jsme v polovině | vyber si a vyhraj LEGO

17.11.2017 in Dr. Máma, Tipy, Vánoce - 630 Comments

Dnešní den je sváteční a i já budu s dětma hlavně odpočívat 🙂 . Odpočinkový je i dnešní článek a tím je velké „SLÁVA“, jsme v polovině adventního kalendáře 🙂 . Sepsala jsem vám přehled všech 12 dní, které máme za sebou. Vynechali jste některou a chcete se ještě zapojit? Snadno se proklikněte na soutěž, o kterou máte zájem a hrajte 🙂 . Rozdáme tu první dvě výhry 🙂 , a protože i dnes se otevírá okýnko, zahrajeme si o další výhru. To je panečku rozdávání. Tak já se těším, co vy?

DEN 1.: ODNES SI POD JEDLIČKU RAKEŤÁCKOU ZATLOUKAČKU

Do soutěže jsem vám zvolila zatloukačku Djeco, která se hodí nejen pro kluky, ale i holčičky. Líbí se vám? Já za ni moc děkuju Mamiee 🙂 Jednomu z vás ji tak můžu poslat.

Sada obsahuje karty, na kterých máte vesmírnou inspiraci. Slouží jako vzory, podle kterých děti skládají a hotové výtvory pak pomocí hřebíčků a dřevěného kladívka zatlučou do korkové podložky. Je to strašně krásná kombinace hry vyžadující pozornost, koordinaci a trénink jemné motoriky!

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 2.: Vyber si balíček podle svého gusta

1.balíček

Životní cyklus slepičky, nejen v knize, ale i dokonalých puzzle od PlanToys 🙂 . K nim nebude chybět tahle kniha, kterou jsem vám na blogu už ukázala a můžete si ji celou prohlédnou tady v článku. Jako třešínku (přesněji řečeno jablko a broskev) přidávám vyladěné cucíky (pardon, my tomu tak doma říkáme 😀 ) od Hippu, které holky s oblibou tahají na výlety.

2.balíček

Kdo by neulovil balíček první, má možnost si nechat až domů poslat dvojku. Recenzovanou knihu pro všechna dítka, která čekají na brášku nebo ségru. K nim pak třešínku v podobě kiwi a manga od Hippu 🙂 .

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 3.: ODFRČ NA KRÁSNÉM ODRÁŽEDLE FIRSTBIKE

Překrásný dárek od Proděti.cz. Vybrala jsem nejpraktičtější a u nás nejvyužívanější věc. Krom té soutěže jsme vás svezli na jih Čech, kde jsme si dali s holkama víkend po návratu z Afriky (a jo, vrátili se všichni marod 😀 ). Ale bylo to skvělé. Lipno a Hotel Leyla, tak račte nastoupit, jede se na výlet 🙂 .

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 4.: VYBER SI NOČNÍKOFKU DO SVÉ KNIHOVNY

Jako odměnu a dáreček do okýnka jsem vybrala zaplnění vaší kniHOVNIČKY. Můžete si vybrat jednu z knih a rozdám je tu všechny. Každá z knížek, kterou tu dnes můžete vyhrát, má svůj samostatný článek. Tam si ji můžete celou prohlédnout, abyste věděli, o co vlastně soutěžíte a která je ta pravá. Pojďte si vybrat (klikem na název otevřeš článek o knize tady na blogu).

Co je to hovínko z Nakladatelství Svojtka
Vombat Jirka z Mladé fronty
Malý nočník, malá hovínka z Nakladatelství Svojtka
nebo Víš co má v plínce myš?

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 5.: LEGO DUPLO SE HODÍ VŠEM. CHCEŠ HO OD NÁS?

Lego DUPLO si zaslouží článek v kalendáři úplně každý rok. Jak ale na blogu články přibývají, některé ty starší zapadnou a je to škoda převeliká. Z toho důvodu jsem se rozhodla, že vám udělám takový Lego-obsah z celého blogu a vyzobu jednotlivé články. Vy si tak můžete pohodlně otevřít to, co vás bude zajímat a stáhnout ty šablony, které se vám budou hodit 🙂 . Vybrat si můžete ze dvou balíčků. Tak který?

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 6.: Soutěž ukončena – gratulujeme 🙂 

Abyste měli své dárky včas a mohli je použít dětem do adventních kalendářů, končila tato soutěž (jako jediná) už tento týden. A já s velkou radostí rozdám první výhry. Soutěžilo se o dva balíčky 🙂

1. Ovoce sušené mrazem od Slevomatu + LEGO City adventní kalendář získává

VIKI ČERVENÁ

2. Ovoce sušené mrazem od Slevomatu + LEGO Friends adventní kalendář získává:

PETRA CHMELÍČKOVÁ

DEN 7.: PUZZLÍKY PRO ŠIKOVNÉ PRSTÍKY

vzhledem k tématu článku, který je recenzí na nové leporelo Rok v lese, jsem pro vás vybrala do soutěže tyhle nádherné puzzle Čtyři roční období od Avenue Mandarine. Tu značku mám ráda, protože se kvalitou vyrovná Djeco hračkám a jejich sortiment děti rozvíjí nejen motoricky.

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 8.: NAŽHAV PRSTÍKY NA MEMONIK

Memonik je unikátní společenská hra. Jde o hmatové pexeso, které mohou hrát stejně i plnohodnotně vidoucí i nevidomí, lidé hovořící různou řečí, zda senioři společně s dětmi. Memonik se dá použít i jako senzorická či výchovná pomůcka (například při Montessori výchově) a vy ji můžete vyhrát.

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 9.: STAŇ SE LÉKAŘEM S JUCHUUU!

Na blogu jsem přivítala Juchuuu! a taky autorku téhle originální značky, Pavlu. Její tvorba se nikde jinde nevidí a díky systému skládání a překládání průsvitných fólií, vytvořila Pavla nejednu edukační hru.

Sada Lidské tělo obsahuje dřevěnou tabulku, která má v sobě dva dřevěné kolíčky. Na ty se přidělávají jednotlivé fólie a budeme si moct skládat lidské tělo podle svých potřeb. Tahle sada je nádhernou pomůckou, která dětem pomůže pochopit, jak to v těle chodí. Netřeba se učit podle knihy a biflovat pojmy, stačí si to doma ukázat a následně vyzkoušet kvízem.

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 10.: DNES VÁS POŠLEME ZA KULTUROU

První z vás si odnese divadlo, které mi věnovalo Albi z edice Kvído. Můžete si vybrat své vlastní. Je jen na vás zda to budou Piráti nebo PrinceznyZvol si tady.

