rozdáváme vstupenky | Rodinný den v Mirákulu

Rodinný park Mirákulum vypustil několik lístků a opět se dostaly i k nám 🙂 . S holkama jsme si tak udělali na poslední chvíli den v tomhle obrovském rodinném parku a na konci článku můžeme vyslat hned tři rodiny, aby si tu užily zábavy podle libosti 🙂 . Chcete s námi na prohlídku parku? Pojďte.

Slunečná neděle v Mirákulu

O mém narozeninovém víkendu jsme vzali babi a dědu z Liberci a v neděli vyrazili směr Milovice a Rodinný park Mirákulum. K mému údivu tam nebyl žádný velký nával, který jsem vzhledem k prázdninám všem školáků čekala. I tak jsme ale využili možnosti „opáskovat“ své děti. Na náramky jsme holkám napsali jméno a můj telefon, takže v případě, že se nám zatoulají, věděly, že se nám díky náramku zase vrátí 🙂 .

Pak už mohly vyběhnout, kam se jim zachtělo. Nej atrakcí jsou vždy síťové prolézačky, a kdybych tam nemusela s foťákem, ale dívala se na děti z lavičky pod sítí, byly by i mé nejoblíbenější 😀 . Děti nemají kam spadnout, na jednom konci vlezou, u druhého vylezou a většinou je to i dostatečně unaví 😀 .

Naposledy jsme tu byli před dvěma roky, takže jste na blogu mohli najít článek Mirakulum s batoletem, kde jsem se snažila ukázat, zda se tu i malé dítko zabaví, když nevyužije všechny atrakce. Dnes už se i Julinka zapojila k těm „velkým“ a holky prvně využily snad úplně vše, co park nabídl.

Na článek Mé batole v Mirakulu – kuk sem

Od naší poslední zábavy se Mirákulum hodně rozšířilo. Přibyla velká lesní část, kde u Nelinky suverénně vedl nafukovací „trychtýř“, po kterém se tak tak vylezlo nahoru a dolů se děti svezly na velké kovové klouzačce. Díky tomu, že je ale celá v lese, nehrozilo, že bude rozpálená a dětem to dost svištělo 🙂 .

Nové nafukovací klouzání

Hodně super byla kruhová novinka. Při naší poslední návštěvě jsme ji tu neregistrovaly a udělala spoustu radosti. Do nafukovacího kruhu patří děti do tří let s rodičem a starší jezdí samy, ale je třeba, aby už „něco“ vážily. Naše tříletá Julinka je větší než její vrstevníci, ale se svojí váhou se zastavila chvilku po vyjetí.

Když ale holky spojily síly a osedlaly kruh jeden, frčelo jim to solidně 😀 . Tohle určitě doporučuju vyzkoušet, děti z lesní klouzačky jásaly všechny 🙂 .

V lese nadete i další domky a tunely ze dřeva, kterými si můžete vylézt do vyšších pater a milovníci tobogánů si dolů pohodlně sjedou 🙂 .

To se u nás zatím týká jen Nelči, protože Julinka má ráda klouzačky jen odkryté, tyhle tobogáno-tunely zatím moc neprošly 😀 . Tak uvidím, třeba příští rok už budou frčet holky spolu.

Vytuněný vodní svět

Úplnou novinkou je v parku dostavěný vodní svět. Minulou naší návštěvu tady bylo pár dřevěných korýtek, a to se nedalo vodním světem nazývat 🙂 . Letos to ale byla bomba a moje chyba, že jsem s sebou holkám nevzala plavky.

Většina rodičů na tuhle myšlenku přišla už doma, takže holky lítaly vodním světem v oblečení. Sluníčko dost peklo, tak nám to ani nevadilo, protože oblečení bylo za pár chvilek zase suché 🙂 .

Lanový park pro prťátka

Pro děti od 3 do cca 7 let tady najdete i hezkou lanovou část, kde jsou prolézačky nízko nad zemí, netřeba žádného než rodičovského jištění a užijete zábavy tak akorát. Pro vaši představu, na fotkách jsou Julince 3 roky a akorát dosáhla na horní lano těchhle aktivit 🙂 .

Čas na polední občerstvení

Co se týče jídla, už asi víte, že jsem na všechna výletní místa dost přísná. Snažíme se dětem dávat jídlo domácí, nevyužíváme žádné fastfood-ovky a Mirákulum mě moc mile překvapilo. Jednak najdete po celém areálu jak mapy parku, tak přímo Gastro-mapy. Na té je pak přímo (při spodním okraji) vypsáno, co které občerstvení nabízí za jídlo. To nám hodně zjednodušilo výběr a necourali jsme zbytečně po parku 🙂 .

