DEN 4: My ten balanc vychytáme

Pamatujete na doby, kdy vaše děti bojovaly s rovnováhou a zuby nehty se snažily udržet na těch dvou vratkých ofalděných tyčkách? 😀 Já to mám díky Julince celkem v živé paměti. Vy, které máte děti starší, už možná tolik ne a vy, které si doma mazlíte malá miminka, vy to máte naopak celé před sebou :-). Každá z těch dob byla parádní, každá měla cosi do sebe a na všechny já ráda vzpomínám. Nicméně ani my ještě nemáme nad rovnováhou vyhráno, takže současně je tu pro vás i další podjedličková inspirace a spolu s ní i soutěž rovnou se 3 výhrami!

Boj s rovnováhou začíná dřív než si jen myslíme. Není to sice rovnováha úplně v tom pravém slova smyslu, ale živě si pamatuju na první pasení koníků a mávání hlavou ze strany na stranu, protože ji Juli ne a ne udržet uprostřed :-D. Byla boží. Další boj pak přišel při zvedání ruček do „letadýlka“ na bříšku, udržet se na všech čtyřech už bylo snazší, ale to byl jen oddychový čas, protože se blížilo to hlavní – postavit se na zadní …jen ty bobře nespadni.
Obě moje děti byly Tlačítka :-D. Mám kamarádky jejichž děti tlačily leda do plen, takže každé dítko to má jinak, ale Nela i Juli obě vyhledávaly aktivní chodítka. Rozuměj tlačily co se dá. Nelinka už v kleče jezdila po bytě s hračkama či židlema a vypadala jak důchodkyně co si s sebou na každém kroku veze stojan s kapačkou :-D.
U Nelinky nám tlačítkovské období vydrželo fakt dlouho a byla s ním zábava. U Julinky to byl spíš takový bleskový tlač a jsem ráda, že jsem ho vůbec stihla zachytit. Jako typický druhorozenec je Juli blesk. Nejraději by vše přeskočila a vlítla do všeho, co už umí Nelinka.
Asi i proto jsem extra nezaznamenala vrávoravé období chůze, když se postavila na zadní. U Nelinky to tehdy bylo pošlapávání okolo nábytku, opatrné puštění, pak hraní si ve stoje, pomalé rozhoupání a první krok. Julinka? Ta si stoupla u nábytku, do týdne se pustila a na nějaké stání nebyl čas. Šla. Rovnou. Období nejistot bylo jen pár dní a právě z něj se mi podařila venkovní fotka těch úplně prvních krůčků. Dva dny na to už prostě šla, cizí maminky by nepoznaly, že chodí pár dní. Asi úděl těch druhých dětí, které ženou jejich starší sourozenci.

 

Jen co byla Juli na zadních, vyfasovala své první odrážedlo. Jako správný dědič si bere vše, co už jí ojel někdo před ní :-D. Tuhle chalupářskou motorku už dokonce ojelo pár generací :-D. V Praze má samozřejmě funglovku, ale i tu si podědila po Nelče.
Jako u všeho i tady chvíli trvá než si děti přijdou na to, že když sedí, stačí mastit mišelinovskýma ofalděnýma nožkama a jede to samo. K našemu překvapení to šlo zase hodně rychle. Netvrdím ale, že bych si troufla jít tehdy s oběma holkama ven bez kočáru. Do provozu, kdy jedna je na odrážedle a druhá na malé motorce. Nicméně párkrát se to povedlo a já měla co dělat, abych je donutila jet stejným směrem :-).
Vyrostly tak rychle, ale stejně pořád nachází další a další překážky. Činnosti, které jsou pro ně těžké. Jakmile se postaví na zadní a ovládnou první stroje, objeví se starší děti, které prolézají pavučinami a naši maličtí, kteří si myslí jak „na to vyzráli“ jsou na začátku :-). Takže loni Nelinka začala objevovat úskalí všemožných prolézaček pro starší a Juli je zase namydlená. Jen co ji dostihne v dopravním provozu, na hřištích se nechytá.
Julinka nám tedy momentálně motorkuje a je z ní obstojný profiběžec. NelinkA už prošla motorkou, zmákla nástrahy pro rovnováhu na hřištích a v současnosti ještě prohání své odrážedlo bez šlapek. Za sebe říkám, že kolo už by asi zvládla, protože si s odrážedlem pohrává a balanc už není potíž, ale tak trochu prakticky a sobecky čekám až na narozeniny, kdy máme v plánu darovat to první opravdové kolo :-).

 

Jestli jste ve fázi, kdy první odrážedla vybíráte a chystáte se pořídit, je jich na trhu určitě fůra. Pro mě byla u výběru podstatná hmotnost celého kola, materiál a jaká je možnost upravovat výšku sedadla. Nelinka dostala tohle odrážedlo ke svým druhým narozeninám a teď jej ve svých dvou převezme Julinka, současně s tím slaví Nelinka 4 roky, takže se přesune na velké kolo.

 

 

A že pak už se není kam sunout? Jeeeje :-D. Loňský rok byl k Nelinčině rovnováze obzvláště vypečený. Krom odrážedla, pavučinových prolézaček a zimních bruslí, byla prvně i v lyžařské školičce. TaM půjde letos rozhodně znovu a já se na to nesmírně těším. Tu hodinku denně si tam sednu, do ruky svůj oblíbený termohrnek, foťák do druhé a budu se kochat tím, jak už je sakra velká holka.
Nezapomenu to první postavení, kdy se jí nohy rozjely do ypsilonu a ona byla úplně bezradná. Rovnováha, kterou hledala celé tři roky byla jedním cvaknutím do vázání fuč. Trvalo to ale tři minuty a další zkušenost byla na světě. Sama si vlezla na vlek a vyjela nahoru na svah a ve třech letech s pomocí kouzelného dědečka instruktora sjížděla svahy Jizerek :-).

 

A protože se pořád je kam posouvat 😀 máme pro holky pod jedličku připravenou další zkoušku balancu. O plánech „ho“ pořídit jsem už psala tolikrát a teď je konečně doma. Je teda bedlivě ukryté a fotila jsem ho ve chvíli, kdy holky soustředěně přežvykovaly u stolu oběd, ale je doma a já už přemýšlím jen jak ho omotám krásnou stuhou a naservíruju rukama Ježíška pod Jedličku.

 

 

Houpací prkno. Prkno, na kterém by jeden řekl, že vůbec nic není. Je v něm ale hodně a i když se mi šíleně moc líbí i Duhová houpačka od stejného výrobce, prkno je podle mě zase další krok do boje s rovnováhou a balancem. Krom toho ale samozřejmě poslouží i jako ta klouzačka, houpačka nebo třeba stoleček a překážka v opičí dráze, kterou holky doma staví a použijí vše, co je zrovna k mání :-).
Nemají to lehké, viďte :-).

 

A protože to vážně lehké není a blíží se nám Vánoce, ráda bych to usnadnila nejen jim, ale i vám. Otevírám tedy čtvrté okýnko v pořadí a ráda představím dnešní výhry.
Od internetového obchodu se vším možným dětským – Feedo.cz jsem vybrala tohle skvostné odrážedlo. Kdybych na něj narazila v tu pravou dobu, jezdily by na něm obě moje holky. Možná trochu klame fotka, ale je malinké – je vhodné pro děti místo motorky, ale zároveň jim vydrží ještě dýl a co do balancu jim dá ještě mnohem víc.
je vhodné od 1 roku, kdy ho děti využijí místo klasické motorky. Obrovskou výhodou je ale to, že jakmile si jsou na motorce jisté, můžete jim kolem 18 měsíců přestavět tříkolku na klasické odrážedlo o dvou kolech.

