HECNI SE – Finále 5.kola

5.8.2016 in Diář - No Comments
Za dvě dvanáct by se to dneska mělo jmenovat :-D. Na posílání byl tentokrát jen týden, ale zadání nebylo vlastně nijaké. Stejně ale pár hodin před koncem byly u mě jen 3 diáře, Stihlo vás to ale nakonec neskutečných sedmnáct, takže je zase na co se dívat :-). Krom toho dvě z Vás si odnesou výhry od Scrapart.cz takže pojďte mrknout v jakém stylu se kdo našel :-).

Zadáním bylo spíš nezadáním :-). Ukaž svůj styl, pošli povedenou stránku z celého léta. Poslali jste a je to opět parádička. Tak jdeme na to, ať tu nejsme do noci :-).

1. Andrea T.

Andy píše: Ahoj, rozhodla som sa na poslednú chvíľu zapojiť do výzvy. Vybrať zo všetkých letných stránok len jednu bola skutočne výzva, pretože teraz v lete skúšam všetky tie krásne samolepky z FB skupiny Planner Lovers v ČR a tak je každá stránka v mojom diári iná. A pretože sa tam snažím „narvať“ tých samolepiek čo najviac, tak sú stránky krásne farebné, ale nie moc prehľadné. K prehľadnosti zrejme neprispieva ani to, že moje zápisy sú zmesou plánovania a denníka a ešte som nenašla ten optimálny pomer ani formu (asi by to chcelo dva diáre:-)) Takže moje stránky sú zaplnené textom. Do výzvy som nakoniec vybrala jednu stránku (z troch favoritiek), pre jej krásne letné farby. Dúfam, že kvalita fotky bude dostačujúca, nejako mi vychádzajú stále pomerne tmavé fotky.

Andrej děkuju nejen za mail, ale i za doplňující text k diáři. Ty barvy jsou naprosto dokonalé! Mám radost, že i v polovině roku zkoušíš a hledáš. Tvůj diář mám ráda, líbí se mi ta úhlednost, o kterou se já často marně snažím :-D. Z té hráškově zelené na mě dýchlo jaro, ale jak se podívám blíž, letní stránka jak malovaná. Děkuju a budu se těšit na další :-).

2. Katka Bezega

Káťa napsala: Ahoj, zasílám fotku své nejpovedenější stránky. Respektive té nejplnější, protože na těch ostatních se pyšním dost volným místem. Ano pyšním, protože v letních měsících se totiž snažím užívat si venku a krásného počasí, takže plánování jde trochu mimo mě a jsem za to vlastně ráda. Plný arzenál pastelek, washi pásek, samolepek vezmu k ruce až bude pěkně šedivo a sychravo, s teplým čajem zalezu pod deku a budu pěkně plánovat. Takže prozatím jen tohle, co se stvoří při večerních dýcháncích s mým diářem na míru.

Kači to užívání mám podobně. Taky se mi líp plánuje a zapisuje, když venku není zrovna krásně. Takže v létě mé diáře zachraňují nemoci holek :-D. To pak jede jako po másle. Když koukám na Tvou stranu tak mi dochází, že mám doma šuplík plný washi pásek a vůbec je nepoužívám. Musím. Krásně užívej léto a a těším se na další ukázku :-).

3. Nikola

Niki píše: Ahoj 🙂 Tak i já zasílám svůj výtvor do 5. kola. Není to sice moje nejpovedenější diářová stránka z léta, ale mám ji nejraději. 🙂 Přidávám fotku mého nejoblíbenějšího období v roce – prvního týdne v červenci. 🙂 V tu dobu začíná pořádné léto, dva dny volna díky státním svátkům a především moje narozeniny ve znamení rodinné grilovačky (a to já moc ráda!). 😀 Každý rok je to stejné, ale stejně to miluji na létě ze všeho nejvíc! 🙂 I když je téma tohoto kola „odlehčené“ tak mě moc bavilo, zalistovat si zpět v létě a zavzpomínat si na pár předchozích týdnů. 🙂 Už teď se nemůžu dočkat nového zadání! Hezký zbytek léta všem! Nikča B.
P.S. Musím se přiznat, že v létě diář trošku flákám 🙁 celkem se těším na podzimní večery trávené s čajem a s tvořením diáře 😀

Nikčo ta Tvá fotka, aaach. Úplně na mě zase dýchá ta prázdninová pohoda. Diář se Ti hezky plní, i když jsou prázdniny :-). Jsem ráda, že se zadání nezadání líbí. Právě kvůli tomu užívání léta jsem na vás nechtěla vymýšlet nic, co by vás nutilo dřepět doma u stolu. I dodatečně ti přejeme kráááásné narozeniny. Doufám, že si nejbližší vzpomněli na tvou lásku k papíru a plánování a dary podle toho vypadaly :-D. A o grilovačce ani nemluv :-D. Já si vybrala na shazování poporodních kil to nejhorší období a týrám se celé léto :-D. Slinu mám až na klávesnici.