Druhý z vás si zajede do Prahy na Dětské baletní představení Louskáček. Divadlo Hybernia a vstupenky pro 2 dospělé a 1 dítě vám věnuje slevový portál Slevomat. Příběh o dvou jednáních se odehrává na Štědrý večer, kdy ve snu malé Klárky ožívají všechny hračky včetně Klárčina dárku od strýčka – dřevěné loutky louskáčka. K nočnímu životu se probouzí ale také svět myší s jejich králem – a ti proti oživlým vojáčkům vedeným Louskáčkem bojují. Poté, co Louskáček zvítězí v bitvě nad myší armádou, pozve Klárku do svého království, kde všichni vesele oslavují a tančí. Začíná nový den, Klárka se probouzí doma u vánočního stromečku a na jejím klíně leží hračka louskáček…

Třetí z vás si udělá výlet za kulturou do Čertoviny na Vysočině. Díky Slevomatu bude celá vaše rodina mít o program postaráno. Vstup na Čertovský program pro 2 dospělé a 1 dítě. Čerti pro vás připravili ďábelsky nabitý program. Vrátný Vytřas vás provede pekelnými chodbami, rozpustilý čertík Bertík vás zatáhne do pohádkového dobrodružství a při Pekelném víceboji poměříte s čerty sílu. Pokud máte opravdu pro strach uděláno, požádejte o audienci u samotného Lucifera.

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 11.: Nešťourej se v nose a kniha A pak se to stalo!

1.výhra: Společenská hra Nešťourej se v nose z nové generace her 4bambini
2 výhra: Krásná kniha  A pak se to stalo! o častých nešvarech, o kterých děti nechtěj ani slyšet a vy z nich šílíte 🙂

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 12.: OBUJ, OBLEČ A POSILNI SVOU DROBOTINU DO ŠKOLKY

Článek o top věcech, které považuju za skvělé do školky, ale neatraktivní jako dárečky pro děti. Vybrala jsem svědomitě, jsem přesvědčena vaší spokojeností a doufám, že když ne dětem, tak vám dnes radost uděláme 🙂 .

Součástí balíčku je jeden pár dětských capáčků Hali Beli, které vám s láskou ušijí na míru. Oblékne vám děti Unuokteré do soutěže věnovalo komplet soupravu (bunda + kalhoty) dle vlastního výběru a na tu školkovou infekci vám pošleme 2 balení Hlíváčku, které mi věnovala jak pro mé holky tak i vám Terezia Company paní Ing.Terézie Svátové.

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

Tak tohle dosavadních 12 článků, které máme za sebou. Doufám, že vás čtení i soutěže baví a výhry se trefují do vašeho vkusu 🙂 . Snažily jsme se s holkama vybírat svědomitě a do každého článku vložit navíc i nějakou tu inspiraci navíc, aby to tu nebylo permanentně jen o té soutěži. A kdo vydrží dál, jsme teprve v polovině a já tu mám ještě další krásu na rozdávání 🙂 .

DEN 13. Vyhraj nejoblíbenější cenu v soutěžích – LEGO DUPLO Soutěž ukončena

Zábavná rodinná pouť

Dnešní jednoduché podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu: Která soutěž se ti doposud nejvíce líbila? 🙂

3. Facebook: MK life / mom of 2 & our life ani Instagram dnes neřeš 🙂 . Dnes nepomůžou. Prozradím ale, že na našem Facebooku bude ještě jedna speciální soutěž (dnes 17.11. v 8:00) jen pro vás, kteří tam s námi jste 🙂

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

MUDr. Michala Knězková

All posts

630 Comments

 • Jana Fraisova 17.11.2017 at 0:26

  Duplo deti vseobecne miluji a ja se jim nedivim 🙂 Osobne se mi nejvice libila soutez o adventni kalendar, byla mile inspirativni, objednala jsem mrazem sušené ovoce a vytiskla puzzle, koupila celofanove sacky a stuhu a ted jen dosit druhou sadu lnenych sacku 😉 Nechci detem cpat spoustu hracek a sladkosti, myslim, ze vychova ke stridmosti zacina uz v detstvi 🙂 Dekuji za peknou soutez.

 • Soňa 17.11.2017 at 0:36

  Nejvíc se mi líbila asi soutěž o zatloukačku, protože jsem tuto hračku neznala, tak jsem moc ráda a mám další tip na dárky.

 • Monika Sahebová 17.11.2017 at 0:37

  Doposud se.mi nejvic libila soutez o duplo cestu kolem sveta 🙂🙂🙂 Jinak Vase clanky rada ctu, jsou inspirujici…dekuji 🙂

 • Jitka Jurkovicova 17.11.2017 at 0:39

  Miso, Vase clanky a hlavne ty uzasne ceny k tomu jsou vsechny jedinecne 😉 Proto pravidelne ukazuji dceri Vase darecky a sleduji jeji reakci, co by si vybrala. Jako vetsina deti reaguje, ze by se ji vse hodilo, ale nejvic se zajimala o hru Memonik 😉 A ta mladsi Juli je jako Vase Juli pres jidlo. Takze ta kdyz videla susene ovoce, bylo jejim komentarem mnam, mnam rozhodnuto 😁

 • Cukr Káva 17.11.2017 at 0:41

  Druhá o životě a cyklech

 • Anna Nováková 17.11.2017 at 0:41

  Zatím se mi nejvíc líbila soutěž o capáčky,protože ty by dcerka využila denně 🙂 ale jinak mám radost z každé soutěže,co se tu objeví 🙂 díky za to!

 • Michaela Teuchnerová 17.11.2017 at 0:44

  Mně se nejvíce líbila včerejší soutěž – dostala jsem zajímavy tip na krásné a vkusné capáčky. A taky jak přírodně posílit dětem imunitu, což se nyní perfektně hodí 🙂

 • Kik 17.11.2017 at 0:47

  Všechny soutěže jsou parádní! Ale nejvíc mě inspiroval výběr „hovínkových“ knížek 🙂

 • Marie Horáková 17.11.2017 at 0:52

  Stan ss lekarem s Juchuuu je pro je jasny top. A je mi jasne,ze dcerka by s tim plne souhlasila😊

 • Zanet H. 17.11.2017 at 0:54

  Nejvice se mi libila zatim fekal soutez, tedy “nocnikofka” 😂 Ta me pobavila se vsemi clanky o knizkach na tema “hovinko”, u nas je to ted hodne aktualni, tak aspon vim, ze se mam o hovinkach bavit s malou na rovinu 😂
  Krasna ale byla i ta o adventni kalendar, tedy napln do nej, mrzi me, ze jsem ji propasla 🙂

  Novinky odebiram a sleduju i Fb, jsem zvedava na dalsi souteze a hlavne clanky 🙂

 • Hanka 17.11.2017 at 1:00

  😂😂😂😂😂Tak ty mamky na mateřské fakt v noci nespí…ale kojením to nebude…sledují kalendář.
  Soutěže jsou všechny super,ale kdybych se měla rozhodovat podle výhry,přála bych si jednu z knížek o 💩

  • Martina 17.11.2017 at 6:29

   Vsechny!:) Fakt:) Knizkove, duplacke, herni….Ale kdybych mela vybrat, tak mozna s oblecenim UNUO a capacky… Ale jen velmi velmi tesne vybiram;) Kazdopadne si rikam, ze losovani vam nezavidim, to bude dlouha procedura:))

