dětské království #10 | Tady si hrajeme už celý rok

Je tady další kousek z pokojíčku našich holek. Je to v pořadí 10.díl, takže kdo nějaký v rámci rekonstrukce zmeškal, určitě doporučuju se k nim vrátit. Celý pokojíčkový seriál je totiž vůbec nejčtenější z celého blogu, což je i pro mě velkým překvapením 🙂 . Dnes je na programu hrací kout Nely a Julie. Konečně jsme dokázali v pokoji jasně vytyčit místo, které bude ke hraní. V druhé části pokoje pak mají spaní a to už jste na blogu viděli v článku Tak tady spinkáme. Dnes jsem musela k nafocení využít chvíle, kdy byl pokoj uklizený, protože takových chvil jinak moc není 😀 .

Celý hrací prostor jsme oddělili od té části spací pomocí IKEA knihovny Kallax. Hezky se tak uzavřel a oddělil hrací kout a rozdělil pokojíček na dvě části. Dnes tedy k té hrací. Co v ní máme a kam co ukládáme?

Do lavice dřív než ve škole

Sezení v pokojíku jsem řešila poměrně dlouho. Holky mají pod oknem mezi postelema 2 m dlouhý psací stůl, u kterého budou sedět až do dostudování všeho co si vymyslí 🙂 . Je tedy potřeba ještě další stolek? Já si dlouho říkala, že ne, ale nakonec mě pohled na holky posedávající na zemi přesvědčil. Velký stůl je praktický a sedíme u něj často, ale takový ten kam si vemou svačinu, lego nebo puzzle, ten tady chyběl.

Vybrali jsme nakonec ne úplně typický, ale praktický. Vejdou se k němu obě dvě a místa mají obě dostatek. Do obýváku se tak přestěhoval malý IKEA stoleček, který už jim velikostně ani prostorově nestačil.

Roztomilou, bytelnou a vzhledově krásně zapadající lavici i stolek (kuk tady) jsme našli v sortimentu Atelier Girafa. O mamince Monice, které tento e-shop patří už jsem vám tu psala a rozhovor s touhle designérkou si můžete přečíst tady: Na kávě s designérem.

Tip: značně se nám u lavice a stolku rozšířil počet míst k sezení. Když maj na sebe holky občas alergii (ano taky to umí 😀 ), sedí každá na jiné straně a s úspěchem pak využíváme houpací Utukutu prkno.

Dilema zda do dětských pokojů koberce, plovoučku, vinyl nebo parkety, tak o tom najdete psáno asi všude. Jeden čas jsem uvažovala, že podlahu překryjeme kobercem na “dětská léta” našich dětí, aby se nepoškodily parkety. Ustoupili jsme od toho a byla to dobrá volba.

Kobereček jsem objednala pouze pod stolek, kde si holky nejčastěji vysedávají a v chladných dnech jako je tento (vrátili jsme se v noci z afrických 38°C do našich 12° 😀 ) si ho berou třeba na čtení a válí se po něm na zemi.

Zas tu byl jeden otazník – faktor kočka 😀 . My totiž doma koberce vůbec nikde nemáme a mintový koberec, který jsem si vybrala, je strašně krásný, ale “není chlupatý”. Tkaná oka lákaj každý drápek naší kočky, ale po 3 měsících soužití koberce s Kesinou a naopak, můžu prohlásit: “Mají se rády a respektují se.” 🙂 . Kočka i koberec žijí a vypadá to, že naše kočka je vůči koberci imunní, i když na něm hodně často spí.

Velmi často se ptáte na velikost pokoje. Celkem mají holky na spaní a hraní 22 metrů čtverečních. V místě, ze kterého fotím následující fotku, stojí veliká dvoukřídlá skříň, kde mají celou svou garderóbu, takže na tomhle prostoru mají úplně vše, co za 4 roky u nás nasbíraly.

Nejoblíbenější kout knihomolek

Holky jsou prohlížecí a to ne málo. Po dvoutýdenním detoxu se vrátily z Afriky do své nory a první kam letěly byly police s knihami a LEGO Duplo. A protože recenze na knihy tu píšu často a ráda, nemálo dotazů od vás míří právě na knihovnu.

Jak můžete v pokojíku vidět, kombinuju levnější kousky s těmi designovými, na které si ráda počkám a sháním kousek po kousku. Na knihy jsme zvolili moc šikovné police, které prodává IKEA a jsou určeny dle jejich popisu na obrázky.

Koupili jsme holkám dvě tyhle police většího rozměru (mají dvě varianty) a na nich si střídají ty aktuálně nejčtenější kousky. Snadno se navrtají do zdi, mají hloubku jen 12 cm, ale knih se tam vejde fůra. Jen pozor, že je děti nesmí používat jako shody nebo žebřiny 🙂 .

Druhá úložna pro knihy je veliká bílá police. Vyhovuje mi, že má patra, kde děti dosáhnou snadno, ale zároveň ta, kam nedosáhnou. Vím, že to není klasické “připravené prostředí”, kde by dítě mělo na vše dosáhnout a vše si moct půjčit a zase vrátit, ale vyhovuje mi to.

Nedosáhneme si pro všechno

Od spodního patra uklízíme věci tak, aby tam byly hlavně hračky menší Julie. Ona si tak dosáhne až po první knihy, dřevěná pexesa a oblíbeného Gruffala se zvuky. Nelinka si dosáhne snadno ještě o patro výš, kde má své puzzle, které jsou na Julii ještě moc těžké a leda by je ztrácela. Do předposledního patra pak Nelinka ještě dosáhne, klasicky si bere jako schůdek houpací prkno.

Tip: V předposledním patře vedle Albi kouzelných tužek, mají holky své první rádio. Je to reprák, který funguje na bluetooth a cokoli se dá do repráku poslat. My si doma pouštíme každý den Rádio Junior, které máme rády. Stačí vedle položit nějaký telefon nebo si třeba přes USB tam pouštět písničky, které máte rádi. Slouží zároveň jako power banka, takže si můžete na cestě z repráku i nabít telefon.

V nejvyšším patře už jsou takové knihy, které si holky samy neberou. Jednak jsou tam takové, které si čteme před spaním jako pohádky. Jsou tam knihy poděděné po nás, které chceme předávat do další generace a ruce Julie by to asi nedovolily, pokud by k nim měla vlastní přístup.

A v neposlední řadě tam jsou knihy, které se na běžné čtení úplně nehodí. Několik takových, které jste viděli v seriálu o emocích. Smrt, smutek, strach, ale momentálně tam mám i nasbírané Albert knihy, které jsou teď aktuálně v kampani výměnou za samolepky. Tyhle kousky ještě holky neznají a neviděly, budu jim je dávkovat postupně.

Obrázky a poličky

Tak sezení a knihy jsou za námi. Před námi jsou ale ještě stěny a taky hraní samotné 🙂 . Hrací koutek vybavuji holkám postupně. Průběžně se plní od ledna a až na začátku léta jsme jej prohlásili za dokončený 🙂 . Vím, že vybírám věci dražší, ale věřím, že jsou to ty, co se budou předávat dál.

Jednak jsem se děsně moc zamilovala do zvířátek  celé kolekce Bloomingville. Je to dětské, ale zároveň ne infantilní. Pokojíček tak bude nejen pro děti malé, ale vydrží jim tak i do prvního stupně školy, kde si už začnou prznit samy 😀 . Vybrala jsem dva: medvěd na kopečku a medvěd pod deštníkem.

Krom obrázků jsem chtěla na stěny i nějaké poličky, ale už ne ty klasické “policové”. Vybrala jsem si domečky, do kterých se toho dost vejde a holky je s radostí používají. Julinka si dosáhne do toho nejnižšího, Nela i do druhého a do nejvyššího zatím jen já. Tam jsem jim nechala svítící Lightbox 🙂 .

V policích se to mění podle nálady. Zprvu tam holky rvaly i Lego, ale to už přešlo a ví, že nejvíc to tam sluší všemu, co má krabici nebo plyšáčkům a panenkám. Myslím si, že tyhle domečkové police budou oblíbené pořád, jen tam asi časem budou věci víc holčičí než hravé 😀 .

Tip: momentálně se v Nelinčině domečku zabydlely hračky eeBoo (u nás k sehnání na Mamiee.cz). Prošívací karty jste na blogu viděli minulý týden. Druhá hra na blogu teprve bude 🙂 .

Před tabuli i bez školní docházky

Když jsme u těch stěn a pověsili jsme obrázky a přibili domečkové police, nesmím zapomenout na tabuli. Jestli magnetickou nebo na křídy jsem přemýšlela dlouho. Nakonec vyhrála ta na křídy a dobře jsme udělali. Jen je k nim nezbytnost v podobě kříd, které nepráší – doporučuju 🙂 .

Tabule se stala doma hodně oblíbenou záležitostí. Víc než na kreslení ji ale využíváme na stínové divadlo a promítáme se na ni obrázky nebo třeba obyčejně svítíme přes různé hračky.

Prostor pro promítání dává tabule i nové hře Malý hvězdář, kterou jsem vám tady na blogu představila. Byl to můj soutěžní nápad do soutěže s CUTblogem a měl takový úspěch, že je už hotová na trhu a vy ji můžete mít na www.pikle.cz se slevou 10%. Stačí do poznámky napsat heslo MKLIFE 🙂 .

I my máme dost bordelu

Je tam, jen ho umíme schovat. Aby bylo dost prostoru opravdu pro všechno, máme na takové ty hračky bez pevného místa dva (puntíkatý a mintový) velké pytle. A když říkám velké, jsou fakt velké 😀 .

Vejde se do nich i Julinka, takže když doma hrajeme na schovku, najdeme Julii hlavně podle toho, že je vedle jednoho z pytlů až nápadně moc vysypaného borčusu 😀 .

Pytle jsme si objednali dva  a přiznám, že ještě je nemáme plné. Časem se ale určitě najde něco, co do nich půjde strčit. Teď tam mají holky hlavně balóny, nějakého plyšáka, peněženky, hrací sluneční brýle, foťáček a jiné nafukovačky.

Velké pokojíčkové hraní

Jednotlivé hračky představovat nebudu, těch najdete dost, když si v menu pod logem blogu kliknete na sekci Hraní 🙂 . Tady jen k těm pokojíčkovým. Jako správné ženy, pobíhají Nela s Julií kolem své plotny. Je to dřevěná kuchyňka ukořistěná přímo z výprodeje showroomu Atelieru Girafa, když jsme si tam s holkama udělali výlet. Celý showroom si můžete na blogu prohlédnou tady: Žirafí showroom.

Když jsme doma holkám zrušili kočárek na vožení miminek, to bylo nadělení. Asi půl roku se miminka a panenky jen tak povalovaly v krabicích kallaxu, až se nám jich i holek zželelo a dostaly všechny svůj domeček. Kočárek už byl hodně malý a když se Nela rozhodla, že bude vozit Julii, hrozil konec třicet let starého kočárku. Tak jsme ho uschovali pro další generaci a holek panenky a mazlíčci teď mají nový domeček z výprodeje showroomu v podobě téhle bílé postýlky.

Tip: Krom zaječích panenek mají holky v postýlce i NatyNaty míšánky, se kterými chodí večer spát a jsou to nejvoňavější hračky, které doma máme. Paní Renáta, která hračky pro děti šije ještě nemá svůj e-shop, ale její práci najdete na Facebooku nebo v milém e-shopu Proprcky.cz

Oddělujeme hraní a spaní

V zadní části pokoje mají holky postele mezi kterými mají pod oknem velký psací stůl. Za postelí Julinky je pak přiložený policový díl Kalax z IKEA. V něm mají holky veškeré své krabice s puzzlema a další hračky. Zrecyklovali jsme kufříky z Albi Kouzelného čtení, ve kterých byla tužka s knihou a v nich mají holky teď letáky a časopisy, které je denně fascinují 😀 .

Do polic pak hezky pasují boxy, které už tentokrát nemáme z ikey, protože ty přežily docela málo. Jeden box máme garážový a v něm jsou všechna auta a dopravní prostředky, které doma máme. Vůbec nejvíc jich tam je z Lega. Tenhle box je dřevěný, poměrně těžký a jsou k němu i kolečka, která když přimontujete, může box stát mimo polici na zemi. Vzhledem k tomu, že by se holky vozily po bytě, raději jej máme v knihovně zašoupnutý 😀 .

Druhý, mintový box je kartonový, a jak jsem se bála jeho životnosti, vidíte ho tady vyfocený dnes, po cca 5 měsících provozu. V něm jsou zase další drobnosti (momentálně tam jsou Emušákovi mouchy, které znáte ze seriálu o dětech a jejich emocích).