Za nás vyhrálo občerstvení přímo u vstupu, kde měli klasiku jako kuřecí směs s rýží, kuřecí roládu s bramborem, rajskou atd. Pro vás, které s sebou vezete dítka s vlastním jídlem, vy si tu můžete pohodlně použít mikrovlnné trouby ve stylových budkách 🙂 .

Zpátky „do sedla“, jde se do pavučin

Po obědě doporučuju využít některou z relaxačních zón, což jsou travnaté plochy dál od atrakcí. Byl na nich opravdu klídek, takže deka a veget raz dva. Umím si představit, že i miminko v kočárku tady bude spící a moc spokojené, což v areálu plném hlasitých dětí uvítáte 🙂 .

Stále je tu možnost „kontaktní zoo“, kde si děti vlezou za kozičkama do ohrádky, ale toho jsme se letos vzdali. Na náš vkus tam bylo příliš dětí a bylo nám zvířátek trochu líto, takže si mazlení necháváme na nějaký ten výlet na farmu či statek a raději jsme vyrazili mezi daňky a na prohlídku zvířátek dál do parku 🙂 .

Nejvýstižnější pro Mirákulum, to je hrad

V centru Mirákula je on! Hrad, který je naprosto typický pro tenhle rodinný park. Kdykoli ho někde uvidíte na fotce, hned je vám jasné, že jde o Mirákulum 🙂 . Alespoň já to tak mám. Holkám už se v něm letos moc líbilo.

Celý hrad je totiž propletený drátěnými tunely a velikostně úplně akorátní, že ani jedna z holek nemusela po kolenou a parádně si tam (obzvlášť tříletá Juli) lítaly sem a tam. Občas se potkaly, občas si utekly a my na ně zespodu koukali a byli rádi, že s nimi do drátů nemusíme 😀 .

Chládek v dílničkách

Pokud bude vedro nebo naopak se začne zatahovat a pršet, můžete využít místních dílniček. Jednak je tu patro plné kostek á al Kapla, takže si tu staví velcí i malí (jojo kvůli tátovi jsme tam hnili půl hodiny 😀 ).

V dolním patře pak můžete využít spousty materiálů a něco hezkého si vyrobit. Nám se nejvíc líbila razítka, takže jsme se chvilku prohrabovali tady, ale nakonec jsme se do výroby nedali, protože vyhrála venkovní varianta 🙂 .

Hurá na Opočno u trampolíny

V žádném rodinném parku by neměla chybět zmrzka, to je jasná věc. Mně potěšilo, že tu nejsou jen nanuky, ale i pravá dobrá Opočenská, takže jsme vyrazili na průzkumy a našli jí u trampolíny blízko vchodu.

Poslední zastavení? Zase ta voda!

Pomalu se nám už ale blížilo odpoledne a ještě nám chyběla část parku v lese, tak jsme holkám dali poslední možnost na vybláznění a ony zvolily opět vodní park 🙂 .

Hurá do chládečku – lesní svět

Lesní svět už znáte všichni, kteří jste četli náš minulý článek o Mirákulu. Tam jsme totiž trávili většinu času při poslední návštěvě, kdy bylo holkám 1 a 3 roky. Bylo to pro ně úplně akorát. Málo lidí, lesní prolézačky, nic velikého a pro ně tehdy dostatečně velkého. Dnes už by to nešlo 😀 .

Důkladněji jsme si prošli celou stezku, už si víc početli a vyzkoušeli každé zastavení a moc se nám líbilo poznávat stromy podle kůry.

Macatý strom, kde si spočítáte věk bavil Nelču a vůbec je tahle část parku opravdu moc hezky zpracovaná. Poučná, hravá a s citem zasazená do místní zeleně 🙂 .

Škrabkání na kmeni. Slyšíš mě?

Nevím, že jsme si ležícího kmene nevšimli posledně, vlastně na žádné stezce si ho nepamatuju, ale tady to byla atrakce lesa 🙂 . Resonanční kmen, kde na jednom konci stála babička s dlouhými nehty 😀 a my ostatní na druhé straně poslouchali. Bylo to super!

Třídím, třídíš, třídíme…

Třídění je klasika, kterou si pamatuju, ale pro holky už byla jako novinka. Z poslední návštěvy si toho extra v paměti neuchovaly 🙂 . Domácí třídění znají obě dobře a co kam patří ví, ale jak dlouho zůstane odpad v lese, když ho jen tak odhodíme, to už neví. A i když jsme jim všechno přečetli, stejně dnes vědí jen že „dlouho“ 😀 .

Jak fotky dětí v pozoru nikdy nedělám, sem jsem si Julinku poprosila naaranžovat 😀 Víte proč? Protože jsem si úplně vzpomněla, že jednu takovou už doma mám. Jen je teď o dva roky starší 🙂 .

Moje poslední batolátko 🙂 Rok a čtvrt, čerstvě chodící a čertíky v očích mající stejně jako dneska 😀 .