 • Iva Pelikánová 17.11.2017 at 1:16

  Jejda, těžká to otázka, protože zatím všechny soutěžní dny měly něco do sebe 🙂 když musím vybrat, tak číslo tři kvůli tipům na výlety, pětka a srdcovka byla taky desítka tipy za kulturou 🙂

 • Silvia 17.11.2017 at 1:21

  Čím delší „vyprávění“ k soutěžím, tím je to pro mně zábavnější, a den 11 se mi líbil nejvíc 🙂

 • Magda 17.11.2017 at 1:23

  Určitě soutěž o hru memonik. Nedivím se, že hra vyhrála tolik cen, vypadá suprově 🙂

 • Marcela 17.11.2017 at 1:33

  Co do clanku, libil se mi nejvic asi hned ten prvni o Rakete. Co se cen tyce, milujeme knizky a hry, ale i divadlo a strevicky 😀

 • Vanda 17.11.2017 at 1:36

  Chjo, taky máme dnesek sváteční ale slavnostní, slavime Julinciny 2.narozeniny ☺️ A dostane jako jeden z darecku Lego Duplo ☺️ Do sbírky by se nám hodilo další, ať můžeme stavět poradny mrakodrapy, města apod. ☺️ Každý článek sebou přinese nejen super výhry ale i tipy a rady, zatím mi brouka do hlavy daly hovinka, capacky, a balíček s knizkou o slepicče ☺️✨ (píšu vždy na fb, tak článek nejste není ☺️, tak raději hned a tady, přes den nebude čas s připravovaním oslavy 😢) ☺️✨

 • Irena 17.11.2017 at 1:46

  Všechny soutěže jsou krásné, když mám vybrat jednu, tak asi taky o lego duplo cesta kolem světa.

 • Jindra 17.11.2017 at 2:20

  Soutěž o capacky, protože mi odhalila novou krásnou značku.

 • Lenka Palmová 17.11.2017 at 2:40

  Všechny soutěže a články jsou super, nejvíce se mi libila soutěž o Lego Duplo Cesta kolem světa. Sleduji i Fb.

 • Klara 17.11.2017 at 3:02

  Vsechna okenka kalendare byla super a vzdy me neco oslovilo. Nejvic se mi ale libil clanek o vybave do skolky. Diky a hezky svatecni den!

 • Irena Durdilová 17.11.2017 at 3:25

  Míšo, všechny články jsou skvělé. Z výher se mi nejvíce líbila zatím hra Memonik 😊

 • Kateřina Horáková 17.11.2017 at 3:46

  Dobrý den Míšo,
  myslím, že všechny soutěže jsou super, všechny ceny jsou krásné a myslím, že je tam pro každého něco. Hlavně, ale obdivuju to úsilí, které do toho „kalendáře“ se všemi těmi články vkládáte. Za mě byla zatím nejlepší soutěž o hru Nešťourej se v nose, ta mi přijde vážně vtipná a pro děti určitě výchovná. 🙂 Každopádně ale díky moc za všechny články a už se těším na další.

  Kateřina

 • Lucie 17.11.2017 at 3:51

  Všechny soutěže jsou super. Nejvíc se mi líbila poslední o krásné capáčky.

 • Lucie Ketzerová 17.11.2017 at 3:56

  Mne zaujala soutez o Memonik, vypada skvele a skvela inspirace

 • Eva Bily 17.11.2017 at 4:13

  Po rannom kojeni uz neviem zaspat, tak citam a vypisujem co som za posl. 2 dni zmeskala:) Ceny paradne vsetky!!! Ale „Memonik“ ma najviac zaujal svojou originalitou a sancou ze nas spoji celu rodinu na dlhe chvile a opakovane za jednym stolom. A o tom su predsa Vianoce, no nie?

 • Daniela 17.11.2017 at 4:35

  Za nás byl doposud nejlepší článek a soutěž 3. den s výhrou First Bike. Milujeme cestování, proto palec nahoru za inspirativní a úžasně napsaný článek😍

 • Maria KUČEROVÁ 17.11.2017 at 4:49

  Nejlepší zatím o lego cesta kolem světa.

 • Katerina Pipalova 17.11.2017 at 4:54

  Nejvic se mi libila soutez o odrazedlo. Ale vsechny clanky jsou moc hezke. Tuhle sadu lega mam vybranou od te doby, co ji duplo vydalo. Dcera miluje koniky, takze tusim, ze by byl kolotoc hodne oblibeny. 🐎🐎🐎

 • Hana 17.11.2017 at 5:14

  Je to tezke vybrat jen jednu 🙂 ale asi ta o advetni kalendar 😊

 • Petra 17.11.2017 at 5:53

  Supr byla teď ta poslední o capáčky. Z jedněch jsme právě vyrostly, nové by se šikly 😉 ale výhry jsou krásné úplně všechny.

 • Pavlína Rytířová 17.11.2017 at 6:04

  Mě zatím nejvíc zaujala hra Memonik. Když nevyjde v soutěži, určitě si něco podobného s Adélkou vytvoříme.

 • Alžběta 17.11.2017 at 6:06

  Zatloukačka je super, asi ji časem pořídíme. A taky odrážedo, capáčky, spoustu pěkných knížek… Moc Vám za články děkuji, nejen kvůli tomu, že rozdáváte ceny, ale hlavně kvůli tolika užitečným tipům 🙂

 • Katka 17.11.2017 at 6:09

  Všechny soutěže jsou naprosto úžasné a je ví,že jsi si dala záležet..ja miluji knihy,takže mě potěší jakákoliv soutez o ne,ale za dceru mohu říct,že ji by nejvíc potesila soutěž o lego.

 • Lenka Benesova 17.11.2017 at 6:10

  Míšo všechny výhry byly super. Mám děti 2,5 a 5 let a každou bychom využili. Tedy kromě odrážedla Firstbike. Děti už odrážedla / kola mají. Mně osobně se nejvíce líbila výhra školková. Děti by asi nejvíce ocenily lego nebo nějakou hru.

 • Andrea 17.11.2017 at 6:10

  Nevím jak soutěž ale nejvíc me zaujala výhra v podobě capáčku. Jsou opravdu krasne.

 • Martina Krhutová 17.11.2017 at 6:13

  Jedna velká inspirace
  Díky Vám jsem objevila časopis Raketa
  Slediji Fcb i Ig

 • Martina 17.11.2017 at 6:13

  Odfrc na odrazedle Firstbike 😊

 • Barbora Dočkalová 17.11.2017 at 6:19

  Vsechny souteze jsou skvely! Mate spoustu dobrych napadu.. Knizky krasne,lego krasne!! Ocenuji i obleceni..