Vím, je to zase delší čtení, ale i tak doufám, že se vám líbilo a že jsem uspokojila všechny dotazy, které mi došly. Snažila jsem se to vypsat úplně všechno. Pokud ne, klidně se ptejte v komentářích, kde už budu zase pravidelně odpovídat.

Noo a za odměnu pro všechny, kteří dočetli až se, mám tu ještě adventní okýnko.

adventní okýnko: Nakupte v Atelieru Girafa v hodnotě 3000 Kč

Poukaz na nákup v hodnotě 3000 Kč mi pro vás věnovala paní Monika z e-shopu www.girafa.cz. Výherce si tak bude moct vybrat cokoli najde na e-shopu skladem 🙂 a že tam toho vůbec není málo!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na blogu dole v zápatí, kde vyplníte email do políčka tabulky o zasílání novinek. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Co z e-shopu byste pořídili v případě výhry (tady vybírejte – klik)?

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu 28.11.2018,  výherce vyhlásíme na blogu v tomto článku.

Míša

All posts

443 Comments

 • Kata 23.11.2018 at 22:15

  Jelikoz stále dětem zarizujeme pokojicky, tak by se mi libil svitici mifty zajic nebo koberce:-)

 • RadkaH 23.11.2018 at 22:18

  Tak zrovna v Ateliér Girafa bych si věděla vybrat mraky věcí 🙂 Už jen návrh pokojíčku pro naše holky by bylo něco parádního 😉

 • Kateřina Kovandová 23.11.2018 at 22:20

  Krása ❤️👍 doufám, že ze se mi dcerce podaří také zařídit takovéhle království ve kterém se.ude cítit dobře. Ateliér Girafa sleduji už delší dobu a obdivuji jejich výrobky, které jsou čisté, nepřeplacané, nápadité.. Vybrala bych například stoleček se židličku ve tvaru zajíčka a lampičku na zeď ve tvaru mráčku, nejradši bych ale od nich vybavila celý pokojíček😍

 • Jana 23.11.2018 at 22:23

  Vše vypadá bezvadně, ale asi bych vybrala lampičku
  http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/miffy-first/

 • Andrea 23.11.2018 at 22:24

  Vybrala bych pro kluky doplňky do dětské pokoje. Tohle by byla super výhra, budu si držet pěsti 😀..Díky,díky za soutěž..

 • Lenka 23.11.2018 at 22:26

  Nejvíce mě asi zaujala lampička miffy first. Byl by to krásný doplněk do našeho pokojíčku. Navíc se hodí jak pro holčičku tak pro chlapečka.

 • Míša Drozdová 23.11.2018 at 22:27

  Doplňky do dětských pokojíčků. Je to skvělá výhra 😉 děkuju za bezvadnou soutěž 🙂 Hezký večer. M.

 • Dana Müller-Mazan 23.11.2018 at 22:28

  Moc dlouho mam zalusk z atelieru girafa tady tuhle lampicku,prvne se me libil zajic ale tento mede nema chybu http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/lampa-nocni-brown-s-original/ sdilim na fb 🙂

 • Míša Drozdová 23.11.2018 at 22:29

  Brala bych doplňky do dětských pokojů. Je to bezvadná výhra, děkuju za ní. Hezký večer 🙂

 • Petra Konečná 23.11.2018 at 22:29

  lampicka Miffy first!:) je nadherna

 • Adéla Šimková 23.11.2018 at 22:29

  Právě zařizujeme klukům pokoje, takže by se nám výhra náramně hodila. Mladšímu bych vzala tabuli medvěda a staršímu háčky ve tvaru hvězdiček.

 • Verča S 23.11.2018 at 22:29

  Pro staršího syna tabuli nástěnku medvěda a pro to naše pide chrasticiho Králíčka Nin nin

 • Marie 23.11.2018 at 22:31

  Pokojik jsem obdivovala jiz loni, kdyz jsem cetla prvne clanek. Holky maji opravdu krasne kralovstvi! Na eshopu jsem nasla presne to, co si mala preje…baldachyr nad postel… takze jednoduche vybirani: baldachyr royal rose… mozna bych prihodila i ruzovy mini stan, at ji to v pokojiku ladi😉. To by byly vanoce😍. Jinak na eshopu jsem se opravdu kochala… hned bych chtela byt zpatky ditetem.😂

 • Katka 23.11.2018 at 22:31

  Já bych vybrala kufřík badatelsky, myslím, ze by to teď dost užil, porad něco zkoumá a vymysli 🙂 děkuji

 • Kamila M. 23.11.2018 at 22:32

  Taky by se mi líbila zaječí lampa nebo nějaká hračka, třeba garáž na auta 🙂

 • Marie 23.11.2018 at 22:33

  Mam sem psat, ze soutezim na fb a sdilim? Jsem trosku zmatena. Dekuji a hezky vecer.

 • efcza lexa 23.11.2018 at 22:33

  Je toho strašně moc, co se nám líbí, ale vyhrála to sada zmrzlin, kytara (ať si to užijí i sousedi) a velká sada nářadí 6+

 • Hana 23.11.2018 at 22:33

  Je těžké vybrat / vypichnout jednu věc . A je tezke nevybírat jen podle sebe, ale podle potřeb a vkusu děti . U mě dcery by to momentálně vyhrál dřevěný kočárek ! A syn by zase potřeboval plysoveho medvěda , do kterého by schoval pyzamo 🙂

 • Nikol Turekova 23.11.2018 at 22:34

  Dreveny kocarek

 • Hana Dlouhá 23.11.2018 at 22:34

  http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/doktorska-sada/
  Vybrala bych doktorskou sadu. Moc děkuji za článek projdu všechny díly, za měsíc se stěhujeme a jsem úplně ztracená co se týče pokojíčku.

 • Hana Dlouhá 23.11.2018 at 22:35

  Vybrala bych doktorskou sadu. Moc děkuji za článek projdu všechny díly, za měsíc se stěhujeme a jsem úplně ztracená co se týče pokojíčku.

 • Maru Formánková 23.11.2018 at 22:36

  V pokojíčku nám chybí poličky a ty hvězdičkové od Girafy jsou parádní.

 • Maria 23.11.2018 at 22:36

  Je opravdu těžké vybrat, je tam toooolik krásných věcí. Pořídila bych kuchyňku přírodní 2445.

 • Daniela Fišerová 23.11.2018 at 22:38

  Wow, tak to je velká paráda. Asi bych pořídila lampičku Miffy First a hrací stahovací pytel 😊

 • Veronika 23.11.2018 at 22:38

  Tohle by byla pro nas uzasna vyhra. 🙂

 • Jana 23.11.2018 at 22:38

  Nejaky ten ulozny box by se hodil 🙂

 • Eva 23.11.2018 at 22:39

  Pořídila bych nejspíš odrazedlo nebo svítícího medvídka 🙂

 • Iva Sedláčková 23.11.2018 at 22:39

  Dobrý večer. Velmi me zaujala lednice 🙂 ta by se k naší kuchyňce velmi hodila 🙂

 • Barbora Vaňková 23.11.2018 at 22:39

  Medvedi tabuli 🙂

 • JanaK 23.11.2018 at 22:40

  Pořídila bych asi koberec se silnicí nebo kolejema, nebo něco bezva do kuchyňky 💛.

 • Marta 23.11.2018 at 22:41

  Tak to je krasna vyhra! A vzhledem k tomu, ze se snad budeme pristi rok stehovat a tim padem zarizovat detsky pokojicek, tak by se uplne hodila :)). Je tam dosti praktickych veci, ale tentokrat bych vsadila na roztomilost a zvolila bych zrejme lampu miffyho..

 • Alena 23.11.2018 at 22:41

  No, bylo by to těžké rozhodování… Moc se mi líbí dřevěné doplňky do kuchyňky, ale i obrázky, koberečky a úložné boxy a pytle 🙂

 • Adela Moravcová 23.11.2018 at 22:41

  Medvědí koberec a nástěnku!

 • Katka B 23.11.2018 at 22:41

  Nějaké vesele polštářky by naše prcky určitě potěšili 🙂

 • Klára Tošovská 23.11.2018 at 22:42

  Moc se mi líbí kufřík d aluminiovým nádobím a nebo křesílko 🙂

 • Lenka Sedláčková 23.11.2018 at 22:42

  U nás by byla rozhodně ta nej výhra mifty zajíček 🙂

 • Jiřina 23.11.2018 at 22:45

  Líbí se mi plno věcí, začala bych asi pd podlahy – koberce a pak doplňky… Díky za soutěž. 🙂

 • Lenka 23.11.2018 at 22:45

  Obávám se, že bych si tam vybrala téměř vše 😉 ale zaujal mě ten badatelský kufřík.

 • Jana 23.11.2018 at 22:46

  To by se vybíralo. Hodila by se lampička nebo i polička, koberec. Ale z lampičky by děti byly asi paf nejvíce

 • Martina V 23.11.2018 at 22:47

  Maji nadherne veci, kdybych vyhrala, budu vybirat nejaky designovy kousek nabytku – lampu, policku… diky za dalsi krasnou GA 🙂

 • Eva Vokounová 23.11.2018 at 22:47

  Mně se líbí stojánek na stůl a to úžasné dřevěné nádobí do kuchyňky 🙂

 • Lenka 23.11.2018 at 22:48

  Dcera dostane k narozeninám dům pro panenky, tak aby to bylo fér, vybrala bych garáž pro syna: http://www.girafa.cz/kidsconcept/garaz-2/ 🙂

 • Alča 23.11.2018 at 22:48

  Už dlouho pokukuju po stínovém divadle a ten kufřík nářadí je taky úžasný 😊

 • Michaela 23.11.2018 at 22:50

  ja bych brala urcite neco z doplnku a asi Miffy first, je tam toho na vyber mooc 🙂

 • Tereza 23.11.2018 at 22:51

  Uz z fotek obdivuji Vas pokojicek 💓 hlavne se mi libi kombinace parket. Mame je doma a musim rict, ze koberec pouzivame taky jen na hrani, kde mame jeden mensi a pak jednu detskou podlozku. 🦒 ma spoustu krasnych veci a hracek, ktere jsou originalni a nadherne!!!!! 💓💓💓 ale uhranulo me retro 🚴‍♀️

 • Jana 23.11.2018 at 22:52

  Stolecek se zidlickou, at ma na cem tvorit ty jeho umelecka dila

 • Martina Rozsívalová 23.11.2018 at 22:54

  Vybrala bych doplnky – koberec ‘ skakaci panak’, stahovací hraci podložku a možná nějaké odznacky 🙂

 • Hanka 23.11.2018 at 22:57

  taky se chystame na upravu pokojicku, dame holky 7l a 1rok dohromady. Stranku atelier girafa znam, chodim se tam divat skoro kazdy den. Maji tam spoustu krasnych veci, ale nektere teda “silene” drahe. Moc se mi libila jedna detska postel se skluzavkou a splhaci naklonenou rovinou. Díky za soutez, budu doufat, že se na nas stesti usmeje.

 • Jana Herr 23.11.2018 at 22:58

  Ty kufriky jsou super 🙂 nebo kavovar do kuchynky, to by se mi libilo 🙂

 • Míša N. 23.11.2018 at 22:58

  Pekne designove kousky. Libi se mi koberce, ulozne boxy nebo tabule. Vybiralo by se moooooc dlouho 😊.

 • Zuzana 23.11.2018 at 22:59

  Krásné věci. Chystáme se zařizovat pokojík a pěkný kobereček by se určite hodil😊

 • Katka 23.11.2018 at 23:00

  Hezký večer, hodily by se nám poličky na knížky,které zrovna čteme 🙂 Prima dny

 • Zuzana Šimičáková 23.11.2018 at 23:00

  Vybrali by sme svetlo do pokojicku, to sa snazime doladit uz dlho 🙂

 • Vanda 23.11.2018 at 23:01

  Zrovna jsme ve fázi, kdy holky dostaly poschodovou postel, kterou jsme prvně natreli na bílo,to se holkam líbilo nejvíc. Tatínek pak Dokoupil další kallax a maminka všechny hračky uložila ☺️ Stůl už máme , a od Ježíška dostanou židle, ale ještě chceme holkam udělat menší kosmetický koutek, tak by jsme v případě výhry vybírali něco co by nám v tom pomohlo ☺️

 • Veronika Kokešová 23.11.2018 at 23:03

  Hezký večer, opět kouzelný článek a nádherný pokojíček 🙂 my se za týden stěhujeme do domku, kde obě děti budou mít svůj pokojíček, jeden růžový a druhý v podobě džungle, určitě by jsme z tak krásné ceny vybrali, po malou zmrzlinky do kuchyňky (v létě je miluje) a pro staršího stan 🙂

 • Jana Panáčková 23.11.2018 at 23:04

  Určitě bych vybrala nějaké doplňky do pokojíčku holek. Králičí a medvědí polštáře jsou úžasné!

