naše oblíbené | 20 dárkových tipů ke Dni dětí

6.5.2019 in Dr. Máma, Tipy - 11 Comments

Dřív než budou slavit děti, oslaví svůj den my maminky, ale známe se. Nebo spíš poštu 😀 . Takže raději s předstihem posílám tipy ke Dni dětí, který na nás skočí hned první červnový den 🙂 . Vybrala jsem ty, které máme rádi, záměrně jsem se snažila minimalizovat počet hraček, protože těch věřím, že máte všichni tak akorát 🙂 . Hledala jsem mezi věcmi to, co je praktické, ale zároveň dětem udělá opravdovou radost.

Na co tu dnes nezbylo místo, to jsou knihy. To by bylo na dva články minimálně 😀 .

1. Dětský, ale skutečný – nožíky Opinel

Dětský den je sice ještě otázkou jara, ale rozhodně k němu holkám dáváme takové maličkosti, které jsou aktuální na letní prázdniny. Prvním dnešním tipem je proto nožík. Asi všichni vezmeme děti na houby nebo budeme stavět trpaslíčkům domečky 🙂 .

Tyhle nožíky nejsou žádnou hračkou, jsou ostré, ale kladou maximální důraz na dětskou pařátku 🙂 . Jsou v několika barvách, ale i jen přírodní, mají kulatou špičku pro větší bezpečnost a taky pojistku, díky které se nůž sám nezavře, ale ani neotevře.

My zatím holkám tajemství pojistky neprozradili, protože je to pro mě trochu jistota, že když zajdou za zatáčku, nenapadne je tam zatím kudlat kopí neb šípy. A kdyby ano, nůž nedokážou otevřít. Nožíky mají ale od jara prvně, takže v létě už je zasvětíme a důvěru předáme 🙂 .

Cena nožíku je dle mého názoru velice pěkná, nůž je na celé dětství a kdo z nás neměl v kapse rybičku a necítil se díky ní jako king? 😀 Až do čtvrtka jsem domluvila slevu na sortiment celého e-shopu Pro malé dobrodruhy. Ti s námi budou celou neděli ve Stromovce na pikniku, takže vám sem hodím odkaz na vše, co u nich z článku se slevou seženete 🙂 .

7% sleva s kódem MKPIKNIK (do 9.5.2019) : NOŽÍKY OPINEL NA E-SHOPU – TADY KLIK

2. Jejich cvaknutí, jejich vzpomínky – první focení

Druhý tip vás nemusí stát ani korunu a vykouzlíte neuvěřitelné úsměvy a jiskřičky v očích. Vyhrabala jsem svůj 15 let starý foťák a holky se vše kolem začínají dívat i trochu jinak. Přemýšlí co je hezké, co stojí za zmáčknutí a letos prvně si ze svých fotek vytvoří deníček. Na každé roční období jeden a já jim je pak nechám svázat, aby měly rok kompletní 🙂 .

Ani nevíte jak mě potěšilo, že se Juli jala fotit kytky 😀 . Tak trochu jsem čekala zastávku u prvního lejna v parku 😀 . Baterka ve foťáku už není nejmladší a nevydrží zrovna dlouho, ale aspoň se vyhneme tomu, že by chtěly holky celý výlet jen fotit. Mobil jsem jim na focení dávat nechtěla, tak i to je jeden z tipů, jak dětem udělat zajímavé prázdniny a za deštivých dnů si tvořit vzpomínkový deníček 🙂 .

3. Kufřík na celý rok – Budu doktor!

Pardon, ale ON tu být musí 😀 . Dětský doktorský kufřík, který je novinkou a já z něj mám velkou radost, protože celá polovina první várky je pryč. To abych na tom festivalu mini vůbec měla co nabídnout návštěvníkům 😀 . Doktorský kufřík je plný jen skutečných, reálných a funkčních věcí.

Kufřík ukrývá vše od náplastí, tampónků, obvazu, stříkaček, zkumavek či dřevěných špátlí a kapátka, přes gumové rukavice, roušku, podložku a čepičku až po emitku, plně funkční teploměr či fonendoskop. Pomocí oční tabulky můžete vyšetřit zrak každého pacienta a nezapomeňte, že těm nemocným je třeba vypsat recept s domácí léčbou.

