VYHRAJ zatloukačku | časopis Raketa

5.11.2017 in Hraní, Knihovna - 858 Comments

Krásný první den našeho adventu 🙂 . S dnešním článkem jsem záměrně počkala a nepustila ho hned ráno. Víte proč? Jednak se spousta z vás přihlašuje k odběru novinek a teprve zjišťuje, že tu nějaký adventní kalendář bude, jednak ale chci, abyste viděli, zda odběr funguje 🙂 . Přišel vám email a našli jste článek? Pak to funguje přesně jak má. Takhle se vám z blogu ozveme vždy, když se tady něco nového ukáže. Dneska otevřu sérii článků o dětských časopisech, protože i mé holky už dorostly do věku, kdy je časopisy baví a obohacují. Nezapomene ale na první soutěž a to díky webu Mamiee.

Časopis Raketa

Množí se mi emailové dotazy, zda s holkama odebíráme nějaké časopisy a případně které. Přiznám se, že bych ráda a nebyl by jen jeden. Nicméně neodebíráme a nejspíš ani nebudeme. Víte proč? Máme takovou tu klasickou schránku na dopisy a letáky A5 formátu a jakýkoli časopis přijde, pošťačka přeloží a nacpe do téhle malé schránky. Důvod, proč každý měsíc časopis raději koupím 🙂 .

Dnes vám ukážeme jeden náš oblíbený. Holky tohle číslo vidí až dnes, protože jsem ho koupila na Designbloku (článek o něm najdete tady – klik) a rozhodně je bude tohle chlupaté číslo bavit celé 😀 .

Časopis je určen pro děti od 5 do 10 let, ale určitě v něm najde spousta inspirace, tipů a aktivit i rodina s děma menšíma. Nela už se zajímá skoro o všechny rubriky a Julinku baví lehčí hry, klasika nápadité „rukodělky“, no a pak čtení 🙂

Jedinečné ilustrace

Co mě na něm moc baví je jeho zpracování. Raketí autoři spolupracují s těmi nejoriginálnějšími autory, ilustrátory, grafiky. Celý časopis je v celobarevném tisku, na kvalitním papíře a je kompletně bez reklam.

V každém čísle s dětmi najdete 48 stran a na nich příběhy, komiksy, zábavné hry, úkoly, tvoření, vaření, básničky i různé zajímavosti, a to vždy na jedno konkrétní téma. Dvanácté číslo, které jsem pro vás dnes nafotila je číslo chlupaté 😀 .

Předplatné nejen starším dětem

Roční předplatné takhle naditého časopisu je úplně neskutečné. Za všechna čísla v roce až do schránky se obětuje 356 Kč / 4 čísla za rok a máte vystaráno. Včera jste se mě na facebooku ptali i na inspiraci pro starší kluky 6 až 9 let, tak tohle je přesně jedna z nich. Nebýt té šílené schránky a „origami-pošťačky“, tohle by byl časopis, který bychom odebírali my 🙂 .

Jak už jsem psala, tématem dvanácky je „Chlupaté číslo“. Na první straně najdete obsah originálně pojatý jako „Chlupaté menu“ 😀 . Už v úvodu si s dětmi přečtete proč vlastně ty chlupy, pěří, vlasy a srst máme. Že nemá jen funkce užitečné, ale může být pastvou pro oko. A že kožíšky raději vidíme na zvířátku než na člověku, to je jasné a i to se děti dočtou 🙂 .

Humbert je světák. Nechá si narůst plnovous a prozradí vám, proč maj muži tenhle porost tak rádi. Jojo, cítí se pak víc jak chlapi 😀 Tak nějak to značí, že je puberta za nima a ještě se skryje spousta vad na krásné. Hmmm, začnu o strništi taky uvažovat 😀 .

Vidíte jak se dá takové chlupaté téma pojmout? Já čekala encyklopedii zvířat. Je vidět, že mám ten předškolácký pohled na svět, protože jsou v tomhle věku i mé holky. Sami ale vidíte, že ač je časopis doporučen dětem od 5 let, společně tohle vše zvládne a dokonce i pochopí dítko mladší.

(PS: Julie si teď hledá v koupelně chlupy v uších a nose 😀 )

Když už se dovíte, co to všechno ochlupení dělá, je čas podat pomocnou ruku zvěři, které příroda žádné ochlupení nenadělila. Napadlo by vás nějaké? Rakeťáci jsou banda veselá a fantazii podporují nejen u malých, ale i velkých. Tak si tady spolu s dětmi domalujte ochlupení třeba delfínovi, hadovi nebo třeba žábě 🙂 .

Bludiště miluje Nelinka. Začaly se jí libit takové ty snadné dětské kvízy a právě bludišťátka, Dokážete dostat alpaky z pastviny bezpečně domů? Zase moc krásně graficky i nápadem. Děti si zahrají a i se něco doví. Díky Albi Kouzelnému čtení z dílu Svět zvířat už vím, že Nelu tyhle informace zajímaj, a to jí ještě není 5.

Chlupatý obrazový slovník vás naučí drobnou slovní zásobu v agnlickém jazyce. S menšími dětmi stačí zvířata jen poznávat a popisovat třeba získat nové znalosti z řad chlupů, hřív či srsti 🙂 . Maminky dětí větších už ocení i možnost rozšířit si slovní zásobu. Znali jste třeba slovíčka jako holý, lenochod nebo třeba načechraný? Jojo, Raketa učí i nás velké.

Že nejsme všichni stejní, ale každý nejen vypadá, ale i mluví jinak a má jiné zvyky. O tom jsem psala u dětského pexesa značky eeBoo, které je dokonalé a poznáváte díky němu děti z celého světa. V tomhle díle Rakety si prohlídneme vousáče z obce Křoví 😀 Dokážete najít ukryté dva bratry (dvojčata) z Holovous?

Krom toho, že se dovíte o všech chlupech a porostech, které kde kdo má 😀 , Raketa nezapomíná ani na funkci kůže. Zase moc hezky a hravou formou. Věděli jste třeba, že peří se vyvinulo z šupin plazů? Na téhle dvojstraně padnou pojmy jako keratin, podsada, lanugo, řasy, vlasy nebo třeba vlníky a osiníky.

Čtení bylo dost, přišel čas na rukodělky. Nutno podotknout, že přeskakuju spoustu stránek, protože by byl tenhle článek jinak nekonečný. Už jsme minuli nějakou tu hru, básničku, osmisměrku nebo třeba omalovánku. A jde se na tvoření. Vyrobíme chlupáče 🙂 .

Na přečtení časopisu máte celý měsíc a klidně víc, takže není nutné ho přelouskat za jeden den. Krom všeho hraní a tvoření vás Raketa inspiruje i na výlety a dovolené. Tipy na výlety jsou hodně důkladné a podrobné a mně se moc líbí, že dětem ukáží tolik, že se vyplatí čísla schovávat.  Jednou z nich budete čerpat i během školní docházky dětí. V chlupatém čísle se dočtete co a jak v Budapešti 🙂 .