Tanyny a tetovací salón

Z lesní stezky jsme vyšli až pozdě odpoledne a aby nám holky usnuly večer v nějakou rozumnou dobu, museli jsme pomalu razit směr Praha. Cestou jsme ještě míjeli amfiteátr, takže si holky samozřejmě „musely“ odskočit na trsanou, za kterou dostaly nějaké dětské časopisy a hurá ven.

A že se ven dostat není vůbec snadný 😀 . Nejdřív divadlo, teď u pokladny tetovací salón. Takže jasná věc. Všechny děti vám tu zdarma potetují místní borci a těm uvěříte i to, že tetovali v Alcatrazu 😀 . Nelinka si vybrala okřídlené srdce, Julinka koně a já, já bych si byla vybrala jitrnici 😀 . I tu vám tady s přehledem vytetují.

Dnes jsme týden od návštěvy a tetování stále drží, i když už nám značně bledne. Děkujeme za něj i za spoustu zážitků a zase za rok ahoj 🙂 .

Za první zatáčkou 😀

Kdo jste ale ještě nebyl nebo to tu máte moc rádi, chceme 3 z vás poslat do Mirákula i s rodinou. Proto pro vás máme 3 rodinné vstupenky. Dvě rozdáme tady, jednu pak na našem Instagramu – mklife.cz Počítejte ale s tím, že vám děti vytuhnou za první zatáčkou 😀 . U nás byl klid celou cestu až k baráku. Večer naštěstí odpadly obě kolem 21. hodiny, takže za nás spokojenost!

PARK MIRAKULUM

webová stránka parku – www.mirakulum.cz
POZOR – v celém parku se dá platit jen hotovostí

otevírací doba:
10 hodin vás vpustí, ven vás vyženou v 18 hodin
v měsících 6.,7. a 8. je otevřeno úplně každý den

vstupné: 
děti do 90cm mají vstup zdarma
platí se na celý den 210 Kč / os  vyšší 90 cm

Rozdáváme: 3x rodinný vstup (2+2) do Mirákula

POZOR: Zde na blogu rozdáme rodinný vstup 2 rodinám, třetí vstupenku pro celou rodinu rozdáme na našem Instagramu. Tam je šance vyhrát ještě o mnoho vyšší, takže máte-li na IG účet, sledujte nás na mklife.cz

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Koho vemete do Mirákula s sebou?

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet veřejně na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí v pátek  20.7.2018 v 17 hodin,  výherce vyhlásíme na blogu zde pod článkem a na Facebooku a zašleme mailem, ať využijete klidně už tenhle víkend.

MUDr. Michala Knězková

All posts

336 Comments

 • Bára 17.7.2018 at 16:58

  Rodinu, jsme 2 + 3, plus plyšového králíka samozřejmě 🙂

 • Karol 17.7.2018 at 17:01

  Vzala bych celou rodinu, protože jsme tam ještě nikdy nebyli 🙂

 • Zuzana 17.7.2018 at 17:05

  Urcite by som vzala deti a ich kamaratov, to by bolo nadsenia! 😜

 • Anna Englártová 17.7.2018 at 17:06

  Vzala bych dcerky, které tam touží jít již delší dobu a zatím jsme se tam nedostaly. Vyhrát vstupenky by byl dobrý důvod vyrazit tam s něma😍

 • Klára 17.7.2018 at 17:06

  Určitě bych vzala sebou manžela a dcerku 😉

 • Hanka 17.7.2018 at 17:07

  Tátu a kluky 🙂

 • Klára Toša 17.7.2018 at 17:08

  Máme tři chlapečky, takže určitě nadšení by bylo veliké. Jelikož jsme relativně daleko od Mirakula, byli jsme poze jednou a děti byly samozřejmě nadšené. Byl to báječný den a rádi bychom si ho zopakovali.

 • Johana 17.7.2018 at 17:09

  S sebou vezmu určite svoji Elinu prece 🙂 a i tatu, kdyz bude hodnej.

 • Dana Muller-Mazan 17.7.2018 at 17:10

  Moc rada bych vzala ty dve dracatka 🙂 a hlavne svyho muze mame to naplanovany se nekdy tam vyjet podivat 🙂 děkujeme za krasny clanek hned ho ukazu doma Danamazan@gmail.com

 • Markéta J. 17.7.2018 at 17:14

  Pojedeme celá rodina a určitě ještě přizveme kamarády, kteří bydlí od nás dál, ale pokaždé se právě v Mirakulu potkáváme.

 • Markéta 17.7.2018 at 17:23

  Děkuji za příležitost soutěžit o tyto vstupenky. Do Mirakula bych určitě vzala nejbližší rodinu ten. manžela a dvě dcerky (5 1/2 a 1 1/2let).

