Arki v adventu | Spousta krásy do pokojíčků

Dnešní víkend je už druhý, který tu spolu trávíme. Adventní kalendář na blogu je v polovině a já mám obrovskou radost ze všech těch krásných komentářů, které píšete. A věřte, že je čtu. Musím je totiž všechny ručně schvalovat 😀 To je taková moje noční (můra?) šichta 🙂 . Doufám, že vás denní nálož neubíjí, protože jste tu každý den, ale já budu věřit že ne a pokročíme dál. Dnešní dárečky pro vás mám pokojíčkové 🙂 . Proč to?

Pokud už jste na blogu od ledna tohoto roku, neunikla vám rekonstrukce dětského pokojíčku. Z pestrobarevného pokoje pro malá batolata jsme udělali pokoj pro malé slečny. Mám z něj obrovskou radost, protože se povedl. Vznikl díky tomu na blogu celý pokojíčkový seriál, který se stal nejčtenějším na blogu. Jsem ráda, že v něm najdete inspiraci i pro sebe. Tady je souhrn seriálu:

Jak na designové tapety aneb nemalujeme
Zdravé spaní našich dětí
Na kávě s designerem
Umělé osvětlení v pokojíčku

Dětská židlesedím správně?
Dětský pokoj – Tak tady spinkáme
Dětský pokoj – Tady si hrajeme

Do dnešního okýnka padlo mé oko na e-shop Arki, protože jste se o něm v posledních měsících hodně zmiňovali. Já si vás maličko proťukla a díky soutěžním komentářům jsem se dověděla, co si z tohoto e-shopu nejvíc přejete. Poctivě jsem si dělala čárky a hle. Dnes tu máte 3 nejvysněnější dárky do dětských pokojů, které má Arki v nabídce a přáli jste si je právě vy.

Hrací podložka oohnoo

OOH NOO je značka, která se narodila mamince na mateřské na Slovinsku. Podařilo se jí prorazit s hračkami s neuvěřitelně čistým a jemným designem, a na tom já si trochu ujíždím. Díky Arki máme možnost sehnat tyhle krásky i u nás a první prosincový víkend dojede Arki právě s touto značkou na Dětský festival mini.

No až vám ty dnešní dárečky začínám závidět 🙂 . Víte, dost z vás zmiňuje v komentářích, že adventní kalendář je krásný a chtěli byste být mými dětmi. Že holky budou mít kouzelné Vánoce 🙂 . No doufám, že budou, ale je malé upozornění. Všechny věci v kalendáři jsou pro vás. My je nemáme nebo jsme je pořídili už v průběhu roku (knihy).

Je to dost obtížné, protože mi projde rukou fůra hraček, holky je se mnou fotí, ale už ví, že udělají radost jiným dětem. Díky kalendáři jsme si třeba zahráli hmatové pexeso Memonik, dnešní tiché kuželky a projeli se autem po OOH NOO podložce. Všechno ale letí vám. My máme doma na Vánoce pravidlo tří dárků.

Holky dostanou jeden velký společný, a pak každá tři. Proč? Z minulých let totiž víme, že největší pozornost a radost dokáží dát tak dvěma darům. Zbytek už je jen vybalit, usmát se, odložit, vzít další, rozbalit, usmát se…a to je škoda. Takže co budou mít holky letos pod stromkem? To jsem vám neprozradila ještě ani jeden jejich dáreček. Ale nebojte, dovíte se je 🙂 .

Jeden z vás si ale z dneška odnese podložku s “dopravním hřištěm”. Může sloužit nejen jako dečka hrací pro děti školkové, můžete ji s klidem využívat jako krásnou dečku pod miminko. Díky neutrálním barvičkám padne do každého pokojíčku a nemít doma už jeden krásný kobereček, záviděla bych vám ji 😀 .

Hit z Nakladatelství HOST: Mapy

Pamatujete na článek z mé návštěvy Brna, kde jsem se skočila podívat do Arki store? Psala jsem vám podle čeho se vybírá sortiment do tohoto e-shopu, a jak moc blízké mi to je. Paní Eva, která e-shopu dala život do něj vybírá jen to, co má ona sama ráda a co miluje její rodina. Co používají, s čím si hrají nebo co četli její děti. A já jim moc děkuju, že mají tak krásný vkus 🙂 Proč? Protože vám mohu věnovat i knihu Mapy, o kterou jste mi psali ve velkém.

Dnes při focení děti spaly, takže jsem si mohla vypůjčit jejich dřevěné kostičky a tématicky “vytunit” 😀 dnešní fotky.

Knihu Mapy mám doma pro holky už i já. Ale čeká ve skříni a ještě tam nějaký čas počká. Mám takové štěstí, že když se mi něco hodně líbí, přestane se to vyrábět, takže nečekám až budou holky větší 😀 . V prvé řadě musím zatleskat nakladatelství, protože tahle kniha je obřím zábavním atlasem.

Na samém začátku vás přivítá celý svět. Prohlídnete si ho na dvoustraně a v dalších stranách si s dětmi postupně prolistujete všechny kontinenty a jejich státy.

Moře znalostí, minimum textu

Kniha vás u každého státu uvítá nádhernou ilustrací a neskutečným množstvím informací za minimálního obsahu textu. To je um! A já se vsadím, že stejně jako já už víte, že děti si mnohem víc pamatují, když to uvidí nakreslené, než když jim to přečteme my z textu.

Tip: U každého názvu státu se dovíte i praktické informace jako jeho hlavní město, jazyk nebo si prohlídnete vlajku a typického místního obyvatele 🙂 .

Tak jsem si říkala, které státy vám sem vyfotit, abych článek zas úplně nezahltila a tahle strana byla povinnost. Obrázek není přeplácaný, vše důležité se do něj vešlo a můžete se s dětmi podívat, co je pro který kraj nebo město typické.

Co se nevešlo do mapy, najdete pak za hranicemi, tedy okolo ní 🙂 . Jaká je u nás fauna nebo flóra, jak se tradičně oblékáme, jaké sporty nám jdou nebo něco o naší tradiční kuchyni. Úplně stejně to uvidíte i u států ostatních.

Naplánujeme cesty společně

Jak sami vidíte, využitelnost knihy je díky obrázků už u dětí malých, ale opravdový benefit z ní čerpají až děti starší. Kniha je to velkoformátová, překrásná, nacpaná informacemi a já ji mít kdysi doma, když jsem se učila zeměpis a reálie, jééj to by bodlo 🙂 .

A k čemu tedy pro malé děti? Je nádherná a u nás bude zatím jako dekorace s tím, že když pojedeme do zahraničí, vždy si ukážeme kam jedeme, co tam mají rádi a jaké zvířátko možná potkáme 🙂 . Ještě ale uvidím, kdy ji holky dostanou.

První si ale určitě prolistujeme zemi naši. Druhá v pořadí bude vzpomínka na Afriku. Víc toho holky v hlavě nemají nebo už je to dávno. A až nám naplánuju cestu další, nastudujeme ji společně u map.

Věřím, že kniha se vám bude jako výhra líbit a už se pomalu rozhodujte, který z dnešních dárků si vyberete, protože to bude na vás 🙂 . Myslím si, že Mapy jsou hodně lákavé sousto 🙂 . Kdo by ale vybral výhru jinou, dostala jsem od e-shopu Arki slevový kód na tuhle knihu a můžete ho libovolně využít.

Cena knihy MAPY 399 Kč s kódem: mapy-mklife

Kuželky a ticho? Jde to!

A tohle pro mě bylo obřím překvapením 🙂 . Ve velkém jste si totiž zvolili jako třetí výhru tiché kuželky značky Morrows. Až na základě vašeho výběru jsem se na ně já sama podívala a nechápu, že jste si jich všimli dřív než já 😀 . Je to senzační nápad a ještě krásnější zpracování. A tiché? Vážně jsou.

Tiché figurky stojí v pozoru, než je všechny srazí filcová koule ze 100% vlny. A nikdo o vás neuslyší, ani po půlnoci. Tohle je hra k procvičení motoriky dětí a obratnosti dospělých. Sada je navíc zabalena v praktickém netexovém pytlíku a vůbec to celé vypadá jak vystřižené z časopisu 🙂 .

Vyrábí se jich hned několik barevných variant a jejich barvy jsou krásně živé a veselé. Přesně do dětského pokojíčku. Takže děkuju vám za tenhle výběr, protože jsme si je díky vám mohli doma vyzkoušet. Ale nebojte, zase jsme je po nafocení krásně zabalili 🙂 .

Abych se přiznala, čekala jsem totiž, že hlasování u vás dopadne jednoznačnou převahou holčičína kočárek OOH NOO 🙂 . O chlup to ale nevyšlo a já jsem ráda, že tu mám i maminky chlapečků. Je mi jasné, že většina tipů je “holkám nadržující”. Snažím se to ale vyvažovat alespoň tou literaturou 🙂 .

Kočárek za festivalovou cenu

Kdo z vás ale psal o kočárku pro malé dámy, tak i ten dojede na Festival mini a já vám prozradím, že tam bude za speciální festivalovou cenu. Jen pro vás tu je dnes informace a možnost tuhle cenu využít i mimo festival. Jinde taková možnost nebude 🙂 .

Pokud by chtěl někdo kočárek pod Jedličku, můžete si jej objednat za festivalovou cenu 2590 Kč (PC je 2890 Kč). A kdo by si ho chtěl odnést z festivalu, doporučuji ho předobjednat s vyzvednutím tam. Kočárků tam totiž bude limitované množství a na minulém ročníku zmizely raz dva 🙂 .

kód pro festivalovou cenu kočárku (klik): mini-mklife

Opravdové krásky až do vašich pokojíčků Soutěž ukončena

Tak co říkáte na dnešní výhry? Vybrali jste si dobře a já moc děkuji e-shopu Arki, že mi tohle všechno pro vás dal. On ten adventní kalendář totiž není jen od nás. Je až neuvěřitelné kolik krásných firem v náš blog věří a sami ho čtou. I díky nim nás najde víc čtenářů a s holkama můžeme dodat něco i pod ty vaše Jedličky. Tak, který z dárků si vyberete? Nezapomeň nám to napsat v komentáři.

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: a/ Co si dnes přeješ vyhrát? b/ Kterou z hraček OOH NOO vybereme do další soutěže? Vybírej tady: KLIK 🙂

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a napíšeš nám veřejné hodnocení TADY, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou. POZOR, nezáleží na hodnocení 🙂 nebojte se hvězdy strhávat 😀 . Hodnotit můžete blog, kurzy první pomoci, cokoli se vám bude chtít.

Pokud sleduješ Instagram, napiš pod jakým jménem a zařadíme tvé jméno do losování zase 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

Míša

All posts

741 Comments

 • Jana Herrmannova 18.11.2017 at 16:17

  A/ prala bych si vyhrat Mapy
  B/ pristi soutez by mohla byt o cernobile drevene pexeso, je krasne 🙂
  Na IG: jana.herr

 • Mája 18.11.2017 at 16:21

  Jee, to jsou zase krásné věci! Mapy doma už máme, tak bychom rády vyhrály podložku s dopravním hřištěm 🙂
  A pro příště by se mohlo soutěžit o dřevěné pexeso ooh no..
  Sledujem i instagram – majajedlicka 🙏🏼❤️

 • lucie 18.11.2017 at 16:22

  Dobrý den tak za A) co by se nám moc líbilo je kočárek 😀 a za B)myslím,že by se moc líbily kostky…a hodnocení 😀 absolutně nechápu jak všechno stiháte perfektně a precizně 😀 za nás plný počet hvězdiček 😀 Krásný den.

 • Soňa R. 18.11.2017 at 16:27

  Moc by se nam libila hraci podlozka. Knihu mapy mame zatim schovanou ve skriny a listujem v ni ja. 😁 A do adventniho kalendare by bylo uplne super pexeso od OOH NOO. Jednoduce a krasne obrazky.

 • Maria KUČEROVÁ 18.11.2017 at 16:29

  Článek je napsaný moc hezky. Opravdu mě nadchli tiché kuželky a kdyby se štěstí usmálo na nás, Tak bych rada vyhrála právě kuželky. Dále do soutěže by se mi líbilo zařadit houpaciho konika, ten je naprosto báječný.

 • Pavla Havlíčková 18.11.2017 at 16:29

  a) výhry jsou vsechny krásné, ale nejvíc bych asi dala přednost tichým kuzelkam
  b) dřevěné kostky abeceda
  Sledují vás na FB

 • Marie Vágnerová 18.11.2017 at 16:30

  a – kniha Mapy
  b – koník pro kovboje a sdílím 🙂

 • Veronika 18.11.2017 at 16:31

  Moc bych si prala vyhrat Mapy. Uz jsem je chtela nekolikrat koupit, ale zatim jsem odolala, protoze prckove jsou jeste mali.
  Z eshopu se mi moc libi drevena abeceda cerna.

 • Jana 18.11.2017 at 16:32

  Dnes bych si vybrala knihu Mapy,viděla jsem u kamarádky a moc se mi libi
  Typ na proste od Ooh No možná drevene kostky s abecedou a nebo vozík na hračky 😊

 • Petra 18.11.2017 at 16:33

  Přáli bychom si vyhrát knihu Mapy. Do další soutěže můžete vybrat dřevěné pexeso. 🙂

 • Martina Novackova 18.11.2017 at 16:33

  Oh ta podlozka! Zrovna nejakou vybirame a na vsech mi vadi, ze jsou i domy, tahle je jrasne jednoducha! Takze urcite bychom chteli prave poddlozku 🙂 z dalsich krasnych veci od OOH NOO se mi.libi drevene puzzle 🙂
  Jinak hodnotim, sdilim a sleduji (beelzebub103)

 • Johana 18.11.2017 at 16:36

  Dnes by se mi líbilo vyhrát tiché kuželky a jako další výhra od ooh noo by se mi líbil závodní hlemýžď.

 • Ingrid 18.11.2017 at 16:36

  Showroom arki mame kousek od domu, budu se tam nuset nekdy podivat, maji tam krasne veci :). Soutezim o tiche kuzelky, ale to jen proto, ze knihu Mapy musim hned koupit (asi jako vetsinu veci, co vidim tady na blogu :D)… Ze znacky ooh noo se mi libi drevene puzzle nejvice (i kdyz bych si je za tu cenu asi neporidila)… Na instagramu sleduji jako inka.mala. Ctu sice jen vas blog, ale i tak mi prijde nejlepsi! 😀 a dekuji, ze se o nas ctenare tak hezky starate, ze nam vymyslite tak krasne souteze, ctete nase komentare a stale nas inspirujete. Dekuji 🙂

 • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 18.11.2017 at 16:37

  možná bude příště hra o vozík nebo pexeso, či dřevěný domeček, jinak nám by se hodila knížka

 • Lenka Ludinova 18.11.2017 at 16:37

  Moc krasne hracky. My bychom se synem ocenili podlozku dopravni a jako dalsi hracka me zaujalo drevene pexeso.
  Sleduji i na ig jako dancing with the devil.
  Diky L.

 • Zuzana 18.11.2017 at 16:38

  Jednoznacne tiche kuzelky, tie by sa naozaj hodili:-) radi by sme si zasitazili napriklad o niektore detske hodiny, vyzeraju krasne.

 • Rienka 18.11.2017 at 16:38

  dotaz, kde sa vyhlasuju vyhercovia, nejak mi to unikalo minuly rok a teraz som to zas nikde nevidela, co robim zle? dakujem za napovedu 😀

  • Rienka 18.11.2017 at 16:47

   Ahoj, pre moju knihomolku MAPY, uz hrozne dlho po nej pozeram 😀
   a dalsia hracka do dalsej sutaze: DŘEVĚNÉ KOSTKY ABECEDA OOH NOO BÍLÉ
   No a kuzelky su inak suprove, mame podobne, tiez take co nerobia hluk :D, to je pecka vec.
   Pekny den a pisala som dotaz, tak som tu 2x pardon

  • Míša 18.11.2017 at 17:28

   Rienko najdete je v minulem clanku 🙂 Tam kde je prehled vsech dosavadnich vyher. Cislo 6 uz ma dva vyjerce. Koncila soutez drive 🙂 Hezky den

 • Hanka 18.11.2017 at 16:38

  Mapy doma máme, tak by se hodily kuželky 😉 zaujalo me dřevěné pexeso a krásné povlečení ! Sleduji na FCB i instagramu (FCB -Hanka Kju a instagram HaniKju) a sdílím!

 • Nikola 18.11.2017 at 16:39

  1) knihu Mapy
  2) vozík na hračky

 • Barbara 18.11.2017 at 16:39

  na instragramu vas sledujeme pod nickem barusaatko, moc by se nám líbila a hodila podložka… a příště? dřevěné pexeso je naprosto dokonalé:)

 • Adela 18.11.2017 at 16:41

  Ta hrací deka je krásná. Moc by se mi líbila do nového pokojíčku! A pro příště? Třeba právě ty jejich kostičky nebo koník na tyči. Vlastně se mi líbí vše :).
  Ig schovanka

 • Klára 18.11.2017 at 16:45

  Chtěli by jsme vyhrát hrací podložku a příště soutěžit třeba o dřevěný vozík na hračky. Na IG sleduji pod jménem k.kubatova.

 • Míša 18.11.2017 at 16:45

  Těžké vybrat, ale vyhrála podložka. Když bude starší ve školce, využije ji mimčo. Pak už starsiho z ní totiž určitě nedostanu, protože máme doma nedostatek silnic pro autíčka 🙂 jinak bych brala kostky
  https://www.arki.cz/hracky/drevene-kostky-abeceda-ooh-noo-cerne/

 • Katerina Kmecova 18.11.2017 at 16:46

  A/ Mne by se pro syna moc libila kniha Mapy,uz jsem po ni sama pokukovala 🙂
  B/ nadherne je drevene pexeso

 • Petra Bemová 18.11.2017 at 16:46

  Ty tiché kuželky jsou úplně boží, našim holkám by se určitě líbily. 🙂 Na Arki se mi ještě líbí kostky a dřevěné pexeso. Mít tak několik bytů/domů a neomezený rozpočet, tak jen brouzdám po takových zajímavých e-shopech a zařizuju. 🙂

  Na Instagramu jsem pod jménem petromilabem 😉

 • Katka 18.11.2017 at 16:46

  Pěkné odpoledne!
  A) Vybrali bysme si asi ty Mapy, už dlouho je mám ve svém “wishlistu”, ale děti se mi pořád zdály maličké 🙂
  B) A příště už zkusíme hrát o ten kočárek, ne? 🙂

 • Zuzana Till 18.11.2017 at 16:47

  A) Tiché kuželky 🙂
  B) Dřevěný vozík na hračky

  Hodnocení vloženo a ještě jdu sdílet 🙂

 • Maia Soukupová 18.11.2017 at 16:47

  To je zase krása 🙂 a) Knízku Mapy jednoznačně, i když tiché kuželky jsou v závěsu 🙂
  b) krásný je ten růžový hopací koník 🙂

 • Vladimíra Hrňová 18.11.2017 at 16:49

  Mě jednoznačně nadchly kuželky! Když nevyhraju, rozhodně koupím. To synovi uspokojí jeho potřeby něco bourat.

