Arki v adventu | Spousta krásy do pokojíčků

Dnešní víkend je už druhý, který tu spolu trávíme. Adventní kalendář na blogu je v polovině a já mám obrovskou radost ze všech těch krásných komentářů, které píšete. A věřte, že je čtu. Musím je totiž všechny ručně schvalovat 😀 To je taková moje noční (můra?) šichta 🙂 . Doufám, že vás denní nálož neubíjí, protože jste tu každý den, ale já budu věřit že ne a pokročíme dál. Dnešní dárečky pro vás mám pokojíčkové 🙂 . Proč to?

Pokud už jste na blogu od ledna tohoto roku, neunikla vám rekonstrukce dětského pokojíčku. Z pestrobarevného pokoje pro malá batolata jsme udělali pokoj pro malé slečny. Mám z něj obrovskou radost, protože se povedl. Vznikl díky tomu na blogu celý pokojíčkový seriál, který se stal nejčtenějším na blogu. Jsem ráda, že v něm najdete inspiraci i pro sebe. Tady je souhrn seriálu:

Jak na designové tapety aneb nemalujeme
Zdravé spaní našich dětí
Na kávě s designerem
Umělé osvětlení v pokojíčku

Dětská židlesedím správně?
Dětský pokoj – Tak tady spinkáme
Dětský pokoj – Tady si hrajeme

Do dnešního okýnka padlo mé oko na e-shop Arki, protože jste se o něm v posledních měsících hodně zmiňovali. Já si vás maličko proťukla a díky soutěžním komentářům jsem se dověděla, co si z tohoto e-shopu nejvíc přejete. Poctivě jsem si dělala čárky a hle. Dnes tu máte 3 nejvysněnější dárky do dětských pokojů, které má Arki v nabídce a přáli jste si je právě vy.

Hrací podložka oohnoo

OOH NOO je značka, která se narodila mamince na mateřské na Slovinsku. Podařilo se jí prorazit s hračkami s neuvěřitelně čistým a jemným designem, a na tom já si trochu ujíždím. Díky Arki máme možnost sehnat tyhle krásky i u nás a první prosincový víkend dojede Arki právě s touto značkou na Dětský festival mini.

No až vám ty dnešní dárečky začínám závidět 🙂 . Víte, dost z vás zmiňuje v komentářích, že adventní kalendář je krásný a chtěli byste být mými dětmi. Že holky budou mít kouzelné Vánoce 🙂 . No doufám, že budou, ale je malé upozornění. Všechny věci v kalendáři jsou pro vás. My je nemáme nebo jsme je pořídili už v průběhu roku (knihy).

Je to dost obtížné, protože mi projde rukou fůra hraček, holky je se mnou fotí, ale už ví, že udělají radost jiným dětem. Díky kalendáři jsme si třeba zahráli hmatové pexeso Memonik, dnešní tiché kuželky a projeli se autem po OOH NOO podložce. Všechno ale letí vám. My máme doma na Vánoce pravidlo tří dárků.

Holky dostanou jeden velký společný, a pak každá tři. Proč? Z minulých let totiž víme, že největší pozornost a radost dokáží dát tak dvěma darům. Zbytek už je jen vybalit, usmát se, odložit, vzít další, rozbalit, usmát se…a to je škoda. Takže co budou mít holky letos pod stromkem? To jsem vám neprozradila ještě ani jeden jejich dáreček. Ale nebojte, dovíte se je 🙂 .

Jeden z vás si ale z dneška odnese podložku s „dopravním hřištěm“. Může sloužit nejen jako dečka hrací pro děti školkové, můžete ji s klidem využívat jako krásnou dečku pod miminko. Díky neutrálním barvičkám padne do každého pokojíčku a nemít doma už jeden krásný kobereček, záviděla bych vám ji 😀 .

Hit z Nakladatelství HOST: Mapy

Pamatujete na článek z mé návštěvy Brna, kde jsem se skočila podívat do Arki store? Psala jsem vám podle čeho se vybírá sortiment do tohoto e-shopu, a jak moc blízké mi to je. Paní Eva, která e-shopu dala život do něj vybírá jen to, co má ona sama ráda a co miluje její rodina. Co používají, s čím si hrají nebo co četli její děti. A já jim moc děkuju, že mají tak krásný vkus 🙂 Proč? Protože vám mohu věnovat i knihu Mapy, o kterou jste mi psali ve velkém.

Dnes při focení děti spaly, takže jsem si mohla vypůjčit jejich dřevěné kostičky a tématicky „vytunit“ 😀 dnešní fotky.

Knihu Mapy mám doma pro holky už i já. Ale čeká ve skříni a ještě tam nějaký čas počká. Mám takové štěstí, že když se mi něco hodně líbí, přestane se to vyrábět, takže nečekám až budou holky větší 😀 . V prvé řadě musím zatleskat nakladatelství, protože tahle kniha je obřím zábavním atlasem.

Na samém začátku vás přivítá celý svět. Prohlídnete si ho na dvoustraně a v dalších stranách si s dětmi postupně prolistujete všechny kontinenty a jejich státy.

Moře znalostí, minimum textu

Kniha vás u každého státu uvítá nádhernou ilustrací a neskutečným množstvím informací za minimálního obsahu textu. To je um! A já se vsadím, že stejně jako já už víte, že děti si mnohem víc pamatují, když to uvidí nakreslené, než když jim to přečteme my z textu.

Tip: U každého názvu státu se dovíte i praktické informace jako jeho hlavní město, jazyk nebo si prohlídnete vlajku a typického místního obyvatele 🙂 .

Tak jsem si říkala, které státy vám sem vyfotit, abych článek zas úplně nezahltila a tahle strana byla povinnost. Obrázek není přeplácaný, vše důležité se do něj vešlo a můžete se s dětmi podívat, co je pro který kraj nebo město typické.

Co se nevešlo do mapy, najdete pak za hranicemi, tedy okolo ní 🙂 . Jaká je u nás fauna nebo flóra, jak se tradičně oblékáme, jaké sporty nám jdou nebo něco o naší tradiční kuchyni. Úplně stejně to uvidíte i u států ostatních.

Naplánujeme cesty společně

Jak sami vidíte, využitelnost knihy je díky obrázků už u dětí malých, ale opravdový benefit z ní čerpají až děti starší. Kniha je to velkoformátová, překrásná, nacpaná informacemi a já ji mít kdysi doma, když jsem se učila zeměpis a reálie, jééj to by bodlo 🙂 .

A k čemu tedy pro malé děti? Je nádherná a u nás bude zatím jako dekorace s tím, že když pojedeme do zahraničí, vždy si ukážeme kam jedeme, co tam mají rádi a jaké zvířátko možná potkáme 🙂 . Ještě ale uvidím, kdy ji holky dostanou.

První si ale určitě prolistujeme zemi naši. Druhá v pořadí bude vzpomínka na Afriku. Víc toho holky v hlavě nemají nebo už je to dávno. A až nám naplánuju cestu další, nastudujeme ji společně u map.