 • Tereza 17.7.2018 at 17:24

  Mirakulum pořád odkládáme. Tobiášovi teprve budou dva roky a říkali jsme si, že si to tam tolik neužije. Ale když člověk čte Vaše články, tak bychom nejradši vyrazili teď hned 🙂 Určitě bychom jeli jako rodina – máma, táta, Tobík. A nejspíš bychom vzali i babičku a dědu.

 • Pavlína 17.7.2018 at 17:29

  Do Mirákula určitě se svými upíry (2,5 – 4,5 – 42,5)

 • Bohdana Pejchalová 17.7.2018 at 17:33

  Moje rodinka,muz se bude venovat malym dvojcatum a ja si uziji den se svou nejstarsi,kdyz na sebe nemame posledni dobou moc casu;)

 • VercaS 17.7.2018 at 17:38

  Do Miralul se chystáme už dlouho, ale pořad nám to nějak nevychází. A koho bych vzala určitě syna Ondřeje a manžela.

 • Tereza Válková 17.7.2018 at 17:40

  Vzali bychom pochopitelně kluky – 6,5 a 2,5, kteří by si to náramně užili 🙂

 • Jana 17.7.2018 at 17:45

  Ja bych vzala babicku s dedou a zalezla do relax zony 😀

 • Věra 17.7.2018 at 17:46

  Jeli bychom celá rodina společně.

 • Lenka 17.7.2018 at 17:48

  Pěkný den, vyrazili bychom celá rodina – já s partnerem, dcerou (3 roky) a synem (10 let) 🙂 Mirakulum máme na wishlistu už dlouho, a navíc podle fotek věřím, že by si to oba užili 🙂

 • Radka Žižková 17.7.2018 at 17:48

  Nějaký zábavný park o prázdninách plánujeme, takže listky by se nám mile hodilo 🙂 vyrazila bych s dětmi a manželem a možná by se přidala švagrová s neteří..

 • Lenka Dundáčková 17.7.2018 at 17:52

  Vzala bych tam manžela a syna. Když to vidím, vyřádíme se tam všichni. 😊😁

 • Lucie 17.7.2018 at 17:52

  Vzala bych celou rodinku 😀 táta Martin,maminka Lucie,Karolínka a Sebastien ….

 • Lucie Humlová 17.7.2018 at 17:53

  Vezmu přítele (po tomto víkendu už manžela 😁) a naše dvě holčičky – čtyřletou Ellu a roční Lindu 😘

 • Michaela Kratochvílová 17.7.2018 at 17:59

  Vzala bych přítele a syna Matyáše, do Mirakula uz se dlouho chystame a takze by to byl super prázdninový zážitek 🙂

 • Barča 17.7.2018 at 18:00

  Vzala bych dceru, manžela a možná neteř, pokud by s námi chtěla jet 🙂

 • Petra 17.7.2018 at 18:10

  Jela bych s manzelem a dcerami – 1 a 4 roky, vypada to na paradni zabavu, takze opet diky za tip 😉

 • Eva Hruba 17.7.2018 at 18:14

  Zname diky akci Dite na tele. Ale byli jsme když byl starsi jeste mimo. Vzali bychom kamaradky Elisku a viki!

 • Tereza 17.7.2018 at 18:15

  Moc bychom si to s manželem, naší Timínkou a Tobiáškem užili!!! Vypadá to jako parádně strávený čas s rodinou!

 • Kača Much 17.7.2018 at 18:19

  Vzala bych své dvě dcerky a manžela. Udělali bychom si pěkný víkend

 • Anna 17.7.2018 at 18:19

  Ahoj Míšo, super článek, zavzpominala jsem, přesně před rokem jsme se tam loučili s létem. Kdybychom vyhráli vstupenky,šla by samozřejmě naše rodinka. Díky za hezký článek.

 • Zuzana 17.7.2018 at 18:20

  Pojedeme 2 + 2 + babička a určitě se ještě někdo přidá 🙂

 • Lucka Procházková 17.7.2018 at 18:20

  Hezký den, do Mirákula se chystáme s manželem a synem, bylo by super, kdybychom vstupenky vyhráli 🙂 L.

 • Lucka 17.7.2018 at 18:25

  Do Mirákula se chystáme už dlouho, tak by se nám výhra hodila. Vzala bych celou rodinu. Mí dva synové by si to náramně užili 🙂

 • Tereza Suková 17.7.2018 at 18:31

  Vzala bych své dvě děti a manžela… Třeba by si tam taky vyhrál

 • hanka m. 17.7.2018 at 18:33

  vzala bych s sebou manžela a obě naše dětičky, ještě jsme tam nebyli

 • Lucie 17.7.2018 at 18:35

  Je-li bychom celá rodina. V Mirakulu to milujeme, vyřadí se tam děti i my dospělí. Syn tam byl ještě jako mimino, tak se těším, až tam pojedeme, jak si to tam užije.

