Páteční porce třpytu!

9.10.2015 in Přání - 2 Comments
Přeji krásné páteční odpoledne všem, kteří přišli nahlédnout! Venku máme pěkně chmurno, paprsky v nedohlednu, a tak jsem si pro Vás pár těch paprsků připravila v podobě přáníček, ke kterým mi dopomohl můj kámoš Minc!

Zásoby přáníček se doma ztenčily a narozeniny a svátky všech blízkých se blíží, takže je třeba doplnit zásoby. Tentokrát jsem zkusila prvně přáníčka s trochou toho lesku a musím uznat, že naživo mají vskutku šmrc.
Krom samotného MINCu jsem vyzkoušela 3D produkty, které jsou pro MINC určeny. Práce s nimi je prostě radost!
 
 
Co jsem měla po ruce?
Prvním z přáníček je „motýlkovaná“! Moc mě mrzí, že přefocením přáníčka ztratí výsledek na lesku. Ať jsem se snažila jak jsem chtěla, lépe se mi vyfotit nepodařilo!
Dva motýlky jsem projela skrz MINC, dozdobila perličkami, kytkami a dřevěným výsekem. Zlatý podklad přání je potisknuté vellum.
Další pokus byl můj oblíbený – růžový :-D. Prvně jsem myslela, že udělám přání jen světlé a decentní, ale nakonec se mi tahle výraznější kombinace zalíbila mnohem víc…
Na přáníčku je složená 3D kytka z Heidina skvělého balíčku :-). V balení najdete velké množství kytek různých velikostí, jsou potištěny černým tonerem, takže vlastně připraveny přímo pro použití MINCem. Stačí si vybrat barvu folie a použít.
Třetí přáníčko je velmi jednoduché a rychlé, zde jsem si udělala puntíkatý background přání. V počítači jsem si udělala puntíky, vytiskla je na inkoustové tiskárně, překryla stříbrnou folii a šup do MINCu.
…na zbytku se podílela stříbrná mašle, pár enamelek a perliček. Hotovo, připraveno k odeslání oslavenci.
Posledním pokusem je motýlkové přání tzv. „na stojáka“. Z balení 3D výseků jsem vybrala dva motýlky. Spodního jsem překryla světle růžovou folií, druhého pak zlatou. Okraj přání jsem též přetiskla pruhy a celé to strčila do MINCu. Do středu motýlků jsem na závěr vložila hřebíček a provázala mašličku.Výsledkem je jemné přáníčko, které se tááák krásně leskne. Opět prostě ne a ne to dobře vyfotit :-(.
Jak se Vám „lesklotina“ líbí? Doporučuji na závěr vždy přetřít papírovým kapesníčkem, aby byl lesk opravdu hladký. Jak s přáníčkem pracujete a neustále „osaháváte“ :-D. jsou na něm pak vidět snadno otisky (což jsem si všimla až teď z fotek, které tu máte :-)), takže teď už budu vědět i já, že příště „Ořít, Míšo!!!“ Krásný víkend všem a za týden zase „na přečtenou“
MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • Lori 27.2.2016 at 12:35

  All of these cards are gorgeous! Thanks so much for sharing them with us at SBC!

 • kate blue 29.2.2016 at 14:49

  gorgeous-you can never go wrong with butterflies in my opinion! Kate

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×