Věřím, že kniha se vám bude jako výhra líbit a už se pomalu rozhodujte, který z dnešních dárků si vyberete, protože to bude na vás 🙂 . Myslím si, že Mapy jsou hodně lákavé sousto 🙂 . Kdo by ale vybral výhru jinou, dostala jsem od e-shopu Arki slevový kód na tuhle knihu a můžete ho libovolně využít.

Cena knihy MAPY 399 Kč s kódem: mapy-mklife

Kuželky a ticho? Jde to!

A tohle pro mě bylo obřím překvapením 🙂 . Ve velkém jste si totiž zvolili jako třetí výhru tiché kuželky značky Morrows. Až na základě vašeho výběru jsem se na ně já sama podívala a nechápu, že jste si jich všimli dřív než já 😀 . Je to senzační nápad a ještě krásnější zpracování. A tiché? Vážně jsou.

Tiché figurky stojí v pozoru, než je všechny srazí filcová koule ze 100% vlny. A nikdo o vás neuslyší, ani po půlnoci. Tohle je hra k procvičení motoriky dětí a obratnosti dospělých. Sada je navíc zabalena v praktickém netexovém pytlíku a vůbec to celé vypadá jak vystřižené z časopisu 🙂 .

Vyrábí se jich hned několik barevných variant a jejich barvy jsou krásně živé a veselé. Přesně do dětského pokojíčku. Takže děkuju vám za tenhle výběr, protože jsme si je díky vám mohli doma vyzkoušet. Ale nebojte, zase jsme je po nafocení krásně zabalili 🙂 .

Abych se přiznala, čekala jsem totiž, že hlasování u vás dopadne jednoznačnou převahou holčičína kočárek OOH NOO 🙂 . O chlup to ale nevyšlo a já jsem ráda, že tu mám i maminky chlapečků. Je mi jasné, že většina tipů je „holkám nadržující“. Snažím se to ale vyvažovat alespoň tou literaturou 🙂 .

Kočárek za festivalovou cenu

Kdo z vás ale psal o kočárku pro malé dámy, tak i ten dojede na Festival mini a já vám prozradím, že tam bude za speciální festivalovou cenu. Jen pro vás tu je dnes informace a možnost tuhle cenu využít i mimo festival. Jinde taková možnost nebude 🙂 .

Pokud by chtěl někdo kočárek pod Jedličku, můžete si jej objednat za festivalovou cenu 2590 Kč (PC je 2890 Kč). A kdo by si ho chtěl odnést z festivalu, doporučuji ho předobjednat s vyzvednutím tam. Kočárků tam totiž bude limitované množství a na minulém ročníku zmizely raz dva 🙂 .

kód pro festivalovou cenu kočárku (klik): mini-mklife

Opravdové krásky až do vašich pokojíčků Soutěž ukončena

Tak co říkáte na dnešní výhry? Vybrali jste si dobře a já moc děkuji e-shopu Arki, že mi tohle všechno pro vás dal. On ten adventní kalendář totiž není jen od nás. Je až neuvěřitelné kolik krásných firem v náš blog věří a sami ho čtou. I díky nim nás najde víc čtenářů a s holkama můžeme dodat něco i pod ty vaše Jedličky. Tak, který z dárků si vyberete? Nezapomeň nám to napsat v komentáři.

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: a/ Co si dnes přeješ vyhrát? b/ Kterou z hraček OOH NOO vybereme do další soutěže? Vybírej tady: KLIK 🙂

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a napíšeš nám veřejné hodnocení TADY, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. POZOR, nezáleží na hodnocení 🙂 nebojte se hvězdy strhávat 😀 . Hodnotit můžete blog, kurzy první pomoci, cokoli se vám bude chtít.

Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

MUDr. Michala Knězková

All posts

741 Comments

 • Jana Herrmannova 18.11.2017 at 16:17

  A/ prala bych si vyhrat Mapy
  B/ pristi soutez by mohla byt o cernobile drevene pexeso, je krasne 🙂
  Na IG: jana.herr

 • Mája 18.11.2017 at 16:21

  Jee, to jsou zase krásné věci! Mapy doma už máme, tak bychom rády vyhrály podložku s dopravním hřištěm 🙂
  A pro příště by se mohlo soutěžit o dřevěné pexeso ooh no..
  Sledujem i instagram – majajedlicka 🙏🏼❤️

 • lucie 18.11.2017 at 16:22

  Dobrý den tak za A) co by se nám moc líbilo je kočárek 😀 a za B)myslím,že by se moc líbily kostky…a hodnocení 😀 absolutně nechápu jak všechno stiháte perfektně a precizně 😀 za nás plný počet hvězdiček 😀 Krásný den.

 • Soňa R. 18.11.2017 at 16:27

  Moc by se nam libila hraci podlozka. Knihu mapy mame zatim schovanou ve skriny a listujem v ni ja. 😁 A do adventniho kalendare by bylo uplne super pexeso od OOH NOO. Jednoduce a krasne obrazky.

 • Maria KUČEROVÁ 18.11.2017 at 16:29

  Článek je napsaný moc hezky. Opravdu mě nadchli tiché kuželky a kdyby se štěstí usmálo na nás, Tak bych rada vyhrála právě kuželky. Dále do soutěže by se mi líbilo zařadit houpaciho konika, ten je naprosto báječný.

 • Pavla Havlíčková 18.11.2017 at 16:29

  a) výhry jsou vsechny krásné, ale nejvíc bych asi dala přednost tichým kuzelkam
  b) dřevěné kostky abeceda
  Sledují vás na FB

 • Marie Vágnerová 18.11.2017 at 16:30

  a – kniha Mapy
  b – koník pro kovboje a sdílím 🙂

 • Veronika 18.11.2017 at 16:31

  Moc bych si prala vyhrat Mapy. Uz jsem je chtela nekolikrat koupit, ale zatim jsem odolala, protoze prckove jsou jeste mali.
  Z eshopu se mi moc libi drevena abeceda cerna.

 • Jana 18.11.2017 at 16:32

  Dnes bych si vybrala knihu Mapy,viděla jsem u kamarádky a moc se mi libi
  Typ na proste od Ooh No možná drevene kostky s abecedou a nebo vozík na hračky 😊

 • Petra 18.11.2017 at 16:33

  Přáli bychom si vyhrát knihu Mapy. Do další soutěže můžete vybrat dřevěné pexeso. 🙂

 • Martina Novackova 18.11.2017 at 16:33

  Oh ta podlozka! Zrovna nejakou vybirame a na vsech mi vadi, ze jsou i domy, tahle je jrasne jednoducha! Takze urcite bychom chteli prave poddlozku 🙂 z dalsich krasnych veci od OOH NOO se mi.libi drevene puzzle 🙂
  Jinak hodnotim, sdilim a sleduji (beelzebub103)

 • Johana 18.11.2017 at 16:36

  Dnes by se mi líbilo vyhrát tiché kuželky a jako další výhra od ooh noo by se mi líbil závodní hlemýžď.

