jsme v polovině | vyber si a vyhraj LEGO

17.11.2017 in Dr. Máma, Tipy, Vánoce - 630 Comments

Dnešní den je sváteční a i já budu s dětma hlavně odpočívat 🙂 . Odpočinkový je i dnešní článek a tím je velké “SLÁVA”, jsme v polovině adventního kalendáře 🙂 . Sepsala jsem vám přehled všech 12 dní, které máme za sebou. Vynechali jste některou a chcete se ještě zapojit? Snadno se proklikněte na soutěž, o kterou máte zájem a hrajte 🙂 . Rozdáme tu první dvě výhry 🙂 , a protože i dnes se otevírá okýnko, zahrajeme si o další výhru. To je panečku rozdávání. Tak já se těším, co vy?

DEN 1.: ODNES SI POD JEDLIČKU RAKEŤÁCKOU ZATLOUKAČKU

Do soutěže jsem vám zvolila zatloukačku Djeco, která se hodí nejen pro kluky, ale i holčičky. Líbí se vám? Já za ni moc děkuju Mamiee 🙂 Jednomu z vás ji tak můžu poslat.

Sada obsahuje karty, na kterých máte vesmírnou inspiraci. Slouží jako vzory, podle kterých děti skládají a hotové výtvory pak pomocí hřebíčků a dřevěného kladívka zatlučou do korkové podložky. Je to strašně krásná kombinace hry vyžadující pozornost, koordinaci a trénink jemné motoriky!

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 2.: Vyber si balíček podle svého gusta

1.balíček

Životní cyklus slepičky, nejen v knize, ale i dokonalých puzzle od PlanToys 🙂 . K nim nebude chybět tahle kniha, kterou jsem vám na blogu už ukázala a můžete si ji celou prohlédnou tady v článku. Jako třešínku (přesněji řečeno jablko a broskev) přidávám vyladěné cucíky (pardon, my tomu tak doma říkáme 😀 ) od Hippu, které holky s oblibou tahají na výlety.

2.balíček

Kdo by neulovil balíček první, má možnost si nechat až domů poslat dvojku. Recenzovanou knihu pro všechna dítka, která čekají na brášku nebo ségru. K nim pak třešínku v podobě kiwi a manga od Hippu 🙂 .

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 3.: ODFRČ NA KRÁSNÉM ODRÁŽEDLE FIRSTBIKE

Překrásný dárek od Proděti.cz. Vybrala jsem nejpraktičtější a u nás nejvyužívanější věc. Krom té soutěže jsme vás svezli na jih Čech, kde jsme si dali s holkama víkend po návratu z Afriky (a jo, vrátili se všichni marod 😀 ). Ale bylo to skvělé. Lipno a Hotel Leyla, tak račte nastoupit, jede se na výlet 🙂 .

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 4.: VYBER SI NOČNÍKOFKU DO SVÉ KNIHOVNY

Jako odměnu a dáreček do okýnka jsem vybrala zaplnění vaší kniHOVNIČKY. Můžete si vybrat jednu z knih a rozdám je tu všechny. Každá z knížek, kterou tu dnes můžete vyhrát, má svůj samostatný článek. Tam si ji můžete celou prohlédnout, abyste věděli, o co vlastně soutěžíte a která je ta pravá. Pojďte si vybrat (klikem na název otevřeš článek o knize tady na blogu).

Co je to hovínko z Nakladatelství Svojtka
Vombat Jirka z Mladé fronty
Malý nočník, malá hovínka z Nakladatelství Svojtka
nebo Víš co má v plínce myš?

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 5.: LEGO DUPLO SE HODÍ VŠEM. CHCEŠ HO OD NÁS?

Lego DUPLO si zaslouží článek v kalendáři úplně každý rok. Jak ale na blogu články přibývají, některé ty starší zapadnou a je to škoda převeliká. Z toho důvodu jsem se rozhodla, že vám udělám takový Lego-obsah z celého blogu a vyzobu jednotlivé články. Vy si tak můžete pohodlně otevřít to, co vás bude zajímat a stáhnout ty šablony, které se vám budou hodit 🙂 . Vybrat si můžete ze dvou balíčků. Tak který?

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 6.: Soutěž ukončena – gratulujeme 🙂 

Abyste měli své dárky včas a mohli je použít dětem do adventních kalendářů, končila tato soutěž (jako jediná) už tento týden. A já s velkou radostí rozdám první výhry. Soutěžilo se o dva balíčky 🙂

1. Ovoce sušené mrazem od Slevomatu + LEGO City adventní kalendář získává

VIKI ČERVENÁ

2. Ovoce sušené mrazem od Slevomatu + LEGO Friends adventní kalendář získává:

PETRA CHMELÍČKOVÁ

DEN 7.: PUZZLÍKY PRO ŠIKOVNÉ PRSTÍKY

vzhledem k tématu článku, který je recenzí na nové leporelo Rok v lese, jsem pro vás vybrala do soutěže tyhle nádherné puzzle Čtyři roční období od Avenue Mandarine. Tu značku mám ráda, protože se kvalitou vyrovná Djeco hračkám a jejich sortiment děti rozvíjí nejen motoricky.

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 8.: NAŽHAV PRSTÍKY NA MEMONIK

Memonik je unikátní společenská hra. Jde o hmatové pexeso, které mohou hrát stejně i plnohodnotně vidoucí i nevidomí, lidé hovořící různou řečí, zda senioři společně s dětmi. Memonik se dá použít i jako senzorická či výchovná pomůcka (například při Montessori výchově) a vy ji můžete vyhrát.

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 9.: STAŇ SE LÉKAŘEM S JUCHUUU!

Na blogu jsem přivítala Juchuuu! a taky autorku téhle originální značky, Pavlu. Její tvorba se nikde jinde nevidí a díky systému skládání a překládání průsvitných fólií, vytvořila Pavla nejednu edukační hru.

Sada Lidské tělo obsahuje dřevěnou tabulku, která má v sobě dva dřevěné kolíčky. Na ty se přidělávají jednotlivé fólie a budeme si moct skládat lidské tělo podle svých potřeb. Tahle sada je nádhernou pomůckou, která dětem pomůže pochopit, jak to v těle chodí. Netřeba se učit podle knihy a biflovat pojmy, stačí si to doma ukázat a následně vyzkoušet kvízem.

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 10.: DNES VÁS POŠLEME ZA KULTUROU

První z vás si odnese divadlo, které mi věnovalo Albi z edice Kvído. Můžete si vybrat své vlastní. Je jen na vás zda to budou Piráti nebo PrinceznyZvol si tady.

Druhý z vás si zajede do Prahy na Dětské baletní představení Louskáček. Divadlo Hybernia a vstupenky pro 2 dospělé a 1 dítě vám věnuje slevový portál Slevomat. Příběh o dvou jednáních se odehrává na Štědrý večer, kdy ve snu malé Klárky ožívají všechny hračky včetně Klárčina dárku od strýčka – dřevěné loutky louskáčka. K nočnímu životu se probouzí ale také svět myší s jejich králem – a ti proti oživlým vojáčkům vedeným Louskáčkem bojují. Poté, co Louskáček zvítězí v bitvě nad myší armádou, pozve Klárku do svého království, kde všichni vesele oslavují a tančí. Začíná nový den, Klárka se probouzí doma u vánočního stromečku a na jejím klíně leží hračka louskáček…

Třetí z vás si udělá výlet za kulturou do Čertoviny na Vysočině. Díky Slevomatu bude celá vaše rodina mít o program postaráno. Vstup na Čertovský program pro 2 dospělé a 1 dítě. Čerti pro vás připravili ďábelsky nabitý program. Vrátný Vytřas vás provede pekelnými chodbami, rozpustilý čertík Bertík vás zatáhne do pohádkového dobrodružství a při Pekelném víceboji poměříte s čerty sílu. Pokud máte opravdu pro strach uděláno, požádejte o audienci u samotného Lucifera.

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 11.: Nešťourej se v nose a kniha A pak se to stalo!

1.výhra: Společenská hra Nešťourej se v nose z nové generace her 4bambini
2 výhra: Krásná kniha  A pak se to stalo! o častých nešvarech, o kterých děti nechtěj ani slyšet a vy z nich šílíte 🙂

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

DEN 12.: OBUJ, OBLEČ A POSILNI SVOU DROBOTINU DO ŠKOLKY

Článek o top věcech, které považuju za skvělé do školky, ale neatraktivní jako dárečky pro děti. Vybrala jsem svědomitě, jsem přesvědčena vaší spokojeností a doufám, že když ne dětem, tak vám dnes radost uděláme 🙂 .

Součástí balíčku je jeden pár dětských capáčků Hali Beli, které vám s láskou ušijí na míru. Oblékne vám děti Unuokteré do soutěže věnovalo komplet soupravu (bunda + kalhoty) dle vlastního výběru a na tu školkovou infekci vám pošleme 2 balení Hlíváčku, které mi věnovala jak pro mé holky tak i vám Terezia Company paní Ing.Terézie Svátové.

Chci se zapojit do této soutěže – klik!

Tak tohle dosavadních 12 článků, které máme za sebou. Doufám, že vás čtení i soutěže baví a výhry se trefují do vašeho vkusu 🙂 . Snažily jsme se s holkama vybírat svědomitě a do každého článku vložit navíc i nějakou tu inspiraci navíc, aby to tu nebylo permanentně jen o té soutěži. A kdo vydrží dál, jsme teprve v polovině a já tu mám ještě další krásu na rozdávání 🙂 .

DEN 13. Vyhraj nejoblíbenější cenu v soutěžích – LEGO DUPLO Soutěž ukončena

Zábavná rodinná pouť

Dnešní jednoduché podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu: Která soutěž se ti doposud nejvíce líbila? 🙂

3. Facebook: MK life / mom of 2 & our life ani Instagram dnes neřeš 🙂 . Dnes nepomůžou. Prozradím ale, že na našem Facebooku bude ještě jedna speciální soutěž (dnes 17.11. v 8:00) jen pro vás, kteří tam s námi jste 🙂

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

Míša

All posts

630 Comments

 • Jana Fraisova 17.11.2017 at 0:26

  Duplo deti vseobecne miluji a ja se jim nedivim 🙂 Osobne se mi nejvice libila soutez o adventni kalendar, byla mile inspirativni, objednala jsem mrazem sušené ovoce a vytiskla puzzle, koupila celofanove sacky a stuhu a ted jen dosit druhou sadu lnenych sacku 😉 Nechci detem cpat spoustu hracek a sladkosti, myslim, ze vychova ke stridmosti zacina uz v detstvi 🙂 Dekuji za peknou soutez.

 • Soňa 17.11.2017 at 0:36

  Nejvíc se mi líbila asi soutěž o zatloukačku, protože jsem tuto hračku neznala, tak jsem moc ráda a mám další tip na dárky.

 • Monika Sahebová 17.11.2017 at 0:37

  Doposud se.mi nejvic libila soutez o duplo cestu kolem sveta 🙂🙂🙂 Jinak Vase clanky rada ctu, jsou inspirujici…dekuji 🙂

 • Jitka Jurkovicova 17.11.2017 at 0:39

  Miso, Vase clanky a hlavne ty uzasne ceny k tomu jsou vsechny jedinecne 😉 Proto pravidelne ukazuji dceri Vase darecky a sleduji jeji reakci, co by si vybrala. Jako vetsina deti reaguje, ze by se ji vse hodilo, ale nejvic se zajimala o hru Memonik 😉 A ta mladsi Juli je jako Vase Juli pres jidlo. Takze ta kdyz videla susene ovoce, bylo jejim komentarem mnam, mnam rozhodnuto 😁

 • Cukr Káva 17.11.2017 at 0:41

  Druhá o životě a cyklech

 • Anna Nováková 17.11.2017 at 0:41

  Zatím se mi nejvíc líbila soutěž o capáčky,protože ty by dcerka využila denně 🙂 ale jinak mám radost z každé soutěže,co se tu objeví 🙂 díky za to!

 • Michaela Teuchnerová 17.11.2017 at 0:44

  Mně se nejvíce líbila včerejší soutěž – dostala jsem zajímavy tip na krásné a vkusné capáčky. A taky jak přírodně posílit dětem imunitu, což se nyní perfektně hodí 🙂

 • Kik 17.11.2017 at 0:47

  Všechny soutěže jsou parádní! Ale nejvíc mě inspiroval výběr “hovínkových” knížek 🙂

 • Marie Horáková 17.11.2017 at 0:52

  Stan ss lekarem s Juchuuu je pro je jasny top. A je mi jasne,ze dcerka by s tim plne souhlasila😊

 • Zanet H. 17.11.2017 at 0:54

  Nejvice se mi libila zatim fekal soutez, tedy “nocnikofka” 😂 Ta me pobavila se vsemi clanky o knizkach na tema “hovinko”, u nas je to ted hodne aktualni, tak aspon vim, ze se mam o hovinkach bavit s malou na rovinu 😂
  Krasna ale byla i ta o adventni kalendar, tedy napln do nej, mrzi me, ze jsem ji propasla 🙂

  Novinky odebiram a sleduju i Fb, jsem zvedava na dalsi souteze a hlavne clanky 🙂

 • Hanka 17.11.2017 at 1:00

  😂😂😂😂😂Tak ty mamky na mateřské fakt v noci nespí…ale kojením to nebude…sledují kalendář.
  Soutěže jsou všechny super,ale kdybych se měla rozhodovat podle výhry,přála bych si jednu z knížek o 💩

  • Martina 17.11.2017 at 6:29

   Vsechny!:) Fakt:) Knizkove, duplacke, herni….Ale kdybych mela vybrat, tak mozna s oblecenim UNUO a capacky… Ale jen velmi velmi tesne vybiram;) Kazdopadne si rikam, ze losovani vam nezavidim, to bude dlouha procedura:))

 • Iva Pelikánová 17.11.2017 at 1:16

  Jejda, těžká to otázka, protože zatím všechny soutěžní dny měly něco do sebe 🙂 když musím vybrat, tak číslo tři kvůli tipům na výlety, pětka a srdcovka byla taky desítka tipy za kulturou 🙂

 • Silvia 17.11.2017 at 1:21

  Čím delší “vyprávění” k soutěžím, tím je to pro mně zábavnější, a den 11 se mi líbil nejvíc 🙂

 • Magda 17.11.2017 at 1:23

  Určitě soutěž o hru memonik. Nedivím se, že hra vyhrála tolik cen, vypadá suprově 🙂

 • Marcela 17.11.2017 at 1:33

  Co do clanku, libil se mi nejvic asi hned ten prvni o Rakete. Co se cen tyce, milujeme knizky a hry, ale i divadlo a strevicky 😀

 • Vanda 17.11.2017 at 1:36

  Chjo, taky máme dnesek sváteční ale slavnostní, slavime Julinciny 2.narozeniny ☺️ A dostane jako jeden z darecku Lego Duplo ☺️ Do sbírky by se nám hodilo další, ať můžeme stavět poradny mrakodrapy, města apod. ☺️ Každý článek sebou přinese nejen super výhry ale i tipy a rady, zatím mi brouka do hlavy daly hovinka, capacky, a balíček s knizkou o slepicče ☺️✨ (píšu vždy na fb, tak článek nejste není ☺️, tak raději hned a tady, přes den nebude čas s připravovaním oslavy 😢) ☺️✨

 • Irena 17.11.2017 at 1:46

  Všechny soutěže jsou krásné, když mám vybrat jednu, tak asi taky o lego duplo cesta kolem světa.

 • Jindra 17.11.2017 at 2:20

  Soutěž o capacky, protože mi odhalila novou krásnou značku.

 • Lenka Palmová 17.11.2017 at 2:40

  Všechny soutěže a články jsou super, nejvíce se mi libila soutěž o Lego Duplo Cesta kolem světa. Sleduji i Fb.

 • Klara 17.11.2017 at 3:02

  Vsechna okenka kalendare byla super a vzdy me neco oslovilo. Nejvic se mi ale libil clanek o vybave do skolky. Diky a hezky svatecni den!

 • Irena Durdilová 17.11.2017 at 3:25

  Míšo, všechny články jsou skvělé. Z výher se mi nejvíce líbila zatím hra Memonik 😊

 • Kateřina Horáková 17.11.2017 at 3:46

  Dobrý den Míšo,
  myslím, že všechny soutěže jsou super, všechny ceny jsou krásné a myslím, že je tam pro každého něco. Hlavně, ale obdivuju to úsilí, které do toho “kalendáře” se všemi těmi články vkládáte. Za mě byla zatím nejlepší soutěž o hru Nešťourej se v nose, ta mi přijde vážně vtipná a pro děti určitě výchovná. 🙂 Každopádně ale díky moc za všechny články a už se těším na další.

  Kateřina

 • Lucie 17.11.2017 at 3:51

  Všechny soutěže jsou super. Nejvíc se mi líbila poslední o krásné capáčky.

 • Lucie Ketzerová 17.11.2017 at 3:56

  Mne zaujala soutez o Memonik, vypada skvele a skvela inspirace

 • Eva Bily 17.11.2017 at 4:13

  Po rannom kojeni uz neviem zaspat, tak citam a vypisujem co som za posl. 2 dni zmeskala:) Ceny paradne vsetky!!! Ale “Memonik” ma najviac zaujal svojou originalitou a sancou ze nas spoji celu rodinu na dlhe chvile a opakovane za jednym stolom. A o tom su predsa Vianoce, no nie?

 • Daniela 17.11.2017 at 4:35

  Za nás byl doposud nejlepší článek a soutěž 3. den s výhrou First Bike. Milujeme cestování, proto palec nahoru za inspirativní a úžasně napsaný článek😍

 • Maria KUČEROVÁ 17.11.2017 at 4:49

  Nejlepší zatím o lego cesta kolem světa.

 • Katerina Pipalova 17.11.2017 at 4:54

  Nejvic se mi libila soutez o odrazedlo. Ale vsechny clanky jsou moc hezke. Tuhle sadu lega mam vybranou od te doby, co ji duplo vydalo. Dcera miluje koniky, takze tusim, ze by byl kolotoc hodne oblibeny. 🐎🐎🐎

 • Hana 17.11.2017 at 5:14

  Je to tezke vybrat jen jednu 🙂 ale asi ta o advetni kalendar 😊

 • Petra 17.11.2017 at 5:53

  Supr byla teď ta poslední o capáčky. Z jedněch jsme právě vyrostly, nové by se šikly 😉 ale výhry jsou krásné úplně všechny.

