vzdělávací den | Doktorem s Juchuuu!

Další z pracovních týdnů nám odstartoval, ale na mateřské je to stejně většinou dost jedno 🙂 . Nezapomenout na školku nebo kroužky je asi největším problémem. Po mateřský už toho bude mnohem víc a asi začneme ty víkendy prostě milovat nade vše 🙂 . My se plácáme doma, protože nám podzim zase nepřeje, ale něco ke zdraví a poznání o něm si dnes ukážeme. Knížky a překvapení, které zaujmou zvědavce o tělo lidské 🙂 .

Lidské tělo pro nejmenší

Už je to nějaký ten měsíc, co se na blogu ukázala naše první kniha na tohle téma. Holky byly tehdy ještě drobci (Julinka rozhodně 🙂 ) a z Nakladatelství Svojtka jsme se vybrali okýnkovku Moje úžasné tělo. Celá edice Malý průzkumník je hodně vydařená, takže tahle nás bavila nejvíc mezi 2,5. a 4.rokem.

Celou ji můžete prolistovat v článku Jak to vlastně funguje?

Už mi budou čtyři, chci vědět víc!

Předešlá publikace se sice ještě neomrzela, protože do ní věkově skočila akorát Julinka, ale Nele už přestává stačit. A krom toho, že se líbí mamince byl tohle důvod, že jsme se anatomií a fyziologií dovybavili 🙂 . Zase to padlo na Svojtku, protože ilustrace, jednoduché texty a systém okýnek na holky dobře funguje.

Pokud byste i tuhle rádi prolistovali, odkážu vás na článek: Knihovnička – Co se skrývá v lidském těle

Když knížky přestanou stačit, chce to Juchuuu!

A to hlavní představení dneška a zároveň další otevřené okýnko bude pro děti větší. Vím, že tu maminky starších dítek mám, a taky vím, že vás trochu zanedbávám. Jde to ruku v ruce s tím, že holky jsou ještě předškolačky, takže jim zcela výjimečně pořizuji věci, hračky nebo knihy, které pro ně zatím nejsou.

Příkladem je třeba kniha Mapy, která je nádherná, ale dost sotva pro 4 roky staré dítě. Ale máma ji samozřejmě už má 😀 .

Dnes bych ráda přivítala na blogu Juchuuu! a taky autorku téhle originální značky, Pavlu. Její tvorba se nikde jinde nevidí a díky systému skládání a překládání průsvitných fólií, vytvořila Pavla nejednu edukační hru. Já jako nadšenec do všeho uvnitř nás, jsem letos do adventního kalendáře vybrala Lidské tělo.

Jak to celé funguje?

Sada Lidské tělo obsahuje dřevěnou tabulku, která má v sobě dva dřevěné kolíčky. Na ty se pridělávají jednotlivé fólie a budeme si moct skládat lidské tělo podle svých potřeb.

Tahle sada je nádhernou pomůckou, která dětem pomůže pochopit, jak to v těle chodí. Netřeba se učit podle knihy a biflovat pojmy, stačí si to doma ukázat a následně vyzkoušet kvízem.

Odeberete si šablonu s názvy a jede se poznávačka 🙂 . Mé medicínské srdce jásá 😀 .

Na dřevěnou destičku si tedy vložíte fólii. Pavla rozlišila v sadě i jednotlivé soustavy na muže a ženu, takže si můžete dokonce vybrat. Do kolíčků vždy přiděláte šablonu s obrázkem. Na další šabloně pak vidíte samostatné pojmenování spolu se šipkami.

Pokud si chcete přesně ukázat, jak se která část obrázku pojmenuje, přiděláte do dřevěné podložky tuto šablonu tak, že ji dáte přes tu první s obrázkem. Je to krásně vymakané, budou sedět názvy i šipky a celé vám to potvrdí červené čáry, které se budou překrývat.

Do puntíku s rentgeny

Úplně nově dává Pavla možnost objednat si i rentgenové snímky, které by neměly chybět v žádném lékařském kufříku malých doktůrků 🙂 . Zatímco sada Lidské tělo je pro děti starší, RTG snímky využijí už malí kufříkáři 🙂 . Krom fyziologických snímků narazíte i na takovéhle ukázky 🙂 .

Moc krásná hra, která je jedním z mála, co mám doma schované pro holky. Až jednou povyrostou, neumím si představit lepší pomůcku na přírodovědu a biologii. Značka Juchuuu! je rodinnou značkou a Pavla je nápaditá a originální nejen formou zpracování, ale i tím, že všechny sady jsou edukativní.

Vnitřní orgánové soustavy

Abych vám ukázala, v čem se vlastně odlišují v sadě ženy a muži, vložím právě pohlavní soustavu nebo třeba těhotenství, na které se nezapomnělo a je krásně vyobrazené. Spousta maminek hledá, jak ukázat budoucím starším sourozencům pohled do bříška. Tady je krásný a opravdový.

U mužů si to skládáte úplně stejně. Do dřevěného rámečku si můžete vložit siluetu samčí 🙂 a vkládat jednotlivé soustavy. Zvlášť pro muže je tu zase ta rozmnožovací. Do rámečku ale využijete i tu trávicí, vylučovací, nervovou, kosterní, svalovou nebo třeba systém endokrinní.

Vyrob si svůj lightbox

Tak schválně. Zaujala vás Pavla svou tvorbou? Mě moc. Máme od ní ještě i barvičky, které používaly holky jako malé, ale vybírat můžete i z podrobně vypracovaného vesmíru. Poznávat můžete díky Juchuuu! kostry zvířat, seznámit se s dinosaury a vyrazit na poznávačku po Evropě. Pro nejmenší tu čekají barvičky 🙂 .

A jestli vás nejvíc zaujaly právě ty RTG snímky, protože letos chystáte dětem lékařské kufříky, vyrobte si společně lightbox. Světelnou tabuli, díky které si budete snímky doma prohlížet jako skuteční lékaři :-).

Světelná tabule podle Juchuuu!

Potřebujete k tomu pouze vánoční světýlka, plastovou bednu s rovným víkem (kupovala Pavla loni v Pepcu), alobal a pečící papír 
Dno i boky plastového boxu polepíme alobalem, dovnitř vložíme světýlka a na víko nalepíme pečící papír…jednoduché, levné, efektivní a zábavné. Využití je spousta.

Tak co na tuhle hru říkáte? To je prostě nápad. Jeden by řekl, že je Pavla lékařka. Při pohledu na její sadu Vesmír byste ale rozhodně řekli, že je astroložka nebo astronautka a až mrknete na dinosaury, rozhodně se s nima kámošila 😀 . Parádní mít takový rozhled.

Není tam těch zubů moc?

A jaký snímek zaujal nejvíc mé holky? Tenhle. OPG a zoubky sedmiletého dítěte, kde vidíte nejen chrup dočasný, ale krásně jsou pod nimi schovaní zástupci dentice trvalé. Spolu s holkama jsme zuby počítali na snímku, pak u nich v puse a ne a ne se dopočítat 😀 . Teď už ale ví, že ty “velké zuby” teprve čekají a bude jich ještě víc.

Staň se lékařem s Juchuuu!Soutěž ukončena

Děkuji Pavle, že se vzdělávání dětí věnuje na úrovni, která je ještě hrací, ale dává skutečné informace. Našla formu, která baví a na svém Facebooku je velmi aktivní a dává nejen tipy, ale i praktické soubory ke stažení, takže kdo Facebook máte, moc doporučuju sledovat 🙂 .

Podmínky soutěže:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: a/ Jaká sada od Juchuuu! se vám líbí nejvíc (vybírej TADY – klik) ?  🙂 b/ Raději bys sadu Lidské tělo nebo RTG kartičky?

3. Pokud sleduješ náš Facebook: MK life / mom of 2 & our life nebo Instagram, zařadíme tvé jméno do losování 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu  30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

Míša

All posts

694 Comments

 • Barbora Dočkalová 13.11.2017 at 14:09

  Sada lidske telo!! uzasna!! Ta by se hodila 🙂

  • Misa 14.11.2017 at 13:37

   Pekny den, diky za inspiraci, juchuu jsem dosud neznala. Llibi se mi sada o vesmiru a o lidskem tele. Rada bych pro syna soutezila o sadu lidske telo.

 • Hanka 13.11.2017 at 14:10

  nejvíc mě zaujala sada lidské tělo o kterou bych i ráda soutěžila 😉 sleduji a sdílím i na FCB a IG

 • Jana K. 13.11.2017 at 14:14

  Lidské tělo..
  Obojí ale vypadá super. Ve spojení třeba s Albi Lidské tělo to může být velice zajímavé 🙂

 • Eva 13.11.2017 at 14:15

  Líbí se mi barvičky, Markét je 18m a toto by se jí mohlo líbit a pak se mi líbí sada lidské tělo.

 • Lenka Ludinova 13.11.2017 at 14:15

  a) mapy Evropy
  b) Lidske telo
  Sleduji i na ig jako dancing with the devil.
  Krasny den
  Lenka

 • Radka Csémi 13.11.2017 at 14:15

  Hezký den, Juchuuu vůbec neznám, díky za rozšíření obzorů, a)nejvíc se mi líbí sada Lidské tělo, b) raději bych sadu Lidské tělo

 • Kristyna 13.11.2017 at 14:15

  A) sada lidské tělo a mapa evropy
  B) sada lidské telo

 • Kateřina 13.11.2017 at 14:16

  Juchuu znám,mají krásné věci. Nejvíce se mi líbí Lidské tělo, které bych si i vybrala….

 • Radka Šebelová 13.11.2017 at 14:17

  Líbí se mi Lidské tělo, i by se mi líbilo mít je doma…. pro sebe i do budoucna pro děti.

 • Veronika 13.11.2017 at 14:17

  Míšo, já zírám!! Moc Vám děkuji za informaci o tom, že něco takového někdo vytvořil, ušetří mi to hodně práce:) A moc Vám děkuji i za možnost soutěžit. Mám pocit, že od juchuuu potřebujeme úplně všechno, i když spíš do budoucna než okamžitě. Kdybych si mohla vybrat, asi bych raději Lidské tělo. Ale i RTG snímky potěší 🙂 Díky moc ještě jednou!

 • Aneta Švábová 13.11.2017 at 14:19

  Juchuu znám. Už chvili a koukám na ně, dost teď uvažuji od jedněch prarodičů pořídit něco, qle nemohu se rozhodnout, božské je vše! Od Juchuu bych brala cokoliv, mám připravené volné materiály k vytisknutí, ale naše tiskárna tiskne je černobílé, tak musim nechat vytisknout. A ten rtg snímek zubů je boží! To ani me dospělou nenapadlo ani jsem o tom. Nepřemýšlel jak to tam je, že jsou vlastně druhé zuby už pod prvníma. Krásné!

 • Martina 13.11.2017 at 14:19

  Dobré odpoledne Mîšo, nám se moc líbí a) Evropa, b) Lidské tělo 🙂 A hlavně celý adventní kalendář. Díky! 🙂

  • Monika Plonková 13.11.2017 at 16:51

   Děkuji za další soutěž a úžasné ceny.
   a) historie vesmíru
   b) lidské tělo
   Sledují vás i na IG

 • Veronika Patočková 13.11.2017 at 14:20

  Dobrý den,

  mě se moc líbí karty Zvířátka. Ale ještě si na ně počkáme. Z výher by se nám více hodila sada Lidské tělo. Sleduji FB i Instagram
  Hezký den!

 • Silvia 13.11.2017 at 14:21

  Rozhodně RTG kartičky, vyhrál by se s tím i přítel 😀

 • Denisa 13.11.2017 at 14:22

  Juchuuu! sady jsou naprosto bezvadná záležitost a není jednoduché mezi nimi vybrat tu nej. Líbi se mi jejich propracovanost do detailu. V současné době se mi nejvíc líbí asi Dinosauři, což souvisí s tím, že se těším, až M pustí auta a začnou dinosauři 🙂
  Raději bych sadu Lidské tělo …

 • Míša 13.11.2017 at 14:22

  Nejvíc se nám líbí vesmír. A přáli bychom si lidské tělo.

 • Tereza Müllerová 13.11.2017 at 14:23

  To je krása!!!Letos holkám také vyrábím lékařský kufřík!Proto by se mi líbila sada Lidské tělo, ale RTG jsou taky super. A z těch báječných sad se mi nevíc líbí ty vesmírné…Sleduji FB i IG, děkuji!Terka

 • Marcela 13.11.2017 at 14:24

  Na juchuuu uz nejakou dobu koukam, je to nadherne. Jen nevim, kam to vsechno doma poskladat 😀 dcera se ted hodne zajima o to, jak je to s temi kostmi, takze RTG snimky by byly super. Ale lidske telo take 😀

 • Tereza 13.11.2017 at 14:24

  Míšo, děkujeme za další (a další…a další) úžasný TIP pod Jedličku! <3 Sady jsou krásné všechny, u nás je teď nějaktuálnější právě hra na doktory, proto bych asi sáhla po stejné jako Vy, holky! 🙂 Je moc povedená a myslím, že tak či onak se u nás pod stromečkem objeví jako doplněk k lékařskému kufříku. Vybrat si variantu "a" nebo "b" asi nelze…Ale jelikož jsem stará knihomolka, tak kdybych měla po něčem sáhnout hned, je to asi tradičně kniha 😀 😀

 • Katka 13.11.2017 at 14:25

  Krásné odpoledne!
  To je teda paráda, všechny ty sady jsou úžasné 🙂
  a) nejvíc mě zaujali dinosauři
  b) vybrali bysme si lidské tělo
  Sledujem i fb

 • JANA Chichi 13.11.2017 at 14:25

  No, páni, to jsou krásné kartičky!! 🙂 vůbec nevím, kterou z juchuuu ohodnotit jako nejlepší! 🙂 Osobně mě nejvíce zaujalo lidské tělo a brali bychom RTG kartičky 🙂

 • lucie 13.11.2017 at 14:26

  Dobrý den tak za a) jednoznačně Lidské tělo a za b)Lidské tělo …….krásný den princezny 😀

 • Klára 13.11.2017 at 14:26

  Nejvíc povedena mi přijde sada Lidské tělo a tu by jsme i rady vyhrála 👍 nas táta je taky doktor 😊

 • Markéta Waas 13.11.2017 at 14:26

  Skvělý tip pro zvídavce a zvědavce 🙂 za nás určitě top lidské tělo. Zrovna včera jsme narazili na to, jak to v tom těle všechno funguje, takže opravdu skvělý tip 🙂

 • Věrka 13.11.2017 at 14:27

  jůů to je něco! Takovou věc vidím poprvé! Díky Míšo za úžasný typ:-) Moje holčičky si hrají na doktory nonstop – ošetřují se navzájem, nebo zapřáhnou plyšové pacienty. Těžko odpovědět jaká sada se mi líbí nejvíce, protože všechny mají co do sebe:-) Sadu lidské tělo bychom ale určitě využili v plném rozsahu:-)

 • Ivana 13.11.2017 at 14:27

  Urcite lidské tělohttp://www.juchuuu.cz/lidske-telo/lidske-telo tohle téma je u nás top už od tří let. 🙂

 • Martina 13.11.2017 at 14:27

  Ani jsem nevěděla, že něco takového existuje! Letos se chystáme malému vyrobit lékařský kufřík, takže by se nám hodily víc rentgenové snímky, ale máme v rodině dost zdravotníků, takže to vidím jako s knihou Mapy – dítě je ještě malé, ale… 🙂 Sleduju i na IG

 • Andrea 13.11.2017 at 14:29

  Nejvíce se mi líbí sada Vesmír raději bych chtěla sadu Lidské tělo.
  sleduji i fb (Rhea Silvia Askania)

 • Lenka 13.11.2017 at 14:29

  My zatim mame male deti, ale do budoucna jsou to moc pekne hracky. Hodne se mi libi Evropa. Jako vyhra by se nam libilo Lidske telo 🙂

 • Libka Smyčková 13.11.2017 at 14:29

  A) nejvic sw mi libi lidske telo, ale ostatni je taky moc pekne.. B) myslim, ze je jasne, co bychom radsi
  FB – Libka Ve Smycce

 • Dáša Kovalová 13.11.2017 at 14:30

  Sada Lidské tělo. Vypadá to vše krásně, jdu prohlídnout jejich web pořádně 🙂

 • Kateřina Kolářová 13.11.2017 at 14:30

  A/ RTG sada i Lidské tělo, za B/ raději bych sadu Lidské tělo. Sleduji na FB.

 • Soňa Zemanová 13.11.2017 at 14:30

  To jsou moc hezké sady.Nejvíce se nám líbí Histore vesmíru. A raději by se nám líbila sada Lidské tělo.

  Sdílím a sleduji.

 • Bara 13.11.2017 at 14:31

  Vsechny sady jsou bajecne 🙂 ale jestli vybrat jen jednu… Vesmir 🙂
  Nam by se libila sada Lidske telo 🙂

 • Andrea 13.11.2017 at 14:32

  Tazko mi vybrat jednu sadu. Velmi sa mi pacia Barvicky, Rentgen lidskeho tela ale aj Mapy Evropy. No a vybrala by som si prave tie RTG karticky 😀 Znova krasny clanok plny inspiracie. Dakujem

 • Lenka Quintero 13.11.2017 at 14:33

  Na Juchuuu se mi toho líbí moc. Syna by určitě zaujala sada o vesmíru. MOdely planet už máme vlastní výroby, tak třeba ještě ty kartičky o vesmíru. A ráda bych sadu Lidské tělo.

