VYHRAJ zatloukačku | časopis Raketa

5.11.2017 in Hraní, Knihovna - 858 Comments

Krásný první den našeho adventu 🙂 . S dnešním článkem jsem záměrně počkala a nepustila ho hned ráno. Víte proč? Jednak se spousta z vás přihlašuje k odběru novinek a teprve zjišťuje, že tu nějaký adventní kalendář bude, jednak ale chci, abyste viděli, zda odběr funguje 🙂 . Přišel vám email a našli jste článek? Pak to funguje přesně jak má. Takhle se vám z blogu ozveme vždy, když se tady něco nového ukáže. Dneska otevřu sérii článků o dětských časopisech, protože i mé holky už dorostly do věku, kdy je časopisy baví a obohacují. Nezapomene ale na první soutěž a to díky webu Mamiee.

Časopis Raketa

Množí se mi emailové dotazy, zda s holkama odebíráme nějaké časopisy a případně které. Přiznám se, že bych ráda a nebyl by jen jeden. Nicméně neodebíráme a nejspíš ani nebudeme. Víte proč? Máme takovou tu klasickou schránku na dopisy a letáky A5 formátu a jakýkoli časopis přijde, pošťačka přeloží a nacpe do téhle malé schránky. Důvod, proč každý měsíc časopis raději koupím 🙂 .

Dnes vám ukážeme jeden náš oblíbený. Holky tohle číslo vidí až dnes, protože jsem ho koupila na Designbloku (článek o něm najdete tady – klik) a rozhodně je bude tohle chlupaté číslo bavit celé 😀 .

Časopis je určen pro děti od 5 do 10 let, ale určitě v něm najde spousta inspirace, tipů a aktivit i rodina s děma menšíma. Nela už se zajímá skoro o všechny rubriky a Julinku baví lehčí hry, klasika nápadité “rukodělky”, no a pak čtení 🙂

Jedinečné ilustrace

Co mě na něm moc baví je jeho zpracování. Raketí autoři spolupracují s těmi nejoriginálnějšími autory, ilustrátory, grafiky. Celý časopis je v celobarevném tisku, na kvalitním papíře a je kompletně bez reklam.

V každém čísle s dětmi najdete 48 stran a na nich příběhy, komiksy, zábavné hry, úkoly, tvoření, vaření, básničky i různé zajímavosti, a to vždy na jedno konkrétní téma. Dvanácté číslo, které jsem pro vás dnes nafotila je číslo chlupaté 😀 .

Předplatné nejen starším dětem

Roční předplatné takhle naditého časopisu je úplně neskutečné. Za všechna čísla v roce až do schránky se obětuje 356 Kč / 4 čísla za rok a máte vystaráno. Včera jste se mě na facebooku ptali i na inspiraci pro starší kluky 6 až 9 let, tak tohle je přesně jedna z nich. Nebýt té šílené schránky a “origami-pošťačky”, tohle by byl časopis, který bychom odebírali my 🙂 .

Jak už jsem psala, tématem dvanácky je “Chlupaté číslo”. Na první straně najdete obsah originálně pojatý jako “Chlupaté menu” 😀 . Už v úvodu si s dětmi přečtete proč vlastně ty chlupy, pěří, vlasy a srst máme. Že nemá jen funkce užitečné, ale může být pastvou pro oko. A že kožíšky raději vidíme na zvířátku než na člověku, to je jasné a i to se děti dočtou 🙂 .

Humbert je světák. Nechá si narůst plnovous a prozradí vám, proč maj muži tenhle porost tak rádi. Jojo, cítí se pak víc jak chlapi 😀 Tak nějak to značí, že je puberta za nima a ještě se skryje spousta vad na krásné. Hmmm, začnu o strništi taky uvažovat 😀 .

Vidíte jak se dá takové chlupaté téma pojmout? Já čekala encyklopedii zvířat. Je vidět, že mám ten předškolácký pohled na svět, protože jsou v tomhle věku i mé holky. Sami ale vidíte, že ač je časopis doporučen dětem od 5 let, společně tohle vše zvládne a dokonce i pochopí dítko mladší.

(PS: Julie si teď hledá v koupelně chlupy v uších a nose 😀 )

Když už se dovíte, co to všechno ochlupení dělá, je čas podat pomocnou ruku zvěři, které příroda žádné ochlupení nenadělila. Napadlo by vás nějaké? Rakeťáci jsou banda veselá a fantazii podporují nejen u malých, ale i velkých. Tak si tady spolu s dětmi domalujte ochlupení třeba delfínovi, hadovi nebo třeba žábě 🙂 .

Bludiště miluje Nelinka. Začaly se jí libit takové ty snadné dětské kvízy a právě bludišťátka, Dokážete dostat alpaky z pastviny bezpečně domů? Zase moc krásně graficky i nápadem. Děti si zahrají a i se něco doví. Díky Albi Kouzelnému čtení z dílu Svět zvířat už vím, že Nelu tyhle informace zajímaj, a to jí ještě není 5.

Chlupatý obrazový slovník vás naučí drobnou slovní zásobu v agnlickém jazyce. S menšími dětmi stačí zvířata jen poznávat a popisovat třeba získat nové znalosti z řad chlupů, hřív či srsti 🙂 . Maminky dětí větších už ocení i možnost rozšířit si slovní zásobu. Znali jste třeba slovíčka jako holý, lenochod nebo třeba načechraný? Jojo, Raketa učí i nás velké.

Že nejsme všichni stejní, ale každý nejen vypadá, ale i mluví jinak a má jiné zvyky. O tom jsem psala u dětského pexesa značky eeBoo, které je dokonalé a poznáváte díky němu děti z celého světa. V tomhle díle Rakety si prohlídneme vousáče z obce Křoví 😀 Dokážete najít ukryté dva bratry (dvojčata) z Holovous?

Krom toho, že se dovíte o všech chlupech a porostech, které kde kdo má 😀 , Raketa nezapomíná ani na funkci kůže. Zase moc hezky a hravou formou. Věděli jste třeba, že peří se vyvinulo z šupin plazů? Na téhle dvojstraně padnou pojmy jako keratin, podsada, lanugo, řasy, vlasy nebo třeba vlníky a osiníky.

Čtení bylo dost, přišel čas na rukodělky. Nutno podotknout, že přeskakuju spoustu stránek, protože by byl tenhle článek jinak nekonečný. Už jsme minuli nějakou tu hru, básničku, osmisměrku nebo třeba omalovánku. A jde se na tvoření. Vyrobíme chlupáče 🙂 .

Na přečtení časopisu máte celý měsíc a klidně víc, takže není nutné ho přelouskat za jeden den. Krom všeho hraní a tvoření vás Raketa inspiruje i na výlety a dovolené. Tipy na výlety jsou hodně důkladné a podrobné a mně se moc líbí, že dětem ukáží tolik, že se vyplatí čísla schovávat.  Jednou z nich budete čerpat i během školní docházky dětí. V chlupatém čísle se dočtete co a jak v Budapešti 🙂 .

Když jsme u těch kvízů, nepřeskočte krom bludiště a osmisměrky ani křížovky nebo třeba šifry, které v Raketě najdete taky 🙂 . Křížovku si dáte snadno i s dětmi menšími 🙂 A kdomá Svět zvířat, naflákaj to tam děti dost s přehledem 😀 .

Máte pocit, že už se vyčerpalo všechno? Četli jste, luštili, zkoumali a přemýšleli. Pak si něco postavili, vybarvili a je čas si jít něco dobrého nebo alespoň hravého uvařit 🙂 . Recepty v rubrice Raketa jsou jednak hravé (barevné špagety), jednak chutné (nudle s perníkem nebo třeba špagety s vejcem a parmezánem) 🙂 .

Líbilo? Pokud ano, je třeba si ještě ověřit, co všchno vám tohle číslo dalo 🙂 . Odpověz na kontrolní otázky a pak už si jen povyplňuj certifikát z oboru chlupologie 😀 . Schválně jestli tu mezi námi bude i nějaký ten šprt, magistr všadechlupatý 😀 .

Praktické Rakeťácké informace

To byla ona. Raketa. První inspirace na krásný a vážně naditý dětský časopis, kde vás nebudou otravovat reklamy, každá stránka vám i dítěti něco dá a budete se na každé další číslo vážně těšit :-). Vím, že máte rádi praktické informace, které vám usnadní hledání a ušetří čas, tak tady jsou.

doporučený věk – od 5 do 10 let
web časopisu Raketa
facebooková stránka časopisu Raketa
předplatné časopisu – 365 Kč / 4 čísla za rok
prodejní místa časopisu – v trafikách ji nekoupíte

První inspirační článek adventu máme za sebou a už dnes tady čeká první soutěž. Vybírala jsem tématicky a zabrousila do e-shopu Mamiee 🙂 Z něj čerpám inspiraci a dárky především na všechny oblíbené hry značky eeBoo, které nejsou tak “provařené” a všechny jsou dokonale smysluplné a promyšlené.

Odnes si pod jedličku rakeťáckou zatloukačku Djeco

Do soutěže jsem vám zvolila zatloukačku Djeco, která se hodí nejen pro kluky, ale i holčičky. Líbí se vám? Já za ni moc děkuju Mamiee 🙂 Jednomu z vás ji tak můžu poslat.

Sada obsahuje karty, na kterých máte vesmírnou inspiraci. Složí jako vzory, podle kterých děti skládají a hotové výtvory pak pomocí hřebíčků a dřevěného kladívka zatlučou do korkové podložky. Je to strašně krásná kombinace hry vyžadující pozornost, koordinaci a trénink jemné motoriky!

Soutěž ukončena

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na úvodní straně blogu, kde vyplníte email do políčka s názvem “Ať ti nic neunikne”. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Odebíráte nebo máte oblíbený nějaký dětský časopis?

3. Pokud sleduješ náš Facebook: MK life / mom of 2 & our life nebo Instagram, zařadíme tvé jméno do losování 1x navíc.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí v neděli 30.11.2017,  výherce vyhlásíme na blogu.

Míša

All posts

858 Comments

 • Michaela Teuchnerová 5.11.2017 at 11:58

  Zatím máme oblíbený nový časopis Puntík, ale moc se těším, až Ella dorostu právě do Rakety 🙂

 • Helča 5.11.2017 at 11:59

  Moje starší dcera konečně dorostla do věku, kdy má smysl koupit dětský časopis, aniž by skončil potrhaný jejím nadšeným “čtením” po celém bytě 😀 Takže jsme se přihlásili k odběru nového časopisu Puntík, který má super tvrdší stránky, spoustu vystřihovánek a krásné ilustrace mj. od p. Hegerové nebo Andrey Popprové, a stálice českých trafik časopisu Sluníčko, ve kterém nás opět kromě vystřihovánek baví hlavně list s nesmysly 😀

 • Nikol 5.11.2017 at 12:01

  Synovi je teprve rok,takze zadny casopis zatim neodebirame,ale pokud mu vydrzi nadseni z knih,urcite se casem po nejakem porozhlidneme.A casopis Raketa bude urcite jeden z prvnich co vyzkousime,opravdu mne zaujal.

 • Any Vodrazkova 5.11.2017 at 12:03

  Ahoj, tak tenhle časopis je skvělý! Vadí mi ty reklamy všude a tohle je přesně podle mých představ, diky moc za typ. 🙂 a facebook i instagram sleduju 😉

 • Naďa 5.11.2017 at 12:04

  Nově jsme si předplatili Puntík a spokojenost veliká 🙂

 • Lucka 5.11.2017 at 12:06

  Odebíráme Sluníčko s Čtyřlístek a občas koupím Puntík, ten je super! Sleduju na FB i IG 😉

 • Lucie 5.11.2017 at 12:07

  Díky za soutěž a za tip! My zatím žádné časopisy neodebíráme, když teda pominu Dtest a manželův Topgear, kterým obzvlášť syn rád listuje a pojmenovává značky aut. Děti mají 3 roky a 20 měsíců, takže už brzy dorostou do toho, že bychom mohli nějaký časopis odebirat. O Raketě už jsem slyšela a musím říct, že se mi moc líbí! U nás ve Znojmě ji myslím mají v obchůdku s autorskou tvorbou…

 • Kateřina Valdmanová 5.11.2017 at 12:08

  Úžasné 🙂 Raketa časopis je nádherný, ale na ten my si ještě chvíli počkáme. Zatím odebíráme Puntík a jsme nadšený. 🙂

 • Katka 5.11.2017 at 12:08

  S mou 3letou Adélkou odebirame do schránky casopis Puntik,který je za nás naprosto úžasný 😊

 • Verča 5.11.2017 at 12:09

  Dcera má dva a třičtvrtě roku a úplně nejlepší časopis je Kutílek, jen se zatím nedá objednat předplatné a musí se každé 2 měsíce pro něj do trafiky.

 • Petra Němcová 5.11.2017 at 12:11

  Teda dekuju opet za krasny clanek a inspiraci 🙂 Raketacka zatloukacka je skvela. Ale casopis Raketa me uplne nadchnul, synovi je tedy zatim 2.5 roku, ale asi mu jej predplatime k pristim narozeninam nebo k svatku, je hodne prohlizeci, tak z nej bude nadseny. Zatim krom knizek prohlizime akorat Slunicko.

 • Helena Janasova 5.11.2017 at 12:16

  Máme předplatné časopisu Puntík, řekla bych pro čerstvou tříleťačku akorát. Hodně stříhání, lepení i čtení. Sleduji na Facebooku i Instagramu 😉 Helena

 • Radka 5.11.2017 at 12:16

  Díky za super, opět velmi inspirující, článek. Já jsem teď objevila časopis Puntík, který je pro 2-6 leté děti a má tříleťanda je z něho (a nejen ona) dost nadšená. Přemýšlím, že nám asi Ježíšek přinese předplatné 🙂 Radka (na FB jako Radka Fejksová)

 • Petra 5.11.2017 at 12:17

  My jsme objednali časopis Puntík, tak čekáme co nás čeká, ale Raketa vypadá opravdu zajímavě, takže určitě taky vyzkoušíme 🙂

 • Hanka 5.11.2017 at 12:18

  Máme předplacený časopis Puntík pro nejmenší děti a syn ho miluje a skoro každý den se teď ptá, jestli jsem byla ve schránce a byl tam Puntík 😁

 • Katka Rudleová 5.11.2017 at 12:19

  Dobrý den, upozornění přes e-mail je super! I když tuto možnost moc ráda nevyužívám, upozornění z Vašeho blogu vítám – ráda Vás sleduji a alespoň mi nic neuteče (i když Vás sleduji přes FB i Instagram) 🙂
  Já mám dvouletého syna a nejvíce mi přirostl k srdci nově vydávaný časopis Puntík., občas si koupím i dvě čísla, abychom si ten “originál” i dál mohli prohlížet (na cesty je to obzvlášť praktická zábava) a z druhého stříháme a některé aktivity i laminujeme. O časopisu Raketa nesylším poprvé, vypadá fakt skvěle…u nás by asi zatím úplné využití nenašel, ale i já se ráda kochám v dětských časopisech a na našeho Jeníčka by kdyžtak ještě chvíli některé aktivity počkaly 🙂
  Dárek, co jste vybrala vypadá skvěle, tak si budu držet palce!
  Díky za inspiraci, Katka

 • Marcela 5.11.2017 at 12:22

  Pravidelne kupijeme casopis Puntik, ktery miluje predevsim nejstarsi dcera. Po Rakete uz dlouho pokukuji a diky vasemu clanku konecne vyzkousime 🙂 dekuji za inspiraci jako vzdy 🙂 marcelaxurbanova@gmail.com

 • Zuzana Zárecká Kašparová 5.11.2017 at 12:22

  To je úžasný, fakt mi na email přišlo upozornění 😍 to je vážně dokonalé 😊👍 jinak časopis žádný předplacený nemáme, ale občas koupíme Puntíka 😊 a sleduji tě jak na fb tak na Instagramu 😁✌

 • Giseala 5.11.2017 at 12:23

  Dcerka dostala odebírání jednoho časopisu jako dárek, ale moc se nám nelíbil, tak jsme to neprodlužovali. Raketu už jsme měli několik dílů a je super. Zatloukačka by určotě zaujala synka.

 • Petra 5.11.2017 at 12:26

  Zatim jsem nakoupila nekolik cisel casopisu Hrana. Bohuzel uz nevychazi, ale stara cisla jsou ke koupi stale. A chystame se vyzkouset Puntik. Na Raketu vlitneme az tak za rok, dva..

 • hanca 5.11.2017 at 12:26

  Ahojte, zdravíme! My zatím časopisy neodebíráme. Ale pravidelně chodíme do knihovny, tak tam si občas kluci nějaký vyberou… Čte se u nás hodně, kluky knížky baví, hlavně ty okýnkové, a jsem moc ráda! 🙂 Zrovna mají kluci období vesmíru, takže raketa zatloukačka by měla určitě úspěch! Na takový časopis jsou asi ještě malí, ale dorostou 🙂

 • Martina Krizova 5.11.2017 at 12:29

  Pekny den, Raketa se mi moc libi uz dlouho, ale deti jsou na ni jeste male, i kdyz porad se rozhoduju, zda nekupovat do zasoby a pro mne:)) Ted ale kupujeme Puntika a z neho jsme nadseni vsichni.
  Na FB vas taky sleduji, diky za vas fajn blog a tenhle adventni kalendar.

 • Monika Sahebová 5.11.2017 at 12:29

  Oblibeny casopis zatim nemame, dcerka ma sotva dva roky. Vyhlednuty mam casopis Puntik 🙂

  • Monika Sahebová 5.11.2017 at 12:30

   Sleduji na fb 🙂

 • Johana 5.11.2017 at 12:30

  El je ještě na časopis malá, ale měla jsem v plánu zkusit Sluníčko. Když tady ale čtu všechny reakce, budu se muset kouknout i po časopisu Puntík.

 • Kateřina 5.11.2017 at 12:31

  Zrovna jsem zacala přemýšlet nad nějakým predplatnym.Zatím žádné nemáme. A raketa vypadá moc dobře.

 • Klára 5.11.2017 at 12:32

  Zatim žádný časopis nakupujeme, malé budou teprve dva, ale mam pro ni schované moje Čtyřlístky, ty jsem milovala. A letos na podzim uz jsme byli na výletě v muzeu Čtyřlístku v Doksech

 • Petra Krejčí 5.11.2017 at 12:32

  Zatím neodebíráme žádný časopis, protože Záza je ještě malinká, ale až povyroste, Váš dnešní typ jistě využijeme 🙂

 • Verča 5.11.2017 at 12:33

  Tak koukám, že odběr novinek z tvého blogu funguje – zobrazilo se mi v emailu a při rozkliknutí na mě kouká tento krásný příspěvek. Časopis Raketa vypadá hodně dobře. Líbí se mi ilustrace. Nevím teda jestli by se líbil mým dcerkám, ty ujíždí na kyčovytých Disney, ale ono je to taky o tom co těm dětem předkládáme.
  Časopis pravidelně neodebíráme, ale kupujeme občas Méďu pusíka. (Verča S.)

  • Dita 5.11.2017 at 13:03

   Ano, uz mi take nic neunikne! Puvodne jsem Vas objevila na fb kde vas sleduji jiz delsi dobu. Postupne jsem si nasla i cestu k blogu. Musim priznat, vetsinou nevydrzim podobne blogy sledovat pravidelne, ale pravda je, ze me cteni toho vaseho bavi cim dal vic! Doporuceni a tipy se mi fakt libi! A vyuzivam je prakticky! Viz deskove hry ci uzasna tutu sukne 🙂 takze jen tak dale!
   Casopis? Mame druhy dil puntika a dcerku bavi takze super 🙂
   No a hracky Djeco a taky Vilac kupuji uz druhym rokem s velkym uspechem!
   Zdravim Vas
   Dita

 • Barča 5.11.2017 at 12:36

  Díky za tip na prima časopis,už jdu studovat rakeťácký web👍Jinak my jsme se starší dcerou dlouhá léta odebíraly Sluníčko a Čtyřlístek.Mladší má teprve 2 roky, tak uvidíme, co vybereme za nějaký čas.

