Pozvání: Prague Fashion Market

Pozor pozooor, opět stíhám napsat o akci dřív něž uteče, takže dnes pro Vás všechny malé pozvání. Každý kdo je blízko ku Praze rozhodně zná Náplavku! Báječný prostor plný parádních akcí. Tak nádherně využité neobyčejné místo v Praze je úžasnost. Už tento víkend zaplní Náplavku neuvěřitelná spousta šikovných ručiček. V pátek a v sobotu se totiž koná stylový Prague Fashion Market. A kdo má rád originální práci zlatých českých a slovenských ručiček (a nejen těch), rád podpoří místní prodejce a k tomu super doprovodný program, rozhodně na tuhle akci mrkněte.

Teď mi došlo, že to možná působí tak, že na akci budou malé drobné obchůdky, které si cosi spíchly doma na koleni, ale to vůůůbec! Rozhodně spoustu z prodejců znáte a já Vám s radostí ukážu alespoň pár svých favoritů, které máme s holkama moc rády, sledujeme je už nějaký čas a plníme jejich produkty své dárkovníčky pro Ježíška a události hodné oslav :-).
Už loňský ročník byl víc než úspěšný. Na Náplavku dorazilo nesčetně prodejců nejen s oblečením, ale i dokoracemi, kabelkami, originálními papírovými kousky nebo třeba s laskominami! Holky bych musela v takovém momentu přivázat ke kočáru nebo vodítko :-D, protože sáhnout musí na vše co lahodí dětskému oku a tady toho nebylo vůbec málo. My se tam i letos vypravíme a krom toho, že máme zálusk na pár osvědčených věcí, nesmírně se těším, že poznám další nové značky a designové produkty. Neokoukané věci jsou prostě skvost.
Krom toho, že bude Náplavka plná stánků, bude k ní opět i bohatý program, na který můžete mrknou TADY. Webové stránky akce jsou překvapivě výborně přehledné, takže mrkněte na seznam vystavovatelů. Líbí se mi, že je u každého vystavovatele už úvodní fotka, takže v té velké spoustě prodejců si hezky uděláte obrázek již podle malého náhledu.

A na co jdeme hodit očko my tři?

Už nesmírně dlouho sleduju na Facebooku práci paní Karolíny z RICPIC! Znáte? Pokud ne, tak se rozhodně podívejte. Krásné originální kousky téhle maminky jsou tak propracované, že vždy tak dlouho vybírám až přeberu a nemám nic :-D. Takže na ty se chci podívat osobně a doufám, že si zvládneme vybrat tam :-). Moc dobře víte, že se trochu vyžívám (dobře, trochu víc) v oblečení holek a sladit je v tomhle stylu, no wow! 
Tady bude rozhodně nonstop nával.
Budou tadyyyy! Tohle je věc, která se dostala na vrchol Vánočního dárkovníčku. A že to vypadá obyčejně? Pokud se poštěstí a Ježíšek ho k nám dovalí, tak Vám s ním ukážeme takové věci, že 😀 No prostě Houpací prkno je báječná věc. A já doufám, že Vám o něm jednou sáhodlouze napíšu.
Měla jsem možnost vidět v reálu a také jsem měla tu čest na něm vidět pár dětí. Holky by ho užily dosytosti a považuji ho nejen za zábavnou „hračku“, ale i pomůcku motorického vývoje. A že houpací prkno bude houpačka? Mimo mnohé, ano. 
Klouzačka, stolek, most, přeskakovadlo, kolíbka, pro naši Julinku stopro i postel a další a další :-). Věřím, že s ním se holky dokáží unavit i doma, což začíná být vážně problém. Možná proto jsem tolik venku :-D.
Poměrně novou záležitostí je pak tahle duhová kráska Rainbow houpačka, která je v současnosti na zakázku a vypadá parádně.
HAVLÍKOVA APOTÉKA 
Tak oblečení už tu bylo, dřevěné prkno jako zástupce dětských hrátek a tady něco, co mě zajímá! Máte už někdo s těmihle produkty zkušenosti? Já na Havlíkovu přírodní apotéku totiž slyšela samou chválu, ale ještě jsem neměla možnost vyzkoušet. Nejen balením jsou sympatičtí :-). Produkty čerpají z čisté přírody, bylinky na výrobu se pěstují v jejich vlastních ekozahradách a včelí produkty jsou z čistých a nechemických oblastí.
Řekla bych, že kdo se s nimi setkal, nejspíš to bylo formou dárků, protože ty si o to prostě říkají! Jestli znáte, dejte vědět… v pátek určitě omrkneme.
Nedá mi to! Chtěla jsem jako čtvrté uvést další kategorii, ale zase je to oblečení. Takhle díla španělské návrhářky jménem Gema Romero jsou dokonalá! To jednou pořídím sobě i holkám 🙂 a myslím, že bude má tužba a libování si v hadrech dlouho naplněna. Ty barvy, vzory, precizní detaily.
Neskutečně se mi líbí, když někdo dovede propojit dětský svět módy s tím dospělým.
No mrkněte sami. Určitě je tam spousta vystavovatelů a prodejců, kteří si své zákazníky najdou. Mimo jiné tu bude i spousta stánků s dobrotami, milovníci barefootu najdou i stánky s BF obuví, spousta designových věciček, luxusních papírových výrobků, takže na kukandu rozhodně ANO!
A jestli někam zajdu určitě, bude to ještě sem 😀 Aneb Dortíkovo šmakuje, a moc! 🙂
Hezký den

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • Anonymní 20.6.2016 at 8:22

  Díky moc na vaše článek, o)))
  S uvidíme tento víkend,
  Gema Romero

 • Anonymní 20.6.2016 at 15:25

  Tak to je bááájo, o tomhle jsem nevěděla a zrovna to prkno se nám moc líbí, díky za inspiraci! Zdena Jankovská

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×