rozdáváme vstupenky | Rodinný den v Mirákulu

Rodinný park Mirákulum vypustil několik lístků a opět se dostaly i k nám 🙂 . S holkama jsme si tak udělali na poslední chvíli den v tomhle obrovském rodinném parku a na konci článku můžeme vyslat hned tři rodiny, aby si tu užily zábavy podle libosti 🙂 . Chcete s námi na prohlídku parku? Pojďte.

Slunečná neděle v Mirákulu

O mém narozeninovém víkendu jsme vzali babi a dědu z Liberci a v neděli vyrazili směr Milovice a Rodinný park Mirákulum. K mému údivu tam nebyl žádný velký nával, který jsem vzhledem k prázdninám všem školáků čekala. I tak jsme ale využili možnosti “opáskovat” své děti. Na náramky jsme holkám napsali jméno a můj telefon, takže v případě, že se nám zatoulají, věděly, že se nám díky náramku zase vrátí 🙂 .

Pak už mohly vyběhnout, kam se jim zachtělo. Nej atrakcí jsou vždy síťové prolézačky, a kdybych tam nemusela s foťákem, ale dívala se na děti z lavičky pod sítí, byly by i mé nejoblíbenější 😀 . Děti nemají kam spadnout, na jednom konci vlezou, u druhého vylezou a většinou je to i dostatečně unaví 😀 .

Naposledy jsme tu byli před dvěma roky, takže jste na blogu mohli najít článek Mirakulum s batoletem, kde jsem se snažila ukázat, zda se tu i malé dítko zabaví, když nevyužije všechny atrakce. Dnes už se i Julinka zapojila k těm “velkým” a holky prvně využily snad úplně vše, co park nabídl.

Na článek Mé batole v Mirakulu – kuk sem

Od naší poslední zábavy se Mirákulum hodně rozšířilo. Přibyla velká lesní část, kde u Nelinky suverénně vedl nafukovací “trychtýř”, po kterém se tak tak vylezlo nahoru a dolů se děti svezly na velké kovové klouzačce. Díky tomu, že je ale celá v lese, nehrozilo, že bude rozpálená a dětem to dost svištělo 🙂 .

Nové nafukovací klouzání

Hodně super byla kruhová novinka. Při naší poslední návštěvě jsme ji tu neregistrovaly a udělala spoustu radosti. Do nafukovacího kruhu patří děti do tří let s rodičem a starší jezdí samy, ale je třeba, aby už “něco” vážily. Naše tříletá Julinka je větší než její vrstevníci, ale se svojí váhou se zastavila chvilku po vyjetí.

Když ale holky spojily síly a osedlaly kruh jeden, frčelo jim to solidně 😀 . Tohle určitě doporučuju vyzkoušet, děti z lesní klouzačky jásaly všechny 🙂 .

V lese nadete i další domky a tunely ze dřeva, kterými si můžete vylézt do vyšších pater a milovníci tobogánů si dolů pohodlně sjedou 🙂 .

To se u nás zatím týká jen Nelči, protože Julinka má ráda klouzačky jen odkryté, tyhle tobogáno-tunely zatím moc neprošly 😀 . Tak uvidím, třeba příští rok už budou frčet holky spolu.

Vytuněný vodní svět

Úplnou novinkou je v parku dostavěný vodní svět. Minulou naší návštěvu tady bylo pár dřevěných korýtek, a to se nedalo vodním světem nazývat 🙂 . Letos to ale byla bomba a moje chyba, že jsem s sebou holkám nevzala plavky.

Většina rodičů na tuhle myšlenku přišla už doma, takže holky lítaly vodním světem v oblečení. Sluníčko dost peklo, tak nám to ani nevadilo, protože oblečení bylo za pár chvilek zase suché 🙂 .

Lanový park pro prťátka

Pro děti od 3 do cca 7 let tady najdete i hezkou lanovou část, kde jsou prolézačky nízko nad zemí, netřeba žádného než rodičovského jištění a užijete zábavy tak akorát. Pro vaši představu, na fotkách jsou Julince 3 roky a akorát dosáhla na horní lano těchhle aktivit 🙂 .

Čas na polední občerstvení

Co se týče jídla, už asi víte, že jsem na všechna výletní místa dost přísná. Snažíme se dětem dávat jídlo domácí, nevyužíváme žádné fastfood-ovky a Mirákulum mě moc mile překvapilo. Jednak najdete po celém areálu jak mapy parku, tak přímo Gastro-mapy. Na té je pak přímo (při spodním okraji) vypsáno, co které občerstvení nabízí za jídlo. To nám hodně zjednodušilo výběr a necourali jsme zbytečně po parku 🙂 .

Za nás vyhrálo občerstvení přímo u vstupu, kde měli klasiku jako kuřecí směs s rýží, kuřecí roládu s bramborem, rajskou atd. Pro vás, které s sebou vezete dítka s vlastním jídlem, vy si tu můžete pohodlně použít mikrovlnné trouby ve stylových budkách 🙂 .

Zpátky “do sedla”, jde se do pavučin

Po obědě doporučuju využít některou z relaxačních zón, což jsou travnaté plochy dál od atrakcí. Byl na nich opravdu klídek, takže deka a veget raz dva. Umím si představit, že i miminko v kočárku tady bude spící a moc spokojené, což v areálu plném hlasitých dětí uvítáte 🙂 .

Stále je tu možnost “kontaktní zoo”, kde si děti vlezou za kozičkama do ohrádky, ale toho jsme se letos vzdali. Na náš vkus tam bylo příliš dětí a bylo nám zvířátek trochu líto, takže si mazlení necháváme na nějaký ten výlet na farmu či statek a raději jsme vyrazili mezi daňky a na prohlídku zvířátek dál do parku 🙂 .

Nejvýstižnější pro Mirákulum, to je hrad

V centru Mirákula je on! Hrad, který je naprosto typický pro tenhle rodinný park. Kdykoli ho někde uvidíte na fotce, hned je vám jasné, že jde o Mirákulum 🙂 . Alespoň já to tak mám. Holkám už se v něm letos moc líbilo.

Celý hrad je totiž propletený drátěnými tunely a velikostně úplně akorátní, že ani jedna z holek nemusela po kolenou a parádně si tam (obzvlášť tříletá Juli) lítaly sem a tam. Občas se potkaly, občas si utekly a my na ně zespodu koukali a byli rádi, že s nimi do drátů nemusíme 😀 .

Chládek v dílničkách

Pokud bude vedro nebo naopak se začne zatahovat a pršet, můžete využít místních dílniček. Jednak je tu patro plné kostek á al Kapla, takže si tu staví velcí i malí (jojo kvůli tátovi jsme tam hnili půl hodiny 😀 ).

V dolním patře pak můžete využít spousty materiálů a něco hezkého si vyrobit. Nám se nejvíc líbila razítka, takže jsme se chvilku prohrabovali tady, ale nakonec jsme se do výroby nedali, protože vyhrála venkovní varianta 🙂 .

Hurá na Opočno u trampolíny

V žádném rodinném parku by neměla chybět zmrzka, to je jasná věc. Mně potěšilo, že tu nejsou jen nanuky, ale i pravá dobrá Opočenská, takže jsme vyrazili na průzkumy a našli jí u trampolíny blízko vchodu.

Poslední zastavení? Zase ta voda!

Pomalu se nám už ale blížilo odpoledne a ještě nám chyběla část parku v lese, tak jsme holkám dali poslední možnost na vybláznění a ony zvolily opět vodní park 🙂 .

Hurá do chládečku – lesní svět

Lesní svět už znáte všichni, kteří jste četli náš minulý článek o Mirákulu. Tam jsme totiž trávili většinu času při poslední návštěvě, kdy bylo holkám 1 a 3 roky. Bylo to pro ně úplně akorát. Málo lidí, lesní prolézačky, nic velikého a pro ně tehdy dostatečně velkého. Dnes už by to nešlo 😀 .

Důkladněji jsme si prošli celou stezku, už si víc početli a vyzkoušeli každé zastavení a moc se nám líbilo poznávat stromy podle kůry.

Macatý strom, kde si spočítáte věk bavil Nelču a vůbec je tahle část parku opravdu moc hezky zpracovaná. Poučná, hravá a s citem zasazená do místní zeleně 🙂 .

Škrabkání na kmeni. Slyšíš mě?

Nevím, že jsme si ležícího kmene nevšimli posledně, vlastně na žádné stezce si ho nepamatuju, ale tady to byla atrakce lesa 🙂 . Resonanční kmen, kde na jednom konci stála babička s dlouhými nehty 😀 a my ostatní na druhé straně poslouchali. Bylo to super!

Třídím, třídíš, třídíme…

Třídění je klasika, kterou si pamatuju, ale pro holky už byla jako novinka. Z poslední návštěvy si toho extra v paměti neuchovaly 🙂 . Domácí třídění znají obě dobře a co kam patří ví, ale jak dlouho zůstane odpad v lese, když ho jen tak odhodíme, to už neví. A i když jsme jim všechno přečetli, stejně dnes vědí jen že “dlouho” 😀 .

Jak fotky dětí v pozoru nikdy nedělám, sem jsem si Julinku poprosila naaranžovat 😀 Víte proč? Protože jsem si úplně vzpomněla, že jednu takovou už doma mám. Jen je teď o dva roky starší 🙂 .

Moje poslední batolátko 🙂 Rok a čtvrt, čerstvě chodící a čertíky v očích mající stejně jako dneska 😀 .

Tanyny a tetovací salón

Z lesní stezky jsme vyšli až pozdě odpoledne a aby nám holky usnuly večer v nějakou rozumnou dobu, museli jsme pomalu razit směr Praha. Cestou jsme ještě míjeli amfiteátr, takže si holky samozřejmě “musely” odskočit na trsanou, za kterou dostaly nějaké dětské časopisy a hurá ven.