 • Beata 17.11.2017 at 6:36

  Mne sa zatial pacila najvoacbsutau dnesna o lego duplo zabavna rodinna pout

 • Bára 17.11.2017 at 6:37

  Moc gratuluji vyherkynim 😊! Toto je asi zatím nejtěžší otázka. Našemu prckovi by se asi nejvíc líbilo first bike, teď máme jestě dětské odrážedlo a jsme na něm skoro každý den 👍

 • Bara 17.11.2017 at 6:38

  Celkovy napad a zpracovani adventniho kalendare je uzasny! Vsechny souteze jsou dokonale! Ale pokud vybrat jednu…tak je to o sadu juchuuuu 🙂 krasny den

 • Lucie Binarová 17.11.2017 at 6:42

  Nejvíc se mi líbila soutëž Staň se lékařem s Juchuuu

 • Radka 17.11.2017 at 6:45

  Tezke vybrat, ale nejvíc se mi libila vcerejsi soutěž a inspirace na ručně šité capiki. Obout dceru je u nas opravdu orisek..

 • Jana Herrmannova 17.11.2017 at 6:45

  Mne se nejvic libi doporuceni na knihy: Nocnikovky a ty o zivote 🙂

 • Monika Plonková 17.11.2017 at 6:48

  Mě se nejvíc líbí včerejší soutěž o capáčky, oblečení a Hlíváček 🙂

 • Martina 17.11.2017 at 6:52

  Líbí se mi všechny soutěže, dárky jsou skvělé i jako tipy. Ale pokud se mám rozhodnout, nejraději mám výhry knížkové 🙂

 • Zdeňka 17.11.2017 at 6:52

  Všechny soutěže jsou skvělé, ale jednoznačně top je Staň se lékařem. Úžasný doplněk k našemu lékařskému kufříku.

 • Zuzana 17.11.2017 at 6:54

  Vase souteze vsechny super a hlavne pro me hodne inspirativni clanky. U nas momentalne aktualni tema nocnik,tak za me to vyhrala „nocnikofka“.

 • Lenka Richterová 17.11.2017 at 6:55

  Zatím každý článek byl velice inspirativní. Mám založený dokument, kam si ukládám tipy na dárky nejen pro dceru, ale i neteře a synovce. Nejvíc se mi líbila soutěž o Duplo, protože to bychom aktuálně využili nejvíc 🙂

 • Kateřina Kolářová 17.11.2017 at 6:56

  Já jsem milovník knížek, takže všechny s knížkama. A pak jsem ráda za každou, kde by mohla být výhra pro mého 14ti měsíčního Kulíška.

 • Petra 17.11.2017 at 6:59

  Všechny články i soutěže jsou super.. ještě se nestalo, že bych se u čtení nudila neno si řekla – tak dneska tu výhru ani nechci 😀 ale úplný top byl pro mě článek o knize Rok v lese a z výher pak Lego Duplo, First bike a kniha o hovínku vzhledem k věku Filípka. Ale věřím, že když se na nás usměje štěstí a vyhrajeme něco jiného, rád si na to počká a budeme se s tím bavit zatím my dospělí 😆

 • Katka 17.11.2017 at 7:04

  Dobré ráno, celý kalendář máte moc povedený a je pro mě velkou inspirací nejen na Vánoce. Soutěž se mi zatím nejvíc líbila o cyklech- Z vejce slepice…:) A Lego Duplo milujem. Zabaví i nás dpspělé.

 • Tereza Beza 17.11.2017 at 7:05

  Já bych si nejvíce přála výhru od UNUO:-) Tereza + sdílím na FB

 • Miriam 17.11.2017 at 7:11

  Dobrý den,všechny dárečky jsou super,ale protože nás je moc tak lego je nejlepším řešením .

 • Lucka 17.11.2017 at 7:11

  Mama blogy ctu uz skoro 2 roky, abych se od narozeni naseho prcka taky ocitla trochu v obraze, co kde frci a tak. Ale az diky soutezi stan se doktorem jsem objevila neco noveho, co me hoodne zaujalo a brzo se urcite objevi u nas doma, protoze treba mapy, to je moje 🙂

 • Hana Dlouhá 17.11.2017 at 7:13

  Nejvíce se mi zatím líbila soutěž ó Memonik 🙂 Hana

 • Monika 17.11.2017 at 7:14

  Dobre ranko, nejvic se mi libila soutez o Memonik a pak ty o knizky a vcerejsi supr balicek mekkych darku! Preji hezky prodlouzeny vikend!

 • Lenka Valová 17.11.2017 at 7:20

  Soutěže jsou parádní všechny, ale asi nejvíc mě inspiroval ten s Juchuuu, dcera začíná pokukovat po doktorských věcech a ty rtg snímky jsou top.

 • Petra 17.11.2017 at 7:22

  Vsechny souteze jsou super..jedna lepsi nez druha.. Nejvic me chytil Memonik a Rok v lese, jasna inspirace pro Jeziska;D

 • Mili 17.11.2017 at 7:23

  Nejvíc se mi líbila soutěž o knížky o hov… 😀

 • Monika Mikulova 17.11.2017 at 7:23

  Me se libi hlavne clanky a to si nedokazi vybrat ten nej. Vas blog je jediny, ktery ctu opravdu cely. Vsechny clanky a to uz je co rici 😀 hlavne nezacnete delat videoblog, to nerada.
  A co se tyce soutezi, respektive vyher, tak nejvice se mi libi o vyrobek Juchuuu a Unuo s HaliBeli.
  Gratuluji prvnim vyherkynim 🙂

 • Verča S 17.11.2017 at 7:24

  Jaká se mi líbila? To vůbec nedokážu odhadnout, mam pocit, ze z každého článku načerpam spoustu informaci. Ale protože u nás teď frčí lego, tak asi ty o lega 🙂

 • Zdenka 17.11.2017 at 7:28

  Mě se moc líbí soutěž o odrážedlo. To by naše šídlo určitě na další sezónu potřebovalo 🙂

 • Lenka Kovařčíková 17.11.2017 at 7:31

  Nejvíc se mi líbí soutěž kulturní. Ale jelikož máme Prahu a Vysočinu daleko, moc daleko, tak jsem se soutěže nezúčastnila. A tak hned druhá následující, která se mi líbí, je vlastně celá o 💩 😉

 • Kateřina 17.11.2017 at 7:34

  Mě se nejvíce líbila Juchuu, ale duplo,lego,capáčky,zatloukacka jsou hned v zavesu…

 • Petra Bemová 17.11.2017 at 7:37

  Nejvíce se mi zatím líbila soutěž 7. dne: Puzzliky pro šikovné prstíky. A výhra by se mi pak hodila do adventniho kalendáře 🙂

 • Lenka 17.11.2017 at 7:38

  Kazdy den je krasny a vse by me velice potesilo, ale vcerejsek asi zatim nejvic. Capacky, obleceni a imunita jsou u nas temer na dennim poradku 😉

 • Jana 17.11.2017 at 7:38

  Úplně mě okouzlil Juchuu. Dostala jsem skvělý tip na dárek pro synovce, který je už větší a miluje všechny tyhle věcičky. A pak taky capáčky, no vlastně všechny soutěže byly boží!!!

 • Bara Molkova 17.11.2017 at 7:42

  Nejvic se mi libila soutez i odrazedlo First bike 😛

 • Katka 17.11.2017 at 7:42

  Nejvíce se mi zatím líbila soutěž o společenskou hru Nešťourej se v nose. Vypadá krasně a přesnější pro nás ☺. Ale inspirace jsem na vašem blogu našla mnohem více ☺

 • Petra Pavlickova 17.11.2017 at 7:45

  Mne se libi vsechny,je to velka inspirace…z knizek Ctyri rocni obdobi,lego duplo miluji obe deti a minula soutez o boticky a onleceni je taky perfektni.

