Den 5. | Cesta kolem světa a prvně Lego Friends

Den 5. | Cesta kolem světa a prvně Lego Friends

Lego DUPLO si zaslouží článek v kalendáři úplně každý rok. Jak ale na blogu články přibývají, některé ty starší zapadnou a je to škoda převeliká. Z toho důvodu jsem se rozhodla, že vám udělám takový Lego-obsah z celého blogu a vyzobu jednotlivé články. Vy si tak můžete pohodlně otevřít to, co vás bude zajímat a stáhnout ty šablony, které se vám budou hodit 🙂 . Tématická soutěž nebude chybět a bude prostě pecková!

 Lego Duplo zná každý. Kdo si nehraje s Legem, má určitě nějakou podobnou skládačkovou alternativu, ale kostky a jejich spojování nebo rozkládání baví často i nás větší (to se třeba v mém případě u vláčkodráhy říct nedá 😀 ).

Nejčastější dotazy jsou směřované na šablony a doporučení na hezké sady. Asi působíme, že jich máme hodně, ale uvidíte, že to až taková pravda není. Nové řady Lega nerozšiřujeme, protože nejsou kam dávat, takže dokud není další box, nebude další Lego 😀 . V současné době máme z duplo-sad:

LEGO Duplo – Džungle – tohle balení bylo vůbec první, které zahájilo Lego éru u nás doma. A asi jako všude jinde, zvířata a figurky jsou u nás nejoblíbenější.

LEGO Duplo – Doktorka plyšáková – ordinace na dvorku – Tohle lego mám moc ráda. Ta doktorka tam je prostě boží a navíc, má stejně růžovej fonendoskop jako já 😀

LEGO Duplo – Farma – sada, kterou jsme dostali v rámci dětské kreativní výzvy s LEGO Duplo a díky které nám Nelinka vyhrála zájezd do Legolandu, kam jsme si zajeli na jaře a zapadli tam sněhem 😀 .

LEGO Duplo Pásový bagr a náklaďák – poslední a taky nejmenší sada, kde je ale bagrrrr, takže pro holky hodně top. Donesl ji Julince Mikuláš a o bagra se perou už dva roky.

To jsou sady, které máme doma, a i když si myslím, že by se holkám líbily i vlaky, zavání to u mě zase tou vláčkodráhou, kde musím pořád dokola stavět koleje a to přiznám, že je asi největší má noční můra 😀 . Za poslední rok jsme do rodiny nepřivítali žádného nováčka, ale přiznám se vám, že letos holkám něco do Lega a k Legu přibude 🙂 . Nebojte, já vám to tu ukážu.

Naše hrátky s Legem

Články s Legem jsou na blogu všemožně roztroušené a strašně často mi v mailech chodí, že prosíte o zaslání šablonek, které jsem pro tohle hraní udělala. Už z toho důvodu je tu dnešní článek v rámci takové recyklace. Všechno tohle totiž na blogu najdete. Navíc tady přikládám veškeré odkazy ke stažení.

Výroba přáníčka nebo jiných obrázků tiskáním Lego kostkou
Pipetování s Legem
Foto Lego-puzzle

Lego vulkán – jak si udělat sopečný pokus a díky jedlé sodě oživit spící sopku. Tohle se holkám líbilo moc a na úklid to vypadá hůř než to pak je 🙂 Zase musíme zopakovat i my.

 Šablony barvy / počty

První počítací šablony už znáte, ale stejně mi o ně dost lidí pořád píše, takže je prosím stahujte tady a na další e-maily tohoto tipu vždy přepošlu odkaz na tento článek 🙂 . Skládat je podle vzoru už umí i Julinka, které brzy budou dva roky. Stačí, když dítě dokáže přiřadit barvu, nemusí umět ani pojmenovat, ani počítat. Nelekejte se podpisu enamelka.blogspot.cz 😀 . To je totiž můj úplně první rok blogování.

 
 

Šablony / prostor

 

Druhé šablony ke stažení, které zvládne využít Nela od tří let, je prostorová orientace. Pro Julinku letos budou aktuální. Dá se ale využít i u dětí, které moc nezajímají barvy, skládají si čistě jen tvary. U nás se na tyhle kartičky nějak pozapomenulo, takže si děkuju za připomenutí a zkusím zase vytáhnout.

Nové šablony / číslice

 

Nelinka teď počítá všude a všechno, drží ji to už hodně dlouho. Karty pojala do série k těm prostorovým a v podstatě si skládáním napodobuje karty předešlé. Časem až bude znát jednotlivé číslice, bude jí skládání dávat zase o kus větší smysl.

 
 
 

Uklízení lega jak a kam

K dotazu skladování Lega. Ne, netřídíme sady. Jsou sesypané do lego boxů a vlastně jediné co dáváme jinam je základní deska, a pak panáčky se zvířectvem. Ty holky nehážou mezi kostky, ale dávají si bokem, protože si s nima hrajou vlastně i ve chvílích, kdy Lego kostky nevytáhnou. Nově jsme letos v Ikea Kallax knihovně udělali jeden box, který je garáží a patří tam vše z lega, co umí jezdit nebo létat. Takže lodě, auta, letadla, vše frčí do garáže.

Navíc máme okolo Lega i svých pár rituálů, které pomohly nejen dětem, ale i nám. Lego už se u nás konečně pravidelně bourá a já musím říct, že to rozhodně funguje.
 

Návštěva Legolandu

Letošní jaro jsme se vypravili s rodinou na zájezd do Německého Legolandu. Překvapivě byla cesta náš nejmenší problém, a to jsem se jí tak bála. To víte, zvracející dítě není žádný šlágr 🙂 . Článek o naší výpravě najdete na blogu taky a hlavně si přečtete, zda to má s malými dětmi už smysl nebo je park pro velké 🙂

Šablony, úklid a naše sady Lego duplo, to se opakuje v mailech nejčastěji a já se omlouvám, pokud někomu neodpovídám delší čas. Nestíhám 🙁 . Ráda bych, ale kolikrát mi maily zaberou polovinu večera a už nic jiného nestihnu. Proto čas od času pár zpráv přeskakuji, pokud se opakují dotazy stejné, a pak udělám suma sumárum článek, který bude třeba užitečný nejen vám.

V dnešním článku stáhnete vše, co jsem k legu kdy vytvořila, prokliknete se na všechny články a navíc si tu můžete vyhrát další kostky do vašich pokojíčků 🙂 . Máme před sebou hodně bomba ceny, takže kdo do nich jde?

Den 5.: Soutěž ukončena

první šťastlivec: Lego Duplo Cesta kolem světa

druhý šťastlivec: Lego Friends lyžařský vlek

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Máte oblíbenou i nějakou jinou stavebnici než je Lego? 🙂 Jakou výhru si přeješ?

3. Pokud sleduješ náš Facebook: MK life / mom of 2 & our life nebo Instagram, zařadíme tvé jméno do losování 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí v neděli 30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

1 037 komentářů

 • Lucie Bočková 9.11.2017 at 0:49

  Ahoj všem 🙂 Lego je u nás momentálně top hračka (malé budou v lednu 3 roky) aktuálně kromě domečku a chlívků pro zvířátka vede kombinace s Hubelinem. Ježíšek nám donese Magformers – opět očekávám velký úspěch, snad i u tatínka, pro kterého mám speciálně sadu s RC autíčkama :-)))

 • Petra Grof 9.11.2017 at 0:54

  Líbila by se nám první výhra cesta kolem sveta. Lego je top stavebnice, ale rad si stavi dřevěné koleje. Ve školce ma oblíbenou magnetickou stavebnici.

  • Petra Grof 9.11.2017 at 0:56

   Sleduju insta i fb

 • Ivana 9.11.2017 at 1:01

  U nás jednoznačně vede Lego Duplo. Na klasické Lego jsme ještě nepřešli, i když nejstarší syn na to už pomalu začíná mít věk. S Legem si momentálně hraje nejvíc tříletá dcera a ta by jednoznačně ocenila všechna zvířátka v Cestě kolem světa! 🙂

  • Katerina Kmecova 9.11.2017 at 5:21

   K lego duplo se momentalne probojovavame (syn 17 mesicu) a ja se neskutecne tesim, az ho to chytne a vydrzi si (snad) hrat chvili sam. Na lego mam sama skvele vzpominky, uplne zive vidim svuj hotel pro fotbalisty reprezentace, kdy jsem resila, jestli by dani dva mohli spat spolu, nebo se moc nekamaradi 🙂 Jinak u nas vzdy na chvili zavladne i vlackodraha a syn se uci spoustet masinky dolu z mostu. S uklidem to resim stejne jako Vy-uklizi se pred obema spanky (v poledne na hrubo, vecer dukladne)-zatim samozrejme s velkou dopomoci,ale snad budujeme navyk 🙂

 • Tereza Meravá 9.11.2017 at 1:01

  Tak já to dneska coby ponocující zahájím. Juditka kromě Lega miluje stavebnici Panela ještě snad nejen po mě, ale po moji mamce. A teď koukám, že se to už prodává v aktikvariátech. Jsem moc ráda, že moje maminka zachovalé hračky nevyhodila, ani já nechci vyhazovat, i když bychom asi časem potřebovali všem věcem, co chci schovat, přistavět ještě jeden dům;) Co se týče soutěže, přála bych si pro dceru Friends, protože Cestu kolem světa přinesl Ježíšek vloni na základě recenze zde na blogu;) Sleduju jako Tereza Meravá na FB i Instagramu. Hezký den!

 • Lenka Dostálová 9.11.2017 at 1:06

  Z dalších stavebnic ma syn (4r) dřevěnou “navlekacku” Malý architekt (Detoa), u babičky retro Sevu a pod stromeček bude letos asi Magformers.
  V případě výhry by se mi moc libilo zimní středisko.
  Díky za tipy na další využití lega než je jen stavba aut, letadel, tanků…(ikdyz nic proti tomu, syn ma super fantasii a baví ho to).

  • Lucie Plšková 9.11.2017 at 7:01

   Dobré ranko,u nás vede Lego Duplo,takže ani jinou stavebnici nebylo třeba shánět.Máme 5 sad a synovi budou dva a začlo hi taky bavit,tak píšeme Ježíškovi o bagr,náklaďák a stavební stroje.Moc by se nám líbilo vyhrát Duplo.Zdravíme z Trutnova.

 • Silvia 9.11.2017 at 1:41

  Lego duplo základní kostky jsme pořídili teprve před 10ti dny ale hrám si s nimi i já, a malá mi pak taky u toho déle vydrží když ji jdu příkladem 😀 Ráda bych rozšířila sbírku o Lego Duplo cesta kolem světa.

 • Danča (na fb) Morningstar 9.11.2017 at 1:53

  Dobrý den,
  U nás bezkonkurenčně vede Lego a Duplo, jinak si synek staví s pěnovými kostkami, a teď má moc v oblibě puzzle. Dneska celé dopo stavěl ale “raketová auta” právě z Dupla a já byla nadšená, protože nejen že se zabavil i při nemoci hezky klidně, ale konečně si zase začal hrát právě s Duplem. Pár měsíců nevytáhl ani jednu velkou kostičku, pořád jen malinké Lego, což mi přišlo škoda, jsou mu 3, na Lego času dost po zbytek života 🙂
  A proto bych si případně jako výhru přála nádhernou Duplo cestu kolem světa.
  Děkuji, Dana

 • Tereza 9.11.2017 at 1:54

  My máme doma ještě magformers. Stále se snažím starší dceru 4,5 motivovat k podobným hračkám (stavebnice, kostky, puzzle), ale nic z nich ji nebaví moc dlouho. Ale mladší vypadá, že bude techničtější, tak snad ta si se mnou bude skládat 🙂 Jako výhru bych raději DUPLO.

  • Tereza 9.11.2017 at 1:56

   Sleduji i na FB 🙂

 • Johana 9.11.2017 at 2:11

  Je to asi 3 týdny co si dcera konečně našla k Lego Duplo cestu a moc jí baví. Kromě Dupla máme ještě klasické dřevěné kosty, ale jinak nic.
  Cesta kolem světa je nádherná sada, ze které by El měla určitě radost.

 • Marie Zikmundova 9.11.2017 at 2:35

  Syn je zatím malý ale oba se s manželem těšíme až budeme moct vybalit první Duplo. Potěšila by nás tedy první výhra-cesta kolem světa. Další stavebnice na kterou se tatínek moc těší je Merkur, ale to si ještě počkáme.. sleduji i fb..

 • Marie 9.11.2017 at 3:02

  I u nás vládne Duplo na plné čáře. Snaha o jinou stavebnici napřiklad kuličkovou dráhu úplně selhala. Lego je prostě božíííí a pokud se nesvazujete návody, tak parádní na rozvoj kreativity, prostorového myšlení a vlastně i motoriky. Šablony na číslice určite vyzkoušíme – hezký nápad – děkujeme.
  Cesta kolem světa je úžasná, chvíli jsme o ni přemýšleli k Vánocům, ale nakonec nekoupili, takže u nás by byla top!!! Sledujeme i na FB.

 • Jana 9.11.2017 at 3:18

  Dcera ráda staví domečky, bránu a různé jiné výtvory z velikých barevných molitanových kostek. Jinak stavění Dupla je další oblíbená činnost. Líbila by se nam cesta kolem světa, která by doplnila naší Antarktidu.

 • Irena 9.11.2017 at 3:25

  U nás momentálně vede lego duplo, ale máme oblíbenou i chevu, hlavně stavba aut a strojů. Cesta kolem světa vypadá nádherně.

 • Lucie Binarová 9.11.2017 at 3:51

  Kluci (4 a 5,5 let) mají nejraději Lego a Lego Duplo,se kterým si také pořád hodně hrají. Sada kolem světa by nás všechny hodně potěšila,protože v ní jsou zvířátka,která klukům chybí,např. velryba. A pro našeho nejmenšího chlapečka (3 měsíce) by byla do budoucna perfektní.

  Z ostatních stavebnic mají kluci rádi Sevu a magnetické Smart Max nebo Magformers.

 • Bára 9.11.2017 at 4:36

  U nás o první místo v oblíbenosti soupeří kostky a právě vlačkodráhy, které teda naštěstí baví strašně moc i nás s manželem ☺ co nás bohužel nikoho moc nechytlo je stavebnice magformers 😕 určitě by nás moc bavila sada Cesta kolem světa ☺

  • Bára 9.11.2017 at 4:36

   Sleduji i fb ☺

 • Marie Gregorová 9.11.2017 at 4:37

  Lego Duplo u nás zatím vede, přece jen jsou děti ještě malé, ale hrozně se těším, až “dorostou” do Sevy, ta mě samotnou moc bavila! Jinak bych si přála samozřejmě Cestu kolem světa 🙂 Sdílím i na fcb 😉

 • Michaela 9.11.2017 at 4:57

  U nás teď taky vede lego. Zkoušeli jsme dát už klasické (ještě po manželovi), ale to ho nebavilo, takže zůstal věrný Duplu. Ještě máme nějaké obyčejné kostky, podobné legu a s tím si taky dost vyhraje. Ježíšek určitě Duplo zase přinese, loni měl úspěch bagr s náklaďákem, jako u vás 🙂 a v případě výhry bychom zvolili Cestu kolem světa 🙂
  IG: myskyyy.l

 • Irena Durdilová 9.11.2017 at 5:17

  Míšo díky vám vyzkoušíme o Vánocích Sensory blocks a jinak máme klasickou dřevěnou stavebnici kostky. Líbilo by se nám lego Duplo. A zase díky vám ho uklizime do praktických boxů, které jsem objevila u vás na blogu.😃

 • Pavla Havlíčková 9.11.2017 at 5:24

  Naše, již značně odrostlé děti si hrály se stavebnicí Cheva, Seva a klasickými dřevěnými kostkami. Jako výhra by se mi líbilo Lego Duplo, protože mám dvě malá vnoučátka 🙂 sledují vás i na FB.

 • Dominika 9.11.2017 at 5:24

  Ahoj Miso. Lego duplo milujeme. Deti si s nim hraji kazdy den. A nejcasteji s vlackem 😀. Ale potesim te, nejradeji s nim jezdi jen tak po zemi a ne po koljich, takze byt tebou klidne ho holkam koupim. My jsme na vanoce koupili uz druhy vlacek, aby se nam o nej porad nehadali 😀. Krome lega si radi hraji se stavebnici magformers. Mame zatim jen malou sadu, ale Jezisek prinese dalsi a to uz po tom bude parada. Pokud by se na nas stesti usmalo, radi by jsme lego duplo cesta kolem sveta. Moc dekuji za tvuj blog, cerpam z nej casto inspiraci. Dominika 😉

 • Monika Plonková 9.11.2017 at 5:34

  U nás se zatím nehraje s žádnými kostkami, největší zábava je vyhazet je po pokoji a jít pryč 😀 Snažím se své téměř 20m dcerce ukazovat třídění kostek dle barev, ale vůbec na to nereaguje. Lego Duplo máme zatím jen jedno a to Králičí farmu, proto bych ráda soutěžila o balíček první s Cestou kolem světa 🙂 pravidelně vás sleduji i na IG.

 • Ivana P. 9.11.2017 at 5:40

  U nás je na prvním místě LEGO DUPLO a je mi jasné, že dceři by se moc líbilo Lego Duplo Cesta kolem světa, protože zvířátka, to je její!:-) moc děkuji za soutěž. ivana

 • Ivana R 9.11.2017 at 5:40

  U nás frčí jednoznačně lego duplo, nejraději teď holky skládají velký dům ze všeh sad co máme. Taky mašinky jsou hodně oblíbené, starší dcera jž koleje posaví sama. Jiné další stavebnice oblíbené nejsou u nás. Pro dcerky bych si přála lego friends. Už mají první dvě sady, tak by měly velkou radost.
  Díky za nápady na stavbu čísel a ostatních. Určitě zkusíme

 • Tereza Beza 9.11.2017 at 5:42

  Ahoj holky, u nás když kdyz uz kostky, tak lego a nebo potom nejake velké penove, ze kterých si staví domecky:-) v případě výhry určitě to lego “cesta kolem sveta”. Zdravím vás, pa Tereza;-)

 • Verča S 9.11.2017 at 5:59

  Ze stavebnic u nás vede Duplo ale postupně už začínáme pronikat i do lega. Ma ho u babičky po tatínkovi spoustu a tam se stalo jeho oblíbenou hračkou. No vlackodraha u nás ale taky jede. Překvapivě me baví i stavět a vymyslet nové alternativy 🙂. Lego Duplo cesta kolem světa my přijde hodně provedena, takže kdyby jsme vyhráli brala bych spíše ji. Děkuji za nápad s adventnim kalendářem. Moc me baví každý den zajímavý článek se soutěži.

 • Lucie Šitrová 9.11.2017 at 6:18

  U nas take DUPLO. Starsimu uz bude 5,tak bychom radi zkusili uz sadu z rady Friends.

 • Adela 9.11.2017 at 6:24

  Zatím můžu říct stavebnici jen za mne a tou je merkur, co mi zůstal z dětství. Už se těším až k tomu mládě doroste. Líbila by se mi cesta kolem světa.
  S uklízením se nechám inspirovat! Děkuji. Fb i insta.

 • Petra Němcová 9.11.2017 at 6:25

  Me zaujala stavebnice Voltik, ale to az bude prcek starsi. Zatim teda jedeme taky v stavebnici Lego duplo, o kterou bych si i rada zasoutezila.

 • Hany 9.11.2017 at 6:26

  U nas nejvic frci Lego, pomalu prechazime na male kosticky. K Duplu mame dokoupene Hubelino kulickovou drahu.
  Sleduji FB i IG

 • Jana K. 9.11.2017 at 6:27

  Vedou klasicke drevene kostky ci Magformers 🙂
  A Lego spis Friends 😍

  • Renáta Hovorikova 9.11.2017 at 11:06

   Starší syn miluje Lego,prosli jsme etapou Duplo, Seva,teď montuje rád i Merkur,u babičky objevil mou neoblíbenou Vegu a ma k ní rozhodně kladnejsi vztah než já 😁Protože je to kluk,volím tentokrát Duplo Cesta kolem světa pro naši dnes roční holčičku 😊

 • Olga 9.11.2017 at 6:30

  Syn si nejraději hraje s vláčkodráhou. S Duplem teprve začínáme. Je mu 2,5 roku.

 • Zuzana Zárecká Kašparová 9.11.2017 at 6:34

  Ahoj, u nás zenic stavebnic nic jiného kromě lega nefrčí 🙂 syna stavebnice nikdy moc nebavili, a bylo pro nás prekvapenim, že lego duplo ho zaujalo ihned 🙂
  Kdybychom vyhráli, líbilo by se nám proto lego duplo Cesta kolem světa.
  Sleduji tě jak na fb tak na ig.
  Měj se krásně 🙂

 • Monika Mikulova 9.11.2017 at 6:35

  Libilo by se mi spis Lego Duplo Dzungle, protoze dcera ma rada zvirata a zatim je.to bezpecnejsi i kvuli mladsi dceri (nemusim lovit male.dilky v puse).
  U nas mimo Dupla mame Bunchems (zubate kulicky – neco jako bodlak, ze kterych stavime zvirata, postavicky, vily…), pak klasicke.drevene kosticky, ktere ma stale rada i 3,5leta. A prekvapive rocni si chodi pro ctverecky z Magformers (asi tato znacka, poridila jsem par kousku z vyprodeje pri ruseni skolky) a rozklada je.
  Sdilim FB

 • lucie 9.11.2017 at 6:35

  Dobrý den tak u nás absoutně vedou klasické dřevěné kostky.Za nás by se líbila cesta kolem světa.Krásný den.

 • Bara 9.11.2017 at 6:35

  Dobry den,
  U nas je v kurzu (krome lega) KUBIQ MAGNETIQ a drevene vlackodrahy.
  Vyhry jsou obe dve skvele,volila bych zimni stredisko.

 • Lucie Humlová 9.11.2017 at 6:37

  Moc by se mi líbila Cesta kolem světa, pokukuji po ní od loňska 😍 Jinak žádné jiné stavebnice kromě Dupla zatím nemáme, jen klasické pěnové kostky a ty u nás taky hodně frčí… 😉

 • Iveta 9.11.2017 at 6:39

  Máme doma dřevěné kostky a pak máme doma oblíbené mega blok. Lego duplo ještě nemáme. Brala bych cestu kolem sveta. Mám dva kluky, tak by se jim to moc líbilo.

 • Sylvie 9.11.2017 at 6:40

  Dobré ráno, u nás vede duplo na plné čáře, jinak klasika kostky a vlackodraha taky není úplně můj favorit, poskládat jí tak, aby se koleje spojily mi dává fakt zabrat :-). V případě výhry prosím duplo, sleduji i na fb. Pěkný den všem.

 • Dagmar 9.11.2017 at 6:41

  Pro male deti se mne jeste libi magneticka stavebnice MagnaTiles, ale s vyzkousenim v praxi cekame na Vanoce. Z uvedenych vyher by se mne libila ta druha – lyzarsky vlek.

 • Hani 9.11.2017 at 6:45

  Anicka – 5 let, jednoznacne Lego vitezi, Disney a Friends. Urcite svuj ukol ale splnily obycejne drevene kostky s pismeny a cislicemi.

 • Nikola 9.11.2017 at 6:45

  No tak u nás frčí právě hlavně duplo kolejové sady, už teď máme asi tři a po Vánocích budou další dvě, syn je naprosto miluje. Já bych si radši hrála se zvířátkama 😀 Další stavebnici ani nemáme, jen klasické dřevěné kostky.

 • Tereza 9.11.2017 at 6:45

  U nás zatím jen klasický dřevěné kostky. První Duplo teď donese Ježíšek. V případě výhry určitě Duplo, zvířátka u nás jedou a byl by to krásný dárek pod stromeček. Diky! Sledujeme vše….

 • Any Vodrazkova 9.11.2017 at 6:48

  U nas jsou oblíbené vsechny možné stavebnice, ted teda frčí magnetická 🙂 ale i chewa a seva po rodičích je obcas v kurzu. Ráda bych sadu jak jednu tak druhou, je to jedno. Naše mládě určitě ocení velrybu a slečna své první lego 🙂

 • Klára Toša 9.11.2017 at 6:51

  Máme nejoblíbenější právě lego duplo..máme tři kluky a ty denně buď jezdí s autíčky nebo stavějí. Ještě je baví kuličková dráha 😉

 • Kamila Koháková 9.11.2017 at 6:52

  Ahoj,my ještě nic jako lego nemáme. Dřevěné koleje s vláčkem naši malou dvouletandu taky moc neberou,ale lego duplo “cesta kolem světa” by byla megasuper

 • Kačas 9.11.2017 at 6:52

  K nam se ze stavebnic dostaly jako prvni kostky Megablocks – velke, barevne..ale Lego je za me top, hlavne kvuli zviratkum a postavickam..zatim je to u nas tak, ze ja postavim a Terezka zbori, ale moc nas to bavi!😂 takze za nas urcite Lego Duplo – Cesta kolem sveta!😍

 • Katka Röslerová 9.11.2017 at 6:53

  U nás frčí Lego Duplo a letos Ježíšek přinese Magformers a věřím, že to bude mít úspěch.
  Na fb sleduji.

 • Radka Csémi 9.11.2017 at 6:57

  Pred rokem dostal syn malou sadu megabloks, jako seznameni se stavebnici ho to bavilo (byl mu tendy necely rok), ted uz jedou obe detinv duplu, dcerka ma rada domecky a obcas vlacek, syn si hraje se vsim co ma kola, jednotlive oblibene kusy dokupuji zvlast v bazarku a jezisek donese magformers, tak jsem zvedava

 • Helča 9.11.2017 at 6:58

  Ledo duplo je u nás rozhodně top. Aktuálně ho kombinujeme s kuličkodráhou Hubelino, která taky hodně baví 🙂 Duplo se skvělé i v tom, že si v něm může štrachat mladší dcera, a nic nespolkne 😀
  U syna vedou klasické kostky nad zvířátky. Staví letadla, auta, pistolky, garáže… musím konstatovat, že ve věku 4 let má daleko lepší konstrukční schopnosti než já 😀

  Zacínali jsme ale se stavebnicí Megablogs, kterou částečně podědila dcera.

 • Adéla Hřebíková 9.11.2017 at 6:59

  Ahoj, lego je u nás poslední dobou velmi aktuální. Eminka (4roky) si s legem nikdy moc nehrála, začala až teď s Vojtíškem (1,5roku). Ten teď postaví ze všeho auto či masinku a stále vrčí nebo houka😁 Cesta kolem světa by se jim oběma určitě moc líbila. Hezký den všem😊

 • Petra 9.11.2017 at 7:01

  Magformers a obycejne drevene kostky. Ale lego je proste lego. Prosim Lego duplo. Pa.

 • Books Of LadyBird 9.11.2017 at 7:03

  Pěkný den, máme doma dvě sady lega dupla, se kterými si Čmeláček moc rád hraje… z jiných stavebnic je to Cheva, kterou jsme objevili u babičky a dědečka, ještě po nás, když jsme byli děti… 🙂 Určitě bychom uvítali Cestu kolem světa, protože cestování v knihách po cizích zemích Čmeláčka teď baví. Děkuji za možnost účastnit se, hezké listopadové dny, Peťka 🙂

 • Tereza Čechová 9.11.2017 at 7:04

  Dobré ráno,lego je prostě lego,to je top!Ale kluci mají rádi i Sevu,Magformers a u babičku Chevu,prostě jsou kreativní a postaví si něco z čehokoliv

 • Marketa 9.11.2017 at 7:07

  Máme sevu,chevu,merkura (poklady po manzelovi) ale lego duplo prostě vede😉Bere ho i do vany!Miluju jak je variabilní a nezničitelné.Nejoblíbenější je u nás sada s kolejema a vlackem na baterku…😍

 • Lambisko 9.11.2017 at 7:08

  Moje dcerka (3,5 roku) si jete hraje se sevou a seikem, ktere ma u babicky jeste po mne a mych sourozencich. Kvuli mladsimu synovi (7 mesicu), ktery vsechno strka do pusy, musime vybirat vse s vetsima kostkama, takze Cesta kolem sveta by byla skvela 🙂

 • Anicka 9.11.2017 at 7:09

  Dobre rano, u nas je Lego duplo taky hotova a pod stromecek Zuzanka dostane domecek domecek duplo, bude uz z druhe ruky, ale my krabici k hrani nepotrebujem:-) Honzik pak miluje tu zminovanou vlackodrahu:-) radiation by an ideally obe sady

 • kata 9.11.2017 at 7:10

  ahojky. rozhodně cestu kolem světa 🙂 super duplo…právě přišel malý v ruce oddělanou lopatu v druhé duplo bagr co zdědil a říká to – to – jinak vedou velká auta

 • Barbora Dočkalová 9.11.2017 at 7:12

  Lego duplo zatim jasne vede (syn ma 2r2m). Dalsi oblibenou stavebnici jsou barevne drevene kostky ruznych tvaru. Na Vanoce dostane jeste magformers, tak uvidime :)libi se mi sada lego duplo, tu soutezni jeste nemame 🙂

 • Gisela Vaněčková 9.11.2017 at 7:13

  Tak u nás je Lego také oblíbené, nejvíce asi netématická sada, kde se děti fantazijně vyřádí nejvíc. Uvítali bychom lyžařský vlek

 • Marie 9.11.2017 at 7:14

  Dobrý den, u nás mladší staví z Lega Dublo (hodilo by se nám zimní středisko). Starší má raději než lego stavebnici Cheva, takže letos Ježíšek bude nadělovat u nás toto. Ještě poznámka Šablony čísla mi nejdou stáhnout. Moc za šablony díky, dnes je na mladším vyzkouším.

 • Katka 9.11.2017 at 7:15

  Zdravím, u nás vede Lego Duplo na celé čáře. Dcera má dva a půl, malý deset měsíců a vyhrají si oba. Dcera staví a syn je jak demoliční četa 🙂 Jinak občas vytahnou i klasické dřevěné kostky Detoa.
  Tato krásná Duplo sada by nás moc potěšila.

 • Petra Hečová 9.11.2017 at 7:16

  Lega není nikdy dost. Emma si letos přeje právě tu vláčkodráhu, přání řekla strejdovi, tak uvidíme, zda se dočká 🙂 Doma kromě lega má klasické dřevěné kostky, ale ve školce má nejradši- říká tomu stavebnice, ale netuším, jak se to správně jmenuje. Jsou to takové pidi kousíčky, které se skládají do sebe, dělají z toho náramky apod. Určitě by byla nadšená z lega dupla cesta kolem světa. Zvířátka jsou také top. Ze sad, které máme, tvoří zoo a chodíme se koukat na zvířátka:)

 • Eva Halikova 9.11.2017 at 7:16

  Lego Duplo je top i když klasické dřevěné kostky také dost baví. Sada s lyžaři by moooc poťešila ani jsem netušila, že ji mají.

 • Eva Halikova 9.11.2017 at 7:16

  Oprava e-mailu

 • Bara Molkova 9.11.2017 at 7:18

  Dcera sice moc stavebnicova neni, ale kdyz uz tak prave Duplo, na stridacku s Mega Blocks. Jezisek prinese Magformers tak snad zaujme..

  • Bara Molkova 9.11.2017 at 7:20

   bylo by fajn vyhrat Cestu kolem sveta od Dupla, Friends je prece jen jeste drobna

 • Romana Navrátilová 9.11.2017 at 7:20

  Krom lega dupla u nás frčely kostky megabloks, teď je období puzzle, ale kostiček není nikdy dost…Cesta kolem světa.