 

 

A tady ho máme. Prďácké a stylové odrážedlo, na kterém děti vydrží hledat balanc dostatečně dlouho. Navíc se mi moc líbí, že není plastové, ale je z krásného dřeva. Vybrala jsem hezky? Barvu jsem vybírala spolu s holkama tak, aby se líbila klukům i holkám a mohl si o něj zasoutěžit kdokoli :-).

 

Ale já slíbila výher víc, je to tak? Proto tu jsou ještě další dvě ceny, které můžou děti v balancu posunout o kus dál. Jestli se vám líbí Houpací prkno a máte v plánu třeba pořídit svým dětem, můžete si tu dnes u nás vyhrát příjemnou slevičku!

Chceš vychytat balanc a vyhrát odrážedlo nebo poukaz do e-shopu Houpací prkno?

 

1/ buď nebo se staň fanouškem naší FB stránky MK-Life  (Všem kdo vkládá komentář anonymně: napište pod jaký jménem na FB jste fanouškem stránky!)
2/ Do soboty 3.12. napiš do komentáře pod tento článek nebo na FB,
O co z výher máš největší zájem a proč?
(nezapomeň na sebe nechat kontakt)
3/ pokud navíc budeš sdílet veřejně článek i na FB, zařadíme Tě do slosování hned 2x
V tuto chvíli je ještě aktivní
 Soutěž o Lego DUPLO z 1.okénka (do 27.11.).
Soutěž o 3 diáře Momenteeczech ze 3.okénka (do 3.12.)
Váš Ježíšek

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

358 Comments

 • Vendula Karafiátová 22.11.2016 at 23:11

  Míšo, úžasné články a nápad s adventním kalendářem:-). Největší zájem bych měla o houpací prkno, přemýšlím nad ním už delší dobu. Starší dcera (2,5let) je akrobatka na druhou a není dne, aby se nehoupala, nešplhala, neskákala. Takže si myslím, že houpací prkno by jí udělalo nej radost a mohla by tak uspokojit její neposedné tělo (alespoň na chvíli:-).
  Přeji spoustu spokojených čtenářů a nadšenců.
  Venda (ve.karafiatova@seznam.cz)

 • Jana Zdvihalová 22.11.2016 at 23:13

  Houpací prkno bude u nás pod stromečkem, takže výhra odrážedla by více než potěšila. Starší dcera se na šlapací kolo ještě bojí a nechce se vzdát oblíbeného velkého odrážedla, mladší syn zase odrůstá plastové motorce a nemá co podědit 🙂 jana.zdvihalova()email.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 0:26

  Nad houpacím prknem slintám pokaždé, když ho někde vidím, to je prostě bomba! Díky za úžasnou soutěž. petra.sichova@hotmail@hotmail.com,fb Petra Šichová

 • Vladimíra Hrňová 23.11.2016 at 2:09

  Me naprosto okouzlilo odrazedlo. Tatka jezdi na cerne motorce, mamka na ruzovem skutru tak by bylo naprosto dokonale kdyby nas dvoumesicni syn drandil na zlutem odrazedle. Navic zluta barva je tatova oblibena 🙂
  vladimirka.v@post.cz

 • Dadida 23.11.2016 at 3:25

  Ja jsem tedy nadsenec houpaciho prkna, porad mi ale zbyva predvedcit muze, ze to je vec, kterou nase holky nutne potrebuji. Dadida Fialova (dagmar.fialova1@seznam.cz)

 • Anonymní 23.11.2016 at 3:45

  Odrazedlo i houpaci prkno jsou top hracky. Ted by se nam (synovi) hodilo odrazedlo k prvnim narozeninam:) masob616@gmail.com

 • Bohouš a Karel 23.11.2016 at 4:18

  Miso, oboji je paradni! Oboji je na seznamu "nadelime". Ale jelikoz mame doma zatim jen postavace,tak odrazedlo je v tuto chvili na prvnim miste!! 🙂
  Te.hajkova@seznam.cz, fb Tereza Hajkova

 • Anonymní 23.11.2016 at 4:25

  o houpacím prkně mluvím doma už taky nějakou dobu, ale ne a ne to přes manžela projít…třeba by sleva pomohla 🙂 Ovšem odrážedlo je také velmi luxusní, mám moc ráda věci, které rostou s dětmi…bar.stankova@seznam.cz

 • Irena Durdilová 23.11.2016 at 5:49

  Teda Míšo já žasnu. Každé ráno když tě čtu tak narazím nejen na skvělý článek, který se nám úplně hodí do noty s ještě skvělá soutěž. Jako kdybys četla náš dopis Ježíškovi…odrážedlo je bod č.1. Malá má 15 měsíců a chystáme ho na jaro využít, takže ho budeme pořizovat. Joo vyhrát ho, to by bylo. Díky za skvělé soutěže.

 • Eva Dozbabová 23.11.2016 at 5:49

  Tento styl adventního kalendáře mě strašně baví 🙂 a ta výhra nemám slov, sna jen WOW. Přála bych si vyhrát odráželo, měli jsme plastové jednat nebylo ono a druhak ruplo, takže plastové už nikdy více ač se říká darovanemu koni na zuby nehled toto byla škoda peněz. Eva.dozbabova@gmail.com FB:Eva Evelin nemůžu nesdilet 🙂

 • Veronika Fischerová 23.11.2016 at 5:49

  Jelikoz odrazedlo uz doma mame, udelalo na me dojem houpaci prkno. Starsi syn by z nej byl nadseny.
  Verca.fischer@gmail.com

  A sdilim to i na fb 🙂

 • Lucie Patková 23.11.2016 at 6:02

  Tak prkno uz i u nas ceka na zabaleni pod stromecek, takze to nase torpedo by urcite potesilo suprovy odrazedlo! Lucka (luciepatkova@seznam.cz)

 • Anonymní 23.11.2016 at 6:04

  Ahoj Miso, našim oběma detem by udělalo radost odrazedlo, syn by se nebál a byl by určitě moc nadšený. Už dlouho po nem pokukuji. Tkonvalinova@email.cz FB- Tera bezinka

 • Míša 23.11.2016 at 6:09

  Super článek, naše malá má po roce a půl a přítel usilovně hledá nějaké odrážedlo od doby,kdy se snad narodila:))Snad to stihne do doby, kdy ji to jeste k necemu bude:))Nemáme ještě nic,takže v případě výhry by nám udělalo radost cokoli:)Míša P.(mipal@email.cz)

 • Michaela Strnadová 23.11.2016 at 6:16

  Houpací prkno už je u nás dávno zabydlené a milujeme ho všichni! Naše mladší dcerka by ale určitě byla moc nadšená z odrážedla 😉 Míša (mischa.strnadova@gmail.com)

 • Adela Vejvodova 23.11.2016 at 6:16

  Jsem velký fanoušek hraček ze dřeva. Díky za perfektní GA!
  vejvodova.adela@seznam.cz

 • Kristýna Jeništová 23.11.2016 at 6:20

  Ahoj, odrážedlo můžu potvrdit, je skvělé, má ho kamarádka. My bychom si přáli houpací prkno. K Vánocům asi ne, protože máme plno jiných dárků, které se nějak nahromadily. 🙂 ale po novém roce, snad. 🙂 budu sdílet i na FB: Kristýna Kelnarova, mail: Kristyna.jenistova@gmail.com

 • Bara Zilova 23.11.2016 at 6:22

  ty jo, super nápady! prkno jsme chtěli pod stromeček, ale nakonec jsme daly přednost jiným dárkům.. pokud vyhraju, bude doma během chvíle :)baraz@seznam.cz