 • Ingrid 18.11.2017 at 16:36

  Showroom arki mame kousek od domu, budu se tam nuset nekdy podivat, maji tam krasne veci :). Soutezim o tiche kuzelky, ale to jen proto, ze knihu Mapy musim hned koupit (asi jako vetsinu veci, co vidim tady na blogu :D)… Ze znacky ooh noo se mi libi drevene puzzle nejvice (i kdyz bych si je za tu cenu asi neporidila)… Na instagramu sleduji jako inka.mala. Ctu sice jen vas blog, ale i tak mi prijde nejlepsi! 😀 a dekuji, ze se o nas ctenare tak hezky starate, ze nam vymyslite tak krasne souteze, ctete nase komentare a stale nas inspirujete. Dekuji 🙂

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 18.11.2017 at 16:37

  možná bude příště hra o vozík nebo pexeso, či dřevěný domeček, jinak nám by se hodila knížka

 • Lenka Ludinova 18.11.2017 at 16:37

  Moc krasne hracky. My bychom se synem ocenili podlozku dopravni a jako dalsi hracka me zaujalo drevene pexeso.
  Sleduji i na ig jako dancing with the devil.
  Diky L.

 • Zuzana 18.11.2017 at 16:38

  Jednoznacne tiche kuzelky, tie by sa naozaj hodili:-) radi by sme si zasitazili napriklad o niektore detske hodiny, vyzeraju krasne.

 • Rienka 18.11.2017 at 16:38

  dotaz, kde sa vyhlasuju vyhercovia, nejak mi to unikalo minuly rok a teraz som to zas nikde nevidela, co robim zle? dakujem za napovedu 😀

  • Rienka 18.11.2017 at 16:47

   Ahoj, pre moju knihomolku MAPY, uz hrozne dlho po nej pozeram 😀
   a dalsia hracka do dalsej sutaze: DŘEVĚNÉ KOSTKY ABECEDA OOH NOO BÍLÉ
   No a kuzelky su inak suprove, mame podobne, tiez take co nerobia hluk :D, to je pecka vec.
   Pekny den a pisala som dotaz, tak som tu 2x pardon

  • Míša 18.11.2017 at 17:28

   Rienko najdete je v minulem clanku 🙂 Tam kde je prehled vsech dosavadnich vyher. Cislo 6 uz ma dva vyjerce. Koncila soutez drive 🙂 Hezky den

 • Hanka 18.11.2017 at 16:38

  Mapy doma máme, tak by se hodily kuželky 😉 zaujalo me dřevěné pexeso a krásné povlečení ! Sleduji na FCB i instagramu (FCB -Hanka Kju a instagram HaniKju) a sdílím!

 • Nikola 18.11.2017 at 16:39

  1) knihu Mapy
  2) vozík na hračky

 • Barbara 18.11.2017 at 16:39

  na instragramu vas sledujeme pod nickem barusaatko, moc by se nám líbila a hodila podložka… a příště? dřevěné pexeso je naprosto dokonalé:)

 • Adela 18.11.2017 at 16:41

  Ta hrací deka je krásná. Moc by se mi líbila do nového pokojíčku! A pro příště? Třeba právě ty jejich kostičky nebo koník na tyči. Vlastně se mi líbí vše :).
  Ig schovanka

 • Klára 18.11.2017 at 16:45

  Chtěli by jsme vyhrát hrací podložku a příště soutěžit třeba o dřevěný vozík na hračky. Na IG sleduji pod jménem k.kubatova.

 • Míša 18.11.2017 at 16:45

  Těžké vybrat, ale vyhrála podložka. Když bude starší ve školce, využije ji mimčo. Pak už starsiho z ní totiž určitě nedostanu, protože máme doma nedostatek silnic pro autíčka 🙂 jinak bych brala kostky
  https://www.arki.cz/hracky/drevene-kostky-abeceda-ooh-noo-cerne/

 • Katerina Kmecova 18.11.2017 at 16:46

  A/ Mne by se pro syna moc libila kniha Mapy,uz jsem po ni sama pokukovala 🙂
  B/ nadherne je drevene pexeso

 • Petra Bemová 18.11.2017 at 16:46

  Ty tiché kuželky jsou úplně boží, našim holkám by se určitě líbily. 🙂 Na Arki se mi ještě líbí kostky a dřevěné pexeso. Mít tak několik bytů/domů a neomezený rozpočet, tak jen brouzdám po takových zajímavých e-shopech a zařizuju. 🙂

  Na Instagramu jsem pod jménem petromilabem 😉

 • Katka 18.11.2017 at 16:46

  Pěkné odpoledne!
  A) Vybrali bysme si asi ty Mapy, už dlouho je mám ve svém „wishlistu“, ale děti se mi pořád zdály maličké 🙂
  B) A příště už zkusíme hrát o ten kočárek, ne? 🙂

 • Zuzana Till 18.11.2017 at 16:47

  A) Tiché kuželky 🙂
  B) Dřevěný vozík na hračky

  Hodnocení vloženo a ještě jdu sdílet 🙂

 • Maia Soukupová 18.11.2017 at 16:47

  To je zase krása 🙂 a) Knízku Mapy jednoznačně, i když tiché kuželky jsou v závěsu 🙂
  b) krásný je ten růžový hopací koník 🙂

 • Vladimíra Hrňová 18.11.2017 at 16:49

  Mě jednoznačně nadchly kuželky! Když nevyhraju, rozhodně koupím. To synovi uspokojí jeho potřeby něco bourat.

 • Nikola 18.11.2017 at 16:50

  Tak nejvíc by se mi líbila hrací podložka a z dalších věcí to úžasné černobílé pexeso 🙂

 • Michaela 18.11.2017 at 16:50

  Kočárek je parádní, ten by se malé líbil. Do další soutěže třeba vozík na hračky.

  • Michaela 18.11.2017 at 20:54

   A ráda bych soutěžila o mapy 🙂

 • Bára 18.11.2017 at 16:50

  Už dlouho pokukuji po knize Mapy, takže dnešní volba je jasná a trochu jste mne polekala, aby ji nepřestali vydávat 😯 takže ji budeme muset asi taky pořídit do skříně 😁
  Dále se mi z Ooh noo moc líbí Dřevěné kostky abeceda a nebo Dřevěná bedna na hračky ☺

  • Bára 18.11.2017 at 16:51

   Sdílím na fb ☺

 • Karolína Hrdličková 18.11.2017 at 16:51

  Tenhle obchod je boží. Nádherné věci. Z dnešní nabídky bych si přála vyhrát tiché kuželky. A do příští soutěže kočárek. Ten je naprostá pecka, zvažuju že bych ho koupila mým dvojčátkům k druhým narozkám. Krásný víkend. Karolína

 • Verča S 18.11.2017 at 16:51

  Z nabízených cen by se nám asi nejvic hodila knížka mapy. Také moc rádi cestujeme, tak by jsme si mohli před cestou ukazovat kam pojedeme. Z hraček do příští soutěže vzhledem k tomu ze si občas hraje na “komboje” tak kovbojsky koník na tyči 🙂

 • Dana 18.11.2017 at 16:51

  Knizka Mapy nesmi chybet v zadne knihovnicce ;). Dal se mi tam libi jejich povleceni, coz neni uplne hracka, ale vyhra by to byla paradni.

