první slůvka v jiné řeči | Mortimer Englisg club

Od letošního října začala holkám první angličtina 🙂 . Obě dvě se staly malými ambasadorkami v angličtině, kterou vám dnes chceme nadělit. Sama pro sebe jsem cítila, že dokud neumí pořádně mluvit po našem, tak je do žádných jazyků tlačit nebudu a ona se to tak nějak hezky vyřešilo samo. O angličtině totiž začaly obě mluvit na jaře a řekli jsme si, že to zkusíme.

A můžeme chodit na angličtinu?

Co si budeme povídat, angličtina už je kroužkem, kde nejde jen o hraní, ale v mých představách už to je učení, které se hrou trochu maskuje. Jenže bude je to bavit? Fakt to vydrží každý týden a budou se tam těšit? Ze všech důvodů, které jsem na tom nacházela, jsme vyvodili závěr, že rozhodně je prvně necháme si angličtinu zkusit. A rozhodnou si ony dvě.

Mortimer English Club

Prosondovala jsem centra a kroužky, které máme v dobrém dojezdu, ideálně došlapu 😀 , a zaujala mě centra Mortimer English Club, které jsem znala už dříve, protože mi pro holky nabízeli lekce vyzkoušet a já věděla o co jde. Že máme pobočku tak blízko byl nemalý bonus, takže jsme se v červu vydali na první zkušební lekci.

Mortimer English Club je originální koncept navazující výuky anglického jazyka od nejmenších dětí. Mnohaletá tradice, ověřená metoda, vlastní výukové materiály, kvalitní a pravidelně školení lektoři. Co se mi taky líbí, že jsou oficiálním přípravným centrem pro celosvětové uznávané cambridgské zkoušky a pro mě je to takovým puncem kvality a individuálního přístupu.

Před lekcí si holky počkaly v herničce, která je (co si budem povídat) lákala přijít zase 😀 , i když ještě netušily, jaká hodina bude 😀 . Já si prohlídla všechny výukové materiály a svět kouzelníka Mortimera je zábavný, hravý a spolu s CDčkem i pro holky dost atraktivní.

Mortimer je rytíř ze středověku. Bydlí na opravdovém hradě a spolu se svými kamarády, drakem Malcolmem, netopýrkou Betty a svým strýcem, čarodějem Godfreyem zažívá velká dobrodružství. A když už středověká dobrodružství nestačí, stačí za úplňku kouzlit a přenést se v čase….. 

Každá úroveň má své vlastní materiály, takže nás se týká úroveň Children 1, ale děti mladší mají ještě verzi English for Little Ones – děti v období od 15-18 měsíců nebo English for Minis – od 2 do 4 let.

A víte jak jsem se dověděla o Mortimeru prvně? Kamarádka se s dětmi stěhovala z jednoho konce republiky na druhý a tehdy si pamatuju jak říkala, že jediné co dětem zůstane je angličtina. Mortimer English Club má totiž pobočky po celé republice a všechny jedou ve stejných kolejích 🙂 .

Zkušební lekce a vůbec první anglická slůvka

A tady už je naše červnová lekce. Nechtěla jsem ji na blog tahat dřív, protože jak můžete hodnotit vše po jedné lekci? Teď už máme za sebou měsíc a už o přístupu a reakcích holek vím zase víc. První ukázková lekce je pro všechny zdarma a my ji využili v dětské akademii Rolnička 🙂 .

Holky uvítala Olga Hollý, která holky zaujala na první dobrou a to je vždycky polovina úspěchu. Třída je spíš hernou, kde se děti posadí na polštářky a už odfrčí směr Anglie 🙂 .

Barvy. barvy, barvičky

Během ukázkové hodiny jsme vyzkoušeli takový průřez vším možným a jak dovolily holky, tak postupovala Olie dál 🙂 . Projeli jsme barvy, které si holky nejdřív ukázaly na kostce a pojmenovaly je…

Zaujalo mě, že po celou dobu na ně mluví lektorka anglicky. Větu řekne první anglicky, následně ji řekne česky. Takhle po celých 45 minut 🙂 . Holkám to nedělalo nejmenší potíž a spolupracovat vydržely celou dobu.

Barvičky házely kostkou, nacházely předměty, které jsou v daných barvách, hrály na schovku s barevnými hračkami.

Počítám, počítáš, počítáme

Celá lekce byla opravdu víc hravá a po celý čas šlo o takové propojení montessori a dalších prvků s angličtinou. A to je ten faktor, proč se holky těšily a chtěly přijít znovu. To, že se tam mluvilo anglicky totiž cítily jako bonus navíc. Primárně je to pro ně kroužek, kde si chodí hrát.

