Jak vznikají Ráchellky a GA pro Vás

16.8.2016 in Botník, Móda - 105 Comments
Lenka Čejková je v barefoot obouvání jistojistě celebritou. Představuje značku Rachell, pod kterou tvoří a dělá radost nejedné mamince. Nejen pro maminky ale šije. Udělala si pro mě chvíli a já tu mám dnes rozhovor! Proč šije, co šije, šila vždy jen boty? Proč název Rachell a jak je to s objednávkami, proč je tak často zastaven jejich příjem? To všechno a ještě víc se dovíte v rozhovoru a pokud vydržíte do konce, můžete vyhrát pár botiček dle vlastního výběru!

Dobrý den Leni, Vás asi bude každý „znát“, ale i tak, řeknete nám něco o sobě?

Jmenuji se Lenka Čejková, pocházím z „města ohýbaného nábytku“ na pomezí Valašska a Hané- Bystřice pod Hostýnem. Po studiích na Střední škole uměleckých řemesel v Brně jsem se po „šílených“ nápadech jako studovat sochařství, či tělový design, rozhodla pro praktičtější zaměření svého vzdělání.
Vystudovala jsem Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně, obor design obuvi. Poté jsem okusila prostředí malé firmy zabývající se výrobou zdravotní obuvi. Krátce na to jsem otěhotněla a užila si krásné 3 roky s dcerou doma. Věděla jsem, že do práce už se vrátit nechci, ale potřeba tvořit něco „svého“ byla čím dál silnější. Za vydatné pomoci a podpory svého partnera jsem si vybavila malou dílnu, sehnala pár cenných kontaktů a začala tvořit.

O Vaše výrobky je obrovský zájem, jak dlouho už šijete, čím jste začínala a co je dneska největším favoritem v objednávkách?

Šiji prakticky nepřetržitě od VŠ, kde jsme navržené modely většinou i sami realizovali. Často to byly akce pokus-omyl, ale hodně jsem se tím naučila.  Pod značkou Rachell tvořím zhruba rok a půl. Začínala jsem s koženými kabelkami a drobnou galanterií. V tomto odvětví je ale obrovská konkurence a tak jsem uvažovala, co dál… Shodou okolností se mi  dostal na stůl jeden pár dětských capáčků volajících po opravě. A v tu chvíli jsem měla jasno – bylo to jako osvícení! Od té doby jsem denně ušila několik variant capáčků, až jsem se dostala ke střihu balerín. Poptávka po stejných botách pro holčičky a pro maminky vyústila k šití dámských balerínek– ty jsou dnes asi No.1.

Na Vašem FB jsem si všimla, že od od června nepřijímáte objednávky, takže jich bude asi opravdu moře! Kdy máte čas na výrobu, kolik času se tomu dá v týdnu věnovat?

Mám vždy období, kdy spustím příjem objednávek, ze začátku se kapacita plnila pozvolna. To, co ale nastalo nyní, neočekával nikdo. Během 1 noci přišlo něco přes stovku objednávek, zbytek se zaplnil asi do týdne.

Někdo si řekne, tak málo a tak dlouhá výroba? Tady bych chtěla podotknout, že všechny botičky vznikají pouze ručně. Hodně dbám na preciznost provedení, „šití horkou jehlou“ není můj styl. Proto dávám botičkám potřebný čas a péči, i když jich vznikne třeba méně. Jelikož je šití mojí hlavní pracovní náplní, šiji prakticky pořád, velmi často soboty i neděle. Krom toho si sama jezdím vybírat kůže a musím zvládat i agendu. Je toho opravdu hodně, ale svou práci miluji!

Vašim „botičkám“ se dnes snad neřekne jinak než Ráchellky …proč zrovna název značky Rachell?

Ráchel je druhé jméno mé dcery a  kamarádka grafička vymyslela noblesnější formu – tedy Rachell. Doufám, že dcera bude jednou pokračovatelkou značky nesoucí její jméno. Prozatím (v jejích pěti letech) to vypadá, že ano.

Pokud si ulovím místečko v seznamu Vašich objednávek, kde najdu jak správně mám změřit nohu, aby botky dobře seděly?