 • Eva Hruba 5.11.2017 at 12:36

  U nas take zatim Puntik a obcas koupime neco ma stanku ale zatim nezaujalo, vse plne reklam 🙁

 • Daniela Mašková 5.11.2017 at 12:37

  Zatím žádný časopis neodebíráme, dcera je ještě malá 🙂 ale Raketa teda vypadá úplně parádně.. taktéž vás sleduji i na fb

 • Adela Z. 5.11.2017 at 12:38

  Syn je ještě na časopisy příliš malý. Raketu mu, ale jistě nabízet budu. Jiné časopisy pro děti kromě Sluníčka, které mne neoslovuje, neznám.

  • Adela Z. 5.11.2017 at 12:39

   Sleduji fb i insta

 • Květa Hanáková 5.11.2017 at 12:38

  Pravidelně kupujeme Puntík, z knihovny si půjčujeme Sluníčko, ted jsem si půjčila ze školky na podívání časopis Dráček. Časopis Raketa vypadá dobře, jen škoda, že není k dostání v trafikách. Koupila bych zkušební číslo, jestli zaujme i dceru. Sleduji Vás na fb i na instagramu. Děkuji za super články, ve kterých najdu spoustu inspirace, mám totiž stejně starou dceru jako je Nelinka :).

 • Markéta K. 5.11.2017 at 12:41

  Dceri je teprve rok,takže časopis u nás nemá moc smysl. Zatím se mnou prohlíží jen Apetit,který odebiram já a musím ho bránit vlastním tělem před zničenim:-)
  Hrozně rády spolu ale cteme,takže do budoucna časopis přesně pro ní hledat budeme.
  Sleduji instagram.

 • Leni 5.11.2017 at 12:41

  jee, tak to je dalsi parada. jak casopis raketa, tak zatloukacka, tak cely adventni kalendar, ktery mi snad pomuze prezit ty sedive, kratke dny, co tak spatne nesu.
  my zacali nedavno odebirat casopis puntik a jsem s nim MOC spokojena. prijde mi take nacpany k prasknuti, ze ho mame na cely nesic, vkusne ilustrace a zajimave ukoly a napady. je pro male deti od 2 do 5 let a dcera (3 roky) je z nej opravdu nadsena (a ja taky)

  kez bych neco vyhrala! 🙂
  instagram: lenka.scholleova

 • Michala Kartuskova 5.11.2017 at 12:49

  Na Raketu se chystam, jenom co syn doroste. Take jsem zvedava, jestli ho bude bavit i Slunicko a Ctyrlistek, n kterych jsem vyrustala ja.

 • Alena 5.11.2017 at 12:49

  Nam chodi do schranky slunicko, ale mozna je cas na zmenu. Dekuji za typ

 • Barbara 5.11.2017 at 12:50

  Odebíráme časopis Puntík, o Raketě jsme ještě neslyšeli, ale vypadá moc dobře. Brzy určitě nějaky pořídíme 🙂

 • Hanka 5.11.2017 at 12:52

  U nás momentálně vede časopis Kutílek.Je od 2 let a je bez textu.Je to spíš takový časopis,kde děti lepí,vybarvují,spojují,obkreslují ruce,nohy,stříhají a lepí.

 • Helena 5.11.2017 at 12:53

  mateřídoušku:))

 • Radka H 5.11.2017 at 12:54

  Hlásím, že odběr emailem funguje 🙂
  Zatím žádný oblíbený časopis nemáme a ani neodebíráme. Zatím jsme koupili jen časopis Puntík a ten vypadá dobře. ,Ale po Raketě už jsem pokukovala a teď ji asi předplatíme nebo dáme předplatné pod stromeček. Díky za tip 😉
  Sleduji na FB i na IG(radulih) .

 • Lenka debbie 5.11.2017 at 12:54

  Mame obliben Puntik, stale shanim Kutilka a vetsinou nemam stesti:-)

 • Lucie Šitrová 5.11.2017 at 12:56

  Jelikož manžel pracuje u ČD,tak u nás vede časopis Můj vláček 😊

 • Verča S 5.11.2017 at 12:57

  Dlouho jsem hledala ten pravý časopis pro téměř 4 leteho syna, až ho jednou dostal od me sestřenice a byl to prave zde již několikrát zmiňovaný časopis Puntík. Musím říct, ze to bylo přesně to co jsem hledala, nápady na tvoření, jednoduché skládačky, co spolu zvládneme, úkoly na uvolnění ruky. Jelikož jsem ho nemohla moc sehnat, tak jsme si ho předplatili a teď se každý mesic těšíme 🙂

 • Eva Přibylová 5.11.2017 at 12:57

  Krasny nedelni den, Miso! Dekuji za inspiraci na vanocni darky. Casopis i zatloukacka jsou bozi, mam rada znacku Djeco, je velmi originalni. Zadny casopis zatim neodebirame, ale uz se nasemu Honzikovi blizi paty rok, mozna ho Jezisek prekvapi.
  Sleduji na Fb i IG pod stejnym jmenem.

 • Alena 5.11.2017 at 12:57

  Zatím je dcerka ještě malá, takže neodebíráme žádný časopis, ale myslím, že časem nějaký přijde 🙂
  Na fb – Alena Potužníková Mojžíšová

 • Veronika 5.11.2017 at 13:00

  Zatim neodebirame, ale mam vybranou prave Raketu 🙂

 • lucie 5.11.2017 at 13:01

  My odebirame Puntik (1,5roku) a na Raketu se tesime.
  Sleduju na fb (lucie lesprix)
  Lucie

 • Miroslava Cichá 5.11.2017 at 13:01

  Odebíráme časopiš Puntík. Raketu určitě budeme odebírat, až do ní děti dorostou… Mirka

 • Eliška Dadáková 5.11.2017 at 13:01

  Velmi oblíbený je u nás novy časopis Puntík, vážně přemýšlím o jeho předplacení. Myslím, že by měl syn radost,kdyby mu každý měsíc přišlo něco do schránky.

  • Eliška Dadáková 5.11.2017 at 14:32

   Sleduji fb

 • Iveta 5.11.2017 at 13:01

  Dcera má dva roky, časopis zatím neodebíráme, občas koupím omalovánky Maluj vodou. Ale momentálně si libuje v časopisech z hračkářství, které jsem domů nanosila pro inspiraci k vánocům 🙂

 • Rita 5.11.2017 at 13:02

  Máme oblíbený časopis Dráček. Raketu zkusíme vyzkoušet 🙂

 • Bára Mintělová 5.11.2017 at 13:05

  Krásné odpoledne, časopis vypadá moc pěkně, ale myslím, že syn je na něj ještě malý, tak ukládám jako inspiraci do budoucna 🙂 nám nedávno babička předplatila časopis Puntík (tímto děkujeme 🙂 ). (sleduji také na fb a instagramu) Bára

 • Hanka K. 5.11.2017 at 13:05

  Odebirame cadopis slunicko a dracek,syn se vzdycky tesi,jinak vede i casopis lego,abc,prdackej casak,ctyrlistek, uz to neni lam davat 🙂 ….ale raketa bude pro starsiho idealni,diky za doporuceni,neznala jsem ho urcite poridime! Sleduju i na IG a FCB 😉

 • MAR MAR 5.11.2017 at 13:06

  Moc se těším, až synek doroste do věku, kdy ho časopisy začnou bavit, brousím si zuby na Raketu a úžasné Ani-MUK!

 • Michaela 5.11.2017 at 13:07

  Odběr funguje perfektně! 😊 Dcera (3roky) dětské časopisy miluje… mame predplaceno Sluníčko a Puntík… když se mnou projde trafikou, tak odnášíme Barbie, z toho ja úplně nadšena nejsem… 😅 super článek, myslím, ze Ježíšek ji předplati jeste tento 😉🎄dekuju! M.

 • Míša 5.11.2017 at 13:08

  Žádný časopis neodebíráme pravidelně, ale vyzkoušeli jsme puntík a kutilek. Zatím frcime spíš na těch kreslících, ale raketa vypadá tak geniálně, že ji budem muset vyzkoušet 🙂

 • Lucie 5.11.2017 at 13:10

  My mame predplaceny casopis Puntik. Male se moc libi

 • Luci 5.11.2017 at 13:11

  Teď jsme odebírali Rozmarynku, kde byly napady na tvoření a dětmi i pro děti. Některé nápady byly moc pěkné. (Sleduji FB a sdílím)

 • Jana 5.11.2017 at 13:12

  Odebírali jsme Sluníčko, ale už jsme přestali.Spíš jen občas koupíme nějaký časopis.Sleduji i FB 😊

 • Irena Durdilová 5.11.2017 at 13:14

  My odebíráme časopis Puntík a zatím velká spokojenost 😉

 • Kami 5.11.2017 at 13:18

  Zatím máme předplacený Puntík. Syn jím moc rád listuje a “čte”, ale to je zatím vše. Už se těším, až bude dost zralý na všechny ty aktivity, které uvnitř jsou 🙂
  O Raketě nečtu poprvé a doufám, že bude (ve stejné či ještě lepší kvalitě obsahu) vycházet i za pár let, až na ni bude mrňous dostatečně velký 🙂

  • Kami 9.11.2017 at 14:01

   Pro jistotu píšu, že sleduju na FB i sdílím 🙂

 • Veronika Riedlová 5.11.2017 at 13:18

  Dcera 3,5 let odebírá Puntík a jsme s ním moc spokojené 🙂 Ještě vždycky všude nožně sháníme Kutílka, ten je taky super. 😊

 • Radka 5.11.2017 at 13:20

  My kupujeme pro třiletačku casopis Spuntik. Do Rakety bude muset jeste dorust.

 • Michaela 5.11.2017 at 13:21

  Začali jsme kupovat časopis Puntík a časem určitě budeme kupovat časopisů více, ale musím to dávkovat pomalu 🙂

  Instagram: myskyyy.l

 • Jana 5.11.2017 at 13:21

  Moc děkuji za článek! Je vážně super. Synovi je rok, takže zatím žádný časopis nekupujeme, ale už se na to moc těším.
  Sleduji fb i ig. 😉

 • Lenka Valová 5.11.2017 at 13:22

  My odebíráme Puntíka, ale na Raketu už se pár měsíců taky chystám. Dcera bude mít 3 roky, tak asi nakoupím pár čísel do zásoby 😂 Mám už schované nějaké čísla časopisu Hrana, taky moc pěkné, bohužel už nevychází.
  Každopádně moc děkuju za ten eShop mamiee.cz. Tolik krásných a neokoukaných věcí…
  Lenka

 • Katka Weberová 5.11.2017 at 13:23

  Předplatné žádné nemáme, ale kupujeme časopis Kutílek a Puntík a různé sešity pro předškoláky a školkaře. Sleduji vás také všude 😊

 • Sarka 5.11.2017 at 13:23

  Kluci jsou na casopisy bohuzel jeste mali, ale kazdou chvili ocekavam, ze to starsiho zacne bavit a konecne si uziju poradneho lepeni, strihani a cteni:) o Puntiku jsem toho slysela hodne a mame v planu ho predplatit, hned jak to starsiho zacne bavit. O Rakete slysim poprve a hned jsem premyslela, komu ho nadelime pod stromecek, protoze vypada uzasne:) diky za nej:) moc se tesim na dalsi vanocni inspiraci:)

 • Dana 5.11.2017 at 13:23

  My odebíráme Raketu a Sluníčko 🙂

 • Barbora Veselá 5.11.2017 at 13:24

  Syn zatím zkoumá hlavně knihy, ale o to he z nich nadšenější. Raketa je super tip!

 • Markéta 5.11.2017 at 13:26

  Žádný časopis neodebírame. Občas nějaký koupíme nejčastěji Sluníčko, Meda Pusik nebo Bumík

 • Aneta 5.11.2017 at 13:28

  Mám dvě děti. Nicholase 5 let a Sofia 2 roky. Každý měsíc necháváme docela dost peněz za časopisy. Kupujeme časopis pro předškoláky aby jsme také něco potrénovali a pak časopis pro zábavu čímž pro mého syna je Lego. Takže u nás vede lego ningago časopis. Pro svou dceru kupuji časopis Puntík, který se líbí nám všem. Má nádherné ilustrace paní Venduli Hegerové.

  Na Váš blog jsem přišla náhodou před par měsíci jsem za to moc ráda ikdyz můj účet moc ne:-))
  Beru si inspirace od Vás na vánoční dárky a jsem nadšena! Myslím že mé děti budou mít velkou radost.

 • Pavla 5.11.2017 at 13:30

  Ahoj, děkuji moc za adventní kalendář, každodenní těšení se začíná 🙂 Časopis zatím žádný neodebíráme, ale už se chystám nějaký pořídit, vidím to na Puntík. Zatím máme doma jedno hodně očtené číslo Sluníčka 🙂
  na fb i instagramu sleduji

 • Zuzana Vavřincová 5.11.2017 at 13:31

  Odebíráme Mèďu Pusíka, to si holky samy vybraly, pak Čtyřlístek, nově Puntík pro nejmladší, o Raketě uvažuji. Máme také v zásobě ještě nějaká čísla HraNa…. 🙂 Časopisy u nás prostě frčí!

 • Zuzana 5.11.2017 at 13:32

  Odebirame Puntika a vypadá to, ze priobjedname i Raketu:-)

 • Tereza Šebestová 5.11.2017 at 13:35

  Poslušně hlásím, ODBĚR FUNGUJE😉
  Časopis žádný neodebírame ještě ani jeden. Vždy koupím v obchoďáku na velkým měsíčním nákupu krásně ilustrovaný Puntík(dámy Anetka Žabková a Vendula Hegerová opravdu krásně malují😍 a občas si jej na tajnačku pučím i já😄).
  Ten je však spíš pro menší děti(a mě😂). Sice pro našeho prcka je ideální ale podle naší starší princezny školačky je hrozně mrňatový😄
  Raketa je fajn, daleko hezčí než ty její “růžový časopisový šílenosti o ničem”.
  Tenhle může aspoň předčítat bráchovi a poučovat ho o nově nabytých informacích! Moc díky za tip, navrhnu jej na rodinném zasedání 💪😉
  Přeji krásnou neděli

 • Blanka 5.11.2017 at 13:36

  Ahojky, zatím žádný dětský časopis neodebíráme, syn je na to ještě malý.
  Ale taky to přijde…
  🙂

 • Veronika Mlejnkova 5.11.2017 at 13:38

  Máme předplatné časopisu Puntík 🙂 Malý každý den prohlíží všechny díly co máme 🙂 Az trochu povyroste, tak budeme dělat i ty úkoly v něm, zatím nám stačí jen obrázky 🙂

 • Petra 5.11.2017 at 13:38

  Sym má 14 měsíců, takže zatím s časopisem čekáme, ale už mám do budoucna v merku Kutílek nebo Puntík ☺ ovšem Raketa vypadá fakt úžasně promyšleně a zábavně! Díky za super tip ☺

 • Lucie Binarová 5.11.2017 at 13:42

  Klukům se líbí časopis Puntík a máme doma i několik čísel Rakety. Největší úspěch mělo vydání o vesmíru, postavili jsme raketu a čteme ho pořád dokola.

 • Kristyna 5.11.2017 at 13:43

  Dceři je rok, takže zatím žádný časopis nemáme, ale už se porozhlizim do budoucna, takže děkuji moc za tipy.

 • Nikol Horáková 5.11.2017 at 13:47

  Zatím si časopisy nekupujeme (zato máme spoustu knížek), malý podědil zásobu po mě – Čtyřlístky, Sluníčka a tak podobně 🙂 ale na trhu je spoustu zajímavých časopisů pro děti (hodně mě zaujal např. Ben já a Mína) a do těchto vod bych jistě chtěla zabrousit až bude syn o fous větší. Novinky přes e-mail odebíráme, sleduji fb, budu i sdílet.

 • Lenka 5.11.2017 at 13:48

  Máme předplacený časopis Puntík. Jsme s ním spokojeny. Raketa vypadá taky moc.pěkně:-)

 • Marti 5.11.2017 at 13:51

  Dobrý den, schránku máme podobně velikou, ale laskavého a rozumného pana pošťáka, tak jsme na jaře předplatili dcerce ke třetím narozeninám Brumíka. K tomu občas kupujeme Sluníčko. Začátkem letošního roku jsem s nadšením objevila Nedělníček, ale po pár číslech se nám přestal líbit. původní originalita a využitelnost se poněkud zhoršila. Pak začal vycházet Puntík, který teď máme velice oblíbený a netrpělivě vyhlížíme každé nové číslo. Zálusk máme ještě na Raketu a BenJáMínu, jen jsem čekala, až starší dcerka trošku povyroste, ale jak na to tak koukám, asi už nastává ta správná doba – díky za připomenutí. Sledujeme Vás na facebooku i na blogu a moc Vám fandíme, nacházíme u Vás prima inspiraci nejen na hraní, ale i na výlety a další aktivity. Díky! 🙂 Hezký den, M. a spol.

 • Magdaléna Vlachová 5.11.2017 at 13:52

  Zatím nic neodebirame,protože jsou straší dceří teprve 2 roky,ale začínám pokukovat po časopisu Puntík.. 🙂

  • Magdaléna Vlachová 5.11.2017 at 14:36

   A jinak se mi taky libi časopis BEN JÁ MÍNA, ale ten je ještě pro starší..

 • Monika 5.11.2017 at 13:53

  Mám dva kluky 2 a 4 roky. Předplacené máme Sluníčko a Puntík a jako skautům nám chodí Benjamína zaměřená ne předškolní děti, ta je taky úžasná. Raketu si nechávám, až budou kluci maličko starší 🙂 Sleduji na fb.

 • Helča 5.11.2017 at 13:55

  Zatím časopis žádný neodebíráme, ale občas nějaký se synem koupíme, když nám zrovna padne do oka 🙂

 • Markéta 5.11.2017 at 13:58

  Zatím se ve světě dětských časopisů rozkoukáváme. Nejlépe mi z toho vychází Puntík, syna baví všemožné úkoly, a tento časopis jeho pozornost zaujme na delší dobu. Raketa vypadá pěkně, jen si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, než k ní naši raubíři dorostou 🙂

 • veronika horáčková 5.11.2017 at 14:01

  zatím žádný, pokukuju po různých, ale ještě je to prdelka (1,5 roku)

 • Zuzana T. 5.11.2017 at 14:01

  S časopisy budeme teprve začínat, zatím jsem na zkoušku koupila Puntík a po přečtení vašeho článku se už těším na Raketu 😉

 • Lucie 5.11.2017 at 14:02

  U nás dostane syn k svátku v sobotu předplatné časopisu Předškolák – zatím máme doma dvě čísla a bavil ho jiný formát, než listy s úkoly apod. Ale je to dvouměsíčník, tak si vždy dlouho počká na další číslo.

 • Petra Pivoňková 5.11.2017 at 14:04

  Časopis vypadá parádně, třeba ještě bude vycházet, až do něj syn doroste 🙂 Jinak Kubík dostal k narozeninám předplatné Puntíku, ten uplně miluje, zrovna dneska jsme ho luštili, a ještě mu sem tam koupím Kutílka 🙂 A sleduju všude, jsem slušnej stalker 😀 Petra

 • Jana Patočková 5.11.2017 at 14:05

  Krásný článek 🙂 Časopis žádný neodebíráme, sem tam něco koupíme. Raketa se mi líbí, určitě ji vyzkoušíme. Zatloukačka je moc krásná, bezva tip 😉

 • Dyba 5.11.2017 at 14:05

  Odebíráme časopis Ben Já Mína a Světýlko, malému občas koupíme Puntík, starším klukům časopis Hrana a Časostroj.