 • Adéla 13.11.2017 at 14:33

  Odjakživa jsem byla fanoušek zeměpisu. Jako malá jsem měla obří knihu o světě, kde byly vyobrazeny kontinenty a všichni živočichové, plodiny, řeky, hory… Takže u mě hned vyhrála sada Mapa Evropy.
  Ale pokud bych si měla vybrat z člověčí říše, pak bych volila RTG kartičky

 • Gisela 13.11.2017 at 14:33

  No tak to je nádhera a tady poprvé zmíním, že sleduji na fcbk i instagramu, protože moje doktorské srdíčko by nad sadou Lidské tělo opravdu zaplesalo a až budu mít chvíli, tak ráda prozkoumám celou nabídku a určitě do budoucna neodolám. Moc se mi líbí i kostry zvířat. a rentgeny.

 • Lucie Zvonková 13.11.2017 at 14:34

  Všechny výrobky od Juchuuu! mi přijdou úžasné, ale nejblíž tématem je mi lidské tělo. V případě výhry bych si vybrala RTG snímky, protože na lidské tělo bychom si museli dlouho počkat, než bychom ho začali používat 🙂 Sleduji i fb a zároveň sdílím.

 • Andrea 13.11.2017 at 14:34

  Juchuuu má super věci. Nejvíc se mi líbí právě lidské tělo. Syn dostane lékařský kufřík, takže toto by byl výborný doplněk. Třeba se na nás usměje štěstí ☺. Děkuji Andrea

 • Zuzana Vacková 13.11.2017 at 14:35

  Vyráběla jsem svítící hrabici dětem už před půl rokem. Teď, když je brzy tma, je v kurzu. Líbí se mi skoro všechno – lidské tělo, RTG, Vesmír… 🙂

 • Zuzana 13.11.2017 at 14:35

  Teda letos mate same super tipy a ja jenom pripisuji na seznam. Jelikoz letos vyrabim lekarsky kufrik,tak by se nam hodily obe sady,ale asi nejvice rentgenove snimky 🙂

 • Petra 13.11.2017 at 14:36

  Nejvic se mi libi sada Lidske telo. I kdyz ty rtg snimky nejsou spatne. Nad obojim ma lekarska dusicka zaplesala, i kdyz vsechny ty sady maji neco so sebe. V pripade ze si nahodou na mne sedne stesti tak beru Lidske telo.

 • Tereza Vykydalová 13.11.2017 at 14:36

  Krásný článek se skvělými tipy.
  a) Nejvíce se mi líbí sada s Lidským tělem.
  b) Raději bych sadu Lidské tělo

  Moc děkuji za soutěž a přeji příjemný začátek nového týdne.

 • Markéta Chovancová 13.11.2017 at 14:37

  a) peckovní je sada vesmír
  b) do lekářského kufříku 3 a půl leté dcerky by se skvéle hodily RTG kartičky. Hraje si ráda na paní doktorku, takto by byl kufřík kompletní. 🙂

  Sleduji MKlife i na FB, díky za veškerou inspiraci 😉

 • Zdeňka 13.11.2017 at 14:37

  Nedokážu se rozhodnout, která sada se mi líbí víc, jsem naprosto nadšená a děkuji za takto skvělý tip. Syn miluje vesmír, sdílí zálibu po mně, dcerka má zase lékařský kufřík a moc ji baví hrát si na paní doktorku. Líbily by se nám obě sady, snad možná trochu více bychom využili tu o lidském těle. Děkujeme.

 • Hanka Šafářová Chmelinová 13.11.2017 at 14:38

  Protože mám doma čerstvého školáka líbí se mi sada planety.Ale.Moc by se nám hodily kartičky RTG jsou krásné. Moc díky za inspirace.Sleduji na FB Hanka Šafářová Chmelinová

 • hanca 13.11.2017 at 14:42

  U nás by se 200% využila sada Vesmír. To je u nás teď hodně top. Lidské tělo už ale taky zkoumáme. Díky za tip na knížky s okynkama! A z výběru bychom se nezlobili ani za lidské tělo, ani za RTG. Zrovna v týdnu jsme museli s 4,5-leťákem na RTG a nemohl se vynadivat, jak to uvnitř ruky vypadá 🙂

 • Zuzana Kudrnová 13.11.2017 at 14:44

  Tedy mé medicínské srdce též jásá :-). Jedna sada hezčí než druhá, já nevím, co mám na otázky odpovědět. Asi bych si vybrala vesmír a asi lidskétělo, i když ty RTG kartičky jsou taky krásnééé. Moc děkuju za tip, začínám se dost těšit, až mi prcek trochu povyroste :-D.

 • Misa 13.11.2017 at 14:44

  FCB i IG sleduji a na FCb sdilim..

  Raději bychom Lidske tělo. Juchuuu to ma cele krasne, hodně se nám líbí dinosauři…

 • Eliška Gřešková 13.11.2017 at 14:45

  Hezký i když chladný den Míšo, Nelinko a Jůlinko. Zase senzační článek, který mě uchvátil. Hned jsem si odkaz Juchuuu uložila. Moc mě tam zaujalo vše o Vesmíru. Manžel se hrozně moc těší, až bude syn větší a bude mu moct vše ukázat, vysvětlit. Takže až to bude aktuální ráda objednávám. Moc by se mi líbilo lidské tělo. 😀 Sleduji na fb a Instagramu.

 • Bára M. 13.11.2017 at 14:47

  Ahoj, to je paráda, nejvíce se mi líbí právě sada lidské tělo nebo třeba kostry zvířat, ale hodilo by se nám domů úplně všechno (minimálně já bych to ocenila 😀 ) A ráda bych právě tu sadu lidské tělo. Sleduji i fb a instagram. Bára

 • Markéta 13.11.2017 at 14:48

  Ahoj, nejvíc se mi líbí vesmír, nikdy mě nepřestane fascinovat. Jinak raději sadu Lidské tělo 🙂

 • Bohdana Pejchalová 13.11.2017 at 14:49

  krásné jsou šechny. za mne kostry, vesmír, lidské tělo, rtg snímky, evropa. barvy..vždyť říkám všechny:)) vybrala bych si lidské tělo.

 • Martina Wágnerová 13.11.2017 at 14:49

  Dobry den, od Juchuuu se mi nejvic zalibily karticky Kostry zvirat (myslim ze i casem objednam 😀) a z nabizenych dvou bych radeji sadu Lidske telo 😉
  Preji krasny den 😊

 • Kateřina Kolářová 13.11.2017 at 14:50

  Jsou to moc krásné věci, nejvíc se mi líbí mapa Evropy. A tady bych určitě brala sadu Lidské tělo.

 • Lenka 13.11.2017 at 14:50

  Celá řada edukačních setů od Juchuuu je naprosto fantastická. Skvělý nápad a jelikož máme kluky 5 a 9, nejvíc se nám líbí set
  A/ Vesmír a Lidské tělo. B/ Vyhrát bychom chtěli Lidské tělo.. myslím, že se rádi přiučíme i my s tatínkem:-)

 • Petra 13.11.2017 at 14:51

  Tak to je těžká otázka… Asi bych vybrala vedle Lidského těla třeba Mapu Evropy a nebo vesmír. Holky dostanou Malého hvězdáře, tak je to takový námět na doplnění.
  Raději bych Lidské tělo než RTG snímky 🙂

 • Verca 13.11.2017 at 14:51

  Nejvíce mě zaujala sada Lidské tělo, ta je fakt bozi 😊a raději bych lidské tělo 😊

 • Veronika 13.11.2017 at 14:51

  Jůů zase super tip na vzdělávací aktivity. Musím si to dat na seznam 🙂 – asi Ježíškovi, ale až za rok – letos už je seznam plný :D. Do te doby se snad i rozhodnu která sada se mi líbí nejvíc protože teď se mi úplně nejvíc líbí úplně všechny :). b) zatím je pro nás lepší lidské tělo než rtg snímky

 • Renata Ševčíková 13.11.2017 at 14:51

  Moc se mi líbí sada vesmír a vybrala bych lidské tělo 😉 Sleduji a sdílím na fb jako Renata Ševčíková

 • Dana K 13.11.2017 at 14:52

  Nejvíce se mi líbí rentgen a planety mě také vždy magicky přitahovaly 🙂 Brali bychom rtg kartičky, naši malí doktůrci by je určitě využili 🙂

 • Alexandra Pavlíková 13.11.2017 at 14:52

  Zaujala mne sada dinosauři. A vybrala bych asi RTG snímky, na fb sdílím pod svým jménem Alexandra Pavlíková

 • Renata P-ova 13.11.2017 at 14:54

  a)nejvic se mi libi Vesmir.. b) Lidske telo vypada take moc dobre

 • Hany 13.11.2017 at 14:54

  Uz dlouho mam zalusk na vesmir a lidske telo 😍
  Sleduji Fb i Inst

 • SImona 13.11.2017 at 14:56

  A) Nejvíc se mi líbí sada lidské tělo. B) Lidské tělo nepatrně vyhrává před RTG snímky.

 • Petra Pavlickova 13.11.2017 at 14:59

  Libi se nam karty o Vesmiru.a sada karet Lidske telo.
  Knizky z edice “Maly pruzkumnik” mame radi.

 • Martina 13.11.2017 at 14:59

  jaj toho je :)) nejvic me asi zaujala sada Vesmir a Lidske telo 🙂

 • Marie Zikmundova 13.11.2017 at 14:59

  a) lidske tělo, b) lidské tělo 😊 ale i ty barvičky vypadají dobře, další dobrý typ pro Ježíška, díky 😊Sledují i fb

 • Pavla 13.11.2017 at 15:00

  Líbí se mi sada vesmír, nebo kostry zvířat. A raději bych ze dvou nabízených sadu lidské tělo.

 • Klára Zindulková 13.11.2017 at 15:00

  Páni, děkuju za rozšíření obzorů 🙂 Asi si budu muset najít nějaký vedlejšák k mateřské 😀 Mně osobně se nejvíc líbí sada vesmír, syn by ocenil tělo a dcerka barvičky 🙂 A raději bychom vyhráli lidské tělo 🙂 Sdílím a sleduji 🙂

 • Jana 13.11.2017 at 15:01

  Ahoj, tak toto téma drží 5 letého syna už rok. Moc by se mu líbila sada Lidské tělo. Z Juchuuuu! bych pro mladšího syna vybrala Vesmír – miluje planety a často odjíždí spravovat Měsíc 🙂

 • Hanka R. 13.11.2017 at 15:01

  Tak toto je opravdu pecka! Vůbec jsem neznala a nevím, co bych vybrala, všechno je úžasné. Letos mi ale starší syn (bude mu 6) sdělil, že ho teď zajímá lidské tělo. Takže Ježíšek už na tom pracuje. A myslím, že o toto mu ještě určitě napíšeme a přihodíme i tu Evropu. Nicméně pokud by se nám náhodou poštěstilo zde, raději bychom lidské tělo.

 • Marketa 13.11.2017 at 15:02

  Jak z té krásy vybrat…mně by se líbila kostra,ale syn by nejvíc ocenil stopro vesmir😍

 • Lucie Skřejpková 13.11.2017 at 15:03

  Jé, děkujeme! Plánuji Juchuuu! sady pořídit až bude syn větší, nejvíc se mi líbí sada Vesmír a kdyby se na nás usmálo štěstí, líbila by se nám sada Lidské tělo. 🙂

 • Anna 13.11.2017 at 15:03

  Lidské tělo vypadá opravdu parádně! Už aby na to u nás byl věk 🙂

 • Jana 13.11.2017 at 15:05

  Za mě vedou dinosauři a jelikož zrovna ležím v nemocnici tak bych preferovala lidské tělo před rentgenem

 • Ludmila 13.11.2017 at 15:05

  Mne se nejvic libi sada s planetami. A potesila by nas vice sada Lidske telo.

 • Katka Röslerová 13.11.2017 at 15:05

  To je parádní! Brala bych Lidské tělo! Po nedávné hospitalizaci s laryngytidou je u nás léčení panem doktorem na denním pořádku a tip na výrobu rentgenu je úžasný. Ježíšek přinese do kufříku razítko a stetoskop, rentgenové snímky mám taky v plánu “vyrobit”.
  Na fb sleduji i sdílím.

 • Naďa 13.11.2017 at 15:07

  Juchuu je super, máme skoro všechny sady, chybí nám jen RTG 🙂 A u nás ted nejvíc jedou dinosauři
  Sleduju na FB a sdílím

 • Barča 13.11.2017 at 15:08

  Pánejo, tak to je fakt skvělá pomůcka! Díky za tip 🙂 Nejvíc se mi líbí právě Lidské tělo a brali bychom jí 🙂 věřím, že to je pomůcka téměř na celý život!

  sleduji i na FB

 • Romana 13.11.2017 at 15:08

  Me se moc libi sada o vesmiru. V pripade vyhry by me a syny potesila sada lidske telo.
  Romana Krejci

 • Venduli 13.11.2017 at 15:09

  Juchuuu, je parádní! Vekove se nám hodi barvičky, ale jsem nadsena ze sady vesmír! Uvítala bych RTG karty 😉

 • Vendula 13.11.2017 at 15:11

  Hezký den, mně se nejvíc líbí sada Lidské tělo, právě z těch důvodů, které zmiňujete ve svém článku – děti se nenásilnou formou naučí pojmy, které se jim budou ve škole (a třeba i v praxi, to by se líbilo mamince ;-)) hodit. Vlastně se učí, aniž by o tom věděly. A to zpracování je vážně úžasné. Přesto by se nám víc hodila RTG sada, protože holky jsou zatím jen malé doktorky a snímky zlomených končetin, krvacejiciho srdce a žaludku prejezeneho bonbóny máme pouze nakreslene. Dovedu si představit, jak nadšené by byly, kdyby mohly zkoumat snímky témeř profi na témeř profi světelné tabuli 😉

 • Petra 13.11.2017 at 15:13

  Díky za nasměrování na úžasné produkty. To lidské tělo moje malá doktorka nutně potřebuje (ukládám pro Ježíška). Všechny sady vypadají moc hezky, ale u nás už rok vede hraní na paní doktorku (musela jsem sehnat i opravdový fonendoskop), takže lidské tělo je nej a raději asi sadu, i když malá by určitě řekla, že obojí :D..

 • Lenka F. 13.11.2017 at 15:13

  Všechny sady jsou naprosto parádní, ale my bychom teď nejvíc využili Barvičky a Cmyk:) Raději bych vyhrála RTG kartičky, na sadu o těle je dcerka ještě moc velký prcek, ale RTG bychom už využili:)))
  Na FB sleduji jako Lenka Fořtová (Cichá), na IG jako cichulak – Lenka F.

 • Lenka Palmová 13.11.2017 at 15:15

  Všechny sady vypadají krásně, nejvíce se mi líbí Lidské tělo. Sleduji i na Fb.

 • Jana 13.11.2017 at 15:15

  Sada vesmír a rtg kartičky 😍😍😍

 • Lucka 13.11.2017 at 15:16

  Zdravím,
  tak tedy tohle mě nadchlo. Vůbec jsem netušila, že něco takového existuje. Potřebovala bych pro kluky všechno, ale nejvíc asi mapy. Mají čerstvě vlastivědu.
  Lucka

 • Lenka 13.11.2017 at 15:18

  a)Jsem unešená ze všech sad!!!!! Kostry zvířat jsou skvělé, mapy mají úžasný nápad, RTG… těžko vybrat jedinou!!! máme děti v rozmezí 7 let, takže se mi líbí jak sady pro menší tak pro větší děti.
  b)RTG

 • Tereza 13.11.2017 at 15:19

  Tak jestli bych něco hodně chtěla vyhrát, tak sadu Lidské tělo! I když by u nás asi taky musela chvílit čekat ve skříni. Je vážně úžasná!

  • Tereza 13.11.2017 at 15:19

   Sleduji na FB.

 • Alena Trechová 13.11.2017 at 15:21

  To je úžasné 🙂
  a/ Vše je perfektní, nedokážu vybrat. Syn miluje dinosaury a zvířata, takže tyto 2 sady by se mu určitě líbily.
  b/ Brala bych sadu Lidské tělo.
  Na výhry štěstí nemám, tak moc nepočítám s tím, že něco vyhraji. Ale tipy, jako je tento, jsou jedním z důvodů, proč sleduji Váš blog. Jinak bych se o JUCHUUU asi nikdy nedozvěděla. Mám moc ráda české výrobky a obzvlášť když nabízí něco jedinečného. Děkuji za tip 🙂

 • Martina Krehelova 13.11.2017 at 15:22

  wauuu 🙂 🙂 prosim sadu ludske telo. Dcerka ma sice este len 3 a stvrt roka ale odlozim na neskor. dakujem

 • Eva Riesnerova 13.11.2017 at 15:24

  Wau, klobuk dole, dakujem za tento krasny tip. My sme doma dinosaurovi, takze tie sa mi pacia. A radi by sme doma mali i to lidkse telo 🙂 Eva

 • Květa Hanáková 13.11.2017 at 15:25

  Moc se nám líbí sada Vesmír nebo Lidské tělo 🙂

 • Drahuše Poborska 13.11.2017 at 15:25

  Nam by se hodily obe vyhry. Syn si hrozne rad hraje na doktora, tak k Vanocum dostane lekarsky kufrik, nejake veci jsem mu uz sehnala, neco budu jeste dokupovat a na RTG snimky jsem od Juchuuu! uz koukala a mam je v zalozce 🙂 tak jako oblibene Dinosaury a Lidske telo,ale na to je jeste maly.