Článek o doktorském kufříku a hry sním – tady klik

A jak to nakonec dopadlo s červeným křížem, který jsme museli měnit? Úplně báječně 🙂 . Na kufříku nakonec bude červené kolo s bílým křížem uprostřed 🙂 . Jupííí, bude nejkrásnější! A protože bereme v potaz, že jste hlasovali i pro zelenou alternativu, bude ke kufříku i samolepka zelená a vy si tak můžete kufřík proměnit i v zelený, pokud se vám tak víc líbí nebo se hodí víc do vašeho pokojíčku 🙂 .

Doktorský kufřík Budu doktor! NA E-SHOPU – TADY KLIK

4. Lehká lahev, ve které i zmrzlina vydrží

Co je praktickým dárkem, ale může udělat velikou radost, to je lahev, ve které vám i zmrzlina vydrží 😀 . O lahvích, které máme všichni 4, ale i těch, které u nás neprošly, vám napíšu samostatný článek. Aktuálně mají holky termolahve Alfi a jsou skutečně skvělé. Já sama mám tu svoji už delší čas než holky a na základě spokojenosti mé, jsme je objednali i holkám.

Na blogu se ještě můžete dočíst o termolahvích PURA. Proč jsme je na letošek vyměnili? PURA lahve jsou skvělé, netečou a také se neprohřejí skrz. Jsou ale menší a na danou velikost ještě těžší. Od letoška si ale holky chodí i velké výlety s batohem na zádech a pití si nosí samy. Přednost proto dostaly termolahve Alfi, které smí do myčky, drží horko i chlad a mají pítko, které se neomatlává špinavou rukou, aby se pak strčilo du pusy a špína se snědla.

Taky vám tohle u „zdravé lahve“ vadí? Na stranu druhou, učit děti vytahovat špunt zubama taky není zrovna ono, takže jak pak otevřít lahev? Tady to neřešíte, systém otevírání lahve je u špuntu skvělý.

7% sleva s kódem MKPIKNIK (do 9.5.2019) : TERMOLAHVE ALFI, VČETNĚ DĚTSKÝCH, NAJDETE NA E-SHOPU – TADY KLIK

5. a 6. Hurá k vodě – nejkrásnější očima dítěte

Tenhle dárek si u nás vydyndala Nelinka. Takže ze všech dnešních tipů jsou právě plavky tím, co dostanou ke Dni dětí moje holky. Zbylé věci jsou tipy, které jsou osvědčené a máme je hodně dlouho 🙂 . Plavky od KiETLA jsou krásné a já mám radost, že se Nele tolik líbily. Trochu zklamání přišlo ve chvíli, kdy jsme zjistili, že se šijou jen do 104ky.

Tak jsem je objednala, aby Nela viděla, že jsem snažila, ale bohužel. No a výsledek? Ta 104ka je Nelince krásně. To i přesto, že je jí 6 a nosí 128ku 😀 . Plavečky jsou krásně elastické, takže obě holky mají stejnou velikost 🙂 ač jsou mezi nima 2 roky věkového rozdílu.

7% sleva s kódem MKPIKNIK (do 9.5.2019) : plavky kietla NA E-SHOPU – TADY KLIK

Proč se Nele líbily víc než jiné? Protože už k nim má rok sluneční brýle, které nosí do města nebo na dovolenou. Na kolo máme brýle sportovnější, též značky KiETLA, ale ty z blogu dobře znáte. Nosí je i Julinka, pro kterou jsou tyhle PiZZ brýlky velké.

Pro kluky (ale i na holkách by se mi líbily) jsou úžasné tyhle, ale barev a vzorů mají všeobecně víc. Brýle jsou to kvalitní, pokrývají všechny druhy UV záření a dostatečně velká skla pak chrání oko skutečně ze všech úhlů. Za mě jednička s hvězdičkou a nikdy jsme neměli jiné brýle než tyto, protože jim důvěřuju, aniž by mi někdo platil za jakoukoli reklamu 🙂 .

Brýle KiETLA má v sortimentu i e-shop Pro malé dobrodruhy, takže i na ně se dá využít sleva. Kdo by je chtěl vyzkoušet, tak budete mít možnost na našem společném pikniku ve Stromovce. Kdyby se vám nějaké líbily, půjdou ten den (jen pro vás) objednat se stejnou slevou 🙂 . Kdo na piknik nedorazí a chtěl by zkusit, můžete ještě dorazit na Dětský festival mini, kde brýlky, ale i letní kloboučky či plavky uvidíte 🙂 .