 • Svatava Štefanová 5.11.2017 at 14:15

  Ahoj, my odebíráme také Puntík, a zatím spokojenost 🙂 Facebook sleduji pravidelně 🙂 S.

 • Lenka Malinova 5.11.2017 at 14:19

  My odebirame casopisy Dracek,Ben Ja Mina. Obcas koupim i Puntik

 • Hana 5.11.2017 at 14:20

  Zrovna tento tyden jsem predplatila prvni predplatne, a to casopis Puntik. Zatim jsme si par cisel koupili na stanku a byli jsme spokojeni, tak se těšíme na predplatne 🙂

 • Lenka Otrubova 5.11.2017 at 14:22

  Dekuji za napad, zatim sem tam kupuji Puntik

 • Vladka 5.11.2017 at 14:22

  Budeme odebírat časopis Puntík, který teď kupujeme. A jinak se dceři líbí i Meda Pusik. Pro mladsi zvažují o volbě časopisu Kutilek.

 • Petulinka 5.11.2017 at 14:23

  My kupujeme pravidelně časopis Puntík a tento měsíc se chystáme ho konečně předplatit, protože je super knížku k předplatném 😉

 • Lucie Humlová 5.11.2017 at 14:23

  Pro tříletou dcerku kupuji časopis Puntík a uvažuji o předplatném, protože je z něj nadšená… Děkuji za Vaše tipy, jsou mi velkou inspirací. U nás bude pod jedličkou Kouzelné čtení, tak vždy s radostí uvítám Vaše recenze a podle nich kupuji knížky 😊
  HumlovaLucie@seznam.cz

 • Martina 5.11.2017 at 14:23

  Zacala som kupovat Puntik,este stale sme nedocitali prve cislo,hmm tak premyslam cim to,ze casopisy u nas este nie su v kurze a kluk uz ma 4 roky.

 • Tereza Müllerová 5.11.2017 at 14:23

  Jedeme zatím v Puntíku,ale na Raketu už se těším!!!

 • Eliška 5.11.2017 at 14:25

  Zdravim Vás Míšo 🙂
  my odebíráme skoro jako každý tady Puntíka a Kutílka 🙂 ale asi se poohlédnu po tý raketě vypadá totižbáječně takže opět děkuju za tip 🙂
  a samozřejmě že Vás sleduju už nějaký ten pátek na fb a budu i sdílet jako kelishka potramtaná at mám teda větší šanci vyhrát tuhle parádní zatloukačku 🙂
  přeju pěkný den 🙂

 • Lucie 5.11.2017 at 14:25

  Staršímu synovi jsou čerstvě 3roky, rozkoukava se ve školce a zatim žádný časopis neodebirame.
  Postupně se rozkoukavam a líbí se mi časopis Puntik. Raketa vypadá taky skvěle a určitě ho v budoucnu zakoupime 🙂

 • Petra 5.11.2017 at 14:26

  Zatím nic neodebíráme, ale děkuju za tip. Malému je 5 a tohle by ho, myslím, dost zaujalo. Dětem stahuju a tisknu časopis Smejko z webu nasedeticky.sk – akorat ted vychazi spis jako obcasnik… Nicmene i na osvezeni slovenstiny je to moc fajn 🙂

 • Jindra 5.11.2017 at 14:29

  My zatím neodebirame. Puntík mě nenadchnul, ale až dcera doroste do Rakety, bude asi čas to napravit.

 • Katka sramkova 5.11.2017 at 14:29

  Žádný časopis pravidelně nebereme, mame radsi knížky… Raketa vypada skvele! Diky za tip
  Sleduji te všude 🙂
  Diky Katka

 • Veronika Camfrla 5.11.2017 at 14:29

  Zatím odebíráme:
  1. Puntík
  2. Nedělníček
  3. Rozmarýnka
  4. Amos
  Sem tam koupím něco co mě zaujme 🙂
  Mikulášek 2,5 roku zatím mé nadšení úplně nesdílí 🙂

 • Martina Jurková 5.11.2017 at 14:30

  Naší 3,5lete Leontýnce se libi Puntík.Ted u nás vede bludiště…je to první po čem jde 🙂

 • Misa 5.11.2017 at 14:30

  Pekny den, zatim zadne casopisy neodebirame – malemu jeste nebyly 2 roky. O Rakete jsem dosud neslysela, ale v budoucnu se po ni rada poohlednu. Diky za inspiraci Misa

 • Martina 5.11.2017 at 14:31

  My také odebíráme časopis Ben Já a Mína – je to časopis pro předškolní děti, které chodí do skautu, ale mohou jej odebírat i ostatní. Je to skvělý časopis, má krásné ilustrace a fajn nápady. Občas koupíme Puntík, ten je taky fajn.

 • Ivana Bartošová 5.11.2017 at 14:32

  Zatím neodebirame žádný časopis, protože prcek v 17 měsících zatím všechny časopisy trhá na cucky. Zalíbil se mi časopis Puntík a teď tedy opravdu hodně Raketa. Aspoň máme do budoucna více inspirace 🙂

 • Haňulka 5.11.2017 at 14:32

  Ano, odebirame casopis Puntik. Dcera (3,5) si ho oblibila. Je stastna, ze ma svoji postu 😀 a hned se poustime do ukolu, pribehu atd. Na Raketu nesmim zapomenout, az dcera doroste do urceneho veku ☺

 • Veronika Skalská 5.11.2017 at 14:33

  Domů zatím žádný časopis neodebíráme, ve školce, kde jsem pracovala, jsme odebírali Sluníčko 🙂 Líbí se mi Puntík 🙂

 • Tereza Meravá 5.11.2017 at 14:33

  Díky za tip na hezký časopis. Také jsem neznala Puntík, který všichni chválí, tak máme hned dva skvělé tipy. Jinak dcera 4,5 má předplacené Sluníčko, nejradši má soutěže, to má asi po mě;) Sleduji i na FB a Instagramu.

 • Lenka 5.11.2017 at 14:33

  Prozatim zadny neodebirame, dcerka je mala a vystacime si s knizkami. Jsem ale rada za kazdy tip do budoucna 🙂

 • Denisa 5.11.2017 at 14:33

  Náš prcek je ještě malý, ale už teď pokukuju po Raketě a po zbytcích časopisu Hrana.

 • Jitka 5.11.2017 at 14:33

  Kupujeme Puntík. Syn má 2 roky a zaujme ho zatím jen chvilku a tak mám spíš pocit, že ho kupuji zatím pro sebe 🙂 Těším se až děti dorostou do Rakety, tento časopis se mi moc líbí. FB-Jitka Ševčíková

 • Lucie Skřejpková 5.11.2017 at 14:34

  Děkujeme za kalendář! Žádný časopis zatím neodebíráme, ale až bude syn starší, tak mám zálusk na Raketu a Benjámína. 🙂

  • PetraF 5.11.2017 at 14:37

   Zatím neodebíráme žádný časopis, ale mmyslím že to přijde, až budou holky umět číst 🙂
   Děkuji za soutěž
   na FB Petra Francová

 • Lenka B 5.11.2017 at 14:36

  Odebíme právě Raketu, holky se rády vrací i ke starším číslům. Od babičky dostaly k vánocům předplatné Slůněte.

 • Monika Mikulova 5.11.2017 at 14:36

  Odebiram s 3letou Puntik a Rozmarynku. A v zasobe mam par cisel Rakety a Hrany, ale na ty je asi jeste mala. Jen ja je proste uz mit musela 😀
  sdilim na FB 🙂

 • Terka 5.11.2017 at 14:36

  Koupili jsme Puntíka na zkoušku a osvědčil se, takže už nám chodí pravidelně do schránky. 🙂 (Sleduji i váš FB)

 • Klara 5.11.2017 at 14:36

  Momentálně odebirame Puntík. Deti 2 a 4 si tam každý najdou to své. Raketu mám v plánu jak budou trochu větší, u nás ji nikde neprodávají, ale když jsme někde na výletě ve větším.meste tak koupím.

 • Zuzana Bláhová 5.11.2017 at 14:38

  Kupujeme Puntíka 🙂 rádi podle něj tvoříme. Děkuji za ispiraci. FB sleduji a sdílím. Zuzka B.

 • Romi Zvonarova 5.11.2017 at 14:39

  Neodebirame prozatim nic, ale verim, ze ten cas nastane, az budou kluci vetsi. Jinak sleduji i na facebooku i na ig.

 • Jana Herrmannova 5.11.2017 at 14:40

  Odebirame Puntik, teprve s casopisy zaciname 🙂

 • Eliška 5.11.2017 at 14:41

  Ahoj Míšo, Nelinko, Julinko. Děkuji za bezva článek. Hned jsem si Raketu přidala na fb, protože se mi moc zalíbil. Určitě dětem pořídím 😉. Zatím, jsem žádný časopis dětem ještě nepořídila.
  Před několika týdny jsem si označila odebírání, abych nic nepromeškala a teď se to hodí 😉
  Zatloukačka vypadá skvěle. Určitě by zabavila syna a jistojistě i tatínka 😁.
  Sleduji fb i Instagram 😉

 • Martina 5.11.2017 at 14:41

  Odebírali jsme Sluníčko, ale dcera (6 let) z něj již vyrostla a syn zatím nedorostl. Raketu zkusime. Jen k té ceně, 365 je za 4 čísla. Neříkám, že je to moc, ale z článku jsem pochopila, ze je to měsíčník.

 • marcela 5.11.2017 at 14:41

  Moc děkuji za adventní kalendář, sledujeme vás i na FB. Zatím odebíráme Puntíka a občas koupíme na nádraží prasátko Pigi. Těšíme se napřesrok právě na raketu. rásný “advent” Marcela

 • Eva 5.11.2017 at 14:41

  Zatím neodebíráme nic, ale děkujeme za tip.

  • Eva 5.11.2017 at 14:43

   sleduji na FB i IG 🙂

 • Markéta Šmídová 5.11.2017 at 14:42

  Hlásím ze novinky na email došli. My zatím žádný časopis neodebirame, terka je ještě mala. Ale moc se mi tohle líbí takže to asi koupim synovcovi k Vánocům. Díky tip;)

 • Lucie Pravdova 5.11.2017 at 14:42

  Mame oblibeny casopis Puntik, pro nasi holcicku 3,5 roku idealni. Na Raketu si jeste chvili pockame.

 • Petra 5.11.2017 at 14:43

  Odebirame Rozmarýnku a kupuji pravidelně Puntík. Ten zaujal i mladšího skoro dvouleťáka 🙂

 • Petra Pětíková 5.11.2017 at 14:44

  Zatím žádný časopis neodebíráme, máme to se schránkou podobně, ale přemýšlela jsem nad Puntíkem. Já jako malá milovala časopis Pusík 😀

 • Martina 5.11.2017 at 14:46

  Moc se nám líbí časopis Rozmarýnka pro děti. Našim dvojčátkům Elišce a Štěpánce jsou 2,5 a zvládnou podle návodu v časopise s pomocí už leccos vyrobit nebo uvařit.

 • Eva Šírová 5.11.2017 at 14:48

  Zatim neodebirame, pracujeme na ruznych starych podedenych casopisech. Az bude misto v supliku, urcite neco vybereme.

 • Veronika 5.11.2017 at 14:49

  Ahoj, do nedávna jsem kupovala Méďu Pusíka, ale pak se mi do rukou dostalo srpnové číslo Puntíku a okamžitě jsem ho vyměnila. Pockala jsem na další číslo a už máme předplatné. Takže vše s maily funguje, jak má. A my bysme se rádi postavili do fronty na výhru. Veronika (FB- Veronika Vávrová)

 • Kačas 5.11.2017 at 14:50

  Na časopis jsme ještě moc malí, ale inspirace na Vašem blogu nás baví moc!😍 na Raketu jsem koukala u nás v krámku Agátin svět, který je náš oblíbený – kupuju tam puzzle Djeco podle vašich holek..a zatím schovávám do šuplíku!😂😉

 • Hana Hospodková 5.11.2017 at 14:52

  Ahojky…:)

  Tak o Raketě jsem dnes slyšela/četla poprvé a jsem úplně nadšená. Náš Bertík je ale bohužel ještě moc maličký na to, abych mu z něj předčítala. Snad za pár let.
  Časopis tedy žádný neodebíráme, ale z dob svého dětství ráda vzpomínám na Mateřídoušku, Méďu Pusíka a komiksy se Čtyřlístkem. Občas jsme doma měli i Abc. Po mamince jsme měli schované ještě staré časopisy Sedmička pionýrů, které nás kupodivu také bavili: Některé výtisky bych ještě u rodičů i našla.
  Zatloukačky se mi líbí a ta s raketami je fakt stylová.
  Děkuji za souťež:
  Hanka H.

 • Jeannette Tesařová 5.11.2017 at 14:54

  U nás letí Puntík a Sluníčko, občas Méďa Pusík. Dcera bde mít za chvíli 4 roky, tak se ten okruh rozšiřuje.

 • Lucka 5.11.2017 at 14:55

  Další super článek, o tomto časopisu jsem vůbec neslyšela a proto to tu tak miluji, samé super tipy o kterých člověk nemá ani páru, že existují. Naše malá má nejvíce ráda časopis Sluníčko a Méďa Pusík. Ty kupujeme velmi často. Ale teď mi byl doporučen časopis Puntík, tak se chystáme vyzkoušet i ten, protože malá je hodně tvořivá a moc ji baví všelijaké vyrábění, stříhání, lepení a vybarvování. Přeji krásnou první “adventní” neděli😘

 • phn 5.11.2017 at 14:56

  Predplaceno nemame,ale babicka kupuju pravidelne Slunicko:-)

 • Ivana 5.11.2017 at 14:56

  My odebíráme zatím jen Sluníčko, po nejstarším synovi teď podědil předplatné jeho mladší brácha, ale už asi pomalu přejde na dcerku. Necháváme si ho posílat až do Irska. Ovšem pro kluky bych chtěla něco nového, za dražší poštovné si samozřejmě připlatím nebo bych se dohodla s naším dědou, že by chodil k němu 🙂 Časopisy jsou tu nejen zdrojem zábavy, ale brousí dětem i češtinu a to se počítá dvojnásob!
  Na FB sleduju jako Banna RocKova.

 • Jana 5.11.2017 at 14:57

  Chystam se na objednani predplatneho casopisu Puntik. Raketu jsme meli pujcenou z knihovny, ale zatim nezaujala. Sleduji na FB (sdileno) i IG (malicek.vypravuje).

 • Martina N. 5.11.2017 at 14:57

  Zuzka je sice na casopis jeste mala,ale ja ze zvedavosti koupila.casopis Puntik a moc se mi libilo jeho zpracovani.Ale Raketa vypada taky moc pekne (jen je trosku pro starsi deti).

 • Kateřina Pelikánová 5.11.2017 at 14:58

  Pro dceru jsem nedávno předplatila časopis Puntík a obě jsme s ním moc spokojené. Raketu jsem viděla poprvé loni a už se těším, až do ní doroste 🙂

 • Katka 5.11.2017 at 14:59

  Miso, ani nevite, jak moc se tesim, az dcerka do techto casopisu doroste… Koupila jsem ji ted Puntik, dcerka ma rok a trictvrte, takze spis si ho jen tak prohlizime, cteme, rikame basnicky a sem tam zkousime plnit ukoly… ale moc se nam libi.

 • Katka Hájková 5.11.2017 at 15:00

  Díky za inspiraci. My jsme milovníci knížek i časopisů, odebíráme zatím Sluníčko a Puntíka, a někdy kupujeme i Dráček. Taky máme nakoupena starší čísla časopisu Hrana. Na Raketu se chystám tak za rok.

 • Jaroslava 5.11.2017 at 15:01

  Dcerka má 2 roky,zatím žádný časopis neodebíráme🙂

 • Hanka 5.11.2017 at 15:02

  Časopisy jsme u nás doma zatím neobjevili.. V té hromadě knížek by se asi ztratily 🙂 Ale tenhle vypadá hodně zajímavě 😉 H.

 • lucie 5.11.2017 at 15:02

  Odebíráme Rozmarýnku.. zatím.
  Raketu, Prďácký časopis a Puntík zatím kupujem nepravidelně.
  A babičky kupují Sluníčko, ale bereme vždy někde ve výprodejích stará čísla 🙂
  Sleduji nf fb, ig a sdílím.
  Lucie

 • Venduli 5.11.2017 at 15:04

  Syn má dva roky a začala jsem se po nějakém časopise poohlížet. Zatím jsme koupili Puntík a vím, že je ještě Kutilek, oba se ale velmi spatne shání. Raketu mám vyhlidlou díky madame Coquette, čekam, až syn doroste 😉

 • Hana Dlouhá 5.11.2017 at 15:07

  Občas dceři koupím Puntíka 🙂 Dál se mi hodně líbí Raketka a Prďáckej čašlsák, ale na ty je ještě moc malá. A taky jsem slyšela že je super Rozmarýnek, ale ještě jsem neměla jo čas projít. 🙂 Hana Hana.dlouha125@seznam.cz

 • lucie 5.11.2017 at 15:09

  Dobrý den máme předplatné časopisu doktorka Plyšáková…dcerka chce být lékařkou a už jí to drží 4 rokem 😀

 • Vendy 5.11.2017 at 15:10

  My máme doma zásobu časopisu HRANA, ze kterých čerpáme – bohužel již nevychází:( Někdy přihodím synovi do vozíku na jeho nátlak Méďu Pusíka nebo Sluníčko.

 • Helena Wachtlová 5.11.2017 at 15:11

  Božínku, přesně na tuto zatloukačku mám už asi tři týdny spadeno! 🙂 Synek poslední dobou pořád něco “opravuje”. Máme děti 5 a 3 roky a předplacené máme Sluníčko a měli jsme Prďáckej časák, než přestal vydávat.

 • Maruška 5.11.2017 at 15:11

  Své 2,5 leté dceři jsem začala kupovat časopis Puntík a moc nás obě baví 😉

 • Jana Králíková 5.11.2017 at 15:13

  Syn miluje vláčky, tak chodíme na nádraží pro Elfíka 🙂 Domů nám chodí Puntík, který musí “číst” i 18měsíční dcera 😀

 • Andrea 5.11.2017 at 15:13

  Časopis Puntík 🙂

 • Klára 5.11.2017 at 15:13

  Odebíráme Puntík a těším se, až bude dcera starší a vyzkoušíme Raketu. Děkuji za inspiraci. Facebook sleduji pod nickem Klara Proch.., příspěvek sdílím. 🙂

 • Jana Povazska 5.11.2017 at 15:14

  Kutilek a Puntik pro dvouleteho syna.

 • Zuzka T. 5.11.2017 at 15:16

  Časopis zatím neodebíráme (dcerka – 13m), ale já časopisy miluju, tak snad bude i naše holčička. Moc se na to těším. Raketu jsem neznala, ale vypadá to naprosto božsky!!!
  Fb – Zuzka Tesarčíková

 • Soňa 5.11.2017 at 15:16

  Děkuji za tip! vypadá krásně! My zatím neodebíráme žádný časopis, kluci jsou ještě malí,, ale o Raketě budu asi uvažovat.

 • Tereza Suková 5.11.2017 at 15:18

  Synovi jsou 4 roky a zatím mu žádný časopis neodwbirame. Myslím, že tsk příští rok by mu mohl Ježíšek nějaké předplatné darovat pod stromeček.

