vzdělávací den | Doktorem s Juchuuu!

Další z pracovních týdnů nám odstartoval, ale na mateřské je to stejně většinou dost jedno 🙂 . Nezapomenout na školku nebo kroužky je asi největším problémem. Po mateřský už toho bude mnohem víc a asi začneme ty víkendy prostě milovat nade vše 🙂 . My se plácáme doma, protože nám podzim zase nepřeje, ale něco ke zdraví a poznání o něm si dnes ukážeme. Knížky a překvapení, které zaujmou zvědavce o tělo lidské 🙂 .

Lidské tělo pro nejmenší

Už je to nějaký ten měsíc, co se na blogu ukázala naše první kniha na tohle téma. Holky byly tehdy ještě drobci (Julinka rozhodně 🙂 ) a z Nakladatelství Svojtka jsme se vybrali okýnkovku Moje úžasné tělo. Celá edice Malý průzkumník je hodně vydařená, takže tahle nás bavila nejvíc mezi 2,5. a 4.rokem.

Celou ji můžete prolistovat v článku Jak to vlastně funguje?

Už mi budou čtyři, chci vědět víc!

Předešlá publikace se sice ještě neomrzela, protože do ní věkově skočila akorát Julinka, ale Nele už přestává stačit. A krom toho, že se líbí mamince byl tohle důvod, že jsme se anatomií a fyziologií dovybavili 🙂 . Zase to padlo na Svojtku, protože ilustrace, jednoduché texty a systém okýnek na holky dobře funguje.

Pokud byste i tuhle rádi prolistovali, odkážu vás na článek: Knihovnička – Co se skrývá v lidském těle

Když knížky přestanou stačit, chce to Juchuuu!

A to hlavní představení dneška a zároveň další otevřené okýnko bude pro děti větší. Vím, že tu maminky starších dítek mám, a taky vím, že vás trochu zanedbávám. Jde to ruku v ruce s tím, že holky jsou ještě předškolačky, takže jim zcela výjimečně pořizuji věci, hračky nebo knihy, které pro ně zatím nejsou.

Příkladem je třeba kniha Mapy, která je nádherná, ale dost sotva pro 4 roky staré dítě. Ale máma ji samozřejmě už má 😀 .

Dnes bych ráda přivítala na blogu Juchuuu! a taky autorku téhle originální značky, Pavlu. Její tvorba se nikde jinde nevidí a díky systému skládání a překládání průsvitných fólií, vytvořila Pavla nejednu edukační hru. Já jako nadšenec do všeho uvnitř nás, jsem letos do adventního kalendáře vybrala Lidské tělo.

Jak to celé funguje?

Sada Lidské tělo obsahuje dřevěnou tabulku, která má v sobě dva dřevěné kolíčky. Na ty se pridělávají jednotlivé fólie a budeme si moct skládat lidské tělo podle svých potřeb.

Tahle sada je nádhernou pomůckou, která dětem pomůže pochopit, jak to v těle chodí. Netřeba se učit podle knihy a biflovat pojmy, stačí si to doma ukázat a následně vyzkoušet kvízem.

Odeberete si šablonu s názvy a jede se poznávačka 🙂 . Mé medicínské srdce jásá 😀 .

Na dřevěnou destičku si tedy vložíte fólii. Pavla rozlišila v sadě i jednotlivé soustavy na muže a ženu, takže si můžete dokonce vybrat. Do kolíčků vždy přiděláte šablonu s obrázkem. Na další šabloně pak vidíte samostatné pojmenování spolu se šipkami.

Pokud si chcete přesně ukázat, jak se která část obrázku pojmenuje, přiděláte do dřevěné podložky tuto šablonu tak, že ji dáte přes tu první s obrázkem. Je to krásně vymakané, budou sedět názvy i šipky a celé vám to potvrdí červené čáry, které se budou překrývat.

Do puntíku s rentgeny

Úplně nově dává Pavla možnost objednat si i rentgenové snímky, které by neměly chybět v žádném lékařském kufříku malých doktůrků 🙂 . Zatímco sada Lidské tělo je pro děti starší, RTG snímky využijí už malí kufříkáři 🙂 . Krom fyziologických snímků narazíte i na takovéhle ukázky 🙂 .

Moc krásná hra, která je jedním z mála, co mám doma schované pro holky. Až jednou povyrostou, neumím si představit lepší pomůcku na přírodovědu a biologii. Značka Juchuuu! je rodinnou značkou a Pavla je nápaditá a originální nejen formou zpracování, ale i tím, že všechny sady jsou edukativní.

Vnitřní orgánové soustavy

Abych vám ukázala, v čem se vlastně odlišují v sadě ženy a muži, vložím právě pohlavní soustavu nebo třeba těhotenství, na které se nezapomnělo a je krásně vyobrazené. Spousta maminek hledá, jak ukázat budoucím starším sourozencům pohled do bříška. Tady je krásný a opravdový.

U mužů si to skládáte úplně stejně. Do dřevěného rámečku si můžete vložit siluetu samčí 🙂 a vkládat jednotlivé soustavy. Zvlášť pro muže je tu zase ta rozmnožovací. Do rámečku ale využijete i tu trávicí, vylučovací, nervovou, kosterní, svalovou nebo třeba systém endokrinní.

Vyrob si svůj lightbox

Tak schválně. Zaujala vás Pavla svou tvorbou? Mě moc. Máme od ní ještě i barvičky, které používaly holky jako malé, ale vybírat můžete i z podrobně vypracovaného vesmíru. Poznávat můžete díky Juchuuu! kostry zvířat, seznámit se s dinosaury a vyrazit na poznávačku po Evropě. Pro nejmenší tu čekají barvičky 🙂 .

A jestli vás nejvíc zaujaly právě ty RTG snímky, protože letos chystáte dětem lékařské kufříky, vyrobte si společně lightbox. Světelnou tabuli, díky které si budete snímky doma prohlížet jako skuteční lékaři :-).

Světelná tabule podle Juchuuu!

Potřebujete k tomu pouze vánoční světýlka, plastovou bednu s rovným víkem (kupovala Pavla loni v Pepcu), alobal a pečící papír 
Dno i boky plastového boxu polepíme alobalem, dovnitř vložíme světýlka a na víko nalepíme pečící papír…jednoduché, levné, efektivní a zábavné. Využití je spousta.

Tak co na tuhle hru říkáte? To je prostě nápad. Jeden by řekl, že je Pavla lékařka. Při pohledu na její sadu Vesmír byste ale rozhodně řekli, že je astroložka nebo astronautka a až mrknete na dinosaury, rozhodně se s nima kámošila 😀 . Parádní mít takový rozhled.

Není tam těch zubů moc?

