Watercolor …začínáme zvát hosty!

15.4.2016 in Oslavy, Přání - 2 Comments
Dnes je velký den! Moje malá je už zase větší. Nelinka dnes slaví své třetí narozeniny. Už tři roky, co se nám obrátil život naruby, co jsme poznaly nový druh lásky a strachu zároveň. Takže i když jsem nemocná, mám se vlastně skvěle.

Dnes si Nelinku nostalgicky užívám a těším se, co  nám ten její čtvrtý rok nadělí. A taková velká událost si žádá speciální oslavu. A protože holky oslavily narozeniny obě, bude letos oslava společná a my už začínáme zvát hosty… a tenhle o tenhle první krok se s Vámi podělím dnes. Příspěvku „oslavných“ ale bude nejspíš víc, tak to vemem hezky postupně.

Hned v úvodu jsem si řekla, že na pozvánce musí být všechny podrobné údaje, ale zároveň jsem chtěla, aby působilo čistě a svěže a tak vznikl hybrid :-D. Pozvánka s podrobnými údaji, schovaná v čistém kabátku.
Konečně jsem zase vytáhla vodovky a rychle udělala jen pár fleků na přáníčkový základ, ani nebylo třeba akvarelového papíru. Širokým štětcem na suchý podklad, přesušeno horkovzdušnou pistolí. A protože bude oslava v indiánském stylu, nalepila jsem přes každé přání dýhová pírka.
Uvnitř se pak najde každá podrobnost. Na počítači vytvořená pozvánka nalepená do přáníčkového základu. Rychle hotové a připravené k odeslání.
Přes každý „flek“ jsem ještě archivalem, přerazítkovala „oslavenecké razítko“ a má touha na čisté přání byla plně ukojena :-D. A jde se obálkovat, nadepisovat a posílat…

 

Dnes jen takto krátce, protože mi jednak není moc dobře a za druhé si musím co nejvíc užít té své tříleté panenky. A vy si užijte, že tu se mnou netrávíte zase půl pátku čtením mých výlevů 😀 To si schovám na příště.
Mějte se krásně a brzy zase ahoj u pokračování oslaveneckých příprav a poctivého záznamu v rodinném Project Life albu.

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • asmeena 17.4.2016 at 20:13

  Opravdu to máte holky krásné a Amálka je taky úžasná. (Verča S.)

  • Míša 17.4.2016 at 21:34

   Veru moc Ti děkujeme, raději bych slavila porad dokola ty první narozeniny. Proc tak rychle rostou? Asi je přestanu zalévat 😀

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×