HECNI SE: Doodlaj doodlaj doodlajda!

29.3.2016 in Diář - No Comments
Všem nedočkavcům pozor :-). Tentokrát totiž nemusíte čekat na pátek. Výjimečně jsem tu s článkem již dnes a k Vašemu úžasu rovnou se zadáním k druhému kolu pravidelné diářové výzvy HECNI SE! A já se tuze těším! Věřte, že si pro Vás snažím vymýšlet úkoly, které jsou snadno splnitelné, aby se mohl přidat úplně každý. Není důležité jaký diář vlastníte a zda k němu vůbec nějaké doplňky máte. Dnes Vám postačí jen diář a tužka! A aby to bylo fér, já sama si každý úkol vyzkouším s Vámi. Jak jsem se vypořádala s Vaší dubnovou výzvou?

Kdo z Vás zná pojem DOODLING? V překladu je to „čmáranice“ nebo také „klikyhák“ :-D. Super ne? A o to se tento měsíc pokusíme i my, vlastně vy, protože já už to mám za sebou. Jedná se o ručně psané či kreslené texty, obrázky, písmena, symboly. Prostě se bude kreslit.
Můj měsíc se postupně zaplňoval již v prvním, měsíčním přehledu, který můj diář vlastní. Pro mě osobně to bylo značně náročné, protože mám ráda stránky upravené, alespoň částečně ladící. Nicméně jsem hrdá, že jsem si nic nepřekreslovala tužkou a prostě jela „od voka“ a rovnou :-).

 

K vidění byly v přehledu použité například tyto „doodles“ abecedy:

Rovnou Vám chci všem říct, že jde o to něco nového zkusit. Není potřeba vést diář jen „doodlováním“. Lepte, zdobte, washi-páskujte, dělejte vše jako obvykle, ale pokud se chcete zúčastnit druhého kola, zařaďte také špetku čmárání :-).
Já měla k čmárání hned několik příležitostí. Moje mamka slavila v březnu padesátiny a k těm se dá najít nejeden hezký obrázek. Přiznávám bez mučení, že jsem si vzory hledala na webu a inspirovala se kde jen šlo. A abyste měli úkol snazší, vytvořila jsem pro diářovou výzvu speciální nástěnku na Pinterestu (klikni ZDE) , kde každý měsíc najdete k danému kolu nějakou tu inspiraci. Nemusíte se jí řídit, ale třeba Vás nakopne ještě víc.

 

Na následující stránce jsou k vidění rovnou dva typy písma a pak pár party skleniček, protože na oslavě se vážně jedlo a pilo ve velkém :-).

 

Abecedu rozhodně využijte, na nadpisy skvělá věc 🙂

 

 

Když už do diáře zaznamenávám počasí tak proto, že mám takové samolepky nebo razítka, nicméně výzva je výzva. Takže i počasí jsem si „zadoodlila“ a aby nebyla celá strana černobílá, dodala jsem obrázkům občas i něco málo z pastelek.

 

 

Jak vidíte, tak jsem postupem času čmárala míň a míň. 😀 Rozhodně ale budu pokračovat v psaní vlastních abeced, protože se mi líbí, jsou snadné, vypadají efektivně a rozhodně se budou hodit i do mého Project Life alba.

 

 

Takže to byl Puntík v březnu. Co tomu říkáte? Jdete do toho? 🙂 Já rozhodně doufám, že ano a že již brzy mi ve schránce přistanou první příspěvky! A než půjdeme na pravidla, mám pro Vás ještě jeden tip. Nerada bych, aby se nechal odradit od výzvy ten, pro kterého je diář osobní záležitostí. Píše si zážitky a texty, které nechce aby někdo četl? Tady Vám přikládám návod jak naprosto primitivně rozmažete text na fotce, aniž byste museli stahovat nějaké programy, navíc v programu, který je hezky česky :-). Tak a jdeme na pravidla 🙂 …

Podmínky:

 
Pošli fotku svého diáře kde bude alespoň jedna stránka ozdobena doodlingem!

 

Fotografie smí být jen jedna!
Stránka v diáři musí být vytvořena pro tuto výzvu, nesmí být dříve nikdy prezentována.
Fotografii zasílejte na michala@scrap-art.cz
Zařazeny budou všechny příspěvky odeslané do 26.4.2016 
Hodnotit budeme i samotnou fotografii, tak si dej záležet a vyfoť mazlíka lichotivě 🙂 Výherce bude vyhlášen poslední pátek v měsíci.
Jedna z Vás (rozhodne los) získá poukaz v hodnotě 300Kč na nákup na e-shopu ScrapArt.cz
Jedna z Vás (cena Design teamu) získá poukaz v hodnotě 150Kč na nákup v e-shopu ScrapArt.cz

A teď POZOR!

Protože Puntíkovo volání (HECNI SE!) je pravidelná, celoroční výzva, mám pro Vás ještě něco navíc!
Ta (ten) z Vás, která (který) se zúčastní největšího počtu kol (v případě remízy rozhodne los), získá poukaz v hodnotě 1500Kč na nákup v e-shopu ScrapArt.cz. Co to znamená? Třeba nový diář, libovolné doplňky k Vašemu mazlíkovi? To je to skvělé, bude jen na Vás do čeho je vložíte a vybavíte se na diářování na rok 2017!
A já už se těším na Vaše příspěvky. Tak hurá na to. Vezmi foťák, diář a HECNI SE.
MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×