U nás: LEGO ze všech úhlů!

Ve středu je na mém blogu prostor pro hosty, dnes tomu bude trochu jinak. Mí hosté budete vy všichni. Přes Velikonoce jsem nechtěla nikoho obtěžovat zpovídáním, takže jsem vymyslela něco trochu jiného. Už dlouho jste nebyli u nás, takže dnes Vás všechny zvu. Možná najdete trochu inspirace co s LEGO kostkami, možná si vytvoříte přáníčko, nabídnu Vám ke stažení mé vlastní šablony na hraní, dovíte se jak to bylo s velikonočním zajíčkem a někdo z Vás si dokonce odnese pořádnou krabici LEGA! Takže vítejte „u nás“!
Na letošní Velikonoce vyšly narozeniny naší Julinky. Miminko je definitivně pryč a máme doma roční dámu. Protože je ale pár dní po ní Nelinky den D, tak jsme plánovali slavit až společně. Nic ale nenaruší plány víc než děti. Nela pořád dokola opakovala, že Julinka má narozeniny, že dostane dáreček, že „šechno nelepší“ a vysvětlete teď téměř tříleťákovi, že nic nebude :-D.

Tak jsme to celé trochu obešly a vymyslely holkám příběh „velikonočního zajíčka“. Zatěžovat Vás s ním nebudu. Výsledkem byl nějaký ten dáreček pro každou. Celý den jsme chodili k oknu a vyhlíželi, zda není zajíček někde v zahradě. Nebyl. Až k večeru se na zahradě objevily krepákové fáborky a pod nimi dárečky., Tak rychle z domova Nela ještě nevylítla :-D.

Holky se jaly rozbalovat a každá našla něco malého, Julinka trochu většího, abychom tím trochu zakryly její první narozeniny :-D. A protože je u nás opravdu ve velké oblibě LEGO duplo, rozbalila si druhé naše balení právě Juli.
Kdo má doma děti nebo děti v rodině, asi všude se LEGO najde. U nás si s ním občas hrajeme dokonce i my velcí. A nevím proč, ale ať přibývá nových kostek, ve výsledku jich potřebujeme vždy víc a víc…

Julinka dostala sadu „doktorskou: Ordinace na dvorku“ v naprosto dokonalých barvách. Chápu, pro kluka asi žádný šlágr, ale já byla ráda. Konečně máme stejné barvy ve více odstínech a můžeme v sobě zase rozvinout něco více z barevného světa.

První den si holky stavěly podle návodu. Knížečka s pár tipy je vždy v každé krabici a pro začátek určitě super. Další den už jsme ale začali vymýšlet co dál…

Počítáme s LEGEM

Když si na Pinterestu zadáte do vyhledavače LEGO, vždy Vám vyjede milion výsledků s tipy na hry a zábavu nejen pro děti. Pár tipů jsme si upravili podle svého, předělali si na své šablony a pokud o ně bude zájem, rádi poskytneme dál :-). První a možná dost známé je počítání.
Na webech koluje spousta šablon, tak nějak jsem se ale netrefila do odstínů, které máme nebo to  nebylo prostě ono. Vzala jsem tedy naše domácí kostky, foťák a nafotila jsem „komíny“ doma. Pak už jen malá úprava v počítači, vytisknout a jde se na věc. Po dnešním skládání, kdy Julinka začala pomalu ale jistě trávit osmičku, uvažuji, že karty zalaminuji. Tady jsou na ukázku naše karty, pokud o ně máte zájem, stačí napsat do komentáře pod článek, kam Vám mohu šablony zaslat (zároveň se tím i zařadíte do slosování o LEGO duplo, ale o tom později 🙂 ).
Tohle Nelču vážně baví! Do čísla pět to už „mrská“ vcelku slušně. Záměrně jsem ale vytvářela i takové šablony, které vím, že ještě nezvládne. Vždy se mi u všeho osvědčilo dělat těžší varianty her. Vždy mě pak překvapí, jak rychle si i složitější variantu osvojí a to většinou úplně bez mé přítomnosti.

