babí léto pryč | náš školkový TOP

Prodloužený víkend máme na spadnutí 🙂 . Komu chodí děti domů “po-O”, ten už je má u sebe a já dnes ještě na chviličku k těm všem školkám skočím 🙂 . V adventním kalendáři byly hlavně dárky hravé, dnes budou praktické. Je mi jasné, že o měkké dárky děti extra zájem nejeví, ale potřeba prostě jsou 😀 . Dvě nejdůležitější věci, které potřebujeme ve školce a k nim zdraví. Pak už to funguje a ze školky se krom výkresů nosí i krásné zážitky. A že máte doma miminka? To vůbec nevadí, protože dnešní dárky užijete “do foroty” 🙂 .

unuo, halibeli, capacky, softshell, hlivacek, sirup

Babí léto už je dávno pryč a z podzimu zbyla hlavně ta depresivní šeď. To je můj nejmíň oblíbený čas v roce. Jak podzim miluju a babí léto obzvlášť, jak zmizí barvy, skočila bych rovnou do zimy. Tak se alespoň na fotkách dnes vrátíme do barev a úsměvů. 

Kdy se šlo naposledy na hřišti vyzout byl letos říjen. To je docela fajn, vydržely teplé dny dýl než v roce minulém. Od té doby už se ale chumláme, obouváme a dopujeme, abychom vydrželi zdraví. Myslím, že tohle známe všichni.

Když to projde ve školce

Prvním dárečkem, který dnes bude součástí toho velkého balíku cen budou botičky Hali beli. A stejně jako to bylo s tou kadibudkou v S tebou mě baví svět 😀 , nebudou to obyčejné botičky. Vybrala jsem značku ideál, jaké boty by se mi líbily na dětské nožce.

Spousta maminek vnímá capáčky jako alternativní mokasínky, které kupují neočkující biomatky, chroupající mrkev ze své zahrady a u toho mají dvě mimina uvázaná v šátku. Je to ale škoda. Tyhle botičky jsou vůbec to nejlepší, do čeho se dá dětská, vyvýjející se noha obout.

Pochopitelně je třeba, aby se do nich dítko vešlo, aby byly správně nejen dlouhé, ale i široké. Lepší než capáčky už je jen chůze bosá. Noha dostává při každém našlápnutí podněty a stimul a ani na chvíli nepřestává aktivně pracovat.

Hali Beli na míru

Capáčky můžete sehnat na netu už hotové nebo mnohem líp, necháte si ušít pro své děti přímo na míru. Taková varianta nadchla mě, protože máme doma dost problém se šířkou nožek. Obzvlášť Nelinka má nohy v oblasti prstíků hodně široké a její tlapička se podobá té lví 😀 . Možnost nechat ušít byla tedy nejrozumnější a kůži a nitě vzala do ruky značka Hali Beli.

Hali Beli je česká, rodinná firma, která vyrábí dětské kožené capáčky z prvotřídních materiálů. S neotřelým designem. Celošité, bez lepení. Hali Beli jsou střižené tak, aby nijak nebránily rozvinutí prstů, neomezovaly pohyb a přesto poskytovaly dětem ochranu a pohodlí.

Taková bota se dá nosit ven nebo místo bačkůrek v chladných prostorách nebo třeba do školky, pokud to ale u vás ve školce projde. Ne všude se to za bačkorky považuje, takže to je třeba si ve školkách zjistit. Pokud neprojde takováhle, doporučuju vybrat boty prostorné a co nejměkčí, ohebné ve všech směrech. Nelinka má pro letošní rok do školky tyhle: Barefoot – střevíčkovské bačkůrky.

Holky si je tentokrát vybraly úplně samy a já jsem pyšná, že vybraly přesně takhle. Byly strašně důležité, protože jsem ji otevřela e-shop a poprvé ve svém životě vyrazily nakupovat 😀 . Nelinka prohlásila, že chce ty s korunkou, protože má ráda zlato 😀 (myslela tím, že se jí líbí, jak se třpytí). Julinka vybrala (tyto malinofky) bez emocí a po dvou sekundách měla nakoupeno 🙂 .

Změřily jsme společně nožky – to si pak holky ještě další týden obkreslují nohy samy – a za pár dní byly doma. Mám z nich velikou radost. Nelinka si je chce brát i do divadla k šatům a vůbec to není špatný nápad, protože na Louskáčka se budeme na konci roku brodit sněhem v haculích a v kabelce se tyhle budou mít skvěle, místo nezaberou.

A všimli jste si těch vychytaných puntíků? Ty jsou tam proto, aby děti poznaly, která je levá nebo pravá. Puntíky si musí dávat pusinku, takže si je děti obují tak, aby byly puntíky co nejblíž k sobě (jsou v místě palečků) 🙂 . Hali Beli je právě prvním zástupcem dnešní školkové výhry.

Věčný školkový outdoor

Po botičkách do školky (ty se nosí vážně denně) je potřeba dobré oblečení. Do té třídy je to relativně jedno. Stejně na všem přinesou děti domů guláš 😀 . Nebo u vás ne? Ale na ven už to tak jedno není. Naše školka je děsně fajn. Berou děti ven kdykoli to jde a neřeší se, že ráno lilo.

Teď neprší, jde se. To mám na naší školce moc ráda, ale občas je to trochu boj s oblečením. Nelinka si ráda dřepí v písku nebo na zemi a bez nepromokavého oblečení by byla nemocná (ne za tři dny jako obvykle 🙂 ) hned druhý den. Už dva roky nám ale problém s outdoor oblečením řeší UNUO.

Hlavolam ve velikostech

Na blogu ho vidíte často, vlastně na každém našem rodinném výletě je, tak alespoň vidíte, že to není zaplacená reklama, ale vážně naše osvědčenost 🙂 . Zprvu jsem měla problém vybrat správnou velikost, protože mají vždy mezičísla (rozmezí od do), ale zjistila jsem, že není problém vzít větší, protože na kalhotech i bundě jsou gumičky, které oblečení drží na správném místě, i když je větší.

Za Unuo firmou stojí tým v čele s maminkou Petrou Plemlovou. E-shop Unuo už znáte, ale moc jsem tady nikdy nezmiňovala, že bráškou je ještě web Unuo-design. Tam jsou k sehnání designové látky  a metráže pro děti.

Ve směru šicím já ale zručná nejsem nebo jsem to aspoň nikdy nezkusila, takže tam já prakticky nezabloudím. Kdo ale tenhle um ovládá, metráže, návody a vše co bude třeba tam najdete 🙂 .

Když podzim kreslí

Na podzim i jaro tak u nás vyhrává právě softshell a držíme všechny palce na umístění v soutěží Firma roku, kam se právem Unuo dostalo 🙂 . Já si tady u fotek vzpomínám na ten krásně barevný podzim, který nás čekal po návratu z Africké dovolené. Při pohledu z okna mě trápí ty unudlané děti zase o chlup míň. I když nechci to zakřiknout, ale já myslím, že už se blížíme do zdárného konce boje s virem 🙂 .

Když podzim zkoumám

Vás jsem se v soutěžním okénku ptala na oblíbené roční období. Holky ho mění a vždy vám řeknou to, které zrovna probíhá 😀 takže nic nového. Když ale kouknu jejich pohledem, myslím, že nejoblíbenější bude léto. Obě mají rády teplo, odhozené boty a vodu. Jaro a podzim bych pak viděla nastejno. O chlup bych asi přidala podzimu, který se dá mnohem líp zkoumat.

Holky se prohrabovaly listím, hledaly si vše co ze stromů padalo, zkusily se zakousnout do šípků nebo se do listí schovat. Jaro voní, je krásné a rozkvetlé, ale až tolik dobrodružství v něm holky zatím nenašly 🙂 .

Když podzim zavoní

A jak podzim vonííí. To možná milujete taky. Já jsem teda duše skromná, takže mně stačí být venku a užívám si vůni podzima na maximum. Holky ale potřebují grády 😀 . Na každé naší procházce si rozškubaly listy a čmuchaly jak lovečtí psi 😀 . Prsty si pak očuchávaly i doma. No jo, voní 🙂 .

Ach ty nudle, ach ten bacil

Posledním dnešním zástupcem výherního balíčku bude odpověď na vaše časté dotazy v emailech. Dle vašich zpráv vidím, že školkové infekce vás trápí jako nás. Vidíte sami, že nás nespasí ani má profese, děti si prostě nějaký ten čas odstonat musí.

Troufám si ale tvrdit, že děláme z naší strany maximum. Děti otužujeme celý rok, adekvátně oblékáme, pojí mraky ovoce i zeleniny, a když nejsem dost rychlá, snědí švestky i s peckama 😀 . Žádné marťánky ani vitamín C jsem zatím nedávala a zkoušíme to přírodně.

Holky teď druhý týden mají sirup Hlíváček. Asi ho z reklam ani ničeho moc znát nebudete, ale složením i pojetím je mi moc sympatický. Chuťově je fajn, dětem přijde chutí jak sušené ovoce a po 3 měsících užívání má být jeho kůra u konce.

Jde o sirup čistě přírodní, a protože já sama hlívě hodně věřím, zkusili jsme do něj jít. Hlívová polívka je oblíbená a ještě z dob brigády při škole (ve Vitalandu 🙂 ) si pamatuju, že hlíva byla terno.

Základem sirupu Hlíváček je ovocný koncentrát z čerstvého ovoce. Nepřidávají se ani konzervační látky, ani barviva, ale ani cukr. V jedné lahvičce je průměrně 1,1 kg ovoce. Do husté ovocné šťávy se pak zapracovává čistý prášek hlívy ústřičné a vzniká sirup s hlívou ústřičnou. Mohou ho užívat bez problémů děti od jednoho roku. Příchuť je pak buď višeň nebo hruška. Cítím to tak, že nic nezkazí a může leda pomoci.

Obuj, obleč a posilni svou drobotinu do školky Soutěž ukončena

O všechny tyhle kousky, které považuju za skvělé do školky, ale neatraktivní jako dárečky pro děti, jsem složila dnešní výhru, kterou jednomu z vás pošleme. Vybrala jsem svědomitě, jsem přesvědčena vaší spokojeností a doufám, že když ne dětem, tak vám dnes radost uděláme 🙂 .

Součástí balíčku je jeden pár dětských capáčků Hali Beli, které vám s láskou ušijí na míru. Oblékne vám děti Unuo, které do soutěže věnovalo komplet soupravu (bunda + kalhoty) dle vlastního výběru a na tu školkovou infekci vám pošleme 2 balení Hlíváčku, které mi věnovala jak pro mé holky tak i vám Terezia Company paní Ing.Terézie Svátové.

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Jaké capáčky od Hali Beli (vyber tady-klik) si necháte ušít v případě výhry? 🙂

3. Pokud sleduješ náš Facebook, okomentuj tam článek “soutěžím na blogu”: MK life / mom of 2 & our life Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

815 Comments

 • Eva 16.11.2017 at 14:21

  Myslim, ze bych pro nasi princeznu vybrala taky ty s korunkou, jsou uzasne!
  Ig: evita.hrozinka, fb: Eva Hrózová 🙂

 • Anna Dušková 16.11.2017 at 14:22

  Tedy, bylo to težké vybíraní, všechny jsou úžasný, ale asi bych vybrala ty s korunkou.

 • Barbora Jastrzembská 16.11.2017 at 14:22

  Vybrala bych krásné unisex chameleonky 🐉http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/chameleon/
  Barajastrzembska@gmail.com

 • Karolina 16.11.2017 at 14:23

  Ty jsou rozkosne! Ac mame doma holcicku, nechala bych ji asi usit sede mokasiny nebo nejake na prani 😉

 • Lenka Quintero 16.11.2017 at 14:26

  Vybrala bych hnědo-zelené autíčko. U nás, co se netýká aut, jako by nebylo 🙂

 • Dana 16.11.2017 at 14:27

  Všechny capáčky jsou krásné! Mě se moc líbí ty s béžovým chameleonem, ale doma by svedly velký boj s růžovými mokasíny.

  Sleduji i na FB.

 • Martina 16.11.2017 at 14:27

  Hnědé s autíčkama jsou super:)

 • Kateřina Kolářová 16.11.2017 at 14:28

  Stejně jako Vaší holčičce se mi líbí capáčky Srdíčko malina 🙂
  Sleduji i na FB.

 • Lucie Kurdiovská 16.11.2017 at 14:29

  Jeee, tak to je naprostá bomba soutěžní balíček!!!
  Mým holkám by se asi líbily nejvíce capáčky s korunkou a se zlatou kytickou!😍

 • Barbara 16.11.2017 at 14:29

  capacky halibeli uz jedny mame, ale mensi, takze by se nam hodily znovu – zlatá kytička 🙂 dekuju za tip na sirup:)

 • Sylvie 16.11.2017 at 14:40

  Vybrala bych příšerku Malinku, holky jsou na takové blbinky :-). Sleduji i na FB. Děkuji za tip na hlíváček, užívaly sme už loni, tak asi zase zkusíme. S rýmou bojujeme neustále, v podstatě nonstop. Ať jste brzy zdravé.

 • Soňa Zemenová 16.11.2017 at 14:40

  Ahoj,

  nám by se líbili takovéto capáčky http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/chameleon/

  Také se snažíme rýmičky, kašlíky léčit přirodní cestou. Na zahradce pěstuji bylinky ze kterých pak vařím čaje a sirupy.

  Sdílím a sleduji.

  • Jana 16.11.2017 at 15:22

   Capáčky jsou krásné a určitě se bezva nosí. Za nás vyhrávají maskáčové!

 • Katerina Kmecova 16.11.2017 at 14:40

  Byly by to ty s chameleonem,protoze to bylo (z mne neznameho duvodu) prvni zvire, ktere syn v knizce bezpecne poznal. Tradicni pes nebo kocka prisly na radu mnohem pozdeji 🙂

 • Ivana 16.11.2017 at 14:42

  Ruzove balerinky pro nasi modelku 🙂 ty by se ji urcie moc libili… Jinak medicinu jsme zatim zadnou nezkouseli… snazime se do seba dat co nejvic ovoce zeleniny.. ale tu hlivu mozna skusime 🙂

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 16.11.2017 at 14:43

  Mám kluky, tak bych si nechala ušít na přání, případně mokasíny hnědé , ale jsou bez puntíků, tak bych nechala našít puntíky, to mi příjde super.

 • Helča 16.11.2017 at 14:43

  Nechala bych dceři ušít capáčky Zlatá kytička 🙂 Ač na její první kroky zatím ještě čekáme.

  Syn letos nastoupil poprvé do školky (4r) a za září a říjen tam byl kvůli marodění celkem 6x :D. Tak snad už bude jen líp

 • Pavla 16.11.2017 at 14:43

  Tak u nás musí být také vše třpytivé, takže by to vyhrály ty s korunkou nebo princezna či Růženka. 😃

 • Lenka 16.11.2017 at 14:44

  černé třpytivé balerinky jsou prostě TOP 🙂
  sleduji i na FB a IG

 • Tamara 16.11.2017 at 14:44

  Syn by si do školky přál vzor “maskáč” 🙂

 • Karolína 16.11.2017 at 14:45

  Výběr jsem nechala na dceři a u ní vyhrály “Růženky”.

 • Zuzana 16.11.2017 at 14:46

  Ty s korunkou jsou úžasné!

 • Lucie 16.11.2017 at 14:47

  Asi bych si nechala ušít capáčky s příšerkou Hugo, myslím, že by měly úspěch.

 • Kateřina Vítů 16.11.2017 at 14:48

  Pro synáčka maskáčový nebo chameleoní čokoládu 😀 Ty jsou za mě TOP!! A pěkný článek 😉

 • Gabriela L. 16.11.2017 at 14:48

  Modré s autíčkem.

 • Lucie Skřejpková 16.11.2017 at 14:49

  Děkujeme za soutěž! Dnešní výhry maminky opravdu ocení. 🙂 Nechala bych pro syna ušít šedé mokasíny. http://www.halibeli.cz/capacky/sede-mokasiny/

 • Petra Kadlecová 16.11.2017 at 14:49

  Vybrala bych ty maskáčové, našeho bojovníka by nadchly.

 • Anna Nováková 16.11.2017 at 14:50

  Na capáčky jsem koukala už když jsem vybírala první papučky pro starší dcerku, ale nakonec vyhrála jiná značka, tak by mě zajímalo, jaké jsou tyto 🙂 objednala bych béžové s chameleonem, protože jsme dcerce ještě v bříšku říkali “ještěrka”, tak by to k ní sedlo 🙂 🙂
  sdílím, lajkuju, odebírám 🙂

 • Barbora 16.11.2017 at 14:52

  Nám by sa páčili korunkové:)

 • Lenka Palmová 16.11.2017 at 14:53

  Capáčky jsou krásné všechny, pro nás bych vybrala stříbrnou kytičku. Sleduji i na FB.

 • Eliška 16.11.2017 at 14:53

  tak mě hned zaujaly nejvíc ty capáčky s netopýrama 🙂 jsou krásný…i když teda bílá barva pro naše čunče…no ale aspon tak hodinku by mohly vypadat skvěle 😀 😀 sdílím i na fb jako kelishka potramtaná

 • Katka 16.11.2017 at 14:53

  Vybrala bych capáčky pro kluky a s maskáčovým vzorem, ty jsou moc hezké 🙂

 • Jitka Kubickova 16.11.2017 at 14:53

  Dekuji za tip se sirupem.vyzkousime.vybrala bych pro dvouletaka modre s autickem a dirkama.jelikoz se mu poti nozka.

 • Hanka 16.11.2017 at 14:54

  nechala bych ušít černé třpytivé….ale nejvíc se mi líbí ty pro dospělé 🙂 sleduji a sdílím!

 • Klara 16.11.2017 at 14:54

  Vybrala bych pro synka ty modre s autickem 🙂 Dekuji za opet skvelou soutez!

 • Martina Šašurová 16.11.2017 at 14:56

  Všetky sú krásne takze asi by sme si vybrali tie s kvietkom ☺️😘

 • Alena Srpová 16.11.2017 at 14:56

  Mně se nejvíce líbí bílo šedé al capone.

 • Martina Eignerová 16.11.2017 at 14:57

  U nás by to vyhrála příšerka malinká 😀 naše Maki je teď na příšerky a dinosaury…princezny ani panenky nefrčí, možná to bude tím, že hru na princezny si užijeme vždy, když jedeme ven užít si náš krásný koníček Living history.

 • Markéta Šmídová 16.11.2017 at 14:58

  Zase super inspirace. Me by se libili capacky al capone.

 • Lenka Č. 16.11.2017 at 14:58

  Nádherná cena pro vítěze. Capáčky se mi nejvíce líbí tyto s autem – http://www.halibeli.cz/capacky/zeleno-modre-auticko/
  Díky za tip na Hlíváček, bude se hodit. Ať jsou holky brzy zdravé.
  Sleduji a sdílím přes FB

 • Dita 16.11.2017 at 14:58

  Capacky jsou nádherné! Pro dceru urcite holcici shehurka, malina ci princeznovske 🙂 sirup je k dostani s rakytnikem, ten zase bastime my a snazime se posilit imunitu ! Chceme ho i vysadit na zahradce!
  Hezky den

 • Zuzana Zárecká Kašparová 16.11.2017 at 14:58

  Ahoj, nechala jsem vybírat syna a nejvíce se mu líbí ty černobílé s netopýrkem 😊

 • Jana Herrmannova 16.11.2017 at 14:58

  Vybrala bych tmave s chameleonem 🙂 diky za inspiraci

  • Jana Herrmannova 16.11.2017 at 15:04

   Na FB i na instagramu jako Jana Herrmannova 🙂

 • Petra 16.11.2017 at 14:59

  Za nás jedině zeleno-modré autíčko. Případně zeleno-hnědé. Protože auta (a taky pejsci) jsou top.

 • Lenka Dostálová 16.11.2017 at 14:59

  Šla bych do capacku Sněhurka. Diky za tip na Hlivacek. V Unuo nakupuji.

 • Tatana 16.11.2017 at 15:00

  Zdravim! Modrozelene s autickama by urcite udelaly radost:) krasny den a mnoho sil vsem na zvladani podzimnich nemoci!

 • Zuzana 16.11.2017 at 15:01

  Urcite by sme si vybrali tie s korunkou, z toho isteho dovodu – co sa trbliece je naj 🙂

 • Jana Holubcová 16.11.2017 at 15:02

  Nám by se líbily hnědé s chameleonem.

