DEN 6: Wellness hotel Panorama

Dnešní okýnko bude trochu jiné. Soutěže nám zabraly celý měsíc, jenže já vám sem chci dát i něco trochu z našich zážitků, takže dnes není článek šitý na míru výhře, ale naopak výhra šitá na míru článku. Ráda bych Vám sem hodila recenzi hotýlku z Moravy, kde jsem měla možnost učit maminky první pomoc. Je vás tu více nových, takže možná mrkněte do našeho medailonku, kde se dovíte, že krom toho, že tu s vámi bloguji, jsem dětská lékařka a prostřednictvím blogu nebo kurzů první pomoci se snažím maminkám i předávat něco navíc. Takže tady kousek našeho putování Moravou a výhry od ZOOTu a Mixit hned pro další tři z vás :-).

Naši návštěvu Brna jste mohli vidět na blogu už jednou, ukázala jsem vám kousek našeho programu, což byla návštěva zábavního rodinného parku BRuNO family park. Když jsem se rozhodla, že holky povezeme na Moravu s sebou, sehnala jsem nám příjemné ubytování, které nebude hned v Brně, ale zároveň ne moc daleko, protože Nelinka to cestování autem nebere moc dobře.

Vybrala jsem hotel, zarezervovala a vše si nachystala předem, ale nebude věřit co se stalo. Když jsme v pátek odpoledne k hotelu dorazili, oba s manželem jsme koukali jak opaření :-). Hotel Panorama leží na kopci u obrovské louky. Louky, kde jsme s manželem byli před téměř deseti lety na jednom skautském festivalu! Ani jeden z nás nevěděl, že na tohle místo jedeme. Tehdy jsme nebyli svoji, neměli děti a vůbec …no prostě přidaná hodnota celému pobytu byla předem daná :-).
Vybrali jsme si baby friendly hotel: Wellness hotel Panorama, protože mi vypadl jako jeden z prvních, když jsem hledala na netu a programem i vyžitím pro děti se mi moc líbil. Holky hned po příjezdu skočily do buldozeru, který byl vedle restaurace a my si na recepci mohli vyřídit vše potřebné.
Hotel je veliký. My se ubytovali v rodinném studiu v nekuřácké části pro klienty s dětmi a wellness programem. Bylo tam krásně ticho a vůbec prvně jsme zkusily jaké to bude, když budou mít holky jen svůj pokoj. Plán byl tedy jasný – máma s tátou jedno hnízdo, holčičí pokoj vedle. Nápad se ujal rychle a holky hned rozdělily studio na pokojíček (to kde budou spát) a obývák (ta část pro velké 😀 ).

To jsme ale ještě netušili, že všechno bude úplně jinak. Nevím jestli to bylo náročným dnem s cestou, pobytem v zábavním parku nebo na Julii něco vlezlo, ale její žaludek se rohodl, že žádné spaní velkých a malých zvlášť se konat nebude. Holky usnuly v jednom pokoji společně, ale po hodině spánku řev a v pokoji Juli vrhající šavle jak ta nejdivočejší šavlozubá tygřice. Ta noc byla děsná.

Pokud tohle bude číst někdo z personálu hotelu, chtěla bych vám nesmírně poděkovat. Julince se podařilo sestřelit komplet svou i Nely postel, takže jsem v deset večer svlíkla vše a komplet šla s prosíkem na recepci, kde už při příchodu na mě volala paní recepční s úsměvem „Tak jaká nehoda se nám stala?“. Bohužel se to celé opakovalo asi 8x než v Julince nezbylo nic a vytuhla. Ze strachu, že se to ale bude opakovat, vzala jsem si Juli k sobě a měla hlídku, zatímco ve vedlejším pokojíčku spal táta s Nelinkou. To je nám ale romantika že? 😀
Noc jsme přečkali a čekal nás víkend. Po téhle noci ale bylo jasné, že se o holky pokusila viróza a padá možnost našeho rezervovaného wellness. Ten v hotelu mají a já se děsně těšila, že téhle možnosti využijeme a vememe holky do bazénku, vířivky,… takhle jsme museli najít program jiný.
Den jsme začali snídaní. Pobyt v hotelu si můžete vybrat buď se snídaní nebo s polopenzí. My měli se snídaní s tím, že na obědy a večeře jsme chodili do místní restaurace. Všude kam jezdíme, bereme většinou jen snídaně, protože kolikrát mám obavu jak v polopenzi holky přijmou jídlo. Mám raději variantu, kdy jim můžeme vybrat z většího množství jídel, respektive si Nelinka řekne nač má chuť. Má v hlavě radar, určitě. Když jí totiž objednám bramboračku, tak jí nesní jen proto, že si ji nevybrala sama. Když jí ale jídelák přečtu tak vím, že si ji vybere. Takže Nela si vybírala sama a Juli, ta byla hold na dietě kvůli předešlé noci.
Protože holkám nebylo úplně nejlíp a měla jsem strach něco podnikat, zůstali jsme celý víkend jen v hotelu, nikam nejezdili a využili místních možností a okolí. Moc se mi líbily malé knihovničky, které v hotelu byly. U restaurace třeba takovéhle okno, kam si prostě sáhneš, když máš nálada a vytáhneš něco ke čtení.

Holky ale daleko víc zaujala knihovnička ve třetím patře. To stojí asi také za zmínku. Hotel má tři patra, ale je plně bezbarierový. Výtah nás vozil všude včetně kočáru, když to bylo potřeba.