 • Pavlína Rytířová 17.11.2017 at 6:04

  Mě zatím nejvíc zaujala hra Memonik. Když nevyjde v soutěži, určitě si něco podobného s Adélkou vytvoříme.

 • Alžběta 17.11.2017 at 6:06

  Zatloukačka je super, asi ji časem pořídíme. A taky odrážedo, capáčky, spoustu pěkných knížek… Moc Vám za články děkuji, nejen kvůli tomu, že rozdáváte ceny, ale hlavně kvůli tolika užitečným tipům 🙂

 • Katka 17.11.2017 at 6:09

  Všechny soutěže jsou naprosto úžasné a je ví,že jsi si dala záležet..ja miluji knihy,takže mě potěší jakákoliv soutez o ne,ale za dceru mohu říct,že ji by nejvíc potesila soutěž o lego.

 • Lenka Benesova 17.11.2017 at 6:10

  Míšo všechny výhry byly super. Mám děti 2,5 a 5 let a každou bychom využili. Tedy kromě odrážedla Firstbike. Děti už odrážedla / kola mají. Mně osobně se nejvíce líbila výhra školková. Děti by asi nejvíce ocenily lego nebo nějakou hru.

 • Andrea 17.11.2017 at 6:10

  Nevím jak soutěž ale nejvíc me zaujala výhra v podobě capáčku. Jsou opravdu krasne.

 • Martina Krhutová 17.11.2017 at 6:13

  Jedna velká inspirace
  Díky Vám jsem objevila časopis Raketa
  Slediji Fcb i Ig

 • Martina 17.11.2017 at 6:13

  Odfrc na odrazedle Firstbike 😊

 • Barbora Dočkalová 17.11.2017 at 6:19

  Vsechny souteze jsou skvely! Mate spoustu dobrych napadu.. Knizky krasne,lego krasne!! Ocenuji i obleceni..

 • Beata 17.11.2017 at 6:36

  Mne sa zatial pacila najvoacbsutau dnesna o lego duplo zabavna rodinna pout

 • Bára 17.11.2017 at 6:37

  Moc gratuluji vyherkynim 😊! Toto je asi zatím nejtěžší otázka. Našemu prckovi by se asi nejvíc líbilo first bike, teď máme jestě dětské odrážedlo a jsme na něm skoro každý den 👍

 • Bara 17.11.2017 at 6:38

  Celkovy napad a zpracovani adventniho kalendare je uzasny! Vsechny souteze jsou dokonale! Ale pokud vybrat jednu…tak je to o sadu juchuuuu 🙂 krasny den

 • Lucie Binarová 17.11.2017 at 6:42

  Nejvíc se mi líbila soutëž Staň se lékařem s Juchuuu

 • Radka 17.11.2017 at 6:45

  Tezke vybrat, ale nejvíc se mi libila vcerejsi soutěž a inspirace na ručně šité capiki. Obout dceru je u nas opravdu orisek..

 • Jana Herrmannova 17.11.2017 at 6:45

  Mne se nejvic libi doporuceni na knihy: Nocnikovky a ty o zivote 🙂

 • Monika Plonková 17.11.2017 at 6:48

  Mě se nejvíc líbí včerejší soutěž o capáčky, oblečení a Hlíváček 🙂

 • Martina 17.11.2017 at 6:52

  Líbí se mi všechny soutěže, dárky jsou skvělé i jako tipy. Ale pokud se mám rozhodnout, nejraději mám výhry knížkové 🙂

 • Zdeňka 17.11.2017 at 6:52

  Všechny soutěže jsou skvělé, ale jednoznačně top je Staň se lékařem. Úžasný doplněk k našemu lékařskému kufříku.

 • Zuzana 17.11.2017 at 6:54

  Vase souteze vsechny super a hlavne pro me hodne inspirativni clanky. U nas momentalne aktualni tema nocnik,tak za me to vyhrala “nocnikofka”.

 • Lenka Richterová 17.11.2017 at 6:55

  Zatím každý článek byl velice inspirativní. Mám založený dokument, kam si ukládám tipy na dárky nejen pro dceru, ale i neteře a synovce. Nejvíc se mi líbila soutěž o Duplo, protože to bychom aktuálně využili nejvíc 🙂

 • Kateřina Kolářová 17.11.2017 at 6:56

  Já jsem milovník knížek, takže všechny s knížkama. A pak jsem ráda za každou, kde by mohla být výhra pro mého 14ti měsíčního Kulíška.

 • Petra 17.11.2017 at 6:59

  Všechny články i soutěže jsou super.. ještě se nestalo, že bych se u čtení nudila neno si řekla – tak dneska tu výhru ani nechci 😀 ale úplný top byl pro mě článek o knize Rok v lese a z výher pak Lego Duplo, First bike a kniha o hovínku vzhledem k věku Filípka. Ale věřím, že když se na nás usměje štěstí a vyhrajeme něco jiného, rád si na to počká a budeme se s tím bavit zatím my dospělí 😆

 • Katka 17.11.2017 at 7:04

  Dobré ráno, celý kalendář máte moc povedený a je pro mě velkou inspirací nejen na Vánoce. Soutěž se mi zatím nejvíc líbila o cyklech- Z vejce slepice…:) A Lego Duplo milujem. Zabaví i nás dpspělé.

 • Tereza Beza 17.11.2017 at 7:05

  Já bych si nejvíce přála výhru od UNUO:-) Tereza + sdílím na FB

 • Miriam 17.11.2017 at 7:11

  Dobrý den,všechny dárečky jsou super,ale protože nás je moc tak lego je nejlepším řešením .

 • Lucka 17.11.2017 at 7:11

  Mama blogy ctu uz skoro 2 roky, abych se od narozeni naseho prcka taky ocitla trochu v obraze, co kde frci a tak. Ale az diky soutezi stan se doktorem jsem objevila neco noveho, co me hoodne zaujalo a brzo se urcite objevi u nas doma, protoze treba mapy, to je moje 🙂

 • Hana Dlouhá 17.11.2017 at 7:13

  Nejvíce se mi zatím líbila soutěž ó Memonik 🙂 Hana

 • Monika 17.11.2017 at 7:14

  Dobre ranko, nejvic se mi libila soutez o Memonik a pak ty o knizky a vcerejsi supr balicek mekkych darku! Preji hezky prodlouzeny vikend!

 • Lenka Valová 17.11.2017 at 7:20

  Soutěže jsou parádní všechny, ale asi nejvíc mě inspiroval ten s Juchuuu, dcera začíná pokukovat po doktorských věcech a ty rtg snímky jsou top.

 • Petra 17.11.2017 at 7:22

  Vsechny souteze jsou super..jedna lepsi nez druha.. Nejvic me chytil Memonik a Rok v lese, jasna inspirace pro Jeziska;D

 • Mili 17.11.2017 at 7:23

  Nejvíc se mi líbila soutěž o knížky o hov… 😀

 • Monika Mikulova 17.11.2017 at 7:23

  Me se libi hlavne clanky a to si nedokazi vybrat ten nej. Vas blog je jediny, ktery ctu opravdu cely. Vsechny clanky a to uz je co rici 😀 hlavne nezacnete delat videoblog, to nerada.
  A co se tyce soutezi, respektive vyher, tak nejvice se mi libi o vyrobek Juchuuu a Unuo s HaliBeli.
  Gratuluji prvnim vyherkynim 🙂

 • Verča S 17.11.2017 at 7:24

  Jaká se mi líbila? To vůbec nedokážu odhadnout, mam pocit, ze z každého článku načerpam spoustu informaci. Ale protože u nás teď frčí lego, tak asi ty o lega 🙂

 • Zdenka 17.11.2017 at 7:28

  Mě se moc líbí soutěž o odrážedlo. To by naše šídlo určitě na další sezónu potřebovalo 🙂

 • Lenka Kovařčíková 17.11.2017 at 7:31

  Nejvíc se mi líbí soutěž kulturní. Ale jelikož máme Prahu a Vysočinu daleko, moc daleko, tak jsem se soutěže nezúčastnila. A tak hned druhá následující, která se mi líbí, je vlastně celá o 💩 😉

 • Kateřina 17.11.2017 at 7:34

  Mě se nejvíce líbila Juchuu, ale duplo,lego,capáčky,zatloukacka jsou hned v zavesu…

 • Petra Bemová 17.11.2017 at 7:37

  Nejvíce se mi zatím líbila soutěž 7. dne: Puzzliky pro šikovné prstíky. A výhra by se mi pak hodila do adventniho kalendáře 🙂

 • Lenka 17.11.2017 at 7:38

  Kazdy den je krasny a vse by me velice potesilo, ale vcerejsek asi zatim nejvic. Capacky, obleceni a imunita jsou u nas temer na dennim poradku 😉

 • Jana 17.11.2017 at 7:38

  Úplně mě okouzlil Juchuu. Dostala jsem skvělý tip na dárek pro synovce, který je už větší a miluje všechny tyhle věcičky. A pak taky capáčky, no vlastně všechny soutěže byly boží!!!

 • Bara Molkova 17.11.2017 at 7:42

  Nejvic se mi libila soutez i odrazedlo First bike 😛

 • Katka 17.11.2017 at 7:42

  Nejvíce se mi zatím líbila soutěž o společenskou hru Nešťourej se v nose. Vypadá krasně a přesnější pro nás ☺. Ale inspirace jsem na vašem blogu našla mnohem více ☺

 • Petra Pavlickova 17.11.2017 at 7:45

  Mne se libi vsechny,je to velka inspirace…z knizek Ctyri rocni obdobi,lego duplo miluji obe deti a minula soutez o boticky a onleceni je taky perfektni.

 • Radka 17.11.2017 at 7:47

  Všechny články inspirují. Nejvíc asi ó lidském těle. Pak zmrazené ovoce.

 • Markéta 17.11.2017 at 7:48

  Všechny jsou krásný ale nejvíce mě inspirovala ta včerejší . Pořád řešim co dětem obléknout když jdou ven.

 • Lucie Humlová 17.11.2017 at 7:49

  Nejvíc se mi líbila včerejší soutěž, protože co si budeme povídat, pro školkové dítě je prostě kvalitní výbava potřeba 😉

 • Iveta 17.11.2017 at 7:52

  Nejvíce se mi líbila soutěž s legem.

 • Radka 17.11.2017 at 7:52

  Tak jasne duplo vede…ale taky se mi moc libi soutez o divadlo.

 • Simona 17.11.2017 at 7:53

  Lego duplo je super 🙂 Neuvěřitelně variabilní, dostali jsme sadu s pár kostickama a děti z toho dokáží vykouzlit hromadu věci 🙂 nejvíc se mi zatím líbila soutěž Nestourej se v nose :-), protože jsem se nejvíc pobavila u čtení komentářů 😀 jinak všechny články a soutěže jsou moc fajn a děkujeme za ně 🙂

 • Haňulka Salátová 17.11.2017 at 7:54

  To je tezke, vybrat jen jednu nejlepsi. Pro me jsou uzasne vsechny. Ale kdyz se mam priklonit k jedne, tak soutez o capaccich. Nektere prakticke/mekke darky mam rada a capky jsou jedny z nich 😁 hracky, hry, knizky – skoro vse chci mit doma 😂😂😂 jsou uzasne, neco uz doma mame, neco budu urcite porizovat. A ted kdo je horsi, ja nebo dcera, ktera chce mit skoro vse na co ukaze 😁 aspon ze ten maly jeste neumi mluvit 😀

 • Aneta 17.11.2017 at 7:55

  Nám se moc líbí tato 13 soutěž protože přesně lego zábavná pouť si moc přejeme koupit dceři k Vánocům 🙂 tak třeba budmeem mít štěstí na výhru:-)

 • Iva Cyrany 17.11.2017 at 7:55

  Nejlepší vyhrou pro syna byl jednoznačně firstbike, protože miluje všechno co má kola. Ale mně se moc líbí zatloukacka, memonik a dárek od juchuuuu.. Děkuji za krásné tipy na dárky, Vaše články jsou inspirativní nejen v období adventního kalendáře..

 • Pavla Havlíčková 17.11.2017 at 7:56

  Ačkoliv jsem se této soutěže nezúčastnila, tak se mi nejvíc líbí “kulturní soutěž”. Divadlo miluji a už se nemůžu dočkat až vnoučata dorostou do věku, kdy vydrží nějakou dobu na místě (ta starší) a kdy z toho budou mít rozum (ten mladší) a některé dětské představení navštívíme 🙂

 • Marika V. 17.11.2017 at 7:56

  Vsetky sutaze su perfektne, kazda jedna vyhra by nase baby urcite potesila, takze to vybrat neviem, ale napisem ktore clanky sa mi pacili, a to boli nestourej se v nose a kniha a pak se to stalo 😉 clanok o divadlach ( ale tu sa zucastnit nemozeme kedze by sme to mali daleko ) a rozhodne sa mi pacili karticky z lega…to uz baby aj maju vytlacene…takze Dakujeme a tesime sa na druhu polovicu…

 • Markéta Sližová 17.11.2017 at 7:57

  Zatím mě asi nejvíc zaujala hra Memonik, nikdy jsem o ní neslyšela a určitě ji pořídíme i kdybych ji nevyhrála.

 • Renata 17.11.2017 at 7:59

  Soutěže jsou všechny super, nejvíc mě asi inspirovaly capáčky, ty určitě pořídím a jinak máme samozřejmě rádi všechny soutěže o Lego, toho není nikdy dost 🙂

 • Bloud. Well Bloud. 17.11.2017 at 8:00

  Nepamatuju si přesně o co se zrovna soutěžilo, ale nejvíc se mi líbil článek o knížce Rok v lese. Asi jsem nebyla sama, protože v kamenném knihkupectví u nás byla vyprodaná a na netu se mi povedla koupit až ve třetím obchodu, z předchozích dvou si ji někdo objednal chvíli přede mnou :).¨
  Tak díky za tip(y), snad se synovi taky bude tak líbit 🙂

 • Kristína Šteflová 17.11.2017 at 8:01

  Nejvíc se mi líbila soutěž o Duplo Cestu kolem světa, protože je to moje vysněná sada 🙂 Z Vašich tipů se milíbily tipyk adventnímu kalendáři. Sleduji FB i IG Kristína

 • Helena Kotrchová 17.11.2017 at 8:01

  O Lego 😉 zboznujeme ho a jedeme v nem denne.

 • Martina 17.11.2017 at 8:02

  Dobré ráno Míšo, to je ohromně těžký úkol, každý den nás to čtení Vás baví 🙂 Nejlepší je asi celý adventní kalendář…. Už mám vymyšlený náš kalendář, ale díky Vám bude ještě bohatší – budou to úkoly, omalovánky, mrazem sušené ovoce, puzzle… A asi se inspirujeme a pořídíme podle Vašich tipů i dárečky dětem do školky 🙂 Díky a krásný den!

 • Blanka Pavelková 17.11.2017 at 8:08

  Letos jsou soutěže opravdu kouzelné. Nedá se říct, která je nej! A jsem opravdu vděčná za každý nápad na dárek.

 • Pavlína 17.11.2017 at 8:10

  Všechny soutěže jsou fajn, mně se nejvíce líbila ta o Lego a o capáčky 🙂 Díky!

 • Lenka 17.11.2017 at 8:13

  Těžké vybrat jednu věc 😀 Všechny jsou parádní. Ale vyhrála by to zatloukačka 🙂 Sleduji na i fb.

 • Petra 17.11.2017 at 8:13

  Nejvíce se mi líbila soutěž o lego, a velmi mě zaujala Juchuuu. Jinak jste pro mě velkou inspirací, co by se mohlo našem dětem líbit.

 • Sylvie 17.11.2017 at 8:13

  Míšo, vše, co jste doposud dala do soutěží je velmi zajímavé a i když ne vše se nám věkově hodí, tak je to cenný tip na dárek nebo do foroty. A pokud bych měla vybrat jeden, tak je to den sedmý, ale spíše kvůli recenzované knize Rok v lese, ta mi přijde moc krásná a puzzle jsou k tomu pěkným bonusem. Velmi děkuji za čas, který nám čtenářům věnujete.

 • Lucie Serbousková 17.11.2017 at 8:14

  Nejvíce se mi líbila soutěž, která byla již ukončena…sušené ovoce a adventní kalendář od lega. Je fajn se těšit na každý další den, jaké okénko s výhrou se otevře 🙂 necháme se překvapit na další dny. Díky!

 • Maia Soukupová 17.11.2017 at 8:14

  Tak to je hrozne tezka otazka… mne se nejvic libila ta s kompletem od Unuo, je to prakticke a hodne vyuzitelne… ale pro dceru zase by byla najlepsi ta o Lidskem tele…pro syna to pexeso pro nevidome a pro nejmladsi dceru Firstbike… tak asi tak 🙂

 • Lenka 17.11.2017 at 8:17

  Všechyn soutěže jsou BOMBA!!! aza všechny tipy moc díky!!!! nejvíc by se mi líbilo vyhrát pro dceru jakékoli Lego – to je teď TOP

 • Markéta 17.11.2017 at 8:18

  Za mě určitě top sušené ovoce a lego friends 🙂

 • Dita 17.11.2017 at 8:18

  Hezke svatecni rano !
  Za me first bike, taky tipy kam za kulturou a vcerejsi oblékání! No vlastne i hry a nestourej se v nose? 🙂 no mohla bych tu vypsat vsech 12!!
  Uzivejte volna
  Dita
  xxx

 • Helča 17.11.2017 at 8:19

  Nejvíc nadchla asi soutěž o capáčky (ale syn mi kouká přes rameno a prý odrážedlo je lepší :D)
  Mně se sle nejvíc líbi, že v každém článku je hlavně spousta inspirace, krom soutěže 🙂

 • Lucie 17.11.2017 at 8:20

  Nejvíc se mi líbila soutěž o first bike. Moc bych si ho prala pro malou. Ale nemáme na nej

 • Bára M. 17.11.2017 at 8:21

  Super byly všechny články, mě nejvíc zaujala ta o hře memonik, protože jsem ji do té doby neznala 🙂 a také článek o adventním kalendáři 🙂 sleduji také fb a instagram Bára

 • Radka H 17.11.2017 at 8:22

  Mě se líbí všechny 😉 Každá má totiž něco pro sebe….Každopádně hodně se mi líbí Memonik a lékařské kartičky.

