babí léto pryč | náš školkový TOP

16.11.2017 in Botník, Móda, Šatník - 815 Comments

Prodloužený víkend máme na spadnutí 🙂 . Komu chodí děti domů „po-O“, ten už je má u sebe a já dnes ještě na chviličku k těm všem školkám skočím 🙂 . V adventním kalendáři byly hlavně dárky hravé, dnes budou praktické. Je mi jasné, že o měkké dárky děti extra zájem nejeví, ale potřeba prostě jsou 😀 . Dvě nejdůležitější věci, které potřebujeme ve školce a k nim zdraví. Pak už to funguje a ze školky se krom výkresů nosí i krásné zážitky. A že máte doma miminka? To vůbec nevadí, protože dnešní dárky užijete „do foroty“ 🙂 .

unuo, halibeli, capacky, softshell, hlivacek, sirup

Babí léto už je dávno pryč a z podzimu zbyla hlavně ta depresivní šeď. To je můj nejmíň oblíbený čas v roce. Jak podzim miluju a babí léto obzvlášť, jak zmizí barvy, skočila bych rovnou do zimy. Tak se alespoň na fotkách dnes vrátíme do barev a úsměvů. 

Kdy se šlo naposledy na hřišti vyzout byl letos říjen. To je docela fajn, vydržely teplé dny dýl než v roce minulém. Od té doby už se ale chumláme, obouváme a dopujeme, abychom vydrželi zdraví. Myslím, že tohle známe všichni.

Když to projde ve školce

Prvním dárečkem, který dnes bude součástí toho velkého balíku cen budou botičky Hali beli. A stejně jako to bylo s tou kadibudkou v S tebou mě baví svět 😀 , nebudou to obyčejné botičky. Vybrala jsem značku ideál, jaké boty by se mi líbily na dětské nožce.

Spousta maminek vnímá capáčky jako alternativní mokasínky, které kupují neočkující biomatky, chroupající mrkev ze své zahrady a u toho mají dvě mimina uvázaná v šátku. Je to ale škoda. Tyhle botičky jsou vůbec to nejlepší, do čeho se dá dětská, vyvýjející se noha obout.

Pochopitelně je třeba, aby se do nich dítko vešlo, aby byly správně nejen dlouhé, ale i široké. Lepší než capáčky už je jen chůze bosá. Noha dostává při každém našlápnutí podněty a stimul a ani na chvíli nepřestává aktivně pracovat.

Hali Beli na míru

Capáčky můžete sehnat na netu už hotové nebo mnohem líp, necháte si ušít pro své děti přímo na míru. Taková varianta nadchla mě, protože máme doma dost problém se šířkou nožek. Obzvlášť Nelinka má nohy v oblasti prstíků hodně široké a její tlapička se podobá té lví 😀 . Možnost nechat ušít byla tedy nejrozumnější a kůži a nitě vzala do ruky značka Hali Beli.

Hali Beli je česká, rodinná firma, která vyrábí dětské kožené capáčky z prvotřídních materiálů. S neotřelým designem. Celošité, bez lepení. Hali Beli jsou střižené tak, aby nijak nebránily rozvinutí prstů, neomezovaly pohyb a přesto poskytovaly dětem ochranu a pohodlí.

Taková bota se dá nosit ven nebo místo bačkůrek v chladných prostorách nebo třeba do školky, pokud to ale u vás ve školce projde. Ne všude se to za bačkorky považuje, takže to je třeba si ve školkách zjistit. Pokud neprojde takováhle, doporučuju vybrat boty prostorné a co nejměkčí, ohebné ve všech směrech. Nelinka má pro letošní rok do školky tyhle: Barefoot – střevíčkovské bačkůrky.

Holky si je tentokrát vybraly úplně samy a já jsem pyšná, že vybraly přesně takhle. Byly strašně důležité, protože jsem ji otevřela e-shop a poprvé ve svém životě vyrazily nakupovat 😀 . Nelinka prohlásila, že chce ty s korunkou, protože má ráda zlato 😀 (myslela tím, že se jí líbí, jak se třpytí). Julinka vybrala (tyto malinofky) bez emocí a po dvou sekundách měla nakoupeno 🙂 .

Změřily jsme společně nožky – to si pak holky ještě další týden obkreslují nohy samy – a za pár dní byly doma. Mám z nich velikou radost. Nelinka si je chce brát i do divadla k šatům a vůbec to není špatný nápad, protože na Louskáčka se budeme na konci roku brodit sněhem v haculích a v kabelce se tyhle budou mít skvěle, místo nezaberou.

A všimli jste si těch vychytaných puntíků? Ty jsou tam proto, aby děti poznaly, která je levá nebo pravá. Puntíky si musí dávat pusinku, takže si je děti obují tak, aby byly puntíky co nejblíž k sobě (jsou v místě palečků) 🙂 . Hali Beli je právě prvním zástupcem dnešní školkové výhry.

Věčný školkový outdoor

Po botičkách do školky (ty se nosí vážně denně) je potřeba dobré oblečení. Do té třídy je to relativně jedno. Stejně na všem přinesou děti domů guláš 😀 . Nebo u vás ne? Ale na ven už to tak jedno není. Naše školka je děsně fajn. Berou děti ven kdykoli to jde a neřeší se, že ráno lilo.

Teď neprší, jde se. To mám na naší školce moc ráda, ale občas je to trochu boj s oblečením. Nelinka si ráda dřepí v písku nebo na zemi a bez nepromokavého oblečení by byla nemocná (ne za tři dny jako obvykle 🙂 ) hned druhý den. Už dva roky nám ale problém s outdoor oblečením řeší UNUO.

Hlavolam ve velikostech

Na blogu ho vidíte často, vlastně na každém našem rodinném výletě je, tak alespoň vidíte, že to není zaplacená reklama, ale vážně naše osvědčenost 🙂 . Zprvu jsem měla problém vybrat správnou velikost, protože mají vždy mezičísla (rozmezí od do), ale zjistila jsem, že není problém vzít větší, protože na kalhotech i bundě jsou gumičky, které oblečení drží na správném místě, i když je větší.