Když jsme u těch kvízů, nepřeskočte krom bludiště a osmisměrky ani křížovky nebo třeba šifry, které v Raketě najdete taky 🙂 . Křížovku si dáte snadno i s dětmi menšími 🙂 A kdomá Svět zvířat, naflákaj to tam děti dost s přehledem 😀 .

Máte pocit, že už se vyčerpalo všechno? Četli jste, luštili, zkoumali a přemýšleli. Pak si něco postavili, vybarvili a je čas si jít něco dobrého nebo alespoň hravého uvařit 🙂 . Recepty v rubrice Raketa jsou jednak hravé (barevné špagety), jednak chutné (nudle s perníkem nebo třeba špagety s vejcem a parmezánem) 🙂 .

Líbilo? Pokud ano, je třeba si ještě ověřit, co všchno vám tohle číslo dalo 🙂 . Odpověz na kontrolní otázky a pak už si jen povyplňuj certifikát z oboru chlupologie 😀 . Schválně jestli tu mezi námi bude i nějaký ten šprt, magistr všadechlupatý 😀 .

Praktické Rakeťácké informace

To byla ona. Raketa. První inspirace na krásný a vážně naditý dětský časopis, kde vás nebudou otravovat reklamy, každá stránka vám i dítěti něco dá a budete se na každé další číslo vážně těšit :-). Vím, že máte rádi praktické informace, které vám usnadní hledání a ušetří čas, tak tady jsou.

doporučený věk – od 5 do 10 let
web časopisu Raketa
facebooková stránka časopisu Raketa
předplatné časopisu – 365 Kč / 4 čísla za rok
prodejní místa časopisu – v trafikách ji nekoupíte

První inspirační článek adventu máme za sebou a už dnes tady čeká první soutěž. Vybírala jsem tématicky a zabrousila do e-shopu Mamiee 🙂 Z něj čerpám inspiraci a dárky především na všechny oblíbené hry značky eeBoo, které nejsou tak „provařené“ a všechny jsou dokonale smysluplné a promyšlené.

Odnes si pod jedličku rakeťáckou zatloukačku Djeco

Do soutěže jsem vám zvolila zatloukačku Djeco, která se hodí nejen pro kluky, ale i holčičky. Líbí se vám? Já za ni moc děkuju Mamiee 🙂 Jednomu z vás ji tak můžu poslat.

Sada obsahuje karty, na kterých máte vesmírnou inspiraci. Složí jako vzory, podle kterých děti skládají a hotové výtvory pak pomocí hřebíčků a dřevěného kladívka zatlučou do korkové podložky. Je to strašně krásná kombinace hry vyžadující pozornost, koordinaci a trénink jemné motoriky!

Soutěž ukončena

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem „Ať ti nic neunikne“. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Odebíráte nebo máte oblíbený nějaký dětský časopis?

3. Pokud sleduješ náš Facebook: MK life / mom of 2 & our life nebo Instagram, zařadíme tvé jméno do losování 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí v neděli 30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

MUDr. Michala Knězková

All posts

858 Comments

 • Michaela Teuchnerová 5.11.2017 at 11:58

  Zatím máme oblíbený nový časopis Puntík, ale moc se těším, až Ella dorostu právě do Rakety 🙂

 • Helča 5.11.2017 at 11:59

  Moje starší dcera konečně dorostla do věku, kdy má smysl koupit dětský časopis, aniž by skončil potrhaný jejím nadšeným „čtením“ po celém bytě 😀 Takže jsme se přihlásili k odběru nového časopisu Puntík, který má super tvrdší stránky, spoustu vystřihovánek a krásné ilustrace mj. od p. Hegerové nebo Andrey Popprové, a stálice českých trafik časopisu Sluníčko, ve kterém nás opět kromě vystřihovánek baví hlavně list s nesmysly 😀

 • Nikol 5.11.2017 at 12:01

  Synovi je teprve rok,takze zadny casopis zatim neodebirame,ale pokud mu vydrzi nadseni z knih,urcite se casem po nejakem porozhlidneme.A casopis Raketa bude urcite jeden z prvnich co vyzkousime,opravdu mne zaujal.

 • Any Vodrazkova 5.11.2017 at 12:03

  Ahoj, tak tenhle časopis je skvělý! Vadí mi ty reklamy všude a tohle je přesně podle mých představ, diky moc za typ. 🙂 a facebook i instagram sleduju 😉

 • Naďa 5.11.2017 at 12:04

  Nově jsme si předplatili Puntík a spokojenost veliká 🙂

 • Lucka 5.11.2017 at 12:06

  Odebíráme Sluníčko s Čtyřlístek a občas koupím Puntík, ten je super! Sleduju na FB i IG 😉

 • Lucie 5.11.2017 at 12:07

  Díky za soutěž a za tip! My zatím žádné časopisy neodebíráme, když teda pominu Dtest a manželův Topgear, kterým obzvlášť syn rád listuje a pojmenovává značky aut. Děti mají 3 roky a 20 měsíců, takže už brzy dorostou do toho, že bychom mohli nějaký časopis odebirat. O Raketě už jsem slyšela a musím říct, že se mi moc líbí! U nás ve Znojmě ji myslím mají v obchůdku s autorskou tvorbou…

 • Kateřina Valdmanová 5.11.2017 at 12:08

  Úžasné 🙂 Raketa časopis je nádherný, ale na ten my si ještě chvíli počkáme. Zatím odebíráme Puntík a jsme nadšený. 🙂

 • Katka 5.11.2017 at 12:08

  S mou 3letou Adélkou odebirame do schránky casopis Puntik,který je za nás naprosto úžasný 😊

 • Verča 5.11.2017 at 12:09

  Dcera má dva a třičtvrtě roku a úplně nejlepší časopis je Kutílek, jen se zatím nedá objednat předplatné a musí se každé 2 měsíce pro něj do trafiky.

 • Petra Němcová 5.11.2017 at 12:11

  Teda dekuju opet za krasny clanek a inspiraci 🙂 Raketacka zatloukacka je skvela. Ale casopis Raketa me uplne nadchnul, synovi je tedy zatim 2.5 roku, ale asi mu jej predplatime k pristim narozeninam nebo k svatku, je hodne prohlizeci, tak z nej bude nadseny. Zatim krom knizek prohlizime akorat Slunicko.