7% sleva s kódem MKPIKNIK (do 9.5.2019) : brýle kietla NA E-SHOPU – TADY KLIK

7. Le petite delice – náramky s příběhem

A jdeme na tip číslo 7. Pozor, rozhodně není jen pro holky. O náramcích a příběhu Le petite delice jsem na blogu už psala minulý rok. To jsme totiž s holkama zašly náramky vybrat. Každá si vybrala jeden s písmenkem (N a J dle jména) a druhý se zvířátkem 🙂 .

Náramky za celý rok nesundala ani jedna z ruky a letos mají slíbeno, že si na festivalu mini budou moct vybrat jeden nový 🙂 .

Julince náramky dost dlouho pomáhaly v tom, že věděla, že je má na pravé ruce a na „Julinko jdi vpravo“ věděla kam 😀 . Já sama nosím LPD na krku a na řetízku mám právě medailonek s nápisem MOM. Moc mě překvapilo, kolik lidí se na něj ptá a dokonce kolik lidí i pozná, že jde o Le petite delice 🙂 .

Krásné náramky budou opět k vidění na Dětském festivalu mini 17.-18.5.2019

8. Prohoupané léto – zábava s cvičením v jednom

Vychází vám kolem Dne dětí i narozeniny či svátek nebo máte vyšší rozpočet na tuhle dětskou slávu? Pak doporučím prohoupat se létem s Utukutu. Nejde jen o hračku, vůbec ne. Jde sice o zábavné houpání, ale naučí děti mnohem víc. Skříplých prstů ani velkých urazů se nebojím, holky se naučily mnohem víc soustředit a Nelinka, u které bojujeme od narození s poměrně velkou hypotonií, udělala skok, který bych jiným cvičením nedocílila. Tady totiž cvičí a ani o tom neví 🙂 .

Utukutu duhová houpačka

Gabi a její houpací ráj budete moct celý den využívat v neděli na našem prvním pikniku ve Stromovce (na Den matek 12.5.2019 – pokud máte zájem, nezapomeňte se registrovat 🙂 ).

Pokud pak takový dárek pořídit chcete, od pondělí 13.5. budu mít k dispozici slevu 6% na celý houpací sortiment od Utukutu 🙂 .

6% sleva na vše houpací od UTUKUTU začne 13.5.2019 Sleduj náš Facebook, Ig či odebírej slevy (přihlašování dole!)

9. Moje první peněženka – pojízdná kasička na výletě

A to by bylo, aby se z batolat nevylíhl pořádný nákupčí. Holky od nás dostávají občas nějakou tu korunku a hodnotu peněz už začínají vnímat. Přišel proto čas pořídit si první peněženku, kterou hodí do batůžku a v létě bude na nich, zda je utratí za zmrzlinu, ovoce nebo třeba omalovánky. Sama jsem na to zvědavá 🙂 .

10. Batůžek na cesty necesty

Hodí se a zároveň z něj mají radost. Praktický dárek, který potěší a děti se naučí, že tahat s věcmi se nemá jen máma a táta. Holky jej nosily jen na výlety menší, letos prvně i na ty celodenní. na blogu jsem o všechny našich batozích sepsala recenzi, která se vám moc líbila, tak můžete mrknout – Nejen dětský batoh – Do čeho si balíme na výlety?

Velkou nabídku batohů (včetně těch našich) pak najdete u dobrodružek a využít sleva se dá zase i na batůžky 🙂 .

7% sleva s kódem MKPIKNIK (do 9.5.2019) : všechny batohy NA E-SHOPU – TADY KLIK

11. Kdo neskáče není retro – skákací guma 

No kdo z nás neproskákal dětství a základku? Skákání gumy byla moje disciplína a ve své době jsem pokořila i dvanáctky 😀 . A když nebyl kamarád nebo brácha o letních prázdninách skákat nechtěl? Držely mi gumu židle 😀 . Proto mám velikou radost, že můžu „vygumovat“ i své děti a nosíme v batůžku na cesty. Takže až nám České dráhy opět oznámí, že nehodlají přijet, bude nám to na nádraží zase dost jedno 😀 .

A protože „to za nás nebylo“ 😀 , aby jsme skákali přes tu barevnou krásu, kterou už mají naše děti, užívám si jí s nima. Holky učíme skákat gumu a vybrat se dá hned z několika barev. Zase dárek, který potěší a je moc užitečný 🙂 .