 • Jana Janštová 17.7.2018 at 18:37

  Krasny clanek! Jela bych hned. my bychom urcite vyrazili s manzelem a syny Matejem a Kubikem – mozna by se pridala i babicka Zuzka z Prahy 🙂

 • Wiessnerová Šárka 17.7.2018 at 18:41

  Vzala bych s sebou dceru a dcery sestřenku s maminkou, dámská jízda 😉
  Šárka W.

 • Nikola 17.7.2018 at 18:42

  Samozřejmě že bych s sebou vzala naše holčičky a tatínka 🙂 Park je krásný a vždy se nám tam moc líbilo…vloni se ještě hodně budovalo, tak by nás zajímal výsledek 🙂

 • Daniela 17.7.2018 at 18:44

  Určitě bychom jeli s mužem a dcerou. Byli jsme už loni, ale jako nechodící si užila jen vodní svět a houpačky. Letos to bude ještě mnohem lepší

 • Lenka S. 17.7.2018 at 18:54

  Jela by celá moje rodinka 2+3 🧔🏻👩🏻🧑🏼🧒🏼👧🏼, Mirákulum jsme poznali díky Vám Míšo a věřím, ze bychom si jej moc užili 👌🏼👏❤️

 • Jitka Kubickovak 17.7.2018 at 18:54

  Krasne fotky.holky si to uzily. Radi bychom letos vyzkouseli.libi se mi ten vodni svet.super ve vedru. Moji dva dablove by byli nadseni.

 • Klimentová Kateřina 17.7.2018 at 18:57

  Musíme tam znova, jak koukám je tam plno nových věcí. Vzala bych manžela s dcerkou. 😉 článek je super jako vždy.

  Jo

 • Bara 17.7.2018 at 19:02

  Do parku bych vzala dcery 3 a 7 a manžela 😊

 • Marcela 17.7.2018 at 19:11

  My bychom vyrazili rodinně, máma táta a náš Gabriel, možná bychom ale přizvali i babi a dědu kdyby chtěli. My bychom chtěli moc moc moc 😉

 • Lucie Plšková 17.7.2018 at 19:15

  Do Mirákula bych vzala svoji rodinu princeznu Julii (5let) a lumpíka Honzíka (2 roky) a samozřejmě manžela.Ještě jsme tam nebyli,tak rádi vyzkoušíme.

 • Simona 17.7.2018 at 19:20

  Vzala bych celou naši rodinu. Naše Marky by se tam jistojistě dooost vyblbla. A jistě by chtěla jet někdy znova. Děkuji za super članek. Simona

 • Aneta 17.7.2018 at 19:20

  Na fb-ku jako Aneta Švábová
  A koho vezmu s sebou? Samo že ty naše dva drobky obří. My byli tri roky nazpět. To ten menší ještě celou dobu krom krmení byl v kočárku, měl těsně o šestinedělí. Tak i když to máme trošku u ruky,rádi bychom se tam odívali,tehdá byl vodní svět jen kus hotov. Tak by bylo prima to testnout nyní naživo

 • Renata Zellerová 17.7.2018 at 19:24

  Pojedu s dcerami

 • Petra 17.7.2018 at 19:26

  Naší rodinu 2+2 🙂 V Mirakulu jsme jeste nebyli. Pristi tyden se chystame do Zemeraj 😀

 • Veronika 17.7.2018 at 19:26

  Jasně, že dcerky a manžela – je to přece místo pro rodiny. Menší dcerce bude pět a ještě jsme tam nebyli. Takže by bylo super vstupenky vyhrát. v.

 • Martina Filipová 17.7.2018 at 19:26

  O Mirákulu nám teď s nadšením vyprávěli známí. Také si to tam parádně užili. Já bych jela s manželem a našimi dvěma dětmi.

 • Andrea S 17.7.2018 at 19:26

  Vzala bych určite rodinu. Syna a manžela a moc bysme si to užili. Tatinek by mel klid a my s prckem vsude lezli 🙂

 • Petra D. 17.7.2018 at 19:26

  Vzala bych přítele s dcerkou. I když nevyhrajeme, určitě se tam letos podíváme.

 • Klár Ka 17.7.2018 at 19:27

  Poslala bych deti s babickou a dedou 🙂

 • Veronika 17.7.2018 at 19:27

  Vzala bych moc rada dcerku a pritele 😊

 • Lada 17.7.2018 at 19:27

  No samozřejmě, že ty dva naše draky. Tedy vlastně dracky. Lindusku 2.5 a Fanouška 5 let. Moc se těším, že se tam třeba letos podíváme.

 • Zuzka 17.7.2018 at 19:28

  Vezmu dcerku a manžela 😊

 • Dagny 17.7.2018 at 19:29

  Děti by si den v Mirákulu určitě užili s babičkou.

 • Veronika 17.7.2018 at 19:29

  My se tam chystáme s draky příští týden a vstupenky by se hodily 😂 Díky za soutěž.

