Nejlepší kapsářky 6.kola

7.10.2016 in Diář - No Comments
Léto vystřídal podzim, ale některé z vás nelenily a zvládly se účastnit všemožných výzev, včetně téhle celoroční. Heclo se vás tentokrát rovných devět kousků a dneska se můžeme mrknout na krásné kapsičky, které jste mi zaslaly :-). A jako každý měsíc, opět tu máme hned dvě vítězky, takže je hezká šance, že to budeš právě ty :-).

Tady vás máme hezky pěkně pohromadě. Dost z vás už má v téhle výzvě tolik účasti, že se bude bít o hlavní celoroční cenu, kterou je poukaz na nákup za 1500Kč. Každé kolo a každá vaše účast vás tak posouvá blíž a blíž :-). Tak jdem mrknout kdo je jaká kapsářka?

1. Nikča B.

Ahojky!
Zadání tohoto úkolu pro mě byl celkem oříšek, už jsem se smiřovala i s myšlenkou, že se 6. kola nezúčastním, ale nakonec jsem se hecla! 😀
Jelikož je můj diář ve velikosti blechy a navíc do něj nejdou přidávat stránky, tak jsem dlouho přemýšlela jakou kapsičku do něj vytvořím. Nakonec jsem se lehce inspirovala na pinterestu (metál tomu,kdo to vymyslel) a vytvořila jsem si ke svému liščímu diářku i liščí obálku, která v sobě bude ukrývat prázdné to do listy. 🙂 Na to, že mi výroba trvala asi 15 minut, tak si myslím, že to celkem ujde, co říkáte?? 🙂  Moc děkuji za možnost účastnit se tak super soutěže a už se těším na kapsičky ostatních! :))
Ahoj Nikčo :-). Jsem ráda, že si tohle kolo nevzdala a šla do toho. Oranžová je moje nejmíň oblíbená barva a krom pomerančů a mandarinek moc věcí v téhle  barvě nekupuji 😀 ale liška v tvém podání je luxusní. Hodně je mi sympatický i ten malý diářek, to musí být super praktické do kabelky. Já dám do tašky diář a zbude mi místo leda na klíče a to ještě bez přívěsků :-D. Krása.

2. Pavla Jezule

Ahoj Míšo,
posílám svůj příspěvek do další výzvy. Hecla jsem se a kapsu jsem na rozdíl od zápisků zvládla. Použila jsem sáček od nákupu v designovém obchůdku Bílý králíček a předělala jsem jej na úschovnu pro program ke Dnům architektury. Dráždivě barevný vizuál mi sice trhá žíly, ale na druhou stranu se hezky propojil s oním sáčkem a kouskem žlutého scrap papíru, který jsem ale zatraceně dlouho v zásobách hledala. No, prostě jsem se opravdu hecla, po všech stránkách.Paji kapsička se mi líbí od začátku až po výsledné foto. Diář máš krásně vyfocený, zápisky vem čertík 😀 a boží je, že si použila co bylo při ruce a aktuální, i za cenu toho, že ti kombinace barev nesedí :-). Já to u diáře beru tak, že stejně brzy stránky otočím a přijdou další stránky a nové barvy a nové možnosti. Kapsičku máš super, věřím, že si ji hezky vycpeš a třeba zase vyrobíš další :-). Díky za účast!

3. Zuzka K.

Ahoj,posílám fotku do dalšího kola „Hecni se“ výzvy 🙂 Kapsu v diáři používám na samolepky, které potřebuji častěji (ty ostatní mám v A5 šanonu – narvaném k prasknutí 😀 ). Kapsičku jsem si vyrobila z puntíkatého scrap papíru, který se mi barevně líbil k diáři, zpevnila washi páskami a dozdobila jak jinak než Gorjusskou 🙂
Ahoj Zuzi, vždy se těším jak si spolu s Barčou vyzdobíš diář :-). Od samého začátku jste obě dvě naše Gorjusskové guru a vím předem, že nebudou chybět :-). Je to super, jste tím vždy jiné a vždy origo. Kapsičku máš suprovou a paráda, že si pro ni našla hezké uplatnění. Já si do nich také dávám ty nejpoužívanější samolepky, protože všechny by se nevešly a ty top mám aspoň vždy při ruce :-). Jooo a nemít děti a chodit po akcích a kinech, určitě bych měla jednu i na vstupenky.