Objevujeme prostor s LEGEM

Druhou variantou šablon jsou už trochu složitější variace. Stále jsem držela kostky v jedné rovině, protože Nele ještě nejsou tři a toto nám na nějakou chvilku postačí. Časem určitě uděláme i něco složitějšího. Opět stačí napsat kontakt kam zaslat (do komentáře pod článek) a veškerý materiál odešlu).
Tady už Nelinka poměrně rychle zjistila, že sranda skončila a vydržela se soustředit jen na nejsnazší karty. Jinak ani Juli nebyla ochuzena. Senzitivní období jakéhokoli rozkládání, rozpojování a demontáže je teď v plném proudu, takže jsme jí každý výtvor podali a ona si je mohla vesele rozkládat. Spokojenost na všech frontách.

 

 Trocha toho LEGOpatlání

A tady já jsem ve svém živlu. Konečně si mysl odpočine, jde se patlat. Vytáhly jsme akrylové barvy, lego použili místo razítek a Nela byla nadšená. Poprvé v jejím životě zvládla patlat a mít u toho špinavé ruce :-D. Já zírala jak blázen, Dokonce mě pak sama prosila, zda můžeme zase „otiskávat lego mamí“.
Vzaly jsme akrylové barvy. Opět jsme zvolily ty s aplikátorem. Barev máme dosti, ale záměrně jsem vybrala ty z velikonočního tvoření, protože už byly z posledně tak trochu „zpunkované“ :-D. Houbička už něco zažila, je z ní spíš mix barev, ale dojem dělá dokonale jarní.
Je super ten pohled „A mami to můžu?“, když děláme něco neobvyklého. Razítkování Nelča zná, ale razítkuje se přeci razítkem. Ten natěšený pohled teď chvíli nezapomenu :-). Nelča si každou kostičku potřela barvou a tiskala a tiskala…. vznikl nám parádně psychadelický papír :-D, ale Nela byla tak nadšená, že nešlo ho jen založit a tedy jsme tvořily dál.
Společně jsme papír ořízly (děti řezačku prostě zbožňují) a použily její výtvor jako super background na přání. Na jaře máme ještě spoustu oslavenců, takže máme jedno domácí zase v zásobě :-). A ani odstřižky nepřišly nazmar a maminka si udělala parádní kartičky do Project Life alba. Jako vzpomínka na Legopatlačku ideální :-).
LEGO se vyřádilo i uvnitř přání, teď už jen dopsat společně nějaké to přání a darovat!

Pipetujem s LEGEM

Naše nová LEGO duplo sada je lékařského zaměření. Nela miluje chodit k doktorům. A víte proč? Vůbec ne, že by byla po mámě :-D, ale proto, že chodí k doktorům dětským a zatím každý doktor, kde jsme byly, měl v čekárně dětský koutek :-D. Ano, cizí hračky nejen líp voní, ale i chutnají a vůbec jsou přeci super, takže oznámení, že jdeme k lékaři je u nás doprovázeno bujarou oslavou.  A Nela už ví, že každý vzorek, který jí doktor odebere, tak se ještě nějak zpracuje. My si udělaly doma svou vlastní laboratoř a zkoušely tak trochu „pipetovat“. Klasickou pipetu nemám, ale ještě jsem si schovala kapátka z lahviček od Babycalmu (dětské fenyklové kapky proti nadýmání).
Zkoušely jsme nabírat vodu, tu pak dopravit do „kalíšku“ v LEGU. A naprostým šokem byla reakci Nely na naplněný kalíšek. Kopla to do sebe jak panáka tequily a šla plnit další… to kde tohle viděla? 😀 😀