A že se ven dostat není vůbec snadný 😀 . Nejdřív divadlo, teď u pokladny tetovací salón. Takže jasná věc. Všechny děti vám tu zdarma potetují místní borci a těm uvěříte i to, že tetovali v Alcatrazu 😀 . Nelinka si vybrala okřídlené srdce, Julinka koně a já, já bych si byla vybrala jitrnici 😀 . I tu vám tady s přehledem vytetují.

Dnes jsme týden od návštěvy a tetování stále drží, i když už nám značně bledne. Děkujeme za něj i za spoustu zážitků a zase za rok ahoj 🙂 .

Za první zatáčkou 😀

Kdo jste ale ještě nebyl nebo to tu máte moc rádi, chceme 3 z vás poslat do Mirákula i s rodinou. Proto pro vás máme 3 rodinné vstupenky. Dvě rozdáme tady, jednu pak na našem Instagramu – mklife.cz Počítejte ale s tím, že vám děti vytuhnou za první zatáčkou 😀 . U nás byl klid celou cestu až k baráku. Večer naštěstí odpadly obě kolem 21. hodiny, takže za nás spokojenost!

PARK MIRAKULUM

webová stránka parku – www.mirakulum.cz
POZOR – v celém parku se dá platit jen hotovostí

otevírací doba:
10 hodin vás vpustí, ven vás vyženou v 18 hodin
v měsících 6.,7. a 8. je otevřeno úplně každý den

vstupné: 
děti do 90cm mají vstup zdarma
platí se na celý den 210 Kč / os  vyšší 90 cm

Rozdáváme: 3x rodinný vstup (2+2) do Mirákula

POZOR: Zde na blogu rozdáme rodinný vstup 2 rodinám, třetí vstupenku pro celou rodinu rozdáme na našem Instagramu. Tam je šance vyhrát ještě o mnoho vyšší, takže máte-li na IG účet, sledujte nás na mklife.cz

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Koho vemete do Mirákula s sebou?

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet veřejně na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí v pátek  20.7.2018 v 17 hodin,  výherce vyhlásíme na blogu zde pod článkem a na Facebooku a zašleme mailem, ať využijete klidně už tenhle víkend.

Míša

All posts

336 Comments

 • Bára 17.7.2018 at 16:58

  Rodinu, jsme 2 + 3, plus plyšového králíka samozřejmě 🙂

 • Karol 17.7.2018 at 17:01

  Vzala bych celou rodinu, protože jsme tam ještě nikdy nebyli 🙂

 • Zuzana 17.7.2018 at 17:05

  Urcite by som vzala deti a ich kamaratov, to by bolo nadsenia! 😜

 • Anna Englártová 17.7.2018 at 17:06

  Vzala bych dcerky, které tam touží jít již delší dobu a zatím jsme se tam nedostaly. Vyhrát vstupenky by byl dobrý důvod vyrazit tam s něma😍

 • Klára 17.7.2018 at 17:06

  Určitě bych vzala sebou manžela a dcerku 😉

 • Hanka 17.7.2018 at 17:07

  Tátu a kluky 🙂

 • Klára Toša 17.7.2018 at 17:08

  Máme tři chlapečky, takže určitě nadšení by bylo veliké. Jelikož jsme relativně daleko od Mirakula, byli jsme poze jednou a děti byly samozřejmě nadšené. Byl to báječný den a rádi bychom si ho zopakovali.

 • Johana 17.7.2018 at 17:09

  S sebou vezmu určite svoji Elinu prece 🙂 a i tatu, kdyz bude hodnej.

 • Dana Muller-Mazan 17.7.2018 at 17:10

  Moc rada bych vzala ty dve dracatka 🙂 a hlavne svyho muze mame to naplanovany se nekdy tam vyjet podivat 🙂 děkujeme za krasny clanek hned ho ukazu doma Danamazan@gmail.com

 • Markéta J. 17.7.2018 at 17:14

  Pojedeme celá rodina a určitě ještě přizveme kamarády, kteří bydlí od nás dál, ale pokaždé se právě v Mirakulu potkáváme.

 • Markéta 17.7.2018 at 17:23

  Děkuji za příležitost soutěžit o tyto vstupenky. Do Mirakula bych určitě vzala nejbližší rodinu ten. manžela a dvě dcerky (5 1/2 a 1 1/2let).

 • Tereza 17.7.2018 at 17:24

  Mirakulum pořád odkládáme. Tobiášovi teprve budou dva roky a říkali jsme si, že si to tam tolik neužije. Ale když člověk čte Vaše články, tak bychom nejradši vyrazili teď hned 🙂 Určitě bychom jeli jako rodina – máma, táta, Tobík. A nejspíš bychom vzali i babičku a dědu.

 • Pavlína 17.7.2018 at 17:29

  Do Mirákula určitě se svými upíry (2,5 – 4,5 – 42,5)

 • Bohdana Pejchalová 17.7.2018 at 17:33

  Moje rodinka,muz se bude venovat malym dvojcatum a ja si uziji den se svou nejstarsi,kdyz na sebe nemame posledni dobou moc casu;)

 • VercaS 17.7.2018 at 17:38

  Do Miralul se chystáme už dlouho, ale pořad nám to nějak nevychází. A koho bych vzala určitě syna Ondřeje a manžela.

 • Tereza Válková 17.7.2018 at 17:40

  Vzali bychom pochopitelně kluky – 6,5 a 2,5, kteří by si to náramně užili 🙂

 • Jana 17.7.2018 at 17:45

  Ja bych vzala babicku s dedou a zalezla do relax zony 😀

 • Věra 17.7.2018 at 17:46

  Jeli bychom celá rodina společně.

 • Lenka 17.7.2018 at 17:48

  Pěkný den, vyrazili bychom celá rodina – já s partnerem, dcerou (3 roky) a synem (10 let) 🙂 Mirakulum máme na wishlistu už dlouho, a navíc podle fotek věřím, že by si to oba užili 🙂

 • Radka Žižková 17.7.2018 at 17:48

  Nějaký zábavný park o prázdninách plánujeme, takže listky by se nám mile hodilo 🙂 vyrazila bych s dětmi a manželem a možná by se přidala švagrová s neteří..

 • Lenka Dundáčková 17.7.2018 at 17:52

  Vzala bych tam manžela a syna. Když to vidím, vyřádíme se tam všichni. 😊😁

 • Lucie 17.7.2018 at 17:52

  Vzala bych celou rodinku 😀 táta Martin,maminka Lucie,Karolínka a Sebastien ….

 • Lucie Humlová 17.7.2018 at 17:53

  Vezmu přítele (po tomto víkendu už manžela 😁) a naše dvě holčičky – čtyřletou Ellu a roční Lindu 😘

 • Michaela Kratochvílová 17.7.2018 at 17:59

  Vzala bych přítele a syna Matyáše, do Mirakula uz se dlouho chystame a takze by to byl super prázdninový zážitek 🙂

 • Barča 17.7.2018 at 18:00

  Vzala bych dceru, manžela a možná neteř, pokud by s námi chtěla jet 🙂

 • Petra 17.7.2018 at 18:10

  Jela bych s manzelem a dcerami – 1 a 4 roky, vypada to na paradni zabavu, takze opet diky za tip 😉

 • Eva Hruba 17.7.2018 at 18:14

  Zname diky akci Dite na tele. Ale byli jsme když byl starsi jeste mimo. Vzali bychom kamaradky Elisku a viki!

 • Tereza 17.7.2018 at 18:15

  Moc bychom si to s manželem, naší Timínkou a Tobiáškem užili!!! Vypadá to jako parádně strávený čas s rodinou!

 • Kača Much 17.7.2018 at 18:19

  Vzala bych své dvě dcerky a manžela. Udělali bychom si pěkný víkend

 • Anna 17.7.2018 at 18:19

  Ahoj Míšo, super článek, zavzpominala jsem, přesně před rokem jsme se tam loučili s létem. Kdybychom vyhráli vstupenky,šla by samozřejmě naše rodinka. Díky za hezký článek.

 • Zuzana 17.7.2018 at 18:20

  Pojedeme 2 + 2 + babička a určitě se ještě někdo přidá 🙂

 • Lucka Procházková 17.7.2018 at 18:20

  Hezký den, do Mirákula se chystáme s manželem a synem, bylo by super, kdybychom vstupenky vyhráli 🙂 L.

 • Lucka 17.7.2018 at 18:25

  Do Mirákula se chystáme už dlouho, tak by se nám výhra hodila. Vzala bych celou rodinu. Mí dva synové by si to náramně užili 🙂

 • Tereza Suková 17.7.2018 at 18:31

  Vzala bych své dvě děti a manžela… Třeba by si tam taky vyhrál

 • hanka m. 17.7.2018 at 18:33

  vzala bych s sebou manžela a obě naše dětičky, ještě jsme tam nebyli

 • Lucie 17.7.2018 at 18:35

  Je-li bychom celá rodina. V Mirakulu to milujeme, vyřadí se tam děti i my dospělí. Syn tam byl ještě jako mimino, tak se těším, až tam pojedeme, jak si to tam užije.

 • Jana Janštová 17.7.2018 at 18:37

  Krasny clanek! Jela bych hned. my bychom urcite vyrazili s manzelem a syny Matejem a Kubikem – mozna by se pridala i babicka Zuzka z Prahy 🙂

 • Wiessnerová Šárka 17.7.2018 at 18:41

  Vzala bych s sebou dceru a dcery sestřenku s maminkou, dámská jízda 😉
  Šárka W.

 • Nikola 17.7.2018 at 18:42

  Samozřejmě že bych s sebou vzala naše holčičky a tatínka 🙂 Park je krásný a vždy se nám tam moc líbilo…vloni se ještě hodně budovalo, tak by nás zajímal výsledek 🙂

 • Daniela 17.7.2018 at 18:44

  Určitě bychom jeli s mužem a dcerou. Byli jsme už loni, ale jako nechodící si užila jen vodní svět a houpačky. Letos to bude ještě mnohem lepší

 • Lenka S. 17.7.2018 at 18:54

  Jela by celá moje rodinka 2+3 🧔🏻👩🏻🧑🏼🧒🏼👧🏼, Mirákulum jsme poznali díky Vám Míšo a věřím, ze bychom si jej moc užili 👌🏼👏❤️

 • Jitka Kubickovak 17.7.2018 at 18:54

  Krasne fotky.holky si to uzily. Radi bychom letos vyzkouseli.libi se mi ten vodni svet.super ve vedru. Moji dva dablove by byli nadseni.