Knihovnička v nejvyšším patře byl regál plný dětských knih. Tam jsme chodili každý den. Holky si vždy nějakou vytáhly a za víkend jsme poznaly všechny pokojské, které tou chodbou jezdily 😀
Byly tam i křesílka, ale donuťte děti sedět na nich, že? Takže další dík za takovou maličkost jako je koutek pro knihomoly, kterými mé holky určitě jsou. Navíc tam byla krom moderní Doby ledové i opravdová klasika a občas jsme si i knihu půjčili, přečetli holkám pohádky v posteli a jak šly na kutě, vyvezli jsme zpět.
V sobotu odpoledne už vypadá Juli daleko líp. Myslím si ale, že to stejně byl jen herecký výkon, aby konečně dostala něčeho pořádného najíst :-D. Neprošlo jí to, byla jsem nekompromisní. Už to ale nebylo na postel a knihovnu, takže jsme vytáhli paty z hotýlku a využili místního areálu. Velká zahrada s bazénem a tobogánem, která musí být v létě boží. Holky nejvíc zaujalo parkoviště motorek, kde jich bylo nejmíň dvacet. Všechny velikosti, trojkolky i koloběžky. Každá nějakou čapla, Juli je dokonce střídala a vyrazilo se ven.
Na fotkách se to nepozná, ale venku byly neskutečné 2 stupně. Bože to byla kosa. Já nechápala ani to, že holky zvládaj držet řidítka těch motorek :-D. Důkazem toho, že ven nikdo moc nevychází byla i tahle krásná micka, která vždy přiběhla, když nás v zahradě slyšela. Asi z holek cítila naši kočičku Kesinku.

Hotel má na zahradě i svou vlastní ZOO. Najdete tam králíky, kočičku, ovečky, ale třeba taky oslíka. Jen ten se od nás chudák zdekoval do své boudičky vyteplené senem a ani se mu nedivím, protože ta kosa neměla konkurenci.

Tady se holky rozplívaly nad ušáčkama, kde táta nezapomněla konstatovat, že tahle máma jednou rozhodně někomu zachutná …to mám brát jako výhružku?

Ačkoli jsme plánovali výlety po krásách Moravy, den byla celý v režii hotelu, ale vlastně to vůbec nevadilo. Hotel má i svůj speciální dětský koutek, kde je spousta houpaček, tři kočárky, všude koberec takže teplo a taky jsou v něm stoly, kde se rodiče odklidí a chodí tam pán z restaurace. Velký bonus, že jsme kvůli jídlu nemuseli do restaurace, kde by holky nevydrželi extra čekat. Šlo se najíst i napít v dětském koutku, kde byl i jídelák a pán z restaurace nám vše donesl tam.

Den jsme končili večerní klasikou a holky byly totálně vydřené ze sprcháče. Nějak nám to nedošlo, ale tady ho viděly prvně v životě :-D. My doma máme vanu a vlastně všude kam jezdíme a kde jsme spali, tam vždy byla vana. Takže sobotní večer stál na vodě hotel asi dost peněz, protože cácory nevylezly ze sprchy hodně dlouho.
A i přesto, že už Julinka vypadala dobře, zůstalo nám rozdělení pokojů ve schématu malý plus velký. Ráno jsme se pak slezli všichni v jednom pokoji, pustili si na televizi pohádku a po ní vyrazili na snídani. Telku měly oba dva pokoje a na fotce jasně vidíte, že holky tu Pipi dlouhou punčochu hltají. U nás doma je totiž televize zapnutá jen na ten raníček (naše ranní alternativa večerníčku, protože večer se jen čte knížka), takže ranní pohádku prostě milují :-).

Nedělní dopoledne jsme ještě strávili na místě, i když vyklizení pokoje bylo psané do 10 hodin. Do Prahy je cesta dlouhá a protože je Nele v autě často zle (achjo, snad nebudou šavlit obě dvě), jezdíme vždy až na spaní, takže po obědě.

Odvážili jsme se tedy ven a našli vedle hotelu krásné velké dřevěné hřiště. Dokonce sem i krásně svítilo sluníčko, takže místo 3 stupňů bylo brzy snesitelných 5 :-D. Já zasedla na místo hlídače ke stolečku, vzala si svůj hrnek s kávou, kterou mi do něj udělali v restauraci a holkám nalila z oblíbené termosky. Táta si je vzal do parády, trochu je před cestou unavil a pak už stačilo jen vyrazit směr hotel na poslední oběd před cestou.

Holky se rozloučily s dětským koutkem, Nelinka zdlábla dobrou svíčkovou a pak se šli rozloučt i s místním bazénkem. Takové jejich malé wellness na recepci :-D. To musí být lákadlo snad pro všechny děti :-D.

Strašně se mi líbilo, že byl v celém hotelu koberec. Působí to domácky a i přesto, že se tam chodí v klasika botech, holkám to připadalo jako doma, takže Nela vybíhala z dětského koutku na záchod zásadně bez botiček. A až budete hledat příjemné a taky krásné punčošky, můžu za sebe jen a jen doporučit tyhle, které mají holky na sobě. Najdete je tady, jsou to pučošky z Unuo.cz, stojí pár korun a jsou bambusové. Bambus pro děti miluju. Kdo má třeba bambusové plíny, tak už asi moc po klasice nesáhne. Navíc mi po praní nezežmolily a jsou pořád hezké. Děkuju za možnost je ozkoušet!

Teeeda to byl zážitek. Moravy jsme teda moc nepoznaly, ale zase jsme se dostali na místo, kde jsme před lety byly s manželem, tehdy nemanželem a holky mají zase fůru nových zážitků. Hotel často pořádá i balíčky pro děti s tématikou. Pobyty halloweenské, s vláčky,…no mrkněte na web.

Rodiny s dětmi si tu prostě hezky hýčkají a my děkujeme za příjemně strávený pobyt i přesto, že jsme asi trochu problémovější stran množství použitého povlečení :-). A víte co je dobrá náhoda…po našem příjezdu z téhle dovči mi jedna paní napsala, že mě v hotelu viděla, jak si fotím holčičky 😀 …je malej tenhle svět.

Praktické info

Adresa: Češkovice 168, Blansko

Aaaaaa jsme ale v adventním kalendáři, takže jsem hodně dlouho přemýšlela, jaké dárky bych do tohoto okýnka vybrala a ač by se hodily léky na nevolnost, vybrala jsem spíš něco trochu hezčího a chutnějšího :-). Zima je jako dělaná pro svařáčky, teplé čajíky a kávičky, takže jsem našla parááádní termohrnečky, které jsou podle mě strašně styláčské.

Daroval mi je pro vás internetový obchod ZOOT a já za ně moc děkuju. Jsou to termohrnky SmartCup značky Frank Green. Materiál je luxusní, komplet celé se dají dávat do myčky, objem mají 340ml a otvor pro pití dokáže téměř eliminovat nehody :-). Já sama ho mám, takže dávám svou oblíbenou klasiku.