Za Unuo firmou stojí tým v čele s maminkou Petrou Plemlovou. E-shop Unuo už znáte, ale moc jsem tady nikdy nezmiňovala, že bráškou je ještě web Unuo-design. Tam jsou k sehnání designové látky  a metráže pro děti.

Ve směru šicím já ale zručná nejsem nebo jsem to aspoň nikdy nezkusila, takže tam já prakticky nezabloudím. Kdo ale tenhle um ovládá, metráže, návody a vše co bude třeba tam najdete 🙂 .

Když podzim kreslí

Na podzim i jaro tak u nás vyhrává právě softshell a držíme všechny palce na umístění v soutěží Firma roku, kam se právem Unuo dostalo 🙂 . Já si tady u fotek vzpomínám na ten krásně barevný podzim, který nás čekal po návratu z Africké dovolené. Při pohledu z okna mě trápí ty unudlané děti zase o chlup míň. I když nechci to zakřiknout, ale já myslím, že už se blížíme do zdárného konce boje s virem 🙂 .

Když podzim zkoumám

Vás jsem se v soutěžním okénku ptala na oblíbené roční období. Holky ho mění a vždy vám řeknou to, které zrovna probíhá 😀 takže nic nového. Když ale kouknu jejich pohledem, myslím, že nejoblíbenější bude léto. Obě mají rády teplo, odhozené boty a vodu. Jaro a podzim bych pak viděla nastejno. O chlup bych asi přidala podzimu, který se dá mnohem líp zkoumat.

Holky se prohrabovaly listím, hledaly si vše co ze stromů padalo, zkusily se zakousnout do šípků nebo se do listí schovat. Jaro voní, je krásné a rozkvetlé, ale až tolik dobrodružství v něm holky zatím nenašly 🙂 .

Když podzim zavoní

A jak podzim vonííí. To možná milujete taky. Já jsem teda duše skromná, takže mně stačí být venku a užívám si vůni podzima na maximum. Holky ale potřebují grády 😀 . Na každé naší procházce si rozškubaly listy a čmuchaly jak lovečtí psi 😀 . Prsty si pak očuchávaly i doma. No jo, voní 🙂 .

Ach ty nudle, ach ten bacil

Posledním dnešním zástupcem výherního balíčku bude odpověď na vaše časté dotazy v emailech. Dle vašich zpráv vidím, že školkové infekce vás trápí jako nás. Vidíte sami, že nás nespasí ani má profese, děti si prostě nějaký ten čas odstonat musí.

Troufám si ale tvrdit, že děláme z naší strany maximum. Děti otužujeme celý rok, adekvátně oblékáme, pojí mraky ovoce i zeleniny, a když nejsem dost rychlá, snědí švestky i s peckama 😀 . Žádné marťánky ani vitamín C jsem zatím nedávala a zkoušíme to přírodně.

Holky teď druhý týden mají sirup Hlíváček. Asi ho z reklam ani ničeho moc znát nebudete, ale složením i pojetím je mi moc sympatický. Chuťově je fajn, dětem přijde chutí jak sušené ovoce a po 3 měsících užívání má být jeho kůra u konce.

Jde o sirup čistě přírodní, a protože já sama hlívě hodně věřím, zkusili jsme do něj jít. Hlívová polívka je oblíbená a ještě z dob brigády při škole (ve Vitalandu 🙂 ) si pamatuju, že hlíva byla terno.

Základem sirupu Hlíváček je ovocný koncentrát z čerstvého ovoce. Nepřidávají se ani konzervační látky, ani barviva, ale ani cukr. V jedné lahvičce je průměrně 1,1 kg ovoce. Do husté ovocné šťávy se pak zapracovává čistý prášek hlívy ústřičné a vzniká sirup s hlívou ústřičnou. Mohou ho užívat bez problémů děti od jednoho roku. Příchuť je pak buď višeň nebo hruška. Cítím to tak, že nic nezkazí a může leda pomoci.

Obuj, obleč a posilni svou drobotinu do školky Soutěž ukončena

O všechny tyhle kousky, které považuju za skvělé do školky, ale neatraktivní jako dárečky pro děti, jsem složila dnešní výhru, kterou jednomu z vás pošleme. Vybrala jsem svědomitě, jsem přesvědčena vaší spokojeností a doufám, že když ne dětem, tak vám dnes radost uděláme 🙂 .

Součástí balíčku je jeden pár dětských capáčků Hali Beli, které vám s láskou ušijí na míru. Oblékne vám děti Unuo, které do soutěže věnovalo komplet soupravu (bunda + kalhoty) dle vlastního výběru a na tu školkovou infekci vám pošleme 2 balení Hlíváčku, které mi věnovala jak pro mé holky tak i vám Terezia Company paní Ing.Terézie Svátové.

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Jaké capáčky od Hali Beli (vyber tady-klik) si necháte ušít v případě výhry? 🙂

3. Pokud sleduješ náš Facebook, okomentuj tam článek „soutěžím na blogu“: MK life / mom of 2 & our life Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

MUDr. Michala Knězková

All posts

815 Comments

 • Eva 16.11.2017 at 14:21

  Myslim, ze bych pro nasi princeznu vybrala taky ty s korunkou, jsou uzasne!
  Ig: evita.hrozinka, fb: Eva Hrózová 🙂

 • Anna Dušková 16.11.2017 at 14:22

  Tedy, bylo to težké vybíraní, všechny jsou úžasný, ale asi bych vybrala ty s korunkou.

 • Barbora Jastrzembská 16.11.2017 at 14:22

  Vybrala bych krásné unisex chameleonky 🐉http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/chameleon/
  Barajastrzembska@gmail.com

 • Karolina 16.11.2017 at 14:23

  Ty jsou rozkosne! Ac mame doma holcicku, nechala bych ji asi usit sede mokasiny nebo nejake na prani 😉

 • Lenka Quintero 16.11.2017 at 14:26

  Vybrala bych hnědo-zelené autíčko. U nás, co se netýká aut, jako by nebylo 🙂

 • Dana 16.11.2017 at 14:27

  Všechny capáčky jsou krásné! Mě se moc líbí ty s béžovým chameleonem, ale doma by svedly velký boj s růžovými mokasíny.