 • Kateřina Röslerová 5.11.2017 at 15:22

  Zrovna jsme vyměnili předplatné Sluníčka za Puntík a jsem spokojená. (ubylo reklam 😉 )
  Na fb sleduji jako Katka Röslerová

 • Lucie Chmielova 5.11.2017 at 15:22

  Dráček, Předškolák, Pastelka a teď nově Puntík. witlucie@gmail.com

 • Šárka 5.11.2017 at 15:23

  Dceři jsou dva, tak zatím odebíráme akorát časopis Puntík, ale má úspěch.:-)Šárka saui.dj@seznam.cz

 • Zuzka 5.11.2017 at 15:24

  My odebíráme časopis Puntík, který je skvělý! Ale po raketě už také pokukujeme 🙂

 • Zuzana Bystřičanová 5.11.2017 at 15:26

  Zatím pravidelně nic neodebíráme, občas koupím když mě zaujme v obchodě Puntik
  zuzka.vytiskova@gmail.com

 • Lenka 5.11.2017 at 15:26

  Předplacenou máme právě Raketu, a to už od jejich crowdfundingové kampaně. (Mj. Taky proto, že v Plzni se shání dost obtížně) Teď ještě kupujeme Puntík, i když ten je výrazně jednodušší, prcka baví neméně. Ještě pokukuju po Ben Já Mína, ale ten zatím neodebíráme

 • Monika Plonková 5.11.2017 at 15:29

  Děkuji za nahlédnutí do velmi zajímavého časopisu, až dcerka doroste určitě vyzkoušíme, zda-li jí zaujme, prozatím zůstáváme u leporel, ale já jako dítě měla velmi ráda časopis Čtyřlístek a Kačer Donald. Sledují vás i na IG. Monika

 • Lucie Chmielova 5.11.2017 at 15:31

  Sdílím na FB, nick Lucie Chmielová
  email.: witlucie@gmail.com

 • Zuzana 5.11.2017 at 15:31

  Zatím žádný časopis neodebíráme, staršímu jsou 2 roky, ale ráda se inspiruji z komentářů tady. IG (zuzanacerna).

 • Iveta Holá 5.11.2017 at 15:31

  Zatím vás sleduji tepve chvíli, asi měsíc nebo dva. Ale moc se mi váš blog líbí. My kupujeme časopis Puntík, jinak se spíš snažím najít aktivity na pinterestu a to je na dlooouho 😀 ale starší dcera ráda kouká se mnou a vybírá co budeme dělat. Nejradši má zatím vyrábění nebo čtení. Raketa mě dostala, hlavně těmi chlupy teda, to bychom se doma asi nasmáli 🙂 Sleduji vás i na fb

 • Alena Srpová 5.11.2017 at 15:38

  Raketa – je tak super, že jsem si ji koupila párkrát i pro sebe 🙂 a. Pro Elu ji schovávám, až bude větší.

 • Kateřina Spiegl 5.11.2017 at 15:40

  My zatim bez odběru čehokoli, každopádně raketa vypada zajimave.

 • Eva Kmochová 5.11.2017 at 15:41

  Kryštůfkovi jsou dva a kousek, časopis zatím žádný neodebíráme, knížky čteme, ale časopis mě ještě nenapadl 🙂 Zatloukačka se mi moc líbí, od Djeca máme puzzle i pexeso a jsou to super hračky.

 • Lubica 5.11.2017 at 15:41

  My sa chystame na predplatne Puntika. Planujeme ako darcek na Mikulasa;)

 • Michaela Pušová 5.11.2017 at 15:41

  U nás zatím zaujal Kutilek

 • Soňa R. 5.11.2017 at 15:41

  Zatím časopis neodebírame, syn má teprve 16 mesiců. Ale již pokukujeme po Puntíku a Raketu uz mame taky v zorném poly.

 • Barbora 5.11.2017 at 15:42

  Míši, děkuji za vždy skvělé tipy. Časopis Raketu znám – sestra učí na ZŠ češtinu a výtvarku a přála si na loňské Vánoce její předplatné 🙂 já zatím žádný časopis neodebírám, dcerce je rok.
  Sleduji FB i Insta jako Barbora Nétková

 • Hana Rambousková 5.11.2017 at 15:44

  My uz pár let odebíráme Sluníčko a jsme spokojeni. Na Raketu jsem uz několikrát koukala, ale přišla mi pro starší. Tak ještě vyckavame. Sledujeme vás i na FB.

 • Lucka 5.11.2017 at 15:47

  Kamarádka mým dětem dala předplatné časopisu Dráček k narozeninám. Byla jsem ráda za její originalitu. 🙂

 • Tereza 5.11.2017 at 15:52

  Ahoj, zatim nam babička predplatila Puntík, jeste jsme vyzkouseli Kutilka. Ale z toho syn 2 roky jeste tak nadseny neni, zatim ho vic bavi cist příběhy v Puntikovi.

 • Karolína Hrdličková 5.11.2017 at 15:52

  Raketa je přesně tip časopisu, co se mi moc líbí. Několik čísel máme doma. Ale náš malý 4 leták zatím preferuje časopis Sluníčko. Předplatné nemáme, rozhodujeme se podle obsahu čísla.

 • Oznam 5.11.2017 at 15:54

  My zatím nic, mimčo by to leda rozcupovalo 🙂 Ale do budoucna mě zaujala právě Raketa, Puntík a samozřejmě BenJáMína pokud ještě bude, až na ni budeme mít věk. A jinak samo že sleduju i na Ig a na Fb. Díky za soutěže 🙂

 • Jana & Dominik 5.11.2017 at 15:56

  Syn Dominik oslaví 11. 11. třetí rok svojí existence 🙂 Žádný časopis neodebíráme. Mám v plánu pořídit prosincové vydání PUNTÍKa.

 • Katka 5.11.2017 at 15:58

  Nadchl nás nový časopis Puntík. Zatím nemáme předplatné, ale asi ho už předplatím, ať nemusím lítat po trafikách a shánět ho.

 • Radka 5.11.2017 at 16:01

  Starší syn chodí na Skauty a tak nám chodí skautský časopis Světýlko. Sem tam koupíme Čtyřlístek.

 • Veronika Nová 5.11.2017 at 16:04

  Zatím jsme zkoušeli jen jednou časopis Puntík

 • Paulína 5.11.2017 at 16:04

  Zatial odoberame len časopis pre maminky a Gorazdik ma oblubenu rubriku receptov 🙂 ale Raketa vyzera suprovsky!
  Sledujeme aj na FB 🙂

 • Gabriela L. 5.11.2017 at 16:07

  Přeji pěkné odpoledne, my časopisy neodebíráme. Většinou je koupím, když mi některý padne do oka. Pro mladšího (3,5 let) Pusík, Cestičky nebo sešity s úkoly a samolepkami. Pro starší dceru (5,5 let) kupuji s hračkou nebo s úkoly. Naposledy to byl Nedělníček od Blesku, kde se skládaly papírová strašidla. Dcera je hodně kreativní takže ji takové tvoření baví. 🙂

 • Petra Miková 5.11.2017 at 16:10

  Synovi (4 roky) jsme kupovali Sluníčko – hlavně kvůli vystřihovánkám a teď už přešel s taťkou na Abíčko. Vždy se mě u regálu s časopisy ptá, jestli nějaké koupíme. Sleduji fcb i instgram, aby mi nic neuteklo;)

 • Mája 5.11.2017 at 16:13

  Zatím žádný časopis neodebíráme, syn je ještě malý..ale už se těším až budeme nějaký vybírat 🙂 Raketa vypadá moc dobře.

 • Michaela Dostálová 5.11.2017 at 16:15

  Pro své synovce zatím nekupujeme pravidelně časopisy, pouze příležitostně Sluníčko nebo Mašinku Tomáše. Ale s přibývajícím věkem předpokládáme, že časopisy kupovat budeme..

 • Jaroslava Dus3 5.11.2017 at 16:18

  My kupujeme Puntíka, občas Sluníčko a máme předplatné časopisu Ben Já Mína.

 • Darina 5.11.2017 at 16:25

  Příští měsíc nám poprvé přistane ve schránce časopis Puntík. Čtyřletá dcerka se moc těší, že bude mít něco svého ve schránce 🙂

 • Zdenka 5.11.2017 at 16:26

  Zatim je dcerka mala, tak me casopis nenapadlo resit, ale Raketa vypada zajimave! Sleduji i pres FB 😉

 • Hanka Šafářová Chmelinová 5.11.2017 at 16:31

  My jsme jednu dobu četli časopis Pojď si hrát a taky Raketu.Teď zájem o časopisy upadl a nás Školák má nejraději spojovačky nebo bludiště a tak mu kupuju dětské křížovky:-)

 • Kateřina Horáková 5.11.2017 at 16:32

  Já mám holčičku starou necelé dva roky a nedávno nás zaujal Puntík. Na Raketu má ještě asi čas, ale vypadá parádně. 😊

 • Míša Drozdová 5.11.2017 at 16:34

  Míšo, jako spousta maminek předemnou jsme letos poprvé zkusili časopis Puntík a je moc fajn 🙂 Dcerce se líbí a vždy se na něj těší 🙂

 • Lucka Chlupová 5.11.2017 at 16:35

  Máme předplatné časopisu Puntík.Baví oba syny 5 a 4roky.

 • Bara 5.11.2017 at 16:36

  Dobrý večer, odebirame právě Raketu a teď jsme se dali jeste do Puntiku. Holky maji pet a za par dni tri roky, treti ma ctyri mesice. Raketu si v zásadě zatím schovávam mimo dosah a jen vybírám témata 🙂 Budu tim padem moci pouzit i pozdeji. Na stánku si občas vezmeme Sluníčko – podle toho, co se nám právě líbí.

 • Kateřina 5.11.2017 at 16:36

  Mám děti 16m a 3 roky. Zatím kupuji, co mě zaujme. Nejčastěji Méďa Pusík nebo Pastelka. O Raketě vím a asi příští rok předplatné využiju.

 • Vendula 5.11.2017 at 16:37

  Zatím neodebíráme žádný časopis ale sem tam si malá koupí v obchodě Puntík nebo Sluníčko 🙂

 • Lenka 5.11.2017 at 16:38

  Jeden rok jsme meli zaplacene predplatne Slunicka, ze zacatku syna hodne bavilo, ale ke konci roku uz moc ne, tak jsme predplatne neprodlouzili. Ted nekupujeme zadny casopis, protoze mame spoustu ruznych sesitu a knih s vselijakyma ukolama a nestihame to vsechno vyplnovat. Mladsi syn nam do vseho leze, tak to jde jen kdyz spi a to starsi zase ne vzdy chce neco takoveho delat. Uz se tesim, az mladsiho tohle zacne taky bavit a budeme vse delat spolecne 🙂

 • Klára Zindulková 5.11.2017 at 16:47

  Huráááá, MKlife advent začíná 😀 My kupujeme časopis Puntík a Kutílek 🙂 Tříletý syn je má oba moc rád 🙂
  Sleduji vás na FB i IG, odběr mám přihlášen, protože se na každý článek moc těším 🙂

  • Klára Zindulková 5.11.2017 at 16:48

   A sdílím 😉

 • Vendula 5.11.2017 at 16:51

  Přeji hezký podvečer, jednak chci poděkovat za možnost dostávat upozornění na novinky na blogu až “pod nos”. Sleduju Vás na FB, ale občas mi tam články mezi tou hromadou dalších zapadnou…Co se časopisu týká, tak pravidelně kupujeme Puntika a Kutilka, nedávno jsme s dcerou objevily Předškoláka. O Raketě uz nějakou dobu uvažují a myslím, ze jsem se prave rozhodla ji předplatit 😉

 • Martina Skočovská 5.11.2017 at 16:51

  Naší malé budou teprve 3 roky takže plánuji něco začít odebírat příští rok. Raketu mám v merku, ale tu necháme až na pozděj. Zatím to vypadá, že pořídíme časopis Puntík. Na fb sleduji a sdílím jako Martina Skočovská.

 • Zuzka 5.11.2017 at 16:53

  Dobrý den, zatím odebíráme pouze Ben já Mína a chystáme se na Raketu…

 • Soňa Zemanová 5.11.2017 at 16:56

  Ahoj,

  Amálka si ráda prohlíží časopis Sluníčko a Dráček. Maxík zatím bez zájmu. Sleduji tě na facebooku i Instragamu.

 • Pavla 5.11.2017 at 16:58

  Zatim jsem dceri koupila Puntika a libi se ji i mne 😀 manzel teda tvrdi, ze si ho kupuju pro sebe. Na fb i insta jsem pod jmeny pavla konecna, papaja7828

 • zuzana fidlerová 5.11.2017 at 17:00

  Občas kupujeme sluníčko a puntíka….časopis raketa je taky moc pěkný díky za tip..

 • Michaela Kratochvílová 5.11.2017 at 17:02

  Mám v plánu vyzkoušet Puntík a Kutílek, ale prozatím žádné předplatné nemáme. Sleduji na FB 🙂

 • Tereza Cechova 5.11.2017 at 17:03

  Ahoj holky,predplatne pro sve kluky zatim zadne nemam,ale pravidelne si jeden,nebo dva za mesic koupi,zatim vede puntik a slunicko,ale Raketa me teda hodne zaujala,budem ji muset prubnout a pokud zaujme I je,mozna budem mit I prvni klucici predplatne😉jinak vas sleduji na fcb I instagramu,nerada bych o neco prisla😂

 • Petra Kopecká 5.11.2017 at 17:11

  U nás se začínáme po časopisech pokukovat. Takže postupně kupujeme na zkoušku Pusíka, Sluníčko, Kutílka, Puntíka. Puntík se mi líbí asi nejvíc, takže zvažuji předplatné. O Raketě jsem už slyšela asi před rokem a říkala jsem si, že až dcera doroste, určitě se po ní podívám.

 • Romana Kašpárková 5.11.2017 at 17:13

  Je to sotva týden, co jsem pořídila předplatné Puntíku. Všude na nej slyším samou chválu, tak jsem se rozhodla to vyzkoušet. Syn bude mit teprve tři roky, tak Raketa pro nás asi ještě moc nebude, ale do budoucna to mám v záloze, diky holky!
  Sdíleno na fb a pro jistotu vás sleduji i na instagramu jako @romiqeu, aby mi nic neuniklo 😉

 • Andrea S 5.11.2017 at 17:18

  Parada. Krasny casopis. My zatim meli jen dve cisla Puntiku, ale zatim nebavi. Zkusime priste Kutilka a uvidime, ten je pry pro mensi lepsi.

  Na fb sleduji Andrea Ajca Salvetova 🙂

 • Bára Pospíšilová 5.11.2017 at 17:22

  Syna hodně baví Puntík, ale předplatné rozmýšlím-také kvůli schránce a pošťačce. Časopis Raketa je super, pár čísel mám schovaných, až do nich syn doroste…
  Děkuji za možnost zúčastnit se soutěží i těm, co nemají FB a IG!!

 • Lenka Kotroušová 5.11.2017 at 17:23

  Občas kupujeme Sluníčko a z festivalů a výstav jsem si párkrát odnesla Prďácký časák, ten je super, ale nevím, zda stále vychází:-)

 • Andrea 5.11.2017 at 17:24

  Prcek si rád prohlíží jakýkoliv časopis, má radost i z letáků 🙂 Ale na pravidelný nákup něčeho je ještě malý. Pak se určitě chystám koupit Puntík. Sleduju na FB i instagramu 🙂

 • ivča 5.11.2017 at 17:24

  Nyní máme moc oblíbeny časopis Puntík. Iva

 • Kateřina Kolářová 5.11.2017 at 17:26

  Předplatné časopisu jsem zatím neřešila, naší tříleté Emče kupujeme Sluníčko nebo Pusíka, po přečtení ho Em zrecykluje 😉 stříháme a lepíme. Nelíbí se mi ale ty mraky reklam…Raketa se mi naopak líbí moc 🙂 určitě vyzkoušíme…díky za tip 😉
  Jinak sleduji i na FB.

 • Martina 5.11.2017 at 17:27

  Odebíráme časopis Puntík a moc se nám líbí 🙂

 • Irena 5.11.2017 at 17:30

  Dobry den, pravidelne neodebirame nic, ale kdyz uz koupime, tak prave jiz zminovanou Raketu a drive i Hranu:) Mejte se krasne a dekuju za super blog.

 • Marketa Juřicová 5.11.2017 at 17:38

  Libi se mi kutilek ☺sleduji vas na fb

 • Hany 5.11.2017 at 17:41

  Casopis zatim zadny neodebirame, ale jak tady ctu komentare, tak se asi po nejakem poohledneme 😉
  Sleduji FB i Inst
  hanapotmesilova@gmail.com

 • Petra 5.11.2017 at 17:42

  Zatím jsem neodebírala žádný, nejstarší budou 4r a mladší 2r a nejmladší jsou 3m. Teď jsem objednala Puntík a líbí se mi Kutílek..
  Petra (Kuba Kubikula)

 • hanka macháčková 5.11.2017 at 17:51

  Pro děti žádné předplatné nemám zřízeno, občas koupím Sluníčko nebo Mašinku Tomáše pro našeho 4letého synka, milovníka vláčků, ale z toho co tu čtu a pak jsem koukala i na net na ten Puntík tak by to mohlo být zajímavé. sleduji FB a sdílím

 • Ingrid 5.11.2017 at 17:54

  My zatím časopisy neodebíráme, ale chystáme se na Puntík. Těším se, až dcera doroste do “věku rakety” a děkuji za tip :). Sleduji vás také na fb i instagramu a jestli přidáte ještě nějakou sociální síť, určitě tam začnu taky 😀

 • Renata Ševčíková 5.11.2017 at 17:57

  Ahoj, máme předplatné na Puntíka a sleduji na fb i instagramu jako Renata Ševčíková a sdílím 😉

  • Renata Ševčíková 5.11.2017 at 17:58

   Instagram teda Sevcikova.Renata 😉

 • Karolína Dvořáčková 5.11.2017 at 18:05

  Časopis zatím žádný neodebíráme. Dcera 2 roky, syn 6 měsíců. Uvidíme co přijde časem. Časopis Raketa se mi líbí. Na facebooku Vás sleduji 🙂

 • monika 5.11.2017 at 18:07

  Velice oblíbený je u nas casopis Puntík, ktery jsem i predplatila. Vždycky se moc tesime na nový díl 🙂

 • Verča 5.11.2017 at 18:08

  Časopis Raketa vypadá skvěle a vyzkoušíme.. Takže moc děkujeme za tip 😉 Jinak občas se starším synem něco koupíme, ale oblíbeného nemáme nic.. A mladšímu, až doroste chci vyzkoušet Puntík.

 • Zuzana 5.11.2017 at 18:08

  Ted jsme zacali (ve 20m) s casopisem Puntik a zatim splnuje, co ocekavame 🙂

 • Helena Kotrchová 5.11.2017 at 18:16

  Velmi oblibeny je Kutilek,ale vychazi jednou za dva mesice,coz je pro nas strasne malo 😂 Tak jsme si predplatili Puntik,ktery dane vekove kategorii vyhovuje nejvic.

 • Aneta 5.11.2017 at 18:20

  Zatim nekupujem zaden casopis. Raketa vypada dobre,ale syn je na ni zatim jeste moc maly. Musime se porozhlednou po necem jinem. Sledujem fb o ig:)

 • kata 5.11.2017 at 18:25

  zkoušíme creative amos. ale zatím je na ukoly malej, tak schováváme 😀

 • Dana Strakošová 5.11.2017 at 18:30

  Elenks je na časopisy ještě malá, ale ve škole odebíráme časopis Pastelka a z něho čerpáme spoustu nápadů pro dětí 😀

 • Rienka 5.11.2017 at 18:30

  Puntík, to je zatial topka. Casom budu isto dalsie.

 • Iva Komárková 5.11.2017 at 18:30

  Časopis zatím žádný neodebíráme, ale občas si v knihovně něco půjčíme. Moc děkuji za další zajímavé tipy nejen od Míši, ale i od dalších čtenářek. Sleduji FB i IG.

 • Hanka 5.11.2017 at 18:32

  Nasemu Adamkovi (3 roky) jsme k narozeninam predplatili Puntik.