 • Helena Janasova 5.11.2017 at 12:16

  Máme předplatné časopisu Puntík, řekla bych pro čerstvou tříleťačku akorát. Hodně stříhání, lepení i čtení. Sleduji na Facebooku i Instagramu 😉 Helena

 • Radka 5.11.2017 at 12:16

  Díky za super, opět velmi inspirující, článek. Já jsem teď objevila časopis Puntík, který je pro 2-6 leté děti a má tříleťanda je z něho (a nejen ona) dost nadšená. Přemýšlím, že nám asi Ježíšek přinese předplatné 🙂 Radka (na FB jako Radka Fejksová)

 • Petra 5.11.2017 at 12:17

  My jsme objednali časopis Puntík, tak čekáme co nás čeká, ale Raketa vypadá opravdu zajímavě, takže určitě taky vyzkoušíme 🙂

 • Hanka 5.11.2017 at 12:18

  Máme předplacený časopis Puntík pro nejmenší děti a syn ho miluje a skoro každý den se teď ptá, jestli jsem byla ve schránce a byl tam Puntík 😁

 • Katka Rudleová 5.11.2017 at 12:19

  Dobrý den, upozornění přes e-mail je super! I když tuto možnost moc ráda nevyužívám, upozornění z Vašeho blogu vítám – ráda Vás sleduji a alespoň mi nic neuteče (i když Vás sleduji přes FB i Instagram) 🙂
  Já mám dvouletého syna a nejvíce mi přirostl k srdci nově vydávaný časopis Puntík., občas si koupím i dvě čísla, abychom si ten „originál“ i dál mohli prohlížet (na cesty je to obzvlášť praktická zábava) a z druhého stříháme a některé aktivity i laminujeme. O časopisu Raketa nesylším poprvé, vypadá fakt skvěle…u nás by asi zatím úplné využití nenašel, ale i já se ráda kochám v dětských časopisech a na našeho Jeníčka by kdyžtak ještě chvíli některé aktivity počkaly 🙂
  Dárek, co jste vybrala vypadá skvěle, tak si budu držet palce!
  Díky za inspiraci, Katka

 • Marcela 5.11.2017 at 12:22

  Pravidelne kupijeme casopis Puntik, ktery miluje predevsim nejstarsi dcera. Po Rakete uz dlouho pokukuji a diky vasemu clanku konecne vyzkousime 🙂 dekuji za inspiraci jako vzdy 🙂 marcelaxurbanova@gmail.com

 • Zuzana Zárecká Kašparová 5.11.2017 at 12:22

  To je úžasný, fakt mi na email přišlo upozornění 😍 to je vážně dokonalé 😊👍 jinak časopis žádný předplacený nemáme, ale občas koupíme Puntíka 😊 a sleduji tě jak na fb tak na Instagramu 😁✌

 • Giseala 5.11.2017 at 12:23

  Dcerka dostala odebírání jednoho časopisu jako dárek, ale moc se nám nelíbil, tak jsme to neprodlužovali. Raketu už jsme měli několik dílů a je super. Zatloukačka by určotě zaujala synka.

 • Petra 5.11.2017 at 12:26

  Zatim jsem nakoupila nekolik cisel casopisu Hrana. Bohuzel uz nevychazi, ale stara cisla jsou ke koupi stale. A chystame se vyzkouset Puntik. Na Raketu vlitneme az tak za rok, dva..

 • hanca 5.11.2017 at 12:26

  Ahojte, zdravíme! My zatím časopisy neodebíráme. Ale pravidelně chodíme do knihovny, tak tam si občas kluci nějaký vyberou… Čte se u nás hodně, kluky knížky baví, hlavně ty okýnkové, a jsem moc ráda! 🙂 Zrovna mají kluci období vesmíru, takže raketa zatloukačka by měla určitě úspěch! Na takový časopis jsou asi ještě malí, ale dorostou 🙂

 • Martina Krizova 5.11.2017 at 12:29

  Pekny den, Raketa se mi moc libi uz dlouho, ale deti jsou na ni jeste male, i kdyz porad se rozhoduju, zda nekupovat do zasoby a pro mne:)) Ted ale kupujeme Puntika a z neho jsme nadseni vsichni.
  Na FB vas taky sleduji, diky za vas fajn blog a tenhle adventni kalendar.

 • Monika Sahebová 5.11.2017 at 12:29

  Oblibeny casopis zatim nemame, dcerka ma sotva dva roky. Vyhlednuty mam casopis Puntik 🙂

  • Monika Sahebová 5.11.2017 at 12:30

   Sleduji na fb 🙂

 • Johana 5.11.2017 at 12:30

  El je ještě na časopis malá, ale měla jsem v plánu zkusit Sluníčko. Když tady ale čtu všechny reakce, budu se muset kouknout i po časopisu Puntík.

 • Kateřina 5.11.2017 at 12:31

  Zrovna jsem zacala přemýšlet nad nějakým predplatnym.Zatím žádné nemáme. A raketa vypadá moc dobře.

 • Klára 5.11.2017 at 12:32

  Zatim žádný časopis nakupujeme, malé budou teprve dva, ale mam pro ni schované moje Čtyřlístky, ty jsem milovala. A letos na podzim uz jsme byli na výletě v muzeu Čtyřlístku v Doksech

 • Petra Krejčí 5.11.2017 at 12:32

  Zatím neodebíráme žádný časopis, protože Záza je ještě malinká, ale až povyroste, Váš dnešní typ jistě využijeme 🙂

 • Verča 5.11.2017 at 12:33

  Tak koukám, že odběr novinek z tvého blogu funguje – zobrazilo se mi v emailu a při rozkliknutí na mě kouká tento krásný příspěvek. Časopis Raketa vypadá hodně dobře. Líbí se mi ilustrace. Nevím teda jestli by se líbil mým dcerkám, ty ujíždí na kyčovytých Disney, ale ono je to taky o tom co těm dětem předkládáme.
  Časopis pravidelně neodebíráme, ale kupujeme občas Méďu pusíka. (Verča S.)

  • Dita 5.11.2017 at 13:03

   Ano, uz mi take nic neunikne! Puvodne jsem Vas objevila na fb kde vas sleduji jiz delsi dobu. Postupne jsem si nasla i cestu k blogu. Musim priznat, vetsinou nevydrzim podobne blogy sledovat pravidelne, ale pravda je, ze me cteni toho vaseho bavi cim dal vic! Doporuceni a tipy se mi fakt libi! A vyuzivam je prakticky! Viz deskove hry ci uzasna tutu sukne 🙂 takze jen tak dale!
   Casopis? Mame druhy dil puntika a dcerku bavi takze super 🙂
   No a hracky Djeco a taky Vilac kupuji uz druhym rokem s velkym uspechem!
   Zdravim Vas
   Dita

 • Barča 5.11.2017 at 12:36

  Díky za tip na prima časopis,už jdu studovat rakeťácký web👍Jinak my jsme se starší dcerou dlouhá léta odebíraly Sluníčko a Čtyřlístek.Mladší má teprve 2 roky, tak uvidíme, co vybereme za nějaký čas.

 • Eva Hruba 5.11.2017 at 12:36

  U nas take zatim Puntik a obcas koupime neco ma stanku ale zatim nezaujalo, vse plne reklam 🙁

 • Daniela Mašková 5.11.2017 at 12:37

  Zatím žádný časopis neodebíráme, dcera je ještě malá 🙂 ale Raketa teda vypadá úplně parádně.. taktéž vás sleduji i na fb

 • Adela Z. 5.11.2017 at 12:38

  Syn je ještě na časopisy příliš malý. Raketu mu, ale jistě nabízet budu. Jiné časopisy pro děti kromě Sluníčka, které mne neoslovuje, neznám.

  • Adela Z. 5.11.2017 at 12:39

   Sleduji fb i insta

 • Květa Hanáková 5.11.2017 at 12:38

  Pravidelně kupujeme Puntík, z knihovny si půjčujeme Sluníčko, ted jsem si půjčila ze školky na podívání časopis Dráček. Časopis Raketa vypadá dobře, jen škoda, že není k dostání v trafikách. Koupila bych zkušební číslo, jestli zaujme i dceru. Sleduji Vás na fb i na instagramu. Děkuji za super články, ve kterých najdu spoustu inspirace, mám totiž stejně starou dceru jako je Nelinka :).