Obrázek s návodem k měření chodidel najdou zákaznice na FB stránkách, v objednávkovém formuláři,  popř. jej posílám, když řeším se zákaznicí objednávku. Často se zákaznicemi konzultujeme i další detaily, týkající se barevnosti, zdobení, atd. Co se týče samotného měření, je mnoho způsobů. Já sama používám ten nejjednodušší. Rovnoměrně zatížená chodidla s uvolněnými prsty obkreslím na papír, klidně to provedu i vícekrát za sebou a z naměřených hodnot udělám nakonec průměr.

Vybírat se dá jak pro děti, tak pro nás velké – jaké druhy botiček můžeme vybírat?

Zákazníci si v současné době mohou vybrat mezi capáčky klasického střihu (dětská i dospělá velikost), kotníkovými šněrovacími capáčky (dětská velikost) a balerínami (dětská i dámské velikost).

Moc děkuji za přijetí pozvání, čas na krátký rozhovor. Na Vaše výrobky si sama ráda „vystojím frontu“.

Výherkyni nabízím ušití jednoho páru dámských balerín dle svého přání. Pokud chceš mít možnost nechat si ušít své Ráchellky:

1/ buď nebo se staň fanouškem naší FB stránky MK-Life
2/ Do neděle 21.8. napiš do komentáře pod tento článek nebo na FB, jak by vypadaly botičky, které by sis nechal/a ušít (nezapomeň na sebe nechat kontakt)
3/ pokud navíc budeš sdílet veřejně článek i na FB, zařadíme Tě do slosování hned 2x
Tak ke komu půjdou Ráchellky dle vlastní představy?
———————————————————————————————————————————————————-

UKONČENO

MUDr. Michala Knězková

All posts

105 Comments

 • Renáta Vyk 16.8.2016 at 7:26

  Botičky vypadají skvěle, kdybychom si měli vybrat, určitě bychom chtěli nějaké do modra/tyrkysova pro našeho chlapečka. Podobné botky moc rádi používáme, určitě by nám udělaly velkou radost 🙂

 • Anonymní 16.8.2016 at 7:26

  Nechala bych usit capacky ve vzhledu mokasin pro meho chlapecka.Jsou stylove a tak kraaaasne.
  N.i.k.y.s@seznam.cz

 • lucie 16.8.2016 at 7:28

  už jsem u paní rachell ve 'frontě' na balerínky, ale určitě by je nebylo špatné vyhrát. jsou úžasné, jednoznačně nejkrásnější bf botičky, na které se vyplatí si počkat!! eiben@post.cz

 • Renata Pekárková 16.8.2016 at 7:30

  Líbily by se mi krémové balerínky, Rachell dělá ty nejkrásnější … (xreni@centrum.cz)

 • Míša 16.8.2016 at 7:30

  Míši, díky za článek, paní jsem neznala a ráda jsem si zase rozšířila obzory…balerínky nějaké jasnější a zajímavé barvy, ať je podzim veselejší:)
  (mipal@email.cz)

 • Lenka Adoltová 16.8.2016 at 7:34

  Dámské baleríny, to zní moc dobře �� jelikož jsem k bf přičichla až u výběru botiček pro syna, sama mám obyčejný botník, který se pyšní jedním párem vlastně vyrobených huaraches, ve kterých chodím nyní za každého počasí vždy a všude �� balerínky bych brala asi nějaké tmavší barvy, aby se daly doladit k většímu množství oblečení, ale nebráním se kombinaci třeba s nějakým květinovým motivem ��
  adoltovalenka@gmail.com

 • Lenka Adoltová 16.8.2016 at 7:36

  Dámské baleríny, to zní moc dobře �� jelikož jsem k bf přičichla až u výběru botiček pro syna, sama mám obyčejný botník, který se pyšní jedním párem vlastně vyrobených huaraches, ve kterých chodím nyní za každého počasí vždy a všude �� balerínky bych brala asi nějaké tmavší barvy, aby se daly doladit k většímu množství oblečení, ale nebráním se kombinaci třeba s nějakým květinovým motivem ��
  adoltovalenka@gmail.com