 • Pavlína 18.11.2017 at 16:52

  Každým dnem čekáme narození 2. kluka, takže by se mi moc líbil kobereček 🙂
  A jako další dárek od OOH NOO tipuji kostky – abeceda.
  Na IG sleduji jako pav_slez.

 • Kacka 18.11.2017 at 16:53

  Tak my bychom uzili podlozku, je krasna
  Sleduji Instagram -Katie’s design
  Hodnoceni pridavam

 • Katka 18.11.2017 at 16:53

  Nejvíc by se nám líbily kuželky a z dalších hraček je naprosto úžasné pexeso!

 • Vladimíra Hrňová 18.11.2017 at 16:54

  A jeste odpoved na otazku b ?
  Co takhle dat do souteze tyto hodiny, ktere jsou uplne bozi !!
  https://www.arki.cz/hodiny/hodiny-juli-mint-lavmi/

 • Lucie 18.11.2017 at 16:55

  a) výhra by se líbila hlavně mně – ta kniha mapy, děti mají 6 a 3, tak ještě chvilku by taky ležela ukrytá. b) https://www.arki.cz/hracky/drevene-kostky-abeceda-ooh-noo-cerne/ jako předškolák by mohl ocenit abecedu, hravou formou

 • Veronika Przybylová 18.11.2017 at 16:56

  Tiché kuželky vypadají úžasně, je to skvělý nápad. Ty, co máme doma, tak kvůli randálu nepoužíváme. Pod steomečkem by nám udělaly radost. A příště bychom mohli hrát t4eba o houpacího koníka Googy.

 • Lenka Richterová 18.11.2017 at 16:59

  A) Na první pohled mě nejvíc zaujala hrací podložka. Naprosto skvěle by se nám totiž hodila k dřevěné vláčkodráze, kterou jsem před pár dny objednala pod stromeček 🙂 B) Příště bychom mohli soutežit o hrací kostky s abecedou.

 • Danca (na fb) Morningstar 18.11.2017 at 17:01

  Dobrý den,
  Holky jsou moc šikovné a statečné, že jim nevadí dárečky poslat dál 🙂
  Mně se stává, že přestávají vyrábět sladkosti, které si oblíbím 😀
  Z výher se mi dnes moc líbí jak mapy, tak kuželky, nějak se nemohu rozhodnout…
  A jinak mě na stránkách nejvíce zaujalo dřevěné pexeso 🙂
  Krásný den!
  D.

 • Lenka Kovařčíková 18.11.2017 at 17:05

  Všechny dárky jsou krásné, těžko z nich vybírat, ale jelikož knihu Mapy budeme mít letos pod stromečkem, tak bych si vybrala tiché kuželky. Designově jsou moc pěkné a hlavně, hlavně že jsou tiché. Ticho prý léčí 😁 Jinak by se mi líbil tento vozíček https://www.arki.cz/hracky/dreveny-vozik-na-hracky-ooh-noo/ a sdílím na Facebooku a taky přidám hodnocení. A to ráda 😊

 • Petra 18.11.2017 at 17:05

  Nejvíc mě zaujala kniha mapy a také tiché kuželky.
  Jako další věc od ooh-noo by se u nás nenudila hra dřevěná abeceda nebo aktuálně řeším renovaci pokoje holek a hodila by se nám tam pěkná tapeta.
  Hodnocení jsem udělila a těším se na další super inspirace 🙂
  Petra

 • Petra 18.11.2017 at 17:06

  Krásný podvečer, dopravní podložku bychom si přály vyhrát a jako další soutěžit o boží deku White star 🤘

 • Katerina Pipalova 18.11.2017 at 17:09

  Ahoj, rada bych soutezila o knihu MAPY. Do dalsi souteze bych vybrala drevene pexeso 😍😍😍
  Dekujeme za soutez. Na instagramu vas sleduji pod jmenem Katerina_Pipalova a na FB sdilim.
  Hezky den 🤹‍♂️

 • Lenka 18.11.2017 at 17:11

  Další krásné recenze a bezva tipy. No já osobně bych si jako dárek vybrala Mapy. Dcera je v šesté třídě a je naštěstí do veškerých takových bezvadných pomůcek úplně zapálená a učení jí moc baví. Vím tedy,, že z tohohle atlasu by byla nadšená. A časem by knihu určitě užili i Prckové.
  A kterou z hraček vybrat do další soutěže? Za mě určitě dřevěný box na hračky. 💖

 • Kačas 18.11.2017 at 17:13

  Miso, tak tohle je naprosta bomba!😁 Presne na tenhle kocarek od Arki mam pro nasi malou zalusk, takze dekuju za kod a jdu objednavat..a moooc by se mi libily kuzelky od Morrows!😉 A pristi vyhra od Ooh Noo??? KOSTKY!😍 (na fcb jsem Kazerina Jachnova Zakova)

 • Hana Hospodková 18.11.2017 at 17:16

  Ahojky…:)
  My bychom měli zájem o knihu Mapy. Jako učitelka v ní vidím velký potenciál a s naším klučíkem s ní později zažijeme doufám spoustu legrace. V další adventní soutěži by se mohl objevit dřevěný vozík na hračky nebo dřevěné kostičky s abecedou.
  Děkuji za soutěž.
  Hanka H.

 • Karolina 18.11.2017 at 17:19

  Krasny den Miso, dnes mne velice zaujaly tiche kuzelky…skvely design, ale hlavne kopec zarucene zabavy. V pristi soutezi by se mohlo hrat o krasny dreveny vozik na hracky nebo to rozkosne drevene pexeso 😉

 • Tereza Meravá 18.11.2017 at 17:22

  Tak, dneska se mi nejvíc líbí kuželky a příště vozík na hračky:) Hodnotila jsem na FB a na Instagramu sleduji normálně pod svým jménem. Jediné co nedělám, je sdílení na FB, zásadně nesdílím;) tak to pardon. Jinak dnešní ceny jsou všechny krásné;)

 • Aneta 18.11.2017 at 17:27

  Dnes bych si vybrala kuzelky. Mapy uz amma totiz taky koupene, az jednou do nich doroste, tak je dostane a podobny koberecek uz mame nachystany pod jedlicku. Na ig sleduji jako ancia_bajcia
  Jo a do dalsi souteze by se mi libila treba DĚTSKÁ BAVLNĚNÁ DEKA VESNIČKA OOH NOO

 • Klára Hrábková 18.11.2017 at 17:27

  opět krásné výhry….vybrala bych si knihu, protože těch krásných není nikdy dost 🙂 a d dalšísoutěže bych vybrala jednu ze stavebnic Kapla 🙂

 • Renata Ševčíková 18.11.2017 at 17:28

  hezký den, my bychom si určitě přáli Mapy, tu mám taky vyhlídnutou už dlouho a jsem ráda, že se teda bude ještě nějakou dobu tisknout, když ji máte v šuplíku 😉 Moc se mi líbí toto povlečení: https://www.arki.cz/polstare/povlak-na-polstar-buttons-ooh-noo/ 😉 Jinak sleduji a sdílím na fb jako Renata Ševčíková, hodnocení taky uděleno a sleduji i na instagramu jako sevcikova.renata 😉

 • Alexandra Pavlíková 18.11.2017 at 17:29

  Ahoj, my jsme knihomolové, takže Mapy jsou jasnou volbou a moc se mi líbí povlečení, téměř všechny 😉 na fb sleduji a sdílím pod svým jménem Alexandra Pavlíková a hned jdu udělit i hodnocení.

