Láska je, když …další týden za námi!

A hurááá vylezla jsem ze zimy (myslím v dohánění skluzu v rodinném Project Life albu) a je tu konečně „jarní týden v lednu“. To je snad prvně, co si za zimu s dětmi pamatuji, že by šlo jít ven jen v jarních bundách nebo vestě. A tak si mohla Julinka prožít své poprvé a to hřišťové.

Nevím jak vy, ale venku je to pro mě ráj. Děti se zabaví a nějakým zázrakem se i z Julinky (prvotřídního mamánka) stane samostatná bytost 🙂 A já? Já mám volnooo. Takže asi chápete mé nadšení pro tohle počasí a možnost vyrazit na hřiště. Další obrovská výhoda je, že první dny, kdy je v zimě krásně jsou všechna hřiště prázdná. Jak kdyby pražanům den dva trvalo, než jim dojde, že je vlastně super počasí a dá se jít ven. Super počasí, volná hřiště a holky zdravé. To se mi to krásně lepilo.
Velkou stránku už asi poznáváte, nalepila jsem si ji podle sketche a spolu s kapsovou stránkou se super doplňují. Hřiště byla největší akce, takže jsem to celé pojala „momentkově“, protože mi bylo děsně líto cokoli z fotek vyhodit.

 

A když už bylo tak krásně, nalepila jsem na stránku i „googd times“ z balíčku letních thickers-ek.

A zase ta jehla s nití. Po delší době jsem ji vytáhla a dokonce už se o to začala Nelinka (v té době téměř tři roky) zajímat, takže to vypadá, že začneme brzy vyšívat i spolu. Hmmm to bude ale pomocnice.

 

Plastová kapsa, to byl oříšek. Tolik hezkých fotek a žádný prostor pro journaling (vlastní text). Hřišť jsme tenhle týden stihly hned několik, takže na stránce je prostě směska. Julinky poprvé v houpačce a to vám řeknu, že mám doma druhou „houpanku“. I Juli bude houpací typ, což je pro rodiče vždy výhoda. Někdo by řekl „ááá budu otrok u houpačky“, ale já už dnes vím, že možnosti jsou buď otrok u houpačky nebo běžec za zdrhajícím dítětem. Takže to já budu radši houpat :-D.

 

A protože jsem celou dvoustranu zaplácla fotkama, musela jsem najít trochu místa někde jinde. Vzala jsem jednu z  nej kartiček z PA kitu a pod ní schovala události z celého týdne, pomocí odklápěcí kartičky v (přitavena pomocí FUSE tool).

 

 

Dny jsem natiskla pomocí českých razítek, která mi byla odměnou za předplatné kitu a trochu jsem tak rozrazila text na kartičkách. Tak to jde. Já si nikdy nemyslela, že jdou dělat stránky bez textu a v tomhle týdnu by mi to vlastně vůbec nevadilo. A to se považuji za „pisálka“ první ligy :-).
Aaaach jak já bych zase šla ven. Tak už ať neprší a můžeme zase vyrazit :-). Mějte se krásně a zítra tu budete mít tip na parádní rodinný výlet. Ať s dětmi nebo bez.

 

MUDr. Michala Knězková

All posts

6 Comments

 • Jana V. 19.4.2016 at 7:50

  Krásně sladěné! mini kapsy vypadají v kontrastu s velkou fotkou výborně!

  • Míša 19.4.2016 at 19:49

   Jani děkuji, ta velká fotka mě moc mile překvapila, nikdy nevím co s ní, na té stránce se pak těžko dělá něco dalšího 🙂

 • Inmynécessaire 19.4.2016 at 9:18

  Míšo, to je bomba. Je to hezky čisté a vzdušné a ta třicítka!
  Žanet

  • Míša 19.4.2016 at 19:50

   Žanet, děkujiii 🙂 Ta třicítka je milé překvapení i pro mě :-D. Jsem ráda, že jsem do těch sketchů šla 🙂

 • Jitka Jitunka 19.4.2016 at 17:53

  Míšo, překrásné! Stránka plná momentek ze hřiště je dokonalá :o)

  • Míša 19.4.2016 at 19:51

   Jíti děkujiii :-). Taky mám tu hřišťovou ráda, i když manžel nejspíš prohlásí něco jako "proč jsi sem nedala jen jednu, vždyť jsou všechny stejné" 😀

  Leave a Reply

  Vítejte u nás na blogu!

  Mé jméno je Míša a jsem dětská lékařka. Především jsem ale mámou 4 dětí. Blog je o všem co mě naplňuje, co máme rádi, co nám dává smysl. Tedy o prevenci, zdraví, cestování a o našem životě. Doufám, že se Vám tu s námi bude líbit.

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

  Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

  Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

  Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

  Kam za námi

  Nejnovější příspěvky

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

  Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

  ×