 • Adéla Bělunková 13.11.2017 at 15:26

  Světelná krabice – úžasná 😀 Od Juchuuu se nám nejvíce líbí barvičky.
  Raději bych RTG kartičky

 • Jana Bystroňová 13.11.2017 at 15:27

  To je další naprostá pecka!!! Ze sad se mi nejvíce líbí RTG. Krásné vzdělávací hry nejen pro děti 🙂 A kdyby se na nás usmálo štěstí, nechala bych volbu na vás, ale RTG přece jen trochu víc preferuji 🙂

 • Martina Eignerová 13.11.2017 at 15:31

  Já právě minulý týden na Juchůů narazila a ůplně mě uchvátilo. Zatím jsem objednala barvičky k vánocům a těším se až mi holky povyrostou i na to ostatní. V případě výhry bych ocenila rtg snímky. Doktorku zatím doma nemám, ale ta doba se blíží 😀

 • Radka 13.11.2017 at 15:33

  Teda, to je super inspirace! Musím říct, že dcera dostala knížku Moje úžasné tělo k 3. narozeninám a je to fakt komický, když po ránu místo “jdu se vyčůrat” říká “mám plný močový měchýř” 🙂 Takže za nás je to teď top knížka. Od Juchuuu se mi asi nejvíc líbí mapy Evropy a sada lidské tělo, ikdyž i ty rentgeny vypadají super 🙂

 • Pavlina 13.11.2017 at 15:34

  Dobré tipy na hravé učení.
  A) Barvičky, B) RTG kartičky.

 • Katka 13.11.2017 at 15:38

  Historie vesmíru vypadá fakt skvěle, Ježíšek má už nakoupeno, ale možná by ji ještě mohl přihodit… 🙂 A z těch dvou bychom si vybrali Lidské tělo.

 • Adéla Ž. 13.11.2017 at 15:40

  Líbí se mi lidské tělo, ale to je asi tím, že i já jsem z oboru. Oliver je ještě maličký, ale já tohle teda mít musím!

 • Veronika Kohoutová 13.11.2017 at 15:47

  Atlas a líbil by se nám ten RTG

 • Adéla Moravcová 13.11.2017 at 15:48

  Nejvíce se mi od JUCHUU líbí sada vesmír a vybrala bych si sadu Lidské tělo 🙂

 • Markéta Sližová 13.11.2017 at 15:49

  Díky za představení značky, vůbec jsem ji neznala. Je úžasné kolik zajímavých tvůrců u nás máme:) Nejvíc se mi líbí sada Lidské tělo a právě o tu bych ráda soutěžila.

 • Pavlína Nedvědová 13.11.2017 at 15:49

  Dobrý den,
  líbí se mi právě sada Lidské tělo, ale myslím, že kluci vy si za chvíli vybrali spíš dinosaury.:-) Raději bych vyhrála sadu Lidské tělo. Díky.

 • Míša 13.11.2017 at 15:50

  A. Kostry zvířat vypadají úžasně, B. Lidské tělo. I když je na něho prcek ještě malý, tak ho později určitě využijeme 🙂

 • Kristýna Hury Hurychová 13.11.2017 at 15:51

  Paradni, libi se mi Barvicky. A soutezit bych chtela o lidske telo 🙂

 • Karolina 13.11.2017 at 15:58

  Karticky od juchuuu jsou naprosto fantasticke…vyhledove mam na ne zalusk snad na vsechny. Libi se mi vesmir, lidske telo i barvy pro nejmensi. Radost by nam udelala sada a) lidske telo. Preji krasny tyden. K+B

 • Claire 13.11.2017 at 15:58

  Kraaaasneee!! Dnes jsem objednala knizku Rok v lese, proste jsem neodolala 🙂 a pokud nebudeme mit stesti a nevyhrajeme Lidske telo, ktere se nam nejvic libi, verim, ze taky poridime 🙂
  Fb Claire de Lune, Ig Yeemanjaa

 • Kateřina Vítů 13.11.2017 at 16:02

  Nejvíce se mi líbí Mapy Evropy. A jinak bych brala raději RTG kartičky 😉

 • Magdaléna Zemanová 13.11.2017 at 16:05

  Líbí se nám lidské tělo, v posledním čísle Puntiku bylo tělu věnováno docela dost, tak za by ho to začlo zajímat? A rádi bychom vyhráli právě Lidské tělo.

 • Nikola 13.11.2017 at 16:14

  Mně se nejvíce líbí dinosauři, takže pokud syny někdy budou zajímat tak určitě pořídím. Z těchto možností se mi víc líbí rentgen 🙂

 • Katka 13.11.2017 at 16:15

  Sice máme na takové kartičky ještě čas, ale moc se mi líbí lidské tělo a samozřejmě rtg. Chrup si v práci seženu, ale zlomené kosti snad vlastní neuvidíme….
  Na fb jako Kateřina Štosková.

 • Andrea 13.11.2017 at 16:16

  Mě teda kromě lidského těla zaujaly planety. Ale na to je dcerka zatím malá.

 • Rienka 13.11.2017 at 16:20

  a) Mapy Europy a ako druha Sada vesmiru,
  b) sadu Lidské tělo
  + fcb 😀
  Juchuu je krasne, mame doma zatila farby a tie su super, tak ako vsetko od tejto znacky.
  R

 • Lucie 13.11.2017 at 16:21

  Líbí se mi Mapy Evropy. Raději bych RTG kartičky.

 • Lenka Benesova 13.11.2017 at 16:22

  Moc se mi líbí sada Lidské tělo a dinosauři. Kdybych vyhrála, vybrala bych si rentgenové snímky, jelikož ježíšek letos přinese lékařský kufřík a tam by se nám moc hodily :).

 • Dyba 13.11.2017 at 16:25

  Nádherné – líbí se mi Mapy Evropy a Vesmír a sadu bych vybrala Lidské tělo.

 • Martina Machková 13.11.2017 at 16:39

  Teda, to koukám! Sada Lidské tělo se mi asi líbí nejvíc (resp. když to vezmu čistě sobecky, osobně bych využila nejvíc tu 🙂 Ale i ty ostatní jsou neskutečné. Myslím, že naši prcci by byli nadšení z rentgenových kartiček 🙂 A díky za tip na výrobu světelné tabule!

 • Zuzana Dordová 13.11.2017 at 16:40

  Přái bychom si barvičky 🙂

  • Zuzana Dordová 13.11.2017 at 16:42

   Já jsem trubka 🙂 líbí se nám barvičky a chtěli bychom lidské tělo 🙈

 • Maia Soukupová 13.11.2017 at 16:40

  a) Dinosauři nebo Lidské tělo a tedy za b) jasná volba Lidské tělo. I když já bych vzala všechny, parádní práce.

 • Lucie Chmielova 13.11.2017 at 16:41

  Líbí se mi dinosauři a ráda bych RTG snímky. Sleduji na FB i instagram. Sdílím na FB Lucie Chmielová

 • Klára Hrábková 13.11.2017 at 16:42

  vzhledem k tomu, že jsem veterinářka ( i když jen vystudovaná a praxi nedělám), tak se mi nejvíc líbí kostry zvířat 🙂 jinak by se mi líbilo Lidské tělo, to vypadá super 🙂

 • Adéla Hřebíková 13.11.2017 at 16:45

  No tak tohle je opravdu boží. I já jsem, Míšo, nadšená. Nejvíc se mi líbila sada s lidským tělem a i ta by se mi hodila pro Emču. Byla by nadšená. Fakt super. I když to OPG taky super 😉

 • Michaela Pušová 13.11.2017 at 16:45

  a) nejvic se mi libi mapy Evropy
  b) soutezit chci o sadu Lidske telo

 • Petra S 13.11.2017 at 16:46

  a) + b) Lidské tělo (y)

 • Radka H 13.11.2017 at 16:52

  Hodně se mi líbí sada mapy i lidské tělo, každopádně všechny jsou moc fajn.
  Ráda bych si zasoutěžila o RTG snímky.
  Sleduji na FB i IG(radulih)

 • Petra 13.11.2017 at 16:53

  Těžko vybírat jednu věc, co se mi líbí, mezi samými super věcmi 😀 ale asi to lidské tělo no, když už musím vybrat 😀 a momentálně by se nám hodily rentgenové snímky do budoucího lékařského kufříku 😊

 • Pavla Havlíčková 13.11.2017 at 16:54

  Ráda bych soutěžila o sadu Lidské tělo a další z řad vzdělávacích sad se mi asi nejvíce líbí sada o Historii Vesmíru. Sleduji váš FB.

 • lucka Chlupová 13.11.2017 at 16:54

  Líbí se mi sada lidské tělo a o tu bych ráda soutěžila:-)

 • Karolína 13.11.2017 at 16:56

  Sady Juchuuu jsou skvěle zpracované, mám všechny, co byly dosud ke stažení zdarma, plánuji pořídit dceři Vesmír a Lidské tělo, takže z nabízených možností určitě a)

 • Martina 13.11.2017 at 17:00

  Líbí se mi dinosauři a lidské tělo 🙂

 • Anna Nováková 13.11.2017 at 17:01

  Skvělý nápad na “hračky”, při kterých se asi i já hodně naučím 😀 moc se mi líbí sada “vesmír” a vyhrát bych chtěla rentgenovou sadu, to by se hodilo asi i nám s manželem 🙂 díky za další krásnou soutěž 🙂 sdílím, lajkuju, odebírám 🙂

 • Hana 13.11.2017 at 17:02

  Nejvic se nam libi sada RTG, a tu bychom si i vybrali v pripade vyhry 😊

 • Aneta 13.11.2017 at 17:03

  Juchuchuuu to jsou ceny:)Sada vesmir,to musi byt prekrasny!
  A prijala bych lidske telo:)I kdyz tech medicinskych knizek doma mame,ale holky nemusi porad ,studovat, jenom to porodnictvi a gynekologii:)

 • Lucie 13.11.2017 at 17:08

  Tak zase jedna super inspirace, moc děkuju za článek. No za mě jsou všechny sady super nápad a v životě by mě nenapadlo, že něco takového existuje. Pokud mám vybrat jen jednu, nejvíc se mi líbí Kostry zvířat, z výher bych se mi strašně líbilo Lidské tělo 🙂 🙂 🙂

 • Hana 13.11.2017 at 17:09

  Libi se mi lidske telo i atlas sveta😂

 • Petra Vraníková 13.11.2017 at 17:10

  Tak tohle je tedy pecka!! Krásný nápad 🙂 nejvíce se mi líbí Lidské tělo a raději bych brala sadu Lidské tělo. Děkuji za super tip! 😉

 • Kačka Kunčická 13.11.2017 at 17:10

  Nám se nejvíc líbí lidské tělo a také bychom si ho přáli 🙂
  FB: Kačka Ku

 • Jana & Dominik 13.11.2017 at 17:12

  a) úplně nejvíc nás zaujala SADA VESMÍR / b) raději bysme LIDSKÉ TĚLO 🙂

 • Eva H. 13.11.2017 at 17:12

  Moc se mi líbí planety a dinosauři, raději bych lidské tělo! Děkuji:-)

 • Adax 13.11.2017 at 17:12

  Koukam, ze se libi vice lidske telo…za me teda pro odpoved a i b jsou to RTG karticky:) Nejak me to fascinuje a myslim, ze zbytek ohledne lidkeho tela najdeme doma v knizce…

 • Katka 13.11.2017 at 17:13

  Nad sadou Lidské tělo od Juchuuu! vzdychám už dlouho. Jen je to cenově trochu mimo naše možnosti. Takže bychom za tuto výhru byli se synem v sedmém nebi. Další sadou, na kterou si brousím zuby je Vesmír.

 • Lucie Binarová 13.11.2017 at 17:13

  Nejvíc se mi líbí RTG Lidského těla,klukům by se asi nejvíc líbili Dinosauři nebo Kostry zvířat.
  Vyhrát.bych si přála sadu RTG.

 • Jeannette Tesařová 13.11.2017 at 17:13

  Lidské tělo u nás vede. Na knížky s touto tématikou chodíme do knihovny a abych pravdu řekla, mi osobně už to trochu leze krkem, už aby se malá naučila číst :D. Ale pamatováka má, to musím uznat. Nejednou šokuje okolí, když jen tak vychrlí nějakou informaci, kterou od ní nikdo neočekává. RTG snímky by ji taky určitě bavily, protože ráda sleduje na Déčku pořad Oprerace Jauuu, při které mi osobně často běhá mráz po zádech.

 • Barbína 13.11.2017 at 17:14

  Líbí se mi všechny 😀 Třeba dinosauři josu boží 🙂 A vybrala bych sadu Lidské tělo, ale RTG taky super 🙂

 • Tereza 13.11.2017 at 17:14

  Juchuuu to je paradni!!!!! Doposud jsem neznala, ale nejvic me na strankach zaujal Vesmir, kde je dokonce i pan Grygar, a pak Planety. Obe varianty jsou pekne. Libila by se nam sada Lidske telo.

 • Katy 13.11.2017 at 17:20

  Děti jsou ještě malé, ale ze stránek se mi líbí nejvíc vesmír a z výher lidské tělo:-)

 • Jitka Elicerová 13.11.2017 at 17:20

  a) mapa Evropy
  b) RTG
  díky za vaše články, je to neskutečná inspirace 🙂 sleduji na fb

 • Barbora 13.11.2017 at 17:20

  Sada ľudské telo je naj:) Hodila by sa, dcéra je z doktorskej rodiny, tak by bola výborná na zodpovedanie tých všetkých otázok:)

 • Veru Kolocova 13.11.2017 at 17:23

  a/ Lidské tělo, b/ Lidské tělo 🙂

 • Lenka 13.11.2017 at 17:29

  Musim odpovedet dvojnasobne Lidske telo. Opravdu moc pekne zpracovane!

 • Luci 13.11.2017 at 17:31

  To jsou úžasné sady a nejen pro děti. Manželovi by se určitě líbil vesmír, moji sestře RTG a mě asi nejvíc lidské tělo. Pro děti tedy asi lidské tělo. (FB sleduji a sdílím)

 • Alžběta 13.11.2017 at 17:31

  Lidské tělo / Lidské tělo 🙂

 • Tereza Cechova 13.11.2017 at 17:31

  Lidske telo,dinosauri,barvicky…aneb kdyz jsou tri kluci a kazdeho zajima neco jineho😊

 • Jana 13.11.2017 at 17:34

  Nejvíce se mi líbi sada vesmír, Evropa,Lidské telo (řekla bych,že všechny jsou super)
  V soutěži bych radši Lidské tělo.
  Světelný box vyrobim, super nápad. Dekuji

 • Lucka 13.11.2017 at 17:38

  Nejvíc se mi líbí sada Vesmír a vybrala bych Lidské tělo. Jinak Juchuuu sleduji už nějakou dobu a jsou to krásné nápady. Časem některé sady určitě pořídíme :-).

 • Lucie Humlová 13.11.2017 at 17:43

  Tedy to je pecka! Díky za vaše tipy… Moc se mi líbí lidské tělo a pak kostry zvířat. Sice by bylo dlouho schované ve skříni, holky jsou ještě malé, ale líbilo by se mi právě to lidské tělo 😊

 • Lucie Bočková 13.11.2017 at 17:43

  Od Juchuuu máme barvy a postupně chci pořídit všechny sady,protože se mi moooc líbí. Lidské tělo a teď i rentgen jsou skvělé! Kdyby se štěstí usmálo,vybrala bych určitě sadu lidské tělo,která by skvěle doplnila chystaný lékařský kufřík k narozeninám 😉

 • Renáta Hovoříková 13.11.2017 at 17:43

  My bychom raději Lidské tělo, rentgenů mám osobně už celkem dost za poslední rok 🙂

 • Dita 13.11.2017 at 17:46

  Dnes nezahalite 🙂 hned dva prispevky? Super!
  Osobne bych sla do lidskeho tela, mimentalne dost resime miminko v brisku 🙂 co a jak a kde a nejen o to, ony by se hodily i ty rentgenove snimky!
  Diky a hezky vecer
  Dita
  xxx

 • Blanka Pavelková 13.11.2017 at 17:47

  Sada lidské tělo by udělala obr radost. Letos máte nápady opravdu vymazleně ukázkově pro nás a já jsem moc ráda. Tímto Vám moc děkuji!

 • Pavla 13.11.2017 at 17:50

  Je, děkuji za rozšíření obzoru, vše vypadá krásně, nejvíc mě zaujal a)vesmír a lidské tělo, to by byly děti nadšené a b) raději lidské tělo, i když Rtg snímky vypadají také moc hezky 😊

 • Tess 13.11.2017 at 18:01

  Uzasne lidske telo…to by bavilo mne i meho synka…mame lidske telo jak vrstvene puzzle z Lidlu, a knihu od Infoy a bavi nas to, bavi:-)

 • Gabriela L. 13.11.2017 at 18:05

  a.) Kostry zvířat
  b.) Lidské tělo

 • Soňa 13.11.2017 at 18:06

  Sada Lidské tělo vypadá moc krásně, tu bychom určitě chtěli! Sada o vesmíru je také moc krásná!

 • Veronika 13.11.2017 at 18:08

  Opět krásná inspirace, líbí se nám dinosauři starší syn je na ně expert, tento typ ještě nemáme 🙂 A kdyby se na nás usmálo štěstí, tak určitě jsou zajímavé RTG snímky 🙂

 • Veronika 13.11.2017 at 18:09

  a) mapa Evropy je super
  b) lidské tělo

 • Simona 13.11.2017 at 18:11

  A) i b) sada Lidske telo, proste krasa 🙂

 • Petulla 13.11.2017 at 18:12

  Zdravím, a)rtg karticky a za b)rtg karticky jsou fakt úžasne!