 • Martina 23.11.2018 at 23:04

  Atelier Girafa má spoustu krasnych produktu, az clovek nevi co by vybral. Od nabytku pres hracky i doplnky do pokojiku. Moc hezke a jednoduche. Verim, ze spolu s mymi syny by jsme vybrali to nejlepsi do jejich pokojicku.

 • Hana 23.11.2018 at 23:05

  Asi knihovnu…

 • Iva 23.11.2018 at 23:05

  Vaše holčičky mají opravdu krásný, vkusný a nadčasový pokojíček, co se neokouká 🙂 až budeme zařizovat pokojíček pro naše holky, určitě se nechám inspirovat. Do Atelieru bych zašla s dcerkou a jsem si jistá, že kočárky a postýlka pro panenky by jí uchvátily 🙂

 • Vanda 23.11.2018 at 23:05

  Zrovna jsme holkam pořídili patrovou postel, kterou si musely prvně pretrit na bílo, a to je bavilo nejvíc. Tatínek Dokoupil další kallax, a maminka všechny hračky uložila. Stůl už máme, ale židle dostanou od Ježíška, zatím mají naše z jídelny. Chceme ale holkam udělát malý kosmetický koutek, tak by jsme v případě výhry vybírali něco co by nám k tomu pomohlo ☺️🤩

  • Vanda 23.11.2018 at 23:06

   Jejda 😂 podařilo se mi to dvakrát vložit ☺️

 • Martina Kulíšková 23.11.2018 at 23:05

  Určitě bych vybrala nějaké hračky, např. badatelský kufřík, ten by se holkám líbil moc.

 • Darina 23.11.2018 at 23:06

  Moc krásný pokojíček. Vybrala bych doplňky do pokojíčku.

 • Marie Smáková 23.11.2018 at 23:06

  Nedávno jsme se přestěhovali, takže bychom uvítali nějaké poličky a obrázky pro doladění:-)

 • Eva Suchomelová 23.11.2018 at 23:09
 • Zuzana Kudrnová 23.11.2018 at 23:10

  Vybrala bych asi sviticiho zajicka.

 • Martina 23.11.2018 at 23:11

  Tak to je krásná výhra! Potřebovali bychom stoleček s židličkami;)

 • Lucie Košťálková 23.11.2018 at 23:14

  Určitě něco ze sekce doplňků, jako tabuli, nádobí atd 😉

 • Radus 23.11.2018 at 23:16

  je toho tam spoustu, co by se mi líbilo, třeba koberec silnice, koberec panák, komoda s otočným stolem, extra bezpečnostní zábradlí,domeček se silnicemi, dřevěné zmrzliny, ty jsou boží a spoustu dalších 🙂

 • Monika MIKULOVÁ 23.11.2018 at 23:18

  Líbí se mi kufrik botanický, a kupa dalsich vecicek krásných

 • Martina 23.11.2018 at 23:18

  S manzelom uz dlho pokukujeme po posteliach.A atelier giraffa ich ma krasne, uzasne ale tiez drahe😒Tak snad nekdy nasetrime👍

 • Tereza 23.11.2018 at 23:21

  Nádhera to je, těžké rozhodování… určitě by se hodila lampička, nástěnka, badatelský kufřík… A chrastítko pro malého bráchu 🙂

 • Petra 23.11.2018 at 23:21

  Synovi teprve budeme zařizovat pokojíček a tak by se určitě něco na výběr našlo.

 • Iva Bidmonova 23.11.2018 at 23:23

  Krasny vecer. Dalsi krasna soutez. Ja bych nasemu synkovi vybrala asi tabuli nebo lampičku 😁

 • Mirka Matuskova 23.11.2018 at 23:23

  Krasny pokojik. Mne by se libily dekorCe do pokojicku anebo pak xylofon nebo nejaka jina hudebni hracka.

 • Veronika 23.11.2018 at 23:23

  Kouzelný kaleidoskop. Pro sebe! 😀

 • Markéta P. 23.11.2018 at 23:25

  To je opravdu hodně těžké zvolit pouze jednu věc, také jsem ve fázi dozařizování pokojíčku pro holky, takže těch nápadů a inspirací by bylo fakt hodně. Tohle by byl dárek, který by mě asi potěšil hodně. Udělat těm dvěma svým princeznám radost něčím, co bych jim za normálních okolností rozhodně nemohla dopřát, by bylo super. Schovávám na později a určitě se na stránky někdy v budoucnu vrátím, nabízí moc hezké věci.

 • Lucie 23.11.2018 at 23:26

  Asi ten lepenkovy domeček se silnicemi, nebo velký stahovací pytel na zem, to by mohlo být užitečné 🙂

 • Lucie Vasilová 23.11.2018 at 23:26

  Určitě bychom rádi dovybavili pokojíček nějakým pěkným doplňkem.

 • Pavla 23.11.2018 at 23:28

  Koukala jsem po zrcadle..(myš), pak narazila na luxusní sadu na hraní – zmrzliny…ach! Ale pořídila bych nové židličky ke stolku

 • Karolína 23.11.2018 at 23:28

  My sice už pokoj zařízený máme, ale moc by se mi líbil pro děti stahovací hráči pytel a kuchyňka. Ale samozřejmě mě nadchlo spoustu jiných věcí. Jsou moc krásné, děkuji za tip na vánoční dárky. Přeji hezký večer

 • Jolana 23.11.2018 at 23:29

  Dobrý večer, vybrala bych malé záležitosti – stínidlo, sady nádobí pro děti. Vše je krásné, vkusné.

 • Anna 23.11.2018 at 23:30

  Zrcadlo myš, nástěnka 🤗

 • Libka 23.11.2018 at 23:31

  Badatelský kufřík vypadá skvěle. A koberec!

 • Veronika Budínská 23.11.2018 at 23:34

  Krásný věci! 🤗 Tam bych toho vybrala více, ale pro mé kluky mě tam zaujala pirátská loď a dřevěný auta.

 • Renata Ševčíková 23.11.2018 at 23:34

  http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/krabice-nejen-na-boty-2/ aještě určitě nějaký doplněk 😉

 • Dagmar Bezstarostová 23.11.2018 at 23:34

  Pokojíček budeme zařizovat už začátkem roku a Ateliér Girafa už mám dávno v merku 😀 stůl s lavici je super a králíček Miffy original xl 🔝

 • Eliška 23.11.2018 at 23:35

  téééda to je těžké! Strašně se mi líbí polička se šnekem a malý miffy first

 • Iva 23.11.2018 at 23:35

  Vybrala bych holkám do pokojíčku koberec.

 • Amellia 23.11.2018 at 23:40

  Hezký večer, určitě bych si vybrala nějaké kuchyňkové prvky, protože v tom teď naše Ema jede ve velkém a moc jí baví hrát si na vaření 🙂

 • Tereza 23.11.2018 at 23:40

  Hodily by se nám nějaké doplňky do budoucího pokojíčku,třeba stolecek a zidlicka 🙂

 • Markéta K. 23.11.2018 at 23:41

  Tak toho by bylo…. 🙂 líbí se mi třeba světlo zajicek Miffy:)

 • diona.ea 23.11.2018 at 23:48

  No, je tam toho hodně…uff…pobavila mě růžová retro aktovka…..taky mě dost uzemnily ty ceny…a vrátily pěkně zpět na zem:-) Nicméně bych vybrala kuchyňku přírodní. Překvapilo mě, že máte tak “málo” hraček. Vlastně to obdivuji, ale když já si nemůžu pomoct….no minimalista ze mě asi nebude 🙂

 • Gisela 23.11.2018 at 23:49

  Nechala bych vyber na detech 🙂

 • Magdalena 23.11.2018 at 23:51

  Líbí se mi moc ty kufříky, botanický nebo badatelský…

 • Tereza Vykydalova 23.11.2018 at 23:52

  Lampičku Miffy zajíčka. 😉 Díky za inspirativní článek.

 • Karolina 23.11.2018 at 23:58

  Tolika krásných věci co mají na webu ze bych ani nevěděla co si tanto vybrat, protože me láká všechno. Vybrala bych si třeba nějaké polštářky, světlo/stínidla nebo třeba retro odrazedlo.
  Jinak musím rict ze mate opravdu krasne zařízený pokojíček, myslela jste úplně na vše. doufam ze i me se povede zařídit ho podobne

 • Helena Kotrchová 23.11.2018 at 23:58

  Ja bych potrebovala byt milionar 😂 nejsois by vyhrala nektera z kuchynek,asi tato http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/kuchynka-prirodni/

 • Iva Pelikánová 24.11.2018 at 0:01

  Postel domeček❤️Jen nevím,zda by mne to doma proslo🙉

 • Bohdana Pejchalová 24.11.2018 at 0:02

  Poradila bych se s dcerou,kazdopadne vybavou do kuchynky zmrzlinami a kavovarem bych se mohla trefit;)

 • Hana Procházková 24.11.2018 at 0:04

  Míšo, vybrala bych teepee. Děti začínají mít schovavaci a bunkrovaci období. Takže tohle by jim určitě přišlo vhod.

 • Jitka 24.11.2018 at 0:06

  Nás zařizování pokojíčku teprve čeká. Líbí se mi židlička s hvězdičkami, úložný box s mráčkem, medvědí nástěnka… A partner by byl unešený z Miffy noční lampy 😀

 • Monika Sahebová 24.11.2018 at 0:07

  http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/koberecek-srnecek/ a urcite bych jeste neco vybrala 🙂

 • Katka Sormova 24.11.2018 at 0:08

  Ten kobereček srneček.. ach 🙂 nebo tabule na zeď!

 • Michaela 24.11.2018 at 0:08

  Kdyby jsme vyhráli jednoznačně by jsme pořídili dekorační noční lampu Miffy , protože náš syn už od narození má lampičce podobného usínáčka od Happy horse. A tak si ho oblíbil, že bez něj neusne, pořád ho má u sebe a je to jeho největší kamarád i nyní v jeho třech letech. Teď oslavil narozeniny tak by byl z lampičky nadšený. Jen by jsme výhru museli doplatit 🙂

 • Marika V 24.11.2018 at 0:11

  Jeeeej, k tomuto článku som sa dlho vracala, ale už som naňho zabudla, a preto som rada, lebo som načerpala opäť nejaké inšpirácie, a veľmi ma na stránke zaujala lampa zajaca ( úplne by sa nám hodila – máme zajacove tapety 😀 ), a nemáme stropné svietidlo, takže super nápad…a ešte sa mi páči sťahovaci pytel na hračky, a ten plyšák kde sa dá schovať pyžamo, myslím že to by sa páčilo našim babám 🙂

 • Bara Mikolasikova 24.11.2018 at 0:12

  😊 nakoupila bych drevene hracky. Vlacek se zviratky je kouzelnej 😍😍😍

 • Kristýna 24.11.2018 at 0:32

  Nevím, co vybrat, mají tolik krásných věcí! Ale poličky na knihy nebo židličky s hvězdičkami by se nám hodily moc 😉

 • Lenka 24.11.2018 at 0:40

  Na jare se chystame prohodit loznici s pokojem, at maji kluci vetsi pokoj, takze tato vyhra by byla paradni. Jeste nevim, do jakeho stylu budeme pokoj ladit, zatim se divam na inspiraci na internet, tak nemuzu rict, co presne bych vybrala. U Girafy je hromada krasnych veci 🙂

 • Jindřiška 24.11.2018 at 0:41

  Dreveny vlacek se zviratky,nadobi do kuchynky.