 • Nikola 18.11.2017 at 16:50

  Tak nejvíc by se mi líbila hrací podložka a z dalších věcí to úžasné černobílé pexeso 🙂

 • Michaela 18.11.2017 at 16:50

  Kočárek je parádní, ten by se malé líbil. Do další soutěže třeba vozík na hračky.

  • Michaela 18.11.2017 at 20:54

   A ráda bych soutěžila o mapy 🙂

 • Bára 18.11.2017 at 16:50

  Už dlouho pokukuji po knize Mapy, takže dnešní volba je jasná a trochu jste mne polekala, aby ji nepřestali vydávat 😯 takže ji budeme muset asi taky pořídit do skříně 😁
  Dále se mi z Ooh noo moc líbí Dřevěné kostky abeceda a nebo Dřevěná bedna na hračky ☺

  • Bára 18.11.2017 at 16:51

   Sdílím na fb ☺

 • Karolína Hrdličková 18.11.2017 at 16:51

  Tenhle obchod je boží. Nádherné věci. Z dnešní nabídky bych si přála vyhrát tiché kuželky. A do příští soutěže kočárek. Ten je naprostá pecka, zvažuju že bych ho koupila mým dvojčátkům k druhým narozkám. Krásný víkend. Karolína

 • Verča S 18.11.2017 at 16:51

  Z nabízených cen by se nám asi nejvic hodila knížka mapy. Také moc rádi cestujeme, tak by jsme si mohli před cestou ukazovat kam pojedeme. Z hraček do příští soutěže vzhledem k tomu ze si občas hraje na “komboje” tak kovbojsky koník na tyči 🙂

 • Dana 18.11.2017 at 16:51

  Knizka Mapy nesmi chybet v zadne knihovnicce ;). Dal se mi tam libi jejich povleceni, coz neni uplne hracka, ale vyhra by to byla paradni.

 • Pavlína 18.11.2017 at 16:52

  Každým dnem čekáme narození 2. kluka, takže by se mi moc líbil kobereček 🙂
  A jako další dárek od OOH NOO tipuji kostky – abeceda.
  Na IG sleduji jako pav_slez.

 • Kacka 18.11.2017 at 16:53

  Tak my bychom uzili podlozku, je krasna
  Sleduji Instagram -Katie’s design
  Hodnoceni pridavam

 • Katka 18.11.2017 at 16:53

  Nejvíc by se nám líbily kuželky a z dalších hraček je naprosto úžasné pexeso!

 • Vladimíra Hrňová 18.11.2017 at 16:54

  A jeste odpoved na otazku b ?
  Co takhle dat do souteze tyto hodiny, ktere jsou uplne bozi !!
  https://www.arki.cz/hodiny/hodiny-juli-mint-lavmi/

 • Lucie 18.11.2017 at 16:55

  a) výhra by se líbila hlavně mně – ta kniha mapy, děti mají 6 a 3, tak ještě chvilku by taky ležela ukrytá. b) https://www.arki.cz/hracky/drevene-kostky-abeceda-ooh-noo-cerne/ jako předškolák by mohl ocenit abecedu, hravou formou

 • Veronika Przybylová 18.11.2017 at 16:56

  Tiché kuželky vypadají úžasně, je to skvělý nápad. Ty, co máme doma, tak kvůli randálu nepoužíváme. Pod steomečkem by nám udělaly radost. A příště bychom mohli hrát t4eba o houpacího koníka Googy.

 • Lenka Richterová 18.11.2017 at 16:59

  A) Na první pohled mě nejvíc zaujala hrací podložka. Naprosto skvěle by se nám totiž hodila k dřevěné vláčkodráze, kterou jsem před pár dny objednala pod stromeček 🙂 B) Příště bychom mohli soutežit o hrací kostky s abecedou.

 • Danca (na fb) Morningstar 18.11.2017 at 17:01

  Dobrý den,
  Holky jsou moc šikovné a statečné, že jim nevadí dárečky poslat dál 🙂
  Mně se stává, že přestávají vyrábět sladkosti, které si oblíbím 😀
  Z výher se mi dnes moc líbí jak mapy, tak kuželky, nějak se nemohu rozhodnout…
  A jinak mě na stránkách nejvíce zaujalo dřevěné pexeso 🙂
  Krásný den!
  D.

 • Lenka Kovařčíková 18.11.2017 at 17:05

  Všechny dárky jsou krásné, těžko z nich vybírat, ale jelikož knihu Mapy budeme mít letos pod stromečkem, tak bych si vybrala tiché kuželky. Designově jsou moc pěkné a hlavně, hlavně že jsou tiché. Ticho prý léčí 😁 Jinak by se mi líbil tento vozíček https://www.arki.cz/hracky/dreveny-vozik-na-hracky-ooh-noo/ a sdílím na Facebooku a taky přidám hodnocení. A to ráda 😊

 • Petra 18.11.2017 at 17:05

  Nejvíc mě zaujala kniha mapy a také tiché kuželky.
  Jako další věc od ooh-noo by se u nás nenudila hra dřevěná abeceda nebo aktuálně řeším renovaci pokoje holek a hodila by se nám tam pěkná tapeta.
  Hodnocení jsem udělila a těším se na další super inspirace 🙂
  Petra

 • Petra 18.11.2017 at 17:06

  Krásný podvečer, dopravní podložku bychom si přály vyhrát a jako další soutěžit o boží deku White star 🤘

 • Katerina Pipalova 18.11.2017 at 17:09

  Ahoj, rada bych soutezila o knihu MAPY. Do dalsi souteze bych vybrala drevene pexeso 😍😍😍
  Dekujeme za soutez. Na instagramu vas sleduji pod jmenem Katerina_Pipalova a na FB sdilim.
  Hezky den 🤹‍♂️

 • Lenka 18.11.2017 at 17:11

  Další krásné recenze a bezva tipy. No já osobně bych si jako dárek vybrala Mapy. Dcera je v šesté třídě a je naštěstí do veškerých takových bezvadných pomůcek úplně zapálená a učení jí moc baví. Vím tedy,, že z tohohle atlasu by byla nadšená. A časem by knihu určitě užili i Prckové.
  A kterou z hraček vybrat do další soutěže? Za mě určitě dřevěný box na hračky. 💖

 • Kačas 18.11.2017 at 17:13

  Miso, tak tohle je naprosta bomba!😁 Presne na tenhle kocarek od Arki mam pro nasi malou zalusk, takze dekuju za kod a jdu objednavat..a moooc by se mi libily kuzelky od Morrows!😉 A pristi vyhra od Ooh Noo??? KOSTKY!😍 (na fcb jsem Kazerina Jachnova Zakova)

 • Hana Hospodková 18.11.2017 at 17:16

  Ahojky…:)
  My bychom měli zájem o knihu Mapy. Jako učitelka v ní vidím velký potenciál a s naším klučíkem s ní později zažijeme doufám spoustu legrace. V další adventní soutěži by se mohl objevit dřevěný vozík na hračky nebo dřevěné kostičky s abecedou.
  Děkuji za soutěž.
  Hanka H.

 • Karolina 18.11.2017 at 17:19

  Krasny den Miso, dnes mne velice zaujaly tiche kuzelky…skvely design, ale hlavne kopec zarucene zabavy. V pristi soutezi by se mohlo hrat o krasny dreveny vozik na hracky nebo to rozkosne drevene pexeso 😉

 • Tereza Meravá 18.11.2017 at 17:22

  Tak, dneska se mi nejvíc líbí kuželky a příště vozík na hračky:) Hodnotila jsem na FB a na Instagramu sleduji normálně pod svým jménem. Jediné co nedělám, je sdílení na FB, zásadně nesdílím;) tak to pardon. Jinak dnešní ceny jsou všechny krásné;)

 • Aneta 18.11.2017 at 17:27

  Dnes bych si vybrala kuzelky. Mapy uz amma totiz taky koupene, az jednou do nich doroste, tak je dostane a podobny koberecek uz mame nachystany pod jedlicku. Na ig sleduji jako ancia_bajcia
  Jo a do dalsi souteze by se mi libila treba DĚTSKÁ BAVLNĚNÁ DEKA VESNIČKA OOH NOO

 • Klára Hrábková 18.11.2017 at 17:27

  opět krásné výhry….vybrala bych si knihu, protože těch krásných není nikdy dost 🙂 a d dalšísoutěže bych vybrala jednu ze stavebnic Kapla 🙂

 • Renata Ševčíková 18.11.2017 at 17:28

  hezký den, my bychom si určitě přáli Mapy, tu mám taky vyhlídnutou už dlouho a jsem ráda, že se teda bude ještě nějakou dobu tisknout, když ji máte v šuplíku 😉 Moc se mi líbí toto povlečení: https://www.arki.cz/polstare/povlak-na-polstar-buttons-ooh-noo/ 😉 Jinak sleduji a sdílím na fb jako Renata Ševčíková, hodnocení taky uděleno a sleduji i na instagramu jako sevcikova.renata 😉

 • Alexandra Pavlíková 18.11.2017 at 17:29

  Ahoj, my jsme knihomolové, takže Mapy jsou jasnou volbou a moc se mi líbí povlečení, téměř všechny 😉 na fb sleduji a sdílím pod svým jménem Alexandra Pavlíková a hned jdu udělit i hodnocení.

 • Janka 18.11.2017 at 17:34

  Nádherné designové věci! Moc děkuji za inspiraci a za tip arki.cz . Dnes tam asi budu brouzdat dlouho 🙂 Já bych si pro naši malou dcerku přála podložku. Krásně by se nám hodila do pokojíčku 🙂 A do další soutěže mě nadchlo dřevěné pexeso 🙂

 • Jana Fraisova 18.11.2017 at 17:35

  Hezky den. Jako vyhru bych brala knihu Mapy, synove maji silnou alergii na roztoce, tak bohuzel latkove dekorace jsou u nas minimalne. A priste bych vybrala Dřevěné pexeso Ooh noo , je suprove. Pekny den.

 • Dita 18.11.2017 at 17:36

  Zdravim pri sobote!
  Velmi zajimave cteni jako vzdy!
  Vitezi urcite kniha Mapy/ i kdyz by take byla jeste chvilku ve skrini:-)/ a pak krasna podložka pro mimi co cekame 🙂
  Na arki se mi fakt libilo povleceni, takze bych do pristi souteze urcite zaradila jeden ze setu!
  Diky Dita
  xxx
  PS: na Instagramu sleduji dita.bilikova ♡
  No a na FB sdilim to je jasnacka! :’)

 • Jana Seidlová 18.11.2017 at 17:38

  A) tiché kuželky, i když podložka je také super. knihu už máme doma od minulého týdne a je naprosto fantastická 🙂
  B) dřevěné pexeso

 • Zuzana Landová 18.11.2017 at 17:49

  Dobry den, jelikoz bydlime v panelaku a mame nevrle sousedy, tak by se nam moc hodily tiche kuzelky 😉. A z dalsich vyrobku Oohnoo by se nam libil dreveny vozik na hracky.

  • Míša 18.11.2017 at 18:05

   😂😂😂 zdravíme sousedy 😂

 • Monika Plonková 18.11.2017 at 17:49

  Já bych musela snad vyloupit banku, abych mohla pořídit vše z vašich inspirací, co mě zaujalo 😀
  a) kuželky jsou pro mě jasnou volbou
  b) líbí se mi dřevěné pexeso nebo kostky s abecedou
  Na IG: monika_plonkova

 • Míša Drozdová 18.11.2017 at 17:50

  Opět krásné věci 🙂 A) by se mi líbilo dopravní hřiště a za B) třeba dřevěné pexeso 🙂 sdílím, sleduji na fb 🙂

 • Lenka Veselská 18.11.2017 at 17:50

  A ještě dotaz, Míšo. Jak dlouho ten slevový kód na Mapy bude platit? 🙂

  • Míša 18.11.2017 at 20:03

   DObrý večer Leni, do Festivalu mini, tedy do konce měsíce listopadu 🙂 Hezký večer

 • Renata P-ova 18.11.2017 at 18:01

  1. Libily by se mi kuzelky a
  2. Vybrala bych cerneho konika na tyci

 • Eliška Gřešková 18.11.2017 at 18:03

  Krásný podvečer Míšo,Nelinko,Jůlinko. Tyto dárečky se opravdu povedly.Moc děkuji za slevu na knihu Mapy 😉. Mě uchvátily tiché kuželky, takže ty by si moc líbily.
  Jako další dáreček vybírám dřevěné kostky,abeceda. 😊
  Sleduji fb a instagram(elisakgresik).

 • Barbora Jastrzembská 18.11.2017 at 18:04

  1,soutěžíme o krásné tiché kuželky
  2,příště by se mohlo hrát o krásný kočárek https://www.arki.cz/hracky/dreveny-kocarek-pro-panenky-ooh-noo/
  Barajastrzembska@gmail.com

 • Rita 18.11.2017 at 18:05

  Opět nádherné věci. Jako výhru bych si vybrala knihu Mapy. Jelikož mám doma předškoláka ,tak bych do příští soutěže vybrala kostky s abecedou. 🙂

 • Renáta Hovoříková 18.11.2017 at 18:05

  Rádi bychom dnes soutěžili o hrací podložku 🙂 A dokonalý je kočárek Ooh noo 🙂

 • Beata 18.11.2017 at 18:06

  Chcela by som sutazit o dreveny vozicek na hracky a do dalsrj sutaze by sa mi pacilo sutazit o nejake povleceni 🙂

 • Karolína 18.11.2017 at 18:07

  a) moc by se mi líbily tiché kuželky
  b) dřevěné kostky abeceda (nejlépe černé)
  Moc děkuji za další krásné “okýnko” adventního kalendáře.

 • Blanka Nedvědová 18.11.2017 at 18:09

  Dobrý večer,
  moc by se mi líbila knížka Mapy a příště bych si ráda zahrála o kostky Abecedy. Děkuju

 • Kateřina 18.11.2017 at 18:10

  a) Mapy
  b) vozík na hračky

 • Hanka 18.11.2017 at 18:11

  Diky za dalsi varku inspirace 🙂 Vyhrat bych chtela mapy. Chtela jsem je koupit uz loni, ale nakonec Jezisek sahnul po svojtovych s oteviracimi okynky a tuhle velikou odlozil. Mozna, ze ji take koupimdo skrine 🙂 Oohnoo neznam a rada jsem poznala. Krasne veci, za docela velke penize. Libi se mi pismenkove kosticky.

 • Alena Srpová 18.11.2017 at 18:12

  Ráda bych vyhrála Mapy, už po té knize pokujuju dlouho a nejradši bych si ji koupila pro sebe, protože dcera je ještě malinká. Do další soutěže by se mi líbil houpací koník.

 • Pavlína 18.11.2017 at 18:14

  A) Kuželky
  B) Kočárek

 • Hani 18.11.2017 at 18:18

  Vse je krasne… Dnes asi vitezi Mapy… Do dalsi souteze drevene kostky.

 • Eva 18.11.2017 at 18:19

  Dobrý večer,
  líbily by se nám Mapy
  a další výhra právě třeba dřevěný kočárek (je nádherný).
  Jdu vytvořit hodnocení, rozhodně pozitivní 🙂

 • Bára M. 18.11.2017 at 18:23

  Dobrý večer, mně by se nejvíce líbily kuželky a jako příští výhra by se mi nejvíce líbily kostky s abecedou 🙂 hodnocení s radostí uděleno a na nstagramu sleduji také (bara_bienvenue)

 • Petra Pavlickova 18.11.2017 at 18:24

  Uz jsem brousila v knihkupectvi okolo te krasne knizky Mapy.Takze tu.Krasna.
  A asi dopravni hriste.

 • Dagmar Kocourková 18.11.2017 at 18:24

  Krásný blog, super ceny. Jste úžasná máma. Jako výhru bych brala knihu Mapy. Minulé vánoce dostaly holčičky od Vilacu velkou magnetickou mapu světa, pěkně by se to doplnilo. I kočárek je moc hezký. V další soutěži bych brala dřevěné pexeso.
  Hezký večer.
  Dáša

 • Markéta K. 18.11.2017 at 18:24

  1. Moc by se mi líbilo vyhrát pro dcerku kočárek
  2. Super by byl kovbojský koník na tyči. Udělal by radost jak klukům, tak holčičkám

  na IG sleduji jako: marketakopackova

 • Daniela 18.11.2017 at 18:24

  Tak to je nádhera😍 U našeho automila by jednoznačně úsměv vykouzlila dopravní podložka. A jako další dáreček pro trénování paměti by vyhrálo dřevěné pexeso😍

 • Radka Šebelová 18.11.2017 at 18:26

  1. Líbily by se nám moc kuželky.
  2. Kostky s písmeny nebo koník na tyči.

  A Mapy u nás taky vyčkávají na správný čas. Krásná kniha.

 • Petra Kadlecová 18.11.2017 at 18:27

  Oj už po několikáté se rozhoduji, jakou potencionální výhru napsat….ale nejvíc mě oslovila hrací podložka (po něčem podobném se rovna dívám). B- do příštího soutěžení bych zařadila kostky s abecedou

 • Aneta 18.11.2017 at 18:29

  Moc by jsme si prali kočárek:-) a příště by se nám hodili kostky

 • Věra 18.11.2017 at 18:30

  A) Postupně zařizujeme dětský pokoj, tak by se nám nejvíc hodila hrací deka.
  B) dřevěné pexeso

 • Romana Navrátilová 18.11.2017 at 18:32

  A) Mapy i když kuželky jsou bomba.
  B) Kostičky abeceda nebo dřevěné pexeso.

 • Pavlína Mézlová 18.11.2017 at 18:32

  a) dnes si přeji vyhrát knihu Mapy
  b) příště by se mohlo soutěžit o Dřevěný kočárek pro panenky

 • Oznam 18.11.2017 at 18:35

  Příště by se mi líbilo dřevěné pexeso, to bychom užili už teď na koukání pro mimčo a i později a nebo kostky s abecedu. A dnes- Mapy už máme v plánu koupit, tak asi tiché kuželky, ty jsou krásné.

 • Veronika 18.11.2017 at 18:35

  Dobry vecer, a)hraci podloka b) vozik na hracky. IG Veronika Veskrnova. Dalsi krasne veci jeste ze na darky mame take limit a mam nakoupeno .

 • Klara 18.11.2017 at 18:36

  Opet perfektni tipy!
  A) Mapy jiz mame doma a tak bych rada soutezila o podlozku.
  B) Priste by bylo fajn videt v soutezi treba bile kostky s abecedou.

  Diky!

 • Olga 18.11.2017 at 18:37

  Určitě bychom využili tiché kuželky.
  Z tvorby oohnoo mě uchvátil dřevěný kočárek.

 • Hanka 18.11.2017 at 18:39

  Z dnesnich cen se mi nejvice libi kuzelky. Do dalsich soutezi bych vybrala asi pexeso. V nehrackach mi prisly zajimave nektere hodiny a vsechno povleceni :-).