Mám pro vás hrnky hned tři, každý v hodnotě 550Kč a ke každému i holek oblíbenou Mixitku. Tyčinku, které jsem vybrala u Mixit obchůdku, kde s holkama bereme skoro všechno zrní a ovoce, které se u nás doma najde :-).

Chceš si odkoulet dráhu pod svojí Jedličku?

1.výhra: SmartCup Frank green mentolka + Mixitka
2. výhra: SmartCup Frank green filka + Mixitka
3.výhra: SmartCup Frank green šedivka + Mixitka

V tuto chvíli je ještě aktivní

Soutěž o Lego DUPLO z 1.okénka (do 27.11.).

Soutěž o harémky Nadoma a naven plus 2×2 vstupenky na Dětský festival MINI z 2.okénka (do 25.11.).

Soutěž o 3 diáře Momenteeczech ze 3.okénka (do 3.12.)

Soutěž o dětské stylové odrážedlo a poukazy na Houpací prkno ze 4.okénka (do 3.12.)

Soutěž o kuličkodráhu TRIX  z 5.okénka (do 3.12.)

 

Váš Ježíšek
MUDr. Michala Knězková

All posts

286 Comments

 • Michaela Chlebounová 24.11.2016 at 23:22

  Jůů, jsem první komentující. Hotel vypadá krásně, stejně jako Green mentolka 😉

 • Jana Zdvihalová 24.11.2016 at 23:39

  Čím jsem starší, tím víc tíhnu k nenapadným barvám. Takže šedivka ladí mému oku nejvíce 🙂 jana.zdvihalova()email.cz

 • Unknown 24.11.2016 at 23:46

  Další okénko a zase krásná odměna. mentolka by byla super 🙂 FB Barbora Šťastná, barborka.s@centrum.cz

 • Míša 25.11.2016 at 0:10

  šedivka,díky…a sdílím i na fcb

  misiko@seznam.cz

 • Monika Vágnerová 25.11.2016 at 3:19

  Za me jedovate fialova 🙂
  vagnerovamonikaz@seznam.cz

 • Martina Šmerdová 25.11.2016 at 4:17

  Obojetná – pro holčičku i chlapečka (růžovo – metolová) 🙂 Děkujeme!
  martina.smerdova@gmail.com

 • Michaela Kratochvílová 25.11.2016 at 4:23

  Super článek 😉
  Green mentolka 🙂
  MK.Michaela@seznam.cz

 • Lenka Horáková 25.11.2016 at 4:45

  Bezva počtení……šediva se mi líbí nejvíc…

 • marunka 25.11.2016 at 5:54

  Fialova je barva moje, takze prvni dva hrnicky:) bbudulinek@centrum.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 6:38

  Jéééé zrovna sháním nějaký termo hrnek pro synka, teeda ten by se nám moooc hodil. Líbí se mi ten mentolový. Díky i za další krásný tip na dovolenou. 🙂

  Hezký den, Tereza – Tkonvalinova@email.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 6:39

  bezva tip na ubytování, děkuji:-) A hrníček? Byl by i pro kluky, takže šedivka.
  FB:Eva Auerbachová
  Email: Eva.Auerbachova@seznam.cz

 • Michaela Kozakova 25.11.2016 at 6:45

  Krasne jak si vse uzivate:)
  Za nas green mentolka
  Kozakova.misa@seznam.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 6:46

  Mentolova je krasna barva 😉 helca.helik@seznam.cz

 • Petra B 25.11.2016 at 6:49

  Myslím, že zimní dny na hřišti by mi krásně zpříjemnila mentolka i mixitka 🙂
  p.bohackova@centrum.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 6:49

  Ja bych brala sedivku. Diky! Petrazach@email.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 6:49

  Jeee, tak šedivka by mi přesně ladila ke kočárku. To by byly "spinkaci" procházky zase ještě trošku příjemnější 🙂
  ba.ba.ba@seznam.cz

 • Lucie Procházková 25.11.2016 at 6:50

  Krásný den,zase parádní článek s tipem na krásné ubytování s dětmi a ještě taková výhra :)) mně by se líbila šedivka 🙂 děkuji.

 • Anonymní 25.11.2016 at 6:50

  Jednoznacne mentolka zahirl@seznam.cz na fcb lucka Tanhäuserova

 • Anonymní 25.11.2016 at 6:50

  Mně se moc líbí green mentolka.
  lucius.p@centrum.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 6:52

  Mě se asi nejvíc líbí šedivka 🙂
  Markéta
  Fialova.marketka@seznam.cz

 • Renáta Vyk 25.11.2016 at 6:52

  Super článek! Hrníček by se mi líbil ten fialkový. 🙂 renwas@seznam.cz

 • Táňa Slahučková 25.11.2016 at 6:53

  Šedivka 🙂 tanidlo@gmail.com

 • Radka Eliášová 25.11.2016 at 6:53

  My v hotelu Panorama byli před roky s manželem. tehdy taky ještě jako svobodni a mladi 😀 tehdy to byl prostě jen hotel s wellness a Já moc ráda slyším ze se z něj stal baby friendly hotel, pac to se ted hodi 😊
  z hrníčku se mi nejvíce libi sedivka.
  Radu.eliasova@Gmail.com

 • Maťka Andelová 25.11.2016 at 6:55

  jasná mentolka 🙂 matka.andelova@gmail.com

 • Maťka Andelová 25.11.2016 at 6:55

  jasná mentolka 🙂 matka.andelova@gmail.com

 • Anonymní 25.11.2016 at 6:55

  Super tip,na dovču s dětma 🙂 jinak hrnky jsou krásné všechny 🙂
  radtkeova.t@seznam.cz

 • Markéta Beránková 25.11.2016 at 6:56

  Krasnej článek mam chuť hotel navštívit; -). Termo hrnky jsou krasne ale nejvíce se me libi ten sedivi. market. berankova@gmail.com

 • Kristýna Jeništová 25.11.2016 at 6:56

  Ahoj, hotel vypadá skvěle. Článek je napsaný, že mám chuť se zabalit a vyrazit. 🙂 🙂 termohrnky zatím moc nepoužíváme, protože moje mládě jede hlavně na vodě. Ale pokud by se na maminku usmálo štěstí, tak mentolka je TOP, i šedivkou bych nepohrdla. 🙂 mail: kristyna.jenistova@gmail.com