 • Markéta K. 5.11.2017 at 12:41

  Dceri je teprve rok,takže časopis u nás nemá moc smysl. Zatím se mnou prohlíží jen Apetit,který odebiram já a musím ho bránit vlastním tělem před zničenim:-)
  Hrozně rády spolu ale cteme,takže do budoucna časopis přesně pro ní hledat budeme.
  Sleduji instagram.

 • Leni 5.11.2017 at 12:41

  jee, tak to je dalsi parada. jak casopis raketa, tak zatloukacka, tak cely adventni kalendar, ktery mi snad pomuze prezit ty sedive, kratke dny, co tak spatne nesu.
  my zacali nedavno odebirat casopis puntik a jsem s nim MOC spokojena. prijde mi take nacpany k prasknuti, ze ho mame na cely nesic, vkusne ilustrace a zajimave ukoly a napady. je pro male deti od 2 do 5 let a dcera (3 roky) je z nej opravdu nadsena (a ja taky)

  kez bych neco vyhrala! 🙂
  instagram: lenka.scholleova

 • Michala Kartuskova 5.11.2017 at 12:49

  Na Raketu se chystam, jenom co syn doroste. Take jsem zvedava, jestli ho bude bavit i Slunicko a Ctyrlistek, n kterych jsem vyrustala ja.

 • Alena 5.11.2017 at 12:49

  Nam chodi do schranky slunicko, ale mozna je cas na zmenu. Dekuji za typ

 • Barbara 5.11.2017 at 12:50

  Odebíráme časopis Puntík, o Raketě jsme ještě neslyšeli, ale vypadá moc dobře. Brzy určitě nějaky pořídíme 🙂

 • Hanka 5.11.2017 at 12:52

  U nás momentálně vede časopis Kutílek.Je od 2 let a je bez textu.Je to spíš takový časopis,kde děti lepí,vybarvují,spojují,obkreslují ruce,nohy,stříhají a lepí.

 • Helena 5.11.2017 at 12:53

  mateřídoušku:))

 • Radka H 5.11.2017 at 12:54

  Hlásím, že odběr emailem funguje 🙂
  Zatím žádný oblíbený časopis nemáme a ani neodebíráme. Zatím jsme koupili jen časopis Puntík a ten vypadá dobře. ,Ale po Raketě už jsem pokukovala a teď ji asi předplatíme nebo dáme předplatné pod stromeček. Díky za tip 😉
  Sleduji na FB i na IG(radulih) .

 • Lenka debbie 5.11.2017 at 12:54

  Mame obliben Puntik, stale shanim Kutilka a vetsinou nemam stesti:-)

 • Lucie Šitrová 5.11.2017 at 12:56

  Jelikož manžel pracuje u ČD,tak u nás vede časopis Můj vláček 😊

 • Verča S 5.11.2017 at 12:57

  Dlouho jsem hledala ten pravý časopis pro téměř 4 leteho syna, až ho jednou dostal od me sestřenice a byl to prave zde již několikrát zmiňovaný časopis Puntík. Musím říct, ze to bylo přesně to co jsem hledala, nápady na tvoření, jednoduché skládačky, co spolu zvládneme, úkoly na uvolnění ruky. Jelikož jsem ho nemohla moc sehnat, tak jsme si ho předplatili a teď se každý mesic těšíme 🙂

 • Eva Přibylová 5.11.2017 at 12:57

  Krasny nedelni den, Miso! Dekuji za inspiraci na vanocni darky. Casopis i zatloukacka jsou bozi, mam rada znacku Djeco, je velmi originalni. Zadny casopis zatim neodebirame, ale uz se nasemu Honzikovi blizi paty rok, mozna ho Jezisek prekvapi.
  Sleduji na Fb i IG pod stejnym jmenem.

 • Alena 5.11.2017 at 12:57

  Zatím je dcerka ještě malá, takže neodebíráme žádný časopis, ale myslím, že časem nějaký přijde 🙂
  Na fb – Alena Potužníková Mojžíšová

 • Veronika 5.11.2017 at 13:00

  Zatim neodebirame, ale mam vybranou prave Raketu 🙂

 • lucie 5.11.2017 at 13:01

  My odebirame Puntik (1,5roku) a na Raketu se tesime.
  Sleduju na fb (lucie lesprix)
  Lucie

 • Miroslava Cichá 5.11.2017 at 13:01

  Odebíráme časopiš Puntík. Raketu určitě budeme odebírat, až do ní děti dorostou… Mirka

 • Eliška Dadáková 5.11.2017 at 13:01

  Velmi oblíbený je u nás novy časopis Puntík, vážně přemýšlím o jeho předplacení. Myslím, že by měl syn radost,kdyby mu každý měsíc přišlo něco do schránky.

  • Eliška Dadáková 5.11.2017 at 14:32

   Sleduji fb

 • Iveta 5.11.2017 at 13:01

  Dcera má dva roky, časopis zatím neodebíráme, občas koupím omalovánky Maluj vodou. Ale momentálně si libuje v časopisech z hračkářství, které jsem domů nanosila pro inspiraci k vánocům 🙂

 • Rita 5.11.2017 at 13:02

  Máme oblíbený časopis Dráček. Raketu zkusíme vyzkoušet 🙂

 • Bára Mintělová 5.11.2017 at 13:05

  Krásné odpoledne, časopis vypadá moc pěkně, ale myslím, že syn je na něj ještě malý, tak ukládám jako inspiraci do budoucna 🙂 nám nedávno babička předplatila časopis Puntík (tímto děkujeme 🙂 ). (sleduji také na fb a instagramu) Bára

 • Hanka K. 5.11.2017 at 13:05

  Odebirame cadopis slunicko a dracek,syn se vzdycky tesi,jinak vede i casopis lego,abc,prdackej casak,ctyrlistek, uz to neni lam davat 🙂 ….ale raketa bude pro starsiho idealni,diky za doporuceni,neznala jsem ho urcite poridime! Sleduju i na IG a FCB 😉

 • MAR MAR 5.11.2017 at 13:06

  Moc se těším, až synek doroste do věku, kdy ho časopisy začnou bavit, brousím si zuby na Raketu a úžasné Ani-MUK!

 • Michaela 5.11.2017 at 13:07

  Odběr funguje perfektně! 😊 Dcera (3roky) dětské časopisy miluje… mame predplaceno Sluníčko a Puntík… když se mnou projde trafikou, tak odnášíme Barbie, z toho ja úplně nadšena nejsem… 😅 super článek, myslím, ze Ježíšek ji předplati jeste tento 😉🎄dekuju! M.