4. Zuzka K.

Zuzi píše: Ahoj, posílám fotku do 5. kola HECNI SE! Zdálo se to jednoduché, ale když jsem listovala diářem sem tam a vybírala, která stránka se mi líbí nejvíc, zjistila jsem, že mám ráda všechny 😀 Jsou prostě moje 😀 (Ale děkuju, alespoň jsem si připomněla, co už jsme o prázdniny všechno zažili 😀 ) Nakonec jsem se rozhodla pro fialovou stránku týdne ze začátku července, kdy mi z tiskárny přišla moje vlastní knížka 🙂 Je to takové jednodušší zdobení – washi, washi, washi 😀 Přeji hezkou druhou polovinu prázdnin a těším se na další kolo! 🙂 Zuzka K.

Téééda Zuzi! Ta fialová je super, krásně Ti ladí k celému diáři. Ale nejde přeskočit informaci, že dorazila Tvá vlastní kniha? To musím vědět. Jaká, o čem, dá se vidět? 🙂 Ta fialová washi je skvělá. Mám fůru kytičkových pásek, ale žádnou takhle elegantní. Moc mě navíc těší, že máš na stránce i zprzněnou kancelářskou sponku :-D. Sluší jí to tam. Moc se těším zase na další kolo a slibuju, že už se budete muset víc snažit :-D. Krásné léto, spisovatelko!

5. Petra P.

Péťa píše: Ahojky, tak jsem si řekla, že se taky přidám a zkusím tuto výzvu 🙂 Plánem bylo focení venku u vody, to mi ale překazil déšť, tak aspoň takto… jinak ostatní moje stránky diáře najdeš pro inspiraci na FB „Diářování a citáty“…srpen jsem chtěla zveřejnit na konci měsíce, ale když se hecnout, tak proč ne 😀

Peti je mi jasné, že na fotku u vody ses těšila moc, ale tu dáš ještě třeba v dalším kole :-). Diář máš hezky zaplněný. Na stránky diáře se ráda zase podívám a ostatní určitě taky, takže díky za odkaz na FB :-). Ten květinový vzor v levém dolním rohu je razítko? Nebo to je přímo diář? Vypadá elegantně, moc pěkné. A to horní washi je pecka! A když vidím koně 🙂 Moje Nela si je zamilovala sedí teď na každém oři, který je poblíž. Ať je z kamene nebo  masa a kostí :-).

6. Verča P.

Veru píše: Ahoj Míšo, posílám další foto do Hecni se! Mrzí mě, že stránka není ještě vyplněná, protože až bude komplet, bude ještě lepčejší (se vším tím počasím, domalováváním a tak) ​:-) Nicméně jsem z ní uplně unešená (ze všech těch lapačů, peříček a tak), takže bylo jasné, že do soutěže pujde tahle. Jinak zkouším nové rozvržení alá BuJo a zatim se mi to nejen líbí, ale je to především stále funkční. Dvakrát yaaay! Krásné letní dny, Verča

Ahoj Veru, děkuju za diář a naprosto sdílím Tvé nadšení pro lapače :-). Po indiánské narozeninové party, kterou letos měly moje malé indiánky, jedeme taky v lapačích. Máme je doma, mám je v diáři, lepím je do rodinného Project Life alba :-). Takže chápu. A další fotka venku :-). Jsem moc zvědavá, kolik jich bude v podzimních listech a kdo se odkáží do sněhu :-D. Holky těším se na vaše diáře čím dál víc. Už jeste taková naše diářová rodinka, tak se těšte na další kolo a já doufám, že se nás tu sejde zase dost. Ještě se mi hodně líbí to vnitřní uspořádání náplně – tu vyrábíš sama, že? Skvělá.