 • Jana 9.11.2017 at 7:20

  Libila by se nam cesta kolem sveta. Jine stavebnice zatim nemame. Syn 2 roky si obecne s hrackami moc nevyhraje. Ale lego ho bavi!

 • Denisa Jenčovská 9.11.2017 at 7:21

  Jééé super soutěž 🙂 Syn měl klasické lego, duplo jsme neměli, místo něj ohromný pytel obdobných kostek Lori s hromadou vláčků a a aut… a pak později ještě hodně oblíbená byla stavebnice s magnetickými dílky (Geomag), z té jdou vesmírné lodě různé stavby… Pokud se usměje štěstí, chtěla bych Duplo – Cesta kolem světa pro dcerku. Sleduji i na FC jako Dendy Malá.

 • Michaela Novotna 9.11.2017 at 7:22

  U nas vzhledem k veku hodne frci spise drevene stavebnice a chrastici kostky. Jeste si s nimi nevyhraje tak dlouho, ale zacina ho to zajimat 😉 proto bysme radi vyhrali Lego Duplo Cesta kolem sveta. Myslim, ze ze zviratek by byl nadseny 😉 sledujeme na FB i InS.

 • Pavla Netíková 9.11.2017 at 7:22

  U nás vede Duplo u dvouleté dcery a Lego se začíná prosazovat u té starší čtyřleté. Holky ještě baví dřevěné stavebnice od dřevodětem., ale ty jsou méně skladné. Navíc zvířátka z Dupla s námi byla na nejednom výletu.

 • Helena Janásová 9.11.2017 at 7:23

  Lego u nás vede. Ale hned po něm jsou klasické dřevěné kostky. Umí při hře kombinovat oboje a pak vznikají krásné výtvory 🙂

 • Bara M. 9.11.2017 at 7:23

  Dobre rano, tak u nas take jede hlavne duplo, jinou stavebnici ani nemame, jen klasicke drevene kostky, z kterych stavime domecky a pak Vasi oblibenou vlackodrahu 🙂 prckovi je 2,5 a zatim jsme u dupla, takze bychom uzili spise prvni sadu, sleduji i fb a instagram, Bara M.

 • Klára 9.11.2017 at 7:29

  My jedeme v klasických bukových barevných kostičkách. Zatím to stačí, ale obávám se, že mladší syn pomaličku roste do věku, kdy budeme muset pořídit lego. A až ještě trochu povyroste, tak plánujeme Merkur, na ten se mooooc těší tatínek. 🙂
  Sleduji i sdílím FB….

 • Magdaléna Zemanová 9.11.2017 at 7:30

  Manžel se těší, až budou kluci starší a bude frcet Merkur. Momentálně to je Duplo a mladší dostane kostky Unico…

 • Klára Hrábková 9.11.2017 at 7:31

  líbilo by se mi více Duplo a to hlavně,protože tam je plno zvířátek a ty u nás v Duuplu jsou nejvíc top. A ty vláčky chápu…taky mě tak nebaví stavět ty koleje, uklízet kvuli tomu nevím co, aby se vešly..no ještě, že máme taky tatínka .-D a to přáníčko natiskané legem je krásný…to mi tu nějak uniklo…to musíme někdy taky zkusit .-) a sdílím opět, kde se dá 😀

 • Tana S. 9.11.2017 at 7:31

  Maly kombinuje duplo s klasic.drevenymi kockami a taky se hrava samostatne se zviratky 🙂 myslim, ze by se mu moc libika cesta kolem sveta. Jezisek uz pripravuje duplo s bagrem. Proste lega dupla neni nikdy dost 🙂

 • Ingrid 9.11.2017 at 7:34

  Dobry den, to je super, ze se uz v tak peknem clanku muzeme priklikat k dalsim :). U nas vede take lego duplo, ale jeste mame jednu stavebnici s vetsimi kostkami, ale to nevim, jak se jmenuje, obal jsem klasicky vyhodila :D… Soutezim o lego duplo, tohle vypada moc hezky. A sleduji take na fb a instagramu :).

 • Naděžda 9.11.2017 at 7:37

  U nás frčí kombinace vláčkodráhy a dupla.. neustále hasíme požáry, stavíme zoologické zahrady a dinoparky (ty aktuálně nejvíc, stále a úplně všude), vozíme zvířátka k lékařům apod. Pokud by se na nás štěstěna usmála, tuze moc bychom si přáli lego duplo – cesta kolem světa.. mluvím za nás za oba :o) Mějte krásný den, děvčata :-*

 • Lenka Jarošová 9.11.2017 at 7:38

  Ahoj, děkujeme za pěknou soutěž. Duplo je nejoblíbenější stavebnice, ale na větší stavby jsme si občas oblíbili Megabloks .-) Moc bych si přála první výhru – Lego Duplo 🙂 Přeji krásný den. Na FB sleduji jako Lenka Jarošová a na IG jako @moje_tvoreni_muj_relax

 • Lucie Serbousková 9.11.2017 at 7:45

  Na soutěž s legem se těšil určitě každý 🙂 a samozřejmě i my. Synovi je 5 let, ale s legem duplo si stále vyhraje. I když už pokukuje po lego junior, tak tímhle nepohrdne. Úžasná stavebnice je “Clics”. Syn ji dostal loni od Ježíška. Sám ji sice tolik nepreferuje, ale když se k němu přidám, tak skládáme. U nás ve školce si s ní hrají děti každý den, takže věřím, že i on si k ní brzy najde cestu a bude ji vyhledávat i sám. A kdyby se na nás usmálo štěstí, tak bychom volili Lego duplo Cestu kolem světa.

 • Jana Ševčíková Stárková 9.11.2017 at 7:45

  Lego jedééé! U nás i lego Disney. Jinak druhá nejoblíbenější je Magformers. Úplně nejvíc bychom si samozřejmě přáli Duplo Cesta kolem světa, po té koukám už dlouho:-)

 • Lucie 9.11.2017 at 7:48

  Lego duplo mame dve male sady, pak mame jednu stavebnici s Hellou Kitty ktera je kompatibilni s Lego Duplo a jeste mame jednu fajn stavebnici kterou ma dcera moc oblibenou a to je WEDGITS vyhraje si i dospelí 🙂 A přála bych si pro mladšího syna LEGO DUPLO CESTA KOLEM SVĚTA

 • Petra 9.11.2017 at 7:49

  Fili dostane své první Lego DUPLO letos od Ježíška (to mu bude 15 měsíců). Vybrali jsme do začátků dům a věřím, že další sady budou následovat. Jinou stavebnici jsme zatím nezkoušeli. Moc bychom si přáli LEGO DUPLO Cesta kolem světa.. koukala jsem po ní, ale nejdřív jsem chtěla něco levnějšího, ať vidíme, jestli ho to chytne 🙂

 • Markéta Sližová 9.11.2017 at 7:49

  Dobré ráno:) lego je naše první a zatím jediná stavebnice, dcera ještě nemá ani dva roky, takže zatím bohatě stačí, ale předběžně jsem už obhlížela Magformers, vypadá parádně. Mám pocit, že ty hračky a hlavně knihy kupuju spíš kvůli sobě, mám z toho větší radost než z věcí pro mámu:D líbilo by se nám Duplo.

 • Stepanka 9.11.2017 at 7:50

  Lego vede, dale https://www.agatinsvet.cz/dynamicke-domino, je to uzasna skladaci zabava, kterou stavime napr pri oslavach uplne vsichni, kostky.jsou drevene, daji se postavit jako barak, cokoliv. A skladna a kreativni hra take napric vekem Magformers, doporucuji. Vyhru by si holky praly Lego Duplo.

 • Kateřina 9.11.2017 at 7:50

  DObré ráno všem, my letos s manželem vedeme žhavou diskuzi o tom, jestli staršímu synovi (v lednu bude mít 4 roky) koupit na vánoce už menší kostičky a nebo ještě rok vydržet u lego dupla…Já jsem pro Duplo, jednak máme ještě mladšího syna (v lednu bude mít rok) a mám strach, aby malé kostičky nespolknul, a jednak protože duplo je prostě nádherné 🙂 … jinak máme ještě klasiku dřevěné kostky a to taky milujou oba 🙂
  takže za nás určitě duplo cesta kolem světa

 • Monika 9.11.2017 at 7:51

  Máme rádi Lego, já jako malá milovala Sevu, ale na tu kluci ještě nedorostli. Hrozně se mi líbí dřevěná stavebnice Pony, ze které jdou udělat věci, které můžou děti rovnou používat (koloběžka, jeřáb, apod.). A letos si k Vánocům kluci ještě přejí nějakou magnetickou stavebnici, tak uvidíme 🙂 Hodila by se první výhra Cesta kolem světa 🙂

 • Petra Pavlickova 9.11.2017 at 7:55

  Doma jsme zacali stavebnici megablocks,pak prislo lego duplo a drevena vlackodraha.Lego mame dve sady vlaku,lesni farmu a mladatka k ceste kolem sveta.Se zviratky si take casto hraje i “mimo duplo”. Lega vyuzijem oba typy.V dubnu ,kdyz vse dobre dopadne,pribude 3.Takze city nejstarsimu,Duplo pro oba nejmensi 😀

 • Martina 9.11.2017 at 7:56

  Dobrý den, u nás si malá vyhraje s Chevou, ale teď jsou spíš populární puzzle a tvořivé hry.

 • Pavlína Rytířová 9.11.2017 at 7:56

  Duplo je pro mě srdeční záležitost. Hrála jsem si s ním už i já a tak máme doma pár retro postaviček a zvířátek. S Adelkou bych si ráda hrála s Cestou kolem světa. 🙂 jinak máme kostky a zvířátka od Clemmy a ty jsou taky fajn.

 • Veronika 9.11.2017 at 7:58

  U nás na 100% vede lego a to jak u tříleté, tak u šestileté, která si už rok hraje s lego friends a právě letos na Vánoce si vybrala lyžařský vlek, ještě se jí líbil katamarán, ale protože bude zima, tak to vyhrál zrovna ten vlek a nějaká zimní chata. Zkoušeli jsme i magformers a jiné, ale lego je lego 🙂 A myslím, že sbírku lega už máme velikou, když do toho započítám i duplo, jen kdyby to tolik nestálo 🙁

 • Lenka Valová 9.11.2017 at 7:58

  Dcera Duplo taky miluje. V létě měla období, kdy si ho ani nevšimla, ale teď už zas měsíc každé ráno a odpoledne staví. Akorát už má u sebe 7mesiciniho loupežníka, takže boje o kostky začínají. Mezi legem máme ještě vláčkodráhu, kde využíváme i obyčejné dřevěné kostky od Gerlicha, ty jsou top. Chtěli bychom Cestu kolem světa. Kdybychom náhodou nevyhráli, asi ji pořídíme 😂

 • Helča 9.11.2017 at 7:58

  U nás lego skládá hlavně maminka 😀 Ale s postavenou farmou nebo domečkem od Máši a medvěda si pak hrajou holčičky obě 😉 Letos dostane starší dcera pod stromeček poprvé Lego Disney (zámek princezny Belly), tak uvidíme, jak dlouho to budu muset skládat, protože počet dílků napsaný na krabici byl šílený 😀 Další stavebnice zatím nemáme, holky jsou ve fázi tvoření, takže hodně malujeme, lepíme, tiskáme, prostě vyrábíme 😉 Ale zvířátka z Cesty kolem světa by se určitě líbily oběma holčičkám 🙂 Krásný den, nezapomenu sdílet 🙂 H.

 • Martina 9.11.2017 at 7:58

  Dřevěné kostky, které ale zatím vyhazuje z krabice 😊 Snad je někdy i začne stavět. Líbila by se nám sada cesta kolem světa.

 • Lucie 9.11.2017 at 7:59

  U nás lego duplo vede na plné čáře, hlavně samozřejmě zvířátka. Jinak máme jen dřevěné kostky. Takže bychom si přáli vyhrát Duplo Cestu kolem světa, je nádherná, úžasná, úplně nejlepší, tolik nových zvířátek!!!
  (Sleduju i na fb amalka veverka)

 • Lucie Chmielova 9.11.2017 at 7:59

  Máme i dřevěné ” lego”, pasuje na duplo i klasické lego, ale název už nevím. Vybrala bych Lego Friends. Sleduji na FB i instagram.

 • Petra Vraníková 9.11.2017 at 8:02

  U nás je v tuto chvíli nejoblíbenější, nevím zda lze považovat za stavebnici, Playmobil 🙂 a k Vánocům bychom chtěli od Ježíška vyzkoušet stavebnici Seva. Tipy na využití lega jsou super 🙂 A kdyby se na nás usmálo štěstí, tak by se nám líbilo Lego cesta kolem světa. Krásný den 🙂

 • Martina Šašurová 9.11.2017 at 8:02

  U nás ešte na Lego mame čas ale
  Moj manžel sa uz teraz teší ako bude a dcérkou skladať ☺️ Obe Lego stavebnice sú super 😍

 • Maia Soukupová 9.11.2017 at 8:02

  Jeste mame takove ty drevene kostky, ale tedy kdyz n to prijde, tak si postavi z cehokoliv cokoliv 🙂

 • Ivona 9.11.2017 at 8:03

  Kromě Lega u nás ještě frčí PlayMobil, i když nevím, jestli je to úplně stavebnice….ale sestavit se musi, tak asi jo 🙂. Uvítala bych dpíš Duplo pro mladší, syn by asi holčičí lego úplně neocenil 🙂. Sleduji tě i na FB a IG(ivon_hr).

 • Nikola Nekvapilová 9.11.2017 at 8:05

  U nás docela jede i Megablocks, ale Duplo je teda lepší. Pokud by se na nás usmalo štěstí, tak bychom určitě vybrali Duplo.

 • Veronika 9.11.2017 at 8:05

  Potesila by cesta kolem sveta. Lego je u nas top, hraje se s nim na vse, i koleje, i kdyz vlackovou sadu nemame 🙂 Proste ta nej kreativni hracka! I pro nas dospele 😉

 • Lucie 9.11.2017 at 8:05

  Krome Dupla mame doma ted nove zakladni kousky magneticke stavebnice Magformers a urcite budeme prikupovat. Z mozne vyhry bych vybrala Cestu kolem světa 🙂

 • Lucie Chmielova 9.11.2017 at 8:06

  Sdílím na FB Lucie Chmielová

 • Zuzana Vacková 9.11.2017 at 8:06

  Lego vede i u nás u čtyřleté dcery. Lego frieds by se jí určitě líbilo.

 • Monika Mokrá 9.11.2017 at 8:06

  U nas se s duplem zatim malej seznamuje….Uz asi pul roku 😀 Ale tak teprve bude mit dva roky. Takze spis u toho chytne nerva,kdyz mu to nenjde zapasovat kam chce.Ale lepsi se 🙂 Tatinek uz se nemuze dockat az jednou bude kupovat sady techniku 😀 On totiz lego miluje a porad by chtel nove a nove sady. Jeste mame doma velkou sadu Merkuru, ten jsem stejne jako lego , jako mala taky miloval.
  Praía bych si Lego Duplo cesta kolem sveta. Sledujeme FB i IG.

 • Jana 9.11.2017 at 8:07

  Ahoj, kluci si staví vláčkodráhu a Hot wheels a Sevu. Pod stromečkem bude tento rok ně¨jaká nová – je jich tolik, že ještě nemám vybráno 🙂 Z lega bych vybrala Cestu kolem světa.

 • ivča 9.11.2017 at 8:07

  Lego milujeme a lletos pod stromeček vyrábíme stul na Lego s boxy na kostičky 🙂 cesta kolem světa je super! A když byly. Menší tak jsme melo megablocks 🙂

 • Veru 9.11.2017 at 8:08

  Tak u nás hodně dlouho vedlo Mega Bloks, potom různé vkládačky a puzzle 🙂 klasického Lega máme 2 balení( závodníka a auto se zvířátky). Jinak k Ježíšku plánujeme koupit nějaké rozebírací autíčko, nebo tatínek včera dokonce našel motor, který můžete opravovat 😁Určitě by se nám líbilo vyhrát Lego -Cesta kolem světa🌍😊

 • Veronika 9.11.2017 at 8:09

  U nas vede s přehledem prave vlacek, syn ma 15 mesicu a vydrzi si s nim jezdit a ropojovat a rozebirat kosticky dlouho. Lego je prostě skvela hracka, uz se tesim, az zdedi i klasicke Lego po nas😌 Jakakoli vyhra bynam udelala radost😌

 • Michaela Teuchnerová 9.11.2017 at 8:09

  U nás zatím taky vede duplo, i když zatím máme jen kostky a pár postaviček ještě po nás. Myslím, že by rozšíření dcera velmi oživila. Takže my bychom rádi na cestu kolem světa s duplem.

 • JancaWilli 9.11.2017 at 8:09

  Ma dcera ma neceleho dva apul roku a momentalne jsou nejoblibenejsi jednoduche drevene kostky a nebo Dupplo pro uplne nejmensi. A potom neoficialni stavebnice ‘co doma najdes’ 😃

 • Tereza Hanulikova 9.11.2017 at 8:10

  U nás ted vedou drevene kuličky a stavění podle předloh. Líbila by se nám ta první stavebnice. Sledují na fb i instagramu

 • Vanilka Bourbon 9.11.2017 at 8:10

  U nás momentálně vede stavebnice Magformers – k Duplu si dcera zatím cestu hledá. Určitě by jí udělala radost zvířátka ze sady Cesta kolem světa.
  PS: Sleduji FB a sdílím.

 • Lucie Cizkova 9.11.2017 at 8:12

  Lego je super, duplo i klasickě. Pamatuju si, jak jsem si o něj sama psala Ježíškovi, když jsem byla malá. Jinak si holky ještě vyhrajou s magnetickou, tyčinky a kuličky. Blog sleduji zejmena na fb.

 • Andrea 9.11.2017 at 8:12

  U našich kluků jede Duplo denně, takže Cesta kolem světa by byl super dárek. Ještě můžu doporučit Hubelino.. Díky Andrea

 • Lucie 9.11.2017 at 8:12

  Mame doma stavebnici s prasatkem Peppou,kde se stavi domecek a škola. Je jednoduche a i s oblibenymi postavickami. Duplo jeste žádné, ale Cesta kolem sveta vypada úžasně. Sleduji fb i inst.

 • Dasa Antalova 9.11.2017 at 8:13

  Misko sa zatial hra iba s Duplom. Teda zatial ho s oblubou rozobera, na stavanie je este malicky. Ale bude z neho velky sravitel, uz to vidim 🙂
  Mame vsak doma iba duplo po nas. Takze nove pekne by sa mu urcite pacilo 😉

 • Pavla Kašparová 9.11.2017 at 8:13

  Lego patří mezi top hračky u nas doma. Dcera si rada hraje take s magformers a chevou ještě po mamince. Cestu kolem sveta máme, takze by jsme brali lego friends.

 • Proprepiaf 9.11.2017 at 8:13

  U nás frčí už Lego “pro velké” tedy Lego City a Lego Creator. Ale Duplo nesmí ani u těchto chybět!
  Lego je prostě vděčné a je jedno, o jaký typ jde. Cesta kolem světa by se za chvíli jistojistě hodila Růžence. Na vlek by si musela ještě chvíli počkat, ale je to holka trpělivá 😉

 • Karla Zupková 9.11.2017 at 8:14

  Ahoj, u nás se zatím kromě lega staví akorát puzzle a vláčkodráha. Další klasickou stavebnici zatím nemáme. Ale ve školce syna baví magformers. Sleduji vás i na fb – Karla Pyszková.

 • Dana Mazankievicova 9.11.2017 at 8:14

  U nás zatím vede lego Duplo a nějaký čas bude na klasický nemáme odvahu(protože nás 10m syn by ho sežral 😁) tak si budou dcerou dlouho hrát s duplem. U nás vedou zvířátka tak by se nám líbilo cesta kolem světa se zvířátky 😊 sdílím,sleduji fb a instagram

 • Kristýna Jarčičová 9.11.2017 at 8:14

  U nás frčí Duplo, žádnou jinou stavebnici jsme ještě nezkoušeli, máme akorát klasické dřevěné kostky, ale ty leží ladem 😀

 • Dana S. 9.11.2017 at 8:14

  Nase mala si ted nejvic vyhraje se stavebnici Gbaby od Geomag. Duplo dostane od babicky k vanocum (jen kostky bez figurek), tak by se nam hodilo i Duplo Cesta kolem sveta. A az bude vetsi tak pro ni mame krabici Lega po tatinkovi. A pristi rok k narozeninam se chystam koupit Magformers.

 • Radka 9.11.2017 at 8:15

  My jsme doma s legem ještě nezačali. Přeci jenom pořizovací náklady nejsou úplně zanedbatelné. I když, jak se říká, je to investice skoro na “celý život” 🙂 synovi je 2,5 roku a zatím jsme si vystačili se stavebnicí Mega Blocks, ale musím připustit, že Lego Duplo je o dost propracovanější, co se týče různých sad

 • Ingrida Řeháková 9.11.2017 at 8:16

  U nás vede kromě lega dupla ( a to i navzdory tomu, že dětem je už 5 a 8 let) a lega pro větší děti hlavně stavebnice Magformers, kterou dostali minulý rok k Vánocům. U ní je vidět, jak mají děti obrovskou představivost, z pár kostek postaví dinosaura, hocijaké zvíře nebo dopravní prostředek a dokáže se s tím hrát půl dne. Přeju si Lego Friends pro dceru a sleduji Vás na instagramu i FB. Hezký den :-). I.

 • Monika 9.11.2017 at 8:17

  Lego u nás frčí, zatím dcerka staví nejraději domeček. Pak ráda ještě staví z klasických dřevěných kostek chlívky pro zvířátka.
  Kdyby se na nás usmálo štěstí, tak by se nám líbilo lego č.1 Cesta kolem světa.

  • Jaroslava 10.11.2017 at 10:31

   U nás je lego duplo stálice mezi hračkami,malá si s nim hraje každý den a nejdůležitější pro ni jsou samozřejmě zvířátka😊Takze my bychom si přáli Cestu kolem sveta😊
   Sledujeme i na FB a sdílím

 • Vladka 9.11.2017 at 8:17

  Máme Lego duplo a Ježíšek přinese další.😉moc rádi bychom vyhráli Lego duplo cestu kolem světa. Jinak dcera si ráda hraje s drevenymi kostkami a také si oblíbila stavebnici Magformers.

 • Mája 9.11.2017 at 8:17

  Jee, naše malá by se zbláznila z Lego Dupla Cesta kolem světa.. ta zvířátka, to je její… Duplo plánujem letos pod stromeček, jsou to naše první Vánoce, takže začneme určitě nějakými zvířátky 😊
  Mája

  • Mája 9.11.2017 at 8:20

   A z dalších stavebnic máme doma Clammy kostky z gumy, pro mrňouse fajn. Ježíšek přinese Plstěnou zeď s dřevěnými tvary, které se přichytávají suchým zipem.

 • Kateřina Valdmanová 9.11.2017 at 8:17

  Tak Duplo je prostě top! Dcera si s ním neuvěřitelně vyhraje a myslím, že je to nejoblíbenější hračka i tatínka. Staví neuvěřitelné stavby spolu:) sada cesta kolem světa je můj sen 🙂 všechna ta zvířátka aaach. Pokud jde o jiné stavebnice, máme jen dřevěné kostky, vláčkodráhu a sensory kostky. 🙂

 • Hana Dlouhá 9.11.2017 at 8:18

  Magdalenka si zatím hraje s megablogs ale na nějaké velké stavění to není. Moc dobře ty kostičky nedrží. Lego Duplo máme 2 sady, ale asi je ještě na to malá. A mě osobně se moc líbí Kapla. Tak za pár let podřídíme.

 • Bohdana Pejchalová 9.11.2017 at 8:18

  Dcera si už vyhraje přesně jak píšete s postavickami ž dukla,začíná í stavět ž kostek.cestu kolem světa již dostala k 1.narozeniNam,Ale lego friends určitě do budoucna oceni.od nás dostane sensory blocks a ježíšek babička má v seznamu magformers.tak uvidime;) sledují insta í fb. Krásný den.

 • Eliška Francová 9.11.2017 at 8:18

  Lego Duplo je u nás top, ale malý si vyhraje i s Mega Blocks

 • Dita Márová 9.11.2017 at 8:20

  Zdravím 😉 my zatím stavíme Megablocks vláček (momentálně nejvíc) a pod jedličkou si budeme přát magnetickou Magformers 😇 a u vás by se nám líbilo Duplo 💞

 • Pavla Riegerova 9.11.2017 at 8:21

  Mé dcery 1,5 let, 8 a 9,5 od malička provází vedle Lega i stavebnice Mega Bloks. Je navíc kompatibilní a vytváří krásné pohádkové postavicky. Dcerky by vybraly Friends, hlasovaly… ačkoli nejmenší byla v početní nevýhodě… Děkuji za inspiraci 🌻

 • Veronika 9.11.2017 at 8:21

  U nasi dcery frci nejvic Duplo, drevene vlacky mam zatim schovane, az bude vetsi i syn a budou si hrat spolu. K Vanocum dostanou Sensory Blocks z te letni hromadne objednavky, tak jsem zvedava, jak se jim budou libit. 😉
  Urcite by nas moc potesila vyhra te zviratkove sady s Duplem.

 • Markéta Šmídová 9.11.2017 at 8:21

  U nás si lego pomalu ale jisté nachází své místo. My jako malý měli merkur a měli jsme ho moc řadí. . a líbilo by se nám lego duplo

 • Dita 9.11.2017 at 8:21

  Cesta kolem sveta by se nam narame libila 🙂 ano i me! Jak pisete skladani nebavi jen deti haha. Jinak u nas hodne jede sada Sogie I. A stavba jejiho zamku no a samo drevena vlackodraha ! Ty mosty me jednou umori :-))
  Hezky den
  Dita

 • Irena 9.11.2017 at 8:23

  Dcera má ráda kromě lega ještě magformers. Z výher by si určitě vybrala cestu kolem světa.

 • Katka 9.11.2017 at 8:23

  Duplo u nás vede na plné care a hlavne zviratka. Máme asi 4 ruzne sady,ale dupla není nikdy dost. Loni dostala dcera jeste Mashin domecek od playbig bloxx a ten je teda taky oblibeny. Letos pod jedlicku zase nějaké nove kostičky přibudou,ale tentokrát vybiram tak,aby se líbily i synovi,takze Duplo Cesta kolem sveta by se nám urcite moc libila 🙂

 • Zaneta Striteska 9.11.2017 at 8:24

  Zdavim vsechny maminky a jejich andilky 🙂 lego u nas vede uz nekolikatou sezonu. Deti by byly stestim bez sebe za Lego Duplo Cesta kolem sveta. Dekuju

 • Helena K. 9.11.2017 at 8:25

  U nás prozatím vede Lego duplo, je to jediná věc, se kterou si hrají společne a zabaví se na delší dobu. Starší dcera má už i nějaké klasické, ale duplo zatím top. Máme ještě dřevěné koleje a Ježíšek letos přinese magnetickou stavebnici MagnaTiles z vašich hromadných objednávek 🙂 Krásný tip na sopku, už se těším, az vyzkoušíme 🙂

 • Petra Brázdová 9.11.2017 at 8:25

  U nás vede Lego a taky si dcera oblíbila Woody stavebnici barevné kostky. Protože má dcera 3 roky, tak bych si přála vyhrát Lego Duplo Cestu kolem světa. Sleduji na FB i Instagramu.

 • Markéta M. 9.11.2017 at 8:25

  Kluci si hrají s legem pořad,už mají několik sad….rozhodne nejvíc jsou koleje s mašinkou a pak hasičská stanice.
  Určitě by se jim líbila cesta kolem sveta😊.
  A kromě lega,mají moc rádi dřevěnou sadu koleji,tunelu a vláčky,u toho si dovedou hrát docela dlouho.

 • Martina Eignerová 9.11.2017 at 8:25

  My máme lego duplo farmu a kachny u nás top skládačka, měli jsme ještě jednu na stejném principu, ale kostky nedrží tak dobře po hromadě a byla nehraná, takže putuje jinam.Máme i dřevěnou skládací vláčkodráhu . Tam jezdí zvířátka z dupla 😀 Až holky povyrostou plánujeme Merkur. Při případné výhře bych chtěla cestu kolem světa 🙂

  • Martina Eignerová 9.11.2017 at 8:28

   Ještě mě tak napadá, sleduji FB a vše poctivě sdílím, ale mám tam jiné jméno tak nevím jestli to jde spojit. (Markéta von Spernak) nebo jestli mám psát ke každému komentáři na blogu aby moje sdílení byla platná?

   • Míša 9.11.2017 at 8:32

    Marti vím o vás všude započítávám 😊 děkuji za zmínku.jinde to nebude potřeba teď v adventu. Dekuji

    • Martina Eignerová 10.11.2017 at 15:14

     Jů , děkuji moc 😀

 • Terezka 9.11.2017 at 8:25

  Dobré ránko ☺

  Pro našeho velkého tříleťáka je Duplo stále hit a hlavně vláčkodráha😄😉
  Letošní “Ježíšek” přinese Hubelino, kuličkovou dráhu kompatibilní s legem, takže povýšíme hru s Duplem na vyšší úroveň😉
  A protože díky tetičkám a babičkám máme Dupla požehnaně přeji si menší skladnejší LEGO FRIENDS pro starší dcerku, protože je to její položka no.1 v dopise pro Ježíška☺

  Krásný den všem 😇

 • Martina 9.11.2017 at 8:26

  Také u nás vede LEGO Duplo, mám pocit, že máme kostiček málo. Jak rozvíjet dětskou fantazii, když je málo kostiček? 🙂 Nejvíce u nás vede Na stavbě. Moc bychom si užili i cestu kolem světa…Jiné stavebnice zatím nemáme, zastávám názor, že by děti neměly být přehlcené hračkama. Odebírám i na IG.

 • Aneta 9.11.2017 at 8:27

  Můj syn má moc rad stavebnici playstix a samozřejmě lego ningago:-) a má dcera má moc rada lego duplo

 • Barbara 9.11.2017 at 8:27

  Dobre rano, u nas jsou oblibene kostky clemmy a megablocks, ale pomalu zacina byt vic atraktivni lego. 🙂 Moc bychom si praly Duplo, dekujeme za tipy, jak vyuzit a budeme se tesit na dalsi clanek.

 • Kateřina Kvapilová 9.11.2017 at 8:27

  Kubíček si moc rád hraje se stavebnici, kterou měl jako malý jeho tatínek – maďarská ‘Tuske epitojatek’. Moc by ho potěšila sada Cesta kolem světa. Díky za úžasné soutěže! Sleduji IG i FB.

 • Veronika 9.11.2017 at 8:28

  U nas vede Lego duplo lesopark. Syn ma rad zviratka a krome lega jeste u nas frci drevene vlacky a staveni koleji. Libilo by se nam Lego duplo cesta kolem sveta

 • Katka 9.11.2017 at 8:28

  My zatím ne, plánuju pořídit první lego k Vánocům.

