moravcová 12.11.2018 at 9:26

  Určitě tady najdu spoustu inspirace nejen na dárky, ale i výlety a akce a výlety, které rádi navštívíme. Moc děkuji, že si s tím vším dáte takovou práci :). Zrovna tyhle vláčky naše holky určitě potřebují.

 • Veronika 12.11.2018 at 9:26

  Každý den nějaké překvapení, indpiraci. To hezké na adventních kalendářích rpo měje to, že tuším, že něco bude, ale musím si prostě denně počkat :-).

 • Lucie Serbousková 12.11.2018 at 9:27

  Pěkný den Míšo, na Váš adventní kalendář jsem se moc těšila a doufala, že v něm najdeme soutěž o lego. A ono hned první den 😊 paráda. Snad nebude poslední. Díky za vše a všechny soutěže, které pro nás pořádáte!

 • Eliška Rozšafná 12.11.2018 at 9:27

  Nějaký parfém nebo Philips aqua vysavač 🙂 Byl by super ho vyhrát 🙂

 • Martina 12.11.2018 at 9:28

  Pacil by sa mi postupny kalendar…kazdy den nieco, co 24.12 urobi celok❤takze by som privitala tipy co okrem puzzlikov, malovaniek mozno pouzit.Dakujem za super blog👍

 • Mirka 12.11.2018 at 9:30

  Doufám, ze najdu pekny tip na dárek. V té hromadě reklam se člověk ani nemůže snad rozhodnout.

 • Hrubá 12.11.2018 at 9:30

  Nečekám nic ….. Budu ráda za cokoliv ….. Hezký den 🌷

 • Kateřina Spejchalová 12.11.2018 at 9:30

  Potěšila by nás nějaká “vytuněná” kniha 🙂 Ale tohle dnešní LEGO je teda bezkonkurenční 😀 ♥

 • Magda 12.11.2018 at 9:31

  Doufám, že letošní adventní kalendář bude stejně super jako každý rok a že v něm najdu hooodně inspirace na Vánoce a snad se mi poštěstí pro nás něco i vyhrát. Nejradši bych houpací prkno. Děkuji Ježíšku

 • Pepe Peťula 12.11.2018 at 9:32

  Ahoj 😍 zase krasny cas vyher… Ja doufala v Duplo a hned se tim zacalo 😍 navic masinka, to je splneny sen 🍀

 • Zdenka 12.11.2018 at 9:35

  Duplo a tipy na zajímavé knihy a hry 😊

 • Petra 12.11.2018 at 9:35

  Upřímně doufám, že v něm najdu spoustu inspirace, jako je tomu každý rok a to nejen v adventním kalendáři. Ať už inspiraci na výlet, společnou aktivitu, knihu nebo dáreček 🙂

 • Dagmar Sedláková 12.11.2018 at 9:36

  Ahoj, já doufám, že najdu nějaké skvělé tipy. Doma máme duplo vlak, ale Ježíšek letos bude rozšířovat dřevěné koleje, ty u nás vedou!

 • Zuzana 12.11.2018 at 9:36

  Já se hlavně nejvíc těším na všechny vaše články, výhry jsou krásný bonus, ale tipy na výlety, knížky, atd. jsou nenahraditelné. Nezapojuji se do každé soutěže, velmi často vynechám, ale na tu adventní se mooooc těším 😉 Ať vám jde psaní Míši hezky od ruky a už teď přeji klidné a pohodové Vánoce 🙂

 • Marie Gregorová 12.11.2018 at 9:36

  Já bych chtěla v adventní kalendáři najít tipy na nějaké společenské hry pro menší děti 🙂

 • Petra 12.11.2018 at 9:36

  Je mi jasné, že letos opět bude ve vašem kalendáři spousta skvělých věcí. Zas budu mít spoustu inspirace, co koupit synovi. A dnešní výhra je opravdu úžasná, protože kombinace vláček + Lego, to je něco, z čeho by měl prcek neskutečnou radost. (Zrovna mi tu sedí za zády a volá: Lego vláček – viděl obrázek).

 • sona.min 12.11.2018 at 9:39

  Doufam, ze najdu inspiraci na zaujimave darky pro syna.

 • Jana Rambousková 12.11.2018 at 9:39

  Nic konkrétního nehledame, ale máme rádi kreativní, smysluplné hračky. 😊 A moc dekuju za takovou soutěž!

 • Petra Zh. 12.11.2018 at 9:39

  Díky, za každou soutěž 🙂 Nikdy jsem neholdovala soutěžím, ale konečně soutěžě, které mají smysl – možná je to tím, že nechci výhru pro sebe, ale pro svou nejmilejší 🙂 Doufám a přála bych si v adventním kalendáři houpací prkno nebo některé z dalších Lego Duplo stavebnic.

 • Petra 12.11.2018 at 9:39

  Emma právě uviděla fotku s holkami a jejich šaty a čelenky. Takže pokud by bylo něco v tomto směru, tak super.

 • Martina 12.11.2018 at 9:40

  Ano, v duplo doufame, to se neomrzi:) A jinak radost udela chytre cteni, softshelove obleceni, knizky, deskove hry, sikovne obuti ci obleceni, treba i nejake hezke vytvarne veci… Jen se obavam, ze zase budeme “slintat” nad vyhrami a nic:))/

 • Luci 12.11.2018 at 9:40

  Já doufám hlavně v inspiraci na dárky. My už máme vyřešeno, ale babičky a tetičky vždy uvítají nějaké ty tipy.

 • Veronika 12.11.2018 at 9:43

  Nás by v kalendáři potěšila právě nějaká vláčkodráha 😊

 • Verča 12.11.2018 at 9:44

  Spoustu lega, nějaké dřevěné hračky a i něco pro maminky 🙂

 • Paja 12.11.2018 at 9:45

  Miso,predem diky,diky,jsi uzasna!!! Lego u nas zacne svou eru na letosni Vanoce,takze vlak (taky nejoblibenejsi) by byl super:) a v letosnim adventnim kalendari by byl skvely samozrejme bulik,protoze sebe ted zanedbavam,tak by potesil;)

 • Lucie 12.11.2018 at 9:46

  Letos u nás hodně jedou stavebnice, tak doufám, že nějakou pro dcerku vyhraji 🙂 a když nevyhraji, tak aspoň budu mít tip, co pod stromeček.

 • Hanka 12.11.2018 at 9:46

  Doufám, že v adventním kalendáři najdu inspiraci čím obdarovat své blízké

 • Kateřina Bednarova 12.11.2018 at 9:46

  Díky, Miso, za všechnu Vaši práci! Při každém novém článku stále dokola smekám klobouk, moc rada se sem vracím, i když často ‘anonymne’, bez zanechani komentáře 🙂 Ale sleduju vše poctivě a tesim se na každé čtení. A teď tak trochu doufám, ze se tu opět objeví Sensory blocks 🙂

 • Tereza K. 12.11.2018 at 9:48

  Tak to je nádhera! Už se moc těším na všechny ty články plné tipů nejen na dárky, ale i na ty výlety a tak. A nasávání vánoční atmosféry 🙂

 • Marcela Jonáková 12.11.2018 at 9:49

  Určitě by nemělo chybět houpací prkno.

 • Pavlína Rytířová 12.11.2018 at 9:51

  Rádi bychom letos v kalendáři našli lego duplo, knížky nebo třeba dobroty od Mix it. To první už se splnilo. Myslím, že se máme na co těšit. Jako vždy to bude dokonalé.

 • Vendula Kamenčáková 12.11.2018 at 9:53

  Nedoufam ani tak v konkrétní věc, spíš, že objevím něco nového pro prcka 🙂

 • Katerina Pipalova 12.11.2018 at 9:54

  Ahoj, tak ja doufala, ze se tu objevi presne tento darek 🚂🚃🚃🚃
  Ale rozhodne se tesim na dalsi vanocni inspiraci. Tak hodne stesti 🎄🎄🎄

 • Klára 12.11.2018 at 9:55

  Vánoční atmosféru pohodu a inspiraci.

 • Eva Krasulová 12.11.2018 at 9:57

  Já doufám, že v něm bude spousta hezkého počtení, inspirace a taky soutěží třeba i o něco pro úplné mrňata 🙂

 • Barbora Heděncová 12.11.2018 at 9:58

  Ja jsem tedy adventni kalendar nemela uz leta letouci. Dcerce kazdy rok vyrabim a plnim vlastnorucne, letos s velmi narocnym kojencem bohuzel nejak chybi sily i cas, tak jsem trosku svindlovala a koupila adventni kalendar Lego friends. Velmi si toto lego ted oblibila, tak doufam, ze mi pro letosek odpusti.

 • Zuzana Till 12.11.2018 at 9:58

  Potěší cokoliv, co rozzáří dětská očka, ale já doufám, že to bude třeba i Hubelino nebo jiná kuličková záležitost 🙂

 • Pavlína 12.11.2018 at 9:59

  Nás doma potěší jakákoliv knížka nebo desková hra 🙂

 • Zuzana Kudrnová 12.11.2018 at 10:02

  Moc by se mi líbily vstupenky do dětského divadla. Děkuji a přeji krásný advent všem!

 • Petra Bemová 12.11.2018 at 10:02

  Nám by se nejvíc líbilo prkno nebo houpačka od Utukutu 🙂 Asi nepřesvědčim nikoho z rodiny ke koupi, protoze je to blbost a draha, ze jo… Tak by bylo super ho vyhrát 🙂

  Jinak ten vláček je super! Pokukovala jsem po něm a myslím, ze našim holkam by se taky moc líbil. Doteď s hrajou s Megabloks, protože máme pořad málo kosticek a není úplně jednoduché postavit dům nebo věž, ale pomalu zvetsujeme zásobu Dupla a holky si s nim hrají čím dal víc. A ten vláček by byl vážně pecka! 😉

 • Eva Mezerová 12.11.2018 at 10:05

  Jsem obrovský knihomil, takže bych byla ráda za jakoukoliv zajímavou knížku pro našeho prcka 🙂

 • Katka 12.11.2018 at 10:06

  Jůů ten mám vybraný! Tak já doufám, že tam budou stejně krásné dárky jako loni. Mě by se líbilo, Lego, knihy, zajímá stavebnice, předplatné časopisu pro děti, poukaz na nějaký pobyt s dětmi nebo do zábavného centra, divadla, termoska Pura, nějaký poukaz na oblečení pro děti 😊 ale i za maličkou drobnost budu moc ráda, tak snad se štěstí na nás konečně usměje 😃 a moc děkuji za příležitost soutěžit!

 • Táňa 12.11.2018 at 10:09

  Libili by se mi nejake spoločenské hry, u nas vede clovece a “vedomostni” karticky, ktere jsem vytvorila detem na miru 🙂

 • Proprepiaf 12.11.2018 at 10:10

  Míšo, já moc děkuju, že tohle děláš. Nemyslím tím adventní kalendář, ale prostě tenhle blog!
  Kalendář je samozřejmě super a říkala jsem si, že pokud bude soutěž o Duplo, tak budu soutěžit 😀
  Takže to je moje odpověď, doufala jsem v Duplo a mám ho tu!
  Vážně ještě jednou díky, za to jaká jsi, fakt moc a doufám, že se konečně uvidíme 😀

 • Jana Černotová 12.11.2018 at 10:12

  Já hlavně doufám, že tam najdu typy co nadělil naším dětem, letos je Ježíšek úplně bezradný…a pokud se zadari něco vyhrát, bude to příjemný adventní bonus 😉

 • Lucka Procházková 12.11.2018 at 10:12

  Hezký den, zase úplně božská soutěž s božskou výhrou…konkrétně z této výhry by byl syn nadšený 🙂 ale Vy máte celou soutěž vždy tak krásnė propracovanou a všechny výhry bývají úžasné…takže konkrétně ani nevím, která by byla nejlepší 😍 Lucka

 • Olga 12.11.2018 at 10:13

  Konečně je tady kalendář! Tajně doufám, že letos bude zase nějaké prkno od Utuktu, nebo šatičky od Zuppadesign.

 • Darja 12.11.2018 at 10:16

  Doufam, ze v adventnim kalendari najdeme vsichni radost❤️

 • Barbora Vaňková 12.11.2018 at 10:24

  Rada najdu clanky s inspiraci na hracky pro nejmensi a treba se postesti nejaka vyhra pro naseho skoro petimesicniho prcka.

 • Míša 12.11.2018 at 10:25

  Sice asi to není moc reálný, ale tajne toužíme po kole Woom. A kdyby se tu objevilo byl by krásný dárek 😍

 • Marie Ziduv 12.11.2018 at 10:26

  Moc Vám děkuji za to, co pro své (převážně) čtenářky delate. Já jsem doufala v lego a je tu hned první den a navíc vlak, které, u nás nic nepřekoná:) a samozřejmě bych u Vás chtěla načerpat tipy na dárky pro děti v naší rodině:)
  Marie

 • Pavla 12.11.2018 at 10:28

  Mam rada Vas blog. V clancich nachazim inspiraci at uz na tip na vylet, knizku nebo napriklad osusku s Karkulkou, o ktere bych nevedela nebyt clanku tady. Takze ani ne tak doufam spis cekam, ze najdu zas nejakou inspiraci, neco se dozvim neco, co me zas jako mamu trosku uklidni nebo informuje a tim posune zas o neco dal. A doufat muzu v to, ze treba neco vyhrajeme a udela nam to radost pod stromeckem. Je super co delate a jsem rada, ze Vas blog existuje. 😉😊

 • Dana Müller-Mazan 12.11.2018 at 10:28

  Přejeme krasny den a dekujeme za opet krasny adventni kalendar. Co by bylo super tak nejaky dreveny vlkadacky,kostky atd. To je u nas ted to nej a se detem moc zalíbilo u vas a preji si na je houpaci prkna a houpacka 🙂 sleduji a sdílím na fb.

 • Barča 12.11.2018 at 10:29

  Doufám, že opět najdu zajímavé články a tipy nejen na vánoční dárky 🙂

 • Zdenka Koplikova 12.11.2018 at 10:31

  Tak toto uz asi nic neprekona, ale kdyby tam byla nejaka holcici sada od playmobilu, taky bych se asi losovani zucastnila 🙂 dekuji a opravdu nevim, kde na to berete cas, jste uzasna, deti se mi malem zabily navzajem, jen co jsem psala tento komentar 😀

 • Martina 12.11.2018 at 10:31

  Dobrý den, moc se těším na Váš kalendář a články. Syn má 5 týdnů, takže my budeme doufat, že se v kalendáři objeví něco i pro takového mrňouse:)

 • Andrea S. 12.11.2018 at 10:32

  Míšo, tak to by byl pro mého syna vyhrát uplny sen! V létě je hrooozně moc chtěl, ale nakonec psal Ježíškovi o něco jiného (kytara), ale i tak myslím, že by měl velkou radost. Doufala jsem, že aspon jedna sada lega se tu objeví a ono hned na start! A pak doufám, že najdu soutěž o nějakou dřevenou super hračku!

 • Guna Halama Leite 12.11.2018 at 10:33

  Krásné fotky holek z pouštění lodicek! A štěstí na vláček musím zkusit 😉 Loni byl kalendář plný skvělých tipů, letos doufám že budou i nějaké “nehrackove”, nějaké stylové ozdoby do pokojíčku nebo na stromeček. A děkuji, že to pro nás děláte, organizačně to musí být náročné!

 • Věra 12.11.2018 at 10:33

  Moc by se mi líbila houpačka ☺

 • Martina Nováčková 12.11.2018 at 10:33

  Na adventni kalendar jsem se moc tesila a to, co bych si v nem prala, se splnilo hned prvni den! Jsme Duplo maniaci, syn urcite nejake najde pod stromeckem. Jinak by se mi libilo Houpaci prkno 😉 diky Miso💙

 • Míša 12.11.2018 at 10:34

  Opět očekávám spoustu zajímavých tipů na dárky 🙂 Míša

 • Barbora Folkova 12.11.2018 at 10:35

  Tak zrovna Duplo je super a vláčkové extra. Ale každé by potěšilo. Z článkù se těším na inspiraci na adventní tvoření a výletování. Každopádně předem díky za celý adventní kalendář na blogu ☺

 • Tereza Vykydalova 12.11.2018 at 10:38

  Předně chci moc poděkovat za celý váš blog a všechny adventní soutěže. Potěšila by nás jakákoliv výhra (ale hlavně asi knížky nebo lego). Doufám, že s vámi strávíme hezký adventní čas a hlavně, že v adventním kalendáři najdeme spoustu inspirace a zajímavých článků. Děkujeme 😍

 • Maria Soukupova 12.11.2018 at 10:40

  Určitě dinosauři 🙂 To je něco na čem se shodnou všechny naše tři děti 🙂 Děkujeme za hravý advent.