 • Anonymní 25.11.2016 at 6:56

  Miluju barvy a mentolka je neeej 🙂
  FB Claire De Lune, yeemanjaa@gmail.com

 • Anonymní 25.11.2016 at 7:00

  Ruzovo mentolovy:-)
  Sdilim na fb Kateřina Spurná
  Katerina.Alexova@seznam.cz

 • Lucie Patková 25.11.2016 at 7:01

  Nejvíc se mi líbí fialovy! Lucka (luciepatkova@seznam.cz)

 • Alena Králová 25.11.2016 at 7:01

  Miluji termohrnky a ta mentolla je proste TOP TOPU..zatim mam jen ze ZOOTu keepcup, ale ten netesni, takze je to drzacka v ruce a navic pres caj celkem pali do rukou. Hotel vypada bozsky, az budou deti, snad si vzpomenu.

 • Ka 25.11.2016 at 7:02
 • Anonymní 25.11.2016 at 7:03

  šedý?
  lucie
  eiben@post.cz
  (fb lucie eiben)

 • Anonymní 25.11.2016 at 7:16

  dobre rano miso, vzhledem k tomu, ze mi kluci zabavili sedy termohrnek contigo, sla bych do mentolky, barvy, ktera je snad necha chladnymi a termohrnek zahreje me :-), jana siva – jasana@email.cz

 • Luciiiii 25.11.2016 at 7:17
 • Kateřina Šikýřová 25.11.2016 at 7:21

  Green mentolka
  katka.sikyrova@gmail.com
  na FB sdílím pod jménem Katka KaTka

 • Veronika Fischerová 25.11.2016 at 7:23

  Po pravde, ja se nemuzu rozhodnout mezi mentolkou a filkou. Kdyz jsem ukazala manzelovi, at mi poradi a zvoli jeden z nich, tak vybral sedivy 😀 takze tak.
  Krasny den preju 🙂
  Verca.fischer@gmail.com

 • Efka 25.11.2016 at 7:23

  Měli jsme podobnou příhodu, ale pro změnu v Praze. Jsme z Moravy a jeli jsme s manželem pracovně do Prahy a rozhodli se vzít děti s sebou. Bohužel mladší (1,5) taky chytla nějakou virózu a zřídila celou postel. Majitel rodinného penzionku mi sice dost neochotně dal nové povlečení, ale taky igelit, abych ho dala pod malou, aby už nic nezřídila 😀 Každý má rád něco jiného, ale spaní na igelitu teda asi ne … díky. Radši jsem obětovala ručník a držela hlídku celou noc. Návštěvu Prahy jsem si "moc" užila 🙂 Líbil by se mi šedivý nebo mentolkový hrníček. elfka@email.cz

 • Aneta Švábová 25.11.2016 at 7:24

  Ju všechny hezké, že se nemůžu rozhodnout Rada bych to viděla nazivo. Jsou vážně boží a sdílím, ať si tu šanci zvysim 😉 madlovaanet@gmail.com

 • Kateřina Semanová 25.11.2016 at 7:25

  všechny jsou parádní, ale u mě vede mentolka 🙂
  FB Kateřina Semanová
  katerina.semanova@gmail.com

 • Petra Francova 25.11.2016 at 7:26

  Šedivý,děkuji 🙂 pp.artep_seznam.cz

 • Martina Novackova 25.11.2016 at 7:28

  Díky za tip, neb odzkoušený baby friendly hotel se občas hodí 🙂 termo hrnky jsou krásné všechny, ale top je šedivka 🙂 Díky za tohle adventní spestření a sdílím 🙂 Martina beelzebub@centrum.cz

 • Lucie 25.11.2016 at 7:32

  Z hrníčků se mi nejvíc líbí ten prostřední, fialka. Jinak super recenze na hotel, škoda, že máme v Brně babičku, jinak bych určitě k ubytování někdy využila. lucie.zverinova21@gmail.com

 • Silvie Zouharova 25.11.2016 at 7:37

  jednoznačně růžovo-fialová! 🙂 silva.zouharova@gmail.com

 • Vendula Janků 25.11.2016 at 7:39

  My prosíme fialkovou 🙂
  kutrovavendula@seznam.cz

 • Iva Zahradníková 25.11.2016 at 7:39

  Nám by se nejvíce hodil hrneček green mentolka 🙂
  ivazahradnikova13@gmail.com

 • Zuzana Černá 25.11.2016 at 7:41

  Jednoznačně mentolka!
  zcernala@gmail.com

 • Učitelka Hanička 25.11.2016 at 7:41

  Za mě jednoznačně šedivý. Hezký víkend. o.k.hanicka@seznam.cz

 • Eva Dozbabová 25.11.2016 at 7:46

  Hezké ráno mně se nejvíc líbí green fialka 🙂 ta by mi krásně rozjasnila ranní šedivé cesty do práce 😉 FB Eva Evelin

 • Anonymní 25.11.2016 at 7:47

  Všetky sú krásne, tak ale ak si mám vybrať tak šedá je pre mňa top ��.
  Slávka Púčková
  salvija@szm.sk

 • Lenka Mužíková 25.11.2016 at 7:49

  Barvička vhodná pro každého člena naší rodiny, takže jednoznačně šedivka… 🙂 krásný den všem! 🙂 Lenka (blahuskablue@seznam.cz, na fb: Lenka Mužíková)

 • Ziii 25.11.2016 at 7:51

  Co to prosím tě bylo za skautskou akci? Nějak si v téhle oblasti nic nevybavuju. Hotel je moc fajn,vypadá luxusně. Mrkni na hotel Peklo v Josefove dole,to je něco podobného,mohlo by se vám taky líbit. A mně se zase líbí ty dva barevné hrnečky,na šedivý se zatím ještě necítím 😀 Díky za hezký článek i soutěže. Ziz.ala@seznam.cz

 • Petr Vykrent 25.11.2016 at 7:53

  No mě se nejvíc líbí green mentolka. petr.vyk@seznam.cz

 • Vladimíra Hrňová 25.11.2016 at 7:56

  Rozhodne ta mentolka, sice ta barva v zime moc nezahreje, ale caj s rumem uvnitr urcite ano 😀
  vladimirka.v@post.cz