 • Janka 17.7.2018 at 19:30

  Råda bych vzala sve dcery a babicku👩‍👧‍👧

 • Katka 17.7.2018 at 19:30

  Vzala bych své dva vodníky 4 a 2 roky, kteří by si zejména vodní svět užili.

 • Jana 17.7.2018 at 19:30

  No samozřejmě rodinu (manžela a dceru) a abychom měli ještě jedno dítko sebou, tak bych vzala svoji neteř 🙂 Holky by si to určitě užili….ještě jsme tam nikdy nebyli.

 • Lucie 17.7.2018 at 19:30

  Do Mirákula bych vzala manžela a naše 4 děti 🙂 Určitě bychom si to všichni užili.

 • Martina Nováčková 17.7.2018 at 19:30

  Tam se mi sime podivat! Jela bych s kamaradkou a jejim synem, at ma nas Eli s sebou partaka 🙂

 • Kamila 17.7.2018 at 19:31

  Vzala bych na výlet svoje děti a manžela.

 • Míša 17.7.2018 at 19:31

  Vzala bych své dvě holčičky (5 a 3 roky) 🙂

 • Lenka 17.7.2018 at 19:31

  Vzala bych nase dva kluky a manzela 🙂

 • Sára 17.7.2018 at 19:32

  Vzala bych své dcery Agatku a Rozi a samosebou manžela, ať si to užijeme všichni spolu 🙂

 • efcza 17.7.2018 at 19:32

  My vezmeme chorvatské děti našich přátel, které přijedou příští týden na prázdniny. Něco takového u moře nemají 🙂 Naše děti už se hrozně těší, až jim tam všechno ukážou! Tak si držíme palce, protože by nám to dost finančně ulevilo .)

 • Klára 17.7.2018 at 19:32

  Vzala bych s sebou celou rodinu. Mojí nejmladší ségře je 8 let, tak věřím, že by se vyřádila s mojí 2,5 letou dcerou… 🙂 udělali bychom si hezky výlet z jihu Čech… 🙂

 • Dana 17.7.2018 at 19:33

  Vezmu Barbuchu a nekoho dalsiho, kdo si to zaslouzi 😉

 • Markéta Kubánková 17.7.2018 at 19:33

  Do Mirakula jedině s manželem a syny.. Dle fotek by z toho byli nadšeni všichni 😉

 • Dana 17.7.2018 at 19:35

  Jednoznacne mojich troch chlapcov, nasho tatku a dvoch nezbedov 🙂

 • Petra 17.7.2018 at 19:36

  Urcite bych s sebou vzala svoje dve holcicky a naseho tatinka

 • Martina 17.7.2018 at 19:37

  Vzala bych muze, deti a jako na kazdy vylet by s nama asi museli Eliska a Tonda – dcerky panenky 🙂

 • zdenacopanek 17.7.2018 at 19:39

  Také bychom jeli pokud vyhrajeme

 • Irena Vagnerova 17.7.2018 at 19:40

  Vzala bych děti 3 a 6 s babičkou 😃 čímž bych udělala velkou radost tatínkovi, že bude letos ušetřen

 • Nicol.10 17.7.2018 at 19:40

  Já bych to pojala jako rodinný výlet. Takže samozřejmě moje rodina (taťka a naše dvě kočky Laura a Ella) a přibrali bychom s sebou i rodinu mého bratra, aby si to holky s bratránky pořádně užily 🙂

 • Markéta 17.7.2018 at 19:41

  Pojede Mája, Filípek a mamka s tatkou. A také par chlupacu a určitě nesmíme zapomenout nosavu (hajaci plinka)😜

 • Lucie 17.7.2018 at 19:41

  Super výhra vzala bych tam Aničku 9 let,Vasika 6 let, sebe a manžela. V Mirakulu jsme ješte nebyly, ale planujeme letis v srpnu…..

 • Martina 17.7.2018 at 19:42

  Vzala bych přítele a naše dcerky. Byli jsme tam již předloni a moc jsme si to užili.

 • Petra 17.7.2018 at 19:42

  Vzala bych samozřejmě syna a manžela 😉

 • Šárka Košiková 17.7.2018 at 19:42

  Rada bych vzala syna a netere pripadne nejakeho naseho kamarada aby si to spolu deti uzily 😍

 • Bára Vančurová 17.7.2018 at 19:45

  Já bych určitě jela s manželem a skoro tříletou dcerou. V Mirakulu jsme ještě nebyli, ale od švagrové, která má starší děti jsme slyšeli, že je to tam super a oni tam často jezdí. Naše Mája miluje různá místa, kde se může klouzat, hopsat, houpat, běhat a já nevím co ještě. A nejspíš bychom s sebou vzali i neteř Elišku, která se s naší Májou miluje a obě by si to užily 🙂

 • Míša 17.7.2018 at 19:45

  Vyrazili bychom hned po sestinedeli na konci srpna cela rodina, protoze je park dobre dostupny i s kocarkem, verim, ze starsi deti by si to opravdu uzily a zaslouzily, kdyz ted bude pozornost venovana miminku, co se narodi kazdym dnem.