 • Jaroslava Rychtecká 24.11.2018 at 0:46

  Mají tam tolik krasnych věcí😊, že asi nevyberu favorita…Ale buď bych pořídila neco v “oddělení” hraček, nebo mozna lampičku zajice😊

 • Soňa 24.11.2018 at 0:51

  Jelikož budeme zařizovat klukům pokojíček, výhra by se hodila! Mají tam krásné věcičky! Např. poličky, věšáčky a světla

 • Denisa 24.11.2018 at 1:03

  Vsechnoooooo

 • Tereza Bártková 24.11.2018 at 1:08

  Vybrali bychom doplnky, jsme cerstve ( par mesicu) prestehovani v novostavbe , tak uz by to chtelo cely pokojik doladit , lampicku, obrazky, koberec uz tam mam vyhlidnute
  Zdravi Tereza
  bartkovatereza@centrum.cz

 • Pavlina 24.11.2018 at 1:08

  Tady je tolik krasnych veci,nejspis asi nejakou dekoraci holcickam do pokojicku😊

 • Lada M. 24.11.2018 at 1:10

  Díky za tenhle článek. Byl asi úplně první, který jsem na Vašem blogu viděla. Takže je to taková nostalgie 😊 V ateliéru bych vybrala světýlko Miffy a koberec panák, pro trochu “organizovaného” domácího pohybu 😅

 • Zuzana Křížová 24.11.2018 at 1:36

  Hračky nebo doplňky do pokojícku, výběr bude těžký

 • Adéla 24.11.2018 at 2:04

  Z Gitafy bych vybrala svetlo Miffy, ktere je krasne a hodi se do každého interieru i mensich rozmeru 🙂

 • Jana Stecová 24.11.2018 at 2:57

  Koupila bych hrací stahovací pytel a nějaké světlo. A radost by doma byla i z lednice, kuchyň pro dceru jsme sice vy robili sami, ale lednici tam nemá a ta by se tam i stylově hodila. Jen kde na ní vzít místo 😀

 • Romana Navrátilová 24.11.2018 at 4:57

  U nás by vyhrála nástěnka a tabule na stěnu a nesmělo by chybět zrcadlo.

 • Veronika 24.11.2018 at 5:23

  Určitě lampičku Miffy first light ❤️🐇

 • Hana Lorencová 24.11.2018 at 5:58

  Moc krásné. A jak je nádherně uklizeno, závidím. Z nabídky e-shopu bych vybrala koberec Skákací panák.

 • Hanka 24.11.2018 at 6:28

  Koberec skákací panák

 • Iveta 24.11.2018 at 6:32

  Nádherně uklizeno!
  Doplatila bych si postel Space Dream.

 • Lucie 24.11.2018 at 6:37

  Vybrala bych nějaké doplňky do vznkajícího čtenářského koutku pro našeho nejmenšího, koberec, poličky apod.

 • Buroška 24.11.2018 at 6:52

  Pokojíček holek je naprosto dokonalý! Cipískovi jsme zařídili jeho první pokojíček v létě, myslím, že se mu líbí. Ale co mu určitě chybí je tento stahovací pytel s cestou (http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/hraci-stahovaci-pytel/) 😊

 • Monika Plonková 24.11.2018 at 6:54

  Krásný den Míšo, já ten váš holčičí pokojíček viděla snad 100x a pokaždé ho znovu a znovu obdivuji a doufám, že jednou těm našim dvěma holčičkam taky vytvoříme tak vkusnou a přesto dětskou oázu klidu pro spánek a hraní.
  Nejspíš bych zvolila dřevěný úložný box růžový s hvězdičkami, zrcadlo ve tvaru myšky, a stínidlo ve tvaru balónu 🙂
  Děkuji za soutěž a mějte se krásně, Monika.

 • Lenka 24.11.2018 at 7:01

  Tak na tuto otazku nedokazu odpovedet hned. Výhra by se mi moc libila, chodim se tak casto kochat. Libi se mi tam tolik veci 😉 kdyz vim, ze potrebuji darek, co neprodavaji v kazdem hrackarstvi, jdu na jostotu sem.

 • Jana Považská 24.11.2018 at 7:07

  Maji spoustu krasnych veci. Hodil by se koberecek do pokojicku. Take mam zalusk na drevene vahy.

 • Martina Hanulikova 24.11.2018 at 7:10

  Určitě bych za výhru pořídila medvědí tabuli a koberec. ❤❤❤

 • Lenka Valová 24.11.2018 at 7:19

  Obchod je nádherný, nevěděla bych co vybrat dřív. Asi nějaké doplňky do pokojíčku.

 • Bára Veselá 24.11.2018 at 7:22

  Děkuji za inspiraci. Stále ladím synův pokoj a stále zjišťuju, že jsou potřeba další a další změny… Vybrala bych mu lampu mifty, nebo šnečí polici.

 • Veronika Przybylová 24.11.2018 at 7:27

  Jednoznačně by vyhrál svítící Miffy! 💜💚💜

 • Kateřina Spejchalová 24.11.2018 at 7:43

  Krása střídá nádheru! 😍 Líbí se mi spoustu věcí. Vybrala bych medvědí nástěnku a kobereček a také mě zaujala tabule a zrcadlo. A moje malé baristy by rozhodně potěšil dřevěný kávovar 🤗 děkuji za soutěž! ❤️

 • Katka 24.11.2018 at 7:44

  Líbilo by se mi tam spoustu věcí, výběr je těžký – mají tam promakanou sadu na pečení (dřevéné těsto se dá vykrajovat), krásnou zastrkávačku dort a moc pěkné tvarem nářadí pro malé kutily.

 • Michaela 24.11.2018 at 7:46

  Vybrala bych si lampičku Miffy.

 • Katka 24.11.2018 at 7:49

  Pěkné ráno, mě se moc líbí ty hračky, třeba dřevěné vybavení do kuchyňky je moc krásné.

 • Dita 24.11.2018 at 7:57

  Vzhledem k tomu, ze nyni chystame kompletní renovaci pokoje kdy do ryze holciciho musime zahrnout taky klucici část a našeho téměř ročního kloučka ubytovat s 5ti letou slečnou:-) vyzva bude nelehka a poukaz na nakup by se tuze hodil. Kde začít, toybox, knihovna,doplňky atd…

 • Vendula Sliwka 24.11.2018 at 7:59

  Mě se líbí koberec se skakacim pánakem a pak nejakoubhracky moulin roty

 • Martina 24.11.2018 at 8:03

  No to nevím, co vybrat dřív.. Dřevěné zmrzliny, pokladnu, nářadí pro kutily, čajový set.. nebo kostky s písmenkama…nebo stahovací hrací podlořku.. Asi bych musela losovat:-) A až někdy vyhraju ve sportce, tak bych vybrala velkou patrovou rodinou postel:-))

 • Ivona 24.11.2018 at 8:07

  Tak u nas jasná volba. Hrací stahovací pytel a látkový koš na cokoliv. 🙂

 • Bára 24.11.2018 at 8:09

  Mám 2 holčičky a největší radost by jim udělala lampička Miffy First
  😉

 • Tereza 24.11.2018 at 8:10

  V příštím roce nás čeka zařizování pokojíčku a moc by se mi do něj líbil úložný box a koberec se skákacím panákem.

 • Nikol Horáková 24.11.2018 at 8:11

  Určitě by se nám výbava hodila, bydlíme v novém teprve rok, takže to ještě není vyladěné. Koupila bych mu nějakou poličku na knihy nebo pěkné úložné boxy na hračky a třeba i nějaké hračky. Nebo tuhle rozkošnou lampičku ! http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/lampa-nocni-brown-s-original/

 • Karolína 24.11.2018 at 8:13

  Tolik krásných věcí… Snad se jednou dcera dočká vlastního pokojíčku. Takhle by asi nejvíc ocenila skládací domek, stále si staví nějaké skrýše. A určitě by se jí líbil kufřík s baletkou. Mně se moc líbí kapsář. Díky za další skvělou soutěž.

 • Kač Káldy 24.11.2018 at 8:21

  Hustý, krásný, začínám šetřit a konkrétně na retro odrážedlo, doplňky do pokojíčku, myší rodinku a dalších 100 věcí co by se nám do nového pokojíčku, který připravujeme hodili.

 • Andrea Mertová 24.11.2018 at 8:33

  Libi se mi koberec medved a drevene hracky 🙂

 • Katka 24.11.2018 at 8:36

  Tabuli, lampičky, dekorace 😉😊

 • Veca 24.11.2018 at 8:39

  Libi se mi garaz nebo nejake doplnky do pokojicku 🙂

 • Hana Pribylova 24.11.2018 at 8:40

  Nastenky a drevene hracky 😍

 • Adéla Urbancová 24.11.2018 at 8:42

  Nějak mi dříve unikla inspirace na tento e-shop a teď nestačím koukat ! :-O
  Pořídila bych vybavení do kuchyňky a obchůdku pro dceru. Koukám, že mají parádní kávovar, toastovac apod 😍

 • Štěpánka 24.11.2018 at 8:43

  Na jaře plánujeme zařizovat dětem pokojíček, tak toho bude potřeba hodně. Určitě se v něčem necháme inspirovat vaším výběrem. Teď se mi líbí u žirafy týpí nebo ten stahovaci vak na hračky se silnicí …. vlastně líbí se mi úplně všechno 😀

 • Petra 24.11.2018 at 8:56

  Vybrala bych nejake doplnky a hracky. Pokojicek jsme predelavali loni, letos budeme finisovat psacim stolem a policema na skolni veci 🙂

 • Adéla Bělunková 24.11.2018 at 8:57

  Mně se nejvíc líbí Miffy first🐰 a koberec medvěd 🐻

 • Janča 24.11.2018 at 9:04

  Teeeeda, to je výběr, vůbec bych honem nevěděla co vybrat. Určitě bych se v případě výhry poradila se synem, co by si vybral. Tak snad budeme mít štěstí 😉🙏

 • Haňulka Salátová 24.11.2018 at 9:09

  Já bych vybrala sviticiho zajíčka (nevím proč, ale nechce se mi vložit odkaz), když ho dcera uviděla u holek v pokojíčku, tak by ho moc moc chtěla 😀😀

 • Kateřina Horáková 24.11.2018 at 9:10

  Dobrý den Míšo,
  vybrala bych dětem do sbírky nějakou krásnou novou dřevěnou hračku a doplňky do kuchyňky.
  Přeju hezký den

  Kateřina

 • Terka 24.11.2018 at 9:14

  Už delší dobu pokukuju po nějakých dřevěných domečcich, tak asi ty nebo badatelský kufřík.

 • Aneta 24.11.2018 at 9:14

  Z Atelieru uz mame par kousku:)Jednou bych chtela cely pokojicek zaridit z jejich nabytkem,ty postele,och:)Ted by poridila postylku pro panenky a nejake deco.

 • Lucie Kuchařová 24.11.2018 at 9:15

  Protože stále zařizujeme pokojíček, tak by to byly nějaké doplňky. 🙂

 • Eva Mezerová 24.11.2018 at 9:20

  Asi bych malemu vybrala pekny obrazek v ramecku, koberecek a policku na knizky. Je tam toho hromada, co by stalo za koupi 😉

 • Helča 24.11.2018 at 9:22

  Moc se mi líbi svítící zajíc, ale ukázala bych i dětem na vybrání 😉 stěhujeme se a budeme dětem zařizovat pokoj, tak se inspirace hodí 🙂

 • Věra 24.11.2018 at 9:24

  Krásný, poukaz by se nám moc hodil. Chci holkám zařídit dětský pokoj, zatím jen na hraní, jinak se brzy se všemi hračkami nevejdeme do obývacího pokoje. Chtěla bych, aby holky měli lesní pokoj, v ateliéru bych jim vybrala medvědí koberec nebo koberec se srnkou a nějaké další doplňky

 • Marie 24.11.2018 at 9:24

  Vybrali bychom buď garáž s autíčky nebo hrací stahovací pytel……a nebo spoustu vybavení do dětské kuchyňky – ovoce, zeleninu, zmrzliny, dort apod. 🙂

 • Zdenka 24.11.2018 at 9:24

  Chystáme se dcerce zařídit pokojicek, takže určitě nějaké doplňky do něj.

 • Martina Leontynka Amalka 24.11.2018 at 9:29

  Urcite světýlko Miffy 🐇 🐻 🙂

 • Monika 24.11.2018 at 9:54

  Mně by se líbil pro mladší dceru nákupní vozík a dřevěný mixér.

 • Jana Kovandová 24.11.2018 at 9:55

  Určitě by se nám hodil stahovací pytel na hračky. 🙂 http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/hraci-stahovaci-pytel/

 • Monika Moravcová 24.11.2018 at 9:56

  Já bych holčičkám pořídila doplňky ke kuchyňce nebo doktorskou sadu. Ale krásné mají snad úplně všechno 🙂

 • Jana 24.11.2018 at 9:59

  Musela bych se dlouho rozhodovat, ale líbí se mi háčkované deky nebo ten velký pytel, kam se schová vše 😊

 • Jana Seidlová 24.11.2018 at 10:04

  Krásných věcí tam je opravdu hodně, ale asi na úplně prvním místě by teď u nás byl badatelský kufřík a kaleidoskop.

 • Lucie 24.11.2018 at 10:10

  Já bych pořídila nějaké světlo.