 • Iva Bidmonová 18.11.2017 at 18:40

  Krásný večer, je to opravdu těžké si vybrat z těch krásných designových věcí, ale asi by vyhrály veselé kuželky, na přístě by byla krásná výhra vozík na hračky. Na instagramu sleduji jako ivabidmonova a na FB taky 🙂 Při prohlížení knížky Mapy jsem si vzpomněla jak jsme na gymplu měli poznávačku na Asii a já měla doma jen atlas kde bylo SSSR, tak jsem si tam musela ty státy domalovat a města přejmenovat 🙂

 • Jana 18.11.2017 at 18:43

  Božíčku, potřebuju asi vyhrát milion, abych mohla koupit všechno z těch inspirací 🙂

  a) určitě kniha Mapy
  b) KAPLA 100 – STAVEBNICE ZE DŘEVA

  Tak doufám, že vyhrajeme 🙂

 • Lucie Binarová 18.11.2017 at 18:43

  Knihu Mapy mají kluci u babičky a listují v ní často. Moc by se nám líbily tiché kuželky. Z ostatních výrobků od Ooh Noo se mi nejvíce líbí pexeso a kovbojský koník.

 • Lenka 18.11.2017 at 18:45

  Dneska by se mi líbilo hrát o knížku a nebo kuželky 🙂
  No a na Arki jsem unešená z povlečení!!!
  Na FB i IG sleduji 🙂

 • Jitka Elicerová 18.11.2017 at 18:46

  A)kniha Mapy
  B) dřevěný vozík na hračky

 • Michaela Wagnerová 18.11.2017 at 18:48

  a) z výher by jsme si vybrali knihu Mapy
  b) příště by jsme mohli hrát o ten kočárek

 • Lenka 18.11.2017 at 18:49

  Z výher bychom si přály jednoznačně tu krásnou hrací podložku, 4 měsíční dcera by se na ní jistě něco “napásla” a větší by ji využila i jako dopravní hřiště 🙂 I ostatní výhry jsou, ostatně jako vždycky, pastva pro oko. Je skvělé vidět, že část jsou knihy, snad to pozivitně ovlivní děti vašich čtenářek (možná i čtenářů?), aby četly, to považuji za důležité. Z hraček od OOH NOO u mě na plné čáře vede dřevěné pexeso. facebook: Máte tam recenzi, pod jménem Lenka Šmídová, nemohla jsem jinak než 5* IG: _smidova

 • Veronika Patockova 18.11.2017 at 18:52

  Dobry den, mne se moc libi Drevene kostky Abeceda cerne. Vyhrat bychom chteli hraci podlozku. Na Instagramu sleduji jako veronikapatockova. Hezky zbytek vikendu :0)

 • Bára Kantová 18.11.2017 at 18:53

  Moc pěkné! My bychom s dětmi ocenili kočárek a jako dalsi hracka me zaujalo drevene pexeso.
  Díky Bára

 • Kateřina Horáková 18.11.2017 at 18:54

  Dobrý večer Míšo,
  veliké krásy jste vybrala, to teda musím říct. Aktuálně plánujeme “klukoholčičí” pokojíček, protože máme na cestě chlapečka, takže by se mi jako výhra líbila podložka s “dopravním hřištěm”. No a do další soutěže bych vybrala od Ooh Noo dřevěné pexeso. Instagram sleduji pod jménem katerinahorak.
  Díky za další článek a přeju hezký zbytek dne.

  Kateřina

 • Michaela Dostálová 18.11.2017 at 19:00

  Mně se osobně moc líbí kniha mapy, ale i ostatní dárky stojí za to. A další dárek by se mi líbilo povlečení..:)

 • Adela 18.11.2017 at 19:01

  Krásný den, nádherné věcičky, diky za skvělé tipy 😉 u nás rozhodně vítězí kniha Mapy , i když by ještě chvíli čekala ve skříni:)

 • Eva Tomšovicová 18.11.2017 at 19:01

  Prp Markét by as mi líbily tiché kuželky a další výhra by mohla být ve formě dřevěného pexesa. Sleduji na insta jako eva.toms i na fb pod mým jménem.

 • Jana 18.11.2017 at 19:05

  Dnes bychom zkusili soutěžit o hrací podložku. Perfektně by nám doma vyřešila dopravní situaci😀. A příště třeba dřevěné pexeso nebo kostky s abecedou. Děkujeme.

 • Jana Faixová 18.11.2017 at 19:14

  Kniha Mapy je naprosto bezkonkurenční. Rádi cestujeme. Dřív sami dnes už se synem a myslím, že kniha bude dobrou příručkou a materiálem k dalším dobrodružstvím. Jako další výhra by byl hezký dřevěný vozík.

 • Květa Hanáková 18.11.2017 at 19:15

  Přejeme si vyhrát knihu Mapy a do další soutěže bych vybrala houpacího koníka. Na IG jsem kvetoslavahanakova.

 • Petra Francová 18.11.2017 at 19:15

  Dobrý den,
  pro holky bych ráda vyhrála MAPY
  a na eshopu DŘEVĚNÉ KOSTKY ABECEDA OOH NOO BÍLÉ
  Zdraví Petra (sleduji i na FB)

 • Tamara 18.11.2017 at 19:16

  Mapy už doma máme, takže bychom si jako výhru vybrali “Tiché kuželky”. Jako další by se nám hodily dřevěné kostky “Abeceda”-

 • Soňa Zemenová 18.11.2017 at 19:18

  Ahoj Míšo.

  Ráda bych pro svoje děti vyhrála knuhu Mapy. Mohla bych díky ní ukázat kam pojedeme na prázdninovou cestu. Ukázat, že pojedeme do více zemí.
  Lbila by se výhra dřevěný vozík https://www.arki.cz/hracky/dreveny-vozik-na-hracky-ooh-noo/ páč mám chalapečka a ten momentálně má více hraček než Amálka. Amálku momentálně zajímají pastelky a knížky.
  Recenzi jsem doplnila a článek sdílím.
  Na Instagram jsem jako maminkarebelka

  Hezký večer..

 • Daniela 18.11.2017 at 19:19

  a) Přáli bychom si vyhrát kuželky, prima nápad (a Mapy už nám přinesl Ježíšek vloni, jsou perfektní)
  b) Nejvíc se mi asi líbí dřevěné pexeso, ale syn tu křičí, že nejlepší je ten robot 😀

 • Helča 18.11.2017 at 19:22

  Nejvíc by asi potěšila výhra knihy nebo kuželek 🙂
  Další by se mi v soutěži líbil kočárek nebo dřevěné kostky (bílé).

  Jinak obdivuji, že dodržíte doma opravdu jen 3 dárky a nic víc. Já říkala, že se letos budu krotit, protože loni toho měl syn až moc. A skutečně jsem to hodně omezila. Ale i tak už mám “nahrabáno” Lego, knihy, puzzle, autíčka, pyžamko. Obdobně u dcery už mám několik drobností. I kdyz u ní skutečně jen pár věcí, je jí jen 9m.

 • Veronika Foto vp 18.11.2017 at 19:24

  Miso, dekujeme za mile zpestreni adventu a moznosti vyuzit tolik soutezi. Opravdu smekam. A byt jsou vyhry opravdu lakave, ucastnime se s dcerkou az tehle. Ty kuzelky jsou totiz uchvatne. A jelikoz bydlime v podkrovi a pod nami je babicka s dedou, nerusily bychom je nasim vecernim ci rannim hranim 🙂 Takze tfuj tfuj tfuj,.drzime si pesti 🙂 A jako dalsi vyhra? Co prave zase ty kuzelky, kdyby se na nas stesti neusmalo 🙂 🙂 Mejte se krasne. Na fb sdilime, jasna vec. Veronika Bejlkova, Fb Foto Vp. Krasny den

 • Jana 18.11.2017 at 19:25

  Míšo, krásný článek. Mapy máme, zatím v nich listuji já s manželem, neodolala jsem a koupila trošku předčasně, myslím, že dceru budou pořádně zajímat nejdříve za rok. A/ vybrala bych hrací podložku B/ dřevěné pexeso, to vypadá bezvadně, máme podobné dřevěné barevné, ale není takhle vymazlené. Sleduji i na fb.

 • eva Suchomelova 18.11.2017 at 19:26

  Z výher bysme jednoznačně braly tiché kuželky, hlavně protože náš děda hraje kuželky “závodně” 🙂 A přístě by se mohl zařadit hlemýžď ten se mi líbí moc 🙂
  IG:Evulineek FB: hodnoceno a sdíleno: Eva Nějaká.

 • Alice 18.11.2017 at 19:33

  A) tiché kuželky B) dřevěné pexeso

 • Martina F 18.11.2017 at 19:37

  Mapy máme též schované ve skříni a čekají na svůj čas. 🙂 Tak bychom hráli o tiché kuželky. Do další soutěže bych chtěla vozík na hračky.

 • Marketa 18.11.2017 at 19:37

  Jako výhra by se mi líbily Mapy a příští soutěž by mohla být o nějaké krásné světylko do pokojicku😉

 • Radka H 18.11.2017 at 19:41

  Knihu Mapy doma už máme a je fakt hezká 🙂
  Nejvíce by se mi líbili tiché kuželky…..
  Do příští soutěže bych vybrala Dřevěné kostky abeceda červené nebo černé.

 • Taťána 18.11.2017 at 19:46

  Krásný večer, nás by potěšila nejvíce kniha MAPY a poté hlasuji pro dřevěné kostky Abeceda 🙂 hezký večer

 • Hana Beránková 18.11.2017 at 19:48

  za a) “tiché kuželky”
  za b) dřevěné kostky abeceda černé

 • lucie 18.11.2017 at 19:51

  prala bych si hraci podlozku
  a priste ten kocarek 😀 😀 no dobre… a kdyz ne, tak kostky..
  sleduji fb, dala jsem hvezdicky.
  sleduji i instagram lucie.eiben.cz

 • Naďa 18.11.2017 at 19:51

  Mapy jsou super, už delší dobu okukuju 🙂 Sleduju na FB

 • Lenka 18.11.2017 at 19:53

  nám by se líbila dětská podložka a dřevěné pexeso je zajímavé

 • Žaneta Bašistová 18.11.2017 at 19:53

  Radost se na fotky z vlanku divat…. My bychom si prali tiche kuzelky a priste drevene pexeso. Ale na vyber je toho toooooolik. Sleduji a az bude odkaz nasdilim.

 • Žaneta Bašistová 18.11.2017 at 19:55

  Radost se na fotky z clanku divat…. My bychom si prali tiche kuzelky a priste drevene pexeso. Ale na vyber je toho toooooolik. Sleduji zaneta_amelie az bude odkaz nasdilim.

 • Marti 18.11.2017 at 19:58

  Dobrý večer Míšo, já už po Mapách pokukuji delší dobu, zatím máme puzzle s mapou světa a se zvířátky a některými obyvateli, takže tohle by byl další krok. A protože milujeme knížky, pro příště by se nám líbila knížka Jak zvířata spí a k tomu Hravouka 🙂 Krásný večer!

 • Petra 18.11.2017 at 20:00

  Přáli bychom si mapy (i když syn si na ně taky ještě počká, ale maminka už je prostě musí mít 😀).. do budoucna mě zaujaly kostky s abecedou

 • Eva Hruba 18.11.2017 at 20:01

  A) kuzelky
  B) vozik na hracky nebo konik (ten je nej)

  Velky obdiv a dik za clanky
  Vanoce meli byt kouzelne vsem detem I rodicum tim ze je rodina pohromade a ve zdravi! Coz ostatne vam a vasim holcickam moc preju. To jedine si nikdo nekoupi nikde nesezena v akci.

 • Veronika 18.11.2017 at 20:01

  a) hlasují pro knihu Mapy, na kterou už nějakou dobu koukám a za
  b) určitě dřevěné kostky 🙂

 • Michaela Novotna 18.11.2017 at 20:03

  Za nas vsechny dnesni darky jsou super! A hlavne neutral i klucici 🙂 ale pokud bysme si meli vybrat jednu tak knizku Mapy, jelikoz na ni uz mam dlouho zalusk 😉 do dalsi souteze bych si prala Kovbojskeho konika a nebo houpaciho kone 🙂

 • Nikol Horáková 18.11.2017 at 20:03

  Kniha Mapy se mi moc líbí, ale myslím, že je tam “až moc písmenek” a malý na ni ještě nemá rozum..proto volím výhru HRACÍ PODLOŽKA OOHNOO protože s tou by si určitě užil spoustu zábavy 🙂 do příští soutěže bych zvolila https://www.arki.cz/design-pro-deti/detsky-polstar-tri-roboti-ooh-noo-bily/ sleduji, odebírám, budu sdílet a ohodnotím za minutku

 • Klara 18.11.2017 at 20:03

  Urcite kocarek, je nadherny 🙂 pokud bychom meli stesti na vyhru, tak.si prejeme knizku 🙂
  Fb Claire de Lune, Ig yeemanjaa

 • Zuzana Bláhová 18.11.2017 at 20:03

  Mapy, kuželky, těžko vybrat 🙂 Do příští soutěže – dřevěné pexeso

 • Zuzka 18.11.2017 at 20:04

  Rada bych soutěžila o tiché kuželky,jsou super a přesně pro nás a naše sousedy😂😉a příští soutěž může být třeba o dřevěný vozík☺️

 • Lenka Hajnová 18.11.2017 at 20:04

  Dřevěné pexeso, které je nádherné. ☺

 • Marcela 18.11.2017 at 20:04

  Opet nadherne tipy, skoda, ze holkam nezarizuji vlastni pokoj. Koberec je nadherny, ale nemela bych kde ho roztahnout, ve 2+1 nas bydli sest a jsme naprosto zaskladani vecmi :/ kuzelky jsou nadherne, i kdyz uz jedny drevene doma mame. Knizky jsou u nasich holek top a cteme kazdy den xkrat denne … No ale asi ty kuzelky 🙂 a co bych vybrala … Filcoveho konika nebo prave ty drevene kostky s abecedou 🙂

 • Vanilka Bourbon 18.11.2017 at 20:04

  Dobrý večer, moc se mi líbí tiché kuželky a pro příště dřevěné černobílé pexeso.

 • Mirka 18.11.2017 at 20:07

  Mapy mam doma delsi dobu a jsou uzasne. I dvouletacka si dokaze najit zajímavosti, ktere ji zrovna bavi.
  A) tiche kuželky jsou bajecne, takze ty
  B) bud vozik na hracky nebo dřevene pexeso ig: miroslavamirec

 • Gisela 18.11.2017 at 20:09

  Nám by se líbily kuželky a do další soutěže koník na tyči.

 • Paja Klimova 18.11.2017 at 20:09

  Vzhledem ke skvelemu odhlucneni naseho panelaku jsou pro nas jasna volba kuzelky:) pro priste by se mi rozhodne libilo pexeso,mam na nej totiz zalusk:-D
  sleduji ig-staflickaaa,hodnotim,sdilim,mam odber…proste mi nic neunikne;-)

 • Efcza 18.11.2017 at 20:10

  A) knížka Mapy vypadá moc hezky
  B) jako další výhru bych zvolila kostky s abecedou

 • Sylvie 18.11.2017 at 20:11

  Dobrý večer Míšo, rádi bychom v případě výhry hrací podložku a do příští soutěže kostky s abecedou nebo některé zvířátko na tyči, závodní hlemýžď a krokodýl mě velmi pobavil :-). Krásný večer.

 • Katka Šormová 18.11.2017 at 20:16

  Míšo, už jste ze mě udělala malé dítě, které se na něco těší. Už v průběhu dne jsem koukala, jestli náhodou nemáme na webu další okénko 🙂 Líbí se mi hrací podložka s hřištěm. Za odpověď b) jsem vybrala dřevěné pexeso.

 • Petra M 18.11.2017 at 20:16

  Dnes by se mi velice líbila kniha Mapy, teď zrovna máme “mapové” období 🙂
  Jinak soutěžit bych chtěla buď o kočárek, o robota a zaujaly mě i písmenkové kostičky.

 • Buroška 18.11.2017 at 20:17

  Jej, opět a zase jedním slovem nádherné! Ráda bych si zasoutěžil o tiché kuželky 🙂 do příští soutěže jednoznačně dřevěné černobílé pexeso https://www.arki.cz/hracky/drevene-pexeso-ooh-noo/

 • Karla Zupková 18.11.2017 at 20:18

  A) Mně se moc líbí ty tiché kuželky, ale i dečka, knihu Mapy doma máme a je skvělá B) dřevěný vozík na hračky – přijde mi to jako super nápad, lepší než plastové boxy. Jinak články o pokojíčku holek jsem četla a určitě se budu jednou inspirovat. Díky za ně 🙂 Sleduji vás také na fb jako Karla Pyszková.

 • Veronika Mlejnkova 18.11.2017 at 20:18

  Matyasek je vášnivý čtenář, čteme (prohlížíme obrazky) snad 50% veskereho casu, takže pro nás by byla určitě top kniha Mapy, je opravdu úžasná a už po ní dlouho koukám 🙂 příště by se mohlo soutěžit bud o houpaciho koníka nebo o dřevěné pexeso 🙂

  • Veronika Mlejnkova 18.11.2017 at 20:18

   Sledujeme a sdílíme na fb 🙂

 • Lenka 18.11.2017 at 20:19

  Mapy máme doma, ocenila bych dopravní podložku a jako dalších bych vybrala dřevěné pexeso. Sleduji i na fb a instagramu.

 • Radka Csémi 18.11.2017 at 20:20

  Krasne hracky, obdivuju holky ze se jich vzdaji, to je krasne, a) vybrala bych kuzelky, b) soutezila bych o ten uzasny kocarek

  • Radka Csémi 18.11.2017 at 20:20

   A sleduju i insta radka.csemi

 • Pavla 18.11.2017 at 20:20

  a)Vše je krásné, ale nejvíc mě uchvátila kniha Mapy, a nebo tiché kuželky.
  b) Úžasně vypadá dřevěné pexeso nebo dřevěné kostky 😊

 • Katka 18.11.2017 at 20:21

  My bychom si přáli vyhrát koberecek se silnicemi a příště by se nám líbilo hrát o dřevěnou abecedu nebo nektere povleceni.

 • Katka 18.11.2017 at 20:22

  Dobry vecer Miso, knihu Mapy mame doma uz dlouho, koupila jsem ji dcerce (nebo spis sobe?:-) , takovou krasnou knihu prece musi mit, no a co, ze ji byl teprve rok 🙂 s manzelem i dcerkou s knihou travime pomerne dost casu, je skvela 🙂 Takze kdybych si mohla prat, prala bych si pro dcerku podlozku 🙂 ma rada auta a hlavne traktory, coz manzel velice rad vita 🙂 takze si podlozku uzije nejenom dcerka, ale i nas tata 🙂 A na strankach me zaujalo drevene pexeso 🙂

 • Ivana paseková 18.11.2017 at 20:22

  Dobrý večer, mi by se velice líbila hrací podložka a jako další výhru bych volila dřevěné kostky-abeceda. Sleduji, odebiram.

 • Martina 18.11.2017 at 20:22

  Nám by se moc líbila hrací podložka OOHNOO, příště by bylo fajn si zasoutěžit o dřevěné pexeso.