 • Lenka Adoltová 23.11.2016 at 6:24

  Houpací prkno bych pořídila moc ráda, jen těch peněz, co stojí, ale momentálně mě nejvíc zaujalo kolo-tříkolka 😊 doma máme odrážedlo, ale toto vypadá peckovně, navíc ten upgrade 🙂 ve svých 19m by syn využil ještě obojí a udělal by parádu 😊
  (adoltovalenka@gmail.com)

 • Šárka Kročilová 23.11.2016 at 6:28

  Tak ta motorka je peckovni. Maly by byl nadseny 🙂

 • Jana Krupová 23.11.2016 at 6:29

  Jedno lepší, než druhé, ale pokud mám zvolit, tak určitě odrážedlo, jelikož Natálka poslední dobou nemluví o ničem jiném. Trojkolkovou variantu by posléze využil synoveček, takže odrážedlo by u nás určitě nezahálelo 😉 Opět velké díky, za skvělou soutěž! 🙂 nanniee@centrum.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 6:33

  Pekny den,uzasne veci,odrazedlo by se hodilo pro dcerku k prvnim narozeninam a houpaci prkno by udelalo radost nasemu triletemu Kubickovi:-)
  Kateřina Spurná
  Katerina.Alexova@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 6:35

  Odrazedlo 🙂 mame zatim plastovou motorku a jen co rano vstane naseda na n :)Venku uz jezdi jako zavodnik andreaharhajova@gmail.com

 • Petr Vykrent 23.11.2016 at 6:36

  To odrážedlo vypadá parádně. (petr.vyk@seznam.cz)

 • Martina Novackova 23.11.2016 at 6:37

  Míšo díky za tip! Ta motorka je naprosto super, asi jsi mi pomohla vyřešit jarní narozeniny 🙂 a houpací prkno je v plánu jen co malý povyroste 🙂 vzhledem k věku bych teď upřednostnila odrážedlo, to by si užil dřív 🙂 díky moc za super články a tipy, Martina beelzebub@centrum.cz a sdílím 🙂

 • Anonymní 23.11.2016 at 6:37

  Houpací prkno nemá chybu, ale momentálně by nám udělalo velikou radost odrážedlo, starší syn už svoje má, ale mladší ho bude zřejmě brzy potřebovat a takové bych mu opravdu přála 🙂 sdílím i na fb. Jitka Elicerová
  elicerovajitka@gmail.com

 • Martina BARABASCA 23.11.2016 at 6:38

  Míšo, houpací prkno duhovka budeme mít pod stromečkem, takže by se nám hodilo odrážedlo 🙂

  Martina
  barabasca.made@gmail.com

 • Petra Hečová 23.11.2016 at 6:38

  Emma oslaví druhé narozeniny týden před Štědrým dnem, takže se mi zdálo divné kupovat v zimě odrážedlo, v plánu ho mám na jaře a dostane ho jen tak 🙂 Takže kdyby na nás padla tato výhra, bylo by to žúžo 🙂 Ale to houpací prkno také nevypadá vůbec špatně… Petra (hecpet@post.cz)

 • Anonymní 23.11.2016 at 6:39

  Jeee, krásné ceny. Nyní by se nám nejvíc hodilo odrážedlo, už jsem zvládli chůzi, ale odrážedlo ještě nemáme. andrea.salvetova@hotmail.com

 • Luciiiii 23.11.2016 at 6:40

  Houpací prkno už máme, odráželo by se hodilo moooc! Lucie.dolezalova84@gmail.com

 • Pavla Netíková 23.11.2016 at 6:42

  U nás by se hodilo jak prkno, tak odrazedlo. Obe holky chodí od miminek cvičit, takže akrobatky jsou to solidní a Klárka v roce a půl vyleze kam potřebuje, včetně pračky a samozrejme, že ze všeho dela dolů hop, takže na prkne by se určitě vyřádily. Odrazedlo bude na jaře asi už nutnosti, protože starší Ema se nechce svého vzdát a z motorek nám Klárka už vyrostla. Takže ja bych brala klidně oboje 🙂 netikova.pavla@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 6:42

  Dobré ráno, nám by se doma moc hodilo odrážedlo. Mladší dítko pomalu dorůstá do věku, kdy ho bude "nutně" potřebovat. A teda …. co je dřevěné je dobré 🙂
  ba.ba.ba@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 6:45

  Opět krásné výhry. O houpacím prkně uvažuji už nějakou dobu, že bych ho pořídila, takže bych se vůbec nezlobila, kdyby se na nás usmálo štěstí a vyhrály bychom. 🙂

  Marie K.
  (geby.maruska@seznam.cz)

 • Anonymní 23.11.2016 at 6:45

  Ahoj Míšo, opravdu skvělý článek.momentalne řešíme jaké odrazedlo pořídit pro syna kteremu je 13 měsíců.takze výhra v podobě odrazedla by se nám moc líbila.
  FB Michaela Kratochvílová, MK.Michaela@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 6:46

  Chci prknooo :-))
  Elikuk@seznam.cz

 • Renáta Vyk 23.11.2016 at 6:48

  Moc by se nám hodilo to odrážedlo, zrovna uvažujeme, že podobné pořídíme! Na motorce mu to moc jde, tak odrážedlo by se mu určitě taky líbilo! renwas@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 6:53

  Míšo, opět jeden dárek krásnější než druhý �� U nás by se určitě využila tříkolka. Možnost přestavět ji na odrážedlo je super!

  terezavyvadilova@gmail.com(fb tereza vyv)

 • Barbora Lunterova 23.11.2016 at 6:54

  To odrazedlo je krasne, hodilo by se mi pro druhorozeneho. Ale prvorozenemu zase planuju houpaci prkno, takze pro nas je oboje jako stvorene!

  • Barbora Lunterova 23.11.2016 at 6:56

   A email je barboralunterova zavinac gmail.com (nechci psat celou adresu kvuli spamu)

 • Anonymní 23.11.2016 at 6:54

  Dobrý den, tohle odrážedlo přinese Ježíšek, ale pro 3 děti jedno, takže druhé by ušetřilo hádky. A houpací prkno je velký hit a my jej ještě nemáme, takže úžasné ceny a můj pokus vyhrát. Klára, klara.borlova@centrum.cz (na FB Klára Borlová)

 • Iva Fadrna 23.11.2016 at 6:55

  Tohle je tezka otazka, protoze oboje je proste uzasne. Ale na Prkno mam zalusk uz nejakou dobu, takze PRKNOOO! cafebabalu@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 6:56

  Nadherne vyhry.. Ja sice po houpacim prkne pokukuju uz delsi dobu, ale motorka je u nas aktualnejsi tema takze bych volila radeji tu. Klarkaa.k@seznam.cz

 • Prkno mame, takze jednoznace kolo (y)…je super, i barva…vybrali jste dobre holky <3

 • Anna Blažková 23.11.2016 at 7:02

  Misi opet super clanek, uplne Jsem si vzpomnela na dobu, kdy moje deti lozily po ctyrech a vytiraly za me zem:-) no a potom ta zidle a tlaciiimeeee:-) hodila. Hodila by se nam balancni prkno, je uzasne. Annie.blazkova@gmail.com

 • petra 23.11.2016 at 7:02

  Odráželo vypadá lákavě, ale já uz delší dobu pokukuji po houpacím prkně. Bohužel se mi nepodařilo tatínka přesvědčit, jak výhodný kup by to byl a momentálně nemáme ani prostředky na koupi. Moc mě to mrzí a výhra prkna by mě udělala šťastnou, neboť bych ho chtěla svým dětem dopřát (21 a 3 měsíce). petra.polochova@gmail.com; Petra Polo na Fb

