Dětské království | Vyhraj svítící písmeno

Včerejší článek se vám tak moc líbil, že už se zase soutěžící nevejdou ani do komentářů na blogu. Chápu to, FirstBIKE je užitečná hračka a vydrží doma nejednu cyklistickou sezónu. Slíbila jsem vám ale, že si tu budete moct zahrát i o něco pěkného do dětského pokoje, takže tady je pokojíčkovka :-). Světýlek mají holky v pokoji opravdu hodně. Většina z nich jsou takové náladové ledky, každé má být nějak prospěšné a jedním z nich si holky podepsaly svoje spací koutky. Svítící písmenka. Byla to taková akutní alternativa, protože mě pošta pěkně vypekla s dřevěnými písmeny, které jsem si objednala na Fléru, ale alternativa se moc vyvedla a jsou doma oblíbená.

 Když jsem holkám plánovala pokojíček, věděla, jsem, že u postýlek bych ráda alespoň jednu poličku, která ale bude bezpečná, dál odkládací plochu pro noční lampičku a do budoucna třeba telefon nebo co budou chtít mít při ruce. Pak jsem chtěla něco, co pověsíme nad čelo postele, co bude taková dominanta celého koutku.

Krom písmene, které jsem si nechala v bílé barvě vyfrézovat, a to u pána, který je dělá za pár korun na Fleru a jsou z opravdového dřeva – TADY, jsem našla ještě chlupaté hlavy plyšové zvěře, která mě víc než děsila, ale věřím, že holkám by se to líbilo :-D. Dřevěná písmenka si navíc můžete u pána objednat v libovolném fontu, barvě i velikosti, takže nad dětskou postel značka ideál, která nezruinuje a zbude na něco hezkého do pokojíčku. U nás nebýt pošty, tak už dávno visela. Nu což, však my je využijeme a místečko jim najdeme. Vybrala jsem holkám psací font blogu, kterým je psané i logo blogu, takže taková srdcovka.

Další alternativa jsou zrcadla, která jsou populární, ale zas mi to nepřijde moc praktické, protože by se musely holky stavět na postel plus taky je nutno vzít v potaz, že rostou, takže by bylo třeba zrcadlem hýbat. 
Poslední varianta byla právě svítící písmena. U nás jich moc neseženete a když, dlouho se na ně čeká. Holky z webu Svítící písmena ale měly téměř celou abecedu skladem, takže jsem koupila enko a jéčko a hned druhý den si pro ně osobně zajela. 

Komentářů a vzkazů k pokoji a spaní holek bylo tolik,

že ty nejčastější dotazy zodpovím tady :-).

Jak s Julinkou spíte, když ji máte u sebe v posteli? Máte nějaké zábrany, aby nespadla?

Nemáme. Spíme společně v jedné posteli, i když brzy už plánujeme přesun do pokojíčku k Nele. Momentálně Juli spí u nás, ale má svůj vlastní prostor. K naší velké posteli je přiražená postel dětská, matrace máme ve stejné výšce. Její postýlka je bez bočnice, takže ona se koulí po své posteli, která má z jedné strany klasicky své „šprušle“, na druhé straně jsem pak já. Mezi námi s manželem děti nikdy nespaly, ani jsem to tak nechtěla. Obě holky jsem měla takto. Není pak třeba žádná zábrana proti pádu, mám ji u sebe, všichni máme dost místa a byla to i nej volba pro kojení, když byly holky menší.

Holky mají nad hlavou IKEA polici na obrázky místo nočního stolku, nebouchají se o ní do hlavy?

Nebouchají :-). Polička má hloubku 12 cm. Od stěny pak máme 3 cm podlahovou lištu, 1cm mezi lištou a postelí a ještě má postel 5 cm široký rám, až potom je matrace. To znamená, že reálně mají děti nad matrací „spací plochou“ 3 cm této police a spí klasicky na malém polštářku, takže v mají polici dost daleko. Spíš jsem měla strach, aby si z ní neudělaly schody a Julie na to nelezla, ale zatím se to nekonalo.

Nad postelí mají holky domečkové police a obrázky, to je neshodí? Jak vysoko police jsou?

Abych pravdu řekla, jak vysoko to mají ani nevím. Výšku jsem řešila tak, že jsem Nelu postavila na postel a podle její výšky nakreslila police tak vysoko, aby do nich nebouchala rameny, zároveň do nich ale dosáhla. Jsou hodně mělké (tedy nejsou hluboké, vystupující do prostoru), takže tahle výška postačovala. Jsou navíc hodně lehoučké a visí na háčcích, které jsou v hmoždinkách, nic se ani nehne :-).

Obrázky jsem řešila úplně stejně. Nela často usíná tak, že má hlavu na polštáři, ale nohy obě opřené o stěnu. Z toho důvodu jsem měřila výšku pro obrázek s laní tak, že jsem Nelu položila do postele a ona natáhla nohy na zeď. Laň je tak vysoko, že na ni nohama nedosáhne – do menšího s želvou zvládne, ale nedělá to. Jen to chtělo respektovat prostor pro její zvláštní polohu při usínání :-).

Nebojíte se, že vám holky odřou nebo ošoupou omítku, když jsou postele u stěny?

Popravdě mám větší strach o tapetu. Ta je vliesová a jde o tisk, to znamená, že když po tom bude Julie x-krát přejíždět nohama, vyšoupe se vzor a bude to vidět. U omítky nemám strach ani trochu, protože už tak Nela spala dva roky, je na zeď poměrně náročná, protože do ní neustále kope a já až podle ticha poznám, že usnula. V celém bytě máme barvy od Duluxu a neměnila bych.

Tenhle odstín caffe late je navíc super v tom, že i po třech letech jsem teď stěnu přetírala, protože byly místy fleky a jak na fotce vidíte, není to ani trochu znát. Stěna není přemalovaná komplet, opravdu jen fleky cca 30 cm velké.

A máme je za sebou. Pokud máte něco dalšího, ptejte se a já se pokusím odpovídat přímo tady do komentářů. Teď už slibovaná soutěž, protože své svítící písmenko můžete mít u postýlek i vy. Nebo jako noční lampičku u přebalováku?