 • Barbora Veselá 18.11.2017 at 20:23

  Moc by se mi líbily Mapy a do další soutěže s arki bych brala dřevěné černobílé pexeso.
  Instagram: barca.ves

 • Lucka Chlupová 18.11.2017 at 20:24

  Chtela bych vyhrat hraci podlozku.a priste by se nam libila soutez o drevenou abecedu.

 • Lenka Betušová 18.11.2017 at 20:25

  Samé krásné věci. Radost by holkám udělaly tiché kuželky a příště by se mohlo soutěžit o kočárek nebo vozík na hračky. Krásný večer

 • Lucie Johaníková 18.11.2017 at 20:25

  Všechny tři ceny jsou úžasné. Moc děkuji za všechny články se skvělými tipy. A taky se mi moc líbí pravidlo tří dárků.
  Nejvíce by se mi líbilo vyhrát knížku MAPY, už jsem o ní slyšela z mnoha stran a přijde mi skvělá. Děti jsou zatím malé, tak jsem ji nepořizovala, tak doufám, že se bude ještě nějaký ten pátek prodávat.
  A jako další výhra by se mi moc líbily kostky ABECEDA https://www.arki.cz/hracky/drevene-kostky-abeceda-ooh-noo-bile/.
  Přeji krásný večer 🙂
  Lucka

 • Lucie 18.11.2017 at 20:26

  U nás vedou knihy, tak bychom rádi vyhrali Mapy 🙂
  Do další soutěže bych volila kostky s abecedou. Ty jsou nádherné! 😉

  • Lucie 18.11.2017 at 20:27

   Ještě dodatek. Nefunguje mi odkaz na hodnocení. Chyba u mě nebo u vás? 🙂

   • Míša 18.11.2017 at 20:35

    Dobrý večer Luci, mně se prokliknout jde. Tak nechoďte případně přes odkaz, ale normálně vložte na FB naší stránky 🙂 Je to stejné, jen jsem vám to chtěla usnadnit, což se u vás bohužel nepovedlo. To mě mrzí. Krásný večer

 • LadyBird 18.11.2017 at 20:26

  Hezký den, opět moc děkuji za možnost účasti. Opět krásné dárečky a super inspirace. A) pro nás, knihomi(o)ly, bych si přála Mapy, které mám také na seznamu. Hned v závěsu jsou kuželky, úplně mě nadchly. B) Moc se mi líbí vozík na hračky. Pěkné dny, mějte se krásně! A děkuji za to, co pro nás děláte…musí to být dost náročné takhle před Vánoci každý den psát články, schvalovat všechny odpovědi, starat se o děti, domácnost,… máte můj neskonalý obdiv a patří Vám za nás všechny velký DÍK. 😉 Peťka
  Sleduji na fcb i instg.

 • Lenka 18.11.2017 at 20:26

  Tak dneska teda vubec nevim, co si vybrat. Ja chci vsechno 😀 takze dej se vule Bozi, kdyz by se mi postestilo dnes vyhrat, beru to, co na me zbyde 🙂
  Priste bych rada soutezila o drevene pexeso.

 • Irena Durdilová 18.11.2017 at 20:26

  1/ dárek č.1…..podložka
  2/ dřevěná abeceda… písmenka jsou super

  sleduji i na instagramu jako irenadurdilova

 • Jana Stecová 18.11.2017 at 20:26

  Brala bych koberec. A pokud možno, tak do budoucna by se mi líbil kočárek. Jo a Mapy mám taky schované ve skříni (už rok 😊) a taky čekají, až naše slečna na ně doroste.

 • Zuzka 18.11.2017 at 20:29

  Z dnešní nabídky by asi nejvíc potěšil kobereček..a příště by se nám líbily třeba kostky s písmeny. Díky!

 • Katka sramkova 18.11.2017 at 20:29

  Hmm, tak tady je vyber celkem těžký, to se mi míč nestává 🙂 Ale asi bych brala podložku do pokojicku.
  Za B by bylo fajn zařadit dřevěné kostky, vypadají moc pěkne….
  Dekuji, Katka (instagram sleduji: ta_kacka)

 • Kristina C 18.11.2017 at 20:30

  A) prali bychom si hraci decku, po tech cestach by uz maly mozna jezdil 🙂
  B) cernobile drevene pexeso

 • Simona 18.11.2017 at 20:32

  A) tiché kuželky
  B) závodní hlemýžď na tyči

 • Alena 18.11.2017 at 20:32

  a)kniha Mapy, syna zrovna toto téma začalo zajimat.👍 b) dřevěné pexeso,je opravdu nádherné.😍

 • Petra 18.11.2017 at 20:33

  Pěkný večer, knížku Mapy už mám doma schovanou, je úžasná. A proto bych pro děti vybrala hrací podložku a příště by se mohlo hrát třeba o kostky s abecedou 🙂

 • Katka L. 18.11.2017 at 20:36

  Dnes by se mi z vyher libily kuzelky a na priste drevene kostky abeceda.
  Hezky vecer! 🙂

 • Kateřina Kolářová 18.11.2017 at 20:36

  Po podložce s dopravním hřištěm už pokukuju pěkně dlouho, ale přišla mi dost drahá, takže to by byl krásný dáre a od ooh noo se mi moc líbí pexeso a dřevěné kostky.

 • Verca 18.11.2017 at 20:37

  Dnesni darky jsou vsechny moc pekne, ale nejvice se nam libi knizka MAPY, priste bychom si moc prali cernobile pexeso drevene to je uzasne 🙂

 • Veru 18.11.2017 at 20:38

  Moc by se nám líbila knížka Mapy 😍a do budoucna se mi líbí povlečení, protože povlečení není nikdy dost😊

 • Helena K. 18.11.2017 at 20:39

  Po knize Mapy už pokukuji pro moji školačku nějaký čas, takže bych vybrala tu. Ale musím říct, že tiché kuželky vypadají také krásně. Přiště bych třeba ráda soutěžila o dřevěné kostky abeceda. Pěkný večer

 • Veronika 18.11.2017 at 20:40

  Pěkný večer, všechny věci jsou opět dokonalé 🙂 Ale když zapojím i prakticky naučnou část mozku, vedou to Mapy 🙂 Do další soutěže bych poslala vozíček na hračky 🙂

 • Iveta Chovancová 18.11.2017 at 20:41

  Ráda bych vyhrála kuželky. Příště by mě potešila soutěž o dětské hodiny 🙂

 • Anna Antalova 18.11.2017 at 20:42

  A, hracia podlozka, nakolko nas syn stravi kopec casu na zemi hranim sa s autickami
  B, vyberam drevene kocky “abeceda” 😊

 • Tereza 18.11.2017 at 20:42

  Krasny clanek plny inspirace a kradnych hracek…moc se mi libilo drevene pexeso nebo prave ta abeceda a pokud by se nam dnes zadarilo v soutezi, tak by de nam libili tiche kuzelky, protoze nejenom ze jsou tiche, ale taky mekke 😊

  • Tereza 18.11.2017 at 20:51

   Sleduji na instagramu terezakrestova

 • Nikola Nekvapilová 18.11.2017 at 20:43

  A) hrací decka
  B) dřevěné kostičky abeceda

 • Alice Nováková 18.11.2017 at 20:43

  Opět krásné a zajímavé tipy 🙂
  a) ráda bych soutěžila o hrací podložku
  b) černobílé dřevěné pexeso

 • Marie 18.11.2017 at 20:44

  Ta podložka je úúúzasná. Jako malá jsem si kreslila na baličák stejné silnice. “Hračka” mého dětství – úplně jsem se vrátila zpět. A v tehle jednoduché barevné kombinaci – top!!! Malé tak nejak zůstal černo – bílý pokojík z miminkovského období. Takže ta se mi moc líbí… a příště soutěžit zase o dopravní podložku. 😂 Nej vzpominka z meho dětství-těch dopravních nehod😂😂😂. Sledujeme fb a sdílíme.

 • Naděžda 18.11.2017 at 20:44

  Já jsem se nadchla pro tiché kuželky – nepoděkovali bychom vám jen my, ale jistě i sousedé 😀
  A co příště.. cokoli! Vše je úžasné! Ale co třeba nějaké originální povlečení na postýlku malých (ne)spavců?
  Fandím vám i na insta a na fb :-*

 • Pavlína Martinů 18.11.2017 at 20:46

  Líbí se mi Mapy, ale jen o fous před kuželkami, pro příště bych vybrala růžové kostky s abecedou.

 • Jana 18.11.2017 at 20:48

  Z dnešních výher by se mi líbila hrací podložka. Kuželky mě moc nezaujaly a knihu Mapy mám už tak nějaký ten pátek schovanou ve skříni :-).
  Příští soutěž by mohla být o dřevěné pexeso, to se mi líbí moc.

 • Tereza Frieserova 18.11.2017 at 20:49

  Rada bych vyhrala pro synka do pokojicku hraci podlozku a do priste bych rada soutezila o dreveny vozik na hracky 🙂

 • Iva Pelikánová 18.11.2017 at 20:49

  Jejda, dneska totální pecka!!!!Velké dilema mezi knižkou Mapy a tiché kuželky rozhodl hod korunou a padly Mapy 🙂 Jinak pro příští soutěž by byla parádní výhra dřevěné pexeso. Sleduji i na instagramu jako graffivick

 • Martina Jurkova 18.11.2017 at 20:50

  Vybrala bych holkám tichého kuželky …. a za B)KOČÁREK ten je naprosto dokonalej! 😍

 • Pavlína Rytířová 18.11.2017 at 20:51

  Mov by se nám líbila kniha Mapy a pro příští soutěž bych zařadila kostky s abecedou.

 • Monika 18.11.2017 at 20:51

  Přála bych si chtěla vyhrát podložku – využili by jsme jak pro miminko, tak na hraní pro starší dceru.
  Příště by byly fajn dřevěné kostky Abeceda 🙂

 • Anna 18.11.2017 at 20:52

  A) Přeji si vyhrát hrací podložku, je boží!
  B) Těžko vybírat, tolik nádherných nápadů… pro nás by se teď asi nejvíc hodilo dřevěné pexeso 🙂

 • Michaela 18.11.2017 at 20:52

  Opět krásný článek. A dnes by jsme si určitě přáli vyhrát mapy.. Všechny už jsme obdarovali, ale sebe ne… A pokud to nevyjde, tak sleva je super. Jinak do příští soutěže bych zařadila povlečení, protože je krásné.

 • Tereza Spirhanzlova 18.11.2017 at 20:52

  Kniha MAPY je tak kráááásná, že jsem neodolala a už ji má Ježíšek připravenou ve skříni (a to jsou obě děti ještě hodně malé). Takže bychom rádi tiché kuželky 🙂 Jako další výhru bych volila dřevěný vozík na hračky (alternativa kočárku pro kluky).

 • Pavla Kašparová 18.11.2017 at 20:57

  A) Moc bych si prala vyhrat Mapy pro dceru
  B) Pristi soutez by mohla byt o cernobile drevene pexeso
  Přeji hezký den
  Pavla Kašparová

 • Katerina 18.11.2017 at 20:58

  a) Tiché kuželky! Tiché kuželky!
  B) Tiché kuželky (to když nás tentokrat nevylosujete, abychom to mohli zkusit znovu 😀)

 • Veronika Závodná 18.11.2017 at 21:03

  Mě zaujaly tiché kuželky, ale protože bydlíme v domečku – tak bychom je až tak moc neupotřebili 🙂 Takže za nás vede hrací podložka. Z Arki mě zaujaly tyhle veselé hodiny: https://www.arki.cz/hodiny/hodiny-juli-yellow-lavmi/

 • Jana 18.11.2017 at 21:06

  Líbily by se nám mapy. a pro příště by se nám líbilo dřevěné pexeso.

 • Lenka Hermanová 18.11.2017 at 21:06

  Moc se mi líbí podložka pro kluky do pokojíku 😉 V další soutěži by se mohlo soutěžit o nástěnné hodiny, ty jsou prostě úžasné 🙂 Na instagramu herminaeleonora

 • Dana K. 18.11.2017 at 21:06

  Nutne potrebujeme Mapy 😀
  Jako dalsi vyhra se mi libi pismenkove kosticky, ale asi bychom je domu nepotrebovali, protoze si doted pamatuji, jak to s nimi boli, kdyz mladsi bracha bombarduje kostickami…

 • Lucie Humlová 18.11.2017 at 21:07

  Moc by se mi líbily Mapy a příště by to mohl být dřevěný kočárek, ten by se mi pro naší malinkou dcerku moc líbil 🙂 Sleduji na IG jako lucie.humlova

 • Katka 18.11.2017 at 21:07

  Knížka Mapy je opravdu krásná. Syn je sice malý, ale počkala by na něho ve skříni. Do dalšího okýnky bych vybrala dřevěné kostky OOH NOO černé.

 • Ivona 18.11.2017 at 21:10

  A) Mapy
  B) dřevěné pexeso
  Sleduji i na instagramu jako ivon_hr 🙂

 • Jana & Dominik 18.11.2017 at 21:11

  Kniha MAPY už v naší knihovničce je 🙂 Proto si rádi zasoutěžíme o hrací podložku. Další výhrou by mohlo být dřevěné pexeso 🙂

 • Vendula Sliwka 18.11.2017 at 21:12

  Nejvíce by jsme si přáli kuželky a do další soutěže by se nám líbilo vozík na hračky:-)

 • Hana 18.11.2017 at 21:12

  Radost by nam udelaly tiche kuzelky 🙂
  V dalsi soutezi by byla fajn vyhra DŘEVĚNÉ KOSTKY ABECEDA OOH NOO ČERNÉ.
  Miso, zaujala me myslenka tri darku, moc se mi libi 😊 Plati toto pravidlo i u babicek? Jak toho dosahnout? Porad se u nas perem s mnozstvim darku a je to pak presne, jak pisete – vybalit, jee, jdeme na dalsi.. Cloveku je to pak az lito a hlavne jak si pak maji deti vazit veci..

 • Veronika 18.11.2017 at 21:13

  a – tiché kuželky
  b – dřevěné kostky s abecedou
  Děkuji

 • Veronika 18.11.2017 at 21:13

  Tak z dnešních úžasných dárků by u nás doma našla nejlepší uplatnění kniha Mapy. Už nějakou dobu ji mám ve svém knižním wishlistu pro děti 😉 Jako další soutěžní cena do budoucna by se mi líbily dřevěné kostky abeceda.
  Na Instagramu vás sledují pod jménem Vervila a sdílím i na FB.

 • Ivana P. 18.11.2017 at 21:14

  A) přála bych si buď Hrací podložku oohnoo a nebo kočárek pro dcerku (tiché kuželky už máme:-)
  B) prosím prosím dřevěné pexeso oohnoo

 • M. Antonová 18.11.2017 at 21:15

  Nám by se líbila kniha Mapy a do příští soutěže třeba dřevěný vozík na hračky =)

 • Helena 18.11.2017 at 21:16

  Tož jednoznačně mapy! A do další soutěže bych klidně dala tapety a povlečení !-)

 • Michaela 18.11.2017 at 21:17

  A) mapy – malá je ted do nich zblaznena! Maluje a vytváří své vlastní a všude kam jdeme, musíme jit s její mapou 😅 B) je to težké, vše je krasne, ale ten kocaaarek… 🔝❤️

 • Lenka Benesova 18.11.2017 at 21:19

  A) přála bych si vyhrát Mapy nebo kuželky
  B) budoucí výhra by mohly být buď kostky s abecedou nebo pexeso

 • Bara 18.11.2017 at 21:19

  Takove uzasne darecky! Vsechny jsou…luxusni!
  Nam by se libil kocarek 🙂
  A pro dalsi kolo by se mi libilz kostky abeceda…krasny den 🙂

 • Káťa 18.11.2017 at 21:19

  1)mapy 2) kočárek

 • Libka Ve Smyčce 18.11.2017 at 21:19

  Moc by se nám hodila kniha Mapy. A příště? Něco s Mumínkama, nebo knížky Jak si postavit…

 • Darina 18.11.2017 at 21:20

  A) kniha Mapy B) kovbojsky konik na tycce s koleckem
  Na IG darina_j_

 • Vendula 18.11.2017 at 21:24

  Líbila by se mi knížka Mapy, zatím jsem vždyck odolala ji koupit a do příští soutěže třeba vozík na hračky, ten nemá chybu.

 • Marie 18.11.2017 at 21:24

  Dobrý večer Míšo. Za nás by byla prima výhra kniha Mapy, neb malý knížky začal hodně vyhledávat. A oč soutěžit dál? Za mě něco pro kluky (jakožto máma klučíka :-), ale i pro holky a bylo by to dřevěné vozítko na hračky.
  A klobouk dolu jak skvěle zvládáte tento blog. Je radost jej číst a nechat se inspirovat tolika krásnými typy, nápadyi věcmi. Děkujeme

 • Míša 18.11.2017 at 21:24

  a) Kniha Mapy
  b) ten bozi kocarek

 • Ivana 18.11.2017 at 21:25

  Páni!!! Mapy nemají chybu, knížka je přenádherná ;)….takže bych volila tento dárek. A pro příště by se mi moc líbila dřevěná abeceda….Krásný večer! A klobouk dolů před každodenními příspěvky 😉

 • Drahuše Poborska 18.11.2017 at 21:28

  A) hraci koberec oohnoo, protoze mam doma dva kluky 🙂 Diky vam mame uz nekolik knih pod Jedlicku,ale Mapy jsou prekrasne a diky za tip,ukladam.
  B) drevene kostky s pismenky

 • Eva Riesnerova 18.11.2017 at 21:30

  Kniha už je k nám na ceste, tak by sa nám páčila podložka 🙂 A do buducna vozicek! 🙂

 • Zdeňka 18.11.2017 at 21:31

  A) Moc moc by se nám líbila kniha Mapy. B) Příště by to mohla být třeba dětská deka Vesnička.

 • Tereza 18.11.2017 at 21:32

  a) mapy, b) pexeso je nádherné

 • LenkaK 18.11.2017 at 21:33

  Přála bych si vyhrát kuželky (ve skutečnosti bych chtěla vyhrát všechno a vyhrála bych si s tim nejvíc sama)
  A příště by se mohlo soutěžit o ten dokonalý kočárek nebo o designový skvost houpacího koně.

 • Mirjanka 18.11.2017 at 21:33

  Jednoznacne kuzelky. Ten napad a zpracovani nemaji chybu.

  • Mirjanka 18.11.2017 at 21:34

   A do dalsi souteze neco sportovniho 👍

 • Petra 18.11.2017 at 21:36

  Dobrý večer,

  je to těžká volba, ale dnes vybiram knihu Mapy. Moc se mi líbí kostky s abecedou, ty bych uvítala v další soutěži.

  Hodnotila jsem na Fb a na Ig sleduji jako cllowie.