 • Rosňa 9.11.2017 at 8:28

  Dobrý den, jedeme zatím v Duplu, frčí u nás kulickodraha. Ráda bych teda Cestu kolem světa, Ježíšek přinese pouť, tak se těším 🙂

 • Vera 9.11.2017 at 8:29

  U nas zatim pouze Lego Duplo, nicmene k vanocum pry babicka poridila nejakou s Duplem kompatibilni stavebnici s prasatkem Peppou, tak jsem zvedava. Cokoliv s Peppinou ma u nas uspech 🙂

 • Karolína 9.11.2017 at 8:29

  Máme doma Mega Blocks. Teprve teď to začalo malýho zajímat (17m) a stavíme, borime a rozebirame.
  Moc děkuju za ty šablony, to je fakt super. Urcite časem využijeme.
  Líbila by se nám cesta kolem světa 🙂

 • Iva Bidmonová 9.11.2017 at 8:30

  Musímse přiznat, že lego jsme jako děti doma neměli a syn ještě nemá rok takže ho teprve pořizovat bueme. proto by se nám moc líbila Cesta kolem světa 🙂 Jako ěti jsme měli sevu a chevu…

 • Petra 9.11.2017 at 8:30

  Legoland je sen, muselo tam být úžasně. Jinak u nás je Lego nejoblíbenější stavebnice, starší dcerka miluje Friends, mladší zase Duplo. Takže je to těžká volba vybrat, když obě jsou tak úžasné, přesto si myslím, že si holčičky více vyhrají se zvířátky, kterých je v Cestě kolem světa hodně, proto volím Duplo. Uz vloni jsem tajně doufala, že se třeba poštěstí 💟🍀🍀🍀

  Odběr přihlášen (nevím zda znovu uvádět email kvůli spamu)
  FB Petra Vojtěch – sleduji a sdílím
  Instagram Sebinka1316

 • Radka H 9.11.2017 at 8:31

  Doma máme ještě klasické dřevěné kostky, pak dřevěný vláček s kolejemi a v podstatě něco jako lego duplo a to mega bloks. No a teď začínám mít záslusk i na nějakou magnetickou stavebnici…
  Ani nevím, kterou stavebnici si vybrat 🙂 Starší dcera by brala Lego friends a mladší Lego duplo 😀 Ale myslím, že kdyby to bylo Lego Duplo, tak by si ho užili obě 😉
  Sleduji i na IG (radulih)

 • Zaneta Striteska 9.11.2017 at 8:31

  Jeste jsem zapomnela odpovedet na otazku, jakou dalsi stavebnici maji deti rady 🙂 Mimo Lego miluji staveni z obycenych drevevych kostek a magformers. Nadseni by byli z Cesty kolem sveta. Dekuju

 • Misa 9.11.2017 at 8:32

  U nas jednoznacne vede Lego duplo i klasicke lego a take magformers ale od kszdeho maji jen zakladni sadu. Nas 6lety syn by si oboji pral doplnit ( zrovna vcera mi povidal co by potreboval rozsirit v Duplu😁) a bude se hodit i ted pro druheho syna 20mesicu ktereho to zajima. Cesta kolem sveta je pro nas momentalne vysoka polozka ale kdyby jsme ji vyhrali asi by byli radosti bez sebe nejen deti 😂

 • Veronika Fischerová 9.11.2017 at 8:32

  U nas Frci jen to lego. Ve skolce syn jeste stavi s Magformers, ale doma nic jineho nema sanci uspet 🙂 z dupla on sam uz asi i trochu “vyrostl” a venuje se skladani klasickeho malickeho lega. Mame uz 17 sad a stale je mu to malo 😀
  Nicmene jako vyhru bych si prala Lego Duplo pro mladsi dceru, ktera ho se zaujetim sleduje a rada by si hrala s nim. Moc to zatim nefunguje, protoze kostky brachovi pojida 😀

 • Eva 9.11.2017 at 8:33

  Za nás určitě Lego duplo cesta kolem světa, tu ještě nemáme a místo se v boxu na ní určitě najde.. Jinou stavebnici, s kterou si hraje kromě lega? To bude těké, ale pamatujete takový ten velký merkur. Děkujeme za soutěž.Eva

 • Eva Hruba 9.11.2017 at 8:33

  Ja miluji z dob sveho detstvi chevuba vlackodrahu. Jinak kolem sveta je jasma volba. Zdar vsem ponocujicim maminam!

 • Barbora 9.11.2017 at 8:33

  U nás doma je duplo až na 4. místě – momentálně vedou magformers, protože z něj si tříleťák staví auta, rakety, prostě cokoli ho napadně, a rok a půl stará princezna se baví bouráním bráchových výtvorů a třízením jednotlivých dílů podle barev a tvarů. Navíc se díky magformers děti učí rozpoznávat různé druhy materiálů, ze kterých je náš domov, takže vysvětluji, proč to drží na ledničce i pračce, ale proč to spadne ze dveří….

  Na druhém místě je stavbnice z Pepco. V podstatě je na stejném principu jako lego či duplo, jsou to různě velké kostičky, ale na rozdíl od dupla je dokáže spojit i 20 měsíční princezna – s duplem trochu bojuje, ale věřím, že to časem přijde, až se jí zlepší motorika rukou a trpělivost.

  Na třetím jsou koleje, protože naše malá indiánka je rozebere dřív, než je starší brácha dostaví, takže si s nimi hraje jen, když mám já čas hlídat a koordinovat hru, nebo když malá spí, ale tento čas je nám vzácný, to raději spolu jdeme skládat puzzle, číst si Albi knížku, přesadit kytičku, nebo cokoli jiného, co máme jako aktivitu jen tříleťák a máma bez mimina.

  Pár duplo zvířátek doma máme, i když ne tuto velkou sadu, jejíž rozšíření by se třeba na jaře už malé princezně mohlo líbit, ale mnohem víc by mě, maminku, potěšilo Lego Friends, protože se strašně moc těším, až děti budou schopné si hrát s jejím milovaným legem, které někde u babičky ve sklepě čeká na znovuoprášení, i když je to jen jedna sada na jeden dům se dvěma panáčkama – já si s tím se ségrou hrála hodiny a hodiny.

 • Lenka Musilová 9.11.2017 at 8:34

  Dobrý den, ráda bych se také zapojila do soutěže. Radost by nám udělala výhra některé stavebnice Lego. Doma děti zatím baví stavebnice Seva. Sleduji vás i na Instagramu. Děkuji za zařazení. Lenka

 • Petra 9.11.2017 at 8:34

  U nás nejvíc frčí Lego, potom dřevěná vláčkodráha. Teď spíš ty vláčky…naštěstí baví i tatínka, takže většinou nemusím stavět já a kluci mají dráhu přes celý hrací pokoj 😄 Občas používáme stavebnici “Gears”, kde se točí ozubená kola, ale momentálně je zase chvíli v koutě.. Líbilo by se nám lego duplo..z takové záplavy zvířátek by byli kluci nadšení 🙂 Hezký den 🙂

 • Jana Maxová 9.11.2017 at 8:34

  Tak tuhle soutěž musíme zkusit!
  Z klasických stavebnic u nás frčí hlavně Lego a z dalších pak klasické drevene kostky (a v pokojíku se na koberci nikdy nesmí potkat ).
  Pro kluky bych si přála Cestu kolem světa!
  Sdílím a budu doufat

 • Misa 9.11.2017 at 8:34

  Na FCB silim a sleduju ho vč.instragramu.

  Máme docela rádi magformers. A chceme lego Friends – vlek. Díky.

 • Bára 9.11.2017 at 8:35

  U nás zatím lego duplo. Frčíme taky s Kaplou. Sleduju FCB i Insta.

 • Jana Petříková 9.11.2017 at 8:35

  Dobry den,
  Lego je u nas hitovka, monentalne logo friends, ale nasi druhou nejoblibenejsi je Vista Seva pro divky. Je ruzova a skvele se s ni sklada 🙂

 • martina 9.11.2017 at 8:35

  Tak zatim lego ale na Vanoce budou vlacky :D. Uvitali bychom lego duplo. Pekny den Martina

 • Monika 9.11.2017 at 8:36

  U na vede Lego, na jare jsme byli v Italii a tak dcera dostala pizzerii a hraje si s ni stale 🙂 A i kdyz u nas stale vede duplo, libil by se nam Lefo Friends, dcera miluje hory, tak by si jej uzila 🙂

 • eva Suchomelova 9.11.2017 at 8:37

  U nás vede lego duplo a hubelino, pospolu to nemá chybu! Vyhrají si nejen děti, ale i my rodiče a prarodiče 🙂 Sleduji IG:Evulineek FB: Eva Nějaká sdílím 🙂 Po mém bráchovi u prarodičů čeká asi 7 sad lega (vlak/pirátksá loď /hrad) tak musíme doplnit i doma, aby se nám taky někdy vrátili 🙂

 • Katarína Pavličová 9.11.2017 at 8:37

  Zatial mame len jednu stavebnicu Lego Duplo housenku s ktorou sa Oli rada hra. Tak isto ma rada obycajne drevene kocky. Vyhra by nas velmi potesila, preto sledujeme aj na fb aj ig 😉

 • Vladimira Hrnova 9.11.2017 at 8:38

  My mame radi magformers magnetickou stavebnici. Krome toho ze se z toho da skladat, tak se to da taky pridelat na lednici, futra a tak podobne 🙂 Lego je pres to cislo jedna.
  Prali bychom si cestu kolem sveta.

 • Lenka 9.11.2017 at 8:39

  U nás je teď Lego jednička a další podobné stavebnice zatím nekupujeme, protoze si pamatuju, jak jsme jako deti meli stavebnic spoustu a porad se tocila jen a jen cheva😂 Takze zatim se ridim heslem-jedno a poradne👍

  • Lenka 17.11.2017 at 8:14

   a líbilo by se nám Duplo… Sleduji i FB a IG

 • Veronika 9.11.2017 at 8:39

  U nás jedině lego duplo…je to prostě the best….líbila by se nám cesta kolem světa, lego duplo

 • Tereza Svobodová 9.11.2017 at 8:39

  Letos pokukuji po magnetické stavebnici Magformers, nemáme ji ještě vyzkoušenou, ale moc se mi líbí. Z vy zkoušených je u nás oblíbená kuličková dráha. A kdybych vyhrála?
  Cesta kolem světa by pro děti i mě byla pecka, máme Lego vláček i s rozšířením, takže koleje vedou, ovšem postavit je tak “aby fungovaly” je pro mě i podle přiloženého návodu tvrdý oříšek 😀 U cesty kolem světa bych se snad tolik nezapotila…

  • Tereza Svobodová 9.11.2017 at 8:40

   Sleduji fb i Instagram – Tereza Svobodová

 • Markéta Ž. 9.11.2017 at 8:40

  Krásné ráno Míšo, děkujeme za opět vyčerpávající článek. Za nás také vede Lego duplo… Tedy zatím. Ježíšek přinese 5leté dceři Lego Ledové království ze serie Princess a mladší téměř roční dcera začíná objevovat kouzlo Dupla. Jinak doporučuji stavebnici Unicoplus serii Hello Kitty. Je kompatibilni s Lego Duplo. Za nás bych v případě výhry vybrala Lego Duplo Cesta kolem světa – aby byla pro obě holčičky. Sleduji Vás také na fcb.

 • Katka L. 9.11.2017 at 8:40

  Ahoj, Lego je i u nas doma takova stalice :-). Na Vanoce deti dostanou magnetickou drevenou stavebnici Tegu, snad je zaujme alespon tak jako me. Z moznych vyher by melo uspech oboje, ale vybrala bych Cestu kolem sveta. Hezky den!
  P.S. FB sleduji.

 • Dyba 9.11.2017 at 8:41

  Máme oblíbenou stavebnici Walachia, domečky, ohrady pro zvířátka, hrad. Lego by se nám hodilo Duplo 🙂

 • Lucie L. 9.11.2017 at 8:41

  Dcera je ještě malá, takže my máme zatím ozkoušené pouze Lego Duplo. Ale já v dětství milovala stavebnici Merkur. Určitě bychom více uvítali Cestu kolem světa.

 • Verca 9.11.2017 at 8:43

  My máme oblíbenou magnetickou stavebnici Tegu 😊vyhrát by jsme si prali Lego duplo: cesta kolem světa 😊

 • Hana Slozilova 9.11.2017 at 8:45

  Duplo u nas vede. Takze pripadna vyhra duplo ;). Na fb sleduji taky jako Hana Slozilova.

 • Hanulka 9.11.2017 at 8:47

  My zatím žádnou stavebnici nemáme. O legu uvažuji už delší dobu. Zatím skládám koleje 😁 to Julinku baví. Už ale u kamarádek viděla Lego, hrála si s ním. Myslím si, že bude mít u nás využití. Přála bych si sadu Lego duplo cesta kolem světa.

 • Pavla Klugová 9.11.2017 at 8:47

  Lego je top, ale hodně nás baví i seva, hlavně syn u ní dokáže sedět hodiny a tvořit letadla a auta, dcera na lego nedá dopustit a přeje si i na Vánoce tak by se Lego Friends lyžařský vlek hodilo 🙂

 • Lenka 9.11.2017 at 8:47

  U nas zatim rozhodne vede lego duplo, zabavi se cela rodina. Dalsi krabicka by nas velice potesila 😉

 • Barbora Heděncová 9.11.2017 at 8:48

  Dcerka miluje Lego Duplo, to jsou pak nekonečné hodiny hraní a rovněž obrovské stavby, jejichž úklid pak vždycky obrečí. Máme obě sady vláčků, pirátskou loď a džungli. Na Cestu kolem světa koukám už 2 roky, ale vzhledem k ceně mi nezbývá než jen koukat…

 • Oznam 9.11.2017 at 8:48

  Za mě určitě Cesta kolem světa, je tam super velryba… A u mě byl kdysi top pískovcové kostky po babičce a Merkur, tak uvidíme co naše malá, až doroste a bude umět skládat. Jestli ji taky budou bavit “starožitnosti” (:

  • Oznam 9.11.2017 at 8:48

   Jo a pořád sleduju na fb a Ig

 • Pavla Zizalova 9.11.2017 at 8:48

  Klasické dřevěné kostky. A jako výhra Cesta kolem světa.

 • Kristína Šteflová 9.11.2017 at 8:49

  Lego určitě vede. Když dojdou kostičky, vypomáhají si holky klasickýma dřevěnýma kostkama 😀 no a pak máme ještě Kaplu, ale tu vytáhnou holky jednou za čas, lego je prostě lego.
  Nejvíc by nás potěšila Cesta kolem světa – to je sen – spousta zvířátek 😉
  Sleduju instagram (staflici) i FB

 • Pavlína Suchánková 9.11.2017 at 8:49

  Líbí se mi první výhra Cesta kolem světa. Lego duplo u nás vede, takže dokupujeme další kousky. Jiné stavebnice nemáme – pokud nepočítám retro Sevu po manželovi :-). na to je ale dcerka ještě malá…. Hezký den, Pavlína

 • Petra 9.11.2017 at 8:49

  Z dětství si pamatuji ještě stavebnici Merkur. Ta mě hodně bavila a manžel ji dostal letos k narozeninám. Neznám ani sadu lyžařský vlek ani cestu kolem světa, ale ta Cesta je mi sympatičtější. Ráda bych byla za jakoukoliv z nich. Holky mají lego moc rády.
  Děkuji za šablony, nevěděla jsem o nich a jsou super!

  • Petra 9.11.2017 at 17:33

   sleduji a sdílím i přes FB (Kuba Kubikula)

 • Šárka 9.11.2017 at 8:50

  Hezký den, dceři jsou dva a z lega jí hlavně baví zvířátka, skuzavky, kolotoče, ale zatím žádné velké skládání to není. Tak jsme prozatím žádnou jinou stavebnici nepořizovali, uvidíme časem:-) Šárka

 • Eva Kalinová 9.11.2017 at 8:51

  U nás frčí z Dupla právě mašinky. Teď jsem dokoupila mladšímu k narozeninám velký most, tak mají zase zpestření. Kromě Lega máme ještě oblíbenou dřevěnou vláčkodráhu. Líbilo by se nám Lego, protože je tam letadlo, které ještě nemáme.:) Sleduji na FB. Děkuji za soutěž, Eva

 • Petra 9.11.2017 at 8:51

  Jestli se jako stavebnice pocitaji i drevene koleje a vlacky,tak to je u nas momentalne top dohromady prave s Duplem..vsude stavi dlouhe vlacky a prevazi zviratka, naklady…paradne si s tim vyhraje hodne dlouho uplne sam a maminka muze procitat blog 😀 Z vyher by se nam libila jednicka, protoze na Friends je jeste maly (ale maminka by to brala hned)… Petra

 • Aneta Šajtarová 9.11.2017 at 8:51

  Dcera si hodně hraje s Mega blocks,líbí se jí podvozek s koly,na který skládá kostičky a vozí zvířátka.Myslím, že lego duplo Cesta kolem světa by jí udělalo obrovskou radost.

 • Renata P-ova 9.11.2017 at 8:52

  Mame radi kulickodrahu Hubelino, ktere je doplnkem pro lego a take Magformers. Lego ale stejne vede na plne care. Z cen by se nam libila Cesta kolem sveta 🙂

 • Eva Šírová 9.11.2017 at 8:54

  Oblibenejsi asi ne. Ale kdyz uz neco jineho, tak klasicke drevene kostky, obcas magneticka stavebnice.
  Jako vyhru bych urcite radsi Duplo pro obe dcery( cesta kolem sveta je ve vyberu vanocnich darku),ale pro starsi dceru zvazuji i Friends.

 • Renata 9.11.2017 at 8:55

  Lego střídáme se stavěním dřevěných kolejí, taky super, nikdy nemáme dráhu stejnou. Ale lego teď u nás vede! Děkuji za připomenutí Vašich šablonek na stavění, jak to nebylo ještě aktuální, tak jsem na ně zapomněla, teď to bude ale super zpestření stavění. A jelikož máme ještě drobka, tak by se nám víc hodilo Duplo v případě výhry. Sleduji i na FB a IG. Hezký den, Renata

 • Klára Zindulková 9.11.2017 at 8:55

  Lego je nejlepší!!! Ale ještě u nás frčí autodráha Wader, kterou už se syn konečně naučil stavět i sám a logická skládačka Wedgits 🙂 Sleduji, odebírám, sdílím 🙂

 • Kateřina Jaklová 9.11.2017 at 8:58

  Od Lega dupla máme pár stavebnic doma. Starší pomalu přechází na Lego juniors, protiže duplo mu bere mladší brácha. 😊 jinak si syn hrál ještě s kostkami mega blocks a s kuličkovou dráhou. (Sleduji Vás i na FB a Instagramu)

 • Petra 9.11.2017 at 8:58

  U nas vede drevena vlackodraha, nastesti vrchnim stavitelem je manzel. Ale zase moc se mi libi, ze doplnky od ruznych vyrobcu jsou navzajem kompatibilni a tak jsme si drahu mohli fakt pekne vytunit. Duplo je zase moje parketa, tak snad bude bavit dceru, kdyz syn a neuchvatilo.. A Jezisek letos nadeli Geomag, tak jsem fakt zvedava, jak ho deti prijmou😉 Sleduji fb i instagram a sdilim;-) Zdravim, Petra

 • Ivana Bartošová 9.11.2017 at 8:59

  Skvělou stavebnici je třeba ještě cheva – je to levnější obdoba lega a dají se s ní dělat stejné čáry, jako s legem. A taky seva, je to na jiném principu, ale také se s tím dá parádně vyhrát ☺

  • Ivana Bartošová 9.11.2017 at 9:00

   A pro syna bych si přála Duplo, na Lego friends je ještě malinký

 • Renata Ševčíková 9.11.2017 at 9:01

  Ahoj, duplo u nás jede ve velkém, loni bylo pod stromečkem rozšíření o hubelino (kuličkodráha kompatibilní s legem) a ta taky jede hodně a letos Ježíšek donese magformers, tak jsem zvědavá, jak zaujme. Zájem bychom měli o lego duplo Cesta kolem světa. Sleduji a sdílím na FB jako Renata Ševčíková.

 • Lenka 9.11.2017 at 9:01

  U nas frci jenom Duplo. Obyc drevene kostky ne, z nich prece nemuze postavit jerab ani garaz 😀 Takze v pripade vyhry bych uprednostnila sadu Duplo.

 • Petra 9.11.2017 at 9:02

  Krásný článek a jdu hned stáhnout šablony. U nás vede Lego DUPLO. Ve školce si dcera hraje i s magnetickou skládačkou. V případě výhry, by se nám líbila Cesta kolem světa.
  Sleduji na FB i IG.
  Krásný den

 • Martina N. 9.11.2017 at 9:02

  Dcerka je jeste mala,tak si s legem jete nehraje,ale verim ze za rol uz pro ni lego bude oblibenou hrackou.Pod stromeckem najde Moje prvni lego duplo housenku,tak jsem zvedava,jak se ji zalibi.I presto,ze je dcera na lego jeste mala,tak i presto bych si rada zasoutezila o lego lyzarsky vlek,ktery se mi moc libi.

 • Radka 9.11.2017 at 9:03

  Kromě lega Dupla máme oblíbenou stavebnici Magformers a hodně si děti vyhrají se stavebnicí “cihličky pro dětičky” – tu máme již několik let a stále boduje jak u 7letého syna tak u 4leté dcery.
  Jako výhru bychom uvítali zimní středisko. Ale obě varianty Lega jsou krásné a určitě by u nás našly uplatnění.

 • Petra Kopecká 9.11.2017 at 9:03

  I u nás je Duplo nejoblíbenější stavebnice. Ze zvířátek se tvoří fronty, pak chodí hromadně spát, do domečku, jezdí vláčkem. Oblíbená je i dřevěná vláčkodráha, kde dcera kontroluje, zda elektrická mašinka zvládne vyjet kopec, zkouší kolik utáhne vagonků… Taky má ráda kuličkodráhu. Kupovala jsem obyčejnou a za nás spokojenost. A hit posledních dní, je prostírání plastového nádobí na předkreslenou prostírku. Přikládá na obrysy jednotlivého nádobí to skutečné ve správné barvě. Pokud by se na nás usmálo štěstí, hodilo by se nám Duplo.

 • Alexandra Pavlíková 9.11.2017 at 9:04

  Dobrý den, u nás taky vede lego duplo, jinak ještě stavebnice seko po mně 😉 Přáli bychom si lego duplo. Na fb sleduji a sdílím pod svým jménem Alexandra Pavlíková

 • Lubica 9.11.2017 at 9:04

  U nas sa sklada lego duplo tak raz do tyzdna a 3 rocnu strasne bavia sablony. Inak mame aj hubelino a to bavi skor nas dospelych ako slecnu:)) este mame doma Sevu ale ta moc nazaujala tak pockame asi treba cas. Sada cesta kolem sveta je paradna;)

 • Katka 9.11.2017 at 9:04

  U nás je teď v oblibě farma od Playmobile.
  Ale Lego duplo také nezahálí. V případě výhry bych si proto vybrala Cestu kolem světa.
  Sleduji vas na FB i IG

 • phn 9.11.2017 at 9:04

  U nas jsou ted hitem,krome lego friends,i sensory blocks…radost by male udelalo oboji,Lego i Duplo:-)

 • Hanka V. 9.11.2017 at 9:04

  U nas taky zacina byt obdobi lego duplo,hurraaaa:-) S legem si totiz u nas vyhrae nejen nase dcerka 3r,ale take my rodicove. Moc by na potesilo lego duplo Cesta kolem sveta. Sledujeme vas i na fcb. Pekny den a dekuji za inspiraci na blogu!

 • Lenka Dundáčková 9.11.2017 at 9:05

  Matymu je 14 měsíců, tak po Duplu teprv pokukuju 🙂 zatím má MegaBloks a s tím si hraje moc rád 🙂 přáli bychom si vyhrat Cestu kolem světa 🙂 sleduji i na IG.

 • Marzb 9.11.2017 at 9:05

  Stavebnic zatím moc nemáme. K 1. narozeninám dcera dostala Clemmy kostky, takže vede stavba komínu a jeho následné bourání. Nedávno dostala u prarodičů své první Lego Duplo – papouška, a ano… ten zaujal okamžitě. V případě výhry bych měla zájem o Lego Duplo Cesta kolem světa.

 • Lucia Sokolová 9.11.2017 at 9:06

  My máme radi aj lego Duplo (3roky) a staršia (7 rokov) má rada Lego Friends. máme z každého trošku, ale nikdy ich to neprestane baviť. potešil by nás Lego Friends Lyžiarsky vlek 🙂

 • Zuzka Kovářová 9.11.2017 at 9:07

  Pro dceru bude vhodnejsi lego duplo. Stavebnic zatim moc nemame, ale bavi ji stavet a hlavne bourat drevene kosticky.

 • Kateřina Pantlíková 9.11.2017 at 9:07

  Doma zatím žádnou stavebnici nemame. Prvni by měla dostat na Vánoce a rada bych ji pro malou touto cestou vyhrála. Zaujala me stavebnice Cesta kolem světa. Jinak budeme vybírat právě z Lego Duplo. Sleduji Vás i na fb.

 • Svetlana Tymoščuk 9.11.2017 at 9:07

  Nas syn ve veku 3-5 let hral si se stavebnici Playmobil. A doporuciji navstivit Playmobil park v Nemecku, je kousicek od Norinberku, vhosnejsi pro deti 4-10 let. Co se tyka souteze, ja bych si prala Lego Duplo pro mensi dceru

 • Monika Sahebová 9.11.2017 at 9:07

  Z jinych stvebnic mame oblibene.zatim klasicke drevene kostky, a velke plastove kostky, protoze holkam je cerstve dva adny jeden rok. Starsi ted ale, pred tydnem, zacala sama stavet z dupla veze a vezicky a je z toho nadsena, takze jsem rada, ze duplo snad u nas sve misto mit bude. Vybrala bych si cestu kolem.sveta,.zviratka jsou nej!🙂

 • Zuzana Kudrnová 9.11.2017 at 9:09

  U nás zatím žádné hry moc nefungují, maximálně stavět kostky, občas lego nebo vláčky. Ale počítám, že to brzy přijde. Nejvíc by se mi líbila výhra cesta kolem světa. Děkuji.

 • Hana Ferynova 9.11.2017 at 9:09

  Máme ještě mega bloks, to u nás bylo na stavění oblíbené cca kolem 1.5 roku, ale celkem rychle jsme přešli na lego. Máme asi pět sad a pořád to na stavění nestačí 🙂 myslím že úspěch by mla Cesta kolem světa. 🙂 Ještě máme i magformers, ale k té se 2.5 letech sám moc nema, na tu teprve asi dojde

 • Eva Skovajsova 9.11.2017 at 9:09

  Jaj tak to by mi snad prdelky neodpustili keby sa nepokusim pre ne vyhrat lego friends. tak skusim 🙂 sledujem ta uplne vsade.

  kotatka miluju okrem lega, take tie drevenne trate s vlackami. teda on to skor stavi tata, a kotata su za stavby veduce a sefky provozu 🙂

 • Superterik 9.11.2017 at 9:10

  Syn (3roky) a dcerka (15m) mají zatím “jen” lego Duplo – syn si staví, malá mu to bourá nebo bere panáčky a autíčka…takže máme o zábavu postaráno 😀
  Kostiček máme dost, děti by byly určitě nadšené z Cesty kolem světa :).

 • Bára Jastrzembská 9.11.2017 at 9:11

  Lego by byla naše první opravdová stavebnice, když opominu kostky že dřeva. Přáli by jsme si duplo cesta kolem světa. Snad by se zvířátka naší holčičce líbila. Barajastrzembska@gmail.com

 • Karolína Dvořáčková 9.11.2017 at 9:11

  U nás teď momentálně nejvíce vedou různé mozaikové stavebnice (dcera 2 roky a kousek). Jinak oblíbené jsou určitě i klasické dřevěné kostičky.
  Přáli bychom si vyhrát Lego Duplo.
  Sleduji Vás na facebooku a sdílím 🙂

 • Zdenka 9.11.2017 at 9:11

  Nám by se hodila ta cesta kolem světa 🙂 jedno duplo už doma máme a za chvilku bude čas ho vybalit. No a na půdě ještě pár let počká Merkur. Už teď před prvníma narozeninama šroubuje co se dá.

 • Natalia Tureková 9.11.2017 at 9:13

  Mám doma dvě holčičky. Starší 3r miluje Žako a Lego Duplo. Staví si školky a miluje panáčky. Teď sama přišla s novou hrou, že se bude stavět cokoliv z dupla, ale jen z jedné barvy. Vznikají opravdu zajímavé kreace. No a mladší 9m miluje Duplo. Hraje si na Godzilu a požírá nám panáčky. Když zrovna není žádný v dohledu, tak se snaží dát dvě kostky do sebe a díví se, že jí to ještě moc nejde.
  Moc by se mi pro ně líbilo Duplo kolem světa. Vetší by si stavěla a menší by se vygodzilovala dosytosti. 🙂
  Sleduji na FB i IG a jdu sdílet 🙂

 • Katka Weberová 9.11.2017 at 9:13

  U nas zatim vede lego, u babicky mame chevu a sevu. Ale lego je zatim nejoblibenejsi. Obema detem by udelala radost cesta kolem sveta.

 • Pavla 9.11.2017 at 9:15

  U nás je lego stavebnice číslo jedna, starší dcery milují lego friends a nejmladší synek bude začínat s lego duplo, takže pro nás by bylo super, vyhrát to či ono 😃

 • Tereza 9.11.2017 at 9:15

  Lego si pamatuji od detstvi. S brachou jsme si s nim hrali od rana az do vecera. Staveli jsme vse…domecky, auta, garaze, raketoplan, hasice apod. Pro mamku to vsak byla nocni mura pri vysavani. Pokazde nam neco vysala…jen jsme slyseli takove to zahuceni v trubici a bylo nam to jasne 😁 takze u nas vede lego, drive i cheva a pro vetsi deti merkur. Libila by se nam Cesta kolem sveta 😊

 • Lenka Zemanova 9.11.2017 at 9:15

  Ahoj teď momentálně děti o víkendu i s neteří stavěly městečka z Lega, ale jinak si občas hrají i s Playmobilem.Ja už mám trochu větší holky takže raději vybírám Lego friends.Děkuji Lenka Z.

 • Katerina Pipalova 9.11.2017 at 9:16

  U nas jednoznacne vede lego duplo. Poridila jsem i Magformers, ale ta tak oblibena neni.
  A vyhra by nas potesila jakakoliv. Duplo i friends. 🤹‍♂️🤹‍♂️🤹‍♂️

 • Drahuše Poborská 9.11.2017 at 9:17

  U nas jednoznacne Lego Duplo. Synovi jsou 3 roky a stale me prekvapuje cobje schopen vymyslet a postavit.

 • Lenka H. 9.11.2017 at 9:17

  Lego je už klasika, měly ho i naše děti před 30lety, sehnat ho bylo o štěstí. Protože pracuji ve na 1. stupni zš, vím, že Lego je stále hodně oblíbené, ale děti si rády a často hrají s Geomagem. Je hodně variabilní, navíc je více druhů, existuje i pro děti od 10 měsíců – Geomag BABY, osobní zkušenost mám jen s klasikem. Další, velmi oblíbenou stavebniicí, jsou Pěnové stavební kostky, lehké, v přírodním designu, děti si s nimi neublíží a jdou použít i ve vodě. Všechny stavebnice podporují fantazii dětí, to je to, co se mi na nich líbí nejvíc.

 • Claire 9.11.2017 at 9:20

  Lego duplo je pro nas nejlepsi a nejuniverzalnejsi stavebnice, ktera bavi i ty starsi, co uz by mohli skladat klasicke lego 🙂 a priznavam, bavi i me 🙂 Mame sadu masinek a sada cesta kolem sveta by se nam k nim krasne hodila 🙂
  Fb Claire de Lune, Ig Yeemanjaa

 • Kacka 9.11.2017 at 9:21

  Mame take radi duplo, udelalo by nam radost 🙂
  Urcite doporucim drevenou stavebnici Pony, je to trochu neco jineho, ale je uzasna a bavi i dospele. Dostali jsme ji se sourozenci k Vanocumba uz bavi moje deti. Je kvalitni a rozviji fantazii.rozhodne doporucuji 😉
  Sleduji a soutezim 🙂
  k.kata@centrum.cz

 • Adéla Vejvodová 9.11.2017 at 9:21

  Dcera (3 roky) těm stavebnicím zatím moc nedává, máme Lego duplo a spíš si hraje jen s figurkama, než aby stavěla. Tak snad by ji to s takovou krásnou sadou konečně chytlo. Na FB sleduji jako Adéla Vejvodová a na IG jako vejvodova.adela

  • Adéla Vejvodová 9.11.2017 at 9:24

   A vybrala bych Cestu kolem světa.