 • Soňa  Zemanová 24.11.2018 at 10:33

  Tak tady bych to měla jasné osvětlení do pokojíčku Miffyho 🙂 a nějaký koš na hračky

 • Zuzana Till 24.11.2018 at 10:34

  Nejpravděpodobněji závěsnou poličku 🙂
  Nebo milly first + čelenku + látkový spící koš 🙂
  http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/miffy-first/
  http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/celenka-tyrkys/
  http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/kosik-latkovy-spici/

 • Michaela Giercuszkiewiczová 24.11.2018 at 10:45

  O stránce slyším prvně, ale určitě bych něco do pokojíčku vybrala. Lampička je krásná, badatelský kufřík a vůbec, mají moc povedené věci.

 • Renata 24.11.2018 at 10:49

  Krásné věcičky mají… Líbil by se nám svítící miffy.

 • Lucie 24.11.2018 at 10:54

  Moc se mi líbí článek se zvířátky a pak bych to doplnila nějakou drobností.

 • Marcela 24.11.2018 at 10:57

  Líbí se mi medvědí tabule, zaječí lampička, stínidlo ve tvaru balónu. A syn by určitě chtěl týpí…. No, vybírání by bylo určitě těžké🙂

 • Jana K. 24.11.2018 at 11:00

  Tak me zaujal badatelsky kufrik nebo nejaka lampicka…

 • Alena Trechová 24.11.2018 at 11:23

  Vůbec nedokážu říct. Ale příští rok mne čeká zařizování pokojíčků pro 3 děti, tak by se nám určitě něco hodilo 🙂

 • Jana 24.11.2018 at 12:03

  Krásná výhra, vybrala bych vlajkoslávu a další doplňky, obrázky 😉

 • Veronika 24.11.2018 at 12:16

  Nejspise nejaky koberec nebo neco dalsiho do pokoje k nejstarsimu synovi, bude mit novy, az ho opravime v podkrovi.

 • Verca 24.11.2018 at 12:23

  Vybrala bych určitě lampičku zajíce nebo medvěda. Moc hezká výhra 🙂

 • Denisa 24.11.2018 at 12:26

  Krasny obchod a nemozne si v nem jednoduse vybrat. Libil by se mi asi koberec pro deti ci nejake drevene nadobi na hrani.

 • Edita B. 24.11.2018 at 12:34

  Opět super článek.
  K soutěži se připojím. Výhru bychom použili asi jako příspěvek na postel. Dcera už by potřebovala novou větší.

 • Lucie 24.11.2018 at 12:41

  Mají opravdu nádherné věcí a doplňky, je těžké vyjmenovat jednu, určitě bych pokutovala po koberci nebo lampicce Miffy☺

 • Jana Šlesingerová 24.11.2018 at 12:46

  Jsou to moc krásné věcičky. Ale asi bych to nechala na holkách, ať si vyberou.😃

 • Andrea 24.11.2018 at 12:52

  Lampičku Miffy first 🙂

 • Lucie 24.11.2018 at 12:57

  Na e-shopu je mraky krásných věci. Zaujala mě tabule a koberec.

 • Lucia Pištorová 24.11.2018 at 13:03

  Úžasné vecičky majú, ťažko vybrať jednu vec, asi by som skombinovala úložný box, poličku na knižky a puzzle.

 • Katka 24.11.2018 at 13:15

  Vybrala bych asi nějaké doplňky – uvažuju, že pokojíček doplním ještě nějakou tabulí na malování, nebo hračky, hodně se mi líbí dřevěné nádobí.

 • Vendy 24.11.2018 at 13:20

  Děkuji za inspiraci, právě zařizujeme první pokojíček pro naši malou princeznu a určitě pořídíme Miffy first 🙂

 • Eva Sp 24.11.2018 at 13:22

  Zrovna jsme ve fázi zařizování pokojíčku a ten váš je mi největší inspirací 🙂 Vybrala bych koberec s medvědem a dřevěné hračky.

 • Petra K. 24.11.2018 at 13:25

  Mně se líbí tabule nebo koberec 🙂 Krásný eshop!

 • Anička Kozí Nožička 24.11.2018 at 13:35

  Právě zařazujeme dětem novy pokojíček. Tak se každá inspirace hodí.
  Ale na eshopu mě nejvíc zaujaly hračky.
  Třeba tenhle krasny cajovy set http://www.girafa.cz/moulin-roty/cajovy-set-les-parisiennes/

 • Petra Kulhanová 24.11.2018 at 13:50

  Tak to je opravdu těžké vybrat, mají tolik krásných věc!!!:-) Ale asi bych si vybrala kouzelnou poličku šnek a látkový spící košík.

 • Magda 24.11.2018 at 13:52

  http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/typi-sede/
  Pokojík budeme v blízké době vybavovat, tahle výhra by byla nejvíc super

 • Zuzana 24.11.2018 at 13:52

  Líbí se mi kufříky.

  • Míša 24.11.2018 at 15:52

   Asi nějaké drobnosti – hračky, puzzle….. Díky

 • Lucie 24.11.2018 at 13:59

  Látkové koše na hracky, mozna nejaky ten velky polstar na zem. Vsechno je tam krasny!

 • Simona 24.11.2018 at 14:11

  Vybrala bych si poličky na knihy protože knížek není nikdy dost a tím pádem ani uloženého prostoru :-)A k tomu bych ještě brala nádobí do kuchyňky.

 • Vendula 24.11.2018 at 14:12

  Mají moc krásné věci vybrala bych třeba tuto krásnou stoličku http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/zidlicka-hvezdicky-bila/

 • Johana 24.11.2018 at 14:21

  Tak to je ale hodně těžká otazka… Lampičku? Kufrik botanika? No rozhodně by poukaz nezůstal ležet jen tak 😉

 • Kamila 24.11.2018 at 14:23

  Dobrý den, vybrala bych pro dceru nějakou vybavicku do kuchyňky a pro syna hrací stahovací pytel.

 • Leni 24.11.2018 at 14:30

  nejradši bych vzala postel beach house, ale ta se do těch 3000 asi nevejde 😀

 • Marie Vágnerová 24.11.2018 at 14:42

  Moc se mi líbí kufříky

 • Šárka 24.11.2018 at 14:51

  Ateliér Girafa sleduji už delší dobu a obdivuji jejich výrobky. Vybrala bych například stoleček se židličkou, nejradši bych ale od nich vybavila celý pokojíček

 • Pavlína Rytířová 24.11.2018 at 14:55

  U nás by to možná vyhrála kuchyňka s nějakým příslušenstvím.

 • Eva 24.11.2018 at 15:05

  Stínové divadlo a koberec.

 • Irena Durdilová 24.11.2018 at 15:14

  Míšo mě se tak mooc líbí postýlka pro panenky 🙂

 • MaGa 24.11.2018 at 15:14

  Páči sa mi lampička Miffy. Synovi by urobila obrovskú radosť garáž alebo koberec silnice.

 • Petra Bartošová 24.11.2018 at 15:43

  Brala bych všechno! Urcite bych vybrala nějaký koberec nebo obrázky a dekoraci. Je toho tolik, ze je opravdu radost vybírat! Doufám ze vyhraju!

 • paaja 24.11.2018 at 16:13

  vše je moc designově krásné, že člověk ani neví, co by si vybral, ale pár věcí by se našlo, co by se nám ještě do pokojíčku hodilo. Určitě lampička, úložný box nebo věšáček.

 • Lenka F. 24.11.2018 at 16:16

  tak tahle výhra je úplný SEN:)…girafu miluju a dlouho bych se rozmýšlela, co za ní nakonec pořídíme:)…ale jelikož milujeme Moulin Roty, tak bychom vybírali asi hračky této značky…a nově jim má přijít Maileg…tak možná by to vyhráli zajíci:)…to by se vidělo až v případě, že by k této radosti opravdu došlo…:))))…protože na girafě mají těch lákadel mraky:D

 • Karolína 24.11.2018 at 16:35

  Těžké rozhodování, ještě nemám jasno. Líbí se mi koberec panák, badatelský kufřík, stínové divadlo, propisot…..ale i další 😉

 • Ella Nová 24.11.2018 at 16:40

  Maji krasne policky na knizky a ulozne boxy, ale i ty hracky jsou naprosto kouzelne 🙂

 • Tereza Spirhanzlova 24.11.2018 at 16:46

  Moc se mi líbí látkové koše na hračky a vlajkoslávy 🙂

 • Daniela 24.11.2018 at 16:54

  Krásné! Neskutečně čistý, jednoduchý styl. Radost pohledět a zároveň si pohrát😊 V případě štěstí by naši rarášci ocenili Teepee😍

 • Kristýna 24.11.2018 at 16:54

  miffy first a xylofon 😍

 • Terezie 24.11.2018 at 17:13

  Naradi pro male kutily 🙂

 • Martina 24.11.2018 at 17:46

  Určitě kuchyňku 😊

 • Květa Hanáková 24.11.2018 at 17:54

  Nám by se líbily háčky ve tvaru hvězdiček

 • Veronika 24.11.2018 at 18:02

  Stoleček nebo koberec by se hodily.

 • Petra Kadlecová 24.11.2018 at 18:07

  u nás by se uplatnil koberec, nástěnka a osvětlení, asi něco z toho objednáme i bez výhry.

 • Anzet 24.11.2018 at 18:31

  Vybrala bych nějaké doplňky do pokojíčku, úložné boxy, pytle nebo lampičku

 • Pavla 24.11.2018 at 18:54

  Líbí se mi třeba Badatelský kufřík 🙂

 • Hanka Šafářová Chmelinová 24.11.2018 at 19:07

  Moc se mi líbi zidlicka nebo stolecek a nebo jejich police na knihytebe.Jsme ve fázi zařizování tak se hodí každá inspirace.

 • Hanka jonakova 24.11.2018 at 19:08

  Asi bych vybrala různé doplňky do pokojicku, potřebujeme ještě jednu lampicku… ale moc me nadchnul xilofon velryba a starší dceru by potěšilo tetovani😉

 • Jana 24.11.2018 at 19:55

  Asi bych měla problém vybrat, nevěděla bych co prohlédnout dřív. Zaujal mě například koberec se skákacím panákem, to by mělo u dcery určitě úspěch, nebo třeba stínové divadlo.

 • Lucie 24.11.2018 at 20:02

  Vyhrál by zajíček miffy firt. Ten se mi líbí už od vašeho zařizování.

 • Petra M 24.11.2018 at 20:12

  AKtuálně sháníme lampičky, takže bychom vybrali určitě některou z lampiček 🙂

 • Eva Kmochová 24.11.2018 at 20:15

  Vybrala bych úložný koš a krabice 🙂 těch není nikdy dost

 • Jitka 24.11.2018 at 20:18

  Já bych tam vybrala tolik věcí achchch 😍 rozhodně bych měla spíš opačný problém co nechci 😂
  Budeme v novém domečku dělat úplně nové pokojíčky pro oba a tak se vyřádím 😊
  A já bych brala určo světýlko Miffy First 😍

 • Barbína 24.11.2018 at 20:18

  Na tuhle stránku už jsem si zakázala chodit, takových nádherných věcí a všechny nutně potřebujeme ;D asi by to vyhrály nějaké doplňky do pokojíčku 😉

 • Veronika Vilímová 24.11.2018 at 20:21

  Pro holčičky bych vybrala kufříky – jedné s baletkou a druhé malou maminku 😍
  Anebo bych k výběru pustila je a to bych se nestačila divit 😉

 • Martina 24.11.2018 at 20:31

  Asi bych nechala vybrat dcerky, bud některý z kufříků nebo dřevěné sady jídla/nádobí.

 • Vendula 24.11.2018 at 20:55

  Pokojíček máme zařízený, ale nějaký designový doplněk nebo poličku by ještě určitě snesl:-)

 • Verča 24.11.2018 at 20:57

  V tomto atelieru je spousta super veci. Budem zarizovat pokojík, tak bych vybrala desitky veci. Jedna z tech, co se mi libi jsou jejich teepee.

 • Katerina 24.11.2018 at 21:03

  Chystame se k rekonstrukci pokojicku. A chybi nam dvoupatrova postel s uloznym prostorem. 🛌 koukam,ze maji jednu paradni i ve sleve 🎉.

 • Michala 24.11.2018 at 21:11

  Asi bych pro syna vybrala kuchynku nebo neco do ní… jenom ať si zvyká!:)

 • Alice 24.11.2018 at 21:16

  Líbí se mi kávovar a badatelský kufřík 😉

 • Katka N. 24.11.2018 at 21:17

  Pořídili bychom asi týpí zvířátka 🙂

 • Marie Gregorová 24.11.2018 at 21:24

  Já bych vybrala doplňky do dětské kuchyňky nebo nějaké dekorace do pokojíčku 🙂

 • Lenka 24.11.2018 at 21:50

  Dobrý večer, mají tolik krásných věcí, ale asi bych vybrala lampičku Miffy.