Plácačkovaná aneb poznej zvířátko

Krom barviček a počítání si prošly holky i domácí zvířata. Byl to pro ně zážitek, který od té doby chtěj praktikovat i doma (nebojte, naší kočku Kesie z toho úspěšně vynechaly 😀 ) a já se jim nedivím, taky bych se tim slušně vybila 😀 .

Připrav se na start a až uslyšíš anglické slůvko zvířátka, co nejrychleji ho plácačkou zastavíš, ono už ti neuteče 😀 . Hra, která je rozesmála, pobavila a naučila všechny základní zvířata.

Rozhodly se a letos spíkujem a malujem

Po zkušební lekci jsem se snažila z holek nic moc netahat a dát tomu dva týdny oddych. Po téhle době jsem to pak vytáhla mezi aktuality a řešilo se, zda opravdu tu angličtinu chtějí nebo si vyberou kroužek jiný. Tak trochu jsem tušila, že pak přijde touha po dalších pěti kroužcích a to prostě nedáme 🙂 .

Přesto všechno holky vybraly angličtinu jako svůj kroužek číslo jedna, ke kterému přidaly malování a tím věděly, že končíme. Samotnou mě to překvapilo, na druhou stranu respektuji a jsem ráda, že je ta jejich touha podporuje v tom, že si z hodin domů nesou víc než jen plácání zvířátek 😀 .

Mortimer English Club to má ovšem zmáknutý velice dobře, protože jakmile děti přihlásíte do kurzu, mají veškeré materiály každý ve své kabelce a na tu se holky klepou každý týden 😀 .

Co si pamatují a jak se těší na další týden?

A přesně takhle to teď vypadá každý týden u nás. Odvedu, zamávaj a letěj. Za necelou hodinku vyzvedávám a v lekci jsou vždy celkem 4. Znamená to, že na ně má lektorka spoustu prostoru, času a opravdu jsou lekce hezky individuální a zaměří se na dítě, ne na „osnovy“.

Od téhle chvíle taky uvidíte na blogu 1x měsíčně článek na téma děti a angličtina, kde se pokusím najít zase nějaké hezké tipy, ukážu jak postupují holky a já tak alespoň donutím sebe, abych s holkama tu angličtinu podpořila i doma 🙂 .

4. ADVENTNÍ OKÝNKO: Začněte s angličtinou u Mortimera

A protože na náhody nevěřím, bylo to od samého začátku jasné 🙂 . Za výhru v MAMABlogu roku, za kterou vám letos znovu děkujeme, jsme vyhráli pro první místo poukaz na 10 lekcí zdarma do libovolné školy Mortimer English Club.

A protože holky už tady mají domluvenou celoroční angličtinu a staly se takovými malými ambasadorkami, chci tenhle poukaz poslat někomu z vás 🙂 .

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Pro účast v soutěžích je nutné odebírat novinky na blogu emailem. Odběr si snadno přihlásíte na blogu dole v zápatí, kde vyplníte email do políčka tabulky o zasílání novinek. Blog vám pak pošle zprávu, kdykoli se tady objeví nový článek 🙂 Odběr zkontroluji dle vyplněného emailu.

2. Odpověz na otázku zde na blogu nebo na facebooku: Máte poblíž svého bydliště některou pobočku Mortimer English Club (vybírej tady – klik)?

3. Pokud sleduješ náš Facebook MK life / mom of 2 & our life a okomentuješ nám tam tento článek „soutěžím na blogu“, zařadíme tvé jméno do losování ještě jednou.

4. Pokud budeš soutěž sdílet na Facebooku, zařadíme Tě do slosování opět ještě jednou. Šance vyhrát je tak vyšší.

Soutěž končí ve středu 21.11.2018,  výherce vyhlásíme na blogu v tomto článku.


NEPŘEHLÉDNĚTE OČ BĚŽÍ NA INSTAGRAMU (KLIK!), DNES JE TO KRÁSNá kniha Animalium

MUDr. Michala Knězková

All posts

158 Comments

 • Marie 15.11.2018 at 16:08

  Nejblíž máme Prahu 5/13. Podle recenze to musí být super. Nejstarší by si to určitě rád vyzkoušel.

 • Michaela Giercuszkiewiczová 15.11.2018 at 16:24

  Nejblíže máme Frýdek Místek, dcerka by to mohla zkusit, zatím ji nadchne skoro vše.

 • Kateřina Klimentová 15.11.2018 at 16:24

  Tak anglická slovíčka u nás také občas padají a to právě díky dovolené,kde slyšela jiný jazyk. Tyhle lekce by ji mohly i bavit, když vidím ty Vaše spokojené holčičky. A super je, že pobočku máme kousek Odolena Voda.