 • Marta 12.11.2018 at 10:41

  V adventnim kalendari by bylo prima najit barevne kameny. 😊

 • jitka kubíčková 12.11.2018 at 10:43

  juchuuuu na adventni kalnedář jsme se už moc těšila hlavně na tipy na knížky a hry.

  • jitka kubíčková 12.11.2018 at 10:44

   tento vláček z Dupla vypadá fantasticky!!!

 • Renata Ševčíková 12.11.2018 at 10:43

  V co doufáme, už je tu 😉 Lego duplo je u nás top, sdílím a komentuji na fb jako Renata Ševčíková

 • Monika 12.11.2018 at 10:45

  Vaše články zbožňuju a všechny věcičky, co recenzujete, bychom asi potřebovali 😂, protože je vždy parádně vychválíte a doporučíte. Těšíme se moc na všechna doporučení a taky na soutěže. Doufám, že se na nás usměje štěstí. Ráda bych v soutěži našla nějakou knížku od Albi kouzelného čtení.
  Mějte se parádně!!!

 • myskyyy.l 12.11.2018 at 10:48

  Ahoj, tak to je teda pecka dárek hned ze začátku kalendáře ! Já letos budu aktivně soutěžit i na Facebooku, protože knížky teď u nás frčí několikrát denně a nesmíme zapomenout pohádku na spinkání, takže jsem spkkojena, že se bude hrát o knížky. Jinak by bylo fajn otevřít okénko s nějakým zážitkem, třeba volným vstupem do farmaparku Soběhrdy, ještě jsme tam nebyli 🙂 tak děkujeme za kalendář a budeme se každý den těšit!

 • Monika 12.11.2018 at 10:48

  Krásný vláček. Nejvíc by mne potěšili v adventním kalendáři ty barevné kameny.
  😉

 • Marcela Urbanova 12.11.2018 at 10:49

  Tak já bych byla ráda za nějakou vyhru 🙂 jakoukoliv, soutěžím jak blázen a zatím nic 😀 ale i tipy nám krásné knížky a dárky jsou vlastně výhra, tak se spokojím i s tím 👍🏻❤️

  • Nikol 12.11.2018 at 13:12

   Stejne jako loni ocenim knizky a drevene hracky,kdyz nic nevyhraji,budu zase mit spoustu inspirace na darecky,coz je pro mne vlastne nejvetsi vyhra 😊😉.

 • Zuzana Zárecká Kašparová 12.11.2018 at 10:51

  Ahoj 😊 tak jestli mám být upřímná tak největší top by pro mě byl Piklerův trojúhelník s klouzačkou 😂 a nebo nějaké oblečení od Shark in The dark, na které moc ráda, bohuzel, zatím jen koukám 😊 ale víc než na dárečky se těším hlavně na tvé skvělé články, které mi každý den zpříjemní den 😊 a taky se moc těším na IG, kde se budu dovídat o nějakých nových knížkách 😊 Děkujeme Mišo! 😍😘

 • Lucie 12.11.2018 at 10:54

  Budu ráda za jakýkoliv dáreček pro moji holčičku. 😉

 • Iva 12.11.2018 at 10:55

  Já se těším hlavně na to pravidelné, každodenní počtení a spousty tipů a nápadů 🙂 Nejvíc se těším asi na knížky a různé společenské hry, ale určitě nevynechám jediný článek 🙂

 • Eliška Hrubá 12.11.2018 at 10:56

  no tak z tohodle vlaku by byl náš Šíma úúúplně vydřenej!!!!! je to vláčkomil jak se patří 🙂 takže jdem soutěžit a budem doufat že se na nás štěstí usměje 🙂

  • Eliška Hrubá 12.11.2018 at 10:58

   a doufám že se objeví soutěž o koníka futu 🙂 z toho by zas měla velkou radost naše Dorotka 🙂

 • Alice 12.11.2018 at 10:56

  Milá Míšo,doufám ze i letos ve Vašem adventnim kalendáři najdu spoustu skvělých nápadu na dárky pod stromecek.Hned ten první je absolutně TOP👍Jen bych ho raději vyhrála než kupovala,to se přiznám bez mučení😂Mějte se fajn a tesim se na Váš predadventni cas😉

 • Jana M. 12.11.2018 at 10:59

  Ahoj, tak tenhle vláček je pecka – ani jsem nevěděla, že takovu novinku mají. To by se syn zbláznil radostí, protože vláčky jsou jeho “posedlost”. A když píšu posedlost, tak opravdu posledlost – v pokojíku má na podlaze (minimálně na polovině její plochy) neusále rozloženou vláčkodráhu, kterou neusále obměňuje, zvětšuje, vymazluje….a Bůh ví co ještě a já jsem pak na mrtvici, protože jen vytírání podlahy mi zabere minimálně 3 hodiny. Musím všechno nadzvednout, přesunout, posunout, vrátit na místo…….apod. Ale k otázce – tak trochu doufám, že v kalendáři bude i něco pro nás maminky. Něco, co by nás uvedlo do pohody po celodenním “maratonu”. Třeba vonná svíčka yankee candle, kterou bych si večer zapálila a naložila se do vany s pěknou knihou. 🙂 A pro děti by mě potěšilo něco ze stavebnice Magformers. 🙂 Neskromné přání, vím……..ale proč si klást malé cíle že? Mějte krásný a pohodový den. J. PS: Na FB sdílím jako AnajMA. 🙂

 • Veronika 12.11.2018 at 11:00

  Spoustu inspirace a napadu😊

 • Kamila 12.11.2018 at 11:00

  Knihy, deskové hry, kuličkovou dráhu Hape a hlavně INSPIRACI :)))

 • RadkaH 12.11.2018 at 11:02

  Ahoj Míšo, potěší tipy na dárky jakéhokoliv druhu 😉 Jinak doufám v Lego Duplo, mamapocket osušky, nějaké oblečení, společenské hry, knížky, logické hry.

  • Lucie 13.11.2018 at 10:01

   Mě by se líbila stavebnice Magformers.Nebo nějakou inspiraci,co synovi.🙂

 • Katerina 12.11.2018 at 11:02

  Nás by určitě potěšilo něco z kid town, uz máme objednané sensory kosticky. Treba ještě barevné kmínky by potěsily. No a duplo je vzdy tutovka 😆.

 • Adéla Hřebíková 12.11.2018 at 11:02

  Ahoj Míšo, doufám, že se tu objeví nějaké dřevěné nářadí pro kluky, to by bylo super. Ale i lego by mělo velký úspěch😉díky za to, co děláš. Jsi skvělá😍

 • Lenka Pěnkava Kotroušová 12.11.2018 at 11:03

  Doufám v inspiraci a krásné články, tohle předvánoční období je hektické a já si hrozně ráda udělám chvilku s Vašimi články a tipy. Mimochodem hlavní Vánoční dárek jsem už vybrali a to u Vás, takže moc děkuji:-) Pokud jde o dárky, tak ocením i dárky pro mladší školáčky.

 • Adéla Ž. 12.11.2018 at 11:05

  K Vám na blog chodím neustále pro tipy na knihy a hezké hračky. Ale ať sem dáte cokoliv, s radostí si vždy ráno u kávy počtu – dají li mi děti čas 🙂

 • Zdenka Hrubčíková 12.11.2018 at 11:05

  Každý dáreček potěší,lego nikdy nezklame💋Zdeniada@seznam.cz

 • Claire 12.11.2018 at 11:05

  Protoze bude nejvetsi darek novy pokojicek, tesim se na tipy, co by v nem nemelo chybet 🙂 duplo je u nas top, takze i kdyz nevyhrajeme, Jezisek ho nadeli 🙂

 • Michala 12.11.2018 at 11:07

  Tyy jo, doufam, ze najdu tipy na vanocni darky a knizky. Utukutu nalozi Jezisek, tak by se urcite hodilo i nejake Duplo- a vida! O Duplo uz se soutezi!

 • Jana 12.11.2018 at 11:11

  Me a hlavne me deticky potesi jaka koli hracka, tak doufame ze se treba postesti…

 • Nikola Šimková 12.11.2018 at 11:17

  Zdravím, doufám v tipy na výlety, hry a knížky. A třeba v Utukutu ☺️
  Pěkný den, Nikola.

 • Kata 12.11.2018 at 11:18

  Nejvíce se s Adelkou (4roky) a Filipkem (1,5roku) tesime na lego duplo, které oba zboznujou nebo na knizky od svojtky, které snad zboznujou ještě vic. A maminka se těší na kazdodenni odreagovani u cteni tveho článku 🙂

 • Pavlína Holoubková 12.11.2018 at 11:18

  Krásný dárek pro naše sviště. Synek bude mít v prosinci i narozeniny, tak je to pro nás vždy šílené, co vybrat, kolik čeho dát. Tohle by vyřešilo přemýšlení a hledání dárku. Malá by si jistě pojezdila aspoň s vláčkem nebo lodičkou.

 • Lenka 12.11.2018 at 11:18

  Perfektní dárek hned ze startu, to je pecka;) Lego Duplo je u nas momentalně TOPka. Kdyby tuhle sadu u nas nadělil Ježíšek,nedovedu si představit to šílenství a radost:D
  Každopádně velké díky za tenhle úžasný blog.Už se nemohu dočkat dalších skvělých tipu na darečky,třeba i něco pro starší generaci??:)

 • Veronika 12.11.2018 at 11:19

  Na adventní kalendář jsem se moc těšila a (asi jako většina) doufala v Lego Duplo 🙂 a nějaké zajímavé společenské hry. Děkuji

 • Eliška Vokřapová 12.11.2018 at 11:27

  Míšo, těším se na každý článek, který me na chvíli zastaví v kolotoči denních poviností, inspiruje nejen na vánoční dárky a taky připomene, že být mámou je to největší štěstí, protože občas je toho prostě moc a nevážím si toho, jak bych měla…. No, a když se štěstí unaví a cinkne nějaká výhra, tak to bude jen třešničkou na dortu :-).
  Mějte se krásně a děkuji nejen za tenhle blog. Eliška

 • Hanka 12.11.2018 at 11:34

  Hned první dárek – Lego vláček je totální pecka. Nic lepšího už můj klučina ani nepotřebuje, právě ten si totiž přeje mít od Ježíška pod stromečkem.

 • Hana Lorencová 12.11.2018 at 11:39

  Doufám v Duplo se zvířátky, nebo nějaké kreativní sady. Všem přeji krásný zbytek podzimu i nastávající advent!

 • Petra Bartošová 12.11.2018 at 11:40

  Doufám ze zde objevim nějaké krásné velké puzzle pro moji dvouletou viktorku, která sev tom momentálně našla.

 • Lucie 12.11.2018 at 11:40

  Kniha Toulky s detmi v baglu, Duhove pratelstvi, dalsi detske knihy ci encyklopedie, spolecenske hry, treba jizdni kolo nebo detsky nabytek 🙂

 • Tereza 12.11.2018 at 11:43

  Ja doufam v ukutuku, nejake hadriky, knizky a inspiraci 🙂 a potesi me lego!

 • Kateřina Klimentová 12.11.2018 at 11:45

  Jasně lego a ještě jednou lego. To je určitě nejvíc a pak jaký koliv jiný dáreček udělá velkou radost. 😉 😀

 • Kateřina Klimentová 12.11.2018 at 11:46

  Jasně lego a ještě jednou lego. To je určitě nejvíc a pak jaký koliv jiný dáreček udělá velkou radost. 😉 😀

 • Eliška 12.11.2018 at 11:47

  U nás by mělo úspěch duplo a nebo dřevěné koleje. Tahle výhra by byla úplně top, protože u našeho nemluvky frčí v poslední době hlavně hůů, gogon (vagon) a koleje.
  Ale jinak by se mi líbil i třeba nějaký dárek pro maminky, třeba nutribullet 🙂

 • Jana 12.11.2018 at 11:50

  Tak tohle Lego je vážně super! Jinak doufám, ze v kalendáři bude nejake okynko věnované šikovným českým maminam, rada podporuji “domácí” výrobu a značky a u Vas uz jsem nasla spoustu zajímavých tipů. 🙂

 • Veronika Budínská 12.11.2018 at 11:50

  Jůůů.. Děkujeme za adventní soutěž a za zpestření před Vánocemi 🤗 Co bychom v kalendáři rádi našli je lego a knížky 😄 A hned první den taková pecka.. Tohle by mělo u nás velký úspěch 👍 Krásný den Míšo!

 • Hana Dlouhá 12.11.2018 at 11:50

  Duplo je klasika 😉 taky bych tam rada našla nějakou super deskovou. 🙂

 • Jana 12.11.2018 at 11:52

  Loni jsem kromě kalendáře pro děti tvořila i jeden pro manžela. Letos doufám, že se manžel inspiruje a také jeden s maličkostmi typu “dnes vytřu já” nebo “zajdi si na kafe” najdu i já. Jinak děti budou mít kromě ovoce a oříšků v kalendáři kostky a dcera každý den kousek puzzle, omalovánku a kratičkou ztrestenou pohádku,ktere si večer vymýšlím před spaním

 • Kateřina 12.11.2018 at 11:57

  Děkuji za přípravu letošního adventního kalendáře. Ráda v něm najdu spoustu užitečných tipů na hračky, knížky, aktivity s dětmi atd.

 • Katka 12.11.2018 at 12:01

  U nás vedou vláčky, takže toto lego je super a určitě by radost udělaly i dřevěné vláčkodráhy.

 • Petra 12.11.2018 at 12:02

  Třeba nějaké lístky do divadla,na nějaké hezké dětské představení:-)

 • Terka 12.11.2018 at 12:02

  Jeeee, tak z vláčku by byli u nás všichni paf, Duplo je nejoblíbenější hračka, není snad dne, kdy se něco nestaví. Letos najdou pod stromečkem Albi tužku, tak by nás potěšila soutěž o nějakou pěknou knížku z kouzelného čtení. 🙂
  A moc díky za tenhle blog, rádi zde čerpáme inspiraci a to hlavně na výlety 🙂

 • Zuzana 12.11.2018 at 12:06

  Moc se těším na pohodovou vánoční atmosféru, která z článků sálá. Děkuji.

 • Jaroslava 12.11.2018 at 12:06

  Jeee už je to tu😊 Já se těším na spoustu nápadů na dárečky a děti by určitě rády našly Lego, nějaké zdravé dobroty, knihu nebo nápadité dřevěné hračky 😊

 • Nadja 12.11.2018 at 12:08

  Loni jsem v adventním kalendáři našla spoustu úžasné inspirace.. letos se těším na to stejné🙏❤️

 • Vendul 12.11.2018 at 12:09

  Mám ráda Vaše články a dárky jsou takova třešnička na dortu. Urcite nás potesi knížka, lego, společenský hra pro male a po cem stále pokukuji je houpací prkno 😉 Děkuji za fajn inspiraci

 • Lucie 12.11.2018 at 12:09

  V adventním kalendáři bych ráda našla krásné dřevěné hračky a nějaké překvapení pro maminky.