  Sleduji i na FB.

 • Martina 16.11.2017 at 14:27

  Hnědé s autíčkama jsou super:)

 • Kateřina Kolářová 16.11.2017 at 14:28

  Stejně jako Vaší holčičce se mi líbí capáčky Srdíčko malina 🙂
  Sleduji i na FB.

 • Lucie Kurdiovská 16.11.2017 at 14:29

  Jeee, tak to je naprostá bomba soutěžní balíček!!!
  Mým holkám by se asi líbily nejvíce capáčky s korunkou a se zlatou kytickou!😍

 • Barbara 16.11.2017 at 14:29

  capacky halibeli uz jedny mame, ale mensi, takze by se nam hodily znovu – zlatá kytička 🙂 dekuju za tip na sirup:)

 • Sylvie 16.11.2017 at 14:40

  Vybrala bych příšerku Malinku, holky jsou na takové blbinky :-). Sleduji i na FB. Děkuji za tip na hlíváček, užívaly sme už loni, tak asi zase zkusíme. S rýmou bojujeme neustále, v podstatě nonstop. Ať jste brzy zdravé.

 • Soňa Zemenová 16.11.2017 at 14:40

  Ahoj,

  nám by se líbili takovéto capáčky http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/chameleon/

  Také se snažíme rýmičky, kašlíky léčit přirodní cestou. Na zahradce pěstuji bylinky ze kterých pak vařím čaje a sirupy.

  Sdílím a sleduji.

  • Jana 16.11.2017 at 15:22

   Capáčky jsou krásné a určitě se bezva nosí. Za nás vyhrávají maskáčové!

 • Katerina Kmecova 16.11.2017 at 14:40

  Byly by to ty s chameleonem,protoze to bylo (z mne neznameho duvodu) prvni zvire, ktere syn v knizce bezpecne poznal. Tradicni pes nebo kocka prisly na radu mnohem pozdeji 🙂

 • Ivana 16.11.2017 at 14:42

  Ruzove balerinky pro nasi modelku 🙂 ty by se ji urcie moc libili… Jinak medicinu jsme zatim zadnou nezkouseli… snazime se do seba dat co nejvic ovoce zeleniny.. ale tu hlivu mozna skusime 🙂

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 16.11.2017 at 14:43

  Mám kluky, tak bych si nechala ušít na přání, případně mokasíny hnědé , ale jsou bez puntíků, tak bych nechala našít puntíky, to mi příjde super.

 • Helča 16.11.2017 at 14:43

  Nechala bych dceři ušít capáčky Zlatá kytička 🙂 Ač na její první kroky zatím ještě čekáme.

  Syn letos nastoupil poprvé do školky (4r) a za září a říjen tam byl kvůli marodění celkem 6x :D. Tak snad už bude jen líp

 • Pavla 16.11.2017 at 14:43

  Tak u nás musí být také vše třpytivé, takže by to vyhrály ty s korunkou nebo princezna či Růženka. 😃

 • Lenka 16.11.2017 at 14:44

  černé třpytivé balerinky jsou prostě TOP 🙂
  sleduji i na FB a IG

 • Tamara 16.11.2017 at 14:44

  Syn by si do školky přál vzor „maskáč“ 🙂

 • Karolína 16.11.2017 at 14:45

  Výběr jsem nechala na dceři a u ní vyhrály “Růženky”.

 • Zuzana 16.11.2017 at 14:46

  Ty s korunkou jsou úžasné!

 • Lucie 16.11.2017 at 14:47

  Asi bych si nechala ušít capáčky s příšerkou Hugo, myslím, že by měly úspěch.

 • Kateřina Vítů 16.11.2017 at 14:48

  Pro synáčka maskáčový nebo chameleoní čokoládu 😀 Ty jsou za mě TOP!! A pěkný článek 😉

 • Gabriela L. 16.11.2017 at 14:48

  Modré s autíčkem.

 • Lucie Skřejpková 16.11.2017 at 14:49

  Děkujeme za soutěž! Dnešní výhry maminky opravdu ocení. 🙂 Nechala bych pro syna ušít šedé mokasíny. http://www.halibeli.cz/capacky/sede-mokasiny/

 • Petra Kadlecová 16.11.2017 at 14:49

  Vybrala bych ty maskáčové, našeho bojovníka by nadchly.

 • Anna Nováková 16.11.2017 at 14:50

  Na capáčky jsem koukala už když jsem vybírala první papučky pro starší dcerku, ale nakonec vyhrála jiná značka, tak by mě zajímalo, jaké jsou tyto 🙂 objednala bych béžové s chameleonem, protože jsme dcerce ještě v bříšku říkali „ještěrka“, tak by to k ní sedlo 🙂 🙂
  sdílím, lajkuju, odebírám 🙂

 • Barbora 16.11.2017 at 14:52

  Nám by sa páčili korunkové:)

 • Lenka Palmová 16.11.2017 at 14:53

  Capáčky jsou krásné všechny, pro nás bych vybrala stříbrnou kytičku. Sleduji i na FB.

 • Eliška 16.11.2017 at 14:53

  tak mě hned zaujaly nejvíc ty capáčky s netopýrama 🙂 jsou krásný…i když teda bílá barva pro naše čunče…no ale aspon tak hodinku by mohly vypadat skvěle 😀 😀 sdílím i na fb jako kelishka potramtaná

 • Katka 16.11.2017 at 14:53

  Vybrala bych capáčky pro kluky a s maskáčovým vzorem, ty jsou moc hezké 🙂

 • Jitka Kubickova 16.11.2017 at 14:53

  Dekuji za tip se sirupem.vyzkousime.vybrala bych pro dvouletaka modre s autickem a dirkama.jelikoz se mu poti nozka.

 • Hanka 16.11.2017 at 14:54

  nechala bych ušít černé třpytivé….ale nejvíc se mi líbí ty pro dospělé 🙂 sleduji a sdílím!