 • Eliška 15.11.2018 at 16:25

  Máme nejblíže Prahu 8 a Prahu 10, ale případnou výhru bych přenechala kamarádce pro jejího syna. Ten náš 2letý prcek řekne sotva pár slov česky, takže na angličtinu má ještě čas 🙂

 • Katka 15.11.2018 at 16:29

  Tohle je dárek, který bych si pro dceru hrozně přála. Ve školce mají angličtinu a zatím jí to hrozně baví, tak bych to ráda podpořila i kroužkem 🙂 Ten v Holešovicích v Tančírně by nám vyhovoval nejvíc, už jsme tam chodily cvičit, když byla malinká 🙂

 • Hana 15.11.2018 at 16:30

  Pobliz skolky mame pobocku na Praze 4!

 • Tereza Beza 15.11.2018 at 16:34

  Toto bych si přála pro dcerku, příští rok chci přihlásit. Nejbližší Praha 8:-)

 • Lenka 15.11.2018 at 16:34

  Nejbližší máme Prahu 10. Musí to být super. Dcera 3 roky, chodí na angličtinu a je nadšená, už umí krásně barvičky, písbičky. Určitě jí budeme podporovat a rozvíjet dál.

 • Denisa 15.11.2018 at 16:35

  Diky bohu mame Benesoooov jupiii

 • Lucie 15.11.2018 at 16:42

  Frýdek Místek, angličtina už nám začala ve škole..

 • Monika MIKULOVÁ 15.11.2018 at 16:42

  Ano, mame Usti nad Labem, kde bydlime

 • Jana Herr 15.11.2018 at 16:45

  Praha 5 nebo Praha 4 🙂

 • Ivona 15.11.2018 at 16:47

  Nejblíže máme pobočku na Praze 5/13 a Praze 6. Přístup k výuce cizích jazyků u dětí mám velmi podobný jako Vy – až se syn pořádně naučí svůj mateřský jazyk, začne s nějakým cizím. Měla jsem do budoucna v hledáčku jinou, konkurenční, školu, a moc díky za tip na tento koncept. Velmi mě zaujal. Jelikož je na to syn ještě malý, případná výhra by byla pro dceru přítele 🙂

 • Barbora Novotná 15.11.2018 at 16:49

  My máme nejbližší pobočku na Praze 10 a podle článku to vypadá suprove určitě bychom využili

 • Nikol Turekova 15.11.2018 at 17:02

  Nemame pobocku pobliz,takze se nebudu ucastnit souteze. Sama jsem lektor AJ a byla jsem na ukazkove hodine Helen Doron a prislo mi to teda silene. Urcite vice jak 6 deti ve skupine, hodina mela trvat 45 min, z toho 10 min koukaji na anglickou pohadku a pak delaji cviceni v sesitech s rodici. Cista prace lektora max 30 min, castka naprosto silena (plus ucebnice i pro 2-3lete).Mozna za rodileho mluvciho ano(nastesti mame 1 den ve skolce), ale za lektora, co rika Hanicko come here..nebo ze pes dela haf haf v anglictine apod rozhodne ne

 • Jarmila Novackova 15.11.2018 at 17:13

  Uprimne me mrzi ze nemam pobocku nikde blizko. Tehle souteze se neucastnim. Chci jen rict ze vyhra je krasna. Syn 4 roky par sluvek zna (barvy a cisla do 10) diky obcasnym videiim na youtube. Ale porad si rikam ze kdyz neumi poradne cesky, ze ho nebudu zatezovat cizi reci. Snad mu to jednou pujde a bude mit vlohy po me, ne po manzelovi 😀

 • Alžběta 15.11.2018 at 17:23

  Ano,na Praze 13 v RC Hvězdička. Ale případnou výhru bych asi darovala. Synovi je teprve 1,5 a mluvit se sice snaží, ale 😀

 • Katerina Kmecova 15.11.2018 at 17:24

  Na angličtinu se také v budoucnu chystáme. Máme poblíž pobočku na Kobylisích, takže asi se synem vyzkoušíme.

 • Hanka 15.11.2018 at 17:24

  V Ústí nad Labem máme 🙂

 • Petra 15.11.2018 at 17:28

  Praha 5/13 je asi nejblíže.

 • Lenka 15.11.2018 at 17:30

  Nejblíž máme Pilné včelky na Hájích. Dcera to tam zná, což je určitě velké plus 🙂

 • Lucie Kuchařová 15.11.2018 at 17:32

  Jsme tak na půli cesty- Říčany nebo Praha 10. 🙂

 • Denisa Hájková 15.11.2018 at 17:56

  Juuu mame ve Zline 🙂

 • Kata 15.11.2018 at 18:11

  Moc dekuji za super tip! Nejbliz máme pobocku v Odolene Vode 🙂

 • Hana Štarhová 15.11.2018 at 18:18

  Nejbliz mame v Ricanech, uz jsme s dcerkou pokukovaly 🙂

 • Drahuše 15.11.2018 at 18:18

  V Ústí nad Labem, supeer,diky za tip.