 • Janka 18.11.2017 at 17:34

  Nádherné designové věci! Moc děkuji za inspiraci a za tip arki.cz . Dnes tam asi budu brouzdat dlouho 🙂 Já bych si pro naši malou dcerku přála podložku. Krásně by se nám hodila do pokojíčku 🙂 A do další soutěže mě nadchlo dřevěné pexeso 🙂

 • Jana Fraisova 18.11.2017 at 17:35

  Hezky den. Jako vyhru bych brala knihu Mapy, synove maji silnou alergii na roztoce, tak bohuzel latkove dekorace jsou u nas minimalne. A priste bych vybrala Dřevěné pexeso Ooh noo , je suprove. Pekny den.

 • Dita 18.11.2017 at 17:36

  Zdravim pri sobote!
  Velmi zajimave cteni jako vzdy!
  Vitezi urcite kniha Mapy/ i kdyz by take byla jeste chvilku ve skrini:-)/ a pak krasna podložka pro mimi co cekame 🙂
  Na arki se mi fakt libilo povleceni, takze bych do pristi souteze urcite zaradila jeden ze setu!
  Diky Dita
  xxx
  PS: na Instagramu sleduji dita.bilikova ♡
  No a na FB sdilim to je jasnacka! :‘)

 • Jana Seidlová 18.11.2017 at 17:38

  A) tiché kuželky, i když podložka je také super. knihu už máme doma od minulého týdne a je naprosto fantastická 🙂
  B) dřevěné pexeso

 • Zuzana Landová 18.11.2017 at 17:49

  Dobry den, jelikoz bydlime v panelaku a mame nevrle sousedy, tak by se nam moc hodily tiche kuzelky 😉. A z dalsich vyrobku Oohnoo by se nam libil dreveny vozik na hracky.

  • Míša 18.11.2017 at 18:05

   😂😂😂 zdravíme sousedy 😂

 • Monika Plonková 18.11.2017 at 17:49

  Já bych musela snad vyloupit banku, abych mohla pořídit vše z vašich inspirací, co mě zaujalo 😀
  a) kuželky jsou pro mě jasnou volbou
  b) líbí se mi dřevěné pexeso nebo kostky s abecedou
  Na IG: monika_plonkova

 • Míša Drozdová 18.11.2017 at 17:50

  Opět krásné věci 🙂 A) by se mi líbilo dopravní hřiště a za B) třeba dřevěné pexeso 🙂 sdílím, sleduji na fb 🙂

 • Lenka Veselská 18.11.2017 at 17:50

  A ještě dotaz, Míšo. Jak dlouho ten slevový kód na Mapy bude platit? 🙂

  • Míša 18.11.2017 at 20:03

   DObrý večer Leni, do Festivalu mini, tedy do konce měsíce listopadu 🙂 Hezký večer

 • Renata P-ova 18.11.2017 at 18:01

  1. Libily by se mi kuzelky a
  2. Vybrala bych cerneho konika na tyci

 • Eliška Gřešková 18.11.2017 at 18:03

  Krásný podvečer Míšo,Nelinko,Jůlinko. Tyto dárečky se opravdu povedly.Moc děkuji za slevu na knihu Mapy 😉. Mě uchvátily tiché kuželky, takže ty by si moc líbily.
  Jako další dáreček vybírám dřevěné kostky,abeceda. 😊
  Sleduji fb a instagram(elisakgresik).

 • Barbora Jastrzembská 18.11.2017 at 18:04

  1,soutěžíme o krásné tiché kuželky
  2,příště by se mohlo hrát o krásný kočárek https://www.arki.cz/hracky/dreveny-kocarek-pro-panenky-ooh-noo/
  Barajastrzembska@gmail.com

 • Rita 18.11.2017 at 18:05

  Opět nádherné věci. Jako výhru bych si vybrala knihu Mapy. Jelikož mám doma předškoláka ,tak bych do příští soutěže vybrala kostky s abecedou. 🙂

 • Renáta Hovoříková 18.11.2017 at 18:05

  Rádi bychom dnes soutěžili o hrací podložku 🙂 A dokonalý je kočárek Ooh noo 🙂

 • Beata 18.11.2017 at 18:06

  Chcela by som sutazit o dreveny vozicek na hracky a do dalsrj sutaze by sa mi pacilo sutazit o nejake povleceni 🙂

 • Karolína 18.11.2017 at 18:07

  a) moc by se mi líbily tiché kuželky
  b) dřevěné kostky abeceda (nejlépe černé)
  Moc děkuji za další krásné „okýnko“ adventního kalendáře.

 • Blanka Nedvědová 18.11.2017 at 18:09

  Dobrý večer,
  moc by se mi líbila knížka Mapy a příště bych si ráda zahrála o kostky Abecedy. Děkuju

 • Kateřina 18.11.2017 at 18:10

  a) Mapy
  b) vozík na hračky

 • Hanka 18.11.2017 at 18:11

  Diky za dalsi varku inspirace 🙂 Vyhrat bych chtela mapy. Chtela jsem je koupit uz loni, ale nakonec Jezisek sahnul po svojtovych s oteviracimi okynky a tuhle velikou odlozil. Mozna, ze ji take koupimdo skrine 🙂 Oohnoo neznam a rada jsem poznala. Krasne veci, za docela velke penize. Libi se mi pismenkove kosticky.

 • Alena Srpová 18.11.2017 at 18:12

  Ráda bych vyhrála Mapy, už po té knize pokujuju dlouho a nejradši bych si ji koupila pro sebe, protože dcera je ještě malinká. Do další soutěže by se mi líbil houpací koník.

 • Pavlína 18.11.2017 at 18:14

  A) Kuželky
  B) Kočárek

 • Hani 18.11.2017 at 18:18

  Vse je krasne… Dnes asi vitezi Mapy… Do dalsi souteze drevene kostky.

 • Eva 18.11.2017 at 18:19

  Dobrý večer,
  líbily by se nám Mapy
  a další výhra právě třeba dřevěný kočárek (je nádherný).
  Jdu vytvořit hodnocení, rozhodně pozitivní 🙂

 • Bára M. 18.11.2017 at 18:23

  Dobrý večer, mně by se nejvíce líbily kuželky a jako příští výhra by se mi nejvíce líbily kostky s abecedou 🙂 hodnocení s radostí uděleno a na nstagramu sleduji také (bara_bienvenue)

 • Petra Pavlickova 18.11.2017 at 18:24

  Uz jsem brousila v knihkupectvi okolo te krasne knizky Mapy.Takze tu.Krasna.
  A asi dopravni hriste.