A jaký snímek zaujal nejvíc mé holky? Tenhle. OPG a zoubky sedmiletého dítěte, kde vidíte nejen chrup dočasný, ale krásně jsou pod nimi schovaní zástupci dentice trvalé. Spolu s holkama jsme zuby počítali na snímku, pak u nich v puse a ne a ne se dopočítat 😀 . Teď už ale ví, že ty „velké zuby“ teprve čekají a bude jich ještě víc.

Staň se lékařem s Juchuuu!Soutěž ukončena

Děkuji Pavle, že se vzdělávání dětí věnuje na úrovni, která je ještě hrací, ale dává skutečné informace. Našla formu, která baví a na svém Facebooku je velmi aktivní a dává nejen tipy, ale i praktické soubory ke stažení, takže kdo Facebook máte, moc doporučuju sledovat 🙂 .

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: a/ Jaká sada od Juchuuu! se vám líbí nejvíc (vybírej TADY – klik) ?  🙂 b/ Raději bys sadu Lidské tělo nebo RTG kartičky?

3. Pokud sleduješ náš Facebook: MK life / mom of 2 & our life nebo Instagram, zařadíme tvé jméno do losování 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

MUDr. Michala Knězková

All posts

694 Comments

 • Barbora Dočkalová 13.11.2017 at 14:09

  Sada lidske telo!! uzasna!! Ta by se hodila 🙂

  • Misa 14.11.2017 at 13:37

   Pekny den, diky za inspiraci, juchuu jsem dosud neznala. Llibi se mi sada o vesmiru a o lidskem tele. Rada bych pro syna soutezila o sadu lidske telo.

 • Hanka 13.11.2017 at 14:10

  nejvíc mě zaujala sada lidské tělo o kterou bych i ráda soutěžila 😉 sleduji a sdílím i na FCB a IG

 • Jana K. 13.11.2017 at 14:14

  Lidské tělo..
  Obojí ale vypadá super. Ve spojení třeba s Albi Lidské tělo to může být velice zajímavé 🙂

 • Eva 13.11.2017 at 14:15

  Líbí se mi barvičky, Markét je 18m a toto by se jí mohlo líbit a pak se mi líbí sada lidské tělo.

 • Lenka Ludinova 13.11.2017 at 14:15

  a) mapy Evropy
  b) Lidske telo
  Sleduji i na ig jako dancing with the devil.
  Krasny den
  Lenka

 • Radka Csémi 13.11.2017 at 14:15

  Hezký den, Juchuuu vůbec neznám, díky za rozšíření obzorů, a)nejvíc se mi líbí sada Lidské tělo, b) raději bych sadu Lidské tělo

 • Kristyna 13.11.2017 at 14:15

  A) sada lidské tělo a mapa evropy
  B) sada lidské telo

 • Kateřina 13.11.2017 at 14:16

  Juchuu znám,mají krásné věci. Nejvíce se mi líbí Lidské tělo, které bych si i vybrala….

 • Radka Šebelová 13.11.2017 at 14:17

  Líbí se mi Lidské tělo, i by se mi líbilo mít je doma…. pro sebe i do budoucna pro děti.

 • Veronika 13.11.2017 at 14:17

  Míšo, já zírám!! Moc Vám děkuji za informaci o tom, že něco takového někdo vytvořil, ušetří mi to hodně práce:) A moc Vám děkuji i za možnost soutěžit. Mám pocit, že od juchuuu potřebujeme úplně všechno, i když spíš do budoucna než okamžitě. Kdybych si mohla vybrat, asi bych raději Lidské tělo. Ale i RTG snímky potěší 🙂 Díky moc ještě jednou!

 • Aneta Švábová 13.11.2017 at 14:19

  Juchuu znám. Už chvili a koukám na ně, dost teď uvažuji od jedněch prarodičů pořídit něco, qle nemohu se rozhodnout, božské je vše! Od Juchuu bych brala cokoliv, mám připravené volné materiály k vytisknutí, ale naše tiskárna tiskne je černobílé, tak musim nechat vytisknout. A ten rtg snímek zubů je boží! To ani me dospělou nenapadlo ani jsem o tom. Nepřemýšlel jak to tam je, že jsou vlastně druhé zuby už pod prvníma. Krásné!

 • Martina 13.11.2017 at 14:19

  Dobré odpoledne Mîšo, nám se moc líbí a) Evropa, b) Lidské tělo 🙂 A hlavně celý adventní kalendář. Díky! 🙂

  • Monika Plonková 13.11.2017 at 16:51

   Děkuji za další soutěž a úžasné ceny.
   a) historie vesmíru
   b) lidské tělo
   Sledují vás i na IG

 • Veronika Patočková 13.11.2017 at 14:20

  Dobrý den,

  mě se moc líbí karty Zvířátka. Ale ještě si na ně počkáme. Z výher by se nám více hodila sada Lidské tělo. Sleduji FB i Instagram
  Hezký den!

 • Silvia 13.11.2017 at 14:21

  Rozhodně RTG kartičky, vyhrál by se s tím i přítel 😀

 • Denisa 13.11.2017 at 14:22

  Juchuuu! sady jsou naprosto bezvadná záležitost a není jednoduché mezi nimi vybrat tu nej. Líbi se mi jejich propracovanost do detailu. V současné době se mi nejvíc líbí asi Dinosauři, což souvisí s tím, že se těším, až M pustí auta a začnou dinosauři 🙂
  Raději bych sadu Lidské tělo …

 • Míša 13.11.2017 at 14:22

  Nejvíc se nám líbí vesmír. A přáli bychom si lidské tělo.

 • Tereza Müllerová 13.11.2017 at 14:23

  To je krása!!!Letos holkám také vyrábím lékařský kufřík!Proto by se mi líbila sada Lidské tělo, ale RTG jsou taky super. A z těch báječných sad se mi nevíc líbí ty vesmírné…Sleduji FB i IG, děkuji!Terka

 • Marcela 13.11.2017 at 14:24

  Na juchuuu uz nejakou dobu koukam, je to nadherne. Jen nevim, kam to vsechno doma poskladat 😀 dcera se ted hodne zajima o to, jak je to s temi kostmi, takze RTG snimky by byly super. Ale lidske telo take 😀

 • Tereza 13.11.2017 at 14:24

  Míšo, děkujeme za další (a další…a další) úžasný TIP pod Jedličku! <3 Sady jsou krásné všechny, u nás je teď nějaktuálnější právě hra na doktory, proto bych asi sáhla po stejné jako Vy, holky! 🙂 Je moc povedená a myslím, že tak či onak se u nás pod stromečkem objeví jako doplněk k lékařskému kufříku. Vybrat si variantu "a" nebo "b" asi nelze…Ale jelikož jsem stará knihomolka, tak kdybych měla po něčem sáhnout hned, je to asi tradičně kniha 😀 😀