 • Jana 15.11.2018 at 18:22

  Vůbec jsem nevěděla, že je pobočka i u nás v Jablonci 🙂

 • Lucie 15.11.2018 at 18:22

  Já moc děkuji, jak jsem koukala tak jsem ani nevěděla,že máme pobočku 7 minut od baráčku na Hájích Praha 4 😀

 • Michaela Kratochvílová 15.11.2018 at 18:29

  My máme nejbližší Říčany nebo Praha-Haje 🙂

 • Anna Hrabinova 15.11.2018 at 18:31

  Díky za tip, nevěděla jsem, že ve Zlíně máme taky 🙂

 • Eva Kalinova 15.11.2018 at 18:38

  Nejblíže máme Prahu 10.

 • Zuzana 15.11.2018 at 19:22

  Nejblíže Kamýk Ph 4. 🙂

 • Iveta 15.11.2018 at 19:31

  Nejbližší je v Říčanech kam jezdíme na modeláře a intercross se starším synem. 4 a půl letý ještě žádný kroužek nemá.
  Iveta

 • Lenka K. 15.11.2018 at 19:32

  To je supr, máme jeden Mortimer přímo u nás v Brandýse n. L.. Tak to stojí za zvážení. Jen abychom to s množstvím kroužků nepřepískli 🙂

 • Karolína 15.11.2018 at 19:39

  V Českých Budějovicích pobočka není, dcera chodí do Helen Doron, koncept je podobný a taky se jí to moc líbí. Hlavně jí to jde úplně přirozeně, což se o mně říct nedá. Ale teď jsem objevila Kreativní slovník, který je skvěle vymyšlený, tak snad se ve slovní zásobě zase o kus posunu.

 • Leni 15.11.2018 at 19:47

  máme nejblíž pobočku na kobylisích, doteď jsem o tom vůbec nevěděla. je mi moc sympatický váš přístup ke kroužkům, k cizímu jazyku (a vlastně i přístup ke všemu ostatnímu :D). také se do angličtiny nehrnu, čekám, až dcera bude umět pořádně vyslovovat a až projeví zájem. ale výhra by bodla i tak, alespoň bychom vyzkoušely a třeba by mě překvapila… 🙂

 • Janka 15.11.2018 at 19:52

  my máme nejblíž Zlín 🙂 Takže super, Určitě bych vyzkoušela 😀

 • Markéta 15.11.2018 at 19:55

  V Liberci bohužel pobočka není, takže supky dupky do Jablonce. Ač jsem sama učitelka Aj, tak moje dcera chodí, jak ta kovářova kobyla, bosa🤨Par slovíček se mi ji už tedy podařilo naučit, ale doma neumím najít systém, jak pravidelně na to.

 • Petra 15.11.2018 at 19:58

  U nas ve meste bohužel pobocka neni ani nikde pobliz, takze pokud bych vyhrála, tak bych poukaz venovala kamarádce 🙂 Petra

 • Markéta K. 15.11.2018 at 20:03

  Z webu chápu, že v Českých Budějovicích teprve někoho na vedení lekcí hledají..

 • Jana 15.11.2018 at 20:05

  Nejblíž máme Křižanov, ráda budu soutěžit 🙂

 • Veronika Vilímová 15.11.2018 at 20:07

  Pro nás je nejbližší pobočka ve Zlíně 🙂

 • Klára Hrábkova 15.11.2018 at 20:27

  Mame to kousek do Jablonce, to by šlo. Musim to prostudovat. Malymu jsou cerstve 4, krasne mluvi a anglictina ho moc zajima 🙂

 • Eva 15.11.2018 at 20:27

  Yes we have in Zlin 😛 Have a nice day 😀

 • Bara 15.11.2018 at 20:30

  Praha 10 😉

 • Zuzana Křížová 15.11.2018 at 20:42

  Hostivice

 • Adela Moravcova 15.11.2018 at 20:43

  nejblíže máme asi pobočku v Řepích 🙂

 • Hanka 15.11.2018 at 20:50

  České Budějovice jsou vždy až jako poslední:( takže to zatím s pobočkou moc nevypadá

 • Klára Tošovská 15.11.2018 at 21:13

  No já koukám, jsme z Liberce a hned vedle v Jablonci je také klub. Slyším o něm poprvé a jsem mile překvapena 🙂

 • Rienka 15.11.2018 at 21:14

  Praha 4
  Zaujem zacal uz v 2,5 roku a tak sme zacali hladat, kde by mohla i taka mala chodit. Zvazovali sme aj tuto alternativu, ale vzdy na skusobnu hodinu dcera ochorela a potom sme zvolili doobednu anglicku skolicku. Teraz po roku uz chodi aj na anglictinu v statnej skolke, 2x tyzdenne po 30min, podobny pristup, i ked to nie je presne tato anglictina. Ale sme spokojni, stale to slecnu bavi.
  Teda vyhra by urcite potesila a konecne by sme mali to, co som povodne vybrala, ale sa nezadarilo.

