mamaDRAKIÁDA | Pohodový den na Parukářce

mamaDRAKIÁDA | Pohodový den na Parukářce

Krásný den 🙂 Tak se nám ta neděle blíží, a protože už většina z vás ví, zda mají děti rýmu a kašel a nejde to nebo naopak máte nažhaveného draka, můžeme spustit přihlášení 🙂 . Drakiáda bude pohodovým dnem na pražské parukářce. Kde se sejdeme? Parukářka je velkým parkem, a protože účast si každý naplánuje na jinou denní dobu, budeme hlavně v její přední části. Je tam totiž dětské hřiště, prostor pro pouštění draků, ale taky bufet s kafem a nějakým občerstvením 🙂 .

KDY: Kdykoli během neděle 6.10.2019 – budeme v Praku od 10 hodin do minimálně 15 hodin
CO S SEBOU: Vyrobený drak není podmínkou. Vlastně pokud se chcete jen potkat, nemusíte mít jiné draky než vlastní děti nebo přijít dokonce bez dětí vůbec 😀
Máte rádi opejkání buřtíků? Vemte si je s sebou! Nějak tuším, že to letos bude poslední opejkačka 🙂 .
CO NÁS ČEKÁ: Den venku, možnost se potkat, opět s námi vyráží i Little Bubbles se svou dětskou jógou, takže se děti dle libosti poválí po zemi, protáhnou a udělají nějaká ta kočičí salta :-).
V neposlední řadě pak přichází Stezka malého dobrodruha #2 s Pro malé dobrodruhy, takže úkoly a zábava pro děti, které budou chtít 🙂 .

Žádný z programu nebude nijak zvlášť organizovaný a povinný. Budete-li mít náladu, tak super, nebudete-li ji mít, netřeba nic lámat přes koleno.

Tak s kým se potkáme? Moc se těšíme.

Přihlášení na drakiádu

Žádný komentář

Napsat komentář

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

MAMAblog roku 2017/18/19 jsme díky vám!

Děkujeme, že jste se zatoulali až k nám. Narazili jste na blog mladé lékařky a především mámy, který je o lásce k dětem, zdraví, hraní, cestování, Project Life, vzpomínkách a všem smysluplném co nás baví a naplňuje. Doufáme, že se vám bude líbit.

Kam za námi

TOP 20 NAŠEHO JARA

TOP 20 NAŠEHO JARA

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Darujte poukaz na kurz nastávajícím rodičům

Internet je plný informací, které ale mají skutečnou váhu? Co mám dělat? Povíme si vše od porodnice, prvních horeček a průjmů, přes otázky o očkování až po syndrom náhlého úmrtí a nácvik resuscitace kojence. Doma už vás nic nezaskočí! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Darujte poukaz na kurz dětské první pomoci

Úspěšný projekt První pomoc dítěti už běží třetím rokem! Často si říkáte Co mám dělat? Přijďte a tenhle myšlenkový kolotoč dostane řád a vy pocit jistoty, že v případě nutnosti skutečně pomůžete! Nově i ON-LINE!

Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

Darujte poukaz na kurz první pomoci pro tatínky

Nechce se tátům mezi houf žen? Už mám řešení. I tátové tráví s dětmi aktivní čas. Dokáží v případě potřeby pomoci? Pošlete mi partnery a táty vašich dětí na kurzy speciálně pro táty. Vždy odchází spokojení a mají odpovědi na všechny své Co mám dělat? otázky. Nově i ON-LINE!

Už potřetí MAMAblogem roku! Děkujeme!

Nejnovější příspěvky

Na FB nechybíme, přihlaš se a nic Ti neunikne

×