 • Nikol Kubišová 25.11.2016 at 7:56

  Jednoznačně růžový 😀 děkuji za tip na hotel tam se určitě s rodinou taky vydáme 🙂 desejka@gmail.com

 • Anonymní 25.11.2016 at 7:57

  Prima článek, i přese všechno nabitý energií, jako skoro vždy tady!
  Já jsem pro šedivý hrnek.
  midnigt@seznam.cz
  FB Andrea Dosoudilová

 • saui.dj 25.11.2016 at 7:57

  Hezký den, green mentolka vypada krásně, ta by se nám líbila:-)Šárka

 • Nela Richterová 25.11.2016 at 8:00

  Určitě mentolka 😊😘
  nelarichterova@gmail.com

 • Markéta Dvořáková 25.11.2016 at 8:01

  Dobrý den, mě se strašně moc líbí SmartCup Frank green šedivka 🙂 už jsem na ně koukala a skoro i objednala ale vždy mi je líto těch korunek.. raději koupím něco dětem 😀 asi hodně maminek si nedopřeje radost 🙂 děkuji za možnost přidat se do soutěže 🙂 email: MrBublinka9@seznam.cz

 • zuzka 25.11.2016 at 8:01

  Dobré dopoledne, my máme příhodu z blinkáním z Turecka, kde po nás chtěli za vyprání povlečení 70 eur pod pohrůžkou odebrání pasů, nakonec se vše zdlouhavě vyřešilo, ale byl to velice nepříjemný zážitek.
  Za mě Mentolka svobodovazuza@centrum.cz, Svobodová Zuzana

 • Markéta Dvořáková 25.11.2016 at 8:01

  se omlouvám nějak sem se vtom zamotala

 • Jana Radová 25.11.2016 at 8:05

  Miši ty hrnky jsou naprosto luxusní. Brala bych ten růžovo-tyrkysový, je krásný. 🙂 pospisilovaja@seznam.cz

 • Karolina Šandová 25.11.2016 at 8:07

  Mint je krásný 😉
  Sandova.karolina@gmail.com

 • Katuan 25.11.2016 at 8:07

  Tak ten sedej hrnicek je fakt stylovej 🙂
  evik.bartosova@gmail.com

 • Jitka Křížková 25.11.2016 at 8:08

  Další bezva tip na výlet i s pobytem 🙂 Líbí se nám green mentolka. smallion@seznam.cz

 • Ježkovi oči, no to jste si teda užili. Super, miluju tyhle tipy, kam s dětmi. Je to boží, ptž nemusím pak hodiny a hodiny lustrovat recenze na internetu a ty tipy od tebe jsou best of. Díky, díky…píšu na seznam, kam na výlet. 😉

 • faia 25.11.2016 at 8:14

  Sedivka😍 Preji krasny den, Petra (petrafai@gmail.com; na fb Petra Fai)

 • Anet 25.11.2016 at 8:16

  Moc hezký článek, hotel vypadá super. Ale co určitě využiji, je odkaz na punčocháčky – bambus je super. Jinak hrníčky se mi líbí všechny, takže je to jedno 😉 Anet (patikova.aneta@seznam.cz)

 • Nikola Vasickova 25.11.2016 at 8:18

  Nejkrasnejsi je mentolka.
  N.i.k.y.s@seznam.cz

 • Lucie Nováková 25.11.2016 at 8:24

  Krásné ráno Míšo, za mě jednoznačně mentolka, krásně by nám ladil k minitermostce 🙂 a děkuji za tip na super hotýlek 🙂 luciecb@seznam.cz

 • Katka Roslerova 25.11.2016 at 8:26

  Těžko se z hrnků vybírá. . asi šedivka 🙂
  Katerina.roslerova@seznam.cz

 • Stanka Dobrovolná 25.11.2016 at 8:28

  Jeee, tie su krasne. Fialka by sa mi moc pacila! A dekuji za tip na krasny hotylek 🙂
  sdobrovolna@gmail.com

 • Jarmila N. 25.11.2016 at 8:29

  Pro me je top sedivka, hodil by se k cemukoli. Nepohrdla bych ani temi dalsimi 😀 kvalitni termohrnek postradam.

  hotylek vypada nadherne, snad se take nekdy podivam jinam nez do kuchyne 🙂

  Jarmila Novackova, tacek01@seznam.cz

 • Martina Šlapáková 25.11.2016 at 8:33

  Tak za mě je TOP mentolka krásně by se mi hodil k mému diáři.

 • Anonymní 25.11.2016 at 8:34

  Děkujeme za soutěž! Pro mě určitě SmartCup Frank green mentolka. 🙂 Sdílím na facebooku jako Luci Es. Lucie Skřejpková (email: lucius.shine@seznam.cz)

 • Anonymní 25.11.2016 at 8:34

  Šedá vypadá moc hezky. Pavla Konečná na FB, pavla.valkova@post.cz

 • Markéta Matoušková 25.11.2016 at 8:36

  Mentolka, ale krasny jsou vsechny 🙂

  Potuznikova.marketa@gmail.com

 • Anonymní 25.11.2016 at 8:37

  Šedivka Facebook: Peter Gavlas, pegass@centrum.sk

 • Anonymní 25.11.2016 at 8:40

  Mě by se líbil šedivý, holkám zase růžový – těžké vybrat. T+E (radim73a@seznam.cz – FB: Joel Te)

 • Anonymní 25.11.2016 at 8:44

  Nejvíc se mi líbí asi green mentolka, ale všechny jsou hezké 🙂 FB Jitka Elicerová
  elicerovajitka@gmail.com

 • Kaca 25.11.2016 at 8:45

  Článek o plánech a jejich pádu s dětmi mne velmi pobavil…je super, ale jak na to kreativně dokážete reagovat! Pokud jde o kalendář, zamilovala jsem se do mentolky 😀 donutilo by mne to snad si i konečně pořídit držák na kafe ke kočáru :)). katvald@centrum.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 8:47

  Dobré dopoledne, no za mě nejhezčí zeleno – růžová, ale krásné jsou všechny 🙂 VykoukalovaAndrea@seznam.cz. Fb Velecká Andrea