 • Petra 15.11.2018 at 21:16

  Máme poblíž Zlín. Angličtina od mala je super. Malý už teď si zpívá nejraději anglické písničky. Já jsem věčný začátečník, ale táta se domluví, a tak ho chce časem začít učit.

 • Hana Simonekova 15.11.2018 at 21:23

  Kodaňská na Praze 10. Už jsem se tam byla i podívat;)

 • Jana 15.11.2018 at 21:27

  My bohužel žádnou pobočku poblíž nemáme, ale případnou výhru bych darovala sestře, která jich má v Praze dost.

 • Petra 15.11.2018 at 21:49

  Praha 4… takze za rohem

 • Soňa 15.11.2018 at 22:00

  nejblíže máme Prahu 5, zatím jsme AJ nezkoušeli, ale kluci jí obča zaslechnou a možná by je to i bavilo

 • Renata 15.11.2018 at 22:06

  Nejblíže máme Prahu 5. Vypadá to opravdu skvěle a hravě pro děti, rádi vyzkoušime..

 • Kristýna Háblová 15.11.2018 at 22:13

  Nejblíže to máme do Zlína, tak bychom si to mohli s kluky vyzkoušet tam 🙂

 • Aneta V 15.11.2018 at 22:16

  Nejbližší pobočku máme na P- Hájích

 • Zuzana Kudrnová 15.11.2018 at 22:20

  Vypadá to pěkně, škoda, že na nejbližší pobočky nic moc spojení, ale i tak bychom určitě zkusili. Praha 10 nebo Praha 8. Díky.

 • Eva Hrubá 15.11.2018 at 22:20

  Ano, Benešov. Mame to doma. Pokukujeme uz rok.

 • Maja Zikmundová 15.11.2018 at 22:29

  Nejblíže máme asi pobočku v Mostě… 🙂

 • Anička Kozí Nožička 15.11.2018 at 22:57

  Wow v Brně pusto prázdno?
  Nejblíž je Krizanov, který je na pravidelnou docházku trochu z ruky.

 • Veronika 15.11.2018 at 23:05

  Stejne jako holky prede mnou zjistuji, ze v CB se opet nechytame. 🙁 Je to skoda, mala anglictinu miluje a verim, ze by se ji takove uceni hrou libilo.

 • Tereza 15.11.2018 at 23:34

  Máme poblíž pobočku na Praze 8.
  Díky moc za soutěž!

 • Lucie 15.11.2018 at 23:48

  Hostivice

 • TerEliBileček 16.11.2018 at 0:13

  Tak tohle opět krásná vyhra:) moc byhc si přáala chodit k nám do ZLÍna, to je nejbližší místo:))))

 • Monika Sahebová 16.11.2018 at 0:14

  Nejblize mame Frydek Mistek. Vypada to dobre, rady bychom zkusily 🙂

 • MarieS 16.11.2018 at 1:21

  Máme i v Ústí nad Labem:-)

 • Gabi 16.11.2018 at 7:51

  Nejblíž máme Říčany, už jsem po mortimeru taky pokukovala, zatím dcerka občas vytasí nějaké slovíčko od dětí ze školky, které chodí do anglické třídy.

 • Lucie 16.11.2018 at 8:04

  Máme nejblíž Prahu 10.

 • Helena Kotrchová 16.11.2018 at 8:40

  Ano,mame 😉

 • Vendula Sliwka 16.11.2018 at 9:31

  Praha 4 za brumlovkou

 • Míša 16.11.2018 at 9:33

  My máme blízko Holešovice a Prahu 10.

 • Iva 16.11.2018 at 10:57

  Hradec Králové a nic poblíž nenacházím 🙁 Asi bych věnovala poukaz sestře do Prahy

 • Lucie chmielová 16.11.2018 at 11:18

  Frýdek-Místek

 • Daniela 16.11.2018 at 12:09

  Tak to koukam ze mame skolicku i u nas ve Frýdku – Mistku ☺ milé zjištění

 • Petra 16.11.2018 at 12:29

  Nám nejbližší je pobočka ve Frýdku-Místku.

 • Petra Kulhanová 16.11.2018 at 13:01

  Nejblíž máme v Říčanech

 • Marie Vágnerová 16.11.2018 at 15:25

  Máme v Ústí nad.L., vnučka tam dokonce chodí jeden den do miniskolky

 • Renata Ševčíková 16.11.2018 at 17:00

  Jsme z Frýdku-Místku, takže volba je jasná 😉 Na blogu soutěžím a sdílím jako Renata Ševčíková

 • Marcela Jonáková 16.11.2018 at 17:04

  Ano nejblíž máme ve Slaném.