 • Renata Ševčíková 16.11.2017 at 15:02

  Určitě zeleno-modré autíčko, sleduji a sdílím na fb jako Renata Ševčíková

 • Veronika 16.11.2017 at 15:02

  U nas by urcite vyhraly capacky s chameleonem, protoze dcera ma rada film Na vlasku. 😉
  A jinak je balicek uplne super, byla by radost ho vyhrat.

 • Tana S. 16.11.2017 at 15:02

  Ja bych pro maleho vybrala maskace 🙂

 • Alexandra Pavlíková 16.11.2017 at 15:03

  Já miluju netopýry, takže volba jasná 😉 Sleduji a sdílím na fb pod svým jménem Alexandra Pavlíková

 • Jana 16.11.2017 at 15:03

  Tak to je super balíček :-). Capáčky měla prostřední a nejmladší jako svoje první “boty” na ven, nejstarší jen jako bačkůrky na doma (ta se rozchodila v zimě a navíc jsem v té době ještě nebyla ve otázce obouvání moc osvícená). Unuo znám, ale jelikož šít umím, zajímá mě spíš ten bratříček Unuodesign, kde několikrát do roka nakupuju :-). A Hlíváčka taky známe, zrovna včera holky doužívaly hruškový a dnes jsme načaly višňový :-P. Nicméně i tak by mě výhra potěšila, šití bych měla jednou bez práce, Hlíváček mizí děsně rychle a capáčky jsou krásné, na jaro by se pro nejmladší hodily :-). Zaujaly mě třeba elegantní černobílé Al Capone :-D.
  Sleduju vás i na facebooku :-).

 • Tereza Meravá 16.11.2017 at 15:06

  Capáčky bych dala jako první vnitřní botičky na chladnější podlahy synovi, který bude mít brzy rok. Vybrala bych mu ty modré se zeleným autem. Softshellovou soupravičku bych zas věnovala dcerce a siroupek pro oba, zrovna má holka angínu a kluk laryngitidu a zánět obou oušek:( Sleduju FB i IG. Hezký den Tereza Meravá

 • Efcza 16.11.2017 at 15:06

  Na synovi medvědí tlapu maskáčové. Dobrý tip – s výběrem bot máme velký problém.

 • Petra Pavlickova 16.11.2017 at 15:08

  Chameleon bezovy…dostatecne univerzalni 🙂
  Hlivacek vypada pekne,my se sverili do pece Imunoglukanu 🙂

 • Lenka F. 16.11.2017 at 15:08

  Halí belí capáčky jsou jedny hezčí než druhé a bylo by to/je to fakt těžké rozhodnutí. Nejspíš by to vyhrály taky ty s korunkou, ale na paty jim šlapou balerínky, mokasínky, příšerky i ty s kytičkama 😀 ;o)
  Soutěž tentokrát opět sdílím veřejně na svém FB profilu Lenka Fořtová (Cichá), na IG také sleduji jako cichulak – Lenka F.

 • Lenka 16.11.2017 at 15:09

  Parádní jsou všechny! Mě se moc líbí s korunkou, ale mám dva kluky 😀 😀 Proto bych vybrala ZELENO – MODRÉ AUTÍČKO. Děkuji.

 • Zdenka Hrubčíková 16.11.2017 at 15:11

  Oh muj bože to je vyhra snova pro vsechny maminky a deti..capacky pro princeznu jedině s jorunkou přeci🎁🎁🎁🎄🎄🎄❤❤❤ vánoce jsou za dveřmi,krásné darky tady🎁🎁🎁🎁Zdeniada@seznam.cz

 • Lucie Chmielova 16.11.2017 at 15:11

  Líbí se mi korunka. Sdílím na FB, sleduji na instagramu jako luciechmielova

 • Hani 16.11.2017 at 15:12

  Stribrna kyticka☺️

 • Veronika 16.11.2017 at 15:15

  Vybrala bych si pro dceru stribrna kyticka. A musim rict, ze tuto vyhru vych chtela z dosavadniho kalendare vyhrat nejvic 😍😍

 • Katka 16.11.2017 at 15:15

  Zdravím, určitě bych vybrala tahle autíčka http://www.halibeli.cz/capacky/zeleno-modre-auticko/ na první krůčky by pro synka byly moc fajn 🙂
  Jinak děti máme zatím malé, takže školkové soplíky neznáme. Bohužel ale dost zápasíme s ekzémy.

 • lucie 16.11.2017 at 15:15

  U nás vyhrál maskáč 😀

 • Barča 16.11.2017 at 15:15

  Netopýr je u nás jasný 🙂

  sleduji i na FB, hezký den 🙂

 • Adéla 16.11.2017 at 15:17

  u nás by jednoznačně vyhrály capáčky s traktory, ale myslím, že z nabídky nepohrdneme ani s autíčky. S unuo softkami máme výborné zkušenosti. A hlíváčka zatím vyzkoušeno nemáme, vždy zvládneme rýmu přírodní cestou. Ale třeba i na něj přijde řada.

 • Jana Kobzová 16.11.2017 at 15:18

  Vybrala bych třpytivé lavinové baleriny, dcera chce střevíčky jako princezna.

 • Bára M. 16.11.2017 at 15:18

  Já bych vybrala béžového chameleona 🙂 sleduji fb i instagram. Bára

 • Martina 16.11.2017 at 15:19

  Máme stejné tipy 🙂 Moc se mi od nich líbí balerínky s gumičkou :). Díky za tip na sirup 🙂
  Martina

 • Aneta 16.11.2017 at 15:19

  Urcite bych si vybrala cokoladove chameleony. Ig: ancia_bajcia

 • Lucie 16.11.2017 at 15:19

  No to je nádhera, všechny jsou krásné, ale nejvíce by se dceři 2,5 roku asi líbily ty malinové se srdíčkem, jako u Vaší Julinky. Zkonzultovala bych to s dcerou, ale právě chrní 🙂 Moc děkuji za další pěkný článek, hezký den a celý prodloužený víkend všem.

 • Zuzka Kovářová 16.11.2017 at 15:21

  Tak ja bych brala chameleona bezoveho. Jsem te ruzove uz nejak prejezena. Tak at ma mala i nejake jine barvy 😃

 • Janka 16.11.2017 at 15:21

  Nádherné všechny 🙂 My bychom si vybrali asi béžové s chameleonem 🙁

 • Lucie Mikulášová 16.11.2017 at 15:22

  Vybralabych Snehurku!

 • veronika lamplotova 16.11.2017 at 15:22

  Nechala bych usit capacky s korunkou.

 • Alena 16.11.2017 at 15:23

  Hnědé s chameleonem,do těch jsem se zamilovala 😍a syn by mě určitě nasledoval.😁

 • Milka 16.11.2017 at 15:26

  Pro naši Marijánku bych vybrala capáčky STŘÍBRNÁ KYTIČKA. Jinak se soutěží o super balíček!!!

 • Kaca 16.11.2017 at 15:27

  Tentokrat nadherne vyhry. Co se tyka capacku, musim si zase trochu povzdechnout, ze pro ty holcicky je proste vzdycky trochu vetsi vyber nez pro kluky 😉 . Ty jejich balerinky bych klidne nosila sama 😀 . Jinak favorit v klucicim je hneda se zelenym autem.

 • Barbora 16.11.2017 at 15:27

  Pro svého chlapečka bych vzala čokoládového chameleona, už měl capáčky Liliputi a teď pomalu vyrůstá z Dadoos, tak bychom vyzkoušeli další značku. Unuo je také naše oblíbená, syn už měl teplé i letní softshellky. Díky za skvělé soutěže :-).

 • Veronika Olejníková 16.11.2017 at 15:27

  Starší dcerka by si pravděpodobně vybrala třpytivé baleríny růžové, začala teď chodit na gymnastiku a vlastně nějaké potřebujeme pořídit, z letních už vyrostla. Z tohoto balíčku by měly radost i naše děti, boty a oblečení milují a sirup by vnímaly jako zdravou sladkost. Díky za soutěž a tip na někoho, kdo šije capky na míru a nemá do konce roku stopstav 😀 Naší starší jsou i ty Béďa baleríny úzké :-/

 • Tereza 16.11.2017 at 15:27

  Capáčky bysme vybrali modré s autem 🙂

 • Adéla 16.11.2017 at 15:28

  Jednoznačně ty s květinkou 🙂

 • Andrea 16.11.2017 at 15:28

  Modre se zelenym autickem 😉

 • Katka sramkova 16.11.2017 at 15:29

  Krasne capacky, ja bych brala pro syna hnědé se zeleným autem, auta zbožňuje a tak by to hned byly oblíbené botky 🙂
  Dekuji, Katka (sleduji Fb i instagram)

 • Věra 16.11.2017 at 15:31

  holčičce by se dobře chodilo v capáčkách s kytičou 🙂

 • Petra 16.11.2017 at 15:33

  Libi se mi stribrna kyticka, nebo mozna na prani ruzove s mnauinkou;-) Sleduji fb i instagram jako Petra Fai. Hezky vikend!

 • Vasia 16.11.2017 at 15:33

  Rozhodne ro meho kluka s autickama – zeleno-hnede nebo zeleno-modre capacky 🙂

 • Jana 16.11.2017 at 15:35

  Za mě teda šedé mokasíny. Jinak teda moc dekuju za všechnu tu inspiraci!

 • Jana & Dominik 16.11.2017 at 15:37

  U nás to vyhrály čokoládové capáčky s chameleonem 🙂

 • Dyba 16.11.2017 at 15:37

  Těžké rozhodování, asi pro syna maskáčové capáčky, ale největší radost bych měla z oživení mého botníku a vybrala bych si dámské balerinky 🙂

 • Nikola Nekvapilová 16.11.2017 at 15:38

  Vybrala bych netopýry s perforaci. Ale musím dodat, že pro holčičky mají daleko hezčí výběr.

 • Irena Durdilová 16.11.2017 at 15:38

  Vybrala bych tyto:: http://www.halibeli.cz/baleriny/trpytive-baleriny-ruzove
  Jinak sleduji fb i instagram a sdílím 😉

 • Kateřina Pelikánová 16.11.2017 at 15:39

  Tedy to by byla krásná výhra, takový balíček. V případě výhry bych vybrala ty se stříbrnou kytičkou. Krásný den.

 • Lenka Kovařčíková 16.11.2017 at 15:40

  Líbí se mi capáčky pro kluky vzor maskáč. Mám půlroční lezoucí dítě a brzy tak budou capáčky aktuální. Sdílím na FB.

 • Le 16.11.2017 at 15:40

  Nechala bych to vybrat asi přímo dceru.. mě se asi nejvíce líbí capáčky se stříbrnou kytičkou. s růžovou příšerou a nebo růžové balerínky:)

 • Martina Palacková 16.11.2017 at 15:40

  Tak u nás by bodovali asi tie isté, ako u Nelky – ružové s korunkou.
  Sledujem i FB.
  A pozdravujem z Malajzie! Martina

 • Veronika Mlejnkova 16.11.2017 at 15:41

  Nás malý miluje auta, takže nejlépe asi zeleno hnědé s autem 🙂 ale i chameleon je dobrej 😀 sledujeme a sdílíme fb 🙂

 • Michaela Mazálková 16.11.2017 at 15:42

  Tak za mě ty béžový s chameleonem 🙂 máme sice holku, ale růžových věcí máme milion 😀 tak třeba by prošly 😀 IG: maxi.mys

 • Libka Smyčková 16.11.2017 at 15:43

  U nas votezi chameleon. Sleduji na FB – Libka Ve Smyčce

 • Jana Seidlová 16.11.2017 at 15:43

  Jednoznačně by zvítězily capáčky Příšerka Hugo. Sleduji fb. Jana

 • Tereza Vykydalová 16.11.2017 at 15:43

  Dobrý den,

  asi bych taky zvolila ty s korunkou, Jsou překrásné.
  A také děkuji za tip na Hlíváček.

 • Tereza Hozáková 16.11.2017 at 15:45

  Míšooo, Vy mě zničíte! 😀 To jsou zase TOP kousky!! Hned, co jsem rozklikla složku s capáčky pro kluky praštily mě do očí Netopýři a zeleno-modré autíčka <3 Je vidět, že tady někdo dělá svou práci s láskou <3

 • Rienka 16.11.2017 at 15:47

  CHAMELEON BÉŽOVÝ a Unuo (bunda + kalhoty) wau, tak to je bozi.
  sirup Hlíváček, hmm to nepoznam veru, ale urcite najblizsie kupim, dik za tip.
  pekny den dievcata

 • Katka 16.11.2017 at 15:47

  Vybrali bychom si stříbrnou kytičku. Na nemoci zatím máme štěstí, nedám dopustit na rakytník, tak snad nás nezklame i do budoucna.

 • Sabina 16.11.2017 at 15:48

  Dobry den! Dekuji za tip. Tyto capacky maji krasny tvar pro dominantni palec! Presne jako ma nas syn. Capacky bych vybrala bud dceri jak prvni boticky-stribrnou kyticku nebo synovi do skolky modre s autem.
  Hezky den.

 • Andrea 16.11.2017 at 15:48

  Naší princezně se líbí růžové s korunkou 🙂

 • Míša M. 16.11.2017 at 15:49

  Dobré odpoledne, opět krásný článek a fotečky😊 a jako bonus parádní výhra… Mě se hrozně líbí chameleon, ale asi by vyhrály capáčky s korunkou😉. Přeji hodně sil v boji proti virům a škaredému počasí. M.

 • Makina 16.11.2017 at 15:50

  Dala bych vybrat. Ale tipuju to na auta.

 • Veronika 16.11.2017 at 15:51

  Pred nedávnem jsem resila capacky. Skoda ze jsem nenarazila na tuhle stránku. Ale třeba se na nas usměje štěstí a vyhrajeme hnede s chameleonem.

 • lucie 16.11.2017 at 15:52

  u nas by vyhrala nejspise stribrna kyticka 😀
  sleuji fb i inst

 • Kateřina Blažková 16.11.2017 at 15:52

  Teda to je výhra, do školky jak dělaná 🙂 Capáčky jednoznačně s korunkou, pro pravou princeznu 🙂

 • Markéta Š. 16.11.2017 at 15:53

  Pro synka bych brala ty větrací sandálky ementálky, ty jsou fakt zajímavé (s děrováním máme zkušenosti, jen tak nějaké dírky ty jejich nožičky nespasí :-D). Unuo je i naše oblíbená značka, zrovna jsem objednávala nákrčníky a čepice, těším se na jaro, až děti budou potřebovat nové bundy, škoda, že nešijou i nějaké teplé zimní 🙂
  IG: marketagabriela

 • Lucie Bílková 16.11.2017 at 15:54

  U nás vyhrávají ty s netopýrem 🙂

 • Katka L. 16.11.2017 at 15:56

  S korunkou :-). Hezky den!

 • Vladka 16.11.2017 at 15:56

  Nádherné jsou. Pro nás by byly nejkrasnejsi s korunkou.

 • Vladimira Hrnova 16.11.2017 at 15:58

  Nam se libi sede mokasiny pro kluka. Mame doma softshelove capacky a syn v nich chodi od prvniho krucku a jslou perfektni, neomezuji ho v pohybu. Nejsem zastance prvnych kotniku.

 • Marie 16.11.2017 at 15:59

  Dobrý den, vybrala bych ty s korunkou, hezké dny

 • Lucie Vaňková 16.11.2017 at 16:00

  Je to těžké vybrat, ale asi by se nám líbila Příšerka Hugo 🙂

 • Iva Pelikánová 16.11.2017 at 16:00

  My se zamilovaly tady do těch http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/stribrna-kyticka/ :-* jinak sledujeme i na fcb a na instagramu jako graffivick 🙂

 • Mirka 16.11.2017 at 16:01

  Capáčky bychom věnovali neteři, takže nějaké holčičí. Díky za další inspiraci.

 • Petra S 16.11.2017 at 16:01

  Bohata vyhra! Vybrala bych “ementalky” 🙂

 • Barbora Olivová 16.11.2017 at 16:02

  U nasi 2.5letacky jasne zvitezily fialkove se srdickem, ale mne tedy ucarovaly bezove s kvetinkou 🙂 Samozrejme je jasne kdo na posledni slovo 😂

 • Jana Bystroňová 16.11.2017 at 16:03

  Děkuji za další super tip, o této značce slyším poprvé. Vybrala bych si Béžové chameleoní 🙂

 • Monika Sahebová 16.11.2017 at 16:03

  Vybrala bych si capky se stribrnou kvetinkou 🙂

 • Misa 16.11.2017 at 16:04

  Pekna vyhra, pro syna bych zvolila sede mokasiny

 • Jana M. 16.11.2017 at 16:07

  Pro synka se mi líbí maskacove, pro dcerku s korunkou 😄 sledují i Fb

 • Radka 16.11.2017 at 16:08

  Vybrala bych asi ty růžové s korunkou, i když svedly velký boj s chameleonem 🙂 Díky za tip na sirup, my dáváme vitamíny i ovoce, ale přijde mi, že školkový bacil je imunní úplně na všechno..

 • Věrka 16.11.2017 at 16:10

  Míšo, moc děkuji za dobrý typ na capáčky- zrovna včera nám přišli nové od capi-cap, ale starší už má poslední velikost tak jsem ráda, že už vím i o této variantě:-) Hsou to krásné botičky tak si pak klidně necháme ušít nejlépe tyhle fialové pro starší a pro mladší v růžové variantě 🙂 http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/srdicko-fialka/
  Softshelové komplety si necháváme šít na http://www.sijemesrdcem.cz a jsme nesmírně spokojeni jak s jarní tak zimní variantou a na imunitu máme teď novinku Imutrofina 🙂

 • Míša 16.11.2017 at 16:12

  Těžký výběr. Už jen to, jestli nechat ušít pro prcka do školky nebo pro princeznu až bude chodit. Ale nakonec by asi vyhrály ty s korunkou 😉

 • Alena Trechová 16.11.2017 at 16:13

  Hodily by se nám svatební, protože nás čeká příští rok svatba. Jen škoda, že nemají i s dinosaury, ty by syn bral hned 🙂

 • Ingrid Fikerlová 16.11.2017 at 16:15

  Pro dceru bych asi vybrala ty malinové se srdíčkem, otázka je, jaké by si vybrala ona 😀 Pro syna bych zvolila asi ty maskáčové. Jinak moc díky za super výhry, odkazy a nápady. Po všech stránkách bezva inspirace. 🙂

 • Martina Jurkova 16.11.2017 at 16:16

  U nás je v oblibě fialova barva…100% vím že by si Leontynka vybrala FIALOVÉ SRDICKO 💜💜 🙂

 • Kateřina Pružinová 16.11.2017 at 16:16

  Příšerky Bonifác a Hugo jsou rozkošný, ty bych brala já, syn by se jich možná malinko bál 😀 tak by to padlo asi na chameleona nebo úplně obyčejné, kdyby šlo ušít podle vlastního výběru.

 • Michaela Wagnerová 16.11.2017 at 16:18

  Vybrali by jsme capáčky na přání s motivem autíčka, protože syn má ze všech hraček nejraději autíčka 🙂

 • Míša Drozdová 16.11.2017 at 16:21

  Hali Beli mají úžasné capáčky. Krásné zpracování, vstřícnost. Dcerce jsem tam nechávala dělat loni, k družičkovým šatům a jsou úžasné. Tak moc se mi líbí, že si je nechám udělat příští jaro též 🙂 Dělají podlepené a tak se s nimi může i ven 🙂 Jinak by se mi líbilo se stříbrnou kytičkou 🙂

 • Michaela 16.11.2017 at 16:23

  Tak u nás by jasně vyhrály capáčky s korunkou, ale mamince by udělal radost Hlivaček.

 • Romana Navrátilová 16.11.2017 at 16:24

  Se stříbrnou kytičku by byly fajn.

 • Zuzana Vacková 16.11.2017 at 16:25

  U nás by asi vyhrály s autíčkem pro syna.

 • Magdaléna Zemanová 16.11.2017 at 16:26

  Pro maskacoveho tabornika jedině maskacoveho. Capáčky nosí oba kluci a tyhle se mi líbí, že bychom změnili značku?!

 • eva Suchomelova 16.11.2017 at 16:31

  Vybral abych klučíčího netopýra 🙂 IG:Evulineek FB:Eva Nějaká sdílím 🙂

 • Kateřina Valdmanová 16.11.2017 at 16:33

  Vaše tipy jsou prostě úžasné! Vybrala bych jich několik 🙂 růžové mokasíny, černobílé trpitive balerínky, al Capone…tak snad 😉

 • Bohdana Pejchalová 16.11.2017 at 16:34

  Tipuju že dcerka by chtěla malinova bo fialová srdicka;) js í na inst pod tttrable.

