Jsme DRUHÝ nej MAMAblog roku 2016 …poslední ohlédnutí

8.6.2016 in Dr. Máma, Osobní - 21 Comments
Omlouvám se všem, kteří čekali právě na tenhle článek, protože já potřebovala „chvilku“. Chvíli na to, aby mi vůbec došlo, kolik z Vás se nás rozhodlo podpořit, kolik z Vás si našlo chvíli, aby nám poslalo hlas a kolik z Vás bylo ochotných dát všanc své osobní údaje :-). Jste naprosto úžasní a jen díky Vám se stalo, že jsme z nuly vystřelily až pod samotný vrchol mezi maminkovskými blogy.

V úterý se konalo slavnostní vyhlášení prvního ročníku ankety MAMAblog roku 2016. Nominovaných bylo dokonce 50 blogů v naší, tedy Lifestyle kategorii a i když jsem netušila, že šanci má i blog dosti „Lifestyle atypický“, měl!
Nelinku nám pohlídala babička a já s Juli se ohákla do námořnického dress codu a vyrazila do centra. Tímto děkuji své věrné Zdeňce za půjčení pohodlných bot, díky které jsem nemusela jít v kozačkách :-D. Ve FOOD story v Dlouhé se konala samotná podpalubní párty a vše bylo luxusně nachystáno.
Čekal na nás raut, spousta pozorností od sponzorů a partnerů akce a v neposlední řadě i organizátorka Míša z blogu Baby bistro, která měla celou tuhle akci pod svým křídlem. Sama sebe tím eliminovala ze soutěže a postarala se o spokojenost nás ostatních. I Vám, Miši, velký Dík.
Zprvu jsem měla o svou účast na vyhlášení trochu strach, protože Julinka, která už běžně spí jen po obědě, to zatáhla někde mezi Můstkem a Staromákem a jasně mi naznačila, co si o mé blogerské kariéře myslí :-).
Děkuji Ti dcerunko za jasný postoj „Žádné společenské akce se účastnit nehodlám.“. Prošlo jí to ale jen na chvíli. Sice zvládla dřímat i za hluku mikrofonů a s dětským koutkem vedle hlavy, ale nakonec jsem ji mohla ukázat i ostatním a pochlubit se svou navy krasavicí :-).
Juli se vyspala do růžova a i když pro ní začalo vyhlášení o 40 minut později, o nic nepřišla. Chvíli jsem tam hold prozevlila jako jediná máma bez dítěte :-).

Omrkli jsme podpalubí, ochutnaly něco málo asi z každého talíře a seznámily se s virtuálně známými tvářemi. Konečně jsem tak měla možnost poznat holky i osobně. Člověk má pocit, že když je čte na blogu, tak je vlastně zná, takže to seznámení už byla vlastně ta nejmenší maličkost :-D.

Kategorie ESO

Na vyhlašování jsme se dostali vcelku rychle. První byla vyhlášena kategorie Eso. Výherkyni vybírala porota a já byla strašně zvědavá, kdo zaujal porotu složenou ze zástupců mezi sponzory akce. Byla jsem nadšená. Nejvíc zaujala právě ilustrátorka Malá máma a že ona opravdu malá je :-D.
Rozhodně její kominksy znáte a pokud ne, rozhodně je poznat musíte. S manželem se nad nima chlámeme pravidelně a kdo má děti tak se prostě nevydrží nesmát :-). Pro mě nejdokonalejší je ten papíru nejbližší 😀

Kategorie EXTRA

Druhá přišla na řadu kategorie Extra. Šlo o skupinu blogerek a youtuberek, které nemají svůj vlastní blog, ale vše řídí přes sociální sítě. Zasloužené prvenství tu získala Terka s kanálem (ne tím pouličním) Mamalifestyle. Strašně sympatická mamina, o malé dámě ani nemluvím. Je vidět, že holky youtubem žijí, protože takový úžasný výraz před foťáky i kamerou mají jen ony :-).