 • Veronika 24.11.2018 at 21:50

  Retro odrážedlo s košíkem. To je prostě jednička.

 • Bára 24.11.2018 at 21:55

  Libi se mi velice lampicka, ale kdybych vyhrala, nechala bych deti, aby si samy vybraly, co je jejich srdci nejblizsi.

 • Eva 24.11.2018 at 22:01

  To by se mi nevybiralo snadno, urcite lampicka Miffy first light

 • Bloud. Well Bloud. 24.11.2018 at 22:02

  Silnici!:)

 • Martina 24.11.2018 at 22:05

  Aktualne zarizujeme druhy pokojik, urcite bychom vybrali nejake krasne doplnky jako jsou policky, vesacky, boxy, zrcadlo….a treba by zbylo i na nejakou designovou hracku 😉

 • Jana 24.11.2018 at 22:09

  Tam je krasne vsechno, ale me se nejvic libi kuchynka.

 • Drahuše 24.11.2018 at 22:10

  Tolik nádherných věcí. Vybrala bych pro kluky tabuli nebo doplňky do pokojíčku.

 • Renáta Hovorikova 24.11.2018 at 22:12

  Propisoty a nádobíčko do kuchyňky. Oboje u nás teď frčí 🙂

 • Petra Š. 24.11.2018 at 22:19

  Obě naše holčičky už mají svůj stoleček v pokojíčku a moc potřebují lampičky, aby si mohly malovat a krásně na všechno viděly, i když už bude šero http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/lampicka-bila-na-klip/

 • Veronika S. 24.11.2018 at 22:21

  jelikož mě před více než 10ti lety na au pair pobytu okouzlil zajíček Miffy a ještě mě to nepustilo, asi bych se vrhla po Miffy světle! 🙂 Jinak nás teď čeká předělávka pokojíčku pro 2 děti, tak by se dnešní výhra moc hodila!!!

 • Zdenka 24.11.2018 at 22:35

  Hezký večer! Mně se moc líbí ten stolek s lavicí… 🙂

 • Tereza 24.11.2018 at 22:46

  Xylofon

 • Iveta 24.11.2018 at 22:46

  Já bych peníze přidala k nákupu Polohovaciho psacího stolu, na který se chystám.

 • Marie 24.11.2018 at 22:50

  Děkuji za rozšíření obzorů, ateliér jsem neznala. Moc se mi líbila podložka sbalitelná do pytle – na lego ideální, třeba ubude nehod typu nášlapná past. A pak mě ještě zaujala sada nářadí od šesti let.

 • Zdeňka 24.11.2018 at 23:01

  Ze spousty krásných věcí bych asi vybrala pirátskou loď pro malého dobrodruha, a pro větší slečnu případně asi nějakou lampičku. Díky

 • Kristýna Háblová 24.11.2018 at 23:04

  Jelikož chceme klukům příští rok zařizovat pokojíčky, tak by se nám hodila bílá police na knihy a určitě bychom si vybrali i nějaké doplňky 🙂

 • Lucie Johaníková 24.11.2018 at 23:17

  K nám by se hodil koberec koleje a k tomu nějaká drobnost od značky Moulin Roti.

 • Lenka Hermanová 24.11.2018 at 23:21

  Minulou neděli jsme klukům udělali pokojíček ,,co dům dal” a i když jsou z něj nadšení, vím, že by se jim hrozně líbil Koberec koleje, protože oba milují mašinky a koberec je prostě úžasný 😉

 • Hanka 24.11.2018 at 23:26

  To je pecka, tohle adventní okýnko! Nejvíc mě zaujala pirátská loď Barborossa:)

 • Andrea 24.11.2018 at 23:33

  Vybrala by som si botanicky a badatelsky kufrik pre deti a mozno este nejaky latkovy kosik 😀 Vase deti maju nadhernu izbicku. Rada som si pozrela aj precitala 🙂

 • Míša 25.11.2018 at 0:13

  Ty jo zatim vubec nevim, ale myslim, ze bych si jiste poradila 😀

 • Petra 25.11.2018 at 0:46

  Pořídila bych nejraději všechno 😀 😀 😀 — nejspíš však koberec nebo Miffy… 😉

 • Irena 25.11.2018 at 7:25

  V případě výhry bych ani nevěděla co bych si měla vybrat. Hodily by se úložné boxy, světýlko, tabule, nějaká hra…

 • Kateřina Kolářová 25.11.2018 at 7:37

  Ta dřevěná kuchyňka je nádherná – rozhodně tu.

 • Majda 25.11.2018 at 7:44

  Úžasné jsou všechny doplňky do kuchyňky včetně jídla 👍 Ale z praktického hlediska bychom pořídili židličku a nějaké poličky na knížky 😉

 • Lucia 25.11.2018 at 7:46

  Asi synovi garáž na autíčka, určitě by využila i dcera 🙂

 • Katka Röslerová 25.11.2018 at 7:54

  Same krásné a neokoukané věci! Vybrala bych si toho hromadu 😁 lampičky, koberec medvěd, badatelský kufřík..

 • Guna 25.11.2018 at 7:58

  Tam mají plno krásných věcí! Nejvíc se mi asi líbí Úložné koše a ceenoruzovy obrázek s holcickou a měsícem.

 • Zdeňka 25.11.2018 at 8:12

  Vybrala bych vnukům nějaké krásné dřevěné hračky, ať si pohrajeme:-)

 • Pikulová Sylva 25.11.2018 at 8:17

  Vybrala bych doplňky do pokoje, za chvilku nás čeká předělání pokoje, aby se do měj vešli obe princezny.

 • Lucka Procházková 25.11.2018 at 8:27

  Hezký den, Míšo, mo to by byla výhra 😍 v Ateliéru mají tolik krásných věcí…popravdě ani teď nevím, co konkrétně bych pořídila…musela bych pořádně vybírat, lákadel zde mají tolik…NÁDHERA

 • Jana 25.11.2018 at 8:31

  Zaujal mě třeba koberec se skakacim panákem a tabule medvěd. Vybrat by se toho dalo dost 🙂.

 • Petra 25.11.2018 at 9:28

  Maji nádherné veci ❤️ určitě bychom poridili nejake doplňky, moc se mi libi treba teepee a nebo ty boxy na koleckach, tech potrebujeme moc, protoze mame strasne moc drevene drahy a dupla :))) Petra

 • Jana 25.11.2018 at 9:37

  Všechno je hezké, výběr by byl těžký. Snad kolo, teepko nebo lampička .. ale ty ceny jsou teda taky pecka.

 • Radka Stehlíková 25.11.2018 at 9:55

  Syn už má pokojíček krásně zařízený a dcerce ho budeme teprve dělat příští rok komplet od postele, takže poukaz by uplatnění určitě našel. Doplňky, nábytek to vše nás čeká

 • Hanka 25.11.2018 at 10:00

  K nam do pokojicku by se hodil treba koberec s kolejemi nebo skakacim panakem… ale v eshopu je toho tolik, ze je problem vybrat 🙂

 • Kateřina Vítů 25.11.2018 at 10:10

  postel značky Bloomingville. Malý bude přecházet z postýlky na nrmální postel, tak by se to hodilo 🙂

 • Lenka Kovařčíková 25.11.2018 at 12:23

  Krabička na poklady a nástěnka medvěd by nám ke štěstí stačily 😊

 • kristee 25.11.2018 at 12:40

  Míšo, to je asi nejtěžší otázka na jakou jsem tu kdy odpovídala. Líbí se mi totiž úplně všechno 🙂 Vzhledem k tomu, že máme doma předškolačku byla by to možná aktovka nebo Mifi světýlko, ale možná něco úplně jiného. Tady se stejně nedá sáhnout vedle…

 • jitka kubíčková 25.11.2018 at 13:41

  pořídila bych asi poličku an knížky a pak pár dekorací a doplňku

 • Jiřka 25.11.2018 at 13:43

  Líbil by se mi koberec nebo úložné boxy a pytle. U malé by to ale jednoznačně vyhrál dřevěný kávovar 🙂

 • Eliška Dadáková 25.11.2018 at 13:57

  Doplňky do detskeho pokoje, který zrovna zarizujeme.

 • Petra 25.11.2018 at 14:07

  Na stránkách se mi líbí spousta věcí – včetně doplňků do pokojíčku. Našim malým holkám by ale asi největší radost udělala postýlka pro panenky nebo kočárek.

 • Markéta Koláčková 25.11.2018 at 14:17

  Krásné věci, nám by se hodily zmrzliny a kufřík s nářadím.
  Děkuji

 • Kača M. 25.11.2018 at 15:02

  Nejspíš retro odrážedlo. Mají tam ale krásné věci. Tento obchod mám moc ráda 😍

 • Martina 25.11.2018 at 15:03

  Pořídila bych do dětského pokojíčku, který zrovna zařizujeme pro našeho 2letého synka světlo Miffy first a doplňky od Bloomingville nebo nějaké koše na hračky ve skandinávském stylu. Byla by to krása 🙂

 • Bara 25.11.2018 at 15:25

  Koberec a tabuli do pokojíčku. Super článek. Díky a hezký den. 😉

 • Daniela 25.11.2018 at 15:32

  My bychom vybrali nějaký pěkný koberec 😉

 • Hanka 25.11.2018 at 16:59

  Detem by se asi nejvic libila lednice nebo garaz.

 • Bára 25.11.2018 at 17:47

  Tolik krasnych veci, ze ted proste nevim 😂 lampicku, koberec nejake vybaveni do pokojicku.. takove krasy tam,!

 • Michaela Novotna 25.11.2018 at 18:04

  My budeme zarizovat novy pokojicek, takze bychom si urcite vybrali nejake dekorace do jeho pokojicku 🙂

 • Terka 25.11.2018 at 18:19

  Zrovna budeme zařizovat dětem jejich první pokojíček, takže bychom využili a pořídili vybavení.

 • Adela B 25.11.2018 at 18:31

  Budu dětem letos také zařizovatnocépokojíčky, takže v obcodě je spousta krásné inspirace. Mně se líbí například dřevěný úložný box nebo zrcadlo.

 • Lucka 25.11.2018 at 19:13

  Vybrala bych nějaké osvětlení do pokojíčku 😉

 • Lucie 25.11.2018 at 19:48

  Koberec do dětského pokojíčku např. koleje, a k tomu nějakou lampičku.

 • Martina Josífková 25.11.2018 at 20:23

  Super článek a díky za tip na Atelier girafa, mají krásné věci. Aktuálně bych vybrala polštáře do nové postele.

 • Kateřina Valdmanová 25.11.2018 at 20:31

  Toho by bylo :)…Stínové divadlo, tetovačky, zmrzlinový set od Kidsconcept např. a jiné a jiné…mám tam mnoho favoritů 🙂

 • Hanka 25.11.2018 at 20:31

  K tomuto článku se čas od času vracím, protože postupujeme dost pomalu… Vybrala bych si vybavení do kuchyňky, nebo sedací puf ježečka😊

 • Eva K. 25.11.2018 at 20:38

  Nejspíš bych pořídila světýlko Miffy a nebo nějaký hezký kobereček k postýlce 🙂

 • Šárka 25.11.2018 at 20:44

  Nejspíš srínidlo balón nebo nějaký úložný koš.

 • Nikola Šimková 25.11.2018 at 20:51

  Postýlku pro panenky nebo týpí 🙂

 • Markéta Němčanská 25.11.2018 at 21:04

  Hodil by se nám hrací stahovací pytel a koše na hračky 🙂

 • TerEliBilecek 25.11.2018 at 21:09

  Teda, to jsou zase krasne veci:)nez se tim clovek prolistuje, zjistí, z potrebuj vsechno:)) me zaujal tahaci mamut, botanicky kufrik, puzzle, uložne boxy a měď di koberec, bozi:)

 • Janka 25.11.2018 at 21:18

  Milá Míšo! To je teda nádhera!!! Ale vybrat si asi nevyberu…to by bylo na dlouho! Já fakt nevím, nejvíc by se mi líbily asi nějaké koberce nebo i ta tabule, co mají holky, pochopitelně s neprašnými křídami 😀 A pro našeho malého juniora určitě nějakou garáž 😀 Díky

 • Kristína 25.11.2018 at 21:18

  My aktuálně sháníme lampičku ;-D

 • Jitka Elicerová 25.11.2018 at 21:21

  další z obchodů, kde bych dokázala utratit desetiticíce 🙂 vybrala bych nářadí, hrací stahovací pytel, …

 • Bára 25.11.2018 at 21:24

  Krásného toho mají spoustu, ale mým klukům by největší radost udělal velký kufřík s nářadím a kostky s písmenky.

