„Žení se mi spolužák, knihovník, vymyslíš něco?“

24.9.2015 in Přání - 8 Comments
Přáníčková já rozhodně nejsem, a ještě si na mě manžel vymyslel takovou chuťovku! „Spolužák knihovník se žení, dlouho jsme se neviděli, vymyslíš něco malého“? No nic než přání mě vskutku nenapadlo. Vlastně jsem nakonec byla moc ráda, protože jsem konečně využila i papíry a samolepky, které mi doma ležely už vážně pěknou chvíli! Odebíráte kity? Já ano, mám je ráda, ale znáte to. Ne vždy se Vám vše hodí a jako správny „scrap-sysel“ vše schovávám. Tentokrát se to hodilo.

Sáhla jsem hluboko do šuplíku a vylovila „knihomolský“ kit. Udělal za mě vlastně většinu přání. Stačila už jen písmenková abeceda, přáníčkový základ a enamelky, bez kterých si to ani nedovedu představit.

 

Papíry jsem seřízla řezačkou a vrstvila a vrstvila. Pozor na to, že s každou vrstvou se zvyšuje hmotnost přání :-D. Už jsem byla jednou nemile překvapena, že přáníčkový základ nechtěl pojmout všechny vrstvy, které jsem si představovala :-D.
Na akrylátový bloček jsem si předem poskládala písmenka (Jiřinko vidíš je tam? Vážně není těžké je poskládat rovně, neboj! 🙂 ) Pro jistotu jsem si zkusila prvně otisknout vedle na papír a pak už rovnou na přání.

 

Dolepila jsem pár barevně ladících enamelek a je hotovo!
Protože v kitu bylo hodně samolepek, vybrala jsem jednu ještě do vnitřku přáníčka.

 

A protože by úvodní nápis na albu nedával smysl bez dalšího textu, tak přikládám pro inspiraci i vnitřní stranu. Ale řeknu Vám, že příště to udělám naopak. Nejprve napíši přání, potom až vyrobím zbytek. To je totiž takový nerv :-D, když máte hotovo a můžete vše zkazit vlastní rukou :-).

 

Mé druhé přáníčko je hotové. Snad neměl manžel mezi spolužáky moc „exotů“ – rozuměj atypických povolání, protože na to už by mi asi zbytky z kitů nestačily :-D.
Krásný den!

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

8 Comments

 • Alena Králová 24.9.2015 at 6:44

  Juuuu, to je príímové..:-)

 • Tereza 24.9.2015 at 6:57

  Tak to je naprosto skvělé a neuvěřitelně vtipné 🙂

 • jaroslava morová 24.9.2015 at 7:56

  Super a opravdu vtipné … povedlo se Ti … toto knihovník určitě ještě neviděl….

 • Milena Kouřilová 24.9.2015 at 9:20

  Perfektní a vtipné!!!

 • gabi g 24.9.2015 at 9:23

  Parádní, to se ti povedlo 🙂 ..zavedení dětské literatury 😀 šikulka

 • Míša 29.9.2015 at 5:50

  Mockrát všem děkuji za tak milé komentáře 🙂

 • Zuzana Adamcová 14.10.2015 at 12:07

  Míšo, tak to je super – přání skvělé, ale nejvíc mě dostala ta vepsaná gratulace. 🙂

 • tulaška 14.10.2015 at 13:49

  To přání je tak nápadité a krásné… Děkuji za inspiraci! 🙂

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×