  • Radka H 17.11.2017 at 8:24

   do sebe 🙂

 • Jana Ševčíková Stárková 17.11.2017 at 8:25

  Tak mě se nejvic libiiii….hmmmm…
  Všechny?:-D

 • Tereza 17.11.2017 at 8:26

  Diky Vam me nejvice zaujala hra Memonik 🎉🎊 a nejvuce pobavily Nocnikofky 😉

 • Dyba 17.11.2017 at 8:30

  Soutěže skvělé a nejlepší ODRÁŽEDLo FIRSTBIKE.

 • Mužiková Karolína 17.11.2017 at 8:31

  Vsechny souteze a darky jsou super, ale favoritem je u nas hmatova hra Memovit a odrazedlo 🙂

 • Zuzana 17.11.2017 at 8:36

  Najviac sa mi pacila sutaz o knizku Apak se to stalo a hru Nestourej se v nose.

 • Petra Němcová 17.11.2017 at 8:36

  Mne se libi vsechny, ale hned ta prvni soutez me zaujala, zatloukacku jsem totiz neznala.

 • Bara 17.11.2017 at 8:37

  Za me Juchuuu Lidske telo a hadry s obutim 👍, ono kdyz ma clovek doma uz tri decka, lega dupla je nasbirano 😎

 • Johana 17.11.2017 at 8:42

  Na dnešní otázku nedokážu odpovědět jedním slovem. Zatím jsem nadšená z tipu na představení v divadle Minor (chtěla jsem koupit lístky na prosinec a v devět hodin v den zahájení předprodeje už byly fuč), líbí se mi sirup Hlíváček, mám objednanou nádhernou knížku Rok v lese a až na to bude věk, tak rozhodně chci, aby měla El ve svém doktorském kufříku rentgenové snímky.

  Moc děkuji za tolik super tipů (a to nejen v Adventním kalendáři, ale i v ostatních článcích…Project life už je u nás doma zabydlený a nadšení jsme byli i z výletu na farmu Blaník) .

 • Barbara 17.11.2017 at 8:43

  Nejvic se mi libila soutez o hovinko:)

 • Veronika 17.11.2017 at 8:47

  Krásný sváteční den,
  líbí se mi všechny soutěže, v každé si najdu inspiraci a každá má své kouzlo 🙂
  Pro děti se mi nejvíce líbí Lego Duplo a za mě hra Nešťourej se v nose.

 • Veronika 17.11.2017 at 8:48

  Tak mě se zatím nejvíc libila soutěž o adventní kalendář, letos jsem ho chtěla pojmout trošku jinak a vy jste mě skvěle inspirovala 🙂 Puzzle a sušené ovoce byl super nápad.

 • Jana 17.11.2017 at 8:49

  Nejvíce me inspirovala soutěž s adventním kalendářem a nápady na ovoce a oříšky a hry. Pak me zaujala hodně soutěž o First bike. A další lidské telo 😊 je to úžasný ❤

 • Barča 17.11.2017 at 8:49

  Mně se nejvíc líbil MEMONIK 🙂

 • Jana Radová 17.11.2017 at 8:50

  Ceny jsou naprosto úžasné a po prvé jsem viděla zatloukačku, kterou jsem doteď neznala, super hračka a super typ, díky za něj 🙂 Duplo je taky top, to je jasná věc 🙂

 • Veronika 17.11.2017 at 8:50

  Nejvíce o duplo a capáčky+UNUO. Ale všechny jsou úplně skvělé, výborný výběr.

 • karolina N. 17.11.2017 at 8:50

  Nejde říci, která soutěž se mi líbí nejvíc, protože se mi líbí všechny. Hlavně, nám ukazuješ nové, pro mě neznámé nejskvělejší :))))

 • Irena 17.11.2017 at 8:51

  Hodnotit co je nejlepší je těžké, když je všechno tak zajímavé, krásné fotky a supr popisky. Ale tak jo, nejvíc mne zaujala soutěž č. 9 doktorem s Juchuuu!. Jako vždy spousta úžasných tipů.

 • Martina Eignerová 17.11.2017 at 8:54

  Mě teda nejvíce baví čtení, já na výhry nemám štěstí. Zatím mě nejvíc asi překvapil článek s Kulturou, já myslela že tak malé děti do divadla nechodí a to ani na dětská představení. Otevřela jste mi oči i když, s tou naší to není úplně jednoduché. U nás je kovbojka i cesta do obchodu. Snad se to brzy zlepší a my také budeme moci někam vyrazit 🙂

 • Jana & Dominik 17.11.2017 at 8:54

  Doposud se mi nejvíc líbila soutěž o hmatové pexeso Memonik 🙂

 • Hani 17.11.2017 at 8:56

  Asi o adventni kalendar, ale kazdy den je to mile prekvapeni a hodne inspirace. Diky.

 • Tereza Meravá 17.11.2017 at 8:57

  Zdravím, zatím se mi nejvíc líbila hned ta první soutěž, kdy jsem nabrala inspiraci na dětské časopisy:) Tereza Meravá

 • Lenka 17.11.2017 at 8:58

  Vsechny souteze jsou moc povedene a tezko se mi vybira, ktera je uplne TOP. Nase kluky by asi nejvic potesilo lego, pripadne first bike.

 • Marketa 17.11.2017 at 8:59

  Miso spíte taky nekdy?Absolutně nechápu jak to všecko stihate😂Mne by se nejvíc líbily capky, ale u deti by určitě nejvíc vedlo duplo😉

 • Martina Wágnerová 17.11.2017 at 9:00

  Dobre rano, jakykoliv darek by me potesil vyhrat, nejvice ale se mi libi soutez o odrazedlo firstbike, protoze u nas uz je taky potreba ho mit 😀
  preji hezky den 😉

 • Veronika Kohoutová 17.11.2017 at 9:01

  Nejvíc se mi líbila soutěž o odráželo First Bike

 • Any Vodrazkova 17.11.2017 at 9:06

  Vsechny jsou skvělé, ale ja ocenuji tu ve které se může vyhrát lego friends 🙂 to totiž musí mít 😀😀❤

 • Katerina Kmecova 17.11.2017 at 9:07

  Mne se libi cely kalendarni napad, diky nemu jsem narazila na spoustu inspirativnich napadu i z doby drivejsi. A kdybych mela vybrat jen jednu,byla by to ta o first bike- uz dlouho po nem pokukuju a uvazuju,zda ho synovi k narozeninam poridit.

 • Hanka 17.11.2017 at 9:09

  Mne se osobne libi treba ta o listky do divadla na Louskacka bych sla hned, ale na to je dcerka moc mala, nebo ty puzzliky 4 rocni obdobi jsou krasne, ale madam neba zajem jeste ani tri/ctyrkouskove. Takze z hlediska vyuziti je bohi duplo. Hezky prodlouzeny vikend s celou rodinkou 😉

 • Romana Kašpárková 17.11.2017 at 9:10

  Mě se zatím nejvíc líbila soutěž s knihou Rok v lese a puzzle od Djeco 😊 prostě na mě působí ty čtyři roční období, miluju je 😊😉

 • Ingrid 17.11.2017 at 9:13

  Sama jsem přemýšlela nad tím, která soutěž byla zatím nej a rozhodování bylo dost těžké. Nakonec u mě asi vyhrála včerejší praktická výhra a výhra divadelní, tyto mě totiž nejvíce inspirovaly (ihned jsem koupila lístky do divadla a objednala hlíváček :D).

 • Gabriela L. 17.11.2017 at 9:14

  Staň se lékařem.

 • Jana Bystroňová 17.11.2017 at 9:14

  Hezké ráno,
  líbily se mi naprosto všechny soutěže a nedokážu rozhodnout o tom, která je nejhezčí. Za mě jsou nejkrásnější výhrou knížky a hry (RTG apod). Dcera by si nejvíc vyhrála s legem 🙂

 • lucie 17.11.2017 at 9:16

  Dobrý den mě se nejvíc líbí soutěž o hmatové pexeso takhle si představuji hračku,která rozvíjí dětské smysly i fantazii.Krásný den.

 • Naděžda 17.11.2017 at 9:16

  Mně se nejvíc líbíla soutěž: DNES VÁS POŠLEME ZA KULTUROU – protože jsem díky ní zarezervovala poslední 3 volné lístky na vánoční divadelní představení, které hrajou na Nové scéně – už se nemůžu dočkat, až si užijeme vánoční atmosféru a poprvé půjdeme všichni 3 do divadla :o)

 • Libka Smyčková 17.11.2017 at 9:16

  Lega neni nikdy dost, ale me spis zaujaly inspirativni souteze, takze Juchuu, Mamonik a nebo kultura ??Nemohu se rozhodnout..

 • Patockova 17.11.2017 at 9:22

  Nejvice o Duplo kolem sveta. :0) Instagram veronikapatockova

 • Veronika 17.11.2017 at 9:28

  Dobre rano:):) nejvic se mi zatim libila soutez o hmatove pexeso Memonik. Je to neco naprosto uzasneho!! Sleduji fb i instagram

 • Michaela Novotna 17.11.2017 at 9:28

  Vsechny souteze jsou krasne a hracka nebo knizky by u nas nasli mistecko 😊 ale nejvic se mi libila soutez o capacky a firstbike 😉

 • Petra Hečová 17.11.2017 at 9:28

  Výhry a články jsou super všechny, ale top je asi divadlo a lego.

 • Kacka 17.11.2017 at 9:29

  Je to tezke ale asi soutez o duplo cesta kolem sveta… Clanky jsou paradni 🙂

 • Martina 17.11.2017 at 9:29

  Míšo všechny jsou úžasné, hlavně Vaše práce :). Nejvíc mě zaujala asi inspirace od Juchuuu.
  Martina

 • Eva S. 17.11.2017 at 9:31

  Libil se mi clanek o Juchuu. Mam jeji karticky rada. A pak mi potesil clanek nestourej se v nose. Asi ji jeste budeme muset dokoupit k vanocum.

 • Adela 17.11.2017 at 9:34

  Nejvíce se mi libi hra Memonik a vsechny zmiňované knihy. Mam to už na seznamu :).

 • Eva Hruba 17.11.2017 at 9:34

  Ano cerpame s radosti z kazdeho clanku. Ale nejvice ale asi Stan se lekarem s juchuuu
  a Za kulturou!
  Diky za vas cas

 • Eliška Gřešková 17.11.2017 at 9:35

  Hezké ráno Míšo, Nelinko, Jůlinko. Všechny soutěže jsou skvělé a je těžké si vybrat, která se mi líbí nejvice 😂. Z praktického hlediska se mi líbí soutěž z capáčky…

 • Hana Hospodková 17.11.2017 at 9:35

  Ahojky…:)
  Tak mne osobně se líbila nejvíc soutěž se zatloukací raketou. Oslovili mne však všechny.
  Děkuji za povedený adventní kalendář.
  Hanka H.

 • Katka Weberová 17.11.2017 at 9:36

  Vse je paradni. Lego, okynkove knizky, vybava do skolky, Louskacek, Nestourej se v nose. Asi bych vyjmenovala temer vse 😊👍
  At uz clovek vyhraje nebo ne, je to super inspirace a za to velke diky!

 • Janka 17.11.2017 at 9:36

  Soutěže jsou nádherné všechny, je těžké vybrat jen jednu 🙂 Ale zatím o malinko vyhrává asi Memonik, z toho jsem úplně vedle 🙂

 • Alexandra Pavlíková 17.11.2017 at 9:37

  Za mě určitě o unuo soupravu, máme s touto značkou výborné zkušenosti, takže větší model by se hodil 😉

 • Věrka 17.11.2017 at 9:37

  Otázka se zdá být lehká, ale odpověď opravdu lehká není:-) Ale pro mě nejzajímavější článek o lidském těle soutěž s juchuuu staň se lékařem. Děkuji za všechny super typy:-)

 • Simona P. 17.11.2017 at 9:37

  Vybrat nejlepší soutěž snad ani nejde. Moc se mi líbí, že se tu objevily i capáčky a souprava od Unuo! Velmi nápaditá je soutěž o adventním kalendáři, to je skvělý článek. Milujeme čtení, takže i většina knížek – hlavně těch vzdělávacích a pohodových. A co u nás nikdy nezklame je Duplo a Lego,.

 • Renata Ševčíková 17.11.2017 at 9:37

  Za mě určitě všechny knihy 😉 Já jsem knihomol a moje děti snad taky 😀

 • Rienka 17.11.2017 at 9:38

  Legooooo ooooo to je onooo
  Mne prakticky najviac imponuje vcerajsia sutaz c 12. Unuo fakt potrebujeme, takze chvilu pockam. Co ak sa zadari 😉. A tiez vitaminy no uvidime. Zatial mame gumene vyssie spominane, tak snad zaboduju potom nove.
  Ale inspiraciou je kazdy clanok, najviac ma potesil adventni kalendar. Tolko prace nam usetris 😎 velka vdaka

 • Adéla Hřebíková 17.11.2017 at 9:40

  Mně se zatím nejvíc líbil článek o adventním kalendáři. Sama ho dělám velmi podobně, ovoce do celofanoveho pytlicku a k tomu to celé ještě případně a malým dárkem do lneneho. Ale inspirovala jsem se tím puzzle a hned jsem ho objednala. Na adventní neděle jsem Emce vystrihla ještě další puzzle. U nás se bude skládat jak o život. 😉

 • Petra 17.11.2017 at 9:42

  Líbily se mi všechny soutěže. Super ceny. Zaujala mne hra Memonic, kterou jsem ještě neznala.

 • Lada 17.11.2017 at 9:43

  Mně se libi uplne vse a jsem prekvapena i dojata, ze si s tim da nekdo takovou praci a chce udelat druhým radost, i kdyz ho to musi stat spoustu prace a starosti. Smekám klobouk a velice tím za vse dekuji!

 • Jitka Kubickova 17.11.2017 at 9:53

  Nadherna sada duplo se skluzavkama.Ani jsme nevedela,ze ji maji. Me se libili vsechny clanky soutezni ale asi nejvic me prekvapilo o lidskem tele..ty rentgeny proste musim koupit 😉 prave maly sleduje Operace jau :)))) asi z nej bude doktor.

 • Jitka Křížková 17.11.2017 at 9:53

  Krásné sváteční ráno, tak nám se nejvíc líbily ty o lega, protože vím, že by to byl ten TOP dárek, se kterým si můžeme hrát pořád. Takže i dnešní soutěž je jedna z těch, kde bychom o výhru hodně stáli, včerejší capáčková, byla taky moc fajn. Když se ohlídnu, tak vlastně každá soutěž, co je tady na blogu má krásné dárky, ale já se hodně těším na ráno, kdy si udělám čaj a čtu si ty krásné články se soutěží na konci ) Díky Míšo, že tohle všechno děláš a věnuješ nám všem tolik času.

 • Kateřina Mejtská 17.11.2017 at 9:56

  Dobrý den, pro nás je nejzajímavější a nejhezčí soutěž o rakeťáckou zatloukačku. Ta se klukům moc líbí. Jinak všechny soutěže jsou úžasné. Snad se na nás taky usměje štěstí. Katka
  kaca.val@seznam.cz

 • Lenka Dostálová 17.11.2017 at 9:57

  Za me byla top soutěž o raketackou zatloukacku. Díky ní jsem objevila Raketu a v komentářích pak Puntíka.

 • Eva Kalinová 17.11.2017 at 10:00

  Líbi se mi všechny články. Nejvíce se mi však líbil článek o Juchuuu, rtg snímky jsem sháněla synovi do Dr. kufříku a nikde jsem na ně nenarazil. Diky Vám je teď vánoční dárek úplný. Nejvíce by se nám však hodila soutěž o First Niké, starší nechce přesedlal na kolo se šlapací a přenechat odráželo mladšímu. Sleduji na FB, prima den, Eva

 • Veru Kolocova 17.11.2017 at 10:01

  U mě zatím vede soutěž o capáčky a softshelky. I když sada lidské tělo je taky super! 😊

 • MAR MAR 17.11.2017 at 10:06

  Zdravím! Inspirativních témat bylo hodně, vzpomněla jsem si na školu v přírodě ve Frymburku a zatoužila jsem zase tvořit nebo naplnit knihovnu další spoustou krásných knih. Upřímně jsem se však bavila u bobkového tématu, takže infantilně volím jako něj soutěž 🙂

 • Klara 17.11.2017 at 10:07

  Dobry den, nejvice pobavila hovinkova soutez ale nejradeji bychom soutezili stale o lego – to je top.

 • Dana DS 17.11.2017 at 10:10

  Ufff, vsechny jsou super! Pokud jde o me, tak treba soutez o hru Nestourej se v nose, ale dcerka by urcite hlasovala jinak 😂

 • Oznam 17.11.2017 at 10:15

  Mě se nejvíc líbila poslední soutěž o oblečení pro naši drobotinu, hlavně tip na capáčky…

 • Zuza Vesela 17.11.2017 at 10:18

  Soutěž o Lego, Memonik a Juchúúúú

 • Marie Linhartová 17.11.2017 at 10:25

  Mně se líbí celý adventní kalendář. Výhry jsou úžasně pestré tak, aby si tu každý našel něco. A ty články k tomu jsou super. Musela jste si s tím dát spoustu práce.
  Nejvíc mě zaujal asi článek k 11. dni – hru Nešťourej se v nose jsem znala podle názvu, ale až po přečtení vaší recenze mě zaujala. Děkuju 🙂

 • Adéla 17.11.2017 at 10:37

  Vsechny jsou skvele a hlavne jsou to paradni tipy na darky 😉 Uz jsem koupila i listky na Louskacka 🙂 Jinak hodne oblibene je Lego, samozrejme.

 • Adéla 17.11.2017 at 10:37

  Mě nejvíce zaujal článek “nešťourej se v nose”. Vůbec jsem do té doby netušila, že se dají podobné knížky sehnat. 🙂 Aspoň mají dospěláci pomocníky při výchově a vysvětlování “proč”.

 • Simona 17.11.2017 at 10:41

  Musím tě Míšo moc pochválit za skvělé články, spoustu inspirace a pestré ceny. Mě osobně se nejvíc líbí Juchuu, ale dcera by si zatím nejvíc užila asi Lego.

 • Renáta Hovoříková 17.11.2017 at 10:42

  Musím říct, že si nedovedu vybrat, protože zatím ještě neproběhla jediná soutěž, kde bych netoužila po výhře 🙂 Perfektní výběr! Po synovi toho máme doma dost, ale co nám zatím chybí, tak zatloukačka. Vše ostatní je ale taky super, takže.. těžko volit :))

 • Kristyna 17.11.2017 at 10:42

  Všechny soutěže jsou parádní, nejvíc se nám ale asi líbila ‘Obuj, obleč a posilni svou drobotinu do školky.’