 • Paja Klimova 5.11.2017 at 18:36

  Ja jako mala milovala Medu Pusika:-D mel modryho psa Bella a byli tam Strapaty Peta,upovidana Liza a povidky nich:-D vystrihovanky,ktery nesnasela moje mamina,protoze po sestaveni to byly “lapace prach”:-D Stelince jsou teprve 4 mesice,takze casopis u nas je zatim pase,ale uz se tesim,az jednou budem pravidelne nejaky kupovat:-) treba zrovna Raketu,ktera vypada moc dobre:-) a vzhledem k tomu,jak to s ni raketove leti,tak se ani neotocim a na casopis bude uz cas:-)
  Sleduju fb i ig,aby mi nic neuniklo a hlasim,ze hlaseni na email probehlo uspesne:-)
  fajn vecer:)

 • Petra Kadlecová 5.11.2017 at 18:43

  Máme předplatné časopisu Ben já a Mína. – líbí se nám moc, i když nejsme členem žádné skautské družiny (zatím) a moc se mi líbí časopis Hra na…. (který bohužel už nevychází, ale objednala jsem z jejich webu starší čísla). Raketou jsem taky několikrát listovala, zatím má syn méně roků než oněch 5, ale už to asi nevydržím a začnu ji kupovat, protože se u ní bavím i já.

 • Kamila 5.11.2017 at 18:48

  teď na podzim jsme začali odebírat časopis Puntík

 • Renáta Hovoříková 5.11.2017 at 18:49

  Odebíráme časopis Ben Já Mína. Je krásný, ale bohužel jsem na něj přišla pozdě a první syn už mu zrovna odrůstá, kdežto roční princezna ještě nechápe – takže nejspíš budu ukládat do foroty za pár let 🙂 Jinak ještě kupuji Hranu, je perfektní, bohužel už nevychází a nedá se objednat jako pravidelný časopis. Raketa vypadá zajímavě, určitě nějakou zkusíme 🙂

 • Dana Mazankievicova 5.11.2017 at 18:51

  My jsme teď objevili časopis puntík měla h kámoška a naše dceři se líbil tak ho taky zkusíme 😊 jinak kupujeme ty co nás zaujmout 😁 fb a i instagram mullermazan sledujeme

 • Kateřina 5.11.2017 at 18:54

  Dobrý večer, děkujeme za typ. My občas koupíme Mateřídoušku.

 • Danča (na fb) Morningstar 5.11.2017 at 19:00

  Dobrý den,
  synek si v obchodě většinou vybere Méďu Pusíka, jsou mu 3 roky, ale nějak extraho to nebere, Puntík nechtěl 🙁

 • Lucie Nováková 5.11.2017 at 19:05

  Díky za tip, o tomto časopise slyším prvně. My zatím neodebíráme žádný, ale střídavě kupujeme Sluníčko, Mateřídoušku a Méďu Pusíka, ty dceru zaujali, nebo si půjčujeme v knihovně 🙂

 • Lenka 5.11.2017 at 19:07

  Už rok odebíráme časopis Čtyřlístek a Čtyřlístek speciál. S chutí si z časopisů příběhy přečtu i já. Jinak kupujeme časopis Puntík. Je tam spousta skvělých vystřihovánek a her. Pro tříletého prcka ideální.

 • Šárka 5.11.2017 at 19:09

  My kupujeme synovi časopis Kutílek a Puntík a jsme moc spokojení. Míšu moc baví.

 • Laduš 5.11.2017 at 19:09

  Synovi je 1,5 roku, takže zatím žádný časopis neodebíráme, ale do budoucna určitě nějaký zvážíme. Posledně se mu natolik líbil Feedo Magazín, že jej máme schovaný a pravidelně z něj “číty číty”. Sleduji vás jak na FB, tak i instagramu 🙂

 • Martina 5.11.2017 at 19:10

  Holky dostanou pod stromeček předplatné Puntíku a moc se těším jak budeme společně číst tvořit a bavit se. Ale po tomto tipu na časopis Raketa uvažuju,zda ho neodebírat už teď a počkat až dorostou. Je nádherný,možná si ho objednám pro sebe.

 • Stáňa 5.11.2017 at 19:11

  Zatím žádný časopis neodebíráme, ale po Raketě už dlouhou dobu pokukuji, takže dnešní článek mně moc potěšil, vypadá fakt krásně, takže zkusím koupit, snad nás chytne a budeme mít krásné čtení na zimní večery 🙂

 • Ingrid Fikerlová 5.11.2017 at 19:11

  Zatím nic neodebíráme. Máme doma zásobu starých Sluníček a občas koupíme nové. Zatím si je děti spíš prohlížely samy nebo četli s tatínkem, ale zrovna tento týden jsme se synem jedno číslo důkladně četli a mne docela zklamalo, jak málo obsahu tam je oproti starším číslům z mého dětství. Budeme muset vyzkoušet něco jiného. Asi zkusíme Puntíka.

 • Guna 5.11.2017 at 19:12

  Zatím by se dětem hlavně líbili časopisy na mačkání a trhání. Ale na raketu se těším, až povyrostou

 • Drahuše Poborská 5.11.2017 at 19:13

  My kupujeme časopis Puntik a přemýšlím,že ho synovi předplatím. Jdou mu tři a zabavime se celá rodina.

 • Adéla Moravcová 5.11.2017 at 19:14

  Zatím neodebíráme nic, ale snad brzy budeme 🙂

 • jarcca 5.11.2017 at 19:19

  My kupujeme Puntík a také Méďu Pusika, toho tedy kupuji i pro sebe z nostalgie! jako malá jsem ho milovala a syn ho má taky moc rád! 🙂
  Zatloukačka je moc krásná! Vždycky se od Vás dovím o nějaké vychytávce kterou vůbec neznám! Díky! .-)
  Jinak sleduji a sdílím také na FB Jarcca Jarunka
  jarcca056@seznam.cz

 • Simona 5.11.2017 at 19:25

  zatím nám žádný časopis do schránky nechodí. ale kupuji dcerce časopis Puntík.

 • Klara 5.11.2017 at 19:29

  Obcas koupime Ctyrlistek nebo Lego casopis 🙂 Raketa vypada uzasne, diky za skvely tip 😊
  Fb- Claire de Lune, Ig- Yeemanjaa

 • Helena K. 5.11.2017 at 19:30

  Zatím žádný časopis neodebíráme, ale velmi teď přemýšlím o předplatném časopisu Puntík, který mě zaujal a momentálně k předplatnému dávají krásnou knihu Čekání na Vánoce… Zatím máme koupená všechna čísla a každá z holek si tam vybere to své. Jinak co jsem koukala po ostatních, až budou holky větší, tak také se mi líbí Raketa a Ben Já a Mína.

 • Irena 5.11.2017 at 19:31

  My teď objevili Ben já Minu. Líbí se mi, že je jiná než ostatní časopisy( Puntík, Sluníčko, Meda Pusík) a můžou z ní čerpat různě staré děti. Ještě odebíráme rozmarýnku.

 • Naděžda 5.11.2017 at 19:31

  Zatím jedeme v časopisu Puntík a už netrpělivě čekám, až náš malý čtenář doroste do “Rakety” … už jsem několikrát uvažovala nad tím, že ji budu odebírat do zásoby (a co si budem vyklýdat… hlavně pro sebe :-D))

 • Jana Radová 5.11.2017 at 19:34

  Ahoj Miši,
  zatím nic neodebíráme, ale moc se mi líbí časpis Sluníčko, tak uvidíme no.

 • Jana Radová 5.11.2017 at 19:34

  Teda ne Sluníčko, ale Puntík, popletla jsem to 😀 😀

 • Kateřina Trpáková 5.11.2017 at 19:40

  Odebíráme časopis Puntík a máme i pár čísel časopisu Raketa. Moc se nám líbí.
  Sleduji na FB jako Katka KaTka a na instagramu jako Kettr

 • Romana 5.11.2017 at 19:41

  Kupujeme Puntika a pak podle toho, co si san vyskemra 🙂 Slunicko, Pusika, Dracek…. 🙂

 • Lenka T. 5.11.2017 at 19:43

  Kupujeme Sluníčko, ale objednávám starší čísla u vydavatele, vyjde to levněji a dětem je to zatím jedno, občas Ríšu a uvažuju o Puntíkovi, jsou na něj skvělé ohlasy….l.tailorka@gmail.com

  • Tereza Vykydalová 5.11.2017 at 20:09

   Dcerce se moc líbí Méďa Pusík, ale předplacený ho nemáme. Jen ho kupujeme.
   Moc díky za zajímavý tip na další časopis.

   Sleduji na FB i Instagramu (mtera84).

 • Katy 5.11.2017 at 19:46

  Děkuji za tip na časopis. Tak už máme dva favority na časopis, který odebírat 😉 Zatím jsme 2x koupili časopis Puntík (stojí pár korun oproti konkurenci a jde z toho vybrat hezké věci – tvoření, komiks; ale škoda reklam a některé rubriky mě nezaujaly). Dceři budou teprve dva roky, takže zatím i ten Puntík je na ní náročný…

 • Markéta Sližová 5.11.2017 at 19:48

  Zatím je u nás nejčtenější Puntík, ale Raketu mám objednanou taky, zatím si počtu spíš já, ale jednou její čas přijde:)

 • Jitka Kubickova 5.11.2017 at 19:49

  Moc dekuji za tip na casopis za rok zkusim objednat az bude nas chlapec vetsi.mame predplatne Slunicka zatim jen. O teto zatloukacce uvazuji k narozennam.mame djeco auticka je denne vytahovana a denne musim prekontrolovat jestli nechybi hrebicky 🙂 jitka.kubic@seznam.cz

 • Martina Walczysko 5.11.2017 at 19:49

  S dcerkami rády listujeme časopisy Puntík, Dráček a Sluníčko. a ekologický časopis Filipka, který je velmi naučný a vřele ho doporučuji!

 • marta 5.11.2017 at 19:50

  Jen kupujeme:slunicko,puntik,medu pusika a o raketě už uvažujeme; -)

 • Zuzka Kovářová 5.11.2017 at 19:51

  Zatim cte mala leporela se zviratky 😃 ale moc se tesim, az doroste i do casopisu. Ja uz jsem uplne natsena z Puntiku a prave Rakety. Tak uvidime co chytne tu moji slecnu.

 • Petulla 5.11.2017 at 19:51

  Krásný večer, my máme předplatné Sluníčka a Puntíka. Dcera nejvíc miluje Puntíka-je fakt moc fajn, i já se moc těším na den, kdy přiletí do schránky 😊 A děkujeme za tip na csp Raketa!

 • Michaela 5.11.2017 at 19:51

  Krásný výběr, zrovna včera jsem na ní koukala. Jinak odebirame časopis Puntík. Raketa bude pro nás do budoucna😉 FB Michaela Škodová

 • Silvie 5.11.2017 at 19:53

  Jelikoz je synovi rok, tak zatim nic, ale uz mapuji trzni nabidky a delam soupis toho co budeme “muset” mit 😉
  Uz se ba to moooc tesim 😉

 • Vendy 5.11.2017 at 19:54

  Náš oblíbený časopis je SLUNÍČKO 🙂

 • Michaela Antonová 5.11.2017 at 19:58

  Zatím žádný časopis nekupujeme, ale moc mě zaujal časopis Ben Já Mína. I Raketa vypadá dobře. Odebírám novinky, sleduji i na FB.

 • Martina Teislerová 5.11.2017 at 19:58

  Zatím žádný nekupujeme, ale už se těším, až vyzkoušíme třeba opěvovaný Puntík nebo krásnou Raketu😉

 • Lenka H. 5.11.2017 at 20:02

  Ahoj Míšo, protože nemám malé děti, dětský časopis neodebírám žádný, ale líbí se mi Raketa, vypadá skvěle, díky za seznámení, hned zítra ho ukážu holkám ve škole, stále hledáme vhodný časopis pro děti (1. stupeň).

 • Patockova 5.11.2017 at 20:10

  Dobrý den, synovi jsou teprve dva roky tak jsme zkusili koupit časopis Puntík. Musím říct, že se mi moc libi, i kdyz pro tak malé dítě tam mnoho není. Nicméně pokresleny je celý :0)

 • Bára Kantová 5.11.2017 at 20:10

  Náš oblíbený časopis je HRANA, Raketu jsme zatím nepořizovali 🙂

 • Adéla Vejvodová 5.11.2017 at 20:13

  Nově jsem pro dceru predplatila časopis Puntík, myslím, že je v nem vcelku dost věcí i pro menší děti. Na FB sledují jako Adéla Vejvodová a na IG jako vejvodova.adela

 • Lada Ženíšková 5.11.2017 at 20:14

  Dostal se mi do ruky casopis Puntík a moc se mi libi, takze poridime i dalsi cislo. A jinak pošupajdím i pro tento “chlupatý” 🙂 Diky za tip. LŽ

 • Radka 5.11.2017 at 20:16

  Synovi je teprve rok, tak zatim zadne casopisy pro nej nejsou. Uz se vsak moc tesim az trosku povyroste a budeme si spolecne nejaky casopis prohlizet.

 • Michaela Hofericová 5.11.2017 at 20:17

  Zatím kupujeme Puntíka a zvažuju i předplatné. Raketu se chystám taky vyzkoušet, nakukovala jsem do ní v Agátině světě… A ještě by mě zajímal Ben já Mína, ale ještě chvíli počkáme…

 • Nikola 5.11.2017 at 20:18

  Zatím mám předplacený Puntík, protože mám dvě malé děti a pár čísel Ben Já Míny, zatím ale nemají o nic z toho zájem. Sleduji i na FB.

 • Míša 5.11.2017 at 20:19

  My odebíráme už několik let Sluníčko a Mateřídoušku. O tomto jsme nevěděli, děkujeme za tip!!!

 • MiladaS 5.11.2017 at 20:19

  My kupujeme casopis Kutílek,Puntík a podobne casopisy od Svojtky , Raketu mame predplacenou a zatim ceka az syn doroste :-). Vas blog sleduji jako blog, na fcb a ted mi budou chodit mailem upozorneni na novinky, skvela vec, dekuji.

 • Petra 5.11.2017 at 20:20

  Zatim neodebirame nic, to nase zlato je na to jeste moc male. Takze mozna za par let😉. Ale ten clanek je skvely, u toho casopisu bych se zabavila i ja🙂.

 • Lenka Hermanová 5.11.2017 at 20:25

  Zatím žádný. Uvažuji nad Puntíkem a Raketa je tedy také super 😉

 • Hanka Vanclova 5.11.2017 at 20:27

  Raketa je zajimava inspirace, jeste jsem ji nepotkala. Jinak z koupenych co tu doma mame se mi nejvic zamlouva Puntik. Pekne zpracovani, tuzsi papir, tvoreni… K neporovnani s klasikou jako je materidouska…

 • Hana 5.11.2017 at 20:28

  Mam dceru 5 let – ke tretim narozeninam nam predplatila kamaradka Slunicko! Anicka ma rada vzdy ten okamzik, kdy je posta prave pro ni. Ne jen pro me nebo tatinka.

 • Martina Wágnerová 5.11.2017 at 20:32

  Dobry vecer, dcerka tedka nedavno oslavila 2 roky a zatim zadny casopis neodebirame a ani jeste zadny nekoupili. Diky Vasemu clanku budu pak v pravou chvili pripravena a vedet, co vyzkouzet 😉

 • Iva V. 5.11.2017 at 20:38

  Oblíbený časopis dcery (3 a půl roku) je Puntík, pro inspiraci na vyrábění kupuji ještě Rozmarýnku a do zásoby až děti budou větší BenaMínu a Hranu. Díky za tip na Raketu,zkusíme taky.

 • Blanka Pavelkova 5.11.2017 at 20:39

  Super! První tip a hned bomba pro nás! Starší ten má rád časopis o hodně textech, takže naučné a mladší vyplňování pro predskolaky. Takže kupujeme ty vyplnovaci sešity a už se nám to hezky kopí.
  Blanka Pavelkova

 • Kateřina Mejtská 5.11.2017 at 20:40

  Dobrý večer, naši dva 4 letí kluci mají rádi časopis Puntík, ale časopis Raketa vypadá taky úžasně.
  Díky za dobrý tip
  kaca.val@seznam.cz

 • Lucie 5.11.2017 at 20:41

  U nás Raketa – máme všechny 😍. Dále starší Hrana a pak nově Puntík.

 • Taťána 5.11.2017 at 20:41

  Zatím žádný časopis nekupujeme, ale ráda se nechám inspirovat, a třeba nějaký mého 3letého syna zaujme 🙂 Hezký večer všem

 • Iveta Ptáčková 5.11.2017 at 20:42

  Dcerka časopisy miluje. Předplacený máme časopis Puntík, dále kupujeme Sluníčko a Kutílka. Už se ale moc těším, až dcerka doroste do věku, kdy budeme kupovat Raketu – opravdu vypadá hodně zajímavě. Sleduji jak na FB, tak na na IG a sdílím 🙂

 • Martina Barnikova 5.11.2017 at 20:47

  Zatial neodoberame, syncek je este malinky ale je super citat tolko komentov a rad na to, ktory casopis by sme mali v buducnosti odoberat. A Raketu si tiez pisem do zoznamu 😉

 • Eva Vlčková 5.11.2017 at 20:48

  My odebíráme casopis Puntik, pro naseho triletaka je to tak akorat, sice mam pocit, ze kdyz casopis neseme ze schranky, tak jsem vic natesena, nez on, ale myslim, ze Puntika a jeho kamarady má rad. Zkouseli jsme Kutilka, ale synek moc nechce kreslit a delat, co se mu rekne, takze jsme jen nalepili nalepky a zbytek lezi ladem.

 • Šárka Štefkova 5.11.2017 at 20:49

  Momentálně neodebírame nic pravidelně,jelikož je syn jeste maly. Obcas koupíme Puntík a nyní se mrknu i na Raketu o které jsem doposud neslysela. Do budoucna bych utrcite rada odebirala nějaký časopis pravidelne.

 • Adéla Vlasáková 5.11.2017 at 20:51

  Neodebirame zadny, ale Raketa vypada opravdu nadejne! Obcas koupime Slunicko nebo Princezny, ale u toho trochu trpim. 🙂
  (Mam vas i na IG a FB)

 • Michaela Novotna 5.11.2017 at 20:52

  Jelikoz jsme nedavno oslavili rok, tak jeste casopisum neholdujeme. Ale ja v detstvi milovala Materidousku 🙂 na FB sleduji 😉

 • Katka 5.11.2017 at 20:54

  Máme předplatné časopisu Puntík a občas synovi koupíme časopis Lokomotiva Tomáš.

 • anna roth 5.11.2017 at 20:59

  Odebirame Puntik a kupujeme Pusika. Ale Puntik vede na cele care!

 • Sylvie 5.11.2017 at 21:01

  Dobrý den Míšo, mám holky o chlup mladší než Vy, takže časopis zatím neodebíráme, upřímně mě nenapadlo, že by to už starší (3,5 roku) mohla s pomocí zvládnout. Po přečtení dnešního článku si určitě Raketu omrknu, z fotek vypadá velmi zajímavě. Máme doma jen pár vzdělávacích a malovacích sešitů.

 • Andrea 5.11.2017 at 21:02

  Zatim neodebirame zadny casopis , syn 2roky ale Raketa vypada uzasne. Miluje knizky takze k casopisu se casem urcite taky dostaneme 🙂 andreaharhajova@gmail.com

 • Anetab Švábová 5.11.2017 at 21:05

  Pravidelně úplně ne, ale babi kupuje dětem z nostalgie čtyřlístek.

  • Radmila Vraštiak (Ramakeli) 5.11.2017 at 21:22

   Mě se líbí časopis HRANA a syn mám rád ještě čtyřlístek, jinak co se mu zalíbí, když jsme v obchodě 🙂

 • Monika Mokrá 5.11.2017 at 21:08

  Zatím kupuji do šuplíku Puntíka a plánuji i Raketu. Zatím se v časopisech díváme spíš na obrázky a něco si počtem. Sleduji FB i instagram 🙂

 • Lucík 5.11.2017 at 21:09

  Neodebíráme zatím nic, malýmu je rok a půl ale jednou určitě budeme. Mám vyhlídnutej “Prďáckej časák”.
  Děkuju za adventní kalendář bez fb. Sice už fb mám a mám tam jen barefoot a mklife (a žádné přátelé), ale bylo to dost omezující pro ty co jsou odpůrci fb jako já.