 • Radka 17.11.2017 at 7:47

  Všechny články inspirují. Nejvíc asi ó lidském těle. Pak zmrazené ovoce.

 • Markéta 17.11.2017 at 7:48

  Všechny jsou krásný ale nejvíce mě inspirovala ta včerejší . Pořád řešim co dětem obléknout když jdou ven.

 • Lucie Humlová 17.11.2017 at 7:49

  Nejvíc se mi líbila včerejší soutěž, protože co si budeme povídat, pro školkové dítě je prostě kvalitní výbava potřeba 😉

 • Iveta 17.11.2017 at 7:52

  Nejvíce se mi líbila soutěž s legem.

 • Radka 17.11.2017 at 7:52

  Tak jasne duplo vede…ale taky se mi moc libi soutez o divadlo.

 • Simona 17.11.2017 at 7:53

  Lego duplo je super 🙂 Neuvěřitelně variabilní, dostali jsme sadu s pár kostickama a děti z toho dokáží vykouzlit hromadu věci 🙂 nejvíc se mi zatím líbila soutěž Nestourej se v nose :-), protože jsem se nejvíc pobavila u čtení komentářů 😀 jinak všechny články a soutěže jsou moc fajn a děkujeme za ně 🙂

 • Haňulka Salátová 17.11.2017 at 7:54

  To je tezke, vybrat jen jednu nejlepsi. Pro me jsou uzasne vsechny. Ale kdyz se mam priklonit k jedne, tak soutez o capaccich. Nektere prakticke/mekke darky mam rada a capky jsou jedny z nich 😁 hracky, hry, knizky – skoro vse chci mit doma 😂😂😂 jsou uzasne, neco uz doma mame, neco budu urcite porizovat. A ted kdo je horsi, ja nebo dcera, ktera chce mit skoro vse na co ukaze 😁 aspon ze ten maly jeste neumi mluvit 😀

 • Aneta 17.11.2017 at 7:55

  Nám se moc líbí tato 13 soutěž protože přesně lego zábavná pouť si moc přejeme koupit dceři k Vánocům 🙂 tak třeba budmeem mít štěstí na výhru:-)

 • Iva Cyrany 17.11.2017 at 7:55

  Nejlepší vyhrou pro syna byl jednoznačně firstbike, protože miluje všechno co má kola. Ale mně se moc líbí zatloukacka, memonik a dárek od juchuuuu.. Děkuji za krásné tipy na dárky, Vaše články jsou inspirativní nejen v období adventního kalendáře..

 • Pavla Havlíčková 17.11.2017 at 7:56

  Ačkoliv jsem se této soutěže nezúčastnila, tak se mi nejvíc líbí „kulturní soutěž“. Divadlo miluji a už se nemůžu dočkat až vnoučata dorostou do věku, kdy vydrží nějakou dobu na místě (ta starší) a kdy z toho budou mít rozum (ten mladší) a některé dětské představení navštívíme 🙂

 • Marika V. 17.11.2017 at 7:56

  Vsetky sutaze su perfektne, kazda jedna vyhra by nase baby urcite potesila, takze to vybrat neviem, ale napisem ktore clanky sa mi pacili, a to boli nestourej se v nose a kniha a pak se to stalo 😉 clanok o divadlach ( ale tu sa zucastnit nemozeme kedze by sme to mali daleko ) a rozhodne sa mi pacili karticky z lega…to uz baby aj maju vytlacene…takze Dakujeme a tesime sa na druhu polovicu…

 • Markéta Sližová 17.11.2017 at 7:57

  Zatím mě asi nejvíc zaujala hra Memonik, nikdy jsem o ní neslyšela a určitě ji pořídíme i kdybych ji nevyhrála.

 • Renata 17.11.2017 at 7:59

  Soutěže jsou všechny super, nejvíc mě asi inspirovaly capáčky, ty určitě pořídím a jinak máme samozřejmě rádi všechny soutěže o Lego, toho není nikdy dost 🙂

 • Bloud. Well Bloud. 17.11.2017 at 8:00

  Nepamatuju si přesně o co se zrovna soutěžilo, ale nejvíc se mi líbil článek o knížce Rok v lese. Asi jsem nebyla sama, protože v kamenném knihkupectví u nás byla vyprodaná a na netu se mi povedla koupit až ve třetím obchodu, z předchozích dvou si ji někdo objednal chvíli přede mnou :).¨
  Tak díky za tip(y), snad se synovi taky bude tak líbit 🙂

 • Kristína Šteflová 17.11.2017 at 8:01

  Nejvíc se mi líbila soutěž o Duplo Cestu kolem světa, protože je to moje vysněná sada 🙂 Z Vašich tipů se milíbily tipyk adventnímu kalendáři. Sleduji FB i IG Kristína

 • Helena Kotrchová 17.11.2017 at 8:01

  O Lego 😉 zboznujeme ho a jedeme v nem denne.

 • Martina 17.11.2017 at 8:02

  Dobré ráno Míšo, to je ohromně těžký úkol, každý den nás to čtení Vás baví 🙂 Nejlepší je asi celý adventní kalendář…. Už mám vymyšlený náš kalendář, ale díky Vám bude ještě bohatší – budou to úkoly, omalovánky, mrazem sušené ovoce, puzzle… A asi se inspirujeme a pořídíme podle Vašich tipů i dárečky dětem do školky 🙂 Díky a krásný den!

 • Blanka Pavelková 17.11.2017 at 8:08

  Letos jsou soutěže opravdu kouzelné. Nedá se říct, která je nej! A jsem opravdu vděčná za každý nápad na dárek.

 • Pavlína 17.11.2017 at 8:10

  Všechny soutěže jsou fajn, mně se nejvíce líbila ta o Lego a o capáčky 🙂 Díky!

 • Lenka 17.11.2017 at 8:13

  Těžké vybrat jednu věc 😀 Všechny jsou parádní. Ale vyhrála by to zatloukačka 🙂 Sleduji na i fb.

 • Petra 17.11.2017 at 8:13

  Nejvíce se mi líbila soutěž o lego, a velmi mě zaujala Juchuuu. Jinak jste pro mě velkou inspirací, co by se mohlo našem dětem líbit.

 • Sylvie 17.11.2017 at 8:13

  Míšo, vše, co jste doposud dala do soutěží je velmi zajímavé a i když ne vše se nám věkově hodí, tak je to cenný tip na dárek nebo do foroty. A pokud bych měla vybrat jeden, tak je to den sedmý, ale spíše kvůli recenzované knize Rok v lese, ta mi přijde moc krásná a puzzle jsou k tomu pěkným bonusem. Velmi děkuji za čas, který nám čtenářům věnujete.