 • Bara 12.11.2018 at 12:10

  Můj syn miluje knížky, tak si přeji vyhrát knížku, ale stačí mi i nechat se inspirovat. 😉

 • Martina 12.11.2018 at 12:10

  Doufala jsem přesně v tento vláček pro syna 😀

 • Adéla Urbancová 12.11.2018 at 12:13

  Díky za další ročník kalendáře! 🙂
  Hodně by mě potěšila možnost vyhrát nějaké pěkné oblečení nebo botičky 🙂

 • Lucie 12.11.2018 at 12:15

  Určitě by byli super dětské knížky a například Kouzelné čtení od Albi 🙂

 • Eliška 12.11.2018 at 12:17

  Doufám že v adventním kalendáři najdu tipy na originální hračky 🙂

 • Petra 12.11.2018 at 12:19

  Inspiraci na Vánoční dárky 🙂

 • Jana Šlesingerová 12.11.2018 at 12:22

  Určitě nějaké pěkné knížky nebo stavebnice. A spoustu dobrých tipů . 😆

 • JanaK 12.11.2018 at 12:22

  Doufám, že v kalendáři najdeme Duplo, které u nás teď frčí a tipy na dárky od Ježíška 😉.

 • Zuzana Hrubanová 12.11.2018 at 12:24

  Dobrý den, děkujeme že na nás myslíte. Neočekávám nic konkrétního, ale naše děti milují Lego, dřevěné hračky a hlavně knížky. Krásné podzimní dny od nás.

 • Dita 12.11.2018 at 12:25

  Konečně je ru adventní kalendář:-) uz jsem se těšila jako malá holka! Tipy na dárky se hodí a snad letos dopadne i nějaká ta výhra jako bonus 🙂 diky za Vaši nemalou snahu a super blog. Dita

 • Jana Panáčková 12.11.2018 at 12:30

  Pod naším stromečkem by zabodovala nějaká výtvarná pomůcka, nebo přimo tvořící sada. A taky určitě nějaká paráda. Klidně rukavice, čepice, šátky 🙂

 • Lenka 12.11.2018 at 12:30

  Dobry den, nejvice se těším v kalendáři na inspiraci a na příjemnou vánoční atmosféru. Vlacky mame starší tyhle jsou super a určitě letos plánuji nějakou společenskou hru 🙂 Hezký den Lenka

 • Klára Tošovská 12.11.2018 at 12:31

  Hezký den.. tak já doufala v Lego Duplo, tak mám hned ze startu splněno 😀 Máme tři kluky a kostky staví denně 😉

 • Veronika Mlejnková 12.11.2018 at 12:33

  Tak tenhle vlak neznám a je teda fakt parádní, ten by se nám líbil 🙂 jinak se těším na všechny ceny, vás výběr je vždy skvělý 🙂 nejvíc se nám hodí hračky pro kluky a knížky 🙂 sdílím na fb 🙂

 • Miška 12.11.2018 at 12:34

  Jééé, moc děkujeme za adventní kalendář, za soutěže a celý blog. Loňská okénka mě inspirovala vánočními tipy na dárky pro děti, už se moc těším. Líbila by se nám soutěž o houpací prkno, to ještě doma nemáme a pak ještě vyhrát hiiiii. Zdraví Míša s dětmi

 • Petra Kočerová 12.11.2018 at 12:35

  Hezký den, mé děti by potěšilo oblečení od Shark in the park. A proč? Protože houpací prkno i další knížku od Albi přinese Ježíšek, a to díky Vám Míšo. Děkuji Petra

 • Anna Hrabinova 12.11.2018 at 12:37

  Těším se na nové nápady a tipy na dárky a konkrétně by mě potěšilo Hubelino 🙂

 • Hanka jonakova 12.11.2018 at 12:39

  Tak me by se libilo nějaké funkční obleceni, to se ve skolce neztratí a pak lego diplo😉, toho snad se třemi detmi není nikdy dost😉

 • Hanka 12.11.2018 at 12:42

  Doufám, že v adventním kalendáři najdu spoustu inspirace co za dárek pořídit pro syna. A výhra by byla super bonus.

 • Lenka 12.11.2018 at 12:42

  Především se těším na tipy, co třeba darovat blízkým.. ale rada bych nějaké dřevěné rozvíjející hračky.. 🙂

 • Andrea Mertová 12.11.2018 at 12:42

  V podstate cokoli,mam tri deticky s ruznymi zajmy 🙂 tesim se na clanky,tipy co do adventniho kakendare detem atd 🙂

 • Martina Leontynka Amalka 12.11.2018 at 12:43

  U nás už má Ježíšek skoro vse,ale spis pro starší dcerku pro tu druhou (1.5r) je to vybírání už horší ,jelikož plno věcí zdědí 🙁 tak se těším na inspiraci….nejlépe když tady bude něco i pro takove male prcky 🙂 a teda vlaky mají rády obě 🚂

  • Martina Leontynka Amalka 12.11.2018 at 12:44

   A teda s vláčkem by si pohrál urcite i tatínek , protože přeci jen máme víc holcicich her a tohle by udělalo radost i jemu 😀

 • Markéta P. 12.11.2018 at 12:44

  Tak hned první okénko a takový super dárek, to by byly holky nadšené. Díky moc, že se s tím pro nás tady děláte. U nás je to také dost podobné, co už tady v komentářích zaznělo: Lego Duplo, knížky od Svojtky, knížky od Albi a pak samozřejmě vedou šatičky a sukýnky 🙂

 • Jolly 12.11.2018 at 12:44

  Já se moc těším na články, rady a inspiraci pod stromeček, líbila by se mi nějaká panenka pro dcerku, hezké dřevěné hračky nebo něco i pro maminky, které myslí hlavně na ty svoje miláčky a občas zapomínají, že by bylo fajn udělat radost jednou i sobě:) Děkuji moc za Váš úžasný blog

 • Katerina Kmecova 12.11.2018 at 12:45

  Hezky “predadvent” vsem, nejak to hrozne uteklo 🙂 V letosnim kalendari by potesilo snad cokoli od Albi nebo Lego duplo.

 • Alžběta 12.11.2018 at 12:50

  Doufám že najdu spoustu tipů na dárky nejen pro letošní Vánoce, ale i všechny další příležitosti. A ráda uvidím víc tipů pro kluky, i když máte holčičky. Vláčkem jste to skvěle odstartovala 🙂 A moooc by mě lákala ta stavebnice,co z ní holky mají koloběžku 😉

 • Maria 12.11.2018 at 12:51

  Moc by mě potěšil polštářkový mantinel pro dcerku do postýlky.

 • Hana Pribylova 12.11.2018 at 12:51

  Minuly rok jsem jeste adventni kalendar nezazila, letos budu poctive vyhlizet a sledovat vase uzasne prispevky. A co ocekavam? Prvni uz jste mi splinla.. – lego duplo, miluji nase obe cacorky, dale bych uvitala tip na nejakou supr knizku pro deti a spolecenskou hru pro 3,5 letou holcicku. Diky ze jste 😗

 • Terezie 12.11.2018 at 12:52

  Houpacku od Utukutu 🙂

 • Renáta Rídlová 12.11.2018 at 12:55

  Doufám v nějakou pěknou knížku od Svojtky, nebo z nakladatelství Host. A taky nějakou drobnost pro maminku 🙂 Díky za inspirativní blog. Renáta

 • Lucie Vrbová 12.11.2018 at 12:55

  Doufám v mnoho dobrých nápadů na smysluplné hračky 😊

 • Eva Šamonilová 12.11.2018 at 12:57

  Já bych si přála nalézt ve Vašem adventním kalendáři inspraci a předvánoční pohodu. Protože Advent je na Vánocích to nejkrásnější. V kalendáři by se nám líbili hlavně poukázky na společné zážitky, třeba vstupenky do Bruno parku, Lego a už i Lego Friends a něco té holčičkovské parády.

 • Michaela Giercuszkiewiczová 12.11.2018 at 12:58

  Krásný nápad, letos soutěžím poprvé. Líbilo by se mi něco dřevěného, každopádně hned první okynko stojí taky zato!

 • Zlatka 12.11.2018 at 12:58

  Moc se těším na inspiraci z adventního kalendáře. A kdyby se tam našlo prkno třeba pro naše kluky, už by nemohl nic namítat ani manžel 🙂

 • Markéta K. 12.11.2018 at 12:58

  Doufat nemusím, protože je mi jasné že to najdu 🙂 A to nějakou pořádnou knížku, kterou bude milovat jak moje dvouletá Madlenka, tak já 🙂

 • Monika Šimáčková 12.11.2018 at 13:02

  Potěšila by mě kosmetika pro mimčo 😊

 • Míša Mazálková 12.11.2018 at 13:03

  Jako každý rok doufám, že v adventním kalendáři najdu hlavně inspiraci 🙂 páč ty výhry mi nějak nejdou 😀

 • Splendidka 12.11.2018 at 13:05

  Ráda bych našla v kalendáři například poukaz na fotoknihu a nebo fotoobraz 😉

 • Bára Veselá 12.11.2018 at 13:07

  Doufán, že tady, v adventním kalendáři, najdu hlavně inspiraci. I když třeba nevyhraju, jsem ráda za tipy na kvaliní a smysluplné hračky.

 • Anzet 12.11.2018 at 13:08

  Sleduji vás již dlouho a ráda čerpám inspiraci a tipy od vás. Chtěla bych moc poděkovat za tento blog a i nápad s adventní soutěží. Potěšila by nás jakákoliv výhra, nikdy jsme ještě nic nevyhráli 😢 Ale nejvíce asi knížky nebo lego (to u nás momentálně frčí).
  Mějte se.

 • Andrea Trubirohová 12.11.2018 at 13:09

  Určitě ocením nápady na dárky pro mou neteř,už jsem se několikrát zde na blogu inspirovala a dárek měl vždy úspěch.

 • Noemi Vankova 12.11.2018 at 13:10

  Co bych rada nasla v adventnim kalendari je cokoliv, co by udelala radost mym detem a bylo to originalni, protoze mam pocit, ze prave takovych veci je tu vzdy spousta a ja je ma moc rada! 🙂 Jinak tenhle nakladni vlak z Lega vypada fantasticky, to by se mym kluki ale jezdilo.. 😉

 • Ivona 12.11.2018 at 13:10

  Jsem si jistá, že zde najdu inspiraci v podobě kvalitních dárků s nápadem. Ostatně jako vždy. Už máme objednanou návštěvu Smaltérie. 🙂

 • Jana Dřevjaná 12.11.2018 at 13:10

  V kalendáři se těším na Lego, knížky (dcera je knihomil) a celkově tipy na dárky, že si rozšířím obzor o nějaké nové hračky …

 • Hanka 12.11.2018 at 13:11

  Ja se tesim na zajimave drevene hracky a knihy.

 • Lenka 12.11.2018 at 13:12

  Ja si přeji novpu penezenku. Doufam, ze to Jezisek trefi 😁

 • Jana 12.11.2018 at 13:13

  Starší tříleté holčičce jsme dali ted k narozeninám Albi mluvící tužku a Hravé učení, tak by se nám líbila i nějaká další kniha kouzelného čtení od Albi. Jinak akci na Utukutu jsme využili a krabice se Spectrou už čeká schovaná za gaučem až dostane vánoční ohoz a těšíme se až ji budou holky s tatínkem u stromečku montovat dohromady. 🙂 Děkujeme tímto za slevu 🙂

 • Nikol 12.11.2018 at 13:13

  Stejne jako loni ocenim knizky a drevene hracky,kdyz nic nevyhraji,budu zase mit spoustu inspirace na darecky,coz je pro mne vlastne nejvetsi vyhra 😊😉.

 • Jindřiška 12.11.2018 at 13:13

  Moc se těším na inspiraci,jaké super dárky dětem můžu pořídit.Malá by ocenila určitě vše,ale líbilo by se mi lego či knížka.

 • Šárka 12.11.2018 at 13:13

  Dobrý den, Míšo! V adventním kalendáři bychom určitě rádi našli nějakou rodinnou společenskou hru, Lego stavebnice či třeba zajímavou knihu. Především se ale ráda nechám inspirovat. Mějte krásné dny!

 • Zuzka 12.11.2018 at 13:17

  Těším se na další tipy a v kalendáři by mohlo být další duplo a třeba lístky na nějakou super akci pro děti (do divadla, muzea, atrakce…)

 • Hannah Ferynova 12.11.2018 at 13:18

  Lego a dřevěné hračky jsou u nás top, takže začátek je perfektní 🙂 Ale třeba vouchery na zážitky nebo výlety by byly také super.

 • Pavla 12.11.2018 at 13:19

  Vláček, Lego nebo kniha pro syna by byly super 😊

 • Jana 12.11.2018 at 13:22

  Dobrý den Míšo, knížka – jakákoliv by byla fain nebo třeba knížkou Kouzelné čtení 🙂

 • Tereza 12.11.2018 at 13:24

  Těším se na vánoční inspiraci na dárky a ráda bych tam našla třeba Lego 😉

 • Aneta 12.11.2018 at 13:25

  Miluji Vás adventní kalendář co od nej očekávaná 🙂 spoustu nápadu na Vánoce 🙂

 • Katrin 12.11.2018 at 13:26

  Jakýkoliv dopravní prostředek, nejlépe vláček, bagr, traktor 🙂

 • Jana 12.11.2018 at 13:26

  Dooufám opět a znovu v obrovskou inspiraci na dárečky a taky krásné a praktické věci na jakoukoliv příležitost 🙂 Prostě tvoje typy na cokoliv jsou vždy něco a těším se na každý z nich 🙂

 • Tereza Machová 12.11.2018 at 13:27

  Knížky od Svojtky 😀

 • Lucie 12.11.2018 at 13:27

  Duplo, knížky, vlastně cokoliv potěší!! Předpokládám že vše je pečlivě vybrané:-))

 • Eva Zemanová 12.11.2018 at 13:28

  Co najít v adventním kalendáři? Holčičkám by udělala radost panenka Baby born a mě jejich radost v očích. Jinak mě už jen existence tohoto kalendáře dává velkou inspiraci 😉

 • Verca 12.11.2018 at 13:29

  Miso, mladej je do tech masinek porad celej divej, kluk kazdym coulem. Ja se nejvic tesim ne na rozdavani, ale na ty tipy, co sem nahazis. Diky za ne, jsi nase hvezda. S tebou sledovani vsech mamablogu zacalo a doufam, ze jentak neskonci, i kdyz uz sleduju v podstate jen tebe😉. Posilame hudlana tobe i holkam.

 • Petra 12.11.2018 at 13:30

  Tak ja doufam v Duplo – takze splneno 🙂 Ale moc by se mi pro nase deti libilo prkno nebo houpacka, nevim jestli to byla jedna z vyher mamablogu, ale tajne doufam 🙂

 • happy mum 12.11.2018 at 13:32

  Tééda, ten vlak je úžasný!!! Ten by se klukům moc líbil a mě teda taky. Já bych ráda viděla v kalendáři nějaké společenské hry trochu neobvyklé, nějaké prostě suprové 🙂
  Díky Míšo za Váš čas, musí to být strašně moc pracné a náročné!

 • Eva P. 12.11.2018 at 13:32

  Doufám, že něco pro maminky, třeba nějakou odpočinkovou knížku! A díky za všechny vaše skvělé články a tipy, ty jsou pro mě taky odpočinek!

 • Zuzka 12.11.2018 at 13:33

  Už dlouho se těším na tento adventní kalendář. a hlavně na články, protože je moc ráda čtu a dostávám tipy na zajímavé věci a výlety. jinak u nás nejvíc asi frčí bagry a traktory. No a co by jsme rádi vyhráli? Určitě nějakou zajímavou neokoukanou dřevěnou skládačku – stavebnici (ne jen obyč kostky, protože ty už doma máme na 100% je využíváme 😀 !)

 • Katka 12.11.2018 at 13:34

  Protože nepředpokládám, že něco vyhraju, úplně mi bude stačit inspirace 😉

 • SImona 12.11.2018 at 13:34

  V adventním kalendáři by mě potěšila inspirace na (nejen) adventní tvoření s dětmi a jak doma dítě zabavit při nepřízni počasí. Co se týče dárku, tak jsem přesvědčená, že líbit se budou všechny a všechny potěší 🙂 Díky 🙂

 • Pavla 12.11.2018 at 13:37

  V adventním kalendáři by se mi líbilo najít prkno nebo nějakou pěknou společenskou hru.

 • Petra Vychodilova 12.11.2018 at 13:41

  Hned první adventní dárek je úžasný. Syn miluje vláčky a byl by nadšený. Co by se mi ještě líbilo je dáreček pro úplné nejmenší například černobílé knihy, leporela.