 • Helena Kotrchová 9.11.2017 at 9:22

  Miluju stavebnice Merkur a Seva. Moc bych si prala udelat dceri radost Legem Friends (prosim prosim prosim) 😉

 • Lenka Benesova 9.11.2017 at 9:22

  Kromě lego duplo jsou u nás oblíbené I vláčky z IKEA a magnetická stavebnice. Přála bych si cestu kolem světa.

 • Kačka 9.11.2017 at 9:23

  Tak u nás jednoznačně vede Lego Duplo, je to ale i věkem ve dvou letech Viktorek začíná objevovat krásu dřevěných kostek. Ale oblíbené jsou i prkýnka co zbyli tatínkovi po výrobě nábytku na míru – takové silnice a mosty pro autíčka jsou jedinečné :). Ocenili bychom vyhrát Duplo (jak jinak) zatím pořizujeme menší sady a to letadlo se Viktorkovi náramně líbí.

 • Naďa 9.11.2017 at 9:23

  U nás vede Lego a v těsném závěsu jsou překvapivě obyčejné dřevěné kostky 🙂 A Cesta kolem světa by byla bezva 🙂
  Sleduji i na FB

 • Jana 9.11.2017 at 9:24

  Lego je u nás top hračka a to i u maminky. 😀 Kluci si ale také oblíbili klasické dřevěné kostky. V případě výhry by se nám líbila Cesta kolem světa. 🙂
  Jana

 • Veronika 9.11.2017 at 9:25

  Dobrý den,
  u nás také jednoznačně vede Lego. Ale u babičky mají děti i klasickou starou stavebnici – dřevěné kostky – ještě po nás. Ty mají momentálně možná ještě větší úspěch.
  Sleduju i facebook.
  Děkuji

 • Martina 9.11.2017 at 9:25

  Juuu,krásne ceny. Nás by asi najviac potešila prvá vyhra Cesta okolo sveta. Doma u nás frčí ešte mega bloks, stavame stále veľké komíny. Sledujeme pravidelne FB aj insta 🙂

 • Klára 9.11.2017 at 9:26

  Brali by jsme výhru číslo 1, malé teprve budou dva roky, tak se s legem teprve otukava a zatim vede klasické stavení kostek do komínu a následne zboření 😉

 • Katka 9.11.2017 at 9:26

  Lego Duplo a knizky, to je u nasi dvoulete dcery kazdodenni aktivita. Zvireci postavicky pouzivame k poznavani zviratek a zvuku, ktere vydavaji. Prekvapuje mi, jaka vsechna zviratka jiz pozna, poda mi je a hned mi i ukaze, jak dane zviratko mluvi. Proste je to super vec. Proto bychom hned brali do sbirky Cestu kolem sveta 🙂
  Jinak zadnou dalsi stavebnici nemame a zatim ani neplanujeme poridit. I kdyz Jezisek po ocku pokukuje po vlackodraze :-D. Tak uvidime…

 • Pavlína Martinů 9.11.2017 at 9:27

  Vede Lego Duplo (teď v kombinaci s Hubelinem), ale aktuální je i Geomag.

 • Veronika 9.11.2017 at 9:27

  U nas krom lega frci klasicke drevene kostky a sensory block.
  A brali bychom cestu kolem sveta.

 • karolina N. 9.11.2017 at 9:27

  1. Odebírám

  2. Prozatím vede lego, máme jeste megablocks, ale to už není tak “in” jak právě to duplo
  Rádi bychom získali Duplo – cestu kolem světa

  3. Pokud sleduješ náš Facebook: MK life / mom of 2 & our life nebo Instagram, zařadíme tvé jméno do losování 1x navíc.
  na FB jsem pod stejným emailem a na IG: wiiewiorka

 • Anetab Švábová 9.11.2017 at 9:28

  Je nám by se moc líbil vlek, vlek a zábavní park jsou dvě sady ktere si naše slečna vybrala. S duple si ale hraje sake I s mladším bráchou toho máme požehnaně jinak u nás dost vede I seva! A máme něco na styl geomag, ale zatím to bojkotu ja, hrajeme si jen když mladší spí. Přeci jen spolknout nějaké ty magnetické kuličky není moc problém a ačkoliv mladší věci do pusy nestrka, tak je to pro mě moc velké riziko amagformers které je úžasné je holt vysoká cena, tak treba postupně.. 😘 ale moc baví I Roto toho mladšího, ale stavit musíme s nim

 • Lenka 9.11.2017 at 9:28

  U nás vede Duplo 🙂 Zatím nic jiného. Sleduji vás na facebooku i instagramu. Měla bych zájem o Cestu kolem světa 🙂 Děkuji

 • Věra 9.11.2017 at 9:28

  Lego ještě nemáme, dceři by se určitě moc líbilo, ráda něco skládá. Máme metabolické, ale už by to chtělo menší kostičky 😀 dceři brzy budou 3 roky. Teď si asi nejvíce vyhraje s dřevěnými kosatkami. Skládá z nich domečky pro zvířátka, věže, nedávno i chtěla postavit dinosaura

 • Verča 9.11.2017 at 9:30

  Wau! Dobrý den Míšo.. Lego u nás staví kluci denně. A nebude chybět ani pod stromečkem ☺ Máme ještě stavebnici Bunchems, která je taky super. A zrovna Duplo Kolem světa se povedlo nejvíc! 👍 sleduji tě tu, na FB i na IG 😉 Hezký den

 • Martina Barnikova 9.11.2017 at 9:30

  Dobry den, este nemame ziadnu pretoze Rafael ma 8 mesiacov, ale uvazujeme do buducnosti o Duple. Zda sa mi dobre velke pre male deti ale nie tak velke pre starsie deti. 🙂 Proste na dlhsie 🙂Vyhra by sa pre maleho hodila Cesta okolo sveta a pre mna kludne aj realna cesta okolo sveta 😂😂😂😉😉😉

 • Martina Wágnerová 9.11.2017 at 9:31

  Dcerka ma take jednu sadu lega dupla, nejvice si vyhraje prave s figurkama a s jednim prilozenym zviratkem, ktere vozi v lego autu 😉

 • Ingrid Fikerlová 9.11.2017 at 9:31

  U nás vede Lego Duplo, kromě toho jen vláčky z Ikey a obyčejné kostky. Máme doma spíše menší sady, ale zrovna včera jsme si se synem prohlíželi obrázky lego sad a sada Cesta kolem světa by se nám moc hodila. Z cizokrajných zvířátek totiž máme jen lva a žirafu. Děti by za další lego byly moc šťastné.

 • Michaela Moravcová 9.11.2017 at 9:31

  Ahoj Miso, u nas frčí taky lego. Ale diky kamarádce jsem objevila stavebnici Unico, coz je vlastne lego, jen za podstatně nižší peníz 😆 Takze pripadny tip pro tebe a čtenáře. Kostičky pomalu nerozeznas, sedi krasne.
  Jinak vic by mi kluci ocenili výhru duplo Cesta kolem světa.
  Ins i FB sleduji.
  Hezky den, Míša

 • Mirka 9.11.2017 at 9:33

  Mame doma Lego Duplo, postav si zviratko. To zna dcera uz nazpamet, tak ji moc nebere. Ale stale zvazuju, ze poridim nejakou zakladni sadu. A Cesta kolem sveta je krasna. Morsky svet je u nas oblibeny
  IG miroslavamirec

 • Adéla Moravcová 9.11.2017 at 9:33

  Syn měl teprve rok, takže jeho velice oblibená “stavebnice” jsou stohovatelné kelímky :)) Rádi bychom vyhrali lego duplo cesta kolem světa 🙂

 • Eva Gerner 9.11.2017 at 9:33

  Dobry den, u nas vyhrava lego duplo a vlacky. Prala bych si cestu kolem sveta. 🙏

 • Aneta 9.11.2017 at 9:35

  Moc díky za super článek, číslice z Lega mě zaujaly 🙂 Malá si nejradši kreativně dělá svoje, tak uvidím, zda jí překecám na dělání podle šablon. Přiznám se, že oblíbenou stavdbnici nemám. Nikdy jsem si s tím nevěděla rady, meteor nesnášela, dřevěné kostky byly fajn,jen když si s námi hráli rodiče. Teď nám kamarádi na návštěvě půjčili magnet.stavebnici a ta mě fakt vzala (ale ratolest ne). Lego si užívám, jako malá jsem ho neměla a je to parádní hračka. Jen doufám, že zůstaneme u dupla,z těch mini mini součástek mám hrůzu 😉 P.S.radost by nám udělala cesta kolem světa. Těšíme se na další články a máváme z Ostravy

 • Hana 9.11.2017 at 9:35

  Lego je u nas hodne oblibene, ve spojeni s kulickovou drahou Hubelino je to top. Letos pribude magneticka stavebnice a oblibene jsou u nas i klasicke drevene kostky. Kdybychom vyhrali, libila by se nam Cesta kolem sveta Lego Duplo. 🙂

 • Paja Klimova 9.11.2017 at 9:36

  Ahoj:) ja jako mala milovala Chevu…dvoupatrovej domecek,otviraci okynka,no raaaj:-D muj mladsi bracha zase dostaval klasicke lego,kde musel postavit auto ci obludu podle planku a neslo mu to,takze skritek Legacek mu to vetsinou pres noc postavil…o:-) libilo by se mi Duplo se zviratky:) sleduji fb,IG:)

 • Janka 9.11.2017 at 9:38

  My lego zatím nemáme, ale přála bych si pro malou 🙂 určitě by se jí líbilo lego duplo cesta kolem světa. Z jiných stavebnic máme zatím klasické dřevěné barevné kostky a magnetickou stavebnici. Ta je taky moc super 🙂 Janka

 • Michaela 9.11.2017 at 9:38

  Milujeme Hubelino, loňský ježíšek to dobře vyřešil 😉 A lyžařský vlek by byl super. Malá miluje výjezd na Ještěd. Míša

 • Jana & Dominik 9.11.2017 at 9:39

  U nás dlouhodobě vede dřevěná vláčkodráha, kterou syn doplňuje o klasické dřevěné kostky, Mega Bloks a Lego duplo, z kterých staví nádraží a budovy 🙂 Stavíme každý den. Velkou radost by Dominikovi udělala “Cesta kolem světa”.

 • Táňa S. 9.11.2017 at 9:40

  Zatim u nas frci spis jednoduche kosticky, skladat a bourat:) Ale doufam, ze by u nas mohla vypuknout staveci manie treba prave s lego duplo – cesta kolem sveta;)
  Sleduji i na IG

 • Sarka 9.11.2017 at 9:42

  U nas se preslo z Dupla na Friends, momentalne frci hodne 🙂 takze vlek je jasna volba. Jinak mala stavi z uplne vseho co ji prijde pod ruku, ani nemusi mit stavebnici. Pouziva krabicky od kapesniku, krabice vseho druhu, kelimky od jogurtu, dela vsude domecky pro mini panenky a kombinuje Lego Duplo, Friends a jeste Sylvanian Families 🙂 Sleduji i FB.

 • Eva Riesnerova 9.11.2017 at 9:44

  Ahoj..u nas Lego Duplo vedie na plnej čiare. Žiadnu inu stavebnicu sme ani neskúšali 🙂 Radi by sme preto sutazili o Duplo.

 • Kateřina Vítů 9.11.2017 at 9:44

  Náš Kubík je ještě zatím malý, ale už teď se těším, jak si s Legem budeme hrát. A líbila by se nám první výhra cesta kolem sveta 🙂

 • Vjerca 9.11.2017 at 9:45

  Zdravim, mooc by se nám hodila sada Lego Duplo Cesta kolem světa..Cestovat teď nemůžeme (mamincino zdravi nedovoli) tak aspoň společně, zprostředkovaně formou našeho oblíbeného Lega☺ Nějaké ty základní sady doma jsou, ale toto by byl TOP nejvíc by u nas frcely tučňáci a skluzavka – vidím ze jsou tam snad 2 ks tak by byla drobná hádka zažehnána 😀 doma jeste skladame z kostek.. tento rok pro me bude advent výjimečný..24.11.mě propustí z rehab.centra a já si budu konečně s detickama užívat společných chvil, teď jsme v dlouhém odloučení, o to.víc se těším na vše co přijde..a ty tipy na tvorby z Lega -bomba..hned budu posílat manželovi at tiskne ☺díky a hodne stesti a hezky den všem!

 • Vjerca 9.11.2017 at 9:48

  Zdravim ještě jednou vidím ze mám v předchozím komentu chybu…frceli tučňáci 😂 jestli půjde opravit at nikoho nepohorsim..😁😁děkuji.

 • Veronika Mik 9.11.2017 at 9:49

  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
  Miso Lego milujeme, takze diky za tuto moznost zasoutezit si 😍
  Krome lega se nam libi i magnetkova stavebnice. Nevim jak se presne jmenuje. Ale stale u nas vedou drevene skladacky – puzzle, kostky atd.
  Jinak moc se nam libi Cesta kolem sveta 😍

  1) Sleduji blog pres email ✔️
  3) Sleduji facebook i instagram ✔️
  4) Sdilim na fb ✔️
  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

 • Andrea 9.11.2017 at 9:51

  Naše děti si nejraději hrají s legem, ale v oblibě mají i klasické dřevěné kostky 🙂 Moc by se nám líbilo LEGO Duplo Cesta kolem světa.

 • Eliška 9.11.2017 at 9:52

  u nás vedle lega vede vláčkodráha…což je pro mě trest nesnáším sestavování kolejí..takže Vás Míšo úplně chápu 😀 ale co bych pro toho malýho čudlu neudělala že jo 🙂 takže když není tatínek na dosah tak mu je postavím .
  Udělalo bynám úplně obří radost kdybychom vyhráli legoduplo cesta kolem světa tak proto sdílím i na fb jako Kelishka Potramtaná

 • Katka 9.11.2017 at 9:54

  Zatím u nás vede ze stavebnic Lego. Na vánoce možná přibude magformers, tak uvidíme.
  Moc by se nám líbilo rozšířit naši legosbírku o duplo cesta kolem světa.

 • Jana Bystroňová 9.11.2017 at 9:54

  Hezké ráno,
  Lego u nás vede, ale Ježíšek přinese ještě kuličkovou dráhu Hubelino, která je plně kompatibilní s Legem. U kamarádů na návštěvě nás nadchla 🙂

 • Marcela 9.11.2017 at 9:55

  Krasne sablony, moc za ne dekuji 🙂 U nas kdyz se stavi, tak prave duplo a pripadne veze z klasickych drevenych kostek. Na jinou stavebnici nemame moc prostor, tak je holkam neporizuji. Z cesty kolem sveta by byly nadsene, jelikoz mam deti ve veku 3m az 4r 🙂

 • Elizabeth Venkrbcová 9.11.2017 at 9:57

  Ahoj. U nás zatím vede stavebnice Clemmy – měkké, barevné, omyvatelné kostky…skvělé na cucání, kousání a bezpečné stavění. 😉 První lego duplo bude letos k Vánocům, že by to byla i Cesta kolem světa. 😉

 • Jana 9.11.2017 at 9:58

  Lego Duplo u nás frčí od 2 let dcery, syn se k ní přidal kolem roku, dceři bylo 5 let s už si hraje i s lego friends, měli jsme i megabloks ale lego je prostě nej. Teď mají ve školce magformers a ta se dceři taky líbí.Kterou výhru bych si vybrala? U nás je asi jedno která lego Duplo cesta kolem světa by byla pro syna a lego friends lyžařské vlek pro dceru.

 • Verča 9.11.2017 at 10:01

  My jedeme hlavně v Legu, líbí se mi ta rozmanitost a velké množství stavebnic, z těchto dvou je parádní Cesta kolem světa! Ještě máme doma pár kousků z Playgro 🙂

 • Kateřina Vacková 9.11.2017 at 10:05

  U nás je oblíbené lego a kostky…teď přemýšlíme co k Ježíškovi takže děkujeme za inspiraci.☺️

 • Andrea 9.11.2017 at 10:05

  Máme Sensory Blocks, to baví docela i mě. A uvažuji o Magnatiles. Lego ještě nemáme 🙂 Cesta kolem světa by se nám líbila.

 • Lenka Palmová 9.11.2017 at 10:08

  Dcerce budou po Vánocích 2 roky, top je u ní Lego Duplo, hlavně postavičky a zvířátka. Jinak si ještě hraje s kostkama Megabloks a občas vytáhne i Sensory Blocks. Moc by se nám líbilo Duplo Cesta kolem světa. Sleduji i na Fb.

 • Jitka Křížková 9.11.2017 at 10:08

  Krásný den, tak u nás je nej pořád lego, holky už jsou větší, takže pořád lego friends a náš malý miluje lego duplo zoo se zvířátky. Holky ještě pokukují po playmobilu, ale i když mají krásné velké sady, tak s legem si podle mě vyhrají mnohem víc. Nejraději bych přála lego duplo malému, ale starší si zrovna moc přeje k ježíškovi ten lyžařský vlek, tak ten by se nám opravdu pod jedličku hodil. děkujeme Míšo za další krásnou soutěž i článek, legoland jsem ani nepostřehla, tak jdu na to teď:) díky

 • Zuzana 9.11.2017 at 10:08

  My jedeme zatím jen v Lego Duplo…a vláčkodráze 🙂 Jako výhru bych si tedy přála Cestu kolem světa.
  Odebírám, sleduji IG (zuzanacerna)

 • Radka 9.11.2017 at 10:08

  Syn miluje kromě Dupla Sevu. A teď k Vánocům zkusíme Walachii, věřím, že bude mít také úspěch. Rádi bychom vyhráli Cestu kolem světa.

 • Tereza 9.11.2017 at 10:11

  Lego Duplo u nás v krabici zaujalo své čestné místo…asi málo cestujeme, protože cestu kolem světa náš Šimon ještě nemá 🙂 Vedle Dupla jsou u nás hrdými favority, ale i hračky po mamince a tatínkovi. Jistě si všichni pamatují SEVU, CHEVU…… 🙂 Ráda se vracím při otevření jedné z krabic do svého dětství…. 🙂

 • Jeannette Tesařová 9.11.2017 at 10:13

  My máme takových kostiček jen pár, hledám levnější alternativu a taky se rozhoduji, jestli ještě Duplo nebo už klasické Lego, protože malá už bude mít 4. Ale to Duplo se mi zatím líbí víc.

 • Petra Kocourková 9.11.2017 at 10:13

  U nás vede lego. Jinou stavebnici nemáme. Mám dcery 3,6 a starší má už i malé kostičky lego friends. Ale stejně si hrají nejvíc s Duplem. Nezajímají je ani tak kostky jako postavičky a zvířat. Ty se chodí koupat, staví se jim bazén v létě zvířata jseou ve staji nebo na pricházce a momentálně s e všichni učí lítat letadlem. Poletíme totiž na dovolenou. A výhra by se nám líbila i ta první i druhá. Hlavně vyhrát. Sleduji i na fb. Petra

 • Petra Pětíková 9.11.2017 at 10:14

  U nás momentálně Lego duplo frčí na plné čáře 🙂 K Ježíšku si přeje právě ten zmiňovaný vláček a koleje, protože ho měl na dovolené kamarád Oliver 😀 Po cestě kolem světa pokukuju už dlouho, takže tato výhra by nám udělala velikánskou radost 🙂 I když lego friends by se zase líbilo mamince 😀 Ještě než jsem měla děti, tak mi jich pár přinesl Ježíšek, protože to byl můj dětský sen. Teď tu čekají, až dcerka doroste 🙂 Jinak Emička ještě občas vytáhne velké kostky od megabloks, s těmi si také ráda staví, já už tedy o mnoho méně, lego duplo mě baví víc 😀

 • Miroslava Cichá 9.11.2017 at 10:15

  Krom Lego Duplo vlastníme ještě plastovou stavebnici jemu podobnou, ale oblíbenější není. Radost by nám udělala Cesta kolem světa.

 • Veronika Patočková 9.11.2017 at 10:16

  Dobrý den, u nás jednoznačně vítězí lego Duplo. Zatím jsme jinou stavebnici nezkusili. Nejradši si zatím syn hraje se zvířatky, ale už se mu povedlo spojit i pár kostiček dohromady. Já bych spojovala pořád. :o) Jako výhra by se nám určitě moc líbilo Duplo Cesta kolem světa. Sleduji i Fb i Instargram.

 • Dana 9.11.2017 at 10:20

  Lego je srdcovka, těším se až si s ním budou moci hrát i děti. Zatím máme dřevěné stavebnice. Líbila by se nám sada LEgo Duiplo cesta kolem světa.

  Sleduji i na FB.

 • Lenka Ludinova 9.11.2017 at 10:20

  Maly ma 20 mesicu, takze bysme urcite vyuzili Lego duplo. Mame sadu zakladnich kostek a zatim sklada hlavne mama.
  Uspech ma u nas zatim spis no name sada malych kosticek ala lego, ktere jsou pro prckovi ruce zatim vic padnouci.
  Sleduji i instagram jako dancing with the devil.
  pekny den
  Lenka

 • Veronika Burešová 9.11.2017 at 10:22

  Tak u nás je rozhodne top lego!! Duplo i normální. Mame syna 2 roky a dceru 8 let. Takze obe stavebnice jsou pro nas aktualni! Ale asi bychom si vice prali lyžařsky vlek.
  Jinak jeste u nas frci vlackodraha!
  Slediji i na fb a instagramu @akinurev

 • Gabriela L. 9.11.2017 at 10:22

  Dobrý den, u nás si momentálně nejvíce děti hrají se vším.:-) Postaví si dřevěné koleje, kolem si udělají z Dupla domeček, zastávku a farmu, posbírají veškeré figurky (z Dupla, Friends, z vláčkodráhy) a o zábavu je na celé odpoledne postaráno.

 • Gabriela L. 9.11.2017 at 10:23

  Jinak by se nám hodilo Duplo.:-)

 • Zuzana Brňová 9.11.2017 at 10:27

  Vše splněno, oblíbené máme jak lego duplo, tak i klasické. Pak se děti rádi hrají se stavebnicí Playmobil. Máme doma i Sevu, tu taky rádi skládáme.

 • Barbora 9.11.2017 at 10:30

  Moc by se nam libila Cesta kolem sveta od Lego Duplo.Krystufek si doma nehraje s nicim jinym nez s Lego Duplo.Ma zeleznici a autocka a moc ho to bavi.Z vasi vyhry by mel obrovskou radost ❤️

 • Hanka Šafářová Chmelinová 9.11.2017 at 10:34

  Syn rád staví i z merkuru a chevy ale jednickou pořád je lego. HANKA

 • Alena Trechová 9.11.2017 at 10:34

  Klasické dřevěné kostky. Poté, co v tv viděl velkou pardubickou, z nich stavíme překážky a koníčkem z lega přes ně skáčeme 🙂
  Lego ale suverénně vede, hlavně vláček. Moc by nás potěšilo duplo. Se synem si teď ukazujeme kontinenty a říkáme, která zvířátka na nich bydlí. A toto lego by to úžasně doplnilo.

 • Mária Kružliaková 9.11.2017 at 10:35

  Lego je u nás topka – chalani najviac milujú vláčiky – takže vláčikové série vlastníme všetky 🙂 – ale veľmi by nás potešila aj sada “Cesta okolo sveta”

 • Jaroslava Duskova 9.11.2017 at 10:35

  U nas si hraji holky nejvic s legem, obcas vytahnou i obycejne drevene kostky, ale lego je nej… A libilo by se nam Duplo Cesta kolem sveta.

 • Veronika 9.11.2017 at 10:36

  Hezký den Míši,
  člověk ani nestíhá komentovat, jak nás zásobujete, dnes opravdu musím a Ježíšek v podobě Lega Dupla Cesta kolem světa by se nám moc hodil pro naši Julinku, která bude mít Ježíška a narozeniny v jednom :))))
  Lego u nás vede na celé čáře 🙂 starší syn miluje Lego City, už ho ani nemáme kam dávat :)))) ale vyhraje si ve svých 5,5 letech s Duplem, takže se o něho se sestřičkou perou :)))) a stále máme málo kostek.
  Pro toho staršího si od Ježíška přejeme Sevu, tak jsem zvědavá, jaký bude mít úspěch :)))
  Pěkný den!

 • hanca 9.11.2017 at 10:36

  Lego Duplo je u nás nejoblíbenější hračka! První sadu (vláček s čísly) jsme pořídili, když bylo staršímu 18M, od té doby si s tím hraje moc rád a to už má 4,5 roku. Mezitím se přidal i menší hráč a hrají si spolu, když se teda zrovna nehádají o jednu kostku ze stovky jiných 🙂 Jsem ráda, že jsme nakonec neodolali a stavebnice pořídili. Už máme i malé Lego Classic, hrají si s ním taky, ale Duplo pořád vede. My máme 2 kluky, ale určitě by se jim líbily obě sady. Nic proti růžové nemají a jelikož mají kolem sebe samé holky, tak jsem zvyklí 🙂 Hodně u nás pak frčí šroubovací stavebnice, zatloukání dílků hřebíčkama, puzzle a všelijaké tvoření.

 • Hana Hospodková 9.11.2017 at 10:37

  Ahojky…:)
  Můj favorit je stavebnice Merkur. Jestli se stále bude vyrábět, tak bych jednou ráda pořídila sadu “parní stroj”.
  Vzhledem k těm zvířátkům preferuji první sadu. Děkuji za soutěž.
  Hanka H.

 • Veronika Mlejnkova 9.11.2017 at 10:38

  Lego duplo u nás vede 🙂 také má nejradši auta a panáčky 🙂 Líbila by se nám Cesta kolem světa 🙂 sledujeme a sdílíme i fb 🙂

 • Veronika 9.11.2017 at 10:39

  Lego u nas vede. Libil by se nam Lyzarsky vlek. Sleduji FB i IG.

 • Verča 9.11.2017 at 10:44

  My doma máme zatím jen Lego, dcera má 3 roky, takže převažuje Duplo, ale už jsme začali i s klasickým, hlavně kvůli Ledovému království 🙂 Teď dostane Lego Juniors od Ježíška. Jinak už delší dobu pokukuji po Kaple a Magformers, tak časem pořídíme asi i tyhle.
  Chtěla bych Cestu kolem světa (sleduji vás i na FB).

 • Kamča 9.11.2017 at 10:44

  My bychom si přáli Cestu kolem světa. Mám 20 měsíčního kluka a zatím žádné lego nemá. Ježíšek mu ale donese pásový bagr a nakladač :-). Stavebnice zatím nemáme, do budoucna máme v plánu pořídit Magformers. Kamča

 • Monika taušová 9.11.2017 at 10:44

  Krásný den všem 🙂 U nás vede taky Lego, hlavně Duplo. Honzík,náš tříletý syn, který miluje Auta, už střídá s Lego Juniors s Bleskem, Burákem atd. krásně si s tím vyhraje. Překvapilo mi, že si vezme ten plánek a skládá vedle sebe součástky přesně podle toho plánku. Kontroluje si tím i jestli mu něco nechybí. Zkouší kombinovat. U babičky má stavebnici Sevu, s kterou se zabaví taky na hodně dlouho.
  18 měsíční Lucinka má taky ráda Duplo, staví kostičky na sebe. K Vánocům máme pro ni připravenou sadu Lego Duplo se Soffinkou, kterou zbožňuje
  Sleduji na facebooku

 • Vendy 9.11.2017 at 10:48

  Kromě lega u nás frčí stavebnice magformers 🙂 u obou dětí 🙂 Obrovskou radost by dceři udělala stavebnice lego friends lyžařský vlek. Sleduji Vás na FB i instagramu.
  Vendy

 • Jana Herrmannova 9.11.2017 at 10:52

  Jako vyhra by se nam hodilo Duplo, zaciname s nim. Jinak zatimstavime klasicke drevene kostky 🙂
  Sleduji fb i instagram

 • Veronika Mildnerová 9.11.2017 at 10:58

  U nás vede jednoznačně lego Duplo hned v závěsu jsou klasické kostičky a pak si hodně vyhrajeme s modelínou. Mám v plánu pořídit i magnetic blocks – které vedou u mé dcerky ve školce.
  Lego je, ale TOP – vymýšlím pro dceru různé příběhy a pohádky – tak že vzniká takové malé divadlo 🙂 Někdy překvapím i sebe sama, jak si s legem vyhraji a to už jsem dospělá 😀 Jako výhra by se mně i dceři moc líbilo Duplo Cesta kolem světa.
  Děkujeme opět za krásnou soutěž

 • Petulla 9.11.2017 at 10:59

  Krásné dopoledne, u nás frčí ze stavebnic určitě nejvíc Lego Duplo. Pak taky máme nějaké Playmobil 😊
  Moc by se nam libilo Duplo Cesta kolem světa.
  Všem krásný den!

 • Eva S 9.11.2017 at 10:59

  U nás mimo lega má ještě velký úspěch Kapla, Grimms duha a domeček, sensory blocks a také ta vláčkodráha. Ježíšek nám přinese Magna Title, tak snad bude oblíbená stejně jako ty ostatní. Líbilo by se nám Lego Duplo cesta kolem světa. 🙂

 • Míša Drozdová 9.11.2017 at 11:03

  Lego Duplo u nás frčí už snad od roku, kdy dostala dcerka první maličkou sadu, no teď jsou to aktuálně dvě velké IKEA krabice. Máme i variaci domů od Peppa Pig, krásně kompatibilní s duplem, takže se staví vila domy, jezdí ambulancí s Peppou na nosítkách 😀 Lego Friends nás už taky zasáhlo, čistě holčičí záležitost a začíná už se šeptat i Ježíškovi 🙂 Jinak prozatím jinou stavebnici nemáme. Líbil by se nám ten vlek, je úžasný. Velkou část cesty z dupla už máme. Děkuju za prima článek 🙂

 • Anna 9.11.2017 at 11:05

  U nás vede jednoznačně lego. Syn si s tím hraje celé dny. Je autofil, takže Duplo v kombinaci s auty a nejrůznějšími traktory a stavebními stroji. K narozeninám teď dostal dřevěnou stavebnici Duha, tak teď vše dohromady, z Duhy staví kopce a tunely, z Lega různé garáže 🙂 za nás jednoznačně Cesta kolem světa.

 • Martina 9.11.2017 at 11:10

  nas jako deti bavila neuveritelne Cheva, prcek se vyradi se stavebnici Seva a tatinek vzpomina na doby s Merkurem :)) v pripade vyhry by nas vsechny bavilo Lego Duplo – cesta kolem sveta

 • Marcela Jonáková 9.11.2017 at 11:22

  Tak u nás je teď v kurzu dřevěnná duha. Z výher by se nám více hodilo duplo.

 • Soňa 9.11.2017 at 11:26

  Lego samozřejmě máme, staví se hlavně věže a jeřáby.. Chtěla bych pořídit i jinou stavebnici, jako malé holce se mi líbila Seva, kterou jsme měli ve školce a družině, tak si doufám splním dětský sen a koupím tuto stavebnici svým dětem 🙂

 • Alena K. 9.11.2017 at 11:29

  U nas vede jednoznačně Lego Duplo 😊😊😊 a tatínek ma přichystany Merkur. Prali bychom si Cestu kolem světa 😊.