LEGO-foto-puzzle

Puzzle a skládání mám moc ráda. Rozvíjí u dětí hned několik rovin. Problém teď bývá s tím, že nám začala puzzle pojídat Julinka :-D. Takže k použití jsou teď u nás spíš ty dřevěné puzzle, případně obrázkové kostky. Tady je ale další super tip. Foto-puzzle. Dá se samozřejmě použít libovolný obrázek. Pokud už máte doma předškoláka nebo prvňáčka, můžete takto rozstříhat třeba abecedu. Pro starší pak planety, lidské tělo, zvířata nebo jejich stopy…fanatazii se meze nekladou.
A jak jsem říkala, že vždy dělám ráda i něco málo z vyšší úrovně než mé děti v současné době zvládnou, bylo tomu tak i teď. Nepoužila jsem kostky stejné velikosti, vložila jsem mezi ně i dvě menší.
 • Vybrala jsem dvě fotky holek, které mi přebyly z rodinného Project Life alba,
 • na každou fotku jsem vytvořila sloupeček z LEGA v jedné barvě ( i to může sloužit jako nápověda jak roztřídit kostičky, když budou obrázky podobné)
 • nejprve jsem fotku podle jedné z kostek rozstříhala
 • rolátkem (lepidlo v pásce) jsem pak fotku přilepila – použít lze i oboustranku nebo klasika izilepu. Tu jsem ale použila na první fotku a pro množství vzduchových bublin jsem pak puzzle předělala
 • a může se skládat.
Skládání mělo veliký úspěch a to zejména proto, že Nela skládala fotky jich samotných. Konečně se zase zapojila i Julinka a odložila na chvilku rozpojování kostek :-D. Vzorně Nelče každou kostku předcucala, a pak ji předala vrchnímu spojovači – Nele :-D.
Neříkám, že se to vždy povedlo 😀 Ale po chvilce cviku už to šlo hezky a dokonce Nela dělala sama žerty. Miluju, když se děti dostanou v situaci nad věc! Když začnou dělat vtípky :-). Záměrně pak Nelča spojovala kostky tak, aby vznikaly vtipné obrázky. Nelala liliput je tomu krásným příkladem 😀 .
Po týdnu jsme zase zpět a tentokrát má ruka dostala zabrat, protože Vás do losování bylo opravdu hodně :-). Vyhrát mohl/mohla jen jeden/jedna a Nelinka svým losem poslala krabici Lega:

GRATULUJEME

Erika Vltavská
 
Díky všem za komentáře, doufám, že šablonky poslouží a budou děti bavit :-).
Krásný den a brzy zase na viděnou u nějaké další akce.
 
MUDr. Michala Knězková

All posts

106 Comments

 • asmeena 30.3.2016 at 6:57

  Asi budu komentovat tady i pak na FB – tvůj článek jsem hltala od začátku do konce, protože u nás je Lego momentálně NUMBER ONE. Nela skládá Duplo a Sofie chce jen Friends a Elves a manžel toho legového šílenství využil a vytáhl svá stará klukovská lega a tak to je u nás zaskládané horem dolem kostičkama.
  Ale teda vracím se k tvému článku – fotky naprosto luxusní a ty nápady na tvoření s kostičkama supéééér. Určitě bych měla zájem taky o tvé kartičky (začínám mít depku, že proti tobě nějak s tvořením s dětmi stagnuju – teda hlavně s naší skoro tříletou Nelou).
  Fotky máš zase úúúžasné – celé je to nějaké kouzelné. Ty barvy – áááách. Fakt se vždy těším na tvůj článek. (Verča S.)

  • Míša 31.3.2016 at 21:13

   Veru dost nebo zrudnu :-*. Dekuju, ze mas silu to vzdy cist 🙂 Hezky vecer

 • asmeena 30.3.2016 at 7:04

  A víš jak je to u nás s velikonoční nadílkou? Když nemáme kluka, který by si to mohl vyšmigrustovat, tak nám nosí nadílku velikonoční zajíček. Večer si holky nachystají k postýlce košíček (ošatku) a přes noc jim tam zajíček donese nějakou dobrůtku a hračičku.