Kategorie LIFESTYLE

A po malé přestávce to přišlo. Hlavní kategorie, ve které jsme se snažily bojovat i my s holkama. Začalo se hezky napínavě a to vyhlášením 7.-15. místa. Ani nevíte jak mi bylo, když už se vyhlásila všechna tato místa. Strašně jsem doufala, že jsme se z padesátky dostaly alespoň SEM. Vím, že fůra z Vás posílala hlasy a strašně jsem chtěla zakřičet na blogu je to tááám, jsme v TOP 15. Posmušila jsem, ale hlavu vzhůru. Zbytek vyhlašování jsme se s Juli jen usmívaly a společně tleskaly, což ji strašně bavilo. Začala sice tleskat až když ostatní skončili, ale hold my to vedení měly vždy trochu delší :-D.
Většina mých oblíbených blogerek už své umístění měla, ale jedna ještě ne. Madam Coquette ještě pořád nikde nebyla a tak jsme měly alespoň žhavý tip. Moc jsme fandily také Katy (Mama-live) a Verče (Veru Harnol), nerozlučným kamarádkám, které mají snad vždy na tváři úsměv – necháápu, chci taky :-D. A mimochodem, tuhle fotku jsem dělala jááá! Teda, tuhle vlastně ne, tyhle fotila místní fotografka Tereza Červinková. Já jsem ta rozmazaná šmouha v levém dolním rohu a fotím holky alespoň na mobil 😀 Instagram se totiž aktualizoval snad u každé z blogerek.
Moderátorka vyhlásila třetí místo, které obsadil blog Mámou stylově, které jsem svou šikovností rozplakala dítko hned na začátku vyhlášení, když jsem přes své dítě v ruce neviděla její a srazila ji k zemi. Omluv není nikdy dost, takže znovu se omlouvám a slibuji, že pod nohy budu koukat na každé dětské akci…minimálně pěknou chvíli ano.  zatímco já jsem permanentně od barev a lepidla, tohle jsou holky stylové, takže na blog určitě nakoukněte.
No a už šlo do tuhého. Já poslouchala na půl ucha, vesele tleskala s Julinkou do hrobového ticha a ládovala ji oblíbeným hroznem. V tu chvíli moderátorka začala povídat a mě zamrazilo. „Trochu se stydíme, protože na druhém místě je blog, o kterém jsme do začátku téhle soutěže vůbec nevěděli. Krom toho, že dotyčná bloguje je taky lékařkou…tak shchválně, kolik tu máme lékařek….“ No a co v tomhle momentě máte dělat. Za výstřihem napadané Julinky hrozno, rychle se rozhlížíte kde že je další doktor a teď to došlo i naším delším vedením do hlavy. Vpředu slyším pár blogerek říkat Míša, to je Míša…. jako že cožeeee?
Ano, MK-Life získal tak moc hlasů, že jste nás poslaly až na druhé místo. A my se spolu s hroznem v podprdě dovalily k mikrofonu, koktavě poděkovaly a přebraly fůru tašek plnou krásných dárečků od sponzorů.
Nad námi už byla jen nepřekonatelná Madame Coquette jejíž blog mnozí z Vás jistě čtou a kdo ne, tak se na něj podívejte. Krásné fotky, nápady a plno originální inspirace. Moc gratulujeme.
Druhé místo. Ze srdce ten největší dík všem. A protože dárky nepatří jen mě, jsou všechny díky Vám, budu Vám je celý příští týden rozdávat a posílat a bude se soutěžit a losovat. Krom dárečků nebudou chybět i hodnotné ceny od partnerů, protože těch už pár máme a i ti se z našeho úspěchu radují.
A to je druhá věc, ke které bych se chtěla vyjádřit. Partneři a sponzoři. Vážím si každého, kdo nás osloví a napíše nám s nabídkou spolupráce, ale moc chci abyste věděli, že nekývám na každou takovou nabídku. Nikdy tu neuvidíte článek, ve kterém bych fotila a používala produkty, hračky, knížky, kosmetiku, jídlo, elektroniku…prostě cokoli, jen proto, že nám to někdo nabídl. Pokud v takovém duchu holky nevychovávám, nevyužíváme je nebo v nich nevidím úplný smysl, na takovou spolupráci nekývnu. Mít partnery blogu je věc báječná. Zkusím i nové věci, podívám se na zajímavá místa a v neposlední řadě můžu udělat nějakou tu giveaway i pro Vás, kteří nás sem chodíte číst. Udělala jsem na blogu speciální místo v menu s názvem Partneři, abyste se kdykoli mohli podívat, s kým jsme spokojené, s kým spolupracujeme a koho služby jsou nám blízké.
A ještě poslední věc, která byla skvěle zařízená, byly odměny i pro Vás, hlasující. Možná nevím o všech, ale o osmi z Vás a ano a jsem tuze ráda, že Váš hlas pro nás Vám vyhrál krásné ceny od partnerů soutěže.
Konec výlevu! Přísahám :-D. Přeji všem krásný den a doufám, že příští ročník se nám zase vyvede a já slibuju, že se budu snažit pořád psát tak, abyste tu byli jen a jen spokojeni 🙂 A kdo by chtěl může mrknout na Ona dnes, kde o vyhlášení vyšel článek i s videem – ZDE 🙂
MUDr. Michala Knězková