 • Iva Zahradníková 23.11.2016 at 7:02

  Nám by se moc hodilo krásné odrážedlo 🙂
  ivazahradnikova13@gmail.com

 • Nikol Kubišová 23.11.2016 at 7:03

  Houpací prkno i odrazedlo by bylo super holčička bude mít v létě rok,tak už by mohla drandit 🙂 desejka@gmail.com

 • Petra Francova 23.11.2016 at 7:05

  Krásné ceny, ale na houpačku v malém bytě nemám prostory, takže odrážedlo by bylo uper.

  pp.artep_seznam.cz

 • Aneta Švábová 23.11.2016 at 7:05

  Wau. Další super okénko! 😊 u nás by bylo nadšení u obojího ale dnes vybírám odrazedla a proč? Máme odrazedlo po starší ségře, ale toto je naprosto úžasné. Krásné a vymazlene odrazedlo! Bydlíme na vesnici a kdo nemá tato premistovadla jako by nebyl, na tomhle by krásně frcel a měl by možnost dohánět ty starší děti, ne jen starší segru, ale i straší sousedovic děti. Je to tu takový nás malý gang na koloběžkach, kolech, s tatrami,… a prostě se vším co má kola. ☺️ madlovaanet@gmail.com

 • Kateřina Semanová 23.11.2016 at 7:06

  Houpaci prkno ve forme duhove houpacky uz ma Jezisek pripravene,proto by se nam vic hodilo odrazedlo,presne o takovem typu premyslime na narozeniny 🙂 FB Katerina Semanova, katerina.semanova@gmail.com

 • Lucie Procházková 23.11.2016 at 7:11

  Hezký den,zase máte úžasné ceny :-)nám by se moc líbilo odrážedlo,vypadá nádherně,ale i houpací prkno není k zahození…potěšilo by určitě obojí…:-)
  lucie_prochazkova@centrum.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 7:12

  Krasny clanek a drevene odrazedlo je uzasne. Ted uz vyuzijeme spis odrazedlo, ale protoze cekam druhe mimi, urcite bude vyuzite i jako trikolka 🙂 fb: Claire De Lune, yeemanjaa@gmail.com

 • Ivana Rocca 23.11.2016 at 7:16

  Obdobi odrážedel už je pomalu za námi. Kluci už dlouho řádí na kolech a Valentinka už to má taky za pár. Ovšem houpaci prkno, to je něco jiného, to by se nám líbilo všem😉
  iva5ko@gmail.com FB Banna RocKova

 • Anonymní 23.11.2016 at 7:21

  My bychom brali všechno :-). Díky za tipy, dřevo je dřevo. Hanka hana.ondrikova@email.cz

 • Vendula Janků 23.11.2016 at 7:23

  FB Vendula Janků a sdílím
  Měla bych zájem o odrážedlo protože zrovna o koupi uvažujeme tak by měla malá krásný dárek k Vánocům 🙂
  kutrovavendula@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 7:24

  Miso,chapu dobre,ze kdyz nejsem na facebooku,nemuzu soutezit? Pochopila jsem soutez asi spatne…
  No nevadi,i tak sem rada chodim:-)
  Martina

 • Anonymní 23.11.2016 at 7:25

  O houpaci prkno, protoze se na nem vyblbneme cela rodina 🙂 monika.kopecna@gmail.com

 • Lucie Nováková 23.11.2016 at 7:26

  Krásné ráno Míšo, u nás se rovnováha hledá každý den…ať už je to prolézačka na hřišti, lyže či brusle, kolo bez koleček nebo třeba lezení do výšky pro ňamky na otáčivé židli 🙂 každý den je něco nového a proto prkno je u nás jasná volba 🙂 luciecb@seznam.cz

 • Yaya 23.11.2016 at 7:28

  Hodilo by se nam oboje, mozna malinko vic odrazedlo, protoze mame doma malou holcicku, tak aby mela na cem jezdit. 🙂 na Vanoce planujeme prave tu barevnou houpacku. Na tu se moc tesim. 🙂
  Yayaathome15@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 7:30

  Jednička je houpací prkno, máme v plánu pořídit, ale až si trošku zvětšíme dům. Terka terinaj@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 7:31

  Odrážedlo je bomba, to by se prckovi moc líbilo. T+E (radim73a@seznam.cz – FB: Joel Te)

 • Karolina Šandová 23.11.2016 at 7:31

  Já (jako maminka malého draka) mám v hledáčku toto odrážedlo i houpací prkno 🙂 ale radost by nám udělala jakákoliv výhra 🙂 Mějte krásný předvánoční čas, hlavně si jej užívejte bez stresu 🙂 Karolina Kováříková (sandova.karolina@gmail.com)

 • Martina Hradzka 23.11.2016 at 7:32

  Míšo, opět děkuju za inspirativní článek. Odrážedlo i houpací prkno jsou perfektní, ale vzhledem k tomu, že máme doma malou opičku, tak by mu určitě houpátko pod stromeček udělalo radost. Děkuji. hradzka@seznam.cz (FB Martina Tina)

 • Jana Patočková 23.11.2016 at 7:32

  Míšo, krásný článek a bezva soutěž. Houpací prkno vypadá parádně. Nám by se ale hodilo odrážedlo. Když jsme kupovali první, Juli si vybrala zářivě růžové 😉 a to přece Matějovi nemůžu dát, takže budeme muset koupit nové a tohle žluté vypadá úúúžasně 🙂 Jana, patockova.jana@gmail.com

 • Petra 23.11.2016 at 7:33

  Po houpacím prkně pokukuju už strašně dlouho, ale ještě jsem se nedokázala rozhoupat, tak třeba by mě sleva popostrčila 🙂 A vlastně i odrážedlo by se také hodilo, dcerka je na naší motorku už velká, ale na firstbiku jí to ještě vůbec nejde, tak třeba by se jí na této tříkolce drandilo lépe 🙂
  petulane@seznam.cz

 • Anet 23.11.2016 at 7:33

  Míšo, opět pecka ceny. U mladší by zabodovalo odrážedlo, u starší houpačka. Krásný den, Anet (patikova.aneta@seznam.cz)

 • Petra Bartošková 23.11.2016 at 7:36

  Tak my zrovna doma obdobi hledani rovnovahy prozivame. Mladsi sen, presne jak pisete, je jak turbostrela, takze v sedmi mesicich podupava u nabytku a uz se zkousi poustet. Starsi dcera pritom jeste v 16 m odmitala bezpeci nabytku opustit 🙂 Nam by sr nejvice libila asi sleva na houpaci prkno. Moc krasne souteze, diky za ne.

 • Radka Eliášová 23.11.2016 at 7:36

  ty Vaše výhry. ..to je sen. Velice Mé zaujalo houpaci prkno. Libi se mi i jako designový doplněk do domu. radu.eliasova@Gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 7:38

  Krásný článek zavzpominala jsme si jak začínalo chodit moje dítě:-) zájem mám o odrazedlo vypada opravdu suprově. hankafb@centrum.cz

 • Monika Vágnerová 23.11.2016 at 7:39

  🙂 houpaci prkno je uzasne. Na tom bych si vyhrala i ja. Ale protoze starsi dcera je opatrnous a panenkova, tak by se mi libilo odrazedlo pro mladsi dceru. Snad az povyroste bude drandit. Nekdy se.to hodi 🙂
  vagnerovamonikaz@seznam.cz

 • VERONIKA (MIAUK) 23.11.2016 at 7:43

  Tak teď mi spadla brada! To je pecka, takovéhle dárky:) Odrážedlo bude u nás také za chvíli aktuální a todle je tak krásné!:-) Houpací prkno jsme zrovna v sobotu obdivovali na Dizajntrhu v Olomouci, ale na houpacím prkně by se u nás v našem mimi bytě asi zatím nebylo kde houpat:( Kdyby se na nás usmálo štěstí, tak bychom si moc přáli odrážedlo.