 • M. Antonová 9.11.2017 at 11:29

  U nás se se stavěním teprve začíná, ale klasické dřevěné i pěnové kostky jsou top, Cesta kolem světa by se nám šikla. =) Sleduji FB.

 • Terka 9.11.2017 at 11:31

  Hned po Legu u nás vedou klasické dřevěné kostky. A určitě by jsme do sbírky uvítali Lego Duplo, zvířátka žádná nemáme a mladší by si s nimi určitě vyhrála. 🙂

 • Lucie Vasilová 9.11.2017 at 11:34

  V našem pokojíčku vládne Lego, takže žádná jiná stavebnice nemá šanci. Loni jsme k Duplu pořídili ještě kuličkovou dráhu Hubelino, ta je taky fajn.
  A protože máme zatím jen pár klučíčích sad, tak bychom si přáli Lego friends pro holčičky.

 • Jana 9.11.2017 at 11:41

  U nás už nějakou dobu vede duplo, ale teď už začíná i klasické lego. líbila by se nám druhá výhra – Lyžařský vlek.

 • MAR MAR 9.11.2017 at 11:42

  Ahoj všem! U nás jednoznačně vede Duplo v kombinaci s Hubelino, sestrojování drah baví mě, syna kuličkování, ale kupodivu největším hitem jsou Lego panáčci s helmičkama, těch není nikdy dost. Z balíčků bychom brali Cestu kolem světa, protože je tam spousta úžasných zvířátek.

 • Barbína 9.11.2017 at 11:44

  Zdravím 🙂 U nás zatím stavebnice ještě žádné nefrčí, ale manžel už se nemůže dočkat, až bude s mrňouskem stavět a nejvíc právě na stavění z Lega 🙂 No a pro syna by se mi určitě líbila varianta Lego DUPLO a vyhrát ho by bylo super, ptz bych si mohla odškrtnou jednu položku ze seznamu hraček do budoucna 🙂
  Hezký den všem a díky za soutěže 🙂

 • Lenka 9.11.2017 at 11:50

  Hezký den, u malého 3. roky vedou Lego duplo vláčky. Pak jsou oblíbená i dřevěná puzzle a skládačky 🙂

 • Jana 9.11.2017 at 11:54

  Zdravím! Letos u nás bude poprvé lego takže se těšíme, protože i my rodiče jsme tak trochu zavislaci na legu. Jako výhru bychom chtěli Lego Duplo Cesta kolem světa protože vypadá opravdu krásně a navíc se hodí i vekove. 🙂
  Sleduji FB i IG.

 • Nikol 9.11.2017 at 11:56

  U nas jsou zatim v kurzu klasicke drevene kostky.Po Duplu jiz zaciname pokukovat.Nejspis donese letos Jezisek.V pripade vyhry by se nam libila Cesta kolem svetla.Sleduji fcb i IG jako nikolik22

 • Martina Palacková 9.11.2017 at 11:58

  Páčila by sa nám druhá výhra, Šupka máme už príliš veľa a úložný priestor chýba 😉
  Sledujem i na FB.

 • Petra Francová 9.11.2017 at 11:58

  Zdravím, holky mají doma dřevěnou a Lego, ale stavebnice duplo vyhrává na plné čáře.
  Sleduji i na FB

 • Daniela Mašková 9.11.2017 at 12:01

  U nás zatím vedou obyčejné dřevěné kostky, duplo dostane malá první teprve od ježíška. Moc by se nám líbila první výhra, tedy Lego duplo.
  (sleduju i na fb)

 • MP 9.11.2017 at 12:04

  Tak u nás je Lego Duplo top hračka. U babičky máme jednu sadu ještě po mě (tedy téměř 30 let starou) a co se týče kvality, barvy a kompatibility, je naprosto k nerozeznání od těch sad nových. Takže u nás frčíme na Duplu a proto si přejeme Cestu kolem světa.

 • Martina 9.11.2017 at 12:05

  Syn teprve se stavebnicemi začíná, donedávna nejevil vůbec zájem. Teď ho začíná dostávat lego a různé magnetické stavebnice. Takže Cesta kolem světa by byla naprosto super! 🙂 Krásný den 🙂

 • JANA Chichi 9.11.2017 at 12:06

  Ahoj Míši, i u nás Lego Duplo jede, jako další oblíbenou skládačku mají moji chlapečkové (3, 5 a 1 rok) Georello park, určitě doporučuji, kluci se na ní učí i mechaniku a pohyb ozubenými kolečky, prostě pecka, baví nás to všechny 🙂 V případě výhry bych brala Cestu kolem světa. děkuji 🙂

 • Petra Šichová 9.11.2017 at 12:06

  I u nás je lego Duplo oblíbené, i když se přiznám, že stavebnice celkově syna zatím až tak nezajímají, protože auta a hlavně hasiči jsou top! Nicméně lego cesta kolem světa je nádherná:) sledujeme fb.

 • Veronika Vávrová (FB) 9.11.2017 at 12:06

  U nás lego letí jen přívalově. Jinak letí domečky a zvířátka, maximálně puzzle. Z her zatím nic moc. Ale lyžařský vlek by se jí mohl líbit.

 • Hanka 9.11.2017 at 12:07

  No byla bych ráda, kdyby u nás frčely i nějaké dřevěné kostky, ale holka ještě nepřišla moc na chuť žádné stavebnici… Do budoucna uvažuji třeba o kapple. Z výher by se mi líbilo lego friands, tahle sada je pecka, ta musí zaujmout každou holku. Sleduji i na fb i na insta.

 • Zuzana Pataky 9.11.2017 at 12:09

  Dcerka (skoro dva roky) miluje Duplo! Kromě něj ještě skládáme dřevěnou abecedu a komentujeme, která slova k jakému písmenku patří. U toho taky vydržíme hodně dlouho.
  Ráda bych pro dcerku vyhrála Duplo.

 • Hana 9.11.2017 at 12:09

  Dobrý den, u nás největšími držáky v rámci hracek jsou Lego Duplo v kombinaci s kuličkovou dráhou od Hubelina. Druhou nejoblíbenější hrackou u syna jsou mašinky at uz dřevěné vláčkodráhy nebo koleje od zde již zmiňovaného Lega. Na stavebnicich mě baví, že se da vytvořit s trochou fantazie téměř cokoliv. Sleduji FB. Pěkný den. Hana

 • Kateřina Kolářová 9.11.2017 at 12:11

  Nejlepší stavebnice jsou teď klasické dřevěné kostky. Ale hodilo by se nám Lego Duplo Cesta kolem světa, protože zvířátka taky frčej.

 • Jitka 9.11.2017 at 12:13

  U nás vede lego duplo na plné čáře, takže jsme jinou stavebnici nezkoušeli. Přála bych si Lego duplo. FB-Jitka Ševčíková

 • Katka Křechová 9.11.2017 at 12:18

  Zatím Lego Duplo nevlastníme. Naší oblíbenou a vlastně i jedinou (darovanou) stavebnicí je MEGABLOKS. Zatím si s ní syn vystačí. Tatínek pro něho má vymyšlenou jinou budoucnost, která se jistojistě netýká Lega a to, že si náš syn zamiluje CHEVU 🙂 Sleduji na facebooku.

 • Hanka 9.11.2017 at 12:19

  nic oblíbíbenějšího než lego neexistuje! Lego jede snad celý den…. obě sady jsou lákavé…. asi cesta kolem sveta by pro mladsi byla fajn 😉

 • Lucie 9.11.2017 at 12:26

  U naší Marušky (28 měsíců) vede Lego duplo – hlavně zvířátka, momentálně je v nejvíc v kurzu hroch 🙂

 • Markéta Němčanská 9.11.2017 at 12:27

  U syna (4 roky)kromě Lego duplo frčí dřevěná vláčkodráha, tu skládá téměř denně a dcera (1,5 roku) si hodně hraje s lego panáčky a lego zvířátky. Proto by se nám hodilo Lego Duplo Cesta kolem světa 🙂

 • Luci 9.11.2017 at 12:31

  Žádnou další oblíbenou stavebnici nemáme. Lego je prostě nejlepší a hrajeme si s ním celá rodina. Teď děti k Vánocům dostanou Hubelino – sadu na kuličkovou dráhu, takže budou mít zas více možností. Sleduji FB a sdílím.

  • Luci 9.11.2017 at 12:33

   Líbila by se nám sada Cesta kolem světa.

 • Petra Chmelíčková 9.11.2017 at 12:32

  Dobrý den Míšo, u nás zatím jen lego duplo, máme tři sestavy a moc u nás teď frčí. Takže jako výhru bych si vybrala opět Duplo, ať rozšíříme možnosti stavění. Sleduji a sdílím na FB. Děkuji P.

 • Veronika Camfrla 9.11.2017 at 12:36

  Lego Duplo je zatím TOP 🙂 Rádi bychom Cestu kolem světa, tu doma Mikulášek ještě nemá :-*

 • Alžběta 9.11.2017 at 12:36

  Syn je zatím na stavebnice malý, sle na výstavě jsme obdivovali českou dřevěnou stavebnici Pony. Jde z ní postavit funkční jeřáb, koloběžka, odtážedlo, letadlo… Tatínek se do ní zamiloval, takže jakmile prcek povyroste, určitě ji pořídíme. Dali bychom přednost Duplu 🙂

 • Jitka 9.11.2017 at 12:37

  Tak u nás vede jednoznačně Lego Duplo! Malá poprvé dostala v roce na narozeniny (loni) a od té doby ho miluje. Ze začátku jsem skládala já a ona bořila, teď o rok a půl později už staví krásně i sama. Máme doma 2 lego úložné boxy, jeden menší, kde jsou zvířátka a panáčci a druhý ten dlouhý, kde jsou ostatní kostky. Sady co má bych asi všechny nevyjmenovala, protože jí je kupovali na narozeniny a vánoce třeba i babičky a dědové tak už si to nepamatuju. Ale byly to spíš ty menší sady s pár kostkama. Přesně jak píšeš jsou u ní na prvním místě zvířátka a panáčci. Často si je jenom tak vykládá na podlahu a hraje si s nimi, poslední dobou je skládá za sebe na lego podložku a říká že jezdí autobusem 😀 Prostě u nás je lego jedna z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších hraček! I když letošní vánoce je to snad poprvé kdy ho asi nedostane jako dárek, protože dostane jiné věci a stejně jako u vás bychom potřebovali další box 😀
  No každopádně, kdybych měla to štěstí vyhrát, tak bychom určitě chtěli LEGO DUPLO Cestu kolem světa, protože na to druhé je ještě malá a protože je tam spousta krásných zvířátek, které má naše Adélka nejraději. Jinak budu sdílet a likovat i na facebooku pod přezdívkou Jituš Ka. 🙂 Díky za krásný článek a inspiraci!

 • Silvie 9.11.2017 at 12:38

  U nas vede jednoznacne Lego, i kdyz i Seva ma sve kouzlo, Cesta kolem sveta by byla top, ale i druhou stavebnici bych dokazala udelat radost jinym detem v rodine 😉

 • Věrka 9.11.2017 at 12:40

  Ahoj:-) U nás teď mimo lega frčí zažehlovací korálky ale jinak mladší jede jen DUPLO a starší dostala nedávno první ,,lego pro velký” 😀 Dupla už máme hromady a od Ježíška dostane dvouleťačka další velkou podložku, takže bychom rády vyhrály lego Friends, aby nám přibyli další kamarádky do party:-)

 • Katka 9.11.2017 at 12:41

  Duplo je u nás klasika a nejvíc si dcera vyhraje se zvířatkama. Poslední dobou jí ale hodně baví i klasické dřevěné kostky a stavebnice. Duplo Cestu kolem světa už máme, ale pro starší nevlastní dceru bych si přála Lego friends, které má moc ráda.
  Sleduji FB i IG.

  Díky za krásný adventní kalendář.

  Katka

 • Petra V. 9.11.2017 at 12:42

  Dobrý den Mišo, u našeho 14ti měsíčního synka zatím vedou klasické dřevěné kostky. Lego Duplo máme v plánu pořídit pod stromeček. Včera jsem byli u kamarádky, která má 2letého syna, Lego Duplo roztahané po celém pokoji a až nás překvapilo, jak je to oba dokázalo na dlouho zabavit. Děkuji za skvělý článek a tipy, jak Duplo využít. Sleduji a sdílím na FB. Mějte krásný den. Petra.

 • Denisa 9.11.2017 at 12:48

  Pídě teď objevilo vláčkodráhu a Mega Blocks, takže Duplo by se nám hodilo 🙂 Raději bychom Lego Duplo Cesta kokem světa.Kdyby to vyšlo, tak děkujeme 🙂

 • Misa 9.11.2017 at 12:48

  Pekny den, my zatim mame kostky clemmy a pak obycejne klasicke kosticky (nevim znacku), moc by se mi pro maleho libila Cesta kolem sveta, myslim, ze by si s ni vyhral. Sleduji i na fb.

 • Rienka 9.11.2017 at 12:51

  Ahoj, zo stavebnic, stavebnic Lego DUPLO, tiez by potesila prva vyhra. Inak oblubene su puzzle, viacvrstve puzzle, plastelina, piesok, panackovia, co sa stavaju na seba,.. Pekny den
  (fcb zdielam, ako vzdy a tiez Vas tam dievcence sledujeme)

 • Karol 9.11.2017 at 12:51

  Máme oblíbenou pěnovou stavebnici. Lego Duplo nemáme žádné, proto bych ráda vyhrála první variantu 🙂

 • Le 9.11.2017 at 12:56

  U nás vede lego a případně ještě dřevěné koleje s vláčky.. a jedna dcera má ráda Duplo a druhá Friends..takže bereme klidně obě 😀 🙂

 • Honza Kropáč 9.11.2017 at 12:57

  U nás jednoznačně vede cokoliv s tématikou vláčků, takže DUPLO a dřevěná vláčkodráha

  • Honza Kropáč 9.11.2017 at 13:03

   lego friends

 • Tereza 9.11.2017 at 12:57

  Ahoj,zatim stavime jen z kostek ´,ale moc bych chtela zacit legem duplem a myslim ze uz ma dcera ten spravny vek 🙂 15m :)..tekze ja bych si moc prala duplo a sleduju i na FB jako Tereza Slezaková

 • Lucie 9.11.2017 at 12:58

  Krásný den, naše dcerka 2,5 roku má co se týká Lega jen jednu malou sadu Lego Duplo, je tam pejsek a kočička a pár kostek na postavení stromu a domečku. hodně si s tím vyhraje, ale je toho opravdu málo. Chceme jí k Vánocům pořídit další, takže mi Váš článek zde určitě dost pomůže 🙂 Moc za něj děkuji. Kdybych byla vylosována, přála bych si pro dceru Cestu kolem světa, jsou tam zvířátka, i taková, jaká ještě nemáme, měla by určitě radost. Přeji všem krásný den 🙂

 • lucie 9.11.2017 at 12:58

  My bysme duplo uz chteli zacit – tak treba zrovna cestu kolem sveta!
  Zatim moc nestavime ale chystam se na spousty drevenych kostek

  Sledujeme mailem i na fb (lucie lesprix)

  Lucie

 • Pavlína 9.11.2017 at 12:59

  U nás zatím vedou dřevěné kostky ještě po mojí mamce:-)
  Lego duplo doma zatím nemáme a moc by nás potěšilo.

 • Andrea 9.11.2017 at 13:03

  U nas je LEGO TOP, potom Playmobil, drevená vláčkodráha alebo drevená stavebnica. Najnovsie deti pytaju gulickovu drahu 😀 Tazka volba, ale asi este LEGO DUPLO – Cesta kolem sveta, nech sa zahra aj mladsia dcerka 🙂 Dakujem za inspirativne a vyborne clanky. Tesim sa na kazdy novy 😀

 • Iveta 9.11.2017 at 13:07

  My máme doma (dcera 2,5 roku) zatim jen duplo, letos jsem zkusila objednat magformers, je psano od 3 let, tak jsem zvedava, zda se bude libit. Prosím o duplo 🙂

 • Dasa Kovalova 9.11.2017 at 13:07

  My se k legu dostáváme. Syn před pár dny dostal k druhým narozeninám první sadu Velká pouť a je to skvěla zábava i pro mě a tatínka. Jinak u nás jedou vláčky na 100%.
  Vzhledem k věku by u nás byla Cesta kolem světa vitana.

 • Laduš Sojková 9.11.2017 at 13:09

  Hrozně mě zaujala nevím jestli stavebnice, ale dřevěné kostky sensory Block, ty bych chtěla i mému synovi brzy pořídit k druhým narozeninám 🙂

 • Nikol Horáková 9.11.2017 at 13:09

  Nedávno jsme byli na návštěvě u mého bratrance (7let) a ten má úžasnou magnetickou stavebnici, jmenuje se Magformers a i vyhraje si s tím batole, školák i dospělý! Jen je to teda strašně drahé 🙁 sleduji, odebírám, budu sdílet

 • Veronika 9.11.2017 at 13:10

  Lego je super =) U nás oblíbená je ještě magformers.

 • Martina 9.11.2017 at 13:13

  Lego duplo je prostě super… Holky moc baví, máme doma set školku s panáčky (ty koupeme i ve vaně, vozíme v kočárku apod.). Rádi bychom vyhrály první balíček Cesta kolem světa 🙂

 • Lenka 9.11.2017 at 13:17

  Dobrý den, u nás vede lego duplo, máme vláčky a nákladní auta a bagry. Mimo jiné vedou dřevěná vkládací kostka a puzzle a kreslící tabulka. Nejvíc by se nám hodilo lego duplo cesta kolem světa. Moc děkuji za krásné soutěže. Byl by by to skvělý dárek k Vánocům.

 • Lucie Tomandlová 9.11.2017 at 13:17

  Ahoj, zatím máme doma 3 sady Dupla a na Vánoce si budou holky psát o jejich velký vláček. Ještě se mi líbí Magformers, ale zatím jsme ještě nepořídili. Stavíme doma i z klasických obrázkových kostek a nebo jestě máme kyblík barevných kostiček, z kterých se dá postavit pokaždé něco jiného.
  Radost by nám proto udělala sada Cesta kolem světa, děkuji.
  Sleduji i na fb

 • Petra Bartošová 9.11.2017 at 13:21

  U nas zatim frci drevenne skladacky a puzzle. Pro dceru bych si rada prala vyhrat cestu kolem sveta. Dekuji

 • Kateřina Klimentová 9.11.2017 at 13:22

  Ahoj tak u nás také frčí lego a také si o něj napsala malá Ježíškovi 🙂 když staví tak ze všeho co ma po ruce, vznikají pak města, garáže a minule to byla autobusová zastávka. Obyčejné dřevěné kostky se hodí vždy. Kdyby se na nás usmálo štěstí ☺ tak lego deuplo bereme 😉 🙂

 • Míša 9.11.2017 at 13:22

  U nás frčí ještě hlavně duplo, Cestu kolem světa už máme, tak bychom s přáli vlek.

 • Květa Hanáková 9.11.2017 at 13:22

  Lego patří u nás mezi top hračky, taky máme Plyšákovou, ordinaci na dvorku :). Kromě lega si dcera ráda hraje se stavebnicí Magformers, kterou má teda zatím jen ve školce. Rádi bychom vyhráli lego duplo.

 • Radka 9.11.2017 at 13:22

  Lego je super hračka, s kterou si naše děti hrají skoro denně. Dcera (2,5) staví z Dupla hlavně domečky pro zvířátka a vysoké “komíny”. U syna (6) zase vede Lego Ninjago a Lego Batman. Ježíšek dětem nadělí další sady. Na Cestu kolem světa mám právě zálusk, tak by nás výhra moc potěšila. U babičky se děti rády hrají se stavebnicí SEVA po tatínkovi. Krásný den 🙂

 • Buroška 9.11.2017 at 13:24

  Ahojky holky 🙂 Lego jsem milovala už jako malá a pak tak se moc těším, až synek doroste a budeme stavět spolu, u nás teď frčí stavění komínů z kostek. Moc by se nám líbila sada Cesta kolem světa 😉

 • Eva 9.11.2017 at 13:27

  Ahoj, Lego u nás frčí denně, včetně vlackodrahy. Moc bych si pro děti přála Cestu kolem světa. Děkuji Eva

 • Klara 9.11.2017 at 13:27

  Líbila by se mi cesta kolem světa. Jinak jinou stavebnici nemáme, děti si hrají se zbytky různých stavebnic po mém bráchovi a vyhrají si dlouho než zjisti, co do sebe zapadá atd. 😉

 • Eliška Dadáková 9.11.2017 at 13:27

  Tak u nás je oblíbené Lego Duplo a hodně si vyhraje i se skládánim dřevěných koleji. Urcite by se nám hodily nové zvířátka z Cesty kolem světa 🙂

 • Lucie Skřejpková 9.11.2017 at 13:28

  Děkujeme za soutěž! Syn (19 měsíců) má rád Duplo, vydrží u něj opravdu dlouho, takže další by se u nás určitě plně využilo. Jinak ho hodně baví i klasické dřevěné kostky, z nich stavíme, věže, mosty, silnice… 🙂

 • Radka 9.11.2017 at 13:28

  Jako pripadnou vyhru bych ocenila :Cestu kolem sveta. U nas doma se zatim nejvice hraje s legem, drevene kostky, koleje s vlackem a top je krajeci ovoce.

 • Tess 9.11.2017 at 13:29

  Kostky, seva,lego duplo a klacky,sisky, co priroda da:-) Cesta kolem sveta by se synkovi hodila, zviratek neni nikdy dost:-)

 • Vendy 9.11.2017 at 13:29

  Kromě Lega jedeme ještě v Sevě:) Ale z toho lyžařského vleku by byl syn nadšený. Moc:) Naštěstí se mi zatím docela daří ho vychovávat bez předsudků, takže jsem přesvědčená, že fialová krabice s holkama by ho neodradila:)

 • Pavla 9.11.2017 at 13:31

  U holek 4 a 2 roky jednoznačně vedou “cihličky pro dětičky” a pak duplo 🙂

 • Kateřina 9.11.2017 at 13:33

  Koleje, lego a Boffin

 • Káča 9.11.2017 at 13:35

  U nás vede Duplo a Seva. Líbila by se mi cesta kolem světa…

 • Radana 9.11.2017 at 13:37

  Dobrý den,
  u nás jednoznačně vede Lego Duplo a to především rypadlo s náklaďákem:-). Ale další velmi oblíbenou stavebnicí je dřevěná vláčkodráha. Děkuji za tipy co s legem.

  • Radana 9.11.2017 at 13:39

   A raději bychom Duplo, Lego friends je na našeho dvouleťáka ještě brzy.

 • Martina Novackova 9.11.2017 at 13:39

  My mame zatim jen klasicke drevene kostky, ale duplo donese Jezisek 😉 jsme s muzem lego maniaci, ja klasicke lego a muz miluje technic a maly vypada byt po rodicich 😁 cesta kolem sveta je nadherna sada, moc by se nam libila 🙂 sleduji na fb i ig

 • Radka 9.11.2017 at 13:41

  Syn bude mít 3 a ačkoliv máme Duplo už rok doma, sám nestavěl. Chtěl aby postavili druzí a pak si s výtvorem hrál. Líbilo se hubelino s kuličkami. A včera! Sám snad půl hodiny stavěl úžasný dům stále stále do výšky☺️. A překvapivě začal i z drobné chevy dostavovat auta. Tiše jsem jen zírala na tu jemnou motoriku🙂.
  Potěšilo by nás určitě Cesta kolem světa, ale i Lego.

 • Kristýna Sidorjáková 9.11.2017 at 13:42

  Lego zatim nemame,takze by mohlo byt nase prvni…👏 Na insta i fb vas holky sledujeme a hltame kazdy clanek😊👏❤️

 • Romana Kašpárková 9.11.2017 at 13:43

  Netuším, jestli je to úplně stavebnice, ale malý miluje obyčejné dřevěné kostky a z nich staví komíny 😊 jinak samozřejmě Lego Duplo a to by jsme si přáli vyhrát 😉
  Sdílení na fb, sledujeme instagram @romiqeu 😊

 • dana Schmittová 9.11.2017 at 13:44

  Kromě dupla holky baví ještě kuličková dráha na duplo Hubelino a třeba stavebnice Saxoflute. Cesta kolem světa by se jim líbila.

 • Kami 9.11.2017 at 13:44

  Malý má Duplo rád, ale stejně rád si hraje i s pěnovýma kostkama. Sice nemají čudlíky a tudíž na sebe nejdou nacvaknout, ale malého z nich nejspíš právě proto moc baví stavět opravdu vysoké věže a balancovat ty kostečky tak, aby mu to co nejdéle nespadlo 🙂
  Sleduju na FB i sdílím 🙂 V případě výhry nám největší radost udělá Duplo – dopravních prostředků a zvířátek není nikdy dost 🙂

 • Aneta 9.11.2017 at 13:46

  U nas je take nejoblibenejsi lego(duplo).Na Vanoce by chtela Ema(4) magneformers,prej se ve skolce hraje prevazne jenom s nima.

 • Jana 9.11.2017 at 13:48

  Zdravím, máme magnatiles, sensory blocks, duplo. Duplo vede, v těsném závěsu je magnetická stavebnice, sensory kostky nadchly nejvíc mě:-) Pro děti (5+2,5) bych vybrala lego friends, již pokukujeme po klasickém legu, tak by se šiklo hlavně pro starší. Na fb sleduji, novinky mám přihlášené.
  Děkujeme za soutěž!

 • Žanet 9.11.2017 at 13:48

  U nás teda Duplo vede, ale máme rádi i dřevěné kostky a Megablocks. Moc by se nám líbila Cesta kolem světa, tu ve sbírce nemáme a určitě by se o ní moji tři rošťáci podělili 🙂

 • Jana Patočková 9.11.2017 at 13:53

  U nás se kromě lega ještě hodně staví Mega bloks a taky klasické kostky. U dětí by mělo velký úspěch Duplo. Zvířátka by byla top 🙂

 • Sarka 9.11.2017 at 13:54

  Tak u nas frci jenom lego..naseho dvouletaka zacalo prekvapive vic bavit klasicke lego nez duplo a k duplu se dostal az ted..a stejne ho porad cpe ke klasickemu legu:D urcite by se mu libila Cesta kolem sveta:)

 • Aneta 9.11.2017 at 13:56

  Doufala jsem, ze se cesta kolem sveta objevi v kalendari…ted jeste mit stesti a vyhrat :D. Planujeme letos koupit playbig bloxx,protoze maji serii s Mashou a medvedem (a to u nas frci) a je kompatibilni s duplo. Sleduji fb i ig.

 • Tereza Suková 9.11.2017 at 14:00

  Lego Duplo, byla jedna z nejlepších dárků, které děti mohly dostat. Nejsou potřeba baterky a můžou si s ním hrát kdykoliv a hlavně to rozvíjí jejich představivost. Nedávno tchýně vyhralbala po manželovi stavebnici Merkur a dala jí našemu synovi. Sice mu jsou teprve 4 roky, ale nejspích to bude konstruktér po tatínkovi 🙂

 • Lenka 9.11.2017 at 14:01

  Dobrý den, obě mé holčičky milují lego duplo, takže cesta kolem světa by byla perfektní. Děkujeme za soutěž.

 • Katka 9.11.2017 at 14:01

  Miso, diky za super moznost vyhrat Lego duplo. U nas frci od 1 roku, kdy ho dostala dcerka na Vanoce. Hraje si s nim skoro denne a ja s ni, strasne me to bavi, i kdyz uz je mi 31 🙂 Jako mala jsem mela s brachou chevu a vydrzeli jsme u toho sedet hodne dlouho, takze jakmile dcerka dorostla do toho spravneho veku, uz ho mela 🙂 Krome dupla ma jeste obycejne kostky a ty jsou na kominy nejlepsi 🙂 Takova cesta kolem sveta.. aaaach… to by se nam libilo 🙂

 • Marie 9.11.2017 at 14:07

  Hezký den Míšo. U našeho prďolky frčí megablock kostky a pak smart max magnetická stavebnice. Má moc rád zvířátka a suprově se na nich naučil barvy. Sice neumí říct barvu, ale přirovnává barvičky ke slůvkům, která zná. Banán -žlutá, kev(krev)-červená, áva (tráva) zelená, hoda(voda) modrá. A hlavně odpuzování magnetů ho moc baví. Pokud se poštěstí, zahráli bychom si o cestu kolem světa. ( Zvířátka jsou u nás nej 🙂 Děkuji Marie

 • Klára Nečasová 9.11.2017 at 14:08

  Lego frineds nemáme, takže to by potěšilo… Dupla máme několik sad a spolu s kuličkodráhou jsou to hračky, které už několik let jsou v kurzu.

 • Petra Miková 9.11.2017 at 14:10

  Náš syn si oblíbil ještě Sevu. Našel u dědy zbytek po tátovi. A už 2x se přikupovalo a rozšiřovalo. Moc by se nám líbilo Duplo Cesta kolem světa. Zvířátka jsou nej.

 • Katarina 9.11.2017 at 14:11

  U nas (syn 2,5 roka) frci lego duplo, mame stavbu aj osobny vlacik a v katalogu lega pokukuje po narocnejsich nakladnych vlacikoch aj s tunelom a zeleznicnym mostom. Manzel sa velmi rad prida 🙂 Cesta kolem sveta by pekne doplnila nasu zbierku.

 • Lenka debbie 9.11.2017 at 14:11

  Lego je evergreen, mimo lega u nas frci klasicka stavebnice z drevenych kostek, ktere beztak vetsinou doplni to lego:-) uvitam kteroukoliv stavebnici, duplo pro mladsi, friends pro starsi:-):-) dekuji, fb debbie debbiova

 • Zuzana Till 9.11.2017 at 14:13

  Krásné odpoledne! 🙂 První lego duplo dostane dcerka k Vánocům od babičky, tak jsme zvědaví, co to bude a jak se bude líbit 🙂 Mělo by to být něco jednoduchého – základní kostky, podložka, zvířátka 🙂 Společně s tím plánujeme jako dárek také kuličkodráhu Hubelino, která by měla jít používat spolu s kostkami z Dupla. Už se moc těším, skoro jako malá :)) Věřím, že ji stavebnice bude bavit, má ještě po mě nějaké kostky legu podobné, ale už se dost rozpadají a není jich moc, takže se nedá vymyslet tolik věcí na skládání (a hlavně na sobě moc nedrží). Ze dvou soutěžních by se mi líbila Cesta kolem světa, ta druhá by asi na dcerku ještě byla moc složitá, i když vypadá taky bombasticky 🙂
  Jinak u nás frčí skládačka vafle, i když teda hlavně zvířátka a jejich “zapichování” do ohrádky se slovy “pich, pich” 🙂 S kolejema už si taky hraje, ale hlavně s tatínkem, taky mě to tolik “neba” 😀 Chystáme se k Vánocům ale dokoupit i nějaké ty vláčkodráhy, má zatím jen základní sadu, tak aby to bylo o něco veselejší.
  Body 1, 3 a 4 splněny 🙂

 • Věra 9.11.2017 at 14:13

  Naše děvčátko má nejraději vláčkodráhu a kostky. O Lego nebo nějakou stavebnici letos prosíme Ježíška 🙂

 • Taťána 9.11.2017 at 14:14

  Hezký den, u 3letého syna nejvíc vede právě LEGO DUPLO, a na druhé místo bych dala stavebnici MAGFORMERS :-). Cestu kolem světa ještě nemáme, syn by byl nadšený.. 🙂 krásný den všem, Taťána

 • Míša M. 9.11.2017 at 14:27

  Dobré odpoledne, no tak se zkusím přidat do zástupu soutěžících o lego😉. U nás na plné čáře vedou knihy. Tatínek má Space rail a dcera mu “krade” kuličky a to je taky paráda. Je to tedy pro starší děti a tatínky😀. Cesta kolem světa vypadá úžasně, ale byli bychom rádi za vše. Pěkný zbytek dne. M.