 • Lucie Serbousková 17.11.2017 at 8:14

  Nejvíce se mi líbila soutěž, která byla již ukončena…sušené ovoce a adventní kalendář od lega. Je fajn se těšit na každý další den, jaké okénko s výhrou se otevře 🙂 necháme se překvapit na další dny. Díky!

 • Maia Soukupová 17.11.2017 at 8:14

  Tak to je hrozne tezka otazka… mne se nejvic libila ta s kompletem od Unuo, je to prakticke a hodne vyuzitelne… ale pro dceru zase by byla najlepsi ta o Lidskem tele…pro syna to pexeso pro nevidome a pro nejmladsi dceru Firstbike… tak asi tak 🙂

 • Lenka 17.11.2017 at 8:17

  Všechyn soutěže jsou BOMBA!!! aza všechny tipy moc díky!!!! nejvíc by se mi líbilo vyhrát pro dceru jakékoli Lego – to je teď TOP

 • Markéta 17.11.2017 at 8:18

  Za mě určitě top sušené ovoce a lego friends 🙂

 • Dita 17.11.2017 at 8:18

  Hezke svatecni rano !
  Za me first bike, taky tipy kam za kulturou a vcerejsi oblékání! No vlastne i hry a nestourej se v nose? 🙂 no mohla bych tu vypsat vsech 12!!
  Uzivejte volna
  Dita
  xxx

 • Helča 17.11.2017 at 8:19

  Nejvíc nadchla asi soutěž o capáčky (ale syn mi kouká přes rameno a prý odrážedlo je lepší :D)
  Mně se sle nejvíc líbi, že v každém článku je hlavně spousta inspirace, krom soutěže 🙂

 • Lucie 17.11.2017 at 8:20

  Nejvíc se mi líbila soutěž o first bike. Moc bych si ho prala pro malou. Ale nemáme na nej

 • Bára M. 17.11.2017 at 8:21

  Super byly všechny články, mě nejvíc zaujala ta o hře memonik, protože jsem ji do té doby neznala 🙂 a také článek o adventním kalendáři 🙂 sleduji také fb a instagram Bára

 • Radka H 17.11.2017 at 8:22

  Mě se líbí všechny 😉 Každá má totiž něco pro sebe….Každopádně hodně se mi líbí Memonik a lékařské kartičky.

  • Radka H 17.11.2017 at 8:24

   do sebe 🙂

 • Jana Ševčíková Stárková 17.11.2017 at 8:25

  Tak mě se nejvic libiiii….hmmmm…
  Všechny?:-D

 • Tereza 17.11.2017 at 8:26

  Diky Vam me nejvice zaujala hra Memonik 🎉🎊 a nejvuce pobavily Nocnikofky 😉

 • Dyba 17.11.2017 at 8:30

  Soutěže skvělé a nejlepší ODRÁŽEDLo FIRSTBIKE.

 • Mužiková Karolína 17.11.2017 at 8:31

  Vsechny souteze a darky jsou super, ale favoritem je u nas hmatova hra Memovit a odrazedlo 🙂

 • Zuzana 17.11.2017 at 8:36

  Najviac sa mi pacila sutaz o knizku Apak se to stalo a hru Nestourej se v nose.

 • Petra Němcová 17.11.2017 at 8:36

  Mne se libi vsechny, ale hned ta prvni soutez me zaujala, zatloukacku jsem totiz neznala.

 • Bara 17.11.2017 at 8:37

  Za me Juchuuu Lidske telo a hadry s obutim 👍, ono kdyz ma clovek doma uz tri decka, lega dupla je nasbirano 😎

 • Johana 17.11.2017 at 8:42

  Na dnešní otázku nedokážu odpovědět jedním slovem. Zatím jsem nadšená z tipu na představení v divadle Minor (chtěla jsem koupit lístky na prosinec a v devět hodin v den zahájení předprodeje už byly fuč), líbí se mi sirup Hlíváček, mám objednanou nádhernou knížku Rok v lese a až na to bude věk, tak rozhodně chci, aby měla El ve svém doktorském kufříku rentgenové snímky.

  Moc děkuji za tolik super tipů (a to nejen v Adventním kalendáři, ale i v ostatních článcích…Project life už je u nás doma zabydlený a nadšení jsme byli i z výletu na farmu Blaník) .

 • Barbara 17.11.2017 at 8:43

  Nejvic se mi libila soutez o hovinko:)

 • Veronika 17.11.2017 at 8:47

  Krásný sváteční den,
  líbí se mi všechny soutěže, v každé si najdu inspiraci a každá má své kouzlo 🙂
  Pro děti se mi nejvíce líbí Lego Duplo a za mě hra Nešťourej se v nose.

 • Veronika 17.11.2017 at 8:48

  Tak mě se zatím nejvíc libila soutěž o adventní kalendář, letos jsem ho chtěla pojmout trošku jinak a vy jste mě skvěle inspirovala 🙂 Puzzle a sušené ovoce byl super nápad.

 • Jana 17.11.2017 at 8:49

  Nejvíce me inspirovala soutěž s adventním kalendářem a nápady na ovoce a oříšky a hry. Pak me zaujala hodně soutěž o First bike. A další lidské telo 😊 je to úžasný ❤

 • Barča 17.11.2017 at 8:49

  Mně se nejvíc líbil MEMONIK 🙂

 • Jana Radová 17.11.2017 at 8:50

  Ceny jsou naprosto úžasné a po prvé jsem viděla zatloukačku, kterou jsem doteď neznala, super hračka a super typ, díky za něj 🙂 Duplo je taky top, to je jasná věc 🙂

 • Veronika 17.11.2017 at 8:50

  Nejvíce o duplo a capáčky+UNUO. Ale všechny jsou úplně skvělé, výborný výběr.

 • karolina N. 17.11.2017 at 8:50

  Nejde říci, která soutěž se mi líbí nejvíc, protože se mi líbí všechny. Hlavně, nám ukazuješ nové, pro mě neznámé nejskvělejší :))))

 • Irena 17.11.2017 at 8:51

  Hodnotit co je nejlepší je těžké, když je všechno tak zajímavé, krásné fotky a supr popisky. Ale tak jo, nejvíc mne zaujala soutěž č. 9 doktorem s Juchuuu!. Jako vždy spousta úžasných tipů.

 • Martina Eignerová 17.11.2017 at 8:54

  Mě teda nejvíce baví čtení, já na výhry nemám štěstí. Zatím mě nejvíc asi překvapil článek s Kulturou, já myslela že tak malé děti do divadla nechodí a to ani na dětská představení. Otevřela jste mi oči i když, s tou naší to není úplně jednoduché. U nás je kovbojka i cesta do obchodu. Snad se to brzy zlepší a my také budeme moci někam vyrazit 🙂

 • Jana & Dominik 17.11.2017 at 8:54

  Doposud se mi nejvíc líbila soutěž o hmatové pexeso Memonik 🙂

 • Hani 17.11.2017 at 8:56

  Asi o adventni kalendar, ale kazdy den je to mile prekvapeni a hodne inspirace. Diky.