 • Klara 16.11.2017 at 14:54

  Vybrala bych pro synka ty modre s autickem 🙂 Dekuji za opet skvelou soutez!

 • Martina Šašurová 16.11.2017 at 14:56

  Všetky sú krásne takze asi by sme si vybrali tie s kvietkom ☺️😘

 • Alena Srpová 16.11.2017 at 14:56

  Mně se nejvíce líbí bílo šedé al capone.

 • Martina Eignerová 16.11.2017 at 14:57

  U nás by to vyhrála příšerka malinká 😀 naše Maki je teď na příšerky a dinosaury…princezny ani panenky nefrčí, možná to bude tím, že hru na princezny si užijeme vždy, když jedeme ven užít si náš krásný koníček Living history.

 • Markéta Šmídová 16.11.2017 at 14:58

  Zase super inspirace. Me by se libili capacky al capone.

 • Lenka Č. 16.11.2017 at 14:58

  Nádherná cena pro vítěze. Capáčky se mi nejvíce líbí tyto s autem – http://www.halibeli.cz/capacky/zeleno-modre-auticko/
  Díky za tip na Hlíváček, bude se hodit. Ať jsou holky brzy zdravé.
  Sleduji a sdílím přes FB

 • Dita 16.11.2017 at 14:58

  Capacky jsou nádherné! Pro dceru urcite holcici shehurka, malina ci princeznovske 🙂 sirup je k dostani s rakytnikem, ten zase bastime my a snazime se posilit imunitu ! Chceme ho i vysadit na zahradce!
  Hezky den

 • Zuzana Zárecká Kašparová 16.11.2017 at 14:58

  Ahoj, nechala jsem vybírat syna a nejvíce se mu líbí ty černobílé s netopýrkem 😊

 • Jana Herrmannova 16.11.2017 at 14:58

  Vybrala bych tmave s chameleonem 🙂 diky za inspiraci

  • Jana Herrmannova 16.11.2017 at 15:04

   Na FB i na instagramu jako Jana Herrmannova 🙂

 • Petra 16.11.2017 at 14:59

  Za nás jedině zeleno-modré autíčko. Případně zeleno-hnědé. Protože auta (a taky pejsci) jsou top.

 • Lenka Dostálová 16.11.2017 at 14:59

  Šla bych do capacku Sněhurka. Diky za tip na Hlivacek. V Unuo nakupuji.

 • Tatana 16.11.2017 at 15:00

  Zdravim! Modrozelene s autickama by urcite udelaly radost:) krasny den a mnoho sil vsem na zvladani podzimnich nemoci!

 • Zuzana 16.11.2017 at 15:01

  Urcite by sme si vybrali tie s korunkou, z toho isteho dovodu – co sa trbliece je naj 🙂

 • Jana Holubcová 16.11.2017 at 15:02

  Nám by se líbily hnědé s chameleonem.

 • Renata Ševčíková 16.11.2017 at 15:02

  Určitě zeleno-modré autíčko, sleduji a sdílím na fb jako Renata Ševčíková

 • Veronika 16.11.2017 at 15:02

  U nas by urcite vyhraly capacky s chameleonem, protoze dcera ma rada film Na vlasku. 😉
  A jinak je balicek uplne super, byla by radost ho vyhrat.

 • Tana S. 16.11.2017 at 15:02

  Ja bych pro maleho vybrala maskace 🙂

 • Alexandra Pavlíková 16.11.2017 at 15:03

  Já miluju netopýry, takže volba jasná 😉 Sleduji a sdílím na fb pod svým jménem Alexandra Pavlíková

 • Jana 16.11.2017 at 15:03

  Tak to je super balíček :-). Capáčky měla prostřední a nejmladší jako svoje první „boty“ na ven, nejstarší jen jako bačkůrky na doma (ta se rozchodila v zimě a navíc jsem v té době ještě nebyla ve otázce obouvání moc osvícená). Unuo znám, ale jelikož šít umím, zajímá mě spíš ten bratříček Unuodesign, kde několikrát do roka nakupuju :-). A Hlíváčka taky známe, zrovna včera holky doužívaly hruškový a dnes jsme načaly višňový :-P. Nicméně i tak by mě výhra potěšila, šití bych měla jednou bez práce, Hlíváček mizí děsně rychle a capáčky jsou krásné, na jaro by se pro nejmladší hodily :-). Zaujaly mě třeba elegantní černobílé Al Capone :-D.
  Sleduju vás i na facebooku :-).

 • Tereza Meravá 16.11.2017 at 15:06

  Capáčky bych dala jako první vnitřní botičky na chladnější podlahy synovi, který bude mít brzy rok. Vybrala bych mu ty modré se zeleným autem. Softshellovou soupravičku bych zas věnovala dcerce a siroupek pro oba, zrovna má holka angínu a kluk laryngitidu a zánět obou oušek:( Sleduju FB i IG. Hezký den Tereza Meravá

 • Efcza 16.11.2017 at 15:06

  Na synovi medvědí tlapu maskáčové. Dobrý tip – s výběrem bot máme velký problém.

 • Petra Pavlickova 16.11.2017 at 15:08

  Chameleon bezovy…dostatecne univerzalni 🙂
  Hlivacek vypada pekne,my se sverili do pece Imunoglukanu 🙂

 • Lenka F. 16.11.2017 at 15:08

  Halí belí capáčky jsou jedny hezčí než druhé a bylo by to/je to fakt těžké rozhodnutí. Nejspíš by to vyhrály taky ty s korunkou, ale na paty jim šlapou balerínky, mokasínky, příšerky i ty s kytičkama 😀 ;o)
  Soutěž tentokrát opět sdílím veřejně na svém FB profilu Lenka Fořtová (Cichá), na IG také sleduji jako cichulak – Lenka F.

 • Lenka 16.11.2017 at 15:09

  Parádní jsou všechny! Mě se moc líbí s korunkou, ale mám dva kluky 😀 😀 Proto bych vybrala ZELENO – MODRÉ AUTÍČKO. Děkuji.