7. Jiřinka

Jířa píše: Ahojky, jsem ráda, že se mohu zapojit do své první výzvy. Dozvěděla jsem se o ní asi před třemi dny, ale o to víc se budu ted snažit zapojit do všech ostatních a už se moc moc těším ☺ Diář, který používám, je možná obyčejný, ale bez něj by to nebylo ono, je to můj mazlíček. Poprvé jsem ho začala  používat před devíti lety v prváku na střední. Potom jsem ho odložila na dlouhou dobu do skříně. Cestu zpátky jsem si k němu našla 28.7.2016, takže vlastně před pár dny ☺ Ale o to snazší (nebo těžší?) jsem asi měla rozhodování, která stránka bude ta nejvhodnější do této výzvy. Mockrát děkuji, Jiřinka Kovářová a její Mazlíček
Jiřinko, vítej! Juch, mám radost z každého nováčka. A po tomhle kole už nováčkem nebudeš. Velký obdiv k návratu k diáři, ten už musí mít svou vlastní duši. Vypadá suprově. Máš navíc moc hezké písmo, takže se na stránky krásně kouká :-). Úplně mi připomíná má studentská léta. Nedala jsem zvýrazňovač z ruky, milovala jsem tu fosforovou oranžádu a plánovala si každý den. Díky za originální břízové foto a moc se těším, že se s námi hecneš i v dalším kole.

8. Pavla J.

Pája napsala: Milá Míšo, ačkoliv mám díky svému povolání prázdniny, diář nějak nestíhám! Dopisuju deníkové zápisky se zpožděním, ale měsíční plánovače zvládám. Oblíbila jsem si takový mišmaš styl. Srdečně zdraví Pavla Jezule

Páji jedním slovem nááádhera! Pohled na diář je parádní. Vše krásně úhledné, sladěné, krásně označené dny v týdnu …je vidět, že si se krásně našla a hlavně je vidět ten půlrok práce na diáři :-). Taky mě zaujala ta velká sedmička v červenci, to jsou totiž mé narozkyyy 😀 takže body pro Tebe :-). Takhle přesně si představuju Simple Story diář. Přesný styl i barvy, líbí se mi moc! Což ovšem i ta pastelková washi páska…aaaaaa!

9. Míša P.

Miška napsala: Ahoj Míši, jelikož se mi už nahromadila spousta zlatých doplňků, tak jsem se rozhodla jeden červencový týden vyzdobit do zlata. Nevím, zda je to nejhezčí týden, ale vzhledem k fotce a k aktuálnímu olympijskému dění jsem tam to zlato prostě musela dát, tak snad se pro Českou republiku nějakého dočkáme:) Hezký zbytek léta Míša P. 

Miško dočkaliiiii, dočkali jsme se, i když ne zrovna na té vodě. Nemůžu nesdílet i naší fotku 😀 Ve chvíli, kdy jsi fotila diář, fotila jsem i já. 😀 Na naše oblíbence jsme koukaly i s holkama a Juli si zafandila právě na té vodě. Na judo jsem už o půlnoci koukala raději sama :-).
Diář je i na dálku super. Ta stránka je díky té mentolce krásně jemná a já mám navíc tuhle barvu hodně ráda. Poslední dobou ji cpu asi všude :-D. To sis ale nejspíš vyrobila sama vid, že by zase wasi páská? No vůbec koukám, že ji používáte rády snad všechny. To prostě napravit musím a rozhodně začnu zase lepit :-).

 10. Karolína

Ahoj Káji, moc děkujeme za příspěvek do Hecni se pětky :-). Happy planner vidím ráda a taky jak hezky vymazlený ho máš. Luxusně vypadají i ty samolepky nahoře nad diářem, přesně moje barvičky :-). A rozhodně jsi první, kdo si vede diář komplet v anglině, pokud mě zrak nešálí :-). WOW a moc tleskám. Těším se na Tvého „cizince“ i v dalším kole.

11. Markéta

Markét připsala: Krásný večer Míšo, i já po dlouhé době posílám soutěžní příspěvek…ještě to stíhám, i když čas už se krátí :-), ale jsem vůbec ráda, že jsem si vzpomněla a můžu se zapojit :-). Krásný večer

Markéto ahooooj! Moc děkujeme za fotku do soutěže. Máš stránku parádní. Super kolik toho zvládneš s barvama. Já zjistila, že většinu nápisů já buď lepím nebo razítkuju a minimum pak dopisuju černou gelovkou. Asi se těch barev bojím. Moc hezké to máš a já se těším, že třeba ještě nějaké to kolo zvládneš :-). Podzim bude dlouhý a bude víc času. Krásné léto, Markét.