 • Michaela 25.11.2018 at 21:48

  Malému chrastícího králíčka a většímu nejspíš badatelský kufřík – skvělý nápad=) Pěkné dny, Michaela.

 • Lucia 25.11.2018 at 21:48

  Asi stan na hranie, tie su krasne a detom by urobil velku radost.

 • Vendul 25.11.2018 at 21:59

  Do nového pokojíku by se hodila medvědi nástěnka, parádní koberec, nějaký ten sedací vak a další spousta nádherných veci. Z ateliéru girafa cerpam spoustu inspirace.

 • Veronika Patočková 25.11.2018 at 21:59

  Mě uchvátil šnek police na knihy 🙂

 • Aneta 25.11.2018 at 22:11

  Libi se mi myska v krabicce a k ni na hrani ta krabice. A mladsimu tahaciho mamuta

 • Monika 25.11.2018 at 22:17

  No to je pěkně těžké … na koberec silnice v černobílem provedení už si brousíme drápy delší čas, ale určitě bychom vybrali spoustu dalšího.

 • Lucie 25.11.2018 at 22:23

  Přála bych si návrh pokojíku, ale asi bych nechala výběr na holkách 😊

 • Klárka 25.11.2018 at 22:30

  Vybrala bych nejspíš židilčky a stoleček, protože ty zatím do našeho nového domu nemáme 🙂

 • Petra 25.11.2018 at 22:32

  Zatím nedokážu říct, vmco bychom vybrali. Asi bych nechala vybrat dcerky, co by se jim líbilo.

 • Míša 25.11.2018 at 22:35

  Vždycky se mi líbily králičí lampičky, takže u mě by to vyhrálo světýlko miffy first light

 • Zuzka 25.11.2018 at 22:38

  V případě vyhry by u nás mseli proběhnout velké společné vybírání, ame me by se líbila sada nářadí nebo nějaké doplňky do pokojíčku, případně stoleček. Dekuji za možnost takovéto vyhry, je be skvělé!

 • Lenka K. 25.11.2018 at 22:53

  Vybrala bych nějaký doplněk do pokojíčku – asi kobereček. Ale holkám se líbí snad všechno, takže je z čeho vybírat.

 • Dáša 25.11.2018 at 23:14

  Tak Toníka by určitě zaujalo stínové divadlo, pořád děláme prstíkama stíny a pirátská loď je taky luxusní. Krásné věci a těžký výběr 🙂

 • Květa 25.11.2018 at 23:14

  Líbí se mi látkové koše

 • Zuzka 25.11.2018 at 23:28

  Ráda bych nakombinovala hračky s vybavením, ale dřevěný kávovar by jistě vyhrál, aby nám dcerka mohla konečně pořádně vařit kafíčko 😊

 • Jana 26.11.2018 at 0:47

  Zatím se nedokážu rozhodnout, zda bych pořídila nábytek, týpí nebo svítícího medvídka Nanuka. Děkuji :-).

 • Ivča 26.11.2018 at 1:02

  My nyní řešíme, kam dát knížky, takže poličky by se šikly. Také židlička se neztratí.

 • Jarka 26.11.2018 at 1:35

  Miffy first a story book

 • Hana Hospodková 26.11.2018 at 3:28

  Ahojky…:)
  Já bych sáhla po této krabičce http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/krabicka-na-poklady-se-zameckem-seda/ a pak po bačkůrkách. Ve finále je tam toho dost, z čeho vybírat. Děkuji.

 • Iva Daňková 26.11.2018 at 7:38

  Dceři bude po Vánocích rok, takže plánujeme pomalé přesunutí do dětského pokoje. Takže výhru bychom využili na dovybavení dětského pokoje.

 • Hana 26.11.2018 at 8:10

  Pro své dcery bych vybrala nádherný kufřík baletky a nějaké doplňky 😉
  http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/kufrik-baletky/

 • Hana Svobodová 26.11.2018 at 8:56

  Hezký den, vybírání by bylo těžké. Hezkých věcí je zde spousta. Máme doma holčičku i chlapečka, takže mě zaujal jak kočárek, tak i garáž nebo nákupní vozík. I když u nás moc neřešíme “klučičí” a “holčičí” hračky.

 • Michala 26.11.2018 at 9:03

  Girafa má spoustu krásných věcí, asi bychom vybrali doplňky do pokojíčků nebo některý z kufříků.

 • Romana B. 26.11.2018 at 9:12

  Koberec, ulozny box nebo puzzle

 • Zdenka 26.11.2018 at 9:19

  Rozhodování by bylo těžké, mě by se líbilo spoustu krásných designových doplňků a hraček (třeba kolekce myšáků je nádherná, muchláček pro mimčo, pirátská loď pro staršího…). Kdybychom však zařizovali od nuly. Teď by většina zapadla mezi ty klasické, “obyčejné”, většinou poděděné věci a to by byla škoda 😉 a děti by to nedocenili. Takže bych poukaz využila na pořízení týpý 🙂

 • Marcela 26.11.2018 at 11:57

  Tak tohle by se mi teď moc hodilo, zrovna jsme se stěhovali a dětské pokoje nás teprve čekají. Vybrala bych koberec nebo malý nábytek do pokojicku 🤞🏻🙂

 • Gabriela 26.11.2018 at 12:05

  Vybrala bych nábytek do pokojíčku.

 • Veronika 26.11.2018 at 12:08

  Propisot, puzzle, stolek, židličky, poličky…. Je to těžké 🙈 dlouho bych vybírala 😊

 • Nikol 26.11.2018 at 13:37

  Tak teda,uprimne bych nevedela co vybrat drive,ale sla bych do doplnku.

 • Kristýna M. 26.11.2018 at 13:44

  Povlečení nebo jiné doplňky do chlapeckého pokoje.

 • Gabi 26.11.2018 at 13:58

  Badatelský kufřík a postýlku pro panenku.
  Máte nádherný pokojíček i barevně, to mi doma neprošlo… 🙁

 • Pavla 26.11.2018 at 14:18

  Asi kuchyňku 😊 ale věci nádherných je tam spousta 😊

 • Eliška Gřešková 26.11.2018 at 14:23

  Míšo, miluji váš pokojík a taky to králičí světlo, takže bych si pro mé sluníčka vybrala miffy first. Za 3 týdny se stěhujeme, takže ta by se jim tam moc hodila.

 • Katka 26.11.2018 at 15:32

  Nejspíš tabuli nebo nástěnku. Mají kràsné věci.

 • Lenka Pěnkava Kotroušová 26.11.2018 at 16:27

  Tolik krásných věcí, ale asi miffy first.

 • Johana 26.11.2018 at 16:31

  Zařizujeme zrovna pokojíček, takže bych vybrala nějaké doplňky, úložné boxy, poličky, tabuli nebo tak něco 🙂 Krásných věcí mají spoustu, takže by se určitě něco našlo 🙂

 • ALENA 26.11.2018 at 17:03

  Pokojíček máme zařízený,na eshopu bych ale vybrala určitě ještě nějaké světlo a pytle na hračky.

 • Simona Švihálková 26.11.2018 at 19:34

  Obávám se, že těch věcí, které bych nejradši pořídila je hned několik:-)
  Moc se mi líbí Story book nebo koberec ve tvaru medvěda

 • Bastera 26.11.2018 at 20:19

  Teda toho je vybrala bych buď kuchyňku nebo badatelský kufřík.

 • Katka K. 26.11.2018 at 20:24

  Nám by se do pokojíku hodil některý z koberců a další drobnosti na dovybavení.

 • Daniela Mašková 26.11.2018 at 20:30

  Nádherné věci, už z ateliéru máme řezací ovoce a zeleninu, perfektní dřevěné hračky.. Teď mi do oka padnul třeba zahradnický kufřík, ten by se hodil na zahradu k babičce a dědovi 🙂

 • Jana 26.11.2018 at 20:31

  Jeee, parádní e-shop. Těžké vybíráni… asi by vyhrály úložné boxy.

 • Kateřina 26.11.2018 at 20:33

  u nás by to asi byla nějaká tabule na kreslení a doplňky…je tam toho tolik krásného, že člověk musí pořádně zvážit 🙂 ale pro dva kreativce se tam určitě něco najde 🙂

 • Kateřina 26.11.2018 at 20:41

  Určitě bych vybrala víc než na co by mi poukázka stačila – třeba psací stůl 😀

 • Pavlína Mézlová 26.11.2018 at 21:22

  Je tam tolik krásných věcí, že se momentálně nemůžu vůbec rozhodnout, co vybrat 🙂

 • Eva Starustkova 26.11.2018 at 21:48

  Puzzle nebo stínové divadlo

 • Michala Hanáková 26.11.2018 at 22:13

  V případě výhry bych vybrala růžové krabice nejen na boty, aby měla tak hezky vystasvené své poklady a moc se mě líbí polička na knihy hvězdičky růžova 🙂

 • Renata 26.11.2018 at 22:13

  Naše děti mají pokojíček už vybavený. Ovšem obrovskou radost by jim udělaly tetovačky, nálepky, skříňky na poklady a odznáčky. 🙂

 • Lucie Buriánková 26.11.2018 at 22:25

  Nádherný pokojíky – postel space dream je top 🙂 ale na to by mi poukázka nestačila, vybrala bych tedy nějaký úložný box pro syna a hračku pro neteř.

 • Petra 26.11.2018 at 22:57

  Já bych vyrbaal holčičce do pokojíčku nějaké doplňky, jako třeba obrázek zaječí panenky, nebo tabulku na psaní. A navíc jako dárek krabičku na poklady pro miminko.

  Hezký večer

  Petra

 • Zuza 26.11.2018 at 23:01

  Poridila bych kuchynku nebo koberec,..;)

 • Lenka B. 27.11.2018 at 0:22

  nejspise hracky: drevene puzzle nebo latkovou postavicku

 • Miška 27.11.2018 at 7:52

  Dobrý den, určitě by to byla tahle nádherná lampička miffy first 2451 . Míša

 • Barbora H. 27.11.2018 at 9:45

  Dcera se zamilovala do postele Dottie… ale to bychom tatinka musely hoooodne premlouvat.

 • Kami 27.11.2018 at 10:21

  V případě výhry bych určitě pořídila hlavně dřevěné nářadí, aby nám z bedny s opravdovým nářadím neustále něco nemizelo 😀

 • Iva 27.11.2018 at 10:29
 • Kateřina 27.11.2018 at 11:02

  Holkám bych pořídila Týpí a zmrzliny do kuchyňky.

 • Jana Kunešová 27.11.2018 at 12:24

  Našla by se tam spousta krásných doplňků. Moc se mi líbí lampička miffy first a plyšáci na pyžamo 🙂

 • Martina 27.11.2018 at 12:27

  To je těžké vybírání! Jestli lampičku, kočárek nebo poličku… Myslím, že kdybych atelier navštívila osobně, manžel by to odnesl infarktem… 🙂 🙂

 • Katka Křechová 27.11.2018 at 13:03

  Určitě bych musela vybrat oboustrannou silnici z plsti 🙂

 • Jana Dopitová 27.11.2018 at 13:03

  u nás by asi vyhrály doplňky kuchyňky jako kávovar a mixér.

 • Pavla 27.11.2018 at 13:29

  Vybrala bych doplňky do pokojíčku.

 • Martina H. 27.11.2018 at 13:29

  Vybrala bych dětské sezení (stoleček s židličkou nebo křesílko) nebo bych poukaz využila jako “injekci” při koupi nové- větší postýlky.

 • Petra Bemová 27.11.2018 at 13:44

  Už nějakou dobu přemýšlíme nad lampičkou do pokojíčku, tak bych buď vybrala buď tu nebo bychom se s holkama podívaly pořádně na hračky a tam už by si určitě něco našly. 🙂

 • Eva 27.11.2018 at 13:46

  Zrovna nedávno jsme stěhovali mladší dcerku do pokoje k synovi a váš článek mě inspiroval k rozdělení pokoje na spací a hrací část Původně jsem chtěla dívčí část a chlapeckou, ale takhle je to když jsou malí lepší. Takže děkuji za inspiraci a z obchodu bych si vybrala věšák hvězdička a úložný box

 • Pepe Petula 27.11.2018 at 14:12

  Jelikož zařizuji postupně klukům pokojíček od začátku,tak to,co bybylo aktuálně potřeba. Výhra by tedy pro nás byla víc než splněné přání 🙂

 • Markéta 27.11.2018 at 14:19

  Něco z krásných hraček na dětské vaření:)

 • Kateřina Bednářová 27.11.2018 at 14:23

  Tak tady mám jasno já, ještě že z toho ta naše treperenda ještě nemá rozum 😀 Určitě odrážedlo retro first go a pytel na hračky! Konečně bych se odhodlala nějaký koupit 🙂

 • Andrea D. 27.11.2018 at 14:31

  Aktuálně nám do dětského pokoje chybí koberec, takže bych vybírala asi ten. I když věcí by se mi líbilo mnohem víc 😉

 • Jana 27.11.2018 at 15:05

  Vybrat si z tolika krásných věcí to je těžké ale určitě bych dovybavila holkám kuchyňku, případně nejaký úložný box.