 • Ladka Beníčková 16.8.2016 at 7:43

  Pudrové nebo starorůžové balerínky by mým nožkám určitě moooc slušely 🙂 Rachellky už mám v hledáčku dlouho, ale zatím se mi nepoštěstilo 🙂 ať se nadále daří a snad se i na mě jednou dostane 🙂

 • Baroneska 16.8.2016 at 7:45

  Nutně bych potřebovala pro sebe nové balerinky, nějaké pěkně barevné 🙂
  (baroneska(@)email.cz)

  • Baroneska 16.8.2016 at 7:47

   Sdíleno, na FB, ale pod jiným jménem, asi jsem to překombinovala… 🙂

 • Hana Jacková 16.8.2016 at 7:47

  Urcite baleriny, letos jsem zacala s vymenou botniku za BF a ceka me toho jeste hodne 🙂
  hanapotmesilova@gmail.com

 • Hana Jacková 16.8.2016 at 7:48

  Urcite baleriny, letos jsem zacala s vymenou botniku za BF a ceka me toho jeste hodne 🙂
  hanapotmesilova@gmail.com

 • Anonymní 16.8.2016 at 7:48

  Boty jsou skvělé. Jedny mám právě na nohou a určitě bych rada ještě další… tyrkysove balerinky pro sebe nebo pro dceru, to bychom museli doma rozlosovat 🙂 amantgris@gmail.com

 • Tak to je bomba, zrovna nam jsou uz maly kidofity, takze ja bych je nechala spichnout señorovi…i kdyz teda nevim nevim, mozna bych chvilku rozmyslela, jestli bych je nepotrebovala nutneji ja :-D, znas me 😀

 • Václavka Bláznivá 16.8.2016 at 8:04

  Rachell je "známá firma" 😀 Mezi BF balerínkami rozhodně jedny z nejhezčích. Pokud bych si měla vybrat, chtěli bychom pro dcerku černé balerínky (aby ladily s maminčinými) 😀 (kontakt je: ati.d@seznam.cz)

 • Anonymní 16.8.2016 at 8:06

  Krásná práce! Moc by se mi líbily balerínky ve starorůžové barvě. helsis@seznam.cz

 • T. Pejková 16.8.2016 at 8:14

  Díky za milý rozhovor. Jelikož mě čeká návrat do práce, líbily by se mi baleríny stejného střihu jako ty nádherné žluté, ale v černé barvě.
  tereza.pejkova@gmail.com

 • Paja M 16.8.2016 at 8:16

  Pár fotek botiček Rachellek už jsem viděla a baleríny jsou nepřekonatelné. Určitě bych tedy zvolila je nejspíš v černé barvě ať se dají nosit i ke kostýmku.

 • Petra Ševčíková 16.8.2016 at 8:21

  Super, kdybych mela moznost,libily by se mi v barvicce staroruzove nebo tm.modre.Dcerku obouvam do barefoot a ja uz se dlouho odhodlavam take ke koupi.Vase botky mam v merku,ale nez se vzpamatuju,je plny stav ��.Dekuji a hezky den. Liloo@seznam.cz

 • Veronika Hradecká 16.8.2016 at 8:54

  Do botiček Rachellek jsem se zamilovala na první pohled, dlouho po nich pošilhávám, jelikož mám velkou nohu (vel 42-43) je pro mě výroba na míru ideální…ráda bych pro sebe béžové….dcerka Emma ještě nechodí ale na jaro příštì rok bych jí ráda na první procházce také jedny pořídila 🙂 verca.ruzicka@gmail.com

 • Anonymní 16.8.2016 at 9:17

  Boty jsou parádní, objednala bych růžové nebo modré baleriny.
  Barbora.spundova@email.cz

 • Míša Němcová 16.8.2016 at 9:49

  Ráchelky jsou tak krásné, že jim sluší každá barva, já bych vybrala malinové nebo fialové s nějakým pěkným děrováním 😉 V těch by se chodilo úplně samo 😉 szabina@seznam.cz

 • Unknown 16.8.2016 at 10:00

  Rachell balerínky znám, jsou krásné. Nejraději bych hned dvoje – jedny univerzální černé a jedny tyrkysové s černým páskem 🙂

 • Anonymní 16.8.2016 at 10:06

  Už dlouho obdivuji balerínky Rachell a moc by se mi líbily tyrkysové 🙂
  jitulka2002@seznam.cz