12. Míša P.

Míša píše: Dobrý večer, zasílám svůj příspěvek do dalšího kola výzvy. Nejpovedenější letní stránka? Zatím rozhodně tato! Ano, není moc zdobená, žádné fotky (ostatně, s těmi je to při minirozměrech mého diářku složité), náčrtky, schůzky, úkoly… a právě PROTO je tohle můj nejpovedenější týden! Protože jsou prázdniny a já si chci dát oraz, což přenáším i do diáře – takže na stránce najdete jen sport, ať už  budu sama aktivní nebo jen fandit, a můj seznam drobných radostí, které si během týdne zapisuji za každý den. 🙂 Že to není žádná dřina? Podle mě je naplánovat si týden volna právě ta největší! 😀 Krásný víkend, Míša P. 🙂

Miško opět mám radost i z poloprázdné stránky. To, že si užíváte léta je prostě nejvíc a je to moc dobře. Nikdy není podmínka zaplněná stránka, jde jen o to ukázat jak to máte vy, i za cenu prázdných stran. 🙂 Olympiádu sledujeme a fandíme taky, takže i já ji v diáři mám. A mě by zajímalo, byl volejbal nebo tenis? 🙂 Děkuju za fotku do pátého kola, Miši :-).

13. Natálka

Ahoj Míšo 🙂 Předem ti přeji krásné léto! Tak toto byla teda fofrovka ! Hned jak malá usnula , šla jsem fotit / opět mým poškrábaným foťákem,tak se omlouvám za kvalitu,fakt už je na odpis ! Mám už slíbený na narozky od manžela nový /  Tentokrát to není zlaťouš ale můj dokonalý  , ,liláček „. Co miluju za doplňky a barvy ? Tužky , samolepky a boží WP….barvy růžová , zlatá , lila , tyrkys….a nejradši mám motivy ptáčky , peří , krajiny , květiny a kočky  a poslední dobou jeleny :-)))))….tentokrát jsem vybrala týden oblepený ptáčky :-)) tak snad se bude líbit. Jinak miluju tvoje dokonalé komentáře které píšeš v soutěži k diářům :-)) pa,pa  Natálka

Ahoj Natálko. další lapačeeee :-D. Děkuju za tvou fotku a foťák vůbec neřeš, však mi to tady rozšifrujeme :-). Jsem moc ráda, že si zapojila i liláka a zlatík má oraz, však ty nám ho zase ukážeš. A ty bambule 😀 juch, takovou má doma Nela prachovku :-D. Ale já je mám teda taky moc ráda a musím je bránit, aby si to nevzala doma na prach. U Tebe je znát, že ses pro plánování narodila. Každí zvíře i květina u Tebe vypadá dobře a diáře máš vždy vymazlené. A že to byla fofrovka? Mám pocit, že u tebe opravdu ano, protože si posílala úúúúplně poslední :-D. Jsem ráda, že jsi to stihla!

14. Kačka H.

Káťa napsala: Zdravím, tak tohle pro mě byla jedna z nejvíc „nestíhacích“ výzev... S organizacín mezinárodního tábora se takové to pěkné plánovací tvoření moc nemá rádo. Tak alespoň posílám minulý týden, který je ještě celkem pěkně ozdobený. S pozdravem Kačka Hladíková

Ahoj Kači :-). Jedna z nejvíc nestíhacích výzev. To mě vždy rozesměje, ale myslím to upřímně. Však i já měla co dělat, abych stihla dát zadání :-D. Takže rozumím. A stihla si toho vážně dost. A to si představ, že bych vám naložila ještě nějaký úkol. Přišlo mi líto kolo úplně vynechat, ale zároveň je mi jasné, že doma neležíte s pastelkama a lepítkama. Chystala si mezinárodní tábor? Teda vy jste holky neuvěřitelné. Přesně proto dělám tuhle výzvu „povídací“ a nevkládám jen fotky a jméno výherce. Jen dneska jsem se dověděla, že tu máme spisovatelku a ty organizuješ tábor. Super. Ještě mi prosím řekni – to na těch nálepkách, co to je? Já už to totiž víckrát viděla a nikdy jsem nepochopila jestli je to medvěd nebo tlustý pes :-D.