 • Petra Kocourkova 25.11.2016 at 8:48

  Hrneček šedivka a hotel panorama znam. Chodila jsem tam s holkama na plavání mají bazén s mořskou vodou a ne chlorovanou. Sdílím i na FB jako petra kocourková
  Pkocourkova@gmail.com

 • Martina Arnoldová 25.11.2016 at 8:50

  Šedivka, díky. Martina (arnoldovamartina@gmail.com)

 • Pavla Dvorská 25.11.2016 at 8:50

  Díky za recenzi na super hotel 😉 A barva hrnečku je pro mě ta neeej šedivka 😉 pavla.dvorska@centrum.cz

 • Bara Zilova 25.11.2016 at 8:54

  Tak mentolka je fajn 🙂 baraz@seznam.cz

 • Dasa Alusikova 25.11.2016 at 8:54

  Dakujem za dobry tip na vylet a najviac by sa nam pacila fialka 🙂
  Email: dasagregerova@gmail.com

 • Hana Furchová 25.11.2016 at 8:55

  Tak za mně růžovo-mentolová vede 🙂 hana.furchova@gmail.com

 • Naďa Petrášová 25.11.2016 at 9:01

  Green mentolka 🙂
  Nada.petrasova@gmail.com

 • Michaela 25.11.2016 at 9:22

  Ahojky, hotel vypada skvele!
  Termohrnky jsou krasne vsechny, ale nej je pro me sedivka a hned v závěsu za ni filka 🙂
  Michaela_moravcova@centrum.cz

 • Ivet 25.11.2016 at 9:25

  Za mě také vede mentolka:-) (iveta-kubatova@seznam.cz)

 • mala_janka 25.11.2016 at 9:25

  Nejkrásnější do zimního počasí je mentolka 🙂 a hlavně… mixitkaaaa, milujeme mixit výrobky. Doma se nám tubusy Mixit válí uplně všude 🙂
  jana1bystronova@gmail.com

 • Anonymní 25.11.2016 at 9:47

  Vsechny tri jsou nadherne,ale nejvice me zaujala mentolka 🙂 (zuzkrm@seznam.cz)

 • Hana Jacková 25.11.2016 at 9:58

  Libi se mi sedivka
  hanapotmesilova@gmail.com

 • Adéla V. 25.11.2016 at 10:01

  Vypadá to, že si to holky parádně užily! I stou drobnou zdravotní komplikací. 😉
  Hrnky vypadají dost stylově, sama bych se nejradši schovala za "šedivku" nebo "mentolku". užijte si víkend.
  A.

 • Stanislava Černá 25.11.2016 at 10:17

  No hotel je úžasný, je to super tip, kdybysme se tam někdy vydali. Moc děkuji a hrnek v šedivé barvě by se mi moc líbil 🙂

 • Katka Strapkova 25.11.2016 at 10:35

  Pre mna mentolka 🙂
  Fb Katarina Bartalosova Strapkova (strapkova@gmail.com)

 • Anonymní 25.11.2016 at 10:37

  Za me nejhezčí je šedivý, ale všechny barvy jsou super;)
  martinkovateerka@seznam.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 10:39

  Mentolka či šedivka by se u nás jistě zabydlela 🙂
  (zelenkvoam@centrum.cz, FB marie.z.ortova)

 • Anonymní 25.11.2016 at 10:40

  Jee, ten hotel je par kilometru od nas! Chodime se tam koupat do bazenu s morskou vodou.
  Termohrnek me zaujal ten sedivy :-).
  Hanka hana.ondrikova@email.cz

 • Jana K 25.11.2016 at 10:41
 • Anonymní 25.11.2016 at 10:49

  Jednoznacne Green mentolka 🙂 Na tuhle barvu jsme vsechny tri holky doma. FB: Zkratka Bacini

 • Anonymní 25.11.2016 at 10:56

  Mám ráda fialovou barvy, takže u mě vede fialka 🙂 Jitka Ševčíková (fb) jitka.vankova@seznam.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 10:56

  Nejvíc se mi líbí mentolová a šedá barva 😉
  bohdanapouchla@sëznam.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 10:56

  Mentolka je parádní, po té by určitě sáhla i dcera. Lenka Valová valova.lenka@email.cz

 • Daniela Šmelková 25.11.2016 at 11:04

  Všetky sú krásne ale mentolová je hold moja farba 🙂

  d.smelkova@gmail.com

 • EvaHav 25.11.2016 at 11:15

  Za nás fialovááááá (malá ji teď miluje).
  ev.havlickova@gmail.com

 • Michal V. 25.11.2016 at 11:20

  Mentolová a fialová jsou NEJ!!! 🙂 nadavymolova@seznam.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 11:21

  šedivka, Zdenka Zdenulka Es, zdenka.slahuckova@centrum.sk

 • Anonymní 25.11.2016 at 11:31

  Nejvíc se mi líbí šedivka. 🙂 Pěkný den, ja.net.ka@seznam.cz, fb Jana Štěpánková

 • Anonymní 25.11.2016 at 11:32

  Mentolova by mi krasne ladila ke kocarku 🙂 dadida fialova (dagmar.fialova1@sezn am.cz)

 • Markéta Waas 25.11.2016 at 11:34

  šedivka vedeeee 🙂 (marketa.waas@gmail.com)

 • Michaela Benešová 25.11.2016 at 11:35

  Green mentolka je krásná.
  menandros.mb@seznam.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 11:37

  tak ty hrnky jsou fakt luxusní. Mě se nejvíc líbí fialková. v.sedlakova@centrum.cz

 • Aneta Sajdok 25.11.2016 at 11:43

  Memtolka je uzasna. A.saj@centrum.cz

 • Markéta Kuzebauchová 25.11.2016 at 11:46

  Děkuji za tip na hotel, mrknu na něj – mohli bychom tam vyrazit s manželem a naším čtyřnohým miláčkem (zjistila jsem, že ten tam taky může 🙂 ). Všimla jsem si, že si Juli v posteli "čte" Kubulu a Kubu Kubikulu…tu knížku a večerníček jsem milovala…stejně jako čtení před spaním, když jsem byla malá.