 • Tana S. 13.11.2017 at 18:15

  Vesmir a rtg karty, diky za kazdodenni inspiraci

 • Bára 13.11.2017 at 18:17

  Tak paní Pavla je opravdu úžasná a všechny její výrobky vypadají perfektně, takže ukládáme na později ☺ popravdě obě pomůcky budou pro zvídavé děti super, takže je to jedno ☺ ( ale asi Lidské tělo 😊)

  • Bára 13.11.2017 at 18:17

   Sdílím na fb

 • Romana Navrátilová 13.11.2017 at 18:17

  Líbí se mi Lidské tělo a ráda bych Lidské tělo. 🙂

 • Pavlína Suchánková 13.11.2017 at 18:18

  Moc by se mi líbilo pro dcerku Lidské tělo nebo RTG snímky, na Vánoce dostane lékařský kufřík a knížku od Svojky, ale do budoucna toto určitě budeme potřebovat 🙂 Hezký den

 • Hana Dlouhá 13.11.2017 at 18:22

  Líbí se mi sada vesmír a když už si musím vybrat tak bych raději Lidské tělo 🙂 fb sleduji 🙂

 • Hana Beránková 13.11.2017 at 18:23

  My už máme od Juchuuu dinosaury a zvířata a ty jsou skvělé, takže by nás určitě potěšila sada lidské tělo.

 • Petra 13.11.2017 at 18:25

  Nám by se líbilo lidské tělo 🙂 Teda zatím mě, protože kluci jsou ve věku Vašich holčiček, tak by asi zůstalo chvilku schované 🙂

 • Veronika 13.11.2017 at 18:26

  Vedle Lidského těla, se mi líbí i Kostry zvířat a Dinosauři. Z vámi nabízených sad bych upřednostnila Lidské tělo.

 • Kateřina 13.11.2017 at 18:28

  Nejvíc se mi líbí asi Vesmír.
  Přáli bychom si Lidské tělo.

 • Mili 13.11.2017 at 18:30

  Sada vesmír! To je prostě nádhera.

 • Stepanka 13.11.2017 at 18:31

  Libi se mi lidkse telo a rada bych pripadne pro deti lidske telo:-) Dekuju, juchu jsem neznala a je to opet velka inspirace!

 • Petra 13.11.2017 at 18:33

  Libi se mi Mapy Evropy a Rtg snimky😏 Sleduji fb i instagram jako Petra Fai

 • Jana Herrmannova 13.11.2017 at 18:35

  To je božží! Lidské tělo je asi nejvíc 🙂

 • Lenka T. 13.11.2017 at 18:36

  Nejvíc se mi líbí kartičky o vesmíru a planetách, dceru to nesmírně zajímá a chce o vesmíru vyprávět do nekonečna….
  líbila by se mi sada Lidské tělo
  l.tailorka@gmail.com

 • Kateřina Valdmanová 13.11.2017 at 18:41

  Ano! Skutečně pripravuji dceři k Vánocům doktorský kufřík, léčení teď u nás frčí! 🙂 Jsme neustále všichni oblepeni náplastmi 😀 Jinak mne nadchly řady všechny, aktuálně nejvíce asi barvy. Z výběru adventního kalendáře je můj favorit RTG!

 • Petra Němcová 13.11.2017 at 18:43

  a) sada o vesmiru
  b) lidske telo

 • Jana Panáčková 13.11.2017 at 18:44

  Nejlepší je lidské tělo, o které chci i soutěžit.

 • Zuzana 13.11.2017 at 18:46

  To je zase parádní objev! Já vždy tíhla k zeměpisu, takže se mi nejvíc líbí sada Evropa. Ale jako výhru bych brala i Lidské tělo. Odebírám, sleduji FB i IG (zuzanacerna)

 • Jana 13.11.2017 at 18:54

  Synovi by se nejvíc líbil asi vesmír. jinak preferujeme sadu Lidské tělo, ale nevadily by ani rtg snímky 😊

 • Ivet 13.11.2017 at 18:56

  Líbí se mi nej Vesmír a Lidské tělo, o které bychom i rádi soutěžili :). Díky!

 • Katka 13.11.2017 at 19:03

  Mě teda naprosto uchvátilo sada Lidské tělo a rada bych ji i vyhrála pro dcerku 😉

 • Helena Kotrchová 13.11.2017 at 19:06

  A) nejvic se mi libi Dinosauri,protoze mame prave jejich obdobi 😂
  B) RTG karticky,jelikoz mam velmi podobne Lidske telo jako knihu jeste po mne 😉

 • lucie 13.11.2017 at 19:08

  nejvíc se mi líbí vesmír, vybrala bych si lidské tělo.
  sleduji fb a inst.
  díky

 • Yvette 13.11.2017 at 19:08

  Knížku Moje úžasné tělo máme doma a je s ní super zábava!! Jinak se mi líbí asi cokoliv. Lidské tělo, planety… a spíče bych brala sadu Lidské tělo než RTG, i když i to může být super. Sleduji i na FB. Děkuji

 • marta 13.11.2017 at 19:08

  Jednoznačne lidské telo!!! I bychom chtěli a rtg dokoupit, negatoskop je dokonalý 😊

 • Iveta 13.11.2017 at 19:13

  Také hlasuji pro lidské tělo – vypadá úžasně – a vybrala bych si ho i z celé nabídky 🙂 za chvíli nás to s Tomíkem čeká va škole

 • Hanka 13.11.2017 at 19:15

  Nejvíce se mi líbí sada Mapy světa a Lidské tělo, kterou bych si vybrala z nabízených možností.

 • Soňa R. 13.11.2017 at 19:20

  Lidske telo je super. RTG snimky taky. Skoda ze neco takoveho nebylo v dobe kdy jsem studovala medicinu ja. Urcite bych to ocenila. Nyni by to ocenil nas syn, je sice jeste malick, ale co se v mladi naucis …. 😀

 • Lenka Dostálová 13.11.2017 at 19:20

  Nejvíce by se nám líbily kartičky o vesmír a sada Lidské tělo. Tento týden je lidské tělo tématem v naší MŠ. Hezký večer.

 • Monika 13.11.2017 at 19:21

  Juuuuu, dcera k Vánocům dostane doma vyrobený lékařský kufřík. A tak by se nám hodily za a) knížky k tématu 🙂

 • Lenka 13.11.2017 at 19:21

  nejvíc se mi líbí sada lidské tělo. Je to vše krásně zpracované. Ráda bych soutěžila o sadu lidské tělo.

 • Jana 13.11.2017 at 19:23

  Nejvic se mi libi sada a) Vesmir b) Lidske telo, ale uplne vsechny jsou super!

 • Věra 13.11.2017 at 19:31

  Lidské tělo nás zajímá 🙂

 • LenkaK 13.11.2017 at 19:32

  Všechny sady jsou naprosto dokonalé. Nejvíc top je Vesmír. A kdybych vyhrála, tak lidské tělo

 • Eva Hruba 13.11.2017 at 19:37

  Ty jo to je neco super!
  a) za me teda vesmir I s planetami
  b) lidske telo

 • ustarana 13.11.2017 at 19:41

  O techto “hrackach” jsem jeste neslysela. A rozhodne to musim napravit. S detmi o lidskem tele a organech mluvim a vysvetluji, co je v mych moznostech. Ale tohle je naprosto bezva, jak to nazorne ukazat, aby ti detsky mozek pochopil. Zajima me i Vesmir, respektive zajima syna, a uz skoro rok me bombarduje otazkama. Bohuzel, toto tema je pro me spanelska vesnice a nepovedlo se mi najit ani schopnou literaturu pro deti ( bud je to pro mrnousky s detskymi obrazky nebo encyklopedie, ktere nepobira ani muj mozek). Rozhodne moc dekuji za uzasny clanek. Vyhrat bych asi chtela Lidske telo.

  • Zuza Vesela 21.11.2017 at 22:37

   sleduji i na FB jako Zuza Veselá

 • Tatana 13.11.2017 at 19:41

  Zajimave tipy,diky!
  Libi se mi nejvic Sada Vesmir,v soutezi mam zajem o Lidske telo. Hezky vecer

 • Martina Jurková 13.11.2017 at 19:44

  Brala bych lidské tělo. ..jsem zdrav.sestra a udělala jsem dcerce takovej doktorkej stoleček se šuplíky ,nahoře pise recepty a má tam léky pro pacienty, v suplicich má schovane obvazy,odběrove zkumavky,náplasti, stetoskop….vse co patří do ordinace 🙂 ….světelny stul nám vyrobil strýc …u nás jednoznačne LIDSKÉ TĚLO 🙂

 • Hana 13.11.2017 at 19:46

  Zdravím, mě zaujala Historie vesmíru a RTG kartičiky. protože Lidské tělo u nás už čeká ve skříni :-). Sleduji na fcb. Pěkný večer!

 • Míša Štr. 13.11.2017 at 19:49

  Juchuu sledujeme a chtěli jsme našim zvídavým prťatům koupit nějaký kousek k Vánocům. Na mapy jsou holky myslím ještě malé, ale to lidské tělo či barvy pro mladší vypadají moc dobře. A z vybraných možností se nám líbí obě ( já bych si je užila moc :-D)

  • Míša Štr. 13.11.2017 at 19:51

   A fandíme Vám i na FB /Michaela Štroufová/

 • Michaela 13.11.2017 at 19:52

  a) lidské tělo, b) rtg kartičky 😊 velkou radost by měl i tatínek 😅😅

 • Tereza Frieserova 13.11.2017 at 19:55

  Waw, tak to je parada! Moc se mi libi lidske telo a chtela bych lidske telo 😉

 • Michaela 13.11.2017 at 19:55

  Nejvíce se mi líbí sada lidské tělo..:)

 • Marie Linhartová 13.11.2017 at 20:01

  Líbí se mi Vesmír a Lidské tělo 🙂 a tady bych si vybrala Lidské tělo (i když ty RTG snímky jsou taky parádní).
  Sleduji na fb instagramu.
  Děkuji za soutěž! 🙂

 • Ingrid Fikerlová 13.11.2017 at 20:01

  Velmi se mi líbí Mapa Evropy, ta by se nám doma moc líbila. A soutěžit bych chtěla o sadu Lidské tělo, starší dcera již by tuto pomůcku ocenila.

 • Helča 13.11.2017 at 20:07

  Hry od Juchuuu znám, moc se mi líbí, ale zatím doma nemáme, protože holčičky jsou na to ještě malé (2 a 4 roky). I když rodičům by určitě prospěly taky 😀 Odpovědi na soutěžní otázky: a) Mapa Evropy, b) Lidské tělo. Krásný večer 🙂 H.

 • Lada 13.11.2017 at 20:11

  Opravdu krásně vytvořene vzdělávací sady. Nejvíc se mi líbí sada o Vesmiru a lidske tělo, takze za b)soutežit bych chtěla právě o sadu lidské tělo. Děkuji!

 • Verča S 13.11.2017 at 20:13

  Za me bezkonkurenčně lidské tělo, ale myslím, ze i mapy Evropy musí být super. Kdyby jsme měli vyhrát tak volíme dárek lidské tělo. Přijde mi to úplně dokonale. Kam se hrabě Čiháková anatomie 🙂

 • Jana Šrumová 13.11.2017 at 20:14

  Nám by se líbilo Lidské tělo 🙂

 • Lucka 13.11.2017 at 20:15

  My sme velci cestovatele, takze me moc zaujala sada Mapy Evropy. Pro maleho je to asi jeste brzy, ale ja bych se na chvili zabavila 🙂 Z clanku se mi pak moc libi sada Lidske telo.

 • Vlaďka 13.11.2017 at 20:15

  My by sme radi na začiatok asi Ľudské telo, nech začneme pekne po poriadku.. Sme s mužom tiež lekári (ja neodatestovaný neurolog, muž PL).. syn vyzerá, že bude po dedoch – nejaký inžinier.. ale základy anatómie by predsalen dostať mohol..:) Ďakujeme za inšpiratívne príspevky.. VL

 • Lucie 13.11.2017 at 20:17

  Dobrý večer, opět super tipy. Já bych vybrala toto:
  a) Mapa Evropy
  b) RTG kartičky

 • Marzb 13.11.2017 at 20:22

  Těžko se rozhodnout… u mě určitě vítězí kostřičková zvířátka, ale dceru by zatím zaujaly barvičky. Značka je opravdu luxusně promakaná do posledního detailu – děkuji za rozšířené obzory ;o) Taktéž bych si zasoutěžila o sadu Lidské tělo.

 • Buroška 13.11.2017 at 20:25

  Krásný večer Míšo 🙂 aktuální by byla určitě sada Barvičky (malý má 10 měsíců), ale jelikož jsem také paní doktorka, tak se mi nejvíce líbí Lidské tělo, o které bych si také ráda zasoutěžila. Je opravdu boží, mé lékařské srdce zaplesalo 🙂

 • Lenka 13.11.2017 at 20:25

  Jů, parádní tipy, díky moc 🙂
  a) dinosauři
  b) vybrali bychom si lidské tělo
  Sledujem i fb a instagramu.

 • Hanka 13.11.2017 at 20:29

  Juchuuu sleduji už dlouho a těším se, až holky budou dost velké na cokoli z jejich nabídky 🙂 Moc se mi líbí třeba mapy a vesmír a lidské tělo.. No všechno 😀 A vyhrát by se nám líbilo lidské tělo 😉 Díky H. (Sleduji a sdílím na FB).

 • Michaela 13.11.2017 at 20:31

  Panejo, tak Juchuuu teda vůbec neznám, ale jsem ráda, že jsem poznala. Matýsek by ocenil lidské tělo – když maminka chodí už pracovat do “nemonice” a píchá iiiinjekce 😀 Tak trochu teorie by nezaškodilo 🙂 A jinak se mi ještě líbí Dinosauři, ti teď u nás taky frčí 🙂
  IG: myskyyy.l

 • Verca 13.11.2017 at 20:32

  A) i B) Lidske telo 🙂 Krasny je i vesmir a mapa, ale to by bylo tak pro me a ne pro dcerku 🙂

 • Lucie Bílková 13.11.2017 at 20:32

  Nejvíce mě zaujala to lidské tělo a i tuhle cenu mám zájem vyhrát.

 • Dana 13.11.2017 at 20:39

  Nejvíc se mi líbí rtg snímky a ty bych také brala v případě výhry 🙂

 • Le 13.11.2017 at 20:39

  vše vypadá skvěle.. sada lidské tělo mě zaujala asi nejvíce, takže pokud bych si mohla vybrat tak to:)

 • Martina N. 13.11.2017 at 20:39

  Miso,moc dekuji za predstaveni webovek pani Pavly.Jeji prace a napady jsou uzasne.
  Libi se mi jak sada,tak rentgen,ale sada Lidske telo by se mi zamlouvala vice.M.N.

 • Petra 13.11.2017 at 20:40

  Úžasné!!! Díky za další tip 🙂
  a) Lidské tělo, Vesmír
  b) Lidské tělo
  Sleduji na FB.

 • Tereza Spirhanzlova 13.11.2017 at 20:41

  Míšo děkuji Vám za další super tip. O téhle značce jsem vůbec nevěděla a má skvělé věci pro děti 🙂 Hned si ukládám do Oblíbených. Nejvíc mě zaujala asi Mapa Evropy, kdybych vybírala pro syna, vzala bych Kostry zvířat. No a z Vašeho adventního kalendáře bych si brala RTG kartičky 🙂

 • Lucie 13.11.2017 at 20:43

  Jsem v úžasu, že i v dnešní době, kdy je všeho tolik, dokáže někdo přijít s tak super nápadem. Všechny sady jsou skvělé a nám by se moc líbilo lidské tělo. Sleduji na FB i Insta 😉
  Děkuji za skvělé články, těším se každý den jako malá 🙂

 • Marta Halamova 13.11.2017 at 20:46

  Ludske telo v slovenskom jazyku 🙂

 • Michaela Kratochvílová 13.11.2017 at 20:48

  Moc se mi libi Mapy Evropy 🙂 a z vyher bych si vybrala Lidské tělo 🙂
  Sleduji na FB a IG

 • Martina 13.11.2017 at 20:48

  Opet super tipy na zajimave knizky a karticky od Juchuuu!
  a) Myslim, ze vsechny jsou vynikajici, ale me zaujali dinosauri a vesmir.
  b) doma by se hodila sada Lidske telo (verim, ze se sama necemu priucim 😀 )
  Díky za tipy 🙂

 • Andrea 13.11.2017 at 20:49

  Nejvíc se mi líbí sada Mapy Evropy. Raději bych sadu Lidské tělo 🙂

 • Ivana 13.11.2017 at 20:50

  Radi by sme vyhrali Lidske telo, je uplne super.. a ze stranky Juchuu sa naozaj tazko vybera.. vsetky sady mi pridu fajn, ale to lidske telo asi spolu s RTG katickami vyhrava.

 • Zuzana 13.11.2017 at 20:50

  A – Mapy Evropy. B – Lidske telo.

