HECNI SE: finále dubnového boje

29.4.2016 in Diář - 5 Comments
 Diářová výzva pro všechny nadšence do plánování a vedení jakýchkoli diářů našla vítěze druhého kola. Za měsíc duben se Vás sešlo krásných 18 kusů. Každá z Vás to má naprosto skvělé a takhle pohromadě je to celé ještě hezčí. Jsem ráda, že každá z Vás mi k tomu i něco málo napsala, takže se teď pojďte mrknout jak se Vám dařilo a zda Vás tohle kolo bavilo nebo bylo spíš posledním hecem :-D.

A tady už jsou. Všechny hezky pohromadě. 
Za náš design team ScrapArt.cz se tohoto kola zúčastnila Monča, tak mrkněte, jak si s doodlením poradila ona sama :-).

1. Ája K.

Ajka napsala: Ahojky, tak jsem se heclaaa…:D…a doodling je super!
Áji jsem ráda, že se přidáváš do skupiny, které se čmárání líbí a já naprosto chápu proč. Mám to úplně stejně jako ty. Doodling je pro mě především o „ručních fontech“. Nadpisy všeho druhu se mi líbí, ozvláštní a hlavně se nám budou hodit i do Project Life. Já kolikrát zapomenu s sebou vzít na chalupu razítka a tohle mi je kolikrát krásně vynahradí :-). No a ta tužka, no comment, ta je prostě báječná! Navíc k té washi…och, ach!

2. Peťula Š.

Péťa píše: Ahojky, zasílám svoji fotku diáře s doodlingem. Dělala jsem to poprvé, tak snad to není moc velká ostuda :-)) ale nejdůležitější je, že se mi to zalíbilo a zaručeně v tom budu pokračovat. Mějte se krásně a děkujeme za tak úžasné výzvy.
Peti, pohled na Tvůj diář je pro mě úplný návrat do školních let. Když jsem ale byla na vejšce já, tak krásné diáře jsem neobjevila, takže jsem „jela“ na klasickém papírnictví. Škola, to tedy bylo to pravé organizování. Neustále nějaký test, zkoušky, termíny, pořád bylo co psát a jak se znám, rozhodně bych byla schopná „prodoodlit“ nejednu přednášku :-D. I když já byla spíš šprt. Máš to krásné, hezky přehledné a organizované, takže bych řekla, že školu zvládáš hodně slušně :-). A jestli ne tak pssst, protože to rozhodně dobře působí :-). Jsem ráda, že jsi zkusila něco nového a ještě víc, že se ti to zalíbilo :-).

3. Kačka H.

Kačka píše: Zdravím 🙂 zasílám fotku do druhé výzvy. Nějak jsem se před tím k tomuhle neodhodlala a ani mě to nějak nechytlo, ale jsem ráda, že jsem to zkusila. 🙂 Už se těším na další výzvu.
Áaaaa, Kači moc jsem doufala v to, že když někomu zadání nesedne, tak že to prostě napíše. Na druhou stranu mě napadlo, že když to nesedne, tak těžko dotyčný něco vytvoří a pošle. Tys udělala obojí a velký dík za to. Moc se mi líbí, že si zkusila krom písma i fakt to čmárání, Třeba nakreslit dvě knížky přes sebe, tak jako to máš ty, to je třeba pro mě dost sci-fi. 🙂

4. Mirka

Miru píše: Posílám svůj počmáraný diář :). Co se týče zdobení a vůbec vedení si diáře v ozdobném stylu, jsem úplný nováček, tudíž zatím nemám ani nakoupené pomůcky, jako razítka, nálepky atd., proto je můj diář zatím vedený spíš jen ve stylu čmárání rukou. Používám hodně akvarelové pastelky, které mám moc ráda. Už se ale těším, až si všechny ty krásné věcičky na dozdobení nakoupím, rozhodla jsem se totiž začít i s Project Life. Jsem ráda, že jsem našla tento krásný a inspirativní blog a přeji, ať se vám všem daří 😉
PS: Děkuji i za odkaz na Pinterest, hned jsem vyzkoušela některé kresbičky, např. vlaječky jsou úplně skvělé, určitě se zapíšou mezi mé oblíbené 😉
Miru, díky moc za účast v tomhle kole. Jsi jedna z mála neposkvrněných duší :-). Většina z nás totiž začala „syslící fází“. Nashromáždit doma co se dá, vytunit zásoby a pak hurá na to. Ty jsi začala opačně a moc se mi líbí jak si krásně poradíš s pár pastelkama. Působí to jemně, upraveně a ty barvy musí zahřát kdykoli se na stránky podíváš :-). A co se mi líbí ještě, je náplň do Tvého diáře. Pokud se nepletu, tak vlastně i náplň sis hezky „nadoodlila“ sama, že? Fixa, washi páska a tolik muziky za pár kaček. Skvělé!

