Nelinka slaví 2 roky!

Krásné páteční ráno přeji :-). Dnes jsem si pro Vás připravila zase jednu ukázku ze současného alba. Momentálně je to má nejnovější dvoustrana – dál jsem se prostě zatím nedostala. 31.týden – tento týden jsme oslavili Nelinky druhé narozeniny. Už je to sice víc jak čtvrt roku po skutečných narozeninách, ale Nelince to nevadilo, naopak mohla rovnou využít dary a vyrazit ven.

V týdnu jsme dělali věci zcela běžné, takže jsem se o nich ani nezmiňovala. Fotek z hřišť máme spoustu, takže byl prostor pro víkendové akce. Tedy oslavu narozenin a celodenní výlet vláčkem. Vznikly dvě stránky, na které jsem nevyužila žádné konkrétní kartičky. Pouze jsem sáhla mezi scrapbookové papíry (konkrétně klasické třicítkové bílé čtvrtky) a pomocí řezačky jsem si vytvořila obyčejné bílé kartičky.
Na kartičky jsem pak rozstříhala některé narozeninové koláže a krom vlastního textu jsem použila i má oblíbená razítka. Protože místy zasahují i do fotek, bylo potřeba použít jiný razítkovací inkoust .
Na některých kartičkách můžete vidět ozdoby, které jsem vyrobila pomocí epoxidových čoček, speciální trasferové folie a mého miláčka jménem Minc. Na přesný postup se můžete podívat do předposledního dílu seriálu PL krok za krokem.
Ozdoba vytvořená pomocí Minc-u
Druhá stránka je v plastových kapsách, které začínám mít ráda víc a víc. Fotky v nich jsou totiž veliké a pokud máte nějakou obzvlášť povedenou, tak v této kapse Vám krásně vynikne.
Dala jsem do nich tedy své oblíbené fotky holek, které jsem dozdobila jen pomocí nápisu – papírového výseku.
A pokud rádi výletujete, třebaže jste vlastníci ratolestí, mám pro Vás tip na hezký výlet. Vlakem z Masarykova nádraží se dostanete za necelou hodinu do vesničky Ostrá, kde je moc povedené historické městečko – Botanicus. Nejen ke shlédnutí, ale i k vyzkoušení tu najdete spoustu řemesel, uvidíte pěstovat všemožnou zeleninu, bylinky, navštívíte pár domácích zvířátek v místní ohradě a ještě se zde výborně najíte v místní krčmě. Za nás moc povedené a příští rok určitě zkusíme zase!
A když pojedete s dětmi vláčkem a ne autem, budete mít zážitek o to lepší, navíc přes léto děti dostávají krásné dětské jízdenky :-). Tak využijte babí léto a šup ven.
Mějte se krásně a za týden zase ahooooj 🙂
Míša

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×