 • Anonymní 16.8.2016 at 10:10

  Rachellky jsou krásné a čekám, kdy bude možné objednat. Nejraději bych jedny černé a jedny červené balerínky. Sdílet budu jako RootWalla. ☺��

 • Liza Andělová 16.8.2016 at 10:13

  Po Rachell balerínkách pokukuji už dlouho, ale bohužel jsou opravdu velmi žádané. Úžasná barvička mi přijde třeba modro-šedá. Ty by se mi moc líbili. 😊 Bonday@seznam.cz

 • Anonymní 16.8.2016 at 10:28

  Ty jsou krásné! Mně by se líbily černé baleríny, ty nutně potřebuju 🙂 vera.vanova@gmail.com

 • Anonymní 16.8.2016 at 10:30

  Já bych určitě chtěla její balerínky!
  jitka.kaminkova@gmail.com

 • Renata Šablaturová 16.8.2016 at 10:43

  Tak já bych se dcerou potřebovala určitě stejné balerínky, kdybych tedy jedny vyhrála, tak bych si jedny ještě přiobjednala. Jsou nádherné!
  renata.sablaturova@gmail.com

 • Bara Zilova 16.8.2016 at 10:50

  O balerinkach dlouho uvazuji,nejradeji modre 🙂
  baraz@seznam.cz

 • Lenka 16.8.2016 at 11:01

  Nadherne, vdaka za nove poznatky… Precizna pracicka, klobuk dole… Musi nyt uzasne milovat svoju pracu… Ked sa usmeje stastie potesili by tyrkysove alebo zlte? Och tazky vyber… Lpravdova@gmail.com

 • Monika Vágnerová 16.8.2016 at 11:27

  O botkach Rachellkach uvazuji uz dele pro sebe i dceru. Vsechny jsou krasne a ja mam nejradeji barevne, vesele. Nadchly me zlute ci ruzove 🙂

 • Emília Priesolová 16.8.2016 at 11:28

  Och,ja by som si konečne nechala ušiť balerínky,keďže žiadne nemám. A komerčné bf mi zatiaľ neeadli.A asi by som neodolala ružovej alebo žltej. A rýchlo prosím,lebo si nemám čo obuť na blížiacu sa svadbu ��..Checkujem emilia.jarosova@gmail.com

 • Unknown 16.8.2016 at 11:37

  Botky jsou to nádherné. A bylo by asi těžké si vybrat jen jedny, zvlášť, když na takové botičky jsou hned tři páry nedočkavých nohou. Určitě by to byly ale nějaké veselé barevne balerinky, co nám rozveselí den hned od rána. netikova.pavla@gmail.com

 • Unknown 16.8.2016 at 11:39

  Zdravím,nosím balerínky od rachell celé léto,takže bych potřebovala ještě jedny na střídačku…už to nošení non-stop je na nich znát.Původně byly khaki,ale přebarvila jsem je na černo,tak nyní bych brala tyrkysové nebo klidně růžové..barev se nebojím 🙂 Kontakt : terkiss77@seznam.cz

 • Anonymní 16.8.2016 at 11:43

  Urcite cerne! Kavanter@gmail.com

 • Unknown 16.8.2016 at 11:46

  Růžové polobotky,abych i na nohách ladila se svými dvojčaty ;)…..mattas@post.cz

 • Lorein Simon 16.8.2016 at 11:51

  Kdybych si mohla vybrat, tak bych zvolila asi nejakou peknou modrou barvu balerin.
  Na Fbi jsem jako Lucie de luengo
  p.h.o.e.b.e.sim@seznam.cz

 • Anonymní 16.8.2016 at 11:58

  Určitě by vyhrály překrásné malinové balerínky pro mě a pro moji malou princeznu <3 ….zuzana.lainzova@seznam.cz

 • Petra Francova 16.8.2016 at 12:05

  Já se přidám k houfu a též bych si přála balerínky pro mou druhorozenou 🙂
  pp.artep@seznam.cz

 • Anonymní 16.8.2016 at 12:13

  Moc se mi líbí všechny rachellky �� jakákoliv barvička holčici pěkné pestrá, barevná pro dcerku, nebo pro mně �� ginkulinka@seznam.cz na fcb Gina Ginka.. děkujiiiii