 • Míša 5.11.2017 at 13:08

  Žádný časopis neodebíráme pravidelně, ale vyzkoušeli jsme puntík a kutilek. Zatím frcime spíš na těch kreslících, ale raketa vypadá tak geniálně, že ji budem muset vyzkoušet 🙂

 • Lucie 5.11.2017 at 13:10

  My mame predplaceny casopis Puntik. Male se moc libi

 • Luci 5.11.2017 at 13:11

  Teď jsme odebírali Rozmarynku, kde byly napady na tvoření a dětmi i pro děti. Některé nápady byly moc pěkné. (Sleduji FB a sdílím)

 • Jana 5.11.2017 at 13:12

  Odebírali jsme Sluníčko, ale už jsme přestali.Spíš jen občas koupíme nějaký časopis.Sleduji i FB 😊

 • Irena Durdilová 5.11.2017 at 13:14

  My odebíráme časopis Puntík a zatím velká spokojenost 😉

 • Kami 5.11.2017 at 13:18

  Zatím máme předplacený Puntík. Syn jím moc rád listuje a „čte“, ale to je zatím vše. Už se těším, až bude dost zralý na všechny ty aktivity, které uvnitř jsou 🙂
  O Raketě nečtu poprvé a doufám, že bude (ve stejné či ještě lepší kvalitě obsahu) vycházet i za pár let, až na ni bude mrňous dostatečně velký 🙂

  • Kami 9.11.2017 at 14:01

   Pro jistotu píšu, že sleduju na FB i sdílím 🙂

 • Veronika Riedlová 5.11.2017 at 13:18

  Dcera 3,5 let odebírá Puntík a jsme s ním moc spokojené 🙂 Ještě vždycky všude nožně sháníme Kutílka, ten je taky super. 😊

 • Radka 5.11.2017 at 13:20

  My kupujeme pro třiletačku casopis Spuntik. Do Rakety bude muset jeste dorust.

 • Michaela 5.11.2017 at 13:21

  Začali jsme kupovat časopis Puntík a časem určitě budeme kupovat časopisů více, ale musím to dávkovat pomalu 🙂

  Instagram: myskyyy.l

 • Jana 5.11.2017 at 13:21

  Moc děkuji za článek! Je vážně super. Synovi je rok, takže zatím žádný časopis nekupujeme, ale už se na to moc těším.
  Sleduji fb i ig. 😉

 • Lenka Valová 5.11.2017 at 13:22

  My odebíráme Puntíka, ale na Raketu už se pár měsíců taky chystám. Dcera bude mít 3 roky, tak asi nakoupím pár čísel do zásoby 😂 Mám už schované nějaké čísla časopisu Hrana, taky moc pěkné, bohužel už nevychází.
  Každopádně moc děkuju za ten eShop mamiee.cz. Tolik krásných a neokoukaných věcí…
  Lenka

 • Katka Weberová 5.11.2017 at 13:23

  Předplatné žádné nemáme, ale kupujeme časopis Kutílek a Puntík a různé sešity pro předškoláky a školkaře. Sleduji vás také všude 😊

 • Sarka 5.11.2017 at 13:23

  Kluci jsou na casopisy bohuzel jeste mali, ale kazdou chvili ocekavam, ze to starsiho zacne bavit a konecne si uziju poradneho lepeni, strihani a cteni:) o Puntiku jsem toho slysela hodne a mame v planu ho predplatit, hned jak to starsiho zacne bavit. O Rakete slysim poprve a hned jsem premyslela, komu ho nadelime pod stromecek, protoze vypada uzasne:) diky za nej:) moc se tesim na dalsi vanocni inspiraci:)

 • Dana 5.11.2017 at 13:23

  My odebíráme Raketu a Sluníčko 🙂

 • Barbora Veselá 5.11.2017 at 13:24

  Syn zatím zkoumá hlavně knihy, ale o to he z nich nadšenější. Raketa je super tip!

 • Markéta 5.11.2017 at 13:26

  Žádný časopis neodebírame. Občas nějaký koupíme nejčastěji Sluníčko, Meda Pusik nebo Bumík

 • Aneta 5.11.2017 at 13:28

  Mám dvě děti. Nicholase 5 let a Sofia 2 roky. Každý měsíc necháváme docela dost peněz za časopisy. Kupujeme časopis pro předškoláky aby jsme také něco potrénovali a pak časopis pro zábavu čímž pro mého syna je Lego. Takže u nás vede lego ningago časopis. Pro svou dceru kupuji časopis Puntík, který se líbí nám všem. Má nádherné ilustrace paní Venduli Hegerové.

  Na Váš blog jsem přišla náhodou před par měsíci jsem za to moc ráda ikdyz můj účet moc ne:-))
  Beru si inspirace od Vás na vánoční dárky a jsem nadšena! Myslím že mé děti budou mít velkou radost.

 • Pavla 5.11.2017 at 13:30

  Ahoj, děkuji moc za adventní kalendář, každodenní těšení se začíná 🙂 Časopis zatím žádný neodebíráme, ale už se chystám nějaký pořídit, vidím to na Puntík. Zatím máme doma jedno hodně očtené číslo Sluníčka 🙂
  na fb i instagramu sleduji

 • Zuzana Vavřincová 5.11.2017 at 13:31

  Odebíráme Mèďu Pusíka, to si holky samy vybraly, pak Čtyřlístek, nově Puntík pro nejmladší, o Raketě uvažuji. Máme také v zásobě ještě nějaká čísla HraNa…. 🙂 Časopisy u nás prostě frčí!

 • Zuzana 5.11.2017 at 13:32

  Odebirame Puntika a vypadá to, ze priobjedname i Raketu:-)

 • Tereza Šebestová 5.11.2017 at 13:35

  Poslušně hlásím, ODBĚR FUNGUJE😉
  Časopis žádný neodebírame ještě ani jeden. Vždy koupím v obchoďáku na velkým měsíčním nákupu krásně ilustrovaný Puntík(dámy Anetka Žabková a Vendula Hegerová opravdu krásně malují😍 a občas si jej na tajnačku pučím i já😄).
  Ten je však spíš pro menší děti(a mě😂). Sice pro našeho prcka je ideální ale podle naší starší princezny školačky je hrozně mrňatový😄
  Raketa je fajn, daleko hezčí než ty její „růžový časopisový šílenosti o ničem“.
  Tenhle může aspoň předčítat bráchovi a poučovat ho o nově nabytých informacích! Moc díky za tip, navrhnu jej na rodinném zasedání 💪😉
  Přeji krásnou neděli

 • Blanka 5.11.2017 at 13:36

  Ahojky, zatím žádný dětský časopis neodebíráme, syn je na to ještě malý.
  Ale taky to přijde…
  🙂

 • Veronika Mlejnkova 5.11.2017 at 13:38

  Máme předplatné časopisu Puntík 🙂 Malý každý den prohlíží všechny díly co máme 🙂 Az trochu povyroste, tak budeme dělat i ty úkoly v něm, zatím nám stačí jen obrázky 🙂

 • Petra 5.11.2017 at 13:38

  Sym má 14 měsíců, takže zatím s časopisem čekáme, ale už mám do budoucna v merku Kutílek nebo Puntík ☺ ovšem Raketa vypadá fakt úžasně promyšleně a zábavně! Díky za super tip ☺

 • Lucie Binarová 5.11.2017 at 13:42

  Klukům se líbí časopis Puntík a máme doma i několik čísel Rakety. Největší úspěch mělo vydání o vesmíru, postavili jsme raketu a čteme ho pořád dokola.