  Hezký večer

  Petra

 • Natalia Tureková 18.11.2017 at 21:37

  a) přála bych si vyhrát knížku Mapy. Krásných knížek není nikdy dost a kor těch, které něco i naučí.
  b) co třeba zase něco praktického? třeba povlečení? vypadá nádherně, klidně bych se do něj zachumlala sama 🙂
  Sleduji na FB i IG (turenatty), jdu sdílet a hodnotit 🙂

 • Vladka 18.11.2017 at 21:37

  Priala by som si pre chlapcov knihu mapy a ako ďalší darček hlupáciho koníka 😉 prajeme pekný víkend

 • Martina Wágnerová 18.11.2017 at 21:38

  Krasny vecer 😀 dekuji opet za super clanek, vsechny 3 vyhry jsou uzasne a je tezke se rozhodnout, navic u nas bude hlavni vanocni darek pokojicek, takze vse by se hodilo 😁
  Volim ale hraci podlozku s dopravnim hristem a priste by se mohlo hrat o to krasne drevene pexeso 😜 , ktere je uzasne.

 • Petra Miková 18.11.2017 at 21:41

  Nám by se líbila podložka. S tou bychom si vyhráli. Knížku Mapy už máme doma. A je úžasná! Ukazovala jsem ji manželovi a ten váhal, že pro našeho, v té době 3 letého, to ještě není. Tak jsem jí alespoň vypůjčila v knihovně. Kluci si jí spolu prolistovali a táta ji šel okamžitě objednat. Moc by se mi pro příště líbil kočárek. Pro naši malou holčičku, která se akorát učí chodit.

 • Kačka Kunčická 18.11.2017 at 21:42

  a) my bychom si přály knihu Mapy
  b) a příště by se nám líbil dřevěný vozík na hračky
  FB: Kačka Ku

 • Martina Holičková 18.11.2017 at 21:46

  Jů, tak dnes přímo dokonalá soutěž! My bychom si moc přáli podložku ta je úžasná! A do příští soutěže rozhodně dřevěné pexeso se zvířátky, to je naprosto dokonalý! PS :na instagramu sleduji jako “mufinkovo”

 • Lenka 18.11.2017 at 21:47

  Jelikož syn vstává před 5hodinou, hodily by se tiché kuželky:) A co příště? Třeba to pěkné dřevěné pexeso či povlečení…

 • Andrea 18.11.2017 at 21:51

  Líbila by se mi podložku a další vyhrála třeba konik 😀 https://www.arki.cz/hracky/kovbojsky-konik-na-tyci-ooh-noo/
  Díky Andrea

 • Veronika 18.11.2017 at 21:54

  My bychom chteli pod jedlicku tiche kuzelky a priste by mohlo byt zarazeno pexeso 😊diky za tip ma knizku,
  jdu si ji objednat.Tak nejak neverim,ze bych mohla neco vyhrat.

 • Lucie 18.11.2017 at 21:55

  Z dnesniho okenka bych asi vybrala tuche kuzelky a pro priste urcite nejake zviratko na tyci, moc vtipnej je ten hlemyzd 😀

 • Martina Machková 18.11.2017 at 21:59

  Další nádhera! Rádi bychom vyhráli Mapy a příště rádi soutěžili o dřevěné kostky abecedy. Krásnou neděli! 🙂

 • Lenka Dundáčková 18.11.2017 at 21:59

  My bychom si přáli vyhrát kuželky 🙂 a ze stránek se mi dal moc libi pexeso:-) Sleduji i na IG jako dundackovalenka

 • Jana 18.11.2017 at 22:01

  Nám by se do pokojíčku hodila hrací podložka. A příště by se mohlo soutěžit o krásné pexeso nebo dřevěné kostičky. Sleduji FB a hodnotim:-)

 • Hanulka Salátová 18.11.2017 at 22:01

  a) podložku
  b) dřevěnou abecedu

 • Šárka 18.11.2017 at 22:02

  Hezký večer, pro příště bych chtěla soutěžit o kostky s abecedou:-) Šárka

 • Jana 18.11.2017 at 22:03

  Braly bychom koberecek a priste kostky s abecedou 😉

 • Katka Weberová 18.11.2017 at 22:04

  A) Mapy
  B) Kapla drevena stavebnice
  Na instagramu sleduji pod @katkaweberova

 • Andrea Dosoudilová 18.11.2017 at 22:05

  Teda já pořád jen žasnu a žasnu jak to všechno stíháš. Běžný život a do toho spousty blogových článků a ještě k tomu tak propracovaných. Prosím připiš si do seznamu témat, az někdy budeš mít volněji, abys nás obeznámenila se svým denním režimem, hlavně jak si organizuješ čas. Taková inspirace by se hodila.
  Jako výhra by se mi libily kuželky. A tip na další dárek z Arki je asi šedý houpací koník googy. Na instagramu sleduju jako uzivat_si
  Hodnocení určitě na Fb přidám.
  Přeji příjemnou zábavu při pročítání a schvalování komentářů 🙂

 • Michaela Teuchnerová 18.11.2017 at 22:07

  Tak dneska se totálně rozpývám, miluju krásné dětké knihy, které baví prohlížet i mě a pak dětské hračky s pěkným designem. Knihu rovnou objednávám, i když je Ella ještě malá….Ale aby do té doby, než bude starší, nezmizela z pultů, to by byla škoda. Těším se, až s ní budeme budeme plánovat naše dovolené.
  Přáli bychom i kuželky, značku Morrows známe a máme moc rádi, po kuželkách už pokukuji nějakou dobu, takž by nám udělali radost 🙂
  A do soutěže bych dala HOUPACÍ KONÍK GOOGY OOH NOO ŠEDÝ – každé dítě má přeci rádo houpání a zvířátka – a myslím, že tohle nemusí být nutně kůň, to může být jakékoliv jiné zvíře, když tvar je tak jednoduše krásný!

 • Kateřina 18.11.2017 at 22:07

  Já bych pro ty naše prcky brala tiché kuželky. Ty by ocenili jistě i sousedé😄 Ale všechny věci jsou krásné. Moc se mi líbí pravidlo 3 dárků, asi příští rok také zavedu. Jinak by se mi do sbírky užitečných hraček líbilo černobílé pexeso. Krásný zbytek víkendu

 • Petra Němcová 18.11.2017 at 22:07

  Tak dnes jednoznacne 😉
  a) Mapy
  b) drevene pexeso
  Sleduji i na instagramu jako petullan

 • Verca 18.11.2017 at 22:08

  Tentokrat fakt nevim, pro miminko by se hodila hraci podlozka, pro starsi zase kuzelky, navic jsou krasne barevne a hlavne tiche (coz by ocenila predevsim asi nase sousedka :-)). Priste by byly fajn drevene kostky nebo povleceni.

 • Kateřina Mejtská 18.11.2017 at 22:09

  Dobrý večer, no to je teda bomba. Vy jste rok od roku lepší a lepší. To jsou nádherné výhry. A hlavně ten hráči kobereček, po tom už pokukujeme delší dobu. Právě klukům zařizuje pokojíček a moc by se nám líbil. A taky ten dřevěný vozík na hračky OOH NOO.
  Krásný večer Katka
  kaca.val@seznam.cz

 • Andrea 18.11.2017 at 22:13

  Mapy máme od loňského roku a jsou super. Takže vyhrát bych chtěla cokoliv mimo této krásné knížky. A o co soutěžit? Povlečení či zvíře na tyči. A u soutěže i zůstane,. ty ceny jsou šílené.

 • Martina 18.11.2017 at 22:13

  Priala by som si tiche kuzelky.

 • Marie Zikmundová 18.11.2017 at 22:14

  Dneska bychom si se synem přáli vyhrát knihu Mapy (ikdyž on o tom ještě neví:-D). A do příští soutěže by byly super kostky s abecedou nebo dřevěný vozík na hračky:-)

 • Martina 18.11.2017 at 22:17

  A zabudla som.b: kocarek pro panenky😉

 • Tereza 18.11.2017 at 22:17

  Přáli bychom si vyhrát Mapy 🙂 A jako další drevene puzzle nebo pexeso 🙂

  • Tereza 19.11.2017 at 21:41

   A na IG terezaba1 😉

 • Petra Jedličková 18.11.2017 at 22:18

  U mě by pod Jedličku vyhrály Mapy. A z oohnoo by se mi líbilo dřevěné pexeso nebo dřevěný vozík na hračky.

 • Misa 18.11.2017 at 22:18

  Opet parada 😍 za A: uz delsi dobu na Mapy ciham a chci detem poridit ale mladsimu je 20mesicu takze tentokrat vybiram tiche kuzelky s kterymi by si urcite vyhrali oba dva 😁 a za B : do dalsi souteze by se mi libila oohnoo drevene kostky – abeceda

 • Andrea 18.11.2017 at 22:20

  Ja by som si priala hraciu podlozku. Detom sme zariadovali novu izbicku a zatial v nej nemaju koberec, tak by sa moc hodila. Kniha Mapy su TOP, ale uz ju mam schovanu v skrini na Vianoce 😀 Ale kuzelky su tiez moc krasne. Super napad 🙂 Tiez sa mi paci vase pravidlo 3 darcekov. Asi ho zavedieme aj my doma 😀 No a do buducna by sa mi pacilo sutazit o drevene kocky abecedu alebo o obliecky pre deti na perinu a vankus.

 • Míša 18.11.2017 at 22:21

  Z dnešních dárků by se nám líbila podložka nebo kuželky. Knihu už máme doma, je opravdu povedená. Jako další dárek by se mi líbil vozík na hračky.

 • Markéta Kocurová 18.11.2017 at 22:23

  Moc by se nám líbila knížka Mapy a do příští soutěže bych zvolila: Dřevění kostky abeceda černé.

 • Eva 18.11.2017 at 22:32

  Mapy už máme, vybrali bychom kuželky. Na příště se nám líbí dřevěné pexeso. Moc děkujeme za slevu na kočárek, asi se necháme zlákat 🙂

 • Kateřina Pružinová 18.11.2017 at 22:37

  A/ Láska na první pohled – kuželky ❤️ Úplně vidím, jak to lítá po pokojíčku ☺️
  B/ Dřevěné kostky abeceda, ty bílé jsou prostě krásné.

  • Kateřina Pružinová 18.11.2017 at 22:38

   …a sleduji na fb 🙂

 • Zuzana Pataky 18.11.2017 at 22:38

  Přeji si pro dcerku vyhrát tiché kuželky, ale ani knihou Mapy bychom nepohrdli 🙂 Jen malá do ní ještě musí dorůst.
  A pro příště by se mi líbilo soutěžit o vozík na hračky https://www.arki.cz/hracky/dreveny-vozik-na-hracky-ooh-noo/
  IG Zuzapataky

 • Blanka 18.11.2017 at 22:44

  Dobrý večer,

  tak to je báječná soutěž!
  Tiché kuželky mám pro našeho Huga vyhlídnuté už dávno, takže bych určitě chtěla ty…
  A z těch dalších hraček … Kaara vypadá moc dobře, a ten houpací koník, to je tedy designovka!
  Blanka
  P.S. IG jako @blanchettka

 • Zuzka Kovářová 18.11.2017 at 22:45

  Moc me zaujala kniha Mapy. Ta se nam v knihovne urcite neztrati. A nejvic me zaujaly drevene kostky s bilymi nebo cernymi pismeny.

 • Hanka 18.11.2017 at 22:46

  Všechny tři dárky jsou úžasné. Ale nejvíc jsem asi pro kobereček 😉 A další výhra – co třeba dřevěné kostky s bílou abecedou, na tvých fotkách se mi fakt líbí a asi je budeme potřebovat 😀 Hezkou neděli!

 • Markéta Málková 18.11.2017 at 22:47

  A) Mapy už máme, kuželky jsou krásné 🙂
  B) Vozík na hračky nebo pexeso
  Ig: marketa_malkova

 • Petra 18.11.2017 at 22:47

  Rada bych soutezila o podlozku a priste by se mohlo soutezit o drevene pexeso

 • Zdenka 18.11.2017 at 22:50

  Tak za a) hrací podložka a za b) dřevěné pexeso. Už jsem na něj tady na blogu narazila a hodně mě nadchlo!

 • Petra 18.11.2017 at 22:51

  Libily by se nam Mapy. A do dalsich soutezi drevene pexeso nebo nejake povleceni, v tech se musi spat sladce 🙂

 • Misa 18.11.2017 at 22:52

  IG sleduji – Misha Tosha, Na FCB sdilim…a hodnotim 😀

  OOH NOO – vybrala bych do pr.souteze drevene pexeso – https://www.arki.cz/hracky/drevene-pexeso-ooh-noo/

  A vyhrát bychom chtěly s holkama knihu MAPY..

 • Zuzana 18.11.2017 at 22:53

  Z dnesni vyhry by se nam urcite libila kniha mapy a priste byvh si rada zasoutezila o drevene kostky abeceda cerna.

 • Marzb 18.11.2017 at 22:55

  Ráda bych si zalosovala o knihu MAPY a co do příštího adventního kalendáře? Ttaktéž mi padlo do oka (i vámi recenzované) dřevěné pexeso ;o)

 • Radka 18.11.2017 at 22:56

  Je těžké vybrat, zase jste sem dala to super tipy…, díky! Ráda bych vyhrála knihu Mapy a do další soutěže nominuji povlečení, krása střídá nádheru! Na instagramu (i jinak) jsem radkastara 🙂

 • Tereza Cechova 18.11.2017 at 22:56

  Vyhrat bych chtela kuzelky a do dalsi souteze by se mi libil vozik na hracky😍😍😍

 • Alžběta 18.11.2017 at 22:57

  Tiché kuželky jednoznačně! Líbil by se mi vozík na hračky.
  insta dabetule

 • Stáňa 18.11.2017 at 23:05

  Krásný článek, značku jsem vůbec neznala a je to tedy jednoduchá nádhera, to já můžu <3, dneska bych si z výher vybrala ten koberec, jelikož malý je autový a nic jiného než auta a knížky u nás nejdou 🙂 a tenhle typ silnic se mi moc i dekoračně líbí 🙂 Mapy máme a je to fakt top knížka, nejen pro děti, ale i pro nás dospělé 🙂 a co vyberete holky příště? Myslím, že by to mohlo být povlečení 🙂 na insta- swixl 🙂 Mějte se krásně 🙂

 • Misa 18.11.2017 at 23:06

  Knizku mapy kupuju hned a klidne bych ji vyhrala jeste jednou, porad je koho obdarovat krasnou knihou. A dalsi by mohla byt treba stavebnice Kapla. S tou by si moje deti vyhraly.

 • Paulína 18.11.2017 at 23:08

  Tiche kuželky su teda top! A hupaci konik…ten desing vyrazil dych! 🙂

 • Erika Pilařová 18.11.2017 at 23:12

  A) Mapy či kuželky
  B) naše dětičky by potěšilo nějake zvířátko na tyči 😉

 • Helena Kotrchová 18.11.2017 at 23:12

  Mapy! 😉 Zaujal mne dreveny vozik na hracky nebo kocarek pro panenky 😉

 • Alžběta Žižková 18.11.2017 at 23:16

  Prali bychom si vyhrat hraci podlozku. A priste by se mohly zaradit treba drevene kosticky s cernou abecedou )

 • Denisa 18.11.2017 at 23:18

  Mapy mame doma a jsou velmi oblibene. Velmi bychom ocenili hraci podlozku na auta a priste by se mohlo hrat o drevene pexeso.

 • Míša 18.11.2017 at 23:20

  Dneska kužely a pro příště vozík na hračky. Díky!

 • Tereza Doušová 18.11.2017 at 23:21

  Hrací podložka by byla naprosto úžasná!
  Do další soutěže by se mohl dostat například dřevěný vozík na hračky 😊
  Na instagramu sleduji jako terezadous

 • Marcela Němcová 18.11.2017 at 23:25

  To jsou zase úžasné věci!!
  Nám by se moc líbilo vyhrát hrací podložku, je nádherná. A příště by bylo skvělé soutěžit o dřevěný vozík na hračky. Na fb vás sleduji, tak hned běžím na tu recenzi, snad přijdu na to, jak a kde na to 😉

 • Hanka Šafářová Chmelinová 18.11.2017 at 23:28

  Tak tiché kuželky by se nám hodily moooc:)a na další soutěž bych vybrala dřevěné pexeso.Sleduji FB.

 • Anastasiya Rezkova 18.11.2017 at 23:29

  Přála bych si vyhrát tiché kuželky 🙂 a příště by se mohlo soutěžit o dřevěné pexeso.. 🙂
  IG – nastenka150

 • Lucie Mikulášová 18.11.2017 at 23:39

  Na Mapy se chystam jiz nejaky cas,ale casumam mraky,protoze moji male je teprve 14 mesicu. Maminka by si knihu (jako spravna knihomolka) uzila jiz ted! A z nabidky bychom mohli vybrat drevene pexeso.
  Ig Lucienne.w
  Krasny vecer vam!

 • Andrea 18.11.2017 at 23:40

  Mám by se nejvíce líbila hrací podložka a příště by se mohli soutěžit o houpaciho koníka 😊

 • Martina 18.11.2017 at 23:47

  Pěkný večer, souhlasím že Mapy stojí za pořízení, kniha udělala velkou radost loňské Vánoce. Další hrací koberec by v našem mini bytě neprošel, a i když je ten náš z hlediska čistění naprosto nepraktický, nevyměnila bych ho za nic na světě :).Takže bysme volili kuželky, ta barva je tak krásně poutavá. Příště by se nám líbilo dřevěné pexeso.

 • Jitka Jurkovicova 18.11.2017 at 23:48

  Krasne adventni okynko 😉 Jako vyhru bychom meli cela rodiba radost z Tichych kuzelek. A do dalsiho oknabych nominovala Dreveneho konika na tyci.

 • Petra Koláčková 18.11.2017 at 23:49

  Mapy mám vyhlídnuté dávno, spíš asi pro sebe, bo děti jsou na ně ještě malé:-) a do příští soutěže kovbojského koníka na tyči:-))
  Sleduji fb i instagram jako Petra Fai

 • Iva Cyrany 18.11.2017 at 23:50

  Dnes by se nám nejvíc hodila do kluciciho pokojicku podložka ☺ Knihu mapy už mám taky nachystanou na pozdeji ☺ do příští soutěže by se mi líbilo povlečení, které je nádherne!!

 • Martina 19.11.2017 at 0:02

  Nádherné hračky, tiché kuželky jsou perfektní, tak bych měla zájem o ně. 🙂 Kočárek je perfektní, super tip. 🙂

 • Daniela Beckova 19.11.2017 at 0:03

  Ted bych vybrala hrací podložku a jinak hlasuju pro dřevěné kostky s abecedou. Oh yeah! 😉

 • Klára 19.11.2017 at 0:09

  My bychom si moc přáli vyhrát tiché kuželky. A příště bych ráda soutěžila o gumové kuželky. 😀

 • Eva 19.11.2017 at 0:15

  Nejvíce bych si přála vyhrát knížku Mapy, která je již nějakou dobu připravena na seznamu do knihovny pro dceru. A pokud bude další soutěž, hlasuji pro zařazeni kostek s abecedou, jsou moc krasne!