 • Pavlína Mézlová 17.11.2017 at 10:46

  Nejvíce se mi líbila soutěž o Memonik.

 • Vladka 17.11.2017 at 10:48

  Mne sa najviac páčila hmatova hra.. je to zas niečo iné.. rozvíjajúce 😊

 • Andrea 17.11.2017 at 10:50

  Mám se nejvíc líbila soutěž o divadlo od Albi a lístky do divadla 😊

 • kata 17.11.2017 at 10:50

  jednoznačně memo. máme rádi učící věci a memo hra je super. něco takového jsem hledala,t ak díky za tip. 😀

 • Andrea S 17.11.2017 at 10:51

  Tak to je hrozne tezka otazka….moc se mi libi souteze o netradicni hracky. Treba memonik. Na ten bych asi bez blogu nenarazila a na hru nestourej se v nose. Sice Agatin svet znam, ale nevim, jestli by mi ta hra padla do oka. A samozrejme souteze o lego jsou pecka vzdy!

 • Lenka Dundáčková 17.11.2017 at 10:53

  Mne se libi vsechny, nejvic asi ta s capacky, oblečením a Hlivackem, to se hodí určitě 🙂 Matyskovi by se asi nejvic líbila soutez s Duplem nebo First Bike:-)

 • Zuzana Till 17.11.2017 at 10:53

  Super je soutěž o kniHOVNIČKU, ta fakt pobavila, a taky se mi moc líbilo představení knihy Rok v lese, kterou již mám objednanou a v plánu “naježit” dcerce 🙂 Ale ta včerejší soutěž taky nemá chybu, Unuo máme doma taky oblíbené, capáčky dcerka nosila i ven a Hlíváček mě velmi zaujal. Takhle bych ale mohla pokračovat dál, protože v každé soutěži mě něco zaujalo 🙂 A musím říct, že máte můj velký obdiv! Občas také pořádám soutěže na FB či v časopisu a stačí mi tak do pěti měsíčně. Nedokážu si představit, že bych pořádala jednu každý den a ještě hlídala tolik kritérií! 🙂
  Hned jdu opět sdílet 😉

 • Silvie 17.11.2017 at 10:58

  Dobre rano cele Vasi rodince, u nas vede Lego, Firstbike a Memonik (ten hlavne okouzlil me) …
  Prejeme cele ridine krasny pohodovy prodlouzeny vikend 😉

 • Jana Miškaničová 17.11.2017 at 11:02

  Najviac sa mi paci sutaz o First bike, pretoze maly ma 11.12. 2.narodeniny a First bike by sa nam velmi zisiel 😉

 • Hanka 17.11.2017 at 11:13

  Mně se zatím nejvíc líbila soutěž o hru Nešťourej se v nose a nápady jak vytvořit doma adventní kalendář. Synkovi se ale nejvíc líbíl first bike, na který zatím marně čeká a díky informačnímu šumu dostal k svátku koloběžku:)

 • Katka 17.11.2017 at 11:22

  Diky za tip na Juchuuu, drive jsem o nich vubec nevedela a maji opravdu skvele didakticke hry pro deti. Mam rada hry, pri ketrych se deti dozvi spoustu informaci aniz by mely pocit, ze se uci…Az dcerka povyroste, urcite ji lidske telo poridim. Hezky svatecni den 🙂

 • Tereza Vykydalová 17.11.2017 at 11:24

  Dobrý den, mě se asi zatím nejvíce líbila soutěž o adventní kalendáře, oběma vítězkám moc gratuluji!!!
  Bylo to pro mě hodně inspirativní už z toho důvodu, že letos poprvé vyrábím pro malou adventní kalendář.
  Ale celkově všechny soutěže i články jsou skvělé, moc se mi líbí vaše tipy a zkušenosti.
  Díky za ně a přeji krásný sváteční den.

 • Markéta 17.11.2017 at 11:26

  Nejvíc se mi líbila soutěž o Staň se doktorem 🙂

 • Soňa R. 17.11.2017 at 11:28

  Za mne jednoznacne soutez o hru Nestourej se v nose. Hrozne moc se mi libi uz jenom to, ze nekdo neco takove vymyslel. Ze si nekdo da tu praci a zabavnou formou se snazi deti naucit slusnemu vychovani. V dnesni dobe by to meli povinne hrat nejenom deti, ale i jejich rodice.

 • Jana Mart. 17.11.2017 at 11:30

  Nejvíc se mi líbila soutěž o sadu od Jucchuu, vůbec jsem je neznala a jejich sady vypadají prostě skvěle.

 • Katka 17.11.2017 at 11:32

  Nejvíc se mi asi líbil adventní kalendář. I když včerejší soutěž taky nebyla špatná, připomněla mi Unuo, kamarádka si tuhle značku nemůže vynachválit – my jsme na letošek pořídili oblečení jinde, ale příští rok ho rozhodně zkusíme.

 • happy mum 17.11.2017 at 11:38

  Ahoj, mě se nevíce líbilo a zaujalo Meminik. Neznala jsem to. Vyrábím podobné hmatové víčka nejmladšímu. A co bych nejvíc chtěla vyhrát, tak určitě Firstbike a nebo právě hmatovou hru.
  A duplo u nás frčí už hromadu let. Nejmladšímu teď pod stromeček asi dokoupíme rodinný dům a nebo tuhlě pouť. Ta se dokonce líbí teď nejvíc velkým klukům :-))) krásný den.

 • Iva Bidmonová 17.11.2017 at 11:39

  Zatím se mi nejvíc líbila soutěž o úžasné capáčky, ty by se nám líbily 🙂 A taky firstbike 🙂

 • Nikol 17.11.2017 at 11:48

  Moc se mi libila soutez Stan se lekarem a soutez o First bike.Jinak kazda je krasna a super.Moc dekuji za to co delas a za spoustu inspirace Miso 🙂

 • Jana Seidlová 17.11.2017 at 11:50

  Synové by asi řekli, že nej je soutěž o duplo. Mně se zatím líbily soutěže všechny a asi nej bych zatím označila soutěž o Unuo oblečení.
  Sleduji i na fb

 • Martina Machková 17.11.2017 at 11:53

  Tak dnešní otázka je asi zatím ta nejtěžší 🙂 Z mého pohledu se mi nejvíc líbila soutěž o capáčky, ale když se na to podívám z hlediska dětí, tak je to asi soutěž Staň se lékařem 🙂 Ale jak říkám, v tomhle adventním kalendáři je každé okénko moc prima!

 • Andrea Dosoudilová 17.11.2017 at 12:01

  Nejvíc se mi líbila soutěž o hmatové pexeso. To jsem neznala a moc se mi ten nápad líbí. Díky za rekapitulaci. Zjistila jsem, že jednu soutěž jsem přehlídla.

 • Ivana P. 17.11.2017 at 12:02

  Všechny soutěže jsou krásné, inspirativní, takže je těžké hodnotit, ale z pohledu mé dcerky bych asi vybrala soutěž o lego duplo, protože to je top hračka nejen pro děti, ale i pro dospělé:-) Díky moc. Ivana

 • Lucie 17.11.2017 at 12:04

  Mě se nejvíc líbila o lego duplo a hned v závěsu o unuo 🙂
  (Fb Amálka Veverka)

 • Jana Patočkova 17.11.2017 at 12:24

  Těžko říct, všechny dárky jsou parádní. Julinka má ale jasno. Lego friends, jak je tam ten sníh 😁

 • Aneta 17.11.2017 at 12:27

  Miso,nejdrive bych podekovala za skvele napady,par darecku pod stromek jeste poridim:)Nejvic pro mne je vyhra do narodniho divadla na Louskacka.

 • Karolina 17.11.2017 at 12:31

  Kazda soutez ma neco do sebe, kazdy clanek je napristo perfektni, obdivuju kolik toho napisete a kazdy darek nekomu udela radost a to je na tom nejkrasnejsi…rozzari ocka nejednomu ditku. At uz se na nas stesti ve slosovani usmeje nebo ne, je to fajn zabava a skvele misto pro sber napadu, tipu a informaci, takze za to velke diky Vam, Miso!

 • Lenka Kotroušová 17.11.2017 at 12:36

  Nejvíc se mi zatím líbila Hmatová poznávačka, je to super nápad a krásné zpracování 🙂 Ale jinak jsou všechny soutěže úžasné:-)

 • Lucka 17.11.2017 at 12:37

  Líbi se mi ten nápad jako celek. Ale kdyz si musím vybrat tak nejlepsi je soutez cislo devet. Juchuu je pro me velky objev. Napady a provedeni je skvele. Lucka

 • Sabrina Inés Pavlíková 17.11.2017 at 12:38

  Všechny soutěže byli a další určitě taky budou, inspirativní a hezky podané články. Avšak nejlepší pro mas nejspíše byla hovinkova a adventní kalendář 😉

 • Adéla Bělunková 17.11.2017 at 12:41

  Bylo velmi těžké vybrat, všechny soutěže jsou skvělé. Nejvíc se mi asi líbila hned první soutěž o zatloukačku, vůbec jsem netušila, že něco takového existuje 😉

 • Anna 17.11.2017 at 12:42

  U nás nejvíc vhod by přišlo Duplo, takže to je pro mě číslo jedna. A z ostatních soutěží si ukládám inspirace na dárky pro různé další příležitosti – nejdříve asi použiji některou “hovínkovou” knížku.

 • Blanka Nedvědová 17.11.2017 at 12:44

  Líbí se mi každá soutěž, ale zatím asi nejvíc ta včerejší – oblečení a capajdy, které vypadají opravdu úžasně. Děkuji

 • Žaneta Bašistová 17.11.2017 at 12:46

  Nám se líbí úplně všechno, ale nejvíc by asi dcerka ocenila dáreček z pátého dne – LEGO. Těšíme se na další otevřená okénka 🙂

 • Venduli 17.11.2017 at 12:52

  Mě se líbí všechny soutěže, nejvíce ocenuji o lego duplo, ale mohla by byt i nějaka soutěž jenom pro maminky 😉

 • Petra Chmelíčková 17.11.2017 at 12:52

  Dobrý den Míšo, mě se nejvíce líbí Nocnikovky …. Hovinka jsou u nás velké téma a tak každá dobrá rada nad zlato …. Trapime se u skoro rok …knížky jsou super!!!P.

 • Markéta 17.11.2017 at 13:03

  Nejvíc se mi líbila hra o capáčky, za chvilku u nás budou aktuální 🙂 ale všechny soutěže jsou super, je v nich plno inspirace 🙂

 • Zuzana 17.11.2017 at 13:03

  Spousta inspirativnich článků, moc se mi líbil ten kulturní:-)

 • Michaela 17.11.2017 at 13:07

  Zatím se mi nejvíce líbila soutěž o rentgenové snímky, protože jsem to vůbec neznala a velmi mě to zaujalo 🙂
  IG: myskyyy.l

 • Monika Eisnerová 17.11.2017 at 13:07

  Mě se nejvíce líbila čtvrtá soutěž. Celá série o nočníkofkách byla vtipná.

 • Kaca 17.11.2017 at 13:08

  Mne se libily Nocnikofvky a divadlo, uz jsme koupili listky na Brumlu 😀 .

 • Ivona 17.11.2017 at 13:09

  O 💩 knížky 😀

 • Gisela 17.11.2017 at 13:10

  Za mě zatím nejvíc den 9. , ale celkově moc hezké dárky.

 • Anna Antalova 17.11.2017 at 13:16

  Najviac sa mi pacila sutaz o softshellove oblecenie, pretoze na jar planujem mladsiemu synvi kupit prave tuto znacku, je drobnejsi ako starsi syn, takze este chvilu potrva nez dorastie do zdedenych veci 😀

 • Veronika Mlejnkova 17.11.2017 at 13:19

  Tohle lego je fakt paradni, to by se na hraní líbilo i mně 🙂 zatím nejlepší výhra je asi firstbike 🙂 ale nedá se to říct tak jednoznačné, protože prostě úplně všechno z toho co tu bylo potřebujeme taky 😀

 • Michaela Kratochvílová 17.11.2017 at 13:33

  Míšo všechny vaše soutěže jsou super, ale moc se mi líbila ta včerejší o capáčky, jelikož je to u nás aktuální téma a na větší nožičku jsem nemohla žádné sehnat 🙂

 • Iveta 17.11.2017 at 13:33

  Pro mě nočníkovka nejvtipnější a firstbike nejužitečnější 🙂

 • Klára 17.11.2017 at 13:35

  Soutěž o hru o nešťourání se v nose 😀 Plánuji dětem objednat hru Dávej bacha a snad se nám bude všem líbit 🙂

 • Kateřina 17.11.2017 at 13:35

  Mě hrozně nadchla hra – Nešťourej se v nose a silně zvažuju, že jí dětem kdyžtak koupím 🙂

 • Misa 17.11.2017 at 13:36

  Libi se mi vsechny souteze, ale asi nejvice lego cesta kolem sveta ci firstbike. Dekuji za inspirativni clanky (nejen ty soutezni).

 • JANA Chichi 17.11.2017 at 13:36

  To je těžká otázka, všechny byly zajímavé a inspirativní. Naprosto nutně potřebujeme všechny výhry 🙂 Aktuální topka je asi hra Nešťourej s ev nose a lego Duplo 🙂 Děkuji moc za všechny články, Míšo 🙂

 • Vendy 17.11.2017 at 13:39

  Nejvíc se mi líbila soutěž o lego a sušené ovoce 🙂
  Děkuji V.

 • Petra M 17.11.2017 at 13:47

  Pro naše děti potřebujeme nejvíc knihu A pak se to stalo! a taky by nás moc potěšil lístek na dětské představení. A mě osobně nadchlo taky Lidské tělo.

 • Eva 17.11.2017 at 13:48

  Zdravím, na otázku není jednoduché odpovědět, jelikož se mi v podstatě líbí všechny 🙂 Nejvíce tedy asi o First Bike, kterou jsem objevila jako první 🙂

 • Alžběta Žižková 17.11.2017 at 13:50

  Rada se inspiruji vyberem knih. Nejvice se mi libi soutez o knizku odkud prichazi deti 🙂

 • Pavlína Martinů 17.11.2017 at 13:50

  Těžko si vybrat, ale nejvíc nás zaujal asi Memonik.

 • Misa 17.11.2017 at 13:52

  Mne se nejvic libila asi o Juchuuu

 • Radka 17.11.2017 at 13:56

  Články “hltám” všechny! Velkou inspirací pro mě byl článek o adventním kalendáři. Zrovna se přes víkend chystám dětem (2 a 6) adventní kalendář, i dle tipů od Vás, vyrobit. Děkuji. Sleduji i Vás na IG i FB.

 • Petra V. 17.11.2017 at 13:58

  Milá Mišo, vybrat pouze jednu soutěž je opravdu těžké. Taková malá Sofiina volba :0). Když bych měla rozhodovat za syna, který před pár dny oslavil 14 měsíců, určitě by to byla soutěž o Lego Duplo. Za mě pak soutěž o hru Memonik. Byla to pro mě novinka, nikdy jsem o hře neslyšela a musím říct, že mě dost nadchla a věřím, že si ji se synem za rok společně zahrajeme :0). Krásný den i nadcházející víkend. Petra.

 • Marie 17.11.2017 at 13:59

  Míšo, všechny soutěže byly prima. Za mě osobně se mi líbila Staň se lékařem s Juchuuu 🙂

 • Eva Kmochová 17.11.2017 at 14:00

  Všechny jsou super, ale vede ODFRČ NA KRÁSNÉM ODRÁŽEDLE FIRSTBIKE 🙂

 • Guna 17.11.2017 at 14:00

  Děti by hlásili pro jakékoliv Duplo, ale mě nejvíc potěšilo leporelo Odkud přicházejí děti.

 • Radka Csémi 17.11.2017 at 14:00

  Nejvice se mi libila soutez s first bikem, ale vsechny jsou super, vzdy poznam neco noveho, tesim se na dalsi

 • Tatana 17.11.2017 at 14:03

  To je těžké, každej článek mě bavil 🙂 nejvíc se mi asi líbil o adventím kalendáři, protože mě inspiroval k vytvoření podobného kalendáře.. :)) Krásný den všem!

 • Kateřina Vacková 17.11.2017 at 14:08

  Všechny vaše články se hezky čtou, ceny jsou velmi zajímavé a skvělou inspirací na Vánoce 👍 děkujeme. Zatím nejvíc mě zaujal DEN 9.: STAŇ SE LÉKAŘEM S JUCHUUU!

 • Michaela 17.11.2017 at 14:13

  Určitě mě nejvíc zaujala soutěž o hru Nešťourej se v nose. Ale všechny jsou super 🙂

 • Pavla 17.11.2017 at 14:15

  ahoj, neumím vybrat jednu 🙂 bavily mě nočníkofky, jsem moc ráda za nafocený Rok v lese, úžasná výhra je duplo, odrážedlo i výlet do divadla a podobně 🙂 takže díky za všechny soutěže a sobecky doufám, že se na mě v některé usměje štěstí 🙂

 • Naďa 17.11.2017 at 14:20

  Nedokážu rozhodnout, která soutěž byla nej, ale já mám ve svém deníčku zapsáno opět pár nových tipů, které se hodí, až přijde čas 😉

 • Lenka 17.11.2017 at 14:25

  Ještě jsem nikdy žádnou soutěž nevyhrála, o to těžší, že tyto výhry jsou super všechny. Těžko si vybírat, ale asi nejvíc Memonik je to něco jiného a je to super

 • Jana 17.11.2017 at 14:26

  Nás právě vždycky nejvíc zaujme to Lego Duplo, to je závislost všech závislostí.

 • Alena Trechová 17.11.2017 at 14:28

  JUCHUUU – ta mě vážně moc nadchla. Ale líbily se mi všechny.

 • Katerina 17.11.2017 at 14:29

  U mě by vedl balíček do školky. Velkou inspiraci bylo Juchuuu a dcerkam se klasicky nejvíc líbí Lego ☺️

 • Zuzka 17.11.2017 at 14:35

  Nejvíc by mne potěšila výhra oblečení od Unuo, protože to se u nás využívá denně. Díky, díky!

 • Hanka Achsová 17.11.2017 at 14:45

  To je teda těžká otázka 🙂 Nejvíc asi o knížky z druhého dne a v těsném závěsu soutěž o Duplo. Ale všechny články jsou inspirativní 🙂

 • Vendula 17.11.2017 at 14:55

  Asi nejvíc bodují capáčky, díky tomu jsem objevila papuče, které snad holky budou rády nosit.