 • Monika 5.11.2017 at 21:10

  My kupujeme puntik, ale po rakete uz pokukujeme dele, tak diky moc za tuto recenzi!

 • Zuzana 5.11.2017 at 21:10

  Dekuji za super tip.Casopis neodebirame zadny,protoze jednu trafiku vlastnime,tak si vetsinou vybereme takovy ktery nas zrovna zaujme,ale tenhle vypada moc hezky a hlavne je bez zbytecnych reklam 🙂

 • Lenka 5.11.2017 at 21:13

  Pro svého 3letého chlapečka kupuji Puntíka. Ale Raketa vypadá pěkně, až bude starší 🙂

 • Monika 5.11.2017 at 21:13

  Dceři chodí předplatné Puntíku ale ještě u toho nevydrží. Jediný katalog co ji zatím zajímá jsou katalogy akčních hraček z hráčkářství 😁😉

 • Veronika 5.11.2017 at 21:13

  Jasně! Pětiletá má Sluníčko, dvouletá má Kutílka, a obě mají Puntíka. Ale vyplněné a udělané mají vždycky všechno hned, tak děkuji za tip na Raketu!

 • Verca 5.11.2017 at 21:14

  Syn má teprve 1,5 roku, tak jsme zatím žádný časopis nezkoušeli, ale prohlížení knížek ho moc baví, tak určitě za nějaký čas vyzkousime, Raketa vypadá moc hezky 😊

 • anna 5.11.2017 at 21:15

  Syn nyní dostal předplatné časopisu Puntík a z prvního čísla je nadšený. A nejen on 🙂 Na Raketu je ještě malý, ale až doroste do věku, bude se mu jistě líbit. Děkuji za tip 🙂

 • anna 5.11.2017 at 21:16

  Syn nyní dostal předplatné časopisu Puntík a z prvního čísla je nadšený. A nejen on 🙂 Na Raketu je ještě malý, ale až doroste do věku, bude se mu jistě líbit. Děkuji za tip 🙂

 • Karla Zupková 5.11.2017 at 21:16

  My kupujeme zatím Puntíka, syn má 3 roky a moc se mu líbí. Raketu jsem kdysi objednala pro 10letého synovce a byla opravdu super, takže se jí chystáme odebírat, až bude syn starší. Děkuji za super článek a přeji hezký skoro advent 🙂 kaja.zupkova@seznam.cz

 • MISA 5.11.2017 at 21:21

  Tento casopis me laka uz delsi dobu ale stale jsem se neohodlala, casopis zadny neodebirame kupujeme v trafice co nas zrovna zaujme 😊 zatloukacka by urcite udelala radost nasich klukum 😁

 • Jana 5.11.2017 at 21:27

  Minulý týden nám přišel jako dárek k Vánocům ( ve vydavatelství to popletli a poslali dříve:-)) časopis Puntík, tak jsem zvědavá:-) teda počkáme až pod stromeček!
  J.

  • Jana 6.11.2017 at 13:08

   na fcb Jája Juaritos

 • Tereza 5.11.2017 at 21:29

  Uz ted muzu rict, ze jsem zatim zadny takovy casopis nevidela a musim rict,ze jej se synem radi vyzkousime. Dekujeme za clanek a inspiraci. Nyni jsne jeste na casopis mali, ale uz ted neda prvni knizecku z ruky 🙂

 • Lucie 5.11.2017 at 21:32

  Syn má hodně rád časopis Puntík a občas koupíme i Pusíka. Hodně ho baví vybarvovat, řešit různé úkoly a hlavně vystřihovánky 🙂 Předplatné žádné nemáme. O Raketě jsem zatím neslyšela, ale vypadá dobře. No ale ta zatloukačka! Tu budu muset Ježíškovi připsat na seznam! 🙂

 • Marťa 5.11.2017 at 21:35

  Dřív jsem kupovala Sluníčko, teď chodím do trafiky pro Puntík. I když syna to zatím ještě moc nebere. Raketa vypadá super. Doufám, že ho jednou bude bavit 🙂
  Ta zatloukačka vypadá parádně. Kdybychom nevyhráli, připíšu Ježíškovi na seznam.
  Jdu sdílet 🙂

 • Eva Medvecká 5.11.2017 at 21:36

  Zdravím:). My kupujeme také časopis Puntík a hodně se mi líbí skautský časopis Ben Já Mína. Jsou na něj i skvělé recenze. Raketa se mi také už delší dobu líbí a opět recenze na ní jsou skvělé. Tak uvidíme:). Na Fb také sleduji jako Eva Medvecka:).

 • Tereza 5.11.2017 at 21:38

  Dvou a půl lete Nelince kupuji časopis Puntík. Ted jsme si ho i predplatili. Dceru hrozně baví,čteme všechna čísla a děláme úkoly pořád dokola. A ja se bavim a tesim na každé další číslo s ní :))
  O Rakete jsem jiz slyšela, možná zkusíme,az bude Neli větší :))
  Hezky den 🙂

 • Nikola Simkova 5.11.2017 at 21:39

  Dobrý večer, neodebirame nic, příležitostně kupujeme Puntika a Sluníčko.

 • Lenka Poníková 5.11.2017 at 21:41

  Páni! To je parádní časopis! Ty ilustrace jsou vážně nádherné! Když si vzpomenu na Méďu Pusíka, který byl populární v mém dětství… Haha:) Časopis žádný neodebíráme. Tedy zatím ne. Náš synáček je na to ještě prťousek.
  Odebírám i sleduji na fb. 🙂 Pěkný první skoro-advent;))

  • Lenka Poníková 5.11.2017 at 21:46

   Já se picnu! Méďa Pusík stále vychází?! A vypadá pořád stejně:)) No co, já ho jako dítě milovala, takže chápu, že dětem se stále líbí. To možná jen my rodiče zbytečně hledáme estetičejší věci pro naše ratolesti;)

 • Jana Nováčková 5.11.2017 at 21:46

  U nás Kutílek. Od 2 let. A ted jsem zkusila prvně koupit Puntíka a taky se chytl.

 • Iva 5.11.2017 at 21:46

  Dobry vecer, zatim zadny casopis neodebirame. Sledui fcb i instagram. Iva

 • Věra 5.11.2017 at 21:46

  Naše děvčátko je na časopisy ještě hodně malé. Zatím jsme ve fázi prohlížení obrázkových knížek. A velice ji to baví 🙂 Já nemám žádnou praktickou zkušenost s časopisy pro nejmenší, ale určitě nás časem něco cvrnkne do nosu 🙂

 • Katka Kaftanová 5.11.2017 at 21:49

  Raketa je náš oblíbený časopis a pak taky byla fajn Hrana – už bohužel nevychází, ale dají se dokoupit stará čísla.

 • Eva Lejsková 5.11.2017 at 21:57

  Zatím nemáme žádné předplatné. Kupujeme časopisy podle aktuální nálady a jestli v nich syna něco zaujme. Teď jsem poprvé koupila Puntík a obě děti (2,5 a 4,5) si tam našly něco, co se jim líbilo, tak možná pouvažujeme nad předplatným. Raketa se zdá super, snad už příští rok bysme mohli zkusit. Mladší dcera zatím vášnivě “čtě” 🙂

 • Lenka 5.11.2017 at 22:00

  V trafice kupujeme pro mladší dceru Kutílka. Pro starší Puntík a teď jsem nově objednala předplatné Ben Já Míny. Má přijít první číslo tak jsem moc zvědavá zda se bude starší dceři líbit a bavit ji.

 • Alice Nováková 5.11.2017 at 22:03

  Odebíráme časopis Puntík, vždycky skončí kompletně roztříhaný 🙂 je to super zábava pro podzimní deštivé dny.

 • Tereza 5.11.2017 at 22:19

  Zatím ne, ještě je na to dítě malé, ale do budoucna určitě vyzkoušíme Puntík, Raketu a nějakou klasiku i z mého dětství. Díky za inspiraci! (sledujeme všechny vaše kanály ;-))

 • Markéta 5.11.2017 at 22:21

  My kupujeme Puntíka. Za nás nej časopis- má tvrdší stránky, krásné ilustrace a samozřejmě plno bezva úkolů a čtení 😊

 • Renáta Rídlová 5.11.2017 at 22:21

  Dobrý večer, žádný dětský časopis zatím neodebíráme, dcerka je ještě malá. Každopádně děkuji za pěkný přehled zajímavých kousků, usnadní mi/nám doma výběr.

 • Zuzana 5.11.2017 at 22:23

  Zatím nic neodebíráme, ale zvažuji nějaké předplatné na Vánoce, tak děkuji za inspiraci:-)

 • Elizabeth Venkrbcová 5.11.2017 at 22:25

  Nedávno jsem mému tříletému synovci předplatila časopis Dráček. Můj syn je na časopisy ještě malý, zatím si vystačí s trháním těch mých. 😉

 • Kateřina 5.11.2017 at 22:27

  Zatím nemáme předplaceno, ale Raketu mám už dlouho v plánu. Neteř se synovcem od nás dostali předplatné k Vánocům a celý rok byli nadšení z každého nového čísla. Už se těsím, až budeme vyhlížet pošťačku i s naším prťousem. 😉

 • Mužiková Karolína 5.11.2017 at 22:27

  Dobry vecer, zatim nepobirame nic, ale syn rad cte, tak uvazuji prozatim o casopisu Puntik a pak bych urcite mrkla i na Raketu.

 • Tereza 5.11.2017 at 22:28

  Časopis Puntík 🙂

 • Veronika Veškrňová 5.11.2017 at 22:28

  Dobrý večer, občas koupíme Puntík. Sleduji FB a IG.

 • Iva Cyrany 5.11.2017 at 22:35

  Děkuji za skvělý tip na časopis, těším se až chlapeček doroste a Raketu ocení. Zatím občas kupujeme časopis Puntík a hlavně u nás frčí pracovní sesity se samolepkami . A hned první “okynko” kalendáře je parádní!!
  Sleduji také na FB.

 • Radka 5.11.2017 at 22:42

  Dobrý večer. Prozatím zkoušíme. Časopis Puntík nám vydrží dlouho. Aktivitu si syn (3roky) vybere podle momentální chuti. Něco je pro něj ještě obtížné. Tak laminuji, schovávanou na správný čas.
  Raketa je pro mne nová. Díky za tip.

 • Alena Trechová 5.11.2017 at 22:49

  Milá Míšo, Neli a Juli. Děkuji za tip na krásný časopis. Synovi jsou 3 a je velmi zvídavý. O nějakém časopise uvažuji už delší dobu a podle recenzí v této diskusi to bude nejspíš Puntík. 🙂

 • Petra 5.11.2017 at 22:54

  Pravidelně neodebíráme nic. Máme hodně knížek a sem tam koupím Sluníčko nebo Mateřídoušku. Přelomový byl pro nás ovšem časopis Lego Ninjago. Syn, nadšený stavitel Lega, ho dostal od švagrové. V té době mu bylo 5,5 roku a nevzal tužku do ruky. Nechtěl čmárat, malovat, vybarvovat, spojovat, obkreslovat, prostě nic. Časopis jsme přečetli celý…jsou tam komiksy, hádanky, úkoly… a na konci byla soutěž, kdo namaluje obrázek, může vyhrát Lego. Když mi můj syn oznámil : Tak já něco namaluju mami.” …tak jsem málem odpadla 🙂 Dostal papír, pastelky a maloval. Maloval v kuse asi hodinu a potom obrázek ještě několikrát dodělával. Jeho veledílo bylo nádherné…barevné, detailní, rozvržené po celém papíře. Ani jsem ho do té soutěže nechtěla poslat 😀 Lego tenkrát žádné nevyhrál, ale pro nás to už byla ta největší “výhra”. Od té doby maluje dle vlastní fantazie, vybarvuje omalovánky, maluje podle čísel, oblíbil si bludiště 🙂

 • Martina Machková 5.11.2017 at 22:55

  Raketa je skvělý časopis. Neodebíráme ji, ale kupujeme, je to vždycky taková naše malá slavnost 🙂 No a Sluníčko, to je klasika (i když se přiznám, že ho kupujeme hlavně ze sentimentality – prostě mám díky němu krásné vzpomínky na dětství). Je pravda, že u dětských časopisů mi reklamy vadí neskutečně. Jsou mi tam strašně proti srsti. A jsou bohužel i ve Sluníčku… co naděláme… Moc díky za Váš blog! Je skvělý a opravdu plný inspirace (a musím se přiznat, že jsem díky Vám utratila už pěkný balík… 🙂 🙂 Mějte se krásně!

 • Zuzana Kratinová 5.11.2017 at 22:58

  Moc děkuji opět za krásný tip 😉 Raketa vypadá suprově a do budoucna o ni budu vážně uvažovat! Syn má necelých 2,5 roku, takže zatím ujiždíme na Puntikovi, který se nám moc líbí. Ještě nevím co pořídit k Vánocům, ale už teď tuším, že tady najdu inspiraci. Myslím, že zatloukačka je hračka, která hned tak neomrzí. Instagram nemam, ale na fb sleduji !!! Zuzana Kratinová

 • Katka B 5.11.2017 at 23:10

  Prckovi je zatím 2,5 roku tak jako první jsme vyzkoušeli Puntík a u malého má úspěch.
  Jinak novinky z blogu odebíráme a i FB sledujeme 🙂

 • Petra 5.11.2017 at 23:16

  ty jo asi jsme doma zaspali😱kdyz vidím kolik lidi pro deti časopis kupuje. ale dekuji za skvělou inspiraci a i diky tomuto článku a komentářů typ, po jakých časopisech by jsme se měli podivat

 • Markéta Chovancová 5.11.2017 at 23:18

  Pro 3 letou Pavlínku jsem předplatila časopis Puntík a pravidelně kupujeme Kutílka. Je moc šikovná a úkoly zvládá na jedničku. Z bříška se nám brzy vyklube chlapeček, kterému by se též za čas určitě líbila raketová zatloukačka, stejně jako Pavlínce, která vesmír a vše kolem něj miluje!
  Díky, že jste na FB, kde mě vždycky nový článek praští do očí, ale teď už mi neunikdo vůbec nic 😉 Těším se na další inspiraci!
  zavrelova.m@gmail.com

 • Jitka 5.11.2017 at 23:21

  Ahoj tak my na časopisech ulítáváme a ten pocit, když jim dojde 😉 :). Mladší chodí Puntík a staršímu letos Raketa. Na příští rok už ale uvažujeme o změně. Asi Ben já a Mína.

 • Lucia 5.11.2017 at 23:23

  Predplateny nemame ziadny, ale prave raketu mame kupenu, len pri citani komiksov musim detom prekladat do slovenciny 🙂

 • Andrea 5.11.2017 at 23:35

  My uz niekolko rokov odoberame casopisy Sikovnicek a Vcielka 😀

 • Tereza 5.11.2017 at 23:45

  U nás frčí Puntík 🙂 Syn ho miluje.

 • Ivana P. 6.11.2017 at 0:15

  Naše dcerka je zatím ještě maličká, takže zatím žádný časopis neodebíráme, jen si prohlížíme leporela a obrázky:-) ale na časopisy čas určitě přijde, jak to tak vidím, tak Raketa je jasná a Čtyřlístek, to je klasika. Díky. Ivana

 • Alice 6.11.2017 at 0:16

  Pravidelně zatím nekupujeme žádný časopis , ale ke 3. narozeninám plánuji předplatit Puntík. Sdílím a sleduji na FB

 • Radka 6.11.2017 at 0:19

  Máme předplacený Puntík a Sluníčko pro děti (téměř) 3 a 5 let. Raketu určitě vyzkoušíme.

  • Radka 6.11.2017 at 9:25

   Puntík a Sluníčko 🙂

 • Tereza 6.11.2017 at 1:26

  Míšo, časopis žádný neodebíráme ze stejného důvodu, jako Vy…jako bonus máme ještě sousedku, která nám ráda listuje naší poštou, proto by bylo ve hvězdách, jestli by k nám doputoval… 😀 Mé počtení je Váš blog! <3

 • Misa 6.11.2017 at 1:40

  Druhým rokem odebirame raketu. I jsem dokoupila předchozí čísla, takze ji mame téměř komplet. Ještě nam chodí sluníčko, ale to už přestává bavit.

 • Věra Havlíčková 6.11.2017 at 2:17

  zrovna dneska jsme dětem předplatili puntík. Nárazově kupujeme Pusíka a Sluníčko.:)

 • Veronika 6.11.2017 at 2:21

  U nás běží Puntík 🙂 a baví moc i mamku 🙂

 • Lenka 6.11.2017 at 7:14

  Začali jsme čerstvě odebírat časopis Puntík a prozatím se moc líbí. Raketu jsem neznala, to je super inspirace pro staršího syna. Sleduji i na FB.

 • Tereza Sistek 6.11.2017 at 7:26

  U nas bych zatim, tak jako vetsinu tech nadhernych knih na vecerni cteni, casopisy cetla jen ja…cekame, az syn trochu povyroste a projevi zajem sam 😉

 • Denisa 6.11.2017 at 7:44

  Casopisy zatim neodebirame. Mala konecne doeostla do veku, kdy bychom mohli zacit. Cteni ji moc bavi, tak se uz tesime.

 • Věrka 6.11.2017 at 7:54

  Teda o tomhle časopisu jsem vůbec nevěděla a jako učitelku mě teda nadchl a myslím, že by se ve škole uplatnil 🙂 Pro své děti jsem teď začala odebírat nový časopis PUNTÍK a musím říct, že si tam najde jak 2,5letá tak skoro 6tiletá:-) Díky za další cenné informace:-)
  Věrka verka.srbova@seznam.cz na FB i INST Věrka Srbová

 • Lenka Dundáčková 6.11.2017 at 7:55

  Synovi je teď rok,tak zatím zadny časopis předplacený nemáme. Dlouho by nevydržel 🙂 Do budoucna mam v planu Puntík, Raketa vypada zajimave 🙂 Sleduji na instagramu.

 • Denisa 6.11.2017 at 7:57

  My jsme odebírali synovi Sluníčko, když byl menší, teď frčí Čtyřlístek 🙂 Malé zatím časopis vybírám (budou ji dva roky), ale Raketa je nádherná 🙂 denisa.pelikan@seznam.cz

 • Kateřina Vítů 6.11.2017 at 8:03

  Synovi je teprve 7. měsíců, takze zadny casopis zatim neodebirame. Prohlížení leporel a “šustících” knížek ho zatím baví, tak třeba jednou dojde i na časopisy 🙂
  Instagram i fb sleduji, Katka

 • Markéta 6.11.2017 at 8:05

  Ahoj. Máme předplatné časopisu Puntík.

 • Lucie Cizkova 6.11.2017 at 8:09

  Z časopisů odebíráme Puntík a Kutílek. A se starší dcerou střídáme Sluníčko a Pusíka. Raketu jsem před rokem koupila, ale tehdy se to ještě nesetkalo moc se zájmem, ale čísla si schovávám a určitě se k nim vrátíme. Blog sleduji už dlouho hlavně přes fb.

 • Tereza K. 6.11.2017 at 8:17

  I u nás zatím vede Puntík, ale synovi je něco málo přes rok, takže spíš listujeme a čteme. Hádanky a hry schovávám na období, až bude starší a bude ho to zajímat a bavit. Raketu mám každopádně v merku už delší dobu, ale čekám právě na to, až bude syn větší. Naštěstí máme dostačující velikost schránky a naše pošťačka kurz origami nejspíš nemá, takže všechny časopisy (i ty moje většího formátu) najdu vždy bez zlomenin. Každopádně musím hlásit, že byť jsem se zaregistrovala k odběru, upozornění na tento článek mi nepřišlo 🙁 Tak snad to byl jen nějaký šotek a další email už v pořádku dorazi. Krásný den 🙂

 • Kateřina 6.11.2017 at 8:33

  Sluníčko a Puntík

 • Monika Kopecna 6.11.2017 at 8:39

  Moc se nam libi casopis Puntik a na Raketu se tesime!