 • Jana Radová 16.8.2016 at 12:31

  Já bych byla moc šťastná, za tyto krásné botičky. Paní bydlí kousek ode mne v Bystřici, takže bych to spojila i s výletem s dětma. Bare botičky jsme začly nosit teprve teď, ale nejraději chodíme s Nelinkou obě bosky. Takže tyto botičky by jsme brali v nějaké krásné barvičce a určitě balerínky, aby jedna z nás byla za frajerku, protože jsou přenádherné 🙂

 • Anonymní 16.8.2016 at 12:31

  Pre dcéru by som si priala podkotníčkové šnurovacie topánočky vo farbe "pudrová" s prúžkom malinovej (ozdoba – obrúbenie). Ďakujem pekne 🙂 milica.celkova @ gmail.com alebo Zara Luna (FB)

 • Anonymní 16.8.2016 at 12:51

  Tyto botičky se nedají přehlédnout, moc paní Lence fandím a děkuji za milý rozhovor. Já bych si vybrala světlemodré balerínky. 🙂 Iva iva.kanarkova@seznam.cz

 • MomoK 16.8.2016 at 12:57

  urcite bych rada nejake barevne balerinky…

 • Eva Fialová 16.8.2016 at 13:10

  Nejkrásnější baleríny na celém široširém světě! Toužím po oranžových… A neměly by to k nám z BpH daleko 😉
  evikhladik@email.cz

 • Adéla V. 16.8.2016 at 13:37

  Tak to je nádhera! Pro sebe bych vybrala balerinky v kombinaci šedé a červené. 💜

 • Žaneta Žůrková 16.8.2016 at 14:25

  Ráda bych pro sebe balerínky v barvě bílé na svatbu 🙂
  Z.Zurkova@gmail.com

 • Vendula Janků 16.8.2016 at 15:34

  Vybrala bych si balerinky růžové 🙂
  kutrovavendula@seznam.cz

 • Jana Nováková 16.8.2016 at 16:03

  Měla bych zájem o černé dámské baleríny. Sdílela jsem i na FB jako Margareth Wittgenstein. phlosoraptorka@gmail.com

 • saui.dj 16.8.2016 at 18:15

  Vybrala bych balerínky v růžovém, nebo ty zavazovací botičky v béžové, všechny jsou kouzené a nechala bych si udělat stejné:-) Díky za info o téhle značce jsem ještě neslyšla. Děkuju Šárka (saui.dj@seznam.cz)

 • Anonymní 16.8.2016 at 18:29

  Vybrala bych cucavou ruzovou…capacky nebo kotnikove pro mladsi dceru.
  pacevova@email.cz

 • Anonymní 16.8.2016 at 19:11

  Botky jsou krásné, brala bych nějaké veselé. Právě si říkám, že investuji jenom do svých dětí a měla bych udělat radost taky sobě. Tak myslím, že tyto botky by to splňovaly.. dolez.m@cenrum.cz

 • Anonymní 16.8.2016 at 19:19

  Stylově s dcerou stejné botičky. Takže vínové baleríny…
  misa.skodova@email.cz

 • Anonymní 16.8.2016 at 19:21

  Nechala bych si ušít starorůžové dámské baleríny.
  lucius.p@centrum.cz
  sdílím i na fcb jako Lucky Zháčkovánky

 • Anonymní 16.8.2016 at 19:31

  Balerinky se mi libi v malinove,tyrkysove a nebo cerne 😉 uz mam u pani Lenky jedny objednane,ale jak vsechny dobre vime, botek neni nikdy dost 😉 dcerka uz sve Rachelky ma a jsou skvele 🙂

  r.barvova@seznam.cz sdilim i na FB 😉

 • Anonymní 16.8.2016 at 19:35

  Balerinky se mi libi v malinove,tyrkysove a nebo cerne 😉 uz mam u pani Lenky jedny objednane,ale jak vsechny dobre vime, botek neni nikdy dost 😉 dcerka uz sve Rachellky ma a jsou skvele 🙂

  r.barvova@seznam.cz sdilim i na FB 😉

 • Adela Vejvodova 16.8.2016 at 19:41

  Vybrala bych si ty krasne balerinky s perforovanim, asi v nějaké pastelove barvicce.
  vejvodova.adela@seznam.cz