 • Petra 17.11.2017 at 15:02

  Nejvic se mi libila soutez o first bike. Ale vsechny souteze jsou hezke i kdyz predpokladam, ze vyhraju jako vzdycky, uplne nic😀😀.

 • Lenka 17.11.2017 at 15:08

  Když jsem ukazovala starší dceři jednotlivá okýnka, nejvíce ji zaujal článek o lidském těle. A dle mého očekávání i Lego Duplo.

 • Renata 17.11.2017 at 15:13

  Všechny soutěže jsou krásné. Asi nejvíc se mi líbila soutěž o Lego duplo cesta kolem světa.

 • Renata 17.11.2017 at 15:16

  nejvic se mi libila soutez o Louskacek. diky tomu jsem si divadlo rovnou zakoupila a holky na predstaveni vezmu i bez vyhry 🙂

 • Martina 17.11.2017 at 15:17

  Adventní listopad je super!! Moc se nám líbí soutěže o knížky, ale i zatloukačka je krásná!!

 • Vladimír 17.11.2017 at 15:35

  Soutěž o capacky je top 😉

 • Andrea 17.11.2017 at 15:36

  Nejvíce se mi líbila soutěž o výbavu do školky 🙂

 • Andrea J. 17.11.2017 at 15:47

  Všechny soutěže byly moc krásné,ale asi jako největší pecku bych viděla odrážedlo firts bike! 🙂

 • Nina 17.11.2017 at 15:48

  Která soutěž se ti doposud nejvíce líbila? Najviac teda o firstbike a o lego duplo cesta kolem sveta ☺️ A budem tajne v kutiku duse dufat, ze sa nam nieco podari vyhrat 😁 Pekny den prajem 😊

 • Bohdana Pejchalová 17.11.2017 at 15:49

  Nejvíc asi o first bike a lidské telo:) ale s žádným dárkem neslapnete vedle.

 • Danca (na fb) Morningstar 17.11.2017 at 15:50

  Dobrý den!
  Soutěž jako výhra se mi nejvíc líbí obr Dupli cesta kolem světa, ale článek o hmatovém pexesu 🙂
  Přeji krásný den všem!
  D.

 • Petra Kadlecová 17.11.2017 at 15:53

  Je to těžké vybírání, ale podle mého naturelu bylo prima čtení o knížkách a divadle.

 • Soňa Zemenová 17.11.2017 at 15:57

  Ahoj, všechny soutěže jsou moc hezké. Kdybych si měla vybrat tu nej, tak by to byla: DEN 12.: OBUJ, OBLEČ A POSILNI SVOU DROBOTINU DO ŠKOLKY
  A Amálce by se líbilo pirátské divadlo.

  Hezký sváteční den.

 • Laduš Sojková 17.11.2017 at 16:06

  Mně se nejvíce líbí 3 🙂 Ta je bezkonkurenční. Sleduji na FB a insta.

 • Lenka 17.11.2017 at 16:09

  Všechny soutěže jsou super, je vidět, že nechcete rozdávat jen tak něco, ale výhry mají hlavu a patu 🙂 nejvíc mě zatím oslovilo Juchuuu, i když na to by si dcera musela pár let počkat, než jí začne zajímat. Je to originální, naučné, krásně zpracované a navíc české, tak co víc si přát. Ale články jsou fajn úplně všechny, i kdyby byly úplně bez výher.

 • lucie 17.11.2017 at 16:19

  Vsechny!! Nej asi knizky a memino a odrazedlo a duplo 😉

  Lucie

 • Veronika 17.11.2017 at 16:32

  Duplo je úžasné a výhra je to skvělá, to je jasné, mě ale dostala včerejší soutěž – výbavička do školky…to je sen 🙂

 • Kateřina Klimentová 17.11.2017 at 16:39

  Všechny soutěže jsou top. Je těžké vybrat jen jednu,ale asi nejvíc se mi líbí ta s oblečením a capáčky.

 • Veronika Olejníková 17.11.2017 at 16:41

  Pěkné odpoledne, líbí se mi ty soutěže, kde mohu zapojit i děti, třeba “Víš, co má v plínce myš” nebo “Jak přicházejí na svět miminka”. A pak ty, kdy se mohu v odpovědích inspirovat od ostatních, třeba na časopis, hry, hory…. Ceny jsou každý den naprosto úchvatné, články čtivé. Děkuji, ráda budu pokračovat i v druhé polovině.

 • Míša 17.11.2017 at 16:43

  Objevila jsem díky vám spoustu tipů nejen na dárky, díky za ně 🙂 Moc se mi líbí soutěž o capáky

 • Markéta K. 17.11.2017 at 17:02

  Mně se nejvíc líbila soutěž č. 2 🙂

 • Bára 17.11.2017 at 17:06

  Super jsou všechny články, nejvíc se mi líbilo Juchuuu! Díky za inspiraci!

 • Klára 17.11.2017 at 17:32

  Určitě soutěž o Firstbike 😉

 • Marzb 17.11.2017 at 17:39

  Dárky jsou přepestré, inspirativní a těžko vybrat… když bych ovšem měla, nejvíce se mi líbil předposlední 12. den OBUJ, OBLEČ A POSILNI SVOU DROBOTINU DO ŠKOLKY. Na něm se mi líbila komplexnost výběru až do posledního detailu – mamky prostě myslí na vše :o)

 • Dagmar 17.11.2017 at 17:45

  Nejvic se mne libila soutez o odrazedlo. Velmi inspirativni mne pak prisla kniha Rok v lese.

 • Nikola 17.11.2017 at 17:48

  memonik – uvažuju o nákupu hry letos pod stromeček

 • Verča 17.11.2017 at 17:52

  Nejvíc se mi líbí soutěž o Firstbike 🙂

 • Veronika 17.11.2017 at 17:58

  Nejvíce se mi líbila soutěž Rakeťácká zatloukačka:)

 • Daniela Beckova 17.11.2017 at 18:14

  Hrozně moc mě potěšilo Juchuuu a Louskáček 👍👍👍👌👌👌

 • Drahuše Poborska 17.11.2017 at 18:21

  Nam se libi vsechny souteze, zatim jsme nikdy nic nevyhrali, tak tady cerpame spoustu inspirace. Diky Vam mame uz “hovinkovou” knizku a Rok v lese. Nejvic by se synovi libila vyhra Lego Duplo 🙂 jinak diky za inspirace, jste uzasna 🙂

 • Martina Skočovská 17.11.2017 at 18:23

  Mojí praktické stránce se líbila nejvíc poslední soutěž o výbavu do školky a mojí nepraktické stránce se líbili všechny ostatní :). Na fb sdílím i sleduji.

 • Denisa Jenčovská 17.11.2017 at 18:30

  úžasné jsou snad všechny soutěže 🙂 Mě nejvíc zaujala ta poslední o capáčky – balerínky mám vyhlídnuté už dlouho, tak pokud se neusměje štěstí v soutěži, objednávám stejně… Dceři by se nejvíc líbila asi soutěž o knížku – je knihomil nebo lego duplo 🙂

 • Tana S. 17.11.2017 at 18:32

  Mne se libila hra o duplo a vsechny knizky jsou tak super.

 • Monika 17.11.2017 at 18:35

  Opět super soutěž, ovšem dnešní otázka je pěkná podpásovka. Můžu napsat tři nej nej? Snad mě má odpověď nevyloučí ze soutěže :), ale nemohu jinak .
  – Memonik
  – First bike
  – Balíček vybavení do školky
  Nicméně vždy po přečtení Vašich článků zjistíme, že potřebujeme NUTNĚ něco o čem jsme doposud vůbec nevěděli.

 • Denisa 17.11.2017 at 18:49

  Me se nejvic libila soutez, kterou jsme nevyhrali (susene ovoce a lego). Jinak jsou vsechny vyhry skvele, libi se mi Vas hrackovy a knizni vkus!

 • Zuzana Vacková 17.11.2017 at 18:50

  Vsechny souteze byly super. Ale lego asi vede.

 • Bara K. 17.11.2017 at 18:52

  Moc se mi líbila soutěž adventní kalendář, taky hledám co do něj, sušené ovoce vypadá moc lákavě. Lego milujeme 🙂

 • Le 17.11.2017 at 18:55

  O capáčky 🙂

 • Tereza Frieserova 17.11.2017 at 19:16

  To je strasne tezke jednu vybrat, vsechny byly skvele, kazda v jinem smeru. Ale zvolim treba zatloukacku nebo souteze o knizky, ty my muzeme 🙂

 • Claire 17.11.2017 at 19:17

  Souteze o lego duplo jsou nej 🙂 cesta kolem sveta byla top 🙂

 • Lenka 17.11.2017 at 19:21

  Nejvíc se mi líbila soutěž o lego cesta kolem světa. 🙂

 • Petra 17.11.2017 at 19:26

  Nejvíc se mi líbila soutěž o hru na doktorku. Hlavně proto, že jsem objevila Juchuuu!

 • Hanka 17.11.2017 at 19:40

  Pro me jsou clanky velkou inspiraci. Pominu-li moznost neco vyhrat, tak je moc rada ctu. O Albi tuzce a vasi dovolene na Sumave me zaujal moc, tuzku asi Jezisek letos prinese. A tipy na hry, knizky, parada 🙂

 • Petra Bartošová 17.11.2017 at 19:47

  Nejvice se mi libila soutez o capacky, jelikoz mala zacla nedavno chodit.

 • Daniela 17.11.2017 at 19:52

  Nejvíc se mi líbila soutěž o zatloukačku, protože mě nadchnul časopis Raketa, hned ho jdu shánět 😉

 • Michaela Pušová 17.11.2017 at 20:06

  Nejvíc se mi líbila soutěž o first bike na ten se u nas prave setri 🙂

 • Lucie Skřejpková 17.11.2017 at 20:06

  Nejraději mám soutěže o knihy a Lego. 🙂 Děkujeme.

 • Kateřina Kolářová 17.11.2017 at 20:06

  Těžké se rozhodnout, líbily se mi všechny, spousta vánoční inspirace. Děkuji mooc 🙂 sleduji i na FB.

 • Aneta 17.11.2017 at 20:14

  Soutěže jsou super všechny, já spíš řeším obsah článků než výhru, při tolika soutěžích výhru ani nečekám 🙂 Ta by byla jen fajn bonus k příjemnému čtení. Líbil se mi článek o adv.kalendáři a čtení komentářů, kde lidi odpovídali na otázku, co si přejí jejich děti. To mě upřímně pobavilo 🙂

 • Helča 17.11.2017 at 20:14

  Nejvíc se mi jako nápad líbilo hmatové pexeso nebo sada o lidském těle 🙂 jednu z těchto dvou výher bych si přála pro naše holčičky asi nejvíc 🙂 A když nevyhrajeme, tak myslím, že pořídíme domů pro výuku z vlastního rozpočtu 😀

 • Tereza Spirhanzlova 17.11.2017 at 20:15

  Hodnotit budu podle dárečků a nejvíc se mi tedy líbila soutěž o Memonik hmatové pexeso. Přijde mi to jako super originální hra nejen pro děti 🙂

 • Míša 17.11.2017 at 20:20

  Ta s legem, to u nás vede….

 • Katy 17.11.2017 at 20:22

  Nejvíc bych chtěla pro děti vyhrát Duplo cesta kolem světa, protože odrážedlo jsme před 14 dny koupili a čeká na narozeniny Andulky, jinak by bylo asi top odrážedlo 😉 Jinak z každého článku jsem se inspirovala, některé tipy jsem si i uložila a už se těším až dorazí ovoce a budu dělat kalendář 🙂

 • Verča 17.11.2017 at 20:23

  Rozhodně rakeťácká zatloukačka! <3

 • Lucie 17.11.2017 at 20:24

  Mě se nejvíc líbila soutěž o věci pro školkové děti 🙂 Za chvilku nás nástup do školky také čeká …

 • Zuzana 17.11.2017 at 20:31

  Pro mě byl největší přínos adventní kalendář. Dost jsem si utřídila myšlenky a přání ohledně náplně pytlíčků a myslím, že současná zamýšlená podoba bude ta NEJ. Díky za to:)
  Sleduji i na fb.

 • Zuzana Kudrnová 17.11.2017 at 20:35

  Všechny soutěže jsou parádní, ale nejvíc asi soutěž s Juchuuu, úplně jsem se do těch hraček zamilovala :-).

 • LadyBird 17.11.2017 at 20:38

  Pěkný den, já jsem nadšená, že se takové soutěže můžu účastnit, byť moc nevěřím, že něco vyhrajeme. I tak sbírám ale plno inspirace. Nejvíce mě oslovila hra Nešťourej se v nose (zřejmě ji ještě Ježíškovi na seznam připíšu) a dotyková hra od Memoniku…
  Pěkné dny, Peťka
  Duplo Čmelda opravdu zbožňuje a přinese ho Mikuláš i Ježíšek…tohle velké je fantastické! 😉

 • Markéta Šmídová 17.11.2017 at 20:49

  Me se nejvíce líbil článek a soutěsky slušné chování /nestourej se v nose. A to proto , ze byla skvělá soutěžní otázka a me strašně bavilo číst si komentáře co si děti prejou od Ježíška;)

 • Alice 17.11.2017 at 20:49

  Líbí se mi nočníkovky 😀

 • Alice 17.11.2017 at 20:50

  Nejvíce se mi líbí soutěž o hmatové pexeso, které by si dcerka jistě oblíbila . Teď nově máme Pexeso pro uši a moc jí to baví

 • M. Antonová 17.11.2017 at 20:54

  Ani nevím, všechny jsou super. Nejvíc se mi líbila asi o capáčky a oblečení, protože to jsou takové věci, do kterých moc neinvestuji, a tak by mě výhra opravdu potěšila.

 • Ivana R. 17.11.2017 at 21:02

  Lego friends👍

 • Lucie 17.11.2017 at 21:03

  Přesně toto lego pout máme na seznamu pro Ježíška. Co mi udělalo velkou radost jsou soutěže jistě o Lego – to potěší děti. Za sebe zase spíš i tipy hlavně na JUCHUUU a divadélko. Děti nám večer ,,hrají´´ děti s plyšáky nějakou scénku. Kupodivu mě nenapadlo shánět divadélko. Tak momentálně hledám a hledám. Vzpomněla jsem si na projektor, když jsme byly děti, tak se promítali pohádky. Vytáhli jsme od babičky projektor, ale ta kvalita už není dobrá. Ale bylo to oživení. Děkuji za povzbuzení.

 • Tereza 17.11.2017 at 21:07

  Všechny byly super a bylo by krásně vyhrát v jakékoliv. Dnes asi ale nejvíc, lego je TOP!

 • Jana 17.11.2017 at 21:09

  Líbí se mi všechny soutěže, nejvíc asi ta praktická o oblečení a capáčky 🙂

 • Markéta Kocurová 17.11.2017 at 21:09

  Jsem nadšená ze soutěže o capáčky a taky o LEGO Duplo. Díky Vám bude pod stromečkem Albi tužka. Moc děkuji za inspiraci! 🙂

 • Barbora Veselá 17.11.2017 at 21:12

  Všechny byly super, ale den 10. S kulturou byl pro mě extra

 • Dasa Kovalova 17.11.2017 at 21:14

  Těžko říct, vše je skvěle a inspirujici☺ uz i pár věcí naplánováno poridit😂

 • Klára Zindulková 17.11.2017 at 21:16

  Vybrat jednu soutěž není vůbec jednoduché. Všechny jsou super a hlavně jsou super inspirativní články k nim (i když stále čekám na článek Jak vykrást banku a nenechat se chytit 😀 ) Ale asi nejvíc se mi líbila zatím soutěž DEN 9.: STAŇ SE LÉKAŘEM S JUCHUUU! 🙂 Sleduji a sdílím 🙂

 • Aneta 17.11.2017 at 21:23

  Nejlepsi za me asi soutez o duplo a unuo obleceni.

 • Katka R. 17.11.2017 at 21:27

  Milá Míšo, těžko se vybírá..co se týče článků, všechny jsou pro mě moc inspirativní a zajímavé a co se týče výher – velkou radost by mi udělala hra Memino, nebo Duplo Cesta kolem světa 🙂

 • Jana Stecová 17.11.2017 at 21:42

  Je to spousta úžasných výher, ale za mne zatím asi Firstbike a Duplo. To by nás potěšilo nejvíc 🙂

 • Irena 17.11.2017 at 21:43

  Dobry den, memonik a adventni kalendare jsou nej:) dekujeme, ze na nas takto myslite a vybirate inspirativni souteze!

 • Lenka Hermanová 17.11.2017 at 21:49

  Všechny! Díky nim mám inspiraci, co chci klukům pořídit. Je to přesně ten typ hraček a knížek, které se mi moc líbí a myslím si, že se budou líbit i našim klukům.

 • Barbora 17.11.2017 at 21:50

  Miso vsechny Vase clanky jsou uzasne.
  Diky Vam se moc inspiruji…Nejvic se mi libila soutez o listky do divadla

 • Tamara 17.11.2017 at 21:52

  Dětem se nejvíc líbí soutěže o Lego (Duplo). Mně zase ta včerejší – o capáčky, oblečení a Hlíváčky. Inu praktická maminka 🙂

 • Míša 17.11.2017 at 22:05

  Miluji knížky a Nestourej se v nose mě opravdu pobavilo, tak ji musíme mít 😀 za mě něj soutěž (i když hovinkove knížky ji šlapou na paty :-))

 • zuzka 17.11.2017 at 22:08

  Hrozne tezka otazka. Kdyz budu vybirat za sebe, tak Peklo Certovina a kdyz se vcitim do Dady, tak lego. Protoze Brudery ani Cars zatim v soutezi nebyly 🙂

 • Veronika Cejnarová 17.11.2017 at 22:12

  Nejlepší byla soutěž o firstbike a spolu s ní inspirace na dovolenou 🙂

 • Michala Kartuskova 17.11.2017 at 22:21

  Nejvic se mi samozrejme libila soutez o Lego Duplo Cesta kolem sveta, ale dekuji za dalsi tipy na darky- obzvlast knihu Rok v lese.

 • Šárka 17.11.2017 at 22:25

  Nejvíc se mi líbí tipy na knížky a soutěž o hmatové pexeso:-) Šárka

 • Tereza 17.11.2017 at 22:26

  Míšo, za nás okénko s dvěmi jedničkami – 11! <3 Zamilovala jsem se jak do knihy, tak do hry! 🙂

 • Lenka 17.11.2017 at 22:27

  Dobrý večer, líbí se mi všechny výhry, ale nejvíce inspirující jsou vaše články, takže děkuji.