 • Ivana Mošovská 16.11.2018 at 19:17

  Pro nás je nejblíže Praha 10. Přístup k výuce mi připadá úžasný! Je to přesně to, z čeho by byla naše dcera nadšená. Na dosavadním kroužku se to zatím nedaří…. 🙂

 • diona.ea 16.11.2018 at 20:17

  Frýdek-Místek, bohužel jsem nenašla, kde přesně to je a ani cenu kurzů. Je mi sympatické, že kurzy jsou i pro batolata. My doma používáme i anglicky mluvící hračky, ale to hlavně proto, že se mi zdají být rozmanitější a kvalitnější.

 • Anzet 16.11.2018 at 21:13

  Bohužel pobočku poblíž žádnou nemáme. To je škoda 😢 Zdá se mi to mnohem lepší než u nás nabízená Helen Doron. Takové milejší, hravější. Tak snad někdy u nás tyto kurzy také budou.
  Jinak syn pár slovníček v Aj umí a baví ho to.

 • Karolína 16.11.2018 at 21:26

  Nejbližši pobočku máme na Praze 13. Starší dcera má angličtinu ve školce, ta mladší už by si ji také mohla vyzkoušet, některá slovíčka už naposlouchala

 • Věra 16.11.2018 at 21:48

  Nejblíže máme Tančírnu v Holešovicích. Pro dceru by to, myslím, bylo skvělé.

 • Lucie Johaníková 16.11.2018 at 22:13

  Tak se dívám, že Brno zatím není 🙁 škoda. Naštěstí má náš Adámek angličtinu ve školce. Výhru bych darovala čtyřleté neteři, která bydlí v Praze – Michli, takže pobočka u Brumlovky.

 • Tereza Špirhanzlová 16.11.2018 at 22:21

  Nejblíž máme Prahu 10.

 • Zuza 16.11.2018 at 22:53

  Bětka by chodila „speakovat“ v Jablonci nad Nisou,…:-)
  Pěkný večer.

 • Katka 16.11.2018 at 23:19

  Nejblíže bychom měly Frýdek-Místek. Dojíždění by se nám určitě vyplatilo.

 • Magda 16.11.2018 at 23:32

  Nejbližší pobočka pro nás je ta na Kamýku na Praze 4.

 • Darja 17.11.2018 at 0:11

  Vypadá to, ze Praha 10 – Kodanska…👨🏻‍🎓

 • Jana 17.11.2018 at 0:14

  Jsme z Prahy, blízké pobočky máme dokonce 2. Sama s myšlenkou angličtiny pro děti už pracuji, tohle by mě hodně zajímalo. Děkuji.

 • Marcela Urbanova 17.11.2018 at 0:18

  Na Prahu 6 by to pro nás znamenalo 20minut dojíždění, ale to se dá zvládnout 😊 holky mají angličtinu i ve školce a doma se občas snažím o trosku osvěty, ale ucelený kurz by byl lepší 👍🏻

 • Hanka 17.11.2018 at 3:37

  U nas Praha 4, my krouzek zatim hledame, dceru nic nezaujalo natolik, abychom prodluzovali 😀

 • Eva 17.11.2018 at 7:50

  Bohužel u nás v Českých Budějovicích pobočka není 😫 pokud by měl v plánu někdo ji zde otevřít, velice ráda bych s dcerou chodila na AJ.

 • Romana 17.11.2018 at 9:17

  Není 🙁 nejbližší pobočka je ve Zlíně, to je z Brna trochu z ruky.

 • Kateřina Bednarova 17.11.2018 at 9:29

  Jsme liberecti a pobočka je v Jablonci, takže to není úplně za rohem, ale jednou týdne si dojíždění dovedu představit úplně v pohodě! Mám to v merku už od Vaši první zmínky a rozhodne to půjdeme vyzkoušet!

 • Andrea D. 17.11.2018 at 11:22

  Nejblíž máme asi Prahu 8. Nikdy jsem nepovažovala za důležité, aby se dítě v nízkém věku učilo cizí jazyk, ale tohle vypadá opravdu dobře, nápadité hraní si a ta angličtina je tam jen tak mimochodem, pěkné 🙂

 • Haňulka Salátová 17.11.2018 at 14:30

  Škoda, že nemáme. Julinka už chodí do angličtiny, ale mohla vyzkoušet více metod a podle toho vybrat, v jakém kroužku zůstane. Co by se mi pro ni fakt hodilo, tak ta taška. Má batůžek, do kterého se jí nevejdou desky z angličtinou. Tato taška vypadá prostorná, určitě by se jí líbila. Budu muset sehnat aspoň podobnou 😊

 • Veronika 17.11.2018 at 14:46

  Nejblíž máme u nás v Mostě, bylo by super si angličtinu vyzkoušet.