Pokud vás zajímá co v pokojíčku je odkud, sepsala jsem ke spaní článek, který se stal během jednoho dne nejčtenějším na blogu a najdete ho TADY.

 

Vyhraj svítící písmeno dle vlastního výběru

Svítící písmeno je kovové. Dá se upevnit na stěnu pomocí šroubků nebo háčků. Je na baterky, takže od něj nepovede žádný kabel. Jde o LED světýlka, takže jsou úsporná a ještě k tomu po delším svícení nepálí, takže se děti neporaní.

Slušet bude každému pokojíčku, ale vhodné je i na párty nebo jako foto-doplněk. Velikost je 23 cm a pokud byste chtěli na svatbu, oslavu či jinou akci větší, dají se na webu Svítící písmena zapůjčit. Tak pojďte na poslední body k soutěži a na Den dětí vám tu vylosujeme šťastlivce. Hezký den a děkuji e-shopu, že mi je pro vás daroval.

 

1/ buď nebo se staň fanouškem naší FB stránky MK-Life

2/ Do středy 31.5. napiš pod tento článek nebo na FB,

Jaké písmenko si vybereš? Vybírej TADY.

(nezapomeň na sebe nechat kontakt!)

3/ pokud navíc budeš sdílet veřejně článek i na FB, zařadíme Tě do slosování hned 2x

4/ DOBROVOLNÉ: Pokud najdeš minutu času a líbí se ti tu, pošli hlas do ankety Mamablog roku, smí se 1 denně. Hlasovat můžete pro MK Life blog TADY

MUDr. Michala Knězková

All posts

218 Comments

 • Míša 22.5.2017 at 22:24

  INST sleduju, na FCB během dne nasdílím. Zkusíme štestí, jelikož mám dvě holky a každou od jiného písmene, tak které zvolím, musím ještě důkladně promyslet.

  Misha88@seznam.cz

 • No prece F, jasnacka :-D…hele kdo nespi, tak ja si jdu prelouskat hromadu tech promeskanych clanku :-D…sviticipismena mam v merku, k pokojicku se uz ani nevyjadruju, ten je bozi…:-*

 • Tinuviel 23.5.2017 at 4:53

  Páni, rozhodování vzhledem ke třem dcerám těžké, zbytek bych musela přikoupit, ale tak R, pro nejstarší, ta má narozky nejblíž.
  ( slunecni.boure@centrum.cz )

 • Klara 23.5.2017 at 5:08

  Pokojicek je uzasny, zrovna take rekonstruujeme a stehujeme mladsiho z loznice :). Dekuji moc za inspiraci co se tyce matraci a perin. Pismenko bychom chteli M ke starsimu a mladsimu by zustal svitici Krtecek:)kotaskova.klara@seznam.cz

 • Anna Michlová 23.5.2017 at 5:29

  Pokojíček se Vám vážně moc povedl. 😉 Pro nás bych vybrala písmenko D.
  anna.michlova@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 6:01

  Jééé… tak světýlka všeho druhu jsou má srdcovka! Moc se mi líbí dekorace z písmen v interiéru. A tohle je obojí dohromady! Hodilo by se nám A nebo M. Kristee

 • Jitka Křížková 23.5.2017 at 6:10

  krásná písmenka 🙂 Nám by se hodilo A 🙂 Děkujeme za další soutěž Jitka (smallion@seznam.cz)

 • Anonymní 23.5.2017 at 7:08

  Tak to je paráda,my zkusíme štěstí o písmenko V. A ted jdeme hlasovat.
  fb Eva Kovaříková
  kovarikovi.eva@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 7:14

  Zkusím štěstí – hodilo by se nám Z. Eva.Auerbachova@seznam.cz

 • Unknown 23.5.2017 at 7:22

  Moc pěkné, hodilo by se nám
  Kovové svítící písmeno T
  Sarinkafialova@seznam.cz

 • Tereza Dudlová 23.5.2017 at 7:23

  Zkusíme se Šímou štěstí!���� U nás by to bylo písmeno S/Š, které nám ne a ne ven přes zoubky!�� Vyjmenujeme společně snad celý kalendář, ale naše jméno a všechny ostatní na "Š" jsou zatím bez odezvy ���� Terez.Dudlova@email.cz

 • Andrea Salvétová 23.5.2017 at 7:24

  Dobry den. Krasna soutez, jako vzdy. Volim pismeno M a jdu pro vas hlasovat. Andrea (andrea.salvetova@hotmail.com na fb Andrea Ajca Salvetova)

 • Darina Jelínková 23.5.2017 at 7:27

  Krásný pokojíček, plný inspirace! Naše holky dostaly pokojíček od Ježíška a stále je co zvelebovat 🙂 Vybrala bych si písmenko N. Sdílím na FB.

 • bojko 23.5.2017 at 7:27

  Na pismenka som pozerala hned po precitani vaseho clanku. Pacilo by sa mi k nam do este neexistujuceho det.pokojicku :). A ktore by som si vybrala? No zacala by som od prveho pismenka v abecede "A" – univerzalne pismeno v nasej rodine :). Andrea awdwa@post.sk

 • Veronika Ševčíková 23.5.2017 at 7:28

  Za nás určitě písmeno N jako dcera Natálka 🙂
  veronika.sulcova@centrum.cz

 • Monika Vágnerová 23.5.2017 at 7:29

  🙂 u nas urcite V ci A
  vagnerovamonikaz@seznam.cz

 • bojko 23.5.2017 at 7:30

  Na pismenka som pozerala hned po precitani vaseho clanku. Pacilo by sa mi k nam do este neexistujuceho det.pokojicku :). A ktore by som si vybrala? No zacala by som od prveho pismenka v abecede "A" – univerzalne pismeno v nasej rodine :). Andrea awdwa@post.sk

 • Pavla Zizalova 23.5.2017 at 7:31

  Pěkná lampička a pokojík, také zkusím štěstí a ráda bych písmeno K. pavla.zizalova@gmail.com

 • Džejn 23.5.2017 at 7:32

  Písmenka vypadají báječně, mým dětem by se určitě líbily. Ale oba mají jméno na jiné začáteční písmeno, takže bych volila "P", podle příjmení. Jana – jana.zdvihalova()email.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 7:34