  • Míša 31.3.2016 at 21:12

   Veru paradni napad se zajickem 🙂 Taky u nas trosku vyladime do dalsiho roku 🙂

 • Zdeňka Vašková 30.3.2016 at 7:06

  Ju Míšo, to je paráda,jdu vybalit kufry z cest a hned něco okopčit, úspěch bude jistě i u nás to jsem přesvědčená a hned mi ten uličník může vytvořit kartičky do alba 🙂 Prosím pošli vaše vzorníky, škoda,že nemáme takovou paletu barev jako vy, krabice dalšího dupla by nám udělala mega radost, toho není nikdy dost 🙂 Krásný den všem a Feedu mnoho spokojených zákazníků,jako jsme i my 🙂

 • Limetka 30.3.2016 at 7:08

  Razítkování mě dostalo! A ani jedna z těch mých holčiček nechce tvořit podle předlohy! Ani omylem skládat kostky lega jak chce maminka. Ani korálky navlékat podle vzoru. Ale punkové razítkování by mohlo zaujmout. Punk's not dead!

  • Míša 31.3.2016 at 21:11

   Dekuju Limet, tak rozhodne razitkujte, my zopaknem, necekala jsem takovy uspech 🙂

 • Míšo, to je naprosto super…jsi fakt neuvěřitelná. Razítkování hned začlením do PL a šablony jsou taky bezva nápad, zrovna se učíme barvičky a jde to skoro samo, tak že by náše batole začalo i počítat? :-D…a kdyby ne, tak kartičky se budou hodit i jako předloha na skládání podle barviček. Takže sem s nimi a díky za ně, mě by to nenapadlo :-D.

  • Míša 31.3.2016 at 21:15

   Veru dekuju moc a ja posilam 🙂

 • Jana B. 30.3.2016 at 7:28

  skládání komínků lega jsme také zkoušeli, ale to je moc netankuje, asi se automaticky vzpírají jakémukoliv didaktickému působení maminky 🙂 super nápad s tím vyfocením, měla jsem právě problém s barvami kostek z různých souborů a vaši růžovou variaci nemáme :).. a ano, laminovat je opravdu potřeba 😀 super tip na razítkování, to vypadá báječně!

  • Míša 31.3.2016 at 21:11

   Jani i u nas jsem cekala, ze sablony odhodi, Nela nema rada, kdyz ji nekdo urcuje pravidla hry, takze me hodne prekvapilo, ze se ji to libilo, i kdyz ty tezke karty ji pak odradily. Takze priste dam jen par a budu pridavat postupne 🙂

 • isobelka 30.3.2016 at 7:44

  Super článek Míšo, to by mě nenapadlo, že i s Duplem se dá razítkovat a vypadá to skvěle!!!! A moc se mi líbí nápad s kartičkami! Skvělé!

  • Míša 31.3.2016 at 21:10

   Marti dekuju…razitkovani fakt doporucuju, bylo to super.

 • Aneta Madlova 30.3.2016 at 8:03

  Jojo u nas duplo vede. Starsi uz ma klasicke lego v pokojicku. Ma velkou vyhodu ze jsem mela ja a manzel tez,tak ma obri zakladnu uz 🙂 ale co mame maleho spunta vraci se k duplu a stavi jemu ale i sobe donecky,ohrady a spooustu dalsiho. Jeste ze ho mame hodne. Ale i tk se kolikrat strhava "boj" a pptreba mit jednu konkretni kosticku,kterou zrhovna zuzla mrne 😉 soutezime radi a sdilim.