 • Klimentová Kateřina 17.7.2018 at 18:57

  Musíme tam znova, jak koukám je tam plno nových věcí. Vzala bych manžela s dcerkou. 😉 článek je super jako vždy.

  Jo

 • Bara 17.7.2018 at 19:02

  Do parku bych vzala dcery 3 a 7 a manžela 😊

 • Marcela 17.7.2018 at 19:11

  My bychom vyrazili rodinně, máma táta a náš Gabriel, možná bychom ale přizvali i babi a dědu kdyby chtěli. My bychom chtěli moc moc moc 😉

 • Lucie Plšková 17.7.2018 at 19:15

  Do Mirákula bych vzala svoji rodinu princeznu Julii (5let) a lumpíka Honzíka (2 roky) a samozřejmě manžela.Ještě jsme tam nebyli,tak rádi vyzkoušíme.

 • Simona 17.7.2018 at 19:20

  Vzala bych celou naši rodinu. Naše Marky by se tam jistojistě dooost vyblbla. A jistě by chtěla jet někdy znova. Děkuji za super članek. Simona

 • Aneta 17.7.2018 at 19:20

  Na fb-ku jako Aneta Švábová
  A koho vezmu s sebou? Samo že ty naše dva drobky obří. My byli tri roky nazpět. To ten menší ještě celou dobu krom krmení byl v kočárku, měl těsně o šestinedělí. Tak i když to máme trošku u ruky,rádi bychom se tam odívali,tehdá byl vodní svět jen kus hotov. Tak by bylo prima to testnout nyní naživo

 • Renata Zellerová 17.7.2018 at 19:24

  Pojedu s dcerami

 • Petra 17.7.2018 at 19:26

  Naší rodinu 2+2 🙂 V Mirakulu jsme jeste nebyli. Pristi tyden se chystame do Zemeraj 😀

 • Veronika 17.7.2018 at 19:26

  Jasně, že dcerky a manžela – je to přece místo pro rodiny. Menší dcerce bude pět a ještě jsme tam nebyli. Takže by bylo super vstupenky vyhrát. v.

 • Martina Filipová 17.7.2018 at 19:26

  O Mirákulu nám teď s nadšením vyprávěli známí. Také si to tam parádně užili. Já bych jela s manželem a našimi dvěma dětmi.

 • Andrea S 17.7.2018 at 19:26

  Vzala bych určite rodinu. Syna a manžela a moc bysme si to užili. Tatinek by mel klid a my s prckem vsude lezli 🙂

 • Petra D. 17.7.2018 at 19:26

  Vzala bych přítele s dcerkou. I když nevyhrajeme, určitě se tam letos podíváme.

 • Klár Ka 17.7.2018 at 19:27

  Poslala bych deti s babickou a dedou 🙂

 • Veronika 17.7.2018 at 19:27

  Vzala bych moc rada dcerku a pritele 😊

 • Lada 17.7.2018 at 19:27

  No samozřejmě, že ty dva naše draky. Tedy vlastně dracky. Lindusku 2.5 a Fanouška 5 let. Moc se těším, že se tam třeba letos podíváme.

 • Zuzka 17.7.2018 at 19:28

  Vezmu dcerku a manžela 😊

 • Dagny 17.7.2018 at 19:29

  Děti by si den v Mirákulu určitě užili s babičkou.

 • Veronika 17.7.2018 at 19:29

  My se tam chystáme s draky příští týden a vstupenky by se hodily 😂 Díky za soutěž.

 • Janka 17.7.2018 at 19:30

  Råda bych vzala sve dcery a babicku👩‍👧‍👧

 • Katka 17.7.2018 at 19:30

  Vzala bych své dva vodníky 4 a 2 roky, kteří by si zejména vodní svět užili.

 • Jana 17.7.2018 at 19:30

  No samozřejmě rodinu (manžela a dceru) a abychom měli ještě jedno dítko sebou, tak bych vzala svoji neteř 🙂 Holky by si to určitě užili….ještě jsme tam nikdy nebyli.

 • Lucie 17.7.2018 at 19:30

  Do Mirákula bych vzala manžela a naše 4 děti 🙂 Určitě bychom si to všichni užili.

 • Martina Nováčková 17.7.2018 at 19:30

  Tam se mi sime podivat! Jela bych s kamaradkou a jejim synem, at ma nas Eli s sebou partaka 🙂

 • Kamila 17.7.2018 at 19:31

  Vzala bych na výlet svoje děti a manžela.

 • Míša 17.7.2018 at 19:31

  Vzala bych své dvě holčičky (5 a 3 roky) 🙂

 • Lenka 17.7.2018 at 19:31

  Vzala bych nase dva kluky a manzela 🙂

 • Sára 17.7.2018 at 19:32

  Vzala bych své dcery Agatku a Rozi a samosebou manžela, ať si to užijeme všichni spolu 🙂

 • efcza 17.7.2018 at 19:32

  My vezmeme chorvatské děti našich přátel, které přijedou příští týden na prázdniny. Něco takového u moře nemají 🙂 Naše děti už se hrozně těší, až jim tam všechno ukážou! Tak si držíme palce, protože by nám to dost finančně ulevilo .)

 • Klára 17.7.2018 at 19:32

  Vzala bych s sebou celou rodinu. Mojí nejmladší ségře je 8 let, tak věřím, že by se vyřádila s mojí 2,5 letou dcerou… 🙂 udělali bychom si hezky výlet z jihu Čech… 🙂

 • Dana 17.7.2018 at 19:33

  Vezmu Barbuchu a nekoho dalsiho, kdo si to zaslouzi 😉

 • Markéta Kubánková 17.7.2018 at 19:33

  Do Mirakula jedině s manželem a syny.. Dle fotek by z toho byli nadšeni všichni 😉

 • Dana 17.7.2018 at 19:35

  Jednoznacne mojich troch chlapcov, nasho tatku a dvoch nezbedov 🙂

 • Petra 17.7.2018 at 19:36

  Urcite bych s sebou vzala svoje dve holcicky a naseho tatinka

 • Martina 17.7.2018 at 19:37

  Vzala bych muze, deti a jako na kazdy vylet by s nama asi museli Eliska a Tonda – dcerky panenky 🙂

 • zdenacopanek 17.7.2018 at 19:39

  Také bychom jeli pokud vyhrajeme

 • Irena Vagnerova 17.7.2018 at 19:40

  Vzala bych děti 3 a 6 s babičkou 😃 čímž bych udělala velkou radost tatínkovi, že bude letos ušetřen

 • Nicol.10 17.7.2018 at 19:40

  Já bych to pojala jako rodinný výlet. Takže samozřejmě moje rodina (taťka a naše dvě kočky Laura a Ella) a přibrali bychom s sebou i rodinu mého bratra, aby si to holky s bratránky pořádně užily 🙂

 • Markéta 17.7.2018 at 19:41

  Pojede Mája, Filípek a mamka s tatkou. A také par chlupacu a určitě nesmíme zapomenout nosavu (hajaci plinka)😜

 • Lucie 17.7.2018 at 19:41

  Super výhra vzala bych tam Aničku 9 let,Vasika 6 let, sebe a manžela. V Mirakulu jsme ješte nebyly, ale planujeme letis v srpnu…..

 • Martina 17.7.2018 at 19:42

  Vzala bych přítele a naše dcerky. Byli jsme tam již předloni a moc jsme si to užili.

 • Petra 17.7.2018 at 19:42

  Vzala bych samozřejmě syna a manžela 😉

 • Šárka Košiková 17.7.2018 at 19:42

  Rada bych vzala syna a netere pripadne nejakeho naseho kamarada aby si to spolu deti uzily 😍

 • Bára Vančurová 17.7.2018 at 19:45

  Já bych určitě jela s manželem a skoro tříletou dcerou. V Mirakulu jsme ještě nebyli, ale od švagrové, která má starší děti jsme slyšeli, že je to tam super a oni tam často jezdí. Naše Mája miluje různá místa, kde se může klouzat, hopsat, houpat, běhat a já nevím co ještě. A nejspíš bychom s sebou vzali i neteř Elišku, která se s naší Májou miluje a obě by si to užily 🙂

 • Míša 17.7.2018 at 19:45

  Vyrazili bychom hned po sestinedeli na konci srpna cela rodina, protoze je park dobre dostupny i s kocarkem, verim, ze starsi deti by si to opravdu uzily a zaslouzily, kdyz ted bude pozornost venovana miminku, co se narodi kazdym dnem.

 • Monika Pólová 17.7.2018 at 19:46

  Článek je super, moc mě láká se tam podívat 🙂 s sebou bych vzala manžela, syna Ondráška (rok a půl) a sestřenici (10let) 🙂

 • Katka 17.7.2018 at 19:46

  Ještě jsme tam nebyli, tak to opravdu budeme muset napravit. Šla bych s přítelem a našimi dětmi.