7% sleva s kódem MKPIKNIK (do 9.5.2019) : skákací guma NA E-SHOPU – TADY KLIK

12. Ty nejtočivější šaty pro malé dámy – Loli Eli

Sice jsem se snažila, aby byl seznam co nejvíc unisex, ale tip na tyhle šaty sem chci dát, protože si to zasloužej. Oblečením blog extra neplním, ale viděli jste už sukně, které by se víc točily? Já ne a holky jsou z nich vydřený 😀 .

Šaty značky Loli Eli jsou jednoduché střihem i vzhledem a jsou moc příjemné. Tak kdo má princeznu a chce jí potěšit kouskem do skříně, mrkněte na ně 🙂 .

Jediné čeho se bojím je fakt, že Nele na procházky v těchhle šatech budu muset začít dávat Kinedryl 😀 .

Šatičky Loli Eli najdete na webu – TADY KLIK

13. Skutečné a s láskou šité – Amanita Toys

Hračkovým zástupcem tu dnes bude Amanita Toys a její neskutečné „panenky“. Pokud jste je ještě neviděli, mrkněte, protože tohle nejsou jen holčičí panenky. Na Janču prásknu, že je to lékařka, která při dětem po nocích relaxuje a pod rukou jí vznikají autorské kousky. Je zároveň i ilustrátorkou, takže vám na míru a přání vytvoří i astronauta, lyžaře, chirurga nebo třeba klokana :-).

A jak je tenhle výtvor velký? Větší než novorozenec, takže je to pořádný kousek. Já sama už dvě mám 🙂 .

Janču a její (nejen) panenky najdete na instagramu – tady klik

14. Julinky narozeninové – set pro šefkuchaře

O dárcích k narozeninám jsem vám letos článek nepsala. Obě holky dostaly sušené ovoce (dračí ovoce, meloun, křížaly) , knížku a něco navíc. To navíc byl u Julinky kuchařský set hodný všech šefů 😀 . Ona totiž strašně ráda pomáhá v kuchyni. Peče, vaří, ale stejně ráda i myje a utírá nádobí. Takže v dárku bylo jasno.

Značka setu je stejná jako u dětských nožíků a jde opět o Opinel. V setu má dítě nůž s kulatou špičkou, škrabku a krytku na prsty. Vše fakt vymakané a já tak vím, že Juli něco nepižlá tupým nožem, ale má ostrý. Ten jí zároveň ale neufikne prstíky, protože je moc hezky promyšlený.

7% sleva s kódem MKPIKNIK (do 9.5.2019) : sada Opinel pro šéfa NA E-SHOPU – TADY KLIK

Včera nám Julinka vařila vývar a krájela zeleninu 🙂 . Nelince jsme koupili krytku jen samostatně, takže ta má v šesti letech už klasický nůž. Julinka má ještě tento dětský, do kterého si dá prstík a vlastně není šance, že by si ho uřízla. Krytka se nasadí na dva prstíky druhé ruky a dítě drží kus, který krájí, ale nemá se jak říznout 🙂 . A tak už spolu válčíme v kuchyni 🙂 .

7% sleva s kódem MKPIKNIK (do 9.5.2019) : chránič prstů Opinel NA E-SHOPU – TADY KLIK

15. Do jeskyně i pod peřinu

Holky už letos stihly krom narozenin i svátek, takže svátkovým dárkem bylo letos světýlko 🙂 . Na každém výletě holky strašně rády prolejzají nejrůznější skulinky a jeskyňky, což vždy začínalo větou „rozsvítíš mi telefon“? A protože dětem telefony nedáváme a zároveň v nich chceme tuhle touho poznávat podporovat, sháněli jsme dětské čelovky.

Tyhle jsou moc hezky vymyšlené, děti je zvládnou sami ovládat a umí krom klasického svícení i blikat nebo třeba měnit barvy a zastavit si světlo na takové barvě, která se nám líbí nebo hodí. Netlačí na čele, je lehoučká a na letní výlety bude v batůžcích na 100% 🙂 .

7% sleva s kódem MKPIKNIK (do 9.5.2019) : dětská čelovka NA E-SHOPU – TADY KLIK

16. Letní noc pod hvězdama

Letní obloha bez mráčků a teplé vlahé noci, to je ideální k pozorování hvězdného nebe. Jen to má malý detail. Tma je v létě až před desátou a naše děti chodí v půl osmé spát 😀 . Takže nás i ve stanu k hvězdám přivádí prosvicovací hra Malý hvězdář, která je víc zábavnou a edukační pomůckou než hrou samotnou 🙂 .