 • Anna Hrabinová 9.11.2017 at 14:29

  Plánujeme pořídit první Duplo, takže by velmi potěšilo. Zatím máme jen dřevěné kostky a Sensory Blocks, další stavebnice přibudou určitě časem 🙂

 • Kačka 9.11.2017 at 14:31

  Kromě Dupla u nás frčí ješte kuličkodráhy – ta klasická plastová a pak i Xyloba.
  Líbila by se nám Cesta kolem světa.

 • Ivet 9.11.2017 at 14:31

  U nás si tříletý syn už vesele skládá Lego classic (hlavně různá autíčka) po vzoru starších bratranců, ale na Duplo také nedá dopustit. Určitě by se mu líbila Cesta kolem světa. Jinak rád také skládá z Bloku od Visty.

 • Veronika 9.11.2017 at 14:34

  Tak u nás je právě tou nejoblíbenější stavebnicí lego. Zatím teda jen Duplo, ale letos Ježíšek donese vedle Dupla už i první krabici klasických malých kostek, tak jsem zvědavá, jak se bude líbit. U nás by našly uplatnění obě varianty, ale pokud mám vybrat, tak asi Friends, ať to rozšíření stojí za to 🙂 Jinak občas stavíme i s kostkama Mega blocks, ale legu se nevyrovnají.
  Zdraví Veronika

 • Daniela 9.11.2017 at 14:36

  Ahoj, lego duplo je podľa mňa top hračka. máme doma tu največšiu plastovú krabicu s Ikei a je ho úplne plná. A u najviac vedú tie zvieratká a teda aj domy, Miško zbožňuje keď mu postavím veľký dom, zariadime ho nábytkom a a on sa hrá s Lego figúrkami a dáva ich spat a krmí ich za stolom a ja ho pri tom dokážem aj hodinu sledovať :). Dcéra je už staršia, má 10 ale čas odčasu sa ešte k duplu vráti a zahrá sa s tým menším, ale už u nej vedie to lego Frends, takze v prípade výhri by sme redsej lego frends lebo cestu okolo sveta dostal Miško minulý ruk na Vianoce. Žiadne iné stavebnice nemáme a ani keď sme ich niekde skúšali tak sa neosvedčili tak ako lego.

 • Yvette 9.11.2017 at 14:36

  U nás máme oblíbené duplo. Máme jednu krabici kostek a jednu menší krabici zvířátek a panáčků. Hrajeme s nimi na pikniky, na Zoo, na domečky. Krom Lego Duplo mají děti ještě oblíbené vlastně takové ty klasické dřevěné kostky. máme krabici smíchaných ai dvou nebo tří různých značek. No a k tomu ještě máme dřevěné v vkládací duhy a ty jsou také super

 • Eva Lejsková 9.11.2017 at 14:37

  Lego Duplo se u nás stává stále více oblíbené, už staví i dcera (2 roky). Kromě Dupla mají rádi Mgformers (Ježíšek asi přinese nějaké malé rozšíření) a u syna (4 roky) momentálně frčí TrackMaster vláčky, i když to není úplně stavebnice. Vydrží si hrát i 2 hodiny a hlavně si už koleje zvládne postavit sám, což je velká výhoda. Musím se ale přiznat, že mě i manžela baví vymýšlet a stavit různé tratě 😀 A CESTA KOLEM SVĚTA by udělala radost nejen dětem, ale i nám (s manželem máme totiž projekt Svět kolem nás) 🙂

 • Michaela 9.11.2017 at 14:41

  Lego je best 🙂 a líbila by se mi cesta kolem světa.

 • Lenka 9.11.2017 at 14:45

  Diky moc za sablony k legu, urcite je vyuzijeme. Lego je u nas take oblibene a uz mame koupenou sadu Velka pout pod stromecek. Krome lega jeste u nasich kluku frci klasicke kostky a magformers (ted doufam, ze ten nazev nepletu).
  Radi bychom vyhrali Cestu kolem sveta 🙂

 • Zuzana 9.11.2017 at 14:46

  Krásná výhra, dneska se zapojit opravdu musím 😉 Ráda bych pro dceru vyhrála Lego Friends. U nás nejvíce frčí Playmobil, je to něco mezi legem a igráčkem, hned v závěsu je Lego Duplo, ale i když má teprve 4 roky, tak už chce spíše dcerka skládat klasické lego.

 • Michaela Mazálková 9.11.2017 at 14:48

  U nás doma zatím edou dřevěný kostky, ale už se těším na Lego Duplo, to se líbí i mně 🙂 takže za nás určitě první balíček. Na FB sleduju jako Michaela Mazálková

 • Míša 9.11.2017 at 14:49

  U nás jasně vede lego, kamarád pro svoje holky sesbíral po rakouských bazarech obrovskou krabici, kterou jsme teď zdědili a využíváme zatím max čtvrtinu. Jinak celkem frčí i klasické dřevěné kostky, kterých už máme také více sad a nejlepší je výtvory bořit. Prckovi by se určitě líbila Duplo cesta kolem světa 😉

 • Mili 9.11.2017 at 14:57

  U nás také vede lego, ale u kamádky si děti vyzkoušely Magformers a byly nadšené. 🙂 Mladší syn by se rozhodně zamiloval do Dupla – Cesta kolem světa. 🙂

 • Jana Radová 9.11.2017 at 14:58

  Nevím jestli se to může nazvat stavebnice nebo ne, ale holky mají rády Clic Educ, kde podle obrázku dávají barevné plastové čudlíky.Je to super a i Julinka sem tam něco z této skládačky vytvoří. A z Lega by se nám líbila Cesta kolem světa 🙂

 • Barča 9.11.2017 at 15:01

  Ze stavebnic u nás Lego teď vítězí. Máme Kaplu, která byla top, než jsme pořídili první Lego kostičky 😀 teď je, chudák, dost opomíjená. Chceme určitě Duplo 🙂

  • Barča 9.11.2017 at 15:02

   A sleduji i sdílím na FB 🙂

 • Katka 9.11.2017 at 15:04

  syn dostal k druhým narozeninám vláčkodráhu, takže to je teď TOP. Každý den stavíme NOVOU DRÁHU, jak říká. Lego by se nám hodilo DUPLO. Mně se sice líbí lyžaři, ale no to ještě čas.
  Na fb jako Kateřina Štosková

 • Lenka F. 9.11.2017 at 15:16

  Tak my doma máme zatím jenom Duplo sady, malou by jistojistě bavilo i Magformers, takže časem plánuji pořídit, hrává si s tím v herničce:) Ráda bych soutěžila o Duplo Cesta kolem světa, dcera nedávno oslavila druhé narozeniny, takže na Friends je zatím moc malá…
  Maily odebírám a sleduji na FB jako Lenka Fořtová (Cichá) i na IG jako cichulak – Lenka F.
  A jelikož bych tuto báječnou sadu pro dceru opravdu moooc chtěla, sdílím tentokrát i na svém FB profilu 😀

 • Iva 9.11.2017 at 15:17

  K legu jsme se jeste nepropracovali, zatim nasi Jul staci bourani kostek (hlavne ze maminka stavi, ze). Madam by tedy ocenila spis zviratkove duplo a vsem zviratkum by s laskou ozuzlala hlavy .

 • Katka sramkova 9.11.2017 at 15:20

  Ahoj, u nas frčí lego duplo a pak teda dřevěná vlackodraha… Rada bych variantu 2- lego, uz začíná byt na duplo malý….
  Dekuji, Katka

 • Andrea 9.11.2017 at 15:20

  S legem teprve začínáme, ale myslím, ze bude mít úspěch 😊
  Určitě bychom ocenili Cestu kolem světa, už jen díky zvířatům, které jsou u nás teď top 😊
  Sleduji i fb (Rhea Silvia Askania)

 • Věra Havlíčková 9.11.2017 at 15:20

  My stavíme kde co. předevčírem vláčkodráhu a do toho celou farmu zvířátek. a pěkně jsme si to užili. Já osobně mám raději dřevěné kostky a stavět hrady, ale syn mě to boří a mě to pak nebaví.:D Prostě zvířátka ted vedou.:)

 • Blanka 9.11.2017 at 15:20

  syn lego miluje a už s ním začíná i roční dcerka, která mu ho bere. Pro ní máme velký megabloks. Syn neustále básní o stavebnici kapla, tak se asi Ježíšek plácne letos přes kapsu. Líbil by se mu lyžařský vlek

 • Tereza Vykydalová 9.11.2017 at 15:22

  Dobrý den, pro nás je asi Lego jednička (i kvalitou a nerozbitností).
  I když dcerka si ještě docela ráda hraje s takovou stavebnicí od značky Logis, mě teda oproti legu příliš nebaví.
  Jako výhra by nás moc potěšila Cesta kolem světa.
  Děkueme za soutěž.

 • Tereza Spirhanzlova 9.11.2017 at 15:22

  U nás vede jednoznačně Duplo a vláčkodráha. Dupla máme strašně moc, skoro všechny ty malé sady, které byly vhodným dárkem za poslední 2 roky 🙂 Moc by se nám líbilo vyhrát Cestu kolem světa (i když nevím, kam bychom ji dali :)). Jinak super otázka, aspoň jsem se trochu inspirovala jinými stavebnicemi (i když Duplo vede u většiny dětí)

  • Tereza Spirhanzlova 9.11.2017 at 15:23

   Moc děkujeme za šablony, stáhnu si je, jsou super 🙂

 • Eliška 9.11.2017 at 15:23

  Krásný den Míšo, Nelinko, Julinko. Moc děkuji za šablony, na čísla se hned večer vrhneme. Syn má 3roky, takže u nas zatim vede lego duplo, ale mame v plánu i jine stavebnice. Ježíšek zrejme donese stavebnici Kapla.😉
  Jelikož nám Ježíšek v loňském roce přinesl Cestu kolem světa, tak by se nam moc libilo Lego Friends.
  Sleduji na fb i Instagramu.

 • Dana Charvátová 9.11.2017 at 15:23

  Dobrý den, u nás jsou stavebnice hodně oblíbené, kromě Dupla právě ta vláčkodráha, pak různé dřevěné kostky, taky Seva po nás… Opravdu nemám problém s tím, že by si děti nehrály s hračkama, jak mnohdy čtu. Pro nás určitě ta Cesta kolem světa. Dana

 • Zuzka 9.11.2017 at 15:24

  U nás zatím Duplo a klasické dřevěné kostky. Ale jakmile dorozte nejmladší, vytáhneme i Lego, které je schované ještě po mě a bráchovi

 • Adela B. 9.11.2017 at 15:26

  Naše holky nejsou moc stavebnicový, takže kromě lega máme ze stavebnic jen kuličkovou dráhu Hubelino. Dcera teď oslavila 5.narozeniny a dostala už 2 malé krabičky Lega Friends a Disney (doteď jsme měly jen Duplo) a je z toho nadšená. Hlavně potřebuje trénovat jemnou motoriku a to je na to ideální, takže my prosím, kdyby se na nás usmálo štěstí, právě Lego Friends. 🙂 Sledujeme na FB.

 • Zuzana 9.11.2017 at 15:29

  U nas je top lego duplo,ale dcera 5 let uz hodne touzi po legu friends a hlavne basni o lyzarskem stredisku :)mladsi dcera ma dva roky a nejradeji taha vsude z lega panacky.Jine stavebnice zatim nekupujeme,uz tak to nemame kam davat 🙂

 • Jana Doláková 9.11.2017 at 15:30

  Duplo je u nás TOP. Z Cesty kolem světa by byla obrovská radost. Byla v užším výběru do dopisu pro Ježíška,ale nakonec to vyhrály masinky(takze me stavení koleji nemine😀). Jinak občas deti vytáhnou Mega Bloks First Builders nebo obyčejné dřevěné kostky, ale
  Duplo frčí nejvic! Hezky den😉.
  P.S. Sleduji Fb.

 • Vendula 9.11.2017 at 15:37

  U nás zatím pořád vede Duplo, ale myslím, že brzo přejdeme o level výš. Takže Friends by se hodili. Jinak můj favorit je Kapla, zatím ale nemáme, holky si ji užívají ve školce.

 • Petra Kadlecová 9.11.2017 at 15:46

  Máme pro syna lego, vláčky a kostky, vyhrajeme si nejvíc s kombinacemi všeho plus zvířátka z plastu a plyšáky, co hrají postavy nejrůznějších hrdinských příběhů. Uvítáme Cestu kolem světa. Sleduji i FB

 • Libka Smyčková 9.11.2017 at 15:47

  Ze stavebnic vyhrava Lego Clasic u starsiho, u mladsiho Duplo a casto i vlacky, jinak zadne jine stavebnice ani nemame..

 • Martina Jurkova 9.11.2017 at 15:50

  U nás máme Lego duplo a Magformers…právě článek s vašim VULKANEM u nás rozjel obdobi Lega ,ale co víc experimentu,chemických reakcí a není den kdy by Leontynka nepřišla a neprosila o další pokus 🙂 takže u jedné prababičky bude pod stromečkem kufřík s mikroskopem,kadinky,zkumavky … 🙂

 • Kaca 9.11.2017 at 15:51

  U nas (syn 2,5 r) mame podobne kostky jako lego, jen o neco vetsi. Ale teprve ted je zacina brat na milost, ne jen ze je vysype z kybliku 🙂 . Tyhle karticky se stavenim podle vzoru/barev mam presne ted v planu. Takze jine stavebnice, krom klasickych kostek, jsme zatim ani nezkouseli.

 • Nikola Šimková 9.11.2017 at 15:51

  Dobrý den,
  u nás je kromě Lega v oblibě prastará Seva ještě po mně, jinak jakékoliv dřevěné kostky.
  A největší radost by dětem udelal určitě lyžařský vlek, dcera už lyžuje a syn jel nedávno lanovkou a taky byl nadšený.

  Pěkný den vám všem, Nikola.

  P.S. Sdílím i na FB.

 • Jaroslava Malcová 9.11.2017 at 16:00

  U nás vedle Lega ještě hlavně Magformers, ale bereme na milost i starší stavebnice po mamince:-). Pro nás vzhledem k věku jednoznačně Lego Friends lyžařský vlek! Sleduji fb.

 • Magdaléna Vlachová 9.11.2017 at 16:06

  Lego duplo je ze stavebnic top, ale máme ještě stavebnici KUBIQ FRIENDS, je moc hezká a holky z ní rády staví.. akorát by ty zvířátka mohly líp držet u sebe..
  Zájem bychom měli o Lego duplo. 🙂

 • Marketa 9.11.2017 at 16:06

  U nas frci duplo,drevene kostky, magformers a vlackodraha:)
  vyhra c2 LEGO FRIENDS

 • Janicka Kalinova 9.11.2017 at 16:11

  U nas vede urcote lego duplo,mame sadu skolku,hlavne kvuli pani ucitelce,nejakou sssdu se zviratky,mala si hraje ,zroven ale na pani doktorku,skoro pokazde nejake dote spadne ze stromu nebo podobne a musi prijit pani doktorka s kocarkem a deti osetrit,jinou stavebnici asi nemame,na druhe vlne je u nas modelina:-)moc by se mi libila velk sada dupla,male jsou teprve 3 a stale strka jeste veci do pusy,takze male lego jeste pro nas neni to prave orechove:-)

 • Kristyna Vojkovska 9.11.2017 at 16:13

  My se zatim se stavebnicemi pomalu zaciname pratelit, jednoduche kostky vedou, ale casem by urcite udelalo velkou radost Lego kolem sveta 🙂 sleduju i na fb

 • Irena 9.11.2017 at 16:17

  Dobrý den, u nás vede také Lego (u staršího to klasické malé), u mladší Duplo. Ještě je docela baví kuličková dráha, seva a dřevěné vláčky. Letos Ježíšek donese staršímu synovi Voltíka, tak uvidíme, jaký bude mít uspěch. Výhry bychom využili obě:)

 • Eliška Rozšafná 9.11.2017 at 16:24

  My si hrajeme především teď s MegaBloks, protože toho máme nejvíc a lego moc ne ale také by jsme ho chtěli 🙂 Výhra by se nám líbila Lego Duplo 🙂

 • Martina Skočovská 9.11.2017 at 16:29

  Stavebnice doma zatím nevedem. Letos budem poprvé nadělovat lego, tak jsem zvědavá jak zaujme. Kdyby se na nás usmálo štěstí, tak by se nám líbilo lego Duplo – Cesta kolem světa. Na fb sleduji a sdílím jako Martina Skočovská.

 • Mirka Š 9.11.2017 at 16:33

  U nás je to kromě Lega také stavebnice Seva. Měli jsme jí s bráchou jako malí, takže děti teď mají tu novou a dokoupili jsme i jednu ze současné doby, byť jsou kostičky stejné 🙂

 • Zuzka 9.11.2017 at 16:38

  Kromě Dupla u nás ještě frčí změť dřevěných kostek. Cesta kolem světa by byla parádní, tu by kluci ocenili.
  Pěkný den

 • Kateřina Bednářová 9.11.2017 at 16:44

  Ze svého dětství si už žádnou stavebnici nevybavím, naše treperenda je ještě na stavebnice hodně malá, ale co mě dokáže na hodiny zabavit teď v dospělosti je Geomag. A protože doma momentálně žádné Lego nemáme a navíc rádi cestujeme, určitě by se mi moc líbila Cesta kolem světa 🙂 Sleduji na fb a ig, sdílím.

 • Zuzana 9.11.2017 at 16:47

  U nás vede Duplo už od prvních narozenin, kdy syn začal skládat kostky k sobě a od sebe a teď před třetími už zapojujeme do hry i klasické Lego. Paráda, že je vše kompaktibilní. Potěšila by nás Cesta kolem světa, hlavně kvůli zvířatkům…
  Sleduji i na fb:)

 • Katka 9.11.2017 at 16:52

  Máme oblíbenou starou stavebnici – ještě po mně 🙂 A radost by nám udělalo Duplo.

 • Blanka Pavelková 9.11.2017 at 17:05

  U nás frčí stavebnice Merkur, Cestu kolem světa už máme, tak bychom s přáli vlek.

 • Lenka T. 9.11.2017 at 17:11

  Lego doma nemáme zatím žádné, ale když jsme byli na výstavě LEGA, tak děti ho milovaly, přála bych si ten Lyžařský vlek, teď u nás frčí Seva od Visty, Merkur po tátovi, dřevěné kostky, Mega Blocks a stavebnice po mně, o které nevím jak se jmenuje, taková kolečka se 4 výstupky a skládalo se to na sebe…
  l.tailorka@gmail.com

 • Jana Faixová 9.11.2017 at 17:14

  Doma máme, jak Lego Duplo, tak od Fisher Prise první kostky, ty ale nemájí ten správný nápad jako Lego s různymi postavičkami.

  • Jana Faixová 9.11.2017 at 17:15

   určitě Lego Duplo 🙂

 • Jarmila N. 9.11.2017 at 17:26

  Syn dostane k Vanocum sedmou sadu Dupla – Velkou pout, je to hlavni darek a taky posledni sada Dupla kterou poridime. Dal uz bych radeji presla na Lego, se kterym si take hraje. Ale u nas stale vede drevena vlackodraha, stavi si ji sam, obcas nechape ze tolik vlacku za sebou jet nemuze 🙂 coz je druhy velky vanocni darek co dostane – drevrnou autodrahu co se k te vlackove napoji prejezdem.
  A vyhra – ja vlastne nevim, Cesta kolem sveta je krasna, ale dalsi Duplo jsem uz nechtela 😀 Lego friends na me zas spis pusobi jako holcici sada :). Takze je mi to asi jedno, potesi obe a kdyby maly nemel zajem tak je dostane, prave dnes trileta, neter 😉
  Sleduji mailem, fcb, insta 😉
  A dekuji za inspiraci – sablony jsem tu zahledla driv ale rikala si ze je syn maly, ale ted uz je zkusim pouzit 😉
  Krasny den preje Jarmila

 • Jana Fraisova 9.11.2017 at 17:55

  U nas frci wedgits pro mladsiho a zolo pro starsiho.Libilo by se mi duplo kolem sveta, s tim by si vyhrali oba.

 • Vendula 9.11.2017 at 17:55

  U nás vede Lego 🙂 a výhra lego friens by dcerce udělala radost 🙂
  Sleduji i na FB

 • Soňa Zemanová 9.11.2017 at 18:04

  Tak naše oblíbené je jen Lego. S tím si děti vyhrajou. Moc by nás bavila Cesta kolem světa.
  Sdílím a sleduji.

 • Eva 9.11.2017 at 18:08

  Zatím vyhrávají obyčejné dřevěné kostky, Ježíšek nadělí Mega Blocks. Ale už plánuji, které sady Dupla pořídím. Potěšila by nás sada Cesta kolem světa.

 • Kristýna Hury Hurychová 9.11.2017 at 18:35

  Mam malou holcicku, takze nas tohle objevovani teprve ceka. Rada bych ji poridila Lego DUPLO, zatim shanim drevene hracky, skladacky, kostky apod.

 • Veronika 9.11.2017 at 18:52

  U nás si holky hodně hrají s Playmais. Obě to hodně baví. Občas musíme stavět i my s manželem, aby měly holky výtvory, které si přejí a samy ještě nezvládají.
  S Legem už pomalu přecházíme na menší kostičky, takže bychom raději Lego Friends.

 • veronika horáčková 9.11.2017 at 18:56

  super je ještě stavebnice Kapa, ale má ráda i klasické dřevěné kostičky. jinak by byla super cesta kolem světa

 • Hanka 9.11.2017 at 18:56

  Souhlasím s ostatními.Lego Duplo u nás vede.Cesta kolem světa by se nám hodila do sbírky.Pro naši 10měsíční Eli jsme pořídili měkké kostky v želvičce baby Clemmy.Zatím je sice jen ochutnává a boří komíny.😂

 • marta 9.11.2017 at 18:58

  Lego u nás vede ze všech stavebnic a vybrali bychom lego friens

 • Blanka 9.11.2017 at 19:07

  Ahoj,

  zatím jinou stavebnici než Lego nepoužíváme. A Duplo má u nás tedy úspěch opravdu veliký.
  Preferovala bych Cestu kolem světa, protože ji chceme koupit k Vánocům tak jako tak, ale ten vlek by samozřejmě potěšil taky 🙂
  Sleduji i na Insta i na FB… (@blanchettka, Blanka Vosa Veselá).

  Krásný večer,
  B.

 • Markéta K. 9.11.2017 at 19:07

  Dcerka dostane svojí první stavebnici – Magebloks – teď na Vánoce. Tak uvidíme, jestli u ní sklidí úspěch. Já už se na to každopádně těším 😀 Konečně nějaké jiné stavění než s kostkami 😀
  Výhru bych ráda – pokud se na mě usměje štěstí – Lego Duplo. Lyžařský vlek jsem zrovna koupila své neteři k Vánocům 🙂

 • Andrea D. 9.11.2017 at 19:10

  U nás vede Lego Duplo a přála bych si tedy tu Cestu kolem světa 🙂 Jinak jsou ještě fajn kostky Megablocks.
  Sleduju na FB i na instagramu.

 • Rita 9.11.2017 at 19:19

  U nás momentálně lego jede ve velkém. Duplo byl skvělý začátek, teď už nás baví malé kostičky. Takže by u nás určitě uspělo lego friends. Skvělá stavebnice je také magnetický magformers. Sleduji FB

 • Soňa R. 9.11.2017 at 19:21

  Syn je zatim na stavebnice malicky, ale co nevidet nam doroste do veku kdy Logo duplo pocitam bude na programu. Manzelovi se to moc nezamlouva, on je odchovany na Merkuru, tak si myslim ze doma bude ohledne toho jeste dlouha diskuse. 😃

 • Marketa 9.11.2017 at 19:24

  Tak my teprve se stavebnicemi na Vánoce začneme 🙂 Markétka dostane krabici se základními Duplo kostkami, podložku a menší sadu Burákova garáž (po tatínkovi má lásku k brm brm, ale na Buráka se těší hodně i tatínek). Doma má už barevné dřevěné kostky, ale ty ze sebe kloužou, tak jí to moc nebere. Doufám, že Duplo a následně Lego bude top, protože se na stavění těšíme i my rodiče 😀
  Líbila by se mi Cesta kolem světa.
  Marketa.knavova@seznam.cz

 • Lucie 9.11.2017 at 19:27

  U nás vede lego duplo a creator, seva u syna, potom mozaiková skládačka, kuličková dráha… Duplo by nám rozšířilo možnosti o zvířátka, tak zkusíme štěstí. Sleduji vše, když je čas.

 • Venduli 9.11.2017 at 19:28

  U nás vede kombinace dřevěných kostek, vlackodraha, duha od Grims a duplo zvířátka. Syn vytváří úžasné stavby a kombinace. Budem rádi za Duplo Cesta kolem světa, děkujeme za krasne dárky!

 • Andrea 9.11.2017 at 19:29

  Tak lego je super, máme doma dva potomky, takže by se nám hodily obě i Cesta koelm světa pro mladšího i Lyžařský vlek pro starší. Jinak u nás frčí i dřevěné kostky. Kupodivu si s nima vystačí oba 🙂

 • Martina 9.11.2017 at 19:37

  U nas zatim vede Lego Duplo. Mame nekolik sad, farmu, lesni zviratka, autobus i sadu s McQueenem. Jezisek urcite donese dalsi :-). Az budou kluci vetsi, rada bych poridila Merkur. Byl muj oblibeny a verim, ze kluci ho budou milovat. U nas by urcite uspela sada Cesta kolem sveta.

 • Veronika 9.11.2017 at 19:50

  U nás začíná frčet velké, teda vlastně malé, lego. Nevím, jestli jsme měli smůlu na kusy, ale duplo nám špatně drží a rozpadá se… Ale výhra udělá radost kterákoliv! 😉

 • Simona L. 9.11.2017 at 19:55

  Tak za nás to jsou zatím klasické dřevěné kostky, LEGO bych teprve ráda pořídila, protože už dorůstáme do správného věku 🙂

 • lucie 9.11.2017 at 19:57

  u nás vede lego duplo, jine stavebnice neboduji..
  cestu kolem sveta si prejeme, pokud ji nevyhrajeme, jezisek ji stejne prinese 😉
  a lego friends nas zrejme ceka zanedlouho 😀
  sleduji i fb a inst, sdilim na fb

 • Bára 9.11.2017 at 19:59

  Syn má nějraději Lego – Duplo a Hubelino, vláčkodráhu a u babičky si vyhraje se Sevou po mě:) Radost by nám udělalo Duplo:)

 • Majka 9.11.2017 at 20:03

  Syn je jeste maly, takze moc stavebnic jeste nemame, ale jako dite jsem milovala jednu, se kterou jsem si strasne vyhrala a teprve v dospelosti se dozvedela, ze to bylo taky Lego! Ale vypadalo jinak, nez dnes. Jinak nas bavila taky Seva a Merkur. Prejeme si vyhrat Lego Cesta kolem sveta.

 • Petra 9.11.2017 at 20:10

  U syna jednoznacne vede Lego Duplo a ted uz i male Lego. Duplo stavi podle fantazie, male Lego podle planku a hodne si hraje i s figurkama. Dceru take bavi drevene kostky s obrazky. Jinou stavebnici doma nemame. Cesta kolem sveta by byla fajn, mame Antarktidu 🙂 Sleduji na FB.

 • Hana 9.11.2017 at 20:12

  U nás frčí Lego Duplo – zkusit Lego menších rozměrů jsem se ještě neodvážila (mám půlroční mimi, strčí do pusy, co ji napadne). K výhře – líbila by se nám Cesta kolem světa. Sleduji mailem (odteď 🙂 ) a na fcb. Hana Ondriková

 • Alice Nováková 9.11.2017 at 20:15

  Děkuji za super članek, mame doma Lego Duplo vláček a rozšiřující sadu kolejí a pak malou sadu s traktorem a jinak z bazaru lego duplo kostky na kila 🙂 takže bych ráda vyhrala Lego Duplo Cesta kolem světa. Stavebnici kromě Dupla mame doma klasické dřevené kostičky různých tvarů. Alice

 • Katka K. 9.11.2017 at 20:16

  Lego je u nas v kurzu 🙂 Mame hlavne “obycejne” duplo kostky, ze kterych se nejcasteji stavi pistole a tanky 😀 A uz od srpnovych narozenim si syn preje “pod stromecek vanocni lego policejni”, takze ho Jezisek nemuze zklamat ;-). A v zaloze je jeste Duplo Rodinny dum a kreativni sada. No a Cestou kolem sveta bychom taky nepohrdli ;-). Krome dupla casto stavime i z obycejnych drevenych kostek, treba takove hasicske auto z jengy, to byla vyzva 😀
  PS: sleduji i FB.

 • Jana Stecová 9.11.2017 at 20:25

  U nás jede ve velkém Duplo. A i ty vláčky jsou super. Dcera má 20 měsíců a koleje si staví sama, maminku potřebuje jen na postavení mostu a popřípadě nějaké dodělávky 🙂 Po Cestě kolem světa pokukuji už dlouho, takže pro mě jasná volba. Sledují mailem, FB a také sdílím.

 • Iveta Ptáčková 9.11.2017 at 20:26

  U nás jednoznačně vede lego duplo, ale občas si dcerka už vytáhne malou sadu Lego friends, co máme doma. Bylo by proto skvělé vyhrát velkou sadu Lego friends 🙂 Z jiných stavebnic ještě vede vláčkodráha a magformers. Sleduji FB (a sdílím) i na IG.

 • Martina Machková 9.11.2017 at 20:26

  To je ale parádní článek! Díky za to skvělé shrnutí, určitě ho spousta z nás využije. U nás letí mj. stavebnice Seva (ještě po mně a bráchovi) a pak dřevěné kostky, které prvnímu synkovi vysoustružil taťka. Staví se tak hrady, hrady a ještě jednou hrady… 🙂 Moc by se nám líbila Cesta kolem světa (a musím omrknout Vaše tipy, resp. ty Dupla, které máte doma, vypadají velice slibně 🙂

 • Jana 9.11.2017 at 20:28

  U nás frčí drevene kostky 😊 Vyhru bych radši duplo pro dcerku,vypadá uzasne.

 • Monika K 9.11.2017 at 20:31

  U nás je duplo srdcovka, není snad den kdy by si s ním děti nehráli 🙂
  Mám v plánu pořídit do budoucna i pár “krabiček” lega ale na to máme zatím čas.
  Tudíž soutěžím o lego duplo cesta kolem světa, to ve sbírce ještě nemáme 🙂

 • Zuzana Bláhová 9.11.2017 at 20:31

  Dádík miluje vláčkodráhu, už máme i další doplňky jako jeřáb, depo, přejezd. Taky lego duplo máme hodně oblíbené a proto bychom byli rádi za Lego Duplo Cesta kolem světa. Jinak ve školce jsem ho viděla s chytrým autíčkem od Mindoku. Pěkný večer. Z.

 • Viki 9.11.2017 at 20:37

  Ze stavebnic máme zatím jednu sadu Lego Duplo a o pořízení další uvažujeme buď teď na Vánoce nebo k narozeninám, takže Lego Duplo je pro nás vzhledem k věku jasná volba. Se starším synem si občas hrajeme s vkládacími kostkami různých tvarů a barev. Sleduji na fb.

