Amálka podle předlohy neboli sketche!

Tak zatímco vy tu můžete číst tenhle, článek já se spolu s Julinkou vypravujeme na vyhlášení ankety MAMAblog roku 2016 a jsme moc zvědavé, jak to všechno dopadlo :-). Určitě Vám o tom dáme vědět a pro Vás tu je kousíček z našeho rodinného Project Life alba. Velká stránka vznikla na základě červnového sketche a zbylé amálkovské fotky jsem zašoupala do plastových kapes…

Patnáctý týden letošního roku byl ve znamení aprílového počasí. V jednu chvíli svítilo sluníčko, v momentě přišel déšť a nechyběla ani chvilka, kdy nám bylo dopřáno obojí zároveň.

Dostat v takovém počasí Nelu domů je nemožné, takže my se s Juli krčili pod stromem, zatímco Amálka si vesele plácala do bábovek :-D.

 

No vážně, a takové momenty já tuze ráda fotím. Fotky jsou vždy jedinečné a dnes dopadly jak kdyby padal sopečný popel 😀

 

Jak už jsem psala, k velké stránce mi pomohla předloha neboli sketch. Ten jsem si zase trochu upravila na místo textu jsem vložila třetí fotku.

A tady už je. Amálkovská stránka. Tyhle fotky se mi líbily natolik, že jsem na jednu stránku nacpala hned tři. Je to vůbec první věneček, které jsem jako máma udělal pro svou dceru :-). A líbil se natolik, že už to bude asi pravidlo.

 

Děti, které nás potkávaly volaly „mamíí hele Amálka“, a to se Nele strašně líbilo :-). Ještě dnes máme doma občas amálkovské období a naše raníčky jedou na stejné vlně s vílou.
Poslední detail stránky se samolepicí abecedou, výsekem „láska“ a odstřižkem černobílého papíru, který jsem nalepila na spodní okraj stránky.

 

Zbylé fotky mám v plastových kapsách, opět ten nejtypičtější design byl odložen a použila jsem konečně kapsu čtvercovou. Všechny fotky jsou jen z jednoho dne, ale ani jednu jsem neměla srdce vyřadit. Doma spolu holky krásně tančily, Julinka začínala chodit sama a Nelinka jako správná ségra a pečovatelka ji doprovázela snad na každém kroku :-).

 

 

Čtvercových kartiček moc nemám, takže jsem ořízla klasické velké a vyplnila kapsy. Stejná samolepící abeceda přišla i na nadpis týdne a tentokrát mám hotovo. Netřeba moc slov, takhle dvoustrana mluví sama za sebe a je spíše o fotkách než slovech :-).
Díky za náhled do našeho alba a přejeme krásné úterý 🙂

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

3 Comments

 • Danča 7.6.2016 at 15:19

  Míšo, nádherná dvoustrana, Amálka nemá chybu 😍 a neboj za chvíli budeš pod tím stromem sama 😏 Holky jsou úžasné ❤

 • Olga Helge 7.6.2016 at 17:03

  Holčičky jsou sladké, stránky samozřejmě také 🙂

 • Marianna Jančurová 9.8.2016 at 10:32

  Krásne, nedávno som objavila váš blog a nestačím sa vynapozerať 🙂 sadli ste mi presne do gusta, pretože už nejaký ten piatok (asi tak od študijných rokov) smolím po večeroch naše najprv študentské a teraz už i rodinné albumy, kroniky a podobne 🙂 Od kedy som mama, to však poriadne flákam a i keď sa snažím naše chvíle, tvorenie a aktivity zaznamenať aspoň prostredníctvom blogu (adamkovoihrisko.blogspot.sk) veruže ste mi inšpiráciou a opäť sa do tých našich albumov pustím. Projekt life som doteraz nepoznala, ale odkedy sledujem váš blog, je mi úplne jasné, že je to pre mňa, to pravé, tak idem do toho. Už len dokúpiť to čo mi k tomu treba 😀
  Mám len malú otázku… vlastne dve 😀 na čom fotíte? a aký fond je na tie "šrafované" nápisy na vašich úvodných fotkách?… snáď viete o čom hovorím 🙂
  Prajem krásny deň, veľa ďalšej inšpirácie a idem sa lúskať vaším blogom ďalej.
  Marianna

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×