Kterak jsme oázu nalezli – Zámek Berchtold!

Léto uteklo jako voda a já Vás dnes všechny zdravím, tentokrát v první „pracovní“ kreativní středu. Doufám, že jste utřeli slzu, když šly děti včera prvně do školy a školy, a že už to bude ode dneška zase jako před létem. Ani se nenadějeme a tropy budou zpět (holt to bude stát pár měsíců deště a čvachty, ale co už :-D). Dnes tu jsem s příspěvkem krátkým, protože na víc jsem neměla vytisklé fotografie. Jedna strana, na kterou jsem nepoužila žádnou sadu kartiček, protože je to stránka zase komplet „fotková“.

Opět jsem vytáhla plastové kapsy s převahou čtverců, protože ty jsou na zaznamenání událostí z jednoho dne prostě nej nej nej. Jednotlivé fotky jsem tentokrát podlepila obyčejným papírem, protože já prostě jsem ta „rámečková“. Myslela jsem si, že nechám fotky velké, ale po umístění do kapes se mi stránka zdála jako jeden velký bordel. Takže jsem vzala řezačku, pustila si jeden z oblíbených filmů a řezala a řezala. Výsledek? Jedna stránka mi zabrala takového času, že za běžných okolností za stejný čas udělám tři :-D. Nu což, alespoň jsem zase shlédla nějaký ten filmek.

 

 

Krom podlepení bílým papírem jsem si vytvořila stránku do největší kapsy. Od doby, kdy jsem začala s PLkem, sbírám jak největší popelář každý leták a cetku, kterou na našich cestách najdu. Člověk nikdy neví, kdy to využije :-D. Takže jsem pak doma rozstřihala jeden z letáčků a vytvořila jsem si tak vlaječky na velkou kartu.

 

Pár fotek, má oblíbená washi páska a jako třešnička už jen růžový výřez z pěnovky (SMILE). Aaaa úplně bych zapomněla – nějaká ta enamelka přeci nesmí chybět, takže i tady je rozhodně najdete.

 

A pokud hledáte tip na hezký výlet, doporučuji všema deseti. Pro děti úplně top vyžití a sama hodně zvažuji, že se sem ještě jednou vydáme, protože „Babí léto“ je ta nej část podzimu a rozhodně se nevyplatí ji prosedět doma :-).
Krásný zbytek dne a netruchlete po prázdninách, vždyť brzy budou Vánoce :-).
Míša

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×