 • Andrea S 13.11.2017 at 20:51

  Míšo, na juchuuu už koukám hodně dlouho a pořád čekám, až malý trochu doroste a budeme moci využívat. jelikož mě od mala baví cestovat a zeměpis obecně, tak se mi moc líbí zpracování Map Evropy. Soutěžila bych ale raději o Lidské tělo, protože je fakt nádherně propracované. na fb Andrea Ajca Salvetova

 • Iveta Ptáčková 13.11.2017 at 20:51

  Děkuji za úžasný tip. Nejvíc mě oslovila sada Lidské tělo, o kterou bych i ráda soutěžila. Každopádně Rentgen lidského těla s největší pravděpodobností objednám k Vánocům, protože vytvářím pro dcerku lékařský kufřík. Sleduji na FB (a sdílím) i na IG.

 • Ivana R. 13.11.2017 at 20:53

  Lidské tělo 🙂

 • Michaela 13.11.2017 at 20:53

  Děkuji za bezvadný tip, velmi originální, jsem nadšená 🙂 Dceři je rok a půl, myslím, že by ji nejvíce bavili barvičky anebo možná i lidské tělo.

 • Martina 13.11.2017 at 20:57

  Jako lekarka jsem nadsena ze sady lidske telo, ale priznam se, ze i vesmir je uzasny. Vybrala bych si sadu lidske telo. Sleduji i IG @marmenpepa a Facebook.

 • Petra M 13.11.2017 at 21:00

  Na Juchuu se mi líbí vše! 🙂 Nejvíc ale asi Lidské tělo, které bych si i vybrala.

 • Veronika Veškrňová 13.11.2017 at 21:03

  Dobrý večer, a) Lidské tělo, Evropa. b) Lidské tělo. Sleduji FB a IG.

 • Verča 13.11.2017 at 21:04

  Líbí se mi sada Planety a brala bych RTG kartičky (Verča Sembolová)

 • Sarka 13.11.2017 at 21:05

  skvělé, vůbec jsem to neznala :o) nejvíc se mi líbí se mi Mapa Evropy a soutěžila bych raději o Lidské tělo :o)

 • Monika 13.11.2017 at 21:05

  Nám se líbí RTG kartičky a Vesmír. A tak bychom chtěli popř. vyhrát RTG:)

 • Barbora 13.11.2017 at 21:05

  Strasne moc by se mi libila sada Lidske telo.Je uzasna!!!

 • IIveetaa 13.11.2017 at 21:06

  Teda Míšo, kam vy na to chodíte. To je vážně super 🙂 sada lidské tělo vypadá fakt skvěle, ale myslím, že pro dceru by byla ještě těžká. Proto bych si vybrala sadu Kostry zvířat, moc se mi líbí. My máme zvířátka moc rádi 🙂 no a jakou bych si vybrala od Vás? Upřímně sadu lidské tělo, protože bych ji schovala do budoucna a ušetřila by mi korunky. A sadu RTG kartičky objednám pod stromeček, protože hraní na doktorku je jedna z našich NEJ oblíbených her a dcera bude nadšená. Díky za tip a skvělý kalendář 🙂

 • Misa 13.11.2017 at 21:08

  Z Juchuu se mi libi vse starsiho syna by urcite zajimaly dinosauri, ale to lidske telo je bomba radi o nej zasoutezime 😊

 • Jana Fraisova 13.11.2017 at 21:08

  Libi se mi dinosauri. A asi vice lidske telo. Neco podobneho by se mi libilo ve skole, protoze uceni samostatnych soustav byla nuda. Jsem rada, ze diky vam ziskavam rozhled a jak moji prcci budou ve skole, urcite vyuzijeme.

 • veronika horáčková 13.11.2017 at 21:08

  sadu Lidské tělo

 • Alice 13.11.2017 at 21:10

  Sada lidské tělo 🙂

 • Alice Nováková 13.11.2017 at 21:11

  Tohle je pecka 🙂 jsem nadšená .. nejvíce se mi líbí sada Lidské tělo, pokud bych vyhrála tak sada by byla super ale i rtg kartičky by se určitě využily..Kuba k Vánocům dostane lékařský kufřík, a doma má už dřevěnou vkládačku, kde je zjednodušená kostra, orgány a cévy, svaly a svlečená a oblečená postva kluka, moc ho to zajímá i když je ještě celkem malý (2 a čtvrt roku).

 • Lucie 13.11.2017 at 21:13

  Líbí se mi sada Evropa, pokud bych měla štěstí, přála bych si rentgen. Hodilo by se pro naši malou sestřičku. Děkuji za nápad na výrobu RTG. Zvážím jako dárek.

 • Romana Kašpárková 13.11.2017 at 21:17

  Jako zdravotní sestra bych pro syna brala obě sady, jsou naprosto božííííí 🙂 moc děkuju za tip, určitě něco vyberu i sama, kdybysme nevyhráli 🙂 díky za vaše články, jsou tak inspirativní! Těším se na každý den 🙂
  Sdílím na fb, instagram @romiqeu 🙂

 • Iva Cyrany 13.11.2017 at 21:21

  Pro naše doktorské dítko by se mi do budoucna moc líbily kartičky lidské tělo.. Ale moc zajímavá je i sada koster zvířat. Výhry se mi líbí obě dvě, trošku ale vede lidské tělo.. FB sleduji.

 • M. Antonová 13.11.2017 at 21:28

  Juchuuu už nějakou dobu znám a líbí se mi zvířátka, vesmír i lidské tělo. Brali bychom právě to lidské tělo. Sleduji FB.

 • Martina Barnikova 13.11.2017 at 21:33

  A) kostry zvirat B) lidske telo 🍀

 • Zuzka 13.11.2017 at 21:35

  Juchuuu znám,ale ještě nic nevlastime.Libi se mi mapa Evropy a kdyby se poštěstilo tak bych brala Lidské tělo.

 • Markéta Němcová 13.11.2017 at 21:37

  Dobrý večer, Míšo, opět nádherné tipy, od Juchuuu se nám líbí vesmír a dinosoauři. Kuci by určitě užili RTG snímky do doktorského kufříku. Markéta

 • Bara K. 13.11.2017 at 21:38

  a) Mně se líbí sada lidské tělo, dcera by byla nadšená z barviček a dinosaurů a manžel astrofyzik z vesmíru 🙂 b) RTG kartičky . sleduji na FB

 • Lenka debbie 13.11.2017 at 21:41

  Zajimave je vsechno! Asi take spojim dohromady, a to Lidske telo, to je uplne uuuuzasne:-) sdilim fb debbie debbiova.

 • Aneta Němečková 13.11.2017 at 21:42

  a) i b) LIDSKÉ TĚLO

 • Kacka 13.11.2017 at 21:43

  a) Lidske telo
  b) Lidske telo
  🙂

 • Verča 13.11.2017 at 21:44

  Vzhledem k tomu, že má dcera teprve 3 roky, nejvíc by ji asi zaujaly ty zvířátka a jejich kostry 🙂 Domů by se nám hodily RTG snímky do lékařského kufříku 😉

 • Petra Jedličková 13.11.2017 at 21:45

  Dobrý večer. U nás by v tuto chvíli určitě vedly rentgenové snímky. A do budoucna tělo, nebo vesmír. Myslím, že rentgeny najde kluk pod stromečkem i když nevyhrajeme ;)e

 • Daniela Beckova 13.11.2017 at 21:46

  Juchuuu už nejakou dobu sleduju na fb a jsem nadsena z mapy Evropy a lidskeho tela. Casem by mela byt také mapa České republiky a to uz vubec nebudu vedet, co vybrat driv! Lightbox mame take uz par let vyrobeny a nejvetsi vyuziti ma prave na podzim a v zime, kdy je brzy tma. Adelku bavilo hrat si s barevnymi sklicky a jednoduchou kostru cloveka na prosviceni jsem ji nakreslila fixou sama. Povyrostla do skolniho veku, takze “vytůněné” lidske telo od Juchuuu by byla teda pecka 😀
  (Sdilim a sleduji na fb.)

 • Lenka Pejšová 13.11.2017 at 21:58

  Juchuuu už nějakou dobu znám a moc se mi líbí, zatím je dcera ještě malá, ale určitě někdy pořídíme. Moc se mi líbí a) Mapa Evropy a za b) potěšilo by nás Lidské tělo

 • Andrea Šustrová 13.11.2017 at 21:58

  Dobrý večer, mně se nejvíc líbí Barvičky a Lidské tělo. Lidské tělo bych ráda vyhrála. 🙂 Sleduji na FB a sdílím.

 • Martina 13.11.2017 at 21:58

  Hezký večer přeji, díky za ukázku krásných sad, tady má člověk inspirace na vánoce, že se děti z toho pominou:). Jinak nejvíc by se u vás líbily asi mapy Evropy a vesmír. To je ted u nás téma číslo jedna a za b) více sada lidské tělo. Máme zatím jen jednu knížku a sem tam to synka zajímá, ale moc ne 🙂 Díky moc

 • Lenka Hermanová 13.11.2017 at 22:01

  Sada lidské tělo, ta je prostě úžasná 😉

 • Zuzana Bláhová 13.11.2017 at 22:04

  Kartičky už znám z blogu z loňska, jsou parádní! Nejvíce se mi libí a i bych určitě brala sadu lidské tělo. Díky za kalendář 🙂

 • Pavlína Mézlová 13.11.2017 at 22:06

  Nejvíce se mi líbí sada Lidské tělo a tu bych chtěla i vyhrát.
  Sleduji FB

 • Martina 13.11.2017 at 22:08

  Libi se mi lidske telo a rada bych ho i vyhrala😉premyslim ,kdy to vse stihate psat a fotit a pak cist tyhle komentare a delat souteze😉

 • Jana Stecová 13.11.2017 at 22:12

  Nejvíc se mi líbí Lidské tělo a Vesmír. Takže tady jasná volba … lidské tělo. Je to skvělé a moc děkuji za tip. Do budoucna určitě využiji. Sleduji i na fb.

 • Jitka Jurkovicova 13.11.2017 at 22:12

  Tolik novych a zajimavych napadu. Clovek nevi co by chtel driv 😀 Ale kdybych mela moznost vyberu, za a) i b) bych volila Lidske telo 😉 Dekuji

 • Markéta Kubánková 13.11.2017 at 22:17

  Sada Lidské tělo by Kryštofa nadchla, mě se z nabídky líbí Vesmír 🙂 děkuji za krásný tip

 • Simona L. 13.11.2017 at 22:18

  Lidské tělo i Mapa Evropy – vypadá opravdu moc dobře 🙂

 • Johana 13.11.2017 at 22:22

  Nejvíc se mi líbí dinosauři…ne…lidské tělo…ne…barvičky…ne rentgen…no a takhle už na stránku Juchuuu koukám asi 20 minut. Je to super!

  Více bychom asi využili rentgenové snímky.

 • Marcela Němcová 13.11.2017 at 22:25

  Juchuuu sleduji už nějakou dobu, jsou to úžasné hry! Mě se zatím asi nejvíc líbí sada vesmír, vesmír má moc rád i náš tatínek, tak by byl úplně nejlepší.

 • Veronika 13.11.2017 at 22:26

  Na Juchuu jsem se dívala už několikrát. Lidské tělo by holky užily 🙂

 • jarcca 13.11.2017 at 22:26

  Nám se moc líbí Dinosauři! 🙂 A moc by se nám líbilo Lidské tělo! 🙂

 • Lenka H. 13.11.2017 at 22:29

  Zatím z praxe znám vesmír, ten jsem u Tebe, Míšo vloni vyhrála, děti ve škole ho stále využívají při výuce, ale i při hře. Myslím, že všechno je povedené. Jinak pro děti by se mi líbila sada lidské tělo.

 • Radka 13.11.2017 at 22:30

  Soubor o lidském těle je super, ten bych i moc ráda vyhrála. Děkuji za další skvělý tip! 🙂

 • Marie 13.11.2017 at 22:45

  Lidské tělo je super a my by jsme jej moc rádi 🙂

 • Klára 13.11.2017 at 22:49

  Dobrý den, každý den žasnu nad skvělými tipy. Děkuji!!! Nejvíc se mi líbí lidské tělo, takže bych o něj i ráda soutěžila.

 • Danamazan@gmail.com 13.11.2017 at 22:52

  A)líbí se nám vesmír a za b) ten rentgen,aspoň by dcera viděla obrázky kostí a hlavně nevlastní babička pracuje na rtg tak by aspoň věděla co tam babi vyrábí 😁 sdílím a koukám na insta a fb

 • Bára 13.11.2017 at 22:57

  Dobrý večer, máme barvičky a jako dárek jsme dostali kostry zvířat. Jako další jsme měli v plánu právě lidské tělo. Určitě tedy lidské tělo.

 • Zuzka 13.11.2017 at 22:58

  Líbí se mi všechny:), ale pokud mám vybrat jednu, tak lidské tělo. Soutěžit bych chtěla o lidské tělo.
  Díky za inspiraci!

 • Iva Bidmonova 13.11.2017 at 23:12

  A, mapa Evropy B, Rtg karticky uz se moc tesim az naseho prcka budou tyto veci zajimat☺

 • Jana M. 13.11.2017 at 23:19

  Juchuuu jsem dřív neznala a po pečlivém prostudování nabídky se mě osobně nejvíc líbí lidské tělo a to bych taky moc ráda vyhrála. Jsem ráda, že vás sleduji na facebooku, to jsou úžasné typy.

 • Lucia 13.11.2017 at 23:20

  Aky objav pre mna, vsetky sady su krasne, ani neviem ktoru by som vybrala. Ale ludske telo je momentalne tema v skolke, takze aj doma odpovedam na vsakovake otazky, zislo by sa 🙂 sledujem aj na instagrame L.d

 • Olga Salvanou 13.11.2017 at 23:57

  a) moc se mi libi vsechny sady od Juchuu, hlavne Evropa a Lidske telo
  b) vybrala bych si Lidske telo

 • Jana 14.11.2017 at 0:03

  a) úplně nejvíc mě zaujal vesmír. Z toho bych byla jako malá úplně vedle…
  b) vybraa bych si lidské tělo
  Sleduji na FB (sdílím) a na IG (malicek.vypravuje)

 • Iva Sedláčková 14.11.2017 at 0:03

  Líbí se mi RTG sada ale vyhrát pro začátek bych chtěla lidské tělo 🙂

 • Kamila 14.11.2017 at 0:27

  Děkuji za skvělý tip, moc se mi líbí sada lidské tělo a nebo RTG snímky. Kamila

 • Michaela Wagnerová 14.11.2017 at 0:47

  a) Lidské tělo
  b) ráda bych sadu Lidské tělo

 • Markéta 14.11.2017 at 1:22

  Juchuu neznám, děkuji za super inspiraci na dárečky! Hodilo by se nám určitě sada Lidské tělo, je to krásný počin :).

 • Jana 14.11.2017 at 1:53

  Moc se mi líbí Lidské tělo, takže v případě výhry bych chtěla právě to :-).
  Sleduji i na facebooku :-).

 • Karolína Dvořáčková 14.11.2017 at 2:44

  A) Nejvíce se mi líbí sada Lidské tělo. Ale všechny sady jsou úžasné 🙂
  B) Ráda bych hrále právě o Lidské tělo.
  Sleduji Vás na Instagramu i Facebooku a sdílím 🙂

 • Helena 14.11.2017 at 5:35

  A+B lidské tělo! Je to dokonalost sama!!

 • Rita 14.11.2017 at 6:27

  Juchuuu. Děkuji za skvělý tip. Pomůcky jsou úžasné. U nás se probírá téma vesmíru a lidského těla momentálně stále. Za mě by vyhrála sada Lidské tělo.

 • Jitka Tykalová 14.11.2017 at 6:44

  U nás by největší úspěch měli dinosauři. Výhru bych vybrala Lidské tělo 🙂

 • Bara Molkova 14.11.2017 at 6:51

  Libi se mi vsechny, moc, ale nejvic Lidske telo a Kostry zvirat, prave Lidske telo bych si v pripade vyhry prala 🙂

 • Petra Kopecká 14.11.2017 at 7:29

  Věkově k nám nejvíc sedí barvičky a vypadají fakt dobře. No a já bych si nejraději pohrála s Evropou :-). Rády budeme soutěžit o sadu Lidské tělo. A díky za inspiraci na domácí Lightbox.

 • Míša 14.11.2017 at 7:38

  moc mě zaujal vesmír 🙂 a dinosauři a kostry zvířat … určitě bychom užili lidské tělo i rtg snímky . sleduji FB

 • eva Suchomelova 14.11.2017 at 7:48

  Nejvíc se mi líbí mapa Evropy 🙂 Z těch dvou sad bych brala rtg snímky 🙂 IG:Evulineek FB:Sdílím Eva Nějaká

 • Eva Kalinová 14.11.2017 at 8:28

  Momentálně by se nám nejvíce hodila sada lidské tělo a vybrali bychom si ji do balíčku. Sleduji na FB, Eva

 • Denisa Jenčovská 14.11.2017 at 8:39

  Tak všechny sady jsou pěkné, ale mně se nejvíc líbí lidské tělo a to bych také chtěla vyhrát 🙂 Sleduji na FC jako Dendy Malá.

 • Markéta K. 14.11.2017 at 8:43

  Všechny sady jsou nápadité a krásné….nejvíce po lidském těle a rentgenu mě zaujala sada Kostry zvířar. A já bych raději sadu Lidské tělo, je opravdu krásně zpracovaná a poučná.

  Sleduji a sdílím na FB a Instagramu.