 • Lenka Pejšová 17.11.2017 at 22:40

  Dcera miluje puzzle, takže mně se moc líbí soutěž o puzzle “Čtyři roční období! a recenze na knížku byla super.

 • Andrea 17.11.2017 at 22:40

  Tak jedna NAJ sa asi vybrat neda 😀 Nas zaujali sutaze o knizky, lego, hru Memonik. ale aj stan se lekarem s JUCHUUUU, no a mna aj sutaz o vybavu do skolky… No a som ich skoro vymenovala vsetky 😀 Vase clanky su uzasne a najdem v nich vela inspiracii. Dakujem

 • jarcca 17.11.2017 at 22:41

  Z předchozích se mi nejvíc líbí o hmatové pexeso! Vůbec jsem nevěděla, že něco takového je a myslím, že pro děti je to super zábava co jim i rozvíjí smysly! 🙂 Sledu ji zdílím na fb jako Jarcca Jarunka.

 • Michaela Dostálová 17.11.2017 at 22:41

  Těžko soudit, která soutěž byla nejlepší, dostala jsem tolik inspirace, ale líbila se mi asi nejvíc asi bobíková 🙂

 • Věra 17.11.2017 at 22:52

  všechny soutěže jsou parádní. Nejvíc se mi líbilo odrážedlo 🙂

 • Petra Jedličková 17.11.2017 at 22:57

  Na všech soutěžích je nejlepší ta inspirace. Sušené ovoce je na cestě a na seznamu pro Ježíška je Nešťourej se v nose a rentgeny. A memonik pak třeba k narozeninám….

 • Veronika 17.11.2017 at 23:04

  Nejlepší byl zatím den 10. – výlet za kulturou 😉

 • Lenka Ludinova 17.11.2017 at 23:05

  Vsechno je boziiii, ale kolo je kolo..a hlavne to prvni. 🙂

 • Andrea Šustrová 17.11.2017 at 23:23

  Nejvíc se mi líbila soutěž o capáčky a pak o Lego Duplo

 • Markéta Málková 17.11.2017 at 23:29

  Vždy mě uchvátí knížky, takže se mi líbil tip na Rok v lese, i když se soutěží o puzzle, ale to u nás frčí taky.

 • Michaela Wagnerová 17.11.2017 at 23:35

  Nejvíce se mi líbila soutěž den 3. ODFRČ NA KRÁSNÉM ODRÁŽEDLE FIRSTBIKE, protože tuto výhru by syn nejvíce ocenil, byl by z odrážedla šťastný neboť ještě žádné nemá.

 • Martina 17.11.2017 at 23:37

  Je tezke vybrat jednu, ktera se nam libila nejvic. Cela myslenka adventniho kalendare je uzasna. Dcerka by asi nejvic ocenila Lego a odrazedlo, mne asi nejvic zaujalo Stan se lekarem od Juchuu, Memonik a tip na capacky. A ohledne knih se inspiruji pravidelne. Sleduji i Fcb a IG @marmenpepa.

 • Martina 17.11.2017 at 23:38

  Vsetky sutaze su krasna inspiracia.pacilo sa m nestourej se v nose a memonik,ale aj obleceni do skolky.ach jo,ja som nerozhodna😉

 • Pavlina 17.11.2017 at 23:38

  Nejvíc se mi líbila soutěž spojená s tipem na advetntní kalendář 🙂

 • Martina 17.11.2017 at 23:45

  Rada by som.sa opytala co znamena ze moj koment is awaiting moderation? Misi,splnam.vobec podmienky? Zapojujem sa kazdy den.a zdielam aj fb,dokazete to sparovat? Tu mam meno Martina a fb Martina Jurcova😑

  • Míša 18.11.2017 at 1:01

   Marti dobry vecer 🙂 Kazdy komentar ja rucne schvaluji, zaradim do losovani a pokud mi zanechate zpravu, ze sledujete na fb ci Ig, tak vas zapocitavam vicekrat. Sdileni budu resit az pred losovanim. Pokud sdilite verejne, tak ja sdileni uvidim a napisu vam jmeno na seznam znovu 🙂 Napisu si ho jako ho mate na Fb, takze i kdyz mi nenadiktujete tady, najdu vas v pripade vylosovani tam 🙂 Vetsinu lidi uz “znam” takze vim kde sleduji a jde to rychle. U novejsich mi to trva 🙂 . Pokud ale sledujete na vice mistech, piste mi to prosim. Usnadnite mi hodne prace a mate jistotu i vy. Dekuju a krasny vecer 🙂 Misa

 • Martina 17.11.2017 at 23:49

  Uff, tak to je těžké vybrat pouze jednu..Ale zřejmě článek o Lipně se soutěží o odrážedlo..Ale všechny články jsem si moc ráda přečetla a vždycky se těším až zase otevřete další pomyslné adventní okénku..Všechny soutěže jsou moc krásné a pro mě vážně inspirativní! Za to moc děkuji!

 • Dana Schmittová 18.11.2017 at 0:16

  Nejvíc se mi líbí soutěž s divadlem s piráty.

 • Andrea 18.11.2017 at 0:40

  tak to je tažká otázka. články su všetky čtivé, člověk sa dozvie nových vecí… Čo sa týka cien tak, dcera by asi mala velkú radost ak by sme vyhrali lístky na balet, syn keby sme vyhrali lego a ja asi capačky alebo ejaku knihu.

 • Adela B. 18.11.2017 at 1:38

  Mně nejvíc inspirovala hra Nešťourej se v nose a knížka a A pak se to stalo. Myslím, že je to dobrý způsob, jak některé věci dětem formou zábavy sdělit. Takže nyní uvažuji, že pokud nevyhraji, pořídím něco domů :). Sleduji FB.

 • phn 18.11.2017 at 2:46

  Kazdy den je neco skvelyho,kazdopadne u me vede Memonik,to me zaujalo natolik,ze jsme zaukolovala babicku,at poridi pod stromecek a hrozne se na to tesim:-)

 • Lenka 18.11.2017 at 7:09

  Nejvíc se mi líbí ta, kterou zrovna otevřu… 🙂 Každý den je jiný, stejně tak jako tyto úžasné dárky, každý má něco do sebe a něčím je jedinečný. Já i moje tři menší děti by se určitě radovaly ze všeho, co bychom vyhráli. A i bez výhry díky za skvělé tipy a inspiraci.

 • Lenka Jarošová 18.11.2017 at 8:21

  Děkujeme za pěknou soutěž 🙂 Mě se zatím nejvíc líbila soutěž z 5. dne o lego 🙂 Přeji krásný den. Lenka

 • Anna Michlová 18.11.2017 at 8:40

  Za mě jako za mámu se nejvíc líbila soutěž o oblečení UNO a capáčky, pak mě hodně zaujala hra Nešťourej se v nose. 😉 Ale kdyby si měl vybrat syn, tak by to bylo jasné Lego.

 • Lenka T. 18.11.2017 at 8:41

  všechny soutěže a ceny jsou krásné, protože nejraději obdarovávám děti, když vidím tu jejich nefalšovanou radost a když je hračka i poučná, tak je to radost i pro rodiče, LEGO je TOP, protože žádné nemáme, tak by se hodilo, jinak je moc pěkné i Divadlo s piráty, odrážedlo…
  l.tailorka@gmail.com

 • Eva Tomšovicová 18.11.2017 at 8:54

  Tak mě osobně se líbí všechny soutěže. Protože vždy jde o originální dárky. A i když nevyhraji, tak je to pro mě velká inspirace na dárky pro dceru. Ale když bych měla nějakou přeci jen vybrat, tak právě ta s capáčky od Hali Beli a soupravou od Unuo.

 • Zuzana 18.11.2017 at 9:36

  Vsechny souteze jsou opravdu skvele, promyslene a do detsilu pripravene, klobouk dolu, me nejvic zaujala ta o hru Memonik, protoze jsem ji opravdu neznala😉

 • Pavla Konečná 18.11.2017 at 9:41

  Míšo, tak jako to je dost těžké rozhodování. Každý článek mi dá něco, děkuji za krásné tipy nejen na dárky. Přijde mi, že jeden na stejné vlně, teda já naší dceři sem tam kousek čokolády dám, ale musí to být min. 70% 🙂 Tak líbilo se mi hodně hmatové pexeso a dost nad ním uvažuju 🙂

 • Karla Zupková 18.11.2017 at 9:56

  Ahoj, mně se líbily všechny články, opravdu. Každý den se na ně těším! Muselo vás to stát strašně moc práce a obdivuji, kdy to všechno stíháte. Mám 2 děti a neumím si to představit 😉 Z výher by se nám asi nejvíce líbilo odrážedlo. Ale všechny ceny jsou super. Sleduji vás i na fb jako Karla Pyszková.

 • Eliška 18.11.2017 at 10:23

  prej jednoduchá otázka 😀 pro mě je teda dost těžká protože se mi líbí všechny soutěže 🙂 ale lega není nikdy dost takže tahle soutěž se mi líbí o mini chloupek víc než ostatní 🙂

 • Ivana 18.11.2017 at 10:51

  Nejlepší byla soutěž o kartičky Lidské tělo 🙂

 • Jana Kleinwächterová 18.11.2017 at 10:57

  Moc oceňuji články, které jsou perfektní inspirací se širokým záběrem. Soutěže o First Bike, Lego (2 top) jsou fajn třešničkou 🙂 Díky za to 🙂

 • Jana 18.11.2017 at 11:39

  Tolik krásných soutěži! Jak vybrat jen jednu? Všechny jsou super! Takze za me vybral syn- ale jen jednu taky nezvládl… Lego Cesta kolem světa a odrazedlo Firstbike. Děkujeme a těšíme se na další varku inspirace🙂.

 • Daniela Mašková 18.11.2017 at 12:52

  Mě se nejvíc líbila soutěž o ty stylové capáčky a samozřejmě také lego duplo 🙂

 • Kamila 18.11.2017 at 13:17

  Výhry jsou všechny suprovní, nejvíce bych chtěla vyhrát lidské tělo od Juchuuuu! Ale i Lego by se hodilo.

 • Karolína Dvořáčková 18.11.2017 at 13:20

  Je těžké vybrat jen jedno adventní okýnko, všechna jsou úžasná! 🙂 Ale když bych měla vybrat opravdu jedno nejlepší, tak pro mě by to bylo okýnko Memonik(4). Z toho by dle mého skromného názoru mohla být spousta legrace pro celou rodinu 🙂 No a pak v těsném závěsu okýnko kniHOVNIČKOVÉ 🙂

 • Jana 18.11.2017 at 14:16

  Zdravím! Opravdu smekám před tolika nápady a tipy ze všech koutků a taky mockrat děkuji za tu inspiraci. Abych se vrátila k soutěži, tak za mě nejvíc asi rakeťácká zatloukačka, ale rozhodování nebylo vůbec jednoduché.
  Sleduji FB i IG.

 • Míša M. 18.11.2017 at 14:19

  Dobré odpoledne, všechny články jsou inspirující a obdivuji, že je všechny zvládnete napsat i v noci, ach ty doktoři nespavci 🙂 Co se týče výher, tak za mě jako miminku bych vybrala capáčky a oblečení 🙂 a za malou neposedu odrážedlo. Opravdu vám nezávidím losování cen, když vidím množství přibývajících komentářů :-), jste takový Ježíšek :). Pěknou sobotu. M.

 • Eva Přibylová 18.11.2017 at 14:48

  Ahoj Miso, vsechny vyhry jsou krasne, a i kdyz nic nevyhraji, inspirace nacerpam habakuk. Za me top vyhra jsou capacky na miru, protoze nas 4,5 lety Honzik vecne chodi doma bos a pak ma rymu od studenych nohou. A Unuo je tez bomba, kvalitni a krasne kousky maji.

 • Hana Dorociak 18.11.2017 at 15:11

  Cely kalendar je super. Nejvice se nam libila soutez o Lego. Zadne zatim nemame.

 • Pavlína 18.11.2017 at 15:12

  Zatím se mi nejvíce líbila soutěž o capáčky a softshellové oblečení. Dceři by se určitě nejvíce líbilo kolo First bike nebo právě Duplo.

 • Veronika 18.11.2017 at 15:15

  Tak za mě teda zatím nejlepší soutěž a bezkonkurenční tip Memonik. Tohle určitě dětem pořídíme. Díky 🙂

 • Jana Faixová 18.11.2017 at 15:23

  Míšo, všechny soutěže a výhry jsou krásné. Minimálně jako inspirace. U nás by asi teď zvítězil firsbike.

 • Marie Vágnerová 18.11.2017 at 16:04

  Líbí se mi všechny, i maličkost moc potěší, ale vy máte nádherné ceny. Ale mě by se líbilo oblečení a botičky.

 • Mája 18.11.2017 at 16:31

  Baví mě soutěže s otázkou (např. Kam jezdíte s dětmi da dovolenou?, Jaké stavebnice máte doma?) – inspirace je pak nejen na Vašem blogu, ale i v komentářích 😉

 • Yvette 18.11.2017 at 16:35

  íbily se mi všechny soutěže a nejen kvůli cenám ale i díky povídání. Líbila se mi sotez o Firstbike ale my máme rádi divadlo, takže vyhrát lístky na Louskáčka je můj sen

 • Nikola 18.11.2017 at 16:42

  Líbí se mi naprosto vše, nejvíce ale asi odrážedlo 🙂

 • Hanka 18.11.2017 at 16:43

  nejpraktičtejsi mi asi prisel sirup na imunitu, capáčky a soft. oblečení od unua 😉

 • Dana 18.11.2017 at 16:47

  Posledni dny soutezim jako nikdy 🙂 vsechny vyhry jsou nadherne, za me asi vedou knizky.

 • Markéta Němčanská 18.11.2017 at 17:58

  Uchvátily mě sady od Juchuuu, vůbec jsem o nich neslyšela a jsou úžasné. Ale nejvíc by se nám hodila výhra Školková sada 🙂

 • Jitka Elicerová 18.11.2017 at 18:29

  Nejvíc se mi asi líbila adventní a pak doktorská soutěž 😀 sleduji i fb

 • Jitka 18.11.2017 at 18:30

  Nám se zatím nejvíc líbila soutěž s legem duplem, protože to u nás momentálně letí nejvíc. 🙂 Ale strašně se mi líbil tip na knížku Rok v lese, tu asi pořídíme malé na narozeniny, už teď vím, že by ju milovala. 🙂 Díky moc za tak krásné soutěže i tipy na krásné a hlavně smysluplné hračky, knihy a aktivity. Fakt super!!!

 • Lucie 18.11.2017 at 19:13

  To je těžká otázka 🙂 Nejvíc se mi líbí asi zatloukačka a pak samozřejmě Duplo cesta kolem světa, protože Duplo je u nás prostě TOP hračka.

 • eva Suchomelova 18.11.2017 at 19:29

  Nejvíc se mi líbily ty kartičky s lidským tělem a rtg snímky, to jsem vubec neznala a jsem ráda za tip 🙂

 • Buroška 18.11.2017 at 20:06

  Ahojky Míšo, každý článek je úžasný a plný inspirace! Nejvíce se mi líbí nápad na adventní kalendář 😉

 • Kamila 18.11.2017 at 20:09

  Nadchlo mě hmatové pexeso 🙂

 • Verca 18.11.2017 at 20:27

  Nejvice se mi libila soutez stan se lekarem s Juchuuu 🙂 je to skveli typ

 • Michaela Hofericová 18.11.2017 at 20:42

  Těžko říct, která je nejlepší. 🙂 Líbí se mi Memonik, o to jsem neslyšela a vypadá fakt dobře. Pak to puzzle, z toho by zase byla nadšená dcera. A syn z bačkůrek a oblečení. On to má jinak a měkký dárky miluje. 🙂

 • Katka 18.11.2017 at 20:52

  Z praktického hlediska se mi nejvíce líbila soutěž o capáčky a oblečení Unuo, na jaře a na podzim neoblékám synovi ven nic jiného než softshell. Jinak díky za tip na knížky.

 • Alice Nováková 18.11.2017 at 20:53

  Každý článek je pro mě inspirací, nyní i díky soutežím koukám na blog každý den 🙂 Všechny tipy na dárky si poctivě zaznamanávám ať mám na inspiraci na další roky. Nejvíce se mi líbila soutěž S lekarem s Juchuuu.

 • Helena 18.11.2017 at 21:02

  Líbí se mi snad vše! Jsou to super tipy co dětem pořídit a bylo to “funkční” Ale mě osobně nejvíc nadchlo Lidské tělo od Juchuuu! a hmatové pexeso. Jsem zvědavá, jestli se na nás usměje štěstí a nějakou výhru budeme mít doma 😀

 • LenkaK 18.11.2017 at 21:14

  Všechno je to naprosto dokonalý. A vybrat top je velký problém ale nejvíc mě zaujal Memonic.

 • Ivana 18.11.2017 at 21:31

  Je obrovsky těžké vybrat jeden dárek mezi ostatními….nadchlo mě hmatové pexeso, lékař od Juchuuu je geniální a Duplo je osvědčená klasika :)…Ale hlavně jsem strašně moc ráda za obrovskou inspiraci, kterou jsem na Vašich stránkách našla – díky moc, HOLKY a jen tak dále!

 • Pavla Kašparová 18.11.2017 at 21:32

  Nejvíc se mi libila soutěž o adventni kalendář se susenym ovocem.
  Hwzky den
  Pavla

 • Martina Holičková 18.11.2017 at 21:38

  Hezký večer, mě nejvíc bavila nočníková soutěž, mám ráda Váš humor spojený s tímto tématem, nejsme doma zadní suchaři a proto se dokážeme od srdce zasmát
  😎

 • Katka 18.11.2017 at 21:41

  Díky za skvělý výběr dárků. Nejvíc se mi zatím líbílo Lego a Memonik.

 • Jana 18.11.2017 at 21:46

  Jako lékařce se mi nejvíce líbí článek o Juchuu a jejich krásném nápadu s lidským tělem. Ale stejně jsou nejlepší všechny Vaše články.Sleduji i FB.

 • Petra Miková 18.11.2017 at 21:50

  V soutěžích máte vážně spoustu tipů na úžasné dárky. Co nevyhrajeme, to pořídíme;) Začneme asi Pohádkovým divadlem, to by mohlo být už pod stromečkem.