 • Katka 13.11.2017 at 14:25

  Krásné odpoledne!
  To je teda paráda, všechny ty sady jsou úžasné 🙂
  a) nejvíc mě zaujali dinosauři
  b) vybrali bysme si lidské tělo
  Sledujem i fb

 • JANA Chichi 13.11.2017 at 14:25

  No, páni, to jsou krásné kartičky!! 🙂 vůbec nevím, kterou z juchuuu ohodnotit jako nejlepší! 🙂 Osobně mě nejvíce zaujalo lidské tělo a brali bychom RTG kartičky 🙂

 • lucie 13.11.2017 at 14:26

  Dobrý den tak za a) jednoznačně Lidské tělo a za b)Lidské tělo …….krásný den princezny 😀

 • Klára 13.11.2017 at 14:26

  Nejvíc povedena mi přijde sada Lidské tělo a tu by jsme i rady vyhrála 👍 nas táta je taky doktor 😊

 • Markéta Waas 13.11.2017 at 14:26

  Skvělý tip pro zvídavce a zvědavce 🙂 za nás určitě top lidské tělo. Zrovna včera jsme narazili na to, jak to v tom těle všechno funguje, takže opravdu skvělý tip 🙂

 • Věrka 13.11.2017 at 14:27

  jůů to je něco! Takovou věc vidím poprvé! Díky Míšo za úžasný typ:-) Moje holčičky si hrají na doktory nonstop – ošetřují se navzájem, nebo zapřáhnou plyšové pacienty. Těžko odpovědět jaká sada se mi líbí nejvíce, protože všechny mají co do sebe:-) Sadu lidské tělo bychom ale určitě využili v plném rozsahu:-)

 • Ivana 13.11.2017 at 14:27

  Urcite lidské tělohttp://www.juchuuu.cz/lidske-telo/lidske-telo tohle téma je u nás top už od tří let. 🙂

 • Martina 13.11.2017 at 14:27

  Ani jsem nevěděla, že něco takového existuje! Letos se chystáme malému vyrobit lékařský kufřík, takže by se nám hodily víc rentgenové snímky, ale máme v rodině dost zdravotníků, takže to vidím jako s knihou Mapy – dítě je ještě malé, ale… 🙂 Sleduju i na IG

 • Andrea 13.11.2017 at 14:29

  Nejvíce se mi líbí sada Vesmír raději bych chtěla sadu Lidské tělo.
  sleduji i fb (Rhea Silvia Askania)

 • Lenka 13.11.2017 at 14:29

  My zatim mame male deti, ale do budoucna jsou to moc pekne hracky. Hodne se mi libi Evropa. Jako vyhra by se nam libilo Lidske telo 🙂

 • Libka Smyčková 13.11.2017 at 14:29

  A) nejvic sw mi libi lidske telo, ale ostatni je taky moc pekne.. B) myslim, ze je jasne, co bychom radsi
  FB – Libka Ve Smycce

 • Dáša Kovalová 13.11.2017 at 14:30

  Sada Lidské tělo. Vypadá to vše krásně, jdu prohlídnout jejich web pořádně 🙂

 • Kateřina Kolářová 13.11.2017 at 14:30

  A/ RTG sada i Lidské tělo, za B/ raději bych sadu Lidské tělo. Sleduji na FB.

 • Soňa Zemanová 13.11.2017 at 14:30

  To jsou moc hezké sady.Nejvíce se nám líbí Histore vesmíru. A raději by se nám líbila sada Lidské tělo.

  Sdílím a sleduji.

 • Bara 13.11.2017 at 14:31

  Vsechny sady jsou bajecne 🙂 ale jestli vybrat jen jednu… Vesmir 🙂
  Nam by se libila sada Lidske telo 🙂

 • Andrea 13.11.2017 at 14:32

  Tazko mi vybrat jednu sadu. Velmi sa mi pacia Barvicky, Rentgen lidskeho tela ale aj Mapy Evropy. No a vybrala by som si prave tie RTG karticky 😀 Znova krasny clanok plny inspiracie. Dakujem

 • Lenka Quintero 13.11.2017 at 14:33

  Na Juchuuu se mi toho líbí moc. Syna by určitě zaujala sada o vesmíru. MOdely planet už máme vlastní výroby, tak třeba ještě ty kartičky o vesmíru. A ráda bych sadu Lidské tělo.

 • Adéla 13.11.2017 at 14:33

  Odjakživa jsem byla fanoušek zeměpisu. Jako malá jsem měla obří knihu o světě, kde byly vyobrazeny kontinenty a všichni živočichové, plodiny, řeky, hory… Takže u mě hned vyhrála sada Mapa Evropy.
  Ale pokud bych si měla vybrat z člověčí říše, pak bych volila RTG kartičky

 • Gisela 13.11.2017 at 14:33

  No tak to je nádhera a tady poprvé zmíním, že sleduji na fcbk i instagramu, protože moje doktorské srdíčko by nad sadou Lidské tělo opravdu zaplesalo a až budu mít chvíli, tak ráda prozkoumám celou nabídku a určitě do budoucna neodolám. Moc se mi líbí i kostry zvířat. a rentgeny.

 • Lucie Zvonková 13.11.2017 at 14:34

  Všechny výrobky od Juchuuu! mi přijdou úžasné, ale nejblíž tématem je mi lidské tělo. V případě výhry bych si vybrala RTG snímky, protože na lidské tělo bychom si museli dlouho počkat, než bychom ho začali používat 🙂 Sleduji i fb a zároveň sdílím.

 • Andrea 13.11.2017 at 14:34

  Juchuuu má super věci. Nejvíc se mi líbí právě lidské tělo. Syn dostane lékařský kufřík, takže toto by byl výborný doplněk. Třeba se na nás usměje štěstí ☺. Děkuji Andrea

 • Zuzana Vacková 13.11.2017 at 14:35

  Vyráběla jsem svítící hrabici dětem už před půl rokem. Teď, když je brzy tma, je v kurzu. Líbí se mi skoro všechno – lidské tělo, RTG, Vesmír… 🙂

 • Zuzana 13.11.2017 at 14:35

  Teda letos mate same super tipy a ja jenom pripisuji na seznam. Jelikoz letos vyrabim lekarsky kufrik,tak by se nam hodily obe sady,ale asi nejvice rentgenove snimky 🙂

 • Petra 13.11.2017 at 14:36

  Nejvic se mi libi sada Lidske telo. I kdyz ty rtg snimky nejsou spatne. Nad obojim ma lekarska dusicka zaplesala, i kdyz vsechny ty sady maji neco so sebe. V pripade ze si nahodou na mne sedne stesti tak beru Lidske telo.