 • Jana 6.11.2017 at 8:46

  Mala má 2.5 roku a odebíráme Puntík časopis. Libi se mi pevne stránky a málo reklam a ukoly. Malou to baví čist každý den i 2x. Občas koupim Slunicko, ale ten me nebavi,kromě pár článků.

 • Lenka Dostálová 6.11.2017 at 8:55

  Pravidelně kupuji synovi Pusíka. Reklamy v něm mi až zas tak nevadí, zrovna nedávno jsem našla inspiraci na nákup knihy k Vánocům. Ale ty stupidní příběhy v něm!😃 Děkuji za tip na Raketu a Puntík. Určitě vyzkoušíme.

 • Nikola Nekvapilová 6.11.2017 at 8:57

  Zatím neodebiram, ale jen co bude náš starší syn trošku větší, tak mám v plánu objednat Spuntika.

 • Pavla Havlíčková 6.11.2017 at 8:58

  Na adventní kalendář jsem se velmi těšila, na možnost
  výher a hlavně inspirace, co pořídit svým dvěma vnoučátkům pod stromeček či k narozeninám. Svým, nyní již odrostlým dětem, jsem v dětství kupovala časopis Čtyřlístek. Sledují Vás i na FB.

 • Yvette 6.11.2017 at 8:59

  My odebíráme Prďácký časopis pro 5ti letou a teď nově i Puntík abych mohla dělat něco zjímavého i s dvouleťákem. Jinak máme hromady knih, které milujeme celá rodina

 • Libka 6.11.2017 at 8:59

  Konci nam ted predplatne casopisu Pastelka, objednala jsem ho bez rozmyslu a rozhodne neuspel. Dalsi cisla nekoupim, ale uz delsi cas premyslim zrovna nad Raketou. Tak snad. Puntik nam prijde jednodussi, neurazi, ale pro naseho 5leteho syna je az moc jednoduchy..

 • Jana 6.11.2017 at 9:01

  Zatím ne. Čekám až do nej děti vyrostou. 🙂

 • Veronika 6.11.2017 at 9:02

  U nas se kupuje časopis za odměnu. A většinou to vyhraje Pusik nebo Slunicko.

 • Kateřina 6.11.2017 at 9:05

  U nás se Raketa s odezvou příliš nesetkala. Počítám, že jí holky přijdou na chuť tak za dva, tři roky. I Benjámína (dětský skautský časopis) je zatím spíš pro rodiče. Ale u holek frčí Puntík. (Do léta jsme kupovali Sluníčko, ale Puntík je jednoznačně lepší.) Máme předplacený.

 • Veronika Przybylová 6.11.2017 at 9:13

  Starší dcerka má teprve 4 roky, proto zatím oblíbený časopis nemáme. Občas prolistujeme Sluníčko či časopis pro děti místní sítě prodejen smíšeného zboží.

 • Adéla 6.11.2017 at 9:19

  Děkuji za článek 🙂 My jedeme taky v Puntíkovi 🙂

 • Martina Novackova 6.11.2017 at 9:20

  Ahoj Miso, tak tohle je bomba! Diky za tip. Jeste si na nej chvilku pockame, ale uz se moc tesim, az do nej Meloun doroste 🙂 mame predplaceleno Puntika a v trafice kdyz se zadari kupuji Kutilka 🙂

 • Kacka 6.11.2017 at 9:22

  Zatim neodebirame, detem je 3 a 1r,tak zatim pokukuji,co by se nam libilo, deda obcas koupi z nostalgie Ctyrlistek a pak si ho s detmi prohlizi. Vzdycky ho kupoval me,kdyz sel v sobotu rano pro cerstve rohliky 🙂
  k.kata@centrum.cz

 • Lucie 6.11.2017 at 9:26

  Odebirame casopis Puntik, ale syn na nej nema cas, schovavam mu to rovnou do krabice 🙂 Ale on ten cas prijde !!

 • Lucka 6.11.2017 at 9:26

  Dekuji za tip na casopis. Synovi kupuji kutilka a puntik. Kutilka zvlada celkem samostatne, puntika s dopomoci.

 • Barbora Jastrzembská 6.11.2017 at 9:34

  Dcerka má dva roky a dva měsíce a začínáme kupovat časopis puntík, uvidíme jak to bude pokračovat s vyšším věkem. Barajastrzembska@gmail.com

 • Martina 6.11.2017 at 9:42

  Zatím žádný časopis neobjednávám, ale Raketa se mi líbí moc.

 • Katka 6.11.2017 at 9:43

  My ještě ne, syn je malý.Ale už se těším, ze se po nějakém poohlidneme, až povyroste.Raketa vypadá super!

 • eva Suchomelova 6.11.2017 at 9:50

  My zatím kupujeme Puntíka pro 3letou a ten teda nemá chybu, dcera si s ním parádně vyhraje a všechno jsme poctivě vyráběli raketu mam nutkání objednat předplatné na vánoce, protože mě se teda líbí velmi, a říkám si že při nejhorším to budu skovávát do krabice a vytáhnu později, ale to musí být moje tajemnství, manžel by nadšenej nebyl 😀 IG:Evulineek FB: Ev Ka

 • Lenka 6.11.2017 at 9:51

  Jak já se těším až dcera trochu vyroste, abych jí mohla takové časopisy kupovat 🙂 Raketa vypadá úžasně, moc díky za tip. Zatím je Magda malá i na Sluníčko, takže dosud neodebíráme nic. Ale já byla jako malá závislák na Čtyřlístku a později na ABC, ale to už je čtvrt století zpátky…

 • D-žejn 6.11.2017 at 9:53

  Mám děti podobně staré 5 a 3, takže pravidelně odebíráme Raketu a nově jsem jim předplatila Ben Já Mína, který vydává Skaut. Stojí pár korun, děti hodně baví a i já jsem z něj nadšená. Malou recenzi jsem dávala sem https://maleeradosti.blogspot.cz/2017/10/ben-ja-mina-uvnitr-tela.html

  Džejn

 • Miška Roušarová 6.11.2017 at 9:54

  Nejmladší Mišce chodí do schránky časopis Puntík (čerstvá 4 leťačka), Fanouškovi (předškolák) časopis Dráček a Přeškolák a bráškovi Bohouškovi (8let) časopis Mína a Já. O Raketě jsem také přemýšlela, máme pár čísel doma. Děkuji za tip a celý Váš blog, ráda ho čtu a inspiruji se. Míša

 • Anna Nováková 6.11.2017 at 9:55

  Ahoj, sleduju fb i instagram, mám moc ráda tento blog 🙂 časopis zatím dcerky neodebírají, jsou na to ještě malé, ale já vždycky odebírala Méďu Pusíka, a milovala jsem to! 🙂 Takže za nějaký čas určitě budu hledat časopis i pro ně, a budem si ho spolu číst 🙂 snad je to bude bavit jako mě 😀 přeju krásný den! 🙂

 • Magdaléna Zemanová 6.11.2017 at 9:55

  K Vánocům dostane předplatné Puntíku. Zkoušeli jsme Kutilka, za mě nic moc… No a já vyrostla na Pusikovi.

 • Marie 6.11.2017 at 9:55

  Dobrý den, zatloukačka je krásná, mám ji vyhlídnutou už dlouho. Dětský časopis pravidelně neodebíráme, občas nějaký koupíme, ale kluky moc nezajímají. Chodíme pravidelně do knihovny, mají pracovní sešity a ty je baví moc. Děkuji, že umožňujete se zapojit do soutěže i těm, co nemají facebook ani instagram.

 • Hana Vocásková 6.11.2017 at 9:55

  My zatím nic neodebirame, první narozeniny jsou teprve před námi, ale Raketa mi přijde jako skvělý dárek pro příbuzné 😊

 • Martina 6.11.2017 at 9:58

  Zatím nic neodebirame, syn je ještě malý a časopis by roztrhal, ale v budoucnu určitě pořídíme Raketu. Díky za tip. Sleduji Facebook I Instagram 😊 Martina

 • Zuzka.175 6.11.2017 at 10:00

  My zatím neodebíráme žádný časopis. Klučikovi je rok a půl. Ale já už to nemůžu vydržet a nevím, jak si pomoct: Raketu znám z GASK Kutná Hora* (už možná rok?) a strašně moc jí chci UŽ TEĎ! Bojuju se sebou, že jí předplatím a budu si jí číst sama a budu jí schovávat do šuplíku pro chvíli, až nadejde ten správný čas. Je to naprostý unikát mezi dětskými časopisy. Většinou jsou to hrůzince! Tak uvidíme, jak to se mnou dopadne 😉 Každopádně jdu Váš adventní kalendář nasdílet do své místní skupinky maminek podobně starých dětí. Pro část z nich bude Váš blok asi trochu nový pohled a i to je, věřím, jeho účelem a účelem mé skupinky – sdílet, ukazovat a otvírat témata! Díky za něj! *Mmch. Neskutečně doporučuju všechny tři herny v GASK. To je v ČR, určitě unikát! 😉

 • Petra M 6.11.2017 at 10:10

  Časopisy kupujeme spíš nárazově. V knihovně si půjčujeme Čtyřlístek, na něm jsem se naučila číst a kluk už taky pomalu začíná. Časopisy Raketa jsme dostali od “strejdy s tetou”, vůbec jsme o nich předtím nevěděli a jsou super!

 • Eva Kalinová 6.11.2017 at 10:10

  Casopis Raketa znam z doslechu a jinych blogu. My zatim zadny casopis neodebirame, vsechny koupene casopisy byly znehodnoceny.:) Casem snad dorostou. Sleduji na FB.

 • Anastasiya Rezkova 6.11.2017 at 10:20

  Odebíráme Puntík 🙂 je skvělý…baví děťátko a maminku 🙂

 • Dana 6.11.2017 at 10:24

  Zatím neodebíráme. Když jsem byla malá já, tak jsem měla Méďu Pusíka, a Mateřídoušku.

  Sleduji i na FB.

 • Veronika Cejnarová 6.11.2017 at 10:34

  Časopis neodebíráme žádný, pouze občas si koupíme Sluníčko nebo Puntík. Jelikož mám dcery dvě, musím vždy kupovat každé jeden (alespoň, že můžu koupit každý jiný). O jeden by se určitě dohadovaly.

 • Marketa 6.11.2017 at 10:36

  Časopis zatím žádný neodebíráme, malé bude na Vánoce rok a půl. ”Čte” si zatím tvrdé knížky a na potěšení z papírové klasiky jí stačí letáky, ty studuje do posledního kousíčku 😀 Ale určitě se chystáme nějaký časopis odebírat, jako malá jsem měla Čtyřlístek a Mateřídoušku, četla jsem je vždycky několikrát 🙂
  marketa.knavova@seznam.cz

 • Pepe Peťule 6.11.2017 at 10:36

  Super tip na casopis pro starsiho syna,dekuji.Kdysi u nas vedlo Slunicko a ted zvazuji i dle recenzi puntik,az bude mladsi trosku starsi 🙂 Sleduji insta i FB oboji jako Pepe Peťule 🙂

 • Veronika O. 6.11.2017 at 10:41

  Pravidelne neodebirame nic. Podle chuti a tematu jsme obcas koupilu cas. Hrana, ted Slunicko, Puntik, Dracek… Starsi si v knihovne pujcuje Ctyrlistek. Dekujeme za zarazeni do souteze.

 • Petra Grof 6.11.2017 at 10:47

  Zatím nemáme oblíbený žádný časopis. Slyšela jsem hodne chvaly na časopis Puntík. Sleduju fb i instagram jako Petra Grof

 • Kaca 6.11.2017 at 10:50

  Za nas take jeste zadny casopis nema smysl, zatim listujeme v knizkach, kt. maji tvrde stranky a neco vydrzi 🙂 . Ale spousta maminek tu doporucuje Puntika, tak asi brzy vyzkousime. Casopis Raketa vypada moc dobre, ma krasny, prehledny, “cisty” design. Ne jako spousta casopisu pro deti dnes, kt. mi prijdou splacane a pro deti i tezke na soustredeni.

 • Jana Faixová 6.11.2017 at 10:54

  Ahoj 🙂 prozatím žádné předplatné pro dětský časopis doma nemáme, proto jsem ráda za všechny komentáře výše a tipy, jak na Raketku, tak koukám, že tu je často zmíněný časopis Puntík. Určitě se při nejbližší příležitosti po nich poohlédnu.

 • Iva 6.11.2017 at 11:24

  Musím se přiznat, že o časopise Raketa slyším poprvé :O dle článku vypadá zajímavě 🙂 pravidelně žádný časopis neodebíráme ani nekupujeme, spíš náhodně koupíme někdy Čtyřlístek, někdy Sluníčko…. Dcera si občas třeba na pumpě prohlíží časopisy zásadně podle toho, co je na titulní stránce, případně podle přiloženého dárku 😀 sleduji i na FB, jako Iva Heringová

 • Andrea 6.11.2017 at 11:27

  My máme předplacený časopis Ben, já Mina. Raketa je takéna seznamu. Díky Andrea

 • Rosňa 6.11.2017 at 11:42

  Dobrý den, časopisy ještě žádný neodebirame, dětem je 3 a 1 rok. Měli jsme doma Medu Pusika, Mateřídoušku, vše skončilo buď počmárané nebo sežrané :)) pěkný den!

 • Simona L. 6.11.2017 at 11:47

  Ahoj. O předplatném uvažuji, protože knížky, papír to je moje. Nedávno jsme koupili s malou časopis školka a ačkoliv do školky vyrazíme až příští rok, i tak jsme tam našli zajímavé věci. Mám za to, že v každém časopise se něco najde, ať už pohádka, zajímavost nebo hezké obrázky, které děti zaujmou.
  O Raketě jsem ale nikdy neslyšela, ale musím uznat, že z těch co znám vypadá opravdu nejlépe. Děkuji za tip, určitě vyzkoušíme

 • Petra Bartošová 6.11.2017 at 12:00

  Chystame se v budoucnu odebirat Puntik. Jako mala jsem milovala casopis slunicko, materidouska a ctyrlistek. Tak musim prohledat stare skryse nebo zjistit zda se jeste prodavaji

 • Veronika M 6.11.2017 at 12:05

  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
  1) Sleduji blog pres email ✔️
  2) Zatim zadny casopis neodebirame, ale urcite nas to v brzske budoucnosti take ceka! Takze diky za tip ✔️
  3) Sleduji facebook i instagram ✔️
  4) Sdilim na fb ✔️
  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

 • Blanka Nedvědová 6.11.2017 at 12:06

  Dobrý den, každý měsíc kupuji pro svoji 2-letou dceru časopis Puntík. Líbí se mi především nápady na tvoření. Dcera pak ráda celý časopis stříhá … 🙂
  Děkuji Blankaminarikova@seznam.cz

 • Natalie Karasova 6.11.2017 at 12:17

  Zatim casopis neboduje, zadny… vedou knihy a knihovna… ucidime, mozna za rok Jezisek prinese Raketu. Jsem rada ze je bez reklam a obsahove je usporadany, bude se na to lip soustredit.
  Sleduji i na FB.
  Krasny den,

 • Kaci 6.11.2017 at 12:26

  Zatim zadny casopis neodebirame, ale pokukuju po Puntiku.

 • Pavla Zizalova 6.11.2017 at 12:38

  Zatím Puntík, zkusila jsem jednou. Uvidíme, co dál.

 • Zuzana Pataky 6.11.2017 at 12:46

  Předplacený prozatím žádný časopis nemáme, ale Puntík je dceřin oblíbený.

 • Misa 6.11.2017 at 12:52

  FCB sleduji a sdilim tam. INST sleduji tez. (MISHA TOSHA)
  Znam Raketu, Klobouk na Parezu, Materidousku….obcas neco koupime ci jinak vyziskame, ale pravidelne neodebirame nic…

 • Alexandra Pavlíková 6.11.2017 at 12:56

  Oblíbili jsme se puntíka, sleduji na fb jako Alexandra Pavlíková a jdu sdílet. Michel.ova@seznam.cz

 • Viki 6.11.2017 at 13:07

  Děti jsou zatím moc malé a tak žádný časopis neodebíráme. Vystačíme si s prohlížením obrázků v několika oblíbených knížkách, postupně rozšiřujeme knižní zásobu a já se moc těším na Vánoce, až jim nadělíme pár nových kousků. Sleduji na fb.

 • MP 6.11.2017 at 13:10

  Nově mám předplacený Puntík a až se vyřeší odebírání Kutílku, půjdu i do něj. Děti 18m a 3 roky. Sledujeme i FB

 • Andrea 6.11.2017 at 13:12

  Zatím nic pravidelně neodebíráme. Občas dceři koupíme Sluníčko nebo Čtyřlístek. V knihovně si pak listuje v časopisech sama, hlavně ji zajímají miminka a princezny. Momentálně dáváme přednost knížkám.

 • Lucie Tomandlová 6.11.2017 at 13:15

  Předplatné zatím žádné nemáme, občas koupíme Sluníčko nebo Pusíka, ale je pravda, že je tam mnoho reklam, takže Raketa je zajímavá inspirace a až někde uvidím, určitě vyzkouším.

 • Lenka Ludinova 6.11.2017 at 13:16

  Nas maly ma 19 mesicu, takze zatim ne, ale do hudoucna mam vyhludliu prave Raketu.
  Sleduji i na IG.
  pekny den

 • Pavla 6.11.2017 at 13:19

  Časopis neodebíráme zatím žádný, ale příležitostně kupujeme čtyřlístek a sluníčko 🙂

 • Zuzana 6.11.2017 at 13:27

  Mimo soutěž: Odebíráme časopis Sluníčko a Puntík (máme docela dobré schránka ;-), oba časopisy pro menší děti můžu vřele doporučit, především Puntík se povedl, paní Hegerové, Žabkové a Popprové kresby jsou skvělé.

 • Alena K. 6.11.2017 at 13:29

  Zatím časopis neodebirame, teprve sbíráme inspiraci.

 • Jana Doláková 6.11.2017 at 13:40

  Zatím neodebirame žádný časopis, jen občas přidáme do nákupního košíku Sluníčko. Ale Raketa se mi moc líbí, schránku máme velikou a postacku fajn,tak možná… moc dekuju za tip i za soutěže😉. Sleduji i na fb,aby mi nic neuniklo😉.

 • Katka 6.11.2017 at 13:42

  Zdravím 🙂
  My teď začínáme kupovat Puntíka. Malé je 2,5 a je to tak akorát. Na spoustu věcí je ještě maličká 🙂
  Sledujem i fb.

 • Majka 6.11.2017 at 13:48

  Ted jsme k druhym narozeninam predplatili Puntik a uz se moc tesime na prvni cislo.

 • Martina Boučková 6.11.2017 at 13:50

  U nás vede Puntik ten je fakt suprovej jak pro mrnata tak i pro vetsi! Sleduji na facebooku i tam sdilim, Martina Boučková Rališová 🙂

 • Lucie L. 6.11.2017 at 13:51

  Dceři je rok, takže jsem zatím ani o žádném nepřemýšlela. Za ze svého mládí si pamatuju tak ABC, Mateřídoušku, Čtyřlístek a Makovici. Ale už teď se těším, až časopisy začnou dceru bavit :-).