 • Lucia 18.11.2017 at 21:53

  Pre mna bol velky objav pomocky od Juchuuu, z praktickeho hladiska softshely uono, tie obzeram uz od posledneho clanku
  Sledujem aj instagram L.d

 • EL 18.11.2017 at 21:54

  Staň se lékařem s Juchuu! EL

 • Marie Zikmundová 18.11.2017 at 22:03

  Jak píše mnoho maminek přede mnou, všechny ceny jsou fakt skvělé:-) Moc se mi líbil např. Memonic,ale i oblečení je super, knížky.. nejde vybrat jednu:-) Mám radost, Vas blog je opravdu velkou inspirací:-) Děkuju..

 • Lucie 18.11.2017 at 22:06

  Kazda soutez byla perfektni, neskutecne byly knihy o lidskem tele, zabavne ty o hovinkach, krasne zpracovane bylo hmatove pexeso … tak ja teda namatkou vybiram Memonik ! 🙂

 • Kateřina Pružinová 18.11.2017 at 22:19

  Nejvíc mě pobavila nočníkofka, kterou jsem si četla v čekárně na očním a byla jsem středem pozornosti, dlouho jsem se mezi cizími lidmi takhle dobře nepobavila. 😀 Každý článek je pro mě ale inspirací, je skvělé, že sdílíte, jak si hračky holky užívají a hlavně jak je prožívají. To mě vždycky nejvíc zajímá, jak na to bude špuntík koukat. 🙂 Takže moc díky za to!
  Btw. od té doby, co jsem se upsala pod Nešťourej se v nose, se náš mladík furt v nose šťourá… a to o tom neví! …znamení? ;D

 • Monika taušová 18.11.2017 at 22:25

  Mně se nejvíce líbila soutěž o Lego Duplo Cesta kolem světa..ale i jiné jsou velice zajímavé a plné inspirací 🙂

 • Blanka 18.11.2017 at 22:38

  Dobrý večer,

  mně se líbí všechny soutěže tady, ceny jsou vybrané opravdu s vkusem. Nádhera!
  Ale když musím říct jednu, tak je to Lego, to teď u nás frčí opravdu nejvíc…
  B.

 • Misa 18.11.2017 at 23:11

  Cela soutez je uzasna, vyhrat jednu by byly pro me male vanoce. A asi nejvic se mi libi ta o vybaveni do skolky. protoze neni spatneho pocasi, je jen spatne obleceni. A na tohle duplo uz jsem se taky divala. Je tolik krasnych hracek.

 • Petra 18.11.2017 at 23:16

  Ja mam moc rada Vase tipy do knihovnicky a moc se mi libily stylove capacky a obleceni na ven.

 • Marcela Němcová 18.11.2017 at 23:52

  To je podpásovka! Všechny soutěže se mi zatím moc libily, vůbec netuším, jak zvládáte vybírat tak suprové věci.
  Ze článků na blogu mám nejraději ty výletní, a asi by se mi popravdě nejvíce líbilo vyhrát pro syna kolo, protože už nějakou dobu přemýšlím, jaké mu na jaře vybereme a takhle by bylo vyřešeno 😉

 • Klára 19.11.2017 at 0:01

  STAŇ SE LÉKAŘEM S JUCHUUU! Jednoznačně nejlepší, krásný web s krásnými nápady. Takže tento tip mě zatím potěšil nejvíc.

 • Petra Grof 19.11.2017 at 0:42

  Nejvic se mi libila hra o capacky a lego. Ale blog se mi libi celkove, je videt, ze si davas zalezet a bavi te to 🙂

 • Zuzana 19.11.2017 at 5:39

  Jako oblibene vyhry jako lego ci first bike maji neco do sebe, rada se dozvim tipy i na dalsi hracky, ale jestli necemu neodolam, tak to jsou knizky. Zatim nebyla jedna jedina, o ktere jsem u vas na blogu cetla, po ktere bych nezatouzila. U hracek se dokazu ovladnout, ale knizky..asi zapadnem pod knihovnou 🙂 Diky za vase super tipy, clanky i souteze!

 • Hana 19.11.2017 at 8:40

  Všechny Vaše články jsou inspirativní, ale kdybych měla vybrat ten, který me v poslední době nejvíce zaujal…byl by to článek o adventním kalendáři…asi proto,ze sama přemýšlím co synovi nachystat do pytlíčků, tak aby nebyl přesycen hrackami a to s tím puzzlem je geniální nápad!!! Pěkný den.

 • Katka 19.11.2017 at 8:51

  Nejvíc se doposud líbila soutěž s Juchuu o lidské tělo. Nad ním slintám už nějakou dobu.

 • Lucie Kurdiovská 19.11.2017 at 9:53

  Za me soutěž č. 12😍😍😍!!!

 • Petra Kocourková 19.11.2017 at 10:40

  Zaujal mě článek o capáčkách, holky lego jako asi všechny děti a starší lidské tělo. Protože to je teď velice zajímavé. Posledni dvě cesty do školy jsme probrali cukrovku a zánět středního ucha. Tak uvidíme jaká nemoc bude další.
  Sleduji i na fb. Díky

 • Kateřina Vítů 19.11.2017 at 10:44

  Všechny soutěže jsou super a hlavně inspirativní! Ale nejvíc se mi líbily „hovínkové“ knížky. Jednu synáčkovi koupím, i když ji nevyhrajem 😀

 • Ingrid Fikerlová 19.11.2017 at 10:52

  U nás teď vede Lego a vláčky, takže za nás top soutěž byla o Lego Duplo Cesta kolem světa.

 • Eva Kovaříková 19.11.2017 at 11:11

  Nevím 🙂 já bych uhamounila všechno. Soutěž asi každá. Článek určitě adventní kalendář a reportáž z divadla 🙂

 • Káča 19.11.2017 at 11:12

  Nejlepší byla o LEGO.

 • Petra Kopecká 19.11.2017 at 12:37

  Všechny soutěže jsou super a řekla bych, že pro většinu z nás jsou výhrou Vaše články, kde sesbíráme tolik inspirace, nápadů a tipů a pak možnost se s Vámi setkat na kurzech (příště ale dorazím bez potomka, abych si to mohla užít :-)). A když budu vybírat opravdu jen jednu soutěž, tak téma etikety a hra Nešťourej se v nose. Tu jsem neznala a přijde mi moc fajn.

 • Katka Röslerová 19.11.2017 at 13:43

  všechny soutěže jsou parádní, spousta tipů a inspirace nejen na dárky. Zaujala mě ta o knížku Rok v lese.
  Na fb sleduji

 • Simona L. 19.11.2017 at 14:17

  Tak za nás Juchuu a Memonik 🙂 opravdu je to tu jedna inspirace za druhou 🙂

 • misa 19.11.2017 at 14:41

  nejvice me zaujali nocnikove knizky, vubec jsem netusila ze neco takoveho existuje a to se nam to zrovna hodi 🙂

 • Barbora Červenková 19.11.2017 at 16:31

  dobrý den, mě se líbí všechny – jsou tam neuvěřitelně kreativní ceny, takže těžko vybírám nejlepší 🙂 asi ta soutěž, kde jsou smyslové podložky, protože se mi moc líbí ten nápad a dokážu si představit, jak bych ji uplatnila ve své práci s dětmi. cervenkova.barbora@seznam.cz

 • Lucie Chmielova 19.11.2017 at 17:38

  Líbí se mi všechny soutěže, nejvíc asi o oblečení. Sleduji na instagramu luciechmielova, sdílím na FB

 • Ilona 19.11.2017 at 17:40

  za mě nejvíc mnemonik a sušené ovoce, to naše drobotina miluje

  • Ilona 28.11.2017 at 22:45

   (ig: ilke2015)

 • Hana 19.11.2017 at 18:23

  Zdravím, protože jsem knihomol, nejvíc mě zajímají tipy na knihy… Rok v lese už přišel, Mapy se mi taky tuze líbí… V každém článečku se najde nějaký tip a to je super! Sdílím na fcb.
  H.

 • Kateřina Nogolová 19.11.2017 at 18:46

  Vybrat jen jednu věc z těchto úžasných výher je snad nadlidský výkon 😀 Milujeme odrážedlo First Bike, ale máme ho doma, tak moc gratuluji mamince, která ho pro svého prcka vyhrála. Sušené a mražené ovoce miluju hlavně já, takže to by nebyla výhra pro našeho prcka, ale spíš pro mě 😀 Takže pokud mám vybrat jeden dárek, a to takový, který by udělal radost hlavně našemu rarachovi, tak volím Lego duplo cesta kolem světa, protože u nás teď kostičky prostě vedou 😉

 • Iveta Ptáčková 19.11.2017 at 19:31

  Všechny soutěže jsou úžasné, pokud bych měla vybrat ale je jednu, tak to určitě byla Staň se lékařem s Juchuuu.

 • MP 19.11.2017 at 20:00

  Samozřejmě o Cestu kolem světa 😀

 • tereza 19.11.2017 at 20:28

  o duplo 🙂 na IG jako terezaka na FB jako Tereza Slezáková

 • Kristýna 19.11.2017 at 20:42

  Všechny soutěže se mi líbí…většinou je tam mnoho inspirací pro nádherné knihy, hry …ale tentokrát mě zaujaly ručně šité capáčky Halí-belí a dělané v ČR…juchuuu

 • Kamila 19.11.2017 at 21:17

  Musím říct, že se mí lbí všechny soutěže na tvém blogu a především to, že jsou spojené s články a podrobnými recenzemi. I kdybychom nic nevyhrály, načerpám tu vždycky tolik inspirace na krásné hračky, knížky i aktivity, že mi to stačí 🙂 Kdybych ale měla vybrat, osobně se mi nejvíc líbí soutěž o Unuo, dcerku by zase potěšilo Duplo nebo Memonik.
  Sleduju na fb jako Kamila Hájková, na ig jako kamisshka

 • Zuzka T. 19.11.2017 at 21:18

  Lego duplo je naše srdcová záležitost, takže to pro nás bylo zatím nejlepší :)) Ale všechny soutěže jsou superní!

 • Barbora 19.11.2017 at 21:29

  Za nás bola jednoznačne najkrajšia súťaž o mnemonik, tak jednoducho krásna hra:)

 • Anna Kočovská 19.11.2017 at 21:41

  Moc se mi líbí všechny výhry, ale nejvíc by nás potěšilo lego Cesta kolem světa…
  A sleduji vás na fb. 😉 (jako Anna Ko)

 • Tereza S. 19.11.2017 at 21:42

  nejlepsi je First Bike… a Lego… a vsechny:)

 • Tereza 19.11.2017 at 21:46

  Nejvíc se mi líbila soutěž s “kulturou” 🙂

 • Jana Holubcová 19.11.2017 at 22:00

  Všechny soutěže jsou super…ale nejvíc asi zatloukačka a memonik.

 • Klára Hošáková 19.11.2017 at 22:27

  Každý článek je pro mě velikou inspirací a často zdrojem nových informací 🙂 Dle aktuálnosti je pro mě top článek školkový..posílení imunity a pořádné vybavení je teď na denním pořádku 😉 a jako velikou odměnou se mi moc líbí článek o kultuře s dětmi 😉👍

 • Aneta 19.11.2017 at 22:30

  Nejvíce pro mě byla zajímavá soutěž od Juchuuu, protože sem díky Vám objevila další super pomůcky pro děti o kterých sem vůbec nevěděla. Děkuji 🙂

 • Eva Uldrichová 19.11.2017 at 22:36

  Moc se mi líbí tip na hru nešťourej se v nose (tu prostě potřebujeme) a pak na capáčky Hali-beli (máme Liliputi a už bohužel tu největší velikost, takže příště sáhnem po těchto).
  Děkuji!

 • Hana Buchalová 19.11.2017 at 22:39

  Všechny soutěže jsou úžasné a minimálně skvělou inspirací na dárky. Mně se ale nejvíc líbila soutěž o hru NEŠŤOUREJ SE V NOSE a knížku A PAK SE TO STALO!

 • Kateřina Pelikánová 19.11.2017 at 22:57

  Mně se asi nejvíc líbila ta o capáčky. Už to řeším celkem dlouho a myslím, že i ten Váš krásný příspěvek mě rozhoupal, že se dokopu ke koupi 🙂 Jinak všechny soutěže jsou krásně, stejně tak celý blog a zapálení, se kterým se tomu věnujete. Díky za to!

 • Ter 19.11.2017 at 23:32

  Velice těžká otázka, ani bych neodkázala říct, že by jediný článek nic nepřinesl:) dekuji

 • Iveta Holá 20.11.2017 at 0:37

  Kdyby bylo po mém tak Divadlo, to se mi opravdu moooc líbilo a být to na mých holkách tak rozhodně botičky ! Takže jasně botičky 😀

 • Olga Salvanou 20.11.2017 at 0:38

  vsechny darky z adventniho kalendare jsou originalni, napadite a opravdu zajimave. Mne se nejvic libila soutez o Memonic a ta kulturni. Ale na sto procent vim, ze nasim holkam by se nejvic libilo Lego Duplo, a to hlavne to, o ktere se hraje dneska – Velka pout. Diky moc za tento napad a tu praci, co s tim mate.

 • Šárka 20.11.2017 at 0:42

  Soutež o memoník, to se mi líbí nejvíc.

 • Radka 20.11.2017 at 7:50

  Všechny dárky jsou opravdu moc dobře vybrané! Mě se nejvíce líbí – dnes Vás pošleme za kulturou, jsme taková cestovatelská rodina 🙂

 • Petra 20.11.2017 at 8:54

  O firstbike, třeba by konečně Kubik začal jezdit, zatím ho bohužel nic neoslovilo…

 • Eliška Francová 20.11.2017 at 9:10

  Všechny soutěže jsou krásné, mě se zatím asi nejvíce líbila soutěž o odrážedlo

 • Jarmila N. 20.11.2017 at 9:36

  Dosud se mi nejvíc líbila soutez o hru Memonik, je to proste neotrely napad, ktery zaujme v kazdem veku 🙂

 • Kateřina 20.11.2017 at 11:02

  Nejlepší byla o mrazem sušené ovoce, škoda, že jsem ji propásla.

 • Hanka 20.11.2017 at 11:43

  Nebudu asi originální, když řeknu, že se mi nejvíce líbí soutěž o Lego Duplo. Moc se mi ale líbí i knižní tipy, protože u nás jsou knihy dárkem ke všemu. Jak já miluji dětské knížky! Díky, za možnost účastnit se tak nabitého předvánočního kalendáře a mám radost, že se mi díky dalším tipům rozšiřují obzory, co se dá dětem pořídit. Pokud ne nyní, tak třeba někdy v budoucnu.

 • Jeannette Tesařová 20.11.2017 at 11:53

  Nevím, jestli dokážu vybrat, která soutěž se mi nejvíc líbila, protože jsem se vždy dověděla něco nového a recenze se moc pěkně čtou. Ale vzhledem k nějakému období vzdoru, nebo co to u nás právě probíhá, asi den 11. Jak hra, tak knížka by třeba pomohly :).

 • Miška Roušarová 20.11.2017 at 12:37

  Líbí se mi všechny soutěže a jsou pro mě inspirativní. Ale u nás frčí Lego Duplo tak Soutěž o Lego Duplo Cesta kolem světa.

 • Eliška Dadáková 20.11.2017 at 12:43

  Zatím se ni nejvíce líbila soutěž o hru Memonik. Vypadá fakt skvele

 • Lenka Červeňová 20.11.2017 at 12:49

  Všechny soutěže se mi moc líbí. Mám ráda tipy na knížky, protože od malička ráda čtu a se syny také hodně čteme. Tolik zajímavých knížek, jen mít tolik peněz. Naštěstí jsou knihovny a spousta pěkných knížek se dá půjčit a později i koupit domů. Nejraději mám soutěže o Lego Duplo, to u kluků frčí den co den a kluci by byli z nového přírůstku do Duplo rodiny nadšení. Nejvíce mě ale zaujala výhra 12. dne o capáčky, softshel souravu a Hlíváčka, to bych ocenila spíš já 🙂

 • Zuzana 20.11.2017 at 13:39

  Vsechny souteze jsou super a uz se nemuzu dockat losovani.. za me zatim ale top soutez je o first bike!

 • Katarina 20.11.2017 at 13:55

  Velmi sa mi paci Vas vlog, je tu vela inspiracie a poucenia, ale co sa tyka adventneho kalendara, tak u mna vyhravaju knizne darceky. Zijeme v Nemecku, v cesko-slovenskej kombinacii, takze ceske (a slovenske) knizky su vzdy dobrym tipom pre starych rodicov na darceky pod stromcek a na narodeniny.
  Dokonca som knizku “Co je to hovinko” nasla aj v nemeckej verzii! 🙂

 • Hana 20.11.2017 at 14:02

  Asi právě tato o Lego Duplo, to totiž u nás bude nadělovat Ježíšek, tak by se moc hodila právě tato výhra!

 • Viki 20.11.2017 at 14:10

  Líbila se mi soutěž o Firstbike, protože ho budeme nejspíš v dohledné době pořizovat. V závěsu je Lego Duplo a hra Memonik. Sleduji na fb.

 • Daniela 20.11.2017 at 14:44

  všetky súťaže su super 🙂 fakt neviem vybrat len jednu cenu, ktorá by sa mi páčila najviac

 • Kateřina Drongová 20.11.2017 at 14:49

  Soutěž o Memonik

 • Lucie L. 20.11.2017 at 14:58

  Tak to je hodně těžká otázka! Protože všechny soutěže jsou super. Ale hlavně i články k nim!!! Vždy se těším na nový den! Ale jako lékařce se mi asi nejvíce líbila soutěž o lidské tělo od Juchuuu, které jsem dosud neznala a určitě ho chci!!!

 • Lucka 20.11.2017 at 15:21

  Školková výbava je pro mě top! 😉

 • Lenka F. 20.11.2017 at 15:23

  Z výher se mi zatím nejvíc líbila soutěž o Lego Duplo – Cesta kolem světa a na paty ji šlapou capáčky Halí belí a Unuo komplet s hlíváčkem:) Co se týče článků, tak miluju ty o cestování, takže tady to na plné čáře vyhrává Lipno;)
  Lenka Fořtová

 • Táňa S. 20.11.2017 at 15:24

  Libila se mi soutez o deskovou hru memonik, protoze deskovky v rodine milujeme. A taky soutez o duplo, protoze by me moc zajimalo, zda syna bude bavit;)

 • Marketa Juřicová 20.11.2017 at 15:28

  Stan se lekarem s Juchuu byla supr ☺

 • Jaroslava 20.11.2017 at 17:22

  Líbí se mi vsechny Vaše soutěže,ale TOP jsou lego Duplo,capacky a sušené ovoce do adventniho kalendáře😊
  Sledujeme i FB (Jaroslava Rychtecká)

 • Alena K. 20.11.2017 at 18:24

  Nejvíce nas zaujala kultura 😊. Všechny výhry jsou zajímavé, plno jich neznám, tak jsou pro me inspiraci nejen na Vánoce.