 • Alena 9.11.2017 at 20:38

  U nás frčí dřevěné kostky a seva. Dcera vyhlíčí sníh, kdy bude moci na lyže tak vlek by byl super.

 • Jarcca 9.11.2017 at 20:39

  U nás teď Duplo jede nejvíc! Takže Ježíšek by měl velkou radost Duplo vyhrát aby ho nemusel kupovat! 🙂 Doma jinou stavebnici nemáme, ale u kamarádky syna moc bavil Magformers. Jinak sleduji a sdílím na Fb jako Jarcca Jarunka..

 • Katy 9.11.2017 at 20:41

  Díky za článek s komplet Lego inspiracemi. Já si budu muset opravdu pořídit tu Laminovačku, abych mohla s Ani stavět. Stavebnici máme doma akorát klasické dřevěné kostky a Lego Duplo. Cesta kolem světa by se nám moc líbila 😉 Podle mě je to nejlepší stavebnice pro nejmenší děti. Pro starší je úžasná Klimba (dřevěná kuličkodráha s xylofonovými klávesami a návody jak sestavit, aby hrála melodie), ale bohužel v ČR nedostupná, ale povedlo se mi sehnat docela dobrou náhradu – Hape Quadrilla, kterou jsme teď koupili a na narozeniny dcerky se teď asi těším víc než ona 😀

 • Veronika Kohoutová 9.11.2017 at 20:45

  Lego Duplo je jasnou jedničkou. U nás letí nejvíce vláček + koleje + výhybky a zvířátka. Jinak si malý (26 m) také rád staví i klasické dřevěné hrady a mosty a poslední dobou miluje puzzliky. K vanocům rozšiřujeme sbírku lega o lesopark a cestu kolem světa bychom také brali :-). Sleduji i na FB.

 • jana 9.11.2017 at 20:48

  ahoj nam by se moc libily obe vyhry,nejvice asi cesta kolem sveta 🙂 u nas frci stavebnice cheva,kostkova stavebnice ale i stavebnice podobna waflim 🙂 jinak typycka vlackodraha 🙂

 • Mishi Fufu 9.11.2017 at 20:50

  Pokoukávám po té magnetické stavebnici, jinak máme klasický kostky a jedno mini lego. Vyhrát bych chtěla Cestu kolem světa. Sleduju na insta i fb.

 • Míša 9.11.2017 at 20:52

  Lege je u nás top hračka, jiná stavebnice u nás zatím nefrčí. Cestu kolem světa máme, tak bychom brali lyžařský vlek 🙂

 • Zuzka T. 9.11.2017 at 20:52

  Ahoj 🙂 Jinou oblíbenou stavebnici zatím nemáme, ale naše 13m holčička už teď miluje Duplo. Hraje si s ním každý den. Samozřejmě zatím vítězí figurky, ale i kostičky ji baví a už se jí daří je i trochu skládat a ne jen rozebírat. Takže by nás určitě potěšilo to Lego Duplo 🙂 Fb – Zuzka Tesarčíková, ig – zuzztesa

 • Hanka 9.11.2017 at 20:53

  Naše holky taky moc baví Duplo, to malé Lego mi prostě pořád přijde malé 😀 Takže Cesta kolem světa by byla vážně super! Ale pěkně si vyhrají i s obyčenými dřevěnými kostkami 😉 Pěkný den, H.

 • Kača M. 9.11.2017 at 20:58

  U nas jede hlavne Lego duplo. Cim vice zviratek,tim lepsi:-) takze bych si prala 1.vyhru. sleduji na FB i IG

 • Michaela Hofericová 9.11.2017 at 21:00

  U nás ze stavebnic vede duplo. A ty koleje, no… Třeba magformers je vůbec nezaujal a jen tu leží… Občas ještě vytáhnou takovou tu jenga věž a z toho si staví ohrádky a garáže, tak jsem koupila další a stavíme všichni. Ale duplo teda vede na plný čáře… Sleduji na fb i instagramu…

 • Lenka Pejšová 9.11.2017 at 21:00

  U nás teda veda Lego Duplo, jinou stavebnici jsme zatím nepořizovali. Jen u dědečka truhláře si dcera krásně vyhrála s dřevěnými odřezky. Bylo neuvěřitelné, co s bratrancem dokázali postavit ze zbytků dřeva. Nás by potěšilo Duplo, ta zvířátka by byla hitovka.

 • Dana M. 9.11.2017 at 21:09

  Lego u nás frčí a vede na celé čáře, 8 letý syn vymýšlí donekonečna nové a nové projekty, asi už kontaktujeme Lego vývojáře 🙂 děláme si z něj legraci, že má místo mozku z lega kostku 🙂 jeho 2 letá sestřička ráda staví Duplo, pomalu jí rozšiřujeme sbírku, ráda by fušovala i do lega pro velké děti, ale setkává se s nepochopením…..Velký úspěch má u nás i stavebnice “ježci wader” ,pracovní název “bodlinky”, a oba si spolu rádi hrají s dřevěnou vláčkodráhou a doplňky. Zaujala mě stavebnice Smart max i další stavebnice na podobném principu, možná něco donese ježíšek. Cesta kolem světa se nám v katalogu líbila už vloni, potěšila by oba, zvířata jsou u nás top.
  Hezký večer
  Dana

 • Kateřina Spurná 9.11.2017 at 21:12

  Radost by nam udelala stavebnice Lego Duplo -cesta kolem sveta:-) Jine stavebnice nemame…zatim zadna jina nezaujala.
  Fb sleduji jako Kateřina Spurná, IG jako katerinaspurna
  na Fb sdilim:-

 • Lenka Richterová 9.11.2017 at 21:14

  První Lego Duplo plánujeme dát dceři pod stromeček. Už se těším na její reakci. V případě výhry by se nám určitě hodila Cesta kolem světa. Pěkný večer!

 • Kateřina Mejtská 9.11.2017 at 21:20

  Dobrý večer,
  lego duplo je nesmrtelné. Naši kluci mají velkou sadu Farmu a velkou krabici kostek lego duplo. A poslední koupě byla policejní auta. Kluci si stále staví z lega. Další naší oblíbenou stavebnicí je playmobil. A výhra by se nám líbila Cesta kolem světa, tedy jestli se na nás usměje štěstí. Sdílím Vás i na facebooku. Těším se na další soutěže,
  hezky večer. Katka
  kaca.val@seznam.cz

 • Beata 9.11.2017 at 21:29

  u nas okrem duppla vedu klasicke drevene kocky a priala by som si pre syna cestu kolem sveta 🙂

 • Natalie Karasova 9.11.2017 at 21:30

  Lego duplo je moc fajn, ale u nas vede vlackodraha a silnice. Letos k Vanocim bude i sada Stavba od Magformers.
  Co se tyce vyhry… tezka volba :0 ale vzhledem k tomu ze syn je blazen do lahovek a letos se bude ucit lyzovat, tak Lego friends >]
  Sleduji Vas i na FB

 • Dana 9.11.2017 at 21:36

  Lego je u nás top už 5 let! Jednu dobu lehce konkurovala vláčkodráha 🙂 Rádi bychom případně dostali Lego Friends 🙂

 • D-žejn 9.11.2017 at 21:36

  U nás teda zatím vede Lego, pro mladšího Duplo, starší už jede v Lego Friends a City. A oba si už před delší dobou oblíbily stavebnici Kapla.
  V případě výhry bych volila sadu Friends, přesně tenhle vlek má dcera pod stromeček vyhlídnutý.
  Džejn

 • Zuzana Vařincová 9.11.2017 at 21:38

  Lego je u nás nejoblíbenější stavebnicí, jinak si děti hrají ještě hodně s obyčejnými dřevěnými kostkami. Nejraději bych vyhrála Lego Duplo kolem světa, s tím by si totiž vyhrály všechny mé čtyři děti, ale Lego Friends by zase ocenily ty mé dvě nejstarší 🙂 Držím nám palce 😉

 • Blanka Nedvědová 9.11.2017 at 21:39

  Kromě Dupla máme doma ještě sensory blocks a s tím jdou dělat také pěkné věci…. Pokud by to vyšlo, líbilo by se nám duplo Cesta kolem světa. Děkujeme za možnost

 • Denisa Zemanová 9.11.2017 at 21:40

  U nás si dcera hraje s Megabloks kostkami, a Duplo čeká pod stromeček. Potěšila by nás Cesta kolem světa.

 • Markéta Němcová 9.11.2017 at 21:41

  U nás Lego taky výtězí, v případě výhry by kluky jistě potěšila Cesta kolem světa. Ještě vydrží dlouho u puzzlí a u obyčejných dřevěných kostek. Hezký večer, Markéta

 • Viki Cervena 9.11.2017 at 21:41

  U nas frcia este klasicke kocky. A to lego duplo by bola pecka.

 • Tereza Frieserova 9.11.2017 at 21:47

  Synek je jeste maly na stavebnice, ale moc se tesim, az jim prijde na chut, aneb kupujme svym detem takove hracky, ktere budou bavit hrat i nas 🙂 a urcite bychom radi zacali Legem Duplem.

 • pravdova l. 9.11.2017 at 21:56

  super cena ako aj tie predtym, zapajam sa teda do tejto ako prvej …lego este nemame, je toto vobec mozne??? Sledujem aj na FB, ci mailom (ten mail super vec fakt, hned to mam a viem) Lenka Pravdova.

 • Hana 9.11.2017 at 21:59

  u nás teď jede Mega bloks a ačkoliv máme holčičku pořád musíme stavět garáž:) Ale dceru nadchnul autobus od lego duplo a tak se ježíškovi bude psát o duplo:)

 • Eva 9.11.2017 at 21:59

  Pokud to mohu zařadit mezi stavebnice, tak u nás si malá ráda hraje s nacvakovacími korálky Pop Arty. Letos k Vánocům zvažujeme Lego nebo Magformers. Děkujeme za článek.
  Sleduji na IG i FB.

 • Michaela 9.11.2017 at 21:59

  U nas vede lego ve vane, mame plnou vanu zvířátek, domečku a skluzavek… na suchu to neni ono… 😅🙄🙈

 • Kristyna 9.11.2017 at 22:19

  Z mých dětských let si pamatuji Merkur, který mám schovaný pro dceru a doufám, ze ji bude bavit jako me 😄 zatím ale vyhrává Lego a dřevěné kostky.
  A prali bychom si Lego Duplo Cestu kolem světa.

 • Vladka 9.11.2017 at 22:25

  David rad stavia z Lega dupla, a síce robotov a pištole.. máme farmu a takú sadu pre najmenšie deti.. okrem Lega sú v kurze obyčajne farebné drevené kocky – vytvára kostoly, kulickodraha, vlackodraha.. pred rokom ujiždel na puzzlikoch.. má ešte asi 3 srubovacie sady, ale s tými sa sám nevyhraje – potrebuje ocka.. nás by najviac potešila cesta okolo sveta 😁

 • Lenka Hermanová 9.11.2017 at 22:27

  Syn si strašně rád staví z Dupla, ale vede teď u nás dřevěná vláčkodráha. Chceme pořídit Merkur, ten vždycky miloval jeho tatínek. V případě výhry bych si přála LEGO FRIENDS LYŽAŘSKÝ VLEK

 • Lucie 9.11.2017 at 22:27

  U nás vládnou dvě sady Lega Duplo. U babiček Cheva. 🙂

 • Martina 9.11.2017 at 22:33

  Viac nez lego u nas frci megablocs,manzela zasa chytila sewa😉 radi by sme vyhrali duplo.

 • Aneta 9.11.2017 at 22:38

  číslo 1 u nás je kuličková dráha LENA, potom vláčkodráha a magnetická skládačka.. cestu kolem světa berem 😀

 • Lucia 9.11.2017 at 22:41

  Dobrý večer, u nás majú dievčatá najradšej klasické drevené kocky :-). Tie kombinujú so zvieratkami, ktorým stavajú ohrady, farmy…S legom sa rady hrajú kvoli panáčikom,ktorým stavajú domy. Hitom bolo požičané lego od kamarátky, kde bolo WC.
  Ako výhra by sa mi páčilo lego Duplo.
  Sledujem Vás aj na FB.
  Pekný deň.

 • EL 9.11.2017 at 22:48

  Kromě lega máme ještě stavebnici Seva… a už pár let schovávám Merkur a pořád mi na to holky přijdou malé, tak uvidím…. Líbil by se nám lyžařský vlek.

 • Veronika 9.11.2017 at 22:50

  U nas je jeste oblibena kulickova draha od Leny. A maleho nadchlo Duplo. Mame i klasicke lego ale toho nebavi vubec. Sleduju vsude mozne a libila by se nam sada Cesta kolem sveta 😍

 • Martina K. 9.11.2017 at 22:50

  Pěkný večer, u nás je lego duplo také oblíbené, syn neustále staví nějaké komíny na autech a krby:D takže kdyby se usmálo štěstí, tak bychom určitě chtěli Lego Duplo. S jinou stavebnicí si syn zatím nehraje, ale uvažujema nad koupí Magformers k vánocům.

 • Misa k. 9.11.2017 at 23:03

  Lego friends je ted u nas snad na kazdy svatek nebo narozeniny a musi byt i na vanoce. Mrzi me, ze nemam tolik cadu, abych si s nim sama stavela. Krome lega radi stavime magformers. A neustale se vsechny deti vraci k hromade drevenych kostek. Ty jsou snad ze vsech stavebnic nejoblibenejsi.

 • Michaela Kratochvílová 9.11.2017 at 23:07

  Míšo tak u nás se staví každý den dřevěná vláčkodráha a poslední dobou jsou mosty právě z dupla 🙂 nebo má nejradši stavění kolon z autíček a vozítek z dupla (že by to bylo tím že právě kolony každý den v Praze vidíme 🙂 )
  Takže za nás lego Duplo
  Sleduji na fb i IG

 • bzanda 9.11.2017 at 23:11

  Nám by se hodila výhra Lego Friends pro dcerku – 8 let 🙂
  Lego u dětí vede, na druhém místě je pak cheva a další seva a seko.

 • Paula 10.11.2017 at 0:00

  Tešili by sme z Lega Dupla 🙂

  a skladačky? vláčkodráha, či drevená klasika… momentálne v obľube aj Ružová monte veža spolu s hnedými schodami… ale Lego jednoznačne vedie a nie len u malkáčov 😉 ocko sa vždy rád pridá…

 • Klára Drdová 10.11.2017 at 0:17

  Lego Duplo u nas jede ve velkem. Pak mame uz jen drevene kostky, ale ty moc nefrci a takovou “bodlinkovou” stavebnici po me – ruzne tvary obodlinkovane a daji se do sebe zastrkovat.. Akorat je to slozitejsi nez duplo, tak zatim moc neslavi uspech.. Jinak se priznam, ze jine stavebnice nemame a zatim neplanuji.. Uz takhle mame spoustu hracek, tak myslim, ze neni treba mit 3 druhy stavebnic;-) Prala bych si vyhrat duplo, to je opravdu nadherna sada.. Sleduji vas na fb i ig;-)

 • Kristy 10.11.2017 at 0:43

  U nás vede lego duplo na plne care. Dcerka si s nim.dokaze hrat hodiny, vymyslet pribehy a hlavne ty stavby! To ja bych v zivote nepostavila jako dcerka v necelych 4 🙂 sputez sdilim a sleduji na.FB i IG. Pri rolovani na konec komentu je mi ale jasne, ze se muzu souteze max. Zucastnit 🙂

 • Jana 10.11.2017 at 3:07

  Lego Duplo u nás má velký úspěch, aktivně si zatím staví starší holky (5 a 3,5 roku), nejmladší (1,5) je spíš pozoruje nebo po nich kostky hází :-). Jinou stavebnici zatím vyzkoušenou nemáme, ale Ježíšek přinese magnetickou Magformers, na kterou už se moc těším, snad se bude líbit i holkám.
  V případě výhry prosím Lego Duplo Cestu kolem světa, tu ještě nemáme.
  Sleduju i na facebooku :-).

 • Zuzkavl B. 10.11.2017 at 7:12

  Duplo je oblíbené i u nás. Mimo to ráda Verunka staví cesty, komíny, garáže z obyčejných dřevěných kostek. V případě výhry by se nám líbila první stavebnice Kolem světa

 • jitka kubíčková 10.11.2017 at 7:46

  Děkuji moc za šablony, dneska vyzkoušíme. Kluky teď hodně baví Hubelino kuličková dráha, která sedí k duplu.
  Moc by se menšímu líbilo Duplo Cesta kolem světa.

 • Petra Jedličková 10.11.2017 at 7:50

  Zdravím všechny. U nás (na rozdíl od Vás) vedou vláčkodráhy všeho druhu. Naštěstí jsem kluka od začátku vedla k tomu, že si je staví sám, takže zastávám jen dokončovací práce a stavím jen při dobré náladě (což syn vždy ocení tím, že mi vynadá, že měl jinou představu). Od Lega máme také ty jejich koleje a z kostek stavíme nádraží a jeřáby na přeložení nákladu 🙂 U babičky máme starou chevu ještě po nás a také máme mega blocks. Jinou stavebnici zejména kvůli prostoru moc nechci, ale uvažuji např. o magformers. V případě výhry bychom si vyhráli s oběma verzemi 🙂

 • Ter 10.11.2017 at 8:05

  Krásný článek:)) mně se líbí, že děti si dokážou udělat stavebnici z čehokoliv- kolíčky, misečky, malé dětké židličky, skleničky nebo jak dnes u nás krabičky od čaje:)) ale DUplo je bezva i pro mámy a táty:)) a DUplo vláček u nás vede:) hezký den

 • Pavlína 10.11.2017 at 8:10

  Náš téměř 2letý syn má nejraději Lego Duplo a zároveň zbožňuje zvířátka, takže Cesta kolem světa by se mu rozhodně líbila 🙂

 • Andrea 10.11.2017 at 8:42

  Ahojky, dcera ma 4,5 let a vede u nas Duplo. Mame 4 ruzne sady a urcite budem dokupovat dalsi. Jinou stavebnici zatim nemame a ani zatim nevim, jakou jinou zvolit. Lego zatim staci. Libil by se mi balik c. 1 😉

 • Marie Škopíková 10.11.2017 at 8:42

  Dobrý den,
  u nás frčí jenom lego a jinou stavebnici jsme zatím nezkoušeli… Líbila by se nám Cesta kolem světa. Sleduji na facebooku i instagramu.

 • Lucie Kurdiovská 10.11.2017 at 8:54

  U nás vede:
  Lego Duplo,
  Obyčejné dřevěné kostky
  Puzzle
  A Ježíšek přinese Magformers.
  A z balíčku by holky potěšila sada cesta kolem světa!😊

 • Iva 10.11.2017 at 8:59

  Naše 4letá dcera jiné stavebnice, kromě DUPLA, nemá…. samozřejmě, že nejoblíbenější z celé sady jsou postavičky a zvířátka 🙂 takže by nás stoprocentně potěšilo DUPLO Cesta kolem světa – kvůli zvířátkům 😀 Sleduji i na FB. Iva Heringová

 • Lucka 10.11.2017 at 9:04

  Syn ma lego rad. Vice u nas je vyuzivano detske “remeslne” naradi s prislusenstvim. Porad dilky smontovava a rozmontovava. Libila by se nam vice sada Cesta kolem sveta.

 • Lucie Zvonková 10.11.2017 at 9:05

  U nás se se stavebnicemi teprve začíná, takže Duplo byla první volba a dle oblíbenosti můžu říct, že to byla správná volba 🙂 S dalšími stavebnicemi zatím vyčkáváme. Ocenili bychom tedy Lego Duplo Cestu kolem světa. Sleduji i na fb a zároveň sdílím.

 • Lenka 10.11.2017 at 9:09

  U nas nejvic frčí Lego Duplo a Magformers. Uvítali bychom sadu Cesta kolem sveta.

 • Lada 10.11.2017 at 9:10

  Lego lego a pořád jen lego. Máme doma i Magformers, dřevěné mašinky, ale Lego vede. Máme především Duplo, ale už jsme u prarodičů ukázali dětem klasické lego po nás a starší syn se okamžitě pustil do stavění. Výhry bychom ocenili obě, ale pokud musím uvést, tak byť je až od 8 let, myslím, že bychom si s ní poradili 😀 Takže Lego friends. Děkuji.

 • Andrea S 10.11.2017 at 9:19

  Tenhle clanek je jeden z top. Uz mam doma vsechny predlohy, jen mame problem s ruzovymi kostickami, ktere nemame 🙁
  Jinak pak u nas sem tam se vytahne megabloks a obycejne drevene kostky. Stavebnice jinak pak teprve budeme kupovat. Tuhle soutez proste musim i sdilet na fb (andrea ajca salvetova)

 • Míša Štr. 10.11.2017 at 9:19

  Naše holky (5 a 2,5) jedou Duplo každý den, zatím vlastně jinou stavebnici nemáme. Venku jsou pak hitem přírodní stavebnice (klacek, šišky, odřezky špalíků 🙂 ).Zatím jsme vlastně jinou stavebnici ani nezvažovali, k narozeninovým či podobným příležitostem dokupujeme většinou nějakou tu střední sadu Dupla, aby byli panáčci a zvířata a k tomu sadu základních kostek, aby se daly stavět velké stavby. Kdyby se na nás náhodou usmálo štěstí, tak by se u nás neztratila ani jedna z výher 🙂 Moc děkujeme za pěkné každodenní články, musí to být fuška! Sdílím i na FB (Michaela Štroufová)

 • Edita 10.11.2017 at 9:36

  U nás je u bou synů oblíbená také vláčkodráha. Lego Cesta kolem světa by nám udělala velikou radost 😉

 • Zuzana 10.11.2017 at 9:48

  Dobrý den, máme zatím jenom Duplo, ale časem určitě nějakou další stavebnici pořídíme. A protože mám doma ještě mrňata:-), brala bych Cestu kolem světa. Děkuji. Zuzka. Sleduji na IG.

 • Martina Pospíchalová 10.11.2017 at 10:02

  u nás vede Lego, sice máme dřevěnou vláčkodráhu, ale s tou si hrají jen občas……Cesta kolem světa by holky nadchla, tyhle zvířátka ještě nemají a vytváří z nich příběhy.

 • Jindra 10.11.2017 at 10:08

  U nás teď je aktuální Playmobil. Je to nová hračka teprve 3 dny, ale každý den tak hodinu výplní. Dcera i já jsme fascinovaný drobnými detaily, které v Duplu nejsou.
  Vybrala bych Lego friends.

 • Jaroslava 10.11.2017 at 10:32

  U nás je lego duplo stálice mezi hračkami,malá si s nim hraje každý den a nejdůležitější pro ni jsou samozřejmě zvířátka😊Takze my bychom si přáli Cestu kolem sveta😊
  Sledujeme i na FB a sdílím

 • Barbora 10.11.2017 at 10:58

  U nás zatiaľ vedie tak maximálne užužlávanie kociek, ale verím, že cesta okolo sveta by mala ohromný úspech, keďže naša Terezka zvieratá miluje

 • Darina 10.11.2017 at 11:02

  Zájem bych měla o Lego Duplo Cesta kolem světa. Sleduji na FB i insta. Doma skládačky příliš nefrčí, za to u babičky je jich hodně. Jsou to hlavně skládačky z dob minulých, které babička pečlivě uschovala po svých dětech 🙂

 • Lenka Červeňová 10.11.2017 at 11:13

  U nás vede Duplo, ale nezahálí ani dřevěná vláčkodráha. Starší syn si oblíbil Sevu, tak ji dostane v prosinci k narozeninám. Z výhry bych vybrala Lego friends, lyžařský vlek vypadá parádně ☺

 • Tereza 10.11.2017 at 11:19

  Nevim jestli se to da brat jako stavebnice srovnatelna s legem,ale stavime radi z dřevěných kostek.Vybrala bych pro syna Lego cesta kolem sveta

 • Klára Hošáková 10.11.2017 at 11:19

  U dcerky vede Lego Duplo (máme zvířatka z farmy ) a doplněním Cestou kolem světa by byla naprosto nadšená 😉 Zvířátka vedou.. a když nepoužívá Lego kostky,staví jim domečky a cestičky z běžných dřevěných kostek.. Sledujeme na FB i IG

 • Anna Nováková 10.11.2017 at 11:54

  Ahoj 🙂 tak u nás frčí ještě klasika dřevěné kostky a pak sensory blocks 🙂 ale lego je TOPka 🙂 určitě by Magdalenku potěšila sada “lyžařský vlek”. Díky za další krásnou soutěž 🙂 sdílím a mám lajknuto všude!

 • Veronika Olejníková 10.11.2017 at 12:05

  Máme rádi českou stavebnici Blok od spol. Vista. A už se těším, až holky vyrostou dost na Seko od stejné firmy.
  Soutěžíme o Lego Duplo, prosím 🙂 Děkujeme.

 • Lenka 10.11.2017 at 12:27

  Starší dcera (4r) si letos od Ježíška přeje MagFormers. Jinak u nás docela frčí Mozaika. Jsou to plastové hříbečky, které se vkládají do mřížky. Máme větší, menší, matné i lesklé… Mladší dcerka (22m) si zatím se stavebnicemi moc nehraje, přidá se k ségře u Lega. Moc by se nám líbila Lego Cesta kolem světa, využily by obě děti.

 • Zuzana 10.11.2017 at 12:30

  Zatím lego nemáme.. první dostane k vánocům tak se těšíme na první seznámení se stavebnicí . V případě výhry by se nám libila cesta kolem světa 🙂

 • Lenka 10.11.2017 at 12:38

  Lego je asi nejoblíbenějš stavebnice, ale holky si rády staví i koleje k vláčkům (naštěstí samy) a rády mají i stavebnici, která nevím, jak se jmenuje, ale jsou to ploché tvary, nejčastěji kolečka, se zářezy, které se zasunují do sebe 😉
  A i když už má starší věk na klasické lego, jedeme stálev duplu, takže bychom rádi soutěžili o duplo cestu kolem světa.

 • Denisa 10.11.2017 at 12:41

  Lego, přiznám se, miluju spíš já než děti 😃 Ale starší dvou a půl letá Eli už tomu taky začíná přicházet na chuť.
  Jako první jsme ji pořídili Mega blocks, které ji vůbec nezajímaly, ke druhým narozeninám dostala Lego duplo a to už sem tam vytáhne. U ní prostě vedou puzzle 🙈
  V mladším, ročním Matýskovi vidím větší potenciál 😃 Mega blocks ho baví hodně skládat a rozkládat, u Lega se mu zase líbí figurky, nicméně skládání kostiček je na něj ještě poměrně složité tím, že do sebe hůř zapadají. Ale přijde na to a bude to supeeer!
  Takže my bychom Cestu kolem světa brali všemi deseti! ❤️

 • Lenka A. 10.11.2017 at 12:44

  Kromě Lega Duplo máme doma ještě vláčkodráhu a klasické dřevěné kostky, ale syn staví své věže a hady úplně z čehokoli. Momentálně u nás vedou houbičky na umývání nádobí nebo toaletní papír 😀
  Líbila by se nám Cesta kolem světa 🙂
  Sleduji FB i IG 🙂

 • Katka R. 10.11.2017 at 13:03

  My zatím moc stavebnic nevyzkoušeli, máme dřevěné kostky a pak Lego Duplo – s tím si hrajeme rádi, a zvířátka jsou u nás taky top! Vláčkodráhu s elektrickou mašinou fakt doporučuju, syn (2 roky) si jí dovede už stavět i sám jen s mírnou dopomocí a když se k tomu ještě dokoupí další koleje, je to super! Cestu kolem světa už mám vyhlídnutou dlouho, tu bych si přála moooc 🙂 Sleduji FB i Instagram.

 • Eva Kovaříková 10.11.2017 at 13:18

  Zatím stavíme jen z Dupla,ale za to zvládáme uplně vše…kombajn i sběrač hroznů 🙂 jinak klasika dřevěné kostky a puzzle.
  Vybrala bych Duplo Cestu kolem světa.
  Fb Eva Kovaříková

 • Pavlína Nedvědová 10.11.2017 at 13:18

  Lego je opravdu skvělá hračka a ten, kdo ji vymyslel, by měl dostat Nobelovku.:-D S kluky často stavíme, ale vzhledem k tomu, že Andrejka i já jsme vášnivé lyžařky, ráda bych vyhrála sadu Lego friends pro svoji desetiletou nevlastní dcerku.:-)
  Z dalších her se u nás často staví z vláčkodráhy a Andy má ráda Playmobil. Děkujeme za krásnou soutěž.

 • Petra 10.11.2017 at 13:18

  Tak u nás by to vyhrála cesta kolem světa 😉. Jinak kromě Lega si kluci neuvěřitelně vyhrají s vlackodrahou a sevou. Stavebnice u nás teď vedou, takže Ježíšek určitě nějakou další donese…..

  • Petra 10.11.2017 at 14:17

   Sleduji na instagramu i fb

 • Marketa Juřicová 10.11.2017 at 13:33

  U nas syna bavi stavebnice clemy a rada bych pro nej mela lego duplo cesta kolem sveta, sleduji vas na fb☺

 • Hanka 10.11.2017 at 13:33

  U naší čtyřleté je Lego Duplo top stavebnice a vlastně i top hračka. A začíná to milovat i náš nyní devítiměsíční syn. Tomu se asi líbí barevnost, správná velikost, dobře se mu drží, různé tvary a hlavně s nimi tříská o sebe. A tady se projevuje jedna z nesporných plusů Dupla – nezničitelnost! Jinak máme Velkou farmu, Velký domek, Můj první vláček, Savanu, Pizzerii, pak něco s koníkama a nějakou úplně začátečnickou sadu. Letos Ježíšek donese sadu Hubelino, tak se těšíme, jak zaujme. Věříme, že to bude hitovka! A asi si dovedete představit, jak velká hromada lega je toto všechno dohromady. Také netřídíme, to jsme dodržovali asi jen u prvních dvou sad. Nejde to. Nejradši mám, když to mohu nacpat do boxu, zavřít, zastrčit a je uklizeno. Žádné třídění, vyrovnávání, dělání systému úklidu. Ne, prostě rychlovka. Z balíčků bych nejraději pro děti vyhrála Cestu kolem světa, z té by byla dcera úplně paf! Sleduji a sdílím na FB jako Hana Svobodová.

 • Martina 10.11.2017 at 13:59

  Pěkný den, dcera má dva, tak zatím stavíme pouze z Dupla nebo klasických dřevěných kostiček. Top je kartonový cubus od Djeca. Jiné stavebnice starším sestřenicím spíš rozebírá :). Cesta kolem světa by parádně rozšířila naši sbírku. *M*

 • Kateřina Pelikánová 10.11.2017 at 14:14

  Naše malá je na jiné stavebnice ještě mrňavá, takže Lego duplo vede. Líbily by se mi Lego Friends, děkuji 🙂

 • Petra M 10.11.2017 at 14:22

  Máme zatím Duplo, na Lego se teď chystáme zrovna přejít. Jinak si syn skládá nejraději koleje k vláčkům :-))) a stavebnice? Někdy vezme na milost obyčejné dřevěné kostky nebo takové ty skládací hvězdičky, které se do sebe zasunují…

 • Zuzana 10.11.2017 at 14:27

  Nam by se moc libilo lego duplo a ješte mame v oblibě magnetické stavebnice.