 • Luci Bosáková 14.11.2017 at 8:53

  Vsechny jsou parádní,ale Sada vesmír by u nás teď zabodovala nejvíc… rozhodnutí zda Lidské tělo či Rtg? Nejlépe obojí, krásně se to doplňuje…..ale startovací soutěžní za nás Lidské tělo…děkuji Luci

 • Andrea 14.11.2017 at 9:06

  Díky za tento blog .. vše je pro mě novinkou 😀 Ze všech sad by se nám líbily barvy a pak postupně všechno 😀 Ráda bych soutěžila o sadu Lidské tělo. hezký den 🙂

 • Haňulka 14.11.2017 at 9:18

  a) barvicky (myslim na maleho, az trosku povyroste, ikdyz dcera by si take vyhrala. Michat barvy to by byla pro ni dobra zabava 😀)
  b) Lidske telo (to by se nam hodilo k albi lidskemu telu.)
  Fb, Ig – Haneloore

 • Zuzka 14.11.2017 at 9:18

  Děkujeme za tak super úžasný nápad, určitě u nás jednou poridime, pokud je teda nevyhrajem 🙂 Nejvíc nás zaujalo lidské tělo a o to by jsme i rádi soutěžili.

 • Martina 14.11.2017 at 9:23

  Všechny nápady jsou skvělé. RTG bych uvítala dceři do kufříku 🙂

 • Katarína Pavličová 14.11.2017 at 9:24

  Olivii by sa zarucene najviac pacili barvicky 😉 no a RTG snimky su TOP 👌👌👌

 • Nikol Horáková 14.11.2017 at 9:26

  Tahle sada je úžasná http://www.juchuuu.cz/vesmir/planety/ já jsem hodně fascinovaná vesmírem, planetami i hvězdami a věřím, že malý v tomhle bude po mě 🙂 Líbila by se nám sada s rentgenovými kartičkami, je to vzdělávací i trochu strašidelné (když zjistí, že on sám je vlastně uvnitř kostlivec, nebude se bát těch ve skříni :D) odebírám, sleduji, budu sdílet

 • Radka 14.11.2017 at 9:26

  Moc dekuji za inspiraci. Velmi se mi libi sada Lidske telo a take Mapa Evropy. Potesila by nas prave sada Lidske telo, ale RTG je taky veeelmi zajimavy

 • Tereza 14.11.2017 at 9:32

  Sada Lidské tělo je super! Doslova jsem z ní unešená… Už nás vidím, jak hodiny vše probíráme se synem…. přesně na tohle téma teď směřují jeho otázky 🙂
  Díky za bezva tip!

 • Marie 14.11.2017 at 9:36

  Dobrý den, to jsou opravdu krásné sady. Nám by se nejvíc hodilo Lidské tělo a Mapa Evropy. Díky

 • MAR MAR 14.11.2017 at 9:44

  Juchuu sleduji už delší dobu, maji skvělé věci, určitě bych chtěla mít doma vesmírný vesmír a lidské tělo.. a možná je pujčím i dětem 😂 (sledují, lajkuji)

 • Monika Mikulova 14.11.2017 at 9:47

  Juchuuu je uzasna! 🙂 brousim si zuby na nekolik sad. Ale nejhezci je Lidske telo. To si moooc preji 🙂 i pro sebe 😀
  FB a sdilim

 • veronika 14.11.2017 at 9:50

  Vzhledem k tomu, že když si hrajeme na doktora, tak obvykle malujeme rentgen na tabulku, tak RTG kartičky. Bylo by to super. Sleduji i na Fb

 • Kacka 14.11.2017 at 9:56

  Lidske telo je super 🙂

 • Naděžda 14.11.2017 at 9:57

  Míšo, další dávka úžasné inpirace a mojí peněženku to začíná strašně bolet:-D
  – moc by se nám líbila sada Dinosauři – právě prožíváme hotové dinošílenství
  – a pokud bysme měli kliku, skvěle bychom zužitkovali rtg kartičky – právě malému sestvuji lékařský kufřík, který mu přinese Ježíšek :o)

 • Marie Horáková 14.11.2017 at 9:59

  Zaujal me rentgen a lidske telo. Mala ma necele ctyri a uz ted ji vse o tele a fungovani zajima.
  Zajem bych mela o lidske telo!

 • D-žejn 14.11.2017 at 10:02

  RTG vypadají báječně, ale lidské tělo je u mých dětí momentálně aktuálnější téma.
  Sleduji na FB i na Instagramu.

 • Ivona 14.11.2017 at 10:09

  A) Vesmír a lidské tělo
  B) Lidské tělo

  Sleduji i na Instagramu ivon_hr.

 • Lenka 14.11.2017 at 10:10

  Z Juchuuu by byla jasná volba pro dceru barvičky, pro tatínka (a samozřejmě i dceru až vyroste) sada vesmír 🙂 víc než RTG bych si přála Lidské tělo. Je úžasně propracované a neteř, která teď zkoumá a léčí každé bebí v rodině, by to jistě nedala z ruky.

 • Petra 14.11.2017 at 10:15

  Také bychom si vybrali lidské tělo, ale všechno vypadá úžasně.

 • Petra 14.11.2017 at 10:23

  Nejvic se mi libi sada Vesmir….neee Dinousauri….neeee Lidske telo…sakra vsechno je bozi! Jsem naprosto uchvacena a strasne dekuji za tip!!! Vyhrat bych si prala asi spis to Lidske telo,i kdyz syn je na to jeste hodne maly,tak do foroty :))) Petra

 • Katka 14.11.2017 at 10:23

  Tak toto je pecka! Opět děkuji za tip. Sady jsou to úžasné. Moc se mi líbí Vesmír. A z výhry Lidské tělo bychom měli se synem velkou radost.
  Slediji vás na FB i IG.

 • Kačka 14.11.2017 at 10:32

  Super. Moc se mi líbí sada lidské tělo, ale zaujal mně i vesmír.

 • Veronika Przybylová 14.11.2017 at 10:33

  Líbí se mi Kostry zvířat a raději bych Lidské tělo.

 • Eva Kmochová 14.11.2017 at 10:41

  Líbí se mi vesmír, a vybrala bych si lidské tělo, zaztím jen do zásoby než děti dorostou 🙂

 • Katka Křechová 14.11.2017 at 10:45

  Lidské tělo to je úplná paráda. takže bych ráda o něj i soutěžila 🙂 Sleduji na FB.

 • Tereza Suková 14.11.2017 at 10:49

  Krásný den, děti mají rádi dinosaury, tak bych si pro ně vybrala Juchůůů dinosauři a k tomu RTG kartičky.
  Lidské tělo dostanou pod stromeček od Albi 🙂

 • Monika 14.11.2017 at 10:53

  Tak od JUCHUUU už máme kostry zvířat a pak ještě i barvy (zatím jsou pro nás jen ty barvy a kostry čekají na svůj čas).
  a) Dinosauři, Vesmír
  b) Lidské tělo

 • Tereza 14.11.2017 at 10:55

  Nejvíc se nám líbí sada Dinosauři a poté bysme rádi sadu Lidské tělo.

 • Jitka Křížková 14.11.2017 at 11:29

  No tak to je tedy pěkně těžký výběr, mě se moc líbí vesmír, malé by se asi víc líbilo lidské tělo, malému dinosauři 🙂 vše úžasné. dík za další super soutěž

 • Martina Skočovská 14.11.2017 at 11:50

  Ze sad se mi nejvíc líbí Mapy Evropy a pokud by se poštěstilo tak by se nnám líbila sada Lidské tělo. Na fb sleduji a sdílím jako Martina Skočovská.

 • Nikol 14.11.2017 at 11:51

  Za a i b odpovidam lidske telo.Je to opravdu uchvatna sada a nadchla mne.Sleduji na fcb i na IG( nikolik 22)

 • Kateřina 14.11.2017 at 12:19

  Momentálně by u nás asi nejvíc frčely Barvičky 🙂 líbí se mi ale Mapy Evropy i Lidské tělo, jsou úžasné. Na mapy máme ale ještě spoustu času, pokud bychom tedy nechtěli po večerech trénovat s tatínkem. 😀
  Kdyby to vyšlo, moc bych si přála sadu Lidské tělo. V tom bychom se vrtali snad pořád… :))

 • Dana 14.11.2017 at 12:29

  Sada Lidské tělo vypadá asi nejlíp, dovedu si ji představit jako pomůcku i při výuce ve škole.. takže za mě je to jasný 😀

  Sleduji i na FB.

 • jitka kubíčková 14.11.2017 at 12:29

  Nádherné!!!! A tomto jsem neměla vůbec tušení. Líbila by se mi sada Vesmír. Nám by se líbily RTG snímky po tom, co malému teď sundali sádru na noze.

 • Blanka Nedvědová 14.11.2017 at 12:42

  Sada lidského těla podle mě vede ve všech směrech …. Už jsem si zapsala do diáře, kdybych ji náhodou nevyhrála, tak v pozdějším věku koupit 🙂
  Děkuju

 • Adéla 14.11.2017 at 12:44

  Lidské tělo je parádní 🙂

 • Eva 14.11.2017 at 12:54

  Dceři na Vánoce kompletuji lékařský kufřík, RTG snímky by tam neměly chybět! 🙂

 • Petra Chmelíčková 14.11.2017 at 12:56

  Dobrý den Míšo, krásné. za a) kostry zvířat za b) lidské tělo. Sleduji a sdílím na FB. P.

 • Jana 14.11.2017 at 13:15

  Mne se nejvíc líbí Mapy Evropy, synovi dinosauři. A rádi si zasoutezime o RTG snímky,ty bychom momentálně využili víc. Dekujume a sledujeme🙂.

 • Kaca 14.11.2017 at 13:18

  Karticky Juchuu jsou krasne, vubec sem je neznala.
  a) Libi se mi od nich Vesmir a Kostry zvirat.
  b) Lidske telo

 • Lucie 14.11.2017 at 13:21

  Tak moje medicínské srdce taky jásá, jsem totiž taky doktorka 🙂 děti jsou tedy ještě trochu malé, ale rostou strašně rychle (mají 3 roky a 20 měsíců). Jednoznačně za nás lidské tělo, ale rentgen by se nám do budoucna taky hodil. I kdybychom nevyhráli, do budoucna musím něco z toho pořídit 🙂

 • Mária Kružliaková 14.11.2017 at 13:22

  Séria ľudské telo je skutočne skvelá, tá by sa hodila!!!

 • Lucie Plšková 14.11.2017 at 13:22

  a) Lidské tělo b) Lidské tělo – děkuji opět za inspirativní článek.

 • Veronika 14.11.2017 at 13:28

  Moc se mi líbí Mapy a taky Lidské tělo, na vesmír moc nejsme 🙂 A využily bychom určitě jak Lidské tělo, tak RTG , i když je zatím na obojí času ažaž. Zatím zvládáme Hlava, ruka, noha, oko, ucho, nos… :-)))

 • Kateřina Vacková 14.11.2017 at 13:40

  Nádhera 👍 nejvíce se líbí lidské tělo a rádi bychom o lidské tělo i soutěžili.

 • Martina 14.11.2017 at 13:42

  Krásné zpracování, vypadá to naprosto úžasně všechno!! Zasoutěžit bychom si chtěly s holkami o sadu Lidské tělo.

 • Lucie Šitrová 14.11.2017 at 13:43

  A)Evropa
  B) Lidské tělo

  Ale kdybych mohla, beru vše 😀

 • Tereza 14.11.2017 at 13:59

  Jakožto geeografovi se mi nejvíc líbí mapy Evropy. Juchuu mám v hledáčku už dlouho,ale dítě je zatím malé a protože kolikrát jsem na tom stejně jako vy s knihou Mapy, zakázala jsem si zatím cokoliv kupovat 🙂 Líbilo by se nám lidské tělo, sledujeme vás kde se dá…

 • Hanka 14.11.2017 at 14:02

  Ačkoliv pomůcky na poznávání vesmíru jsou moc povedené, nejvíc se mi líbí RTG kartičky, ty musí zajmout každé dítě. Takže soutěžím o ně 😉 Hezký den. Sleduju i insta a FB.

 • Zuzka 14.11.2017 at 14:14

  Líbí se mi mapa evropy, kostry zvířat, barvičky…prostě všechno😀. Momentálně by jsme využili rentgenové snímky do lékařského kufříku.

 • Zuzana Zárecká Kašparová 14.11.2017 at 14:19

  Ahoj 🙂 a) kostry zvířat , b) rtg snímky 😊 mějte se s holčičkama krásně 👋

 • Karolína 14.11.2017 at 14:22

  Naprosto boží sady!!!! Nejvíc se mi líbí Lidské tělo, ale i třeba Dinosauři by se malému určitě časem líbily.
  Pokud bychom měli štěstí na výhru, brali bychom spíše Lidské tělo, i když i RTG snímky jsou geniální.
  Díky za další super článek 🙂

 • Marketa Juřicová 14.11.2017 at 14:37

  Nejkrasnejsi je tam sada lidske telo, o tu bych take rada soutezila ☺ sleduji vas na fb

 • Zuzana 14.11.2017 at 14:39

  Líbí se mi barvicky a lidské tělo a ráda bych si zasoutezila o lidské tělo.

 • Petra Francová 14.11.2017 at 15:11

  Lidské tělo, děkuji.
  Sleduji i na FB.
  Petra

 • Michaela 14.11.2017 at 15:16

  Mi se líbí snad všechny 😀 A soutěžím o lidské tělo.

 • Mája 14.11.2017 at 15:41

  Juu, to je zase parádní inspirace! My vychom chtěli RTG kartičky 🙂

 • Bára 14.11.2017 at 17:10

  Krásné jsou všechny!! Ale nejvíc bychom teď využili lidské tělo. Takže b) lidské tělo:)

 • Iva 14.11.2017 at 18:08

  Nejvic semilibi mapa Evropy a chtela bych soutezit o lidske telo

 • Lenka 14.11.2017 at 18:13

  super jsou všehny, nádherný je vesmír a pak lidské tělo

 • Alena K. 14.11.2017 at 19:40

  Líbí se nám kostry zvířat a lidské tělo 😊.

 • Markéta K. 14.11.2017 at 20:21

  Nejvíce se mi líbí sada Lidské tělo. Takže i druhá odpověď je jasná – Lidské tělo 🙂

 • Lenka 14.11.2017 at 20:27

  Dcera má dinosauří období, takže bych určitě vybrala sadu Dinosauři, to by byl úspěch zaručen.
  V případě výhry bych upřednostnila sadu Lidské tělo.
  Děkuji.

 • Petra 14.11.2017 at 20:31

  Všechno je super, ale nejvíc se mi líbí lidské tělo a o to také budeme soutěžit. Sleduji na FB i IG.

 • Veronika Olejníková 14.11.2017 at 20:37

  A) Dinosauři B) RTG kartičky
  Obrovská inspirace, děkuji za ni i za soutěž.

 • Lenka 14.11.2017 at 21:03

  Dobrý večer, všechny sady jsou úžasné, ale nejvíc by jsme využili sadu lidské tělo.

 • happy mum 14.11.2017 at 21:03

  Ahoj, máme vše od Juchuuu, chybí právě lidské tělo, takže to by byla super výhra. Nejvíce u nás boduje vesmír od juchuuu.

 • Blanka 14.11.2017 at 21:18

  Pěkný večer,

  osobně se mi nejvíce líbí Mapy Evropy.
  A to Lidské tělo by se nám ale určitě hodilo 🙂
  B.

 • Viki 14.11.2017 at 21:33

  Líbí se mi právě sada lidské tělo, i když pěkné je všechno.. u dětí určitě bodují i vesmírné sady nebo dinosauři. Sleduji na fb.

 • Lucie 14.11.2017 at 21:35

  Sady Juchuuu jsou úžasné všechny. Paní je neskutečně šikovná a sleduji ji od jejího začátku.
  Takže za nás je to jedno obě dvě jsou perfektní. Lucka

 • Michaela Moravcová 14.11.2017 at 21:36

  U nas by největší radost udelala sada dinosauři, jeste ji podrobně prozkoumam a mozna i jezisek prinese 😆 V pripadne výhry bych raději sadu lidské telo, Dekuji
  Fb i Ins sleduji, Míša

 • Šárka 14.11.2017 at 21:42

  Ráda bych soutěžila o Lidské tělo a moc se mi líbí sada vesmír. :-)Šárka

 • Eva Lejsková 14.11.2017 at 21:43

  Nejvíc se mi líbí asi Dinosauři nebo Lidské tělo. Nejvíc bychom využili to Lidské tělo, tak bych o něj ráda soutěžila:)

 • Petra Miková 14.11.2017 at 21:45

  U nás by se nejvíce líbil Vesmír. Ale lidské tělo bychom taky využili. Kdo má pořád na všechny ty otázky kolem těla hledat odpovědi.

 • Vendula 14.11.2017 at 22:25

  Nejvíce mě zaujala sada o vesmíru, (asi napíšeme Ježíškovi) a ze soutěže by mě potěšilo víc lidské tělo.

 • Jana Novackova 14.11.2017 at 22:31

  Líbí se mi Dinosauři. Z nabízeného by se asi víc líbily RTG kartičky.

 • Luci 14.11.2017 at 22:34

  Lidské tělo a rtg kartičky 🙂 Sleduju na fb i IG 😉

 • Jana 14.11.2017 at 22:35

  Sama jako lékařka vybírám sadu lidské tělo, úžasný nápad jak děti naučit tolik zajímavostí. Ale jinak všechny výtvory od Juchuuu jsou krásné a jak se zdá, tak propracované do posledního detailu.

 • Majka 14.11.2017 at 22:50

  Jsme z male vesnicky pul hodiny od Olomouce. Nas dvoulety rarasek je na divadlo jeste maly, ale inspirovala jste me velice! Hned jdu zjistovat moznosti a tesim se, ze snad za nedlouho budeme moci vyrazit. Libili by se nam Pirati, divadlo a certi ne, dekujem.