  Vybrala bych A. Svůj pokojík zatím nemá, ale i na něj časem dojde … jen to ještě musím promyslet. Sdílím i na fb (Jana Stecová). jana.stecova@email.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 7:37

  My bychom potrebovali pismeno E. Jsou uzasna! V.Segecova@seznam.cz

 • Katka Roslerova 23.5.2017 at 7:39

  Písmenka jsou krásná, taky o nějakých uvažuji. Pokud bych vyhrála, vyberu pro staršího A.
  Katerina.roslerova@seznam.cz

 • Zdenka Koplikova 23.5.2017 at 7:40

  Tak to fakt chci 🙂 a kdyby se usmalo stesti, tak prosim B pro Barunku, dekuji dekuji

 • Anonymní 23.5.2017 at 7:42

  Holčičky mají nádherný pokojíček, taky teď zařizujeme a dovybavujeme naší Nelince pokojíček, takže mě by se líbilo písmenko N.
  jancaotrubova@gmail.com

 • Anonymní 23.5.2017 at 7:46

  Zrovna ma dcerka pismenkove obdobi, tak by ji asi to "jeji" svitici A udelalo radost 🙂 Dekuji a krasny den. Na fb Foto Vp (pisi zde i na fb)

 • Anonymní 23.5.2017 at 7:49

  U nás písmenka K nebo S .Karolínka a Sebastien.lucieboglisova@seznam.cz

 • Kateřina Pípalová 23.5.2017 at 7:50

  Krasny pokojicek, zkusim stesti a hodilo by se nam E ❤❤❤
  Hezky den.
  Kacccenkaa@seznam.cz

 • Eva Vosmíková 23.5.2017 at 7:56

  Jee, to je presne pro nás. Na svítící písmena koukám uz dlouho…a porad přemýšlím, kde penízky usetrim…vybrala bych A, pro moji Anetku. Doufám ze budeme mít stesti:). Dekuju

 • Anonymní 23.5.2017 at 7:57

  Nás by potešilo A nebo T. Na fb sdilim 🙂 a zahlasovano 😀 zdravim! Zuzana Kozderová (len.zuzana@seznam.cz)

 • Dita Márová 23.5.2017 at 7:58

  Zdravím 😉 nám by se hodilo V – Václav 😆 díky
  (dita.marova@gmail.com)

 • Lucka Procházková 23.5.2017 at 7:59

  Hezký den,tak to je krása…líbilo by senám písmenko T jako Tomášek do jeho pokojíčku 🙂
  lucie_prochazkova@centrum.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 7:59

  vybrala bych pismeno S

  lucie
  fb: lucie lesprix
  competluc@gmail.com

 • dana mazankievicova 23.5.2017 at 8:00

  Úžasný a super nápad co pořídil dceři k narozeninám kdyz nevyhrajem.my bysme vybrali písmenko N pro naši princeznu Nicol 😉 pak i casem pro našeho dostala M aby nezavidel segre 😀 sdílím i na fb danamazan@gmail.com

 • Jitka Kučová 23.5.2017 at 8:01

  Fanouškem jsem už dlouho 😉 Příspěvek na FB sdílím. A jaké písmeno bych si vybrala? Jedině M, protože čekáme Martínka 🙂
  ok2sbx@volny.cz

 • Barčusa 23.5.2017 at 8:10

  Mate skvele napady a postrehy. Za nedlouho budeme taky delat pokojicek, tak uz jsem nacerpala par inspiraci. Hodilo by se nam pismenko S (Sebastian). Kontakt : bara.rybnickova@gmail.com

 • Anonymní 23.5.2017 at 8:12

  Mno tak písmenko bych si přála V pro naši treperendu Viktorku ��jinak vše splňují a hlasy posílám ��

  • Anonymní 23.5.2017 at 8:18

   Ju nezanechala jsem kontakt kdyby nahodou,Mirka Vošická (tami.sara@seznam.cz)

 • Pepe Peťula 23.5.2017 at 8:13

  Hezka inspirace 🙂 Vzala bych pismenko J a stejne dokupovala pro starsiho 😁
  Kopasova.petra@seznam.cz

 • Petra Brázdová 23.5.2017 at 8:16

  Sleduji na FB – Petra Brázdová.
  Písmenka jsou moc hezké, vybrala jsem písmeno N.
  brazdova.p@seznam.cz

 • Unknown 23.5.2017 at 8:17

  Krasne vam to holky sviti☺ Nam by se hodilo V. Diky za soutez
  Barborka.s@centrum.cz na FB sdilime

 • Petra Hečová 23.5.2017 at 8:19

  luxusní spaní, hned bych se tam zabydlela 🙂 Rádi bychom písmeno E.

 • Anonymní 23.5.2017 at 8:19

  M pre syna Marcela 🙂 tanidlo@gmail.com

 • Anonymní 23.5.2017 at 8:19

  Dobry den, krasne, vzaůla bych pripadne pismenko V pro strasi dcerku a mladsi dokoupila.-) dekuji helena.machova@email.cz Helena

 • Kateřina Horová 23.5.2017 at 8:21

  Míšo,

  to jsou tak super GA!! 🙂 Pro dceru bych vybrala svítící písmenko E. Zrovna máme ve výrobě domečkovou postýlku, tak by se v ní krásně vyjímalo 🙂

  Pěkný den.