 • Anonymní 16.8.2016 at 19:49

  Jedny Z Ráchellky jsem už prochodila a potřebovala bych nějaké nové.
  kubaskova@email.cz

 • Jana Zdvihalová 16.8.2016 at 20:01

  Rachellky znám, sleduji už nějakou dobu a velice fandím, jen více stejně nadšených a kvalitních výrobců. V barefoot jedeme celá rodina, ale tentokrát bych si udělala radost barevnými balerínkami pro sebe jana.zdvihalova@email.cz

 • Zuzana 16.8.2016 at 20:10

  Ráchellky mám v oblíbených už pěkně dlouho, ale vždy, když jsem je chtěla objednat, byla zrovna vyhlášen stop stav. Obdivuju Lenčinu práci, v BF jede dcera, já se odhodlávám k prvnímu kousku, tak by to pro mě byl ten správný impuls.

  adamova@volny.cz
  http://unasdomacz.blogspot.cz/

 • Anonymní 16.8.2016 at 20:13

  Hodně moc bych si přála malinové balerinky! (Janahybkova@seznam.cz)

 • Tereza K. 16.8.2016 at 20:37

  Rachellky uz jedny doma mame a jsou skvostne! Velmi nadchly dcerku a tak bych rada nechala jedny usit i pro ni, abychom mely stejne, pohodlne botky. tereesek@gmail.com

 • Anonymní 16.8.2016 at 21:08

  Po Rachellkach touzi kazdy! I nozky meho Tobiase. Radi mame zelenou a hnedou 🙂 Martina09@seznam.cz

 • zumbamoni 16.8.2016 at 22:47

  Moc ráda bych balerínky pro jednu z mých parádnic… nejspíš tyrkysovou, teď u nás frčí docela dost 😉 monimix@seznam.cz

 • Míša 16.8.2016 at 23:01

  Misha88@seznam.cz

  Díky, asi balerínky pro mne v nějaké nenápadné hnedé…. a sdílím …

 • Luciiiii 17.8.2016 at 0:14

  Já bych si moc přála šedé balerínky a na jaře malinové pro dceru 🙂 Snad na podzim chytnu nové objednávky… 🙂

 • Luciiiii 17.8.2016 at 0:17
 • Denisa Šauerová 17.8.2016 at 5:37

  Chtěla bych nechat usit 2x balerinky pro me a moji dceru, abysme mely stejne boticky na naši svatbě kterou plánujeme na jaře <3 chtěla bych svatbu v lese, takovou "elfí", jednoduché šatičky a balerinky Rachell 🙂 denisa.sauerova@gmail.com

 • Unknown 17.8.2016 at 6:15

  Naprosto nádherné a nepřehlédnutelné balerínky! Jedny tyrkysové s malou kytičkou prosím 🙂 stanislava.kejrova@centrum.cz

 • Jiří Kolbaba 17.8.2016 at 7:22

  Total krása, úplná bomba, ty by slušely nožkám manželky 🙂

 • Anonymní 17.8.2016 at 7:30

  Dobrý den, jmenuji se Jiří Holík, balerýnky jako dárek by byly ideální. Zde email: xwier@seznam.cz
  Děkuji.

 • Pavla Kotrlová 17.8.2016 at 8:49

  Krásný sluníčový den,já jsem se zamilovala do starorůžových balerínek s motivy květin.A jelikož má dcerka více bf obuvi,vyjímečně bych chtěla udělat radost svým nohám:).Děkuji za možnost soutěžit a přeji hezký den.kontakt:p.dajcova@seznam.cz telefon 724438177

 • Lucie Smetanova 17.8.2016 at 9:02

  Já bych si přála elegantní, černé, hnědé nebo béžové. Když už se občas jako máma na mateřské dostanu "mezi lidi", tak chci trochu vypadat a Ráchellky jsou skvělým doplňkem 😉 Díky, hezký den. Lucie
  lucie_smetanova@centrum.cz