 • Petra Grof 19.11.2017 at 0:25

  a/ Přála bych si vyhrát jednoznačně knížku Mapy, už dlouho na ní mám zálusk a myslím, že by se synovi moc libila
  b/ kocarek je uplne uzasny, uz vidim moji malou Lilianku jak ho vozi 🙂
  Sleduju fb i instagram jako Petra Grof

 • Petra Tarantová 19.11.2017 at 0:39

  Moc se mi líbí Tiche kuželky, já jsem prostě přes ty králíčky 😀 Navíc synovec by to asi uvítal momentálně nejvíce, je to ještě prcek, takže ty nádherné mapy jsou na něj ještě moc moc 🙂 A hlasuji pro naprosto úžasný dřevěný vozíček na hračky 🙂 (fb – Petra Tarantová, insta – petulka1302) Přeji krásný den a díky za skvělé soutěže!! 🙂

 • Irena 19.11.2017 at 0:50

  Nám by se líbilo: za a) podložka a za b) vozík na hračky

 • Kateřina Kolářová 19.11.2017 at 1:22

  Přála bych si vyhrát koberec a za b/ líbí se mi vozíček na hračky.

 • Eliška 19.11.2017 at 4:07

  no jelikož knihu mapy jsem už pořídila a trpělivě čeká ve skříni na Šímu tak bych z dnešních krásných dárků vybrala podložku ..zrovna by se mi hodila rušíme v pokojíčku sillnicovej rušivej barevnej koberec a tohle by byla super náhrada 🙂 a do další soutže bych vybrala dřevěné kostky abeceda 🙂

 • Zuzana 19.11.2017 at 5:33

  Kocarek je velke pokuseni, ale tiche kuzelky by asi byly praktictejsi. Priste bych z Oh noo brala treba drevene pexeso 🙂 diky a zdravim na vasi nocni sichtu 🙂

 • Lenka Palmová 19.11.2017 at 6:52

  Líbí se mi knížka Mapy a příští soutěž by mohla být o dřevěné pexeso.

 • Markéta Sližová 19.11.2017 at 7:16

  A. Tiché kuželky
  B. Další soutěž by mohla být o některé z povlečení jsou nádherná
  Sleduji na instagramu jako marketaslizova

 • Lucie Chmielova 19.11.2017 at 7:28

  Dobrý den, líbí se mi hrací podložka, příště bych chtěla soutěžit třeba o kostky. Sleduji na Istagramu jako luciechmielova, sleduji i na FB a sdílím Lucie Chmielová

 • Pavlína Suchánková 19.11.2017 at 7:49

  Dobré ráno, ráda bych soutěžila o knížku Mapy, už po ní pokukuji delší dobu. Do další soutěže bych zvolila kostky s abecedou nebo pexeso, obojí je úžasné. Hezký den Pavlína

 • Anna Michlová 19.11.2017 at 7:49

  Opět nádherné výhry, jak to jenom děláte?! 😀 Mapy doma už máme a tříleťák je miluje, takže se nebojte, že by na ně byly holky malé. 😉 Jinak z výher by se nám líbil dopravní kobereček a do příští soutěže dřevěná abeceda.

 • Barbora Dočkalová 19.11.2017 at 7:53

  Dnešní cen jsou zase opět moc krásné. ! Hrozně mě zaujaly kuželky, ! A o co hrát příště? Mají krásné nástěnné hodiny 🙂

 • Martina 19.11.2017 at 7:59

  Arki, to je něco pro mě. Nemusím pořád nakupovat jen pro děti, že jo:-) Vybrala bych hrací podložku. A na příště vozík na hračky.

 • jana 19.11.2017 at 8:04

  a) kuzelky, b) vozik na hracky

 • Lucie Plšková 19.11.2017 at 8:10

  A) líbí se mi kniha Mapy B) Kostky abeceda Přeji hodně sílí a energie na psaní článků a čtení komentářů v noci,já bych asi padla nebo co máte za životabudič? :o)

 • Veronika 19.11.2017 at 8:15

  A) Velikou radost bychom měli z jaķéhokoli dárečku, ale když už si musíme zvolit jeden, tak kniha Mapy se mi moc libí
  B) Jako další výhra by byl fajn vozík na hračky😊

 • Markéta Miklová 19.11.2017 at 8:15

  Tiché kuželky jsou super☺ A hrozně se mi líbí dřevěný vozík na hračky😊 FB – Markéta Maya Miklová

 • Lucík 19.11.2017 at 8:30

  Vyhrát bych chtěla kuželky, a v další soutěži bych chtěla dřevěné kostky s písmenky:-)
  Btw. Mapy máme doma asi od půl roku Honzíka a kdybych po večerech měla čas, tak si je prohlížím do nekonečna, jak je to nádherná knížka:-)

 • Radka 19.11.2017 at 8:30

  Dnes byc reda soutezila o podlozku. Jako dalsi vyhru bych vybrala cernobile pexeso.

 • Mužiková Karolína 19.11.2017 at 8:32

  My bysme si prali vyhrat knizku Mapy, syn je sice jeste maly, ale urcite by si vyhral i manzel zemepisar 🙂
  Priste by se mohlo hrat o drevene pexeso nebo drevene kostky abeceda.

 • Hana 19.11.2017 at 8:34

  Dobré ráno, syna by jistě potěšily tiché kuželky a pro další soutěž bych vybrala dřevěné černobílé pexeso. Děkuji za soutěž. Sleduji i na FB. Hana.

 • Katka 19.11.2017 at 8:47

  Opět střídá krása nádheru. Naši kluci by asi nejvíc upotřebili podložku s dopravním hřištěm, i když by asi nepohrdli ani kuželkami 🙂 Na příští soutěž bych vybrala dřevěné kostky s písmenky.
  Na FB i na instagramu sleduji blog jako Kateřina Wagnerová.

 • Eliška 19.11.2017 at 8:53

  Přála bych si tiché kuželky.
  A příště by se mohlo soutěžit o dřevěné kostky abeceda – bílé

 • Veronika Kohoutová 19.11.2017 at 8:57

  A) Tiché kuželky
  B) Dřevěné pexeso

 • Daniela Mašková 19.11.2017 at 9:01

  Nám by se líbilo vyhrát tiché kuželky. A příště by se mohlo soutěžit právě o ten kočárek nebo vozíček na hračky 🙂

 • Petra Bartošová 19.11.2017 at 9:05

  Prala bych si vyhrat mapy a do dalsi souteze bych rads pridala drevene kostky abeceda

 • Lucie Kurdiovská 19.11.2017 at 9:06

  A) mapy
  B) dřevěné kostky
  Co se hodnocení týče, tak vás moc obdivuji, máte to tady krásné, a velmi inspirující 😊

 • Petra Bartošová 19.11.2017 at 9:10

  Jinak sleduju na instagramu petra_el_barto

 • Jindra 19.11.2017 at 9:21

  Vybrat je těžké. Líbí se mi silnice, ale pro dceru by byly aktuální kuželky. Obzvlášť teď na dlouhé zimní večery doma.
  A jako další možnou výhru bych si přála pojízdnou bedýnku na hračky, protože z té bychom doma udělali kočárek razdva (stačí velká lžíce na boty), ale obráceně to nejde.

 • Karolína Dvořáčková 19.11.2017 at 9:22

  A) Největší radost by nám udělala knížka Mapy.
  B) A rádi bychom si příště zahrálu o Dřevěný vozík na hračky.
  Sleduji Instagram (karolinadvorackova) i facebook a sdílím 🙂
  Hodnocení také ráda napíši 🙂

 • Vendula 19.11.2017 at 9:31

  Krásný dobrý den, opět děkuji za prima článek 🙂 Jako výhru bychom si s holcickami vybraly tiché kuželky, jelikož vše, co doma ubere hladinu hluku, se vyvazuje zlatem 😉 A Mapy uz čekají na svou hvězdnou hodinu ve skříni 😉 Do dalšího soutěžení by se namnejvic líbily kostky s písmenky.

 • Monika 19.11.2017 at 9:49

  Nad knížkou Mapy jsem se už několikrát v knihkupectví pozastavila, nicméně skříň s dárky na vyšší věk už se začíná nebezpečně plnit, takže prozatím počkáme (a snad ji nestáhnou z prodeje).
  a) hrací podložku
  b) dřevěné kostky abeceda černé, klidně i bílé

 • Marie Linhartová 19.11.2017 at 9:50

  Přála bych si vyhrát tiché kuželky. Ty bychom mohli hrát i u nás v paneláku 😀
  Do další soutěže bych vybrala vozík na hračky 🙂
  Sleduji vás na fb i ig. A přeji krásnou neděli!

  • Marie Linhartová 19.11.2017 at 9:57

   Na ig jsem jako annieli8.
   FB ohodnocen 🙂

 • Lucie Bilkova 19.11.2017 at 9:58

  A. Knihu Mapy
  B. Dřevěné pexeso

 • Martina 19.11.2017 at 10:00

  Nám by se líbily kuželky :). Mapy už mi čekají rok ve skříni na tu pravou chvíli :D.
  Obchod občas navštěvuji a kochám se. Určitě bych si vybrala z lněných povlečení https://www.arki.cz/design-pro-deti/prosteradlo-buttons-ooh-noo/

 • Blanka 19.11.2017 at 10:01

  Mapy jsou úžasné, ale protože už mapy máme, tak bych více btapa kuželky pro mladší. Na příště by byl super vozíček na hračky. A už sem asi nebudu chodit, protože chci vždy všechno 😀

 • Věra 19.11.2017 at 10:12

  Kuželky bychom chtěli, jsou krásné 🙂 a příště by se mohlo soutěžit o dřevěné kostky 🙂

 • Hany 19.11.2017 at 10:19

  Asi by se nam vic hodil koberec, ale ty kuzelky jsou taky bozi. Knizku uz mame 😊
  Do dalsi souteze mi padlo do oka pexeso
  Sleduji FB i Inst(hanyjacko)

 • Pavlína H. 19.11.2017 at 10:26

  Přáli bychom si vyhrát knihu Mapy. Do další soutěže můžete vybrat nějakou Kapla stavebnici, ta je super a určitě by se líbila i nám. 🙂 Sleduji vás i na FB.

 • Bohdana Pejchalová 19.11.2017 at 10:30

  Dneska si vybírám mapy,dlouho na ní koukám,a řekla jsem si že dopředu už neschranuju,ale máte recht,co když za pár let nebude😂na priste by se mi líbilo drevene pexeso. Na insta jako tttrable

 • Hanka Achsová 19.11.2017 at 10:33

  Chtěla bych vyhrát Mapy. Z Arku bych vybrala dřevěné kostky s abecedou ☺

 • Kateřina Valdmanová 19.11.2017 at 10:35

  Komplet obchod arki.cz bych brala 🙂 hlavně však dětskou sekci – hračky, knížky (kostky s písmeny, pexeso, tabulového koníka atd…) Ve vaší soutěží mám zájem i podložku, i když je to těžké rozhodování 🙂 budeme brzy dělat pokojíček, tak by se hodila teď nejvíce! Mapy ale časem musíme mít též!

 • Magda 19.11.2017 at 10:38

  Kniha Mapy je naprosto úžasná, takže už ji máme doma. Taky jsem měla obavu, aby ještě byla k sehnání až do ní kluci dorostou 🙂 Z nabídky se mi moc líbí hrací podložka, ta by se nám hodila do nového pokojíčku. Do příští soutěže by se mi líbily dřevěné kostky s abecedou v černé barvě. Díky.

 • Veronika 19.11.2017 at 10:40

  Ja bych si vybrala podložku,pro me dva kluky ideální.A další hračka od ooh noo by mohlo byt dřevěné pexeso.IG: veronika.km

 • Eva Kovaříková 19.11.2017 at 10:46

  Mapy jsou úžasné, ale to by byl dárek pro mámu, milovnici a sběratelku knih 🙂 takže podložku-kobereček a o co bysme si zahráli příště? Třeba o houpacího koně 🙂 krásný den a jste fakt dobrá, mám co kopírovat 🙂 mějte se!

 • Kateřina Vítů 19.11.2017 at 10:50

  Podložka i Mapy jsou super, těžká volba… Ale brala bych asi ty mapy. No a pro příště třeba dřevěné kostky s abecedou 🙂

 • Petra Kocourková 19.11.2017 at 10:54

  Teď chceme vyhrát mapy, i hrací podložka silnice je krásná a příště bych já soutěžila o povlečení zebra a holky ale o lichožroutí knížky. Tak nevím.
  Díky

 • Eva Kalinová 19.11.2017 at 10:56

  Dnes soutěžím o tiché kuželky, které mě oslovily svým designem nejvíce. Knihu Mapy jsem už držela v knihkupectví v ruce a zase ji tam vrátila, protože jsou děti na ni ještě malé. Vrátím se však pro ni a schovám pro strýčka Příhodu do skříně, aby mi ji nevykoupili. Do příští soutěže bych vybrala dřevěné pexeso. Sleduji na FB, Eva

 • Ingrid Fikerlová 19.11.2017 at 10:57

  Z hraček bych do dalších soutěží vybrala dřevěné kostky s abecedou nebo dřevěný vozík na hračky.
  Z dnešní nabídky bych si vybrala asi hrací podložku. A díky za tip na knihu, tu si objednám do zásoby, až budou děti starší.

 • Lenka T. 19.11.2017 at 11:34

  všechny ceny jsou krásné, nejvíc bychom využili dopravní podložku a příště bych si přála soutěžit o tuto nádhernou deku:
  https://www.arki.cz/deky/detska-bavlnena-deka-vesnicka-ooh-noo-seda/
  l.tailorka@gmail.com

 • Monika Mikulova 19.11.2017 at 11:40

  Vybrala bych Mapy. Mam na ne spadeno uz par mesicu 🙂 dcera si v lete mapy oblibila. A me se tedy take moc libi. Presne, co bych za to dala na ZS pri zemepise 🙂
  A jako dalsi bych brala opet knihy ci konika na tyci.
  Ohodnoceno a sdileno 🙂

 • Jana 19.11.2017 at 11:43

  Já bych vybrala tiché kuželky, protože na mapy mám spadeno sama. A na stránkách jsem vybrala jednoznačně dřevěné pexeso. 🙂
  Sleduji FB i IG.

 • Jiřinka 19.11.2017 at 11:45

  Moc zdravím :). Pokud bych mohla, vybrala bych si Mapy (už nad nimi uvažuju asi rok :D). Příště bych si ráda zasoutěžila o dřevěné pexeso.

 • Nikol 19.11.2017 at 11:47

  Jako vyhru bych ocenila tiche kuzelky,naprosto skvely napad.Za b)dreveny vozik na hracky.Nejen,ze poslouzi jak uloziste hracek,ale jeste by si synek s nim mohl jezdit.Miluje ted vse,co jezdi,co ma kola a co se toci.Sleduji na fcb i na IG(nikolik22)

 • jitka kubíčková 19.11.2017 at 12:25

  Knížka Mapy je nadherna, ale u nas by jeste nepřežila 🙂 proto semi libi tiche kuzelky! Už jen pro ten nazev TICHE.
  Dřevěné kostky abeceda jsou super tip na dárek.

 • Petra Kopecká 19.11.2017 at 12:28

  Můj favorit je hrací podložka. Kniha Mapy je nádherná a už nějakou dobu čeká v krabici s dárky, až nastane její doba. Ale článek mě navnadil tak, že si ji asi večer vytáhnu a počtu si sama :-).
  A někdy příště bychom mohli soutěžit o dřevěné pexeso.

 • Kateřina 19.11.2017 at 12:41

  Mapy jsem koupila jako dárek pod stromeček, takže cokoli jiného by nám udělalo radost 🙂 A příště?? Zaujala mě dřevěná černo-bílá stavebnice a nebo dřevěné pexeso.

 • Eva Kmochová 19.11.2017 at 12:46

  Jako výhra by se mi líbila Hrací podložka oohnoo, a mohlo by se soutěžit o kočárek 😉

 • Michala Betlach 19.11.2017 at 13:00

  Mít doma kuželky od Morrowse. To by byla výhra! No a další soutěžící by příště měli být určitě odměnění dřevěnýma kostkama ooh noo.

 • Jana K. 19.11.2017 at 13:16

  Dobrý den, ráda bych vyhrála knížku Mapy, z které jsem nadšená a chystám se mu jí pořídit… Když bych měla vybrat co za hračku, hací podložka vesnička mi přijde skvělá…Hezký den…

 • veronika horáčková 19.11.2017 at 13:18

  a – kniha Mapy – je fakt krásná
  b – koník pro kovboje – naše princezna koníky miluje

 • Martina Barnikova 19.11.2017 at 13:21

  A – kuzelky
  B – vozik na hracky
  Instagram – @tinushpini

 • Katka 19.11.2017 at 13:25

  Mapy jsou úúúžasné, opravdu se moc povedly, ale už je máme od Vánoc doma, tak bych ráda soutěžila o tiché kuželky. Byla by to bezva hra pro celou rodinu na dlouhé zimní večery 🙂
  Přidám ještě jeden tip….”Dopravní hřiště” na podlaze se dá levně udělat i pomocí washi pásek – https://www.svetpasek.cz/washi-pasky/washi-paska–silnice—pw60d10m0001/. Sice to není tak designové, jako nádherný kobereček od OOH NOO, ale účel to splní. Navíc se silnice může lehce odlepit a postavit zase nová 🙂

 • Jana 19.11.2017 at 13:31

  a) vybrala ybch si Mapy 🙂
  b) moc se mi líbí dřevěný vozík na hračky
  sleduji na fb i na ig jako Jana Kovandová

 • Adéla Bělunková 19.11.2017 at 13:33

  a) hrácí podložka
  b) dřevěný vozík na hračky 🐇

 • Katka Röslerová 19.11.2017 at 14:01

  Jako výhru bych brala knížku Mapy (díky za nafocení vnitřku knížky! na první pohled by mě asi nezaujala 🙂 )
  Z Ooh noo by byl fajn dřevěný vozík na hračky

 • Hanka 19.11.2017 at 14:14

  Moc ráda bych vyhrála tiché kuželky a další soutěž by mohla být třeba o kočárek nebo kostky.

 • Tana S. 19.11.2017 at 14:23

  Kniha mapy a dreveny pexeso 🙂

 • Hana Dlouhá 19.11.2017 at 14:25

  Zdravím, v této soutěži bych ráda vyhrála knihu Mapy. A v další mě okouzlily ty dřevěné kostky s abecedou 🙂

 • misa 19.11.2017 at 14:25

  a) knihu mapy
  b) lepenkovy robot 🙂

 • Monika Rajňáková 19.11.2017 at 14:26

  a) Kniha Mapy je moc krásná
  b) Jako v říští výhra by se mi libilo pexeso nebo kostky.

 • Simona L. 19.11.2017 at 14:27

  Mapy mě lákají už hooodně dlouho a zatím mě odrazuje jen cena a věk dcery:-) Jinak i ostatní dárky vypadají nadmíru dobře, hlavně tiché kuželky 🙂 Jinak v rámci dalších možných výběr z arki.cz se mi líbí dřevěné kostky s písmenky 🙂

 • Zuzana 19.11.2017 at 14:30

  Moc by se nam líbily kuzelky a pro příště me nadchly krásné dřevěné kostky.