 • Kateřina Kolářová 16.11.2017 at 16:36

  Vybrala bych šedé mokasíny – jsou nádherné. A díky za tip se sirupem, určitě ho vyzkouším.

 • Eliška 16.11.2017 at 16:38

  Ahojik Míšo, Nelinko a Jůlinko. Oblečení pro děti Unuo mám taky moc ráda. Capáčky jsou boží a určitě bych pro syna vzala béžové s chameleonem. Sleduji na fb i Instagramu (elisakgresik) Až teď jsem si všimla, že jsem do předchozích komentářích neuváděla jméno Ig

 • Martina 16.11.2017 at 16:38

  Pěkný den, toto okénko kalendáře nás obzvlášť potěšilo; ). Máme vybrané korunové. Capáčky od Hali Beli jsou NEJ.

 • Kateřina Horáková 16.11.2017 at 16:40

  Dobrý den Míšo, díky za další podnětný článek. Capáčky nosí moje malá holčička od prvních krůčků a máme zase opačný problém než vy, tedy hodně úzkou nožičku, sedí jí zatím jen zúžená verze Fiorino, které jsou také ručně šité. Takže díky za tip na capáčky na míru. Malé se nejvíc líbí Třpytivé baleriny růžové. Co se Unua týče tak s tím máme taky už dlouho výborné zkušenosti.
  Takže ještě jednou díky za tip a přeju hezký den
  Kateřina

 • Lucie Humlová 16.11.2017 at 16:40

  Stříbrná kytička mě zaujala nejvíc, i když asi bych jich vybrala víc (ne asi, ale určitě 😁) Jinak tedy, tahle výhra je taky pecka 😘

 • Pavla 16.11.2017 at 16:42

  Chameleon nebo příšerka.

 • Denisa 16.11.2017 at 16:42

  My bychom jistojestě vzali béžové chameleony – jsou opravdu povedení!

 • Veronika 16.11.2017 at 16:45

  Já bych brala maskáčové!!!

 • Pavlína S. 16.11.2017 at 16:47

  Krasná soutěž. Unnuo oblečení dcerka nosí, máme už více kousků a můžu jen doporučit, je krásné a hlavně praktické. Capáčky si vybrala korunky 👑 hezký den, Pavlína

 • Adéla Moravcová 16.11.2017 at 16:49

  Nechali bychom si ušít šedé mokasíny 🙂

 • Marcela 16.11.2017 at 16:53

  Tak hali beli capacky mame doma fialove a malinove balerinky a myslim, ze by si jen holky vybraly jinou barvu 😀 v unuo nakupuju latky, jsou super. A nachlazeni zatim lecime cibuli, medem a rakytnikem 😉 hodilo by se nam vse 😀

 • Andrea 16.11.2017 at 16:53

  No tak mě by se líbili ty dámské baleríny slavnostní stříbrné. To byla láska na první pohled. Dcerka by chtěla baleríny s růžovým lemem. Takhle hezké capáky jsem ještě neviděla.

 • Monika 16.11.2017 at 16:55

  Nechala bych dcerce usit Al Capone. Líbí se mi moc :-).

 • Patockova 16.11.2017 at 16:55

  Dobry den, my bychom si urcite vybrali ty co mame ted. Modre s autickem. Uz nam jsou tak tak a mame prave v planu koupit vetsi. Tak pockam, kdyby se na me usmalo stesti. :0) Na Instagramu sleduji jako veronikapatockova

 • Jana 16.11.2017 at 16:56

  Tak treba perforovane s autickem.

 • Věra 16.11.2017 at 16:58

  Líbí se mi béžové s chameleonem

 • Bára 16.11.2017 at 17:00

  Mě se moc líbí mokasiny ☺ a teda dnešní balíček, i když měkký, tak naprosto luxusní 😊 sdílím na fb

 • Ingrid 16.11.2017 at 17:04

  Skvely balicek! Hlivovy sirup budu muset take poridit, musime tomu zdravi trochu napomoci :)… A capacky jsou take nadherne, vybrala bych Snehurky :). Sleduji na fb i instagramu 🙂

 • Eva 16.11.2017 at 17:04

  Vybrala bych “korunky”, jsou krásné 🙂

 • Soňa R. 16.11.2017 at 17:04

  Jednoznacne s netopyrem. U nas doma totiz nenosi deti cap, ale netopyr ( netopyr nam vletel do bytu a mne za 4 hodiny na to praskla voda a zacala som rodit), tak by to uplne sedelo. 😁

 • Lucie 16.11.2017 at 17:05

  Vybrala bych ty bezove s chameleonem 🙂

 • Verca 16.11.2017 at 17:07

  http://www.halibeli.cz/baleriny/bile-baleriny-s-ruzovym-lemem/
  Tyhle jsou naprosto uzasne a dcera by z nich byla nadsena!

 • Naďa 16.11.2017 at 17:08

  Od ledna budeme mít doma školkáčka, takže by se nám hodili chameleoni 🙂 Sleduju na FB a sdílím 🙂

 • Renata 16.11.2017 at 17:08

  Jee škoda, že nemám doma princeznu na korunky, ty jsou!! U nás by holt musely být s auty 🙂 Ale děkuji za tip, capáčky vypadají úžasně!

 • Any Vodrazkova 16.11.2017 at 17:09

  Maskac je u na jasny top! 🙂 jsme na fb i ig.

 • Katka B 16.11.2017 at 17:11

  Největší úspěch by asi měli capáčky a auty, ale hlavně by se nám siknul ten softshellovy komplet 😉 Už jedny Unuo kalhoty máme a na jaře a na podzim jsou každý den v provozu 😉

 • Pavla 16.11.2017 at 17:12

  U nás by to vyhrál buď netopýr nebo autíčko 🙂 ale všechny jsou krásné.

 • Lenka Benesova 16.11.2017 at 17:17

  Jelikoz potrebuji dvoje, vybrala bych si srdicko malina a srdicko fialka :).

 • Petra Němcová 16.11.2017 at 17:17

  U syna by vyhraly capacky s autickem, mne nejvice zaujala moznost perforace, protoze se mu, uz takhle malemu, poti nohy.

 • Tereza Cechova 16.11.2017 at 17:18

  Vybrala bych capacky s netopirem😍

 • Veronika 16.11.2017 at 17:18

  Hnede s chameleonem. IG Veronika Veškrňova.

 • Petra Hečová 16.11.2017 at 17:18

  Teď jsem si všimla, že můj komentář se neuložil. Tak se rozepíši znovu. Capáčky by bodly, už jsme několikery měly. Teď tedy ve školce i doma frčí béďa baleríny, ale moc se mi líbí (a doufám, že by se líbily i Emmě) stříbrná kytička. Soupravu z Unua máme, ale emma si ji nechce vůbec obléct. Snad ji do zateplených kalhot dostanu.

 • Lída 16.11.2017 at 17:20

  Růžové se srdíčkem.

 • Radka 16.11.2017 at 17:20

  Nam by udelaly radost capacky Chameleon cokolada. Ale vsechny jsou naprosto skvele!

 • Radka H 16.11.2017 at 17:21

  Ty jsou nádherné 🙂 Dceři by se nejvíc líbily ty s korunkou 🙂
  Sleduji na FB i IG (radulih)

 • Oznam 16.11.2017 at 17:27

  Teeda to je soutěž, klidně mohly být výhry i rozdělené a pořád by to bylo prima. Do školky máme daleko, ale capáčky snad za chvíli užijeme. Vybrala bych asi Stříbrnou kytičku a nebo třpytivé černé baleriny. Sdílím, sleduji, komentuji kde se dá.

 • Eva Kmochová 16.11.2017 at 17:27

  Světle růžové s korunkou 🙂

 • Marie 16.11.2017 at 17:32

  Capáčky máme rádi. Za nás by to byli chameleoni na čokoládě 🙂 Děkujeme

 • Irena 16.11.2017 at 17:33

  Vzala bych chameleon čokoláda, je krásný jak pro holku, tak pro kluka.

 • Lenka 16.11.2017 at 17:34

  nádherné všechny, ani vybrat nejde. ale asi béžové chameleon láska na první pohled

 • Marzb 16.11.2017 at 17:35

  Dcerka na capáčcích roste a nemůžu si je vynachválit (byť od různých značek). Nejsem zastáncem typicky růžového výběru, takže bych zvolila chameleonové (jen ten podklad… béžové x čokoládové?) a věřím, že i jí by se líbily… zvířátka ona ráda :o)

 • Aneta 16.11.2017 at 17:37

  Pro svou dceru Sofii bych určitě nechala ušít capáčkys korunkou .

 • Venduli 16.11.2017 at 17:39

  Pro synka sedive mokasiny, ale ji já bych si tam vybrala 😉

 • Veronika 16.11.2017 at 17:40

  Opět krásný článek, moc vy se mi hodila softshelová souprava,teď se zrovna pouštím poprvé do ušití kalhot. Za mě capáčky béžové s chameleonem,malá by si vybrala asi princeznovské 🙂

 • Aneta 16.11.2017 at 17:41

  Krasne!Brala bych pro moje holky vsechny,nejvic se mi libi srdicko malina;)A dekuji za tip,znacku neznam.

 • Jindra 16.11.2017 at 17:41

  Dcera by rozhodně vybrala srdíčko ve fialové. Mně by se libili chameleoni.

 • Jana Miškaničová 16.11.2017 at 17:45

  Tak u nas by bola volba jasna: zeleno-modre auticko, prip. hnedo-zelene auticko 😀
  FB: Jana Poľašková Miškaničová

 • Vendy 16.11.2017 at 17:47

  Tak za nás určitě čokochameleoni:)

 • Shalva Tess 16.11.2017 at 17:48

  Zelenomodra auta…z poslednich letnich kocickovych uz by couhaly prsty:-)

 • Pavlína Rytířová 16.11.2017 at 17:49

  Krásné capáčky. Brali bychom béžové s chameleonem.

 • Tereza Frieserova 16.11.2017 at 17:51

  Nechala bych malemu usit klucici capacky s priserkou Hugem 🙂

 • Martina Wágnerová 16.11.2017 at 17:52

  Dobry den, capacky take dcerka nosi, ale od jine ceske znacky, o teto jsem nemela tuseni, ale maji moc krasny design, takze pristi capacky zkusim objednat od nich. Me se nejvice libili trpitive ruzove balerinky 😊

 • Hanka 16.11.2017 at 17:54

  Mne se libi ty jejich baleriny, cerny jsou nej. Ale z capacku jako takovych bych vybrala bezove, nebo hnede bez aplikace. Pro leto s performaci. A zabrousila jsem i na damske, ty jsou, skoda ze jen jako prezuvky a ne na ven… no a souprava ta by se samozrejme sikla taky 😉 hezky vecer

 • Stepanka 16.11.2017 at 17:56

  S korunkou pro princeznu

 • Veru 16.11.2017 at 17:59

  Nedávno nám začala chodit holčička a moc se mi líbí capáčky s korunkou👠❤️😊

 • Adela 16.11.2017 at 17:59

  Pro ty holky je to vsechno vždycky mnohem hezčí. Pro toho mého čerta by se mi líbily šedé mokasíny nebo maskáč.
  Právě je to u nás aktuální téma, chůze je na spadnutí.

  • Adela 16.11.2017 at 18:01

   Ig: schovanka

 • Misa 16.11.2017 at 18:02

  IG sleduju (misha tosha), na FCB sdilim i komentuji..

  Jen pozor: https://www.pravidla.cz/pravopis/26538-vyvinout.html

  Capky bychom braly tyto:http://www.halibeli.cz/capacky/trpytive-baleriny-fialove/

  Díky.M

 • Lucie 16.11.2017 at 18:02

  U starsiho by vyhrali s příšerkou Hugem, pro malou čerstvou chodkyni bych vybrala malinove nebo fialové srdíčko 🙂

 • Zuzka 16.11.2017 at 18:03

  Krásný den, u nás by slavil úspěch hnědý chameleon. Capky kupujeme pravidelně, hodí se:)

 • Katerina Pipalova 16.11.2017 at 18:04

  😍😍😍 vybrala bych rozhodne ruzove s korunkou. Dekuji za soutez ♥️♥️♥️

 • Vjerca 16.11.2017 at 18:06

  tak top pro našeho rostaka zelenomodre autíčko ☺☺☺

 • Adéla Bělunková 16.11.2017 at 18:06

  Krásné jsou opravdu všechny…složité vybírání 🙂 kromě korunky, se nám ještě také líbí tyto černé balerínky http://www.halibeli.cz/capacky/trpytive-baleriny-cerne/ 😀

 • Kateřina 16.11.2017 at 18:07

  Nejradši bych vyhrála capačky pro mladšího syna 🙂 a to ty zeleno-modré autíčko 🙂

 • Zdenka 16.11.2017 at 18:10

  Chameleon béžový je super!

 • Soňa 16.11.2017 at 18:15

  Krásné výhry! Capáčky u nás jedině ty s autíčkem 🙂

 • TerezaP 16.11.2017 at 18:16

  U nás vedou srdíčka malina.
  Sdílím a sleduji 🙂 😉

 • Verča 16.11.2017 at 18:17

  Krásné ceny a brala bych všechny 😁 Capáčky bych vybrala Zeleno-modré autíčko 😊

 • Danca (na fb) Morningstar 16.11.2017 at 18:18

  Dobrý den,
  capáčky jsou krásné, pro synka bych vybrala design Netopýr, synek má Batmaní mánii.
  Od unua jsme měli troje gatě, pak jsem se naučila malinko šít, a materiál kupuji právě na unuidesignu, zrovna teď mám u kamarádky další látku 😀
  Krásný den!
  Dana

 • Tereza 16.11.2017 at 18:20

  Kraane jsou capacky bezove s chameleonem…doma mame hned uz dvoje capacky a jsou super!!!!!!

 • Monika Mikulova 16.11.2017 at 18:24

  Dcery vyber 🙂 http://www.halibeli.cz/capacky/trpytive-baleriny-malinove/
  proste jedeme v ruzove vlne 😀
  sdilim na FB

  • Monika Mikulova 16.11.2017 at 18:27

   Mam problem s jeji sirkou nohy, sedi tak dve tri znacky u zimnich bot. Takze site, jsou nej volba – od jara do podzinu to je nejlepsi obouvani. A Unuo je ma srdcovka. Gate nemame jine.

 • Martina N. 16.11.2017 at 18:26

  Super clanek,diky za nej.Capacky jsou vsechny nadherny.Me by se nejvice libily capacky zlata kyticka.
  M.N.

 • Nikol 16.11.2017 at 18:33

  Moc se mi zamlouvaji capacky s priserkou Hugem,synek by asi volil autickovy :-D.Sleduji na fcb i na IG (nikolik22)

 • Lenka 16.11.2017 at 18:34

  Capáčky by se hodily mladší dcerce. Jistě by si vybrala malinové srdíčko nebo zlatou kytičku.

 • Martina 16.11.2017 at 18:37

  Šedé mokasiny. Sleduji Facebook I Instagram.

 • Haňulka 16.11.2017 at 18:39

  Julince se libi skoro vsechny 😁 takze nemohu rict, ktere bych vybrala. Nechala bych to na ni. Sleduji na fb, Ig – Haneloore

 • Radka Šebelová 16.11.2017 at 18:44

  Pro kluka zeleno-modré capáčky s autem, to je jasné :-). Sleduji i FCB.

 • Milada 16.11.2017 at 18:49

  Vybraly bychom si s prďolkou Srdíčko Fialka, Al Capone nebo Leopard, dle momentální nálady.

 • Helena Kotrchová 16.11.2017 at 18:49

  Libi se mi ruzove s korunkou nebo cokoladove s chameleonem. A i kdyz zase stejne nic nevyhraji (za to mam zdrave a stastne dite 😉 ),tak bych volila korunku 😉

 • Dana Farska 16.11.2017 at 18:51

  Jak vybrat jen jedny? Vsechny jsou nadherne..a ty puntiky k rozeznani prave/leve..ach 🙂 pokud musim tak malina srdicko..

 • Pavlína Mézlová 16.11.2017 at 18:51

  Nejvíce mě zaujaly capáčky Princezna a Sněhurka. Ale jsou pěkné všechny.

 • Lucie Ketzerová 16.11.2017 at 18:53

  Modrozelene auto 🙂 malicky sice nechodi, ale vecne ma ponozky v puse misto na nohach 🙂

 • Jitka Elicerová 16.11.2017 at 18:54

  Vybrala bych chameleon čokoláda, jsou super😀 sleduji i na fb

 • Ivush H. 16.11.2017 at 18:56

  Ušít bychom si nechali růžové se srdíčkem nebo s korunkou 🙂
  Díky za tip se sirupem hlíváčkem, budeme ho muset koupit a vyzkoušet 🙂
  Sleduji facebook i instagram a sdílím 🙂

  • Ivush H. 16.11.2017 at 19:00

   Na instagramu pod jménem ihakrova 🙂

 • Hana 16.11.2017 at 18:57

  Zeleno-modre auticko 😊🚗 sleduji i na fb 🙂

 • Helča 16.11.2017 at 18:57

  Capáčky mají obě holčičky a jsou super 🙂 Do tančení bychom určitě využily takovéto http://www.halibeli.cz/baleriny/trpytive-baleriny-ruzove/ 😉 Dnešní tip na sirup se hodí, protože naše celoroční rýma, i když holky nijak neomezuje, je pro maminku někdy děs 😀 Děkuji 🙂 P.S. sleduji i sdílím na fb..

 • Marie Zikmundová 16.11.2017 at 18:58

  Nám by se líbily capáčky “Příšerka Hugo” nebo nějaké na přání:-) Sleduju i fb…

 • Verča S 16.11.2017 at 19:04

  Me se líbí černobílý netopýr, ale myslím, ze Ondra by si vybral zelenomodre autíčko 🙂

 • Martina H. 16.11.2017 at 19:06

  Botičky bych si vybrala “zlatou kytičku” pro moji malou princeznu. PS: na istagramu sleduji jako “mufinkovo”.

 • LadyBird 16.11.2017 at 19:14

  Pěkný den, holky, opět děkujeme za možnost účasti. Capáčky užíváme běžně, Čmeláček by si určitě vybral modré s autíčkem. Nám se v tomto počasí na nudle a kašel osvědčil Smrkáček (ne od smrkání, ale od mladých smrkových výhonků). Mějte se krásně, zdraví Peťka.

 • Nikola Šimková 16.11.2017 at 19:18

  Dobrý večer,
  byla by těžká volba komu – ale dcera by chtěla určitě ty s korunkou nebo balerínky a syn s autem.
  Sleduji Vás i na IG – id bedlichka.

 • Zuzana Kudrnová 16.11.2017 at 19:20

  čokoládový chameleon je moje láska :-D.

 • Renata P-ova 16.11.2017 at 19:25

  Nelinka ma super vkus,take bych vybrala korunkove. Unuo jsme pouzivali od plinek po kalhoty,ted uz utracim za latky z unuodesign a siju sama 😊

 • Zuzana 16.11.2017 at 19:29

  Ja nechala vybrat dceru a v pripade vyhry by se ji libily bile se stribrnou kytickou 🙂

 • Petra 16.11.2017 at 19:31

  Černobílý netopýr 😊 celý Fili odmala – ve dne spal a v noci lítal 😀

 • Marketa 16.11.2017 at 19:32

  Teeeda to by byl krásný dárek😊Vybrala bych pro syna zelenomodre s autickem (vel 32) a dcerce bych odkoupila růžové s korunkou😀aby měli oba😉

 • Kateřina Šormová 16.11.2017 at 19:32

  Dobrý večer Míšo, naše malá začne brzy ťapkat a tak nad obuví dost přemýšlím a jsem rozhodnutá pro capáčky. Mně by se líbily STRIBRNA KYTICKA.

 • Jitka Křížková 16.11.2017 at 19:32

  teda, krásné, nám se líbí nejvíc netopýr 🙂 díky za fajn soutěž

 • Klára 16.11.2017 at 19:33

  Nam by se líbili Al Capone 😊 jinak značku unuo známe a mame od nich kalhoty. A jsou super 👍

 • Marie 16.11.2017 at 19:39

  Super… botky na miru. Dokonaly napad. Vybraly jsme al capone. Sledujeme a sdilime na facebooku.

 • Lenka Hamakova 16.11.2017 at 19:40

  Pro nas jednoznacne capacky s auty. Auta jsou nejoblibenejsi hracky.