 • Šárka 12.11.2018 at 13:46

  Hezký de, těším se na spoustu insprace a super nápadů od Vás. Šárka

 • Eva 12.11.2018 at 13:47

  něco z Lego Duplo nebo nějaká dřevěný obchůdek třeba 🙂

 • Tereza 12.11.2018 at 13:49

  Nam by udělal radost nejaky zazitek – vstupenka do divadla, muzea, na vystavu…

 • Šárka 12.11.2018 at 13:49

  Já doufám nebo spis jsem přesvědčena, ze zde najdu super tipy nejen na vánoční dárky, protože blog je úžasný a už několikrát jsme od zde čerpali inspiraci.

 • Lenka 12.11.2018 at 13:52

  Dobrý den, děkuji za soutěže a doufám v tipy na nějaké pěkné knížky a dárky.

 • Jitka 12.11.2018 at 13:53

  Co by mě a vlastně mé děti potěšilo? Kubíka určitě Duplo 🙂 miluje ho a stavíme opravdu částo a teď v zimě to bude ještě častěji 😊 a Aničku by potěšilo asi cokoliv co je nové 😃 ona teď taaak objevuje a zkoumá 😍 je to malá všetečka 😍
  Já letos vytvářím kalendář z dřevěného skladaciho betlému, každý den bude jeden dílek a pod stromeček si postavíme betlém 😍 tak třeba pro inspiraci 😉

 • Nikol Červinková 12.11.2018 at 13:56

  Ráda bych tam našla nějaký výtvarnice potřeby, barvičky, pastelky…vláček je nádherný

 • Zuzka 12.11.2018 at 13:58

  Kluci by ocenili něco akčního.
  Opičí dráhu od antonie a emma třeba :).
  Zuzka

 • Irena 12.11.2018 at 13:59

  Těžším se na spoustu inspirace a pokud něco vyhrají bude to milý bonus. Máme rádi lego duplo, magformers, dřevěné hračky, figurky…

 • Andrea 12.11.2018 at 13:59

  Bylo by super objevit nějaké společenské hry :).

 • Andrea J. 12.11.2018 at 14:00

  Adventní kalendář bude jistě opět super! Přála bych si v něm najít dřevěnou vláčkodráhu nebo dětské knížky od Svojtky, které malý naprosto miluje! 🙂

 • Tereza 12.11.2018 at 14:01

  Já se těším, že v adventním kalendáři najdu inspiraci na knížky 🙂

 • Nikola 12.11.2018 at 14:02

  Líbil by se mi nějaký neobvyklý dárek pro děti a nebo pěkná kniha pro mne.

 • Tereza 12.11.2018 at 14:04

  Juhůůů a je tu oblíbený kalendář:-) já s dárky pro sebe dost zapomínám, spíše myslím pořád na děti… naše děti konečně začíná bavit lego a milují miminka, tak takový dáreček by se hodil a nebo nějaký stylový obleček:-) Zdraví Tereza B.

 • Martina 12.11.2018 at 14:13

  Určitě knížky, nějaké zajímavé hračky a třeba i něco pro maminky 😉

 • Jana Svobodová 12.11.2018 at 14:14

  Myslím, že část už se mi splnila tímto vláčkem. Ale doufám, že na nás čeká třeba softshellové oblečení nebo kolo (prý ho nutně potřebujeme). 🙂

 • Jana Dudová 12.11.2018 at 14:16

  Doufám, že zda najdu inspiraci na originální a smyluplné dárky pro naše 3 dcerky🙂

 • Haňulka Salátová 12.11.2018 at 14:17

  Nás by potěšil i jen nějaký pohled. Julinka ráda dostává poštu, občas jí pošlou pohlednici nebo dopis. Vánoce nemusí být jenom o dárcích, takže by stačilo jenom to nebo nějaká malá ozdobička na stromeček 😊

 • Ingrid 12.11.2018 at 14:23

  Jupí, advent na blogu je tady, Vánoce začínají :D. Ráda bych si mimo jiné přečetla i nějaké tipy co pro tatínky nebo jestli něco s holkama vyrábíme společně babičkma? 🙂

 • Michaela 12.11.2018 at 14:23

  Teším sa na adventný kalendár 🙂 Dufam, že tu nájdem nejaké inšpirácie na vianočné darčeky pre môjho drobca :

 • Lucie 12.11.2018 at 14:25

  Za nás by v adventním kalendáři neměli chybět společenské hry a nějaké tvoření.Lucie

 • Adéla Vejvodová 12.11.2018 at 14:26

  Prkno od Utukutu!

 • Lenka 12.11.2018 at 14:27

  Nam by se v kalendari libilo auticko na ovladani nebo houpaci prkno 🙂 Velkou radost by nam udelalo, kdybychom vyhrali, at uz je to cokoliv 🙂

 • Veronika Brenkusová 12.11.2018 at 14:30

  Jee paráda 🙂 Líbila by se mi inspirace na knihy pro děti i pro mě nebo nějakou rodinnou hru. Hezký předvánoční čas vám všem 🙂

 • Lucie 12.11.2018 at 14:37

  Krásný predadventni čas. Mě by se libik dárek z kterého budeme mít všichni potěšení. Co třeba nehmotný dárek v podobě receptu na vaše nejoblíbenější vánoční cukroví? 🙂

 • Markéta 12.11.2018 at 14:38

  Je neuvěřitelné, že je tu zase váš adventní kalendář, s dětmi čas vážně letí jak splašený:) Tšším se na zajímavé kreativní hračky, ketré nám pomůžou přežít dlouhé zimní večery:D

 • Anna 12.11.2018 at 14:42

  Doufám, že zde najdu inspiraci pro Ježíška 🙂

 • Denisa Hájková 12.11.2018 at 14:43

  Doufam ze bude i neco pro maminky 🙂

 • Lenka 12.11.2018 at 14:43

  Nemůžu uvěřit, že už je to rok, co jsem soutěžila na Vašem blogu 🙂 budu si tedy držet palce, aby děti našly pod stromkem nějakou tu výhru od Vás.
  Dcera by, myslím, ocenila nějakou panenku jako miminko, ale ne na baterky, realistickou s látkovým tělem. Žádnou nemá a brzy se jí narodí sourozenec, tak se mi to zdá jako dobrý nápad. A protože zbožňuje knihy všeho druhu, tak určitě nějaké to čtení. Pro novorozence bych tu moc ráda viděla nějaké dřevěné hračky nebo černobílá leporela.
  Děkuji, že si s tím dáte takovou práci, nemusela byste a přesto 🙂

 • Lucie Johaníková 12.11.2018 at 14:45

  Milá Mišo, těším se na všechny soutěže 🙂
  V adventním kalendáři věřím, že najdu tipy na dárky i na výlety. A bylo by super, kdyby se tu objevil i tip na nějaké zdravější (ale snadné :-)) vánoční cukroví.
  Přeji krásný předvánoční čas
  Lucka

 • Petra 12.11.2018 at 14:47

  Napad na zajimavou deskovou nebo karetni hru pro holcicky 🙂

 • Veronika Patočková 12.11.2018 at 14:52

  Nam by se moc libila stavebnice Pony a nebo houpaci prkno.

 • Katka 12.11.2018 at 14:53

  Zajímavé knihy a stavebnice. Díky za soutěž.
  Katka

 • Lenka 12.11.2018 at 15:01

  Dřevěné hračky by se našemu prckovi teď líbily nejvíce.

 • Nikol Tureková 12.11.2018 at 15:03

  Kreativni hracky a knizky

 • Kristýna 12.11.2018 at 15:13

  Nějakou drobnost i pro maminku a tatínka, třeba Randebox 😊

 • Marie 12.11.2018 at 15:32

  Líbilo by se mi kouzelné čtení s tužkou….ale každý den budou určitě skvělé výhry, už se moc těším a snad se na nás letos usměje štěstí:-)

 • Jana 12.11.2018 at 15:32

  Adventní kalendáře mám moc ráda. Lego je super pro mé děti a já očekávám nějakou inspiraci na další dárky a snad maličkost pro sebe.

 • Barbora Červenková 12.11.2018 at 15:34

  hezký den 🙂 já si užiju jen to samotné článkování s tipy na dárečky. Kdybych si ale měla vybírat, tak pro děťátko návrhy na skládačky nebo stavebnice, manipulační hračky. A pro sebe nějakou kvalitní kosmetiku (třeba také v adventním kalendáři:) ). díky za zpříjemnění předvánočního času!

 • Barbora Francová 12.11.2018 at 15:37

  jupíí, už je tady adventní čas 🙂 zajímat mě budou hlavně nejrůznější hračky, třeba Montessori a hračky pro nejmenší, protože se mi za týden narodí miminko.

 • Petra 12.11.2018 at 15:40

  Take moc dekuji za “adventni kalendar”. Sice jsme “zatim” 😊 nic nevyhrali, ale vzdy tady najdu spoustu inspirace na darecky 😉
  V kalendari by bylo fajn najit Duplo, tipy na knihy a take by bylo super, kdyby se tady napr.objevilo prkno 😉

 • Tereza 12.11.2018 at 15:53

  Už mnohokrát jsem se inspirovala na tipy na výlet, hračky a knihy na Vašem blogu. Takže se těším na další inspiraci:-)

 • Hanka Ch. 12.11.2018 at 15:53

  Už se moc těším na Vánoce a doufám že v adventním kalendáři najdu houpací prkno:)

 • Zuzana Šimičáková 12.11.2018 at 15:58

  Potešili by ma tipy na ďalšie super knižky, tých nie je nikdy dosť 😀

 • Tereza Hájková 12.11.2018 at 16:04

  Já doufám,že objevím zejména inspiraci!! 😉 Díky za ni!

 • Hanka 12.11.2018 at 16:05

  Ja budu nakukovat do adventniho kalendare pro inspiraci – uz se moc tesim 😊

 • Michaela 12.11.2018 at 16:28

  Dobre odpoledne, ráda bych zde našla inspiraci na Vánoce pro všechny naše děti (Tom 11, Nellca 4 a Jůlinka 4 měsíce). S pozdravem Míša

 • Hana 12.11.2018 at 16:30

  Jelikož ráda šiju, potěšil by mě nějaký první šicí stro pro dětj, aby dcera mohla začít šít se mnou

 • Zdena B 12.11.2018 at 16:38

  Hodně hraček pro děti, těm zkrátka kupuji dárky nejraději. 🙂 Takže lego, knihy nebo nějaké pěkné oblečení na zimu.

 • Marcela 12.11.2018 at 16:48

  No, syn by asi nejvíc ocenil jeřáb, ale já tajně doufám v Albi tužku 😊

 • TerEliBilecek 12.11.2018 at 16:49

  Tak jsem se cely rok tesila, uz jsem se dockala!!:))) Misi, asi se nejvíc nemuzu dockat inspirace!!! Ju?! Rada bych videla v okenku nejake, boticky, papucky a nebo nejakky zazitek-koncert, divadlo…:)

 • Eva Engeová 12.11.2018 at 16:55

  Já doufám, že najdu i nějakou inspiraci pro mrňata 1+. Nějak se mi teď tipů pro rodinu na fajn dárky (rozuměj ne jídlo, hadry, plyšáci a podobné) nedostává. Něco kreativního, dřevěného, pěkného. Jo a nějaký relax pro maminku! Díky moc za možnost soutěžit a hlavně za tu inspiraci

 • Jitka 12.11.2018 at 16:58

  Dcerka si teď začíná hrát s Duplem, takže lego je super! V kurzu jsou hlavně zvířátka. Uvítám tipy na zajímavé motorické hračky, stavebnice, knížky pro nejmenší. Blog jsem objevila před pár měsíci a moc se mi líbí, díky za soutěže!

 • Petra Chmelíčková 12.11.2018 at 17:02

  Dobrý den Míšo, já bych ráda našla houpací prkno UTUKUTU, protože na to se u nás už letos nedostane, i přesto že se nám moooc líbí:) Moc se těším na letošní soutěže;-) Sdílím a komentuji na fb. Děkuji P.

 • Ella Nová 12.11.2018 at 17:03

  Ocekavam mnoho zajimavych tipu na darky bud k Vanocum nebo nam se hodi i k narozkam, ktere bude mit prcek v breznu. A miluji knizky takze urcite budu peclive hlidat instagram, co se tam objevi 🙂 preji hezky predadventni cas s rodinkou

 • Květa Hanáková 12.11.2018 at 17:04

  V kalendáři bych ráda našla nějakou pěknou knihu nebo oblečení či papučky do školky 🙂

 • diona.ea 12.11.2018 at 17:08

  Milá Míšo, děkuji za Váš adventní kalendář, je to super nápad. Obdivuji Vás, kde s dvěma dětmi najdete čas a energii na psaní článků. Myslím, že cokoliv se v kalendáři objeví bude fajn a pokud se na nás štěstí usměje bude to ještě lepší 🙂

 • Michaela 12.11.2018 at 17:16

  Doufala jsem v lego a to tady je 😍mame zalusk na vlaček pro naše holky tak snad se nam poštěstí. A určite další nějake kreativni hračky

 • Pavla 12.11.2018 at 17:31

  V kalendari budu hledat hlavne veeelkou inspiraci pro letosniho jeziska, protoze nemam vubec predstavu, kam sahnout. Trilety syn miluje vlaky a vlaky a vlaky a mam pocit, ze uz je prevlakovano… Rada bych nejakou spolecenskou ci didaktickou hru pro tyhle prtousky 🙂

 • Soňa 12.11.2018 at 17:36

  Doufáme, že zase nějaké zajímavé hračky či knížky, které běžně nejsou k vidění. Díky za všechny ty tipy! Soňa

 • Marie 12.11.2018 at 17:38

  Doufam, ze v adventnim kalendari najdu hlavne inspiraci na nekomercni hracky. Z tech mam posledni dobou osypky. Snad vyjimkou je lego. Tenhle rok jsem snazila jit cestou malych rodinnych firem, ktere davaji do hracek srdce… napriklad juchuuu bude pod jedlickou😉. Diky tobe Miso a tvemu clanku.

 • Viktorie 12.11.2018 at 17:39

  Budu ráda za tipy a soutěže o knížky nebo předplatné časopisu, deskové hry, Lego Duplo, sportovní vybavení (odrazedlo, koloběžka..).

 • Martina Boučková 12.11.2018 at 17:45

  Doufam, ze v nem najdu i neco pro miminka, treba nejakou hracku nebo kosmetiku 🙂

 • Ingrid Fikerlová 12.11.2018 at 17:45

  Velkou radost by udělalo houpací prkno, ale potěší tipy na knížky, Lego a třeba dřevěný stojan na pastelky.