 • Tereza 17.11.2018 at 15:05

  Děkuji za inspirativní článek. Nějakou dobu jsem uvažovala, že bych syna dala na angličtinu, ale pak jsem si říkala, že by se měl nejprve naučit česky a pak teprve začít „nasávat“ cizí řeč. Pobočku Mortimer máme ale skoro „za bukem“ – na Praze 4 – Kamýku. Zrovna dnes jsme v MC Balónek byli z úplně jiného důvodu, ale až tam půjdeme příště, určitě se na kurzy více zeptám.

 • Julie 17.11.2018 at 15:12

  Jasně. Je to Jablonec nad Nisou.

 • Lucie 17.11.2018 at 16:59

  Od nás bychom to nejblíže měli do Mostu nebo do Slaného.

 • Lenka Hermanová 17.11.2018 at 22:40

  Velké překvapení, že máme pobočku i u nás – Slaný 😉

 • Ninocka 17.11.2018 at 22:52

  Nejblize mame pobocku v Ceskych Budejovicich.

 • Jana 17.11.2018 at 23:21

  Mame jeden kousek v Kobylisich.

 • Jana M. 18.11.2018 at 9:08

  Nejblíže máme pobočku na Praze 13, určitě bychom rádi vyzkoušely.

 • Helena K. 18.11.2018 at 14:45

  U nás ve městě bohužel pobočka není, poukaz bych tedy věnovala kamarádce pro dceru, která bydlí v Praze.

 • Irena Durdilová 18.11.2018 at 14:55

  Nejblíže máme pobočku na Praze 7, v Tančírně.

 • Kamila M. 18.11.2018 at 21:54

  Nejblíž máme Prahu 10 🙂

 • Petra S 18.11.2018 at 22:07

  Nejbližší (asi 15minut) od nás je Frýdecká pobočka 🙂

 • Šárka 18.11.2018 at 22:58

  Teda, jsou fakt vsude!:) a nikdy jsem o nich neslysela:) nejbliz mame Zdiby:) moc me to zaujalo, dekuju za inspiraci:)

 • Míša 18.11.2018 at 23:16

  V našem okolí (Karlovarský kraj) bohužel žádná pobočka není.

 • Lucie 19.11.2018 at 6:17

  Tak my máme nejblíže pobočku na Kodaňské, Praha 10. Ještě jsem dostatečně neprozkoumaná článek, ale musím kouknout jak je to časově, už jsem pro dceru 3,5 roku angličtinu hledala, protože už asi rok o ni zájem projevuje, ale nic nestíhám časově skloubit s prací a školkou.

 • Hana Hospodková 19.11.2018 at 9:10

  Ahojky…:)
  Velice mne to překvapilo, ale u nás v Děčíně taky jeden klubík máme. Příští září už by mohl být aktuální.

 • Michaela 19.11.2018 at 10:51

  My mame skoro za rohem Brandýs nad Labem 🙂

 • Šárka Totová 19.11.2018 at 20:56

  My máme nejblíže Benešov i když jak se to vezme kolem 40km. To by jsme se synem dali. 🙂 Blíže máme Tábor tam zatím pobočka není škoda.

 • Lenka 19.11.2018 at 20:57

  Překvapivě i u nás ve Zlíně jedna pobočka klubu je 🙂 dcera už se mě na angličtinu ptala, takže poukaz by se velice hodil

 • Iva Sedláčková 19.11.2018 at 21:00

  Ano..mame 🙂 kousek od nas je Benešov kam jezdime na kroužky a tam je i Mortimer klub

 • de benedetto 19.11.2018 at 21:06

  MAME BLIZKO KURZ V RC HVEZDICKA VE STODULKACH.:-)

 • Tereza Krestova 19.11.2018 at 21:47

  V anglictine urcite budu syna podporovat, ale zatim zaciname mluvit, tak je podle me jeste brzy, ale pobocku mame nejbliz ve Zline, tak bychom vyhru urcite vyuzili a radi zkusili hravou metodu uceni anglictiny.

 • Martina Boučková 19.11.2018 at 21:51

  Já mám nejblíže Neratovice 🙂

 • Petra 19.11.2018 at 21:56

  Frýdek Místek

 • Kami 19.11.2018 at 23:42

  Frýdek-Místek

 • Jindra 20.11.2018 at 2:23

  Za Brumlovkou.

 • Štěpánka 20.11.2018 at 3:21

  jablonec nad nisou

 • Jana 20.11.2018 at 8:18

  My máme asi nejblíže P7 Holešovice.

 • Sabina 20.11.2018 at 8:24

  Říčany

 • Bára 20.11.2018 at 10:09

  Nejblize mame pobocku na Praze 4. Dekuji za moznost soutezit.

 • Anna Michlová 20.11.2018 at 10:23

  Děkuji moc, to je krásná soutěž. Nejblíže máme pobočku na Kodaňské.