 • Ivana R. 16.11.2017 at 19:40

  Modré autíčko 😉

 • Kacka 16.11.2017 at 19:40

  Ty s korunkou jsou krasne 😉

 • Květa Hanáková 16.11.2017 at 19:41

  V případě výhry bych nechala dceru, at si vybere. Ale myslím, že její volba by se moc nelišila od výběru Vašich holek. Dneska balíček obsahuje perfektní ceny :).

 • Petra Bartošová 16.11.2017 at 19:46

  Ty capacky jsou nadherne! Ja bych si vybrala ruzove mokasiny.

 • Martina 16.11.2017 at 19:47

  Nám by se líbila stříbrná kytička. 🙂

 • Lenka 16.11.2017 at 19:48

  Krásné všechny. Brali by jsme capáčky srdíčka malina 🙂 Unuo věci máme moc rádi, hlavně sofshelová kaťata 🙂

 • Jana 16.11.2017 at 19:49

  capacky jsou fantasticke..dcera si hned vybrala bezove s chameleonem…

 • ALENA 16.11.2017 at 19:49

  Pro jeste nenarozenou nejaky sladky ruzovy,pro triletacku uz vic damsky,takze klidne baleriny.

 • Zuzana 16.11.2017 at 19:55

  Vybrala bych capacky s autíčkem ,které jsou moc krasne:-)dekujeme za další supr clanek

 • Bloud. Well Bloud. 16.11.2017 at 19:58

  Vybrala bych Al Capone, jsou originální!:)

 • Kačka Kunčická 16.11.2017 at 20:00

  Nám se hrozně líbí ty Béžové baleríny http://www.halibeli.cz/baleriny/bezove-baleriny/
  Láska na první pohled!
  FB: Kačka Ku

 • Lucie 16.11.2017 at 20:01

  Jsou překrásné! Brala bych ty růžové.🙂

 • Jana 16.11.2017 at 20:01

  Nejvíce by se našim klukům libily modré capačky s autem. 🙂
  soutěž sdílím na fb pod jménem Jana Kovandvoá

 • Iva 16.11.2017 at 20:03

  Vybrala bych si ty růžové s korunkou. Sleduji na fb i Instagramu.

 • Zuzka 16.11.2017 at 20:04

  Já bych synovi vybrala ty béžové s chameleonem,děkuji. Jsou parádní!

 • Claire 16.11.2017 at 20:05

  Hodne se mi libi bezove balerinky, Ninusce by moc slusely 😊
  Fb Claire de Lune, Ig Yeemanjaa

 • Jana Fraisova 16.11.2017 at 20:07

  Mam podzim nejradeji, babi leto je super. Je v nem nadech smutku se skoncenymi prazdninami a ocekavani neceho noveho. Syn zacal letos chodit do “velke skolky”. Vloni chodil na dve dopoledne v tydnu do soukrome montessorri a byli jsme moc spokojeni, ale byl permanentne nemocny. Nasadila jsem letos colostrum ve spojeni s otuzovanim a ovocem a zeleninou. Bohuzel po dvou tydnech (celkem ctyri dopoledne) dostal zapal plic a leci se z nej jeste ted. Vybral by si jiste modre capacky s autickem, miluje auta, vlaky, saliny…

 • Bára 16.11.2017 at 20:08

  Čokoládový chameleon:) Unuo kalhoty můžu taky jen a jen doporučit, do školky snad nic praktičtějšího není…

 • Denisa Jenčovská 16.11.2017 at 20:10

  Capáčky jsou úžasná výhra, dcerce budou dva roky a je jak straka – top je vše, co se aspoň trochu leskne. Takže určo by byly fajn bílé balerínky s třpytivým růžovým lemem. A přiznám se, mně přijdou taky senzační 🙂 Sleduji na FC jako Dendy Malá.

 • Vendula 16.11.2017 at 20:10

  Asi se stříbrnou kytičkou, jestli by to prošlo u princezny.

 • Markéta K. 16.11.2017 at 20:11

  Moc se mi líbí capáčky Al Capone nebo Růžové mokasíny.
  Na IG sleduji jako marketakopackova

 • Helena 16.11.2017 at 20:11

  Takže u nás jedině chameleon 🙂 http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/chameleon/
  Díky za tip na hlíváčka, určitě vyzkoušíme.

 • Pavlína 16.11.2017 at 20:11

  Všechny jsou moc pěkné, synovi by se určitě líbily modré se zeleným autíčkem 🙂

 • Hana 16.11.2017 at 20:11

  Zdravím! Mě nadchly ty s názvem Al Capone…
  Abych pravdu řekla, docela se v tom plácám – zpevněná nožka nebo barefoot. Každý tvrdí něco jiného, každá strana má nějaký ten logický argument. My měli u synka capáky na doma – na ven jsme měli povětšinou pevné botky. Syn má nožku jako slon- široká, vysoký nárt. Je nemožné nakoupit na netu, takže jsme se vždycky spolu s prodavačkami potily u zkoušení a vybírání bot, kdy nám seděly tak dvoje z dvaceti párů, co měly na prodejně. Design už neřeším, hlavně aby seděly. 🙂 Ten nápad s ušitím botek na míru je super!
  FB: Hana Ondriková

 • Bára 16.11.2017 at 20:12

  Brala bych pro syna modro zelené capacky s autickem. A dcerce malinová baleríny. Capáčky nosí děti od mala a jsme moc spokojeni s ceskou značkou Dadoos. Znacka Hali beli jsem doposud neznala. A z Unua objednávám látky a občas i něco usiji, jen toho volneho času je se dvěma detmi nějak méně, takže softshellovou vybavicku bych uvítala.

 • Adéla 16.11.2017 at 20:12

  Děti by možná měli jiný názor, ale za mě nejlepší dárky 😀 Nám by se asi taky líbili ty s korunkou 🙂

 • Michaela Novotna 16.11.2017 at 20:22

  Ahoj Miso, my capacky milujeme a dokonce kdyz prdolovi reknu v 1.roce, at pronese boticky, tak si prinese capacky 😉
  Kdybychom vybirali tak urcite ty maskacove nebo s priserkami 😉
  Skoda jen, ze pro holky maji dalelo krasnejsi 🙁 sdilime a koukame na FB i INs

 • Dita 16.11.2017 at 20:24

  Pro naši roštandu urcite sede s maskačem, aby ladila k dalším outfitum. U nas vladne jedine barefoot.

 • Eva Hrubá 16.11.2017 at 20:24

  Vaše články jsou skvělé, hltám každý nový nápad, inspiraci, zkušenosti
  pro naše raubíře jsou vhodné ty maskáčové, UNUO je skvělé také!!
  moc děkuji za články

 • Jana 16.11.2017 at 20:25

  Vybrala bych srdíčko malina, princezny s korunkou u nás ještě nefrčí 🙂 sleduji FB

 • Iva 16.11.2017 at 20:26

  Vybrala bych maskáčové 🙂

 • Katka 16.11.2017 at 20:29

  Bezovy chameleon je jasná volba!

 • Veronika 16.11.2017 at 20:35

  Me by se libily ruzove balerinky pro nasi princeznu

 • Michaela Pušová 16.11.2017 at 20:41

  líbí se mi STŘÍBRNÁ KYTIČKA

 • Verča 16.11.2017 at 20:41

  Brala bych béžového chameleona, aby je po dcerce mohl podědit i syn.

 • Ivona 16.11.2017 at 20:41

  Mojí princezně by nejvíc slušely ty s korunkou :). (Instagram: ivon_hr)

 • Lenka 16.11.2017 at 20:48

  Všechny jsou moc krásné, vybrala bych dceři růžové s korunkou, je to naše princezna 🙂 i když výjimečně bych byla možná sobec a zvolila béžové s chameleonem pro sebe, přece i maminka si občas musí udělat radost a na cesty s kočárkem na jaře by byly jako dělané… instagram: _smidova

 • Kateřina 16.11.2017 at 20:48

  Chameleon čokoláda

 • Iveta 16.11.2017 at 20:54

  CHAMELEON BÉŽOVÝ – takové “čisté” 🙂

 • Michaela 16.11.2017 at 20:54

  S korunkou 👑😊

 • Beata 16.11.2017 at 20:54

  Mne sa uz dlho pacia sede mokasinky 🙂

 • Martina 16.11.2017 at 20:55

  Modrozelené autíčko jednoznačně vede pro našeho malého policistu.Jsou krásné.

 • Bara 16.11.2017 at 20:55

  Jednoznacne korunka.

 • Petra Jedličková 16.11.2017 at 20:58

  U nás by vyhrály ty s chameleony, aby sám poznal, který patří na kterou nožku.

 • Mishi Fufu 16.11.2017 at 20:58

  Tak to vybornej tip, diky moc, o unuo vim, ale capacky jsem zrovna hledala. Kazdopadne se mi libi hnede mokasiny pro kluky,nechala bych si k nim ale dodelat ty puntiky, to je super napad. Jinak na insta sleduju tez jako mishi fufu.

 • Martina 16.11.2017 at 20:59

  Krásné capáčky. Naše holky také nosily jako batolátka. Líbila by se nám příšerka Malinka 🙂

 • Petulla 16.11.2017 at 20:59

  chameleon je boží! 😊🔝

 • Pavla Havlíčková 16.11.2017 at 21:00

  Hnědé mokasiny, jelikož mi přijdou takové unisex a já mám vnučku a mladšího vnuka, který by mohl tyhle krásné capáčky “podedit” po starší sestřenici 🙂 sledují vás na FB: Pavla Havlíčková

 • Jana 16.11.2017 at 21:02

  Pro syna s autickem,pro holčičku by se mi líbily srdíčko-malinove. Děkuji za další super tipy. My letos se skolkou začali a rýmu a kašel mame od poloviny září snad nonstop🙁. Asi to tak musí být…

 • Petra M 16.11.2017 at 21:04

  Zvolila bych určitě s korunkou, protože dcera momentálně ujíždí na princeznách 🙂

 • JANA Chichi 16.11.2017 at 21:07

  Oblečení doporučované značky si taky hodně pochvalujeme 🙂 V případě výhry bychom si vybrali zeleno – modré autíčko. Holčičí jsou úchvatné. 🙂

 • Kateřina Vacková 16.11.2017 at 21:08

  Mám by se líbily capáčky s korunkou.

 • Drahuše Poborska 16.11.2017 at 21:09

  Capacky nosi starsi syn od te doby vo zacal chodit, ted je ma na doma misto backor. Az doroste mladsi syn, budu mu je kupovat take. Ty netopyri jsou skvely! A Unuo milujem 🙂

 • Zuzana Bláhová 16.11.2017 at 21:12

  Maskáče! Dáda nosí jedině capáčky, škola se přizpůsobila 🙂 Prý když si neobuje ty klasický, ať si donese, co nosí doma a bylo… Tak jsem ještě přiobjednala jeden pár a jedem na capíkách, jsou super.

 • Lucie Vasilová 16.11.2017 at 21:13

  Všechny capáčky jsou krásné, ale ty s korunkou mně hned padly do oka.

 • Veronika 16.11.2017 at 21:15

  Za nás malinove srdicko je cislo jedna :-), hlivacek nas ale zaujal a poohlednu se po nem. Diky za tip! 🙂

 • Renata 16.11.2017 at 21:15

  Vybrala bych Růženčiny, ty by měly asi největší úspěch. S hlíváčkem jste mě inspirovala. S nástupem zimy se v naší rodině opět objevila nesmrtelná rýma a mám obavu, že se jí zbavíme až v létě…

 • Nikol Horáková 16.11.2017 at 21:18

  Celkem mě zaujal motiv Netopýr, ale nakonec dám přednost příšerce 🙂 http://www.halibeli.cz/capacky-pro-kluky/priserka/ velikost 21 alá hobití noha 😀 jinak hlíváček sirup užívá a nemoci se mu úspěšně vyhýbají, navíc mu i chutná (i když mě teda trochu smrdí..prostě houba) ale doporučuju! Vybírali jsme mezi léky na imunitu a vyjde to líp než třeba takový apolaktík… odebírám, sleduji

 • Sarka 16.11.2017 at 21:19

  Tak ja bych hrozne moc chtela ty s korunkou, ale to by me asi syn hnal:D:D takze pro nej ty zeleno modre s autickem;)

 • Zuzana Till 16.11.2017 at 21:20

  Super by bylo Srdíčko fialka! 🙂 Hodilo by se to teď úžasně, protože dcerka pomalu vyrůstá z těch, co máme doma. Hned šupu sdílet 🙂

 • Martina Machková 16.11.2017 at 21:20

  U nás by pro synka určitě zvítězily capáčky s chameleonem (manžel kdysi chameleony choval, teď se spokojí s leguánky). Takže by z nich byl možná odvázaný víc než syn, z těch capáčků myslím 🙂 Myslím, že do nich půjdeme, i když nevyhrajeme, díky za tip! A krásný den 😉

 • Eva Moučková 16.11.2017 at 21:20

  Capacky jsou krasne! Vybrala bych bule baleriny s ruzovym lemem 😽

 • Pravdova Lenka 16.11.2017 at 21:21

  Och to je ale mega vyhra…. U nas by sli tieto capacky http://www.halibeli.cz/baleriny/trpytive-baleriny-ruzove/ a uz vidim ze by bola nutnost dokpupit saty a pri jednych by to nezostalo 😁 akoze aj pri – 6c by naj chodila v satach… Tak presiel kompromis ze sa sama ochotne prezlieka v skolke. Lpravdova@gmail.com

 • Petra 16.11.2017 at 21:23

  Odběr přihlášen 🙂
  Capáčky se mi nejvíce líbí tyhle http://www.halibeli.cz/baleriny/trpytive-baleriny-ruzove/
  FB Petra Vojtěch – sdílím
  Instagram Sebinka1316

 • Natalia Tureková 16.11.2017 at 21:23

  Balíček je nádherný. Malá by si vybrala Růženky. Miluje pohádku o šípkový růžence. Unuácký věci jsou supr funkční. No a Hlíváčka neznám, teď dávám Imunoglukan, tuny ovoce a trávíme spoustu času venku. Malá začla chodit do školky v září. No a jestli od té doby byla v součtu zdravá tak 2-3 týdny, tak to je moc.
  Sleduji tě tady, na FB i IG (@turenatty) a už běžím sdílet 🙂

 • Petra 16.11.2017 at 21:25

  Dobrý večer;

  Hali Beli mě totálně nadchly na první podívání pár měsíců zpátky a moc se těším, že v budoucnu určitě pro naši holčičku nějaké pořídím. Teď bych vybrala růžové mokasíny.

  Hezký večer

  Petra

  Ig: cllowie

 • Renáta Hovorikova 16.11.2017 at 21:26

  Asi by vyhrály trpytive baleriny růžové,jsou krásné 😊

 • Jana 16.11.2017 at 21:29

  Mně se nejvíc líbí Srdíčko malina.

 • Katerina 16.11.2017 at 21:30

  Naše princezna by si určitě vybrala ty s korunkou, mne se moc líbí balerinky.

 • Michaela Teuchnerová 16.11.2017 at 21:30

  Tak my jsme si vyhlidli černé třpytivé balerinky. Určitě do nich na jaře půjdeme 🙂

 • Kristína šteflová 16.11.2017 at 21:30

  Tak to není balíček, to je přímo balík! 🙂 Myslím, že nejstarší dcera by si vybrala tyto http://www.halibeli.cz/baleriny/trpytive-baleriny-ruzove/. Sleduji na FB i IG a přeji krásný prodloužený víkend. Kristína

 • Jana Patočkova 16.11.2017 at 21:30

  Krásný článek a bezva výhra. Halí beli známé, Julinka má ve školce balerínky 😉 Unuo je super, máme kalhoty a na jaře se chystám koupit komplet pro Matěje.

 • Klara 16.11.2017 at 21:32

  Dceri bych vybrala s korunkou a syna se nemusim ptat, to je jasna volba-s autickem. Je do aut blazen. Naprosto uzasne botky. Diky moc za tip!!! Vybrala jsrm si i pro sebe;-) Obujeme se vsichni

 • Lenka 16.11.2017 at 21:32

  Dobrý večer, nejvíce se mi líbí ty s korunkou nebo ty s kytičkou.

 • Katka Weberová 16.11.2017 at 21:38

  Dceři bych nechala ušít růžové baleríny, pro kluka s netopýrem 😊👍
  Když už je to nutné, tak co jde, tak řešíme homeopatiky, což možná jako lékařka neuznáváte.
  Sleduji vás všude, na instag.pod @katkaweberova

 • Petra 16.11.2017 at 21:38

  Našemu malému by se nejvíc jistě líbily capáčky zeleno-modré s autíčkem 🙂

 • Iva Bidmonová 16.11.2017 at 21:39

  Nas syn udela brzy prvni krucky a capacky jsou krasne, nejvice se nam libi chameleon, roztomily 🙂

 • Katka 16.11.2017 at 21:40

  Dobry vecer, skvela vyhra 🙂 Unuo kalhoty ted na podzim mame a jsou super a v capackach chodime cvicit 🙂 Moc se nam libi capacky malinka priserka 🙂 dcerka u nich nejvic vyskala a tleskala 🙂
  instagram: katpet2016

 • Ivana P. 16.11.2017 at 21:40

  Vybraly jsme společnými silami béžové capáčky s chameleonem:-) Díky moc.

 • Lenka Hermanová 16.11.2017 at 21:42

  ŠEDO – ZELENÉ SANDÁLKY EMENTÁLKY, v létě syn kromě capáčků jiné botky nenosil a mě tedy vůbec nenapadlo udělat z nich ementálky, jsou super 🙂 Instagram: herminaeleonora

 • Jana Radová 16.11.2017 at 21:44

  Nám by se moc líbily capačky korunka 🙂

 • Veronika 16.11.2017 at 21:47

  To jsou naprosto uzasne capacky! Zatim nej, co jsem videla 🙂 Diky za tip! Vybrala bych mokasinky. Dnesek je teda super nabity vyhrami! Unuo mam moc rada, take se tam oblekame a hlivacek vypada take moc dobre, ta nemocnost je u nas take tak 😉

 • Maia Soukupová 16.11.2017 at 21:49

  Muj syn miluje zelenou a auta, tak je to asi jasne http://www.halibeli.cz/capacky/zeleno-hnede-auticko/
  🙂

 • D-žejn 16.11.2017 at 21:50

  U nás starší školková už capáčky bojkotuje, takže máme barefoot alternativu z Jonapu. Pro mladšího bych volila klučičí capáčky s autama, ty by si určitě vybral sám 🙂
  Hlíváček jsem kupovala dětem loni, nakonec to bylo “vejdi a neuškoď”, letos jsem nasadila echinaceu a zatím se mi jeví jako účinnější.
  Sleduji na insta jako d_zejn

 • Míša 16.11.2017 at 21:51

  Rozhodně malinové baleríny! díky

 • Alžběta Žižkováova 16.11.2017 at 21:52

  Vybrala bych capacky s chameleonem

 • Jana Petříková 16.11.2017 at 21:52

  Vybrala bych capacky “princezna” pro tu nasi princeznu 😉
  Sleduji a sdilim na fb 🙂

 • Renata 16.11.2017 at 21:55

  Těžká volba, ale asi by to vyhrál béžový chameleon.

 • happy mum 16.11.2017 at 21:57

  Ahoj, opět úžasné 🙂 a ty fotky… musím se opakovat. Nádhera. Vybrala by jsem pro jednoho ze tří synů maskáčové 🙂

 • Daniela Mašková 16.11.2017 at 21:58

  Nám by se nejvíc líbila zlatá kytička.. 🙂
  (sleduju i na fb)

 • Radka 16.11.2017 at 21:59

  Mně se taky nejvíc líbí ty korunkové 🙂 Značku Unuo jsem objevila právě letos na podzim a jsem moc spokojená!

 • Blanka Pavelková 16.11.2017 at 22:00

  Já bych brala maskac. Ovšem taky je tu možnost, že bych změnila názor. Ted by to určitě maskac vyhrál.

 • Anna 16.11.2017 at 22:04

  Vybrala bych jednoznačně béžového chameleona!

 • Adéla Vejvodová 16.11.2017 at 22:04

  Rozhodně ty s korunkou! Na IG sleduji jako vejvodova adela a na FB sdílím.

 • Kristyna 16.11.2017 at 22:04

  Srdíčko malina jsou pro nás top 💗

  • Kristyna 16.11.2017 at 22:07

   Ig: krissponer

 • Katka Křechová 16.11.2017 at 22:07

  Pro našeho klučíka bych vybrala tyto: chameleon čokoláda – http://www.halibeli.cz/capacky/chameleon-cokolada/.

 • Jitka Jurkovičová 16.11.2017 at 22:09

  Já mám 2 princezny a z toho jedna má valgozitu kotniků a bohužel jí tento typ obuvi není fyzioterapeutkou ani neuroložkou doporučen 🙁 Takže by si vybírala starší dcera, které by se nejvíce hodily ke kroji a do folklorního kroužku balerínky, ale soutěž je zaměřena na capáčky, tak tam bych výběr nechala na ní 🙂 FB.Jitka Jurkovičová

 • EL 16.11.2017 at 22:19

  Ahoj, bílé baleríny s růžovým lemem by byly skvělé… Opět krásný článek. Díky. EL

 • Martina 16.11.2017 at 22:20

  Ty holcici jsou krasne,za nas stribrna kyticka…:-)

 • Simona 16.11.2017 at 22:22

  Modrozelene s autickem 🙂

 • Alžběta 16.11.2017 at 22:27

  Zelenohnědé autíčko je super 🙂

 • Petra 16.11.2017 at 22:31

  Ty ruzove s korunkou nebo bezove a chameleonem.

 • Kristýna Hury Hurychová 16.11.2017 at 22:31

  Libi se mi tyhle 🙂
  http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/stribrna-kyticka/
  Nase Eliska teprve chodit zacne, tak bych rada, neco zdravyho pro nozku

 • Monika Plonková 16.11.2017 at 22:33

  Mela bych veliký problém rozhodnout se mezi Al Capone a Třpytivými balerinami Fialovými 🙂 Sledují váš instagram: monika_plonkova

 • Veronika Kohoutová 16.11.2017 at 22:34

  U nás vedou auta; takže zeleno-modré s autíčkem. Sleduji i na FB.

 • Petra Kocourková 16.11.2017 at 22:35

  Mladší má teď nové tak koukala 7 letá a budou to balerínky. Jen ještě zváží barvu, ale myslím, že ty růžové. Vyhra by byla na dobrých nohách.

 • Katka R. 16.11.2017 at 22:35

  Za mě capáčky s chameleonem! Rakytníčkový sirup taky určitě vyzkoušíme 😉 Sleduji FB i IG.

 • Dana K 16.11.2017 at 22:36

  Chameleon na čokoládě 🙂 ale ještě bych se musela poradit se synkem, už spí. A já už mám také vybráno 😀

 • kata 16.11.2017 at 22:37

  ahoj Míšo, rozhodně ty s autíčkem : ) krásný blog:D chválím kata

 • Veronika 16.11.2017 at 22:44

  Teefa,nez jsem srolovala uplne dolu,abych mohla komentovat chviki to trvalo Tak si rikam,jestli mam vubec nejakou sanci…A taky jestli tolik komentaru vubev muzete procist.Asi ne,zee 😊boticky byvh si vybrala presne ty s korunkou.Libily by se mi i pro me..Nas vyber prvnich boticek teprve ceka a tak nejak se v tech rozdilnych nazorech placam.Ja mam uvolnene vazy a dcerka taky.Ma devet mesicu.Nekdo nohy tejpuje a do osmi let zpevneny kotnik a tvrdy opatek neldo zase barefoot propaguke.Fyzio mi rekne,ze pokud bude chodit doma po tvrde podlaze,tak to radeji boty nez bosky.Ze bosky ano,ale po ruznych povrsich.Fakt ksem z toho zmatena.Pak zase nekdo ze zkousel barefoot,ale ditko v tom chodilo hrozne….Ja fakt nevim co je spravne.

 • Markéta 16.11.2017 at 22:45

  U nás jednoznačně vedou ty s chameleonem. Chce je i manžel 😝

 • Markéta Kubánková 16.11.2017 at 22:46

  Hali Beli šije krásné capáčky! Bohužel naše školka capáčky nepovažuje za adekvátní přezutí,ale u babičky by jistě nejradši syn chodil s chameleonem, když už toho opravdového musí nechá doma v terárku 🙂

 • Kamila 16.11.2017 at 22:51

  Vybrala bych pro dceru capáčky princezna http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/princezna/ Kamila

 • jarcca 16.11.2017 at 22:52

  Maskáčové! Jsou naprosto úžasné! 🙂 Jinak sleduji a sdílím na FB Jarcca Jarunka

 • Luci 16.11.2017 at 22:53

  Zrovna teď mi dcerka vyrostla ze všech capaku. Vybrala bych http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/chameleon/ (FB sleduji a sdílím)

 • Eva 16.11.2017 at 22:57

  Malinové srdíčko <3
  Sleduji FB
  IG: eva.mazgutova

 • Laduš Sojková 16.11.2017 at 22:58

  Vybrala bych synovi tyto:
  http://www.halibeli.cz/capacky/zeleno-modre-auticko/
  Víc by ale asi ocenil traktor 👍😂
  Sleduji na FB i insta.

 • Hanka S. 16.11.2017 at 22:58

  Hezký večer, nejvíce by se mi pro dceru líbily capáčky Sněhurka 🙂 Jsou takové něžné a hodily by se jí k brejličkám

 • Johana 16.11.2017 at 23:00

  Ja uz mam pro El delsi dobu vyhlidnute trpitive cerne balerinky

 • Veronika Mildnerová 16.11.2017 at 23:04

  Krásný balíček, který ocení zejména maminky. Ale i naše malé parádnici by udělaly botičky radost. Líbily by de nám ty s korunkou nebo s kytičkou.

 • Anna Sally 16.11.2017 at 23:05

  Balíček snů; ) Miso díky a zkusím štěstí : dcerka by si určitě vybrala korunku.

 • Martina 16.11.2017 at 23:06

  To je těžké vybrat, ale asi s korunkou nebo autem

 • Lenka 16.11.2017 at 23:06

  Krasna vyhra! Ja bych sla do bezovych balerinek, maly odpocinek od vsech ruzovek 😉
  Moje mala chodi od zari do jesli, ze zacatku to vypadalo vselijak, ale ted se nadmiru drzi, davam ji rybi olej, ktery ji velice chutna.. Obleceni resim po svem, siju ji ho. Tak se lehce vymykame a me to bavi 🙂 pred materskou bych nerekla, ze nekdy usiju bundu 😉 sla tez v capackach, ale nebyly schvalovany, tak pro vzajemny klid jsem poridila kompromisni backurky Jonap.

 • Martina Skočovská 16.11.2017 at 23:09

  Super tipy, Hlíváčka určitě vyzkoušíme. Z capačků bych vybrala maskáčové. Sdílím a sleduji na FB.

 • Petra Kopecká 16.11.2017 at 23:09

  Nejvíc se mi líbí stříbrná kytička. A děkuji za tip na přírodní prevenci. Jsme doma 5. týden a to ještě nepřišla školková doba. Za rok bude asi mnohem hůř.

 • Petra Grof 16.11.2017 at 23:11

  Vybrala bych srdíčko fialka. Ale je jich tam víc co se mi líbí. instagram a fb Petra Grof

 • Iveta Ptáčková 16.11.2017 at 23:13

  Nejvíce se nám líbí capáčky “Sněhurka” . Sleduji na FB (a sdílím) i na IG 🙂

 • Pavlina 16.11.2017 at 23:19

  Vybrala bych Al Capone, jsou hodně originální!

 • Michaela Kratochvílová 16.11.2017 at 23:21

  Míšo super tip na capacky, jelikož právě sháním,ale tím že potřebuji velikost 26 a nemůžu sehnat,tak necháme ušít 🙂 http://www.halibeli.cz/capacky/zeleno-modre-auticko/
  oblečení na ven od této značky je u nás také velmi oblíbené a Hlivacek také zrovna užíváme, zrovna máme hruškovou příchuť 🙂
  Sleduji a sdílím na fb, na IG michaelakrat3135

 • Mirka 16.11.2017 at 23:29

  Šité capacky na miru jsou skvele. Sama porizuju dceri latkove. Prochodila v nich skoro cele leto a ted je ma na doma jako papucky.
  Vyber na Hali je velky. Okouzlily mne Snehurky, Al Capone a ciste balerinky. Ale ve finale by si asi dcera vybrala sama. Takze asi neco s autickem😁

  • Mirka 16.11.2017 at 23:30

   Ig: Miroslavamirec

 • Veronika 16.11.2017 at 23:36

  Tak kdybych vybírala já, tak se mi moc líbí černobílé Al Capone. Ale myslím, že výběru by se chtěly holky zúčastnit osobně a pak bych to tipovala na nějaké třpytivé s růžovou 😉

 • Kateřina Mejtská 16.11.2017 at 23:54

  Dobrý večer, tak našim klukům se bezkonkurenčně nejvíc líbí ty modré se zeleným autíčkem. Jinak já bych si taky určitě vybrala. Katka
  kaca.val@seznam.cz

 • Eva S. 16.11.2017 at 23:58

  Pro chlapecka s chaneleonem, pro holcicku malino e se srdickem Nebo baleriny.

 • Martina 17.11.2017 at 0:01

  No ja sa vobec neviem rozhodnut😉maskacove pre kluka a zlata kyticka alebo srdickovs malinaa? No netusim.

 • Kacka 17.11.2017 at 0:17

  Kluci by byli nadseni z capacku s netopyrem, aktualne totiz frci na Batmanovi 🙂

 • Martina 17.11.2017 at 0:30

  Opet super clanek :-). Moji kluci taky vyuzivali capacky :-), jsou super. Jedny nam sila i babicka, je v tom moc sikovna a s boty si umi poradit(je to jeji profese :-))
  Nam by se libili capacky sandalky ementalky v modro-zelene.

 • Veronika 17.11.2017 at 0:46

  To je zase parádní soutěž:) Capáčky bych si nechala ušít podle sebe – s kytičkou, ale do modra, bílá barva by asi rychleji přišla k újmě:)

 • Hanka 17.11.2017 at 0:57

  Nádherné jsou všechny.V případě výhry mám zájem o Srdíčko malina

 • Hany 17.11.2017 at 1:10

  Tipuju netopyra, ale treba by synator prekvapil. Vic by se nam hodil softshell 😊
  Sleduji Fb i Inst

 • Iva Pelikánová 17.11.2017 at 1:41

  My se zamilovaly tady do těchto http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/stribrna-kyticka/ 🙂 a sledujeme i na instagramu jako graffivick 🙂

 • Barbora Dočkalová 17.11.2017 at 6:16

  Maskacove 🙂

 • Martina Krhutová 17.11.2017 at 6:19

  Srdíčko malina je nej…
  Sleduji Fcb i Ig

 • Lucie Cizkova 17.11.2017 at 6:52

  Nejspíš by vyhrály zlaté kytičky nebo růženky. Na instagramu sleduji jako lucizk.

 • Tereza Beza 17.11.2017 at 7:00

  Ty blaaaho, tady je uz komentaru:-D tato soutěž je pro me snad zatím NEJ;-) miluji UNUO firmu a capacky? Netusim jaké bych vybrala, pravděpodobně bych vybírala s dcerkou a ona sama by si vybrala:-) SDÍLÍM NA FB, zdraví Tereza

 • Hana Dlouhá 17.11.2017 at 7:04

  Děkuji za článek taky nás to čeká 🙂 botičky bych ráda tyto http://www.halibeli.cz/baleriny/trpytive-baleriny-ruzove/ Hana

 • hanca 17.11.2017 at 7:05

  Souhlasim, že děti ocení více jiné výhry, ale mě se tedy mooooc líbí! Capáčky kluci nosili dlouho, teď noha poskocila a zatím větší mm nemají. Bosky je bosky, doma obouvat to je u nás boj. Unuo známe, ale já nakupuju v metráži a šiju. Nikdy jsem nešila, ale zkusila jsem a jde to 🙂 Ale klidně vyzkoušíme ušite, aspoň bude míň práce :)…capacky bychom brali modro-zelené auticko.

 • Lucka 17.11.2017 at 7:06

  U nas posledniho pul roku hrozne vedou auta, na hrani, na koukani, na obleceni 🙂 Takze takove capacky s autama by byla bomba 🙂

 • Bara Molkova 17.11.2017 at 7:07

  Vybrala bych si “stribrnou kyticku”.

 • Andrea 17.11.2017 at 7:10

  Tazke vybrat jedny 😀 Ale asi tie ruzove s korunkou. Sledujem vas aj na FB

 • Veronika Przybylová 17.11.2017 at 7:13

  Vybrala bych malinové balerínky nebo bych nechala vybrat svou Nikolku 🙂

 • Karina 17.11.2017 at 7:14

  Doma mám dvě princezny, tedy capačky s korunkou jsou jasná volba.
  Karina.g@seznam.cz
  Instagram karin_haz

 • Lenka Valová 17.11.2017 at 7:14

  Mně se moc líbí malinové balerínky. S unuo mám taky jen tu nejlepší zkušenost. Vloni na jaře jsem dceři kupovala softshell kalhoty a ještě teď je nosí. Ale na příští rok už musíme pořídit novou výbavu a určitě vezmeme už i něco pro malého.

 • Mili 17.11.2017 at 7:20

  Tak u nás by na 100% vyhrály ty s autíčkem! Ale všechny jsou opravdu krásné.

 • Jana 17.11.2017 at 7:32

  U nás by jasně zvítězil čokoládový chameleon 🙂

 • Radka 17.11.2017 at 7:34

  Super clanek. Po tom hlivacku se musim kouknout. A capacky mame vybrane ruzove s korunkou.

 • Markéta 17.11.2017 at 7:44

  To je zas krásných věcí ☺
  Markétka když capáčky viděla tak řekla, že potřebuje ty růžový s korunkou 😀

 • Hanks 17.11.2017 at 7:58

  Myslím, ze u nás by měl největší úspěch světlý chameleonek.

 • Jana K. 17.11.2017 at 8:08

  Korunky, jistojistě 🙂

 • Kristyna Weberova 17.11.2017 at 8:12

  Capacky milujeme. Syn je nosil v lete na ven a ted v zime je nosi na doma jako papucky (mame dlazbu). Me by se nejvic libily ty s korunkou, als jelikoz mam syna a miluje vse s auty, tak u nas by urcite vyhraly ty modre s autickem.

 • Petra Francová 17.11.2017 at 8:13

  Ty princeznovské capáčky jsou úžasné 🙂
  Sleduji i na FB

 • Katerina 17.11.2017 at 8:13

  U nás by asi vyhrál netopýr, frčí na Batmanovi 🙂 Za mě by to byl chameleon, jsou božíííí 👍😄

 • Muzikova Karolina 17.11.2017 at 8:14

  Nam by se libily ty s netopyrem 🙂 Sleduji fb.

 • Veronika Vávrová 17.11.2017 at 8:14

  Tak tohle je zatím asi nejpraktičtější výhra a byla by super. Natálka samozřejmě hned ukázala na ty s korunkou, protože jsou opravdu krásné. Tak prosíme, prosíme,…. tohle by se nám fakt hodilo Veronika (Vávrová) sleduji na FB

 • Darina 17.11.2017 at 8:15

  Nechala bych usit capacky s korunkou. Na insragramu darina_j_

 • Andrea Mertová 17.11.2017 at 8:18

  Bezove s chameleonem pro nasi treti jeste v brisku 🙂

 • Gisela 17.11.2017 at 8:23

  Unuo máme taky moc rádi a jedeme už několikátou sezónu. Capáčky bychom vybrali příšerku Hugo

 • Vendula 17.11.2017 at 8:27

  Capáčky Halibeli jsou nádherné všechny. Zálusk mam na baleríny. Oblečení Unuo je dokonalé, takže nelze šlápnout vedle 🙂

 • Karolína Dvořáčková 17.11.2017 at 8:28

  Capáčky bych vybrala Netopýr 🙂 Sleduji Vás na Instagramu (karolinadvorackova) i Faceboku a sdílím 🙂

 • Petra 17.11.2017 at 8:31

  Líbí se mi CHAMELEON ČOKOLÁDA

 • Susie Arp 17.11.2017 at 8:32

  Ty s korunkou jsou boží. Myslím, že by se naší princezně taky líbily.

 • Eva 17.11.2017 at 8:32

  U nás frčí princezny a růžová barva – takže volba je jasná – Růženka 🙂

 • Lucie 17.11.2017 at 8:33

  Nádherné capáčky. Já se určitě nepovažuju za 100% biomatku, ale na capáčky nedám dopustit. Syn dostal svoje první papuče až do školky, obě děti nosí capáčky doma pokud nejsou bosé. Moc se mi líbí ty s chameleonem nebo ty malinové se srdíčkem:-) a softshellové kalhoty od této firmy nosime prakticky denně, do skolky je to pro nás nutnost.

 • Katka 17.11.2017 at 8:35

  U nás můžou být capáčky jedině s autem 🙂

 • Lenka 17.11.2017 at 8:38

  Vybrala bych capacky-balerinky fialove, protoze nemaji gumu kolem kotniku. Tipuji vsak, ze v pripade vyhry by dcera chtela s chameleonem 😀

 • Lucie 17.11.2017 at 8:41

  V případě výhry bychom si s dcerkou vybraly TŘPYTIVÉ BALERÍNY MALINOVÉ 🙂

 • Eva Halikova 17.11.2017 at 8:43

  No balerínky jsou jasmná volba na léto. A teď do školky vyhrály stříbrné kytičky.

 • Klára Zindulková 17.11.2017 at 8:49

  Děkuju za úžasný tip! Ušetřila jste mi hodiny života strávené vybíráním eshopu, kde seženu capáčky pro dcerku <3 Takže i když nevyhraju, tak půjdu na jistotu 🙂 Vybrala bych capáčky na míru – malinová barva, stříbrná kytička 🙂 Sdílím a sleduji 🙂

 • Hana Beránková 17.11.2017 at 8:49

  U nás by bodovali všechny klučičí, těžké vybírat jen jedny :-). Ale pravděpodobně největší úspěch by měly s autem, nebo s nějakou příšerkou 🙂

 • karolina N. 17.11.2017 at 8:53

  1. odebírám

  2. Zeleno-modré s autíčky. Syn by byl nadšen.

  3. „soutěžím na blogu“
  instagram: wiiewiorka

 • ivča 17.11.2017 at 8:54

  Dobrý den. ..tak pro syna bych vybrala http://www.halibeli.cz/capacky-pro-kluky/netopyr/
  Máme kousek rotundu s netopýry. .. 🙂 tak bychom je meli i doma 🙂

 • Hanka Šafářová Chmelinová 17.11.2017 at 9:05

  Těžký výběr :)líbí se nám capáčky malinové srdíčko.sleduji fb.

 • Erika Hanzal Kramolišová 17.11.2017 at 9:05

  s dcerou bychom vybraly tak jak vaše dcera s korunkou 😍

 • Romana Kašpárková 17.11.2017 at 9:05

  Ač teda máme všude autíčka, tak tentokrát bych zvolila béžové chameleony 😊 jsou nádherné.
  Sdílím na fb, instagram @romiqeu 😊

 • Zuzana Pataky 17.11.2017 at 9:08

  Za nás capáčky s korunkou pro naší princeznu 🙂
  IG Zuzapataky

 • Naděžda 17.11.2017 at 9:10

  Já jsem se zamilovala do těch čokoládových chamíků! :o) PS.: fandím vám na FB i na insta :o)

 • Lubica 17.11.2017 at 9:12

  Ja dom vybrat nevedela ale slecna v tom.mala jasno :” tie ruzove s korunkou su predsa dievcenske to je pre mna”:))sledujem aj fb

 • Lenka Hajnová 17.11.2017 at 9:13
 • Andrea 17.11.2017 at 9:17

  Tak tuhle výhru bych brala všemi deseti. Třeba se na nas usměje štěstí 😊. Botky bycha vybrala tyto: http://www.halibeli.cz/capacky/zeleno-modre-auticko/ děkuji andrea

 • Michaela Moravcová 17.11.2017 at 9:24

  Ahoj Miso, ja bych si vybrala priserku Hugo 😊
  Ins sleduju pod michaela_moravcovaa, fb sleduju
  Diky za soutěž a hlavne tip na hlivacka, toho zkusim, mladší bohuzel o ovoce a zeleninu témeř nezavádí a zadny chemicky vitaminy jim davat nechci…
  Hezky den, Míša

 • Eliška 17.11.2017 at 9:28

  Více se mi líbí holčičí varianty, ale zatím máme jen chlapečka, tak bych mu vybrala se zeleno-modrým autíčkem

 • Lada 17.11.2017 at 9:29

  To jsem se zase namlsala pohledem. Ty s korunkou… ty jsou proste TOP. Ale musela bych k nim prihodit jeste s chameleonem pro syna, aby mu to nebylo lito. Ale boží, vsechny!
  Moc dekujeme 🙂

 • Jana 17.11.2017 at 9:30

  Capáčky jsou u nás velmi oblibene od prvniho lezení. Vybrala bych ty “Stříbrná kyticka” 😊

 • Simona P. 17.11.2017 at 9:30

  Nádhera. Unuo malý nosí už skoro od narození. Jejich softshellové kalhoty jsou nepřekonatelné. A capáčky nosí samozřejmě také, tuto značku jsem neznala a vybrala bych pro něj: Šedo – zelené sandálky Ementálky.

 • Eva 17.11.2017 at 9:31

  Dlouho jsem neviděla tak nádherné capáčky! Pro nás http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/stribrna-kyticka/, ale i ostatní jsou krásné.
  Sleduji na IG i FB.

 • Lucie 17.11.2017 at 9:43

  Krásné capáčky, už jsem se na ně jedno dívala. Kdyby jsme měli štěstí vybrala bych http://www.halibeli.cz/capacky/srdicko-malina/, protože u nás vede růžová..

 • Elizabeth Venkrbcová 17.11.2017 at 9:44

  Pro nás jsou aktuální zatím jen zapáčky, ale do budoucna super věci – must have!!! Vítězí béžový chameleon. 😉

 • Barbora Heděncová 17.11.2017 at 9:52

  U nás by to vyhrál chameleon !!!!

 • Vendula Sliwka 17.11.2017 at 9:52

  Capacky s hameleonem pro kluky

 • Petra 17.11.2017 at 9:53

  Krasne jsou opravdu vsechny. Nejvice se mi libi ruzove s korunkou.

 • Veru Kolocova 17.11.2017 at 9:53

  Mě se líbí zlatá kytička. Ale dcera miluje růžovou, takže by nejspíš vybrala růžovky, stejně jako vaše Julinka 😊

 • Klara 17.11.2017 at 10:05

  Dobry den, za nas urcite maskacove 🙂

 • Dana DS 17.11.2017 at 10:08

  Tak u nas by to asi vyhraly bezove ci ruzive balerinky 😉 IG:Svobodova Dvorakova Dana

 • MAR MAR 17.11.2017 at 10:11

  Sama poctivě sledují všechny domácí značky dětské obuvi a moc všem fandíme, Halí-belí je moc fajn, u nich bych se nechala unést, protože nabízí možnost mít capáčky s designem na přání!

 • Vendula 17.11.2017 at 10:20

  Mě se líbí korunka 🙂

 • Veronika Mikuskova 17.11.2017 at 10:21

  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
  Miso opet dekuji za krasnou soutez!!
  1) Sleduji blog pres email ✔️
  2) Vybrala bych tyto maskacove 👍
  http://www.halibeli.cz/capacky-pro-kluky/maskac/
  3) Sleduji facebook i instagram ✔️
  4) Sdilim na fb ✔️
  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

 • Daniela Beckova 17.11.2017 at 10:27

  U nás budou aktuální troje svatební prosím 😊👰 a jinak teda al capone 👍

 • Simona 17.11.2017 at 10:38

  Máme s Julinkou stejný vkus, vybraly bychom si tedy Srdíčko Malina.

 • Lenka Dundáčková 17.11.2017 at 10:42

  My bychom si vybrali zeleno-hnědé autíčko 🙂 sleduji i na IG.

 • Eva 17.11.2017 at 10:42

  Libily by se mi na miru, jak jste zvolila i Vy, ale pokudby ta moznost nebyla, tak treba sede mokadiny 🙂

  Sleduji i na FB (Evka HruŠán)

 • Helena Pandulova 17.11.2017 at 10:50

  Krásné 😍
  Mě by se moc libili tyto pro naši Simonku 😍

  http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/korunka/

 • Andrea 17.11.2017 at 11:01

  U nás vede stříbrná kyticka 😊

 • Veronika Lamplotova 17.11.2017 at 11:11

  Dobry den, libili by se mi rinceznovske capacky s korunkou nebo capacky na prani -ss srdicko v pudrove ruzovem provedeni. Hezky den preji.

 • Kačka 17.11.2017 at 11:19

  To by bylo těžké rozhodování mám dvě děti, takže bych jedny dokoupila. Pro chlapečka s chameleony a pro holčičku sněhurku ty jsou opravdu kouzelné.

 • Markéta 17.11.2017 at 11:23

  U nás jasně vede stříbrná kytička 🙂

 • Kača M. 17.11.2017 at 11:56

  Capacky srdicko malina jsou bozii!!! Sleduji IG jako kachnunka87

 • Zuzana Novýsedláková 17.11.2017 at 12:09

  Srdíčko malina jsou pro dcerku její favorit.

 • Andrea 17.11.2017 at 12:16

  Ahojky, ty s tou korunkou jsou moooooc hezké! http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/korunka/

 • Andrea Dosoudilová 17.11.2017 at 12:30

  Vybrala bych asi capáčky maskáčové.
  Od Unua máme jedny kalhoty a zatím jsem s nimi spokojená.
  Na instagramu sleduju jako uzivat_si

 • Lenka Kotroušová 17.11.2017 at 12:33

  Líbí se mi capáčky Zlaté kytičky, ale zřejmě bych zvolila Váš způsob a nechala vybrat dcerku 🙂

 • Blanka Nedvědová 17.11.2017 at 12:41

  Líbily by se mi buď béžové baleríny nebo zlatá kytička… Děkuju

 • Petra Chmelíčková 17.11.2017 at 12:49

  Dobrý den Míšo, capáčky jsme nikdy neměly tak toto bude velká příležitost ….dcera miluje fialovou takže jasná volba Srdíčko fialka. Sleduji a sdílím ….P.

 • Eliška Dadáková 17.11.2017 at 13:03

  Capacky dětem kupuji. A zatím jsem spokojena s capacky od firmy Dadoos, ale moc rada bych vyzkoušela jine. Pro mladšího syna zeleno-modre auticko 🙂

 • Anna Antalova 17.11.2017 at 13:12

  Urcite hnedo-zelene auticko, od prvych capaciek ma syn vsetky s dopravnymi prostriedkami 🙂

 • Pavla 17.11.2017 at 13:12

  ahoj, pokud bych mohla úplně jakékoliv, tak tyhle http://www.halibeli.cz/baleriny/damske-baleriny/ protože potřebuji přezůvky do nové práce 🙂 pokud jen dětské tak bych pak nechala staršího, aby si vybral sám, teď ho nemám po ruce 🙂
  na ig sleduji jako pavla_rennfri

 • Katka 17.11.2017 at 13:15

  Vybrali bychom nějaké autíčkové.

 • Klára 17.11.2017 at 13:31

  Nechala bych vybrat dceru, tak nevím, zda by mě svým výběrem nepřekvapila 🙂 Ale myslím, že by si vybrala s korunkou 🙂

 • Petra V. 17.11.2017 at 13:52

  Dobrý den, Míšo, děkuji za další bezva soutěž. Oblečení UNUO, konkrétně kalhoty, máme právě díky Vám již tento podzim ozkoušené a nemá chybu. Cena i kvalita je bezkonkurenční. Capačky pro našeho synka bych vybrala ty s chameleonem, protože ve svých 14ti měsících nejvíce “ujíždí” právě na zvířátkách. Mějte krásný den. Petra. Sleduji a sdílím na FB.

 • Michaela 17.11.2017 at 13:59

  Vybrala bych srdíčko malina.

 • Miroslava Cichá 17.11.2017 at 14:01

  Čokoládové s chameleonem…sleduji na IG pod stejným jménem

 • Danamazan@gmail.com 17.11.2017 at 14:03

  Protoze u.nas zacina princeznovske obdobi tak ty s korunkou http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/korunka/ jinak dekuji za typ koukala sem se pro syna ten zacal ted tapkat kolem nábytku tak aspon vime co jezisek muze donest 🙂 sdilim na fb a ig mullermazan 🙂

 • Guna 17.11.2017 at 14:10

  Dnes je to balíček pro maminky. Já bych byla nadšená, kdyby štěstí usmálo na nás. Capacky HaliBeli zatím neznám, ale když přišel čas si vybrat podobné boty pro synka před 2 lety, vybrali jsme si podobné a tyto botičky odstartovali nás postupný celorodinny přechod na barefoot. Když už to kupuji dětem, tak bych to měla vyzkoušet sama, no ne? A po první ochutnavce mé poměrně široké nohy zajasali a od té doby hlásí, že jiné boty je skrti. A manžel přečetl Born to run a pořídil první pár barefoot bot na běhání. Od HaliBeli bych nechala pro dcerku ušít chameleony a na Instagram vás sleduji pod jménem gunaleite.

 • Radka Csémi 17.11.2017 at 14:16

  Dcerka vybrala za me a chtela by bile balerinky s ruzovym lemem, ja mam od nich cerne balerinky a jsou to nej papuce co jsem kdy mela

 • Zdenka Zavadilíková 17.11.2017 at 14:50

  Za mě by to vyhráli třpytivé růžové baleríny, ale asi bych nechala kouknout dcerku, jestli s mým výběrem souhlasí. 😉 Sleduji na FB i IG.

 • Maskova 17.11.2017 at 15:12

  Komentovala jsem FB. Sleduji i na instagramu jako hanysmaskova. Sdikeno. Unuo obleceni mame take oblibene. Capacky se mi libi bud s korunkou pro dceru nebo maskacove pro syna. HEZKY DEN.

 • Kateřina Drongová 17.11.2017 at 15:17

  Korunka

 • Jana (Málková) Morávková 17.11.2017 at 15:25
 • lucie 17.11.2017 at 16:16

  Ty s korunkou!!
  Sleduji mailem i pres fb ( lucie lesprix)

  Lucie

 • Rosňa 17.11.2017 at 16:22

  Dcera by určitě vybrala malinové či fialové srdíčka <3

 • Kateřina Klimentová 17.11.2017 at 16:34

  Líbí se mi ty malinove se srdíčkem jako má vaše holčička. Ale možná bych pak výběr nechala na té naší cácorce.

 • Míša 17.11.2017 at 16:39

  Výběr by byl těžký 🙂 asi bych vybrala pro syna neutrální s chameleonem, aby je pak mohla nosit i dcera 🙂 i když ryze dívčí jsou úžasné.. Sleduji fb.

 • Helena Janásová 17.11.2017 at 16:52

  Máme doma bundu Unuo a je to naprostá pecka… Nedokáže dceři vysvětlit, že už musí začít nosit zimní a ne pořád jen “růžovku”. Capáčky by u nás zvítězili růžové s korunkou, pro princeznu 🙂

 • Lucie 17.11.2017 at 17:10

  Bezove s chameleonemtim jsou moc krasny, ale z pohledu prakticnosti bych volila radeji ty hnede: http://www.halibeli.cz/capacky/chameleon-cokolada/

 • Klára Hrábková 17.11.2017 at 17:38

  jelikož oblíkáme v kombinaco modro zelená téměř pořád, tak jasná volba ba byly modré s autíčky 🙂 http://www.halibeli.cz/capacky/zeleno-modre-auticko/ Hezký den 🙂

 • Karolína Hrdličková 17.11.2017 at 17:42

  Krásná nabídka capáčků. Mě osobně by se líbily růžové mokasíny pro holčičky.

 • Alice 17.11.2017 at 17:55

  Líbili by se nám capáčky Srdíčko Fialka. Softshellové oblečení je super. Dcerka ho také nosí, ikdyž od jiné české značky. A Hlíváček jsem minulý týden také objednala na vyzkoušení. Sama s ní mám dobrou zkušenost. Sleduji na FB

 • Monika 17.11.2017 at 18:27

  Suprový balíček na výhru. Pro našeho prcka bych nejspíš vybrala kvůli potivým nožičkám šedo-zelené sandálky ementálky. Nicméně musel by to ovšem schválit.

 • Viki Cervena 17.11.2017 at 18:46

  Jednoznacne ruzove s korunkou. Pre princeznu. 😀

 • Lenka 17.11.2017 at 18:56

  Vybrala bych pro syna hnědé s autíčky. Všechny jsou moc krásné.:-)

 • Hanka 17.11.2017 at 19:47

  Halí Belí jsem zaregistrovala při výběru bot, capáčky jsme tenkrtá kupovali už ušití Taptap. Příště ale zvolím radši menšího výrobce s možností ušití na míru. Tedy, pokud bude druhý potomek taky slonitlap. Od Halí Belí se mi líbí Chameleoni.
  Unuo je super!! Kupuju tam občas metráž, softky ušiju, a baví mě to. Mají velký výběr, prostě super 🙂

 • Daniela 17.11.2017 at 19:50

  Vybíral by syn, ale myslím, že by vyhrála příšerka Hugo, nebo autíčko 🙂

 • Tereza Spirhanzlova 17.11.2017 at 19:58

  Tak ty s chameleonem jsou boží 😀 I ty s netopýrem, jen kdyby nebyly bílé. Takže hnědé s chameleonem by byla jasná volba 🙂

 • Karla Zupková 17.11.2017 at 20:08

  Chameleon a netopýr jsou boží 🙂 A díky za tip na ten sirup. My jsme loni zkoušeli Imunoglukan a letos Oscilococcinum, zatím obojí bez efektu, rýma je u nás od září permanentně na návštěvě 🙁 Sleduji vás i na fb jako Karla Pyszková.

 • Zuzana Landová 17.11.2017 at 20:16

  Pro naseho dvouleteho kluka bych rozhodne brala ten uzasny “maskac” 😍

 • Alice 17.11.2017 at 20:57

  Pro synka s netopýrem 😉

 • Tereza 17.11.2017 at 21:00

  Z praktického hlediska bych volila maskace:-)

 • Markéta Kocurová 17.11.2017 at 21:05

  Vybrala bych pro syna ŠEDO – ZELENÉ SANDÁLKY EMENTÁLKY.

 • Dasa Kovalova 17.11.2017 at 21:06

  Krásne opet vse😍😍😍
  U nás by vyhrály capáčky Maskác.

 • Iva Cyrany 17.11.2017 at 21:16

  Pro chlapečka bych musela vybrat capáčky s autem, ideálne kdyby bylo červené ☺

 • Jana Stecová 17.11.2017 at 21:34

  Vybrala bych balerinky černé a sobě pak koupila taky jedny.

 • Martina Svobodová 17.11.2017 at 21:44

  Myslím, že dceua by okouzlili třpytivé malinové baleríny 🙂

 • Barbora 17.11.2017 at 21:46

  Vsechny capacky jsou nadherne!!!!Moc by se mi libily maskacove capacky pro meho syna

 • Veronika Cejnarová 17.11.2017 at 22:07

  Nejkrásnější jsou ty capáčky s korunkou. Ty bychom rozhodně potřebovaly.

 • Romana 17.11.2017 at 22:12

  Vybraly bychom capacky balerinkoveho typu 🙂 to by byl ježíšek! Hezké dny! 🙂

 • Šárka 17.11.2017 at 22:28
 • Michaela Dostálová 17.11.2017 at 22:29

  Myslím, že by vyhrály zelenomodrá autíčka..:)

 • Lenka Pejšová 17.11.2017 at 22:35

  Vybrala bych srdíčko fialka.

 • Veronika 17.11.2017 at 23:00

  No přeci ty stříbrné s kytičkou! 🙂

 • Andrea Šustrová 17.11.2017 at 23:15

  U nás by to také vyhrály ty s korunkou. Sdílím a sledují.

 • Markéta Málková 17.11.2017 at 23:54

  Vybrala bych béžové s chameleonem. Ale ty pro maminky 😍

  • Markéta Málková 17.11.2017 at 23:58

   Instagram: malkova_marketa

 • Radka Kovářová 18.11.2017 at 0:05

  Chameleon cokolada jsou nejkrasnejsi!

 • Petra 18.11.2017 at 0:12

  Pro naší princeznu jedině capáčky Princezna 🙂 …sleduji FB i IG. Krásný den

 • Dana Schmittová 18.11.2017 at 0:15

  S netopýrem.

 • kristýna severová 18.11.2017 at 1:07

  To je krásná výhra! …rozhodně se nebojím, že by u nás “měkouš” neměl pod stromečkem úspěch, zvlášť, kdyby tam byly capáčkové balerýnky. Ty jsem asi ještě nikde neviděla. Moc hezké! Kristee

 • Adela B. 18.11.2017 at 1:32

  Teda capáčky jsou krásné. Mně se nejvíc líbí balerínkový styl. Vetšinou se snažím dětem dávat, co nejvíce otevřené bačkůrky, aby se jim nepotila nožička. U starší dcery mají ještě navíc ve školce podlahové topení. Sleduji FB.

 • Veronika 18.11.2017 at 2:25

  Kožené capáčky různých firem u nás frčí už šestým rokem, vybrala bych pro syna do školy nějaké sandálky ementálky, ať se nožka nepotí 🙂

 • Hanka 18.11.2017 at 6:40

  Úžasné jsou s chameleonem 🙂

 • Lenka Jarošová 18.11.2017 at 8:15

  Děkujeme za krásnou soutěž. Mě by se pro syna líbili capáčky Zeleno – modré autíčko 🙂 Sleduji na FB jako Lenka Jarošová a na IG jako @moje_tvoreni_muj_relax

 • Monika Rajňáková 18.11.2017 at 8:17

  My bychom si nejspíš vybrali Růženky 🙂

 • Anna Michlová 18.11.2017 at 8:36

  Pro syna bych vybrala čokoládové s chameleonem. 😉

 • Eva Tomšovicová 18.11.2017 at 8:48

  Ahoj, holky si vybraly moc povedené capáčky. Nám by se moc líbil tento design http://www.halibeli.cz/capacky/ruzove-mokasiny/ a oblečení Unuo je super právě na ty podzimní plískanice.

 • Pavla Konečná 18.11.2017 at 9:27

  Tak k nám domů pro děti smí jen barefoot obuv (nepočítám gumáky, ty stačí kompromis a boty do vody taky neřeším), takže capáky by se hodily 😀 Ráda bych svatební baleríny, jelikož máme jít v květnu na svatbu a lámu si hlavu, co holkám obuji (stejně se vyzují a budou běhat bosky :-D). Pavla Konečná na FB a Papaja7828 na IG

 • Lucie Plšková 18.11.2017 at 9:36

  Capáčky jsou opravdu všechny krásné,ale nejvíc by se nám líbily: Zeleno – modré autíčko

 • Nika Avokabre 18.11.2017 at 9:56

  K zapojení do této soutěže mě donutila dcera:-) Akorát se nemůže rozhodnout mezi malinovými balerínami a růžovými s korunkou:-) Naštěsti ve školce jsou k capáčkům tolerantní, tak by byla mezi holkama za hvězdu::-)

 • Jana H. 18.11.2017 at 10:48

  Dobrý den Míšo, vybrali bychom jakékoliv trpytivé 🙂 sleduji i na fb.

 • Ivana 18.11.2017 at 10:56
 • Eva Riesnerova 18.11.2017 at 11:06

  CHameleoni jsou boží! 🙂

 • Eva 18.11.2017 at 11:41

  Tak já jsem naprosto unesena ze všech balerinek! Snad něco podobného u nás projde, protože zatím jsou to do vnitřních prostor maximálně ponožky 😀

 • Ivana 18.11.2017 at 12:36

  Tak za mě by pro syna vyhrál čokoládový chameleon 😀

 • Jana Laciková-Kurej 18.11.2017 at 12:46

  Krásne capačky su Chameleon čokoláda 🙂

 • Misa 18.11.2017 at 13:13

  Volba je jednoznacna-ruzove s korunkou..Unuo obleceni uz mame ( nastesti)- do skolky je to opravdu idealni vrchni vrstva.

 • Pavlína 18.11.2017 at 13:52

  Myslím, že u nás by se nejvíce líbily “Srdíčko malina”.

 • Aneta 18.11.2017 at 13:53

  V případě výhry bych nechala ušít capáčky stříbrná kytička

 • Eva Přibylová 18.11.2017 at 14:41

  Krasna vyhra! Urcite by se nam hodily maskacove pro naseho Honzika. Nozku ma hodne sirokou v prstove casti a k tomu vysoky nart.

 • Helena K. 18.11.2017 at 14:44

  Jeee ty jsou opravdu krásné, pro moji princeznu bych vybrala ty s tou korunkou 🙂

 • Hana Dorociak 18.11.2017 at 15:18

  Adamkovi se nejvic libili bilocerne s netopyrem a zelenomodre auticko.