 • Tereza Vykydalová 13.11.2017 at 14:36

  Krásný článek se skvělými tipy.
  a) Nejvíce se mi líbí sada s Lidským tělem.
  b) Raději bych sadu Lidské tělo

  Moc děkuji za soutěž a přeji příjemný začátek nového týdne.

 • Markéta Chovancová 13.11.2017 at 14:37

  a) peckovní je sada vesmír
  b) do lekářského kufříku 3 a půl leté dcerky by se skvéle hodily RTG kartičky. Hraje si ráda na paní doktorku, takto by byl kufřík kompletní. 🙂

  Sleduji MKlife i na FB, díky za veškerou inspiraci 😉

 • Zdeňka 13.11.2017 at 14:37

  Nedokážu se rozhodnout, která sada se mi líbí víc, jsem naprosto nadšená a děkuji za takto skvělý tip. Syn miluje vesmír, sdílí zálibu po mně, dcerka má zase lékařský kufřík a moc ji baví hrát si na paní doktorku. Líbily by se nám obě sady, snad možná trochu více bychom využili tu o lidském těle. Děkujeme.

 • Hanka Šafářová Chmelinová 13.11.2017 at 14:38

  Protože mám doma čerstvého školáka líbí se mi sada planety.Ale.Moc by se nám hodily kartičky RTG jsou krásné. Moc díky za inspirace.Sleduji na FB Hanka Šafářová Chmelinová

 • hanca 13.11.2017 at 14:42

  U nás by se 200% využila sada Vesmír. To je u nás teď hodně top. Lidské tělo už ale taky zkoumáme. Díky za tip na knížky s okynkama! A z výběru bychom se nezlobili ani za lidské tělo, ani za RTG. Zrovna v týdnu jsme museli s 4,5-leťákem na RTG a nemohl se vynadivat, jak to uvnitř ruky vypadá 🙂

 • Zuzana Kudrnová 13.11.2017 at 14:44

  Tedy mé medicínské srdce též jásá :-). Jedna sada hezčí než druhá, já nevím, co mám na otázky odpovědět. Asi bych si vybrala vesmír a asi lidskétělo, i když ty RTG kartičky jsou taky krásnééé. Moc děkuju za tip, začínám se dost těšit, až mi prcek trochu povyroste :-D.

 • Misa 13.11.2017 at 14:44

  FCB i IG sleduji a na FCb sdilim..

  Raději bychom Lidske tělo. Juchuuu to ma cele krasne, hodně se nám líbí dinosauři…

 • Eliška Gřešková 13.11.2017 at 14:45

  Hezký i když chladný den Míšo, Nelinko a Jůlinko. Zase senzační článek, který mě uchvátil. Hned jsem si odkaz Juchuuu uložila. Moc mě tam zaujalo vše o Vesmíru. Manžel se hrozně moc těší, až bude syn větší a bude mu moct vše ukázat, vysvětlit. Takže až to bude aktuální ráda objednávám. Moc by se mi líbilo lidské tělo. 😀 Sleduji na fb a Instagramu.

 • Bára M. 13.11.2017 at 14:47

  Ahoj, to je paráda, nejvíce se mi líbí právě sada lidské tělo nebo třeba kostry zvířat, ale hodilo by se nám domů úplně všechno (minimálně já bych to ocenila 😀 ) A ráda bych právě tu sadu lidské tělo. Sleduji i fb a instagram. Bára

 • Markéta 13.11.2017 at 14:48

  Ahoj, nejvíc se mi líbí vesmír, nikdy mě nepřestane fascinovat. Jinak raději sadu Lidské tělo 🙂

 • Bohdana Pejchalová 13.11.2017 at 14:49

  krásné jsou šechny. za mne kostry, vesmír, lidské tělo, rtg snímky, evropa. barvy..vždyť říkám všechny:)) vybrala bych si lidské tělo.

 • Martina Wágnerová 13.11.2017 at 14:49

  Dobry den, od Juchuuu se mi nejvic zalibily karticky Kostry zvirat (myslim ze i casem objednam 😀) a z nabizenych dvou bych radeji sadu Lidske telo 😉
  Preji krasny den 😊

 • Kateřina Kolářová 13.11.2017 at 14:50

  Jsou to moc krásné věci, nejvíc se mi líbí mapa Evropy. A tady bych určitě brala sadu Lidské tělo.

 • Lenka 13.11.2017 at 14:50

  Celá řada edukačních setů od Juchuuu je naprosto fantastická. Skvělý nápad a jelikož máme kluky 5 a 9, nejvíc se nám líbí set
  A/ Vesmír a Lidské tělo. B/ Vyhrát bychom chtěli Lidské tělo.. myslím, že se rádi přiučíme i my s tatínkem:-)

 • Petra 13.11.2017 at 14:51

  Tak to je těžká otázka… Asi bych vybrala vedle Lidského těla třeba Mapu Evropy a nebo vesmír. Holky dostanou Malého hvězdáře, tak je to takový námět na doplnění.
  Raději bych Lidské tělo než RTG snímky 🙂

 • Verca 13.11.2017 at 14:51

  Nejvíce mě zaujala sada Lidské tělo, ta je fakt bozi 😊a raději bych lidské tělo 😊

 • Veronika 13.11.2017 at 14:51

  Jůů zase super tip na vzdělávací aktivity. Musím si to dat na seznam 🙂 – asi Ježíškovi, ale až za rok – letos už je seznam plný :D. Do te doby se snad i rozhodnu která sada se mi líbí nejvíc protože teď se mi úplně nejvíc líbí úplně všechny :). b) zatím je pro nás lepší lidské tělo než rtg snímky

 • Renata Ševčíková 13.11.2017 at 14:51

  Moc se mi líbí sada vesmír a vybrala bych lidské tělo 😉 Sleduji a sdílím na fb jako Renata Ševčíková

 • Dana K 13.11.2017 at 14:52

  Nejvíce se mi líbí rentgen a planety mě také vždy magicky přitahovaly 🙂 Brali bychom rtg kartičky, naši malí doktůrci by je určitě využili 🙂

 • Alexandra Pavlíková 13.11.2017 at 14:52

  Zaujala mne sada dinosauři. A vybrala bych asi RTG snímky, na fb sdílím pod svým jménem Alexandra Pavlíková

 • Renata P-ova 13.11.2017 at 14:54

  a)nejvic se mi libi Vesmir.. b) Lidske telo vypada take moc dobre

 • Hany 13.11.2017 at 14:54

  Uz dlouho mam zalusk na vesmir a lidske telo 😍
  Sleduji Fb i Inst

 • SImona 13.11.2017 at 14:56

  A) Nejvíc se mi líbí sada lidské tělo. B) Lidské tělo nepatrně vyhrává před RTG snímky.