 • Kristyna 5.11.2017 at 13:43

  Dceři je rok, takže zatím žádný časopis nemáme, ale už se porozhlizim do budoucna, takže děkuji moc za tipy.

 • Nikol Horáková 5.11.2017 at 13:47

  Zatím si časopisy nekupujeme (zato máme spoustu knížek), malý podědil zásobu po mě – Čtyřlístky, Sluníčka a tak podobně 🙂 ale na trhu je spoustu zajímavých časopisů pro děti (hodně mě zaujal např. Ben já a Mína) a do těchto vod bych jistě chtěla zabrousit až bude syn o fous větší. Novinky přes e-mail odebíráme, sleduji fb, budu i sdílet.

 • Lenka 5.11.2017 at 13:48

  Máme předplacený časopis Puntík. Jsme s ním spokojeny. Raketa vypadá taky moc.pěkně:-)

 • Marti 5.11.2017 at 13:51

  Dobrý den, schránku máme podobně velikou, ale laskavého a rozumného pana pošťáka, tak jsme na jaře předplatili dcerce ke třetím narozeninám Brumíka. K tomu občas kupujeme Sluníčko. Začátkem letošního roku jsem s nadšením objevila Nedělníček, ale po pár číslech se nám přestal líbit. původní originalita a využitelnost se poněkud zhoršila. Pak začal vycházet Puntík, který teď máme velice oblíbený a netrpělivě vyhlížíme každé nové číslo. Zálusk máme ještě na Raketu a BenJáMínu, jen jsem čekala, až starší dcerka trošku povyroste, ale jak na to tak koukám, asi už nastává ta správná doba – díky za připomenutí. Sledujeme Vás na facebooku i na blogu a moc Vám fandíme, nacházíme u Vás prima inspiraci nejen na hraní, ale i na výlety a další aktivity. Díky! 🙂 Hezký den, M. a spol.

 • Magdaléna Vlachová 5.11.2017 at 13:52

  Zatím nic neodebirame,protože jsou straší dceří teprve 2 roky,ale začínám pokukovat po časopisu Puntík.. 🙂

  • Magdaléna Vlachová 5.11.2017 at 14:36

   A jinak se mi taky libi časopis BEN JÁ MÍNA, ale ten je ještě pro starší..

 • Monika 5.11.2017 at 13:53

  Mám dva kluky 2 a 4 roky. Předplacené máme Sluníčko a Puntík a jako skautům nám chodí Benjamína zaměřená ne předškolní děti, ta je taky úžasná. Raketu si nechávám, až budou kluci maličko starší 🙂 Sleduji na fb.

 • Helča 5.11.2017 at 13:55

  Zatím časopis žádný neodebíráme, ale občas nějaký se synem koupíme, když nám zrovna padne do oka 🙂

 • Markéta 5.11.2017 at 13:58

  Zatím se ve světě dětských časopisů rozkoukáváme. Nejlépe mi z toho vychází Puntík, syna baví všemožné úkoly, a tento časopis jeho pozornost zaujme na delší dobu. Raketa vypadá pěkně, jen si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, než k ní naši raubíři dorostou 🙂

 • veronika horáčková 5.11.2017 at 14:01

  zatím žádný, pokukuju po různých, ale ještě je to prdelka (1,5 roku)

 • Zuzana T. 5.11.2017 at 14:01

  S časopisy budeme teprve začínat, zatím jsem na zkoušku koupila Puntík a po přečtení vašeho článku se už těším na Raketu 😉

 • Lucie 5.11.2017 at 14:02

  U nás dostane syn k svátku v sobotu předplatné časopisu Předškolák – zatím máme doma dvě čísla a bavil ho jiný formát, než listy s úkoly apod. Ale je to dvouměsíčník, tak si vždy dlouho počká na další číslo.

 • Petra Pivoňková 5.11.2017 at 14:04

  Časopis vypadá parádně, třeba ještě bude vycházet, až do něj syn doroste 🙂 Jinak Kubík dostal k narozeninám předplatné Puntíku, ten uplně miluje, zrovna dneska jsme ho luštili, a ještě mu sem tam koupím Kutílka 🙂 A sleduju všude, jsem slušnej stalker 😀 Petra

 • Jana Patočková 5.11.2017 at 14:05

  Krásný článek 🙂 Časopis žádný neodebíráme, sem tam něco koupíme. Raketa se mi líbí, určitě ji vyzkoušíme. Zatloukačka je moc krásná, bezva tip 😉

 • Dyba 5.11.2017 at 14:05

  Odebíráme časopis Ben Já Mína a Světýlko, malému občas koupíme Puntík, starším klukům časopis Hrana a Časostroj.

 • Svatava Štefanová 5.11.2017 at 14:15

  Ahoj, my odebíráme také Puntík, a zatím spokojenost 🙂 Facebook sleduji pravidelně 🙂 S.

 • Lenka Malinova 5.11.2017 at 14:19

  My odebirame casopisy Dracek,Ben Ja Mina. Obcas koupim i Puntik

 • Hana 5.11.2017 at 14:20

  Zrovna tento tyden jsem predplatila prvni predplatne, a to casopis Puntik. Zatim jsme si par cisel koupili na stanku a byli jsme spokojeni, tak se těšíme na predplatne 🙂

 • Lenka Otrubova 5.11.2017 at 14:22

  Dekuji za napad, zatim sem tam kupuji Puntik

 • Vladka 5.11.2017 at 14:22

  Budeme odebírat časopis Puntík, který teď kupujeme. A jinak se dceři líbí i Meda Pusik. Pro mladsi zvažují o volbě časopisu Kutilek.

 • Petulinka 5.11.2017 at 14:23

  My kupujeme pravidelně časopis Puntík a tento měsíc se chystáme ho konečně předplatit, protože je super knížku k předplatném 😉

 • Lucie Humlová 5.11.2017 at 14:23

  Pro tříletou dcerku kupuji časopis Puntík a uvažuji o předplatném, protože je z něj nadšená… Děkuji za Vaše tipy, jsou mi velkou inspirací. U nás bude pod jedličkou Kouzelné čtení, tak vždy s radostí uvítám Vaše recenze a podle nich kupuji knížky 😊
  HumlovaLucie@seznam.cz

 • Martina 5.11.2017 at 14:23

  Zacala som kupovat Puntik,este stale sme nedocitali prve cislo,hmm tak premyslam cim to,ze casopisy u nas este nie su v kurze a kluk uz ma 4 roky.

 • Tereza Müllerová 5.11.2017 at 14:23

  Jedeme zatím v Puntíku,ale na Raketu už se těším!!!