 • Dagmar Kocourková 18.11.2017 at 18:24

  Krásný blog, super ceny. Jste úžasná máma. Jako výhru bych brala knihu Mapy. Minulé vánoce dostaly holčičky od Vilacu velkou magnetickou mapu světa, pěkně by se to doplnilo. I kočárek je moc hezký. V další soutěži bych brala dřevěné pexeso.
  Hezký večer.
  Dáša

 • Markéta K. 18.11.2017 at 18:24

  1. Moc by se mi líbilo vyhrát pro dcerku kočárek
  2. Super by byl kovbojský koník na tyči. Udělal by radost jak klukům, tak holčičkám

  na IG sleduji jako: marketakopackova

 • Daniela 18.11.2017 at 18:24

  Tak to je nádhera😍 U našeho automila by jednoznačně úsměv vykouzlila dopravní podložka. A jako další dáreček pro trénování paměti by vyhrálo dřevěné pexeso😍

 • Radka Šebelová 18.11.2017 at 18:26

  1. Líbily by se nám moc kuželky.
  2. Kostky s písmeny nebo koník na tyči.

  A Mapy u nás taky vyčkávají na správný čas. Krásná kniha.

 • Petra Kadlecová 18.11.2017 at 18:27

  Oj už po několikáté se rozhoduji, jakou potencionální výhru napsat….ale nejvíc mě oslovila hrací podložka (po něčem podobném se rovna dívám). B- do příštího soutěžení bych zařadila kostky s abecedou

 • Aneta 18.11.2017 at 18:29

  Moc by jsme si prali kočárek:-) a příště by se nám hodili kostky

 • Věra 18.11.2017 at 18:30

  A) Postupně zařizujeme dětský pokoj, tak by se nám nejvíc hodila hrací deka.
  B) dřevěné pexeso

 • Romana Navrátilová 18.11.2017 at 18:32

  A) Mapy i když kuželky jsou bomba.
  B) Kostičky abeceda nebo dřevěné pexeso.

 • Pavlína Mézlová 18.11.2017 at 18:32

  a) dnes si přeji vyhrát knihu Mapy
  b) příště by se mohlo soutěžit o Dřevěný kočárek pro panenky

 • Oznam 18.11.2017 at 18:35

  Příště by se mi líbilo dřevěné pexeso, to bychom užili už teď na koukání pro mimčo a i později a nebo kostky s abecedu. A dnes- Mapy už máme v plánu koupit, tak asi tiché kuželky, ty jsou krásné.

 • Veronika 18.11.2017 at 18:35

  Dobry vecer, a)hraci podloka b) vozik na hracky. IG Veronika Veskrnova. Dalsi krasne veci jeste ze na darky mame take limit a mam nakoupeno .

 • Klara 18.11.2017 at 18:36

  Opet perfektni tipy!
  A) Mapy jiz mame doma a tak bych rada soutezila o podlozku.
  B) Priste by bylo fajn videt v soutezi treba bile kostky s abecedou.

  Diky!

 • Olga 18.11.2017 at 18:37

  Určitě bychom využili tiché kuželky.
  Z tvorby oohnoo mě uchvátil dřevěný kočárek.

 • Hanka 18.11.2017 at 18:39

  Z dnesnich cen se mi nejvice libi kuzelky. Do dalsich soutezi bych vybrala asi pexeso. V nehrackach mi prisly zajimave nektere hodiny a vsechno povleceni :-).

 • Iva Bidmonová 18.11.2017 at 18:40

  Krásný večer, je to opravdu těžké si vybrat z těch krásných designových věcí, ale asi by vyhrály veselé kuželky, na přístě by byla krásná výhra vozík na hračky. Na instagramu sleduji jako ivabidmonova a na FB taky 🙂 Při prohlížení knížky Mapy jsem si vzpomněla jak jsme na gymplu měli poznávačku na Asii a já měla doma jen atlas kde bylo SSSR, tak jsem si tam musela ty státy domalovat a města přejmenovat 🙂

 • Jana 18.11.2017 at 18:43

  Božíčku, potřebuju asi vyhrát milion, abych mohla koupit všechno z těch inspirací 🙂

  a) určitě kniha Mapy
  b) KAPLA 100 – STAVEBNICE ZE DŘEVA

  Tak doufám, že vyhrajeme 🙂

 • Lucie Binarová 18.11.2017 at 18:43

  Knihu Mapy mají kluci u babičky a listují v ní často. Moc by se nám líbily tiché kuželky. Z ostatních výrobků od Ooh Noo se mi nejvíce líbí pexeso a kovbojský koník.

 • Lenka 18.11.2017 at 18:45

  Dneska by se mi líbilo hrát o knížku a nebo kuželky 🙂
  No a na Arki jsem unešená z povlečení!!!
  Na FB i IG sleduji 🙂

 • Jitka Elicerová 18.11.2017 at 18:46

  A)kniha Mapy
  B) dřevěný vozík na hračky

 • Michaela Wagnerová 18.11.2017 at 18:48

  a) z výher by jsme si vybrali knihu Mapy
  b) příště by jsme mohli hrát o ten kočárek

 • Lenka 18.11.2017 at 18:49

  Z výher bychom si přály jednoznačně tu krásnou hrací podložku, 4 měsíční dcera by se na ní jistě něco „napásla“ a větší by ji využila i jako dopravní hřiště 🙂 I ostatní výhry jsou, ostatně jako vždycky, pastva pro oko. Je skvělé vidět, že část jsou knihy, snad to pozivitně ovlivní děti vašich čtenářek (možná i čtenářů?), aby četly, to považuji za důležité. Z hraček od OOH NOO u mě na plné čáře vede dřevěné pexeso. facebook: Máte tam recenzi, pod jménem Lenka Šmídová, nemohla jsem jinak než 5* IG: _smidova

 • Veronika Patockova 18.11.2017 at 18:52

  Dobry den, mne se moc libi Drevene kostky Abeceda cerne. Vyhrat bychom chteli hraci podlozku. Na Instagramu sleduji jako veronikapatockova. Hezky zbytek vikendu :0)

 • Bára Kantová 18.11.2017 at 18:53

  Moc pěkné! My bychom s dětmi ocenili kočárek a jako dalsi hracka me zaujalo drevene pexeso.
  Díky Bára

 • Kateřina Horáková 18.11.2017 at 18:54

  Dobrý večer Míšo,
  veliké krásy jste vybrala, to teda musím říct. Aktuálně plánujeme „klukoholčičí“ pokojíček, protože máme na cestě chlapečka, takže by se mi jako výhra líbila podložka s „dopravním hřištěm“. No a do další soutěže bych vybrala od Ooh Noo dřevěné pexeso. Instagram sleduji pod jménem katerinahorak.
  Díky za další článek a přeju hezký zbytek dne.