  • Aneta Madlova 30.3.2016 at 8:04

   Jen na Fb mam prijmeni Svabova aby nematlo 🙂

  • Míša 31.3.2016 at 21:09

   Anet mockrat diky a souhlasim, i u nas uz je LEGO rodinna manie 😀

 • Adéla V. 30.3.2016 at 9:01

  Skvělý článek, hlavně fotopuzzle! Dupla máme dvě krabce a i tak někdy kostiček není dost 🙂

 • Viktorie Svobodová 30.3.2016 at 9:23

  Super inspirace, prosím o zaslání šablon na svobodovazuza@centrum.cz. Děkuji

 • Silvikol 30.3.2016 at 9:39

  Dekuji za clanek.Poprosim o sablony na silvikol@gmail.com

  • Míša 31.3.2016 at 21:08

   Diky moc a posilam 🙂

 • Karel Půček 30.3.2016 at 9:48

  Super nápad…moc děkuju za inspiraci!
  Prosím o zaslání šablon na p.puckova@email.cz
  Díííky MOC ještě jednou

 • Karli.cz 30.3.2016 at 10:11

  Krasne napady, neco tez vyzkousime. Poprosim o sablony na karli@hotmail.cz dekuji moc

  • Míša 31.3.2016 at 21:08

   Dekuju moc a posilam 🙂

 • Renáta Vyk 30.3.2016 at 10:24

  Parádní článek, zase jsem si skvěle početla a některé nápady doma určitě vyzkoušíme. Moc se mi líbilo skládání komínků podle předlohy a obvlášť skládání fotek, vždycky mi totiž nějaké z PL zbydou 🙂 . Lego u nás taky frčí, ale spíš ty klučičí varianty, skládáme vláčky, autíčka a děláme brm, brmmmm 😀

  • Míša 31.3.2016 at 21:08

   Renat dekuju. Ja vcelku ziram jak to Nelu bavilo. Vetsinou nema rada, kdyz ji nekdo urcuje pravidla hry, takze jsem necekala takovy uspech 🙂

 • Zuzana Romanova 30.3.2016 at 10:26

  Skusim aj ja s dcerkou. Super napady!! Prosim poslete mi sablony na romanova.zuzana@gmail.com? Vdaka

  • Míša 31.3.2016 at 21:07

   Zuzi doufam, ze dcerku budou bavit :-). Odeslano.

 • Veronika Kulichová 30.3.2016 at 10:35

  Moc mě zaujaly barvy, kterými jste potírali Lego, mohu se zeptat, co to je? Mají na sobě takovou houbičku, to jsem ještě neviděla. A určitě budu moc ráda za šablony.. v.kulichova@post.cz.

  • Míša 31.3.2016 at 21:07

   Veru jedna se o akrylove barvy s aplikatorem. Maji je vytvarne potreby nebo scrapbookove obchody. Nevylije se, rychle schne, dite jen macka a pak se barva nemaze. Doporucuju. Odeslano 🙂

 • Michal V. 30.3.2016 at 10:52

  Perfektní, také prosím o šablony na nadavymolova@seznam.cz

  • Míša 31.3.2016 at 21:06

   Dekuji a ja odesilam 🙂

 • zbuhdalu 30.3.2016 at 11:13

  Skvělý článek a navíc bezva nápady👏👍

 • evisek 30.3.2016 at 11:13

  Úžasné. Taky prosím o šablony: eva.seitlova@gmail.com. Moc děkuju

  • Míša 31.3.2016 at 21:05

   Evci moc dekuju a posilam 🙂

 • Martina Sedláčková 30.3.2016 at 11:25

  Míšo, to je opět paráda 🙂 Taky lego milujeme a máme zase jiné "hry". Děkuji za nové nápady, určitě vyzkoušíme a za šablonky budu moc ráda – sedlackova75@centrum.cz

  • Míša 31.3.2016 at 21:05

   Marti moc moc dekuju a posilam :-*

 • Renáta Vlková 30.3.2016 at 11:47

  Dobrý den, děkuji vám za inspiraci. Co je to prosím za barvu, kterou jste potíraly kostky na razítkování? Také bych vás ráda poprosila o šablony. Díky – RENDA.M@seznam.cz

  • Míša 31.3.2016 at 21:05

   Renat jsou to akrylové barvy. V podstatě jako tempera, ale rychle schne a nemaze se. Navic tyto jsou primo s aplikatrem, s houbivkou. Nevyleje se a dite jen macka, genialni :-). Odeslano.