  Katka (Katerina.Horova86@gmail.com)

 • Anonymní 23.5.2017 at 8:23

  Vzhledem k tomu, že právě zařizuju pokojíček pro Roberta a Richarda, tak volba písmenka je jasna, bylo by to R. Prispevek nasdilen a ted jen cekat jestli se na nas usmeje stesti 🙂 …. kristyna.misakova@centrum.cz

 • Zuz Nvsd 23.5.2017 at 8:38

  Krásné pokojíčky! Nás by potěšilo písmenko V pro Violetku. Dekujeme.
  Kontakt: ktomipise@gmail.com

 • Michaela 23.5.2017 at 8:39

  Ahoj Miso, zase krasna soutěž 😊 Nam by se hodilo D nebo O 😊
  Jinak pokojíček krasny! Jak mate prosim te řešeny skříně?
  Pro blog hlasuju pravidelne 😉
  Míša
  Michaela_moravcova@centrum.cz
  Fb Michaela Moravcová

  • Míša 23.5.2017 at 9:26

   Misi skříň mají hry jednu velikou bilou s posuvnými dvermi. Koupili jsme ji kdysi v aukci na aukru úplně za hubicku. Taky vyfotím do nejakeho clanku 😊 stojí v místě odkud vlastně fotím ❤

 • Kateřina Šikýřová 23.5.2017 at 8:40

  Písmenko E
  Sdílím na FB jako Katka KaTka
  katka.sikyrova@gmail.com

 • Veru M 23.5.2017 at 8:43

  Asi M podle příjmení. Ale brala bych celou abecedu 😀 Jen vykrást banku nebo prodat ledivnu 😀

  veronikamachurova@gmail.com

 • Zuzana 23.5.2017 at 8:45

  Pro nás by to bylo písmenko B, pokojíček krásný, ale naše "divočina" by jej rozmetala během chvíle 😀 (zuzvil@centrum.cz)

 • Anonymní 23.5.2017 at 8:49

  pokojík je super, taky bych si takový pro svoji dceru představovala. Mám dceru Lucinku, takže volba písmenka by byla L. Kvetahan@seznam.cz

 • Kateřina Muchka 23.5.2017 at 8:50

  Asi bych si vybrala J pro dcerku Josefinku,ktera ma za chvilu narozeniny. A pro druhe miminko pak prikoupime:-)
  horakol_volny.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 8:51

  Ráda bych písmeno "S"
  Děkuji. Veronika
  vercaberu@seznam.cz

 • Michaela Kratochvílová 23.5.2017 at 8:58

  Na svítící písmena mám zálusk už od minule, kdy jsem je viděla ve vašem pokojicku 🙂
  Takže bych určitě brala M 🙂
  Sdílím i na fb.
  MK.Michaela@seznam.cz

 • Markéta Waas 23.5.2017 at 9:01

  Je to moc krásné a velmi vkusné. Taky zrovna zvažujeme přestavbu pokojíčku, ale na 12m2 se toho moc nevymyslí 🙁 každopádně písmenka nad postel by se vešla 🙂 a brali bychom "S" nebo "K"
  (marketa.waas@gmail.com)

 • DD 23.5.2017 at 9:05

  U nas by se uplatnilo pismenko B jako Barbucha 😉 Dekuji moc za soutez 🙂 danasvob@gmail.com

 • Renata Uhlířová 23.5.2017 at 9:06

  Svítící písmenka by je překvapili a milé!L a T – máme dvojčata potřebujeme

 • Anonymní 23.5.2017 at 9:07

  Super nápad!Máme Martičku a Malvínku,tak je to jasné M…
  Ronwain33@gmail.com

 • Anonymní 23.5.2017 at 9:18

  Krása:-) ještěže mám obě dcery na písmeno A:-) takže Ačko!
  j.mur@atlas.cz

  • Anonymní 24.5.2017 at 10:59

   na fcb Pečoun pečovatel.

 • saui.dj 23.5.2017 at 9:20

  Na pismenko mame taky zalusk,tak zkusim stesti,pismenko by jsme chtely T. 🙂 diky Sarka (saui.dj@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 9:20

  Moc by se nám líbilo písmenko K 🙂
  zuzana.fabi@gmail.com

 • Anonymní 23.5.2017 at 9:20

  Písmena jsou moc hezká, ale vzhledem k tomu,že nemají s diakritikou, tak bych vybrala T, dle našeho příjmení.
  na FCB sdílím jako Lucky Zháčkovánky. lucius.p@centrum.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 9:22

  Pokojíček krasny�� písmeno bych volila bud J pro dceru Justynku nebo R pro dceru Rozalku�� vladimira.janta@gmail.com

 • Jana Patočková 23.5.2017 at 9:26

  Krásná písmena a parádní soutěž. Já bych vzala písmeno J a Matějovi bych dokoupila 🙂 Jana, patockova.jana@gmail.com

 • El 23.5.2017 at 9:40

  Krása. Vybrala bych písmeno O. El sunshine29@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 9:44

  Moc hezke.vyberam si pismeno T��muj kontakt mrodakova@gmail.com

 • Anna Kapcová 23.5.2017 at 9:45

  Písmenka vypadají moc efektně, přáli bychom si do nového pokojíčku pro dcérku Kristýnku písmeno K. anicka.kapcova@gmail.com

 • Jitka 23.5.2017 at 9:48

  Písmenka mě uchvátily 😍 nádherný design a hlavně, že tam nevede šňůra, protože tu zatím všechna námi vybrána světýlka do pokojíčku měla 😔 Tak zkusím štěstí s písmenem J 😊
  Kontakt: jitkajochmanova@seznam.cz ( fanda všude )

 • Anonymní 23.5.2017 at 9:55

  Mam by se hodilo L 🙂 den.lucir@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 10:00

  Krásná vkusná písmenka. Vybrala bych G,D nebo Z.
  FB marie.z.ortova, zelenkovam@centrum.cz

 • Lucie Patková 23.5.2017 at 10:07

  Taky zrovna resime pokojicek, takze clanky hltam jednim dechem. A moc by se nam tam hodilo jedno M 🙂 Lucka (luciepatkova@seznam.cz)

 • Lana Mlcak 23.5.2017 at 10:11

  Pro nasi Justinku pismeno J 🙂 krasny pokojicek. smlcakova@seznam.cz

 • Kateřina Vítů 23.5.2017 at 10:11

  Nám by se hodilo J nebo K 🙂 Svítilo by nám na noční přebalování 😀
  katerinavitu@centrum.cz (Kateřina Vítů)

 • Anonymní 23.5.2017 at 10:14

  Porad resime jake svetylko pro dceru do pokojicku a tohle je zajima volba:) vybrala bych si pismeno H jako Hanicka:) p-rose@seznam.cz