  Kateřina

 • Michaela Dostálová 18.11.2017 at 19:00

  Mně se osobně moc líbí kniha mapy, ale i ostatní dárky stojí za to. A další dárek by se mi líbilo povlečení..:)

 • Adela 18.11.2017 at 19:01

  Krásný den, nádherné věcičky, diky za skvělé tipy 😉 u nás rozhodně vítězí kniha Mapy , i když by ještě chvíli čekala ve skříni:)

 • Eva Tomšovicová 18.11.2017 at 19:01

  Prp Markét by as mi líbily tiché kuželky a další výhra by mohla být ve formě dřevěného pexesa. Sleduji na insta jako eva.toms i na fb pod mým jménem.

 • Jana 18.11.2017 at 19:05

  Dnes bychom zkusili soutěžit o hrací podložku. Perfektně by nám doma vyřešila dopravní situaci😀. A příště třeba dřevěné pexeso nebo kostky s abecedou. Děkujeme.

 • Jana Faixová 18.11.2017 at 19:14

  Kniha Mapy je naprosto bezkonkurenční. Rádi cestujeme. Dřív sami dnes už se synem a myslím, že kniha bude dobrou příručkou a materiálem k dalším dobrodružstvím. Jako další výhra by byl hezký dřevěný vozík.

 • Květa Hanáková 18.11.2017 at 19:15

  Přejeme si vyhrát knihu Mapy a do další soutěže bych vybrala houpacího koníka. Na IG jsem kvetoslavahanakova.

 • Petra Francová 18.11.2017 at 19:15

  Dobrý den,
  pro holky bych ráda vyhrála MAPY
  a na eshopu DŘEVĚNÉ KOSTKY ABECEDA OOH NOO BÍLÉ
  Zdraví Petra (sleduji i na FB)

 • Tamara 18.11.2017 at 19:16

  Mapy už doma máme, takže bychom si jako výhru vybrali „Tiché kuželky“. Jako další by se nám hodily dřevěné kostky „Abeceda“-

 • Soňa Zemenová 18.11.2017 at 19:18

  Ahoj Míšo.

  Ráda bych pro svoje děti vyhrála knuhu Mapy. Mohla bych díky ní ukázat kam pojedeme na prázdninovou cestu. Ukázat, že pojedeme do více zemí.
  Lbila by se výhra dřevěný vozík https://www.arki.cz/hracky/dreveny-vozik-na-hracky-ooh-noo/ páč mám chalapečka a ten momentálně má více hraček než Amálka. Amálku momentálně zajímají pastelky a knížky.
  Recenzi jsem doplnila a článek sdílím.
  Na Instagram jsem jako maminkarebelka

  Hezký večer..

 • Daniela 18.11.2017 at 19:19

  a) Přáli bychom si vyhrát kuželky, prima nápad (a Mapy už nám přinesl Ježíšek vloni, jsou perfektní)
  b) Nejvíc se mi asi líbí dřevěné pexeso, ale syn tu křičí, že nejlepší je ten robot 😀

 • Helča 18.11.2017 at 19:22

  Nejvíc by asi potěšila výhra knihy nebo kuželek 🙂
  Další by se mi v soutěži líbil kočárek nebo dřevěné kostky (bílé).

  Jinak obdivuji, že dodržíte doma opravdu jen 3 dárky a nic víc. Já říkala, že se letos budu krotit, protože loni toho měl syn až moc. A skutečně jsem to hodně omezila. Ale i tak už mám “nahrabáno” Lego, knihy, puzzle, autíčka, pyžamko. Obdobně u dcery už mám několik drobností. I kdyz u ní skutečně jen pár věcí, je jí jen 9m.

 • Veronika Foto vp 18.11.2017 at 19:24

  Miso, dekujeme za mile zpestreni adventu a moznosti vyuzit tolik soutezi. Opravdu smekam. A byt jsou vyhry opravdu lakave, ucastnime se s dcerkou az tehle. Ty kuzelky jsou totiz uchvatne. A jelikoz bydlime v podkrovi a pod nami je babicka s dedou, nerusily bychom je nasim vecernim ci rannim hranim 🙂 Takze tfuj tfuj tfuj,.drzime si pesti 🙂 A jako dalsi vyhra? Co prave zase ty kuzelky, kdyby se na nas stesti neusmalo 🙂 🙂 Mejte se krasne. Na fb sdilime, jasna vec. Veronika Bejlkova, Fb Foto Vp. Krasny den

 • Jana 18.11.2017 at 19:25

  Míšo, krásný článek. Mapy máme, zatím v nich listuji já s manželem, neodolala jsem a koupila trošku předčasně, myslím, že dceru budou pořádně zajímat nejdříve za rok. A/ vybrala bych hrací podložku B/ dřevěné pexeso, to vypadá bezvadně, máme podobné dřevěné barevné, ale není takhle vymazlené. Sleduji i na fb.

 • eva Suchomelova 18.11.2017 at 19:26

  Z výher bysme jednoznačně braly tiché kuželky, hlavně protože náš děda hraje kuželky „závodně“ 🙂 A přístě by se mohl zařadit hlemýžď ten se mi líbí moc 🙂
  IG:Evulineek FB: hodnoceno a sdíleno: Eva Nějaká.

 • Alice 18.11.2017 at 19:33

  A) tiché kuželky B) dřevěné pexeso

 • Martina F 18.11.2017 at 19:37

  Mapy máme též schované ve skříni a čekají na svůj čas. 🙂 Tak bychom hráli o tiché kuželky. Do další soutěže bych chtěla vozík na hračky.

 • Marketa 18.11.2017 at 19:37

  Jako výhra by se mi líbily Mapy a příští soutěž by mohla být o nějaké krásné světylko do pokojicku😉

 • Radka H 18.11.2017 at 19:41

  Knihu Mapy doma už máme a je fakt hezká 🙂
  Nejvíce by se mi líbili tiché kuželky…..
  Do příští soutěže bych vybrala Dřevěné kostky abeceda červené nebo černé.

 • Taťána 18.11.2017 at 19:46

  Krásný večer, nás by potěšila nejvíce kniha MAPY a poté hlasuji pro dřevěné kostky Abeceda 🙂 hezký večer

 • Hana Beránková 18.11.2017 at 19:48

  za a) „tiché kuželky“
  za b) dřevěné kostky abeceda černé

 • lucie 18.11.2017 at 19:51

  prala bych si hraci podlozku
  a priste ten kocarek 😀 😀 no dobre… a kdyz ne, tak kostky..
  sleduji fb, dala jsem hvezdicky.
  sleduji i instagram lucie.eiben.cz

 • Naďa 18.11.2017 at 19:51

  Mapy jsou super, už delší dobu okukuju 🙂 Sleduju na FB

 • Lenka 18.11.2017 at 19:53

  nám by se líbila dětská podložka a dřevěné pexeso je zajímavé

 • Žaneta Bašistová 18.11.2017 at 19:53

  Radost se na fotky z vlanku divat…. My bychom si prali tiche kuzelky a priste drevene pexeso. Ale na vyber je toho toooooolik. Sleduji a az bude odkaz nasdilim.