  PS: zamilovala jsem se do Šedivky 🙂

 • Kacka 25.11.2016 at 11:50

  Juuu mentolka je krasna 🙂 k.kata@centrum.cz

 • Kristýna Bernátová 25.11.2016 at 11:56

  Mentolová je úžasná 🙂 bernatova.k@seznam.cz

 • Marketa Botankova 25.11.2016 at 12:03
 • Denisa Bnešová 25.11.2016 at 12:04

  Všechny jsou krásné, ale asi nejvíc vyhrává fialková 😀 denybeny@seznam.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 12:09

  Mě se nejvíc líbí šedivá:-) jelus@seznam.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 12:09

  Palec nahoru za mentolku �� jitka.kli@email.cz

 • TeLi 25.11.2016 at 12:16

  Krásný hotel, díky za tip. Mě se líbí šedivý hrnek. lidmilovat@gmail.com

 • Lucie F 25.11.2016 at 12:17

  Green mentolka je nejkrásnější 🙂 lucie.flochova@gmail.com

 • ervulenka 25.11.2016 at 12:18

  Mentolova
  Fb eva richterová
  Ervulenka@seznam.cz

 • cichulak 25.11.2016 at 12:24

  Mentolka…ach:)
  Lenka Fořtová (Cichá)
  lenka.cicha@email.cz

 • Sam 25.11.2016 at 12:37

  Za mne také šedivka, ale protože by stejně doputoval k dceři, tak růžový – byl by to krásný dárek 🙂

 • Lenka 25.11.2016 at 12:42

  teda, aj to sa stava…mrzi ma ze vam to takto dopadlo….moja Terezka raz skoncila s vysokou horuckou na hoteli a ja som par krat skoncila ci uz s anginou, horuckou, alebo zvracanim….takze si viem zivo predstavit ake to je, ked sa clovek tesi a plany nevijdu az tak super…Tiez vzdy vyberame hotel hlavne pre Terku, bazen, ihrisko, hernicka, aby boli moznosti kde sa vyblaznit.
  v pripade vyhry by som brala tie pastelove termo hrnky, dakujem zase za skvelu cenu a prajem vam aby sa uz podobny scenar nikdy neopakoval, aby ste si mohli uzivat kazdy jeden vylet s rodinou. Lenka Lpravdova@gmail.com

 • Ivka 25.11.2016 at 12:46

  Pre nás prosím ružovú mentolku 🙂

 • Anna Blažková 25.11.2016 at 13:09

  Moc pekny clanek a inspirace na prodlouzeny tyden:-) dekuju Za me mentolka. Annie.blazkova@gmail.com

 • Lenka Pejšová 25.11.2016 at 13:10

  Nejhezčí je pro mě mentolka, ale nepohrdla bych žádným. len.srb@post.cz

 • vit sembol 25.11.2016 at 13:25

  Na barve hrnicku nezalezi.Jsou vsechny krasne jako tvuj clanek.Super napsane a diky za recenzi.Hotylek vypada super. A mamo pozor na manzela,urcite jsi taky chutna a laskou te muze snist jako treba kralicka. 😉 (Verca Sembolova kontakt FB)

 • Anonymní 25.11.2016 at 13:31

  Hned si hotýlek uložím do záložek, děkuji za tip,… U mě vede šedivka 🙂 Kristína (Tinka333@seznanm.cz)

 • Martina Walczysko 25.11.2016 at 13:37

  Mentolka je úžasná! 🙂 Martaa.K@seznam.cz

 • Kateřina Durňak 25.11.2016 at 14:01

  U me vede sedy 🙂 katerinadurnak@gmail.com

 • Anonymní 25.11.2016 at 14:04

  Ja bych brala mentolku, ta je nejkrasnejsi 🙂 .
  S manzelem jsme krom jedne svatby na Morave jeste nebyli, za chvili budem mit dve deti,takze mozna pristi rok vyrazime 🙂 .
  FB Jana Dušková
  Janca.Duskova@email.cz

 • Lenka Adoltová 25.11.2016 at 14:05

  Mému oku lahodí mentolka, ale kdybych vyhrála, věnovala bych manželovi a ten by asi spíš uvítal šedivku 😉
  (adoltovalenka@gmail.com)

 • Irena Durdilová 25.11.2016 at 14:09

  Já bych brala fialku 🙂 irena.durdilova@seznam.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 14:19
 • Zupkova Karla 25.11.2016 at 15:07

  Super článek, hotel vypadá krásně! Hrníček se mi líbí fialový 🙂 kaja.zupkova@seznam.cz

 • Zupkova Karla 25.11.2016 at 15:12

  Super článek, hotel vypadá krásně! Hrníček se mi líbí fialový 🙂 kaja.zupkova@seznam.cz

 • Lucie Chmielová 25.11.2016 at 15:39

  Fiálová je pro nás dobrá. Sdílím i na facebook. Lucie Chmielová, witlucie@gmail.com

 • Anonymní 25.11.2016 at 15:49

  Mentolka I sedivka jsou krasne. gis-ela@seznam.cz

 • ebbi 25.11.2016 at 16:04

  Úplně vidím, který hrneček by mi vybrala moje malá dračice – jedině "filalový" 🙂 Ale pro mě osobně je nej šedivka. fb – Kamila Hájková, kami.n@seznam.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 16:15

  mne se libi oba s ruzovou :))
  Lucie
  competluc@gmail.com

 • Adéla Honcová 25.11.2016 at 16:20
 • Michaela 25.11.2016 at 18:17

  Dikybohu za takova mista! Urcite neprestan postovat takove komplexni recenze, prosim.

  Ja si taky zkusim zaprat hrnicek… Ten sedivy s bilou je presne muj styl.
  Krasny advent, MIsi!

