Pro TEBE k narozeninám, můj milý Scrapylife!

31.10.2015 in Přání - 2 Comments
Za pět dvanáct, ale ještě stíhám. Na webu Scrapylife.cz dnes končí měsíc plný oslav. Byla to smršť akcí, slev a odměňování a já bych ráda přispěla alespoň pomyslným příspěvkem do „Narozeninového projektu“. Nebylo by fér, abychom Vám snižovaly šanci na výhru, takže přání posílám alespoň takto bokem, prostřednictvím svého blogu.

 

Poprvé jsem si zkusila práci s barvami. Nejprve jsem zkoušela na akvarelový papír nanést štětcem. Rychle se ale ukázalo, že daleko lépe mi poslouží prsty.

 

Na akvarelový papír jsem si tedy udělala pár šmouh, které jsem vysušila horkovzdušnou pistolí. Následoval nějaký ten cákanec tuší. Nalepila jsem na přání papírový výsek a pomocí samolepicí abecedy nalepila nápis „for YOU“. Pár flitrů a je hotovo.

 

A Tobě, milý Scrappylife, všechno nejlepší do toho třetího roku. Spoustu spokojených zákazníků a úžasný kreativní tým :-D.
Míša
MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • Charlotta 1.11.2015 at 8:01

  Míši, děkuji za krásné narozeninové přání a za to, že jsi nedílnou součástí Scrapylife již jeho úplného začátku… :-*

  • Míša 2.11.2015 at 18:37

   :-* děkuji za možnost pracovat s Tebou

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×