 • Žaneta Bašistová 18.11.2017 at 19:55

  Radost se na fotky z clanku divat…. My bychom si prali tiche kuzelky a priste drevene pexeso. Ale na vyber je toho toooooolik. Sleduji zaneta_amelie az bude odkaz nasdilim.

 • Marti 18.11.2017 at 19:58

  Dobrý večer Míšo, já už po Mapách pokukuji delší dobu, zatím máme puzzle s mapou světa a se zvířátky a některými obyvateli, takže tohle by byl další krok. A protože milujeme knížky, pro příště by se nám líbila knížka Jak zvířata spí a k tomu Hravouka 🙂 Krásný večer!

 • Petra 18.11.2017 at 20:00

  Přáli bychom si mapy (i když syn si na ně taky ještě počká, ale maminka už je prostě musí mít 😀).. do budoucna mě zaujaly kostky s abecedou

 • Eva Hruba 18.11.2017 at 20:01

  A) kuzelky
  B) vozik na hracky nebo konik (ten je nej)

  Velky obdiv a dik za clanky
  Vanoce meli byt kouzelne vsem detem I rodicum tim ze je rodina pohromade a ve zdravi! Coz ostatne vam a vasim holcickam moc preju. To jedine si nikdo nekoupi nikde nesezena v akci.

 • Veronika 18.11.2017 at 20:01

  a) hlasují pro knihu Mapy, na kterou už nějakou dobu koukám a za
  b) určitě dřevěné kostky 🙂

 • Michaela Novotna 18.11.2017 at 20:03

  Za nas vsechny dnesni darky jsou super! A hlavne neutral i klucici 🙂 ale pokud bysme si meli vybrat jednu tak knizku Mapy, jelikoz na ni uz mam dlouho zalusk 😉 do dalsi souteze bych si prala Kovbojskeho konika a nebo houpaciho kone 🙂

 • Nikol Horáková 18.11.2017 at 20:03

  Kniha Mapy se mi moc líbí, ale myslím, že je tam „až moc písmenek“ a malý na ni ještě nemá rozum..proto volím výhru HRACÍ PODLOŽKA OOHNOO protože s tou by si určitě užil spoustu zábavy 🙂 do příští soutěže bych zvolila https://www.arki.cz/design-pro-deti/detsky-polstar-tri-roboti-ooh-noo-bily/ sleduji, odebírám, budu sdílet a ohodnotím za minutku

 • Klara 18.11.2017 at 20:03

  Urcite kocarek, je nadherny 🙂 pokud bychom meli stesti na vyhru, tak.si prejeme knizku 🙂
  Fb Claire de Lune, Ig yeemanjaa

 • Zuzana Bláhová 18.11.2017 at 20:03

  Mapy, kuželky, těžko vybrat 🙂 Do příští soutěže – dřevěné pexeso

 • Zuzka 18.11.2017 at 20:04

  Rada bych soutěžila o tiché kuželky,jsou super a přesně pro nás a naše sousedy😂😉a příští soutěž může být třeba o dřevěný vozík☺️

 • Lenka Hajnová 18.11.2017 at 20:04

  Dřevěné pexeso, které je nádherné. ☺

 • Marcela 18.11.2017 at 20:04

  Opet nadherne tipy, skoda, ze holkam nezarizuji vlastni pokoj. Koberec je nadherny, ale nemela bych kde ho roztahnout, ve 2+1 nas bydli sest a jsme naprosto zaskladani vecmi :/ kuzelky jsou nadherne, i kdyz uz jedny drevene doma mame. Knizky jsou u nasich holek top a cteme kazdy den xkrat denne … No ale asi ty kuzelky 🙂 a co bych vybrala … Filcoveho konika nebo prave ty drevene kostky s abecedou 🙂

 • Vanilka Bourbon 18.11.2017 at 20:04

  Dobrý večer, moc se mi líbí tiché kuželky a pro příště dřevěné černobílé pexeso.

 • Mirka 18.11.2017 at 20:07

  Mapy mam doma delsi dobu a jsou uzasne. I dvouletacka si dokaze najit zajímavosti, ktere ji zrovna bavi.
  A) tiche kuželky jsou bajecne, takze ty
  B) bud vozik na hracky nebo dřevene pexeso ig: miroslavamirec

 • Gisela 18.11.2017 at 20:09

  Nám by se líbily kuželky a do další soutěže koník na tyči.

 • Paja Klimova 18.11.2017 at 20:09

  Vzhledem ke skvelemu odhlucneni naseho panelaku jsou pro nas jasna volba kuzelky:) pro priste by se mi rozhodne libilo pexeso,mam na nej totiz zalusk:-D
  sleduji ig-staflickaaa,hodnotim,sdilim,mam odber…proste mi nic neunikne;-)

 • Efcza 18.11.2017 at 20:10

  A) knížka Mapy vypadá moc hezky
  B) jako další výhru bych zvolila kostky s abecedou

 • Sylvie 18.11.2017 at 20:11

  Dobrý večer Míšo, rádi bychom v případě výhry hrací podložku a do příští soutěže kostky s abecedou nebo některé zvířátko na tyči, závodní hlemýžď a krokodýl mě velmi pobavil :-). Krásný večer.

 • Katka Šormová 18.11.2017 at 20:16

  Míšo, už jste ze mě udělala malé dítě, které se na něco těší. Už v průběhu dne jsem koukala, jestli náhodou nemáme na webu další okénko 🙂 Líbí se mi hrací podložka s hřištěm. Za odpověď b) jsem vybrala dřevěné pexeso.

 • Petra M 18.11.2017 at 20:16

  Dnes by se mi velice líbila kniha Mapy, teď zrovna máme „mapové“ období 🙂
  Jinak soutěžit bych chtěla buď o kočárek, o robota a zaujaly mě i písmenkové kostičky.

 • Buroška 18.11.2017 at 20:17

  Jej, opět a zase jedním slovem nádherné! Ráda bych si zasoutěžil o tiché kuželky 🙂 do příští soutěže jednoznačně dřevěné černobílé pexeso https://www.arki.cz/hracky/drevene-pexeso-ooh-noo/

 • Karla Zupková 18.11.2017 at 20:18

  A) Mně se moc líbí ty tiché kuželky, ale i dečka, knihu Mapy doma máme a je skvělá B) dřevěný vozík na hračky – přijde mi to jako super nápad, lepší než plastové boxy. Jinak články o pokojíčku holek jsem četla a určitě se budu jednou inspirovat. Díky za ně 🙂 Sleduji vás také na fb jako Karla Pyszková.

 • Veronika Mlejnkova 18.11.2017 at 20:18

  Matyasek je vášnivý čtenář, čteme (prohlížíme obrazky) snad 50% veskereho casu, takže pro nás by byla určitě top kniha Mapy, je opravdu úžasná a už po ní dlouho koukám 🙂 příště by se mohlo soutěžit bud o houpaciho koníka nebo o dřevěné pexeso 🙂