 • Petra Pavlickova 13.11.2017 at 14:59

  Libi se nam karty o Vesmiru.a sada karet Lidske telo.
  Knizky z edice „Maly pruzkumnik“ mame radi.

 • Martina 13.11.2017 at 14:59

  jaj toho je :)) nejvic me asi zaujala sada Vesmir a Lidske telo 🙂

 • Marie Zikmundova 13.11.2017 at 14:59

  a) lidske tělo, b) lidské tělo 😊 ale i ty barvičky vypadají dobře, další dobrý typ pro Ježíška, díky 😊Sledují i fb

 • Pavla 13.11.2017 at 15:00

  Líbí se mi sada vesmír, nebo kostry zvířat. A raději bych ze dvou nabízených sadu lidské tělo.

 • Klára Zindulková 13.11.2017 at 15:00

  Páni, děkuju za rozšíření obzorů 🙂 Asi si budu muset najít nějaký vedlejšák k mateřské 😀 Mně osobně se nejvíc líbí sada vesmír, syn by ocenil tělo a dcerka barvičky 🙂 A raději bychom vyhráli lidské tělo 🙂 Sdílím a sleduji 🙂

 • Jana 13.11.2017 at 15:01

  Ahoj, tak toto téma drží 5 letého syna už rok. Moc by se mu líbila sada Lidské tělo. Z Juchuuuu! bych pro mladšího syna vybrala Vesmír – miluje planety a často odjíždí spravovat Měsíc 🙂

 • Hanka R. 13.11.2017 at 15:01

  Tak toto je opravdu pecka! Vůbec jsem neznala a nevím, co bych vybrala, všechno je úžasné. Letos mi ale starší syn (bude mu 6) sdělil, že ho teď zajímá lidské tělo. Takže Ježíšek už na tom pracuje. A myslím, že o toto mu ještě určitě napíšeme a přihodíme i tu Evropu. Nicméně pokud by se nám náhodou poštěstilo zde, raději bychom lidské tělo.

 • Marketa 13.11.2017 at 15:02

  Jak z té krásy vybrat…mně by se líbila kostra,ale syn by nejvíc ocenil stopro vesmir😍

 • Lucie Skřejpková 13.11.2017 at 15:03

  Jé, děkujeme! Plánuji Juchuuu! sady pořídit až bude syn větší, nejvíc se mi líbí sada Vesmír a kdyby se na nás usmálo štěstí, líbila by se nám sada Lidské tělo. 🙂

 • Anna 13.11.2017 at 15:03

  Lidské tělo vypadá opravdu parádně! Už aby na to u nás byl věk 🙂

 • Jana 13.11.2017 at 15:05

  Za mě vedou dinosauři a jelikož zrovna ležím v nemocnici tak bych preferovala lidské tělo před rentgenem

 • Ludmila 13.11.2017 at 15:05

  Mne se nejvic libi sada s planetami. A potesila by nas vice sada Lidske telo.

 • Katka Röslerová 13.11.2017 at 15:05

  To je parádní! Brala bych Lidské tělo! Po nedávné hospitalizaci s laryngytidou je u nás léčení panem doktorem na denním pořádku a tip na výrobu rentgenu je úžasný. Ježíšek přinese do kufříku razítko a stetoskop, rentgenové snímky mám taky v plánu „vyrobit“.
  Na fb sleduji i sdílím.

 • Naďa 13.11.2017 at 15:07

  Juchuu je super, máme skoro všechny sady, chybí nám jen RTG 🙂 A u nás ted nejvíc jedou dinosauři
  Sleduju na FB a sdílím

 • Barča 13.11.2017 at 15:08

  Pánejo, tak to je fakt skvělá pomůcka! Díky za tip 🙂 Nejvíc se mi líbí právě Lidské tělo a brali bychom jí 🙂 věřím, že to je pomůcka téměř na celý život!

  sleduji i na FB

 • Romana 13.11.2017 at 15:08

  Me se moc libi sada o vesmiru. V pripade vyhry by me a syny potesila sada lidske telo.
  Romana Krejci

 • Venduli 13.11.2017 at 15:09

  Juchuuu, je parádní! Vekove se nám hodi barvičky, ale jsem nadsena ze sady vesmír! Uvítala bych RTG karty 😉

 • Vendula 13.11.2017 at 15:11

  Hezký den, mně se nejvíc líbí sada Lidské tělo, právě z těch důvodů, které zmiňujete ve svém článku – děti se nenásilnou formou naučí pojmy, které se jim budou ve škole (a třeba i v praxi, to by se líbilo mamince ;-)) hodit. Vlastně se učí, aniž by o tom věděly. A to zpracování je vážně úžasné. Přesto by se nám víc hodila RTG sada, protože holky jsou zatím jen malé doktorky a snímky zlomených končetin, krvacejiciho srdce a žaludku prejezeneho bonbóny máme pouze nakreslene. Dovedu si představit, jak nadšené by byly, kdyby mohly zkoumat snímky témeř profi na témeř profi světelné tabuli 😉

 • Petra 13.11.2017 at 15:13

  Díky za nasměrování na úžasné produkty. To lidské tělo moje malá doktorka nutně potřebuje (ukládám pro Ježíška). Všechny sady vypadají moc hezky, ale u nás už rok vede hraní na paní doktorku (musela jsem sehnat i opravdový fonendoskop), takže lidské tělo je nej a raději asi sadu, i když malá by určitě řekla, že obojí :D..

 • Lenka F. 13.11.2017 at 15:13

  Všechny sady jsou naprosto parádní, ale my bychom teď nejvíc využili Barvičky a Cmyk:) Raději bych vyhrála RTG kartičky, na sadu o těle je dcerka ještě moc velký prcek, ale RTG bychom už využili:)))
  Na FB sleduji jako Lenka Fořtová (Cichá), na IG jako cichulak – Lenka F.

 • Lenka Palmová 13.11.2017 at 15:15

  Všechny sady vypadají krásně, nejvíce se mi líbí Lidské tělo. Sleduji i na Fb.

 • Jana 13.11.2017 at 15:15

  Sada vesmír a rtg kartičky 😍😍😍

 • Lucka 13.11.2017 at 15:16

  Zdravím,
  tak tedy tohle mě nadchlo. Vůbec jsem netušila, že něco takového existuje. Potřebovala bych pro kluky všechno, ale nejvíc asi mapy. Mají čerstvě vlastivědu.
  Lucka

 • Lenka 13.11.2017 at 15:18

  a)Jsem unešená ze všech sad!!!!! Kostry zvířat jsou skvělé, mapy mají úžasný nápad, RTG… těžko vybrat jedinou!!! máme děti v rozmezí 7 let, takže se mi líbí jak sady pro menší tak pro větší děti.
  b)RTG

 • Tereza 13.11.2017 at 15:19

  Tak jestli bych něco hodně chtěla vyhrát, tak sadu Lidské tělo! I když by u nás asi taky musela chvílit čekat ve skříni. Je vážně úžasná!