 • Dana Charvátová 6.11.2017 at 13:52

  Dobrý den, My máme prozatím oblíbený Puntík, občas Sluníčko, Raketu znám a těším se, až děti dorostou. Dana

 • Markéta Š. 6.11.2017 at 13:53

  My na odebírání časopisů moc nejsme, máme všechny Hravé úkoly, co jedeme dokola, dceru to pořád baví, mě už tedy méně 🙂 A ještě pohádky – aktivity se samolepkami od Svojtky. O Raketě už jsem slyšela, ale to byla ještě moc malá. Teď jí bude 3,5, tak už zkusím nějaké starší číslo koupit, jestli se jí bude líbit. Mě se tedy líbí moc 🙂

 • Martina 6.11.2017 at 13:54

  Ahoj, zatím žádný časopis neodebírám pro děti, ale zvažuji právě Raketu. Díky za typy, je jich tu spousta.

 • Pavlína 6.11.2017 at 13:57

  Zatím jsme žádný časopis nezkoušeli, ale chystám se teď zkusit Puntík.

 • Veronika 6.11.2017 at 14:33

  U nás vede časopis Puntík. Zatím předplatné nemáme, možná pod stromek…Občas pořídím Raketu mini, velkou Raketu jsme zatím odkládali na později…Možná jí už zkusíme, chlupaté číslo vypadá moc pěkně.

 • Andrea 6.11.2017 at 14:36

  My pravidelne-nepravidelne kupujeme Slunicko a Ctyrlistek. chystame sa predplatit Puntika. Na raketu som pocula iba samu chvalu, tak o nej pouvazujem.Zaujimavy cadopi je podla mna i Hrana. Inak v det.casopisoch mi vadi reklama ale….

 • Anna Michlová 6.11.2017 at 14:37

  Pravidelně žádný časopis neodebíráme. Občas koupím Sluníčko, Medvídka Pú nebo Puntik a to je zatím vše. 😉 Jednou se mi dostal do rukou skautský časopis Ben Já Mína a ten se mi líbil moc, jen mi na něj přišel syn ještě malej, tak třeba za rok.

 • Katka 6.11.2017 at 14:50

  Časopis zatím žádný neodebíráme. Synovi jsou teprve 2 roky, ale velmi rád čte, takže si myslím, že na předplatné dojde.

 • Míša M. 6.11.2017 at 15:05

  Dobré odpoledne, my zatím žádný časopis nekupujeme. Ale chystám se pořídit předplatné Puntíku k druhým narozeninám. Já si pamatuji, že jako malá jsem měla ráda Médu Pusíka, ale ten už asi není :)). Pěkný den. M.

 • Aňa 6.11.2017 at 15:06

  Časopisy zatiaľ neodoberáme, ale keď ma nejaký zaujme, tak ho skúsim deťom (2,5 a 4,5 r.) kúpiť. Vždy ma na stánkoch rozčuľujú časopisy, ktoré lákajú nejakou pribalenou hračkou ale v časopise samotnom už nič zaujímavého a prínosného nie je. Skúsila som už kúpiť Puntík, ten sa mi docela páčil a deti ho tiež prezerali a využívali. Na Raketu som už tiež pár krát pokukovala, ale zatiaľ by to bol časopis, ktorý sa páči mne a deťom nie. Snáď do neho dorastú.

 • Iva Bidmonová 6.11.2017 at 15:16

  Ahoj, zatím ještě neodebíráme ale z dětství si pamatuji Sluníčko, Čtyřlístek a Méˇdu pusíka toho jsem milovala 🙂

 • Veronika 6.11.2017 at 15:17

  Časopis dětský neodebíráme žádný, ale Raketa vypadá krásně! 🙂

 • Viki Cervena 6.11.2017 at 15:19

  Ahoj. My si kupijeme Puntika a mame aj Raketu. Sledujem aj na FB. Viki

 • Klára Drdová 6.11.2017 at 15:26

  Od zari odebirame pro dvouletou Puntika a moc ji bavi, i kdyz jeste vsechno uplne “nedava”.. Raketa se mi hrozne libi podle recenzi, ale v ruce jsem ji jeste nemela.. Jen aby do ni dcera uz dorostla;-)
  sleduji vas i na fb a ig;-)

 • Kristýna Puszkailerová 6.11.2017 at 15:29

  Zatím odebíráme Puntíka a Benjamín.Raketa je moc zajímavé tip🙂

 • Leňu EčeKuče 6.11.2017 at 15:35

  Zatím neodebíráme nic, ale už se to blíží, syn už chodí brakovat tatínkovy plátky o pc hrách 😀

 • Lenka Č. 6.11.2017 at 16:48

  Zatím žádné časopisy neodebíráme, ale knížky čtu s dětmi velmi ráda. Do budoucna zvažuji odběr Puntíka, až mladší syn trošku povyroste. Raketa vypadá dobře, ale zdá se mi vhodná pro starší děti, než jsou ti naši kluci. Sleduji i na FB.

 • Míša 6.11.2017 at 17:03

  Dobrý večer!
  Časopisy zatím pravidelně neodebíráme, ale dcerkám (2,5 a 5) kupujeme Puntík například při nemoci, na dlouhou cestu a výlety. Časopis Raketa ale nejspíš bude pod stromečkem. Sledujeme i na fb!

 • Pavla 6.11.2017 at 17:21

  Oba máme se synem rádi Puntík. V obchode si syn ale často chce koupit Medu Pusika, který mi tak fajn nepřijde. Zná ho ale z Německa a má ho rád. Pavla+Max (3)

 • Alžběta 6.11.2017 at 17:21

  Zatím nic neodebíráme, synkovi je teprve půl roku. Ale tipy si ráda založím,až přijde čas. A zatloukačka je nádherná.

 • Petra 6.11.2017 at 18:19

  Dobrý večer,
  dceŕi jsou 4 a synovi 1,5 roku – občas koupim Sluníčko a mame i nějakou Raketu, ale zatim zaujali spíš mě. Snad k tomu dorostou.. (FB i IG jako Petra Bulínová)

 • Tana Š. 6.11.2017 at 20:03

  Zatim casopisy neodebirame, ale inspirace se vzdy hodi 🙂

 • Bloud. Well Bloud. 6.11.2017 at 20:14

  Odebíráme časopis Puntík a Ben Já Mína – Puntíka si zamilovala babička a Ben Já Mínu zase já. Původně je to časopis pro nejmenší skauťata, ale v poslední době si ho čím dál tím víc všímám v montessori apod. skupinách, tak mě to těší!

 • Hanka S. 6.11.2017 at 21:33

  My zatím žádný časopis neodebíráme, dcerka je ještě malá. Ale moc jí baví prohlížení knížek. Já jsem jako malá zbožňovala Sluníčko a Čtyřlístek 🙂

 • Lucie 6.11.2017 at 21:43

  Zatím ne.

 • Míša 6.11.2017 at 21:59

  Zatím neodebíráme, ale Raketa by možná stála za to….

 • Lenka Pejšová 6.11.2017 at 22:27

  Zatím jsme jen párkrát zkusili Puntík např. ve vlaku a měl celkem úspěch. instagram i FB sleduji

 • Tereza Spirhanzlova 6.11.2017 at 22:34

  Zatím žádný časopis neodebíráme. 2x jsme si koupili Sluníčko, ale syn (2,5r) byl na úkoly ještě malý. Zaujal mě časopis Puntik, tak ho možná zkusím koupit. A možná zkusíme i Raketu, vypadá dobře 🙂

 • Zuzana 6.11.2017 at 23:04

  Zatím ne, chystáme se na Raketu.

 • Markéta Němcová 6.11.2017 at 23:21

  Dobrý den, Míšo, moc děkuji za možnost soutěžit. Odebíráme časopis Raketa a Ben já mína, příležitostně koupíme Sluníčko, Hezký večer, M

 • Pavlína 7.11.2017 at 0:01

  Hezký den, odběr novinek je perfektní.:-)
  My zatím žádný časopis neodebíráme, spíš kupujeme náhodně, třeba když jedeme na výlet vlakem, aby cesta lépe utíkala… Zkoušeli jsme Pusíka, Sluníčko, Puntík, Mašinku Tomáše…. U našeho dvouleťáka vede Puntík a Tomáš, ale jsem ráda, že ho to baví a vydrží poslouchat, ukazovat, hádat, jen na to malování zatím moc “nejsme”.:-)
  Díky za krásné soutěže.

 • Eva 7.11.2017 at 0:12

  U nas frci Bumik a chystame se na Puntika. Raketu take zvazim…podle clanku to vypada skvele. I ocenim ze je bez reklam. Dekuju Eva

 • Sabina 7.11.2017 at 0:59

  Dobry den. Vsichni tu chvali Puntik,tak asi budeme muset jeden koupit. Zatim jsme spis na knizky. Cteme je ted v metru a pred spanim. Jezisek prinese nove,uz se tesim na listovani jimi. Casopis Raketa vypada úchvatne. Vzpominam na sve detstvi,kdy pro me nejlepsi knihou byla Dasenka,Spalicek pohadek a Deti z Bullerbynu a pak jsem cetla rovnou Kytici,jsem rada,ze svet detskych knih je nyni tak bohaty. Vami popisovane cislo Rakety urcite nesmi chybet v nasi knihovnicce,vzhledem k tomu, ze se syn jmenuje Patrik Chlup:). Zatloukacka vypada zajimave,syna opravare.by urcite moc bavila. Hezky den.

 • julka 7.11.2017 at 1:16

  zatial nic neodoberame, ked nam napadne, kupime nieco prilezitostne

 • Bara Molkova 7.11.2017 at 7:14

  Dcera ma necely rok, zatim zadny casopis nekupuju, ale uz se tesim jak nastane ten cas a omrknu co se stalo s temi co jsem dostavala ja, a taky na objevovani tech novych. Vim, ze je toho dost 🙂

 • Markéta 7.11.2017 at 7:29

  Zatím máme odzkoušený Puntík a Sluníčko, časopis Raketa jsem dodnes vůbec neznala 🙂

 • Lucka 7.11.2017 at 7:52

  Obcas koupim Slunicko, ale maleho to ve 2 letech moc nebavi. Mam zalusk na Raketu, ale ta by byla zatim spis pro me 🙂

 • Eliška 7.11.2017 at 7:52

  My pomalu začínáme s Puntíkem.

 • Lenka Jarošová 7.11.2017 at 8:32

  My zatím žádný časopis neodebíráme, ale celkem se mi líbí Puntík – máme dvě čísla doma 🙂 Sleduji na FB jako Lenka Jarošová a na IG jako moje_tvoreni_muj_relax, Přeji krásný den Lenka

 • Monika 7.11.2017 at 8:33

  Odebíráme časopis Puntík a Kutílek :-). Dcerka ráda tvoří.

 • Kateřina 7.11.2017 at 8:34

  Protože máme doma “vláčkofila” tak musíme každý měsíc odebírat časopis Mašinka Tomáš 🙂 Je to super pro děti cca od 3 let – je to hodně poučné a děti se učí barvy, tvary, lepí obrázky atd.

 • Dana 7.11.2017 at 8:36

  Prave jsem objednala Raketu, tak jsem zvedava 😉

 • Martina 7.11.2017 at 8:40

  Dobrý den, občas koupím Sluníčko, slyšela jsem chválu na Puntíka, zatím jsem ho u nás neviděla, tak se budu muset poptat 🙂

 • Tereza Hanulikova 7.11.2017 at 8:47

  Zatím žádný neodebirame. .ale v planu je puntík

  Sledují fb i instagram 😉

 • Ingrida Řeháková 7.11.2017 at 8:49

  Dětský časopis neodebíráme, občas koupíme Barbie časopis, občas Sluníčko, někdy Lego,… dle toho na co mají děti zrovna náladu. Časopis Raketa jsem zaznamenala až tady, asi se na něj taky podíváme :-).

 • Kačka 7.11.2017 at 8:49

  Pravidelně odebíráme jenom sluníčko. Jinak zatím preferujeme knížky.

 • Lucka 7.11.2017 at 8:58

  Zdravím odebíráme ABC a Mateřidoušku. Časopisy z článku neznám tak děkuji za tipy.

 • Andrea 7.11.2017 at 9:05

  My začali odebírat Puntík a zatím jsme všichni spokojeni 😊
  Sleduji i na fb (Rhea Silvia Askania )

 • Ivona 7.11.2017 at 9:09

  My zatím Sluníčko a Puntíka. Zkusili jsme i Méďu Pusíka, ale ten tedy nenadchl. Raketu jsem neznala, určitě ji vyzkoušíme.

 • Lenka Lukešová 7.11.2017 at 9:29

  Dobrý den, časopis Raketa vypadá moc fajn, u nás kupuje dceři časopisy babička vždy když přijede a vozí ji Sluníčko a Předškoláka, určitě bychom mohli zařadit ještě další, je to u nás oblíbená činnost 🙂

 • Zuzka 7.11.2017 at 9:32

  Máme předplacený časopis Puntík a kupuju občas Méďu Pusíka. Někdy i Rozmarýnku pro děti

 • Eva H. 7.11.2017 at 9:53

  Dobrý den, my odebíráme docela nově Ben Já Mína a Puntík( ten mám ráda, protože se zapojí obě děti 2+ a 5+) a často kupujeme Čtyřlístek, tan má rád hlavně starší syn.
  Raketa vypadá moc pěkně!

 • Misa 7.11.2017 at 9:55

  Jednim z darku k blizicimu se svatku bude práve predplatne Puntika.Par cisel.uz mame a moc se detem libi

 • Petra 7.11.2017 at 9:55

  Se starsi triletou dcerkou jsme zatim parkrat koupily casopis Dracek. Ja jako dite milovala Mareridousku. Raketa vypada paradne, mozna uz bysme ji mohly s dcerou zkusit, byt je asi pro starsi, ale urcite me ostatni maminky inspirovaly ke zkousce Puntika.

 • Peta 7.11.2017 at 9:57

  Opet super inspirace 🙂 u nas zatím časopisy moc nefrci, občas koupime Puntik nebo Slunicko. Raketa ale vypada dost dobře, tak uz se tesim az k nam taky zaraketi 🙂 sleduji vas holky všude 🙂 na FB i instagramu 🙂

 • Kristýna 7.11.2017 at 10:57

  U nas vede slunicko a puntík.Ale jeste premyslim co pro 10ti letou holčičku..
  Krisstynkac@seznam.cz

 • Hemama 7.11.2017 at 11:00

  Děkuji za emailový odběr, nastavila jsem si i hromadné objednávky a vše funguje, díky.
  FB nemám, takže jsem ráda, že se letos mohu adventního kalendáře zúčastnit :-).

  Odebírali jsme časopis Sluníčko, ze kterého byla 2,5letá dcera nadšená, ale po letošní jarní změně vedení a změně obsahu (spíše pro starší) ho už ani nečteme, takže předplatné neobnovíme.
  Jsme nadšené z nového časopisu Puntík a chceme vyzkoušet Rozmarýnku. Raketu považuji za spíše pro školní děti, obsahem i výrazem.
  Mně samotné se nejvíce líbí ilustrace Venduly Hegerové, přijdou mi pro nejmenší děti krásně vlídné, prostě “dětské”. Proto u nás vede u nyní skoro 4leťačky Puntík.

 • Michaela 7.11.2017 at 11:55

  ahoj Míšo, my máme rádi časopis Kutílek, na ten vždycky kluci 2,5 a 4,5 čekaj a hned se pustí do práce. A dostala jsem tip na časopis Puntík.
  Díky za soutěž, FB i INS sleduju. Míša

 • Jana 7.11.2017 at 13:11

  Ahoj, máme dva klučíky 5 a 3 roky, odebíráme Raketu. Mě baví celá, staršího jen cca půlka. Schovávám na další roky 🙂

 • Zuzana Vacková 7.11.2017 at 13:22

  Dcera dostala ke čtvrtým narozeninám předplatné časopisu Puntík. Baví nás obě.

 • Iva 7.11.2017 at 13:56

  My odebíráme právě Raketu 🙂

 • Le 7.11.2017 at 14:07

  zatím si vystačíme s knížkama..tak časem:)

 • Dáša Kovalová 7.11.2017 at 14:18

  Ujizdime na casopisu Puntik, zatím.

 • Barbora 7.11.2017 at 14:49

  Casopis zatim neodebirame zadny,ale Raketa by se nam moc libila.Krystufka zatim zajimaji jen knizky

 • ZuzKa 7.11.2017 at 15:01

  Dcera má zatím předplacený časopis Puntík.

 • Monika 7.11.2017 at 15:07

  Raketu znám a moc se mi líbí. Ale zatím žádný časopis neodebíráme. Když neležíme v knížkách, tak kluci pořád něco dělají. Na tom nám zatím nezbyl čas:) Ale zimní čas bude na takové novinky ideální (si říkáme:)). Jinak jste se zatloukačkou trefila…kluci rakety a vše, co lítá milují a já mám tuhle zábavu na seznamu vánočních dárků:) Hezký den, Monika:)

 • Vladka 7.11.2017 at 15:13

  Pokukujem po nejakom, zatiaľ neodoberame žiaden. Mám chlapcov 1 a 4, raketu by starší už asi zvládol.. 😀

 • Eva Uldrichová 7.11.2017 at 15:41

  Zatím jsme si doma vystačily s poděděnými staršími čísly Sluníčka, sem tam nějaký časopis dostanem od babiček. Jednou jsem koupila Raketu, ale byla na dceru ještě složitá, tak putovala ke kamarádky starší holčičky a ta ji chválila moc.
  Na IG sleduji jako uldrie.
  Díky!

 • Ivet 7.11.2017 at 16:00

  Klucí mají tři roky a druhý šest měsíců, časopisy tedy zatím tolik nefrčí, ale občas starší vytáhne HRANU -HRA NA (statek, hasiči, vláček apod.) tématické, pěkné časopisy. Těším se až ‘doroste/ou’ na Raketu :).

 • Proprepiaf 7.11.2017 at 17:27

  My kupujeme časopis Sluníčko a Mašinku TOMÁŠE 😀 A chce to změnu 😉

 • Silvia 7.11.2017 at 19:20

  Myslím že na trhu je hodně kvalitních dětských časopisů, a určitě do budoucna po nějakém spíš naučném poohlídnu, ještě jsme ale ve věku kdy stačí leták s pejskama 😀

 • Zuzana Kudrnová 7.11.2017 at 19:21

  Zatím neodebíráme, ale už po ničem pokukuji. Díky za inspiraci.

 • Romča 7.11.2017 at 19:31

  Zatím máme oblíbeného puntíka, ale až povyroste….hodně povyroste 🙂 chtěla bych odebírat časopis ABC, mě se jako dítěti moc líbil, tak snad tomu bude tak i u nás.

 • Lenka Quintero 7.11.2017 at 20:20

  Žádný řasopis jme zatím dětem nepředplatili, občas kupujeme Sluníčko, ale dost se zhoršilo. Raketa se mi taky moc líbí a pár už jich máme, i když jsou staršímu synovi teprve 4. Vždycky se tam nade dost i pro tento věk a zároveň to beru jako investici do budoucna. Taky Dráček není špatný, líbí se mi tam ilustrace.

 • Jana 7.11.2017 at 20:20

  Zatím s dcerou oblíbený časopis nemame, ale já sama jako malá kupovala Méďu Pusíka:-)

 • Klára Nečasová 7.11.2017 at 20:20

  Pusík a Sluníčko, ani ne tak kvůli obsahu, ale ukecají mě v supermarketu u pokladny, kde je mají…

 • Simona 7.11.2017 at 20:44

  Dcera je zatím ještě na časopisy moc malá. Ale já jsem v dětství měla moc ráda Méďu Pusíka, tak mám v plánu se vrátit do svých dětských let s dcerkou.

 • Alice Gažarová 7.11.2017 at 21:17

  Pravidelně nic neodebíráme. Ale sem tam koupíme Pusíka (podle toho, co je zrovna za číslo) a dcera má ráda Disney princezny, ale hlavně kvůli těm přiloženým dárkům. Podle komentářů musím zjistit, co je to ten Puntík a Ben Já Mína.
  Sleduji na FB i IG.