Mise splněna, rok 2014 je kompletní!

Jakmile se zlomí srpen a na kalendáři uvidím onu devítku značící měsíc září, začíná pro mě v podvědomí čas Vánoc. Ne nee, nebojte, nejsem jako obchodní řetězce, nezdobím v září byt, nehrajou nám doma koledy, ani nevystavuji po bytě čerty a Mikuláše. Ale jelikož jsem matka a navíc máme velice početnou rodinu, září je pro mě tak akorátní čas na to, abych si udělala přehled a alespoň vymyslela, čím koho Ježíšek obdaruje. A jakmile máte doma děti, je to o to důležitější. A zaří je tu! Dnes ráno dokonce začalo hučet v ložnici…co to? TOPENÍ. No tak to už jsou Vánoce prostě za dveřmi! A já ostuda ještě neměla loňský štědrý den. Napraveno, doděláno, album může frčet do knihovny :-). 
V plastových kapsách jsem měla připravený jakýsi polotovar. Pouze zastrkané fotky a nějakou tu kartičku. Sice polotovar, ale práci to ušetřilo. Vytvořila jsem dvě stránky do čtvercových kapes v klasických vánočních barvách.

 

A protože má naše Lotka (rozuměj Charlotta 🙂 ) svůj Kreativní tým vskutku ráda, mohla jsem už sáhnout do balíčku novinek a vytáhla jsem k ruce naprosto senzační abecedu.

 Pokaždé jsou ty nej věci z e-shopu okamžitě pryč. Kolikrát mě ale překvapí jak je možné, že „tahle“ skvělá věc tu pořád visí? A přesně to se týká abecedy Happy Things Mini Alphabet Stickers. Nejsou to žádné „kobyly“, ale decentní psaní písmo, které se vejde jak na kartičky, tak na fotografie.

 

 Navíc je jich v tom balíčku neskutečných 545 kusů! Ano, abeceda je hned v několika barvách a ty pastelové barvičky jsou úchvatné. Dnes se mi ale šikla právě červená.

 

A protože červené abecedy mám je dvě, to by bylo, aby nebylo 😀 Lípla jsem tam tedy pár písmenek i z té druhé – Doodlebug Ladybug TEENSY TINY ALPHA.

 

 

No já se vám táááák naladila na ty Vánoce :-). Po létě je to pro mě nejhezčí čas v roce a od dob dětí je ještě oblíbenější. Nelinka si se mnou sedla k albu, prohlížela si fotky a k mému údivu si Vánoce opravdu pamatuje. Vidíte, i takový efekt má to naše lepení :-), Na svařáček je ještě brzy, ale na to pomalé těšení prostě ne, ne u nás.

 

 

Ta radost obdarovaného se totiž nevyrovná ničemu! Manžel už sice o letošním albu ví, ale ještě ho neotevřel a na články nechodí, jen občas. On sám totiž chce mít další rok pod stromkem, a zase si tak připomenout celý letošek. Co nás potkalo, co se nám povedlo a vlastně i nějaký ten karambol :-). Takže já ty Vánoční dárky vlastně tvořím celý rok! Mějte se krásně…

 

 

Krásnou středu všem!
MUDr. Michala Knězková

All posts

1 Comment

 • r-i-a n-a 9.9.2015 at 16:34

  Och, Vianoce. Najkrajšie je to očakávanie. Škoda, že ešte nemáme deti, takto to ešte nie je to pravé orechové, no radosť, tešenie sa zvládam dostatočne bez detí 😀
  Na záver článku ma doslova dojala reakcia manžela na album. Super! 🙂

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×