  • Tereza 13.11.2017 at 15:19

   Sleduji na FB.

 • Alena Trechová 13.11.2017 at 15:21

  To je úžasné 🙂
  a/ Vše je perfektní, nedokážu vybrat. Syn miluje dinosaury a zvířata, takže tyto 2 sady by se mu určitě líbily.
  b/ Brala bych sadu Lidské tělo.
  Na výhry štěstí nemám, tak moc nepočítám s tím, že něco vyhraji. Ale tipy, jako je tento, jsou jedním z důvodů, proč sleduji Váš blog. Jinak bych se o JUCHUUU asi nikdy nedozvěděla. Mám moc ráda české výrobky a obzvlášť když nabízí něco jedinečného. Děkuji za tip 🙂

 • Martina Krehelova 13.11.2017 at 15:22

  wauuu 🙂 🙂 prosim sadu ludske telo. Dcerka ma sice este len 3 a stvrt roka ale odlozim na neskor. dakujem

 • Eva Riesnerova 13.11.2017 at 15:24

  Wau, klobuk dole, dakujem za tento krasny tip. My sme doma dinosaurovi, takze tie sa mi pacia. A radi by sme doma mali i to lidkse telo 🙂 Eva

 • Květa Hanáková 13.11.2017 at 15:25

  Moc se nám líbí sada Vesmír nebo Lidské tělo 🙂

 • Drahuše Poborska 13.11.2017 at 15:25

  Nam by se hodily obe vyhry. Syn si hrozne rad hraje na doktora, tak k Vanocum dostane lekarsky kufrik, nejake veci jsem mu uz sehnala, neco budu jeste dokupovat a na RTG snimky jsem od Juchuuu! uz koukala a mam je v zalozce 🙂 tak jako oblibene Dinosaury a Lidske telo,ale na to je jeste maly.

 • Adéla Bělunková 13.11.2017 at 15:26

  Světelná krabice – úžasná 😀 Od Juchuuu se nám nejvíce líbí barvičky.
  Raději bych RTG kartičky

 • Jana Bystroňová 13.11.2017 at 15:27

  To je další naprostá pecka!!! Ze sad se mi nejvíce líbí RTG. Krásné vzdělávací hry nejen pro děti 🙂 A kdyby se na nás usmálo štěstí, nechala bych volbu na vás, ale RTG přece jen trochu víc preferuji 🙂

 • Martina Eignerová 13.11.2017 at 15:31

  Já právě minulý týden na Juchůů narazila a ůplně mě uchvátilo. Zatím jsem objednala barvičky k vánocům a těším se až mi holky povyrostou i na to ostatní. V případě výhry bych ocenila rtg snímky. Doktorku zatím doma nemám, ale ta doba se blíží 😀

 • Radka 13.11.2017 at 15:33

  Teda, to je super inspirace! Musím říct, že dcera dostala knížku Moje úžasné tělo k 3. narozeninám a je to fakt komický, když po ránu místo „jdu se vyčůrat“ říká „mám plný močový měchýř“ 🙂 Takže za nás je to teď top knížka. Od Juchuuu se mi asi nejvíc líbí mapy Evropy a sada lidské tělo, ikdyž i ty rentgeny vypadají super 🙂

 • Pavlina 13.11.2017 at 15:34

  Dobré tipy na hravé učení.
  A) Barvičky, B) RTG kartičky.

 • Katka 13.11.2017 at 15:38

  Historie vesmíru vypadá fakt skvěle, Ježíšek má už nakoupeno, ale možná by ji ještě mohl přihodit… 🙂 A z těch dvou bychom si vybrali Lidské tělo.

 • Adéla Ž. 13.11.2017 at 15:40

  Líbí se mi lidské tělo, ale to je asi tím, že i já jsem z oboru. Oliver je ještě maličký, ale já tohle teda mít musím!

 • Veronika Kohoutová 13.11.2017 at 15:47

  Atlas a líbil by se nám ten RTG

 • Adéla Moravcová 13.11.2017 at 15:48

  Nejvíce se mi od JUCHUU líbí sada vesmír a vybrala bych si sadu Lidské tělo 🙂

 • Markéta Sližová 13.11.2017 at 15:49

  Díky za představení značky, vůbec jsem ji neznala. Je úžasné kolik zajímavých tvůrců u nás máme:) Nejvíc se mi líbí sada Lidské tělo a právě o tu bych ráda soutěžila.

 • Pavlína Nedvědová 13.11.2017 at 15:49

  Dobrý den,
  líbí se mi právě sada Lidské tělo, ale myslím, že kluci vy si za chvíli vybrali spíš dinosaury.:-) Raději bych vyhrála sadu Lidské tělo. Díky.

 • Míša 13.11.2017 at 15:50

  A. Kostry zvířat vypadají úžasně, B. Lidské tělo. I když je na něho prcek ještě malý, tak ho později určitě využijeme 🙂

 • Kristýna Hury Hurychová 13.11.2017 at 15:51

  Paradni, libi se mi Barvicky. A soutezit bych chtela o lidske telo 🙂

 • Karolina 13.11.2017 at 15:58

  Karticky od juchuuu jsou naprosto fantasticke…vyhledove mam na ne zalusk snad na vsechny. Libi se mi vesmir, lidske telo i barvy pro nejmensi. Radost by nam udelala sada a) lidske telo. Preji krasny tyden. K+B

 • Claire 13.11.2017 at 15:58

  Kraaaasneee!! Dnes jsem objednala knizku Rok v lese, proste jsem neodolala 🙂 a pokud nebudeme mit stesti a nevyhrajeme Lidske telo, ktere se nam nejvic libi, verim, ze taky poridime 🙂
  Fb Claire de Lune, Ig Yeemanjaa

 • Kateřina Vítů 13.11.2017 at 16:02

  Nejvíce se mi líbí Mapy Evropy. A jinak bych brala raději RTG kartičky 😉

 • Magdaléna Zemanová 13.11.2017 at 16:05

  Líbí se nám lidské tělo, v posledním čísle Puntiku bylo tělu věnováno docela dost, tak za by ho to začlo zajímat? A rádi bychom vyhráli právě Lidské tělo.

 • Nikola 13.11.2017 at 16:14

  Mně se nejvíce líbí dinosauři, takže pokud syny někdy budou zajímat tak určitě pořídím. Z těchto možností se mi víc líbí rentgen 🙂

 • Katka 13.11.2017 at 16:15

  Sice máme na takové kartičky ještě čas, ale moc se mi líbí lidské tělo a samozřejmě rtg. Chrup si v práci seženu, ale zlomené kosti snad vlastní neuvidíme….
  Na fb jako Kateřina Štosková.