 • Karla 18.11.2017 at 15:26

  Korunka

 • Jolana 18.11.2017 at 15:34

  Krásné, pro princeznu TŘPYTIVÉ BALERÍNY RŮŽOVÉ, nebo ty stříbrné s kytkou a pro princátko boj auto x chameleon, prostě všechny jsou super !!!!! 🙂

 • Martina Novackova 18.11.2017 at 16:05

  Hali Beli jsou nejlepsi! Eli zrovna vyristl z chameleonu a urcite je chceme znova!
  Sdilim a sleduji 🙂
  IG beelzebub103

 • Táňa R 18.11.2017 at 16:08

  Pro kluka jasně maskáč, chce být vojákem jako byl děda a je strejda

 • Marie Vágnerová 18.11.2017 at 16:17

  Vnučka by si vybrala růžové balerínky. Sdílím.

 • Mája 18.11.2017 at 16:35

  Nám se nejvíc líbil třpytivé fialkové balerínky. A sledujem i instagram – majajedlicka.
  Opět parádní tipy, děkujeme!

 • Yvette 18.11.2017 at 16:44

  Je to těžký výběr, jsou krásné. Kdybych se rozhodla pro balerínky pro dcerku tak asi třpytivé fialové, nebo capáčky s korunkou. Pro syna určitě chameleonky. Jsou krásné!!Sleduji i na FB

 • Nikola 18.11.2017 at 16:53

  Tak já bych pro některého ze svých kluků určitě nechala ušít maskáčové 🙂

 • Markéta Němčanská 18.11.2017 at 17:42

  Vybrala bych čokoládové capáčky s chameleonem 🙂

 • Sylva Sejpková 18.11.2017 at 18:12

  u nás by vyhrály taky ty s korunkou – ať žijou princezny 😀 a hlíváček je zajímavý nápad 🙂 zkusíme 🙂

 • Soňa 18.11.2017 at 18:19

  Provedení capáčků vypadá moc hezky, líbí se mi zeleno-modré autíčko (možná i s perforací).
  IG: bursikovasona

 • Kačas 18.11.2017 at 18:24

  hnede mokasinky!😍

 • Martina F 18.11.2017 at 19:44

  Modré capáčky se zeleným autem by pro našeho Tadeáška byly fajn.

 • Buroška 18.11.2017 at 20:00

  Zase úžasná inspirace, Míšo 🙂 až budu pro cipíska vybírat, tak budu vědět kde 🙂 a vybrala bych zelenomodré s autíčkem.

 • Kamila 18.11.2017 at 20:07

  Hnědé s chameleonkem 🙂

 • Jitka Tykalová 18.11.2017 at 20:12

  Zeleno-modré autíčko 🙂

 • Katka 18.11.2017 at 20:13

  Zeleno-hnědé autičko.
  Na fb jako Kateŕina Štosková

 • Verca 18.11.2017 at 20:23

  Nam by se asi nejvic libili bezove s chameleonem 🙂

 • Michaela Hofericová 18.11.2017 at 20:37

  Moc se mi líbí ty holčičí, ale brala bych spíš ty s netopýrem pro kluka, protože v jeho velikosti sehnat rozumný bačkory, to je boj… Sleduji na instagramu jako michaelahofericova i na fb

 • Lucie Johaníková 18.11.2017 at 20:43

  Pro dcerku bych nechala ušít stříbrné s kytičkou.
  Sleduji na fb i na instagramu.
  Lucka

 • LenkaK 18.11.2017 at 21:06

  Bud ty s tou kourunkou nebo ty se stribrnou kytickou

 • Alice Nováková 18.11.2017 at 21:07

  Motiv capáčků bych nechala vybrat syna 🙂 ale myslím, že výběr by padl na hnědo zelené s autem nebo hnědé s chameleonem – ty se líbí nejvíc mně :-).
  A softshell je pro mě nej materiál a zejména věci, co jsou šité jako rostouccí, máme rostoucí softshelové kalhoty a náplety na nohavicích a v pase a rostoucí bundu, oboje nosí již druhý podzim a minimálně bunda má před sebou aspoň ještě jednu sezonu.

 • Petra 18.11.2017 at 21:08

  Obě děti nosí kožené capáčky. Dcera má teď nové, tak bych vybrala pro syna hnědé s chameleonem. Komentuji na FB a také sdílím 🙂

 • Pavla Kašparová 18.11.2017 at 21:28

  Stejne jako Vasi holčičce se mi líbí capáčky Srdíčko malina.
  Hezky den
  Pavla

 • Lucia 18.11.2017 at 21:32

  Ak by bol vyber na mne, tak hocktore balerinky, ale ked som dala na vyber malej tak jednoznacne malinofky 🙂
  Sledujem insta L.d

 • Martina krehelova 18.11.2017 at 21:54

  Wau tie su krasne ❤. U nas v skolke capacky uplne v pohode. Vyberame ruzove s korunkou 😊

 • Blanka 18.11.2017 at 22:35

  Dobrý večer,

  tak nám by se moc hodily ty šedé mokasínky … 🙂
  A na IG sleduji jako @blanchettka.
  B.

 • Misa 18.11.2017 at 22:53

  Capacky pro deti momentalne mam. zaujaly me capacky pro dospele. Mam na doma neco podobneho, ale latkove, ktere se za par dni prochodi. A aspon bych si vyzkousela, jak se cape detm v tech kozenych. 🙂

 • Marcela Němcová 18.11.2017 at 22:57

  Určitě bychvybrala čokoládové chameleony, ti jsou krásní.

 • Klára 18.11.2017 at 23:58

  Béžové s chameleonem. Sleduji i sdílím FB. 🙂

 • Kamila 19.11.2017 at 0:06

  Taky máme rádi Unuo, zrovna na jaro plánuju pořídit nový set 🙂 Capáčky by si vybrala dcerka sama, ale je mi jasné, že by to bylo něco lesklého a třpitivého, zřejmě korunky jako má vaše Nelinka 🙂
  Sleduju na fb jako Kamila Hájková, na IG jako kamisshka

 • Marta vojkuvkova 19.11.2017 at 0:41

  Asi bych si nechala usit pro syna na přání fotbalové ; -)

 • Martina 19.11.2017 at 7:53

  Opět krásná inspirace. Unuo znám už dlouho, kupují u nich látky:-) Jen času na šití mám nějak málo. Capacky by se hodily modré se zeleným autickem. Sirup možná vyzkousime. Naše děti jsou naštěstí docela odolné (tuk, tuk, tuk) proti skolkovym a skolnim muribundusum. O sobě už to bohužel říct nemůžu…

 • Lucie Vytisková 19.11.2017 at 8:00

  Mě se moc líbila stříbrná kytička. Ty by dcerce moc slusely.

 • Lucík 19.11.2017 at 8:47

  S autíčkem:-)
  Btw. máme doma Unuo kalhoty a jsou super:-) A Unuodesign jsou jedny z mnou nejnavštěvovanějších stránek:-D

 • Pavlína H. 19.11.2017 at 10:13

  Líbí se mi zeleno-modré autíčko a velikostně bych to viděla na 18. Sleduji na FB.

 • Petra Brázdová 19.11.2017 at 10:47

  Nechala bych si ušít capáčky Korunka. Sleduji na Instagramu – petrabrazdova84.

 • veronika horáčková 19.11.2017 at 13:24

  ty s kytičkou jsou dokonalé

 • Katka Röslerová 19.11.2017 at 13:49

  Zrovna tento týden jsem dětem koupila podobný hlívový sirup a pošťák přinesl balík se softshellovýma kalhotama 🙂
  Capáčky bych vybrala se stříbrnou kytičkou.
  Na fb sleduji

 • Jarmila N. 19.11.2017 at 14:31

  Modre se zelenym autickem! Jen skoda ze by v nasi skolce neprosli, byla jsem nucena koupit vic backurkove ale vzhledem k tomu jak malej marodi a jsme vic doma nez ve skolce tak me to moc netrapi…dalsi roky snad uz bude prace a koupim backorky od Bedy.
  Sleduji vsude 🙂 insta jarmilanovackova.
  tacek01@seznam.cz

 • Pavlína F. 19.11.2017 at 17:10

  U nás by asi vyhrála nějaká ještěrka, aby je případně mohla sestřička zdědit po braskovi.

 • Ilona 19.11.2017 at 17:38

  čokoládové s chameleony…jsou krásné 🙂

  • Ilona 28.11.2017 at 22:46

   (ig: ilke2015)

 • MP 19.11.2017 at 19:56

  My bychom velmi pravděpodobně vzali takové, které by si vybrala dcera

 • Hanka 19.11.2017 at 20:14

  U nás by určitě vyhrála ta korunka, stejně jako u Nelinky :-)) Díky, H.

 • tereza 19.11.2017 at 20:27

  korunka 🙂 na IG jako terezaka na FB jako Tereza Slezáková

 • Petra Miková 19.11.2017 at 20:28

  Jako varianta pro dospělé malinové papuče či černé luxusní papuče jsou nejlepší! Ale stejně bych nakonec zase myslela na děti a objednala je naší holčičce.

 • Ivana 19.11.2017 at 21:12

  Hezký večer. Capáčky jsou naprosto super. Nějak si nemůžu vybrat, ale nejvíc se mi líbí asi béžové chameleonky. 🙂

 • Zuzka T. 19.11.2017 at 21:25

  Mi se teda moc líbí ty růžové s korunkou 🙂 Snad by je ocenila i naše 14m holčička 🙂
  Fb – Zuzka Tesarčíková, ig – zuzztesa

 • zuzana fidlerová 19.11.2017 at 21:27

  Nám se moc líbí ten chameleon čokoláda…

 • Jana Braunová 19.11.2017 at 21:27

  Chameleon čokoláda / pro kluka. Kdyby byla větší velikost / dcera 3+/, líbí se mi korunka.

 • Tereza S. 19.11.2017 at 21:38

  Me ae libi mokasiny, ale nechala bych vybrat syna..:) (sleduju fb i ig)

 • Anna Kočovská 19.11.2017 at 21:39

  Nám se líbí ty chameleonové!
  A sleduji vás na fb. 😉 (jako Anna Ko)

 • Jana Haluzová 19.11.2017 at 21:57

  Ahojte skautí rodinko! U nás by vyhrály buď malinovky nebo se stříbrnou kytičkou… a díky za tip na Hlíváčka! Třepu levicí a přeji beznudlového adventa:-) Jana Sojka Haluzová

 • Klára Hošáková 19.11.2017 at 22:17

  Výběr bych nakonec nechala na dcerce,ale mě se moc líbí Fialkové srdíčko 💜 A teda ty dospělácké jsou taky úžasné 👍
  Sledujeme na FB i IG

 • Aneta 19.11.2017 at 22:24

  Určitě korunka je top 🙂 Děkujeme za soutěž 🙂

 • Lenka 19.11.2017 at 22:24

  Máme capáčky od Dadoos, tyhle jsem neznala, vypadají také super, vybrala bych si capáčky pro kluky – maskáč. Hezký večer

 • Eva Uldrichová 19.11.2017 at 22:42

  Mně by se líbily nejvíc pro dceru balerínky třpytivé černé, ale dcera na to bude mít kistě jiný názor 😉
  Na IG sleduji jako uldrie.
  Děkuji.

 • Ter 19.11.2017 at 23:29

  UNUO jsou TOP:)) u nás ještě frčí little things mikči, čepky, kalhoty z parádního tecnostretche:) nejlepší a nezničitelný materiál:) bačkurky jsou parádní s korunkou, ale budem rádi za jakekoliv

 • Karolina 20.11.2017 at 0:22

  U nás by to asi vyhrály hvězdičky 🙂

 • Olga Salvanou 20.11.2017 at 0:26

  Unuo jsem objednala poprve na zaklade vaseho clanku na blogu a jsme s nimi moc spokojene. O Hali Beli uz jsem slysela diky skupine Barefoot /nejen/ pro deti, ale vlastne jsem jeste nikdy nebyla na jejich strance, takze diky za Vasi soutez. Ja bych holkam vybrala urcite ty s korunkou nebo malinove ci fialove srdicko. Vsechny jsou super.

 • Iveta Holá 20.11.2017 at 0:32

  Teeeda to byl těžký výběr! Ale vyhrála by Růženka nebo Korunka, máme doma taky malou straku 😀 Jinak děkuji za tip na sirup, ty bacily jsou vážně děsná věc 🙂

 • Šárka 20.11.2017 at 0:45

  Pochopitelně tmavě růžové se srdíčkem pro moje Srdíčko :-*

 • Adéla Šimková 20.11.2017 at 1:08

  Jasná volba – zeleno modré autíčko 🚗😉

 • Radka 20.11.2017 at 7:42

  Capáčky příšerka Hugo – super název 🙂

 • Marie 20.11.2017 at 9:05

  Vybrali bychom některé balerínky, barvu bych nechala vybrat dceru.

 • Eliška Francová 20.11.2017 at 9:19

  Krásné jsou všechny, ale vybrali bychom zeleno-modré autíčko

 • Kateřina 20.11.2017 at 11:01

  Béžový chameleon

 • Jeannette Tesařová 20.11.2017 at 11:36

  Moje malá princezna začala chodit do školky v září a zatím se s ní moc nesžila, nejen fyzicky (doteď nebyla nemocná, tak to musí dohnat :/ ), ale ani psychicky :(. Capáčky jsou úžasné, od té doby, co chodí do školky, tak hrozně řeší klučičí a holčičí, takže by hlavně musely být holčičí :).
  Softshellové kalhoty už si šiju sama a na bundu se taky chystám, tak snad to dopadně nositelně. No a vzhledem k náporu na imunitu by se i nějaký ten sirup hodil, ale zatím to vypadá, že si to musíme přetrpět. Obě, protože si to úspěšně předáváme :(.

 • Miška Roušarová 20.11.2017 at 11:38

  Nám by se líbili tyto:Třpytivé baleríny růžové nebo Malinové se srdíčkem. Míša

 • Markéta Waas 20.11.2017 at 11:40

  Za nás určitě ty s tou kytičkou, jsou nádherně 🙂

 • Ivana Tomkova 20.11.2017 at 13:13

  Vybrala by som dcérkam baleríny s ruzovym lemem 🙂 Sledujem FB ako Ivy Ka a Instagram ako mgr_ivy.

 • Hana 20.11.2017 at 13:59

  Všechny jsou krásné, ale TŘPYTIVÉ BALERÍNY MALINOVÉ jsou boží!

 • Katarina 20.11.2017 at 14:02

  Sede mokasiny, jednoznacne 🙂 nadherne, na doma i do skolky. V DE je problem s capackami vo vacsich velkostiach, obuv myslena ako backurky je vacsinou pevna, tvrda, neohybna, nozka nedycha…dakujem za tip!

 • Viki 20.11.2017 at 14:07

  Vybírala bych klučičí boty, líbí se mi šedé mokasíny. Sleduji na fb.

 • Daniela 20.11.2017 at 14:47

  urobila by som radost dcére a nechala jej ušiť asi tie čierno biele so striebornými gumičkami 🙂

 • Lucie L. 20.11.2017 at 14:52

  Všechny capáčky vypadají moc krásně, už jsem na ně koukala dříve! Vybírala bych mezi malinovým srdíčkem a stříbrnou nebo zlatou kytičkou 🙂

 • Katka 20.11.2017 at 14:58

  Vybrala bych pro dceru capáčky Al Capone. Ale je super nápad ji nechat na eshopu vybrat samotnou. To by pak vyhrály určitě nějaké růžové 🙂

  Sleduji na FB i IG.

 • Marketa Juřicová 20.11.2017 at 15:07

  Priserka Hugo by u nas vyhrala ☺

 • Lucka 20.11.2017 at 15:09

  Krásné jsou ty béžové se zlatou kytičkou 😉 Sleduji i na fb…

 • Táňa S. 20.11.2017 at 15:21

  Vybrala bych pro syna maskáčové;) sleduji i na IG – tana.stejskalova

 • Aneta H. 20.11.2017 at 15:27

  Nam by se libily capacky s korunkou a nejlepe jarni – prorezavane.

 • Alena K. 20.11.2017 at 16:59

  Naše by si vybrala s korunkou 😊. Sdílím na Ig:alenak1024. Dekuji

 • Jaroslava 20.11.2017 at 17:16

  Capacky od této znacky známe😊Nechali bysme si pro dcerku usit růžové s korunkou,nebo neutrální s chameleonem😊
  Sledujeme i FB (Jaroslava Rychtecká)

 • Vendula 20.11.2017 at 18:08

  V případě výhry (držím si palce ;-)) nechám výběr na naši slecne, abych třeba nevybírala špatně 🙂

 • Dagmar T. 20.11.2017 at 19:22

  Kluci jsou opět v nevýhodě:-( Pro holčičky je vždycky lepší výběr, to bych možná nevěděla které:-) Ale modré autíčko je super!

 • Muška 20.11.2017 at 22:16

  Třpytivé baleríny růžové 🙂 …..http://www.halibeli.cz/baleriny/trpytive-baleriny-ruzove/

 • Petra 20.11.2017 at 22:34

  Pro syna modré se zeleným autíčkem. Ale krásné jsou všechny…

 • Veronika 20.11.2017 at 22:41

  Vybrala bych s korunkoua nebo srdíčko malina:) Sleduji všude – ig bohybohous

 • Hana Ferynova 20.11.2017 at 22:51

  netopíří, ty jsou prostě boží 🙂
  IG i FCB pod stejným nickem – hannahferynova

 • Lenka K. 20.11.2017 at 22:59

  bílošede:-)

 • Zdenka B. 20.11.2017 at 23:58

  Tak tohle je top výhra 🙂 Ráda čtu vaše články a inspiruji se. Nechávala jsem šít capáčky na míru a vyplatilo. Kupované absolutně neseděly. Vybrala bych šedo-zelené ementálky. Ráda bych vyzkoušela, jak moc by díry ovlivnily (ne)potivost nožiček.

 • Radka 21.11.2017 at 1:54

  Tříletá dcerka chodí do folklórního kroužku, kde zpívají a tančí. Takže by nutně 😀 potřebovala béžové balerínky 🙂

 • Hanka 21.11.2017 at 7:10

  Mně se líbí všechny, nádherné jsou ty béžové balerynky, ale praktičtější budou asi malinová srdíčka 😁

 • Lucis 21.11.2017 at 8:55

  Kožené capáčky jsem objevila až s mladším synem a nemůžu si je vynachválit. Takže bych ráda vyhrála capky i pro staršího a určitě s příšerkou, ale nechala bych ho, ať si vybere sám. Nám na imunitu nejvíc pomáhá dětská sauna, kterou u nás bohužel zrušili, ale snad půjde teď aspoň ten starší do sauny se školkou. A hlíváček taky vyzkoušíme…

 • Helena 21.11.2017 at 9:03

  DObry den, u nas vedou zatim modre s autickem 🙂 Dekuji, Helena

 • Petra 21.11.2017 at 10:13

  Nechala bych si ušít capáčky srdíčko fialka 🙂 Sleduji na IG (PetraSpl)

 • Honza Kropáč 21.11.2017 at 10:28

  Jednoznačně netopýr 🙂

 • Lucie Šitrová 21.11.2017 at 11:17
 • Martina 21.11.2017 at 11:48

  Dobrý den, nechala bych ušít capáčky s korunkou. Z těch by byla moje malá princezna opravdu nadšená!

 • Tereza Suková 21.11.2017 at 12:13

  Capačky by byly pro moji dcerku a líbí se mi Hali Beli – korunka 🙂

 • Lenka A. 21.11.2017 at 13:22

  Vybrali bychom si maskáčové pro kluky 🙂 http://www.halibeli.cz/capacky-pro-kluky/maskac/
  Sleduju FB i IG

 • Leni 21.11.2017 at 13:29

  nechala bych si ušít černobílé al capone 🙂 sice jsou sněhurky také krásné, ale já na tu růžovou zas moc nejsem. všechny ty balerínky jsou tam ale nádherné, achjo, kéž bych byla milionář.
  instagram: lenka.scholleova

 • Petra Z. 21.11.2017 at 13:34

  Byly by to capáčky příšerka malinká.