 • Kamila 17.7.2018 at 19:47

  Dobrý den, do Mirákula bych jela s manželem, synem 2,5 a dcerou 5 let. Ještě jsme tam nebyli, tak se třeba zadaří. Kamila

 • Buroška 17.7.2018 at 19:48

  Ahojky Míšo a holky 😊 to je ale lákadlo! Do parku bych vzala manžela s Cipískem (+ ještě mimi v bříšku) a i kdyby to tady nevyšlo, tak se moc těším, až se tam podíváme! Zřejmě rovnou ve 4 😉

 • Monika 17.7.2018 at 19:52

  jeli bychom jako vzdy cela rodina ja, manzel, dcera a syn. Ac mame mirakulum z ruky kazdy rok ho navstivime minimalne dvakrat. Dcera to tam miluje. Vzdy prijizdime v 10 a odchazime v 18 a jeste se ji to zda kratke :-). I ja se tam s ni vyblbnu 🙂

 • Silvia 17.7.2018 at 19:53

  Dobry den, my by sme zobrali naše tri deti aby sa poriadne vyblaznili, su rozneho veku a urcite si kazdy nieco v Mirakule najde. Silvia

 • Veronika Mlejnková 17.7.2018 at 19:53

  Stejně jako minule vezmu syna a manžela. Byli jsme před 14 dny a všichni tři úplně nadšení, takze určitě vyrazíme znovu 🙂

 • Lenka Láníková Košťálová 17.7.2018 at 19:55

  Byla by to naše první návštěva…. v obdobném složení i věku…Julinka 1r a Lukášek 3r 🙂

 • Sarka 17.7.2018 at 19:55

  Vzala bych 3,5 letou dceru a pritele, protoze jsem tam naposledy byla sama s dcerou kdyz ji byl 1,5 roku, takze ted by to byl pro obe zcela jiny zazitek (a jelikoz jsme nyni o pritele bohatsi, tak predevsim pro me, protoze by mohla probehnout i klidnejsi kavicka 😀 🙂 )

 • Kamila M. 17.7.2018 at 19:56

  Vzala bych syna, manžela a mého tátu – protože děda vidí vnuka málokdy. Byla by to prima příležitost, jak strávit společně čas;)

 • Alena 17.7.2018 at 19:57

  No samo holky :), mám to doma přes kopírak, úplně je ve vašich článcích vidím, i s tím spaním té mladší. Posledně nespala ve školce tak mi prospal den dětí v náručí protože pršelo, včetně příjezdu hasičů.

 • Monika 17.7.2018 at 19:57

  Vzala bych nase dve holcicky a tatinka 🙂

 • Veronika N. 17.7.2018 at 19:58

  Semnou by jel určitě manžel, tříletá dcerka Majda a 5 měsíční synáček Filip. Byl by to pro dcerku úžasný den, protože se teď skoro všechno točí jen okolo syna, a ona je tak trošku odstrčená na “druhou kolej”. Tento den bych věnovala jen a jen jí 🙂

 • Katka B 17.7.2018 at 19:59

  Loni nám to nevyšlo, tak snad letos. Matýskovi by se tam moc líbilo 😉

 • Mirka Vošická 17.7.2018 at 20:01

  Zdravím Míšo,do parku bych vzala dcerky (4 letou a rocni) určitě by si to tam uzily 😋 ji ak se tam už nějakou dobu chystáme 😋Mirka

 • Míša Drozdová 17.7.2018 at 20:02

  Koho s sebou? Samozřejmě ty dva rošťáky – Aničku a Matyho a nesmím zapomenout na tatínka, kdo by s nimi lezl po výškách? 😀

 • Katka 17.7.2018 at 20:03

  Jeli by jsme cela nase rodinka 2+2😀 a myslim ze by se k nam pridala i kamaradka s rodinou, protoze jsme to meli v planu na zacatku cervence, ale plany nam prekazil muj pohovor do prace😇

 • Helena Kolářová 17.7.2018 at 20:03

  Dobrý den, Míšo,
  díky za další super soutěž! My se do Mirákula chystáme zrovna v srpnu, slíbila jsem to dcerkám (byla u nás návštěva až od Znojma a oni už tam byli a my, z Liberce, ještě ne … tak to musím napravit! ;o))
  Vzala bych dcerky Barču a Káju + plánujeme to i s kamarádkama a jejich dětma, tak třeba se nám některé poštěstí vyhrát vstupenku ;o)
  Jen jsem na blogu nenašla to přihlášení se k odběru…tak jsem zadala alespoň přihlášení se k hromadným objednávkám….ta technika je někdy dřina ;O)
  Mějte parádní prázdniny a velké díky za inspirativní články a časté soutěže ;o)

 • Petra V. 17.7.2018 at 20:03

  Vzala bych muže s dcerkou 🙂 O Mirákulu jsem nevěděla, ale určitě se tam musíme jet podívat!

 • Tyna 17.7.2018 at 20:04

  S sebou jedině manžela a naše dva malý klučíky😍

 • Ája 17.7.2018 at 20:06

  Vyrazíme rádi celá rodina, ale největší radost by měl syn (9let), který se tam chtěl zastavit už předloni cestou z Krkonoš, ale bohužel to nevyšlo.

 • Markéta Hambálková 17.7.2018 at 20:07

  Vezmu syna a manzela

 • Pavla 17.7.2018 at 20:07

  No přeci celou rodinku.

 • Hanka Kju 17.7.2018 at 20:08

  určitě celou rodinu…. 2+2 ještě jsme tam nikdy nebyli 🙂 haanyy@seznam.cz

 • Zuzana 17.7.2018 at 20:09

  Vzala bych tam moc ráda obě děti a manžela, myslím, že letos by si to děti už pořádně užili ( 3 roky a 1.5 roku).

 • Petra 17.7.2018 at 20:15

  Vzala bych sebou manžela a naše tři děti ještě jsme tam nebyly tak by to byl zážitek

 • Veronika 17.7.2018 at 20:16

  Manzela a obe dcerky 🙂

 • Veru 17.7.2018 at 20:19

  Mirakulum máme už naplánovane a kromě naší rodiny 2+2 bereme s sebou ještě rodinu švagra také 2+2. 🙂

 • Petra K. S. 17.7.2018 at 20:20

  Určitě vezmeme naše děti a hlavně tetu Ivanku, která s dětmi ráda projde všechny atrakce.;-)

 • Andrea 17.7.2018 at 20:20

  Vzala bych partnera a kluky 😀.

 • Hana 17.7.2018 at 20:27

  Jeli bychom na výlet s manželem a našimi dcerami ❤️

 • Lucka S. 17.7.2018 at 20:27

  Jezdime par ridin s detmi, protoze cim vic lidi, tim vetsi legranda. Takze bych vzala celou moji rodinu a vsechny s kterymi jezdime, vypada to paradne 👍💗 Luciesittova@seznam.cz

 • Michaela Nathanska 17.7.2018 at 20:27

  Do Mirakula bych vzala manzela a nase dva hady (rozumej laskyplne osloveni pro deti 🙂
  Vypada to tam fantasticky!

 • Dasa Tomaskova 17.7.2018 at 20:29

  V Mirakulu jsme byli s manzelem, synovcem a neteri, kdyz jsme jeste nemeli vlastniho prcka. Letos se tam chystame s nim. Hlavne kvuli vodnimu svetu. Tam bude urcite ve svem zivlu:-) Takze listky by se hodily. Ale pojedeme i kdyz nevyhrajeme a uz se moc tesime:-)

 • Kateřina Ulicna 17.7.2018 at 20:30

  Jela by aše trojice – naše Eliška (maminky parťačka), já (Elišky parťačka) a tatínek… Jelikož Mirákulum máme dost z ruky, tak bychom to spojili i s návštěvou přátel 🙂

 • Veronika 17.7.2018 at 20:30

  U večeře se bavíme, co o víkendu? Já navrhla – Mirákulum. Otevřu fcb a vyskočí na mě váš blog se soutěží. Náhoda? Osud? S sebou bych vzala manžela a děti,šestiletého Adámka a tříletou Sofinku.Určo by si to užily.

 • Klara Marova 17.7.2018 at 20:31

  Rodinu, tzn. tatinka a deti

 • Zdeňka 17.7.2018 at 20:32

  Soutěžím na blogu.. Na výlet bych vzala dceru a partnera… oba mají rádi blbinky a vodu, takže tuším, kde by jim bylo dobře .. a pak poznávání o lese 

 • Květa Hanáková 17.7.2018 at 20:33

  Určitě bychom jeli celá rodina. Do Prahy se chystáme na víkend, takže by nám lístky udělaly velkou radost!

 • Monika Svobodová 17.7.2018 at 20:36

  Určitě bych vzala dcerku, která miluje vodní skákaci hratky všeho druhu a í manžela ať jsme na tu dracici dva 😁

 • ALENA 17.7.2018 at 20:37

  My jsme tam vyrazili s holkama před prázdninami,než tam bude úplně nářez,ale kousek od domova nás zradilo auto..fakt pech 😁,takže to máme v plánu zase až po prázdninách 😁

 • Lenka 17.7.2018 at 20:40

  Vzala bych sebou partnera, syna a dcerku ☺️

 • Radka 17.7.2018 at 20:41

  Do mirakula touzim zavitat uz 3rokem … zatim nam to nevyslo..planuji to tyto prazdniny … jela bych se svym muzem a s mymi 2skritky … rada bych vyhrala … byl by to krasny darek k narozeninam, ktere mam 19.7.

 • Zuzana 17.7.2018 at 20:42

  Vzala bych sva ditka a na volny vstup jeste nejaky kamaradcino, idealne teda i s kamaradkou 😉

 • Lucie 17.7.2018 at 20:44

  Moc hezký článek, do Mirákula se už delší dobu chystáme, jeli bychom s manželem a tříletou dcerou 🙂

 • Monika 17.7.2018 at 20:44

  Do Mirakula bych vzala svoje dvě princezny (7 a 11). Celá rodina bychom si tam užili den plný zábavy. A jelikož má mladší dcera příští týden narozeniny, bych by to ten nejlepší dárek

 • Soňa Mašková 17.7.2018 at 20:44

  Samozřejmě celou rodinku, užije si jak tatínek, tak ti dva naši prckové. Myslím ale, že už je nedostanu zpět domů 🙂

 • Veronika Brumlikova 17.7.2018 at 20:45

  Vzala bych samozrejme tu moji divokou cacorku, ta by se tam vyradila 🙂

 • Jana Dušková 17.7.2018 at 20:47

  Vzala bych deti a manzela. Syn tam byl cca ve dvou letech,takze ted ve 4,5 ,by si to skvele uzil.Dceri je 1,5, ale ta je stastna ze beha 🙂 .

 • Alena 17.7.2018 at 20:48

  Vyrazili bychom s celou rodinou. Myslim, ze nase skoro triletacka by byla nadsena.