 • Bohumila Filgasová 25.11.2016 at 18:44

  Krasne jsou vsechny,ale asi sedivka 🙂 sdilim na fb 🙂 fbonytka@gmail.com

 • Anonymní 25.11.2016 at 19:16

  Opět všechny moooooc pěkné ani se nemohu rozhodnout. 2. a 3. jsou favorité 😉 🙂
  Pěkný víkend Jitka
  Jitkahrncirikova@seznam.cz

 • Anonymní 25.11.2016 at 19:28

  Dakujem za recenziu. uz budem vediet aky hotel si na buduce vybrat 🙂 a moje holky su urcite za ruzovu s fuchsijkou 😀 proste holky, niet nad ruzovu v akejkolvek podobe:D diana.haburajova@gmail.com

 • Anonymní 25.11.2016 at 19:46

  šedivka šedivá 🙂 Terka terinaj@seznam.cz

 • Jana Patočková 25.11.2016 at 20:11

  Bezva článek. Krásný jsou všechny, ale nejvíc se mi líbí mentolka. Jana, patockova.jana@gmail.com

 • Kuk Cvak 25.11.2016 at 20:18

  Hrnky jsou krásné všechny, nepohrdla bych ani jedním 🙂 majkikc.@seznam.cz

 • Karolina bílková 25.11.2016 at 20:34

  Ahoj Miso, to jste meli hezky vikend 😉 hotel.vypada moc sympaticky a zrovna se mi tehle tip hodi- v Brne.jsou nove pohyblivy.dinosauri, tak se tam chystame a.aspon mame tip.na prespani 😉 hrnecky jsou moc.pekne, nejvic by se mi libil sedivy.;-) mejte se s.holkama fajn kaja
  Kajabilkova@gmail.com

 • Petra 25.11.2016 at 20:52

  Opět parádní článek s veeeelkou inspirací 🙂 děkujeme Míšo!!! 🙂
  Nám by se nejvíc líbila zelená mentolka :)petra.hlavackova@email.cz

 • Eva Dudíková 25.11.2016 at 21:03

  Mě se líbí zelená mentolka 🙂 chs.mandarins@gmail.com

 • Anonymní 25.11.2016 at 21:04

  Dobrý večer, hrnečky jsou moc pěkné všechny. Děkujeme za tip na hotel, nebydlíme zas tak daleko, tak se to třeba jednou bude hodit 🙂
  Prosím o mentolku, děkuji 🙂
  Karolína Mužíková (kajikik@seznam.cz)

 • Anonymní 25.11.2016 at 21:06

  Termohrnky jdou senzační věc, líbí se mi růžový (patikova.vlasta@seznam.cz)

 • Nikol Horáková 25.11.2016 at 21:17

  Mě se líbí nejvíc "šedivka" 🙂 Nepotrpím si moc na pastelové barvy, radši mám jednoduchost a eleganci. slunicko1321@seznam.cz

 • Tereza 25.11.2016 at 21:22

  Bezva článek – hotel přidávám na seznam, kdybychom se snad někdy s rodinou vydali do Brna. Termohrnky jsou krásné. Osobně bych volila myšku šedivku. Asi proto, že bude-li potřeba, může si jí půjčit i můj muž. 🙂 Děkuji za soutěž. Tereza (tereza.divisova@centrum.cz)

 • Lucie Kučerová 25.11.2016 at 21:30

  Hrnek se mi líbí fialka (luciekučerov@gmail.com). Škoda, že vám nevyšel pobyt lépe. Když dětem něco je, tak pokaždé je to starost, ale doma, je člověk připraven lépe. /čeko hodně zdraví

 • Anonymní 25.11.2016 at 21:40

  Hrníčky jsou slušive všechny, snad se na me usměje štěstí a mentolka mi bude dělat v práci radost; ) vendulmarkova@seznam.cz

 • Petra Stárková 25.11.2016 at 21:43

  Green filka je supr! Článek taky,Miso diky za tip! 🙂

 • Anonymní 25.11.2016 at 22:12

  green filka huhy@centrum.sk

 • Michaela Palatova 25.11.2016 at 22:44

  Děkuji za super článek,mám teď chuť na rodinnou dovolenou:)Parádní tip!!!U me vede asi mentolka,mam uz mentolove snad vsechno:))mipal@email.cz

 • Jana Chlupová 25.11.2016 at 22:45

  Míšo, nejhezčí je mentolka 🙂 jana.chlupova@gmail.com

 • Anonymní 25.11.2016 at 23:07

  Díky za skvělý tip na hotel! Již jsem koukala na jejich stránky, zda je možný pobyt i s domácím mazlíčkem/-ky. Píšu si jej na svůj seznam pro případné výlety. Termohrnek by se mi líbil ve fialové variantě. 🙂

  Marie K.
  (geby.maruska@seznam.cz)

 • Anonymní 25.11.2016 at 23:11

  šedivka, simm@centrum.sk, Pedro MaŇák

 • Anonymní 25.11.2016 at 23:25

  Díky za super článek a krásný tip na hotel.
  Mentolový hrnek je boží! 😉
  FB Margarit Šicnerová, ritush@seznam.cz . Sdílím na fcb.

 • Veronika Trpišovská 25.11.2016 at 23:27

  Mentolka 🙂

 • Petra Hladká 26.11.2016 at 5:48

  Moc hezky clanek, diky za tip! Hrnicek za me fialovy … Nej barva moji starsi dcery😊 hladkpe@gmail.com

 • Anonymní 26.11.2016 at 7:33

  Green mentolka jednoznacne!
  k.hubickova@seznam.cz
  FB Kateřina Michlová

 • Serafinka 26.11.2016 at 8:17

  Miluju barvičky, takže u mne vede mentolka. Ale i fialka by se mi líbila 😉
  Franzovalucie@gmail.com FB: Lucie Franzová

 • Anonymní 26.11.2016 at 8:43

  Šedá je jasná jednička! Kristee

 • Katerina Rejchrt 26.11.2016 at 10:16

  Šedá je skvělá! Katka kat.rejchrtova@seznam.cz

 • Michaela Mazálková 26.11.2016 at 12:15

  Mentolka jasně vede! I když barvičky jsou to krásný všechny 🙂 jabornikova.m@gmail.com (FB: Michaela Mazálková)

 • Anonymní 26.11.2016 at 13:18

  Šedivka je úžasná 🙂 Eva Sklářová, sklarova.eva@atlas.cz

 • Markéta Bednaříková 26.11.2016 at 18:00

  Mentolka:-)….marketbednarikova@gmail.com

 • Eliška Vrbová 26.11.2016 at 19:29

  SmartCup se mi nejvíc líbí šedivý 🙂
  vrbova.eliska@centrum.cz

 • Jitka 26.11.2016 at 19:48