 • Eliška 5.11.2017 at 14:25

  Zdravim Vás Míšo 🙂
  my odebíráme skoro jako každý tady Puntíka a Kutílka 🙂 ale asi se poohlédnu po tý raketě vypadá totižbáječně takže opět děkuju za tip 🙂
  a samozřejmě že Vás sleduju už nějaký ten pátek na fb a budu i sdílet jako kelishka potramtaná at mám teda větší šanci vyhrát tuhle parádní zatloukačku 🙂
  přeju pěkný den 🙂

 • Lucie 5.11.2017 at 14:25

  Staršímu synovi jsou čerstvě 3roky, rozkoukava se ve školce a zatim žádný časopis neodebirame.
  Postupně se rozkoukavam a líbí se mi časopis Puntik. Raketa vypadá taky skvěle a určitě ho v budoucnu zakoupime 🙂

 • Petra 5.11.2017 at 14:26

  Zatím nic neodebíráme, ale děkuju za tip. Malému je 5 a tohle by ho, myslím, dost zaujalo. Dětem stahuju a tisknu časopis Smejko z webu nasedeticky.sk – akorat ted vychazi spis jako obcasnik… Nicmene i na osvezeni slovenstiny je to moc fajn 🙂

 • Jindra 5.11.2017 at 14:29

  My zatím neodebirame. Puntík mě nenadchnul, ale až dcera doroste do Rakety, bude asi čas to napravit.

 • Katka sramkova 5.11.2017 at 14:29

  Žádný časopis pravidelně nebereme, mame radsi knížky… Raketa vypada skvele! Diky za tip
  Sleduji te všude 🙂
  Diky Katka

 • Veronika Camfrla 5.11.2017 at 14:29

  Zatím odebíráme:
  1. Puntík
  2. Nedělníček
  3. Rozmarýnka
  4. Amos
  Sem tam koupím něco co mě zaujme 🙂
  Mikulášek 2,5 roku zatím mé nadšení úplně nesdílí 🙂

 • Martina Jurková 5.11.2017 at 14:30

  Naší 3,5lete Leontýnce se libi Puntík.Ted u nás vede bludiště…je to první po čem jde 🙂

 • Misa 5.11.2017 at 14:30

  Pekny den, zatim zadne casopisy neodebirame – malemu jeste nebyly 2 roky. O Rakete jsem dosud neslysela, ale v budoucnu se po ni rada poohlednu. Diky za inspiraci Misa

 • Martina 5.11.2017 at 14:31

  My také odebíráme časopis Ben Já a Mína – je to časopis pro předškolní děti, které chodí do skautu, ale mohou jej odebírat i ostatní. Je to skvělý časopis, má krásné ilustrace a fajn nápady. Občas koupíme Puntík, ten je taky fajn.

 • Ivana Bartošová 5.11.2017 at 14:32

  Zatím neodebirame žádný časopis, protože prcek v 17 měsících zatím všechny časopisy trhá na cucky. Zalíbil se mi časopis Puntík a teď tedy opravdu hodně Raketa. Aspoň máme do budoucna více inspirace 🙂

 • Haňulka 5.11.2017 at 14:32

  Ano, odebirame casopis Puntik. Dcera (3,5) si ho oblibila. Je stastna, ze ma svoji postu 😀 a hned se poustime do ukolu, pribehu atd. Na Raketu nesmim zapomenout, az dcera doroste do urceneho veku ☺

 • Veronika Skalská 5.11.2017 at 14:33

  Domů zatím žádný časopis neodebíráme, ve školce, kde jsem pracovala, jsme odebírali Sluníčko 🙂 Líbí se mi Puntík 🙂

 • Tereza Meravá 5.11.2017 at 14:33

  Díky za tip na hezký časopis. Také jsem neznala Puntík, který všichni chválí, tak máme hned dva skvělé tipy. Jinak dcera 4,5 má předplacené Sluníčko, nejradši má soutěže, to má asi po mě;) Sleduji i na FB a Instagramu.

 • Lenka 5.11.2017 at 14:33

  Prozatim zadny neodebirame, dcerka je mala a vystacime si s knizkami. Jsem ale rada za kazdy tip do budoucna 🙂

 • Denisa 5.11.2017 at 14:33

  Náš prcek je ještě malý, ale už teď pokukuju po Raketě a po zbytcích časopisu Hrana.

 • Jitka 5.11.2017 at 14:33

  Kupujeme Puntík. Syn má 2 roky a zaujme ho zatím jen chvilku a tak mám spíš pocit, že ho kupuji zatím pro sebe 🙂 Těším se až děti dorostou do Rakety, tento časopis se mi moc líbí. FB-Jitka Ševčíková

 • Lucie Skřejpková 5.11.2017 at 14:34

  Děkujeme za kalendář! Žádný časopis zatím neodebíráme, ale až bude syn starší, tak mám zálusk na Raketu a Benjámína. 🙂

  • PetraF 5.11.2017 at 14:37

   Zatím neodebíráme žádný časopis, ale mmyslím že to přijde, až budou holky umět číst 🙂
   Děkuji za soutěž
   na FB Petra Francová

 • Lenka B 5.11.2017 at 14:36

  Odebíme právě Raketu, holky se rády vrací i ke starším číslům. Od babičky dostaly k vánocům předplatné Slůněte.

 • Monika Mikulova 5.11.2017 at 14:36

  Odebiram s 3letou Puntik a Rozmarynku. A v zasobe mam par cisel Rakety a Hrany, ale na ty je asi jeste mala. Jen ja je proste uz mit musela 😀
  sdilim na FB 🙂

 • Terka 5.11.2017 at 14:36

  Koupili jsme Puntíka na zkoušku a osvědčil se, takže už nám chodí pravidelně do schránky. 🙂 (Sleduji i váš FB)

 • Klara 5.11.2017 at 14:36

  Momentálně odebirame Puntík. Deti 2 a 4 si tam každý najdou to své. Raketu mám v plánu jak budou trochu větší, u nás ji nikde neprodávají, ale když jsme někde na výletě ve větším.meste tak koupím.

 • Zuzana Bláhová 5.11.2017 at 14:38

  Kupujeme Puntíka 🙂 rádi podle něj tvoříme. Děkuji za ispiraci. FB sleduji a sdílím. Zuzka B.

 • Romi Zvonarova 5.11.2017 at 14:39

  Neodebirame prozatim nic, ale verim, ze ten cas nastane, az budou kluci vetsi. Jinak sleduji i na facebooku i na ig.

 • Jana Herrmannova 5.11.2017 at 14:40

  Odebirame Puntik, teprve s casopisy zaciname 🙂

 • Eliška 5.11.2017 at 14:41

  Ahoj Míšo, Nelinko, Julinko. Děkuji za bezva článek. Hned jsem si Raketu přidala na fb, protože se mi moc zalíbil. Určitě dětem pořídím 😉. Zatím, jsem žádný časopis dětem ještě nepořídila.
  Před několika týdny jsem si označila odebírání, abych nic nepromeškala a teď se to hodí 😉
  Zatloukačka vypadá skvěle. Určitě by zabavila syna a jistojistě i tatínka 😁.
  Sleduji fb i Instagram 😉

 • Martina 5.11.2017 at 14:41

  Odebírali jsme Sluníčko, ale dcera (6 let) z něj již vyrostla a syn zatím nedorostl. Raketu zkusime. Jen k té ceně, 365 je za 4 čísla. Neříkám, že je to moc, ale z článku jsem pochopila, ze je to měsíčník.