  … ty "mišelinovské ofalděné nožky" mě vážně dostaly:D

  veru.kudelova@gmail.com

 • Martina K 23.11.2016 at 7:45

  Krásné ceny, houpací prkno máme už objednáno k vánocům, ale i tak by byl poukaz fajn, ale odrážedlo by se nám líbilo nejvíc, starší by ho zaběhl a mladší by dorostla:)) zkusíme tedy štěstí.
  kornoutek@centrum.cz (na FB Martina Kučerová)

 • Anonymní 23.11.2016 at 7:50

  Jedno houpací prkno doma máme ale roční dcerku by odrážedlo velmi potěšilo aby mohla jezdit jako její sestra.
  FB (Kuba Kubikula)

 • Anonymní 23.11.2016 at 7:51

  Houpaci prkno je super 🙂 a odrazedlo je krasny… jelikoz mame 3 deti, prkno by asi bylo nejlepsi 🙂 Lucka PS: U clanku jsem se fakt zasmala 🙂 luuuca@seznam.cz

 • Barbora 23.11.2016 at 7:52

  Hezky den, moc pekne veci. Pro nase tri kluky mame vyzkoušenou duhovou houpacku, houpaci prkno by bylo dalsim krokem. A to odrazedlo, proste radost pohledet, to by se nam libilo moc, rozjezdili bychom se pred prechodem na vetsi odrazedlo, ktere u nas uz parkuje. Velke diky! Barbora Kosinova; barbora.kosinova@jikos.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 7:54

  Odrazedlo☺ dcera je na prkno ještě malá… a funkce 2v1 je naprosto super��
  cermakovapavla@seznam.cz

 • veronika tobi 23.11.2016 at 7:57

  Miso,to teda nejsou darky za petikorunu! Vsechno je tak super,ze proste nejde nesoutezit;-)my totiz chceme vsechno:-)))
  Batalha@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 7:58

  To odrazadlo je fakt božie!!! Veľmi by potešilo najmladšieho, ktorý zvladol prvé kroky a teraz ,by mohol pelasit za braskom��. Slávka Púčková, salvija@szm.sk

 • Andrea Hrubá 23.11.2016 at 8:01

  Krásný, s lehkostí psaný článek, moc jsem se bavila při popisu Tlačítek 😂. Dceru jsme se od všech pasivních i aktivních chodítek snažili uchránit, tak to vyřešila po svém, čapla našeho velkého chlupatého psa za hřívu a šla 😂 Radost by mi udělalo krásné odrážedlo, ale prkno by dcera časem také využila. cimia@seznam.cz

 • Markéta K. 23.11.2016 at 8:01

  Houpací prkno určitě pomůže k vybalancování života, ale nám by se teď více hodilo odrazedlo na rychlejší přesun��
  Držím si palce��
  Bladym@seznam. Na FB Markéta KORBELOVÁ

 • Anonymní 23.11.2016 at 8:01

  tak to je maxivýhra!
  odrážedlo máme a houpací prknou mám na seznamu tajných (mých) přání, takže volba je jasná – prkno.
  díky! lucie
  eiben@post.cz
  (FB lucie eiben)

 • Adéla Honcová 23.11.2016 at 8:02

  Nam by se hodilo houpací prkno (poukázka 🙂 pro naše dva lumpíky.
  adela.honcova@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 8:03

  Děti milují houpání, proto houpací prkno. Moc by nám udělalo radost. Ingrid Fikerlová (ingrid.fikerlova@hotmail.cz)

 • Serafinka 23.11.2016 at 8:03

  Obojí je parádní, ale víc by se nám asi hodilo odrážedlo, aby mohla Bětuška už také frčet na kolech jako bráška 😉
  Lucie Franzová
  Franzovalucie@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 8:04

  Syn zacal nedavno chodit, proto na houpaci prkno je jeste asi brzy. Beali bychom odrazedlo. vapenikova.klara@email.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 8:05

  FB Zkrátka Bacini: Za nás odrážedlo, je náááádherné. Nejstarší dcerku už mine, má čtyři, ale mladší má za tři dny narozeniny, to by bylo překvápko… No a aby bylo jasno, využili bychom ho řádně, protože třetí divočák je na cestě 🙂

 • Anonymní 23.11.2016 at 8:05

  Houpaci prkno by bol u nas skvely darcek kedze syn 2,5r prave hlada stabilitu na odrazadle a dcerka 10mes sa rada hojda.
  FB Andrea Senderak Polackova

 • AntoineDenisa vR 23.11.2016 at 8:07

  O tom peknu snime dlouho! Je prfektni a miluji to jeho vyuziti k milionu i jinych cinnosti! DenisaKaluzova@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 8:07

  Nejvíc bych si přála odrážedlo pro naši nejmladší, je mnohem hezčí než plastová motorka, kterou máme doma 🙂 Houpací prkno už máme a je skvělé! (Dita Vanduchová)

 • saui.dj 23.11.2016 at 8:08

  Hezký den, houpačku nám přinese Ježíšek, tak by se nám líbilo odrážedlo:-)Šárka (saui.dj@seznam.cz)

 • Petra Setničková 23.11.2016 at 8:09

  Nam by se hodilo houpaci prkno. Dcera (19 m) se rada houpe a na neco porad leze. Odrazedlo dostane od Jeziska.
  setnickova@centrum.cz

 • Barča a Míra 23.11.2016 at 8:12

  Tak tohle je skvělé odrážedlo! Ježíšek už netrpělivě čeká, až mu bude prkno doručeno a bude moct balit, takže bychom radši odrážedlo 🙂
  barcastiborova@seznam.cz

 • Jana Radová 23.11.2016 at 8:12

  Ahoj Miši, určitě by jsme byly nadšené z nového odrážedla pro Julinku. Nelinka svoje má, tak by bylo super, kdyby měla své i Juli a mohly spolu dovádět už příští rok, takže by to byl hezký dáreček 🙂 Prkno jsem holkám chtěla koupit jako společný dárek, ale odradila mě ta cena. Nakonec jsem místo toho vzala Albi tužku vč. knížky, tak snad jsem vybrala dobře, uvidíme podle reakce u stromečku 🙂

 • Anonymní 23.11.2016 at 8:18

  Ja bych brala odrazedlo, mame doma sice plastovou motorku po synovi,ale jelikoz bude za chvilku novy prirustek, schovala bych tohle super odrazedlo pro ni 🙂 .
  Janca.Duskova@email.cz
  FB Jana Dušková

 • Pavla Válková 23.11.2016 at 8:24

  Odrazedlo i houpaci prkno by se bam doma hodilo. V unoru ma lili svatek, tak by mela z jedne veci urcite velkou radost.Pavla Konecna na fb, pavla.valkova@post.cz

 • Zuzana Černá 23.11.2016 at 8:27

  Obě věci jsou skvělé, ale protože už jsme dědo-Ježíškovi napsali o přesně tohle odrážedlo, tak bych jako výhru ráda houpací prkno, o jehož koupi taky uvažuji.
  zcernala@gmail.com

 • Denisa Bnešová 23.11.2016 at 8:27

  Ahoj, nám by se hodilo odrážedlo, dala bych ho synovci který se bojí jezdit. A na začátek by třeba se třema kolečkama nemusel bát 🙂 denybeny@seznam.cz

 • Tokyo cz 23.11.2016 at 8:30

  Houpací prkno mám v merku už asi rok. Teď už by si ho syn konečně užil. Takže prosím houpací prkno �� Na fb jsem jako Lucie Krejčířová a kontakt je tokyo.cz@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 8:30

