Divá zvěř v divadle

Zpět k Project Life. Hurááá. Pustila jsem se pomalu do letošního roku a mé nové Plum album od WeR začaly plnit první týdny. Ale jak na to, když mám skluz už celých 10 týdnů?  Začala jsem fotkami, nechala vytisknout co šlo a fotky jen zastrkala do kapes, abych viděla kolik zaberou místa. Pak jsem se jala týdne, na který byla největší nálada. A tak je tu, náš třetí týden letošního roku a sním první návštěva divadla. 


Že vzít děti do divadla je noční můra všech rodičů? Určitě tomu tak není v případě divadla Minor, do kterého jsme se vydali nejen s téměř tříletou Nelou, ale i s tehdy ani ne desetiměsíční Julií. Pokud máte rádi divadlo, určitě mohu jen a jen doporučit. Děti nadšené z divadla, my dva velcí nadšeni z dětí, že to zvládly tak vzorně a zážitek i s dárkem.

Velká stránka je tentokrát hodně zaplácaná, ale má zase informativní hodnotu a to se počítá. Vytáhla jsem po dlouhé době přesladké papíry Serendipity od Dear Lizzy a i když jsou jak bonbónek, krásně mi sem sedly.

Pro nejmenší je určeno představení Brum, které je opravdu už od těch nejmenších, ale stejně se zabaví i tříleťáci. Na konci jsme navíc dostali milý dáreček, papírového Bruma, který celým představením provází. A protože děti máme dvě a Juli by medvěda zbaštila, našel místo, čestné místo, v albu. A jako sběračka každého papíru jsem obstála a ukořistěnou vstupenku založila do alba též.

Druhá strana už je standart, i když s trochu atypickým rozložením. Hlavní atrakcí týdne bylo jednak divadlo, potom ale i boby, které jsme letos poprvé pořídili.

A aby nebyla stránka až moc přesycená, udělala jsem jednu kartičku odklápěcí a pod ni skryla většinu textu a „nebobujících“ zážitků z týdne.

Z kartiček toho tentokrát moc neuvidíte, volila jsem hodně neutrální a vybrala z více kolekcí. Části stránky posloužily černobílé kartičky a pak „vodovkový“ Inspire. Nelinka občas perlila, takže to nesmělo v albu chybět a pak má oblíbená spící princezna. Stejně jim to tak sluší, když spí (a bytu taky 😀 )

To byl náš třetí týden. Týden plný kultury a v Praze nečekaně i sněhu 🙂
Nedalo mi to a i tentokrát jsem pár kartiček rozstřihala. Nápis „in my heart“ tomu může být příkladem.

 

Jéééé to je teď materiálu na lepení. Takže já letím ven, protože dnes je naprosto božsky, ale víkend mám v plánu hooodně velký skluz trochu zmenšit :-). Mějte se krásně a zase za týden na přečtenou.

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×