Yedoo | BubbaChic na novém kole

Holky mají štěstí a já jsem ráda, že za ním tak trochu stojím i já. Díky blogu poznaly spoustu nového, poznaly krásná místa a nedávno si mohly zajezdit na nejnovějších odrážedlech značky Yedoo. To proto, že je tahle značka oslovila pro nafocení nového katalogu svých odrážedel. Tak modelíny na scénu :-). A já vám k těm pár fotkám ze zákulisí prozradím, jak bylo těžké vybrat jim co na sebe, plus nějaké info k novým kolům :-).

Štěstí bylo nakloněno na naši stranu, protože letní sluníčko nedělá extra dobré světlo na fotkách, takže se celé focení posunulo do podvečerních hodin a holky tak byly vyspalé a ještě s námi mohl jen Táta, který už se odtrhl od práce. Kousíček za Prahu jsme tak vyrazili všichni společně.

Jediné co se po nás chtělo, byly děti. Důležitá byla poznámka, že děti nemusí být extra spolupracující, prostě si děti jedno pozdní odpoledne vyjedou na kolech, no tak neber to :-). Na sebe jim vyberte takové oblečení, které nebude psychadelicky barevné. Pochopitelně, má přeci vyniknout kolo ;-).

No vybrala jsem si to doma krásně. Já si holky načančala, vybrala si pro ně teplákovky Shark in the park, protože ráno bylo úplně zataženo. Po obědě ale vedro jak na Sahaře, takže hurá, jde se do cyklistického. Tímto bych vám chtěla představit další nádhernou značku, kterou jste zase mohli potkat na Dětském festivalu Mini :-).

BubbaChic je značka slovenská a dělá velkou nádheru. Krom té nádhery je ale oblečení moc příjemné. Pokud někdo znáte a osahali jste si, určitě mi dáte za pravdu. Holkám jsme vybrala trika a legínky s tím, že to bude oblečení hlavně na kolo. Právě díky tomu jsem se nebála a Julince vzala legínky bílé. Kdy jindy?

Trika najdete TADY
Legínky s kukadly najdete TADY

Na místo jsme dorazili s menší sekyrou, protože doprava a Praha, víc asi netřeba. Ale ničemu to nevadilo. Holky zasedly na dvě krásná nová odrážedla, helmu vyfasovaly na místě, a pak už byla jízda spíš pro potěchu oka :-).

Celé focení procvakal na zemi ochotný a kamarádský fotograf Dušan Tománek, kterému holky dost ochotně pózovaly, aniž by k tomu vlastně byly vyzvané :-D. Radost pohledět. Na mě se nepodívají, ani když slušně poprosím, ale on ty jejich pohledy přitahoval bez jediného slova. Grafické zpracování pak bude na Studiu Najbrt, které tvořilo i katalog starší.

Můžem si vás občas půjčit, pane fotograf? 😀

Julinka byla úplně nejmladší účastnicí a zvládla to nádherně. Spolu s námi jezdili ještě další tři děti. Nevím nakolik můžu prozradit totožnost, tak alespoň prozradím, že všechno jsou to děti blogerek, které jsou zároveň ambasadorkami festivalu Mini, takže je na kolech určitě zahlédnete.

Takže …ke startu, připravit, pozor, tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

A teď konečně k těm krásným odrážedlům. Určitě víte, že holky už svá odrážedla mají. Bylo tak příjemným zpestřením, že se mohly povozit na něčem jiném. Zatímco Juli má běžně FisrtBIKE, Nela jezdí právě na starším modelu Yedoo Too Too. 

Nová Yedoo odrážedla jsou krásná. Mají boží  barvy, jsou krásně lehoučká a troufám si říct, že jsou o velký kus stylovější než starší modely. Co je ale nevýhoda, jsou menší než starší verze. Tady na fotce vidíte, že čtyřleťák už si na něm extra nepojezí. Nelinka má sedlo až na max.

Na druhou stranu, většina čtyřleťáků už přechází na kolo se šlapkama, takže ta výška není nijak zásadní. Jako první odrážedlo bych do něj klidně šla. Yedoo kola jsou pěkná, česká a ta cena u nich byla vždycky moc krásná. Pokud ale máte děti větší na svůj věk, opatrně, aby z odrážedla dítko rychle nevyrostlo.

A nakonec ještě to naše módní okýnko, protože se značkou BubbaChic jsem se setkala na holkách prvně. Mé malé dámy tohle oblečení vzaly za cyklistické a jakmile jdeme na kolo, nahazují puntíky. Stačím prát tak tak :-). Triko není nikterak silné, je úplně lehoučké a jaksi „krepové“, takže žehličko nazdááár :-D.

Víte, že si holky ráda ladím k sobě. Následuje pak často ta moje „výmluva“, že je pak v davu okamžitě poznám 🙂 , takže i tentokrát jsem vzala stejné oblečky, jen v trochu jiných odstínech. U Julči byla bílá maličko hazardem, ale vyplatila se a celé léto jsou legínky ježděné a stále krásné :-).

Moc se těším, až bude katalog hotový. Rozhodně vám ho tu nasdílím. A pokud vybíráte první odrážedla, tak Yedoo vemte v potaz a určitě na ně mrkněte :-). Odměnou všem dětem bylo mimo jiné právě odrážedlo Yedoo z nové kolekce. Ale vzhledem k tomu, že holky svá odrážedla mají, dostaly možnost vybrat si koloběžku. Tak jsem zvědavá jaké padnou do oka, protože výběr je na holkách a Nela už hlásila, že chce černé. :-D. Moje malé čtyřleté emo-style dítko :-D.

MUDr. Michala Knězková

All posts

2 Comments

 • Renata 18.8.2017 at 13:49

  Teda to je Míšo krása. Odrážedla i holky. Já za puntíky nikdy nebyla, ale tyhle veliké jsou suprové. Úplně škoda, že končí léto a budou muset pod mikinu. Díky za tip na ty Bubbáky, ze SR už jsem objednávala a tahle značka má tolik pěkých věcí. Tak snad je potkám na mini na podzim. Renata

 • Jana 19.8.2017 at 21:05

  Prosím, prosím a kde bych našla tu puntíkatou helmu? Jinak holky krásně stylové! 🙂 Jana

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×