 • Markéta Němčanská 12.11.2018 at 17:47

  Nás by v letošním adventním kalendáři potěšilo lego a houpací prkno 🙂

 • Jana Bab. 12.11.2018 at 17:59

  Doufam,ze objevim tipy na darky a knizky na Vanoce.A neco od Utukutu by bylo taky super😉

 • Ajulka 12.11.2018 at 18:04

  Určitě najdu v kalendáři spoustu krásné inspirace a novinek pro mé dvě dcerky a taky mě pohladí slova psaná Vámi Míšo.. Jinak doufám v nějaké dřevěné hračky či knihy.. Ty jsou nej😉
  Děkuji za Vaši práci 🙂

 • santé 12.11.2018 at 18:22

  Super darek! Opravdu doma mame vlackofily, takze mozna i zakoupime 😃
  Me by potesily knihy, protoze nejsem ochotna je cist dokola vicekrat nez 50x za mesic, takze se nove hodi 😉 A duplo, protoze uz mame dva architekty a kostek stale malo 🤷‍♀️

 • Petra 12.11.2018 at 18:25

  Kartonové cihličky nebo citerka 🙂 Tento vlaček je uplně bombastickej

 • Leni 12.11.2018 at 18:41

  dobrý den, míšo, klobouk dolů, že jste si dala letos opět práci, nemohla jsem se pondělka dočkat… dárky jsou příjemný bonus, ale číst si vaše články každý den, to je, na co se nejvíc těším. takový příslib, že každý den ode dneška bude mít alespoň jeden světlý bod 🙂
  moc bych si přála, aby bylo (a abych ho vyhrála!) v kalendáři kouzelné čtení – plánujeme ho koupit pro dceru, ale kdyby bylo zadarmo, tak se samozřejmě bránit nebudu, co si budeme povídat. a taky doufám, že vyhraju nějakou zázračnou stavebnici/hračku, která zabaví moje děti na dlouhé hodiny 😀 děkuji za soutěž, lenka

 • Jaroslava Dušková 12.11.2018 at 18:49

  Nás by potěšila nějaká stolní hra a dupla není nikdy dost 😁

 • Jana Kovandová 12.11.2018 at 19:01

  Určitě by se mi líbila nějaká pěoná knížka, jak pro děti tak třeba i pro maminku 🙂

 • Zuzana Slámová 12.11.2018 at 19:03

  tak vyhát lego a kdyby nám pod stromečkem se objevilo, tak se z toho malý picne i když největší přání je mít miminko pod stromečkem, ale bohužel už se snažíme skoro rok a nejde nám to, ale i tak ono to snad někdy výjde 🙂

 • Daniela 12.11.2018 at 19:04

  Ahoj, veľmi sa teším, že si budem mocť každý deň pri káve prečítať nejaký tvoj článok, to je darček sám o sebe. Dufam, že v tvojom adventnom kalendáry načerpám kopec inšpirácie a vianočnej pohody 🙂 A trocha dúfam, že tento rok sa na nas štastena usmeje a konečene čosi aj my vyhráme, a je úplne jedno čo to bude

 • Eva Sklářová 12.11.2018 at 19:08

  Houpací prkno 😀

 • Míša V. 12.11.2018 at 19:12

  Líbí se mi hned tato výhra. Syna by určitě potěšila – rád si hraje s kostkami a lego ještě nemáme. Jinak se ráda nechám inspirovat tipy na dárky, tak děkuji za tuto soutěž.

 • Lucie 12.11.2018 at 19:19

  Hezký večer všem, nic konkrétního mě nenapadá, loni jsem moc touzilla po tichych kuželkách, ale nezadarilo se☺ letos se kazdopadne těším na spoustu inspirace na dárky pro dceru, stejně jako loni, čerpala jsem z tipů celý rok☺

 • Alena 12.11.2018 at 19:21

  Dřevěné hračky a knížky. Ale věřím, že všechny dárky od vás budou fajn 🙂

 • Daniela Fišerová 12.11.2018 at 19:21

  Určitě by se mi líbila nějaká krásná knížka pro prcky 😊😉

 • Simona Švihálková 12.11.2018 at 19:27

  Trochu z říše snů je bezesporu cokoliv od Utukutu, ale jinak potěší cokoliv. Především jakk inspirace pro ty naše dítka 😌

 • Ivana Španihelová 12.11.2018 at 19:36

  Syn si preje pod stromecek vlak, takze ja uz jsem nasla inspiraci, dekuji 😉 Ivana

 • Renata Pavlistova 12.11.2018 at 19:38

  První rok se chystám spolu s malým Davidkem na Vánoční výzdobu a pečení. Rada se dozvím nějaký tipy na dětské vánoční vyráběni a receptik na nové cukrovi, které má zaručeně úspěch u děti.

 • Aneta 12.11.2018 at 19:40

  Doufam, ze v kalendari budou same hezke darky pro deti (tak jako ten dnesni). A hlavne, ze se mi podari nejaky letos ziskat :).

 • Lucie Klozová 12.11.2018 at 19:49

  Diky za kalendar 🙂 Ja bych brala jako vyhru Pikle kufříky.. ty by se mým slečnám líbily moc 🙂 dekuju

 • Alena 12.11.2018 at 19:50

  Doufám v nějaké pěkné odrážedlo.

 • Zuzana 12.11.2018 at 19:52

  Byla bych ráda za cokoli, kdyby se usmálo štěstí, ale úplně nejvíc Duplo nebo poukaz na nějaký zážitek s dětmi.

 • Daniela Mašková 12.11.2018 at 19:54

  Tak nám by se líbilo duplo (to už tu je 🙂 ) nebo třeba puntíkovánky od FU.FO

 • Marika V. 12.11.2018 at 19:54

  pre deti hru Maly hvezdar,alebo mrazom susene ovocie a pre maminku Nutribullet :)…

 • Katka 12.11.2018 at 19:55

  Už loni jsem na blogu čerpala inspiraci na dárky, hlavně knížky. K těm jsem se vracela i během roku. Máme 2 kluky, starší je do vláčků blázen, tak díky i za dnešní tip.

 • Kacka 12.11.2018 at 20:01

  Super, nikdy jsem nic nevyhrala, snad letos se usmeje stesti. :-)) mame radi drevene hracky, duplo samozrejme taky

 • Martin 12.11.2018 at 20:03

  Vanocni inspiraci a hlavne lego, ktere je tu uz dnes.

 • Kateřina Vítů 12.11.2018 at 20:07

  Ve svém adventním kalendáři doufám nějakou dobrou čokoládu a pokud myslíte ten Váš, tak právě výhru v podobě Lego Duplo a nebo i něco pro maminky 🙂

 • Lenka T. 12.11.2018 at 20:09

  syn by si moc přál ALBI tužku, dcera živého koně, tak snad tam ten kůň bude.-D

 • Kateřina Kovandová 12.11.2018 at 20:11

  Já bych si tajně přála poukaz do prodejny s barefoot obuvi a nebo něco od antonieemma ❤️🍀

 • Kaja Nowakova 12.11.2018 at 20:12

  Moc děkuji za další adventní kalendář. Bude to určitě nejen super inspirace, ale také možnost něco málo vyhrát. Ráda bych pro syna knížky, lego, ale nejvíc by bylo houpací prkno utukutu, nad kterým slintáme už docela dlouho 🙂

 • Michaela Hofericová 12.11.2018 at 20:18

  Já už našla. 🙂 Diář pro sebe. Mladší dcera by byla nadšená z doplňků pro panenky, pořád převlíká a krmí a nosí miminka. Starší syn by ocenil nějakou hru. 🙂 Momentálně u nás dost frčí Bus stop od Orchard toys (máme jí ale jen půjčenou) a různé karetní hry. A mně by se pro děti líbila Kuličková dráha Kvído od Albi.

 • Lucia 12.11.2018 at 20:18

  Utukutu❤️

 • Andrea 12.11.2018 at 20:19

  Já doufám, ze zde najdu tip na nějakou super knížku, kterou ještě neznám a která by se nám vyjimala v knihovně. 😊

 • LucieCernik 12.11.2018 at 20:19

  Míšo, na tyhle adventní okénka spoléhám i tento rok, neb mi loni byly velkou inspirací. Těším se na každé, ale jelikož jsme s Terezkou knihomolky, tak hlavně na ty knižní 😉 děkuji!

 • Kristyna 12.11.2018 at 20:20

  Ja doufám, že najdu inspiraci nejen na letošní Vánoce, ale i na dárky na cely rok a třeba tupý na nějaké nové značky oblečení a samozřejmě novinky do knihovny. No a když bychom něco vyhráli, tak to bude jen příjemný bonus.

 • Lucia 12.11.2018 at 20:20

  Lego by bylo supr nebo nejake originalni oblecky

 • Tereza 12.11.2018 at 20:20

  Já bych v adventním kalendáři ráda našla nějakou pěknou knížku nebo třeba stavebnici Magformers.

 • Markéta 12.11.2018 at 20:21

  Dobrý den, Míšo, v letošním adventním kalendáři bych ocenila nějaké pěkné svojtkoviny, lego -( toho není nikdy dost) a třeba i nějaké pěkné dřevěné hračky.

 • Dita 12.11.2018 at 20:21

  Zdravím Míšo 😉 já se moc těším na nové knížky 😊 jste pro nás vždy inspirace 😊

 • Petra M 12.11.2018 at 20:21

  Doufám, že budou odměny i pro maminky 🙂

 • hanca 12.11.2018 at 20:22

  Tak tohle by byl dokonalý dárek pro moje kluky 😍.. Doufám, že bude třeba ještě klasické malé lego.

 • Helča 12.11.2018 at 20:22

  Nám by se líbilo vyhrát v kalendáři něco čistě holčičího 🙂 Loni jsme v kalendáři vyhráli kuželky, a vyhrál si s nimi hlavně syn, tak letos něco pro dceru 😀 Ale vláčky se líbí oběma 👍

 • Renata 12.11.2018 at 20:22

  Těším se na inspiraci na zajímavé hračky a knížky.

 • Pavla Netíková 12.11.2018 at 20:22

  Tý jo, tohle Duplo by u nás mělo velký úspěch. Nám pod stromečkem vždy udělají radost knížky, ale letos si holky nakreslily i o šaty. Takže inspirace v adventním kalendáři by se hodila.

 • Petra 12.11.2018 at 20:24

  Lego nebo knizku…to ted u nas leti 🙂

 • Veronika 12.11.2018 at 20:25

  Ja doufam v drevene hracky nebo nejakou hezkou knizku. 🙂

 • Lenka 12.11.2018 at 20:27

  Lega není nikdy dost! Vděčná hračka pro velké i malé. A ač už naše holky začínají být věkem na Duplo “velké”, frčí u nás pořád dost a dost. Ráda se nechávám inspirovat knížkami, dřevěnými hračkami, společenskými hrami, bývá to příjemné počtení 🙂

 • Veronika Stryjova 12.11.2018 at 20:28

  Těším se na spoustu inspirace na darky. Lego, knížky, dřevěné hračky, panenky to vše nás potěší 🙂

 • Eva Riesnerova 12.11.2018 at 20:28

  Ahoj, Lego je vzdy splneny sen, ale potesilo by ma i Tegu blocks, alebo duhova skladacka od Grimms. 🙂

 • Hana Procházková 12.11.2018 at 20:29

  Míšo, i já maminka bych brala nějaký vytuneny dárek pro sebe.

 • Petra 12.11.2018 at 20:30

  Těším se na tipy na zajímavé naučné knížky pro předškoláky. Díky, díky, díky a pěkný “předadvent” 🙂

 • Kamila M. 12.11.2018 at 20:30

  Ráda bych našla knížky od Svojtky s posuvnými prvky a Hubelino kuličkodráhu.

 • Leona 12.11.2018 at 20:30

  Vlackodraha je skvela vyhra a hned na zacatku. Tak se moc tesim co bude dal. jedna z vyher by mohla byt utukutu houpacka nebo i nejake pekne knizky. A tesim se na spoustu inspirace:)

 • Marcela 12.11.2018 at 20:30

  Najít aktivity board a houpací prkno by bylo super.

 • Michaela 12.11.2018 at 20:31

  U nas by urcite mel obrovsky uspech prave Lego vlacek. A jinak nejake krasne capacky, naradi, knizky a kreativni hracky nejlepe ze dreva 🙂

 • Zuzka 12.11.2018 at 20:31

  Teším sa na všetko, čo predstavíte na blogu. Sú to skvelé tipy na darčeky nielen pod stromček.

 • Jana 12.11.2018 at 20:33

  Ráda bych v adventním kalendáři našla knihy, knihy, knihy a dřevěné hračky 🙂

 • Iveta V. 12.11.2018 at 20:33

  Zacala jsem Vas sledovat az letos, ale miluju tento blog plny inspirace a optimismu a co dokazete vyjednat i pro ostatni. Mam sice teprve 9 mesicniho kluka, ale i tak se tu najde neco pro nej 🙂 pro me by bylo fajn kdyby tam bylo treba nejake odrazedlo nebo drevene hracky, co milujeme ❤️ Diky za vas blog a tuto soutez.

 • Eva 12.11.2018 at 20:34

  Děkuji za další adventní kalendář. Třeba se letos poštěstí. Pro malého by bylo duplo super a doufám, že najdeme i něco pro malé princezny a baletky 🙂

 • MP 12.11.2018 at 20:34

  Nějakou pěknou knížku

 • Jitka 12.11.2018 at 20:36

  Ja se těším hlavne na spoustu inspirace. A klukum by se libilo lego.

 • Petra 12.11.2018 at 20:36

  Těším se na spoustu inspirace a nápadů. Ráda bych otevřela okénko s hračkami pro nejmenší nebo dřevěnými hračkami 🙂

 • Lucie 12.11.2018 at 20:37

  Dobry večer, holky! Já už nějaký pátek pokukuji po Spektra prknu pro moje holky, kéž by nezůstalo jen u koukání! Mějte se krásně! Lucka

 • ella 12.11.2018 at 20:39

  cokoli, co ty naše prcky potěší. Kolikrát stačí bublifuk a je to víc jak dárek za tisíce.

 • Eva Sp 12.11.2018 at 20:40

  Doufám v krásné knížky, softshellové oblečení a největší pecka by samozřejmě byla houpačka Utukutu 🙂

 • Naďa 12.11.2018 at 20:41

  Já doufám, že si i letos z adventního kalendáře na blogu odneseme spoustu super tipů. Díky za ně!

 • Věra 12.11.2018 at 20:42

  hračky, knížky pro děti i maminky 🙂

 • žaneta 12.11.2018 at 20:43

  Líbila by se mi nějaká super stavebnice pro kluky…

 • Jana 12.11.2018 at 20:44

  Něco, co doma ještě nemáme 😊 a že toho je dost. Ale tak nejlépe něco vzdělávacího.

 • Eva 12.11.2018 at 20:44

  Pevně věřím že se v kalendáři objeví nějaká boží kniha 🙂

 • Jana 12.11.2018 at 20:45

  Já doufám, že tu najdu spoustu inspirace nejen na vánoční dárky 🙂

 • Lenka 12.11.2018 at 20:46

  Já věřím, že stejně jako vždy budou i zde v adventním kalendáři dárečky, které jsou holčičkama odzkoušené a jste s nimi spokojene, tajně bych si přála houpací prkno, ale skvělé bude vše od Lega až treba po kamínky Pebbles 😍

 • Hana 12.11.2018 at 20:49

  Třeba nějaké doplňky do pokojicku, prave zarizujeme 🙂, tak ziju jen tím 😉

 • Lucie 12.11.2018 at 20:50

  Každé okénko loni bylo skvělou výhrou i inspirací 🙂 co takhle nějaká společenská hra pro prcky i rodiče 🙂

 • Markéta Kubánková 12.11.2018 at 20:50

  Míšo, jste skvělá 😉 začít adventní kalendář takovou “bombou”, to je super. Máme období: lego,lego,lego a pak ještě vláčky,takže už lepší okénko nebude 😛 Mladší spíše Duplo,starší už zvládá malé kostky. Pokud bych si měla přát pro kluky,pak vyberte knihu..třeba Svojtkovinu..inspiruji se na blogu jakou koupit,zatím váhám. Přeji pěkný den 🙂

 • Helena 12.11.2018 at 20:52

  Dufam,ze najdem pohodove citanie a dake inspiracie:)

 • Vita 12.11.2018 at 20:52

  My se tesime na drevene hracky a hlavne knizky! Tech neni nikdy dost 🙂

 • Kristýna M. 12.11.2018 at 20:52

  Jakákoliv drobnost potesi😉 Jsme milovníci knih, tak třeba nějaká kniha pro kluky nebo i maminku….

 • Alena 12.11.2018 at 20:52

  Líbilo by se mi nějaké Lego Friends nebo něco od Playmobilu 🙂

 • Zuzana Křížová 12.11.2018 at 20:53

  Pro kluka prave lego duplo vláček a pro holčičku Baby born, pro oba houpací prkno Utukutu

 • Simona 12.11.2018 at 20:54

  Inspiraci na vánoční dárky, díky kterým bychom mohli trávit čas se synem více spolu. A také inspiraci na vyrábění nějaké vánoční výzdoby, kterou bychom mohli udělat společně.

 • Monika MIKULOVÁ 12.11.2018 at 20:54

  Těším se na inspiraci a rada bych nasla nejakou hezkou knihu ci Lego nebo neco od Napady pro Aničku.

