Jak se z Julči stala ofiko slečna…aneb náš 38.týden/2015

Krásné středeční odpoledne :-). Holky konečně usnuly a tak jsem měla nějaký ten čas na dokončení článků pro Vás. Statečně se peru s letními týdny a jednu dvoustranu tu mám i dnes. Zase jsem se neubránila a vytáhla jsem velké čtvercové kapsy a fotkám jsem přiřadila kartičky z kolekce Everyday. A kdo by si myslel, že takový týden bude černo-bílý, protože taková se kolekce pozdává, bude na omylu. Mile mě překvapila meruňkovo-modrá kombinace barev.Tak hurá na to.

První strana ve velkých plastových kapsách byla volbou jasnou! Opět se mi sešly fotky, které bych nejraději udělala rovnou v třicítkovém formátu :-). Poslední dobou těm velkým fotkám prostě propadám. Takže jsem nechala vytisknout čtverce o velikosti 15*15cm. Opět mě mile překvapilo, že za takovou fotku dám jen 10kč a přitom je to toooolik parády.

 

Zdobení je tentokrát trochu divočina :-). Na první velkou fotografii jsem nalepila nápis „Life is good“, který mi pořád zbýval v balíčku samolepek Citrus Bliss Puffy Stickers.

Julinka je tvor živý, velice akční a roste přímo mílovými skoky. Navíc se z ní stala ofiko slečna, protože jsme tou dobou byly nastřelit náušnice, takže to chtělo i nějaký ten záznam do alba. Rostříhala jsem kartičku s nápisem „everyday“ a z něj si udělala šipku, kterou jsem ke kartičce přilepila. Podkladový papír byste našli v Everyday Paper Pad 6″x6″ 36 pkg, bílý kartonový výsek pak v Everyday Project Life Chipboard Stickers.

 

A mimochodem sláváááá, konečně se na mě dostala řada. Konečně dorazila razítková abeceda Clark’s ABCs Clear Stamps. Pozor, v současnosti je ještě poslední kus skladééém :-). Takže „strojopisné“ nadpisy pocházejí právě z této abecedy.

 

Na druhou velkou fotografii jsem tentokrát zvěčnila tak trochu sebe :-D. Dost fórků, vypadám tam tro „účovsky“, ale kartonový výsek dámy mateřského vzhledu a s foťákem v ruce se prostě nehledá snadno. Milou dámu byste našli mezi velkými výseky kolekce Open book – Open Book Accents Chipboard. K té jsem pak přidala obyčejnou komiksovou bublinu pro dopsání vlastního textu.

 

A je tu strana druhá. Koukám, že jedu podle vzorce „divná kapsa + klasika“ :-D. Takže ano, klasický design A a opět kartičky kolekce Everyday.

 

 

Zbylo místo, takže jsem si mohla udělat i kartičku úvodní. To je tak trochu cirkusový výsledek, protože jsem doma sebrala veškeré zbytky a řekla si, že i ty musí pryč. Pár se jich tedy chytilo i na tuto kartičku. Kartonové výseky („H hallo“ a „note to self šipka“)jsou Everyday Project Life Chipboard Stickers, název týdne Clark’s ABCs Clear Stamps, kytky v rozích jsou mé oblíbené propisoty Party Rub-Ons no a enamelky? Těch já mám takovou zásobu, že už ani nevím, které to vlastně jsou :-D.

 

S holkama je doma vážně psina a ani trochu se nenudíme. Tentokrát se Nelice podařilo vyštrachat arch se smolepkami a jelikož jsme „brýlovití rodičové“, zalíbily se jí právě ony brýle. Zábava to byla na celý den. Lepila je na hlavu nám všem, včetně sebe.
V rámci zbavování se ozdob se mi sem krásně hodil dřevěný knoflík Poolside Layered Embellishments, který trochu působí jako hřebíček. Je to poslední závan z mé Poolside sbírky :-).

 

Julinčiny příkrmy samozřejmě nesmí chybět. V tomto týdnu jsme frčely na brokolici, takže tady je. Kartonovým výsekem Everyday Project Life Chipboard Stickers jsem označila den v týdnu, kdy se hlavní chod podával a enamelka jako třešnička na brokolicovém dortíku :-).

 

Kdo by neznal potraviny Albert. Od té doby, co mám děti, začínám mít Alberta raději a raději. Akce pro děti mají opravdu bezvadné a i tentokrát jsme posbírali co se dalo. Náš první úlovek byla knížka Káťa a Škubánek, kterou Nelinka vzala po svém a neřekla jí jinak než „Káťa a Kubánec“, V době uprchlické krize tím bavila nejednoho kolemjdoucího.

 

A hurá dál. Mějte se krásně a já jdu dělat další týden, protože hodlám v lednu začít rok 2016 a ne podzim 2015 :-).
Ahoj za týden.
Míša

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

1 Comment

 • Jana V. 13.11.2015 at 8:55

  Míšo, krásně holky fotíš! A stránky jsou z toho pochopitelně bezvadné. Pobavila mě Julča s brejlema:-D

 • Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×