All posts

21 Comments

 • Anonymní 9.6.2016 at 10:21

  Míšo, je to zasloužená výhra! jsi báječná a tvůj blog taky a konečně to ví úplně každý 🙂 Ještě jednou gratuluju! Kristee

  • Míša 10.6.2016 at 12:26

   Kristee strašně moc děkujeme za hezký komentář 🙂

 • asmeena 9.6.2016 at 10:40

  Také se přidávám s gratulací (tajně jsem doufala v první místo, ale druhé v takové konkurenci je také krásné). Tvůj článek jsem hltala od začátku do konce a u hroznového vína jsem se fakt pobavila :-))) Jde vidět, že je Jůlinka pohodářka a nic ji nerozhodí, natož nějaké vyhlašování 🙂 (Verča S.)

  • Míša 10.6.2016 at 12:27

   Veru v první? Teda, to už bych asi riskovala vlastní zdraví. Já věděla, že posíláte poctivě, ale konkurence byla prostě obrovská! Joo Juli to je pohodářka 😀 a hrozno, aspoň, že to bylo to malé bez pecek jinak bych vypadala, že mám těch ňader víc než jen dvě 😀

 • Proprepiaf 9.6.2016 at 11:56

  Milá Míšo, napsala jsi o nádherně, až mi slzička ukápla.
  Já se tu také snažím něco vyplodit, ale pořád nevím, co napsat. Jsem z toho celá rozpačitá. 🙂
  Ale za sebe můžu říci, že jsem s prvními třemi místy naprosto spokojená a tvé druhé místo mne naprosto ohromilo a jsem šťastná, protože jsi tak milá ženská s tvůj blog je úplně WOW! (a to že není úplně Lifestyle? To mne právě na něm děsně baví, protože jak zabavit děti na milion způsobů, to je to, co každá máma ocení).
  Gratuluji, gratuluji, GRATULUJI! <3
  Danda

 • Danča 9.6.2016 at 13:59

  Míšo, ještě jednou velká gratulace🌹 Mám z vašeho umístění velikánskou radost. Děkuji, že jsi nám dovolila nakouknout na vyhlášení, které jste si užily (i ve vašem stylu, který nezklamal, však ty víš 😂)…jste báječné a počtení bylo zase skvělé. ❤ 😍

  • Míša 10.6.2016 at 12:28

   Danči ty jsi taaak věrná čtenářka a hlasující, že mám obrovskou radost, že na Tebe padla výhra od Dara bags. Musímš mi pak ukázat, co krásného jsi vybrala!