  Já bych brala odrážedlo, to by byl parádní dárek pod stromečkem pro mladšího!Houpací prkno už doma máme a je to skvělá hračka pro obě děti:-)
  Facebook: Eva Auerbachová
  Kontakt: Eva.Auerbachova@seznam.cz

 • Jitka Křížková 23.11.2016 at 8:32

  Líbí se mi moc prkno, ale i to odrážedlo je super. Máme doma klasické odrážedlo, ale dívčí, tak bych pro malého chtěla spíš to odrážedlo. Ale prkno by využili oba 🙂 Teda Míšo, super adventní kalendář. Děkujeme smallion@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 8:33

  Nám by udělalo radost odrážedlo, máme doma sice plastovou motorku, ale není moc stabilní a navíc s ní nejde jezdit jinde než doma…Miroslava Cichá (i na FB)
  (mirka.cicha@post.cz)

 • Helena Chalupova 23.11.2016 at 8:38

  O houpacím prkně stále přemýšlím, tak by nám pro kluky udělalo radost 🙂 Krásný kalendář, díky 🙂
  mail : Helena.Pawlasova@seznam.cz

 • Mária Kružliaková 23.11.2016 at 8:40

  Odrážadlo by bola skutočne bomba – veľmi by nás potešilo 🙂 – majusik.kruzliakova@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 8:43

  Tlačitka mě fakt pobavily 😀
  Za nás určitě poukaz na houpací prkno, už ho mám v merku nějakou dobu, ale ještě mi u manžela neprošlo, takže s poukazem bych si ho 100% prosadila 🙂 a moje holky by měly radost 🙂
  pavlavaskova@email.cz FB: Pavla Dostálková

 • Lucie 23.11.2016 at 8:47

  Matteo rozhodne potrebuje to houpaci prkno 😉

 • Markéta Beránková 23.11.2016 at 8:50

  Nám by se hodilo odrážedlo . Mladší dcera vše dědí po té straší tak bych chtěla aby měla taky něco nového. Straší dcera ještě na odrážedle jezdí takže mladší musí počkat až dostane straší dcera kolo a ona podědí poní.market.berankova@gmailcom

 • EvaHav 23.11.2016 at 8:50

  Míšo, díky za super článek. Za nás prkno, určitě by se hodilo i Jakubovi na trénování, super! ev.havlickova@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 8:51

  Ahoj – super dárek by bylo odrážedlo – mám doma 1,5 let starou holčičku, tak určitě odrážedlo budeme kupovat. Myslivcovav@seznam.cz FB: Vlaďka Řeháková Myslivcová

 • haribo 23.11.2016 at 8:56

  Prkno je parádní, ale se třemi malými dětmi jsem nenašla odvahu – k počítání skřípnutých prstů si vystačí i tak. Ale odrážedlo, to je jiná liga, starší dva fungují poměrně slušně jako smečka a vzájemně se hlídají a překvapivě (alespoň pro mne) ve dvou jsou lépe "navigovatelní"… Bohužel druhé dítě je pro většinu věcí konečná, takže u nás by se odrážedlo rozhodně uživilo :-). Anna Habra Horáčková

 • Maťka Andelová 23.11.2016 at 9:03

  Obidve výhry sú úžasné. Sama neviem, čo by našu Jasminku potešilo viac, pretože sú vymakané.Prkno poznám už dlhšie, verím, že by si u nás našlo mliesto. Stále však s kúpou čakáme. A odrazadlo by sme najradšej vyskúšali tiež 🙂 matka.andelova@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 9:04

  Moc by se nam libilo odrazedlo, starsi uz odrazedlo ma, ale se sestrickou se podelit nechce, takze verim ze by byla mala nadsena! dominika.soborova@seznam.cz

 • Katka Roslerova 23.11.2016 at 9:07

  Obě věci jsou skvělé, Houpací prkno je mé vysněné, ale nevím, nevím, jestli projde. Když o tom tak uvažuji, hodilo by se odrážedlo,aby dcera nebyla zase dědic toho, co je jeté a měla takové suprové kolo.
  Katerina.roslerova@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 9:10

  mne se hrozne moc libi to odrazedlo, jak se da prestavet je uplne super. odrazedlo urcite budeme chtit poridit, houpaci prkno zatim nevim, mame malou slecnu teprve.
  fb:Lucie lesprix
  competluc@gmail.com

 • Hana Jacková 23.11.2016 at 9:23

  Bez odrazedla nas kloucek skoro neudela krok, chce ho s sebou i kdyz jedeme nekam autem 🙂
  A houpaci prkno mam na seznamu darku uz hoooodne dlouho
  hanapotmesilova@gmail.com

 • Míša 23.11.2016 at 9:31

  misiko@seznam.cz a sdílím i na fcb

 • Anonymní 23.11.2016 at 9:35

  Houpací prkno by bylo pro nás úžasný dárek. Vzhledem k pořizovací ceně jsem musela letos bohužel odolat. Pokud bychom vyhráli odrážedlo, využilo by ho miminko, ktere právě očekáváme. Takže u nás doma se neztratí žádná smysluplna hračka ��
  endyna@seznam.cz FB – Andrea Vod Slona

 • Anonymní 23.11.2016 at 9:53

  krasny clanek 🙂 u nas by byla velka radost z houpaciho prkna 🙂 odrazedlo syn ma a zatim se s nim spis seznamuje nez ze by na nem radil 🙂
  sdílím i na FB (na FB Zdenka Pokorna).
  kontakt: pokorna.zz@seznam.cz
  Zdenka

 • Anonymní 23.11.2016 at 9:56

  Určitě houpací prkno, malá miluje houpaní a konečně by se mohla vydovádět i doma.
  Renata Skolilová SkolilovaR@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 10:02

  Tak u nás by bodovaly obě. Pro starší dcerku prkno na houpání a mladšímu odrážedlo – jedno sice už má, ale je "chudák" taky dědič, tak by bylo super nove 🙂 VykoukalovaAndrea@seznam.cz

 • Veru M 23.11.2016 at 10:10

  Obojí. Odrážedlo pro mladší, prkno pro starší. Ale víc asi odrážedlo než prkno, protože duhová houpačka z jejich studia je již objednaná, takže na prkno je čas 🙂

  veronikamachurova@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 10:29

  Ahoj Míšo, potěšilo by určitě obojí, poukaz bych využila pro našeho dvouletého prcka na houpací prkno a odrážedlo bych věnovala svojí sestře pro mého ročního synovce! Na facebooku je moje jméno Martina Schröpferová

 • Anonymní 23.11.2016 at 10:29

  Super by bylo vyhrát odrážedlo, jelikož máme nevyhovující a musíme brzy vyměnit;) Malá by nejraději jezdila i v zimě. Michaela Škodová
  Misa.skodova@email.cz

 • zuzka 23.11.2016 at 10:32

  U nás by se šiklo houpací prkno 🙂 svobodovazuza@centrum.cz

 • Michaela Hofericová 23.11.2016 at 10:33

  Taky se mi prkno moc líbí. Chtěla jsem ho, ale doma mi to neprošlo. Nevím proč, manžel se prostě zabejčil a nechce ho. Mrzí mě to, podle mě je to moc povedený kousek… Takž za nás odrážedlo. Protože na klasické dvoukolé ještě nedosáhne… michaela.kankova@centrum.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 10:37

  Odrážedlo prostě jede, jeho konstrukční řešení je nadčasové a bezkonkurenční, moc bych si jej přála pro tu svoji princeznu, a ve spojení se dřevem je to myslím neocenitelná deviza. Těšíme se na něj a věřím, že u nás doma se mu bude líbit:-) debbie debbiova FB, debbie@post.cz