 • Markéta Kubánková 20.11.2017 at 20:02

  Všechny soutěže byly skvělé, stejně jako články a tipy na dárky.. Pokud bych měla jednu vypíchnout, nejspíš bych zvolila soutěž o capáčky 🙂 děkuji za Váš blog

 • Jana 20.11.2017 at 20:30

  Všechny ceny jsou úžasné a je těžké vybrat tu nej. O malinko ale vede právě lego, které doma všichni milujeme. 🙂
  Jana

 • Dana Charvátová 20.11.2017 at 20:55

  Asi ta soutěž s kartičkami o lidském těle. Mně se ale líbí většina soutěží, akorát jsem ještě nikdy nevyhrála a už by to chtělo 🙂

 • Ivana paseková 20.11.2017 at 21:42

  Pro mě jsou srdcovka Beskydy a letos poprvé se tam chystáme na boby a saně.

 • Muška 20.11.2017 at 22:03

  V soutěžích vede Memonik, časem určitě pořídíme i když nevyhrajeme.

 • Lenka K. 20.11.2017 at 22:58

  soutez o Rakete 🙂

 • Zdenka B. 21.11.2017 at 0:39

  Jsem nováčkem na blogu a zažívám inspirační boom 😀 Nejraději mám recenze na knihy. Rok v lese už čeká doma na leden, kdy syn oslaví 2.narozeniny. Top soutěž je o capáčky a oblečení a v závěsu first bike. Dííky

 • Radka 21.11.2017 at 2:54

  Jako cena se mi nejvíc líbí Juchuuu, ale nejzajímavější čtení bylo k kultuře 🙂

 • Helena 21.11.2017 at 9:00

  Dobry den, mne se moc libil Memonik, super napad! Hezky den Helena

 • Honza Kropáč 21.11.2017 at 10:29

  Těžké rozhodování, ale asi MEMONIK

 • Martina 21.11.2017 at 11:50

  Moc se mi líbí soutěže, kde vyžadujete tipy na výlet, hory, kulturu… člověk pak pročte komentáře a má přehled o zajímavostech o kterých netušil… všechny soutěže a odměny jsou ale skvělé!

 • Tereza Suková 21.11.2017 at 12:11

  Jednoznačně časopis Raketa 🙂

 • Lenka A. 21.11.2017 at 13:25

  Moc ráda tyto články čtu…Jsou plné inspirace 🙂 Pro mě byla úplnou novinkou hra Memonik 🙂 Tak třeba toto okýnko vyberu jako nej 🙂

 • Leni 21.11.2017 at 13:33

  to je opravdu těžká otázka – články jsou všechny tak krásné a plné informací, dárky také překrásné, je těžké vybírat. asi se mi nejvíc líbila memonik a louskáček. a nebo odrážedlo? lego? puzzle? zatloukačka? eee nevím, opravdu nevím.
  instagram: lenka.scholleova

 • Olii 21.11.2017 at 13:38

  Za mne vede Memonik, pokd nevyhrajeme, poridime 😉

 • Anca 21.11.2017 at 14:25

  Vsechny Vase clanky i souteze jsou zajimave, kazda z jineho soudku. Hovinkova knihovnicka mi prisla supr cupr origos

 • Tereza 21.11.2017 at 14:39

  Všechny soutěže a výhry jsou samozřejmě krásný, ale jako novinka, kterou jsem neznala, mě velmi zaujaly RTG karty a obrázky člověka. Pro děti, které to zajímá je to určitě skvělý tip ¨na dárek – děkuju moc 🙂

 • Tereza 21.11.2017 at 14:50

  Všechny ceny jsou skvělé! Nejde vybrat jednu, která by byla nejlepší. Každá má něco do sebe. Díky za to co děláte!

 • Jája Juraitos 21.11.2017 at 18:44

  Nejvíce se mi líbila soutěž o vstupenky na kulturní akce, zejména na Louskáčka, neb mám doma malou baletku:-)

 • Markéta 21.11.2017 at 21:07

  Všechny soutěže jsou moc hezky zpracované. Nas by nejvíc potěšil Firstbike nebo Duplo . Sleduji insta.

 • Petra Brázdová 21.11.2017 at 21:21

  Nejvíce mě zaujala soutěž o odrážedlo, byl by to parádní dárek pro dceru. 🙂

 • Zuzka Hájková 21.11.2017 at 21:40

  Matýsek má teď období kostiček, takže za něj lego duplo + má rád knížky. Mně se líbí, jak je každý článek zaměřený na jiné téma, takže je v nich spousta inspirace 🙂 sledujeme i na FB (Zuzana Hájková)

 • Nikola 21.11.2017 at 21:50

  Za mě nejlepší asi kultura. Bylo to něco jiného, na co jsem zatím na žádném jiném blogu nenarazila.. 🙂 fcb: Nikola Svobodová, Inst: Nicol7717

 • Pavla T. 21.11.2017 at 22:57

  nejvíce se mi líbí soutěž o rakeťáckou zatloukačku.

 • Markéta Chovancová 21.11.2017 at 23:18

  Všechny soutěže mě moc baví a těším se na každou další 🙂 Nejvíc nejlepší ceny pro mojeho chlapečka by byly buď rakeťácká zatloukačka nebo First Bike. 🙂

  Sledujeme také na FB, děkuji za skvělé tipy na wishlist!

 • Katka 22.11.2017 at 2:08

  Míšo, asi se opakuji, ale máte můj obdiv. Já nestíhám každý den ani článek přečíst (vždy si alespoň jednou týdně vyčlením určitý čas, kdy už všichni spí a vrhnu se na čtení a inspirace) a vy dokážete každý den článek napsat, přidat k němu dokonalé fotky a tipy, rozšířit mi obzory. Články i dárky jsou krásné všechny, ale když se koukám na výpis všeho, co jste si pro nás přichystala, tak jednoznačně Memonik! To si totiž může užít celá rodina!

 • Verča 22.11.2017 at 8:58

  Všechny témata byly super, ale co se výhry týče, nejvíc mě zaujala hned ta první – zatloukačka – nic podobného ještě doma nemáme, tak by se hodila 😉

 • Jana 22.11.2017 at 10:11

  Miluju knížky, takže všechny knižní tipy a výhry 🙂

 • Katka 22.11.2017 at 12:04

  Pěkný den,

  všechny tipy jsou super, ale hrozně mě zaujala hra MEMONIK, tak si držím palce nejvíc 🙂

  Katka

 • Pavla Netíková 22.11.2017 at 13:40

  Tak zatím u nás vede soutěž o capáčky, rozuměj skoro baletní boty 🙂 Díky moc za tipy na dárky. Pavla

 • Míša Štr. 22.11.2017 at 14:04

  Mně se nejvíce líbila soutěž o adventní kalendář. Sušené ovoce jsem objednala a Vaše příprava kalendáře pro holčičky byla moc inspirativní!

 • Barbora 22.11.2017 at 17:12

  Všechny soutěže jsou krásné a články inspirativní, z nich mně nejvíc zaujala kniha “Rok v lese”, kterou přinese Ježíšek. A ze soutěžních výher pak “Cesta kolem Světa” a zatloukačka.

 • Marcela Jonáková 22.11.2017 at 21:45

  U mě je top First Bike. 🙂

 • Tereza Válková 22.11.2017 at 21:57

  Dobrý večer, všechny soutěže jsou perfektní, ale synům by se nejvíce líbilo Lego.

 • Iva Sedláčková 22.11.2017 at 22:08

  Nemohu si vybrat, každý den si řeknu jeee, super a další den je to ještě lepší, ale pro mě asi firstbike 🙂

 • Petra Bartoskova 22.11.2017 at 23:00

  U nas urcite momentalne top LEGO, takze soutez o LEGO. Duplo bavi oba (3,5 i 1,5), starsi uz pokukuje po klasickem legu, takze stavime, stavime a stavime.
  Petra

 • IvetaDekanova 22.11.2017 at 23:28

  Nejlepší je asi uplně všechno 😀 duplo je asi Top …Sdílím na FB,Instagram IvetaDekanová

 • Majka 22.11.2017 at 23:44

  Libi se mi vsechny souteze, nejvic soutez o First Bike

 • Jana Mizerová 22.11.2017 at 23:51

  Dobrý večer, všechny soutěže jsou skvělé, dcerám by se asi nejvíce líbilo Lego, za mě nejspíše UNUO, hra Nešťourej se v nose nebo Memonik.

 • Jana Nováčková 23.11.2017 at 0:12

  Pobavilo mě hovínko. Nicméně i dost dalších soutěží je pro mě inspirací. Hlavně ty knížky.

 • Moni 23.11.2017 at 4:16

  Teprve dnes jsem prisla na vas blog. Nemuzu spat a tak procitam..
  Zatim se mi nejvil libil tip na vylet do prahy, do zazitkoveho divadla, kde se deti prvne aetkaji s divadlem. A jsou vlastne i herci.
  Dostanou kufrik a jsou v ramci divadla.
  Moc pekne tipy na darky, vyrabeni..krasny blog..nechapu, jak to vss stihate:)

 • Lucie vytiskova 23.11.2017 at 10:34

  Mě se líbila zatím nejvíce soutěž memonik,hmatove pexeso. Pokud se nám nepodaří vyhrat, určitě pořídíme. I kdyz každá Vaše soutěž je super.

 • Lenka 23.11.2017 at 10:47

  Všechny soutěže ( i vlastní články) máte super poopracované, ale asi největší radost by u nás udělala výhra v soutěži ze 3. dne.: ODFRČ NA KRÁSNÉM ODRÁŽEDLE FIRSTBIKE, neboť knížek a stavebnic máme spoustu, ale čas na větší odrážedlo a kolo nadejde teprve na jaře 🙂 Je tedy fakt, že největší inspirací jsou různé recenze, jak s kterou knihou či hrou pracovat. Moc děkuji za Vaši práci a čas, který blogu (tedy nám, čtenářům) věnujete.

 • Zuzana 23.11.2017 at 12:55

  Všechyn jsou skvělé,a le nejvíc asi soutěž o Memonik.

 • Lenka 23.11.2017 at 20:41

  Zaujala mě adventní okénko s hrou “Memonik”, neznala jsem ji, ale na podobném principu jsem chtěla pořídit hmatové puzzle, tuším, od Goki, Adventní okénko s kalendářem a mrazem sušeným ovocem mi připomnělo, že potřebuji pořešit přísun ovoce v zimě 🙂

 • Milka 23.11.2017 at 21:03

  Všechny soutěže jsou super, přináší mi nové poznatky o některých hrách, webech, výrobcích. Zcela nejvíc se mi líbila soutěž o Lidské tělo s Juchuuu! V závěsu jsou pak capáčky!

 • Simona M. 23.11.2017 at 21:22

  Za mne asi Raketacka Sada a Doktor Juchuuu, pro mne úžasný objev 🙂

  Sleduji na Facebooku i na instagramu jako smarkova.

 • Míša 23.11.2017 at 21:52

  Vybrat jednu nejlepší je těžké. Tak 3: Memonik, Juchuuu a double o rozumném člověčím chování.

 • Jitka Mladenkova 23.11.2017 at 23:07

  Ctu web, clanky a souteze teprve kratce, ale clanky jsou opravdu inspirujici a soutezni darecky krasne. Libil se mi first bike i se skvelym tipem na vylet.

 • Lenka Kralova 24.11.2017 at 9:23

  Dcerka by asi dala přednost legu, ale mě osobně se nejvíc líbí soutěž o capacky a oblečení od unuo

 • Hana S. 24.11.2017 at 10:07

  Všechny soutěžní články obsahují krásné tipy na dárky, z cen by ale zatím syna nejvíc potěšil First Bike.

 • Klára 24.11.2017 at 10:23

  já za sebe bych nejvíce ocenila výhru ve školkovém balíčku, děti určitě nejvíce ocení krabici lega

 • Iva 24.11.2017 at 14:31

  To je tak strašně těžký….. jedna výhra je lepší než druhá… já osobně bych nejvíc ocenila softshellovou výbavu od UNUO. Naopak pro dceru bych nejvíc ocenila společenskou hru buď Memonik nebo Nešťourej se v nose. Sleduji na FB – Iva Heringová

 • Zuzka 24.11.2017 at 15:22

  Klobuk dole pred vsetkymi clankami a sutazami. Mne sa pacila aj paci zatial najviac sutaz o hmatove pexeso.

 • Katarina N. 24.11.2017 at 21:03

  krásne články, super tipy ba darčeky aj výhry… mne sa zatiaľ najviac páčila súťaž o lego 🙂 poteší každé dieťa

 • Marťa 24.11.2017 at 22:32

  Váš adventní kalendář se mi líbí už z toho důvodu, že i když nic nevyhraju, tak si aspoň rozšířím obzory. Zatím se mi nejvíc líbila soutěž o vesmírnou zatloukačku a hmatové pexeso – to by mohl zkoumat i mladší syn.
  Sleduji a sdílím na FB

 • Ivana 24.11.2017 at 23:48

  Nejvíce se mně líbila soutěž o Memonik. úžasný nápad, krásné provedení.

 • Anděla Kinclová 25.11.2017 at 3:15

  Nejvíc se mi líbila zatloukačka od Rakety.

 • Věrka 25.11.2017 at 9:41

  Pro mě jsou všechny články hrozně moc inspirující, hlavně před Vánoci super typy, ale soutěž o kulturu to je něco takže za mě divadlo:-)

 • Michaela Mazálková 25.11.2017 at 11:06

  Za mě asi nejlepší Staň se lékařem s Juchuuu, protože jsem objevila úplně nový svět 🙂

 • Lucia 25.11.2017 at 15:36

  Nejvíce asi memonik

 • Eva K. 25.11.2017 at 20:48

  Nejvíce se mně líbila soutěž o Memonik, to určitě domů pořídíme.

 • Martina K. 25.11.2017 at 20:55

  Staň se lékařem s Juchuuu, protože Juchuuu se mi prostě moc líbí a moc paní fandím.

 • Zuzana Bystřičanová 25.11.2017 at 21:21

  Dnes těžká otázka. Všechny byly super, ale nejvíc asi klasika lego duplo. IG zuzkabystricanova

 • Markéta 25.11.2017 at 22:08

  Nemůžu se rozhodnout mezi školkovou výbavou a staň se lékařem s Juchuuu 🙂

 • barbush@seznam.cz 25.11.2017 at 22:11

  Líbí se mi všechny 🙂 U každé se dozvím něco nového a a nachytám inspiraci, takže díky! 🙂

 • Zuzka 25.11.2017 at 23:46

  Za mě den 11…pobavila jsem se u některých odpovědí, co si děti opravdu přejí na Vánoce. I když mi je kolikrát smutno, že jim do dospěláci nechtějí nebo nemůžou splnit

 • Hela K. 26.11.2017 at 0:05

  Soutěže jsou skvělé všechny, nejvíc bych si přála asi Lego nebo Memonik.

 • Lucis 26.11.2017 at 7:50

  Děkuji za všechny tipy i soutěže! Největší radost by nám udělalo oblečení od unuo. Snažím se klukům kupovat kvalitní oblečení, hodně času trávíme venku, zimu celou na horách, ale téměř všechno mají bazárkove, tak ta radost z nového oblečení by byla obrovská! Velkou inspirací pro mě byl článek o adventním kalendáři. Takže snad letos mezi zkouškami a koncerty stihnu připravit pytlíčky se zdravým překvapením 🤗

 • mirka 26.11.2017 at 11:13

  Ulozila jsem si to hmatove pexeso, ze zkusime vyrobit kdyz nevyhrajem.

 • Jolana Niemczyková 26.11.2017 at 12:15

  Všechny jsou super, ale líbilo se mi hmatové pexeso 🙂 IG yolcza

 • Terka 26.11.2017 at 19:27

  Nejvíc se mi líbila zatloukačka s raketou. Super tip na dárek. Všeobecně rakety a vesmír u nás frčí a určitě potěší našeho ,,vesmířana,, k narozeninám. Sleduji i FB

 • Lenka K. 26.11.2017 at 20:21

  Nejvíc mě nadchlo Lidské tělo od Juchuu. Je to krásně zpracované. Ale všechny výhry dosud byly vybrány s vkusem a většinu jsem vůbec neznala. Ráda Váš blog čtu pro inspiraci.

 • Ziii 26.11.2017 at 20:56

  Výhry jsou rozmanité a super úplně všechny. Nej asi zatím hmatové pexeso a RTG snímky 🙂 sleduji IG (kackins_ziii) i FB a sdilim

 • Jasna Valentovicova 26.11.2017 at 21:38

  Najviac ma zaujal Memonik, budem urcite odporucat aj dalej. (sledujem FB)

 • Kristýna Jarčičová 26.11.2017 at 21:45

  Pro mě zatím byla top soutěž o Duplo Cesta kolem světa 😊

 • Klára D. 26.11.2017 at 22:27

  Jedna lepsi nez druha! Fakt klobouk dolu! Ale nejlepsi vyhra je podle me first bike a nejlepsi inspirace pro me byla ta divadelni;-)

 • Veronika Camfrla 26.11.2017 at 22:32

  Jelikož jsem toto vůbec neznala bylo pro mě velké překvapení MEMONIK :-*

 • Hanka 27.11.2017 at 13:27

  Mně se nejvíce líbí soutěž o Lego Cesta kolem světa – je to vysněná sada pro naše děti, tak mě velmi potěšila možnost si o ni zasoutěžit. Ve všech článcích jinak vidím kus inspirace, za kterou děkuji.

 • Svatava Štefanová 27.11.2017 at 15:39

  Mně se nejvíce líbily soutěže o oblečení, odkaz na razítka. Naší dcerce však určitě soutěž o hry , Lego a First bike 🙂

 • Richard Bojnican 27.11.2017 at 18:21

  zatial asi najviac sutaz o capacky 🙂

 • Eva Padrtová 27.11.2017 at 21:51

  Mě se nejvíc líbila soutěž o memonik a seznámení s časopisem Raketa. Díky Eva

 • Kristýna 28.11.2017 at 1:38

  Zatím se mi nejvíce líbila soutěž Staň se lékařem s Juchuuu 🙂