 • Olii 21.11.2017 at 13:35

  Vybrala bych chameleon cokolada 😉

 • Jana K. 21.11.2017 at 14:25

  Dobrý den Míšo, vybrala bych s netopýrem…

 • Anca 21.11.2017 at 14:49

  Dobry den, capacky s chameleonem by byly fajn:-) a obleceni od unuo super. Uz sem o nem slysela i jinde:-)

 • Kateřina Nogolová 21.11.2017 at 15:48

  Láska na první pohled …. http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/stribrna-kyticka … pro mou holčičku, která se teprve vyklube na svět 🙂

 • Karolína 21.11.2017 at 16:54

  V případě výhry určitě modré capáčky s autíčkem, protože u nás letí cokoliv, co má kola 😀
  Sleduju a sdílím na FB. Instagram: Karca.Drnovska

 • Jája Juraitos 21.11.2017 at 18:31

  pro našeho nejmenšího bych vybrala modrozelené capačky s autíčkem:-)

 • Monika Bokišová 21.11.2017 at 19:54

  Vsechny jsou nadherne. Pro moji princeznu bych vybrala ty s korunkou.
  Sleduji Vas i na FB.

 • Markéta 21.11.2017 at 21:20

  Za nás vedou maskáčové nebo mokasíny.

 • Zuzka Hájková 21.11.2017 at 21:35

  To je skvělý a praktický balíček, vybrali bychom zeleno-modré autíčko 🙂 sledujeme Vás i na FB (Zuzana Hájková)

 • Zuzana 21.11.2017 at 21:41

  Je ji neco pres rok a pul a ruzovky uz by byla jasna volba..takze ruzova malina 🙂

 • Zuzana 21.11.2017 at 21:42

  Je ji neco pres rok a pul a ruzovky uz by byla jasna volba..takze malinova srdicka 🙂

 • Nikola 21.11.2017 at 21:46

  Béžové balerínky.. 🙂 fcb: Nikola Svobodová, inst: Nicol7717

 • Marcela Jonáková 21.11.2017 at 22:07

  Asi také s korunkou 🙂

 • Aneta Němečková 21.11.2017 at 22:46

  KORUNKA
  FCB: Aneta Němečková
  INST: anet.nemik

 • Pavla T. 21.11.2017 at 22:49

  Chtěla bych pro dcerku pidi béžové balerinky a já bych si objednala stejné v dámské velikosti 🙂

 • Zuza Vesela 21.11.2017 at 23:02

  no nevím, no. Pro sebe http://www.halibeli.cz/baleriny/damske-baleriny-slavnostni-s-aplikaci-kvetiny/
  Pro syna http://www.halibeli.cz/capacky/zeleno-modre-auticko/
  Pro dceruhttp://www.halibeli.cz/capacky/trpytive-baleriny-cerne/

 • Katka 22.11.2017 at 1:57

  Krásný balíček!! Vybrala bych pro dceru bílé capáčky se stříbrnou kytičkou. Začala teď chodit do školky, takže posílení imunity je u nás na místě. Softshellu není nikdy dost – Unuo znám, nakupuji metráž a tvořím sama. A zároveň obdivuji všechny, kdo něco ručně vyrábí 🙂

 • Adéla 22.11.2017 at 5:40

  Skvělý balíček! Mně by se pro malou moc líbily capáčky růžovky se srdíčkem.

 • Dagmar Kocourková 22.11.2017 at 7:40

  Od Hali beli máme již troje capáčky a jsem moc spokojená. Nejen s výrobky, ale i s ochotou všech z Hali beli. Brala bych béžové se stříbrnou kytičkou. Ty s korunkou již máme a máme s perforovanými srdíčky – taky malinofé a teď nosí béžové.
  Dáša

 • Karol 22.11.2017 at 10:49

  ´V případě výhry, bych nechala ušít korunkový protože si starší dcerka moc ráda hraje na princeznu 🙂

 • Pavlína Nedvědová 22.11.2017 at 12:01

  Krása, máte úžasný vkus a úžasné tipy.
  U nás by vedly zeleno-modré s autíčkem.
  Hezký den…
  Sdílím a sleduji fb.

 • Míša Štr. 22.11.2017 at 14:07

  Nechala bych vybrat dcerku, ale jak ji znám, tipuju to na fialové třpytivé baleríny. Krásné odpoledne! Sledujeme i na FB /M.Štroufová/

 • Lucie Brunclíková 22.11.2017 at 15:13

  Míšo úplně jsem si Váš blog zamilovala 🙂 úžasná inspirace, když čtu Váš blog rozlije se mi na tváři úsměv a jdu, tvořím, předělávám, …. ale taky uklízím a vyhazuju krámy, když vidím ty Vaše fotky nádherného dětského pokojíčku ;o)
  U nás by rozhodně vyhrály capáčky s korunkou, protože máme dvě nádherné princezny 🙂
  Sleduji na IG (brunclikovalucie) a sleduji a sdílím na FB
  Mějte se krásně a pište a foťte ať máme co číst a čím se kochat 🙂
  Lucie

 • Kateřina Jaklová 22.11.2017 at 20:52

  Tak ty netopýří jsou prostě boží 😀 Na instagramu Vás sleduji jako katerina.jakl

 • JancaWilli 22.11.2017 at 21:42

  Balerinky by dcerku nadchly nejvice

 • Tereza Válková 22.11.2017 at 21:55

  Dobrý večer, pro mladšího syna se zeleno-modrým autíčkem.

 • Lenka Láníková Košťálová 22.11.2017 at 23:00

  Prosím prosím stříbrné s kytičkou 🙂

 • IvetaDekanova 22.11.2017 at 23:32

  capáčky korunka….Sdílím na FB,Instagram Iveta Dekanová

 • Majka 22.11.2017 at 23:50

  Nas maly by si urcite vybral zeleno-modre auticko.

  • Majka 22.11.2017 at 23:51

   IG maruunzeitigova

 • Jana Nováčková 23.11.2017 at 0:16

  Dobrý večer, ta pro našeho draka bych vybrala béžové chameleony.

 • Markéta Rudolfová 23.11.2017 at 1:43

  Dceři bych v\brala caoačky zlatá kytička.

 • Moni 23.11.2017 at 4:12

  Synovi by se nejvic libily s.auty:)
  http://www.halibeli.cz/capacky/zeleno-hnede-auticko/

 • Nikita 23.11.2017 at 7:32

  Výhru bych věnovala sestře, která má holčičku jmenem Naděnka a vybrala bych ty s korunkou 🙂

 • Irena 23.11.2017 at 9:00

  Pro syna bych vybrala hnědé s autíčkem 🙂

 • Zuzana 23.11.2017 at 12:53

  Vybrala bych tyto: http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/srdicko-fialka/
  Sleduji i IG (zuzanacerna)

 • Katka Dušková 23.11.2017 at 13:47

  Capáčky jsou must-have obsah baťůžku, aktuálně máme roztomilé velryby, ale v případě výhry bych byla nadšená z chameleonů. Už slyším, jak říká “chameón” 😉

 • Kateřina Bednářová 23.11.2017 at 14:28

  Já se naprosto zamilovala do chameleona! (http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/chameleon/). Sleduju na FB (sdílím) i IG (bednar_ka).

 • Míša 23.11.2017 at 17:40

  Nádherné capacky, díky za tip. Budeme nosit “srdíčko malina”, teď už jen zjistit zdali vyhrajeme nebo objedname 🙂

 • Simona M. 23.11.2017 at 21:05

  Pro princeznu s korunkou, nebo pro prince s modré autové ❤️

  Sleduji na Facebooku i na instagramu jako smarkova.

 • Míša 23.11.2017 at 21:47

  Autíčko. Jakékoli, hlavně že to bude s autíčkem 🙂

 • Martina 23.11.2017 at 21:55

  Vybrala bych capacky Stribrna kyticka. Sleduji i IG @marmenpepa.

 • Týna 23.11.2017 at 22:26

  Capáčky taky doma vedeme. 🙂 Máme kluka, tak jsem měl vždy nějaké s autem, ale po shlédnutí stránek Halibeli bych vybrala ty s chameleonem, jsou úžasné!!

 • Adriana 24.11.2017 at 7:34

  Těžké vybrat,jsou krásné 🙂 Pro dceru asi srdíčko malina 🙂 pro kluka chameleona 🙂 Tak jedny vyhrát a druhé koupime 😀

 • Lenka Kralova 24.11.2017 at 9:11

  Tak otázku čtu asi po páté a nevím jestli čtu špatně. Všichni píší, které se jim líbí nejvíce, ale já ctu, že odpověď má být, které si necháme ujít 🙂 za nás bychom braly všechny, ale pokud se nějakých vzdát, tak ty maskacove. Obě s dcerku od jara do podzimu chodíme převážně na boso a pak u mě přichází na řadu site balerinky a u dcerky Teda nejvíc vedou gumaky 😀 pokud nevylitne jen v polnožkách, což už se mi opravdu nelíbí. Do budoucna pro ni na zimu planuji Monivalenky. Pro me prisly pred mesicem a je to nejlepsi bota, kterou jsem kdy koupila. S Unuo mám skvělé zkušenosti. Máme svrchní kalhotky, jinak od nich beru látky na šití.

 • Tereza 24.11.2017 at 9:20

  Určitě bychom vybrali nějaké rúžové 🙂 Mě se líbí ty s korunkama, ale asi bych zkusila nechat vybrat dceru.

 • Hana S. 24.11.2017 at 10:05

  Zelenomodré s autíčkem!

 • Klára 24.11.2017 at 10:20

  Tak tohle je úžasný balíček, dcerka by chtěla určitě nějaké růžovky, třeba ty mokasíny vypadají dobře.

 • Iva 24.11.2017 at 12:06

  Teda, to je zase boží výhra :O Vybrala bych nejspíš srdíčko – malina. Sleduji i na FB – Iva Heringová

 • Zuzka 24.11.2017 at 15:20

  Tak toto je teda perfektna vyhra. Ja by som pre nasu malu, ktora este len zacina chodit zvolila tieto: http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/zlata-kyticka/

 • Ludmila 24.11.2017 at 17:42

  Maskáče pro syna…
  Nebo korunka pro dceru 🙂

 • Katarina N. 24.11.2017 at 20:55

  najviac sa mi páčili TŘPYTIVÉ BALERÍNY RŮŽOVÉ…v podstate všetky sú nádherné

 • Marťa 24.11.2017 at 22:25

  Mladšímu synovi určitě šedé mokasíny, až by do nich tedy dorostl – zatím jen leze a sedí.
  Sleduji a sdílím na FB

 • Jana 24.11.2017 at 23:18

  Zlatá kytička mi padla do oka 🙂

 • Ivana 24.11.2017 at 23:53

  Nechala bych nejspíš vybrat dceru, ale tipuji, že ty s korunkou by měly úspěch. Děkuji.

 • Ivet 25.11.2017 at 1:13

  Zeleno-modré autíčka. Díky 🙂

 • Lucia 25.11.2017 at 15:31

  Určitě s korunkou

 • Eva K. 25.11.2017 at 20:45

  Pro kluka CHAMELEON ČOKOLÁDA a holka by si vybrala sama – určitě nějaké růžové

 • Martina K. 25.11.2017 at 20:52

  Fialové srdíčko…ty by se mi líbily pro dcerku.

 • Alena M. 25.11.2017 at 21:11

  Nechala bych podle obrázku vybrat naší princeznu, ale tipla bych to na Zlato kytičku.

 • Veronika 25.11.2017 at 21:21

  JUU, capáčky Srdíčko malina 🙂
  Sleduji i na FB. Dík

 • Zuzana Bystřičanová 25.11.2017 at 22:02

  Brala bych s chameleonem 🙂 IG zuzkabystricanova

 • Markéta 25.11.2017 at 22:03

  Zeleno modré autíčko pro syna 🙂

 • Helena 25.11.2017 at 22:10

  Capáčky s chameleonem. 🙂

 • Veronika 25.11.2017 at 22:52

  béžové balerínky, jsou krásné!

 • Zuzka 25.11.2017 at 23:39

  Vybrala bych s kytičkou, jen nevím, pro kterou z mých princezen.

 • Pavlína 25.11.2017 at 23:49

  No u nás by to bylo asi dilema, protože máme období, kdy vede růžová, fialová a vše, co se třpytí, ale nejspíš by se nejvíc líbily ty malinové. Jinak unuo je u nás taky srdcovka:)

 • Hela K. 26.11.2017 at 0:00

  Jsou úžasné všechny, vybrala bych pro dceru zlatou kytičku.

 • Eva Kalinová 26.11.2017 at 10:14

  Líbí se mi s netopýrem a nebo modro zelené s autíčkem.

 • mirka 26.11.2017 at 11:11

  Nas by si vybral co nejtmavsi.

 • Jolana Niemczyková 26.11.2017 at 12:17

  Hezký den, ty s korunkou by měly u Dorotky největší úspěch 🙂 IG yolcza

 • Pavla B. 26.11.2017 at 13:38

  U nás by se líbilo modro-zelené autíčko. Věci od unua nosíme a velká spokojenost, nemůžu si vynachválit.

 • Terka 26.11.2017 at 14:47

  Béžové ze zlatou kytičkou. Ale výběr byl těžký 🙂 unuo oblečení máme vyzkoušeno a můžu jen doporučit. Sleduji i FB

 • Veronika Tomanová 26.11.2017 at 19:23

  Určitě ty růžové capáčky s perleťovou korunkou, jiné než princeznovské by dceru nezaujaly 🙂

 • Lenka K. 26.11.2017 at 20:29

  Balerýnky jsou krásné a pro starší dítko asi lepší. Ale jestli máme vybrat z capáčku, tak nej je Stříbrná kytička.

 • Jasna Valentovicova 26.11.2017 at 20:46

  Mne sa pacia sede mokasiny, synovi ale urcite tie s chameleonom, takze radsej tie 🙂 (sledujem fb)

 • Jana 26.11.2017 at 20:50

  Děkuji za tip. Capáčky už jsme objednali a dcerka nedala jinak, že musí mít ty korunkové. Mně se nejvíc líbí malinové balerínky nebo malinové capáčky se srdíčkem. na insta bukova.jana

 • Ziii 26.11.2017 at 20:52

  Klučičí černobílý netopýr jsou naprosto boží 🙂 sleduji IG (kackins_ziii) i FB a sdilim

 • Gabriela Juriga 26.11.2017 at 21:11

  Přála bych si béžové balerínky. Díky.

 • Jana Sovová 26.11.2017 at 21:16

  Vybrala bych růžové s korunkou, protože bych takové jako mala holčička taky chtěla mit 😊

 • Klára D. 26.11.2017 at 22:23

  Capacky dcera nosi a uz jsou ji tesne, takze tahle vyhra je lakava;-) nejvic se mi libi ty malinove srdickove.. ty jsou perfektni..;-) sleduji vas na ig klarkaad;-)

 • Veronika Camfrla 26.11.2017 at 22:25

  My jsme barefuťácká rodina, takže skvělá soutěž 😀 A rádi bychom do naší sbírky přivítali ZELENO – MODRÉ AUTÍČKO :-*

 • Vlaďka Juchelková 26.11.2017 at 22:34

  Čoko chameleona, je parádní.

 • Anicka 27.11.2017 at 13:30

  Capacky bych nechala ušít pro dceru. A nejkrásnější jsou snehurky <3

 • Svatava Štefanová 27.11.2017 at 15:29

  Nám by se líbily třpitivé světle růžové balerínky…

 • Richard Bojnican 27.11.2017 at 18:20

  Jednoznacne zeleno modre auticko. Jedny capacky s autickom uz odrastaju, takze by ich skvelo nahradili 🙂

 • Nadja 27.11.2017 at 21:41

  Ha…tak to tedy ještě netuším, neb výběr by byl opravdu nelehký – mají moc krásné varianty. 🙂

 • Romča 27.11.2017 at 23:28

  Tak u nás by vedly jednoznačně ty modré se zeleným autíčkem 🙂

 • Jiřina 28.11.2017 at 0:24

  Kožené capáčky jsou nejoblíbenější botky našeho malého. Jeho favoritem jsou modré s autem 🙂 .

 • Eva Padrtova 28.11.2017 at 10:12

  Dobry den, vybrala bych pro Ondreje zeleno modre auticko. Diky

 • Ludmila 28.11.2017 at 12:10

  protoze mam syna, tak urcite autickove, barvu bych nechala na jeho vyberu

 • Peta 28.11.2017 at 12:44

  Určitě by zvítězilo zeleno modré autíčko

 • Judit 28.11.2017 at 14:30

  za mne jednoznacne leopard 🙂

 • Martina 28.11.2017 at 15:09

  jednoznacne Netopyr!

 • Julie 28.11.2017 at 20:57

  Capáčky s kytkou.

 • Pavlína 28.11.2017 at 22:25

  Určitě zeleno-hnědé nebo zeleno-modré autíčko. Odebírám, sleduji FB a sdílím

 • Monika Nešverová 28.11.2017 at 22:27

  Moje dcerka tyhle capáčky miluje, naštěstí s tím ve školce nemají problém. Pomalu budeme muset pořídit vetší a tak jsem Karolínce nabídla, ať si vybere, jaké se jí líbí. Bez váhání prohlásila, že chce úplně stejné, jaké má – růžovobílé s kytičkou, protože ty jsou prostě nejlepší.

 • Petra 28.11.2017 at 23:25

  Stříbrná kytička

 • Dita 28.11.2017 at 23:36

  Tak za mě srdíčko fialka. Fialová kam se člověk podívá :-). inst. ditule_b

 • Monika 29.11.2017 at 9:46

  Jednoznacne s chameleonem, jsou bozi!

 • Danica Slabejova 29.11.2017 at 9:49
 • Tereza Kohoutková 29.11.2017 at 11:22

  Tak mě se moc líbí ty s tou kytičkou, jsou nádherné. A pro kluka by vyhrály ty modré s autíčkem. 🙂

 • Petra 29.11.2017 at 11:28

  Nějaké princeznovské, asi s korunkou, těžko vybrat 🙂

 • Hanka 29.11.2017 at 14:00

  U nás by udělaly radost všechny, ale vybrala bych s korunkou.

 • Alice Gažarová 29.11.2017 at 14:27

  Jednoznačně princeznovské s korunkou.
  Sleduji na FB (Alice Gažarová) a IG (AG_Alice)

 • Linda 29.11.2017 at 15:14

  Balerinky nebo snehurky…. K sateckum budou genialni.

 • Veronika 29.11.2017 at 15:33

  Capacky tezko vybrat,asi se srdicky:) a unuo softshell mame vyzkouseny a je vyborny.Bylo by uzasny ditka moct do nej znovu obleknout:)

 • Kateřina Volná 29.11.2017 at 16:22

  Capačky zeleno – modré autíčko.
  Sleduji Vás na IG(vovo.ka)

 • Kamila 29.11.2017 at 20:11

  Ahoj, mně se nejvíc líbí Capáčky s bubákem Hugem :D.

 • Marie 29.11.2017 at 20:21

  Jelikož má syn rád autíčka, tak bych vybrala ty modré se zeleným autíčkem (http://www.halibeli.cz/capacky/zeleno-modre-auticko/) 🙂

 • Magdaléna Vlachová 29.11.2017 at 21:53

  Líbí se mi srdíčko malina, ty jsou krásné a pak i chameleon.. 🙂

 • Olga Horáková 29.11.2017 at 22:17

  Dceři by se asi nejvíc líbily capáčky srdíčko malina, mě osobně okouzlil chameleon.

 • Jana Dřevjaná 29.11.2017 at 22:23

  V případě výhry bych vybrala pro dcerku tyto: http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/stribrna-kyticka/

 • IIveetaa 29.11.2017 at 22:33

  Osobně se mi moc líbí balerínky BÉŽOVÉ 🙂

 • Alena 29.11.2017 at 22:59

  Hali beli poznáme a máme radi. Al capone su krásne 🙂

 • Marie Gregorová 29.11.2017 at 23:04

  Teda to je parádní výhra! Unuo jsem objevila díky vám, syn má bundu i kalhoty a jsem maximálně spokojená. Teď by se ještě hodilo oblečení pro naši malou princeznu! Pro ni bych také vybrala capáčky se stříbrnou kytičkou 🙂

 • Kami 29.11.2017 at 23:09

  Nechala bych prcka vybrat, ale tipuju to na rozhodování mezi autem a příšerkou 🙂
  Sleduju na Fb a sdílím.

 • Ivana Křížová 29.11.2017 at 23:12

  Tento balíček je prostě vymazlenej 😉
  Pro naše Nelinku capáčky s korunkou <3

 • Monika Škaloudová 29.11.2017 at 23:18

  Srdickove 🙂

 • Marie 29.11.2017 at 23:34