4. Věrka H.

Dobrý den,
posílám do Hecni se mnou vytvořenou kapsu. Moje kapsa je laděna do fialova a má za úkol mít v sobě aspoň jednu antistresovou omalovánku na uklidnění. Také v ní najdu dvě tajné – zamaskované kapsičky na, kterých jsou záložky.Jeeee tobě ta kočka fakt hlídá omalovánky? To mám fakt radost, protože já si do Puntíka udělala i dělič měsíce s antistresovou omalovánkou a přišla jsem si jako exot. Takže vítám tě, další relaxující pastelko :-). Kapsičku máš krásnou, skvěle se hodí k levé stránce, která je fialová . Super je i černý lem na kapse, to je součást papíru nebo si ho polepila zvlášť?

5. Andrea T.

Ahoj, posielam svoj príspevok. Najprv som myslela, že pre túto výzvu oprášim Filofax, ale potom som sa rozhodla, že urobím kapsy v mojom aktuálnom Leuchtturm1917. Kapsa vznikla jednoducho – zlepila som dve po sebe idúce strany k sebe washi páskou, a to zospodu a zboku. Zvrchu vznikol otvor do kapsy. Prednú stranu som ešte zostrihla, aby bola kapsička ľahko prístupná a a prehľadná. A pretože sa mi to zdalo také obyčajné, tak som pridala ešte vylepšenie – stránky som polepila ozdobnými papiermi, takže washi páska a lepenie nie je vidieť. Urobila som podobnú kapsu aj na protiľahlú stranu. Kapsička naviac vznikla prilepením odstrižku z prednej  stránky znovu washi páskou na predok kapsy. Takže aj v zošite s pevnou väzbou sa dajú urobiť kapsy 🙂
Tedááá Andy to je super vychytávka to zakrytí ozdobným papíre, že není patrné lepení. Další super je ta dvojitá kapsa, že nemáš jen jeden otvor pro samolepky, ale rovnou dva. A já jsem moc ráda, že si nesáhla po Filofaxu, protože kroužkovou vazbu známe a máme 🙂 Suprové!

6. Ivana B.

Ahoj Míšo,
tak jsem dlouho přemýšlela, jaký ten kapsářek vyfotit. Mám jich spousty, když mě chytne „tvořivá“, tak najdu nějakou inspiraci a už vyrábím. Kapsářky pak střídám do diáře podle nálady.
Nakonec jsem vybrala své nejoblíbenější kapsáře, které mají své místo v diáři stále. V papírnictví jsem si koupila za 6,- obal na doklady A6, trochu zastřihla, udělala díry, vystřihla barevný papír a vložila fotku 😉 Z jedné strany kapsáře je fotka a z druhé si vkládám různé věci. Jednoduché a praktické s jistotou, že mi nic nevypadne.Další kapsa a zase úplně jiná :-). Mám velkou radost, že jste neudělaly všechny jen klasiku, která by se lišila pouze výběrem papíru. Tahle je navíc pecková, že v ní máš i fotku. Já jsem na fotky ouchyl – lepím je, střihám je, vkládám do kapes takže tahle kapsa má mé véééliké sympatie :-).

7. Míša K.

Ahoj, tak to zkouším taky. Jsem diářový začátečník, používala jsem ho v práci, na mateřský moc ne. Všude mi vadí, že jsou kolonky na víkend poloviční. Teď si můžu k svátku vybrat diář na příští rok. Nemáš tip na nějakej rozumnej? Zatím jsem objevila mamma diář, ten má na každý den stejnou kolonki, ale nevím, jestli mi bude stačit. 🙂
Ahoj Miši, super inicály mimochodem :-D. S diáři je to těžké, já si říkám, že musím každý zkusit, abych poznala jestli je pro mě nebo není. Asi jako s botama, až po týdnu chození vím zda ano či ne. Takže v následujících letech budu asi hledat a uvidí se :-D. Taky mám ráda, když má víkend hodně prostoru, to vnímám stejně a mama diář jsem měla v roce 2014 a byl na mě moc malý. Kapsičku si vyřešila suprově, do obálek se vždy dost vejde a navíc z nich nic nevypadne, ani když budeš diářem v kabelce šejkrovat :-D.