 • Martina Arnoldová 23.11.2016 at 10:39

  Měla bych zájem o houpací prkno, už delší dobu po něm pokukuji a mám ho v plánu darovat Sebíkovi k 2. narozeninám v březnu. Je to malý divoch, tak sázím na to, že svou energii vybije na něm a až se trochu unaví :), tak ho použije jako silnici nebo kopec pro auta. Martina (arnoldovamartina@gmail.com)

 • Anonymní 23.11.2016 at 10:44

  Já bych si tak přála to odrážedlo…:-) Ještě teď u nás frčí malá plastová motorka, chtělo by to obnovit vozový park. Každopádně na houpací prkno jsem si taky dělala zálusk 😉 Fb: Lenka Valová valova.lenka@email.cz

 • Renata Kasíková 23.11.2016 at 10:46

  Jelikož plastovou motorku na procházkách celkem stíhám, tak by náš junior jistě ocenil tohle super odrážedlo, na kterém by mi už asi zvládal ujíždět 🙂 a já bych trénovala na maraton :-)) Renata (renata.kasikova@gmail.com)

 • Libor a Petra 23.11.2016 at 10:55

  Na odrážedlo jsem slyšela vynikající recenze, o to víc, že je dva v jednom. Takže za mě určitě odrážedlo! Naše malá by si ho určitě užila a snad by si i unavila 🙂

 • Anonymní 23.11.2016 at 11:00

  Nás by potěšilo obojí, ale jelikož je prkno na cestě tak by se nám víc hodilo odrazedlo. Anička
  pacevova@email.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 11:16

  Ja se nemohu rozhodnout 🙂
  Oboje je uzasne.
  Tak asi odrazedlo.
  k.hubickova@seznam.cz. FB Kateřina Michlová

 • Markéta Waas 23.11.2016 at 11:18

  Zrovna včera malá mluvila o tom, jak bude jezdit na odrážku. Takže z něj bychom měly velikou radost 🙂
  (marketa.waas@gmail.com)

 • Anonymní 23.11.2016 at 11:25

  Míšo, opět super dárky. Ale to budeme všichni psát každý den ;-). Houpací prkno mě uchvátilo a myslím, že by uchvátilo i moje děti 🙂
  Jitka
  Jitkahrncirikova@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 11:26

  Tak za me jednoznačně prkno! Hned jsem vlezla na stránky, ale bohužel do Vanoc mají plno �� Syn má 23.12.narozeniny,tak jsem se těšila, ze bych mela vyreseny dárek… Nevadí. Každopádně ho objednam po Vánocích tak či tak a budu se těšit,až mu ho k nějaké příležitosti nebo jen tak dam ��
  Misi, dekuji moc za inspiraci!!
  Lenka.Krumlova@hotmail.cz

 • DaCha 23.11.2016 at 11:26

  Za nás spíš to prkno, odrážedlo máme a prkno plánuju v každém případě na příští Vánoce, tak by se případně našla příležitost dřív. kristova@post.cz FB Dana Charvátová

 • Michal V. 23.11.2016 at 11:31

  Asi jako všem by se nám líbilo mít doma odrážedlo… Tedy hlavně našemu "drakovi"…
  FB: Naďa Výmolová
  nadavymolova@seznam.cz

 • Kuk Cvak 23.11.2016 at 11:33

  Další skvělé tipy na dárky! Nám by se určitě hodilo odrážedlo. Už delší dobu vybírám a přebírám a nejsem schopná se rozhodnout které, takto bych měla ulehčený výběr 🙂
  (majkik.c@seznam.cz, FB JO Dee)

 • Jarmila N. 23.11.2016 at 11:34

  Nejvic by me potesilo odrazedlo, protoze od leta vybirame a porad nemame uplne jasno co poridit. Ale videt maleho balancovat na om prkne by taky stalo za to 😀
  Jarmila Novackova
  tacek01@seznam.cz

 • Míša L. 23.11.2016 at 11:36

  Paradni odrazedlo! To by se holkam libilo 🙂
  Fb: Michaela Larruchon
  Mail: michaela.larruchon@centrum.cz

 • Marketa Slamova 23.11.2016 at 11:38

  Díky za článek. Už delší dobu mám zálusk na odrážedlo Nicko. Moc se mi líbí a aokorát se hodí pro mého ročního chlapečka.
  na FCB Marky Slámová
  margitla@seznam.cz

 • Kateřina Durňak 23.11.2016 at 11:43

  Skvele ceny 🙂 my bychom nejvic uzili slevu na houpaci prkno,o nem snim uz dlouho. Odrazedlo uz totiz mame. Sice ne tohle stylove, mame puky, ale taky slouzi dobre. katerinadurnak@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 11:45

  Mame nekolik odrazedel a ani jedno u nas neni vyuzito. Tak bych rada zkusila houpaci prkno. 🙂
  Na fb jsem: Milena Kostkanová
  Email: milca.f1@seznam.cz

 • Mia 23.11.2016 at 12:01

  Houpací prkno by bylo skvely doplněk k duhove houpacce. Ale prave premitam, zda by po ctyrkolem odrazedle nemelo prijit na radu 3kolove. Takze bych asi dala prednost odrazedlu.
  Miroslava Mirec Oleňaková(fb)

  Olenakova00@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 12:01

  Opět děkuji za super tip.. Nám by se hodilo odrážedlo, momentálně dcera motorkuje a už začínám po očku pokukovat po nějakém tom prvním kole.. Radka (na FB Radka Fejksová, radka.fe@centrum.cz)

 • Efka 23.11.2016 at 12:04

  Úžasné čtvrté okénko:) Nám by se hodilo i odrážedlo i houpací prkno. Houpací prkno snad přinese Ježíšek, jen se musím rozhoupat k tomu, abych ho u "Ježíška" objednala. A kdyby bylo odrážedlo, tak bude mít určitě radost naše 18-ti měsíční dcera:) Obě výhry krásné. Eva L. (elfka@email.cz)

 • marunka 23.11.2016 at 12:04

  Tohle odrazedlo je naprosto paradni! bbudulinek@centrum.cz

 • Veru 23.11.2016 at 12:28

  Odrážedlo, to by se nám hodilo maximálně 🙂 Ale nad prknem taky uvažuju, líbí se mi, jen doma zatím neprošlo 😀 Veru (veronikahalakova@seznam.cz, na FB Víla z Hor)

 • Anonymní 23.11.2016 at 12:51

  Odrazedlo vypadá skvěle. Zatím je na něj ještě brzy, ale čas s miminkem letí tak rychle, že ho bude potřebovat dřív, než se naděju 🙂
  midnigt@seznam.cz
  Na FB jako Andrea Dosoudilová

 • Anonymní 23.11.2016 at 12:59

  To jsou opravdu krásné výhry 🙂 Z houpacího prkna by měly radost obě dcery, z odrážedla ta mladší a pak mimi v bříšku 🙂 Díky Kristína (Tinka333@seznam.cz, FB Kristína Tinka Šteflová)

 • Jitka 23.11.2016 at 13:01

  Odráželo vypadá suprově, strašně mě nadchla možnost přestavby x-) ale mým favoritem je houpací prkno, které má na seznamu Ježíšek a má těžké rozhodnutí mezi ním a duhou od Grimms, a teď máme dilema i s odrážedlem 😉 já bych potřebovala čísla do Sportky 😀 😀 😀
  kontakt: jitkajochmanova@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 13:01

  Urcite odrazedlo ji ak clanky jsou super a vyhry taky (zahirl@seznam.cz nafcb lucka tanhauserova

 • Anonymní 23.11.2016 at 13:09

  Odrazedlo je u nas velice oblibene,ale uz dve mame a tak bychom urcite vyuzili i houpaci prkno 🙂 (zuzkrm@seznan.cz a na fb jako Zuzana Krmaskova Machackova)