 • Lucie 17.7.2018 at 20:48

  Vzala bych tam sve deti, manzela a urcite i synovce s neteri. Tem by se tam moc libilo.

 • Pavla 17.7.2018 at 20:49

  Vzala bych tam naše děti a manžela, všichni se tam moc těší 😉

 • Veronika 17.7.2018 at 20:49

  Dobrý den,
  vzala bych naše dvě úžasné dcery, které si to moc zaslouží, a muže, který je nesmírně trpělivý…

 • Zuzla 17.7.2018 at 20:53

  Muže a našeho malého divočáka samozřejmě. A k tomu určitě přibalíme aspoň jednu kamarádku s dalším parťákem na atrakce.

 • Barbora Folkova 17.7.2018 at 20:54

  Byla by to naše první návštěva, takže bychom vyrazili jako rodina.

 • Jana Kemrová 17.7.2018 at 20:55

  Vyrazili by jsme samozrejme cela rodina, coz znamena s nasi petiletou dcerou a rocnim synem. Verim ze se nam tam bude vsem moc libit …

 • Markéta 17.7.2018 at 20:56

  Byli jsme v pátek a moc si to užili!!! 😉 Jeli bychom zase celá rodina.

 • Radka 17.7.2018 at 20:57

  Manžela a synka s dcerkou 🙂

 • Markéta K. 17.7.2018 at 20:57

  vzala bych s sebou dceru (1,5 roku) a manžela. Možná bych s sebou vzala rovnou i neteř se synovcem, ať jsme komplet parta 🙂

 • Lenka T. 17.7.2018 at 20:58

  Jak jinak než celá rodina a k tomu ještě rodina naší kamarádky. 🙂

 • Adéla Šimková 17.7.2018 at 20:58

  Holky moc děkujeme za skvělou recenzi! Manžela přemlouvám už více jak rok,ať se tam vydáme. Po přečtení článku uznal, že to tam vypadá fakt super. A kdyby jsme měli lístky zdarma, tak by mu snad ani nevadila ta 3 hodinová cesta ☺️ a vezmeme sebou naše dva syny.

 • Lucie K. 17.7.2018 at 21:01

  Jedeme celá rodina 👨‍👩‍👧‍👧, dvojčata a rodiče. Je to zážitek roku. Byli jsme před 2 lety, takže vodní svět a spoustu novinek neznáme.

 • Eva 17.7.2018 at 21:01

  Svou smečku a tu sousedovic. Byli jsme tam zatím jednou a moc se nám tam líbilo 🙂

 • Martina 17.7.2018 at 21:02

  Na výlet do Mirakula bych jela s manželem a dvěma dětmi. A přizvala bych rovnou kamarádku s rodinou.

 • Markéta Dvořáková 17.7.2018 at 21:05

  Dobrý den, děkuji za šanci účastnit se v soutěži.. já bych vzala svoje tři holčičky a většinou jezdím já a manžel a když má babička volno tak jede také.. většinou sleduju FB 🙂 a ptoto jsem se o soutěži dozvěděla.. a jelikož jsme zrušili dovolenou bylo by super jet na výlet.. tak si držím palec 😀 😀 😀

 • Martina 17.7.2018 at 21:06

  Vyrazili bychom s rodinou a ráda bych vzala i bráchu s rodinou 😉poprvé jsme byli vloni na nosícím rekordu a byli jsme nadšení 😉

 • Lenka Hermanová 17.7.2018 at 21:06

  Muže a naše kluky 😉

 • Eliška Hrubá 17.7.2018 at 21:08

  vzala bych celou naší rodinu a jelikož je Dorotka ještě malá vzala bych s sebou ještě neteř …dětský radosti není nikdy dost 🙂

 • Hanka 17.7.2018 at 21:08

  V Mirákulu jsme byli zatím jen jednou, kluci 3 a 4 roky. Určitě bychom je tam vzali s manželem, nebo s kamarádkou. Je super, že to neusnulo na “vavřínech” a dále na parku pracují a rozšiřují ho. Velká paráda.

 • Zuzka Hájková 17.7.2018 at 21:08

  To je zase parádní soutěž 🙂 už dlouho přemýšlím, že se tam s Matýskem vydáme…. vzala bych samozřejmě manžela a Matýska a možná ještě babičku s dědou… komentovala jsem na FB (jako Zuzana Hájková) a veřejně sdílela na FB.. třeba se na nás konečně usměje štěstí 🙂

 • Blanka Nedvedova 17.7.2018 at 21:13

  Vzala bych tu nasi dracici (necele 3 roky) a samozrejme manzela, abych na ni nebyla sama ….Diky!

 • Tereza 17.7.2018 at 21:13

  Naši rodinu tedy 2+2. Ještě jsme tam nebyli a děkujeme za tip!

 • Kristýna Katolická 17.7.2018 at 21:15

  Vyrazili bychom celá rodina. Manžel a naši dva synové.

 • Bara K. 17.7.2018 at 21:15

  Zrovna jsme tam chtěli s rodinou vyrazit, ještě jsme tam nebyli. Pro čtyřletou dceru a dvouleťáka to bude super.

 • Daniela Fišerová 17.7.2018 at 21:19

  Vzala bych samozřejmě rodinku, ale tak či tak do Mirákula v srpnu vyrážíme 🙂

 • Lucie 17.7.2018 at 21:20

  Vzala bych manžela,dceru a její kamarádku

 • Jana Herrmannova 17.7.2018 at 21:21

  Pojedeme jako rodina: syn, manzel a ja 🙂 a kdyby se postestilo, tak pribalime jeste jedno dite z sirsi rodiny, abychom vstup vyuzili 🙂
  Park vypada bajecne, tam musime, diky za recenzi!

 • Jana Chichi 17.7.2018 at 21:21

  Krasny clanek,diky za tip na vylet!😀zceka nepochybne pojedeme vsichni,ja,muj muz a nasi mali kluci (4roky a skoro 2roky),dekuji 😀

 • Laďka Jagošová 17.7.2018 at 21:22

  Vzala bych dcery a chlapa. Díky za soutěž.

 • Nikola Šimková 17.7.2018 at 21:26

  Rozhodně manžela, děti, Sofinku (5 let) a Matýska (3 roky), i když prarodiče by si to určitě taky užili 😀
  Tak třeba se na nás štěstí usměje.
  Pěkný večer.

 • Natalia Tureková 17.7.2018 at 21:26

  Manžela, své dvě princezny a jejich malého a velkého Půa, Žižlu a Íáčka. Bez nich neexistuje žádný výlet 😀

 • Ingrid 17.7.2018 at 21:26

  I kdyz to mame docela z ruky, strasne rada bych tam s rodinou jela. Mozna bych ale tatinka vymenila za oblibenou tetu :D…a dceru si nechame :D…

 • Zuz 17.7.2018 at 21:27

  Na vylet do mirakula bych vzala celou rodinku. Deti i tatka by si to naramne uzili💕.

 • Zuza 17.7.2018 at 21:28

  Já bych s sebou vzala naše dva rarášky a manžela a udělali bychom si krásný rodinný výlet.

 • Marie Gregorová 17.7.2018 at 21:29

  Do Mirakula bysme vyrazili s manželem a dětmi. To by byla paráda 🙂

 • Marfuška 17.7.2018 at 21:31

  Jela by babi /já/, taky děda a tři vnoučci – dvojčata Mirdýsek a Neli a Vojtíšek

 • lucie 17.7.2018 at 21:31

  Děti a manzela

 • Květa 17.7.2018 at 21:34

  Vzala bych manžela a naše tři děti

 • Pavlína Rytířová 17.7.2018 at 21:38

  Do Mirakula už se pomalu chystáme a vstupenka by byla velký bonus. A samozřejmě bychom vyrazili s celou rodinou.

 • Sabina 17.7.2018 at 21:43

  Jeli bychom já, muž a naše dvě dračice 3letá Viki a roční Vali 🙂

 • Hana Štarhová 17.7.2018 at 21:45

  Vyrazila bych s dcerou, manželem a nějakého kámoše bychom vzali s sebou 🙂

 • MTera 17.7.2018 at 21:48

  Vzala bych dcery a manžela. Také děkuji za soutěž.

 • Dana M. 17.7.2018 at 21:49

  Moc hezky udělaná fotoreportáž, koukám, kolik jsme toho vloni nestihli, na poprvé to asi ani nejde projít vše. Vyrazili bychom s dětmi (3 a 9 let) a manželem, naše malá by si to už taky užila oproti loňsku 🙂
  Hezký večer
  Dana M.

 • Petra 17.7.2018 at 21:50

  No přece rodinu:-) manžel a naše dvě zlatíčka

 • Jitka Kamenická 17.7.2018 at 21:50

  Vzala bych s sebou naše skoro dvojčata a manžela :), O Mirákulu už nějakou dobu přemýšlíme, tak by se výhra hodila :D.

 • Stáňa 17.7.2018 at 21:53

  Rozhodně bysme jeli celá rodina, manžel, Kubík a Gerda ( naše nová plyšová verlybí kámoška ) ❤️

 • martina K. 17.7.2018 at 21:55

  Dekuji za clanek a soutez, Mirakulum mame v planu tohle leto, takze by bylo fajn vyhrat:) s sebou bych samozrejme vzala muze a nase dve deti.

 • Eva Hamplová 17.7.2018 at 21:56

  Já bych vzala obě naše děti a manžela, ten by se tam vyřádil možná ještě víc než děti…

 • Helena Lipinská 17.7.2018 at 22:00

  Jeli bychom ve čtyřech jako vždy – já, tatínek a Elinka s Aninkou 🙂

 • Iva Majerová 17.7.2018 at 22:00

  Určitě bych vzala syna s manželem (+ miminko u mě v bříšku 😀 ), po Mirakulu už jsem párkrát pokukovala, vyrazili bychom moc rádi 🙂

 • Lenka K. 17.7.2018 at 22:00

  Taky se chystáme, ještě jsme letos nebyli a už nám to chybí. Pojedeme určitě celá rodina, i když nevím, jak ty dvě neposedné holky uhlídám v hradech (2 roky a 5 let), kam budou chtít určitě už obě a kde se mi jistojistě rozutečou… Táta si s výškama netyká, tak bude jistit v základním táboře na zemi 🙂

 • Veronika Brenkusová 17.7.2018 at 22:01

  Vzala bych své dvě dcerky a přítele a užily by jsme si krásný den 😊. Děkuji za typ na výlet.