Malého hvězdáře najdete v e-shopu holek z Pikle.cz – tady klik

A protože hvězdáře najdete i na webu Pro malé dobrodruhy, můžete jej koupit tam a máte ho se 7% slevou 🙂

7% sleva s kódem MKPIKNIK (do 9.5.2019) : Malý hvězdář NA E-SHOPU – TADY KLIK

17. Rozbal si zážitek

A co je víc než darovat zážitek? Kupte vstupenky na výstavy, poukaz na koně, jízdu na lodích, prohlídku dolu…cokoli, co není na vašem denním plánu a děti tak poznají něco nového 🙂 . U nás se darování zážitků a výletů stává docela milým pravidlem a já jsem ráda, že se nám nezabordeluje byt a děti šťastný, že pojedeme zase někam pryč (kde maj rozhodně i zmrzlinu 😀 ) .

Koňská školička na ranči v kostelanech – tady klik

Přidávám vám odkazy na našich pár posledních zážitků, třeba vám nějaký padne do oka 🙂 .

Děti na horolezecké stěně v Českém ráji – tady klik

Víkendové splutí Berounky – tady klik

Máte děti malé nebo víte, že jsou pro vás rodinné parky nejlepší volbou jak utahat děti? I to je možnost a dají se koupit dárkové poukazy, které se dají darovat s malou drobností a místo dárků pak něco pořádného zažít 🙂 .

Zážitkový park Ochaby v Polsku – tady klik
Zážitkový park Inwald v Polsku – tady klik
Rodinný park Mirakulum – tady klik

POKUD JSOU kabátky NAŠITÉ, NAJDETE JE NA UNUO – TADY KLIK.

18. Funkční, pohodlné a slušivé Unuo

Krom plavek, brýlí a lahve na vodu se na léto nezapomeňte vybavit i pokrývkou hlavy. Už seženete takové, které mají i ochranný faktor, jsou funkční a zároveň velice skladné. My měli minulý rok tyhle z UNUO a holky na nich milovaly vzory, ze kterých mají i bundy a mají je rády.

POKUD JSOU čepičky NAŠITÉ, NAJDETE JE NA UNUO – TADY KLIK.

19. a 20. Sice pro mámu, ale profitovat budou děti

A poslední dva tipy? Ty jsou pro nás maminky 🙂 . Ve výsledku z nich stejně bude profitovat dítě, takže se sem vlastně skvěle hodí 😀 . Často se ptáte, zda vaříme podle nějaké konkrétní kuchařky. No bohužel ne jedné, takže univerzální knihu neporadím. Z poslední doby mám ale ráda tuhle, kterou jsem koupila v zimě na Dětském festivale mini. Kdo má rád zeleninu a svěží, lehčí a zdravější jídla, mohla by se vám líbit 🙂 .

Kniha The Green Kitchen bude k vidění na Festivalu mini nebo zde – tady klik

A poslední tečka na závěr? Kafe, u kterého jsem nečekala, že se vám bude tak moc líbit 😀 .  Je to spíš takový vychytávkový bod, který strašně doporučuju jako dárek kamarádkám, trempům, výletníkům, kempařům, vodákům a všem, kteří si s vámi v civilizaci zajdou na kafe 😀 . Kafujete a zároveň jezdíte do míst, kde vám ráno to kafe fakt nikdo neudělá?

Když jsem to viděla prvně, nechápala jsem to kouzlo do detailu jako dnes. Sáček stojí “pár” korun, stačí ho zalít horkou vodou a kvalitní kafe máte v cukuletu. Je to přesně ten dárek, který když darujete, tak nikdo neohrne nos s myšlenkou “ježiš dala mi pytlík kafe”, ale řekne wow 🙂 .

Sáček je recyklovatelný a můžete ho používat opakovaně. Výslednou kávu můžete nalít do hrnku nebo pít rovnou ze sáčku a na výběr je dokonce z více druhů kávy.

7% sleva s kódem MKPIKNIK (do 9.5.2019) : vychytaný kafčo NA E-SHOPU – TADY KLIK

Ať už na Den dětí dáte cokoli, přeju hlavně úsměvy na tváři vašich dětí a moc se těším i na případné vaše tipy. Mějte se moc krásně a ahoj v neděli ve Stromovce 🙂 .  I když nebojte, ještě se tu tenhle týden ukážeme 🙂 .

MUDr. Michala Knězková

All posts

11 Comments

 • Terka 6.5.2019 at 20:23

  Mooooc moc moc děkuju za úžasné tipy na dárečky 🙂 Tenhle článek mě strašně moc potěšil. Tolik inspirace na jednom místě 🙂

  • Míša 6.5.2019 at 20:41

   Terezko já moc děkuju za čas k napsání komentáře 🙂 .