5. Zuzka K.

Zuzi píše: Ahoj, posílám soutěžní foto 🙂 Doodlila jsem o106 😀 Nejvíc vydařený z celého týdne mi přijde můj pokus o pračku 😀 Každopádně díky za tohle soutěžní kolo, protože nějaké sem tam „čmárance“ asi začnu využívat, zalíbilo se mi to 🙂
Zuzi, když přišel Tvůj diář, musela jsem se hrozně smát, protože jsem měla v koupelně haldu, ve které byly zahrabané obě moje holky. Byla to halda plen, které jsem se chystala jít prát :-D. Tedy, byly to pleny čisté. Už nevyužíváme tím miminkovským způsobem…jinak by se v tom ty dvě můry snad neválely :-D. Takže Tvá pračka a pleny mě situačně hrozně pobavily. Navíc je ta pračka fakt vychytaná :-). Jsem moc ráda, že se ti čmárání líbí a věřím, že ho zase někdy uvidíme :-).

6. Janča

Jani připsala: Ahojky Míšo, tak musím říct, že dubnová výzva, to bylo opravdu něco pro mě 😉
Nejen, že jsem si začala čmárat do diáře, já jsem si na ty mé „doodlíky“ založila i speciální sešitek (mimochodem moc krásný sešit s motivem Paříže, pro který jsem zatím neměla využití 😉 ) a od doby vyhlášení této výzvy pořád jen čmárám a čmárám …no, prostě mě to strašně chytlo a jsem za to moc ráda, protože až díky Tobě jsem se o „doodlení“ dozvěděla, a vznikla tak moje nová závislost ♡ ♡ ♡
Janííí, to je super. Ty jsi vážně do téhle doby doodlení neznala? Je to super, co vše dokáže člověk s obyč tužkou, když ho někdo jen trošku navede a postrčí že? Mimochodem takhle nějak vzikly populární antistresové omalovánky. Pár nadšenců doodlí tak rádo, že tím tvoří omalovánky pro nás ostatní. Na obou stranách je relax a věřím, že ty patříš mezi ty, kteří doodlí pro radost. Jsem ráda, že jsi našla využití pro sešit a je super, že si nám ho k diáři přihodila na fotku :-).
Moc se mi líbí, jak si vybrala tu washi pásku. Na první pohled jsem si myslela, že ty okraje jsou tebou načmárané :-D. Že tys nás chtěla oblafnout :-D. Paráda!

7. Andrea

Andy píše: Ahoj, posielam príspevok do výzvy, snáď nie je pozde.
………….  – …………. – ………….. (otevřená pusa) …………… – ……….. – …………
Andy, za pět dvanáct, ale každý musí vědět proč. To jakože cože? 😀 Tohle je doodling jak se patří. Ty ses zadání chytla a já doufám, že podle toho výsledku se dá soudit, že si se u toho bavila. Když jsem viděla tuto fotku, myslela jsem, že si mi poslala cizí fotku z pinterestu :-D. Smekám, protože já vymýšlím zadání, které bych v tomhle rozsahu nebyla schopná vůbec splnit. Jedním slovem: bomba.

8. Verča P.

Veru píše: Ahoj Míšo, tak posílám foto do druhého kola 🙂 Musím říct, že tahle výzva byla skvělá. Nejen, že se mi tenhle týden v diáři fakt líbí, navíc jsem pyšná, že se mi ten páv docela povedl 😀 No a některé druhy písma budu rozhodně používat v diáři dál, takže tohle byla pro mne opět inspirace!
Veru, Tvůj diář je zase něco úplně jiného. V mailu se mi vždy zobrazí náhledy Vašich příloh. Tu Tvou jsem musela okamžitě otevřít, protože ve mně hlodalo, co to na té pravé stránce je. Páv je naprosto famózní. Píšeš, že se docela povedl…omyl, povedl se fakt moc. Další z věcí, kterou bych nenakreslila ani podle předlohy :-D. Fotky diářů jsem navíc ukazovala mému muži, který tuhle papírovou úchylku příliš nesdílí 😀  a jeho „tyjo ten páv je dobrej“ je jako vážně poklona :-D.
A teď mi ještě prozraď. Krásně sis rozkreslila i počasí, ale co je ta tabulka nad počasím? U kapiček mě napadá snad jen pitný režim? Vzhledem k popisu „musíš víc pít…vodu samozřejmě“ 😀 😀 :-D. Dokonalé!