 • Anonymní 17.8.2016 at 10:25

  Rachellky jsou krasavice, vsechny 😀 Ale ja bych si prala ruzove se srdickem, aby mi je dcerka zase chtela okousat 😀 Moc dekuji za clanek i giveaway 😉
  Dominika
  dominika81@volny.cz

 • Petra Kubaláková 17.8.2016 at 11:09

  Kdybych si mohla vybrat, přála bych si k dnešnímu svátku 🙂 malinové balerínky. Hezký den a spoustu spokojených zákazníků 🙂 petrakubalakova@seznam.cz

 • Anonymní 17.8.2016 at 11:32

  Balerinky Rachellky jsou nadherne a cele leto je zavidim nasi sousedce 🙂 A pokud bych si ja mohla vybrat, vybrala bych si zlute se stuhou pres nart. Krasny den vsem! hybnerovi@email.cz

 • Anonymní 17.8.2016 at 12:25

  Stále vybírám u kupuji boty dětem, tak bych si nadělila balerínky i sobě 🙂 Těžko vybrat jednu barvu, ale asi by to byly tmavě modré. Na fb sdílím 😉 Katka (katerina.roslerova@seznam.cz)

 • Unknown 17.8.2016 at 15:19

  Pro svou dcerku už botky od Rachell mám, teď bych chtěla pro sebe balerínky v přírodní světlé barvě 🙂

 • Jana Navrátilová 17.8.2016 at 15:24

  Pro svou dcerku už botky od Rachell mám, teď bych chtěla pro sebe balerínky v přírodní světlé barvě 🙂 }jana.navratilova@seznam.cz

 • Haneloore 17.8.2016 at 17:33

  Nějaké krásné starorůžové 🙂
  hanulka.sal@seznam.cz

 • Anonymní 17.8.2016 at 19:46

  Nechala bych si ušít modré nebo fialové balerínky. Jsou to velmi šmrncovní botky 🙂 – ivca.janovska@centrum.cz

 • Anonymní 17.8.2016 at 20:28

  je výborný že svou práci milujete,ale občas vysadit je dobíjející.Balerýnky od vás by byli skvělé.Máte za sebou skvělé zkušenosti.Balerýnky by se mi líbili fialové.Přeji vám hodně radosté práce a čas na děti Kristýna kleontynka.brownova@seznam.cz

 • Vavuska HT 17.8.2016 at 21:20

  současné době už naše domácnost dvoje vlastní,ale stále chybí ty pro mne.. Jaké by mely být? Hlavně Ráchellky 😉 s páskem okolo kotníku, perforovane, nejlépe do tvaru kyticek,aby se nozky nepotily a v barve tyrkysu,akvamarinu,purpurove,nebo růžové.. vavamasaze@gmail.com
  "SDILIM"

 • Vavuska HT 17.8.2016 at 21:22

  současné době už naše domácnost dvoje vlastní,ale stále chybí ty pro mne.. Jaké by mely být? Hlavně Ráchellky 😉 s páskem okolo kotníku, perforovane, nejlépe do tvaru kyticek,aby se nozky nepotily a v barve tyrkysu,akvamarinu,purpurove,nebo růžové.. vavamasaze@gmail.com
  "SDILIM"

 • Anonymní 18.8.2016 at 7:21

  Děkuji za pěkný tip, je to pro mě nová značka, budeme si muset počkat ve frontě. Aktuálně něco takového hledám pro dceru. Botičky mají moc pěkný design a vypadají kvalitně. Dcera by ráda určitě růžové 🙂 v.z@email.cz

 • Anonymní 18.8.2016 at 8:23

  Všechny Rachellky jsou naprosto úžasné, precizní práce i design, vybírání je těžké, ale protože žádné ještě nemám, tak by nad krásnými barevnými variacemi asi zvítězila klasická černá, kterou bych mohla nosit ke všemu. Pro lepší sednutí určitě s páskem kolem kotníku a lehce perforované. ivana.k1@seznam.cz budu sdílet i na fb

 • Anonymní 18.8.2016 at 8:27

  Tak sdíleno i na fb, přála bych si asi černou variaci s lehkým perforováním a páskem okolo kotníku. Jsou úžasné, kéž by se na mě štěstíčko obrátilo :-D. ivana.k1@seznam.cz

 • Anonymní 18.8.2016 at 9:29

  Rachellky jsou úžasné a chystám se na ně už nějaký ten měsíc. Pokud bych si mohla vybrat, chtela bych tedy balerinky pro sebe v barvě tmavě modré nebo šedé.
  paklu@centrum.cz

 • asmeena 18.8.2016 at 11:34

  Nádhera. Ruční práce si velmi vážím a cením. Takové balerínky by se mi určitě hodily do práce. Verča S.