 • Zdenka Hrubčíková 16.11.2017 at 15:11

  Oh muj bože to je vyhra snova pro vsechny maminky a deti..capacky pro princeznu jedině s jorunkou přeci🎁🎁🎁🎄🎄🎄❤❤❤ vánoce jsou za dveřmi,krásné darky tady🎁🎁🎁🎁Zdeniada@seznam.cz

 • Lucie Chmielova 16.11.2017 at 15:11

  Líbí se mi korunka. Sdílím na FB, sleduji na instagramu jako luciechmielova

 • Hani 16.11.2017 at 15:12

  Stribrna kyticka☺️

 • Veronika 16.11.2017 at 15:15

  Vybrala bych si pro dceru stribrna kyticka. A musim rict, ze tuto vyhru vych chtela z dosavadniho kalendare vyhrat nejvic 😍😍

 • Katka 16.11.2017 at 15:15

  Zdravím, určitě bych vybrala tahle autíčka http://www.halibeli.cz/capacky/zeleno-modre-auticko/ na první krůčky by pro synka byly moc fajn 🙂
  Jinak děti máme zatím malé, takže školkové soplíky neznáme. Bohužel ale dost zápasíme s ekzémy.

 • lucie 16.11.2017 at 15:15

  U nás vyhrál maskáč 😀

 • Barča 16.11.2017 at 15:15

  Netopýr je u nás jasný 🙂

  sleduji i na FB, hezký den 🙂

 • Adéla 16.11.2017 at 15:17

  u nás by jednoznačně vyhrály capáčky s traktory, ale myslím, že z nabídky nepohrdneme ani s autíčky. S unuo softkami máme výborné zkušenosti. A hlíváčka zatím vyzkoušeno nemáme, vždy zvládneme rýmu přírodní cestou. Ale třeba i na něj přijde řada.

 • Jana Kobzová 16.11.2017 at 15:18

  Vybrala bych třpytivé lavinové baleriny, dcera chce střevíčky jako princezna.

 • Bára M. 16.11.2017 at 15:18

  Já bych vybrala béžového chameleona 🙂 sleduji fb i instagram. Bára

 • Martina 16.11.2017 at 15:19

  Máme stejné tipy 🙂 Moc se mi od nich líbí balerínky s gumičkou :). Díky za tip na sirup 🙂
  Martina

 • Aneta 16.11.2017 at 15:19

  Urcite bych si vybrala cokoladove chameleony. Ig: ancia_bajcia

 • Lucie 16.11.2017 at 15:19

  No to je nádhera, všechny jsou krásné, ale nejvíce by se dceři 2,5 roku asi líbily ty malinové se srdíčkem, jako u Vaší Julinky. Zkonzultovala bych to s dcerou, ale právě chrní 🙂 Moc děkuji za další pěkný článek, hezký den a celý prodloužený víkend všem.

 • Zuzka Kovářová 16.11.2017 at 15:21

  Tak ja bych brala chameleona bezoveho. Jsem te ruzove uz nejak prejezena. Tak at ma mala i nejake jine barvy 😃

 • Janka 16.11.2017 at 15:21

  Nádherné všechny 🙂 My bychom si vybrali asi béžové s chameleonem 🙁

 • Lucie Mikulášová 16.11.2017 at 15:22

  Vybralabych Snehurku!

 • veronika lamplotova 16.11.2017 at 15:22

  Nechala bych usit capacky s korunkou.

 • Alena 16.11.2017 at 15:23

  Hnědé s chameleonem,do těch jsem se zamilovala 😍a syn by mě určitě nasledoval.😁

 • Milka 16.11.2017 at 15:26

  Pro naši Marijánku bych vybrala capáčky STŘÍBRNÁ KYTIČKA. Jinak se soutěží o super balíček!!!

 • Kaca 16.11.2017 at 15:27

  Tentokrat nadherne vyhry. Co se tyka capacku, musim si zase trochu povzdechnout, ze pro ty holcicky je proste vzdycky trochu vetsi vyber nez pro kluky 😉 . Ty jejich balerinky bych klidne nosila sama 😀 . Jinak favorit v klucicim je hneda se zelenym autem.

 • Barbora 16.11.2017 at 15:27

  Pro svého chlapečka bych vzala čokoládového chameleona, už měl capáčky Liliputi a teď pomalu vyrůstá z Dadoos, tak bychom vyzkoušeli další značku. Unuo je také naše oblíbená, syn už měl teplé i letní softshellky. Díky za skvělé soutěže :-).

 • Veronika Olejníková 16.11.2017 at 15:27

  Starší dcerka by si pravděpodobně vybrala třpytivé baleríny růžové, začala teď chodit na gymnastiku a vlastně nějaké potřebujeme pořídit, z letních už vyrostla. Z tohoto balíčku by měly radost i naše děti, boty a oblečení milují a sirup by vnímaly jako zdravou sladkost. Díky za soutěž a tip na někoho, kdo šije capky na míru a nemá do konce roku stopstav 😀 Naší starší jsou i ty Béďa baleríny úzké :-/

 • Tereza 16.11.2017 at 15:27

  Capáčky bysme vybrali modré s autem 🙂

 • Adéla 16.11.2017 at 15:28

  Jednoznačně ty s květinkou 🙂

 • Andrea 16.11.2017 at 15:28

  Modre se zelenym autickem 😉

 • Katka sramkova 16.11.2017 at 15:29

  Krasne capacky, ja bych brala pro syna hnědé se zeleným autem, auta zbožňuje a tak by to hned byly oblíbené botky 🙂
  Dekuji, Katka (sleduji Fb i instagram)

 • Věra 16.11.2017 at 15:31

  holčičce by se dobře chodilo v capáčkách s kytičou 🙂

 • Petra 16.11.2017 at 15:33

  Libi se mi stribrna kyticka, nebo mozna na prani ruzove s mnauinkou;-) Sleduji fb i instagram jako Petra Fai. Hezky vikend!