8. Kačka H.

Zdravím,
tentokrát jsem cíleně čekala na poslední chvíli. Mám objednaný nový diář a těšila jsem se jak do něj budu vyrábět, ale bohužel ještě nepřišel. 🙁 Tak jsem narychlo spíchla ještě jednu kapsu do malého diářku co mám na cesty. Velká kapsa je na prášky (protože jsem naprostý sklerotik a vždycky je zapomenu doma) a malé kapsičky, které jsou z obou stran jsou na vizitky a na nákupní seznamy a různé poznatky.Kači tak ty máš na cestě nového mazlíka? No super, tak to už nám ho v příštím kole určitě ukážeš. viď :-). To se těším co jsi vybrala za krásu. Kapsička je super, parádní, že v ní je více kapsiček. Nikdy mě nenapadlo, že diáře můžu dávat vizitky. Zrovna ty totiž mi překáží v peněžence, protože kdo nemá nacpanou peněženku všemožnýma kartama, že? V diáři je to super nápad!

9. Barča V.

Ahojky,
tak na poslední chvíli jsem zvládla jen malou obálečku  složenou ze srdíčka, hýbla jsem si krkem,
 takže límec, ležím a většinu času zírám do stropu, ale pozitivní na tom je, že mám na krku růžové tejpy 🙂 takže ladím s diářem 😀
pa BarčaTy si číslo Baru :-D. Velký potlesk, že si se zapojila do výzvy a Hecla se hlavně zdravotně. Odpočívej a ať si brzy fit. Tvůj panenkový diář nesmí chybět nikdy, vždy tu minimálně ty nebo Zuzka „gorjusčíte“. Copak asi v té malé obálce je, hmmm 😀 to by mě zajímalo víc a víc.

Nej kapsářkou 6. kolo vyhrává a hlavní cenu poukaz v hodnotě 300Kč na nákup na ScrapArt.cz

Ivana B.
 
a protože té krásny je opět tolik, je tu zase i cena speciální. Design team vybral vítěze poukazu 150Kč na nákup v e-shopu ScrapArt.cz

Cenu DT získává:

Liščí kapsička Nikči.
 
Ale ani zbytek lepících nadšenců (i nenadšenců) nepřijde nazmar :-D. …protože jste neuvěřitelně kreativní a přijaly jste první opravdovou výzvu, zkusily něco nového, je tu:

Sleva na nákup pro všechny!

Všechny Vaše příspěvky udělaly takovou radost, že si každá z Vás zaslouží pro tento měsíc slevu 5% na nákup v e-shopu ScrapArt.czPři objednávce zadejte do poznámky
kód: HECNISE_září
————————————————————————————————————————————————-
Všem zúčastněným děkuji a moc se těším, že se sejdeme zase ve dalším kole. Uvidíme, zda Vás bude ubývat nebo si udržíme laťku, ale nezapomeňte, že jde o výzvu celoroční, kde na konci čeká jednoho z Vás hlavní výhra!
Ta (ten) z Vás, která (který) se zúčastní největšího počtu kol (v případě remízy rozhodne los), získá poukaz v hodnotě 1500Kč na nákup v e-shopu ScrapArt.cz. Co to znamená? Třeba nový diář, libovolné doplňky k Vašemu mazlíkovi? To je to skvělé, bude jen na Vás do čeho je vložíte a vybavíte se na diářování na rok 2017!
Už brzy tu bude zadání pro sedmé kolo :-). Těším se na Vaše reakce a ještě víc na Vaše příspěvky…
MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×