 • Ivona 27.11.2018 at 16:00

  I když to u nás bude aktuální až za nějakou dobu, vyhrálo by nejspíš krásné odrážedlo First go! 🙂

 • Michaela Pušová 27.11.2018 at 16:18

  pořídila bych holkám asi poličky a pěnové puzzle 🙂

 • Vanilka Bourbon 27.11.2018 at 16:41

  Vybrala bych nejspíš něco z kategorie dřevěných hraček (vaření)

 • Ivana 27.11.2018 at 18:36

  Velmi se mi líbí sada na rybaření a dřevěné nářadí pro malé kutily 🙂

 • Michaela 27.11.2018 at 19:08

  Krásné věcičky, já bych vybírala nejspíš mezi doplňky do pokojíčku, abysme ho klukům konečně dozaridili 😊

 • Soňa R. 27.11.2018 at 20:02

  Urcite neco z doplnku do pokojiku…

 • Veronika Skalská 27.11.2018 at 20:34

  Koupila bych dcerce vláček se zvířátky a doplňky do kuchyňky- nádobí, toustovač a kávovar, to by vařila dobroty 🙂

 • Michaela Hofericová 27.11.2018 at 20:52

  Je těžký vybrat mezi takovou nádherou… Moc se mi líbí ty nový polštářky s medvědama! Ale i ty látkový koše… o hračkách ani nemluvim…

 • Verča R 27.11.2018 at 21:00

  Rekonstruujeme a brzy budeme zařizovat dětský pokoj, takže by se tady ta výhra opravdu hodila….první mě napadla nějaká tabule a ta medvědí vypadá suprove 🙂

 • Kateřina 27.11.2018 at 21:11

  Nejspíš lampu mifty ☺️

 • Martina T 27.11.2018 at 21:27

  Chybí nám stůl s židlí 🙂

 • Marcela 27.11.2018 at 21:36

  Prave budujeme novy pokojicek, tak bych princeznu nechala vybrat koberecek.

 • Andrea S. 27.11.2018 at 21:38

  Mno páni, parádní výhra! Těžko vybírat z nabídky, ale za naás by to byl asi dřevěný jeřáb nebo garáž na auta 🙂

 • Sabina 27.11.2018 at 21:44

  Moc bych chtěla pro holky Miffy First Light

 • Karolína Dvořáčková 27.11.2018 at 21:47

  Já už dlouho pokukuji po Dílně od Sebry. Ta by u nás doma udělala radost. Jinak všechno zboží od Girafy je nádherné 🍀🍀🍀

 • Darja 27.11.2018 at 22:18

  Vzhledem k faktu, ze aktuálně řešíme podobu a zařízení pokojicku, tak určite nábytek. A moc dekujeme za inspiraci a článek!!

 • Alice 27.11.2018 at 22:25

  Líbí se mi všechno 😀 vybrala bych nějaký doplněk do pokojíčku nebo tuto dřevěnou zmrzlinu http://www.girafa.cz/kidsconcept/zmrzliny/

 • Petra 27.11.2018 at 23:09

  Super, Atelier Girafy miluju, mají krásné věci. Jelikož budeme po novém roce zařizovat pokojíček pořídila bych nějaké dekorace nebo stůl.

 • Denisa Jenčovská 27.11.2018 at 23:11

  Tak tam je výběr! Určitě nějaké hračky nebo doplňky do pokojíčku. U nás by byl úspěch zaručen v případě puzzlí, tetovaček a něčeho do kuchyňky 🙂

 • Magda 28.11.2018 at 0:00

  Jednoznačně lampičku, ta by se nám do pokojíčku náramně hodila 🙂

 • Radus Smitalova 28.11.2018 at 0:16

  Jeee tam bych si toho dokazala vybrat silene moc. Pristi rok planujeme zarizovat detsky pokojik v novem domecku, tak by se nam uz jenom samotny navrh velmi hodil.

 • Dagmar Sedláková 28.11.2018 at 2:40

  Pořád kupujeme staršímu něco s auty, tak tentokrát bych vybrala něco pro holčičky, třeba myší Story book.

 • Bejlkova Foto VP 28.11.2018 at 6:20

  Krasna soutez. S pokud bychom vyhrali, tak bych nechala vybrat si dcerku. Preci jen by to byl jeji darek z vyhry. Dekujeme (sdilim i na fb Foto Vp)

 • Michaela 28.11.2018 at 7:04

  Asi bych vybrala garaz pro syna nebo se mi libi zidlicka a stolecek s hvezdickama, jeste bych musela promyslet

 • Eva Hamplová 28.11.2018 at 8:02

  Je tam spoustu krásných věcí, ale syn by se určitě zbláznil radostí z garáže http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/garaz/

 • Veronika 28.11.2018 at 8:47

  Velký domeček s nábytkem! Tak s tím by si naše holky rozhodně dokázaly hrát hodiny a hodiny…

 • Lucie 28.11.2018 at 9:13

  Přibližně za 3 měsíce budeme zařizovat dětem nové pokojíčky, takže bych určitě vybrala nějaké doplňky.

 • Lucie 28.11.2018 at 9:21

  Přibližně za 3 měsíce budeme zařizovat dětem nové pokojíčky, takže bych vybrala nějaké doplňky.

 • Jana Svobodová 28.11.2018 at 9:46

  My prý nutně potřebujeme čajový set Les Parisiennes a nějaké piráty. 🙂

 • Jana Anna 28.11.2018 at 10:06

  Vybrala bych hračky vnoučátkům- třídiče tvarů, doplňky do kuchyňky, dřevěný vláček.

 • Erika 28.11.2018 at 10:33

  Dreveny vlacek se zviratky a taky se mi moc libi story books

 • Hanka 28.11.2018 at 11:58

  To je nadhera! Jak Nelinky a Julinky pokojik (ten obdivuji uz dlouho!), tak te krasy na eshopu. Asi bychom vybrali nastenky medvidky, zrcadla mysky nebo boxiky 🙂

 • Andrea 28.11.2018 at 14:08

  Ahojky, máte úplně nádherný pokojík. Web nabízí tolik úžasných věcí, které si, bohužel, ne každý může dovolit. Dětem bych vybrala dřevěné jídlo a nádobí do kuchyňky. Super!

 • hana macháčková 28.11.2018 at 15:14

  pořídila bych odrážedlo pro dcerku s doplatkem http://www.girafa.cz/podle-vyrobce/retro-odrazedlo-first-go/

 • Sylva 28.11.2018 at 15:14

  Pro dceru bych vzala podlahový polštář, teflonové nádob do kuchyňky, případně některý z úložných boxů. I když je možné, že by vybírala dcerka a výběr by dopadl úplně jinak. 😉

 • Aneta 28.11.2018 at 15:20

  Vybrala bych nějaké doplňky, třeba ten úžasný medvídkový koberec

 • Helena K. 28.11.2018 at 19:21

  Pro starší dceru bych vybrala toto krásné povlečení bio junior patch lilac 1122. Vaše dcery mají opravdu úžasný a hlavně funkční pokojíček, bez všemožných hloupostí. Je tak útulný a krásný…

 • Jitka K. 28.11.2018 at 19:38

  Vybrala bych dcerám doplňky do pokojíčku.

 • Lukáš Lukiss 28.11.2018 at 19:42

  Vybral bych pro dcerku doplňky do kuchyňky a novou vkládačku tvarů 🙂

 • Julie 28.11.2018 at 20:11

  Týpí je super

 • Lenka H. 28.11.2018 at 20:14

  Kuchyňku

 • Marcela Jonáková 28.11.2018 at 21:04

  Asi bych vybrala silnici z plsti

 • Pavla 28.11.2018 at 21:19

  Vybrala bych světlo: lampa noční dekorační Nanuk original. To by byl TOP dárek 😀

 • Zuzana 28.11.2018 at 21:37

  Zrovna dokoncujeme rekobstrukci pokojicku a budeme zarizovat a moc by se holkam libil svitici zajic miffy 🙂

 • Blanka 28.11.2018 at 21:46

  Tohle musim jeste zkusit….Vybrala bych treba nejake obrazky nebo jakykoliv doplnek ci cokoliv, maji opravdu krasne veci! Dekuji….

 • Markéta Kubánková 28.11.2018 at 22:03

  Pokud bych vybírala já, bylo by to stínidlo do pokojů, syn by si vybral určitě plyšáka na pyžamo 😉

 • Zuzka Hájková 28.11.2018 at 22:08

  Mají spoustu krásných věcí,… líbila by se nám buď tabule nebo úložný pytel na hračky.. mně se líbí i dřevěné kostky s písmeny..

 • Šárka Totová 28.11.2018 at 22:41

  Mě se hrozně líbí týpí pro syna. Byl by určitě unesený. A pak určitě králíček Miffy first ten je prostě úžasný. 🙂

 • Ivana 28.11.2018 at 23:54

  Práve zariaďujeme dcérke izbičku, takže výhra by sa určite hodila! To hlavné už máme, vybrala by som nejakú dekoráciu, napríklad samolepky na steny

 • Pavlina 29.11.2018 at 0:10

  Pri zarizovani pokojicku by se mi libila postel, nebo skoro cokoliv jineho 😉

 • Lucie 29.11.2018 at 15:39

  Už dlouho pokukuji po nějakém typi a tady mají krásné, takže bych zrejme vybrala typi 😊

 • Petra V. 29.11.2018 at 19:01

  Dobrý večer, Mišo, tak už jsem myslela, že nám soutěž utekla, ale koukám, že ještě stihame. Pokud by se na nás usmalo štěstí, vybrala bych lampu zajice Mifty a moc se mi líbí koberce. Hezký večer, doufám, že už začínáte vítězit nad bacily a je Vám i Nelince lépe. Petra V.

 • Petra V. 29.11.2018 at 19:19

  Tak jsem si právě uvědomila, že je už čtvrtek a ne středa, s tím žiju už od rána, no nic, to jsme ty soutěže letos nezvladli. Články čtu pravidelne při nočním mlicku , ale odpovídat nějak nestiham. Tak snad zase u jiné soutěže. Petra V.

 • Štěpánka 30.11.2018 at 7:18

  Nevim, co drivvam, dcera ma 5let, nechala bych volbu na.ni

 • Peta 30.11.2018 at 21:16

  Když mě se tam, Míšo líbí skoro všechnoooooo!!! 🙂 a hlavne kralickove svetylko :-)))) budeme si moc drzet palce a mavame 🙂

 • Veronica 2.12.2018 at 13:23

  Urcite nejakou hracku male, nejspis neco do kuchynky ;-).

 • Karolina 2.12.2018 at 21:28

  Já bych vybrala doplňky do pokojíčku a lampičku 🙂

 • Veronika 3.12.2018 at 0:48

  Miso naprosto uzasny koutek pro holky mas! Promysleny do posledniho detailu 👌 Takovou hernu bych si prala i pro ty sve deticky, az nekdy budeme mit pokoj navic.
  A z atelieru Girafa bych nejspis poridila novou junior postylku pro syna ⭐️⭐️⭐️
  Odebiram emaily 🍀 komentuji na fb a sdilim 🍀

 • Pavla 3.12.2018 at 19:42

  Vybrala bych vybavení kuchyňky kterou budu dceři vyrábět k narozeninám. Třeba snídaňový set je super!

 • Hana Misery Charvátová 3.12.2018 at 21:30

  Vybrala bych asi světýlko Miffy, je to náš oblíbený zajíc (králík?) 😁

 • Hanka 4.12.2018 at 14:18

  Holkám ještě musím zařídit pokojíček, takže určitě bych si vybrala. Třeba ta postel je úžasná. A také ta lampička se zajícem

 • Lenka A 4.12.2018 at 22:54

  To by byl náročný výběr, je tam toho tolik 🙂 líbil by se mi třeba hrací stahovací kobercec, rybaření nebo hra lodě 🙂

 • Leave a Reply

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  ×