 • Andrea 13.11.2017 at 16:16

  Mě teda kromě lidského těla zaujaly planety. Ale na to je dcerka zatím malá.

 • Rienka 13.11.2017 at 16:20

  a) Mapy Europy a ako druha Sada vesmiru,
  b) sadu Lidské tělo
  + fcb 😀
  Juchuu je krasne, mame doma zatila farby a tie su super, tak ako vsetko od tejto znacky.
  R

 • Lucie 13.11.2017 at 16:21

  Líbí se mi Mapy Evropy. Raději bych RTG kartičky.

 • Lenka Benesova 13.11.2017 at 16:22

  Moc se mi líbí sada Lidské tělo a dinosauři. Kdybych vyhrála, vybrala bych si rentgenové snímky, jelikož ježíšek letos přinese lékařský kufřík a tam by se nám moc hodily :).

 • Dyba 13.11.2017 at 16:25

  Nádherné – líbí se mi Mapy Evropy a Vesmír a sadu bych vybrala Lidské tělo.

 • Martina Machková 13.11.2017 at 16:39

  Teda, to koukám! Sada Lidské tělo se mi asi líbí nejvíc (resp. když to vezmu čistě sobecky, osobně bych využila nejvíc tu 🙂 Ale i ty ostatní jsou neskutečné. Myslím, že naši prcci by byli nadšení z rentgenových kartiček 🙂 A díky za tip na výrobu světelné tabule!

 • Zuzana Dordová 13.11.2017 at 16:40

  Přái bychom si barvičky 🙂

  • Zuzana Dordová 13.11.2017 at 16:42

   Já jsem trubka 🙂 líbí se nám barvičky a chtěli bychom lidské tělo 🙈

 • Maia Soukupová 13.11.2017 at 16:40

  a) Dinosauři nebo Lidské tělo a tedy za b) jasná volba Lidské tělo. I když já bych vzala všechny, parádní práce.

 • Lucie Chmielova 13.11.2017 at 16:41

  Líbí se mi dinosauři a ráda bych RTG snímky. Sleduji na FB i instagram. Sdílím na FB Lucie Chmielová

 • Klára Hrábková 13.11.2017 at 16:42

  vzhledem k tomu, že jsem veterinářka ( i když jen vystudovaná a praxi nedělám), tak se mi nejvíc líbí kostry zvířat 🙂 jinak by se mi líbilo Lidské tělo, to vypadá super 🙂

 • Adéla Hřebíková 13.11.2017 at 16:45

  No tak tohle je opravdu boží. I já jsem, Míšo, nadšená. Nejvíc se mi líbila sada s lidským tělem a i ta by se mi hodila pro Emču. Byla by nadšená. Fakt super. I když to OPG taky super 😉

 • Michaela Pušová 13.11.2017 at 16:45

  a) nejvic se mi libi mapy Evropy
  b) soutezit chci o sadu Lidske telo

 • Petra S 13.11.2017 at 16:46

  a) + b) Lidské tělo (y)

 • Radka H 13.11.2017 at 16:52

  Hodně se mi líbí sada mapy i lidské tělo, každopádně všechny jsou moc fajn.
  Ráda bych si zasoutěžila o RTG snímky.
  Sleduji na FB i IG(radulih)

 • Petra 13.11.2017 at 16:53

  Těžko vybírat jednu věc, co se mi líbí, mezi samými super věcmi 😀 ale asi to lidské tělo no, když už musím vybrat 😀 a momentálně by se nám hodily rentgenové snímky do budoucího lékařského kufříku 😊

 • Pavla Havlíčková 13.11.2017 at 16:54

  Ráda bych soutěžila o sadu Lidské tělo a další z řad vzdělávacích sad se mi asi nejvíce líbí sada o Historii Vesmíru. Sleduji váš FB.

 • lucka Chlupová 13.11.2017 at 16:54

  Líbí se mi sada lidské tělo a o tu bych ráda soutěžila:-)

 • Karolína 13.11.2017 at 16:56

  Sady Juchuuu jsou skvěle zpracované, mám všechny, co byly dosud ke stažení zdarma, plánuji pořídit dceři Vesmír a Lidské tělo, takže z nabízených možností určitě a)

 • Martina 13.11.2017 at 17:00

  Líbí se mi dinosauři a lidské tělo 🙂

 • Anna Nováková 13.11.2017 at 17:01

  Skvělý nápad na „hračky“, při kterých se asi i já hodně naučím 😀 moc se mi líbí sada „vesmír“ a vyhrát bych chtěla rentgenovou sadu, to by se hodilo asi i nám s manželem 🙂 díky za další krásnou soutěž 🙂 sdílím, lajkuju, odebírám 🙂

 • Hana 13.11.2017 at 17:02

  Nejvic se nam libi sada RTG, a tu bychom si i vybrali v pripade vyhry 😊

 • Aneta 13.11.2017 at 17:03

  Juchuchuuu to jsou ceny:)Sada vesmir,to musi byt prekrasny!
  A prijala bych lidske telo:)I kdyz tech medicinskych knizek doma mame,ale holky nemusi porad ,studovat, jenom to porodnictvi a gynekologii:)

 • Lucie 13.11.2017 at 17:08

  Tak zase jedna super inspirace, moc děkuju za článek. No za mě jsou všechny sady super nápad a v životě by mě nenapadlo, že něco takového existuje. Pokud mám vybrat jen jednu, nejvíc se mi líbí Kostry zvířat, z výher bych se mi strašně líbilo Lidské tělo 🙂 🙂 🙂

 • Hana 13.11.2017 at 17:09

  Libi se mi lidske telo i atlas sveta😂

 • Petra Vraníková 13.11.2017 at 17:10

  Tak tohle je tedy pecka!! Krásný nápad 🙂 nejvíce se mi líbí Lidské tělo a raději bych brala sadu Lidské tělo. Děkuji za super tip! 😉

 • Kačka Kunčická 13.11.2017 at 17:10

  Nám se nejvíc líbí lidské tělo a také bychom si ho přáli 🙂
  FB: Kačka Ku

 • Jana & Dominik 13.11.2017 at 17:12

  a) úplně nejvíc nás zaujala SADA VESMÍR / b) raději bysme LIDSKÉ TĚLO 🙂

 • Eva H. 13.11.2017 at 17:12

  Moc se mi líbí planety a dinosauři, raději bych lidské tělo! Děkuji:-)

 • Adax 13.11.2017 at 17:12

  Koukam, ze se libi vice lidske telo…za me teda pro odpoved a i b jsou to RTG karticky:) Nejak me to fascinuje a myslim, ze zbytek ohledne lidkeho tela najdeme doma v knizce…

 • Katka 13.11.2017 at 17:13

  Nad sadou Lidské tělo od Juchuuu! vzdychám už dlouho. Jen je to cenově trochu mimo naše možnosti. Takže bychom za tuto výhru byli se synem v sedmém nebi. Další sadou, na kterou si brousím zuby je Vesmír.