 • Dasa Kovalova 19.11.2017 at 14:44

  Kniha Mapy. Pokud to nevyjde tady😉tak určíte poridime. Je skvělaaaaa. No a jinak houpací koník.

 • Martina 19.11.2017 at 14:52

  Líbily by se nám tiché kuželky a pristi soutez by mohla byt o cernobile drevene pexeso🙂
  Na IG: mar_tina_ha

 • Marketa Juřicová 19.11.2017 at 14:57

  Moc velkou radost by nam udelala podlozka s dopravnim hristem a do dalsi souteze bych vybrala podlozku vesnicka ☺

 • Lenka 19.11.2017 at 15:05

  Jejdaaaa…..nadherne!!
  A. Krasny kocarek
  B. Drevene pexes

 • Lenka debbie 19.11.2017 at 15:43

  A) mapy
  B) cernobile pexeso
  C) sdilim fb debbie debbiova
  P.s. strucnost volim z duvodu uspory Tveho casu vecer:-)

 • Sarka 19.11.2017 at 15:50

  tak nám by se nejvíc líbily Mapy, pokukuju po nich už dlouho :o) kluci jsou na ně malí, ale já knihy miluju a taky se bojím, že je přestanou vydávat, než se k nim dostaneme 😀 a od ooh noo se mi líbí taky černobílé dřevěné pexeso :o)
  jinak moc se mi líbí vaše pravidlo tří dárků :o) už jsem to doma i nadhodila…ale moc se to neujalo…:D ale přesně vím, jak ta hromada dárků zase dopadne :o) minule jsme vybalili traktor na klíček a zbytek dárků jsem už vybalovala jen já:D a některé jsem nakonec nevybalila vůbec a nechala je k narozeninám, které slavíme brzy po Vánocích 😀

 • Míša M. 19.11.2017 at 16:01

  Dobré odpoledne, děkuji opět za pěkný článek. Mapy už mám také schované ve skříni až bude ta správná chvíle, ale ty kuželky vypadají opravdu báječně 🙂 a příště by se mohlo hrát o to krásné černobílé pexeso. Krásnou neděli. M.

 • Zuzana 19.11.2017 at 16:08

  Dobrý den,
  moc by se mi líbila kniha Mapy nad jejíž koupí již nějakou dobu přemýšlím:-)
  A do další soutěže bych jako výhru vybrala dřevěné kostky abeceda:-)
  Krásný den, Zuzana

 • Le 19.11.2017 at 16:16

  1, kuželky
  2,kostky s abecedou 🙂

  • Le 19.11.2017 at 16:21

   instagram: leman.design

 • Martina 19.11.2017 at 16:44

  Líbili by se nám mapy a jako další výhru bych do soutěže vybrala vozík na hračky https://www.arki.cz/hracky/dreveny-vozik-na-hracky-ooh-noo/

 • Dag Mar 19.11.2017 at 16:50

  Krásné je všechni,ale pokud by jsme mēli vybrat,tak hrací podložku…..a na příště třeba pexeso…hezký večer🤗

 • Petra 19.11.2017 at 17:03

  Kuželky jsou krasné, ty bych rada vyhrála 🙂 a příště by se mi líbil vozík na hračky.
  Sleduji na FB i IG.

 • Markéta Ž. 19.11.2017 at 17:30

  Opet vycerpavajici… Dekuji. V pripade vyhry bych vybrala knizku Mapy a pro nekdy priste by se mi libily https://www.arki.cz/hracky/drevene-kostky-abeceda-ooh-noo-ruzove/. Dekuji M. Sleduji Vas i na fcb

 • Michaela Kratochvílová 19.11.2017 at 17:41

  Nám by se líbila knížka Mapy a příště dřevěné pexeso 🙂
  Hodnotím na fb a ig (mk_michaela30)

 • Pavla B. 19.11.2017 at 17:45

  Vybrala by jsem si MAPY, jsou opravdu krásné. Napříště může být dřevěné pexeso.

 • Markéta Šmídová 19.11.2017 at 17:53

  Me se líbí nejvíce podložka. A pro příště to dřevěné pexeso. Jinak díky za ukázku knížky mapy. Už po ni taky nějaký čas pokukuju.tak aspoň ze to bude do budoucna dobra investice.

 • Lenka Quintero 19.11.2017 at 18:01

  Teď by se mi líbila hrací podložka. a příště třeba písmenkové kostky.

 • Adéla Moravcová 19.11.2017 at 18:24

  nejlepší jsou mapy!!! super na další výhru jsou ty obří scrabble kostky <3

 • Marta vojkuvkova 19.11.2017 at 18:42

  Mapy máme už schovane,takže my bychom si přáli tiche kuzelky,a na přistěhovalci se můžete soutěžit třeba o vozik

 • Venduli 19.11.2017 at 19:02

  Ráda bych vyhrála pro syna podložku a jako další dárek bychom brali dřevěné pexeso či abecedu.

 • Gabriela L. 19.11.2017 at 19:36

  Dobrý večer,

  a.) Přála bych si knížku Mapy. Mám ji vyhlídlou od loňska a letos dostanou děti ještě globus.
  b.) Kovbojský koník na tyči.

 • Tereza Hanulikova 19.11.2017 at 19:56

  Mě se líbi drevene kostky abeceda.

  Sledují na fb i instagramu

 • Bara Molkova 19.11.2017 at 19:57

  Rada bych byla za vyhru knihy Mapy, chtela jsem pockat, ale ted uz se po vasem vzoru bojim, aby ji neprestali vydavat 🙂 A co se tyka Ooh Noo, za me je to Detska hraci podlozka vesnicka

 • Stepanka 19.11.2017 at 20:00

  Mapy a drevena abeceda priste:-)

 • Lucie 19.11.2017 at 20:00

  Hezký večer všem, nejvíce bych si přála pro dceru ty tiché kuželky, jsem z nich úplně unešená 🙂 co se týče další hračky do další soutěže, tak se mi moc líbí černobílé dřevěné pexeso 🙂

 • MP 19.11.2017 at 20:04

  Brali bychom kuželky! (v případě výhry prosím o jinou výhru než Mapy, knihu už máme doma). Příště bychom jako dárek braly dřevěnou abecedu.

 • Anička B. 19.11.2017 at 20:07

  Ahoj Miši no to jsou krásné věcičky, vyhrát pro ty moje dva rarachy bych ráda kuželky:-) a do příště mě zaujala dřevěná abeceda a nebo kočárek, ten je teda top.

 • Barbora 19.11.2017 at 20:08

  Prajeme si vyhrať kočiarik, je krásny a súťažiť by sa mohlo o čiernobiele pexeso 🙂

 • Michaela Hofericová 19.11.2017 at 20:12

  příště ty kostičky. 🙂 Mně by se líbily mapy, dětem podložka. 🙂 Oni ty knížky hned při prvním rozbalení neocení, ale když se do nich pak zakoukaj, je to jiný… sleduju na instagramu i na fb, hodnocení jsem dala…

 • Katka 19.11.2017 at 20:23

  a) hrací podlozka, b) pexeso.

 • Zuzana Kudrnová 19.11.2017 at 20:24

  May už doma máme, takže bych si přála vyhrát tiché kuželka a příště bych hrála o dřevěné pexeso. Ale všechno je krásné :-).

 • Luci 19.11.2017 at 20:30

  Líbilo by se mi vyhrát Mapy. Do další soutěže by se mi líbilo toto: https://www.arki.cz/hracky/drevene-kostky-abeceda-ooh-noo-cerne/ (FB sleduji a sdílím)

 • tereza 19.11.2017 at 20:32

  urcite tiche kuzelky pro nasi hlucnou slecnu 🙂 a priste drevene pexeso
  na IG jako terezaka na FB jako Tereza Slezáková

 • Romana Kašpárková 19.11.2017 at 20:42

  Mapy!! Tuhle knihu mám v hledáčku uz dlouho, ale pořád si říkám, že náš malej je na ni pořád malej 😁 ale to je znamení, je krásná.
  Stejně tak jako kostky s abecedou, které by jsme vybrali do další soutěže 😊
  Sdílím, hodnotím na fb a instagram taktéž @romiqeu 😉

 • Rosňa 19.11.2017 at 20:44

  A/ mapy
  B/ pexeso, povlečení nebo ten houpací lachtan
  Ig: Jana.rosna

 • Radka 19.11.2017 at 20:45

  Ráda bych knížku Mapy a příště kočárek 😊

 • Kristýna 19.11.2017 at 20:46

  mám slabost pro mapy :-)…a z arki o mumínky?

 • Iveta Ptáčková 19.11.2017 at 20:53

  Vyhrát bychom si přáli určitě Mapy, už dlouho po nich pokukujeme. Příště by bylo fajn si zasoutěžit o Dřevěné kostky abeceda, vypadají úžasně. Na IG jsem jako ivetaptackova a sdílím na FB 🙂

 • Marika V. 19.11.2017 at 20:59

  A) tiiche kolky…to je skvele…ja som tu hru ako dieta milovala…a este ma nenapadlo ju kupit detom…knihu Mapy nam priniesol Jezisko minuly rok…je perfetna a deti zakazdym hladaju Finsko a Mikulasa ( santa claus)
  B) Alicka miluje koniky tak asi konik na tyci….

 • Adéla Vejvodová 19.11.2017 at 21:04

  A) knížka Mapy
  B) úžasná by byla soutěž o šedého houpacího koníka Googy

  Sleduji na IG jako vejvodova.adela

 • Ivana 19.11.2017 at 21:08

  Děkuji za super nápady na hračky .-) Líbí se nám uplně všechno, ale asi nejvíc tiché kuželky. Ty by náš raubíř určitě využil 🙂

 • Nikola Šimková 19.11.2017 at 21:08

  Dobrý večer,
  z dneška bych určitě hlasovala pro mapy, protože je děti mílují 🙂
  A do budoucna hlasuji pro dřevěný vozíček na hračky.
  Sleduji Vás i na IG – ID bedlichka.

  Krásný nedělní večer, Nikola.

 • Kamila 19.11.2017 at 21:08

  a) vybrala bych si knížku Mapy; b) z eshopu mě na první pohled zaujalo dřevěné pexeso 🙂
  Sleduju na fb i na ig (kamisshka)

 • Zuzana 19.11.2017 at 21:12

  a) bych určitě brala Mapy (a před dětmi si je usyslila zatím sama pro sebe) a b) moc krásná je nabídka dětského povlečení.
  IG (zuzanacerna)

 • Andrea 19.11.2017 at 21:15

  a) kniha Mapy
  b) dřevěné kostky abeceda

 • zuzana fidlerová 19.11.2017 at 21:17

  A) Nám by se líbila ta hrací podložka…
  B) to černobílé pexeso bysme moc ocenily v nějaké soutěži je super…ale pro nás cenově nedosažitelné zatím..

 • Mirka Vošická 19.11.2017 at 21:19

  A)přála bych si vyhrát Mapy 😋 a za B) líbilo by se mi vyhrát dřevěné pexeso 😎moc pěkné @! Zdravím ze severu

 • Anna Kočovská 19.11.2017 at 21:21

  Rozhodně bychom stáli o knížku Mapy, je nádherná! A na příště si rádi zasoutěžíme o dřevěné puzzle. 😉
  A.

  • Anna Kočovská 19.11.2017 at 21:22

   A sleduji vás na fb. 😉

 • Lada 19.11.2017 at 21:24

  a) tiché kuželky
  b) kovbojský koník na tyči
  Dekujeme 🙂

 • Lucia 19.11.2017 at 21:33

  Tiche kuzelky by isto ocenili nasi susedia pod nami, nezavidim im ze tam byvaju, aj ked sa snazime…
  Kocky s abecedou su krasne, cierne najsamkrajsie
  Sledujem instagram

 • Michala 19.11.2017 at 21:34

  Vybrala bych koberecek a priste bych zaradila drevene kostky s pismenky nebo vozik na hracky- at si kluci taky uziji.

 • Petra Vraníková 19.11.2017 at 21:44

  a) jako výhra by nás potěšila kniha Mapy
  b) z eshopu nás nejvíc zaujala KAPLA 100 – STAVEBNICE ZE DŘEVA

 • Guna 19.11.2017 at 21:44

  Dneska je adventní okénko fakt velkoryse! Nejvíc by se mi líbili tiché kuželky, dny jsou čím dál kratší a je to skvělá bytová aktivita(zvlášť pro maminku, která pracuje z domu z malého bytu). Navíc jsou krásné! Mapy mám doma, zatím v poličce “na později”. Je to nádherná kniha! A odpověď na druhou otázku – dřevěné pexeso, který už tady na blogu byl. Instagram- gunaleite.

 • Barča 19.11.2017 at 21:47

  a – Dnes si přejeme vyhrát podložku
  b – dřevené pexeso je boží
  instagram – barcakovarikova

 • Tereza S. 19.11.2017 at 21:49

  vybrala bych tice kuzelky a do dalsi souteze kostky s abecedou… (sleduju ig petsvestek)

 • Lenka 19.11.2017 at 21:50

  Dobrý večer, jelikož knihu Mapy už máme doma a čeká zatím ve skříni, tak by jsme si rádi zasoutěžili o tiché kuželky. A napříště kostky s abecedou. Děkujeme za krásné soutěže.

 • Zdenka Zavadilíková 19.11.2017 at 22:09

  Mapy i kuželky už máme, takže bych si přála soutěžit o hrací podložku. A do příští soutěže by se nám líbil vozík na hračky. 🙂

  • Zdenka Zavadilíková 19.11.2017 at 22:16

   A IG sleduji pod stejným jménem.

 • Dana 19.11.2017 at 22:12

  U nas by asi nejvice zabodovala hraci podlozka 😉 Pekny vecer 🙂 IG: Svobodova Dvorakova Dana

 • Jana Holubcová 19.11.2017 at 22:14

  Super jsou tiché kuželky a na příště vozík na hračky.

 • Elizabeth Venkrbcová 19.11.2017 at 22:31

  Knihu Mapy jsem si přála vloni k Vánocům pro sebe (učím zeměpis) a radost z ní byla veliká. Až moje děti povyrostou, doufám, že budou nadšeni stejně jako já 😉 Teď by se nám nejvíce hodila hrací podložka a na příští rok navrhuji kostky s abecedou.

  • Elizabeth Venkrbcová 19.11.2017 at 22:42

   instagram – elizabethvenkrbcova
   fb – Eliška Venkrbcová

 • Eva Uldrichová 19.11.2017 at 22:31

  A) tiché kuželky jsou neskutečně fotogenické a stejně jako u Vás mám Mapy nasyslené na někdy 😉 zatím se kochám sama!
  B) koník na tyči
  Na IG sleduji jako uldrie.
  Děkuji.

 • Lenka Mužíková 19.11.2017 at 22:35

  Krásné dny přeji! U nás by to jednoznačně vyhrály Mapy! Moc rádi cestujeme a poznáváme…Je to nádherná kniha… Jako další dárek bychom rádi dřevěné kostky s abecedou… 🙂
  Sleduji i na fb..

 • Aneta 19.11.2017 at 22:49

  Nám by se mom líbila kostková abeceda nebo Mapy. Do příští soutěže bych zařadila hračku kočárek .

 • Petra S 19.11.2017 at 22:53

  a/ nám by se líbily mapy! vypadají úžasně
  b/ pexeso 🙂

 • Dyba 19.11.2017 at 22:54

  Přáli bychom si Hrací podložku oohnoo a do soutěže bych vybrala některé z krásných nástěnných hodin do dětského pokojíčku.

 • Soňa 19.11.2017 at 22:58

  Knížku Mapy mám vyhlídnutou už dlouho, výhra by potěšila 🙂
  Hračky jsou moc krásné, nejvíc by se mi líbil dřevěný vozík na hračky.

 • Ter 19.11.2017 at 23:03

  Nádherné věci, děkujeme za inspirace:)
  Nejkrásnější pro mě kočárek a vozík na hračky do další soutěže.
  Moc bych si přála pro naši holčičku hrací podložku, nemá chybu

 • Martina Krehelova 19.11.2017 at 23:05

  noo tak to je teda dilema :))) kraaaasne darceky presne podla mojho vkusu – jednoduche, kvalitne, prirodne materialy wauuu
  A) jednoznacne kociarik i ked jeden na von mame
  B) drevene kostky abeceda https://www.arki.cz/hracky/drevene-kostky-abeceda-ooh-noo-bile/

  Dakujem, ze mate vkus a davate tipy na krasne veci pre deti 🙂 som nadsena
  sledujem a zdielam i na FB

 • Pavlina 19.11.2017 at 23:17

  a) přáli bysme si vyhrát Mapy
  b) kostky s abecedou

 • Barbora 19.11.2017 at 23:21

  Vsechny vyrobky od znacky Ohhnoo jsou nadherne!Krasny design….
  Moc bych si prala podlozku na hrani pro meho syna.
  Priste by se mohlo soutezit o nejake krasne povleceni 🙂

 • Karolina 19.11.2017 at 23:24

  Knížka Mapy je super, přála bych si ji pro děti vyhrát a do příští soutěže by byl fajn vozík na hračky 🙂

  • Karolina 19.11.2017 at 23:25

   sleduju na FB ale nepíšu to sem…měla bych?…

 • Eva Šírová 19.11.2017 at 23:28

  Chtela bych vyhrat hraci podlozku. Jinak se me moc libi kocarrk, vozik a bavlnene deky.
  Ig: Eva Šírová

 • Martina Skočovská 19.11.2017 at 23:39

  Je těžké vybrat, všechno je krásné, ale asi bych vybrala tiché kuželky. Příště by se mohlo soutěžit třeba o dřevěný vozík na hračky. Hodnocení napsáno, na FB sdílím. Na instagramu sleduji jako makaface.

 • Šárka 20.11.2017 at 0:40

  vyhrát houpacího koníka, to asi dnes nepůjde, tak stací podložka se silnicí, ale příště bych o toho hracího koně soutezila rada…

 • Olga Salvanou 20.11.2017 at 1:07

  Nam by se mo libila knizka Mapy, ta je opravdu povedena. Take by se mi libila dalsi soutez treba o vozik na hracky. Diky moc.

 • Pavla 20.11.2017 at 7:07

  Tiché kuželky. A pro příště třeba vozík, ten se hodí.

 • Radka 20.11.2017 at 7:37

  Tiché kužalky, jsou úžasné! Příště by se mi líbilo soutěžit o jedno z těch krásných povlečení – např. startovací sady ladybird

 • Kačka 20.11.2017 at 7:47

  Nejvíc se mi líbí mapy a příště třeba kočárek pro malou princeznu.

 • Lucka 20.11.2017 at 7:54

  Uz jsem tu psala, ze my (ja 🙂 ) mame radi mapy, takze by se nam moc libila knizka mapy. A z obchodu Arki drevene kosticky abeceda, nebo jakekoliv z krasnych povleceni.