 • Zdenka Zavadilíková 10.11.2017 at 14:46

  U nás jednoznačně vítězí Duplo a proto by byla naše volba jasná – Duplo, Cesta kolem světa! 🙂 Sleduji i přes FB

 • Dana K 10.11.2017 at 14:58

  Děti (2,5 a 5let) střídají Duplo, Lego (máme ještě po nás), Magformers, pěnové a dřevěné kostky a vláčkodráhu. Hodila by se nám stavebnice Lego Friends, Ježíšek přinese Annu a Elsu, tak by princezny měly k lyžím i vlek 🙂

  • Dana K 10.11.2017 at 15:03

   Sledujeme na FB a sdílím

 • Pepe Peťula 10.11.2017 at 15:06

  Ooch Lego 😘 u nas frcelo ve velkem starsim synem,ted ma vek,kdy ho to pousti..ovsem mladsi dorusta do dupla a celke ho to chyta,takze jsem rada.Jako dalsi stavebnice u nas spis bodovaly vlackodrahy.Vyhrat bych si prala Duplo 🙂

 • Zuzka Hájková 10.11.2017 at 15:17

  My s LEGO Duplo teprve začínáme – také miluje ta zvířátka (spí s nimi dokonce i v posteli 🙂 a pak má rád ještě klasické dřevěné kostky. Za nás určitě Duplo cesta kolem světa – je opravdu parádní. Sledujeme i na FB (Zuzana Hájková).

 • Petra 10.11.2017 at 15:21

  Posledni dobou ma dcera nejradsi Lego duplo, top jsou zviratka, postavicky deti a asi 15ti vagonovy vlacek, co je pak vozi. Cesta kolem sveta by ji nadchla. A pred Legem si hodne vyhrala s drevenymi kostkami Woody.

 • Vasia 10.11.2017 at 15:22

  Lego Duplo je i u nas hodne oblibene, ale syn mam pocit je proste na stavebnice, tak ze ho bavi skladat i z obycejnych drevenych kostek nebo i z penovych. Jsem zvedava na magnetickou stavebnici Magformers a hodne oblibene u nas jsou i Sensory Blocks.
  instagram: vasianikolaeva

 • Lucia 10.11.2017 at 15:25

  U nas fici lego duplo aj lego, niekedy aj obe naraz zmiesane , ale ten neporiadok uz musim predychavat. Okrem toho sem tam obycajne drevene kocky.
  Sledujem aj na instagrame ako L.d

 • Klara 10.11.2017 at 18:32

  Dobry den, za nas urcite vede lego duplo – z ostatniho take kosticky ci drevena vlackodraha 🙂 sleduji i fcb. Maly by mel urco radost z cesty kolem sveta.

 • Bara K. 10.11.2017 at 19:13

  Duplo mame taky už několik sad, teď dcerka dorůstá pomalu do věku klasického Lega, z Lega Friends by byla určitě nadšená. Potom ji moc baví magformers a kapla, ty jsou skvělé na představivost.

 • Eva H. 10.11.2017 at 19:36

  Obě děti milují lego Duplo a jinou stavebnici nemáme. Ještě lego po manželovi a po mě a starší 5r už si s ním taky hraje. V případě výhry bychom uvítali Lego friends.

 • Maja 10.11.2017 at 19:58

  Lego duplo Cesta kolem sveta by nasemu triletakovi udelala obrovskou radost, protoze lego uplne miluje. Jednolety si s legem zatim jen masiruje dasna, ale myslim, ze bude taky jeho fanouskem 🙂

 • Lenka Kovařčíková 10.11.2017 at 20:58

  Syn má nejraději Lego Duplo a dřevěné kostky. Jinak bychom si přáli Cestu kolem světa. Vypadá báječně.

 • Dana Dvorakova 10.11.2017 at 21:04

  U nas frci opravdu jen a jen lego 😉 A Moc by se nam hodila jeste Cesta kolem sveta 😉

 • Marie 10.11.2017 at 21:10

  U nás frčí nejvíc Duplo, ale i Megablocs … Ježíšek přinese Sevu

  • Marie 10.11.2017 at 21:11

   Moc by se nám líbila Cesta kolem světa

 • Anežka 10.11.2017 at 21:19

  O Lego duplo si náš syček už napísal aj Ježiškovi! Zatiaľ ho nemá. Hráva sa s koľajnicami a vláčkami, ale tiež ho bavia drevené kocky. Potešilo by nás LEGO DUPLO CESTA KOLEM SVĚTA.

 • Lucie 10.11.2017 at 21:28

  Milé děvčátka, každý den se teším, až mi cinkne v mailu nový článek od vás 🙂 U nás rovněž vede Lego Duplo, nicméně skládáme i klasické dřevěné kostky, puzzle Djeco a magnetky, ze kterých skládáme zvířátka. Moc by se nám od vás líbila Cesta kolem světa. Je tam hodně zvířátek a ty jsou u nás top! Děkujeme za krásné články a soutěže. Lucka a Terča.

 • Tamara 10.11.2017 at 21:38

  Máme doma Duplo i klasické Lego – obě stavebnice u dětí “frčí”. Syn má poruchu autistického spektra a kostičky jsou jeho “svět”. Kromě lega je ještě někdy vytažena vláčkodráha, ostatní stavebnice téměř nezaujaly. Lego je u nás prostě TOP. Z Vaší nabídky by si děti přály LEGO DUPLO CESTA KOLEM SVĚTA.

 • Leni 10.11.2017 at 21:45

  opet moc dekuji za krasne cinnosti a napady. dcera mela duplove obdobi asi pred rokem, od te doby, at se snazim, jak se snazim, ji nelaka. ona si ted desne rada hraje na neco, ale hrozne nerada s necim. prala bych si duplo cestu kolem sveta, treba by ji k hrani zase pritahla… a kdyz ne, tak mladsi dcerka bude za chvili taky duplo-aktivni 🙂
  instagram: lenka.scholleova

 • Ilona 10.11.2017 at 22:04

  U nás stavebnice zatím nefrčí…holky strašně rády tvoří cokoli z papíru a na papíru a s čím si hodně vyhrají už i s klukama je stavění hradů z kostek, kterých máme snad milion…jsou všude…Cesta kolem světa by pro ně byla byla fajn změna 🙂

  • Ilona 28.11.2017 at 22:56

   (ig: ilke2015)

 • Bloud. Well Bloud. 10.11.2017 at 22:14

  Díky šroubkům je oblíbená dřevěná montážní stavebnice od Woodyho 🙂 Vzhledem k věku bychom více využili Cestu kolem světa 🙂

 • HANA 10.11.2017 at 22:15

  U nás je zatím jakákoliv stavebnice jen na bourání, ale již brzy přijde ten správný čas na lego duplo, které bych si přála… V článku velmi oceňuji pasáž o úklidu, ten totiž právě řešíme při vymýšlení dětského pokoje 😉

 • Makča 10.11.2017 at 22:28

  Přírodní dřevěné kostky a barevné plastové lego, podle nálady.

 • Katka 10.11.2017 at 22:50

  Zatím máme doma klasické dřevěné kostky a Mega Bloks. Z Mega Bloks si stavíme “Klofíky”, nebo stolek se židlemi, kde pak všichni jíme 🙂 krásné pozorovat dětskou bezmeznou fantazii. Pokud bych vybírala Lego, určitě bych zvolila Duplo – Cesta kolem světa

 • Marta Halamova 10.11.2017 at 22:58

  Drevene kocky, Geomag. Lego Duplo.

 • Eva 10.11.2017 at 23:04

  Moc krásná soutěž, nám by se líbily výhry obě – Cesta kolem světa pro menší dceru a Vlek pro větší, takže ať vyhrajeme to nebo to, vždy to najde uplatnění:).

 • Lucie 10.11.2017 at 23:11

  U nás se staví hlavně Duplo. Žádná jiná stavebnice takový úspěch nemá. A moc bychom si přáli Duplo cestu kolem světa 🙂

 • Zuzana 11.11.2017 at 1:44

  Zatim mame zkusenost jen s Lego Duplo a neomrzelo, takze Cestu kolem sveta bychom s dcerkou i tatinkem brali 🙂

 • Lenka 11.11.2017 at 6:02

  Líbila by se mi Duplo Cesta kolem světa pro neteř, které budou za pár dní dva roky, jistě bych ji udělala radost. Nejlepší je lego, s tím jsem si hrála už já – nebudu zastírat, že obří krabice kostek je dokonce po mně 😀 a pak jsem měla ráda merkur, tak už se těším až do něj dcera doroste 🙂 a nesmím zapomenout ani na klasickou barevnou dřevěnou stavebnici, ta má taky své kouzlo.

 • Anna Michlová 11.11.2017 at 8:31

  Moc bychom si přáli Cestu kolem světa. 🙂 Jinak je u nás oblíbená vláčkodráha, ze které kvetu já, protože nemám tu správnou představivost na stavění kolejí. 😀

 • Simona P. 11.11.2017 at 10:02

  U nás jednoznačně vedou dřevěné koleje se všemi možnými doplňky. Nejzábavnější není ježdění, ale stavění. Ale Lego dotahuje a myslím, že je to do budoucna velký konkurent. Přáli bychom si Lego Friends lyžařský vlek.

 • Monika 11.11.2017 at 10:53

  Tak LEGO duplo syn miluje. Kromě něj máme ještě dřevěné kostky, které občas, k mému údivu, s legem kombinuje a drží mu to na sobě 🙂 Mimochodem, super tip ty šablony, dám do adventního kalendáře jako jednu z her.
  V případě výhry určitě Cestu kolem světa.

 • Gabriela Seďová 11.11.2017 at 13:44

  Líbila by se Cesta kolem světa. Dítě staví dřevěné kostky (a často si (po)staví hlavu). 🙂

 • Markéta Rudolfová 11.11.2017 at 13:48

  Lego Duplo u dcery vede už skoro rok. Nejraději si hraje se zvířátky a panáčky. Mimo Lego máme doma i stavebnice podobné Legu, akorát jsou kostky větší, s těmi si také ráda hraje. Z dřevěných kostek staví ohrádky pro zvířátka. Jako výhra by se nám moc líbila Cesta kolem světa.

 • Katka 11.11.2017 at 13:52

  Malý si rád staví z Lega a potom dřevěnou vláčkodráhu. Líbí se mi ale i Magformers a zřejmě ji dostane k narozeninám 🙂 A přála bych si cestu kolem světa 😀

 • Pavla Konečná 11.11.2017 at 14:27

  Dcery mají zatím pouze Lego duplo a to jim zatím stačí. K Vánocům dostanou námi vyráběné senzory blocks, tak si třeba taky trochu vyhrají. Líbila by se mi Cesta kolekm světa. FB sleduju (Pavla Konečná), IG sleduju (papaja7828)

 • Veronika 11.11.2017 at 14:31

  Chystáme se zakoupit Duplo, tak ještě chvilku počkáme, jestli se náhodou neusměje štěstí 🙂 Jinak u nás vede zatím dřevěná klasika a jednou asi vytáhneme z půdy další stálici Merkur. Snad to naši slečnu bude aspoň z poloviny bavit tak, jako kdysi nás 🙂

 • SImona 11.11.2017 at 15:04

  Zatím máme jen pár kostek Lego Duplo ještě po manželovi, ale postuponě se chystám rozšířit sbírku.
  Líbila by se nám varianta č.1.

 • Lucie Vaňková 11.11.2017 at 15:20

  Kromě lega u nás frčí klasické dřevěné kostky, stavíme z nich kde co :-). V případě výhry by syna určitě potěšilo Lego Duplo Cesta kolem světa.

 • Lenka 11.11.2017 at 16:12

  u nás Lego Duplo vede. Cesta kolem světa je úžasná, malé by se líbila velryba , tučnáci klouzačka,… 🙂 u nás jinak klasika kostky

 • Markéta 11.11.2017 at 16:17

  Dobrý den, naše holky budou mít koncem měsíce 2 roky a doteď měly hrozně rády Mega Bloks. Teď dostaly své první lego a Mega Bloks poputují k mladšímu synovci. V případě výhry by byla fajn Cesta kolem světa 🙂

 • Alena Přerostová 11.11.2017 at 16:53

  Dobrý den, naší holky si hrají hlavně s Lego Friends, ale občas ještě vytáhnou Duplo. Jinak si hrají s dřevěnou vláčkodráhou. Jako výhra by se nám líbilo Lego Friends.

 • Adax 11.11.2017 at 17:58

  Dobrý den, máme rádi Magformers. Dcera by šílela radostí, kdyby vyhrála Lego friends:) Sama si na něj šetří do pokladničky (bude mít 6 let). No a přemýšlíme pro mladší dceru o pořízení sensory blocks…

 • Jana 11.11.2017 at 19:51

  U nas frci vsechny drevene hracky, moc radi bychom Lego Duplo :-).

 • Marcela 11.11.2017 at 20:24

  Naše 16ti měsíční holčička nejraději bourá věže co maminka z lego duplo postaví. Momentálně u nás jedou zvířátka ve všech formách, takže by se nám líbila sada lego duplo cesta kolem světa. Hezký večer přeji. Marcela

 • Michala 11.11.2017 at 20:44

  Saakriš, to by v tom byl čert, abychom letos tu Lego Duplo Cestu kolem světa nevyhráli!:) Jako malá jsem milovala Lego s rytířema, Sevu a dokonce i Merkur!

 • Martina 11.11.2017 at 21:04

  Doted to byly klasicke drevene kostky. Zhruba pred mesicem dostala svou prvni sadu Lego Duplo od pratel a okamzite ji to chytilo, takze sada Lego Duplo Cesta kolem sveta by nam resp. nasi berusce udelala obrvoskou radost. Sledujeme, resp. ja i FCB a IG @marmenpepa.

 • Anicka 11.11.2017 at 21:28

  Pro mladší dceru bych ocenila Duplo.
  Syn má lego moc rád a rád taky staví stavebnice Roto.

 • Iva 11.11.2017 at 21:29

  Dobrý den, nám by se nejvíce hodila první výhra – Lego Duplo Cesta kolem světa. Syna (22 měsíců) ještě lego úplně nechytlo, ale již alespoň trošku začínáme 😀 jinak teď nejvíce top jsou auta a stavění garáže pro ně … samozřejmě maminka staví, on parkuje auta a občas (nebo spíš docela často) ji poboří 😀 😀

 • Andrea Šustrová 11.11.2017 at 21:32

  U nás je Lego nejoblíbenější ze všech hraček. Dcera 4 roky miluje Lego Duplo už od roku, kdy dostala svou první sadu Moje první ZOO. Teď už začíná skládat i z malého Lega. Druhá dcera 13 měsíců nejraději vkládá panáčky a zvířata do Duplo oken. 🙂 Oběma by udělala největší radost sada Lego Duplo Cesta kolem světa.

 • Tereza 11.11.2017 at 21:38

  Líbilo by se nám Duplo Cesta kolem sveta 🙂 A z dalších skladacek asi klasika kostky nebo vlackodraha 🙂

 • Hana Beránková 11.11.2017 at 21:39

  U nás jede denodenně lego duplo, kluci různě kombinují duplácké koleje a kostky, staví požární věže, domky pro doktora… A hlavně tedy stroje a ohrádky pro zvířata. Mladší pak zabydluje panáčky do vláčku a do městečka a vozí staršímu na stavbu kostky v náklaďáku.

 • Lucka Procházková 11.11.2017 at 21:39

  Hezký večer,u nás je nyní Lego Duplo na pořadu každý den,syn má nejradši zvířátka, mašinku nebo různé dopravní prostředky. Jiné stavebnice zatím nemáme, ale lego budeme o Vánocích doplňovat další sadou 🙂 moc by se nám líbila i výherní cesta kolem světa :-))

 • Hanka S. 11.11.2017 at 21:40

  U nás zatím vedou kostky, já jsem jako malá milovala Sevu 🙂 V případě výhry by nás potěšilo lego Cesta kolem světa 🙂

 • Veronika 11.11.2017 at 22:10

  Zatím u nás vede hlavně Lego Duplo. U babičky máme starou kuličkovou dřevěnou dráhu, ta je taky v oblibě…Potěší nás spíše Duplo Cesta kolem světa:)

 • Eva 11.11.2017 at 22:18

  Dobry den, u nas vede lego duplo a taky mame Mega bloks, podobne duplu,jen kosticky jsou mnohem vetsi,idealni pro batolata. Take si mala rada hraje s klasickymi drevenymi katkamy,stavi kominy a garaze pro auticka 🙂 Jako vyhta by se nam libilo duplo cetsa kolem sveta 🙂 pekmy den, Eva

 • Katka 11.11.2017 at 22:26

  U nás kostky a la lego, ale ve větším provedení. U babičky Cheva ještě po mně, ale zatím je na ní malý (2 roky a 2 měsíce), nejdou mu tolik zatlačit kostičky do sebe a to ho hrozně rozčiluje 🙂 Moc se mi líbí Lego Duplo Cesta kolem světa. Sleduju FB i IG. Hezký den.

 • Vendula 11.11.2017 at 22:39

  Duplo u nás vládne, ale starší holčička uz si sama nasetrila na několik malých sad Lego Friends, se kterými si teď dost vyhraje. Takže nás by potěšila sada Lego Friends ( i kvůli tomu, ze Dupla máme uz dvě krabice ;-). Jinak Ježíšek přinese Magnatiles, snad zaujmou. A premyslime (zejména tatínek) o Hubelinu.

 • Zuzka 11.11.2017 at 22:45

  U nás taky vede samozřejmě duplo i dřevěná vláčkodráha. Až bude prcek větší, dostane lego a ještě jsme měli rádi mercur. Přáli bychom si duplo cesta kolem světa, hlavně kvůli pandě, kterou malý zrovna zbožňuje 😊

 • Zdeňka 11.11.2017 at 23:04

  Se synem jsme rádi stavěli se stavebnicí Seva. Líbilo by se nám Lego Duplo.

 • Kateřina Kolářová 11.11.2017 at 23:16

  My se na Duplo teprve chystáme, zatím jen dřevěné kostky…Líbila by se nám Cesta kolem světa…sleduji na FB

 • Pavlina 12.11.2017 at 0:22

  Momentálně např. didaktickou vkládačku od Woody.
  Přáli bysme si Cestu kolem světa.

 • Martina Teislerová 12.11.2017 at 2:20

  Přála bych si duplo-zvířátka u nás frčí😉 jinak zatím moc oblíbeného nemáme

 • Mirka Matuskova 12.11.2017 at 7:33

  Lego u nas nema konkurenci. Pokud by se na nas usmalo stesti, byly bychom nadsene z Cesty kolem sveta. Diky.

 • Barbora Červenková 12.11.2017 at 8:31

  dobrý den,my máme doma Lego duplo džungli a lego letadlo. nejvíc nás baví vymýšlet z lega vlastní variace, potvory, ne se držet návodu. jinak skládačky…tak z mého dětsvtí vede cheva – levnější verze 🙂 no a jestli se dá do skládaček přidat plastelína, tak z té poskládáme všechno 😀 😀 sleduji na Fb jako Barbora Francová a na Insta jako CervenkaObecna.

 • Erika Pilařová 12.11.2017 at 8:31

  U nás vede jedinně lego. Duplo u obou a malé kousky u staršího. O cestě kolem sní od doby, co ji zařadili do nabídky.

 • Pavla 12.11.2017 at 9:13

  ahoj, u nás docela frčí kuličkodráha Hubelino (která je navíc kompatibilní s Duplem takže stačí pořídit skluzavky – winwin) 🙂
  ráda bych vyhrála Duplo Cestu kolem světa
  fb i ig sleduju

 • Monika Rajňáková 12.11.2017 at 11:23

  U nás také frčí Lego DUPLO, ale mimo to si rádi stavíme i z magnetické stavebnice se zvířátky. Jako výhru bychom raději zvolili Cestu kolem světa.

 • Monika 12.11.2017 at 11:42

  U nás vede Duplo a dřevěná kolejodráha. Z dupla máme různé sestavy s autíčky a farmu. Cesta kolem světa by určitě udělala pod stromečkem obrovskou radost 🙂.

 • Adéla Bělunková 12.11.2017 at 12:03

  Lego Duplo je u nás 🔝 Zatím máme jen Lego džungle, ale ve skříni k Vánocům čeká na zabalení “Můj první domeček na hraní” 😊
  Kromě lega si často stavíme z Mega blocks 😊

 • TerezaP 12.11.2017 at 13:08

  Naše dcera si moc ráda staví z lega. Proto bychom byly vděčné za Lego duplo. Dale si rády hrajeme s “obyčejnými” dřevěnými kostkami či s duhou od Grimm’s.

 • Zuzana 12.11.2017 at 13:28

  U nas je top lego duplo, prijali by sme si Cestu kolem světa.

 • Eva Tomšovicová 12.11.2017 at 13:40

  Markét bude teď 18m, takže naše první lego, bylo značky Mega Blocks. Teď bych jí chtěla pořídit právě lego duplo. A moc se mi líbí Duplo cesta kolem světa. Sleduji na fb i insta jako Eva Tomšovicová a eva.toms.

 • Katka 12.11.2017 at 14:13

  Prcek do hraní s legem teprve proniká, zatím u nás frčí vláčkodráha a šroubovací hračky. Ale to Duplo cesta kolem světa by určitě mělo úspěch 🙂
  Na FB sledujeme jako Káťa Brtníková

 • Nelka 12.11.2017 at 14:40

  U nás vede Duplo a na druhém místě jsou klasické kostky:-) sleduji fb i instagram jako Nelka Karamelková:-) nelamensikova@seznam.cz

  • Nelka 12.11.2017 at 14:41

   A brali bychom Cestu kolem světa:-)

 • jana 12.11.2017 at 14:47

  lego duplo

 • Markéta 12.11.2017 at 16:02

  Díky za krásný adventní kalendář! U nás hodně frčely dřevěvné vláčkodráhy a staršího syna už nějakou dobu drží Geomag. A doufám, že brzy dojde už i na Merkur 🙂 Sledujeme i na FB 😉

  • Markéta 12.11.2017 at 16:02

   Pardon, nedopsala jsem celé, na FB jako Markéta Berushka Švecová

 • Marťa 12.11.2017 at 18:04

  U nás doma se najde Megablocks, Duplo i klasické Lego. Tak trochu jiná stavebnice je pak dřevěná vláčkodráha. Letos staršímu synovi donese Ježíšek šroubovací stavebnici, dřevěnou. Na narozeniny dostal Geomag – ale s tím si zatím víc vyhraje tatínek 😀
  Sleduji a sdílím na FB

 • Barbora Hlavatá 12.11.2017 at 18:25

  U nás frčí kromě Dupla také kulickova draha od Hubelina a vlackodraha. S tim si vydrzi syn hrat hodiny. Take se nam osvedcila drevena duha, ze ktere stavi mosty pro masiny, ohradu pro zviratka a dalsi stavby dle sve fantazie. Cesta kolem světa ale i lanovka je moc pěkná.

 • Martina H. 12.11.2017 at 20:26

  Dobrý den, pro naši Marianku bych si určitě vybrala lego duplo cesta kolem světa! To by se jí určitě moc líbilo. Stavebnice zatím (vzhledem k jejímu věku) nevedeme, z dětství si pamatuji, že jsem stejně nejvíc měla ráda dřevěné barevné kostky a tvary a potom samozřejmě lego- nejraději lego nemocnici… Ráda jsem si hrála na doktorku, což mi vydrželo až do dospělosti, akorát teď už si na ni pouze “nehraju”, ale stala se mým povoláním…
  PS: Na instagramu sleduji jako “mufinkovo”

 • Martina Walczysko 12.11.2017 at 20:49

  Krásná výhra 🙂 Mé dcerky by jistě potěšila výhra č. 2 – Lego Friends, zrovna dorostly do věku, kdy je to začíná bavit. Jinak u nás pořád ještě frčí i Lego Duplo anebo klasické dřevěné kostky, ty jsou nesmrtelné 🙂
  Sleduji na fb. Krásný večer!

 • Aňa 12.11.2017 at 21:01

  U staršieho dítka (4,5) slàvi úspech Lego friends a u mlašieho ( 2,5) Duplo. Ale dosť často si to vymenia, także sa dá povedať že oboje kstičky sú v kurzu. Každopádne sa vždy radi vràtia aj k dreveným kostkách, pretože s tými si vyhrajú zasa inak. To je kategória hračiek s názvom kostky a potom má každé dieťa svoju extra kategóriu, dcéra typicky dievčenské – miminka, varenie, prezliekanie za princezny a syn vláčkodráha, auta a knihy :-).
  Pozn. sledujem na fcb a instagramu.

 • Markéta Chovancová 12.11.2017 at 21:34

  U nás kromě Dupla frčí ještě kostky od české firmy Detoa, pak i Legrer spojovací dřevěné kytičky, Bunchems, od Lena a takové různé nimravé stavebničky 🙂
  Přála bych si pro děti tu Cestu kolem světa.

  Sleduji Vás i na FB, moc děkuji za všechnu inspiraci!

 • Petra 12.11.2017 at 21:38

  Naše malá má ráda Clemmy, ale už začíná vnímat i Duplo, takže už si vyhrajeme i s ním a zvířátky. Líbilo by se nám první lego Duplo Cesta kolem světa

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 12.11.2017 at 21:46

  Máme rádi kromě lega, vláčkodráhu, magformers,hubelino, kapla- jinak by se nám líbilo lego duplo

 • Radka 12.11.2017 at 22:05

  My si zatím vystačíme jen s duplem.. líbila by se nám sada Cesta kolem světa.

 • Katka 12.11.2017 at 22:08

  Lego Duplo je zatím jedna z našich nejoblíbenějších hraček, dceru s bratránkem poslední dobou moc baví i dřevěná vláčkodráha a občas dřevěné kostky ještě po nás. K lego friends jsme se zatím nedostali, ale ten lyžařský vlek mě nadchl 🙂

 • Jája Juaritos 12.11.2017 at 22:08

  Oblíbenou stavebnicí u nás je seva. A až budou děti větší, tak si brousím zuby na geomag:-)

 • IIveetaa 12.11.2017 at 22:10

  To jsou opravdu krásné výhry. Ten Váš kalendář je super věc 🙂 Lego Duplo bylo naše nejoblíbenější zhruba ve věku 3 let u dcery. Letos jí je už 5 a úplný top to není. Avšak vláček se zvířátky, který má, je dost oblíbený. Nejraději si ale dcera hraje s koníky od Schleich. Není to sice stavebnice, ale máme jich už hromadu a dětská fantazie je skvělá věc. Je super ji pozorovat, jak vymýšlí další a další scénky 🙂

 • Ivana 12.11.2017 at 22:28

  Lego Duplo žádné nemáme. Cesta kolem světa by byla super. Stavíme si z Mega Bloks, z klasických dřevěných kostek nebo dřevěnou vláčkodráhu.

 • julka 12.11.2017 at 22:33

  lego milujeme, mame rozne druhy dupla, ale aj klasicke lego uz vytahujeme….niekedy sa s tym hram viac ako deti 😀
  okrem toho este ficime na drevenych stavebniciach (vlaciky a pod.)
  potesila by nas lego duplo cesta okolo sveta

 • Lucie Johaníková 12.11.2017 at 22:58

  LEGO (zatím u nás pouze DUPLO) je top. Syn si rád staví i dráhy pro vláčky nebo si hraje s kostkama, ale LEGO je LEGO.
  Vzhledem k věku by nám více potěšila Cesta kolem světa.
  Sleduji na fb i na instagramu.

 • Petra S 12.11.2017 at 23:34

  U nás frčí Duplo, dřevěné kolejnice a Clemmy blogs. Líbilo by se nám duplo :-*

 • Michaela Wagnerová 13.11.2017 at 0:40

  U nás zatím vede Lego Duplo kde jsou autíčka a vše co má kola 🙂 Jinak ještě kostky Clemmy. Rádi byjsme vyhráli Duplo Cesta kolem světa

 • Sarka 13.11.2017 at 2:40

  zatím máme jen klasické dřevěné kostky 4×4

 • Lucie 13.11.2017 at 8:36

  U nás vede zatím Duplo. Občas pěnové nebo dřevěné kostky.

 • Pavlína Mézlová 13.11.2017 at 10:06

  Jako výhru bych si přála Lego Duplo Cesta kolem světa. Jinak naše děti si hrají s kostkami Abrick a stavebnicí Variant.
  Sleduji FB

 • Martina 13.11.2017 at 10:18

  Zatím u nás také vede Duplo, které by se nám případně líbilo i jako výhra:-)

 • Kamila 13.11.2017 at 11:03

  Samozřejmě Duplo, ale výborné jsou kostky Sensory blocks – ty milujem 😉

 • Petra 13.11.2017 at 12:32

  Dobrý den, nám by se líbila Cesta kolem světa. Mám dva kluky (2,5 roku) , takže jinak u nás vládnou autíčka a vláčky :-).

 • Marcela Němcová 13.11.2017 at 13:07

  U nás tedy zatím stavíme z obyčejných dřevěných kostek. Ale do budoucna mě hodně nadchla stavebnice Magformers. Vyhrát bychom chtěli určitě lego duplo.

 • Marie Horáková 13.11.2017 at 13:19

  Děkuji Vám za zajímavé napady, jak využít lego. U nás si k němu zatím mé děti nenašli ještě cestu, ale u kamarádů je baví hlavně ty se zvířátky. Syn aktuálně dostal stavebnici Clemmy plus a ta baví obě děti – vypadá to na předstupeň lega. Pokud bychom nahodou vyhráli, přali bychom si Cestu kolem světa. Ta vypadá báječně.

 • Richard Bojnican 13.11.2017 at 13:30

  Okrem lega u nas vedie este drevena vlackodraha. Idealne skombinovane. Ak by sme nahodou boli vylosovani, vzhladom na vek najmladsieho ucastnika, by sme radsej vyhrali duplo.

 • Markéta 13.11.2017 at 13:31

  U nás pořád frčí “ego” 🙂 K vánocům dostane Sensory blocks (na tvé doporučení :-)), tak uvidíme….

 • Jana Panáčková 13.11.2017 at 14:25

  Moje oblíbené jsou klasické barevné kostky a taky kostky s obrázky, co se skládají jako puzzle. Ale naše holky milují duplo.

 • Ludmila 13.11.2017 at 15:02

  U nas je c. 1 Duplo a c. 2 drevene vlacky. Jeste nekdy stavime Olympic Bee mozaiku (byla i za nas, takova plocha ala vceli plast a na ni se davaly barevne sestiuhelniky), hodne u nas byly oblibene i water blocks od Plan Toys. Libi se nam i Cesta kolem svete ( i kdyz nektere veci uz mame – treba letadlo), ale i Lego Friends, to bychom darovali k narozeninam neteri nebo kmotrence.

 • Soňa 13.11.2017 at 15:20

  U nás zatím začínáme se stavebnicemi. Budeme mít Lego duplo (proto bychom ocenili Cestu kolem světa :-)), Magformers a rozmýšlím se nad Poly. Syn si s ní vyhrál na veletrhu For Kids. Manželovi se nejvíce z dětství líbila stavebnice Merkur, tak asi až bude větší a bude ho to bavit, tak pořídíme i tu :-). Mě osobně baví Activity :-).

 • Andrea 13.11.2017 at 16:11

  U nás je lego TOP.

 • Simona 13.11.2017 at 18:21

  U nas vedou drevene koleje, z Dupla k nim stavime stanice a depa, Cesta kolem sveta by se nam moc hodila 🙂

 • Michaela 13.11.2017 at 20:08

  U nás Lego duplo a Mega block, vlastně všechny kostky

 • Michaela 13.11.2017 at 20:13

  U nás Lego duplo a Mega bloks a líbí se nám cesta kolem světa

 • Michaela 13.11.2017 at 20:18

  U nás vede lego Duplo, klasické dřevěné skládačky z Ikei – koleje a ještě stavebnici Seva..:)

 • Alice 13.11.2017 at 21:03