   Tyhle výcucové články má mnoho maminek rádo, jen já vždycky smolim děsně dlouho 😀 😀 😀 Takže moc děkuju za zpětnou vazbu.

   Mávám i s holkama
   Míša

 • Adéla 7.5.2019 at 15:01

  Míšo, super článek 🙂 děkujeme za úžasné tipy na dárečky a za slevový kód, který jsem využila naplno a pořádně jsem se rozšoupla 😀 Objednala jsem klukům čelovky, termoláhev Alfi, brýličky Kietla a cestovní lékárničku. Tak se nějak podělíme s babičkami ke svátku. Letos se chystáme na výlety hlavně do přírody a každoroční kempování pod stanem, tak snad všechno maximálně využijeme. Mějte se krásně!!

  • Míša 7.5.2019 at 19:20

   Dobrý den Adél,

   moc děkuju za takovou milou zprávu. Velkou radost mám taky z toho, co jste vybrali, protože už teď vím, že budete spokojení 😀 .
   O lahvích budu ještě psát, takže to v článku nebylo, ale jsou snad první, kde vím o celoživotní záruce na uzávěry, takže kdyby začalo kdykoli dětem cokoli týct, tak prostě donesu, vyměnit a jedu dál. Jsem z nich nadšená. Brýle jsou úžasné a nikdy jsme neměli jiné a zatím ani neplánujeme. Holkám se i líbí, takže za nás super 🙂 . Lékárnička, no na tu já jsem ouchyl, takže ta je s námi úplně všude a čelovky – budete děti tahat z každé tmavé díry 😀 😀 😀 Moc hezky si užijte výletní sezónu.

   Máváme
   Míša a holky

 • Lucie 7.5.2019 at 20:24

  Mám dotaz k tomu kafi v sáčku. Jak se to doplňuje? Na stránkách Malého dobrodruha píšou že je to na jedno použití.. Děkuji za odpověď

  • Míša 7.5.2019 at 23:06

   Luci nahore je to kapsa – na to takove to klipsove (zip na stlaceni jako třeba u koření) uzavirani, takze se da vymyt a po vyschnutí tam můžete zase dát kávu, kterou vemete s sebou a pak zalijete na výletě znovu. Ale na více použití je sáček. Ne káva 😀 , tu vždy vypijete.

   Krásný den
   Míša

   • Lucie 8.5.2019 at 20:12

    Děkuji moc za odpověď:-*

 • Adéla Ž. 8.5.2019 at 20:27

  Také moc děkuji za krásné tipy, právě vybírám design a velikost termosky. Jakou velikost máte pro holky? Kietla už díky vám syn užívá delší dobu a dcera tak bude brzy dědit, brýle jsou snad nerozbytné a stále jako nové. Kávu už máme připravenou pro učitelky a tety ke konci školního roku.
  Škoda, že nemůžeme na sraz. Děti si právě předaly štafetu neštovic. Snad příště!

  • Míša 8.5.2019 at 21:16

   Dobrý večer Adél 🙂

   jsem ráda, že jste také spokojeni. U termosek Alfi mají dvě velikosti, holky mají tu menší – 350 ml, ta má je 500 ml 🙂

   Nosí si tuhle a my jim na výletě pak doléváme. Aby to netahaly na zádech těžké 🙂

   Věřím, že další termín se trefíme a potkáme 🙂
   Krásný večer
   Míša

 • Katerina 12.5.2019 at 8:15

  Dobrý den,

  děkujeme za krásné tipy, brýle, a nůž již máme. Náramky prohlédneme na minifestivalu 🙂
  Ohledně lahví mám dotaz, ráda bych koupila skleněné máte nějaké doporučení?
  Ještě se chci zeptat, bude nějaký článek ohledně spaní? Právě vybíráme polštář, pro dítě – 6 let.

  děkuji
  Katka

  • Míša 14.5.2019 at 0:12

   Dobrý den Kati,

   zatím se u nás ve spaní nic nezměnilo, máme vše jako je v článku, který najdete v menu pod Bydlení 🙂 . Holky mají polštáře na mazlení, ale ani jedna na nich nijak zvlášť nespí a snažím se je v tom podporovat 🙂 Rovné jim zatím vyhovují. Těším se na mini, že se třeba potkáme, tak se stavte 🙂

   Míša

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×