 • marcela 5.11.2017 at 14:41

  Moc děkuji za adventní kalendář, sledujeme vás i na FB. Zatím odebíráme Puntíka a občas koupíme na nádraží prasátko Pigi. Těšíme se napřesrok právě na raketu. rásný „advent“ Marcela

 • Eva 5.11.2017 at 14:41

  Zatím neodebíráme nic, ale děkujeme za tip.

  • Eva 5.11.2017 at 14:43

   sleduji na FB i IG 🙂

 • Markéta Šmídová 5.11.2017 at 14:42

  Hlásím ze novinky na email došli. My zatím žádný časopis neodebirame, terka je ještě mala. Ale moc se mi tohle líbí takže to asi koupim synovcovi k Vánocům. Díky tip;)

 • Lucie Pravdova 5.11.2017 at 14:42

  Mame oblibeny casopis Puntik, pro nasi holcicku 3,5 roku idealni. Na Raketu si jeste chvili pockame.

 • Petra 5.11.2017 at 14:43

  Odebirame Rozmarýnku a kupuji pravidelně Puntík. Ten zaujal i mladšího skoro dvouleťáka 🙂

 • Petra Pětíková 5.11.2017 at 14:44

  Zatím žádný časopis neodebíráme, máme to se schránkou podobně, ale přemýšlela jsem nad Puntíkem. Já jako malá milovala časopis Pusík 😀

 • Martina 5.11.2017 at 14:46

  Moc se nám líbí časopis Rozmarýnka pro děti. Našim dvojčátkům Elišce a Štěpánce jsou 2,5 a zvládnou podle návodu v časopise s pomocí už leccos vyrobit nebo uvařit.

 • Eva Šírová 5.11.2017 at 14:48

  Zatim neodebirame, pracujeme na ruznych starych podedenych casopisech. Az bude misto v supliku, urcite neco vybereme.

 • Veronika 5.11.2017 at 14:49

  Ahoj, do nedávna jsem kupovala Méďu Pusíka, ale pak se mi do rukou dostalo srpnové číslo Puntíku a okamžitě jsem ho vyměnila. Pockala jsem na další číslo a už máme předplatné. Takže vše s maily funguje, jak má. A my bysme se rádi postavili do fronty na výhru. Veronika (FB- Veronika Vávrová)

 • Kačas 5.11.2017 at 14:50

  Na časopis jsme ještě moc malí, ale inspirace na Vašem blogu nás baví moc!😍 na Raketu jsem koukala u nás v krámku Agátin svět, který je náš oblíbený – kupuju tam puzzle Djeco podle vašich holek..a zatím schovávám do šuplíku!😂😉

 • Hana Hospodková 5.11.2017 at 14:52

  Ahojky…:)

  Tak o Raketě jsem dnes slyšela/četla poprvé a jsem úplně nadšená. Náš Bertík je ale bohužel ještě moc maličký na to, abych mu z něj předčítala. Snad za pár let.
  Časopis tedy žádný neodebíráme, ale z dob svého dětství ráda vzpomínám na Mateřídoušku, Méďu Pusíka a komiksy se Čtyřlístkem. Občas jsme doma měli i Abc. Po mamince jsme měli schované ještě staré časopisy Sedmička pionýrů, které nás kupodivu také bavili: Některé výtisky bych ještě u rodičů i našla.
  Zatloukačky se mi líbí a ta s raketami je fakt stylová.
  Děkuji za souťež:
  Hanka H.

 • Jeannette Tesařová 5.11.2017 at 14:54

  U nás letí Puntík a Sluníčko, občas Méďa Pusík. Dcera bde mít za chvíli 4 roky, tak se ten okruh rozšiřuje.

 • Lucka 5.11.2017 at 14:55

  Další super článek, o tomto časopisu jsem vůbec neslyšela a proto to tu tak miluji, samé super tipy o kterých člověk nemá ani páru, že existují. Naše malá má nejvíce ráda časopis Sluníčko a Méďa Pusík. Ty kupujeme velmi často. Ale teď mi byl doporučen časopis Puntík, tak se chystáme vyzkoušet i ten, protože malá je hodně tvořivá a moc ji baví všelijaké vyrábění, stříhání, lepení a vybarvování. Přeji krásnou první „adventní“ neděli😘

 • phn 5.11.2017 at 14:56

  Predplaceno nemame,ale babicka kupuju pravidelne Slunicko:-)

 • Ivana 5.11.2017 at 14:56

  My odebíráme zatím jen Sluníčko, po nejstarším synovi teď podědil předplatné jeho mladší brácha, ale už asi pomalu přejde na dcerku. Necháváme si ho posílat až do Irska. Ovšem pro kluky bych chtěla něco nového, za dražší poštovné si samozřejmě připlatím nebo bych se dohodla s naším dědou, že by chodil k němu 🙂 Časopisy jsou tu nejen zdrojem zábavy, ale brousí dětem i češtinu a to se počítá dvojnásob!
  Na FB sleduju jako Banna RocKova.

 • Jana 5.11.2017 at 14:57

  Chystam se na objednani predplatneho casopisu Puntik. Raketu jsme meli pujcenou z knihovny, ale zatim nezaujala. Sleduji na FB (sdileno) i IG (malicek.vypravuje).

 • Martina N. 5.11.2017 at 14:57

  Zuzka je sice na casopis jeste mala,ale ja ze zvedavosti koupila.casopis Puntik a moc se mi libilo jeho zpracovani.Ale Raketa vypada taky moc pekne (jen je trosku pro starsi deti).

 • Kateřina Pelikánová 5.11.2017 at 14:58

  Pro dceru jsem nedávno předplatila časopis Puntík a obě jsme s ním moc spokojené. Raketu jsem viděla poprvé loni a už se těším, až do ní doroste 🙂

 • Katka 5.11.2017 at 14:59

  Miso, ani nevite, jak moc se tesim, az dcerka do techto casopisu doroste… Koupila jsem ji ted Puntik, dcerka ma rok a trictvrte, takze spis si ho jen tak prohlizime, cteme, rikame basnicky a sem tam zkousime plnit ukoly… ale moc se nam libi.

 • Katka Hájková 5.11.2017 at 15:00

  Díky za inspiraci. My jsme milovníci knížek i časopisů, odebíráme zatím Sluníčko a Puntíka, a někdy kupujeme i Dráček. Taky máme nakoupena starší čísla časopisu Hrana. Na Raketu se chystám tak za rok.

 • Jaroslava 5.11.2017 at 15:01

  Dcerka má 2 roky,zatím žádný časopis neodebíráme🙂

 • Hanka 5.11.2017 at 15:02

  Časopisy jsme u nás doma zatím neobjevili.. V té hromadě knížek by se asi ztratily 🙂 Ale tenhle vypadá hodně zajímavě 😉 H.

 • lucie 5.11.2017 at 15:02

  Odebíráme Rozmarýnku.. zatím.
  Raketu, Prďácký časopis a Puntík zatím kupujem nepravidelně.
  A babičky kupují Sluníčko, ale bereme vždy někde ve výprodejích stará čísla 🙂
  Sleduji nf fb, ig a sdílím.
  Lucie

 • Venduli 5.11.2017 at 15:04