 • Iva Sedláčková 12.11.2018 at 20:55

  Popravdě, právě tento dárek, my totiž jedny vláčky s chytrými kostkami koupily, a to synovi, ale jak už to tak bývá tak naše mladší dvojčata určitě zatouží po tom samém, nicméně jsme se zařekly, že je budeme učit se o dárky dělit a půjčovat si je, a tak další vláčky kupovat nechceme, ale pokud by je přinesl Ježíšek “Míša” tak by to přece nevadilo a já bych alespoň byla klidná jak to pod stromečkem dopadne :-))))

 • Misa 12.11.2018 at 20:56

  Ja doufam, ze by se treba mohla objevit nejaka hra od nasi oblibene znacky Djeco. Ale i kdyby ne, nemam strach, ze by se neobjevila spousta uzasnych hracek, ktere i kdyz zrovna nevyhrajeme, mohou byt jako vzdy skvelym tipem na darek 😉

 • Darina 12.11.2018 at 20:56

  Jsem moc ráda, že jste se do kalendáře pustila i letos. Těším se na novou dávku inspirace. Potěšilo by mě, kdyby nějaká z výher byla určena nejen pro děti, ale pro celou rodinu.

 • Adriana 12.11.2018 at 20:58

  My bychom v kalendáři velmi rádi našli společenské hry pro děti od 2 let nebo i nějaké to zimní vybavení kombinézu nebo taky sáně by byly skvělé

 • Zuzana 12.11.2018 at 20:59

  Uzasny vlacek, ktery by udelal velkou radost vsem. Co se tyce navrhu na dalsi darky do souteze tak treba spolecenskou hru pro deti od 2 let Haba Ovocny sad nebo od Djeco Little Cooperaion, ale taky by potesilo houpaci prkno nebo neco od Juchuuu.

 • Veronika Vilímová 12.11.2018 at 20:59

  Dobrý večer Míšo, čtu váš blog moc ráda, je to nekonečná studnice inspirace a skvělých tipů. V adventním kalendáři ocením lego, knihy, dřevěné hračky… vlastně všechno, co jste vybrala, protože to bude určitě stát za to, jako vždycky 🙂

 • Hana Svobodová 12.11.2018 at 21:01

  Hezký večer, doufám v hezké tipy na vánoční dárky a dárky obecně. Jinak nám vždy radost udělá především kniha a lego, případně nějaká povedená hračka pro děti. Sdílím a komentuji na FB jako Hana Svobodová.

 • Ivča 12.11.2018 at 21:02

  Děkuji za super soutěž. Já bych asi moc ráda soutěžila o miminko,které mluví,brečí, papá, čůrá apod.,protože moje 4letá princezna přesně po něm touží. Ale každý dáreček je super a potěší.

 • ustarana 12.11.2018 at 21:03

  Letos byl težký rok a tak si letos pořídím adventní kalendář asi v lékárně z léku na nervy. V adventním kalendáři na vašem blogu bych ráda našla knihy, společenské hry a věci pro malé vědce (teleskopy, mikroskopy, různé sady na pokusy, otisky prstů…)

 • Jana 12.11.2018 at 21:06

  Moc díky za vás kalendář a tím pádem i inspiraci 🙂 bylo by úžasné v něm najít třeba větší slevu na kolo woom😍

 • MZ 12.11.2018 at 21:07

  Kromě konkrétních tipů na hračky a vybavení se těším na doporučení pro rodiny. Na základě posledního výletového článku jdu psát do Domu Jonáš a pokud to klapne, máme místo dovolené vybrané díky vám 🙂

 • Iveta Chovancová 12.11.2018 at 21:08

  Tesim se na hracky pro ty nejmensi 🙂

 • Helena 12.11.2018 at 21:09

  Doufám v něco pro rodiče. 🙂

 • Petra 12.11.2018 at 21:09

  Syna by nejvíc potěšilo nejake lego, a knizky, miluje knizky, mame jich hromadu z tvych doporuceni! 🙂 a jsem i trosku sobecka, ale prala bych si v adventnim kalendáři i neco pro maminky :)) Petra

 • Ivona 12.11.2018 at 21:10

  Já doufám v duhové kamínky (ty teda stejně asi objednám :)) a houpací prkno. Díky za váš blog, na který se ráda vracím i za adventní kalendář! Třeba se na mě letos usměje štěstí, nikdy jsem ještě nic nevyhrála :).

 • Táňa R 12.11.2018 at 21:10

  Já bych byla ráda krom hraček a knížek i za nějaké zdravé mlsání, třeba za sušené ovoce 🙂

 • Denča 12.11.2018 at 21:11

  Ahoj, doufám že dřevěné hračky ty milujeme 🙂

 • Iva Pelikanova 12.11.2018 at 21:13

  Kez by bylo něco od NatyNaty nebo Malý hvezdar.

 • Věrka 12.11.2018 at 21:14

  Doufám, že najdu nějakou vyhru. 🙂 No a kdyby to mělo byt z mého wish listu, tak to bude poukaz na barefoot obuv, nosítko, vzdělavací hračka, bílá čokoláda , bio kosmetika, kilomerická banka, knížka nebo společenská hra.

 • Monika Zemanová 12.11.2018 at 21:14

  Tak jednoznačně inspiraci a pokud se na nás usměje tentokrát stesti, tak my bysme si přáli třeba nějaký zajímavý díl stavebnice FABER (ať doplníme co jsme zakoupili😉).

 • Karol 12.11.2018 at 21:14

  Já bych si přála aspon jednu výhru 😀 jakoukoliv 😀 pravidelně soutěžím a pravidelně nic 😀

 • Radus 12.11.2018 at 21:17

  bylo by fajn, třeba malé lego 🙂 a různé další pěkné výhry 🙂

 • Marta 12.11.2018 at 21:18

  U nas uz se psalo o vlacek, takze dnesni soutez je uplne nej :). Pekny den a dekuji za Vase usili!

 • Markéta Růžičková 12.11.2018 at 21:18

  Diky za krásné články a super adventní kalendář 🙂 u nás vede také vlak 🙂 ráda si přečtu nějaké tipy na výlety s kočárkem a v adventnim kalendáři nějaké hezké knizky, praktické dárky pro děti, se kterými si hezky vyhrají, přesně jako s duplem 🙂 pěkné dny

 • Markéta Heinrichová 12.11.2018 at 21:18

  těším se zase na inspiraci na dárečky pod stromeček a mě potěší každá maličkost, takže se těším na každý článeček který vyjde, na různé typy a potěšili by mě typy na zimní výlety a co se týká dárečků v soutěži, potěší opravdu cokoliv, i maličká pozornost i pěkné slůvka, takže i když nevyhraji, ráda se opět zúčastním

 • Pavla 12.11.2018 at 21:19

  Vláčky a lego je u nás velký favorit, takže hned první den top dárek 😊 Za nás by byla super knížka nebo pěkná hra 😉

 • Kateřina Janků 12.11.2018 at 21:21

  tak mě by se líbila jakákoliv knižní novinka a to jak pro mě i pro mého synka

 • Mave 12.11.2018 at 21:21

  Toužíme po legu a knihách 🙂 A dřevěných věcech. 😀

 • Katka 12.11.2018 at 21:22

  V adventní kalendáři bych ráda letos objevila nějaký dárek pro ty, kdo jej nutně potřebují, např. věnování dárku do nemocnice pro děti nebo do léčebných lázní. Teď jsme se po měsíci s dcerou z jedněch vrátily a musím říci, že herny pro děti nejsou nijak zvlášť vybaveny. A co by potěšilo mě osobně? Asi nejvíce houpací prkno. Kamínky Pebbles a nějaké to Duplo budou u nás pod stromečkem určitě.

 • Johana 12.11.2018 at 21:23

  V adventním kalendáři nechci nic konkrétního. Čekám od něj opět inspiraci a moc se těším. Diky!

 • Zdeňka 12.11.2018 at 21:23

  Doufám, že se objeví nějaká pěkná panenka 🙂

 • Markéta Dvořáková 12.11.2018 at 21:24

  Dobrý den, děkuji za možnost účastnit se soutěže.. jak na FB tak tady 🙂 kdyby se v adventním kalendáři objevilo Hubelino bebo Albi či Svojtka nezlobila bych se, ale beru to tak že to neberu jako soutěž, ale zároveň jako inspiraci vánočních dárků.. 🙂

 • Alice 12.11.2018 at 21:24

  Lego, knihy, prkno,… ☺️

 • kata 12.11.2018 at 21:26

  zrovna tenhle má náš malý synek na dopise :)). skvělá volba :). Jakoby to manžel tušil, dovezl našemu 3 letému synovi adventní kalendář jako dárek a otevřeli první okýnko 😀

 • Míša 12.11.2018 at 21:26

  Letos soutěžím poprvé, takže cokoli 😉 Přednost dávám jakémukoli dárku, který dítě nejen baví, ale i rozvíjí.

 • Adéla Jančíková 12.11.2018 at 21:27

  Rada bych nasla ukututu.

 • Hana 12.11.2018 at 21:27

  Možná něco pro celou rodinu? Nebo jen pro dospěláky? A spíš čekám, že najdu zase super tipy, co do budoucna pořídit 😉 Jinak aktuálně by se hodila mozaika třeba od quercetti, nebo clic educ, na kterou už je na blogu recenze.

 • Katarina 12.11.2018 at 21:27

  ja dufam, ze sa objavi kuzelne citanie od Albi…rada by som si on zasutazila 🙂

 • Petra 12.11.2018 at 21:28

  Loni jsem v vašeho adventniho kalendáře byla nadšená. I kdybychom letos zase nevyhráli, určitě se inspirujeme nějakým super dárkem. Popravdě, minulý rok snad nebyla výhra, která by se nám nelíbila nebo nehodila 😊 Takže těžko říct, co konkrétního bychom chtěli v kalendáři vidět. Lego nezklame, dobrá knížka, společenská hra.. A dekujeme, bude to zase jedno velké dobrodružství 😊

 • Zuzana 12.11.2018 at 21:28

  Dřevěná kuličkodráha s velkou kuličkou, aby ji ten můj všežravec nemohl spolknout 🙂

 • Jana Málková Málková Morávková 12.11.2018 at 21:28

  Stavebnice by byla fajn

 • Edita Berkova 12.11.2018 at 21:28

  Ono je to asi jedno co tam bude. Všechny darky a tipy co dáváte jsou super.
  Dospěla jsem do fáze ze když potřebuji jakýkoli dárek jdu hledat sem.
  Dřevěné hračky, knížky, Albi knížky, vybavení domu prostě cokoli ve Vašem stylu ;).

 • Viki 12.11.2018 at 21:28

  Lego vladne aj nasim svetom, takze za nas splneno. Diky moc za vsetko usilie, co do toho vkladas. Mas moj obdiv.

 • Kateřina 12.11.2018 at 21:29

  Myslím, že v kalendáři najdeme především radost a těšení se na nadcházející předvánoční čas 🎅.

 • Petra 12.11.2018 at 21:29

  Adventní kalendar je pro me hlavne inspirací! Ale kdyz se zde objevi krasne knizky budu moc rada.

 • Ivana 12.11.2018 at 21:30

  Těším se na inspiraci a nápady na dárky pro děti 😊 doufám ze i něco vyhrajeme

 • Pavla 12.11.2018 at 21:31

  Mně by se moc líbila třeba knížka Knížka 🙂

 • Jarmila Novackova 12.11.2018 at 21:31

  Nejvic bych si prala videt v kalendari Svojtkoviny a obecne tipy na kreativni hracky. Synek moc tvurci neni, nevydrzi u toho, je netrpelivy, talze vitam napady, jak jo zabavit. Vedou u nej klasicky auta.. Letos me zajimaji spolecenske hry pro naseho 4 letaka, ohromne na nich ujizdi a to navzdory sve netrpelivosti (miluje labyrint, domino a clobrdo). :))

 • Jani 12.11.2018 at 21:34

  Mně by se moc líbila soutěž o Lego Friends pro holky a také se tesim na tip na nove knížky.

 • Veronika Camfrla 12.11.2018 at 21:34

  Už z minulého roku vím, že vše je perfektní! Takže se těším na každé nové okénko :-*

 • Erika 12.11.2018 at 21:35

  Doufame hlavne v knizky a jakekoli prekvapeni 🙂

 • Kristýna 12.11.2018 at 21:36

  Doufám, že v něm najdu nějakiu inspiraci na dárky pro syna 🙂

 • Verca Sembokova 12.11.2018 at 21:36

  My bychom v adventnim kalendari uvidaly lego frinds nebo nejaka zviratka ze Schleichu.😉

 • Silvia 12.11.2018 at 21:37

  Legem tady žijeme asi všichni tak něco méně profláknuté 🙂

 • Iva Bidmonova 12.11.2018 at 21:37

  Hezky vecer, v adventnim kalendari bych rada nasla tipy na pekne knizky pro deti nebo na kreativni hracky…

 • Katka Sramkova 12.11.2018 at 21:38

  Necekam nic konkrétního, jen doufám, ze tu získám tip na dárek pro syna… protože jsem dost bez nápadu 🙁 Děkuji

 • Míša 12.11.2018 at 21:38

  Nějaké krásné puzzle…. Díky

 • Marie 12.11.2018 at 21:39

  Moc díky, že tento blog píšete a připravujete také soutěže. Musí to být fůra práce, kterou si ani nedokážeme představit. Nás by potěšila v kalendáři nějaká společenská hra. A taky samozřejmě duplo., či lego 🙂 Díky

 • Pavla 12.11.2018 at 21:39

  Ráda se nechám překvapit úplně čímkoliv 🙂 ale přiznávám, že vloni mě hodně zaujal Nutribullet a klidně bych si o něj zkusila zasoutěžit znovu 🙂 díky za opět milé zpestření předvánočního shonu 🙂

 • Marie Smáková 12.11.2018 at 21:40

  Příjemná a užitečná prokrastinace 🙂 Díky. Doufám v tipy na předvánoční tvoření a aktivity na setmělá odpoledne…

 • Maru Formánková 12.11.2018 at 21:41

  Těším se hlavně na inspiraci na dárky. A třeba zrovna tohle Lego by se dětem určitě moc líbilo . 🙂

 • Karla Zupková 12.11.2018 at 21:42

  Já se po roce zase těším na články 🙂 Doufám, že mi děti nechají každý den aspoň pár minut času, abych si je mohla v klidu u TEPLÉ kávy přečíst 🙂 Ale moc velké naděje si nedělám… A pak se těším na inspiraci na dárky a knížky. A úplně super by byl nějaký tip na dárek pro tatínky 😉 Karla.

 • Simona 12.11.2018 at 21:42

  Spoustu inspirace!!

 • Radka 12.11.2018 at 21:43

  Dobrý večer Míšo. Díky za další rok s Vašim adventním kalendářem! Syna potěší lego nebo knížka, dceru panenka, oba nějaká společenská hra a já ocením tipy na dárky, knihy a výlety.

 • Tereza 12.11.2018 at 21:43

  Očekávám hodně Lega pro moje chlapecky 😀

 • Jana Ingrová 12.11.2018 at 21:43

  Doufám, že v advenťáku bude hodně lega :-), ale i jiné hračky se u nás neztratí.

 • Eva 12.11.2018 at 21:45

  Hlavně hledám inspiraci na dárky. Kdyby tu bylo kolo Woom nebo sleva na něj, byla by to paráda.

 • Hanka 12.11.2018 at 21:46

  Budu se těšit hlavně na inspiraci – na dárky, na knihy, na zvyky a aktivity… Já si vždycky říkám, že mám kolem sebe moc lásky na to, abych mohla vyhrát v soutěžích 😀 No ale kdyby se zadařilo např. houpací prkno, to by bylo radosti!

  • Hanka 12.11.2018 at 21:50

   a ještě jsem zapomněla napsat, že vláček je jeden z našich žhavých favoritů na dárek 😉

 • Vanilka Bourbon 12.11.2018 at 21:46

  U nás vždycky nejvíc potěší mrazem sušené ovoce 🙂

 • Jana 12.11.2018 at 21:46

  Doufam, ze v adventnim kalendari najdu spoustu inspirace. Bylo by zajimave otevrit okenko zazitkove s listy napr. do Minoru ci na Miniopery.

 • Jean 12.11.2018 at 21:47

  Vanocni stesti a pohodu s myma holkama. Mam tri.

 • Zuzana Bystřičanová 12.11.2018 at 21:49

  Nám by se líbilo kdyby se objevilo kolo woom 🙂 nebo aspoň 50% sleva.