 • Majka 14.11.2017 at 22:52

  Juuu, jsem to omylem napsala k jinemu clanku, pardon.

 • Monika Rajňáková 14.11.2017 at 22:53

  Teeeda, všechny sady jsou super krásné napady, ale lidské tělo je TOP! O to bychom si radi zasoutezili.

 • Majka 14.11.2017 at 23:02

  Juchuuu jsem neznala, ale moc se mi libi barvicky a lidske telo, vybrala bych si lidske telo.

 • Hanka 15.11.2017 at 0:03

  Zdravím z UB.To by mě ani ve snu nenapadlo,že něco takového existuje…juchu,jásám.Moc se mi líbí sada lidské tělo a rtg karty.
  Jsem jak malá…každý den se těším,až otevřu okénko tohoto listopadového kalendáře.Moc se mi líbí tipy na dárky.Já pak kupuju a rozděluji po rodině😉.Super blog!!!!

 • Jindra 15.11.2017 at 0:39

  U nás teď je období dinosaurů, takže se mi rozhodně nejvíc líbí sada Dinosauři.
  Dala bych přednost sadě lidské tělo.

 • Milada 15.11.2017 at 5:18

  Naši malou hodně baví hvězdy, planety apod., takže nás zaujala sada Vesmír. Ráda bych soutěžila o Lidské tělo

 • Aneta 15.11.2017 at 6:57

  Rada bych soutezila o lidske telo,ale libi ze mi taky kostry zvirat. Kazdopadne dekuji za tip…toto vidim prvne a jsem nadsena. Sleduji ig i fb.

 • Irena 15.11.2017 at 8:27

  Dobrý den, sada Vesmír je úžasná. A z nabízených dárků by se nám líbilo Lidské tělo. Hezký den:)

 • Míša 15.11.2017 at 8:28

  a) nejvíce nás zaujalo lidské tělo a mapy Evropy
  b) využijeme obojí, ale raději sadu lidské tělo
  Moc děkujeme

 • Petra Bartošová 15.11.2017 at 8:36

  Sada lidské tělo a cmyk.

 • Lucis 15.11.2017 at 10:13

  Vůbec jsem tuhle značku neznala a teď mám pocit, že potřebujeme úplně všechno! 😀 pro mladšího syna určitě barvičky a staršího by určitě nadchnul vesmír. Mně se hrozně líbí Evropa, jelikož s klukama dost cestujeme a časem by se určitě hodilo lidské tělo. Přičemž RTG snímky by už teď byly fakt pecka! Moc děkuji za seznámení s Juchuuu

 • Jana Faixová 15.11.2017 at 10:39

  To je nádhera. Už jako malé se mi tyto sady o lidském těle líbily a moc by se nám líbila doma i teď.

 • Marie 15.11.2017 at 11:24

  a) nejvíc se mi líbí sady Lidské tělo a Vesmír, b) chtěla bych vyhrát sadu Lidské tělo

 • Jana 15.11.2017 at 11:30

  a) vesmír vypadá úžasně
  b) lidské tělo
  Jinak moc děkujeme za tip. Tohle jsme vůbec neznali a určitě využijeme 🙂

 • Lenka Valová 15.11.2017 at 11:38

  Už dlouho pokukuju po sadě Vesmír, vypadá skvěle, ale děti jsou na to ještě malé, tak by to byl asi dárek tak maximálně pro mě 😁 Ráda bych soutěžila ó Lidské tělo.

 • Lenka Kotroušová 15.11.2017 at 11:53

  Ze sad se mi nejvíc líbí Kostry zvířátek a jako výhru bychom si chtěli lidské tělo. Lidské tělo u nás také jede často, díky Vašemu tipu jsem pořídila knížku o lidském těle z edice Posviť si na to a máme i puzzle z Lidlu a sadu od Logošík o lidském tělo, tohle by byl skvělý doplněk.

 • Mirka 15.11.2017 at 12:39

  Dobrý den, opravdu nádhera. Pro nás nejlépe Lidské tělo nebo Mapy. Hezké dny

 • Petra V. 15.11.2017 at 13:25

  Milá Míšo, opět děkuji za skvělý článek. Všechny sady od Juchuuu! jsou perfektní. S manželem se doma nemůžeme shodnout, která je ta nejlepší :0). Manžel by hlasoval pro sadu Vesmír, mě se nejvíce líbí Sada lidské tělo. Protože máme doma 14ti měsíčního synka, určitě nejaktuálnější by pro nás byly Barvičky :0). Rádi bychom soutěžili o Sadu lidské tělo. Děkuji, krásný den. Petra. Sleduji a sdílím na FB.

 • Leni 15.11.2017 at 13:31

  a) barvicky, nebo lidske telo. a nebo vsechny. nemuzu se rozhodnout
  b) rentgenove snimky

  je to vsechno krasne! a holky zase krasne ucesane a sladene… chtela bych s vami bydlet

  instagram: lenka.scholleova

 • Dana Charvátová 15.11.2017 at 13:34

  Dobrý den, mně se nejvíc líbí právě to lidské tělo, synovi by se asi líbili Dinosauři. Z těch soutěžních se mi taky líbí obě, tak třeba ty RTG snímky.

 • Markéta Němčanská 15.11.2017 at 13:40

  Nejvíc se mi líbí sada lidské tělo, ikdyž nejlepší by bylo mít doma všechny sady 😀 Jsou všechny krásně zpracované! Ráda bych soutěžila o sadu Lidské tělo.

 • Eva Uldrichová 15.11.2017 at 13:40

  A) mapy Evropy pro mojí malou velkou cestovatelku
  B) rentgeny jsou boží. Nemáme neznáme. Pobavilo by.
  Na IG sleduji jako uldrie.
  Děkuji, Eva

 • Barbora Veselá 15.11.2017 at 13:46

  Brala bych lidské tělo. A z dalších mě hodně zaujala Evropa.

 • Veronika Cejnarová 15.11.2017 at 13:52

  Hrozně se mi líbí kartičky lidské tělo, takže vyhrát bych chtěla rozhodně je!

 • Katka R. 15.11.2017 at 13:56

  Teeeda, to je úplně super inspirace! Díky za ni. Pro nás by byly asi zatím hlavně barvy a rentgen, ale do budoucna určitě budu pokukovat dál a věřím, že to jednou bude super učební pomůcka! Sleduji FB i IG.

 • Aneta 15.11.2017 at 13:57

  určo lidské tělo 🙂 a) i za b) sleduju a sdílím i na FB

 • Ivana P. 15.11.2017 at 14:54

  Sada vesmír a sada lidské tělo, to je bomba!

 • Lucie L. 15.11.2017 at 14:54

  Nejvíce se mi líbí zpracování lidského těla, o které bych i ráda soutěžila 🙂

 • Monika 15.11.2017 at 15:00

  Děkuji za inspiraci pro Ježíška :).
  A) kartičky o vesmíru a lidské tělo
  B) lidské tělo

 • Martina Filipová 15.11.2017 at 18:32

  a) lidské tělo a dinosauři (ale všechny jsou pěkné)
  b) vzhledem k věku dětí bych ráda hrála o rentgenové snímky (ale lidské tělo v budoucnu určitě pořídíme)

 • Magdalena Krejzová 15.11.2017 at 19:54

  Nejvíce bychom užily právě Lidské tělo nebo Mapu Evropy. Díky za objevení Juchuuu!

 • Věra 15.11.2017 at 20:52

  RTG kartičky by se do lékařského kufříku hodily 🙂

 • Eva 15.11.2017 at 21:31

  Tak Vesmír a určitě RTG Kartičky:)

 • Eva 15.11.2017 at 21:43

  Všechny sady jsou skvělé, mě nejvíc zaujala Mapa Evropy, tatínka Kostry zvířat. Přáli bychom si lidské tělo, je skvěle propracované!

 • Lenka Kovařčíková 15.11.2017 at 22:01

  U nás jsou aktuální barvy a tak se mi nejvíc líbí sada barvičky http://www.juchuuu.cz/barvicky/barvicky/ Jinak bych chtěla sadu RTG kartičky. Sdílím na FB.

 • Tereza 16.11.2017 at 6:45

  Už delší dobu sledují Juchuuu, skvěle nápady! Nedokázala bych vybrat, která sada se mi líbí nejvíc. Ale asi bychom vice využili RTG kartičky

 • Alena 16.11.2017 at 8:07

  Juchuuu znám, vše od nich je úžasné. Nejvíc se nám líbí dinosauři a lidské tělo.👍Takže si moc rádi právě o lidské tělo zasoutěžíme.😊

 • Katerina Pipalova 16.11.2017 at 9:07

  Juchuuu znam a moc se mi libi sada s barvami. Jinak bych radeji vyhrala sadu lidske telo, ale i rentgeny vypadaji super. Lightbox jsme s manzelem vyrabeli celkem nedavno, takze by se karticky hodili. 😍😍😍

 • Veronika 16.11.2017 at 9:16

  Nejvic se mi libi vesmir a dinosauri. A vybrala bych si RTG karticky.

 • Kristýna 16.11.2017 at 9:25

  juchůůů už znám Juchuuu…kostry zvířat vypadají zajímavě a za b…já bych radši Lidské tělo…a co na to Kubík…joooo

 • Eva 16.11.2017 at 10:01

  Dobrý den, nejvíce se mi líbí sada Lidské tělo a tu bych si i vybrala. Hezký den 🙂

 • Petra 16.11.2017 at 11:08

  Pro nás rozhodně nejzajímavější sada lidské tělo!!!! Sleduji i Fb a instagram….

 • Vasia 16.11.2017 at 15:42

  a) sada Vesmir, b) lidske telo 🙂

 • Kateřina Pelikánová 16.11.2017 at 15:49

  a) Nejvíc se mi asi líbí vesmír a za b) raději bych sadu Lidské tělo. Děkuji

 • Michaela Mazálková 16.11.2017 at 15:50

  Určitě Lidské tělo! A od Juchuuu jsou teda úžasný všechny sady, co jsem koukala, určitě začnu sledovat jejich FB! Třeba ten vesmír, nebo kostry zvířat, nebo i barvičky! Všechno úžasný nápady 🙂 IG: maxi.mys

 • Eva 16.11.2017 at 16:28

  Líbí se mi snad úplně všechno, ale rada bych soutěžila o lidské tělo.

 • Alice 16.11.2017 at 18:07

  Z tvorby se mi líbí snad vše. Skvělé nápady. Soutěžila bych ráda o Lidské tělo

 • Martina H. 16.11.2017 at 19:13

  Nejvíce se mi líbí sada “Lidské tělo”, o kterou bychom také měli zájem, ať si dcerka “zvyká” od mala, díky povolání obou rodičů ji to nemine 😉 PS: na instagramu sleduji jako “mufinkovo”.

 • Katka 16.11.2017 at 20:49

  a) dinosauři, b) lidské tělo.Ale všechny sady jsou boží!

 • Martina 16.11.2017 at 20:50

  Ráda bych soutěžila o Lidské tělo, popř. o dinosaury..:)

 • Michaela Hofericová 16.11.2017 at 20:53

  Koukala jsem v létě na vesmír, ale to tělo nemá chybu! I ten rentgen! Momentálně se léčíme se zápalem plic, rentgen je teď na přetřesu každý den. 🙂 Určitě bysme využili obojí… Sleduji na fb i instagramu…

 • HANA 16.11.2017 at 21:24

  Mě srdce učitelky plesá!!! Tolik nádherných věcí. Ale vede lidské tělo, které bych chtěla i vyhrát. Nebo ho časem pořídím 🙂

 • Alžběta Žižková 16.11.2017 at 22:23

  Nejvice se mi libi sada lidske telo, a taky bych o nej chtela soutezit. Je to fakt paradne udelane!

 • Hanka S. 16.11.2017 at 22:51

  Hezký večer, od Juchuuu mě nejvíce zaujala sada lidské tělo, vypadá bezvadně! A děkuji za tip, Juchuuu jsem dosud neznala

 • Jana 16.11.2017 at 23:05

  Uááá, nápady na tomhle blogu mě jednou přivedou na mizinu! RTG snímky to je jednoznačně další “must-have” věc. Na web Juchuuu! jsem se radši neměla dívat vůbec, líbí se mi kostry zvířat, bomba.

 • Paulína 17.11.2017 at 0:25

  Vesmir a ludske telo 🙂

 • Hanka 17.11.2017 at 8:08

  Firmu juchuuu jsem dosud neznala a jsem z jejich sortimentu nadsena. Nejvíc se mi líbi mapa Evropy, i když by zatím byla jen pro mě. Soutěžit bych chtěla o sadu Lidské tělo.

 • Pavla 17.11.2017 at 8:13

  Jsem geograf, tak se mi libi mapy evropy 😉 a chtela bych vyhrat lidske telo. Pavla konecna na fb a papaja7828 na ig

 • Vjerca 17.11.2017 at 8:14

  a) mapa Evropy to bude skryta vzdelavacka i pro maminku😁
  b) Lidské tělo
  tato soutěž mne unikla tak napravuji 🙂 je to bomba 🙂

 • Petra 17.11.2017 at 8:20

  A)Moc se mi líbí vlastně úplně všechno – mapy, vesmír, tělo….. a B) lidské tělo,

 • Any Vodrazkova 17.11.2017 at 8:22

  Sada vesmír, ta vypadá báječně a Lidské tělo. Sledujeme na fb i ig.

 • Jana V. 17.11.2017 at 8:43

  Sada Vesmír vypadá zajímavě a raději bych sadu Lidské tělo.

 • Dana Farska 17.11.2017 at 8:47

  Vzhledem k veku dcery by se nejvic hodily asi barvicky..rentgen a telo budem asi pozdeji poridit. Diky za tip 😉

 • Irena 17.11.2017 at 8:48

  Těžko se vybírá, všechno je krásné, ale lidské tělo podle mne vede. Krásné zpracování. Protože zatím o něm nic nemáme, tak bych ho ráda vyhrála 🙂

 • Ivana U. 17.11.2017 at 8:54

  Nejvice me zaujala sada lidske telo a o tu si radi zasoutezime. Sleduji na insta i fcb.

 • karolina N. 17.11.2017 at 8:57

  1. odebírám

  2. Líbí se mi nejvíc vesmír a jaktožto geograf jsem jednoznačně pro mapy 🙂 ty jsou perfektní
  v případě výhry bych volila lidské tělo

  3. na fb jsem pod stejnym emailem
  instagram: wiiewiorka.

 • Kateřina Blažková 17.11.2017 at 9:06

  Krásné je všechno, ale vybrala bych si vesmír a lidské tělo 🙂

 • Simona P. 17.11.2017 at 9:23

  Juchuuu Lidské tělo a RTG kartičky.

 • Eva S. 17.11.2017 at 9:25

  Urcite lidske telo a vesmir. Rada bych karticky s lidskym telem. deti jsou ale na vsechno jeste male, tak chvili pockam a pak budu kupovat, aby to deti nenicily.

 • Elizabeth Venkrbcová 17.11.2017 at 9:28

  Nejvíce se mi líbí lidské tělo…učím přírodopis na zš a toto je prostě top!!!! 😉 No a rentgenové snímky? Hustýýýýý!!!!!

 • Vendula Sliwka 17.11.2017 at 9:37

  Mě se nejvíc libibcela serie k vesmíru a ptala bych si lidské tělo

 • Kamila 17.11.2017 at 9:37

  Líbí se mi Mapy Evropy a radši bych Lidské tělo

 • Petra 17.11.2017 at 9:44

  Líbí se nám nejvíc sada Vesmír. A kdybychom vyhráli, chtěli bychom Lidské tělo.

 • alice 17.11.2017 at 9:47

  Úplně nahodou jsem na narazila na. jejich úžasné stránky a sada rentgen už je na cestě:-) Takže za kartičky lidské tělo bysme byli moooc rádi 🙂 A vesmír bude snad jednou také… Diky za tipy!

 • Helena Pandulova 17.11.2017 at 11:01

  Našemu Dominičkovi by se určitě líbila moc tato sada lidské tělo – rentgen
  http://www.juchuuu.cz/lidske-telo/rentgen-lidskeho-tela/

  Přeje si být doktorem a hrát si na něj jo moc baví 😍
  Takže by to byl krásný dáreček pod stromeček 🎄🎄🎄

 • Kača M. 17.11.2017 at 11:53

  Libi se mi karty Zviratka a uvitala bych pro dcerku sadu Lidske telo. Sleduji IG jako kachnunka87

 • Martina Krhutová 17.11.2017 at 12:00

  Mapy Evropy mě zaujaly a barvičky.
  Sada lidské tělo
  Doplnila by knížku kterou dostane k Vánocům z edice Malý průzkumník

 • Magda 17.11.2017 at 12:14

  Mi se nejvíce líbí právě sada lidské tělo, takže bych si pro děti přála tuto. O Juchuuu kartičkách už vím dlouho, jsou naprosto úžasné a všechny je mám na wishlistu pro děti 🙂

 • Marie 17.11.2017 at 12:22

  Dalsi super clanek. Dekujeme za inspiraci. Nejvic se nam libi kostry zvirat-asi spis doktor u nas bude zverolekar. 😂😂. Dekujeme. Sledujeme a sdilime na fc.

 • Zuzana N 17.11.2017 at 12:32

  Děkuji za tip na skvělé dárky, dosud jsem neznala. Líbí se mi sada lidské tělo, vesmír a mapa Evropy. Ráda bych soutěžila o sadu lidské tělo.

