Když Project Life není jen samotářským lepením a pravý význam slova TEAM!

27.8.2015 in Project Live - 6 Comments
Kdyby mi někdo řekl kolik mi toho to mé „lepení“ přinese dobrého a úsměvného, nevěřila bych! Když jsem v březnu 2014 objevila Project Life, bylo v plánu vytisknout fotky a ty založit do alba. Člověku to ale nedá. „Prolepila“ jsem se dcery prvním rokem, sjížděla jsem většinu českých e-shopů a poznala tu, kterou jistě všichni znáte. Charlotta, stvořitelka jedné ze závislostí každé z nás – Scrapylife! 

Když pak na začátku letošního roku vznikl Project life club, bylo jasno. Skupinové „lepení“ je však více krafání než tvoření a tak vzniklo nejedno přátelství. Díky papíru a nůžkám jsem tak poznala spoustu z Vás, kreativních žen a jednou z nich je právě Lotka! V zákulisí jí s Janičkou (Jana Bennett) neřekneme jinak než „Šéfová“, ale s významem slova to ani nemá tak moc společného. Vzala nás k sobě pod křídla, a o takové přátelské atmosféře jsme si mohly nechat jen zdát. Dodnes nejoblínebější knihou mojí Nelinky je právě Štěňátko od tety BAJÍČEK. Ano přesně tak označuje Nelinka Lotku :-D. Kdykoli jedeme pro balíček (rozuměj haldu nového matroše), hlásá Nelinka TETA BAJÍČEK.
Děkuju za možnost předávat svou inspiraci dál prostřednictvím blogu Scrapylife a za Nelinku opět velký dík za Štěně, které ji musím číst celé alespoň 5x denně (ona děkuje víc než já 😀 )!

 

Na skejtíku ji okamžitě vybalila – zrovna jedeme od Lotky dom – a vidíte tu tašku? Plnááááá matroše 😀
Víte ale že jsme team? A my opravdu jsme. Poslední do party k nám přibyla Janička! Její krásné inspirativní stránky sledujete každý pátek a já věřím, že se na ně těšíte stejně jako já.
Janča byla u mého úplného začátku. Na FB jsme se potkali ve skupince a pamatuji si dodnes jak mě nadšeně podporovala v každé stránce, i když jsem s nimi nebyla zdaleka tak spokojená jak bych chtěla. Rok jsme si takto komentovaly stránky až jsme se konečně potkaly. Tolik inspirace kolik od ní dostanete jsem nikde jinde nenašla. Na jedné z našich káviček před porodem jsem dostala kartičku, která dostala své místo na mé titulní straně v albu pro letošní rok! A víte vy co je lepší než vyhrát challenge? Dostat k narozeninám přání, které challenge vyhrálo. Ano! V červenci mi v krásně nazdobené obálce přišlo přání, které vyhrálo první místo a které se mi tááák moc líbilo. Takže Jani, znovu obrovský dík a znovu díky i za krásný dárek k narození Julinky! Šatičky jsou dokonalé a já se pyšním vždy, když si v nich holky vedu ven.
Naprostá dokonalost na všech obrázcích 🙂
A v téhle atmosféře my tu pracujeme. ŠEFOVÁ Lotka, ÚČA Janička a já MUDŘÍK. Ani jedna z nás si jméno nevybrala a přesto se vše tak ujalo, že si neřekneme jinak. Snad ta trocha zákulisí nikoho neurazí. Těším se na další půlrok naší spolupráce :-).

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

6 Comments

 • Alena Králová 27.8.2015 at 6:55

  Krásné :-).. a propos Zvědavé štěňátko jsem jako dítě taky milovala (vlastně ho miluji pořád :D).

 • Charlotta 27.8.2015 at 7:01

  …uffff, četla jsem to jedním dechem… Emoce mám vystřelené do nekonečna a mimo všeho co bych chtěla říct, mi nezbývá nic jiného než, že věřím, že to nebude jen další půlrok! Nikomu vás holky nedám! Máme toho před sebou ještě hodně 🙂 Charlotta (Lotka)

 • Stanislava Černá 27.8.2015 at 7:22

  Juuu, to je tak krásně napsané, normálně mě to dojalo, vždycky se tak těším, co holky krásného vytvoříte a že to jsou vždycky tak nádherné věci. Doufám, že se někdy sejdeme všichni při společném tvoření ☺️

 • Jana B. 27.8.2015 at 8:30

  nemohu než souhlasit .. nikdy bych nevěřila, že něco takového budu dělat a kam až mě to přivede :)) a jaká báječná přátelství!! děkuji!!

 • Limetka 27.8.2015 at 9:12

  Holky šikulky, přeju vám to!

 • EvaHav 27.8.2015 at 11:45

  Míšo, to je tak krásně napsané, až trochu zamrzí, že do toho vašeho "hvězdného" teamu nepatřím také (myšleno s úsměvem 🙂
  Přeji vám, ať vám to i nadále takto krásně klape a my můžeme obdivovat vaše nápady, inspirace, rady, články…
  Jste NEJ!!!
  Eva

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×