WEEK 1 – první týden letošního roku

 

První týden tohoto roku je úspěšně hotový :-). Samozřejmě nesměly chybět kartičky převážně z lednového kitu od holek z Papero amo.
A protože byl týden skromný na fotky i události, postačila jen jedna strana a alespoň mám jednu stránku do zásoby na „lepší týdny“. V plánuje i letos dělat jeden týden na dvoustranu, ale z předchozích let již dobře vím, že bude spousta událostí, které se na dvě strany nevejdou a tak tedy mooooc ráda ušetřím nějakou tu stránku, když to jde.

 

Naprosto zbožňuju pastelové barvy a tyhle světlé odstíny jsou naprostá bomba. Velký dík patří holkám z PA, díky kterým mám pravidelnou zásobu takových pokladů prostřednictvím jejich Project Life kit clubu 🙂

 

První týden v detailu…
MUDr. Michala Knězková

All posts

No Comments

Leave a Reply

Vítejte u nás na blogu!

Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Kam za námi

Nejnovější příspěvky

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

×