 • Unknown 30.3.2016 at 12:33

  Máte super nápady, to razítkování je bomba, přáníčko nemá chybu! I u nás se Duplo chytá, tak si rádi o něj zasoutěžíme 🙂 bylo by možné poslat šablonky? Děkuji 🙂 Martina.Bakova@email.cz

  • Míša 31.3.2016 at 21:04

   Marti diky moc, razitka rozhodne zaujmou 🙂 odeslano

 • Martina Kopecká 30.3.2016 at 13:55

  Dobrý den, razítkování mě dostalo, přáníčko se opravdu povedlo…Ráda bych také poprosila o šablony na kopecmartik@seznam.cz. Děkuji Martina

  • Míša 31.3.2016 at 21:03

   Marti děkuju moc, u nás ted razotkovani jede ve velkém :-D. Odeslano 🙂

 • Stanislava Černá 30.3.2016 at 17:05

  Celé je to úžasné, kam ty na ty nápady chodíš??? Jsem z toho vždycky nadšená, a určitě spoustu věcí vyzkoušíme 🙂 děkuji zase za báječný článek plný inspirace 🙂

  • Míša 31.3.2016 at 21:16

   Stani dekuju, ze to vzdy mas silu cist 😀 Posilam karticky a doufam, ze bude bavit

 • Kris Týnka 30.3.2016 at 17:11

  úžasné nápady a učení hernou formou, já ve své práci s dětmi používám lego kvůli barvičkám 🙂 Vysypu jim hromádky různých barviček a musí je přiřazovat buď k obrázku a nebo je jen skládat stejné barvičky k sobě. Záleží samozřejmě na věku dítka 🙂 určitě nějaké vaše nápady využiji, děkuji za inspiraci 🙂

  • Míša 31.3.2016 at 21:03

   Moc díky za nápady, třídění barev je skvělý nápad 🙂

 • Petra Vraná 30.3.2016 at 21:39

  Zaujala mi tiskátka z lega, to mi vůbec nenapadlo, válí se nám tu prstové barvy, takže to půjde pak snadno umýt. Díky za nápad a prosím o zaslání šablon na Petul.V@email.cz 🙂

  • Míša 31.3.2016 at 21:02

   Peti máte odesláno. A lego jde umýt moc dobře 🙂 Hezký večer

 • Michaela Benešová 30.3.2016 at 21:44

  Skvělý článek. Mohu také poprosit o šablony k vytisknutí? menandros.mb@seznam.cz
  Moc děkuji

 • ZuziK 30.3.2016 at 22:21

  Super článek a moc prosím o zaslání šablon na korkybill@seznam.cz Děkuju 🙂

  • Míša 31.3.2016 at 21:02

   Zuzi diky moc, odeslano 🙂

 • Zdenka Koplikova 31.3.2016 at 6:08

  Krásné nápady a úžasné fotky… dneska jsem váš blog objevila, hned vás jdu likovat 🙂 koplikova.zdenka@gmail.com

  • Míša 31.3.2016 at 21:01

   Zdeni děkuji Vám, máte odesláno 🙂

 • Alena Strnadová 31.3.2016 at 7:33

  Krasny blog a clanek. Prosim o sablonky. Dekuji Strnadova Alena

 • zdenka svestkova 31.3.2016 at 9:00

  Děkuji za super nápad hned ho pujdeme s holčičkami vyzkoušet. Už mi docházeli nápady jak zaměstna starší, která má ruku v sádře a už se nudí

  • Míša 31.3.2016 at 21:17

   Jeee no tak to si umim predstavit, taky bych se nudila. AT jste brzy fot 🙂

 • petulane 31.3.2016 at 16:13

  Teda to je super, kam na ty nápady chodíš? 🙂 To se bude do budoucna určitě hodit 🙂 Takže moc moc prosím o oboje šablony na petulane@seznam.cz

  • Míša 31.3.2016 at 21:17

   Peti dekuju a sablonky posilam 🙂

 • Táňa Špetlová 31.3.2016 at 19:34

  Krásné nápady! Také prosím ošablony na Tanaspetlova@gmail.com diky!