 • Barbora Jastrzembská 23.5.2017 at 10:18

  Máme Emičku tudíž jednoznačně písmeno E.
  Moc krásný článek, dcera zatím spí s námi tak by bylo písmenko v pokoji lákadlo.
  Barajastrzembska@gmail.com
  Sdílím i na fb

 • Anonymní 23.5.2017 at 10:20

  Moc pěkný pokojíček. Nám by se hodilo písmeno H.
  evika2.h@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 10:24

  Pokojíček je opravdu nádherný, určitě se inspirujeme! Pro nás by se hodilo písmenko D (newdawn@seznam.cz)

 • Anonymní 23.5.2017 at 10:25

  Super nápady, moc krásné. U náš bychom potřebovali písmenko H, pro mého Hynka :-* zaneta.kocikova@seznam.cz

 • Renata Ševčíková 23.5.2017 at 10:25

  Hodilo by se nám M, nasdíleno jako Renata Ševčíková, email: PavlikovaRenata@seznam.cz
  Hezký den

 • Veronika Trpišovská 23.5.2017 at 10:26

  Moc hezky pokojíček 🙂 my zatím spíme všichni v jedné místnosti, ale v baráčku budou mít holky svůj pokojíček 🙂 moc by se nám líbilo písmenko N – máme taky Nelinku.Dekujeme.
  avionka@gmail.com

 • Anonymní 23.5.2017 at 10:27

  Vybrala bych M pro vnoučka 😉 sdíleno na fb jako Alexandra Pavlíková (Michel.ova@seznam.cz)

 • Renata Kasíková 23.5.2017 at 10:27

  Krásný pokojíček! Nám by se hodilo K pro Kryštůfka 🙂 Hezký den, Renata renata.kasikova@gmail.com

 • Lucie J. 23.5.2017 at 10:36

  Písmenka jsou perfektní nápad. Já bych vzala A pro našeho Adámka. Sleduji na fb i na instagramu. A na mamablog roku už jsem hlasovala, tak jako každý den 🙂
  Přeji hezký den
  Lucka johanikova.l@email.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 10:37

  Mate opravdu krasny pokojicek, take doladuji a pismenko je krasne, koukala jsem na nej uz po vasem predchozim clanku. Nam by se hodilo E pro nasi Eli. Hezky den, Klara Drdova, klarkaa.k@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 10:40

  To je pecka, moc se mi líbí a volil bych M jako Matěj. m.sevcik@centrum.cz

 • Aneta Švábová 23.5.2017 at 10:41

  Jdeme do N, zkusíme štěstí. Vy jste míšo drak možná i pohroma v dobrém. Slova smyslu, bych toho potřebovala po přečtení vašich článků… 😂

 • Rozmarýnci 23.5.2017 at 10:49

  Diky za krasne články. Naším písmenem je M jako náš třetí Matej,protoze nase dve starsi holky v pokojicku již písmena mají,ale ne svítící,ale homemade vyráběná z látek a kytek.Tahle svítící jsou fakt super.jana.sentl@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 10:52

  Tak nám by se hodilo pro naše Éčka E. Hezký den gis-ela@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 10:53

  Nam by se pro kluky hodilo take N a pak J.super napad do noveho pokojiku Mhasku@seznam.cz

 • Hana Dlouhá 23.5.2017 at 10:54

  V zimě budu zařizovat pokojíček, takže díky za zodpovězení některých otázek 🙂
  V soutěži by jsem chtěla vyhrát písmeno M pro Magdalenku 🙂
  Děkuji Hana
  hana.dlouha125@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 10:54

  Těžké dilema, ale asi bych vybrala M.
  midnigt@seznam.cz

 • Zuzka 23.5.2017 at 10:57

  Máte krásný blog, vše se čte jedním dechem 🙂 Ráda bych měla písmeno K v pokojíčku naší Kristýnky. Zuzapataky@gmail.com

 • Radka Eliášová 23.5.2017 at 10:57

  Ja chci E. Svetylek v detskem pokoji neni nikdy dost. Radu.eliasova@gmail.com

 • Hanka K. 23.5.2017 at 11:01

  písmena jsou krásná, nám udělalo radost V 😉 haanyy@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 11:03

  Dobrý den,
  doma máme také Nelinku,takže bychom se opičili a také chtěli "N" 🙂

  Tereza,
  terik.g@seznam.cz

 • Martina 23.5.2017 at 11:04

  Dobrý den, líbilo by se nám písmeno N. Martina, makaface@seznam.cz

 • Jitka Chmelova 23.5.2017 at 11:08

  Hezká soutěž 🙂 Vybírám L! jitkachmelova78@gmail.com

 • Anonymní 23.5.2017 at 11:11

  My bychom uvítali A nebo K, jelikož máme dvě holky. Krásný den Andrea endyna@seznam.cz ��

 • Anonymní 23.5.2017 at 11:11

  Pěkný den, u nás by svítilo písmenko eS a taky chválím moc povedený a útulný holčičí pokojíček.
  marzav@email.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 11:15

  L pro naši malou Lucinku �� irena.durdilova@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 11:19

  Máte to moc krásně zařízené. 🙂 Já už se tak těším, až budeme synovi zařizovat pokojíček v novém domku. 🙂 Vybrala bych pro něj písmeno H, jmenuje se Hynek. 🙂 Sdílím veřejně na fb jako Luci Es a držím si palce. Děkuji za soutěž. Lucie Skřejpková (lucius.shine@seznam.cz)

 • Zupkova Karla 23.5.2017 at 11:25

  Ahoj, písmenka vypadají parádně. Nám by se hodilo D pro syna, bude mít za chvíli narozeniny. Kaja.zupkova@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 11:27

  Krásný nápad! Právě zařizuju koutek pro budoucího prvňáčka, dneska prvně řekl R. 🙂
  A tak by se mu hodilo V jako Václav.
  Sdílím jako Iveta Daniel.Hlasováno mám už ráno. Hezké dny Iveta
  medif@email.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 11:30

  Naší malé se chytáme také zařídit pokojíček, tak se nechám moc ráda inspirovat:) písmenko by bylo jistě super doplněk. myslím, že i jí by se moc líbilo. A bylo by to písmenko M 🙂 simona.tomanonova@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 11:47

