Adventní kalendář na blogu!

Ten rok tak neskutečně utekl. V minulém roce byl na blogu prvně adventní kalendář a letos ho pro vás s holkama chystáme zase. Už zítra začínáme první „pseudoadventní“ nedělí. První článek, první inspirace a taky první možnost něco vyhrát. Letos se do kalendáře zapojila fůra partnerů našeho blogu, od kterých jsem vybrala naprosto top dárky a jsem si jistá, že pokud se vám líbí blog, budete nadšení 🙂 ! Něco však letos bude jinak…

Dlouho předlouho jsem zvažovala, jak pojmout podmínky účasti v adventním kalendáři. V minulém roce byla nutnost mít Facebook a úplně to vyřadilo všechny z vás, kteří ho nemáte, i když na blog chodíte rádi a čtete ho. Díky nové podobě blogu už je tu ale možnost články sledovat, i když nejsem na Facebooku ani Instagramu a touhle cestou letos půjdeme.

Účelem adventního kalendáře není nalanařit na blog stovky nových soutěžílků. Naopak, adventní kalendář a všechny dárky jsou odměnou pro vás, kteří to tu máte rádi, holky a naše články znáte a sledujete je pravidelně. 

Pravidla soutěže

A v souvislosti s možnými změnami, které už Facebook testuje a možná se nevyhnou ani mě, bude podmínka pro účast v soutěžích jen jedna, a to odběr novinek na blogu prostřednictvím e-mailu. Kdo má články rád, toho zpráva o nové události potěší. Vím, že tím přijdu o spoustu soutěžících a „nenalovím“ nové tváře, ale vy budete mít alespoň větší šance na ty krásné výhry!

Facebook testuje variantu, kdy se v budoucnu na vaší domovské stránce nebudou zobrazovat žádné příspěvky od firem nebo funpage (mezi které se řadím i já 🙁 ). Můj příspěvek se k vám dostane buď tak, že si ho sami aktivně najdete v kategorii firem (kde budou ale i ty, které jste si sledovat nedali) nebo ho já zaplatím a dám propagovat, což dělat neplánuji. Proto je nejjistější formou připomínky právě email. Vaše adresy nebudou nikdy využity ani předány nikomu jinému. 

Stále ale zůstane možnost zvýšit šanci na výhru a to pokud nás sledujete na Facebooku nebo Instagramu, případně budete článek na Facebooku sdílet, pak zařadíme vaše jméno za každý splněný bod do slosování navíc.

Jak na odběr novinek

Odběr novinek si přihlásíte na blogu hned na jeho úvodní stránce. Hned pod čtvercovým menu, kde se rozhodujete jaké články vyfiltrujete, najdete formulář s názvem Ať ti nic neunikne. Tohle místo vyplníte a pak už v soutěži nemusíte nikde veřejně vypisovat své mailové adresy.

Doufám, že se těšíte 🙂 My už zas žijeme mezi krabicema 😀 a kocháme se vším, co vám budeme letos posílat! Zítra začínáme 🙂

Už to začalo!

Den 1: Vyhraj zatloukačku: Časopis Raketa
Den 2: 2 balíky výher: Odkud přicházejí děti?
Den 3: Vyhraj FirstBIKE: Hotel Leyla Frymburk 

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

19 Comments

 • Petra Hečová 4.11.2017 at 21:32

  Budu se těšit. Bude to určitě dobrá inspirace (když už nic nevyhrajeme :-))

 • Verča S 4.11.2017 at 21:38

  Je mi jasné, ze určitě nic nevyhrai, ale stejně se těším jako malé ditko na Ježíška a každý den budu napnuta 🙂

 • Kateřina Bednářová 4.11.2017 at 21:42

  Díky moc (krom jiného) o novém záměru facebooku, to je docela nepříjemné, jednak sleduji přes facebook vícero stránek a druhak nějaké stránky také spravuji a tím pádem se mě změna týká poměrně razantně a od facebooku o tom zatím nemám žádnou informaci, díky Vám si o tom pozjistím víc, nevěděla bych to!

  • Martina Eignerová 5.11.2017 at 9:30

   Mám to úplně stejně, také mám stránky na FB a vůbec jsem o chystané změně nevěděla 🙁
   Já moc nestíhám s dvouletou a tříměsíční dcerkou, takže upozorňování na FB bylo moc fajn. Tak alespoň email. Ještě dotaz, padá to do hromadné pošty, nebo ne? Nevíte někdo. Krásný víkend

 • Petra 4.11.2017 at 21:42

  Moc se těším 🙂

 • Verča 4.11.2017 at 23:28

  Ten facebook mě opravdu štve. Ale aspoň takto, když mi přijde avízo na email neunikne žádná novinka z tvého blogu. Už se moc těším. Verča S.