15. Ivana B.

Ahoj Míšo, posílám tu nejpovedenější stránku, ale musím napsat, že s žádnou z prázdninových stránek spokojená nejsem, ale to je u mě normální 😀 buď je mám barevné, jak z cirkusu a nebo takové depresivní, ale ani nevím proč 😀 Krásný den, Ivana

Ahoj Ivanko! Tahle depresivní není určitě a barevná je hezky, takže mně se líbí :-). Obdiv má každý, kdo najde odvahu víc psát než lepit. Já víc lepím, protože ve velkém množství se mi prostě nelíbí mé písmo, takže se schovávám za nálepky a abecedy, které za mě odvedou většinu práce. Mým jediným úkolem je lepit rovně :-D.

16. Iveta

Ivet připsala: Dobrý večer, fotka na poslední chvíli 🙂 Dlouho jsem přemýšlela, jestli vůbec fotit – můj diář je spíše pracovní, není to takový vytuněný deníček jako u ostatních … a pak jsem se rozhodla – přikládám fotku diáře společně s naším Výletníčkem – ten teď v létě používáme velice často 🙂 přeji hezký večer. Iveta
Ahoj Ivanko, moc děkujeme za fotku, obojí vypadá hezky a moc mě zaujal Výletníček. Věřím, že ten se přes léto využije více než diář, když je rodina aktivní a cestuje a výletničí. Taky si zkusím na další léto takový udělat, protože toho s holkama stíháme hodně. Takže moc děkuju za inspiraci :-).

17. Barča

Baru píše: Ahojky, posílám také jednu prázdninovou fotku 😀 to jak nejlépe zapisovat do diáře stále nemám ucelené, ale zjistila jsem, že ať dělám co dělám vždycky skončím u duhy 🙂 miluju DUHU 😀 takže můj styl asi bude – hlavně barvy 🙂 co je barevné, to je veselé 🙂 Barča

Baru super! Jedna z mála, kdo už vííí :-). A barvy jsou super. Miluju barevné a optimistické diáře, protože takový otevřeš a musíš se prostě usmát :-).Tvůj rozhodně optimistický je a já za něj dš¨ěkuju, peotože nás nutíš se krásně usmát :-). Super i ty střapaté záložky!

Holky upřímně moc děkuju za tu obrovskou nálož :-). Postaraly jste se mi mi o zábavu na komplet dva večery :-D. Ale to mi vůbec nevadilo, protože už asi budu trochu „planner nerd“ a každý jeden diář beru jako inspiraci i pro sebe. Děkuju a těšte se na další kolo 🙂 Už bude zase úkol. Nechám vám teď srpen volno a na začátku září čekejte další zadání. Na tvorbu pak bude skoro měsíc, takže nechci číst, že nestíhačka :-D.

Páté – letní kolo vyhrává a hlavní cenu poukaz v hodnotě 300Kč na nákup na ScrapArt.cz

Verča Patermannová
 
a protože té krásny je opět tolik, je tu zase i cena speciální. Design team vybral vítěze poukazu 150Kč na nákup v e-shopu ScrapArt.cz

Cenu DT získává:

Jarně letní diář Andy Trokanové.
 
Ale ani zbytek lepících nadšenců (i nenadšenců) nepřijde nazmar :-D. …protože jste neuvěřitelně kreativní a přijaly jste první opravdovou výzvu, zkusily něco nového, je tu:

Sleva na nákup pro všechny!

Všechny Vaše příspěvky udělaly takovou radost, že si každá z Vás zaslouží pro tento měsíc slevu 5% na nákup v e-shopu ScrapArt.czPři objednávce zadejte do poznámky
kód: HECNISE_červenec
————————————————————————————————————————————————-
Všem zúčastněným děkuji za tak bohatou účast, v kterou jsem ani nedoufala a moc se těším, že se sejdeme zase ve třetím kole. Uvidíme, zda Vás bude ubývat nebo si udržíme laťku, ale nezapomeňte, že jde o výzvu celoroční, kde na konci čeká jednoho z Vás hlavní výhra!
Ta (ten) z Vás, která (který) se zúčastní největšího počtu kol (v případě remízy rozhodne los), získá poukaz v hodnotě 1500Kč na nákup v e-shopu ScrapArt.cz. Co to znamená? Třeba nový diář, libovolné doplňky k Vašemu mazlíkovi? To je to skvělé, bude jen na Vás do čeho je vložíte a vybavíte se na diářování na rok 2017!
Už brzy tu bude zadání pro páté kolo :-). Těším se na Vaše reakce a ještě víc na Vaše příspěvky…
MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×