 • Lucie Binarová 13.11.2017 at 17:13

  Nejvíc se mi líbí RTG Lidského těla,klukům by se asi nejvíc líbili Dinosauři nebo Kostry zvířat.
  Vyhrát.bych si přála sadu RTG.

 • Jeannette Tesařová 13.11.2017 at 17:13

  Lidské tělo u nás vede. Na knížky s touto tématikou chodíme do knihovny a abych pravdu řekla, mi osobně už to trochu leze krkem, už aby se malá naučila číst :D. Ale pamatováka má, to musím uznat. Nejednou šokuje okolí, když jen tak vychrlí nějakou informaci, kterou od ní nikdo neočekává. RTG snímky by ji taky určitě bavily, protože ráda sleduje na Déčku pořad Oprerace Jauuu, při které mi osobně často běhá mráz po zádech.

 • Barbína 13.11.2017 at 17:14

  Líbí se mi všechny 😀 Třeba dinosauři josu boží 🙂 A vybrala bych sadu Lidské tělo, ale RTG taky super 🙂

 • Tereza 13.11.2017 at 17:14

  Juchuuu to je paradni!!!!! Doposud jsem neznala, ale nejvic me na strankach zaujal Vesmir, kde je dokonce i pan Grygar, a pak Planety. Obe varianty jsou pekne. Libila by se nam sada Lidske telo.

 • Katy 13.11.2017 at 17:20

  Děti jsou ještě malé, ale ze stránek se mi líbí nejvíc vesmír a z výher lidské tělo:-)

 • Jitka Elicerová 13.11.2017 at 17:20

  a) mapa Evropy
  b) RTG
  díky za vaše články, je to neskutečná inspirace 🙂 sleduji na fb

 • Barbora 13.11.2017 at 17:20

  Sada ľudské telo je naj:) Hodila by sa, dcéra je z doktorskej rodiny, tak by bola výborná na zodpovedanie tých všetkých otázok:)

 • Veru Kolocova 13.11.2017 at 17:23

  a/ Lidské tělo, b/ Lidské tělo 🙂

 • Lenka 13.11.2017 at 17:29

  Musim odpovedet dvojnasobne Lidske telo. Opravdu moc pekne zpracovane!

 • Luci 13.11.2017 at 17:31

  To jsou úžasné sady a nejen pro děti. Manželovi by se určitě líbil vesmír, moji sestře RTG a mě asi nejvíc lidské tělo. Pro děti tedy asi lidské tělo. (FB sleduji a sdílím)

 • Alžběta 13.11.2017 at 17:31

  Lidské tělo / Lidské tělo 🙂

 • Tereza Cechova 13.11.2017 at 17:31

  Lidske telo,dinosauri,barvicky…aneb kdyz jsou tri kluci a kazdeho zajima neco jineho😊

 • Jana 13.11.2017 at 17:34

  Nejvíce se mi líbi sada vesmír, Evropa,Lidské telo (řekla bych,že všechny jsou super)
  V soutěži bych radši Lidské tělo.
  Světelný box vyrobim, super nápad. Dekuji

 • Lucka 13.11.2017 at 17:38

  Nejvíc se mi líbí sada Vesmír a vybrala bych Lidské tělo. Jinak Juchuuu sleduji už nějakou dobu a jsou to krásné nápady. Časem některé sady určitě pořídíme :-).

 • Lucie Humlová 13.11.2017 at 17:43

  Tedy to je pecka! Díky za vaše tipy… Moc se mi líbí lidské tělo a pak kostry zvířat. Sice by bylo dlouho schované ve skříni, holky jsou ještě malé, ale líbilo by se mi právě to lidské tělo 😊

 • Lucie Bočková 13.11.2017 at 17:43

  Od Juchuuu máme barvy a postupně chci pořídit všechny sady,protože se mi moooc líbí. Lidské tělo a teď i rentgen jsou skvělé! Kdyby se štěstí usmálo,vybrala bych určitě sadu lidské tělo,která by skvěle doplnila chystaný lékařský kufřík k narozeninám 😉

 • Renáta Hovoříková 13.11.2017 at 17:43

  My bychom raději Lidské tělo, rentgenů mám osobně už celkem dost za poslední rok 🙂

 • Dita 13.11.2017 at 17:46

  Dnes nezahalite 🙂 hned dva prispevky? Super!
  Osobne bych sla do lidskeho tela, mimentalne dost resime miminko v brisku 🙂 co a jak a kde a nejen o to, ony by se hodily i ty rentgenove snimky!
  Diky a hezky vecer
  Dita
  xxx

 • Blanka Pavelková 13.11.2017 at 17:47

  Sada lidské tělo by udělala obr radost. Letos máte nápady opravdu vymazleně ukázkově pro nás a já jsem moc ráda. Tímto Vám moc děkuji!

 • Pavla 13.11.2017 at 17:50

  Je, děkuji za rozšíření obzoru, vše vypadá krásně, nejvíc mě zaujal a)vesmír a lidské tělo, to by byly děti nadšené a b) raději lidské tělo, i když Rtg snímky vypadají také moc hezky 😊

 • Tess 13.11.2017 at 18:01

  Uzasne lidske telo…to by bavilo mne i meho synka…mame lidske telo jak vrstvene puzzle z Lidlu, a knihu od Infoy a bavi nas to, bavi:-)

 • Gabriela L. 13.11.2017 at 18:05

  a.) Kostry zvířat
  b.) Lidské tělo

 • Soňa 13.11.2017 at 18:06

  Sada Lidské tělo vypadá moc krásně, tu bychom určitě chtěli! Sada o vesmíru je také moc krásná!

 • Veronika 13.11.2017 at 18:08

  Opět krásná inspirace, líbí se nám dinosauři starší syn je na ně expert, tento typ ještě nemáme 🙂 A kdyby se na nás usmálo štěstí, tak určitě jsou zajímavé RTG snímky 🙂

 • Veronika 13.11.2017 at 18:09

  a) mapa Evropy je super
  b) lidské tělo

 • Simona 13.11.2017 at 18:11

  A) i b) sada Lidske telo, proste krasa 🙂

 • Petulla 13.11.2017 at 18:12

  Zdravím, a)rtg karticky a za b)rtg karticky jsou fakt úžasne!