Jak konečně došlo na „Open book“

Není to tak dlouho, co se mezi novinkami na Scrapylife.cz objevila kolekce Open book. Na první pohled mě vůbec nezaujala, protože často na mě velký dojem dělá krabička a první kartičky. Po bližším shlédnutí ale bylo jasno, a já ji přivítala do své kartičkové rodiny. Udělala jsem jedině dobře, je totiž parádní. Zatím nebylo kdy ji použít, protože krásné podzimní fotky potřebovaly jen bílý podklad. Nicméně já se podzimem prokousávám dál a jak přibývá listí na zemi, je těch podzimních barev míň a míň a to je vhodná doba na to, abych zařadila zase nějakou tu barevnou kartičku. Zatím jen lehce, ale brzy už budu zase hýřit barvama :-). Dnes tedy něžná Open book.

 

Týden to byl nádherný. Oslavili jsme s manželem desetileté výročí, bylo počasí jen na triko a ještě jsme zahájili plavání s Julinkou. Fotky se vešly na dvoustranu, kapsy klasické Design A.

 

 A protože jsem moc chtěla použít kartonový výsek „my story“, ale ten je opravdu veliký, udělala jsem odklápěcí kartičku a vznikla tak kartička úvodní. Ta je posazena na dvě malé kapsy uprostřed stránky.

 

Pod ní jsem schovala Nelinky nejlepší hlášky a věty, ve kterých v té době akorát začínala. Dnes už je to jasná věc. Neuvěřitelné, jak strašně rychle se děti učí a zlepšují se! (jen to uklízení ji příroda nějak nepřeje, tak je spíš regres zdá se mi 😀 ). Aby výsek vynikl, nic jiného jsem na kartičce nepodnikala. Datumovka označila týden a 4 dřevěné šipky doladily ostatní stránky.

Ozdoby jsem tentokrát tak trochu patlala kde se dalo. „Recorded“ kartonový výsek , bílá čtvrtka jako podklad pod fotkou, ostřihnutá malá kartička a výborné dýhové samolepky Happy Things Veneer Stickers. Ty jsou tak parádní, že jsem jimi polepila snad celý týden 😀

 

 Podzim v plném proudu byl i na našich vchodových dveřích. Vyrobily jsme si doma svůj vlastní věnec, nasbírali venku všelijaký bordel, který byl vzápětí po celém našem bytě, ale výsledek krásný. Nelinka sama ohodnotila jako „Hešký jeneček mami“, takže posuďte sami :-D. Opět výsek „loved“ z Open Book Accents Chipboard a dýhová samolepka. Vzorec „bílý podklad + ostříhlá kartička“ se opakuje vícekrát.
 Druhá stránka je zážitkový mišmaš. Má naprosto nejoblíbenější fotka je hned vlevo nahoře. Podařilo se mi (Konečně! Čekám na to už asi dva týdny!) vyfotit holky tak, aby si mě nevšimly. Ona ta zrcadlovka je hlučnější mašinka a ony mají navíc oči i uši všude!

 

Tyhle chvíle já naprosto mijulu. Tak malé a už spolu. Julince byl teprve 6 měsíců a i přesto se zájmem lehávala u Nelinky, když si Nelča četla. Koukala na ní jak povídá svou hatmatilkou a byla naprosto spokojená. V takových chvílích jsem věděla, že musím být schovaná, protože jakmile vkročím, tohle jim ukončím a ony přestanou.
Na ozdobení kartičky naprosto dokonalý kartonový výsek knihy! Výsek je opět obrovský, ale je třešničkou na dokonalé vzpomínce.

 

 

 Opět jen výsekem ozdobené momentky a pár řádků k tomu.

 

Tak co říkáte na Open book vy? Mně se líbí tuze. Mám vlastně jen kartičky a dokonalé výseky a úplně to stačí. Tak já jdu pokročit zase dál, ať můžu konečně začít i Deceber daily jako vy ostatní 😀
Krásnou středu.
M.
MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×