 • Pavlína 12.11.2018 at 21:50

  Ráda bych v kalendáři našla i něco pro maminky 🙌

 • Vendula Sliwka 12.11.2018 at 21:54

  Musí byly by super nejake kreativní hry á třeba i společenské, dala knihy a lego :-). Moc děkujeme ze to vše děláš!

 • Klárka 12.11.2018 at 21:54

  Jupíííííí!!! Adventní kalendář!!! Moc doufám, že se na nás letos usměje štěstí 😉 A pokud by se usmálo zrovna u tohohle vláčku, tak si plákneme radostí všichni 😀 (to je tak, když jsou hraví i rodiče, nejen děti 😉 )
  A jinak doufám, že se v kalendáři objeví ještě nějaké Lego Duplo, byla bych ráda i za nějaké knížky a stolní hry 🙂

 • Luciiik 12.11.2018 at 21:57

  Moc jsem doufala v LEGO DUPLO a je to tady 😊 moc děkujeme za to co pro nás děláte holky 😉

 • Nela 12.11.2018 at 21:59

  My doufáme v nějakou soutěž pro milovníky dřevěných vlackodrah😉😉

 • Kamila B. 12.11.2018 at 21:59

  Nás by nejvíce potěšily knížky a Lego Duplo. Ovšem nějaký krásný dárek pro maminky by byl taky fajn 😊

 • Helena Kotrchová 12.11.2018 at 22:00

  Ja doufam,ze v tom svem cokosku 😂 ale tady na blogu i na insta pevne verim v Lego,Svojtkoviny a drevene hracky 😉

 • Petra Tomášková 12.11.2018 at 22:00

  Doufám, že najdeme skvělé tipy na chytré hračky a nápadité knížky.

 • Hanka 12.11.2018 at 22:01

  Jednoznačně inspiraci! 😉 Recenze k jednotlivým hračkám, kterých je v dnešní době nepřeberné množství, je k nezaplacení. Díky!

 • Lenka Veselská 12.11.2018 at 22:01

  Zdravíme po roce v Adventu a přejeme si vidět všechny články i s dárky (tak snad všechno pojede jak má) a třeba taky nějaký i vyhrát.

 • Eva Hruba 12.11.2018 at 22:02

  Jejda to uz je komentu. Clanky a inspiraci v nich mam moc rada. Ja myslin ze bude houpačka. Nas moc potesi i nejaka Svojtkovinka!

 • Veronika 12.11.2018 at 22:04

  Ja ani nevim, co bych chtela najit. 🙂 Darky detem kupuju tak nejak prubezne, i podle toho, jak se objevuji clanky a treba i vyhodne hromadne objednavky behem roku. 😉 Takze letos nas cekaji kaminky, Gerdu a dalsi knizky z clanku uz cteme, Sensory Blocks frci od lonska. Letos pridam duhu a moc me lakaji zebrinky, trojuhelnik s klouzackou, prkno nebo houpacka. Mam ale od manzela zakaz je koupit, ze mame malo mista, proto jsem tentokrat slevu nevyuzila. Ale kdyby to byla nahodou nektera z vyher a usmalo se na nas stesti, tak bych byla stastna a prckove taky. 🙂

 • Tereza 12.11.2018 at 22:06

  Pořád váhám, jestli letos Ježíšek tento parádní vláček našim klukům přinese…naštěstí mám ještě pár týdnů na přmýšlení. V adventním kalendáři bych ráda našla třeba tip na některou z nových “svojtkovin”, nějak všechny jejich novinky nestíhám sledovat.

 • Štěpánka 12.11.2018 at 22:07

  Inspiraci a tu uz jsem nasla u prvniho okenka! Darky jeste nemam, protoze se rada necham nadchnout u dalsich okenek.

 • Veronika 12.11.2018 at 22:09

  Doufám, že najdu inspiraci, co zaujme malou dětskou duši a čím ji zaručeně potěším;-)

 • Lucie 12.11.2018 at 22:13

  Rada bych v adventnim kalendari soutezila o knizky a deskove hry.

 • Veronika S. 12.11.2018 at 22:16

  Doufala jsem, že tu najdu právě Lego: -D Nebo bychom nutně potřebovali Kouzelné čtení, které mi přijde, že teď nějak podražilo. Ale určitě potěší cokoliv pro děti nebo i pro maminky. A na články se také moc těším!!!

 • Renata 12.11.2018 at 22:16

  Doufám, že letos bychom tam mohli najít Albi knížku. 😉

 • Denisa Jenčovská 12.11.2018 at 22:18

  My už nakoupily průběžné dárky k narozkám i vánocům z inspirace zde na blogu, díky moc 🙂 ale co teď u nás frčí nejvíc jsou lehčí puzzle a různé knížky a staveb nice, takže to by se nám v kalendáři opravdu líbilo 🙂

 • Aja 12.11.2018 at 22:19

  Nejakou zajimavou inspiraci:-)

 • Zuzana 12.11.2018 at 22:21

  Mi by se libil darek pro maminku a me holky urcite potesi lego duplo 🙂

 • Drahuše 12.11.2018 at 22:22

  Společenskou hru, ale hlavně inspiraci a tipy na dárky. Moc se těším

 • Lucie 12.11.2018 at 22:22

  Zdravím! Potěšily by Albi puzzle k tužce, klidně i knihy, nepohrdneme jimi 😀 Nicméně tento vláček je výborným začátkem, jeden od Lega máme, bohužel začala nějak blbnout mašinka, tak by bylo fajn mít náhradu :). Jinak ještě stavebnice. Děkuji!

 • Romana 12.11.2018 at 22:22

  Už máte splněno, Lego 😉 to je super dárek. A pak vy se nám líbila i nějaká ta Svojtkovina či jakákoliv stejně dobra kniha 😊

 • Lucie Košťálková 12.11.2018 at 22:24

  Já vůbec nebudu skromná a budu se těšit na Spectru od Utukutu ❤️😍😘😁

 • Petra 12.11.2018 at 22:24

  Doufám i v neco pro maminky:-P

 • Iveta Ptáčková 12.11.2018 at 22:25

  Děkujeme, že i letos se můžeme těšit z adventního kalendáře. Těším se na všechny nápadité dárky, které mi jsou inspirací. A určitě by potěšila nějaká pěkná knížky a kdyby bylo možné vyhrát prkno od Utukutu, tak by to bylo naprosto úžasné.

 • Iva 12.11.2018 at 22:26

  Já už se na adventní kalendář moc těšila, sice jsme loni nic nevyhráli, ale inspirace pro mě úžasná, jako všechny Vaše články 😉 Doufala jsem v nějaké to duplo a ono hned první den 😀 Jinak by nás určitě potěšila nějaká ta výhra od Unua, které jsme před nedávnem díky Vám objevili a jsme nadšeni, nebo třeba nějaká pěkná knížka 🙂 Děkujeme a už předem přejeme krásný předvánoční čas 😉

 • Eva 12.11.2018 at 22:26

  Mé přání na typ co bych si přála vyhrát pro Markétku je právě Lego Duplo a poté by se mi líbil poukaz na funkční oblečení např. značky Unuo. Markétka nastoupí v lednu do školky, tak vybava funkčního oblečení bude potřeba doplnit.

 • Petra 12.11.2018 at 22:27

  Cokoliv pro dětičky a pro mě třeba kartáček na zuby Philips Sonicare.

 • Petra 12.11.2018 at 22:28

  Byla bych ráda za dřevěnou houpačku a jiné dřevěné stavebnice

 • Radka 12.11.2018 at 22:28

  Houpací prkno 😀 ale váš adventní kalendář je vždy plný super tipů – už to je pro mě úžasné.

 • Petra 12.11.2018 at 22:32

  Hlavně se těším na každodenní článek – vloni jsem se každý den těšila – to je takový dárek pro mě jako pro maminku 🙂 A pro děti doufám třeba ve vychvalované duhové kamínky, zajímavé společenské hry, věci k tvoření, knížky k Albi tužkám a samozřejmě knížky – ty nesmí nikdy chybět 🙂

 • Marie Jahodová 12.11.2018 at 22:34

  ujíždíme na legu, takže na začátek hned super a ráda bych pro dceru vyzkoušela i albi tužku a knížky jsou taky super 😉

 • Alena Hájková 12.11.2018 at 22:34

  Mě by potěšily vzdělávací hračky pro děti 3-6 let – třeba nějaké encyklopedie, knihy na výslovnost nebo deskové hry.

 • Katka K. 12.11.2018 at 22:35

  Ja v to nedoufam, ja to vim :-). Vim, ze tu najdu spoustu inspirace!

 • katrinas 12.11.2018 at 22:35

  Míšo, advent s Vámi trávíme poprvé, ale Váš blok je nám po celý rok inspirací. Snad se nám díky Vašemu kalendáři objeví doma zase nějaká Svojtkovská vychytávka. Dnešní lego je skvělé, dcerka vlaky zbožňuje. Krásný předadventní čas

 • Verca 12.11.2018 at 22:37

  Rada bych v adventnim kalendari objevila treba nejake pekne puzzle pro kluky.

 • Danuše Kutálková 12.11.2018 at 22:38

  Soutěžíme s Filípkem poprvé, a hned takovy super darek 🙂 potesila by nas i nejaka knizka, lego duplo, nebo treba stavebnice walachia vario 🙂 uz se moc těšíme a jsem zvedava na dalsi dárečky 🙂

 • Martina 12.11.2018 at 22:39

  Nic konkrétního nečekám, ale Váš adventní kalendář je jedna nekonečná inspirace, tak jako celý blog:)

 • Andrea D. 12.11.2018 at 22:42

  Jelikož jsme ve fázi příprav na dětský pokojík, tak bych uvítala vše s tím související – mantinely, lampičky, dekorace,…

 • Markéta 12.11.2018 at 22:44

  Ja doufám ve slevový kód na houpačku Utukutu 🙂 ale top by byla nějaká knížka s bajkami 🙂

 • Irena Durdilová 12.11.2018 at 22:45

  Já čekám hlavně hodně inspirace 😉

 • Petra Ferenčíková 12.11.2018 at 22:47

  Baví mě všechny rozvíjející hračky pro děti a samozřejmě Lego Duplo 🙂

 • Marie 12.11.2018 at 22:48

  Já doufám, že se v adventním kalendáři objeví nějaký dáreček, který si budeme moci rozbalit pod vánočním stromečkem u nás doma 🙂

 • Dana 12.11.2018 at 22:49

  máme docela podobný vkus, takže se nám asi bude líbit všechno. Tímto okýnkem by se splnilo synovi velké přání, to je dost ostrý start 🙂 Dana

 • Iva 12.11.2018 at 22:49

  Doufám v tipy na pěkně knížky. Líbilo by se nám i lego friends

 • Lucie chmielová 12.11.2018 at 22:52

  Dobrý večer, budu neskromná, ráda bych duhovou houpačku 😀 nebo Emušáka a jeho mouchy 😀 Jakýkoliv dárek potěší, hodně čteme, tak třeba i nějakou naučnou encyklopedii.

 • Madla 12.11.2018 at 22:54

  Vůbec netuším, proto bych ráda v tomto adventním kalendaru našla tipy na něco zajímavého a potěšilo by mě, kdyby tam bylo i něco “jineho”

 • Lenka Hermanová 12.11.2018 at 22:56

  Díky za inspiraci, vláček je úžasný. Kluci by si moc přáli houpací prkno, tak třeba v něm také bude 🙂

 • Markéta 12.11.2018 at 23:04

  Ten je! Duplo vláček je u nás stále top 😉 Doufám v nějakou úžasnou společenskou hru. Hlavně zde zase najdu inspiraci na skvělé dárky pro malého.

 • Veronika 12.11.2018 at 23:07

  Doufam,že tu najdu něco,co vůbec neznám a budu to nutně potřebovat 😊

 • Anna S 12.11.2018 at 23:10

  I neco na zariadnie izbičky a samozrejme auticka

 • Eva 12.11.2018 at 23:11

  Náš syn miluje knížky, hlavně od Svojtky, tak bych ráda tipy na nějakou další do naší knihovničky 🙂

 • Katka 12.11.2018 at 23:19

  Děkuji moc za adventní kalendář, moc se na něj těším. Potěšila by nás nějaká knížka, stavebnice, společenské hry.

 • Eva S. 12.11.2018 at 23:22

  Ráda bych našla nějaké dětské knížky, jelikož těch není nikdy dost :).

 • Vjerča 12.11.2018 at 23:23

  Určitě lego, mořee lega a nějaké tipy na vychytávky a zajímavé novinky ze světa hraček, které nemám čas sledovat, ale díky Vám je mám jak na podnose a hezky přehledně 🙂

 • Kata Brtnikova 12.11.2018 at 23:26

  První dárek a hned taková pecka, protože vlaky a dopravní prostředky obecně u nás teď frčí. Jinak náš prcek by si ještě přál jeřáb a autodráhu 🙂

 • Bastera 12.11.2018 at 23:31

  Doufala jsem právě v nějaké super lego duplo nebo třeba nějaké super soft oblečení. Děkuji za soutěž a přeji krásný adventní čas 😊

 • Andy 12.11.2018 at 23:35

  Inspiraci , ale i třeba Utukutu

 • Vendula 12.11.2018 at 23:40

  Ráda najdu v kalendáři inspiraci, ať už na dárky pod stromeček nebo na později….

 • Katka Sormova 12.11.2018 at 23:42

  Jak já se těším,že bude každý den na blogu něco nového! 🙂 nejvíc bych si přála knížku Mám tě ráda,(zatím totiž není k sehnání a marně na ní čekám)

 • Petra 12.11.2018 at 23:43

  Dobrý večer,

  já se těším, že získám spoustu inspirace pro další roky a třeba tentokrát i něco vyhrajeme. 🙂

  Těším se na články s tipy na ubytování a vyžití dětí v různých koutech naší republiky.

  Všem přeji hezky strávené týdny do Vánoc!

  Petra

 • Pavlína Janoušková 12.11.2018 at 23:44

  Těším se na dřevěné hračky.

 • Lucia 12.11.2018 at 23:49

  Ako vzdy inspiraciu na vianocne darceky a to lego, to tam uz je 🙂

 • Bohdana Pejchalová 13.11.2018 at 0:15

  Tesime se na adventni kalendar.krasna inspirace pro nas. Urcitw by se mi libilo soft olbeceni, duplo, houpacka, puzzliky nebo knizka, nebo i kolo by se hodilo:))

 • Soňa  Zemanová 13.11.2018 at 0:19

  Co bych v kalendáři letos chtěla objevit? Už mě těší Duplo a myslím si , že každý dárek bude moc krásný…Amálka má ráda knihy a puzzle… Maxík vláčky a různé ,,pracovní,, automobily ( jeřáb, traktory, kombajn,..) Inspiraci letos už nehledám, dárky mám už nnachystané i zabalené. Jaký dopravní prostředek moje děti milují? Přeci posázavský pacifik…Doufám, že už od příštího léta budou koleje opraveny a my budeme moci jezdit vláčkem kolem Sázavy. Míšo, tvůj blog je nejen pro mě velkou inspirací. Děkuji za tak skvělý blog, který pro nás píšeš.

 • Lenka K. 13.11.2018 at 0:19

  Já se také těším na inspiraci na dětské dárky. Letos bych ale uvítala nějaký pěkný nápad pro naší 6ti letou.

 • Mariana 13.11.2018 at 0:25

  Me by moc potesila nejaka spolecenska hra pro deti

 • Magda 13.11.2018 at 0:27

  Letos bych v adventním kalendáři ráda našla nějakou výhru :-)))) Tak teď vážně – ráda bych tu našla nějakou hezkou hračku od Šimido, Pikle nebo nějaké hudební nástroje, Děkuji za inspiraci.