 • Monika Pólová 17.7.2018 at 19:46

  Článek je super, moc mě láká se tam podívat 🙂 s sebou bych vzala manžela, syna Ondráška (rok a půl) a sestřenici (10let) 🙂

 • Katka 17.7.2018 at 19:46

  Ještě jsme tam nebyli, tak to opravdu budeme muset napravit. Šla bych s přítelem a našimi dětmi.

 • Kamila 17.7.2018 at 19:47

  Dobrý den, do Mirákula bych jela s manželem, synem 2,5 a dcerou 5 let. Ještě jsme tam nebyli, tak se třeba zadaří. Kamila

 • Buroška 17.7.2018 at 19:48

  Ahojky Míšo a holky 😊 to je ale lákadlo! Do parku bych vzala manžela s Cipískem (+ ještě mimi v bříšku) a i kdyby to tady nevyšlo, tak se moc těším, až se tam podíváme! Zřejmě rovnou ve 4 😉

 • Monika 17.7.2018 at 19:52

  jeli bychom jako vzdy cela rodina ja, manzel, dcera a syn. Ac mame mirakulum z ruky kazdy rok ho navstivime minimalne dvakrat. Dcera to tam miluje. Vzdy prijizdime v 10 a odchazime v 18 a jeste se ji to zda kratke :-). I ja se tam s ni vyblbnu 🙂

 • Silvia 17.7.2018 at 19:53

  Dobry den, my by sme zobrali naše tri deti aby sa poriadne vyblaznili, su rozneho veku a urcite si kazdy nieco v Mirakule najde. Silvia

 • Veronika Mlejnková 17.7.2018 at 19:53

  Stejně jako minule vezmu syna a manžela. Byli jsme před 14 dny a všichni tři úplně nadšení, takze určitě vyrazíme znovu 🙂

 • Lenka Láníková Košťálová 17.7.2018 at 19:55

  Byla by to naše první návštěva…. v obdobném složení i věku…Julinka 1r a Lukášek 3r 🙂

 • Sarka 17.7.2018 at 19:55

  Vzala bych 3,5 letou dceru a pritele, protoze jsem tam naposledy byla sama s dcerou kdyz ji byl 1,5 roku, takze ted by to byl pro obe zcela jiny zazitek (a jelikoz jsme nyni o pritele bohatsi, tak predevsim pro me, protoze by mohla probehnout i klidnejsi kavicka 😀 🙂 )

 • Kamila M. 17.7.2018 at 19:56

  Vzala bych syna, manžela a mého tátu – protože děda vidí vnuka málokdy. Byla by to prima příležitost, jak strávit společně čas;)

 • Alena 17.7.2018 at 19:57

  No samo holky :), mám to doma přes kopírak, úplně je ve vašich článcích vidím, i s tím spaním té mladší. Posledně nespala ve školce tak mi prospal den dětí v náručí protože pršelo, včetně příjezdu hasičů.

 • Monika 17.7.2018 at 19:57

  Vzala bych nase dve holcicky a tatinka 🙂

 • Veronika N. 17.7.2018 at 19:58

  Semnou by jel určitě manžel, tříletá dcerka Majda a 5 měsíční synáček Filip. Byl by to pro dcerku úžasný den, protože se teď skoro všechno točí jen okolo syna, a ona je tak trošku odstrčená na „druhou kolej“. Tento den bych věnovala jen a jen jí 🙂

 • Katka B 17.7.2018 at 19:59

  Loni nám to nevyšlo, tak snad letos. Matýskovi by se tam moc líbilo 😉

 • Mirka Vošická 17.7.2018 at 20:01

  Zdravím Míšo,do parku bych vzala dcerky (4 letou a rocni) určitě by si to tam uzily 😋 ji ak se tam už nějakou dobu chystáme 😋Mirka

 • Míša Drozdová 17.7.2018 at 20:02

  Koho s sebou? Samozřejmě ty dva rošťáky – Aničku a Matyho a nesmím zapomenout na tatínka, kdo by s nimi lezl po výškách? 😀

 • Katka 17.7.2018 at 20:03

  Jeli by jsme cela nase rodinka 2+2😀 a myslim ze by se k nam pridala i kamaradka s rodinou, protoze jsme to meli v planu na zacatku cervence, ale plany nam prekazil muj pohovor do prace😇