 • Jana Frantíková 18.8.2016 at 19:54

  Uz nejakou dobu premyslim, ze poridim BF boty i sobe a ne jen synovi. Takze bych zvolila ruzove nebo cerne balerynky – moje oblibene barvy 🙂

 • Anonymní 19.8.2016 at 20:27

  Dobrý den. Všechny jsou úžasné. Vidím se v červených balerínkách. Hodně štěstí v další práci. a.vejclova@centrum.cz

 • Anonymní 20.8.2016 at 8:14

  Tak to je pecka! Balerínky jsem teď zrovna řešila, je škoda, že se na Rachellky musí čekat tak dlouho…já bych určitě užila tyrkysové. Kristee

 • Michaela Strnadová 20.8.2016 at 20:02

  Já se pomalu, ale jistě chystám po mateřské odmlce zpět do práce, tak bych se ráda odměnila nějakou hezkou obuví, aby se mi do té práce lépe vykračovalo. A nejvíce bych ocenila nějaké elegantnější 😉 Míša (mischa.strnadova@gmail.com)

 • Michaela 20.8.2016 at 22:00

  Jeee, ja Ti opet jednou moc dekuji za objeveni neceho prekrasneho! Miluji poctive remeslne vyrobky a myslim, ze tohle je naprtosto prekrasny projekt, ze ktereho uplne cisi laska k remeslu.

  Osobne, trebaze to nekomu bude pripadat marginalni, me absolutne nejvic laka idea, ze bych si nechala usit boticky, ktere mi nekdo usije s laskou. Nekdo, kdo si sam vybral material a nenabira brigadniky, jen aby byla i v navalech vyroba plynula, ale naopak nikdy neslevi ze svych naroku a pecliveho siti. Bomba!

  Me nove botky by byly botky toulave, proste pohodlne balerinky, se kterymi bych se nebala obbjevovat nova mista a vydavat se na cestu i presto, ze to ted pri detech uz neni tak snadne jako kdysi:) Byly by to zaroven kouzelne botky, co by me ochranily a vzdy bezpecne vratily domu <3
  Z praktickeho hlediska bych moc ocenila boty, ktere neklouzou a vypadaji dobre s ruznymi alternativami obleceni / na hristi, u kadernika i pri pochuzkach. Univerzalni a verzatilni design v soucinnosti s komfortem proste ted docela resim.

  mravcova.michala@gmail.com

 • Anonymní 20.8.2016 at 22:08

  Černé baleríny viktoria133@hotmail.com

 • Lenka Houdkova 21.8.2016 at 8:12

  Cekam az pani otevre dalsi frontu a doufam ze si stihnu objednat. Jinak si preji sede balerinky a uz se na ne moc tesim. Xlenysistek@seznam.cz.

 • Anonymní 21.8.2016 at 9:19

  Rachellky jsou krásné. A přiznávám, že doposud jsem o nich neslyšela, takže děkuji za krásný článek o nich. Pokud bych měla štěstí, tak by se mi líbily grafitové. Také sdílím jako Te Em He (radim73a@seznam.cz)

 • Anet 21.8.2016 at 10:06

  Míši, opět krásný článek. O Ráchellkách jsem slyšela, ale neměla to štěstí ještě vyzkoušet. Určitě si počkám na otevření objednávek a objednám dceři. Jinak mně by se líbily asi nějaké tmavé – černé, grafitové. Sdíleme 🙂 Anet (patikova.aneta@seznam.cz)

 • Bohumila Filgasová 15.10.2016 at 22:09

  Moc by se mi libily fialové balerinky 🙂 na moji nohu se velmi špatně shani a tyto jsou taaaak krasne! fbonytka@gmail.com

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×