 • jeste jednou offico…jsi proste nejlepsi…palce nahoru a mavame a mavame :-*

  • Míša 10.6.2016 at 12:28

   My si máváme úplně všude, viď Veru 😀 To je bomba. Moc díky :-*

 • MS Design 9.6.2016 at 17:13

  Moc sem drzela palce a ac sama zatim bez deti (staci tech 30 v praci :D)..moc rada tvuj blog ctu.. mas pro psani cit,takze se to krasne cte,fotky uzasne a o holkach ani nemluvim 🙂 Moc gratuluji 🙂

  • Míša 10.6.2016 at 12:30

   Misi tohle je pro me strasne moc. Kdyz nas nekdo ctei presto, ze sam deti nema a jen cte, protoze se mu tu libi. Dekujeme moc, za kazdy hlasek i Tebe

 • Adéla Vlasáková 9.6.2016 at 18:32

  Míšo, je skvělé, že se na tak krásné místo dostal i blog, který není prvoplánově "mama"…A hlavně během takové chvilky! Jen tak dál… 😉 ❤

  • Míša 10.6.2016 at 12:33

   Adél děkuju! Mám z toho sama obrovskou radost právě proto, že náš blog je hodně atypický, ani bych neřekla že je Lifestylový, je prostě…dětský, hravý, kreativní, náš :-). Proto si strašně cením, že se dostal tak vysoko a za každý hlas děkujeme!

 • Lucie Michková 10.6.2016 at 6:37

  Taky se připojuju s gratulací, moc jsem ti fandila, takže jsem ráda i za tebe.

  • Míša 10.6.2016 at 12:34

   Luci moc a moc děkujeme, moc to pro mě znamená. Fanoušků nemáme tolik co ostatní, ale zase Vás často virtuálně dost znám, vím kdo je kdo a vy jste úžasní. Děkuju za to!

 • Jana Vaňková 10.6.2016 at 6:51

  No, Míšo, ono to s tím koktáním je dost nadsázka, že? Mluvila jste bezvadně.
  Moc gratulujeme!!!!
  Redespresso (coby partner akce) vše sledovalo zpovzdálí a moc jsme nevnímali, co se děje u vyhlašování, protože k nám neustále někdo chodil ochutnávat a my jsme vysvětlovali, proč je redko vynikající nápoj zrovna pro maminky s dětmi.. Ale Vaš rozhovor nás velmi zaujal.. Byla jste skvělá!!!
  Ani nevím, zda jste měla čas ochutnat?
  Pokud ne, moc rádi bychom Vás pozvali k nám do showroomu a předali Vám osobně cenu, která se nějakým nedopatřením nedostala do dárkových taštiček.. A také dárek pro 3 Vaše hlasující.. Budeme rádi, když se nám ozvete na mail: info@redespresso.cz či tel 724500036

  • Míša 10.6.2016 at 12:38

   Dobrý den Jani,
   teda, že se k nám na blog dostane i někdo z partnerů jsem netušila, pořád to tu beru jako takové naše malé zákoutí :-).
   Redespresso jsem věděla, že tam je a já se k němu vůbec nedostala. Když už bylo volno, tak jsem hledala dítě a když jsem šla cíleně k Vám, vždy bylo obsazeno :-).
   Ozvu se Vám na e-mail a moc ráda se s Vámi domluvím.
   Za pochvalu projevu děkuji, normálně ale mluvím tak nějak promyšleněji, tohle byl spíš pokus předstírat, že jsem úplně v pořádku a při smyslech :-).
   Hezký den

 • Monika Pestrová 10.6.2016 at 9:44

  To je úžasné, Míšo!! Moc GRATULUJI!!!!

  • Míša 10.6.2016 at 12:34

   Moni děkujeme moc, je to postě wow :-). Díky

 • Veronika Harnolová 10.6.2016 at 10:54

  Milá Miško, máš to zaslouženě!!! Vážně, jsi skvělý člověk s dobrým srdíčkem a mě je ctí, že tě znám. Děkuji za milé slova! Užívej si to – zasloužíš si to! Veru Harnol

  • Míša 10.6.2016 at 12:35

   Veru já nevím co říct 🙂 Moc děkuju a doufám, že se zase potkáme, jste prostě báječní 🙂

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×