  • Míša 5.4.2016 at 21:48

   Táni děkuji a odesílám 🙂

 • Petra Kocourkova 31.3.2016 at 19:47

  Super nápad, určitě vyzkouším. Lego u nás stále frčí.

  • Míša 31.3.2016 at 21:19

   Peti dekuju 🙂 Lego je nesmrtelna zalezitost. Verim, ze i me vnoucata jednou pobavi 😀

 • Erika Vltavská 1.4.2016 at 18:37

  Míšo to je úžasné, tolik nápadů a inspirace.. Určitě vyzkoušíme. Prosím o zaslání šablon na adresu erika.vltavska@gmail.com
  Díky moc, Erika

  • Míša 2.4.2016 at 20:49

   Eri dekuji a posilam 🙂 hezky vecer

 • Katka Hájková 1.4.2016 at 19:24

  Míšo, děkuji za inspiraci na hry s dětmi i project life. Prosila bych o šablony na katka.haj79@gmail.com Já jdu zatím vyrábět fotopuzzle 🙂

  • Míša 2.4.2016 at 20:49

   Kati moc dekuji a jsem rada, ze se vam libi i PL 🙂 Posilam a preji hezky vecer

 • Jana 1.4.2016 at 20:40

  Dobrý večer, paradni napady a super fotky, prosim o zaslani predloh na tichackova.jana@gmail.com mockrat dekuji a uz se tesim na nase skladani 🙂

  • Míša 2.4.2016 at 20:50

   Jani dekuji a doufam, ze se bude libit a hlavne bavit 🙂 Hezky den, odeslano

 • Lída Malinová 2.4.2016 at 1:46

  Dobrý den,Diky za super inspiraci, určitě vyzkousime. Článek je moc pěkné zpracovaný!! Mohu Vas také poprosit o podklady na lida.malinova@gmail.com? Moc dekuji!

  • Míša 2.4.2016 at 20:50

   Lídi mockrat dekuji a posilam sablony 🙂 Krasny vecer a at deti bavi.

 • Unknown 2.4.2016 at 18:06

  Dobrý večer, opravdu úžasné nápady! Moc rada se budu inspirovat 😉 mohla bych Vas také poprosit o zaslání předloh na petra.hlavackova@email.cz. Děkuji moc!

  • Míša 2.4.2016 at 20:51

   Dobry vecer dekuji a sablony odesilam 🙂

 • Jana Antalova 3.4.2016 at 14:42

  Krasny blog s uzasnymi napadmi 😉 Mozem poprosit aj ja o sablony na jjurcova@gmail.com? Dakujem velmi pekne 🙂

  • Míša 5.4.2016 at 21:48

   Jani mockrát děkuji a odesílám 🙂

 • Veronika Kružíková 5.4.2016 at 8:02

  Super nápady. Náš roční prcek lego ještě nemá, ale co nejdříve pořídíme.

  • Míša 5.4.2016 at 21:47

   Veru děkuju a Lego za nás super věc. Pořídili jsme až ke druhým narozkám a klidně jsme mohli dřív 🙂

 • Nudná máma 8.4.2016 at 6:20

  Paradni!! Mam doma zatim take jen ocucavace a rozpojovace a predevsim rozhazovace,ale to se podda:-D zrovna vcera jsme dostali nase prvni prave Duplo,tak by se mi to do zalohy libilo..mohla bych take poprosit o sablonky karticek ? 🙂 dekuji moc, muj mail je pivonkova.petra@gmail.com

  • Míša 11.4.2016 at 20:09

   Jeee u nas se taky rozhazuje 😀 Ale urcite je to casem omrzi, doufam 😀 Odesilam sablonky 🙂

 • Blog Zrzky 22.6.2016 at 22:18

  Hezký den, Míšo, hledám zábavu s Legem na dovolenou, můžete mi prosím poslat šablony na mail: blogzrzky@gmail.com? Děkuju, Jana