  Holky mají krásný pokojíček. I u nás doma se začíná pokojíček budovat Ale zatím jsme všichni tři spokojení, že jsme pohromadě v ložnici, ale i tam by se vyjímalo svítící písmenko T. verca.dolezalova@seznam.cz

 • Tereza K. 23.5.2017 at 11:48

  krasny pokojicek, brali bychom pismenko B (tereesek@gmail.com)

 • Anonymní 23.5.2017 at 11:53

  Také vyzkoušíme štěstí – písmenko M pro Matýska.:-) Díky Pavlína
  K.pavluska@centrum.cz

 • Mishi Fufu 23.5.2017 at 11:53

  Pismenka jsou krasna a fotogenicka. Nam by se hodilo V. sitovova@seznam.cz. na fb jako mishi fufu

 • Lucie Kučerová 23.5.2017 at 11:58

  Písmenko bych zvolila K, aby se děti jednou nehádaly. příjmení mají stejné 🙂 luciekucerov@gmail.com

 • Alice G. 23.5.2017 at 12:00

  Krásné království jste vytvořila svým holčičkám … světelná písmenka jsem obdivovala hned. Nejprve bychom potřebovali písmeno N pro Nelinku a časem bychom pořídíli J pro Jakoubka,aby se nehádali 🙂
  alice.gazarova@seznam.cz, sdílím na FB

 • Deer-Meadow 23.5.2017 at 12:10

  Míši, sleduji a R 😉 deermeadowcz@gmail.com

 • Anonymní 23.5.2017 at 12:16

  úžasná pismenka a nam by se hodilo J
  fc: Jiří Petra Dvořákovi
  PETRADVORAKOVA.D@seznam.cz

 • Martina 23.5.2017 at 12:20

  Moc krásné! Nám by se hodilo písmenko T pro naši malou teroristku, jak ji manžel občas láskyplně říká😄 martina.mendlova@gmail.com

 • Anonymní 23.5.2017 at 12:23

  Dobrý den, úžasná pismenka vybrala jsem si pismenko ,,D,, cekame miminko Danečka �� Pokud by nebylo tak budeme radi i za ,,N,, v případě vyhry, pro sestřičku Natálku �� Like na fb strance už jsem dala a teď jdu ještě sdílet.�� krisstynkac@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 12:27

  Ty svítící písmenka jsou úžasný, vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje! Teď by se nám hodilo E jako Emily pro naší princeznu a pak časem…no to ještě uvidíme:) Hanka (sport-girl@seznam.cz)

 • Anonymní 23.5.2017 at 12:54

  My by sme si vybrali B podla nasho priezviska Bily. sales.merino@gmail.com

 • Thea Wl 23.5.2017 at 12:58

  Dobry den, vybrala bych si pismenko T pro syna Theodora. Sleduji na fb. Kontakt terezazniszczol@seznam.cz
  Dekuji

 • Anonymní 23.5.2017 at 13:09

  Prima den, vybrali bychom M pro toho staršího Matýska, mladší si bude muset počkat… kontakt blanka.adamkova@centrum.cz

 • Magdaléna Fiala 23.5.2017 at 13:29

  Teda, holky mají opravdu nádherný pokojíček! Za chvíli nás to taky čeká pro naši malou,tak by se nám hodilo písmenko E 🙂

 • Anonymní 23.5.2017 at 13:42

  Písmenko T si prosíme a ten krásný pokojíček k tomu :)) hanka.pl@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 13:54

  Prala bych si pismeno E 😉 helena.xxxxx@seznam.cz (Helena Kotrchova)

 • Luciiiii 23.5.2017 at 14:02

  A nebo V, druhý by se muselo dokoupit 😉 Instagram taky sleduju. Lucie.dolezalova84@gmail.com

 • Anonymní 23.5.2017 at 14:04

  Nám by udělalo radost písmenko "T" jako Teo 🙂 …edita.krizova@email.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 14:05

  Pokojíček je Top,pro nás písmenko K 😀 Lana72@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 14:12

  Pro Haninku bych chtěla písmeno H
  vera.simunkova@centrum.cz

 • Eva 23.5.2017 at 14:32

  Moc krásný pokojíček mají holky! Taky zvažujeme stejnou tapetu. Jsme ve fázi pokládání podlah, tak snad letos stihneme dětský pokoj zabydlet. Písmena bychom chtěli T nebo R (druhé bychom museli dokoupit 🙂 ). ev.ru@seznam.cz

 • Jana Moravcova 23.5.2017 at 14:34

  Prosím si D. 🙂

 • Majka Gardianova 23.5.2017 at 15:50

  nas by potesilo S alebo R. gardianova.mg@gmail.com

 • Anonymní 23.5.2017 at 16:57

  Radost by mi udělalo L 🙂
  klarkadu@seznam.cz

 • Adéla V. 23.5.2017 at 17:57

  Ty tvoje holky se maj! Nam by se hodilo E a treba by pak uz Ellu nalakalo do vlastniho pokoje… 🙂

 • Anonymní 23.5.2017 at 18:04

  Nase Julie by prosila J :). Iva
  Iwuska.s@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 18:05

  Vybrala jsem písmeno A. A moc se na něj dcerka těší, pokud budu mít štěstí v losování. Můj email je sarulicka@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 18:26

  Moc krásný pokojíček mají vaše holky 🙂 Potěšilo by nás písmeno V. Sdíleno. cagovka.helga@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 18:30

  Moc pekna pismenka, brala bych M nebo K , to druhe bych pak dokoupila 😉 .
  Sdilim i na FB.
  Janca.Duskova@email.cz

 • Marcela Urbanová 23.5.2017 at 18:47

  Pokud by se na nas usmalo stesti v soutezi, tak bych vybrala N pro Natalku a hned doobjednala P pro Patricku 🙂 marcelaxurbanova@gmail.com

 • Anonymní 23.5.2017 at 19:01

  Krásný pokojíček! Pro nás písmenko A. Piackova@centrum.cz

 • Aneta Sajdok 23.5.2017 at 19:12

  Pismeno bych brala D. Dekuji za uvedeni odstinu barvy co mate v pokojiku, uplne jsem se doneho zamilovala. a.saj@centrum.cz