 • Katka 17.11.2017 at 13:05

  Nejvíce se mi líbí sada Vesmír. Soutěžit bych chtěla o sadu Lidské tělo.

 • Pavla 17.11.2017 at 13:21

  ahoj, myslím, že u nás doma by měli úspěch dinosauři 🙂 soutěžím o Rtg kartičky
  na fb i ig (pavla_rennfri) sleduji

 • Věra 17.11.2017 at 13:23

  Asi nejvíc se mi líbí právě lidské tělo a vesmír, vše vypadá nádherně propracované a už dlouho se chystám něco objednat. Nejraději bych tedy vyhrála sadu lidské tělo.

 • Vendy 17.11.2017 at 13:24

  Děkuji za inspiraci, nejvíc se mi líbí sada Lidské tělo a to bych si vybrala i jako výhru 🙂
  Děkuji. Sleduji Vás na FB i IG. V.

 • lucie 17.11.2017 at 13:25

  Mne se libi vesmir. Z vyhry bych radeji lidske telo.
  Sleduji mailem a fb (lucie lesprix)
  L

 • Lucie Kurdiovská 17.11.2017 at 14:08

  A) vesmír
  B) lidské tělo
  …😊

 • Radka 17.11.2017 at 14:21

  Dobrý den Míšo, vybrali bychom lidské tělo nebo kostry zvířátek. jako výhru bychom brali lidské tělo.Moc děkuji za super tip a i soutěž.Radka

 • Kateřina Drongová 17.11.2017 at 15:04

  Kostry zvířat.
  Raději RTG snímky. 😊

 • Jana (Málková) Morávková 17.11.2017 at 15:22

  Líbí se mi Dinosauři a vesmír-
  raději bych Lidské tělo

 • Lenka 17.11.2017 at 15:23

  Teda tak tohle je fakt nádhera! Máme knihu s okýnky od Svojtky a je naše oblíbená. Doktorský kufřík je v kurzu obden. Rentgeny jsem sháněla, ale nepodařilo se mi je pěkně vytisknout. Takže rozhodně b) sada s rentgeny. A odpověď k a) je sada Vesmír. K tomuto tématu jsem se s dětmi zatím nedostala, tak by to bylo nakopnutí. Díky moc za tak krásné tipy na dárky a výhry v soutěžích.

 • Karolína Hrdličková 17.11.2017 at 17:33

  Tak o něčem takovém jsem ani netušila. Všechno mi přijde zajímavé. Nej asi sada vesmír. A z nabízených by se mi pro syna líbil Rentgen lidského těla. Karolína

 • Eva 17.11.2017 at 17:59

  A) Líbí se mi vesmír. B) Rentgeny by nám hodili více, ale i to lidské tělo je super 🙂 Eva

 • Karla Zupková 17.11.2017 at 19:59

  A) dinosauři, B) lidské tělo. Děkuji za super tip na light table! Sleduji vás na fb jako Karla Pyszková.

 • Verča 17.11.2017 at 20:29

  a) už máme doma barvičky a moc nás baví, nikdy by mě nenapadlo kolik věcí se s nimi dá dělat :). Jinak se chystáme na vesmír 🙂
  b) raději bychom knihu lidské tělo, už máme doma dopravní prostředky a jsou super!

 • Martina Svobodová 17.11.2017 at 21:37

  Díky vašim článkům, se dozvím o spoustě nových a zajímavích věcí:) děkuji. Zaujal mě vesmír. dcera v létě ráda sleduje hvězdy a měsíc. Ráda bych si zasoutěžila o lidské tělo.

 • Tamara 17.11.2017 at 22:05

  a) z nabídky bychom si vybrali “Sada vesmír”
  b) Lidské tělo

 • Sabina Chlupová 17.11.2017 at 22:29

  Libi se mi mapa Evropy a Lidske telo. Urcite me zajima lidske telo. Rtg jsou zajimave,ale nedovedu si predstavit,ze uz by to syn chapal.

 • Katka 17.11.2017 at 22:39

  Dobry den, prave skladam doktorsky kufrik pro holky k Vanocum, tak rentgeny uz jsou objednane. Od Juchuuu! se mi asi libi nejvic mapy Evropy, ale na to jsou holky jeste dost male. A v soutezi bych si prala vyhrat Lidske telo. Sleduju i FB.

 • Adela B. 17.11.2017 at 23:40

  Mně se líbí CMYK nebo Mapa Evropy. Výrobky jsou opravdu originální! Z výběru bych si přála vyhrát lidské tělo. Sleduji FB.

 • Dana Schmittová 18.11.2017 at 0:09

  Líbí se mi sada Vesmír, v soutěži bych si přála vyhrát sadu Lidské tělo.

 • Andrea 18.11.2017 at 0:23

  na JUchuuu som pozerala už skor, ale nič ešte od nich nemám. Pre syna by sa mi páčili barvy. Inak mne osobne sa páči práve Lidské tělo, mapa evropy a vesmír. Súťažiť žit by som chcela o ľudské telo. ďakujem.

 • Veronika 18.11.2017 at 1:06

  Tvorba Juchuuu vypada paradne. Moc se mi libi Evropa a Vesmir. Vyhrat bych chtela to Lidske telo.

 • Hanka 18.11.2017 at 6:30

  Lidské tělo a vesmír. Ráda bych pro syna lidské tělo

 • Lenka 18.11.2017 at 7:23

  Mně se na juchuuu líbí všechno, ale co bysme prozatím nejvice užili je lidské tělo. Zrovna včera jsem si vytiskla aktivity volně ke stažení a jsem nadšená, určitě i něco dokoupime. Dceři se nejvíc líbí dinosauři.

 • Ivana 18.11.2017 at 9:41

  Nádherně zpracované kousky a hlavně super nápady :)…za mě určitě Lidské tělo + RTG snímky a za manžela Mapy Evropy…Vyhrát bych si přála sadu Lidské tělo 😉

 • Nika Avokabre 18.11.2017 at 10:46

  Juchuuu jsem neznala a mají všechno parádní, tak nějak bych to taky vyrobila, akorát podomácku by to rozhodně nedosahovalo takových kvalit:-))
  Moc se mi líbí kostry zvířat a vesmír.
  Dceři zařizuji doktorský kufřík, takže by se hodilo obojí – jak rentgeny, tak lidské tělo na učení:-)

 • Ivana 18.11.2017 at 10:49

  Už máme doma barvičky a líbí se nám právě lidské tělo, takže to bychom si přáli vyhrát 🙂

 • Martina 18.11.2017 at 13:06

  Juchuuu je pecka, nápadité a krásně zpracované. Nejvíc se mi líbí vesmír. Z nabízených bych si vybrala rentgenové snímky.

 • Aneta 18.11.2017 at 13:47

  Nejvíce mě zaujala sada Lidské tělo a Vesmír. Ráda bych vyhrála pro dcerku Lidské tělo.

 • Pavlína 18.11.2017 at 14:31

  Nejvíce se mi líbí právě Lidské tělo a pak také Mapy a Kostry zvířat. dceři by se určitě líbily barvy.
  ráda bych soutěžila o lidské tělo.

 • Karla 18.11.2017 at 15:06

  a i b) Lidské tělo

 • Martina Novackova 18.11.2017 at 15:46

  A) historie vesmitru
  B) lidske telo
  Diky za tenhle “nadupany “kalendar 😁
  Sleduji a sdilim

 • Marie Vágnerová 18.11.2017 at 16:15

  Lidksé tělo 🙂 dcera si vždy hrála na doktora a vnučka to má po ní 🙂 sdílím.

 • Lenka 18.11.2017 at 18:56

  Líbi se mi vše, ale pro dcery bych vybrala lidské tělo a sada vesmíru, snd se usměje štěstí 🙂

 • Pravdova Lenka 18.11.2017 at 20:37

  Topka je vesmir…. A ludske telo… A vobec nevadi ze Terka nema ani 4😂 mamina to zerie beztak

 • Pavla Kašparová 18.11.2017 at 21:11

  Nejvíc mě zaujala sada lidské tělo, o kterou bych si i ráda zasoutěžila.
  Hezky den
  Pavla

 • Tereza 18.11.2017 at 22:02

  Moc by se nám líbila kniha Lidské tělo.

 • Misa 18.11.2017 at 23:33

  Mne by se libilo vsechno, je to uzasne vypracovane. Vzhledem k tomu, ze je u nas nekolik let oblibena hra na doktora, tak asi tu o lidskem tele. Ale nevim, asi budu muset koupit vsechno.

 • Nela 19.11.2017 at 0:28

  Lidske telo:) sadu i karticky..krasne

 • Daya 19.11.2017 at 1:18

  Líbí se mi všechno! Evropa, Vesmír…
  Asi bych si vybrala Lidské tělo, ale kartičky jsou super!

 • Anna Důbravová 19.11.2017 at 5:19

  Historie vesmíru. Radši bych sadu Lidské tělo. Vše splněno, jdu sdílet.

 • Lucie Vytisková 19.11.2017 at 7:48

  Sada lidské tělo je odpovědí na obě otázky. Krásné a velmi zaujalo.

 • Eliška 19.11.2017 at 8:40

  Nejvíce se mi líbí sada Vesmír, je naprosto úžasná! I když i ostatní jsou krásně zpracované, vesmír mě oslovil nejvíce.
  Z dvou nabízených možností bych si vybrala RTG kartičky

 • Pavlína H. 19.11.2017 at 10:18

  Malému by se určitě líbila sada Lidské tělo, pořád něco “študuje” v dětské encyklopedii.. Z Juchuuuu! bych jako další vybrala Vesmír – kromě anatomie jeho další velký zájem. Sleduji i na FB.

 • Petra Kocourková 19.11.2017 at 10:47

  My když vyhrajem bereme sadu lidské tělo a rengen dokoupíme. A nebo budeme muset časem koupit oboje, když nevyhrajeme.
  Sledujeme i na fb.

 • Klára Hošáková 19.11.2017 at 11:38

  Teda to jsou “juchuuu” nápady 👍😉 Super inspirace.. třeba sestřičce by se moc líbil vesmír,ten teď studuje o stošest a dcerce by se určitě libilo lidské tělo,které teď pro změnu zkoumáme my 😁 A do lékarškého kufříku by se malé paní doktorce určitě hodily RTG snímky🙂 Sledujeme na FB i IG

 • Lenka 19.11.2017 at 13:13

  To je tazky vyber….Asi by sa nam momentalne hodil vesmir a ako vyhra lidske telo.

 • Pavlína F. 19.11.2017 at 16:53

  Všechny sady jsou moc pěkný, ale rentgenové kartičky vítězí! Takže raději rentgenové kartičky.

 • Ilona 19.11.2017 at 17:07

  Sada vesmír, dinosauři, barvičky…asik všechny 🙂 a lidské tělo pro zvědavé dotázky typu: mamí co máme pod kůží 🙂

  • Ilona 28.11.2017 at 22:50

   (ig: ilke2015)

 • Katka Lichtenbergová 19.11.2017 at 18:27

  Lidské tělo, Evropa, Rentgeny , Vesmír… Lidské tělo by pro nás teď bylo hodně zajímavé 🙂

 • Anička B. 19.11.2017 at 20:19

  Míši fakt klobouk dolů, kde bereš inspiraci na tak krásné věcičky:-) nám se moc líbí kostry zvířat a jinak bychom rádi vyhráli rentgenové snímky.

 • tereza 19.11.2017 at 20:21

  asi lidske telo takze bych i vybraa lidske telo 🙂 na IG jako terezaka na FB jako Tereza Slezáková

 • Ivana 19.11.2017 at 21:17

  Líbí se mi úplně všechno. Nejvíc se mi líbí sada Lidské tělo 🙂

 • Tereza S. 19.11.2017 at 21:28

  Nejlepsi by byl vesmir tedka a i lidske telo, to bychom brali:) (sleduju na fb i ig)

 • Anna Kočovská 19.11.2017 at 21:33

  Líbí se nám historie vesmíru a domů bychom rádi Lidské tělo…
  A sleduji vás na fb. 😉 (jako Anna Ko)

 • Aneta 19.11.2017 at 22:08

  Další skvělá soutěž 🙂 JUchuuu jsem do ted vubec neznala a teda boží jsou mapy a vesmír. Tělo i RTG kartičky jsou bezvadné, více se mi líbí přecejen to tělo 🙂 Děkuji

 • Petra Grof 19.11.2017 at 23:06

  Rada bych vyhrala sadu Lidske telo. Nadchlo me nejvic ze vsech nabizenych sad. Ale celkove je to vyborny napad, takze jsem rada, ze jsem to diky tobe Miso objevila. Paní Pavla je sikovna a moc ji fandim.

  • Petra Grof 19.11.2017 at 23:07

   sleduju vas na fb i instagramu jako Petra Grof

 • Jaroslava Malcová 19.11.2017 at 23:07

  Děkuji opět za úžasný tip. Něco, co jsem neznala, a je nádherné, prakticky pro dítě (i dospělého) využitelné. Nejvíc se mi aktuálně líbí mapa Evropy. Soutěžím o lidské tělo a sleduji Vás moc ráda na FB.

 • Karolina 20.11.2017 at 0:28

  Lidské tělo je odpověď na obě otázky 🙂

 • Šárka 20.11.2017 at 0:53

  A barvičky
  b) Lidske telo

 • Adéla Šimková 20.11.2017 at 0:55

  Ráda bych vyhrála lidské tělo pro svou neteř, která je v 7 třídě. Jinak se mi moc líbí kartičky s barvičky, které musíme mít 😉

 • Eliška Francová 20.11.2017 at 9:15

  Mě se nejvíc líbila sada vesmír a malému dinosauři. Jinak by se mi více líbilo lidské tělo

 • Miška Roušarová 20.11.2017 at 10:40

  Nejvíce se mi líbí sada Vesmír a Lidské tělo. Ráda bych soutěžila o sadu Lidské tělo.

 • Kateřina 20.11.2017 at 10:54

  Líbí se mi mapy Evropy. Preferuji sadu lidské tělo,

 • Ivy 20.11.2017 at 13:39

  Paci sa mi sada Vesmir, v sutazi by som rada vyhrala sadu Lidske telo. 🙂 Sledujem FB aj IG.

 • Hana 20.11.2017 at 13:43

  Moc hezký! a) mně se líbí mapy Evropy b) Lidské tělo

 • Radka Kovářová 20.11.2017 at 15:11

  A) vesmir b) lidske telo 😉

 • Jaroslava 20.11.2017 at 15:18

  Naši malou teď zajímají dinosauři,takže z tehle sady by rozhodně jásala😊
  Jako vyhra by se nam líbily rentgenové snimky😊
  Sledujeme i FB (Jaroslava Rychtecká)

 • Aneta H. 20.11.2017 at 15:23

  Zaujaly me kostry zvirat. A z tech dvou moznosti bych radeji RTG snímky

 • Katarina 20.11.2017 at 15:33

  Najviac sa mi paci sada Vesmir a radi by sme sutazili o sadu Ludske telo.

 • Zuzka T. 20.11.2017 at 20:08

  Nám se nejvíce líbí právě sada lidské tělo (jsme biologové 🙂 ) a o tu bychom chtěli i soutěžit.
  Fb – Zuzka Tesarčíková, ig – zuzztesa

 • Lenka S. 20.11.2017 at 21:57

  Sady vypadají zajímavě všechny, ale nejblíž je nám člověk a dinosauři, tahle dvě témata drží starší dceru už docela dlouho. Ale vzhledem k tomu, že v poslední době tvrdí, že bude lékařka, tak budeme soutěžit o sadu Lidské tělo.

 • Veronika 20.11.2017 at 22:28

  Moc hezky vypadá sada Vesmír…b, lidské tělo
  Sleduji všude – ig bohybohous

 • Lenka K. 20.11.2017 at 23:03

  a i b ) sada lidské tělo

 • Zdenka B. 21.11.2017 at 0:25

  Věkově by nám nejvíc seděly barvy / CMYK. Ráda bych soutěžila o lidské tělo, netěřím by se líbily, učení by bylo opravdu zábavné.

 • Radka 21.11.2017 at 1:22

  Lidské tělo, nejlepší! Takže za b) také lidské tělo 🙂

 • Helena 21.11.2017 at 10:07

  Ahoj,
  vse je paradni, I kdyz pro moje spunty az za dyl.. Libi se mi kazdopadne Zvirata a Lidske telo.Dekuji, Helena

 • Petra 21.11.2017 at 10:19

  Podle mě je sada lidské tělo úplně top! A také bychom ji v případě výhry braly 🙂 Sleduji i na IG (PetraSpl)

 • Lenka A. 21.11.2017 at 13:12

  Pro našeho dvouleťáka bych brala asi Barvičky 🙂 http://www.juchuuu.cz/barvicky/barvicky/ Jednoduchý nápad a přitom tak poučný 🙂 Do budoucna by se mi líbil třeba vesmír 🙂
  Přednost bych dala Lidskému tělu 🙂
  Sleduju FB i IG 🙂

 • Olii 21.11.2017 at 13:28

  A) sada Vesmir
  B) sada Lidske telo

 • Iva 21.11.2017 at 13:41

  Knihu Moje úžasné tělo již nějakou dobu máme díky Vašemu tipu 🙂 Sada od Juchuuu vypadá úžasně, i když pro naši 4letou je opravdu ještě hooodně moc brzo. Takže za A) Ale stejně bych ji vybrala do zásoby 😀 – Lidké těl