 • Zuzana 20.11.2018 at 10:29

  Ano, máme ve Zlíně, učení hrou je nejlepší 🙂

 • Eliška Gřešková 20.11.2018 at 11:25

  Hezký den Míšo, tak už jsem to zkoukla a jsem naprosto nadšená. Máme nejblíže v Praze 8 Kobylisích a autobus nám z Vysočan jede cca 15min, takže paráda.

 • Hanka 20.11.2018 at 14:19

  Máme pobočku ve Zlíně.Chci plnit adventní okýnka každý den,ale pokud bych poukaz vyhrála,ráda bych ho věnovala jiné mamince,která bude mít pobočku blíž než my.

 • Evca 20.11.2018 at 14:54

  Vidím, ze Brno ještě nic ;). Ale zvládli bysme i ve Zlíně u dedy. Dost už uvažujeme o dalším jazyku, díky moc za tip!

 • Michaela Pušová 20.11.2018 at 18:07

  máme na Praze 13 🙂

 • Milena 20.11.2018 at 20:02

  Pro nas nejbliz Praha 4 – Haje.

 • Martina Buresova 20.11.2018 at 20:44

  Nejblíže máme pobočku ve Slaném. Teď zrovna několik dni angličtinu pro moji skoro tři letou dcerku řeším. Z výhry bychom měly velikou radost. 😉

 • Hanka 20.11.2018 at 20:55

  Praha

 • Libka 20.11.2018 at 21:14

  Praha 5 a 13 nebo Praha 8. Záleží jaký den by to bylo.

 • Karin 20.11.2018 at 21:23

  Nejbližší pobočku máme kousíček – Praha 4, Háje. Dcerku jazyky baví a zajímají, tak bych této akce ráda využila.

 • Jana K. 20.11.2018 at 21:36

  Tak my to máme kousek do Benešova 🙂

 • Alice 20.11.2018 at 22:11

  Nejbližší pobočku máme v místě kam chodím sama cvičit 🙂 Praha 13, Kovářova, Toto je parádní výhra, syn se často sám od sebe ptá jak se co řekne anglicky..

 • Jana Svobodova 20.11.2018 at 23:31

  Nejbližší pobočku máme v Říčanech.

 • Klára 20.11.2018 at 23:44

  Brandýs je kousek, děkuji za tip! 😉

 • Radus 20.11.2018 at 23:54

  Praha 13 Kovářova

 • Petra 21.11.2018 at 0:14

  Nejblíž máme (asi 40 minut autem) Benešov. Děti angličtinu milují. Kluk jí měl rok ve školce, pak se bohužel ředitelka zalekla ČŠI a angličtinu nechala přesunout na nesmyslný termín (pátek od 4 odpoledne), čímž se nenaplnila skupina a bylo po hehe. Ale snažím se jim AJ zprostředkovat alespoň sama přes různá videa na youtube nebo cestou v autě… ale v té školce by to bývalo bylo o tolik lepší a jednodušší… Škoda mluvit…

 • Monika 21.11.2018 at 1:20

  Frydek-mistek 🙂

 • Radka 21.11.2018 at 7:20

  Tééééda, tak tudle výhru bych si fakt přála asi ze všeho nejvíc. O angličtině přemýšlím a teď navíc koukám, že to máme kousíček od domu, takže za nás pobočka Praha 13 Kovářova. Díky moc za tip a těším se na další reportáže angličtiny holek…

 • Michaela 21.11.2018 at 8:01

  Do Jablonce nad Nisou to máme kousek. Pěkné dny, Michaela

 • Martina 21.11.2018 at 8:47

  Benešov je super pro nás! Shodou okolností jsme chodili s malým vedle cvičit, takže cestu už máme nacvičenou:)

 • Viki Cervena 21.11.2018 at 8:57

  Mame. Za Brumlovkou.

 • Zuzka Hájková 21.11.2018 at 15:05

  Koukám, že máme pobočku přímo v Jablonci a ještě kousek od bydliště, vůbec jsem o ní nevěděla… ráda bych pak Matýska dala na nějakou angličtinu hrou..

 • Jitka Elicerová 21.11.2018 at 17:36

  V Brně nemáme, tak bych poukázku dala synovci, který je ze Slaného.

 • Tereza 21.11.2018 at 20:58

  Pobočku máme a dokonce jen cca 15 minut pěšky 😊 Praha 4 – MC Balónek.

 • Lucie Kostolanská 21.11.2018 at 23:43

  Ano mám, Praha 10 – Kodaňská, ani jsem netušila že tak blízko 🙂
  Děkuji za tip pokud nevyhrajeme.

 • Andrea 22.11.2018 at 22:43

  Praha 10,to by byla.radost,kdyby jsem nahodou vyhrali 🙂

 • Lucia 23.11.2018 at 9:30

  Nejblíž máme Prahu 8, dceři by se určitě líbilo, teď jsme jí začly pouštět některé pohádky v angličtině.

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi