Veselé Velikonoce a co nejmíň pukavců přes cestu!

Od dob narození Nelinky jsou pro mě Velikonoce spíše oslavou dětí. Obě holky se narodily na téměř přesně na Velikonoce. Každoročně tedy touto dobou plánujeme a chystáme oslavy a vzpomínky na období miminek mě zaměstnají až až :-). I tak se ale snažíme něco málo z přáníček vyrobit a letos tomu není jinak. Když jsem viděla tip na přáníčka od Soňky, hned jsem věděla, že ta prostě zkusit musím, protože vypadají jako snadná práce a výsledek je pro mé oko to pravé :-).

V sobotu 19.3. jsem byla dýchánkovat u Nemravky a tentokrát si naložila velké cíle. Skluz v Project Life albu byl celých 10 týdnů, takže za úkol jsem si dala stáhnout ho co možná nejvíce a to se podařilo nad mé očekávání. Podařilo se mi z 10 týdnů udělat celých 6 a pak sice čas zbyl, ale už jsem cítila, že píšu jako čuník, ruka bolela, za krkem taky a tak jsem raději album sbalila a jala se vyrábět trochu něco jiného.

 

Vůbec poprvé jsem vzala do ruky akrylové barvy, které mi doma leží už takovou dobu a já si je hýčkala na práci s holkama. Záměrně jsem tehdy vybrala takové, které mají aplikátor, protože s těmi jim to půjde raz dva. No 😀 Jim možná ano, já se s tím i tak trochu patlala. Pohled na můj tvořící proces nic moc, ale výsledek se mi líbí, barvy má velikonoční a jaro z nich snad cítit bude :-).

 

 Monča s sebou tehdy měla parádní šablony vajíček, tak jsem použila jako hlavní podklad přání právě ty. Po zaschnutí barev jsem přes vajíčka přetiskla pár kaněk a stříbrným práškem embosovala jemný vzorek. Pak už se jen skládalo. Na přáníčkový základ jsem dala kus dekorační pásky, sysal, na něj rozetka, přes ni vajíčka a na vajíčka krásné dýhové ptáčky. Ty jsem tehdy pořizovala s jasným přáníčkovým záměrem a jsem pyšná, že se mi nebudou rok válet v šupleti :-D.
Děkuji Pavlínce B. za půjčení razítka, samotné přání je díky tomu opravdu velikonoční! Na závěr nějaká ta kytička, která ne a ne držet, ale milý glossík (lepidlo glossy accent) mě opět podržel a vše drží. Snad přežijí i cestu poštou.

 

Toť kousek mé přáníčkové tvorby. Vám všem přejeme s holkama krásné Velikonoce. Ať už slavíte nebo ne, dopřejte se libózní vajíčkovou pomazánku a nezapomeňte! Jakmile narazíte na nějakého pukavce, odzbrojte ho vlastním úsměvem ;-).
Tak hody hodyyyy…

 

Míša

All posts

2 Comments

 • jaroslava morová 22.3.2016 at 16:28

  Krásné přáníčko, jemné …

 • Monika Pestrová 23.3.2016 at 8:53

  Krásně se přáníčka vyloupla 😉

 • Leave a Reply

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  TOP 20 NAŠEHO JARA

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

  Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  ×