 • Anonymní 13.8.2016 at 6:40

  Dobry den, prosim, mohla bych poprosit o zaslani karticek se slozitejsimi duplo konstrukcemi? dekuji a hezky den Lucka (luuuca@seznam.cz)

 • Anna Havelková 16.8.2016 at 6:37

  Prosim o zaslání šablon na havelkova.ana@gmail.com

 • Anonymní 16.8.2016 at 7:22

  Můžu poprosit o zaslání šablon na jelus@seznam.cz. Díky moc. Petra

 • Jana N. 16.8.2016 at 14:17

  janca.nav@gmail.com prosím o zaslání šablon,moc děkuji

 • Anonymní 16.8.2016 at 15:16

  Prosim take o zaslani sablon. Moc dekuji
  baraw@seznam.cz

 • Petra Tachezy 16.8.2016 at 18:04

  Petra.tachezy@gmail.com.prosim take o sablonu.dekuji

 • Pavla Švaříčková 16.8.2016 at 21:45

  prosim o zaslani sablon na spaci.pytlik@gmail.com, moc dekuji

 • Unknown 17.8.2016 at 16:27

  Dobrý den, prosím o šablony na olga.velikova@seznam.cz Jste úžasná a máte super nápady, nejvíc se mi líbilo razítkování!

 • Unknown 17.8.2016 at 20:11

  dobrý den, taky bych si prosila šablony na zuzbartosova@gmail.com děkuji moc – určitě využijeme při deštivých podzimních dnech. Malá miluje všechno nové a tvořivé 🙂 takže díky za inspiraci

 • Martina Stepkova 19.8.2016 at 21:55

  prosim o zaslani sablon na peenaa@seznam.cz, moc dekuji, vypadá skvele, jste úžasná!!

 • Unknown 19.8.2016 at 23:00

  perfektní inspirace…lego u nás vede a šablony se budou určitě hodit, prosím tedy o jejich zaslání na e-mail: kotouma1@seznam.cz…moc děkuji a přeji ať se daří!!!

 • Anonymní 21.8.2016 at 20:39

  Perfektní! Prosim o zaslani sablon na lucie.langrova@seznam.cz Diky!

 • Romikka 12.12.2016 at 17:29

  Moc pěknej článek 😉 nejdřív jsem si chtěla říct o kartičky, ale mám kluka a takové barvy nemáme tedy s dovolením se budu opičit s vytvořím z našich kostek 😉

 • Anonymní 23.2.2017 at 23:15

  Šablony jsou super, moc prosím o zaslání..díky! 🙂 atelier.caldero@seznam.cz

 • Anonymní 2.7.2017 at 11:22

  Děkuji za výbornou inspiraci! Prosím o zaslání šablon na vladimira.kasaj@gmail.com Díky!

 • Andrea 9.11.2017 at 12:50

  Super inšpirácia, ďakujem. Prosím tiež o zaslanie šablon na andreagajdosova83@gmail.com. Ďakujem.

 • Andrea 9.11.2017 at 13:06

  Ospravedlnujem sa, uz som si to nasla a stiahla. Dakujem krasne 😀

 • Pavla 27.8.2018 at 19:41

  Pěkný den..právě jsem narazila na Váš blog a musím říct, že super. Tolik inspirace na jednom místě. Ráda bych Vás požádala o zaslání šablon na e-mail bednarova.p@centrum.cz určitě se nám budou hodit. Děkuji a od teď ukládám Váš blog do oblíbených 🙂

 • Pavlína 17.9.2018 at 10:15

  Dobrý den, máte úžasné fotky a skvělé nápady. Mohu poprosit o zaslání šablon na pavlinanova@seznam.cz.
  Velice děkuji.

  • Míša 17.9.2018 at 10:18

   Dobrý den Pavli 🙂

   moc Vám děkuji. Šablonky si můžete stáhnout přímo tady v článku. Vždy klikněte na „Stáhni tady“ a máte je 🙂 .

   Krásný den 🙂

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×