 • Veronika, facebook Foto VP 5.11.2017 at 1:26

  Miluji vánoční čas a Vánoce samotné. Moc se těším. Už i jen proto, že dcerce už jsou 4 roky a už tedy vánoce prožívá také. Užívá si přípravy, pečení, tradice takové… Takže pokud, a já vím, že ano, u Vás Míšo zase najdeme nějakou fajnovou inspiraci pro cokoliv, bude to fajn. A nápad se soutěží, to je taková třešnička na dortu. A věřím, že jste si dala s holkami záležet, takže jsem napnutá jako struna 😀

 • Bara M. 5.11.2017 at 7:29

  dobre rano, uz se moc tesim 🙂

  • Míša 5.11.2017 at 8:59

   Dobré ráno 🙂 To jsem ráda. K prvnímu článku by vám mělo dojít již upozornění emailem (jakmile tady bude), tak se hned uvidí jestli vám to funguje 🙂 Krásnou neděli. Míša a holky

 • Michaela Hofericova 5.11.2017 at 7:35

  Kvůli reklamám a tomu, že mi facebook hází co chce, sleduju spíš instagram a blogy si projíždím svoje oblíbené večer… Ale hodím si sledování do e-mailu a budu se těšit na kalendář. 🙂 loni to bylo super.

 • Jana K. 5.11.2017 at 7:38

  😍😍😍

 • Hana Dlouhá 5.11.2017 at 7:54

  já jsem trochu zmatená. Když už mám přihlášené novinky dávno, tak jsem automaticky zařazená a nic jiného dělat nemusím?

  • Míša 5.11.2017 at 8:58

   Dobré ráno Hani, přesně tak to je 🙂 Podmínku máte splněnou a pak už si jen vyberete z článků, co vás bude bavit a o to si můžete v komentářích pod článkem zasoutěžit 🙂 Budu se těšit. Krásný den. Míša

 • Tereza K. 5.11.2017 at 11:49

  Můj muž dneska čekal Mikuláše… 🙂 Že začíná advent mu radši ani říkat nebudu. Mohl by za tři týdny začít zdobit stromek 😉 Moc se těším na inspirativní články a děkuji za možnost soutěžit o, zajisté, skvělé ceny.

 • Hana Tesařová 5.11.2017 at 14:28

  Ráda čerpám inspiraci

 • Michaela 5.11.2017 at 19:41

  Prosim o odber newsleteru, dekuji

 • Iva 6.11.2017 at 10:36

  Už se moc těším 🙂 sleduji vás převážně na FB přes telefon některé články, kde potřebuji větší monitor, tak čtu na blogu na počítači 😀 vaše stránky jsem objevila vloni touto dobou, začala jsem je sledovat hlavně kvůli adventnímu kalendáři a za ten rok se stal mým jediným pravidelně čteným blogem. Vzhledem k tomu, že máme doma čtyřletou čertici, tak hodně čerpám inspiraci na knihy, vybavení pokojíčku, oblečení…. mám poznamenané i některé odkazy na výlety, ale to jsme zatím ještě nevyzkoušeli… moc se těším na další články a přeji krásný advent 🙂 Iva

 • Marie 14.11.2017 at 11:32

  Mám přihlášený odběr novinek emailem a sleduji vás na FB. Pokud se chci zúčastnit některé soutěže, je třeba dát jeden kometář k soutěži tady na blogu a další komentář na FB (pokud chci využít toho dalšího bodu za sledování FB do slosování)? Není mi moc jasné, jak třeba v případě sdílení příspěvku na FB poznáte, že ho máte přiřadit k mému emailu, na který mám přihlášený odběr novinek a zařadit mě tedy do slosování víckrát. Podotýkám, že na FB mám jiné jméno než na emailu a používám jiný email, než na který mám registrovaný FB. Omlouvám se za možná trochu „technický“ dotaz, ale prostě mi to nejde do hlavy 🙂

  • Míša 14.11.2017 at 11:49

   Dobrý den, děkuji za dotaz. Pokud nemáte stejně jméno tady i na fB, tak mi to musíte tady napsat vy. Já to jinak nemám jak poznat. Komentovat stačí jen tady a sem vše napsat 😊 hezky den

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×