 • Helena Kolářová 17.7.2018 at 20:03

  Dobrý den, Míšo,
  díky za další super soutěž! My se do Mirákula chystáme zrovna v srpnu, slíbila jsem to dcerkám (byla u nás návštěva až od Znojma a oni už tam byli a my, z Liberce, ještě ne … tak to musím napravit! ;o))
  Vzala bych dcerky Barču a Káju + plánujeme to i s kamarádkama a jejich dětma, tak třeba se nám některé poštěstí vyhrát vstupenku ;o)
  Jen jsem na blogu nenašla to přihlášení se k odběru…tak jsem zadala alespoň přihlášení se k hromadným objednávkám….ta technika je někdy dřina ;O)
  Mějte parádní prázdniny a velké díky za inspirativní články a časté soutěže ;o)

 • Petra V. 17.7.2018 at 20:03

  Vzala bych muže s dcerkou 🙂 O Mirákulu jsem nevěděla, ale určitě se tam musíme jet podívat!

 • Tyna 17.7.2018 at 20:04

  S sebou jedině manžela a naše dva malý klučíky😍

 • Ája 17.7.2018 at 20:06

  Vyrazíme rádi celá rodina, ale největší radost by měl syn (9let), který se tam chtěl zastavit už předloni cestou z Krkonoš, ale bohužel to nevyšlo.

 • Markéta Hambálková 17.7.2018 at 20:07

  Vezmu syna a manzela

 • Pavla 17.7.2018 at 20:07

  No přeci celou rodinku.

 • Hanka Kju 17.7.2018 at 20:08

  určitě celou rodinu…. 2+2 ještě jsme tam nikdy nebyli 🙂 haanyy@seznam.cz

 • Zuzana 17.7.2018 at 20:09

  Vzala bych tam moc ráda obě děti a manžela, myslím, že letos by si to děti už pořádně užili ( 3 roky a 1.5 roku).

 • Petra 17.7.2018 at 20:15

  Vzala bych sebou manžela a naše tři děti ještě jsme tam nebyly tak by to byl zážitek

 • Veronika 17.7.2018 at 20:16

  Manzela a obe dcerky 🙂

 • Veru 17.7.2018 at 20:19

  Mirakulum máme už naplánovane a kromě naší rodiny 2+2 bereme s sebou ještě rodinu švagra také 2+2. 🙂

 • Petra K. S. 17.7.2018 at 20:20

  Určitě vezmeme naše děti a hlavně tetu Ivanku, která s dětmi ráda projde všechny atrakce.;-)

 • Andrea 17.7.2018 at 20:20

  Vzala bych partnera a kluky 😀.

 • Hana 17.7.2018 at 20:27

  Jeli bychom na výlet s manželem a našimi dcerami ❤️

 • Lucka S. 17.7.2018 at 20:27

  Jezdime par ridin s detmi, protoze cim vic lidi, tim vetsi legranda. Takze bych vzala celou moji rodinu a vsechny s kterymi jezdime, vypada to paradne 👍💗 Luciesittova@seznam.cz

 • Michaela Nathanska 17.7.2018 at 20:27

  Do Mirakula bych vzala manzela a nase dva hady (rozumej laskyplne osloveni pro deti 🙂
  Vypada to tam fantasticky!

 • Dasa Tomaskova 17.7.2018 at 20:29

  V Mirakulu jsme byli s manzelem, synovcem a neteri, kdyz jsme jeste nemeli vlastniho prcka. Letos se tam chystame s nim. Hlavne kvuli vodnimu svetu. Tam bude urcite ve svem zivlu:-) Takze listky by se hodily. Ale pojedeme i kdyz nevyhrajeme a uz se moc tesime:-)

 • Kateřina Ulicna 17.7.2018 at 20:30

  Jela by aše trojice – naše Eliška (maminky parťačka), já (Elišky parťačka) a tatínek… Jelikož Mirákulum máme dost z ruky, tak bychom to spojili i s návštěvou přátel 🙂

 • Veronika 17.7.2018 at 20:30

  U večeře se bavíme, co o víkendu? Já navrhla – Mirákulum. Otevřu fcb a vyskočí na mě váš blog se soutěží. Náhoda? Osud? S sebou bych vzala manžela a děti,šestiletého Adámka a tříletou Sofinku.Určo by si to užily.

 • Klara Marova 17.7.2018 at 20:31

  Rodinu, tzn. tatinka a deti

 • Zdeňka 17.7.2018 at 20:32

  Soutěžím na blogu.. Na výlet bych vzala dceru a partnera… oba mají rádi blbinky a vodu, takže tuším, kde by jim bylo dobře .. a pak poznávání o lese 

 • Květa Hanáková 17.7.2018 at 20:33

  Určitě bychom jeli celá rodina. Do Prahy se chystáme na víkend, takže by nám lístky udělaly velkou radost!

 • Monika Svobodová 17.7.2018 at 20:36

  Určitě bych vzala dcerku, která miluje vodní skákaci hratky všeho druhu a í manžela ať jsme na tu dracici dva 😁