 • Karol 13.11.2018 at 2:05

  Nějaké pekne knížky pro malé caparty 🤗

 • Michaela Benešová 13.11.2018 at 4:36

  Tesim se na inspiraci na nejen vanocni darky

 • Nikola Š. 13.11.2018 at 5:25

  Asi hlavně inspiraci. Nestíhám sledovat novinky, tak je fajn občas na nějaký zajímavý tip narazit, nechám se překvapit, o tom adventní kalendář vlastně je 🙂

 • Dominika 13.11.2018 at 5:30

  Ja se tesim, ze v kalendari najdu inspiraci na darecky pro deti. A kdyz by jsme neco vyhrali, tak by to bylo super. Treba i tento vlacek. Vypada totiz nadherne 😉

 • Jitka 13.11.2018 at 5:50

  Lego se jiz splnilo, tak jeste treba nejake logicke hry (treba od Smartgames) ci balancni hry (na procviceni jemne motoriky). Knizky by byly take super. A kdyby bylo i neco pro maminky z prirodni kosmetiky ci nejaky pomocnik do kuchyne, tak bych se take vubec nezlobila. 😉

 • Eva 13.11.2018 at 5:51

  Utukutu prkno nebo puntikate omalovánky. ❤️

 • Karolína 13.11.2018 at 5:55

  V adventním kalendáři bych ráda objevila nějakou knížku, pomůcky na tvoření nebo společenskou hru.

 • Veronika 13.11.2018 at 6:11

  Trávila jsem na těchto stránkách už loňský rok a trochu doufala v nějakou výhru :-). Vzhledem k počtu komentářů v ní už letos nedoufám. Ale je fajn, že jste inspirací pro tolik žen, protože i my máme samozřejmě doma spustu věcí inspirovaných Vámi. Takže děkujeme za krásné tipy pod stromeček. Co by se mi líbilo v adventním kalendáři? Jak Vás tak znám, tak nadšené budeme z většiny. Lego je hned první den, Natálka by si přála nějakou stavebnici (logo samozřejmě máme i když vláček by se taky hodil), ale brala bych tip na další a pak na nějakou hezkou knihu a taky třeba mikroskop. Fííííííííííí, právě jsem viděla 2. adventní okénko. Je super, jdu na něj. Veronika

 • Petra Šmídková 13.11.2018 at 6:14

  Miluji adventní kalendář- to napětí, vzrušení, ten krásný čas, kdy denně otvíráme okénko a čekáme co nás tam překvapí, jakoby mi bylo zase pět 🙂 Moc děkuji, že nám chcete dělat radost. Krásný předvánoční čas. Petra Šmídková

 • Lenka 13.11.2018 at 6:14

  Nase deti chtely asventni kalendar s Duplem (je jim 8 a 5 let). Takze vyrobim, protoze koupit se neda. Jinak jsou super knizky a ruzne kreativni sady (Djeco, Janod apod.).

 • Dagmar Bezstarostová 13.11.2018 at 6:16

  Lego holky milují a hrají si s ním každičký den..takže kdyby byla v kalendáři každý den jedna sada a usmálo se na nás štěstí,bylo by to báječné 😀

 • Katka 13.11.2018 at 6:19

  Dobrý den, především mám ráda atmosféru,která tady panuje. Líbí se mi, jak nad dárky přemýšlíte. Váš blog je tady hlavně velkou inspirací a těším se, že tu najdu tipy na rozšíření naší sbírky knížek.

 • Monika Plonková 13.11.2018 at 6:34

  Milá Míšo, velmi děkuji za vše, co děláš a spousty inspirativních článků, které ráda čtu po celý rok a mnohdy se k některým z nich vracím. Adventní kalendář je tou pomyslnou třešničkou na dortu a já si letos opět ráda zasoutěžím a zkusím paní Štěstěnu, zda se na mě usměje 🙂
  A co že bych chtěla najít v letošním dárečkovém maratonu – knihy, Lego, osušku Lodger a nějakou společenskou hru 🙂

 • Monika S. 13.11.2018 at 6:41

  Potesila by ma urcite spolocenska hra pre malych prckov, lego, zaujimave knizky…a vlastne sa tesim na kopec inspiracie, ktora urcite pride 🙂

 • Hana H. 13.11.2018 at 6:43

  Já tu najdu určitě inspiraci, kterou letos fakt nemám… a co bych si přála? Asi aby zde bylo i něco pro maminky.. kosmetika, nebo dobrá knížka. 🙂

 • Lenka Kovařčíková 13.11.2018 at 6:52

  Mého syna by nejvíc potěšilo něco ze Star Wars 😀 ale protože má taky rád knihy, tak by mě potěšila nějaká kvalitní kniha 😉

 • Lenka 13.11.2018 at 7:00

  Dobrý den, Míšo,
  moc se těším na všechny dárky, co dáváte, protože loni pro mě nebyl ani jeden úletem mimo a všechny si dovedu u nás pod stromkem představit…. Lego, knížky, prkno….
  Pěkný den L.

 • Katarína Pavličová 13.11.2018 at 7:01

  Potesila by spolocenska hra, aby sme sa zabavili doma vsetci 🙂

 • Jana 13.11.2018 at 7:24

  Ahoj Míšo, nám by se nejvíc líbil firstbike.

 • Janča 13.11.2018 at 7:47

  V adventním kalendáři bych ráda našla pro prcka Lego (vláčky jsou TOP) 😀 No a nebo nějakou krásnou knížku. Ale potěší cokoli. Děkuji J.

 • Nad'a Krupová 13.11.2018 at 7:48

  Rada bych v adventnim kalendari nasla lego s masinkami, drevene vlacky nebo vlastne cokoliv s masinkami pro syna, ty miluje nejvic 😍

 • Kateřina Ottmarová 13.11.2018 at 7:51

  barbie by nas potesila, ale duplo je bomba

 • Petra 13.11.2018 at 8:02

  Ráda bych v adventním kalendáři našla také houpací prkno 🙂

 • Jana Stecová 13.11.2018 at 8:07

  Doufala jsem v Lego Duplo, takže splněno hned první den. Navíc tenhle vláček by se nám moc hodil, doma už máme 2 starší vlaky a s tímhle by teprv byla zábava.

 • Vendy 13.11.2018 at 8:12

  Doufám, že se objeví něco pro ta úplně nejmenší miminka (kousátko, oblečení, kosmetika apod.), nebo naopak i pro lehce odrostlejší kusy (10 let), aby to pokrylo naši rodinu:D

 • Vendy 13.11.2018 at 8:15

  Děkuji za inspiraci, v kalendáři by bylo super cokoliv z dřevěných hraček od Little Dutch 🙂

 • Zuzka L. 13.11.2018 at 8:18

  Mne by popravde potesily darky z Utukutu 😀

 • Lucie 13.11.2018 at 8:23

  Dárky jsou vždy vkusné a krásné. Nejvíce u nás letí Svojtkoviny – nejnověji bacily s duplo. Ale kalendář je i inspirace na dárky a loni jsem ocenila jako nápady – souhvězdí k prosvícení. Knihy s baterkou…. Tak se těším na nové nápady.

 • Verča 13.11.2018 at 8:31

  Doufám hlavně ve skvělé napady, co případně koupit dceři do budoucna. Jinak nam by se konkrétně hodilo duplo nebo grimms duha a pak knizky, ty milujem. Hodně sil, ať ten maraton v poklidu zvladnete :).

 • Michala Hanáková 13.11.2018 at 8:43

  Těším se na tu předVánoční náladu, kdy je potřeba si uvědopmit co je důžeité a že práve počká, moc ráda čtu články, obdivuji toho kdo umí tak psát a adventní kalendář miluju, je to příjemný bonus před Vánoci 🙂

 • Martina Rozsivalova 13.11.2018 at 8:50

  V adventním kalendari by se mi líbila houpacka spektra a zajímavé knižní typy!

 • Katka 13.11.2018 at 9:01

  My uz mame darky k Vanocum nakoupene, cekame druhou holcicku v lednu, tak jsem chtela mit uz vse radeji prichystane a v prosinci si jen uzivat adventni cas…budu tedy rada za inspiraci na dcercine lednove 3. narozeniny. Dekujeme 🙂

 • Adéla Bělunková 13.11.2018 at 9:03

  Já doufám, pevně věřím, že najdu skvělé tipy a inspiraci na vánoční dárky 😁Vloni mi adventní kalendář velmi usnadnil výběr dárků😉
  Jinak lega, knížek, puzzle, stavebnic není nikdy dost. A nejvíc se těším na věci, o kterých nemám ani tušení, že existují 😁

 • Alena Trechová 13.11.2018 at 9:04

  Já se nechám překvapit 🙂 vždy máte úžasné tipy

 • Pet 13.11.2018 at 9:10

  Já moc doufám v knihy od Hervé Tulleta, které zatím v knihovně našich dětí postrádám.

 • Nikol Horáková 13.11.2018 at 9:15

  Určitě nějaké knížky pro děti! Od svojtky nebo albatrosu.

 • Michaela 13.11.2018 at 9:18

  Já bych ráda v adventním kalendáři našla jakoukoliv výhru, ale když si můžu vybrat, tak bych ráda nějaký velký taktor pro malýho a nebo taky Albi knížku Kouzelné čtení, děkuji 🙂

 • Štěpánka 13.11.2018 at 9:22

  Nemám žádná konkrétní očekávání, dárek je dárek a ten vždycky potěší ☺

 • Alča 13.11.2018 at 9:23

  My moc štěstí na výhry nemáme (tak o to víc máme asi lásky, hih), tak doufám, že naleznu aspoň inspiraci na dárky a tedy další úžasné fotky, protože ty jsou mi také inspirací 🙂

 • Pavla 13.11.2018 at 9:28

  Já a moje dvě dcery bychom určitě nejvíc ocenily houpací prkno 🙂

 • Katka Kastnarová 13.11.2018 at 9:32

  Moc děkuji za krásnou soutěž. Líbilo by se mi, kdyby byla soutěž o Albi tužku nebo magnetickou stavebnici, popř. klasické Lego. 🙂

 • Jana Provazníková 13.11.2018 at 9:32

  Potěšilo by nás cokoli dřevěného, tento blog jsem objevila nově a opravdu se mi líbí.

 • Katka Fichnová 13.11.2018 at 9:34

  já bych moc ráda uvítala tipy na tvořivé sety a stavebnice 🙂 už se moc těším na váš adventní kalendář – minulý rok byl pro mě velikou inspirací!Děkuji za váš čas a nadšení 🙂

 • Petra Koláčková 13.11.2018 at 9:36

  Pro mě je Váš adventní kalendář hlavně inspirací 😌. Překvapilo by něco od Utukutu, nebo od Lavly. Ale každá výhra zahřeje 🙂.. Krásné dny, Petra

 • Verča 13.11.2018 at 9:43

  Mě by se líbilo právě lego 🙂 Díky!

 • Michaela Kratochvílová 13.11.2018 at 9:45

  Míšo už se moc těším na články plne inspirace 😉 syna by určitě potěšilo lego o které se dnes soutěži a kdyby tam bylo i něco pro miminka (Adélka právě včera oslavila 1 měsíc) tak by to bylo super 🙂

 • Lenka Červeňová 13.11.2018 at 9:47

  Váš adventní kalendář je skvělý sám o sobě, spousta inspirace a krásné výhry. Líbilo by se mi najít v něm Lego (což se už splnilo 1. den :), dřevěné hračky nebo něco od Albi. Moc se těšíme, co se tu na blogu chystá! Zdravíme z Vysočiny. Lenka

 • Karolína Dvořáčková 13.11.2018 at 9:47

  Doufám, že najdu inspiraci a třeba i nějakou výhru 🍀

 • Jana Seidlová 13.11.2018 at 9:47

  Já s jistotou vím, že tu najdu spoustu inspirace a největší problém pak bude, abych vybrala pod stromeček jen pár věcí a ne vše ;-). Budu ráda za tip na stavebnice, a určitě bych uvítala soutěž o Albi tužku.

 • Jitka Tykalová 13.11.2018 at 9:48

  Potěšilo by nás kouzelné čtení 🙂

 • Monika Bokišová 13.11.2018 at 9:52

  Doufám, že zase najdu spoustu prima inspirace na dárečky, kterými se zabavíme s dcerkami 🙂

 • Bára 13.11.2018 at 9:52

  Míšo, já doufám, že zde najdu tipy na vánoční dárky, protože letos k nám přibyl nový člen, času je méně, nestíhám moc sledovat, jaké zajímavé hračky jsou a nevím, co tomu ježíškovi (babičkám) poradit 😀 a líbil by se mi i tip (výhra) právě pro ty nejmenší 🙂

 • Dáša Kovalová 13.11.2018 at 9:54

  Především krásnou inspiraci, podobně jako loni 🙂 Hodně nám to pomohlo, si ujasnit, co ano a co ne 🙂

 • Veronika 13.11.2018 at 9:55

  Libily by se nam nejake pekne detske knizky.

  • Veronika 13.11.2018 at 9:56

   Veronika Kratka

 • David 13.11.2018 at 9:57

  Hned první dárek mě potěšil, určitě nějaké stavebnice pro táty na hraní a pak i něco, co by potěšilo obě moje holky 😉

 • Hana 13.11.2018 at 9:58

  Tipy na deskové hry pro předškoláky.

 • Tereza 13.11.2018 at 10:03

  nějaké pěkné dětské oblečení 🙂

 • Lucie 13.11.2018 at 10:07

  Uvitam tipy na pekne knihy,stavebnice a nejake hry 🙂

 • Romana 13.11.2018 at 10:12

  V tom vasem bych rada objevila nejake knihy, zajimave hry, Lego Duplo, drevene hracky ci houpaci prkno. V tom mem susene ovoce aa oříšky😁

 • InSmallWorld 13.11.2018 at 10:14

  Rádi bychom ještě našli houpací Utukutu prkno..sleva nám utekla ;(

 • Iveta 13.11.2018 at 10:18

  Míšo, pokud máš na mysli v co doufám, že najdu v adventním kalendáři, tak každý den čokoládku. 🙂 Pokud máš na mysli ten tvůj blogový, tak v podstatě cokoliv tvořivého, klučičího. Např. sadu na lití olova. 🙂
  Iveta

 • Katka 13.11.2018 at 10:19

  Těším se na nějakou deskovou hru 🙂

 • Hanka Kju 13.11.2018 at 10:26

  Sdílím i komentuji na FCB 😉
  ráda bych vyhrála houpací prkno 🙂

 • Jana 13.11.2018 at 10:26

  Ja se osobně těším na plno zajímavých článků, typů na dárky. A nic speciálního nečekám, ale lego vždy potěší.

 • Lucka 13.11.2018 at 10:29

  Uvítala bych tipy na hezké a zajímavé hračky, protože v klasickém hračkářství jsem bezradná.

 • Martina Poláchová 13.11.2018 at 10:31

  Pěkný den, hned první okýnko a trefa..LEGO se u nás těší velké oblibě 😉. Také se těším na spoustu inspirace (v průběhu roku je pořád koho obdarovávat) a samozřejmě se v souvislosti s kalendářem těším na zajímavé počtení. Martina P.

 • Simona M. 13.11.2018 at 10:33

  malého hvězdáře a nějakou novou zajímavou hru 🙂

 • Petra 13.11.2018 at 10:35

  Tesim se na inspiraci na hezke detske hracky🙂

 • Míša 13.11.2018 at 10:38

  Váš blog sleduji teprve krátce, ale tématicky mi vážně “kápl do noty” :-). V adventním kalendáři se těším na spoustu inspirace na výlety a všední zážitky, ale i na tipy na dárečky pro nejbližší. Pro dcerku mám ráda dřevěné hračky, ale nebojím se i vlastnoručně vyráběných zkoumacích a objevovacích dárků :-). Krásný před-adventní čas!

 • Dita 13.11.2018 at 10:39

  Lego, knihy, seva stavebnice

 • Martina W. 13.11.2018 at 10:49

  Moc by nás potěšila nějaká pěkná společenská hra, tu oceníme celá rodina 🙂

 • Andrea H. 13.11.2018 at 10:49

  houpací prkno nebo kolo 🙂 a teším se na tipy na dárky,máme doma knihomola a legomaniaka takže veřím,že najdeme inspirace.Hezké a klidné předvánoční období

 • Janča Z. 13.11.2018 at 10:56

  Líbila by se mi nějaká stavebnice, třeba Lego nebo Magformers

 • Eliška Gřešková 13.11.2018 at 10:57