9. Míša P.

Míša píše: Ahoj Míši, na poslední chvíli zasílám i já svůj doodling 🙂 Rozhodla jsem se, že celý měsíc budu zkoušet tuto techniku, takže jsem dala odpočinout razítkům, lepítkům, samolepkám a zkusila jsem si vše pouze rukou. Posílám nakonec poslední týden, protože mám pocit, že jsem si to konečně alespoň trochu nacvičila:)) Když se podívám na první týden, tak se musím smát:) Ale tento týden už jsem si to užila – byl to pro mě byl neskutečný relax. Děkuji za inspiraci, věřím, že občas svůj diář o nějaký ten handwriting opět doplním.
Miši ty sis dala opravdu celý měsíc papírového a zdobícího detoxu? Poklona. Opravdu. A to jak píšeš, že teď koukneš na první stránky a není to ono, tak to znám moc dobře :-D. Mám to tak nejen u diáře, ale všude. V rodinném albu, dokonce jsem to měla i každý rok v sešitech ve škole, kdy na začátku roku to nemělo s přehledností co společného. Na první pohled mě u Tebe zaujalo, jak dokážeš psát úplně rovně. Ty to máš vážně jak podle pravítka! To je super, to já když píšu, většinou spěchám nebo se ta ruka třese jak při deliriu :-). Moc hezké, čisté!

10. Káťa H.

Káťa napsala: Ahoj, posilam fotky do challenge 😊. Doodluju si uz nejaky ten patek, takze ses mi vylozene trefila do noty 😊 Mej se krasne!
Hurááá! Tak máme tu nováčky, kteří doodling neznaly, máme tu takové, kterým vyloženě nesedl a teď Tebe, která ho znáš dlouho a máš ráda :-). A tohle může být motivačka každému, komu se to zalíbilo a chce pokračovat, že to bude lepší a lepší. Máš to krásně vymazlené a na první pohled zase úplně jiné. Moc se mi líbí, jak jedeš rovnou černým perem i u všech obrázků. Já třeba rovnou píšu, ale u obrázků mívám respekt a předkresluji většinou tužkou :-D. Ale já se k tomuhle taky jednou dostanu. Moc hezká dvoustrana, Kači.

11. Ilča B.

Ilona píše: Milá Míšo,posílám příspěvek do výzvy Hecni se. S plannerem teprve začínám, je to v podstatě moje první zdobenější  planner stránka a doodling  se mi moc nepovedl, tak to nechám na tobě, jestli ji do výzvy zařadíš.
Ilčo, nechala jsi to na mě a dobře si udělala :-D. Nikdy bych si nedovolila vyškrtnout z výzvy jakýkoli diář. I kdyby v něm měla být načmáraná jen jedna malá vlaječka nebo den v týdnu. Zkusila jsi to a navíc to máš moc hezké. Mně se moc líbí, že Tvé stránky dýchají jarem, jsou fakt strašně jemné a dobře se na ně dívá, nic přeplácaného, elegantní :-). Takže příště nech opět na mě :-D. A ta květina na první jarní den? Tu si s dovolením ráda vypůjčím a „nadoodlím“ :-).

12. Míša P.

Míša píše: Dobré dopoledne, posílám svůj příspěvek do výzvy. Byl to pro mě první pokus o doodling, tak doufám, že se to za doodling vůbec dá považovat. 🙂 Protože nejsem klasický zdobič, ale snažím se vždy i o nějakou praktičnost, nakreslila jsem si plán úkolů do školy – španělština je jasná, smajlík jsou otázky do psychologie, domeček praxe, otevřená učebnice s +/- analýza knihy, knížka s iniciály četba a poslední papír se šipkou odevzdání seminárky. A za odměnu jsem ty splněné vybarvovala. 😀
Doodling je zajímavá zkušenost a zkusím ho využívat více, i pro to zdobení. Doufám, že ten systém ještě propracuju. 🙂 A musím pro něj najít místo přímo v diáři, protože ta vlepená stránka nevypadá hezky. 🙁
Miši to je tak dokonalé! Mě by hele vůbec nenapadlo, že se k tomu může přidat taková praktičnost. Jako vybarvení splněných je fakt super nápad! A to ať už to bude napsané razítkem nebo rukou. Díky moc za inspiraci, to moc ráda sama využiju :-). Z lepení si nic nedělej, jsou to diáře a v hlavní roli je přeci vždy jejich účel, tedy plány a termíny a organizace. Pořád lepší nezmeškat zkoušku nebo termín, než přijít pozdě a moct se pochlubit krásně nakreslenou stránkou v diáři :-D. Teda, vážně parádní nápady! Díky moc.

13. Natálka

Naty píše: Ahoj Míšo :-)) Tak posílám fotku,svého zlaťouše, popravdě,já moc malovat neumím.Sice moje maminka maluje obrazy ale tento talent jsem po ní nezdědila. Inspirovala jsem se přírodou/na malování kafíček moc nejsem/ u nás kvetou sakury dost pozdě ,jsme dost na severu,tak jsem aspoň namalovala pár kvetoucích větviček.Není to bůhví co,ale aspoň něco,i u nich jsem se zapotila a přidal malý citát  :-)) spíš ráda píšu.
Natálko není vůbec pravda, že si po mamince umělkyni nedědila. I kdyby byla pravda co píšeš, že kreslit neumíš, rozhodně si cit pro krásu podědila. Tvé fotky jsou totiž parádní. Aranžmá, diář, fotka. Máš to opět moc krásné. Diář samotný je hezky čistý a působí fakt elegantně, mně se líbí moc :-). A zase tady vidím tu růžovou tižku s puntíkama! Holky dost, přestaňte s ní nebo ji budu muset shánět 😀

14. Pavla J.

Pavli píše: Milá Míšo, to tedy byla výzva! Dlouho jsem přemýšlela kde se v diáři do důdlování pustím, až jsem se opravdu fest hecla a během 10-ti minut bylo hotovo. Naše vydařená selfie z holčičího výletu v Beskydech a Michalka, od které jsem Mazlika dostala k narozeninám. Srdečně zdraví Pavla Jezule
Pavlí mně než to došlo 😀 :-D. Já si pořád říkala, kde si to jako kreslila? 😀 Já si totiž myslela, že ten papír, který máš pod fotkou je klasický rozstříhaný scrapbookový papír se srdíčky :-D. Tohle za 10 minut? Smím ti půjčit alespoň na 5min ten můj? SUPER! Ušetřila bych za scrap papíry 😀

15. Ivana B.

Ivča píše: Zdravím Míšo, HECNI SE – to opravdu sedí… Pro mě kreslení či ozdobné písmo je něco nepředstavitelného. Hecla jsem se, přece o tom to je a musím přiznat, že jsem se u toho i hezky odreagovala, určitě v doodlování budu pokračovat a doufám, že i zdokonalovat. Takže za mě, super výzva 🙂 Krásný den, Ivana
Ivčo Tobě musí být okamžitě jasné, kam hned padl můj zrak! Ten list, wow! Za prvé se mi neskutečně líbí, že si ho neudělala černě, ale zkusila si barvy. Většina z nás si doodlila černě a barevně tak vybarvila. Tohle je super. No a list v detailu? To stínování je prostě super. Tohle já umím maximalně pastelkou, kde si vyberu jak přitlačím, ale fixem? Moc, moc, moc se mi tohle líbí. A jsem ráda, že ses s námi hecla, protože pro tohle máš určitě cit 🙂

16. Iveta H.

Ivet připsala: Dobrý den, posílám fotku do druhého kola výzvy. Kreslit neumím 🙁 takže jsem se snažila využít různé typy písma … to mne baví. Bohužel fotka není moc kvalitní, využívám jen mobil 🙁 Přeji krásný sluníčkový den
Ivet i fotka mobilem se počítá. Jde o to co jsi vytvořila, mnohem míň o samotnou fotku :-). S tím psaním to máme úplně stejně. Také raději píšu než kreslím a to si z tohohle kola odnesu i do dalších týdnů v diáři :-). Máš moc sympatickou náplň v diáři, super, že je v češtině a taky se mi líbí, že Tvůj diář je opravdu takový ten plánovací. Já jsem pisálek a zpětně už v něm člověk plánování moc nepozná :-D. Spíš jen „můj milý deníčku“ 🙂

17. Barča V.

Barča píše: Ahojky, posílám foto do druhé výzvy hecni se 🙂 ani jsem nevěděla, že to čmarykování má nějaký název 😀
Já myslím, že amíci mají název úplně pro všechno :-D. Navíc, když to pak člověk ještě hodí do vyhledavače, tak teprve vidí kam až se to dá posunout a co se sice označuje za čmarykování už je kolikrát vyloženě umění :-). Máš stránky moc hezké, přehledné a spolu s barevným označením dnů je to krásně veselé a jarní :-).

18. Katka

Kačka napsala: Ahoj…Tak mě moc mrzí, že jsem se nestihla zařadit o pouhý jeden den. Nějak mi dlouho trvalo, než jsem dodělala celý diář. Musím říct, že doodlování a bullet journal koncept mě úplně pohltil a já na chvíli odložila kroužkovou vazbu a jedu na vlastnoručně udělaný diář.
Celý jsem si krásně namalovala, nadoodlovala a bude se psát a používat jedna radost. Tak už jen asi nesoutěžně zasílám několik fotek svého nového DIY diáře. Moc se omlouvám, že jdu s křížkem po funuse a ještě ne s vyplněným diářem a s pravým doodlováním, ale pokusy tam jsou a budu se doufám zlepšovat.
Káti, Káti :-D. Ty víš jak na mě. Neberte si, holky, Kačku příkladem. Byla první, takže výjimka, která potvrzuje pravidlo. Cením si snahy doodlování a ještě víc to, že si mi diář zaslala i nesoutěžně, takže výjimečně zařazuji :-). Příště už to neprojde.
Jsem nadšená, že se tohle kolo tak líbilo, že sis vytvořila diář vlastní! To je bomba. Krásně sis ho navíc podepsala a já měla čest podobným listovat a víš co bude teprve krása? Když vydržíš, tak si to za pár týdnů prolistuješ a to je potom vážně dokonalost. Už vyplněný sešit, pokreslený, minimum čistého papíru. Má to něco do sebe a moc se mi to líbí!

Druhé kolo vyhrává a hlavní cenu poukaz v hodnotě 300Kč na nákup na ScrapArt.cz

 
Mirka
a protože té krásny je opět tolik, je tu zase i cena speciální. Design team vybral vítěze poukazu 150Kč na nákup v e-shopu ScrapArt.cz

Cenu DT získává:

Andrea T. a její neuvěřitelně po-doodlovaný diář č.7
 
Ale ani zbytek doodl-komanda nepřijde nazmar :-D. …protože jste neuvěřitelně kreativní a přijaly jste první opravdovou výzvu, zkusily něco nového, je tu:

Sleva na nákup pro všechny!

Všechny Vaše příspěvky udělaly takovou radost, že si každá z Vás zaslouží pro tento měsíc slevu 5% na nákup v e-shopu ScrapArt.czPři objednávce zadejte do poznámky
kód: HECNISE_duben
————————————————————————————————————————————————-
Všem zúčastněným děkuji za tak bohatou účast, v kterou jsem ani nedoufala a moc se těším, že se sejdeme zase ve třetím kole. Uvidíme, zda Vás bude ubývat nebo si udržíme laťku, ale nezapomeňte, že jde o výzvu celoroční, kde na konci čeká jednoho z Vás hlavní výhra!

Ta (ten) z Vás, která (který) se zúčastní největšího počtu kol (v případě remízy rozhodne los), získá poukaz v hodnotě 1500Kč na nákup v e-shopu ScrapArt.cz. Co to znamená? Třeba nový diář, libovolné doplňky k Vašemu mazlíkovi? To je to skvělé, bude jen na Vás do čeho je vložíte a vybavíte se na diářování na rok 2017!
Už brzy tu bude zadání pro třetí kolo :-). Těším se na Vaše reakce a ještě víc na Vaše příspěvky…

 

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

5 Comments

 • natalkafilip 29.4.2016 at 16:28

  krása Míšo,paráda…každý diář má své kouzlo a osobitost daného člověka kterému diář patří :-))a děkuji za pochvalu .Těším se na další kolo :-))

  • Míša 29.4.2016 at 18:23

   Naty já se těším moc. Už brzy nafotím a myslím, že by se mohlo líbit :-). Tvému diáři bude třetí kolo tuuuze slušet 🙂

 • Veronika Patermannova 30.4.2016 at 6:59

  Opět krása a velká inspirace 🙂

 • Lan Thu 16.5.2017 at 4:36

  Thanks for sharing, nice post!

  Tìm hiểu may dua vong tu dong gia bao nhieu và địa chỉ uy tín tại Hà Nội và TP.HCM bán máy đưa võng giá rẻ chất lượng nhất, pediakid d3 có tốt không nên dùng cho trẻ mấy tháng tuổi, siro hỗ trợ tiêu hóa Pediakid Transit Doux cho trẻ có tốt không, siro tăng cường trí não cho trẻ pediakid omega 3 có tốt không có tốt không, bột uống pediakid tăng chiều cao có tốt không, hay siro nào tốt cho trẻ biếng ăn kích thích trẻ ăn ngon.

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×