 • Nikol 17.7.2018 at 22:03

  Ahoj Miso,dekuji za paradni recenzi.S certikem by jsme tam letos chteli.a tak jsem rada,ze je to.spravna volba i pro 20.mesicni batolatko.S sebou bych vzala prave jeho a manzela,ktery ma v tuto dobu pracovni sezonu a tak s nami v lete mimo vikendy cas netravi.

 • Libka Smyčková 17.7.2018 at 22:07

  Vzala bych syny a ještě kamarádku taky se synem.. Manžel by určitě odmítl.

 • Renata 17.7.2018 at 22:07

  Na Mirákulum mám zálusk už asi 3 roky 🙂 Váš článek mě navnadil, že vyrazíme i s tříměsíční dcerkou.

 • Petra 17.7.2018 at 22:08

  svou rodinu 😉

 • Katharina 17.7.2018 at 22:10

  Děkuji za další krásný článek. S sebou bych určitě vzala manžela a našeho malého skřítka. Moc by se jí v Mirakulu líbilo. A poslední dobou s námi na výlety jezdí ještě plyšák dle aktuálního výběru ☺. Pejsek by musel bohužel zůstat doma, velké akce se spoustou lidí pro něj moc nejsou 😕.

 • Jana Habásková 17.7.2018 at 22:13

  Vyrazili bychom nase rodina 2+2 a urcite bychom vzali i babcu s dedou.

 • Hana Procházková 17.7.2018 at 22:18

  Škoda, že je park od nas tak daleko, ale vikendovy vylet bychom do teto casti republiky podnikli, kdyby se na nas usmalo stesti. S sebou bych vzala manzela a nase deticky. Mala rocni dcerka se chce vyrovnat brachovi,takze verim, ze by to spolu prozkoumali.

 • Eliška Gřešková 17.7.2018 at 22:20

  Ju, to je parádní soutěž. My byli v loni, ale Klaudinka byla ležící miminko a Filípka nejvíc bavil vodní svět a lesní stezka. Na hopsadla se trochu bál, ale už je zase o ten rok starší a už ví, že je to sranda. Letos bychom rádi šli znova, takže bychom šli celá naše gřešo grupa 😉 na IG také zkusím štěstí 🍀

 • Hana 17.7.2018 at 22:20

  My bychom jeli jako rodinka 😊 vypada to suprove!

 • Misa 17.7.2018 at 22:20

  Určitě své tři děti….
  na FCB sdílím..

 • Kateřina Vacková 17.7.2018 at 22:21

  Chystáme se na dámskou jízdu 😀 samozřejmě s dětmi tak by bylo fajn kdybychom některá vyhrála.

 • Jaroslava 17.7.2018 at 22:22

  Krása!Tam by se nám líbilo…Vzala bych manžela a téměř tříletou dcerku😊Teda vzala bych samozřejmě i synka,ale protože mu je 5 týdnu,tak by návštěvu prospal😂

 • Hana Šimoneková 17.7.2018 at 22:24

  Vzala bych oba kluky (86 a 110cm), tatu bych nechala pro jednou doma a aby se plne vyuzilo volne vstupne, vzala bych kamaradku se synem (taktez cca 110cm). Co se narodil starsi syn, jezdime tam kazdy rok. Prvne jsme tam byly, kdyz mu byli 3 mesice. To bylo naposled, co jsme si to uzily podle sveho😉 Tenkrat jsme si uzivaly jizdu v tanku😁

 • Kami 17.7.2018 at 22:28

  Kdybychom vyhráli, vyrazili bychom do Čech na společnou rodinnou dovolenou – já, manžel a syn 🙂

 • Lenka Punarová 17.7.2018 at 22:29

  Určitě bych vzala dceru Anetku a i jejího tatínka,abysme na tu naši neunavnou cacorku byli dva! 😁 Mirakulum vypadá naprosto kouzelně! Uz se tesim,jak si to tam cela rodina uzijem! 😊

 • Bára 17.7.2018 at 22:32

  Vzala bych sve dve deticky a manzela;-). Dekujeme za peknou recenzi a prilezitost vyhrat listky.

 • Petra 17.7.2018 at 22:35

  Chystáme se v září, tak by se lístky samozřejmě hodily, ale pojedeme v každém případě :). Vezmu manžela a dcery, jak jinak, a dcery si vezmou batoh plný kamarádů, který tahají všude s sebou. Takže 2 + 2 + cca 6 plyšáků… 🙂

 • rennfri 17.7.2018 at 22:35

  jeli bychom čistě v rodinné sestavě s mužem a kluky 2 a půl a skoro 5 let

 • Simona 17.7.2018 at 22:36

  Soutezim na blogu… vzala bych svou triletou dcerku ❤️

 • Jana 17.7.2018 at 22:40

  Manžela a děti.

 • Ivana Skalská 17.7.2018 at 22:41

  Chci vzít svého syna (3 roky a 8 měsíců) protože je strašně šikovný brácha 8mi měsíčních dvojčecích bráchů. Nemá to vůbec snadné, je z obletovaného jedináčka, se 100%ni pozorností maminky, najednou tak trochu na druhé koleji, i když se mu maximálně snažím věnovat. Takže s přítelem bychom kluky pobrali do nosítek a hurá do parku. 🙂

 • Veronika 17.7.2018 at 22:51

  Vyrazili bychom cela rodinka s manzelem a obema prcky. Adamek je cerstvy chodec, tak uz by si to s Anickou uzili oba. 🤗 Mozna by se k
  nam pridali svagr se svagrovou se syny nebo nejaci kamaradi s rodinami. 😉

 • Veronika 17.7.2018 at 22:53

  Super soutěž 😍 Já bych samozřejmě vzala svého manžela a naší holčičku, která miluje být mezi dětmi. Zatím jsme toho moc nenavštívili, ale výlet sem na léto plánujeme určitě.

 • Sylva Sejpková 17.7.2018 at 23:05

  Jeli bysme s holkama… Zrovna dnes nám tu babička vyprávěla, jak je to tam super (minulý týden tam byla s táborem).

 • Aneta 17.7.2018 at 23:05

  No jasneeeee,ze moji rodinku:)Em a Bar byly loni nadsene,a dokonce i manzelovi se libilo,nejvice v pozemnich chodbach a na obeovske houpacce:)

 • Lucie 17.7.2018 at 23:24

  Já bych vzala úplně celou rodinu 🙂

 • Viki Cervena 17.7.2018 at 23:27

  Krasna reportaz. Diky. Ja by som vzala kamaratku Ivu a 2 z jej 4 deti.

 • Vlaďka 17.7.2018 at 23:29

  No, po přečtení článku je jasné, že pojedeme v plné sestavě (Silvestr, Tobiáš, Ela a Vlaďka). Ať už vyhrajeme nebo ne, Mirákulum musíme zažít! 🙂

 • D-žejn 17.7.2018 at 23:30

  Máme před s sebou poslední prázdniny, než obě děti nastoupí do institucí, takže si je snažíme užít do posledního dne. I Mirákulum je naplánované, takže bonus v podobě druhé návštěvy za jedno léto, by byl více než příjemný 🙂

 • Hana Lišková 17.7.2018 at 23:33

  Zatím jsme 2+1, ale nějakého dalšího dobrovolníka jistě hravě najdeme ☺

 • Radka 17.7.2018 at 23:33

  Soutěžím na fb, insta a i zde 🙂 ráda bych vzala do Mirakula muže a obě děti 🙂

 • Jana 17.7.2018 at 23:40

  Vzala bych sebou tři chlapy mého života…partner, Honzík (5) a Luky (2)

 • Karolína Dvořáčková 17.7.2018 at 23:42

  Vezmu s sebou mého muže Pavla, dceru Františku a syna Viléma. ❤❤❤❤
  Sleduji Facebook a sdílím.

 • Eva S. 17.7.2018 at 23:43

  V Mirakulu bychom si to uzili cela rodina..tzn Anicka, Kubik, mamka a tatka. Kubik s tatkou by vyzkouseli vsechny atrakce a my bychom jim s Anickou fandily :-).

 • Tereza 17.7.2018 at 23:50

  Vzala bych své syny a manžela 🙂

 • Martina 17.7.2018 at 23:52

  Jela bych s přítelem a dcerkou, která by byla nadšená. Ještě by jsme vzali kamarádky dceru, aby měla naše malá parťačku 😉

  • Jindra 18.7.2018 at 0:22

   Dceru, syna a jejich tetu (naštěstí se nechá přemluvit k jakémukoli výletu).

 • Martina 18.7.2018 at 0:14

  Moje deti a manzela

 • Terezka Tess 18.7.2018 at 1:35

  Vezmu svého milovaného syna, který mne dnes a denně překvapuje, jak je úžasný a že se mám od Antonka stále co učit….užili bychom si krásný den..a když ne vstupenkami z této soutěže, určitě vytáhneme z prasátka a vyrazíme, protože podle recenzí našich známých, přátel to rozhodně stojí za to 🙂

 • Julia Cizmarikova 18.7.2018 at 2:32

  Urcite celu rodinu,naposledy to bola naozaj veľká zábava…

 • Pavla K. 18.7.2018 at 4:00

  Vzala bych svoji rodinu…

 • Marcela 18.7.2018 at 4:11

  Vyrazila bych s mužem a našimi třemi dětmi. I když máme Mirakulum “za rohem”, ještě se nám nepostestilo se tam podívat. Asi jsme vyčkávali, až si ho užijí všichni naplno 🙂.