 • Anna Blažková 23.5.2017 at 19:26

  Ahoj Míši no nám by se hodilo písmenko H, pro našeho Honzíka:-) pokojíček se vám opravdu podařil a holkám se tam musí krásně hrát i usínat:-) my budeme rekonstrukci dělat nejspíš za rok či dva, než půjde Honzík do první třídy a Zuzanku odseparujeme z ložnice..takže pak znovu určitě přečtu všechny tvé pokojíkové články pro inspiraci

 • norkiego 23.5.2017 at 19:59

  Pismenko V pre dcerku Vanessku 🙂

 • norkiego 23.5.2017 at 20:00

  Pismenko V pre dcerku Vanessku 🙂 norkiego@gmail.com

 • Monika Badlíková 23.5.2017 at 20:04

  Nas by moc potesilo pismenko V, pro Vitka 🙂 sirga2@seznam.cz

 • Žaneta Amélie Bašistová 23.5.2017 at 20:10

  Dobrou noc,konecne se dostavam ke clanku.Opravdu svitici pismeno?Mam na nej zalusk uz od minuleho clanku….Az budeme holkam zarizovat v novem pokojicek,vim jiste,ze tam pismenka musi byt…..Konkretne B a N.Kdyby se nam jedno podarilo vyhrat uz ted,byla by to parada…..Tesime se na zitrejsi clanek.Z+B+N

 • Markéta Bednaříková 23.5.2017 at 20:13

  Dobry den,pro naseho prcka P:-).Na fcb Kolackova.Dekuji,M.

 • Anonymní 23.5.2017 at 20:19

  Dobrý den, P.
  Děkuji
  horakkatka@gmail.com

 • Tereza Matonohová 23.5.2017 at 20:39
 • Anonymní 23.5.2017 at 20:41

  Ahoj, pokojicek holek je opravdu vydareny.. 🙂 Radi taky zasoutezime o pismenko L pro nasi Laurinku 🙂 (drzim palce a doufam ze mamablog s holkama vyhrajete) Nicol.10@seznam.cz

 • Anonymní 23.5.2017 at 20:52

  Dobrý večer! Zařizování pokojíku je teprve před námi. Inspiraci však čerpám už delší dobu. Zářící písmenko je pro mně velkým favoritem. Naše děti mají rády světýlka (hlavně navečer). Snad se nám jej podaří vyhrát. Děti máme dvě, iniciály jejich jmen jsou také dvě a výběr pouze jeden… Rozhodnutí padlo na písmeno M. Matyášek je starší a mohl by ho mít každý den na očích a naučit se ho psát.
  Děkuji za šanci na výhru
  Maru M.
  maru.mm@seznam.cz

 • Zuzana Kožehubová 23.5.2017 at 23:07

  Dobry den, písmenko I by nam udělalo největší radost 🙂
  zuzako@seznam.cz
  dekuji

 • Alena Nohejlová 24.5.2017 at 6:26
 • Petra 24.5.2017 at 6:29

  Dobrý den, my bychom si rozhodně pořídili A, pokud lze uvádět i momentálně nedostupné zboží. 😉
  Hezky den,
  Petra Kundeliusová
  Cllowie@gmail.com

 • Anonymní 24.5.2017 at 6:53

  Dekuji za inspiraci,vubec jsem netusila ze existuje tato krasna dekoracd jako jspu svitici pismena.Pro naseho synka Vojtika prosim pismeno V ��
  Dekuji a krasny den Michaela Sekaninová
  sekaninova.misa@gmail.com

 • Anonymní 24.5.2017 at 7:34

  Nadherny pokojicek. I my zkusime stesti a vzhledem k tomu,ze mam take dve princesny, je rozhodovani tezke….ale pismeno "S" by bylo super ��
  Dekuji a preji krasny den
  Blanka Skorusova
  b.skorusova@seznam.cz

 • Anonymní 24.5.2017 at 7:49

  Dobrý den, tak pro našeho syna by to bylo písmenko "V". FB: Jitka Ševčíková, email: jitavanek@gmail.com

 • Anonymní 24.5.2017 at 8:34

  No určitě "B" a pak dokoupím "V" pro druhou holčičku. Polaskova-marketa@seznam.cz

 • SweetLife 24.5.2017 at 8:50

  Pokoj holek je nádherný 🙂 hned bych si ho s nimi vyměnila:) u nas je to jasne E jako Eliska. Přeji krasny den lenka.kotrousova@gmail.com Lenka Kotroušová

 • Markéta Kuzebauchová 24.5.2017 at 9:08

  Tak zkusím štěstí :-). Vybrala bych si písmenko M.
  Marketa.Musilova@seznam.cz. Na FB sdílím jako Markét Kuzebauchová. A v soutěži odhlasováno, jako každý den :-).

 • Helča 24.5.2017 at 9:16

  Do času nás taky bude čekat dělání pokojíčku pro dva spáče. Jen u nás budeme řešit kombinování klučičího a dívčího světa. Písmenko bych brala K, jako iniciálu staršího syna 🙂 a sama bych pak dokoupila Z pro jeho mladší sestřičku
  Helena.javurkova@gmail.com

 • Martina Krhutová 24.5.2017 at 9:18

  B jako Beatka

  Nagrape@seznam.cz

 • Kaca 24.5.2017 at 9:20

  Mají to holky moc pěkné! Za nás rozhodně M jako Madlenka 🙂 katvald@centrum.cz

 • Ivana Španihelová 24.5.2017 at 9:25

  K protože Kuba 🙂
  spanihelova.ivana@gmail.com

 • Anonymní 24.5.2017 at 10:02

  Pokojíček máte krásný, nějak nefandím poslední módě mít pokojíček černo-bílý. Brala bych písmenko A. Na Fb jako Nelka Karamelková. nelamensikova@seznam.cz

 • Veronika Kohoutova 24.5.2017 at 10:55

  Písmenko T pro Tomika (kohoutovavv@gmail.com)

