Project Life – 24.týden a naše Jahůdkobraní

Krásné páteční ráno, poledne, odpoledne i večer přeji a dnes jsem tu s ukázkou jednoho našeho týdne. Tři díly seriálu jsou za námi, a tak dnes něco málo odpočinku. Čtyřiadvacátý týden v našem rodinném PL už maličko znáte. Úvodní kartičku jsme si totiž vytvořili v 11.díle seriálu PL krok za krokem. Celý týden je tedy dozdoben ozdůbkami, které jsme si v tomto díle embossovali.

Tento týden bylo vedro! Neskutečné vedro, takže jsme se střídavě pohybovali mezi domovem a hřištěm, prostě kde bylo v danou chvíli lépe, tam jsme přemístili svá těla. Vznikla mi z fotek klasická dvoustrana. První stránka je v plastových kapsách designu, který je již všem dobře známý. Klasický Design A.

 

Kartičky k celému týdnu jsou z kity Neapolitan, vybrala jsem světle zelenou, která se hodí k fotkám venku a hlavně mi sedí k druhé straně, která je věnovaná výletu mezi naše oblíbené jahůdky. Úvodní kartička k týdnu je pomocí embossování dozdobena o nápis týdne. Rozstříhala jsem jednu z jahodových kartiček, která je součástí kartiček Neapolitan. Jahůdky jsem pak nalepila do skleničky a velkou jahodu jsem podlepila 3D čtverečky, aby z kartičky vystupovala a kartička byla pestřejší.

Úvodní kartička k 24.týdnu
V sobotu jsme si vyjeli na výlet…

Jak už víte z 11.dílu seriálu, korkové ozdoby jsme si vyrobili embossováním. Můžete na ně samozřejmě ale i razítkovat a inkoust na korku bude hezky držet. Vedrům jsem tentokrát věnovala jednu celou kartičku, nalepila jsem na ní samolepku větráčku, která situaci přesně vystihuje. Do rohu kartičky pak přišla nálepka sluníčka a vprostřed něj jsem dolepila korkovou ozdůbku.

Druhá strana týdne je celičká jen o jednom dni. V sobotu jsme si udělali brzy ráno výlet a vzali jsme holky na samosběr jahod. Ráda dělám džemy, peču a jahody jsou jedny z nej nej :-). Našli jsme si tedy na internetu nejbližší samosběr, kam smí i malé děti (ano, překvapilo mě, že na dost míst děti nesmí…) a prvně vyjeli. Není tedy divu, že jsem takové události věnovala celou stranu :-D. Nelince se výlet strašně líbil. Nejen že si nacpala panděro, ještě si hladila koníky a užívala sluníčka mezi haldou sladkých jahůdek.

 

 

Pomocí samolepící abeceda jsem vytvořila nápis „Jahůdkobraní“, který mi přišel příhodný a vznikla tak úvodní kartička. Koláž jsem jen podlepila bílou čtvrtkou, aby nebyla celá stránka příliš zelená. Přeci jen fotky jsou zelené až až :-).
Výlet si zasloužil celou stranu…
Výsledek výletu byl více než uspokojivý. Plná bříška, foťák plný fotek, přismahlé tváře od sluníčka a nesčetně zážitků :-). Na tuto stranu stačila jen samolepící abeceda a kousek pergamenového papíru, který vytvořil „fotofiltr“ pře fotografii s jahůdkou v ruce.

 

Výsledek jahůdkového klání…
Já mám ty letní dny v PL stejně nejradši. Vše je tak krásně barevné, fotky jsou vždy hezčí, tátu máme více doma, je to prostě krásný čas… léto už je v polovině, tak šup od počítačů zase na chvíli ven :-).
Krásný zbytek dne a všem děkuji za přečtení dalšího našeho týdne…
MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×