 • Vasia 16.11.2017 at 15:33

  Rozhodne ro meho kluka s autickama – zeleno-hnede nebo zeleno-modre capacky 🙂

 • Jana 16.11.2017 at 15:35

  Za mě teda šedé mokasíny. Jinak teda moc dekuju za všechnu tu inspiraci!

 • Jana & Dominik 16.11.2017 at 15:37

  U nás to vyhrály čokoládové capáčky s chameleonem 🙂

 • Dyba 16.11.2017 at 15:37

  Těžké rozhodování, asi pro syna maskáčové capáčky, ale největší radost bych měla z oživení mého botníku a vybrala bych si dámské balerinky 🙂

 • Nikola Nekvapilová 16.11.2017 at 15:38

  Vybrala bych netopýry s perforaci. Ale musím dodat, že pro holčičky mají daleko hezčí výběr.

 • Irena Durdilová 16.11.2017 at 15:38

  Vybrala bych tyto:: http://www.halibeli.cz/baleriny/trpytive-baleriny-ruzove
  Jinak sleduji fb i instagram a sdílím 😉

 • Kateřina Pelikánová 16.11.2017 at 15:39

  Tedy to by byla krásná výhra, takový balíček. V případě výhry bych vybrala ty se stříbrnou kytičkou. Krásný den.

 • Lenka Kovařčíková 16.11.2017 at 15:40

  Líbí se mi capáčky pro kluky vzor maskáč. Mám půlroční lezoucí dítě a brzy tak budou capáčky aktuální. Sdílím na FB.

 • Le 16.11.2017 at 15:40

  Nechala bych to vybrat asi přímo dceru.. mě se asi nejvíce líbí capáčky se stříbrnou kytičkou. s růžovou příšerou a nebo růžové balerínky:)

 • Martina Palacková 16.11.2017 at 15:40

  Tak u nás by bodovali asi tie isté, ako u Nelky – ružové s korunkou.
  Sledujem i FB.
  A pozdravujem z Malajzie! Martina

 • Veronika Mlejnkova 16.11.2017 at 15:41

  Nás malý miluje auta, takže nejlépe asi zeleno hnědé s autem 🙂 ale i chameleon je dobrej 😀 sledujeme a sdílíme fb 🙂

 • Michaela Mazálková 16.11.2017 at 15:42

  Tak za mě ty béžový s chameleonem 🙂 máme sice holku, ale růžových věcí máme milion 😀 tak třeba by prošly 😀 IG: maxi.mys

 • Libka Smyčková 16.11.2017 at 15:43

  U nas votezi chameleon. Sleduji na FB – Libka Ve Smyčce

 • Jana Seidlová 16.11.2017 at 15:43

  Jednoznačně by zvítězily capáčky Příšerka Hugo. Sleduji fb. Jana

 • Tereza Vykydalová 16.11.2017 at 15:43

  Dobrý den,

  asi bych taky zvolila ty s korunkou, Jsou překrásné.
  A také děkuji za tip na Hlíváček.

 • Tereza Hozáková 16.11.2017 at 15:45

  Míšooo, Vy mě zničíte! 😀 To jsou zase TOP kousky!! Hned, co jsem rozklikla složku s capáčky pro kluky praštily mě do očí Netopýři a zeleno-modré autíčka <3 Je vidět, že tady někdo dělá svou práci s láskou <3

 • Rienka 16.11.2017 at 15:47

  CHAMELEON BÉŽOVÝ a Unuo (bunda + kalhoty) wau, tak to je bozi.
  sirup Hlíváček, hmm to nepoznam veru, ale urcite najblizsie kupim, dik za tip.
  pekny den dievcata

 • Katka 16.11.2017 at 15:47

  Vybrali bychom si stříbrnou kytičku. Na nemoci zatím máme štěstí, nedám dopustit na rakytník, tak snad nás nezklame i do budoucna.

 • Sabina 16.11.2017 at 15:48

  Dobry den! Dekuji za tip. Tyto capacky maji krasny tvar pro dominantni palec! Presne jako ma nas syn. Capacky bych vybrala bud dceri jak prvni boticky-stribrnou kyticku nebo synovi do skolky modre s autem.
  Hezky den.

 • Andrea 16.11.2017 at 15:48

  Naší princezně se líbí růžové s korunkou 🙂

 • Míša M. 16.11.2017 at 15:49

  Dobré odpoledne, opět krásný článek a fotečky😊 a jako bonus parádní výhra… Mě se hrozně líbí chameleon, ale asi by vyhrály capáčky s korunkou😉. Přeji hodně sil v boji proti virům a škaredému počasí. M.

 • Makina 16.11.2017 at 15:50

  Dala bych vybrat. Ale tipuju to na auta.

 • Veronika 16.11.2017 at 15:51

  Pred nedávnem jsem resila capacky. Skoda ze jsem nenarazila na tuhle stránku. Ale třeba se na nas usměje štěstí a vyhrajeme hnede s chameleonem.

 • lucie 16.11.2017 at 15:52

  u nas by vyhrala nejspise stribrna kyticka 😀
  sleuji fb i inst

 • Kateřina Blažková 16.11.2017 at 15:52

  Teda to je výhra, do školky jak dělaná 🙂 Capáčky jednoznačně s korunkou, pro pravou princeznu 🙂

 • Markéta Š. 16.11.2017 at 15:53

  Pro synka bych brala ty větrací sandálky ementálky, ty jsou fakt zajímavé (s děrováním máme zkušenosti, jen tak nějaké dírky ty jejich nožičky nespasí :-D). Unuo je i naše oblíbená značka, zrovna jsem objednávala nákrčníky a čepice, těším se na jaro, až děti budou potřebovat nové bundy, škoda, že nešijou i nějaké teplé zimní 🙂
  IG: marketagabriela

 • Lucie Bílková 16.11.2017 at 15:54

  U nás vyhrávají ty s netopýrem 🙂

 • Katka L. 16.11.2017 at 15:56

  S korunkou :-). Hezky den!

 • Vladka 16.11.2017 at 15:56

  Nádherné jsou. Pro nás by byly nejkrasnejsi s korunkou.

 • Vladimira Hrnova 16.11.2017 at 15:58

  Nam se libi sede mokasiny pro kluka. Mame doma softshelove capacky a syn v nich chodi od prvniho krucku a jslou perfektni, neomezuji ho v pohybu. Nejsem zastance prvnych kotniku.

 • Marie 16.11.2017 at 15:59

  Dobrý den, vybrala bych ty s korunkou, hezké dny

 • Lucie Vaňková 16.11.2017 at 16:00

  Je to těžké vybrat, ale asi by se nám líbila Příšerka Hugo 🙂

 • Iva Pelikánová 16.11.2017 at 16:00

  My se zamilovaly tady do těch http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/stribrna-kyticka/ :-* jinak sledujeme i na fcb a na instagramu jako graffivick 🙂

 • Mirka 16.11.2017 at 16:01

  Capáčky bychom věnovali neteři, takže nějaké holčičí. Díky za další inspiraci.

 • Petra S 16.11.2017 at 16:01

  Bohata vyhra! Vybrala bych „ementalky“ 🙂

 • Barbora Olivová 16.11.2017 at 16:02

  U nasi 2.5letacky jasne zvitezily fialkove se srdickem, ale mne tedy ucarovaly bezove s kvetinkou 🙂 Samozrejme je jasne kdo na posledni slovo 😂

 • Jana Bystroňová 16.11.2017 at 16:03

  Děkuji za další super tip, o této značce slyším poprvé. Vybrala bych si Béžové chameleoní 🙂

 • Monika Sahebová 16.11.2017 at 16:03

  Vybrala bych si capky se stribrnou kvetinkou 🙂

 • Misa 16.11.2017 at 16:04

  Pekna vyhra, pro syna bych zvolila sede mokasiny

 • Jana M. 16.11.2017 at 16:07

  Pro synka se mi líbí maskacove, pro dcerku s korunkou 😄 sledují i Fb

 • Radka 16.11.2017 at 16:08

  Vybrala bych asi ty růžové s korunkou, i když svedly velký boj s chameleonem 🙂 Díky za tip na sirup, my dáváme vitamíny i ovoce, ale přijde mi, že školkový bacil je imunní úplně na všechno..

 • Věrka 16.11.2017 at 16:10

  Míšo, moc děkuji za dobrý typ na capáčky- zrovna včera nám přišli nové od capi-cap, ale starší už má poslední velikost tak jsem ráda, že už vím i o této variantě:-) Hsou to krásné botičky tak si pak klidně necháme ušít nejlépe tyhle fialové pro starší a pro mladší v růžové variantě 🙂 http://www.halibeli.cz/capacky-pro-holky/srdicko-fialka/
  Softshelové komplety si necháváme šít na http://www.sijemesrdcem.cz a jsme nesmírně spokojeni jak s jarní tak zimní variantou a na imunitu máme teď novinku Imutrofina 🙂

 • Míša 16.11.2017 at 16:12

  Těžký výběr. Už jen to, jestli nechat ušít pro prcka do školky nebo pro princeznu až bude chodit. Ale nakonec by asi vyhrály ty s korunkou 😉

 • Alena Trechová 16.11.2017 at 16:13

  Hodily by se nám svatební, protože nás čeká příští rok svatba. Jen škoda, že nemají i s dinosaury, ty by syn bral hned 🙂

 • Ingrid Fikerlová 16.11.2017 at 16:15

  Pro dceru bych asi vybrala ty malinové se srdíčkem, otázka je, jaké by si vybrala ona 😀 Pro syna bych zvolila asi ty maskáčové. Jinak moc díky za super výhry, odkazy a nápady. Po všech stránkách bezva inspirace. 🙂

 • Martina Jurkova 16.11.2017 at 16:16

  U nás je v oblibě fialova barva…100% vím že by si Leontynka vybrala FIALOVÉ SRDICKO 💜💜 🙂

 • Kateřina Pružinová 16.11.2017 at 16:16

  Příšerky Bonifác a Hugo jsou rozkošný, ty bych brala já, syn by se jich možná malinko bál 😀 tak by to padlo asi na chameleona nebo úplně obyčejné, kdyby šlo ušít podle vlastního výběru.

 • Michaela Wagnerová 16.11.2017 at 16:18

  Vybrali by jsme capáčky na přání s motivem autíčka, protože syn má ze všech hraček nejraději autíčka 🙂

 • Míša Drozdová 16.11.2017 at 16:21

  Hali Beli mají úžasné capáčky. Krásné zpracování, vstřícnost. Dcerce jsem tam nechávala dělat loni, k družičkovým šatům a jsou úžasné. Tak moc se mi líbí, že si je nechám udělat příští jaro též 🙂 Dělají podlepené a tak se s nimi může i ven 🙂 Jinak by se mi líbilo se stříbrnou kytičkou 🙂

 • Michaela 16.11.2017 at 16:23

  Tak u nás by jasně vyhrály capáčky s korunkou, ale mamince by udělal radost Hlivaček.

 • Romana Navrátilová 16.11.2017 at 16:24

  Se stříbrnou kytičku by byly fajn.

 • Zuzana Vacková 16.11.2017 at 16:25

  U nás by asi vyhrály s autíčkem pro syna.

 • Magdaléna Zemanová 16.11.2017 at 16:26

  Pro maskacoveho tabornika jedině maskacoveho. Capáčky nosí oba kluci a tyhle se mi líbí, že bychom změnili značku?!

 • eva Suchomelova 16.11.2017 at 16:31

  Vybral abych klučíčího netopýra 🙂 IG:Evulineek FB:Eva Nějaká sdílím 🙂

 • Kateřina Valdmanová 16.11.2017 at 16:33

  Vaše tipy jsou prostě úžasné! Vybrala bych jich několik 🙂 růžové mokasíny, černobílé trpitive balerínky, al Capone…tak snad 😉

 • Bohdana Pejchalová 16.11.2017 at 16:34

  Tipuju že dcerka by chtěla malinova bo fialová srdicka;) js í na inst pod tttrable.

 • Kateřina Kolářová 16.11.2017 at 16:36

  Vybrala bych šedé mokasíny – jsou nádherné. A díky za tip se sirupem, určitě ho vyzkouším.

 • Eliška 16.11.2017 at 16:38

  Ahojik Míšo, Nelinko a Jůlinko. Oblečení pro děti Unuo mám taky moc ráda. Capáčky jsou boží a určitě bych pro syna vzala béžové s chameleonem. Sleduji na fb i Instagramu (elisakgresik) Až teď jsem si všimla, že jsem do předchozích komentářích neuváděla jméno Ig

 • Martina 16.11.2017 at 16:38

  Pěkný den, toto okénko kalendáře nás obzvlášť potěšilo; ). Máme vybrané korunové. Capáčky od Hali Beli jsou NEJ.

 • Kateřina Horáková 16.11.2017 at 16:40

  Dobrý den Míšo, díky za další podnětný článek. Capáčky nosí moje malá holčička od prvních krůčků a máme zase opačný problém než vy, tedy hodně úzkou nožičku, sedí jí zatím jen zúžená verze Fiorino, které jsou také ručně šité. Takže díky za tip na capáčky na míru. Malé se nejvíc líbí Třpytivé baleriny růžové. Co se Unua týče tak s tím máme taky už dlouho výborné zkušenosti.
  Takže ještě jednou díky za tip a přeju hezký den
  Kateřina

 • Lucie Humlová 16.11.2017 at 16:40

  Stříbrná kytička mě zaujala nejvíc, i když asi bych jich vybrala víc (ne asi, ale určitě 😁) Jinak tedy, tahle výhra je taky pecka 😘

 • Pavla 16.11.2017 at 16:42

  Chameleon nebo příšerka.

 • Denisa 16.11.2017 at 16:42

  My bychom jistojestě vzali béžové chameleony – jsou opravdu povedení!

 • Veronika 16.11.2017 at 16:45

  Já bych brala maskáčové!!!

 • Pavlína S. 16.11.2017 at 16:47

  Krasná soutěž. Unnuo oblečení dcerka nosí, máme už více kousků a můžu jen doporučit, je krásné a hlavně praktické. Capáčky si vybrala korunky 👑 hezký den, Pavlína

 • Adéla Moravcová 16.11.2017 at 16:49

  Nechali bychom si ušít šedé mokasíny 🙂

 • Marcela 16.11.2017 at 16:53

  Tak hali beli capacky mame doma fialove a malinove balerinky a myslim, ze by si jen holky vybraly jinou barvu 😀 v unuo nakupuju latky, jsou super. A nachlazeni zatim lecime cibuli, medem a rakytnikem 😉 hodilo by se nam vse 😀

 • Andrea 16.11.2017 at 16:53

  No tak mě by se líbili ty dámské baleríny slavnostní stříbrné. To byla láska na první pohled. Dcerka by chtěla baleríny s růžovým lemem. Takhle hezké capáky jsem ještě neviděla.

 • Monika 16.11.2017 at 16:55

  Nechala bych dcerce usit Al Capone. Líbí se mi moc :-).

 • Patockova 16.11.2017 at 16:55

  Dobry den, my bychom si urcite vybrali ty co mame ted. Modre s autickem. Uz nam jsou tak tak a mame prave v planu koupit vetsi. Tak pockam, kdyby se na me usmalo stesti. :0) Na Instagramu sleduji jako veronikapatockova

 • Jana 16.11.2017 at 16:56

  Tak treba perforovane s autickem.

 • Věra 16.11.2017 at 16:58

  Líbí se mi béžové s chameleonem

 • Bára 16.11.2017 at 17:00

  Mě se moc líbí mokasiny ☺ a teda dnešní balíček, i když měkký, tak naprosto luxusní 😊 sdílím na fb

 • Ingrid 16.11.2017 at 17:04

  Skvely balicek! Hlivovy sirup budu muset take poridit, musime tomu zdravi trochu napomoci :)… A capacky jsou take nadherne, vybrala bych Snehurky :). Sleduji na fb i instagramu 🙂

 • Eva 16.11.2017 at 17:04

  Vybrala bych „korunky“, jsou krásné 🙂

 • Soňa R. 16.11.2017 at 17:04

  Jednoznacne s netopyrem. U nas doma totiz nenosi deti cap, ale netopyr ( netopyr nam vletel do bytu a mne za 4 hodiny na to praskla voda a zacala som rodit), tak by to uplne sedelo. 😁

 • Lucie 16.11.2017 at 17:05

  Vybrala bych ty bezove s chameleonem 🙂

 • Verca 16.11.2017 at 17:07

  http://www.halibeli.cz/baleriny/bile-baleriny-s-ruzovym-lemem/
  Tyhle jsou naprosto uzasne a dcera by z nich byla nadsena!

 • Naďa 16.11.2017 at 17:08

  Od ledna budeme mít doma školkáčka, takže by se nám hodili chameleoni 🙂 Sleduju na FB a sdílím 🙂

 • Renata 16.11.2017 at 17:08

  Jee škoda, že nemám doma princeznu na korunky, ty jsou!! U nás by holt musely být s auty 🙂 Ale děkuji za tip, capáčky vypadají úžasně!

 • Any Vodrazkova 16.11.2017 at 17:09

  Maskac je u na jasny top! 🙂 jsme na fb i ig.

 • Katka B 16.11.2017 at 17:11

  Největší úspěch by asi měli capáčky a auty, ale hlavně by se nám siknul ten softshellovy komplet 😉 Už jedny Unuo kalhoty máme a na jaře a na podzim jsou každý den v provozu 😉

 • Pavla 16.11.2017 at 17:12

  U nás by to vyhrál buď netopýr nebo autíčko 🙂 ale všechny jsou krásné.

 • Lenka Benesova 16.11.2017 at 17:17

  Jelikoz potrebuji dvoje, vybrala bych si srdicko malina a srdicko fialka :).

 • Petra Němcová 16.11.2017 at 17:17

  U syna by vyhraly capacky s autickem, mne nejvice zaujala moznost perforace, protoze se mu, uz takhle malemu, poti nohy.