 • Lenka 20.11.2017 at 7:55

  a) rozhodně Mapy. Zatím jsem to dětem ukazovala v klasickém atlasu, ale tohle…tohle je mnohem lepší.
  v) zvířátka na tyči. Už vidím holky jak se honí po zahradě 🙂

 • Blanka Pavelková 20.11.2017 at 8:29

  Zdravím! Vaše blogy jsou nej! Ráda jsem se k vám vždy vracela pro radu. Tento kalendář provází samé bezva nápady. Za toto vám moc děkuji !
  Výhra je mně jedno. Dostala by to malá rok a půl stará holčička z leukémií. Zdraví bych ji tím nekoupila, ale tu radost v očkách alespoň na chvilku vyčaruju.

 • Martina Eignerová 20.11.2017 at 8:56

  Tentokrát moje odpověď není okamžitá a musela jsem to trošku schroupat, poté co jsem si otevřela stránku eshopu.Pro tohle já nemám pochopení, nejspíš pro to, že pocházím ze sociálně slabé rodiny. Sama šiji na zakázku ale ty ceny jsou no jak to říct, neuvěřitelné 😀 ovšem každé zboží má svého kupce. Já zabrousila do sekce knih pro děti a tam už to bylo cenově přijatelné. Musím říct knihy parádní a vybrat jen jednu nešlo. Takže já na příště hlasuji pro jakoukoliv dětskou knihu. kdybych náhodou vyhrála, tak bych chtěla asi podložku pro mladší dceru.

 • Alena Trechová 20.11.2017 at 9:12

  a) Pro staršího syna (3 r.) už mám Mapy schované. Ale máme ještě půlroční prcky (holčička a kluk), tak by se mi líbily ty kuželky, aby si vyhráli všichni 3 🙂
  b) dřevěné kostky abeceda

 • Martina 20.11.2017 at 9:16

  Dobry den, hezky clanek.
  Souhlasim s Vami, ze detem staci maly pocet darku. Jak pisete, prvni, druhy a pak uz moc nejevi zajem :-D.
  Vsechny ze tri vyher jsou krasne. Nam by se libila knizka Mapy.
  Priste by se mohlo soutezit o drevene kostky abeceda 🙂

 • Marie 20.11.2017 at 9:17

  a) ráda bych vyhrála podložku “dopravní hřiště” (ikdyž kuželky se mi taky moc líbí:-))
  b) příště by se mi líbilo soutěžit o tuto krásnou deku https://www.arki.cz/deky/detska-bavlnena-deka-vesnicka-ooh-noo-seda/

 • Eliška Francová 20.11.2017 at 9:23

  Mě by se líbila podložka a příště třeba dřevěné pexeso, ale vybrat si je opravdu těžké

 • Michaela Pušová 20.11.2017 at 9:24

  a) kniha mapy, b) DŘEVĚNÉ PEXESO OOH NOO

 • Iva 20.11.2017 at 9:25

  Moc by se nám líbila kniha Mapy.
  A pro příště Dřevěný kočárek pro panenky Ooh noo.
  Na Instagramu sleduju jako sallome13

 • Dana 20.11.2017 at 9:25

  1) Kuželky jsou zajímavé. Mapy vidím všude kolem, vypadají krásně.. nám by se zatím hodila nejspíš hrací podložka.
  2) Pro příště by se mi líbily – NÁSTĚNNÉ HODINY JULI YELLOW LAVMI. Krásně by ladily do pokojíku.

  Sleduji i na FB.

 • D-žejn 20.11.2017 at 10:21

  Mapy máme doma už do loňských vánoc, u dětí jsou opravdu oblíbené. Přála bych si vyhrát tiché kuželky, už jen ten nápad je geniální a na dobu, kdy jsou děti nemocné a musí být doma, by byly ideální. Na příště by byla skvělá hrací podložka se silnicemi.
  Sleduji na instragramu jako d_zejn

 • Markéta Němcová 20.11.2017 at 10:42

  Milá Míšo, opět nádherné a vkusné dárečky jste vybrala, chtěla bych je všechny pro sebe:-), ale mé tři kluky by určitě potěšila hrací podložka. A z obchůdku bych vybrala pexeso. Taky jsem pro méně dárečků pod stromeček, mám pro syny dřevěné loutkové divadlo, každému Kouzelné čtení (na Vaše doporučení) a teď čekám až vysloví přání do dopisu pro Ježíška. Jenže problém jsou příbuzní, chtějí klukům dopřát, máme velkou rodinu a o kvalitě a vkusu se netřeba zmiňovat 🙁 . Zajímalo by mě, jak to řešíte s dárky od příbuzných vy? Děkuji za možnost soutěžit a přeji pohodový den, Markéta
  kulhavaMa@seznam.cz

 • Miška Roušarová 20.11.2017 at 11:25

  Dobrý den, líbila by se nám jako výhra knížka Mapy a příští soutěž by mohla být o Hrací kostky s abecedou.

 • lucie 20.11.2017 at 11:32

  Ja bych dnes vybrala podlozku na hrani. A do dalsi souteze konika 😉 https://www.arki.cz/hracky/houpaci-konik-googy-ooh-noo-sedy/
  Knihu mapy mame, tez pro jistotu do foroty

  Emailem sleduji, na fb : lucie lesprix

  Lucie

 • Hanka 20.11.2017 at 11:36

  A) moc by se nám líbila hrací podložka
  B) další do soutěže by byl bezva kočárek (pro dcerku :-)) nebo vozík (pro synka :-))
  Sleduji a sdílím na FB jako Hana Svobodová.

 • Jeannette Tesařová 20.11.2017 at 12:08

  Mě zaujala kniha Mapy, ale malá by asi dala přednost kuželkám, takže je to docela těžké :).
  A příště třeba houpacího koníka, protože kdekoli je možnost nějaké podobné houpací hračky, tak je malá hned na ní.

 • Eliška Dadáková 20.11.2017 at 12:36

  a) urcite kniha Mapy,už po ni dlouho pokukuji,i když by stejně jako u vas zatím zůstala schovaná a čekala az kluci vyrostou
  b) dřevěné pexeso

 • Tereza Müllerová 20.11.2017 at 12:45

  Mapy dětičkám přinesl Ježíšek minulý rok, je to hit, neustálý:) Tak by se nám líbila podložka, chystáme se zrenovovat pokojíček…A do další hry by byůy fajn dřevěné písmenkové kostičky:)
  Sledujeme Ig i FB:) Krásný den!

 • Lenka Červeňová 20.11.2017 at 13:10

  a) moc by se mi líbila kniha Mapy, je krásně zpracovaná, doma bychom určitě užili
  b) příště bych ráda soutěžila o kostky abeceda v černé barvě
  Sleduji a sdílím na FB jako Lenka Červeňová

 • Hana 20.11.2017 at 13:20

  Zase super tipy na dárky:) a) knížka Mapy a za b) dřevěné pexeso

 • Misa 20.11.2017 at 13:21

  A)Moc by se mi pro maleho libilo vyhrat tiche kuzelky B)Pro pristi vyhru bych zvolila dreveny vozik na hracky

 • Lucie Skřejpková 20.11.2017 at 13:30

  a) moc ráda bych pro nás vyhrála knihu Mapy
  b) příště bych ráda soutěžila o dřevěný vozík na hračky https://www.arki.cz/hracky/dreveny-vozik-na-hracky-ooh-noo/
  Moc děkuji za soutěž!

 • Aneta 20.11.2017 at 13:31

  Články o pokojíčku mi byly velkou inspirací při vytváření toho našeho. Ještě není hotovo (a i mě těší, že to děláme postupně a je se na co těšit). Takže díky za ně 🙂 Mapy už máme dávno doma, takže a) udělal by radost i koberec i kuželky. Spíš koberec 🙂 b) vozík na hračky je top. Krásný kousek 🙂

 • Eva Kinclova 20.11.2017 at 13:40

  Rada bych soutezila o tiche kuzelky a do dalsi souteze bych uvitala jeden ze setu povleceni 🙂 pekny den

 • Katarina 20.11.2017 at 13:43

  Kniha Mapy, knih nie je doma nikdy dost a tato je velmi zaujimava. Do buducna mozno detske povleceni (aj ked syn by mal asi iny nazor 🙂

 • Veronika Mildnerová 20.11.2017 at 14:17

  Rozhodně souhlasím s menším množstvím dárků pod vánočním stromečkem. Tento rok je bude prožívat o trochu víc než ty dva předešlé. Chtěla bych zůstat u počtu 4 ks dárků. Myslím si, že si s nimi více vyhraje.
  Dnes mě ve Vašem článku moc zaujaly tiché kuželky a další věc do soutěže bych vybrala kovbojského koníka na tyči 🙂

 • Lucka 20.11.2017 at 14:23

  1) kniha mapy-vypadá opravdu krásně,ale knihovna nám určitě praskne
  2)vozík na hračky

 • Viki 20.11.2017 at 14:27

  Knížku Mapy už také máme :-), vybrala bych hrací podložku a do další soutěže dřevěné kostky abeceda. Sleduji na fb.

 • Leni 20.11.2017 at 14:28

  osobně nedokážu pochopit, jak dokážete ty věci poslat dál, pro mě by bylo hrozně těžké si je nenechat :D. já jsem loni a předloni zase udělala pravidlo, že na štědrý den si dcera rozbalovala jen dárky, které dostala od rodiny. Bylo jich také moc a přesně jak říkáte – bylo vidět, že je nadšená z první hračky a ráda by si s ní pohrála, ale všichni jí podstrkávali nové a nové balíčky, až se z toho stala rutina a zapomněla, co vůbec dostala. A tak jsem většinu dárků schovala a dávkovala jí to celý leden, vždy jsem vytáhla jednu a pořádně jsme si ji vysvětlily a pohrály si s ní. Po Štědrém dni jsem také dala pod stromeček dárky ode mě a manžela a každý den si dcerka rozbalila jeden. Sice to asi ztratilo to kouzlo Štědrého dne a Ježíška, ale nevěděla jsem, jak jinak to udělat, abych ji nepřehltila.
  Ráda bych vyhrála ten kobereček, protože u nás teď frčí dopravní značky. Ale chtěla bych samozřejmě všechno, protože jsem děsně konzumní typ.
  A do příští soutěže (kterou ale vyhraju! už doopravdy! :D) bych vybrala jedno z těch úžasných dětských povlečení, a nebo ten kočárek, no, to je krása, i když se obávám, že dcera z něho nebude tak nadšená jako z kteréhokoli křiklavého o 2500kč levnějšího z hračkářství 🙂
  instagram: lenka.scholleova

 • Veronika O. 20.11.2017 at 14:29

  Dobry den ☺
  A) rády budeme s děvčaty soutěžit o podložku
  B) tipuji, ze v dalším adventním okénku se objeví dřevěné pexeso
  Děkujeme za soutěž.

 • Petra 20.11.2017 at 14:52

  U nás by vyhrály mapy 😊 ale lákavě vypadá vše 🙂

 • Katka 20.11.2017 at 15:02

  Krásný den,

  pro dceru bych chtěla určitě tiché kuželky, jsou skvělé!
  Do další soutěže bych vybrala dřevěné pexeso.

  Sleduji na FB i IG.

 • Superterik 20.11.2017 at 15:04

  a) je těžké si vybrat – výhry jsou všechny krásné, ale nejvíc bych asi dala přednost knížce Mapy
  b) dřevěné kostky abeceda

  Sleduji vás na FB 🙂

 • Vasia 20.11.2017 at 15:12

  A) podlozku
  B)drevene pexeso
  IG: vasianikolaeva

 • Lucie L. 20.11.2017 at 15:14

  a) Nejvíce bychom asi užili dřevěný kočárek.
  b) Moc krásný a zároveň pěkná dekorace je dřevěný vozík na hračky nebo dřevěné kostky abeceda.

 • Radka Kovářová 20.11.2017 at 15:26

  Mapy a urcite vozik na hracky 😉

 • Aneta H. 20.11.2017 at 15:29

  Vybraka bych knihu Mapy

 • Aneta H. 20.11.2017 at 15:30

  Zaradila bych dreveny kocarek pro panenky. a Pro nas knihu Mapy 🙂

 • Kateřina Blažková 20.11.2017 at 15:34

  Dobrý den, jednoznačně kuželky, mapy už máme doma. A jako další tip dřevěné pexeso.

 • Lenka F. 20.11.2017 at 15:44

  Ráda bych vyhrála tiché kuželky:) Do příští soutěže si opět přeju ten božský kočárek pro panenky ;o)
  Hodnocení na FB napsáno;)
  Na IG sleduji jako cichulak – Lenka F.
  Lenka Fořtová

 • Lucka 20.11.2017 at 15:57

  Z výher bych dnes vybrala Mapy a příště třeba dřevěné pexeso 😉

 • Lenka 20.11.2017 at 16:38

  Zdravím. Moc by se nám líbili Mapy 🙂 A v příští soutěži by bylo fajn dřevěné pexeso .

 • Klára Zindulková 20.11.2017 at 16:49

  Další super článek – děkuji!!!
  Chtěli bychom vyhrát knížku Mapy a jako další by se mohly objevit Dřevěné kostky s abecedou 🙂 (postižená úča se nezapře, no 😀 )
  Jdu psát hodnocení, sdílet a na ig jsem jako klarkakrejcova 🙂

 • andrea 20.11.2017 at 17:10

  ja by som rada súťažila o detskú podložku a do do budúcana napr. čierneho koníka na tyči. sledujem na fb a istg.

 • Anna Dušková 20.11.2017 at 17:19

  Chtěla bych vyhrat mapy 🙂
  a do další soutěže by byl super
  Kovbojský koník na tyči Ooh noo

 • Simona P. 20.11.2017 at 18:17

  1) Mapy má kamarádka a je to nádherná knížka, takže bych si přála vyhrát ty.
  2) Dřevěné pexeso 🙂

 • Zuzka T. 20.11.2017 at 19:49

  Nám by se moc líbila kniha Mapy 🙂 A do příští soutěže bych vybrala dřevěné pexeso.
  Fb – Zuzka Tesarčíková, ig – zuzztesa

 • Martina Walczysko 20.11.2017 at 19:55

  Ahoj!
  a) rády bychoms dcerkami vyhrály knihu Mapy
  b) v příští soutěži by se mohlo soutěžit o dřevěné kostky Abeceda Ooh Noo, jsou krásné!
  Sledujeme i na FB.

 • Pavla 20.11.2017 at 20:06

  a) přála bych si oh noo hrací podložku
  b) hlasuju pro https://www.arki.cz/hracky/kovbojsky-konik-na-tyci-ooh-noo/
  na fb hodnocení přidáno, na ig sleduji jako pavla_rennfri

 • Katka Křechová 20.11.2017 at 20:28

  Vybrala bych si mapy. V příští soutěži bych chtěla soutěžit o dětské povlečení, to se hodí 🙂 Sleduji na FB.

 • Martina 20.11.2017 at 20:40

  Přáli bychom si tiché kuželky, naši sousedé v paneláku by to ocenili;-) Mapy jsou super, ale už jsem neodolala a mám je taky připravené v šuplíku na “ažbudouvětší čas”-)
  No a na příště by se nám líbil kovbojský kůň.. I když i kostky s písmenky vypadají super;-)

 • Markéta Kubánková 20.11.2017 at 20:41

  Chystáme se po svátcích připravit pokojíček pro syna, do něj by nám moc líbila podložka na hraní.. A z Arki pak ještě pro příští soutěž např. vozík na hračky nebo dřevěné pexeso 🙂

 • Dana Charvátová 20.11.2017 at 20:51

  Dobrý den, mně se líbí ta podložka na hraní. A z další nabídky se mi líbí například ty domečky.

 • Bara 20.11.2017 at 20:54

  Wow, tady je ale komentaru!

  (A) tiche kuzelky
  (B) povleceni pink bliss

  Mimochodem nasi Anne je pet, Julii budou za par dni tri roky a obe si knizku Mapy uzivaji. Mame ji v anglictine, tehdy snad jeste v cestine ani vydana nebyla, ale anglicky psanym knizkam se nebranim… no a v zasade prave nasavaji skrze obrazky. Nektere obrazky je doslova fascinuji a vzbuzuji v nich az neudrzitelnou zvedavost 🙂

 • Petra 20.11.2017 at 21:10

  1) kniha Mapy
  2) Kočárek je úžasný https://www.arki.cz/hracky/dreveny-kocarek-pro-panenky-ooh-noo/

  FB Petra Vojtěch
  Insta Sebinka1316
  odebírám

 • Tereza Vykydalová 20.11.2017 at 21:35

  Dobrý den, přála bych si vyhrát mapy.

  Do příští soutěže by bylo fajn dřevěné pexeso. 🙂

 • Petra V. 20.11.2017 at 21:53

  Milá Míšo, opět děkuji za skvělé ceny v soutěži. Na začátku Nového roku se chystáme vytvořit našemu 14ti měsíčnímu synkovi jeho království a články o zařizování pokojíčku pro Vaše holky jsou pro mě skvělou inspirací. Rádi bychom soutěžili o Hrací podložku a v další soutěži bychom nejraději viděli Dřevěné pexeso, které nemá chybu. Sleduji a sdílim na FB. Krásný zbytek dne. Petra.

 • Markéta Waas 20.11.2017 at 21:54

  Ty Mapy jsou skvělé, úžasné, to bychom si přáli mooooc 🙂
  A na výběr další hračky/hry bych vybrala ty kostičky abecedy, ty jsou moc pěkné

 • Muška 20.11.2017 at 22:07

  Jednoznačně Mapy. A pro příště……..písmenka.

 • Radka 20.11.2017 at 22:30

  Kniha Mapy je naproto úúúžasná! Ta by se líbila myslím hlavně nám dospělým 🙂 A do další soutěže bych ráda dala dřevěné kostky abeceda.

 • Sabina 20.11.2017 at 22:31

  A. Tiche kuzelky nebo mapa..oboji je krasne a uzijeme. Mapu mozna koupim na festivalu mini?
  B. Nejvic se mi libi detske povleceni lady bird
  https://www.arki.cz/design-pro-deti/detske-povleceni-startovaci-baleni-ladybird-ooh-noo/
  A pak pro dceru kocarek a pro syna podlozka pro auta. Maji krasny design.
  Sleduji i fcb Sabina Driakova

 • jarcca 20.11.2017 at 22:38

  a) nám by se moc líbili kuželky! 🙂
  b) hrací podložka je moc krásná! https://www.arki.cz/hracky/detska-hraci-podlozka-vesnicka-ooh-noo/
  sleduji, sdílím a hodnotím na fb jako Jarcca Jarunka

 • Veronika Bohouš 20.11.2017 at 22:51

  a – kuželky vypadají super.. Mapy jsem původně koupila taky na později, ale nakonec sem tam prohlížíme už teď. Hlavně Česko a kde bydlí jaká babička.
  b – těžký výběr…třeba pexeso nebo abeceda

  Sleduji všude – ig bohybohous

 • Lenka K. 20.11.2017 at 22:57

  Mapy máme doma, takže bych ráda dopravní podložku a jako dalších bych vybrala dřevěné pexeso

 • Kristyna 20.11.2017 at 22:58

  A) prali bychom si vyhrát Mapy
  B) rádi bychom soutěžili o kočárek nebo povleceni

  • Kristyna 20.11.2017 at 22:58

   Ig:krissponer