Pozvání: Struny dětem

25.8.2016 in Pozvánky - 2 Comments
Já už vás tu nějakou chvíli straším podjedličkovou inspirací, takže věřím, že se nezaleknete ani podzimní pozvánky :-). Rozhodně užívejte léta, ale tuhle událost si zapište do diářů. My s holkama milujeme Divadlo Minor, milujeme hraní a smysluplné programy. Tahle akce spadá do všech našich „milujeme“ a rozhodně s holkama zaskočíme na kus hraní, divadélka a zábavy!

Od 14. do 16.10. letošního roku, se plánuje báječný „festival“ Struny dětem. Dětem starších 4 letpo teenagery je věnovaný festival plný worshopů, koncertů, dílniček, ale i hravých koutků, kde nebude chybět ani ten od Agátina světa, které nejspíš znáte ze Střeleckého ostrova, kde pořádá svůj vlastní kreativní festival.
Na velké scéně se objeví pohádka Nebojsa, v sobotu se bude hodně hrát a zpívat a nechybí spousta známých tváří, schválně do programu nakoukněte.
Festival zabere část ulice Vodičkova, Divadlo Minor a také Novoměstskou radnici. Ke slyšení tu budou i známé Pišlické příběhy z úst Ivana Trojana, pro nadšené teenagery tu bude boxer En.dru, na nabitý program se můžete podívat přímo tady: Program.
Koncerty trvají většinou okolo jedné hodiny a jsou určeny už právě i malých čtyřleťákům. Program bude interaktivní a můžete při něm nejen zpívat, ale i tančit. Děti do 4 let navíc vstupné neplatí a můžete je mít u sebe na klíně. Jinak na webu můžete zakoupit vstupenky. Pro děti od 4 let dál už ji budete potřebovat. Cena jsou vždy napsané v programu pod každou událostí.
Hravé koutky nechybí na žádné propracované dětské akci a moje holky zaujmou vždy nejvíc. Aby ne, fůra cizích hraček, které si můžou půjčit a hrát si bez pravidel. Najdete je na festivalu zdarma od desáté ranní až do šesté večerní.
Holky určitě skočí do koutku s magnetickou stavebnicí SmartMax, protože ta zaujala jak Juli tak Nelču právě na festivalu kreativního hraní na Střeláku.
Asi nás nemine ani fotokoutek, protože něco přeci do toho Project Life alba dát musíme :-). To si dělám trochu legraci, většinou mám naopak problém do něj něco nedat :-D.
Kopa dílniček bude k vidění a použití v sobotu a v neděli od 10 do 18 hodin. Trvají zhruba 30 minut a výtvory si odnesete domů :-). Vstupné na dílnách se platí na místě, není potřeba je nikde rezervovat a cena je opět přímo v programu.
V rámci dílen můžete vzít děti do světa opravdové detektivky s Přírodovědci.cz, kde děti zkusí třeba snímání otisků prstů či zkoumání DNA. Bude tu i dílnička papírového tkaní, starší děti se mohou stát streetartovými umělci. Vyrobíme hravé náušnice, brože z plsti a prostě vypadá to docela našlápnutě.
Mám radost, že jsem zase stihla hodit pozvánku dřív než akce pominula 😀 a doufám, že se tam třeba s někým z vás potkáme. Zapište do diářů a už teď si v klídku vyberte, co si nenecháte ujít.
Krásný zbytek dne.
MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • veronika tobi 25.8.2016 at 19:12

  Miso,vcera jsem zrovna procitala jejich brozuru a s pocitem ze je vsechno az pro starsi deti ji hodila do kose:-(navic maji uveden pozadavek na dodrzovani stanoveneho veku.. myslis ze i rok a pul stara slecna si tam prijde na sve? Krome agatiny hernicky bys neco doporucila? Urcite bych moc rada zasla.. diky moc za dalsi skvelou inspiraci!!! Veronika

  • Míša 31.8.2016 at 21:24

   Ahojky Veru, urcite bych pro mensi dala herny, myslim, ze i WS s doprovodem zvladne male ditko plus ta Vodickovka a venkovni program bude super pro male 🙂 Ja pocitam, ze Julinku taky trochu zapojim :-). Pokud dopadne pocasi 🙂

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×