 • Hanka 18.7.2018 at 5:39

  Tak možná bych tentokrat nevzala manžela a dvojcata(1rok) ale vzala bych kamarádku s dítětem, aby měla Em k sobě parťáka a my čas na pokec😀

 • Gisela 18.7.2018 at 5:44

  Urcite nase male rostaky

 • Simča 18.7.2018 at 6:30

  Do Mirakula bychom se vydali s manželem a vzali bysme naše dva rošťáky – Matyáše a Vojtíka, určitě by se tam pěkně vyřádili 🙂

 • Jana 18.7.2018 at 6:41

  Máme to docela daleko, ale vyrazili bychom s dcerami .-)

 • Jana 18.7.2018 at 6:43

  Vzala bych manžela a dvě dcery 🙂

 • Jaroslava Čiefová 18.7.2018 at 6:50

  Jela bych s manželem a 2 syny. Loni jsme tam byli, a bylo to super, jen mladší si ještě nemohl užít všem letos by to byla pecka 🙂

 • Simona M. 18.7.2018 at 7:08

  Do Mirakula se chystáme už dlouho, takže bych vzala manžela, dvě děti a hurá na výlet 🙂

 • Pavla T. 18.7.2018 at 7:24

  Jela by naše rodinka 2+1 a miminko, takže bychom vzali na výlet i synovce Kryštufka. 😉 Jsou totiž s našim Vojtou nerozlučna dvojka.

 • Mirka K. 18.7.2018 at 7:25

  Určitě děti a manžela, ten si to užije možná víc než děti 😂

 • Vendy 18.7.2018 at 7:27

  Vzala bych Honzu, Terezku, Viktora a Sebastiana – naši kompletní patchworkovou rodinu😉

 • Jana 18.7.2018 at 7:57

  S sebou do Mirakula vezmu své dva syny a jejich malou sestřenici. 🙂

 • Erika 18.7.2018 at 8:02

  U nas je to jasny, syn, tata a babicka, at si to taky uzije 🙂

 • Lenka Elfenbeinová 18.7.2018 at 8:12

  Vzala bych dcerku Bamboolku a muže. A moc rádi bysme jeli.

 • Andrea 18.7.2018 at 8:21

  tak ja jednoznacne by som vzala svoju rodinu- muza a dve deti a vybrala sa tam pripadne s kamaraykou ktora od nas dostala listkz do mirakula k narodeninam. Sdilim i na fb

 • monik 18.7.2018 at 8:21

  Vzala bych svého syna Kristianka a jeho kamaráda Davídka s nimi se totiž chystám v srpnu na výlet do Prahy, tak bychom to spojili 🙂

 • Michaela 18.7.2018 at 8:25

  Moc ráda bych jela s našimi 5 dětmi a manželem 😊

 • Andrea Demek 18.7.2018 at 8:28

  Vzala bych s sebou mamku a dvě sestry s dětmi, jedna z nich je samozivitelka, takže pro ni asi jediná možnost jak se tam podívat. A sama to chci s malou vidět protože to celé udělala moje spolužačka. Andrea Demek

 • Zuzana 18.7.2018 at 8:31

  Vzala bych tam svoje holcicky 7 let a 4 roky. Pro tu sedmiletou by to byl narozeninovy darek. Moc si tam preje jit. Naposledy tam byla jako malicka.

 • Janča Z. 18.7.2018 at 8:32

  Samozřejmě bych vzala děti a manžela 🙂

 • Jarmila Nov. 18.7.2018 at 8:36

  Jednoznačně se synem a manželem. A podle časových možností bychom mohli přibrat neteř od manžela, nebo dvojčata od bráchy 😀 Sdílím, komentuji, protože tam letos jet plánujeme (pokud manželovi skončí služebka) a výhra by nám cestu zpříjemnila 🙂

 • Dita 18.7.2018 at 8:38

  Vzala bych dcerku s přítelem a přibalila bych i sestřenici, která nás navštíví a v životě zde nebyla. My jsme byly asi před 2 roky a bylo to boží, ale vím, že park se pořád rozrůstá a je to tam skvělé!

 • Kateřina 18.7.2018 at 8:39

  Vzala bych svoje tři děti a manžela

 • Pavla Netíková 18.7.2018 at 8:40

  My bychom jeli jako rodina. Už se tam nějakou dobu chystáme a pořád to nevychází, tak třeba by nás to popostrčilo :). Holky (3 a 5) by si to tam jistojistě užily a myslím, že já s manželem taky.

 • Barbora 18.7.2018 at 8:41

  Dorotku, Túdka a tatínka. A zřejmě i plyšového melouna.

 • Michaela 18.7.2018 at 8:44

  Vyrazili bysme s rodinkou si uzit dalsi spolecny den, tak jak to mame nejradeji 🙂

 • Monika 18.7.2018 at 9:02

  Já bych vzala samosebou manžela a děti. Nejmladšímu účastníkovi by bylo ale cca půl roku, takže bychom přibalili asi ještě i malou sestřenici, aby byla větší zábava.

 • Dana Ettlerova 18.7.2018 at 9:07

  Byli jsme jednou, kdyz byla dcerka mensi a mela to bez vstupneho. Rodinna vstupenka by urcite potesila 😉 sla by s nami neterinka. Tak snad se na nas usneje stesti…mirakulum je boziii.

 • Jana 18.7.2018 at 9:16

  Pochopitelně bych vzala syna a chlapa a kromě nich bychom ještě vzali sebou strejdu, tetu a Tádu, aby měl syn parťáka na zkoumání všech atrakcí. 🙂

 • Michala 18.7.2018 at 9:41

  Vzala bych celou svou rodinu vcetne partnera a dvou malych spuntu:-)

 • Eliška Rozšafná 18.7.2018 at 9:44

  Vzala bych sebou svého manžela a dcerku a sestru a synovce, aby se tam mohli vyřádit 🙂

 • Danuše Kutálková 18.7.2018 at 9:48

  Vzala bych přítele Jakuba a našeho syna Filipka 🙂 jsme z Jižní Moravy a udelali bychom si krasny vylet a vikend 🙂

 • Jitka 18.7.2018 at 10:06

  Hrozně rádi bychoms e tam podívali, celá rodina. Je to celkem daleko, ale už kolikrát jsem se dívala, že to spojíme s výletem do Prahy 🙂

 • Svatava Podlahová 18.7.2018 at 10:14

  S sebou bych určitě vzala manžela, dva syny a nejspíše i synovce 🙂 Abychom si to všichni pořádně užili.

 • hhranolka 18.7.2018 at 10:21

  moji rodinku – dvě dcery a manžela samosebou a mozna bychom pribalili i nějaké ty sousedy, at si to deti vice uziji 🙂

 • Petra M 18.7.2018 at 10:31

  Do Mirakula bych vzala samozřejmě mého muže. A teda i naše děti 😀

 • Leny 18.7.2018 at 10:50

  Do Mirákula bych vzala naši rodinu – 2 kluky a holčičku, taťku a pokud bychom vyhráli, bylo by fajn pozvat i ségru s jejími dvěma dětmi a manželem.

 • Anna 18.7.2018 at 10:51

  Vzala bych manžela a naše kluky 🙂

 • Denisa Hruba 18.7.2018 at 10:51

  O tom že vyrazime do Mirakula snim uz od vaseho prvního clanku pred dvema lety. Letos by to konecne slo. Holkam je letos 4 a 2roky tak myslim ze pro ne by to bylo letos idealni. Takze holčičky,ja a nas tatínek.

 • Pavlína 18.7.2018 at 10:52

  Vzala bych manžela a děti 🙂

 • Jana K. 18.7.2018 at 10:57

  Vzala bych svého syna a manžela. Byl by to skvělý výlet….

 • Lucka L. 18.7.2018 at 11:04

  Vzala bych synka a jeho o 5 let starší tetu 🙂 Děkuji, Lucka L.

 • Alena Trechová 18.7.2018 at 11:18

  Vzala bych syna a manžela, dvojčata se ještě vlezou pod 90 cm 🙂 A vzhledem k tomu, že budeme poblíž na dovolené, tak by se to hodilo, protože jinak je pro nás Mirakulum z ruky.

 • Sylva 18.7.2018 at 11:33

  Dceru a kamarádku se synem.

 • Petra 18.7.2018 at 11:34

  Vezmu svoji Marusku a mladsi Magdalenku-ta ale jeste nema 90cm, tak bych pribrala asi jeste synovce Matyska;-)

 • Julie 18.7.2018 at 11:40

  Beru celou rodinu. Děti a manžela.

 • Veronika 18.7.2018 at 11:44

  Jeli bychom s mužem a 3 dětmi 🙂

 • Terka Kolková 18.7.2018 at 11:51

  Vzala bych celou naší malou, velkou rodinu. Tadeášek(4 roky), Matýsek(1/2 roku), Matýsek (29 roků) a já 🙂 (31 roků). Joooo to by byl skvělý výlet

 • Petra 18.7.2018 at 11:59

  Rozhodne naseho prcka Kubika 2.5let. Lukáše 11 let. Marka 16let s tetku a hlavne tatku aby jsme mohli radit vsichni společně. Jeste jsme tam nebyli taky uz se tesime.

 • Klára 18.7.2018 at 12:21

  Určitě své tri deti, jen váhám jestli jet s manželem nebo babičkou, muž tyhle atrakce moc nemusí…

 • Stana 18.7.2018 at 12:23

  Vzala bych samozřejmě sveho muže a naše dvě dětičky.

 • Katerina Kmecova 18.7.2018 at 12:25

  Urcite syna (roky) a pak asi naseho tatku,aby si taky nekdy odpocinul od prace.

 • Martina 18.7.2018 at 13:06

  Vzala bych naše 2 děti, ještě nikdy jsme v žádném zábavním parku nebyli;-) Já to moc nemusím, ale děti by si to určitě užily.

 • Jitka M. 18.7.2018 at 13:37

  Vzala bych s sebou určitě manžela a naše dva raubíře(10 a 2 roky), vloni jsme tam byli a ve vodním světě se vydováděli všichni tři 😉

 • Petra 18.7.2018 at 13:44

  Emmu a bráchu se švagrovou

 • Tereza Machová 18.7.2018 at 13:50

  Vezmu Agatku,Sofinku a Honzika 😀

 • Nikol Červinková 18.7.2018 at 13:57

  Vzala bych manžela, syna a mojí malou ségru.