 • faia 23.11.2016 at 13:11

  Houpaci prkno preci:-) Na fb Petra Fai, petrafai@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 13:22

  Dobry den, mne se hodne moc libi odrazedlo. Je to pecka. Ta barva i material jsou uzasny. Moc bych si ho prala pro svoji dvouletou dceru. NA FB Maskova Hana. Email Maskova.hana@seznam.cz

 • misheel 23.11.2016 at 13:33

  Jelikož syn právě oslavil své 1.narozeniny chtěli by jsme pro něj toto dřevěné odrážedlo k Vánocům. Milujeme dřevo a dáváme přednost dřevěným hračkám, protože se i hodí do našeho dřevěného domu 🙂 Ale i houpací prkno by se nám líbilo a určitě by jsme využili.
  misheel@seznam.cz
  Na FB Michaela Wagnerová ( sdílím Vaši soutěž 🙂

 • Anonymní 23.11.2016 at 13:47

  Zdravím, odrážedlo by pro nás bylo skvělé. Na léto máme v plánu malému jedno pořídit a tohle je úžasné. Malému jsou 2 a má ročního bratrance, mohli by se tak o nej občas podělit a využít tak obě varianty.
  Na Fb Eva Kučírková

 • Učitelka Hanička 23.11.2016 at 13:47

  Nejvíc by potěšilo odrážedlo, myslím si, že doba na něj tu bude cobydup 🙂 o.k.hanicka@seznam.cz Na FB sleduji jako Hana Kropáčková Kolomazníková

 • Anonymní 23.11.2016 at 13:51

  Líbí se mi odrážedlo, je to pěkný nápad dva v jednom. Mladší syn bude mít v prosinci rok a starší tři a využili by ho určitě ještě oba. Na FB Monika Kohutová, mail tonia@centrum.cz.

 • Aneta Sajdok 23.11.2016 at 13:56

  Odrazedlo je krasne. Sice uz za chvili by bylo pro syna male, ale pro druhatko jako by nasel. A houpaci prkno je mym snem, ale nevim zda by sleva manzela presvedcila

 • Martina Hepnerová 23.11.2016 at 13:56

  Hodilo by se nám odrážedlo. Jako klasický "dědič" si syn nemůže moc vybírat:-) Ve sklepě na něj čeká jen klasické dvoukolové odrážedlo s 12 palcovými koly s nápisem "Terezka" (tak se jmenuje jeho sestra). Přeji vaší dcerce, ať brzy šlápne do pedálů. Akorát taková malá nevýhoda, děti na kole se hůř honí než ty na odrážedle:-) A taky kolo se nepěkně pronese. "Mami, vem to, dál nejedu…":-) Díky fejlkova@seznam.cz

 • Lenka Kyrianová 23.11.2016 at 14:08

  Já bych rozhodně brala odrážedlo. Dcerka by byla určitě šťastná, že by měla taky něco nového, co není po bráchovi. Houpací prkno je taky určitě super, ale bydlíme teď v malinkém bytečku takže nevím jestli bychom ho sem ještě někam vmáčkli 🙂 Mail: lenka.kyrian@gmail.com

 • Lenka Pejšová 23.11.2016 at 14:13

  Ahoj, my mnohem raději odrážedlo!!! U prkna pořád váhám, byt není nafukovací 🙁 (len.srb@post.cz)

 • Zupkova Karla 23.11.2016 at 14:48

  Ahoj, já už dlouho přemýšlím nad houpacím prknem. Měla jsem ho v plánu koupit k letošním Vánocům, ale bohužel jsme neměli možnost jej někde vyzkoušet a manžel nevěří, že by syna bavilo. Já myslím, že by si s ním vyhrál ažaž:-) Znovu děkuji za suprovní adventní kalendář. Kaja.zupkova@seznam.cz

 • Markéta Kuzebauchová 23.11.2016 at 14:53

  Budu se sice opakovat, ale opět bych si přála výhru pro mou drahou malou neteřinku…a tou výhrou by bylo odrážedlo NICKO.

  PS: Opět krásný článek Míšo a nádherné fotky. Tvé holčičky jsou úžasné a moc ráda se při každém článku kochám 🙂

 • Anonymní 23.11.2016 at 14:59

  Vašík mi kouká do mobilu a píská, prstík ukazuje na odrážedlo! Má 15m a jen sedí a ještě se neodrazil �� Snad by ho tohle odrážedlo motivovalo? Díky za soutěž! Fcb Lenka Sam, Lenkasudakova@seznam.cz

 • Dida 23.11.2016 at 15:00

  Jééé, tady je už komentářů, ale i tak přidáms svůj. Krásné fotky, krásný článek a super ceny. Období odrážedla budeme mít pomalu za sebou, a proto bych ráda zkusila houpací prkno, o kterém toho bylo už tolik v různých diskuzích napsáno 🙂
  dita.brzinova@seznam.cz

 • Lucie Chmielová 23.11.2016 at 15:02

  Odrážedlo a proč? Protože ve školce máme hodně dětí a málo dopravních prostředků
  Sdílím i na facebooku. Lucie Chmielová, witlucie@gmail.com

 • Anonymní 23.11.2016 at 15:34

  Hodilo by se nám oboje :-)Pro mladší odrážedlo a pro staršího prkno. Oboje vypadá fakt suprově.
  veronika.tonarova@email (FC Veronika Tonarova)

 • Anonymní 23.11.2016 at 15:41

  Krásná soutěž, mně se nejvíc líbí odrazedlo a věřím, že naši kluci by jen velice ocenili, oni totiž bez dopravního porostredku nevystrci paty z domu 🙂 Petra Zachovalova, petrazach@email.cz

 • Kateřina Šikýřová 23.11.2016 at 15:43

  U nás by mělo využití houpací prkno.
  katka.sikyrova@gmail.com
  sdílím i na FB pod jménem Katka KaTka

 • Anonymní 23.11.2016 at 16:51

  Odrážedlo je parádní dárek!! Barva super. Hodilo by se nám pod stromeček 🙂
  email:lenkahamakova@seznam.cz

 • Anonymní 23.11.2016 at 17:22

  Za nás odrazedlo 😉
  stecovajana@seznam.cz

 • Michaela 23.11.2016 at 18:06

  Ahoj Miso, obojí je uzasne. Ale našemu za chvili 18mesicnimu chlapečkovi by se ted opravdu hodilo to krasne odrazedlo 😊
  Michaela_moravcova@centrum.cz

 • Kacka 23.11.2016 at 18:06

  Juuu,nam by udelalo radost odrazedlo,ale ani prknem nepohrdnem 😊 k.kata@centrum.cz

 • asmeena 23.11.2016 at 18:08

  Teda Míšo já žasnu jaké úžasné ceny máš. Odrážedlo sice doma máme a houpadlo bychom už ani nevyužily, ale kdyby se mi poštěstilo vyhrát odrážedlo, tak bych ho darovala synovečkovi. (Verča Sembolová – kontakt FB)

 • vr 23.11.2016 at 18:22

  Krásné výhry!!! Odrážedlo je super gdesignový kousek a jednoduchost houpacího prkna je také okouzlující. Synovi by se líbilo oboje 🙂 (Na fcb jako Vendula Růtová a email: quois@seznam.cz)

 • Petra Hladká 23.11.2016 at 18:22

  Velmi inspirativni clanek, diky moc!! Za me rozhodne odrazedlo, vypada opravdu super. Vybiram je pro svoji mladsi dcerku, ktere je nyni pul roku a uz ted tak jak to byva vse dedi po starsi dceri a tak treba takhle by mohla mit neco noveho,jen sveho! hladkpe@gmail.com

 • Ivet 23.11