 • Tereza Meravá 17.11.2017 at 8:57

  Zdravím, zatím se mi nejvíc líbila hned ta první soutěž, kdy jsem nabrala inspiraci na dětské časopisy:) Tereza Meravá

 • Lenka 17.11.2017 at 8:58

  Vsechny souteze jsou moc povedene a tezko se mi vybira, ktera je uplne TOP. Nase kluky by asi nejvic potesilo lego, pripadne first bike.

 • Marketa 17.11.2017 at 8:59

  Miso spíte taky nekdy?Absolutně nechápu jak to všecko stihate😂Mne by se nejvíc líbily capky, ale u deti by určitě nejvíc vedlo duplo😉

 • Martina Wágnerová 17.11.2017 at 9:00

  Dobre rano, jakykoliv darek by me potesil vyhrat, nejvice ale se mi libi soutez o odrazedlo firstbike, protoze u nas uz je taky potreba ho mit 😀
  preji hezky den 😉

 • Veronika Kohoutová 17.11.2017 at 9:01

  Nejvíc se mi líbila soutěž o odráželo First Bike

 • Any Vodrazkova 17.11.2017 at 9:06

  Vsechny jsou skvělé, ale ja ocenuji tu ve které se může vyhrát lego friends 🙂 to totiž musí mít 😀😀❤

 • Katerina Kmecova 17.11.2017 at 9:07

  Mne se libi cely kalendarni napad, diky nemu jsem narazila na spoustu inspirativnich napadu i z doby drivejsi. A kdybych mela vybrat jen jednu,byla by to ta o first bike- uz dlouho po nem pokukuju a uvazuju,zda ho synovi k narozeninam poridit.

 • Hanka 17.11.2017 at 9:09

  Mne se osobne libi treba ta o listky do divadla na Louskacka bych sla hned, ale na to je dcerka moc mala, nebo ty puzzliky 4 rocni obdobi jsou krasne, ale madam neba zajem jeste ani tri/ctyrkouskove. Takze z hlediska vyuziti je bohi duplo. Hezky prodlouzeny vikend s celou rodinkou 😉

 • Romana Kašpárková 17.11.2017 at 9:10

  Mě se zatím nejvíc líbila soutěž s knihou Rok v lese a puzzle od Djeco 😊 prostě na mě působí ty čtyři roční období, miluju je 😊😉

 • Ingrid 17.11.2017 at 9:13

  Sama jsem přemýšlela nad tím, která soutěž byla zatím nej a rozhodování bylo dost těžké. Nakonec u mě asi vyhrála včerejší praktická výhra a výhra divadelní, tyto mě totiž nejvíce inspirovaly (ihned jsem koupila lístky do divadla a objednala hlíváček :D).

 • Gabriela L. 17.11.2017 at 9:14

  Staň se lékařem.

 • Jana Bystroňová 17.11.2017 at 9:14

  Hezké ráno,
  líbily se mi naprosto všechny soutěže a nedokážu rozhodnout o tom, která je nejhezčí. Za mě jsou nejkrásnější výhrou knížky a hry (RTG apod). Dcera by si nejvíc vyhrála s legem 🙂

 • lucie 17.11.2017 at 9:16

  Dobrý den mě se nejvíc líbí soutěž o hmatové pexeso takhle si představuji hračku,která rozvíjí dětské smysly i fantazii.Krásný den.

 • Naděžda 17.11.2017 at 9:16

  Mně se nejvíc líbíla soutěž: DNES VÁS POŠLEME ZA KULTUROU – protože jsem díky ní zarezervovala poslední 3 volné lístky na vánoční divadelní představení, které hrajou na Nové scéně – už se nemůžu dočkat, až si užijeme vánoční atmosféru a poprvé půjdeme všichni 3 do divadla :o)

 • Libka Smyčková 17.11.2017 at 9:16

  Lega neni nikdy dost, ale me spis zaujaly inspirativni souteze, takze Juchuu, Mamonik a nebo kultura ??Nemohu se rozhodnout..

 • Patockova 17.11.2017 at 9:22

  Nejvice o Duplo kolem sveta. :0) Instagram veronikapatockova

 • Veronika 17.11.2017 at 9:28

  Dobre rano:):) nejvic se mi zatim libila soutez o hmatove pexeso Memonik. Je to neco naprosto uzasneho!! Sleduji fb i instagram

 • Michaela Novotna 17.11.2017 at 9:28

  Vsechny souteze jsou krasne a hracka nebo knizky by u nas nasli mistecko 😊 ale nejvic se mi libila soutez o capacky a firstbike 😉

 • Petra Hečová 17.11.2017 at 9:28

  Výhry a články jsou super všechny, ale top je asi divadlo a lego.

 • Kacka 17.11.2017 at 9:29

  Je to tezke ale asi soutez o duplo cesta kolem sveta… Clanky jsou paradni 🙂

 • Martina 17.11.2017 at 9:29

  Míšo všechny jsou úžasné, hlavně Vaše práce :). Nejvíc mě zaujala asi inspirace od Juchuuu.
  Martina

 • Eva S. 17.11.2017 at 9:31

  Libil se mi clanek o Juchuu. Mam jeji karticky rada. A pak mi potesil clanek nestourej se v nose. Asi ji jeste budeme muset dokoupit k vanocum.

 • Adela 17.11.2017 at 9:34

  Nejvíce se mi libi hra Memonik a vsechny zmiňované knihy. Mam to už na seznamu :).

 • Eva Hruba 17.11.2017 at 9:34

  Ano cerpame s radosti z kazdeho clanku. Ale nejvice ale asi Stan se lekarem s juchuuu
  a Za kulturou!
  Diky za vas cas

 • Eliška Gřešková 17.11.2017 at 9:35

  Hezké ráno Míšo, Nelinko, Jůlinko. Všechny soutěže jsou skvělé a je těžké si vybrat, která se mi líbí nejvice 😂. Z praktického hlediska se mi líbí soutěž z capáčky…

 • Hana Hospodková 17.11.2017 at 9:35

  Ahojky…:)
  Tak mne osobně se líbila nejvíc soutěž se zatloukací raketou. Oslovili mne však všechny.
  Děkuji za povedený adventní kalendář.
  Hanka H.

 • Katka Weberová 17.11.2017 at 9:36

  Vse je paradni. Lego, okynkove knizky, vybava do skolky, Louskacek, Nestourej se v nose. Asi bych vyjmenovala temer vse 😊👍
  At uz clovek vyhraje nebo ne, je to super inspirace a za to velke diky!

 • Janka 17.11.2017 at 9:36

  Soutěže jsou nádherné všechny, je těžké vybrat jen jednu 🙂 Ale zatím o malinko vyhrává asi Memonik, z toho jsem úplně vedle 🙂

 • Alexandra Pavlíková 17.11.2017 at 9:37

  Za mě určitě o unuo soupravu, máme s touto značkou výborné zkušenosti, takže větší model by se hodil 😉

 • Věrka 17.11.2017 at 9:37

  Otázka se zdá být lehká, ale odpověď opravdu lehká není:-) Ale pro mě nejzajímavější článek o lidském těle soutěž s juchuuu staň se lékařem. Děkuji za všechny super typy:-)

 • Simona P. 17.11.2017 at 9:37

  Vybrat nejlepší soutěž snad ani nejde. Moc se mi líbí, že se tu objevily i capáčky a souprava od Unuo! Velmi nápaditá je soutěž o adventním kalendáři, to je skvělý článek. Milujeme čtení, takže i většina knížek – hlavně těch vzdělávacích a pohodových. A co u nás nikdy nezklame je Duplo a Lego,.

 • Renata Ševčíková 17.11.2017 at 9:37

  Za mě určitě všechny knihy 😉 Já jsem knihomol a moje děti snad taky 😀

 • Rienka 17.11.2017 at 9:38

  Legooooo ooooo to je onooo
  Mne prakticky najviac imponuje vcerajsia sutaz c 12. Unuo fakt potrebujeme, takze chvilu pockam. Co ak sa zadari 😉. A tiez vitaminy no uvidime. Zatial mame gumene vyssie spominane, tak snad zaboduju potom nove.
  Ale inspiraciou je kazdy clanok, najviac ma potesil adventni kalendar. Tolko prace nam usetris 😎 velka vdaka

 • Adéla Hřebíková 17.11.2017 at 9:40

  Mně se zatím nejvíc líbil článek o adventním kalendáři. Sama ho dělám velmi podobně, ovoce do celofanoveho pytlicku a k tomu to celé ještě případně a malým dárkem do lneneho. Ale inspirovala jsem se tím puzzle a hned jsem ho objednala. Na adventní neděle jsem Emce vystrihla ještě další puzzle. U nás se bude skládat jak o život. 😉

 • Petra 17.11.2017 at 9:42

  Líbily se mi všechny soutěže. Super ceny. Zaujala mne hra Memonic, kterou jsem ještě neznala.

 • Lada 17.11.2017 at 9:43

  Mně se libi uplne vse a jsem prekvapena i dojata, ze si s tim da nekdo takovou praci a chce udelat druhým radost, i kdyz ho to musi stat spoustu prace a starosti. Smekám klobouk a velice tím za vse dekuji!

 • Jitka Kubickova 17.11.2017 at 9:53

  Nadherna sada duplo se skluzavkama.Ani jsme nevedela,ze ji maji. Me se libili vsechny clanky soutezni ale asi nejvic me prekvapilo o lidskem tele..ty rentgeny proste musim koupit 😉 prave maly sleduje Operace jau :)))) asi z nej bude doktor.

 • Jitka Křížková 17.11.2017 at 9:53

  Krásné sváteční ráno, tak nám se nejvíc líbily ty o lega, protože vím, že by to byl ten TOP dárek, se kterým si můžeme hrát pořád. Takže i dnešní soutěž je jedna z těch, kde bychom o výhru hodně stáli, včerejší capáčková, byla taky moc fajn. Když se ohlídnu, tak vlastně každá soutěž, co je tady na blogu má krásné dárky, ale já se hodně těším na ráno, kdy si udělám čaj a čtu si ty krásné články se soutěží na konci ) Díky Míšo, že tohle všechno děláš a věnuješ nám všem tolik času.

 • Kateřina Mejtská 17.11.2017 at 9:56

  Dobrý den, pro nás je nejzajímavější a nejhezčí soutěž o rakeťáckou zatloukačku. Ta se klukům moc líbí. Jinak všechny soutěže jsou úžasné. Snad se na nás taky usměje štěstí. Katka
  kaca.val@seznam.cz

 • Lenka Dostálová 17.11.2017 at 9:57

  Za me byla top soutěž o raketackou zatloukacku. Díky ní jsem objevila Raketu a v komentářích pak Puntíka.

 • Eva Kalinová 17.11.2017 at 10:00

  Líbi se mi všechny články. Nejvíce se mi však líbil článek o Juchuuu, rtg snímky jsem sháněla synovi do Dr. kufříku a nikde jsem na ně nenarazil. Diky Vám je teď vánoční dárek úplný. Nejvíce by se nám však hodila soutěž o First Niké, starší nechce přesedlal na kolo se šlapací a přenechat odráželo mladšímu. Sleduji na FB, prima den, Eva

 • Veru Kolocova 17.11.2017 at 10:01

  U mě zatím vede soutěž o capáčky a softshelky. I když sada lidské tělo je taky super! 😊

 • MAR MAR 17.11.2017 at 10:06

  Zdravím! Inspirativních témat bylo hodně, vzpomněla jsem si na školu v přírodě ve Frymburku a zatoužila jsem zase tvořit nebo naplnit knihovnu další spoustou krásných knih. Upřímně jsem se však bavila u bobkového tématu, takže infantilně volím jako něj soutěž 🙂

 • Klara 17.11.2017 at 10:07

  Dobry den, nejvice pobavila hovinkova soutez ale nejradeji bychom soutezili stale o lego – to je top.

 • Dana DS 17.11.2017 at 10:10

  Ufff, vsechny jsou super! Pokud jde o me, tak treba soutez o hru Nestourej se v nose, ale dcerka by urcite hlasovala jinak 😂

 • Oznam 17.11.2017 at 10:15

  Mě se nejvíc líbila poslední soutěž o oblečení pro naši drobotinu, hlavně tip na capáčky…

 • Zuza Vesela 17.11.2017 at 10:18

  Soutěž o Lego, Memonik a Juchúúúú

 • Marie Linhartová 17.11.2017 at 10:25

  Mně se líbí celý adventní kalendář. Výhry jsou úžasně pestré tak, aby si tu každý našel něco. A ty články k tomu jsou super. Musela jste si s tím dát spoustu práce.
  Nejvíc mě zaujal asi článek k 11. dni – hru Nešťourej se v nose jsem znala podle názvu, ale až po přečtení vaší recenze mě zaujala. Děkuju 🙂

 • Adéla 17.11.2017 at 10:37

  Vsechny jsou skvele a hlavne jsou to paradni tipy na darky 😉 Uz jsem koupila i listky na Louskacka 🙂 Jinak hodne oblibene je Lego, samozrejme.

 • Adéla 17.11.2017 at 10:37

  Mě nejvíce zaujal článek „nešťourej se v nose“. Vůbec jsem do té doby netušila, že se dají podobné knížky sehnat. 🙂 Aspoň mají dospěláci pomocníky při výchově a vysvětlování „proč“.

 • Simona 17.11.2017 at 10:41

  Musím tě Míšo moc pochválit za skvělé články, spoustu inspirace a pestré ceny. Mě osobně se nejvíc líbí Juchuu, ale dcera by si zatím nejvíc užila asi Lego.

 • Renáta Hovoříková 17.11.2017 at 10:42

  Musím říct, že si nedovedu vybrat, protože zatím ještě neproběhla jediná soutěž, kde bych netoužila po výhře 🙂 Perfektní výběr! Po synovi toho máme doma dost, ale co nám zatím chybí, tak zatloukačka. Vše ostatní je ale taky super, takže.. těžko volit :))

 • Kri