 • melounová žirafa.23 24.5.2017 at 11:02

  Písmenko S pro Sebastianka eliskatischlerova.et@gmail.com

 • Lenka Mořická 24.5.2017 at 11:22

  to je tak krásný nemůžu se na to vynadívat, ja bych si přála pro mou princeznu písmenko V jako Viktorie 🙂 L.Moricka@gmail.com

 • Klarka 24.5.2017 at 11:34

  Moc by se mi libilo K pro Krystufka, protoze princezna v brisku jeste nema urcene jmeno 🙂
  yeemanjaa@gmail.com

 • animali 24.5.2017 at 11:52

  Poprosim o "A" jako Anicka 😉 mallenka@centrum.cz

 • Lindy 24.5.2017 at 14:12

  Prosím o písmenko O jako Oliver, email lindy.k@seznam.cz a FB jako linda lindy

 • Libuška Křížová 24.5.2017 at 15:03

  Krásný designový kousek 🙂 Vybrala bych si písmeno K jako Kristýnka..moje dcerka. SDÍLÍM na fb jako libuska.krizova a sleduji i na ig jako marcrazy.marcrazy, mailík marcrazy@centrum.cz

 • Anonymní 24.5.2017 at 15:04

  Pokojíček se povedl..a svítívé písmeno,to bybyla nádhera.Máme Danielku a Lucku,takže L NEBO D.
  stepankapac@seznam.cz

 • Anonymní 24.5.2017 at 15:26

  Vybrala by som E.
  Lenka
  mrkvatko@gmail.com

 • Karolina Trnkova 24.5.2017 at 16:27

  Sdileno 🙂 vybrala bych pismeno O, pro syna Ondru 🙂
  Kajinka0528@seznam.cz

 • Anonymní 24.5.2017 at 16:37

  Sdílím a lajkuji. Písmeno B. Krásné designové a funkční.
  hanam.souh@seznam.cz

 • Iveta Ptackova 24.5.2017 at 17:52

  Pokojíček se vám opravdu povedl – moc vkusně zařízený. Jéé, a máme stejné povlečení pro dcerku, jen podklad nemáme modrý ale oranžový – šila nám ho známá na zakázku. Rádi bychom písmenko A. Sdílím na FB. iveta-ptackova@seznam.cz

 • Anonymní 24.5.2017 at 19:02

  Sdílím a lajkuji. Vybrala jsem písmenko M pro mého syna. Kontakt: novakovasarka@centrum.cz

 • Anonymní 24.5.2017 at 20:40

  U nás je to písmenko N jako Nikolka i Natálka :o)lenkal673@seznam.cz

 • Anonymní 24.5.2017 at 21:22

  Krásný pokojíček a skvělá inspirace. Vybrala bych písmeno J.
  marketa.j@seznam.cz

 • Anonymní 25.5.2017 at 6:22

  Knížka vypadá super. Moc by se mi libila pro dceru.
  Jinak si myslim že krávy se v noci Telí (rodí telatka) a jiné dny odpočivaji.
  T.Kholova@seznam.cz

 • Libor a Petra 25.5.2017 at 6:56

  Tak já bych si vybrala J 🙂 Díky a držím pěsti v soutěži! (petra.spacilova(at)gmail.com)

 • Renáta Vyk 25.5.2017 at 7:19

  Ten pokojíček pro holky je prostě nádherný! My bychom moc chtěli písmenko D pro našeho Danečka 🙂
  renwas@seznam.cz

 • Petra Šebestová 25.5.2017 at 8:26

  Měla bych zájem o písmenka A a G – první písmenka jmen našich holčiček, jelikož písmenko A není skladem, volím G a písmenko A bysme později příp. dokoupili 😉 je to krásný doplněk, dekorace 🙂 Sdílím na FB jako Petra Vojtěch, petra.sebestova1@gmail.com

 • Kateřina Ottmarová 25.5.2017 at 9:28

  vybrala bych T a V 🙂

  máme dvě princezny

  hhranolkakatka@seznam.cz

 • Verča 25.5.2017 at 9:53

  Ahoj, na fb sleduji jako Veronika Valová Forétarová. Určitě bych si vybrala "A" a písmenko by sloužilo jako dekorace u synka v pokojíčku 🙂 Nikie@seznam.cz

 • lucie 25.5.2017 at 10:20

  máme obě holky na M i s příjmením, takže volba je jasná 🙂
  díky
  lucie
  eiben@post.cz

 • Veronika Müllerová 25.5.2017 at 12:48

  Pokojíček je nádherný a pro mě veliká inspirace, jak v budoucnu připravit něco podobného pro dcery. Jako první taková dekorace by se písmeno určitě hodilo;-) Vybrali bychom si E. kral.veronika@seznam.cz

 • Anonymní 25.5.2017 at 13:14

  Píšu Vám, píšu, že máme doma malého Míšu 😀 takže u nás rozhodně písmenko M, to by bylo nadšení ze světýlek 🙂
  Sdílím… Martina.Bakova@email.cz

 • Dulcibela78 25.5.2017 at 17:08

  Nádherná písmena 🙂 …kdyby náhodou šlo štěstí kolem, tak K pro dceru Káťu 🙂
  Dulcibela78@seznam.cz

 • Anet 25.5.2017 at 20:30

  Holky dostaly svůj pokojíček na Vánoce a od té doby se tam nic nedoplnilo (prozatím mají pořád prázdné zdi), tak by písmenka byla odrazovým můstkem. Písmenko bych si vybrala E. Ale jelikož mám dcery dvě, druhé bych musela dokoupit. Je to krásná, vkusná a účel splňující dekorace a to mám ráda. Díky, Míšo, za soutěž. Anet

 • Guna Leite 25.5.2017 at 20:43

  K pro Kristiánka, který najednou nechce, abych po přečtení pohádky zasla.. guna.leite@gmail.com

 • Dida 25.5.2017 at 22:31

  Zajímavé a krásné osvětlení. Pro náš případně prosím písmeno V.dita.brezinova@seznam.cz

 • Tereza Šebestová 26.5.2017 at 6:14

  Žádný kabel a tolik světla, paráda! Moc by se nám libilo pismeno B pro naší Barborku❤
  Hezký den Míšo

 • Vik R 26.5.2017 at 12:47

  Krasna izba. Tu nasu by zdobilo pisme