 • Andrea 18.7.2018 at 14:11

  Vzala bych manžela a naše dva kluky. V Mirakulu jsme už byli se starším synem a rádi se podíváme znovu, tentokrát ve čtyřech.

 • Adela Moravcova 18.7.2018 at 14:34

  Naši rodinku a kamarády 🙂

 • Marzb 18.7.2018 at 14:35

  Máme to dosti z ruky, ale kdyby to vyšlo, byl by to hezký důvod k výletu. Proč nezkusit štěstí… :o) Vzala bych naši pomalu rozrů:stající se rodinku => 2+ 1 + ?

 • Katka Hrubešová 18.7.2018 at 14:51

  Muže a naše kluky Adama a Filipa. Už se na to klepou celý rok 🙂

 • Iveta 18.7.2018 at 15:20

  Kluci si výlet do Mirakula moc přejí, ráda bych jim přání splnila. 🙂

 • Adela 18.7.2018 at 15:23

  Svého muže a naše dva poklady Amalku a Domise 😉

 • Jana Š. 18.7.2018 at 15:47

  Vzala bych svoje děti a kamarádku protože se chystáme na výlet do Prahy a zajedeme určitě i do Miraluku. Už se tam moc těšíme

 • Simona Ch. 18.7.2018 at 16:27

  Takový krásný výlet bych si přála pro sebe, manžela Rudu a naše tři miláčky Ondráška, Jindřiška a Toníčka 😍

 • Martina 18.7.2018 at 16:35

  Ahoj, vzala bych s sebou dcerku 3,5 roku a manžela. Jedeme od 21.7. do Jizerek, tak máme Mirakulum po cestě. Takže by to bylo super

 • Michaela 18.7.2018 at 16:42

  Tak to vypadá skvěle! Bydlíme “kousek” , ale zatím jsme tam nikdy nevyrazili, ale tyhle prázdniny urcite s našema 2 raubirema vyrazíme, takže klasika vstupenka 2+2 🙂

 • Petra 18.7.2018 at 17:01

  vzali bychom syna Kubika

 • Martina 18.7.2018 at 17:13

  Do Mirákula se chystáme o dovolené v srpnu. Beru partnera a mé dva malé rošťáky. Ten větší si to rozhodně užije a s tím, že odpadnou už v autě rozhodně počítám 😂 volný vstup bychom brali, ale i když nevyhrajeme, výlet si uděláme 😊
  Sdílím na FB

 • Lucie Skřejpková 18.7.2018 at 17:55

  Moc děkujeme za soutěž! Do Mirákula bych s s ebou vzala syna a manžela. 🙂 Sdílím na facebooku.

 • míša 18.7.2018 at 18:31

  Manžela a děti a možná i babičku 😉

 • Martina N. 18.7.2018 at 18:50

  Míšo,díky za článek.Zrovna v sobotu se tam chystáme s manželem a roční a půl starou dcerou.Doufám,že si to užije.Jinak kdybych vstupenky vyhrála,tak bych tam opět vzala rodinku.

 • Tereza 18.7.2018 at 19:08

  Moje milované-Barunku, Jindříška manžela ❤️

 • Iveta Vítová 18.7.2018 at 19:27

  Synka, jeho kamaráda a manžela

 • Peta 18.7.2018 at 20:25

  S mymi mazlicky ;)- 2 detickami, tatkou a babi s dedou 😉 jsme super parta 😉 paradni clanek!!! Dekujeme

 • Markéta 18.7.2018 at 20:59

  Samozřejmě pojedeme celá rodina 😉 Byli jsme loni a minulý pátek a moc jsme si to užili!

 • Tereza Spirhanzlova 18.7.2018 at 21:09

  Vzala bych naše dva lumpíky a našeho tátu 🙂

 • Barbora Jusková 18.7.2018 at 22:56

  Vzala bych naše tři děti a manžela a synovce ty už tam byli a moc se jim tam líbilo tak by si to užili a naše děti s nima 🙂

 • Adela B 18.7.2018 at 22:56

  Vzala bych dcery (3 a 5 let), jezdíme do Mirakula každý rok a holky to tam moc baví 🙂

 • Jana Svobodova 18.7.2018 at 22:57

  Vzala bych děti a mou drahou polovičku.

 • Petra Grof 19.7.2018 at 0:22

  Vzala bych s sebou Tobika a Lilianku, moje lásky největší přeci. ☺ A taky muže, kterému se tam zatím moc nechce.

 • Helena Kotrchová 19.7.2018 at 6:56

  Svou rodinu,to je jasne 😉

 • Jitka 19.7.2018 at 7:13

  Vzhledem k průběhu našich prázdnin, kdy děti dokonale skolily neštovice 🙁 (a jak jinak než postupně), takže třítýdenní roadtrip byl tentam, by jsme s rodinou vyrazili a užili si to :-)))

 • Lenka Kotroušová 19.7.2018 at 7:40

  Určitě manžela a dcerku, neustále se tam chystáme 🙂

 • Kateřina Helešicová 19.7.2018 at 7:42

  Vzala bych manžela jeho dceru Vanessu, která u nás bude na prázdninách a i když už má patnáct, jistě by se vyřádila. Také našeho čtyřletého syna Filipa. Určitě bychom si to všichni užili. Hlavně by se nám podařilo unavit děti.

 • Ivana 19.7.2018 at 9:55

  Do Mirakula vezmeme sesternicu a bratranca, ktorí sa k nam chystajú na prázdniny v auguste. Uz sa na nich velmii tesime 🙂

 • Petra Zh. 19.7.2018 at 10:39

  Do Mirákula bychom jeli celá rodina, tedy já, manžel Milan a dcera Anet 🙂 Říkali jsme si, že bychom tam v létě chtěli vyrazit a pokud bychom vyhráli, tak by to bylo ještě lepší 🙂
  Krásné prázdniny 🙂

 • Lenka Kahlová 19.7.2018 at 12:38

  Báječný výlet s Májou, Samem a Járou. A vše si spolu užít. A když nevyjde výhra nevadí i tak rádi navštívíme ☺

 • Martina 19.7.2018 at 14:12

  Celá naše rodinka – já, taťka, Nikča a Fíla 🙂

 • Lucie G. 19.7.2018 at 14:29

  Určitě bychom rádi využili ve složení taťka, mamka, synek, dcerka – Lukáš, Lucie, Lukáš, Anita. Váš článek nás moc naladil, to je opravdu bezva místo, kde strávit den.

 • Helena K. 19.7.2018 at 15:45

  Do Mirakula bych vyrazila se svými dvěma dcerami, manželem a určitě bychom přizvali naše známé s dětmi. Čím více lidí, tím více legrace. Je to úžasné místo a každý si najde to své 🙂 Nový vodní svět je fakt super.

 • Michaela Lonska 19.7.2018 at 16:49

  Vyrazili bychom s dcerkou a nasim tatinkem.

 • Jana 19.7.2018 at 17:27

  Vzala bych určitě přítele a synka a ráda bych vytáhla i jeho kamarádku, ať je zábavy víc 🙂

 • Jana Seidlová 19.7.2018 at 18:07

  Vzala bych celou svoji rodinku – dva syny a tatínka 🙂

 • Michaela Hofericová 19.7.2018 at 20:14

  \vzala bych děti. A jel by s námi tatínek nebo babička. :-))

 • Jana Tůmová 19.7.2018 at 20:25

  S manželem a dcerou.

 • Irena Doktorová 19.7.2018 at 21:20

  Vzala bych s sebou rodinu – syna a manžela 🙂

 • Simona 19.7.2018 at 22:00

  Vzala bych dcerku a manžela na rodinný víkendový výlet i s přespáním někde poblíž, protože jsme z daleka.

 • barbora 19.7.2018 at 23:57

  Do Mirakula se chystáme, jeli bychom celá rodinka- tatínek, maminka, naše 4,5 letá dračice a 18 měsíční pohodař 🙂

 • Jana Tichá 20.7.2018 at 0:16

  Šli bychom s dětmi a vzali s sebou dědečka.

 • Veronika 20.7.2018 at 5:46

  Vzala bych synka i dceru, myslím že by se vyřádili. O parku jsem mockrát slyšela ale ještě jsme se tam podívat nebyli.

 • Monika MIKULOVÁ 20.7.2018 at 7:26

  Vezmu obe deti ;), tatinka a babicku. Jeste jsme tam nikdy nebyli .

 • Renata Ševčíková 20.7.2018 at 12:07

  Určitě syny a asi babičku 😉 na fb sleduji, komentuji a sdílím jako Renata Ševčíková

 • Alexandra Pavlíková 20.7.2018 at 12:07

  Vzala bych vnoučata s dcerou 😉

 • Guna 20.7.2018 at 14:05

  Zrovna jsme se vrátili z dovolené v Estonsku, kde jsme navštívili vesničku vynalezcu a fenku Lotte. Úžasná kniha, doufám, že vyjde i český a podle ní je udělaný zábavný park. Líbilo se nám všem a manžel právě přemýšlí, kde jsou podobné parky v Česku, tak děkuji za článek! Do Mirakula bych samozřejmě vzala děti – Kristianka a Evu Stellu a manžela 🙂

 • Ivana P. 20.7.2018 at 14:23

  Tak tohle je místo přesně pro naší tříletou (skoro čtyřletou) princeznu a pro stejně starého synovce, takže když už takový super výlet, tak bych je vzala oba…sice ve dvou se to lépe zlobí, ale mi jsme odolní a navíc bych to malému nemohla udělat, že by přišel o společný zážitek se svojí milovanou sestřenicí 😉
  Děkuji Vám za to, že pro nás ostatní pořádáte super soutěže a “mapujete” místa pro děti…

 • Katerina Ander 20.7.2018 at 21:09

  Vezmeme dceru,syna a mozna i moji neter (pokud nam ji jeji rodice zapujci ) 😊

 • Leave a Reply

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  ×